Przygotowania do „rewolucji” w Polsce zdemaskowane?

Ta tabelka czeka na wpis o "rewolucji" w Polsce

Jak informowałem w poprzednim wpisie, Zenobiusz odkrył na blogu Alexandra Higginsa, że międzynarodowa sitwa Sorosa być może przygotowuje dla Polski rewolucję, prawdopodobnie podobną do tych sztucznie wywołanych przez akcje internetowe w Egipcie, Libii, Tunezji i in. krajach. „Rewolucje” te mają na celu totalne przejęcie władzy przez międzynarodową sitwę banksterów. Przy okazji w ramach czystek zostaje wymordowana większość opozycji, przez co ludność danego kraju staje się bezbronna. Następuje blokada internetu oraz pełna cenzura w mediach, przez co oprawcy są praktycznie bezkarni. Uderzenie w nasz kraj jest potrzebne z uwagi na siłę Kościoła Katolickiego oraz wrodzony patriotyzm Polaków. Można przypuścić, że do potencjalnego wywołania rewolucji w Polsce można hipotetycznie użyć tychże elementów patriotycznych, które są wyraźnie niedoinformowane. Nie ma bowiem żadnych rzetelnych mediów o dużym zasięgu, poza Trwam, Radio Maryja i Naszym Dziennikiem, które informowałyby o zagrożeniach ze strony NWO (New World Order), a i te w wielu przypadkach dezinformują (być może nieświadomie).Odkrycie Zenobiusza jest niepokojące, bowiem wskazuje na to, że ktoś już teraz przygotował miejsce na przyszłe relacje z Polski. Z punktu widzenia strony atakującej jest to całkiem logiczne – przejęcie mediów niezależnych od samego początku w celu kontroli wycieku informacji.

Oto pierwszy komentarz Zenobiusza:

Zauważcie drodzy czytelnicy. Nie ma tam np. Chin, Rosji, Białorusi, czy Węgier, lub innego środkowoeuropejskiego państwa, nie ma żadnego w sumie państwa, będącego nowym członkiem UE. Czy to przypadek.?? Należy obserwować tę stronę. Wszystkich podzielających moje obawy proszę o linkowanie tego na wszystkie polskie, patriotyczne blogi, a także na blogi klubów sportowych, których kibice nie dali się ostatnio wykorzystać w charakterze zaczynu rewolty.

Ciekawe, że po opublikowaniu tej informacji w poprzednim wpisie, komentarze próbowały sytuację uspokoić – sugerowały, że niepotrzebnie panikujemy i że „nie widać żadnej rewolucji”. Poza tym mailem otrzymałem groźby założenia mi spraw sądowych – atak nastąpił z najbardziej nieoczekiwanej strony!!!
Owszem, może „panikujemy”, ale przecież w krajach arabskich też nic nie było co by zapowiadało te rewolucje. A skutki ich już znamy – w Egipcie jedną dyktaturę przejęła sitwa banksterska, w Tunezji jeszcze nie wiadomo, w Jemenie krwawica, więc na pewno nic z tego dobrego nie wyniknie, w Libii będzie powtórka z Iraku gdyż Kaddafi jest zbyt mocny a ludność zbyt mu przychylna.
Jak niedawno powiedział Steve Pieczenik w programie Alexa Jonesa – „przejęcie kontroli nad krajem jest dziecinnie łatwe”. Tylko, że tym razem przejąć ją chce satanistyczny NWO mafii Rotszylda, a więc można się spodziewać najgorszego.

Gwoli wyjaśnienia: ponieważ dr Piotr Bein ma do mnie pretensję, że nie ustosunkowałem się do wypowiedzi Zenobiusza na jego temat, chcę tu wyjaśnić, że trudno mi wszystkich przekonać do mojego punktu widzenia, a tym bardziej cenzurować komentarze.
Jedynymi wyjątkami, które są obiektem „cenzury” bądź zbanowania (tylko gdy to zauważę, gdyż nie zawsze jestem przy komputerze), są przypadki ataków personalnych w formie gróźb karalnych, ataków na mnie jako na właściciela bloga (byłbym idiotą gdybym dał sobie na swoim blogu pluć w twarz), czynów zabronionych prawnie w tym w szczególności ataków na religię, rasizmu czy też homofobii. Niestety, w Polsce nie mamy już całkowitej wolności słowa, obowiązuje poprawność polityczna stąd te i inne ograniczenia.

Jeśli chodzi o dr Piotra Beina, nie zgadzam się z opiniami Zenobiusza – swoją postawą w czasie akcji antyszczepionkowej pokazał swoją odwagę osobistą, dzięki czemu prawdopodobnie uratowane zostało zdrowie, a może i życie wielu osób. Cenzura jaką nałożyły na dr Piotra Beina „polskie” media wskazuje na to, że nie jest on tolerowany przez środowisko terrorystów globalnych – a to dobry znak. Życzę jednak Piotrowi, żeby był też bardziej otwarty na to co się dzieje w Polsce i zrozumiał stres w jakim tu żyjemy. Kanada jest owszem, zagrożona promieniowaniem, ale Polska może znacznie prędzej odczuć tyranię NWO – sam już nie wiem co jest lepsze.
Reklamy

109 responses to “Przygotowania do „rewolucji” w Polsce zdemaskowane?

 1. monitorpolski 20 czerwca 2011 o 7:23 pm

  Zobaczcie jakie są przyczyny odwołania koncertu Santany:
  http://muzyka.interia.pl/rock/news/koncert-carlosa-santany-w-polsce-odwolany,1657142,46

  • BarbW 20 czerwca 2011 o 7:49 pm

   Oczywiście jak wcześniej uczulałam, zgadzam się z Monitorem. Wszystkie rewolucje jak istnieje człowiek były orkiestrowane.
   Nie powinniśmy ulec tym planowanym zamieszkom. Brawo p. Zenobiusz za wyłapanie małego ich błędu, tzn. publikacji wstępnej o polskim udziale…..

   • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 7:59 pm

    Dlatego proszę wszystkich o wyrozumiałość, Piotra Beina też. Nerwy mogą ponieść wszystkich – niewątpliwie robi się gorąco.

    • otwarte karty 20 czerwca 2011 o 9:00 pm

     Monitor coś ostatnio dwoisz się i troisz ,aby uwiarygodnić Zenobiusza ,hehe kiepsko pogrywasz i sam się demaskujesz . Cała misterna gra poszła się j….e…..bać !
     Wymyślaj ,wymyślaj dalej zenobiuszo paranoiczne dyrdymały .

     • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 10:54 pm

      Zostawiłeś coś na moim blogu,łajdaku.,strona gdy się ma bana na wszelki wypadek,nie daję linka żeby spam nie zatrzymał.Ta nienawiść ,kiedyś was pochłonie.
      otwarte karty

      Oznaczenie tego komentarza jako spam zostało cofnięte; wykonawca działania: zenobiusz
      Wysłany 20.06.2011 o 20:36
      Twoja córeczka Rosa zrobiła ,kiedyś błąd bo u siebie na stronie pokazała swoje zdjęcie . Powiedz Zenek czy ten jej krzywy haczykowaty nosek to po tobie czy mamusi Wiazzga ? A może po dziadkach ,tylko napisz z której strony .

      hehe te wasze genetyczne zacięcie do kłótni i mącenia i ty śmiesz podszywać się pod Polaka ?

      Piszesz szujo o cenzurze ,a sam fałszu ją stosujesz tchórzu .

      • Rosa 21 czerwca 2011 o 9:10 am

       Gdzie jest Mizia? Kły mu wybiję! Ja mam nosek idealnie prosty, ale z lekkim garbkiem, z którego jestem szalenie dumna. On się mści za to, że napisałam kiedyś, że sika na siedząco!!! Pamiętliwy drań… 😉

       • Rosa 21 czerwca 2011 o 9:12 am

        A zdjęcie zamieszczę ponownie w wolnej chwili, sami Państwo ocenią mój piękny noseczek 🙂

        • Rosa 21 czerwca 2011 o 9:30 am

         Zapraszam na prezentację mojego słowiańskiego noska. A swoją drogą Mizia strasznie przewidywalny jesteś 🙂
         http://rosacafe.wordpress.com/foto/

        • otwarte karty 21 czerwca 2011 o 9:59 am

         Hehe , manipulantko ,pokarz ten krzywy nosek ,jak wygląda z boku ,a nie tatusiowy unik i zaprzeczenia 🙂 Co mają wspólnego Słowianie ,z waszymi chazarsko -kozackimi genami ? Zapewniam cię ,że nic ,absolutnie nic.

        • Rosa 21 czerwca 2011 o 10:01 am

         Oj nie mogę znaleźć tamtego zdjęcia tak szybko, ale obiecuję, że poszukam jakiegoś z profilu. Powiadam, że jestem Słowianką :)Póki co nie mam czasu bo mi grożą zamknięciem bloga i się trochę wystraszyłam. Taki piękny blog, tyle pracy i serca. A tu ciach i po zabawie:(

        • otwarte karty 21 czerwca 2011 o 10:24 am

         Widzi ,tatuś Zenobiusz jak pochlał ,to pochwalił się rodzinnymi korzeniami ,więc nie trudź się i nie zaprzeczaj ,tak jak kiedyś wypierałaś się ,żeś nie jego córeczka .

         Ale wam kłamstwo lekko przychodzi ,eh te geny 🙂

        • Rosa 21 czerwca 2011 o 12:19 pm

         TO MOŻE SPOTKAĆ I TWOJE DZIECKO!
         otwarte karty czy ty współpracujesz z osobą o nicku koran od dawna? czy waszym celem jest niszczenie przejawów niezależnej twórczości artystycznej dzieci blogosfery?
         http://rosacafe.wordpress.com/2011/06/21/ktokolwiek-widzial-ktokolwiek-wie-osoba-o-nicku-koran-neka-autorke-bloga-literackiego/

        • zenobiusz 21 czerwca 2011 o 12:19 pm

         „Pan”, Otwarte karty@,jest osobą,m.in. zwalczającą PiS i siejącą antysemityzm,wielokrotnie nękał mój blog pod różnymi nickami.Korzysta z mobilnego internetu Blueconnect co wymaga, nie takich znów małych, nakładów finansowych,ale pozwala nękać wciąż od nowa,bo IP zmienia się i jest trudne do namierzenia.Dowodzi to,że „pan” zajmuje się tym nie amatorsko, a zawodowo,wydając miesięcznie około 1000 zł na zasilanie karty.Jest to jednoznaczny niemal dowód na to że tematy,które poruszam na tej stronie,są komuś bardzo nie na rękę.Przy okazji,trudno o lepsze uwiarygodnienie moich zawartych na tej stronie sądów.Podejrzewam ,kto kryje się za tymi zmiennymi nickami,ale zostawię to dla siebie.To bohater jednego z moich tu zamieszczonych wpisów.Domyślności czytelników pozostawiam identyfikację tego agresywnego indywiduum.Dla ułatwienia dodam,że jest antysemitą „koncecjonowanym”

        • otwarte karty 21 czerwca 2011 o 12:28 pm

         Tatuś przyszedł poznaczyć moczem teren , i wziął na spacerek swojego ratlerka Rosę do podszczekiwania 🙂

         Rosa czy ty jesteś z próbówki ,dziecię blogosfery ? 🙂

        • otwarte karty 21 czerwca 2011 o 12:35 pm

         Rosa ,swoją grafomanię nazywasz artystyczną twórczością ? buuuuhaaaaaahaaaaa
         A ,to ta wasza rodowa wyższa kultura , handelek i pseudopoezja .Eh… Rosa ,poetka z ciebie tylko głowa nie ta 🙂

        • Rosa 21 czerwca 2011 o 12:39 pm

         Trudno stwierdzić jak wielkie szkody przynosi i jak szeroki zasięg ma działalność osoby o nicku koran. Dlatego ponawiam pytanie panie otwarte karty: od dawna współpracujecie?

         http://rosacafe.wordpress.com/2011/06/21/tropimy-powiazania-osoby-o-nicku-koran-czy-srodowisko-literackie-w-polsce-ucierpi/

        • otwarte karty 21 czerwca 2011 o 1:32 pm

         ,, Środowisko literackie ” ,co za bufonada i mitomania 🙂 Rosa , dziecię blogosfery i konfabulacji Zenobiuszowej ,współpracuję ze zdrowym rozsądkiem i logicznym myśleniem .

     • Wizzgaa 21 czerwca 2011 o 1:47 pm

      Fałszowane Karty : tacy , jak ty po prostu nie przejmują się ani montowaniem zamieszek w Polsce ani pozostałymi zagrożeniami , o jakich Monitor mówi na stronach . Lekką ci będzie mu każda „rewolucja” bo w warunkach chaosu ,grozy i rozlewu niekontrolowanego zła > tacy ,jak ty są w swoim mętnym, nieokielznanym żywiole. Dlatego nie życzysz ludziom skupienia na dzisiejszym problemie.

      • otwarte karty 21 czerwca 2011 o 2:01 pm

       Iście gebelsowskie macie metody ,rodzinko Zenobiusza , kłamiecie tyle razy ,aby ludzie uwierzyli ,że następuje cytat > montowanie zamieszek w Polsce < by w dalszym popisie ignorancji wylać wiadro pomyj . O dzisiejszych problemach ,było wiele pisane ,ale to was one mało interesują .Wam jest dobrze jak jest i dobrze o tym wiesz , a że nudzi wam się od zbytku to całą wampirzą rodzinką stręczycie internautów . Nie znudziło wam się jeszcze to rycie pod innymi ? Może czas abyście zaczęli się produkować na forum nacjonalistów ukraińskich ,bądź nacjonalistów izraelskich ?

       • Rosa 21 czerwca 2011 o 2:07 pm

        Otwarte karty czy odpowie pan na postawione w komentarzu pytanie?

        http://rosacafe.wordpress.com/2011/06/21/tropimy-powiazania-osoby-o-nicku-koran-czy-srodowisko-literackie-w-polsce-ucierpi/

       • zenobiusz 21 czerwca 2011 o 2:31 pm

        Ja widzę,szczurku,że to ty nękasz już trzy bogi,a na twój rodzimy blog się nie wybieramy,no chyba że ciebie opisałem u siebie na blogu,a to wszystko jasne.Gratuluję charakteru,i klasy.
        Tu cie boli,antysemito z licencją ???
        http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/20/gdy-ma-sie-bana-na-wszelki-wypadek/
        Wiemy już po reakcji,jakiej prowokacji należy się spodziewać.Jeżeli gdzieś spłonie nagle synagoga,zostanie zbezczeszczony cmentarz czy pomnik,zostanie pobita grupa ludzi o określonym pochodzeniu,,oczywistym będzie,że to robota kanalii,prowokatorów ,jak ci,licencjonowani antysemici,udający na blogach Narodowców.

        • otwarte karty 21 czerwca 2011 o 3:40 pm

         Proszę ,już jestem pluty jadem i etykietką ,,antysemity ” z dopiskiem kanalii,prowokatora i narodowca ,jakie to charakterystyczne dla strasznych braci .
         Stach się was bać ,co jeszcze ta wasz chora wyobraźnia wyprodukuje .

         Rosa , przykładem tatusia spamujesz ,aby zwiększyć oglądalność twoich gniotów ,udających wiersze ? 🙂 Tatuś trenuje SF , mamusia przepisy kuchenne ,a ty do pudelka teksty posyłasz ,czy i tam ich nie chcą ?

        • zenobiusz 21 czerwca 2011 o 3:54 pm

         Proponuję zignorować,jemu chodzi o zarzucenie tej strony,śmieciem,szuka pretekstu do dalszych wpisów.

        • otwarte karty 21 czerwca 2011 o 4:27 pm

         Miszczu szczucia i plucia , w zarzucaniu śmieciem tego bloga nikt cię nie pokona .

         To kiedy opublikujesz nam tu listę tej mitycznej siatki agentów co rewoltę w Polsce szykują ?

    • BarbW 20 czerwca 2011 o 10:35 pm

     Pan Piotr Bein, to BOHATER WIELKIEGO KALIBRU. Mam wielki szacunek do niego o poważanie. Powinniśmy brać z niego przykład! Zawdzięczam mu życie i nie przesadzam! Wiele moich sceptycznych znajomych odeszło bo chcieli się „zabezpieczyć” szczepionkami.
     Jane Burgermeister. i Piotr Bein nagłośnili i ostrzegli nas w porę z dużym narażeniem życia. My Go nadal potrzebujemy!
     Trzymajmy się wszyscy razem! Nie dajmy się podjudzającym!!
     Przypomina mi to trochę typową polską szlachtę…. a tak nie powinno być….

     • Wizzgaa 21 czerwca 2011 o 7:16 am

      BarbW: co masz na myśli mówiąc ,że „wielu twoich znajomych ODESZŁO, bo chcieli się zabezpieczyć szczepionkami „. Czy zmarli wskutek szczepień ? Zastanawiam się ,czy wszędzie serwują te same szczepionki bo nie znam nikogo ,kto po zaszczepieniu się ucierpiał w sposób jednoznaczny. Nie wiem oczywiście jakie będą skutki szczepienia obecnych małych dzieci . Otóż nikt z moich krewnych czy znajomych zepionki nie zgłaszał problemów po przyjęciu / co roku zresztą / standardowej dawki . Mają po prostu szczęście czy „wasze” szczepionki są przygotowywane bardziej celowo – depopulacyjnie ? Nie przeczę ,że P.B. zrobił dużo dla uświadomienia ludziom drugiej strony medalu . Tyle ,że tropiąc w realu zbójcze skutki szczepień – niezbyt znajduję dowody ich cech destrukcyjnych dla organizmu .

      • BarbW 21 czerwca 2011 o 3:35 pm

       Wizzgaa: dobrze mnie zrozumiałeś, te przytoczone przypadki to nawet w gronie medycznym. Każdy z nas jest unikalna indywidualność. Reakcje na szczepienie będą rożne w zależności od Twojej struktury DNA, Twojego sposobu postrzegania. W większości przypadków co widać szczepienia te objawia się nie od razu. Wiele z objawów mogą być „zrzucone” na inne pomału manifestując się „choroby” według badan lekarskich.
       Te parę osób zmarło i nie było konkretnego powodu: nagły wylew do mózgu, gdzie nie miały nigdy problemu z ciśnieniem. To tylko przykład. Za mało mamy informacji z dziedziny struktury DNA. Wygląda to na temat tabu! Tam znajdziemy nie jedną nas trapiących odpowiedzi i rozwiązań na temat naszego prawdziwego pochodzenia i prawdy on nas samych.
       Polecam więcej w języku polskim: http://cudownediety.blogspot.com/2010/09/czy-szczepionki-sa-szkodliwe.html

    • bedezbanowanyale 21 czerwca 2011 o 3:34 am

     `…wyjątkami, które są obiektem „cenzury” bądź zbanowania … są przypadki ataków personalnych … czynów zabronionych prawnie w tym w szczególności ataków na religię, rasizmu czy też homofobii….`
     No, dobrze, a jak wprowadzą prawny zakaz ataków na NWO, czy dajmy na to spenalizują obrzydzenie do nekrofili, to co wtedy? To, np, że ludzie dzielą się na rasy jest faktem łatwo zauważalnym (wielorasowość promują nawet stacje telewizyjna), zaś zboczenia seksualne (w tym pederastia) wywołują odruch wymiotny, niezależnie od nakazanej poprawności.

     • zenobiusz 21 czerwca 2011 o 3:36 pm

      Nie chodzi o omawianie problemów np.nieszczęsnych chorych osobników ,płci obojga cierpiących na skutek dewiacji seksualnych,czy o protesty,przeciw,próbom ich panoszenia się w społeczeństwie,czy o omawianie udziału wśród sprawców martyrologii Narodu Polskiego w jego historii,a obecnie nadreprezentacji u władzy i w pewnych zawodach,osób o pochodzeniu niepolskim.Chodzi o bezmyślne ordynarne ,wyzwiska pod adresem tych grup,które na zasadzie prowokacji,są zamieszczane na blogach,by wskazywać je jako przykład polskiego antysemityzmu i homofobii.Wiemy świetnie ,kto jest autorem takich działań.

    • zenobiusz 21 czerwca 2011 o 8:04 pm

     „Jeśli chodzi o dr Piotra Beina, nie zgadzam się z opiniami Zenobiusza – swoją postawą w czasie akcji antyszczepionkowej pokazał swoją odwagę osobistą, dzięki czemu prawdopodobnie uratowane zostało zdrowie, a może i życie wielu osób.”
     Ja nie oceniam,postawy P.T.Beina w czasie sztucznej pandemi,Krytykuję jego późniejsze działania,po przejęciu grypy666,którą założył i prowadził i Marek,o którego zasługach jakoś cicho.Bez Marka nie było by grypy,i bez Bronka,o których jakoś się milczy.

  • 44 21 czerwca 2011 o 12:07 pm

   Niedoszły koncert Santany – przyczyny to niekompetencja organizatorów. Zakładając, że pismo złożono faktycznie w takim terminie, to nie doszukiwałbym się tutaj drugiego dna. Po prostu amatorszczyzna. Szkoda fanów i artysty.

 2. Qq 20 czerwca 2011 o 7:27 pm

  W Chile właśnie zatrzęsło się porządnie. Siłą 6,1

 3. ArO 20 czerwca 2011 o 7:36 pm

  Idzie pomoc?
  LulzSec i Anonymous łączą siły! Wzywają hakerów z całego świata do otwartej wojny

  Żarty się skończyły? Aktywne w ostatnich miesiącach grupy hakerskie, LulzSec i Anonymous ogłosiły połączenie swoich sił i wypowiedziały wojnę wszystkim rządom, bankom i dużym korporacjom. Jednocześnie wzywają hakerów z całego świata do przyłączenia się i wzięcia udziału w otwartej wojnie. Swoje siły zaoferowała między innymi grupa irańskich hakerów – IranianCyberArmy. Ta półtora roku temu dała pokaz swoich możliwości, atakując m.in. serwis Twitter oraz największą wyszukiwarkę chińską – Baidu. Wsparcie dla działań wojennych zapowiadają kolejne odłamy grupy Anonymous, z różnych zakątków świata.

  Kampanię dwie wiodące grupy nazwały Anti-Security (AntiSec). Nie podano jeszcze dokładnego terminu rozpoczęcia ofensywy, ani celów. Obecnie hakerzy prawdopodobnie grupują się i przygotowują plany działań. Trudno stwierdzić, co to może oznaczać dla internetu. Wydaje się, że już niebawem możemy stać się świadkami prawdziwej cyber-rewolucji.

  Hakerzy już teraz zapowiadają, że chcą przede wszystkim kraść i wypuszczać do sieci tajne dokumenty rządowe, w tym adresy i komunikację elektroniczną (e-mail). Oprócz instytucji rządowych, ich celami są banki i duże firmy.

  To niespodziewany obrót spraw. LulzSec i Anonymous miały prowadzić wojnę między sobą, a ostatecznie wyszło na to, że po pierwszych potyczkach doszło nie tylko do zawieszenia broni, ale wręcz połączenia sił. Ich celem jest ujawnienie korupcji i ośmieszenie tych, którzy m.in. chcą cenzurować internet.

  Cóż. Może zrobić się naprawdę gorąco. LulzSec i Anonymous oddzielnie już mocno dawały o sobie znać, a co dopiero mogą zrobić wspólnie i ze wsparciem grup hakerskich z całego świata?
  http://pclab.pl/news46310.html

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 7:57 pm

   Tylko, że w Polsce nie ma żadnej siły, która mogłaby to zrobić w interesie narodu. Kto? Babcie z rodzin Radia Maryja? Najbliższy temu jest Palikot, ale coś mi się nie wydaje by to było w interesie Polaków…

   • Rosa 21 czerwca 2011 o 9:59 am

    Nie wiem, gdzie to zamieścić, ale grożą mi zamknięciem bloga:

    http://rosacafe.wordpress.com/2011/06/21/kim-jest-osoba-o-nicku-koran-wiadomosc-dnia-groza-mi/

  • zeebii 20 czerwca 2011 o 9:45 pm

   @ArO
   Jakiś czas temu wpadłem na taki pomysł -to znaczy rewolucji hakerskiej- było to w czasach kiedy sprawy hakizmu interesowały mnie trochę http://i1713.blogspot.com/2010/08/rewolucja-hakerska-manfest-rewolucji.html
   Mam takie pytanie -czy ktoś wie przez kogo inspirowani są anonimowi? Nagle pojawiają się ludzie i bardzo szybko zdobywają popularność. Prysł już mit antyglobalistów, i alerglobalistów,prysł mit „greenpeace” -pozdrawiam sympatyczne dziewczyny z greenpeace. prysł także mit wikileaks.

   A z rewolucją w polsce to radziłbym ludziom poczekać.

 4. KOKO300 20 czerwca 2011 o 7:58 pm

  Twitter & Facebook to systemy kapusie do inwigilacji _ czyli zbieraniu informacji na temat zbiorowego zachowania pewnej grupy społecznościowej + INDECT

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 8:00 pm

   Toż o tym mowa.

  • BarbW 20 czerwca 2011 o 9:52 pm

   To KOKO300
   ….zauważ proszę…. i zbiorowej energii.

 5. KOKO300 20 czerwca 2011 o 8:01 pm

  fILM UKAZUJĄCY RZECZYWISTOŚĆ W POLSCE ___ http://www.youtube.com/watch?v=N0KCyy_LYiY

 6. nowy84 20 czerwca 2011 o 8:05 pm

  początek ataku na Syrie??

  http://www.debka.com/article/21046/

 7. Ola 20 czerwca 2011 o 8:29 pm

  RZeczywiscie odwracanie uwagi od problemow i rozkradania Polski i osmieszanie patriotow.
  Jesli teraz nie rozumiesz kto jest kto to juz nie zrozumiesz. Czy Wasza milosc jest taka sama Zawisc zwana miloscia…
  http://www.blogpress.pl/node/8928

 8. Tomi 20 czerwca 2011 o 8:32 pm

  między 15 a 15:30 był wyłaczony dzis google i gmail

 9. Niestrachliwi 20 czerwca 2011 o 8:33 pm

  Przeciez inaczej nie mozna wykonac „blackout”.
  To,ze wszyscy lacza sily to nic dziwnego w koncu trzeba „zamknac plan i dokonac dziela”.
  Internet ?
  Nie bedzie potrzebny zreszta wszystkie lacza szlag trafi.
  Przygotowac paier i olowki plus zapas zapalek i swiec (nafty nie bedzie).
  Rewolucja w Polsce ?
  Juz dawmo sie zaczela i to pod Smolenskiem.
  Bacznie obserwowac przegrupowanie wojsk !
  Nie ,nie nie w Polsce ,ta wojska nie ma ale w osciennych kraajch,no i oczywiscie w Chinach gdzie powodz rozpoczeta.
  Jeszcze tylko zdanie o Rosji i Putinie .
  Mozliwa mobilizacja i dziwne ruchy,nawet ruch Putina w kierunku szafy z mundurami.
  DRZYJCIE STRACHLIWI !

 10. Ola 20 czerwca 2011 o 8:35 pm

  Czy taka ma byc w Polsce http://www.youtube.com/watch?v=dE71zAlC0Sg&feature=player_detailpage

 11. koran 20 czerwca 2011 o 8:40 pm

  o tu jest rewolta
  http://miziaforum.wordpress.com/2011/01/18/wojna-zielona-wyspa-plonie-polacy-zrywaja-kajdany/

 12. zenobiusz 20 czerwca 2011 o 8:41 pm

  Gewałt ,gewałt agent cenzuruje agenta .

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 9:25 pm

   To oczywiście znowu podrabianie mojego avatara,przez niesławnego blogera.Piszę z Google Chroma i tylko taki avatar mi wchodzi,nie bedę pisał z drugiego,niechaj czytelnicy sami rozpoznają po stylu.

 13. "debilny link dla nieuków i durniów" 20 czerwca 2011 o 8:43 pm

  A czy czasem DARMOWY wordpress nie jest również po to stworzony ?

  • antyalko 20 czerwca 2011 o 9:15 pm

   Chcesz zarobić pieniądze w internecie? Z 20Dollars2Surf, używaj komputera, tak jak zawsze, ale dodatkowo, zarabiaj.
   – Zarabiaj podczas surfowania po internecie.
   – Zarabiaj i otrzymuj najlepsze oferty w internecie.

   • bez linku 20 czerwca 2011 o 9:58 pm

    „KOKO300 20 Czerwiec 2011 o 7:58 pm

    Twitter & Facebook to systemy kapusie do inwigilacji _ czyli zbieraniu informacji na temat zbiorowego zachowania pewnej grupy społecznościowej + INDECT”

    miało być zapytaniem do tego cytatu powyżej … coś się pomyliło

 14. ramires 20 czerwca 2011 o 8:48 pm

  U nas nic nie będzie. Ok. 2mln. młodych ludzi wyjechało zagranicę. Ci co zostali w sporej grupie to degeneraci stworzeni przes system niezdolni do niczego. Reszta pracuje na 2 zmiany by zarobić na utrzymanie rodziny i spłatę kredytów na mieszkania. Emeryci hmm…, a może ci z armii 500 tyś. urzędników systemowych + ich rodziny. Robotę wykonano dużo wcześniej teraz najwyżej przetestują czy mają nas w garści. Czy coś należy jeszcze poprawić, spisać dane niepokornych by ich wyłapać jak kaczki gdy przyjdzie pora.

  • Niestrachliwi 20 czerwca 2011 o 9:36 pm

   U nas ?
   To znaczy u kogo .
   Dzisiejszy swiat to naczynia polaczone w ktorych plynie ekonomiczna krew niebieska .
   W ostatecznej rozgrywce swiatowej zapomnijcie o uzyciu broni klasycznej,te miejcie pod reka gdy przyjda okradac was glodne bandy.
   Depopulacja zostanie przeprowadzona nieznana szerokiemu ogolowi bronia masowej zaglady.
   Przy zyciu zostana ludzie tam gdzie tej broni zasieg bedzie mniej razacy.
   Beda to odludzia ,zas wielkie aglomeracje miejskie beda zbiorowymi cmentarzami na nie spotykana skale .Nie bedzie zywych do grzebania martwych.

   „Przechodniu powiedz innym,ze tu kiedys byla Polska !”

 15. erilo 20 czerwca 2011 o 8:48 pm

  kościół katolicki i patriotyzm?
  ŚMIECHU WARTE!
  I PEWNIE CHRYSTUSIKI 50-METROWE?
  porobić miniatury na kółkach i preregrynacje po domach jak w latach 60-tych z czarną żydówką i zagrożenie minie!
  wszystkie diabły się pochowają w bankach i na giełdach a na Polskę spłynie manna w sutannach.

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 9:32 pm

   Zginiesz bez tego. To tarcza dla nas wszystkich, masz bardzo młodą duszę, jesteś porywczy, nie widzisz innego świata, który jest poza tym materialnym…

   • Annah. 20 czerwca 2011 o 10:27 pm

    ‚kościół katolicki i patriotyzm?
    ŚMIECHU WARTE!
    I PEWNIE CHRYSTUSIKI 50-METROWE?
    porobić miniatury na kółkach i preregrynacje po domach jak w latach 60-tych z czarną żydówką i zagrożenie minie!
    wszystkie diabły się pochowają w bankach i na giełdach a na Polskę spłynie manna w sutannach.”

    Takie wpisy powinny trafiać do spamu albo odpowiednich organów, ponieważ ranią uczucia religijne wielu z nas, To jest podły, prowokacyjny atak . Nie wiem jak wy ale ja nie zamierzam słuchać spokojnie tego tego
    barana!

    • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 10:59 pm

     To kolega Gallusa@ i Rambo8@ ta sama sekta.,niezwykle agresywna ,wchodzą z mobilnego IP,w każdym razie ten typ.

 16. Ola 20 czerwca 2011 o 8:56 pm

  Przypomnijmy PRAWDE Film List z Polski http://www.youtube.com/watch?v=mDcd0SvjE5A

 17. Radosław 20 czerwca 2011 o 8:59 pm

  Ta tabelka pobiera tylko info z Twittera na żywo. Nie będzie tam żadnych wpisów autora. To tylko strona zasilana Twitterem… Póki co jest pusta bo nic się w Polsce nie dzieje to i na Twitterze cicho…

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 9:33 pm

   To samo wpisałeś w Królowej Pokoju. Więc to samo ci tu odpiszę – dlaczego nie ma „rewolucji na Białorusi” czy w innych krajach. Ktoś celowo to może zrobił na Twitterze żeby się tabelka utworzyła. W polityce nie ma przypadków.

   • Radosław 20 czerwca 2011 o 9:44 pm

    Na Twitterze nikt nic celowo nie robi. Ta strona tylko zaczytuje z Twittera, nic więcej nie robi. Jak napiszę coś na Twitterze w temacie „Polish Revolution” to u niego ten wpis się pojawi…

   • Radosław 20 czerwca 2011 o 9:49 pm

    Wejdz teraz na ta stronę http://blog.alexanderhiggins.com/net2/revolution/Poland-revolution.aspx

 18. rabarbarek 20 czerwca 2011 o 9:04 pm

  Czy w zwiazku ze znalezieniem tej informacji uwazacie , ze A. Higgins i jego strona sluza pewnym grupom do rozpetania swiatowej rewolucji? Przyznam , ze niektore informacje na jego blogu byly ciekawe, ale , podobnie jak p, Fulford, podpieral sie wiadomosciami od tajemniczych nieznajomych, wysoko postawionych. To musi zastanawiac.

  Na stronie rzadowej amerykanskiego lotnictwa , zauwazylam [ juz wczoraj , kiedy pisalam o elektrowni Fort Calhoum] , ze niepokojaco duza czesc przestrzeni powietrznej USA jest zamykana. Powody podawane oficjalnie to , pozary, hazard?, bezpieczenstwo. Codziennie dochodza nowe restrykcje. Rozumiem pozary , wiec trzeba robic
  miejsce dla samolotow , ktore sypia piach na tereny objete pozarami. Ale rano podano dziwna informacje , a mianowicie , ze pozary zostaly w duzym stopniu wywolane przez nielegalnych emigrantow , ktorzy jako rodzaj zemsty za ostatnio wydane przez Obame, przepisy antyemigracyjne , wybrali ten rodzaj zemsty. Dzisiaj na wielu stronach wielu komentatorow podejrzewa , ze tak naprawde chodzi o jak najszersze zamkniecie przestrzeni powietrznej USA i wykorzystano do tego niczemu niewinnych emigrantow , a pozary sa wywolane przez … no wlasnie przez kogo???? I po co komu ” strefa bez lotow”? Jest ich juz kilkadziesiat.

  Warto obejrzec strone jutro i pojutrze…

  http://tfr.faa.gov/tfr2/list.html

  • felicyta 20 czerwca 2011 o 9:17 pm

   @rabarbarek ,
   jak milo i dobrze Cie poczytac. Wlasciwie, to czekam na tym blogu na spokojne i zrownowazone tylko Twoje wpisy.
   Kiedy wreszcie zalozysz bloga? Z pewnoscia znajdzie sie wielu wspierajacych. Wlasciwie moglabys zaczac powyzszym wpisem na poczatek, wystarczylby. Pozdrawiam Cie serdecznie.

   • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 9:20 pm

    Nie sądzę, że byłoby spokojnie. No, chyba że by siedziała 24/24 i moderowała komentarze. Prawda nie jest tolerowana w NWO…

 19. Ola 20 czerwca 2011 o 9:05 pm

  Na KRAAWEDZI Film http://www.youtube.com/watch?v=GQi4FGdVMYo

 20. otwarte karty 20 czerwca 2011 o 9:06 pm

  To mamy drugi etap ,Monitor najpierw próbowałes z Zenobiusza zrobić autorytet a teraz cenzurujesz wpisy ? Jakie to typowe dla agentury . Nie ukryjesz prawdy na każdym możliwym blogu dowiedzą się o twoich działaniach i prawdziwej roli .

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 10:17 pm

   Wiesz co? Jak znajdę chwilę czasu to podliczę ataki na Zenobiusza i jego uwagi odnośnie innych. Jestem pewien, że tych pierwszych będzie znacznie więcej. Czego wy się go boicie? Tego, że broni Kościoła Katolickiego gdyż wie, że to jest jego święty obowiązek?

   • millena461 20 czerwca 2011 o 10:23 pm

    bo jest bezposredni i wali prawde prosto z mostu demaskuje (raz trafnie raz nie …ALE….), a ta niejest „niektorym” na reke.

   • ama12 20 czerwca 2011 o 10:48 pm

    Jestem katoliczką ale wizja jedynej i słusznej religii kojarzy mi się z założeniami NWO.
    Czy nie sądzisz, że piękno naprawdę wolnego świata polega na jego różnorodności i szacunku dla tych którzy mają inne poglądy nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy.
    Takie postawy „kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie” to postawy totalitaryzmu.

    • Extazed 20 czerwca 2011 o 10:52 pm

     Czyż nie jest prawdą iż każda religia uczy przede wszystkim jednej rzeczy: miłości do wszelkiego stworzenia?
     Różnorodność jest jak najbardziej piękna i należy szanować odmienność, natomiast wielu ludzi o tym nie pamięta, ba! Nawet nie wie że tak należy. Tylko forsa forsa forsa forsa….

     • ama12 20 czerwca 2011 o 11:01 pm

      W rzeczy samej…… ludzie nie pamiętają, nie wiedzą i nie chcą o tym pamiętać i wiedzieć.
      Dlatego tak nie trawie opluwania ludzi o innych przekonaniach religijnych przez wiadomo kogo. Takie zachowanie kojarzy mi się jw już pisałam. Czy Bóg chce takiej „miłości do bliźniego”?

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 11:03 pm

   Tak to twój wpis z mojego bloga.
   otwarte karty

   Oznaczenie tego komentarza jako spam zostało cofnięte; wykonawca działania: zenobiuszWysłany 20.06.2011 o 20:36
   Twoja córeczka Rosa zrobiła ,kiedyś błąd bo u siebie na stronie pokazała swoje zdjęcie . Powiedz Zenek czy ten jej krzywy haczykowaty nosek to po tobie czy mamusi Wiazzga ? A może po dziadkach ,tylko napisz z której strony .

   hehe te wasze genetyczne zacięcie do kłótni i mącenia i ty śmiesz podszywać się pod Polaka ?

   Piszesz szujo o cenzurze ,a sam fałszu ją stosujesz tchórzu .

 21. Pingback: Matrix, rewolucja, atomowe kłamstwa i toksyczne szczepionki « kefir2010

 22. Ola 20 czerwca 2011 o 9:16 pm

  Moze zajmijmy sie Polska i pomozmy tym ktorzy walcza o wolnosc dla nas http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xh1iRR7h9W4

 23. Ola 20 czerwca 2011 o 9:26 pm

  OBUDZIC LUDZKOSC http://www.the-awakening-time.cba.pl/obrazek2.xhtml.html#

 24. Ola 20 czerwca 2011 o 9:46 pm

  Moja prosba do osoby ktora ma artykul w jezyku angielskim o tym jak Minister Sikorski obsadzal Zydami wszystkie ambasady, banki, instytucje polonijne i zapowiedz ze zaden Polak pod zadna szerokoscia geograficzna nie znajdzie sie w rzadzie np USA, Australij czy Szwecji. Mialam to ale padl komputer i z nim wszystkie strony

 25. Ola 20 czerwca 2011 o 9:48 pm

  http://www.the-awakening-time.cba.pl/obrazek1.xhtml.html#

 26. Radosław 20 czerwca 2011 o 9:54 pm

  http://blog.alexanderhiggins.com/net2/revolution/Poland-revolution.aspx już nie jest pusta! 🙂

  • monitorpolski 20 czerwca 2011 o 10:13 pm

   Skoro jesteś taki dobry, to czy mógłbyś stworzyć podobną ramkę dla Białorusi i Węgier?

 27. Radosław 20 czerwca 2011 o 10:15 pm

  na swojej domenie owszem i co to będzie oznaczać?

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 10:22 pm

   Czyli nie powstała sama z siebie ,ktoś ją stworzył na swojej domenie.

   • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 10:25 pm

    Nie zatrzymamy Wisły kijem.Może jakiś promil się uczujni,ale niebawem po owocach poznamy,czy i co dla nas przygotowano.Wierzę w naturalny instynkt polityczny Polaków.Nie uda się prowokacja,a jej autorzy staną w świetle reflektorów,

 28. Ola 20 czerwca 2011 o 10:19 pm

  Styczen roku 2010 Pastor pracujacy 30 lat temu dla Elity NWO do dzisiaj ma przyjaciol wsrod NWO i przekazuja mu czasami plany NWO (zaluje ze w jezyku angielskim) mowil juz wtedy ze najpierw bedzie rewolucja-zmiana rzadow na NWO w krajach arabskich ostatnim krajem bedzie Arabia Saudyjska, po tym nastapi upadek euro a w 2 tygodnie po tym nastapi upadek dolara i wszystkich bankow swiatowych, , potem bedzie zniszczenie Izraela i 3 wojna swiatowa. Celem jest doprowadzenie do 200 dolarow za barylke cen paliwa, zloto bedzie 2000 lub 3000 dolarow za uncje. Kraje arabskie i CHiny zostana podwojnie oszukani bo za Kisingera podpisali porozumienie o przejeciu dlugo USA. Brother Hood to sa ludzie NWO, USA ma zasoby paliwa na 200 lat i wymienia 5 stanow gdzie sie znajduje. ZAdanie doprowadzenia do zaniku rolnictwa by ceny produktow spozywczych byly bardzo wysokie i malo kogo bylo na to stac. Najwazniejsze po krajach arabskich przyjdzie rewolucja na wzzystkie kraje Europy na koncu USA Moze cos nie zupelnie dokladnie sami wysluchajcie Lindsey Williams i jego blogi
  http://www.socioecohistory.wordpress.com lub http://www.lindseywilliams101.blogspot.com a trzeci zupelnie zapomnialam jak przypomne to napisze http://socioecohistory.wordpress.com/2010/02/05/lindsey-williams-what-the-illuminati-elite-plan-for-2010-and-2011/

  • sebecxs 20 czerwca 2011 o 10:59 pm

   .. tutaj taki skrót williamsa po naszemu http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/kalendarz_2011_wedlug_l,p1637701554

 29. Radosław 20 czerwca 2011 o 10:25 pm

  No ktos stworzyl, ale nie szukalbym w tym jakiegos spisku! Sam autor NIE BEDZIE dodawal tam wpisow, bo ta ramka zaczytuje tylko wpisy z Twittera!

  Nie szukajcie spiskow tam gdzie ich nie ma.,..

  • zenobiusz 20 czerwca 2011 o 10:29 pm

   Błyskawiczna odpowiedź,gratuluję refleksu.
   Over.

  • sebecxs 20 czerwca 2011 o 10:52 pm

   ..no Radosław, a widziałeś takie dziwne cuda:


   ..jest tam spisek czy go nie ma?…

   • Radosław 21 czerwca 2011 o 6:39 am

    widzialem, cache google nie wskazywal, ze ten artykul zamieszczono wczesniej

 30. Bromba 20 czerwca 2011 o 10:30 pm

  Ja nie wierzę w żadną rewolucję w Polsce,prędzej już jestem w stanie zawierzyć przepowiedni,że gdy cały świat będzie pogrążony w walce i chaosie to Polacy będą się modlić.Wg zasady jak trwoga to do Boga.A te rewolucje hakerskie mogą równie dobrze być inspirowane przez siły,którym właśnie zależy na ukazaniu ludziom ,że wszystkie te akty o cyberprzestrzeni,jej monitoringu,blokowaniu itd są niezbędne dla ich bezpieczeństwa.

 31. navajo88 20 czerwca 2011 o 10:31 pm

  No widzę że dzisiaj to was chyba wszystkich porządnie posrało na tym blogu szukacie i węszycie za agentami i bóg jeden wie za czym jeszcze ,ludzie opamiętajcie się !!!!! JAKIE SPISKI ,JAKIE NWO !!!! , a w sómie to was wszystkich chyba dzisiaj pojebało i to zdrowo ,serio!!!!!!
  J.M.H

  • Extazed 20 czerwca 2011 o 10:35 pm

   Toż to nie wie Pan czym że jest planowany Nowy (nie)Porządek Świata?

  • sebecxs 20 czerwca 2011 o 10:39 pm

   ..to przez haarpa, bo ostatnio zdrowo ładował…. niedługo 21 a ktoś promował tą datę że niby Jerycho czy coś.. hehe..

   • Extazed 20 czerwca 2011 o 10:43 pm

    Jeszcze 20 minut hah. Będzie to kolejny spokojny dzień, żadnej Hiroszimy itp. Poza tym jutro podpisuję pierwszą w życiu umowę o prace więc nie może się nic stać : P
    A tak na serio to nie ma co się bawić w „proroków” bez twardych dowodów. Bo domniemaniem daleko się nie zajdzie. Aaaa, sebecxs dzięki za pomysł z rzodkiewkami hehe ; D

  • rabarbarek 21 czerwca 2011 o 12:00 am

   Navajo , dobrych snow zycze. Gdzies Ty sie chlopie uchowal , ze swoja niewiedza? Krzyknij jutro na rynku w Szczecinie , Precz z ……. , to i NWO zobaczysz. Teraz zamknij oczka , ale rano otworz je szeroko. Jak zwykle pozdrawiam .

   A jak nie wiesz to kilku panow chetnie Ci to objasni, http://www.youtube.com/watch?v=7a9Syi12RJo

   • navajo88 21 czerwca 2011 o 4:51 am

    rabarbarek w realnym świecie !!!!! ,matk lat !!! a zapieprzał jak wół od rana do nocy żeby mie wychować na porządnego człowieka bo ojca nie miałewm ,,to znaczy nie znałem go tylko pamiętam jak przez mgłę jak byłem malutki ,,,rabarbarek ulica mie wychowywała i wyobraż sobie brzdąca nieletniego jak się włóczył z największymi bańdziorami w Szczecinie !!!!! ,w następstwie czego wylondowałem w poprawczaku na prawie pięć lat ,a wyszłem dopiero jak miałem 19 lat ,a za parę miesięcy zwiałem z tego kraju na wariackich papierach ,to nie znaczy że byłem wariatem ,tylko tak się mówi ,a zwiałem na wojenkę do vietnamu i byłem tam prawie 5 lat !!! ,a także wychowywałem się na muzyce Jimiego Hendrixa .Rabarbarek to był całkiem inny świat ! nie to co dzisiaj mamy ,dziś żądzi mamona,sława i najgorsze instynkty ,a to że ludzie uwierzyli w NWO i inne żeczy to już nie moja wina tylko tych czasów w kturych nam przyszło żyć !!!! .Widzisz ja na szczęście jestem wolny od tych całych strachów w rodzaju NWO i innych ,,,dzisiaj martwi mie tylko jedno wszechświat i to co w nim zaczyna zachodzić i to wcale nie ta planeta nibru !!! ale o wiele poważniejsze żeczy !!!!.
    Ale nie ma co się tym zamartwiać bo przed przeznaczeniem nie uciekniemy tylko przyjdzie nam się z tym wszystkim zmierzyć i to pożądnie zmieżyć rabarbarku i taka jest prawda na mój temat .
    Ja żyję w realnym świecie !!!! gdzie dzieją się realne sprawy !!!!!!! .
    Pozdrawiam ,J.M.H

    • rabarbarek 21 czerwca 2011 o 5:39 am

     Navajo , dziekuje za tego posta. Czulam od dawna , ze ta wojna w Wietnamie to byl tzw. trudny wybor lub „mus”, choc nigdy nie pytalam. Tak naprawde to rozumiem Cie lepiej niz myslisz. I wiesz lubie Cie czytac i te Twoje bledy , ktore Ci niektorzy zarzucaja , bo przynajmniej zawsze jestes soba.{ ja wiem , ze to w wyniku choroby , ale i bez niej darowalabym Ci pare bykow] Nie zawsze sie z Toba zgadzam , ale jestes prawdziwy. Wiem , ze lubisz J, H, ale oderwij sie dzisiaj od Niego i zobacz to video. Jak zycie sie roznie uklada…. Przeczytaj napisy , samo zycie, http://www.youtube.com/watch?v=pb_x62HvoFE&feature=youtu.be

     • navajo88 21 czerwca 2011 o 8:22 am

      Dzięki rabarbarek ,ale mojna w vietnamie to nie był przymus czy jakiś trudny wybór ,,to była moja przygoda ycia i taki impuls pod wplywem piosenko pt: Ballada o Zielonych Beretach i tyle ,ale co przeżyłem to przeżyłem i bendę miał wspomnienia do końca życia ,,,ale pamiętnika to napewno nie napiszę ,bo za dużo przeróżnych świńst tam było i tak z mojej strony jaki innych ! ,ale niech to skryją mroli tajemnicy histori .
      A teraz dla smaczku wrzucę ci balladę o zielonych beretach ,oki?

 32. Extazed 20 czerwca 2011 o 10:34 pm

  Czy w Niemczech też jest jakaś rewolta? Coś mi tu jednak śmierdzi a na pewno nie ja bo się myłem heh : D

  • Annah. 20 czerwca 2011 o 11:08 pm

   Czyżbyś kosztował rzodkiewki na czystym, żywym gnoju ‚ ebolaneonazi’ przed napromieniowaniem dla jelity? 🙂

   • Extazed 20 czerwca 2011 o 11:11 pm

    Hah, trzeba na kimś wypróbować przed wysłaniem czy skuteczne, no a tylko ja byłem pod ręką heh 😛
    Co do rewolty w Niemczech to mają tam zakładkę Germany, stąd pytanie czy tam tez protestują.

 33. Ola 20 czerwca 2011 o 10:42 pm

  Pytanie do p. Marka czy chodzi o ten artykul http://www.euronews.net/2011/06/20/anti-austerity-protests-spread-across-europe/

 34. n1kt 20 czerwca 2011 o 11:57 pm

  Ale sie boja wielkich zgromadzen ludzi skoro odwolali koncert Carlosa Santany. Jaki jest kolejny koncert ktory odwolaja : [] ?
  Czy zastanawialiscie sie jak bedziecie sie kontaktowac miedzy soba jak wylacza internet i telefony ?
  Moze internetu tak szybko nie wylacza bo ludzie z miejsca by wylezi z domow co moglo by przyspieszyc wiadomo co.

 35. erilo 21 czerwca 2011 o 1:45 am

  a propos rewolucji w Polsce, to ona już się odbywa. to jest rewolucja bez rewolucji. świadomościowa.
  0k. 50% przedsiębiorców woli socjalizm od tego co teraz. bo rozumie ekonomię. a tylko 24% nadal wierzy w kapitalizm. wcześniej ponad 70% wierzyło w wyższość złodziei nad godnym człowiekiem i w sofistykę JKM
  drugi punkt: w ciągu roku spadek religijności Polaków o prawie 25%. Nawet ISK nie podaje danych.
  czyli Polacy odzyskują rozum.
  a co do „wiadomo jakie siły” jak tu ktoś napisał, to nie w wszyscy wiedzą, kto jest tym zbrodniarzem, który chce zniszczyć ciemnotę czyli Kościół w Polsce.
  na wszelki wypadek podaję swoje dane:
  Waldek Pastuszka, Sosnowiec BMC 36/19,a w internecie kanał polonocentryzm.
  dziękuję

 36. Annah. 21 czerwca 2011 o 5:50 am

  Geotermia – polski interes
  Kilkudziesięciu ekspertów i deputowanych do Parlamentu Europejskiego weźmie udział w zaplanowanym na dziś seminarium w Brukseli, poświęconym technologii pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Sesja zatytułowana „Energia odnawialna i zrównoważony rozwój. Nowa energia z ziemi” ma zainicjować międzynarodową dyskusję nad zasadnością pozyskiwania czystej energii. Jednym z przykładów, jakim posłużą się prelegenci, będą odwierty geotermalne w Toruniu, zainicjowane przez polskich redemptorystów.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110621&typ=po&id=po02.txt

 37. Annah. 21 czerwca 2011 o 5:58 am

  ABORCJĘ PRZYNIEŚLI BOLSZEWICY
  Pierwsza w historii postsowieckiej Rosji próba prawnego ograniczenia aborcji
  (…) Jest podpisana i ratyfikowana przez Rosję konwencja ONZ [chodzi o konwencję o prawach dziecka z 1989 roku], która wzywa rządy do zabezpieczenia ochrony dzieci nie tylko po urodzeniu, ale i przed nim. W krajach Wschodu, na przykład w Korei, czas życia człowieka liczy się od poczęcia [tak się zapisuje także w oficjalnych dokumentach.(…)

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110621&typ=sw&id=sw01.txt

 38. Annah. 21 czerwca 2011 o 6:09 am

  Komunikat
  W piątek, 17 czerwca 2011 r., wydane zostało orzeczenie Sądu Okręgowego w Toruniu o podtrzymaniu nałożonej na Dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka grzywny za rzekome przeprowadzenie zbiórki publicznej.

  Orzeczenia sądów w Toruniu budzą niepokój i poważne refleksje (…)
  Budzi niepokój to, że w kolejnych rozprawach sąd nie odniósł się w swych orzeczeniach do argumentacji obrony. Nie chciał na przykład zauważyć, że w komunikatach o stanie prac nad zagospodarowaniem źródeł geotermalnych nie podawano numeru konta Fundacji. Nie zdecydował się też na wystąpienie do Trybunału Konstytucyjnego o wykładnię nie dość precyzyjnych zapisów w ustawie i dokumentach niższego rzędu. Skazanie bowiem nastąpiło za wykroczenie opisane w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych do ustawy o darowiznach, zgodnie zaś z polskim prawem tylko ustawą (a nie rozporządzeniem) można nałożyć na obywatela obowiązek pod rygorem penalizacji. Tak więc orzeczenie skazujące przyjmujemy jako kolejne ograniczanie swobód obywateli (…)
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110621&typ=my&id=my03.txt

 39. Annah. 21 czerwca 2011 o 6:21 am

  O KOLEGIALNYM RZĄDZENIU I SILE OBYWATELI
  http://www.polityka.pl/swiat/rozmowy/1516792,1,rozmowa-z-prezydent-szwajcarii.read

 40. efka 21 czerwca 2011 o 9:53 am

  Wszystko co się w ostatnich dniach dzieje ma swoje szersze umotywowanie. To nie jest przypadek, to jest akcja skierowana na jeden cel.
  Ten cel ujawnia w skali globalnej Zecharia Sitchin w swoich książkach o planecie Nibiru. Zbliża się czas, gdy nie da się tej informacji włożyć między info o UFO, nie da się zbagatelizować. Grupa Trzymająca Władzę ma wiedzę o tym fakcie od ponad 20 lat. Myślicie, że rzeczy dzieją się same z siebie? NIE! One się dzieją z powodu zbliżającej się nieuchronnie powszechnej świadomości, że starożytne teksty Sumeryjskie, że Biblia to nie mity – to prawda.
  Dlatego traktuje się nas jak bydło bez żadnych prawa, bo czas dominacji nieuchronnie dobiega końca. Wraca PAN.