Wydarzenia i komentarze, 30 czerwca 2011r

Relacja na żywo w Grecji – sytuacja coraz poważniejsza, są ofiary
http://kanalia.eu/player/flash/sintagma.htm
Proszę o podawanie informacji komentarzach, ja jutro mam rozprawę karną przeciwko mnie założoną przez Janusza Jóźwiaka, byłego spikera DTV z lat 80-tych. Sprawa jest utajniona, nie mogę więc podawać szczegółów.

Ewakuacja ludności w promieniu 10 mil od elektrowni atomowej Ft Cahoun!
Ja podaje Alexander Higgins na swoim blogu, sytuacja wokół elektrowni w Nebrasce staje się na tyle niebezpieczna, że podjęto decyzję o ewakuacji ludności w promieniu 10 mil. 10 mil to norma przyjęta w USA. Wokół Fukushimy strefa ewakuacji wynosiła 12 mil, rozszerzono ją później do 25 mil.
Ciekawe jest to, że w mediach jest niemal całkowita blokada informacji na temat zagrożenia ze strony elektrowni atomowej w Fort Cahoun. Wiadomości Eyewitness News ABC uspokajają mieszkańców, że nie ma żadnego zagrożenia. Szef Nuclear Regulatory Commission, Gregory Jaczko (Polak?) potwierdził jednak istnienie 10 milowej strefy wokół elektrowni (co jest normą w USA), gdzie istnieje największe zagrożenie w przypadku wycieku promieniotwórczego. Na zdjęciach z helikoptera widać jak poważna jest sytuacja – cały teren jest zalany.
W komentarzach na forach dyskusyjnych uważa się, że do ewakuacji jako pretekst wykorzysta się tę powódź. W ten sposób uniknie się paniki. Wokół elektrowni jest 15 tys mil kwadratowych upraw kukurydzy, która w przypadku wycieku stanie się radioaktywna.
Należy tu dodać, że elektrownia w Ft Cahoun jest o wiele większa od Fukushimy – jej reaktor jest olbrzymi. Również potężne są zapasy paliwa nuklearnego – tak więc każda awaria jest niesłychanie groźna.

Nibiru wraz z satelitą na rycinie z 1410 roku?
Nie jest to zanieczyszczenie obrazu – wieża zasłania ten obiekt, więc jest to element obrazu. Widać wyraźnie wielką kulę wraz z mniejszą – wygląda na wielką planetę! Rycina pochodzi z kolekcji: „The Very Rich Hours of the Duke of Berry” jest autorstwa Johna Duke of Berry, który prawdopodobnie pochodził z rodziny królewskiej – matka była córką króla Bohemii. Cała rycina jest niezwykła – rydwan, woźnica trzymający Słońce…
Być może nie ma tu nic niezwykłego – kula przedstawia Księżyc, mniejsza kula to Wenus… ale wygląda to jednak dość dziwnie. Cały obraz jest bardzo realistyczny, szczegóły oddane z detalami, skąd więc Wenus czy też jakaś inna planeta przedstawiona w taki sposób jakby była satelitą Księżyca?
Warto zauważyć, że obiekt jest niebieskawy, Księżyc jest zdecydowanie jasnoszary z widocznymi kraterami, nawet gołym okiem.
A tu jeszcze inna rycina: kolega po prawej u góry z dziwną twarzą / dzbanem – wygląda jakby rozmawiał przez telefon… (>link)

Reklamy