„Leśny” do Polaków : przeczytajcie to proszę…

(…) Nasz los został zatwierdzony ale nie przesądzony. Zatwierdzoną przez elity przyszłość można zmienić – zmieniając świadomość innym.
Jeżeli prawda o tym co się tak naprawdę dzieje dotrze do świadomości odpowiednio dużej grupy ludzi -ciemna strona nie ma żadnych szans. Pomóżmy innym to zrozumieć!
Otwórzmy oczy tym którzy w pogoni za pieniądzem budzą się o 7-rano i wracają o 21-ej wieczorem 7 dni w tygodniu. Nie mają czasu na myślenie bo jest do spłacenia kredyt na lodówkę, samochód czy dom. Niewolnicy w czystej postaci w złudnej fikcji ;wolności;. obudźcie się zanim będzie za późno (…)

Komentarz monitorpolski:
Poniższy tekst powstał w połowie ubiegłego roku. Kilka tygodni temu ktoś znów wpisał go jako komentarz na tym blogu. Sądzę, że warto ten tekst przypomnieć, choć może się nieco mijać z prawdą. Co jest ważne to, że autor ostrzega przed tym co nas czeka. Po „katastrofie” w Japonii trudno mieć wrażenie, że wszystko co się wokół dzieje jest przypadkiem, a głównym zagrożeniem dla świata jest islamski terroryzm…
==========================================================
Przeczytajcie to proszę.
Czasu naprawdę mało. Ludzie są zagubieni nawet Ci co znają częściowo poniższą problematykę ponieważ nie widzą całości.
Oto dokąd zmierza to szaleństwo w ujęciu całościowym (moim zdaniem), jak coś pominąłem to poprawcie i dopiszcie.

Nasz los został zatwierdzony ale nie przesądzony. Zatwierdzoną przez elity przyszłość można zmienić – zmieniając świadomość innym.
Jeżeli prawda o tym co się tak naprawdę dzieje dotrze do świadomości odpowiednio dużej grupy ludzi -ciemna strona nie ma żadnych szans. Pomóżmy innym to zrozumieć!
Otwórzmy oczy tym którzy w pogoni za pieniądzem budzą się o 7-rano i wracają o 21-ej wieczorem 7 dni w tygodniu. Nie mają czasu na myślenie bo jest do spłacenia kredyt na lodówkę, samochód czy dom. Niewolnicy w czystej postaci w złudnej fikcji ;wolności;. obudźcie się zanim będzie za późno.

Od tego zaczynam:
„Novus Ordo Seclorum” „Nowy Porządek Wieków”NWO – czyli Nowy Porządek Świata oto co nas czeka. Najpierw chaos (jesteśmy w początkowej fazie chaosu), a później Nowy Porządek. Szczyt piramidy który tym kieruje najbardziej boi się internetu i obudzenia się mas. To jest jedyne medium gdzie możemy dotrzeć do gigantycznej liczby ludzi w krótkim czasie wysyłając informacje linki do wybranych zagadnień. Niektórzy pytają co robić. Nie czas wychodzić na ulicę protestować pod sejmem, wyklejać plakaty za późno!!!!  Czas obudzić śpiących.

Pierwszy etap

1. Czas na rozsyłanie informacji(do kogo się da w przystępnej formie z prośbą o dalsze rozsyłanie -nie bójcie się ośmieszenia –teraz to już nie ma znaczenia ponieważ wydarzenie licząc od początku roku wyraźnie przyspieszają )

2. Zebranie zapasów, przykład: zamiast plastikowych pieniędzy które zawsze czekają w ścianie, może lepiej mieć to: Pieczywo chrupkie suchary, wszelkie możliwe konserwy słoiki, mięsne warzywne, tłuszcze (smalec), olej sól cukier ryż makaron, czosnek (naturalny antybiotyk), dostęp do wody jak nie będzie w kranie, kawa herbata + dodatkowo na wymianę (barter), benzyna ropa drewno węgiel, oświetlenie awaryjne świece(zapalniczki zapałki)latarki+baterie i akumulatory, gaśnica, zestaw wędkarski, wiatrówka + zestaw śrutu (w ekstremalnych sytuacjach można zapolować na gołębie czy kaczki), maszynka do zagrzania wody (np. gazowa lub benzynowa)i potraw, szybkowar dla oszczędności w zużywaniu energii w gotowaniu potraw, zapas butli gazowych albo kartuszy gazowych benzyny (prymus), ręczniki kuchenne papier toaletowy, mydło w płynie, rower najlepszy na kryzys energetyczny + zapas najszybciej zużywających się części, alternatywny system ogrzewania i elektryczności. Radiotelefon, radio na baterie, gaz pieprzowy, pistolet gazowy bez wymaganego zezwolenia, filtr do ręcznego uzdatniania wody, pastylki do uzdatniania wody(np. chlorowe), leki witaminy materiały opatrunkowe i antyseptyczne, folia do zbierania deszczówki. Uwzględniając liczbę domowników zgromadź zapasy na min 2 miesiące.

3. Zgromadzenie albo wyszukanie miejsc dostępu do źródeł czystej pitnej wody (bardzo ważne)!!!!
Jak masz własną działkę zamów wiercenie studni. Wraz z pompą to koszt 1500-2500 PLN.
Dlaczego woda jest taka ważna? Ponieważ po kilku dniach bez wody nasza wola przetrwania i świadomość jest bliska zeru. Natomiast bez szkody dla organizmu można przeżyć ok. miesiąca, przy założeniu że jest się zdrowym nie czeka nas w tym czasie ciężki wysiłek fizyczny i ma się nieograniczony dostęp do czystej wody. Na samej wodzie wytrzymałem 15 dni a czułem że mógłbym jeszcze tydzień przy zachowaniu pełnej świadomości i przy lekkim osłabieniu. Naprawdę można, niestety woda zanieczyszczona z rzek jezior nieczyszczona może spowodować biegunki i inne choroby i nie nadaje się do bezpośredniego spożycia, chyba że dysponujemy ręcznym filtrem do uzdatniania wody. Można kupić na allegro.
Albo coś takiego – wpiszcie w goolge steripen, też na allegro. Trzeba pamiętać że deszczówka nadaje się do picia jako alternatywa.

4. Energia Elektryczna. Jesteśmy uzależnieni od systemu który dostarcza nam prąd w sposób wręcz niewolniczy. Jak to ktoś kiedyś powiedział po wyłączeniu prądu następnego dnia Europa przechodzi do średniowiecza. Wyobraźcie sobie np. sytuacje zima , na dworze –15 st duże miasto blok na dużym osiedlu. i wyłączają prąd np. na 3 dni. Nie ma wody gazu ogrzewania światła, nawet prozaicznej możliwości spłukania WC. A takie sytuacje myślę nas wkrótce czekają. Jeżeli będziemy na to przygotowani będzie nam łatwiej przetrwać. Na tym właśnie bardzo zależy SYSTEMOWI na niewolniczym uzależnieniu od prądu. Możemy tylko częściowo temu zaradzić.
Prąd elektryczny – zrobienie systemu awaryjnego na 12V. Oświetlenie niskoprądowe najlepiej żarówki diodowe ew. ledowe. Są bardzo wydajne. Mam taki zestaw: 3 akumulatory razem 180Ah +mały wiatrak 400W, 5 paneli słonecznych(ok. 2000PLN), inwerter prądu 230V-12V (350PLN), mały wiatrak 400W (ok. 3000PLN). Zestaw starczy na obsługę laptopa ,oświetlenia mieszkania i np. małej chłodziarki samochodowej 12V.
Może niewiele ale zawsze coś – ogrzewanie alternatywne, piecyki naftowe, gazowe na propan butan, ew. na opał koza, kominek. Podgrzewanie potraw, gotowanie wody, maszynki gazowe na propan butan, ew. na benzynę (np. prymus)

5. Archiwizujcie na twardy dysk informacje które uważacie za ważne
AD1. Wyjaśniać wszystkim tym którzy jeszcze śpią w jakim naprawdę świecie żyjemy!!!
Schemat piramidy. Władza decyzyjna, elity nie wchodząc w szczegóły typu iluminati, masoni itp. to jest taki abstrakt dla przeciętnych że zniechęci do dalszej rozmowy.
Żyjemy w świecie ponadnarodowych korporacji takich jak np. Bayer Shell, Monsanto, Exxon BP itp. ,
gdzie człowiek i środowisko nie mają żadnego znaczenia. LICZY SIĘ TYLKO ZYSK!!!!!
Państw już nie ma. To co jest to tylko fasada. Premierzy prezydenci to marionetki na usługach korporacji.
Wydarzenia z zeszłego roku w związku z świńską grypą dowiodły cóż znaczą poszczególne rządy.
Świńska grypa, globalne ocieplenie czy chmura pyłu wulkanicznego nad Europą to ściema. Robią co chcą.
A będą kolejne!!!! Kupują polityków, ustawy, naukowców i badania naukowe. Mają w kieszeni media więc mogą wcisnąć każdy kit. A jak mawiał kiedyś pewien pan „Ciemny Lud wszystko kupi”.

A kto tak naprawdę jest właścicielem tych korporacji.? Ano Ci – to czubek piramidy (prawdziwej władzy na Ziemi) – grupa bankiersko-finansowa oparta na rodzinach Rockefeller, Rothschild, Goldman Sachs Morgan-Stanley, itp. Władza wykonawcza zadań – Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna.
Grupa realizacyjna (w obecnej fazie wykonania zakładanych zdarzeń) – Armia Stanów Zjednoczonych ze wsparciem wojsk NATO i ONZ oraz międzynarodowe służby specjalne i policyjne.

Najbliższy plan bieżący
http://www.sekretyameryki.com/?p=3875
To na razie będzie konflikt lokalny. Prowokacja w Izraelu (pretekst do wojny) – takie Gliwice 1939.
Atak na Iran, zablokowanie cieśniny Ormuz i odcięcie świata od dostaw 30% dostaw ropy i 50% gazy płynnego na świat, tak po prostu z dnia na dzień.
Wyobraźcie sobie chaos energetyczny na świecie. Cel główny bieżący Chiny. Odcięcie dostaw gazu i ropy. Chaos gospodarczy. Poszukiwanie przez Chiny nowych źródeł energetycznych.
A gdzie są duże? Blisko Rosja. Atak Chin na Rosję to początek III WŚ. Rosjanie wiedzą co się święci.
Cele dalsze równolegle DEPOPULACJA (z wykorzystaniem broni klimatycznej i tektonicznej) poprzez chaos gospodarczy społeczny energetyczny żywnościowy, GMO choroby (np. rak inne sztucznie wprowadzone) wojnę chemtrialsy i sterowane katastrofy wyglądające na naturalne (ten rok Haiti, Chile wulkan Islandia-Harrp, katastrofa w Zatoce Meksykańskiej), Codeks Alimentarius, dosypywanie do żywności i środowiska coraz większych ilości np. aspartamu, fluoru, glutaminianu potasu i pestycydów (Świat według Monsanto http://www.youtube.com/watch?v=ePhDyDbbO-M–  pełna wersja 109min), rtęci („żarówki ekologiczne”), poprzez szczepienia- thimerosal, poprzez napromieniowanie żywności itp.
A to dopiero początek następne wydarzenia będą pojawiać coraz krótszych odstępstwach czasu.

Inne najbliższe zadania.
Początek masowej depopulacji w rejonie Zatoki Meksykańskiej i Kalifornii http://www.sekretyameryki.com/?p=3969 pewnie niedługo planowany wybuch zrobi pewnie to.
Proszę posłuchać zwłaszcza 1 filmiku na youtube z tej strony http://www.pluszaczek.com/2010/06/24/zatoka-meksykanska-%E2%80%93-babel-gazu/#more-4259 To nie jest teoria spiskowa. To się dzieje naprawdę. Przygotowana jest też ewakuacja.
Ci którzy „załapią się „na ewakuację trafią do zamkniętych Fema Camps – to będzie bilet w jedną stronę. http://www.sekretyameryki.com/?p=3934
A oto możliwy stan na koniec sierpnia – symulacja. Jak myślicie że problem wycieku to problem USA to bardzo się mylicie http://wyborcza.pl/1,76842,7995772,Plama_dotrze_do_Europy_.html – do wyciekającej ropy dodaje się silnej trucizny która zabija teraz zwierzęta a później parując również ludzi tylko wolniej ale na dużym obszarze. http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=645:katastrofa-ekologiczna-c%20zy-tylko-w-ameryce&catid=44:swoje&Itemid=53

Jako ciekawostkę można dodać, że w 1903 roku żydowski pisarz i bankier Gustav Meyrink napisał opowiadanie o uwolnieniu zasobów ropy naftowej znajdujących się pod Zatoka Meksykańską za pomocą detonacji. Ropa wydostaje się na powierzchnię i za przyczyną Golfsztromu pokrywa powierzchnię Atlantyku. Czarny bohater, który przeprowadzał detonacje zostaje potem wynajęty przez rząd jako ekspert do ratowania planety. Meyrink sam nazwał swoje opowiadanie proroctwem. Ano zobaczymy.

Jaki jest ostateczny cel tych czubka piramidy?

Może na wstęp to:
http://www.youtube.com/watch?v=PZ4BCIJOg1I
http://www.youtube.com/watch?v=5UTR9TitxAA&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=nZxjSGw8gS4&NR=1
Warto posłuchać całości. Ten pan już nie żyje. „Oficjalnie” zmarł na raka.
I może jeszcze to: http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Jesteśmy blisko trzeciego etapu. Jaki jest ostateczny cel? taki:
http://grypa666.files.wordpress.com/2009/09/georgia_guidestones_english.jpg
Kamienny obelisk, wzniesiony w Elberton w stanie Georgia w 1980 roku, ma wysokość 19 stóp i 3 cale oraz 237 tysięcy 736 funtów wagi. Napis na obelisku w 8 językach zawiera satanistyczne wezwanie do zredukowania liczby ludzi na świecie do 500 milionów. Możecie być pewni – pisze autor książki – że wierzący w Boga, a chrześcijanie w pierwszej kolejności, przeznaczeni są do wymordowania ich przez nienawidzących Boga, wojujących ateistów.

Napis na obelisku brzmi: „Maintain Humanity under 500,000,000 in perpetual Balance with Nature” (Utrzymuj ludzkość w liczbie 500 milionów, zachowując wieczną równowagę z przyrodą).
Powoływanie się na przeludnienie, jako powód zachwiania równowagi w przyrodzie, jest wierutnym kłamstwem. Jak już wzmiankowaliśmy przy różnych okazjach, uczciwi badacze udokumentowali, że Ziemia jest niedoludniona, że biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości w produkcji żywności, można od razu wyżywić dostatnio dziesięć razy więcej ludzi (60 miliardów) niż te 6 miliardów, z których przynajmniej połowa jest niedożywiona. (patrz: R. Sassone -„Kontrola populacji?”)
Niezbitym dowodem „dobrodziejstw” globalistów jest przebogata Rosja. Przed Rewolucją Pażdziernikową w 1917 roku Rosja miała ogromne nadwyżki żywności. Od kiedy talmudyści uchwycili tam władzę, dziesiątki milionów ludzi umarło z głodu, a większość żyje w nędzy.
Obecnie ten sam „raj” montują nam talmudyści w Polsce. Głód, zatruta żywność, a nawet wiele chorób, są planowymi zjawiskami, których głównymi sprawcami jest grupka talmudystów, opętanych żądzą władzy nad całym światem.

Dla zdrowo myślącego człowieka rodzi się pytanie, skąd biorą się takie zbrodnicze założenia i plany?
Co kieruje tymi ludźmi, że przekreślają wszelkie boskie i ludzkie prawa, co nieuchronnie prowadzi do samozagłady wszystkich? Odpowiedzią na te i tym podobne pytania jest walka szatana i jego pachołków przeciwko Bogu i przeciwko ludziom jako istotom stworzonym na obraz i podobieństwo boże.
Już w 1950 roku w tajnym masońskim piśmie „New Age” napisano, że „nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, kto nie złoży przysięgi, że będzie czcił Lucyfera jako boga”. Bronią pachołków szatana jest podstęp i pieniądz. Dlatego talmudyści pracowali i nadal pracują nad tym, aby podstępem zrabować narodom ich bogactwa, sztucznie je zadłużyć i zniewolić.

Myślicie ,że to tylko teoria spiskowa? Posłuchajcie co krzyczą do nas marionetki SYSTEMU http://www.youtube.com/watch?v=i%20%20i7c9cfa-j4 (film jest już niedostępny).

Bardzo krótko dokąd zmierzamy:

 1. Depopulacja aż do uzyskania poziomu ok. 500mil ludzi
 2. Wystarczająca ilość wojska i policji do trzymania porządku – bydło zakolczykowane koty zachipowane psy zachipowane. Czas na nas. A to wszystko dla „naszego dobra”
 3. Zaczipowanie wszystkich którzy przeżyją w gettach miastach otoczonym murem i strażą połączonych siecią autostrad i kolei również strzeżonych i ogrodzonych. Reszta świata dla elity.
 4. Pełna kontrola
 5. A na Ziemi Jeden rząd Jedna waluta Jedna armia Jedna religia i 500mil niewolników. Pamiętaj że Ty tez jesteś przeznaczony do odstrzału.

Na koniec krótki animowany filmik: http://www.youtube.com/watch?v=KgYf_bFlrQ4

(…)  Jeżeli jesteście sceptycznie nastawieni do powyższego tekstu skopiujcie go i wrzućcie na twardy dysk – zawsze będzie można do niego wrócić.

Zapytacie kiedy się zacznie? To już się dzieje i było dawno zaplanowane.

1 Rozsyłajcie informacje ew modyfikujcie powyższy teks aby tekst był strawny dla czytającego
2 Sprawdźcie dostęp do wody na wypadek braku w kranie
3 Zróbcie zapasy
4 Postarajcie się o alternatywne źródła ogrzewania i podgrzewania potraw i wody
5 Archiwizujcie na twardy dysk informacje które uważacie za ważne

Całe strony wraz z podstronami można ściągać np. programem
file:///C:/Program%20Files/WinHTTrack/html/index.html

Przygotowani będziemy trudniejsi do złamania przez SYSTEM. Jeżeli jednak będziemy tyko dyskutować a nie działać pozostanie nam tylko to http://www.youtube.com/watch?v=eiwF_aEp4YI

Jeżeli jednak będziemy tyko dyskutować a nie działać pozostanie nam tylko to
http://www.youtube.com/watch?v=eiwF_aEp4YI

więcej o kartach iluminati:
http://www.iluminaci.pl/iluminaci/illuminati-cards-karty-iluminatow
a tu wszystkie karty:
http://todayperhaps.shutterfly.com/405?size=All&startIndex=0

A tą kartą właśnie teraz grają:
http://yfrog.com/jpplamaropyp

Zapasy i woda się przydadzą bo szykuje się jeszcze to:
http://yfrog.com/j7uderzeniemeteorytup

Śpieszcie się
Ponieważ niedługo będzie to
http://yfrog.com/mucenzurap
http://www.sekretyameryki.com/?p=3730

Ta gra dzieje się naprawdę. To gra o nasze życie!
Pozdrawiam, leśny

p.s. Zwracam się do wszystkich agentów SYSTEMU próbujących dyskredytować ten wpis. Pomyślcie o Sobie. Jak wykonacie zadanie zostaniecie zlikwidowani. Po prostu nie będziecie już potrzebni.

Uwaga: To nie jest blog o tematyce religijnej. Proszę więc w miarę możliwości unikać komentarzy na te tematy, szczególnie gdy treść artykułu nie ma związku z religiami.
W szczególności proszę abyście nie atakowali Kościoła Katolickiego, który jest pniem, na którym oparta jest cała nasza cywilizacja. Nie będę pomagał tym, którzy ten pień starają się podciąć. Osoby atakujące KK będą banowane.
Reklamy

120 responses to “„Leśny” do Polaków : przeczytajcie to proszę…

 1. BarbW 22 czerwca 2011 o 11:52 pm

  Tak świat i jego DYRYGENCI – ILUMINACI, zmierzają do tego. Chcą z NAS uczynić CYBORGI. Najgorsze jest to jak próbujesz choć w małym stopniu uświadomić, to wręcz odpychają Cie i odmawiają jakiejkolwiek dyskusji. Ludzie wola żeby ktoś inny za nich podejmował decyzje! I to jest przykre! Wygodnie jest im wierzyć TELEWIZORNI, jak to fajnie nazwał p. Piotr Bejn. W mojej rodzinie wprost mówią, ze „no przecież komuś trzeba wierzyć!”. Ręce wtedy opadają. Tacy wybierają tą drogę ku wirtualnemu światu, który przygotowują dla nich! Z czasem nie będą umieli rozróżnić reali które My, jako ludzi stwarzamy, a te które będą „wyświetlane” sztucznie czyli wirtualne.
  Zmiana postrzegania musi być przekazywana dalej i rozszerzana! Musimy uwierzyć w to ze ONI są słabi i nie słuchać się ich! Wiem ze coś musimy robić. Przestać np. robić zakupy w molochach i wielkich korporacjach. Kupować lokalnie i w małych sklepikach. To tylko przykład. Ale to musi być zgodna globalna decyzja. Nie musimy się gromadzić żeby tego dokonać. Oni tylko na to czekają! Co Wy na to?

  Polubienie

  • rabarbarek 23 czerwca 2011 o 2:29 am

   BarbW , masz racje. Czasmi rzeczywiscie rece opadaja i wiem , ze nie bedziemy odczuwali zadnej satysfakcj w przyszlosci , kiedy „nasi ” obudza sie , ale bedzie juz za pozno na jakiekolwiek dzialania. Na nic zdadza sie slowa ” a nie mowilem/am” , tak jak teraz na nic zdaja sie slowa ” czlowieku , obudz sie”.

   Monitor napracowal sie dzisiaj. Kazdy powinien to przeczytac i przynajmniej zastanowic sie nad tekstem -ostrzezeniem. Nawet jesli nie wszystko sie sprawdzi [ a moze byc jeszcze gorzej] to i tak 20 % tego wystarczy do kompletnego zalamania. Ludzie zupelnie nieprzygotowani , zastana ” nowa rzeczywistosc” bez wody , pozywienia, pieniedzy [ bo beda w zamknietym banku] . To bedzie szok , z ktorym sobie nie poradza.

   Wczoraj [ jesli nie pomylilam daty] byly szef Mossadu popelnil samobojstwo. Czyzby cos wiedzial o czym my nie wiemy ? Nie wiem , ale niepokojacy jest fakt , ze nie jest to pierwszy przypadek wsrod ludzi zwiazanych z tamtejszym rzadem [ chyba lekarz pana N. tez ]

   A teraz zobaczcie co CHinczycy przygotowali dla swiata. Klania sie nowoczesna technologia. Wielu w nia nie wierzy , a ona istnieje , jest rozwijana i niejedno jeszcze zobaczymy. Jak Barb napisal, nie bedziemy w stanie odroznic iluzji od rzeczy realnej, To samo moze dotyczyc pracy naszego mozgu.

   Polubienie

   • Logos 23 czerwca 2011 o 6:36 am

    miraż nie hologram…i to w miejscu gdzie miraże występują w miarę często. Zresztą zobacz jak reagują naoczni świadkowie. Na chińskiej stronie tego miasta są zdjęcia poprzednich MIRAŻY.

    Polubienie

   • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 9:08 am

    Monitor się nie napracował. Zrobił tylko lekką korektę zamieszczonego wcześniej tekstu, który sądzę jest niezły. Jeśli chodzi o Chiny i „hologram” –
    Alex Jones uważa, że to był test projektu Blue-Beam. To miasto ponoć nie istnieje – jest animacją komputerową. Mnie to jeszcze nie przekonuje, choć miraż był niesamowicie realistyczny.

    Polubienie

   • millena461 23 czerwca 2011 o 12:35 pm

    Rabarbarek do Twojego ostatniego filmu dorzuce to zdiecie ktore zamiescili Amerykanie – zrobione w drodze do pracy – sa OBURZENI i boja sie bo to juz NIE SA ZARTY > POLICE/RESCU samochod na lawecie traka traka. Co tym razem? powodz, trzesienie ziemi, czy jaki czort jeszcze?
    Chcialam tez dodac ze wczoraj szedl nowy „konwuj” tym razem pusty do ARKANSAS ((US.GOV))
    z obstawa !!! ciekawe jest to ze sa chyba wybrani do tego trakerzy maja jednakowe „symboliczne” tatuaze.

    Mlodzi ludzie „napakowani” prawdopodobnie tylko do tej roborty przeznaczeni.
    NIEMA CO JUZ SIE ZASTANAWIAC> J E S T NIEDOBRZE i smierdzi coraz bardziej !

    Polubienie

    • Konarski 23 czerwca 2011 o 12:45 pm

     Pewnie się do czegoś przygotowują.

     Polubienie

     • Emil 23 czerwca 2011 o 4:24 pm

      Pisze tutaj to więcej osób przeczyta 😉 Monitor może powinieneś takiego powiadamiacza uruchomić u siebie ?
      http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/80-pomagaj-nam.html

      Problem tylko w tym, że twój blog jest dla ludzi w temacie, a co jeśli wejdzie tutaj jakiś janek kowalski i zobaczy wpis, że za Alkaidą stoi CIA ? Pewnie podziękuje i opuści bloga dlatego poznajprawde robi dobrą robotę bo można powiedzieć, że od podstaw odmula takiego kowalskiego więc warto z tamtego formularza wysyłać powiadomienia. Ja wysyłam ok 10-20 dziennie i czuję się lepiej 🙂 U ciebie też to może się przydać jako alternatywa dla kłamstw z telewizji.

      Polubienie

  • Wizzgaa 23 czerwca 2011 o 11:44 am

   Nie martw się BarbW : oni wyjdą z tego tak samo ,jak można wyjść przy pewnym wysiłku z wtórnego analfabetyzmu . Tyle ,że nauka kosztuje . Nauczą się ponownie odczuwać real , kiedy realnie uderzą sie w kolano , realnie zmarzną , przygłodują , wpadną pod fizyczny tramwaj , własne dzieci dadzą w pysk ,zabraknie tlenu i.t.d. To brzmi trochę cynicznie ale zdaję sobie sprawę ,że masowe uzależnienie od wirtualu jest nieuniknione . Po to między innymi wprowadzono i upowszechnia się dostęp do komputerów oraz obniża poziom życia człowieka . Wiadomo ,im podlej się żyje tym chętnie ucieka się od tego w łagodzące odczuwanie uzależnienia .Myślę jednak,że kiedy zło będzie już ” zbyt zuchwałe to Dobro nas wesprze ” / m.więcej cytat/. Wierzę ,że pewnej granicy zeszmacenia nie przekroczymy.

   Polubienie

 2. czerwiec 23 czerwca 2011 o 2:07 am

  A skąd manipulancie taki wniosek, że głównym zagrożeniem jest terroryzm islamski co?? Od kolegów z fbi?? A co do cholery z historią i wkładem CIA w terroryzm islamski?? Co za oszołomski manipulant z ciebie człowieku.

  Polubienie

  • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 9:14 am

   Do kogo to? Jakoś wyrwane z kontekstu…

   Polubienie

   • BarbW 23 czerwca 2011 o 3:03 pm

    Typowe PODJUDZANIE DO JAŁOWEJ DYSKUSJI! („czerwiec”) Proponuję ignorancje….

    Polubienie

 3. Ola 23 czerwca 2011 o 3:51 am

  Wysluchaj p Wojciechowski posel do Parlamentu Europejskiego niepokoj o kosciol
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26378

  Polubienie

  • Annah. 23 czerwca 2011 o 6:18 am

   Bardzo ciekawa wypowiedź, porusza kilka ważnych tematów między innymi domniemany antysemityzm Radia Maryja i szyderstwa wobec Ojca dyrektora i to na arenie parlamentu.
   Ciekawostka – Petycja przeciw chrystianofobii !

   Polubienie

 4. Ola 23 czerwca 2011 o 4:11 am

  US Federal Government ma zamiar sabotazu elektrowni atomowych uzywajc bomby ktora zniszczy USA prosze przeczytac
  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/06/jim-stone-bustedfederal-government-busted-for-forcing-american-nuclear-industry-to-become-a-ticking-time-bomb/

  Polubienie

 5. Ola 23 czerwca 2011 o 4:23 am

  Posłuchaj co czeka swiat i Polakow – Lindsey Willimas:

  Polubienie

 6. zenobiusz 23 czerwca 2011 o 4:49 am

  Tak ,napracował się .i zniknął ,ale nie monitor..Powyższe komentarze do dowód,jak Panie czytają tego bloga,zasilając go komentarzami.Zniknął blog.,zniknął nie jeden,nic nie wiadomo o losie blogerów.i nic się nie wyjaśniło.Nic karawana idzie dalej.Są,nowe ciekawe newsy.

  http://jacquesgrandguignol.pl/index.html?tid=73&pid=2412

  Poniżej tekst,ukazujący się,po próbie wejścia na niego.Pod tą obelżywą fałszywką, ostatni tekst z tego bloga,zachowany ,u mnie.
  Zniknął także, walczący z NWO, bardzo inteligentnie prowadzony blog.
  http://jacquesgrandguignol.pl/index.html?tid=73&pid=2412

  Poniżej tekst,ukazujący się,po próbie wejścia na niego.Pod tą obelżywą fałszywką, ostatni tekst z tego bloga,zachowany ,u mnie.
  pozdrawiam
  leśny
  p.s
  Zwracam się do wszystkich agentów SYSTEMU próbujących dyskredytować ten wpis.
  Pomyślcie o Sobie. Jak wykonacie zadanie zostaniecie zlikwidowani.
  Po prostu nie będziecie już potrzebni.

  Odpowiedzi: 128 to “Znikające blogi.!!!!!!Kto następny ???”

  Asdt87 powiedział/a

  Czerwiec 6, 2011 @ 22:10 e 36 Rate This
  morał z tego taki, że jesteś osoba cieżko chorą umysłowo i jeszcze zarażasz głupotą innych

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/06/znikajace-blogi/

  Polubienie

 7. Ola 23 czerwca 2011 o 5:10 am

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2011/06/lindsey-williams-back-with-explosive.html
  Pomylka chyba u gory Tutaj jest 6 czesci przyszlosci naszej kontrolowanej przez NWO

  Polubienie

 8. Lutek 23 czerwca 2011 o 6:43 am

  Yo soy Don Bojkot s Pisu!

  Drogi Monitorze, przepraszam że kopiuję to samo, co wklejałem kilka dni temu, ale wysyłałem to do Kontestacji, Centrum Informacji Anarchistycznej, Forum Prawda2.info i nikt nawet słowem nie piśnie, co o tym myśli. A poniższy tekst pasuje mi w dużym stopniu do niniejszego wpisu, który byleś uprzejmy opracować, zatem jeszcze raz:

  Wpadł mi do głowy genialny pomysł na zniechęcenie rachmistrza do spisania nas. Proszę, zróbcie z tego nowy wpis żeby jak najwięcej osób mogło go wykorzystać w ciągu ostatnich 11 dni spisu. A najlepiej żeby był na pierwszej stronie przez cały ten, stosunkowo krótki już, czas.

  Pomysł jest banalny, ale od razu uprzedzam, że nie namawiam nikogo do odmowy udziału w spisie albo utrudniania pracy rachmistrzom. To jest, zgodny z prawem, sposób na zniechęcenie rachmistrza do przeprowadzenia spisu, który dla nas samych jest przykrym obowiązkiem, do którego jesteśmy przymuszani pod groźbą grzywny i nie ma on nic wspólnego z odmową spisania się. Niech siły zostaną wyrównane! Miejmy nadzieję, że osobiste uprzedzenia rachmistrza wezmą górę. Jestem przekonany że żaden z nich wiedząc, że jest na szkle nie odważy się straszyć nas grzywną.

  Więc tak: ładujemy akumulatory i jesteśmy w gotowości. Jak przyjdzie rachmistrz, wyciągamy naszą kamerę Full HD i wymierzamy ją prosto w rachmistrza. Kiedy będzie pytał, po co to, jak najuprzejmiej odpowiadamy, że postanowiliśmy uwiecznić to wiekopomne wydarzenie na taśmie i tuż po zakończeniu spisywania zamierzamy zamieścić całe nagranie w internecie (razem ze zmarszczkami/krostami, których FullHD nie wybacza). Jeżeli rachmistrz będzie wyrażał jakiś sprzeciw, informujemy go, że jako rachmistrz jest on osobą pełniącą funkcję publiczną rachmistrza spisowego (o czym prawdopodobnie właśnie się dowiedział), dlatego możemy go filmować bez pytania o zgodę oraz publikować jego wizerunek gdzie się tylko da. Nie zapomnijmy zażądać wylegitymowania się i przeczytać głośno i wyraźnie jego imię i nazwisko.

  Jako ludzie z łapanki, rachmistrze będą mieli do czynienia z taką sytuacją pierwszy raz.
  Może to doprowadzić do wycofania się rachmistrza i odszczekiwania groźbami o grzywnach.
  Pamiętajmy, aby w takiej sytuacji nie dać się sprowokować i tak ukierunkować rozmowę, żeby było jasne, że to rachmistrz odmawia spisania nam i to jemu należy się grzywna!

  I oczywiście, czy do spisu dojdzie, czy też nie – wrzucamy to na Youtube, w tytule filmu podając „rachmistrz”, np: „Mój rachmistrz, mój spis 2011”.
  Wrażliwe dane na nasz temat możemy sobie wypikać.
  Od czasu do czasu przeprowadzamy wyszukiwanie wg tego samego słowa, po czym klikamy „Opcje wyszukiwania” a następnie „Data przesłania” i już mamy listę filmików dokumentujących, jak to dobrze przebiega spis w całym kraju i jak bardzo publiczni czują się rachmistrze.

  Na koniec dwa linki dla tych, który się jeszcze wahają:

  http://www.skarbiec.biz/haslo/583/

  http://www.zaradni.pl/porada/4814,jak_filmowac_nagrywac_i_fotografowac_policje_straz_miejska_urzednika_osobe_publiczna

  PS A na forum spis-powszechny.cba.pl aż huczy o tym, jaki z tegorocznego spisu wyszedł niewypał!
  I nie zapomnijcie podzielić się tym wszystkim ze znajomymi! Niech się ockną!

  Kiedyś był Don Kichot z Manczy, a dzisiaj jest:

  Don Bojkot s Pisu

  Polubienie

 9. ramires 23 czerwca 2011 o 6:58 am

  To uświadamianie należy zacząć od własnego podwórka. Na forach alternatywnych zbyt wiele miejsca i czasu poświęca się omawianiu zagożeń hipotetycznych niż tych które mamy na codzień i dotyczą nas wszystkich.
  Tutaj moim numerem jeden jest opodatkowanie pracy , draństwo które doprowadza do drożyzny i efektu że nikomu nic się nie opłaca. To jest naprawdę szatańska i niezwykle skuteczna broń stosowana przez państwo wobec obywateli.

  Polubienie

 10. tamara 23 czerwca 2011 o 7:36 am

  brawo Monitor…..proponuje ,aby ten wpis umiescic na CZERWONO w kolumnie „najnowsze wpisy” ,aby kazdy kto tu wchodzi to przeczytal .wlasnie takie wpisy BUDZA ludzi….dodam jeszcze jedno do wpisu ; trzeba w tych strasznych dniach na kogos liczyc i wierzyc ,ze nie jestesmy sami dlatego juz dzis padajmy na kolana i modlmy sie do Najwyzszego …

  Polubienie

  • UwagaTW 23 czerwca 2011 o 10:33 am

   budzą ludzi?
   Im więcej przeglądam tego bloga tym bardziej mam ochotę iść głosować na PO.
   Ten blog i jego forma zdyskredytować potrafi nawet 2+2=4…
   wszędzie agenci, terroryści, jesteście paranoikami katolickimi – ciężkie przypadki, powinno się was leczyć – tak jestem szatanem.

   Polubienie

   • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 10:38 am

    Głosuj, głosuj, twoja sprawa. Do „leczenia” polecam Pawłowa i jego sowieckich uczniów.

    Polubienie

   • Annah. 23 czerwca 2011 o 10:57 am

    „tak jestem szatanem”.

    coś na lekarstwo

    „Polityka narodu katolickiego musi być szczerze katolicką, to znaczy, że religia, jej rozwój i siła musi być uważana za cel, że nie można jej używać za środek do innych celów, nic wspólnego z nią nie mających.
    Polityka jest rzeczą ziemską i punkt widzenia polityczny jest ziemski, doczesny. Ale i z tego punktu widzenia religia w życiu narodów jest najwyższym dobrem, które dla żadnego celu nie może być poświęcane.”
    Roman Dmowski
    http://www.nonpossumus.pl/biblioteka/roman_dmowski/knp/index.php

    Polubienie

 11. Niestrachliwi 23 czerwca 2011 o 7:38 am

  Hej straszydla !
  Nie wazne ilu/ile was ,wazne to,ze nawet „madry lesny” nic nie zapodal jak pokrzyzowac im te globalistyczne plany .
  Czyby nie mial na to glowy a moze sie o nia obawia przed zetnieciem wczesniej ?!

  Teraz poczytajcie nas ,nie straszymy ,bo my nie z tych,MY DORADZAMY i to bardzo spokojnie.
  Zblizaja sie w Polsce wybory do Sejmu (jeszcze sie nazywajcej) Polski SEJM – Sejm RP.

  Pokazcie nam gdzie i na jakim portalu w sieci net jest pojedyncza osoba,lub zespol ,ktory doradza jak do tych wyborow BEZPARTYJNI POLACY MAJA SIE PRZYGOTOWAC aby nadal PARTYJNI nie rzadzily Polska i nie kwiczaly ciagle to samo przy korycie wladzy ???
  Aby partyjni rzadzac nami nie okradali nas i nierozsprzedawali resztek wlasnoci narodu .
  Gdzie maja sie skupiac i jak dzialac ci,ktorze obalmuceni bladza ?

  GDZIE JEST JEDEN POLSKI RUCH NARODOWY,ktory przeciwstawi sie GLOBALMASONOM i co na dzien dzisiejszy zdzialal ?
  Jak przygotowuje sie do bardzo waznych wyborow,jak WYBIERZE POLSKI SEJM a z niego RZAD POLSKI .

  Lesny pisze o zapasach ,a potem co (?) jak sie te zapasy skoncza ,kolek w du.e i psia niewola,smycz i kaganiec ?

  Panie/Pani ‚Lesny” jak juz chcesz doradzac to doradz jak tych wszystkich poslusznych sqrsynow odsunac od wladzy i nie kaz ludziom czekac na wymarcie czy ukatrupienie.

  Wtedy i my cie poprzemy i powiemy,ze dobrze radzisz jak dasz madre wyjscie z tej swiatowej niewoli .
  Chetnie z kazdym lesnym pogadamy o tym co nalezy zrobic aby zwyciezyc ,a zwyciezac umiemy,chocby tym,ze zbojkotujemy dzialania tych ,o ktorych lesny pisze ,ze sa niezwyciezeni .
  Sa zwyciezeni i to przy kazdej okazji gdy pokazuja swoja wyzszosc,mozna ich powstrzymac .
  Jedna z ich wyzszosci jest ich handel i zaopatrzenie – wystarczy powiedziec ludziom : NIE KUPUJ U NICH,bo ich towar smierdzi,jest struty,zainfekowany !
  Ich wyzszoscia jest posiadanie bankow i drukowanie papierow zwanych pieniadzem,trzeba im to natychmiast zabrac lub powiedziec WYNOCHA z naszej Ojczyzny,stworzyc wlasne banki i Kasy Zapomogowe !
  Ich wyzszoscia jest wladza zwana mediami – trzeba natychmaist zalozyc swoje ,wystarczy tylko chciec i dokonac !
  Ich wyzszoscia jest sluzba zdrowia iw szelkie sluzby mundurowe – to da sie zmienic,choc potrwa to dluzej .
  Ich wyzszoscia jest edukacja/szkolnictwo te ministerstwa trzeba natychmiast przejac.
  Ich wyzszoscia jest ich prokuratura i sadownictwo – tu beda trudnsoci ale mozna ich „postawic do pionu” i zaczac szkolic polskich prawnikow.

  Myslisz,ze nie da rady tego wszystkiego dokonac ?
  DAMY RADE ale WSPOLNIE – MY WSZYSCY POLACY,DZIALAJAC RAZEM !!!
  Bez ogladania sie na innych,ze ktos to za nas zrobi,inaczej juz dzis czuj sie NIEWOLNIKIEM !

  Zobaczysz czlowieku co sie bedzie dziac gdy nie pojdziesz do nich PO NIC .
  Chcesz wiecej rad/przykladow ?
  Damy ci je ale narazie nie napiszemy na netcie,bo jedno klikniecie moznego i jego slugi a posty nie ujrza zadne oczy,bedzie tylko zwykle bla,bla,bla,tak pospolite dzisiaj na forach dyskusyjnych.
  My nie piszemy sobie a muzom,nie rzucamy slow na wiatr ,my dzialamy w REALU.
  Trudnosc zasadnicza na jaka napotykamy to ta,ze ludzie jeszcze wierza mediom a nie zywym ludziom podczas rozmowy ale i z tym sie uporamy.
  Potrzeba nam wiecej takich,ktorzy beda NIESTRACHLIWI i nie dadza sie zaszufladkowac jako goje,w tym wierzacy i nawiedzeni !
  Wierzacy takze w tych co dzialaja w cyberprzestrzeni.

  Jezus nie mial radia,prasy, telewizji, internetu ale szedl do ludzi i slowo Jego trafialo do madrych glow ,glupcy nadal pozostawali glupcami ich potomkowie,zyja nadal.

  Idz wiec „lesny” i kazdy inny madry czlowieku ze swoimi uczniami i nauczaj ludzi co maja czynic aby plemie zmijowe i dzieci diabla nie zawladnely dla siebie calego swiata,nie okradly cie do konca,NIE ZAKULY W KAJDANY.
  UCZ JAK ZWYCIEZAC MAMY !
  NAUCZCIE LUDZI SAMOBRONY i OBRONY NARODOWEJ.
  Manifestacje,strajki ,okrzyki i hasla to za malo aby pokonac tak poteznych wrogow .
  Ich nie jest tak duzo,choc za soba maja platnych pacholkow kiedys Moskwy dzisiaj Brukseli i to w ogromnych ilosciach ,ktorym trzeba w poszczegolnych panstwach nalac OLEUM DO GLOW jak mawial Zagloba !

  Madry Polak to przekonany Polak ,kto swoj a kto obcy,kto czystej krwi a kto mieszaniec .
  Sluchajcie tych czystej krwi ,ci nie zdradzaja tak ludzi jak i swej Ojczyzny,o nia dbaja,bronia,walcza !!!
  OP

  Teraz bedziemy oczekiwac czy post ten przejdzie moderacje ,bo jakos adminom na roznych portalach trudno przelknac to co radzimy ludziom,szczegolnie mlodym POLAKOM .

  Polubienie

  • Reks 23 czerwca 2011 o 10:13 am

   Percepcja godności ludzkiej uwłacza,
   Bośmy chowani, nie na króla, a tułacza.
   Patrzeć nigdy nie możemy,
   Prawdę zaraz zawiążemy
   Wśród sztucznych swych wartości,
   Został z nas już worek kości.

   Moralność milknie, bo nie dorosła,
   Osobowość czarnymi różami zarosła.
   Słuchasz jak Cię nauczono,
   Przed życiem wystraszono,
   Żądzą jesteś przesiąknięty,
   Od natury dawno odcięty.

   Miłość przykryta lękiem przed stratą,
   Wolności znasz tyle co ptak zza kratą.
   Czujesz emocją wyuczoną.
   Radość dawno zapędzono
   W bagno materializmu,
   Żyjąc w kulturze idiotyzmu.

   W świecie pełnym uległości urodzeni,
   Nadzieją, a nie prawdą przesyceni.
   Gdzie zostały Ideały,
   Głosy wieków apelowały:
   Stań! Powiedz dość!
   Czekasz, aż dostaniesz w kość?!

   Otoczeni kulturą wiecznych cyników
   Współcześni Sarmaci jak orły z kurników.
   Przestań słyszeć, zacznij słuchać,
   Uczuciom daj wybuchać.
   Patrzeć, a nie widzieć to niedola,
   Prawdy nie będzie gdzie fałszu wola.
   Na deski teatru przełóż udawanie,
   Pozbądź się z myśli spektaklu granie.
   Nielotom w szopie zostaw gdakanie,
   My mówić możemy, bośmy Polanie.

   Polubienie

  • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 10:40 am

   Może podasz receptę jak wprowadzić w życie twoje rady?
   Ja sądzę, że tylko praca od podstaw – uświadamianie ludzi, może przynieść efekty.

   Polubienie

   • Reks 23 czerwca 2011 o 2:22 pm

    Pozwolę odpowiedzieć Monitor na Twoje pytanie:
    1 Zmiana współczesnego trendu ekonomicznego:
    W czystej ekonomii to podaż tworzy popyt. Czyli możliwe wyprodukowane produkty tworzą możliwość ich zakupu. Niestety od kiedy w XXw. zaczęto tworzyć pieniądz bez pokrycia, umożliwiono zaciąganie pożyczek na 100% wartości produktu to tendencja zdrowej ekonomii się zmieniła na chorą. Popyt zaczął tworzyć podaż. Sytuacja rozkręciła ekonomię, lecz zmieniła priorytety społeczne. Społeczeństwo przestało być budowane na możliwościach twórczych jednostek, a zaczęło być budowane na wyzysku i niewolniczej pracy. Innymi słowy akt ten spowodował otwarcie puszki Pandory – kiedyś pieniądz służył człowiekowi, obecnie człowiek służy pieniądzu.
    Sposób zmiany – Należy powrócić do czystej ekonomii gdzie podaż będzie tworzyć popyt, poprzez zaniechanie korzystanie z walut opartych na długu, zakaz produkcji pieniędzy bez pokrycia i uniemożliwienie zaciągania pożyczek na 100% wartości zakupywanego produktu.
    2 Powrócić do idei kapitalizmu industrialnego, porzucić „zieloną” idee kapitalizmu deindustrialnego wprowadzoną 21 lat temu w Polsce. Innymi słowy powrócić do pracy u podstaw. (Niektórzy ostatnie 21 lat rządów Polski nazywają okresem snu z powodu deindustralizacji)
    3 ależy w całości wykorzystać potencjał jaki daje nauka, jednocześnie nauczać ludzi dzielenia się sprawiedliwie pracą fizyczną, a wszystkie bezużyteczne, biurokratyczne zajęcia wyeliminować.
    4 Gospodarka w systemie kapitalistycznym musi zostać na nowo nastawiona na gromadzenie kapitału!

    W moim odczuciu tymi sposobami ogólnonarodowy dobrobyt osiągnie się wydatkując znacznie mniej energii niż potrzebują to współczesne, biurokratyczne społeczeństwa, jednocześnie dzięki samowystarczalności nie będziemy tak podatni na kryzysy ekonomiczne.

    Polubienie

 12. sokolnik 23 czerwca 2011 o 8:27 am

  Wszystko prawda ,ale jeżeli zaczniecie innym mówić o depopulacji do 500 mln , to nikt was nie weźmie na poważnie .Efekt będzie taki ,że zostaniecie zakwalifikowani do grupy nieszkodliwych wariatów i nikt nie uwierzy w inne merytoryczne treści przekazu .

  Polubienie

  • sebecxs 23 czerwca 2011 o 9:57 am

   ..no to trza do tego dodać to http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_ecoscience_plan,p818441065

   Polubienie

   • Tomi 23 czerwca 2011 o 2:15 pm

    Szaleniec doradcą Prezydenta

    Polubienie

  • Wizzgaa 23 czerwca 2011 o 11:50 am

   Tu masz rację Sokolnik – niestety . Parę razy probowałam a reakcją na tę depopulację było w najlepszym razie zażenowanie osób znajomych , które do tej pory uważały mnie za osobę rozsądną.

   Polubienie

  • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 12:09 pm

   Przyjdzie moment, że reakcja będzie pozytywna – tak samo było ze smugami chemicznymi. Najpierw się ludzie pukali w głowę, teraz coraz więcej je zauważa. Najlepszy przykład to był jednak ze szczepieniami. Początkowo obrywało nam się nieźle, ale jak zaczęto otwarcie walić z propagandą proszczepionkową w TV to ludziom wyszły jęzory na wierzch: „jak to możliwe – szczepienia na siłę?!”

   Polubienie

   • Wizzgaa 23 czerwca 2011 o 1:17 pm

    Monitor ,ze smugami jest nieco prościej bo łatwo / stosunkowo/ uwierzyć ,ze KTOŚ robi opryski z powodu -być może uzasadnionego bezpieczeństwem i.t.p. Bardzo trudno natomiast przyjąć do wiadomości „abstrakcję” typu > chcą nas wybić masowo . Tym bardziej ,że smugi są fizycznym ,zauważalnym faktem a depopulacja to idea , niewidoczna i PRAWIE nieuchwytna .Trzeba przerobić w życiu sporo „materiału” żeby otworzyć się na nie-standard i nie-konwencję i nie-wiarygodność . No a potem jeszcze umieć odcedzić .

    Polubienie

  • millena461 23 czerwca 2011 o 1:04 pm

   Masz racje @ SOKOLNIK
   jak uswiadomisz ludzi jak kazdy zatyrany, patrzy tylko na wiadomosci z TVN i gazety ?
   NIKT niechce slyszec nic. KOMPUTER uwazaja za „plotkarskie wiadomosci” i niemaja ani czasu ani checi na poznanie jak ten „wynalazek dziala”.
   Jak pokazesz im filmy ?
   Kiwaja glowami jak cos chcesz powiedziec.
   Ze swojego podworka powiem ze z kiomkolwiek podejmuje temat – wysmiewaja go mowiac ze „co bedzie to bedzie”
   Ludzie niechca sie martwic, chca ZYC DNIEM DZISIEJSZYM niewiem z kad u licha sie to wzielo?
   TEN BRAK potrzeby swiadomosci .
   Drukowalam artykuly wysylalam i NIC !
   Ja juz niepodejmuje z nikim tematu bo mam dosc tych spojrzen (ze mam paranoje) .

   Polubienie

   • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 1:26 pm

    Nie martw się. Na 100 osób od razu reaguje JEDNA! Ale u dużej części tych, którzy nie reagują od razu zasiewasz ziarno. Ono kiełkuje i nagle ta osoba budzi się. Może to trwać miesiące, a nawet lata. Podświadomość działa podobnie jak logicznie napisany program komputerowy – analizuje wszystkie dane, porównuje je i znajduje optymalne rozwiązanie. Jeśli dane, które dostarczyłeś publikacją, nawet nie od razu przyjęte przez świadomość, są logiczne i tłumaczą rzeczywistość, to ta osoba w pewnym momencie przyjmie je za najlepsze rozwiązanie problemu.

    Polubienie

    • Niestrachliwi 23 czerwca 2011 o 2:14 pm

     Najbardziej przekonywujacy jest glod czlowieka,bieda i brak dachu nad glowa .
     Te utrapienia jeszcze nie wszystkich dosiegly .
     Siedzacy obok mnie przyjaciel podpowiada,ze choroba to tez dobry „nauczyciel” .
     Teraz odniesmy to na podworka polskie – glodnych jest pewna liczba ,bieda w znaczeniu doslownym dosiega tych co stracili prace i nie mieli zadnych oszczednosci .
     Dach nad glowa w Polsce jeszcze ludzie maja ale kiedy wejda juz na dobre wzorce amerykanskie w tym podatek katastralny od nieruchomosci ,to i ci co dzisiaj maja „zamczyska” beda musieli je opuscic ,bo nie bedzie ich stac na te „luxury” i powierzchnie aby je utrzymac.
     Mozni tego swiata juz i dla Polakow barakowozy przygotowuja (jak czytamy w sieci net ogloszenia to taki baraczek w Polsce (nowy) mozna nabyc za jedyne 53K zlociaszkow).
     Cala reszta pojdzie do obozu ,bo w krzakach ,pod mostami,dworcach i pustostanach zamieszkac nie bedzie mozna !
     Co do chorob to w Polsce ludzie zostali „przyzwyczajeni do chorowania”,zafundowala im to kiedys „czerwona sluzba zdrowia”,ktora miala za cel leczyc chocby za darmo ale nie wyleczyc wazne aby byl ruch w interesie i byly z tego zyski !
     Takie ilosci pacjentow przed drzwiami gabinetow lekarskich jakie obecnie spotyka sie w Poslce nie spotyka sie w innych krajach ,a lykanie masy tabletkowej liczone jest w tonach ,nie wspominajac innych trucizn !
     Do tego dochodza jeszcze szczepienia (28 obowiazkowych do osiagniecia wieku pelnoletosci moze rozlregulowac uklad odpornosciowy nie tylko czlowieka ale i kazdej malpy !

     Co wiec czynic ?
     Udac sie po rozum do glowy do ludzi MADRYCH i NIEZALEZNYCH,nie liczac na tych,ktorzy zostali postawieni na czele rzadow ,oni nie wam sluza i sa dobrze oplacani nie tylko oficjalna pensja.
     Nastepnie zebrac sie i wymusic posluszenstwo waszej woli ,WOLI CALEGO NARODU i tego,ktorego OJCZYZNA jest POLSKA.
     Wszystkim innym REZYDENTOM, OBYWATELOM POLSKIM nie polskiego pochodzenia podziekowac za przewodnictwo i sprawowanie wladzy,oni nic pozytywnego dla nas nie uczynili i nie uczynia,wprost pzreciwnie.
     WYBRAC POLAKOW a nie mieszancow DO RZADZENIA WLASNA OJCZYZNA !

     POLACY W OJCZYZNIE i NA SWIECIE LACZCIE SIE i DZIALAJCIE !!!

     POLSKA WZYWA !

     Polubienie

 13. sebecxs 23 czerwca 2011 o 8:51 am

  ….niepokojące wykresy sejsmografów: http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml

  Polubienie

  • Tomi 23 czerwca 2011 o 2:15 pm

   nie znam sie na tym ale to wygląda fatalnie

   Polubienie

   • sebecxs 23 czerwca 2011 o 5:19 pm

    …to ja Ci zaproponuje abyś poobserwował te wykresy przez tydzień….
    ..i jednocześnie monitorował info ze świata o trzęsieniach ziemi…
    ..i będziesz przeszkolony…

    Polubienie

 14. ArO 23 czerwca 2011 o 8:57 am

  Trochę humoru
  Mocne Kawały o Jasiu i nie tylko
  Cz. 1 http://czyzo.wrzuta.pl/audio/2jwdpb6UfMW/kawaly_o_jasiu
  Cz. 2 http://mongo112.wrzuta.pl/audio/3P2Jlyl1urV/kawaly_o_jasiu_i_nie_tylko
  xD

  Polubienie

 15. Kamil 23 czerwca 2011 o 9:16 am

  Mowilem mamie ze kolejny zamach byl w rosji z gosciami od atomowek.Sama sie zorientowala ze swiatem rzadzi elita i pozbywa sie wszystkich nie wygodnych.Na koniec doszla do wniosku ze tacy prosci ludzie skromnie zyjacy sa im najmniej potrzebni.

  Polubienie

  • Kamil 23 czerwca 2011 o 9:17 am

   chodzilo mi o ta katastrofe samolotu jesli chodzi o atomowki

   Polubienie

   • Tomi 23 czerwca 2011 o 2:16 pm

    jak to atomówek, Jak pisać to pełnymi zdaniami

    Polubienie

 16. Konarski 23 czerwca 2011 o 10:51 am

  Od lipca w Australii cenzurują internet
  http://www.news.com.au/technology/internet-filter/telstra-optus-to-begin-censoring-web-next-month/story-fn5j66db-1226079954138
  W USA powołują nie tylko rezerwistów, także WETERYNARZY! http://www.youtube.com/watch?v=fTx_H82dEzQ

  Polubienie

 17. Kamil 23 czerwca 2011 o 11:15 am

  David Icke – ruszcie wreszcie dupy http://www.youtube.com/watch?v=k5ex6dbbZDY

  Polubienie

 18. Konarski 23 czerwca 2011 o 12:04 pm

  Pietrozawodzk 2011 : glosa
  Zastanawiałem się, czy rosyjscy eksperci jądrowi, którzy zginęli w dziwnej „katastrofie” pietrozawodzkiej pracowali w Buszerze. Miałem rację – co najmniej pięciu inżynierów znajdujących się na pokładzie Tupolewa brało udział w tym projekcie. Ktoś w Rosji coś sprząta…
  http://foxmulder.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?821364

  http://foxmulder.blox.pl/2011/06/Krotka-historia-sabotazu-lotniczego-cz-10.html#ListaKomentarzy

  Polubienie

 19. ArO 23 czerwca 2011 o 12:37 pm

  Ratuj maluchy!
  Do 4 lipca potrzebne jest jeszcze 400 000 podpisów poparcia pod projektem zmiany ustawy o obowiązku szkolnym sześciolatków!

  To ważna akcja społeczne. Niestety, pomimo sprzeciwu rodziców, politycy pozostają nieugięci. Oni uważają, że wiedzą lepiej!

  Więcej informacji na stronie: http://www.ratujmaluchy.pl
  http://wolnemedia.net/aktywizm/ratuj-maluchy/

  Polubienie

 20. Irena 23 czerwca 2011 o 12:51 pm

  No coz ,zyjemy w ciekawych czasach.
  Kazda ziemska cywilizacja przezywala swoje wzloty i upadki,nasza cywilizacja xxI niczym sie nie rozni od innych.
  Ludzkosc przetrwa i to co ma wkrotce nadejsc.
  Trzeba Myslec i dzialac

  Polubienie

 21. ArO 23 czerwca 2011 o 1:13 pm

  W Libii jest rzeźnia http://www.youtube.com/watch?v=6Jimgm1N-5Y

  Polubienie

 22. Ola 23 czerwca 2011 o 1:22 pm

  OBUDZ SIE WSZYSTKO W TWOICH REKACH’ WYJDZ NA ULICE I WALCZ.
  POWIEDZ DOSYC SKORUMPOWANEMU RZADOWI I ELITOM KTORE CHCA ZROBIC Z NAS NIEWOLNIKOW
  <http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/06/the-revolution-has-begun-in-europe-must-watch/

  Polubienie

  • Taka prawda 23 czerwca 2011 o 3:16 pm

   Społeczeństwa są zakładnikami idiotów sprawujących władzę. Teraz najważniejsze co mozna zrobić to zabezpieczyć wiedzę i technologie najlepiej w postaci pisanej na czymś opornym na wpływy atmosfery (starozytni uzywali kamieni czy folii ze złota), zabezpieczenie osób mogących być niewygodnymi dla władzy autorytetami i emigracja w miejsce niedostępne dla nazi-swirów, … .

   To, że będzie parcie na wojne z Arabami (bardzo wygodny powód by zawłaszczyć Wzgórze Świątynne i zburzyc Synagoge) wiadomo było od pojawienia się przepowiedni o Apokalipsie ( min 10 lat temu) i zydowskich prac nad wyhodowaniem czerwonego cielecia bez skazy. To, że zydzi w tym „spontanicznym społecznym zrywie” (ciekawe po ile za godzine biorą) będą domagać się odbudowy (w 2 kroku) swiątyni Szatana to też od tych nastu lat wiadomo. Od poczatku powstania „żmijowe plemie” pleni się na Ziemi by ja ukraść z rąk prawowitego właściciela tworząc bujdy i bajdy by zwieść ślepych i naiwnych jakoby posiadali jakiekolwiek prawa do tego czynu.

   To, że ich Bóg jest jakąś formą znanego z legend wampira to też wiadomo. To, że po rozpętaniu 1 wojny – tej na wyniszczenie ludzkości nastąpi 2 w której wampiry, wilkołaki, gargulce i inne diabły zaatakują niespodziewanie w plecy ocalałych z 1 (i zbędnych już idiotów-krzewicieli „Świata Światła”) to też wiadomo. Celem NWO jest powrót świata wampirów z niewolnikami-przekąskami. I dlatego wielu tych którzy dzis tak prą ku Nowej Erze się zdziwi jak im coś włochatego za przyzwoleniem ich guru wtopi zębiska w łydke czy coś innego mięsistego.

   To, że jak już nastaną ogółne rządy satanistów to prawdziwy Bóg Chrześcijan będący prawdziwym Bogiem i innych religii (z wyłaczeniem zydowskiej herezji i jej klonów) osobiście się tu pofatyguje też opisuje Apokalipsa. To jest ten czas panowania Niewyobrazalnego Zła, czas panowania Ochydy syjonistycznej. Czas pomiędzy wdrożeniem NWO a czasem powrotu prawdziwego Boga. Ale wtedy dla tych co oddadzą hołd zydowskiej ochydzie nie będzie już ratunku ani litości w jego oczach. To bedzie ten Sąd Ostateczny w którym śmierć będzie niewyobrażalną łaską z jego strony.

   Po co jest taka nagonka na depopulacje? By maksymalnie mało ośrodków władzy ocalało i maksymalnie mało osób posiadających wiedzę jak walczyć z demonami przeżyło. Po to banksterzy promują pop-satanizm w mediach, po to są niszczeni uczciwi i wierzący księża, po to tak nalegają na ogólnoswiatową wojnę by armie się wzajemnie powyżynały. Wszystko to przygotowania do etapu drugiego gdy świat zaroi się od diabelskich skrzydeł. Ale wtedy już nie będzie komu walczyć, komu nawracać. Nie będzie już niczego. Będzie tylko słychać zwierzece wycie zwiedzionych pomstujących Bogu, że nie chce ich na zawołanie ratować. I chrzęst łamanych w zębach demonów kości. Chłeptanej krwii. Mlask pożeranych wnętrzości.

   Polubienie

   • Taka prawda 23 czerwca 2011 o 6:56 pm

    errata „zawłaszczyć Wzgórze Świątynne i zburzyc Synagoge” -> zawłaszczyć Wzgórze Świątynne i zburzyc Meczet i wybudować tam Synagoge”. Synagoge bedącą w istocie domem Bestii z Apokalipsy. Ich pana. Dlatego Jezus Chrystus spotkał się z takim zarliwym „ukrzyżuj”. Był wysłannikiem od niewłaściwego Boga. Oczekiwali Sadysty przyszedł do nich Zbawiciel.

    Polubienie

 23. PokójWam 23 czerwca 2011 o 1:23 pm

  Niebezpieczna informacja http://www.tvn24.pl/-1,1707949,0,1,nowa_stara-stolica-izraela,wiadomosc.html

  Link dla niewiedzących o co chodzi http://zbawienie.com/swiatynia1.htm

  Polubienie

  • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 1:50 pm

   I niech nikt mi nie mówi, że wszystkiemu winien Watykan…

   Polubienie

   • PokójWam 23 czerwca 2011 o 1:57 pm

    Tak? A w takim razie kto? Jeśli nie widziałeś dowodów to ich poszukaj bo jest ich mnóstwo, a jeśli widziałeś to ignorancja wzięła górą, zresztą większość ludzi nią żyje oglądajac TV (skrzynkę dla idiotów)

    http://www.sekretyameryki.com/?p=6445

    Polubienie

    • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 4:27 pm

     Odpowiedziałem już tutaj: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/22/lesny-przeczytajcie-to-prosze/#comment-22215
     Zauważ, że Włochy wycofują się z konfliktu z Libią, pewnie pod wpływem Watykanu.

     Polubienie

   • Ania 23 czerwca 2011 o 2:05 pm

    Wszystkiemu to nie, tylko równo 1/3.

    Polubienie

   • teresa 23 czerwca 2011 o 2:35 pm

    W Watykanie tez maja grzechy,jednym z nich jest grzech zaniedbania owiec !
    Co to za pasterz gdy wilki rozszarpuja jego owce i nic go to nie obchodzi,nie idzie z pomoca !!!

    Polubienie

 24. ktos 23 czerwca 2011 o 2:20 pm

  To juz zaczyna byc ciekawe – 10% zadatku na kupno domu jesli kandydat
  zgodzi sie na czipa pod skora? Ta ulga w kupnie domu to bylyby
  pieniadze podatnikow a nie wlasnosc bankiera ktory chce czipowac
  ludzi?

  Juz obecnie w szkolach w USA dzieciom proponuje sie los w loterii z
  glowna nagroda IPhone – jesli zgodza sie na wziecie szczepionki bez
  wiedzy i zgody rodzicow. Dwa losy jesli dziecko za plecami rodzicow
  wezmie cala serie szczepionek. To sa oficjalne dane z oficjalnej
  prasy, a nie spekulacje.

  Niewolnicy elektronicznej synagogi SZATANA –

  Mozesz uciekac – lecz schowac sie nie bedziesz mial gdzie . . .

  (czyli wszelaka indetyfikacja pod…skóra…)

  Ostatnia dekada XX wieku ukazala zastosowanie wynalazku (inwentora i
  pomyslodawcy) dr. Sandersa do calkowitej i totalitarnej kontroli istot
  zyjacych, a glównie tych wszystkich, którzy uwazaja, a nawet twierdza,
  ze bez srodków finansowych (tj., pieniedzy) nie istnieje lub nie moze
  istniec dla nich zycie fizyczne, a nawet i duchowe.

  Owszem, ale tylko w minimalnie powierzchownej tylko czesci maja oni
  racje, bowiem nie widza lub nie chca widziec innej drogi czy innej
  mozliwosci unikniecia wiary w klamstwo (pokusy) weza z Edenu.

  Tak tez sie stalo i teraz. W dobie najnowoczesniejszej technologii
  konca XX wieku, gdzie syk dokladnie tego samego weza za pomoca swych
  masowych osrodkach przekazu oswiadcza wszem i wobec, iz ten cud
  techniki – ten maly elektroniczny uklad, który ma byc umieszczany pod
  skóra prawej reki lub czola u kazego czlowieka, pozwoli na
  bezkonfliktowe i jaknajbardziej bezpieczne uzdrowienie praktyczne
  wszystkich bolaczek w obecnie pedzacej na oslep cywilizacji pieniadza
  i „slodkiej” zastrzykowej smierci zarazem.

  Czy tak w istocie jest?

  Faktem jest, ze ludzka zachlannosc nie zna (lub nie chce znac) granic
  posiadania i wladania, co nie istotne jakim nakladem, wejsc w
  posiadanie o odrobine wiecej anizeli sasiad za sciana. Tutaj wlasnie
  ambicjami zagonieni na oslep za „lepszym”…samochodem, domem, meblami
  itp., (pozadliwoscia posiadania) wpadaja w bardzo latwy sposób w sidla
  przemyslnie klamliwie syczacego starodawnego weza…z Edenu…

  Obecna zminiaturyzowana elektroniczna technologia wielkosci ziarnka
  ryzu ma glównie na celu calkowita kontrole kazdego zyjacego czlowieka,
  poprzez rozbudowany system satelitarny zbudowany wlasnie za pieniadze
  tych, którzy nie wiedza do czego on bedzie sluzyl jak równiez i
  przeciwko komu…

  Ten nowy system indentyfikacji w osrodkach maso-wego przekazu (który
  jest glównie w rekach zydów i masonerii) jest obrazowany i promowany
  jako cos „cudownego” i uniwersalnego, a nawet niezbednego w
  dokonywaniu nie tylko podstawowych zakupów zywnosci w super-samach
  Pólnocnej Ameryki, ale i we wszystkich operacjach finansowych bedzie
  on wrecz niezastapiony.

  Obecnie ten „uniwersalny” mikroprocesor jest wszczepiany zolnierzom
  amerykanskiej marynarki wojennej, jak równiez rozpoczeta jest juz
  kampania propagandowa na szeroka skale w komputerowych korporacjach
  produkujacych najnowoczesniejsze uklady elektroniczne, a zwlaszcza
  tam, gdzie zarobki pracowników przekraczaja 80 tys., dolarów rocznie,
  by zapoczatkowac nowa „ere pokoju i szczesliwosci… od najbardziej
  wyksztalconych ludzi poczawszy…

  „Cudowny” wielkosci ziarnka ryzu bio-chip (24 go-dzinny informator)
  obecnie posiada wielkosc swojego „twardego dysku” 64 MB do którego
  mozna „wlozyc” poprzez impuls elektroniczny (ze skanera lub z
  satelity) wszelakie informcje bez wiedzy posiadacza na temat zycia od
  urodzenia do „kontrolowanej” lub naturalnej smierci w zaleznosci od
  potrzeby jego „przydatnosci”…

  Ta sluszna wiekszosc obywateli w Pólnocnej Ameryce jest wprost
  zafascynowana tym obrazem przekazanym za pomoca osrodków masowego
  przekazu do tego stopnia, ze oczekiwac nalezy od nich calkowitej
  akceptacji, bowiem nie beda musieli nosic ze soba jakichkolwiek
  plastikowych kart kredytowych, bankowych i gotówki, praw jazdy, karty
  zdrowia, dowodów osobistych i innych „uciazliwych” rzeczy w
  kieszeniach marynarek, a przed potencjalnym zlodziejem beda uchronieni
  raz na zawsze.

  Tak profesjonalnie omamieni samymi superlatywami tego podskórnego
  „cudu” XXI wieku naiwnie latwo-wierni obywatele USA i Kanady, którzy
  sa dalecy od Boga, nie zdaja sobie sprawy co faktycznie kryje sie za
  tymi aksamitnie pieknymi zachwalajacymi slowami telewizyjnych i
  radiowych spikerów, którzy sa na uslugach tych w cieniu skrzydel
  „aniola pieknosci” zepchnietego na ziemie.

  A jak wlasnie faktycznie wygladaja te ciemniejsze strony kulis „owego
  cudownego” bio-chipa, które to, sa skrupulatnie i przemyslnie
  przemilczane w tych promujacych „osrodkach masowego razenia” w USA i
  Kanadzie?

  Faktem jest to, ze przygotowany na zblizajacy sie XXI wiek „nowy
  system” wypierajacy „stary” wirusem Y2K – który jest calkowicie w
  rekach finansjery zydowskiej ma na celu totalitarne kontrolowanie
  kazdego czlowieka, a szczególnie placacego podatki, bowiem promowana w
  mass mediach „doskonala spolecznosc” w której tylko znalezc sie maja
  ludzie zdrowi i pracujacy… (o innych zadnego slowa nikt z tych
  „promotorów” nie wypowiedzial sie nigdy.)

  Co znacza slowa: „doskonala spolecznosc – perfect society” i co sie za
  nimi kryje?

  Otóz za pomoca tegoz elektronicznego „cacka”, kazdy obywatel (na razie
  USA i Kanady a w niedalekiej przyszlosci i wszystkich krajow) bedzie
  mógl byc w stanie zakupic artykuly pierwszej swojej potrzeby (po
  wyeliminowaniu poprzedniego „starego” systemu obrotu finansowego –
  obrotu gotówka i kartami) i korzystac bedzie mógl ze wszystkich
  „dobrodziejstw” socjalnych i zdrowotnych…w swym czasie tzw.
  „przydatnosci” spolecznej…

  Tak wiec centralny komputer poprzez siec satelitów bedzie mógl
  kontrolowac przez 24 godziny na dobe wszystkich tych, którzy
  dobrowolnie stali wlascicie-lami, sa posluszni i lojalni wobec tego
  „novum XXI wieku”

  Co sie wiec stanie z tymi którzy jednak nie beda nalezec, lub nie
  zechca nalezec do tej „doskonalej spolecznosci – perfect society?”

  Dzisiaj swiatowa finansjera i masoneria glosno promuje (ku ogólnej
  swiata uwadze) tzw., „eutanazje”, aborcje, (kontrole swiadomego
  usmiercania) – lecz swiatowa uwaga ludzi nie jest zwrócona ku glównemu
  i waznemu zagrozeniu – jakim jest „nowy system” – bardziej uniwersalny
  – który za pomoca swoich „zdolnosci” komputerowych bedzie nie tylko
  usmiercal tych, którzy sa chorzy lub juz nie placa zadnych podatków,
  ale tych wszystkich którzy sa zbyt niebezpieczni dla przyszlego
  „nowego swiatowego porzadku” zapowiadanego tak glosno po raz pierwszy
  przez Busha…

  Bankierzy-lichwiarze – dzieki „nowemu” elektroni-cznemu systemowi
  monetarnemu i sytemowi tozsa-mosci pozbawia wszystkich obywateli
  jakiegokolwiek prawa prywatnosci, przynaleznosci, narodowosci,
  wlasnosci, a wszelakie decyzje zwiazane z dana osoba posiadajaca
  (noszaca) bio-chip pod skóra dokonywane beda za pomoca szatansko
  zaprogramowanego glównego komputera, który decydowac bedzie calkowicie
  o przydatnosci tegoz zniewolonego czlowieka w okreslonym czasie swego
  kontrolowanego zycia jak i decydowac bedzie o czasie jego smierci z
  dokladnoscia do 1/1000 sekundy.

  Jak to wygladaloby z czlowiekiem który wlasnie przechodzi na zasluzona
  emeryture lub rente?

  Ten czlowiek nie bedzie juz nalezal do „doskonalej spolecznosci”, a
  wiec nie bedzie zdolny do dalszej pracy i placenia podatków, a co za
  tym sie kryje? Ów czlowiek stanie sie bezuzyteczny dla reszty
  „doskonalego spoleczenstwa”, psuc bedzie zywnosc, powietrze i stanie
  sie istota pasozytnicza, która niezwlocznie bedzie trzeba usunac za
  pomoca oczywiscie „kontrolera” umieszczonego od urodzenia pod jego
  skóra prawej reki lub czola, tak samo jak dzisiaj „dziala
  eutanazja”…

  Te tysiace formalno-legalnych kartek urzedowych z tysiacami pieczatek,
  zostanie zastapione tym „nowym systemem”, który calkowicie wyeliminuje
  ten „niezreczny” proces „pieczatkowo-administracyjno-rodzinny”… i
  pozwoli na bezsladowe i bezkonfliktowe usuwanie wszystkich
  „niedoskonalych” zjadaczy chleba

  Jako kolejny przyklad („nowego systemu”):

  Kierowca jadacy bez prawa jazdy przekraczajacego szybkosc na
  autostradzie. Wszystkie dane wlacznie z temperatura ciala, szybkoscia
  bicia serca przekazane niezwlocznie z bio-chipu do glównego komputera
  nie pozwola temu kierowcy na dalsza kontynuacje jazdy, gdyz glówny
  komputer za pomoca satelity natychmiast unieruchomi w jego aucie
  komputerowe (elektroniczne) zasilanie silnika w paliwo, a policja
  drogowa dokona finalnego porzadku z samochodem i wlascicielem pojazdu
  w/g „nowego obowiazujacego prawa” (zydowskich patrycjuszy)

  Obecnie zydowska finansjera praktykuje równiez i inna koncepcje we
  wdrazaniu w zycie swojego „nowego systemu”, a mianowicie tworzy pokuse
  dla obywateli chcacych wejsc w posiadanie „wlasnego” upragnionego
  domu. Pokusa ta jest 10% zadatek wartosci nieruchomosci, który w
  zamian za przyjecie bio-chipa jest automatycznie anulowany, co w
  finale „kupujacy” i tak zaplaci w ratach za ten bankiersko-lichwiarski
  „prezent”, natomiast pozostanie na zawsze „wlascicielem” tego
  elektronicznego szpiega.

  Przykladów jest bardzo wiele w tej szatanskiej materii w dobrowolnosci
  i naiwnosci tych, którzy chca za wszelka cene byc posiadaczami
  jakichkolwiek materialnych wartosci, nawet za cene ustalonej daty
  smierci i ceny zaprzedania swej duszy zlotemu bozkowi.

  Co dzisiaj jest jeszcze dobrowolnoscia, to jutro stanie sie
  niewatpliwie diabelskim przymusem, lecz ci co odmówia przyjecia „owego
  cudu” techniki, pozostana w praktyce bez srodków do zycia, bez prawa
  pracy, ubezpieczenia itp., czyli „wyjeci spod prawa” ustalonego o
  wiele wczesniej przez zydowskich „dobroczynców” – ekonomicznycyh i
  uzdrowicieli dla powaznie cierpiacego obecnie swiata pracy.

  Nie wiem co moze zdarzyc sie jutro i na jaki „swiatly” pomysl pokusy
  wpadna sludzy szatana, by dzieci Boga omamic do przyjecia tej
  diabelskiej „pieczeci”.

  Byc moze wkrótce bankierzy zaproponuja kazdemu obywatelowi po
  kilkadziesiat tysiecy dolarów za zgode wszczepienia tego „cudu”?.

  Nie wiem ilu odmówi?

  Nie wiem ilu wpadnie w pulapke kontroli swego ziemskiego zycia, liczac
  na to, ze po wydaniu, lub zainwestowaniu przyjetych elektronicznie
  pieniedzy „wydlubia” sobie te „cacko” ze swego ciala.

  Otóz z chwila przyjecia tego malenkiego komputera, swiadomosc i
  podstawowe czynnosci tego czlowieka uzaleznione beda wylacznie od
  glównego komputera, którego najwazniejszym zadaniem jest pozbawic
  wszystkich tych, którzy go zaakceptowali (bio-chip) mozliwosci
  swiadomego pomyslu wyjecia lub wydlubania tego szybko
  przemieszczajacego sie w ciele malutkiego mikro-bio-chipa.
  (mikro-procesora teflonowej oslonie)

  To co sie dzieje w chwili obecnej i na jakim poziomie jest obecna
  elektroniczna technologia zakrawa na basn, w która nawet dorosli i
  wyksztalceni, lecz smiertelnie zapracowani ludzie nawet nie smia
  sluchac, a tym bardziej uwierzyc, bowiem ich zmaterlializowane zycie
  zaczyna sie i konczy na splatach, rachunkach za gaz, swiatlo, wode i
  rosnacych kontach w bankach.

  Wlasnie w bankach, na oszczednosciowych kontach u tych obywateli
  („ciulaczy”) bankierzy skoncentrowali swoja przewrotna uwage, by w
  przemyslny sposób pozbawic ich dorobku calego zycia i ich rodziców.
  Otóz, wszyscy wiemy ze „virus komputera Y2K – milenijny” moze pozbawic
  (wymazac) w jedna sekunde wszystkim „oszczedzaczom” walorów, a
  poniewaz jest ich w USA i Kanadzie bardzo wielu, którzy wogóle nie
  wierza lub nie chca dopuscic do swej zmiazdzonej swiadomosci
  (osrodkami masowego przekazu) mysli, ze cos moze sie stac z ich
  cyfrowymi skarbami zdeponowanymi na prywatnych rosnacych kontach
  bankowych.

  Bankierzy nawet i poprzez swoja siec prasowa informuja swoich klientów
  o tym, aby wszystkie dokumenty stwierdzajace o wysokosciach depozytów
  ich klienci trzymali w domu na ewentualny wypadek virusa Y2K w
  systemie bankowym, który owszem jest „przygotowany” ale bankierzy
  radza ze „na wszelki wypadek”… nalezy miec oficjalne dokumenty
  wystawione przez bankowa filie.

  Co w takiej sytuacji normalny „zjadacz i oszczedzacz chleba” robi?

  Oczywiscie ze zbiera wszystkie kwity, uaktualnia swoja bankowa
  ksiazeczke np., co tydzien lub codziennie i praktycznie sie nie musi
  martwic, bowiem w/g dostepnych dla niego informacji jest i czuje sie
  bezpieczny o swoje skarby gotówkowe w/g zalozen i zapewnien bankierów
  – strazników jego kolorowej przyszlosci. Nic sie nie dzieje…

  Choc wszyscy wiemy ze virus Y2K jest „potencjalnym”, a i faktycznym
  sprawca wielu niedogo-dnosci, ot chociazby w Bell Canada przez trzy
  dni miala przerwane polaczenia networkowe, co koszto-walo podatników
  ok. 1 miliarda dolarów strat, spowodowane „testem” Y2K (wirusa 2000),
  to tego typu informacje wogóle nie docieraja do czujacych sie
  bezpiecznie depozytorów swoich fortun i spogladaja na takie wypadki z
  przymruzeniem oka dalej zyjac w iluzji zapewnien swoich „strazników
  kont bankowych”…

  Wkrótce nadejdzie czas, kiedy cala wina „zawieszenia” wszystkich
  komputerów spadnie na wirus Y2K i ufni wczesniej depozytorzy nie beda
  mogli w zaden sposób odebrac swoich oszczednosci na podstawowe zakupy
  dnia codziennego, co oczywiscie wina bedzie „virus” Y2K, natomiast
  zaden z nich nie bedzie winil siebie.

  Bankierzy równiez i na taka ewentualnosc sa juz przygotowani, bowiem
  doskonale wiedza, ze nowy system juz funkcjonuje i zaproponuja
  wszystkim depozytorom, którzy posiadaja aktualne poswiadczenia bankowe
  na wielkosc swoich bankowych skarbów, aby mimo wszystko przyjeli „nowy
  system”, który „objawia” sie w malutkim bio-chipie i ze wszystkie
  walory zostana im sprawiedliwie zwrocone, lecz juz tylko w tej „nowej
  elektronicznej formie”.

  Ilu z tych „zjadaczy i oszczedzaczy chleba” swiadomie pozbawi sie
  wlasnych oszczednosci i trudu ciezkiej pracy i pracy swoich rodziców
  odmawiajac przyjecia tego elektronicznego ukladu pod skóre?

  Osobiscie nie mam odwagi pisac o jakiejkolwiek proporcji, lecz prosze
  Boga aby mial ich wszystkich w Swej Opiece i czuwal nad nimi
  wszystkimi.

  O jak trudno bedzie tym wszystkim, którzy mysla ze sa posiadaczami
  czekokolwiek, aby „zaparli sie samych siebie i poszli Ta sciezka
  prowadzaca do Swiatla” – tak samo jak Jerozolima, która wogóle nie
  zwrócila uwagi na dzien jej Nawiedzenia…

  Mam wielka nadzieje, ze wielu ludzi, którzy mimo wszystko dokonaja
  wlasciwego wyboru sciezki w swoim zyciu pozostana pod bardzo dobra
  opieka Jezusa Chrystusa, choc beda musieli „przejsc ponad siebie
  samych” jak stoja – bez niczego, to cierpienia ich beda o wiele
  mniejsze i o wiele krótsze, anizeli tych, którzy sa jeszcze przekonani
  ze „jakos to bedzie” i nic sie nie powinno stac… chcac szturmem
  wskoczyc do ostatniego wagonu pociagu jadacego do Nieba…

  Nikt „do Królestwa Niebieskiego nie wjedzie Mercedesem i w futrze z
  norek”, ani nawet z plikiem kart kredytowych a tym bardziej z
  pieczecia szatana. Wielkie domy, czy dochodowe biznesy napewno nie
  zmieszcza sie do „sosnowych jesionek”, natomiast wartosc czlowieka
  jest dokladnie taka sama w chwili narodzin i smierci, a dalsza jego
  „droga” moze byc w róznym kierunku w zaleznosci od wczesniej
  dokonanego wyboru.

  Skoro Bóg stworzyl czlowieka wolnym, to tylko czlowiek dokonuje przez
  swoje cale ziemskie zycie wyboru, miedzy Jednym a drugim…

  Polubienie

  • Taka prawda 23 czerwca 2011 o 7:07 pm

   Zdziwienie nadejdzie jak kiedyś po zaczipowaniu wszystkich nagle wyłączą dostep do kasy i zaprosza na rampy prowadzące do bydlarek. Wtedy uciekac sie już nie da. Czip pokaże jak najszybciej dopaść uciekiniera czy po prostu go zdalnie wyłączyć – uśmiercić.

   Obietnicą przedstawicieli „plemienia zmijowego” nigdy nie należy ufac. Jest to jedyna prawda o nich. Prawda jakiej nauczał Jezus Chrystus.

   Polubienie

  • Taka prawda 23 czerwca 2011 o 10:50 pm

   Jak ktos mysli, że „ah wezme sobie łykne chipa i jakoś to bedzie” niech ma na uwadze Indian z którymi zydowscy prezydenci USA z jednej strony podpisywali kolejne pakty pokojowe a z drugiej wysyłali kolejnych generałów z wojskiem by tych samych Indian od paktu wymordowywali. To jest ten poziom moralnosci. Teraz jest promocja by się idioci pochipowaloi, potem zakręcą kurek i zabiora idiotą akty własności zmuszając do niewolniczej pracy w 21w obozach koncentracyjnych. Wprawe w ich tworzeniu maja wielowiekową.

   Polubienie

 25. PokójWam 23 czerwca 2011 o 2:27 pm

  Tylko, że ta 1/3 zarządza pozostałymi częściami więc jest najważniejsza. Żyjemy w zakłamanym świecie, a jego częścią jest Watykan „Wilk w owczej skórze” ” jeśli ślepy prowadzi ślepego, obaj w dół wpadną” (Mt 14. 15)

  http://zbawienie.com/babilon.htm
  http://kosciol-kat.ucoz.ru/publ/religia/papiestwo_kontra_biblia_czyli_jak_katolicyzm_przestal_byc_chrzescijanstwem/6-1-0-185

  Panie monitor powiedz co w tych dowodach jest kłamstwem, lub z czym się nie zgadzasz
  . A pisanie typu”W szczególności proszę abyście nie atakowali Kościoła Katolickiego, który jest pniem, na którym oparta jest cała nasza cywilizacja. Nie będę pomagał tym, którzy ten pień starają się podciąć. Osoby atakujące KK będą banowane.”nic nie da

  Polubienie

  • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 2:49 pm

   NIe ma żadnych dowodów na udział Watykanu w jakimkolwiek ze współczesnych ludobójstw. To mi wystarczy. Patrz po czynach, a nie po publikacjach.

   Polubienie

   • PokójWam 23 czerwca 2011 o 3:05 pm

    Żartujesz? Kto jest odpowiedzialny za biedę na ziemii? – Banki kontrolowane przez Watykan, Kto jest odpowiedzialny za rozpowszechnianie AIDS w Afryce – Watykan, Kto stoi za atakiem na Afganistan, Irak i liczne rewolucje afrykańskie – Watykan, Kto stoi za I i II WŚ oraz palanowaną 3 – WATYKAN. Mam wymieniać dalej?
    http://zbawienie.com/watykan.htm
    http://www.youtube.com/watch?v=7sPJf29S3Xk 12 części W śród nich dowody m.in. na to że ówczesny papież finansował Hitlera i Stalina.
    Dowody są tylko Ty nie chcesz ich zauważyć
    ====================================================================
    monitorpolski: Kompletna bzdura. Banki są kontrolowane przez satanistyczną elitę 666 osób. Bank watykański jest również kontrolowany przez Rotszyldów – przecież JPI został zabity gdyż zaczął się interesować bankiem. Pisanie, że rozpowszechnienie AIDS to dzieło KK to kalumnie nie mające żadnego poparcia w faktach. Owszem, sataniści wykorzystują instytucje charytatywne do ludobójstwa, ale czy twój lekarz, który przepisuje szczepionkę na byle g., jest agentem Watykanu? To się opiera na totalnej kontroli mediów, z których tylko może Osservatore Romano jest w rękach Watykanu.
    Dezinformacja idzie właśnie w kierunku odwrócenia uwagi od prawdziwych sprawców zbrodni ludobójstw i wojen. Polecam opracowania Piotra Beina na http://www.grypa666.wordpress.com czy też Jima Condita Juniora, Johna Kaminskiego, Benjamina Freedmana, Eustace Mullinsa, Chrostophera Jon Bjerknesa i wielu, wielu innych. Specjalnie mącicie ludziom w głowach, żeby stracili punkt oporu i wiary.

    Polubienie

    • tamara 23 czerwca 2011 o 6:13 pm

     PokojWam; kazda instytucja ma cos na sumienu ale ty przesadziles z tymi zarzutami…wkleje dwa linki o Watykanie,ale nic tam nie pisza o takich sprawach o ktorych ty piszesz http://www.bibliotecapleyades.net/vatican/esp_vatican61.htm
     http://www.bibliotecapleyades.net/vatican/esp_vatican30.htm#Contents
     fakten jednak jest,ze Watykan jest centralnym burem nwo do kontroli duchowej;co za tym sie kryje?

     Polubienie

     • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 6:29 pm

      Sherman Skolnick to przeciez był żydowski dezinformator, który twierdził, że wszystkiemu jest winna … Coca Cola. Przerabiałem tych durni już dawno. Co do Bushby, nie ma wielu krytycznych informacji w necie – czy sądzisz że „wszechwładny” Watykan nie zrobiłby coś z tym, żeby go np. zdyskredytować? Oj tamara, tamara, naiwna albo dobrze opłacana. Prosiłem nie podcinać gałęzi, na której siedzimy…

      Polubienie

      • tamara 23 czerwca 2011 o 8:36 pm

       oj monitor,monitor widze,ze jestes przewrazliwony na punkcie agentury.wklejajac linki ,uwazam,ze powinny byc one poddane dyskusji a nie krytyce osoby,ktora je wstawia.nie jest powiedziane,ze podzielam informacje w nich zawarte. uwazam rowniez ,zeby miec pojecie co sie dzieje to trzeba czasami czytac dezinformacje….i w tym twoja rola ,aby pomoc man odrozniac jedno od drugiego…..wyluzuj monitor

       Polubienie

       • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 8:39 pm

        Pewnie, że jestem przewrażliwiony, bo nie mogę sobie wyobrazić, żeby ludzie mieli takie siano w głowach.

        Polubienie

        • tamara 23 czerwca 2011 o 8:44 pm

         a ja jestem przewrazliwiona na docinki o agenturze. 🙂 wyglada na to,ze obydwoje mamy siano w glowach :))))

         Polubienie

   • BarbW 23 czerwca 2011 o 3:39 pm

    Panie Marku, czy znaczy to ze nie na tym blogu więcej wolności w wymianie poglądów? Cenzura? To całkowicie zmienia Twój Blog. Czyli jeżeli ktoś uważa np. ze ..”KK nie ma nic wspólnego z Bogiem i ze np. to manipulacja energii ludzkiej i kontrola umysłów”, to nie ma co tutaj szukać? Proszę o odpowiedz…

    Polubienie

    • Annah. 23 czerwca 2011 o 4:13 pm

     Poczytaj na stronie banku informacji o Dmowskim dlaczego należy wspierać Kościół Katolicki. Te treści są ponadczasowe, nawet jeśli ktoś ma osobisty konflikt z którymś przykazań jest innowiercą czy ateistą czy masonem musi uszanować to że katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości ale stanowi jego istotę.

     NA INNOWIERCACH MAMY PRAWO WYMUSIĆ SZACUNEK DLA NASZEJ RELIGII.

     http://www.romandmowski.pl/default.php?dzial=odmowskim&id=20

     Polubienie

     • BarbW 23 czerwca 2011 o 4:17 pm

      Dziękuję Annah, szanuje Twoje poglądy, ale ja zadałam inne pytanie.

      Polubienie

      • BarbW 23 czerwca 2011 o 4:19 pm

       Chciałam dodać, ze jestem bardzo wierzącą osobą….

       Polubienie

    • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 4:18 pm

     Odpowiem filmem, muszę go znaleźć. Teraz nie czas na dyskusje, musimy mieć zbroję. A tego typu komentarze tę zbroję osłabiają.

     Polubienie

     • K_Hovind 23 czerwca 2011 o 8:10 pm

      To może najpierw niech Pan wytłumaczy Co miał Watykan na myśli budując teleskop lucifer ( niosący światło -upadłe demony też niosą światło jeszcze ) Bliżej temu do słowa lucyfer i na pewno o to im chodziło, przecież mogli nazwać blask albo oko ziemi itp.
      Dodam tyle że byłem zagorzałym katolikiem dziś wiem i dziękuję Bogu że mnie stamtąd wyciągną a mi serce rozdzierało się jak przejrzałem na oczy nadal proszę Jezusa o wyciągnięcie mojej rodziny z tej sekty.

      mam nadzieje że pan to umieści każdy ma prawo do własnej opinii jeszcze przez chwile puki nas nie zablokują.

      Polubienie

      • monitorpolski 23 czerwca 2011 o 8:38 pm

       Kurcze, dajesz się robić na takie rzeczy?! Co za idiota nazywałby tak teleskop wiedząc, że to może wyjść na zewnątrz? To tak jak z tymi inkubatorami i mordowanymi dziećmi, co było powodem pierwszej inwazji na Irak. To są tzw. psy-op i jest ich coraz więcej. Znasz motto Mossadu?

       Polubienie

      • deg 24 czerwca 2011 o 11:40 am

       Samo imię Lucifer niosiący światło – jak każde inne samo w sobie chyba raczej nie niesie zła – ważniejsze co się czyni w jego imieniu – choć faktycznie dość kontrowersyjny wybór

       Polubienie

      • deg 24 czerwca 2011 o 12:08 pm

       A czy to nie przypadkiem mylisz dwa teleskopy jeden Watykański a drugi LBT (nie odnalazłem informacji o współudziale Watykanu) .
       Na wzgórzu są więc 3 teleskopy: Heinrich Hertz , watykański VATT i własnie LBT.

       LBT zbudowany został przez konsorcjum międzynarodowe z Niemiec, Włoch i USA.
       Na szczycie Mount Graham znajdują się jeszcze 2 teleskopy: niemiecki Heinrich Hertz Submillimeter Telescope (radiowy) i należący do Obserwatorium Watykańskiego – VATT (Vatican Advanced Technology Telescope). Wszystkie trzy tworzą Mount Graham International Observatory, w skrócie MGIO.

       Polubienie

       • deg 24 czerwca 2011 o 12:18 pm

        Wiki:
        LBT, originally named the Columbus Project, is a joint project of these members: the Italian astronomical community (represented by the Istituto Nazionale di Astrofisica, INAF); the University of Arizona; University of Minnesota,[5] University of Notre Dame,[5] University of Virginia,[5] the LBT Beteiligungsgesellschaft in Germany (Max Planck Institute for Astronomy in Heidelberg, Landessternwarte in Heidelberg, Astrophysical Institute Potsdam (AIP), Max Planck Institute for Extraterrestrial Physics in Munich and Max Planck Institute for Radio Astronomy in Bonn); The Ohio State University; Research Corporation in Tucson.

        Nic o watykanie – więc pomyłka z Vatt.

        Polubienie

     • Taka prawda 23 czerwca 2011 o 8:15 pm

      Są w kosciałach obrazy Jezusa z Gorejącym Sercem (z Miłosiernym Sercem).
      Nalezy wyobrazać sobie taką postać we własnym sercu a promienie bijące z serca Jezusa jako promienie otaczające was niewidzialnym duhowym pancerzem. Po pewnym czasie nauczycie się Jezusa odczuwać we własnym sercu a bijącą z niego moc używać w pokojowych celach. Szczerość i pełne zawierzenie w bezposrednim kontakcie będzie bardzo pomocne.

      Mozna używając promieni bijących z własnego serca obdarowywać taką ochroną innych.

      Brzmi jak magia ale to działa. Wystarczy odnowic ślub. Mozna także podarowac mu swoją duszę by diabły jej podstepem nie wykradły.

      Polubienie

 26. Ola 23 czerwca 2011 o 2:41 pm

  rIHANNA I ANTYCHRYSTUS
  http://www.disclose.tv/forum/rihanna-and-the-antichrist-t53789.html

  Polubienie

 27. ziarnko prawdy 23 czerwca 2011 o 2:44 pm

  Zobaczcie jak donosi wladzy czolowy „dziennikarz” Polsatu,Tomasz Machala.TW donosi na kolegow aby podlizac sie Solorzowi.
  http://wszolek.salon24.pl/318169,co-laczy-maczale-i-abw

  Polubienie

 28. Ola 23 czerwca 2011 o 2:55 pm

  zASTRASZANIE LUDZI – BAJKAMI O UFO
  http://www.disclose.tv/action/viewvideo/74577/TEL_EVIL_SION_29_31_Aliens_will_be_the_final_card/

  Polubienie

  • trebor 23 czerwca 2011 o 3:30 pm

   Zaiste powiadam ci,ze zachowujesz sie jak sono… i do tego wstawiasz takie glupoty,ze rece opadaja.
   Jesli nie masz czasu na zapoznanie sie z tym co wstawiasz to nie wstawiaj.Kompletnie nie znasz zagadnienia a sie „wypowiadasz”.Przeciez jedne twoje filmy zaprzeczaja drugim.Uff…paranoja.

   Polubienie

 29. Ola 23 czerwca 2011 o 3:02 pm

  http://januszzagorski.pl/2011/06/22/aktualny-program-viii-zlotu-wolnych-ludzi-harmonia-kosmosu/

  Polubienie

 30. pola 23 czerwca 2011 o 3:05 pm

  Nie wiem ilu z was ma do czynienia na co dzień z ludzmi często przypadkowymi ale ja w związku ze swoją pracą rozmawiam z wieloma osobami i coraz częściej sami zaczynają poruszać podobne tematy tu omawiane .Tak że świadomość tego co się dzieje wzrasta ,niedawno zadałam pytanie mojej księgowej ,osoby twardo stąpającej po ziemi która wszystkie przepisy i wszystkie ustawy ma w małym palcu ,jak ocenia to co się dzieje ,odpowiedziała mi że żal jej tylko wnuków bo ona już swoje przeżyła ale czarno widzi ich przyszłośc patrząc na to wszystko co się wyprawia w każdej dziedzinie życia ekonomicznego i w jaki sposób jako społeczeństwo jesteśmy okradani.

  Polubienie

 31. Ola 23 czerwca 2011 o 3:10 pm

  Bog i Szatan.

  Polubienie

  • BarbW 23 czerwca 2011 o 3:43 pm

   New Age…. przygotowanie do 1. inscenizowanej inwazji aliens, 2. inscenizowanego zejścia Mesjasza, 3. ustalenia Nowej Ogólnoświatowej Religii.
   A co Wy na to?

   Polubienie

 32. Ola 23 czerwca 2011 o 3:31 pm

  Co naprawde sie wydarzy w roku 2012 http://www.youtube.com/watch?v=XIljYErMte0&feature=player_detailpage

  Polubienie

 33. Ola 23 czerwca 2011 o 3:47 pm

  Lady Gaga – Illuminatihttp://vigilantcitizen.com/musicbusiness/lady-gagas-born-this-way-the-illuminati-manifesto/

  Polubienie

 34. Ola 23 czerwca 2011 o 3:47 pm

  http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/lady-gagas-born-this-way-the-illuminati-manifesto/

  Polubienie

 35. Ola 23 czerwca 2011 o 3:55 pm

  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/06/kontrolowane-wyburzenie-greckiej.html

  Polubienie

 36. Ola 23 czerwca 2011 o 4:05 pm

  http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/prosze-obudzcie-sie/

  Polubienie

 37. Annah. 23 czerwca 2011 o 4:10 pm

  Poczytaj na stronie banku informacji o Dmowskim dlaczego należy wspierać Kościół Katolicki. Te treści są ponadczasowe, nawet jeśli ktoś ma osobisty konflikt z którymś przykazań jest innowiercą czy ateistą czy masonem musi uszanować to że katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości ale stanowi jego istotę. NA INNOWIERCACH MAMY PRAWO WYMUSIĆ SZACUNEK DLA NASZEJ RELIGII.

  http://www.romandmowski.pl/default.php?dzial=odmowskim&id=20

  Polubienie

 38. Ola 23 czerwca 2011 o 4:12 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/23/dwanascie-rzeczy-o-ktorych-nie-wspominaja-media/

  Polubienie

 39. Ola 23 czerwca 2011 o 4:24 pm

  http://www.infowars.com/chance-didnt-create-the-current-economic-crisis/
  Wszystko co sie dzieje w swiecie bylo zaplanowane

  Polubienie

 40. wwwejcen 23 czerwca 2011 o 4:27 pm

  „W szczególności proszę abyście nie atakowali Kościoła Katolickiego, który jest pniem, na którym oparta jest cała nasza cywilizacja… ”
  Kiedy zrozumiecie że kościół katolicki to instytucja a Chrześcijaństwo to właśnie pień o którym piszecie ?

  Polubienie

  • Warszawiak 23 czerwca 2011 o 4:33 pm

   „Kiedy zrozumiecie że kościół katolicki to instytucja a Chrześcijaństwo to właśnie pień o którym piszecie ?”
   Podbijam

   Polubienie

  • BarbW 23 czerwca 2011 o 9:11 pm

   Dobrze ujęte wwwejcen.

   Polubienie

 41. Ola 23 czerwca 2011 o 4:46 pm

  http://www.infowars.com/stream.pls
  Sluchaj Nie ma innej drogi do wolnosci i chleba jak obalenie rzadu

  Polubienie

 42. rabarbarek 23 czerwca 2011 o 4:48 pm

  Na scianie szkoly podstawowej w Anglii umieszczono piekna , wielokolorowa tecze [ ta sama , ktora symbolizuje wiadoma grupe ] . Tecza stanowi tlo do zaprezentowania swiatu maskotek olimpiady w Londynie 2012.

  Chcialoby sie powiedziec , ” jakie tlo , taka maskotka”, albo ” jaka maskotka takie tlo”. . Maskotka obrzydliwa i budzaca niemile skojarzenia . Biedne dzieci , choc one jeszcze nie rozumieja o co w tym wszystkim chodzi. Nam , doroslym po raz kolejny przypomina sie o wielkim bracie , ktory przyglada nam sie bacznie i kontroluje nasze poczynania.

  Film, http://www.youtube.com/watch?v=G-jaTqdp-O0&NR=1&feature=fvwp

  Polubienie

  • BarbW 23 czerwca 2011 o 7:12 pm

   Tak, rabarbarek, to już zakrawa na ICH bezczelność a zwłaszcza te dwa jednookie stwory! Zobacz tutaj ładnie wyjaśnione: Secret Olympic Symbol 2012
   FarFromDanK
   Loading…
   73,904

   Polubienie

   • BarbW 23 czerwca 2011 o 7:23 pm

    Prawidłowy link: http://www.youtube.com/watch?v=wtmOWEMWlc4&feature=related

    Polubienie

 43. Ola 23 czerwca 2011 o 4:52 pm

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110622&typ=wi&id=wi01.txt

  Polubienie

  • trebor 23 czerwca 2011 o 7:29 pm

   http://www.indianie.eco.pl/litera/modlitwy.htm

   Polubienie

 44. Ola 23 czerwca 2011 o 5:28 pm

  Prawda o UFO http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4mhJ4mw9zOc

  Polubienie

  • trebor 23 czerwca 2011 o 7:06 pm

   UFO – OVNI – Giant Smiley Face On The Sun http://www.youtube.com/watch?v=pUzlE81dPCI

   Polubienie

 45. pola 23 czerwca 2011 o 5:29 pm

  Czyje interesy prezentują politycy. http://tiny.pl/hf4bs

  Polubienie

  • Ania 23 czerwca 2011 o 7:46 pm

   Własne, jak zawsze.

   Polubienie

 46. Ola 23 czerwca 2011 o 5:46 pm

  http://www.grazingsheep.com/artp/duch/2002/2002oblegani.htm

  Polubienie

  • Annah. 23 czerwca 2011 o 7:41 pm

   Od dłuższego czasu brakowało mi takiego właśnie naświetlenia problematyki homoseksualizmu i pedofilii, dzięki za ten temat.

   Polubienie

 47. on 23 czerwca 2011 o 8:25 pm

  Spełnia się marzenie Alberta Pike „owce stają się stadem baranów”

  Polubienie

 48. Aśka 23 czerwca 2011 o 9:24 pm

  Szczepionki przeciwko fanatyzmowi http://www.youtube.com/watch?v=Gw8j4tHqMv8
  Departament Obrony Narodowej pracuje nad eliminacją fanatyzmu religijnego przy pomocy wirusów i szczepień rozpylonych w powietrzu (nazwa projektu FanVax)

  Polubienie

 49. 44 24 czerwca 2011 o 6:12 am

  Życzę ci tylko z całego serca Monitor, żebyś się na KK, a szczególnie polskim KK nie „przejechał”. Mam tu na myśli instytucję. A co do tego pnia cywilizacyjnego, to lekko przesadziłeś, ale to twój blog. Pozdrawiam.

  Polubienie

 50. KOKO300 24 czerwca 2011 o 10:16 am

  KK kolebką cywilizacji ? … KK kontrlują masoni ____ cała babilońska struktura ___ … juz od antycznego Babilonu VIA SSegipt faraoński …. Warto się zapoznać :

  O czym 90% katolików nie wie >>>
  http://www.eioba.pl/a/1hxq/o-czym-90-katolikow-nie-wie

  Polubienie

  • monitorpolski 24 czerwca 2011 o 10:48 am

   Posłuchaj homilii JPII zanim zaczniesz wyrażać takie ogólne opinie. Watykan nie ma nic do powiedzenia we współczesnych wojnach, to jest najlepszym dowodem na to, że nie tu należy szukać sprawcy tego co się dzieje.

   Polubienie

 51. BIA 24 czerwca 2011 o 12:03 pm

  Nie ma żadnych Talmudystów jest tylko Synagoga Szatana i to ona sprawuje w jego imieniu władzę spotkalem się z nim i mogę powiedzieć że istnieją tak jak i Szatan któremu służą a mogą zrobić tylko tyle na ile pozwoli im Bóg Także w Bogu pokładając nadzieję wiarę i miłośc Nie lękajcie się !

  Polubienie

 52. BIA 24 czerwca 2011 o 12:05 pm

  Atak na Watykan i przedstawianie KRK w czarnym świetle to też robota masonów wystarczy pojechać do Niemiec by przekonać się że Watykan nie ma tam żadnych wpływów a ccalym krajem rządzi Synagoga Szatana

  Polubienie

 53. BIA 24 czerwca 2011 o 12:10 pm

  I teraz przyszła kolej na Satanizację Polski zaczyna się od parad gejów i marszów równości a kończy na laicyzacji calego narodu Już ponad 50 % Polaków deklaruje że nie wierzy w Boga grta o Polskę toczy się poprzeż różaniec i tu przebiega front tej walki

  Polubienie

 54. Wizzgaa 24 czerwca 2011 o 12:45 pm

  Bia – skąd ty wzięlaś te dane o PONAD 50 % Polaków deklarujacych niewiarę ? Owszem -spory procent wierzących chodzi tylko sporadycznie do kościoła > z lenistwa zresztą ale uważają się za katolików . Kto przeprowadził taki cichą ankietkę z pytaniem o wiarę ? Powiedz coś więcej.

  Polubienie