Bilderberg, raport z 12 czerca 2011r

(…) przywożone helikopterami są męskie prostytutki (rodzaj męski czy żeński?). Głównym ich lokalem jest luksusowy hotel El Paradiso oddalony od Suvretty o 10 minut jazdy (…) Ta sensacyjna informacja potwierdza, że elity światowe składają się głównie z homoseksualistów (…)
Męskie prostytutki dla uczestników „konferencji!
Jak podają Aaron Dykes i Paul Joseph Watson, w okolice hotelu Suvretta, w którym odbywają się tajne obrady Bilderberga, przywożone helikopterami są męskie prostytutki (rodzaj męski czy żeński?). Głównym ich lokalem jest luksusowy hotel El Paradiso oddalony od Suvretty o 10 minut jazdy.
Wielu uczestników konferencji zostało zidentyfikowanych gdy przemieszczali się do i z El Paradiso, są nimi m.in. Informacja na temat tychże „usług specjalnych” udzielona została przez jednego z dających d…, młodego, ok. 20 letniego mężczyzny, który dodał, że stawki za usługi są „bardzo wysokie”.
Członkom ekipy Alexa Jonesa udało się zrobić kilka zdjęć, mimo, że okolica jest zabezpieczona oddziałami policji, a wstęp jest zakazany. Toteż ukarano ich mandatem 100 franków.
W drodze do El Paradiso widziani byli: Peter Mandelson, Eric Schmidt, Peer Steinbrück, Franco Bernabe,Jacob Wallenberg, Thomas Enders. Nie ma żadnego dowodu, że udali się tam po „serwis”.

Ta sensacyjna informacja potwierdza, że elity światowe składają się głównie z homoseksualistów. Zrozumiałe jest więc dlaczego jest taki nacisk na „parady miłości” czy też wprowadza się drastyczne przepisy odnośnie tzw. „homofobii”. Informacje o męskich prostytutkach pochodzą od osób wewnątrz hotelu, których danych z uwagi na ich bezpieczeństwo nie ujawniono.

Jak wiadomo coroczne imprezy w Bohemian Grove są homoseksualnymi orgiami seksualnymi. Uczestniczą w nich czołowi politycy USA, dokonuje się tam obrządków satanistycznych, w tym palenia kukły dziecka. Niekoniecznie zresztą musi to być kukła – są dowody na to, że satanistyczne rytuały polegające na mordowaniu dzieci, obdzieraniu ich ze skóry i wypijaniu ich krwi są na porządku dziennym, a niektórzy „prominenci” jak Al Gore podróżują z zapasami świeżej krwi.
Alex Jones niedawno ujawnił, że brytyjska rodzina królewska stosuje rytuały satanistyczne polegające m.in. na piciu krwi, mordowaniu dzieci czy kąpielach kobiet we krwi niemowląt.

Przestraszeni uczestnicy konferencji ewakuują się helikopterami
Z uwagi na nagłośnienie przez media alternatywne tego tajnego spotkania globalnych zbrodniarzy, oraz otwartej opozycji ze strony rządzącej w Szwajcarii partii, niektórzy uczestnicy konferencji się ewakuują helikopterami.

Reklamy

192 responses to “Bilderberg, raport z 12 czerca 2011r

 1. Sebastian 12 czerwca 2011 o 1:34 pm

  Czy moze ktos uprzejmie sprawdzić czy działa serwis http://www.presscore.ca. U mnie nie działa.

  • duch 16 czerwca 2011 o 1:11 am

   dziala

 2. ket 12 czerwca 2011 o 1:41 pm

  Działa..pozdrawiam.

 3. galluss 12 czerwca 2011 o 1:42 pm

  Zenobiuszu powiem ci tak….wiem,że blisko mnie mieszkasz, jak chcesz to można się spotkać i udowodnisz mi, że twoje działka orgonowe działają – Nigdy ich nie NEGOWAŁEM – tylko po prostu nie widziałem nigdy na oczy jak to działa, tylko z filmików na youtube – JESTEM PRZEKONANY, że masz wiele racji z tymi działkami,bo z nauką jest jak z religią i wszystko jest możliwe

  przykład?

  Lucjan Łągiewka jest niedocenionym odkrywcą – ZŁAMAŁ PRAWO NEWTONA i pokolei obala mity Fizyki, JEDNAK WOJSKO I MASONERIA MIĘDZYNARODOWA UKRADŁY JEGO PROJEKTY POD PRZYMUSEM – odkrył , że samochody wcale nie musza si,ę niszczyć podczas wypadku ponieważ NEWTON był idiotą – czemu?
  bo newton pracował również dla masonerii i na niekorzyść ludzkości specjalnie nie obadał zależności między 3 ciałami,tylko badał wpływ ciało A na ciało B

  zamierzam z nim przeprowadzić wywiad – i udowodnić, że MASONERIA UKRYWA TAJNE PROJEKTY KTÓRE KRADNIE bardzo często Słowianom bo my jesteśmy bardzo Inteligentną nacją

  • monitorpolski 12 czerwca 2011 o 1:59 pm

   O Łągiewce też już pisałem: https://monitorpolski.wordpress.com/2010/10/29/czy-s-p-janusz-szmajdzinski-zginal-za-lagiewke/

  • sebecxs 12 czerwca 2011 o 4:51 pm

   ..odkąd nas szczepią, to już nie tak inteligentną… ile ja już razy słyszałem, że ktoś tam nigdy nie chorował , że coś tam niesłychanego wymyślił.. bardzo często okazuje się że to „materiał był przedwojenny”…..albo z nie zdegradowanych obszarów……….zawsze pytam czy był szczepiony i na co? .. i przeważnie odpowiedź: nie wiadomo, może był, pewnie był ….oraz riposta od pytanego, ale przecież szczepienia są potrzebne (tutaj tzw. sraczka słowna)…. i tyle…. mam ja podejrzenia ogromne co do szczepień, „czuję” przez skórę, że to one w ogromnej mierze są odpowiedzialne za gumisiowe społeczeństwo…. a co intuicja …

   • sebecxs 12 czerwca 2011 o 4:58 pm

    ..aha… teraz „tropię” próchnice i szczepienia…. doktory powtarzają, że to się przenosi bakteria poprzez sztućce, oblizywanie dziecku smoczka itd… czego ony nie powtórzą…

    • Bromba 12 czerwca 2011 o 8:36 pm

     Niektórzy z doktorów podobno nawet odkryli,że na obszarach,gdzie ludność używa do czyszczenia zębów porostu islandzkiego ma białe zęby ,bez próchnicy.

     • sebecxs 12 czerwca 2011 o 10:24 pm

      ..napisz coś więcej

  • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:02 pm

   To kolejny taki wpis na blogu z Twojej strony.Czy oczekujesz że podam ci adres czy telefon,?Taki problem napisać na maila kontaktowego na moim blogu.Czy chodzi o efekt,dobra wola ,nie spotykająca się z odzewem??

 4. Talbot 12 czerwca 2011 o 1:51 pm

  gallus – masz moje poparcie. Świat jest inaczej skonstruowany. To, że istnieje energia orgonu – to fakt. Problem polega na tym, że Zenobiusz chce tą wiedzę wykorzystać do celów komercyjnych.

  • monitorpolski 12 czerwca 2011 o 2:00 pm

   Do celów obronnych, dla uratowania naszego życia. Co w tym złego?

   • Talbot 12 czerwca 2011 o 2:50 pm

    Nie ma w tym nic złego. Problem polega na tym, że energia orgonu jest Boską Energią. Takiej energii nie powinno się wykorzystywać do celów komercyjnych. Próbowałem to robić z wahadełkami, różdżkami i tym podobnym…dałem sobie na luz. Ta energia pochodzi z energii próżni – czyli z Eteru. Każda ingerencja w tzw. Boską Energię, może prowadzić do nieoczekiwanych konsekwencji. Mam nadzieję, że w tym temacie wypowie się Vismaya….

    • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 4:00 pm

     Dalej z uporem piszesz o tej komercji.Wielokrotnie zadawano na moim blogu podchwytliwe pytania ,czy polecam to czy tamto.Zawsze pisałem,że najpewniejszy jest sprzęt własnej roboty,a jak chce się gotowca,to należy wrzucić na Googlu frazę” orgonit cena”,i porównać oferty,nie zaniedbując rozmowy z wytwórcą,by samodzielnie wybrać,na ryzyko ofertę.Ty widzę, nie czytujesz mojego bloga,jakie to niefortunne.Przyjęcie na wiarę twierdzeń, najobrzydliwszego moralnie typa w internecie ,uznajesz pewnie,za wystarczający wysiłek, w dążeniu do prawdy.Jeszcze jedno,blogerom popularyzującym New Age,nie ufałbym nawet,gdyby mieli mi doradzić wodę po goleniu,a co dopiero sprzęt,mogący decydować o życiu,nie tylko nas samych.
     Jednym słowem Talbot,albo ,popraw się,albo zdejmij przyłbicę.

     • Talbot 12 czerwca 2011 o 4:26 pm

      Święty Boże – a czy Ty propagując energię orgonu, nie zahaczasz o New Age?
      Myślisz, że ksiądz by strawił Twoje eksperymenty z tą energią? Jeżeli mamy dyskutować na takie tematy, to dajmy sobie spokój z dogmatami religijnymi. Religie ewoluują cały czas. Wszystko się zmienia…panta rhei…

      Światem rządzą potężne siły, o których my mamy szczątkowe pojęcie…stąd Twoje zafascynowanie energią orgonu. Założę się, że sam nie wiesz, na jakiej zasadzie to działa?
      O zasadzie działania tej energii, poczytaj w rozprawach naukowych Platona i innych filozofów…może zrozumiesz zasadę funkcjonowania świata.
      To nie ma nic wspólnego z New Age.

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 4:46 pm

       Widzę ,że wybrałeś zdjęcie maski.Tak lepiej,a księży nie mieszaj,zresztą duże działo orgonowe jest w Częstochowie,i obsługują je księża.Używasz podstępnej argumentacji.Po to różne Maye, zajmują się orgonem,by dostarczać takich argumentów.Orgon to nauka,o energi, takiej jak pole magnetyczne,czy elektryczność,tyle,że blokowana,od zawsze,bo niebezpieczna dla demonicznych popleczników elit.
       A Platona sobie podaruj,czytałem go jak tobie mylił się z psem Pluto.

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 4:56 pm

      Kupujcie tylko działka mojej produkcji ,ja jaśnie najmośniejszy handelek dewocjonaliami pod Częstochową praktykowałem i wyświęcenia handlowe kleru mam .

      • Talbot 12 czerwca 2011 o 5:18 pm

       Ty wiesz swoje – ja wiem swoje…
       Dyskusję uważam za zakończoną, bo denerwujesz się jak „profesor od motyli”.

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:38 pm

       Mizia jak tam twoje koszmary,teraz nie facet w zbroi a anioł stróż Polski,będzie cie nękał.

      • j21 13 czerwca 2011 o 4:12 pm

       Pieprzysz Zenobiusz, jeśli piszesz że Paulini na Jasnej Górze obsługują działo orgonowe.

     • sebecxs 12 czerwca 2011 o 5:00 pm

      ..mi tak odpisałeś

    • trebor 12 czerwca 2011 o 4:07 pm

     Do wahadelka trzeba miec predyspozycje.Orgon POR(pozytywny orgon)zle dziala na tzw.wampirow energetycznych.Wstawie jeszcze raz ten film na ktorym Don Croft tworca cloud-chembustera i orgonitow wypowiada sie na ten temat :

     • trebor 12 czerwca 2011 o 4:11 pm

      Chcialbym dodac ,ze komus zalezy na dyskredytacji tematu … mam pewne podejrzenia ale wszystko w swoim czasie.

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 4:53 pm

       Trebor,w USA,próbuje się orgonowców penalizować i delegalizować,na wniosek ekstremistów ekologicznych,w Afryce ,są aresztowani jako terroryści,a Ty się dopiero zastanawiasz komu to przeszkadza.??
       Komu zależy na dyskredytacji technologii,mogącej chronić przed radioaktywnością,zatruciem chemicznym,zwiększającą plony bez chemii,i poprawiającą stan zdrowia,a nadto jak sam zauważasz ,że wampirom energetycznym ,robi ona wbrew.? 🙂
       Nie tylko im,orgon odcina możliwość manipulacji umysłem,i trzyma z daleka demonicznych,liederów elit.

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:08 pm

       Oczywiście ,że będę was zwodził orgonem i analnoorgonalnymi gadżetami ,po co macie wiedzieć o energii z wody- HHO ,którą w prosty sposób możecie sami wyprodukować i z niej korzystać .

      • trebor 12 czerwca 2011 o 5:10 pm

       Mialem na mysli tutejszych krecikow 🙂
       A tamci moga sobie dyskredytowac … kto ma troche oleju w glowie dokona wlasciwej oceny i wyboru.

      • sebecxs 12 czerwca 2011 o 5:17 pm

       DO ZENOBIUSZ I TREBOR
       No ja mam te orgonity kupiłem na greenharmony … na początku jeden (wulkan).. pomyślałem, że sprawdzę te wióry w plastiku … objawy dziwne w familii wystąpiły w postaci wzmocnienia odczuć i reakcji… (nikt nie wiedział oprócz mnie)… jak nosiłem tego wulkana w kieszeni to po 30min spaceru z dzieckiem prawie zasypiałem na stojaka… (mieszkam koło wierzy w Piaskach)….teraz mam classic i oto co zaobserwowałem: w pracy podłączam się do hotspota Luxmedu przez wi-fi moc sygnału ok 30%… i dopiero właśni dziś zaczaiłem co się dzieje.. ostatnio jak chciałem się podłączyć to nie mogłem – warunki i sygnał są, podłącza, podłącz a nie może…. i dziś tak samo…. chłopaki zdjąłem orgonita i odniosłem ok. 10 kroków od siebie i mi działa…. zakładam i siadam do laptoka – znów przestaje działać albo baaaardzo słabo…. sprawdzam to dziś cały dzień i to się tak odbywa…..

       DZIĘKI ZENO I DZIĘKI TREBOR…
       ..teraz zamierzam wykonać krótką serie tych babeczek i glebie umieścić….

      • trebor 12 czerwca 2011 o 5:49 pm

       sebecxs – jak bym ci opisal co ja zauwazylem to … bys sie zdziwil … moze o tym napisze jeszcze kiedys.
       I potwierdzam ,ze dziala jak siwecona woda na demoniczne byty(gady?).Mam spore doswiadczenie z orgonem wiec jak cos to pytaj 🙂

      • trebor 12 czerwca 2011 o 5:53 pm

       P.S.sebecxs – przeczytaj sobie caly ten watek a bedziesz wiedzial do czego masz uzywac roznych babeczek:
       http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-t2245.html

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:13 pm

       sebacxs@,spróbuj jeszcze zaobserwować,zmianę pozytywną nastroju , wzajemnych odniesień,i tego,że ludzie chętniej przebywają w pomieszczeniach gdzie są orgonity.Jeśli chodzi o rośliny,obserwuję wzrost słoneczników,pod wpływem najmniejszego dostępnego na allegro obiektu.Położyłem obok najsłabszych osobników,i w ciągu paru dni nadgoniły ,a nawet przerosły sąsiadów.Zdumiewające,choć to próba niereprezentatywna. Pozdrawiam.

      • kola 12 czerwca 2011 o 6:50 pm

       trebor 12 Czerwiec 2011 o 5:49 pm
       sebecxs – jak bym ci opisal co ja zauwazylem to … bys sie zdziwil … moze o tym napisze jeszcze kiedys.
       I potwierdzam ,ze dziala jak siwecona woda na demoniczne byty(gady?).Mam spore doswiadczenie z orgonem
       napisz wiecej trebor prosze – to bardzo ciekawy wątek skoro pomaga w oczyszczaniu ciał niefizycznych – jesli dobrze rozumiem ?

      • trebor 12 czerwca 2011 o 6:56 pm

       kola – wyzej podalem link tam masz sporo.W najbizszym czasie napisze troche wiecej ale nie dzis.
       Pozdrawiam

     • rambo8 12 czerwca 2011 o 9:09 pm

      No to ładnie, wczoraj pisałem że oni wpływają na fale mózgowe, tylko ja to sam po sobie
      wywnioskowałem ( min.po pisku w uszach gdy zasypiam lub zaraz po obudzeniu i po tym że jest blokowane
      wejście w głębszą myśl, mi np. nagle otwierają sie oczy i takie uczucie jakby ktoś mi głowe przywalił w momencie
      gdy mam przekraczać tą granice )a dziś ten filmik to potwierdza.

      • trebor 12 czerwca 2011 o 9:45 pm

       Czakry to indywidualna ochrona energetyczna twojego organizmu.Byc moze masz niektore zablokowane.Taki wiszacy orgonit powinien ci pomoc classic:http://www.greenharmony.pl/odpromienniki_orgonit_amulety.htm
       jesli nie to sa urzadzenia orgonitowe ktore sa polaczeniem krysztalu gorskiego ,cewki i urzadzonka elektronicznego co w calosci powoduje ochrone przed atakami na pewnych czestotliwosciach Mhz na mozg czlowieka.Jak bede mial czas to wstawie troche wiedzy na ten temat dla laikow i dla majsterkowiczow.

      • rambo8 12 czerwca 2011 o 9:55 pm

       Wstaw, wstaw. A te czakry to da sie samemu odblokować ?

      • trebor 12 czerwca 2011 o 10:11 pm

       Nie jestem specjalista w wiedzy dotyczacej odblokowywania czakr innymi sposobami.Takiej wiedzy musisz szukac gdzie iindziej … natomiast orgonit wiszacy na wysokosci serca to powoduje.Nie jestem pewny czy sam orgonit to robi czy w polaczeniu z tzw.cewka SBB(ta spiralka)http://www.greenharmony.pl/pliki/grafika/foto/orgon/amulet_harmony.jpg ? W kazdym razie robi to skutecznie.

      • sebecxs 12 czerwca 2011 o 11:02 pm

       ..a czy przypadkiem fajek nie jarasz?

  • Annah. 12 czerwca 2011 o 2:25 pm

   „Problem polega na tym, że Zenobiusz chce tą wiedzę wykorzystać do celów komercyjnych.”
   Który Zeno chce nas nabić w butelkę i jak chce to zrobić, mogę prosić o konkrety ?
   Talbot, siłą rzeczy śledzę Twoje wpisy i muszę stwierdzić iż często nie zadajesz sobie trudu wyłuskania sensu wypowiedzi. Może to być krzywdzące dla niektórych szczególnie ostatnio kiedy mamy Zena 2, dlatego postuluję do Monitora by coś z tym jednak zrobić.

   • katerina404 12 czerwca 2011 o 2:40 pm

    <Annah No własnie zgłupieć tu mozna, bo ja dotychczas to myślałam, że to zenobiusz coś robi, ale zauważyłam, że jest nawet nie dwóch, a więcej zenobiuszów. I nie wiadomo, co kto pisze, do kogo i dlaczego. Zwariować mozna. Jeden drugiego teraz podejrzewa. Jakieś tropy, obserwatory i inne.

    • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 4:03 pm

     Myślał by kto że dziewica.Madame Bazarhandel.Hana Star.
     „9.Niespójność. Istnieje również tendencja do popełniania błędów, które zdradzają ich prawdziwe oblicze i motywy. Może to wynikać z nieznajomości tematu lub może być nieco ‘freudowskie’, że tak powiem, w tym sensie, że być może tak naprawdę w głębi wspierają stronę prawdy.”

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:14 pm

      Pójdźcie za mną ,a dam wam łopaty ,razem zbudujecie dla mnie najmojszy schron .
      Potem zrobimy największą imprezę Bohemian Grove .

      • trop 12 czerwca 2011 o 5:32 pm

       Monitor
       czy nie można zablokować astro-mizeryjnego towarzystwa ? przecież podszywanie się pod kogoś jest karane, to w dodatku jest stalking – są na to paragrafy ! mizeria i reszta myślą że są bezkarni ?
       i jakim prawem stale siedzą na tym blogu skoro tyle razy na nas pluli ? rozbijają każdy wątek, każdą dyskusję ! maja własne astro-mizerio-blogi – dlaczego tam nie siedzą ? dlaczego tutaj ?
       czy nie możesz ich zbanować ?

      • rambo8 12 czerwca 2011 o 6:51 pm

       To na pewno jest prawdziwy zenek;) ja cie prosze ty już przsestań bo padne ze śmiechu.

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:46 pm

      Firma im fundnęła zmienne IP jedyne wyjście to zbanować mnie i wpuszczać moje a fałszywki do kosza.ale chyba szkoda zachodu,bo i tak czytelnicy wyłapują ,ci inteligentni co fałszywka a co nie.

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:52 pm

       Tak będę teraz wyglądał,Fałszywek będzie miał zaś na karku Anioła Stróża Polski,z którego nie radzę żartować 🙂

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:04 pm

       Jak mnie mocno poswentoli i lekarz nie przepisze mi nowych prochów ,będę pisał prawdę i tylko prawdę ,a tak to zawsze najmosze brednie będę wam wciskał ,liczę na waszą tępotę umysłową . My najmojsi geniusze mamy wielkie pontony i fala 100 km. wysokości nas nie zmiecie .

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:19 pm

       No i myślał przygłup,że jak wpisze pocztę z bloga, to podrobi znowu avatara,a ty gewałt,co się dzieje.
       Koniec miziania ,przyjemniaczku i przełóż na lewą bo cię ugniata w intelekt.

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:31 pm

       Przygłupów to masz nadmiar w rodzinie ,przestań się obnażać .

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 7:40 pm

       No ,nie słucha dobrych rad ,i niedokrwienie „główki” coraz większe co widać w postach,te skojarzenia,aż nadto jednoznaczne.Ale widać lubi tak,jak go ugniata.

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 9:15 pm

       Przecież ,nawet takie mojsze ,najmojsze ,kiedy gadam sam ze sobą i nie mam o tym pojęcia ,nie zwalnia mnie aby obwiniać lustro , co innego kiedy obesrałem sobie sumienie i mnie to uwiera . Bo mojsza ,najsza chazarsko-kozacka natura tak ma . Wiazzga podaj pampersa, bo sumienie mi się rozwolniło .

   • Talbot 12 czerwca 2011 o 2:59 pm

    Moje komentarze przechodzą „nienaruszone”. Nie zauważyłem, aby jakiś mój komentarz został zniekształcony. Rozgrywki agenturalne mnie nie interesują…

    • monitorpolski 12 czerwca 2011 o 3:49 pm

     Owszem, zamieniałem komentarze – jeśli były ewidentną prowokacją. Widać zamiana na teksty z Biblii ich nieco wystraszyła.

  • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 3:01 pm

   Zenobiusz chce tą wiedzę wykorzystać do celów komercyjnych
   Talbot,jeśli to na prawdę Ty, a nie znowu miziostwór podrabiający wpis,powiedz mi skąd ten pomysł z komercyjnym wykorzystaniem orgonu.To miziablog przypisywał mi takie intencje,oczywiście wyssawszy sobie to z brudnego palucha.Talbot mam dla ciebie radę .Załóż sobie nową pocztę i zrób gravatara,by pisać na uczciwych blogach.Ja właśnie nad tym pracuję.To odetnie im możliwość robienia fałszywek.Pozdrawiam,Talbota oczywiście.

   • Talbot 12 czerwca 2011 o 3:21 pm

    Zenobiusz – to są moje autorskie komentarze. Śledzę dyskusję…i nie zauważyłem, aby ktoś pisał pod moim avatarem. O wykorzystywaniu komercyjnym energii orgonu, przeczytałem na blogu Mizi. Trudno mi powiedzieć – kto kręci. Krótko mówiąc…tak tutaj jest zamieszane, że tego nie powstydził by się MOSSAD. Jestem przerażony tym, że trudno ocenić kto jest Patriotą….kto Gnidą.

    • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 3:30 pm

     Wiesz co,słabo się starasz.Wystarczyło zobaczyć ,na czym on opiera swoje stwierdzenia.Podobnie monitorowi ,zarzucił różne rzeczy podając link do strony zupełnie innego Marka. Faktycznie zaczyna mi pachnieć mossadem.

     • Talbot 12 czerwca 2011 o 3:41 pm

      Jedno mogę tobie gwarantować…śledzę ten blog i wiem, że niektórzy „komentatorzy” pachną czosnkiem.
      Co do Mizi…nie będę tego komentował…Walcie się po głowach jak chcecie. Mnie to nie interesuje.

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 4:19 pm

       Sprowadzenie wszystkiego do czosnku,samo czosnkiem zalatuje.A co do rzetelności postawy,nie będę się wypowiadał.

      • Talbot 12 czerwca 2011 o 5:40 pm

       „Sprowadzenie wszystkiego do czosnku,samo czosnkiem zalatuje.A co do rzetelności postawy,nie będę się wypowiadał.”

       Zenobiusz – Twoja arogancja przekracza granicę dobrego smaku. Widocznie Twoja zgryźliwość jest wpisana w charakter Twojej nacji. Jeszcze ta podejrzliwość i szukanie wszędzie podtekstów – woła o pomstę do Nieba.
       Czy Ty nie możesz pojąć tego, że na blogu ścierają się różne poglądy i teorie?
       Czy my wszyscy mamy Tobie przytakiwać i przechodzić pranie mózgów? Daj sobie na luz….koniec świata lada moment, a zachowujesz się jak Niesiołowski.

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:55 pm

       Talbot,oszczędź sobie,bo lecisz jak z podręcznych notatek dla trolli.

    • monitorpolski 12 czerwca 2011 o 3:51 pm

     A kto siedzi na tym statki w Zatoce Gwinejskiej? Wiadomo, że Marynarka Wojenna USA jest pod kontrolą Izraela, czego nie można powiedzieć o siłach lądowych.

     • zeebii 12 czerwca 2011 o 5:36 pm

      Wybór numeru IP z danego kraju jest rzeczą banalnie prostą.
      I do tego nie potrzeba żadnych ekspertów. Potrafi to robić większość polskich nastolatków, na przykład za pomocą tego http://sourceforge.net/projects/advtor/files/AdvOR-0.2.0.8/ [ chodzi o Advanced Onion Router ] Generalnie wybór węzła wychodzącego w sieci TOR nie jest trudny. Więc raczej nikt ze służb -chyba że się nudzi po pracy

     • trop 12 czerwca 2011 o 5:44 pm

      no właśnie !
      i tu jest rzeczy sedno – zwykły czytelnik nie pisze z serwerów US Navy z Zatoki Gwinejskiej !
      zwykły czytelnik nie ma możliwości podrabiania gravatarów i kont innych piszących oraz nie ma możliwości pisania pod setkami zmiennych IP – a to są wymogi tzw „bezpieczeństwa” delegatur chazarskich – takie cuda robił i robi tylko tow.mizeria ! mizeria którego dobrym znajomym jest szef projektu INDECT w Polsce niejaki pan Leszczuk !
      Powoli zdobywamy coraz więcej danych odnośnie tow.mizerii – nie licząc jego fatalnej polszczyzny rodem z ławek kibucu…
      i jeszcze te bezczelne nawoływania do emigracji – tow.mizeria wprost wyrzuca Polaków z ojczystej ziemi !

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:58 pm

       No bo wiedzą że tu będzie bezpiecznie,a potrzebują miejsca,by znowu odpocząć. 🙂

    • trebor 12 czerwca 2011 o 3:52 pm

     Jesli zapoznasz sie z tematem to napewno znajdziesz winowajcow.
     Ci co opuszczali te forum definitywnie i ci co zalozyli nowe i wracaja … tylko ich klutnie tu widze.

 5. Konarski 12 czerwca 2011 o 1:55 pm

  Ciekaw jestem co było przedmiotem obrad w tym roku, jakie zaplanowali i wyreżyserowali wydarzenia?

  • monitorpolski 12 czerwca 2011 o 2:00 pm

   Dowiemy się niedługo. Są dopiero pierwsze przecieki nt. ekspansji konfliktu w Libii

   • siedem 12 czerwca 2011 o 2:19 pm

    napewno dzisiaj glownym punktem sa obchody urodzin davida rockefelera.(96 lat) te prostytutki to napewno prezent od kolegow….:)

    • monitorpolski 12 czerwca 2011 o 3:52 pm

     Czyżby miał przeszczep prostaty z młodego Palestyńczyka?

 6. sono 12 czerwca 2011 o 2:05 pm

  Monitor, niesamowita wiadomosc, trzeba to rozpowszechnic. WOW. Cp jeszcze te lucyferiany nie wymysla?? Ano juz wymyslily”

  Real News @ RevolutionNews.US – Pentagon Scientists Prepare A Vaccine Which Will End Religious Fundamentalism: FUNVAX Video Proof… The Pentagon presentation you are about to see took place in the Pentagon. It is date stamped 04-13-2005. Listen carefully to the dialogue in this scientific presentation, as you WILL NOT believe your ears. If this is what they were planning and discussing in the Pentagon six years ago, and this has now been leaked, thus outed, what else is the Pentagon now planning, using your tax dollars against you, that we do not know about? Google FUNVAX and see what comes up. All indications, from listening to the man’s presentation, is that the US military plans to introduce the “FUNVAX vaccine against religious fundamentalism” into Afghanistan via spreading it in a flu virus. They are planning to “cure” the religious fanaticism in the Mideast by introducing a mind altering vaccine which will change human religious behavior. When will our US military turn such a Frankenstein vaccine upon their own people? When the rise of the Son of Perdition takes place, will such a vaccine be used on the American Christian population to rid it’s numbers of their more “fundamentalist” leaders? It goes without saying that this is science and government and a US military clearly way out of control. Full Article: altnewsreport.wordpress.com — “Leave no authority existing not responsible to the people.” —Thomas Jefferson Time For A New American Revolution? Follow us on

  http://www.h1n1vaccinerisks.org/uncategorized/pentagon-creates-vaccine-to-control-religious-fundamentalists-2/

  • Michał Archanioł 12 czerwca 2011 o 10:01 pm

   Niestety to nie musi być przyjmowane jako lek. Mogą to rozpylić za pomocą chemitrails. (Informują o tym np. anglojęzyczne artykuły.)

 7. sono 12 czerwca 2011 o 2:11 pm

  The FunVax Whistle blower, Joey Lambardi, has been on the run for the last three months so our interview with him has been delayed. But through email he let us know that he plans on to releases two pieces of evidence that he has against the government.

  Joey Lambardi was in a special unit of the military called Combat Camera. As part of the unit, Joey’s job demanded that he record sensitive information. Like us, he thought that the FunVax project was government gone out of control. And like a real American he stood up for what he believed in. He went AWOL from his assignment and his now a hunted like an animal.

  Because of our relationship with Joey, he agreed to release everything he has on this web site as well as other major news sources like CNN, Fox and MSNBC. But there is a catch. He doesn’t want to be risking his neck for an audience of 10 or 20 people…We promised him we can get 200,000 people to visit this site on June 1st. This information can change the world. But we need your help. As of today, April 7th, 2011 we have a little over a thousand people visiting this site. Please, spread the word and help us end government mind control.

  Obama’s Biggest Conspiracy – FunVax
  Posted on March 22, 2011 by funvax
  There are dozens of conspiracy theories about President Obama – Born in Kenya. Is a citizen of Indonesia. Is Muslim. Is a communist. Is a witch. Is the Antichrist.

  But there is one conspiracy that is real and bigger than any of conspiracies previously published. The project actually started under the Bush Administration, but continues under, and is approved by, the Obama Administration. Its code name is FunVax. It stands for Fundamentalism Vaccine.

  FunVax is a Department of Defense project started in 2004. It’s purpose was to eliminate terrorism in the Middle East. The method – genetically manipulating religious fanatics causing them to give up their fundamentalist beliefs.

  How It Works –

  At the turn of the century, a gene called VMAT2 was discovered. This gene eventually became known as the God Gene. The God Gene predisposes people to have spiritual experiences. People that are fundamentalists have an over-expression of VMAT2. DoD scientists used this information to create a vaccine against religious fundamentalism. It was a viral vaccine that spreads via air and is designed to inhibit the expression of the VMAT2 gene causing people to become less religious. It took government scientists 5 years to perfect the vaccine but in 2009 they field tested it in Iraq. Then Iran. President Obama has authorizes the release of FunVax throughout every Muslim country. Its the reason why we’ve seen a democracy over power theocracy in places like Tunisia, Eygpt, and now Libya. But what’s going to stop him from releasing it in America?

  FunVax is successful, but it needs to STOP. The government is replacing freewill with programed thoughts. Please help by sharing this blog with Friends and Family, because the more people that know about FunVax, the better off we all are”.
  http://www.disclose.tv/forum/funvax-a-vaccine-that-cures-religious-fundamentalism-t52839.html

  http://funvax.wordpress.com/

  • katerina404 12 czerwca 2011 o 2:32 pm

   sono Wiadomość rzeczywiście ciekawa, tylko streść ją po polsku, abym też tą wiadomość poznała.

   • sono 12 czerwca 2011 o 2:48 pm

    Tak z grubsza to. Podobno jest jakis gen,a VMAT2 odpowiedzialny za nasza duchowosc, spiritualne przezycia ( to rozni nas a propos od malp i innych takich, a wiec tez wskazuje na nasza, ludzi unikalnosc wzgledem innego stworzenia) . I nad tym genem aktywnie prauja panowie naukowcy z Pentagonu od paru ladnych lat. Chca mianowicie ( podobno juz nawet maja) stworzyc jakas niby „szczepionke”, ktora to niby „szczepionke” beda rozprzestrzeniac za pomoca drogi powietrznej, ( za pomoca wirusa atakujacego drogi oddechowe ) w krajach „nadmiernie religijnych”. Glownie im niby chodzi o kraje arabskie ( Afganistan). Maja nadzieje ,ze ta szczepionka spowoduje zanik , zmniejszenie „nastrojow ” religijnych i ludzie stana sie wyzuci z potrzeb duchowo-moralno-religijnych. Bedzie im jednym slowem wisialo co sie wokol dzieje i beda dawac swe przywolenie na jakokowliek moralna deprawacje.
    Czyli chodzi o wytworzenie tzw. duchowego zombie.
    Iscie lucyferianski pomysl trzeba przyznac. I nad tego typu problemami szacowny rzad USA pracuje wydajne uzywajac do tego kasy wydzieranje od przecietnego obywatela. Czyli kochany rzad bada starannie jak jeszcze , jakimi jeszcze metodami z tego obywatela zrobic zrobic kukle, bezwolnego, otumanionego pajaca.

    • Michał Archanioł 12 czerwca 2011 o 10:26 pm

     Tak, tylko że ten filmik powstał w 2005 roku.
     Sądzę, że już tym pryskają wszystkie kraje muzułmańskie, i inne (np. nadmiernie religijną Polskę). To może tłumaczyć falę ateizmu/laicyzmu/braku moralności, a także może powodować wyostrzenie zachowań społeczności doprowadzonych do skraju rewolucji (nie będą mieli skrupułów czy zlinczować jakiegoś dyktatora, którego do tej pory np. darzyli niemal boską czcią)…
     A zatem czy przywódcą religijnym też grozi nasilony lincz z powodu działań Pentagonu?!!!…

  • monitorpolski 12 czerwca 2011 o 3:54 pm

   I co zrobisz? Przecież Bill Gates już powiedział, że szczepionki będą w jadzie komarów. Właśnie mnie jakieś cholerstwo ugryzło i mam tak stopę spuchniętą, że nie mogę wsadzić do buta.

   • sono 12 czerwca 2011 o 4:33 pm

    Ja im nic nie zrobie. Ale nalezy ludzi informowac o satanistycznych planach tych „elit” z piekla rodem.
    Kupe kasy ,wydartej z podatnikow, wydaja na jakis podejrzane eksperymetny majace doprowadzic nie tylko do zniewolenia fizycznego, ale tez duchowego.
    Chca sterowac naszym umyslem, nasza dusza. To sa pomysly faktycznie wprost z czelusci piekelnych.
    Ale ludzi to nie obudzi. Nadal beda zagryzac chipsy, popijac pepsi-cola, ogladac jakas telewizyja sieczke i wysylac sms-y na kolejna „idolke” w stylu dody czy innej satanistki.
    Swoja droge juz steruja duszami wiekszosci.Jeszcze nie sa w stanie przymusic, ale juz maja wszelkie metody manipulacji jednostka i spolecznestwami opanowane do perfekcji.
    A tych co im sie nie poddadza, to wytepia. Na wszystko znajda sposob.

    • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:03 pm

     Kupe kasy ,wydartej z podatnikow, wydaja na jakis podejrzane eksperymetny majace doprowadzic nie tylko do zniewolenia fizycznego, ale tez duchowego.
     Chca sterowac naszym umyslem, nasza dusza. To sa pomysly faktycznie wprost z czelusci piekelnych.
     Ale ludzi to nie obudzi.
     Nie wiem,może to robisz nieświadomie,ale właśnie głosisz wszechmoc iluminatich.Bóg jest panem wszechrzeczy a nam dał wolną wolę.Duchowe zniewolenie,szczepionkami,to odwracanie uwagi,od rzeczywistych sposobów zniewalania,którym podlega zbyt wielu.Takich newsów o zombie,i zastrzykach działających na dusze, będzie coraz więcej.Zacznij je selekcjonować,bo na razie działasz jak lucyfków tuba propagandowa,głosząc wszem i wobec ich omnipotencje.To oni są przerażeni,i się miotają,bo wiedzą że mają mało czasu,a ich zwierzchności są bezwzględne,zwłaszcza,dla sług nieużytecznych.

     • sono 12 czerwca 2011 o 5:10 pm

      zeniu
      a apokalipse ty czytawszy?? Podobno takis strasny „katulik”, a w Apokalipse nie wierzysz??
      jak nie czytawszy, to niech przeczytawszy??
      Ze zrozumieniem.

      • trop 12 czerwca 2011 o 5:53 pm

       astro-mary=katerina404error=sono
       język polski to twoja pięta achillesowa – wracaj do manicure i do wróżenia
       zacznij lepiej opowieść o Groeningu – jak to ciebie wypełnił boską energią która teraz rozsiewasz min. na tym blogu 🙂

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:22 pm

      Nadejdzie wielka fala 100 km. wysokości i wszystko zmyje . Ale ja mam dmuchany ponton i konserwy w piwnicy .

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:32 pm

       .Miziostworkowi zaciął się programik,Sono też jakoś nie na temat.Przykro mi, że ona wierzy w Apokalipsę,a nie wierzy Bogu.Czytanie objawienia Św,Jana ze zrozumieniem,wymaga znajomości epoki, w której była pisana i wydarzeń związanych z upadkiem Jerozolimy i Starozytnego Rzymu,do których ,też się odnosiła.Te fragmenty ,które mówią o jeźdźcach,być może odnoszą się do naszych czasów,ale samo zakończenie,odnosi się do czasów odległych od nas ,o ponad 1000 lat.To będzie dopiero koniec Świata,wtedy dopiero będzie Armagedon.Wielu, na prawdę niezłych myślicieli tym się zajmowało i zajmuje,tak duchownych,jak i świeckich.Nic to, Sono wie lepiej,wg.instrukcji. 🙂

      • Konarski 12 czerwca 2011 o 6:40 pm

       nie spamuj szczunie i pluju i nie zaśmiecaj…

      • sono 12 czerwca 2011 o 7:25 pm

       @ TROP
       BREDZISZ JAK juz POTEPIONY, agencie hasbary.
       Wklejasz te swoje beznadziejne, zalosne wklejki, za kotre chyba co dobrze hasbara placi.
       Dziwie sie bo zadna, nawet najmniejsza inteligencja nie grzeszysz.
       Ale hasbara potrzebuje przede wszystkich lojalnych agentow.
       Durnie jak ty tez moga byc,tak ,ze znakomicie wpisujesz w ich wymagania. Dziwie sie ze monitor cie toelruje
       Dziwie sie ze montor w ogle tak toleruje tu wszystkich agentow.
       Moze sam montor to agent?????

      • trop 12 czerwca 2011 o 7:44 pm

       sono=astro-mary już czas
       w tym stanie najlepszy dla ciebie będzie orgonit
       kup sobie ze 2 działka i zacznij się leczyć
       jeszcze mi podziękujesz za pomoc 🙂

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 7:53 pm

       Tak sono@,nie trzymasz ciśnienia.Jak miziostrupek.To,że monitor też agent miałaś pewnie napisać za parę dni,i to ze wsparciem”oburzonych internautów”,To wymachiwanie hasbarą wpisuje się w nurt budowy na polskich blogach sztucznego antysemityzmu.Czyżbyś miała koncesję,jak wielu,zaśmiecających blogi.No coraz ciekawiej.
       Piszesz,do Tropa.
       „Wklejasz te swoje beznadziejne, zalosne wklejki, za kotre chyba co dobrze hasbara placi.
       Dziwie sie bo zadna, nawet najmniejsza inteligencja nie grzeszysz.”
       Twoja polszczyzna zaś,zaczyna sięgać szczytów literackiej poprawności,na kibucnych egzaminach.,
       i nie pisz,że to wina emocji.To brak szacunku do języka ,którym się posługujesz.
       Inteligencja z twoich wypowiedzi osobistych,aż tryska 🙂

   • rambo8 12 czerwca 2011 o 4:56 pm

    Tylko troche tych komarow ubili. Byłem wczoraj na rybkach i jak zawsze nie można sie
    było odpędzić od nich, to w tym roku szukać ich z lupą.
    Dwa komary przez jakieś pięć godz. do puznych godz. wieczornych to prawie tyle
    co nic, ale może starczyło żeby mnie zaszczpić 😉

    • sono 12 czerwca 2011 o 5:09 pm

     to nawet komary juz padaja?? Akurat tym sie nie martwie,
     , chociaz tez podejrzane ze ich nie ma, bo zawsze sie krecily wokol wod , bagien i moczarow, ale moze zeniu gania je tym orgonitem, to sie wyniosly na inne gleby.
     Wiadomo ze , zeniu bardziej upierdliwy od komarow, nawet one sie poddaja. Maja dosc gadania o orgonitach to i wynosza . I slusznie.:)

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:39 pm

      Tak sono@,to jest jak piętno złego,stosunek do popularyzacji energii orgonu,więc pozytywnego działania,walki.Cóż daje głoszenie bzdur,podsuwanych nam ,byśmy upadli na duchu.
      Premię czy awans,a może służbowy orgonit i obiecane miejsce w bunkrze ??Nie łudź się ,orgonity służbowe ,będą fałszywe,co sprawdzą na własnej skórze ich posiadacze,cóż miejsca zwolnią się dla dzieci wybranych,oni wszak się rozmnażają, a nie znamy dnia ani godziny.Proste.

   • trebor 12 czerwca 2011 o 5:25 pm

    srebrem posmaruj.

   • ALFA 12 czerwca 2011 o 5:58 pm

    Przyłóż sobie cebulę zmniejsza obrzęki po ukąszeniu owadów,
    http://www.medkom.eu/artykuly/Grypa_cebula.pdf

    • ALFA 12 czerwca 2011 o 6:00 pm

     Kupcie sobie olejek gożdżikowy tylko przeczytać ulotkę i się smarujcie polecam.

     • AQQ 12 czerwca 2011 o 6:34 pm

      Babcina metoda na ukąszenia owadów: OCET !

 8. katerina404 12 czerwca 2011 o 2:25 pm

  Myślałam, że będą jakieś aresztowania, a tu nic, towarzystwo jak zwykle spokojnie się rozjeżdża do swoich pałaców i nie ma na nich silnych. Jeszcze na dodatek helikopterami. I jak tu ma zapanować sprawiedliwość. Na dodatek ochronę maja taką, ze sam papiez chyba takiej nie miał. Skandal w biały dzień. Czyli w Szwajcarii, oprócz tego, że znowu sie spotkali, podyskutować sobie, jak dalej zaciskać nam pętlę na szyi, nic więcej sie nie wydarzyło. Tak wszyscy ich aresztują, że nigdy do aresztowania nie dochodzi. Robią co chcą za przyzwoleniem całego świata.

  • sono 12 czerwca 2011 o 2:36 pm

   a czego ty sie spodziewasz?? Ze z rekami ktos pojdzie na czlogi.??
   Do tego moze i dojdzie,Jzle jeszcze nie teraz. jak przyjdzie glod, zarazy, wojny i ludzie zaczna tysiacami, milionami masowo umierac to moze sie w koncu i obudza. Tyle juz bedzie o wiele, wiele za pozno.
   Wedlug mnie, juz jest za pozno. Dalismy sie i dajemy zrobic w bambuko. Przeciez zaczadzonych ludzi sa wciaz cale miliardy. Tych co nieco sie orientuja, to garstka.
   A licho wie co oni jeszcze maja w zanadrzu na nas. Bo to ze maja „ciekawe” rzeczy, to na pewno.

   „Cudem jest przejsc przez pieklo i nie stac sie diablem.”
   To pieklo nadchodzi, z kazdym dniem.

  • monitorpolski 12 czerwca 2011 o 3:56 pm

   Nie jest tak źle. Są nieco przestraszeni, że tyle mediów niezależny to relacjonuje – nie mogli na pewno spokojnie gadać bez obawy o to, że będą podsłuchani. A Szwajcarzy chyba jeszcze na tym nie skończyli. Można się jednak spodziewać ostrego ataku na Szwajcarię, nawet kosztem inwazji na Iran.

 9. Pingback: Bilderberg, raport z 12 czerca 2011r (via Monitorpolski's Blog) « Gyvenimo kritika

 10. Kamil 12 czerwca 2011 o 2:55 pm

  http://www.iluminaci.pl/filmy/jasnowidz-jackowski-przepowiednie-na-2011

 11. katerina404 12 czerwca 2011 o 3:00 pm

  sono Zebyś Ty wiedziała, jak ja ich mam dość, jak ja mam dość tego, co sie wyprawia. Kiedyś spałam jak suseł, a teraz , jak pomyslę o tym wszystkim, to nawet zasnąć nie mogę. To jest nieprawdopodobne co się dzieje i to taka garstka ludzi w stosunku do całego świata. A najbardziej przeraża mnie to, że większość ludzi, nawet nie wie, w jakim bagnie siedzi po uszy. Okazuje sie, że oprócz normalnych wyzwań, z którymi człowiek sie musi mierzyć codziennie, równolegle istneje to gówno, na które nie ma sposobu. Żyjemy w okropnym czasie. Ja staram się niektórym nie mówić nawet o co chodzi, mówię o tych słabiutkich. Jedynie im doradzam, jak mają postępować, nie odkrywając całej prawdy, aby chociaż dobrze spali. Innym, mocniejszym psychicznie i fizycznie tłumaczę, ale to nie do wszystkich dociera.

  • sono 12 czerwca 2011 o 3:28 pm

   Masz racje. Ludzie nie chca sluchac tego typu wiesci ,bo ich wytracaja z rownowagi i wprawiaja w raczej podly, depresyjny nastroj. Najczestszym argumentem jest ” i co my mozemy zrobic??” ” i tak nic im nie zrobimy”” Nie chce o tym slyszec bo mam wystarczjaco probelmow w zyciu, a na ten nic nie poradze”.
   Niby tak, ale ja uwazam ,ze magiczne myslenie Polyanny, ze jakos to bedzie i sie samo rozejdzie po kosciach tu nie zadziala. I nalezy sie uswiadamiac i orientowac w tym co sie dzieje poki jeszcze mozna. Jest to trudne do przelkniecia ,ale niestety, to jest rzeczywostosc ( ktora sobie sami poniekad stworzylismy) i zaslanianie sie za rozwymi okularami ignorancji i obojetnosci jej nie zmieni. Szanse na zmiane mamy tylko jak znaczna czesc publiki bedzie wiedzeic o co biega, zacznei sie buntowac i probowac cos z tym zrobic. Nie wiem czy isnteje szansa na wygrana. Osobiscie watpie ale na pewni istnieje szansa na konfrontacjie, na walke o nasza godnosc, o niepoddanie sie zlu, nawet za cene naszego zycia. Ludzie w Wandeii tez walczyli do konca, powstancy warszwscy tez walczyli o kazdy dom, o kazda ulice ,do samego konca.
   Czasami walka i nawet smierc w obronie slusznych wartosci ma wiekszy sens ,niz pieskie, niewolnicze, nedzne bytowanie.

   • KingovNothing 12 czerwca 2011 o 4:21 pm

    Jak chcecie,to potraficie napisać coś do rzeczy bez wyzywania innych stworzeń Drogie Panie 😉
    Tym razem się zgadzam i z jedną i drugą.

    Słuszne i prawdziwe.

  • Święty 12 czerwca 2011 o 8:26 pm

   Mialem podobne symptomy do Pani w ubieglym roku. To bylo po tej akcji antyczepionkowej. Nie moglem spac spokojnie, miewalem nawet koszmary. Tak, otworzyly mi sie oczy, ale co z tego. Nie moge zmienic biegu ziemskich wydarzen, za to moge wplynac na wlasne zycie w pewnym stopniu uczywiscie. Mam obenie zajety umysl czyms immym i tym Pani bym doradzilbym. Trzeba utrzymywac balans, dbajac o nasza pyschike nie mozna be zreszty oddac sie jednej tylko rzeczy.

 12. Witek 12 czerwca 2011 o 3:08 pm

  http://www.presstv.com/detail/184356.html

 13. Witek 12 czerwca 2011 o 3:10 pm

  http://fides-et-ratio.pl/index.php/2011/05/neoliberalny-globalizm-analiza/

 14. specu 12 czerwca 2011 o 3:12 pm

  Te całe homoseksualne orgie to są ich rytuały, które tworzą zdeprawowane energie seksualne ktorymi karmią się niecielesne byty, demony. W zamian za to otrzymują pomoc w swoich niszczycielskich działaniach. Jaki ten swiat jest po*****

  • sebecxs 12 czerwca 2011 o 5:30 pm

   ..zgadzam się na 100%..

 15. Kasia 12 czerwca 2011 o 3:14 pm

  http://www.illuminati-news.com/microchip.htm

 16. Kasia 12 czerwca 2011 o 3:15 pm

  http://grawitacja44.wordpress.com/2011/05/03/polski-monument-georgia-guide-stones-w-beskidach-czyli-symbole-masonskie-satanistyczne-w-beskidach-golgota-beskidow/

 17. pola 12 czerwca 2011 o 3:17 pm

  Wasze dzieci będą mogli homoseksualiści wychowywać ,złodzieje okradają was w biały dzień po cichu wyprzedając swoje aktywa ,osoby odpowiedzialne za niekorzystnie podpisane umowy dalej zasiadają na swoich stołkach. A co wy robicie?http://tiny.pl/hfjh8

 18. Piotr 12 czerwca 2011 o 3:19 pm

  http://www.thenewalexandrialibrary.com/depopulation.html

  • Jon 14 czerwca 2011 o 10:28 pm

   thanks, this is the best site for getting an education on the New World Order and their plans

 19. Kamil 12 czerwca 2011 o 3:22 pm

  http://www.sovereignindependent.com/?p=21827 Jak wyleczyc nowotwory wiadomo bylo juz 35 lat temu. Ale zyski sa wazniejsze niz ludzie

  • ALFA 12 czerwca 2011 o 5:52 pm

   Poczytaj o witaminie C i aminokwasie Lizyna to naprawdę działa .A na to patentu nie trzeba.
   Witamina C jest od wieków.

 20. Kamil 12 czerwca 2011 o 3:26 pm

  Pytanie tylko dlaczego ci ludzie nie siedzą w pudle, albo dlaczego jeszcze nie wjechała tam ciezarówka wypełniona trotylem, był by booom, a potem spokój jak makiem zasiał

 21. Roza 12 czerwca 2011 o 3:26 pm

  http://bezdekretu.blogspot.com/2011/06/proces-w-sprawie-afery-marszakowej.html

 22. Roza 12 czerwca 2011 o 3:28 pm

  http://kefir2010.wordpress.com/2011/06/12/racjonalistyczne-swiry-z-blog-de-bart/

 23. sono 12 czerwca 2011 o 4:05 pm

  Tu przyklad walki do ostatniej kroplii krwi. Historia oficjalna, podrecznikowa, zmieniana i kontrolowana przez lucyferianow o tym nie wspomina.
  Ale bohaterska walka wandejczykow z lucyferianami jest w pamieci ludzi. I niech tam zyje.

  • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:06 pm

   Ona się dalej toczy,w innych nieco formach,nie zauważyłaś.Nie odsyłaj jej w mroki historii.

   • sono 12 czerwca 2011 o 5:11 pm

    spadaj agen-ciuro.

    • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:32 pm

     Gdybyś jadła koszerne jedzenie jak ja ,a nie świnie cały czas ,to byś była lotna i powiewna , a ty żresz tą paszę dla bydła .
     Wybacz niewiasto ,sprowokowałaś mą najmojszą męskość .

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:44 pm

      Tak miziastrupku,programik się zaciął,a i ludzie czują fetorek od twoich prymitywnych wypowiedzi.

     • sono 12 czerwca 2011 o 7:18 pm

      A kysz, silo nieczysta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • sono 12 czerwca 2011 o 7:19 pm

       A kysz, silo nieczysta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
       to do tego zenia, co ogonem, znaczy sie orgonem ,zamiata.

      • trop 12 czerwca 2011 o 7:29 pm

       astro-mary
       ten opluwany przez ciebie orgonit właśnie ciebie wyleczy z mnogich osobowości, plugawego języka i dziwnych związków z tow.mizerią i rozbijaczami z nwo
       skorzystaj z szansy – to jest idealny lek dla ciebie astro-mary !
       a jak juz siebie wyleczysz to może i tow.mizeria da sie skusić na leczenie…

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 8:01 pm

       Przeczytaj uważnie ,bo nie będę się powtarzał po raz trzeci.
       Tak sono@,to jest jak piętno złego,stosunek do popularyzacji energii orgonu,więc pozytywnego działania,walki.Cóż daje głoszenie bzdur,podsuwanych nam ,byśmy upadli na duchu.
       Premię czy awans,a może służbowy orgonit i obiecane miejsce w bunkrze ??Nie łudź się ,orgonity służbowe ,będą fałszywe,co sprawdzą na własnej skórze ich posiadacze,cóż miejsca zwolnią się dla dzieci wybranych,oni wszak się rozmnażają, a nie znamy dnia ani godziny.Proste.de sie powtarzał.Tak sono@,to jest jak piętno złego,stosunek do popularyzacji energii orgonu,więc pozytywnego działania,walki.Cóż daje głoszenie bzdur,podsuwanych nam ,byśmy upadli na duchu.
       Premię czy awans,a może służbowy orgonit i obiecane miejsce w bunkrze ??Nie łudź się ,orgonity służbowe ,będą fałszywe,co sprawdzą na własnej skórze ich posiadacze,cóż miejsca zwolnią się dla dzieci wybranych,oni wszak się rozmnażają, a nie znamy dnia ani godziny.Proste.

 24. sono 12 czerwca 2011 o 4:10 pm

  a tu hymn wandejczykow na ktorych wojska republikanskie ( lucyferianskie) ,dopuscily sie ohydnych rzezi, gwaltu i przemocy. Byl to pierwszy holocaust w nowozytnej historii. Holocasust, o ktorym sie oficjalnie nie wspomina.
  hymn :http://www.youtube.com/watch?v=F4OsrmrwKsc
  inna wersja :http://www.youtube.com/watch?v=V068tvYboOk&feature=related

  • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:48 pm

   Rozumiem ,że u ciebie w domu.Kto pamięta ten pamięta,ale to trzeba być Katolikiem.

 25. Alienlol 12 czerwca 2011 o 4:13 pm

  Hej witam.Mam pytanie z innej beczki do was.Co myślicie o franku szwajcarskim?Nadal bedzie rosl w siłe?Znajomi maja kredyt w tej walucie i sa załamani…

  • sono 12 czerwca 2011 o 4:21 pm

   a tym, ze lucyferianie zamierzaja wkrotce puscic z dymem 90% ludzkosci nie sa zalamani??
   To ich nie obchodzi?
   To, ze spuszczaja im codziennie na leb za pomoca chemtraili tysiace toksycznych substancji, wciskaja trutki w szczepionkach, GMO, wodzie, glebie, powietrzu ich nie rusza???
   To, ze rzad traktuje ich jak swoja prywatna wlasnosc, niewolnikow, ktorzy maja tylko pracowac i placic nie powoduje, ze sa zalamani??
   Powiedz znajomym ,ze jak beda w kolejce do gazu czekac w jakims obozie femy czy gulagu, to im ten frank szwajaczrski bedzie tak potrzebny jak psu pogrzebanemu buda.

  • Talbot 12 czerwca 2011 o 4:42 pm

   Tusk wprowadzi sztywny kurs Franka ( jak Ordoban i Łulaszenko) i uratuje kredytobiorców. Oczywiście, potem trzeba będzie oddać lichwie w dwójnasób…

  • Konarski 12 czerwca 2011 o 4:53 pm

   Dobry zwyczaj NIE POŻYCZAJ – od nikogo i nikomu. A już na pewno nie pożyczaj od lichwiarskiego banku.

   • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:15 pm

    A jeśli pożyczacie tym, od których
    spodziewacie się zwrotu, to czymże się chcecie chwalić? Grzesznicy także pożyczają grzesznikom,
    aby to samo odebrać. Lecz kochajcie waszych nieprzyjaciół i czyńcie dobrze, i pożyczajcie, nie
    spodziewając się niczego, a zapłata wasza będzie sowita i będziecie synami Najwyższego, bo On
    jest dobry dla niewdzięcznych i złych.” (Łk.6,27-35).

    • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:37 pm

     Oczywiście to przykazanie dla was polaszki , mego rodu to nie dotyczy . Co by to było gdybyście zmądrzeli ,kto by na nas najmojszych pracował . Dla mnie malują obrazki ,a ja narzucam geszefcik cenowy i żeruję sobie ile wlezie.

     • trop 12 czerwca 2011 o 6:01 pm

      tow.mizeria – spadaj
      idź na piwo z astro-mary

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:55 pm

      Miziastrupek,nie może się oderwać od nowej zabawki,jeszcze nie zrozumiał,że mu się popsuła,zresztą od początku była wadliwa,Przełóż na lewą ,bo ci ugniata intelekt,co wyrażnie widać ,a i,od tego możesz się nabawić migreny,czyli gowaból,jak to u was mawiają,

 26. Alienlol 12 czerwca 2011 o 4:29 pm

  Tak tylko ciekawe ile twoich znajomych wierzy w twoje poglady.Jak by to było takie proste uswiadomienie innych to juz dawno bym to zrobił.Nie wierzą to trudno,nic na to nie poradze ale to chyba nie znaczy ze mam sie od nich odwrocic plecam?

  • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:20 pm

   Doradź im, by połowę gotówki przewalutowali na polskie złote.Nawet jak padnie dolar i euro, frank i złotówka przetrwają.Obecna sytuacja, nie wróży nagłego załamania franka,ale stary Amschel Rothschild mówił synom,nie wkładajcie wszystkich jajek do jednego koszyka,i tu trzeba się od nich uczyć.

   • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 5:44 pm

    Tylko niech absolutnie ,nawet przez moment niech nie pomyślą ,że płacą nam za nic ,bo my pieniądze tworzymy z powietrza i wszystkie kredyty są tak naprawdę nielegalne ,ale o tym nikomu nie mów . Musimy was doić ,wy dobrzy niewolnicy ,a my najmojsi nadzorcy , i już jesteście tacy szczęśliwi ,że macie łańcuchy na szyji na 40 lat . ups dach nad głową .

   • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 6:58 pm

    Fałszywek jest pod spodem,to wyżej ,to moja wypowiedź,nim zabrałem miziastworkowi zabawki,i pogoniłem go z piaskownicy.

 27. sono 12 czerwca 2011 o 4:38 pm

  toc ja caly czas pisze, ze malo.
  Ludzie nie chca ani mowic ani slyszec o takich rzeczach ,bo im sie obraz swiata nieco zamaca.
  A oni tego nie lubia. Nie odwracaj sie od nich plecami ,ale ich uswiadamiaj, chociazby dajac namiar na ten blog czy tem podobne. I powiedz, ze ich bedzeisz przepytywal z wiesci tu zawartych tak ,ze sie nie wymigaja:).

 28. Alienlol 12 czerwca 2011 o 4:47 pm

  Na prawdę bardzo bym chciał żeby to było tak jak piszesz ale ludzie są tak zaganiani teraz i nastawieni na kase że nie maja własnie ochoty i czasu słuchac takich rzeczy.Robią dziwne miny i zmieniaja temat.To wszystko jest tak daleko posuniete ze nie ma szans zeby sie swiat obudził chociaz w tych 15-20 % ,tak mi sie wydaje przynajmniej.Pozdrawiam i udanej niedzieli zycze wszystkim z tego bloga 🙂

 29. Oskar 12 czerwca 2011 o 4:53 pm

  http://tergiwersacja.wordpress.com/2011/05/25/potencjalna-tragedia-i-ostatnia-nadzieja-technologiczna-osobliwosc/

 30. trebor 12 czerwca 2011 o 4:56 pm

  Widze ,ze stara ekipa wrocila … wiescic koniec swiata 🙂

  • sono 12 czerwca 2011 o 5:14 pm

   koniec swiata ,baranie ,to tylko Bog zna i ty sie nie poczuwaj do bycia na rowni z Nim.
   A to, ze byc moze zyjemy w czasach ostatecznych to wilee na to wskazuje.
   Ale ty z tego i tak nic nie zroumiesz.

   • trebor 12 czerwca 2011 o 5:36 pm

    dobre 🙂 🙂 🙂
    czy ty jestes jakis cyborg… w kolo to samo ? 🙂

 31. Annah. 12 czerwca 2011 o 5:10 pm

  Czyli czytając wspak: Koniec świata odwołany. UFFFFFFFFFFFFFFFF

 32. ALFA 12 czerwca 2011 o 6:18 pm

  ALARM !!! Facebook NOW! WYPISAĆ się z Facebook TERAZ! Mark Zuckerberg i sprzedawanych was wszystkich do NWO!
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.latenightinthemidlands.com/profiles/blogs/alert-get-off-of-facebook-now&usg=ALkJrhjuOA0m6ziB8eQJqq8c5xHAiaXfyQ

 33. sono 12 czerwca 2011 o 7:15 pm

  Tu fragment z ciekawego artykulu
  „wiele częściej22.

  a. Kontakty analno-genitalne
  Seks analny jest warunkiem koniecznym (sine qua non) seksu dla wielu homoseksualistów23. Z fizjologii człowieka jasno jednak wynika, że ciało nie jest przeznaczone do tej aktywności. Odbytnica w sposób znaczący różni się od pochwy pod względem przystosowania do penetracji przez penisa. Wagina posiada naturalne lubrykanty i jest podtrzymywana przez system mięśni. Jest utworzona ze śluzówki pokrytej wielowarstwowym nabłonkiem, co pozwala na znoszenie przez nią tarcia bez uszkodzenia, a także na stawianie oporu działaniom immunologicznym spowodowanym przez nasienie i spermę. W porównaniu z waginą odbyt jest delikatnym mechanizmem złożonym z małych mięśni, które tworzą jednokierunkowe przejście – „tylko dla wychodzących”24. Przy ponawiających się urazach, otarciach i naciągnięciach zwieracz traci napięcie oraz możliwość utrzymania szczelnej izolacji. W konsekwencji seks analny prowadzi do wycieku fekaliów, który łatwo może się przerodzić w dolegliwość chroniczną25.
  Możliwość urazu pogarsza fakt, że jelito posiada wyłącznie pojedynczą warstwę komórek oddzielającą je od wysoce unaczynionej tkanki, to jest krwi26. Dlatego jakiekolwiek organizmy wprowadzone do odbytnicy potrzebują o wiele krótszego czasu, by utorować drogę infekcji, aniżeli wprowadzone do pochwy. Pojedyncza warstwa tkanki nie jest w stanie wytrzymać tarcia związanego z penetracją penisa, czego rezultatem są urazy narażające obu uczestników na kontakt z krwią, organizmami obecnymi w fekaliach i na zmieszanie płynów ustrojowych27.
  Co więcej, sperma posiada składniki immunosupresyjne. Dzięki nim w trakcie zwykłego fizjologicznego aktu seksualnego nasienie unika obrony immunologicznej w organizmie kobiety. Zapładnianie królików drogą odbytniczą pokazało, że sperma uszkodziła obronę immunologiczną biorcy28. Nasienie może mieć podobny wpływ na ludzi29.
  Ostateczny efekt sprowadza się do tego, że kruchość odbytu i odbytnicy wraz z immunosupresyjnym efektem działania spermy sprawiają, że stosunek analno-genitalny jest najskuteczniejszym sposobem przekazywania wirusa HIV i innych infekcji. Lista chorób pojawiających z niezwykłą częstotliwością u aktywnych homoseksualistów w następstwie seksu analnego jest zatrważająca:
  rak odbytu
  ziarnica weneryczna pachwin
  kryptosporidia
  lamblioza
  opryszczka
  wirus niedoboru odporności (HIV)

  wirus brodawek ludzkich
  drobnoustrojowe zakażenie przewodu pokarmowego isospora belli
  zakażenie grzybicze microsporidia
  rzeżączka
  żółtaczka typu B i C
  syfilis30.

  • Lucjan 12 czerwca 2011 o 7:42 pm

   W końcu rzeczowa analiza i argument za nie uprawianiem seksu analnego. Co najważniejsze ma to związek z tematem. Ja mam takie pytanie do sono: To twój własny artykuł pisany z autopsji i dlatego nie podasz linka źródłowego, gdyż chronią ten artykuł twoje prawa autorskie? Pozdrawiam.

   • Lucjan 12 czerwca 2011 o 7:45 pm

    Ach nie to nie była celowa złośliwość… po prostu nie zobaczyłem posta poniżej. Nie ma się co gniewać wklejarko. Pozdrawiam.

   • sono 12 czerwca 2011 o 7:50 pm

    lucek
    to o tobie i twoich kochasiach.
    Tak cie to strasnie zdenerowalo.
    A byles ty na pardzie w Warszawie, czy zabawiales moze panow Bilderbergow za slona gotowke???

    • Lucjan 12 czerwca 2011 o 8:03 pm

     sono mogę odpowiedzieć na pierwszą część pytania: NIE. Natomiast drugą część pytania jest raczej retoryczna, gdyż przecież wiadomo kto sponsoruje bilderbergów (to że tak doskonale mówię i rozumiem po polsku tylko potwierdza tzw. plotkę o naszych zdolnościach językowych). Mam nadzieję, że wytarczą ci moję odpowiedzi, a po NWO porozmawiamy w cztery oczy o dalszych planach i o tym czy nadajesz się do swojej roli. Ups… chyba zdradziłem swoją i twoją tożsamość…

  • ALFA 12 czerwca 2011 o 8:21 pm

   No i wiemy już skąd pochodzi bakteria E coli ,przecież z jelit .No i mamy winowajców.ha ha ha
   Ciekawe jaką bakterię zostawili w Szwajcarii.

 34. sono 12 czerwca 2011 o 7:16 pm

  A tu sam artykul
  http://www.piotrskarga.pl/ps,383,5,0,1,I,informacje.html
  a tu ciekawe video

 35. Ciekawska 12 czerwca 2011 o 7:38 pm

  Telewizja alternatywna Janusza Zagorskiego- teraz program na zywo od 20-tej.
  http://januszzagorski.pl/

 36. sentintel 12 czerwca 2011 o 7:55 pm

  „Alex Jones niedawno ujawnił, że brytyjska rodzina królewska stosuje rytuały satanistyczne polegające m.in. na piciu krwi, mordowaniu dzieci czy kąpielach kobiet we krwi niemowląt.”

  Miesiąc temu ukazał sie artykuł w angielskiej gazecie Daily Mail mówiący że rodzina krolewska jadła ludzkie mięso!!!!!!!!!!!
  British royalty dined on human flesh (but don’t worry it was 300 years ago)
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1389142/British-royalty-dined-human-flesh-dont-worry-300-years-ago.html

  A tu agent FBI Ted GUnderson przesłuchuje Paula Bonacci który twierdzi że został zmuszony w Bohemian Grov do zabicia w w satanistycznym rytuale chłopka a potem do zjedzenia jego mięsa.Bonnaci pozwał do sądu republikanów oto o właśnie i toczył się proces który wygrał i wypłacono mu i innym poszkodowanym pieniadze, ale nikt nie poszedł siedzieć.

  1991,Larry King i „Boys Town”, Nebraska USA

  Bohater największego skandalu pedofilskiego w dziejach Stanów Zjednoczonych został skazany na 15 lat wiezienia za defraudację, oszustwa i fałszerstwa ksiąg finansowych na łączna sumę 40 milionów dolarów na szkodę Franklin Credit Union w miesicie Omaha. Skazany odsiedział tylko 4 i pól roku.

  Głównym oskarżającym Kinga był Paul Bonacci , który twierdził, że Larry King był głównym organizatorem dziecięcych grup do seksualnego wykorzystania na potrzeby polityków, biznesmenów, przemysłu pornograficznego i tajnych wojskowych projektów. Jego pedofilska sieć sięgnęła nawet Białego Domu

  Bonacci uważał, że był poddany programowi kontroli umysłu MK-ULTRA , w którym pełnił rolę seksualnego niewolnika, był przewożony w różne miejsca w USA i zmuszany do seksu z różnymi ludźmi, zażywania narkotyków i udziału w satanistycznych orgiach oraz pedofilskich filmach pornograficznych. Wg. jego twierdzeń Bohemian Grove(http://www.youtube.com/watch?v=MTaSkDVz9CU,http://www.youtube.com/watch?v=XYGidPI7a7U) w Północnej Kalifornii, miejsce zebrań politycznej i finansowej elity było miejscem satanistycznych rytuałów oraz pedofilskich i homoseksualnych orgii. Twierdził on również, że główne „źródło zła” tzn. satanizmu i poddawania go programowi kontroli umysłu mieści się w Offut Air Force Base (Bazie strategicznego dowodzenia siłami powietrznymi)w pobliżu Omaha. Gary Cadiori, który badał tą sprawę zginął w katastrofie lotniczej w bardzo podejrzanych okolicznościach wkrótce po zebraniu oświadczeń od innych dzieci.

  Były senator John De Camp, jego adwokat w sprawie przeciwko Kingowi, stwierdził, że kluczowa rolę mógł odegrać w tym skandalu ppłk Michael Aquino lider i założyciel satanistycznego kultu Świątyni Seta.

  1999, Bonacci vs King, Nebraska, USA

  5 lutego 1999 roku w stanie Nebraska, w sądzie okręgowym w Lincoln, miała miejsce niecodzienna rozprawa w cywilnej sprawie sądowej dotyczącej Paula A. Bonacci i Lawrence’a E. Kinga. Przedmiotem oskarżenia było wykorzystywanie seksualne skarżącego podczas rytuałów, będące częścią działalności grupy pedofilów o krajowym zasięgu, w którą zaangażowani być mieli m.in. wpływowi politycy z Waszyngtonu oraz członkowie armii i wywiadu Stanów Zjednoczonych. Trzy tygodnie później – 27 lutego – sędzia Warren K. Urbom nakazał L. Kingowi (obecnie przebywający w więzieniu federalnym) zapłacenie Bonacciemu odszkodowania w wysokości miliona dolarów. Prawnik reprezentujący powód stwierdził, że wyrok był wystarczającym potwierdzeniem, że „zaprezentowane dowody okazały się wystarczające”.

  Podczas tej samej rozprawy 5 lutego Noreen Gosch wprawiła sędziów w osłupienie, składając zeznania wskazujące na udział pułkownika Armii Stanów Zjednoczonych, Michaela Aquino, w działalności grupy pedofilów. Wczesnym rankiem 5 września 1982, podczas rozwożenia prasy jej syn Johny, będący wówczas w wieku 12 lat, został porwany z ulic miasteczka West Des Moines w stanie Iowa. Od czasu jego zaginięcia matka poświęcała wszystkie dostępne środki i czas na odszukanie syna i nagłośnienie niebezpieczeństw, jakie grożą milionom dzieci w Ameryce ze strony dewiantów – satanistów.

  „Jak dotąd udało nam się dotrzeć i porozmawiać z 37 ofiarami organizacji, która porwała mojego syna i jest odpowiedzialna za to, co się z nim stało. Ci ludzie mogą potwierdzić wszystko, co się zdarzyło.” – mówiła sędziom.

  „To, co ciekawe w tej historii, to ogromna rola rządowego programu. MK-Ultra stworzony został w latach 50 przez CIA w celu ułatwienia szpiegowania innych państw podczas „Zimnej Wojny. CIA obawiało się, że inne kraje mogły również szpiegować USA.”

  Następnie sędziowie usłyszeli coś, co stanowiło zupełną rewelację: „Tak, był tam też człowiek nazywający się Michael Aquino. Służył w wojsku. Zajmował czołowe stanowiska w Pentagonie i miał najwyższe uprawnienia. Był pedofilem. Był też satanistą, założył Świątynię Seta. Był również bliskim znajomym Antona LaVeya. Obaj byli bardzo zaangażowani w seksualne wykorzystywanie dzieci. Pobierali również środki z tego programu rządowego w celu eksperymentowania na dzieciach.”

  „Celowo dokonywali rozszczepiania osobowości u dzieci, więc kiedy były one przesłuchiwane czy badane za pomocą wykrywacza kłamstw, nie wykazywały żadnych objawów – dopóki operator nie zostawał poinstruowany, jak należy badać osoby z zaburzeniami osobowości.

  Kontynuowała: „Wykorzystywali dzieci w celu kompromitowania polityków i innych osób, nad którymi mieli kontrolę. Brzmiało to wszystko tak nieprawdopodobnie, że sama miałam problem z uznaniem tego za prawdę – dopóki nie pokazano mi materiałów. Mieliśmy dowód. Czarno na białym.”

  Podczas przesłuchiwania przez senatora De Campa, Gosch mówiła: „Wiem, że Michael Aquino bywał w Iowie. Wiem również, że był w bazie Sił Powietrznych w Offutt (baza Dowództwa Strategicznych Sił Powietrznych, znajdująca się niedaleko miasta Omaha, które miało związek z działalnością L. Kinga). Wiem, że miał kontakt z wieloma z tych dzieci.”

  Paul Bonacci, który był równocześnie ofiarą i członkiem ogólnonarodowej grupy pedofilów, wielokrotnie wskazywał na Aquino jako na człowieka, który zlecił porwanie Johny’ego Goscha. W swojej wypowiedzi z 5 lutego Bonacci odniósł się do osoby organizatora porwania, nazywając ją „pułkownikiem”.

  Drugi ze świadków zeznających podczas rozprawy 5 lutego, Rusty Nelson, był osobistym fotografem L. Kinga. Opisywał później inny incydent, łączący osobę Kinga z Aquino, z czasów, kiedy to oficer wciąż czynnie działał w rezerwie. Pewnego razu w późnych latach 80 Nelson odwiedził wraz z Kingiem ekskluzywny hotel w centrum Minneapolis, gdzie osobiście widział, jak King wręczał walizkę pełną pieniędzy i obligacji płatnych na okaziciela niejakiemu „pułkownikowi”, którego później zidentyfikował jako Aquino. Według Nelsona King powiedział wtedy, że walizka przeznaczona jest na potrzeby partyzanckiej organizacji Nicaraguan Contras, z którą „pułkownik” miał być związany poprzez tajną strukturę sięgającą osób podpułkownika Olivera North, wiceprezydenta George’a Busha i „równoległego rządu”, działającego w Białym Domu.

  John de Camp pisał „Dzieci będące ofiarami dały dowód na głęboką rolę ppłk Michael Aquino w tej deprawacji. Aquino był długo dowódcą sekcji wojny psychologicznej, gdzie wykorzystywał swoje osobiste doświadczenia do praktykowania prania mózgów, satanizmu, nazizmu, homoseksualnej pedofilii i morderstw. ”

  1987, Aquino (Satanizm w armii), San Francisco, USA

  Przez większość lat 80 Aquino znajdował się w centrum afery dotyczącej przyzwolenia Pentagonu na satanistyczne praktyki wśród amerykańskich żołnierzy. Był również głównym podejrzanym w sprawie skandali pedofilskich obejmujących setki wykorzystanych seksualnie dzieci, w tym dzieci pracowników bazy wojskowej w Presidio, nad zatoką San Francisco. Co więcej, nawet podczas trwania śledztwa prowadzonego przez Wojskowy Wydział Kryminalny Aquino wciąż posiadał dostęp do najtajniejszych dokumentów; był również zaangażowany w pionierskie prace związane z użyciem technik psychologicznych („psy-ops”).

  14 kwietnia 1987 policja z San Francisco zrewidowała dom Aquino, w którym „pułkownik” mieszkał wraz z żoną Lilith. Rewizja była reakcją na stawiane oskarżenia, wedle których dom miał być sceną brutalnego gwałtu czteroletniej dziewczynki. Główny podejrzany o gwałt – Gary Hambright, pastor w kościele baptystycznym, we wrześniu 1987 r. oskarżony został o popełnienie w okresie od września do października 1986 r. „czynów lubieżnych” z sześcioma chłopcami i czterema dziewczynkami – wszyscy w wieku od 3 do 7 lat. W czasie, w którym miał dopuścić się przestępstw, Hambright zatrudniony był w ośrodku opieki nad dziećmi w bazie wojskowej w Presidio. W okresie zatrzymania Hambrighta policja z San Francisco oskarżyła go o wykorzystanie co najmniej 58 dzieci.

  Według artykułu z 30 września 1987 r. pochodzącego z dziennika The San Francisco Examiner, jedna z ofiar wymieniła Aquino i jego żonę jako osoby uczestniczące w gwałtach. Według niej, „pułkownik” miał w zwyczaju filmować Hambrighta i jego ofiary podczas „zabaw” w wannie. Dziecięce opisy domu, który był również satanistyczną świątynią Seta, były tak szczegółowe, że policja uzyskała w końcu zgodę na rewizję, podczas której skonfiskowano 38 taśm filmowych, negatywy zdjęć i inne dowody świadczące o prawdziwości oskarżeń.

  Aquino i jego żona nigdy nie zostali oskarżeni. „Pułkownik” otrzymywał, że w czasie popełnienia przestępstw znajdował się w Waszyngtonie, odbywając roczny kurs dla oficerów rezerwy na Narodowym Uniwersytecie Obrony. Przyznał jednak, że często odwiedzał teren zatoki i swój dom-kościół. Oburzenie opinii publicznej zmusiło jednak wojsko do przeniesienia Aquino z bazy w Presidio, gdzie był dotychczas zastępcą dyrektora ds. szkolenia rezerwy, do Wojskowego Centrum Rezerw w St. Louis.

  19 kwietnia 1988 r. dziesięciopunktowe oskarżenie przeciwko Hambrightowi zostało odrzucone przez sędziego Josepha Rusoniello, który utrzymywał, że choć istnieją oczywiste dowody świadczące o seksualnym wykorzystaniu dzieci (sześć z ofiar zachorowało na chlamydię), to jednak brak jest przesłanek łączących osoby Hambrighta i Aquino z popełnionymi przestępstwami. Rodzice kilku z ofiar oświadczyli, że działania sędziego to dostateczny dowód na to, że „prawo federalne nie potrafi bronić praw obywateli w wieku od trzech do ośmiu lat”.

  Rusoniello był później zaangażowany w próby ukrycia powiązań między Nicaraguan Contras a południowo-amerykańskimi organizacjami handlującymi kokainą, co wyraźnie skłania do zadania pytania, czy może decyzja o nie karaniu Hambrighta i Aquino nie była spowodowana „wpływami na bezpieczeństwo narodowe”.

  W istocie, 22 kwietnia 1989 Armia USA wysłała listy do rodziców co najmniej 56 dzieci, które miały być molestowane przez Hambrighta, w celu skłonienia ich do przeprowadzenia testów na obecność wirusa HIV, ponieważ Hambright, były pracownik opieki, miał być jego nosicielem.

  13 maja 1989 dziennik San Jose Mercury podał, że Aquino wraz z żoną zostali przesłuchani przez wojskowych śledczych w sprawie zarzutów o molestowanie dzieci w dwóch północnych okręgach Kalifornii, Sonomie i Mendocino. 9-letnia dziewczynka w Santa Rosa i 11-letni chłopiec w Fort Bragg zidentyfikowali Aquino jako sprawcę serii gwałtów w 1985 r. po tym, jak zobaczyli go w telewizji.

  Kiedy pismo San Francisco Chronicle skontaktowało się z przedstawicielami wojska w bazie w Presidio, by dowiedzieć się, czy odebrane zostały mu uprawnienia i dostęp do ściśle tajnych dokumentów, reporterzy zostali odesłani do Pentagonu, gdzie wojskowy rzecznik, major Greg Rixon powiedział im: „Problemem jest, czy (Aquino) jest godny zaufania i potrafi dobrze wykonywać swoją pracę. Nie ma w tej sprawie niczego, co sprawiłoby, że powinniśmy się zacząć martwić.”

  W istocie Pentagon już wcześniej udzielił „błogosławieństwa” związkowi Aquino z Kościołem Szatana i jego własną, Świątynią Seta, pomimo że ten wspierał swoją działalnością organizacje neonazistowskie w Stanach Zjednoczonych i Europie. 10 października 1983 r. podczas „oficjalnego wyjazdu NATO”, Aquino wziął udział w satanistycznym rytuale w zamku Wewelsburg w Bawarii. Miał napisać tam przebieg rytuału, przywołujący szefa SS Heinricha Himmlera. „Ponieważ Wewelsburg miał być uważany przez Himmlera za „Środek Świata”, a głównym przedmiotem zainteresowania Sali Umarłych miała być Brama Środka, to zamek wydawał się najlepszym miejscem do przyzwania sił ciemności.”

  Na początku kwietnia 1987 roku armia USA wydała podręczny poradnik dla kapłanów, „ułatwiający sprostanie religijnym potrzebom wojskowych”. Zarówno Kościół Szatana, jak i Świątynia Seta zostały wymienione wśród „innych” religii tolerowanych przez wojsko. Rozdział traktujący o satanizmie mówił: „Często mylony z czarownictwem, satanizm wiąże się z wyznawaniem Szatana (nazywanego również Baphometem i Lucyferem). Tradycyjny satanizm z udziałem „czarnych mszy”, ofiar z ludzi i innych świętokradczych i nielegalnych aktów, jest obecnie rzadki. Satanizm współczesny wywodzi się z magicznych rytuałów i antyrządowych nastrojów z lat 60. Z tradycyjnym satanizmem łączy go raczej obraz przedstawiany w mediach, niż istota wyznania; koncentruje się on raczej na jednostce i rytuałach.

  W 1982 r. z powodu wspierania przez Aquino nazizmu w Świątyni Seta dokonał się rozłam. Jeden z liderów, Ronald K. Barrer na krótko po swoim odejściu napisał, że Aquino „kierował Świątynię wyraźnie w kierunku satanizmu, z akcentem kładzionym na formę okultyzmu występującą w narodowym socjalizmie… W okresie od maja 1982 r. do lipca 1983 r. w Świątyni miał też miejsce wypadek śmiertelny.”

  Podręcznik dla kapłanów cytował „Dziewięć tez satanizmu” pochodzących z Kościoła Szatana – jednakże bez żadnego komentarza. „Teza siódma” głosiła: „Szatan jest człowiekiem, a więc i zwierzęciem – czasem lepszym, zazwyczaj jednak gorszym niż te, które stąpają na wszystkich czterech stopach – ponieważ z racji swojego „boskiego i intelektualnego rozwoju” stał się najokrutniejszym z nich”

  Stopniowy wzrost znaczenia Aquino w satanistycznej hierarchii szedł w parze z karierą w armii. Według oficjalnej biografii wydanej przez Świątynię Seta „Dr Aquino jest Wysokim Kapłanem i zarządcą Świątyni Seta, głównej świątyni satanistycznej w kraju, gdzie przyjął tytuł Ipissimusa VI. Do Kościoła Szatana dołączył w 1969 r., będąc jednym z jego przewodników aż do 1975 r., kiedy to założył Świątynię Seta. Na co dzień służy wywiadzie wojskowym armii USA w stopniu pułkownika, będąc oficerem Służb Specjalnych, Rzecznikiem Spraw Obywatelskich (?!)i attaché obrony. Jest absolwentem Akademii Sztabu Generalnego i Dowodzenia, Narodowego Uniwersytetu Obronnego, College’u Wywiadu Obronnego i Instytutu Spraw Zagranicznych Departamentu Stanu.”

  Bardziej szczegółowe, datowane na marzec 1989 r. curriculum vitae, , mówi, że swój doktorat otrzymał na Uniwersytecie Kalifornii w Santa Barbara w 1980 r., broniąc rozprawy zatytułowanej „Bomba neutronowa”. W dokumencie wymieniono szesnaście szkół wojskowych, do których Aquino uczęszczał w okresie od 1968 do 1987 r. Były to m.in. Specjalne Centrum Wojenne im. JFK w Fort Bragg w Północnej Karolinie, gdzie wojskowy ukończył kurs „Operacje psychologiczne” oraz College Wywiadu Obronnego w Bazie Lotniczej w Waszyngtonie, gdzie brał udział w szkoleniu „Wywiad strategiczny”.

  Aquino był bardzo zaangażowany w, jak sam przywykł nazywać swoje działania, „wojskową rewolucję” (RMA – revolution in military affairs), która polegać miała na wdrażaniu w długofalowe planowanie Pentagonu najdziwniejszych pomysłów rodem z ideologii takich jak”New Age” czy „Trzecia Fala”. RMA doprowadziło do przyjęcia się w wojskowej terminologii takich zwrotów, jak „informacyjne środki bojowe” czy „cyber-warfare”

  We wczesnych latach 80, kiedy w niektórych bazach lotniczych Heidi i Alvin Toffler próbowali popularyzować swoją utopijną ideę „Trzeciej Fali”, Aquino wraz z innym pułkownikiem armii, Paulem Vallely, napisali artykuł dla „Przeglądu Wojskowego”. Choć nigdy nie został on opublikowany w magazynie, jego fragmenty były dosyć popularne wśród militarnych strategów oraz w Świątyni Seta. Artykuł zatytułowany „Od technik psychologicznych do wojen umysłów: psychologia zwycięstwa” aprobował pewne tezy z innej pracy opublikowanej w Przeglądzie przez pułkownika Johna Alexander, członka Stanfordzkiego Instytutu Badawczego, będącego kolebką Instytutu Tavistock i frankfurckiej szkoły inżynierii społecznej „New Age”.

  Aquino i Valley aprobowali formą prowadzenia działań wojennych zgodną z filozofią Nietzschego – nazwali ją „wojną umysłów’. „Niczym Excalibur” – pisali – „musimy odnaleźć i sięgnąć po to narzędzie; może ono zupełnie zmienić świat, jeśli tylko zdobędziemy się na dość odwagi, by za jego pomocą kształtować naszą cywilizację. Nie akceptując naszego „Excalibura”, odrzucimy tym samym jedyną w swoim rodzaju szansę na „zaszczepienie” obcym kulturom naszej moralności. Jeśli wytworzą one niesprzyjający nam typ moralności, będziemy musieli zastosować przeciw kulturom tym znacznie bardziej brutalne metody.”

  Czym jest jednak „wojna umysłów”? „Termin jest nieścisły i napawający strachem”, pisze Aquino. Wojna umysłów to zamierzone, agresywne przekonywanie wszystkich biorących udział w zbrojnym konflikcie, że to my jesteśmy stroną, która wygra.”

  Dla Aquino „wojna umysłów” to permanentny stan psychologicznego konfliktu z populacjami zarówno wrogich, jak i sojuszniczych państw. „W swym kluczowym znaczeniu, wojna umysłów musi obejmować swym zasięgiem cały glob – wrogów, przyjaciół, państwa neutralne – za pomocą mediów kontrolowanych przez Stany Zjednoczone, które mają możliwość docierania do wszystkich jego mieszkańców. Media te – to oczywiście telewizja i radio. Komunikacja satelitarna, techniki nagrywania wideo, laserowa i optyczna transmisja czynią możliwym sięganie w głąb umysłów na całym świecie, choć jeszcze kilka lat temu byłoby to całkiem niewyobrażalne.” Ponad wszystko zaś, pisze Aquino, „wojna umysłów” celować musi w obywateli USA „blokując dostęp do obcej propagandy, wyjaśniając i uwypuklając znaczenie narodowych interesów.

  http://davidicke.pl/forum/david-icke-pedofilia-i-satanizm-struktura-sieci-t2524-30.html

  • monitorpolski 12 czerwca 2011 o 10:14 pm

   Niestety, to wszystko prawda. Jest nawet gorzej. W 1995 roku Ted Gunderson twierdził, że w USA poświęca się rocznie 2 mln dzieci na rytuały satanistyczne. Czy się przejęzyczył? Trudno uwierzyć, że przy takiej liczbie udałoby się to ukryć. Ted Gunderson to były szef FBI w Los Angeles..

   • horror 12 czerwca 2011 o 11:11 pm

    to jest makabra, bagno pod każdym względem
    trudno się nawet czyta, a co dopiero muszą znosić ofiary albo służby pracujące nad gromadzeniem dowodów…
    jeśli ten system „ubabrania” dotyczy także polskich władz, to chyba należy sobie szukać innej planety do zamieszka… bo ja tu nie widzę szans na „lepszą przyszłość”

 37. sentintel 12 czerwca 2011 o 7:57 pm

  1991,Larry King i „Boys Town”, Nebraska USA

  Bohater największego skandalu pedofilskiego w dziejach Stanów Zjednoczonych został skazany na 15 lat wiezienia za defraudację, oszustwa i fałszerstwa ksiąg finansowych na łączna sumę 40 milionów dolarów na szkodę Franklin Credit Union w miesicie Omaha. Skazany odsiedział tylko 4 i pól roku.

  Głównym oskarżającym Kinga był Paul Bonacci , który twierdził, że Larry King był głównym organizatorem dziecięcych grup do seksualnego wykorzystania na potrzeby polityków, biznesmenów, przemysłu pornograficznego i tajnych wojskowych projektów. Jego pedofilska sieć sięgnęła nawet Białego Domu

  Bonacci uważał, że był poddany programowi kontroli umysłu MK-ULTRA , w którym pełnił rolę seksualnego niewolnika, był przewożony w różne miejsca w USA i zmuszany do seksu z różnymi ludźmi, zażywania narkotyków i udziału w satanistycznych orgiach oraz pedofilskich filmach pornograficznych. Wg. jego twierdzeń Bohemian Grove(http://www.youtube.com/watch?v=MTaSkDVz9CU,http://www.youtube.com/watch?v=XYGidPI7a7U) w Północnej Kalifornii, miejsce zebrań politycznej i finansowej elity było miejscem satanistycznych rytuałów oraz pedofilskich i homoseksualnych orgii. Twierdził on również, że główne „źródło zła” tzn. satanizmu i poddawania go programowi kontroli umysłu mieści się w Offut Air Force Base (Bazie strategicznego dowodzenia siłami powietrznymi)w pobliżu Omaha. Gary Cadiori, który badał tą sprawę zginął w katastrofie lotniczej w bardzo podejrzanych okolicznościach wkrótce po zebraniu oświadczeń od innych dzieci.

  Były senator John De Camp, jego adwokat w sprawie przeciwko Kingowi, stwierdził, że kluczowa rolę mógł odegrać w tym skandalu ppłk Michael Aquino lider i założyciel satanistycznego kultu Świątyni Seta.

  1999, Bonacci vs King, Nebraska, USA

  5 lutego 1999 roku w stanie Nebraska, w sądzie okręgowym w Lincoln, miała miejsce niecodzienna rozprawa w cywilnej sprawie sądowej dotyczącej Paula A. Bonacci i Lawrence’a E. Kinga. Przedmiotem oskarżenia było wykorzystywanie seksualne skarżącego podczas rytuałów, będące częścią działalności grupy pedofilów o krajowym zasięgu, w którą zaangażowani być mieli m.in. wpływowi politycy z Waszyngtonu oraz członkowie armii i wywiadu Stanów Zjednoczonych. Trzy tygodnie później – 27 lutego – sędzia Warren K. Urbom nakazał L. Kingowi (obecnie przebywający w więzieniu federalnym) zapłacenie Bonacciemu odszkodowania w wysokości miliona dolarów. Prawnik reprezentujący powód stwierdził, że wyrok był wystarczającym potwierdzeniem, że „zaprezentowane dowody okazały się wystarczające”.

  Podczas tej samej rozprawy 5 lutego Noreen Gosch wprawiła sędziów w osłupienie, składając zeznania wskazujące na udział pułkownika Armii Stanów Zjednoczonych, Michaela Aquino, w działalności grupy pedofilów. Wczesnym rankiem 5 września 1982, podczas rozwożenia prasy jej syn Johny, będący wówczas w wieku 12 lat, został porwany z ulic miasteczka West Des Moines w stanie Iowa. Od czasu jego zaginięcia matka poświęcała wszystkie dostępne środki i czas na odszukanie syna i nagłośnienie niebezpieczeństw, jakie grożą milionom dzieci w Ameryce ze strony dewiantów – satanistów.

  „Jak dotąd udało nam się dotrzeć i porozmawiać z 37 ofiarami organizacji, która porwała mojego syna i jest odpowiedzialna za to, co się z nim stało. Ci ludzie mogą potwierdzić wszystko, co się zdarzyło.” – mówiła sędziom.

  „To, co ciekawe w tej historii, to ogromna rola rządowego programu. MK-Ultra stworzony został w latach 50 przez CIA w celu ułatwienia szpiegowania innych państw podczas „Zimnej Wojny. CIA obawiało się, że inne kraje mogły również szpiegować USA.”

  Następnie sędziowie usłyszeli coś, co stanowiło zupełną rewelację: „Tak, był tam też człowiek nazywający się Michael Aquino. Służył w wojsku. Zajmował czołowe stanowiska w Pentagonie i miał najwyższe uprawnienia. Był pedofilem. Był też satanistą, założył Świątynię Seta. Był również bliskim znajomym Antona LaVeya. Obaj byli bardzo zaangażowani w seksualne wykorzystywanie dzieci. Pobierali również środki z tego programu rządowego w celu eksperymentowania na dzieciach.”

  „Celowo dokonywali rozszczepiania osobowości u dzieci, więc kiedy były one przesłuchiwane czy badane za pomocą wykrywacza kłamstw, nie wykazywały żadnych objawów – dopóki operator nie zostawał poinstruowany, jak należy badać osoby z zaburzeniami osobowości.

  Kontynuowała: „Wykorzystywali dzieci w celu kompromitowania polityków i innych osób, nad którymi mieli kontrolę. Brzmiało to wszystko tak nieprawdopodobnie, że sama miałam problem z uznaniem tego za prawdę – dopóki nie pokazano mi materiałów. Mieliśmy dowód. Czarno na białym.”

  Podczas przesłuchiwania przez senatora De Campa, Gosch mówiła: „Wiem, że Michael Aquino bywał w Iowie. Wiem również, że był w bazie Sił Powietrznych w Offutt (baza Dowództwa Strategicznych Sił Powietrznych, znajdująca się niedaleko miasta Omaha, które miało związek z działalnością L. Kinga). Wiem, że miał kontakt z wieloma z tych dzieci.”

  Paul Bonacci, który był równocześnie ofiarą i członkiem ogólnonarodowej grupy pedofilów, wielokrotnie wskazywał na Aquino jako na człowieka, który zlecił porwanie Johny’ego Goscha. W swojej wypowiedzi z 5 lutego Bonacci odniósł się do osoby organizatora porwania, nazywając ją „pułkownikiem”.

  Drugi ze świadków zeznających podczas rozprawy 5 lutego, Rusty Nelson, był osobistym fotografem L. Kinga. Opisywał później inny incydent, łączący osobę Kinga z Aquino, z czasów, kiedy to oficer wciąż czynnie działał w rezerwie. Pewnego razu w późnych latach 80 Nelson odwiedził wraz z Kingiem ekskluzywny hotel w centrum Minneapolis, gdzie osobiście widział, jak King wręczał walizkę pełną pieniędzy i obligacji płatnych na okaziciela niejakiemu „pułkownikowi”, którego później zidentyfikował jako Aquino. Według Nelsona King powiedział wtedy, że walizka przeznaczona jest na potrzeby partyzanckiej organizacji Nicaraguan Contras, z którą „pułkownik” miał być związany poprzez tajną strukturę sięgającą osób podpułkownika Olivera North, wiceprezydenta George’a Busha i „równoległego rządu”, działającego w Białym Domu.

  John de Camp pisał „Dzieci będące ofiarami dały dowód na głęboką rolę ppłk Michael Aquino w tej deprawacji. Aquino był długo dowódcą sekcji wojny psychologicznej, gdzie wykorzystywał swoje osobiste doświadczenia do praktykowania prania mózgów, satanizmu, nazizmu, homoseksualnej pedofilii i morderstw. ”

  1987, Aquino (Satanizm w armii), San Francisco, USA

  Przez większość lat 80 Aquino znajdował się w centrum afery dotyczącej przyzwolenia Pentagonu na satanistyczne praktyki wśród amerykańskich żołnierzy. Był również głównym podejrzanym w sprawie skandali pedofilskich obejmujących setki wykorzystanych seksualnie dzieci, w tym dzieci pracowników bazy wojskowej w Presidio, nad zatoką San Francisco. Co więcej, nawet podczas trwania śledztwa prowadzonego przez Wojskowy Wydział Kryminalny Aquino wciąż posiadał dostęp do najtajniejszych dokumentów; był również zaangażowany w pionierskie prace związane z użyciem technik psychologicznych („psy-ops”).

  14 kwietnia 1987 policja z San Francisco zrewidowała dom Aquino, w którym „pułkownik” mieszkał wraz z żoną Lilith. Rewizja była reakcją na stawiane oskarżenia, wedle których dom miał być sceną brutalnego gwałtu czteroletniej dziewczynki. Główny podejrzany o gwałt – Gary Hambright, pastor w kościele baptystycznym, we wrześniu 1987 r. oskarżony został o popełnienie w okresie od września do października 1986 r. „czynów lubieżnych” z sześcioma chłopcami i czterema dziewczynkami – wszyscy w wieku od 3 do 7 lat. W czasie, w którym miał dopuścić się przestępstw, Hambright zatrudniony był w ośrodku opieki nad dziećmi w bazie wojskowej w Presidio. W okresie zatrzymania Hambrighta policja z San Francisco oskarżyła go o wykorzystanie co najmniej 58 dzieci.

  Według artykułu z 30 września 1987 r. pochodzącego z dziennika The San Francisco Examiner, jedna z ofiar wymieniła Aquino i jego żonę jako osoby uczestniczące w gwałtach. Według niej, „pułkownik” miał w zwyczaju filmować Hambrighta i jego ofiary podczas „zabaw” w wannie. Dziecięce opisy domu, który był również satanistyczną świątynią Seta, były tak szczegółowe, że policja uzyskała w końcu zgodę na rewizję, podczas której skonfiskowano 38 taśm filmowych, negatywy zdjęć i inne dowody świadczące o prawdziwości oskarżeń.

  Aquino i jego żona nigdy nie zostali oskarżeni. „Pułkownik” otrzymywał, że w czasie popełnienia przestępstw znajdował się w Waszyngtonie, odbywając roczny kurs dla oficerów rezerwy na Narodowym Uniwersytecie Obrony. Przyznał jednak, że często odwiedzał teren zatoki i swój dom-kościół. Oburzenie opinii publicznej zmusiło jednak wojsko do przeniesienia Aquino z bazy w Presidio, gdzie był dotychczas zastępcą dyrektora ds. szkolenia rezerwy, do Wojskowego Centrum Rezerw w St. Louis.

  19 kwietnia 1988 r. dziesięciopunktowe oskarżenie przeciwko Hambrightowi zostało odrzucone przez sędziego Josepha Rusoniello, który utrzymywał, że choć istnieją oczywiste dowody świadczące o seksualnym wykorzystaniu dzieci (sześć z ofiar zachorowało na chlamydię), to jednak brak jest przesłanek łączących osoby Hambrighta i Aquino z popełnionymi przestępstwami. Rodzice kilku z ofiar oświadczyli, że działania sędziego to dostateczny dowód na to, że „prawo federalne nie potrafi bronić praw obywateli w wieku od trzech do ośmiu lat”.

  Rusoniello był później zaangażowany w próby ukrycia powiązań między Nicaraguan Contras a południowo-amerykańskimi organizacjami handlującymi kokainą, co wyraźnie skłania do zadania pytania, czy może decyzja o nie karaniu Hambrighta i Aquino nie była spowodowana „wpływami na bezpieczeństwo narodowe”.

  W istocie, 22 kwietnia 1989 Armia USA wysłała listy do rodziców co najmniej 56 dzieci, które miały być molestowane przez Hambrighta, w celu skłonienia ich do przeprowadzenia testów na obecność wirusa HIV, ponieważ Hambright, były pracownik opieki, miał być jego nosicielem.

  13 maja 1989 dziennik San Jose Mercury podał, że Aquino wraz z żoną zostali przesłuchani przez wojskowych śledczych w sprawie zarzutów o molestowanie dzieci w dwóch północnych okręgach Kalifornii, Sonomie i Mendocino. 9-letnia dziewczynka w Santa Rosa i 11-letni chłopiec w Fort Bragg zidentyfikowali Aquino jako sprawcę serii gwałtów w 1985 r. po tym, jak zobaczyli go w telewizji.

  Kiedy pismo San Francisco Chronicle skontaktowało się z przedstawicielami wojska w bazie w Presidio, by dowiedzieć się, czy odebrane zostały mu uprawnienia i dostęp do ściśle tajnych dokumentów, reporterzy zostali odesłani do Pentagonu, gdzie wojskowy rzecznik, major Greg Rixon powiedział im: „Problemem jest, czy (Aquino) jest godny zaufania i potrafi dobrze wykonywać swoją pracę. Nie ma w tej sprawie niczego, co sprawiłoby, że powinniśmy się zacząć martwić.”

  W istocie Pentagon już wcześniej udzielił „błogosławieństwa” związkowi Aquino z Kościołem Szatana i jego własną, Świątynią Seta, pomimo że ten wspierał swoją działalnością organizacje neonazistowskie w Stanach Zjednoczonych i Europie. 10 października 1983 r. podczas „oficjalnego wyjazdu NATO”, Aquino wziął udział w satanistycznym rytuale w zamku Wewelsburg w Bawarii. Miał napisać tam przebieg rytuału, przywołujący szefa SS Heinricha Himmlera. „Ponieważ Wewelsburg miał być uważany przez Himmlera za „Środek Świata”, a głównym przedmiotem zainteresowania Sali Umarłych miała być Brama Środka, to zamek wydawał się najlepszym miejscem do przyzwania sił ciemności.”

  Na początku kwietnia 1987 roku armia USA wydała podręczny poradnik dla kapłanów, „ułatwiający sprostanie religijnym potrzebom wojskowych”. Zarówno Kościół Szatana, jak i Świątynia Seta zostały wymienione wśród „innych” religii tolerowanych przez wojsko. Rozdział traktujący o satanizmie mówił: „Często mylony z czarownictwem, satanizm wiąże się z wyznawaniem Szatana (nazywanego również Baphometem i Lucyferem). Tradycyjny satanizm z udziałem „czarnych mszy”, ofiar z ludzi i innych świętokradczych i nielegalnych aktów, jest obecnie rzadki. Satanizm współczesny wywodzi się z magicznych rytuałów i antyrządowych nastrojów z lat 60. Z tradycyjnym satanizmem łączy go raczej obraz przedstawiany w mediach, niż istota wyznania; koncentruje się on raczej na jednostce i rytuałach.

  W 1982 r. z powodu wspierania przez Aquino nazizmu w Świątyni Seta dokonał się rozłam. Jeden z liderów, Ronald K. Barrer na krótko po swoim odejściu napisał, że Aquino „kierował Świątynię wyraźnie w kierunku satanizmu, z akcentem kładzionym na formę okultyzmu występującą w narodowym socjalizmie… W okresie od maja 1982 r. do lipca 1983 r. w Świątyni miał też miejsce wypadek śmiertelny.”

  Podręcznik dla kapłanów cytował „Dziewięć tez satanizmu” pochodzących z Kościoła Szatana – jednakże bez żadnego komentarza. „Teza siódma” głosiła: „Szatan jest człowiekiem, a więc i zwierzęciem – czasem lepszym, zazwyczaj jednak gorszym niż te, które stąpają na wszystkich czterech stopach – ponieważ z racji swojego „boskiego i intelektualnego rozwoju” stał się najokrutniejszym z nich”

  Stopniowy wzrost znaczenia Aquino w satanistycznej hierarchii szedł w parze z karierą w armii. Według oficjalnej biografii wydanej przez Świątynię Seta „Dr Aquino jest Wysokim Kapłanem i zarządcą Świątyni Seta, głównej świątyni satanistycznej w kraju, gdzie przyjął tytuł Ipissimusa VI. Do Kościoła Szatana dołączył w 1969 r., będąc jednym z jego przewodników aż do 1975 r., kiedy to założył Świątynię Seta. Na co dzień służy wywiadzie wojskowym armii USA w stopniu pułkownika, będąc oficerem Służb Specjalnych, Rzecznikiem Spraw Obywatelskich (?!)i attaché obrony. Jest absolwentem Akademii Sztabu Generalnego i Dowodzenia, Narodowego Uniwersytetu Obronnego, College’u Wywiadu Obronnego i Instytutu Spraw Zagranicznych Departamentu Stanu.”

  Bardziej szczegółowe, datowane na marzec 1989 r. curriculum vitae, , mówi, że swój doktorat otrzymał na Uniwersytecie Kalifornii w Santa Barbara w 1980 r., broniąc rozprawy zatytułowanej „Bomba neutronowa”. W dokumencie wymieniono szesnaście szkół wojskowych, do których Aquino uczęszczał w okresie od 1968 do 1987 r. Były to m.in. Specjalne Centrum Wojenne im. JFK w Fort Bragg w Północnej Karolinie, gdzie wojskowy ukończył kurs „Operacje psychologiczne” oraz College Wywiadu Obronnego w Bazie Lotniczej w Waszyngtonie, gdzie brał udział w szkoleniu „Wywiad strategiczny”.

  Aquino był bardzo zaangażowany w, jak sam przywykł nazywać swoje działania, „wojskową rewolucję” (RMA – revolution in military affairs), która polegać miała na wdrażaniu w długofalowe planowanie Pentagonu najdziwniejszych pomysłów rodem z ideologii takich jak”New Age” czy „Trzecia Fala”. RMA doprowadziło do przyjęcia się w wojskowej terminologii takich zwrotów, jak „informacyjne środki bojowe” czy „cyber-warfare”

  We wczesnych latach 80, kiedy w niektórych bazach lotniczych Heidi i Alvin Toffler próbowali popularyzować swoją utopijną ideę „Trzeciej Fali”, Aquino wraz z innym pułkownikiem armii, Paulem Vallely, napisali artykuł dla „Przeglądu Wojskowego”. Choć nigdy nie został on opublikowany w magazynie, jego fragmenty były dosyć popularne wśród militarnych strategów oraz w Świątyni Seta. Artykuł zatytułowany „Od technik psychologicznych do wojen umysłów: psychologia zwycięstwa” aprobował pewne tezy z innej pracy opublikowanej w Przeglądzie przez pułkownika Johna Alexander, członka Stanfordzkiego Instytutu Badawczego, będącego kolebką Instytutu Tavistock i frankfurckiej szkoły inżynierii społecznej „New Age”.

  Aquino i Valley aprobowali formą prowadzenia działań wojennych zgodną z filozofią Nietzschego – nazwali ją „wojną umysłów’. „Niczym Excalibur” – pisali – „musimy odnaleźć i sięgnąć po to narzędzie; może ono zupełnie zmienić świat, jeśli tylko zdobędziemy się na dość odwagi, by za jego pomocą kształtować naszą cywilizację. Nie akceptując naszego „Excalibura”, odrzucimy tym samym jedyną w swoim rodzaju szansę na „zaszczepienie” obcym kulturom naszej moralności. Jeśli wytworzą one niesprzyjający nam typ moralności, będziemy musieli zastosować przeciw kulturom tym znacznie bardziej brutalne metody.”

  Czym jest jednak „wojna umysłów”? „Termin jest nieścisły i napawający strachem”, pisze Aquino. Wojna umysłów to zamierzone, agresywne przekonywanie wszystkich biorących udział w zbrojnym konflikcie, że to my jesteśmy stroną, która wygra.”

  Dla Aquino „wojna umysłów” to permanentny stan psychologicznego konfliktu z populacjami zarówno wrogich, jak i sojuszniczych państw. „W swym kluczowym znaczeniu, wojna umysłów musi obejmować swym zasięgiem cały glob – wrogów, przyjaciół, państwa neutralne – za pomocą mediów kontrolowanych przez Stany Zjednoczone, które mają możliwość docierania do wszystkich jego mieszkańców. Media te – to oczywiście telewizja i radio. Komunikacja satelitarna, techniki nagrywania wideo, laserowa i optyczna transmisja czynią możliwym sięganie w głąb umysłów na całym świecie, choć jeszcze kilka lat temu byłoby to całkiem niewyobrażalne.” Ponad wszystko zaś, pisze Aquino, „wojna umysłów” celować musi w obywateli USA „blokując dostęp do obcej propagandy, wyjaśniając i uwypuklając znaczenie narodowych interesów.

  http://davidicke.pl/forum/david-icke-pedofilia-i-satanizm-struktura-sieci-t2524-30.html

 38. sentintel 12 czerwca 2011 o 8:00 pm

  Miesiąc temu ukazał sie artykuł w angielskiej gazecie Daily Mail mówiący że rodzina krolewska jadła ludzkie mięso!!!!!!!!!!!
  British royalty dined on human flesh (but don’t worry it was 300 years ago)
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1389142/British-royalty-dined-human-flesh-dont-worry-300-years-ago.html

  • horror 12 czerwca 2011 o 11:38 pm

   lektura tego artykułu działa jak mocny środek wymiotny
   obrzydliwe

   • monitorpolski 13 czerwca 2011 o 10:10 am

    To się napij estrogenu, przejdzie ci.

 39. navajo88 12 czerwca 2011 o 8:15 pm


  tylko zobaczcie hahahahaha

  • trop 12 czerwca 2011 o 9:19 pm

   to jest astro-mizeria po fuzji blogowej 🙂 🙂 🙂

 40. katerina404 12 czerwca 2011 o 8:30 pm

  trop> odczep Ty sie ode mnie i zajmij się sobą. Przestań walić dzikie teksty, bo szperasz po sieci wyłapujesz jakies sprawy, które nie mają nic wspólnego z tym co się dzieje. Ta zabawa na tym blogu, przestaje być deczko śmieszna, wszyscy mizie, astro mary. Człowieku nie zajmuję się tak jak Ty śledzeniem ludzi i wypisywaniem pierduł. Widać kto tak naprawdę rozmywa dyskusję na poważne tematy, bo tylko widać tu głupkowate wpisy tropa, od tropienia. Jak ja zacznę tropić Ciebie, to zobaczymy co wytropię. Co ma Bruno Groening do trollostwa i pisania głupot na tym blogu. Czytam w tej chwili wszystkie komentarze i widzę tylko przygłupawe dyskusje na temat Wyższości Swiąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy.

  Jak człowiek chce przeczytać cos konkretnego i wartościowego, to nawet się przebić nie może przez gąszcz tych głupot. Może się weźmiecie za jakąś porządną robotę jako chłopy, bo to Wasze szczekanie o Przczółce Maji przestaje bawić. Mało tego szukacie trolli, sami nimi będąc. Przecież to jest bardzo widoczne i klarowne. Ile to trzeba użyć energii, aby nastukać się w klawiaturę takich głupot i jeszcze je pogrubiać. Tyczy się to tropa szczególnie

  • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 9:10 pm

   No nie tylko on grzebie w internecie.Od tego on jest,ten internet.No i można się dogrzebać,że ho,ho.
   http://www.hanastars.yoyo.pl/ja.htm

   • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 9:13 pm

    A któż to ta Hanna Star. z makarowem(dzwięki wystrzałów,dość charakterystyczne) w tle ??
    http://2.gravatar.com/avatar/ed95b158f07ddbeb710442f23f5657b6?size=420
    Toż to nasza stara znajoma.

   • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 9:17 pm

    „Jak człowiek chce przeczytać cos konkretnego i wartościowego, to nawet się przebić nie może przez gąszcz tych głupot”
    Pisze nasza blond gwiazda,z plastiku.A nie łaska u Pana miziostrupka,albo na własnych blogaskach,bazarhandel,i boska energia,?
    Co ją tu sprowadza,na ten blog….
    Zagadnienie jest otwarte ,do dalszych dociekań.

    • rambo8 12 czerwca 2011 o 9:35 pm

     Zenek kto sie podszywa pod ciebie to mówisz otwarcie.
     Pisałeś że wiesz kto to jest trop więc czemu nie powiesz że to ta sama osoba która sie
     pod ciebie podszywa, bo co na ręke ci to. Jestem jeszcze tylko ciekaw czy wy nie gracie w jednej drużynie.

     • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 10:18 pm

      Nie ośmieszaj się dalej,koledzy się z ciebie śmieją za plecami,nie zauważyłeś ??? 🙂

      • rambo8 12 czerwca 2011 o 10:38 pm

       Kto sie tu ośmiesza aż dziwne że jeszcze tu piszesz, i to chyba prawda że wbrew pozorom
       współpracujesz z kolegom o tyśiącu nickach.

      • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 10:56 pm

       Widzę że z pośpiechu pogubiłeś zasady pisowni.Ta śpiewka już był ,nie raz,To zgrany motyw.Jakoś nie przychodzi wam do głowy że Polacy są inteligentni.Zmieńcie instrukcje i podręczne poradniki.Czas idzie na przód.

   • katerina404 12 czerwca 2011 o 9:45 pm

    Zdemaskowana!

    • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 10:10 pm

     Ciekawe jest to ,że macie dokładnie tą samą pocztę.

  • trop 12 czerwca 2011 o 9:15 pm

   a widzisz astro-mary z Otwocka – i tu cię boli najbardziej
   piejesz na swoich astro-blogach o boskiej energii Groeninga przelewajacej sie przez twoje członki i blogi (albo odwrotnie) ale jakoś nikt z tu obecnych nie zauważył w tobie tej boskiej energii 🙂
   twoje liczne aliasy sączą tylko jad, wyzwiska i plugastwo (sono i reszta astro-klonów)
   spraw sobie po kilka orgonitów na jednego klona – może dzięki temu uwolnisz się od opętania i zostawisz w spokoju blog Monitora !
   PS : popraw ortografię i gramatykę, bo na styl już chyba za późno 🙂
   i zrób wreszcie ten manicure : http://dzidka.pinger.pl/m/2239609

 41. Pingback: Bilderberg raz jeszcze « Zygfryd Gdeczyk

 42. trebor 12 czerwca 2011 o 8:54 pm

  Krążownik rakietowy USA, USS Monterey, wyposażony w elektroniczny system wykrywania celów i kierowania ogniem AEGIS na mmorzu Czarnym.:http://konflikty.wp.pl/title,Rosja-wsciekla-na-USA-to-jest-bezposrednie-zagrozenie,wid,13500383,wiadomosc.html
  Decyzje ze Szwajcarii wchodza w zycie odnosnie Iranu?

 43. katerina404 12 czerwca 2011 o 9:47 pm

  Pozdrawiam panią Hanię!

 44. katerina404 12 czerwca 2011 o 9:57 pm

  http://www.youtube.com/user/katerina404

  • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 10:16 pm

   Takie świerże konto,tak jak blogi,ściągające plagiaty bez wysłania ping backa, określa się jako wydmuszka,bądź przykrywka.Markują one istnienie osoby,podobnie jak konto na nk,w nieistniejącej szkole podstawowej ze zdjęciami koleżanek młodszych o dwie dekady.Wszystko grubymi nićmi szyte.Ma sugerować kierunek inspiracji,a ten,jest dokładnie odwrotny.

   • trop 12 czerwca 2011 o 10:59 pm

    astro-mary jest taką trollową wydmuszką na wszystkich portalach, blogach i stronach
    tyle że jeszcze nie wszędzie ludzie znają jej hasbarowe zamiary
    czasem zanim poznają – jest już za późno (nwo.com.pl …)

 45. katerina404 12 czerwca 2011 o 9:59 pm

  http://www.randki24.pl/katerina404/

  • trop 12 czerwca 2011 o 10:51 pm

   astro-mary
   przechodzisz samą siebie i wszystkie swoje klony ze wszystkich blogów 🙂
   komu ty podsuwasz swoje konto randkowe ? tu na blogu Monitora w dodatku ? to obleśne…
   czy robisz to pod wpływem boskiej energii Groeninga ?

   zenobiusz 7 Czerwiec 2011 o 8:36 am
   Dziwi mnie Twoja wypowiedź. Pokazywałem ci wszak zdjęcie i deklarowany wiek 57 lat na stronie Karetiny404.On tyko w ten sposób odniósł się do kategorii wiekowej,a przyznasz że niektóre kobiety ciężko to znoszą i zmienia im się osobowość
   .http://www.ling.pl/climacteric%20psychosis.

   na koncie randkowym kłamiesz – masz juz prawie 60 na karku ! wstyd !

   • gamma 12 czerwca 2011 o 11:32 pm

    jezeli kobieta mowi ze ma 57 to z PEWNOSCIA ma 67 zeby tylko.

  • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 11:05 pm

   Profil użytkownika – katerina404
   Ostatnie logowanie: 2011-05-28
   To miziastrup, już nie wystarcza ???

   • trop 12 czerwca 2011 o 11:17 pm

    czyli duet astro-mizeria kwitnie
    ale obleśniaki ! bleeeeeeeeeee ohyda 🙂
    co za wpadka !!!
    nie powinni dostać wypłaty w tym miesiącu 🙂

 46. zenobiusz 12 czerwca 2011 o 10:00 pm

  Nie uda ci się odwrócić uwagi od autorki twoich wstępniaków na zlecenie rybeńko,współpracujecie już ładnych parę miesięcy,Madam bazarhandelek,zresztą ta tożsamość Hana Star też jest fałszywa, zbyt nachalnie podsuwana.

 47. zenobiusz 12 czerwca 2011 o 10:14 pm

  Właściwie to jedyna strona w internecie pisząca prawdę .
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/
  Oczyszczam własne sumienie ,szczególnie gdy patrzę na swój zakłamany ryj w lustrze .

  • zenobiusz 12 czerwca 2011 o 10:37 pm

   Tak miziostrupie.Reklamuj koncesjonowanych antysemitów,reklamuj,pseudoateistów ,i tak nie odrobisz wszystkich kompromitacji ,do których doprowadziłeś sam siebie.Że jeszcze przy okazji wsypałeś koleżankę bazarhandel,to chyba najlepsze.Po prostu nie trzymałeś ciśnienia,musiałeś zabłysnąć
   Sądzę że mimo to ,wielu ludzi na moim blogu,modli się za twoją nieszczęsną duszę,jak o to kiedyś w chwili,jasności umysłu prosiłeś.Miłujcie nieprzyjacioły wasze, powiedział nam nasz Nauczyciel..

 48. MamyPojechane... 12 czerwca 2011 o 10:57 pm

  …ale sie zenkow narobilo.
  to znaczy ze teraz bedzie jeszcze smieszniej…?

 49. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 50. Michał Archanioł 13 czerwca 2011 o 7:14 pm

  Jak podały „Wiadomości” 2011-06-10 podczas uchwalania uchwały (tego samego dnia) upamiętniającej i podsumowującej 20-lecie „Traktatu o dobrym sąsiedztwie” pomiędzy Polską a Niemcami, kanclerz Angela Merkel była nieobecna! („Wiadomości” nie podały przyczyny.)

 51. Michał Archanioł 13 czerwca 2011 o 7:27 pm

  ^ 12. min: http://tvp.info/wiadomosci/wideo/10062011-1930/4545643