Olgacom – sprawca trucia Polaków?

Materiał z emaila: (…) Była pracownica firmy cateringowej Olgacom w Polsce, w latach 2007 – 2009, Alenka Wacek, opisuje eksperymenty jakie dokonuje się na ludności w Polsce i w innych krajach. Jak się okazuje, firma, która ma się zajmować tylko przygotowaniem potraw i napojów, zajmuje się także rozpylaniem chemikaliów nad naszymi głowami! (…)
Związki Chemtrails, Monsanto & Olgacom wyjaśnione* (z e-maila)

Pracowałam dla Olgacom i wiem co ta firma robi, pomóżcie, proszę powstrzymać Olgacom Geo-Engineering w Polsce i Wietnamie!

Poniższy film wyjaśnia związki NWO  ws. pozbywania się odpadów i geo-inżynierią dokonywaną przez duże firmy: Royal DSM, China Sinochem, Monsanto jako Olgacom Project.

Była pracowownica firmy cateringowej Olgacom w Polsce, w latach 2007 – 2009, Alenka Wacek, opisuje eksperymenty jakie dokonuje się na ludności w Polsce i w innych krajach. Jak się okazuje, firma, która ma się zajmować tylko przygotowaniem potraw i napojów, zajmuje się także rozpylaniem chemikaliów nad naszymi głowami! Eksperymenty tzw. geoinżynierii dokonywane są na nas bez naszej wiedzy i zgody. Firma Olgacom ma potężnych międzynarodowych lobbystów, którzy wprowadzają opryski chemiczne pod hasłami „sustainable development” i „clean water project” (oba w ramach tzw. Agendy 21 – półtajnego projektu ONZ). Jaksię można domyśleć z filmu, celem nie jest jednak „czysta woda” czy „stały postęp”, a powolne ludobójstwo.

Olgacom w 2003 roku podpisała umowę z polską firmą Ciech Group. W 2010 roku Chiny podpisały umowę handlową na 1 miliard euro z Polską, której szczegółów nieujawniono. W ramach umowy Ciech podpisał kontrakt z chińską państwową firmą Sinochem Plastic, która z kolei jest częścią potężnej Sinochem Group. Ta ostatnio przejęła np. Butachlor i Alachlor od Monsanto. Sinochem, Monsanto i holenderskiej DSM (firma Bilderberga) występują razem pod wspólną nazwą Olgacom Global. Jak wiadomo, Monsanto jest producentem GMO oraz broni chemicznych takich jak „Agent Orange”. Tak więc Olgacom, która występuje jako niewinna firma kateringowa, jest de facto najważniejszym graczem w rozpytaniu chemikaliów nad Polską i Azją Południowo – Wschodnią.

Jak pokazano w filmie, Chiny posługiwały się geoinżynierią oraz manipulowały pogodą podczas olimpiady w 2008 roku. Mają też doświadczenie w rozpylaniu chemikaliów szkodliwych dla ludzi, co skutecznie wykorzystują także w Polsce – rozpylając całymi dniami je za pomocą tajnych samolotów. Skutkiem rozpylania tychże chemikaliów jest m.in. bardzo dziwna  „choroba Morgellonów” – warto zapoznać się z tą „chorobą”, gdyż jeśli nic nie zrobimy z problemem smug chemicznych, to wkrótce wszyscy będziemy cierpieć nosząc w sobie dziwne, drażniące włókna.

Prawdopodobnie chodzi o kontrolę populacji poprzez powietrze, oraz bezpieczny sposób na populację (czyt. eksterminację ludności świata).

Email z groźbą od Olgacom – 19.06.2011

Dzisiaj otrzymałam ten email od @olgacomglobal.pl. Wiedzą, że mogę opublikować ten e-mail, pokazuje on, że nie martwi ich to, gdyż nikt się do nich nie dostanie. Nie są tylko w Polsce, ale w kilku krajach, w większości w Azji. Potrzebujemy więcej ludzi do podpisania petycji, bym mogła złożyć ją w polskim parlamencie i zapytała ich w tej kwestii.

Groźby mailowe wobec Alenki Wacek

*Artykuł oparty jest na informacjach z filmu na YouTube oraz danych z internetu

 Voila! Panowie w czarnych skórach i ciemnych okularach ponieśli sromotną klęskę. Na moment wyszedłem, a tu niespodzianka – ponad 900 gwiazdek!!!
Tymczasem byłem obejrzeć imprezkę pod Wawelem – co uny zrobili z pięknych Wianków!
Tysiące spitych rzygających młodych ludzi pojonych nasączonym aspartamem piwskiem, do tego rozdają za darmo (!) jakieś podejrzane wzmacniacze, muza w miarę ok, choć można to było zrobić zupełnie inaczej no i ciszej. Ołtarz, przepraszam scena, satanistyczna w każdym calu.
Sponsorzy: Wybiórcza, Erefen, Tefałen, nazwy same mówią za siebie.
Szkoda tych młodych – na nich powinniśmy położyć  szczególny nacisk, to oni będą pluć na nas, żeśmy nic nie robili gdy tamci zaczynali truć, mordować, rozbijać elektrownie atomowe. To po nas ten świat zostanie radioaktywnym śmietnikiem ze zdegenerowanymi uprawami GMO….Sorki za to, że nie wszystkie komentarze weszły, ale to z uwagi na blokadę dla pewnych smutnych panów w skórzanych płaszczach. Hasło już zmienione, wygenerowane, coś około 40 znaków.
========================================================
Uwaga: powyższy wpis wzbudził spore kontrowersje co do poruszonych faktów. Sprawa niewątpliwie jest śmierdząca – jeśli nawet jest to dezinformacja to zachodzi pytanie po co by ją stworzono?
Kto zadałby sobie tyle trudu by stworzyć tego typu fikcję?
Dlaczego głównym graczem w tej „aferze” są akurat Chiny, a nie np. USA czy Rosja?
Zalecałbym ostrożność w ocenach. Jeśli to wszystko jest prawdą, to mamy bardzo poważny problem – ingerencji obcego państwa na naszym terenie. Mam nadzieję, że odpowiednie osoby się tym zainteresują…

Jeszcze jedno – w pewnym momencie dokonano włamania na ten blog, spora część komentarzy została usunięta. Także gwałtownie spadła ilość gwiazdek z 5 do 2 – i to nagle, tak jakby zrobił to ktoś z uprawnieniami administratora na WordPressie. Zdarzyło się to już drugi raz w ciągu tygodnia.
Co takiego „panom w czarnych skórzanych płaszczach” tu nie pasuje?
Reklamy