Wydarzenia i komentarze, 14 czerwca 2011r

Spolszczona lista uczestników Bilderberga

„Dzięki fantastycznej pracy aktywistów, dziennikarzy i szwajcarskich mediów, uzyskaliśmy pełną listę oficjalnych uczestników spotkania Grupy Bilderberg. Rutynowo, część członków prosi aby ich nazwiska nie pojawiały się na żadnych dokumentach więc lista może nie być kompletna”.
Na pewno brakuje na liście polskich uczestników. Gdzie w tym czasie był Prezydent Komorowski?
Był jednak na pewno Richard Perle, były szef Radosława Sikorskiego z tzw. „American Enterprise Institute”.

Pierwsze konsekwencje Bilderberga

Izraelczyk na szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego?
Gubernator Banku Izraela Stanley Fisher nieoczekiwanie stał się jednym z koni trojańskich w walce o fotel szefa MFW. Podwójny obywatel Izraela i USA, w sobotę zgłosił swoją kandydaturę już po tym jak zamknięto listę kandydatów – było to możliwe na skutek opóźnień wynikłych z „ataków hackerów” na serwery MFW. Wygląda na to, że ten wielokrotny uczestnik tajnych zebrań Bilderberga został nagle zgłoszony po dyskusjach w St. Moritz.
Jak wiadomo, Izrael jest prywatnym państwem Rotszyldów, powstał na skutek ich inicjatywy by zainicjować realizację przepowiedni biblijnych, w tym Armagedonu, którego skutkiem ma być eksterminacja większości ludności świata.

Próby likwidacji skutków nagłośnienia Bilderberga w niezależnych mediach
Wg serwisu informacyjnego Bloomberga, Andrew Kakabadse, profesor w Cranfield University School of Management oświadczył, że Bilderberg nie jest wcale tajnym stowarzyszeniem. Zebrania z udziałem dyskusje bankierów i magnatów biznesowych mają na celu usprawnienia działania kapitalizmu.
Panowie Henry Kissinger, Bill Clinton, Prince Charles, Peter Mandelson, George Osborne, Tony Blair i Eric Schmidt są jedynie osobami organizującymi listę zaproszonych, a sama konferencja jest tylko i wyłącznie spotkaniem miłych panów i pań, którzy dzięki temu poznają się osobiście. Celem konferencji są ustalenia w jaki sposób można zapobiec wojnom i pomóc ludzkości.
Tego typu bzdury mają na celu uspokojenie osoby, które po raz pierwszy usłyszały o Bilderbergu z niezależnych mediów. Tajne spotkania elit światowych muszą budzić niepokój, szczególnie że od lat są wycieki na temat ustaleń na tych konferencjach, które są faktycznie realizowane.

Daniel Estulin wyjaśnia czym jest Bilderberg

Znakomity badacz światowego spisku oligarchów Daniel Estulin, udzielił długiego wywiadu czeskiej telewizji internetowej World News Television. Estulin z pochodzenia jest Litwinem, wychował się w Związku Radzieckim, a jego specjalizacją jest wywiad wojskowy. Był przeciwnikiem systemu komunistycznego i ZSRR. Obecnie mieszka w Hiszpanii. Na podstawie swoich badań, szczególnie wywiadu na temat Bilderberga, przewidział wiele wydarzeń, m.in. wojnę w Iraku, huśtawkę cen ropy naftowej, wzrost cen złota czy też kryzys rynku nieruchomości w USA.
Oto w punktach skrót wypowiedzi Estulina:

 • Bilderberg nie jest tajnym stowarzyszeniem.Tu nie ma żydowsko – masońskiej konspiracji,  związków z Egiptem, UFO itp, itd. Nie ma też nic wspólnego z rządem światowym czy też NWO.
 • Bilderberg uosabia międzynarodową korporację o wiele potężniejszą od jakiegokolwiek rządu. Widać to szczególnie w Europie, gdzie demokratycznie wybrani prezydenci Grecji czy Irlandii muszą wykonywać rozkazy Banku Światowego, Centralnego Banku Europejskiego czy Rezerwy Federalnej.
 • Struktury Bilderbergu były związane ze „starym NATO” – Zachodniej Europy, USA i Kanady. Od upadku Muru Berlińskiego dołączyły kraje takie jak Czechy, Węgry czy Polska, ale ich przedstawiciele w Bilderbergu nie reprezentują interesów tychże krajów, są zdrajcami. Pracują dla organizacji międzynarodowych, których działania są w sprzeczności z interesami tychże krajów. Epicentrum Bilderberga jest Wielka Brytania.
 • Na konferencjach co roku spotyka się 120-130 osób. Kraje reprezentowane są przez obecnych bądź też byłych prezydentów i premierów zachodnich krajów, mogą to być też ważni politycy. Uczestniczą oczywiście bankierzy banków centralnych, senatorzy Komisji Europejskiej, arystokracja europejska oraz kilkudziesięciu prezesów najważniejszych korporacji. Obecni są też reprezentanci międzynarodowych mediów – stąd zmowa milczenia i totalna dezinformacja.
 • Estulin ostrzega przed Unią Europejską, która doprowadza do destrukcji państw członkowskich. Zniszczone zostały waluty narodowe, niezależna polityka, wartości narodowe. Parlament Europejski nie reprezentuje interesów państw członkowskich, stąd np. postępująca destrukcja Islandii, Grecji Irlandii, Hiszpanii, krajów bałtyckich czy Węgier.
  Należy więc pamiętać o tym, że podczas wyborów w poszczególnych państwach nie powinno się głosować na ludzi maczających palce w brudnych interesach związanych z Unią Europejską.
 • „Zasługi” Biderberga to np. obecny kryzys finansowy, który jest realizowany z premedytacją. Chodzi o zniszczenie podstaw na których opiera się społeczeństwo, po to by w ostateczności doprowadzić do depopulacji. Kryzys finansowy rodzi kryzys ekonomiczny, a ten spowoduje destrukcję społeczną. Podobny kryzys sztucznie wytworzony przez rodziny bankierskie był w 1345 roku, po którym nastąpiła „czarna plaga”, która wybiła połowę populacji Europy. W średniowieczu odpowiednikiem Bilderberga była Wenecka Czarna Arystokracja (Venetian Black Nobility).
  Dlatego też aby uniknąć podobnej tragedii należy zrobić wszystko by zneutralizować elity Bilderberga, a to może być dokonane przez wzmocnienie państw narodowych. Wskazana jest ich współpraca, ale w interesie ich narodów.
 • Elity w pełni kontrolują finanse świata. Nie potrzebują zatem więcej pieniędzy. Jedynym ich celem obecnie jest likwidacja większości ludności świata – głównie w celu zachowania dla siebie surowców naturalnych, wody itp. Mniejsza ilość ludzi na świecie to też łatwiejsza ich kontrola. Europa jako centrum ekonomii i rozwoju musi być zniszczona. To pociągnie natychmiastowe zniszczenie reszty świata np. poprzez głód.
 • Opozycja wobec Bilderberga. Ani Brazylia ani Indie nie wchodzą w rachubę. Brazylia jest kontrolowana przez Imperium Brytyjskie, Indie są bez wody – aby uzyskać do niej dostęp na dużych głębokościach potrzebna jest energia nuklearna, a ta jest celowo niszczona. Największy opór idzie ze strony Chin i Rosji. Tu jednak następuje manipulacja cenami ropy, które jeśli są wysokie to niszczą ekonomię Chin, a jeśli są niskie to upada ekonomia Rosji. Tak właśnie się działo w ostatnich latach, gdzie cena wywindowana została do 150 dolarów za baryłkę, by zaraz potem spaść do 30. Metodę tę się stosuje, gdy któreś z tych państw staje się zbyt silne.
  Estulin potwierdza, że głównym celem jest obecnie Rosja – z uwagi na swoje możliwości militarne. Chiny są jedynie wrogiem ekonomicznym, ich możliwości militarne są jeszcze zbyt małe by budzić obawę. Aby być przygotowanym na konflikt z Rosją, USA buduje w Afganistanie 70 tajnych baz, których jedynym zadaniem będzie atak na południowe umocnienia wojsk rosyjskich, nie irańskich. Ludobójstwo na Rosjanach odbywa się już teraz – poprzez przemyt narkotyków z Afganistanu, które zabijają 30,000 Rosjan rocznie. Tak więc zimna wojna trwa, choć wygląda inaczej.
 • Estulin podaje sposoby na walkę z ideami, które reprezentuje Bilderberg. Po pierwsze należy zaprzestać poddawać się indoktrynacji mediów. Kolejną rzeczą jest zdanie sobie sprawy, że zagrożenie jest realne. A są wyraźne tego oznaki – jak np. to, że ekonomia jest niszczona. Należy powrócić do edukacji klasycznej – kultury opartej na Sokratesie i Platonie, które wymagają wyższego zaangażowania intelektu. To powoduje, że stajemy się ludźmi, a nie zwierzętami. Obecna młoda generacja nie ma przyszłości, jest zdegenerowana., nie ma celów istnienia. Staje się to jasne w momencie śmierci, gdy człowiek zapyta siebie – „co zrobiłem dla ludzkości?”.
  Destrukcja została dokonana w sposób sztuczny. Np. cała historia świata jest sfałszowana. Dotarcie do prawdy wymaga pracy i czasu – czego nam obecnie brakuje. Efektem jest to, że ludzie nie potrafią myśleć.
 • Demokracja jest tylko i wyłącznie systemem kontroli. Lewica, prawica są jedynie pozornymi siłami, a naprawdę reprezentują te same siły interesu. Tzw. demokracja prowadzi do destrukcji, jak w przypadku Grecji. Jako system powinno się rozważać wolność (Liberty), który to pięknie jest opisany w Konstytucji Amerykańskiej, w której preambule opisana jest koncepcja „general welfare” – społecznego dobrobytu.
 • Ekonomia świata już upadła. To co obecnie obserwujemy to są „wstrząsy” po kolapsie. Jedyną opcją uratowania świata jest wg. Estulina powrót do tzw. Glass-Steagall, ustawy, która ustalała granicę pomiędzy działalnością banków komercyjnych, a zwykłymi bankami, w których ludzie zaciągają pożyczki i trzymają pieniądze. Należy się pozbyć tych banków – pasożytów, które utraciły pieniądze, a teraz chcą je odzyskać naszym kosztem. Tzw. bail-outs – spłaty długów banków przez kraje, są działaniem przeciwko interesom tychże krajów. Ktokolwiek to proponuje jest tylko i wyłącznie zdrajcą i wrogiem narodowym. W Unii Europejskiej i USA próbuje się to teraz robić w stosunku do banków należących do Inter-Alpha Group, grupy biznesowej związanej z Bilderbergiem. Można bardzo łatwo przewidzieć więc przyszłość.
  Pieniądze udzielane jako bail-outy krajom takim jak Grecja, Irlandia czy Hiszpania uczynią z nich niewolników – nie będą one w stanie nigdy ich zwrócić. Nie ma bowiem możliwości ich zarobienia, szczególnie, że baza w postaci możliwości wytwórczych już nie istnieje. To samo będzie dotyczyć innych krajów. Na konferencji Bilderberga zdecydowano już o podziale Europy – na kraje pierwszej i drugiej ligi.
  Unie monetarne, które nie mogą się sprawdzić,  potrzebne były Biderbergowi tylko do stworzenia wielkiej korporacji światowej.Co to oznacza? Tyranię jakiej jeszcze świat nie zaznał. Tyranię, która skończy się wymordowaniem większości ludności świata.

http://www.youtube.com/watch?v=iF6UHq0UYr4

Reklamy

200 responses to “Wydarzenia i komentarze, 14 czerwca 2011r

 1. wacpan 14 czerwca 2011 o 9:27 am

  Z NOWEGO EKRANU: http://www.youtube.com/watch?v=AFaZd1QQqrg&feature=player_embedded
  Z NOWEGO EKRANU: http://www.youtube.com/watch?v=I92tIblfxzc&feature=player_embedded

  • obserwator 14 czerwca 2011 o 6:52 pm

   Dopinają ostatnie guziki państwa Orwella 1984 !!!
   .
   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komorowski-proponuje-nowy-stan-nadzwyczajny,1,4417826,wiadomosc.html
   Komorowski proponuje nowy stan nadzwyczajny
   Możliwość wprowadzenia jednego z trzech stanów nadzwyczajnych w razie zagrożenia w cyberprzestrzeni przewiduje projekt nowelizacji, który prezydent Bronisław Komorowski skierował do Sejmu – poinformowało Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Prezydencki projekt przewiduje zmiany w trzech ustawach o stanach nadzwyczajnych: o stanie wojennym oraz o kompetencjach Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych i zasadach jego podległości konstytucyjnym organom RP, o stanie wyjątkowym oraz o stanie klęski żywiołowej.
   Jak napisano w uzasadnieniu, celem projektu jest uwzględnienie zagrożeń wynikających z działań i zdarzeń w cyberprzestrzeni jako okoliczności uzasadniających wprowadzenie jednego z trzech stanów nadzwyczajnych. Podkreślono też, że państwo powinno być przygotowane na odparcie ataków hakerów, jak i na zwalczanie ich skutków.
   Zdaniem autorów projektu, który powstał w BBN, obecnie obowiązujące przepisy dot. stanów nadzwyczajnych opisują przesłanki ich wprowadzenia w sposób bardzo ogólnikowy. – Biorąc pod uwagę ogromne zagrożenia związane z informatyzacją administracji publicznej i gospodarki narodowej, istnieje potrzeba jednoznacznego wskazania, że jedną z przyczyn wprowadzenia stanu nadzwyczajnego (o charakterze szczególnym) mogą być działania i zdarzenia w cyberprzestrzeni – napisano w uzasadnieniu projektu.
   W każdej ze zmienianych ustaw cyberprzestrzeń ma zostać zdefiniowana jako przestrzeń przetwarzania i wymiany informacji, tworzona przez systemy teleinformatyczne wraz z powiązaniami między nimi oraz relacjami z użytkownikami. W ustawie o stanie wojennym ma zostać zdefiniowane pojęcie zewnętrznego zagrożenia państwa. Ma ono oznaczać celowe działanie, w tym o charakterze terrorystycznym, godzące w niepodległość, niepodzielność terytorium lub ważny interes gospodarczy RP, a także zmierzające do uniemożliwienia wykonywania lub zakłócenia przez organy państwowe ich funkcji. Takie działanie musiałoby być podejmowane przez podmioty z zewnątrz kraju nie tylko na lądzie, wodzie oraz w przestrzeni powietrznej lub kosmicznej, lecz także w cyberprzestrzeni.
   Działania w cyberprzestrzeni mają stać się także przesłanką wprowadzenia stanu wyjątkowego. Taka możliwość – zgodnie z projektem – zachodziłaby, gdyby stwarzały zagrożenie dla konstytucyjnego ustroju państwa, bezpieczeństwa obywateli lub porządku publicznego.
   Z kolei zmiana w ustawie o stanie klęski żywiołowej ma polegać na dopisaniu do niej, że katastrofa naturalna lub awaria techniczna, będące przyczyną ogłoszenia tego stanu nadzwyczajnego, może zostać wywołana nie tylko przez działania terrorystyczne, ale również przez zdarzenia w cyberprzestrzeni.
   Pod koniec maja projekt był jednym z tematów posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Prezydent dyskutował o nim także z szefami sejmowych komisji: obrony narodowej, administracji i spraw wewnętrznych oraz ds. służb specjalnych. Komorowski już wcześniej mówił, że ma nadzieję, iż parlament przyjmie te rozwiązania jeszcze w tej kadencji. Do Sejmu został on przesłany w piątek.

   • obserwator 14 czerwca 2011 o 8:56 pm

    http://wolnemedia.net/edukacja/dwa-miliony-biednych-dzieci/

    Dwa miliony biednych dzieci
    Opublikowano: 04.06.2011
    Według szacunków Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) Polska znajduje się w niechlubnej czołówce krajów Europy, w których sytuacja materialna wśród dzieci jest najgorsza. Bieda dotyka tu prawie dwóch milionów pociech. Znamienny jest fakt, że statystyczni Norwegowie na utrzymanie dziecka wydają prawie dziesięciokrotnie więcej, niż statystyczni Polacy.
    Problem ten dostrzegają nauczyciele. Instytut Badania Opinii Homo Homini przeprowadził – na zlecenie „Głosu Nauczycielskiego” – badania z których wynika, że połowy polskich rodzin nie stać na wysłanie dziecka na przynajmniej tygodniowe wakacje.
    Nauczyciele w szkołach chcą organizować zajęcia, poświęcone m.in. sytuacji dzieci w Polsce, biedzie, prawach dzieci czy rozwiązywaniu problemów społecznych. 2 tys. belfrów poprosiło Związek Nauczycielstwa Polskiego o przesłanie książki „Bieda. Przewodnik dla dzieci”, która będzie pomocna w organizowaniu lekcji nt. temat.
    Jednocześnie z roku na rok maleje liczba uczniów, którym przysługuje zasiłek lub stypendium szkolne. O ile w 2004 r. „rodzinne” otrzymywało 5,5 mln dzieci, o tyle w 2009 r. już tylko 3,3 mln. Wynika to z faktu, że od kilku lat nie zmienił się próg dochodowy, uprawniający do tego rodzaju świadczenia, choć w międzyczasie wzrosła płaca minimalna. Zasiłek rodzinny przysługuje dzieciom, w rodzinie których dochód na osobę nie przekracza 504 zł.
    komentarz :
    A swoją drogą ciekawy sposób likwidacji problemu biedy. Wydrukować podręcznik: „Bieda. Przewodnik dla dzieci”! Za to powinien być Nobel z ekonomii! BRAWO POLSKA!!!

 2. jokenss 14 czerwca 2011 o 10:17 am

  Przepraszam ,czy wie ktoś może co się stało z blogiem http://boskaenergia.wordpress.com/ ??

  • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 10:50 am

   Przeniósł się pod ten adres.
   http://koala8rozmaitosci.wordpress.com/author/bazarchandel/

   • Talbot 14 czerwca 2011 o 11:22 am

    Zaczynam się w tym wszystkim gubić. Przecież „bazarhandel” to ewidentna hasbara.

    • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 12:45 pm

     Blogi wydmuszki,częste ostatnio,Mamy legion,nowych blogerów .:)
     Bazahhandel,ściśle współpracował z miziablogiem.Pierwszą wersję, z atakami na mnie,zamknął wordpress,za podrabianie mojego wpisu,i zamieszczenie komercyjnych reklam.Powstała więc nowa wersja.I czeka sobie..
     Z tego blogaska zaglądała do mnie urocza Madam,ostatnio K404

     • gonić trola 14 czerwca 2011 o 1:22 pm

      Pier….dolisz jak zwykle . Zmień leki albo psychiatrę .

      • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 5:44 pm

       gonić trola@masz rację a od tego:
       BLOGI PROWADZONE PRZEZ NIE POLAKÓW.

       ZENOBIUSZBLOG
       – rusofil , werbunek do sekty,
       blog zarobkowy –
       nie jasne powiązanie z byłą S.B i WSI.
       – emeryt służb PRL.
       dezinformacja
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/06/znikajace-blogi/#comment-32719

      • stan nadzwyczajny 15 czerwca 2011 o 7:00 pm

       Z ta pseudo wladza bedziemy niedlugo walczyc i jestem pewien na 1000%.Wszystko zmierza to systemu totalitarnego..Co najgorsze ze narod (spoleczenstwo jest bezbronne).Ludzie ale to sie dzieje w kazdym
       kraju europejskim .Nie w spomne tez o Ameryce …Tam mnostwo obozow koncentracyjnych czeka na niepokornych…….powiem tylko jedno zatrznijmy sie oranizowac…CZEKA NAS EUTANAZJA Z STRONY
       DIABELNEJ WLADZY(po,pis,sld,psl= UNIA,ONZ,MFW,BILDERBERG,NWO).

     • Annah. 14 czerwca 2011 o 2:20 pm

      „Blogi wydmuszki,częste ostatnio,Mamy legion,nowych blogerów”
      Mam przypuszczenia że nastąpi zmiana strategii, gdyż zbyt łatwo byli rozpoznawalni, teraz będą pisać pod nowymi szyldami, spryciule 😉

      • sebecxs 14 czerwca 2011 o 4:39 pm

       może rot-szyldami 🙂

      • ciekawy 14 czerwca 2011 o 7:14 pm

       85. urodziny naczelnego reptoida na ziemi
       zabawa za pieniądze podatników, kukiełki, ołowiane żołnierzyki, nadęte elyty i tylko pieniądze zmarnowane rok w rok są prawdziwe.
       http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Swiat/85-urodziny-krolowej-elzbiety,4418834,0,fotoreportaz-maly.html

       Niezwykły prezent naczelnego reptoida dla swojego męża…
       http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania/niezwykly-prezent-krolowej-dla-swojego-meza,1,4416187,region-wiadomosc.html

      • zenobiusz 15 czerwca 2011 o 8:24 am

       Tu kobieta odrzucona,K404, wspiera swego Mi adonisa,styl mówi za siebie.On na górze ,ona na dole….. strony.
       „Wystarczy, ze jakis „autorytet” zakrzyknie „z ambony” kogo dzis bijemy, i idioci ida bic.”
       Czy to już zmiana strategii,chyba jeszcze nie,.Całość w linku dostępnym tu
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/06/znikajace-blogi/#comment-32740.

      • zenobiusz 15 czerwca 2011 o 10:18 am

       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/15/dariusz-kwiecien-demaskator-nazistowskich-zbrodni-i-tajnych-hitlerowskich-technologii-oskarzany-o-propagowanie-nazizmu/
       Czyżby nowy efekt donosu miziostworów,którymi sypią jak z

     • zenobiusz 15 czerwca 2011 o 8:09 am

      Tu wspólne,jak mniemam dzieło, kobiety odrzuconej,i jej adonisa.Znów nie wytrzymał ciśnienia,i objawił oblicze has-ającego w bara-żach
      Idioci przewaznie porywaja sie na zjawiska, ktorych nie rozumieja, i poniewaz ich nie rozumieja, wydaja im sie niebezpieczne. Idiota palil wiedzmy, demolowal Zydom sklepy.

      Idiocie „autorytet” powiedzial, ze Żydzi sa zli. Bo musza byc, skoro „autorytet ” tak mówi.

      Czasem, jak najdzie mnie nastroj, zastanawiam sie kogo idioci wybiora sobie do bicia jak znudza im sie Żydzi. Ja bym proponowal np. jakaly. Takie jakanie sie to przeciez tez choroba. A tu w telewizji kolorowej nawet tacy wystepuja. Hanba! Albo jeszcze jak ktos sepleni. To to juz wogole jest choroba. Albo leworecznych. Takich mankutow sie przeciez jeszcze 20 lat temu na sile leczylo. A teraz sobie zyja i pisza lewa reka. Pogonic ich cholera do pisania prawa! A co? Demokracja!

  • kefir2010 14 czerwca 2011 o 6:06 pm

   ALARM! BLOGEROWI GROŻONO ŚMIERCIĄ! ROZPOWSZECHNIAJCIE GDZIE TYLKO SIĘ DA!
   link:
   http://kefir2010.wordpress.com/alert-zamorduja-nas/

   • gonić trola 14 czerwca 2011 o 8:06 pm

    Jarek Kefirek ,już cię oddelegowali z Onetu na zbieranie IP do WordPressa ?
    Na Onecie dzieciarnie zinwigilowałeś już ,a teraz nawy szyld i nowe zadanie .

    A Gallus ,to niech idzie na policję jeśli to prawda ,w co wątpię ,bardziej widzę scenariusz nabijania sobie popularności ,a tak naprawdę wypuszczenie informacji .> -BÓJCIE SIĘ PISAĆ O MOJSZYCH – Mosad wie o was wszystko -<ale lipą i podpuchą wania na odległość.

    Gallus opublikuj tego mejla bohaterze

    • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 9:06 pm

     Obok posła K.w czerwonym kostiumiku bloger Mi.On jeszcze pisze.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/14/grupy-dewiacyjne-maszerujace-po-polskich-ulicach-sa-coraz-mniejsze/

    • kefir2010 14 czerwca 2011 o 9:12 pm

     czy to PiSSobolszewicki troll „mk” w nowej odsłonie? korzystasz z translatora z jidisz czy zręcznie nawijasz po Polsku? 😀

     • trop 14 czerwca 2011 o 9:44 pm

      powiedz kefir zwany kefirkiem
      czy ty zawsze i wszystko musisz ściągnąć od kogoś ?
      pomijam już całe teksty kopiowane i mixowane na blogu, posty z różnych forum np tego bez podawania autora tegoż, a nawet moje powiedzonka jak wyżej ?
      nigdy nic swojego ?
      taki jesteś jałowy, wtórny i powielaczowy ?
      zawód : xerokopista ?
      jak to mawiają : naśladownictwo najwyższą formą uznania… 🙂
      …ale i bezmyślności jak mawiają inni 🙂
      PS : a ty na fotce to ten w różfiolecie ? 🙂
      PS2 : nie przesadzaj z dawką sensacji u siebie – bo tracisz wiarygodność – jak mizeryjny kolega z fotki w czerwonej sukience

      • kefir2010 14 czerwca 2011 o 10:23 pm

       nie jesteś w stanie mnie obrazić, krypto – piSSobolszewiku. znam swoją wartość i z takimi tekstami to startuj se do blog de bart.

   • monitorpolski 16 czerwca 2011 o 6:36 am

    Sądzę, że Gallus ma rację. Oni się spieszą bo Ameryka im się buntuje. Muszą rozpętać III wojnę by nas wymordować.

 3. man 14 czerwca 2011 o 11:14 am

  „Calkiem szczerze mowiac, nie moge sie doczekac kiedy to wszystko sie skonczy i zaczniemy NOWE , LEPSZE ZYCIE. Zadnego KONCA nie bedzie. Jest to tylko przejscie do SWIATA w ktorym bedziemy potrzebowac PZYTYWNE NAUKI aby tworzyc COS lepszego COS nowego. Kiedy zobaczymy nasz dzisiejszy Swiat to trzeba niestety stwierdzic ze tak dalej byc NIE MOZE ! Miliony ludzi gloduje i zyje w skrajnej biedzie, nie majac nawet NIC do picia. Inni zyja w przepychu i nie wiedza co by jeszcze wymyslic aby im sie jeszcze lepiej zylo. Swiat kapitalistyczny to nowoczesne niewolnictwo, pogon za wszystkim co tak naprawde jest niepotrzebne. Swiat zrobil sie zimny na cierpienia inych. Swiat zrobil sie obojetny, egoistyczny wrecz wredny. Mowimy o naszej inteligencji, o naszej technice, podbijamy kosmos, caraz glebiej zagladmy w WSZECHSWIAT..itd itp. Jestesmy zaslepieni. Wydawaloby sie ze jestesmy w stanie juz wszystko zrobic, wszystko wykonac..ale za jaka cene ? Morza zatrute, ziemia wyrabowana , wszystko skarzone. Karczujemy lasy, zabieramy biednym ludziom ziemie aby produkowac oleje napedowe do naszych samochodow, zanieczyszczamy nasza atmosfere i konca nie widac. Czasami wydaje mi sie ze jestesmy tymi malpami z filmu PLANETA MALP. Produkujemy na masowa skale zwierzeta ktore potem w bestialski sposob mordujemy aby miec bogato wystrojony stol. Wybijamy zwierzeta do ostatka w morzach i oceanach. Wydaje sie nam, ze wolno nam wszystko. Moze tak, ale wszystko ma jakies granice. Nie potrafimy juz zyc w zgodzie z nikim. Wywolujemy wojny w celu POSIADANIA WSZYSTKIEGO za wszelka cene. Tak byc dalej nie moze ! Jestesmy EGOISTYCZNYM RAKIEM naszej Planety. Dlatego jest bardzo wazne, abysmy zaczeli INACZEJ MYSLEC. Wiem ze jest takich coraz wiecej. I wlasnie TO jest nasza nadzieja.” znalezione sieci!!!!

  Podpisuje siępod tym…

  • sono 14 czerwca 2011 o 12:43 pm

   No to sie nie podpisuj.
   WSZEKIE idiotyczne stiwerdzeni typu, „jestesmy rakiem naszej plamety ” to efekt propagandy lucyferianow ktorzy sie lubuja w tego typu stwierdzeniach. Wedlug nich, ziemia jest piekna tylko ludzi by nalezalalo z nich w wiekszosci wytrzebic. Nie wpadaj w taki glupi tok myslenia, bo o to im chodzi.
   To lucyferianei wywoluja wojny na potege, zatruwaja za pomoca chemtraili wode, glebe i powietrze, niszcza kula ziemiska nieodwolnie haarpem, kombinuja z GMO i innym sztucznymi swinstwami, robia nader podejrzene „eksperymenty” z bronia biologiczno-chemiczna, prowadza rabunkowa gospodarke na wszystkich kontynentach, bogaca sie kosztem wiekszosci, klamia i manipuluja medaimi etc. Nie daj sobie wmowic glupot ze ludzie sa rakiem na naszej plancie.
   To banda lucyferiansko-masonska jest rakiem tej planety, ktory ja skutecznei, niestety wyniszcza.

   • watchtroll 14 czerwca 2011 o 2:28 pm

    Ktoś znowu tępi sono,ciekawe co złego napisał w tym,że elita finansowa wcale nie jest ateistyczna i nas tępi na prawo i lewo ,zupełnie cynicznie i bezkarnie za pomocą swoich marionetek?,tylko ma swoja własną religie oprócz mamona.Oni też muszą mieć spoiwo.Zaprawa z krwią i innymi płynami ustrojowymi pod okiem kamery, działa jak najprawdziwszy beton.Murarzy już mają .Architektów też.
    Korupcja,szantaż zastraszenie-jak myślicie co trzeba zrobić ,żeby to było strawialne dla uczestników i działało jak samonapędzający się mechanizm?
    My i Oni,elitaryzm,wykluczenie ,pogarda klocki z jakich buduje się piramide.Od dawna.
    New world Order świat dla elity..

    • sono 14 czerwca 2011 o 4:58 pm

     Slusznie mowisz”)) oprocz tego ,ze sono to una:)

     • sono 14 czerwca 2011 o 5:49 pm

      Ja juz dawno pisalam ,ze Unia Europejska to stwor lucyferianow utworzony po to, aby puscic Europe, ( klase srednia zwlaszcza) z dziadowskimi torbami . Zostala ona po to stworzona ,aby „pokojowo” przejac wladze nad poszczegolnymi panstwami i narodami i za pomooca odpowiednich ustaw, praw doprowadzic do ruiny gospodarczo-finansowo-moralnej tych krajow.
      Bonzowie i mafia gangsterskich politykow i sprzedajnych urzedasow ,( elita lucyferianska,zalazek NWO) z UE zyja jak paczki w masle, a Europa ma powoli zdychac i padac na kolana. I o to im chodzilo.
      To byl i jest ich ostateczny cel. Polska ,skorumpowana, zlajdaczona ekipa, bedaca na uslugach UE, ma to zadanie wykonac w Polsce. Poprzedni rzad sie nie dawal ,to go usuneli w Smolensku.
      Mam cholerny zal do Watykanu, do czesci KK ,( hierarchow), ze w tym uczestniczy, ze dal sie zaprzedac ,jak Judasz za pare marnych srebrnikow.
      To, co UE osiaga w Europie ,w USA robi to „terroryzm”, „wynaleziony” na uzytek wlasny przez bandy tamtejszych lucyferianow. Zrobili sobie „terroryzm” za wroga i to daje im podstawe ,aby zaostrzac prawa i przyciskac sznurki.
      Wojny z tym wydumanym „terroryzmem”, oraz swiadczenie lichwy pochlonely miliardy dolarow i rozlozyly amerykanska gospodarke na obie lopatki. W ten sposob elita lucyferianow udupi ludzi z dwoch najbardziej demokratycznych kontynentow, ktorzy wiedza
      co to wolnosc, prawo ,demokracja.
      Przyjdzie wkrotce ,taki zamordyzm, ze Stalinowska Rosja sie moze przy tym chowac.

      • sebecxs 14 czerwca 2011 o 9:57 pm

       …swoją drogą człowiek to debil… napisze coś na papierze, a potem tego zapisu strzeże…

      • watchtroll 15 czerwca 2011 o 11:38 am

       Sono mi się wydaje ,że w głównej mierze jesteś tępiona za czasem bezkrytyczne podejście do PiSu , co do metod NWO, to jak najbardziej się z tobą zgadzam.Nie chce roztrząsać Smoleńska powodując dalsze podziały ,bo też jestem zwolennikiem praktyki spiskowej i tradycyjnej nieudolności organów w wykrywaniu takich przypadków.
       Mam nadzieje,że kiedyś wzniesiemy się ponad te podziały.Wygląda na to że fasada demokracji i państwa prawa robi się coraz większym mirażem,tak samo jak i cała UE.
       Niestety na solidarność będziemy mogli się pokusić dopiero jak sprawy przybiorą zdecydowanie zły obrót,co raczej nastąpi niebawem niestety.
       Może wtedy wiele spraw stanie się bardziej oczywistych jak skończą się złudzenia.W każdym razie ja jestem zwolennikiem nie posługiwania się etykietkami partyjnymi,bo nasz system demokratyczny uważam za poważnie zawirusowany i od razu zaopatrzony w luki,tzw.back doory(trojany np.)
       ,które są wykorzystywane przez międzypartyjny dryfujący pod zmiennymi etykietkami establishment.
       Krótko mówiąc nie wierze w żadną partie ,bo systemowo są zaprojektowane na fasade demokracji.
       Niestety też nie widzę,żeby pojawiały się jakieś poważne ruchy na scenie politycznej do zmiany tego stanu rzeczy ,stąd ten pesymizm co do momentu odrodzenia Polaków.
       W Polsce jest już dokładnie tak jak w USA:2 partie główne (+2 przystawki dla dekoracji),a polityka jedna.
       Doceniam próbę oporu MFW Sławomira Skrzypka,obawiam się ,że to może już się nigdy nie powtórzy.
       W każdym razie nie widać ,żeby ktoś chciał iść tą drogą.
       Dużo zależy od tego czy ktoś na prawde będzie chciał prawdy.Ja puki co oprócz takich blogów to jej nie widzę za wiele.Czasem tvp info po 21ej coś przebąkną,ale też między wierszami.
       Fasade demokracji podtrzymują media.Strach i koniunkturalność polityków(np.J.Kluzik- )
       Polska Zjednoczona Platforma europejska Rulez.
       Chciałem znaleźć filmik wczorajszej rozmowy z tvp info Maliszewskiego z Ziemkiewiczem gdzie moim zdaniem bardzo dobrze zdiagnozował nową strategie PO i to jak w to wpisuje się PiS i SLD.Znowu PR .Obamoludziki importowane to cwane krasnoludki.

       I tak na koniec ,że krasnoludki są w każdej partii i mają tych samych przyjaciół:

       Komentując udział Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w spotkaniach z prezydentem Obamą, powiedziała, że dzięki temu, udało się „pokazać pewną jedność Polski w odniesieniu do naszego najważniejszego sojusznika i partnera”.
       http://www.pis.org.pl/article.php?id=18836
       Anna Fotyga: wizyta Obamy ważna dla Polski
       2 partie jedna polityka pod różnymi szyldami ,niestety nie chce być inaczej pewnie to wszystko pod hasłem racji stanu.Historia kiedyś rozliczy tę racje stanu .IG farben też kiedyś było cool.

   • man 14 czerwca 2011 o 3:45 pm

    Każdy głupek który oddaje swój los, zdrowie, życie w ramach jakiś chorych idei jest wrzodem tej planety.
    Istota ludzka ma się uczyć i ewoluować i iśc w górę, a nie pozostawiać na poziomie świadomości jednokomórkowca. Czy tobie ktoś każe na siłę zachowywać się tak jak iluminaci chcą??? Masz wolną wolę możesz wybrać i to tyle. Czas żniw rozpoczęty. Jak tak widze wokół ludzi to naprawde myślę, że wiekszośc to wrzód na dupie tej planety. I nie pieprz o jakiś lucyferianach bo to takie same ciołki jak Ci co nic ze sobą nie robią…

    • sono 14 czerwca 2011 o 4:57 pm

     glupoty gadasz. Nikt ci nie kaze sei zachowywac jak ilumianaci chca.
     Ale oni maja juz wladze w prawie wzystkich znaczacych organizacja i ugrupowaniach.
     Jam macki mafijnej osmiornicy siegaja oni wszedzie.
     I nawet sie nie obejrzysz jak za najmniejszy sprzeciw zlapia cie za gardlo i scisna tak, ze juz oddechu nie zlapiesz.
     Masz czekac bezczynnie az zaczna czas ostatecznych zniw?????????????????????????????????

    • kefir2010 14 czerwca 2011 o 10:34 pm

     @man – sam jesteś wrzodem na d.u.p.i.e tej planety jeśli tak sądzisz o bliźnich – „miłuj bliźniego jak siebie samego” – czy nie po to istnieją takie blogi, by oświecać ludzi błądzących po medialnych manowcach? Tych ludzi nie można skreślać. kreatywnego i krytycznego myślenia można się nauczyć.

   • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 9:37 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/14/the-american-revolution-begins/
    Powinnaś dołączyć,zamiast marnować czas przy komputerze.

   • kefir2010 14 czerwca 2011 o 10:28 pm

    @sono ma rację. nie jesteśmy rakiem tej planety. nasza Ziemia ma wystarczająco dużo zasobów by wykarmić każdego człowieka, jednak żadna planeta nie zaspokoi ich chciwości.. wyzbycie się chciwości to jeden z pierwszych kroków ku pogłębieniu rozwoju duchowego. to ludzka chciwość jest jak rak, bowiem nic nie jest w stanie jej zaspokoić do końca.

  • Grafik 14 czerwca 2011 o 2:39 pm

   Popieram, a Wy drodzy rodacy przesadzacie z tym NWO, ograniczneie wzrostu ludności to nasza jedyna nadzieja, a wy zaraz nad interpretujecie to iż ograniczenie wzrostu populacji to masowe zabijanie ludzi, ja jestem wnet zdania że powinny być limity na ilość posiadanych dzieci oraz prowadzone testy psychologiczne czy dziecko przy takowym rodzicu nie popadnie w patologie jak na przykład rodzić alkoholik i bez mózg.
   Mówicie o tym że NWO to masowe niewolnictwo, kurwa jego mać a gdzie w tej waszej obecnej demokracji jest CZŁOWIEK? Siedzenie w fabryce 12 godzin to nie jest niewolnictwo? ok nie pracujmy zastąpią nas maszyny przecież jest to możliwe potem będziecie jęczeć że zabiera się wam pracę!!! Mówicie o zniewoleniu a zobaczcie na młodych ludzi w Europie kogo dziś stać na mieszkanie? Kto ma ten ma tak było jest i będzie, a ograniczenie liczby ludności STOPNIOWE!! spowoduje większy dobrobyt ! Ponieważ mniej musicie WPIERDOLIĆ!! MNIEJ WYSRACIE!! MNIEJ WSZELAKIEGO SYFU ZOSTAWICIE W LASACH!!
   Ludzkość poszła na ilość która stanowczo przekracza jakie kolwiek pojęcie, mówicie że to propaganda?
   Do Chuja to gdzie te krystalicznie czyste jeziora o których opowiadają nasi dziadkowie? Co się dzieje z największymi lasami na świecie dlaczego ubywa ich tak dużo? Ponieważ woleliście dać Czarnej hołocie z za morza Śródziemnego Rybę zamiast wędki, i siedzieli pod szałasami czekając aż coś wpierdoli i zerżnie swoją murzynkę która urodzi mu dziesiątego bachora. Bo takie człowieczeństwo się w was odzywa, w afryce tak było zawsze że plemie które sobie nie radziło wymierało! Teraz rozpleniło się tego i co? No i dlatego coraz mniej jest lasów zwierząt, bo wszystkich trzeba wykarmić! Mówimy że gdyby produkować żywność dla ludzi tylko w rosji to na pewno by jej starczyło! Owszem, ale po kolejnych 50 latach będzie nas 10 miliardów! Wpiszcie wykresy z liczbą ludności przed 2 wojną światową aż do teraz zrozumiecie kurwa RÓŻNICĘ i to o co się robi ten cały szum.
   Każdy chciał by samochód, telewizor, wierze stereo, ps3, pralke, lodówke, dębowe meble, 4 szafy ciuchów, no i wiecznie pełną lodówkę, czystą wodę, i naj lepiej basen na podwórku Jak MYŚLICIE ILE W STANIE WYPRODUKOWAĆ JEST W STANIE NASZA PLANETA? Z OBECNĄ LICZBĄ LUDNOŚCI? JEZELI NIE OGRANICZYMY CZYNNIKA JAKIM JEST CZŁOWIEK TO CO ZROBIMY KIEDY ZASOBY SIĘ SKOŃCZĄ?
   ILE MOŻEMY BUDOWAĆ NOWYCH BLOKÓW DRÓG, MOSTÓW?
   Na prawdę nie ma dla was znaczenia że kolejna łąka zmienia się w cholerne blokowisko nowobogackich?
   W europie nie ma już środowiska naturalnego, w Azji żółtki nic tylko się rżną miliard dwieście piętdziesiąt milionów !!!!

   Więc nie chodzi ludzie o wybijanie milionów ludzi, tylko o stopniowa depopulację poprzez ograniczenia!
   Bez tego BIDA BĘDZIE SIĘ POGŁĘBIAĆ.

  • oz 14 czerwca 2011 o 2:39 pm

   ludzie to tresowane małpy , którym jedynym ludzkim odruchem jest naśladowanie

  • Kamil 15 czerwca 2011 o 11:37 am

   siemka

   Konca swiata nie bedzie chyba ze wczesniej zderzymy sie z inna galaktyka, nie lubie tworzyc optymizmu i pesymizmu moją droga zyciowa jest dana mi madrosc natury ktora wyrazam bez słów podazam za wywazonym intelektem czlowieka aby wszelkie niedogodnosci zwalczac dajac wszystkim istotom dookola siebie to co mam w duszy.Ja przyszlosc widze dalej jesli wy dacie komus takie poczucie wtedy kazdy poczuje to co ja…….pozdrawiam

   piszcie ananasxxx@wp.pl

 4. Talbot 14 czerwca 2011 o 11:14 am

  Zenobiusz – chyba muszę Tobie przyznać rację, po przeczytaniu informacji na Twoim blogu, dotyczącym Gallusa. Może faktycznie Admin nwo był zastraszany i szantażowany przez unych? Moje informacje były „uspokajające” …teraz zaczynam się denerwować.

  • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 11:27 am

   http://miziaforum.wordpress.com/2011/06/13/48-opolski-festiwal-piosenki-polskiej-skandal-lamanie-praw-czlowieka-i-pracownika-ciag-dalszy-afery-p-o-kolesi/#comment-22626
   Wejdź na ten link,zobacz jak wściekle,chcą by zamilkł i monitorpolski.Aż im mózgownice trzeszczą.

  • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 11:30 am

   Odpowiem,na moim blogu bo trafiam do moderacji,a Marka nie ma przy komputerze.Ostatni na stronie.

   • Talbot 14 czerwca 2011 o 12:23 pm

    Zenobiusz – jutro wejdę na Twój blog – to pogadamy. Zbyt dużo się ostatnio dzieje…a ja mam taki charakter, że ufam ludziom.

    • obserwator 14 czerwca 2011 o 1:47 pm

     talbot to wapniak non stop przy komputerze jedna i ta sama koszerna osoba – razem z markiem banowali każdego kto chociaż wspominał o Chrześcijaństwie, potrafili wykasować po kilkadziesiąt postów z jednej dyskusji za słowa Jezus Chrystus,
     tabłot był znany z plagiatu, bezczelnego przeklejania tekstów bez podawania źródeł
     rozjechali forum nwo i całą stronę do końca – nie reagowali na pytania i apele czytelników,
     nigdy ani słowem ani tabłot ani marek nie zająkneli sie nt destrukcyjnej działalności wapniaka – bo to te same rączki ! tabłot to wapniak !
     to są moderatorzy a nie wiedzą co sie stało ze stroną i adminem ? co za brednie !
     już pod koniec działalności nwo.com pojawiały się głosy że strona została przejęta przez hasbarę i jest celowo wygaszana i zawieszana – te głosy też były banowane
     takie bajki hasbarowy towarzyszu tabłot vel wapniak to możecie sobie opowiadac z mareczkiem i astro-katerinką404 po kilku piwach do poduszki – ale nie tu na forum ! chyba że teraz macie na celowniku blog Marka – a to co innego – jeśli współpracujecie z tow.mizerią to wszystko jasne !
     najwyraźniej macie kilka strategii i planów pod ręką, nie wyszło z astro-mary=katerina404 to teraz stosujecie inne metody ? jak z podręcznika dla trolli cytowanego przez Vismayę ?

 5. Blindenberg 14 czerwca 2011 o 11:22 am

  Bilderberg
  -Tu nie ma żydowsko – masońskiej konspiracji
  -Nie ma też nic wspólnego z rządem światowym czy też NWO

  Buuuuuuhaaaaaaaahhhhhaaaaaa

  Estulin ,kolejny podejrzany po Fuldorfie autorytet Monitora ?
  Mnożą się na potęgę .

  • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 12:18 pm

   „Tu nie ma żydowsko – masońskiej konspiracji”
   Oczywiście,bo to zwierzchność,a ci o których powyżej,są przeznaczeni na zagładę,jak my.Jedziemy na tym samym wózku,tylko oni jeszcze o tym nie wiedzą.

   • MamyPojechane... 14 czerwca 2011 o 1:08 pm

    …a to ci dopiero niespodzianka. Nawet zencio czasem coś madrego powie… z jednej strony się cieszę z drugiej martwie, bo skoro Zenon mądrze gada to bez kitu świat się kończy…

 6. nowy84 14 czerwca 2011 o 11:39 am

  my tu gadu gadu a tu już 5 (słownie: piąty!!) Superwulkan wskazuje oznaki „pobudzenia” ze stanu śpiączki!!!! i to w zaledwie 2 dzień!!
  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/read/index.php?pageid=svolcano_index&svid=2

  • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 12:24 pm

   Masz kolejny raz rację.One się szykują i mam nadzieję że jeszcze jest trochę czasu,wybuchną w okolicach przebiegunowania.,To będą zapowiadane przez liczne objawienia trzy dni ciemności.Reszta,to literatura i odwracanie uwagi.

 7. gość 14 czerwca 2011 o 11:43 am

  Monitor napisał:
  „Znikające blogi!!!! Kto następny?
  Zenobiusz słusznie zauważył, że znikają najbardziej patriotyczne i broniące Chrześcijaństwa strony. Na pewno nie jest to przypadkowe – nadal nie wiemy co się stało ze stroną i z redaktorami newworldorder.com.pl. Więcej: http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/06/znikajace-blogi/
  Czy teraz rozumiecie dlaczego idzie taki atak na Zenobiusza?”

  Byłem czytelnikiem newworldorder i z tego co pamiętam to moderacja strasznie tępiła chrześcijaństwo, zwłaszcza wapniak, nie tylko ja o tym wiem ale wszyscy którzy tam zaglądali. Nie rozumiem dlaczego kłamiesz Monitor, co chcesz tym osiągnąć ?

  • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 12:14 pm

   Gościu@,odróżniasz admina,od moderatora,oczywiście że miał w zespole kreta któremu ufał.A artykuł Wojna przeciw Chrześcijaństwu jest u mnie na blogu,możesz sobie odświeżyć pamięć.

 8. marek 14 czerwca 2011 o 11:59 am

  Rzeczywiście wulkan za wulkanem parskają, a gojom i tak wciska się microchipy, http://biznes.onet.pl/szykuje-sie-rewolucja-w-zakupach,18572,4418785,1,prasa-detal tylko patrzeć jak to cudowne ułatwienie w robieniu zakupów zostanie połączone z wszczepialnych chipem.

 9. Talbot 14 czerwca 2011 o 12:16 pm

  Gość – to, że Wapniak tępił chrześcijaństwo – to fakt. Facet był zatwardziałym ateistą. Mam nadzieję, że nie dotycz to mojej osoby. Czasami wstawiałem różnorakie artykuły – zahaczające nawet o New Age – tylko po to, aby rozkręcić dyskusję. Z drugiej strony…czy jesteś pewien, że teorie New Age to samo zło? Nie zauważyłeś że to, co dzieje się ostatnio z naszą Ziemią i klimatem, nie potwierdza tych – newageowskich teorii?

  • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 12:28 pm

   Zobacz na paluszki pod gościem i moją odpowiedzią.Myślisz że to spontaniczna akcja czytelników.???
   Oj coś śmierdzi coraz bardziej.

   • wykmil 14 czerwca 2011 o 6:45 pm

    Wydaje mi sie ,ze paluszki na minusie pod twoimi postami sa raczej ze wzgledu jakie czasami brednie piszesz zenobiuszu. Na sile próbujesz zainteresowac innych swoimi przemysleniami ,które nie wydaja sie czasami logiczne, nie twierdze ,ze wszystkie. Ciagle gadasz o tym chrzescijanstwie , czlowieku zrozum ,ze to najwieksza sekta na swiecie stworzona do kontroli ludzkosci. I nie mysl ze jestem jakims ateista czy czym kolwiek innym. Poprostu mam wlasny mózg i przemyslenia !!!

    • Protokół wyginięcia 14 czerwca 2011 o 7:39 pm

     Nie, to niemożliwe. Paluszki na minus u zenobiusza wstawiają agenci mosadu, to Ty nie wiesz?? Widocznei sam jesteś agentem…

     • wykmil 14 czerwca 2011 o 8:07 pm

      jasne pewnie ty tez!!! wszyscy jestesmy agentami , ogólnie kazdy kto ma inny tok myslenia jest agentem !!!

     • Rosa 14 czerwca 2011 o 9:02 pm

      a paluszki na minus u ciebie Proto wstawiam ja

     • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 11:42 pm

      Widzę,że jednego blogera/kę „wydmuszkę” zastąpił nowy.
      Dużo was tam jeszcze siedzi,w czeluściach internetu ???

      • anastazja 15 czerwca 2011 o 11:37 am

       Widząc twoje wpisy zaczynam być zwolenniczką eutanazji . Po co męczysz siebie i innych ,wyjedź do Holandii i skończ ten marny żywot cholerycznego paranoika .

      • zenobiusz 15 czerwca 2011 o 11:40 am

       Marzenia Kasiu ??

      • zenobiusz 15 czerwca 2011 o 12:01 pm

       „Annah. 14 Czerwiec 2011 o 2:20 pm
       78 Rate This
       „Blogi wydmuszki,częste ostatnio,Mamy legion,nowych blogerów”
       Mam przypuszczenia że nastąpi zmiana strategii, gdyż zbyt łatwo byli rozpoznawalni, teraz będą pisać pod nowymi szyldami, spryciule ”
       Prawda K404 ??

    • zenobiusz 14 czerwca 2011 o 11:38 pm

     „I nie mysl ze jestem jakims ateista czy czym kolwiek”
     I tu się z tobą w pełni zgadzam.

     • wykmil 15 czerwca 2011 o 8:27 am

      Szkoda mi Ciebie, pewnych spraw nie ogarniasz. Najprosciej dla Ciebie jest poprostu kazdego wyzwac od szatana , agenta itp. Zrozum ,ze ja mysle sam a nie za pomoca internetu jak ty to czynisz i cala reszta podobnych tobie ludzi. Przeklejasz komenty i artykuly zamieszczone gdzie indziej i podpisujesz sie pod nimi, jakby byly twoimi tylko dlatego , ze pasuja do twojego toku myslenia. Wielu poprostu drzazni twój styl i tyle, a ty podpinasz wszystkich pod czelusci internetu!!!

 10. Konserwowy 14 czerwca 2011 o 12:22 pm

  Komorowski proponuje nowy stan nadzwyczajny

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komorowski-proponuje-nowy-stan-nadzwyczajny,1,4417826,wiadomosc.html

  Działania w cyberprzestrzeni mają stać się także przesłanką wprowadzenia stanu wyjątkowego. Taka możliwość – zgodnie z projektem – zachodziłaby, gdyby stwarzały zagrożenie dla konstytucyjnego ustroju państwa, bezpieczeństwa obywateli lub porządku publicznego

  „OTO CELE TEJ REGULACJI:
  1) wyłączenie sieci internetowej lub jej zakłócenie emisją sygnałów,
  2) wprowadzenie cenzury prewencyjnej oraz kontroli wszystkich przekazów informacji,
  3) uniemożliwienie dostępu do informacji publicznej,
  4) wkroczenie sił bezpieczeństwa publicznego na teren szkół wyższych wbrew woli rektora,
  5) zakazanie przeprowadzania zgromadzeń publicznych,
  6) zakazanie akcji protestacyjnych studentów organizowanych przez samorządy studenckie i stowarzyszenia,
  7) zakazanie zrzeszenia się w formie ruchów obywatelskich i stowarzyszeń,
  8) zakazanie działania ruchów obywatelskich i stowarzyszeń,
  9) zamknięcie osób w wieku ponad 17 lat na podstawie decyzji wojewody w ośrodkach odosobnienia,
  10) uniemożliwienie przemieszczania się i zmiany miejsca zamieszkania.
  http://bit.ly/iDZC0w

  Zamordziści posunęli się o krok za daleko. Projekt ustawy został przygotowany u progu lata, aby młodzież na wakacjach nie połączyła wysiłków w obronie wolności i demokracji. Politycy pomylili się!

  WALCZYMY O WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ!”

  Troche Bronek przesadził
  Ale możemy mu się przeciwstawić !!

  Akcja na facebooku trwa
  http://www.facebook.com/event.php?eid=117043618382679

 11. Konserwowy 14 czerwca 2011 o 12:30 pm

  Walczmy o Wolność internetu – walczmy o Demokracje
  http://www.facebook.com/event.php?eid=117043618382679

 12. Talbot 14 czerwca 2011 o 1:43 pm

  Przed chwilą miałem wymianę zdań, pomiędzy moją sąsiadką i mną. Kobieta po studiach ekonomicznych twierdzi, że jestem niespełna rozumu. Gdy jej mówię, że syjoniści chcą sprowokować III wojnę światową i upadek dolara – to puka się w głowę. Sama żyje z renty 850 zł i nie wymaga więcej. Baba tak się wkurzyła, że wyzwała mnie od idiotów.

  Ludziska popadli w taką niewolę intelektualną…aż brakuje słów.

  • begie2 14 czerwca 2011 o 2:20 pm

   Wiesz Talbot, jak ja rozmawiam na podobne tematy ze znajomymi to staram się dozować informacje. Gdyby od razu prosto z mostu powiedzieć takiemu typowemu człowiekowi jak to naprawdę na świecie jest to większość Cie wyśmieje. Dlaczego? Myślę, że przez mass media. Typowy Polak wraca ze szkoły/pracy do domu, włącza tv lub komputer i tak spędza wolny czas. Ludzie przestali myśleć i oceniać rzeczywistość samodzielnie. Po co mają się wysilać, gdy wystarczy włączyć tv i proszę – pan w eleganckim garniturze powie Ci co się dzieje na świecie, oceni to, wyciągnie wnioski. Mózg czuje się wtedy zwolniony z obowiązku myślenia, oceniania, interpretacji i pełni jedynie rolę banku informacji. Po paru latach ludzie są już zaprogramowani i ciężko o zmianę zdania w tak trudnych kwestiach. Należy więc mądrze do nich podejść i racjonować informacje, po troszkę, dać im czas na przetrawienie, być może spróbować zaciekawić, by sami zaczęli czegoś szukać, może da się jakoś nawiązać tematem do ich zainteresowań. Ja właśnie w taki sposób próbuje rozmawiać ze znajomymi na tematy, które tu poruszamy. Jeśli macie jakieś swoje przykłady i pomysły to chętnie o nich poczytam i być może wciele w życie 🙂 Pozdrawiam.

   • Talbot 14 czerwca 2011 o 4:12 pm

    begie2 – właśnie dyskutowałem z „menelami” z dzielnicy, o „życiu po życiu”. Wszyscy żyją na zasiłkach socjalnych i twierdzą, że po życiu nie ma nic. O tzw.: Energii, która jest „motorem napędowym” do istnienia naszego życia – nie mają zielonego pojęcia. Ważne….aby flaszka nie była pusta…
    Próbuję trafiać do różnych środowisk i „otwierać im oczy”. Daremny trud…

    • rabarbarek 14 czerwca 2011 o 4:53 pm

     A znasz powiedzenie ” przez zoladek do serca mezczyzny” , no wiec z „osobami naduzywajacymi” tez tak trzeba jak koniecznie chcesz z nimi porozmawiac. Przez pelna butelke do swiadomosci , zniszczonej nieco mocnymi napojami .
     . Tylko nie wiem czy to ma sens , kiedy tylu ludzi wokol nas [ znajomi , rodziny , przyjaciele] nie ma o niczym pojecia. Akurat ci panowie naduzywajacy nalogowo , maja pamiec krotka i wybiorcza .Raczej warto ich skierowac na odwyk a potem z nimi rozmawiac. Ale jesli bardzo chcesz ich uswiadamiac to naleza Ci sie slowa pochwaly za cierpliwosc.

    • begie2 14 czerwca 2011 o 4:56 pm

     Ja skupiam się póki co na znajomych ale też mogę stwierdzić, że dopóki ktoś nie wyłączy tv to takie rozmowy nie są wiele warte – bardzo ciężko jest przekonać ludzi, że świat nie funkcjonuje w ten sposób jaki oglądamy w dzienniku. Ja mam to szczęście, że w swoim studenckim mieszkaniu w pokoju nie mam telewizora. Talbot od czego u Ciebie zaczęło się szukanie, dociekanie i zadawanie trudnych pytań?

     • Talbot 14 czerwca 2011 o 9:14 pm

      begie2 – sorry, że odpowiadam teraz – musiałem wybyć na jakiś czas z domu.
      Od czego zaczęło się dociekanie i zadawanie trudnych pytań…
      Wydaje mi się, że od czasu, gdy pierwszy raz usiadłem za klawiaturą komputera i podłączyłem się do internetu. Może nie dosłownie…zawsze lubiłem nowe teorie, czytałem czasopisma z tym związane i….myślałem. Myślałem…na jakiej zasadzie to wszystko funkcjonuje. Mam na myśli Wszechświat.

    • 44 14 czerwca 2011 o 5:49 pm

     Szkoda czasu, którego jest bardzo mało. Przekonać trzeba tylko tych, którzy myślą ale się jeszcze wachają. Nie ma sensu marnować pary na stracone jednostki. Sam robię to samo, więc wiem so mówię. Z niektórymi po kilku słowach rozmowy wiadomo, że nie warto się trudzić. Nieraz trochę szkoda, ale trudno. Skupiam się nad osobami, które cokolwiek „kumają” i chcą wiedzieć.

    • wykmil 14 czerwca 2011 o 6:53 pm

     Kazdy musi sam do tego dojsc i to zrozumiec.Talbot Ciesz sie ,ze to pojoles i nie ublizaj tym którzy jeszcze tego nie rozumieja…

  • trebor 14 czerwca 2011 o 2:31 pm

   To jest tak jak ze starozytna historia i powiazana z „nadzorcami”… na samym starcie pukasz sie w czolo,potem zaczynasz zglebiac rozne tematy i za kazdym razem wpadasz na podobne relacje.Zaczynasz myslec,ze moze cos w tym jest i im bardziej sie wglebiasz tym znajdujesz wiecej dowodow az w koncu dochodzisz do konkluzji ,ze w niezlym syfie jestesmy. Znajdujesz tez droge ktora prowadzi cie do zasadniczego wniosku ktory swierdza ,ze najwazniejszym darem ktory prowadzi cie do uzyskania spokoju wewnetrznego jest swiadomosc i wolna wola ktora pozwala na dokonywanie wlasciwych wyborow.
   I im wieksza swiadomosc tym miejsza szansa na zmanipulowanie celu twojej drogi.Dobitnym przykladem jest sono jesli ona wierzy w te swoje bzdety o ktorych pisze a niekoniecznie rozumie(i nie tylko ona).
   To jest tak ze, jedni sa w stanie pojac pewne sprawy szybko,inni wolniej a jeszcze inni wcale i z cala pewnoscia powiazane to jest ze sprawami rozwoju duchowego.Ci co nie „czaja bazy” beda pewnie mieli jeszcze szanse sie wykazac w nastepnych „zyciach” (lub nie).
   amen

   • wykmil 14 czerwca 2011 o 10:07 pm

    Zgadzam sie z toba w tym temacie 100% ziom , pozdrawiam

   • teosia 14 czerwca 2011 o 11:13 pm

    Sam niczego nie dokonasz. Będziesz parzył sobie paluchy przez całe życie i motał się do końca swoich dni. Do uzyskania świadomości wolnej woli i podejmowania właściwych wyborów potrzebny jest przewodnik/nauczyciel/opiekun, który naprowadzi Cię na właściwą drogę poznawczą, otworzy oczy abyś mógł się rozglądnąć i właściwie wybierać. Dokonać tego mogą tylko ci „uczniowie”, którzy przychodzą na świat z tzw. wyższą wrażliwością. Tej wyższej wrażliwości niestety nie można nabyć , wykształcić. A jeżeli nawet uda się zrobić z buraka człowieka – to na bardzo krótki okres czasu, po czym wraca do swojego stanu jak naciągnięta guma.
    Niestety tacy przewodnicy już wyginęli, a o szkolnictwie, które powinno nieść oświecenie już w ogóle nie będę się wypowiadać.

    • trebor 15 czerwca 2011 o 7:17 am

     Parzenie paluchow jak powiadasz jest czescia naszej nauki na tym padole.Wazne jest aby wyciagac z tego budujace wnioski.Moze nie dla kazdego jest oswiecenie?Dobrym przewodnikiem jest jedni nazywaja go aniolem strozem,inni wyzsza swiadomoscia,jesze inni intuicja jak zwal tak zwal w kazdym razie trzeba miec ta wrazliwosc o ktorej piszesz do komunikacji z nim.Najczesciej nabywamy ja podczas jakis traumatycznych wydarzen ktore powoduja ,ze jestesmy na granicy zycia lub smierci.Po powrocie nagle odkrywamy nasze zdolnosci i nie bardzo wiemy co mamy z nimi zrobic.Wykorzystywac ich uczymy sie przez lata …. chyba ,ze spotkamy przewodnika ktory nam pomoze.Trzeba bardzo uwazac na falszywych przewodnikow korzy moga zwiesc na manowce.Dlatego nie kazdy jest w stanie poczuc czym jest swiatlo wiec bladza i konczy sie to dla ich dusz niezaciekawie.Swiadomosc to proces w mysl co zasiejesz to zbierzesz.

 13. Stanisław 14 czerwca 2011 o 1:58 pm

  Waść Talbot – dzieje się tak dlatego bo ludziska przestają samodzielnie myśleć, mają takie poglądy jakie serwują im media musowego nakazu, a wiadomo w czyich one są rękach.

  • Talbot 14 czerwca 2011 o 4:27 pm

   Zgadzam się z Tobą Stanisławie. Nasze życie to MATRIX. Kiedyś….a long time ago…słuchaliśmy Polskiego Radia, Matysiaków, W Jezioranach…oglądaliśmy Gąskę Balbinkę. Tak trochę retro…co nam zostało z tych lat?
   Czy można myśleć o tym bez gniewu?i
   Na okrągło filmy z krainy snów, epatujące przemocą…ociekające krwią.

   • iHe 15 czerwca 2011 o 9:45 pm

    To ociekanie krwią i oczywiście masa przemocy to zapewne element promowania ateizmu.Miłośc jeszcze można skojarzyć z jakąś religią a to takie wsteczne i nie trendy jazzy czy co tym jeszcze..
    Aztekowie woleli to robić na ołtarzach,obecnie najlepiej zabija się ludzi na ekranie tifi.
    Najlepiej na żywo, w formie relacji z jakiejś wojny pokój i demokracje.
    Dlaczego nie nazywać ciemnej strony po imieniu,sami tak o sobie zresztą mówią lucyferianie niosący światło,najczęściej z ekranu.
    Laickie holyłót.Sex,dewiacje zamiast miłości to też znak naszych zdehumanizowanych czasów.
    Robi się z nas robactwo na ekranach,które przenosi się do naszych serc.
    Oczywiście ta promocja jest absolutnie wolnorynkowa,bo wszyscy wiedzą,że najlepiej sprzedaje się sex przemoc i denna rozrywka.A wolny rynek mityczne pojęcie które nie istnieje ,oprócz fasady takiej samej jaką stała się obecnie demokracja.

    • Pelagia 16 czerwca 2011 o 7:21 am

     dużo zależy więc od nas. od lat nie oglądam tv, tylko kupuje dvd – filmy przyrodnicze, popularno-naukowe i stare polskie filmy, kt. są świetne

     • Annah. 16 czerwca 2011 o 7:31 am

      Pelagio, z polskich które byś poleciła konkretnie, chciałabym pokazać dzieciom ( podstawówka), też nie mamy tv ale czasem lubimy się pośmiać na filmie, mogą być też poważniejsze treści.

      • Pelagia 16 czerwca 2011 o 8:31 am

       (adminie – prosze nie usuwać tych linków, propaguję polską kulturę 🙂
       @Annah – np.filmy dla dzieci i komedie:
       „Niewiarygodne przygody Marka Piegusa” wg. E.Niziurskiego – sami najlepsi polscy aktorzy – Czechowicz, Litwin, Benoit, Krafftówna – niesamowita frajda
       świetna stara komedia „Ewa chce spać” – Mikulski, B.Kwiatkowska, Kobuszewski, Benoit, chyba młody Pawlik
       „Nie lubię poniedziałku” -http://merlin.pl/Nie-lubie-poniedzialku_Tadeusz-Chmielewski/browse/product/2,789265.html
       „gdzie jest generał”-http://merlin.pl/Gdzie-jest-general_Tadeusz-Chmielewski/browse/product/2,789275.html
       „Walet pikowy” – ten sam reżyser co powyżej (T.Chmielewski) -super zabawa
       Irena Kwiatkowska – http://merlin.pl/Irena-Kwiatkowska-Dla-doroslych-i-dla-dzieci/browse/product/2,917268.html
       „Pan Dodek” (o Dymszy)-http://merlin.pl/Pan-Dodek_Jan-Lomnicki/browse/product/2,389685.html
       „Rękopis znaleziony w Saragossie” – najlepszy film świata i najlepsi polscy aktorzy – wtedy młodzi _Machulski, Kobiela, czyżewska, Cybulski, Niemczyk itp. -http://merlin.pl/Rekopis-znaleziony-w-Saragossie_Wojciech-Has/browse/product/2,876236.html
       „Upał” – kontynuacja Kabaretu Starszych Panów- http://merlin.pl/Upal_Kazimierz-Kutz/browse/product/2,389691.html
       serial ” Wojna domowa”-Kwiatkowska, janowska, Rudzki, Dziewoński – http://merlin.pl/Wojna-domowa_Jerzy-Gruza/browse/product/2,774172.html
       „Mieszczanin szlachcicem”-http://merlin.pl/Mieszczanin-szlachcicem_Jerzy-Gruza/browse/product/2,740901.html
       „Bajki dla dorosłych- http://merlin.pl/Bajki-dla-doroslych-czesc-1_Janusz-Rzeszewski/browse/product/2,812234.html
       Kabaret starszych panów” 1/-http://merlin.pl/Kabaret-starszych-Panow/browse/product/4,704950.html
       a tu inne 2/ -http://merlin.pl/Kabaret-Starszych-Panow-czesc-3-14-3-4-Ostatni-naiwni-Zaopiekujcie-sie-Leonem/browse/product/4,704953.html

       świetny kryminał http://merlin.pl/Wsrod-nocnej-ciszy_Tadeusz-Chmielewski/browse/product/2,904904.html:
       serial sensacyjny (świetny !) – Parada oszustów’-http://merlin.pl/Parada-oszustow_Grzegorz-Lasota/browse/product/2,699570.html

       to wybrałam z tej strony internetowej (tam też kupiłam)http://merlin.pl/filmy/polskie/browse/category/2,1021.html

       a tu próbka Kabaretu Starszych panów: http://www.youtube.com/watch?v=H7haiWeUNYY&feature=related

      • Pelagia 16 czerwca 2011 o 8:51 am

       nawklejałam się i post sie nie ukazał
       prośba do admina, by nie usuwał tego, bo tu sa linki do polskiej twórczości kulturalnej:

       z Kabaretu Starszych Panów: http://www.youtube.com/watch?v=H7haiWeUNYY&feature=related
       http://merlin.pl/Kabaret-starszych-Panow/browse/product/4,704950.html
       http://merlin.pl/Kabaret-Starszych-Panow-czesc-3-14-3-4-Ostatni-naiwni-Zaopiekujcie-sie-Leonem/browse/product/4,704953.html

       tutaj ze strony internetowej spis polskich filmów- http://merlin.pl/filmy/polskie/browse/category/2,1021.html
       na samym dole strony trzeba kliknąć lnik -wszystkie polskie produkty- pokaże sie pełna aktualna lista.
       filmy dla dzieci i komedie : Niewiarygodne przygody Marka Piegusa
       Ewa chce spać-http://merlin.pl/Ewa-chce-spac_Tadeusz-Chmielewski/browse/product/2,904901.html
       Gdzie jest generał / — Walet pikowy/ — „Nie lubię poniedziałku”/ — ” Upał” kontynuacja Kabaretu Starszych Panów -b. dobre Irena Kwiatkowska dl adorosłych i dla dzieci/ –serial „Wojna domowa”/
       „Bajki dla dorosłych” – z J.Kobuszewskim-http://merlin.pl/Bajki-dla-doroslych-czesc-3_Janusz-Rzeszewski/browse/product/2,908251.html /
       Rękopis znaleziony w Saragossie – to jest nalepszy film świata – najlepsi młodzi polscy aktorzy
       http://merlin.pl/Rekopis-znaleziony-w-Saragossie_Wojciech-Has/browse/product/2,876236.html

       świetny kryminał: „Wśród nocnej ciszy”
       świetny serial sensacyjny „Parada oszustów”

      • Annah. 16 czerwca 2011 o 4:02 pm

       Dzięki Pelagio, repertuar na kilka ładnych lat przy naszych zapędach 🙂
       Adminie posty skopiowałam do swoich dokumentów, w razie czego można usunąć, choć myślę że nie tylko ja skorzystam, to nasze polskie Delikatesy. Pamiętacie?

 14. wacpan 14 czerwca 2011 o 1:59 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=T-ayrCOZCcs&feature=channel_video_title (film został usunięty – „rasizm”…)

 15. MOL 14 czerwca 2011 o 1:59 pm

  The 59th Bilderberg Meeting /1

  Cake and candles for David Rockefeller, we are change switzerland at bilderberg.

 16. Bogdan 14 czerwca 2011 o 2:33 pm

 17. Bogdan 14 czerwca 2011 o 2:36 pm

  Miasto Iluminatów w Kazachstanie http://www.youtube.com/watch?v=vPVfQuAZWUA&feature=player_detailpage

 18. Bogdan 14 czerwca 2011 o 2:53 pm

 19. trebor 14 czerwca 2011 o 2:57 pm

  Jeszcze na koniec taka mysl mnie dopadla odnosnie paru osob ktore zapewne z rozrzewnieniem wspominaja tutejsze forum jak to mozna bylo pobajduzyc o lucyferianach,powiescic koniec swiata,ponazekac na politykow,powarcholic,zdyskredytowac i niszczyc inne osoby … klutnie przypominaly polskie piekielko gdzie paru sie chcialo pozabijac a ten kto pociagal za sznureczki smial sie do rozpuku (dowartosciowujac swoje ego zapewne).Kochani mechanika spoleczna sie klania … po niektorych widac „tresura” przyniosla oczekiwane rezultaty bo nie sa w stanie szukac nowych rozwiazan weryfikowac ich i wcielac do swojego indywidualnego pojmowania swiata.I prosze nie pytac mnie kto to taki – bo te pytanie powinien zadac sobie kazdy z forumowiczow ktory zainteresowany jest szukaniem prawdy 🙂

  • Grafik 14 czerwca 2011 o 3:01 pm

   Prawdy? I co zrobicie z tą prawdą Ruszycie na Bankierską lichwę z Kamieniami i kijami?

   • trebor 14 czerwca 2011 o 3:19 pm

    Ten kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien 🙂

    • trebor 14 czerwca 2011 o 3:24 pm

     Grafik odpowiem ci tak … jak chcial bys umrzec,w poczuciu spelnienia szczescia czy jako przesiakniety strachem „tchorz” skomlac o zycie? Ja wybralem a ty?

     • rabarbarek 14 czerwca 2011 o 3:44 pm

      „Ruszycie na Bankierska lichwe z kamieniami i kijami?” Pewnie , ze nie , ale mamy inne” narzedzia pracy” znacznie skuteczniejsze, tylko niestety nie kazdy chce po nie siegnac. Wycofac pieniadze z banku, pociac karty kredytowe, nie brac niczego na raty, nie inwestowac pieniedzy [ nawet nie wiecie jakie pieniadze inwestuja drobni ciulacze , a potem je traca , bo inwestuja w akcje duzebo ryzyka] , kupowac tylko to co zdrowe i niezbedne do zycia itd. Ja kilka lat temu z blyskiem w oku pocielam swoje karty kredytowe, wrzucilam do kosza i od tej pory kupuje kiedy mam pieniadze, i procenty dla lichwy skonczyly sie. Za to banki z uporem maniaka przysylaja mi karty , nawet bez mojego wniosku o nie. Zeby je uaktywnic trzeba dokonac pierwszej transakcji , wiec jej nie dokonuje i tak trwa zabawa w ciuciubabke , bo karty przedawniaja sie. Niestety musza pogodzic sie , ze stracili dobrego klienta , ktory , kiedys zonglowal kartami w sklepach , i nagle przestal.i procentow nie ma.

      • sono 14 czerwca 2011 o 5:03 pm

       Przede wszystkim to wyrzucic telewizornie na smietnick i kalbe poodcinac zeby ktos inny tego wirusa nie capnal. Nie kupowac zadnych magazynow pioroach mozgi o zyciu celebrytow czy new ageach czy tem podobne. patrze co sie je, pije, ubiera, oglada, przglada.
       Ale podstawa to wywalenie tego „odmozdzacza” telewiezyjnego.
       Przecz z lucyferianska mainstreamowa telewizja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • rabarbarek 14 czerwca 2011 o 5:29 pm

       Sono , nasz obecny swiat wepchniety zostal w spirale zadluzenia przez bankierow. To oni spowodowali , ze silne do niedawna kraje , znalazly sie na skraju bankructwa , a jak wiadomo , upadek ekonomiczny panstw i calych narodow , spowoduje wolanie o zmiane dotychczasowego systemu. I tak krok po kroku zblizamy sie do Jednego , Oswieconego , Slusznego , Rzadu , ktory znajdzie rozwiazanie naszych bolaczek. I chodzi o to , zeby temu zapobiec. Zapewniam Cie , ze ani jedna osoba , ktora nie orientuje sie w obecnych rozgrywkach na swiecie, telewizora nie wyrzuci. A dla mnie wciaz jest on zrodlem informacji lub dezinformacji , ktora potrafie wylapac..Czasem zapraszani do studia goscie , potrafia wyrabac prawde o tym co sie dzieje , i nie milkna nawet wtedy , gdy prowadzacy rozmowe dziennikarz dwoi sie i troi aby rozmowe przerwac. Kazdy z nas ma jakies wsoje ulubione programy , ktore lubi ogladac. Wiec rzecz nie w tym , zeby wyrzucac , ale ogladac ze zrozumieniem .

      • sebecxs 14 czerwca 2011 o 5:33 pm

       …ja ostatnio z abonamentu w plusie rezygnowałem to „skończyło się rumakowanie”, że tak powiem…. olewają takiego klienta i nie liczy się ponad 10 lat w sieci… nawet ton głosu protekcjonalny się robi ……tu przestroga dla bilderbergów i innych tego pokroju… 🙂 mądre prawo powstało po to, że człowiek rozumny zauważył, iż w odpowiednich warunkach „słabszy” od jednego może okazać się od niego silniejszy..(nie chce mi się tutaj rozwodzić)..i powstało 10 przykazań…ale ludzie zamiast dążyć do człowieczeństwa, dążą do zezwierzęcenia, bo nie lubią się wysilać… czy to tak trudno zrozumieć….
       …dlatego mamy tutaj na ziemi survival… dużo zagląda tutaj „kościelnych” więc w biblii macie napisane, że diabeł dosiał swojego ziarna …i dopiero podczas żniw się oddzieli toto… a także należało by zwrócić uwagę, że bóg jest stwórcą widzialnych i niewidzialnych „rzeczy”… tak więc i orgonu 🙂 też… a jedynie słuszne kościoły to już wynalazek człowieka… i dla tego kościół nie zbawi… ani jeden drugiego też nie… każdy sam musi… a świadomość to MIŁOŚĆ w stylu ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ…. (bez głodu i strachu 🙂 ….

      • baba wanda 14 czerwca 2011 o 9:49 pm

       Nie trzeba zaraz ciac. Mozna splacac calosc co miesiac, tez nie bedzie procentow dla nich 🙂
       Ale fakt, beda mieli liste naszych zakupow.

     • ramires 14 czerwca 2011 o 3:45 pm

      Panie trebor , nikt nie powinien umierać. Ilu zginęlo w wojnach od początku świata ? Pewnie trochę będzie. Co to zmieniło ? Ilu jeszcze musi umrzeć tylko po co. Za ideały ? Tych co szli na front tym karmiono. A kto zyskał ? Ten co zginął czy ten co finansował wojnę i rosła mu kabza. Także zyczę Panu 100 lat. I tak nawiasem bardziej przyda się Pan żywy niz poległy za ideały. Pozdrawiam.

   • ramires 14 czerwca 2011 o 3:33 pm

    Niestety jest w tym trochę racji. Znać prawdę to jedno a odnieść z tego zysk to drugie. „Nie mówie tu o zysku materialnym”. Nawet jeśli nas będzie dość wielu to i tak nie wiele to da. Historia uczy że na takiej rewolucji musi zależeć komuś z góry kto to sfinansuje i wyznaczy przywódcę. chyba że zadziała tutaj efekt „wspólnej świadomości” ale to chyba jeszcze nie dorośliśmy do tego.

    • trebor 14 czerwca 2011 o 3:54 pm

     Wiecie mniej wiecej jaka oni maja technike wiec jest to walka z wiatrakami.
     Nasza bron jest silniejsza od wszystkich bab wodorowych razem wzietych- ta bron to swiadomosc.
     Im wiecej nas jest tym jestesmy skuteczniejsi … dlatego mamy tak wazna role aby uswiadamiac innych z wiedza ktora posiadamy.Powinnismy potraktowac to jak misje nie zrazajac sie na tych ktorzy biora nas za szalonych…. jak myslicie, jesli uda sie ze 100% uswiadomic 1% to bylo warto czy nie?
     Pokojowo mozemy ich pokonac nie stosujac glupich przepisow ktore oni wprowadzaja w celach ktore sa wszystkim nam znane(spoleczne nieposluszenstwo).Spojrzcie na to w ten sposob – jak wiele tych planow niewypalilo ptasia,swinska grypa,szczepionki … wielu ludzi dzieki nam zawdziecza uswiadomienie tych wszystkich problemow.
     Niebawem bede konczyl o „nadzorcach” wiec odniose sie do rozwoju duchowego i naszej roli w nim.
     Pozdrawiam

     • rabarbarek 14 czerwca 2011 o 4:33 pm

      Ten jeden procent przekaze wiedze kolejnemu procentowi i tych procentow zbierze sie wiecej. I o to chodzi. Zauwazylam tez , ze bardzo wazne jest , aby jak najwiecej mlodych wiedzialo co sie dzieje dookola, poniewaz to oni wlasnie maja wieksza sile przebicia do swoich kolegow niz na przyklad rodzice. Kilka razy zauwazylam , ze kiedy ja cos mowilam swoim mlodym , to odganiali sie ode mnie jak od natretnej muchy, ale kiedy ta sama wiadomosc dostali e-mailem od kolegi , …. o to juz byla zupelnie inna rozmowa. Warto podejmowac ryzyko rozmow , nawet za cene ujrzenia czyjegos blogiego usmiechu wymieszanego z drwina i politowaniem nad naszym „spiskowym” podejsciem do zycia. Zawsze jest szansa na to , ze chocby ziarenko prawdy zostalo zasiane i ten ktos zada sobie troche trudu na sprawdzenie tych ” niedorzecznych historii”

      • sebecxs 14 czerwca 2011 o 4:53 pm

       …to się nazywa ekstrapolacja wiarygodności …

      • trebor 14 czerwca 2011 o 5:30 pm

       ekstrapolacja wiarygodności .. hmm … sliski temat 🙂

       http://www.stepkowski.net/2010/10/skad-wiesz-podstawowym-pytaniem-w-biznesie-nie-tylko-mlm/

     • sebecxs 14 czerwca 2011 o 5:40 pm

      ….zgadłeś robert, ta ekstrapolacja wiarygodności to pozostałość po materiałach „edukacyjnych” pewnej wielkiej firmy z ameryki….hehehehehe… ale wiesz, że wiedzę można używać w różny sposób….

      • trebor 14 czerwca 2011 o 6:25 pm

       🙂

 20. Karol 14 czerwca 2011 o 3:15 pm

  http://www.kawther.info/wpr/2011/06/13/mossadnik-captured-in-egypt-involved-in-pipeline-blast-video

  • obserwator 14 czerwca 2011 o 5:09 pm

   a ilu takich szpiegów i agentów mossadu działa w innych krajach, choćby w Polsce…
   o ile skuteczniejsi są Egipcjanie w wyławianiu chazarskiej agentury
   tutaj fragment wywiadu : Prof. Norman Finkelstein wyjaśnia dlaczego zdecydował się poprzeć Hezbollah, a nie Izrael.

   • trebor 14 czerwca 2011 o 6:22 pm

    cytat z filmu „Lepiej umrzec stojac,niz zyc na kolanach.”
    (szkoda ,ze koncowka ucieta) .
    Przypomina mi sie film(wstawiony 11.06.11)Roberta Deana Majora US,ktory w latach 60tych miał najwyzszy stopien wtajemniczenia tzw”kosmiczny”:
    …”Po paru latach ,podszedlem do jednego i powiedzialem co wy(obcy) naprawde myslicie o ludziach?Ten gosc powiedzial skoro zapytales … myslimy,ze jestescie prymitywna,okrutną i niebezpieczna rasą.. ten 2 powiedzial jeszcze – Wy ludzie cuchniecie.
    To jest tak – im wiecej ludzi swiadomych i rozwinietych duchowo tym mniejszy smrod.
    Mam nadzieje,ze wiecie o jaki smrod mi chodzi? … wszystko w temacie.

    • felicyta 14 czerwca 2011 o 9:08 pm

     @trebor , fajny film, o ktorym pszesz, ale watpie czy ktos z komentujacych ogladnie go, wola c***
     Robert Dean X-Con 2009 Barcelona PL cz.7

     • trebor 14 czerwca 2011 o 9:31 pm

      Przyjdzie czas ,ze zaczna odrabiac spoznione lekcje w trybie przyspieszonym.

    • watchtroll 15 czerwca 2011 o 10:35 pm

     I pewie dlatego trebor establishment USA dwoi się i troi ,żebyśmy jak najbardziej cuchnęli prawda?
     Chyba ,że zamiast w lucyferian wierzysz w dobrych kosmitów którzy usuną ten smrodek z Ziemi i sklonują tu jakąś świadomość syngularytarną.
     Dla mnie to jeden kit lucyferianie czy kosmici.
     Puki co widać krecią robote,która dokładnie odpowiada energią demonicznym.
     Ludzi dobrych ,poszukujących duchowo jest niestety nie za wiele,a jeszcze mniej jest wytrwale podążających tą ścieżką w myśli,mowie i czynie.Za to warunki mają coraz cięższe wbrew pozorom.
     Jakoś nie wyobrażam sobie dobrego ufo współpracującego z Usraelem.Szczególnie ,że tą współprace odziedziczyli po nazistach.
     Trebor oświeceniowo zwalczający sono, sam wierzy w dobre(obiektywne) szare ludziki.

     • trebor 15 czerwca 2011 o 10:57 pm

      Jesli juz cos piszesz to pisz to z sensem bo ciezko sie odniesc do takiego belkotu.
      Czuje ,ze jesli chodzi o rozwoj duchowy to jestes jeszcze w pieluszkach 🙂

      • trebor 15 czerwca 2011 o 11:35 pm

       P.S.I ta pieluszka brzydko pachnie 🙂

 21. Pio9a 14 czerwca 2011 o 3:32 pm

  • man 14 czerwca 2011 o 9:32 pm

   zdejmicie tego psychola:)

 22. Karol 14 czerwca 2011 o 3:32 pm

  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/06/tyrania-bankierow.html

 23. Annah. 14 czerwca 2011 o 3:41 pm

  Wyprzedają ostatki naszych sreber rodowych, w podsumowaniu, dla kontrastu, usłyszycie jak mają się sprawy odzyskiwania majątku narodowego pod rządami Orbana.
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26269

 24. nlg 14 czerwca 2011 o 4:00 pm

  ‚Byłem czytelnikiem newworldorder i z tego co pamiętam to moderacja strasznie tępiła chrześcijaństwo, zwłaszcza wapniak, nie tylko ja o tym wiem ale wszyscy którzy tam zaglądali.’

  Wszyscy wiedzą? Ja zaglądałem i nie wiem.

  Wapniak tępił chrześcijaństwo? Pieprzysz jak zaślepiony sekciarz tylko dlatego, że Wapniak jest ateistą. Nic mniej nic więcej do dodania. Nie czepiał się wierzących. Nie było żadnego tępienia chrześcijaństwa, jedynie Świadkom Jehowy się dostało swego czasu.

  • Talbot 14 czerwca 2011 o 4:45 pm

   Nie będę na ten temat się wypowiadał ze zrozumiałych względów. Wapniak banował każdą dyskusję, gdy była mowa o Bogu. Gdy zostałem moderatorem na NWO, puszczałem wszystkie komentarze bez cenzury…Każdy ma prawo dyskutować…na dowolny temat, pod warunkiem, że zachowa umiar i nie obraża wyznawców innych wiar.
   Wapniak miał awersję do wiary chrześcijańskiej.

   • 44 14 czerwca 2011 o 5:53 pm

    Masz rację, ale mnie wielokrotnie denerwowało robienie z każdego tematu wykładu na temat Biblii. Nawet jeśli rozmowa dotyczyła przebiegunowania, Planety X czy dziur w Ziemi. Trochę to było wkurzające, więc działania Wapniaka mi pasowało. Może było zbyt drastyczne – nie wiem. Dla mnie nie.

    • Talbot 14 czerwca 2011 o 6:44 pm

     Ja nie robiłem żadnych wykładów na temat Biblii. O Biblii dyskutowali blogerzy – sami decydowali co jest fałszem, co prawdą. Na tym polega wolna dyskusja. Odkąd zostałem moderatorem na NWO, nigdy nie ingerowałem w dyskusje na temat wiary. Spójrz na ten blog….czy Monitor cenzuruje posty typowo religijne?
     Religia jest sumieniem każdego z nas.

     • Isaak 14 czerwca 2011 o 7:48 pm

      Talmud jest święty najświętszy i jestem dumnym Żydem.

     • nlg 15 czerwca 2011 o 10:02 am

      Wapniak banował dyskusję, gdy była mowa o Bogu? Niech się zastanowię. Nie pamiętam, żeby ktoś usuwał wypowiedzi np. Jaxa. Nawet nawiedzona K404, która raz napisała że uważa siebie za wybrankę Boga i czeka z utęsknieniem, na wielką biblijną katastrofę która uśmierci większość ludzi, miała spore pole do popisu (była traktowana przez moderację dosyć łagodnie, mimo że pluła jadem w co drugiej wypowiedzi).

      Pamiętam różne sytuacje, gdy jakiś gość pisał zupełnie nie w związku z tematem, genialne wywody typu: „Bóg istnieje, na co dowodem jest Biblia”. Moderacja zwracała mu uwagę: nie na temat. Po jakimś czasie gość robił aferę, że chrześcijanie są tępieni. To jest tępienie chrześcijan? Dajcie spokój.

  • Protokół wyginięcia 14 czerwca 2011 o 7:50 pm

   Tępił chrześcijaństwo i tolerował bluzgi na JPII oparte na kłamstwach, wręcz kasował i banował użytkowników którzy te kłamstwa odkłamywali. Taki pseudo inteligencik z odrobinką władzy.

  • ali 15 czerwca 2011 o 12:51 pm

   Wapniak to ty ?

 25. Kurt 14 czerwca 2011 o 4:02 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/14/przygotujcie-sie-na-ostrzezenie-oswiecenie-sumienia/

 26. ArO 14 czerwca 2011 o 4:02 pm

  • PokójWam 14 czerwca 2011 o 6:18 pm

   To wszystko prawda, ich planem jest całkowite zdegenerowanie ludzi, że są tylko zwierzętami, mają instynkty a na ziemii ma być Sodoma i Gomora, a najważniejszym ich celem jest zabicie Boga w naszym umyśle

   Tutaj wszystko widzące oko lucyfera które jest wszędzie

   • man 14 czerwca 2011 o 9:17 pm

    Kto mocno wierzy i ufa temu nic nie zaszkodzi nawet lucyferianie!!!

   • sebecxs 14 czerwca 2011 o 10:31 pm

    …to jest lucyferiańskie oko… no, no,no …. ja chodziłem na religię, która odbywała się w salce koło kaplicy…. i jak dziś pamiętam jak ksiądz (wtedy jeszcze księża uczyli) rysował oko w trójkącie i mówił, że to jest BÓG który wszystko widzi… a było to przed komunią… ….zawsze mi nie pasował KK…. i jeszcze człowieka przybitego do krzyża na pamiątkę każą wieszać lub nosić…. ale burdel, ludzie, ale burdel… i pedofilia…

    • sebecxs 15 czerwca 2011 o 11:27 am

     …aaaa widzę rąsie w dół… heheh..no to niech który z Katoli-ków wytłumaczy co oznacza i ile ma wspólnego z chrześcijaństwem litania loretańska, którą jako dziecko na kolanach w kościele katolickim kazali nam odmawiać … oczekuję ostrej zdecydowanej konstruktywnej odpowiedzi… a tutaj pomoc dla ewentualnych oponentów: http://www.traditia.fora.pl/rozwazania-wezwan-litanii-loretanskiej,23/

  • man 14 czerwca 2011 o 9:31 pm

   Po to jest to robione by ludzi trzymać na pozimmie niskiej świadomości by się parzyli jak króliki i po to aby zakryć przed nimi prawdziwe znaczenie siły sexualnej, która wyniosła by ich na wyżyny.

   • sebecxs 14 czerwca 2011 o 10:42 pm

    dokładnie…. manipulują w ten sposób…. wzbudzają poczucie winy, próbują przejąć kontrolę na ciałami…
    ehhh… czytać kto nie zna DO KOŃCA… i powiedzcie mi, że to nie ma miejsca…

    Tajne przymierze tajnego żydowskiego stowarzyszenia znanego jako Zakon Illuminati

    Wydany z najwyższego upoważnienia Żydowskiego Bograh i usankcjonowany przez żydowską dynastię Rotszyldów (Europa) i żydowskiej dynastii Rockefellerów (USA)

    I uważaj na nasze słowa, tak może być.

    Tajne Przymierze

    To będzie iluzja, tak duża, tak ogromna, że umknie ich percepcji.Ci, którzy ją zobaczą będą uważani za szalonych.

    Będziemy tworzyć oddzielne fronty żeby uniemożliwić im zauważenie związku między nami.

    Będziemy zachowywać się tak, jakbyśmy nie mieli związku z utrzymaniem iluzji żywej. Nasz cel będzie realizowany kropla po kropli, tak aby nie sprowadzić na siebie podejrzenia. Pozwoli to również uniemożliwić im postrzeganie pojawiających się zmian.

    Zawsze będziemy stali ponad względną dziedziną ich doświadczenia, bo znamy tajemnice absolutu.

    Będziemy zawsze działać wspólnie, i pozostaniemy związani krwią i tajemnicą. Śmierć przyjdzie do tego, który będzie mówił.

    Będziemy utrzymywać ich życie krótkie i umysły słabe, jednocześnie udając, że robimy odwrotnie.

    Będziemy używać naszą znajomość nauki i technologii w subtelny sposób, tak by nigdy nie zobaczyli co się dzieje.

    Będziemy używać metali miękkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w żywności, wodzie oraz w powietrzu.

    Będą okryci kocem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.

    Metale miękkie będą powodować utratę rozumu. Obiecamy znalezienie lekarstwa na wielu frontach, ale będziemy ich karmić większą ilością trucizn.

    Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą niszczyć ich umysł oraz system rozrodczy.

    Z tego wszystkiego, ich dzieci będą rodzić się martwe, a my będziemy ukrywać te informacje.

    Trucizny będą ukryte we wszystkim co ich otacza, w tym co piją, jedzą, wdychają i się ubierają.

    Musimy być sprytni w rozprowadzaniu trucizn ponieważ mogą to dostrzec.

    Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, z wesołymi obrazkami i muzyką.

    Pomogą nam ci, których oni szanują. Będziemy zaciągnąć ich do rozpowszechniania naszych trucizn.

    Będą widzieć nasze produkty używane w filmach i przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwych skutków.

    Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci i przekonywać ich, że są one pomocne.

    Rozpoczniemy wcześnie, kiedy ich umysły są młode, będziemy atakować dzieci tym, co najbardziej lubią, słodyczami.

    Kiedy ich zęby będą próchnieć wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysł i okradać ich z przyszłości.

    Kiedy wpłyniemy na ich zdolność do nauki, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.Słuchaj

    Będziemy czynić ich uległymi i słabymi względem nas poprzez naszą siłę.

    Będą dorastać osłabieni, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny.

    Ich uwagę będziemy koncentrować na pieniądzu i dobrach materialnych, by nigdy nie łączyli się ze swoim wewnętrznym ja. Będziemy odwracać ich uwagę nierządem z, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, by nigdy nie mogli być kimś w jedności ze wszystkimi.

    Ich umysły będą zawsze należeć do nas i będą robić to co mówimy. Jeżeli odmówią, znajdziemy sposoby na wprowadzenie do ich życia technologii kontroli umysłu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń.

    Będziemy ustanawiać im rządy oraz także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony.

    Zawsze będziemy ukrywać nasz cel ale zawsze realizować nasz plan.

    Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy prosperować na ich trudzie.

    Nasze rodziny nigdy nie będą mieszać się z nimi. Nasza krew musi być zawsze czysta, gdyż tak ma być.

    Postaramy się by zabijali się wzajemnie, kiedy nam to odpowiada.

    Będziemy ich oddzielać od siebie za pomocą dogmatów i religii.

    Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co myśleć i jak.

    Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni.

    Będziemy siać wrogość pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje.

    Kiedy światło wiedzy zaświeci pośród nich, będziemy gasić je poprzez szyderstwo czy śmierć, którekolwiek będzie nam bardziej odpowiadało.

    Zmusimy ich do rozrywania sobie serc i zabijania własnych dzieci.

    Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela.

    Nienawiść oślepi ich całkowicie i nigdy nie dostrzegą, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się.

    Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak nam będzie się podobać.

    Będziemy z tego mieć wielkie korzyści, bo nie będą nas widzieć, bo nie mogą nas widzieć.

    Będziemy nadal odnosić korzyści z ich wojen i ich śmierci.

    Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nie zostanie osiągnięty nasz ostateczny cel.

    Będziemy zmuszać ich do życia w strachu i złości przez obrazy i dźwięki.

    Użyjemy wszelkich instrumentów by tego dokonać.

    Instrumenty te zostaną stworzone ich pracą.

    Zmusimy ich by nienawidzili siebie i swoich sąsiadów.

    Zawsze będziemy ukrywać przed nimi świętą prawdę, że wszyscy jesteśmy jednym. Tego nigdy nie powinni się dowiedzieć!

    Nigdy nie mogą się wiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi.

    Kropla po kropli, kropla po kropli, będziemy realizować nasz cel.

    Zabierzemy im ziemię, zasoby i bogactwa by sprawować nad nimi całkowitą kontrolę.

    Będziemy oszukiwać ich by przyjęli prawa, które odbiorą im trochę wolności jaką będą mieli.

    Ustanowimy system monetarny, który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.

    Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz pokażemy inny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów.

    Będziemy używać mediów w celu kontroli przepływu informacji i ich nastrojów na naszą korzyść.

    Kiedy zbuntują się przeciwko nam zgnieciemy ich jak insekty, bo są poniżej ich.

    Będą bezbronni i zrobią wszystko, bo nie będą mieli broni.

    Będziemy rekrutować niektórych z nich aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale wiecznego życia nigdy nie dostaną, bo nie są nasi.

    Rekrutów nazywać będziemy „zainicjowanymi” i będą tak indoktrynowani że uwierzą w fałszywe rytuały przejścia do wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć że są jednym z nas nigdy nie znającymi prawdy. Oni nigdy nie mogą poznać prawdy ponieważ obrócą się przeciwko nam.

    Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami i wielkimi tytułami, ale nigdy nie staną się nieśmiertelni i nie dołączą do nas, nigdy nie otrzymają światła i nie będą podróżować ku gwiazdom. Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje im wejście do krainy oświecenia. Tego nigdy się nie dowiedzą.

    Prawda będzie ukryta na ich czołach, tak blisko, że nie będą w stanie skupić się na niej, zanim będzie za późno.

    O tak, tak wielka będzie iluzja wolności, że nigdy nie zorientują się, że są naszymi niewolnikami.

    Kiedy wszystko będzie na miejscu, rzeczywistość jaką dla nich stworzymy będzie ich właścicielem. Ta rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyć w złudzeniach.

    Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji.

    Ich umysły będą związane ich wierzeniami, wierzeniami które ustanowiliśmy od niepamiętnych czasów.

    Ale jeśli się dowiedzą, to są nam równi, to zginiemy. TEGO NIGDY NIE MOGĄ SIĘ DOWIEDZIEĆ.

    Jeśli kiedykolwiek dowiedzą się, że razem mogą nas pokonać, podejmą działania.

    Nigdy nie mogą, nie dowiedzą się co zrobiliśmy, bo jeśli tak się stanie, to nie będziemy mieli dokąd uciec, bo będzie łatwo dostrzec, kim jesteśmy, kiedy spadnie zasłona. Nasze działania pokazałyby, kim jesteśmy i będą na nas polować, i nikt nie udzieli nam schronienia.

    To jest tajne przymierze, dzięki któremu będziemy żyć przez resztę naszego obecnego i przyszłego życia, gdyż ta rzeczywistość przekroczy wiele pokoleń i lata życia.

    To przymierze jest przypieczętowane krwią, naszą krwią. My, którzy przybyli z nieba na ziemię.

    To przymierze NIGDY, PRZENIGDY, ma nie być znane, że istnieje. NIGDY, PRZENIGDY, nie może być napisane czy opowiedziane, bo jeśli tak się stanie, to świadomość jaką wywoła, spowoduje wściekłość PRIME CREATOR na nas, i zostaniemy rzuceni na dno, skąd

    przyszliśmy, i pozostaniemy tam do końca czasu samej nieskończoności.

 27. eferem 14 czerwca 2011 o 4:37 pm

  Wklejam jeszcze raz osoby ogarniające angielski powinny to przeczytać:
  Pewne informacje z tego posta są istotne: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/12/wydarzenia-i-komentarze-13-czerwca-2011r/#comment-19966
  Przede wszystkim ta operacja Black Jack. Warto się zapoznać z kilku powodów: http://www.telegraph.co.uk/culture/culturepicturegalleries/4220575/Blackjack.html
  Dobre źródło, autor nieznany. 3 sprawy istotne w tej fikcyjnej historii:
  Symbol na beczce i furgonetce jest symbolem wiadomo kogo.
  Stolicą nowego państwa zostaje Denver. Teraz trzeba zobaczyć ten film: http://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8
  W 2007 autentycznie zaginęły głowice http://www.newser.com/story/6988/nukes-go-missing-in-mix-up.html
  Połączyć fakty w całość. 22.06.
  To może być ważne, nie jakieś pierdoły, wasze kłótnie, ufo itp.

 28. Kurt 14 czerwca 2011 o 4:40 pm

 29. Kurt 14 czerwca 2011 o 4:51 pm

  http://www.progressiveradionetwork.com/economic-news/2011/6/13/prof-mujahid-kamran-the-elite-the-great-game-and-world-war-i.html

 30. Kurt 14 czerwca 2011 o 4:58 pm

  http://aircrap.org/fearing-weather/331680/

 31. borsuk7 14 czerwca 2011 o 5:04 pm

  JĄ mam to samo. jak idę z żonką do znajomych to prosi mnie żebym tylko nic nie mówił bo nikt nas już nie zaprosi.
  dobrze że jest ten blog bo wiem że nie tylko ją mam coś z głową:) bo tak mi wmawiają.

  • sebecxs 15 czerwca 2011 o 11:31 am

   mnie znajomi jak widzą to z uśmieszkiem pytają co tam w internecie słychać….

 32. Kurt 14 czerwca 2011 o 5:09 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/14/dlaczego-google-earth-nie-pokazuje-izraela/

 33. Kinga 14 czerwca 2011 o 5:13 pm

  http://kefir2010.wordpress.com/2011/06/13/new-world-order-opracowanie/

  • kefir2010 14 czerwca 2011 o 6:02 pm

   postarałem się w powyższym opracowaniu umieścić jak najwięcej syntetycznej wiedzy w telegraficznym skrócie. podsyłajcie mi nowe pomysły, tylko błagam, bez UFO! 🙂

 34. Kinga 14 czerwca 2011 o 5:19 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/06/14/barbarzynstwo-w-rekawiczkach-czy-z-pychy-totalna-glupota/

  • Taka prawda 17 czerwca 2011 o 3:13 pm

   PiSowcy, też, w jednej ze swoich ustaw chcieli także przemycić zapis iż samowola budowlana niewykryta przez własciciela gruntu sie uprawomacnia po roku czy dwóch (dokładnie juz nie pamiętam) od jej ukończenia. I własciciel takiego gruntu jest zmuszony sprzedać stawiajacym mu samowole złodzieją grunt po cenie odbiegającej znacznie od rynkowej z zapewnieniem służebności drogowej włacznie. Tą ustawe oprotestowało i uwaliło PO już jakiś czas temu. Teraz patrzac na „społeczne poparcie” tej nowej uwłaszczeniówki komuś mocno żależy by syjoniści z issraela mieli gdzie bezpiecznie pouciekać nim reszta izraelczyków bedzie wyniszczana w wojnie z arabami o wzgórze swiatynne. To odnosnie patriotyzmu PiSu jaki jest tu niemalże gloryfikowany.

   A same zapisy w obecnej sa, jak słusznie zauważono w docelowym linku, przerzuceniem odpowiedzialnosci za przejęty majątek żydowski na śpiacych błogim snem wyborczym Polaków. I znając wyroki w podobnych sprawach z Pomorza nie dość, że ich żydostwo z nich przy współpracy sadów wywłaszczy to jeszcze będą bulić odszkodowania za „nielegalne ich uzytkowanie”. Ale przecież „o take polskie walczylim” jak to zwykł mawiać naczelny obalacz komunizmu w Polsce.

 35. ArO 14 czerwca 2011 o 5:50 pm

  Przeciw systemowi trzeba twardo postępować
  Pie…e Takie Rządy – Bujko feat. Wasiak (prod. Konecki)

  Hemp Gru – Obudź Się

  • wykmil 14 czerwca 2011 o 7:00 pm

  • wacpan 15 czerwca 2011 o 11:15 am

   byl juz ten teledys i ta grupa zwroc uwage na drobny sczczegol w tym teledysku:),…….NIE BEZ POWODU DOSTALI NAGRODE Z UNII…

   • sebecxs 15 czerwca 2011 o 11:54 am

    … ciekawe czy widzą co jest grane…hehehe

 36. galluss 14 czerwca 2011 o 6:01 pm

  Nigdy w zyciu nie uzyskacie wolności, możecie pomarzyć, wy i wasi dziadkowie jesteście w niewolnictwie umysłowym od kilku tysięcy lat – odkąd jakiś baran wyyślił religię i dogmaty moralne a sam ich nigdy nie przestrzegał, najpierw był babilon wielki, faraonowie, egipt i zawsze to samo kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa,teraz macie jezusa chrystusa czyli obrzezanego boga Jahwe i jest to samo, również teraz macie postać diabła- również fikcja literacka bo piekła tak naprawdę nie ma,czy wy jesteście aż tak naiwni i zmanipulowani przez system aby wierzyć, że za to, że opuścice mszew niedziele to pojdziecie na wiecznosc do piekła?? – hahaha

  a w New World Order czyli planecie ziemia, która dzięki grupie wybranych oswieconych zrobi z nas wojowników międzyplanetarnych bo o to im chodzi dostaniecie nową religię czyli fikcyjnego boga jahwe obrzezanego z marsa, i mówie to ja, który po wiele godzin dziennie starał się odgadnąć o co chodzi z tym tymi kłamstwami wiekowymi i wiecie co ? uzyskałem odpowiedz – o ciągłosć w kontroli populacji

  bog wcale nie ma brody, sw mikolaj byl zapewne jakims cyrkowcem tak więcnawet tych wyranców nie mozna nazywac lucyferianami bo czegos takiego nie ma jak szatan ale za to jest pewna energia która stworzyla wszystko i jak jestes wystarczająco mądry tomozesz łykac te energie i myslec i zniewalac innych dlaswoich korzysci – proste? a po smierci idziesz w inne miejsce i robisz to samo a sensem zycia jest zdobywanie doswiadczen i nic wiecej, tak wiec nawet mozesz zabijac bo piekla nie ma – a oni to wiedza i was okłamują dzięki:
  – religi new age
  – chrzescijanstwu i KRK
  – buddyzm
  i wiele innych bzdur

  jestescie zwyczajnie niesmiertelni a tutaj na ziemie przechodzicie kolejny etap i musicie przetrwac i zdobywac doswiadczenie i wtedy idziecie na kolejny etap -a UFO to niesamowity wymyslilluminatow i masonerii,ufo nie odwiedzalo nas od seteklat co najwyzej mogli byc tutaj pare tysiecy lat temu aleufo obecnie to tajne projekty rzadowe a wy nadaltkwicie w bagnie umyslowym dzieki masonerii mkiedzynarodowej

  oczywiscie ze bog istnieje ale nie jest osobowąpostacia tylko jakąsenergią i wcale nie mowie o tych glupich channelingach i innych bzdetach wymyslonych przez masonerię a co do NWO to wcale nie powstanie jedne rząd bo jakby powstal jeden rzad to ludziom zylo by sie zbyt dobrze bo by nie mieli wyimagowanego wspolnego wroga,tak wiec powstaną conajmniej 3 globalne rzady i nawzajem beda sie mordowac i dzieki mordowaniu kontrolowac liczbe populacji i wprowadzac strach spoleczny

 37. Pingback: Wulkany,a nie mamy nawet połowy miesiąca. « Zenobiusz's Blog

 38. sono 14 czerwca 2011 o 6:55 pm

  nie na temat, ale bardzo lubie te piosenke.

 39. szymonpiotrr 14 czerwca 2011 o 7:21 pm

  Witam
  Mocny tekst…
  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/06/i-nikt-zdaje-sie-nie-dostrzegac.html

 40. Sylu 14 czerwca 2011 o 7:21 pm

  http://tvń24.pl/raportspecjalny.html

 41. Sylu 14 czerwca 2011 o 7:26 pm

  http://tvń24.pl/bronbiologicznawewarzywach.html

 42. rabarbarek 14 czerwca 2011 o 7:35 pm

  Lepiej nie bedzie , gorzej , jak sie wydaje. tez byc nie moze. USA w gorszej kondycji niz Grecja. Rozwiazania sytucji nie maja najtezsze glowy, wiec dalej beztrosko bombarduja Libie i nie wiedza jak dobrac sie do Syrii, ktora popiera Rosja , ze wzgledu na jedyna wielka, militarna, baze rosyjska , jaka posiada w rejonie i liczne kontrakty wojskowe podpisane z tym krajem. Ostatnie wskazowki doradcow prezydenta w sprawie zmiekczenia stanowiska Rosji to pokazywanie w mediach barbarzynstwa w wykonaniu wojsk lojalnych , wladzy w Syrii. [ co posluszne media czynia ] Niemcy do tej pory nie chcialy partycypowac w wojnie przeciwko Libii i nie chcialy uznac jakiegos samozwanczego rzadu rebeliantow , wiec troche im na pomoc przyszla „plaga ogorkowa” i szybko, wczoraj, uznaly ten dziwaczny rzad. Ciekawe czy metode kijka zastosuja tez w stosunku do Rosji , w sprawie Syrii? Szkoda , ze doradcy ci nie maja patentu na rozwiazanie problemow finansowych, potegi swiatowej , ktora potega jest juz tylko na papierze i dzieki straszakowi w postaci broni atomowej [ bo bogactwa naturalne w jednej chwili moga stac sie wlasnoscia innych] Wczoraj podano do wiadomosci , ze miliardy dolarow , wyslane do Iraku , po prostu rozplynely sie w powietrzu i nikt nie wie co sie z nimi stalo. [ale kto by sie przejmowal tona papierow?]

  Nie wiem czy wiecie , ze Libia byla chyba jedynym krajem na swiecie bez zadluzenia , a USA jest oczywiscie na czele tej listy. A tu jak wyglada sytuacja na Bliskim Wschodzie i w Polnocnej Afryce. Nawet Iran zaznaczyli jako miejsce protestow i niepewnej sytuacji. Wlasciwie nie ma tam jednego spokojnego skrawka ziemi. Tak sobie zaplanowali panowie z zaslonietyni twarzami.

  http://www.reuters.com/article/interactive/idUSLDE73N02P20110517?view=small&type=worldNew

  • rabarbarek 14 czerwca 2011 o 7:37 pm

   A tutaj sami przyznaja , ze USA w gorszym stanie zdrowotnym niz Grecja.

   http://www.cnbc.com/id/43378973

   • sebecxs 14 czerwca 2011 o 10:45 pm

    …oni czekają na jakąś katastrofę naturalną, albo odwalą ten zamach z tymi bombami

    • franio 15 czerwca 2011 o 2:27 am

     jaki wpływ miało by to na dollara a jaki na naszą gospodarkę ? co świat wówczas zrobi dollar jako save hawen czy dolarr nic nie warty – tak od strony ekonomicznej – ktoś wie jak mogą rynki przyjąć takie katastrofy lub mega zamachy?

     • rabarbarek 15 czerwca 2011 o 4:26 am

      franiu, nawet bez zamachu i katastrofy dolar pada . Zaufanie , ktorym sie cieszyl przez dekady, niezaleznie od zawirowan swiatowych , nalezy do przeszlosci. Jeszcze niedawno dlugi amerykanskie byly tzw „dlugami bezpiecznymi” , dzisiaj parza rece i wszyscy sie ich pozbywaja. Odkupuje je Federal Reseve za dodatkowo wydrukowane dolary , nie majace pokrycia w niczym. To jakby gazete pociac na kawalki i powiedziec , ze to pieniadze. Ostatnio nawet ONZ ostrzega przed upadkiem dolara. Wartosc dolara w stosunku do innych walut spada, deficyt rosnie, Federal Reserve drukuje papiery , jakby jutra mialo nie byc , a gieldy swiatowe obserwuja kiedy dolar umrze. Sa tacy , ktorzy mowia , ze to sie stac nie moze, ze przeciez byly kryzysy i jakos gospodarka amerykanska wracala do przedniej kondycji . Ale wtedy , nie byla tak zadluzona jak teraz.

      Trudno to sobia nawet wyobrazic , ale aby „oszukiwac” swiat i Amerykanow , ze wszystko jest pod kontrola , USA musi pozyczac … co godzine 168 mlionow dolarow. Tego nie da sie dlugo ciagnac i MFW i Bank Swiatowy , sa juz od dawna przygotowane na upadek dolara. Bedzie to albo jedna wspolna waluta , albo specjalna waluta do rozliczen handlowych miedzy poszczegolnymi krajami.

      Polska powinna pozbyc sie szybko dlugow amerykanskich[ bo takie ma] , Polacy zamienic USD na jakies bezpieczniejsze pieniadze . Z cala pewnoscia dolar nie jest juz safe heaven a raczej zlym snem i przeszloscia.

      Dlatego obawiam sie , ze kiedy droga powrotu do „normalnosci” zostanie zablokowana, jakis wariat moze pokusic sie o ” katastrofe” , ktora odwroci bieg wydarzen , bogaci uciekna do schronow a my na powierzchni bedziemy walczyc z wiatrakami.

      http://theeconomiccollapseblog.com/archives/when-faith-in-u-s-dollars-and-u-s-debt-is-dead-the-game-is-over-and-that-day-is-closer-than-you-may-think

 43. Sylu 14 czerwca 2011 o 7:40 pm

  INICJATYWA NA RZECZ REFERENDUM EUROPEJSKIEGO
  http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/europe_for_the_people_info.html

 44. Sylu 14 czerwca 2011 o 8:11 pm

  Woda!!!! Woda!!!
  http://www.sekretyameryki.com/?p=6425

 45. Pingback: New world order – opracowanie « kefir2010

 46. Kinga 14 czerwca 2011 o 8:43 pm

  http://www.presstv.com/detail/184639.html

 47. Ludwik 14 czerwca 2011 o 9:03 pm

  http://oneworldscam.com/?p=16334

 48. wacpan 14 czerwca 2011 o 9:22 pm

  cos na temat facebook`a:))))))))))

  http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1852383.html

  • sebecxs 14 czerwca 2011 o 11:08 pm

   … to wszystko się sprzeda dla małolatów w NWO jako rozszerzona rzeczywistość… takie oko terminatora.. ot soczewka projektor połączona przez „telefon” z netem.. i portalami społecznościowymi…. idziesz patrzysz na kogoś, a system indect szybciutko wybiera dla ciebie info o danej osobie stosownie do abonamentu: ..mijasz atrakcyjną laskę, twój czip podaje do systemu, że ci się spodobała, system sprawdza dostępność usługi, super masz abonament vip medium więc…. oko terminatora wyświetla info… to jest „imię” … kilka fotek ….ma wymiary „takie”… hoduje rybki… ma pieska fafika… lubi szybko na stojaka z nieznajomym (no w końcu abonament vip opłacasz).. mieszka tu i tu…mężatka .. mąż w delegacji … (jej czip też zareagował jak ją mijałeś – perfumy „poison dick” zadziałały)… akcja!!!!…. tylko, że jakiś haker może to nagrać i coś z tym zrobić…. etam…. program zapewniający anonimowość jest w pakiecie (abonament) … łehehehehehe……. .tak to będzie i tak to się sprzeda….. po prostu sex sprzeda wszystko – to tak do tych reklam……

 49. pola 14 czerwca 2011 o 9:36 pm

  Jestem pod wrażeniem tego artykułu ,nigdy tak bardzo nie zagłębiałam się w zagadnienie masonerii i zagrożenia jakie ta organizacja za sobą prowadzi.Jeśli nie obudzimy sie w porę to jaki los może czekać nasze dzieci. http://tiny.pl/hfjv6

 50. felicyta 14 czerwca 2011 o 9:44 pm

  Tu jest komentarz GALLUSA, dlaczego musial zamknac swoja strone raksyjonizmu.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/14/dlaczego-google-earth-nie-pokazuje-izraela/

  • trebor 15 czerwca 2011 o 8:31 am

   Rany czytam co pisze galluss i zaczynam sie o niego martwic to zachacza juz o paranoje … mania konca swiata teraz ta 3 wojna swiatowa.Nawet Witkowskiemu nie da spokoju .Przypomne ,ze Witkowski napisal ksiazke o hitlerowskich latajacych spodkach publikujac przy tym ich fotki( galluss napisal „Mason i prawdopodobnie żyd i illuminat Igor Witkowski”). ufff trudny przypadek … musze zbadac moje DNA bo moze tez jestem zydem? … Tylko pytanie czy jak dowiem sie ,ze mam iles procent tej krwi to czy to cos zmieni w mioch pogladach? Chodz niebieskooki zyd to za wiele nawet dla mosadu 🙂

   • zenobiusz 15 czerwca 2011 o 10:52 am

    Wybacz ale z rodu Leviego,większość, to niebieskoocy blondyni,nie wiedziałeś,??
    Wielu rzeczy jeszcze nie wiesz,widzę. 🙂

   • sebecxs 15 czerwca 2011 o 11:41 am

    …fallus to dla mnie komediant… i jeszcze pisze jak do dzieci i tak żeby wszyscy myśleli jaki to un zagoniony i zatroskany… za niektóre niepotwierdzone bzdury należy mu się taki kop w dupę, że aż smak gówna poczuje…

    • eferem 15 czerwca 2011 o 3:02 pm

     Sorry ale witkowski popiera oficjalną wersję zamachu na WTC… bez komentarza.

     • watchtroll 15 czerwca 2011 o 10:55 pm

      treborek ty tu ciężko pracujesz widze, i na prawde robisz dobre wrażenie.
      Igor Witkowski o 11 września 2001

      Komentarz o Witkowskim spod filmiku:
      Czy ten czlowiek jest naprawde az tak glupi i ograniczony umyslowo, czy jest on tylko platnym (?) dezinformatorem???
      Niech sie Pan az tak nie osmiesza. Nie zyjemy w czasach stalinizmu, kiedy byl popyt na takich platnych sciemniaczy jak Pan.
      Jest ich tam więcej w podobnym tonie.

      • trebor 15 czerwca 2011 o 11:17 pm

       W koncu mam sie do czego odniesc bo przedstawiasz jakies argumenty (nawet jako troll).
       Znam jego ksiazke o hitlerowskich”UFO” i wszystkie informacje jakie posiadam o technologiach III rzeszy to potwierdzaja.
       Czy on jest zwolennikiem wersji innej to nie powoduje ,ze jest moze żydem lub moze Iluminatem … tylko trzeba sie zastanowic dlaczego tak mysli? W tej materii nie bede wrozyl z fusow … jesli masz ten problem(ja nie) to po prostu go o to zapytaj?

 51. Talbot 14 czerwca 2011 o 9:49 pm

  Wszystko ładnie i pięknie….ale NWO chyba nie ma z tym nic wspólnego. W Europie jest klęska suszy. Poziom wód podziemnych, określa się jako katastrofalny.
  Wyobraźcie sobie, jakie to będzie miało konsekwencje dla gospodarki.
  Na Antypodach i w Ameryce Środkowej – powodzie stulecia.

 52. Zoz 14 czerwca 2011 o 11:26 pm

  http://truthsurvival.com/2011/06/12/something-big-is-coming-and-the-elite-know-it-but-what-exactly-is-it/ Prosze przekazac innym bo naprawde bardzo wazne informacje

  • rabarbarek 15 czerwca 2011 o 1:16 am

   Wazne, tylko nie jestem pewna czy to nie jest kolejne , stopniowe podsycanie apokaliptycznej atmosfery. Powtarzam , nie jestem pewna czy cos sie szykuje, ale wiadomosci o zblizajacej sie katastrofie znowu okupuja dziesiatki stron internetowych , a nawet wiecej , oficjalne media zaczynaja glosic nadejscie katastrofy , jak wideo NASA [ po co to wypuscili?] wlozone przez Zoza, i artykul nizej napisany na stronie ABC , na temat samolotu rzadowego , gotowego 7/24 , na zabranie pasazerow [ czytaj rzadu] i latanie w powietrzu , bez koniecznosci pobierania paliwa przez kilka lub nawet kilkanascie dni. Przyznam szczerze , ze takiej wiadomosci jeszcze nie widzialam. Samolot posiada specjalna powloke , ktora zabezpiecza przed przedostaniem sie do wnetrza radioaktywnego powietrza. Predkosc , z ktora jest w stanie poruszac sie jest zawrotna [ ok. 1500 km. na godzine] Reszte parametrow mozna zobaczyc na drugiej stronie. Wyglada na to , ze media probuja oswoic nas z wiadomosciami o nadchodzacej wojnie lub ataku nuklearnym . Szkoda tylko , ze dla nas nie maja takich samolotow , albo chociazby ciasnego bunkra.

   Artykul, zdjecia i video.

   http://abcnews.go.com/US/doomsday-plane-save-president-joint-chiefs-apocalypse-scenario/story?id=13782736

 53. eferem 14 czerwca 2011 o 11:31 pm

  jak to jest Monitor że tolerujesz spam z Natankiem na każdym wpisie, a mojego posta z ważną informacją usunąleś? No słucham.

  • eferem 14 czerwca 2011 o 11:33 pm

   Już nie ważne lag w ładowaniu strony, mój post jest. Te 2 do usunięcia proszę.

 54. MOL 14 czerwca 2011 o 11:47 pm

  nie wiem czy nie dubluję, ale nie przeczytałam wszystkich komentarzy. To jest ważna sprawa i trzeba to nagłośnić:
  Alarm!!! Najście policji na mieszkanie Dariusza Kwietnia w Łodzi
  Demaskator nazistowskich zbrodni i tajnych hitlerowskich technologii oskarżany o propagowanie nazizmu. Prowokacja służb specjalnych? Czy na polskie władze ma wpływ post nazistowskie lobby?
  Zapis audio z 14 czerwca wypowiedzi Dariusza Kwietnia poniżej tego tekstu.
  W dniu 14 czerwca 2011 w miejscu zamieszkania Dariusza Kwietnia w Łodzi ok godziny 17.30 pojawili się ludzie przedstawiający się, że są z policji i mają pismo z Komendy Głównej – JW – 23 , podpisane przez prokuratora J. Węgrzyna. Pismo zawierało zarzut, iż Dariusz Kwiecień zajmuje się:
  – gloryfikowaniem potęgi nazistowskiej
  – propagowaniem symboliki nazistowskiej
  (sygnatura pisma pz. 21.11/233)
  Powołując się na nakaz prokuratora zajęto mu komputer, laptop, kolekcje broni niemieckiej jaką zgromadził w swoich poszukiwaniach, zdjęcia. Pismo wzywa go do wstawiennictwa osobistego w dniu 22 czerwca na g. 11.00 a dyspozytor ma ustalić miejsce spotkania telefonicznie. Dariusz także jutro ma być wezwany w sprawie skonfiskowanych dzisiaj jego osobistych rzeczy.
  Skandal niebywały. Człowiek, którego pasją jest obnażanie tajemnic zbrodniczego systemu oskarżony zostaje o jego gloryfikowanie. Dariusz Kwiecień ostatnio często wskazywał na powiązania post nazistowskich struktur typu LEBENSBORN z ludźmi z elit rządzących Europą i światem. Polska jak wiadomo straciła suwerenność, a jej „elity” są jak widać coraz bardziej infiltrowane przez tego typu środowiska.
  Represje wobec wolnego dziennikarstwa, wolnych ludzi nabierają w Polsce tempa. Niedawno komando antyterrorystów o 6 rano zapukało do drzwi internauty prowadzącego stronę krytyczną wobec Prezydenta RP. Na pole Michała Głuszczka przybyła policja, by zmusić go do zgody na wykonanie badania przez geologów czy są tam złoża gazu łupkowego. Najście policji na mieszkanie Dariusza Kwietna to kolejny przykład bezprawia organów represji III RP.
  DOSYĆ!!!
  Wzywamy wszystkich do solidarności z Dariuszem Kwietniem i rozesłaniem tej i następnych informacji, gdzie tylko jesteście w stanie.
  Janusz Zagórski
  januszzagorski8@gmail.com 691 558259
  Podajemy adresy blogów Dariusza Kwietnia:
  moje-riese.blogspot.com oraz riese.mojeforum.net


  zrodlo: http://januszzagorski.pl/2011/06/14/alarm-najscie-policji-na-mieszkanie-dariusza-kwietnia-w-lodzi/

 55. rabarbarek 15 czerwca 2011 o 1:58 am

  Jak widac coraz wiecej osob dookola swiata budzi sie i zaczyna dostrzegac niebezpieczenstwa , ktore pod plaszczykiem wolnych dyskusji na portalach spolecznych , zainstalowali nam ” przyjaciele” od podgladania. Facebook mial nadzieje osiagnac wkrotce bilion uzytkownikow. Zamiast tego , zaczyna tracic chetnych do uzywania tej strony, w tempie zastraszajacym. W samej Kanadzie , ktora nie jest wielkim liczebnie panstwem , zlikwidowano 1,5 miliona kont. Podobnie jest w USA, Rosji, Norwegii i innych krajach. Ludzie zdaja sobie sprawe z tego , ze nie moze byc mowy o jakiejkolwiek prywatnosci na portalu i ewakuuja sie w tempie zastraszajacym. Tak trzymac !!!! Niech sie podgladaja sami.

  http://www.presstv.ir/detail/184710.html

  • wietnamczyk 15 czerwca 2011 o 1:21 pm

   Może nie bilion, ale miliard tak… A dane i tak zostają na serwerach, więc raczej jest to chęć „ukrycia się” przed ludźmi, a nie przed Wielkim Bratem.

 56. siedem 15 czerwca 2011 o 7:15 am

  temat fukushimy stal sie byc moze nudny i przestajemy o tym myslec i podejmowac srodki zapobiegawcze ,ale tam znowu byla poterzna eksplozja; na tym linku livecam pokazuje wieki wybuch okolo 2.00 http://ex-skf.blogspot.com/2011/06/fukushima-i-nuke-plant-live-camera.html

 57. Annah. 15 czerwca 2011 o 8:22 am

  Steinbach krytykuje Klausa

  Odmawiając przeproszenia Niemców sudeckich, Vaclav Klaus ponownie stał się obiektem ataków „wypędzonych”. Erika Steinbach poczuła się urażona słowami prezydenta Czech, że ziomkowie „niczego się nie nauczyli i już się nie nauczą”.(…)
  Czesi stoją na stanowisku, że wbrew twierdzeniom „wypędzonych” nie muszą przepraszać za dekrety Benesza, choćby z tego powodu, iż decyzje o przesiedleniu Niemców z zachodnich i północnych ziem czeskich, ale również z Polski i Węgier, do nowych Niemiec (część wyjechała do Austrii) zapadały podczas konferencji Wielkiej Trójki (USA, ZSRS, Wielka Brytania) w Poczdamie. Nie doszło więc do pogwałcenia prawa międzynarodowego.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110615&typ=sw&id=sw05.txt

 58. Annah. 15 czerwca 2011 o 8:29 am

  W czerwcu 1945 roku, z rozkazu naczelnego dowództwa Armii Czerwonej, znaczną część sił 62. dywizji NKWD przetransportowano na Białostocczyznę w celu likwidacji oddziałów Armii Krajowej. Rozpoczęła się krwawa rozprawa z niezwykle silnym na tych terenach podziemiem niepodległościowym. Apogeum tej zbrodniczej sowieckiej akcji była rozpoczęta 10 lipca 1945 roku obława augustowska
  PRZED OBŁAWĄ
  (…)Największą liczbą wydanych wyroków śmierci obciążył swoje sumienie Włodzimierz Ostapowicz, zwany „sędzią śmierć”.
  – Włodzimierz Ostapowicz podczas wojny był sędzią sądów polowych działających w Wojsku Polskim stworzonym w 1943 roku w ZSRS. Po wojnie został mianowany przewodniczącym Wydziału do Spraw Doraźnych Sądu Okręgowego w Białymstoku (od 8 lutego 1946 roku), a od lipca tego samego roku do marca 1947 roku był szefem Wojskowego Sądu Rejonowego w tym samym mieście. Później, po przeszło rocznej pracy na stanowiskach urzędniczych w Ministerstwie Obrony Narodowej, został szefem Wojskowego Sądu Okręgowego nr 1 w Warszawie, a od 7 października 1950 r. do lipca 1955 r. pełnił funkcję szefa Wojskowego Sądu Rejonowego we Wrocławiu. W latach 1946-1952 wobec żołnierzy podziemia niepodległościowego orzekł ok. 200 wyroków śmierci, z czego wykonano nie mniej niż 174. Po zakończeniu kariery sędziowskiej Włodzimierz Ostapowicz został adwokatem. Do końca 1956 roku praktykował w podwrocławskim Strzelinie, a później (do 1 marca 1978 r.) był członkiem Zespołu Adwokackiego nr 3 we Wrocławiu. Zmarł we Wrocławiu w roku 1978.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110615&typ=po&id=po13.txt

 59. Annah. 15 czerwca 2011 o 8:55 am

  Teoria WYKLUCZENIA posła Kalisza
  Poseł Ryszard Kalisz chce postawić Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobrę przed Trybunałem Stanu. Według niego, były premier i były minister, „realizując koncepcję wykluczenia dużych grup obywateli”, wywołali bieg wypadków, który doprowadził do samobójczej śmierci Barbary Blidy.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110615&typ=po&id=po02.txt

  A któż to lubi SIĘ tak krzywdzić? 🙂

  • ozyrys 16 czerwca 2011 o 10:06 pm

   niestety Kalisz -to dupek ,egocentryk -nastawiony tylko na samopromocję-beznadziejny sługus elit

 60. navajo88 15 czerwca 2011 o 9:02 am

  A te nagranie dedykuję wszystkim blogowiczom którzy mają wojownicze zapendy do mordowania ludzi .
  Bo zamiast zgody to jest ciągła walka !!!!!

 61. navajo88 15 czerwca 2011 o 9:08 am

  A tutaj kolejny film

 62. navajo88 15 czerwca 2011 o 9:13 am

  kolejny filmik przedstawiający rangersów w akcji z vietnamu

 63. navajo88 15 czerwca 2011 o 9:18 am

  A tutaj moja wyprawa na południowym pacyfiku ,tak się bawię po ciężkim dniu pełnym wrażeń po przeczytaniu tego bloga hahahahahaha

 64. ArO 15 czerwca 2011 o 9:48 am

  Organizatorzy Euro mają się (za) dobrze

  Niezadowolenie z niedociągnięć przy organizacji Euro 2012 narasta. Tymczasem coraz częściej do opinii publicznej przedostają się niewygodne fakty dla samych organizatorów. Okazuje się, że ich niekompetencja idzie w parze z marnowaniem środków publicznych.

  Wzrost wydatków o ponad 100 procent!
  PL.2012 to spółka, której zadaniem jest koordynowanie i nadzorowanie działań mających na celu organizację Euro 2012. Jak pokazują fakty, „koordynowanie i nadzorowanie” jest bardzo kosztowne. Przykład? Jak wynika z raportu NIK, wydatki spółki od roku 2007 (wtedy powstała spółka), kształtowały się następująco: 2 mln, 11 mln (ponad pięciokrotny wzrost) i 22,4 mln złotych (z roku na rok wzrost wydatków o ponad 100 procent). W tym samym okresie wzrost zatrudnienia wzrosło z 14 do 71 osób. Co ciekawe, ponad 30 z nich ma stanowiska kierownicze! (…)
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/06/14/organizatorzy-euro-maja-sie-za-dobrze/

 65. luna 15 czerwca 2011 o 10:15 am

  Taka ciekawostka dla obserwatorów :
  Dziś wieczorem nastąpi całkowite zaćmienie Księżyca. Przy dobrej pogodzie będzie dobrze widoczne w Polsce.

  Początek spektaklu na niebie przed godziną 19.30. Wtedy widoczny na niebie Księżyc lekko przygaśnie. Najciekawszym momentem – po godzinie 21.00 będzie częściowe, a później – o 21.22 – całkowite zaćmienie Księżyca.

 66. Ciekawska 15 czerwca 2011 o 10:22 am

  Tu znalazłam fajny tekst, który tłumaczy obecny stan finansowy w Polsce i na Świecie. Wg. autora tekstu, do obecnego kryzysu przygotowywali się od lat 90. Fragm:
  ” W roku 1997 powstała organizacja: „European Laboratory of Political Anticipation”, znana
  także jako LEAP 2020, której zadaniem m.innymi jest analizowanie
  globalnej ekonomii, z europejskiej perspektywy. Jest to typowy THINK
  TANK, w europejskiej skali. Jedną z głównych podstaw założenia LEAP
  2020, była teza, iż w niedalekiej przyszłości będzie musiało dojść
  do globalnej zapaści finansowej. LEAP 2020 miał przygotować
  europejskich liderów na ten moment. Pamiętajmy że to wszystko działo
  się ponad 12 lat temu ! ” Całość: http://forum.gazeta.pl/forum/w,13,111702146,111702816,Re_Tekst_linka.html
  Ciąg dalszy tekstu:
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,13,111702146,111702910,Re_Tekst.html

 67. Adam 15 czerwca 2011 o 11:27 am

  http://www.liveleak.com/view?i=be9_1308038755&jwp_version=4

 68. Pio9a 15 czerwca 2011 o 12:08 pm

  Ks Piotr Natanek
  1: http://www.youtube.com/watch?v=JkuG_5QPI2w
  2: http://www.youtube.com/watch?v=6xCWPhcf9uo
  3: http://www.youtube.com/watch?v=HF4n2BLy1Ro

 69. Pio9a 15 czerwca 2011 o 12:54 pm

  Dobra wersja: Odezwa do Pana Premiera Polski, ks Natanek http://www.youtube.com/watch?v=8wispbdv-ZI

 70. Sully 15 czerwca 2011 o 1:39 pm

  Zobaczcie co się dzieje w Grecji, kilkadziesiąt tysięcy ludzi strajkuje, walą koktajle mołotowa…a na interii cisza, na onecie cisza…tylko na tvn to pokazuja…dla reszty jakby sprawa nie istniała…