Wydarzenia i komentarze, 22 czerwca 2011r

 

Kto majstruje w ocenach WordPressa?

z ostatniej chwili: dziękuję za przygwiazdkowanie agentury! Załatwiliśmy ich gwiazdkami!!!

Właśnie doznałem szoku gdy odświeżyłem tę stronę – przed momentem była ogólna oceną 5 gwiazdek, a teraz pokazuje tylko 2 gwiazdki. Nie można tego zrobić z poziomu użytkownika, nawet właściciel bloga nie jest w stanie tego zmienić. Tak więc musi to być robota profesjonalnych hackerów. Wskazuje to na treści w artykule, które nie są mile widziane przez ludzi z głębokimi kieszeniami. Ciekawe jakie są to treści?

Podobnie manipulowane mogą być od niedawna pozycje w rankingu WordPressa. Monitorpolski spadł na 3 miejsce za Maruchą, który jest 2-gi po BingBang. Zenobiusz w ogóle się już nie wyświetla w czołówce, mimo że ma codziennie ok. 5000 wejść (monitorpolski – 10-22 tys).
Jednak porównanie rankingu na Alexa wskazuje na manipulacje – rankingi światowe blogów są następujące:

Marucha: 379,541
Zenobiusz: 295,425
Monitorpolski: 203,305
Im niższy ranking tym popularniejsza jest strona. Gdzie się więc kryje oszustwo?

Ludobójstwo NATO w Libii – horroru globalnego faszyzmu ciąg dalszy
Poniższe nagranie opublikowała rosyjska Russia Today. Ofiar jest o wiele więcej, a to dopiero początek „humanitarnej” interwencji w kraju, gdzie poziom życia był najwyższy w Afryce. NATO nie potwierdziło ostatniego ludobójstwa na 15 cywilach. Czy można mieć złudzenia co do intencji globalnych faszystów, którzy likwidują jakiekolwiek punkty oporu wobec ludobójczego rządu światowego? Dlaczego YouTube oznacza film jako „niewłaściwy” czy też „obraźliwy”?

Propaganda globalistyczna: „Nadciąga długotrwała krwawa wojna w Europie”
Globalni terroryści kontynuują realizację swych planów depopulacji. Wieloletni atak na Afrykę wirusami AIDS i innymi chorobami, sztucznie wywoływanymi ludobójstwami i wojnami, międzynarodowy konflikt na Bliskim Wschodzie, który też jest sponsorowany przez międzynarodową mafię, „rewolucje” facebookowe, ataki sejsmiczne i pogodowe – choć we wszystkich przypadkach przyczyny wyglądają na naturalne, to jest to starannie przemyślany i realizowany plan elit światowych w celu opróżnienia globu z „bydła” (goyim) dla siebie.
Wstępny program, opublikowany w „Protokołach Mędrców Syjonu” został rozwinięty i zaktualizowany. Wykorzystuje on współczesną wiedzę i technikę. Rozwinięte społeczeństwo zostało bezwzględnie wykorzystane dla wykreowania najstraszniejszych broni masowego rażenia, o jakich można pomyśleć. Produkt końcowy jest jednak w rękach globalnej mafii satanistyczno – bankierskiej, która przystępuje do realizacji ostatniego punktu planu – wywołania sztucznego Armagedonu.

Najmocniejsze punkty oporu – USA i Europa są obecnie głównymi celami ataku. W USA występuje on pod hasłem „wojny z terrorem”, która ma doprowadzić do rozbrojenia społeczeństwa, czy ewentualnie wojny domowej – czego skutkiem będą masowe egzekucje w obozach FEMA i na ulicach. W Europie realizowany jest od dawna przygotowany plan „konfliktu cywilizacji” – muzułmanie mają się wykrwawić z chrześcijanami. Podobne plany wojen religijno – ideologicznych są prawdopodobnie zaplanowane dla Polski, Rosji i Białorusi, na gruncie konfliktu prawosławia z katolicyzmem, „prześladowania” mniejszości narodowych oraz sztucznie eskalowanej nienawiści narodowej.

Do Europy Zachodniej przez kilkadziesiąt lat sprowadzano dziesiątki milionów muzułmanów i przedstawicieli innych, obcych kulturze europejskiej religii. Robiono to rozmyślnie, pod hasłem tolerancji, by teraz móc to wykorzystać do wzajemnej likwidacji obu stron.
Potwierdzenie realizacji ostatecznej tego satanistycznego planu znalazło się w dodatku świątecznym do Gazety Wyborczej, gdzie izraelsko-niemiecki profesor Michael Wolffsohn, założyciel Ośrodka Badań nad Historią Współczesnych Stosunków Niemiecko-Żydowskich przy Uniwersytecie Bundeshwery (samo połączenie tych instytucji daje dużo do myślenia!) przekonuje, że krwawa wojna w Europie jest nieunikniona.
Jest to ewidentnie element tzw. psy-op – satanistycznej metody wpisania elementu planu w realną historię. Po tego typu wypowiedziach, ludzie zaczynają akceptować opisane scenariusze jako nieuniknione. Oczywiście, jest to na razie tylko marzenie globalnych ludobójców. Ale można oczekiwać, że na realizację tego diabelskiego planu pójdą duże pieniądze – być może właśnie po to potrzebne są bail-outy Grecji, Hiszpanii, Iralndii i innych krajów europejskich.

Argumentacja Wolffsohna to jedna wielka manipulacja. Według niego przemiana Europy jest naturalna – ze społeczeństw narodowych i homogenicznych w wielonarodowe i wielowyznaniowe. Sztucznie kreowany konflikt jest oczywiście zgodny z zaleceniami „Protokołów”, podobnie jak konflikt Arabów z Żydami na Bliskim Wschodzie (proszę nie mylić wyznawców judaizmu z satanistycznymi syjonistami).
„Islam zaczyna się radykalizować, a ta religia powinna funkcjonować jak ‚każda inna religia, bez odwoływania się do przemocy'” pisze historyk. Jest to oczywiście kolejna wielka manipulacja, bowiem „radykalizacja” Islamu następuje w sposób sztuczny poprzez finansowanie z tych samych funduszy, które tworzą instytucje walczące z terroryzmem jak CIA. To, że Al Kaida jest tworem CIA wiadomo bowiem od dawna.

Takie publikacje jak w Gazecie Wyborczej czy w Onet są bardzo niepokojące. Świadczą bowiem o tym, że plany krwawej wojny z Muzułmanami w Europie będą naprawdę realizowane.

Niestety, nie udało mi się znaleźć całego wywiadu z Wolffsohnem dla Gazety Wyborczej.

Reklamy