Wydarzenia i komentarze, 13 czerwca 2011r

35% wzrost śmiertelności niemowląt w północno-zachodnich stanach od czasu katastrofy w Fukushima

Jak wynika z raportu „CDC Morbidity and Mortality Weekly Report”, który obejmuje 8 miast w północno-zachodnich stanach, wzrost śmiertelności niemowląt wynosi 35% co nie może być błędem statystycznym. Na terenie całych USA wzrost wyniósł tylko 2,3%. Okres badań obejmuje 4 tygodnie przed i 10 tygodni po katastrofie, która wydarzyła się 11 marca. Podobne zjawisko zaobserwowano po katastrofie w Czernobylu 25 lat temu – szczególnie zaraz po stopieniu się reaktora. U zmarłych po Czarnobylu dzieci stwierdzono podwyższony poziom izotopu Cezu-137. Profesor Bandashevsky z Białoruskiego Instytutu Technicznego, który opublikował te dane, opłacił to pięcioma latami w więzieniu.
Podobnie jak w przypadku Czarnobyla, dane odnośnie skażenia radioizotopami są ukrywane przed opinią publiczną. Badania są bardzo łatwe do wykonania, jednak nikt się ich nie podejmuje. Publikacje prof. Bandashevskyego są jedynym źródłem porównawczym, do którego można by się odnieść. Można więc powiedzieć, że był to bohater tamtych czasów.

Znikające blogi!!!! Kto następny?

Zenobiusz słusznie zauważył, że znikają najbardziej patriotyczne i broniące Chrześcijaństwa strony. Na pewno nie jest to przypadkowe – nadal nie wiemy co się stało ze stroną i z redaktorami newworldorder.com.pl. Więcej: http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/06/znikajace-blogi/
Czy teraz rozumiecie dlaczego idzie taki atak na Zenobiusza?

Bułgarskie grzyby skażone radioaktywnym cezem-137

Tona suszonych grzybów z Bułgarii, która miała trafić na rynek w Wielkiej Brytanii została komisyjnie zniszczona, gdyż zawierała 10-krotną dopuszczalną dawkę tego izotopu – 6 tys bekereli/kg.
Początkowo sądzono, że skażenie pochodzi z Fukushimy, jednak później stwierdzono, że są to jeszcze efekty katastrofy w Czarnobylu.
Można przypuścić, że wcześniej nie badano towarów tak dokładnie jak teraz pod względem radioaktywności i trafiały one do konsumentów. Być może jest więc prawdą to co twierdzi Leuren Moret, że 40% pól uprawnych w Europie jest jeszcze skażone izotopami z katastrofy w Czarnobylu…

Telewizja Narodowa idzie na całego: „Sprzeciw wobec pedalstwa”

Adam Czeczetkowicz spod Sejmu na żywo. Szkoda, że ci ludzie nie znaleźli się w St. Moritz. Ale, jak widać na materiale, w Warszawie też było fajnie. Jakoś w żadnych telewizjach tego nie pokazywali? A może pominąłem?
Reakcja obronna społeczeństwa jest prawidłowa, bowiem ludzi zniszczonych przez chemię – a przez to poważnie chorych,  zdegenerowany system wykorzystuje w walce politycznej. Widać, że policjanci się wyraźnie wstydzą tego co robią, jednak rozkaz jest rozkazem.

Chemia i soja przyczyną rozstrojenia płciowego

Organizatorzy kontrparad dają się sprowokować – robią właśnie to o co chodzi globalistom. Efektem ich działania będą nowe restrykcyjne ustawy, nowe konflikty, a tymczasem naprawdę ważne dla narodu sprawy pozostawiane są na boku. Uczestnicy „parad gejów i lesbijek”, sami nie zdają sobie sprawy, że są ofiarami … skażenia środowiska. Otóż już dość dawno na Florydzie stwierdzono u aligatorów płci męskiej żerujących w pobliżu ujścia ścieków zmniejszenie prącia nawet o 2/3. Podobnie, u ptaków z wielkich jezior, obserwuje się utratę cech płciowych – gdyż źródłem ich pożywienia są skażone ściekami ryby. A ścieki zawierają m.in. chemikalia, które działają jak hormon żeński – estrogen! To co się wylewa w postaci ścieków jest jednak już rozpuszczone w wodzie. Ludzie mają do czynienia z o wiele gęstszymi źródłami tychże chemikaliów – jak opakowania plastikowe. Najgorszy jest jednak syntetyczny estrogen, który bierze ok. 100 mln kobiet w postaci pigułek. A te po rozpuszczeniu w organizmie trafiają do ścieków, które mogą użyźniać glebę. Tak więc syntetyczny estrogen, który jest o wiele groźniejszy od naturalnego trafia do pożywienia.

Innym źródłem estrogenu jest soja. Najgroźniejsza jest więc tzw. „zdrowa żywność”. Dla ukształtowanego dorosłego człowieka nie jest jeszcze ona tak groźna jak dla dzieci – szczególnie dla małych dzieci. Ogromna ilość hormonu w pożywkach sojowych może spowodować nawet zgon! W tych zwykłych przypadkach zatrucia efektem jest zmniejszenie się rozmiaru prącia oraz właśnie zmiana orientacji na homoseksualną u chłopców. Tak więc argumentacje homoseksualistów, że „urodzili się już tacy” nie są prawdziwe, bowiem jeśli dostawali pożywkę sojową jako niemowlęta to po prostu nie pamiętają tego co się z nimi wówczas działo. Fakty te są starannie ukrywane przez autorów zatruć – globalistyczne firmy, które doskonale wiedzą co robią. Jest to starannie planowane i egzekwowane ludobójstwo. A soja miała rzekomo wyleczyć świat z głodu….
Niewiele jest badań na ten temat, choć od razu widać jak szalenie jest on ważny dla zdrowia i w ogóle istnienia populacji ludzkiej. Bez badań wiadomo, że związki podobne do estrogenu obniżają ilość plemników w spermie, są jednym z czynników powodujących raka piersi u kobiet i przedwczesne dojrzewanie u dziewcząt. Bardzo możliwe też, że wielu mężczyzn czuje się kobietami – właśnie z tego powodu! Dlatego też niedorzeczne są twierdzenia „badaczy”, że homoseksualizm jest zjawiskiem naturalnym w przyrodzie i że się musimy pogodzić z tym, że niedługo będzie normą gdy gejowskie rodziny będą wychowywały zabrane przez państwo normalnym rodzinom dzieci.
Można sądzić, że produkcja tworzyw chemicznych z tymi niebezpiecznymi związkami też ma swój cel – właśnie zniszczenie tradycyjnych rodzin, a w efekcie całej naszej cywilizacji.
Nie można popierać homofobii, ale też trzeba uświadomić ofiarom skażenia środowiska, że są ofiarami takiej, a nie innej polityki i że są naprawdę w tragicznej sytuacji, bowiem zniszczono ich normalne życie. Męscy geje powinni w związku z tym zacząć myśleć o zakładaniu pozwów zbiorowych przeciwko przemysłowi chemicznemu, a nie o organizacji kolorowych parad, które nie są niczym innym jak politycznym wykorzystywaniem tragedii tych ludzi.

Reklamy

177 responses to “Wydarzenia i komentarze, 13 czerwca 2011r

 1. Warszawiak 13 czerwca 2011 o 12:26 am

  A kto ma pieniądze, żeby lecieć do St Moritz ?

  • monitorpolski 13 czerwca 2011 o 10:09 am

   To było żartem. Przydalibyście się by tych bydlaków globalistów zboczonych nauczyć rozumu.

   • miziaforum 13 czerwca 2011 o 7:56 pm

    posłuchaj skurwesynie jeszcze jeden wpisik na mój temat i przyjade do ciebie – i SPRAWE PRAWNIE ZAŁATWIMY RAZ NA ZAWSZW paniał – ” – a teeraz dzwon na policje i na fbi –
    ==========================
    jeden pierdolony przecinek postawisz na mój temat i zobaczysz , to nioe jest zart – gnoju – ja się z toba pierdolił nie bede
    i gwarantuje ci ze juz nic wiecej nigdy nie napiszesz – nawet kartki na swieta ….

    • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 9:46 pm

     Jak zwykle elegancki.
     Pozwolę sobie w podobnym stylu.
     Ze..ała się bida i płacze
     Nie pij już.

    • Rosa 13 czerwca 2011 o 9:57 pm

     Ojejku ale się wystraszyłam, teraz to już nie napiszę nigdy na mizię nawet dwukropka. A co dopoiero bie-dronki. Mizia ty to jesteś wiesz, oj-ej-ku.

    • obserwator 13 czerwca 2011 o 10:28 pm

     Monitor
     ten astro-rogacz znowu grozi – to są groźby karalne ścigane z KK
     plus stalking – wyraźnie nie może się odczepić od tego bloga
     on grozi tak samo jak groził Zenobiuszowi że mu zgniecie gardło
     trzeba zebrać te wszystkie groźby i zgłosić policji i prokuraturze
     cwaniaczek myśli że jest bezkarny ?

     • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 11:49 pm

      Pomstę,zostawcie Mi,mówi Pan.
      Szkoda czasu ,takim strupom,na grzbiecie
      właśnie chodzi,o zabieranie nam czasu.
      A maksyma uwidoczniona na wstępie ,jest na prawdę godna przestrzegania.
      Lud,mawia:Pan Bóg,nierychliwy,ale sprawiedliwy.Ostatnio,coraz rychliwszy.
      Jak Bóg, chce kogoś pokarać,pozbawia go rozumu.
      Powiada też Pismo:módlcie się za nieprzyjacioły wasze….
      I tak,niechaj będzie.

    • trebor 14 czerwca 2011 o 6:10 am

     A teraz do kosciola i sie wyspowiadac … grzeszniku 🙂

     • trebor 14 czerwca 2011 o 2:36 pm

      oczywiscie do mizi to bylo 🙂

 2. dupa maryny 13 czerwca 2011 o 12:41 am

  Brawo !!! Brawo !!! Brawo !!!
  Pięknie ogłupiacie ludzi, wszystko żeby tylko nie zorientowali się co dzieje się w Polsce.

  • monitorpolski 13 czerwca 2011 o 5:02 am

   Co się boli? Gdzie jest ogłupianie? Masz fakty i do nich się odnoś.

   • sebecxs 13 czerwca 2011 o 8:39 am

    ..wpadła dupa to i pierdnie..

   • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 9:26 am

    To tylko troll,znany u mnie jako Spokojny,plus wiele innych nicków.Amator paluszka.Nabił sobie aże 66.
    🙂 🙂 🙂

    • spokojny 13 czerwca 2011 o 7:40 pm

     Proszę sobie po raz kolejny nie wycierać gęby moim nikiem . Pan masz duży problem ze sobą i tego nie dostrzegasz . Dyskusję z panem dawno zakończyłem ,bo okazaleś się pan ignorantem i mitomanem . Ale dalej stosujesz pan opluwanie kogo się da i gdzie się da ,tylko ,że tym razem nie możesz pan zmieniać treści komentarzy oponętów ,jak to miałeś w zwyczaju na swym śmieciowym blogu .

   • Protokół wyginięcia 13 czerwca 2011 o 9:53 am

    Gdzie fakty, jakie fakty?
    Powiedzieć ci co się stało z NWO.com? Administratorowi się znudziło, znudziło. Ostatnie 3 miesiące były błędy bazy danych i nie było komu tego naprawić, wywalało stronkę co dwa dni. Administrator nie chciał oddać, sprzedać domeny, nie udzielał się w ogóle i nie tłumaczył z przerw > PO PROSTU WYŁOŻYŁ NA SERWIS LASKĘ.
    Żadni agenci, żaden mosad, żadna paranoja i tym bardziej żadne fakty.

    • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 10:42 am

     A czemu jego poczta milczy,a moderatorzy,z wyjątkiem uspokajającego,jak ty Talbota,nie odezwą się.On nie sprawiał wrażenia człowieka ,któremu nie zależy na tym co robi.Zwalczanie NWO,jest bardziej niewdzięczne,niż „koncesjonowany antysemityzm”,który podrzucano mu w komentarzach,podobnie,jak to się działo na moim blogu,a i ostatnio na blogu Marka,którego to podobno,zdaniem Talbota, się przestraszył.
     To o czym piszesz,błędy bazy danych,to objawy ataku ,na komputer.Znam to aż zbyt dobrze,ale sobie jakoś na razie radzę.Ciekawe,ilu uspokajaczy,jeszcze zabierze głos.

     • Talbot 13 czerwca 2011 o 12:39 pm

      Na NWO też był atak na komputer. System przekierowywał stronę na pornograficzną. Admin o tym pisał:

      „Twoje tymczasowe hasło do serwisu newworldorder.com.pl

      Hasło: fdf7892268d2d1c5505c03381ffde8a59b231678

      Aby zmienić hasło po zalogowaniu proszę skorzystać z formularza zmiany hasła z panelu konta.

      Ze względów bezpieczeństwa proszę nie korzystanie z dotychczasowego hasła.”

      Z poważaniem
      Zespół NewWorldOrder.com.pl

     • Protokół wyginięcia 13 czerwca 2011 o 4:15 pm

      Tak zamordowali go, bo artykuły na stronie czytało max 1000 osób, tyle miały wyświetleń. To czemu ten blog działa co? Gdzie tu 20tyś wejść dziennie i reklamy – system doskonale o nim wie…a jednak działa.
      Twój blog też działa, czemu?
      Idąc twoją logiką > jesteś fałszywym prorokiem, mylisz tropy i dlatego NWO Cię toleruje i pozwala prowadzić bloga.

      Powiem Ci inaczej, miałem problemy z wchodzeniem na tego bloga, nie ładowała się. Okazał to się wirus, który blokował mi monitora i inne 2 stronki o podobnych tematach. Już myślałem że coś jest na rzeczy, skasowałem wirusa i wszystko działa. Ale jednak wczoraj mój znajomy też miał ten sam problem, z wchodzeniem na swoje ulubione strony : facebook, nasza-klasa…. Ich też iluminaci zwalczają?

      Jeżeli moderator NWO padł ofiarą, to jaki masz problem? Skontaktuj się z hostingiem i ustal kto opłaca faktury za domenę NWO = bo chcesz ją odkupić – strony nie ma prawda?…. może jakiś bank światowy – spisek łatwy do wykrycia, ale lepiej założyć tezę i pod nią naciągać fakty = dalej straszyć ludzi, siać panikę i strach… W US o takich jak Ty mówi się PSYOPS

      Nadal twierdzę, że się adminowi po prostu znudziło, przestał się interesować stroną, odbierać mejla i olał sprawę moczem, może nie miał już na to czasu albo zmieniły mu się priorytety.

      • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 4:28 pm

       Staraj się konkretniej określać do kogo piszesz.Coś bardzo ci leży ta sprawa na wątobie.
       W jednym poście tyle treści.W Polsce,jest dla nas niepokojące ,gdy milknie bloger.Może jest chory,może nie ma srodków na opłaty za internet.,i można mu pomódz.???
       Ty masz koncepcje ,odkupowania strony.Piszesz jak w Stanach by traktowali.To siedź na amerykańskich blogach i tyle.
       NWO nie rządzi światem,tylko po mału popuszcza w spodnie,nie zauważasz tego ???
       „Idąc twoją logiką > jesteś fałszywym prorokiem, mylisz tropy i dlatego NWO Cię toleruje i pozwala prowadzić bloga.
       Ten akapit jest uroczy.
       Pisuj częściej,byśmu mieli na czym szkolić dzieciaki w rozpoznawaniu,rozmaitych typów,
       dezinfo w sieci.
       To nie proroctwo,a stwierdzenie faktu.

      • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 5:01 pm

       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/13/warto-przeczytacnawet-w-kalekim-tlumaczeniu-googla-iceland-chile-africa-earthchanges-have-become-a-uniform-planetary-geological-phenomena/
       Poczytaj sobie stronę gościa,pod którego się podszywasz swoim nickiem.Polecam, zwłaszcza komentarze Jego autorstwa.Jakże inne podejście do ludzi.

      • Protokół wyginięcia 13 czerwca 2011 o 5:53 pm

       Zenobiusz, oj zenobiusz. Zero argumentów to wycieczki ad personam. Ja się podszywam? Na początku marca skontaktowałem się z Alvinem i wyraził on zgodę na tłumaczenie jego bloga na Polski. To było jeszcze w momencie gdy jego blog nie był popularny i miał zero komentarzy, jak poszukasz to znajdziesz w jego komentarzach jak daje mi na to przyzwolenie. Ale znowu : masz swoją tezę i pod nią argumenciki się wymyśla :)))

       Masz za niski poziom bym mógł z Tobą rozmawiać, Ty po prostu ogłupiasz ludzi, jeżeli ktoś chce szukać informacji o tym co się dzieje i trafi tutaj to ta\y jak ty PSYOPS wypaczą mu umysł. Zasieją panikę, paranoję i ogłupią. Szczególnie że te wszystkie wasze informacje to w 99% są oparte na abstrakcyjnych źródłach, które ja mogę stworzyć w parę minut. Bo w internecie każdy może wszystko napisać. Poza tym ty siedzisz 24/h na tym i swoim blogu – tak nie zachowuje się człowiek.

       I jeszcze sprawa NWO, widzisz tamta strona w odróżnieniu od monitora była bardziej merytoryczna, to o czym tutaj się naczytałem to spowodowało, że wchodzę tutaj dla śmiechu już głównie. Jestem zbyt inteligentny by takie psychologiczne sztuczki tu stosujecie miały na mnie wpływ. NWO, była stroną merytoryczną a artykuły tam się pojawiające można było spokojnie przesłać do każdego człowieka. Natomiast to co tutaj produkujecie jest tak abstrakcyjne, tak oderwane od rzeczywistości, że już po prostu śmieszne. To co tutaj robicie ośmiesza jakiekolwiek dążenia do prawdy. Ty zdecydowanie jesteś jakimś rodzaju PSYOPS, nie wiem tylko czy jesteś opłacany czy po prostu chory psychicznie. Ten blog zmienił się diametralnie przez ostatnie kilka tygodni. Jeżeli więc NWO zostało zlikwidowane przez SZATANA, to ten sam szatan przyszedł do Monitora i kazał mu zmienić formę bloga z „poważnego” na „żałosny” i tak się stało.

       Widzisz gość napisał że ogłupiacie i 70 łapek w górę ma, wszystko agenci nie? Ja też agent, nie?
       Wszyscy agenci ale nie ty 24/h siedzący przy kompie. Ja niestety nie mam czasu nawet prowadzić swojego bloga, ale z chęcią obnażę twoją paranoję, psychozę, czy to że jesteś jakiś trefny.

      • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 6:16 pm

       Alvin zapewne nie miał pojęcia z kim się zadaje.Sformułowanie takie jak bloger „olał sprawę moczem”
       klasyfikują cie jednoznacznie.Troska o drugiego człowieka,wręcz wzruszająca.Nie stać cie na spersonalizowanie nicka,a jedynie na podczepienie się pod nazwę cudzej strony.
       Gratuluję.
       Reszty posta nawet nie będę komentował.
       Krótkowzroczność nie tłumaczy twojej tyrady.
       Ani brak czasu.Tak właśnie byliśmy ciekawi,jacy znowu zbawcy świata, ex katedra się pojawią, po wyproszeniu grupy,która sobie hasała tu ,jak w barze, od niedawna.
       „Jeżeli moderator NWO padł ofiarą, to jaki masz problem? Skontaktuj się z hostingiem i ustal kto opłaca faktury za domenę NWO = bo chcesz ją odkupić – strony nie ma prawda?…. może jakiś bank światowy – spisek łatwy do wykrycia, ale lepiej założyć tezę i pod nią naciągać fakty = dalej straszyć ludzi, siać panikę i strach… W US o takich jak Ty mówi się PSYOPS”
       Piękne to.A tak by the way,Gallus i P.T.Bein,też zamykają blogi,podobno.
       Ciebie to nie rusza,ale mnie tak.
       Jest takie powiedzenie,”nie popieram twoich poglądów,ale dałbym się zabić za to,byś mógł je swobodnie głosić.”
       Ty masz nowe powiedzenie.
       „Masz za niski poziom bym mógł z Tobą rozmawiać, Ty po prostu ogłupiasz ludzi, jeżeli ktoś chce szukać informacji o tym co się dzieje i trafi tutaj to ta\y jak ty PSYOPS wypaczą mu umysł”
       W którym to miejscu następuje to wypaczenie?.w zwalczaniu postawy „olewania ciepłym moczem”czyichś problemów,,czy w uświadamianiu,że nadchodzą kataklizmu,do których należy się przygotować,i w podawaniu sposobów na przetrwanie i walkę .
       Nie spodziewam się merytorycznej odpowiedzi.

     • Protokół wyginięcia 13 czerwca 2011 o 6:17 pm

      http://protokolwyginiecia.wordpress.com/2011/06/13/chile-argentyna-islandia-zmiany-na-ziemi-jednolite-geologiczne-zjawiska-planetarne/

      Zamiast kalekiego tłumaczenia translatora, przetłumaczyłem, ale naprawdę nie mam już na to czasu – Zenobiusz.

    • Neo 13 czerwca 2011 o 5:22 pm

     No ok. ale co ze stronką http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/ ??? Znawco tematu?

     • Protokół wyginięcia 13 czerwca 2011 o 5:55 pm

      prywatny? wrzuć se w translatora komunikat.

      • Neo 13 czerwca 2011 o 7:09 pm

       Sorry za minus troche za szybko kliknąłem i nie trafiłem w zieloną rączke 🙂 Pzdr.

      • Rosa 13 czerwca 2011 o 10:31 pm

       sorry za minus, próbowałam cie polubić i ci uwierzyć, ale jesteś tak niewiarygodny, że mi się nie udało 😦

     • Lucjan 13 czerwca 2011 o 5:56 pm

      No jest tam informacja, którą niestety trzeba przeczytać i przyjąć do wiadomości bo to nie jest żadna teoria spiskowa ani elaborat naukowy. Takie to trudne? Jest napisane:”Blog został oznaczony jako prywatny przez jego właściciela. Jeśli zostałeś zaproszony do luknięcia na ten blog, to proszę zalogować się poniżej. Po więcej informacji o ustawieniach prywatności bloga prosimy o odwiedzenie naszej strony wsparcia” Pan Andrzej ma limit zaproszeń do 35 osób jeśli nie wpłacił ok $30, więc nawet jeśli ma opłacony abonament roczny to zaprosi tylko kogo chce! Koniec. Pozdrawiam spiskowców i zapraszam do minusowania!

     • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 6:52 pm

      https://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/13/grypa666-przerwa-na-zwiniecie-bloga/
      Następne znikające blogi.

      • Rosa 13 czerwca 2011 o 10:32 pm

       plaga?

 3. Lukasz 13 czerwca 2011 o 1:15 am

  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/06/i-nikt-zdaje-sie-nie-dostrzegac.html

 4. zenobiusz 13 czerwca 2011 o 1:26 am

  „Zarzucił mi, że doprowadziłam do zamknięcia strone newworldorder.com oraz dał wielokrotnie do zrozumienia, że przyczyniłam się do zamknięcia innych blogów”
  Powiada Karerina404.
  Ptaszyna udaje,że ja jestem Tropem,Podobno pisywałem na nwo,com,ciekawe czego jeszcze się dowiem.Próba ratowania etetu,jest wstrząsająca .
  2.Selektywność. Starannie wybierają przeciwników, stosując podejście “bij i uciekaj” wobec zwykłych komentatorów popierających przeciwnika albo skupiając atak na kluczowych oponentach, którzy znani są z bezpośredniości. Gdyby jakiś komentator włączył się w kłótnię, przechylając szalę zwycięstwa na stronę
  oponenta, atak obejmie i jego.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/11/cechy-dezinformatora/

  • rambo8 13 czerwca 2011 o 10:28 am

   Kolejny bezpodstawny atak zena i prowokowanie do kłótni.
   Panie monitor mam nadzieje że będzie pan obiektywny względem wszystkich bez wyjątku dla zena.

   • Wizzgaa 13 czerwca 2011 o 10:41 am

    Rambo ! Zeno nie atakuje tylko wyjaśnia . Pytanie Jekatieriny sugestywnie wskazuje na niego , jako Tropa i.t.d , co jest oczywistą bzdurą . Monitor o tym wie i dlatego nie usuwa wpisu Zenobiusza.

   • monitorpolski 13 czerwca 2011 o 10:54 am

    Nie jest bezpodstawny, bowiem K. zaczęła mi tu promować ludzi, którzy ze mnie robią mordercę

  • MamyPojechane... 13 czerwca 2011 o 11:09 am

   No wypisz, wymaluj technika która stosujesz z kolegami i koleżankami.
   Odrazu uprzedzam, to żaden atak personalny na jego swietobliwosc Zenona , mówię poprostu jak jest.

   …a teraz gryzcie.

   • MamyPojechane... 13 czerwca 2011 o 11:14 am

    …to miał być koment do powyższego posta zencia, wszedł gdzie wszedł …swoją droga cud ze wogule 😉

   • oz 13 czerwca 2011 o 3:44 pm

    proszę nie strzelać do pianisty , robi co może

 5. Lukasz 13 czerwca 2011 o 1:37 am

  http://euobserver.com/9/32475 Zamach Izraela na Polske…..

 6. Ronald 13 czerwca 2011 o 2:07 am

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3NUDWQ0U7N8

 7. Ronald 13 czerwca 2011 o 2:44 am

  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=112293 Wymieranie Polski

  • monitorpolski 13 czerwca 2011 o 4:59 am

   Oczywiście, że tak jest. Dlatego promowanie homoseksualnej rodziny jako prawidłowej jest ludobójstwem i jako takie należałoby je uznać. W Rosji za każde dziecko rodzina dostaje duże pieniądze, a u nas często się to dziecko rodzinie zabiera i oddaje w ręce wątpliwych opiekunów zastępczych. Czy nie jest to działanie destrukcyjne? My wiemy kto to robi i czas się za to wziąć ostrzej – to naprawdę nie są bagatelne sprawy.

   • sebecxs 13 czerwca 2011 o 8:38 am

    ..mam problemy z pamięcią do nazwisk, ale na 100% czytałem czyjeś wywody, że ta sama płeć zostanie skierowana ku sobie… oczywiście bajki dla dzieci i chemia z pomocą przyjdą…

   • Stanisław 13 czerwca 2011 o 5:58 pm

    Może warto pomyśleć na zebraniem podpisów w sprawie zakazania związków homoseksualnych i adopcji dzieci przez takie „pary ” ? Co do naszego rodzinnego to jest to suma pi razy oko dziewięćdziesiąt kilka złotych na miesiąc.

    • trop 14 czerwca 2011 o 12:39 am

     To rzeczywiście jest koniec cywilizacji… szczyty degeneracji
     http://muzyka.onet.pl/266527,0,0,146603,fotonews_detail.html
     Lady Gaga skrytykowała Polskę podczas Europride
     Królowa światowego popu Lady Gaga zakończyła w sobotę wieczorem w Rzymie paradę mniejszości seksualnych – Europride. W przemówieniu wygłoszonym ze sceny na terenie antycznego Circus Maximus piosenkarka mówiła: „chcemy być tylko traktowani jak ludzie”. Wśród krajów, gdzie mniejszości seksualne pozbawione są pełni praw wymieniła Polskę, a także Litwę, Rosję, Węgry, Liban, państwa Bliskiego Wschodu. „Walczymy o wolność, sprawiedliwość, zrozumienie, a przede wszystkim chcemy pełni praw”- powiedziała Lady Gaga w długim, spokojnym wystąpieniu. „Dla niektórych rządów prawa gejów nie są priorytetem” – podkreśliła. „Wiele rządów na świecie nie zezwala wciąż swoim obywatelom mieć tych praw”- zauważyła. Wśród krajów, gdzie mniejszości seksualne pozbawione są pełni praw wymieniła Polskę, a także Litwę, Rosję, Węgry, Liban, państwa Bliskiego Wschodu.
     „To nie jest tylko zabawa, pokojowa demonstracja, tu chodzi o fundamentalne prawa człowieka. Jesteśmy tu, by bronić praw. Musimy iść dalej, w obronie miłości i praw człowieka oraz godności”- stwierdziła Lady Gaga. „Wiele już zrobiliśmy w walce z homofobią”- dodała. „Jestem córką odmienności, czuję zobowiązanie moralne, by uczynić ze świata lepsze miejsce”- powiedziała Lady Gaga, która akompaniując sobie na fortepianie wykonała następnie swoją piosenkę „Born this way”, uważaną za hymn odmienności, a także dwa inne utwory. Jej występu słuchało kilkaset tysięcy osób, które wcześniej wzięły udział w wielkiej paradzie, zorganizowanej przez stowarzyszenia homoseksualistów oraz pod hasłami solidarności ze wspólnotą gejów, lesbijek, biseksualistów i osób transgenderycznych. Kolorowy pochód wraz z 40 udekorowanymi wozami wyruszył z Piazza della Repubblica w kierunku terenu antycznego stadion. Na początek parady przybyli przewodnicząca władz stołecznego regionu Lacjum Renata Polverini z rządzącej we Włoszech centroprawicy i szef regionu Apulia Nichi Vendola ze skrajnej lewicy. Wśród uczestników parady były również osoby przebrane za papieża. Wznoszono hasła przeciwko Benedyktowi XVI i Watykanowi.
     Lady Gaga
     http://www.google.pl/search?q=lady+gaga+mi%C4%99sna+kreacja&hl=pl&rlz=1B3GGLL_plPL427PL429&biw=1280&bih=549&site=webhp&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=OZf2TYv4EofsOYTEuKcH&sqi=2&ved=0CEkQsAQ

     • trop 14 czerwca 2011 o 12:57 am

      Czym się zajmują „polscy politycy” – to są żywotne i najbardziej palące problemy Polski :
      http://www.koktajl24.pl/album/Parada-Rownosci-2011-zdjecia/image/Parada-Rownosci-2011-ZDJECIA-Janusz-Palikot-Ryszard-Kalisz

      • trop 14 czerwca 2011 o 1:30 am

       Teraz tylko czekać – za tydzień/ miesiąc zaczną organizować parady równości pedofili, obrońców Detroux i innych zboczeńców :

       .

 8. Ola 13 czerwca 2011 o 2:48 am

  http://www.youtube.com/watch?v=OhZT8O5XtXY&feature=player_embedded

 9. Ola 13 czerwca 2011 o 2:59 am

  http://www.youtube.com/watch?v=HMMu0ID1yYI&feature=player_embedded

 10. 44 13 czerwca 2011 o 6:09 am

  Jakie ataki na Zenobiusza?!? Zauważ Monitor, że poza prywatną wojną Mizia-Zenobiusz pozostałe „ataki” to próba obrony na chamskie i prostackie komentarze pana Z. Pisałem tu już, że dobra robota Zenobiusza jest zapzepaszczana przez… Zenobiusza i jego cięty język. Sam się niszczy. Im wcześniej to zauważycie, tym lepiej. Zraził do bloga wiele osób – w jego mniemaniu agentów. W moim po prostu ludzi, którzy wiedzą mniej i zadają pytania. Zenobiusz nie nadaje się na nauczyciela. Jest niecierpliwy i nie przyjmuje konstruktywnej krytyki na żaden temat – nawet dotyczący nadużywania przecinków, co powoduje, że jego posty czyta sie po prostu źle.
  Tyle tu taj piszecie o patriotyźmie i Ojczyźnie, a przecież język polski to także część Polski i jego bezczeszczenie poprzez ciągłe, powtarzane błędy jest działaniem antynarodowym.

  • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 9:36 am

   No to, już jest paradne,ale używane wielokrotnie,we wczesnych atakach na mnie.Prosto ze ściągi”,jak zwalczać niemiłe poglądy.”.Ja wykazuję,brak szacunku dla języka ojczystego.Pamiętam powszechne problemy,z interpunkcją,w czasach szkolnych,wielu kolegów.Nie przychodziło mi wtedy do głowy,że nauczano ich pisać,już w wieku 4 lat,ale trochę innym alfabetem,czytanym od tyłu.Przecinki,zdania wtrącone,były istną zmorą dla nich.Awersja do nauczycieli,stąd wynikająca,została im na całe życie.

  • monitorpolski 13 czerwca 2011 o 10:08 am

   Nic nie zraził. Wejść jest coraz więcej. On wie co robi – widzę, że miał rację co do pewnych ludzi, to wyszło. Jak można mi tu pisać, że pewna osoba na „M” nikogo nie atakuje, skoro ta osoba na swoim blogu napisała, że jestem płatnym mordercą, który miał zabić Jane Burgermeister?! Czy mogę tolerować terroryzm słowny?!!

  • trebor 14 czerwca 2011 o 6:23 am

   Zenobiusz moze jest „nawiedzony” ale jesli go nikt nie atakuje to jest spokojny.

 11. Stanisław 13 czerwca 2011 o 7:01 am

  Takie pokazywanie paradujących części rowerowych po ulicy i wypowiedzi pewnej grupy osób z życia publicznego umacnia mnie tylko w przekonaniu że komuś bardzo zależy na rozbiciu typowego związku kobiety i mężczyzny na rzecz układu niezgodnego z prawem Boskim jak i też zdroworozsądkowym .

  • sebecxs 13 czerwca 2011 o 8:34 am

   .. a jakże i doskonale wiemy komu i po co.. a skoro „kochający inaczej” powołują się na prawa natury.. to traktujmy ich jak natura.. hehehe.. a co do praw do dzieci.. niech dotąd trenują, aż któryś zajdzie w ciąże i urodzi… wtedy niech ma opiekę… i to samo z lesbijkami… tak o tym myślę..

 12. BettyMegami 13 czerwca 2011 o 7:10 am

  I było sobie miejsce, gdzie można było poczytać wiadomości niedocierające do mainstreemu. Niestety widzę, ze było. Szkoda.

  • MamyPojechane... 13 czerwca 2011 o 11:53 am

   Otorz to… A ja ostrzegalem, mówiłem ,tlumaczylem. Teraz temat dnia się nie liczy, teraz ważna jest tylko jedna osoba na literę „z” , wokół której skupia się 90% dyskusji. On robi z siebie meczennika a naczelny dwoji się i troji co by go biednego, przez „agentów”(w mojej osobie np.) poniewieranego, bronić. …czy można być aż tak naiwnym…?
   I tak dzionek za dzionkiem leci, plan działa, nikt się niczego sensownego już z tej strony nie dowiaduje. A to ze wejść dużo… dużo to tu wchodzi takich co się lubią klucic lub szukają taniej sensacji …tych co prubuja się czegoś sensownego dowiedzieć ,coraz mniej.

   …jak narazie 4-0 dla zorra

   • trebor 14 czerwca 2011 o 6:27 am

    …ktora z twoich osobowosci dzis sie wypowiada ?… bo sie pogubilem ? 🙂

 13. Talbot 13 czerwca 2011 o 7:24 am

  Blog NWO.com.pl zniknął w sposób naturalny. Admin tego bloga pisał wcześniej, że czuje się zmęczony jego prowadzeniem – robił to od wielu lat. Doszły do tego kłopoty finansowe, o których wspominał. Próbował nawet zorganizować zbiórkę pieniędzy na opłacenie serwera, poprzez zainstalowanie linka do wpłat – DONATE. Konsultował to ze mną i pozostałymi moderatorami. Na forum pojawiły się komentarze, które sugerowały obawę użytkowników, przed bezpośrednim przekazywaniem wpłat na konto, lub poprzez kartę płatniczą. Ludzie nauczeni ostrożnością, o której czytali na portalu – byli nieufni.
  Wszystko się to złożyło na decyzję Admina o zaprzestaniu działalności. Myślę, że wpływ na tę decyzję, miała także obawa przed konsekwencjami związanymi z zamieszczaniem na portalu, antysemickich artykułów i wpisów.
  Nie należy doszukiwać się w tym, nic nadzwyczajnego.

  Jeżeli chodzi o Zanobiusza…facet sam sobie jest winien. W każdym widzi „wiatrak” jak Don Kichot i wyrusza z nim na wojnę.

  • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 9:53 am

   Szanowny Talbocie,ponownie zamieszczasz uspokajające wiadomości.
   „Konsultował to ze mną i pozostałymi moderatorami.”
   Zastanawia mnie,czemu On,czy pozostali moderatorzy,nie odezwą się by wyjaśnić sytuację.
   Z pewnością,masz z nimi jakiś kontakt ??
   Mój mail,na dawną pocztę redakcji,pozostał,bez odpowiedzi.

   • Talbot 13 czerwca 2011 o 10:32 am

    Zenobiusz – nie chcę z Tobą dyskutować, bo robi się to nudne. Walcz sobie nadal z wirtualnym wrogiem.

   • Talbot 13 czerwca 2011 o 11:02 am

    Zenobiusz – nie mam kontaktu z moderatorami NWO. Porozumiewaliśmy się między sobą i Adminem, poprzez ‚PRIV”. Na blogu Monitora jest sporo osób, które przeniosły się po zamknięciu strony NWO. Jeżeli masz wątpliwości, czy ja jestem Talbotem z NWO , czy agentem hasbary, to zapewne powiedzą osoby, które mnie znają. Wielu pozmieniało nicki, więc trudno będzie ich rozpoznać. Ja pozostałem przy swoim nicku od wielu lat.

    Także pisałem na adres redakcjanwo@interia.pl i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Pamiętam jak pisał Admin nwo, że ten adres z interii, może być nieaktywny. Dlatego zalożył w ostatnim czasie nowe konto pocztowe, które miało obsługiwać konto DONATE.

    Jeszcze jedno – Admin NWO prowadził blog jednoosobowo pomimo, że na stronie kontaktowej było
    napisane REDAKCJA.
    Admin miał zapewne jakieś problemy rodzinno zawodowe, dlatego znikał na tygodnie, zostawiając nam moderację. Widocznie miał do nas zaufanie.

    • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 11:40 am

     Nigdzie,nie sugerowałem nawet,że nie jesteś Talbotem z nwo.com.Czy te fakty o których piszesz nie niepokoją Cię z lekka ???

     • Talbot 13 czerwca 2011 o 12:32 pm

      „Czy te fakty o których piszesz nie niepokoją Cię z lekka ???”

      Trochę niepokoją i szkoda, że Admin „zwinął” się bez pożegnania. Z drugiej strony…mając na uwadze to, że strona co jakiś czas „gasła” i pojawiała się ponownie, sugeruje, że chciał on jednak zrezygnować i szukał pretekstu, zwalając winę na usterki techniczne. Moim zdaniem, może rodzina postawiła jemu ultimatum, aby zaprzestał prowadzić „antysemicką” stronę, mając przykład poliszynela.
      Artykuły, które pojawiały się na stronie głównej, często były zaczerpnięte z bloga Monitora. Sam widzisz, że Monitora raczej nie można posądzić o „antysemityzm” . Byłem moderatorem na forum otwartym, strona główna była domeną Admina. Miałem narzędzia do moderowania wpisów tylko na forum.

      Mam nadzieję, że jako moderator, nie zalazłem nikomu za skórę. Zdaję sobie z faktu, że taki blog, o takim profilu, był solą w oku dla hasbary. Widząc adresy IP, jestem przekonany, że na forum NWO działała także „ta” ekipa. Będąc zmuszony do przeglądania wpisów i komentarzy, widziałem co jest grane.
      Ty walisz oskarżenia po ludziach o ich agenturalność…ja tego nie chciałem robić, sami blogowicze rozszyfrowywali agentów – ośmieszając ich.

      • rosa 13 czerwca 2011 o 12:59 pm

       Po co się tłumaczysz człowiekowi ,który widząc słonia mówi że to krowa .
       A czarne to dla niego białe .Szkoda zachodu i klawiatury .

      • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 1:18 pm

       Ty walisz oskarżenia po ludziach o ich agenturalność…ja tego nie chciałem robić, sami blogowicze rozszyfrowywali agentów – ośmieszając ich.
       Mam może trochę większe doświadczenie,z agenturami,albo i lekkie skrzywienie zawodowe. Niemniej,uważam,że toczy się info wojna,i jeśli ktoś pakuje z uporem treści niezgodne z linią programową bloga, obnażam go i banuję.Miałem okres braku moderacji,pełnego zaufania do czytelników,ale zaczęto mi robić taki śmietnik,że nie było innego wyjścia.Jak widzisz pod spodem,komuś przeszkadza spokojna wymiana poglądów,nie mówiąc już o tym ,że chwilowy „gość” z premedytacją przybrał nicka Rosa,używanego przez moją blogowiczkę.
       Mam nadzieję ,że Twoje przeczucia ,co do autora bloga nwo.com,okażą się słuszne.Oby.
       Pozdrawiam.

      • rosa 13 czerwca 2011 o 2:35 pm

       Brak słów ,szukanie dziury w całym i doszukiwanie się kolejnego spisku w zwykłym nicku ,
       to zaiste symptomy poważnej choroby . Skorzystaj człowieku z wizyty u specjalisty ,może ci pomoże .

      • Rosa 13 czerwca 2011 o 7:27 pm

       Hello! Rosa to ja. Czy wobec tylu możliwości musiałaś zdublować mojego stałego nicka? Nieładnie :/

  • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 12:47 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/13/artykul-z-newworldorder-com-pl-odnaleziony-wojna-z-chrzescijanstwem/#respond
   Każdy może sobie wyrobić opinię,na temat tego,co tam się działo.

 14. Annah. 13 czerwca 2011 o 7:55 am

  Partia Donalda Tuska z pompą świętuje dziesięć lat. Bartoszowi Arłukowiczowi czy Joannie Kluzik-Rostkowskiej mogły się tylko oczy zaświecić na wieść, na jakie to stanowiska i zaszczyty mogą liczyć, jeśli tylko gorliwie, jak Sikorski, będą „dorzynać watahy”
  PLATFORMIE ŻYJE SIĘ LEPIEJ
  Platforma Obywatelska czciła w sobotę dziesięciolecie istnienia. Podczas konwencji partii, podsumowując 10 lat, a zwłaszcza jedyną i trwającą kadencję rządów PO, o sprawach trudnych się nie mówiło. Ewentualne pytania obserwatorów o drożyznę w sklepach, podwyżkę podatków, skok na pieniądze przyszłych emerytów czy kolejne inwestycje drogowe, które w obliczu Euro 2012 stanęły pod dużym znakiem zapytania, miały zasłonić doniesienia o następnych osobach, które Platformie udało się pozyskać z konkurencyjnych obozów politycznych. Słuchając wystąpień kolejnych politycznych gwiazd PO, można było z pewnością stwierdzić, że w sobotę w całym kraju nie sposób byłoby znaleźć zgromadzonych w jednym miejscu tak wielu pewnych siebie i z siebie zadowolonych ludzi, jak w gdańskiej Ergo Arenie.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110613&typ=po&id=po09.txt

 15. Annah. 13 czerwca 2011 o 8:01 am

  KADDAFIEGO NIE INTERESUJĄ „GWARANCJE”.
  Turcja zaoferowała libijskiemu dyktatorowi Muammarowi Kaddafiemu „gwarancje” w zamian za opuszczenie Libii. Zdaniem Ankary, jej oferta jest jedyną możliwością doprowadzenia do zakończenia wojny.
  – Wygląda na to, że Kaddafi nie ma innego wyjścia, musi opuścić Libię dzięki danym mu gwarancjom – uważa premier Turcji Recep Tayyip Erdogan. Jako główną gwarancję Erdogan wymienił zapewnienie dyktatorowi bezpiecznej podróży do miejsca, które sobie wybierze. Choć pomysł tureckich władz wydaje się dość kontrowersyjny, Ankara podkreśla, że jest gotowa przedyskutować go z sojusznikami. Turecki premier nie chciał sprecyzować, jakie inne gwarancje zostały zaproponowane pułkownikowi ani kiedy mu je przedstawiono.

  • Annah. 13 czerwca 2011 o 8:01 am

   http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110613&typ=sw&id=sw04.txt

 16. Annah. 13 czerwca 2011 o 8:14 am

  „Wypędzeni” grają conajmniej na dwóch frontach domagając się rekompensat i przeprosin – I KTO TO MÓWI ?!!!

  ZIOMKOWIE – NIECH KLAUS PRZEPROSI
  Podczas zjazdu ziomkostw w Augsburgu padł postulat wobec prezydenta Czech Vaclava Klausa, aby przeprosił Niemców sudeckich za przymusowe przesiedlenia, które strona niemiecka z żelazną konsekwencją nazywa „wypędzeniami”.
  W Augsburgu zakończył się wczoraj zjazd ziomków sudeckich. Obecni na uroczystościach, oprócz ponad 20 tys. członków ziomkostw, byli: szefowa Związku Wypędzonych Erika Steinbach, premier Bawarii Horst Seehofer, a także wielu chadeckich polityków. Już na początku zjazdu Franz Pany, przewodniczący Sudetendeutsche, zażądał od prezydenta Czech Vaclava Klausa przeprosin za powojenne wypędzenia Niemców z Sudetenlandu. Za wzór podał królową brytyjską, która według niego w Irlandii oficjalnie przyznała, że Wielka Brytania wyrządziła krzywdę temu krajowi (w rzeczywistości Irlandczycy oczekiwali takich przeprosin, a monarchini w maju br. wyraziła jedynie żal i współczucie dla ofiar trudnej przeszłości). Pany przekonywał, że Klaus powinien wziąć przykład z Elżbiety II i złożyć podobną deklarację ubolewania w związku z dekretami Benesza, na podstawie których odbywały się „wypędzenia” Niemców po wojnie. – Co powstrzymuje republikańskiego prezydenta Vaclava Klausa od podobnego gestu, który zrobiła królowa? – pytał szef ziomków sudeckich. Dodał, że jeżeli czeski prezydent dokonałby takiego aktu, oznaczałoby to, że rozumie, co to jest sąsiedztwo, szczerość i gotowość przyznania się do błędów.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110613&typ=sw&id=sw08.txt

 17. Annah. 13 czerwca 2011 o 8:20 am

  Młodzi wykształceni …aparatczycy
  REKORDY W ŚCIEMNIANIU
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110613&typ=po&id=po06.txt

 18. damian 13 czerwca 2011 o 8:20 am

  Pani JK-R ma bardzo’ gietki kregoslup ‚,albo w ogole go nie posiada…..,a moze bedzie Konradem Walenreodem?

 19. sebecxs 13 czerwca 2011 o 8:26 am

  piszesz Monitor o chemikaliach i ich wpływie na płeć… no to ja dodam jeszcze, że SZTUCZNE WITAMINY też mają wpływ na zmianę płci.. po prostu jedne są prawoskrętne (sztuczne), a naturalne lewoskrętne.. i dlatego wszystko witaminizują… po kilkunastu lub kilku latach jedzenia wzbogacanego wit. i suplementowania ich pojawiły się Panie Biznes Cyborg-Women chcące prześcignąć Panów oraz Panowie (ja też) odnajdujący u siebie „funkcję” piastunki i lubiący wychowywanie dzieci…. hehehe… jak tak dalej pójdzie to się staniemy Hermafrodytami jak Lucyperek….
  ..a tutaj opracowanie o witaminizacji i chemizacji jedzenia..
  http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:lY59jSoGxHQJ:klinika-zdrowia.com/zywnosc.doc+witaminy+prawoskr%C4%99tne&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESgfObNDHL0UDL_qaKRpPnA0zCz7MPgfR33ZBN3OiZO2LZiFmcl0vHysfQRky3_omcbHaGU17fp4agfC8Rhk31_ZTQ0cm8sIQufqBYZQUmDUQvfy_CJ8MnhiO_VzO2wYm4x01WeP&sig=AHIEtbQ7PzwVbAUkhInmW9nBt2AZIXjxhg

  • monitorpolski 13 czerwca 2011 o 10:03 am

   Widać, że jest więcej przyczyn. I co? Nikt nie robi badań?! To są szalenie istotne sprawy!

   • sebecxs 13 czerwca 2011 o 10:54 am

    ..jak to nie prowadzi.. a stada psychiatrów i psychologów leczących z dolegliwości? …a farmacja poszukująca cudownego leku na homoproblem? ..a i politycy też mają zajęcie.. i w kryminale… i koledzy z parafii …. ksiądz też potrafi czasem egzorcyzma odprawić…. tak więc badania prowadzą… tylko problemu nie rozwiążą……hehehe.. a im więcej chorych i problemów tym lepiej…bo jest uzasadnione miejsce pracy i pensyja takiego co się tym zajmuje… i doktoracik i profesurkę się z tematu strugnie..a i społeczeństwo można co do tej kwestii podzielić…… uprawa ludzi jest faktem.. tylko kto uprawia tych którzy nas uprawiają itd… może właśnie badania nad cyklem ziemi dobiegły końca i teraz depopulacja, to oprócz „korzyści” dla jednych, to studia dla drugich?…. dla tego jak niektórym mówi się o NWO to od razu się boją o swoją dupę….

  • Annah. 13 czerwca 2011 o 10:34 am

   Dorzucę jeszcze proszki do prania i kosmetyki do tego ogródka
   http://dyskusje.we-dwoje.pl/niebezpieczne;kosmetyki;i;detergenty;a;piersi;u,wt,w161105.html

 20. Annah. 13 czerwca 2011 o 8:27 am

  TO ODWET DRZEWIECKIEGO
  „…Sytuacja jest dziwna, ponieważ obecny szef CBA Paweł Wojtunik najpierw poinformował sejmową Komisję ds. Służb Specjalnych, że problemu nie było i CBA nie prowadziło w latach 2005-2007 nielegalnych działań przeciw dziennikarzom. Jednak nagle zmienił zdanie i postanowił w specjalnym piśmie sprostować swoją wcześniejszą deklarację. Jak Pan to komentuje?
  (…)
  – Oczywiście powodem tego wszystkiego, co widzimy, jest nagłośnienie przez Mariusza Kamińskiego informacji o powiązaniach Mirosława Drzewieckiego ze światem przestępczym i nielegalnym finansowaniu Platformy Obywatelskiej. To próba odwrócenia uwagi od tego tematu. Wojtunik już wiele razy kierował przeciw nam zawiadomienia o przestępstwie. Szukano wszelkich naruszeń prawa, nawet najdrobniejszych, po czym sprawami tymi prokuratura się nawet nie zajmowała albo były one po jakimś czasie umarzane.”
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110613&typ=po&id=po07.txt

 21. ArO 13 czerwca 2011 o 8:30 am

  Boimy się uczyć – 3 – Masoneria w dziejach Kościoła
  Z powodu tajemniczej działalności wolnomularstwa na przestrzeni dziejów pojawia się ponad dwieście papieskich wystąpień potępiających wolnomularstwo. Pierwszy poważny i formalny atak, a raczej kontratak w stronę wolnomularstwa rozpoczyna papież Klemens XII w opublikowanej przez siebie bulli „In eminenti” 28 kwietnia 1738 r. Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsze potępienie masonerii jakie nastąpiło, lecz pierwsze papieskie, ponieważ już w roku 1735 władze miejskie Amsterdamu zabraniały lożom na jakąkolwiek działalność (pierwsze cywilne wystąpienie przeciwko organizacji). Podobnie rzecz miała się w tym czasie w Paryżu, Brnie i Genewie. Bulla „In eminenti” zwana również Konstytucją Pontyfikalną, zawierała m.in. takie słowa:

  „Postanawiamy i dekretujemy potępić i zakazać takich towarzystw, zgromadzeń, zjednoczeń, zjazdów, konwencji lub zebrań, które w swej nazwie bądź zawierają termin „wolnomularski”, bądź znane są pod jakąś inną nazwą” [1].

  Pierwsza bulla zakazywała wstępowania do jakichkolwiek zrzeszeń tego rodzaju, wliczając w to także utrzymywanie stosunków z wolnomularzami. Karą za złamanie tych oraz wszystkich innych nakazów papieskich jest ekskomunika.
  http://wolnemedia.net/historia/boimy-sie-uczyc-3-masoneria-w-dziejach-kosciola/

 22. Annah. 13 czerwca 2011 o 8:33 am

  Prezes PiS o działaczach Platformy: Syci, gnuśni, z karkami zgiętymi na Wschód

  Założenia programu PiS przewidują m.in. ulgi i świadczenia dla młodych małżeństw, praktyki zawodowe opłacane z Funduszu Pracy, progi ostrożnościowe, po których władza będzie musiała podjąć działania zmniejszające bezrobocie.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110613&typ=po&id=po08.txt

 23. wojpa 13 czerwca 2011 o 8:37 am

  HOMOSEKSUALIZM JEST CHOROBĄ !!!!!!!
  Homoseksualiści to ludzie, którzy boją się badań naukowych nad przyczyną ich patologii i szukaniem metod terapii.
  MICRICHIMERYZM to główna przyczyna homoseksualizmu. Jest kilka rodzajów mikrochimeryzmu.
  Jednym z nich jest „mikrochimeryzm polekowy”. Zawarty w tych preparatach estragenowo-gestagenowych etynyloestradiol hamuje wydzielanie FSH, uniemożliwiając dojrzewanie pęcherzyków Graffa i tym samym komórek jajowych. Natomiast gestageny (również obecne w tabletkach) hamują owulację, czyli uwolnienie komórki jajowej. Zmieniają też śluz szyjki macicy, utrudniając wnikanie plemników do dróg rodnych kobiety. W ten sposób hormonalne środki antykoncepcyjne uniemożliwiają zapłodnienie i powstanie zarodka. Dodatkowo składniki tabletek antykoncepcyjnych, działając razem, utrudniałyby zagnieżdżanie zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy, gdyby taka komórka się pojawiła.
  Metody hormonalne przeznaczone dla kobiet są skuteczne, ale niebezpieczeństwo wywołania skutków ubocznych, spowodowanych ingerencją w system hormonalny kobiety, zwłaszcza przez pigułki jest duże.
  Środki hormonalne mogą wywoływać u kobiet stany zapalne pochwy, wzrost ryzyka zakażeń grzybiczych i bakteryjnych, powstania groźnych zakrzepów i zatorów oraz innych zachorowań , w tym raka piersi.
  Stosowanie ich powoduje także patologię w ośrodkowym układzie nerwowym, a szczególnie w tej części mózgu, która jest odpowiedzialna za regulację hormonalną. Przy długotrwałym stosowaniu antykoncepcji ulegają dysfunkcji te centra, które normalnie produkują hormony. Powstające zaburzenia odbijają się na przyszłej ciąży.
  Płód nie jest prawidłowo kontrolowany hormonalnie przez matkę i rozwijający się nowy organizm staje się himerą hormonalną, ujawniającą się w późniejszym życiu pozapłodowym w postaci homoseksualizmu.
  Polecam badania publikowane przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na temat zmian strukturalnych w obrębie mózgu u osób z chorobą homoseksualną.
  Czy wiecie,że jeżeli jakiś naukowiec zwróci się o możliwość wykonania badań dotyczących homoseksualizmu jest traktowany jako homofob.

  • Annah. 13 czerwca 2011 o 8:45 am

   To prawda, znam te badania od dość dawna, znam też dwóch chłopców, którzy zachowują się jak dziewczynki. Matki przyznały ze stosowały prze ciążą „hormony’.

  • monitorpolski 13 czerwca 2011 o 10:01 am

   Dzięki. Chyba umieszczę to + to co jest w „wydarzeniach” jako osobny artykuł. Nikt o tym nie mówi, a przecież życie tych ludzi jest zniszczone! Powinni zrujnować pozwami firmy, które im to zrobiły!

   • wojpa 13 czerwca 2011 o 11:32 am

    Aby lepiej zrozumieć mechanizm powstawania patologii ujawniającej się zaburzeniami orientacji seksualnej, czyli homoseksualizmem, chorobę te możemy porównać do kretynizmu.
    Kretynizm(matołectwo) czyli wrodzona lub nabyta we wczesnym dzieciństwie niedoczynność tarczycy jest spowodowana niedoborem jodu w pożywieniu matki lub dziecka(w Polsce dotyczy to dzieci żyjących w rejonach ubogich w Jod np.rejony podgórskie).Jest to choroba natury endokrynologicznej.Niedobór lub jego ograniczona podaż w organiźmie matki powoduje patologię w wytwarzaniu hormonów tarczycy co powoduje, ze dzieci rodzą się niedorozwinięte umysłowo.
    Taką samo choroba endokrynologiczną jest homoseksualizm.
    Jeżeli matka stosowała hormonalna antykoncepcję, to komórki mózgu w wyniku braku wytwarzania naturalnego hormonu uległy zanikowi i kiedy taka kobieta zaszła w ciążę okazało się,że produkcja hormonów uległa patologii, zmniejsz się ilosć receptorów testosteronowych w organiźmie,ulega zmniejszeniu spoidło wielkie w mózgu homosesualnistów( zmniejszenie o 18% udowodniono bezsprzecznie badaniami klinicznymi) .
    O ile kretynizm pojawia sie w krotkim czasie po urodzeniu(tarczyca produkuje hormony cały czas) o tyle
    homoseksualizm zaczyna się pojawiać dopiero wtedy kiedy zaczynaja byc produkowane hormony płciowe.
    Bardzo waznym jest też fakt,że tylko u osób homoseksualnych stwierdzono obecność interleukiny jelitowej
    Fsx, która ma bezpośredni wpływ na receptory mózgowe.
    Musimy także pamiętać,że wszystkie hormony płciowe mają swój początek od cholesterolu tak samo jak witamina D.
    Niektórzy naukowcy donoszą, że homoseksualizm jest jakby późna bezobjawową formą kretynizmu, spowodowana zaburzeniami gospodarki cholesterolowej.
    Stany emocjonalne chorych na kretynizm są zbieżne z emocjami chorych na homoseksualizm.

 24. Annah. 13 czerwca 2011 o 8:52 am

  „Módlcie się za Mojego ukochanego Papieża Benedykta. Jest on otoczony przez bardzo potężnych wrogów Boga, żarłoków władzy i kontroli Mojego Kościoła. Modlitwa może pomóc opóźnić jego bliskie odejście, gdy będzie zmuszony, jak przepowiedziane, do opuszczenia Watykanu. Módlcie się, módlcie się, módlcie się na czas za ten okres, gdyż będzie najciemniejszym, jaki kiedykolwiek spotka Moje wyświęcone Sługi, biskupów, kardynałów i wszystkich Moich prawdziwych wyznawców. Klucze Rzymu zostaną teraz zwrócone Bogu, Wszechmogącemu Ojcu.”
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/13/klucze-rzymu-zwracane-sa-obecnie-do-boga-wszechmogacego-ojca/

 25. MamyPojechane... 13 czerwca 2011 o 8:55 am

  a gdzie sie podzial wpis z klutniami? …tak tam bylo przytulnie ,zadnych zenonow czy innego elementu. eh co dobre szybko sie konczy…

  • Rosa 13 czerwca 2011 o 10:04 pm

   kłótnie pisze się przez „ó” osobniku dysortograficzny w stopniu szkodliwym o nicku MamyPojechane

 26. jerkey 13 czerwca 2011 o 8:59 am

  Bardzo ciekawa informacja na temat ataku hackerskiego na MFW:
  [url]http://www.rp.pl/artykul/672688_Cyberatak__strategiczne_informacje_wyciekly_z_MFW.html[/url]
  Pytania:
  1. Oznacza to atak przeciw NWO?
  2. Czy raczej oznacza to celowy wyciek danych z MFW w celu doprowadzenia do destabilizacji ekonomicznej i politycznej?

  • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 11:44 am

   Link prowadzi do nikąd,,i nie można znaleźć artykułu.Możesz jeszcze raz ??Bez tych końcówek[/url]

   • millena461 13 czerwca 2011 o 1:24 pm

    sorry ze sie wtracam ..tu jest…
    http://www.rp.pl/artykul/672688_Cyberatak__strategiczne_informacje_wyciekly_z_MFW.html

  • eferem 13 czerwca 2011 o 12:49 pm

   Ludzie nie bądźcie naiwni, jeżeli to byłby atak na nwo to nie byłby nagłośniony.
   To są małe false-flagi, efektem będzie zaostrzenie prawa internetowego typu Protect IP itd na szerszą skalę.

 27. sebecxs 13 czerwca 2011 o 9:19 am

  WIEM ŻE ZAJMUJEMY SIĘ TUTAJ BARDZO WAŻNYMI TEMATAMI ALE POD TYM LINKIEM SĄ WYJAŚNIONE
  WSZYSTKIE TRZĘSIENIA ZIEMI KATASTROFY KTÓRE SIĘ WYDARZYŁY I WYDARZĄ
  OGLĄDAJCIE DO KOŃCA http://www.youtube.com/watch?v=G8WH6034BgQ&feature=relmfu
  GALLUS CO TYM MYŚLISZ???

  • trebor 14 czerwca 2011 o 6:38 am

   Koniec swiata 🙂

 28. noni 13 czerwca 2011 o 9:24 am

  Annah a co to za chenneling 🙂 nad Watykanem trzeba się modlić żeby przestali w Lucyfera wierzyć a nie udawać że to pobożne sługi wyświęcone.

  • Annah. 13 czerwca 2011 o 10:03 am

   „trzeba się modlić żeby przestali w Lucyfera wierzyć a nie udawać że to pobożne sługi wyświęcone.”
   Papieża w to nie mieszaj, czyniąc mało czytelne uogólnienia, może nawet nieświadomie trzymasz z „niosącym światło”.

   • Annah. 13 czerwca 2011 o 2:57 pm

    …Więcej kwiatków na tym blogu
    http://idzpodprad.salon24.pl/

   • Pelagia 14 czerwca 2011 o 7:48 am

    to ktos mówi, że papież popiera. nie widze bezposredniej wypowiedzi papieża. (montowane fałszywki na you tube mnie nie interesują).
    ja tez sobie zalożę blog i napiszę, że to właśnie Ty popierasz NWO.
    czyli takie ploty – jedna pani powiedziała, że inna pani powiedziała, że tamta pani powiedziała. W taki sposób kazdego można wrobić

 29. nuke 13 czerwca 2011 o 9:39 am

  Ciąg dalszy o BlackJack i Jerycho
  Jestem już przy końcu oglądania serialu Jerycho. Kilka moich przemyśleń oczywiście i w tym serialu bomby są transportowane białymi ciężarówkami i jest to specjalnie podkreślone przypomniał mi się jeszcze jeden film gdzie bomby nuklearne są w białych Vanach a dokładnie w Next z Nicolasem Cagem. Teraz kilka ciekawostek odnośnie dat 20 – 22 czerwiec czyli operacji BlackJack. Według mnie jak wcześniej pisałem 21 czerwca wysadzą pociąg następnego dnia wystąpi prezydent w senacie i o godz 18 00 zdetonują ładunki. W serialu Jerycho kiedy właśnie prezydent ma przemawiać odnośnie terroryzmu one wybuchają. Wszystkie zegary w Jerycho zatrzymują się kiedy rząd użyje EMP zegary wskazują godz 9.02 i tak praktycznie przez cały film jeżeli odwócimy obie cyfry wyjdzie 6.20. Kilka ciekawostek odnośnie daty 22 czerwiec od 11 września do 22 czewca jest 9 miesięcy i 11 dni. Odnośnie 20 czerwiec od przemowy Busha z 11 września 1990 roku minie 20 lat 9 miesięcy i 11 dni. W filmie Iron Man można zobaczyć Jerycho w działaniu tutaj link http://www.youtube.com/watch?v=YBC1Qob27sM Zgadnijcie kto ma urodziny 21 czerwca oczywiście Anytchryst Książe william. 21-22 czerwiec – przesilenie słońca Znalazłem też coś takiego June 21 – Litha is one of the Illuminati’s Human Sacrifice Nights. W jerycho pod koniec nauczycielka otrzymuje książkę do historii gdzie większość wydarzeń jest poprzekręcanych, napisana od nowa przypomniała mi się w tym momencie karta illuminatów pisanie historii od nowa. I na koniec kolejny klip muzyczny w 10 sec 226 http://www.youtube.com/watch?v=0UjsXo9l6I8
  Moim zdaniem nie przypadkowo teraz uśmiercili zabitego Bin ladena i odkryli że planował zamachy atomówkami w usa no i do tego ta dziwna informacja którą otrzymuja zwykli ludzie o planowanych 160 atakach bombami nuklearnymi ostatnio zobaczcie http://www.youtube.com/watch?v=i-B_zkZYNy8&feature=player_embedded Pytanie jest jedno który to będzie rok trudno powiedzieć w jerycho przez cały film przewijają się dwie cyfry 6 i 12 we wszystkim czym się da może chodzić o czerwiec 2012 jednak jeżeli spojrzymy na stan z dzisiaj nie wiem czy USA jeszcze rok przetrzymają z tym zadłużeniem w Jerycho na końcu rolnikowi który był dłużny krajowi ogromne pieniądze wszystko umorzono długi poznikały powstał nowy kraj z nową walutą i myślę że tak będzie i teraz.
  (tutaj poprzedni post jak ktoś nie czytał)
  Zacząłem oglądać serial Jericho serial przedstawiający atak terrorystyczny bombami nuklearnymi na USA ten serial pokazuje dokładnie to samo co operacja Blackjack i to co się stanie po tym wydarzeniu. Jak wcześniej pisałem operacja Blackjack niby fikcyjna opowiastka o ataku bombami nuklearnymi na USA która będzie trwała od 20 czerwca do 22 czerwca kiedy to zdetonują bomby. Dlaczego akurat od 20 czerwca może dlatego że od zamachów z 911 mija 9 lat 9 m-cy i 9 dni odwrócone 666. Obejrzałem zaledwie 5 odcinków i już widać że promują w niej datę 22 czerwiec jako datę zamachu. 22 czerwca o godz 6 00 zdetonują ładunki. W filmie kiedy następuje wybuch jedną z pierwszych scen jest właśnie ujęcie na zegar który wskazuję na 6 i 12 tutaj printscreen http://financial-partner.pl/images/floreny/1.jpg następnie jest ujęcie o której wraca chłopak głównej bohaterki tutaj link http://financial-partner.pl/images/floreny/2.jpg wraca o 10:30 wieczorem 10 wieczorem to 22, 30 min na zegarze to 6 czyli 22 6. Na sam koniec Główny bohater 1 odcinka przyjeżdża autobusem z uratowanymi dziećmi na autobusie widać nr 0226 promujący właśnie ten okres od 20 -22 czerwca tutaj link http://financial-partner.pl/images/floreny/3.jpg potem na zegarach widać tę datę 22 czerwiec tutaj link http://financial-partner.pl/images/floreny/4.jpg tego można wymieniać i wymieniać. Według jakiejś chińskiej stacji doszło do 8 wybuchów tutaj link http://financial-partner.pl/images/floreny/7.jpg jedna lokalizacja jest zakryta w ujęciu przez lampe. Dopiero zacząłem oglądać ale w trailerze na youtubie już zobaczyłem że pojawia się słowo blackjack http://www.youtube.com/watch?v=9Jd4GBiKgIE w 30 sekundzie. W samym filmie z tego co obejrzałem już idą ploty że to chiny korea albo iran i pewnie w nich zostanie wymierzona kara. Nasuwa się pytanie co stanie się wcześniej 21 czerwca otóż o tym mówi inny film o którym już pisałem Source Code. Film ten opwiada o ataku terrorystycznym na pociąg a dalszym zamyśle terrorysty wybuchu bomby w jednym z miast USA.Główny bohater budzi się w pociągu (link do trailera http://www.youtube.com/watch?v=NkTrG-gpIzE )i musi odnaleźć terroryste który wysadza pociąg żeby potem móc go złapać i zapobiec detonacji bomb atomowych. Za każdym razem jak się budzi spogląda na zegarek a na wyświtlaczu jest 6 21 dodatkowo 6 i 12 są większe na zegarku. Pociąg ma oznaczenie 8586 8+5+8=21/6. W sławnym już filmie Knowing też mamy katastrofe pociągu. Katastrofa ta wydarzyła się 21 czerwca 2010 roku. Pociąg na samym przodzie ma 6. W innym jeszcze filmie Unstoppable Danzel Washington próbuje zatrzymać pociąg o nr 1206 odwrotnie 6 21 tutaj link do trailera http://www.youtube.com/watch?v=JM-0Ywc7wNY Dodatkowo na pociągu są trz siudemki 777 (w sumie 21) jedna z ulubionych liczb illuminati być może będzie chodzić o 7 miast 7 bomb 7 mln zabitych. 6 21 można spotkać w wielu innych filmach czy nawet teledyskach w jednym z klipów eminema http://www.youtube.com/watch?v=ErCAOMi5EGM&feature=player_embedded który opowiada o ogólnym chosie śpiewa przed bramą na której ogromnymi literami jest napisane 621. W filmie Unthikable który opowiada historię terrorysty który chce wysadzić 3 miasta USA na samym początku pojawia się taksówka na której jest 6021 po niej jest napis wtorek 21 czerwiec jest we wtorek. Na głównym zegarze bomby można też przeczytać date 6 21. Na samym końcu filmu okazuje się że była jeszcze jedna bomba która wybucha, znajduje się ona w pomieszczeniu z inną bombą. Pierwsza bomba zostaje rozbrojona gdy na zegarze jest 12 potem jest ujęcie na drugą bombą tam jest odliczanie wyraźnie widać cyfry przy odliczaniu dopiero 11 i przy 6 zmienia się kolor cyfr. W samym filmie jest dużo 6 12 i 21. W pomieszczeniu gdzie przesłuchiwany jest terrorysta na jego zewnątrz przy wejściu jest 21. Jednym słowem Jericho to naprawdę dziwny serial miał 22 oodcinki w 1 sezonie, sezony 2,29 odcinków. No i zostają te białe Vany o których pisałem Cofając się w czasie kilka lat na stronie Telegraph pojawiła się dziwna historyjka opowiedziana w formie slajdów opisuje ona wydarzenia od 20 do 22 czerwca niewiadomego roku. Opisuje jak to w 7 miejscach na świecie jedno w Anglii i 6 miejsc w USA zostaje zmiecionych poprzez bomby nuklearne umieszczone w BIAŁYCH VANACH. Tutaj link do oryginału http://www.telegraph.co.uk/culture/culturepicturegalleries/4220575/Blackjack.html ewentualnie w formie video http://www.youtube.com/watch?v=40Nx_XM8ydA Operacja nazywa się BLACKJACK czyli 21. Przeraża mnie to że w wielu miejscach opisuje się tę samą historię z BIAŁYM VANEM a dzień 21 czerwiec jak pokażę jest dość często upychany w hoolywodzkich produkcjach. Najpierw BIAŁY VAN. W filmach i programach o zamachach ciągle przewija się biały VAN z bombami nuklearnymi na pokładzie. Zrobiony przez History Chanel program o wybuchu bomby nuklearnej w Waszyngtonie tutaj link http://www.youtube.com/watch?v=XutRKZYue3w opowiada właśnie jedno z tych miejsc gdzie do tego dojdzie oczywiście niby terroryści wysadzają bombę w BIAŁYM VANIE (ciekawostka już chyba powoli kończą budowe bunkru obok białego domu tak pilnie strzeżonego żeby się media nie dowiedziały ale jednak wyciekło tutaj link http://www.youtube.com/watch?v=O7D6JEm1jIQ ) W świeżutkim jeszcze filmie Source Code który równiez mówi o zamachu terrorystycznym i próbie detonacji potężnej bomby w jednym z miast USA zgadnijcie w jakim aucie jest ta bomba oczywiście w BIAŁYM VANIE.tak wiec 22 czerwca, niewiadomo czy tego roku czy nastepnego ma dojsc do wybuchow jadrowych w wiekszych miastach na swiecie, Londyn, NYC, itd
  Nastepnie ma byc ogloszone powstanie UNIA AMERYKI POLNOCNEJ, o czym juz sie od jakiegos czasu mowi nie tylko u nas na forum ale w TV w USA.
  Za ataki obwini sie Syrie, Iran i Chiny, dojdzie do wojny.
  W USA do obozow koncetrcyjnych trafia osoby zamieszane w zamachy, ludzie przeciwni rzadowi, wspierajacy zamachowcow itd.
  Zostanie wprowadzony stan wojenny (Marshal Law).
  Ludzie wyjda na ulice, protesty, zamieszki, CHAOS
  Policja odkryje jedna z niezdetonowanych bomb, cala prawda wyjdzie najaw.
  Gubernatorzy wypowiedza posluszenstwo UAP, ktora jest odpowiedzialna za ataki.
  Wojska beda podzielone, miedzy wspierjacych UAP a tych ktore chca powortu USA, dojdzie do kolejnej wojny.

  • pola 13 czerwca 2011 o 1:59 pm

   Ty tak bardzo nie bierz sobie do głowy tych filmów ponieważ jak bliżej zaczniemy analizować inne wynalazki Hollywoodzkie to może życia zabraknąć,a tak przy okazji jak mam urodziny 21 .06 to też jestem wcieleniem antychrysta? A taka ze mnie wierząca osoba.

 30. noni 13 czerwca 2011 o 9:42 am

  Chciałbym tylko powiedzieć że podczas Mojego spotkania z Jezusem oraz podobne spotkania miała moja grupa znajomych poprzez odpowiednie praktyki. Jezus nie wywyższał się nad Nami jako Król czy władca więc nie rozumiem tych channelingów o Jezusie Królu Ludzkości

 31. begie2 13 czerwca 2011 o 9:48 am

  Geje na pewno nie złożą żadnego pozwu zbiorowego bo oni się tym po prostu nie interesują. Oni gustują w modzie, ploteczkach i byciu trendy. Prawda nie jest „trendy” więc się nią nie zainteresują.

  • monitorpolski 13 czerwca 2011 o 10:57 am

   Powiedz im o tym jaką kasę mogą wyciągnąć i ile za to majteczek kupić to na pewno się skuszą.

   • begie2 13 czerwca 2011 o 3:42 pm

    Sluszna uwaga Panie Marku 😀

    • spostrzegawczy 13 czerwca 2011 o 6:29 pm

     lizus 🙂

     • begie2 13 czerwca 2011 o 10:09 pm

      Lubie poczucie humoru:D przepraszam za offtop:)

  • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 11:53 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/13/homoseksualny-blitzkrieg/
   Oni wolą dążyć do nowego wspaniałego,świata z dziećmi z probówki.

   • teosia 13 czerwca 2011 o 1:33 pm

    Oj tak… wspaniałego. Nie spotkałam jescze ani jednego biednego, bez środków do życia.

    • Wojwit 13 czerwca 2011 o 10:12 pm

     Widocznie nie wychodzisz z domu… A jeśli już wyjdziesz, to nie dostrzegasz nic poza czubkiem własnego nosa.

 32. FAKIR 13 czerwca 2011 o 10:14 am

  Z pedałowaniem jest trochę bardziej skomplikowana sprawa niż jakieś plastikowe butelki. Pomijacie ważny fakt, że ludzie pedałowali już dawno temu. Wśród starożytnych cywilizacji znajdujemy pewnie tysiące zapisów jak nie setki tysięcy w sprawie pedałowania. Według mnie jest to choroba, która ma podłoże często genetyczne, często środowiskowe itp.
  Przykładowo w Tajlandii jest ogromna ilość różnych męskich dziwaków. Rozmawiałem z miejscowymi i oni mówili, że jest to spowodowane tym, że w pewnym okresie rodziło się tam bardzo mało kobiet. Matki przebierały swoich synów za dziewczynki i młodzi chłopcy bardzo często wykonywali typowo dziewczęce zajęcia. Potem już wiadomo jak się ta sytuacja rozwinęła. Powstała ogromna ilość zaburzeń emocjonalnych, które były przenoszone na następne pokolenie. Choroba jest z pewnością zaraźliwa. Jeśli homosie otrzymają możliwość wychowywania dzieci, wtedy z pewnością dojdzie do EPIDEMII na całym świecie, z której się świat uleczy jak inne cywilizacje wyłącznie poprzez olbrzymie katastrofy naturalne.

  • sebecxs 13 czerwca 2011 o 10:33 am

   ..to może illuminati istnieją od zawsze na ziemi i robią doświadczenia na niej i jak ludzie zaczynają kapować co się dzieje to akurat nadchodzi Reset.. taka zabawa w boga i podkładanie biblii…..kto wie ..może ostatni kataklizm na ziemi technologie im wyczyścił… po powrocie któregoś wahadłowca, podobno ktoś w nasa powiedział, że ODZYSKALIŚMY technologię…. jak to odzyskali? .od kogo?.kiedy stracili?…nurkował ktoś na Atlantydę.. prace odkrywkowe robił… są tam bunkry? … pytam bo nie wiem?
   oczywiście zachowania homoseksualne są częścią planu natury i każdy o tym wie… i można zaakceptować pewne sprawy, ale tylko pewne…bo jak zaakceptujemy homoseksualizm w społeczeństwie bezkrytycznie to maja racje Żydzi mówiąc o takich ludziach bydło….bo bydło nie ma norm moralnych (chyba)…. i właśnie my tutaj podjęliśmy motyw celowego kierowania populacji w stronę homoseksualizmu przy pomocy pseudokultury oraz chemii… w celu depopulacji i jak wyszło z „bicia piany” potwierdzenia również pewnej doktryny….

  • monitorpolski 13 czerwca 2011 o 10:56 am

   Może te czynniki działają razem. Na pewno estrogen nie pomaga w męskości, chyba się z tym zgodzimy?
   Niewykluczone, że elity znały inne metody powodowania homoseksualizmu. Nie sądzę, żeby przyczyny były stricte genetyczne. Natura / Bóg nie dałaby takim mutantom szans, bowiem nie ma z tego żadnych korzyści dla populacji.

   • zerrkos 13 czerwca 2011 o 1:23 pm

    Z genetyką jest tak: Natura / Bóg to dobre geny, które gwarantują przetrwanie i rozwój świadomości. Wie o tym elita i próbuje wszystkimi możliwymi sposobami zniczczyć dobre geny. A to gadanie, że choroba ma podłoże genetyczne to jest najlepsza wymówka. Trzeba powiedzieć, że to jest część prawdy, bo żeby geny się „zdegenerowały” to trzeba w tym im pomóc.

  • Witam 13 czerwca 2011 o 5:15 pm

   Witam mitomanie. Twój wniosek o zaraźliwości homoseksualizmu wynika jedynie z czynnika środowiskowego i spłyciłeś tym samym czynnik genetyczny, który byłby decydujący przy wyborze orientacji seksualnej. Dlaczego nazywam ciebie mitomanem? Bo czytałem już niejeden twój dziwny wpis człowieku – raz rozmawiasz z niematerialnym a teraz na dodatek z Tajlandczykami. Takie informacje to można w internecie znaleźć. Napisz coś czego nie wiem skoro masz się za mądrego. I to dotyczy wszystkich łącznie z panem Monitorem, któremu ciągle brakuje pieniążków

   • trebor 14 czerwca 2011 o 6:52 am

    Ja tez prosil bym cie o napisanie czegos madrego … wtedy mozna by sie do tego odniec.

 33. rambo8 13 czerwca 2011 o 11:13 am

  Dlaczego zeno nie powie że trop i jego kilka wćieleń pod rużnymi nickami to jest ten sam
  pan mizia który ataakuje i podszywa sie pod zena. Dlaczego zeno tego nie powie ? Przecież on to
  doskonale wie, ale milczy bo trop atakuje katerine i zeno też ją atakuje więc zenowi to na ręke to siedzi cicho
  na temat tropa, sonofanów, sadolków itp. wcieleń mizi.
  I 44 ma całkowitom racje że bałagan to tu robi zeno z mizią nawzajem sie zwalczając tylko też jestem
  ciekaw czy ta ich wojna to nie taki sam teatrzyk jak u nas z pis i po.
  Reszta ludzi po prostu sie broni przed oskarżeniami zena który lekką reką rzuca je na lewo i prawo.
  Mnie też spowyzywał od agentów i ludobójców ale nie potrafił oskarżeń poprzeć bo oskarżać to może
  każdy, ale czy te oskarżenia są prawdziwe i mają potwierdzenie w rzeczywistości to już zupełnie inna bajaka

  • trebor 14 czerwca 2011 o 9:07 am

   Jestes spod znaku skorpiona… bo jakas nienawisc(zawisc) z ciebie zionie ? 🙂

 34. nowy84 13 czerwca 2011 o 11:15 am

  w ciągu ostatnich 24 godzin odnotowano wzmożoną aktywność na 4 superwulkanach!!!! to nie może być przypadek!!

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php

 35. MamyPojechane... 13 czerwca 2011 o 11:31 am

  Co do „pedalskiej” części dzisiejszego wpisu…
  …to nie pedaly nam armagedon szykują. Oni są ofiarami i to bardziej poszkodowanymi niż my(pyta w dupie… wolał bym zdechnac …a oni tak maja co dzień), niech się dotykają, popychaja …srają se nawet na klaty, gowno mnie to obchodzi. Prawo do adoptowania dzieci to z koleji skandal i z tym należy otwarcie i stanowczo walczyć. Co do reszty, to niech im się wiedzie.

  Ps:35% wzrost smiertelnosci noworodków, to jest temat …a nie jakieś tam pedaly.

  • baba wanda 14 czerwca 2011 o 3:14 am

   Temat jest rzeczywiscie dobry. Ale..
   Czy ktos dysponuje oryginalnym linkiem do CDC z tym artykulem?

 36. eltoro83 13 czerwca 2011 o 11:31 am

  Aaaaaa wiecie gdzie są teraz nakwiększe parady „dupozapinaczy” …….. właśnie w Izraelu hehe.

  • Witam 13 czerwca 2011 o 5:19 pm

   a nie w europie?
   Poczytej sobie gdzie można zawierać związki homosiowe:

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm

 37. Pio9a 13 czerwca 2011 o 11:49 am

  Kazanie ks Natanka http://www.youtube.com/watch?v=lu1xhaOVg9U

 38. Pio9a 13 czerwca 2011 o 11:50 am

  Kazanie ks Piotra Natanka: http://www.youtube.com/watch?v=HKIviwAUnwM

 39. karlos33 13 czerwca 2011 o 12:25 pm

  Wybuchł Erytrejski wulkan Nabro , Europa zagrożona !!! Jest to bardzo ważna informacja a w mediach panuje cisza

  http://www.sat24.com/et?ir=True

  http://www.paranormalne.pl/topic/17247-budza-sie-wulkany/page__st__420

  http://earthquake-report.com/2011/06/12/unusual-series-of-moderate-volcanic-earthquakes-in-eritrea-and-ethiopia/

  • karlos33 13 czerwca 2011 o 12:50 pm

   Na rsoe edis podają że wybuchł wulkan Dubbi

  • sebecxs 13 czerwca 2011 o 1:04 pm

   …jak bardzo?

   • karlos33 13 czerwca 2011 o 1:58 pm

    bardziej jak bardzo 🙂

    • trebor 14 czerwca 2011 o 7:00 am

     czyli …bardzo,bardzo,bardzo 🙂

 40. sono 13 czerwca 2011 o 12:29 pm

  Niesamowity przyklad brutalnosci israelskiej policji wobec mlodego amerykaninna wiadomego pochodznia, ktory wspiera Palestynczykow. Warto obejrzec bo brutalnosc tych lucyferiaanow jest niesamowita.

 41. Ola 13 czerwca 2011 o 12:31 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=4kNEsw0Aj2U&feature=player_embedded

 42. Ola 13 czerwca 2011 o 12:44 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/13/nie-chcemy-aby-ten-krolowal-nad-nami/

 43. Annah. 13 czerwca 2011 o 12:45 pm

  Słuchałam właśnie w Radio Maryja rozmowy z prof Mariuszem Orion – Jędrysek
  Według jego szacunku tracimy na samych tylko koncesjach wydanych na poszukiwania gazu z łupków tracimy nawet do 15 MILIONÓW złotych, natomiast z wydobycia lekko licząc – BILION!!!!
  Rozmowy są powtarzane od ok.16ej – musicie to usłyszeć!

  • sebecxs 13 czerwca 2011 o 1:08 pm

   ..a ile nam Ruscy wiszą …

 44. Zbyszek 13 czerwca 2011 o 12:50 pm

  http://alethonews.wordpress.com/2010/12/19/how-the-israel-lobby-dominates-both-parties-and-sets-us-policies/

 45. Zbyszek 13 czerwca 2011 o 12:54 pm

  http://oneworldscam.com/?p=16328

 46. konflikty 13 czerwca 2011 o 1:16 pm

  http://konflikty.wordpress.com/2011/06/12/atak-turcji-na-syrie-na-zywo/

 47. Zbyszek 13 czerwca 2011 o 1:17 pm

  http://www.thedailybell.com/2491/Next-False-Flag-to-Be-Cyber.html

 48. Guru 13 czerwca 2011 o 1:26 pm 49. Guru 13 czerwca 2011 o 1:36 pm 50. Guru 13 czerwca 2011 o 1:52 pm

  http://alexirin.wordpress.com/2011/06/12/globalne-rzadzenie/

 51. man 13 czerwca 2011 o 1:53 pm

  Żal mi Was. Mało wiecie i mało rozumiecie o co chodzi w całości. Z tą soją to jest przegięcie pały. Tylko się kompromitujecie takimi głupimi tekstami. Nie soja jest przyczyną ale genetycznie modyfikowana żywność oraz mięso naszpikowane hormonami wzrostu i estrogenami. Soja owszem ale modyfikowana genetycznie. Nawet nie wiecie, że wszystkie produkty mięsne są szprycowane białekim soji GMO, które powodują np alergie i być może inne dolegliwości a za zanik męskości i szybsze dojrzewanie kobiet mająwpływ kurczaki hodowane na farmach, które naszpikowane są hormonami kobiecymi. Kolejna sprawa to ryby zatrute rtęcią. W zdrowej diecie nie ma potrzeby jedzenia ryb ponieważ załatwia to olej z lnu albo orzechy włoskie, które mają omega 3 i 5.
  Niech już ten Zenobiusz się zamknie i nie sieje fermentu. Dobrze mizia napisał „bydgoski góru dni ostatnich” hahaha człowieku nie kompromituj się i lepiej zamilcz. Weź sobie ten pomnik swojego króla zulugula ze świebodzina i wypieprzaj z nim na księżyc. Tezy Zenka to kompromitacja świadomych Polaków.
  Gdybyś wierzył w Boga brodaczu to byś tak nie srał w majty na blogu.Ten kto wierzy i ufa ten nie ma strachu.
  Moc się kończy tam gdzie zaczyna strach. Zapamietaj to sobie.

  • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 2:16 pm

   „człowieku nie kompromituj się i lepiej zamilcz. Weź sobie ten pomnik swojego króla zulugula ze świebodzina i wypieprzaj z nim na księżyc.”
   Tu was boli najbardziej,bardziej nawet,niż w orgonit 🙂
   Wy nie „macie strachu,i ufacie,pytanie komu ???
   Przebudzenie,będzie na prawdę niemiłe.

  • MamyPojechane... 13 czerwca 2011 o 4:27 pm

   niech ze cie uscisne… (tak w mysl dzisiejszego tematu przewodniego).
   Dobrze gadasz, a ostatnie dwa zdania nawet bardzo dobrze.
   Pzdr.

 52. Oliwia 13 czerwca 2011 o 1:54 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/13/skazany-za-antyrzadowy-napis-wyrok-jak-w-prl/

 53. Oliwia 13 czerwca 2011 o 2:00 pm

  http://kefir2010.wordpress.com/2011/06/12/racjonalistyczne-swiry-z-blog-de-bart/

 54. Oliwia 13 czerwca 2011 o 2:06 pm

  http://trzeciswiat.wordpress.com/2011/06/11/karol-kot-hegemonia-kulturowa-jako-imperializm/

 55. Oliwia 13 czerwca 2011 o 2:09 pm

  http://freeisoft.pl/?p=35312

 56. Carek 13 czerwca 2011 o 2:59 pm 57. Fredek 13 czerwca 2011 o 6:16 pm

  Nie piszcie nic złego na rząd na murach chociaż , bo pójdziecie do pierdla jak ten uczeń
  http://www.bibula.com/?p=39313

  • noCÓŻ 13 czerwca 2011 o 7:31 pm

   Sąd Rejonowy w Lipnie skazał 19-letniego ucznia na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Jak się okazuje, kilka dni po wykonaniu napisu, nastolatek wraz z ojcem zamalował go własnoręcznie. Poza tym, szkoła nie zgłosiła pretensji. Sąd nie uznał tego za okoliczność łagodzącą. O czym to świadczy? Sprawę skomentował Piotr Skwieciński w portalu rp.pl.

   Wyrok ten uważam za skandaliczny. Skandaliczny nie tylko ze względu na rażącą niewspółmierność do popełnionego czynu, za który zrozumiałą karą mogłaby być grzywna. Skandaliczny również dlatego, że sąd nie orzeka w społecznej próżni. Wydając taki wyrok – niezależnie od własnych intencji i od tego, czy w ogóle tę współzależność rozumie – sąd w Dobrzyniu włączył się, czynnie i gorliwie, do kreowania w Polsce atmosfery wojny domowej. Do nakręcania spirali obustronnej nienawiści. Dlatego uważam, że wobec dobrzyńskiego wyroku nie powinien przejść obojętnie nikt, komu leży na sercu praworządność. I nikt, kto jest przeciwny pustoszącej polską świadomość zimnej wojnie domowej. Niezależnie od tego, którą stronę tej wojny uważa za mniejsze zło.

   W mainstreamowych mediach zapewne o tym wyroku nie usłyszymy. Prędzej dowiemy się, jak przebiegła Parada Równości. Równość, jak się okazuje, ma różne znaczenie w różnych regionach Polski.

 58. guta 13 czerwca 2011 o 6:26 pm

  Co sie stalo z blogiem raksyjonizmu.wordpress.com ??
  czy nikt tego nie zauwazyl? autor usunal wlasnie swoj blog!

  • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 6:55 pm

   https://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/13/grypa666-przerwa-na-zwiniecie-bloga/
   Następne znikające blogi.Nie nikt.i nie tylko rak.

   • siejecie panikę 13 czerwca 2011 o 8:58 pm

    I po co te dwuznaczności ? Bein był zawsze pazerny na kasę i wołał bezczelnie o kasę ,narzekając jaki on to bidny Kanadyjczyk z żydowską domieszką krwi , a teraz szantażuje ,że zamknie bloga .Jego sprawa jak zamknie stronę ,którą ma za darmo.
    A ten cały Gallus ,to niech opublikuje tego mejla z pogróżkami ,bo pisać i robić z siebie centrum uwagi ,wielu potrafi . Ja w bajki dawno przestałem wierzyć .

  • noCÓŻ 13 czerwca 2011 o 7:28 pm

   to jest ciekawe – zniknął bez słowa wyjaśnienia ?

   raksyjonizmu.wordpress.com is no longer available.

   The authors have deleted this blog.

  • begie2 13 czerwca 2011 o 8:49 pm

   Moim zdaniem są dwie możliwości:
   1) Gallus chciał zrobić sensację i sam, bez nacisków usunął blog żeby „zaistnieć” i pofantazjować.
   2) Jeśli jest tak jak Gallus napisał Zenobiuszowi to faktycznie coś się dzieje, sprawy wyjątkowo przyspieszają co by oznaczało, że mamy poważne powody do obaw. Jeśli to prawda, to wkrótce można się spodziewać wieeeelu nieprzyjemności.

   • zenobiusz 13 czerwca 2011 o 9:01 pm

    Szybki jesteś,jak to się stało,że wpisałeś to cztery minuty,przed moim postem informującym ,że Galliuss się odezwał.masz mój blog na podglądzie ?????

    • begie2 13 czerwca 2011 o 10:14 pm

     Mój post jest pod Twoim wiec był wysłany po nim. Zegar tutaj nie działa najlepiej, pewnie Pan Marek ma ustawioną inną strefę niż GMT+1. Jesteś tu stałym bywalcem więc sądzę, że już zdążyłeś to zauważyć ciekawostki „czasowe”. Pozdrawiam.

     • begie2 13 czerwca 2011 o 10:19 pm

      Mój post jest pod Twoim wiec był wysłany po nim. Zegar tutaj nie działa najlepiej, pewnie Pan Marek ma ustawioną inną strefę niż GMT+1. Jesteś tu stałym bywalcem więc sądzę, że już zdążyłeś to zauważyć ciekawostki „czasowe”. Pozdrawiam.

      Edited: A nie, przepraszam, Twój post jest odpowiedzią na inny więc pojawiłby się wyżej tak czy inaczej. Jedyne wytłumaczenie to ustawienia czasu co w sumie wydaje mi się możliwe bo patrze na czas w którym wysłałem teraz wiadomość (10:14 PM) a jest godzinę później.

  • trebor 14 czerwca 2011 o 7:09 am

   … to nie blog na ktorym przebywa galluss?
   jesli tak to udal sie do schronu razem z pozostalymi …bo dzis koniec swiata 🙂

   • trebor 14 czerwca 2011 o 7:29 am

    A tak powazniej nie wiem co o nim myslec?Moze sam upozorowal zamkniecie bloga aby sie uwiarygodnic?Tyle dyskredytacji ktorych on dokonal (na te konce swiata sam prawie sie nabralem).Czy jest po ciemnej stronie czy po jasnej chyba sam Bog tylko wie?Moze zbladzil ?… w kazdym badz razie jednego nie mozna mu zarzucic jest sprytny i inteligentny(nie wiem jak z madroscia?).

    • sebecxs 14 czerwca 2011 o 9:57 am

     gallus to taki nasz fulford..

 59. ArO 13 czerwca 2011 o 7:01 pm

  Wydarzenia, które ostatecznie doprowadzą do zmiany na ziemi zaczynają przyspieszać. Następne miesiące będą wypełnione następnymi trzęsieniami ziemi, wybuchami wulkanów, tsunami i anormalną pogodą.
  rozpadu rządów, banków, korporacji i religii.
  Naprzeciw tej rzeczywistości, ukrywanie prawdy ma teraz miejsce na gigantyczną skalę. Zaprojektowane poza zakresem waszej percepcji, poza waszymi wierzeniami. Celem tego ukrywania prawdy są próżne próby elit waszych rządów, banków, korporacji i religii by przetrwać nadchodzące zmiany na ziemi i wyjść z tego na wierzchołek rozpadających się instytucji, które powołali, aby osiągnąć a następnie zabezpieczyć swe bogactwa, siłę, wpływy i bezpieczeństwo. Zachęca się przeważającą większość ludzi, aby kontynuowali swe życie ignorując szerszą perspektywę bieżących wydarzeń.
  Źródła informacji, na których się tradycyjnie opieraliście, nie przekazują prawdy na temat tych wydarzeń. Nawet alternatywne źródła wiadomości są skorumpowane i przekazują błędne informacje tylko dlatego, aby wywoływać w was strach. Media, w tej samej grupie co rządy, banki, korporacje i religie zatajają wydarzenia, ukrywając prawdę i usiłują utrzymać pozory obecnego stanu. Pewni ludzie w agencjach rządowych i korporacyjnych są świadomi wydarzeń, jakie mają miejsce w, na i poza waszą planetą.
  Poszczególne osoby w tych agencjach rządowych znają prawdę o bieżących wydarzeniach i sytuacjach, jednakże nie dzielą się nią z większością ludzi. Robi się to w celu utrzymania władzy, a nie dla kiepskiej wymówki że „ ludzie nie poradziliby sobie z prawdą”. NASA nie dzieli się tym, co wiedzą na temat statków gromadzących się wokoło planety; prawdy o sztucznej satelicie, którą zwiecie księżycem i o energiach ze słońca, które mają wpływ na wasz świat. Amerykańska agencja geologicznych pomiarów, U.S.G.S. nie dzieli się tym wszystkim, co wie na temat zmian i trzęsień ziemi. CIA nie przyznaje się do rozprowadzania substancji toksycznych na niebie i prawdziwego użycia HAARPu. Wielu z tych rządowych i korporacyjnych agencji zna prawdę, lub co najmniej jej pewną część i są zaangażowani w desperackich próbach utrzymania swych stanowisk przy władzy, bogactwa, wpływów i bezpieczeństwa.
  Banki ukrywają prawdę o wydarzeniach i sytuacjach w celu utrzymywania taki stan, który pozwoli im na dalsze gromadzenie bogactwa, władzy i wpływów. System bankowy w wielu krajach a szczególnie w USA działa na korzyść tych, którzy czerpią z niego swe bogactwo. Bank Rezerwy Federalnej kreuje pieniądz z niczego a potem nalicza od tego odsetki. Amerykański Skarb Państwa następnie drukuje te pieniądze bez pokrycia, które każdy akceptuje jako wartościowe kawałki papieru i/lub cyferki, które komputerowe systemy bankowe przeliczają na konkretną wartość. Korporacje działają w podobny sposób, maksymalizując zyski dla swych właścicieli i zarządu.
  Religie waszego świata, którym tak wielu składa hołd i oddaje swe pieniądze, są największymi przestępcami w ukrywaniu prawdy. Wiele z nich głosi dogmaty, w które ci na najwyższym szczeblu nie wierzą, lub wiedzą, że nie są prawdą. Na przykład ci w najwyższych kręgach Kościoła Katolickiego w końcu przyznają się do obecności molestujących dzieci w swoich własnych szeregach. A co jest jeszcze bardziej destruktywne niż gromadzenie władzy i bogactwa to celowe mieszanie w głowach i duszach tych, którzy wyznają daną religię; mieszanie, które ukrywa boską naturę ziemskich ludzi.

  Nie pozwólcie strachowi, aby rządził waszym życiem. Czerpcie radość z ciszy i natury. Szukajcie wewnątrz siebie prawdy i pomocy.

 60. Annah. 13 czerwca 2011 o 7:06 pm

  Temat z dzisiejszych aktualności Radia Maryja
  Prof. zw. dr hab. Mariusz-Orion Jędrysek – Kierownik Pracowni Geologii Izotopowej i Geoekologii i Zakładu Geologii Stosowanej i Geochemii Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego.
  mówi na temat gazu łupkowego w Polsce – koniecznie posłuchajcie!

  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26266

 61. Lucjan 13 czerwca 2011 o 8:39 pm

  gallus wracaj na ring bo zaczynałem lubić twój antysemicki blog. Wklejam też goły link do linków (przypomina mi się zbanowana tutaj chyba sono), który może być pożywką dla antysemitów… wróć – to znaczy jest zbiorem ciekawych faktów i cytatów:

  http://www.stormfront.org/posterity/13texan/1001ndx.htm

  Czlowiek ciągle się uczy swojej historii… nwo blisko to cieszy.

 62. Adam 13 czerwca 2011 o 8:47 pm

  http://raksyjonizmu.wordpress.com/ raksyjonizmu.wordpress.com is no longer available.

 63. Pingback: To ja galluss byłem autorem bloga raksyjonizmu.wordpress.com i bloga zamknąłem a właściwie zostałem do tego zmuszony « Zenobiusz's Blog

 64. pola 13 czerwca 2011 o 8:58 pm

  Jak długo będziemy cieszyć się wolnością słowa w internecie?http://tiny.pl/hfj1f

 65. Pingback: New world order – opracowanie « kefir2010

 66. nlg 13 czerwca 2011 o 11:27 pm

  Talbot, niedawno na innej stronie zdawałeś się niepokoić losem admina nwo.com.pl, natomiast tutaj jesteś w pełni spokojny. Skąd pewność że strona umarła śmiercią naturalną, skoro kontaktu z nim nie ma?

  Ja też raczej skłaniam się ku temu, że admin zmęczył się problemami ze stroną i problemami własnym, ale nie można wykluczyć że zaczął go nękać jakiś polski odpowiednik ADL. Jeśli chodzi o finansowanie strony, to z tego co pamiętam było pełno chętnych – nie tak jak piszesz.

 67. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 68. Hamerykanczyk 15 czerwca 2011 o 4:56 am

  Co do tematu odnosnie homseksualistow to nie zgodze sie ze ” magiczna soja ” jest wylacznym powodem dla ktorego pewne osoby staja sie homoseksualistami. Zeby zprostowac twoj komenatrz odnosnie tego, wystarczy siegnac nie tak dawno do historii starorzytnego Rzymu oraz Grecji gdzie to orgie oraz ” zabawy ” osobnikow tej samej plci byly jak najbardziej na porzadku dziennym a sama soja z pewnoscia nie byla sporzywana przez tych tez ludzi. Zanim cos glupiego napiszesz to chociaz sprawdz to, bo moze i soja ma cos wspolnego z tym ale jak wiadomo kazdy kij ma dwa konce, koniec z twoja prawda i koniec z prawda kogos innego.

 69. fund3Lena 16 czerwca 2011 o 11:14 am

  Boze pomóż dobrym ludziom zyć w prawdzie i milości