Wydarzenia i komentarze, 16 czerwca 2011r

Ocean skażony prawie 12 milionami litrów wysoce skażonej wody
Japoński rząd zezwolił TEPCO na usunięcie 11,500 ton skażonej wody poprzez wlanie jej do oceanu. Pomiary wskazywały na skażenie przekraczające 7.5 miliona razy dopuszczalną normę.Wcześniej TEPCO dokonała oszustwa podając, że jej skażenie jest niewielkie – tylko 500 razy ponad normę. Informacja o niewielkim skażeniu pojawiła się nawet w mediach – było to podstawą zgody rządu o usunięciu wody, która zalegała w zbiornikach, potrzebnych do gromadzenia jeszcze bardziej skażonej radioaktywnie wody. Wodę wlano do oceanu w poniedziałek, 13 czerwca. Na skutek tej operacji, cez-137 który ma dość długo czas połowicznego rozpadu, dostał się do łańcucha pokarmowego organizmów morskich. Wcześniej rząd japoński podniósł normy bezpieczeństwa jeśli chodzi o skażenie organizmów morskich. Nie zmienia to jednak faktu, że będą one wysoce szkodliwe w przypadku spożycia. Decyzję Japończyków o wylaniu wody do oceanu przyspieszyły silne naciski Amerykanów.
Warto też dodać, że 2000 ton ścieków, które powstają w procesie przetwarzania radioaktywnej wody z reaktora nr. 1 w Fukushima mają skażenie 100 milionów bekereli na centymetr sześcienny. Firma Areva, która się tym zajmuje oświadczyła, że nigdy nie miała do czynienia ze ściekami emitującymi więcej niż 1000 milisiwertów na godzinę.

Radioaktywny pluton i stront z Fukushimy został wykryty w USA.
Nowe dane ujawnione przez Envinronmental Protection Agency (EPA) wskazują na to, że w Kalifornii poziom radioaktywnego plutonu jest 43 razy wyższy niż dotychczasowy rekord w ciągu ostatnich 20 lat. Na Hawajach rekord został przekroczony 11 razy. Informacje te po raz pierwszy ujawnione przez Lucasa Hixtona Whitefielda, który wskazywał na skażenie plutonem i uranem Guam, Tokio i Ibaraki. Rząd japoński im zaprzeczał, wyraźnie starając się tym chronić TEPCO.
Dane EPA były trudne do porównanie z uwagi na dużą ilość zer po przecinku, zatem autor przeliczył je na skażenie roczne w kilometrze sześciennym, co ułatwiło porównania gdyż były to liczby całkowite, a nie ułamkowe. Tabela porównań z różnych okresów wygląda tak:

Obama wzięty do sądu przez 10 kongresmenów za bezprawny atak na Libię
W środę 15 czerwca, 10 kongresmenów z obu stron sceny politycznej pozwało Prezydenta Baracka Obamę i Sekretarza Obrony Roberta Gatesa za wypowiedzenie wojny Libii bez zgody Kongresu USA. W skardze żądają m.in. natychmiastowego sądowego zablokowania operacji wojskowych w Libii.
Skargę wnieśli demokraci: Dennis Kucinich z Ohio, John Conyers z Michigan i Michael Capuano z Massachusetts, republikanie: Walter Jones i Howard Coble z Płn. Karoliny, Tim Johnson z Illinois, Dan Burton z Indiany, Jimmy Duncan z Tennessee, Roscoe Bartlett z Maryland oraz Ron Paul z Texasu.

Greenpeace: Fukushima była równoważna 3 Czarnobylom już 23 marca
W raporcie przygotowanym przez eksperta nuklearnego Dr Helmuta Hirscha dla Greepeace, opartym na danych rządu francuskiego i austriackiego, ujawniono, że już w marcu w Japonii skażenie było równoważne trzem katastrofom stopnia 7 INES takim jak w Czarnobylu. Skażenie pochodziło z wycieku radioaktywnej wody z reaktora nr. 3. Wykorzystano dane agencji rządowych – francuskiego IRSN i austriaciego ZAMG. Skażenie dotyczyło głównie jodu-131 wyemitowanego pomiędzy 11 i 23 marca. Dr Rianne Teule z Greenpeace apeluje by natychmiast zaprzestać blokady medialnej i zacząć rzetelnie informować społeczeństwo o zagrożeniu.
Niewykluczone jednak, że Greenpeace wykorzystuje katastrofę do promocji energii odnawialnej, gdyż w apelu jest też właśnie o tym mowa.
Niestety, ale energia odnawialna jako główne źródło, na dzień dzisiejszy oznacza śmierć z głodu miliardów ludzi…

Reklamy

126 responses to “Wydarzenia i komentarze, 16 czerwca 2011r

 1. millena461 16 czerwca 2011 o 1:15 pm

  Niestety to jest prawda wczoraj na www/godlikeproduction.com czytalam OSTRZEZENIE PRZED SPOZYWANIEM WARZYW I OWOCOW POCHODZACYCH Z CALIFORNI !! poniewaz wykryto duza ilosc Cez 137.

  Dzisiaj O DZIWO niema juz tego wpisu – dziwne ?!!
  Wszyscy ktorzy maja mozliwosc z korzystania z zakupu owocow i warzyw z CALIFORNO _ NIE KUPUJCIE TYCH PRODUKTOW !!

  Polubienie

  • zeebii 16 czerwca 2011 o 1:44 pm

   Na szczęscie owoców z Kaliforni nie ma chyba w europie zbyt wiele. Pracowałem kiedyś w firmie zajmującej się dystrybucją owoców i przetworów -jednej z większych w UK. Były tam nawet owoce z Urugwaju, Argentyny, Paragwaju, RPA ale nie przypominam sobie żeby były z Kalifornii. Być może importem zajmują się inne firmy.

   Polubienie

   • kefir2010 16 czerwca 2011 o 9:05 pm

    odmóżdżanie Polaków za pomocą seriali telewizyjnych:
    https://kefir2010.wordpress.com/2011/06/16/polskie-seriale-strategia-odmozdzania-polakow-gojow/

    Polubienie

    • Orka 16 czerwca 2011 o 10:35 pm

     A moja strategia Polki-Gojki przeciw odmóżdżaniu jest taka – nie oglądam !

     Polubienie

     • Pelagia 17 czerwca 2011 o 9:10 am

      @Orka – nic nie tracisz, tego badziewia nie da się ogladać. zresztą cały czas grzać kuper przed telewizorem ?? kto tyle wytrzyma, młodzi wolą zająć się sportem i super.
      Tu jest coś szlachetnego do obejrzenia 🙂

      Polubienie

 2. Karol 16 czerwca 2011 o 1:31 pm

  Polubienie

 3. zeebii 16 czerwca 2011 o 1:38 pm

  Alternatywne żródła energi nie są rzeczą złą. Budowanie przydomowych elektrowni wiatrowych lub wodnych, tak jakby mógł zrobić na przykład mój dziadek który ma własną rzekę. Wykorzystywynanie starych młynów jako elektrowni wodnych , itd. Jednak władza na to nie pzowoli, dopóki nie będzie słaba -ponieważ ludzie mogliby się wzmocnić i oni się tego boją.
  Słabych i biednych ludzi mogą łatwiej kontrolować i zastraszać. Dlatego nie chcą żeby było lepiej.

  Polubienie

  • Stanisław 16 czerwca 2011 o 2:15 pm

   Dobre podsumowanie swojego wpisu dałeś waść zeebii.
   Przydomowe mini elektrownie wiatrowe są dobrym rozwiązaniem, tak samo jak wykorzystanie młynów na rzekach by z siły nurtu mieć darmowy prąd. Przepisy jakie są obecnie , działają na rzecz monopolistów , jednak powinniśmy pomyśleć o obywatelskiej ustawie – która domagałby się zmiany istniejącego prawa. Mam nadzieję że mamy w naszym gronie na tyle oblatanych w przepisach ludzi, którzy mogą napisać wstępny projekt i zamieścić go do konsultacji. Wiadomym jest że zakłady państwowe nie padną przez taką inicjatywę, mają przecież odbiorców w postaci potężnych fabryk. Technologia jaka jest na dzień obecny, powinna nam służyć a nie krwiopijcą patrzącym tylko na wpływy do własnego portfela.

   Polubienie

   • sebecxs 16 czerwca 2011 o 2:19 pm

    ..później coś coś skrobnę na temat prundu z elektrowni…

    Polubienie

   • Pelagia 17 czerwca 2011 o 9:16 am

    @Stanisław – masz dużo racji, myślę, że władzia nie boi się o monopol państwowy, bo przecież oddaje za darmo w obce łapska właśnie najlepsze, najpotrzebniejsze zakłady państwowe. Gdyby kiedyś władzię przerobiono na paszę, to chyba nawet wilki i dziki nie chciałyby ich zjeść, bo by się zwierzaczki zatruły

    Polubienie

 4. teosia 16 czerwca 2011 o 1:44 pm

  Nie napiszę komentarza, bo brak mi słów
  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Japonczycy-rozpoczynaja-produkcje-miesa-z-ludzkiego-kalu-Skusisz-sie,wid,13515226,wiadomosc.html

  Polubienie

  • Stanisław 16 czerwca 2011 o 2:03 pm

   Twoja informacja przypomniała mi pewien film, który kiedyś oglądałem – pokazano w nim świat gdzie normalna żywność była tylko dla nielicznych. Pozostali karmieni byli tymi co umierali. Przerabiano ich na pożywienie dla reszty w specjalnych zakładach, zamiast chować ich na cmentarzach. Widać że pewni „naukowcy” biorą chyba inspiracje z takich obrazów. Nie daj Bóg doczekać czasów gdy naszymi zmarłymi będą pożywiać się pozostali przy życiu .

   Polubienie

   • sebecxs 16 czerwca 2011 o 2:13 pm

    …a ja oglądałem podobny.. ludzie stali na taśmie, podjeżdżali do specjalnego urządzenia, to wycinało hurtem organy, a reszta leciała zsypem do kadzi i na pasze…. dla pozostałych….

    Polubienie

   • teosia 16 czerwca 2011 o 2:40 pm

    tak – to „Zielona pożywka” z 1973 roku – dla przypomnienia dałam link do niego w zeszłym tygoniu 🙂
    Nic się nie zmieniło. Dalej pracują wytrwale nad tym projektem. Produkty mięso, nabiało, alkoholo, itp. odobne już są ogólnie dostęne. Strach przed głodnymi i obrabowanymi ludźmi doprowadza do takich absurdów.

    Polubienie

    • Stanisław 16 czerwca 2011 o 3:18 pm

     Tak to ten film o którym piszesz ( nazwa uleciała mi przy pisaniu poprzedniego postu ), ci co go nie oglądali, niech go zobaczą , naprawdę warto.

     Polubienie

     • wisznu 16 czerwca 2011 o 9:45 pm

      ale jaki to tytuł tego filmu

      Polubienie

  • sebecxs 16 czerwca 2011 o 2:07 pm

   …i pewnie dziadzio rotszyld ten wspaniały pomysł po kryjomu finansuje…a jak nie on to jego demony…
   ..i wcale nie jest to nowy pomysł… 🙂

   ..i wszystko jasne 🙂

   Polubienie

  • obserwator 16 czerwca 2011 o 4:52 pm

   Pomysł produkcji mięsa z ludzkiego kału narodził się dość oryginalnie. Zaczęło się od tego, że władze miejskiego przedsiębiorstwa odprowadzania ścieków w Tokio, nie mogąc sobie poradzić z utylizacją coraz większych ilości nieczystości, zwróciły się do prof. Ikedy z laboratorium w Okayamie z prośbą o pomoc. Naukowiec szukając dobrego pomysłu uznał, że dobrym rozwiązaniem będzie dokładne przebadanie wartości odżywczych obrzydliwego szlamu.
   Na razie wytwarzanie pożywienia z ekskrementów jest dziesięciokrotnie droższe, niż produkcja „klasycznego” mięsa. Kolejnym zadaniem, jakie stoi przed uczonymi, będzie ograniczenie kosztów jego produkcji. Potem trzeba będzie oczywiście jeszcze zadbać o efekt marketingowy. Prof. Ikeda wyznał, że zdaje sobie sprawę, iż obecnie niewiele osób skusiłoby się na kałowy stek.

   Polubienie

 5. Isaak 16 czerwca 2011 o 1:54 pm

  אויפן פריפעטשיק
  מארק ווארשאווסקי
  אויפן פריפעטשיק ברענט א פייערל
  און אין שטוב איז הייס,
  און דער רבי לערנט קליינע קינדערלעך
  דעם אלף-בית
  רעפרען
  זעט זשע, קינדערלעך, געדענקט זשע, טייערע,
  וואָס איר לערנט דאָ.
  זאָגט זשע נאָך א מאָל, און טאקע נאָך א מאָל:
  קמץ אלף – אָ!
  לערנט, קינדערלעך, מיט גרויס חשק –
  אזוי זאָג איך אייך אָן;
  ווער ס’וועט גיכער פון אייך קענען עברי,
  דער באקומט א פאָן.
  רעפרען
  לערנט, קינדערלעך, האָט ניט מורא,
  יעדער אָנהייב איז שווער;
  גליקלעך דער וואָס האָט געלערנט תורה –
  צי דארף דער מענטש נאָך מער?
  רעפרען
  אז איר וועט קינדערלעך, עלטער ווערן,
  וועט איר אליין פארשטיין,
  וויפל אין די אותיות ליגן טרערן
  און וויפל געוויין.
  רעפרען
  אז איר וועט, קינדערלעך, דעם גלות שלעפן,
  אויסגעמוטשעט זיין,
  זאָלט איר אין די אותיות כוח שעפן –
  קוקט אין זיי אריין!
  נייע ווערטער

  Polubienie

  • millena461 16 czerwca 2011 o 1:56 pm

   no to sie wysililes – gratuluje 🙂

   Polubienie

   • Isaak 16 czerwca 2011 o 2:18 pm

    תּוֹדָה מִכָּל הַלֵּב.

    Polubienie

  • sebecxs 16 czerwca 2011 o 2:09 pm

   ..nie widzisz w jakim języku tutaj piszemy… ?

   Polubienie

   • Isaak 16 czerwca 2011 o 2:17 pm

    בָּאָרֶץ מוֹפִיעִים מְעַט עִתּוֹנִים בְּפּוֹלָנִית. 😦 פּוֹלָנִית

    Polubienie

    • klinika zdrowia psychicznegp 16 czerwca 2011 o 9:10 pm

     Zenek znowu ci wali w dekiel ?

     Polubienie

  • trebor 16 czerwca 2011 o 2:15 pm

   Zrobiles byka w piatej linijce …. nie hl,h,’g,l,ssmgismm tylko lhgknghkmnmnlkmngkh 🙂

   Polubienie

   • trebor 16 czerwca 2011 o 2:20 pm

    oto tlumaczenie z „jedisz”(translatorem):
    Mark Warszawski
    Na frifetshik oparzenia feyerl
    A w domu jest gorąco,
    A nauczyciel uczy dzieci
    Tysięcy – Dom
    Refren
    Zobacz, że dzieci, należy pamiętać, że droga,
    Co się tutaj.
    Mówi, że po pewnym czasie, i rzeczywiście, jeszcze jedno:
    Kmts tysięcy – to!
    Nauczanie dzieci, z wielką chęcią –
    Więc powiadam wam;
    Kto to wcześniej z was wie, hebrajski,
    Otrzymać flagę.
    Refren
    Nauczanie dzieci, a nie strach,
    Każdy początek jest trudny;
    Szczęśliwy, kto nauczał Tory –
    Lub jeżeli dana osoba więcej?
    Refren
    Tak więc dzieci, osób starszych, być
    Czy wiesz,
    Jak w listach znajdują się łzy
    I ile wina.
    Refren
    Więc będzie, dzieci, sen usuwania,
    Wyczerpania jego,
    Jesteś w moc znaków draw –
    Spójrz na nich się!
    nowe słowa

    Polubienie

    • Tom 16 czerwca 2011 o 3:11 pm

     To nie wrzucaj sobie do translatora tylko ucz się języka bo po nwo nie będziesz rozumiał rozkazów swoich Panów i skończysz jak trabant na śmietniku historii albo po prostu na śmietniku agresywny nieuku

     Polubienie

     • trebor 16 czerwca 2011 o 3:33 pm

      Ty zapewne znasz jidisz jako kolega Icka i uczony w torze.

      Polubienie

      • Heloł 16 czerwca 2011 o 7:03 pm

       No teraz widać kto oprócz mizi i pana zenka bawi się kciukiem. Ale masz kompleksy dzieciaku 😀

       Polubienie

  • marek 16 czerwca 2011 o 2:15 pm

   co to za szpageti? 🙂

   Polubienie

   • Jajko 16 czerwca 2011 o 10:33 pm

    Możesz sobie pomarzyć o spaghetti bezrobotny antysemicki nieuku

    Polubienie

    • Pelagia 17 czerwca 2011 o 9:26 am

     oskarżenie o antysemityzm jest pomówieniem. Pomówienia sa karalne

     Polubienie

  • marek 16 czerwca 2011 o 2:17 pm

   przeczytałem te bzdury i באַרען אַוועק

   Polubienie

   • Jajko 16 czerwca 2011 o 10:34 pm

    nie umiesz czytać to bij pokłony

    Polubienie

  • trebor 16 czerwca 2011 o 2:27 pm

   Icek wasza tora jest tak porabana jak wasi jahwe … bo z najstarszej kopi Starego Testamentu wynika ,ze bylo tam wielu bogow.Odsylam do 6 ksiag kronik ziemi Zecharii Sitchina.Dowiesz sie tam zapewne ,ze wasz Stary Testament pochodzi prosto z Sumeru i Babilonu.

   Polubienie

   • pola 16 czerwca 2011 o 3:47 pm

    Jak myślisz dlaczego Egipcjanie gonili Mojżesza ,gdy wcześniej uzyskał pozwolenie że może zabrać swój naród i opuścić Egipt.Pewnie ty też byś go próbował złapać dowiadując się że coś ci zabrał .A była to Arka Przymierza.Pilnujmy tego co mamy najcenniejsze.

    Polubienie

    • trebor 16 czerwca 2011 o 3:58 pm

     Obiecuje ,ze juz nie dam sie sprowokowac trolowej kompaniji.Probowalem stawiac sie w sytuacji takiego osobnika i przyznaje sie bez bicia ,ze niskie wibracje tego „towarzystwa” skutecznie odbieraja energie zyciowa.Jeszcze tylko pare postow pozakonczam i dam wam spokoj kochani blogerowicze 🙂

     Polubienie

     • trop 16 czerwca 2011 o 5:07 pm

      przecież to kolejny atak trolli
      tym razem atakują „na antysemityzm” , wstawki w jidisz, bzdurne teksty o niczym autorstwa niezmordowanej astro-mary= sully=general failure= katerina404
      jeszcze zapomnieli o sono…

      CECHY DEZINFORMATORA

      1.Unikanie. Nigdy nie wypowiadają się wprost ani nie wnoszą konstruktywnego wkładu w dyskusje, generalnie unikając cytowania oraz podawania źródeł. Zamiast tego, jedynie sugerują to czy tamto. Praktycznie zawsze zabierają głos z pozycji autorytetu i eksperta, doskonale znającego zagadnienie, bez ujawniania jakichkolwiek danych, usprawiedliwiających taką postawę.

      2.Selektywność. Starannie wybierają przeciwników, stosując podejście “bij i uciekaj” wobec zwykłych komentatorów popierających przeciwnika albo skupiając atak na kluczowych oponentach, którzy znani są z bezpośredniości. Gdyby jakiś komentator włączył się w kłótnię, przechylając szalę zwycięstwa na stronę oponenta, atak obejmie i jego.

      3.Przypadkowo. Mają tendencję do pojawiania się nagle i jakby przypadkowo, podnosząc nowy, kontrowersyjny temat, bez wcześniejszego udziału w ogólnych dyskusjach na tej konkretnej arenie publicznej. Podobnie lubią znikać, kiedy temat przestaje budzić zainteresowanie. Zostali prawdopodobnie skierowani tam z konkretnego powodu i z konkretnego powodu zniknęli.

      4.Praca zespołowa. Często działają grupowo, wspierając się i uzupełniając wzajemnie. To oczywiście może zdarzyć się na każdym forum publicznym, ale tego typu częste wymiany przeważnie towarzyszą forom z udziałem profesjonalistów. Czasami jeden z graczy będzie infiltrował obóz przeciwnika, aby pozyskać dane dla taktyki wątłych argumentów lub jakiejś podobnej, mającej na celu osłabienie przeciwnika.

      5.Anty-spiskowy. Prawie zawsze mają w pogardzie ‚teorie spiskowe’ i zazwyczaj również wszystkich tych, którzy w żaden sposób nie chcą uwierzyć, że JFK nie został zabity przez LHO [Lee Harvey Oswald]. Zastanówcie się, dlaczego zatem – skoro tak pogardzają wyznawcami teorii spiskowych – skupiają się na obronie jakiegokolwiek tematu na grupach dyskusyjnych zajmujących się spiskami? Można by pomyśleć, że albo będą próbowali robić durni ze wszystkich i w każdym temacie, albo po prostu zignorują grupy, którymi gardzą. Nasuwa się więc usprawiedliwiony wniosek, że mają jakiś skryty powód swojej działalności i poświęcania uwagi tym, którym ją poświęcają.

      6.Sztuczne emocje. Dziwny ‚sztuczny’ emocjonalizm i wyjątkowa gruboskórność – zdolność wytrwania nawet w obliczu przygniatającej krytyki i zupełnego braku akceptacji. Prawdopodobnie wynika to ze szkolenia w społecznościach wywiadowczych, że bez względu na dowolnie silne dowody świadczące przeciwko nim, zaprzeczają wszystkiemu i nigdy się angażują się ani nie reagują emocjonalnie. W efekcie emocje dezinformatora mogą wydawać się sztuczne.

      7.Większość ludzi, jeśli na przykład reaguje gniewem, wyraża swoją urazę odpierając zarzuty. Ale typy dezinfo przeważnie mają problem z utrzymaniem ‚wizerunku’ i drastycznie zmieniają swoje udawane emocje i zwykle spokojny i beznamiętny styl komunikacji. To tylko praca i często nie są w stanie tak samo dobrze ‚odgrywać swojej roli’ w medium, jakim jest Internet, jak potrafiliby w bezpośredniej rozmowie czy konfrontacji. Możesz spotkać się z wściekłością i oburzeniem w jednej chwili, nudziarstwem w następnej i gniewem później – emocjonalne jo-jo.

      8.Jeśli chodzi o ich gruboskórność, żadna ilość krytyki nie odwiedzie ich od wykonania zadania. Będą kontynuować stare schematy dezinformacji, niczego w nich nie zmieniając pomimo krytyki, że ich gra jest oczywista. Ktoś bardziej racjonalny, kogo naprawdę obchodzi, co myślą inni, starałby się poprawić swój styl komunikacji, treść i tak dalej, albo po prostu zrezygnowałby.

      9.Niespójność. Istnieje również tendencja do popełniania błędów, które zdradzają ich prawdziwe oblicze i motywy. Może to wynikać z nieznajomości tematu lub może być nieco ‚freudowskie’, że tak powiem, w tym sensie, że być może tak naprawdę w głębi wspierają stronę prawdy.

      10.Zauważyłem, że często przytaczają sprzeczne informacje. Na przykład jeden z takich graczy twierdził, że jest pilotem marynarki wojennej, a swoje braki w zakresie poprawnej komunikacji (ortografia, gramatyka, niespójny styl) przypisywał temu, że skończył tylko szkołę podstawową. Nie znam zbyt wielu pilotów marynarki wojennej, którzy nie mają przynajmniej średniego zawodowego wykształcenia. Ktoś inny początkowo twierdził, że nie zna danego tematu czy sytuacji, a nieco później przypisywał sobie wiedzę z pierwszej ręki.

      11.Kolejna cecha: Stała czasowa. Ostatnio odkrytą cechą objawianą na grupach dyskusyjnych jest kwestia czasu reakcji. Istnieją tu trzy sposoby, zwłaszcza gdy w operację tuszowania zaangażowany jest rząd bądź jakiś inny gracz posiadający władzę:

      a) Wszelkie posty wysłane na grupą dyskusyjną przez namierzonego zwolennika prawdy mogą skutkować natychmiastową reakcją. Rząd i innych podobnie silnych graczy stać na płacenie ludziom za ślęczenie przy komputerze i czekanie na okazję do wyrządzenia szkody. Ponieważ dezinformacja w grupach dyskusyjnych działa tylko wtedy, gdy czytelnik ją widzi – szybkie działanie jest konieczne, w przeciwnym bowiem razie użytkownicy mogą zostać przeciągnięci na stronę prawdy.

      b) Gdy z dezinformatorami mamy do czynienia w bardziej bezpośredni sposób, jak na przykład poczta elektroniczna, konieczne jest opóźnienie – będzie ono zwykle wynosić co najmniej 48-72 godziny. Pozwala to przedyskutować strategię zespołu pod kątem najskuteczniejszej reakcji, jest to również dość czasu, aby w razie konieczności ‚uzyskać zgodę’ lub instrukcje od zwierzchników.

      c) Również w przypadku grup dyskusyjnych, poza działaniem opisanym w punkcie 1. często można także odnotować przygotowanie i odpalenie silniejszej amunicji w tym samym terminie 48-72 godzin – do gry wkracza zespół. Dzieje się tak szczególnie wówczas, gdy będąca na celowniku poszukująca prawdy osoba lub jej komentarze zostaną uznane za ważne w sensie możliwości ujawnienia prawdy. Tym sposobem poważny użytkownik ujawniający prawdę będzie zaatakowany dwukrotnie za ten sam grzech.
      http://www.youtube.com/watch?v=u-Vp71OVz3U&feature=player_embedded

      Polubienie

      • Jajko 16 czerwca 2011 o 10:38 pm

       obsesek obsesek chodź do nogi chodź chodź waruj, liż mi stopy gojku a teraz do budy obsesek

       Polubienie

     • ozyrys 16 czerwca 2011 o 5:56 pm

      jako nieliczny -sensownie piszesz ,wiec nie daj się „niskim wibracjom”,mnie też krytykują za to ,że na FB i NK wstawiam linki z takich wieści jak monitor ,Piotr ,czy zmiany na ziemi i…jak już wczoraj miałem dosyć ,to dzisiaj odebrałem wiele maili z ..aprobatą tego uświadamiania , więc …nie poddaj się :)!!!

      Polubienie

    • sebecxs 16 czerwca 2011 o 9:47 pm

     ..jaja by były gdyby okazało się, że arka to taka pułapka na dusze… free energy …
     🙂 🙂 🙂

     Polubienie

  • noCÓŻ 16 czerwca 2011 o 4:39 pm

   فلسطين (بالإنجليزية والفرنسية: Palestine ؛ باليونانية: Παλαιστίνη ؛ باللاتينية :Palaestina ؛ بالعبرية : פַּלַשְׂתִּינָה أو פִלַסְטִין حسب السياق). هي منطقة تاريخية في قلب الشرق الأوسط، وجزء طبيعي من الهلال الخصيب حيث تشكل الجزء الجنوبي الغربي من بلاد الشام، وهي محاطة اليوم ببلدان عربية وكذلك جزء كبير من سكانها من الناطقين بالعربية. أما الجزء الآخر من سكانها هم من الناطقين بالعبرية وأتباع الديانة اليهودية المهاجرين وأبناء شعوب أخرى. تقع شرق البحر الأبيض المتوسط وتصل بين غربي آسيا وشمالي أفريقيا بوقوعها، وشبه جزيرة سيناء، عند نقطة التقاء القارتين.

   Polubienie

   • Vismaya 16 czerwca 2011 o 6:25 pm

    no Cóż, rozumu to ty jeszcze zbyt dużo nie masz …. 🙂
    noCóż, może nie wszystko jeszcze stracone, może ci się uda przebić do ynteligencji ale jak odzyskasz język…. inaczej będziesz rozmawiał tylko z wróblami na polu.

    Polubienie

    • noCÓŻ 16 czerwca 2011 o 9:25 pm

     وتحتوي هذه المنطقة على عدد كبير من المدن الهامة تاريخياً ودينياً بالنسبة للديانات التوحيدية الثلاث، وعلى رأسها القدس والخليل وبيت لحم والناصرة وأريحا وطبريا. تمتلك المنطقة أرضاً متنوّعة جداً، وتقسم جغرافياً إلى أربع مناطق، وهي من الغرب إلى الشرق السهل الساحلي، التلال، الجبال (جبال الجليل، جبال نابلس، جبال القدس ووجبال الخليل) والأغوار (غور الأردن). في أقصى الجنوب هناك صحراء النقب. بين جبال نابلس وجبال الجليل يقع مرج بن عامر ويقطع جبل الكرمل، الذي يمتد من جبال نابلس شمالا غربا، السهل الساحلي. تتراوح الارتفاعات من 417 متراً تحت مستوى البحر في البحر الميت (وهي أخفض نقطة على سطح اليابسة في العالم) إلى 1204 متراً فوق مستوى البحر في قمة جبل الجرمق (جبل ميرون كما يسمى في إسرائيل).

     Polubienie

     • Vismaya 16 czerwca 2011 o 9:45 pm

      noCóż
      piszesz nie na temat…
      akurat w tym temacie nikt nie zadaje pytańi, gdzie znajduje się Jerozolima, Hebron, Betlejem, Nazaret, Jeycho …
      przeciętny Polak wie już to wszystko
      i nawet umie pokazać na mapie ….

      🙂

      Polubienie

      • noCÓŻ 16 czerwca 2011 o 9:59 pm

       Vismaya
       przeciętny Polak wie, ale nie wie przeciętny Isaak alias Tom 🙂
       obaj jesteśmy Semitami
       obaj wkleiliśmy tu małe dygresje w semickich językach
       pozwól nam na tym słowiańskim forum pogawędzić chwilę po semicku 🙂
       عيد ميلاد سعيد

       Polubienie

      • Jajko 16 czerwca 2011 o 10:40 pm

       no właśnie vismaya liż mi jaja antysemitko

       Polubienie

 6. easyman 16 czerwca 2011 o 2:12 pm

  „Niestety, ale energia odnawialna jako główne źródło, na dzień dzisiejszy oznacza śmierć z głodu miliardów ludzi…” – bardziej kontrowersyjnej rzeczy w naszym środowisku nie słyszałem dawno a siedzie w tych tzw. teoriach spiskowych od lat.
  Własnie jedną z głownych rzeczy co nas trzyma w miejsu to oprócz ukrywania najlepszych, wręcz ‚nieziemskich technologi przez nasze rządy to według mnie kontrola PTB nad ropą i innymi bogactwami naturalnymi w tym wzbogacanym uranem i technologia atomową co trzymaja nas w miejscu od 100 lat. W automobilach nie zmieniło sie wiele przez cały wiek oprocz otoczki. Dalej to cholerstwo działa na rope… Od tego czasu wymyslono badz ‚spadły nam z nieba’ technologie typu mikroprocesory, kewlary, teflony ale nie auto na rope dalej musi być. Pytanie komu na tym zależy? Chodz dawno mogly by auta chodzic na wode itp. Technologie na to są i dzisiatki wynalazkow tez były ale wynalazcy przkupywani, zastraszni lub wrecz na dzien przed pokazem czegos przlomowego postanowili nie raz popełnic ‚samobójstwa’ dla dobra ludzkości oczywiscie lub jej małej części jak przypuszczam. Jestesmy kompletnie uzaleznieni od Elektrowni co to moze nam prad wylaczyc w kazdej chwili od gazowni co nam kurek zakreci od bezyny zeby pojechac lub poleciec tu i tam chodz urządzenia grawitacyjne itp dawno sa w uzyciu za kulisami w tajnych projektach i pojady rodem z filmów sci-fi z których większość jest nasza(to włumaczy większość zjawisko UFO na świecie) tylko ze to nie dla nas maluczkich ma dalej skazani na nasze kółka z 40 litrowym bakiem od dziesiątek lat.
  Według fizyki kwantowej umożliwia na przykład możliwe jest podróżowanie w czasie i przestrzeni a jest ona juz znana i nam pomyslcie ile musi byc tylko w naszej galaktyce cywilizacji co ja znaja ba i stosują na codzień. Nie tak jak my jescze ją mamy głównie w sferze teorii i testów. A jakie użądzenia można by zbudować z tego których trwałość była wieczna praktycznie a zasilene mogły by bycc całe metropolie z tego. O nie nie myślcie ze zaawansowane cywilizacje ktore na pewno istnieją we wszechswiecie ba w naszej malej glaktyce pewnie i okolicznych gwiazdach dalej używają węgiel w swoich ‚fabrykach’…hehe wegiel co to potrzeba dziesiątków milionow lat zeby powstał tak jek wiele innych bogactw ktore nie są nie skonczone natomiast fizyka kwantowa, słonce, geotermalne ciepło ziemi oj nie to sie nie konczy hehe… coż na pewno nie jak wegiel czy ropa. Bo przecie ile zostało jescze złoż ropy ną siwecie po sławetnym peak oil a ile żyje przeciętna gwiazda heh. A jak masz technologie portalowe(tak to tez fizyka kwantowa) itp. to nawet jak gwiazda konczy zycie to nie problem przeprowadzic sie w poblize nastepnej z miliardow tylko w naszyj galaktyce…
  Można tak pisac długo fakt faktem nasz system ekonomiczny opierajacy sie na piramidzie finansowej i fractional reserve banking wraz z monopolem na dostarczanie energi to jest to co trzyma nas po butem i gadanie ze atom niebezpieczny i produkujacy mega toksyczne odpady jest naszym jedynym ratunkiem i jemu podobne to dopiro trzyma nas w miejscu i w ryzach.
  Także panie monitor po prostu to przemyśl bo jak widac mamy różne zdania w tym aspekcie co oczywiście nie zmienia faktu ze masz prawo na swoim blogu ropowszechniac co uważasz z tym nie polemizuje 😉

  Polubienie

  • sebecxs 16 czerwca 2011 o 10:49 pm

   … bardzo dobrze człowieku napisałeś… fajnie, że Ci się chciało… a tak sobie myślę i nie tylko ja, że na nas to się robi eksperymenty genetyczno-medyczne, dlatego nie mamy w użytku czystych nieszkodzących zdrowiu technologii… no i oczywiście zacofanie w edukacji…. ciekawe, że aby człowiek chorował to musi mieć osłabiony układ immunologiczny… zanim pojawił się rokeFELER z ropą i szczepienia to ludzie dłużej żyli…….

   Polubienie

  • trop 17 czerwca 2011 o 2:14 am

   brawo easyman to jest sedno – faraonowie XXI wieku nadal robią poddanych w konia !
   nadal żyjemy w erze zabobonów które to zabobony kwitną i szerzą się w każdej dziedzinie życia !
   – goje mają wierzyć w wersje oficjalne i niepodważalne, w nienaruszalne dogmaty i normy ISO 9000, ISO 14000, ISO 27000, ISO 22000 oraz „prawdy” objawione dopuszczone do stosowania przez „wadze” jasnieoświeconych i „auto-rytety”
   nic się nie zmieniło od tysiącleci – zawsze można postraszyć karą boską/ kryminałem/ urzędem podatkowym itp
   tak samo jak poddani faraona musieli wierzyć że zaćmienie słońca jest karą za np zbyt małe podatki VAT/ CIT/ dochodowe i inne, a zaćmienie księżyca oznacza np że każda rodzina musi oddać jedno dziecko do kopalni faraona (kapłanów 🙂 ), a coroczna powódź oznacza np że faraon (kapłani 🙂 ) potrzebują więcej dziewczyn/chłopców do zabawy a susza i szarańcza to znak że np faraon (kapłani ) potrzebują następnej większej chaty ( tzn piramidy ) i robotników do budowy – wszystkie te ciekawe „powinności i obowiązki obywatela” można mnożyć i spisywać w prawach, konstytucjach, kodeksach, paragrafach, ustawach, rozporządzeniach itp itd

   http://darmowa-energia.eko.org.pl/

   silnik na powietrze –
   Prawdopodobnie ten silnik nigdy nie wejdzie w obieg. Dlaczego? Jest efektywny i na darmowe paliwo. Żaden koncern na to nie pozwoli..

   silnik na wodę


   Doug Konzen – Silnik z Efektem Nadsprawności NAPISY PL http://www.youtube.com/watch?v=n0eFb9Wbt5o

   wyszukajcie sobie w google :
   Antygrawitacja i Generator Efektu Searla !
   Professor John Searl’s Searl Effect Generator –
   3D Graphical Representation of the SEG, running in SLOW MOTION.
   http://www.swallowcommand.com
   http://www.searlsolution.com
   http://www.searleffect.com
   http://www.johnsearlstory.com http://www.youtube.com/watch?v=pUUvhuQtba4

   Krótki filmik przedstawia prawdę o tak zwanym „UFO” , statkach pozaziemskich z cywilizacji oddalonych o miliony kilometrów .. itd itd i tak bez końca. Różni idioci próbują ludziom wmawiać że na świecie żyją sobie zielone ludziki i pragną zniszczyć komuś życie..
   W rzeczywistości UFO jest jednym z kłamstw XX wieku, grawitacyjne napędy wykorzystano już we Francji na początku stulecia, zaś badania kontynuowano w III Rzeszy, samoloty te służyły jako wsparcie dla Luftwaffe w dziedzinie szpiegostwa i swoją rolę wypełniły, nie zostały jednak odpowiednio wyposażone by stanowić realne zagrożenie, podobnie jak V1 i V2. Dokumenty wspominają o nazwach takich jak „Haunebu” „Vril” i innych. Twórcą napędu grawitacyjnego jest prawdopodobnie Wiktor Schauberger,zaś w Związku Radzieckim wyróżniał się Евгений Подклетнов ( Jewgienij Podkletnow) , o amerykańskich badaczach materiałów źródłowych potwierdzonych przez naukę nie ma,może dlatego bo tylko to jedno państwo z trzech zajmujących się tego typu zagadnieniami jeszcze istnieje 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=D5QdrXkMeMI http://www.youtube.com/watch?v=sY5ztwSLF1U

   Secrets of Antigravity pt.1
   Magnetic energy talk show and why the governments suppress new discoveries. In Secrets of Antigravity Propulsion, physicist Paul LaViolette reveals the secret history of antigravity experimentation–from Nikola Tesla and T. Townsend Brown to the B-2 Advanced Technology Bomber. He discloses the existence of advanced gravity-control technologies, under secret military development for decades, that could revolutionize air travel and energy production. Included among the secret projects he reveals is the research of Project Skyvault to develop an aerospace propulsion system using intense beams of microwave energy similar to that used by the strange crafts seen flying over Area 51.
   Using subquantum kinetics–the science behind antigravity technology–LaViolette reviews numerous field-propulsion devices and technologies that have thrust-to-power ratios thousands of times greater than that of a jet engine and whose effects are not explained by conventional physics and relativity theory. He then presents controversial evidence about the NASA cover-up in adopting these advanced technologies. He also details ongoing Russian research to duplicate John Searl\’s self-propelled levitating disc and shows how the results of the Podkletnov gravity beam experiment could be harnessed to produce an interstellar spacecraft. http://www.youtube.com/watch?v=Kjwaa6OCaXs http://www.youtube.com/watch?v=A_nWuYAI8ZI
   i tu kompendium :
   http://alexirin.wordpress.com/2010/11/14/nowoczesne-technologie-free-energia-%E2%80%93-ukrywaja-przed-nami-nowe-technologie/

   Polubienie

 7. Sully 16 czerwca 2011 o 2:13 pm

  Ale w takim razie co robic, czy zjadanie warzyw i owoców w Polsce jest bezpieczne, czy spacery dla zdrowia sa jeszcze dla zdrowia? czy wręcz odwrotnie. Nigdzie już teraz nei mówią o Fukuszimie, takie tylko zdawkowe informacje.

  Polubienie

  • ozyrys 16 czerwca 2011 o 6:02 pm

   mam przyjaciółkę ,która odbiera przekazy,jak już około początku maja ,byliśmy sfrustrowani sytuacją opisaną teraz przez Ciebie Sully,to dostała info,że niestety nie ma innego wyjścia -jak ochronić się mentalnie,zabezpieczyć energetycznie swój obszar -czyli energię przed dostępem tego świństwa z powietrza,a z jedzeniem cóż -to samo ,niewiele osób ma dostęp do prawdziwego jedzenia.Właśnie przejście wymiarów na 5D -to jest świadoma praca z energiami.Można poszperać w galaktycznej kawiarence-tam są ciekawe channelingi -jak kogoś to interesuje,ale jak widać tu oprócz agentury,są sami ludzie nietuzinkowo myślący 🙂

   Polubienie

   • Heloł 16 czerwca 2011 o 7:07 pm

    Orzesz w mordę – megaświrujemy co? Napisz jak to jest jak się ma burzę z piorunami zamiast rozumu, oświeć mnie może też mi sie tak poprzestawia! 🙂

    Polubienie

   • Vismaya 16 czerwca 2011 o 10:06 pm

    oooooo, no Cóż, cieszę się synu polskiego narodu, że zostałes uzdrowiony ….
    a już myślałam, że to beznadziejny przypadek, 😉
    ja semicki słyszę codziennie przez pół dnia, na polskie forum wchodzę aby pogadać po polsku …. 🙂

    Polubienie

    • Jajko 16 czerwca 2011 o 10:42 pm

     no pobełkotać także jak widzę vismaya liż jaja

     Polubienie

     • Vismaya 17 czerwca 2011 o 12:32 am

      Jajko,
      medytacja dla ciebie ….
      na świecie każdy ma prwo być głupim ..
      głupota to norma,
      ale degeneracja to już geniusz.

      Polubienie

 8. Sully 16 czerwca 2011 o 2:14 pm

  Ale w takim razie co robic, czy zjadanie warzyw i owoców w Polsce jest bezpieczne, czy spacery dla zdrowia sa jeszcze dla zdrowia? czy wręcz odwrotnie. Nigdzie już teraz nei mówią o Fukuszimie, takie tylko zdawkowe informacje.

  Nie wiem dlaczego w poprzednim wpisie mam inny ten obrazek…chyba że mail mi się pomylił;-) o jedną literkę za mało wpisałam

  Polubienie

  • General Failure 16 czerwca 2011 o 2:32 pm

   Najwazniejsze to odpowiednio się zabezpieczyć przed wyjściem na zewnątrz, gdzie czai się lucyferiański atom. Masz link do atomowej kurteczki chroniącej przed tym zdradliwym diabełkiem:
   http://warszawa.olx.pl/modna-kurtka-midi-z-kapturem-rozmiar-l-kolor-zielony-iid-42989328

   Polubienie

  • millena461 16 czerwca 2011 o 3:26 pm

   Sully – wiadomo ze wiekszosc jest na rynku USA i Canada tam sa rozprowadzane przez caly rok. Dalej beda sa robione przetwory albo suszki. (np. sliwka kalifornijska )Dlatego uwazajcie bez wzgledu gdzie kto jest na pochodzenia produktu.
   Pozdrawiam

   Polubienie

 9. sebecxs 16 czerwca 2011 o 2:17 pm

  Niestety, ale energia odnawialna jako główne źródło, na dzień dzisiejszy oznacza śmierć z głodu miliardów ludzi…
  ..no takie stwierdzenie to kretynizm albo rotszyldyzm….

  ..jest jeszcze wolna energia…

  Polubienie

 10. Pio9a 16 czerwca 2011 o 2:30 pm

  Polubienie

  • Stanisław 16 czerwca 2011 o 3:14 pm

   Dziękuję za to kazanie, proste słowa trafiające do serca.

   Polubienie

  • Kamil 16 czerwca 2011 o 4:30 pm

   bardzo szanuje to co mówi Natanek

   Polubienie

  • Megi 16 czerwca 2011 o 8:41 pm

   Czy to jest nagranie rzeczywiście z wczoraj? Głos nie jest zsynchronizowany z obrazem. Zastanawiam się, może bezpodstawnie, czy to autentyczne nagranie. Wczoraj była informacja, że ksiądz Natanek zaginął i nie widziałam komentarza, że jednak wszystko jest ok. Monitor, czy możesz to potwierdzić?

   Polubienie

 11. iHe 16 czerwca 2011 o 2:41 pm

  http://bilderberg2011.com/bilderberg-agenda/interview-with-swiss-banker-reveals-bilderberg-2011-plans-for-internet-censorship-are-coming/

  Polubienie

 12. Grafik 16 czerwca 2011 o 2:44 pm

  Myślicie że to serio jest ta depopulacja o której tyle mówicie?

  Polubienie

  • ekoluminati 16 czerwca 2011 o 3:07 pm

   Karma.Mowi ci cos.Reinkarnacja.My mamy dobra karme.Miliardy mają zła..Damy im szanse ,na lepsze wcielenie.zwłaszcza jak skonaja w meczarniach.Będziemy mogli ,np.spokojnie poleciec na safari,zapolowac na lwy,bez obawy że jakis karmiczny zbrodnierz ze stingerem,czai sie w krzakach

   Polubienie

  • ozyrys 16 czerwca 2011 o 6:06 pm

   niestety-to prawda,zbyt wiele niezależnych ,niepowiązanych ze sobą źródeł to potwierdza:(
   zapewne jesteś nowy w tych tematach ,ale żeby się więcej na ten temat dowiedzieć,szukaj tutaj ,u Piotra Beina i Alexa Jonesa

   Polubienie

   • Heloł 16 czerwca 2011 o 7:14 pm

    I dodam, żeby pan grafik przestał reklamować takie beznadziejnie zaprojektowane strony. Zadawaj pytania bez kryptoreklamy, gdyż nasza cirpliwość się skończy i zrobimy cyberatak. Pozdrawliaju!

    Polubienie

    • trop 16 czerwca 2011 o 7:52 pm

     sama prawda, święta prawda 🙂
     precz z kryptoreklamą !
     grafik próbuje łowić frajerów 🙂

     Polubienie

 13. n1kt 16 czerwca 2011 o 3:00 pm

  Moja teoria co do TEPCO i postępowania rządu Japońskiego:
  Aby zrozumieć czemu rząd Japoński się nie liczy z konsekwencjami kolosalnego, wręcz nie obliczalnego zatruwania środowiska, trzeba się cofnąć do Czarnobyla 86r. Kiedy górnicy kopali pod zniszczonym reaktorem tunel 24h na dobę. Bardzo im się spieszyło aby wylać całą wodę ze spodu reaktora którą wlali strażacy i zrzuciły helikoptery. Pytanie dlaczego ? A dla tego że istniała 10 % szansa że stopione paliwo-magma o wysokiej temperaturze jak przepali podłogę z betonu (co też uczyniła) i spadnie na wodę to woda nie będzie miała czasu parować po zetknięciu się z tak piekielnie rozgrzaną masą – po prostu wybuchnie. Jak mówił V. Nesterenko fizyk jedna z najmądrzejszych głów w Rosyji od atomu, mówił że taki wybuch z taka ilością materiału sprzątnął by wszystko aż po Mińsk 300km od Czarnobyla a Europa kompletnie nie nadawała by się do zamieszkania.
  Polecam oglądnąć te 2 filmy nie zaznajomionym ludziom z tym tematem
  1. http://tinyurl.com/6xsbk6n 2. http://tinyurl.com/cbprxr

  Myślę że Japonia ma właśnie teraz taka sytuację poważną (nie koniecznie taką samą ale bardzo poważną) że przestali się liczyć całkowicie z wylewaniem radio aktywnego syfu do morza itp. rzeczy o których nie mówią wcale.

  Zaangażowanie w uprzątniecie bałaganu – na razie go nie widzę wcale po za wczorajszą zapowiedzią a co robili przez 3 miesiące ? Tu wystarczy wejść http://tinyurl.com/5rjw82y i zobaczyć zdjęcia z Czarnobyla 2011 – pojazdy – sprzęty – dźwigi – pojazdy gąsienicowe – pociągi i inne dziwne pancerne sprzęty – TO BYŁO ZAANGAŻOWANIE i MOBILIZACJA DO SPRZATANIA NAROBIONEGO SYFU !
  K…… NA CO TE KURDUPLE FAŁSZYWE (czytaj rząd Japoński nie zwykli ludzie bo zwykłych pracowitych ludzi bardzo szanuję.) CZEKAJA !?

  Druga sprawa od 2011.06.10 prowadzę badania radioaktywności tła w Polsce. Wczoraj czyli 2011.06.15 o godzinie 10:15 wyniki radiacji tła są ponad 2 razy wyższe niż między 10 a 14 czerwca. Licznik mam dobry sprawdziłem wczoraj i dziś już kilka razy i wyniki są takie same lub idą w górę. Pytanie co komu i gdzie wybuchło koło Polski i się nie przyznaje ?

  Polubienie

  • trop 16 czerwca 2011 o 11:49 pm

   co do rosnących wskazań dozymetrów – przecież wczoraj wklejał obserwator :
   – kolejne eksplozje w Fukushima – Daichi 6 reaktorów, dodatkowo masz uszkodzone Daini 4 reaktory, nie licząc innych EA w Japonii uszkodzonych przez marcowe trzęsienie ziemi i Stuxneta – Japonia ma w sumie 56 elektrowni atomowych
   – zalana EA w USA przez powódź Misouri, us mają w sumie 104 EA
   – pod koniec maja awaria EA w Egipcie z wyciekiem radioaktywnym
   – to są tylko awarie znane !
   – stałe bombardowania terytorium Libii, Iraku, Palestyny, Afganistanu, podobno Syrii i Bahrainu bronią zawierającą Uran i inne transuranowce
   tu masz link do pakietu postów o Fukushima, Egipcie, USA
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/15/wolna-dyskusja-15-czerwca-2011r/#comment-20430

   w kilku postach masz wywiady z Arnie Gunderson’em który mówi że przeraża go cisza na temat wycieków paliwa radioaktywnego i magmy która się z tego zrobiła – do gruntu i do wód podziemnych… że nie kopią korytarzy i osłon które zapobiegłyby wyciekom radioaktywnej masy do wody pitnej i do wód oceanicznych…
   że nikt nie buduje sarkofagu, bo o zalaniu tego nie ma jeszcze mowy – za wysoka temp. = 5000 st C – wobec tego emisja radionuklidów do atmosfery trwa w najlepsze i nie ma widoków na koniec…
   itd itp

   osławiona AREVA (francuski koncern który aż się gotuje żeby w Polsce stawiać swoje reaktory !) bierze udział w akcji naprawiania zniszczeń i montowania systemów dekontaminacji w Fukushima – Francuzi oświadczyli że nie mają żadnych doświadczeń powyżej 1000 st C

   Polubienie

  • Taka prawda 18 czerwca 2011 o 11:53 am

   Japonia (TEPCO) TĄ WODĘ z braku miejsca może wlewać w TANKOWCE. Ma ich mnóstwo. Wlewjac ją do morza powiększa tylko problem skażenia. Ale widać Kan ma kazane wycisnąć (wyprodukować i rozsiać) ile się tylko da tego promieniotwórczego świństwa nim go obalą ze stołka. Więc zgodnie z dyrektywami Mr Colgejta robi co może by cała półkula północna, zgodnie z przepowiedniami bildenbergów, byłą niezamieszkiwalna przez najbliższe pare tysięcy lat.

   PS. Ale za to dzieki takiemu wlewaniu znowu w morzach pojawią się Krakeny, Lewiatany i inne monstra. I znów bedzie biblijnie.

   Polubienie

 14. ArO 16 czerwca 2011 o 3:15 pm

  Trzeba zacząć działać. Instrukcja obsługi.
  Zdajcie sobie jasno sprawę, że istnieją siły, które nie chcą, żebyście ujrzeli świat w nowy sposób. Mają one swój własny interes w tym, by wszystko działo się po staremu. Uznają one, że wasze wyzwolenie się stanowi zagrożenie dla ich władzy. I rzeczywiście w pewien sposób jest to prawdą. Jednakże nie rozumieją oni, że jeśli sami nie osiągną nowego zrozumienia ludzkiej kultury i cywilizacji, zwłaszcza w odniesieniu do duchowości i ewolucji świadomości, stracą wszystko, czego tak rozpaczliwie bronią.

  „Urząd Pracy” jest instytucją, która człowiekowi zabiera ostatnią godność.

  Wyjdźcie z tego Systemu, bo to jest prostsze niż myślicie! Trochę konkretów jak to zrobić.

  Odejdźcie od dyktatury rządzących.
  Sprzeciwcie się! Niezależnie od ceny!

  1.
  Bojkotujcie produkty firm, które mają charakter przestępczy, wyzyskujący i nieludzki! To jest ta moc, którą macie przy następnych zakupach.

  2.
  Bojkotujcie „podatki”. Nie płaćcie więcej podatków, ponieważ jest to świadectwo wymagane od Was, abyście byli przedstawieni jako niewolnicy. Ten rodzaj „podatków” jest przestępstwem i nie ma już nic wspólnego ze sprawiedliwym wkładem dla ogółu.

  3.
  Bojkotujcie politykę.
  Jest to zgromadzenie samolubnych, służących tylko sobie dam i panów, którzy tylko udają że stoją w służbie narodu.

  3.1
  Nie idźcie na wybory!

  3.2
  Stwórzcie nowe jednostki które staną do wyborów!

  Sprzeczność?

  Na to wygląda, jednak wybory mają coś wywołać i one tego nie czynią. Dlatego tez twórzcie nowe ruchy w nowym Duchu.

  Bojkotujcie zawsze w pokoju, spokoju i samostanowieniu przebudzonej Świadomości – wszystko to, co wywołuje u Was dreszcze na plecach.

  4.
  Zwolnijcie się z pracy jeśli nie zgadzacie się z tym co w niej się dzieje i z tym co musicie tam czynić!

  5.
  Opuśćcie każda społeczność która degraduje Was do roli milczącej służby podlegającej „panom”.

  6.
  Zrezygnujcie z Waszego członkostwa w klubach, które przynależą do Starego Systemu i mu służą.

  6.1
  Na tym etapie ogromne znaczenie ma porzucenie wszystkiego, co wiążę Was ze Starym Systemem, tam gdzie tylko to możliwe. Zakończcie każdą przynależność do Starego Systemu, jeżeli celem tej wspólnoty nie jest jedyni dobro wszystkich ludzi. To jest to.

  7.
  Złóżcie wymówienie w Waszych bankach, zmniejszcie wszystko do minimum.

  7.1
  Karty kredytowe: jedna wystarczy!

  7.2
  Ubezpieczenia:
  Złóżcie wymówienie, a zwłaszcza w sektorze usług finansowych i ubezpieczeń życiowych.

  7.3
  Książeczki oszczędnościowe: złóżcie wymówienie NATYCHMIAST. Pieniądz jest nic nie wart a pieniądz leżący w „banku” jeszcze mniej, ponieważ jest on od samego początku „skazany za klęskę”.

  To co tym bardzo konkretnie jest pokazane, to prośba abyście wyszli z Systemu. Tam gdzie tylko możecie. To dotyczy również kościołów. Bądźcie czujni sami w sobie.

  Wolność jest BRAKIEM ZALEŻNOŚCI a ten System jest reprezentowany przez wysoko postawionych kapłanów polityki, gospodarki i religii, którzy stworzyli sobie naród zależny od ich nieprawości.

  Co macie do stracenia, co macie do wygrania? Rozważcie to dobrze.

  Polubienie

  • Polak 17 czerwca 2011 o 1:46 am

   Nie takie to proste przyjacielu,bo aby zyc trzeba jeszcze miec pokarm,bo bez odzienia mozna zyc jak pierwotny czlowiek ale jesc,pic musisz.
   Skad wezmiesz pozywienie ty z miasta ,bo ten ze wsi jeszcze czym sie tam wyzywi chocby korzonkami i nieuschnieta trawa ?
   Nie sztuka filozofowac i swoja filozofie mowic czy pisac .
   DORADZ JAK I CZYM ZYC !

   Przeciez „une” juz wszystko maja w swoich parszywych lapach !!!
   Bojkot jest dobry na krotka mete ale co dalej ?

   Ja doradze tylko jedno w obecnych warunkach :
   WROCIC DO WSPOLNOTY PIERWOTNEJ !!!
   Wszystko co ich jest tez nasze .
   Ale nie wystarczy przechwycic ich magazyny z zywnoscia czy nawet zawladnac ich zlotem .
   Trzeba jeszcze umiec produkowac zywnsoc we wlasnych zakresie bez ich dyrektyw ,trzeba sie nauczyc wspolzyc z przyroda/natura i korzystac z jej dobrodziejstw .
   Pod tym wzgledem nie ma prawa nikt dyktowac ci warunkow gdzie i co uprawiac .
   Jezeli juz nauczysz sie tego przejdz do wymiany towarowej w obrebie swej lokalizacji i srodowiska gdzie zyjesz .
   Musisz zapomniec o wszelkich zdobyczach wspolczesnej cywilizacji i zaczac zyc jak pierwotny czlowiek.
   Innej drogi nie bedzie dla tych co przezyja DEPOPULACJE,ta niestety nastapi, bo narody zdziczaly na nowy styl a przywodcy narodow stali sie bezduszni !

   Polubienie

 15. millena461 16 czerwca 2011 o 3:38 pm

  Zamieszki w Vancouver po przegranej i stracie Pucharu Stanleya.
  http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.bing.com/search%3Fq%3DRiots%26pc%3Dconduit%26form%3DCONTLB%26ptag%3DA2E74BE967AEA44ADA7F%26conlogo%3DCT2642702&langpair=auto|pl

  Wszedzie kibice wyrazaja swoje niezadowolenie w rozny sposob, nie tylko u nas.

  Polubienie

  • rabarbarek 16 czerwca 2011 o 4:16 pm

   Mowilam , ze Kanada jest smiesznym krajem. Rewolucje , te sterowane i te polspontaniczne przewalaja sie przez swiat, wiec i Kanada ma swoja tez. Zapewniam Was , ze wczorajsza rewolucja w Vancouver byla jak najbardziej spontaniczna. I bynajmniej nie o NWO chodzilo a o puchar , jako uwienczenie calorocznego sezonu hokejowego. Tak sie zlozylo w tym roku , ze druzyna kanadyjska walczyla z druzyna amerykanska , i amerykanska okazala sie lepsza. Kanadyjczycy , z zoladkami pelnymi piwa, ktore jest na takich meczach sprzedawane bez ograniczen, wylegli na ulice i zdemolowali miasto. Te wydarzenia pokazuja najlepiej jaka jest swiadomosc obywatelska, co sie liczy dla olbrzymiej czesci spoleczenstw. Dodam , ze najtansze bilety na ta impreze kosztowaly 2,,5 tysiaca dolarow. Ciekawe jest tez to , ze niektore videa z rozroby sa zastrzezone tylko dla doroslych a inne sa juz zdjete, jako bardzo drastyczne.
   Tutaj „rewolucja” w Vancouver. Dziesiatki mlodych w szpitalach lub w areszcie.

   Polubienie

   • rabarbarek 16 czerwca 2011 o 4:38 pm

    I kilka zdjec , ktore lepiej oddaja atmosfere zamieszek. A swoja droga , pomyslalam , ze w tlumach sila . Moze nie jest to najlepszy przyklad dzialania grupowego, niegodny nasladowania, ale pokazujacy , ze tylko w grupie mozna cos zrobic , bo sila jest po stronie wiekszosci. Jak sie tak zastanowimy to nas sa miliardy , a tych co nami steruja garstka. Dlaczego pozwalamy na zniewolenie , ktore nam serwuja kazdego dnia, dlaczego bez slowa godzimy sie na kolejne ograniczenia naszych swobod ? Ale to tylko tak na marginesie i bynajmniej nie zrozumcie mnie zle , bo nie pochwalam wczorajszych zamieszek.

    http://www.theglobeandmail.com/news/national/british-columbia/photos-of-vancouver-rioting/article2062983/

    Polubienie

  • Vismaya 16 czerwca 2011 o 5:03 pm

   Millena nie przebarwiaj …. prawie zawsze tak się konczy w Van.. przegrana o ten puchar, bylo jeszcze gorzej w 1994 roku. Vancuverczycy mają bzika na punkcie swoich hokejowych zawodników, tym bardzie, ze grali cały czas dobrze a tu taka bomba, puchar w obcych rękach …. i uwierz bardziej tym małolatom zależalo na pucharze niż robienie rebelii z innych powodów…. już o 1-wszej w południe mijałam grupę malolatów ubranych w barwy Canucks Hockey, którzy i na mnie nakrzyczeli na ulicy, ot tak dla fantazji … … a póżniej dali upust, gdzie indziej. I naprawdę tego nie popieram. Dzisiaj ul. Georgia wygląda jak po tornado.

   Polubienie

   • zenobiusz 17 czerwca 2011 o 5:25 pm

    Jednym słowem,uspokajanie,to jej specjalność.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/17/tegoabsolutnienie-wolno-nasladowac-canadian-officials-at-a-loss-to-explain-violent-riots-and-anarchy-in-vancouver/
    W Vancouver,zaś na prawdę ,wydarzyło się coś mocno niepokojącego.Prasa raczej milczy,być może w zdumieniu,ale jak widać,nurt „nie przebarwiaj” ruszył.

    Polubienie

    • Vismaya 17 czerwca 2011 o 5:50 pm

     Aha,
     kamnadyjscy kibice pobili amerykanskich a przy okazji potlukli szyby i spalili kilka samochodow….
     nie rób ju z na tym swojej wielkiej polityki … nie odwracaj uwagi od spraw istotnych ….
     … o polskich kibicach tez sie tu nie mowi …. ale o wyczynie kanadyjskich trabi cala Canada i Ameryka.

     Nawiasem mówiąc też tego nie popieram co się strało, ucierpiało wielu niewinnych ludzi, leża w stanie ciężkim w szpitalu.

     Polubienie

 16. rabarbarek 16 czerwca 2011 o 4:56 pm

  Przed chwila zakonczylo sie przemowienie premiera Grecji , trnsmitowane przez greckie stacje tv. Narod oczekiwal dobrych wiadomosci , po wczorajszych obietnicach skladanych przez rzad. Niestety , premier pobobno nie wysilil sie a wlasciwie po raz kolejny olal narod. Nawet nie wspomnial o spolecznym niezadowoleniu , o strajkach i akcji policji, a staral przypodobac sie szefom z UE i MFW . Malo tego , podobno czesc Grekow zauwazyla , ze przemowienie to bylo juz wyglaszane przez tego pana w 2009 roku przy okazji klopotow finansowych. Jesli okaze sie to prawda , to znaczy , ze bezczelnosc rzadzacych siega szczytow.

  Polubienie

 17. Kamil 16 czerwca 2011 o 5:16 pm

  Polubienie

  • sebecxs 16 czerwca 2011 o 9:16 pm

   …hehe jak 5 lat temu mówiłem znajomym, że będzie nowa religia na świecie – ekologia to się śmiali i nie wierzyli…. ach ta manipulacja…..

   Polubienie

 18. Vismaya 16 czerwca 2011 o 5:25 pm

  Kiedy mieszkałam w Grecji były takie same zamieszki z powodu Uni.
  Jedno chcieli tam wejść, inni nie. Nie raz strajkowali i palili Ateny, a rząd i tak swoje zrobił.
  Dopóki był Papandreu było dobrze, za Mitsotakisa lepiej nie mówić …. i tutaj zaczął się już upadek Grecji.
  Mieszkałam w Grecji przeszło 5 lat i sama widziałam jak ten kraj po odejściu Papandreu stacza się w dół.

  Polubienie

  • rabarbarek 16 czerwca 2011 o 5:51 pm

   Vismaya o ile sie nie myle , to Papandreu jest premierem Grecji. Od 2009 roku. Jest synem poprzedniego premiera . Nalezal do partii zalozonej przez tate. Niestety zupelnie sobie nie radzi w porownaniu z tata i chyba dziadkiem , ktory tez byl premierem. Wejscie do unii , a potem przejscie na euro dobilo Grecje. [ kraj byl za biedny na rozliczenia w euro , nawet Niemcy i Holendrzy to bolesnie odczuli a co dopiero biedna Grecja] . Cale szczescie w nieszczesciu , ze Polska zachowala zlotowke.

   Polubienie

   • millena461 16 czerwca 2011 o 6:23 pm

    tak Gorge Papandreou jest obecnie premierem a (Andrea Papandreu byl do 1994r )>kochany przez Grekow.

    @ Vusmaya ja tez bylam pona rok w Atenach moze bylysmy w tym samym czsie ? 😉

    Polubienie

    • Vismaya 16 czerwca 2011 o 6:31 pm

     Millena461.
     Ja byłam w latach 1987 – 1992 …. ózniej było Toronto, a rok póżniej Vancouver.aż do tej pory. 🙂

     Polubienie

     • millena461 16 czerwca 2011 o 6:46 pm

      to juz 2 lata po mnie (85-87) wysiedzialas sie 😉 ale to niezapomniany czas 😉 to jest miejsce gdzie chcialabym odwiedzic jeszcze raz 🙂

      Polubienie

      • Vismaya 16 czerwca 2011 o 7:29 pm

       Brakuje mi Grecji, i chętnie odwiedzilabym jeszcze ten kraj, zostawiłam tam wielu przyjaciól … i Grekow i Polakow , którzy tam do tej pory są … a był to najpiekniejszy okres w moim zyciu, chociaż nie łatwy.
       Nadal mowię po grecku i przyjażnie się z vancuverskimi Grekami.
       Może jeszcze uda się tam pojechać … odwiedzić stare kąty.

       Polubienie

 19. Vismaya 16 czerwca 2011 o 6:13 pm

  Wiem, ale jak widać tata i syn to nie zawsze to samo ….
  może dlatego wybrali syna, że kiedy rządził tata Grecy dobrze wspominali jego rządy ( .. i ja też … 🙂 … ) i myśleli, że i syn taki będzie ….
  Papandreu ma polskie korzenie (po babci Polce) … dlatego nam Polakom mieszkających w tamtym czasie w Grecji nie było tak żle, mieliśmy legalny pobyt i byliśmy faworyzowani … no może nie wszyscy… 🙂 … co niektórzy dali się poznać z niezbyt dobrej strony. 😦
  Za Papandreu wystarczała mi jedna dniówka pracy ( niezbyt duża ) na przeżycie na cały tydzień , za Mitsotakisa już trzeba było wydać kilka …. 😦 ….

  ale wiem, że Grecy są tym narodem, że się latwo nie poddają … a nawet ci z Vancouver, którzy już dawno zapuścili w Canadę korzenie, mówią, że jak wybuchnie w Grecji coś więcej, pojadą tam walczyć o Grecję.
  Grecy są tym jedynym narodem ,(pewnie nie każdy to wie), którzy odmówili pracy przy krematoriach w obozach koncentracyjnych w czasie II Wojny Ś.. Dlatego byli tępieni mocno …. mój ojciec przezył Dachau i zawsze powtarzał, że on jeszcze nie miał tak żle jak mieli w obozie Grecy i księża.

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  • millena461 16 czerwca 2011 o 6:25 pm

   no chyba musimu pogadac i powspominac 😉 😉

   Polubienie

  • millena461 16 czerwca 2011 o 6:52 pm

   brakuje mi ich jezyka i to „awrio” ohi gamoto 😉 super ludzie szkoda tego pieknego kraju 😦

   Polubienie

   • Jajko 16 czerwca 2011 o 10:46 pm

    no ja też chętnie poczytam wasze wzruszające greckie wspomnienia, szczególnie te o greckiej kamasutrze z kochankami w tle

    Polubienie

 20. n1kt 16 czerwca 2011 o 6:19 pm

  Co do postępowania rządu Japońskiego:
  Aby zrozumieć czemu rząd Japoński się nie liczy z konsekwencjami kolosalnego, wręcz nie obliczalnego zatruwania środowiska, trzeba się cofnąć do Czarnobyla 86r. Kiedy górnicy kopali pod zniszczonym reaktorem tunel 24h na dobę. Bardzo im się spieszyło aby wylać całą wodę ze spodu reaktora którą wlali strażacy i zrzuciły helikoptery. Pytanie dlaczego ? A dla tego że istniała 10 % szansa że stopione paliwo-magma o wysokiej temperaturze jak przepali podłogę z betonu (co też uczyniła) i spadnie na wodę to woda nie będzie miała czasu parować po zetknięciu się z tak piekielnie rozgrzaną masą – po prostu wybuchnie. Jak mówił V. Nesterenko fizyk jedna z najmądrzejszych głów w Rosyji od atomu, mówił że taki wybuch z taka ilością materiału sprzątnął by wszystko aż po Mińsk 300km od Czarnobyla a Europa kompletnie nie nadawała by się do zamieszkania.
  Polecam oglądnąć te 2 filmy nie zaznajomionym ludziom z tym tematem
  1. http://tinyurl.com/6xsbk6n 2. http://tinyurl.com/cbprxr

  Myślę że Japonia ma właśnie teraz taka sytuację poważną (nie koniecznie taką samą ale bardzo poważną) że przestali się liczyć całkowicie z wylewaniem radio aktywnego syfu do morza itp. rzeczy o których nie mówią wcale.

  Zaangażowanie w uprzątniecie bałaganu – na razie go nie widzę wcale po za wczorajszą zapowiedzią a co robili przez 3 miesiące ? Tu wystarczy wejść http://tinyurl.com/5rjw82y i zobaczyć zdjęcia z Czarnobyla 2011 – pojazdy – sprzęty – dźwigi – pojazdy gąsienicowe – pociągi i inne dziwne pancerne sprzęty – TO BYŁO ZAANGAŻOWANIE i MOBILIZACJA DO SPRZATANIA NAROBIONEGO SYFU !
  K…… NA CO TE KURDUPLE FAŁSZYWE (czytaj rząd Japoński nie zwykli ludzie bo zwykłych pracowitych ludzi bardzo szanuję.) CZEKAJA !?

  Druga sprawa od 2011.06.10 prowadzę badania radioaktywności tła w Polsce. Wczoraj czyli 2011.06.15 o godzinie 10:15 wyniki radiacji tła są ponad 2 razy wyższe niż między 10 a 14 czerwca. Licznik mam dobry sprawdziłem wczoraj i dziś już kilka razy i wyniki są takie same lub idą w górę. Pytanie co komu i gdzie wybuchło koło Polski i się nie przyznaje ?

  Polubienie

 21. ArO 16 czerwca 2011 o 6:26 pm

  Departament Obrony Narodowej i eliminacja fanatyzmu religijnego przy pomocy wirusów i szczepień.

  Polubienie

  • Vismaya 16 czerwca 2011 o 6:43 pm

   A na fanatycznych poltyków mają juz szczepionkę?
   Też by się jakaś przydała ….

   ehhh te geny …. 😦
   i jak to dobrze, że mamy takich fachowców, zdolni, sprawni, i ulepszą nieudolną rasę ludzką. 😉
   oby tylko nie przedobrzyli, bo kto będzie im szył buty ?

   Polubienie

   • trop 16 czerwca 2011 o 8:04 pm

    Bill Gates i skuteczne techniki depopulacji.
    6 cze 2011
    Bill Gates założyciel firmy Microsoft, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, ma nową misję- redukcję populacji. W tym filmie możemy usłyszeć jakie techniki są „niesamowicie efektywne”.


    Polubienie

    • sebecxs 16 czerwca 2011 o 9:07 pm

     … kochany bill .. to dzięki nienawiści do niego i jego gierek poznałem linuksa….. chętnie w ramach podziękowania spotkał bym się z nim sam na sam……

     Polubienie

  • trop 16 czerwca 2011 o 7:43 pm

   16 cze 2011
   Na zamieszczonym poniżej materiale, który wyciekł z Pentagonu urzędnicy Departamentu Obrony Narodowej (ang. DOD- Departament of National Defence) omawiają plan opracowania i wypuszczenia wirusa zmieniającego strukturę DNA. Wirus może być przenoszony poprzez szczepienia i ma na celu usunięcie tzw genu Boga VMAT2 odpowiedzialnego za przeżywanie doznań religijnych, intensywnych przekonań czy pragnień. Według materiału zamieszczonego poniżej projekt ten jest skierowany przeciwko fundamentalistom islamskim w Iraku i Afganistanie.

   Materiał z 13 kwietnia 2005 ? Czyli plan już działa ? Głos tego pseudo-naukowca przypomina Gatesea – czyżby synek ?
   To jest niebywałe – ludzie np z departamentu obrony narodowej, którzy nie mają bladego pojęcia o fizjologii, o szczegółowej anatomii i mocy mózgu, nie mają żadnego pojęcia o złożoności i przeznaczeniu zapisów DNA, najmują jakiś pseudo-naukowców do uzasadniania swoich depopulacyjnych marzeń !
   I ci pseudonaukowcy na usługach szalonych depopulatorów wymyślają kolejne eugeniczne i pseudo-naukowe metody do „korygowania” i „naprawiania” innych ludzi oraz do decydowania kto może żyć a kto nie może żyć ! Wg tych pseudo-naukowych i eugenicznych teorii i hipotez – ci ludzie są niewłaściwi… są za wysocy, za niscy, za chudzi, za grubi, za żółci, za czarni, zbyt śniadzi, zbyt bladzi, zbyt religijni, nie dość religijni, inteligentni za bardzo lub nie wystarczająco, niepotrzebni, zbędni, są gojami lub zwyczajnie nie załapali się do puli 5 – 10 % która ma przeżyć w państwie Orwella…
   Jedyny właściwy komentarz to film EUGENIKA – bo to jest continuum, nic się nie zmieniło, „władza” cały czas próbuje przyciąć wszystkich i wszystko do własnych wąskich horyzontów, próbuje zastąpić Boga i dobór naturalny – ODRAŻAJĄCE :


   Polubienie

   • teosia 16 czerwca 2011 o 7:58 pm

    „Czym jest równość, jak nie zaprzeczeniem wszelkiej wolności. Równość jest niewolą.”
    G. F.

    Polubienie

   • trop 16 czerwca 2011 o 8:02 pm

    Eugenika – W imię postępu. CZĘŚĆ 1.


    Polubienie

   • Vismaya 16 czerwca 2011 o 8:23 pm

    Trop,
    troszkę na ten temat wiem … nie tylko ze świata nauki … i mówię ci ten „gigant plan” im się prędzej zawali niż sądzą. Prędzej ja dojdę na piechotę na księżyc niż oni wycisną z człowieka do końca Boga.
    Drżemie w człowieku taka siła, że go nic nie złamie, wyjdzie na wierzch nawet w 7-dmym pokoleniu. … 🙂

    http://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna_bog_i_mozg_-_sila_modlitwy_cz5.html

    o eugenice też już nie raz pisałam ….
    wystarczy wcisnąć – szukaj i podać hasło na Rose of Sharon i wyskoczy sporo linków na ten temat.

    Polubienie

 22. Kamil 16 czerwca 2011 o 7:06 pm

  Myślę po swojemu i chcę dla Was mądrzy ludzie jak najlepiej
  Pozdro

  Polubienie

 23. wykop 16 czerwca 2011 o 7:20 pm

  Polubienie

  • trop 16 czerwca 2011 o 8:10 pm

   Danny Jawenko, a Dutch controlled demolition expert gives his unbiased opinion on World Trade Center building 7’s collapse.
   Please share this video with non believers.

   Dimitri Khalezov – WTC Nuclear Demolition 1 to 26
   a groundbreaking interview of an ex officer of the Soviet nuclear intelligence
   exposing the truth of the 9/11 events
   This Video series has been censored all through the web.

   Why I believe nuclear demolition fits all the evidence we know about.

   They didn’t call it „ground zero” for nothing! Before 911, ground zero only meant the area below or above a nuclear detonation, after 911, they changed some of the dictionaries to say it was also the place where terrorists attacked the trade centers. It’s all mind control.

   Dimitri Khalezov has been an expert in nuclear demolition for many years and has an incredible amount of proof that the buildings were taken down by underground micro nuclear demolition charges! I’ve posted some links to other material such as the melted cars that could have only been done by EMP type effects caused by a nuclear bomb since there was no jet fuel burning at ground level AND some of these cars were missing engine blocks! They were totally melted! How do you melt an engine block when no fire was burning at ground level – many of these cars were 7 blocks away! They were never explained in any way. Also it was never explained why Tritium levels were 55 times more than normal at ground zero. And of course we have ALL the strange cancers from first responders and many of them have died. They were forced to wear „air quality” badges which Dimitri says were really just radiation detectors in disguise so they could monitor everybody’s exposure and pull people out of the hot zones for a while when their badges reported higher radiation. Easy to lie to everybody and tell them the badge is to monitor air quality. That is pure garbage if you think about it. There is not going to be that much difference in „air quality around such a relatively small area anyway.

   Dimitri even said that in the 70’s he was told that the Americans had authorized the twin towers to be taken down at the end of their lifetimes with small nuclear demolition charges! I did some research and it was true! It was determined that only a nuclear demolition charge could safely bring down both Towers and Building 7 because of their construction. Here’s some good information on nuclear demolition

   Dimitri A. Khalezov ist ein früherer sowjetischer Staatsbürger und ehemaliger Offizier der sogenannten „Militäreinheit 46179″, auch bekannt als „Sonderkontrolldienst” des 12. Hauptdirektorats des sowjetischen Verteidigungsministeriums. Der Sonderkontrolldienst, auch als atomarer Geheimdienst (später „nuklearer” Geheimdienst) der Sowjetunion bekannt, war eine geheime Militäreinheit, die zuständig war für das Aufspüren atomarer, von Sowjetfeinden durchgeführter Sprengungen (darunter auch unterirdische Atomtests); auch die Einhaltung der verschiedenen internationalen Abkommen zu Atomwaffentests und Kernexplosionen zu friedlichen Zwecken unterlag ihrer Kontrolle.
   Nach dem 11. September untersuchte Khalezov die Geschehnisse akribisch und wies nach, dass die Zwillingstürme des World Trade Center wie auch das Gebäude 7 durch drei unterirdische thermonukleare Explosionen zum Einsturz gebracht worden waren — was der Einsturzstelle den Namen „ground zero” verlieh. Darüber hinaus bezeugt er, dass er schon während seiner Zeit als Soldat beim sowjetischen Sonderkontrolldienst in den 1980er Jahren vom „Notfallsystem zur atomaren Zerstörung” wusste, das in die Zwillingstürme integriert worden war.


   Polubienie

   • wykop 16 czerwca 2011 o 8:43 pm

    Polubienie

    • wykop 16 czerwca 2011 o 9:16 pm

     Silverstein przyznaje się, że budynek WTC7 został wyburzony!

     WTC 7 – Pull It By Larry Silverstein

     Polubienie

 24. Fukushima 16 czerwca 2011 o 8:20 pm

  Pożar/wybuch w reaktorze nr 4

  Polubienie

  • karlos33 16 czerwca 2011 o 8:48 pm

   Czy ktoś potwierdzi czo to nagranie z kamerki nie zostało przerobione?
   Jeżeli jest to autentyk to prawdopodobnie paliwo przetopiło osłony i w połączeniu z betonem i chłodniejszą wodą zalegającą na dnie wytworzyło strumień pary tak jak w czajniku, o emisji promieniowania nie muszę w wspominać chyba.

   Polubienie

  • trop 16 czerwca 2011 o 9:12 pm

   wczoraj obserwator wkleił wiele linków i filmów, min te
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/15/wolna-dyskusja-15-czerwca-2011r/#comment-20437

   posłuchaj też wykładów Arnie Gundersen’a nagranych na początku czerwca – to jest podsumowanie całego okresu od wybuchu w marcu

   film powyżej z kamery jest prawdziwy, trochę przyspieszony i jest to eksplozja, kolejna już na tym radioaktywnym ognisku
   – ale po co o takim głupstwie mówić publice, ważniejsze są informacje w stylu : parada o wolność, równość i braterstwo uciśniętych homo, oraz która partia wejdzie/wyjdzie z koalicji, która gwiazda jest mężczyzną/kobietą i zmienia płeć oraz wiąże się/rozwodzi i inną gwiazdą itp

   Polubienie

 25. nuke 16 czerwca 2011 o 8:34 pm

  UWAGA UWAGA UWAGA
  Prawdopodobny ATAK NUKLEARNY NA BERLIN 26 CZERWCA 2011 podczas otwarcia mistrzostw świata kobiet w piłce nożnej. Coraz głośniej zrobiło się o planowanym ataku nuklearnym na stadion w berlinie obejrzyjcie np te dwa filmiki http://www.youtube.com/watch?v=W1lA6SV4Nw4&feature=related
  http://www.youtube.com/watch?v=6MZ737ZwvZE tego jest naprawdę mnóstwo w sieci jakoś bez echa u nas. Wydaje mi się że koniec czerwca to będą zamachy nie tylko na Niemcy ale i na inne kraje. Może się rozpocząć od ataku 21 czerwca 2011 na pociąg w USA opisywany przez mnie wcześniej a potem to już na całym świecie.

  Polubienie

  • navajo88 16 czerwca 2011 o 11:31 pm

   nuke prędzej będzie zwykłe sranie w banie !!!! a nie atak nuklearny na Berlin !!!!!! co wy za brednie tutaj wypisujecie ludzie opamiętajcie się ,,,,karwia ten blog faktycznie schodzi na PSY !!!!!!!!

   Polubienie

  • trop 16 czerwca 2011 o 11:52 pm

   spokojnie Navajo
   przecież to gallus – nie poznajesz ? 🙂

   Polubienie

 26. osa 16 czerwca 2011 o 9:28 pm

  trop masz racje jak wiele ludzi tutaj ale co z tego jak wywalamy swoje zale w tym pieprzonym blogu

  Polubienie

 27. marek 16 czerwca 2011 o 9:32 pm

  Kolejny wulkan puszcza bąki. Tym razem Yellowstone Caldera to już 7 superwulkan w przebudzeniu w przeciągu 6 dni. Jest pięknie.

  Polubienie

  • nowy84 16 czerwca 2011 o 9:49 pm

   8 superwulkan….z przyczyn raczej dziwnych nie oznaczono aktywności drugiego Toba na głównej stronie rsoe edis

   Polubienie

  • navajo88 16 czerwca 2011 o 11:27 pm

   A beńdzie jeszcze piękniej !!!!

   Polubienie

 28. רוברט 16 czerwca 2011 o 10:33 pm

  Ci, którzy mają wewnętrzne pragnienie osiągnięcia wyższej mądrości, która obdarza wyzwoleniem, muszą przemyśleć i zgłębić zjawisko śmierci. Śmierć nie powinna wzbudzać strachu. Nie należy jej uważać za zjawisko niepomyślne. Nie możesz uciekać od problemu zakładając, że śmierć spotyka wyłącznie innych, a tobie się nie przytrafi. Nie powinieneś również odkładać rozważań nad śmiercią sądząc, że w tej chwili są one niestosowne i nieprzydatne. Zgłębianie istoty śmierci jest tak naprawdę dociekaniem swojej własnej rzeczywistości. Trzeba uświadomić sobie tę prawdę.

  Polubienie

  • słonko 17 czerwca 2011 o 5:45 am

   אלו שיש להם את הרצון הפנימי כדי להשיג חוכמה גבוהה יותר, אשר מעניק השחרור, הם חייבים לחשוב מחדש ולחקור את התופעה של מוות. המוות לא אמור לעורר פחד. זה לא אמור להיחשב תופעה מצערת. אתה לא יכול לברוח מהבעיה של בהנחה רק עונה למוות של אחרים, ואתה לא יקרה. אתה צריך גם לדחות את שיקול המוות, חושב שברגע זה הם לא הולם ולא מועילים. היכרות עם
   מהות המוות הוא באמת חקירה הם
   czy ty grozisz ? czy twój tekst jest groźbą ?

   רוברט czyli Robert – masz najwyraźniej obsesję na punkcie Trebora ? 🙂

   z obsesji na punkcie śmierci jest znana twoja nacja … jak lubisz to studiuj i zgłębiaj zjawisko śmierci aż do śmierci, ale w zaciszu swojego kompa i mózgu
   normalni ludzie zgłębiają zagadnienia życia i wieczności – bo duch i dusza żyją wiecznie
   -> dlatego „śmierć nie powinna wzbudzać strachu” oraz „Nie należy jej uważać za zjawisko niepomyślne.” „trzeba uświadomić sobie tę prawdę.” kończę cytatami z ciebie 🙂

   Polubienie

 29. begie2 16 czerwca 2011 o 10:52 pm

  Jeśli ktoś chce się pośmiać to polecam informację prosto z tvn24: http://www.tvn24.pl/-1,1707200,0,1,nasa-odkrywa-kolejne-tajemnice-merkurego,wiadomosc.html
  To musiał pisać jakiś kompletny nieuk, rzetelność podanych informacji przebija nawet pudelka. 2 cytaty:
  „Merkury to jedyne ciało niebieskie prócz Ziemi, które ma pole magnetyczne.” oraz „(…) Największy z nich mierzy 400 mln km kwadratowych, czyli około połowy powierzchni Stanów Zjednoczonych.”. Jeśli większość podawanych przez nich informacji trzyma podobny poziom to współczuje ludziom, którzy wyrabiają sobie światopogląd w oparciu o te informacje.

  Polubienie

 30. rabarbarek 16 czerwca 2011 o 11:52 pm

  Niedawno pisalam o tym, ze stacja BBC podala wiadomosc o tym , ze Polska nie wywiazala sie z obietnic, ze na mistrzostwa Europy przygotuje drogi i stadiony. Wiadomosc poszla w swiat i mieszkancy Europy nadziwic sie nie moga , ze nasz kraj taki niesumienny i niepowazny. Przyznam , ze myslalam podobnie, ale znajac problemy budownictwa w Polsce pogodzilam sie z nasza opieszaloscia. Tymczasem znalazlam artykul , ktory calkowicie zmienil moje spojrzenie na sprawe. Jesli ktos wie cos na ten temat , niech dopisze notke na temat.

  Co jest w artykule? W wielkim skrocie. Po 1989 roku polskie firmy zwiazane z budownictwem zostaly wykupione przez zagranicznych wlascicieli [ podobnie jak inne galezie przemyslu] . Czesc oczywiscie zbankrutowala , zby zrobic miejsce dla firm zza granicy , czesc zwolniona z podatkow, ciagnela pieniadze do siebie. Kiedy wiadomo bylo , ze Polska dostala organizacje Euro 2012, rozne firmy zglosily sie do przetargu na budowe drog. Najlepsza oferta okazala sie oferta Chinczykow, ktorzy obiecali wybudowac super drogi za pol ceny. Firmy europejskie podniosly larum , ze dumping , ze agresywna proba wejscia na rynki europejskie , ze nieuczciwe. Polska jednak wybrala oferte chinska ze wzgledow ekonomicznych. I wtedy zaczela sie droga pod gorke. A to UE stwierdzila , ze budowlane urzadzenia chinskie nie spelniaja norm europejskich , a to zdrozaly materialy . Chinczycy dostrzegli , ze nie beda w stanie na czas wybudowac naldluzszego odcinka drogi [ autostrady??] i podzielili budowe na dwa odcinki , ktore chcieli wybudowac niezaleznie od siebie. Nowe przeszkody , po raz kolejny pojawily sie na ich drodze.
  Podobne ” wydarzenia” mialy miejsce , kiedy do realizacji projektow przystapila firma irlandzka. Projekt byl wspolny, polsko- irlandzki.

  Zakonczenie artykulu bardzo wymowne. Chinczycy zblaznili sie na rynku europejskim i nikt ich juz nie zaprosi do budowania za pol ceny , a firmy europejskie odetchnely z ulga , ze Chiny nie zabiora im pracy. Po przeczytaniu tego artykulu , mam wrazenie , ze byl to zwykly sabotaz.Zalatwiono Chiny ,i Polske za jednym podejsciem. Nie chcieliscie nas , to nie macie nic. A przy okazji dano nauczke biedniejszym krajom Europy , zeby odechcialo im sie zapraszania tanich wykonawcow spoza kregu ” przyjaciol” i jednoczesnie kazano Chinczykom zamknac drzwi z drugiej strony [ czyli trzymac sie od Europy z daleka] Co o tym myslicie?

  http://www.presseurop.eu/en/content/article/716731-motorway-china-couldnt-build

  Polubienie

  • Pelagia 17 czerwca 2011 o 9:50 am

   @Rabarbarku – myślę dokładnie to co Ty. Taki sabotaż trwa w Polsce od lat, jak ktoś o tym pisze, to go kneblują, oskarżają o różne paskudztwa, zreszta sama wiesz o co chodzi, jesteś mądra kobitka 🙂

   Polubienie

 31. teosia 17 czerwca 2011 o 10:01 am

  „Chciwy 2 x traci” a nawet 3. Szczegóły w domyśle.

  Polubienie