Wydarzenia i komentarze, 19 czerwca 2011r

Zenobiusz odkrywa przygotowania do wojny domowej w Polsce
Zapewne zastanawiają was ataki na mnie i Zenobiusza przez rzekomych „wybawców Polski z łap Żydów” – grupy agresywnych na skalę nazistów antysemickich „działaczy społecznych”. Owszem, w Polsce jest problem z syjonistami, którzy przejęli dużą część władzy i służb. Jeśli jednak się dokładniej przyjrzy jakie mogą być skutki antysemickich nagonek, to można stwierdzić, że nie leży to zupełnie w interesie Polski i Polaków. Może bowiem doprowadzić do wojny domowej, która w efekcie spowoduje, że cała opozycja polityczna zostanie wycięta w pień. Pewnie o to chodzi – nieważne są środki, ważne są skutki – taka jest dewiza satanistycznego NWO.
Dlatego też uważam rzetelną pracę Zenobiusza za niezwykle skuteczną – ujawnił on bowiem groźną siatkę, która kreuje w Polsce niepotrzebne konflikty. W takich sytuacjach jak ta, z którą mamy do czynienia obecnie, powinniśmy się łączyć i mobilizować, a nie rozbijać i kłócić. Dlatego też nie będę reagował na żadne prowokacje, to co robi Zenobiusz jest wystarczające by ludziom o wysokim poziomie inteligencji uświadomić gdzie jest racja.
Proszę was o dokładne zapoznanie się z materiałem odkrytym przez Zenobiusza, bowiem wygląda na to, że będziemy mieć w naszym kraju niedługo baqrdzo poważny problem wewnętrznego konfliktu, który wcale nie musi leżeć w interesie naszego narodu. NWO dąży do rozbicia wszystkich państw narodowych – szczególnie tych, w których mocna jest jedność religijna – jak Hiszpania, Włochy, Grecja, Portugalia czy Polska. Sądzicie, że to jest przypadek, że atak idzie akurat na te kraje?

„Podbój Libii” – medialna rzeczywistość wojny – ważny artykuł J. Mędonia
Monitorpolski – komentarz: Kryminalne media mają za zadanie zafałszowanie informacji o tym co się dzieje w Libii. Podobnie jak sfabrykowane „doniesienia” o zabijaniu dzieci z inkubatorów przez ludzi Husseina, teraz wprowadza się w błóąd opinię publiczną „okrucieństwami” Kaddafiego, który nie dorasta do pięt „wybawcom” z USA, Wielkiej Brytanii i Izraela (niekoniecznie w tej kolejności) promującym demokratyczny ład i „broniących” praw człowieka. Wiemy czym się skończyła ta wojna o demokrację w Iraku i Afganistanie – łącznie ponad 5 milionów ofiar w tym większa część to osoby cywilne – kobiety i dzieci. Dlatego tak ważna jest walka z tym medialnym terroryzmem uprawianym również w Polsce. Media alternatywne powinny z całą siłą ujawniać fałsz, który się wszczepia Polakom – pewnie po to by nas użyć jako mięso armatnie do wykrwawienia się w wojnach z Pakistanem, Iranem, Libią, Arabią Saudyjską czy później Rosją i Chinami. To są bardzo groźne tendencje, presstytutki w „polskich” mediach niewiele się różnią od agentów Goebbelsa i niewiele jest wyjątków. Zatem najlepsze co można zrobić to wyrzucić telewizor przez okno (oczywiście uważając by kogoś nie zranić).
Wracając do Kaddafiego – nikt nie wspomni słowem, że uczynił on swój kraj czołowym jeśli chodzi o dochód narodowy per capita, odbudował kraj, zmodernizował szkolnictwo, uczynił go diamentem północnej Afryki. Libia ma najwyższy HDI (Human Development Index) w Afryce, co oznacza najwyższy poziom rozwoju i poziom życia.
http://moraloutrage.wordpress.com/2011/03/03/muammar-gaddafi-of-libya/
Widać więc jak daleko posunięta jest dezinformacja, która dawno temu prześcignęła osiągnięcia Goebbelsa i mistrzów propagandy sowieckiej.
Do tematu Libii zresztą jeszcze powrócę, bowiem Kaddafi zasłużył na pokojową nagrodę Nobla, a nie na syjonistyczne bomby.

(…) Na szczególną uwagę zasługuje ujawniona w relacji prasy amerykańskiej prawda o propagandzie informacyjnej na terenie opanowanym przez powstańców. Gdy z pomocą Kataru Rada Tymczasowa w Benghazi rozpoczęła nadawanie swojego własnego kanału informacyjnego, w swej relacji Los Angeles Times [25] pokazał, że nie są to zrównoważone i uczciwe w przekazie media. Na dodatek sam Mohammed G. Fannoush, który kierował mediami z ramienia Rady Tymczasowej, spointował politykę informacyjną tej Rady :

 • żadnych reportarzy i komentarzy zwolenników Kaddafiego
 • nic o wojnie domowej (to ma być wojna z reżymem)
 • nic o konfliktach plemiennych (jest tylko jedna Libia walcząca z Kaddafim)
 • żadnych wzmianek o Al-Qaedzie lub islamskim ekstremizmie (to tylko propaganda Kaddafiego)

Także New York Times, od początku wspierający w swych relacjach powstańców, zauważył, że Rada Tymczasowa w swej polityce informacyjnej w żaden sposób nie opiera się na prawdzie, a rebelianci uprawiają propagandę tworząc doniesienia z bitew, których nie było, z miejsc zdobytych, w których nigdy nie byli, z walk w miastach, które od dawna kontrolowali żołnierze wojsk rządowych oraz zaświadczając nieprawdę o wyjątkowym barbarzyństwie wojsk Kaddafiego (…)
więcej: http://www.infowars.pl/joomla15/index.php?option=com_content&view=article&id=2948:podboj-libii-cz-3&catid=96:free-america-today&Itemid=1085

Rosjanie ujawniają totalną cenzurę w USA na temat katastrofy w Nebrasce
Szokujący raport przygotowała rosyjska Federalna Agencja Energii Atomowej (FAAE) na podstawie informacji dostarczonych przez Międzynarodową Agencję Energii Atomowej. W raporcie podano, że Prezydent Obama zarządził „totalną i całkowitą” cenzurę w mediach na temat tego co się dzieje z elektrownią atomową Fort Calhoun w Nebrasce, zalaną przez wzbierające wody rzeki Missouri. Okazuje się, że w elektrowni doszło do przerw w chłodzeniu zużytych prętów paliwowych, co w efekcie doprowadziło je niemal do stopienia się. Doszło do pożaru, w związku z czym Federalna Agencja Lotnicza zakazała lotów nad tym obszarem.
Rosyjska agencja stwierdziła, że jest to jedna z najgorszych katastrof nuklearnych w historii USA, o stopniu zagrożenia 4 w skali INES. Oznacza to, że istnieje realne zagrożenie dla otoczenia – głównie bliskiego otoczenia elektrowni. Największe miasto Nebraski, Omaha, zlokalizowane jest tylko 20 mil od elektrowni.
Na stronie właściciela elektrowni, Omaha Public Power District, zaprzecza się, że doszło do 4 stopnia zagrożenia, twierdząc, że obecnie „terminologia nie jest dokładna i obecnie inaczej klasyfikuje się katastrofy”.
Blokada informacji o tym co się dzieje z Fort Calhoun przez reżim Obamy, może mieć swoje poważne konsekwencje gdy opinia publiczna dowie się o tym, że jest cenzura na tak kluczowe dla zdrowia i życia treści.
Zachowanie administracji Obamy tłumaczy nacisk na tzw. „zieloną energię”, do której nie wiadomo dlaczego zaliczono energię atomową. Cała ta kampania ma na celu zniszczenie elektrowni opartych na węglu. Oblicza się, że ta wojna doprowadzi do podniesienia cen energii o 60% za 3 lata i spowoduje utratę 250 tys miejsc pracy.
Użycie tu słowa „wojna” nie jest przypadkowe, bowiem reżim Obamy przygotowuje się do akcji pacyfikacji stanów, w których energia jest oparta głównie na węglu, jak Ohio, Kentucky i Zachodnia Wirginia. Ćwiczenia „bezpieczeństwa” z użyciem wojsk, helikopterów i oddziałów z psami nie mają żadnego logicznego wytłumaczenia. Być może administracja Obamy obawia się reakcji ze strony społeczeństwa na siłowe wprowadzanie energii atomowej do tych stanów i już dzisiaj pokazuje „kto jest bossem” by zastraszyć ludzi.
Brak informacji w amerykańskich mediach na temat katastrofy w Nebrasce, przypomina do złudzenia to co się dzieje w Japonii, przy czym oczywiście skala zagrożenia jest o wiele mniejsza w przypadku amerykańskiej elektrowni. Dla zwolenników energii atomowej groźne są też niedawne decyzje rządów Niemiec i Włoch o całkowitej rezygnacji z energii atomowej.
Komentarz monitorpolski: w powyższej relacji trzeba oczywiście brać pod uwagę motywy polityczne. Rosjanie mogą chcieć się „zemścić” za krytykę zachowania rządu wówczas sowieckiego, podczas katastrofy Czernobyla. Zatem należałoby szukać potwierdzenia z innych źródeł tego, że w Nebrasce mogło dojść do stopienia prętów…

Reklamy

172 responses to “Wydarzenia i komentarze, 19 czerwca 2011r

 1. wykmil 19 czerwca 2011 o 11:07 pm

  Na elektrownie sie uwzieli teraz ,ciekawe która nastepna . No dokladnie Monitor ciekawa jest calkowita rezygnacja Niemiec i Wloch z energii atamowej tymczasem Polska idzie w zaparte w tym kierunku. Moze oni cos wiedza o czym nie wie jeszcze nasz rzad?

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 2:45 am

   Nie na ten temat,ale może być ważniejsze:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/20/kto-planuje-nam-w-poolce-rewolucje/#comments

   • dość bzdur 20 czerwca 2011 o 12:39 pm

    Jak dla mnie ,wszystko stało się jasne Monitor . Twoje uzupełnienie wpisu

    ====Zenobiusz odkrywa przygotowania do wojny domowej w Polsce =====
    i próba przypisania -przyrównania tej bredni do autentycznej prowokacji i sztucznej rewolty w Libii ,jako mające przekonać do racji TW Zeno ,to szczyt celowego ogłupiania czytelników.
    Jak widać ,przyciśnięty do muru ,musiałeś się jasno określić po jakiej jesteś stronie .
    Wcześniej miałem wątpliwości ,które teraz zastąpiła pewność o waszej współpracy TW.

    Nie musisz już Monitor udawać naiwnego , teraz masz pole do popisu .
    Czas ,abyś zrozumiał ,że Polacy nie są takimi idiotami za ,których ich bierzesz razem z TW Zeno .

    • Extazed 20 czerwca 2011 o 1:49 pm

     Śledzę tego bloga już od dłuższego czasu. Dziękuję Panie Monitorze za wiele ciekawych artykułów, naprawdę zrobił Pan kawał dobrej i solidnej roboty. Jednakowoż muszę stwierdzić, iż od niedawna zaczęła się toczyć na Pańskim blogu prywatna wojna pomiędzy osobami nawzajem uznającymi się za agentów itd.
     Proszę o rozwiązanie tego problemu ponieważ wielce niszczy wiarygodność nie tyle co Pańską a tego bloga, który naprawdę niesie wiele przydatnych informacji. Panowie ‚walczący i wyzywający się nawzajem’ Wasza postawa jest bardzo dziecinna, niczym z piaskownicy. Macie bogatą wiedzę, natomiast różne poglądy które i tak łączą się we wspólną wizję – wolność i prawda dla każdego bez wyjątku. Zamiast czepiać się siebie nawzajem postarajcie się może znaleźć wspólny front, wspólny język. Nauczcie się SZANOWAĆ czyjeś zdanie czyjąś odmienność. Panie Zenobiuszu, skoro broni Pan interesów Kościoła Katolickiego, uważa się Pan za chrześcijanina, to proszę takiej postawy się trzymać, bo z Pańskich agresywnych komentarzy i zaczepek naprawdę nie wynika nic dobrego, wręcz przeciwnie – wprowadza wiele zamieszania. Nie przeczę że zrobił Pan również kawał dobrej roboty bo tak jest, ale zrobił Pan równie dużo zamieszania. A nie o to tu chodzi. Takie wyzywanie się od agenciaków ? Proszę Was! To brzmi niczym scena z TVN24 PIS vs PO. Po jaką cholerę nam tutaj taki teatrzyk? Dlatego proszę Was o zaprzestanie tych prywatnych wojen, znalezienie wspólnego języka. Bo gdy przyjdzie czas będziecie walczyli po tej samej stronie barykady i co? Nie będziecie potrafili się dogadać. Szczerze wątpie aby któryś z Was był agenciakiem, chociaż nie wykluczam tego zupełnie. Ale na to są potrzebne twarde dowody. NIestety internet (w zasadzie wypowiedzi z internetu) są słabym na to dowodem, ponieważ w pewnym sensie istnieje jakaś anonimowość, a osoby o tak wybujałym ego bronią zażarcie swojego zdania. Dlatego skupmy się na bieżących wydarzeniach i na walce z wspólnym wrogiem. Pamiętajcie że takie wewnętrzne podziały są im jak najbardziej na rękę w myśl zasady Divide&Conquer. Żeby nawiązać do tematu artykułu i nie robić tzw. offtopa. Z tą rewolucją w Polsce to temat myślę przesadzony. Wydaje mi się, że amerykanin który stworzył ową rubryczkę o rzekomej polskiej rewolucji, sugerował się wydarzeniami z zeszłego roku, kiedy to były wielkie manifestacje i cała ta walka o krzyż. Widocznie stwierdził, że w Polsce może dojść do „rewolucji” i dlatego zamieścił takie info. Cóż, pamiętajmy żeby nie dać się sprowokować i mądrze wybierać przeciwników.
     Pozdrawiam, i życzę wszystkim bez wyjątku miłego i spokojnego dnia : )

     • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 2:01 pm

      „PIS vs PO”
      .Kolejny znak rozpoznawczy.
      „Z tą rewolucją w Polsce to temat myślę przesadzony. Wydaje mi się, że amerykanin który stworzył ową rubryczkę o rzekomej polskiej rewolucji, sugerował się wydarzeniami z zeszłego roku, kiedy to były wielkie manifestacje i cała ta walka o krzyż. Widocznie stwierdził, że w Polsce może dojść do „rewolucji” i dlatego zamieścił takie info”
      Tu taktyka, „życzliwy” uspokajający nastoje,głos rozsądku,niemal jakbym,czytał SP Geremka.
      „manifestacje i cała ta walka o krzyż
      Tak ,wtedy nie wyszło,nie wyszło i z kibicami,też nie.Polacy to mądry,coerpliwy naród,o zakorzenianej kulturzae Chrześcjiańskie,Nie tak łatwo z nami.
      Gotowe rubryki ukazały się w ciągu ostatniego tygodnia,więc bagatelizowanie
      jest jednoznaczne.

      • Extazed 20 czerwca 2011 o 2:19 pm

       Panie Zenobiuszu, znak rozpoznawczy czego? : D Ja mam 20 lat i nie należę do żadnej partii, ugrupowania itp. Proszę nie siać paniki i nie wyzywać ludzi. Napisałem PIS vs PO w celu zarysu pewnego typu zjawiska (z mojej wypowiedzi jasno da się wyczuć ironię, nie na darmo użyłem później słowa teatrzyk, więc nie rozumiem o co z tym znakiem rozpoznawczym chodzi, proszę o odpowiedź na to pytanie), poza tym jest to wyjęte z kontekstu. Niestety ale pogrąża się Pan sam. Takie rzucanie na lewo i prawo agenciakami, mówienie o taktyce. Proszę szanownego Pana. Ja nie stosuję taktyki. Po prostu napisałem co myślę na temat waszej wewnętrznej walki, bo jest to nie potrzebne. Proszę pohamować swoje ego i ugryźć się czasem w język choć w tym przypadku powinienem napisać chyba w palec ; )
       Nie mówię o bagatelizacji owych rubryk a jedynie o tym, by się nimi zbytnio nie podniecać, bo naprawdę w internecie znaleźć można dużo różnych rzeczy. Tak jak pisałem, należy bacznie się wszystkiemu przyglądać, ale nie można żyć w strachu bo o to im chodzi. Dlatego Panie Zenobiuszu, proszę Pana o powściągliwość i zastanowienie się nad tym co Pan piszę. Psychologiem nie jestem ale wygląda to na początki obsesji? (bez urazy)
       Zgadzam się natomiast z Pańskim przedostatnim zdaniem, żeśmy mądrzy i cierpliwi dlatego jestem pełen nadziei, że w momencie w którym przyjdzie stawić czoła tym pieprzonym lucyferianistą którzy myślą, że są nie wiadomo kim, to damy radę.
       Pozdrawiam

       • Extazed 20 czerwca 2011 o 2:39 pm

        Przepraszam za jakby to powiedzieć podwójny post, ale nie dodałem jednej rzeczy. Panie Zenobiuszu nie chcę się z Panem kłócić, bo jak już pisałem zrobił Pan wiele dobrego. Proszę jedynie o powściągliwość i ugryzienie się czasem w „palec”. Z tych wszystkich kłótni nic nie wynika, jedynie zamęt. I ludzie czytający (nie koniecznie komentujący tak jak ja do pewnego momentu) mają po dziurki w nosie waszych sporów. Robicie krecią robotę dla tego bloga. Zamiast zastanawiać się i wykłócać co nas dzieli, zacznijmy rozmawiać o tym, co nas łączy. Nie rozumiem Pańskiego ataku na moją osobę, nic złego u uszczypliwego nie napisałem. Nie chcę Pana obrażać, jedynie zwracam uwagę na niestosowne zachowanie co nie tyczy się tylko Pana ale zarówno Pańskich oponentów. Czy chrześcijanin zawsze atakuje ludzi którzy wygłoszą choć szczyptę krytyki?

        • BarbW 20 czerwca 2011 o 4:01 pm

         Przychylam się do wypowiedzi Extazed. Zwróćmy uwagę ze NWO na rękę są wszystkie rewolucje. Pięknie to podkreśliłeś: „zwrócić uwagę co nas łączy”. Pozdrawiam ciepło!

        • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 4:16 pm

         Rxtazed@
         Front Jedności Narodu,już przerabialiśmy,także Komitety Obywatelskie Solidarności.Jakie były efekty wiemy.Grozi nam nowa zawierucha.Ja prowadzę mój blog sam,Marek też.Jesteśmy nie od dziś atakowani.Oczywiście,można prowadzić ścisłą cenzurę jak czynią to liczne blogi,i udawać że wszystko jest cacy.Skoro ma Pan 20 lat,to wszystko przed Panem.Także barykady.Nie teraz jeszcze i nie na skutek prowokacji, mam taką nadzieję,choć niestety nie widzę by wielu, zadało sobie trud zamieszczenia linków do mojego Alarmu,a wiele jest kolejnych ataków,i wpisów mających odwracać od niego uwagę.Gdyby Pan zadał sobie trud przeczytania i przeanalizowania naszych blogów,wiedział by Pan więcej o świecie,i toczącej się infowojnie.
         Pozdrawiam.

        • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 4:21 pm

         BarbW@
         ” Zwróćmy uwagę ze NWO na rękę są wszystkie rewolucje. Pięknie to podkreśliłeś: „zwrócić uwagę co nas łączy”.
         Na szczęście nie masz racji.Mamy przykład Węgrów,Słowaków,Argentyny.Islandii .Jest skąd czerpać.
         NWO usiłuje nam wmówić, że jest wszechwładne,a to oni zaczynają się bać.Dla tego właśnie, w Polsce „semper Fidelis” może dojść do poważnej prowokacji.Nie pierwszy raz przed tym ostrzegam,nie miałem jednak dotąd ,tak zdumiewającej poszlaki jak w „Alarmie”

        • BarbW 20 czerwca 2011 o 4:35 pm

         Przychylam się do wypowiedzi Extazed. Zwróćmy uwagę ze NWO na rękę są wszystkie rewolucje. Pięknie to podkreśliłeś: „zwrócić uwagę co nas łączy”. Pozdrawiam ciepło! Dodam tylko, ze dzielenie się PRAWDA I TO KLUCZ DO ZMIANY NASZEGO GLOBALNEGO POSTRZEGANIA. Jak ludzie uwolnią się od VICTIMIZATION czyli od WINY I POCZUCIA WINY W SOBIE co przez milenia było nam wmawiane i grawerowane w NAS, to Illuminati nie będą mieli co tu szukać!!!
         To CZŁOWIEK JEST TO PIĘKNA ISTOTA KTÓRA DOSŁOWNIE JAK PROJEKTOR WYŚWIETLA WSZYSTKO JAKO MANIFESTACJE TEGO W CO WIERZY I CZUJE. Illuminati wiedza o tym. Maja sprzęt manipulacji tej naszej pięknej energii (Globalna Iluzja, Matrix). Strach, obawa, lek to bardzo niska częstotliwość drgań , które wykorzystywane są jak „PRZEPUSTKA” BEZ NASZEJ ZGODY DO TEJ MANIPULACJI.
         Wiele na ten temat można dowiedzieć się od Davida Icke’a i Stewart’a Swerdlowa. Jest wielu innych wybitnych POSZUKIWACZY PRAWDY, których tutaj nie wymieniłam. Skupiam się bowiem osobiście na ich narzędziach samoobrony, które w dzisiejszych czasach są NIEZBĘDNE ŻEBY PRZETRWAĆ TE FRUSTRUJĄCE CZASY.
         Próbuję się dzielić tym co już wiem i co nadal rozszerzam. Tak jak wszyscy, a przynajmniej większość z Was, BLOGOWICZÓW, pragnę ŁĄCZYĆ SIĘ Z WAMI W TYM SAMYM CELU….

        • BarbW 20 czerwca 2011 o 4:42 pm

         Zenobiuszu, wierz mi chciałabym żebyś miał racje…. bo nie na racji mi zależy. Boje się natomiast, to stwarzanie fatamorgany, pozorne wyzwolenie, drobnych „państewek” po to by je potem zintegrować i posiąść. Tak zwana złudna wolność. To ich stara metoda.

        • Extazed 20 czerwca 2011 o 5:39 pm

         Panie Zenobiuszu, staram się analizować wszystko na bieżąco, ale proszę mi wierzyć, że ja już powoli się w tym wszystkim gubię. Na mój młody rozum to wielki natłok różnej maści informacji. Następnie trzeba to przecedzić. Nie jest to rzeczą łatwą dla kogoś kto dopiero wchodzi w życie. Stąd mój apel o bardziej stonowane dyskusje. Pańskiego bloga również przeglądam, choć przyznam się że nie tak często jak tego, tu jestem codziennie. Co do Pańskiego alarmu jak najbardziej jest to godne uwagi, natomiast czas pokaże co się wydarzy. Podchodzę trochę sceptycznie co nie oznacza że dyskredytuję ową informację. Mam nadzieję, że jako Polacy zachowamy jedność i wspólnie stawimy czoła tym popaprańcom. Zgadzam się z Panem Zenobiuszem, iż wielu chce odwrócić uwagę od istotnych problemów, tak że i cenzura metodą nie jest.
         Dziękuję BarbW za twoje słowa i również pozdrawiam jeszcze cieplej ; P

        • sebecxs 20 czerwca 2011 o 5:53 pm

         … o chłopie to wszystko nic…. niedługo może zjawić się statek z obcymi lecący za eleninem , nibieru, albo X…
         ..wtedy się dopiero jatka rozpocznie…. hehehehehe…. a i może kawałek słońca się urwie i w ziemie pier….e , albo woda się rozmnoży i ziemie zakryje i Arabusy 160 bomb atomowych ukrytych w puderniczkach zdalnie zdetonują …. a wtedy … ohoho… przybędzie mesjah.gold.cyberman i nas wyzwoli…. i będzie już dobrze… będzie szajgajst dla wszystkich…..

        • Extazed 20 czerwca 2011 o 6:01 pm

         Haha ; D na pewno tak będzie! A na koniec przejdziemy do czwartego wymiaru i spotkamy się ze zmarłymi ; P
         Panie sebecxs dobry film by z tego zrobić można było , ale myślmy realnie. Cała ta kometa Elenin… wątpię żeby miała aż tak istotny wpływ, choć mogę się mylić. Prędzej NWO wykorzysta samo zjawisko dla celów własnych, a społeczeństwu puszczą jakąś bajeczkę. Wiele różnych poszlak jest i hipotez na ten temat, jednak przypominają raczej bajki aniżeli scenariusz wydarzeń. Co do bomb to wielce możliwe jest, że Arabowie się w końcu wkurzą i to zrobią co i tak rozwiązaniem sprawy nie będzie.

     • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 5:03 pm

      Odpowiem krótko: jestem zwolennikiem całkowitej wolności słowa. Ale jeśli na blogu ktoś grozi, że „nie przeżyję 12 godzin” czy też „moje gardło zostanie poderżnięte” (parafrazuję, coś w tym stylu), czy „mnie w końcu dorwą” – to są groźby karalne i lepiej z takimi ludźmi się nie zadawać, bo świadczą albo o niestabilności emocjonalnej albo o metodach agenturalnych. Swoje przeszedłem w USA demaskując metody czerwonej mafii i wiem co potrafią.
      Zenobiusz dotarł do bardzo niepokojących faktów i jedyna reakcja, która jest na to prawidłowa to nagłośnienie tychże faktów. Jeśli ktoś to bagatelizuje to nie ma wyobraźni.
      Najważniejsze jest pytanie – skąd się wzięła ta agresja w stosunku do Zenobiusza. On nikogo nie obraża, wyraża tylko swoją opinię. Jeśli ktoś się czuje obrażony za to, że został „zdemaskowany” to powinien udowodnić swoimi wpisami, że podejrzenia są niesłuszne. Bowiem niszczenie Kościoła Katolickiego nie leży w interesie Polski i Polaków – głównie mi o to chodzi.

      • Extazed 20 czerwca 2011 o 5:43 pm

       Na wstępie dodam, że nie żywię do nikogo agresji ani nie chcę nikomu ubliżać. Po prostu pozwoliłem sobie zwrócić uwagę na to, by nie szczypać siebie nawzajem i „zasiąść przy wspólnym stole” gdyż tylko i wyłącznie jednością pokonać ich można. Co do gróźb o których Pan piszę to popieram Pana w 100%. Takiego zachowania nie wolno tolerować i delikwenci wypisujący takie rzeczy jak najbardziej zasługują na pogardę.

       • BarbW 20 czerwca 2011 o 6:08 pm

        Panie Marku, to raczej dobra riposta dla tych co ubliżają… Ja się do tego nie przychylam wręcz odwrotnie. Jesteśmy ludźmi inteligentnymi którym przede wszystkim dobro dla nas wszystkich jest nasza dewiza. Ten kto ubliża odsłania swoje problemy wewnętrzne. Niekoniecznie musi to być „kanalia”. Stare, odłożone problemy pozostawiają swoje piętno i reakcja gotowa. Zbyt gwałtowna i nerwowa. Oczywiście te skrajne myślę ze nie powinny się ukazywać.
        Poza tym jaku już wspomniałam wcześniej, ciesze się ze mogę wymienić poglądy z p. Zenobiuszem. Nic do niego nie mam. A to ze czasem osadza innych zbyt pochopnie to trochę prawda. Tak czy owak. To naprawdę nie o to chodzi. Wiemy ze na blogach szerzy się agentura prowokacji. Musimy się z tym liczyć. Jeżeli Zenobiusz przechwycił ich, to super! Myślę ze obojętną czyli zlekceważenie tych podpuszcza-nek to tez reakcja. Po prostu się nie dać wciągnąć w pusta dyskusje.
        Już więcej do tego tematu nie wrócę, bo po co… chcemy i pragniemy tego samego….prawda? Pozdrawiam jak zawsze ciepło!

      • agent 20 czerwca 2011 o 6:01 pm

       hahahaha…!!!!!!!!!!!!!!!!!!

       Monitor nie myśleliście z córusią żenobiuszką o założeniu kabaretu.??? (ubawiliście mnie dzisiaj do łez )
       Tak trzymać Panowie.

 2. galluss 19 czerwca 2011 o 11:08 pm

  przepraszam bardzo ale czy przy okazji jak pan monitorpolski podaje kolejną sensacyjną wiadomośc moze ją uzupełnić merytorycznym materiałem? – ==który mogę przesłać na e-maila?== o tym, że oprócz elektrowni w fukushimie zostało zaatakowanych conajmniej 20 innych elektrowni w przeciągu kilku miesięcy począwszy od początku roku wirusem komputerowym stuxnet??? o którym mówił prezydent IRANU?

  czy pan monitorpolski zechciałby podać reportaże Arnie Gundersena? na temat katastrofy w Nebrasce?
  http://www.youtube.com/results?search_query=ARNIE+GUNDERSEN+nebraska&aq=f

  jakoś mało blogów zainteresowało się nebraską i a tak na prawdę mało ludzi wie co tam sie dzieje i jakie to wszystko ma skutki dla zdrowia, ja już pisałem kilka dni temu na blogach o nebrasce i moje uwagi zostały skutecznie zignorowane

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 12:29 am

   Gallus@ po występach na blogu stopsyjonizmowi,masz czelność jeszcze tu pisać ?
   O Nebrasce jest wiele na moim blogu i w internecie, wystarczy wpisać Nebrasca,i ma się dostęp do mnóstwa materiałów.Zaczynam podejrzewać. że jesteś mocno zaburzony.Dopiero co pisałeś że Marek to syjonistyczny agent,a przychodzisz tu siać propagandę strachu.???
   Pytałem,na moim blogu,czy listu z pogróżkami, nie wysłał ci ktoś z rodziny,mając dość ,twojej aktywności w internecie.Żadne służby,nie zajmują się przeklejaczami ,powszechnie dostępnych w sieci materiałów..Nie odpowiedziałeś na to pytanie a,zamiast tego, oplułeś ,a mnie jako syjonistycznego agenta,na stopsyjonizmowi.Przy okazji,zdaje się ,pomogłeś skutecznie ten blog skompromitować,może zresztą niezamierzenie zrobiłeś coś dobrego
   .Pozdrów twoje klony rambo8@ i nuke@

  • rabarbarek 20 czerwca 2011 o 1:28 am

   gallus , informacje o Nebrasce sa podawane u Monitora . Sama kilka wkladalam , inne osoby tez. Moze nie wywiazuje sie na ten temat wieksza dyskusja , ale kazdy czyta. Niestety w tym wypadku nic nie mozemy zrobic, poza podaniem informacji . Jak sie okoliczni mieszkancy dowiedza , ze jak w przypadku Fukushimy Japonczycy , oni tez zostali oszukani , moga nie wytrzymac , ale poki co sa uspokajani ze wszystkich mozliwych stron.

   Omaha News podaje , ze elektrownia ta miala juz problemy w przeszlosci. Juz kilka faktow ogolnie dostepnych , swiadczy o tym , ze sytuacja jest powazna i zagrozenie rosnie. Tym bardziej , ze wielka woda zagraza teraz drugiej elektrowni , znajdujacej sie 70 mil od Omahy. Niepokojace sa tez dane o wysokosci fali i zabezpieczeniach elektrowni. Juz tylko kilka feet brakuje aby elektrownia zostala zalana. Jak podaje Agencja Atomistyki USa elektrownia ma obecnie tzw alert status, wyslano tam dodatkowe lodzie , jedzenie i wode dla pracownikow . Niepokojace jest tez stwierdzenie , ze elektrownia ” znajduje sia w stanie walki z powodzia” Dziwne . Obawiam sie , ze to co podala Rosyjska Agencja jest bliskie prawdy. Usypianie spoleczenstwa w sytuacji zagrozenia , jest niedopuszczalne. Ogloszenie 4 stopnia zagrozenia nie jest przypadkowe , a swiadczy o tym , ze mozemy miec do czynienia z jedna z wiekszych katastrof tego typu w USA.

   http://www.omaha.com/article/20110617/NEWS01/706179913#nrc-no-flood-danger-at-reactor

   • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 7:10 am

    Dzięki Rabarbarek, robisz kawał roboty. Nie podoba mi się to, że Gallus się czepia. Nic nie zrobiłem takiego co mogłoby być tego przyczyną, więc nie rozumiem jego postawy. Niby dostał „ostrzeżenie” i przeniósł się do innego miasta, a nadal ma pretensje o to, że nie jestem bardziej agresywny…

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 2:31 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/18/a-to-dopiero-poczatek-polacy-wracajcie-do-ojczyzny-us-orders-news-blackout-over-crippled-nebraska-nuclear-plant/

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 6:58 am

   Monitor ma ograniczone możliwości czasowe i zdaje sobie sprawę z tego, że są inni internauci, którzy zrobią krecią robotę tłumacząc np Gundersena. Im nas jest więcej tym lepiej.

 3. sebecxs 19 czerwca 2011 o 11:21 pm

  … no to pięknie… okaże się, że faktycznie pół kuli będzie skażone… idę o zakład, że są na 100% sposoby pozbycia się całkowicie skażenia radioaktywnego i być może „ktoś” o tym wie?… no ale za takie stwierdzenia to i do psychiatry wysyłają….

  • Sully 20 czerwca 2011 o 8:50 am

   …jeśli wiesz cos jak walczyć z radiacją to napisz,chętnie się dowiem jak walczyć z niewidzialnym…ech szkoda gadać…i jeszcze ten totalny brak informacji, tylko jakies zdawdkowe info i nic pozatym. Jako społeczeństwo wogóle nie jesteśmy uświadamiani co robić podczas zagrożeń, co robic żeby uniknąć lub max obniżyć napromieniowanie..

   • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 10:12 am

    Na moim blogu masz mnóstwo informacji,jak przeciwdziałać skutkom radiacji,nie rozsiewaj poczucia niemożności i beznadziei.Wystarczy wyszukiwarka.

    • Sully 20 czerwca 2011 o 10:21 am

     Szanowny Zenobiuszu ponieważ NIE INTERESUJE MNIE TWÓJ BLOG nie mam zamiaru na niego wchodzic i żadnych informacji od ciebie nie oczekuję. Pytanie nie było do Ciebie więc łaskawie nie wtrącaj się w rozmowę.

     • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 11:25 am

      Powiedz to krewnym i znajomym,jak zapadną na raka ,lub będą umierać na chorobę popromienną.Nie sądzisz chyba, że skończy się na Fukushi i Nebrasce.

      • Sully 20 czerwca 2011 o 4:41 pm

       Na całe szczęście są inne o wiele bardziej ciekawe blogi niż Twój, który ciągle tutaj reklamujesz i to właśnie dzięki nim dowiedziałam sie więcej. I jeszcze jedno ja nie rozsiewam poczucia bezradności, ja tylko pytam, bo informacji o tym jak się chrnonic przed radiacja jest w tv i innych mediach tyle co nic, a nei każdy ma czas żeby ślęczeć i przeglądać blogi i strony informacyjne, bo ludzie pracują wiec jeśli ktos inny o tym czytał to poprostu może się podzielić swoja wiedzą.Od Ciebie nie wymagam żebyś pomagał, jak zwykle możesz pisać swoje uszczypliwe komentarze pod moim i nie tylko moim adresem.

 4. sebecxs 19 czerwca 2011 o 11:22 pm

  ..jak to wykryto duplikat komentarza?

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 7:00 am

   Były opóźnienia we wpisywaniu komunikatów – „któś” bawi się w cenzurę tego bloga! Tym „któsiem” nie jestem ja. Zaczęło się gdy Zeno zdemaskował groźną siatkę agentów odciągającą uwagę od ważnych spraw.

   • dość bzdur 20 czerwca 2011 o 9:02 am

    Widać Monitor idziesz w zaparte i próbujesz WMÓWIĆ CZYTELNIKOM ,że
    =,,Zeno zdemaskował groźną siatkę agentów odciągającą uwagę od ważnych spraw.=”

    To raczej Zenobiusz został zdemaskowany , w temacie kreciej roboty .
    Czy ty Monitor masz innych za idiotów ? Nie kompromituj się , bo zaczynasz jawnie podważać swoją wiarygodność robiąc tu z TW Zena autorytet . Oszczędź sobie resztek wiarygodności .

   • Zabanujmniesuko 20 czerwca 2011 o 12:02 pm

    Nie to nie ty jesteś panem na swoim blogu, naprawdę masz swoich czytelników za idiotów, ale co się dziwić widocznie są idiotami… Ty blokujesz, banujesz, rozsyłasz spyware i wirusy, no widzisz, ludzie się na tobie poznali, zgubił cię TW Zenobiusz i wprowadzenie jawnej cenzury. A idioci, niech se czytają dla nich prawda jest zakazana, niech stają się paranoikami gdy drudzy są lemingami, przeżyć i tak mogą tylko świadomi.

    Żałość i śmieszność te granice już przekroczyłeś, dawno temu. Wypatrujcie szatana

 5. makaov 19 czerwca 2011 o 11:36 pm

  czy jest ktoś na forum kto byłby pomocny w sprawie konfliktu intelektualnego ? 😀 chodzi mi o spÓr między młodym „świadomym człekiem” a, zaawansowanOM formą kobiecej solidarności… jeżeli chodzi o głoszenie prawd w internecie… z autopsji wiem że Pan Zenobiusz, Monitor i garstka ludzi ogarnia 🙂

  Przepraszam za błędy (‚alko”) i proszę o pomoc…. „lepszy świadomiak pod wpływem niż KUTAS pod wpływami” ) :)))

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 12:42 am

   Do pomocy, potrzebne są jakieś konkrety.Nigdy jej nie odmawiamy. 🙂

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 7:02 am

   Szkoda czasu, którego naprawdę zostało mało…

   • człek 20 czerwca 2011 o 10:13 am

    zostało mało do czego? przecież i tak prędzej czy później wszyscy umrzemy fizycznie. Jednak tylko fizycznie. I nie umrzemy, tylko przeniesiemy świadomość na inną wibracyjnie częstotliwość. Skąd w Panu tyle strachu przed śmiercią? Uświadomcie sobie wreszcie, że to życie, ta inkarnacja, jest zaledwie jednym z wielu etapów na Drodze Poznania, Drodze Prawdy czy Drodze do Domu. Mam wrażenie, Panie Marku, że próbuje Pan za wszelką cenę straszyć czytelników tego bloga konsekwencjami działań NWO czy kogo tam jeszcze. Świadomość tego co się dzieje jest bardzo ważna, jednak nie serwowana w tak rozpaczliwej formie, atmosferze strachu, lęku, bezsilności. Nie można inaczej? Sądzę, że jednak można…

    • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 8:08 pm

     Niedawno rabini ukamienowali psa bo sądzili, że jest reinkarnacją znienawidzonego adwokata…

 6. Ola 20 czerwca 2011 o 12:00 am

  No Fly ZOnes Appear…http://theintelhub.com/2011/06/18/no-fly-zones-appear-across-u-s-at-unprecedented-pace-as-events-ramp-up/

 7. ama12 20 czerwca 2011 o 12:09 am

  Monitor – za zgodą @ozyrysa proszę o jego adres e-mail
  Dziekuję

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 7:07 am

   nie ma sprawy, podaj tylko link do jego komentarza, bo nie mogę znaleźć. Klikasz prawym klawiszem na dacie przy komentarzu i wybierasz „kopiuj adres odnośnika” a następnie wklejasz to (Ctrl C) w komentarz.

 8. Ola 20 czerwca 2011 o 12:59 am

  FAA Restricted Flying ZOnes http://www.rense.com/general94/faa.htm

 9. Ola 20 czerwca 2011 o 1:29 am

  WOJNA O CIEBIE http://tergiwersacja.wordpress.com/2011/05/13/czesc-i-wojna-o-ciebie/

 10. n1kt 20 czerwca 2011 o 1:41 am

  To proste czemu zakazują lotów nad EA. W samolotach maja mierniki-dozymetry promieniowania i jak by leciał jakiś samolot nad uszkodzoną EA to bankowo by się włączył alarm miernika promieniowania, a tym samym urządzenia te zapisały by siłę i miejsce wielkiej emisji pochodzącej z danego punktu ziemi. Czarne skrzynki zapisują takie rzeczy na pewno. Gdzieś czytałem ostatnio że lecąc samolotem z NY do LA pasażer otrzymuje dawkę 40uSv/h to dość dużo bo prześwietlenie dłoni lub ręki to około 1uSv/h czyli 40 x mniej.

 11. Ola 20 czerwca 2011 o 1:44 am

  Szatan wdarl sie do kosciola http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=4685&Itemid=56

  • Taka prawda 21 czerwca 2011 o 1:35 pm

   Szkoda mi tych ludzi bo ida wprost na zwiedzenie. Ale skoro nie potrafią odnaleźć Jezusa Chrystusa w swoich sercach to w sumie ich problem, że dostaną w Piekle nagrodę tak wielką jak głęboka jest ich wiara.

   Nie przypominam sobie z Ewangelii by Jezus komukolwiek kazał by szedł wojować w jego imieniu, raczej kazał wszystkim trwać w roztropnosci i wierze. Wierze w prawdziwego Boga a nie kolejnego zydowskiego antychrysta jakim zamierzają masowo zwodzić wiernych z całego świata. Antychrysta obwołanego w całej jewrejowej prasie jako BÓG. Ale ci co naprawdę wierzą będą mieli w swoich sercach znak-ostrzeżenie iż to nie BÓG lecz Szatan nawokuje ich by oddali mu pokłon. Ci co tylko podążąją za bezbożnymi ślepcami tak jak i oni wpadną tylko na wiekuiste męki we władanie swojego bozka. I żadne zmiłuj, żadne Jezu wtedy przed odbyciem całej kary żadnemu z nich nie pomoże. Ale tak jest jak sie wierzy na pokaz, dla blichtru, władzy i sławy. I mas ogłupionych wiernych.

   Powiedziane jest także, iż jedną z oznak końca będzie masowe nawracanie się zydów. Tylko jedna możliwość przychodzi mi do głowy by w tym na wskrość przenicowanym chciwością i konunkturalizmem „żmijowym plemieniu” taki fakt mógł mieć miejsce. Będzie to wtedy kiedy po „radosnym zamęczeniu i wymordowaniu wszelkich prawdziwych Chrzescijan” ich bożek pokaże im swoje prawdziwe demoniczne oblicze. Jak okaże się, iż po raz kolejny zostali oszukani przez swoich kapłanów. Jak strach zagości w ich sercach na widok swpjego boga i jego aniołów pożerających ich rodaków. Teraz jeszcze jest czas by sie nawrócić, czas by powstrzymać satanistów przed reaktywowaniem na Ziemii znanego z wykopalisk kultu wampirów którym masowo poświęcano krwawe ofiary. Jak wejdzie NWO wielu z tych co myśleli, iż będą zwyciężcami pozna gorzką prawdę o swoim przeznaczeniu. Ale wtedy już się nie da nawrócić na wiarę w Jezusa Chrystusa. Nie będzie dla takich zatwardzialców ratunku przed drogą w piekielne zatracenie.

 12. Konarski 20 czerwca 2011 o 2:06 am

  Oby nie okazało się, że z jakiegoś powodu padną systemy chłodzenia (Stuxnet, wdarcie się wody do pomp, urządzeń elektrycznych i elektronicznych sterujących pracą elektrowni lub rzecz pierwsza – Stuxnet blokujący systemy chłodzenia – skrzętnie przykryta maską „powodzi”) – bo wówczas wcześniej czy później będzie następna „fukushima” i to w USA – dojdzie do przegrzania – i nie będzie można tego zatrzymać, co najwyżej opóźnić… w zależności od intensywności „gaszenia” – tzn. polewania topiących się prętów wodą… Cała Missisipi zostałaby skażona i tereny wokół a potem całe stany, a na koniec roznosiłoby się to radioaktywne licho po półkuli północnej podobnie jak syf z Fukushimy, którego skutki wyjdą za kilka lat.
  brrrrrrrr…..
  Ależ w podłych czasach przyszło nam żyć.
  Dlaczego?
  Kto o tym wszystkim decyduje i pociąga za sznurki?

  Kiedy będzie powiedziane: DOŚĆ? Kiedy ludzie powiedzą DOŚĆ?

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 7:15 am

   Skutki Fukushima już teraz zaczynają być odczuwalne u mieszkańców Japonii, szczególnie u dzieci – apatia, krwawienie z nosa, brak energii życiowej. Tak się zaczyna, potem przyjdą choroby i nagłe zgony. Boję się, że duża część narodu japońskiego jest już skazana na śmierć.
   Na promieniowanie nie ma obrony w postaci tradycyjnych środków – pozostają niekonwencjonalne – orgoniity i emitery protonów.

  • sebecxs 20 czerwca 2011 o 1:27 pm

   …ależ oczywiście, że padnie chłodzenie… mutacja oraz doświadczenia na gatunku ludzkim – były od samego początku założeniem nadrzędnym elektrowni atomowych…

  • Ania 20 czerwca 2011 o 3:07 pm

   Wiecie co ? Ja nie jestem fizykiem, ale co nieco z fizyki ze szkół pamiętam.Dlatego nie moge wyjść z podziwu, dlaczego oni chłodzą te uszkodzone reaktory wodą a nie chłodziwem. Przecież chłodziwo ma każda elektrownia atomowa na świecie, więc jak w jednej zostanie utracone, to łatwo dostarczyć z innej, bo przecież zawsze jest jakiś zapas. Nie wiem jakich rodzajów chłodziw się uzywa, ale podstawowe to woda i tzw ” zabójca neutronów ” czyli…. kwas borny ! Substancja tania i łatwo dostepna ! Niech mnie ktoś z was oświeci w kwestii tych chłodziw.

 13. rabarbarek 20 czerwca 2011 o 2:25 am

  Konarski mala poprawka , w tym wypadku to rzeka Missouri, ale gdzies tam one sie lacza i nad Missisipi tez jest kilka elektrowni atomowych. Jesli deszcze beda dalej padaly to juz niwiele brakuje , aby woda wdarla sie na teren elektrowni. Tam jest dodatkowy problem ze zbiornikami paliwa jadrowego , ktore jak pisalam sa umieszczone na zewnatrz . Jesli woda je zaleje to cale swinstwo bedzie plywalo w rzece[skazenie terenow rolniczych, zatrucie rzeki, rak dla mieszkancow]

  Mam dobra strone o Amerykanach , ktorzy coraz bardziej maja wszystkiego dosc. Wrzuce jak troche przetlumacze. Sa tam niesamowite wypowiedzi, a obrazujace stan amerykanskiego spoleczenstwa , ktore coraz szerzej otwiera oczy , po dlugim” american dream”

  • rabarbarek 20 czerwca 2011 o 3:31 am

   Tu mamy dowod na to , ze wszystkie komunikaty oficjalne w sprawie elektrowni to klamstwa i jeszcze raz klamstwa. Twierdzenia , ze loty nad elektrownia wstrzymano ze wzgledu na powodz , mozna wsadzic miedzy bajki. Od 6 czerwca , czyli od dnia kiedy nastapily ” zaklocenia” w chlodzeniu pretow z paliwem, wstrzymano loty nad elektrownia. W ogloszeniu rzadowym [ jak widac na ich stronie] napisano , przyczyna – hazard . Nie dopisano tylko , ze chodzi o skazenie. Przyblizcie tez sobie mapke. Powodz obejmuje setki , jesli nie tysiace kilometrow , a latac nie wolno tylko nad elektrownia w obrebie kilku mil. Mapki tej oczywiscie nigdzie w mediach nie pokazuja a w wiaodomosciach amerykanskich duzo o powodzi w …… Chinach.

   http://tfr.faa.gov/save_pages/detail_1_6523.html

   • sebecxs 20 czerwca 2011 o 11:06 am

    … tutaj są ciekawe mapki http://alternativenewsreport.net/2011/01/28/floodmap-nle2011/

   • felicyta 20 czerwca 2011 o 2:14 pm

    @rabarbarek,
    dzieki za Twoje bardzo dobre komentarze i wiedze, ktora przekazujesz.
    Z przyjemnoscia poczytalabym Twojego bloga, jeslibys zalozyla. Namawiam Cie na prowadzenie obiektywnej strony na temat wydarzen na swiecie, jak blog monitora czy VISMAYA ale, przypuszczam, bez klotni jakie sie tocza na tym blogu.
    Strona moglaby sie nazywac jak Twoj nick RABARBAREK i przyciagnelaby wielu, bo wielu Cie zna (internetowo).
    Pozdrawiam.

    • millena461 20 czerwca 2011 o 4:57 pm

     PODPISUJE sie pod tym.
     Juz jej to raz mowilam. ABARBAREK PLEASE 🙂

     • rabarbarek 20 czerwca 2011 o 5:49 pm

      Dziekuje. Obiecuje przemyslec sprawe i sklamalabym , gdybym powiedziala , ze nie mam na to ochoty. Patrzac jednak na blogi prowadzone jednoosobowo , zdaje sobie sprawe , ze nie jest to latwe zadanie. Jesli znalazlabym osobe chetna do pomocy [ wspolpracy] to moze od wrzesnia daloby rade cos zrobic. [ jesli dozyjemy do tego czasu]. Jak widac , nie jest to latwa „praca” , ale uwazam, ze przy odrobinie dobrej woli , ze strony wszystkich uczestnikow dyskusji , i tych ” myslacych podobnie” i tych ” myslacych inaczej”[ nie mylic z teczowymi] , mozna podyskutowac spokojne na rozne tematy, a jesli burzliwie , to z szacunkiem dla kogos o odmiennym zdaniu. Moja zasada zawsze bylo ” zyj tak , zeby drugi czlowiek przez ciebie nie plakal [ i slowa i czyny] .
      Patrzac na to co sie dzieje na blogach , dochodze powoli do wniosku , ze w domu mam agentow, jak mi czasem moi panowie cos powiedza to jak nic pasuje do opisow podawanych przez rozne strony. [ zartuje oczywiscie , a nasze rozne zdania koncza sie zawsze podpisaniem traktatu pokojowego]

  • bat1 20 czerwca 2011 o 12:31 pm

   Ja juz od wczoraj mam info ze „rdzenie” ulegly poczatkowemu topienie.Wiec do tragedii dziela tylko dni.
   Znajde, podam link

 14. rabarbarek 20 czerwca 2011 o 2:37 am

  A w Grecji „horroru” ciag dalszy. Dzisiaj obradowaly kraje UE nad udzieleniem pozyczki Grecji. Pomimo wczesniejszych zapowiedzi o porozumieniu Francji i Niemiec w tej sprawie , okazalo sie , ze kraje europejskie nie zgodzily sie na takowa pozyczke , dopoki nie beda mialy greckich gwarancji , ze pozyczka bedzie zwrocona. Panowie w garniturach maja obradowac na ten temat cala noc.

  W Grecji z kolei obradowal Parlament, i premier blaga Grekow i czlonkow Parlamentu o uznanie jego planu, poniewaz w przeciwnym razie moze to oznaczac koniec Grecji. Grecy z kolei sa wsciekli i twierdza , ze obecny plan UE to plan ratowania Euro a nie Grecji i nie maja zamiaru ratowac waluty , kosztem zycia swojego i swoich dzieci.

  Mieszkancy Grecji caly dzien protestowali pod Parlamentem . Jak twierdza specjalisci od finansow , w tym tygodniu moga sie decydowac losy gospodarki swiatowej. Rozowo to nie wyglada.

  http://www.reuters.com/article/2011/06/20/us-eurozone-idUSTRE75J04R20110620

 15. Ola 20 czerwca 2011 o 2:43 am

  UFO Forum 2011 http://www.youtube.com/watch?v=1z0vycyVufs&feature=player_detailpage

  • Patryk 20 czerwca 2011 o 3:52 am

   Dariusz kwiecień w swoim wykładzie na forum UFO powołuje się na IGORA WITKOWSKIEGO – ten facet albo jest małointeligentny albo jest dezinformatorem bo twierdzi, że za przyszłymi atakami terrorystycznymi z udziałem bomb atomowych będzie odpowiedzialna Alkaida !!!

   Sam ten fakt robi w moich oczach z Dariusza Kwietnia osobe małowiarygodną.

   • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 7:17 am

    To ważna informacja. Może robiąc wokół niego szum chciano go wypromować.
    ========================================================
    odsłuchałem rozmowę telefoniczną. Faktycznie ciekawa. Być może z Al Kaidą chodzi o zrzucenie winy na Arabów. Kwiecień jednak ma niewielkie pojęcie o tym co się dzieje na świecie skoro chce uciekać do Kanady…

   • sebecxs 20 czerwca 2011 o 1:50 pm

    ..dlaczego dezinformatorem? …Alkaida to wersja oficjalna i tyle… słowo klucz – dla jednych to Arabowie dla innych faszyści – iluminati… itd..

 16. Ola 20 czerwca 2011 o 2:59 am

  DAriusz Kwiecien aresztowany za prawde dotyczy to w/w tematu http://www.youtube.com/watch?v=-aSYSCicek4&feature=player_embedded

 17. Hamerykanczyk 20 czerwca 2011 o 3:02 am

  Czym jest INDECT?
  System totalnej kontroli i monitoringu w Polsce od 2012 roku.
  Pilnujcie Internetu i przyglądajcie się politykom, którzy nie dość, że chcą go ograniczyć, to jednocześnie wykorzystać do inwigilacji.
  http://cia.media.pl/czym_jest_indect
  http://januszzagorski.pl/2011/05/03/totalna-inwigilacja-pilotaz-w-polsce/

  • Konarski 20 czerwca 2011 o 8:04 am

   Projekt INDECT http://www.youtube.com/watch?v=KMdLCeH-Xxw&feature=player_embedded#at=145

  • sebecxs 20 czerwca 2011 o 8:32 am

   … a ja za każdym razem jak rozmawiam przez telefon to w trakcie rozmowy pada z mojej strony sowo idect … każdego uświadamiam… a dowód do mikrofali i po kłopocie…

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 10:23 am

   Bardzo ważny materiał.dałem go na swoim blogu,by ta wiedza docierała jak najszerzej.Dziękuję.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/20/to-nas-czekajezeli-damy-sie-sprowokowacdo-przedwczesnej-rewolty/

   • dość bzdur 20 czerwca 2011 o 10:51 am

    Kawał kanali z ciebie ,już się podpiołeś pod kolejny skopiowany czyjś tekst ,aby zniechęcić ludzi do słusznych protestów ,nadając manipulatorski tytuł ,który nijak nie odnosi się do zawartych w nim treści .
    Kto miał do czynienia z kretem w ogródku ,wie jakie szkody on czyni i jak trudno się go pozbyć . Mam tylko nadzieję ,że czytelnicy potrafią wyciągnąć wnioski z twojej TW Zeno działalności .

    Monitor ,ten szemrany typ położy ci bloga , ale zaczynam mieć coraz większe przekonanie ,że celowo działacie razem .

    Dlaczego u Maruchy ,można poczytać komentarze na temat i nie rozpanoszył się tam TW Zeno ? Bo został wcześniej wykryty i zbanowany ? Czyż nie tak to się odbyło ?

    Jakoś hordy agentów nie widać u Maruchy ,a porusza tyle niewygodnych tematów .

    • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 11:19 am

     powiedział/a

     Czerwiec 20, 2011 @ 10:06 e 00 Rate This
     Rób następne strony – bo masz co przeklejać….hehehe-ludzie się ocknęli !!!!.
     tyler durden 20 Czerwiec 2011 o 10:42 am

     mag,erilo niestety ale masz całkowitą rację,monitor stał się bezwartościowym blogiem w celu siania dezinformacji w stylu zenobiusza,pytanie tylko w którym momencie został przejęty przez agenturę(albo był przez nich otwarty). Na całe szczęście coraz więcej osób zaczyna to zauważać i odcinać się od tych dezinformatorów,którzy torpedują normalne blogi i dyskusje na swoich blogach,a do tego ten rzekomy konflikt z mizią w celu szczucia jednych na drugich…skądś znamy tą taktykę;) teraz zabrali się za blogi patriotyczne,bo organizują sią coraz lepiej,a Ci antysemiccy naziści to czysta prowokacja. Tylko głupi goj nie zorientue się co się na waszych blogach wyrabia panowie;)

     Odpowiedz

     Zenobiusz powiedział/a

     Czerwiec 20, 2011 @ 10:07 e 01 Rate This
     Mamy następną ilustrację Widać nową linię ja i mizia to jedna paczka.Próbują swojego człowieka ,który się zbłaźnił,połączyć z nami.Ktoś musiał,nieco bardziej od nich inteligentny,przeanalizować sytuację,i próbuje przekuć porażkę w sukces.Nowe instrukcje,jednym słowem.Ktoś mnie posłuchał,bo wobec monotonii ataków. napisałem,”niech ktoś napisze im nowe instrukcje”Zauważcie jak często używają zwrotu „głupie goje”,to niemal ich stały znak rozpoznawczy Jak i „głupie polaczki”,tak autorki,stałej bywalczyni miziastworum,jak i samego Mizi i paru jeszcze „koncesjonowanych antysemitów”Widać to silniejsze od nich..

     • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 11:21 am

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/20/kto-planuje-nam-w-poolce-rewolucje/
      Tu link do autorki,Podaję osobno,by nie wpadło do spamy.

    • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 11:39 am

     „Kawał kanali z ciebie ,już się podpiołeś pod kolejny skopiowany czyjś tekst ,aby zniechęcić ludzi do słusznych protestów ,nadając manipulatorski tytuł ,który nijak nie odnosi się do zawartych w nim treści ”
     Tu mamy sedno zagadnienia.Słuszne protesty,dla których rubryki do relacji,już są gotowe na amerykańskim blogu,to całkiem jak z zawaleniem się budynku nr 7 11/9.No i druga sprawa.Wartościowy tekst nie ma się rozchodzić na inne blogi,by dotrzeć jak najszerze,.jego popularyzacja,jest naganna.To wstrętne podpinanie się pod cudzy tekst..

     • olabłoga 20 czerwca 2011 o 1:43 pm

      Buuuuahaaaahaaaaaahaaaa , zenobiusz odkrył groźną siatkę agentów 🙂

      To czekamy niecierpliwie na nazwiska ,namiary ,adresy i doniesienie do prokuratury ,skoro zenobiusz wiesz o planowanym przestępstwie to jest to twój obowiązek ,coś tam kiedyś przybąkiwałeś ,że byłeś prokuratorem wojskowym , to znasz procedurę .

      Działej zenobiusz ,ratuj kraj ,mam nadzieję ,że kopię doniesienia do prokuratury opublikujesz w internecie .
      Monitor odkrył ostatnio czarne dziury na słońcu , ale jakoś świat nauki się tym nie zainteresował , jaka szkoda .

      Ty nie zmarnuj okazji bohaterze internetowy .

      • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 2:10 pm

       „Buuuuahaaaahaaaaaahaaaa”
       Onomatopeja jakże charakterystyczna,dla pewnych internautów.
       polskie przysłowie powiada”Ostatnie podrygi,konającej ostrygi” 🙂

    • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 8:16 pm

     Widać tu jak na dłoni kto jest stroną atakującą.

  • spj 20 czerwca 2011 o 11:15 am

   Gdyby autor powyższego tekstu miał chociaż minimalne pojęcie o elektronice i informatyce to by tych bzdur nie napisał. W tekście totalne science-fiction, pomieszanie faktów z fantazją a to wszystko tradycyjnie już na tym blogu zabarwione demonizmem. Najgorsze jest to ,że takie teksty jak powyższy są pisane jako prawda, jako fakt … i tak są odbierane przez większość czytelników tego bloga. Nie twierdzę, że nikt nie próbuje kontrolować społeczeństwa , inwigilować nas … ale 70% tego co zostało powyżej napisane jest nie do zrealizowania. Nie chcę się rozpisywać na ten temat bo wyszłaby mi tutaj książka. A teraz tradycyjnie zostanę nazwany agenturą robijającą bloga .. 🙂

 18. Ola 20 czerwca 2011 o 3:05 am

  Przepraszam nie aresztowany, http://januszzagorski.pl/2011/06/17/dziwne-przesluchanie-dariusza-kwietnia-w-dniu-15-czerwca/

 19. jarosK 20 czerwca 2011 o 5:29 am

  Czy któryś z Was mógłby mi w odpowiedzi przesłać link z filmem gdzie premier Izraela mówi o kupowaniu państw w tym Polski ? Kiedyś tu widziałem taki filmik , jest na YT , ale nie pamiętam gdzie to było …
  Pozdrawiam

 20. erilo 20 czerwca 2011 o 8:49 am

  gallus na stopsyjonizmowi pisał uczciwą prawdę, czego tutaj brakuje. np. o pacanie Einsteinie, czy polskim geniuszu Łągiewce co wy cenzurujecie, gloryfikując żydowszyznę a poniżając myśl polską, podszyci pod hasła polskie i patriotyczne.
  w myśl hasła mieszu-mieszu goj wszystko połknie.
  do czasu…

  • Kamil 20 czerwca 2011 o 9:57 am

   ajnsztajn – czuje jego dume kiedy slysze o atomie
   zalosne 😦

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 8:30 pm

   Tu masz 1000 stron o Einsteinie. Masz czas to przetłumacz:
   http://www.jewishracism.com/SaintEinstein.htm

 21. Pingback: To nas czeka,jeżeli damy się sprowokować,do przedwczesnej rewolty.!!! « Zenobiusz's Blog

 22. mag 20 czerwca 2011 o 10:23 am

  kolejny straaaaszliwy news, a ciekawa jestem co z tą tamą na missisipi co ja mieli w maju wysadzić?
  nie wchodzę na ten blog od miesięcy, tu się odbywa bełtanie w mózgach zero merytoryki ! pacany jak monitor czy nawiedzony sb-ek zenobiusz robią z tu z ludzi baaranów, to jest mój ostatni wpis na tym blogu i radzę wszystkim omijać to szambo z daleka

  • tyler durden 20 czerwca 2011 o 10:42 am

   mag,erilo niestety ale masz całkowitą rację,monitor stał się bezwartościowym blogiem w celu siania dezinformacji w stylu zenobiusza,pytanie tylko w którym momencie został przejęty przez agenturę(albo był przez nich otwarty). Na całe szczęście coraz więcej osób zaczyna to zauważać i odcinać się od tych dezinformatorów,którzy torpedują normalne blogi i dyskusje na swoich blogach,a do tego ten rzekomy konflikt z mizią w celu szczucia jednych na drugich…skądś znamy tą taktykę;) teraz zabrali się za blogi patriotyczne,bo organizują sią coraz lepiej,a Ci antysemiccy naziści to czysta prowokacja. Tylko głupi goj nie zorientue się co się na waszych blogach wyrabia panowie;)

   • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 12:00 pm

    Nasz tyler durden@ pisał i u mnie.Zaniepokojony”patriota”pisze z City of London.Odwiedził ten blog jak wynika z mapki ponad 1900 razy.tu jego bliższa lokalizacja:
    IP kod kraju: GB
    IP kraju adres: Zjednoczone Królestwo
    IP stan adres: Londyn, miasta
    IP adres miasto: Londyn
    IP szerokości adres: 51.5002
    IP długości adres: -0,1262

    ISP tego IP [ ? ] MessageLabs Limited
    Organizacja: MessageLabs Limited
    Gospodarzem IP: [ ? ] proxy35.messagelabs.net [Whois] [Trace]
    Czas lokalny w Wielkiej Brytanii: 2011-06-20 11:

    Mam tylko jedno pytanie.W którym banku pan pracuje.????

    • tyler durden 20 czerwca 2011 o 12:50 pm

     HSBC,jesteś zeno u mnie na payrollu,a to Ci niespodzianka co nie?
     doglądam od czasu do czasu za co wam płacę 😉
     Kiedyś nawet mieliśmy okazję się spotkać przy piwie na spotkaniu biznesowym w naszej grupie eastern-europe control,możesz nie pamiętać staram się nie rzucać w oczy;)

     Napisałem co miałem i znikam do pracy,gdyż mam ważniejsze rzeczy na głowie,widzę,że dobrze wam się wiedzie w polskim światku. A w mojego posta i tak nikt nie uwierzy więc mogę pisać nawet i prawdę,a co mi tam,ludzie tak już tu zbzikowali,że nie wiedzą kto,co jak i po co,pewnie zaraz zrobicie ze mnie wariata i wszyscy to łykną…brawo! o to właśnie chodziło,chaos pełną gębą za to wam płacę panowie 🙂

     See you next time.

     • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 1:24 pm

      „doglądam od czasu do czasu za co wam płacę”
      1900 wizyt to nie od czasu do czasu,zważywszy że mapka rejestruje od 13 maja br..Nadzorujesz nieudolnie,i próbujesz łatać dziury zrobione przez brak nadzoru i angielskiego współpracownika zwanego przeze mnie miziostrupem.Wszyscy świetnie wiedzą, że nie wyjeżdżałem nigdzie,a co do tego że ludzie zgłupieli,mylisz się.Twoi ludzie zgłupieli.Polacy to inteligentny naród.Jeszcze zobaczycie nowy Cud nad Wisłą.
      Powodzenia w szukaniu nowej pracy,nieudaczniku.

      • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 1:51 pm

       truten ruren@
       Pański miziastup,szaleje na moim blogu,żeby nadrobić własne i pańskie błęd,.
       obawiam się jednak,że tylko pogłębia kompromitację.
       Twierdzi właśnie że ja Monitor i stopsyjonizmowi to jedna firma.
       Czyżby ten ostatni blog miał być rzucony na pożarcie ??

       • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 2:19 pm

        Czy widział ktoś,lepszy przykład paniki ???
        WYSŁANE !!!
        SKARGA
        UPRZEJMIE INFORMUJĘ , ŻE BLOG , ZENOBIUSZBLOG, MONITORPOLSKI, STOP SYJONIZMOWI , JEST ADMINISTROWANY PRZEZ , ZENOBIUSZ BLOG ,
        MOJE WYPOWIEDZI NA BLOGU STOP SYJONIZMOWI Z OPCJI OKNA ADMINA ZOSTAŁY SKOPIOWANE SCRIN Z MOJĄ POCZTĄ I NR. IP ZOSTAŁ UPUBLICZNIONY NA ZENOBIUSZ BLOG , ORAZ BEZ MOJEJ ZGODY PRZEKAZANY ADMINOM BLOGÓW MONITOR POLSKI I ZENOBIUSZ BLOG , JESTEM PRZEKONANY ŻE ADMINISTRATOR BLOGA STOP SYJONIZMOWI , MONITOR POLSKI I ZENOBIUSZ BLOG SPRZEDALI MOJE DANE O CZYM ŚWIADCZY 9000 SPAMU – PORNO FIRM ORAZ STRON Z PORNOGRAFIĄ DZIECIECĄ

        PROSZĘ W ZWIĄZKU Z TYM O NATYCHMIASTOWE USUNIĘCIE TYCH BLOGÓW Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU WORDPRESS JAK I PRAWA USA I POLSKIEGO
        http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/20/kto-planuje-nam-w-poolce-rewolucje/comment-page-1/#comment-33000

    • UwagaTW 20 czerwca 2011 o 7:30 pm

     a dla jakiej agencji Zenobiusz pracuje że szasta danymi ip ludzi, hę?

     • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 8:02 pm

      Sądzę z „ujawnionych” danych, że dla google. Toż to się pojawia na mapce!

 23. Sully 20 czerwca 2011 o 10:23 am

  do VISMAYA ( chyba taki nick miała ta osoba) jeśli to czytasz to chciałam powiedzieć, że fajne rzeczy a przedewszystkim pożyteczne mozna znaleźdć na Twoim blogu. Dobra robota!! Wiele cennych informacji dot. zdrowia.

 24. Warszawiak 20 czerwca 2011 o 10:28 am

  Ostatnio miałem rozkminkę odnośnie znamiona Bestii opisanego w Biblii.

  Moim zdaniem oprócz wszczepionego chipa RIFID, jako zupełnie inne”znamię Bestii”, można określić dosłownie znamię po szczepionce z dzieciństwa.

  • Pelagia 20 czerwca 2011 o 10:43 am

   @Warszawiaku- możliwe, że to chodziło o te szczepionki z dziećiństwa, ale – ja miałam obie szczepionki (bo to 2 szczepionki zostawiaja okropne ślady) – i jednego śladu nie mam wcale, a drugi jest leeedwo widoczny. Takie ciało i już. Mogli nam cos wtedy wszczepić ? mogli, tylko myślę, że tu chodzi o chipy przyjmowane świadomie, a te ślady po szczepionkach – raz są (w większości) a raz ich nie ma, tak jak u mnie. Nie zalezy to w żadnym stopniu od mojej świadomości. nie wiem dlaczego u mnie to jest ledwo widoczne a u innych bardzo głeboka, wielka dziura

  • Megi 20 czerwca 2011 o 12:06 pm

   Raczej nie chodzi o ślad po szczepionkach ponieważ jest napisane, że bez tego nie będzie można nic kupić ani sprzedać itd. Ewidentnie chodzi o chipy, do których już zachęcają reklamy. Tutaj fragment artykułu i jego źródło
   „Liczba Bestii
   Obawy Carla Sandersa są jednak dużo głębsze. Naukowiec ten zwraca uwagę na następujący fragment Apokalipsy św. Jana: „I sprawia (Bestia), że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć” (Ap 13, 16-18).

   Według Sandersa, opis ten odpowiada projektowanej właśnie „rewolucji biochipowej”. Dokładne są zarówno miejsca na ciele, gdzie ma być wszczepiony implant (ręka i czoło), ich użytkowy i totalny charakter (możliwość kupowania i sprzedawania wraz z wykluczeniem z tego procesu osób nieposiadających biochipu), a także wspomniany numer (liczba 666 jest stałym elementem systemu kodowania towarów, tzw. kodów kreskowych) .

   Zdaniem Sandersa, nie oznacza to, że już wkrótce spełni się scenariusz opisany w Apokalipsie. Uważa on jednak, że powinniśmy umieć odczytywać „znaki czasów” i zwraca uwagę, iż po raz pierwszy w dziejach ludzkości zaistniała techniczna możliwość zrealizowania scenariusza zawartego w Apokalipsie. Czy są to bezpodstawne obawy przewrażliwionego naukowca, czy też realna ocena sytuacji – pokażą zapewne najbliższe lata.
   opr. mg/mg”

   http://www.opoka.org.pl/biblioteka/X/XK/rewolucja_biochipowa.html

 25. ArO 20 czerwca 2011 o 11:56 am

  Druga Japonia – ” Polska ” 2011 http://www.youtube.com/watch?v=N0KCyy_LYiY

 26. luna 20 czerwca 2011 o 12:21 pm

  Przesłanie od V , kto oglądał film wie o co chodzi, kto nie, powinien obejrzeć……. http://www.youtube.com/watch?v=w2L1D0Ko02Y

 27. KOKO300 20 czerwca 2011 o 12:23 pm

  Nowy Porządek Świata celem Watykanu.Fałszywy kościół się ujawnił.Będą mówili pokój i bezpieczęństwo aż przyjdzie na nich nagła zagłada-chodzi o walke z terroryzmem i ustanowinie nowego porządku swiata.Czy im się to uda ? może na krótko i niesądze żeby im się to wogule udało czyli NWO_prawdopodobnie ich zabawki

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 6:29 pm

   Ten znów z Watykanem… Gdzie Watykan prowadzi wojny z milionami ofiar?

   • tamara 20 czerwca 2011 o 7:01 pm

    nwo a raczej jwo ma trzy centra kontroli ;militarna;finansowa i duchowa …….jak pan mysli gdzie jest to centrum duchowej kontroli?

    • Annah. 20 czerwca 2011 o 9:51 pm

     …jak pan mysli gdzie jest to centrum duchowej kontroli?
     Co sugerujesz, bo dla mnie nie jest oczywiste że wszyscy myślimy o tej samej centrali duchowego zwiedzenia JWO.

 28. Ola 20 czerwca 2011 o 12:23 pm

  Holocaust roku 2006http://tergiwersacja.wordpress.com/palestyna/holocaustu-rok-2006/

 29. KOKO300 20 czerwca 2011 o 12:28 pm

  „i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów z powodu mego imienia”. Tak, czasami trzeba stanąć sam, przeciwko całemu światu. Ja sam, z mojego dawnego życia znam takie momenty, kiedy bluźnili na mnie, wyszydzali moje imię i odbierali prawa do człowieczeństwa.

 30. Ola 20 czerwca 2011 o 12:54 pm

  SWiat moze uratowac tylko Modlitwa http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/06/19/maryjo-badz-ze-mna/

 31. Ola 20 czerwca 2011 o 1:17 pm

  CZy w takim swiecie chcesz zyc http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/06/swiat-na-krawedzi.html

 32. Ola 20 czerwca 2011 o 1:31 pm

  http://antonioiwaldi.nowyekran.pl/post/18261,zaktualizowany-program-pis

 33. Ola 20 czerwca 2011 o 1:47 pm

  http://solidarni2010.pl/n,431,13,jawa-czy-sen.html

 34. Ola 20 czerwca 2011 o 1:52 pm

  Globalista http://socioecohistory.wordpress.com/2011/06/20/bilderberg-2011-the-rockefeller-world-order-and-the-high-priests-of-globalization/

 35. Ola 20 czerwca 2011 o 1:55 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2011/06/18/blog-moje-riese/

  • Extazed 20 czerwca 2011 o 2:10 pm

   Bardzo ciekawy materiał znajduje się pod tym linkiem, dzięki : )

 36. noni 20 czerwca 2011 o 2:35 pm

  Można się uśmiać odkąd powstał sojusz Monitor i ten łepek Zenobiusz agent to nie warto tutaj czytać takich newsów. Zenobiusz to żaden autorytet i niech idzie Sobie zombie or gonitem odganiać.

  Najpierw obrażacie innowierców a potem się pytacie co mamy co zenobiusza. Frajerzy

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 2:41 pm

   Piękna tradycja,jak za szwedzkiego Potopu.Gratuluję.

   • olabłoga 20 czerwca 2011 o 3:11 pm

    Ale jajaaaaaa , szybko się na tobie poznał admin stopsyjonizmowi i dostałeś bohaterze dnia bana na gościnne występy . Zenek zostań ty cudaku gwiazdą Onetu ,tam potrzebują takich kopiowanych oryginałów , zrobisz furorę wśród małolatów 🙂

    Gdzie ta lista siatki agentów ,co wojnę domową przygotowują ? buuuuuuhaaaaahaaaaaahaaaaaaaa

 37. noni 20 czerwca 2011 o 2:37 pm

  Zenobiusz tyle razy obrażał innowierców a teraz się pyta głupio monitor czego go atakują i nikt go nie szanuje??

  Monitor sobie wmawia ludziom jaki on jest cudowny a sam jest ślepy że to zwykły prostak

  Zenobiuszu twoje odkrycie wsadz sobie w dupe

 38. noni 20 czerwca 2011 o 2:39 pm

  Skoro tak tutaj jest sojusz z Zenobiuszem i falszywa propagna to ja tutaj nie wracam nie bede patrzyl na zenobiuszaa i jego komentarze

  Newsy sa naciagane i nic nie robicie a Zenobiusz nic nie odkryl to jest kpina zwykla

  NARA!!!

 39. noni 20 czerwca 2011 o 2:39 pm

  NARA JA TUTAJ JUZ NIE WRACAM I ODRADZAM TEN BLOG SKORO TUTAJ SIE JAWNIE PROPAGUJE ZENOBIUSZA I JEGO SCIERWO BLOG

 40. Ola 20 czerwca 2011 o 2:45 pm

  Przed 3 WS http://www.youtube.com/watch?v=GOhzRZOOMiU&feature=player_detailpage

  • Extazed 20 czerwca 2011 o 3:08 pm

   Będzie wojna jak nic. Ciekaw jestem jaką formę przyjmie przyszły konflikt. Wydaje mi się, że plany i przygotowania są dalece posunięte i kończy nam się czas aby móc to przerwać. Cały czas zastanawiam się, co ja jako młody człowiek, mogę zrobić aby naprawić aktualny stan rzeczy. Cóż, poza akcją uświadamiania nie wiele jestem w stanie zrobić, choć i to jest wiele. Żyję w małym mieście niedaleko Łodzi, i z każdym, ale to z każdym z kim rozmawiam staram się uświadomić go w aktualnych wydarzeniach. Z różnym skutkiem. Ale ważne jest, że ziarno zostało zasiane. Bo nawet jeżeli taki delikwent w pierwszym momencie mnie wyśmieje, to wystarczy jeden bodziec z zewnątrz, jedna sytuacja która wyda mu się podejrzana, a ziarno zmieni się w sadzonkę i taka osoba zacznie dociekać – to wydaje mi się że jest korzystne w walce z NWO.
   Powracając do tematu wojny, czy chcemy czy nie, konflikt wybuchnie na pewno, tylko w zależności od reakcji społeczeństwa ogólnoświatowego może być korzystny dla ludzi chcących żyć w prawdze czyli dla nas, albo może doporowadzić do jeszcze większego .ówna niż jest teraz.

   • sebecxs 20 czerwca 2011 o 10:03 pm

    ..ja lubię w trakcie gadki ten kawałek z wojną, bo ludzie gały wytrzeszczają.. i wytrzeszczają… i nie wierzą…

    • Extazed 20 czerwca 2011 o 10:29 pm

     No tak jest, często mówią „Nie bierz tego więcej…” albo „Wojna? Za dużo filmów oglądasz, USA dobrze robi…”
     Czas pokaże, nadejdzie moment że się wszystko obsra to przypomną sobie moje słowa i dopiero będzie rozpacz ;P

 41. Ola 20 czerwca 2011 o 3:03 pm

  Ostatni wpis i film tlumaczy co moze uratowac USA. To samo rowniez moze uratowac Polske. Tylko to…..
  MAMY WOJNE W SERCACH, W RODZINACH, W KRAJACH I W SWIECIE, GDYBYSMY MIELI MEDIA PRAWDZIWE MIELIBYSMY PELNY OBRAZ DZISIEJSZEGO SWIAT

  • Extazed 20 czerwca 2011 o 3:12 pm

   Zgadzam się z Tobą. Obecnie media są kontrolowane więc społeczeństwo nie ma całościowego obrazu dzisiejszego świata to bardzo smutne. Wszelkie te zabiegi socjotechniczne ehhh, szkoda słów. Tylko jak stworzyć niezależne media, jak to nazwałaś prawdziwe? Z tego co się orientuje, aby taką rozgłośnię czy stację otworzyć, trzeba mieć koncesję, a żeby tę otrzymać należy przedstawić program, a ci jak się dowiedzą co chcesz prezentować w ramach radia/tv to wyślą Cię w najlepszym przypadku do psychiatryka : P
   Trzeba ich podstępem, tylko jak?

 42. erilo 20 czerwca 2011 o 3:26 pm

  to chyba ja jestem szefem tej szajki przebrzydłych Polaków, chcących wolnej Polski, czy kto?
  bo się nie mogę doczytać?

 43. wacpan 20 czerwca 2011 o 3:27 pm

  http://tv.nowyekran.pl/post/18295,to-nie-tusk-ma-tole-ale-jego-wyborcy

 44. Ola 20 czerwca 2011 o 3:31 pm

  DZIEKUJE ZE KTOS OTWORZYL MI OCZY: Tak zgadzam sie ze dzisiejsza sprawa wojny domowej poruszana na tym blogu to typowe dzialanie agentow by zniechecic ludzi do walki o Polske straszac czyms gorszym. Panie Marku i Zenobiusz juz nic gorszego Polski spotkac nie moze Niech panowie sie nie ludza ze Wam bedzie sie zyc lepiej za rzadow Tuska.
  Tylko obalenie tego rzadu moze uratowac Polske Ich jest tylko 1 procent nas 99 procent. Dlatego zniszczyli polskich patriotow i dalej niszcza, oslabili wojsko a wzmocnili policje. Wiedza ze NAROD sie obudzi (oby jak najszybciej) i powie DOSC TYM ZDRAJCOM

  • Extazed 20 czerwca 2011 o 3:39 pm

   Jaka jest szansa na zorganizowanie pokojowego protestu/wiecu/manifestu w sposób taki, aby zwróciły nań uwagę media. Chodzi o to, by dotrzeć chociażby podstępem ale dotrzeć do ludzi czerpiących tylko i wyłącznie informację z „świecącego pudełka” ?

  • ufolub 20 czerwca 2011 o 5:52 pm

   dobra okej jest to wałkowane na wielu blogach! Ale kogo wybrać jakiego patriotę wypromować oprócz PIS PO SLD LPR UPR SAMOOBRONY PSL?? No pisać konkretnie a nie tylko obalać i obalać i obalać i obalać. Na kogo głosować? Tylko niech nikt nie pisze że na którąś z tych partii. Czy jest ktoś inny?

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 6:02 pm

   Ola,nie czytasz naszych blogów.Gdzie my piszemy że mamy popierać Tuska.Robimy coś wręcz przeciwnego.Ale nie jest wyjściem,sprowokowana rewolta. Poczytaj Okopu św Trójcy i Krasińskiego.Każda rewolucja,wynosi do władzy jeszcze gorszych zbrodniarzy.Mamy szansę na pokojowe odzyskanie Polski,ale to wymaga czujności cierpliwości i dyscypliny,czyli tego,czego nam zdać by się mogło ,brakuje.Ale popatrz już parę razy, ludzie nie dali się sprowokować.Polska jest krajem,który będzie i jest bezpieczny od kataklizmów,w rozmiarze jakie czekają inne kraje.Jest łakomym kąskiem.Nie dajmy im tej satysfakcji,Przetrzymajmy ich i odzyskajmy Polskę. Naszą Polskę.

   • Extazed 20 czerwca 2011 o 6:13 pm

    A więc Panie Zenobiuszu, jakie kroki należy podjąć w nadchodzących miesiącach? Gdyż bardzo chciałbym tych popaprańców się pozbyć, ale w pojedynkę to mogę w ogródku rzodkiewkę sadzić.

    • sebecxs 20 czerwca 2011 o 10:05 pm

     …rzodkiewkę trzeba napromieniować i wysłać popaprańcom jako produkt wysoce ekologiczny… 🙂

     • Extazed 20 czerwca 2011 o 10:27 pm

      Haha, celne spostrzeżenie : P

 45. Talbot 20 czerwca 2011 o 3:37 pm

  OBOWIĄZKOWO PRZECZYTAĆ

  Świat na krawędzi
  Tarpley.net
  Dr Webster G. Tarpley

  Jesteśmy obecnie w punkcie, w którym tak zwana „Arabska wiosna”, w rzeczywistości fala kolorowych rewolucji, puczy, destabilizacji i innych ataków na państwa narodowe, zmienia się w długie gorące lato wojny. Jest to czas podobny do 1848 roku.

  Obama toczy obecnie 5 wojen i ich ilość rośnie (Afganistan, Irak, Libia, Pakistan, Jemen). Według obecnej teorii „butów żołnierzy na ziemi” – definicji wojny według reżimu Obamy, mówiącej, że jeśli amerykańscy żołnierze piechoty nie są rozmieszczeni na terytorium danego państwa – może on toczyć wojnę bez ograniczeń, a więc atakować dowolny kraj na świecie, tak długo dopóki używa „tylko” lotnictwa i marynarki wojennej do bombardowań. Jest to absolutne bestialstwo.

  Wszyscy, których ostrzegałem przed 3 laty, że Obama jest podżegaczem wojennym, marionetką Wall Street, rozbijaczem związków zawodowych i aroganckim oligarchą, który nienawidzi pracowników, widzą teraz – że to prawda.

  Więcej: http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/06/swiat-na-krawedzi.html

 46. Ola 20 czerwca 2011 o 3:42 pm

  KRAJ BEDZIE TYLKO BOGATY I WOLNY JESLI BEDZIE MIAL SWOJ RZAD, GOSPODARKE, ROLNICTWO, MEDIA, BANKI I LUDZI KTORZY ZA PIENIADZE NIE SPRZEDADZA SIE.
  ZABIJAJA I ARESZTUJA PATRIOTOW, SWIADOMOSC POLAKOW, RELIGJE, GOSPODARKE, PRZYSZLOSC NASZYCH DZIECI dEPOPULACJA, ZJAWISKA ATMOSFERYCZNE, SLUZBA ZROWIA, WOJNY, OKUPACJA WSZYSTKO ZAPLANOWANE PO TO BY BYLO NAS NIEWIELU wTEDY JEST LATWIEJ KONTROLOWAC I ZNIEWALAC. mODLMY SIE I DZIALAJMY

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 4:46 pm

   Dokładnie streściłaś to co piszę na blogu
   Pozdrawiam.

 47. Konarski 20 czerwca 2011 o 3:53 pm

  Ciekawostka: Flufford 20 czerwca.
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&u=http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1535358/pg1&usg=ALkJrhgz79NUEvnADBvE84eodOIPMf3IuQ

 48. oz 20 czerwca 2011 o 4:35 pm

  ..,,książkę niniejszą dedykuję WOJNIE I wojowaniu , oby nigdy nie przestały dawać nam przyjemnośći , podniecenia i adrenalinowych bodżców , których potrzebujemy, ani dostarczać nam bohaterów , prezydentów i przywódców, a także pomnikow i muzeów , które im wznosimy w imię POKOJU..,, James Jones

 49. Ola 20 czerwca 2011 o 4:42 pm

  Zloto i gotowka http://kingworldnews.com/kingworldnews/KWN_DailyWeb/Entries/2011/6/20_Turk_-_Confidence_in_Fiat_Currencies_is_Beginning_to_Collapse.html

 50. Pio9a 20 czerwca 2011 o 4:53 pm

 51. Ola 20 czerwca 2011 o 5:02 pm

  Szczerze mowiac nie mam czasu na czytanie blogow, tylko tytuly i strony gdzie wiem ze nie ma klamstw. Na blog Zenobiusz weszlam tylko raz ale po przeczytaniu ORGONy po prostu mnie odstraszyl. Swiat jest tak wielki i tyle sie dzieje ze nie mam czasu za duzo na czytanie i dochodzenie do prawdy, praca, praca spoleczna, internet zabieraja nam czas i sily. Potrzebny tez jest relaks dlatego prosze nie miec mi za zle jesli znajdzie sie jakas pisenka lub kabaret bo to jak rodzina koji bol i daje nadzieje na lepsze jutro.Bardzo lubie tematy finansowe i niektore strony internetowe ktore otwieraja oczy na prawde i ucza jak walczyc ze zlem.
  Niestety musze konczyc, a szkoda tyle by sie chcialo przekazac

  • ufolub 20 czerwca 2011 o 5:33 pm

   ja również lubię seksownego rubika, byłby jeszcze bardziej pociągający gdyby śpiewał tekstami monitora, zenobiusza albo jakiegoś równie natchnionego polskiego patrioty. Pozdrawiam.

 52. Praca-przez-internet.tk 20 czerwca 2011 o 5:02 pm

  Z tą elektrownią atomową w Nebrasce to może być właściwie tylko wojna informacyjna USA – Rosja.

  • HEY 20 czerwca 2011 o 5:17 pm

   won gupia palo z debilnymi linkami dla nieuków i durniów

   • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 6:07 pm

    Niedobitek,widzę osobników o :”wyższej”, niż nasza kulturze. 🙂

 53. sentintel 20 czerwca 2011 o 5:27 pm

  fragment artykułu
  „Prezydent Obama zarządził „totalną i całkowitą” cenzurę w mediach na temat tego co się dzieje z elektrownią atomową Fort Calhoun w Nebrasce, zalaną przez wzbierające wody rzeki Missouri.”

  benjamin Fulford mówił ze 2 miesiące temu że mają użyć HAARP do wywołania powodzi które zaleją elektrownie atomowe w celu ogłoszenia stanu wyjatkowego i wywleczenia amerykanów z domu i wsadzenia ich potem do obozów FEMA.

  • ufolub 20 czerwca 2011 o 5:40 pm

   ja jednak skupiłbym się na eksperymantach na moich ulubieńcach w area51, oczywiście ludzie tam pracujący również mają problemy zdrowotne jak wynika z pewnego linka podanego przez panią Olę, jednak dla mnie prirytetem są ufoki i inne gady, którym nie daje się szansy na normalne życie, a co dopiero normalną pracę, która przy ich pokojowym nastawieniu skierowała by naszą cywilizację ku leszej przyszłości, a nie ku zagładzie jak to teraz jest realizowane przez paru wściekłych ż….

 54. sentintel 20 czerwca 2011 o 5:33 pm

  Benjamin Fulford (http://benjaminfulford.net/) o ostatnim spotkaniu grupy Bilderberg
  http://kauilapele.wordpress.com/2011/06/19/benjamin-fulford-june-202011-bilderberger-meeting-cancelled-halfway-through-as-participants-flee-to-avoid-arrest/
  http://www.galacticroundtable.com/forum/topics/bilderberger-meeting-cancelled?page=1&commentId=4231506%3AComment%3A297863&x=1#4231506Comment297863

 55. nowy84 20 czerwca 2011 o 5:33 pm

  Początek 1 Internetowej Wojny Światowej 🙂 Anonimowi „spikneli” sie z LizlSec i wypowiadają wojnę złodziejskiemu wyzyskującemu systemowi!!

  http://pclab.pl/news46310.html

  • ufolub 20 czerwca 2011 o 5:43 pm

   irańska grupa? no zobaczymy czy wykorzystają wcześniejszą furtkę amerykańcy

  • ufolub 20 czerwca 2011 o 5:44 pm

   amerykanie na to czekają

 56. Ola 20 czerwca 2011 o 5:38 pm

  Grecja i swiat http://sturdyblog.wordpress.com/2011/06/18/democracy-vs-mythology-the-battle-in-syntagma-square/

 57. ufolub 20 czerwca 2011 o 5:44 pm

  monitor odblokować natychmiast! wykonać!

  • ufolub 20 czerwca 2011 o 5:47 pm

   coś mi się popitoliło 🙂

 58. Ola 20 czerwca 2011 o 5:54 pm

  O Zenobiuszu http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/20/uwaga-na-prowokatorow/

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 6:11 pm

   Dziękuję,Nie mogę się tam bronić za to na moim blogu udzieliłem odpowiedzi.

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/20/gdy-ma-sie-bana-na-wszelki-wypadek/

 59. erilo 20 czerwca 2011 o 5:58 pm

  a jak zakładam sobie różowe siatkowane majteczki, obcinam paznokcie i przeglądam się nago w lustrze kiedy uprawiam seks to też jestem opętany przez szatana, zdaniem księdza N.?

  • marek 20 czerwca 2011 o 7:08 pm

   Tak, w dodatku jak zapalisz sobie raz roślinkę tą co matka natura … ojć ojć Pan Bóg stworzył to jesteś już szatanem!!!
   A poważniej (chociaż nie całkiem), to ks. Natanek jest półdezinformatorem czyli w 3/4 mówi w miarę sensownie.

 60. Pio9a 20 czerwca 2011 o 6:07 pm

 61. rabarbarek 20 czerwca 2011 o 6:08 pm

  W Izraelu rozpoczely sie potezne manewry wojskowe majace na celu ” obrone” przed atakami wroga[ z powietrza i ladu] . Zbiegaja sie w czasie , kiedy retoryka tego panstwa na temat ataku na Iran przybiera na sile, Malo tego , byly szef Mossadu , stwierdzil , ze przywodcy Izraela musza byc kompletnie slepi , zeby dazyc do konfliktu z Iranem. Gdyby przywodcy izraelscy rzeczywiscie doprowadzli do tego konfliktu , jest niemal pewne , ze niejedna i nie dwie rakiety polecialyby na Izrael. Odpowiedz rzadowa byla …. jak zwykle taka sama. Byly szef Mossadu zostal zmieszany z blotem , wezwany do zamkniecia buzi . Niezbyt grzecznie poproszono go o niewyglaszanie swoich osobistych pogladow.

  Tymczasem USA robi wszystko , aby wycofac sie z Afganistanu. Nawet z Talibami zaczeli rozmowy. O ile dobrze pamietamy to wojna w Afganistanie rozpoczela sie dlatego , ze Taliby daly schronienie bin Ladenowi i dreczyly narod afganski. Pamietam te ” umeczone ” Afganki , ktore biegaly w asyscie mezow, braci, kuzynow po ulicy , patrzac na swiat przez dziurki w burkach. Setki godzin w telewizji i miliony slow na papierze , przed inwazja. A teraz wielka armia swiata prowadzi rozmowy z tymi „oprawcami” , aby czym szybciej uwolnic czesc sily wojskowej potrzebnej do innych wojenek. Co za obluda.

  http://www.presstv.ir/detail/185397.html

 62. Ola 20 czerwca 2011 o 6:12 pm

  UWAGA PROSZE PRZECZYTAC KOMENTARZE NA TYM BLOGU http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/20/uwaga-na-prowokatorow/

  • Wizzgaa 20 czerwca 2011 o 7:05 pm

   Nie krzycz Olu . Przeczytałam i bądź pewna ,że inne osoby zainteresowane – z różnych powodów , tematem przeczytały również > bez zbędnej zwłoki . „

 63. m1 20 czerwca 2011 o 6:40 pm

  a co z tym co wieszczył na dzis poczatek operacji black jack?;]

  • marek 20 czerwca 2011 o 7:10 pm

   Nie. To chyba miało być do końca czerwca zresztą też do końca maja, ale nie wiem już o jakim wieszczu piszesz?

 64. morfeusz 20 czerwca 2011 o 7:25 pm

  co o tym myślicie? Nibru nie nibru coś jest nie tak

  • marek 20 czerwca 2011 o 8:19 pm

   Ciekawe, ale jeszcze ciekawsze (3:14) że jest minus piadziesiat pjat a babuszka czekajet na awtobus.

   Jest w filmiku wspomniane że to może być efekt chemtrails i całkiem jest to możliwe. Coś podobnego zauważyłem pewnego wieczoru u siebie, tylko że tu jest o tyle bardziej zastanawiające że „obiekt”, jakieś odbicie Słońca jest obok niego, a ja widziałem tylko jasność na wschodzie.

   • sebecxs 20 czerwca 2011 o 10:12 pm

    ..to ruscy zwierciadło wytargali na orbitę…

 65. n1kt 20 czerwca 2011 o 10:33 pm

  Dorobili piekne animowane napisy to i dorobili drugie sloneczko – film edytowany = film grzebany i manipulowany. Jak ogladam filmy o ufo to 90% ma dodane jakies napisy/animacje i na 100% jest to fake nie ufo

 66. n1kt 20 czerwca 2011 o 10:35 pm

  @sebecxs fajny pomysl : ) wyniesc kilka zwierciadel i ustawic je tak zeby nie bylo nigdy NOCY na ziemi : D

  • sebecxs 20 czerwca 2011 o 11:19 pm

   n1kt ..ja nie żartuję.. zobacz tego linka: http://www.youtube.com/watch?v=PUDAkvsZxcw ten facet ma niesamowite wiadomości…

 67. Pingback: Top Posts — WordPress.com