Wydarzenia i komentarze, 22 czerwca 2011r

 

Kto majstruje w ocenach WordPressa?

z ostatniej chwili: dziękuję za przygwiazdkowanie agentury! Załatwiliśmy ich gwiazdkami!!!

Właśnie doznałem szoku gdy odświeżyłem tę stronę – przed momentem była ogólna oceną 5 gwiazdek, a teraz pokazuje tylko 2 gwiazdki. Nie można tego zrobić z poziomu użytkownika, nawet właściciel bloga nie jest w stanie tego zmienić. Tak więc musi to być robota profesjonalnych hackerów. Wskazuje to na treści w artykule, które nie są mile widziane przez ludzi z głębokimi kieszeniami. Ciekawe jakie są to treści?

Podobnie manipulowane mogą być od niedawna pozycje w rankingu WordPressa. Monitorpolski spadł na 3 miejsce za Maruchą, który jest 2-gi po BingBang. Zenobiusz w ogóle się już nie wyświetla w czołówce, mimo że ma codziennie ok. 5000 wejść (monitorpolski – 10-22 tys).
Jednak porównanie rankingu na Alexa wskazuje na manipulacje – rankingi światowe blogów są następujące:

Marucha: 379,541
Zenobiusz: 295,425
Monitorpolski: 203,305
Im niższy ranking tym popularniejsza jest strona. Gdzie się więc kryje oszustwo?

Ludobójstwo NATO w Libii – horroru globalnego faszyzmu ciąg dalszy
Poniższe nagranie opublikowała rosyjska Russia Today. Ofiar jest o wiele więcej, a to dopiero początek „humanitarnej” interwencji w kraju, gdzie poziom życia był najwyższy w Afryce. NATO nie potwierdziło ostatniego ludobójstwa na 15 cywilach. Czy można mieć złudzenia co do intencji globalnych faszystów, którzy likwidują jakiekolwiek punkty oporu wobec ludobójczego rządu światowego? Dlaczego YouTube oznacza film jako „niewłaściwy” czy też „obraźliwy”?

Propaganda globalistyczna: „Nadciąga długotrwała krwawa wojna w Europie”
Globalni terroryści kontynuują realizację swych planów depopulacji. Wieloletni atak na Afrykę wirusami AIDS i innymi chorobami, sztucznie wywoływanymi ludobójstwami i wojnami, międzynarodowy konflikt na Bliskim Wschodzie, który też jest sponsorowany przez międzynarodową mafię, „rewolucje” facebookowe, ataki sejsmiczne i pogodowe – choć we wszystkich przypadkach przyczyny wyglądają na naturalne, to jest to starannie przemyślany i realizowany plan elit światowych w celu opróżnienia globu z „bydła” (goyim) dla siebie.
Wstępny program, opublikowany w „Protokołach Mędrców Syjonu” został rozwinięty i zaktualizowany. Wykorzystuje on współczesną wiedzę i technikę. Rozwinięte społeczeństwo zostało bezwzględnie wykorzystane dla wykreowania najstraszniejszych broni masowego rażenia, o jakich można pomyśleć. Produkt końcowy jest jednak w rękach globalnej mafii satanistyczno – bankierskiej, która przystępuje do realizacji ostatniego punktu planu – wywołania sztucznego Armagedonu.

Najmocniejsze punkty oporu – USA i Europa są obecnie głównymi celami ataku. W USA występuje on pod hasłem „wojny z terrorem”, która ma doprowadzić do rozbrojenia społeczeństwa, czy ewentualnie wojny domowej – czego skutkiem będą masowe egzekucje w obozach FEMA i na ulicach. W Europie realizowany jest od dawna przygotowany plan „konfliktu cywilizacji” – muzułmanie mają się wykrwawić z chrześcijanami. Podobne plany wojen religijno – ideologicznych są prawdopodobnie zaplanowane dla Polski, Rosji i Białorusi, na gruncie konfliktu prawosławia z katolicyzmem, „prześladowania” mniejszości narodowych oraz sztucznie eskalowanej nienawiści narodowej.

Do Europy Zachodniej przez kilkadziesiąt lat sprowadzano dziesiątki milionów muzułmanów i przedstawicieli innych, obcych kulturze europejskiej religii. Robiono to rozmyślnie, pod hasłem tolerancji, by teraz móc to wykorzystać do wzajemnej likwidacji obu stron.
Potwierdzenie realizacji ostatecznej tego satanistycznego planu znalazło się w dodatku świątecznym do Gazety Wyborczej, gdzie izraelsko-niemiecki profesor Michael Wolffsohn, założyciel Ośrodka Badań nad Historią Współczesnych Stosunków Niemiecko-Żydowskich przy Uniwersytecie Bundeshwery (samo połączenie tych instytucji daje dużo do myślenia!) przekonuje, że krwawa wojna w Europie jest nieunikniona.
Jest to ewidentnie element tzw. psy-op – satanistycznej metody wpisania elementu planu w realną historię. Po tego typu wypowiedziach, ludzie zaczynają akceptować opisane scenariusze jako nieuniknione. Oczywiście, jest to na razie tylko marzenie globalnych ludobójców. Ale można oczekiwać, że na realizację tego diabelskiego planu pójdą duże pieniądze – być może właśnie po to potrzebne są bail-outy Grecji, Hiszpanii, Iralndii i innych krajów europejskich.

Argumentacja Wolffsohna to jedna wielka manipulacja. Według niego przemiana Europy jest naturalna – ze społeczeństw narodowych i homogenicznych w wielonarodowe i wielowyznaniowe. Sztucznie kreowany konflikt jest oczywiście zgodny z zaleceniami „Protokołów”, podobnie jak konflikt Arabów z Żydami na Bliskim Wschodzie (proszę nie mylić wyznawców judaizmu z satanistycznymi syjonistami).
„Islam zaczyna się radykalizować, a ta religia powinna funkcjonować jak ‚każda inna religia, bez odwoływania się do przemocy'” pisze historyk. Jest to oczywiście kolejna wielka manipulacja, bowiem „radykalizacja” Islamu następuje w sposób sztuczny poprzez finansowanie z tych samych funduszy, które tworzą instytucje walczące z terroryzmem jak CIA. To, że Al Kaida jest tworem CIA wiadomo bowiem od dawna.

Takie publikacje jak w Gazecie Wyborczej czy w Onet są bardzo niepokojące. Świadczą bowiem o tym, że plany krwawej wojny z Muzułmanami w Europie będą naprawdę realizowane.

Niestety, nie udało mi się znaleźć całego wywiadu z Wolffsohnem dla Gazety Wyborczej.

Reklamy

149 responses to “Wydarzenia i komentarze, 22 czerwca 2011r

 1. noni 22 czerwca 2011 o 10:10 am

  Bo youtube nie jest nie zależnym portalem i trzyma się zasad NWO co powinno być a co nie

 2. teosia 22 czerwca 2011 o 10:13 am

  a u nas
  http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/525424,policjant_zastrzeli_terrorystke_w_ciazy.html

 3. FAKIR 22 czerwca 2011 o 10:28 am

  Tam dzieje się wielka masakra.
  Na szczęście Kadafi wygrywa.
  Podobno pod pozorem pomocy cywilom już w lipcu ma ruszyć inwazja piechoty NATO.

  Druga ważna sprawa to sukcesywny najazd psychologiczny na Węgry, które jak wiadomo sprzeciwiły się dosyć skutecznie NWO.
  Ostatnio kolejnym pomysłem specjalistów od manipulacji był tzw „Skandal winny”, czyli dlaczego węgierskie wina wybrał Sikorski

  Jak myślicie dlaczego???

  Polecam książkę
  „Dezinformacja i manipulacja” Vladimin Volkoff

  Wszystko stanie się wtedy takie jasne i proste
  Stosują szkolne metody

  • Megi 22 czerwca 2011 o 10:36 am

   Powiedz dlaczego, Twoim zdaniem.

 4. navajo88 22 czerwca 2011 o 10:30 am

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/342256,policjant-zastrzeli-terrorystke-w-ciazy.html
  Tą wiadomość pozostawiam bez komentarza !!!!! ,co za kurestwo !!!!!!!!

 5. Stanisław 22 czerwca 2011 o 11:17 am

  Winni zbrodni pokazanych w tym materiale powinni być ścigani aż do skutku i osądzeni z całą surowością prawa.

 6. Pingback: „Nadciąga długotrwała krwawa wojna w Europie” ???A w Polsce ??? « Zenobiusz's Blog

 7. romczyk 22 czerwca 2011 o 11:45 am

  Ron Paul: I Want To ‚Legalize Freedom’ What’s So Bad About That?

  Tak wogóle to myślicie że ten facet ma naprawdę realne szanse na wygranie wyborów prezydenckich usa?
  A jeśli nawet już by wygrał to czy ludzie stojący gdzieś tam w cieniu z ogromną wladza nie zdolaliby go podporzadkowac sobie??

 8. BIA 22 czerwca 2011 o 11:53 am

  Dlatego
  „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

 9. otwarte karty 22 czerwca 2011 o 11:58 am

  Całe to straszenie wojną ,katolików z muzułmanami i III wojną światową , to wzorcowe zastraszanie ludzi ,aby wymusić na nich bierność i zgodę na obecny światowy porządek globalnego zniewolenia . Straszenie wojną Monitor ,powoduje u ludzi strach i myślenie ,,ABY TYLKO NIE BYŁO GORZEJ ” i to jest przemyślana socjotechniczna manipulacja . A ludzie ,dzień po dniu przywykają do coraz bardziej niewolniczego losu . Dlatego ,że niekorzystne zmiany są wprowadzane powolnie , stają się dniem codziennym .

  Powtarzam , dzięki widocznemu kryzysowi finansowemu państw ,to teraz jest czas protestów i zmian .
  Nie martwiłbym się losem Arabów ,oni są dość dobrze zorientowani ,kto jest ich wrogiem i mają gorącą krew ,ale wiedzą ,że to nie Europa jest ich śmiertelnym wrogiem .

  Ale widzę ,że przekonacie się dopiero po wyborach w Polsce , że przespaliśmy 22 lata życia . Im gwałtowniejszy wstrząs ,tym większa szansa na zmiany . Teraz Polacy śpią w letargu .

  • zenobiusz 22 czerwca 2011 o 1:48 pm

   Jak widzimy,nasz zdezorientowany troll,dalej swoje na dwóch blogach.Ma małe wsparcie,bo udało nam się większość agentury wpływu wychwycić i zbanować,i cóż twierdzi,nasz przyjemniaczek.Zdarta śpiewka.Chce ,nie pokojowej,rozumnej przemiany,z wykorzystaniem doświadczeń Węgier,Islandii,czy innych państw.Dalej szczuje do rewolty.Jakimże, trzeba być łajdakiem.Już raz zadałem,to retoryczne pytanie,w kontekście działalności tego indywiduum.

  • zenobiusz 22 czerwca 2011 o 2:19 pm

   Junosza powiedział/a

   Czerwiec 22, 2011 @ 11:10 e
   : „Nadciąga długotrwała krwawa wojna w Europie”
   dzisiaj, 07:57
   TSz / Gazeta Wyborcza

   Salma, 22-letnia Francuzka mieszkająca w Belgii, która przeszła na islam, fot. Reuters

   Jeśli większość Europejczyków nie dogada się z imigrantami, skończy się starciem – przekonuje w świątecznym dodatku do „Gazety Wyborczej” prof. Michael Wolffsohn, założyciel Ośrodka Badań nad Historią Współczesnych Stosunków Niemiecko-Żydowskich przy Uniwersytecie Bundeshwery w Monachium. Niemiecki historyk i publicysta twierdzi, że w Europie może dojść do długotrwałej krwawej wojny.

   Profesor przekonuje, że „jesteśmy w okresie przejścia od jednej epoki do drugiej epoki”, a Europa doświadcza przemiany „z względnie homogenicznych jednonarodwych i jednowyznaniowych społeczeństw w zbiorowości wielonarodowe i wielowyznaniowe”.

   Zdaniem Wolffsohna radykalną różnicę widać „w obecności i sposobie traktowania Innego”. – Kazimierz Wielki zaprosił w XIV wieku Żydów do Polski, za nic mając napięcia, jakie wywoływała ich obecność na Zachodzie Europy. (…) dawna reguła wyglądała tak: Europejczycy mogą postępować z mniejszościami, jak chcą. Raz życzliwie – by znów wspomnieć polskiego króla – raz represyjnie. Tak czy siak, wszystko zależało do woli większości. Ta reguła zmieniła się nieodwołalnie – mówi.

   – Znacząca większość Europejczyków zaniedbuje i lekceważy ludzi, których niegdyś importowano. Dawniej traktowano ich jak niezbędny materiał, użyteczne przedmioty, wręcz odmawiając im cech ludzkich. Dzisiaj imigranci lub ich dzieci są już co prawda ludźmi, lecz nie do końca równymi. Od Europejczyków dzieli ich przepaść. A kiedy imigranci stają się wojowniczy, Europejczycy mówią: „Dość, nie zamierzamy tego akceptować” – kontynuuje.

   Historyk wskazuje, że islam zaczyna się radykalizować, a ta religia powinna funkcjonować jak „każda inna religia, bez odwoływania się do przemocy”. – Można krytykować chrześcijaństwo czy judaizm, można mówić, że papież lub rabini błądzą, opóźniają rozwój, ale nie sposób zarzucić im nawoływania do fizycznej agresywności. Właśnie ta asymetria jest bardzo groźna – przekonuje Michael Wolffsohn w rozmowie z Pawłem Smoleńskim.

   Na pytanie, co dobrego może spotkać Europę, odpowiada: „Moje poglądy są w Niemczech i reszcie Europy tak bardzo niepopularne, że aż boję się je głosić. Jeśli Europa chce dla siebie dobrze, powinna przyjąć model amerykański, który oparty jest na czystym pluralizmie. Jednak model tradycyjnie europejski to kraje oparte na micie narodowej jedności i jednonarodowego społeczeństwa”.

   – By Europie się powiodło, wszystkich musi obowiązywać prawo oparte na uniwersalnych normach mówiących, że ludzie są równi – stwierdza historyk. Pytany o to, co się stanie, jeśli Europie się nie powiedzie, odpowiada: „Wówczas czeka nas długotrwała wojna domowa, niestety krwawa. Spodziewam się więcej terroru ze strony islamskich radykałów, więcej odpowiedzi terrorem na terror, bo mamy przecież chrześcijańskich i żydowskich ekstremistów, skorych do konkluzji, że jeśli islamscy fundamentaliści atakują, trzeba atakować islamskich fundamentalistów”. – Europa wchodzi w czas gwałtownej transformacji. Niestety większość takich epok cechuje eskalacja przemocy – konkluduje.

   Cały wywiad w dodatku do „Gazety Wyborczej”
   .http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/22/%E2%80%9Enadciaga-dlugotrwala-krwawa-wojna-w-europie%E2%80%9D-a-w-polsce/#comment-33186

   • zenobiusz 22 czerwca 2011 o 2:23 pm

    Oto widzimy jak nasz krajowy Psy-op,przygotowuje nas,na nieuchronne,zapewne”starannie”,przygotowywane wydarzenia
    .”Europa wchodzi w czas gwałtownej transformacji. Niestety większość takich epok cechuje eskalacja przemocy – konkluduje..”To ostatnie zdanie musi nam zapaść,aże w podświadomość,bo tak życzy sobie Pan Michnik.

 10. noni 22 czerwca 2011 o 12:00 pm

  muzułmanie mają się wykrwawić z chrześcijanami. Podobne plany wojen religijno – ideologicznych są prawdopodobnie zaplanowane dla Polski,

  Od kiedy Panie monitor chrzescijan skrzywdzilby blizniego swego co za glupoty. Chrzescijan ni idzie na wojne i nie zabija tylko katolicka sekta udaje chrzescijan a nimi nie sa i ich wyznawcy

  • monitorpolski 22 czerwca 2011 o 4:07 pm

   Co za bzdura. A kto walczył z „nazistami”?

   • Baleburg 22 czerwca 2011 o 9:00 pm

    Cóż, na pewno nie Twój kościół rzymsko-katolicki 🙂 Tak apropo – http://www.rumburak.friko.pl/ARTYKULY/religia/nazizm/hitler.php ciekawa lektura. Spodziewam się obelg w moją stronę takich jak satanista, syjonista, komuch, jeden z likwidujących Polskę od środka. Cóż mogę rzec, życzę Ci powodzenia z Twoim paranoicznym myśleniem 🙂

 11. noni 22 czerwca 2011 o 12:01 pm

  zreszta katolicy ksieza sa w armiach i swieca i blogloswia mordercow to nie sa chrzescijanie ani watykan

 12. BIA 22 czerwca 2011 o 12:02 pm

  Sataniści próbuja przejąć kontrolę nad wszystkim dziedzinami życia i wykończyć głownie chrześcijaństwo czyli zabić prawdę Spotkalem się z nimi i zapłaciłem za to dośc nie wygórowaną cenę Tylko cztery miechy w psychiatryku pod prokuratorem Nic się nie zmieniło od dwoch tysięcy lat. Kościół glosi na cłay świat prawdę a historia narodów stała się ich Biblią. To że nikt nie pisze Biblii przez ostatnie dwa tysiące lat nie znaczy że Bóg przestal kontynuować dialog z człowiekiem ten dialog jest znacznie silniejszy a historia jest Biblią Nic się nie zmieniło ciągle jest tak jak tu napisane

  Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych 9 i rzekł do Niego: «Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon». 10 Na to odrzekł mu Jezus: «Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz»6. 11 Wtedy opuścił Go diabeł, a oto aniołowie przystąpili i usługiwali Mu.

  Nic się nie zmieniło to Szatan ma władzę nad wszystkimi królestwami a walka toczy się nie z krwią i ciałem ale ze zwierzchnościami swiata ciemności na wysokościach twoja modlitwa jest ciosem zadanym Szatanowi prosto w serce

 13. iHe 22 czerwca 2011 o 12:04 pm

  Monitor trzymasz rękę na pulsie ,na prawde jestem pod wrażeniem częstotliwości wpisów, doboru tematów i newsów.
  Dla każdego coś anty nwoowego bez złośliwości.
  Co by nie powiedzieć taka powtórka z ww2 byłaby syjonistom jak najbardziej na ręke.
  Oczywiście jak zwykle z USA i Izraelem w roli zbafcuff .
  Ubecy ssmani i nkwódziści odwalą czarną robote a potem wkraczamy „my”: G-freemani robić porządek.
  Wiele musi sie zmienić, żeby nic się nie zmieniło.
  Ciekawe czy ten plan „G” nie jest za bardzo oczywisty.
  Hodowla ludzi wymaga częstego uboju,inaczej skapnę się ,że coś tu nie Gra.No i zmiany dekoracji.
  Postęp, postęp – zasady rzeźni pozostają niezmienne ubrane w humanitaryzm,demokracje i zło konieczne.
  Gułag wymalowany na tęczowo,z radosną piosnką i niewidzialnym wrogiem terrorystą.


  Rihanna – Exposed Satan Worship illuminati 2010

  Satan czy nie co by nie powiedzieć mjuzik industry jest bardzo konsekwentne.Got blees amerkia.

  • iHe 22 czerwca 2011 o 12:05 pm

   sorry,że się wkleiło jako film a nie link.

 14. BIA 22 czerwca 2011 o 12:12 pm

  Kościół Katolicki Rzymski i Apostolski jest jedyna prawdziwą i prowadzącą do zbawienia religią A ideałem wojownika tej wiary jest rycerz przestrzegający dekalogu jako kodeksu postępowania nie zaborca lecz obrońca słabych i uciśnionych z pod tyranii zła Trudno odmowic polskiemu rycerstwu z pod Grunwaldu prawa do obrony swego kraju tak jak trudno odmówić tego prawa polskiej armii z 1939 Promując mit chrześijanina jako potulnego i zgazającego się na tyranie zła chipisa stosujacego opór bierny zaprzeczamy ważnem biblijnemu wydarzeniu jakim było wygnanie kupców przez Chrystusa ze świątyni Salomona. Jezus też użył przemocy w obronie świętości a obrona ojczyzny przed tym co sprzedaje nam antykościół jest świętym obowiązkiem Więc od nas zależy jaką drogę wybierzey czy walki zbrojnej czy tylko modlitwy

 15. noni 22 czerwca 2011 o 12:17 pm

  NIE PRAWDA!!! Ani kościół katolicka ani ta religia nie jest jedyną drogą do zbawienia to jest gadanie sekty wszystkie sekty tak mówią i Wy też

  • monitorpolski 22 czerwca 2011 o 1:25 pm

   Żadna inna religia nie ma szans oprzeć się szatańskiemu NW. Trzeba się patrzeć z takiej perspektywy.

   • Konarski 22 czerwca 2011 o 1:35 pm

    Przed chwilą wysłałem komentarz odnośnie gazu łupkowego i spodziewanych „zysków” dla Polski.
    Dlaczego się nie pojawił?

   • Sully 22 czerwca 2011 o 2:08 pm

    A ja mysle, że inne religie też mogą sie oprzeć weźmy np. buddyzm i jego założenia. Zresztą Ci ludzie maja inna mentalność, inaczej sie zachowuja niz Europejczycy i mam do nich wielki szacunek. A ich przywódca swoja postawa pokazuje, że niekoniecznie trzeba wojować mieczem…
    Kościół Katolicki robi dużo dobrego..ale sa tez pewne rysy …niestety te rysy sa zawsze najbardziej nagłaśniane przez media.
    Należy wystrzegać sie skrajoniści bo ateizm i fanatyzm sa przeciwstawne…ale jakże bliskie sobie. Pozdrawiam

 16. noni 22 czerwca 2011 o 12:18 pm

  Zacznijcie jeszcze nawracać ludzi mieczem na jedyną słuszną drogę do zbawienia

 17. Ola 22 czerwca 2011 o 12:25 pm

  Ten dokumentalby film pokazuje wiele. http://www.youtube.com/watch?v=dAjHvih1DOM&feature=player_detailpage

  • trebor 23 czerwca 2011 o 11:13 am

   Santhiya .. wyluzuj 🙂

 18. MOL 22 czerwca 2011 o 12:25 pm

  GLOBAL STRIKE! 1.07-8.07 2011
  There IS a way we can collectively fight back against environmentally destructive multinational corporations. A coordinated global general strike and boycott, combined with personal preparedness, in sufficient numbers, can cause a great deal of economic disruption. The best tactic? Non-participation. A multi pronged strategy will be most effective:

  1. BOYCOTT: All corporate products, beginning with Coke, McDonalds, ADM, and Monsanto. Reduce to eliminate your consumption of gasoline. You can start this now. Lawsuits: The more of their resources are devoted to circular legal action, which is expensive, the more is taken out of their budget without producing anything. File lawsuits of every kind (class action, environmental damage, labor rights).

  2. STRIKE: The first week of July 2011. Take your vacation time, sick leave, organize your union to strike at this time. Spend time with family at home! The main thing is: DON’T BUY ANYTHING FOR ONE WEEK. Continue as long as possible, buy the gasoline you will need for a week at least.

  3. PREPARE: Learn what wild foods are available to you, identify them, and eat them. Start a garden, organize within your community to become as food self sufficient as possible. Store durable food a little at a time so you have a large supply by July. Plan many crops that will begin to bear by the first week of July.

  A permanent boycott will cause price disruption and stock deflation. A coordinated strike will cause specific timed disruption of currency movement (ie it’s not coming out of your pocket, and you are not causing any more to be moved or produced), and preparedness to become independent permanently from key industries (industrial agriculture).

  The only way to level the playing field with ‚the powers that be’ is to take their money and make it valueless. Complete abundance causes a market economy to crash! When you have everything you need, what do you need money for? THEY HAVE AS MUCH POWER AS WE BELIEVE IN THEIR MONEY.

  Together we can take one more step to bringing the machine to it’s knees! Grow your own food! Stop giving them money!
  http://www.facebook.com/event.php?eid=179992995376083

  • tamara 22 czerwca 2011 o 7:02 pm

   czy ktos wogole zainteresowal sie tym co napisala MOL? to bardzo wazna odezwa.nawolujaca do GLOBALNEJ SOLIDARNOSCI i POKOJOWEGO PROTESTU…….to jedyna szansa ,aby im pokazac,ze jestesmy swiadomi tego co sie dzieje i dac im pierwszgo klapsa……..czy ktos z was zamierza sie do tego przylaczyc……..na poczatek poprzez rozpowszechnianie tego newsa?

   • rabarbarek 22 czerwca 2011 o 7:13 pm

    Tamara , dobrze , ze krzyknelas. Byloby lepiej gdyby ktos to przetlumaczyl. Jesli nikt nie przetlumaczy , to zrobie to na jutro rano. Jako moje poparcie wrzucam osobe , ktorej trudno zarzucic podzeganie do krwawych rozruchow. Nie mylic , to nie ja. Napisy po angielsku

 19. ArO 22 czerwca 2011 o 12:26 pm

  Robi się nie ciekawie 😦

  Gaz łzawiący i latające butelki. Zamieszki przed parlamentem
  Próba konfrontacji tłumu z parlamentarzystami szybko przerodziła się w zamieszki. Z policją starło się ok. 300 osób pod budynkiem greckiego parlamentu, tuż po tym, jak rząd premiera Jeorjosa Papandreu otrzymał wotum zaufania.
  Przepychanki zaczęły się, gdy po głosowaniu nad wotum zaufania dla rządu Papandreu część protestujących chciała dostać się do wyjścia z budynku parlamentu, którym wychodzili parlamentarzyści.

  Budynek odcięty od tłumu
  Policja użyła gazu łzawiącego. Protestujący obrzucili funkcjonariuszy butelkami i kamieniami. Siłom porządkowym udało się jednak nie dopuścić protestujących do wyjścia z parlamentu. Funkcjonariusze obstawili je szczelnie policyjnymi samochodami i metalowymi barierami.

  Na razie nie wiadomo, czy ktoś został aresztowany i czy byli jacyś ranni i poszkodowani w nocnych starciach.

  Wcześniej, jeszcze przez zamieszkami, około 20 tys. ludzi zebrało się na placu naprzeciwko budynku parlamentu protestując przeciwko polityce oszczędności. Ta demonstracja miała pokojowy charakter.
  http://www.tvn24.pl/12691,1707798,0,1,gaz-lzawiacy-i-latajace-butelki-zamieszki-przed-parlamentem,wiadomosc.html

 20. BIA 22 czerwca 2011 o 12:35 pm

  A ja wiem że to prawda sekta to synagoga Szatana a kościół to kościół A jego tajemncą jest Bóg Polacy nikogo nie nawracli mieczem przez 1000 lat katolicyzmu Miecza uzywali głownie do obrony krzyża i to jest prawda Zresztą ja spotkałem się z Bogiem i Synagoga chciała żebym przeszedl na ich stronę i zdradził Zaproponowali mi dostatnie życie za granicą totalna ustawka Bo widzieli i boją się Boga tylko on jest od nich potężniejszy i ci co w nim pokładają nadzieję Nie jestem też jakimś super dewotem staram się tylko minimalnie wypełniać kodeks kościelnych przykazań spowiedź raz do roku w wielkanoc i to wszystko Wystarczy żeby wkurzyć satanistów Cala zachodina Europa jest już duchowym trupem a wspieranie islamu przez państwa zachodniej Europy jest co najmniej podejrzane Islam to falszywa religia i sekta falszywego proroka głosząca smierć w imię wiary staniesz przed wyborem czy zawierzyć prawdzie płynącej z ran Chrystusa czy staniesz się zlaicyzowanym duchoe=wym trupem.

  • alexirin 23 czerwca 2011 o 3:29 pm

   Islam to falszywa religia i sekta falszywego proroka głosząca smierć stworzona przez zydowskiego rabina
   http://alexirin.wordpress.com/2011/06/19/dyktando-rabina-z-mekki/
   ===============================================================
   monitorpolski: też niepotrzebnie atakujesz Islam, to jest kolejna zbroja ludzkości.

 21. BIA 22 czerwca 2011 o 12:39 pm

  cenzura no co wy

 22. Warszawiak 22 czerwca 2011 o 12:46 pm

  A ja się zastanawiam nad szumnym pokazywaniem w naszych mediach wypadku TU-tki z przedstawicielami atomu rosyjskiego.

  Rozbity wrak – podobnie jak w Smoleńsku
  Za nisko podchodzili do lądowania – podobnie jak w Smoleńsku
  Mgła + deszcz – podobnie jak w Smoleńsku

  Podejrzewam, że teraz zrobią szum informacyjny w celu manipulacji informacjami.

  Pewnie będzie jeszcze kilka katastrof TU-tek (albo ukażą wcześniejsze katastrofy) i połączą je ze sobą porównując katastrofę w Smoleńsku, aby zmanipulować raport końcowy Millera.

  • rabarbarek 22 czerwca 2011 o 3:54 pm

   mgla +deszcz+drzewo

   Sa tez raporty o zahaczeniu o drzewo. Tylko ta roznica , ze kilka osob przezylo , zwloki sa rozpoznawalne. [ pomimo siarczystego pozaru] . Malo tego , sa relacje swiadka , ktory osobiscie pomagal ratowac ludzi z samolotu , dopoki nie wybuchl pozar , ktory uniemozliwil mu akcje. Plakal , ze nie mogl uratowac wiecej osob , ktore wedlug relacji , jeszcze zyly. A jak bylo w przypadku polskiego samolotu ? – pamietamy. Tam nawet siedzenia wyparowaly….

  • millena461 22 czerwca 2011 o 7:46 pm

   niby tak ALE jest roznica zauwazcie jakie szczatki byly z naszego TU-154 ! a tego teraz ?.
   Tu ktos przezyl , a nasie NIE. (??)
   TU JEST ROZNICA .
   Dlatego kazdy normalnie myslacy czlowiek stawia sobie pytanie;
   co tak naprawde wydarzylo sie 10.IV 10
   Ja chcialabym doczekac tej chwili PRAWDY.

 23. BIA 22 czerwca 2011 o 12:50 pm

  Jest tu link do telewizji Natanka Christus Vincit proponuje obejrzeć cykle kazan księdza to daje doś duży obraz tego jak kościól jest niszczony od wewnątrz pezez tych ktorzy chcą zrobić z niego sektę Polska nigdy nie nawracala nikogo mieczem A synagoga Szatana istnieje i zbiliża się do apogeum swego rozwoju i nie che mi się spierać z nic nie wiedzącymi o Bogu smarkulami o to czy kościół to sekta skoro istnieje antykościół Synagoga Szatana to znaczy że KRK jest prawdziwym kościołem

  „Stoimy teraz w obliczu największej historycznej konfrontacji, z jaką ludzkość miała kiedykolwiek do czynienia. Nie sadzę by szerokie koła amerykańskiego społeczeństwa, albo szerokie koła chrześcijańskiej społeczności zdawały sobie w pełni z tego sprawę. Stoimy teraz w obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem i anty-Kościołem, Ewangelii i antyewangelii.”

  Karol Wojtyła rok 1976

 24. BIA 22 czerwca 2011 o 12:54 pm

  To jak jest inna droga do zbawienia ciekawi mnie to niech ktoś poda mi ten kierunek

  • MamyPojechane... 22 czerwca 2011 o 1:50 pm

   …miloj bliźniego swego jak siebie samego, a Boga swego 10x bardziej. …jak to osiagniesz zbawienie masz w kieszeni i żaden kościół czy religia nie są ci do niczego potrzebne.

   • BIA 23 czerwca 2011 o 7:01 pm

    Kościół to ludzie a nie struktura i hierarchia św Franciszek zrobił dla kościoła więcej niż wszyscy papieża razem wzięci a był zwykłym mnichem tak samo ojciec Pio przykłady można mnożyć Najwyższym obrazem widzialnym Boga na ziemi jest człowiek także miłośc do człowieka jest równoznaczna z miłością do Boga i to jest św prawda Łatwo jest powiedzieć wierzę w Boga ale nie w kościół Dożyjemy czasów że udział w mszy świętej będzie zakazany i wtedy kościół znow stanie się prawdą prześladowaną do tego dązy od powstania Synagoga Szatana chce zając miejsce kościoła i to im się udaje Europa to już duchowy trup zlaicyzowany pozbawiony wartości trup

  • Lamacz Matryc 22 czerwca 2011 o 2:20 pm

   Milosc

  • trebor 23 czerwca 2011 o 11:40 am

   „….Jesli Istota Najwyzsza istnieje,jest bardzo prawdopodobne,ze wiekszosc ludzi nie rozpoznalaby jej,gdyby sie z nia zetknela.Wielu wyobraza sobie ja jako gigantycznego mezczyzne z rozwiana glowa,ktory przemawia,grzmi i karci,a nawet zabija ludzi,inni natomiast jako jasne swiatlo roztaczajace wokol siebie milosc i cieplo.Jeszcze inni uwazaja,ze jest to bezpostaciowa tajemnica,ktorej nikt nie bedzie w stanie pojac,chyba ze w drodze skomplikowanych mistycznych zabiegow.

   hmm… poczytaj sobie:https://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/17/antysatanistyczna-rewolucja-w-grecji-to-dopiero-poczatek/
   trebor 17 Czerwiec 2011 o 10:32 pm

 25. Logos 22 czerwca 2011 o 12:55 pm

  mam pytanie. skąd IMF ma pieniądze na te pożyczki, które wykańczają kolejne kraje? jaka instytucja kontroluje IMF (oficjalnie), kto oprócz polityków decyduje o zaciąganiu pożyczek? A teraz kolejne pytanie: jak pociągnąc te instytucje i polityków do odpowiedzialności za to co się dzieje?

  Ekwador zdecydował się na dochodzenie i audyt wszystkich umów kredytowych i…odmówił spłaty „niemoralnych ” kredytów. Czy gdyby powstała Unia Państw Zadłużonych w IMF, śledztwa w tych państwach mogłyby wykazać ile tak naprawdę jest długów, które zaciągane były na rozwój a ile na rozbój?

  Kolejne pytanie:
  Skoro mamy banki on-line to dlaczego nie możemy głosować on-line? Np. nad inicjatywą powołania komisji śledczej w sprawie prawdziwej sytuacji finansów naszego kraju, oczywiście komisji wyłonionej w referendum…on-line.

  • rabarbarek 23 czerwca 2011 o 3:27 am

   Logos, Pozyczki IMF wykanczaja inne niektore kraje poniewaz IMF pozycza im sterty papierow a w zamian „bierze ” sobie majatek tych krajow za 30 % wartosci. Czysty zysk. W bankach szwajcarskich maja swoje konta , do ktorych nikt , zaden rzad zajrzec nie moze, Slyszalam , ze kazdy kraj musi z nimi podpisac umowy , ktore otwieraja droge do pozyczek. Kto tych umow nie podpisze lub nie jest w stanie ich wypelnic zostaje ukarany. [ az do bankructwa kraju wlacznie] Pamietamy pewnego prezydenta USA, ktory chcial wsadzic nos w nie swoje sprawy i jak sie to skonczylo.

   I uwaga , ludzie ci sa bezwzgledni. To ich agendy organizuja rewolucje , ktore sa pretekstem do zacisniecia petli na szyi nieposlusznych. Najlepszym przykladem jest Libia , ktora IMF pogonila gdzie pieprz rosnie i teraz przyszedl czas zaplaty. Wyprowadzaja ludzi na ulice , zeby ich rekoma wprowadzic posluszne sobie wladze danego kraju.

 26. Konarski 22 czerwca 2011 o 1:26 pm

  Gdy to czytam to nie wiem czy śmiać się czy płakać:

  „Polacy obłowią się na łupkach.”
  http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Ruszylo-lupkowe-eldorado,wid,13532478,wiadomosc.html

  Na gazie łupkowym to się obłowią zagraniczne koncerny i lichwiarze, Polska – skarb państwa (łącznie z polskimi pracownikami i gminami) dostanie ok1,5-2% – a więc okruszki – jak w Nigerii.
  Resztę kasy będą wysysać obcy.

  Niedobrze się robi od tej propagandy. Tak właśnie sprzedawana jest przez obcych Polska i jej zasoby będące własnością Narodu.
  A lemingi się cieszą, nie wiem tylko z czego.

 27. BIA 22 czerwca 2011 o 1:29 pm

  W obrocie na świecie jest podobo w gotówce tylko 3% całego kapitału. A na Polskich uczelniach uczy się że podmioty gospodarcze takiej jak gminy i masta mozna zadłużąc bez końca bo one nie mogą zbankrutować zawsze ściągną jakąś ilość gotówki z podatków Podobnie jest z państwami zbankrutują i co z tego za wszystko tak jak w Grecji zapłacą podatnicy

  • Konarski 22 czerwca 2011 o 1:50 pm

   Jak czytam tę propagandę to nie wiem czy śmiać się czy płakać:

   „Polacy obłowią się na łupkach.”
   http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Ruszylo-lupkowe-eldorado,wid,13532478,wiadomosc.html

   Na gazie łubkowym obłowią się obce koncerny i międzynarodowa lichwa, Polska – skarb państwa (łącznie z gminami i polskimi pracownikami) zyska z tego coś w okolicach 1,5 – 2 % – tak Polska „obłowi” się na własnych złożach gazu tak samo jak Nigeria na własnych złożach ropy 1,5 – 2%. Polsce przypadną okruszki ze stołu w podobnych proporcjach jak w Nigerii.

   Resztę kasy zwiną i wydrenują z polski koncerny i lichwiarze.
   W ten sposób okradana jest Polska przez obcych wysługujących się miejscowymi sprzedawczykami.
   A lemingi się cieszą

 28. Konarski 22 czerwca 2011 o 1:32 pm

  Jak czytam tę propagandę to nie wiem czy śmiać się czy płakać:

  „Polacy obłowią się na łupkach.”
  http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Ruszylo-lupkowe-eldorado,wid,13532478,wiadomosc.html

  Na gazie łubkowym obłowią się obce koncerny i międzynarodowa lichwa, Polska – skarb państwa (łącznie z gminami i polskimi pracownikami) zyska z tego coś w okolicach 1,5 – 2 % – tak Polska „obłowi” się na własnych złożach gazu. Polsce przypadną okruszki ze stołu.

  Resztę kasy zwiną i wydrenują z polski koncerny i lichwiarze.
  W ten sposób okradana jest Polska przez obcych wysługujących się miejscowymi sprzedawczykami.

 29. Pio9a 22 czerwca 2011 o 1:34 pm

  http://www.swiadectwanawroconych.pl/wiadectwa/34-historia/990-wiadkowie-byy-okultysta-.html

  http://www.swiadectwanawroconych.pl/wiadectwa/34-historia/989-wiadkowie-uzaleniony-od-guru.html

  http://www.swiadectwanawroconych.pl/wiadectwa/34-historia/988-wiadkowie-niebezpieczna-joga.html

  http://www.swiadectwanawroconych.pl/wiadectwa/34-historia/987-wiadkowie-wyznania-optanego.html

 30. Konarski 22 czerwca 2011 o 1:47 pm

  Jak czytam tę propagandę to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

  „Polacy obłowią się na łupkach.”
  http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Ruszylo-lupkowe-eldorado,wid,13532478,wiadomosc.html

  Na gazie łubkowym obłowią się obce koncerny i międzynarodowa lichwa, Polska – skarb państwa (łącznie z gminami i polskimi pracownikami) zyska z tego coś w okolicach 1,5 – 2 % – tak Polska „obłowi” się na własnych złożach gazu – tak samo jak Nigeria zarabia na własnych złożach ropy – w przedziale 1,5 – 2%. Polsce przypadną okruszki ze stołu.

  Resztę kasy zwiną i wydrenują z polski koncerny i lichwiarze.
  W ten sposób okradana jest Polska przez obcych wysługujących się miejscowymi sprzedawczykami.
  Lemingi się cieszą bo w mediach słyszą propagandę.

  • Niestrachliwi 22 czerwca 2011 o 11:26 pm

   „sebecxs” masz calkowita racje ale jeszcze dopisz skad wziasc tyle bali i kto bedzie przywiazywal w tym zastraszonym narodzie gdzie szmul pierdnie a goj sie chowa do budy !

 31. pola 22 czerwca 2011 o 1:49 pm

  Odkłamywanie historii http://tiny.pl/hf4pt

 32. Yarpen 22 czerwca 2011 o 1:50 pm

  Czyżby kolejny blog został odstrzelony ?

  http://nowyporzadekswiata.blogspot.com/

  Blog został usunięty

  Niestety, blog pod adresem nowyporzadekswiata.blogspot.com został usunięty. Ten adres jest niedostępny dla nowych blogów.

 33. Ola 22 czerwca 2011 o 1:57 pm

  http://piotrbein.wordpress.com/2011/06/19/co-sie-naprawde-dzieje-na-polskich-blogach/

 34. Ola 22 czerwca 2011 o 2:06 pm

  Jesli przeczytasz te wszystkie artykuly na tej stronie zrozumiesz w jakim swiecie zyjesz.
  http://publicdisorder.wordpress.com/2011/06/19/wychowanka-illuminati-opisuje-organizacje/

 35. BIA 22 czerwca 2011 o 2:10 pm

  Destabilizacja Syrii jest kluczowa bo Syria to oddany sojusznik Iranu dlatego Rosja oddała Libię ale w sprawie Syrii zajęla stanowcze stanowisko broniąc je w radzie bezpieczeństwa przed atakiem NATO rewolucje to przygrywka do ataku na Iran kto tego niw widzi ten ślepy jak kret

 36. BIA 22 czerwca 2011 o 2:11 pm

  Wszystko co jawi się nam jako niezalezne jest pod scisła inwiligacją spec służb taka jest prawda droga OLU

 37. Ola 22 czerwca 2011 o 2:23 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/22/nigel-farage-na-uniwersytecie-gandawskim-34/

 38. Ola 22 czerwca 2011 o 2:28 pm

  http://cia.media.pl/kontrowersyjne_uprawnienia_dla_policjantow

 39. Ola 22 czerwca 2011 o 2:31 pm

  http://palestyna.wordpress.com/2011/06/22/lowkey-long-live-palestine-polskie-napisy/

  • iHe 22 czerwca 2011 o 10:41 pm

   NWO w Polsce pracuje pełną parą wszystko dla naszego bezpieczeństwa oczywiście.Generalna Gubernia wróciła kuchennymi drzwiami.
   Niebawem nagrody dla rządu od wybiórców ,stąd te przygotowania i dopieszczanie pałkarzy.
   Granatowa policja też jakaś sczarniała .Te ich nowe „seksowne” czarne mundurki tylko swastyki brakuje i piorunków.
   Na szczęście w lato te eleganckie stroje dokładnie skroplą im dupska.Dobrze,że chociaż hełmy wciąż białe.
   http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tusk-gorszy-niz-gierek-woda-wciaz-wlewa-sie-do-tit,1,4630021,wiadomosc.html


   Stan Wojenny 1981
   A może: 2011 zamiast WRON -> BBN + niezastąpieni hackerzy z alkaidy,kgb albo Chin?

   • iHe 22 czerwca 2011 o 10:43 pm

    oj poprawie się

   • Niestrachliwi 23 czerwca 2011 o 12:18 am

    Prosba :
    Nie mylcie wojskwoych z cywilami i nauczcie sie odrozniac POLAKOW od MIESZANCOW !
    To do was ,tych,ktorzy sie urodzili po 1981 roku .
    UWAGA !
    W dzisiejszym wojsku w POLSCE nie ma juz POLAKOW ,tak samo nie ma ich tym bardziej w policji i
    we szelkich sluzbach mundurowych.,tym bardziej w sluzbach specjalnych cywilnych.

    NIE MA POLSKICH WOJSKOWYCH SZKOL – zlikwidowano je w minonym dwudziestoleciu !

    Moze teraz zrozumiesz jeden z drugim mlody czlowieku dlaczego zrezygnowano z POWSZECHNEGO OBOWIAZKU SLUZBY WOJSKOWEJ (mogli by sie tam znalezc prawdziwi Polacy).

    POWSTALA ARMIA NAJEMNA ale do tej przyjmuje sie juz tylko MIESZANCOW (chodzi o mieszana krew – polskiej z obca ).
    Przez wiele lat wczesniej do tego sie przygotowywano obrzydzajac mlodym obowiazek sluzby wojskowej przez popularyzowanie tzw.”fali”.Po likwidacji obowaku sluzby wojskowej wszyscy odetchneli z ulga nie wiedzac o tym,ze wlasnie w ten sposob miedzy innymi posunieciami ROZBROJONO POLSKE !!!

    Przyjecia do wojska i policji sa teraz mocno obwartowane przepisami,jednym z nich jest POCHODZENIE KANDYDATA !
    Teraz w organach silowych nie ma miejsca dla Polakow zcystej krwi ,chyba wiesz dlaczego ?!
    Nawet w starzy miejskiej,firmach ochraniarskich a nawet podobno w starzy pozarnej .
    Sa pytania ?
    Odpowiemy.
    Polacy wojskowi wyrzuceni „za burte”.

    • Niestrachliwi 23 czerwca 2011 o 12:22 am

     Moderatorze pospiesz sie z noderacja ,to bardzo wazny post przed chwila wyslany.
     Zarazem jest testem na autentycznosc tego bloogu i komu on sluzy .

     • Niestrachliwi 23 czerwca 2011 o 6:16 am

      No,co jest Monitorze z moderecja postu zolnierzy pod Jaruzelskim ?
      Dalej czeka na moderacje ?
      Masz trudny orzech do zgryzienia,to prawda trudne wyjscie,z wojskiem nie ma zartow !
      Zobaczymy jak zdasz ten egzamin.
      Przypomnimy,ze niejaki Zenobiusz go oblal ,a to bardzo wazny egzamin – egzaamin wiarygodnosci !
      Wyglada na to,ze jakis tam „mizia” dobrze was rozpracowal.
      Poczekamy jeszcze dobe a potem ………..,potem to juz wy bedziecie czekac.

      • Annah. 23 czerwca 2011 o 6:23 am

       tylko dobę?????????? dziękuję za poprawienie humoru z rana, niestrachliwych 🙂 pozdrawiam

      • zenobiusz 23 czerwca 2011 o 4:07 pm

       Augustyn P. energiczny w opluwaniu jak zawsze.

 40. Ola 22 czerwca 2011 o 2:33 pm

  http://lindseywilliams101.blogspot.com/

 41. Ola 22 czerwca 2011 o 2:39 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/06/21/jaka-bedzie-polska%e2%80%a6/

 42. Ola 22 czerwca 2011 o 2:43 pm

  Wybaczcie nie mam czasy pisac komenatrzy Glosy za ODry http://www.tomaszgabis.pl/?p=577

 43. Ola 22 czerwca 2011 o 2:47 pm

  HAARP bron totalnego zniszczenia http://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-haarp/

 44. Ola 22 czerwca 2011 o 2:56 pm

  Cos dla ducha http://www.youtube.com/watch?v=SKJPmL_cHyI&feature=player_detailpage

 45. artur_sz13 22 czerwca 2011 o 2:59 pm

  Patrzcie co się dzieje w Japonii- robią teledyski z napromieniowanymi ludźmi!!!

  http://www.dailymotion.com/video/xh2cp5_dj-ozma-drinkin-boys_music

  Zaczyna się od 50 sekundy

  Szok

  • Hamerykanczyk 22 czerwca 2011 o 3:43 pm

   A co maja sie uzalac za zycia i plakac i popas w depresje? Stara komandowska metoda, reagowanei smiechem na ciezka sytuacje i jak najbardziej to popierem ! Tutaj w USA tez jest wysokie promienowanie ale co z tego, kazdego i tak to dopadnie wiec niema co zalamywac sie.

 46. Ola 22 czerwca 2011 o 3:00 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=dAjHvih1DOM&feature=player_detailpage

 47. Ola 22 czerwca 2011 o 3:04 pm

  Prosba. Nie wiem jak mozna umiescic polskie napisy na filmach np z Youtube czy jest do tego jakis program BARDZO PROSZE O PMOC Z gory DZIEKUJE…..

  • MOL 22 czerwca 2011 o 3:20 pm

   Właśnie dzisiaj natrafiłam na świetny program do tłumaczenia filmików. Jeszcze z niego nie skorzystałam ale wydaje się łatwy w użyciu. Wklejasz linka z filmem i jedziesz z tłumaczeniem, program sam zatrzymuje filmik co kilka sekund, a Ty wrzucasz tłumaczenie. :)))
   http://www.universalsubtitles.org/pl/videos/create/

  • monitorpolski 22 czerwca 2011 o 3:24 pm

   Można ściągnąć filmik, umieścić go na własnym koncie i dodać napisy w „adnotacje”. To najprościej, ale i tak jest to żmudna praca….
   Druga metoda to ściągnięcie filmiku, i nałożenie na materiale wideo napisów w programie do montażu. Ja robię to w Adobe Premiere (1500 zł), ale są chyba i jakieś tańsze. Ściągasz filmik za pomocą wtyczki do Firefoxa lub Real Playerem (bardzo dobry, pozwala ściągać nie tylko z YouTube).

   • MamyPojechane... 22 czerwca 2011 o 4:20 pm

    VirtualDub… darmowy i robi z filmami wszystko o czym laik może sobie tylko zamazyc. Jest to program ang. jezyczny co może w tym wypadku stanowić problem ,ale widzialem gdzies jakas starsza wersje przetlumaczona na polski, wystarczy w google pogzebac…

 48. ozyrys 22 czerwca 2011 o 3:20 pm

  zgadza się około 14-tej było 5 gwiazdek teraz …2!!!

 49. KOKO300 22 czerwca 2011 o 3:41 pm

  LUCID (Logical Universal Communications Intractive Databank). Identyfikacja wykorzystująca technologie RFiD

  http://bogdankulas.blog.onet.pl/Znak-Bestii,2,ID422686168,n
  Odsyłam do lektury ostatniej księgi Nowego Testamentu – Apokalipsy według św. Jana Apostoła. Jako mój dopisek tylko tyle i aż tyle… ZNAMIE BESTI
  http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/02/27/uwaga-nowy-dowod-osobisty-pozbawi-nas-praw-do-wolnosci/

 50. ziarnko prawdy 22 czerwca 2011 o 3:45 pm

  Michalkiewicz: Klamstwo oswiecimskie,walesowskie i kosinskie.
  http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/18503,michalkiewicz-klamstwo-oswiecimskie-walesowskie-kosinskie

 51. Ola 22 czerwca 2011 o 4:01 pm

  Wielkie DZIEKi dla p. MOL i p. MArka. Wydaje mi sie ze ten link p.Mol jest swietny Musze miec troche czasu by sprawdzic jak dziala musze sie tez zalogowac bo inaczej nie moge z tego korzystac.

 52. KOKO300 22 czerwca 2011 o 4:05 pm

  Kto majstruje w ocenach WordPressa? ____ proponuje czysty kod HTML ____ OLAĆ CAŁE bazy danych msql + PHP ____ TYLKO W HTML’u wieć jedna strona głowna z linakmi do wszystkich newsów a kometarze na maila wysyłać i utworzyc podstronę podlinkowaną pod HOME PEAGE CZYLI index.html ___ i wszystko sbie mozna archiwizować _____ TO SIĘ NAZYWA CEZURA HTML_OWA . PROWADZE RÓŻNE SERWISY GDZIE BAZY DANYCH NA SERWARACH MAJĄ PO KILKA gb !!! ____ JEST TO KŁOPOT ARCHIWIZOWAĆ _____ JEDNO KLIKNIĘCIE [WŁAMANIE] I WSZYSTKO LECI …… MAM RACJE CZY NIE ????

  • monitorpolski 22 czerwca 2011 o 4:14 pm

   Cholera

   • dalmat 22 czerwca 2011 o 10:41 pm

    ku***wa

 53. Ola 22 czerwca 2011 o 4:19 pm

  Sluchaj bardzo ciekawe tematy
  http://www.infowars.com/listen.html

 54. rabarbarek 22 czerwca 2011 o 4:31 pm

  France, Russia, UK, US , pierwsze litery nazw tych krajow tworza nazwe FRUKUS , i tak nazwano wielkie manewry fot morskich tych krajow , zorganizowane na wybrzezach USA. Przez 2 tygodnie okrety tych krajow beda wspolnie cwiczyly i ustalaly strategie wojenna . Ciekawe przeciwko komu? Mowi sie oficjalnie o piratach i terrorystach. Jest to jednak tlumaczenie smieszne i dla wyjatkowo nierozgarnietych obywateli. Flotylle swiatowe spotykaja sie , zeby ustalic sposoby walki z piratami u wybrzezy Somali????? Zarty. Podejrzewam , ze to przygotowania na wypadek wybuchu III Wojny Swiatowej. Ciekawy jest udzial Rosji w tych manewrach, ktora oficjalnie potepia poczynania USA i sojusznikow , a tak naprawde jest uczestnikiem wszystkich waznych spotkan , na ktorych zapadaja wazne dla swiata decyzje.

  http://www.wvec.com/news/local/International-naval-exercise-begins-in-Virginia-124282079.html

  • rabarbarek 22 czerwca 2011 o 5:39 pm

   Nie podobaja mi sie doniesienia zwyklych obywateli z USA. Wrzucaja oni linki do wlasnych filmikow , ktore swiadcza o dziwnych ruchow wojsk amerykanskich na terenie USA, plus to zamykanie przestrzeni powietrznej dla samolotow [ juz okolo 40 takich obszarow] , plus nagla decyzja o wycofaniu wojsk z Afganistanu, plus cwiczenia o ktorych wyzej, plus FEMA w malych miastach , gdzie nie ma zadnej powodzi[ o tym donosza mieszkancy wielu miast] . Nie mowi sie duzo, zgola prawie nic , o nowej ustawie antyimigracyjnej , ktora juz wprowadzana jest w USA. W jej wyniku tysiace farm stracilo sile robocze z Meksyku i krajow Ameryki Poludniowej i farmerzy zmuszeni zostali do likwidacji upraw. Sa wsciekli , ze zrobiono im to tuz przed zbiorami Nie mieli czasu na znalezienie pracownikow i na polach wszystko gnije. To kolejny sabotaz sil obcych , ktore rzadza Ameryka, Nie dosc , ze powodzie niszcza tysiace hektarow upraw , ogolnie sytuacja zywnosciowa na swiecie staje sie tragiczna , to prezydent kopie nie dolki , ale rowy , pod wlasnym spoleczenstwem.

   Coraz glosniej mowi sie o tym , ze Ameryka nie przetrwa lata.

   Film o podejrzanym wojskowym transporcie. W sumie nie trzeba go ogladac calego , ale fragmenty wystarcza , zeby zobaczyc potezny wojskowy konwoj. Takich filmow jest duzo i to z roznych czesci USA.

   Film http://www.youtube.com/watch?v=SAQP9E9G4GQ&feature=related

   • millena461 22 czerwca 2011 o 8:17 pm

    TO BYLO NA TRASIE do JOPLIN Missouri .
    Wlasnie widzialam kilka dni temy ten filem, jednak amerykanie wypowiadali sie ze jest to niemozliwe zeby materialy wybuchowe byly przewozone on highway > jest to ZABRONIONE i ze nie maja znakow charakterystycznych dla US armii .
    Pamietacie kiedy Monitor dawal film o transporcie tez takich wojskowych samochodow i ladunkkow?
    TO BYLO ROBIONE DROGA KOLEJOWA nie autostrada.

    WIDAC IM SIE BARDZO SPIESZY

    Jezeli sa to materialy wybuchowe, to MAMY PROBLEM i to duzy, bez wzgledu gdzie kto mieszka.
    Trzeba uwaznie sledzic kazdy ruch bo to bedzie nas wszystkich kosztowac .
    ZA DUZY TYCH PRZYPADKOW ostatnio, a ten filik jest dowodem ze cos sie swieci.

 55. Ola 22 czerwca 2011 o 4:46 pm

  Czy rozumiesz dlaczego taka wyprzedaz POLSKI. Bo gdy oglosi bankructwo nie ma wysp ale sa zloza drogocenne wiec zawlaszcza kraj – grunty, lasy ……. bo juz tylko to nam pozostalo.
  Tylko obudzenie ludzkiej swiadomosci i obalenie tego rzadu moze nas uratowac. Zaraz platni zaczna straszyc nie wierzmy

  • millena461 22 czerwca 2011 o 9:15 pm

   Ola@ chyba masz racje moze dlatego UE chce zeby Polska podala wyceny zbytkow itp.
   Ja juz niepamietam dokladnie widzialam raz w dzienniku cala „akcje”.
   Napewno ktos wie wiecej na ten temat

 56. peti 22 czerwca 2011 o 4:47 pm

  artur_sz13 ten teledysk pochodzi z 2009 roku to chyba przed katostrofa sprawdzcie http://www.youtube.com/watch?v=Ix4FHkqmGBg&feature=related

 57. Ola 22 czerwca 2011 o 4:53 pm

  Tylko alternatywne radio nie katolickie na wzor dawnej WOLnej Eurpy lub Radia Maryja byloby w stanie obudzic Polakow o walke o swoja wolnosc. W innym wypdaku niewolnictwo i zaglada Polakow. Nie bedzie rodzin, dzieci i srodkow do zycia nie bedzie POLSKi. . Szukajcie zagranicznego sponsora ktory by uratowal Polske . Chyba strace prace przez te przekazywanie informacji. Ale czego nie robi sie dla OJCZYZNY.

  • millena461 22 czerwca 2011 o 9:22 pm

   Badz ostrozna z tym APELEM ,Ola >Polacy sa madrzy niemozemy my mieszkajacy poza granicami „podpalac”
   sytuacji. Fajnie sie mowi „nam tu” z daleka, wierze w to ze Rodacy wiedza co maja robic.
   POZOSTANMY Z NIMI SERCEM nie robmy nikomu krzywdy.

 58. oz 22 czerwca 2011 o 6:12 pm

  żegnam, było miło , pozdrawiam wszystkich , nawet zenka

 59. n1kt 22 czerwca 2011 o 6:30 pm

  rabarbarek moze to tylko transport ammo na wojny ktore prowadzi usa ?
  a moze faktycznie cos bedzie z ufo i zombie lub ww3 ? http://www.youtube.com/watch?v=eQEuq9bBK6E
  Kumpel przetlumaczyl ze sluchu:

  ustawa numer blablabla o natychmiastowe awaryjne przekazanie funduszy w wysokości $*
  na cele obrony przed atakami terrorystycznymi na skalę narodową przy pomocy *
  Fundusze na personel pierwszego kontaktu i samochody ratunkowe zostaną podwojone jeżeli atak mógłby dotknąć 80% populacji przy pomocy *
  Fundusze te będą połączone z tymi przeznaczonymi do pierwszego ataku na * lub na pierwszą akcję odwetową z *, w zależności od tego która akcja będzie potrzebna najpierw.
  Cywilne i wojskowe jednostki (pewnie chodzi o ludzi) będą wyszkolone w (tu niezrozumiały moment containment to po trosze zakażenie ale i zaangażowanie) *
  zarówno radiacja jak i * możliwośc * ataku lotniczego, * cośtam, * [tu jest dużo tego classified i trochę się gubię]
  w każdym razie jednoski będą przeszkolone w przypadku ataków któregoś z classified
  Jednostki lotnicze mogą zostać odesłane do walki przy pomocy * z powodu niesamowitej siły ninejszego ataku
  Jeżeli akcja wystąpi na terenach miejskich. Jezu.
  dla aktów przekraczających nasze najczarniejsze koszmary, gdy ofiary przekroczą *, należy zająć się likwidacją ciał. a odpowiednie środki powinny być przesunięte do * podziemnych * schronów
  Nowa ustawa wtedy zostanie zatwierdzona przez *
  Przeczytałem ustawę, Teraz proszę państwa o oddanie głosów. koniec

  • tamara 22 czerwca 2011 o 9:39 pm

   przyczyna wzmozonego ruchu wojsk us moze byc fakt,ze wlochy podjely decyzje o natychmiastowym wycofaniu sie z walk w libii.a poniewaz 90´% atakow rozpoczynalo sie z baz militarnych we wloszech francja,wielka brytanie rowniez postanowily sie wycofac .na to wyglada,ze obama jako maszyna wojenna nwo bedzie kontynuowal walke (rowniez w syrii)bez zgody kongresu usa…..a to nie wrozy nic dobrego.

 60. sono 22 czerwca 2011 o 7:02 pm

  co o tym sadzicie??

 61. ziarnko prawdy 22 czerwca 2011 o 7:31 pm

  Kolejna grozna bakteria zabija w Europie.
  http://sfora.pl/Kolejna-grozna-bakteria-zabija-w-Europie-a33394

 62. asia 22 czerwca 2011 o 7:35 pm

  Ludzie, wytlumaczcie mi dlaczego niektorzy poszukiwacze prawdy tak zawziecie bronia kosciol katolicki, instytucje, ktora tyle zbrodni ma na sumieniu. Wszystko sa w stanie postawic w watpliwosc, tylko nie dogmaty koscielne. Mysle ze poszukujacy nie moze byc czegokolwiek w 100% pewny. Na prawde trzeba sie otworzyc, nie zakladac niczego z gory, czyli oczekiwac nieoczekiwanego, wtedy prawda do nas przyjdzie, inaczej bedziemy sie krecic w kolko, albo stac w miejscu. Mozna przeciez zalozyc, ze zostalismy oszukani pod kazdym wzgledem, dla mnie jest to bardzo prawdopodobne. Widocznie program religijny jest najsilniejszy. Musimy pozbyc sie wszystkich programow, wtedy szybciej sie posuniemy naprzod.
  Oto linki na ten temat, wyciagnijcie konkluzje, chyba ze wasz program wam na to nie pozwala:
  http://kosciol-kat.ucoz.ru/publ/religia/papiestwo_kontra_biblia_czyli_jak_katolicyzm_przestal_byc_chrzescijanstwem/6-1-0-185

  • monitorpolski 22 czerwca 2011 o 9:29 pm

   Jakie zbrodnie KK ma na sumieniu? Khmerowie?, Holocaust?, ludobójstwo Ormian?, rewolucja francuska?, Powstanie Warszawskie?, Rewolucja bolszewicka? II wojna światowa? I wojna światowa? wymieniłem tylko kilka. Pojedyncze zdarzenia się nie liczą, ludzie są ludźmi, wśród katolików też nie brakuje opętanych.Jeśli powiesz o Inkwizycji to od razu mówię ci – dobrze się jej przypatrz kim byli Inkwizytorzy.

   • MamyPojechane... 23 czerwca 2011 o 7:13 am

    …kk posrednio lub nie ,zabil lub przyczynil sie ,do wiekszej ilosci smierci niz I i II wws razem wziete. I nie chodzi tu o inkwizycje ,ktorej ofiary liczy sie w dziesiatkach tys. ,chodzi tu o 1000 lat „nawracania” mieczami ,siekierami i pochodniami. Wyparawy kzyrzowe ,podboj (czytaj bestwialskie mordy na mieszkancach) nowych swiatow. Rozp… Majow ,Aztekow ,Persow… o cudach jakie sie w afryce dzieja po dzien dzisiejszy juz nawet nie wspomne. …a na przedzie zawsze pleban z duzym , blyszczacym kzyrzem na ramieniu.
    Ja nie wiem ktora wiara jest ta prawdziwa (pewnie zadna) ,wy tez nie wiecie a mimo tego poziom waszego fanatyzmu wykracza dalece ponad poziom fanatyzmu naszych przeciwnikow. Pamietajcie o jednym: Jak bardzo by sie to niektorym nie podobalo ,MILOSC to jedyne co nam potrezba by zapanowal raj na ziemi ,nie ksiadz ,nie rabin ,nie synagoga i nie kosciol za xx milionow zbudowany w czasach kiedy ,kazdego dnia dziesiatki tys ludzi z glodu umiera… zapomnijcie o tym co wam ksiadz powiedzial ,zapomnijcie o tym co tu napisalem… zajzyjcie w swoje serca i odpowiedzcie sobie sami… CZY TO JEST DROGA DO BOGA…?

    …a teraz kasoj ,nie spodziewam sie po tobie odwagi potrzebnej do opublikowania tego posta ,zwlaszcza ze zenon patrzy….

  • Niestrachliwi 23 czerwca 2011 o 6:23 am

   Najlepiej „asia” bedzie jak sie „odprogramujesz”.
   Bog tworzac swiat nie programowal go tylko stworzyl na uzytek wszystkich.
   Radzimy zapoznac sie z pojeciem wiary, a potem staraj sie zrozumiec bez programowania co oznacza KOSCIOL.
   Wtedy juz napewno ne bedziesz bladzic !
   Ani tez oczekiwac programow.
   Pamietaj,ze dzisiaj w Polsce obchodzone jest bardzo wazne swieto !

 63. Warszawiak 22 czerwca 2011 o 7:42 pm

  Narodowcy ONR http://www.youtube.com/watch?v=4bsxCls8Z3M

 64. ArO 22 czerwca 2011 o 8:42 pm

  Dobre – Wojciech Cejrowski o Unii Europejskiej http://www.youtube.com/watch?v=iMzHPGGQ2zI

  • millena461 22 czerwca 2011 o 9:28 pm

   madrze mowi KAZDY POWINIEN GO OBEJRZEC.

 65. ziarnko prawdy 22 czerwca 2011 o 8:51 pm

  Jesli nie wesprzemy rodzin,to wymrzemy !!!
  Wegierski rzad Victora Orbana prowadzi najdynamiczniejsza dzis polityke prorodzinna w Europie.
  Dla porownania : Polska jest krajem, ktory na wspieranie rodzin wydaje najmniej srodkow sposrod
  wszystkich panstw UE.
  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/wegry:_nie_wesprzemy_rodzin_to_wymrzemy_13868

 66. Annah. 22 czerwca 2011 o 9:04 pm

  „Ludzie, wytlumaczcie mi dlaczego niektorzy poszukiwacze prawdy tak zawziecie bronia kosciol katolicki”

  Wielokrotnie to tłumaczyliśmy, odpłyń ze swoim zmanipulowanym filmem.
  Mogę tylko pomodlić się o światło dla Ciebie.

  • Annah. 22 czerwca 2011 o 9:06 pm

   to do @ asia

  • sebecxs 22 czerwca 2011 o 10:10 pm

   … o światło? .. zdajesz sobie sprawę kto rozdaje światło?? ..

   • Annah. 23 czerwca 2011 o 5:30 am

    Ja się modlę o światło Ducha świętego, sądziłam że jest to oczywiste…
    http://www.katolickapolonia.com/Piesni-Modlitwy-01-piesni-ducha-swietego.htm

 67. ArO 22 czerwca 2011 o 9:18 pm

  Ciekawostka o symbolach
  http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/jezyk-mlodziezowych-symboli,1656721,3439

 68. ArO 22 czerwca 2011 o 9:39 pm

  Zniesławienie – czyli prawda o Antysemityzmie
  http://www.youtube.com/p/90189266A30835C7

 69. Talbot 22 czerwca 2011 o 9:46 pm

  Monitor i Zenobiusz….zdrowo myślący ludzie widzą, że coś tutaj śmierdzi. Kim wy jesteście? Hasbarą?

  • Talbot 22 czerwca 2011 o 9:57 pm

   To jest mój ostatni komentarz na tym blogu. Wstyd mi, że wdałem się wmanewrować w takie bagno….Żegnam…

   • luna 22 czerwca 2011 o 10:07 pm

    Talbot ! Gdzie cię teraz będzie można znaleźć ?

    • zenobiusz 22 czerwca 2011 o 10:43 pm

     Przy sąsiednim komputerze ,nie widzisz ,to ten rudy,w okularach,po skosie od Ciebie

     • luna 22 czerwca 2011 o 10:58 pm

      Zeno, lecz się psycholu na nogi, bo na głowę już za późno. Jak tam twoje Nibiru ? nadlatuje ? Białych myszek jeszcze nie widzisz ? upss zapomniałam, że ty widzisz wszędzie spiski i agentów ha ha ha

  • zenobiusz 22 czerwca 2011 o 11:05 pm

   Jasne Talbot@,spytam Cie na odchodnym o Admina nwo,com Zapowiadałeś wszem i wobec że „jutro pogadamy” i jakoś się nie zdarzyło.Ale nic to ,i tak wszystko rozumiemy,prawda. 🙂
   A sprawa, dalej się nie wyjaśniła
   .Współczuję tamu, nie znanemu mi blogerowi.
   Ładny „zespół” sobie wyhodował.

 70. mgrabas 22 czerwca 2011 o 9:56 pm

  WordPress również padł ofiarą ataków

  http://osnews.pl/wordpress-rowniez-padl-ofiara-atakow/

 71. Annah. 22 czerwca 2011 o 10:01 pm

  To już było ze dwa razy, Noni czy w każdych okolicznościach jesteś tak łatwowierna?
  Czytając wypowiedź można już wiele powiedzieć o pewnych cechach, ale widząc i słysząc gościa grzechem jest tego nie wykorzystać…

 72. ArO 22 czerwca 2011 o 10:04 pm

  Śpijcie Polacy śpijcie, a przebudzenie będzie cholernie bolesne http://www.youtube.com/watch?v=EKfyby4T6Oc

 73. ArO 22 czerwca 2011 o 10:05 pm

  Film o Polsce dla Polaków http://www.youtube.com/watch?v=KyYFYN9OTYY&NR=1

 74. monitorpolski 22 czerwca 2011 o 10:13 pm

  Zastanawiam się po co wklejasz te propagandówy. Jest to podcinanie sobie gałęzi, na której się siedzi, właściwie to pnia – tak ważny jest Kościół Katolicki. Jest głównym celem NWO, tak więc pracujesz dla nich niszcząc go.

  • tamara 22 czerwca 2011 o 10:33 pm

   czy wy ;annah,noni,monitor i paru innych robicie to celowo ?przeciez wy mowicie o tym samym tylko uzywacie roznych okreslen…..i nie kosciol katolicki jest celem ataku nwo tylko tradycja(kultura) CHRZESCIJANSKA

   • Annah. 23 czerwca 2011 o 5:35 am

    .”.i nie kosciol katolicki jest celem ataku nwo tylko tradycja(kultura) CHRZESCIJANSKA”

    prześledź wpisy na tym blogu albo nawet w tym temacie, zdziwisz się

 75. ALFA 22 czerwca 2011 o 10:13 pm

  Gilotyny dotarły do wykorzystania w stanie wojennym!
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://americanholocaustcoming.blogspot.com/2009/02/modern-guillotines-confirmed-at-fort.html&usg=ALkJrhje_jKtukD1KDWot4YZYDGumvkreQ

  • Konarski 23 czerwca 2011 o 10:04 am

   Na malowidłach z lotniska w Denver też są gilotyny.
   Na poniższym filmiku W.Tapley (katolik pochodzący z Irlandii) pokazuje ukrytą w obrazku gilotynę, pod którą leży stos głów min. 1:47, indianin obok na malowidle symbolizuje osobę, która przyjęła microchip i żyje. warto obejrzeć i dokładnie wysłuchać wszystkiego http://www.youtube.com/watch?v=3cY7PwUMgmA


   Jeden z trzech jego filmików usunęła cenzura Youtube

 76. ArO 22 czerwca 2011 o 10:24 pm

  Rewolucje – Psychiatra Naczelny X)

  • ArO 22 czerwca 2011 o 10:26 pm

   gość jest the Best XD

 77. sono 22 czerwca 2011 o 10:30 pm

  bardzo dziwne rzeczy dzieja sie w USa. „2 truckers report hauling lots of military equipment across U.S. with FEMA involved and being told to prepare for a major catastrophic event”.
  Dwoch kierowcow ciezarowek informuje, ze bardzo duzo wojskowego sprzetu jest przemieszczanego po calych Stanach ostatnio, FEMA bierze w tym udzilal. Powiedzino im, ze maja sie przygotowac na „wielkie, katastroficzne wydarzenie.

  • Niestrachliwi 23 czerwca 2011 o 6:26 am

   Nie siej paniki !

 78. sono 22 czerwca 2011 o 10:33 pm

  rezerwisci w USA sa nagle powolywani na obowiazkowwe cwiecznia


  Tu tez ciekway komentarz pod tym filmikiem „SAME THING HAPPENS IN RUSSIA. Im in Siberia right now. Novosibirsk. Our vets are being recalled and told to prepare a so called „ 3 day bag ” . a term in Russia’s military. 1 day bag – emergency. 3 day bag – WAR. GOD save us all

 79. Megi 22 czerwca 2011 o 10:41 pm

  Bardzo proszę, może ktoś odpowie na pytanie które zadałam rano Fakirowi wypowiadającemu się na temat „skandalu winnego” i nie uzysykałam odpowiedzi. Tu jego wypowiedź https://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/22/wydarzenia-i-komentarze-22-czerwca-2011r/#comment-21952 – dlaczego?

 80. Niestrachliwi 23 czerwca 2011 o 6:30 am

  Obama dotrzymuje danego slowa,wycofuje swe wojska z Afganistanu.
  Beda potrzebne do innych zadan w innych miejscach.

 81. Annah. 23 czerwca 2011 o 8:25 am

  http://www.youtube.com/watch?v=KeYjYCYQ3Do&NR=1 Piękna myśl Dmowskiego w komentarzach, motto dla każdego patriotycznego bloga
  „Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznym stopniu stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu”
  Roman Dmowski „Kościół, naród i państwo” (1928)

 82. Annah. 23 czerwca 2011 o 9:52 am

  Tutaj więcej wyjątków z prac Dmowskiego, dla mnie geniusza myśli na swój sposób. Czytajcie, ponoć leczy ignorancję i zmanipulowanie podnosząc IQ 🙂

  Nasi praojcowie w czasach przedchrześcijańskich nie czuli się przede wszystkim jedną społecznością, dzielili się na szczepy, na rody, prowadzące między sobą walki. Nie czuli się nią właściwie jeszcze po wygaśnięciu domu Piastów. Nie posiadali oni w swoim ustroju duchowym większości tych pierwiastków, które stanowią dzisiejszą wartość naszą, jako ludzi i jako narodu, i które dziś nas wiążą mocno w jeden naród. Łączyło ich w jedną całość drogą przymusu państwo, o ile samo istniało jako całość; ale dopiero Kościół, bądź jako współpracownik państwa, bądź w walce z nim, urabiał wiekową pracą duszę jednostki, zbliżał ją ku dojrzałości, kształcił w niej sumienie, niszczył pierwotne, utrudniające byt społeczny instynkty, naprawiał obyczaje, które wcale nie były tak wysokie, jak to sobie dawniej wyobrażano, tworzył silną rodzinę bo w pierwotnym ustroju rodowym ród był silny,
  ale rodzina słaba. Panujący bądź popierali go w tej pracy, bądź przeszkadzali mu, to też taką pracę mógł wykonać tylko potężny Kościół powszechny, niezależny od władzy państwowej i zdolny jej się przeciwstawić.

  http://www.nonpossumus.pl/biblioteka/roman_dmowski/knp/index.php