Wydarzenia i komentarze, 27 czerwca 2011r

W Nebrasce może dojść do katastrofy nuklearnej
Pękła nadmuchiwana zapora, woda wdarła się na tereny wokół elektrowni – w związku z czym poziom wody wyrównał się z rzeką – sięga 1006 stóp npm. Budynki mogą wytrzymać poziom 1014 stóp npm, prognozy przewidują podniesienie się poziomu rzeki do 1008 stóp, tak więc jest pewna rezerwa, ale czy można ufać oficjalnym doniesieniom? Jeśli rzeka się wedrze do reaktorów to duża część stanów zostanie poważnie skażona radioaktywną wodą.Byłoby to równoważne wybuchowi wielu brudnych bomb nuklearnych…

Afrykański wizjoner przewiduje potężne trzęsienie ziemi w Ugandzie
26 maja Kericho Revival miał wizję, w której Bóg Izraela – Jehowa – Elohim powiedział mu o potężnym trzęsieniu ziemi w Ugandzie, które ma niedługo nastąpić. Ma być to w okolicach jeziora Kyoga – samym sercu Ugandy.

  • „Sąd Boży nadchodzi na naród Ugandy”
  • „Widzę dużo ludzi biegnących i rozpierzchających się, wielkie drzewa, które zostają zwalane, wielką dziurę, która się tworzy w ziemi. Zagłada nadchodzi na Ugandę”.
  • „Bóg chce by wszyscy mieszkańcy Ugandy okazali skruchę – jest bowiem wiele rzeczy niemoralnych które się dzieją w Ugandzie”.
  • „Bóg robi to by przygotować świat do przyjścia Mesjasza”, itd.

Wytłumaczcie mi, dlaczego w tego typu proroctwach Bóg jest zawsze mściwy? Czyż nie jest to raczej domeną diabła karać chorobami, kataklizmami?
Widzę tu jeszcze jedno niebezpieczeństwo – kolega Kericho Revival pracuje po cichu dla NWO-owców i wykorzystuje przekazane mu przez nich informacje o nadchodzącym trzęsieniu – mogą o nim wiedzieć z obserwacji, lub sami je wywoływać! W taki sposób łatwo zmanipulować całą ludność Afryki, że w momencie gdy na niebie pokaże się „Mesjasz” – twór projektu Blue-Beam, wszyscy padną na kolana i zaakceptują rząd światowy bez mrugnienia okiem.
Ciekawe co wymyślą na mieszkańców Europy, którzy są mniej podatni na tego typu psy-op, manipulacje.
Owszem, Kericho Revival może być rzeczywistym wizjonerem, nie można tego wykluczać – warto by przeanalizować całą jego działalność. Jak widać na jego stronie, ma niezłe osiągnięcia – przewidziane trzęsienia ziemi w Nowej Zelandii, Samoa, Chile, w Chinach, Haiti, wybuchy wulkanów w Islandii, huragan Katrina (który został prawdopodobnie wywołany w sposób sztuczny).  Wizjoner leczy też rzekomo z AIDS-a i innych chorób. Co niepokoi to jego akcje odbierania broni ludności cywilnej i przekazywania jej rządowi oraz powoływanie się na „Boga Izraela”, który jak wiemy nie jest zbyt przychylny Palestyńczykom. Nam chyba zresztą też…

Wysokie skażenie promieniotwórcze w pobliżu Tokio
Pomiary mówią same za siebie. W dzielnicy biurowej Kashiwa City promieniowanie przekracza 5 mikrosiwertów na godzinę. I ludzie pracują jakby nigdy nic, wzniecając skażony radioaktywnym cezem pył.

Oto kilka nagrań pomiarów dokonanych przez „asuperdry” w pobliżu biurowców:

Najgorzej jest na boisku, gdzie się jakby nigdy nic bawią dzieci – 6.46µSv/h:

Autor w dyskusji na kanale youTube przyznaje, że jest tak źle, że ma się zamiar wyprowadzić stamtąd w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Przypominam, że dotyczy to przedmieść Tokio. Niedługo więc Tokio będzie strasznym cmentarzem – metropolią. Prędzej czy później stanie się tak z całą Japonią, bowiem wiatry zmieniły kierunek i wieją wprost na wyspy, Rosję i Chiny, które są znacznie bliżej Fukushimy niż USA i Kanada….

Reklamy