Przygotowania do „rewolucji” w Polsce zdemaskowane?

Ta tabelka czeka na wpis o "rewolucji" w Polsce

Jak informowałem w poprzednim wpisie, Zenobiusz odkrył na blogu Alexandra Higginsa, że międzynarodowa sitwa Sorosa być może przygotowuje dla Polski rewolucję, prawdopodobnie podobną do tych sztucznie wywołanych przez akcje internetowe w Egipcie, Libii, Tunezji i in. krajach. „Rewolucje” te mają na celu totalne przejęcie władzy przez międzynarodową sitwę banksterów. Przy okazji w ramach czystek zostaje wymordowana większość opozycji, przez co ludność danego kraju staje się bezbronna. Następuje blokada internetu oraz pełna cenzura w mediach, przez co oprawcy są praktycznie bezkarni. Uderzenie w nasz kraj jest potrzebne z uwagi na siłę Kościoła Katolickiego oraz wrodzony patriotyzm Polaków. Można przypuścić, że do potencjalnego wywołania rewolucji w Polsce można hipotetycznie użyć tychże elementów patriotycznych, które są wyraźnie niedoinformowane. Nie ma bowiem żadnych rzetelnych mediów o dużym zasięgu, poza Trwam, Radio Maryja i Naszym Dziennikiem, które informowałyby o zagrożeniach ze strony NWO (New World Order), a i te w wielu przypadkach dezinformują (być może nieświadomie).Odkrycie Zenobiusza jest niepokojące, bowiem wskazuje na to, że ktoś już teraz przygotował miejsce na przyszłe relacje z Polski. Z punktu widzenia strony atakującej jest to całkiem logiczne – przejęcie mediów niezależnych od samego początku w celu kontroli wycieku informacji.

Oto pierwszy komentarz Zenobiusza:

Zauważcie drodzy czytelnicy. Nie ma tam np. Chin, Rosji, Białorusi, czy Węgier, lub innego środkowoeuropejskiego państwa, nie ma żadnego w sumie państwa, będącego nowym członkiem UE. Czy to przypadek.?? Należy obserwować tę stronę. Wszystkich podzielających moje obawy proszę o linkowanie tego na wszystkie polskie, patriotyczne blogi, a także na blogi klubów sportowych, których kibice nie dali się ostatnio wykorzystać w charakterze zaczynu rewolty.

Ciekawe, że po opublikowaniu tej informacji w poprzednim wpisie, komentarze próbowały sytuację uspokoić – sugerowały, że niepotrzebnie panikujemy i że „nie widać żadnej rewolucji”. Poza tym mailem otrzymałem groźby założenia mi spraw sądowych – atak nastąpił z najbardziej nieoczekiwanej strony!!!
Owszem, może „panikujemy”, ale przecież w krajach arabskich też nic nie było co by zapowiadało te rewolucje. A skutki ich już znamy – w Egipcie jedną dyktaturę przejęła sitwa banksterska, w Tunezji jeszcze nie wiadomo, w Jemenie krwawica, więc na pewno nic z tego dobrego nie wyniknie, w Libii będzie powtórka z Iraku gdyż Kaddafi jest zbyt mocny a ludność zbyt mu przychylna.
Jak niedawno powiedział Steve Pieczenik w programie Alexa Jonesa – „przejęcie kontroli nad krajem jest dziecinnie łatwe”. Tylko, że tym razem przejąć ją chce satanistyczny NWO mafii Rotszylda, a więc można się spodziewać najgorszego.

Gwoli wyjaśnienia: ponieważ dr Piotr Bein ma do mnie pretensję, że nie ustosunkowałem się do wypowiedzi Zenobiusza na jego temat, chcę tu wyjaśnić, że trudno mi wszystkich przekonać do mojego punktu widzenia, a tym bardziej cenzurować komentarze.
Jedynymi wyjątkami, które są obiektem „cenzury” bądź zbanowania (tylko gdy to zauważę, gdyż nie zawsze jestem przy komputerze), są przypadki ataków personalnych w formie gróźb karalnych, ataków na mnie jako na właściciela bloga (byłbym idiotą gdybym dał sobie na swoim blogu pluć w twarz), czynów zabronionych prawnie w tym w szczególności ataków na religię, rasizmu czy też homofobii. Niestety, w Polsce nie mamy już całkowitej wolności słowa, obowiązuje poprawność polityczna stąd te i inne ograniczenia.

Jeśli chodzi o dr Piotra Beina, nie zgadzam się z opiniami Zenobiusza – swoją postawą w czasie akcji antyszczepionkowej pokazał swoją odwagę osobistą, dzięki czemu prawdopodobnie uratowane zostało zdrowie, a może i życie wielu osób. Cenzura jaką nałożyły na dr Piotra Beina „polskie” media wskazuje na to, że nie jest on tolerowany przez środowisko terrorystów globalnych – a to dobry znak. Życzę jednak Piotrowi, żeby był też bardziej otwarty na to co się dzieje w Polsce i zrozumiał stres w jakim tu żyjemy. Kanada jest owszem, zagrożona promieniowaniem, ale Polska może znacznie prędzej odczuć tyranię NWO – sam już nie wiem co jest lepsze.
Reklamy