Olgacom – sprawca trucia Polaków?

Materiał z emaila: (…) Była pracownica firmy cateringowej Olgacom w Polsce, w latach 2007 – 2009, Alenka Wacek, opisuje eksperymenty jakie dokonuje się na ludności w Polsce i w innych krajach. Jak się okazuje, firma, która ma się zajmować tylko przygotowaniem potraw i napojów, zajmuje się także rozpylaniem chemikaliów nad naszymi głowami! (…)
Związki Chemtrails, Monsanto & Olgacom wyjaśnione* (z e-maila)

Pracowałam dla Olgacom i wiem co ta firma robi, pomóżcie, proszę powstrzymać Olgacom Geo-Engineering w Polsce i Wietnamie!

Poniższy film wyjaśnia związki NWO  ws. pozbywania się odpadów i geo-inżynierią dokonywaną przez duże firmy: Royal DSM, China Sinochem, Monsanto jako Olgacom Project.

Była pracowownica firmy cateringowej Olgacom w Polsce, w latach 2007 – 2009, Alenka Wacek, opisuje eksperymenty jakie dokonuje się na ludności w Polsce i w innych krajach. Jak się okazuje, firma, która ma się zajmować tylko przygotowaniem potraw i napojów, zajmuje się także rozpylaniem chemikaliów nad naszymi głowami! Eksperymenty tzw. geoinżynierii dokonywane są na nas bez naszej wiedzy i zgody. Firma Olgacom ma potężnych międzynarodowych lobbystów, którzy wprowadzają opryski chemiczne pod hasłami „sustainable development” i „clean water project” (oba w ramach tzw. Agendy 21 – półtajnego projektu ONZ). Jaksię można domyśleć z filmu, celem nie jest jednak „czysta woda” czy „stały postęp”, a powolne ludobójstwo.

Olgacom w 2003 roku podpisała umowę z polską firmą Ciech Group. W 2010 roku Chiny podpisały umowę handlową na 1 miliard euro z Polską, której szczegółów nieujawniono. W ramach umowy Ciech podpisał kontrakt z chińską państwową firmą Sinochem Plastic, która z kolei jest częścią potężnej Sinochem Group. Ta ostatnio przejęła np. Butachlor i Alachlor od Monsanto. Sinochem, Monsanto i holenderskiej DSM (firma Bilderberga) występują razem pod wspólną nazwą Olgacom Global. Jak wiadomo, Monsanto jest producentem GMO oraz broni chemicznych takich jak „Agent Orange”. Tak więc Olgacom, która występuje jako niewinna firma kateringowa, jest de facto najważniejszym graczem w rozpytaniu chemikaliów nad Polską i Azją Południowo – Wschodnią.

Jak pokazano w filmie, Chiny posługiwały się geoinżynierią oraz manipulowały pogodą podczas olimpiady w 2008 roku. Mają też doświadczenie w rozpylaniu chemikaliów szkodliwych dla ludzi, co skutecznie wykorzystują także w Polsce – rozpylając całymi dniami je za pomocą tajnych samolotów. Skutkiem rozpylania tychże chemikaliów jest m.in. bardzo dziwna  „choroba Morgellonów” – warto zapoznać się z tą „chorobą”, gdyż jeśli nic nie zrobimy z problemem smug chemicznych, to wkrótce wszyscy będziemy cierpieć nosząc w sobie dziwne, drażniące włókna.

Prawdopodobnie chodzi o kontrolę populacji poprzez powietrze, oraz bezpieczny sposób na populację (czyt. eksterminację ludności świata).

Email z groźbą od Olgacom – 19.06.2011

Dzisiaj otrzymałam ten email od @olgacomglobal.pl. Wiedzą, że mogę opublikować ten e-mail, pokazuje on, że nie martwi ich to, gdyż nikt się do nich nie dostanie. Nie są tylko w Polsce, ale w kilku krajach, w większości w Azji. Potrzebujemy więcej ludzi do podpisania petycji, bym mogła złożyć ją w polskim parlamencie i zapytała ich w tej kwestii.

Groźby mailowe wobec Alenki Wacek

*Artykuł oparty jest na informacjach z filmu na YouTube oraz danych z internetu

 Voila! Panowie w czarnych skórach i ciemnych okularach ponieśli sromotną klęskę. Na moment wyszedłem, a tu niespodzianka – ponad 900 gwiazdek!!!
Tymczasem byłem obejrzeć imprezkę pod Wawelem – co uny zrobili z pięknych Wianków!
Tysiące spitych rzygających młodych ludzi pojonych nasączonym aspartamem piwskiem, do tego rozdają za darmo (!) jakieś podejrzane wzmacniacze, muza w miarę ok, choć można to było zrobić zupełnie inaczej no i ciszej. Ołtarz, przepraszam scena, satanistyczna w każdym calu.
Sponsorzy: Wybiórcza, Erefen, Tefałen, nazwy same mówią za siebie.
Szkoda tych młodych – na nich powinniśmy położyć  szczególny nacisk, to oni będą pluć na nas, żeśmy nic nie robili gdy tamci zaczynali truć, mordować, rozbijać elektrownie atomowe. To po nas ten świat zostanie radioaktywnym śmietnikiem ze zdegenerowanymi uprawami GMO….Sorki za to, że nie wszystkie komentarze weszły, ale to z uwagi na blokadę dla pewnych smutnych panów w skórzanych płaszczach. Hasło już zmienione, wygenerowane, coś około 40 znaków.
========================================================
Uwaga: powyższy wpis wzbudził spore kontrowersje co do poruszonych faktów. Sprawa niewątpliwie jest śmierdząca – jeśli nawet jest to dezinformacja to zachodzi pytanie po co by ją stworzono?
Kto zadałby sobie tyle trudu by stworzyć tego typu fikcję?
Dlaczego głównym graczem w tej „aferze” są akurat Chiny, a nie np. USA czy Rosja?
Zalecałbym ostrożność w ocenach. Jeśli to wszystko jest prawdą, to mamy bardzo poważny problem – ingerencji obcego państwa na naszym terenie. Mam nadzieję, że odpowiednie osoby się tym zainteresują…

Jeszcze jedno – w pewnym momencie dokonano włamania na ten blog, spora część komentarzy została usunięta. Także gwałtownie spadła ilość gwiazdek z 5 do 2 – i to nagle, tak jakby zrobił to ktoś z uprawnieniami administratora na WordPressie. Zdarzyło się to już drugi raz w ciągu tygodnia.
Co takiego „panom w czarnych skórzanych płaszczach” tu nie pasuje?
Reklamy

193 responses to “Olgacom – sprawca trucia Polaków?

 1. warszawainfo 24 czerwca 2011 o 11:45 pm

  Ciekawa opinia:
  http://boomchablog.wordpress.com/2011/06/24/rejs-2/

 2. exe 25 czerwca 2011 o 1:25 am

  cyt: „Skutkiem rozpylania tychże chemikaliów jest m.in. bardzo dziwna „choroba Morgellonów”

  Złapałem to coś w zeszłym roku na wiosnę. Wyglądało jak przemieszczający się owalny rumień. Rzeczywiście jest wrażenie, jakby coś chodziło pod skórą. Powstały obrzęk nie można było usunąć drogimi maściami przepisywanymi przez dermatologa z tytułem dr nauk medycznych. Pomógł sok z liści aloesu ! ( Warto nabyć tą roślinkę i leczyć poważniejsze rany skóry. )

  Moja przypadłość zbiegła się z zakupem w Makro bielizny (majtki) najprawdopodobniej produkcji Chińskiej. Nie była to bielizna tania. Bardzo dobra tkanina, cieniutka , przepuszczalna ale cena wynosiła ok. 40 zł. a czynniki

  Były w tym czasie wyjątkowo intensywne opryski ale prędzej wiązałbym oba czynniki tkanina + oprysk niż tylko opryski. Sądzę tak dlatego, że po 2 tygodniowej przerwie użyłem tą samą bieliznę i wieczorem miałem już zajęte rumieniami uda. Po kilku dniach pojawiało się wrażenie wędrowania a po kilku godzinach pojawiały się ropienie.

  • exe 25 czerwca 2011 o 1:32 am

   Zapomniałem dodać, iż tyko w miejscach odczuwania wędrowania, powstawały podskórne guzy, zanikające po 4-5 tygodniach.

   • rabarbarek 25 czerwca 2011 o 2:24 am

    Od kilku lat czytam o tej chorobie. Wlasciwie to niewiele osob o niej wie , a jeszcze mniej o jej pochodzeniu. Jest cos co mnie szczegolnie zainteresowalo w Twoim poscie. Chinska bielizna , tego nigdy nie bralam pod uwage czytajac o morgellonach. A rzeczywiscie , rynki swiatowe zawalone sa chinskimi tekstyliami . Choroba nie byla wczesniej znana , a w tej chwili coraz wiecej osob zglasza sie do lekarzy z jej objawami. W USA czesc lekarzy twierdzi , ze choroba jest urojeniem , wytworem wyobrazni. Od dawna mam wrazenie , ze za choroba cos sie kryje, i nie sa to tylko podejrzenia ale pewnosc, , ze a jakis przyczyn utrzymywana jest ona w tajemnicy , a pacjentow uwaza sie za osoby psychczne. Teraz sytuacja troche sie zmienia , a zwiazane jest to z coraz wieksza iloscia pacjentow zglaszajacych sie do lekarzy. Skad sie biora na zainfekowanej skorze , nieznane wlokna i do tego w roznych kolorach? Wlasnie ubrania i bielizna moga stanowicz jakis klucz do rozwiazania zagadki. Przejrze swoje materialy na ten temat. Ciekawi mnie jak sie teraz czujesz? Czy aloes pomogl po raz drugi?

    A tu zdjecia morgellonow.

    http://www.morgellons-research.org/morgellons/morgellons-microscop4.htm

    • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 8:59 am

     Kilka miesięcy temu publikowałem film z Arizony, na którym było widać wyraźnie włókienka opadające z chemtrailsów – miliardy!

     • ramires 25 czerwca 2011 o 9:25 pm

      Panie Monitor te włókna to ogromny problem a 80% podatku od każdego to nie problem. Było hasło „bliżej ludzi ” !!!!!!!

    • exe 25 czerwca 2011 o 5:14 pm

     Jednak wiążę mój przypadek z bielizną; zaczęło się w dniu pierwszego użycia i nawrót identycznych objawów w dniu powtórnego.
     Fotki z podanej przez Panią stronki zostały wymienione w dziale , jednak jest jedno w miarę podobne do moich objawów, mianowicie to :

     mój rumień był trochę szerszy z wyraźną częścią centralną nie uszkodzoną. Natomiast wcześniejsze fotki objawów były identyczne z moimi. Zresztą, natrafiłem na tą stronę, gdy sam szukałem w sieci wieści o moim przypadku, bo Pani dr nie wiedziała co to jest.

     Jakieś tam podporządkowanie mojego przypadku do morgellonki przypisuję odczuwaniu ruchu czegośtam pod skórą oraz identycznym symptomom zmian skóry ( dużo łagodniejszych { przyjemniejszych dla oka }) zgodnie z wcześniejszymi fotkami z ww strony.

     Teraz prawie nie mam śladów, poza ciemniejszym zabarwieniem skóry w formie małych łuków po byłych okręgach.

     Drugi rzut też wyleczyłem aloesem, przy czym znamiona schodziły kilka miesięcy. Sama rana goiła się w ciągu kilku dni, tzn. przestawało piec i swędzieć oraz zatrzymywało się rozwijanie kolejnych kręgów.

     W tym drugim rzucie również tworzyły się odczuwalnie twarde guzy wielkości ziarna grochu, no może ciut większe,

     Na koniec dodam, że jestem na diecie bez mącznej, a minimum cukru ciągnę z surowych soków warzywnych wyciskanych wg metody Gersona.

     No i doświadczony skutecznością, rozmnożyłem kolonię aloesów, z których dojrzewający syn skutecznie utrzymuje skórę w najlepszym porządku – dosłownie bez pypciowo .

     Z pozdrowieniami

  • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 8:39 am

   Nie do wiary ,jak łatwo dajecie się ośmieszać i manipulować . Są 3 możliwości , 1— strona olgacomscandal jest założona przez agenturę i wciskając kit chce ośmieszyć tzw. poszukiwaczy spisków
   2—Alena Wacek ,to osoba o zaburzeniach psychicznych ,która być może i pracowała w firmie ,która robi jedzenie dla kilku linii lotniczych.
   3— osobista zemsta tej pani na firmie ,co jest mało prawdopodobne bo za takie pomówienia i szarpanie wizerunku firmy nie wypłaciłaby się do końca życia .

   Ja skłaniam się do opcji 1 i 2 .

   Firma Olgacom Global Co. Ltd.

   Kontenerowa 129, Gdansk, Poland być może też nie istnieje ,a strona jest stworzona na potrzebę ,punktu 1

   Dlaczego nie ma tel. do tej firmy ? Zapewniam ,że z ciekawości bym tam zadzwonił ,
   Tak czy siak nie odpuszczę i sprawdzę sprawę ,bo prawdopodobnie mamy doskonały przykład wrabiania ,,poszukiwaczy” przez agenturę i robienia z nas oszołomów .

   • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 9:01 am

    Może tak być jak piszesz – robota agentury dla zdyskredytowania alternatywnych mediów. Ja tylko opisałem w skrócie treść filmiku. Pierwszy raz w życiu usłyszałem tę nazwę „Olgacom”. Faktem jednak jest, że samoloty latają i rozpylają, zgadzasz się z tym?

    • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 10:02 am

     Monitor ,ten Email z groźbą od Olgacom – 19.06.2011 do tzw. Alenki Wacek to zwykła podpucha i nieudolna próba uwiarygodnienia całego prowokacyjnego dezinfo .

     Nie można tego tak zostawić ,proponuję przeanalizuj to sam i jeśli dojdziesz do podobnych wniosków zrób sprostowanie ,bo wiele osób zostanie ogłupionych . Nie wszyscy czytają komentarze .

     Zauważ na ile stron poszło to dezinfo

     http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=Alenka+Wacek&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

     Taka marna prowokacja ,a jaka siła manipulacji ,niesamowite

    • Radoslaw 25 czerwca 2011 o 4:14 pm

     Czy olgacomglobal.pl nie powinna być po polsku. Dlaczego nie ma oficjalnej strony ang. firmy olgacom?

     • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 6:24 pm

      Przedstawiłem moją opinię pod innym komentarzem. Jeśli ta firma istnieje i ma te pieniądze i cele, o których mowa, to nie będzie się afiszować wystawnymi stronami.

      • Radoslaw 25 czerwca 2011 o 6:30 pm

       wszystko by sie zgadzalo gdyby strona nie powstala w maju 2011

       • sebecxs 25 czerwca 2011 o 10:18 pm

        .. a kiedy powinna powstać?

      • Radoslaw 25 czerwca 2011 o 6:34 pm

       Strona w języku polskim gdzie domena jest z końcówką .pl to podstawa, a nie żadne afiszowanie.

      • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 10:04 pm

       Dziękuję za twoje zdanie ,ale ,,Jeśli ta firma istnieje i ma te pieniądze i cele, o których mowa, to nie będzie się afiszować wystawnymi stronami.” to po co w ogóle ma jakąkolwiek stronę ?
       Mam umysł analityczny ,gram w szachy m.inn. dlatego lubię badać wszystkie wątpliwości .

       Mam nadzieję ,że was nie zanudziłem 🙂

       • mgrabas 26 czerwca 2011 o 10:09 am

        gdybyś jeszcze można było usłyszeć Twoją jednoznaczną odpowiedź na pytanie: „Faktem jednak jest, że samoloty latają i rozpylają, zgadzasz się z tym?”

     • sebecxs 25 czerwca 2011 o 10:16 pm

      ..dlaczego oficjalnie nie mówi się o chemtrails..

    • Radoslaw 25 czerwca 2011 o 4:38 pm

     Szukalem w google i takiej firmy „oglacom poland” w ogole nie ma.

     • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 5:13 pm

      http://olgacomglobal.pl/customers.html
      No to kiepsko się staraliście.

      • Radoslaw 25 czerwca 2011 o 6:21 pm

       Google nic nie wie o takiej firmie „olgacom poland”. Firma niby istnieje od 1989 roku, a strona powstala w maju 2011. Własciciel Patryk Tretyakow, a kto to jest? Google nic o nim nie wie…

      • Radoslaw 25 czerwca 2011 o 6:28 pm

       Wchodząc na tę stronę, w pasku tytułowym widnieje „Home” zamiast nazwa firmy. To mało profesjonalne…

   • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 9:45 am

    Chcę dodać ,że firmy Olgacom Global Co. Ltd. nie można odszukać w rejestrze firm yellowpages.pl ani w rejestrze polskie książki telefoniczne pkt.pl
    Sprawdziłem też rejestr money.pl —nie ma takiej firmy
    W krs-online.com.pl/krajowy-rejestr-firm — też nie ma takiej firmy , a miała niby być polska .

    Wniosek nasuwa się sam . Agentura ,chcąc ośmieszyć i skompromitować poszukujących prawdy celowo podrzuciła spreparowane informacje , aby skompromitować i ośmieszyć tzw.teorie spiskowe .

    Domena olgacomglobal.pl jest zarejestrowana w Kopenhadze w Danii — i została stworzona 2011.05.07 o 15:25:19

    http://tools.rosinstrument.com/cgi-bin/wi.pl?q=olgacomglobal.pl
    ,i jakoś dziwnie zbiega się z zapoczątkowaną działalnością strony olgacomscandal.wordpress.com

    Dokładnie pierwszy wpis poruszający informację o
    Olgacom involved in Chinese Social Engineering Project
    May 9, 2011

    Sami widzicie ,wystarczy chcieć sprawdzić informację ,a nie brać wszystko na słowo .

    Co do ,,chmur chemicznych” może być podobnie , jak na razie nie jest to rzetelnie udokumentowane -takie jest moje zdanie i wiem ,że wzbudzi ono u niektórych kontrowersje .

    • Tomi 25 czerwca 2011 o 10:52 am

     jeśli chodzi o ludobójstwo , wystarczyłoby nie sprawdzać pijanych kierowców , poluzować prędkości na drogach i mamy 300 trupów dziennie zamiast 30 w samej Polsce

    • iHe 25 czerwca 2011 o 12:04 pm

     Mi sie już nie chce wklejać tych udokumentowań,wiem ,że dla niektórych to zjawisko zawsze będzie niewystarczająco udokumentowane.Nasz rząd ewidentnie współpracuje z NWO w kwestii schłodzenia klimatu i to bez żadnej kontroli opinii publicznej.Panuje w tej kwestii międzypartyjny konsensus.
     Bez zmuszenia rządu do przyznania się do udziału w tym procederze(finansowania i osłaniania) nie wyjaśnimy jakie tak na prawde są zamiary polskich elit,które pozwalają na rabunkową gospodarkę kraju,dopuszczają toksyczne produkty na rynek i nie przejmują się zadłużeniem ani rezerwami finansowymi Polski i Polaków.
     Dodatkowo wydaje się ,że ktoś mógł pokazać paru firmom i politykom fcka,że ma na nich kwity,jakby poparli nie tych co trzeba.Filmik się stylizuje na przeciek.Zabawny ten akcent pewnie też nieprzypadkowy.
     Dobrze by było gdyby ktoś potwierdził to, co pisze: wszyscy słyszeli,nikt nie widział – co do KRS.Mogą jeszcze być zarejestrowani na kajmanach albo gdziekolwiek.
     Ogólnie przydałoby się porządne śledztwo dziennikarskie bo na reszte nie ma co liczyć w tej kwestii.
     Kontrola pogody odbywa się na naszych oczach więc i muszą działać agendy, które to koordynują:dostarczają komponentów,lotnisk,informacji i całej logistyki.Ktoś też za to musi płacić,i to na pewno nie jawnie.

     • ozyrys 25 czerwca 2011 o 4:07 pm

      zgadzam się z tą wypowiedzią całkowicie.Dodatkowo jeszcze zapytam ;czy wszyscy tu zgromadzenie zauważyli (czy tylko ja??),że od 2moze 3 lat -powtarza się ta sama sytuacja na weekendy i ..długie weekendy..cały tydzień -pięknie -koniec tygodnia -koniec ładnej pogody!!
      Jeżeli się nie mylę,to robią to po to by ludzie się wściekali!!,a już większość osób również wie po co komu negatywna energia -wyzwolona przez tłumy!!

      • iHe 25 czerwca 2011 o 10:34 pm

       Ja to też oczywiście zauważam,hmm nie wiem czego się boją oprócz mega opalenizny.Może tego,że Słońce faktycznie jest jakby mocniejsze i ma inny kolor światła niż kiedyś.
       Nie zauważyłem u siebie jakichś ujemnych reakcji jak się opalałem między dziurami w niebie,chociaż wydaje się,że jest dziura ozonowa bo łatwo się spalić i zudarować.
       Za to zauważyłem,że priorytetowe są dla nich miasta,wsie i pola zostawiają na mocniejsze nasłonecznienie choć też pylą.Oszczędność albo pragmatyzm.No i te zimne poranki(lodowate pochmurne południa i często przejaśnienia pod wieczór.
       Oczywiście front arktyczny znad dolnej Lui z jany.
       Ach i te korytarze powietrzne akurat tam gdzie zrobłą się dziura w niebie.Ach ipadło ma program do śledzenia samolotów,ciekawe na ile wiarygodny.Podaje kurs/lot i chyba marke.
       Można by z tym poeksperymentować.
       Polecam 4 rano kiedy jest nienaganna pogoda najczęściej.
       Ach i jeszcze jedno.Jak właTcy pogody nie rozpylają ,to najczęściej jest pogoda bez ani jednej chmurki.Co zwykle trwa 1-2 dni.Nie dłużej.
       Dodam jeszcze,że paliwo podobno też uległo modyfikacji pod kątem geo-engineering.
       Ogólnie czasem mam uczucie jak wychodzę na zewnątrz ,że dalej jestem w jakimś pomieszczeniu jak wisi ten parasol z chmur.Umberella ella ela;)
       Ulubiony żart pogodynki:jutro będzie pogoda w kratkę..

    • Taka prawda 25 czerwca 2011 o 1:00 pm

     Czyli ta „CHIŃSKA FIRMA” to kolejny po „AUTOSTRADZIE” etap wojny handlowej z Chinami. Nie dają łapówek, nie uwolnili kursu narodowej waluty to hieny próbują zastraszać odbiorców by zdestabilizowac ich wewnętrznymi strajkami. Teczowa Solidurność BIS? Kolejny plac Tiananmen jest szykowany chińskim frajerom zapatrzonym w srebrniki wuja salomona? W pozłacane Yudasze?

     • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 1:37 pm

      http://zenobiusz.wordpress.com/2010/12/30/tortury-w-chinachnie-bedzie-pokoju-na-dalekim-wschodzie/
      Poczytaj sobie.

      • mgrabas 26 czerwca 2011 o 10:20 am

       komuś zależy na odwróceniu uwagi Polaków od najważniejszych spraw dotyczących Polski
       jakich spraw? a mianowicie takich: http://7777777blog.wordpress.com/2011/05/04/pytania-do-referendum/ i takich: http://7777777blog.wordpress.com/2011/06/23/wybory/
       i jeszcze jedno, komuś zależy na wyprowadzeniu Polaków na ulice, by mieć pretekst do jawnego wprowadzenia państwa policyjnego oraz na utrzymaniu istnienia progów wyborczych – po co?
       jeszcze jedno, dużo ważniejsze, na czym temu komuś zależy, otóż ten ktoś konstruuje właśnie ogólnoświatową wrogość wobec Chin, po co?
       zachęcam do samodzielnego myślenia i budzenia innych!

    • Radoslaw 25 czerwca 2011 o 2:19 pm

     to faktycznie świeża strona

    • sebecxs 25 czerwca 2011 o 10:26 pm

     … to Janusz Zagórski pewnie według Ciebie jest nienormalny skoro postanowił wysłać w sprawie chemtrails pismo do MON…. no o Tesli też gówno wiesz albo jesteś zwykłym szkodnikiem … rzetelnie udokumentowane – człowieku – wracaj do przedszkola… a niby googlać potrafisz , bo se Olgacom wygoglałeś…. hehehe………. a może ty trollik jesteś taki śmierdziuszek?…

   • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 11:03 am

    Polska jest truta,rękami chińskiej firmy,czy to prowokacja,mająca ośmieszyć temat lotniczych oprysków nie tylko naszej Ojczyzny.Szukajmy prawdy.!!!

    Posted by zenobiusz w dniu Czerwiec 25, 2011

    00 Rate This
    Poniżej ,wpis agenturalnego trolla,nękającego od dawna mój blog, pod różnymi nickami ,ze zmiennego IP,oraz materiały o firmie Olgacom..Szybka reakcja.Jaka jest prawda?.Internauci muszą jej poszukać,bo sprawa jest niebagatelna,!!!!!!!!!!!!!!
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/25/polska-jest-trutarekami-chinskiej-firmyczy-to-prowokacjamajaca-osmieszyc-temat-lotniczych-opryskow-nie-tylko-naszej-ojczyzny-szukajmy-prawdy/
    Wszyscy Słyszeli Nikt Nie Widział

    • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 11:30 am

     Wypraszam sobie obelgi ,oszczerstwa i zaczepki personalne ,szczególnie ,że masz sposobność skorzystać z mojego cennego czasu poświęconego na pokazanie -tej prowokacji dezinfo z firmą Olgacom .

     Słowo dziękuję ,byłoby na miejscu .

     Z mobilnego internetu korzysta wiele osób w Polsce ,więc oszczędź sobie wyssane z palca insynuacje i zaprzestań swojej kompromitacji .

     • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 11:55 am

      Ale tylko ,ty,pod nickiem początkowo Spokojny@ a potem,pod licznymi innymi,nękasz mój blog,wydając na ten cel nie małe pieniądze,jako że, masz Blueconnecta na kartę,to nie jest tania zabawka 🙂

     • UwagaTW 25 czerwca 2011 o 11:57 am

      Dziwne że cię nie zbanowali, bo ten blog to jedne wielkie manipulowanie alternatywnymi źródłami informacji, ośmieszanie teorii spiskowych. A zenobiusz to agent jakiś, namierza wszystkich po IP i kolekcjonuje dane o użytkownikach blogosfery. Na wszystkich pozostałych blogach, są już wpisy o Monitorze i Zenobiuszy, że to tzw. Psyopsy, internetowi agenci dezinformacji.
      Samo to że Zenobiusz ma dostęp do admina tutaj, kolekcjonuje dane IP użytkowników, dużo mówi o tym jaki cel ma ten blog… Jednak ci którzy się nabierają na te bzdury tutaj, to są zwykłe głupki więc nawet dobrze, że ta strona istnieje. Aby dotrzeć do prawdy trzeba odrzucić > mainstream media > monitorpolski > zenobiusz > i dopiero szukać 😀

      Ja już tu wcześniej pisałem, ale przestrzegam każdego przed wchodzeniem tutaj (wirusy) a tym bardziej pisaniem komentarzy (agentura będzie mieć wasze dane)

      • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 12:22 pm

       Jesteś zabawny.IP banuje po kolei ,a takie wpisy jak Twój ,wchodzą dzięki mobilnemu zmiennemu IP.Wpisy które mnożycie na różnych blogach,jedynie dowodzą,że dość skutecznie zablokowaliśmy możliwość waszego rozwalania blogów,i potwierdzają naszą wiarygodność.Straszenie wirusami z naszych stron,jest równie nieskuteczne.Poza wami ,nikt nie zgłaszał,by system ostrzegał.To się nazywa ostatnie podrygi.Jesteście żałośni.Premii nie będzie,ba ,chyba was przeniosą ,albo wywalą.

      • dalmatart 25 czerwca 2011 o 12:43 pm

       Jesteś typowym krzykaczem. Poprzez brak logicznego rozumowania niczego nie potrafisz poskładać.Załóżmy że jako czytelnik tego bloga jestem agentem, czy uważasz że zależałoby mi na danych osobowych jakiegoś głupka? A skoro twierdzisz że blog jest manipulowany, to co tu jeszcze robisz?. Swoją drogą to twoje IP zostawia ślad bez względu czy się logujesz czy nie.

       • UwagaTW 25 czerwca 2011 o 1:52 pm

        Odpisuje do Ciebie boś wyjątkowy kretyn. Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem, pisałem o zenobiuszu a nie o użytkownikach. Brak mi logicznego rozumowania, ja wiem, to dlatego pewnie skończyłem dwie wyższe uczelnie i teraz się doktoryzuję. Za to ty wykazujesz się niskim IQ, coś na poziomie buta. Po pierwsze łykasz i bronisz ściem oraz manipulacji na tym blogu. A po drugie : używasz wycieczek ad personam bardzo niskich lotów, ponieważ argumentów to ci brak panie.

        A czemu tu wchodzę? Bo wchodziłem kiedyś więc agentura i tak ma moje IP, widzisz agent Zenobiusz już wie jakie mam ip – zmienne czy nie zmienne. Kiedyś tu próbowałem polemiki, ale niestety z braku argumentów – zenobiusz mnie zbluzgał a monitor zabanował 🙂 Na nic więcej tych prostaków nie stać, jako że są za głupi by wykonywać ważniejszą pracę na rzecz NWO.

        Jak myślisz czemu zniknęła informacja o proxy? By się agentura nie ogarnęła z banowaniem i usuwaniem komentarzy – i tak już jest moderacja, łapki zdjęte. Trzeba być ślepym by tego nie widzieć.

        Poza tym poszukaj informacji, skoroś taki poszukiwacz prawdy w necie o monitorze i zenobiuszu.

        Ja tylko przestrzegam, a ty jesteś baran więc rób co chcesz, pozwól się urabiać.

        Nie dziwi Cię to że podczas gdy inne blogi patriotyczne znikają z netu, ten tutaj trzyma się w najlepsze nawet z reklamami google….
        I za ten fragment ostatni znowu monitorek nie puści a zabanuje.
        Pamiętaj monitorku i zenobiuszku, że po wykonaniu swojej pracy wy pierwsi dostaniecie kulkę w łeb, potem wasi czytelnicy jako że zenobiusz przechowuje i zbiera ich dane.

        Nie przeraża was to że zenobiusz – autorytet tego bloga, kolekcjonuje informacje o czytelnikach za przyzwoleniem monitora?

        Poza tym wchodzę tu głównie dla śmiechu, bo ja wiem jakie jest przeznaczenie tego bloga – dużo ludzi wie, wystarczy odrobinka intelektu 🙂

        • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 2:22 pm

         Dziękuję,za tą podręcznikową wypowiedź.Życzę,zdania egzaminów doktorskich.Dysertacja na pewno będzie powalająca,sądząc z poziomu powyższego wpisu.
         Pozwoliłem sobie ją, in extenso,zamieścić na swoim blogu,może ozdobi kiedyś doktorat,pisany na polskiej uczelni,na temat działań w internecie agentury wpływu 🙂

        • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 2:44 pm

         Nie mam czasu na tego typu dyskusje – czytelnicy sami decydują czy chcą tu wchodzić czy nie. Czego nie założysz z taką „wiedzą” własnego bloga?
         Nie będę tolerował obrońców czerwonych Chin i komunizmu, jeśli chcesz dawać jakieś argumenty na obronę inwazji komunistycznej w PL, rób to gdzie indziej.
         Z drugiej strony ciekawe dlaczego zakazano promocji faszyzmu pozostawiając niekaralną promocję komunizmu? Nigdy nie potępiono formalni zbrodni Stalina czy Mao, mimo, że były one 10 razy gorsze od zbrodni nazistowskich?!

        • Wizzgaa 25 czerwca 2011 o 7:31 pm

         UwagaTW : miałbyś rację – omc. doktorze ,gdyby Zeno był agentem . Ponieważ jednak jest osobą niezaangażowaną w powyższe to twoje gadanie funta kłaków warte . Swoją drogą -jeżeli się ma dwa fakultety i „robi” doktorat to powinno się być sprawniejszym w metodologii badań . Jakie metody i techniki badawcze przyjąłeś żeby teza „Zeno -agent” miała w ogóle punkt zaczepienia . Ja znam tylko pomówienia i domniemania OKREŚLONEJ grupKI ludzi na blogach . Tobie – naukowcze , to wystarcza za materiał dowodowy ?

        • dalmat 25 czerwca 2011 o 9:42 pm

         Człowieku potrzebujesz doktora nie doktoratu. ilość ukończonych uczelni świadczy że uczysz się i uczysz a głupi jesteś. Cóż dzisiaj takie czasy, że byle cymbał kończy kolejne fakultety, efekty widać wokół.Tak się składa że kolegę monitora jak go nazywasz znam od kilku lat i jeżeli on jest agentem to Polska powinna opływać w prawdzie, taki z niego agent. Gryzie mnie że skłaniam się do polemiki z krową o matematyce, dlatego kończę, ucz się chłopcze, wciąż masz szansę.

     • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 12:27 pm

      „wszyscy słyszeli nikt nie widział ” Nie sądzisz, że temat jest na tyle poważny, że należy go poważnie potraktować, a nie wyszydzać? Strona Olgacom faktycznie istnieje, więc nie jest to żaden wymysł: http://olgacomglobal.pl/about.html
      COś czuję, że jest to bardzo poważna sprawa, a wy robicie „damage control”.
      Bo dlaczego zamiast się zainteresować chorobą Morgellonów jak inni uderzacie w odoby, które próbują rozwiązać tę zagadkę robiąc z nich agentów? Toż to zwykła taktyka dezinformacji Mossadu!

      • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 1:05 pm

       No ja przepraszam ,ale argument ,że strona istnieje to żaden argument ,bo dowolną stronę z wolną domeną jest w stanie założyć każdy po uiszczeniu stosownej opłaty .
       Weź pod uwagę czas rejestracji tej strony . Jak się uwezmę to zatelefonuje do LOT-u i sprawdzę ,kto dostarcza im catering ,teraz nie mam czasu ,ale to łatwo sprawdzić .

       • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 1:16 pm

        I proszę ,wygoglowałem LOT obsługuje firma LOT Catering Sp. z o.o. ,a nie żadna olgacomglobal.pl alias Olgacom Global Co. Ltd.

        ———————-
        Właścicielem firmy LOT Catering Sp. z o.o. jest Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A.
        Spółka funkcjonuje od 1992 roku, a jej głównym obszarem działania jest świadczenie kompleksowej obsługi linii lotniczych w zakresie cateringu lotniczego, w tym produkcji posiłków, ich kompletacji
        i dostawie na pokłady samolotów, a także świadczenie innych komplementarnych usług na rzecz klientów lotniczych.

        Drugim obszarem działalności firmy są szeroko rozumiane usługi cateringowe, a więc prowadzenie punktów gastronomiczno – handlowych takich jak: bufety, stołówki czy restauracje pracownicze, usługi bankietowe i „party service”, produkcja i sprzedaż posiłków bądź produktów żywnościowych
        na zamówienia oraz poprzez sklep internetowy.

        Główną siedzibą spółki jest jeden z największych
        w Polsce obiektów cateringowych, zlokalizowany
        w Warszawie, w sąsiedztwie portu lotniczego Warszawa – Okęcie. Spółka posiada także oddziały w kilku głównych portach lotniczych – w Krakowie, Gdańsku, i Poznaniu,
        a także spółkę zależną operująca w katowickim porcie lotniczym Pyrzowice.

        http://www.lotcatering.pl/index.php/o-firmie

        ————————-
        Czy teraz rozwiałem ostatecznie wątpliwości ?

        • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 1:25 pm

         http://olgacomglobal.pl/about.html
         Jesteś skończonym durniem,czy „dla chleba”
         tylko udajesz 🙂
         Bo chyba nie uważasz czytelników bloga za inteligentnych inaczej ?

        • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 3:26 pm

         Dla wzbogecenia naszej wiedzy.
         Te wypowiedzi tyczą „wszyscy słyszeli nikt nie widział@”.nie wiem czemu tu zeszły.Nawiasem zwróćcie uwagę na nick.Jest specjalnie tak dobrany,by jego zbanowanie,powodowało zatrzymywanie przez system wszystkich postów,zawierających zawarte w nim słowa.To jeszcze jedna cecha ,wyróżniająca agentów.Nawet,po zbanowaniu,chcą pracować, na rzecz zmniejszenia wiarygodności bloga,dla nowych czytelników,którzy dodając posta,dochodzą do wniosku,że na blogu jest cenzura,gdy ich wypowiedź się nie ukaże od razu.

    • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 11:52 am

     Mamy i stronę firmy,której nasz troll,nie mógł znaleźć a o której pisze Alenka Wacek.!!!
     Patrz dół wpisu na stronie.!!!!!!
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/25/polska-jest-trutarekami-chinskiej-firmyczy-to-prowokacjamajaca-osmieszyc-temat-lotniczych-opryskow-nie-tylko-naszej-ojczyzny-szukajmy-prawdy/

     • UwagaTW 25 czerwca 2011 o 11:59 am

      A nie mógłbyś podać linku tutaj? Ano tak, koniecznie chcesz gości na blogu u siebie by ich namierzać skąd są prawda? 🙂
      NIE WCHODZĆIE NA TEN LINK http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=532&Itemid=69

      • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 12:24 pm

       Pisałem.Nasz przeciwnik w infowojnie,dysponuje mało inteligentnym personelem,nas jest Polaków więcej,i my jesteśmy inteligentni.Oni przed komputer sadzają ostatni sort.

      • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 12:28 pm

       Co ty wypisujesz durniu?! Jakie „namierzanie”? Od kiedy wchodzenie na filmiki jest przestępstwem?!! Kogo ty chcesz zastraszyć durniu stalinowski?!!! Masz bana

      • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 12:53 pm

       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/25/ruch-wojownikow-orgonu-rozwija-sie-na-calym-swiecienie-badzmy-gorsi/
       Masz linka tu .Poczytaj sobie.Tam są linki do bardzo wielu stron,więc podaję tylko ten jeden,nie mogę kierować się kaprysami „naszego” UwagaTW@

     • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 1:24 pm

      Żałosny człowieku ,wszystko znalazłem i sprawdziłem ,w odróżnieniu od ciebie .

      Dlaczego tak usilnie szukasz zaczepki i starasz się mnie zdyskredytować ,czyżby nie w smak ci było przyznanie się do własnej pomyłki ???

      • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 1:29 pm

       http://olgacomglobal.pl/about.html
       Wciskasz wszystkim ciemnotę że chodzi o LOT.
       Akurat nad moją głową większość to chińskie linie.
       Mamy nitkę do pociągnięcia,i jak pociągniemy,
       może się okazać, król będzie nagi
       Ty próbujesz ją przeciąć.

       • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 3:28 pm

        Ja nikomu nic nie wciskam , bo chodzi właśnie o Polskie Linie Lotnicze LOT ,oraz wietnamskie i chińskie ,że niby ta firma tam działa w zmowie i truje
        http://olgacomglobal.pl/customers.html

        Czego nie ogarniasz ? I powtarzam zenobiusz , przestań mi cokolwiek insynuować .
        Właściwie to widzę ,że rozwalasz dyskusję ad meritum .

       • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 3:39 pm

        Co się dzieje Monitor ,komentarz puściłem i się nie ukazał . Mam nadzieję ,że to coś przypadkowo wcięło w spam ,bo był tam link .
        Wybacz ,ale muszę zareagować na przedziwny atak w moją stronę od zenobiusza .
        ——–
        AD zenobiusz
        Ja nikomu nic nie wciskam , bo chodzi właśnie o Polskie Linie Lotnicze LOT ,oraz wietnamskie i chińskie ,że niby ta firma tam działa w zmowie i truje
        http://olgacomglobal.pl/customers.html

        Czego nie ogarniasz ? I powtarzam zenobiusz , przestań mi cokolwiek insynuować .
        Właściwie to widzę ,że rozwalasz dyskusję ad meritum .

   • Aśka 25 czerwca 2011 o 4:05 pm

    Też zabrałam się za poszukiwanie tej firmy. Przed wpisem jednak chciałam zobaczyć, czy ktoś podjął temat. Jest strona internetowa olgacomglobal.pl, jednak w rejestrze KRS takiej firmy nie ma. Z opisu tej firmy na tej stronie internetowej wynika, że to spółka zarejestrowana w Polsce. (?)

    • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 4:37 pm

     Warto zwrócić uwagę na ubogą szatę graficzną tej strony olgacomglobal.pl oraz brak telefonów kontaktowych ,biura itp . I to ma być firma z milionowymi obrotami ?
     A ci niby właściciele 🙂 też marnie dobrani .
     Dla porównania wygląd i przejrzystość strony cateringowej ,która rzeczywiście obsługuje LOT

     http://www.lotcatering.pl/index.php/o-firmie

     • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 5:15 pm

      Tu masz rację. Wszystko to jest bardzo podejrzane. NIe chcę zabierać zdecydowanego głosu – bo albo firma się ukrywa, albo ktoś coś nie tak…
      Sprawa jest śmierdząca. Jest kilka możliwości:

      1. Film jest oparty na faktach. Rosjanka pracowała w PL (na tę narodowość wskazuje akcent), została zatrudniona przez Olgacom lub jakąś podfirmę – słup.
      Mogła też pracować dla Rosjan, którzy ją namówili do wysypania prawdy o firmie. Strona byle jaka, bo firma jest pół-tajna. Nikt o niej nie wie, bo wszystko idzie przez pod-firmy – słupy albo prawie słupy.
      2. Puszczono bujdę na resorach dla zdyskredytowania blogów. Powtarzając to bez analizy narażamy się na pośmiewisko, w związku z czym inne sprawy będą też podobnie traktowane. Dlatego radzę ostrożność z ocenianiem tego filmu.
      3. Jest to rozgrywka psy-op – zmyłka obcych wywiadów. Część może być prawdą, ale tylko część. Np. spryskiwanie przez Chińczyków może mieć miejsce, ale przez inne firmy. Spryskiwać możę też NATO i puszczono ściemę z Olgacom. Pewne jest, że nas spryskują i że są z tego różnego typu choróbska.

      Co można zrobić? Szukać informacji – dobrą drogą jest sprawdzenie czy taka firma istnieje. Ale jeśli nawet nie istnieje w papierach, to mając odpowiednią ilość pieniędzy to ukryć, nieprawdaż?
      Poczekajmy na reakcję – dlatego ten wpis zostawiłem, żeby zobaczyć kto i jak będzie reagował. Sądzę, że informacja poszła i inne blogi też się tematem zainteresują. Jest to zarazem ostrzeżenie dla nas wszystkich – coś się dzieje o czym nie wiemy. To na pewno.

      • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 8:04 pm

       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/25/czy-o-tochodzilo-z-afera-chinskich-pryskaczychina-proposes-more-cooperation-with-central-east-european-countries/
       Od jakiegoś Czasu, zwracam uwagę, nd rozmaite, Wirtualne sensacje, którymi SIĘ nas karmi.Zdechłe myszy, wyjmowane z szuflady.Mamy wlasnie do czynienia, z jedną z nich.Staliśmy SIĘ odpryskiem, w zmaganiach gigantów.Jak donosi Chinska prasa, wzrasta zainteresowanie „Państwa Śródka” Europa Środkową.Proponuję zgadywać, komu się bardzo NIE Na Reke, Jaka agentura wpływu, zaczyna SIĘ dwoić i troić.Odpowiedź pozostawiam czytelnikom.

       • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 9:49 pm

        Niestety ,ponieważ zenobiusz dalej próbuje ze mnie zrobić ,, Bóg, wie kogo” na swoim blogu ,a podlegam tam moderacji ,więc ośmielę się ostatni ? raz zadać pytanie zenobiuszowi .

        Ad zenobiusz
        Czego ja jestem dobitnym przykładem ? Czy ty potrafisz rozmawiać ad argumentum ?
        Napisałem ci już ,daruj sobie jakieś wydumane insynuacje ,bo wychodzi na to ,że negujesz mnie tylko po to aby kogokolwiek negować ,a może masz jakąś obsesję ? Do prawdy zenobiusz , prawda wyzwala ,czego i tobie życzę .

     • sebecxs 25 czerwca 2011 o 10:34 pm

      ..tak właśnie w przyszłości będą wyglądały strony elitarnych firm… hehehe.. po co ci telefon….niby o czym mieli by z tobą rozmawiać??? no o czym?? …zastanów się…. a zlecenia od kolegów z klubu mają….. właściciele to pionki…. wiesz kto jest właścicielem firm farmaceutycznych i chemicznych…?????? …. nie wiesz….

 3. Ola 25 czerwca 2011 o 1:33 am

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/kto_rzadzi_swiatem,p550064105

 4. Ola 25 czerwca 2011 o 2:38 am

  http://personalgrowthcourses.net/video/power_of_nightmares_bbc

 5. Ola 25 czerwca 2011 o 3:46 am

  Morgellons CNN: http://www.youtube.com/watch?v=FiWD7SR36_M

 6. Ola 25 czerwca 2011 o 4:01 am

  http://aircrap.org/morgellons-chemtrails-aircrap-sprayed-anthony-hilder-interviews-mike-jennifer-bruneel/331698/

 7. Aldona Bledowski Sullivan 25 czerwca 2011 o 4:17 am

  Bardzo lubie Pana Blog. Codziennie publikuje Pana wiadomosci na w mojej grupie na FB. Pozdrawiam. Aldona.

 8. Ola 25 czerwca 2011 o 4:24 am

  Kontrola populacji http://www.prisonplanet.com/al-gore-agenda-21-and-population-control.html

 9. Ola 25 czerwca 2011 o 4:49 am

  Komunisci i Masoni …. http://www.youtube.com/watch?v=9fr54aGlGOw&feature=player_detailpage

 10. Ola 25 czerwca 2011 o 6:03 am

  Dr James Wardner z filmu Komunisci i Masoni i Michael Dimond to ludzie NWO ktorzy wystepuja w radiu szczegolnie CNN i innych wydaja ksiazki, maja odczyty – ich celem jest zniszczyc kosciol katolicki, religie, Watykan i przygotowac ludzi na nowa jedna wspolna religje ktora byc moze jesli ludzie sie nie obudza zostanie zatwierdzona w roku 2012. Trwoga i przerazenie do czego zmierza swiat.

 11. Tajemniczy Pan 25 czerwca 2011 o 6:54 am

  http://www.youtube.com/watch?v=6HpEi1X_0zs WYKOP!
  http://www.wykop.pl/link/791611/olgacom-sprawca-trucia-polakow/
  (monitorpolski: dzięki za link do audycji – uzupełniłem nim artykuł)

 12. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:06 am

  Ekshumacje komandorów na Powązkach

  Jesienią rozpoczną się badania miejsca pochówków ofiar stalinowskiego terroru na tzw. Łączce, m.in. kwatery Ł na warszawskich Powązkach Wojskowych. Prace będzie prowadziła Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa. Dalszym ich efektem mają być ekshumacje z masowych miejsc pochówków. Rodziny ofiar, które nie wiedzą, gdzie spoczywają ich bliscy, czekają na to od kilkudziesięciu lat.
  – Ile lat można o tym mówić, a nikt tego jednak nie spróbował przebadać. Są w tej chwili techniczne możliwości i da się to zrobić – podkreśla w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” dr Andrzej Kunert, sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa. Kilka dni temu Rada podjęła decyzję o przebadaniu kilku miejsc masowych pochówków ofiar zbrodni stalinowskich.
  – Wygląda na to, że są trzy takie miejsca w Warszawie i okolicach, i my przebadamy każde z nich. W ciągu kilku miesięcy rozpoczniemy prace i wreszcie będziemy wiedzieli – podkreśla Kunert.
  Rada chce zbadać tzw. Łączkę na wojskowym cmentarzu Powązkowskim, na Służewie przy ul. Wałbrzyskiej oraz kwatery na cmentarzu wojennym w Trojanowie pod Sochaczewem. Wszędzie tam chowano potajemnie żołnierzy i partyzantów mordowanych przez bezpiekę w więzieniu mokotowskim. (…)
  Pawłowicz podkreśla, że takich miejsc pochówków ofiar bezpieki udało się w Warszawie zidentyfikować kilka. – Były inne miejsca, jak Służew, w sumie są cztery miejsca w Warszawie, które udało się nam zlokalizować – podkreśla.
  W kwaterze na Łączce ofiary upamiętnia pomnik wzniesiony w 1990 r. z wmurowanymi tabliczkami z nazwiskami żołnierzy i partyzantów. Dostrzeżemy tam nazwiska bohaterskich partyzantów jak słynni mjr Zygmunt Szendzielarz „Łupaszka” czy płk Hieronim Dekutowski „Zapora”. Najprawdopodobniej to tam spoczywają też niezłomni żołnierze Wojska Polskiego jak Witold Pilecki czy właśnie gen. August Fieldorf „Nil”. Ale jest też szereg mniej znanych oficerów WP, których stalinowska Informacja Wojskowa oskarżała o rzekome spiski i szpiegowanie, a którzy po długich, bestialskich śledztwach byli skazywani na śmierć. Należą do nich m.in. ofiary tzw. spisku komandorów rozstrzelani w 1952 r. w więzieniu na warszawskim Mokotowie: kmdr Stanisław Mieszkowski, którego syn bezskutecznie starał się o ekshumację, kmdr por. Zbigniew Przybyszewski, kmdr Jerzy Staniewicz czy mjr Zefiryn Machalla. Wszystkich ich później oczyszczono z wszelkich zarzutów.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=po&id=po29.txt

 13. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:08 am

  Mam 15 lat, mieszkam w Kazachstanie. Polska jest bardzo piękna. Chciałabym jeszcze tutaj przyjechać
  Dzieci zesłańców w Polsce

  Grupka dzieci, potomków zesłańców polskich z Kazachstanu, przyjechała do Polski na wakacje. W środę odwiedziły siedzibę Zarządu Krajowego Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Warszawie. Jej prezes Longin Komołowski zapowiada, że w związku z pracami nad ustawą umożliwiającą powrót polskich zesłańców planuje wyjazd z parlamentarzystami do Kazachstanu. Chce pokazać posłom warunki, w jakich przyszło żyć naszym rodakom.
  – To potomkowie zesłańców z Żytomierszczyzny, z tzw. kułackich rodzin. Pochodzą za szlachty mazowieckiej, która osiedlała się na Podolu.(…)
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=po&id=po09.txt

 14. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:12 am

  W sprawach z oskarżenia prywatnego dowodów z ekspertyzy psychiatrycznej się nie przeprowadza
  Wiwisekcja na oskarżonym
  Z mec. Piotrem Kruszyńskim, karnistą, rozmawia Paulina Jarosińska
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=po&id=po11.txt

 15. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:15 am

  Prof. Jan Szyszko: Nie jestem przeciwnikiem pomp ciepła, ale energia odnawialna rozproszona na ogół może funkcjonować w małych gospodarstwach i domach
  Pawlak pompuje zieloną energię

  Ministerstwo Gospodarki chce obejść zobowiązania wynikające z pakietu klimatycznego nakładającego na Polskę obowiązek wytwarzania ze źródeł odnawialnych 15 proc. energii. Resort wpadł na pomysł dofinansowania instalacji pomp ciepła do ogrzewania domów. Problem w tym, że pompy nie są w pełni „zieloną” technologią, bo wymagają zasilania elektrycznego.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=po&id=po19.txt

 16. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:18 am

  Skandal z udziałem Polski podczas prezentacji na Tygodniu Europejskim w Hamburgu
  Wulgarna antypromocja

  Polska promuje się wyjątkowo wulgarnym tomem „poezji”, i to niespełna tydzień przed przejęciem przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej. W jednym z centralnych pasaży handlowych na stoisku, którego współorganizatorem był polski konsulat w Hamburgu, można kupić książkę „Poezja polska po przełomie – Pokolenie ´89” ociekającą wyjątkowo wulgarnym słownictwem.(…)
  Halina Morhofer- -Wójcik, która jako pierwsza odkryła wulgarne treści książki, w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” stwierdziła, że umieszczone w niej wiersze świadczą o poziomie obu uniwersytetów, które sfinansowały tę pozycję. – Tytuł książki jest obiecujący, ale jej treść poraża kondensacją ordynarnych zwrotów – mówi pani Morhofer-Wójcik. Dariusz Juskowski z polskiego stowarzyszenia kulturalno-sportowego Pol-Union 04 Hamburg e.V. był w stanie przeczytać zaledwie kilka „wierszy”. – To jest nieprawdopodobne, że polskie władze zezwalają, aby tak wulgarne treści były wizytówką naszego kraju – twierdzi.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=sw&id=sw03.txt

 17. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:21 am

  ZUS oceni projekty dla sybiraków

  Ruszyły konsultacje między Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Narodowym Funduszem Zdrowia i Urzędem do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w sprawie kosztów objęcia wszystkich sybiraków statusem inwalidy wojennego. Sybiracy przyznają, że dla nich – osób starszych i schorowanych – to bardzo ważna sprawa. Nie tracą jednak nadziei na uchwalenie prezydenckiego projektu ustawy o świadczeniu substytucyjnym przysługującym osobom represjonowanym w latach 1939-1956 przez Związek Sowiecki.
  Projekt autorstwa prezydenta Lecha Kaczyńskiego przyznawał sybirakom świadczenia pieniężne w wysokości 400 zł za każdy miesiąc trwania represji, łącznie nie więcej jednak niż 30 tys….
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=po&id=po13.txt

 18. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:29 am

  Grecki kryzys odczują banki komercyjne

  Z prof. dr. hab. Andrzejem Kaźmierczakiem z Katedry Bankowości Szkoły Głównej Handlowej, członkiem Rady Polityki Pieniężnej, rozmawia Jacek Dytkowski

  Przewidywane przez Polskę gwarancje na zaciągnięcie przez Grecję pożyczek wpłynęłyby w ogóle na naszą gospodarkę?
  – Udział Polski w pomocy Unii Europejskiej dla Grecji jest oczywiście niewielki. Trudno stwierdzić, żeby miało to jakikolwiek wpływ na sytuację naszych finansów. Zwłaszcza że udzielenie gwarancji nie oznacza jeszcze wypłaty żywej gotówki, ale gotowość do jej wypłacenia.
  (…)
  Ciężar ten spadnie tylko na barki Greków?
  – W części też na banki komercyjne. Zostaną bowiem postawione przed wyborem: albo przepadnie wszystko – bo Grecja nie będzie w stanie w pełni wywiązywać się ze swoich zobowiązań i płatności, albo stracą tylko trochę – np. 20 proc. wartości obligacji. I pewnie przystaną na to drugie rozwiązanie. Więc zasadniczo grecki kryzys odbije się na sytuacji finansowej banków komercyjnych.
  Czyli jakich?
  – Krajów strefy euro, głównie niemieckich i francuskich. Będą one chciały zrekompensować swoje straty, czyli dokapitalizować się, wycofując kapitał z rynków wschodzących.
  A więc m.in. z Polski…
  – Prawdopodobnie.(…)
  Jak to odczują Polacy?
  – Już obsługa długu Skarbu Państwa i płatności od odsetek z obligacji państwowych oznaczają wydatek rocznie około 40 mld złotych. Więc mówiąc obrazowo, są to pieniądze wyrzucone w błoto. Zmniejszą się w ten sposób możliwości finansowania innych wydatków państwa.

  • Annah. 25 czerwca 2011 o 7:29 am

   całość http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=po&id=po25.txt

 19. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:31 am

  Głodują w szpitalu
  Cztery pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego w Świeciu nad Wisłą musiały przerwać głodówkę protestacyjną z powodu złego stanu zdrowia. Do protestu przystąpiły jednak nowe osoby – obecnie protest głodowy prowadzi siedemnaście osób. Domagają się one podwyżki płac i wzrostu zatrudnienia personelu pielęgniarskiego, by zwiększyć bezpieczeństwo chorych na dyżurach. Mimo wcześniejszych deklaracji, w ostatnich dniach nie doszło do kolejnych negocjacji z dyrekcją szpitala.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20110625&id=main

 20. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:34 am

  Tworzenie nacisku na rzecz zmiany przepisów o zbiórce publicznej trzeba zacząć czym prędzej, zanim w ślad za represjami wobec Fundacji Lux Veritatis władza przystąpi do cichej pacyfikacji innych niezależnych instytucji, które działają dzięki hojności i obywatelskiej cnocie Polaków
  PAŁKA NA OBYWATELI
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=my&id=my13.txt

 21. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:36 am

  Nawigator miał pić przed lotem
  Jeden z członków załogi rosyjskiego Tu-134, który rozbił się 20 czerwca w Karelii, miał we krwi 0,8-1 promila alkoholu. Według informacji portalu Lifenews.ru, pozyskanej ze źródła w organach medycyny sądowej, alkohol znaleziono w ciele Amana Atajewa, nawigatora.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=sw&id=sw07.txt

 22. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:38 am

  Kolonia karna dla Poczobuta?
  Trzy lata kolonii karnej – takiej kary zażądał prokurator dla Andrzeja Poczobuta, dziennikarza i działacza nieuznawanego przez władze białoruskie Związku Polaków na Białorusi. Jego proces ma być kontynuowany we wtorek, wtedy głos zabierze obrona i być może zapadnie wyrok.(….)
  Andrzej Poczobut jest oskarżony z dwóch artykułów: o znieważenie i zniesławienie głowy państwa w swoich artykułach oraz wpisach na internetowych blogach. Proces toczy się przy drzwiach zamkniętych.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=sw&id=sw05.txt

 23. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:40 am

  O czym mówi kanclerz?

  W Warszawie kanclerz Angela Merkel w trakcie wspólnej konferencji prasowej z Donaldem Tuskiem zapewniała, że Gazociąg Północny nie zablokuje polskich portów. W tym samym czasie rzecznik prasowy konsorcjum Nord Stream poinformował „Nasz Dziennik”, że jego firma 21 czerwca tego roku zakończyła podwodne prace spawalnicze, które już na trwałe połączyły rurociąg leżący na dnie morza.

  W tym samym czasie, gdy niemiecka kanclerz z przytakującym jej polskim premierem zapewniali, że polskim portom nic nie zagraża, a jeżeli trzeba będzie, to wtedy pomyśli o ewentualnym wkopaniu rury, Nord Stream zakończył operację podwodnego zespawania trzech odcinków rury, które utworzą jedną 1224-kilometrową nitkę gazociągu bałtyckiego. Obecnie na odcinku skrzyżowania z północną drogą podejściową do portów Świnoujście/Szczecin leży on na głębokości 17-17,5 metra, co – jak twierdzą eksperci – w przyszłości uniemożliwi rozwój portów.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=sw&id=sw09.txt

 24. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:42 am

  Rozwiązanie kryzysu greckiego będzie kosztowało 90 mld euro w postaci pożyczek
  Unia boi się fali imigracji

  W Brukseli zakończył się dwudniowy szczyt państw Unii Europejskiej. Dominującym tematem był kryzys w Grecji i problemy strefy euro. Program pomocy dla Aten przyjęto w wersji, w której Polska nie będzie uczestniczyć. Omawiana była także kwestia zakończenia negocjacji akcesyjnych z Chorwacją i problemy związane z wydarzeniami w państwach północnej Afryki, rzutujące na europejską politykę migracyjną.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=sw&id=sw13.txt

 25. Annah. 25 czerwca 2011 o 7:45 am

  Obrona życia to priorytet
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110625&typ=wi&id=wi05.txt

  • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 9:17 am

   Annah, mam propozycję – załóż bloga http://www.naszdziennik.wordpress.com i tam umieszczaj wszystkie linki. Ja podam tylko jeden – do całości. Chciałbym, żeby ludzie pisali tu na temat, ten blog nie jest promocją Naszego Dziennika, który nic nie zrobił w.s. szczepień Polaków, mimo że bardzo z Piotrem Beinem przed dr Brodę apelowaliśmy na początku „pandemii” aby podnieść ten temat.
   I nie obrażaj się, bo mam rację.

   • Annah. 25 czerwca 2011 o 11:24 am

    Nie ma sprawy.
    Potrafię zrozumieć, tylko trzeba było od razu mnie od razu uprzedzić, tym bardziej że nazwa bloga wskazuje na całkiem odmienną tematykę od tej którą można tu spotkać w tematach wiodących…Czy nie mam racji?

    • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 12:31 pm

     Tak, ale wkładasz tego tyle, że mogą być zastrzeżenia, że jestem stronniczy, blokując innych. Mówię ci, załóż blog z linkami, takiego brakuje.

 26. Stanisław 25 czerwca 2011 o 7:58 am

  Dobrze by było gdyby ktoś przetłumaczył ten film z YouTube na polski – napisy. Sprawa nie może pozostać bez echa, trzeba ją nagłośnić by ludziska w końcu przejrzeli na oczy i zaczęli myśleć. Politycy którzy uczestniczą w tym spisku powinni zostać w trybie natychmiastowym odsunięci od władzy i postawieni przed wymiarem sprawiedliwości za współudział z zbrodni depopulacji.

  • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 9:21 am

   Stanisław, nie bądź naiwny – nie ma czegoś takiego jak „wymiar sprawiedliwości”. Coraz bardziej przeważa prawo silniejszego i także tu – społeczeństwo nie ma szans. Dopóki jest papu to nic nie będzie. Jak papu zabraknie to wszyscy wylegną na ulice, ale wtedy będzie już za późno. Sytuację mogą zmienić silne organizacje społeczne – inicjatywy obywatelskie z sympozjami na stadionach i wielkimi demonstracjami pokojowymi.

   • Dariusz Kosiur 25 czerwca 2011 o 11:50 am

    przeważa prawo silniejszego i także tu – ja bym dodał prawo talmudu które mówi cytat nam zydom wolno wszystko(milionowe oszustwa z zabójstwami włącznie) a dla was goji przeznaczone są pierdle i odsiatki za przysłowiowy skradziony worek kartofli

    • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 1:01 pm

     Obawiam się ,że przyjmowanie jako nicka, personaliów znanej ,na prawicy postaci, w celu jej kompromitacji,jest karalne,a zważywszy poziom wypowiedzi, tak to oceniam.

     • Niestrachliwi 26 czerwca 2011 o 9:32 am

      Na jakiej podstwie twierdzisz ,ze nie pisal tego Dariusz Kosiur ?
      Jestes administratorem lub „wspoludziialowcem” tego portalu, widzisz piszacego posty,znasz IP komputera i co jeszcze po za tym ?
      Przypominanie o czynach karalnych, z jakiej to roli – prokuratora,przyjaciela,wroga ?

      Zenobiuszu – prosze sie opowiedziec po ktorej stronie jestes barykady ,czy przypadkiem nie po obu ???
      To co napisal wyzej Dariusz Kosiur ma podloze w prawdzie ,nasz tez postraszysz ?
      Spojrz na nasz nick.zaden Zenobiusz nie jest nam straszny .

      Odpowiedzielismy na twoj post poniewaz autentyczny Dariusz Kosiu jest nam znany i tez watpimy czy akurat zagoscil na tym forum,a obroncow napewno nie bedzie szukal w Bydgoszczy,blizej ma do Warszawy z Otwocka.

      • Niestrachliwi 26 czerwca 2011 o 9:35 am

       Przepraszamy za brak litery koncowej w nazwisku – zamiast „Kosiu” poprawiamy na KOSIUR.

      • zenobiusz 26 czerwca 2011 o 9:47 am

       Augustynie Pyryt z Yacksonville,uciążliwy trollu,wystarczy znać publikacje Dariusza Kosiura,by wiedzieć, że nie może być autorem tego,prymitywnego wpisu.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/25/costowarzyszenie-wierni-polsce-suwerennej-wpsma-wspolnego-z-radoslawem-sikorskim-i-gazeta-wyborcza/
       Nie znaczy to że popieram poglądy Pana Kosiura,wręcz przeciwnie,jednak na tego typu prowokacje należy reagować,tak samo jak na twoją aktywność,Augustynie „rozmnażający się”,w rozmaite nicki. .

 27. trebor 25 czerwca 2011 o 8:14 am

  Świetny film dokładnie opisujący tematykę geoinżynierii i chemtrails.
  Prywatny producent filmowy poszukuje odpowiedzi na pytania dotyczące: stanu zdrowia ludzi mieszkających na terenach opryskiwanych, jakości gleby, degradacji roślinności, notorycznie mlecznego nieba, niewiarygodnie wysokiego stężenia metali ciężkich w glebie, wodzie, roślinach i ludzkim ciele.
  Przeprowadza konsultacje z naukowcami, ekologami, farmerami, rozmawia z politykami.
  Naprawdę, bardzo bogate i kompetentne opracowanie.


  calosc: http://www.youtube.com/results?search_query=What+in+the+world+are+they+spraying_+pl&aq=f

 28. Imelda 25 czerwca 2011 o 8:33 am

  @ trebor

  W jednym z komentarzy napisałeś ,że wojna toczy się o nasze….dusze.
  Może byś podał jakieś linki w tym temacie?
  Pozdrawiam

  • edion 25 czerwca 2011 o 9:22 am

   Proszę bardzo – ze strony Marka bezpośredni link do Blogu Królowa Pokoju
   http://dzieckonmp.wordpress.com/
   a w nim Orędzia Ostrzeżenia w języku polskim.

  • trebor 25 czerwca 2011 o 11:48 am

   trebor 17 Czerwiec 2011 o 10:32 pm
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/17/antysatanistyczna-rewolucja-w-grecji-to-dopiero-poczatek/
   http://www.youtube.com/watch?v=8PPtfgOeJXQ

   • trebor 25 czerwca 2011 o 8:26 pm

    P.S.http://quantumfuture.net/pl/fala11f.htm

  • trebor 25 czerwca 2011 o 11:26 pm

   Jeszcze to:
   „Przełom, który ma nastąpić w 2012 r., jest całkowicie naturalnym przejściem na wyższy poziom egzystencjalny wynikający z natury ewolucji świadomości, jaka odbywa się we wszechświecie. By bardziej naświetlić sens tego wszystkiego, postanowiłem przytoczyć modelowy obraz drogi rozwoju świadomości. Można podzielić ją na etapy lub jak niektórzy to nazywają – „obszary gęstości” czy „poziomy częstotliwości drgań” itp. Ja może zostanę przy umownym nazewnictwie – „poziom świadomości”. Opis poziomów w dużej części został zaczerpnięty z książki LYSSY ROYAL pt. „MILENIUM”, która parę dni temu wpadła w moje ręce. Pozwoliłem sobie się nim posłużyć, gdyż pokrywa się z moimi wiadomościami i doświadczeniami w tym zakresie.”
   http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=414
   YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=VDhpSLYL4xo&feature=related
   http://forumzn.katalogi.pl/Jaszczury_w_czwartej_g%C4%99sto%C5%9Bci.-t10829-s4.html

   • Niestrachliwi 26 czerwca 2011 o 9:37 am

    Podziel sie swoimi doswiadczeniami w tym zakersie .

    • trebor 26 czerwca 2011 o 4:50 pm

     Podzielilem sie.

 29. KOKO300 25 czerwca 2011 o 8:37 am

  36 Min. _ wyczerpuujący wykład dotyczący zjawiska : Chemtrails a Morgellonka – Morgellons Syndrome

 30. Czytelnik 25 czerwca 2011 o 9:33 am

  „http://www.eioba.pl/a/1t09/morgellonka-morgellons-syndrome-tajemnicza-choroba-brownea”
  Co po niektórym może wydać się to śmieszne, ale za dziecka często miałem sny, w których ocierałem rękami o siebie, i rękami o ramiona, bo moją skórę coś pokrywało, dzisiaj czytając ten artykuł, zastanawiam się czy te sny miało coś z tym wspólnego..

 31. ArO 25 czerwca 2011 o 11:05 am

  Chemtrails – tajemnicze smugi na niebie
  (…)
  Morgellony
  Choroba Morgellons jest powodowana przez patogeny zawarte w chemtrailach, która sprawia, że na ciele pojawiają się ranki a w nich dziwne zwoje cieniutkich nici, które dosłownie wyrastają z ciała. Niteczki są różnokolorowe i bardzo cieniutkie, cieńsze niż włosy. Uczucie, jakie temu towarzyszy jest niezmiernie uciążliwe, bo ma się wrażenie, jakby małe robaki poruszały się pod skórą i przebijały ją. Uszkodzenia skóry mogą mieć charakter łagodny ale i wprost oszpecający, towarzyszy im także uczucie notorycznego zmęczenia oraz poważnych zakłóceń koncentracji, bólów mięśni i stawów, zaburzenia snu, wypadanie włosów, osłabienie widzenia i inne. (…)

  http://otworz-oczy.org/index.php/523/

  • Niestrachliwi 26 czerwca 2011 o 9:39 am

   Wszystkie organizmy ludzkie sa niepowtarzalne !
   To tylko genetycy staraja sie z ludzi tworzyc posluszne typy,bywa,ze potwory .

 32. Lutek 25 czerwca 2011 o 11:09 am

  Ktoś zalinkował mój poradnik spisowy na forum davidicke.pl. Miło, ale ciągle za mało, brakuje odzewu przeciwników NWO, zachęcam do wzajemnego informowania się, trzeba działać tak jak adrian88888 z tegoż forum:

  http://davidicke.pl/forum/totalitarny-spis-powszechny-t6548-30.html#p98389

  • okok 25 czerwca 2011 o 12:14 pm

   Najprościej nie otwierać drzwi. Do końca czerwca pozostało pare dni. Przez 3 lata nie otwierałem drzwi jak do mnie przyjeżdżała policja bo nie stawiłem się do WKU. Chcieli mnie siłą do armii przydzielić 😉 i nic im nie wyszło.

   • Niestrachliwi 26 czerwca 2011 o 9:40 am

    A gdzie twoj powszechny obowiazek obrony Ojczyzny ?

 33. Wojox 25 czerwca 2011 o 11:36 am

  Kto patrzy w niebo ten zrozumie w czym się ma sprawa… Niebo jest jak wielki ekran. I to ekran o niesamowitej głębi, taki naturalny 3D.
  I nie dziwi mnie skład wtryskiwanych do jonosfery czy innych warst chemikaliów. Kto się orientuje we właścicwościach elektrycznych metali wie po co jest aluminium, a to główny skład. Działa on jak rodzaj izolatora w kondensatorach. Powoli jesteśmy odgradzani od „energi” z kosmosu.
  Warto zobaczyć filmy tego pana : SPACECOWBOY1954
  http://www.youtube.com/user/spacecowboy1954#p/c/70132EAECCEA2CDD/1/A7ed3RMa8mc

  • Wojox 25 czerwca 2011 o 11:37 am

   ZAPOMNIAŁEM DODAĆ ZOBACZCIE NA TE PIONOWE WIRY….

 34. ArO 25 czerwca 2011 o 12:06 pm

  Uderzenie tsunami w Japonię okiem kierowcy


  http://losyziemi.pl/japonia-uderzenie-tsunami-z-11-marca-okiem-kierowcy-video/

 35. Pingback: Olgacom – sprawca trucia Polaków? (via Monitorpolski's Blog) « Gyvenimo kritika

 36. Ola 25 czerwca 2011 o 2:00 pm

  Praca platnego komentatora polega na zaprzeczaniu, osmieszaniu, udowadnianiu wszystkiego co prawdziwe ze jest nie prawdziwe, wyssane z palca. Tutaj mamy najlepszy tego dowod. Mnostwo wiadomosci, stron jak niebezpieczne sa Morgellons a oni chca nam wmowic ze to bzdura. Polska chyba zatrudnila najwiecej tych falszerzy bo nawet wszystkie polonijne gazety internetowe maja z nimi ten sam problem Zaden temat najprawdziwszy nie przejdzie bez ich komentarzy ze to bzdura. Jak bardzo sie myla myslac ze swiat ktory nam przygotowuja elity ich nie bedzie dotknie.

  • Niestrachliwi 26 czerwca 2011 o 9:42 am

   Bardzo duzo ludzi zyje w swiecie zludzen ,jeszcze wiecej jest niedoinformowanych.

 37. Megi 25 czerwca 2011 o 2:11 pm

  Czarna substancja wydobywająca się z ran skojarzyła mi się z tym, o czym mówił Dariusz Kwiecień w swojej prelekcji. Pokazywał zdjęcia kobiet z obozu z ranami, z których wydobywała się czarna mazista substancja.

 38. ArO 25 czerwca 2011 o 2:26 pm

  12 rzeczy, o których nie wspominają media
  http://wolnemedia.net/media/12-rzeczy-o-ktorych-nie-wspominaja-media/

 39. trebor 25 czerwca 2011 o 2:30 pm

  W poniedziałek planetoida 2011 MD przeleci zaledwie 13 tysięcy kilometrów nad powierzchnią naszej planety – informuje Minor Planet Center.
  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Znajdziemy-sie-o-wlos-od-poteznej-katastrofy-Planetoida-przeleci-blisko-Ziemi,wid,13539215,wiadomosc.html?ticaid=5c8c7

 40. Leonidas 25 czerwca 2011 o 3:24 pm

  Mam pytanie nie na temat , co sie stalo ze strona Przymierzenarodupolskiego.org dlaczego nie dziala??Pozdrawiam

  • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 3:38 pm

   Stronę prowadził Tadeusz Chołda. Dopiero co wyszedł z więzienia i psychiatryka!

 41. warszawainfo 25 czerwca 2011 o 3:28 pm

  O czym Wy w ogóle tu dyskutujecie !?!?!
  W ogóle to jacyś chorzy psychicznie jesteście, wierzycie w teorie spiskowe !!! Przecież o tym nie mówią w TV !!! To nie może być prawdą !!!
  Przecież dziś były wybory w Californii na najbrzydszego psa świata!! Właściciel zwycięscy dostał 1000 $ !!! To jest ważniejsze !!
  W Berlinie przejdzie pół miliona pedałów i lesb !!
  A w Nowym Jorku zalegalizowano w końcu związki pedalskie i lesbijskie !!

  PS: z ajronią !

  • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 3:37 pm

   Pewnie masz rację… ja już zgłupiałem żeby telewizorni nie wierzyć…

  • Niestrachliwi 26 czerwca 2011 o 9:45 am

   Jak nie wiesz o czym dyskusja to racz przeczytac wpisy i sie dowiesz .
   Zazwyczaj to wariat widzi w drugim czlowieku wariata.
   Kazdy psychiatra o tym wie i tez udaje wariata !

 42. Ola 25 czerwca 2011 o 3:40 pm

  HAARP http://teoriespiskowe.pl/uploads/posts/2009-09/1253356846_harp.jpg

 43. Ola 25 czerwca 2011 o 3:45 pm

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=8675#p28796
  Na dzien dzisiejszy WYNIK

 44. Ola 25 czerwca 2011 o 3:54 pm

  http://piotrbein.wordpress.com/2011/06/25/chemoslady-monsanto-i-olgacom/

 45. Ola 25 czerwca 2011 o 3:59 pm

  Smugi chemiczne http://publicdisorder.wordpress.com/2011/06/18/chemtrails-smugi-chemiczne/

 46. Leonidas 25 czerwca 2011 o 4:03 pm

  Wiem o tym ze prowadzil T.Cholda bo kiedys juz o tym pisales a i on san na tej wlasnie stronie.Myslalem ze dostal nakaz zlikwidowania strony po wyjsciu.
  Zycze mu powodzenia a tobie Monitor dziekuje za odpowiedz

 47. Ola 25 czerwca 2011 o 4:06 pm

  Dla niedowiarkow http http://tergiwersacja.wordpress.com/haarp-kontrolowana-apokalipsa/kontekst-kontroli-pogody/

 48. ArO 25 czerwca 2011 o 4:12 pm

  NWO symbology – MTV Sight programowanie głowy jak się patrzy http://www.youtube.com/watch?v=W9TdyjNbqzI

 49. Ola 25 czerwca 2011 o 4:12 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/25/zwiazki-chemtrails-monsanto-olgacom-wyjasnione-grozby-wobec-przyjaciol-alenki/

 50. Ola 25 czerwca 2011 o 4:23 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/06/25/jak-dziala-mosad-w-polsce/

 51. Ola 25 czerwca 2011 o 4:39 pm

  Nasze bezpieczenstwo zalezy od nas samych. Tylko obalenie tego rzadu moze nam zapewnic przyszlosc. Im dluzej tym bedzie trudniej dla nas.
  PAMIETAJ; ICH JEST TYLKO 1 PROCENT NAS 99 PROCENT.

  • Niestrachliwi 26 czerwca 2011 o 9:49 am

   Mylisz sie, nasze bezpieczenstwo zalezy od wielu ludzi ,od wielu czynnikow ( w tym ustrojowych) ,a najbardziej od naszego Stworcy Boga – u Niego masz zapisany zegar zycia !

   Ty decydujesz jak zyc i za kim pojsc – za prawda czy za klamstwem ,za dobrem czy za zlem !

 52. ziarnko prawdy 25 czerwca 2011 o 5:18 pm

  Kon ktory lze jak pies !!!
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=532&Itemid=69
  Mowa tu o Romanie Giertychu.

  • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 6:21 pm

   Odwracasz uwagę od ważniejszych spraw?

 53. millena461 25 czerwca 2011 o 5:45 pm

  Jak wyglada skora z morgellons kilka fotek dla PRZESTROGI – pod tekstem po artykule :
  http://www.timesocket.com/disease/morgellons-disease-pictures-and-story/

 54. ziarnko prawdy 25 czerwca 2011 o 5:52 pm

  Cos nieprawdopodobnego jak Straz Miejska pacyfikuje stragan sprzedawcy truskawek !!!
  http://collector.nowyekran.pl/post/18703,straz-miejska-pacyfikuje-stragan-sprzedawcy-truskawek

  • monitorpolski 25 czerwca 2011 o 6:20 pm

   Stara sprawa, obudziłeś się?

  • ArO 25 czerwca 2011 o 6:36 pm

   ooo Ameryka! x)

 55. Olo_kru 25 czerwca 2011 o 6:40 pm

  czemu nic nie ma w sieci, w radio popołudniu powiedzieli że we Francji znaleziono ziarna zatrute EHEC w jakimś magazynie, produkcji jakiej brytyjskiej firmy.
  Telewizornia też nic nie gada

 56. Olo_kru 25 czerwca 2011 o 6:42 pm

  jest
  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/526220,francja_wstrzymuje_sprzedaz_nasion_w_zwiazku_z_e_coli.html

 57. Radoslaw 25 czerwca 2011 o 6:43 pm

  Obrazek z jedzeniem na http://olgacomglobal.pl/services.html jest wzięty ze strony:

  http://www.seriouseats.com/2009/01/airline-meals-inspire-japanese-toys-taiwanese.html

  • Radoslaw 25 czerwca 2011 o 6:48 pm

   a obrazek na głównej stronie, z ten sam co na stronie http://www.signaturestaff.com.au/blog/wp-content/uploads/2010/02/Airline-catering1.jpg

   Profesjonalna firma nie może kopiować obrazków z internetu!

   • początkujący haker 25 czerwca 2011 o 9:22 pm

    Żebyś się kolego nie zdziwił….
    Jakie cuda plagiatowe się zdarzają.

   • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 10:39 pm

    Brawo ,ja już nie mam siły udowadniać ,że czarne jest czarne ,a białe białe .
    Ale np. warto zobaczyć i porównać adresy tej niby firmy , raz podają
    http://olgacomglobal.pl/contact.html
    Address:

    Olgacom Global Co. Ltd.

    Kontenerowa 129, Gdansk, Poland

    by następnie podać na stronie http://olgacomscandal.wordpress.com/

    podać w pseudo dokumencie

    adres UL. KONTENEROWA 240 🙂
    wystarczy enterem powiększyć obrazek ,i sobie poczytacie

    To dopiero ciekawostka 🙂

    dobrej nocy .

 58. ArO 25 czerwca 2011 o 6:49 pm

  Ciekawy blog publikujący e-booki o tym co warto wiedzieć
  http://publicdisorder.wordpress.com/

 59. Ola 25 czerwca 2011 o 6:55 pm

  Artykul naprawde gody uwagi http://www.beatapawlikowska.com/books,text,2571.html

 60. Ditka 25 czerwca 2011 o 7:08 pm

  Miałam to jakieś 2 lata temu. Dermatolog stwierdziła, że to świerzb co mnie bardzo zdziwiło bo nie wiem w jaki sposób musiałabym być zaniedbana żeby to złapać. Ale nic. Dzielnie smarowałam się tym co mi zapodała a jednak nie przechodziło, nie spałam po nocach bo to swędzenie po prostu nie dało mi spać. Po pewnym czasie znowu do niej poszłam bo nie wytrzymałam a pani doktor stwierdziła, że chyba za bardzo się smarowałam i doprowadziłam do atopowego zapalenia skóry. No cóż nakazała dużo balsamów nawliżających skórę itd. Smarowałam się jak szalona. A w końcu pomogło słońce, po prostu przeleżałam pół dnia na słońcu nad wodą z nadmiernie nawilżoną skórą (więc wiadomo wróciłam jak mulatka hehe) ale pomogło. Teraz unikam wychodzenia z domu gdy widzę te cholerne smugi

 61. Wojox 25 czerwca 2011 o 7:10 pm

  Premier zapewne poczytał i się nabija jaki nasz naród tępy. A przez palce przechodzą mu ustawy-cegiełki do powolnego zabijania naszego kraju. Nie wspomne o gazie łupkowym, który to zrujnuje całe życie na terenie ich wydobycia. A ludziom z kranów bedzie buchał metan …Popatrzcie co zrobił w USA gaz łupkowy….

 62. spj 25 czerwca 2011 o 7:28 pm

  Panie Monitor,

  Ja wiem , że blog ma być poczytny ale ta informacja o olgacom to jakaś bzdura. Widział Pan ich stronę ??? Czy tak wyglądają strony internetowe film obracających milionami dolarów ?? Ta strona wygląda jak z początków internetu…

  Kolejna sprawa to nazwisko „Tetryakow’ … idę o zakład, że w Polsce nie ma ani jednej osoby o takim nazwisku.

  To wszystko bzdura… nie wiem tylko czy to mają być żarty czy celowe działanie.

  Jak Pan sądzi Panie Monitor , czy firm Ciech podjęłaby współpracę z firmą o której nikt nie słyszał ? Z firmą do której nie ma nawet telefonu w Panoramie Firm czy innej książce telefonicznej ?

  Z tej całej sprawy aż bije po oczach , że to kpina z ludzi którzy w to wierzą…

  Tak się składa , że bywam czasami w rejonie ulicy Marynarki Polskiej i Kontenerowej w Gdańsku i przy następnej okazji nie odpuszczę sobie sprawdzenia co znajduje się przy Kontenerowej 129.

  A poza tym …. Alenka Wacek ???? Co to ma być ?? Naprawdę wierzycie w te bzdury ??? Kto w Polsce nazywa się Alenka Wacek albo Ulryk Tretyakow ???
  To albo żart albo robota kogoś kto o Polsce ma blade pojęcie…

  No i ten email… Tylko kretyn wysłałby maila z pogróżkami do byłego pracownika z firmowej poczty, zawierającej nazwisko.
  Ta sprawa to jest kolejny test na głupotę i naiwność Polaków…

  Pozdrawiam czytelników bloga …. wiem , że mnie uwielbiacie 😉

  • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 11:28 pm

   Brawo ,na te argumenty nie miałem już siły pisać . Cieszy mnie to ,że ktoś poza mną jasno myśli . 🙂

   Może Monitor puści moje zaległe komentarze .

   • monitorpolski 26 czerwca 2011 o 6:25 am

    Używaj jakiegoś normalnego nicka, niedługo zaczniesz się podpisywać w kilku wierszach

  • Niestrachliwi 26 czerwca 2011 o 9:54 am

   Bez usmieszku i przymrozenia oka napiszemy ci,ze istnieje wiele firm ,ktorych nigdy nie poznasz miejsca i adresu .

 63. nowy84 25 czerwca 2011 o 7:29 pm

  ciekawy filmik z Londynu bodaj z wczorajszego dnia o UFO:

  • marek 25 czerwca 2011 o 7:48 pm

   Widziałem to, tylko w nocy. Pisałem o tym chyba … jak o „fruwających gwiazdach” jakiś miesiąc temu. Tylko że mojej obserwacji towarzyszyły głuche wybuchy.

  • sebecxs 25 czerwca 2011 o 10:42 pm

   …wygląda jakby mama z małymi na spacer wyszła… hehehe … w około 1:20 min po lewej stronie ekranu pojawia się dziwny efekt …

  • adio 25 czerwca 2011 o 11:58 pm

   Nie da się ukryć że video wygląda na prawdziwe … Martwi mnie tylko ilość tych spodków zupełnie jak nad Tokio przed trzęsieniem … do tego na godlike… czytałem o jakiejś asteroidzie i koleś napisał że z powodzeniem zniszczyła by Londyn przy dość dużej prędkości hehehe takie SF Pozdrawiam

  • Tomasz 26 czerwca 2011 o 1:46 am

   24 tego bylo w Londynie pochmurnie z malymi opadami deszczu, wieczorem juz intensywnymi. Dopiero w Sobote 25 tego troche sie rozpogodzilo Ten filmik to fake. I bedzie takich coraz wiecej

 64. karlos33 25 czerwca 2011 o 7:45 pm

  Ciekawe rzeczy dzieją się w Yellowstone
  wygląda na drgania harmoniczne, a zaczęło się to od 21 Czerwca
  http://quake.utah.edu/helicorder/yjc_webi_4d.htm
  i od tego czasu rejestrowane są wciąż drgania ,a na dzień dzisiejszy wygląda to tak
  http://quake.utah.edu/helicorder/yjc_webi.htm
  Chyba nie trzeba dodawać co zwiastują drgania harmoniczne

  • karlos33 25 czerwca 2011 o 8:33 pm

   A np. 23 czerwca był silny wstrząs odczuwalny na terenie całej kaldery wulkanu Yellowstone a nigdzie nie odnotowano tego wstrząsu,jest jedynie widoczny na wykresach
   np.
   http://quake.utah.edu/helicorder/ytp_webi_2d.htm
   a tu można sprawdzić dla każdej stacji np w tym dniu 23 czerwca i zobaczycie że wszędzie ten wstrząs jest widoczny
   http://quake.utah.edu/helicorder/yell_webi.htm

   • karlos33 25 czerwca 2011 o 8:41 pm

    I tu coś na temat wzmożonej aktywności wulkanu


    Czyżby depopulacja Ameryki nastąpiła przy pomocy wulkanu?

 65. Stanisław 25 czerwca 2011 o 8:02 pm

  Być może ten wpis zawiera coś co drażni smutnych panów, jeżeli tak to trzeba ten temat pociągnąć dalej by wyjaśnić wszystkie za i przeciw. Jak dla mnie wszystko to co dzieje się w naszym kraju jest z góry realizowaną listą poleceń wpisującą się do ogólnego planu zniewolenia i zniszczenia naszego kraju.

 66. spj 25 czerwca 2011 o 8:36 pm

  No i moi drodzy… nie ma takiego adresu jak kontenerowa 129… Ta ulica nie ma tyle numerów. Znajduje się na jej końcu jedynie terminal kontenerowy … Mi wierzyć nie musicie …zobaczcie w google maps (widok satelitarny) czy jest tam coś oprócz terminala. Poza tym tak na logikę …dlaczego firma która ma obsługiwać Lot i inne linie miałaby siedzibę na terminalu kontenerowym w Gdańsku ???

 67. zenobiusz 25 czerwca 2011 o 8:39 pm

  Masz rację.Proponuję zobaczyć to,i odpowiedzieć na pytanie,dla czego układ od wieków równoleżnikowy,zmienił się w południkowy ???

 68. newloveorder 25 czerwca 2011 o 8:46 pm

  Te UFO z Londynu to przedstawiciele Galaktycznej Federacji m in Istoty z Plejad o pozytywnej polaryzacji. Ich przekazy poprzez channeling są znane na całym świecie najnowsze z tego roku 2011 mówią o tym że ich statki będą się pojawiać na całym świecie a po roku 2012 nastanie całkowite zmasowane lądowanie i pomoc w obaleniu NWO i doprowadzeniu pod sąd wszystkich winnych. Może dla kogoś to żarty ale czas pokaże prawda?

  Biblia mówi o tym że Jezus wróci i nie wróci sam…

  Wróci z całymi legionami Aniołów w postaci statków kosmicznych i nastanie wielka bitwa na niebie z siłami zła całego świata.

  • Niestrachliwi 26 czerwca 2011 o 9:58 am

   Szczesliwi ci,ktorzy nie widza a wierza !

 69. hubi 25 czerwca 2011 o 8:50 pm

  zauważyłeś Monitor w jak szybkim tempie przybywa ocen pod artykułem?? 846 a 5 minut temu było ponad 700, chyba w tym momencie trwa jakiś atak?

  • początkujący haker 25 czerwca 2011 o 9:04 pm

   Teraz do ataku nie doszło.
   To była odpowiedź na zaistniałą sytuację.

 70. karlos33 25 czerwca 2011 o 8:52 pm

  Czy Chilijski wulkan Puyehue grozi podobnym wybuchem tak jak to było w roku 1883 z wulkanem Krakatau ?
  Przypomnijmy że wulkan krakatau został podczas normalnej erupcji zakorkowany lawą co doprowadziło do potężnej eksplozji,huk był słyszalny z odległości 5000 tyś km, natężenie dźwięku sięgnęło 300dB i był to prawdopodobnie najgłośniejszy w historii wyemitowany dźwięk na Ziemi.
  Teraz podobnie stało się z Chilijskim wulkanem,został on również zakorkowany lawą co może doprowadzić do wzrostu ciśnienia i potężnej eksplozji.

 71. początkujący haker 25 czerwca 2011 o 9:00 pm

  Jak ktoś tu będzie majstrował przy ocenach to zawsze będzie odpowiednia odpowiedź.
  Najlepiej niech nikt nie zaniża ani nie podwyższa.
  Wystarczy jeden raz zagłosować.

  Jak będziecie mieli to sypnijcie groszem w walucie bitcoin 😛
  na nr:
  14Brb6HtBxNhF97TLzWdYruHTsnY2zWp7F

  PS: Przeglądam ciekawe blogi gdzie są konkretne komentarze 🙂

 72. Ola 25 czerwca 2011 o 9:05 pm

  http://webhosting.pl/Uwazajcie.na.wtyczki.do.WordPressa.kto.wie.gdzie.czai.sie.zlosliwy.kod

  • początkujący haker 25 czerwca 2011 o 9:12 pm

   Piękna Olu ja bym Tobie radził w ogóle zaprzestać korzystania z usług maszyn: komputera i komórki.

   „Uważajcie na komputer i komórkę !!” – taki powinien być temat tamtego artykułu. 🙂

 73. początkujący haker 25 czerwca 2011 o 9:41 pm

  Adminie jak ktoś się wkradł do konta i wykasował część komentarzy to radzę zmieniać co jakiś czas hasło.

 74. es-pe-jot 25 czerwca 2011 o 10:05 pm

  No i co ? Kolejny raz tania sensacja… Bujda na resorach.

  Oczywiście co mądrzejsi od razu się połapali.

  Powiem krótko w sprawie firmy olgacom… Ulica Kontenerowa w Gdańsku w ogóle nie ma numer 129 bo jest zbyt krótka… na tej ulicy nie ma nic … same krzaki a na samym końcu terminal kontenerowy ale tam takiej firmy nie ma. Kto nie wierzy niech sprawdzi w google maps.

  Poza tym firmy w Polsce nie używają w nazwie Co. Ltd. tylko jak już to sp. z o.o. lub S.A.

  W Polsce nie ma ludzi o nazwisku Tretyakow… a Alenka Wacek to mój wymysł w 3 sekundy.

  I ten email z pogróżkami… hahaha .. Z firmowego adresu e-mail… Uwierzyliście ?

  Jaja sobie z was robię… Musicie zrozumieć , że niektórych ludzi bawi podawanie wam takich sensacji… Obserwowanie Waszych idiotycznych reakcji wciąga jak nałóg.

  Do następnego razu

  So long suckers … A stronę zarejestrowałem przez duńskiego rejestratora 😉

  Nikt z was nie zauważył też , że w kodzie strony , w formularzu kontaktowym gdzie można wybrać dział firmy i tak wszystkie maile lecą na ten sam adres .

  • wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 czerwca 2011 o 11:07 pm

   hahaha ,tylko czekałem, aż odezwie się ten kto to spreparował . Idziemy o zakład ,że nawet znam twój nick u zenobiusza ?
   Zastanawiasz się dla dlczego ? ano dlatego ,że mam dobrą pamięć i łatwo kojarzę fakty .

   Pozdrowienia dla Prawdziwych Duńczyków 🙂 🙂 🙂

   Może Monitor puści moje zaległe komentarze .

   • zenobiusz 26 czerwca 2011 o 8:19 am

    Tak więc, s-p-j@ i w-s-n-n-w@,usiłują zamieść pod dywan ,chwilową spapraną sensacyjkę.
    Na próżno.Chińskie służby,są jedne z najlepszych na świecie,zwłaszcza ich zespół w internecie,oj,ktoś będzie miał poparzone paluchy.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/25/czy-o-tochodzilo-z-afera-chinskich-pryskaczychina-proposes-more-cooperation-with-central-east-european-countries/

  • zenobiusz 25 czerwca 2011 o 11:27 pm

   Tu mamy wpis,który można określić ,próba „wycofywania się rakiem.”
   Zainteresowanie,kto i po co to umieścił w internecie,
   nie jest,szczytem marzeń autorów,kolejnej zdechłej myszy
   ,a że znowu spaprali robotę,przyjęli tenże wariant,
   Deczko za późno.

  • dalmat 25 czerwca 2011 o 11:42 pm

   Chciałbyś!!!!
   – ale rejestruje się domenę nie stronę
   – często wiele działów strony, kieruje się do jednego adresu,tak dla wygody.
   – mówiąc o kodzie strony miałeś na myśli jej źródło
   – itd.itd farmazony sadzisz chłopie i być może cała strona to pierdoły, ale większą pierdołą jesteś ty sam

   • es-pe-jot 26 czerwca 2011 o 7:18 pm

    Ale mi dowaliłeś ….mmmm …boli….

    Jeżeli rejestruję domenę + hosting… to dla mnie to jest pakiet do publikacji strony… wyraziłem to w formie skrótu myślowego którego jako człowiek mało domyślny nie zrozumiałeś. Jedz dużo płatków Nestle to zmądrzejesz.

    Na żadnej normalnej stronie nie tworzy się formularza wyboru, do jakiego działu ma trafić wiadomość kierując je na ten sam adres bo to nie ma żadnego sensu, prościej od razu podać ten adres bez kombinacji z formularzem.

    Co do kodu strony to tak to się właśnie nazywa informatyku z bożej łaski… „kod źródłowy”. To , że w twojej przeglądarce w zakładce „widok” masz pozycję „źródło strony” nie oznacza , że jest to jakaś niekwestionowana definicja kodu źródłowego strony.

    Chciałeś błysnąć jako znawca a wyszedł ci krowi placek…

    • dalmatart 26 czerwca 2011 o 11:00 pm

     Cóż tu dyskutować, Umieść w na stronie coś co cię zidentyfikuje, bo mnie chodziło tylko o to że pier**olisz głupoty. Terminologia w tym przypadku posługuje się całkiem innymi skrótami myśliwymi, a w największym skrócie można nazwać twój mózg – pusty łeb

 75. witam 25 czerwca 2011 o 10:11 pm

  Ale ci człowieku już odwala z tym plusowaniem swoich-nieswoich dennych artykulików. Każdy widzi jak żałośnie promujesz swój blog tylko po co? Czyżby to było tak dochodowe? Bo poza tym to tylko ośmieszasz swoją osóbkę. DNO sie zrobiło panie monitor istne DNO. Bierz się do uczciwej pracy nierobie !!!

 76. ArO 25 czerwca 2011 o 10:13 pm

  Streszczenie struktury systemu niewolniczego:

  I. Szczyt piramidy – władza kierownicza, która dzieli się na:
  – władzę jawną: politycy
  – władzę ukrytą: bankierzy, bliżej nieokreślona elita (czyt.: Żydzi, Iluminaci, Bildebergowie, masoni itp.)

  II. Druga warstwa – kontrolerzy ludzkich umysłów
  – dziennikarze, naukowcy, księża (tzw. „inteligencja” która ma za zadanie kierować umysły ludzi w określonym, pożądanym przez władzę kierunku)

  III. Trzecia warstwa – kontrola fizyczna
  – kontrola pośrednia: prawo i podatki
  – kontrola bezpośrednia: policja, wojsko, aparat represji

  IV. I w końcu ostatnia warstwa: niewolnicy

  Nasz system jest budowany przez nas – zwykłych ludzi. Bez nas, ten system nie ma racji bytu. To my pracujemy na pożywienie dla elity i ich przydupasów, to my pracujemy na ich domy, elektryczność, na ich zachcianki, w końcu na wiedzę i technologię z której potem korzystają.

  Obalić system jest bardzo prosto – wystarczy przestać dla nich pracować. Jedno dniowa stagnacja dużej ilości ludzi mógłby sparaliżować ten system. Nie musielibyśmy protestować, krzyczeć, czy walczyć. Wystarczyłaby odmowa współpracy.

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=16862

 77. Cezi 25 czerwca 2011 o 10:39 pm

  a jutro 26.6.2011 http://www.youtube.com/watch?v=Lco7i1MHnPE&feature=player_embedded czekamy

 78. Ola 25 czerwca 2011 o 10:41 pm

 79. Bromba 25 czerwca 2011 o 10:47 pm

  Ostatnio rozmawiałam o sytuacji polskiej kolei i o tym,że tworzy się problem by potem znaleźć „cudowne”uzdrawiające rozwiązanie większość z bywalców tego bloga zdaje sobie sprawę,ale myślę ,że warto byłoby przyjrzeć się bliżej powolnej destrukcji PKP na rzecz Deutsche Bahn-u.Już w 2010r złozyli wniosek na przyznanie licencji na przewozy pasażerskie ( http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/biznes/deutsche-bahn-wkracza-do-polski,51177,1 ) ,na swojej stronie powiększają Polskę o obwód kaliningradzki (http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7722318,Niemcy_wiedza_lepiej__Polska_przejela_Obwod_Kaliningradzki.html?skad=rss ) ,w Polsce działa i posiada swoje przedstawicielstwa i spółki zalezne np DB Bahn Polska, DB Schenker,DB Schenker Rail Polska,Infra SILESIA,East West Railways,Arriva RP, UBB Polska,Usedomer Bäderbahn, DB Port Szczecin; tu pierwsza europejska kolej towarowa DB Schenker Rail Polska ( http://www.rail.dbschenker.pl/site/logistics/rail/railpolska/pl/start.html ) ;licencje Deutsche Bahn dostępne w Polsce – http://centrumpr.pl/artykul/licencje-deutsche-bahn-dostepne-w-polsce,23642.html .Ciekawa jest też informacja o wpłynięciu do sądów amerykańskich pozwów zbiorowych ofiar III Rzeszy z Rosji,Białorusi,Mołdawii,Ukrainy przewożonych do obozów przez Deutsche Reichsbahn.Niestety nie ma wśród nich Polaków,ponieważ Polacy zdecydowali sie przyjąć zadośćuczynienie w kwocie 2,5 mln euro co niektórzy określają jako jałmużnę ,więcej w arcie http://www.rp.pl/artykul/662867.html .Prywatnie wiem,że wycofuje się polskie składy,pojedyncze wagony w tym mające prawie 100% obłożenie.Reakcje pasażerów można chyba przewidzieć,a skutek wiadomo jaki będzie.

 80. Warszawiak 26 czerwca 2011 o 12:52 am

  UWAGA !! UWAGA !! UWAGA !!

  11.11.11
  WSZYSCY DO WARSZAWY !!

  M A R S Z N I E P O D L E G Ł O Ś C I

 81. Kamil 26 czerwca 2011 o 7:54 am

  Bardzo mi sie spodobało spojrzenie Monitora na spojrzenie przyszłego pokolenia z perspektywy czasu na nasza hipotetyczna bezczynnosc……..
  Dobra robota Monitor 🙂 bardzo fajnie ze jest ten blog , coraz bardziej podnosi mnie na duchu ze budzisz w nas a szczegolnie we mnie swiatłą świadomość i tego co mogę dzięki niej zmienić w sobie i dookoła siebie.
  Pozdr

 82. Annah. 26 czerwca 2011 o 10:13 am

  Chciałam zwrócić uwagę na coś bardzo ważnego, mianowicie w najbliższych dniach będą decydować się losy państwowych placówek zdrowia. We wczorajszym felietonie Porady zdrowotne dr Krupa alarmowała, że mamy czas do lipca (!?) na zebranie głosów przeciwko prywatyzacji szpitali…Sprawa jest bardzo poważna a czasu niewiele. Pamiętamy powszechny zryw obywateli przeciwko prywatyzacjo lasów państwowych, ale tym razem na zebranie głosów czas jest na prawdę krótki. Nie znam jednak szczegółów czy jesteśmy ograniczeni jakaś datą, a lipiec tuż, tuż. Należy organizować punkty zbierania głosów np. po mszach w niedzielę – trzeba oczywiście uprzedzić proboszcza i znaleźć sobie kogoś do pomocy. W poszukiwaniu petycji by gotową przesłać do podpisów on line znalazłam tylko jedną akcję PPP (lewica). Działają w kilku miejscowościach w Polsce, broniąc konkretnych placówek przed prywatyzacją – warto posłuchać
  Gdyby ktoś natrafił na gotową do podpisu listę, proszę wrzucić, Marku chyba pozwolisz?

  • zenobiusz 26 czerwca 2011 o 10:33 am

   Autor: panidomu (—.lomza.mm.pl)
   Data: 19-04-11 21:53

   Prywatyzacja szpitali nastąpiła tylnymi drzwiami..
   Gdzieś w tle szumu medialnego nad różnego rodzaju głupstwami, PO metodycznie i skutecznie postawiło Gminy pod ścianą w taki sposób, że doprowadzi to do prywatyzacji wiekszości szpitali.
   Mało kto to zauważył, bo informacja pojawiła się gdzieś pośrodku żółtych stron prawniczych w sobotnio-niedzielnej Rzeczpospolitej (16.04.11), że Platforma Obywatelska właśnie przeforsowała prywatyzację szpitali. Sejm przegłosował 15 kwietnia 2011 r. większość poprawek, które Senat zgłosił do ustawy o działalności leczniczej. Posłowie doprecyzowali przepisy regulujące kwestię przekształceń szpitali w spółki. Czyli, pozamiatane, teraz już tylko usłużny Prezydent Komorowski podpisze i jedziemy… Zgodnie z nowymi przepisami samorządy prowadzące zadłużone szpitale będą zobowiązane pokryć ich ujemny wynik finansowy w ciągu trzech miesięcy od upływu terminu zatwierdzenia sprawozdania finansowego. Jeśli nie wywiążą się z tego obowiązku – w ciągu roku będą zmuszone zmienić formę organizacyjno-prawną szpitala, czyli przekształcić zakład opieki zdrowotnej w spółkę kapitałową, jednostkę budżetową albo ostatecznie zlikwidować go. Samorządy, które zdecydują się na taki krok, skorzystają z umorzenia zobowiązań publicznoprawnych i będą mogły liczyć na dotacje z budżetu państwa. Czyli: Gminy będą musiały przekształcić placówkę albo spłacić jej zadłużenie. To narzucenie kierunku tylko w jedną stronę. Po co Gmina, która nawet do tej pory wprowadzała plan naprawczy szpitala, zarządzając tym czasem jego długiem, dalej ma to robić? Trzeba szpital sprywatyzować i pozamiatane. A przy tym ile synekur w radach nadzorczych i ciepłych posadek typu „aby do wiosny”. Ustawa jednak idzie jeszcze dalej. Ustawa o działalności leczniczej wskazuje bowiem, że wszystkie powstające lecznice muszą mieć formę spółek. Samorządy nie powołają więc już samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, które powszechnie teraz funkcjonują. Dzieło się dokonało. Ciekawe tylko, ile szpitali zdąży się sprywatyzować na tej podstawie jeszcze przed wyborami i zapewnić miękkie lądowanie na wysokich fotelach. Tak na wszelki wypadek, jakby Tusk jednak przegrał. Ach ta posłanka Sawicka, fantazjowała, fantazjowała i wyfantazjowała. A jaka ciiiisza w mediach nad trupem publicznej służby zdrowia… Grobowa.

   DiDi
   http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=153262&t=153262