Wydarzenia i komentarze, 29 czerwca 2011r


Prowokacja „Olgacom” i niezależne media
Wygląda na to, że „sensacyjne” doniesienia o chińskich samolotach nad Polską są poważną prowokacją, mającą na celu ośmieszenie niezależnych mediów. Z pełną świadomością na tym blogu przyjęliśmy taką możliwość, że cała historia z Alenką Wacek może być wyssana z palca. Zadano sobie trud stworzenia fikcyjnej strony z fikcyjnymi właścicielami – po to żeby nie mający środków do zrobienia poważnego śledztwa nie byli w stanie tego dokładnie zbadać. Na tym blogu jako jednym z nielicznych pojawiły się jednak trzeźwe komentarze, co do których na początku mieliśmy wątpliwości (piszę w liczbie mnogiej, bowiem nad Olgacom dyskutowało wiele osób).

wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 Czerwiec 2011 o 9:45 am
Chcę dodać ,że firmy Olgacom Global Co. Ltd. nie można odszukać w rejestrze firm yellowpages.pl ani w rejestrze polskie książki telefoniczne pkt.pl. Sprawdziłem też rejestr money.pl —nie ma takiej firmy
W krs-online.com.pl/krajowy-rejestr-firm — też nie ma takiej firmy , a miała niby być polska.
Wniosek nasuwa się sam. Agentura ,chcąc ośmieszyć i skompromitować poszukujących prawdy celowo podrzuciła spreparowane informacje , aby skompromitować i ośmieszyć tzw.teorie spiskowe .Domena olgacomglobal.pl jest zarejestrowana w Kopenhadze w Danii — i została stworzona 2011.05.07 o 15:25:19
http://tools.rosinstrument.com/cgi-bin/wi.pl?q=olgacomglobal.pl

,i jakoś dziwnie zbiega się z zapoczątkowaną działalnością strony olgacomscandal.wordpress.com. Dokładnie pierwszy wpis poruszający informację o Olgacom involved in Chinese Social Engineering Project
May 9, 2011. Sami widzicie ,wystarczy chcieć sprawdzić informację ,a nie brać wszystko na słowo. Co do ,,chmur chemicznych” może być podobnie, jak na razie nie jest to rzetelnie udokumentowane -takie jest moje zdanie i wiem ,że wzbudzi ono u niektórych kontrowersje.

Powyższy trzeźwy komentarz, na początku został potraktowany jako agenturalna próba krycia afery z opryskami chemicznymi, które wbrew temu co sugeruje autor są jednak rzetelnie udokumentowane i są faktycznym zagrożeniem. Podobnie z chorobą Morgellona, która zdominowała dyskusję i dobrze, że tak się stało. Sprawę Olgacom dobrze podsumowała „Rabarbarek„:

rabarbarek 29 Czerwiec 2011 o 6:39 am A czy sprawdziles ile stron internetowych , nawet dosc powaznych nabralo sie na „olgacom”. Ktos celowo puscil te bzdury na setki stron , i wlasnie to mnie najbardziej zdziwilo. Niektore strony podawaly ta informacje jako breaking news. Ktos zadal sobie duzo , naprawde duzo trudu , zeby w roznych jezykach , dotarla ona do jak najszerszego odbiorcy. Po co? Gdyby ta wiadomosc dotarla do kilku polskich stron, myslalabym , ze to nedzna prowokacja , ale kiedy zobaczylam ile stron ja zamiescilo , odjelo mi mowe. Mysle , ze moze to miec zwiazek z wielkim atakiem jaki ma obecnie miejsce na ludzi i strony internetowe piszace prawde o wydarzeniach, ktore MSM zaklamuja. Chodzi o osmieszenie tych ludzi i srodki na kampanie sa olbrzymie. Wydaje sie nawet ksiazki na temat ” prawdomowcow” , ktorych pokazuje sie w tak krzywym zwierciadle , ze beda tacy , ktorzy w te brednie uwierza.
Mimo wszystko wole te wiadomosci niz MSM , ktore sa stekiem bzdur, i klamstw.

Warto zbadać skąd wypłynęła ta informacja – na razie dotarliśmy do być może pośredniego źródła – włąściciela jednego z blogów „antysyjonistycznych”, który rozesłał informację o Olgacom drogą mailową do całej grupy korespondentów. Ja (Marek), nie wysyłałem tej informacji do nikogo, czując pod skórą, że może się pod tym kryć jakiś smród – dlatego umieściłem to na blogu w formie streszczenia prowokacyjnej informacji.

Uniewinnienie Tadeusza Chołdy – relacja wideo
Wczoraj w krakowskim sądzie uniewinniono mgr inż Tadeusza Chołdę. Prokurator domagał się roku więzienia, co dla chorego Chołdy oznaczać mogło karę śmierci. Sędzia opierając się na bezspornych dowodach tego, że sądzący Chołdę ściągnął wcześniej pieniądze które mu przyznał sąd cywilny i mimo to zasądził go w sądzie karnym o utrudnianie egzekucji. Dowody te mogły być ujawnione znacznie wcześniej, Chołda został jednak skazany w identycznej sprawie dotyczącej jednak innego okresu. Odsiedział 5 miesięcy z 8, na które sąd go skazał w 2006 roku.
Niewątpliwie, bez pomocy z zewnątrz, mogło to wszystko się źle skończyć.
W drugiej części reportażu znajoma Chołdy Elżbieta P., ujawnia tajemniczą „przygodę” – wizytę anonimowej kobiety podającej się jako przedstawicielkę Zakładu Karnego w Ruszczy.  Co ciekawe, kobieta ta znała tajny sygnał dzwonienia domofonem, który znało niewiele osób, co rodzi przypuszczenie, że Elżbieta P. albo była obserwowana, albo wśród jej znajomych jest wtyka. Na Przęczkowską był też „zamach” – tak można interpretować fakt najechania na nią rowerem. Elżbieta P. doznała poważnych urazów ciała z utratą przytomności włącznie.
Uwaga: Po zamieszczeniu materiału na YouTube, Elżbieta P. poprosiła o usunięcie wizerunku jej twarzy z filmiku, co uczyniłem. Wygląda na to, że na Elżbietę P. są jakieś naciski – czy ktoś się czegoś obawia? Co takiego jest w jej zeznaniach, że Elżbieta P. poczuła się zagrożona?

Wzrost promieniowania nad Polską

  • UMCS – wykres na dzień 28 czerwca 2011r.:
  • Dane nadesłane z Niemiec:


rabarbarek 29 Czerwiec 2011 o 6:39 am (Edytuj) A czy sprawdziles ile stron internetowych , nawet dosc powaznych nabralo sie na „olgacom”. Ktos celowo puscil te bzdury na setki stron , i wlasnie to mnie najbardziej zdziwilo. Niektore strony podawaly ta informacje jako breaking news. Ktos zadal sobie duzo , naprawde duzo trudu , zeby w roznych jezykach , dotarla ona do jak najszerszego odbiorcy. Po co? Gdyby ta wiadomosc dotarla do kilku polskich stron, myslalabym , ze to nedzna prowokacja , ale kiedy zobaczylam ile stron ja zamiescilo , odjelo mi mowe. Mysle , ze moze to miec zwiazek z wielkim
atakiem jaki ma obecnie miejsce na ludzi i strony internetowe piszace prawde o wydarzeniach, ktore MSM zaklamuja. Chodzi o osmieszenie tych ludzi i srodki na kampanie sa olbrzymie. Wydaje sie nawet ksiazki na temat ” prawdomowcow” , ktorych pokazuje sie w tak krzywym
zwierciadle , ze beda tacy , ktorzy w te brednie uwierza.
Mimo wszystko wole te wiadomosci niz MSM , ktore sa stekiem bzdur ,i klamstw

Reklamy