Tadeusz Chołda – ofiara totalitaryzmu w Polsce

>Reportaż YouTube.
(…) Układ w Polsce próbuje zamknąć usta o. Tadeuszowi Rydzykowi za to, że ośmielił się oświadczyć w Parlamencie Europejskim, że w Polsce jest totalitaryzm. A jest. Najbardziej widoczne jest to w tzw. „wymiarze sprawiedliwości”. W Polsce z każdego można zrobić przestępcę (…)

Pomóżmy Chołdzie!
Nr konta:   51249000050000400037389713   Lidia Chołda, Alior Bank

Totalitaryzm w Polsce: Tadeusz Chołda i Jerzy Jachnik

Układ w Polsce próbuje zamknąć usta o. Tadeuszowi Rydzykowi za to, że ośmielił się oświadczyć w Parlamencie Europejskim, że w Polsce jest totalitaryzm. A jest.
Najbardziej widoczne jest to w tzw. „wymiarze sprawiedliwości”. W Polsce z każdego można zrobić przestępcę. Przypadki osób niesłusznie skazywanych i więzionych są bardzo liczne w naszym kraju. Złe funkcjonowanie polskiego wymiaru sprawiedliwości nie jest przypadkowe – stał się on bowiem narzędziem represji przez nowy totalitaryzm, który wyrósł na „osiągnięciach” Okrągłego Stołu – aktu największej zdrady narodowej drugiej polowy XX wieku.

Oczywiście, użyteczni durnie, którzy uczestniczyli w „przemianach” będą się tu pluć, że jak to, „przecież ta zła komuna”, „Solidarność, patriotyzm” itd.  Jednak fakty są faktami. Straciliśmy nasz kraj dla grupy łajdaków, którzy teraz robią z nami co chcą. Sprawa mgr inż. Tadeusza Chołdy jest tego przykładem. Gdyby nie nagłośnienie przez stowarzyszenia, media alternatywne i osoby prywatne to nie wiadomo jak by się to skończyło. W psychiatryku można z człowiekiem zrobić co się chce.

Na szczęście dla Chołdy sprawa stała się głośna, temat podjęły już media wysokonakładowe jak tygodnik „Nie”. O dziwo, ta mocno lewicowa gazeta nie boi się tematów kontrowersyjnych – wstyd, że media tzw. prawicowe nawet nie próbują wchodzić w to bagno.

Układ, który skazał Chołdę, a następnie bezprawnie uwięził (wyrok bezprawnie odwieszono gdy był w szpitalu) i chciał wykończyć psychiatrykiem, będzie miał poważny orzech do zgryzienia. Sprawa się nie skończy ot tak. Dowody na bezprawne działania są nie do podważenia. W Krakowie niewątpliwie układ jest mocny, ale zobaczymy czy jest na tyle silny by móc ukryć bezprawie w instytucjach międzynarodowych.

Niewątpliwie sytuacja Polaków w Polsce staje się coraz gorsza. Większość żyje z dnia na dzień, bardzo często na zaciągniętych morderczych kredytach. Zniewalanie Polaków za pomocą zadłużania dokonywane jest celowo, podobnie jak mieszkańców Grecji, Hiszpanii, Iralndii czy wieliu innych krajów. Nie łudźmy się, mamy bowiem do czynienia z przejściem do systemu neo-niewolniczego. Satanistyczne elity od dawna układały plan depopulacji globu, które w efekcie „oczyściłoby” Ziemię ze zbędnego „śmiecia ludzkiego”.  Nie byłoby to możliwe w demokracji, dlatego potrzebny jest prywatny rząd światowy, nad którym nie będzie żadnej kontroli, który za pomocą światowej policji, armii i systemu sądowego zacznie wykonywać eliminację ludzi. Ci sami psychopaci robili już testy w przeszłości – Rewolucja Francuska, Październikowa, ludobójstwo Ormian, II wojna światowa, rzezie Rosjan i Holdomor Ukraińców, Holocaust – to kilka przykładów takich krwawych prób, które po cichu były starowane i sponsorowane przez globalnych ludobójców. Jeśli dla was ta informacja jest czymś nowym to polecam dokładne badania w internecie, źródeł nie brakuje.

Reklamy