„Leśny” do Polaków : przeczytajcie to proszę…

(…) Nasz los został zatwierdzony ale nie przesądzony. Zatwierdzoną przez elity przyszłość można zmienić – zmieniając świadomość innym.
Jeżeli prawda o tym co się tak naprawdę dzieje dotrze do świadomości odpowiednio dużej grupy ludzi -ciemna strona nie ma żadnych szans. Pomóżmy innym to zrozumieć!
Otwórzmy oczy tym którzy w pogoni za pieniądzem budzą się o 7-rano i wracają o 21-ej wieczorem 7 dni w tygodniu. Nie mają czasu na myślenie bo jest do spłacenia kredyt na lodówkę, samochód czy dom. Niewolnicy w czystej postaci w złudnej fikcji ;wolności;. obudźcie się zanim będzie za późno (…)

Komentarz monitorpolski:
Poniższy tekst powstał w połowie ubiegłego roku. Kilka tygodni temu ktoś znów wpisał go jako komentarz na tym blogu. Sądzę, że warto ten tekst przypomnieć, choć może się nieco mijać z prawdą. Co jest ważne to, że autor ostrzega przed tym co nas czeka. Po „katastrofie” w Japonii trudno mieć wrażenie, że wszystko co się wokół dzieje jest przypadkiem, a głównym zagrożeniem dla świata jest islamski terroryzm…
==========================================================
Przeczytajcie to proszę.
Czasu naprawdę mało. Ludzie są zagubieni nawet Ci co znają częściowo poniższą problematykę ponieważ nie widzą całości.
Oto dokąd zmierza to szaleństwo w ujęciu całościowym (moim zdaniem), jak coś pominąłem to poprawcie i dopiszcie.

Nasz los został zatwierdzony ale nie przesądzony. Zatwierdzoną przez elity przyszłość można zmienić – zmieniając świadomość innym.
Jeżeli prawda o tym co się tak naprawdę dzieje dotrze do świadomości odpowiednio dużej grupy ludzi -ciemna strona nie ma żadnych szans. Pomóżmy innym to zrozumieć!
Otwórzmy oczy tym którzy w pogoni za pieniądzem budzą się o 7-rano i wracają o 21-ej wieczorem 7 dni w tygodniu. Nie mają czasu na myślenie bo jest do spłacenia kredyt na lodówkę, samochód czy dom. Niewolnicy w czystej postaci w złudnej fikcji ;wolności;. obudźcie się zanim będzie za późno.

Od tego zaczynam:
„Novus Ordo Seclorum” „Nowy Porządek Wieków”NWO – czyli Nowy Porządek Świata oto co nas czeka. Najpierw chaos (jesteśmy w początkowej fazie chaosu), a później Nowy Porządek. Szczyt piramidy który tym kieruje najbardziej boi się internetu i obudzenia się mas. To jest jedyne medium gdzie możemy dotrzeć do gigantycznej liczby ludzi w krótkim czasie wysyłając informacje linki do wybranych zagadnień. Niektórzy pytają co robić. Nie czas wychodzić na ulicę protestować pod sejmem, wyklejać plakaty za późno!!!!  Czas obudzić śpiących.

Pierwszy etap

1. Czas na rozsyłanie informacji(do kogo się da w przystępnej formie z prośbą o dalsze rozsyłanie -nie bójcie się ośmieszenia –teraz to już nie ma znaczenia ponieważ wydarzenie licząc od początku roku wyraźnie przyspieszają )

2. Zebranie zapasów, przykład: zamiast plastikowych pieniędzy które zawsze czekają w ścianie, może lepiej mieć to: Pieczywo chrupkie suchary, wszelkie możliwe konserwy słoiki, mięsne warzywne, tłuszcze (smalec), olej sól cukier ryż makaron, czosnek (naturalny antybiotyk), dostęp do wody jak nie będzie w kranie, kawa herbata + dodatkowo na wymianę (barter), benzyna ropa drewno węgiel, oświetlenie awaryjne świece(zapalniczki zapałki)latarki+baterie i akumulatory, gaśnica, zestaw wędkarski, wiatrówka + zestaw śrutu (w ekstremalnych sytuacjach można zapolować na gołębie czy kaczki), maszynka do zagrzania wody (np. gazowa lub benzynowa)i potraw, szybkowar dla oszczędności w zużywaniu energii w gotowaniu potraw, zapas butli gazowych albo kartuszy gazowych benzyny (prymus), ręczniki kuchenne papier toaletowy, mydło w płynie, rower najlepszy na kryzys energetyczny + zapas najszybciej zużywających się części, alternatywny system ogrzewania i elektryczności. Radiotelefon, radio na baterie, gaz pieprzowy, pistolet gazowy bez wymaganego zezwolenia, filtr do ręcznego uzdatniania wody, pastylki do uzdatniania wody(np. chlorowe), leki witaminy materiały opatrunkowe i antyseptyczne, folia do zbierania deszczówki. Uwzględniając liczbę domowników zgromadź zapasy na min 2 miesiące.

3. Zgromadzenie albo wyszukanie miejsc dostępu do źródeł czystej pitnej wody (bardzo ważne)!!!!
Jak masz własną działkę zamów wiercenie studni. Wraz z pompą to koszt 1500-2500 PLN.
Dlaczego woda jest taka ważna? Ponieważ po kilku dniach bez wody nasza wola przetrwania i świadomość jest bliska zeru. Natomiast bez szkody dla organizmu można przeżyć ok. miesiąca, przy założeniu że jest się zdrowym nie czeka nas w tym czasie ciężki wysiłek fizyczny i ma się nieograniczony dostęp do czystej wody. Na samej wodzie wytrzymałem 15 dni a czułem że mógłbym jeszcze tydzień przy zachowaniu pełnej świadomości i przy lekkim osłabieniu. Naprawdę można, niestety woda zanieczyszczona z rzek jezior nieczyszczona może spowodować biegunki i inne choroby i nie nadaje się do bezpośredniego spożycia, chyba że dysponujemy ręcznym filtrem do uzdatniania wody. Można kupić na allegro.
Albo coś takiego – wpiszcie w goolge steripen, też na allegro. Trzeba pamiętać że deszczówka nadaje się do picia jako alternatywa.

4. Energia Elektryczna. Jesteśmy uzależnieni od systemu który dostarcza nam prąd w sposób wręcz niewolniczy. Jak to ktoś kiedyś powiedział po wyłączeniu prądu następnego dnia Europa przechodzi do średniowiecza. Wyobraźcie sobie np. sytuacje zima , na dworze –15 st duże miasto blok na dużym osiedlu. i wyłączają prąd np. na 3 dni. Nie ma wody gazu ogrzewania światła, nawet prozaicznej możliwości spłukania WC. A takie sytuacje myślę nas wkrótce czekają. Jeżeli będziemy na to przygotowani będzie nam łatwiej przetrwać. Na tym właśnie bardzo zależy SYSTEMOWI na niewolniczym uzależnieniu od prądu. Możemy tylko częściowo temu zaradzić.
Prąd elektryczny – zrobienie systemu awaryjnego na 12V. Oświetlenie niskoprądowe najlepiej żarówki diodowe ew. ledowe. Są bardzo wydajne. Mam taki zestaw: 3 akumulatory razem 180Ah +mały wiatrak 400W, 5 paneli słonecznych(ok. 2000PLN), inwerter prądu 230V-12V (350PLN), mały wiatrak 400W (ok. 3000PLN). Zestaw starczy na obsługę laptopa ,oświetlenia mieszkania i np. małej chłodziarki samochodowej 12V.
Może niewiele ale zawsze coś – ogrzewanie alternatywne, piecyki naftowe, gazowe na propan butan, ew. na opał koza, kominek. Podgrzewanie potraw, gotowanie wody, maszynki gazowe na propan butan, ew. na benzynę (np. prymus)

5. Archiwizujcie na twardy dysk informacje które uważacie za ważne
AD1. Wyjaśniać wszystkim tym którzy jeszcze śpią w jakim naprawdę świecie żyjemy!!!
Schemat piramidy. Władza decyzyjna, elity nie wchodząc w szczegóły typu iluminati, masoni itp. to jest taki abstrakt dla przeciętnych że zniechęci do dalszej rozmowy.
Żyjemy w świecie ponadnarodowych korporacji takich jak np. Bayer Shell, Monsanto, Exxon BP itp. ,
gdzie człowiek i środowisko nie mają żadnego znaczenia. LICZY SIĘ TYLKO ZYSK!!!!!
Państw już nie ma. To co jest to tylko fasada. Premierzy prezydenci to marionetki na usługach korporacji.
Wydarzenia z zeszłego roku w związku z świńską grypą dowiodły cóż znaczą poszczególne rządy.
Świńska grypa, globalne ocieplenie czy chmura pyłu wulkanicznego nad Europą to ściema. Robią co chcą.
A będą kolejne!!!! Kupują polityków, ustawy, naukowców i badania naukowe. Mają w kieszeni media więc mogą wcisnąć każdy kit. A jak mawiał kiedyś pewien pan „Ciemny Lud wszystko kupi”.

A kto tak naprawdę jest właścicielem tych korporacji.? Ano Ci – to czubek piramidy (prawdziwej władzy na Ziemi) – grupa bankiersko-finansowa oparta na rodzinach Rockefeller, Rothschild, Goldman Sachs Morgan-Stanley, itp. Władza wykonawcza zadań – Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna.
Grupa realizacyjna (w obecnej fazie wykonania zakładanych zdarzeń) – Armia Stanów Zjednoczonych ze wsparciem wojsk NATO i ONZ oraz międzynarodowe służby specjalne i policyjne.

Najbliższy plan bieżący
http://www.sekretyameryki.com/?p=3875
To na razie będzie konflikt lokalny. Prowokacja w Izraelu (pretekst do wojny) – takie Gliwice 1939.
Atak na Iran, zablokowanie cieśniny Ormuz i odcięcie świata od dostaw 30% dostaw ropy i 50% gazy płynnego na świat, tak po prostu z dnia na dzień.
Wyobraźcie sobie chaos energetyczny na świecie. Cel główny bieżący Chiny. Odcięcie dostaw gazu i ropy. Chaos gospodarczy. Poszukiwanie przez Chiny nowych źródeł energetycznych.
A gdzie są duże? Blisko Rosja. Atak Chin na Rosję to początek III WŚ. Rosjanie wiedzą co się święci.
Cele dalsze równolegle DEPOPULACJA (z wykorzystaniem broni klimatycznej i tektonicznej) poprzez chaos gospodarczy społeczny energetyczny żywnościowy, GMO choroby (np. rak inne sztucznie wprowadzone) wojnę chemtrialsy i sterowane katastrofy wyglądające na naturalne (ten rok Haiti, Chile wulkan Islandia-Harrp, katastrofa w Zatoce Meksykańskiej), Codeks Alimentarius, dosypywanie do żywności i środowiska coraz większych ilości np. aspartamu, fluoru, glutaminianu potasu i pestycydów (Świat według Monsanto http://www.youtube.com/watch?v=ePhDyDbbO-M–  pełna wersja 109min), rtęci („żarówki ekologiczne”), poprzez szczepienia- thimerosal, poprzez napromieniowanie żywności itp.
A to dopiero początek następne wydarzenia będą pojawiać coraz krótszych odstępstwach czasu.

Inne najbliższe zadania.
Początek masowej depopulacji w rejonie Zatoki Meksykańskiej i Kalifornii http://www.sekretyameryki.com/?p=3969 pewnie niedługo planowany wybuch zrobi pewnie to.
Proszę posłuchać zwłaszcza 1 filmiku na youtube z tej strony http://www.pluszaczek.com/2010/06/24/zatoka-meksykanska-%E2%80%93-babel-gazu/#more-4259 To nie jest teoria spiskowa. To się dzieje naprawdę. Przygotowana jest też ewakuacja.
Ci którzy „załapią się „na ewakuację trafią do zamkniętych Fema Camps – to będzie bilet w jedną stronę. http://www.sekretyameryki.com/?p=3934
A oto możliwy stan na koniec sierpnia – symulacja. Jak myślicie że problem wycieku to problem USA to bardzo się mylicie http://wyborcza.pl/1,76842,7995772,Plama_dotrze_do_Europy_.html – do wyciekającej ropy dodaje się silnej trucizny która zabija teraz zwierzęta a później parując również ludzi tylko wolniej ale na dużym obszarze. http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=645:katastrofa-ekologiczna-c%20zy-tylko-w-ameryce&catid=44:swoje&Itemid=53

Jako ciekawostkę można dodać, że w 1903 roku żydowski pisarz i bankier Gustav Meyrink napisał opowiadanie o uwolnieniu zasobów ropy naftowej znajdujących się pod Zatoka Meksykańską za pomocą detonacji. Ropa wydostaje się na powierzchnię i za przyczyną Golfsztromu pokrywa powierzchnię Atlantyku. Czarny bohater, który przeprowadzał detonacje zostaje potem wynajęty przez rząd jako ekspert do ratowania planety. Meyrink sam nazwał swoje opowiadanie proroctwem. Ano zobaczymy.

Jaki jest ostateczny cel tych czubka piramidy?

Może na wstęp to:
http://www.youtube.com/watch?v=PZ4BCIJOg1I
http://www.youtube.com/watch?v=5UTR9TitxAA&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=nZxjSGw8gS4&NR=1
Warto posłuchać całości. Ten pan już nie żyje. „Oficjalnie” zmarł na raka.
I może jeszcze to: http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Jesteśmy blisko trzeciego etapu. Jaki jest ostateczny cel? taki:
http://grypa666.files.wordpress.com/2009/09/georgia_guidestones_english.jpg
Kamienny obelisk, wzniesiony w Elberton w stanie Georgia w 1980 roku, ma wysokość 19 stóp i 3 cale oraz 237 tysięcy 736 funtów wagi. Napis na obelisku w 8 językach zawiera satanistyczne wezwanie do zredukowania liczby ludzi na świecie do 500 milionów. Możecie być pewni – pisze autor książki – że wierzący w Boga, a chrześcijanie w pierwszej kolejności, przeznaczeni są do wymordowania ich przez nienawidzących Boga, wojujących ateistów.

Napis na obelisku brzmi: „Maintain Humanity under 500,000,000 in perpetual Balance with Nature” (Utrzymuj ludzkość w liczbie 500 milionów, zachowując wieczną równowagę z przyrodą).
Powoływanie się na przeludnienie, jako powód zachwiania równowagi w przyrodzie, jest wierutnym kłamstwem. Jak już wzmiankowaliśmy przy różnych okazjach, uczciwi badacze udokumentowali, że Ziemia jest niedoludniona, że biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości w produkcji żywności, można od razu wyżywić dostatnio dziesięć razy więcej ludzi (60 miliardów) niż te 6 miliardów, z których przynajmniej połowa jest niedożywiona. (patrz: R. Sassone -„Kontrola populacji?”)
Niezbitym dowodem „dobrodziejstw” globalistów jest przebogata Rosja. Przed Rewolucją Pażdziernikową w 1917 roku Rosja miała ogromne nadwyżki żywności. Od kiedy talmudyści uchwycili tam władzę, dziesiątki milionów ludzi umarło z głodu, a większość żyje w nędzy.
Obecnie ten sam „raj” montują nam talmudyści w Polsce. Głód, zatruta żywność, a nawet wiele chorób, są planowymi zjawiskami, których głównymi sprawcami jest grupka talmudystów, opętanych żądzą władzy nad całym światem.

Dla zdrowo myślącego człowieka rodzi się pytanie, skąd biorą się takie zbrodnicze założenia i plany?
Co kieruje tymi ludźmi, że przekreślają wszelkie boskie i ludzkie prawa, co nieuchronnie prowadzi do samozagłady wszystkich? Odpowiedzią na te i tym podobne pytania jest walka szatana i jego pachołków przeciwko Bogu i przeciwko ludziom jako istotom stworzonym na obraz i podobieństwo boże.
Już w 1950 roku w tajnym masońskim piśmie „New Age” napisano, że „nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, kto nie złoży przysięgi, że będzie czcił Lucyfera jako boga”. Bronią pachołków szatana jest podstęp i pieniądz. Dlatego talmudyści pracowali i nadal pracują nad tym, aby podstępem zrabować narodom ich bogactwa, sztucznie je zadłużyć i zniewolić.

Myślicie ,że to tylko teoria spiskowa? Posłuchajcie co krzyczą do nas marionetki SYSTEMU http://www.youtube.com/watch?v=i%20%20i7c9cfa-j4 (film jest już niedostępny).

Bardzo krótko dokąd zmierzamy:

  1. Depopulacja aż do uzyskania poziomu ok. 500mil ludzi
  2. Wystarczająca ilość wojska i policji do trzymania porządku – bydło zakolczykowane koty zachipowane psy zachipowane. Czas na nas. A to wszystko dla „naszego dobra”
  3. Zaczipowanie wszystkich którzy przeżyją w gettach miastach otoczonym murem i strażą połączonych siecią autostrad i kolei również strzeżonych i ogrodzonych. Reszta świata dla elity.
  4. Pełna kontrola
  5. A na Ziemi Jeden rząd Jedna waluta Jedna armia Jedna religia i 500mil niewolników. Pamiętaj że Ty tez jesteś przeznaczony do odstrzału.

Na koniec krótki animowany filmik: http://www.youtube.com/watch?v=KgYf_bFlrQ4

(…)  Jeżeli jesteście sceptycznie nastawieni do powyższego tekstu skopiujcie go i wrzućcie na twardy dysk – zawsze będzie można do niego wrócić.

Zapytacie kiedy się zacznie? To już się dzieje i było dawno zaplanowane.

1 Rozsyłajcie informacje ew modyfikujcie powyższy teks aby tekst był strawny dla czytającego
2 Sprawdźcie dostęp do wody na wypadek braku w kranie
3 Zróbcie zapasy
4 Postarajcie się o alternatywne źródła ogrzewania i podgrzewania potraw i wody
5 Archiwizujcie na twardy dysk informacje które uważacie za ważne

Całe strony wraz z podstronami można ściągać np. programem
file:///C:/Program%20Files/WinHTTrack/html/index.html

Przygotowani będziemy trudniejsi do złamania przez SYSTEM. Jeżeli jednak będziemy tyko dyskutować a nie działać pozostanie nam tylko to http://www.youtube.com/watch?v=eiwF_aEp4YI

Jeżeli jednak będziemy tyko dyskutować a nie działać pozostanie nam tylko to
http://www.youtube.com/watch?v=eiwF_aEp4YI

więcej o kartach iluminati:
http://www.iluminaci.pl/iluminaci/illuminati-cards-karty-iluminatow
a tu wszystkie karty:
http://todayperhaps.shutterfly.com/405?size=All&startIndex=0

A tą kartą właśnie teraz grają:
http://yfrog.com/jpplamaropyp

Zapasy i woda się przydadzą bo szykuje się jeszcze to:
http://yfrog.com/j7uderzeniemeteorytup

Śpieszcie się
Ponieważ niedługo będzie to
http://yfrog.com/mucenzurap
http://www.sekretyameryki.com/?p=3730

Ta gra dzieje się naprawdę. To gra o nasze życie!
Pozdrawiam, leśny

p.s. Zwracam się do wszystkich agentów SYSTEMU próbujących dyskredytować ten wpis. Pomyślcie o Sobie. Jak wykonacie zadanie zostaniecie zlikwidowani. Po prostu nie będziecie już potrzebni.

Uwaga: To nie jest blog o tematyce religijnej. Proszę więc w miarę możliwości unikać komentarzy na te tematy, szczególnie gdy treść artykułu nie ma związku z religiami.
W szczególności proszę abyście nie atakowali Kościoła Katolickiego, który jest pniem, na którym oparta jest cała nasza cywilizacja. Nie będę pomagał tym, którzy ten pień starają się podciąć. Osoby atakujące KK będą banowane.
Reklamy