Wydarzenia i komentarze, 26 czerwca 2011r

 

Druga Japonia – film Edwarda Maciejczyka
Znany filmowiec polonijny z Chicago, Edward Maciejczyk, nota bene niedawno aresztowany na lotnisku w Warszawie za wykorzystywanie swojego prawa do wolności słowa, od dawna publikuje niewygodą dla elit prawdę. Tym razem nawiązuje do obietnic laureata Pokojowej Nagrody Nobla, Lecha Wałęsy.
I co Lechu, gdzie jest „Druga Japonia”. Chyba, że od razu miałeś na myśli zniszczenie naszego kraju, jakie pod pozorem katastrofy nuklearnej dotyka obecnie Japonię?

Można mieć pewne zastrzeżenia co do treści filmu – np. niepotrzebny jest atak na Watykan, gdyż to właśnie nasza wiara katolicka stoi na przeszkodzie w całkowitym zawładnięciu dusz Polaków przez zło totalne. Świadczy o tym niedawny atak na ojca Tadeusza Rydzyka za to, że śmiał powiedzieć prawdę w Parlamencie Europejskim.
Film jednak dowodzi, że świat jest zdominowany przez satanistycznych psychopatów. Niekontrolowana przez nich Białoruś, obok Libii i kilku jeszcze krajów na świecie, nie daje im spokojnie wykonywać do końca opisanych w „tajnych pismach” operacji rasistowskiego czyszczenia świata. Polacy niestety, nie mieli odpowiednio silnej osobowości na miarę Aleksandra Łukaszenki by przeciwstawić się inwazji zła.

Dziwne światła nad Londynem
Zmieniają kształt, poruszają się bardzo szybko, jest ich wiele. Widzi je wiele osób, pojawiają się szybko i szybko znikają – wreszcie udało się komuś je nagrać. Pokaz holograficzny, czy wizyta Obcych?
Osobiście stawiam za tym pierwszym – stopniowo się nas przygotowuje do realizacji projektu Blue-Beam – ponownego nadejścia „Mesjasza” (dla Żydów tego właściwego) czy też „Inwazji Obcych”. Technologia projekcji holograficznej daje tak realistyczny efekt, że niemożliwe jest odróżnienie rzeczywistości od fikcji.

Atak na WordPressa?
Jak sami zauważyliście, bardzo dziwne rzeczy się dzieją z ocenami artykułów. Nagle pojawiają się wielkie ilości ocen. Napisałem w tej sprawie zażalenie do WordPressa, podejrzewam że może to być włamanie na serwery. Jest jeszcze inna możliwość – obca agentura nabija oceny wejściami z komputera ze zmiennym IP, lub grupą komputerów. W podobny sposób można zablokować stronę, nazywa się to atak DNS http://securitymag.pl/ataki-na-serwery-dns/ W przypadku WordPressa jest jednak raczej niemożliwe, więc aby zniszczyć czyjś blog trzeba się posłużyć innymi metodami. Jedną ze wskazówek na to, że nastąpiło włamanie na serwery WordPressa jest zmiana linków na moim blogu – choć w tym przypadku mogło dojść do złamania mojego hasła (teraz 40 znakowe, nie do złamania).

To: WordPress Technical SupportDear Sir,
Your servers have been hacked.

Yesterday in 3 hours someone changed the rating of my last post – from 37 to over 900!
The same happened before, but I was not aware of manipulations. Today, the same thing happened.
It is impossible to do it from my control panel, so there must be a break-in to WordPress server – someone was able to get administrator privileges.
Also I found out that the links on my blog have been changed too, I have very long and random password, so I assume it was done from the worpress administrator level too.Sincerely, M.P.
Reklamy