Antysatanistyczna rewolucja w Grecji – to dopiero początek

Wojna z robocopami globalistycznego syjonizmu
Walki na ulicach zdesperowanych Greków, którzy zrozumieli, że atak satanistów ma na celu depopulację tego kraju:
www.youtube.com/watch?v=jtRWyiEJ6cE

Mądrość Greków przyczyną satanistycznego ataku
W programie Al Jazeera wyszło co jest przyczyną ataku na Grecję – Grecy nie płacą podatków!
Al Jazeera, która jest tubą syjonistycznego Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego, ujawnia więc dlaczego Grecja jest pierwsza do odstrzału. Podatki, które w większości krajów Europy zżerają 70% i więcej całości zarobków są niewolniczym haraczem nałożonym na społeczeństwo w celu zniszczenia inicjatywy prywatnej i jakiejkolwiek opozycji. Tego typu represyjna polityka podatkowa jest równoważna ludobójstwu, więc nie ma co się dziwić, że Grecy się z nią nie zgadzają.
W USA do 1913 roku nie było w ogóle podatków od wykonywanej pracy – jest to zastrzeżone w Konstytucji USA. Podstępem wprowadzono opodatkowanie „dobrowolne” – które bezprawnie jest egzekwowane przez podległy międzynarodowym bankierom rząd federalny. Większość obywateli USA nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie muszą płacić podatków, że nieświadomie podpisują na to zgodę na formularzach podatkowych. Widać, że Grecy są o wiele bardziej świadomi i nie dają się zniewolić.
Tak więc atak satanistów jest starannie przemyślany – najpierw trzeba zniszczyć kraje, w których opór przed totalnym zniewoleniem i eksterminacją będzie największy. Przypomnijmy sobie, że atak szczepionką na świńską grypę podczas fałszywej „pandemii” zorganizowanej przez globalnych ludobójców w 2009 roku, był skierowany w pierwszej kolejności właśnie na Grecję! Nie może to być przypadek – Grecy oraz prawie 1 miliard prawosławnych są jedną z poważniejszych przeszkód w ekspansji NWO, tworzeniu rządu światowego, zniewolenie ludzkości, które niewątpliwie prowadzą do eksterminacji większości ludności świata.

Zamilczeć Grecję na śmierć?
Kryminalne media nie przekazują co się naprawdę dzieje na ulicach Grecji. Russia Today jednak to robi rzetelnie – zapewne z powodów politycznych. Trudno się jednak doszukać fałszu w tych przekazach. Reporterka RT utknęła w tłumie demonstrantów, dostała gazem jak w latach 80-tych w Polsce…  zobaczcie jak to wygląda od środka:
www.youtube.com/watch?v=2bK9EIsRrFc
Nie wiem jak wy, ale ja sądzę, że sataniści z Grekami będą mieli ciężką przeprawę….

Bezpośrednie linki:

Inne:

Reklamy

136 responses to “Antysatanistyczna rewolucja w Grecji – to dopiero początek

 1. ArO 17 czerwca 2011 o 9:00 pm

  Sanepid przegrał w NSA w sprawie szczepień
  Naczelny Sąd Administracyjny wydał wyrok, w którym stwierdza brak podstaw prawnych do wydania decyzji o obowiązku poddawania dzieci szczepieniom.

  Odważna, młoda mama z Poznania sprzeciwiła się terrorowi Sanepidu, który nękał ją pismami z groźbami oraz okradał ją bezprawnie (bez wyroku sądowego), ściągając z jej konta bankowego kolejne grzywny, których wysokość i częstotliwość ustalał według własnego widzimisię. Nie ma obowiązku prawnego szczepienia dzieci!
  Każda próba zmuszenia nas do szczepień lub dowolnych badań jest niezgodna z Konstytucją! Mamy prawo odmówić i nikt nie może wywierać na nas żadnych nacisków!

  A oto relacja tej dzielnej kobiety – bierzmy z niej przykład… (…)
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/06/17/sanepid-przegral-w-nsa-w-sprawie-szczepien/

  Polubienie

  • zenobiusz 17 czerwca 2011 o 9:33 pm

   To bardzo ważna i radosna wiadomość.Tak należy walczyć.Grecja ,ma inną specyfikę,ale to społeczeństwo,nie bezbronne.My jesteśmy w innej sytuacji,i właśnie metody pokojowe,wykazujące wyższość cywilizacyjną opozycji,muszą być dla nas właściwe.

   Polubienie

   • monitorpolski 17 czerwca 2011 o 9:53 pm

    Walki uliczne stosuje się gdy nie działają metody pokojowe. Przykłady tej pani powyżej oraz nasze – p. Chołdy i Kękusia, dowodzą, że można dużo zdziałać poprzez upór i solidarność grupy ludzi. No i dostęp do mediów, który na razie jeszcze mamy – w postaci internetu.

    Polubienie

    • tamara 17 czerwca 2011 o 10:10 pm

     walki uliczne swiadcza o tym ,ze spoleczenstwo niezdaje sobie sprawy z tego,ze istnieje cos takiego jak PROTEST POKOJOWY polegajacym na SIEDZENIU W DOMU i negowaniu wszelkiej komercij o ktorym pisalam na tym blogu dwa miesiace temu.to jest wlasnie to o czym pisze zenobiusz – WYZSZA SWIADOMOSC .

     Polubienie

     • monitorpolski 17 czerwca 2011 o 10:13 pm

      Nie sądzę, żeby Grecy byli z tych z Niższą Świadomością. Zobaczysz, że poradzą sobie z tą hołotą. Co Jezus zrobił z kupcami w świątyni?

      Polubienie

      • tamara 17 czerwca 2011 o 10:26 pm

       rozumiem Grekow i z calego mojego serduszka zycze im jak najlepiej.strach budzi agresje,ktora zaczyna przeradzac sie furie….modlwy sie za GREKOW. ale pomalu czas zaczac myslec o Ojczyznie….fakt uwolnienia p.Choldy i Kekusia(szczerze mowiac niewierzylam w to,ze wyjda na wolnasc) swiadczy o tym,ze u nas jest JESZCZE szansa na WIEKIE POWODZENIE pokojowej akcij

       Polubienie

      • zenobiusz 18 czerwca 2011 o 12:43 am

       Popatrzcie na paluszki.Jak wielu mamy na blogu zwolenników ulicznych walk.Komu to tak zależy,i to już od jakiegoś czasu,kto się tak spieszy,i do czego.Tamara,masz oczywiście rację.I większość Polaków, tak właśnie działa.Nie jest to dobry news,nie daje pretekstu,do interwencji,i kneblowania opozycji,a chciało by się.

       Polubienie

     • ramires 18 czerwca 2011 o 6:42 am

      Jestem przeciwnikiem przemocy w każdej postaci. Jednak przytoczę tutaj trochę historii ,w Pl taki bezkrwawy przewrót miał miejsce w 1989 roku. Nie ma nic za darmo. Efekt, rozgrabienie i gigantyczne zadłużenie kraju. Komuniści po przefarbowaniu dalej u władzy, gigantyczny rozrost biurokracji { przecież dobrzy koledzy nie pójdą do łopaty}. Wnioski ? Proponuję byście sami je wyciągneli. Miłego wek.!

      Polubienie

      • marcin 18 czerwca 2011 o 8:44 am

       Nasz rację, pokażcie mi chociaż jedna „pokojową rewolucję”, która odniosła trwały sukces.

       Polubienie

      • monitorpolski 18 czerwca 2011 o 9:13 am

       A te „nie pokojowe” co przyniosły? Wpadnięcie krajów w jeszcze większe szambo, ludobójstwo itd.
       Problemem jest to, że „ktoś” finansuje te działania, a tym „ktosiem” jest jak wiadomo we wszystkich przypadkach mafia Rotszyldów. Pierwsza Solidarność została przez nich rozbita i przejęta, bowiem był to prawdziwy ruch oddolny, który się wymykał spod kontroli „KORników”. Najważniejszą rolę odegrały tu media, głównie syjonistyczna „Wolna” Europa ze zbrodniarzem Janem Nowakiem-Jeziorańskim na czele.

       Polubienie

      • marcin 18 czerwca 2011 o 9:33 am

       wiesz monitor, każda zmiana systemu, ładu społecznego jest niestety, okupiona ludzką krwią. Z bardzo prostego powodu: ludzie będący u władzy, mający bogadztwo, przywileje, policję, milicję, żandarmerię, straż, wojsko, halabardników itp. pod swoją kontrolą bez walki niczego nie oddadzą. Nie zmierzam do tego, aby wychwalać zawieruchę, ale przykłady z historii są jednoznaczne. Zatem „pokojowe, kolorowe” rewolucje niczego nigdy nie zmieniły. A ludzie biorący w nich udział, jak byli dziadami przed, tak i po nimi są, z tym że po są lepiej i sprawniej kontrolowani, bo się ujawnili.

       Polubienie

     • tamara 18 czerwca 2011 o 8:27 am

      zanobiusz masz racje.zauwazylam te paluchy w dol.to mowi samo za siebie. dlatego proponuje wprowadzenie OBOWIAZKOWYCH badan krwi i kalu.celem badan ma byc wykazanie czy spoleczenstwo ma patryiotyzm we krwi czy d…e 🙂

      Polubienie

    • agent 17 czerwca 2011 o 10:12 pm

     monitor podpisz się wreszcie pod petycją bo nie znalazłem tam twojego nazwiska.
     http://www.petycje.pl/7000

     Polubienie

     • monitorpolski 17 czerwca 2011 o 10:16 pm

      Jak znajdę czas to się podpiszę, skumuluję też nowe publikacje na ten temat.
      Sądzę jednak, że swoje już zrobiłem jeśli chodzi o walkę ze szczepieniami. Przejrzyj http://www.grypa666.wordpress.com z 2009 roku.
      Poza tym nie mam dzieci.

      Polubienie

      • ama12 17 czerwca 2011 o 11:09 pm

       Minitor z całym szacunkiem ale ostatnie zdanie twojej wypowiedzi mnie dobiło. Rozumiem zatem ze nie powinno Cie to interesować, że poprzez degenerujące szczepionki wyniszcza się polski naród bo nie masz dzieci :((( tak to odebrałam.
       Codziennie poruszasz tematy (nie przeczę – ważne) na które generalnie nie mamy większego wpływu ale coś co można zmienić było 3 lata temu…….. swoje zrobiłeś. Tylko w tym temacie trzeba tez do bólu uświadamiać. Wiem to po swoich rozmowach z ludźmi, którzy o składzie szczepionek nie maja zielonego pojęcia i jak się dowiadują to załamka… i nagłe „oświecenie”

       Polubienie

       • monitorpolski 17 czerwca 2011 o 11:18 pm

        Nie. Swoje zrobiłem – czas żeby do akcji włączyli się rodzice tych dzieci. Rozmawiałem z wieloma rodzicami, może 5% reaguje pozytywnie, w ogóle się interesuje tym co szczepionki robią z umysłami ich dzieci. Przerażające. Dzisiaj usuwałem z autobusu pijanego młodego człowieka, który chciał bić starego mężczyznę tylko dlatego, że ten się obruszył na bluzgi młodego wobec innych pasażerów. Zero poparcia dla mojej akcji, dobrze, że mam swoją masę i siłę. Co więcej – spitego ordynusa poparł jeden z pasażerów! Wyjechał na mnie, że przeszkadzam, wezwał policję – kierowca jednak wyjaśnił i zamknęli tego pijaka.
        Może więc najlepiej przemilczeć to co się wokół nas dzieje, gdyż zasłużyliśmy sobie na eksterminację?

        Polubienie

        • MamyPojechane... 18 czerwca 2011 o 11:34 am

         taaa olej szczepionki ,skoncentruj sie na obronie zenona/kosciola (choc ostatnio to wyglada na jedno i to samo) ,on ze swoim orgonem wszystkich nas ocali ,tzn mala poprawka ,ocali wszystkich co bede na jutrzejszej mszy.
         Wydawac by sie moglo dorosle chlopy ,ale jak sie was czasem czyta to normalnie zal.

         Polubienie

      • ama12 17 czerwca 2011 o 11:09 pm

       miało byc 2 lata temu

       Polubienie

      • agent 17 czerwca 2011 o 11:23 pm

       Ja również nie mam dzieci, mimo tego nie zwalnia mnie to z obowiązku pomocy krzywdzonym dzieciom.
       Za przyszłą publikację dziękuję w imieniu dzieci i ich rodziców.

       Polubienie

      • ama12 17 czerwca 2011 o 11:47 pm

       Monitor a Ty myślisz, że ci rodzice siedzą i kawkę piją. Oni krzycza o pomoc! Walcza kazdego dnia o swoje często bardzo schorowane dzieci i wierz mi lub nie ale uswiadamiaja ale musza to robic z głową. By nikt im tych dzieci nie zabrał jako rodzicom niewydolnym wychowawczo – taka jest Polska właśnie.
       Jak mówisz o szczepionkach to dziwnie patrzą. A jak o NWO, depopulacji itd, to przyjmują ze zrozumieniem???

       Polubienie

       • ozyrys 18 czerwca 2011 o 5:06 pm

        rodzice „tych ” dzieci są zupełnie zagubieni-ogłupiali!!!Jakiś czas temu wszedłem na blog dzieci autystycznych-przekazałem najnowsze informacje !! i co najpierw mnie opluli ,a potem zablokowali konto -ci rodzice są tak samo chorzy jak te dzieci..i żal mi ich ,bo słuchają jak „guru” tych wszystkich lekarzy, a tym dzieciom jest coraz gorzej , oni…wydają mnóstwo kasy na kolejne ..badania .i różne „cuda”kto tam im co podpowie, a główny temat -czyli zagrzybienie ,zarobaczenie i rozstrojony układ nerwowy jak był-tak jest!!!
        ręce opadają ,ale ktoś kto rozwija się duchowo -ten wie -,że nic nie dzieje się nez powodu!! Jest to bardzo surowe stwierdzenie ,ale tak po prostu jest ,gdyby było inaczej -rodzice tych dzieci -słuchaliby !!Wiele osób pewnie jest zbulwersowanych używaniem przeze mnie zwrotu -„tych” -ale …jak mam napisać??

        Polubienie

        • ama12 18 czerwca 2011 o 5:33 pm

         I tego postępowania rodziców nie rozumiem. Mojego dziecka akurat autyzm poszczepionkowy nie dotyczy. U synka skumulowało się w nerce. Wiem tez o tym co piszesz i że tym dzieciom powinno zmienić się diety na bezmleczne, bezcukrowe , bezglutenowe. Te dzieci nie są badane pod katem robaków czy grzyba choć powinny. Czytałam o przypadkach wychodzenia z autyzmu dzięki temu. Naprawdę poraża mnie to, co napisałeś – jak można tak zamykać się na coś co może pomóc. Czasami odnoszę wrażenie ze niektórzy rodzice uwielbiają pławic się w tragedii jaka dotyka ich dzieci. Chore…

         Polubienie

         • monitorpolski 18 czerwca 2011 o 6:17 pm

          Zastosuj może metodę Ashkara. Czyści cały organizm. Ale poczytaj na ten temat zanim się zdecydujesz.

          Polubienie

        • AQQ 18 czerwca 2011 o 5:43 pm

         M.in Dr Kulisz (POLAK) z USA wyprowadza dzieci dotknięte autyzmem. Szukajcie na y-t Andre Kulisz.
         Film na y-tubie” Pokonać autyzm” po polsku. http://www.youtube.com/watch?v=CyahNBNpZYg

         Polubienie

        • ama12 18 czerwca 2011 o 6:36 pm

         Monitor, nie wiem czy ta rada była skierowana do mnie. Jeśli tak, to dziękuję bo pożytecznych informacji nigdy za dużo. Nerka u synka już usunięta ale trzymam go na tej drastycznej i trudnej diecie. Jeżeli ta podana przez Ciebie metoda mialaby pomóc i będzie mozna zastosowac ja u niespelna trzylatka – skorzystam.

         Polubienie

      • sebecxs 18 czerwca 2011 o 9:31 am

       ..a to i ja dorzucę dwa grosze … nie nam oceniać pana Marka… każdy ma prawo zrobić tak wiele w temacie ile uważa i również ma „święte” prawo tej działalności zaprzestać….

       Polubienie

     • zeebii 17 czerwca 2011 o 11:22 pm

      @agnet
      Pan nauczyciel się odezwał.

      @Ama.
      Zaóż bloga, a po pracy zbieraj informacje i pisz, następnie korektuj to, komentuj itd.
      Założę się że będziesz w każdym słowie koskwetna do bólu.
      Co do przecinka!

      Polubienie

      • ama12 17 czerwca 2011 o 11:57 pm

       zeebii – informacji ma pod dostatkiem i zbieram każdego dnia, rozmawiam z rodzicami i robię tyle, ile tylko mogę. Moje dziecko dzięki szczepionkom „tylko” straciło nerke i jest na rygorystycznej diecie. Pożyj takim życiem tydzień a zobaczymy czy będziesz miał czas na pisanie bloga!!!

       Polubienie

       • zeebii 18 czerwca 2011 o 12:45 pm

        Nie namawiam Cie wcale do pisania bloga. Chodzi o to że ludzie mają swoje sprawy i żyją swoim życiem -a prowadzenie bloga, strony albo portalu jest dla nich diałalnością dodatkową i nie zawsze muszą mieć czas na komentowanie, i odpowiadanie innym oczywiście po długim namyśle -gdy właśnie dopiero co, wieczorem wrócili z pracy, stojąc w korku albo zatłoczonym autobusie..
        W pewnym sensie odpowiedziałaś sobie sama, ty nie masz czasu, i daj takie prawo innym. Też mogą nie mieć czasu i mogą dysponować swoim życiem.

        Swoją drogą najczęściej rodzenie dzieci w szpitalach staje się przyczyną szczepienia ich zaraz po urodzeniu. Moja matka urodziła się w polu, a mój ojciec w domu i jakoś nic się nie stało.

        Polubienie

        • ama12 18 czerwca 2011 o 1:12 pm

         Oczywiscie zgadzam się z Tobą. Nie mam prawa zmuszać do odp. na moje posty. To jest blog Monitora i oczywiste jest, ze nikt nie ma prawa mu narzucać tematów głównych.
         Chodzi mi wartościowanie spraw. Ktoś mówi że jest wyrok i sprawa zamknięta i nie warto się nią zajmować. Ja udawadniam że zamknięta nie jest, ze wiele takich wyroków jeszcze niczego w tej kwestii nie zmieniło. Udowadniam słuszność tej konkretnej petycji i jestem torpedowana wielogodzinna moderacją. I obawiam się że sprawa szczepionek stanie sie znów ważna jak będa do nich zmuszać wszystkich jak leci i Zenobiusz czy Monitor sami będa musieli sie ukrywać przed systemem jak przestępcy, zeby nikt ich do strzykawy pistolecikiem nie przymusił. Tylko o to mi chodzi.
         A teraz się dowiaduje, że jestem agentem bo walcze w słusznej sprawie a nie siedze cicho na tyłku dając przyzwolenie na trucie, okaleczanie, mordowanie naszych dzieci. Dowiaduję się, że obrażam – nie moja wina ze ludzie obrazają sie za prawde – tak prawda czasem boli ale nie można wiecznie słodzić i lukrować. Tylko prosze Monitora o cytat w który uzywam wulgaryzmów obrażających kogokolwiek.

         Polubienie

       • zeebii 18 czerwca 2011 o 1:41 pm

        @ama
        Każdy podejmuje decyzje zgodnie z własnym osądem sprawy i jako człowiek normalny podąża za swym rozumem. Ty uważasz że petycje są ważne i działasz w tym kierunku, inni natomiast uważają że wystarczy sądowy precedens w tej sprawie lub na przykład akcja uświadamiająca w postaci ulotek. W mojej opini im więcej tego typu aktywności tym większe szanse na zniesienie przymusu szczepień.

        Najlepiej jest też jak każdy pracuje w swojej dzidzinie, szanując wybory innych -któraś z tych dróg dojdzie do celu.

        Polubienie

       • ozyrys 18 czerwca 2011 o 10:45 pm

        ama12 -jeżeli jesteś zainteresowana -poproś Pana Marka -monitora o mój adres, myślę ,że mam info.które może skutecznie pozwolą pracować nerce i w ogóle organizmowi Twojego syna.Miałem zniszczone nerki poprzez długotrwałe stosowanie sterydów-trzeba brać wtedy „spironole”-tylko,żaden lekarz nawet po 3 latach nie powiedział mi ,ze można je stosować przez…pół roku-nie dłużej!!!Wiem ,że temat Grecji-o której zresztą tylko tu można wyczytać,to nie temat zdrowia ,ale tak w tej chwili wyszło 🙂

        Polubienie

     • zenobiusz 18 czerwca 2011 o 12:06 am

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/17/matki-polkiznow-niech-beda-wzorem-sanepid-przegral-w-nsa-w-sprawie-szczepien/
      W świetle wygranej i wyroku NSA,petycja ,w sprawie szczepień,nie będzie już potrzebna.Pierwszy post na tej stronie informuje o tym.Widzę że zamiast przeczytać i się ucieszyć,”panowie”realizują dalej plan dokopania autorowi bloga.No cóż nie wyszło.
      Teraz wystarczy szeroko popularyzować ten wyrok,jak ja to czynię na moim blogu.Mam nadzieję,że „panowie” zechcą linkować tam wszędzie gdzie linkowali petycje,by dobra wieść jak najszybciej dotarła do jak największej liczby, polskich młodych mam.

      Polubienie

      • ama12 18 czerwca 2011 o 12:28 am

       Zenobiusz zrozum, że wyrok nie zmienia jeszcze nic. Takich wyroków jest więcej (trzeba wgłębić się w temat prosze pana) a sanepid dalej swoje. Trzeba ukrócić działania sanepidu odpowiednimi przepisami i do tego potrzebna ta petycja. Zrozum to człowieku!!!!!!

       Polubienie

      • zenobiusz 18 czerwca 2011 o 12:37 am

       Wybacz ama12@ ale jestem prawnikiem.Wystarczy dotrzeć do wyroku z uzasadnieniem.i upowszechnić.Petycja to wyważanie otwartych drzwi.

       Polubienie

      • ama12 18 czerwca 2011 o 12:44 am

       Od jakiegoś czasu zapadaja wyroki, które uniewazniaja decyzje sanepidu a kolejni ludzie dalej maja zajmowane konta i wynagrodzenie, latami walczą o swoje konstytucyjne prawo. Chodzi o to by zmienić przpisy dotyczace działalnosci i uprawnien sanepidu. Wtedy będzie koniec, gdy skończą się sądowe batalie.

       Polubienie

      • nie 18 czerwca 2011 o 12:59 am

       Zenobiusz a co jeśli sanepid się odwoła i wygra proces? Po to są te petycje człowieku bez jaj, honoru, inteligencjii, konsekwencji i dobrej woli.

       Polubienie

      • zenobiusz 18 czerwca 2011 o 1:07 am

       Widzę że mamy nowy zespół trolli,Specjalistów od bicia piany,i obrażania na dzień dobry .

       Polubienie

      • ama12 18 czerwca 2011 o 1:38 am

       http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9695CC78C7,
       http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/D2180FFB4F,
       http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/0BC6E6FAB6,
       http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/5EBAC8BCBE,
       http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/EB7959B2FB,
       http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/48C866A1A0,
       http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/688BBCD5E6,
       http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/688BBCD5E6,
       http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/E368A4642A,
       http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9202653612,
       Popatrz na daty. I nie mów, ze wyrok wszystko zmienia a petycja niepotrzebna. Jakie otwarte drzwi???
       Wiesz jak czują się rodzice ktorych nie stac na prawnika?

       Polubienie

      • agent 18 czerwca 2011 o 8:56 am

       „zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 12:06 am
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/17/matki-polkiznow-niech-beda-wzorem-sanepid-przegral-w-nsa-w-sprawie-szczepien/
       W świetle wygranej i wyroku NSA,petycja ,w sprawie szczepień,nie będzie już potrzebna.Pierwszy post na tej stronie informuje o tym.Widzę że zamiast przeczytać i się ucieszyć,”panowie”realizują dalej plan dokopania autorowi bloga.No cóż nie wyszło.
       Teraz wystarczy szeroko popularyzować ten wyrok,jak ja to czynię na moim blogu.Mam nadzieję,że „panowie” zechcą linkować tam wszędzie gdzie linkowali petycje,by dobra wieść jak najszybciej dotarła do jak największej liczby, polskich młodych mam.”

       Zenobiusz jak zwykle wprowadza Ludzi w błąd (stare przyzwyczajenia z czasów kiedy czerwony był w modzie)
       Pozwolę sobie zacytować żądania petycji:

       MY, NIŻEJ PODPISANI, ŻĄDAMY:
       1. Natychmiastowego wstrzymania i uznania za bezprawne wszelkich restrykcji wobec rodziców, którzy kierując się dobrem
       swoich dzieci podejmują suwerenne decyzje odnośnie tego, czy, kiedy i jakie szczepionki będą podane ich dzieciom.
       2. Wprowadzenia jasnych zapisów w dokumentach prawnych, respektujących prawo rodziców do odmowy szczepienia
       swoich dzieci.
       3. Usprawnienia systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (w skrócie NOP).
       4. Utworzenia specjalnego funduszu odszkodowań dla osób dotkniętych trwałym uszczerbkiem zdrowia lub utratą bliskich
       wskutek wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych.

       Żeby petycją nabrała mocy zmiany prawa musi zebrać 100 000 podpisów a jest 2 049.

       Polubienie

      • monitorpolski 18 czerwca 2011 o 9:15 am

       Zauważcie jak agenciury ujemnie palcują Zenobiusza. Czy on coś złego tu napisał?
       Dlatego zacznę zwracać baczniejszą uwagę na tych, którzy z nim walczą.

       Polubienie

       • ama12 18 czerwca 2011 o 11:23 am

        Dyskusję nazywasz walką? Mój ostatni post był w kilkugodzinnej moderacji. Ja tylko ukazuję, ze w tej konkretnej kwestii Zenobiusz się myli i nie ma racji, bo to co mówi nijak się ma do realnych faktów.

        Polubienie

       • ama12 18 czerwca 2011 o 11:36 am

        Dziękuje za zabranie mi mozliwości „łapkowania” wpisów. Tak ma wyglądać wolność słowa? To jest postepowanie, za które krytykujesz innych. A teraz czym się róznisz od rządowych cenzorów.
        Zajmujcie sie tematami na które nie macie bezpośredniego wpływu. Wtedy nie trzeba nic robić. Tylko pisać, pisać…… Po co zająć się sprawa która może wiele zmienić na lepsze w tym kraju. Mistrzowie pozoru. Nie znasz mnie, to nie nazywaj agentem. Wiesz o tym, że madry człowiek nigdy nie powie głupiemu że ten jest właśnie głupi????

        Polubienie

    • zenobiusz 17 czerwca 2011 o 10:51 pm

     Metody pokojowe,wymagają cierpliwości i znajomości prawa.Zwłaszcza młodzież,należy tego uczyć,bo jest najbardziej podatna ma wmanewrowanie w psychozę tłumu,a tak robi się wygodne dla władzy prowokacje.
     Trzeba uczyć ,jak „trzymać ciśnienie”

     Polubienie

     • monitorpolski 17 czerwca 2011 o 11:22 pm

      A w międzyczasie szkolić, trenować na wszystkie sposoby i uczyć prawdziwej historii. Przyjdzie czas, że bezpośrednia siła też będzie potrzebna.

      Polubienie

      • zenobiusz 18 czerwca 2011 o 1:18 am

       No pasaran@ szkodliwy prowokatorze.Ile broni jest w prywatnych rękach w Grecji ,a ile w Polsce ???
       .Odpowiedz sobie na to pytanie,i będzie wszystko wiadomo.Ale ty o tym wiesz i należysz do tych,którzy chcą dostarczyć pretekstu ,nie tylko do storpedowania starań , o dostęp obywateli do broni palnej,ale i dążycie do ograniczenia,wszelkich praw obywatelskich,dla tego od pewnego czasu próbujecie sprowokować w Polsce zamieszki.Kibice nie dali się wmanewrować,no jak szkoda.Stąd wasza wściekła aktywność.No pasaran.
       Nie przejdzie.

       Polubienie

       • jaro 18 czerwca 2011 o 4:19 pm

        Ile jest tej broni? Na którym filmie z zamieszek widać było tę broń???? Ja widziałem pałki, kamienie i odwagę. W czym no pasaran@ rozminął się z prawdą? Nie jesteśmy na żadnej zielonej wyspie, tylko w czarnej dupie. Patrz chłopie żebyś nie stawał na betonie, bo twoja strusia natura przyprawi cię o „bul” głowy.
        W sprawie broni. Widziałem gdzieś w internecie inicjatywę ustawodawczą dotyczącą uproszczenia pozwoleń na broń z amunicją bocznego zapłonu i broń gładkolufową do obrony miru domowego. Takie inicjatywy wspierać trza, a nie prawić „mądrości” o siedzeniu na kuprze i klepaniu w klawiaturę.
        A te dziecięce zabawy w „łapka w górę – łapka w dół” to mnie normalnie rozwalają. Wydać by się mogło – gromada dorosłych ludzi…
        Nie pisałem do tej pory na tym blogu i pewnie więcej nie napiszę. To potrzeba chwili – zenobi mnie zdrzaźnił.
        To forum się stacza. Robi się prywatny folwark zenia i jego artylerii z materiałów hydraulicznych.

        Polubienie

    • rabarbarek 18 czerwca 2011 o 7:10 am

     .Grecy niewiele maja juz do stracenia. Okradaja ich z majatku narododowego , upodlaja, zabieraja przyszlosc kolejnym pokoleniom i terazniejszosc obecnemu, bezrobocie i hordy emigrantow z Bliskiego Wschodu dzieki wojenkom NATOwskim. Wczoraj krytykowano Grekow!!!!!!!! ze nie pomagaja biednym Syryjczykom i Libijczykom , ktorzy uciekaja przed wojnami. Zapowiedziano kolejne strajki i nieposluszenstwo wladzy. Grekow postawiono pod sciana , oni juz nie maja czasu na pokojowe rozwiazania , choc uwazam , ze do tej pory ich demonstracje moga byc wzorem dla innych. Ich determinacja i wola zwyciestwa godne pochwaly. Jak czlowiek , ktorego atakuje dzikie zwierze , bedzie sie bronil do ostatka , tak i Grecy walcza z poteznych wrogiem zewnetrznym .

     Nawet wyspy chca im sprywatyzowac , to juz zahacza o utrate niepodleglosci.” Jakis biznesmen” chce kupic bardzo popularna wsrod rybakow wyspe i urzadzic tam Greckie Las Vegas, zeby bogaci mieli sie gdzie bawic kiedy Grecy nie beda mieli za co rodzin wyzywic , bo splacac beda bailouty.

     Polubienie

     • rabarbarek 18 czerwca 2011 o 7:41 am

      .Po stronie Grekow od dawna juz , walczy ich maskotka. Jest to wiadomosc , niezbyt powazna ale prawdziwa. Pies , ktory nazywa sie w tlumaczeniu na polski ” kielbasa” , asystuje swojemu panu od zeszlego roku. Bral udzial we wszystkich demonstracjach i nie boi sie wybuchow, gazow, wody , krzyku. Nawet wie co nalezy robic i jak sie zachowywac , co mozna zobaczyc na zdjeciu. Jesli chcielibyscie zobaczyc wiecej zdjec sa na stronie rebeldog.tumblr.com

      http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_lmuujgZjV41qbfxtdo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1308464848&Signature=nOBNosVPfsUeRkQmYbiUzbqK4C8%3D

      Polubienie

   • no pasaran 17 czerwca 2011 o 10:21 pm

    A niby w jakiej to ,innej jesteśmy zenobiusz sytuacji ? O jakiej innej specyfice mydlisz czytających ?
    Polska i Grecja jest tak samo w UE i podlega tej samej dyktaturze banksterów ,to że prawdziwe dane gospodarcze Polski są celowo ocenzurowane do wyborów , a pętla zdławienia gospodarki ciągle się zaciska dowiemy się po wyborach ,Oczywiście ,lekarstwem na całe zło okażą się oszczedności przez ograniczenie konsumpcji ludności i drastyczna zwyżka podatków . To właśnie banksterzy proponują wszystkim swoim niewolnikom .
    O jakiej wyższości cywilizacyjnej bredzisz dezinformatorze zenobiusz ???
    Im szybciej przerwiemy rabunek i agonię Polski i Polaków tym lepiej .
    Na ulicę powinniśmy wyjść już wiele lat temu ,kiedy sprzedawano nam kolejne bajki o wolnym rynku ,konkurencji i liberalnej gospodarce .

    Dla kogo zenobiusz pracujesz ,że uprawiasz tu propagandę pojednania okrągłostołowego .

    Polubienie

    • monitorpolski 17 czerwca 2011 o 11:27 pm

     Po co ta manipulacja słowna rodzaju „dezinformatorze Zenobiusz”?
     To, że człowiek uważa, że pokojowe metody są najlepsze nie czyni go jeszcze dezinformatorem. Naród jest bezbronny – co ty chcesz, żeby z nas zrobili kolejny Irak czy Serbię? Do zbrojnego oporu potrzebne są struktury, wyszkolona armia, protestami ulicznymi możemy się tylko wyżyć jak kibice, a to nic nie da.
     Owszem, protesty legalne, zorganizowane – pod ministerstwami, prokuraturą, sądami – to co robią stowarszyszenia walczące z bezprawiem. Dodałbym protesty pod domami skorumpowanych sędziów, blokady takie jak robił Lepper (bardzo skuteczne), akcje głodowe, strajki okupacyjne itp itd. Jest cała masa pokjowych metod, które bardziej ich mogą zaboleć niż watahy z kamieniami.

     Polubienie

     • sebecxs 18 czerwca 2011 o 9:59 am

      ..dobrze gadasz Monitor. ..Hujman fon Pompuj ostrzegał, że euro sceptycyzm prowadzi do wojny…
      ..ja proponuję przymus bezpośredni w postaci takiej aby:
      – zmówić się i zaprzestać płacenia zus na jakiś czas – zwróci to uwagę ludzi
      – wypłaćmy wszystkie pieniądze z banku łącznie z pełnym limitem debetu (potem się ureguluje) – początek do rozmów o bandyckim banksterstwie – też zwróci uwagę opinii
      – nie zapłaćmy wszyscy jednego miesiąca rat kredytów (później się ureguluje)- na pewno zwróci to uwagę opinii
      ..i wtedy jest potrzebny wyszczekany nasz człowiek z poparciem społecznym, wiedzą na temat planów globalistów i „ochroną” prawną .. może ze dwóch kibiców do tego 😉
      ..tylko ile będzie takich osób co się przyłączą… bo jak tyle co podpisało petycję szczepionkową, to się nawet nikt nie zainteresuje…. a efekt będzie przeciwny od zamierzonego….

      Polubienie

      • zeebii 18 czerwca 2011 o 1:01 pm

       @sebecxs
       To co pizesz ma sens pod warunkiem że ludzie zaczną sami tworzyć lokalne systemy alternatywne. Na przykład -alternatywne waluty -dobrowolne systemy ubezpieczeń, [tak jak kiedyś było zanim Bismark nie zrabował kas robotników] Kasy pożyczkowe lub małe banki działające w środowiskach lokalnych gdzie ludzie się znają. Oraz aternatywny rynek wymiany z pominięciem systemu podatkowego który czsto sprawia że handel albo praca stają się nie opłacalne.

       Jeden z przykładów takiego systemu hawala http://en.wikipedia.org/wiki/Hawala

       Polubienie

      • jaro 18 czerwca 2011 o 7:21 pm

       Sorry kolego ale prawisz bzdury (jak mawia pewien oszołom z sejmu z nazwiskiem na N. i stołkiem wicemarszałka).
       Ale oddam honor i dodam że „prawie”.
       – bzdura. Nie zmówisz się. ZUS płaci pracodawca i jak nie zapłaci to ma przesrane. Dlaczego – wytłumacz – pracodawca będzie chciał mieć dla ciebie przesrane??????
       – w pełni się zgadzam. W banku trzymam długi (kredyt) a oszczędności w garści (skarpeta).
       – bzdura. Nie zapłacisz raty kredytu hipotecznego i bank weźmie cię pod lupę. O ile niższa kwota nie zrobi problemu -bank się dogada. Wyobraź sobie klienta, który wziął kredyt we franku w 2008 roku i dziś kwota kredytu przekracza wartość nieruchomości (w przeliczeniu na złote po dzisiejszym kursie). Jak przestaniesz spłacać zobowiązania to bank cię prześwietli. I obyś miał zdolność kredytową jak w 2008 roku…. Poza tym: „Oddajcie cesarzowi co cesarskie…”
       Natchniony pomysłem Dońka T. (obywatelskiego nieposłuszeństwa) oddaję przy okazji wyborów głosy nieważne. Za moją namową w ostatnich wyborach prezydenckich takich głosów „nieważnych” poszło około 20. Ja osobiście głosowałem na Maradonę. Doszedłem do wniosku, że nie będę wybierał między dżumą a cholerą i wystawię swojego kandydata. Jak można było się spodziewać – mój kandydat nie wygrał. Szkoda…
       Jakiś czas temu słyszałem w telepudle głos jakiegoś PRowca-pomagiera z otoczenia Prezesa na temat tych głosów „nieważnych”. Otóż „gieniusz” wpadł na pomysł, że to dowód na sfałszowanie wyborów. No czapki z głów….
       ZWRACAM SIĘ Z APELEM DO OBYWATELI KTÓRZY PÓJDĄ DO URN WYPEŁNIĆ SWÓJ OBYWATELSKI OBOWIĄZEK. —– ODDAJCIE GŁOSY NIEWAŻNE. Nie wybierajcie mniejszego zła.
       Zwracam się do ADMINA o rozpisanie konkursu jesienią na najpiękniejszą kartę do głosowania. Można pomalować ją jak się chce i uwiecznić np. komórką przed wrzuceniem do urny i przesłać na maila Admina wraz z nickiem.
       Proponuję drugi konkurs na najorginalniejszego kandydata. Można dorysować swoją kratkę, wpisać imię i nazwisko swojego kandydata i postawić w tej swojej kratce krzyżyk.
       Ktoś na tym blogu w komentarzach pisał żeby nie iść do wyborów. TO ZŁY POMYSŁ. To oznacza ŻE WAM NIE ZALEŻY… Około 40 % Polaków NIE ZALEŻY. Dzięki temu wygrywają oszołomy szczycące się 50 % poparciem a biorąc pod uwagę uprawnionych do głosowania dostają 30 % głosów.
       Pozdrawiam

       Polubienie

       • monitorpolski 18 czerwca 2011 o 8:18 pm

        Niech każdy sfotografuje ten swój „nieważny” głos – zrobimy galerię głosów nieważnych. Bardzo mi się spodobał ten twój kandydat – Maradona. Ja będę głosował na Winnetou.

        Polubienie

    • zenobiusz 18 czerwca 2011 o 12:21 am

     „Na ulicę powinniśmy wyjść już wiele lat temu ,kiedy sprzedawano nam kolejne bajki o wolnym rynku ,konkurencji i liberalnej gospodarce .

     Dla kogo zenobiusz pracujesz ,że uprawiasz tu propagandę pojednania okrągłostołowego .”
     Szanowny „prawdziwku” o komunistycznym nicku- no pasaran .
     Wiesz ile settysięcy ludzi padło przez to hasełko w Hiszpanii ??
     Na ulice i co dalej.Kto ma przejąć władzę.Nie ma struktur ,programu,i dokąd ta wasza droga.Jedynie do upuszczenia polskiej krwi.A potem,wy u władzy.Wy znaczy kto.Ja wiem,wy,którzy zawsze idziecie krok przed szeregiem,i krok za szeregiem.Pierwsi niosą sztandar,żeby ich czasem nie postrzelono omyłkowo,ci z tyły mają w kieszeniach „nagany” gdyby ktoś się cofnął,lub chciał zawrócić. Oj znamy to znamy.

     Polubienie

    • zenobiusz 18 czerwca 2011 o 12:33 am

     O jakiej wyższości cywilizacyjnej bredzisz dezinformatorze zenobiusz ???
     Wystarczy porównać moją wypowiedź i twoją i jest to oczywiste .Właśnie o takiej.

     Polubienie

   • Stanisław 18 czerwca 2011 o 6:06 am

    Daj Bóg by Grekom się udało, może iskra wolności która chce przerodzić się w płomień, ogarnie pozostałe kraje europy i doprowadzi do odsunięcia tych zbrodniarzy w białych rękawiczkach.

    Polubienie

    • rabarbarek 18 czerwca 2011 o 6:41 am

     .Jest bardzo prawdopodobne , ze wpis Monitora zawiera prawde . Nazbieralo sie Grekom przewinien i zostali przez moznych ukarani. Na stronie greckiej znalazlam artykul o tym , ze jeszcze w marcu , nasz slynny przewodniczacy , przepraszam , byly przewodniczacy IMF , pan Kahn powiedzial ” Grecja wlazla w g…o i siedzi w nim gleboko’ , zbesztal tez Grekow za nieplacenie podatkow . Nawet Francuzi byli zgorszeni wypowiedziami kandydata na prezydenta Francji, na temat Grecji . Cala wypowiedz na temat tego kraju , byla arogancka i bardziej wygladala na grozbe pod adresem Grecji niz na zatroskanie losami jednego z krajow UE.

     Niestety po grecku , czytalam tylko opis wypowiedzi. Musicie mi wierzyc lub wrzucic w tlumacza.

     http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=3&artid=4621749

     Polubienie

  • Ojciec prac 17 czerwca 2011 o 10:33 pm

   Polacy zatrznijmy cos robic bo wjada nam juz niebawem do domow czy mieszkan..SMIERC WLADZY SZATANSKIEJ SMIERC NWO………….KONIEC Z NIMI……..KTO NIEMYSLI NIECH SOBIE SIEDZI W DOMKU
   I OGLADA GLUPIE TELENOWELE……..I ZRE GENETYCZNIE MODIFIKOWANA ZYWNOSC…ALE TAKI
   OBYWATEL NIEJEST DLAMNIE ZADNYM PRAWDZIWYM POLAKIEM TYLKO …T EMPYM NIEWOLNIKIEM..

   Polubienie

   • sebecxs 18 czerwca 2011 o 10:13 am

    ..ja niewolnik poobserwuję co Ty Prawdziwy Polaku zdziałasz z resztą Prawdziwych Polaków na ulicach…. którzy gówno wiedzą co się dzieje, a wolności to im wystarczy tyle ile mają, a i chętnie z niej zrezygnują jak im ktoś kasy sypnie więcej co miesiąc… kilka procent jest ludzi, którzy wiedzą co jest grane… najpierw musimy wyedukować ludzi co jest grane… i przykład Grecji jest nam do tego pomocny, bo służy jako zapalnik dyskusji… prawie z każdym człowiekiem na ulicy…. a potem rozmowę można skierować na odpowiednie tory… itd. itd.. a jak będzie więcej świadomych ludzi …to można próbować czegoś większego…

    Polubienie

  • ama12 17 czerwca 2011 o 11:31 pm

   Własnie walce z sanepidem u podstaw służy ta petycja http://www.petycje.pl/7000 aby nie trzeba było włóczyć się po sądach, tracić czasu, pieniędzy i zdrowia. Rodzice nieszczepiący muszą się ukrywać jak przestępcy a walczą tylko i aż o to by nikt w majestacie prawa nie okaleczał ich dzieci. Każdy taki wyrok jest światełkiem w tunelu ale nagonka na odszczepieńców trwa.

   Polubienie

   • zenobiusz 18 czerwca 2011 o 12:10 am

    Jest wyrok NSA.Sprawa jednoznaczna.Temat zamknięty.Popularyzować na innych blogach.Ot co.
    Tu już wszyscy wiedzą.

    Polubienie

 2. Pio9a 17 czerwca 2011 o 9:02 pm

  Kazanie ks Piotra Natanka 17 czerwca 2011r. http://www.youtube.com/watch?v=zXYj1c0rciM

  Polubienie

 3. Ola 17 czerwca 2011 o 9:32 pm

  http://www.infowars.com/bilderberg-2011-the-rockefeller-world-order-and-the-%e2%80%9chigh-priests-of-globalization%e2%80%9d/

  Polubienie

  • trop 18 czerwca 2011 o 2:20 am

   http://nczas.home.pl/wazne/cena-panstwa-ile-placimy-haraczu/
   (…)
   Nie bardzo wiadomo, jaki interes mieli konsultanci PwC przygotowujący raport, ale każdy pracownik może spojrzeć na swój odcinek wypłaty, by stwierdzić, że coś tu nie gra. Projekt „Cena państwa” wolnorynkowego Instytutu Globalizacji (wśród ekspertów znajduję się Autor tego teksu oraz część redaktorów NCZ!) skupia się na faktycznym opodatkowaniu pracownika w Polsce. Po obliczeniach, jakich dokonał IG, wyszło, że ponad połowa pensji (53%) zatrudnionego na umowę o pracę jest zabierana przez biurokratów. Szczegółowe wyliczenia podane są w tabelce 1 (poniżej).
   (…)
   forum :
   Warto też dodać, że firmy,w których jesteśmy zatrudnieni płacą cit i jeszcze masę innych wynalazków. Oszczędzone pieniądze mogłyby zostać przeznaczone na podwyżkę płac,albo obnizenie cen wytwarzanych dóbr, do tego maleja koszta, które ponosza przedsiebiorstwa w związku z podatkami np. księgowość.

   Dlatego też zgodnie z wyliczeniami CASu (które są znacznie bardziej miarodajne od NCzasowej fuszery) Polacy bynajmniej nie obchodzą dnia wolności podatkowej dopiero od czerwca, a z nastaniem listopada, gdyż socjalistyczne państwo III RP kradnie im w sumie ponad 80% ich uczciwie wypracowanej pensji, a nie bynajmniej ok. 50% (niestety Sommer i spółka zamiast w pełni obnażyć realny fiskalizm UBekistanu, to dali jego wyraz jedynie połowicznie, byle tylko asekuracyjnie usprawiedliwić te zamilczane 25%, jakimi Korwiniści dalej planują podatkożernie łupić polski naród).

   Polubienie

 4. Ola 17 czerwca 2011 o 10:07 pm

  House of Rothschild http://www.youtube.com/watch?v=Y_wkVJcH65s&feature=player_detailpage

  Polubienie

  • trop 18 czerwca 2011 o 2:28 am

   http://gwiazdowski.blogbank.pl/2011/06/15/logika-finansowa-a-la-americana/

   LOGIKA FINANSOWA A LA AMERICANA
   2011-06-15
   „Pełna wiarygodność Stanów Zjednoczonych jest nie tylko podstawą naszego dobrobytu, ale także podstawą globalnego systemu finansowego” – powiedział Pan Prezydent Obama Barack.

   2) „Utrzymanie dotychczasowego limitu zadłużenia może wywołać zasadnicze wątpliwości co do wiarygodności Stanów Zjednoczonych” – dopowiedział Pan Prezes Bernanke Ben.

   Można z tego wyciągnąć logiczny wniosek, że:

   3) „Zwiększanie poziomu zadłużenia poprawia wiarygodność kredytową zadłużonego”

   4) „Im większe zadłużenie, tym większy dobrobyt”

   Ktoś mógłby z tego wyciągnąć wniosek, że:

   5) „Im bardziej bredzi, tym ma większą wiarygodność”

   6) „Im większą ma wiarygodność dzięki temu, że bredzi, tym większą ma szansę zajęcia eksponowanego stanowiska” politycznego lub ekonomicznego.

   Które z powyższych sześciu zdań, Państwa zdaniem, jest „funkcjonalnie” prawdziwe?
   Moim zdaniem szóste. Dowodem na co są zdania pierwsze i drugie.

   Polubienie

   • Magda 21 czerwca 2011 o 3:53 pm

    co potwierdzono nagradzając go Noblem, też na kredyt (zaufania tym razem)

    Polubienie

 5. Ola 17 czerwca 2011 o 10:26 pm

  http://www.businessinsider.com/29-facts-about-extreme-income-inequality-in-america-that-will-blow-your-mind-2011-6

  Polubienie

  • trop 18 czerwca 2011 o 2:25 am

   http://www.prisonplanet.pl/polityka/inwazja_ladowa_w_libii_w,p300822515

   Inwazja lądowa w Libii w październiku.
   Aaron Dykes, Infowars.com
   2011-06-17
   Infowars.com otrzymał niepokojące informacje od wojskowych stacjonujących w Fort Hood w Teksasie potwierdzające plany rozpoczęcia pełnej inwazji lądowej w Libii i rozmieszczenie wojsk do października. Przekazano również, że dodatkowe jednostki specjalne z 1st Calvary Division (dywizja pancerna) są kierowane do Libii w lipcu, a III Korpus (III Corps) ma dotrzeć pod koniec października lub początku listopada. Początkowe liczby szacowane są na 12.000 aktywnych sił i 15.000 wsparcia, w sumie prawie 30.000 żołnierzy.
   Informacja ta została potwierdzona przez liczne telefony i e-maile od innych członków personelu wojskowego, niektóre wskazujące na duże rozmieszczenia wojsk już we wrześniu. Wśród tych źródeł jest brytyjski oficer SAS potwierdzający, że US Army Rangers są już w Libii. Informacje różnią się w szczegółach, ale ogólny kierunek zdarzeń jest jasny, że będziemy mieli tej jesieni pełną wojnę jeśli Kadafi nie będzie chciał oddać władzy.
   Jeden z dzwoniących do Alex Jones Show nazywający siebie „specjalista H” pracujący przy kostnicy pod USCENTCOM powiedział, że są już pierwsze amerykańskie ofiary wewnątrz Libii. Potwierdził, że co najmniej 2 żołnierzy i 3 cywilów zginęło od ran postrzałowych.
   Ekspert ds geopolityki dr Webster Tarpley powiedział w Alex Jones Show, że wojna w Libii jest planowana, a liczba jednoczesnych wojen prowadzonych przez USA osiągnęła obecnie 5- w Iraku, Afganistanie, Pakistanie, Libii i Jemenie. Potencjał rozprzestrzeniania się konfliktów regionalnych może również wywołać III wojnę światową. Scenariusz, ten może się rozwijać ekspandując do takich krajów jak Syria, Liban, Iran i Arabia Saudyjska.
   Ze swej strony prezydent Obama nie odpowiedział domagającemu się odpowiedzi Kongresowi. Bez akceptacji Kongresu Prezydent nie może kontynuować działań wojskowych trwających dłużej niż 60 dni, co jest określone w ramach uprawnień o działaniach wojennych (ang. war powers act.). Obama najpierw twierdził, że wojna skończy się za parę dni, a następnie nazwał ją „kinetyczną akcją”, a nie wojną. Ponadto, Obama uzasadnia zaangażowanie sił USA na mocy mandatu ONZ, pomijając opinie Kongresu na ten temat. Teraz, dzięki znacznej zbieżności w raportach, można stwierdzić jasny kierunek jaki obrał Obama wspierając szerszą wojnę i długoterminowe zaangażowanie w Libii.

   Polubienie

   • trop 18 czerwca 2011 o 2:31 am

    http://www.prisonplanet.pl/polityka/cynthia_mckinney_z,p172687049

    Cynthia McKinney z Tripolisu: „NATO bombarduje cywilów.”
    2011-06-14
    Amerykańska kandydatka na prezydenta i była posłanka Kongresu USA Cynthia McKinney powiedziała RT, że udała się do Libii, ponieważ chciała poznać prawdę. Oto co zobaczyła…………………..

    Polubienie

 6. Ola 17 czerwca 2011 o 10:31 pm

  http://www.eutimes.net/2011/06/us-orders-news-blackout-over-crippled-nebraska-nuclear-plant/

  Polubienie

 7. trebor 17 czerwca 2011 o 10:32 pm

  nieweszli mi „nadzorcy 7” wiec jeszcze raz:
  NADZORCY cz.7
  „….Jesli Istota Najwyzsza istnieje,jest bardzo prawdopodobne,ze wiekszosc ludzi nie rozpoznalaby jej,gdyby sie z nia zetknela.Wielu wyobraza sobie ja jako gigantycznego mezczyzne z rozwiana glowa,ktory przemawia,grzmi i karci,a nawet zabija ludzi,inni natomiast jako jasne swiatlo roztaczajace wokol siebie milosc i cieplo.Jeszcze inni uwazaja,ze jest to bezpostaciowa tajemnica,ktorej nikt nie bedzie w stanie pojac,chyba ze w drodze skomplikowanych mistycznych zabiegow.

  Istota Najwyzsza nie jest prawdopodobnie zadna z tych rzeczy.
  Aby to przyblizyc,konieczne jest wytlumaczenie-okreslenie,czym jest pojedyncza forma duchowa.
  Forma duchowa wydaje sie byc czyms,co nie jest czescia swiata materii,a mimo to posiada zarowno swiadomosc jego istnienia,jak i siebie samej.Najlepiej zobrazowac ja mozna jako ponadczasowa,niezniszczalna jednostke swiadomosci.

  Kazda forma duchowa lub,inaczej mowiac,jednostka swiadomosci,wydaje sie byc absolutnie unikalna i niezalezna.Kazda z nich posiada wlasny,niepowtarzalny punkt widzenia.Ta unikalnosc i indywidualnosc punktu widzenia jest podstawa i celem istnienia duchowego.Swego rodzaju dowodem tego jest to,ze gdy zmuszone one zostana do jednolitosci,staja sie nieszczesliwe i zle sie czuja,obniza sie ich poziom percepcji i staja sie mniej tworcze.Gdy zwrocimy ludziom ich wyjatkowosc i indywidualizm odzyskuja zywotnosc i zdolnosci tworcze.

  Kazda jednostka swiadomosci ma nieograniczone zdolnosci tworcze,poniewaz tworzenie w wykonaniu formy duchowej jest aktem myslenia i wyobrazania.Jesli wyobrazimy sobie,ze na wierzchu jakiejs ksiazki siedzi bialy kot,oznacza to,ze stworzylismy bialego kota,nawet jesli dzieje sie to tylko w naszej wyobrazni.Jesli tego rodzaju twory sa zgodne z tworami innych form duchowych,wowczas prowadzi to do kracji swiatow, ktore moga z nami dzielic wszyscy pozostali.To wydaje sie byc sposobem,w jaki formy duchowe kreuja swoje wlasne swiaty pospolu z innymi,oraz wyjasnieniem fizycznych dowodow wskazujacych na to,ze nasz swiat istnieje na bazie mysli.

  Aby mogl zaistniec jakikolwiek swiat lub rzeczywistosc,najpierw musi zaistniec nieskonczonosc,w ktorej ten swiat moglby byc umieszczony.Cala rzeczywistosc lacznie z naszym materialnym swiatem,wyrasta z nieskonczonosci,a nie odwrotnie,co zostalo juz matematycznie udowodnione.Kazda jednostka swiadomosci jest zrodlem swojej wlasnej nieskonczonosci,poniewaz mysl i wyobraznia nie znaja granic;dowolny zakres przestrzeni,czasu lub materii moze byc przedmiotem wyobrazen kazdej
  formy duchowej i podzielany z wyobrazeniami pozostalych form duchowych.
  Skad wziely sie te wszystkie,niezliczone jednostki swiadomosci?Czy byl czas,kiedy istniala tylko jedna swiadomosc,z ktorej powstaly wszystkie pozostale?

  Podobienstwa pomiedzy wszystkimi jednostkami swiadomosci potwierdzaja to.Ta oryginalna swiadomosc bylaby wiec wiec tym,co zwyklismy nazywac Istota Najwyzsza,lub Istota Pierwotna.

  Jednostkowe formy duchowe sa w rzeczywistosci jednostkami swiadomosci Istoty Pierwotnej lub Najwyzszej,przy czym kazda z nich posiada swiadomosc swojego istnienia,osobowosc,wolna wole,niezaleznosc myslenia oraz rowniez nieograniczona kreatywnosc.([xxx1=>temat do rozwiniecia-zalezy to od wielu czynnikow-hamulcow)]).Oznaczaloby to,ze Istota Najwyzsza
  wykreowala lub ‚zrodzila’nieskonczona ilosc odrebnych jednostek swiadomosci,poprzez ktore jest w stanie doswiadczac niezliczonej ilosci nieskonczonosci,swiatow i rzeczywistosci,ktore te wszystkie formy duchowe moga tworzyc.Istote Najwyzsza mozna wiec umownie porownac do kogos siedzacego w telewizyjnym pokoju realizacyjnym i operujacego trylionami kamer.

  Kazda z tych kamer (form duchowych) przekazuje obraz na swoj wlasny monitor,aby operator (Istota Najwyzsza)mogla go obejrzec.Kazda z kamer usytuowana jest troche inaczej,tak,ze posiada swoj wlasny punkt widzenia i perspektywe.Kazda wyposazona jest w mozliwosc tworzenia wlasnych punktow widzenia (swiatow)I rodzi sie pytanie:jak Istota Najwyzsza moze (mogla)byc tak glupia?Po co tworzy jednostki swiadomosci ktore maja poczucie wlasnego istnienia?Przeciez to wlasnie swiadomosc wlasnego istnienia lub swiadomosc posiadania swiadomosci,jest ta cecha,ktora pozwala
  wszystkim formom duchowym na calkowita niezaleznosc i popelnianie glupstw,ktore wywoluja ich cierpienie z powodu kiepskiej doli,w ktora wplataly sie na Ziemi i rowniez gdzies indziej.Czemu istota Najwyzsza po prostu nie wyrzucila z siebie olbrzymiej ilosci jednostek swiadomosci bez swiadomosci wlasnego istnienia?Co wiecej,dlaczego Istota Najwyzsza nie zrobila jeszcze madrzej zachowujac swoj wlasny,pojedynczy,niepodzielny punkt widzenia?Ale to wlasnie swiadomosc istnienia jest czynnikiem,ktory daje formom duchowym mozliwosc myslenia i wyobrazania,czyli jest zrodlem nieskonczonosci i tworzenia. Bez swiadomosci swojego istnienia forma duchowa nie moglaby sama
  tworzyc.Swiadomosc wlasnego istnienia dziala jak lustro,dzieki ktoremu forma duchowa moze byc zrodlem nieskonczonosci,w ramach ktorej moze kreowac wlasne rzeczywistosci i swiaty.

  Teoretycznie,oczywiscie,Istota Najwyzsza byla w stanie stworzyc nieskonczonosc oraz
  stworzyc w jej ramach dowolna rzecz,lecz tylko z wlasnego pojedynczego punktu widzenia.Istota Najwyzsza mogla byc zrodlem tylko jednej rzeczywistosci-swojej wlasnej.Gdyby I.N.miala ochote doswiadczyc innej nieskonczonosci,musialaby najpierw stworzyc nastepna,odrebna,posiadajaca swiadomosc swojego istnienia,podobna do siebie,jednostke swiadomosci.I tak wlasnie postapila.Lecz nie satysfakcjonowala ja wylacznie jedna swiadomosc i wydala ich z siebie nieskonczona ilosc,aby
  moc sie cieszyc z niezliczonosci stworzen.Potencjalny zasieg I.N.rozciaga sie daleko poza granice naszego wszechswiata-zawiera w sobie tryliony potencjalnych nieskonczonosci i wszechswiatow.
  Przeciez z definicji wynika-moglby ktos powiedziec-ze moze istniec tylko jedna
  nieskonczonosc.Poszerzanie siebie bedac zdolnym do kreacji nieskonczonosci jest zbyteczne.Nieskonczonosc pomnozona przez dowolna liczbe nadal jest nieskonczonoscia.
  Ale nieskonczonosc jest wylacznie produktem indywidualnego punktu widzenia,ktory moga posiadac wylacznie jednostki swiadomosci.Tak wiec istnieje tyle nieskonczonosci,ile jest jednostek swiadomosci (form duchowych).Nieskonczonosc nie powstala z komponentow mechanicznego wszechswiata ani z zadnych z rzadzacych nim praw-to raczej mechaniczny wszechswiat i jego prawa powstaly (ja) z nieskonczonosci.Coz wiec poszlo nie tak,jak nalezy?W jaki sposob tak wiele form duchowych,z ktorych kazda jest obdarzona zdolnoscia nieograniczonej kreatywnosci,wplatalo sie w ponury byt na Ziemi,myslac o sobie,ze sa niczym innym jak tylko miesem i elektrycznymi impulsami?
  [(xxx2-do tych przyczyn odwoluje do wczesniejszych dzialow… ]

  Dodaje jedynie,ze formy formy duchowe moga wpasc w labirynt bez wyjscia [xxx3-np.efekt=>samobojcy], labirynt ich wlasnych zawilych kreacji.Wszechswiat sklada sie z bardzo prostych cegielek,lecz jesli ustawi sie je w okreslonych miejscach oraz ustali zasady,moze stac sie on niezwykle skomplikowana i solidna z wygladu konstrukcja,jak ten,w ktorym zyjemy.Wykreowawszy taki swiat,formy duchowe moga zostac w nim uwiezione,niczym kamery filmowe umieszczone w gestej ,tropikalnej dzungli nie mogace przeniknac zaslony otaczajacej je szaty roslinnej.[xxx4-inny
  temat rzeka..]po dluzszym czasie wpatrywania sie w otaczajaca roslinnosc kamerom moze zaczac sie wydawac,ze one rowniez sa elementem tej roslinnosci,i moga zapomniec,ze sa kamerami…..
  „Wyzwolenie” nadejdzie wtedy,gdy zostanie im przywrocone poczucie wlasnego „ja” oraz mozliwosc wchodzenia i opuszczania tropikalnej dzungli w zaleznosci od ich wlasnej woli [xxx5-reinkarnacja] .

  Jezeli przyjrzymy sie formom duchowym na Ziemi,dojdziemy do wniosku,ze sa one bardzo male [xxx6-nieliczne]w porownaniu z wszechswiatem.Ta sytuacja ma miejsce wtedy,gdy zostaja one uwiezione w cialach [xxx7-z wlasnej woli]badz innych obiektach o charakterze fizycznym [xxx8-ciala zwierzat/rzeczy].bedac w tym stanie traca mozliwosc zmiany perspektywy w stosunku do fizycznego wszechswiata.Perspektywa jest wlasnie tym,co okresla „wielkosc”formy duchowej.Czy staliscie kiedykolwiek na szczycie drapacza chmur i spogladaliscie w dol?Pierwszym wrazeniem,jakie mogloby przyjsc na mysl,byloby na pewno zdziwienie”Och,jacy mali ludzie.Sa jak mrowki.”Obserwowani ludzie wygladaja na malych i sa rzeczywiscie tacy mali,poniewaz zmienila sie nasza perspektywa ,punkt widzenia.Forma duchowa w stanie wolnym moze w ten sposob zmieniac swoja perspektywe w stosunku do calego fizycznego wszechswiata [xxx9-zeby tylko…]Wszechswiat moze
  okazac sie nie wiekszy od filizanki do kawy badz pokaznych rozmiarow atomem.W ten wlasnie sposob forma duchowa staje sie „wieksza”lub”mniejsza”.Tego rodzaju zmiana perspektywy nie jest jednak zalezna od procesu myslenia.Jest to sprawa rzeczywistego wzniesienia sie na wyzszy poziom duchowego postrzegania w rownie rzeczywistym i namacalnym sensie,jak ma to miejsce w przypadku osoby,ktora wskakuje do windy,aby dostac sie na szczyt drapacza chmur.Formy duchowe na Ziemi sa w wiekszosci przypadkow ograniczone do perspektywy oferowanej przez animowane przez nie fizyczne
  ciala.Perspektywa umyslowa moze sie w tym przypadku zmieniac,lecz nie moze sie zmieniac bezposrednia perspektywa formy duchowej w stosunku samego wszechswiata .
  Akt ograniczania formy duchowej,wiezienia jej w materii lub inaczej mowiac dazenie do
  ograniczenia jej pola widzenia,zdolnosci tworczych lub swiadomosci bycia forma duchowa,jest proba ograniczenia Istoty Najwyzszej.Jesli ktos ograniczy jednostke swiadomosci istoty Najwyzszej (to znaczy forme duchowa)-nawet jesli to dotyczy jednej sposrod wielu trylionow-to ograniczy on I.N.w tym wlasnie zakresie.Poniewaz tego rodzaju ograniczenia moga byc dzielem tylko innych jednostek swiadomosci,oznacza to powstanie dziwnej psychozy.To tak,jakby jakies czesci ciala staraly sie ograniczyc inne czesci tego samego ciala,na przyklad lewa reka starala sie ograniczyc i uwiezic reke prawa.To jedna z psychoz powstajacych wtedy,gdy obdarzone wolna wola formy duchowe zostaja
  uwiezione.Niektore religie mistyczne nauczaja,ze jedynym duchowym celem jednostki jest trwale „przylaczenie sie”lub „zjednoczenie” z I.N.Jest to bledne mniemanie.Jesli formy duchowe zostaly stworzone, aby dzialac jako osobne i niezalezne punkty widzenia,wowczas idea trwalego „polaczenia sie”z innymi jednostkami swiadomosci lub I.N.stalaby w sprzecznosci z idea kreacji.I nawet nie byloby to mozliwe.Prawdziwym celem idei duchowego wyzwolenia sa dzialania dazace do przywrocenia kazdemu pelni jego unikalnej swiadomosci istnienia oraz perspektywy.
  Powyzsze rozumowanie dowodzi,ze wiele popularnych pogladow na temat „Boga”,moze okazac sie nieprawdziwymi.”
  „….ludziom nie nalezy doradzac „polaczenia sie”lub „udania sie”do tzw.”swietlistej
  istoty”[xxx10-w zwiazku z przezyciami ludzi,ktorzy przezyli smierc kliniczna]poprzez medytacje lub smierc.Powinni trzymac sie od niej jak najdalej[xxx11-dotyczy tylko tego sensu w zdaniu].
  „Coz zatem mamy myslec o zapowiedzi „osądzenia”wszystkich ziemskich istot przez Istotę Najwyższa?
  Trudno jest sobie wyobrazic,aby I.N.skazala jednostki swojej wlasnej swiadomosci,bez wzgledu na to,jak male i jak brdzo uwiezione bylyby one,oraz jak bardzo szalone i destrukcyjne bylyby ich dzialania wynikajace z tego uwiezienia.Czy I.N. widzac cale zlo moze zakonczyc ten swoj ‚eksperyment’i usunac wszystkie jednostki swiadomosci oprocz siebie samej?
  Nawet,gdyby to bylo mozliwe-nie moze sie zdarzyc.To stworzenie nieskonczonej ilosci jednostek swiadomosci bylo dzielem wprost genialnym w celu poszerzenia samego siebie.rozwiazaniem jest zachowanie ich wszystkich i ‚zachecenie’do osiagniecia wyzwolenia.Jednak to wyzwolenie nie bedzie efektem dzialania machniecia cudownej rozdzki boskosci.Poniewaz formy duchowe posiadajawolna i niezalezna wole,wyzwolenie jest czyms,o co musza zadbac same.Dazenie do wyzwolenia w sposob inteligentny jest sprawa kazdej istoty.
  Oczywiscie przy zalozeniu,ze racjonalna wiedza na ten temat jest dostepna (udostepniona-dana).
  Wiele teologii naucza,ze istota Najwyzsza ma wroga,ktory sie jej przeciwstawia.Na kazdym poziomie egzystencji obserwujemy stan „gry”,w ktorym przetrwanie jest poddawane probie.Na poziomie indywidualnym przetrwaniu jednostki nieustannie zagraza proces starzenia,choroby i wiele innych czynnikow.Przetrwaniu rodziny czesto zagrazaja problemy finansowe,wrogo nastawieni krewni,przyjaciele lub ukierunkowane na zewnatrz pokusy seksualne.Organizacje i narody maja zwykle konkurentow i wrogow.W swiecie zwierzat dramat przetrwania jest szczegolnie wyraznie widoczny w relacjach mysliwy-ofiara.wszystkie obiekty fizyczne stoja przed perspektywa
  nieuniknionego zniszczenia.

  Formy duchowe stoja przed problemem przetrwania poprzez fakt uwiezienia w materii.
  Poniewaz gra o przetrwanie istnieje na kazdym poziomie istnienia,ma to miejsce rowniez w
  odniesieniu do Istoty Najwyzszej-gra,w ktorej przetrwanie jej samej jest poddawane probie poprzez zmniejszanie jednostek swiadomosci,a co za tym idzie jej samej.[‚zmniejszanie’chyba chodzi o to,ze jest to pomniejszane o te jednostki…ktore zeszly z drogi=na druga strone-ta ciemna].
  Aby tego rodzaju ‚gra’mogla zaistniec,I.N.musiala wzbudzic obawe, w zalozmy polowie stworzonych przez siebie jednostek,ze stanowi Ona zagrozenie dla wszystkich pozostalych jednostek i stanowi zagrozenie dla ciaglosci ich istnienia.Oponent I.N.nie roznilby sie wlasciwie niczym od Niej i gralby tak dobrze jak to tylko mozliwe.
  Jezeli ta gra trwa nadal,to wypada zywic nadzieje,ze Istota Najwyzsza wkrotce ja zakonczy i „podziekuje”wszystkim uczestnikom za pieknie rozegrana partie,przyrzekajac zarazem wszystkim zasluzone wyzwolenie”.
  KONIEC
  Pozdrawiam wszyskich i do kiedys 🙂

  Polubienie

  • trebor 18 czerwca 2011 o 11:53 am

   Na koniec odnosniki i ksiazki z ktorych czerpalem swoja wiedze:
   Wilam Bramley”Bogowie Edenu” (wers.PL)
   Arthur David Horn”Humanity’s Extraterrestrial Origins:Et Influences on Humankind’s Biological and Cultural Evolution (wers.En) mozna sciagnac w pdf tu:http://www.bookfinder.com/dir/i/Humanitys_Extraterrestrial_Origins-Et_Influences_on_Humankinds_Biological_and/3931652319/ lub kupic w sklepie wysylkowym
   Zecharia Sitchin wszystkie pozycje z tzw.Kronik Ziemi.
   FLYING SERPENTS AND DRAGONS By RA Boulay ©1990 link do calej ksiazki:
   http://www.apollonius.net/boulay-index-en.html
   i z translatorem:http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.apollonius.net%2Fboulay-index-en.html
   http://www.reptilianagenda.com/ (u mnier tylko przez tor)
   I wiele, wiele innych polecam w szczegulnosci Wilam Bramley”Bogowie Edenu” tam mozna sobie poukladac odpowiednie poglady na zagadnienie „nadzorcow”.
   To wszystko co mialem do przekazania w tej sprawie.
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • felicyta 19 czerwca 2011 o 9:39 am

    @”trebor 18 Czerwiec 2011 o 11:53 am
    Na koniec odnosniki i ksiazki z ktorych czerpalem swoja wiedze:”

    -dzieki, dzieki, dzieki za wszystkoco przekazujesz. Pozdrawiam.

    Polubienie

 8. Ola 17 czerwca 2011 o 10:43 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/06/israel%e2%80%99s-jewish-exodus/

  Polubienie

  • zeebii 17 czerwca 2011 o 11:15 pm

   Ola.

   Czy znasz język polski?

   Polubienie

   • marek 17 czerwca 2011 o 11:36 pm

    Myślę że Ola, to nasza miła Ola Gordon, tłumacząca wiele ciekawych rzeczy i chwała jej za to. Ja co nieco paniemaju po angielsku, ale moim jedynym szkolnym językiem obcym był radziecki. 😦 Rozumiem też ludzi wrzucających same linki, bo czas zdecydowanie przyśpieszył, albo raczej ciekawe wiadomości pojawiają się co chwilę i nie ma czasu nawet na napisanie kilku zdań.

    Polubienie

 9. marek 17 czerwca 2011 o 11:03 pm

  „Większość obywateli USA nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie muszą płacić podatków, że nieświadomie podpisują na to zgodę na formularzach podatkowych.”

  Aaron Russo zrobił dokument „Ameryka od wolności do faszyzmu” i na 99% (dawno oglądałem) ten film o tym opowiada.

  Polubienie

  • monitorpolski 17 czerwca 2011 o 11:20 pm

   Nie trzeba Aarona Russo, wystarczy formularz podatkowy – jest jak byk napisane, że to jest „voluntary” czyli dobrowolne.

   Polubienie

 10. Ola 17 czerwca 2011 o 11:08 pm

  http://www.prisonplanet.com/globalists-call-for-big-war.html

  Polubienie

 11. Ola 17 czerwca 2011 o 11:30 pm

  http://grypa666.wordpress.com/2011/06/13/przerwa-na-zwiniecie-bloga/

  Polubienie

 12. Ola 17 czerwca 2011 o 11:34 pm

  http://alexirin.wordpress.com/2011/06/17/matriks-cenowo-spekulacyjny-i-rola-ktora-w-tym-spektaklu-ma-odegrac-polska/

  Polubienie

  • trop 18 czerwca 2011 o 2:51 am

   http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/nadchodzi_katastrofa_czy,p1249028976

   Nadchodzi katastrofa! Czy jesteś przygotowany?
   Gerald Celente. Trends Research Institute
   Nowy-stary plan
   Demokrata czy Republikanin, to nie ma znaczenia. Pomimo gorącej retoryki, rozwiązywanie problemów gospodarczych miało mniej związku z partią rządzącą a więcej do czynienia z profesjonalną niekompetencją. Obie partie miały swoją kadencję w rządach. Obydwie wykorzystywały swoje uprawnienia do rozpoczęcia polityki, która stworzyła problemy. Obie strony miały swoją szansę na posprzątanie bałaganu za który są odpowiedzialne. Jak przewidywaliśmy obie parte tego nie zrobiły. Biorąc pod uwagę, kim są i co zrobili, przewidujemy nieprzerwany dalszy ciąg niepowodzeń obu partii w przyszłości.
   Niedołęgi siedzą za sterem. Jaka osoba ze zdrowym instynktem samozachowawczym uwierzy w jakiekolwiek obietnice polityków czy zaufa wyrokom banków centralnych lub finansistów z Wall Street, których jedynym realnym interesem jest ich własny interes?
   “Business as Usual”
   W 1920 r. prezydent USA Calvin Coolidge oświadczył: „Biznesem Ameryki jest biznes.” Czterdzieści lat później, biznesem Ameryki stała się wojna: czterdzieści lat wojny z narkotykami, dziesięć lat wojny z terroryzmem; wojna w Afganistanie (najdłuższa w historii Ameryki), osiem lat wojny w Iraku; ukryte wojny w Pakistanie i Jemenie; a ostatnio „na czas określony, ograniczony zakres kinetycznych wojskowych działań” w Libii.
   Uzasadnienia dla angażowania się w te wojny były różne, wszystkie były mordercze, niemoralne, niekończące się, rujnująco drogie i kończyły się porażką. Dlaczego ktoś miałby wierzyć w optymistyczne komunikaty z pola bitwy wydawane przez namiestników, którzy uspokajają opinię publiczną, że ponowne stosowanie wcześniej nie działających strategii będzie tym razem prowadzić do sukcesu?
   Jednak nawet w obliczu ich udowodnionych błędów i niekompetencji, jeśli ktoś ośmieli się zakwestionować partyjną linię lub konwencjonalną mądrość zostaje odrzucony jako „panikarz”, „handlarz strachu”, lub „fatalista”. Jednak bez względu na to jak źle mogą być widziane nasze prognozy – pesymizm, optymizm i niechęć, jest to bez znaczenia – liczy się tylko ich dokładność.

   Prognoza trendów: wojny będą się mnożyć a niepokoje społeczne będą się nasilać. Jak przewidywaliśmy, bunty/rewolty inspirowane przez młodzież najpierw w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie teraz pojawią się w Europie (Patrz „Off With Their Heads” Trends Journal, jesień 2010).
   Biorąc pod uwagę obecne trendy i ludzi u władzy, zapaść gospodarcza w pewnym momencie jest nieunikniona. Rządy i banki centralne będą nieubłagane w swej determinacji by wycisnąć ostatniego dolara, funta i euro od osób za pośrednictwem podatków. W tym samym czasie będą konfiskować majątek publiczny (czytaj prywatyzacja) w celu pokrycia złych zakładów zawieranych przez banki i instytucje finansowe.
   Gdy ludzie wykrwawią się finansowo i nie będzie już co odebrać, krew popłynie na ulicach.
   Lekcja z Trendów: Ucz się z historii.

   Morał z tej historii jest taki, że nie można pozwolić głowie na wzięcie urlopu latem. Warunki szybko się pogarszają i konieczne jest, aby pozostać w stanie wysokiej gotowości. Kolejnym elementem będzie gwałtowna finansowa katastrofa. Może być wywołana przez ekonomię (np. niespłacalność zadłużenia i rozprzestrzeniający się kryzys kredytowy w Europie, upadek dolara, lub wzrost cen produktów rolnych), to może być atak terrorystyczny (przeprowadzony przez zachodnie rządy lub prawdziwy), kolejna katastrofa (ala Fukushima) … lub dowolna kombinacja powyższych.
   Notka od wydawcy: Dochodzenie do perfekcji w każdej dziedzinie – od kucharza do pianisty do wojownika w walce – wymaga ćwiczeń … bez końca, w kółko, aż w końcu szkolenie staje się częścią ciebie.
   W tym duchu musimy powtórzyć: przygotowanie do finansowego przetrwania jest „ćwiczeniem”. Powinno to być traktowane tak, jak przygotowania do bitwy- oczekuj nieoczekiwanego i przygotuj się na najgorsze, co w tych niebezpiecznych czasach może być ogłoszeniem gospodarczego stanu wojennego. Banki mogą zostać zamknięte, waluty mogą być zdewaluowane a wycofanie depozytów może być zablokowane. Pamiętaj o podstawowej strategii przetrwania Geralda Celente: „Broń, Złoto i plan Ucieczki”.
   W letnim Trends Journal 2011 (wydanie w połowie lipca) dostarczymy praktycznych strategii radzenia sobie z nadchodzącym upadkiem i zaproponujemy rozwiązania, które jeśli zostały by wprowadzone mogłyby odwrócić obecne negatywne tendencje.
   Trends Research Institute

   Gerald Celente: http://www.youtube.com/watch?v=OvTDCWO_1H8

   Polubienie

 13. Ola 17 czerwca 2011 o 11:39 pm

  http://tergiwersacja.wordpress.com/haarp-kontrolowana-apokalipsa/urzeczywistnienie-nowego-porzadku-swiata-od-zamachu-po-koniec-swiata/Przeczytaj i przekaz dalej

  Polubienie

 14. Ola 17 czerwca 2011 o 11:50 pm

  Znam bardzo dobrze jezyk polski ale robie to w pracy i nie mam czasu na komentarze. W jezyku angielskim jest masa ciekawych, prawdziwych tematow i spraw, ktorych niestety nikt nie porusza na polskich stronach ktore znam. To kropla w morzu tego co bym chciala przekazac Polakom szczegolnie niektorym politykom i organizacjom ktore mysla o naszej przyszlosci ale wydaje mi sie ze wogole nie maja zielonego pojecia co sie dzieje w swiecie i kto stoi za zniszczeniem Polski i pozbawia nas pracy, wolnosci a tym samym zabezpieczenia przyszlosci

  Polubienie

  • Vismaya 18 czerwca 2011 o 2:25 am

   Inna sprawa, czlowiek siedzi po nocach i chce dac coś Polakom do przeczytania, ślęczy, tlumaczy ….
   ale jak widac wielu jest takich, że niszczą ta pracę … bo ci z emigracji to towar z gorszej półki albo … jest to celowa robota dla utrzymania słabej świadomości Polaków.. A Polacy nadal sobie tak siedzą w uśpieniu i o wielu sprawach nie mają zielonego pojęcia.

   Polubienie

   • trop 18 czerwca 2011 o 2:43 am

    Vismaya
    nie bierz sobie do serca pomyj które tu niektórzy wylewają
    robią to z choroby albo dla kasy – i tyle
    przecież nie winisz głuchego za to że jest głuchy ani obłąkanego za to że ma fazy
    jak mówi Monitor – róbmy swoje, dla tych wszystkich którzy szukają i chcą czytać
    Pozdrawiam 🙂

    Polubienie

    • Vismaya 18 czerwca 2011 o 3:23 am

     trop, dziękuję … 🙂
     sure … ja robie swoje, a ty trop dalej 🙂 … 😉
     i nie przejmuję się tak bardzo,
     pomyje i tak zawsze spadają na głowę tego kto je wylewa ….
     i trzeba być zaprawdę głupim, żeby kreować sobie taki los …
     Tylko mnie martwi, ile to trzeba poświęcić czasu aby dotrzeć do ludzkiej duszy,
     szczególnie kiedy zatrzaśnie na amen wrota miłości. 😦
     Ale P. Bóg dał mi upór i dobry węch …. 🙂

     Polubienie

  • zeebii 18 czerwca 2011 o 1:49 pm

   Wiedziałem że znasz język polski, ale chciałem Cie nakłonić żebyś napisała kilka słów. Rozumię że w pracy możesz nie mieć czasu na komentarze omawiające treść linków.

   Polubienie

 15. Ola 17 czerwca 2011 o 11:56 pm

  http://polonuska.wordpress.com/2011/06/17/spoleczenstwo-idiotow/

  Polubienie

 16. Ola 17 czerwca 2011 o 11:58 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/17/zydowski-proces-przeciwko-polskiemu-slowianinowi/

  Polubienie

  • ALFA 18 czerwca 2011 o 10:34 am

   NIC NIE JESTEŚMY WINNI ŻYDOM SPŁACONE TU USTAWA
   http://www.polskieradio.pl/026b785e-6930-432d-b011-c3226fa035cf.file

   Polubienie

 17. Ola 18 czerwca 2011 o 12:09 am

  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=112400

  Polubienie

 18. wietnamczyk 18 czerwca 2011 o 12:10 am

  Zaczynam coraz bardziej wierzyć w możliwość potencjalnego ataku (niekoniecznie nuklearnego, ale bombowego) na Berlin, a konkretnie na Stadion Olimpijski, gdzie dnia 26. czerwca bieżącego roku rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa świata w piłce nożnej pań.

  Polubienie

  • uwaga 18 czerwca 2011 o 1:44 am

   Jennifer Warnes, ….to bierzemy Berlin (26.06.11)
   ciekawe wiadomości:
   Na 0:28 min odniesienie do 26.06.2011, tylko zegara, 2 i 6, a następnie 11
   W 1:20 min natychmiast po „bierzemy berliiin” jest wprowadzonej sekwencji
   , które wyraźnie jest atomowej Explosiondarstellt
   Na 2:23 min, na ścianie w tle jest numerem 04 935
   Ten styl jest pocięte, tak technicznie tylko pierwsze 3 cyfry 049 = 0049, aby zobaczyć kod … Niemcy?
   to nie widzę gesty, do których w pełni świadomy tego tekstu jest śpiewanie …
   przychodzi do mnie i tak przed tak rozdrobnione i kontrolowane lub będące własnością
   Wygląda na czas:
   Najpierw bierzemy Manhattan
   Leonard Cohen

   Tłumaczenie google
   1) Masz mnie skazany na 20 lat z nudów
   , ponieważ starałem się zmienić system od wewnątrz.
   Teraz przychodzę, idę do nagrody im.
   Najpierw musimy wziąć Manhattan, potem Berlin wziąć
   2) I został wyreżyserowany przez znak na niebie
   Jestem kierować tym znamię na skórze
   Jestem podjęte przez piękno naszych broni
   Najpierw musimy wziąć Manhattan, potem Berlin wziąć
   3) Naprawdę chciałbym żyć z tobą, kochanie
   Kocham swoje ciało, ducha i ubrania
   Ale widzisz węża, poruszającego się na stacji?
   Mówiłem Habs, byłem jednym z nich.
   4) Ach, mnie umiłowałeś, jak przegrany,
   Ale teraz martwią się, że może uda mi się wygrać
   wiesz, jak można zatrzymać mnie,
   Ale nie ma dyscypliny, aby to zrobić.
   Ile nocy modliłem się o to, może zacznę od mojej pracy
   Najpierw musimy wziąć Manhattan, potem Berlin wziąć
   5) Lubię firmy mody nie jest, proszę pana;
   i nie lubię tych leków, które posiadają slim
   Nie lubię tego, co działo się z moją siostrą
   Najpierw musimy wziąć Manhattan, potem Berlin wziąć
   6) I dziękuję za to, co Ty Mnie posłał
   małpa i skrzypce sklejki
   Ćwiczyłem każdej nocy, teraz jestem gotowy
   Najpierw musimy wziąć Manhattan, potem Berlin wziąć
   7) Ah, nie zapomnij o mnie, żyłem znowu za muzykę
   nie zapomnij, jak już nosić czystą torby na zakupy,
   Cóż, to Dzień Ojca i wszyscy są ranni
   Najpierw musimy wziąć Manhattan, potem Berlin wziąć http://www.youtube.com/watch?v=fDO8fFfZ4aE

   Polubienie

 19. rabarbarek 18 czerwca 2011 o 12:17 am

  A wiec Niemcy i Francja zgodzily sie na „ratowanie” Grecji i wkrotce Grecja otrzyma pierwsza transze finansowa , za ktora przyjdzie jej drogo zaplacic. Mamy do czynienia z ciekawa sytuacja , Niemcy protestuja , poniewaz to ich ” krwawica” idzie na pomoc Grecji , a Grecy protestuja , bo tej europejskiej krwawicy nie chca. Znalazlam kilka danych na temat „zaplaty” , ktora instytucje europejskie dostana od Grecji w zamian za pozyczke.

  84 % udzialow w firmie telekomunikacyjnej[ grecka firma OTE]

  66% udzialow w Greckim Pocztowym Banku Oszczednosciowym

  51% Narodowa Loteria

  60% Salonica Water Authority

  25 % wlasnosci portow , Pireus i Saloniki

  czesc firm rozprowadzajacych gaz naturalny , w przygotowaniu zarzadzanie i zyski z lotnisk regionalnych i miedzynarodowych.

  Jest to rozboj w bialy dzien , ktory my , znamy z wlasnego , polskiego podworka , Niestety , doprowadzono do tego , ze kraje , ktore nie chcialy po dobroci dokonc ” prywatyzacji” , zostaja do tego zmuszane sila.

  Czy pamietacie takie zdjecie , ktore w zeszlym roku obieglo rozne strony internetowe , jak piorun uderzyl Parthenon w Grecji. Przypomnialo mi sie to zdjecie , poniewaz pamietam , ze Grecy twierdzili wtedy , ze to nie wrozy niczego dobrego dla Grecji. Jako ciekawostka.

  Lightning at Parthenon on the Acropolis

  Polubienie

  • trop 18 czerwca 2011 o 2:37 am

   http://www.prisonplanet.pl/polityka/grecki_rzad_przygotowuje,p1861745444

   Grecki rząd przygotowuje tajną drogę ucieczki z parlamentu.
   (…)
   Jeśli głosowanie przejdzie i parlament będzie zablokowany szanse polityków do opuszczenia zgromadzenia ogólnego bez szwanku mogą być bardzo niskie. Dlatego nie byliśmy zaskoczeni, gdy dostaliśmy informację od Covering Delta, że​ grecki parlament zatrudnił pracowników z zagranicy w celu oczyszczenia podziemnego tunelu, który prowadzi z parlamentu do portu w Pireusie (mającego wkrótce być sprywatyzowanym) w celu uniknięcia tego czego niektórzy się obawiają- masowego linczu posłów przez niezadowoloną społeczność.
   E-mail od Covering Delta:
   “Właśnie dowiedziałem się o tym ze sprawozdania z telewizyjnego kanału Kontra nadającego w Grecji. Wydaje się, że tunel, który prowadzi od Lykavitos do greckiego parlamentu, a stamtąd do portu morskiego w Pireusie, został oczyszczony przez pracowników zagranicznych w ramach przygotowań do ewentualnej ewakuacji greckiego premiera w przypadku szturmu na parlament przed środowym głosowaniem w sprawie nowego “porozumienia”.
   Sytuacja tutaj jest całkowicie poza jakąkolwiek kontrolą. I naprawdę nie wiem, jak długo ludzie będą czekać na rozwiązanie tej sytuacji. Atmosfera tutaj w Atenach jest pełna rozczarowania działaniami rządu, który wydaje się coraz bardziej oderwany od własnych obywateli.

   Polubienie

   • rabarbarek 18 czerwca 2011 o 3:25 am

    Podobnie jest w Hiszpanii. Hiszpanie „obiecuja ” rzadowi blokade Parlamentu.

    Tymczasem zastanawiam sie dlaczego zaczelo sie ujawnianie faktow na temat tajnych dotad spotkan jak Bilderbergowie [ BBC] i teraz Bohemiam Grove[ Washington Post] . Wielu traktowalo film Alexa Jonesa pod tym wlasnie tytulem , jako bajke dla niegrzecznych dzieci. Wczorajszy artykul potwierdza wszystkie fakty przez niego podane , z tym wyjatkiem , ze jak napisano , panowie nie zajmuja sie zadnymi rytualnymi przedsiewzieciami , a po prostu odpoczywaja raz w roku po ciezkiej pracy. Na zdjeciu widnieja b. prezydenci , Regan i Nixon. Spotkanie odbywa sie co roku w polowie lipca. Ciekawe co jeszcze okaze sie prawda. Niedawne teorie spiskowe nabieraja realnych ksztaltow . Czyzby sadzili , ze ich plan jest juz na ukonczeniu i nie zamirzaja kryc sie ze swoimi ” ciemnymi sprawkami’?

    Ciekawy tytul ” Bohemiam Grove: Gdzie bogaci i potezni zachowuja sie swawolnie. [ mozna to tlumaczyc tez inaczej[ zachowuja sie zle, niepoprawnie itd] ale zostanmy przy tym.

    http://www.washingtonpost.com/blogs/blogpost/post/bohemian-grove-where-the-rich-and-powerful-go-to-misbehave/2011/06/15/AGPV1sVH_blog.html

    Polubienie

    • trop 18 czerwca 2011 o 4:28 am

     niezwykle rozwojowe zabawy mają w planach zajęć…
     Another infiltrator, Spy magazine writer Philip Weiss, posed as a guest for seven days in 1989, when the waiting list was 33 years long and the grove had several thousand members. Weiss published the article “Inside Bohemian Grove,” writing: “You know you are inside the Bohemian Grove when you come down a trail in the woods and hear piano music from amid a group of tents and then round a bend to see a man with a beer in one hand … urinating into the bushes. This is the most gloried-in ritual of the encampment, the freedom of powerful men to pee wherever they like, a right the club has invoked when trying to fight government anti-sex discrimination efforts and one curtailed only when it comes to a few popular redwoods just outside the Dining Circle.”

     Polubienie

     • Vismaya 18 czerwca 2011 o 4:49 am

      Ciemny sekret w środku Bohemian Grove …

      http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_dark_secrets_inside_bohemian_grove_napisy_pl_video.html

      Polubienie

     • rabarbarek 18 czerwca 2011 o 5:18 am

      I pomyslec , ze w rekach tych perwertow leza losy ludzkosci , ze od nich zalezy jak bedzie wygladal swiat . Funduja nam ustawy o rownosci i, swobodach , zupelnie zapomnajac o wiekszosci a preferujac mniejszosc. To wiekszosc musi podporzadkowac sie mniejszosci , zaakceptowac ich sposob zycia i bycia, i to wiekszosc musi trzymac jezyk za zebami by mie byc posadzona o naruszenie praw mniejszosci .

      Dzisiaj w stanie Nowy York mialo dojsc do glosowania na temat legalizacji ” malzenstw” jednoplciowych. Panie dziennikarki i panowie dziennikarze przescigali sie w pochwalach takich zwiazkow , a tu im cala robote zepsul pewien znany futbolista amerykanski, ktory stwierdzil, ze opowiada sie za tradycyjnym malzenstwem , ze dzieci powinny miec mame i tate , i nigdy twory w stylu malzensw jednoplciowych ni zastapia normalnej rodziny. Najciekawsze bylo pytanie pani dziennikarki [ wygladajacej na osobe inteligentna , ale wiadomo pozory myla] czy wedlug rozmowcy, sztuczne zaplodnienie nie jest naturalne i prosila o wytlumaczenie terminu” naturalne” Po prostu szczyty arogancji i glupoty. Ale jak widac walka toczy sie na wielu frontach i od nas zalezy czy damy sie zwiesc tym szalonym ideologiom.
      Jezeli kogos temat interesuje to mozna sprawdzic na stronie CNN , Nazwisko bohatera [ bo dla mnie stal sie on bohaterem , ryzykujac swoja postawa , konsekwencje takiej przemowy], David Tyree.

      Takie czasy , ze normalni musza tlumaczyc sie ze swojej normalnosci.

      Panowie w Bohemiam Grove takich dylematow miec nie beda.

      Polubienie

      • Vismaya 18 czerwca 2011 o 5:30 am

       Rycerze eulogii ….

       http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_rycerze_eulogii.html

       … i zwroćcie uwagę jak składają palce ….
       a ten jest ukradziony z języka migowego dla głuchoniemych, co w rzeczywistości znaczy – kocham cię….

       Polubienie

      • Vismaya 18 czerwca 2011 o 5:38 am

       Delta-Kappa-Epsilon (D-K-E),… zwróccie uwagę na tą organizację … takie są początki na tej drodze, szkolenie młodych kadr….

       http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_przepowiednie_biblijne_-_2012.html

       Polubienie

 20. Ola 18 czerwca 2011 o 12:18 am

  http://www.bibula.com/?p=39372Razem mozemy uratowac zycie

  Polubienie

 21. Ola 18 czerwca 2011 o 12:33 am

  Piotr Rubik – To cała prawda http://www.youtube.com/watch?v=O8QyCnkjaGw

  Polubienie

 22. Ola 18 czerwca 2011 o 1:54 am

  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/RZADY-TUSKA-CZY-TO-JUZ-TOTALITARYZM

  Polubienie

 23. Annah. 18 czerwca 2011 o 4:01 am

  KTO ŻYW RÓŻANIEC W DŁOŃ !

  Post Ewy z blogu Królowa Pokoju,

  Kochani przekazuję Wam wszystkim bardzo bardzo ważną informację jaką umieszczam gdzie się da – już wiem czemu niejeden i niejedna chętnie widzieli kardynała Hlonda w piekle – On nam prorokował zwycięstwo, które przyjdzie przez Maryję – zaczęło się. Już dziś możemy zacząć odmawiać. A o szczegółach gdzie się zgłaszać, zapisywać- poinformujemy!

  Krucjata rozpoczęta!
  Różańce w dłoń:

  Ważna informacja z dziś – KRUCJATA RÓŻAŃCOWA W INTENCJI OJCZYZNY wzorem Węgier

  Ksiądz Stanisław Małkowski poinformował, że przedwczoraj w Niepokalanowie odbyło się spotkanie z osobami duchownymi i świeckimi. Najpierw Ksiądz przekazał nam pozdrowienia od abpa Andrzeja Dzięgi a następnie powiedział, że zawiązała się nowa KRUCJATA RÓŻAŃCOWA W INTENCJI OJCZYZNY na wzór krucjaty różańcowej na Węgrzech, gdzie węgierski kardynał Józef Mindszenty powiedział, że Węgry zostaną uratowane przez Różaniec, jak się znajdzie 2 mln osób chętnych do modlitwy za Ojczyznę na różańcu.

  I u nas w Polsce zawiązuje się taka sama modlitewna krucjata różańcowa o nowy cud różańcowy, a przesłaniem tej krucjaty różańcowej są słowa Sługi Bożego kardynała Hlonda:

  „Polska to naród wybrany przez Boga do wielkiego posłannictwa, dlatego oczyści go Bóg przez cierpienie. Bóg ześle Polsce pomoc swoją z tej strony, z której się nikt nie spodziewał. Przyjdzie dla Polski dzień, w którym przyjaciele odstąpią od niej i zostanie sama, aby się wypełniła wola Boża – a wtedy miłosierdzie okryje ją całą – Polska przejdzie jeszcze swoje ostateczne oczyszczenie, ale potem wiara i miłość zatryumfują w pełni. Jeszcze jakiś czas potrzebny jest do pokuty, a potem Chrystus zmieni całkowicie oblicze tej ziemi. Niech nikt nie upada na duchu, gdy szatan będzie brał górę, bo zostanie pokonany mocą Bożą.
  Zwycięstwo, gdy przyjdzie, będzie zwycięstwem błogosławionej Maryi Dziewicy. Z różańcem w ręku módlcie się więc o zwycięstwo Matki Najświętszej! Polska jest bowiem narodem wybranym Najświętszej Maryi Panny. Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i Różańcem. Polska ma stanąć na czele Maryjnego zjednoczenia narodów. Trzeba ufać i modlić się. Jedyna broń, której używając Polska odniesie zwycięstwo, to Różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwszą, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zupełnej zagłady, a Polska nie opuści sztandaru Królowej Nieba. Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod Jej płaszczem. Nastąpi wielki tryumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę.
  Polska urośnie do znaczenia potęgi moralnej i będzie natchnieniem przyszłości Europy, jeżeli nie ulegnie bezbożnictwu, a w rozgrywce duchów pozostanie niezachwianie po stronie Boga. Jako promieniujący ośrodek chrześcijański Polska będzie powagą i może odegrać rolę wzoru oraz pośredniczki oczekiwanego braterstwa narodów, którego samą li grą dyplomatyczną zbudować niepodobna. Na rozstaju dziejowym Polska nie powinna się przeto zawahać, nie powinna zbaczać ze swej drogi, lecz iść za swym powołaniem. Pogłębioną świadomością chrześcijańską powinna odgrodzić się duchowo od zmurszałego i zakłamanego świata, który przepada, a przodować w nowym życiu, które się wyłania.

  Polubienie

 24. Annah. 18 czerwca 2011 o 4:13 am

  Pierwszy oficjalny dokument Episkopatu USA w sprawie eutanazji
  Biskupi bronią życia chorych

  Każdy człowiek, który popiera samobójczy zamiar drugiego człowieka, występuje przeciwko prawu moralnemu i staje się wspólnikiem zbrodniczego czynu przeciw życiu. Każdy lekarz, który oferuje śmierć jako rozwiązanie problemów zdrowotnych i „wyleczenie” z choroby poprzez tak zwane samobójstwo wspomagane, staje się bezpośrednim sprawcą niesprawiedliwości, która nie może być usprawiedliwiona nawet wówczas, gdy zostaje dokonana na żądanie……
  Jako ostrzeżenie dokument wskazuje fakt, że w krajach, takich choćby jak Holandia, które wykorzystały pojęcie wolności, by usprawiedliwić „wspomagane samobójstwo” i eutanazję, lekarze w końcu zaczęli uśmiercać ludzi, nie pytając ich o zgodę.

  Polubienie

 25. Annah. 18 czerwca 2011 o 4:16 am

  link do całej treści, póki co poprzedni post jest w spamie
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110618&typ=wi&id=wi02.txt

  Polubienie

 26. rabarbarek 18 czerwca 2011 o 4:25 am

  Departament Zdrowia w Kansas wydal ostrzezenie przed uzywaniem do jakichkolwiek celow wody z rzeki Missouri. Czy ma to zwiazek z ewentualnym skazeniem z elektrowni atomowej , o ktorej byla mowa na blogu? Niestety o tym nie mowia , [ wiadomo , ze jesli zanieczyszczenia zawieraja substancje radioaktywne , to mieszkancy tych terenow dowiedza sie o tym jako ostatni] . Zastanawiajace jest jednak to , ze przestrzen powietrzna nad elektrownia jest nadal zamknieta , zbiorniki na odpady po przerobieniu paliwa , zawieraly 4krotnosc dopuszczalnej ilosci [ co wskazuje , ze w razie zalania tychze zbiornikow do rzeki przedostana sie olbrzymie ilosci skazenia] , podobno !!! wczoraj ogloszono 4 stopien zagrozenia.

  Wzdluz rzek Missouri i Mississipi znajduje sie kilkanascie elektrowni. W wiekszosci zbiorniki na odpady nulearne , ze skazona woda znajduja sie na zewnatrz elektrowni , wiec zalane przez powodz , moga stac sie ” bomba zegarowa” dla USA .

  http://www.bbsradio.com/cgi-bin/webbbs/webbbs_config.pl?md=read;id=16121

  Polubienie

  • trop 18 czerwca 2011 o 4:50 am

   „MISSOURI RIVER FLOOD OF BIBLICAL PROPORTIONS” WARNS EXPERT !
   http://stlouis.cbslocal.com/2011/06/08/expert-warns-missouri-river-could-see-flood-of-biblical-proportions/


   Operation Blackjack 2011 ???
   linki pod filmem !

   Polubienie

   • rabarbarek 18 czerwca 2011 o 5:45 am

    Wyglada to nieciekawie, komentarze pod filmem mowia o tym co czuja mieszkancy zagrozonych rejonow… http://www.youtube.com/watch?v=uzj6tv32guo

    Polubienie

    • rabarbarek 18 czerwca 2011 o 6:19 am

     .Organizacja zarzadzajaca elekrowniami w rejonie , wydala szybko komunikat uspakajajacy , ze wszystkie „domniemania na temat zagrozenia elektrowni” sa nieprawdziwe. Mieszkancy jednak nie daja sie latwo uspokoic , zwlaszcza ci , ktorzy wiedza o „uspokajaniu” mieszkancow Fukushimy. Juz samo wydanie tego oswiadczenia jest niepokojace , a jeden z punktow mowi , cytuje, ” zakaz lotow nad elektrownia wydany zostal nie ze wzgledu na promieniowanie , ale ze wzgledu na powodz” Od kiedy to ze wzgledu na wylew rzeki , nie wolno latac samolotom lub helikopterom.? Z tego co pamietam to wlasnie w rejony powodzi , wysyla sie helikoptery , ktora niosa pomoc , potrzebujacym w rejonach???

     http://www.oppd.com/AboutUs/22_007105

     Polubienie

 27. Annah. 18 czerwca 2011 o 4:28 am

  Donald Tusk skutecznie wmówił rzeszom Polaków, że demokratyczny konsensus polega na braku jakiegokolwiek sporu, debaty. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie
  WIELKIE RANIE MÓZGU PRZYNIOSŁO EFEKTY
  EWA STANKIEWICZ
  ….Tak jak w klasie poznanego niedawno gimnazjalisty, którego nauczycielka stwierdziła ostatnio, że największym osiągnięciem prezydenta Kaczyńskiego było to, że zginął w katastrofie. I większość uczniów wybuchnęła śmiechem. Ale jak mają reagować ci, którym szkoła organizuje spotkanie z Kubą Wojewódzkim i przedstawia go jako idola?….
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110618&typ=my&id=my03.txt

  Polubienie

 28. Annah. 18 czerwca 2011 o 4:35 am

  Wywiad z rzecznikiem prasowym niemieckiej organizacji broniącej praw rodziny

  (…) Jakie treści budzą największy sprzeciw u świadomych swojej roli chrześcijańskich rodziców?
  – W tym konkretnym przypadku w Salzkotten działania rodziców skierowane były przeciwko tzw. treściom emancypacyjnym. Znaczy to mniej więcej tyle, że dziecko miałoby samo decydować w kwestiach swojego życia seksualnego, a więc co i z kim będzie robiło. Ten rodzaj edukacji seksualnej nie zawiera żadnych obiektywnych nakazów i zakazów. Przekazuje natomiast całkowicie libertyńską zasadę: rób tylko to, na co masz ochotę. A tego nie da się pogodzić z Bożymi przykazaniami, które są podstawą wiary chrześcijańskiej. W Niemczech, począwszy od przedszkola, na lekcjach edukacji seksualnej wpaja się dzieciom, że m.in. homoseksualizm stoi na równi z normalnymi zachowaniami w sferze ludzkiej seksualności. Dzieci 7-9-letnie „ćwiczą” użycie prezerwatyw z wykorzystaniem bananów lub drewnianych penisów.(…)
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110618&typ=my&id=my09.txt

  Polubienie

 29. erilo 18 czerwca 2011 o 5:56 am

  chyba powinno być antykapitalistyczna a nie antysatanistyczna.
  bo ja tam egzorcystów nie widział na zdjęciach i feretronów i pielgrzymek do Częstochowy…
  czyżby już wzrok tak nawalał?

  Polubienie

  • Annah. 18 czerwca 2011 o 10:25 am

   Nie wzrok tylko głowa 😉 antysatanistyczna jest równoważna z aglobalistyczną czyli po prostu antysocjalistyczną

   Polubienie

 30. Annah. 18 czerwca 2011 o 8:03 am

  Degrengolada, czyli farbowany trol trolański
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=dd&dat=20110618&id=main

  Polubienie

 31. Pelagia 18 czerwca 2011 o 8:39 am

  jakiś anonim (brak mu odwagi by się podpisać ) napisał w poprzednim wątku paszkwil na papieża:
  … 17 Czerwiec 2011 o 5:53 pm
  84 iRate This
  WAŻNE PRZECZYTAJCIE – informacja pochodzi z katolickich stron – nikogo nie atakauje jedynie ostrzegam – temat moim zdaniem jest na artykuł na głowna strone poniewaz tzw papiez popiera to przed czym ostrzega wiekszosc ludzi tu na forum – wszyscy wiemy jakim złem bedzie władza swiatowa – Biblia tez przestrzega przed nia : http://www.mikolaj.szczecin.pl/aktualnosci/91-encyklika-benedykta-xvi ,
  http://www.isidorus.net/show/news,411,Milosc_w_prawdzie__nowa_Encyklika_Benedykta_XVI&jezyk=PL


  dziwna ta stronka, katolicka, he, he, he, katolicka, he, he
  Myślałes cwaniaczku, że nam wystarczy to co napisał dziennikarzyna na tej pseudokatolickiej stronce ??? Myślałeś, że nikt nie przeczyta tej encykliki ?? Ja podam link do encykliki, z której wynika krytyka globalizmu.:http://www.isidorus.net/images/CinV.pdf

  a tu fragmenty z tej encykliki:

  Encyklika
  9. Miłość w prawdzie – caritas in veritate – to wielkie wyzwanie dla Kościoła w świecie postępującej i szerzącej się globalizacji. Ryzyko naszych czasów polega na tym, że faktycznej wzajemnej zależności między ludźmi i narodami nie odpowiada etyczne współdziałanie sumień i umysłów, którego wynikiem mógłby być rozwój naprawdę ludzki. Jedynie dzięki miłości, oświeconej światłem rozumu i wiary, możliwe jest osiągnięcie celów rozwoju bardziej ludzkich i humanizujących. Dzielenia się dobrami i zasobami, będącymi źródłem autentycznego rozwoju, nie zapewnia jedynie postęp techniczny i czysto interesowne relacje, lecz potencjał miłości zwyciężający zło dobrem (por. Rz 12, 21) i otwierający na wzajemność sumień i wolności.
  Kościół nie ma do zaofiarowania technicznych rozwiązań i jest «jak najdalszy od mieszania się do rządów państw». Ma jednak misję prawdy do spełnienia, w każdym czasie i okolicznościach, dla społeczeństwa na miarę człowieka, jego godności i powołania.

  11…Kościół pełni rolę publiczną, która nie zacieśnia się do jego działalności opiekuńczej lub edukacyjnej, ale objawia swoje energie w służbie promocji człowieka i powszechnego braterstwa, gdy może korzystać z wolności. W wielu wypadkach przeszkodę dla tej wolności stanowią zakazy i prześladowania, albo jest ona również ograniczana, gdy publiczna obecność Kościoła zostaje sprowadzona jedynie do jego działalności charytatywnej. Drugą prawdą jest to, że autentyczny rozwój człowieka dotyczy całości jego osoby we wszystkich jej wymiarach. Bez perspektywy życia wiecznego, postęp ludzki na tym świecie pozbawiony jest oddechu. Zamknięty w ramach historii, wystawiony jest na ryzyko, że będzie sprowadzony jedynie do tego, by coraz więcej mieć. W ten sposób ludzkość traci odwagę, by być gotową na przyjęcie wyższych dóbr, na wielkie i bezinteresowne inicjatywy wypływające z miłości powszechnej. Człowiek nie rozwija się dzięki własnym siłom, ani rozwoju nie można mu po prostu przekazać z zewnątrz. Na
  1414. Następnie w Liście apostolskim Octogesima adveniens z 1971 r., Paweł VI podjął temat sensu polityki oraz niebezpieczeństwa, jakie stwarzają utopijne i ideologiczne wizje
  przesądzające o jej jakości etycznej i ludzkiej. Chodzi o argumenty ściśle związane z rozwojem. Niestety, negatywne ideologie nadal się mnożą. Paweł VI ostrzegał już przed ideologią technokratyczną, szczególnie dziś zakorzenioną, świadom wielkiego niebezpieczeństwa powierzenia tylko technice całego procesu rozwoju, ponieważ w ten sposób pozostałby on bez orientacji. Technika, rozważana sama w sobie, jest dwuznaczna.
  17. Powołanie to wezwanie domagające się wolnej i odpowiedzialnej odpowiedzi. Integralny rozwój ludzki zakłada odpowiedzialną wolność osoby i ludów: żadna struktura nie może zagwarantować takiego rozwoju niezależnie od odpowiedzialności ludzkiej i ponad nią.
  21. Paweł VI miał wyraźną wizję rozwoju. Przez pojęcie «rozwój» chciał wskazać jako cel uwolnienie narodów przede wszystkim z głodu, nędzy, chorób endemicznych i analfabetyzmu. Z punktu widzenia ekonomicznego oznaczało to ich czynne uczestnictwo i na równych warunkach w międzynarodowym procesie ekonomicznym; z punktu widzenia społecznego oznaczało to ich ewolucję w kierunku społeczeństw wykształconych i solidarnych; z punktu widzenia politycznego oznaczało to umocnienie rządów demokratycznych mogących zapewnić wolność i pokój.
  Zysk jest pożyteczny, jeśli jako środek skierowany jest do celu nadający mu sens zarówno co do tego, jak go uzyskać, jak i do tego, jak go wykorzystać. Wyłączny cel zysku, jeśli został źle osiągnięty i jeśli jego ostatecznym celem nie jest dobro wspólne, rodzi ryzyko zniszczenia bogactwa i tworzenia ubóstwa. Rozwój ekonomiczny, jakiego życzył sobie Paweł VI, miał być taki, by przynosić realny wzrost obejmujący wszystkich i konkretnie zrównoważony. To prawda, że rozwój był i nadal jest pozytywnym faktorem, który uwolnił z nędzy miliardy osób i w końcu przyniósł wielu krajom możliwość stania się skutecznymi protagonistami polityki międzynarodowej. Trzeba jednak przyznać, że ten sam rozwój ekonomiczny był i nadal jest naznaczony zniekształceniami i dramatycznymi problemami, jeszcze bardziej oczywistymi w obecnej sytuacji kryzysu.
  22. Dzisiaj obraz rozwoju jest policentryczny. Liczni są uczestnicy i przyczyny zarówno zapóźnienia w rozwoju, jak i rozwoju, a winy i zasługi są zróżnicowane. Ten fakt powinien skłonić do uwolnienia się od ideologii, które często w sposób sztuczny upraszczają rzeczywistość i do obiektywnego przyjrzenia się ludzkiemu wymiarowi problemów. Linia podziału między krajami bogatymi i ubogimi nie jest tak wyraźna, jak w czasach Populorum progressio, jak już sygnalizował Jan Paweł II. Powiększa się bogactwo światowe pojmowane globalnie, ale wzrastają nierówności. W bogatych krajach ubożeją nowe kategorie społeczne i rodzą się nowe formy ubóstwa. W sferach najbardziej ubogich niektóre grupy cieszą się pewnego rodzaju rozrzutnym i konsumpcyjnym nadrozwojem, w sposób nie do przyjęcia kontrastującym z trwałymi sytuacjami nieludzkiej nędzy. Nadal trwa «skandal niewiarygodnych nierówności». Korupcja i bezprawie są niestety obecne zarówno w zachowaniach podmiotów ekonomicznych i politycznych krajów bogatych, starych i nowych, jak i w krajach ubogich. Bywa, że ludzkie prawa pracowników nie są przestrzegane przez wielkie przedsiębiorstwa ponadnarodowe, ale także przez lokalne grupy produkcyjne w różnych krajach. Pomoc międzynarodowa była często przekazywana niezgodnie z jej przeznaczeniem, zarówno ze względu na nieodpowiedzialności w łańcuchu podmiotów
  35. Jeśli istnieje wzajemne i powszechne zaufanie, rynek jest instytucją ekonomiczną, która pozwala na spotkanie osób jako podmiotów ekonomicznych, które posługują się kontraktem jako regułą ich relacji i które dokonują wymiany dóbr i usług wymiennych między sobą, by zaspokoić swoje potrzeby i pragnienia. Rynek poddany jest zasadom tak zwanej sprawiedliwości wymiennej, regulującej właśnie relację dawania i otrzymywania między parytetowymi podmiotami. Jednak nauka społeczna Kościoła nigdy nie zaniechała podkreślania ważnej roli sprawiedliwości rozdzielczej oraz sprawiedliwości społecznej dla samej ekonomii rynkowej, nie tylko ze względu na włączenie w szerszy kontekst społeczny i polityczny, ale również ze względu na splot relacji, w których się realizuje. Rynek bowiem, kierujący się jedynie zasadą równowartości zamienianych dóbr, nie potrafi doprowadzić do jedności społecznej, której zresztą potrzebuje, aby dobrze funkcjonować. Bez wewnętrznych form solidarności i wzajemnego zaufania, rynek nie może wypełnić swojej ekonomicznej funkcji. Dzisiaj zabrakło tego zaufania, a utrata zaufania jest poważną stratą.
  Słusznie Paweł VI podkreślał w Populorum progressio fakt, że sam system ekonomiczny odniósłby korzyść z powszechnego stosowania sprawiedliwości, ponieważ pierwszymi, które skorzystałyby z rozwoju krajów ubogich byłyby kraje bogate. Zdaniem papieża nie chodzi jedynie o naprawienie zaburzenia przez pomoc. Ubodzy nie mogą być traktowani jako «brzemię», lecz jako bogactwo również z punktu widzenia ściśle ekonomicznego. Trzeba jednak uważać za błędną wizję tych, którzy uważają, że ekonomia rynku potrzebuje strukturalnie pewnego zakresu ubóstwa i niedorozwoju, by mogła lepiej funkcjonować. Interesem rynku jest propagowanie emancypacji, ale żeby naprawdę tego dokonać, nie może liczyć jedynie na samego siebie, ponieważ nie jest w stanie stworzyć tego, co przekracza jego możliwości. Powinien czerpać energie moralne od innych podmiotów zdolnych je zrodzić
  36. Działalność ekonomiczna nie może rozwiązać wszystkich problemów społecznych przez zwykłe rozszerzenie logiki rynkowej. Jej celem jest osiąganie dobra wspólnego, o które powinna się także i przede wszystkim troszczyć wspólnota polityczna. Dlatego trzeba mieć na uwadze, że przyczyną poważnego braku równowagi jest oddzielenie działalności ekonomicznej, do której należałoby tylko wytwarzanie bogactw, od działalności politycznej,
  Kościół od zawsze uważa, że działalności ekonomicznej nie można uważać za antyspołeczną. Rynek nie jest i nie powinien się stawać sam z siebie miejscem przemocy silniejszego nad słabym. Społeczeństwo nie powinno się chronić przed rynkiem, tak jakby rozwój tego ostatniego pociągał za sobą ipso facto unicestwienie prawdziwie ludzkich stosunków. Jest z pewnością prawdą, że rynek może być ukierunkowany negatywnie, nie dlatego, że taka jest jego natura, ale ponieważ pewna ideologia może nadać mu inny kierunek. Nie trzeba zapominać, że rynek nie istnieje w stanie czystym. Przyjmuje on kształt od konfiguracji kulturowych, które go specyfikują i ukierunkowują. Istotnie, ekonomia i finanse jako narzędzia mogą być źle używane, kiedy posługujący się nimi ma jedynie zamiary egoistyczne. W ten sposób można przekształcić narzędzia same w sobie dobre w narzędzia szkodliwe. Ale to zaciemniony umysł ludzki powoduje te konsekwencje, a nie narzędzie samo z siebie. Dlatego nie narzędzie powinno być powołane do odpowiedzialności, lecz człowiek, jego sumienie moralne oraz jego odpowiedzialność osobista i społeczna
  W epoce globalizacji ekonomia ulega wpływom konkurujących modeli związanych z bardzo różniącymi się między sobą kulturami. Wynikające z tego zachowania ekonomiczno-przedsiębiorcze znajdują przeważnie punkt zbieżny w poszanowaniu sprawiedliwości rozdzielczej. Życie ekonomiczne niewątpliwie wymaga kontraktu, aby regulować stosunki wymiany między równoważnymi wartościami. Ale podobnie potrzebuje sprawiedliwych praw oraz form podziału dochodów kierowanego przez politykę, a także dzieł odznaczających się duchem daru. Ekonomia zglobalizowana wydaje się uprzywilejowywać pierwszą logikę – logikę wymiany kontraktowej, ale bezpośrednio lub pośrednio wykazuje, że potrzebuje również dwóch innych logik – logiki politycznej oraz logiki daru bez rekompensaty.
  39. Paweł VI prosił w Populorum progessio, by stworzyć model ekonomii rynkowej zdolnej objąć, przynajmniej w zamiarach, wszystkich ludzi, a nie tylko odpowiednio uposażonych.Prosił o zaangażowanie w promocję świata bardziej ludzkiego dla wszystkich, świata, «gdzie wszyscy będą mogli dawać i pobierać, a postęp jednych nie będzie przeszkadzał rozwojowi drugich». W ten sposób nadawał uniwersalny wymiar prośbom i aspiracjom zawartym w Rerum novarum, napisanej wtedy, gdy po raz pierwszy, w konsekwencji rewolucji przemysłowej zrodziła się idea – z pewnością postępowa w tamtych czasach – że porządek cywilny, aby się utrzymał, potrzebuje także interwencji redystrybucyjnej państwa. Dzisiaj powyższa wizja, oprócz tego, że dotknięta jest kryzysem przez procesy otwarcia rynków i społeczeństw, okazuje się niewystarczająca do zaspokojenia wymogów w pełni ludzkiej ekonomii. Tego, co nauka społeczna Kościoła zawsze utrzymywała, biorąc za punkt wyjścia swoją wizję człowieka i społeczeństwa, dzisiaj domaga się charakterystyczna dynamika globalizacji.
  Kiedy logika rynku oraz logika państwa zgodnie usiłują zachowywać monopol swoich własnych obszarów kompetencji, na dłuższą metę w stosunkach między obywatelami brakuje solidarności, uczestnictwa i poparcia, bezinteresownego działania, co jest czymś innym wobec dać, aby mieć, właściwym dla logiki wymiany, i do dać z obowiązku, właściwym dla logiki zachowań publicznych narzuconych przez prawo państwowe. Przezwyciężenie niedorozwoju wymaga pracy nie tylko nad polepszeniem transakcji opierających się na wymianie, nie tylko nad przesunięciami struktur opiekuńczych natury publicznej, ale przede wszystkim nad stopniowym otwarciem się, w kontekście światowym, na formy działalności ekonomicznej charakteryzujące się elementami bezinteresowności i komunii.

  Polubienie

  • Pelagia 20 czerwca 2011 o 8:02 am

   w świetle całej encykliki widać, że nie chodzi o popracie NWO. miłość i solidarność z biedniejszymi nie maja nic wspólnego z diabelstwem. Cała encyklika a nie tylko kilka zdań wyrwanych z kontekstu.

   Polubienie

 32. trebor 18 czerwca 2011 o 9:09 am

  Gdzie jest muj post z wczoraj o nadzorcach? Czyzby zenek za monitora zaczal moderowac wpisy?
  Monitor co z toba?

  Polubienie

 33. MOL 18 czerwca 2011 o 9:29 am

  Join me, help me, Subscribe, Share, THE TIME IS NOW – WE ALL KNOW IT TO BE TRUE – STAND UP – BE HEARD – BE FELT – BE SEEN – STRIKE AS MUCH FEAR INTO THE HEARTS OF THE ELITE SCUMBAGS AS THEY HAVE TRIED TO PUSH ON SOCIETY – This is a pivotal point in human history, if we dont act now we WILL live in a world of despair -FIGHT BACK AND HELP MAKE THIS WORLD A BETTER PLACE
  JULY 4TH 2011: REVOLUTION AGAINST NEW WORLD ORDER STARTS Revolution against NWO: http://www.youtube.com/watch?v=RheUK3OazkM&feature=player_embedded#at=12

  Polubienie

 34. TRON 18 czerwca 2011 o 10:00 am

  Prosze wziasc pod uwage ,ze dzieci i mlodziez jakie posiadacie nie sa juz wasze !

  To mlode pokolenie to narybek systemu odpowiednio sterowane przy uzyciu wszelkich srodkow i metod !!!

  Aby to zmienic trzeba natychmiast obalic system ustrojowy global masonsk,ktory spreparowal progamy wychowania i edukacji mlodych pokoleni – tej zmiany mozna dokonac ale nie kamieniami na ulicy lecz zdecydowanym wsplnym zjednoczonym ruchem nardowym niedopuszczajcym do dalszych wyborow wszelkeij wladzy ich dotychczasowymi metodami i ordynacjami wyborczymi.
  SYSTEM PARTYJNY SIE NIESPRAWDZIL !
  OBECNE ORDYNACJE WYBORCZE TRZEBA NATYCHMIAST ODRZUCIC !!!

  Aby tego dokonac nie ma potrzeby uzycia sily,sa inne sposoby i to skuteczne.
  Tenze ruch musi natychmiast zmienic ORDYNACJE WYBORCZA wprowadzajac swoja POLSKA !

  Innej mozliwosci przy obecnym nierownym ukladzie sil nie ma.
  Plebs ma kamienie ,ewentualnie butelki z benzyna, a oni wszelki organa silowe uzbrojone po zeby, wojsko i NATO ! .
  Zwyciezyc moze tylko rozum , rozsadek,logiczne myslenie i trafne decyzje !!!

  Dlaczego o tym nie radzicie na zadnym forum ?

  Gdzie tylko takie rady na forach dawalismy natychmiast wlasciciel strony nas blokowal/ banowal ,dajac tym samym dowod na to kimu sluzy .

  Przyklad :
  Panoszacy sie i tu […] vel „Zenobiusz” mial na swym portalu, na stronie glownej dosc dawno temu dzial tematyczny (trzeba przyznac chwytliwy i zachecajacy) „CYWILIZACJA SMIERCI „,na pytania naszych ludzi,ktorzy tam pisali – dlaczego zlikwidowal do dzis nie dal odpowiedzi.
  Dlaczego ? Bo nie sluzy silom POLSKIM a obcym i wspaniale i-gra na dwie strony.Wtogowie go postraszyli dzial tematyczny zamknal,tematy znikly, rozpoczal „obrone orgonem” i wlasnym nawiedzeniem,w tym „mozwy Jezusa” az po wszelkei „strachy na Lachy” .

  Inny przyklad :
  strona http://www.piotrnatanek.pl rozpoznana przez nas w ciagu tygodnia jako PROWOKACJA szyta grubymi nicmi szmuli z polskiego i obcego podworka przy uzyciu tych samych metod (nici) i kroju .
  Prosze wejsc na strone i zobaczyc co wg zalozen tam pozostalo.kto i co pisze i jakie sieje ziarno ?
  RELIGIJNE MYDLENIE OCZU GOJOM NAWIEDZOMYM .
  Przykladow takich mozna sypac z rekawa wystarczy wejsc na dana strone i szybko zorientowac sie KTO JEST KTO ???
  Jakie zadania spelnia ,komu sluzy.
  Prosze zapamietac :
  Nie ma racji bytu ten ,kto „walczy na dwie strony” ,bo jak z jednej strony go nie ustrzela ,to dostanie kulke z drugiej,to tylko kwestia czasu,dzieje ludzkosci to udowodnily,ze zdrajcy zawsze wczesniej czy pozniej gina .

  Tak, ze radzimy zastanowic sie nad tym wszystkim PROPAGANDZISTOM i opowiedziec sie po jednej stronie lub zaprzestac swej perfidnej dzialalnosci, niezaleznie od plynacych profitow i ,bo judaszowskie srebniki zawsze maja swoj koniec towarzyszu […] i to przykry koniec ,wszyscy wiedza jak skonczyl Judasz jeden z apostolow Jezusa.
  Bardzo duzo wspolczesnych Judaszy nawet w szatach biskupich beda dyndac na drzewach i latarniach,to tez juz w dziejach ludzkosci sie zdarzylo.
  To samo dotyczy partyjniakow i wszelkich slugosow !.
  SMIERC ZDRAJCOM !

  Polubienie

 35. wojpa 18 czerwca 2011 o 10:16 am

  Grecja zrodziła Ajschylosa, Sofoklesa i wielu innych wybitnych twórców. Może stąd dzisiejsze przekonanie Greków, że wiedzą wszystko o świecie i potrafią dyskutować o rzeczach, o których nie mają zielonego pojęcia. Pewnie stąd też wzięło się powiedzenie „Nie udawaj Greka”. Oprócz tego, że kreują się na wielkich filozofów to charakter ich osobowości jest typowy dla południowców: są leniwi,namiętni, nerwowi,ale też gościnni i dobrej zabawy u nich jest pod dostatkiem. Niestety te bardzo ludzkie cechy są też pięta Achillesową dla gospodarki greckiej.
  13 i 14 pensja rozpuściły Greków. Skrzętnie to wykorzystują doradcy finansowi rządu greckiego, którzy są z USA.
  Nie oszukujmy się. Wszystko co trwa na świecie od 11/09.2001 to nic innego jak wojna Dolar kontra Euro!!!
  Niby-atak terrorystyczny na WTC posłużył tak samo jak sprowokowany przez USA atak lotnictwa marynarki wojennej Japonii 7 grudnia 1941 na bazę w Pearl Harbor czy pseudo-atak północno-wietnamskich torpedowców 4 sierpnia 1964 na USS Maddox do rozpoczęcia działań wojennych, a tak prawdę mówiąc do ochrony pozycji upadającego dolara. któremu coraz bardziej zagrażało euro.
  Ze względu na położenie geograficzne i warunki klimatyczne Grecy mogą mieć wakacje prawie cały rok.
  U nas wakacje kojarzą się z odpoczynkiem w określonym czasie otrzymanego urlopu.Grecy wakacje maja cały rok. Nie wiem na ile Grecy są świadomi swojej pozycji w strefie Euro, ale podejrzewam,że cynicznie wykorzystują fakt,że ogłoszenie bankructwa przez Grecję będzie prostą droga do upadku całej strefy Euro na zasadzie domina.
  Przy takiej „greckiej filozofii” nawet 250 Mld Euro kredytu to tylko wyrzucenie pieniędzy w błoto.
  Nie można nie zauważyć, że Grecja swoim naturalnym położeniem wpisuje się w bliskowschodnia strategię Izraela i USA, szczególnie w okresie napięć pomiędzy Turcją a Izraelem.
  Niedawne wspólne manewry lotnicze Izraela, w którym brały udział też polscy lotnicy na F-16 odbywały się na wodach i w przestrzeni terytorialnej Grecji. Zbankrutowana Grecja to nóż wbity w plecy Euro-zonie. Rozbita Europa to słaba Europa. Słaba Europa to zwiększone wpływy Rosji. Zwiększone wpływy Rosji to niebezpieczeństwo dla Polski(szczególnie przy dzisiejszym agenturalnym rządzie), które może skończyć się całkowitym i tak już mocno okrojonym poczuciem suwerenności.
  Nie po to Sarkozy i Merkel spotykali się wczoraj aby uzgodnić wspólna politykę. Oni doskonale wiedzą ,że euro to nie tylko wspólna waluta europejska,ale także coś więcej, to symbol suwerenności Europy.
  Pomiędzy Euro a dolarem jest taka różnica, że euro jest zarobiony a dolar jest wyprodukowany.
  Dylemat zatem jest następujący. Jak się odnieść do tego co dzieje się w Grecji?
  Gdyby była to tylko prosta sprawa bankructwo Grecji, to nikt by nawet palcem w bucie nie kiwnął.
  Ale jest dużo poważniejszy problem. bankructwo Grecji bankructwem Europy.
  Z bankrutami nikt się nie liczy. Każdy protest który jest związany z obroną wolności i godności ludzkiej należy popierać, ale druga strona też musi zrozumieć,że nic nie może wiecznie trwać nawet całoroczne wakacje Greków kosztem pozostałej Europy.
  I nie udawajmy Greków ,że jest inaczej!

  Polubienie

 36. nuke 18 czerwca 2011 o 10:17 am

  Szkoda mi Greków niedługo otrzymają ostateczny cios 7.1.11 za 13 dni zostaną zmiażdżeni przez potężne trzęsienie ziemi. Tyle znaków dano i wszystkie źle były zinterpretowane. Zniszczeniu ulegnie nie tylko Grecja ale i Włochy i inne państwa. Tyle tutaj pisało się o dwóch kartach które wskazywały 11 maja tyle że w kartach tych trzeba patrzyć na całość a nie tylko na co się widzi. Jeżeli na karcie wszystko jest odwrócone jak to w satanizmie to i na zegarze trzeba odwrócić wskazówki z 11 robi się 1 a z piątki 7. W drugiej karcie jak byk macie odwróconą na górze 7 i wskazówki na 11. Upychanie w filmach jest bardzo dobrze zakamuflowane ostatni film gdzie widziałem już bez żadnego kamuflowania jest Ksiądz 3D kiedy zawiadowca śpi i nagle wszystko się trzęsie (dzięki pociągowi) spogląda na zegarek a tam wskazówka na 11 na 1 i z wskazówki jedynkowej idzie cień na siódemkę. Film jest też alegorią upadku katolicyzmu upadku Watykanu który dokona się w tym dniu. Wydaje mi się że w USA też tego dnia będzie niezłe trzęsienie może nawet i New Madrid obraz zniszczeń macie pokazany już w Transofmers 3. Pamiętacie atak obcych z filmu Battle los angeles premiera 3.11.11 wielkie trzęsienie zmieni w Japonii. Transormers atak obcych 7.1.11 (premiera) wielkie trzęsienie ……… (np w 41 sec trailera widać 07-1) 7 i same jedynki chyba ulubione liczby illuminati Licząc od 3.11 minie albo 111 dni albo 112 (nr alarmowy europejski) w zależności od geografii. Pamiętacie np film Knowing który przewidział trzęsienie ziemi w Japonii, katastrofę z ropą wydawało mi się że taki potężne trzęsienie też ukryją i według mnie jest w intro stacji telewizyjnej w której to ogląda wiadomości najpierw widać 1 która obraca się i w rzeczywistości jest 7 pod nią są od nowa rozchodzące się okręgi jak przy trzęsieniu ziemi. Cios jaki zadadzą Grecji i Włoszech nie będzie tragiczny tylko dla nich ale głównie ma na celu zniszczenie Unii Europejskiej od kogoś trzeba zacząć potem będzie trzeba im pomóc mld euro i koniec z walutą. Tak też powstrzymają ich demonstracje. Przed tym wszystkim czeka nas coś gorszego ale to już inna bajka

  Polubienie

  • marek 18 czerwca 2011 o 12:22 pm

   galluss znowu te proroctwa? Już zgodziłem się na ten 1 czerwiec chociaż to miał być maj, ale machnąłem ręką. Połowa czerwca a tu dalej nic. Nie chce mi się szukać filmów bo daty pasują że od dziś do końca roku wydarzy się wielki pożar, wybuchnie bomba i będzie zamach terrorystyczny, a może nawet Słońce zwariuje i nie będzie prądu przez pół dnia.

   Polubienie

 37. pol5 18 czerwca 2011 o 11:34 am

  Wiem że to co wam powiem nie spodoba się wielu z was (mnie też się to nie podoba) uważam że jedynym rozwiązaniem na to zło jest przemoc fizyczna , chyba że ktoś z zewnątrz nam pomoże . Nie ma innych opcji .
  Jednak na pomoc z zewnątrz chyba nie ma co liczyć !!!!!!!

  Polubienie

  • marek 18 czerwca 2011 o 12:18 pm

   Też mi się tak wydaje. Najlepszym rozwiązaniem była by pro polska grupa np. z GROM która strzelała by do ludzi którzy jawnie rozwalają kraj. Po kilku trupach myślę, że zaczęli by się nas obawiać i „robić nam dobrze”, bo to nie my jesteśmy na ich utrzymaniu, tylko oni na naszym.

   Polubienie

 38. Annah. 18 czerwca 2011 o 1:20 pm

  Posłuchajcie koniecznie księdza Małkowskiego, JEST NADZIEJA DLA POLSKI !
  http://wobroniekrzyza1.wordpress.com/2011/06/18/slowko-wieczorne-cz-1-ks-stanislaw-malkowski-17-czerwca/

  Polubienie

 39. pol5 19 czerwca 2011 o 12:19 pm

  Annah. Nie wieżę w to co mówi ten ksiądz to jest nie realne . Realne w tym całym szaleństwie jest to że wszystko czego doświadczamy jest technologią która nas wyprzedza o wiele lat .
  Pozdrawiam ciebie i wszystkich innych na tym blogu.

  Polubienie

  • Annah. 20 czerwca 2011 o 5:37 pm

   Pol5 może i nie jest dla nas realne, ale nie umniejszaj wszechmocy Bożej, dla którego nic nie jest niemożliwe, a tym bardziej kiedy ludzie zaczynają współpracować z łaską… Przykład Węgrów Ciebie do Ciebie nie przemawia?

   Polubienie

 40. Pingback: CO SIĘ NAPRAWDĘ DZIEJE NA POLSKICH BLOGACH? « Zenobiusz's Blog

 41. Montessori 19 czerwca 2011 o 3:56 pm

  Czy w Polsce też można uniknąć płacenia podatków? Czy tym samym mamy szanse uwolnić się z niewoli banksterów?

  Polubienie