Bilderberg, raport z 12 czerca 2011r

(…) przywożone helikopterami są męskie prostytutki (rodzaj męski czy żeński?). Głównym ich lokalem jest luksusowy hotel El Paradiso oddalony od Suvretty o 10 minut jazdy (…) Ta sensacyjna informacja potwierdza, że elity światowe składają się głównie z homoseksualistów (…)
Męskie prostytutki dla uczestników „konferencji!
Jak podają Aaron Dykes i Paul Joseph Watson, w okolice hotelu Suvretta, w którym odbywają się tajne obrady Bilderberga, przywożone helikopterami są męskie prostytutki (rodzaj męski czy żeński?). Głównym ich lokalem jest luksusowy hotel El Paradiso oddalony od Suvretty o 10 minut jazdy.
Wielu uczestników konferencji zostało zidentyfikowanych gdy przemieszczali się do i z El Paradiso, są nimi m.in. Informacja na temat tychże „usług specjalnych” udzielona została przez jednego z dających d…, młodego, ok. 20 letniego mężczyzny, który dodał, że stawki za usługi są „bardzo wysokie”.
Członkom ekipy Alexa Jonesa udało się zrobić kilka zdjęć, mimo, że okolica jest zabezpieczona oddziałami policji, a wstęp jest zakazany. Toteż ukarano ich mandatem 100 franków.
W drodze do El Paradiso widziani byli: Peter Mandelson, Eric Schmidt, Peer Steinbrück, Franco Bernabe,Jacob Wallenberg, Thomas Enders. Nie ma żadnego dowodu, że udali się tam po „serwis”.

Ta sensacyjna informacja potwierdza, że elity światowe składają się głównie z homoseksualistów. Zrozumiałe jest więc dlaczego jest taki nacisk na „parady miłości” czy też wprowadza się drastyczne przepisy odnośnie tzw. „homofobii”. Informacje o męskich prostytutkach pochodzą od osób wewnątrz hotelu, których danych z uwagi na ich bezpieczeństwo nie ujawniono.

Jak wiadomo coroczne imprezy w Bohemian Grove są homoseksualnymi orgiami seksualnymi. Uczestniczą w nich czołowi politycy USA, dokonuje się tam obrządków satanistycznych, w tym palenia kukły dziecka. Niekoniecznie zresztą musi to być kukła – są dowody na to, że satanistyczne rytuały polegające na mordowaniu dzieci, obdzieraniu ich ze skóry i wypijaniu ich krwi są na porządku dziennym, a niektórzy „prominenci” jak Al Gore podróżują z zapasami świeżej krwi.
Alex Jones niedawno ujawnił, że brytyjska rodzina królewska stosuje rytuały satanistyczne polegające m.in. na piciu krwi, mordowaniu dzieci czy kąpielach kobiet we krwi niemowląt.

Przestraszeni uczestnicy konferencji ewakuują się helikopterami
Z uwagi na nagłośnienie przez media alternatywne tego tajnego spotkania globalnych zbrodniarzy, oraz otwartej opozycji ze strony rządzącej w Szwajcarii partii, niektórzy uczestnicy konferencji się ewakuują helikopterami.

Reklamy