Wydarzenia i komentarze, 18 czerwca 2011r / 2

Amerykański sąd orzekł, że rząd Federalny zapłaci za szkody w Zatoce Meksykańskiej.
To znaczy podatnicy zapłacą. Sędzia federalny Carl Barbier odrzucił w czwartek pozew cywilny założony przez 100,000 osób poszkodowanych skutkami katastrofy w Zatoce Meksykańskiej, która miała miejsce w kwietniu ub.r.
Pozew był złożony przeciwko firmom, które dokonywały wierceń – Transocean i BP.
Sędzia uznał, że pozew jest bezpodstawny ponieważ firmom udało się zatamować wyciek, a w chwili obecnej nawet nie ma nawet platformy wiertniczej, która mogłaby być zagrożeniem. Platforma Deepwater Horizon, która była winna wycieku jest obecnie zatopiona na dnie oceanu pod prawie 2 km wody. Co więcej, firmy te wraz z agencjami
należącymi do United Area Command uczestniczą czynnie w oczyszczaniu Zatoki Meksykańskiej, tak więc pozew o szkody jest bezzasadny.
Sędzia uznał też, że ponieważ pozwane firmy nie kierują akcją ratowniczą to jakikolwiek wyrok sądu w tej sprawie nie może zmienić sytuacji.
Katastrofa w Zatoce Meksykańskiej spowodowała wyciek milionów galonów ropy naftowej do oceanu, które zostały „zneutralizowane” 2 milionami galonów toksycznego Corexitu, co w efekcie spowodowało jeszcze większe skażenie.
Skutkiem tego, naruszona została poważnie flora i fauna Zatoki, zagrożone jest także zdrowie i życie ludzi tam mieszkających.
Sędzia swoją decyzją uznał, że wszelka ropa, która wyciekła magicznie zniknęła w momencie zatkania źródła wycieku. Oparł się tu na braku danych, które zostały zarekwirowane przez rząd. Corexit miał na celu ukrycie wielkich jezior ropy naftowej na dnie oceanu, właśnie po to by nie było dowodów zbrodni. Wszelkie nowe dowody, jak pojawniae się ropy na brzegach są ukrywane, a świadkowie likwidowani.
Decyzja sędziego federalnego jest przykładem funkcjonowania faszyzmu korporacyjnego, gdzie wielkie firmy są nietykalne. Za wszelkie błędy czy nawet katastrofy jak było w tym przypadku, wywołane złymi decyzjami, odpowiadają podatnicy. Podobna sytuacja była w przypadku banków i innych wielkich firm winnych kryzysu – uzyskały one od rządu bezzwrotną pomoc finansową, tzw. bail-out, za którą mają zapłacić podatnicy.
Jednym z głównych założeń tego bandyckiego systemu jest nierówność wobec prawa – wszelkie przepisy tu nie obowiązują, a decyzje sędziów dyktowane są interesem firm, a nie obywateli. Podobne zjawiska obserwujemy w Polsce, co świadczy o skali zjawiska, które zaczyna obejmować cały świat.
Korporacyjna mafia przejęła bowiem stery rządów w większości krajów świata, a takie twory jak Unia Europejska czy też tworzona Unia Połnocnoamerykańska są ich dziełem. Jest to krok pośredni w tworzeniu ultrafaszystowskiego, rasistowskiego rządu światowego. Celem tych działań jest oczywiście zniewolenie ludzkości, całkowite zlikwidowanie opozycji, a następnie depopulacja – czyli eksterminacja większości ludności
świata. Globaliści z tymi zamiarami się wcale nie kryją, stąd więc taka arogancja i bezprawie.

New World Order w Polsce, część 1
Na placu Zawiszy w Warszawie, pod hotelem „Sobieski” strajkują pracownicy oraz zwolniona przewodnicząca ZZ „Solidarność” Małgorzatę Sokalską. Dyrekcja zwolniła ją niemal w trybie natychmiastowym nie bacząc na obowiązujące przepisy.
Jest to typowa taktyka dla neo-niewolniczego systemu, który jest wdrażany na świecie pod hasłem „Nowego Porządku Świata”. W tym nowym systemie, przy którym faszyzm był raczkującym dzieckiem, człowiek nic nie znaczy – liczą się korporacje, a właściwie ogólnoświatowa mafia, która tworzy tzw. „rząd światowy” – prywatną organizację o charakterze zbrodniczym. Ostatecznym celem jest depopulacja, czyli eksterminacja większości ludności świata.
To co obserwujemy w Polsce jest dopiero początkiem czekającego nas horroru. Polaku, obudź się!

zob:

STAŁO SIĘ – NA URSYNOWIE ZDJĘTO FLAGĘ POLSKI! (z e-maila)
Witajcie, najprawdopodobniej ostatni raz przed 11 czerwca proszę Was o maksymalne zaangażowanie na rzecz wsparcia w zakresie kolportażu informacji o tym, co będzie miało miejsce w Warszawie. W poniższych linkach proszę o głosowanie:  http://www.kciuk.pl/Teczowka-zamiast-Flagi-Polski-a56410  http://illuminati.kciuk.pl 
W miarę Waszych możliwości – przesyłajcie wiadomość dalej, najlepiej skopiowaną w tej formie, tak, by do Waszych znajomych mógł dotrzeć adres, w którym prosimy o wsparcie. Bardzo ważne jest pozycjonowanie w sieci. Dzięki temu zaangażowaniu nasze materiały docierają do o wiele szerszego grona Ludzi, którym nie jest obojętny los Polski! Dołączajcie ten film do tzw ulubionych, do playlist, wysyłajcie go w biuletynach, na skrzynki e – mail, itp. Przesyłajcie go wszędzie, gdzie to możliwe – także na portale, na których Nasze działania zostały .. ograniczone poprzez antypolski ban.
Komentarz m0nitorpolski: niestety, nie będziemy mieli okazji obejrzeć tego filmu gdyż w Polsce jest już ostra CENZURA. Zauważcie, że używa się terminów, któe mogą wszystko oznaczać, a nie ma ani słowa o prawdzie. Kodeks karny też w pewnych przypadkach nie rozpatruje prawdy – chodzi o to, by pewnych ludzi i poglądy zamilczeć na śmierć. Jednakże każdy kij ma dwa końce i powoli dochodzimy do sytuacji, że to co zakazane jest prawdą, a wszystko co jest lansowane – kłamstwem.

Reklamy

111 responses to “Wydarzenia i komentarze, 18 czerwca 2011r / 2

 1. Kuba 18 czerwca 2011 o 11:15 pm

  Slodko :/

  • sedno 19 czerwca 2011 o 2:09 am

   tu jest sedno sprawy :
   http://www.kciuk.pl/CENZURA-YT-a56240
   W poniedziałek 6-go czerwca 2011 w godz. 06:00 – 18-00 przed Urzedem Dzielnicy Warszawa Ursynów odbyła sie pikieta przeciwko promocji postaw homoseksualnych w Urzedzie Dzielnicy Warszawa Ursynow. Dla TELEWIZJI NARODOWEJ wypowiada sie organizator zgromadzenia – Jacek Krzystek, animator kultury. Materiał zrealizowany 2-go czerwca 2011 we wczesnych godzinach wieczornych. http://www.youtube.com/watch?v=x7uT4MT6p7E

 2. Ola 19 czerwca 2011 o 12:13 am

  Pan Marek ma zupelna racje. Szkoda ze tak malo Polakow ma internet, ze malo zna jezyk angielski,a tak wielu wierzy w srodki przekazu ktore sa narzedziem oglupiania ludzi i rzad PO z p. Tuskiem na czele ktory zdradzil Polske doprowadzajac nawet do smierci patriotow polskich pod Smolenskiem. PAMIETAJMY ICH JEST TYLKO 1 PROCENT A NAS 99 PROCENT Pomimo ze maja w swoim wladaniu media, wladze i sady boja sie panicznie bysmy nie poznali prawdy i nie obalili ich. p. Tusk namaszczony przez NATO i EU ograbia nas ze wszystkiego: wolnosci, prawdy, wiary i chleba. Obudzmy sie Polacy. Tylko wtedy bedzie dobrobyt jak bedziemy miec polski patriotyczny rzad, polskie banki, polskie media i polska gospodarke. Ta tez juz w 99 % w rekach kolegow p Tuska. Czasu mamy naprawde niewiele Musimy byc w kazdym punkcje wyborczym i kontrolowac ich w 100 procentach wtedy nasze zycie odmieni sie na lepsze.

  • ewa 19 czerwca 2011 o 1:05 pm

   ,,Skoro Naród utraci kontrolę nad swym pieniądzem i kredytem, to przestaje być ważne kto dlań ustanawia prawa. Lichwa, gdy raz dostanie się do władzy, każdy Naród zrujnuje i doprowadzi do upadku. Nie warto mówić o suwerenności Parlamentu i demokracji dopóki rząd nie odzyska władzy emisji pieniądza i kredytu, i dopóki nie uzna się, że jest to jego podstawowa i nienaruszalna powinność.”

   ,,Szanowny Czytelniku, książkę, którą właśnie trzymasz w ręku, otwieramy serię wydawniczą poświęconą zagadnie niom narodowych finansów. Żyjemy w wieku energii i informacji – w wieku obfitości, która zasadniczo mogłaby godnie zaspokoić potrzeby nas wszystkich, przynajmniej w Polsce. Jednakże ponad 40% polskich rodzin żyje w biedzie, mimo że daleko nam do wyczerpania naszych rezerw; stwierdzamy chroniczny brak środków finansowych na rozwój rolnictwa, przemysłu, na szkoły, szpitale, tanie budownictwo mieszkaniowe, usuwanie skutków powodzi i zabezpieczenia przed następną.”

   Książka Leopolda Soucy pt: „Fałszerze pieniędzy”

   http://www.rodaknet.com/rp_art_4492_czytelnia_falszerze1.htm

   • ramires 19 czerwca 2011 o 1:32 pm

    Byłem w sobotę w małej miejscowości na ognisku organizowanym przez strażaków. To co zobaczyłem…?! Nie wiem jak mądrze to napisać. Młodzież zero wartości. Podstawa mieć szmal, nie napracować się, mieć co wychlać i dupę do….. . Było kilku innych wyjechali za granicę na stałe lub do większych miast. Tu już nie zaglądają. Pełen sukces działania aparatu zwanego Państwem. Pewnie teraz będzie Państwo miało problem jak ich zneutalizować. Szkoda gadać.

    • sebecxs 19 czerwca 2011 o 7:58 pm

     … niestety to coraz bardziej powszechne zjawisko…

 3. Talbot 19 czerwca 2011 o 7:31 am

  A gdzie szukać tych Patriotów, skoro władza jest opanowana przez chazarskie plemię? W Polsce rządzą mniejszości narodowe. Ichne lobby, nie pozwoli prawdziwym Polakom dojść do władzy. W tym kraju władzę sprawują służby Bezpieki, WSI, obcych mocarstw…Nawet ci, którzy są niby patriotami, są z pod znaku Menory.

  • zeebii 19 czerwca 2011 o 12:35 pm

   @Talbot
   Gdzie ich szukać? -to dobre pytanie. Niedawno słyszałem jak ktoś powiedział że emeryci i urzędnicy raczej rewolucji nie robią ale młodzi i biedni. Tak się składa że wielu młodych i biednych wyjechało za granicę w poszukiwaniu pracy.

   Tak o flagach. Kiedy mieszkałem w Glasgow przewazały zdecydowanie flagi szkockie. W Edyburgu było wiele flag brytyjskich. Jednak jak się spyta ludzi o unię to myślą że chodzi o unię brytjską a nie europejską. [United Kingdom ]
   Co do NWO -po przejściu ustawy o cyberbezpieczeństwie [chodzi o nowelizacje]:

   1) wyłączenie sieci internetowej lub jej zakłócenie emisją sygnałów,
   2) wprowadzenie cenzury prewencyjnej oraz kontroli wszystkich przekazów informacji,
   3) uniemożliwienie dostępu do informacji publicznej,
   4) wkroczenie sił bezpieczeństwa publicznego na teren szkół wyższych wbrew woli rektorów,
   5) zakazanie przeprowadzania zgromadzeń publicznych,
   6) zakazanie akcji protestacyjnych studentów organizowanych przez samorządy studenckie i stowarzyszenia,
   7) zakazanie zrzeszenia się w formie ruchów obywatelskich i stowarzyszeń,
   8) zakazanie działania ruchów obywatelskich i stowarzyszeń,
   9) zamknięcie osób w wieku ponad 17 lat na podstawie decyzji wojewody w ośrodkach odosobnienia,
   10) uniemożliwienie przemieszczanie się i zmianę miejsca zamieszkania.

   • zeebii 19 czerwca 2011 o 12:37 pm

    proponuję zwrócić uwagę na punkty 9. i 10.

 4. FAKIR 19 czerwca 2011 o 9:11 am

  Witam ponownie
  Mamy do czynienia z największym zakamuflowanym przekrętem w historii Polski.
  Od ponad 100 lat wieje ten sam wiatr. Przejęcie Polski przez system korporacyjny New World Order było przygotowywane już przed II wojną światową. Pisał o tym i ostrzegał zamordowany przez żydowskie UB biskup Kostka Łukomski. Następnie obca agentura wstawiła swojego pionka Kard. Wyszyńskiego, który zaczął tajne układy z obcym wywiadem. Kostka Łukomski był pewnym kandydatem na prymasa. Po jego śmierci ku wielkiemu zaskoczeniu Polaków wybrano szerzej nie znanego Wyszyńskiego. Wyszyński napisał poradnik pt ” Co duszpasterz może zrobić dla urzeczywistnienia ustroju korporacyjnego”. Był wielkim orędownikiem ustroju korporacyjnego. Wszystkie myśli zostały zebrane w zbiorze pt „Korporacjonizm”. Większość kardynałów w Watykanie (masonów) popierała szerzenie idei korporacjonizmu.
  Okreslenia: „Papiez tysiaclecia”, „kardynal tysiaclecia”, „santo subito” etc sa tak samo NIEDORZECZNE, jak nazywanie papieza „ojcem swietym”, a ksiedza „ojcem”.
  Podobnie sprawa wyglada z dorabianiem zyciorysow wysoko-postawionym osobistosciom ze swiata polityki, biznesu etc z hierarchia koscielna wlacznie.

  Oficjalna biografia S.Wyszynskiego jest uboga w informacje rodzinne, w szczegolnosci brak jest danych o przodkach jego matki Julianny (panienskie nazwisko Karp).
  Z kolei jego ojciec byl organista koscielnym i wyslal go do szkoly prywatnej na 3 lata do Warszawy po tym, jak S.Wyszynski odmowil kontynuowania nauki w carskiej szkole powszechnej w Andrzejewie.
  Nastepnie ukonczyl gimnazjum w Lomzy w 1917r i nizsze liceum seminaryjne we Wloclawku w 1920r.
  W 1924r S.Wyszynski ukonczyl wyzsze seminarium duchowne we Wloclawku i otrzymal swiecenia kaplanskie, a w 1929r ukonczyl KUL w Lublinie z tytulem doktora prawa kanonicznego (podobnie jak ks.J.Ratzinger, uczestnik Soboru Watykanskiego II i obecny papiez Benedykt 16) i wyjechal na kilkanascie lat zagranice po dalsze „zdobywanie wiedzy”, jak podaje oficjalna propaganda.

  W 1939r S.Wyszynski zostaje aresztowany przez Gestapo w zwiazku z prowadzeniem anty-hitlerowskiej propagandy, kiedy przebywal zagranica, a nastepnie zostaje wypuszczony na wolnosc przez Gestapo, co jest ewenementem na tamte czasy, poniewaz Niemcy po wkroczeniu do Poznania we wrzesniu 1939r dokonywali masowych rozstrzeliwan ludnosci cywilnej, tylko dlatego, ze byli Polakami.
  Jest to wiec drugi przypadek laskawego potraktowania wieznia przez hitlerowskich najezdzcow; pierwszy przypadek dotyczy zyda W.Bartoszewskiego, ktory zostal wypuszczony na wolnosc z obozu koncentracyjnego w Oswiecimiu, z ktorego wychodzilo sie „przez komin”.
  Jak dotychczas, biografowie nie wspominaja o przynaleznosci S.Wyszynskiego do polskich organizacji patriotycznych, poza podkresleniem, ze S.Wyszynski zostal kapelanem AK w momencie wybuchu Powstania Warszawskiego 1 sierpnia 1944r (majac wowczas 43 lata) , co swiadczy, ze specjalnie nie mieszal sie do polskiej polityki okresu miedzywojennego i realizowal swoje cele osobiste (bardzo dziwna apolitycznosc Wyszynskiego) – oficjalna propaganda podaje, ze S.Wyszynski ukrywal sie od 1939r przez caly czas przed Gestapo, ale nie podaja powodu dlaczego, co jest zadziwiajace – patrz wyjasnienie powyzej.

  Kolejna wazna data to rok 1948, kiedy po smierci prymasa kardynala A.Hlonda, S.Wyszynski zostaje niespodziewanie nominowany arcybiskupem metropolita warszawsko-gnieznienskim, a miesiac pozniej zostaje prymasem Polski.
  W kwietniu 1950r jako prymas, S.Wyszynski, podpisuje TAJNE POROZUMIENIE Z ZYDO-KOMUNISTAMI – oficjalna propaganda podaje, ze Wyszynski poszedl na ustepstwa z zydo-komunistami, polegajace na uznaniu wschodniej granicy Polski i potepieniu polskiego podziemia niepodleglosciowego w zamian za nauczanie religii w szkolach i wznowienie dzialalnosci KUL-u.
  Nie ma ani slowa o staraniach Wyszynskiego o odzyskanie przedwojennego majatku koscielnego, ktorego kosciol byl najwiekszym wlascicielem i to byl glowny cel dzialan Wyszynskiego, ktory dla pieniedzy gotow byl paktowac z diablem i jego dziecmi (zydami) i zdradzic polskie podziemie niepodleglosciowe oraz podeptac zasady moralne.
  Ale na tym nie koniec „dziwnych zachowan” S.Wyszynskiego, o czym troche pozniej.

  Oficjalna propaganda podawala w przeszlosci, ze S.Wyszynski byl anty-komunista i przebywal w wiezieniu w latach 1953-1956.
  Otoz jest to jedynie polprawda, poniewaz to nie bylo wiezienie UB w jakim na przyklad przebywal maltretowany i ponizany (nawet zanurzany w ludzkie odchody) przez ZYDOWSKIE UB ks.bp Czeslaw Kaczmarek, prawdziwy Polak, ksiadz i bezkompromisowy obronca wiary katolickiej, tylko „miejsce odosobnienia” – S.Wyszynski byl w klasztorze pod nadzorem UB i w porownaniu do wiezienia UB, mial cieplarniane warunki; Oto klasztory:
  Rywałd (25 września 1953 – 12 października 1953)
  Stoczek Warmiński (12 października 1953 – 6 października 1954)
  Prudnik (6 października 1954 – 27 października 1955)
  Komańcza (27 października 1955 – 26 października 1956)
  W jakim wiec celu oficjalna propaganda zrobila z S.Wyszynskiego MECZENNIKA ???

  Kolejne wazne wydarzenie w dziejach KK to obrady Soboru Watykanskiego II (1962-1965) , w ktorych m.inn. uczestniczyl kard. S.Wyszynski i do spolki z ks.J.Ratzingierem (modernista) „reformowali” dogmaty wiary katolickiej , zeby zgadzaly sie z ideologia niemieckiego jezuity i libertyna ks.prof. K.Rahnera, ktorego zwolennikiem byl rowniez bp K.Wojtyla-Katz (zyd po matce i modernista) , podczas gdy w tym samym czasie zydowska delegacja z zydo-masonskiej B’nai B’rith (Synowie Przymierza) obecna na soborze, czuwala nad realizacja
  zydowskich postulatow, ktore mialy pierwszenstwo nad postulatami katolickimi.
  Pzypomne jeszcze, ze po smierci papieza Jana 23 (masona), ktory nagle zmarl w czasie soboru, obradom przewodniczyl kolejny mason, papiez Pawel 6.
  Nie jest tez tajemnica, ze na SWII glowna role odegrala masoneria w habitach kardynalskich i biskupich zagniezdzona w KK na co uwage zwracal papiez Pius X (syn Polaka i Wloszki) w czasie swojego pontyfikatu (1903-1914).
  Ostatecznie wszelkie watpliwosci rozwiewa LISTA MASONOW zagniezdzonych w Watykanie, ktora mial w swoich rekach papiez Jan Pawel I, zamordowany po 33 dniach swojego pontyfikatu poprzez dodanie srodka powodujacego stezenie krwi do lekarstwa, ktore zniknelo z sypialni papieza wraz z lista masonow.

  Uwazam, ze niezaleznie co mowil S.Wyszynski do wyznawcow chrzescijanstwa w Polsce , to swoim postepowaniem i czynami dzialal na szkode chrzescijanstwa i chrzescijan, czego efektem jest EKUMENIZM (wymieszanie wszystkich religii w jednym kotle) i GLOBALIZACJA (NWO-New World Order – Nowy Porzadek Swiata) w kosciele, ktore nabraly duzego tempa podczas pontyfikatu MODERNISTY papieza JP2, ktory nie tylko, ze przywrocil masonow do lask, ale zezwolil takze na otwarcie zydo-masonskiej lozy B’nai B’rith w Watykanie w 1984r.

  Legenda o Wyszynskim i Wojtyle-Katzu propagowana przez oficjalne media robi Polakom i Katolikom wode w mozgu.

  • zenobiusz 19 czerwca 2011 o 1:03 pm

   „Ostatecznie wszelkie watpliwosci rozwiewa LISTA MASONOW zagniezdzonych w Watykanie, ktora mial w swoich rekach papiez Jan Pawel I, zamordowany po 33 dniach swojego pontyfikatu poprzez dodanie srodka powodujacego stezenie krwi do lekarstwa, ktore zniknelo z sypialni papieza wraz z lista masonow”
   Piękny urywek,.Autor tego obrzydliwego paszkwilu,musi więc znać tą tajną listę,skoro twierdzi,że to ostateczny dowód.Lista jest w rękach morderców,nie zniknęła wszak,ze wstydu,po śmierci Papieża Jana Pawła I.
   I taka jest wartość,tego obrzydliwstwa.

  • zenobiusz 19 czerwca 2011 o 1:32 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/19/kto-stoiza-obrzydliwymi-atakamiwymierzonymi-w-serce-polski/
   Tak,widać fakyou@ wyczuł że Marka nie ma przy komputerze,obrzydliwstwo.

   • mgrabas 19 czerwca 2011 o 2:05 pm

    taki „komentarz” jest jawnym złamaniem netykiety! czy Zenobiusza netykieta obowiązuje?
    obraźliwe przekręcenie nicka innego uczestnika dyskusji żeby wyrzucić z siebie negatywne emocje, pomówienie o złe intencje, to właśnie jest obrzydliwe 😦 można nie zgadzać się z czyimiś opiniami, ale trzeba umieć posługiwać się argumentami, a nie poniżać i bezpodstawnie oskarżać i osądzać
    proszę Admina o zdyscyplinowanie tego uczestnika
    dziękuję

    • sedno 19 czerwca 2011 o 4:38 pm

     mgrabas
     nie doczekasz się –
     zeno to święta krowa,
     on jest wszędobylska tuba maglowa co ryczy i woła :
     ja wódz najmędrszy, czysty i boski ,
     najpierwszy z całej blogowej wioski
     mnie wolno z .ównem zmieszać oponenta
     bo moje przerośnięte ego to rzecz święta !
     kuruję tak moje kompleksy i lęki
     uwielbiam być źródłem udręki
     złości atakiem zakrywam swoje braki dla niepoznaki
     – a że jestem zykły ugór życiowy
     w awanturze nikomu nie przyjdzie do głowy !

     już Sztaudynger o zenku pisał :
     zenek Objawia swoje zdanie Jak echo, na zawołanie.
     Szumi drętwa mowa Jak muszla klozetowa…
     Dzięki szatańskiej pysze Jednych nie słucham, drugich nie słyszę.
     Talenta świni – Chlew uczyni Ze świątyni
     zenek przyjaciel klęski – Klęskę przyjąłem tak miło, Że to się w tryumf zmieniło!
     Odkrycie przez rozbicie : Czasem, gdy runie piedestał, Widać, że nikt na nim nie stał.
     Charakterystyka zenkowej głowy : W tej głowie…Pustkowie
     a wg monitora Rogi to Aureola Ramola.
     Niedola wielu blogowych luminarzy, Jedni nie mają głowy, drudzy… twarzy.
     Najbardziej zawsze nadęci, Kastraci i impotenci.
     zeno o sobie : Nie lubię siebie sam, Za dobrze siebie znam.
     Piekło na człowieka W jego sercu czeka.
     Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.
     Tylko dzięki bladze Z prawdą sobie radzę.
     zenek Usłużny – Zasługi mam doprawdy duże, Radą i zdradą zawsze służę.
     Mówić prawdy sobie nie pozwolę, Wiadomo bowiem, prawda w oczy kole!
     Kocham bliźnich jak braci – Gdy szczodrzy i bogaci.
     zenka Teoria i praktyka : Miłość do błota głoszę – Ale Kalosze Noszę…
     Nie mogę z apostolstwa rozstać się nawykiem, Namawiam krokodyla, by się stał słowikiem
     Rada dla dobrego zenka pasterza : A kiedy strzyżesz owieczki, Opowiadaj im bajeczki.
     Nic tak nie potrafi zenka gryźć Jak cudzy laurowy liść.
     i ta Zawiść – Niejednego karła Własna małość zżarła.
     Maskarada : W skromności szaty liche Ubieram swoją pychę.
     Darmo się pocę. Aby dotrzymać kroku epoce.
     Jam zdolny do poważnych rzeczy: Do zdmuchiwania puchu z mleczy.
     Śliska jest droga cnoty, Chodzić nią nie mam ochoty.
     W pogoni za ideałem Wszystkie świństwa popełniałem.
     Kochać ludzi, wszystkich ludzi? O, jak to trudzi!
     Dzięki długoletniej wprawie Sam siebie trawię.
     o zenku : Są ludzie z dusza zrzędną, Przy takich kwiaty więdną.
     Dla kariery : Modli się pod figurą,Wszystko mu jedno pod którą.
     Dedykacja : Temu w hołdzie – Na czyim żołdzie
     wywiad z rdzawym zenkiem : – Co robisz? – rdzy pytali. – Nadaję wartość stali! –
     Klęski me kryję przed światem Głośnym wiwatem!
     Samokrytyka plagiatora : Cudze pomysły – to krowy moje! Ja je doję…
     Prawda kole W zenka aureolę. Prawda w oczy kole, A więc kłamstwo wolę.
     Mędrzec – nawet o tym nie wiedział, Że ma na .upie przedział.
     zenek radzi : Niech pan się trzyma ode mnie z dala, Nic tak nie kala jak moja skala.
     Któż równa Do .ówna? Dobrane towarzystwo Łajno dla łajna To fajna Ferajna.
     Powiedziało .ówno śliwie: – Spadnij, ja cię uszczęśliwię…
     Za życia targał go na ćwierci, Pierwszy mu oddał hołd po śmierci.
     Przemiana – Za młodu byłem katem, Na starość jestem unikatem.
     Przestroga dla pyskaczy – Nim język puścisz w taniec, Założ na mordę… kaganiec!
     Do ptaszka : Tak ptaszku śpiewaj swoje kuranty, By jedni mieli za pro, a drudzy za anty.
     Detaliści niejedni marzą: Zrobić jakąś wielką zbrodnię, A potem żyć solidnie i wygodnie.
     Lecz że nie trafia im się wielka zbrodnia, Małe świństewka popełniają co dnia.
     Składał szczery hołd po hołdzie Temu, na czyim był żołdzie.
     Na tym polega uwiąd starczy, Że zamiast mówić, zenek warczy.
     Plujmy sobie nawzajem w kaszę! To takie polskie, to takie nasze…
     Utnij język, by poskromić mowę, Zanim ci język – utnie głowę.
     Mym skromnym zdaniem – Nie zawsze trzeba mieć za drania Tego, co jest innego zdania.
     Jestem taki, jak mnie Pan Bóg stworzył, No – trochem świństwa od siebie dołożył.
     zeno to Przyjaciel – Dał mi przyjaźni dowody, Utopił mnie w łyżce wody.
     Niejeden nie pojmie na własnym pogrzebie, Że kąsał innych – a zjadł sam siebie.
     Złe słowo Zastąpić umie bombę atomową.
     z głupcem nie tocz zwady, bowiem nie dasz mu rady.
     Wygłaszaj wzniosłe zasady, Łatwiej wtedy popełniać zdrady.
     – Ekscelencjo, pozwól, że ci zejdziem z drogi – Tak do .ówna przy drodze powiedziały nogi.
     Zarzuty zenka : Zarzucało zero zeru, Że mu brak charakteru!
     Rada dla zenka : Nie narzucaj światu Swojego formatu.

     • zenobiusz 19 czerwca 2011 o 9:57 pm

      Tak Madam Bazarhandel-Katerina404 ,nie odpuszcza,ale jest bałaganiarą.
      https://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/19/bazarhandel-katerina404-i-miziaforum-to-sie-nazywa-miec-pecha/

    • monitorpolski 19 czerwca 2011 o 9:43 pm

     Fakir, to co napisałeś powinno być udokumentowane. Jest to zbyt poważny zestaw oskarżeń, żeby mógł być przyjmowany bez dokładnego zbadania tych informacji.
     O ile wiem JPI zabito gdyż zaczął rozliczać finanse prowadzone przez Rotszyldów.
     Jeśli chodzi o korporacjonizm, to zanim opublikowałem ten wpis, sprawdziłem znaczenie tego terminu – nie jest to synonim faszyzmu korporacyjnego, który to termin w ogóle nie jest objaśniany. Chodzi tu raczej o „kompleks militarno – przemysłowy” przed którym ostrzegał Eisenhower. Dlatego, jeśli kardynał Wyszyński pisał coś na temat korporacjonizmu to nie ma w tym nic złego, podobnie jak pisanie o „kredycie społecznym”, który wrogowie tej idei mogą podciągnąć pod komunizm.
     Na podstawie tego jednego błędu mam prawo sądzić, że pozostałe argumenty też mogą być warte funta kłaków. Sorry…

    • monitorpolski 19 czerwca 2011 o 9:48 pm

     Najprościej jest zniszczyć Polaków wszystkie ideały, pozbawić podstaw moralnych i historycznych. Tak się robi gdy celem jest Naród, zawładnięcie krajem, inwazja. Czyż nie słyszeliśmy, że Chopin był Francuzem, Mickiewicz Litwinem, Curie Francuzką itp, itd.
     Co komu daje atak na Wyszyńskiego teraz w momencie gdy dokonywany jest totalny rozbiór Polski, jak nie kolejne osłabienie morale? Zadałeś sobie to pytanie? A może nie chcesz zadawać sobie takich pytań?

     • sebecxs 19 czerwca 2011 o 10:00 pm

      … czyli są momenty lepsze i gorsze na szukanie prawdy?

    • zenobiusz 19 czerwca 2011 o 10:45 pm

     mgrobas@ nie widzisz obrzydliwości w zniesławianiu,wybitnego Patrioty,w przeddzień jego beatyfikacji,a razi cię ,lapidarne,danie wyrazu dezaprobaty,do zamieszczacza takich ataków.??
     Czy bycie członkiem sekty, do której należysz powoduje,że przestajesz być Polakiem//
     Odpowiedz sobie na to pytanie.
     Niechęć do Kościoła Katolickiego,to twoja sprawa,
     ale popieranie ochydnego popularyzowania poszkwili,
     na prawego Polaka druga.
     Przemyśl to sobie.

  • Filo 20 czerwca 2011 o 10:00 am

   I ty, biedaku, wierzysz w te bzdury?

 5. KRYSTYNA 19 czerwca 2011 o 9:35 am

  GORĄCO POLECAM ! ! !

  KRUCJATA RÓŻAŃCOWA W INTENCJI OJCZYZNY

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/18/krucjata-rozancowa-w-intencji-ojczyzny/

  SZCZĘŚĆ BOŻE ! ! !

  • Filo 20 czerwca 2011 o 10:05 am

   To do Fakira, żeby nie było wątpliwości. Zadziwiające jest ile nienawiści do wielkich Polaków jest w sercach Polaków malutkich.

 6. teosia 19 czerwca 2011 o 9:55 am

  To kolejny punkt programu wyludnienia i depopulacji na rzecz N.W.
  Im mniej nas tym więcej ich. 🙂

 7. iHe 19 czerwca 2011 o 10:03 am

  Ja bym się zgodził z Olą i Talbotem ,z tym,że myślę ,że jest nas znacznie mniej niż 99%
  Po pierwsze wszyscy syci zadowoleni,co starcza im na ratę i wakacje,nie dostrzegający,że zaczynają ich otaczać ogłupiałe dzieci i młodzież.
  http://www.sfora.pl/To-katastrofa-Fatalne-wyniki-polskich-uczniow-a33196
  Po drugie beneficjenci systemu,ci którzy ciągle z niego wyciągają kasę,jest ich całkiem sporo.(spekulanci giełdowi,zwycięscy przetargów rządowych etc.)
  Pracownicy korporacji średniego szczebla,o tych już trochę dbają mimo serwowanego pracoholizmu za garść błyskotek.
  Prawnicy w Polsce ,też starają się nie dostrzegać problemów z naszą demokracją i sprawiedliwością.Albo mają się za dobrze,albo za dużo do stracenia,albo za starzy albo kasa jest wystarczająco duża jak u lekarzy dosyć analogiczna sytuacja.
  Socjolodzy pozatrudniani w sprzedajnych organizacjach partyjnych,rządowych,fundacjach,agencjach PR,mediach świat widzą przez pryzmat portfela.Oczy im zarosły srebrnikami jak u Goebelsa.
  Policja bez prawników i dziennikarzy- tępe narzędzie nwofców,zresztą tak zaprojektowane.
  Wolne zawody typu artyści..(Kazik:wszyscy artyści to …róbmy swoje;)analogicznie dziennikarze.
  Spora rzesza ludzi,która wierzy,że nigdy w życiu im lepiej nie było niż teraz.(Wymarzony dom za kredyt na 1mln. zł,wakacje na Mauritiusie etc.często pierwszy 10 letni motocykl;)
  Nauczyciele zniewoleni programem i obawą o prace.Rolnicy,przyzwyczajeni do biedy dostali troche grosza z unii,obstawieni kredytami będą się bali destabilizacji.Mali się nie ruszą a duzi będą się starali przetrwać jak w GG.
  I tak można by wymieniać,że w Polsce jest nas na prawde(relatywnie) niewiele ,choć powinno być 99%
  Dopóki pseudo inteligencja chciwa ,skorumpowana ,europejska , globalistyczna nie przejrzy na oczy nawet nasze skłócone 20% to będzie za mało..Sad but true.
  Teoretycznie do przejęcia władzy w danym kraju potrzeba tylko 10%,z tym ,że ja tu się całkowicie zgadzam z Talbotem: te 10% ma władza w samych służbach i administracji ,a wciąż jest sporo do sprzedania.
  Śpiących w Polsce Polaków jest o wiele więcej niż rycerzyków w Tatrach.To jest % POparcia dla PO w telavivzji.
  Czasu niewiele ,ale to i tak sukces ,że nie wszyscy śpią.Reszta niekoniecznie śpi ale błąka się bez pasterza albo jest oszukiwana socjotechniką.NIe mamy lekko ale też nie ma się co obrażać this is the world we live in.
  http://www.tekstowo.pl/piosenka,the_killers,the_world_we_live_in.html

  • bat1 19 czerwca 2011 o 12:33 pm

   iHe >>>tu masz w 100% racji. O TO CHODZI

   Trzeba dojsc do ludzi Innymi drogami i uswiadomic tych spiacych. Prosta i najbiedniejsza czesc narodu bedzie miala wieciej odwagi by mowic glosno i RZADAC !! bo ci na dobrych posadkach i biznesmenow z poparciem kolesiow w rzadzie >> nie ma co liczyc .
   Tylko narod prosty i SWIADOMY jest SILA !!!

   • iHe 19 czerwca 2011 o 10:16 pm

    Bat1->może już to czytałeś ,wiele wskazuje na to, że jak zwykle jesteśmy częścią większego planu .
    Obawiam się ,że dla prostych ludzi bez przewodnictwa uczciwych odważnych wykształconych stopień komplikacji tego planu jest poza ich percepcją.Obym się mylił.
    http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/przejecie_kraju_jak_to,p1300811002
    Dla zarosłych od monet i obowiązków oczu naszej elity intelektualnej ten poziom percepcji też jest poza zasięgiem,no chyba ,że obrali sobie taki cel i otrzymali dole za udział.
    Poza tym naczelne hasło wykształciuchów jest podobne do hasła rasowego prola:
    Nie martwię się tym na co nie mam wpływu.Takie myślenie nas niestety zabija.

    „Proces destabilizacji prowadzi najczęściej do “kryzysu”. Zaczyna się on gdy obrany rząd, ciała zarządcze, struktura społeczna upada i nie może dalej normalnie funkcjonować. Ekonomia przestaje być produktywna. W tym czasie sztuczne ciała/grupy są powołane/wprowadzone do społeczeństwa. Mogą to być jak w przypadku socjalistycznych rewolucji przez nikogo nie wybrane “komitety rewolucyjne” pracowników, mogą to być media lub inne nieokreślone grupy chcące poprowadzić kraj do odbudowy.

    Wszystkie te ruchy w czasie “kryzysu” żądają dopuszczenia ich do władzy. Jeśli ich żądania nie są spełnione, często przejmują ją siłą. Komitety takie mogą utrzymywać samozwańczą władzę wymierzania egzekucji, legislacji prawnej i orzekania wyroków sądowych.

    Kiedy nic nie działa społeczeństwo jako całość oczekuje wybawienia/wybawcy. Grupy religijne oczekują nadejścia mesjasza, lub wieszczą koniec świata. Grupy robotników oczekują szybkich silnych/zdecydowanych działań, godzą się na powołanie nawet dyktatury lub innych rządów centralizujących całą władzę aby odwrócić koleje zdarzeń. Wszyscy oczekują silnego rządu, silnego lidera, wybawcy.

    W tym momencie obce mocarstwo tworzące proces destabilizacji wchodzi militarnie do kraju i zaprowadza “porządek” lub organizacje kierowane przez agentów przejmują władzę przy wsparciu z zewnątrz. Jednym słowem albo rozpoczyna się wojna domowa albo inwazja z zewnątrz.”

    Ja tu widzę w ramach mocarstwa litościwie nam panujące NWO.Wiedzą jak wprowadzić normalizacje bo sami wprowadzili demoralizacje.Za cenę ich reform,wiadomo jakich.
    Troche obawiam się ,że prości ludzie dadzą się na to złapać jak szczerbaty na suchary.
    Stąd tak bardzo smuci postawa elit,które na prawde blado wypadają yntelektualnie na tle administratorów prison planet.Mgr’sy dr.sy i i profy.Dostali dole,pozory a pałką dopiero jak będą już całkiem na haju.
    Ludzie co powinni chronić,przewidywać,zapobiegać,organizować z racji wiedzy i stanowiska są na haju .
    Ktoś już tu pisał ,chyba trop ,że nwowcy świetnie się znają na ludzkich słabościach.
    Na efekty długo chyba już nie będziemy musieli czekać.
    My ludzie widzący co się dzieje powinniśmy odwrócić ten proces upadku.W dodatku nie możemy popełnić tych samych błędów i ustrzec się przed nowymi.
    Bez procesu kształcenia i wzajemnego wsparcia nie damy rady.Musimy znać swoje cele,możliwości,prawa,zagrożenia,strategie i zacząć je stosować na coraz szerszą skale i stać się siłą .Niestety musimy powstać jak fenix z popiołów.
    POpioły juz prawie są.Czekamy na diamenty.A te jak wiemy lubią czerwień.Kto wie może na tej szerokości geograficznej wystarczy tylko światło prawdy.Obym się nie mylił.
    To trudne, ale kto wie,niezbadane są wyroki boskie.

 8. dr 19 czerwca 2011 o 10:30 am

  Iraq weteran speaks the truth http://www.youtube.com/watch?v=6zfQm_eXG5E

 9. navajo88 19 czerwca 2011 o 10:31 am

  A tutaj wstawiam klip z telewizji CCTV NEWS 9 na temat powodzi w Chinach http://www.youtube.com/watch?v=0DRK4rUuI-Y

 10. Sully 19 czerwca 2011 o 10:37 am

  Witaj navajo…czytałam ostatnio o tych powodziach, ponad 1 milion ewakuowanych…cos strasznego się dzieje i to na naszych oczach…a najgorsze, że tutaj- mam na mysli Polske, prawie wogóle się o tym nei mowi, no przynajmnije w mediach cisza…szkoda
  A mam pytanie ale to raczej do tych co mieszkaja w Stanach, czy mówia tam coś na temat :Fort Chalhoun w stanie Nebraska i tej elektrowni co to ją podlało? Przeczytałam dzisiaj niezbyt optymistyczny artykuł na jej temat, stąd moje pytanie czy może w Stanach cos więcej mówią o tym incydencie.

  • navajo88 19 czerwca 2011 o 10:43 am

   Witaj Sully właśnie mam doskonały program do wstawek na internet filmików i innych ciekawych rzeczy ,a porgram nazywa się ProShow Producer . A co tam u ciebie bo dawno ze sobą nie rozmawialiśmy ,na razie pozdrawiam J.M.H

   • Sully 19 czerwca 2011 o 5:06 pm

    Wiesz navajo teraz wiosna, lato człowiek więcej czasu spedza na świeżym powietrzu. Zresztą ostatnimi czasy jakoś mniej zaglądałam bo czasu było mało. Wczoraj śmiałam mieć odmienne zdanie i słuchaj awansowałam na agenta;-) A apropos…czytałam dzisiaj o komecie Elenin, że to jednak nieprawda , że cos za soba „ciągnie” i wogóle, żeby się tym aż nadto nie podniecać;-)

  • zenobiusz 19 czerwca 2011 o 11:09 am

   http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/china-more-than-two-million
   Ponad dwa miliony.I to będzie bezpośredni powód wojny,jeśli Rosja pokojowo,nie wpuści Chińczyków na teren swoich zauralskich kolonii.Te kataklizmy,na najbardziej zaludnionych terenach Chin będą się nasilać,i oni nie będą mieli innego wyjścia niż zaatakować.

 11. ArO 19 czerwca 2011 o 10:41 am

  Prelekcja Dariusza Kwietnia na XV UFO Forum http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded

  • felicyta 20 czerwca 2011 o 12:29 am

   @ArO 19 Czerwiec 2011 o 10:41 am
   Prelekcja Dariusza Kwietnia na XV UFO Forum

   -dzieki serdeczne, naprawde super wazne i ciekawe sprawy

 12. adio 19 czerwca 2011 o 10:47 am

  Uwaga !!!
  Patrzcie na to ? ile trzesien w jednej chwili na calym swiecie sekundy
  http://quakes.globalincidentmap.com/

  • Talbot 19 czerwca 2011 o 11:58 am

   Trzęsienie przestrzenne (spacequake) zachodzi w polu geomagnetycznym ziemi i energia z niego wyzwolona jest porównywalna do tej, wyzwolonej z trzęsień ziemi o sile 5-6 Richtera oraz potrafi ono dotrzeć do powierzchni naszej planety. Tak twierdzi Evgeny Panov ze Space Research Institute.

   http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6162737

   • adio 19 czerwca 2011 o 12:29 pm

    fajnie wiedzieć dzięki Talbot.

 13. adio 19 czerwca 2011 o 10:52 am

  http://www.iris.edu/seismon/bigmap/index.phtml

 14. Stanisław 19 czerwca 2011 o 11:37 am

  Jeżeli prawo działa na szkodę obywateli, może pora by obejść to prawo i samemu ( po przez grupy obywatelskie ) wymierzyć sprawiedliwość ?
  Nie ma firm nietykalnych, tak samo jak ludzi stojących na ich czele.

 15. ArO 19 czerwca 2011 o 12:09 pm

  Broń Biologiczna użyta w produktach warzywnych!

  To nie przypadek, że tak groźna bakteria zagościła na Państwa stole. Już kilka miesięcy temu ostrzegaliśmy o tym jak to ludzkość będzię eliminowana przez broń biologiczną i to zaraz po chmurach radioaktywnych jakie przemijały nad Polską. Bakteria z którą mamy do czynienia może znajdować się wszędzie, na owocach, warzywach, środkach czystości. Nie przypadkiem jest, że znalazła się jak to twierdzą Niemcy na ogórkach iż jak sami Państwo wiecie dużo ludzi sięga po zdrową żywność w postaci ogórków, sałaty, pomidorów itp. Polski naukowiec: „Bakteria o wyjątkowo dużej zjadliwości”. Dr Zbigniew Hałat, słynny polski epidemiolog nie wyklucza w rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim”, że masowe zatrucia warzywami u naszych zachodnich sąsiadów to efekt użycia broni biologicznej. Przypomnijmy – niemieckie służby sanitarne oficjalnie przyznały, że hipoteza o bakteriach na ogórkach pochodzących z Hiszpanii jako głównej przyczynie masowych i zabójczych zatruć, nie znalazła potwierdzenia.
  Doktor Hałat ocenia, że warzywa mogły zostać zanieczyszczone zarówno w Hiszpanii, jak i już w Niemczech, w hurtowni, chłodni.
  Za tą drugą koncepcją przemawia koncentracja zakażeń w północnej części kraju. Przecież nawet tych dwóch chorych Austriaków przebywało w podejrzanym rejonie. W tym konkretnym przypadku nie można wykluczyć, że mamy do czynienia z bronią biologiczną.
  Podkreśla, że mamy do czynienia z bakterią o wyjątkowo dużej zjadliwości.
  Zespół hemolityczno-mocznicowy, który objawia się rozpadem krwinek czerwonych, niewydolnością nerek – występuje zwykle u 4 proc. zakażonych pacjentów. W tym przypadku aż u 30 proc. To musi zastanawiać.

  A teraz ciekawostka:
  Dlaczego frazy Broń Biologiczna Ogórki, lub też na odwrót są blokowane na Youtube?

  http://tvń24.pl/bronbiologicznawewarzywach.html

 16. mgrabas 19 czerwca 2011 o 12:10 pm

  problem rozbitych rodzin

  http://7777777blog.wordpress.com/2010/09/29/niedostrzegany-problem-wart-naglosnienia-i-rozwiazania/

 17. Pio9a 19 czerwca 2011 o 12:26 pm

  Tajemnica Mszy Świętej http://www.youtube.com/watch?v=1ep3IkP5FTE

 18. Don Bojkot s Pisu 19 czerwca 2011 o 12:35 pm

  Wpadł mi do głowy genialny pomysł na zniechęcenie rachmistrza do spisania nas. Proszę, zróbcie z tego nowy wpis żeby jak najwięcej osób mogło go wykorzystać w ciągu ostatnich 12 dni spisu.

  Pomysł jest banalny, ale od razu uprzedzam, że nie namawiam nikogo do odmowy udziału w spisie albo utrudniania pracy rachmistrzom. To jest, zgodny z prawem, sposób na zniechęcenie rachmistrza do przeprowadzenia spisu, który dla nas samych jest przykrym obowiązkiem, do którego jesteśmy przymuszani pod groźbą grzywny i nie ma on nic wspólnego z odmową spisania się. Niech siły zostaną wyrównane! Miejmy nadzieję, że osobiste uprzedzenia rachmistrza wezmą górę. Jestem przekonany że żaden z nich wiedząc, że jest na szkle nie odważy się straszyć nas grzywną.

  Więc tak: ładujemy akumulatory i jesteśmy w gotowości. Jak przyjdzie rachmistrz, wyciągamy naszą kamerę Full HD i wymierzamy ją prosto w rachmistrza. Kiedy będzie pytał, po co to, jak najuprzejmiej odpowiadamy, że postanowiliśmy uwiecznić to wiekopomne wydarzenie na taśmie i tuż po zakończeniu spisywania zamierzamy zamieścić całe nagranie w internecie (razem ze zmarszczkami/krostami, których FullHD nie wybacza). Jeżeli rachmistrz będzie wyrażał jakiś sprzeciw, informujemy go, że jako rachmistrz jest on osobą pełniącą funkcję publiczną rachmistrza spisowego (o czym prawdopodobnie właśnie się dowiedział), dlatego możemy go filmować bez pytania o zgodę oraz publikować jego wizerunek gdzie się tylko da. Nie zapomnijmy zażądać wylegitymowania się i przeczytać głośno i wyraźnie imię i nazwisko rachmistrzunia.

  Jako ludzie z łapanki, rachmistrze będą mieli do czynienia z taką sytuacją pierwszy raz.
  Może to doprowadzić do wycofania się rachmistrza i odszczekiwania groźbami o grzywnach.
  Pamiętajmy, aby w takiej sytuacji nie dać się sprowokować i tak ukierunkować rozmowę, żeby było jasne, że to rachmistrz odmawia spisania nam i to jemu należy się grzywna!

  I oczywiście, czy do spisu dojdzie, czy też nie – wrzucamy to na Youtube, w tytule filmu podając „rachmistrz”, np: „Mój rachmistrz, mój spis 2011”.
  Wrażliwe dane na nasz temat możemy sobie wypikać.
  Od czasu do czasu przeprowadzamy wyszukiwanie wg tego samego słowa, po czym klikamy „Opcje wyszukiwania” a następnie „Data przesłania” i już mamy listę filmików dokumentujących, jak to dobrze przebiega spis w całym kraju i jak bardzo publiczni czują się rachmistrze.

  Na koniec dwa linki dla tych, który się jeszcze wahają:

  http://www.skarbiec.biz/haslo/583/

  http://www.zaradni.pl/porada/4814,jak_filmowac_nagrywac_i_fotografowac_policje_straz_miejska_urzednika_osobe_publiczna

  PS A na forum spis-powszechny.cba.pl aż huczy o tym, jaki z tegorocznego spisu wyszedł niewypał!
  I nie zapomnijcie podzielić się tym wszystkim ze znajomymi!

 19. Ola 19 czerwca 2011 o 12:41 pm

  http://sturdyblog.wordpress.com/2011/06/18/democracy-vs-mythology-the-battle-in-syntagma-square/ To jeden z najciekawszych artykulow – wszystkie narody musza sie zjednoczyc i znalezc droge do wyzwolenia – dzisija wszyscy jestesmy GREKAMI

  • Taka prawda 19 czerwca 2011 o 1:34 pm

   Zupełnie jak kiedyś Grecy i sprzymierzeńcy pod Troją. Swoją drogą ci co wdrażają NWO mają priamskie korzenie. Taka ciekawostka.

 20. Ola 19 czerwca 2011 o 12:48 pm

  Max Keiser http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Rq4aHM73CtI

 21. wietnamczyk 19 czerwca 2011 o 1:05 pm

  Co tak cicho? 26. czerwca Stadion Olimpijski w Berlinie ma pójść z dymem. Spodziewany jest atak bombowy bądź nawet nuklearny. Do ataku dojdzie podczas meczu Niemcy-Kanada, który zaplanowany jest na godzinę 19:00 czasu berlińskiego. Jeśli do tego dojdzie, należy zacząć odliczanie w kierunku lucyperianistycznego nowego porządku świata. Tak wielką ofiarę z ludzi chcą zrobić.

  • Konarski 19 czerwca 2011 o 7:38 pm

   W necie krąży już sporo filmików o hipotetycznym zamachu 26 o6 2011. http://www.youtube.com/watch?v=qAupe1T6QIg

 22. Ola 19 czerwca 2011 o 1:09 pm

  http://www.polishclub.org/2011/06/18/waldemar-rajca-jak-bedziemy-jedli-ryz-bedziemy-mieli-skosne-oczy/

 23. n1kt 19 czerwca 2011 o 1:10 pm

  Szukam tego filmu co ktos podal ostatnio i nie moge znalezc 😦 na filmie facet czytal z kartki i co chwile mowil „classified” (tajne) – uswiadamial jak by o inwazji ufo lub wirusa i zainfekowanych nim ludzi cos jak zombie
  Mozecie podac jeszcze raz ten link ?

  • zenobiusz 19 czerwca 2011 o 1:54 pm

   Oto onhttp://www.youtube.com/watch?v=HWfKdKWJEkM

 24. Ola 19 czerwca 2011 o 1:17 pm

  Alex Jones 1999 http://www.youtube.com/watch?v=GKty_3IlXOc&feature=player_detailpage

 25. Ola 19 czerwca 2011 o 1:21 pm

  Who controls the mainstream media http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Nxa19v3eNvc

 26. Pingback: Kto stoi,za obrzydliwymi atakami,wymierzonymi w serce Polski. « Zenobiusz's Blog

 27. ArO 19 czerwca 2011 o 1:36 pm

  CO SIĘ NAPRAWDĘ DZIEJE NA POLSKICH BLOGACH?

  Świat się dzisiaj zrobił taki, że do władzy dorwali się nieodpowiedni ludzie a ci mają swoje delegatury, które uprawiają marketing polityczny. Co to znaczy marketing polityczny ? Handel wartościami życia, handel tożsamością, kształtowanie nowej świadomości szczególnie w młodych umysłach. Wiemy, że zawsze polityka i media szły w parze i służyły partii rządzącej. Obecnie dużo różnych tematów pojawia się na necie na niezależnych blogach, forach dyskusyjnych.

  Czy to znaczy, że uniknęliśmy manipulacji? Czy mamy już rzetelne informacje a internet możemy uważać za doskonałe narzędzie, obejście cenzury, głoszenia wolnego słowa?

  Nowoczesne metody wytworzyły swoisty wzór społeczeństwa i nowe blogi i fora pod dyskusje, i tak ruszyli w świat „stare wilki i młode hieny” i tworzą nowy wizerunek świata polityki, religii, nauki, …. takie brygady wszystko wiedzące , tym razem wirtualne. W jakim celu? By innych przekonać, że to właśnie tylko oni mówią prawdę a wszyscy inni to głupcy.

  I co się dalej dzieje, blogi i fora jak nie trudno zauważyć nie wszystkie nadają się do rzeczowej dyskusji. W tą grupę wkłada się manipulatorów a przy nich zwykłe trolle to mały pikuś. Tutaj już jest „stawka większa niż życie”. Młode jeszcze dzieci, które już zaczynają się bawić w politykę, czasami w ogóle nie zdają sobie sprawy, że bawiąc się w politykowanie na niektórych forach padają pastwą nie tylko trolli ale już zawodowców z wyższej półki. Widać, że są szkoleni z psychologii, socjologii do celowej i konkretnej roboty. Mają na celu oszukiwanie osoby, osób, grup ludzi aby je skłonić, przekierować do działania sprzecznego z ich dobrem. Często autor manipulacji dąży do korzyści osobistych. Często pracuje dla swoich pracodawców, zleceniodawców. (…)

  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_co_sie_naprawde_dzieje_na_polskich_blogach.html

  • Polak Potrafi 19 czerwca 2011 o 3:37 pm

   „Poznacie ich po czynach” kilka razy pisałem na różnych forach o psychomanipulacji i technikach ogłupiania ludzi przez elity. Mające w swych rękach wszystkie możliwe narzędzia (radio, prasa, telewizja) Wielu mądrali którzy piszą piękne rzeczy na forach czy kiedykolwiek życiu coś zrobili by zmienić istniejący ład. Czy powiedzieli nie istniejącemu układowi czy chociażby potrafią w swoim życiu walczyć o swoje podstawowe prawa obywatelskie. Wydaje mi się kiedy na początku roku 2009 (czerwiec-lipiec) kiedy powstawały jedne z pierwszych niezależnych blogów w komentarzach można było odnaleźć że ludzie którzy tam piszą mieli do czynienia z krzywdą ludzką. Byli poniżeni w ramach istniejącego ładu prawnego RP i chcieli coś zmienić. Teraz każdy z nas walczy o swoje prawa samodzielnie. Nie udała się idea stworzenia silnego i reprezentatywnego stowarzyszenia które by broniło ludzi przed korporacjami (banki, duże firmy, państwem, sądy, komornicy) Jako jednostki jesteśmy skazani z klucza na przegraną. Jednostka nie jest w stanie wygrać z zorganizowanym totalitarnie systemem- system posiada mechanizmy jak dyspozycyjni urzędnicy, środki przymusu (szpitale, więzienia) – i czas a jednostka nie jest przygotowana na kilku letnią walkę z aparatem bo nie posiada zaplecza (prawnego, finansowego) W obecnej Polsce filarami władzy jest monopol na kształtowanie opinii publicznej. Należy się spodziewać że niedługo znajdziemy się w nowej rzeczywistości a wszystkie nasze działania są jedynie aktem rozpaczy. Wszystkie nieszczęścia gospodarcze społeczne i narodowe są wynikiem naszego lenistwa. Kiedy zachodnia firma zniszczyła moje przedsiębiorstwo mimo moich wieloletnich starań nagłaśniania sprawy nikomu nie zależało na wyjaśnieniu sprawy a skierowano przeciwko mnie działania urzędowe, prokuratorskie na wielu płaszczyznach żeby mnie zniszczyć. Polskie państwo dyskryminowało mnie jako obywatela. Dlatego moja rada nie wymądrzać się na forach ale podjąć działania które spowodują że zachowamy chociaż ułamek swojej godności. A jeżeli ktoś nie rozumie co pisze to po prostu trzeba przygotować szczoteczki do zębów i czekać może coś się wydarzy co spowoduje że (duże głowy, wizjonerzy) będą mieli co pisać bo ludzie którzy chcieli coś zrobić niestety muszą iść w zapomnienie. Bóg Honor Ojczyzna, Pro Publico Bono.

   • monitorpolski 19 czerwca 2011 o 9:59 pm

    Masz 100% rację. Jednak dzięki informacji na forach ludzie widzą, jak poważny jest to problem. Zamiast wymądrzać się, trzeba tworzyć struktury – grupy ludzi, gdyż jednostki nie poradzą sobie z tym tajfunem.
    Jeśli jest atak na związki zawodowe, należy tworzyć tajne związki zawodowe, jak to było w kopalni Halemba. Dzięki tym związkom udało się powstrzymać bandycką politykę dyrekcji kilka lat temu. Nie wiem co się teraz tam dzieje.

 28. Ola 19 czerwca 2011 o 1:36 pm

  http://telewizja.nowyekran.pl/post/17957,polska-w-potrzebie-dramatyczny-apel-romualda-szeremietiewa-do-rodakow

 29. navajo88 19 czerwca 2011 o 1:36 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=Yajpmpp5xDE&feature=fvsr obejrzyjcie sobie

  • Kamil 19 czerwca 2011 o 1:47 pm

   chemtrailsy jak nic

  • wietnamczyk 19 czerwca 2011 o 1:57 pm

   Ale propagowanie na siłę nibiru/planety x czy reptilian jest już nudne. To są rzeczy, na które nie ma żadnych dowodów. Zostały zmyślone przez agendę i propagowane są przez agentów nwo-new age takich jak Icke, Maxwell, Sitchin i Daeniken. Nie ma na to żadnych faktycznych dowodów. Skupmy się na tym, co istnieje naprawdę: ukryte plany stworzenia nowego porządku świata zarządzanego przez Lucypera i jego hordy demonów.

 30. Ola 19 czerwca 2011 o 1:56 pm

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=y3SHms0m9uQ

 31. navajo88 19 czerwca 2011 o 1:56 pm

  Nibiru http://www.youtube.com/watch?v=wBbtqf774E0&feature=player_detailpage
  oceńcie sami !

 32. Ola 19 czerwca 2011 o 2:05 pm

  SWIAT PLACZE ZA WOLNOSCIA I SOLIDARNOSCIA. TO CZEGO NIE WIDZISZ WKROTCE DOSWIADChttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PS91BaRaqZwZYSZ

 33. Ola 19 czerwca 2011 o 2:06 pm

  World revolution not seen on TV http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PS91BaRaqZw

 34. Ola 19 czerwca 2011 o 2:26 pm

  http://www.activistpost.com/2011/06/son-of-star-wars-base-in-yorkshire.html

 35. navajo88 19 czerwca 2011 o 2:33 pm

  A teraz dla odmiany coś dla prawdziwych facetów i z jajami !!!!!! Magnum call .500


  Uprasza się panie i co nieco słabszych panów o nie korzystanie z tej broni ,,,bo ma zajebistego kopa i mozna pokazać swoje numery butów hahahahahaha

 36. Ola 19 czerwca 2011 o 2:36 pm

  Spanish revolution

  • monitorpolski 19 czerwca 2011 o 10:04 pm

   Olu, prośba – dodawaj nazwę filmu na początku, natomiast link do filmu dawaj w tej samej linii, mam sporo pracy poprawiając te wpisy, Dla ciebie to tylko copy & paste, więc się nie przejmujesz co dalej. A strona się przez takie filmiki bardzo długo ładuje u niektórych…

 37. Ola 19 czerwca 2011 o 2:54 pm

  Military Convoy with huge amounts of explosives: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SAQP9E9G4GQ

 38. Ola 19 czerwca 2011 o 2:58 pm

  Joplin – strefa zakazana dla samolotow i zakaz przekazywania wiadomosci co sie tam dzieje dla mediow. Modlmy sie o bezpieczenstwo ludzi zyjacych w Stanach

 39. Ola 19 czerwca 2011 o 3:06 pm

  http://www.thebulletin.org/web-edition/columnists/dawn-stover/rising-water-falling-journalism

 40. Ola 19 czerwca 2011 o 3:25 pm

  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=112432

 41. Ola 19 czerwca 2011 o 3:36 pm

  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/06/18/czy-za-kometa-elenin-kryje-sie-cos-wiecej/

 42. Ola 19 czerwca 2011 o 3:41 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/19/co-kryje-sie-za-programami-oszczednosciowymi-globalnych-bankierow-konfiskata-wlasnosci-publicznej-na-rzecz-korporacji/

 43. Ola 19 czerwca 2011 o 4:29 pm

  http://www.presstv.com/detail/185382.html

 44. Ola 19 czerwca 2011 o 4:33 pm

  http://www.aferyprawa.eu/Afery/SIEDEM-TAJEMNICZYCH-SMIERCI-Tragedia-Smolenska-to-nie-tylko-96-ofiar-delegacji-do-Katynia-to-takze-tajemnicze-smierci-osob-z-tragedia-zwiazanych

 45. ziarnko prawdy 19 czerwca 2011 o 5:17 pm

  Mam pytanie do Monitorpolski !
  Dlaczego Galluss posadza pana o agenturalna dzialalnosc?
  Zajrzyj pod link:
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/17/pytanie/#comments

  • zenobiusz 19 czerwca 2011 o 5:27 pm

   „plan działania mam przygotowany,blog ma być prowadzony prostym językiem aby najgłupszy goj to zrozumiał,że Syjonistyczny zyd jest naszym wrogiem i wrogiem każdego narodu świata – wszystko bedzie poparte dokumentami i zaden zydowski blog juz nam nie podskoczy, nawet monitorpolski, który zwiódł nas na pokuszenie a teraz diabeł szatańskko-żydowskim ogonem na msze dzwoni i śpiewa o tym jaki to kośiół katolicki jest dobry –”
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/17/pytanie/#comments
   Obśmiano tu jego kolejne ,wieszczenia zagłady,a nadto uniemożliwiono,”koncesjonowany antysemityzm”,pod pozorem walki z syjonizmem.
   To realizacja talmuducznego nakazu zemsty,ot i wszystko.

  • marek 19 czerwca 2011 o 6:04 pm

   Tu Monitorpolski nawet nie musi odpowiadać. Galluss już wielokrotnie się kompromitował swoimi teoriami. Teraz nadaje tu również pod innym nickiem. To że ktoś wrzuca tu przetłumaczone ciekawe newsy jest agentem? Czy znowu komuś odbija i liczą się tylko jakieś łapki i ilość na liczniku z youtube.

   Ja wchodząc tu na bloga wiem że będę miał sporo czytania np. Ola daje mi znakomite linki i by to przeczytać muszę siedzieć przy kompie do 1 w nocy 🙂

 46. Ola 19 czerwca 2011 o 6:41 pm

  Rubik: http://www.youtube.com/watch?v=DfgtTCaRyKM&feature=player_detailpage

 47. Jarek 19 czerwca 2011 o 6:45 pm

  32 strefy zakazów lotów w 2 dni w USA, od 25.03.2008 do 06.06.2011 było ich zaledwie 14: http://tfr.faa.gov/tfr2/list.html . Do czegoś w USA się szykują?

 48. marek 19 czerwca 2011 o 6:49 pm

  „Dla tych, co jeszcze nie wiedzą – nowa propozycja ustawy nasiennej została w trybie pilnym ponownie zatwierdzona w Sejmowej Komisji Rolnictwa w „formie wyjściowej”, co oznacza otwarcie Polski na komercyjne uprawy GMO. Teraz ta propozycja wraca do Sejmu, gdzie będzie głosowana.”

  http://molier.nowyekran.pl/post/18176,zle-wiesci-nt-ustawy-o-gmo

 49. Annah. 19 czerwca 2011 o 6:59 pm

  Fragment książki Albina Siwaka „Bez strachu”
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/19/bez-strachu-przybilismy-was-tak-samo-jak-waszego-chrystusa/

 50. Ola 19 czerwca 2011 o 7:01 pm

  Proof that FDA: http://www.youtube.com/watch?v=CUZuNzAgY6s&feature=player_detailpage

 51. ArO 19 czerwca 2011 o 7:06 pm

  Funky Polak feat Sztyq – Pamiętaj http://www.youtube.com/watch?v=_hPumcrKF68

 52. nuke 19 czerwca 2011 o 7:09 pm

  Depopulacja poprzez Ecoli Niemcy to był test przygotujcie się na więcej dużo więcej bo ci popaprańcy szykują nam Zombie Apocalypse http://www.youtube.com/watch?v=OViQm9X6yqo

  • zenobiusz 19 czerwca 2011 o 7:18 pm

   Gallus,po tym co wypisujesz na stopsyjonizmowi,masz jeszcze czelność tu pisać ???
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/17/pytanie/#comments
   Obśmiano tu jego kolejne ,wieszczenia zagłady,a nadto uniemożliwiono,”koncesjonowany antysemityzm”,pod pozorem walki z syjonizmem.
   To realizacja talmuducznego nakazu zemsty,ot i wszystko.

   • nuke 19 czerwca 2011 o 7:24 pm

    qwa odczepcie się nie jestem żadnym gallusem

 53. Ola 19 czerwca 2011 o 7:18 pm

  Dr Burzynski Polak ktory naturalna metodami wyleczyl tysiace ludzi z nowotworow, byl sadzony, zastraszany, przesladowany lecz sie nie poddal. Badzmy z niego dumni.
  PAMIETAJ NOWOTWORY MOZNA WYLECZYC NATURALNA MEDYCYNA TANIO I BEZPIECZNIE http://www.cancerisfungus.com Zwykla soda do pieczenia, woda utleniona, cayenne papper itp Pamietaj , wszystko co niszczy fungus niszczy cancer . ALe przemysl farmacutyczny nigdy nie pozwoli na pokazanie prawdy bo to strata bilionow dolarow rocznie i wiecej ludzi do wyplacania emerytur. Dzieki internetowi mozna znalezc setki sposobow jak wyleczyc cancer naturalnumi sposobami i wile na tem temat

  http://drogadosukcesu.wordpress.com/2008/09/19/lek-na-raka-kapsaicyna/

 54. Ola 19 czerwca 2011 o 7:22 pm

  http://cancertruth.org/News-Page.php

 55. Konarski 19 czerwca 2011 o 7:44 pm

  http://www.zerohedge.com/article/trading-over-counter-gold-and-silver-be-illegal-beginning-july-15
  Od 15 lipca 2011 zaprzestaje się sprzedaży złota i srebra w USA?
  Dziwne.

  • Ania 19 czerwca 2011 o 9:28 pm

   A wiesz, też czasem mam wrażenie, że to złoto ma dla nich jakieś szczególne znaczenie, nie tylko jako środek tezauryzacji. Przecież na świecie wydobywa się rocznie od tysięcy lat wiele ton złota. Czasem się zastanawiam, co sie tak na prawde z tym dzieje. No i skad teraz takie cisnienie na złoto . W dużych miastach skupują już złoto niemal na każdej ulicy. Nie wiem jakie to ma znaczenie, ale intuicja podpowiada mi, że ma i to duże, Jest jakieś inne i bardzo niezwykłe zastosowanie dla tego złota, tego jestem niemal pewna, tyle że nie wiem jakie. Co o tym myślicie ?

   • Konarski 19 czerwca 2011 o 10:39 pm

    Złoto ma zastosowanie w elektronice. Ale to tylko jeden z aspektów, przemysł też ma określone normy zapotrzebowania na złoto.
    A reszta.
    Faktycznie można odczuć wrażenie, że „coś się szykuje”.

 56. sebecxs 19 czerwca 2011 o 7:47 pm

  .. Polscy przedsiębiorcy wpadli na pomysł, jak obniżyć ZUS – zakładają firmy na Słowacji tam płaci się 100 euro na miesiąc…. hehehe…

  • zenobiusz 19 czerwca 2011 o 7:54 pm

   To jest sposób.Brawo.
   Im więcej słowackich firm w Polsce,,tym szybciej,urzędasy stracą chleb,i trzeba będzie zmienić gorset przepisów na bikini
   Jednak Polak potrafi,pokojowo,sposobem.

   • dość bzdur 19 czerwca 2011 o 8:27 pm

    Polak potrafi pokojowo i biernie przyglądać się grabieży własnego majątku ,co dobitnie pokazuje na przestrzeni ostatnich 22 lat . Kogo ty urabiasz Zenobiuszu ,żyjący z pieniędzy bogatych ludzi ,sprzedając im przewartościowane malowidła ?
    Co ty w życiu wartościowego w życiu wyprodukowałeś ,stworzyłeś poza zyskownym i bezproduktywnym handelkiem ?
    Właśnie takim jak ty zależy na zachowaniu obecnego stanu i sytuacji ,bo wszelkie zawieruchy popsuły by ci żerowanie .
    Oczywiście wszyscy twoi bogaci kupcy malowideł dorobili się na reszcie społeczeństwa czyniąc z nich 60% biedotę ,ale ważne ,że tobie kapie grosz .
    Przestań już tu umoralniać innych ,bo takiego demagoga i hipokryty dawno internet nie widział .

   • sodomita 19 czerwca 2011 o 8:48 pm

    właśnie! dofinansuj PB i szczególnie Marka, bo w co2 artykule płacze że nie ma pieniędzy. przecież Zydzi to solidarny naród. trójca przenajświętsza.

  • teosia 19 czerwca 2011 o 8:33 pm

   szybciej kasa będzie w ue 😀

  • sodomita 19 czerwca 2011 o 8:59 pm

   czy w Polsce podatki są też dobrowolne? A co do ty firm to dobrze byłoby wyeliminować pośredników bo płaciłoby się jeszcze mniej

 57. Ola 19 czerwca 2011 o 8:00 pm

  John Urwin the Sixteen http://www.youtube.com/watch?v=lwb5rzJ_DyE

 58. ziarnko prawdy 19 czerwca 2011 o 8:09 pm

  Miala byc druga Japonia-„Polska”2011
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/18179,miala-byc-druga-japonia-polska-2011

  • Ania 19 czerwca 2011 o 10:23 pm

   Oj, nie kracz, bo wykraczesz !

 59. KOKO300 19 czerwca 2011 o 8:21 pm

  …. Amerykański sąd orzekł, że rząd Federalny zapłaci za szkody w Zatoce Meksykańskiej. TAK TYLKO LUDZIE KTÓRZY SĄ W ZATOCE MEKSYKAŃSKIEJ CZYLI TYM CO MAM ZAPLACIĆ RZĄD FEDERALNY CZYLI LUDZIE „MEKSYKU” TO OBSTAWIENI ILLUMINATI …WIECIE TE RODZINY I CH UKLADY ….. WIĘC kółko się zamyka bo oni mają tyle forsy że tak naprawde ją mają z dupie bo oni sa prywatymi wlascicielami drukarni fedu co sobie na drukarkach drukują farbe …. TO ILUZJA LUDZIE

 60. karlos33 19 czerwca 2011 o 8:23 pm

  Pokazały się najnowsze zdjęcia komety Elenin, i wygląda jednak jak by się coś za nią po bokach ciągnęło

  Pierwsze skojarzenie z tym co tam leci to coś takiego

  🙂
  I jeszcze filmik

  A Chińczycy mówili że lecą statki obcych za kometą, tylko później inni puścili w eter że oni żartowali
  Nie jestem znawcą i nie wiem co tam leci może ktoś się wypowie na ten temat, ja tylko widzę na zdjęciach że coś tam jest, no jeszcze podobno mają problem z obserwacja komety bo leci nisko nad horyzontem, to tak gadają jak by nie mieli na biegunie żadnego teleskopu do obserwacji.

  • trebor 20 czerwca 2011 o 1:56 pm

   Zapomnialas ,ze pewna planeta potrzebuje do swojej atmosfery pewnego kruszcu.Ten kaledarz Majow i obiekty za ta kometa … ukladaja sie w calosc.Obym sie mylil.

 61. Ola 19 czerwca 2011 o 8:24 pm

  Czy widzisz jak Ci oplacani komentatorzy zmieniaj temat i boja sie prawdy Oddali dusze diablu. Chce odwrocic uwage od prawdy i oglupic nas NIE DAJMY SIE OGLUPIC SZukajmy prawdy bo Oni sami nie wiedza jak straszna przyszlosc Iluminaci przygotowuja dla nas.

  • sebecxs 19 czerwca 2011 o 8:44 pm

   … sama wklejasz o elenin i jakiegoś rubika… ile to ma wspólnego z tematem?

   • sodomita 19 czerwca 2011 o 8:55 pm

    gdyż rubik jest podniecający i pobudza ją tak jak was fakty spiskowe

 62. ama12 19 czerwca 2011 o 10:56 pm

  http://exignorant.wordpress.com/2011/04/14/fukushima-informacje-aktualizowane-14-04/

 63. Ola 19 czerwca 2011 o 11:34 pm

  +Panie MArku PRZEPRASZAM i obiecam ze sie poprawie. Czasami robie to w nerwach by mnie nikt w pracy nie nakryl wiec prosze o wyrozumialosc..
  Sebecxs – czasami muslimy zmienic temat Piosenka to relax dla serca i mozgu.
  Sodomita – naprawde nie znasz mentalnosci kobiety. Mezczyznie wystarczy obrazek, kobiecie NIE !!!!!!!