Wydarzenia i komentarze, 18 czerwca 2011r / 2

Amerykański sąd orzekł, że rząd Federalny zapłaci za szkody w Zatoce Meksykańskiej.
To znaczy podatnicy zapłacą. Sędzia federalny Carl Barbier odrzucił w czwartek pozew cywilny założony przez 100,000 osób poszkodowanych skutkami katastrofy w Zatoce Meksykańskiej, która miała miejsce w kwietniu ub.r.
Pozew był złożony przeciwko firmom, które dokonywały wierceń – Transocean i BP.
Sędzia uznał, że pozew jest bezpodstawny ponieważ firmom udało się zatamować wyciek, a w chwili obecnej nawet nie ma nawet platformy wiertniczej, która mogłaby być zagrożeniem. Platforma Deepwater Horizon, która była winna wycieku jest obecnie zatopiona na dnie oceanu pod prawie 2 km wody. Co więcej, firmy te wraz z agencjami
należącymi do United Area Command uczestniczą czynnie w oczyszczaniu Zatoki Meksykańskiej, tak więc pozew o szkody jest bezzasadny.
Sędzia uznał też, że ponieważ pozwane firmy nie kierują akcją ratowniczą to jakikolwiek wyrok sądu w tej sprawie nie może zmienić sytuacji.
Katastrofa w Zatoce Meksykańskiej spowodowała wyciek milionów galonów ropy naftowej do oceanu, które zostały „zneutralizowane” 2 milionami galonów toksycznego Corexitu, co w efekcie spowodowało jeszcze większe skażenie.
Skutkiem tego, naruszona została poważnie flora i fauna Zatoki, zagrożone jest także zdrowie i życie ludzi tam mieszkających.
Sędzia swoją decyzją uznał, że wszelka ropa, która wyciekła magicznie zniknęła w momencie zatkania źródła wycieku. Oparł się tu na braku danych, które zostały zarekwirowane przez rząd. Corexit miał na celu ukrycie wielkich jezior ropy naftowej na dnie oceanu, właśnie po to by nie było dowodów zbrodni. Wszelkie nowe dowody, jak pojawniae się ropy na brzegach są ukrywane, a świadkowie likwidowani.
Decyzja sędziego federalnego jest przykładem funkcjonowania faszyzmu korporacyjnego, gdzie wielkie firmy są nietykalne. Za wszelkie błędy czy nawet katastrofy jak było w tym przypadku, wywołane złymi decyzjami, odpowiadają podatnicy. Podobna sytuacja była w przypadku banków i innych wielkich firm winnych kryzysu – uzyskały one od rządu bezzwrotną pomoc finansową, tzw. bail-out, za którą mają zapłacić podatnicy.
Jednym z głównych założeń tego bandyckiego systemu jest nierówność wobec prawa – wszelkie przepisy tu nie obowiązują, a decyzje sędziów dyktowane są interesem firm, a nie obywateli. Podobne zjawiska obserwujemy w Polsce, co świadczy o skali zjawiska, które zaczyna obejmować cały świat.
Korporacyjna mafia przejęła bowiem stery rządów w większości krajów świata, a takie twory jak Unia Europejska czy też tworzona Unia Połnocnoamerykańska są ich dziełem. Jest to krok pośredni w tworzeniu ultrafaszystowskiego, rasistowskiego rządu światowego. Celem tych działań jest oczywiście zniewolenie ludzkości, całkowite zlikwidowanie opozycji, a następnie depopulacja – czyli eksterminacja większości ludności
świata. Globaliści z tymi zamiarami się wcale nie kryją, stąd więc taka arogancja i bezprawie.

New World Order w Polsce, część 1
Na placu Zawiszy w Warszawie, pod hotelem „Sobieski” strajkują pracownicy oraz zwolniona przewodnicząca ZZ „Solidarność” Małgorzatę Sokalską. Dyrekcja zwolniła ją niemal w trybie natychmiastowym nie bacząc na obowiązujące przepisy.
Jest to typowa taktyka dla neo-niewolniczego systemu, który jest wdrażany na świecie pod hasłem „Nowego Porządku Świata”. W tym nowym systemie, przy którym faszyzm był raczkującym dzieckiem, człowiek nic nie znaczy – liczą się korporacje, a właściwie ogólnoświatowa mafia, która tworzy tzw. „rząd światowy” – prywatną organizację o charakterze zbrodniczym. Ostatecznym celem jest depopulacja, czyli eksterminacja większości ludności świata.
To co obserwujemy w Polsce jest dopiero początkiem czekającego nas horroru. Polaku, obudź się!

zob:

STAŁO SIĘ – NA URSYNOWIE ZDJĘTO FLAGĘ POLSKI! (z e-maila)
Witajcie, najprawdopodobniej ostatni raz przed 11 czerwca proszę Was o maksymalne zaangażowanie na rzecz wsparcia w zakresie kolportażu informacji o tym, co będzie miało miejsce w Warszawie. W poniższych linkach proszę o głosowanie:  http://www.kciuk.pl/Teczowka-zamiast-Flagi-Polski-a56410  http://illuminati.kciuk.pl 
W miarę Waszych możliwości – przesyłajcie wiadomość dalej, najlepiej skopiowaną w tej formie, tak, by do Waszych znajomych mógł dotrzeć adres, w którym prosimy o wsparcie. Bardzo ważne jest pozycjonowanie w sieci. Dzięki temu zaangażowaniu nasze materiały docierają do o wiele szerszego grona Ludzi, którym nie jest obojętny los Polski! Dołączajcie ten film do tzw ulubionych, do playlist, wysyłajcie go w biuletynach, na skrzynki e – mail, itp. Przesyłajcie go wszędzie, gdzie to możliwe – także na portale, na których Nasze działania zostały .. ograniczone poprzez antypolski ban.
Komentarz m0nitorpolski: niestety, nie będziemy mieli okazji obejrzeć tego filmu gdyż w Polsce jest już ostra CENZURA. Zauważcie, że używa się terminów, któe mogą wszystko oznaczać, a nie ma ani słowa o prawdzie. Kodeks karny też w pewnych przypadkach nie rozpatruje prawdy – chodzi o to, by pewnych ludzi i poglądy zamilczeć na śmierć. Jednakże każdy kij ma dwa końce i powoli dochodzimy do sytuacji, że to co zakazane jest prawdą, a wszystko co jest lansowane – kłamstwem.

Reklamy