Wydarzenia i komentarze, 27 czerwca 2011r

W Nebrasce może dojść do katastrofy nuklearnej
Pękła nadmuchiwana zapora, woda wdarła się na tereny wokół elektrowni – w związku z czym poziom wody wyrównał się z rzeką – sięga 1006 stóp npm. Budynki mogą wytrzymać poziom 1014 stóp npm, prognozy przewidują podniesienie się poziomu rzeki do 1008 stóp, tak więc jest pewna rezerwa, ale czy można ufać oficjalnym doniesieniom? Jeśli rzeka się wedrze do reaktorów to duża część stanów zostanie poważnie skażona radioaktywną wodą.Byłoby to równoważne wybuchowi wielu brudnych bomb nuklearnych…

Afrykański wizjoner przewiduje potężne trzęsienie ziemi w Ugandzie
26 maja Kericho Revival miał wizję, w której Bóg Izraela – Jehowa – Elohim powiedział mu o potężnym trzęsieniu ziemi w Ugandzie, które ma niedługo nastąpić. Ma być to w okolicach jeziora Kyoga – samym sercu Ugandy.
– „Sąd Boży nadchodzi na naród Ugandy”
– „Widzę dużo ludzi biegnących i rozpierzchających się, wielkie drzewa, które zostają zwalane, wielką dziurę, która się tworzy w ziemi. Zagłada nadchodzi na Ugandę”.
– „Bóg chce by wszyscy mieszkańcy Ugandy okazali skruchę – jest bowiem wiele rzeczy niemoralnych które się dzieją w Ugandzie”.
„Bóg robi to by przygotować świat do przyjścia Mesjasza”, itd.

Wytłumaczcie mi, dlaczego w tego typu proroctwach Bóg jest zawsze mściwy? Czyż nie jest to raczej domeną diabła karać chorobami, kataklizmami?
Widzę tu jeszcze jedno niebezpieczeństwo – kolega Kericho Revival pracuje po cichu dla NWO-owców i wykorzystuje przekazane mu przez nich informacje o nadchodzącym trzęsieniu – mogą o nim wiedzieć z obserwacji, lub sami je wywoływać! W taki sposób łatwo zmanipulować całą ludność Afryki, że w momencie gdy na niebie pokaże się „Mesjasz” – twór projektu Blue-Beam, wszyscy padną na kolana i zaakceptują rząd światowy bez mrugnienia okiem.
Ciekawe co wymyślą na mieszkańców Europy, którzy są mniej podatni na tego typu psy-op, manipulacje.
Owszem, Kericho Revival może być rzeczywistym wizjonerem, nie można tego wykluczać – warto by przeanalizować całą jego działalność. Jak widać na jego stronie, ma niezłe osiągnięcia – przewidziane trzęsienia ziemi w Nowej Zelandii, Samoa, Chile, w Chinach, Haiti, wybuchy wulkanów w Islandii, huragan Katrina (który został prawdopodobnie wywołany w sposób sztuczny).  Wizjoner leczy też rzekomo z AIDS-a i innych chorób. Co niepokoi to jego akcje odbierania broni ludności cywilnej i przekazywania jej rządowi oraz powoływanie się na „Boga Izraela”, który jak wiemy nie jest zbyt przychylny Palestyńczykom. Nam chyba zresztą też…

Wysokie skażenie promieniotwórcze w pobliżu Tokio
Pomiary mówią same za siebie. W dzielnicy biurowej Kashiwa City promieniowanie przekracza 5 mikrosiwertów na godzinę. I ludzie pracują jakby nigdy nic, wzniecając skażony radioaktywnym cezem pył.

Oto kilka nagrań pomiarów dokonanych przez „asuperdry” w pobliżu biurowców:

Najgorzej jest na boisku, gdzie się jakby nigdy nic bawią dzieci – 6.46µSv/h:

Autor w dyskusji na kanale youTube przyznaje, że jest tak źle, że ma się zamiar wyprowadzić stamtąd w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Przypominam, że dotyczy to przedmieść Tokio. Niedługo więc Tokio będzie strasznym cmentarzem – metropolią. Prędzej czy później stanie się tak z całą Japonią, bowiem wiatry zmieniły kierunek i wieją wprost na wyspy, Rosję i Chiny, które są znacznie bliżej Fukushimy niż USA i Kanada….

Reklamy

97 responses to “Wydarzenia i komentarze, 27 czerwca 2011r

 1. lololo 26 czerwca 2011 o 10:59 pm

  zalezy w jaki sposob na to patrzec. Jesli popatrzysz na to jako oczyszczenie ziemi to jest cos pozytywnego. Mysle ze wszystko ma w sobie dobro i zlo. Przyklad jak noz mozesz nim kogos ranic i sobie chleb nim pokroic. Wydaje mi sie ze to wynika z rownowagi i karma ktora ludzkosc zbierala swoja krzywda i nazbieraniem tej negatywnej energi musi miec jakies ujscie dlatego byl potop itd to wszystko dzieje sie cyklicznie.

  • nie bądź bierny-wyraź dezaprobatę rządowej sitwie 27 czerwca 2011 o 8:21 am

   30 czerwca odbędą się w całej Polsce manifestacje solidarności pod hasłem Rządy Wasze – Bieda Nasza . Przerwij swoją bierność i marazm ,przyłącz się do manifestacji w swoim mieście . Mamy ceny w Polsce europejskie ,a płace realne 4 razy niższe niż w Europie .Przestańmy być tanią siłą roboczą bogacącą wielkie korporacje i bankierów .

  • zeebii 27 czerwca 2011 o 9:06 pm

   „Oczyszczanie ziemi” -mnie takie oczyszczanie ziemi kojarzy się z nazizmem, w tym wypadku z ekonazizmem.
   Tu masz link do innych „oczyszczaczy” http://tekstowisko.blogspot.com/2011/06/higienisci-wedle-modelu-szwedzkiego.html

   • sebecxs 27 czerwca 2011 o 9:20 pm

    ..no wynika z tego testu, że idiotką na pewno była matka, ze się tak łatwo poddała.. a ojciec dziecka lekarza nie wysterylizował?.. bo ja bym sobie nie odmówił…

    • zeebii 28 czerwca 2011 o 10:35 am

     Oczywiście że się z Tobą zgadzam, matka także była winna . Nie przerzucajmy winy tylko na agresorów. Winni byli ci którzy stworzyli ten system jak i ci którzy się zgadzali.

     To jest jeden przypadek, dobrze by było przeczytać całą książkę.

  • ppaL 28 czerwca 2011 o 5:23 am

   nie ma czegoś takiego jak równowaga w dobru i złu…Dobro może istnieć samo , zło nie może , ponieważ jest zepsuciem dobra…Czyli zło nie może istnieć samo, musi najpierw dobro ulec „skażeniu” …

 2. tamara 26 czerwca 2011 o 11:26 pm

  co sie stanie kiedy afryka padnie na kolana? a szczegolnie potentanty naftowe? wtedy dostawy ropy do europy zostana odciete….egipt,libia,jemen,syria,jordania a na koncu arabia saudyiska.takie maja pany i nawet wyznaczyli sobie data kiedy to ma nastapic…..

  • monitorpolski 27 czerwca 2011 o 12:23 am

   HAARP dzisiaj w nocy wyraźnie słychać….

   • Annah. 27 czerwca 2011 o 6:21 am

    Jeśli chciałbyś się upewnić czy faktycznie słyszysz broń haarp skontaktuj się ze znaną mi firmą pomiarową. Dysponują najlepszym sprzętem i są rzetelni.
    http://bioemf.pl/2011/06/moja-przygoda-z-promieniowaniem-elektromagnetycznym/

    • sebecxs 27 czerwca 2011 o 1:14 pm

     ..a następnie wystawią certyfikat honorowany w całej unii, że oto ten pan słyszy haarp i odczuwa działanie pola elektromagnetycznego….. i skasują należną kwotę…. hehehehe…
     …następnie powiadomią służby medyczne w trosce o zdrowie….
     ….ja zaufam sobie i innym nawiedzonym przez koparkę w oddali….

     • Annah. 27 czerwca 2011 o 5:40 pm

      „..a następnie wystawią certyfikat honorowany w całej unii”
      Nie maja zapewne takich uprawnień, bo nie wolno im konkurować z Sanepidem, ale wyłapią działanie pól wszelkich częstotliwości, ( ja mam porównanie bo znam również starą śpiewkę S). a co z tym zrobisz to niekoniecznie ich sprawa, choć jak zapytasz odpowiedzą, czy przedstawią swój plan zabezpieczenia.

   • zenobiusz 27 czerwca 2011 o 2:41 pm

    A mże to HAARPie sąsiad ???,tzn chrapie,:)

   • andrzej 28 czerwca 2011 o 6:38 am

    Omamy słuchowe kolego. Albo już żle z Tobą.

  • Konarski 27 czerwca 2011 o 2:39 pm

   Właśnie dlatego kilka dni temu w świecie zachodnim UWOLNIONO na rynek REZERWY PALIWOWE pod pretekstem wpłynięcia na „zmniejszenie cen” paliw.

   Ciekawostką jest, że od maja Rosja wstrzymała eksport przetworzonych produktów naftowych – oleje, smary, benzyny, diesel…
   Gromadzą paliwa.
   Przecież ma się to nijak do zasad ekonomii – rosyjskie rafinerie świetnie zarabiały sprzedając przetworzone produkty na eksport a i w samej Rosji nie ma braków na rynku.

   • zenobiusz 27 czerwca 2011 o 2:43 pm

    No ale trzeba,pokazać Chińczykom,my jesteśmy gotowi,i mamy paliwa dość,a jak tam u was ??
    To takie popychanie się chłopców w piaskownicy,nim dojdzie do bójki.

 3. zeebii 26 czerwca 2011 o 11:56 pm

  Bóg nie jest mściwy. Ludzie wypracowują przyczyny i one wracają w postaci skutków. Aktywiści religijni, kapłani itd. wykorzystują to co dociera do ludzi, jeśli dociera do nich np. mściwość to mówią o mściwości.

  Natomiast odbieranie broni panej ludziom dyskredytuje go. Nie wiem czy robi to z niewiedzy czy z wyrachowania -bo przestępcy broń będą i tak posiadali . Przyjmijmy że to pierwsze, marzyciel, idealista pogrążony w niewiedzy.

 4. Kuba 27 czerwca 2011 o 12:07 am

  Dzieki Monitor ;]

 5. Kuba 27 czerwca 2011 o 12:15 am

  Aaaa…. odnosnie leczenia AIDS, to wcale nie jest takie trudne :]

 6. Ola 27 czerwca 2011 o 1:27 am

  http://www.salem-news.com/articles/june262011/calhoun-disaster.php
  Calhoun disaster

 7. Ola 27 czerwca 2011 o 3:07 am

  POGRZEB EURO: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SAH3hpCdthw

 8. Ewa Polska 27 czerwca 2011 o 3:11 am

  >>>„Bóg robi to by przygotować świat do przyjścia Mesjasza”<<<
  ***************
  Mam nadzieję, ze jak Mesjasz przyjdzie to Bog Izraela nie nakaze wszystkim obrzezac się i nie wprowadzi obowiazkowo dla wszystkich kuchni koszernej ….

  Obrzezany męzczyzna to takie nieromantyczne …. a poza tym, osobiscie, uwielbiam zupę jarzynową na mięsie i obowiązkowo ze smietaną. Pycha 🙂

  Moze by tak tylko sam kler obrzezywac….. to tylko sugestia. Bog Izraela zawsze był rządny krwi, to nie obędzie się bez ofiar. Juz przygotowuje swiat na przyjscie Mesjasza……..

  • zenobiusz 27 czerwca 2011 o 7:50 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/27/razem-nauczymy-ich-moresu-przylacz-sielegalnepokojowe-laniedla-dranstwajest-w-twoim-zasiegu/
   Ewa Polska,typowy prowokator,działający wg.ostatnich wytycznych,szczuć na księży i ośmieszać Kościół,nawoływać do „rewolty”.Nie tędy droga.Nick jest szczytem bezczelności ,do którego skłonne są jedynie sybarytki,tj chciałem napisać hasbarytki.

   • Ewa Polska 28 czerwca 2011 o 4:24 pm

    Zenobiusz,
    Nie bede komentowac.
    Jestes jak trzcina na wietrze – zaleznie w ktora strone wiatr zawieje.

    • zenobiusz 28 czerwca 2011 o 5:40 pm

     Nie zauważyłem hasbarytko,o zmianach nicka jak bielizny.

 9. Ola 27 czerwca 2011 o 3:12 am

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/26/iii-wojna-swiatowa-w-libii-i-syrii-na-dniach-ameryka-naklada-kolejne-sankcje-na-iran-porty-i-linie-lotnicze/

 10. Ola 27 czerwca 2011 o 3:26 am

  http://www.jimstonefreelance.com/mossad.html
  List do Mossad

 11. Ola 27 czerwca 2011 o 4:05 am


  Busha czlowiek mowi prawde o 9/11

 12. nowy84 27 czerwca 2011 o 6:04 am

  a tu proszę kolejny bardzo niepokojący „skrót” z wczorajszego dnia z Fukushimy:

  ps. dzień dopiero się zaczyna a już 3 superwulkany dały znać o sobie

 13. Agat 27 czerwca 2011 o 7:08 am

  „dzień dopiero się zaczyna a już 3 superwulkany dały znać o sobie”

  – Nie wierzcie w te doniesienia !!
  – To są specjalnie preparowane wyniki, aby straszyc, straszyc i straszyc.
  – Juz Mizia sie na to kilka dnie temu tez nabral, wiec dajcie spokoj z tymi superwulkanami.

  • zenobiusz 27 czerwca 2011 o 8:01 am

   On się nie nabrał,onświadomie, uczestniczy w kampanii fałszywych alarmów,mających na nie zobojętnić,i spowodować by ludzie,finalnie nie byli przygotowani ,na nadchodzące katastrofy.Aktywność superwulkanów,akurat,jest nie do sfałszowania,i warto ją śledzić,choć jest jeszcze,do roku czasu,,oby nie mniej do ich ostatecznego przebudzenia.

   • nowy84 27 czerwca 2011 o 1:56 pm

    Zeno zdecyduj się bo najpierw piszesz ze nabrałem się na fałszywe doniesienia a potem sam potwierdzasz że superwulkany się budzą zresztą sam pisałeś że ziemie czeka „hamulec ręczny” i nie będzie się nam to za bardzo podobać

    dziwię się że coraz mniej uwagi zwraca się choćby tutaj Fukushimie, no ale co tam wnet będzie nowy temat elektrownie w Nebrasce :/

  • nowy84 27 czerwca 2011 o 1:48 pm

   ale dlaczego straszyć…jak ma jeden czy nawet kilka takich superwulkanów „pierdyknąć” to i tak to zrobi i tak naprawdę nic nam do tego :p
   Po drugie co mnie mizia obchodzi
   Po trzecie paranoików widzących wszędzie spisek jest coraz więcej :/

 14. Grafik 27 czerwca 2011 o 7:16 am

  Berlin nie wybuchł? Czemu??!!

  • navajo88n 27 czerwca 2011 o 12:26 pm

   Bo zapalnik od bomby był do dupy !!!!! hahahahahaha

  • marek 27 czerwca 2011 o 1:42 pm

   Nasza kochana aniela była na stadionie, a więc nic nie mogło się stać. Myślę że Fullford już tam znajdzie jakieś wytłumaczenie i nowy termin. A może to te kosmity z Londynu wyłączyły bomby. „Nie ma takiego miasta Londyn. Jest lądek, lądek zdrój…”

   • zenobiusz 27 czerwca 2011 o 2:18 pm

    Właśnie ,słyszałem, że w Lądku,u Fulsaabów,złe zważyło mleko,i to syćkie.
    To musi być to.Znowu straszna pomyłka.!!!!!!

  • ozyrys 27 czerwca 2011 o 2:43 pm

   żeby ośmieszyć zwolenników teorii spiskowych -to obrona przez wyśmiewanie!!Nie mogli tego zrobić ,bo przestało być to jakąkolwiek tajemnicą i..ludzie takiej arogancji by nie znieśli.Oni mają jeszcze nie dokończone sprawy i zadania ,więc nie mogą sobie pozwolić na zbyt szybki „bunt na pokładzie”.Przeczytajcie Protokół Mędrców Syjonu-oni to zaplanowali 50 lat temu!!!oraz ostatni wpis na Nautiliusie,
   Nie dajcie się nabrać na wizje – oni robią spektakularne pokazy hologramów-chcą nam zrobić wodę z mózgu-to wszystko projekt Blue Beam!!

   • zenobiusz 27 czerwca 2011 o 2:54 pm

    Mnożenie się fałszywych alarmów,jest metodą znieczulania ludzi.Zbliżają się zabójcze kataklizmy naturalne,i z nimi powiązana akcja,fałszywego”powrotu Chrystusa”.
    Ludzie ,mają wzruszyć ramionami,nawet jak syreny alarmowe,zawyją w ich miastach.Uznają to za kolejny żart,lub ćwiczenia.

    • sebecxs 27 czerwca 2011 o 4:01 pm

     Dokładnie tak….

   • Wojwit 27 czerwca 2011 o 7:18 pm

    Nie pięćdziesiąt lat temu a o wiele dawniej… Niestety, do tej pory nikt i nic im tych diabelskich planów skutecznie nie zakłócił.

 15. ArO 27 czerwca 2011 o 9:09 am

  Manifest rewolucji hiszpańskiej:

  Jesteśmy zwykłymi ludźmi. Jesteśmy tacy, jak ty: wstajemy rano, by iść do szkoły, do pracy, albo by znaleźć pracę; jesteśmy ludźmi, którzy mają rodziny i przyjaciół. Jesteśmy ludźmi, którzy ciężko pracują każdego dnia, aby zapewnić lepszą przyszłość dla tych wszystkich wokół nas.

  Niektórzy z nas uważają się za postępowych, inni za konserwatystów. Niektórzy z nas są wierzący, inni nie. Niektórzy z nas mają jasno określone ideologie, inni są apolityczni, ale jesteśmy wszyscy zaniepokojeni i sprzeciwiamy się takiemu obrazowi polityki, gospodarki i społeczeństwa, jaki widzimy dookoła: skorumpowani politycy, biznesmani i bankierzy, którzy dają nam wyłącznie poczucie bezsilności i nie dają nam prawa głosu.

  Ta sytuacja stałą się normalnością, codziennym cierpieniem, brakiem nadziei. Ale jeśli połączymy nasze siły, możemy to zmienić. Nadszedł czas, aby zmienić porządek rzeczy, czas na wspólne budowanie lepszego społeczeństwa. Dlatego zdecydowanie twierdzimy, że:

  Priorytetami każdego zaawansowanego społeczeństwa muszą być: równość, postęp, solidarność, wolność kultury, trwałości i rozwoju, dobrobyt i ludzkie szczęście.

  Są to niezbywalne prawdy, które powinny nam przewodzić w naszym społeczeństwie: prawo do mieszkania, zatrudnienia, kultury, zdrowia, edukacji, uczestnictwa w życiu politycznym, wolnego rozwoju osobistego i prawa konsumenta do zdrowego i szczęśliwego życia.

  Obecne stanowisko naszego rządu i stan systemu gospodarczego nie respektują tych praw i na wiele sposobów starają się ograniczyć ludzki rozwój.

  Demokracja należy do ludu (demos = ludzie, krátos= rząd), co oznacza, że rząd jest powołany z każdego z nas. Jednak w Hiszpanii większość klasy politycznej nawet nas nie słucha. Politycy powinni przekazać nasze opinie do właściwych instytucji, ułatwiając udział w życiu politycznym obywateli poprzez udrożnienie bezpośrednich kanałów komunikacji, co zapewni największe korzyści całemu społeczeństwu – zamiast się bogacić i rozwijać się naszym kosztem, wspierając jedynie dyktatury głównych potęg gospodarczych i podtrzymując je przez dwupartyjny system identyfikujący się niezmiennym akronimem PP i PSOE. [Partie Ludowa i Socjalistyczna w Hiszpanii – przyp. tłum.]

  Żądza władzy i jej skupienie w rękach niewielkiej grupy, tworzy nierówność, napięcia i niesprawiedliwości, co prowadzi do przemocy, której się sprzeciwiamy. Przestarzały i nienaturalny model gospodarczy napędza społeczną maszynę jako samozjadającą się spiralę, które służy wzbogaceniu nielicznych i ubóstwu wszystkich pozostałych. Aż do samego upadku.

  Wolą i celem obecnego systemu jest gromadzenie pieniędzy, bez oglądania się na wydajność i na dobrobyt społeczeństwa, marnowanie zasobów, niszczenie planety, tworzenie bezrobocia i nieszczęśliwych konsumentów.

  Obywatele stali się trybami maszyny zaprojektowanej do wzbogacenia małej grupy, która nie uznaje naszych potrzeb. Jesteśmy anonimowi, ale bez nas żaden z jej członków nie mógłby zaistnieć, albowiem to my budujemy świat.

  Jeśli jako społeczeństwo nauczymy się nie pokładać naszej przyszłości w rękach oderwanej od rzeczywistości ekonomii, która nigdy nie zwraca zysku większości, wówczas będziemy mogli wyeliminować nadużycia, które są przyczyną naszego cierpienia.

  Potrzebujemy rewolucji etycznej. Zamiast traktowania pieniądza jako wartości wyższej, niż ludzkie istoty, musimy przywrócić go do roli naszego sługi. Jesteśmy ludźmi, nie produktami. Nie jestem produktem tego, co kupuję, gdzie kupuję i od kogo.

  Wszystko, co napisano powyżej wzbudza moje oburzenie.
  Myślę, że mogę go zmienić.
  Myślę, że mogę pomóc.
  Wiem, że razem możemy.

  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1059:manifest-rewolucji-hiszpaskiej-ktora-nieustannie-trwa&catid=44:swoje&Itemid=125

  • nie bądź bierny-wyraź dezaprobatę rządowej sitwie 27 czerwca 2011 o 9:48 am

   Poniżej list, który wysłałem do sędziego Macieja Jabłońskiego z Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy – tego sędziego, który uznał, że branie środków uspokajających po stracie brata i przyjaciół w tragicznej i do dziś niewyjaśnionej katastrofie oznacza konieczność przeprowadzenia badań psychiatrycznych:

   Szanowny Panie Sędzio,

   kimże jak nie wariatem jest człowiek, który krytykuje panującego Premiera! Wyłącznie człowiek o słabym umyśle i oderwany od rzeczywistości może nie widzieć sukcesów naszego rządu: powszechnego dobrobytu, bezpieczeństwa, niskich podatków, szerokich autostrad i szybkich kolei, sprawnej służby zdrowia i szczęśliwej ludności. Kiedy więc przez oblicze Wysokiego Sądu trafił człowiek krytykujący nasz Rząd, jakże słuszna była decyzja – podjęta przecież w imię jego własnego dobra – aby skierować go na badania psychiatryczne, gdyż najpewniej – nieszczęsny – nie wie co czyni, a zatem i odpowiadać przed Wysokim Sądem za swe niecne uczynki nie może.

   Lecz najwyraźniej i mój umysł niedomaga. I ja tych sukcesów rządu nie widzę, często i mi krytyczne słowo się wymsknie. Najwyraźniej jestem wariatem!

   Proszę więc Wysoki Sąd i mnie przebadać i postąpić ze mną później należycie, tak abym nie zakłócał już powszechnej szczęśliwości w kraju, w którym wszystkim żyje się lepiej, a kto myśli inaczej ten wariat.

   Z właściwym poważaniem,

   Jacek Czabański

   Zachęcam do pójścia w moje ślady i wysyłania powyższego listu do Pana Sędziego Macieja Jabłońskiego na adres:

   Szanowny Pan Sędzia Maciej Jabłoński
   Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
   srmstwar@warszawa.so.gov.pl

   To unikalna szansa na darmowe przebadanie co najmniej jednej trzeciej narodu. Nie zmarnujmy jej.

   Jacek Czabański
   Autor jest doktorem nauk prawnych, w latach 2005 – 2007 był doradcą ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Obecnie jest doradcą Grupy Konserwatystów i Reformatorów w Parlamencie Europejskim.
   http://www.bibula.com/?p=39874

 16. Kurohige 27 czerwca 2011 o 9:12 am

  Hmm…przynajmniej teraz będziemy wiedzieć, która teoria odnośnie promieniowania jest prawdziwa. Ja osobiście jestem za tą, która mówi, że w niewielkich ilościach jego działanie nie jest szkodliwe a wręcz pozytywne na nasz organizm.

  • sebecxs 28 czerwca 2011 o 9:45 am

   … w jakim sensie pozytywne???

 17. Pingback: Manifest rewolucji hiszpańskiej:Potrzebujemy rewolucji etycznej. « Zenobiusz's Blog

 18. Rodriguez7 27 czerwca 2011 o 11:18 am

  Według kilku informacji (ofc nie do poświadczenia) zorganizowane wojska pod szyldem pana sadra mają njuka i nie zawahają się użyć przy nadchodzącej okazji przeciwko wojskom koalicji tj generalnie usa. W 7 miesiącu tego roku tj zaraz może stać się coś strasznego na terenach iraku i przylegającym. Osobiście dodam że jeżeli to się stanie mamy od tego momentu 10 lat do wojny i wtedy radzę drukować centuriony Nostradamusa i kampić w Polsce bo to jedyna opcja na przyszłość.

  • Kuba 27 czerwca 2011 o 12:16 pm

   Kampic w Polsce:))
   W CS-a sie nagrales? 🙂

 19. Ola 27 czerwca 2011 o 11:27 am

  http://www.aferyprawa.eu/Wyceny/CZY-RZADZA-NAMI-PSYCHOPACI

 20. millena461 27 czerwca 2011 o 12:14 pm

  @ RODRIGUEZ7
  „wtedy radzę drukować centuriony Nostradamusa i kampić w Polsce bo to jedyna opcja na przyszłość. ”
  mozesz jasniej?

  • Rodriguez7 27 czerwca 2011 o 4:14 pm

   Nie nagrałem się w csa poprostu dwa dwa na karku i slang jako taki wszedł mi w krew, i kiedyś próbowałem być bardziej wiecie – ą ę – ale to nie trafia tylko Cię mają za bufona także gadam tak jak czuję. Jeżeli chodzi o centuriony „Nostradamusa” to jest problem. Widzicie tak naprawdę ostatnie odkrycia ( ofc z tego co się orientuje ostatnie ^^) udowodniły że tak naprawdę to nie Nostradamus pisał te przepowiednie (bo pikardyjski tj dialekt francuski za czasów Nostradamusa nie istniał już prawie w ogóle a właśnie nim posługiwał się Mr Nostr.) tylko pewien francuski cysters który uwaga uwaga miał pod opieką przez pewien czas skarb ten sam który znaleźli templariusze i o którym mówi się „księga życia i czasu”. Wiecie sam nie wiem jak to „brać” bo jednak trafność przepowiedni Nostradamusa jest przerażająca a kiedy weźmiemy pod uwagę „oświeconych” lucyferem, całe zjawisko kabały i wszędobylski satanizm to zaczyna mieć wszystko sens. Ale nie chce nikogo w błąd wprowadzać, na 4rum insomnia.pl znajdziecie więcej i dokładniej.

  • Rodriguez7 27 czerwca 2011 o 5:06 pm

   Wiesz dwa dwa na karku i chociaż starałem się korzenie slangowe ukrywać być wiecie – ą ę – to mówili że bufon itp dlatego wole prosto, językiem łatwo zrozumianym i dosadnym^^.
   Natomiast jeżeli chodzi o centuriony jest problem. Widzicie, ostatnie odkrycia dobitnie pokazują że autorem przepowiedni nie jest Nostradamus (pikardyjski tj francuski dialekt w jakim mr Nostr. spisywał rzekomo swoje przepowiednie, w jego czasach już był praktycznie wymarły i nie ma opcji żeby sam Nostradamus ten dialekt znał) a pewien cysterski mnich który żył coś koło 3 wieków przed Michealem. Co ciekawe i zarazem naprawdę porażające jest to iż ten mnich dostał pod swoją opiekę na pewien czas to co (!!!) znaleźli templariusze u Salomona. Skarb nieoficjalnie znany pod nazwą „księga życia i czasu”. Sam Salomon przecież jak wiemy nawet z historii rozkazywał demonom i potrafił (!) je zamykać w czymś podobnym do urn. A przecież US army po wejściu do Iraku to pierwszym ich celem nie była ropa tylko muzeum a konkretniej jego podziemia z których wywieziono takich urn kilkadziesiąt. Gdy połączy się przerażająco trafne przepowiednie „Nostradamusa” i te wszystkie fakty związane z Illuminackimi rodzinami jak Rothchild którzy chełpią się „templarsko – judaistycznymi” korzeniami, cały ten ich lufcyferyzm itp to nasuwa się obraz przechodzący ludzkie pojęcie. Staram się klatować jako zwykły człowiek no ale głowa płonie… Ale żebym nikogo nie wprowadzał w błąd polecam Insomnia.pl temat kiedy wybuchnie 3 wojna.

   • Rodriguez7 27 czerwca 2011 o 5:08 pm

    sory że dwa razy ale myśałem że nie weszło, proszę któryś usunać bo nie wiem jak a zapewne sam nie mogę. jeszcze raz sory^^

   • Kuba 27 czerwca 2011 o 10:38 pm

    brak opcji wyszukiwania tematow. Gdzie tego szukac na insomia.pl ?

    • jaro 28 czerwca 2011 o 2:20 pm

     http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=47796&st=0&sk=t&sd=a
     Stąd się wszystko wzięło.

 21. Ola 27 czerwca 2011 o 12:15 pm

  http://www.msnbc.msn.com/id/43329798/ns/technology_and_science-science/
  Superwulkan ktory moze zniszczyc AMeryke

 22. Ola 27 czerwca 2011 o 12:22 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=9NpeSCGmZ8U Totalitaryzm w Polsce

  • Wizzgaa 28 czerwca 2011 o 11:27 am

   Ola , przecież Monitor już to dał z wyraźnym akcentowaniem na problem.

 23. Pio9a 27 czerwca 2011 o 12:35 pm

  358 POWODÓW, ŻEBY NIE GŁOSOWAĆ NA PO I PSL

  http://www.swiadectwanawroconych.pl/pliki/func-startdown/23/

 24. Ola 27 czerwca 2011 o 12:52 pm

  http://www.upadeknarodu.cba.pl/feudalizm.htm

 25. Ola 27 czerwca 2011 o 12:54 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/27/emisja-tv-start-programu/

 26. Pio9a 27 czerwca 2011 o 12:56 pm

  Płacząca Matka Boża Eucharystyczna: http://www.youtube.com/watch?v=QCBpv3mooag
  Ks Piotr Natanek: http://www.youtube.com/watch?v=KFq2LfcoRYE
  Ks Piotr Natanek: http://www.youtube.com/watch?v=weMrxW2ljIk
  Ks Piotr Natanek: http://www.youtube.com/watch?v=QNVun627xDo

  • zenobiusz 27 czerwca 2011 o 1:21 pm

   Zwróćcie uwagę na liczniki na YouTube,oj komuś nie w smak te filmy 🙂

   • Konarski 27 czerwca 2011 o 2:44 pm

    Jewtube jest cenzurowane od samego początku.

 27. sebecxs 27 czerwca 2011 o 1:25 pm

  No i proszę zapowiadają ataki http://www.tvn24.pl/-1,1708399,0,1,by-pomscic-smierc-osamy-bin-ladena-wybralismy-10-celow,wiadomosc.html
  ..trzeba będzie zwiększyć monitoring, skanować każdego….

 28. Ola 27 czerwca 2011 o 1:29 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=RuDZYXyhD3U Zydzi uciekaja z Izraela

  • millena461 27 czerwca 2011 o 1:48 pm

   Wlasnie slyszalam na RT mowili ze kazdy z… ma 2 paszporty i uciekaja do Europy.. dlaczego?
   Czyzby „syndrom szczura?

   • ciool 27 czerwca 2011 o 2:25 pm

    Bo pewna część z nich zna i obawia się przepowiedni, i tego, że w najbliższym czasie sytuacja się zaostrzy. Może dlatego

   • Konarski 27 czerwca 2011 o 8:37 pm

    Czują „pismo” nosem to wieją jak szczury – jak od 2 tysięcy lat gdy wykrzyknęli:”Śmierć jego na nas i na nasze syny”… W „Pasji” ocenzurowano tę wypowiedź tłumu przed rzymskim Piłatem.

   • eminem 27 czerwca 2011 o 9:16 pm

    Jak sądzicie, kiedy kraje afryki północnej oraz bliskiego wschodu zjednoczą się pod jednym kalifatem to co uczynią z prywatnym państwem Rotschildów zwanym potocznie Izraelem ?…………Część dobrze poinformowanych żydów tak jak niegdyś przed II wojną światową opuszcza zagrożone terytorium, a reszta jest przeznaczona na zagładę……

   • Wizzgaa 28 czerwca 2011 o 11:26 am

    Się mówi ,że uciekają do Europy . A tak naprawdę etapami – dla zmyłki zahaczając o inne europejskie kraje , docelowo DO NAS .

 29. sebecxs 27 czerwca 2011 o 1:32 pm

  Wyrok na Kadafiego….. za zbrodnie przeciw ludzkości… bez komentarza …. http://www.tvn24.pl/12691,1708401,0,1,nakaz-aresztowania-kaddafiego-za-zbrodnie-przeciw-ludzkosci,wiadomosc.html

 30. millena461 27 czerwca 2011 o 2:18 pm

  Zalana elektrownia w Nebrasce ZDIECIA Z BLISKA.

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?langpair=auto%7Cpl&rurl=translate.google.com&twu=1&u=http://www.cartoradiations.fr/Fort_Calhoun.php&usg=ALkJrhjWtzE2El_Kkn6iwpegtPtDW-M0_w

 31. Leonidas 27 czerwca 2011 o 2:57 pm

  Kolejne filmy UFO nad Londynem i zastanawiam mnie czy jest to autentyczne czy robota amatorska a moze przygotowanie do Blue-Beam.

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/obserwacja-tajemniczych-obiektow-nad-londynem

 32. ArO 27 czerwca 2011 o 3:29 pm

  Kreskówki Illuminati satanistycznych satanizm Nickelodeon Disney http://www.youtube.com/watch?v=UnB_JQEZf7c

 33. Ola 27 czerwca 2011 o 4:53 pm

  http://blog.alexanderhiggins.com/2011/06/15/revolution-succeeds-greece-protestors-overthrow-government-government-formed-27911/
  Sukces rewolucji w Grecji

 34. arkebuz 27 czerwca 2011 o 5:14 pm

  Berlin nie wypalił to trzeba się wziąć za elektrownie. Proponowałbym wrócić do Fulforda, a może Beina w jakiejś nowej czapce.

  • dalmat 27 czerwca 2011 o 5:36 pm

   Zawsze zastanawiają mnie tacy jak ty, gdzie zdobyć DNA takiego głupka? potrzebuję do badań nad zagadką ludzkiej ciemnoty

 35. Daniel 27 czerwca 2011 o 5:37 pm

  http://urbas.blog.onet.pl/Bronimy-wolnosci-internetu,2,ID428981433,n

 36. millena461 27 czerwca 2011 o 5:40 pm

  HUGO CHAVEZ (Venezuela) nie zyje.
  [Claims WikiLeaks Argentina]. W mediach jeszcze cisza .

  http://www.domasjefferson.com/news/wikileaks-argentina-hugo-chavez-no-longer-in-critical-condition-died-in-cuban-hospital-this-morning

  • sebecxs 27 czerwca 2011 o 8:16 pm

   ..ciekawe .. Russo w wywiadzie dla Alexa mówił, że chcą go załatwić… i proszę…

   • millena461 27 czerwca 2011 o 8:27 pm

    tylko na 100% niewiadomo czy to jest prawda.Media milcza

 37. emin 27 czerwca 2011 o 6:34 pm

  bog israela jahwe jest msciwy, gdyz to jaszczur-reptylian. takich bogow nalezy skorowac czyli zywcem zdzierac ze skory, wtedy moze im sie odechce pasozytowac na ludziach.

 38. Daniel 27 czerwca 2011 o 7:23 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/06/stressed-out-on-the-verge-of-a-major-geological-event-in-the-pacific/ Mozliwe trzesienie ziemi na PAcyfiku

 39. millena461 27 czerwca 2011 o 8:36 pm

  A JEDNAK powoli dociera do mlodych prawda – ciezko mi bylo przekonac o racji szczepionek i ich ubocznych skutkach.Dzis moja panna sama mi dala link Alexa Jonsa.Moze juz byl.
  Cieszy gdy nasze wolanie na pustyni zbiera owoce i niejest „wiatrem” w polu 🙂

 40. Daniel 27 czerwca 2011 o 8:43 pm

  Tylko On nas moze uratowac http://www.youtube.com/watch?v=0Zo4JspCspA

 41. ArO 27 czerwca 2011 o 8:54 pm

  Młodzi neoliberalni, czyli indywidualizm 20-latka :/
  http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/mlodzi-neoliberalni-czyli-indywidualizm-20-latka/

 42. Ola 27 czerwca 2011 o 8:59 pm

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=BBc4Iyb3HB0 Prawda

 43. Ola 27 czerwca 2011 o 9:20 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=MjR6Iil4Bmg&feature=player_profilepage Czy to samo jest w Polsce?

 44. sebecxs 27 czerwca 2011 o 9:40 pm

  straszą zamachami na tvn24 http://www.tvn24.pl/12691,1708399,0,1,by-pomscic-smierc-osamy-bin-ladena-wybralismy-10-celow,wiadomosc.html

 45. sebecxs 27 czerwca 2011 o 9:41 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1708399,0,1,by-pomscic-smierc-osamy-bin-ladena-wybralismy-10-celow,wiadomosc.html

 46. nie bądź bierny-wyraź dezaprobatę rządowej sitwie 27 czerwca 2011 o 10:29 pm

  Zupełnie nie rozumiem czemu ma służyć ta cenzura ? Wysłałem 2 komentarze rano ,a teraz mamy 23:26 noc i dalej w moderacji . Jak tak ma wyglądać konstruktywna wymiana informacji na tej stronie , to nie gratuluję .

  Pominę milczeniem jakość niektórych komentarzy ,które przeszły bez moderacji .

 47. Neo 27 czerwca 2011 o 10:45 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/27/info-27-06-2011/
  Kolejny blog pada na kolana przed NWO???

  • zenobiusz 27 czerwca 2011 o 10:53 pm

   Wygląda że „panowie”gallus i erilo,plujący jadem,na Kościół Katolicki,pod hasłami słowiańszczyzny,byli ponad wytrzymałość admina ??? 🙂

   • andrzej 28 czerwca 2011 o 6:44 am

    Moderator to zwykły betret toruński.

 48. sono 28 czerwca 2011 o 3:34 am

  W niedziele wieczorem ,out of nowhere/znienacka, wybuchly potezne pozary w New Mexico, Usa. dzisja nastepuje ewakuacja zagrozonego nukluearnego, wojskowego laboratorum w Los Alamos.Cuda niewidy sie dzieja w tej Ameryce w tym roku. Najwieksze powodzie, najwieksze pozary. Zniszczone elektrownie atomowe?? Co jeszcze ci lucyferianie wymysla??? http://www.youtube.com/watch?v=r8sfC-urImY

 49. Slawenman 28 czerwca 2011 o 8:43 am

  SLAWENIA TY NASZA sLAWENIA od ciebie swiat sie zmienia !

 50. ALFA 28 czerwca 2011 o 12:12 pm

  TRZY SPOSOBY USA NA OBALENIE „DYKTATURY” http://www.youtube.com/watch?v=KSRi3EXfj-s&feature=player_embedded#at=106