Sensacyjna propozycja Kononowicza – premierze Tusk, sprzedaj żonę!

Bohater Podlasia - Krzysztof Kononowicz

Nie wszystko na tym blogu musi być na serio. Proponuję trochę oddechu. Rozerwijmy się słuchając mądrych słów byłego kandydata na Prezydenta RP, człowieka który o mało co nie został Prezydentem Białegostoku, Krzysztofa Kononowicza. Wywiad prowadzi znany polityk, Adam Czeczetkowicz.
Domorosły filozof, ma wiele racji twierdząc, że „Rząd jest rozpuszczony” i że „Rząd nie potrafi rządzić rządem”. Ma też rację, że wszyscy łącznie z Sejmem powinni się podać do dymisji – po to by jak najszybciej odbyły się wybory.
Nie do zaakceptowania dla Krzysztofa Kononowicza jest sytuacja taka jak w Rosji, gdzie wszystko idzie „na oborot” – raz w prawo, raz w lewo będziemy skakać. Jak tak będzie to „niczego nie będzie w Polsce” – to są słynne słowa Kononowicza.
W poniższym wywiadzie Krzysztof Kononowicz przeszedł jednak samego siebie proponując „likwidatorowi Narodu Polskiego,” Premierowi, sprzedaż własnej żony. Jak już nie będzie nic do sprzedania, to powinien wystawić ją na licytację. „Panie Tusku, na sznureczek – jak się krowy sprzedaje” – taka jest propozycja doświadczonego rolnika z Knyszyna, Krzysztofa Kononowicza. Ciekawe czy go teraz zamkną na wieki jak mgr inż. Tadeusza Chołdę, który przecież podskoczył tylko małemu kacykowi krakowskiemu…

Reklamy