Wydarzenia i komentarze, 29 czerwca 2011r


Prowokacja „Olgacom” i niezależne media
Wygląda na to, że „sensacyjne” doniesienia o chińskich samolotach nad Polską są poważną prowokacją, mającą na celu ośmieszenie niezależnych mediów. Z pełną świadomością na tym blogu przyjęliśmy taką możliwość, że cała historia z Alenką Wacek może być wyssana z palca. Zadano sobie trud stworzenia fikcyjnej strony z fikcyjnymi właścicielami – po to żeby nie mający środków do zrobienia poważnego śledztwa nie byli w stanie tego dokładnie zbadać. Na tym blogu jako jednym z nielicznych pojawiły się jednak trzeźwe komentarze, co do których na początku mieliśmy wątpliwości (piszę w liczbie mnogiej, bowiem nad Olgacom dyskutowało wiele osób).

wszyscy słyszeli nikt nie widział 25 Czerwiec 2011 o 9:45 am
Chcę dodać ,że firmy Olgacom Global Co. Ltd. nie można odszukać w rejestrze firm yellowpages.pl ani w rejestrze polskie książki telefoniczne pkt.pl. Sprawdziłem też rejestr money.pl —nie ma takiej firmy
W krs-online.com.pl/krajowy-rejestr-firm — też nie ma takiej firmy , a miała niby być polska.
Wniosek nasuwa się sam. Agentura ,chcąc ośmieszyć i skompromitować poszukujących prawdy celowo podrzuciła spreparowane informacje , aby skompromitować i ośmieszyć tzw.teorie spiskowe .Domena olgacomglobal.pl jest zarejestrowana w Kopenhadze w Danii — i została stworzona 2011.05.07 o 15:25:19
http://tools.rosinstrument.com/cgi-bin/wi.pl?q=olgacomglobal.pl

,i jakoś dziwnie zbiega się z zapoczątkowaną działalnością strony olgacomscandal.wordpress.com. Dokładnie pierwszy wpis poruszający informację o Olgacom involved in Chinese Social Engineering Project
May 9, 2011. Sami widzicie ,wystarczy chcieć sprawdzić informację ,a nie brać wszystko na słowo. Co do ,,chmur chemicznych” może być podobnie, jak na razie nie jest to rzetelnie udokumentowane -takie jest moje zdanie i wiem ,że wzbudzi ono u niektórych kontrowersje.

Powyższy trzeźwy komentarz, na początku został potraktowany jako agenturalna próba krycia afery z opryskami chemicznymi, które wbrew temu co sugeruje autor są jednak rzetelnie udokumentowane i są faktycznym zagrożeniem. Podobnie z chorobą Morgellona, która zdominowała dyskusję i dobrze, że tak się stało. Sprawę Olgacom dobrze podsumowała „Rabarbarek„:

rabarbarek 29 Czerwiec 2011 o 6:39 am A czy sprawdziles ile stron internetowych , nawet dosc powaznych nabralo sie na „olgacom”. Ktos celowo puscil te bzdury na setki stron , i wlasnie to mnie najbardziej zdziwilo. Niektore strony podawaly ta informacje jako breaking news. Ktos zadal sobie duzo , naprawde duzo trudu , zeby w roznych jezykach , dotarla ona do jak najszerszego odbiorcy. Po co? Gdyby ta wiadomosc dotarla do kilku polskich stron, myslalabym , ze to nedzna prowokacja , ale kiedy zobaczylam ile stron ja zamiescilo , odjelo mi mowe. Mysle , ze moze to miec zwiazek z wielkim atakiem jaki ma obecnie miejsce na ludzi i strony internetowe piszace prawde o wydarzeniach, ktore MSM zaklamuja. Chodzi o osmieszenie tych ludzi i srodki na kampanie sa olbrzymie. Wydaje sie nawet ksiazki na temat ” prawdomowcow” , ktorych pokazuje sie w tak krzywym zwierciadle , ze beda tacy , ktorzy w te brednie uwierza.
Mimo wszystko wole te wiadomosci niz MSM , ktore sa stekiem bzdur, i klamstw.

Warto zbadać skąd wypłynęła ta informacja – na razie dotarliśmy do być może pośredniego źródła – włąściciela jednego z blogów „antysyjonistycznych”, który rozesłał informację o Olgacom drogą mailową do całej grupy korespondentów. Ja (Marek), nie wysyłałem tej informacji do nikogo, czując pod skórą, że może się pod tym kryć jakiś smród – dlatego umieściłem to na blogu w formie streszczenia prowokacyjnej informacji.

Uniewinnienie Tadeusza Chołdy – relacja wideo
Wczoraj w krakowskim sądzie uniewinniono mgr inż Tadeusza Chołdę. Prokurator domagał się roku więzienia, co dla chorego Chołdy oznaczać mogło karę śmierci. Sędzia opierając się na bezspornych dowodach tego, że sądzący Chołdę ściągnął wcześniej pieniądze które mu przyznał sąd cywilny i mimo to zasądził go w sądzie karnym o utrudnianie egzekucji. Dowody te mogły być ujawnione znacznie wcześniej, Chołda został jednak skazany w identycznej sprawie dotyczącej jednak innego okresu. Odsiedział 5 miesięcy z 8, na które sąd go skazał w 2006 roku.
Niewątpliwie, bez pomocy z zewnątrz, mogło to wszystko się źle skończyć.
W drugiej części reportażu znajoma Chołdy Elżbieta P., ujawnia tajemniczą „przygodę” – wizytę anonimowej kobiety podającej się jako przedstawicielkę Zakładu Karnego w Ruszczy.  Co ciekawe, kobieta ta znała tajny sygnał dzwonienia domofonem, który znało niewiele osób, co rodzi przypuszczenie, że Elżbieta P. albo była obserwowana, albo wśród jej znajomych jest wtyka. Na Przęczkowską był też „zamach” – tak można interpretować fakt najechania na nią rowerem. Elżbieta P. doznała poważnych urazów ciała z utratą przytomności włącznie.
Uwaga: Po zamieszczeniu materiału na YouTube, Elżbieta P. poprosiła o usunięcie wizerunku jej twarzy z filmiku, co uczyniłem. Wygląda na to, że na Elżbietę P. są jakieś naciski – czy ktoś się czegoś obawia? Co takiego jest w jej zeznaniach, że Elżbieta P. poczuła się zagrożona?

Wzrost promieniowania nad Polską

 • UMCS – wykres na dzień 28 czerwca 2011r.:
 • Dane nadesłane z Niemiec:


rabarbarek 29 Czerwiec 2011 o 6:39 am (Edytuj) A czy sprawdziles ile stron internetowych , nawet dosc powaznych nabralo sie na „olgacom”. Ktos celowo puscil te bzdury na setki stron , i wlasnie to mnie najbardziej zdziwilo. Niektore strony podawaly ta informacje jako breaking news. Ktos zadal sobie duzo , naprawde duzo trudu , zeby w roznych jezykach , dotarla ona do jak najszerszego odbiorcy. Po co? Gdyby ta wiadomosc dotarla do kilku polskich stron, myslalabym , ze to nedzna prowokacja , ale kiedy zobaczylam ile stron ja zamiescilo , odjelo mi mowe. Mysle , ze moze to miec zwiazek z wielkim
atakiem jaki ma obecnie miejsce na ludzi i strony internetowe piszace prawde o wydarzeniach, ktore MSM zaklamuja. Chodzi o osmieszenie tych ludzi i srodki na kampanie sa olbrzymie. Wydaje sie nawet ksiazki na temat ” prawdomowcow” , ktorych pokazuje sie w tak krzywym
zwierciadle , ze beda tacy , ktorzy w te brednie uwierza.
Mimo wszystko wole te wiadomosci niz MSM , ktore sa stekiem bzdur ,i klamstw

Reklamy

126 responses to “Wydarzenia i komentarze, 29 czerwca 2011r

 1. tony 28 czerwca 2011 o 11:49 pm

  no to zaczyna być ciekawie od wtorku ….silny wzrost, zobaczymy jak będzie dalej…

  Polubienie

  • nie bądź bierny-wyraź dezaprobatę rządowej sitwie 29 czerwca 2011 o 9:59 pm

   Jutro 30 czerwca dzień prawdy . Czy rzeczywiście chcemy korzystnych zmian w Polsce ,czy tylko sobie ot tak piszemy w internecie ,aby odreagować swoją frustrację .

   Bardzo żałuję ,że Monitor nie zrobił dzisiaj głównej wiadomości dnia o jutrzejszych protestach Solidarności .Pomimo to zachęcam do przyłączenia się .Nikt nie podaruje nam lepszego losu ,jeżeli sami się o to nie upomnimy . Przykład greckich marionetek politycznych ,jasno pokazuje ,kim dla nich jesteśmy . POLITYCY NIE LICZĄ SIĘ ZE ZDANIEM SPOŁECZEŃSTWA -uświadomcie to sobie bardzo jasno .

   Jedyne czego się obawiają to masowe protesty ,które są coś w stanie wręcz wymusić ,bo na dobra wolę sitwy politycznej nie ma co liczyć .OBUDŹCIE SIĘ W KOŃCU .

   Polubienie

   • nie bądź bierny-wyraź dezaprobatę rządowej sitwie 29 czerwca 2011 o 10:22 pm

    Świetny komentarz u Maruchy
    ,,Kibic powiedział/a
    2011-06-29 (środa) @ 20:15:10

    A teraz wracamy do Grecji….

    « Nagle » zrobil sie krzyk, ze w maju Grecja ma do splaty dlug w wysokosci 110 miliardow Euro i…ze nie podola temu obowiazkowi.

    Europa postanowila ratowac Grecje aby zapewnic stabilnosc Euro. Glownymi « gasniczymi » okazali sie Niemcy i Francuzi. Zrozumiale: wieksza czesc dlugow Greckich pochodzi z bankow w Niemczech i Francji.

    Tak wiec ratujac greckie finanse ratowano takze wlasne banki!

    Jak doszlo do sytuacji, ze Grecja przestala byc wyplacalna (faktycznie stala sie bankrutem)?

    Wszyscy krzycza, ze winni sa spekulanci gieldowi oraz « kreatywna ksiegowosc » rzadu Greckiego.

    Pozornie tak jest, ale…mam inne zdanie i na ten temat troche pozniej.

    Pierwszy plan zawiodl i w ostatnia niedziele – 9go maja – kiedy w Moskwie na Placu Czerwonym trwala Defilada upamietniajaca zwyciestwo w II wojnie nad hitlerowskimi Niemcami w Brukseli Prezydent Francji Nicolas Sarkozy grzmocac piescia w stol powtarzal: « Jesli nie utworzymy wspolnego parasola ochronnego nad Euro to…Francja rozwazy wycofanie sie z posiadania wspolnej waluty ! »

    W rezultacie mamy « parasol » w wysokosci 750 miliardow (500 miliardow – Europa, 250 miliardow – Miedzynarodowy Fundusz Walutowy).

    To nie pozyczka ani zadna zywa gotowka. To suma gwarantowana przez Europe czlonkom strefy EURO dla zabezpieczenia plynnosci operacji finansowych.

    Zalozenie jest proste: postawic wysoko poprzeczke aby spekulantom – wobec ogromu ryzyka –

    nie oplacalo sie spekulowac na Euro.

    W poniedzialek gieldy odnotowaly notowania +10.

    Od wtorku jednak kolejna powolna degrengolada…

    Jak europejczycy zamierzaja stworzyc rezerwy finansowe?

    Coz, tradycyjnie: podatki + oszczednosci.

    Premier Francji F.Fillon zapowiedzial, ze « podatkow nie zwiekszy », ale:

    likwidacja wielu nisz (ulg) fiskalnych,

    redukcja funkcjonariuszy panstwa (zastepowanie tylko co drugiego odchodzacego na emeryture),

    O 10% zmniejszenie wszelkiej pomocy socjalnej,

    zamrozenie plac urzednikow panstwowych na trzy lata,

    w planie reforma emerytur (pozniejsze przechodzenie na emeryture). Problem w tym, ze od dawna brak miejsc pracy dla seniorow (k.p)

    obciazenie emerytur skladkami socjalnymi od ktorych dotychczas byly wolne.

    Jeszcze ostrzejsze rygory zaproponowano Grekom. Praktycznie winni oni zmniejszyc swa (rodzinna) sile nabywcza o jedna trzecia!!!

    A przeciez nie tylko Grecy wstepujac do strefy EURO nie byli w limicie mniej niz 3% deficytu budzetowego w stosunku do PKB i dlug publiczny ponizej 60%.

    Tymczasem problem lezy gdzie indziej!

    Wiele dlugow jak i dochodow jest fikcja!!!

    Powstaja one w formie zapisow ksiegowych i odzwierciedlaja fikcyjne obroty (zyski i straty) w ksiegowosci nie przysparzajac zadnych nowych dobr materialnych.

    W ciagu ostatnich czterech lat PKB krajow Azjatyckich wzrosl o +29%

    Europa w tym czasie uczynila postep « az » o…2% (dwa procent).

    W tym rzecz!

    Trzeba zwiekszyc dorobek aby moc splacac dlugi.

    Oszczedzanie nie stanowi wyjscia. Odwrotnie, oszczdzanie zmiejsza rozwoj produkcji i prowadzi do zubozenia kraju.

    W samej zas Europie roznice sa olbrzymie. Grecje – « na zjednoczeniu Europy » wydojono bardziej niz Polske za Gierka. Przy okazji rzad Tuska ma szanse pobic wszelkie rekordy.

    Zrodlami dochodow Grecji, przed wstapieniem do UE, byla:

    turystyka

    rolnictwo i przemysl wlokienniczy,

    porty i produkcja okretow wojskowych.

    Dzis, skutkiem dezindustrializacji dyrygowanej przez Europe oraz « kwotom/limitom produkcji rolniczej Grekom pozostala tylko turystyka. Nawet produkty mleczarskie sprowadzaja z Niemiec.

    Pozostala im tylko turystyka a ta zarabia coraz mniej. Liczby turystow przybywajacych zwiekszyc nie sposob. Zarobek zas jednostkowy wraz z Euro zmalal (wzrosly koszty produktow w wiekszosci importowanych).

    W tym miejscu wypada i nalezy podkreslic, ze powstanie UE w jednoznaczny sposob jest korzystne chyba tylko dla Niemiec. To oni utrzymali w wiekszosci swoj przemysl. To oni sa glownymi dostarczycielami towarow – od tych pierwszej potrzeby po najbardziej wymyslne –

    na wszelkie rynki europejskie.

    Zamiast epilogu:

    Czy nie nadszedl czas aby pomyslec o odrzuceniu metod i miernikow stosowanych przez pseudonaukowcow zwanych ekonomistami/bankowcami.

    Czy nie czas najwyzszy nazwac ich po imieniu: SZALBIERZE !

    Zauwazcie tylko jedno: Oni wszystko potrafia wytlumaczyc po fakcie. Praktycznie nic celnie nie przewidza i jedyna rzecz, ktora im sie udaje – w imponujacy sposob – to lichwa (zarabianie pieniadza na pieniadzu bez przysparzania nowych dobr).

    Jak porownywac osiagniecia i warunki zycia przy pomocy innych metod?

    Mysle, ze jest to mozliwe na wiele bardzo prostych sposobow…”

    ————–
    http://marucha.wordpress.com/2011/06/29/grecki-parlament-przyjal-pierwsza-ustawe-oszczednosciowa/#comment-100065

    Polubienie

    • sebecxs 29 czerwca 2011 o 10:27 pm

     … chcąc nie chcąc, wszystko prowadzi do zaitgeistu… ale tu jest potrzebna mądrość …

     Polubienie

 2. Kurohige 28 czerwca 2011 o 11:52 pm

  Na stronie, z której są pomiary jest bardzo ładnie wyjaśnione skąd takie wahania 😉 i dlaczego akurat Bi-214.

  Polubienie

 3. luna 29 czerwca 2011 o 12:02 am

  deszcz popadał ?

  Jak zostały określone wartości niepewności pomiarowych podane po znaku „±” przy wynikach?

  Są to błędy statystyczne odpowiadające jednemu odchyleniu standardowemu. Oznacza to, że prawdopodobieństwo znalezienia wartości prawdziwej w podanym przedziale wynosi około 68%. Aby uzyskać 99.7% pewności należy podany zakres poszerzyć trzykrotnie.

  Dlaczego występują znaczne wahania poziomu radioaktywności? Jakie jest źródło radioaktywnego bizmutu?

  Duże wahania poziomu radioaktywności spowodowane są głównie przez zmiany zawartości jednego z naturalnych składników – Bi-214. Jądro to pochodzi z rozpadu U-238. Uran jest naturalnym składnikiem gleby oraz skały płonnej, która stanowi zanieczyszczenie spalanego w dużych ilościach węgla kamiennego. Izotop Bi-214 znajduje się w powietrzu w postaci aerozoli i pyłów. Stężenie jego zależy od wielu czynników miedzy innymi: położenia jego lokalnych źródeł, kierunku wiatru, opadów. W początkowej fazie opadów aerozole i pyły są wymywane przez krople deszczu i osadzane na osłonie detektora. Wówczas rośnie liczba zliczeń. W dalszej fazie, po spłukaniu zanieczyszczeń, liczba zliczeń maleje. Zmiany radioaktywności Bi-214 skorelowane są z lokalnymi warunkami atmosferycznymi. Poziom radioaktywności i jego wahania są pochodzenia naturalnego i nie stanowią dla nas zagrożenia.
  http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=5

  Polubienie

  • zenobiusz 29 czerwca 2011 o 10:10 am

   Masz oczywiście rację.Wzrost poziomu bizmutu,nie jest żadnym zagrożeniem,pozostałe wskaźniki na poziomie tła.Nie dajmy się wpędzać w panikę.W Polsce nie ma zagrożenia promieniowaniem.

   Polubienie

   • monitorpolski 29 czerwca 2011 o 10:57 am

    Rozmawiałem o tym z osobą, która mi to podesłała. Wzrost skażenia bizmutem po ulewie jest wskaźnikiem skażenia atmosfery – oczywiście północna półkula jest 2 razy bardziej skażona niż południowa po Czarnobylu, zatem zawsze będzie się to ujawniać. Jednak te „piki” są coraz bardziej strome co świadczy o coraz to większym skażeniu atmosfery!

    Polubienie

    • artur7137 29 czerwca 2011 o 2:17 pm

     Zwróć uwagę na to, że Bi-214 ma okres połowicznego rozpadu 20 min, więc w jaki sposób dotarł by z Japonii?

     Polubienie

     • monitorpolski 29 czerwca 2011 o 6:53 pm

      Nie wiem. Nie jestem specjalistą. Skąd jednak aż taki wzrost? A co z danymi niemieckimi? Też chodzi tylko o bizmut? Czyżby wzrost ilości bizmutu był spowodowany flarą ze Słońca?

      Polubienie

    • ozyrys 29 czerwca 2011 o 4:22 pm

     Monitor -wczoraj opierając się na info.między innymi u Ciebie-rozgorzała spora dyskusja na „zmianach na ziemi”-dotycząca EA w Nebrasce, i nie tylko-dzisiaj przynajmniej u mnie zniknęło wszystko z wczorajszego dnia !!! Nie mogę się dostać na ten wpis -nie ma takiego!!!

     Polubienie

     • monitorpolski 29 czerwca 2011 o 6:51 pm

      Voila, welcome to the club. Niedawno wymazano u mnie z jednego wpisu kilkadziesiąt komentarzy – być może któryś z nich był celny.

      Polubienie

      • Konarski 29 czerwca 2011 o 10:04 pm

       Ktoś cenzuruje twój blog i ot tak „wymazuje” komentarze?
       U mnie wczorajsze i wcześniejsze się wyświetlają.

       Polubienie

 4. Ola 29 czerwca 2011 o 12:47 am

  Wybuch elektrowni atomowej w USA bedzie 20 razy gorszy niz Fukushima http://www.activistpost.com/2011/06/ft-calhoun-nightmare-scenario.html

  Zrewoluijonizowac energie http://www.activistpost.com/2011/06/astounding-potential-of-plasmic-power.html
  Policja w Grecji okropna http://www.youtube.com/watch?v=zoxxmGpp6HI&feature=player_detailpage

  Polubienie

 5. Ola 29 czerwca 2011 o 1:05 am

  http://answ.wordpress.com/2011/02/05/1366/#more-1366 WIELKA WYPRZEDAZ POLSKIEGO PRZEMYSLU
  http://palestyna.wordpress.com/2011/06/11/amerykanskie-media-terytorium-okupowane
  z MILOSCIA DO WSZYSTKICH ;UDZI http://www.youtube.com/watch?v=z2HZzZr1Fzw&feature=player_detailpage

  Polubienie

 6. n1kt 29 czerwca 2011 o 1:15 am

  czas połowicznego rozpadu Bi-214 to około 20 min – więc nie groźne ale lepiej w deszczu nie łaźić po co kusić losa

  Polubienie

 7. rabarbarek 29 czerwca 2011 o 1:22 am

  Tony skazonej wody ze zbiornika przedostaly sie do gruntow wokol elektrowni. Wczoraj zaistalowano specjalny system do oczyszczania,ktory mial umozliwic chlodzenie rdzeni ta sama woda kilka razy. Okazalo sie , ze nie dzialal tak jak trzeba i woda splynela do ziemii. Okazuje sie , ze prawdopodobnie kolejne tony skazenia znajda sie w oceanie. Minelo kilka miesiecy od katastrofy , a nikt nie ma pomyslu na poprawienie sytuacji w elektrowni.Oby nie doszly do tego problemy z elektrowni w USA.

  http://www.reuters.com/article/2011/06/28/us-japan-nuclear-idUSTRE75Q1EV20110628

  Polubienie

 8. Ola 29 czerwca 2011 o 2:08 am

  http://prawica.net/opinie/26325 ZWLOKI Z BIJACYM SERCEM
  http://www.naszapolska.pl/index.php/component/content/article/42-gowne/2321-utuczyli-inflacj
  http://www.kworum.com.pl/art3757,polska_totalitarna_.html

  Polubienie

  • Wojwit 29 czerwca 2011 o 7:08 pm

   Zostaliśmy zrównani do poziomu żywego magazynu części zamiennych. A ja (tak całkiem mimochodem 😉 – nie mogę się oprzeć przypomnieniu, że JPII namawiał (kiedy jeszcze zgoda na dawstwo była niezbędna – bo obecnie przepisy stanowią o tzw. domniemanej zgodzie) do czynienia dobrego uczynku wyrażenia zgody na darowanie swych narządów po śmierci na przeszczepy… Pytanie: jak ustala się, że nastąpiła śmierć i co są w stanie zrobić „lekarze”, jak daleko się posunąć, żeby „części zamienne” trafiły do biorców w jak najlepszym stanie? Odpowiedzi pod powyższym linkiem…

   Polubienie

 9. Ola 29 czerwca 2011 o 3:20 am

  kryminalisci z NATO http://www.youtube.com/watch?v=RUMc_ULnluA&feature=player_detailpage
  Nastepne do wymiany rzadu na NWO LAtin America http://www.youtube.com/watch?v=dSFP-2NSo88&feature=player_detailpage
  Czy jestes przygotowany na naturalny kataklizm http://www.youtube.com/watch?v=v2MYlBHlHMI&feature=player_detailpage

  Polubienie

 10. Ola 29 czerwca 2011 o 3:49 am

  http://www.youtube.com/watch?v=-b0xjASLqAU&feature=player_detailpage Pisz do Pezydenta USA
  9 bilinow marsz do WWIII http://www.marketwatch.com/story/population-bomb-9-billion-march-to-wwiii-2011-06-28?link=home_carousel

  Polubienie

 11. Ola 29 czerwca 2011 o 4:49 am

  7.7 Midwest warning: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=UG8L4wNg3h4

  Polubienie

 12. DavidIckeFan 29 czerwca 2011 o 6:15 am

  Chyba czas przestać czytać ten blog, gdyż coraz mniej na nim wiarygodnych informacji. Nie dziwię się, że zakończyła się współpraca z Bein’em, chociaż i On dał się ostatnio nabrać na „olgacom”.

  Jeśli fale do nas dochodzą, to dochodzą cały czas i możliwe, że CLOR nas okłamuje dlatego piszcie do nich, aby regularnie umieszczali wyniki pomiarów, aby widzieli, że ktoś się tych wyników domaga.

  Skok bizmutu prawdopodobnie po deszczu, więc znowu sensacja z niczego. Jak była ta wielka „fala”, to na GAMMAVO były częste chwilowe skoki gamma a teraz tego nie ma. Ja bym raczej stawiał, że wtedy to skażenie nad Polską pochodziło np. z Libii a nie z Japonii.

  Polubienie

  • rabarbarek 29 czerwca 2011 o 6:39 am

   A czy sprawdziles ile stron internetowych , nawet dosc powaznych nabralo sie na „olgacom”. Ktos celowo puscil te bzdury na setki stron , i wlasnie to mnie najbardziej zdziwilo. Niektore strony podawaly ta informacje jako breaking news. Ktos zadal sobie duzo , naprawde duzo trudu , zeby w roznych jezykach , dotarla ona do jak najszerszego odbiorcy. Po co? Gdyby ta wiadomosc dotarla do kilku polskich stron, myslalabym , ze to nedzna prowokacja , ale kiedy zobaczylam ile stron ja zamiescilo , odjelo mi mowe. Mysle , ze moze to miec zwiazek z wielkim
   atakiem jaki ma obecnie miejsce na ludzi i strony internetowe piszace prawde o wydarzeniach, ktore MSM zaklamuja. Chodzi o osmieszenie tych ludzi i srodki na kampanie sa olbrzymie. Wydaje sie nawet ksiazki na temat ” prawdomowcow” , ktorych pokazuje sie w tak krzywym
   zwierciadle , ze beda tacy , ktorzy w te brednie uwierza.
   Mimo wszystko wole te wiadomosci niz MSM , ktore sa stekiem bzdur ,i klamstw .

   Polubienie

  • monitorpolski 29 czerwca 2011 o 7:47 am

   To przestań tu wchodzić i robić mi „reklamy”.
   Co do drugiej części – skok po deszczu, ale jak wytłumaczyć o wiele większy skok w wykresach z Niemiec – tak duży, że dokonano przeskalowania?

   Polubienie

   • zzz 29 czerwca 2011 o 10:16 am

    Monitor, nie kompromituj się. Na Przęczkowską był też „zamach” – tak można interpretować fakt najechania na nią rowerem – co to ma w ogóle być ? Jak można wypisywać takie bzdury ? Przecież to jest już kompletna paranoja. Człowieku, idź się lecz.

    Polubienie

    • monitorpolski 29 czerwca 2011 o 10:56 am

     Czytasz dokładnie co piszę, czy nie? Oto cytat:
     Na Przęczkowską był też „zamach” – tak można interpretować fakt najechania na nią rowerem
     Zamach podałem w cudzysłowie, bowiem ona sama tak uważa. Dodałem, że można (nie „należy”) to tak zinterpretować. Nie podałem natomiast jeszcze jednej informacji, bowiem nie mam nagranej wypowiedzi tej osoby – był jeszcze jeden „napad” na inną kobietę, też zaangażowaną w obronę T. Chołdy. Warto też pamiętać o tym, że sam Chołda został dotkliwie pobilty kilka lat temu – wówczas zabrano mu część dokumentacji sądowej. Mówi o tym w jednym z odcinków relacji wideo. Choła do dzisiaj ma po tym napadzie problemy ze słuchem. Czy tyle dziwnych zdarzeń może być zbiegiem okoliczności?

     Polubienie

     • zzz 29 czerwca 2011 o 1:33 pm

      Chyba ty nie czytasz i to już od dawna. Pisząc takie rzeczy, ukierunkowujesz ten blog nie na ludzi z otwartymi umysłami, tylko na paranoików, ludzi psychicznie chorych, wyborców pisu. Sprawa z Olgacom pokazała, ile informacje przez ciebie prezentowane są warte – i nie dotyczy to wyłącznie tylko tej jednej sprawy, ale 90% rzeczy na tym blogu zamieszczanych. Wystarczyło małe „śledztwo” i wszystko byłoby jasne, ale po co ? Lepiej siać panikę codziennie, umieszczając na blogu wyssane z palca brednie. Ciemny lud to kupi, prawda ?

      Polubienie

   • DavidIckeFan 29 czerwca 2011 o 6:55 pm

    Jak chcesz mieć pochlebne komentarze na blogu, to kasuj wszystkie inne. Ja będę robić to, co uważam za słuszne a nie co jakiś monitorek chciałbym, abym robił.

    Polubienie

    • Tomasz 29 czerwca 2011 o 9:32 pm

     Chcialem sie tylko spytac o wielkie trzesienie ziemi w Rzymie. Bylem niedawno i dalej wszystko stoi jak stalo.Wiec jak to jest panie Gallus?

     Polubienie

  • Radosław 29 czerwca 2011 o 8:15 am

   zgadzam sie, normalna sytuacja po deszczu

   Polubienie

  • choice 29 czerwca 2011 o 11:37 am

   DavidIckeFan ja cie proszę łykasz wszystko jak ślepy pelikan, a nie rozważasz innych opcji ja również wierzyłem w nibry, ufo, przebiegunowanie i wszystkie inne brednie oraz twojego idola Davida Icka. Problem w tym że nie dostrzegasz jak wielcy władcy tego świata czczą lucyfera pełna gębą realizując jego plany. Spójrz na przemysł muzyczny przesiąknięty iluminatami wraz z ich wszystkimi satanistycznymi znakami np lady gaga to ich produkt a większość już się afiszuje że czci demony. Rihana oficjalnie mówi że jest córką szatana, tak jak K.Parry która powiedziała PUBLICZNIE że chciała być sławna dlatego sprzedała duszę, tego jest masa parę osób nie chciało im służyć i wiemy jak skończyli Michael Jackson publicznie szkalowany o pedofilię a później otruty Tupac zastrzelony wcześniej nie słusznie posądzony o gwałt a DMX odsiaduje w więzieniu i pewnie skończy jak ta mniejsza reszta. Powiedz mi ile można też słuchać kompromitujących się w wypowiedziach ateistów o ich teorii która w rzeczy samej opiera się na wierze ale bez Boga bo przecież nie ma żadnych dowodów matematycznych fizycznych biologicznych potwierdzonych przez jakąkolwiek grupę naocznych świadków itp. o powstaniu świata o tym że pochodzicie od małpy lub jesteście stworzeni przez kosmitów że świat powstał z wybuchu( kto podłożył bombę i kto stworzył kosmitów?). Podobna rzecz tyczy się do teorii Darwina która jak wiemy pochodzicie od małpy czyli macie zwierzęcy instynkt i poprzez selekcję czyli najsilniejsze i najmądrzejsze osobniki przetrwają ten też mądry inaczej człowiek zapoczątkował eugenikę czyli selekcja jesteś brzydki głupi i nie jesteś Aryjczykiem to sterylizacja lub komin. Największym zwolennikiem tej teorii był Hitler który jak wiemy tworzył rasę aryjską a nad eugeniką pracowali na polskich ludziach pełną parą. w dzisiejszych czasach znów wprowadzany jest darwinizm a osoby obalające go są dyskryminowane np. dr.Kent Hovind który obalił całą teorię powstania ziemi i świata. Zdawał się nie raz dyskusję z kilkoma naraz ewolucjonistami publicznie ośmieszając ich przy tym. Odsiaduje on teraz wyrok w więzieniu ponieważ był niewygodną osobą bo posiadał potężną broń którą to była widza oparta dowodami zapisanymi i potwierdzonymi przez wszystkich największych naukowców tej ziemi. Przedstawiłem ci tylko zarys dlatego nie narzucaj mi teologi D.Icka bo ja już wszystko przerobiłem i poznałem tego kłamcę który za tym wszystkim stoi.

   Polubienie

   • sebecxs 29 czerwca 2011 o 1:54 pm

    … zgadzam się z tym, że większość nauki nam serwowanej to dogmat tak jak wiara w Boga… ..

    Polubienie

   • eminem 29 czerwca 2011 o 4:33 pm

    Żyjemy w świecie kłamstwa i obłudy, gdzie coraz trudniej jest odróżnić prawdę od fałszu, gdzie prawda wymieszana jest z kłamstwem, gdzie ludzkość niczym lemingi kieruje się pierwotnymi instynktami, gdzie człowiek gardzi drugim człowiekiem. Co do Davida Icke jest to osoba opętana zresztą sam się przyznał. Ten człowiek jeszcze wielu ludzi zwiedzie……………..Odpowiedzią na te bzdury, które głosi jest Księga Henocha będąca apokryfem pochodzącym z rejonu Etiopii, a także wzmianka w Biblii Księga Rodzaju 6:1-4………….

    Polubienie

   • DavidIckeFan 29 czerwca 2011 o 6:54 pm

    Cieszę się, że tyle napisałeś, bo ja tego nawet nie przeczytam.

    Polubienie

    • choice 29 czerwca 2011 o 8:54 pm

     Wiem bo właśnie tak bardzo prawda boli

     Polubienie

 13. trebor 29 czerwca 2011 o 6:44 am

  Na moim dozymetrze mam promieniowanie 0,10 przy w dolnej granicy skali.Przypomne dopuszczalne 0,10 do 0,60 .

  Polubienie

  • monitorpolski 29 czerwca 2011 o 10:59 am

   Pamiętajmy jeszcze o „gorących cząstkach” izotopów plutonu i uranu, których z Fukushimy wydostało się tyle, że można by wielokrotnie wybić wszystkich ludzi na Ziemi. Ich nie da się wykryć konwencjonalnymi metodami – urządzenia do badania tego typu skażeń są cholernie drogie.

   Polubienie

   • trebor 29 czerwca 2011 o 11:34 am

    Moja kobieta ma bardzo dobry miernik w postaci swojego organizmu jak bylo 0,30 na dozymetrze(zenobiusz o tej chmurze trabil) dostala takiej migreny ze odlatywala do „cieplych krajow”.Kazde skondensowane pylenie chemtrails (jesli nie jest ona pod wplywem zasiegu dzialka orgonowego)odbija sie wspomnianymi stanami.

    Polubienie

    • Wizzgaa 29 czerwca 2011 o 12:51 pm

     Dokładnie tak Trebor – miałam to samo,co „twoja kobieta”. Nasze organizmy w zasadzie są najlepszym probierzem .

     Polubienie

 14. ArO 29 czerwca 2011 o 8:02 am

  Polska Ludowa zdjęcia „ach, te czasy” 😀
  http://polskaludowa.blogspot.com/

  Polubienie

 15. człek 29 czerwca 2011 o 9:32 am

  http://www.zmianynaziemi.pl – stronka padła… a jeszcze wczoraj hulała… może to tylko chwilowy problem z serwerem.

  Polubienie

 16. wisznu 29 czerwca 2011 o 10:20 am

  Niewiem czy ktoś zauważył ale od jakiegoś czasu niema chemitrails na niebie.Niebo czyste ,błekitne . przerwa jakaś czy to tak specjalnie? niewiem

  Polubienie

  • Slawenman 29 czerwca 2011 o 4:11 pm

   To chwilowe ,nie dowiezli paliwa do samolotow.

   Polubienie

   • Wojwit 29 czerwca 2011 o 7:32 pm

    Masz te wiadomości, Erilo, z pierwszej ręki?

    Polubienie

 17. ArO 29 czerwca 2011 o 10:22 am

  Apel wojskowy bez cenzury
  cz.1 http://youtu.be/QtODYYnf2W0
  cz.2 http://youtu.be/YLMGyJSq4Cc

  Polubienie

 18. Stanisław 29 czerwca 2011 o 10:30 am

  Cieszy mnie ta informacja, mam nadzieję że uda się do końca wyjaśnić krętactwa wymiaru sprawiedliwości.

  Polubienie

 19. zenobiusz 29 czerwca 2011 o 10:57 am

  „Na tym blogu jako jednym z nielicznych pojawiły się jednak trzeźwe komentarze, co do których na początku mieliśmy wątpliwości (piszę w liczbie mnogiej, bowiem nad Olgacom dyskutowało wiele osób).”
  Moje pytania stawiane na blogu komu może zależeć na takiej prowokacji,spowodowały pojawienie się trolla,który nawet opisywał jak tę strony zrobił,czyli nasze podejście,było dla kogoś denerwujące.Najlepszym dowodem na prowokację,jest to że,mimo ukazania się na blogu olgacom pingbacka i wielu wejść z niego na mój blog,nie odezwał się nikt ze strony,a zwłaszcza owa, Alenka Wacek.

  Polubienie

  • zenit 29 czerwca 2011 o 1:23 pm

   Zenobiusz byłeś jedynym który atakował i wyzywał ludzi kwestionujących autentyczność istnienia tego Olgacomu, więc nie kompromituj się tu pan. Zainteresowanych odsyłam do oryginalnego tematu i postów zenka. Razem z monitorem tworzycie duet współpracujących demagogów. Jedyne rzetelne informacje czasem wrzuci ktoś z userów, choć jak tajwańczyk czy jak mu tam ogłosił zamach w Berlinie to turlałem sie ze śmiechu, odliczał, a później zniknął.
   Użytkownicy czy nie zauważyliście że nigdy monitor nie kwestionował słów zenobiusz i na odwrót? Może to ta sama osoba? Ręka ręke dezinformatora myje.
   Bierzcie co najmniej z dużym dystansem ten blog.

   Polubienie

   • zenobiusz 29 czerwca 2011 o 8:18 pm

    „Zainteresowanych odsyłam do oryginalnego tematu i postów zenka.”
    Rób to skutecznie.Wasza akcja była spaprana,i wycofaliście się rakiem,a teraz z nowym IP wracacie pluć.Oj nie będzie premii. 🙂

    Czerwiec 25, 2011 @ 15:11 e 00 Rate This

    Dyskusja nie tyczy,kwestii,czy akcja pani jest prowokacją przeciw chińskiej firmie ,i paru wymienianych z nazwiska osobom.Zastanawiamy się, kto zadaje sobie tyle trudu,i od czego odwraca uwagę.Sedno tematu brzmi ,budujcie chembustery.Reszta jest do oceny, z upływem czasu,w miarę jak pojawią się nowe fakty.Ja rozumiem,że podstawowy argument brzmi ,to świeża sprawa,nowe strony..Nie sprawa oprysków nie jest świeża,Jedynie mamy do niej barwny dodatek.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/25/polska-jest-trutarekami-chinskiej-firmyczy-to-prowokacjamajaca-osmieszyc-temat-lotniczych-opryskow-nie-tylko-naszej-ojczyzny-szukajmy-prawdy/

    Polubienie

  • Wojwit 29 czerwca 2011 o 7:34 pm

   A nie uważasz, że już same jej imię i nazwisko są, jak na Polkę, dość dziwne?

   Polubienie

   • rabarbarek 29 czerwca 2011 o 7:56 pm

    Sadzac po podpisach petycji , to chyba Czeszka. Monitor , sadzac po akcencie , myslal,ze to Rosjanka. Podpisow z Polski pod petycja jak na lekarstwo, za to z Czech , USA, Francji, Holandii , multum. Ciekawe jak pani Wacek pojdzie z tymi zagranicznymi podpisami do polskiego Sejmu protestowac???

    http://www.petitionbuzz.com/petitions/stopolgacom

    Polubienie

 20. newloveorder 29 czerwca 2011 o 11:13 am

  świetny przekaz dotyczący upadku NWO
  nowy system nowa ziemia
  http://krystal28.wordpress.com/2011/06/26/nowy-system-nowa-ziemia-2/

  Polubienie

  • FAKIR 29 czerwca 2011 o 1:10 pm

   Do dupy z takim przekazem!!! Pomylenie z poplątaniem dla „dzieci neostrady”

   Jezus Chrystus to jest system a nie jakieś pierdoły New Age lansowane przez NWO!

   Polubienie

   • choice 29 czerwca 2011 o 1:41 pm

    Podpisuję się pod komentarzem FAKIRA ale ujmę to delikatniej że ta strona wyłapuje osoby błądzące i takich stron coraz więcej i nikt ich nie usuwa bo one oddalają od prawdy i od Boga a prawda jest tylko jedna i jest zawarta w Biblii.

    Polubienie

    • trebor 29 czerwca 2011 o 2:14 pm

     Czlowieku z twojego punktu widzenia wszyscy ktorzy wyznaja Biblie sa ok a reszta to potepiency ktorzy pojda do piekla(mam na mysli inne religie).Patrzysz przez ograniczony pryzmat swojej wiary(ktorej nie neguje) a co powie przedstawiciel innej religii o Biblii?
     Z tego biora sie wojny umiejetnie podsycane przez zrecznych manipulatorow rzadzacych tym swiatem.
     Ochlon 🙂

     Polubienie

     • choice 29 czerwca 2011 o 2:53 pm

      Większość rozmów z ateistami kończy się śmiechem i szyderstwem oraz obrazami osób wierzących, ponieważ ateizm to zatracanie wartości moralnych w ludziach a to nas odróżnia od zwierząt dlatego większość wybiera wiarę ateistyczną bo łatwiej jest żyć i wszystkie swoje złe uczynki usprawiedliwiamy pochodzeniem od małpy a co za tym idzie brak szacunku tolerancji oraz zatracenie dekalogu. Mylisz mnie z większością moja wiara to wiara w dekalog a twoja to w chanelingi i co chwilę muszę czytać o istotach z kosmosu które cię stworzyły litości zdrowiej

      Polubienie

      • choice 29 czerwca 2011 o 2:59 pm

       mały błąd miałem na myśli wiara w Boga i słowa dekalogu..

       Polubienie

       • trebor 29 czerwca 2011 o 4:04 pm

        Inne religie tez wierza w Boga(pewnie o tego samego im chodzi)i podobnie moga myslec o naszej religii.Chodzilo mi tylko o szacunek dla innych wiar.Mam nadzieje ,ze sie przeslyszalem rozumujac ,ze jestem ateista(bo tak nie jest)?

        Polubienie

        • choice 29 czerwca 2011 o 4:59 pm

         Mam wielu bardzo dobrych przyjaciół którzy wyznają inną wiarę np. islam grekokatolikę, ewangelicką oraz wierzą w ateizm, i świetnie się z nimi dogaduję nawet rozmawiając o naszej wierze, szanuję ich wszystkich jak siebie a oni mnie i moją wiarę. Z ateistami już jest gorzej jak i z moimi przyjaciółmi tak z większością która spotyka się na forach lub wygłasza swoją opinię publicznie choć wiele razy tłumaczyłem moim znajomym że szanuje ich pogląd to jednak oni kpią z mojej wiary obrażając przy tym mojego stwórcę. Dla mnie jedyny i najważniejszy dowód istnienia Boga jest istnienie dobra i zła czyli szatana i demonów. Jeżeli ktoś oficjalnie mówi w jaki sposób można oddać mu cześć żeby się pokazał albo jakie rzeczy należy czynić żeby odnieść sukces które znaki należą do niego no to już więcej mi nie trzeba dowodów. Sory jeżeli jesteś tak twardy narysuj pentagram postępuj zgodnie z ich zasadami a później opowiedz co ci ten kłamca na obiecywał. Widzisz piramidy istniały wcześniej i istnieją znowu dzisiaj majowie mordowali czcili swoich bogów którzy przybywali z niebios pijąc krew własnego ludu podobnie ma się to teraz do niektórych władców tego świata tak ma to miejsce w Bohemia gru.

         Polubienie

       • trebor 29 czerwca 2011 o 5:43 pm

        P.S.Dekalog to 10 przykazan ktore dostal Mojżesz od Jahwe ktory notabene przekazal je „narodowi wybranemu”.Nic nie wspominal o innych narodach”wybranych”?.
        Wiki pisze cos takiego:
        „Dekalog (gr. δεκάλογος dekalogos, dziesięć słów) inaczej Dziesięć przykazań (w tradycji żydowskiej Dziesięć Oświadczeń עשרת הדיברות, Aseret ha-Dibrot) – zbiór podstawowych nakazów moralnych obowiązujących pierwotnie wyznawców judaizmu, a następnie przejęty przez chrześcijan, dla których spełnia się on w Jezusie Chrystusie (Por. Mt 5,17-19) poprzez tajemnicę paschalną.”

        Polubienie

        • sebecxs 29 czerwca 2011 o 9:16 pm

         …ja przestałem wdawać się w takie dyskusje, bo szkoda mi naskórka na palcach… jak napisałem, że Jezus przecież był żydem i uczył się w Tybecie …. to się larum podniosło, że Boga obrażam…. ot i wszystko…

         Polubienie

        • choice 29 czerwca 2011 o 10:01 pm

         A może naród wybrany to ten który wierzy w Boga i czci jego dekalog?? Po zmartwychwstaniu Jezus ogłosił swoim apostołom by rozgłaszali dobrą nowinę po całym świecie. Historia w Peru głosi o osobie Tomaszu z księgą który nawracał słowem i opowieściami o synu Bożym i jego powtórnym królestwie które ma nastąpić nawet są zapiski hiszpańskiej inkwizycji na tych terenach że wiara ta jest podobna a nawet taka sama jak wiara katolicka.

         Polubienie

      • trebor 29 czerwca 2011 o 9:36 pm

       Ignoracja,niewiedza i pycha przez ciebie przemawia drogi bracie.

       Polubienie

       • trebor 29 czerwca 2011 o 9:42 pm

        bracie choice

        Polubienie

        • choice 29 czerwca 2011 o 10:02 pm

         a można tak jaśniej?

         Polubienie

        • trebor 29 czerwca 2011 o 10:41 pm

         choice sledz moje posty moze zalapiesz w czym problem … piszesz inteligentnie … jesli ci sie jeszcze uda wydobyc ze swoich paradygmatow to bedziesz na dobrej drodze aby zalapac,ze tak naprawde istotą kazdego czlowieka jest rozwoj duchowy.Chyba starczy tego nabijania postow dywagacjami…jesli chcesz dyskusji to na p.w.albo mailem.
         Pozdrawiam

         Polubienie

     • zenobiusz 29 czerwca 2011 o 3:37 pm

      trebor@ przemyśl te dane.Porównaj mapkę z mapką kataklizmów.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/06/29/pogromy-chrzescijan-w-ponad-70-krajach-swiata-sa-niewidzialne-a-nawet-bagatelizowane-ale-bog-widzi/

      Polubienie

      • trebor 29 czerwca 2011 o 4:28 pm

       zenobiusz@ wiem o tym barbarzynstwie ktore sie odbywa na masowa skale.
       Ci co to robia to zwykli bandyci i beda rozliczeni za swoje zbrodnie( jesli sie odrodza ponownie)lub zasila byty demoniczne.Wazne jest aby umiec wybaczac wtedy ci oprawcy nie maja szans.Jezus wyraznie nauczal aby nadstawic 2 policzek.Z miloscia nikt jeszcze nigdy nie wygral …legla ona u podstaw chrzescijanstwa.Im wiecej milosci tym wiekszy problem maja ze zniszczeniem tej wiary.Natomiast trzeba odzielic wiare w Boga od posrednikow(instytucja koscielna).Tam gdzie instytucja tam system piramidalny(hierarchia).I jeszcze raz posluze sie cytatem:” pośród duchownych kościoła chrześcijańskiego było i jest wielu wspaniałych ludzi …. jednak jaka by nie była piękna dusza żołnierza musi on być posłuszny dowództwu a ARMIA STWORZONA JEST PO TO BY ZABIJAĆ „

       Polubienie

    • Baleburg 29 czerwca 2011 o 5:55 pm

     Twoja prawda głosi, iż kobieta to podistota, służąca do rodzenia dzieci i wykorzystania przez męża, a w sobotę nie można pracować, bo będziesz musiał zostać zabity. Nie potrzeba żadnych bóstw by człowiek był dobry – nazywa się to altruizmem.

     Polubienie

     • choice 29 czerwca 2011 o 6:19 pm

      To ty w to wierzysz moja wiara polega miłości do Boga i do bliźniego jak siebie samego oraz wiara w jego syna Jezusa Chrystusa którego krew została wylana by obmyć nas z grzechu. Jestem na nowo narodzonym chrześcijaninem i w ciąż się uczę być lepszym człowiekiem w oczach Boga. Udowodnij mi że niema szatana w tedy odpowiem ci co do potrzebności bóstw.

      Polubienie

      • baba wanda 29 czerwca 2011 o 7:50 pm

       Nie trafia do mnie zalozenie religijne, ze rodzimy sie grzeszni. Dlaczego? Stworzyl nas Bog grzesznymi? Po co mialby to robic? Kiedy zdarzylismy zgrzeszyc przed narodzinami? Bog nas stworzyl na swoje podobienstwo. Czemu religia wmawia nam, ze rodzimy sie grzeszni? Czemu religia uwaza, ze trzeba wylewac czyjas krew, zeby nas oczyscic?

       Polubienie

       • choice 29 czerwca 2011 o 9:24 pm

        Nie byliśmy grzeszni ale zgrzeszyliśmy nasi przodkowie szatan skusił Ewę w Edenie przez co zostali wygnani a on potępiony a winą za grzech jest śmierć itd. cały opis w Biblii.
        Bóg dał nam wolną wolę to my wybieramy co mamy robić i czynić komu oddawać chwałę i z jakimi zasadami regułami mamy się kierować oraz kogo prosimy o pomoc Stwórcę czy potępionego.
        Wszyscy jesteśmy grzesznikami dlatego wszyscy umrzemy i w dniu ostatecznym pójdziemy do piekła podejrzewam że jestem większym grzesznikiem niż wy ale mniejsza o to. Jezus umarł za nas za nasze grzechy i jest gotowy zapłacić za nasze grzechy jeśli tylko się o to go poprosi. Chrystus jest moim zbawicielem i tylko przez niego wiedzie droga do nieba. To jest moja wiara żeby nie było że komuś narzucam..

        Polubienie

       • choice 29 czerwca 2011 o 10:50 pm

        Przepadł mi post więc jeszcze raz napiszę jak się pojawi proszę usunąć. Bóg stworzył Adama na własne podobieństwo w raju Eden ale zabronił im spożywać owoc z jednego drzewa którym strażnikiem był szatan który zwiódł Ewę i tak oto ten sposób zgrzeszyli a winę za poniesiony grzech sprzeciwieniu się Bogu było wygonienie z raju oraz śmierć, bo przecież wcześniej ona nie istniała. My jesteśmy śmiertelni a szatan potępiony. Bóg nam dał wolną wolę którą się kierujemy, podejmujemy decyzje, wybieramy w co mamy wierzyć i komu lub czemu oddajemy pokłon, oraz jakimi zasadami się kierujemy Bóg nikogo nie zmusza żeby wierzyć w niego. Biblia mówi że łamiąc boże prawa musimy pokutować słowo pokutować, oznacza dwie rzeczy pierwsze odwrócić se od grzechu i zwrócenie się do Boga o przebaczenie. Biblia mówi że zapłatą za grzechy jest śmierć. Dlatego zasługujemy na piekło bo wszyscy ale to wszyscy złamaliśmy prawa Boże dekalog. Podejrzewam że jestem większym grzesznikiem niż większość z was ale mniejsza o to ale Jezus Chrystus umarł za mnie i za nas wszystkich za nasze grzechy i zapłacił swoją śmiercią za nasze odkupienie, każdy kto go o to poprosi otrzyma życie wieczne, czyli niebo tak napisano w licie do rzymian napisano również że każdy który wezwie imienia Pana będzie zbawiony. To jest moja wiara żeby nie było że komuś narzucam.

        Polubienie

       • choice 29 czerwca 2011 o 11:09 pm

        tyle się fatygowałem i kolejny post mój do ciebie przepadł chyba jakaś cenzura 🙂

        Polubienie

     • Wojwit 29 czerwca 2011 o 8:09 pm

      Jak rozumiesz to „wykorzystywanie”. Może warto pofatygować się do seksuologa?

      Polubienie

 21. FAKIR 29 czerwca 2011 o 11:21 am

  Marku
  Jak się z Tobą kontaktować poprzez Skype????

  Polubienie

  • monitorpolski 29 czerwca 2011 o 11:28 am

   Napisz na mail monitorpolski@yahoo.com

   Polubienie

  • Megi 29 czerwca 2011 o 11:35 am

   Fakir, ja ciągle usiłuję zrozumieć co miałeś na myśli pisząc, że promocja węgierskich win przez Polskę to część ataku psychologicznego na Węgry za sprzeciwienie się MFW. Możesz to wyjaśnić?

   Polubienie

 22. FAKIR 29 czerwca 2011 o 12:23 pm

  DZIEŃ DOBRY!
  SZANOWNI PAŃSTWO!

  Czytajcie uważnie….najlepsze są nagłówki

  Przedstawiam jak się robi papkę z mózgów motłochu

  http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=d8fcad0a-3e7b-4208-9152-e17032f9cad1&=miinus

  aż tu nagle przygotowanie podłoża do bankructwa w Polsce 🙂

  http://biznes.interia.pl/praca/news/polacy-najwiekszymi-leniami-w-europie,1660772

  POLAKU!!!!!
  WKRÓTCE USŁYSZYSZ I POCZUJESZ CIEPŁY ODDECH ZA PLECAMI I SILNY BÓL W PUPIE

  DO WIDZENIA!

  Polubienie

  • ramires 29 czerwca 2011 o 9:47 pm

   W rolnictwie jest trochę ja przy produkcji aut luksusowych. Masówka dla wszystkich { tania} czy coś wytworzone ręcznie i naturalnie. Do tej pory to drugie super skutecznie likwidowano, podając przyczynę niską wydajność. W takim razie np. Ferrarii już dawno powinno upaść bo jest nisko wydajne. Ale nie martwcie się ci u góry nie jedzą „masówki” , podaję jako ciekawostkę !

   Polubienie

 23. FAKIR 29 czerwca 2011 o 12:42 pm

  żeby to zrozumieć, trzeba przeczytać kilka książek Vladimira Volkoffa

  Polubienie

  • Megi 29 czerwca 2011 o 1:29 pm

   ahaaaa… a ja głupia…. no, sorki

   Polubienie

 24. Daniel 29 czerwca 2011 o 1:51 pm

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Jak-Przywodcy-Solidarnosci-oszukali-ludzi-pracy-czyli-kolejna-kleska-narodu-polskiego

  Polubienie

 25. BIA 29 czerwca 2011 o 2:12 pm

  Zajmujecie się pierdołami skoro trują przy pomocy samolotów to truli by wszystkich równo zarówno tych co sprawują władze jak i poddanych tejże A tu już na wstępie dyskwalifikuje takie sensacje to zapchaj dziura temat do nicego zjmnijcie się sprawami polityki i tych ktorzy stoją ponad nie Bilderbergami i sprawkami wywiadów to prawdziwa gra

  Polubienie

  • trebor 29 czerwca 2011 o 4:38 pm

   Bladzisz … ale ci pomoge …oni maja takie male tableteczki za pomoca ktorych usowaja z organizmow metale i reszte tego syfu.Gdzies mi wcielo film o tych pigulkach…jesli ktos znajdzie to prosze wystawic jesli nie znajde go sam.

   Polubienie

   • millena461 29 czerwca 2011 o 5:20 pm

    @TREBOR poszukaj tego tez niewidzialam, chce moja mloda uswiadomoc mlodzi garna sie teraz do tego.A nie wierzylam ze cos uda mi sie przekazac .
    Wierzmy w mlodych oni sa przyszla sila narodu.

    Polubienie

   • zenobiusz 29 czerwca 2011 o 8:35 pm

    Wystarczą im osobiste orgonity.

    Polubienie

 26. Daniel 29 czerwca 2011 o 3:41 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=3UWhxuTTdOk&feature=player_embedded Banki, Grecja i przyszlosc

  Polubienie

 27. KRYSTYNA 29 czerwca 2011 o 4:48 pm

  GORĄCO POLECAM ! ! !

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=8906#more-8906

  Polubienie

 28. rabarbarek 29 czerwca 2011 o 4:53 pm

  Grecja sprzedana 4 glosami , bo tyle zabraklo do zablokowania planu swiatowych bankierow. Na ulicach Aten narod z golymi rekami przeciwko uzbrojonym silom rzadowym. Podaje strone Twittera na ktorej ludzie z placu Syntagma podaja bezposrednie informacje na temat tego co sie tam dzieje. Kilka informacji z tej strony,
  ” Nie wierze w Boga ale wiem , ze jest On tam teraz bardzo potrzebny”
  ” Nie do wiary, gazuja wlasne spoleczenstwo”
  „Ludzie padaja jak muchy. Widzialem cala grupe mlodych ludzi lezacych na chodniku”
  ” Oddzielono grupe na placu od grup zgromadzonych dookola placu i trwa rozprawa z nimi”
  ” Klaszczemy glosno , zeby inne grupy uslyszaly , ze zyjemy i walczymy”

  Zobaczcie tez zdjecie przyslane przez Niemca. Jest tam starszy czlowiek w masce przeciwgazowej . Niwsamowite wrazenie.

  http://twitter.com/#!/search?q=%23Greekrevolution

  Polubienie

  • rabarbarek 29 czerwca 2011 o 4:55 pm

   Zdjecie..

   Polubienie

  • millena461 29 czerwca 2011 o 5:17 pm

   NO TO BEDZIE WOJNA DOMOWA 😦 Grecy nie odpuszcza

   Polubienie

   • rabarbarek 29 czerwca 2011 o 5:41 pm

    Milena przeczytaj ten komentarz . Pamietasz co sie dzialo niedawno w Toronto z okazji G-20? Zakapturzeni ludzie bez twarzy i nazwisk , wyszli na ulice demolowac miasto. Podobnie jest teraz w Atenach. Komentarz ten napisany jest oczywiscie z duza doza ironii. Demokracja po grecku to po prostu ” gazowanie karaluchow” . Ale to co jest w tym najistotniejsze to nagle pojawienie sie na placu[ juz wczoraj] osobnikow zakapturzonych , ktorzy , jak w Toronto uzyci zostali do nakrecenia rozroby . Widzialam w relacji na zywo jak uzbrojeni byli w miotacze gazow i kamery[ filmowali i prowokowali ] i maski przeciwgazowe. . Ci ludzie to czesc strategi swiatowej uzywanej przeciwko protestujacym. Ich agresywna postawa wyplasza prawdziwych demonstrantow , zostaja grupy mlodych , ktorzy daja sie zmanipulowac i to oni padaja ofiarami policyjnej agresji. Reszta , a sa to przeciez miliony , ktore mogly wyjsc na ulice, zostaja w domu. No i o to chodzi. Potem w swiat idzie wiadomosc , ze grupy chuliganow protestowaly i policja musiala interweniowac. Zachowanie ” kapturow” wszedzie jest podobne , i sa oni czescia operacji waliki z domowymi ” terrorystami”. Jest tam oczywiscie tez duza liczba wspanialych Grekow , ale ich glosy sprzeciwu gina w tym sztucznie wywolanym chaosie. Mysle , ze prawdziwi Grecy nie odpuszcza i zorganizuja protesty , bez zakapturzonych.

    http://www.keeptalkinggreece.com/2011/06/29/athens-june-2911-glorification-of-the-greek-democracy/

    Polubienie

    • choice 29 czerwca 2011 o 6:38 pm

     Bardzo mnie ciekawi plan NWO jeżeli dojdzie do protestów strajków, przykładowo w danym kraju całej ludności i ten strajk będzie rosnąć w siłę, to osłabia to gospodarkę danego kraju oraz tych samych mieszkańców doprowadzając dane państwo do stanu krytycznego wyczerpania i zostaje wprowadzony stan wojenny. Dalej strajki nie ustępują rząd kapituluje, ale tutaj może być problem bo NWO może czekać na ten okres i odpowiednią strategią i podstawionymi osobami może objąć władzę bo lud sam ich wybierze ponieważ nie będzie innej opcji.
     Druga możliwość nierobienie nic wprowadzą swoje rządy z pełna łatwością bo lud przecież wyrazi na to zgodę albo nie wyrazi sprzeciwu
     Pokojowe demonstracje nic nie dają bo zawsze jest ktoś w tłumie który nawołuje do ruszenia na darmozjadów w rządzie.
     Czy widzi ktoś jeszcze jakąś inną opcję?

     Polubienie

     • monitorpolski 29 czerwca 2011 o 7:29 pm

      Ben Fulford już 4 lata temu przewidział taki rozwój sytuacji. Tylko wspomnę o sztucznie wywołanym trzęsieniu ziemi po to by zniszczyć elektrownię atomową, co się stało. Fulford wyraźnie mówił o tym 4 lata temu, że takie są plany! Zresztą był test na innej elektrowni z mniejszym trzęsieniem. Co do oporu wobec NWO zalecał opcję Gandhiego – niesubordynację społeczną. Ani wielkie strajki, ani walka na ulicach nie dadzą efektu.

      Polubienie

      • trebor 29 czerwca 2011 o 8:46 pm

       Wpierw będą cię ignorować , później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
       Mahatma Gandhi (1869-1948)

       Polubienie

    • millena461 29 czerwca 2011 o 7:45 pm

     Rabarbarek, wszystko pamietam i to bardzo dobrze.
     Jednak szczerze wiadomosci o Grecji zostawiam, zal mi ich bo mieszkalam tam 2 lata wiec znam ten kraj. Jestem podminowana sytuacja w New Mexico i Nebrasce i nie moge uwierzyc w to co sie dzieje. Sama mieszkam miedzy 2 elektowniami w odleglosci po 15km TYLKO!!
     BRAK MI SLOW , rodzi sie tylko pytanie co dalej? czy nigdy sie to nieskonczy? co z naszymi dziecmi bedzie? Tego nie zniesie juz ani Ameryka ani Europa.

     Polubienie

 29. Talbot 29 czerwca 2011 o 5:21 pm

  Firma poleca syreny dowolnej w zasadzie mocy i wielkości przez kombinację odpowiedniej ilości modułów. Jak ktoś ciekawy, niech wpisze w YouTube „Sirene ECN” a pokaże się skolko ugodno demonstracji, co potrafią zestawy od 4 do 20 takich modułów.

  Przy SPL = 109 dB(A), trwale uszkodzenie słuchu następuje w czasie około 2 minut, 112 decybeliokoło minuty, 115 decybeli około 30 sekund, 118 decybeli 15 sekund, 118 decybeli 7,5 sekundy, 121 decybeli 3,25 sekundy, i tak dalej. Przy 130 decybelach – w zasadzie natychmiast.

  A zatem, co robią te nowoczesne syreny tuż nad głowami przechodniów w centrum Warszawy, i dlaczego to jest dziś najpilniejszy wydatek z budżetu? Czy policji i straży miejskiej wydano już koreczki douszne, czy leżą w sejfach w zapieczętowanych paczkach z napisem „Operacja Jerycho”?

  Coś nadchodzi.

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=3736&Itemid=119

  Polubienie

  • navajo88 29 czerwca 2011 o 5:57 pm

   Gwiazda śmierci !!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahaha

   Polubienie

 30. Taka prawda 29 czerwca 2011 o 5:30 pm

  Greccy zdrajcy przegłosowali „dożynanie prawosławnych watah” więc pora na Chiny. Olgacom – to taki wybieg socjotechniczny by lemingi bez dyskusji i podwazania zdania telewizyjnych i prasowych medrców a nawet jedynie słusznych autorytetów moralnych uwierzyły w „CHIŃSKI BIOTERRORYZM” (ktoś przecież te ogórki i kiełki biednym niemiaszkom popryskał). Przecież niedługo trza zacząć ajwajowanie jakie to „chińczyki złe bo popierają terrorystów z pakistanu, blokują światowy dobrobyt nie dając się okraś z niezależności gospodarczej, rujnują dobrobyt społeczeńst (bdw zarzynanych na lichwe w porozumieniu z V kolumną rządowych sprzedawczyków) zabierając głodującym masom prace, że są siedliskiem szatana opisanym w apokalipsie (GOG i MAGOG w jednym), itd itd. Słowem pora przeć do przodu w budowaniu Światowego Obozu Koncentracyjnego zwanego NWO.

  Jak należy sprawić by Wzgórze Świątynne dało się bezproblemowo zawłaszczyć? Sprzedac Arabów wrabiajac ich w przegraną z góry wojnę. Wojnę o „prawa do zycia prawie wymordowanych Palestyńczyków” – jedynych prawowitych właścicieli tamtych ziem. Prawie wymordowanych za przyzwoleniem anglo-saksońskiej mafii nazistowskiej tak bardzo lubującej się w dziecięcej pederastii.
  Ale teraz ta mafia wraz z Bractwem Muzułmańskim posytanowiłą ich obronić poprzez Ostateczne Rozwiązanie Problemu Palestyńskiego. Słowem Bedziemy świadkami kolejnego humanitarnego holokaustu. Kolejnego holokaustu dokonanego pod pozorem obrony prawa człowieka do zycia. Prawa do godnego własnego życia. Pozagrobowego oczywiście. ;/

  Myslicie, że wyślą „polskich żołnierzy” w ramach bratniej pomocy strategicznemu sojusznikowi czy też pojadą bronić „czystości palestyńskiego nieba” jako najemnicy NATO? Może być ciekawie. Może cześć poślą tu, cześć tam by i problem „polskiej armii” ostatecznie rozwiązać? Judeopolonia wszak czeka na oficjalne powołanie do życia.

  Polubienie

 31. ArO 29 czerwca 2011 o 5:59 pm

  jutro 30 czerwca Marsz Solidarności: koncert Kukiza, później blokada miasta
  http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,marsz-solidarnosci-koncert-kukiza-pozniej-blokada-miasta,235933.html

  Polubienie

 32. rabarbarek 29 czerwca 2011 o 6:00 pm

  Sprawdzcie , Grecja na zywo,chyba wlasnie uzywaja ” broni dzwiekowej” , dzwiek , ktory slychac doprowadza do szalu. Oczywiscie natezenie nie jest duze , ale mozna je zmieniac.

  http://www.keeptalkinggreece.com/2011/06/28/athens-june-28-live-streaming-blogging-in-english/

  Polubienie

 33. tamara 29 czerwca 2011 o 6:02 pm

  Ktos kiedys na tym blogu pytal sie jakie wlasciwie firmy naleza do swiatowej elity; kupujac jakie prod.sponsorujemy te mafie?. podam wam linka z setkami nazw prod.,ktore w rzeczywistosci naleza TYLKO do trzech producetow ZYWNOSCI; ….niemalze wszystkie te prod.zawieraja trujace dla organizmu skladnink ;takie jak;TLUSZCZE NIENASYCONE,dodatki jak MSG (jesli sie niemyle chodzi tu o E-621 ) tu wyjasnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Glutaminian_sodu ,HFCS tu wyjasnienie http://en.wikipedia.org/wiki/High-fructose_corn_syrup , RTĘĆ i /lub ASPARTAN. tak przetwozona zywnosc truje nasz organizm,niszczy uklad nerwowy i zakluca normalne funkcjonownie mozgu; dzieki TRZEM FIRMA ludzie tego swiata staja sie chorymi ,oglupionymi grubasami….. NESTLE ,KREFT I PepsiCO …..(jak myslicie ;do kogo naleza WINIARY?)….pamietaj ,kupujac ich prod.SPONSORUJESZ najwieksza mafie tego swiata, ktorej zawdzieczasz to o czym czytasz chociazby na tym blogu
  Oto link po nl. ale jestem pewna,ze nazwy firm i prod. rozpoznacie
  http://hetuurvandewaarheid.info/2011/06/08/ww-4-irrationeel-consumentisme-ofwel-de-weinige-bedrijven-die-de-wereld-voeden/

  Polubienie

  • Slawenman 29 czerwca 2011 o 7:56 pm

   Co wiec radzisz Tamarciu – gdzie kupowac i co jesc ,jak to wszystko ich towar ?

   Polubienie

 34. luxjacek 29 czerwca 2011 o 6:03 pm

  Monitor zainteresuj się tym- http://niepoprawni.pl/blog/2456/totalna-inwigilacja-przygotowania-do-tlumienia-zamieszek

  Polubienie

  • ArO 29 czerwca 2011 o 8:16 pm

   czytając to można powiedzieć ze historia zatacza koło
   ja bym te megafon-ki uciął kątówką na akumulator

   Polubienie

 35. Ania 29 czerwca 2011 o 7:01 pm

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/.
  Coś dla amatorów bogactwa z gazu łupkowego…

  Polubienie

 36. Wojwit 29 czerwca 2011 o 7:27 pm

  Ponieważ mój komentarz pod wpisem Oli nie ukazał się, spróbuję umieścić go tutaj. Może wejdzie…
  Zostaliśmy zrównani do poziomu żywego magazynu części zamiennych. A ja (tak całkiem mimochodem 😉 – nie mogę się oprzeć przypomnieniu, że JPII namawiał (kiedy jeszcze zgoda na dawstwo była niezbędna – bo obecnie przepisy stanowią o tzw. domniemanej zgodzie) do czynienia dobrego uczynku wyrażenia zgody na darowanie swych narządów po śmierci na przeszczepy… Pytanie: jak ustala się, że nastąpiła śmierć i co są w stanie zrobić „lekarze”, jak daleko się posunąć, żeby „części zamienne” trafiły do biorców w jak najlepszym stanie? Odpowiedzi pod powyższym linkiem…

  Polubienie

 37. millena461 29 czerwca 2011 o 7:35 pm

  Dzisiejsze wiadomosci z N.Mexico LOS ALAMOS, pracownicy labolatorium nuklearnego obawiaja sie juz dymu radioaktywnego.
  Jezeli ogien dojdzie do skladu pluronu.. …. Boze to Fukoshima jest pikus.
  ZOBACZCIE FILM W ZALACZNIKU ARTYKULU prosze:
  http://www.foxnews.com/us/2011/06/29/wildfire-advances-toward-nm-nuke-lab-raising-contamination-concerns/

  Polubienie

  • millena461 29 czerwca 2011 o 7:48 pm

   …skladu plutonu……. (ma byc juz mnie palce zawodza) 😦

   Polubienie

  • trebor 29 czerwca 2011 o 9:48 pm

   Mam dziwne wrazenie ,ze w Los Alamos toczy sie niewidzialna wojna?

   Polubienie

 38. Slawenman 29 czerwca 2011 o 7:59 pm

  Co moze monitor – jedynie monitorowac
  A TY JEDEN Z DRUGIM (z druga) doradz co czynic aby sie im nie dac .
  Bedzie to lepsze niz sama gola informacja !

  Pytanie tylko,czy Monitor na to pozwoli,bo Zenobiusz napewno nie .

  Polubienie

  • zenobiusz 29 czerwca 2011 o 11:01 pm

   Tak Augustynie P. z Yacksonville,tobie na pewno nie,trollu uporczywy.

   Polubienie

 39. trebor 29 czerwca 2011 o 9:28 pm

  Film „Woda. Wielka Tajemnica” składa się z wypowiedzi wybitnych naukowców – badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań nad wodą. Większość badaczy na podstawie najnowszych badań twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia…

  caly film:
  http://www.youtube.com/results?search_query=Woda+-+Wielka+Tajemnica&aq=f

  Polubienie

  • sebecxs 29 czerwca 2011 o 10:07 pm

   … oglądałem, świetny film… …ile jeszcze „naturalnej” wiedzy jest przed nami ukrywane…
   ..dziś już mało kto zdejmuje buty i chodzi na boso …..jak poczuje zmęczenie, znudzenie to kawka albo tiger… a wystarczy zdjąć buty i boso pochodzić…

   Polubienie

   • trebor 29 czerwca 2011 o 10:28 pm

    Nic dodac.

    Polubienie

 40. InsideJob 29 czerwca 2011 o 9:36 pm

  Film dla oświecenia greków i przestroga dla innych nacji, trzeba było by przetłumaczyć 🙂

  Polubienie

 41. trebor 29 czerwca 2011 o 10:24 pm

  Floyd Red Crow Westerman (Indianin z plemienia Siuksów ) opowiada jak Ameryka nadeszła i jak odejdzie, a także podpowiada kilka wskazówek jak połączyć się duchowo z ziemią.

  Polubienie

  • trebor 29 czerwca 2011 o 10:45 pm

   film z dedykacja dla choice 🙂

   Polubienie

   • choice 29 czerwca 2011 o 10:59 pm

    thx bardzo dobry filmik i mądre słowa ale już to widziałem i przerobiłem 😛

    Polubienie

  • sebecxs 29 czerwca 2011 o 10:46 pm

   …dlatego właśnie całą lewą rękę poświęciłem na motyw indiański…

   Polubienie

 42. trebor 29 czerwca 2011 o 10:59 pm

  Przepowiednia Indian Plemienia Hopi:

  Polubienie

 43. trebor 29 czerwca 2011 o 11:06 pm

  Dan Winter – Wyjaśniając grawitację
  Opis z youtube:”Jest to 20 minutowa prezentacja przeznaczona raczej dla profesjonalistów zainteresowanych wyjaśnieniem zjawiska grawitacji przy pomocy pojęć takich jak Złota Proporcja oraz Długość i Czas Plancka, które organizują wewnętrzną budowę pierwiastka wodoru.”

  i pozostale:http://www.youtube.com/results?search_query=Dan+Winter+-+Wyja%C5%9Bniaj%C4%85c+grawitacj%C4%99&aq=f

  Polubienie

 44. Ola 29 czerwca 2011 o 11:16 pm

  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_co_sie_naprawde_dzieje_na_polskich_blogach.html

  Polubienie

  • choice 29 czerwca 2011 o 11:30 pm

   Zgadzam się z tym tekstem tylko pytanie komu mam zaufać i czy mogę publicznie na forum wyrażać swoje zdanie wiedząc że nie poniosę konsekwencji takich jak Robert Frycz?

   Polubienie