Wydarzenia i komentarze, 23 czerwca 2011r

Ingerencja Mossadu w treść mojego bloga?

wyraźnie podmieniony link

Właśnie odkryłem, że link do „Jak działa Mosad w Polsce” na marginiesie w „Ciekawostki” został zmieniony. Oczywiście, nie mam dowodu poza zrobionym zrzutem ekranowym, ale doskonale pamiętam,że link do strony Polskiej Partii Narodowej doskonale działał.  Oczywiście link naprawiłem, ale nie daję głowy, że inne informacje na blogu nie zostały podmienione. Nie wątpię, że obca agentura interesuje się zawartością tego bloga, gdyż przybliżam Polakom nieznane im z kontrolowanych przez ogólnoświatową mafię banksterską mediów. Nikt  by pewnie nie zawracał sobie głowy tym blogiem gdyby nie ponad 10,000 odsłon codziennie. Ale potwierdza to jeszcze raz, że publikujemy (ja i komentujący) niewygodne fakty.

Polskie wtyczki Łukaszenki (wg. Wyborczej)
Gazeta Wyborcza opublikowała paszkwil na polskich patriotów pod tytułem „Polskie wtyczki Łukaszenki”. Uważam, że jest to paszkwi, gdyż w samym tytule zakłada, że ludzie, o których mowa są agentami białoruskimi. No bo cóż innego oznacza termin „wtyczka” jak nie agenta?
Chodzi o Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej (WPS) z dr Pawłem Ziemińskim na czele. Główny zarzut wobec Ziemińskiego dotyczy jego protestu przeciwko satanistycznym orgiom Madonny zwanym „koncertami” w Polsce. Atak idzie też na Dariusza Kosiura, który jest znanym politykiem.
Film „Polacy na Białorusi” jest jedynym dokumentem, który nie gloryfikuje działalności Andżeliki Borys, wręcz przeciwnie – obnaża szkody jakie ta osoba poczyniła w polonijnym środowisku.
Nie ma co się dziwić, że akurat Gazeta Wyborcza „zajęła się” agentami Łukaszenki, gdyż czołowy „dziennikarz” czy raczej właśnie imperialistyczny agent (?) jest czołowym tematem polskojęzycznego dziennika.
Jest to niezrozumiałe – dlaczego niby polska, Gazeta tak mocno interesuje się sytuacją na Białorusi, pomijając starannie totalitarne praktyki władz Polski. Podam prosty przykład – mimo, że większość mediów w Warszawie była poinformowana o głodówce dr Zbigniewa Kękusia przed Prokuraturą Generalną to żadne z nich, łącznie z Gazetą Wyborczą, nie pofatygowało się o podjechanie na ulicę Barską 28. Dlaczego Wyborczą nie interesuje to, że ok. 30% więźniów siedzi niesłusznie, że 70-100 tys ludzi rocznie zostaje skazywanych niesłusznie w polskich sądach, dlaczego polski wymiar prawa stał się narzędziem totalitarnych represji? Co nas obchodzi jakiś Poczobut, który być może prowadził destrukcyjne czynności na terenie Białorusi?!
Atak Gazety Wyborczej na dr Pawła Ziemińskiego, Dariusza Kosiura i Edwarda Maciejczyka (polonijny filmowiec, który m.in. demaskuje antypolską działalność niektórych środowisk żydowskich w USA) tylko przekonuje mnie do tych ludzi i do filmu „Polacy na Białorusi”.
Obok Gazety Wyborczej artykuł opublikował inny renomowany portal „Świat Jebniętych”

Kaddafi wzywa do śledztwa w.s. bombardowań Libii
Kaddafi wezwał Radę Bezpieczeństwa ONZ do przeprowadzenia dochodzenia odnośnie ciężkich bombardowań, których ofiarą było 15 osób cywilnych w tym trójka dzieci. Zburzonych zostało 5 domów w Surman na zachód od Tripolisu.
Kaddafi w swoim przemówieniu odgrażał się, że pewnego dnia agresorzy odpowiedzą za swój czyn gdy ich domy wylecą w powietrze.
Na stronie NATO nie potwierdzono ofiar, ale dodano, że w przyszłości dołoży się wszelkich starań by ich uniknąć. Uznano, że to Kaddafi jest winien ciągłej przemocy na mieszkańcach Libii.
Bombardowaniami NATO realizuje zakaz lotów nad Libią, który ma na celu „ochronę życia Libijczyków przed wojskami Kaddafiego”. Kaddafi ma oczywiste obiekcje co do tego typu oświadczeń, gdyż zbombardowano osiedle, a nie żaden obiekt wojskowy czy też przemysłowy. W szczególności zarzucił realizowanie „prawa dżungli” prezydentowi USA Barackowi Obamie (laureat Pokojowej Nagrody Nobla), który zdaniem Kaddafiego również jest Afrykaninem.
„Będziesz się smażył w piekle” dodał Kaddafi. Motywem inwazji wojsk NATO na Libię jest wg. dyktatora nienawiść do Muzułmanów.
Opozycję libijską poparły ostatnio Chiny, które wezwały do zaniechania walk. Natomiast Włochy odcięły się od działań NATO wzywając  do natychmiastowego zaprzestania bombardowań Libii i udzielenia krajowi pomocy humanitarnej. Minister Spraw Zagranicznych Włoch, Franco Frattini, zaapelował też do NATO o podanie dokładnych odnośnie fatalnych w skutkach bombardowań.

Pięciu rosyjskich ekspertów nuklearnych poległo w katastrofie samolotowej
Izraelski Haaretz z zimną krwią podaje bardzo niepokojące fakty. Otóż, wśród 44 osób, które zginęły w katastrofie w Pietrozawodsku w tym tygodniu, było pięciu naukowców – ekspertów nuklearnych: czołowy projektant Sergei Rizhov, Gennadi Benyok, Nicolai Tronov oraz główny rosyjski ekspert ds technologii, Andrei Tropinov. Wszyscy pracowali dla Hydropressa w irańskim Bushehr. Jest to wielki cios dla rosyjskiej atomistyki, a dla irańskiego reaktora oznacza to poważne opóźnienie w budowie. Haaretz podaje, że w kilku irańskich ekspertów nuklearnych zginęło w podobnych okolicznościach, choć tym razem nie podejrzewa się sabotażu.
Nie jest tajemnicą, że śmierć ekspertów jest na rękę Izraelowi, który robił wszystko by opóźnić budowę reaktora w Iranie. Izrael na razie ma monopol na broń atomową na Bliskim Wschodzie, dlatego też będzie robił wszystko by zapobiec rozwojowi programów nuklearnych państw arabskich. To, że wyklucza się sabotaż nie jest powodem to obaw, że samolot został po prostu zniszczony jakimś nowym rodzajem broni. Wiadomo, że np. HAARP jest w stanie strącić samolot w dowolnym miejscu Ziemi. Samoloty ot tak same sobie nie ulegają katastrofom…

Reklamy