Antysatanistyczna rewolucja w Grecji – to dopiero początek

Wojna z robocopami globalistycznego syjonizmu
Walki na ulicach zdesperowanych Greków, którzy zrozumieli, że atak satanistów ma na celu depopulację tego kraju:
http://www.youtube.com/watch?v=jtRWyiEJ6cE

Mądrość Greków przyczyną satanistycznego ataku
W programie Al Jazeera wyszło co jest przyczyną ataku na Grecję – Grecy nie płacą podatków!
Al Jazeera, która jest tubą syjonistycznego Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego, ujawnia więc dlaczego Grecja jest pierwsza do odstrzału. Podatki, które w większości krajów Europy zżerają 70% i więcej całości zarobków są niewolniczym haraczem nałożonym na społeczeństwo w celu zniszczenia inicjatywy prywatnej i jakiejkolwiek opozycji. Tego typu represyjna polityka podatkowa jest równoważna ludobójstwu, więc nie ma co się dziwić, że Grecy się z nią nie zgadzają.
W USA do 1913 roku nie było w ogóle podatków od wykonywanej pracy – jest to zastrzeżone w Konstytucji USA. Podstępem wprowadzono opodatkowanie „dobrowolne” – które bezprawnie jest egzekwowane przez podległy międzynarodowym bankierom rząd federalny. Większość obywateli USA nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie muszą płacić podatków, że nieświadomie podpisują na to zgodę na formularzach podatkowych. Widać, że Grecy są o wiele bardziej świadomi i nie dają się zniewolić.
Tak więc atak satanistów jest starannie przemyślany – najpierw trzeba zniszczyć kraje, w których opór przed totalnym zniewoleniem i eksterminacją będzie największy. Przypomnijmy sobie, że atak szczepionką na świńską grypę podczas fałszywej „pandemii” zorganizowanej przez globalnych ludobójców w 2009 roku, był skierowany w pierwszej kolejności właśnie na Grecję! Nie może to być przypadek – Grecy oraz prawie 1 miliard prawosławnych są jedną z poważniejszych przeszkód w ekspansji NWO, tworzeniu rządu światowego, zniewolenie ludzkości, które niewątpliwie prowadzą do eksterminacji większości ludności świata.

Zamilczeć Grecję na śmierć?
Kryminalne media nie przekazują co się naprawdę dzieje na ulicach Grecji. Russia Today jednak to robi rzetelnie – zapewne z powodów politycznych. Trudno się jednak doszukać fałszu w tych przekazach. Reporterka RT utknęła w tłumie demonstrantów, dostała gazem jak w latach 80-tych w Polsce…  zobaczcie jak to wygląda od środka:
http://www.youtube.com/watch?v=2bK9EIsRrFc
Nie wiem jak wy, ale ja sądzę, że sataniści z Grekami będą mieli ciężką przeprawę….

Bezpośrednie linki:

Inne:

Reklamy