Wydarzenia i komentarze, 26 czerwca 2011r

 

Druga Japonia – film Edwarda Maciejczyka
Znany filmowiec polonijny z Chicago, Edward Maciejczyk, nota bene niedawno aresztowany na lotnisku w Warszawie za wykorzystywanie swojego prawa do wolności słowa, od dawna publikuje niewygodą dla elit prawdę. Tym razem nawiązuje do obietnic laureata Pokojowej Nagrody Nobla, Lecha Wałęsy.
I co Lechu, gdzie jest „Druga Japonia”. Chyba, że od razu miałeś na myśli zniszczenie naszego kraju, jakie pod pozorem katastrofy nuklearnej dotyka obecnie Japonię?

Można mieć pewne zastrzeżenia co do treści filmu – np. niepotrzebny jest atak na Watykan, gdyż to właśnie nasza wiara katolicka stoi na przeszkodzie w całkowitym zawładnięciu dusz Polaków przez zło totalne. Świadczy o tym niedawny atak na ojca Tadeusza Rydzyka za to, że śmiał powiedzieć prawdę w Parlamencie Europejskim.
Film jednak dowodzi, że świat jest zdominowany przez satanistycznych psychopatów. Niekontrolowana przez nich Białoruś, obok Libii i kilku jeszcze krajów na świecie, nie daje im spokojnie wykonywać do końca opisanych w „tajnych pismach” operacji rasistowskiego czyszczenia świata. Polacy niestety, nie mieli odpowiednio silnej osobowości na miarę Aleksandra Łukaszenki by przeciwstawić się inwazji zła.

Dziwne światła nad Londynem
Zmieniają kształt, poruszają się bardzo szybko, jest ich wiele. Widzi je wiele osób, pojawiają się szybko i szybko znikają – wreszcie udało się komuś je nagrać. Pokaz holograficzny, czy wizyta Obcych?
Osobiście stawiam za tym pierwszym – stopniowo się nas przygotowuje do realizacji projektu Blue-Beam – ponownego nadejścia „Mesjasza” (dla Żydów tego właściwego) czy też „Inwazji Obcych”. Technologia projekcji holograficznej daje tak realistyczny efekt, że niemożliwe jest odróżnienie rzeczywistości od fikcji.

Atak na WordPressa?
Jak sami zauważyliście, bardzo dziwne rzeczy się dzieją z ocenami artykułów. Nagle pojawiają się wielkie ilości ocen. Napisałem w tej sprawie zażalenie do WordPressa, podejrzewam że może to być włamanie na serwery. Jest jeszcze inna możliwość – obca agentura nabija oceny wejściami z komputera ze zmiennym IP, lub grupą komputerów. W podobny sposób można zablokować stronę, nazywa się to atak DNS http://securitymag.pl/ataki-na-serwery-dns/ W przypadku WordPressa jest jednak raczej niemożliwe, więc aby zniszczyć czyjś blog trzeba się posłużyć innymi metodami. Jedną ze wskazówek na to, że nastąpiło włamanie na serwery WordPressa jest zmiana linków na moim blogu – choć w tym przypadku mogło dojść do złamania mojego hasła (teraz 40 znakowe, nie do złamania).

To: WordPress Technical SupportDear Sir,
Your servers have been hacked.

Yesterday in 3 hours someone changed the rating of my last post – from 37 to over 900!
The same happened before, but I was not aware of manipulations. Today, the same thing happened.
It is impossible to do it from my control panel, so there must be a break-in to WordPress server – someone was able to get administrator privileges.
Also I found out that the links on my blog have been changed too, I have very long and random password, so I assume it was done from the worpress administrator level too.Sincerely, M.P.
Reklamy

79 responses to “Wydarzenia i komentarze, 26 czerwca 2011r

 1. newloveorder 26 czerwca 2011 o 11:04 am

  Długość samego hasła chyba jednak i tak nie będzie miała znaczenia gdy prawdziwi specjaliści programami typu keyloger do odczytu wypisywanych znaków z klawiatury ewentualnie innej formy kradzieży podczas logowania właśnie przez infekcje komputera którego się używa zrobią co chcą.

  Co do hakerów na świecie obecnie są znane dwie główne grupy coś mi się wydaje ich ataki i tak są na rękę NWO. Nie wiem w jaki sposób na masową skalę można zniszczyć wolność słowa w internecie. USA prawie się udało tam prawo pozwala zamknąć każdą stronę bez powodu i odciąć neta fizycznej osobie za bzdurne oskarżenia oczywiście globalny terrorysta.

  • sebecxs 26 czerwca 2011 o 12:45 pm

   ..no pewnie, skoro jest hasło stworzone to i jest do złamania.. kwestia czasu i mocy przerobowych… ..gdyby hasło było zmienne, ciągle ewoluujące i samoszyfujące, nigdy nie pozostawało by w takim samym kształcie… to i owszem…

  • zeebii 26 czerwca 2011 o 2:14 pm

   Hasła wygenerowane za pomocą TrueCrypta i innych tego typu programów są bardzo trudne do złamania -jak pisał swojego czasu „Niebezpiecznik” -nie udało się to nawet FBI.
   Chociaż ostatnio pojawiły się informację że hasło wygenerowane za pomocą TC można także złamać http://art-jop.blog.onet.pl/TrueCrypt-zlamany,2,ID422015879,n

  • zeebii 26 czerwca 2011 o 2:30 pm

   Są także specjalne dystrybucje wspierające bezpieczeństwo naszego komputera jak i sieci. Dla początkujących wskazane jest „BLackbuntu” lub szwajcarski „Backtrack” http://art-jop.blog.onet.pl/Bezpieczenstwo-sieci-systemy-o,2,ID421776767,n Oczywicie są także i programy hasłołamacze, ale nie będę o nich pisał -ponieważ dzięki nim można także łamać hasła innych. Dla [mojego ulubionego] przykładu: jeśli masz hasła w których obok literek jest mniej niż przynjmniej dwa znaki specjalne i cyfry -„to zapomnij o bezpieczeństwie” Zaszyfrowane powinno być wszystko, także bios i co się da zaszyfrować. Trudne, hasło koniecznie niesłownikowe, z kilkoma znakami specjalnymi i cyferkami jest bardzo trudne do złamania.

   • zeebii 26 czerwca 2011 o 8:54 pm

    Ghostery -fajny dodatek do przeglądarki. Dzięki niemu możesz łatwo zobaczyć jak jesteś śledzony, przeglądając internetowe strony w sieci Dodatek dla F.Foxa dostępny jest do pobrania na stronie https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/Ghostery/ Blokuje słynne „ciasteczka” i inne dziadostwo. Dla Internet Explorera dostępny jest na stronie ghostery.com/downoload

  • maciek 27 czerwca 2011 o 12:14 am

   Start >> Uruchom,,, >> osk.exe

 2. belinda 26 czerwca 2011 o 11:04 am

  no,,, co jest tak lubie was czytac ,, a wy co?, zawodzicie stalą czytelniczke. Cieszylam sie ze bedąc na zwolnieniu lekarskim mogę sie coś dowiedziec ciekawego. I nie musze szukac po calej sieci to co mnie interesuje. TWÓJ BLOG Marku jest jedynym w którym można dowiedziec sie cos konkretnego,,, reszta to lipa z pozdrowieniami,,,,, niedlugo emerytka ,, niech zyją wnuczki.. bo one mnie tego nuczyly i otwożyly oczy na rzeczywistosc..

  • Kamil 26 czerwca 2011 o 11:40 am

   Podpisuje sie pod tym komentarzem.Niema wiarygodniejszego zrodla informacji

 3. początkujący haker 26 czerwca 2011 o 11:30 am

  Czy Ty drogi Adminie czytasz komentarze?

  Wczoraj przecie napisałem, że to była, w domyśle „moja”, odpowiedź na zaniżanie ocen.
  Dlatego tak dużo gwiazdeczek było.

 4. sebecxs 26 czerwca 2011 o 11:53 am

  .. ja zauważyłem na tym filmie dziwny efekt po lewej stronie w 1:20 minucie … dla mnie to ten duży to lipa straszna… w ogóle dziwne to wideo… i akurat angoli wybrali na manifestację… hehehe…

 5. Rodriguez7 26 czerwca 2011 o 11:53 am

  Również thx za ten blog. Cały czas siedziałem na zagranicznych stronach, myślałem, że w Polsce nikt nie ogarnia agentur syjonu/nwo czy „oświeconych” a tu proszę – niesamowicie miłe zaskoczenie. Niech Chrystus Wam wszystkim świeci swoim prawdziwym światłem !! No i czekamy na Berlin… jest przed pierwszą…

  • psiak 26 czerwca 2011 o 4:08 pm

   Nic nie wydarzy się w Berlinie bo za dużo o tym już jest w internecie. Sami illuminaci teraz żałują, że ich symbolika została rozpoznana bo ich plany walą się jak domek z kart dlatego musza je zmieniać czego nie lubią robić. Zrobią zamach ale takiego dnia by nikt nie mógł tego przewidzieć , jedynie w dacie której suma lub inna opcja dadzą liczbę 11 lub 13.

   • monitorpolski 26 czerwca 2011 o 4:26 pm

    Penie, że nic się nie wydarzy – sprawa się rypła i jakby teraz coś się stało to dla nich szkody byłyby nie do odrobienia. A tak to powiedzą, „znowu ci wariaci”. Mówię wam, uderzą w najbardziej niespodziewanym momencie.

 6. enjoj100 26 czerwca 2011 o 12:01 pm

  Jak „skropkować” zablokować serwer ?
  Sciągamy FLOODA [download] http://www.thing.net/~rdom/ecd/floodnet.html
  Klikając na : Download EDT’s Public Version of the Zapatista FloodNet. DDK (Disturbance Developer Kit) Zakladamy darmowe konto WWW np na ONET lub INTERIA lub inne zagraniczne serwery z mozliwościa wrzucania plików protokołem FTP . Tam edytujemy plik{i) [xxx-info udziele na maila hokey100@yahoo.com] , które rozpakowaliśmy na serwer z jan99ddk.zip dopisując /zmiejąc linijke po przez dopisanie serwera który będzie bombardowany [zalewany=FLOODOWANY]

  Wchodzimy do plików :
  ddkinst.htm
  applet.html
  … edutujemy je edytorem tekstowym szukająć ciągu : http://www.whitehouse.gov i zmieniając go na np.

  http://www.onet.pl
  http://www.tvn24.pl
  http://www.inny-jakis-propagandowy-serwer.pl

  CAŁY BAJER TEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA POLAGA NA TYM ABY SIĘ WSZYSCY SKRZYKNELI (zgadali-umowili) na danym serwerze tam gdzie jest postawiony =flood=. Polega to na wykorzystaniu mocy waszych komputerów i łącz internetowych _ .. im szybsze łącze tym wieksze bombardowanie serwa ….
  ========================================================================
  monitorpolski: sorry, ale usunąłem twoją sugestię co do ataków na pewne serwery jako potencjalnie niedozwoloną prawnie. Jeśli chcesz to powtórz ją ale bez tych sugestii.

  POZDRO … hokey100@yahoo.com

 7. Extazed 26 czerwca 2011 o 12:18 pm

  Wczoraj wieczorem, koło godziny 23 widziałem na niebie 2 światła, jakby dwa pojazdy. Nie chcę siać paniki bo mogły to być samoloty ale co było dziwne, że po pierwsze każde z tych dwóch świateł było dosyć duże i nigdy ale to przenigdy nie widziałem takich w samolocie, gdyż tam zazwyczaj widać kilka świateł a to była jedna wielka pomarańczowa kulka, może to była rakieta? Nie mam pojęcia, może helikopter? Chciałem się zapytać czytelników, cóż to mogło być ze znanych nam pojazdów. Dodam że po jakiś 2 minutach obserwacji nagle te dwa światła zniknęły. Jeżeli chodzi o UFO i tak dalej, to jestem wielce sceptyczny choć nie wykluczam istnienia tak owych pojazdów, jednak bardziej skłonny jestem wierzyć , że te „pozaziemskie” są z ziemi …
  A i o ile dobrze pamiętam dziś miał być jakiś zamach w Niemczech? Pozdrawiam i miłego dnia życzę : )

 8. theaspartam 26 czerwca 2011 o 12:46 pm

  26.06.2011-Planowany zamach terrorystyczny na Berlin dnia 26.06.2011 http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/

  • Extazed 26 czerwca 2011 o 1:29 pm

   Beznadziejny filmik, baaaardzo naciągany i wielce niewiarygodny. To dużo za mało, aby podejrzewać można było jakikolwiek zamach. Wg. mnie nic się nie stanie, i obym się nie mylił.

 9. theaspartam 26 czerwca 2011 o 12:47 pm

  26-06-2011 Mistrzostwa Swiata kobiet w pilce noznej w Niemczech Berlin godzina15:00 Nigeria-Francja, godzina 18:00 Niemcy-Kanada na kanale Eurosport

  • marek 26 czerwca 2011 o 2:05 pm

   Jakiegoś Sinsheim nie będą atakować. Jak już to Berlin czyli do 18:00 spokój. A jutro odczytamy przekaz że to może chodziło o zakończenie MŚ.

   • wietnamczyk 26 czerwca 2011 o 4:39 pm

    W programie mistrzostw Berlin gości tylko jeden mecz, dzisiejszy – pomiędzy Niemcami a Kanadą…

 10. wietnamczyk 26 czerwca 2011 o 12:59 pm

  A w reklamie telewizyjnej Renault wybuch bomby i grzybek atomowy… Tak po prostu. Co o tym myśleć? Czyżby rzeczywiście planowano operację/e fałszywej flagi z użyciem broni nuklearnej? Albo po prostu poprzez filmy, reklamy, klipy muzyczne chcą nas doprowadzić do stanu paranoidalnego?

  • Agat 26 czerwca 2011 o 1:14 pm

   „Albo po prostu poprzez filmy, reklamy, klipy muzyczne chcą nas doprowadzić do stanu paranoidalnego?”
   – ciebie juz nie trzeba do tego … doprowadzac 🙂

   • monitorpolski 26 czerwca 2011 o 1:30 pm

    Nie chodzi o „stan paranoidalny”. Oni wiedzą jaka jest natura rzeczywistości – należy ją wykreować w naszych umysłach by móc ją zrealizować.

  • monitorpolski 26 czerwca 2011 o 1:29 pm

   Są to przekazy podprogowe. Podobnie było przed zamachem na WTC. Najpierw przez lata nas szpikowali „zagrożeniem” ze strony arabskich terrorystów, podczas gdy tak naprawdę to autorzy tychże przekazów są tymi terrorystami.

 11. Daniel 26 czerwca 2011 o 1:11 pm

  Godne obejrzenia dla poszukiwaczy prawdy – 3 krotkie filmy http://www.youtube.com/watch?v=amwx1w0E4d0&feature=player_detailpage

 12. Pio9a 26 czerwca 2011 o 1:34 pm


  ks Piotr Natanek: http://www.youtube.com/watch?v=hGemcsO-buU
  ks Piotr Natanek: http://www.youtube.com/watch?v=PhkB922iSrA

 13. ArO 26 czerwca 2011 o 2:24 pm

  Rosyjska dziura do piekła
  W latach 1970. w północnej Rosji zaczęto drążyć najgłębszą na świecie dziurę w ziemi. Ten gigantyczny projekt o nazwie SG-3, choć miał czysto naukowy cel, wywołał nagle ogólnoświatową panikę. Kiedy przekroczono magiczna granicę 12 km głębokości, natrafiono ponoć na dziwną pieczarę, w której panowała rekordowo wysoka temperatura. Kiedy w dół spuszczono mikrofon zarejestrowano odgłosy, jakich nikt się nie spodziewał. Sowieci mieli bowiem… dokopać się do piekła i nawet nagrać jego dźwięki. 🙂 (…)
  http://wolnemedia.net/nauka/rosyjska-dziura-do-piekla/

  • ama12 26 czerwca 2011 o 2:57 pm

   http://www.youtube.com/watch?v=ES918kdR_XM proszę bardzo, dźwięk zaczyna sie od ok 3 minuty

 14. AQQ 26 czerwca 2011 o 2:47 pm

  ………………………………………………………………………………………
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/hugo-chavez-w-stanie-krytycznym,1659324,4

 15. FAKIR 26 czerwca 2011 o 2:55 pm

  Pisałem wielokrotnie, że Twój blog to rodzynek.
  Moim zdaniem mylisz się jednak w kwestii Watykanu.
  Przytoczę słowa zamordowanego przez żydowskie UB wspaniałego biskupa Kostki Łukomskiego, który miał zostać Prymasem Polski:
  „Kościół Polski stoi przed nadzwyczaj trudnym zadaniem, aby oprzeć się naciskom Watykanu dążącym do całkowitego podporządkowania jego woli. Działania pewnej wpływowej grupy watykańskich myślicieli jak uczy nas historia nie zawsze były zgodne z interesem Polaków.”

  Podsumowując Kościół Polski i wartości chrześcijańskie TAK!
  Watykan NIE!

  Proszę jeszcze abyś zważył słowa wielu wspaniałych ludzi, m.in. Dariusza Ratajczaka, który udowodnił ponad wszelką wątpliwość infiltrację Watykanu przez masonów i syjonistów.

  Proszę również abyś wziął pod uwagę, że Watykan ma tych samych doradców co główni marionetkowi piewcy New World Order. Większość z nich to tzw. pożyteczni idioci.
  http://papiez.wiara.pl/doc/373958.Henry-Kissinger-doradca-Benedykta-XVI
  Nie można być przecież obojętny na fakt, że miłościwie panujący papieże mają za doradców speców od MFW i Banku Światowego oraz ściganych zbrodniarzy wojennych.

  Pozdrowienia dla Wszystkich Jeszcze Myślących!

  • monitorpolski 26 czerwca 2011 o 4:30 pm

   Ja wysłuchałem kilku wizjonerskich homilii Jana Pawła II – sprzed lat i mi to wystarczy by oceniać działalność Watykanu. Nie ma tam ani struktur ani środków, które mogłyby kontrolować tę mafię. Druga rzecz to propaganada w mediach alternatywnych, która robi wszystko by całą winę zrzucić na Watykan. Nie ma tam szpiegów? Owszem są! Są i szpiedzy i agenci, ale to nie Watykan jest kreatorem i promotorem NWO, raczej to Watykan jest ofiarą ich przemocy i nacisków. Hierachowie kościelni zdają sobie sprawę, że jak zlikwidowane zostanie chrześcijaństwo to oni już będą zbędni. Prost i logiczne rozumowanie.

 16. nowy84 26 czerwca 2011 o 2:59 pm

  może mi ktoś wyjaśnić co się dzieje nad reaktorami w Fukushimie??

  http://lucaswhitefieldhixson.com/lucaswebcamwatch.html

  • sevensea 26 czerwca 2011 o 3:53 pm

   dzieje się Armageddon 😦

   • nowy84 26 czerwca 2011 o 8:06 pm

    od pól dnia obserwuje kamerki z Daichii i cały czas widać wyraźnie że coś tam paruje tylko pytanie co :/

 17. Stanisław 26 czerwca 2011 o 3:17 pm

  Dziękuję za ten materiał „Druga Japonia – film Edwarda Maciejczyka” bardzo ciekawy i godny polecenia.
  Przed wejściem do UNII agitację prowadzono też w kościołach, w mojej okolicy też dochodziło do takich rzeczy, może dlatego autor wspomina o przyzwoleniu Watykanu. jednak nie wszyscy księża realizowali wytyczne nawracania na UNIĘ .
  Teraz w tych czasach księży z prawdziwego powołania jest mało, większa część zachowuje się jak biznesmeni prowadzący własną działalność.
  Na wszystko mają cennik i każda sprawa jest możliwa do załatwienia, gdy tylko ma się dość głęboką kieszeń.
  Dlatego tych prawdziwych księży z powołania a nie z zawodu powinniśmy spierać i stawać w ich obronie. Przez ich usta płynie słowo Boże wypowiadane tak że dociera do każdego.

 18. sevensea 26 czerwca 2011 o 3:52 pm

  Ma ktoś może działający link na Live Cam z Berlina. Od pół godziny szukam i albo nie działają albo dają obraz sprzed kilku godzin lub kilku dni.
  Druga sprawa to jeśli ma być zamach i Merkel o nim wie to dlaczego osobiście otworzy mistrzostwa?

  • wietnamczyk 26 czerwca 2011 o 4:13 pm

   Merkel ma być tylko na pierwszej połowie. Mecz zaczyna się o 18:00. O 19 bądź 19:17 nastąpi wybuch. Chyba, że Simpsonowie kłamią, ale raczej nie, skoro przepowiedzieli nawet wycofanie ze sprzedaży żarówek i zastępowanie ich świetlówkami. Po 9/11 przyszła pora na Berlin. Przykro mi to mówić, ale taka jest prawda. Coś wydarzy się też w metrze berlińskim, będzie mnóstwo ofiar i rannych (zapasy gazu ziemnego zgromadzonego pod Berlinem – to może być to). Ba, myślę, a nawet sądzę, że mam rację. Odliczamy jak do Nowego Roku.

   • sevensea 26 czerwca 2011 o 4:48 pm

    Obyś się mylił. Jeśli to będzie walizkowa bomba atomowa to pewnie zrzucą ją z małego turystycznego samolotu. Niedługo się wszystko wyjaśni także z Grecją i z III wojną o czym donosi KACI.

 19. Talbot 26 czerwca 2011 o 4:00 pm

  Mam pytanie do Monitora….skąd wiesz, że Blue Beam nie jest manipulacją? Sam wiesz, że w sieci zrobiło się kilka lat temu głośno o tym projekcie. Może komuś zależy, abyśmy tak myśleli? To co ja widziałem i to, co widać na „filmikach YouTube, uważasz za manipulacię obrazem? Obyś miał rację…

  • Talbot 26 czerwca 2011 o 4:46 pm

   Świat, który widzimy na co dzień, nie istnieje… Jest iluzją, powstałą w naszej świadomości. Nie mniej jednak panują w nim prawa ustalone przez Stwórcę i dzięki nim bierzemy udział w tym spektaklu mając wrażenie rzeczywistości, którą odczuwamy zmysłami. Ponieważ nasz wszechświat i prawdopodobnie też inne na samym początku były w stanie kwantowym, gdzie jak wiemy fakt obserwacji powoduje zmiany i powstawanie przedmiotu obserwacji, należy sobie zadać pytanie – Kto był tym pierwszym obserwatorem? Jest tylko jedna odpowiedź –
   Bóg! To jego energia psychiczna i świadoma obserwacja stworzyła światy materialne. To jego stała obserwacja eksperymentu podtrzymuje ten świat iluzji…

   http://wojmus.tnb.pl/readarticle.php?article_id=8

 20. kaci 26 czerwca 2011 o 4:15 pm

  III wojna światowa w Libii i Syrii na dniach + Ameryka nakłada kolejne sankcje na Iran: porty i linie lotnicze
  WWIII in Libya AND Syria in Days

  http://beforeitsnews.com/story/751/492/WWIII_in_Libya_AND_Syria_in_Days_-_B4IN_Exclusive.html

  25.06.2011 tłumaczenie Ola Gordon

  To samo wiarygodne źródło tej witryny, które poinformowało o śmierci Osamy bin Ladena 4 godziny wcześniej niż podały to media, zaalarmowało nas o istotnych ruchach występujących na Bliskim Wschodzie.

  „Prawdziwa wojna zacznie się w Libii i Syrii w ciągu siedmiu dni. Może kilka dni później, ale na pewno się rozpocznie”.

  Po usłyszeniu tej wiadomości, ten długoletni oficer wywiadu powiedział mi: „Jestem naprawdę wstrząśnięty, i dzisiaj nie wiem co powiedzieć, nie wiem co zrobić”. Twierdzi, że to jest początek III wojny światowej.

  Według niego, w wojsku istnieje wiele frakcji, a niektóre z nich obawiają się, że będą funkcjonowały bez zgody Kongresu, oraz że może to wywołać kryzys konstytucyjny, co do zasadności tego rodzaju rozkazu od szefa, bez specjalnej zgody Kongresu, który rozważał legislację w celu wyeliminowania finansowania wszelkich działań w Libii.

  Z drugiej strony są grupy w wojsku, które „nigdy nie widziały bomby, której nie chciały zrzucić”, twierdzi oficer. Kontynuował: „nie mamy personelu, ponieważ wtedy cały kontynent afrykański się rozklei. Wskoczysz do Libii i Syrii, to wskoczyłeś do Iranu. Naprawdę bardzo szybko dowiesz się, czy Iran ma broń nuklearną, czy nie ma, bo to nie interesuje ich w tej chwili, dla nich jest to zagrożenie egzystencjalne”.

  Analitycy wojskowi zauważyli ogromny obszar afrykańskiego kontynentu, oraz trudności prowadzenia wojny w tym regionie. Amerykańska armia stworzyła AFRICOM w celu koordynowania różnych baz wojskowych i oddziałów w Afryce.

  ”W wiadomościach pokażą się oznaki w ciągu najbliższych kilku dni, ale wszystkie aktywa, lotniskowce, okręty podwodne itd. są już na miejscu dla tego rodzaju operacji”, dodał. Jest również głęboko zaniepokojony faktem, że jeśli to nastąpi, Chińczycy i Rosjanie będą również zmuszeni do skoku (po drugiej stronie).

  * * *

  U.S. targets ports, airline in new Iran sanctions

  Ameryka nakłada kolejne sankcje na Iran: porty i linie lotnicze

  http://www.jta.org/news/article/2011/06/24/3088296/us-targets-ports-airline-in-new-iran-sanctions

  24.06.2011 tłumaczenie Ola Gordon

  WASHINGTON (JTA) — Rząd Obamy rozszerzył sankcje na Iran na linię lotniczą i operatora portów.

  Ogłoszone w czwartek we wspólnym oświadczeniu departamentów skarbu i stanu nowe sankcje, skierowano na Tidewater Middle East Co., która zarządza licznymi portami i liniami Iran Air.

  W oświadczeniu powiedziano, że oba te podmioty mają związki z Irańską Gwardią Rewolucyjną, która już ma autoryzację do skutecznego kierowania rzekomym programem irańskiej broni nuklearnej.

  Amerykańsko-Izraelski Komitet AIPAC pochwalił nowe sankcje. W wydanym oświadczeniu powiedział, że zachęcał prezydenta Obamę do „oparcia się na dzisiejszym działaniu przez pełne egzekwowanie prawa i nałożenie sankcji na firmy zagraniczne, które nadal prowadzą zakazany biznes z Iranem”.

  Decyzja ta również zyskała uznanie sen. Marka Kirka (R-Illinois), który wyraził obawę, że administracja Obamy nie była wystarczająco zdecydowana na założenie sankcji w związku z odejściem na początku tego roku Stuarta Levey’ego, podsekretarza skarbu, który był architektem reżimu sankcji.

  Kirk zasugerował, że teraz można potwierdzić Davida Cohena desygnowanego na następcę Levey’ego.

  „Podsekretarz Cohen okazał się być godnym następcą byłego podsekretarza Levey’ego,” powiedział. „On ma moje zaufanie.”

  Kirk wezwał administrację Obamy do współpracy z krajami europejskimi, aby dociskać Centralny Bank Iranu aż do jego „upadku”.

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/26/iii-wojna-swiatowa-w-libii-i-syrii-na-dniach-ameryka-naklada-kolejne-sankcje-na-iran-porty-i-linie-lotnicze/#more-11237

 21. Daniel 26 czerwca 2011 o 4:33 pm

  To dlatego minister SZ p. SIkorski bedac w USA otrzymal duza pomoc finansowa na zniszczenie Bialorusi Drugim przykladem dla wyzwolenia Polski spod tyranii moze byc Islandia.

 22. wietnamczyk 26 czerwca 2011 o 5:04 pm

  Jest mi żal, że tylu ludzi zginie dzisiaj w Berlinie. Jednak patrząc głębiej, nie było realnej szansy dotarcia do tak wielu ludzi. Mało tego, za każdego, kto zrezygnowałby z biletu, znalazłaby się jakaś osoba chcąca od takiego „konika” odkupić wejściówkę. To jest dramat cywilizacji. Nikt nie słucha i wszycy mają cię w dupie. Ale dzisiaj będzie inaczej – dzisiaj ludzie będą słuchać… tego co nadają w telewizji i necie na temat Berlina. I lecimy w oczekiwaniu na to wydarzenie z piosenką Rammstein: Getadelt wird, wer Schmerzen kennt, vom Feuer, das die Haut verbrennt! Bang, bang, Feuer, Feuer! Dzisiaj jest wielki dzień, te flagi są potwierdzeniem, flagi państw w kluczowym odcinku Simpsonów. NIEMCY-KANADA.

  • nowy84 26 czerwca 2011 o 5:14 pm

   10 minuta i Niemki już prowadzą…

   • marek 26 czerwca 2011 o 5:57 pm

    Ale za to te Kanadyjki za to piękne. Szczególnie ta blondyna i brunetka w ataku z długimi włosami. Wybuch atomu odwołany do finału.

    • millena461 26 czerwca 2011 o 6:58 pm

     Marek to mecz ogladales ? czy babki 😉 ach te chlpy zwlaszcza Marki ….;)

   • millena461 26 czerwca 2011 o 6:57 pm

    juz …. wygraly 😉

  • Extazed 26 czerwca 2011 o 5:49 pm

   Nic się nie stanie Panowie ….

   • sevensea 26 czerwca 2011 o 6:03 pm

    to po co te kropki?

    • Extazed 26 czerwca 2011 o 6:40 pm

     po nic, tak po prostu ; )

     • po_prostu 26 czerwca 2011 o 6:55 pm

      Heh, tyle są warte te wszystkie teoryjki spiskowe 😛 niektóre sprawy rzeczywiście są konkretne, ale niektórzy to już popadają w jakąś paranoję.

 23. Daniel 26 czerwca 2011 o 5:16 pm

  Polska na drodze ku Greckiej zapasci sluchaj http://195.94.205.211/rm

 24. sono 26 czerwca 2011 o 5:18 pm

  Super artykul
  13 zasad Sun Tzu stosowanych przez banksterów wobec Polski + bonus pod koniec.
  http://kefir2010.wordpress.com/

 25. BIA 26 czerwca 2011 o 5:53 pm

  Posadzili mnie w psychiatryku bo nie dałem się wrobić grubiej jak na razie Przywiązali mnie do najgorszego łóżka w szpitalu i powiedzieli Za krótki jesteś gościu Załatwili cię w Beneluksie Tylko ja sobie wciąz zadaje pytanie po co ta szopka żeby mnie zastraszyć i co mam się bać Już się boję a z drugiej strony po co komuś wmawiać że jest krótki jak jest krótki to się go olewa a nie przysyła agenta żeby to w niego wpajał Ja nie zaczynalem z nimi wojny to oni prowadzili i prowadzą przeciwko mnie działania To niech prowadzą dalej skoro uważają że jestem zagrożeniem dla ich NWO to trudno ja chciałem sobie normalnie żyć w Amsterdamie a oni wszystko spierdolili Otoczyli mnie wianuszkiem agentów i zaczeli prowokację Co ciekawe przeczytalem ich zamiary jak otwartą książkę to mnie dorwali w psychiatryku . Jest jak za komuny albo gorzej inwigilacja bowiem jest teraz tak wielka dzieki telefonii komórkowej i internetowi jak nigdy przedtem Ale mówie wam fajnie jest dostawać telefony z pogróżkami i czeka aż mnie dorwią a kiedyś dorwią ale wazne jest tylko to za co się umiera Za prawde tylko za nią warto umierać Za prawde powiadam wam kto umiera za prawde ten ma pewne miejsce po drugiej stronie tęczy

 26. BIA 26 czerwca 2011 o 5:55 pm

  A cha i ci co mnie wrabiają to Synagoga Szatana czyli antykościół w czystej nieskażonej formie

 27. wietnamczyk 26 czerwca 2011 o 6:15 pm

  Berlin, Berlin. Ich versuche einen Kontakt mit euch aufzunehmen.. Berlin, ich hoere Sie nicht. Geben Sie mir Informationen ueber Ihre Lage. Was!? Olympiastadion gejagt? Berlin… Ich verliere Kontakt mit Ihnen. Es ist Ende. No time for forecountdown. Attendance 73 680.

 28. kaci 26 czerwca 2011 o 6:25 pm

  i nie było zamachu w berlinie – cios prosto w serce teorii spiskowych

  • sevensea 26 czerwca 2011 o 6:29 pm

   to był dobry cios 🙂
   teraz czekamy na III wojnę światową
   za tydzień ?

 29. prod 26 czerwca 2011 o 6:43 pm

  http://retalive.blogspot.com/2011/06/germany-vs-canada-live-deutschland-vs.html ,
  można popatrzeć na końcówkę meczu Niemcy – Kanada. Oby się nic nie stało….

 30. Daniel 26 czerwca 2011 o 6:55 pm

  Grecja, Hiszpania a kiedy Polacy sie obudza? Hiszpanska rewolucja http://www.youtube.com/watch?v=JiVuyPiGg0o&feature=player_detailpage

 31. Daniel 26 czerwca 2011 o 7:02 pm

  Tusk chce EUROhttp://www.euronews.net/2011/05/27/poland-we-want-the-euro/

 32. Daniel 26 czerwca 2011 o 7:03 pm

  http://www.euronews.net/2011/05/27/poland-we-want-the-euro/

 33. Ola 26 czerwca 2011 o 7:07 pm

  30 czerwca badzmy razem http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Warszawa-30-czerwca-2011r-manifestacja-NSZZ-Solidarnosc-POLITYKA-WASZA-BIEDA-NASZA

 34. Ola 26 czerwca 2011 o 7:11 pm

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/7-zeitgeist-addendum.html
  Film ktory powinien obejrzec kazdy

  • eminem 26 czerwca 2011 o 10:20 pm

   Do filmów serii zeitgeist należy podchodzić bardzo ostrożnie jest tam tyle samo prawdy co kłamstwa

 35. luna 26 czerwca 2011 o 7:36 pm

  Film ,,Oni żyją ”
  John Nada przybywa do Los Angeles w poszukiwaniu pracy. Przypadkowo odkrywa szokującą prawdę o rzeczywistości. Za pomocą niezwykłych okularów potrafi dostrzec to, czego nie widzą inni. Tego, że ludzie są nieświadomie sterowani przez telewizję i różnego rodzaju hasła – widoczne wszędzie… ale na pewno nie gołym okiem.

  • Ditka 26 czerwca 2011 o 7:49 pm

   Też to oglądałam, na początku wydawało się, że będzie nudny ale naprawdę jest dobry.

 36. trebor 26 czerwca 2011 o 7:45 pm

  Zostaliśmy oszukani – wywiad z Marcelem Messingiem
  Pytania do niego:
  Jaki cel stawia sobie światowa elita? Do czego służy cała ta gra?
  Gliniane tablice sumeryjskie i Upadli Stróże ukazują one, w jaki sposób łączono plemniki z komórkami jajowymi.
  Kto tego dokonał?
  Wygląda to na nowoczesną technikę?
  Z którego wieku pochodzą Tablice Sumeryjskie?
  Czy miało to wpływ na rozwój genetyczny?
  Jaki jest cel tego niewolnictwa i komu ma to służyć?

  Cytat:
  „Indianie Hopi powiadają, że pewna kategoria ludzi traci głową i spada w przepaść. Podobnie pewien rodzaj istot gwiezdnych stracił głowę i pomyślał, że może odłączyć się od praenergii Miłości, którą oblekliśmy w obraz i dla której wybudowaliśmy kościoły, synagogi, świątynie i meczety. Według mnie, każdy ma prawo wyznawać swoją prawdę i religię, lecz praenergia Miłości – znana mistykom i przebudzonym, osobom oświeconym -jest bezosobowa, wszechobecna i wszystkotworząca. Bez niej po prostu nie można istnieć! A więc, jeśli jakaś gwiezdna istota chce się odłączyć od praenergii i iść inną drogą, realizować swoje cele, będzie to przez pewien czas możliwe, lecz ostatecznie prowadzi do katastrofy.”
  http://www.bochenia.pl/swiadomoc-duchowa/2011/marzec/zostalimy-oszukani-wywiad-z-marcelem-messingiem.html
  A tu film(bez napisow): Marcel Messing http://www.youtube.com/watch?v=T97NWqXX0tI
  i caly:http://www.youtube.com/results?search_query=Marcel+Messing+pl&aq=f

  • trebor 26 czerwca 2011 o 9:23 pm

   P.S.http://www.kodczasu.pl/viewtopic.php?p=37298

 37. Konarski 26 czerwca 2011 o 8:13 pm

  Kierowcy ciężarówek w USA słyszą komunikaty CB radiowe „Prepare for Catostrophic Event”

 38. luna 26 czerwca 2011 o 8:13 pm

  Film już trochę stary, ale raczej nadal aktualny. Właściwie nie do końca wiadomo ,czy ONI to kosmici , na pewno są to jacyś OBCY prowadzący rządy nad społeczeństwem, coś na zasadzie systemu totalitarnego ,żądzy pieniądza itd (na banknotach widać napisy „Oto twój Bóg!” )
  Przez okulary widać czarno białą rzeczywistość, a zwykłe gazety i bilbordy które na codzień wyglądają tak ,jak mają wyglądać, nagle zyskują nową wartość – widać napisy w stylu „Bądź posłuszny” (władzy), „Oglądaj TV” , „Konsumuj”, „wykonuj polecenia”,”Bądź uległy” itd

 39. kaci 26 czerwca 2011 o 8:32 pm

  Aluminium powszechnie stosowany w szczepionkach zabija komórki mózgowe

  Źródło: http://www.era-zdrowia.pl/strefa-toksyczna/szczepionki/aluminium-powszechnie-stosowany-w-szczepionkach-zabija-komorki-mozgowe.html

  Jeśli pośmiertny głos dwóch tuzinów roztrzęsionych nerwowo myszy z Uniwersytetu Brytyjskiej Kolumbii mówi prawdę, rządy na całym świecie mogą wkrótce stanąć przed piekłem procesów sądowych. Nowe, dotąd nie publikowane badania prowadzone pod kierunkiem neurologa z Vancouver, Chrisa Shawa, dowodzą istnienie związku między stosowanym w szczepionkach wodorotlenkiem aluminium, a symptomami wskazującymi na chorobę Parkinsona, stwardnienie zanikowe boczne ( ALS lub choroba Lou Gehriga) i chorobę Alzheimera. Shaw jest bardzo zdziwiony, że nie przeprowadzono wcześniej tego typu badań, zwłaszcza że lekarze już od 80 lat wstrzykują pacjentom wodorotlenek aluminiumjako środek wspomagający reakcję immunologiczną.

  — To bardzo podejrzane. Albo ten związek jest znany przemysłowi i nigdy nie ujawniono go publicznie albo kanadyjskie Ministerstwo Zdrowia nigdy nie nakazało przemysłowi wykonania takich badań. Nie wiem, która z tych możliwości jest bardziej przerażająca.

  W swojej pracy Shaw podaje, że podobne środki wspomagające są stosowane w szczepionkach przeciwko zapaleniu wątroby A i B oraz w koktajlu szczepionek Pentacel przeciwko błonicy, krztuścowi, tężcowi, chorobie Heinego–Medina (polio) i pewnemu typowi zapalenia opon. Aby zweryfikować podejrzenie o istnieniu tych związków, Shaw i jego czterej współpracownicy z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej oraz Stanowego Uniwersytetu Luizjany wstrzyknęli myszom szczepionkę przeciwko wąglikowi wyprodukowaną na potrzeby pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Ponieważ syndrom wojny w Zatoce Perskiej bardzo przypomina ALS (stwardnienie zanikowe boczne), neurolodzy mają okazję ustalić możliwą przyczynę tej choroby. Wszyscy członkowie sił biorących udział w wojnie w Zatoce Perskiej dostali szczepionkę zawierającą wodorotlenek aluminium. Jak podaje Shaw, u członków szczepionych oddziałów, które nie zostały skierowane do Zatoki Perskiej, zaobserwowano podobne nasilenie symptomów identycznych do tych, które określa się jako syndrom wojny w Zatoce Perskiej. Po 20 tygodniach badań prowadzonych na myszach zespół odkrył statystycznie istotny przyrost stanów lękowych (38%), ubytków pamięci (41 razy więcej błędów w stosunku do grupy kontrolnej), i alergicznych reakcji skórnych (20%). Próbki tkanek pobrane po śmierci myszy wykazały zamieranie komórek nerwowych. W części mózgu myszy zarządzającej ich ruchami zniszczeniu uległo 35 procent komórek.

  —Nikt w moim laboratorium nie chce poddawać się szczepieniom — stwierdził Shaw. — Zostaliśmy całkowicie do nich zniechęceni. Nie zależało nam na szukaniu dziury w całym (w szczepionkach) i nagle, ni stąd ni zowąd, odkryliśmy przyczynę śmierci neuronów!

  Jak twierdzi Shaw, jest możliwe, że istnieje 10000 badań dowodzących nieszkodliwości wodorotlenku aluminium w szczepionkach, tyle że nie udało mu się znaleźć jakichkolwiek, w których prowadzono by obserwację dłużej niż przez kilka pierwszych tygodni po wykonaniu szczepienia. Zachęca wszystkich, którzy są w posiadaniu innych danych, aby „wyłożyli je na stół”, i powiada, że „właśnie tak uprawia się naukę”.

 40. jutrzenka 26 czerwca 2011 o 9:27 pm

  ENYA

 41. Ola 26 czerwca 2011 o 9:35 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/06/jim-stone-an-open-letter-to-the-israeli-mossad/
  List do MOSAD_ IZRAEL

 42. ArO 26 czerwca 2011 o 9:38 pm

  Ludzie, którzy żyją pod jarzmem tyranii albo są częścią fizycznego ucisku przez innych.
  Oni bardzo dobrze znają role fizycznej mocy. To jest zagrożenie albo faktyczne stosowanie kar cielesnych, tortury albo pozbawienie, które utrzymuje takie rodziny, klany, społeczeństwa i państwa zorganizowane dla korzyści ich tyranów. To jest wiekowy środek kontroli ludzkości na planecie. Obawa przed fizyczną krzywdą wpycha wszystkich w sztywne struktury. Nasze tak zwane zaawansowane społeczeństwo posiada znacznie bardziej subtelne, ale równie skuteczne środki kontroli, którymi są pieniądze. Ci, którzy mają sprawować różne sposoby panowania nad tymi, którzy tego nie robią. Elity, które mają ogromne bogactwa, sprawują absolutną dominacje nad resztą tego społeczeństwa. Illuminati gromadzący bogactwa, przez setki lat grali dużą rolę za kulisami w kontrolowaniu pieniędzy. W Stanach Zjednoczonych stworzyli takie instytucje, jak Rezerwa Federalna by pożyczać dolary rządowi i tym samym mieszkańcom USA. Ich zgromadzone biliony dolarów izolują ich od zmian kursów walutowych, przez to zawsze będą mieć więcej pieniędzy niż ktokolwiek inny, zawsze będą mieć więcej ziemi, posiadać więcej korporacji i kontrolować więcej instytucji bankowych.
  Ci, którzy posiedli bogactwa stosując grę pieniądza albo za pośrednictwem ich zdolności inwencyjnych, bądź poprzez wspinanie się w górę po drabinie korporacyjnej lub bankowej, wyprzedali się tym, którzy kontrolują pieniądze.
  Oh, oni mogą być najbardziej hojni w swojej filantropii, ale nie rozdadzą tyle pieniędzy, by uczynić ich jednymi z klasy średniej, albo nawet jednymi z tych mniej zamożnych. Wielkie filmy są super bogatych. Komedie są o klasie średniej i o ubogich.

  Pieniądze wtargnęły w życie wszystkich w rozwiniętych gospodarkach. Pieniądze kontrolują wszystkie aspekty życia ludzi. Powiedziano ci, ile pieniędzy można pożyczyć z banku. Powiedziano ci, ile pieniędzy trzeba będzie zapłacić w podatkach. Powiedziano ci, ile będzie kosztować jakaś rzecz w supermarkecie. Pieniądze stały się tak powszechnie akceptowane, ze tylko kilku zatrzymuje się, by zapytać, jak one dominują ich życie?

  Banki tworzą pieniądze, by pożyczać. Rezerwa Federalna tworzy pieniądze by je pożyczać rządowi USA. Wszystkie te pieniądze są tworzone z niczego. Jeśli więc pieniądze mogą być tworzone z niczego i zaakceptowane przez wszystkich, jako coś wartościowego, to, dlaczego nie stworzyć wystarczająco dużo pieniędzy dla wszystkich? Jest to spojrzenie, co kryje wasza przyszłość.
  To jest wpływ tych struktur kontroli na osobach. Jeśli żyjesz pod panowaniem tyrana, który używa siły fizycznej by cię kontrolować, jesteś w pełni świadomy tej dominacji. Twój każdy ruch jest monitorowany i zakazany przez żołnierzy i policję. Twoja wolność jest niewielka. Jeśli chcesz, możesz stać się częścią systemu tyrana i panować nad innymi w celu osiągnięcia lepszego życia dla siebie i swojej rodziny. Ale trzeba będzie zapłacić ogromną cenę zdradzając to, kim naprawdę jesteś.
  Tyran może równie dobrze być przywódcą religijnym, pomimo to ciągle sprzedajesz część tego, kim jesteś, jeśli dostosowujesz swoje postępowanie do jego lub jej dominującego sposobu, albo, jeśli staniesz się częścią klanu tyrana, zwolennikiem, albo pracownikiem dla jego lub jej celów. Ludzie będą patrzeć na ciebie z niedolą, ponieważ będą wiedzieć, że sprzedałeś siebie. W przypadku społeczeństwa, które rządzone jest przez pieniądze, istnieje podobna sytuacja. Tutaj ludzie uważają, że są częścią wspaniałego systemu, w którym mogą wspinać się po drabinie do sukcesu finansowego, grając zgodnie z zasadami. Tu sprzedają się poprzez gromadzenie i wykorzystywanie pieniędzy dla swoich celów. Tutaj tyran jest mniej widoczny, zasady gry bardziej skomplikowane, a nagrody pozornie mniej skażone – od bardzo młodego wieku prawie wszyscy są przekonani, że chcą być bogaci i prowadzić wspaniałe życie, które tylko bogactwo może przynieść. Tak, więc w społeczeństwie, które skupia się wokół pieniędzy, jako jego czynnika decydującego, wszyscy są skłonni uwierzyć, że posiadając pieniądze, będą częścią systemu i sprzedając się tyranom dla pieniędzy, to jest dobra rzecz. Media gloryfikują tych, którzy są bogaci. Produkty i usługi oferowane są do tych, którzy mają pieniądze, aby zapłacić. Osiedla są zdefiniowane przez tych, którzy mają pieniądze i tych, którzy nie.
  Zważywszy, że sprzedając się dla fizycznego tyrana była oczywista rezygnacja z przyjaciół i rodziny, dla pieniędzy, jak każdy tyran sprzedaje się do pewnego stopnia, więc nie ma osądzania przez innych, bo każdy gra w tę samą grę. Jednak ci, którzy zarabiają pieniądze i za nie kupują swoje cele, porzucają tak swoją prawdziwą naturę dla tyrana, jak również z pewnością ci, którzy stają się częścią fizycznego tyrana tych kilku uprzywilejowanych grup.
  Energie zmian mają teraz wpływ na wszystkich na świecie – lądy, morza, powietrze, zwierzęta, ryby, a w szczególny sposób, na ludzi – rozpuszczając stare, aby zrobić miejsce dla nowego. Jeszcze niedawno były te trzy źródła energii: Energie Prawdy, Energie Wolności i Energii Jedności. Z pierwszych z nich pojawiły się odsłonięcia korupcji i oszustwa ze strony rządów, przedsiębiorstw, bankierów i religii.

  Julian Assange i inne osoby zaangażowane w donoszenie są napędzani przez energię Prawdy. Reakcje ludzi na energie prawdy postrzegane są w elitach, ponieważ dążą oni do oznakowania każdego, kto nie jest częścią ich systemu terroryzmu, jako ze, starają się podważyć to, co jest korzystne dla wielu, by korzyści osiągnęli nieliczni. Wyniki Energii Prawdy można zobaczyć w płatności przez kościół katolicki za nadużycia kapłanów.

  Energie Wolności wchodzą w życie wszystkich ludzi. To nie tylko ci odważni ludzie w Tunezji, Egipcie, Libii i innych krajach Bliskiego Wschodu. To tez działanie żon, które pragną wolności od nadużyć mężów, dzieci, które pragną wolności od dominujących rodziców i pracownicy, którzy pragną wolności od dominacji korporacji.

  Energie Jedności są najnowsze. Są one przyczyną tego, że wszyscy muszą jeszcze raz spojrzeć na to, kim są ich bracia i siostry. Energie te rozbudzają wdzięczność dla Ziemi i dla wszystkich, którym ona ją dostarcza. Jedność jest pokazywana przez tych, którzy widzą ubóstwo i głód w nowym świetle, widzą, że ci nieszczęśliwi naprawdę nie różnią się od ich własnej rodziny. I znowu elity bogaczy i ci, którzy korzystali z ich pieniędzy, władzy i statusu, by ugruntować siebie lepiej niż pomniejszych ludzi są oni oporni na te energie i na zaangażowanie się w walki klasowe.

  Energie zmian wpływają na wszystkich na Ziemi. Nie jest to stan tymczasowy; Ziemia – ludzie NIE wrócą do starych sposobów postrzegania i wiary. Fale zmian sączą się nad wszystkim. Nie ma już powrotu. Wszyscy czują te energie zmian, czy to rozumieją, czy nie. Ci, którzy czytają te słowa i rozumieją ogrom zmian, przydałoby się, by poszukali wewnątrz, w celu ustalenia, w jaki sposób reagują. Czy wybierasz strach czy obejmujesz dobro? Wielu z was wkrótce zdadzą sobie sprawę, że są nosicielami dobra, których inni będą szukać, aby zrozumieć i zapytać, co powinni robić. Nie ukrywaj swojego dobra pozwól mu świecić własnym przykładem. Masz dużo do zaoferowania; zdecyduj, jak będziesz wspierać przemianę swoich braci i sióstr.

  To wszystko sprowadza się do wpływu, jaki jest na poszczególnych ludziach i jak reagują oni na wiele energii i zmian. Czy widzą oni zmiany i mówią: „Rzeczywiście jest to czas wielkich zmian? Cieszymy się.” Czy mówią: „ Chcę oprzeć się tym zmianom, bo lubię rzeczy, takie, jakie są?”Czy widzą zmiany i obawiają się o swoje bezpieczeństwo? Czy też ignorują zmiany, mając nadzieję, wszystko wróci do „normalnego” w krótkim czasie? Wybór należy do was, wybierzcie dobrze, bo wasze wybory wpłyną na wszystkich na świecie.

  Podczas wielu z ostatnich „naturalnych” katastrof, kraje niedotknięte przyszły z pomocą tym, które cierpią. Po trzęsieniu ziemi w Japonii kraje i organizacje z całego świata zaoferowały swoją pomoc. To był wybór Japończyków, by poprosić i zaakceptować tę pomoc.

  Rozsądnie jest mieć na przechowaniu trochę żywności i wody oraz zapewnić schronienie najpierw dla siebie, potem dla członków rodziny, przyjaciół i sąsiadów.

  Czas wielkich zmian jest przed wami. Słuchajcie dobrze różnych komunikatów. Każdy musi znaleźć swój własny sposób bycia, ponieważ zarówno wasz rozwój jak i wasza wyjątkowość są bezcenne.

  Będą kontynuowane trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, tsunami, i trudne warunki pogodowe. Jaki to będzie miało wpływ na każdego człowieka zależy od wielu czynników: chęci Ziemi, aby oczyścić się w danym obszarze? Od lęków ludzi mieszkających na danym obszarze.
  Illuminati korzystają z HAARP’u, i innych metod, aby zwiększyć nasilenie tych wydarzeń.

  Teraz jest czas, aby unikać wszystkiego, co zmniejsza zdolność do pozytywnego myślenia na możliwie najwyższym poziomie. Praktykuj życie w pozytywnym znaczeniu każdego dnia. Praktykuj je z otwartymi oczami, praktykuj w domu, w miejscu pracy, i podczas spaceru na łonie natury.
  Praktykuj idąc wysoko wśród tych, którzy się boją. Praktykuj to, aby inni, którzy cię widzą zauważyli, że jesteś obojętny na obawy z otoczenia i praktykuj to, aby inni się pytali, jak też to zrobić.

  Jest to maksymalne oszlifowanie przekazu dla ludzi i różnych trybów (typów) myślenia w społeczeństwie a także dostosowany do tego bloga

  Źródło oryginalne
  http://krystal28.wordpress.com/2011/06/26/nowy-system-nowa-ziemia-2/

  • luna 27 czerwca 2011 o 4:30 pm

   W tym maksymalnie ,,oszlifowanym” przekazie pominięto bardzo ważne słowa, a które jednak znajdują się w tekście na stronie krystal28
   ,,Zwróćmy się teraz do was, którzy patrzą i czekają. Robimy to dlatego, że nie możemy kolidować z waszymi osobistymi wyborami i wasza indywidualną wolną wolą. Nie możemy przyjść wam z pomocą aż dopóki o to nie poprosicie. ”

   Czyli, że cytuję : ,,Adrial, niebiański tego wszechświata, jestem Bren-Ton, jestem Justine i jestem Moraine, wszyscy z Andromedy, i jestem Zepher z Plejad ” potrzebują naszej zgody by móc ingerować w nasze życie ? Nasza wolna wola im przeszkadza ? Bardzo to zastanawiające i raczej pozytywnie się nie kojarzy………
   Na dobrą sprawę jakbym widziała tonącego człowieka, to nie pytałabym go o zgodę na ratowanie, tylko bym go ratowała…… Cały ,,przekaz ” jest dziwny, podział na lepszych i gorszych, straszenie kataklizmami no i ta wolna wola, która przeszkadza w ratowaniu ludzi. Jeżeli jestem w błędzie poprawcie mnie, ale ten cały ,,przekaz ” to jakaś ściema dla naiwnych.

 43. AQQ 26 czerwca 2011 o 10:25 pm

  Z Urbaś blog-napisała Kasandra:
  Zastanówmy się jak rozwinie się scenariusz gdy krach monetarny przybierze formę reakcji łańcuchowej . Oto jeden ze scenariuszy. USA będą się borykać z wojną domową . Pieniądz papierowy i elektroniczny nie będzie miał wartości . Ropa naftowa i surowce jeszcze bardziej wzrośnie w cenę . Rosja mając pod bokiem słabą militarnie Norwegię z ogromnymi zasobami ropy i gazu zdecyduje się zaatakować ten kraj . Chiny staną w obliczu wojny domowej , ich rezerwy walutowe w dolarach okażą się kupą makulatury. Przywódcy Chin postawieni pod ścianą zdecydują się na wojnę zewnętrzną z Rosją . Zaatakują terytoria Zauralskie , najcięższe walki będą na Zakaukaziu. Wojna da Chińczykom nowe tereny życiowe , bogactwa i zapobiegnie wojnie domowej. Rosjanie zdając sobie sprawę z ogromnej przewagi wojsk chińskich będą oczekiwali pomocy z Zachodniej Europy . Zamiast pomocy otrzymają tylko obietnice . Niemcy widząc porażki i słabość Rosji wkroczą do Królewca na Dolny Śląsk i Pomorze . Wojska Norweskie wkroczą do Murmańska tworząc Norweską Strefę Okupacyjną . Finowie wkrocza do Kareli. Dojdzie do zawarcia zawieszenia broni miedzy walczącymi Rosjanami i wojskami chińskimi w wyniku czego Rosja straci terytoria położone za Uralem . Rosjanie po przegrupowaniu wojsk ruszą na zachód Europy . Nienawiść i chęć zemsty za zdradę w ich mniemaniu będzie motywować ich w działaniu. Niemcy stracą 90% ludności i infrastruktury . Wojska rosyjskie dojdą aż do Atlantyku . Pozostanie jedynie wolny niewielki skrawek Francji . W czasie walk zostanie zrzucona bomba atomowa na Genewę . Nie będzie bezpiecznego miejsca w Europie dla ocalałego kapitału z pozostałej reszty świata , jak to miało miejsce w czasie II Wojny Światowej. W tym samym czasie wojska Tureckie wkroczą do słabej Grecji i na Bałkany , dojdą aż do Czech i Austrii. Arabowie przeprowadzą inwazję przez Morze Śródziemne na Włochy . We Francji , Włoszech i Niemczech będzie działać arabska V kolumna . Paryż zostanie zniszczony przez ludność pochodzenia arabskiego. W wyniku wojny atomowej wystąpią niespotykane trzęsienia ziemi i powodzie zostanie naruszona równowaga klimatyczna i geologiczna ziemi . Z Wlk. Brytanii pozostaną tylko Szkocja i trochę wysp . Wojna wygaśnie samoistnie . Ocaleli żywi będą zazdrościć umarłym . Zginie 1/3 ludności świata . Przez 40 lat od ustania wojny świat będzie walczył z głodem .

  ~Kasandra, 2011-06-25 13:34

 44. newloveorder 27 czerwca 2011 o 5:39 pm

  Ta Kasandra to chyba nie wie że My ludzie mamy inne plany dla naszej planety i Nas niż to Co ona Sobie wymyśliła

 45. ARTUR 27 czerwca 2011 o 8:43 pm

  Takie efekty jak w Londynie nie zostałyby dopuszczone nawet do filmu fantastycznego ,chyba że wymazano by loty spokojnych ptaków .Nie wiem natomiast gdzie przeniesiono / zamknięto wszystkie strony pt. ZMIANY NA ZIEMI .