NSZZ „Solidarność” nadzieją na wyzwolenie Polski z łap totalitarnych banksterów

„Zrobimy wam drugą Grecję”

Ci są winni według niektórych uczestników demonstracji

Wczoraj odbyła się w Warszawie chyba największa w ostatnich latach manifestacja NSZZ „Solidarność”. Oceny co do ilości demonstrantów są różne – od 15 tys (Gazeta Wyborcza) do 80 tysięcy – według organizatorów. Ta ostatnia liczba jest bliższa prawdzie – manifestanci przechodzili przez Nowy Świat przez ponad godzinę. Wypowiedzi były nadzwyczaj ostre, pocieszające jest to, że związkowcy dystansują się od wszelkiego partyjniactwa i rozumieją istotę zła – rękę międzynarodowej mafii bankierskiej, która kraj po kraju próbuje zniewolić świat. Niestety, rząd RP daje sobą manipulować.
Przedstawiciel rolników: „Tych co zarządzają naszym krajem inaczej nie można określić jak zdrajcy” – „trzeba po prostu zrobić im drugą Grecję i wysłać na Madagaskar”.

Reklamy

139 responses to “NSZZ „Solidarność” nadzieją na wyzwolenie Polski z łap totalitarnych banksterów

 1. sebecxs 1 lipca 2011 o 12:46 pm

  …czyżby miało się sprawdzić, że „iskra wyjdzie z Polski”…

  Polubienie

  • kefir2010 1 lipca 2011 o 8:06 pm

   http://kefir2010.wordpress.com/2011/06/30/wspolczesny-matrix-uwolnij-sie/

   uwolnij się w dwuwymiarowego matrixa!

   Polubienie

   • kefir2010 1 lipca 2011 o 8:06 pm

    * z

    Polubienie

    • kefir2010 1 lipca 2011 o 8:08 pm

     NSZZ Solidarność zrozumiała, że popieranie PiSobolszewików i ogólnie PiSobolszewii nie wyjdzie im na dobre. dlatego związek ten stał się apolityczny, co jest chwalebne. bezpartyjność jest dzis w cenie

     Polubienie

 2. zenobiusz 1 lipca 2011 o 1:02 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/01/nie-po-to-zostalem-biskupem-zeby-sie-obawiac-wypowiadac-swoje-poglady/

  Polubienie

  • Talbot 1 lipca 2011 o 5:06 pm

   Mnie jedno zastanawia Zenobiusz…po co reklamujesz swój blog, skoro tam wiatr hula? Zaznaczam i uprzedzam…nie mam nic wspólnego z blogiem Mizi. Nie mam nic wspólnego z zamknięciem strony NWO. Rzucasz na wszystkich oszczerstwa o agenturalność…czas zacząć się leczyć z Twojego skrzywienia ze współpracy z agenturą PRL. Twoje komentarze czyta się jak opinie Niesiołowskiego. Mam nadzieję, że Monitor mnie zbanuje za mój język. Czekam na to z niecierpliwością…

   Polubienie

   • zenobiusz 1 lipca 2011 o 6:07 pm

    Tak Talbot @.
    ” Nie mam nic wspólnego z zamknięciem strony NWO. Rzucasz na wszystkich oszczerstwa o agenturalność…czas zacząć się leczyć z Twojego skrzywienia ze współpracy z agenturą PRL.”
    Nikt cie nie wywoływał do tablicy,sam się wysunąłeś .
    „Zaznaczam i uprzedzam…nie mam nic wspólnego z blogiem Mizi.”
    Z blogiem nie ale z zaspołem ,masz coś wspólnego.Próbujesz tu uchodzić za poszukiwacza prawdy,walczącego z NWO,a atakujesz jak oni, Kościół Katolicki,i pomawiasz mnie o agenturalność w PRL,co jest jednym z bardziej obrzydliwych pomówień,wysuwanych przez ten zespół pod moim adresem.Pozostaje czekać, kiedy napiszesz że jestem miłośnikiem porno linków.
    Podejrzewam nawet,co tak cię wzburzyło że wyszedłeś przed szereg.Też cecha zespołu miziaforum,nie trzymanie ciśnienia.Ty po prostu napisałeś u mnie na blogu,pod twoim innym nickiem i zostałeś skarcony jak uczniak,z niedomytą szyją,przez higienistkę szkolną.Czytelnicy domyślą się który to nick,bo styl nie tak łatwo zmienić, jak nick.
    Mam coraz mniej wątpliwości,co do roli jaką odegrałeś na blogu nwo.com.Byłaś kretem.Tu stosujesz starą taktykę ,psychicznego podłamania blogera,ale nic z tego.Mój blog poza okresami .gdy sztuczny tłok robiła agentura ,nigdy nie był przegadany,a czytelnictwo przeciętne,wzrosło mi o następny tysiąc wejść dziennie.Reklamuj mnie dalej,i już nie pisz że wejdziesz na mój blog, żeby pogadać o twoich niepokojach, co do losu autora bloga nwo.com,którego byłeś moderatorem.Mija dzień za dniem,a ty poza atakami na mnie,nic nie dodałeś na ten temat.

    Polubienie

    • zenobiusz 1 lipca 2011 o 7:20 pm

     A wracając do mojego bloga,ma on charakter informacyjny,nie jest Hyde Parkiem.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/01/los-alamospozar-nie-zagraza-terenom-laboratorium-las-conchas-fire-continues-spreading-towards-the-northeast/

     Polubienie

     • Talbot 1 lipca 2011 o 7:37 pm

      Już Tobie odpowiadam…..jesteś chory psychicznie! Boże….czy Monitor tego nie widzi?
      Nie jestem Twoim wrogiem „durniu” (takich epitetów używacie na tym blogu w stosunku do forumowiczów”….Żydostwo używa takie epitety.

      Zenobiusz – przestań manipulować młodymi umysłami. Przestań wykorzystywać wiedzę zdobytą w szkołach Związku Radzieckiego do mieszania w głowach odradzającej się patriotycznej opozycji.

      Polubienie

      • Talbot 1 lipca 2011 o 8:00 pm

       Dodam taką ciekawostkę….mój krytyczny post wobec Zenobiusza….został skasowany przez Admina…cenzura zadziałała. Można pisać o wszystkim….pod warunkiem, że wpisy nie są krytyczne w stosunku do Zenobiusza….
       Monitor – co jest grane? Facet ciebie szantażuje?

       Polubienie

       • kefir2010 1 lipca 2011 o 8:09 pm

        talbot skad jestes? znam Cię skądś, może z forum NWO?

        Polubienie

        • Talbot 1 lipca 2011 o 8:22 pm

         Zgadza się. Wkurza mnie jedno…..agentura opanowała ten blog. „Durnie” nie zdają sobie sprawy z tego, że wzrosła świadomość ludzi…..dalej, dalej manipulują Polakami. Gdy czytam komentarze Zenobiusza, to otwiera mi się scyzoryk w kieszeni. Zastanawia mnie jedno….Zenobiusz i Monitor grają w jednej lidze?????

         Polubienie

         • monitorpolski 1 lipca 2011 o 8:50 pm

          Talbot, ja nie chcę słyszeć tu o tych „wybawicielach”, którzy klną na swoich blogach co drugie słowo, ani mieć u siebie ich wielbicieli. Swoją wpadką ujawnili się, że mają podsłuch na nas założony. Po prostu ja wiem co jest grane.

          Polubienie

        • kefir2010 1 lipca 2011 o 10:14 pm

         widzę, że tu się za poważnie robi – panowie, nie skaczcie sobie do gardeł, to tylko internet.. nie rozumiem tego podziału na obóz Mizi i Zenobiusza, wcześniej byliśmy jedną ligą.

         Polubienie

      • zenobiusz 1 lipca 2011 o 8:42 pm

       „.jesteś chory psychicznie”
       To kolejny obok agenturalności w PRL ,argument opluskwiający w twoim wydaniu,ja rozumiem,że dzisiaj jest niskie ciśnienie atmosferyczne,i możesz być meteopatą ,ale przechodzisz sam siebie.Nigdy nie użyłem słowa dureń w stosunku do nikogo na żadnym blogu,jeśli ktoś manipuluje umysłami,to na pewno nie ja.Zbawienie ze strony UFO,to zdaje się twoja specjalność ,obok zwalczania Kościoła Katolickiego.

       Polubienie

       • Talbot 1 lipca 2011 o 8:51 pm

        UFO widziałem na własne oczy. UFO, to niezindentyfikowany obiekt latający. Wszystko w temacie. Nie zrobisz ze mnie durnia.

        Polubienie

        • zenobiusz 1 lipca 2011 o 8:58 pm

         Widziałeś pojazd wojskowy nowej generacji,ale ponieważ wierzysz w UFO,zinterpretowałeś to,tak właśnie.Nie doceniasz ludzkiej technologii.”Nie zrobisz ze mnie durnia.”
         Co do tej wypowiedzi,sam się nim zrobiłeś,bo masz klapki na oczach,a jednocześnie misjonarski zapał,by zarażać swoją aberracją jak najwięcej ludzi.Ale cóż, taki masz scenariusz,i póki z niego nie wyrośniesz ,będziesz coraz bardziej agresywny.

         Polubienie

        • kefir2010 1 lipca 2011 o 10:19 pm

         @Talbot – UFO to tajne samoloty wojskowe należące do rządów bądź jakieś hologramy – ch** wie. Co do KK – jest przeżarty przez masonerię i rozumiem po części jego krytyków, sam naczelny egzorcysta Watykanu powiedział PUBLICZNIE, że w samym sercu Watykanu działa satanistyczna sekta..

         Polubienie

 3. Michał 1 lipca 2011 o 1:24 pm

  Was już chyba popitoliło.
  Najpierw kibole, teraz opaśli związkowcy są zaczynem moralnej rewolucji!
  Czy nie widzicie, że szefowie związków wyprowadzają ludzi na ulicę, by bronić swoich stołków i wysokich pensji? To ta sama sitwa.
  Szarzy ludzie nie mają czasu na wyjazdy do Wa-wy tylko zapitalają od rana do wieczora.
  To jest obraz chciwości zresztą podobnie jest w Grecji, szarzy ludzie zasuwają a góra – czy to związkowa, czy polityczna, czy bankowa – spija śmietankę.

  Polubienie

  • kefir2010 1 lipca 2011 o 10:22 pm

   co Ty *&*&***** ? Kibice i zwiazkowcy to jedyne apolityczne środowiska, które mogą coś jeszcze zrobić.

   Polubienie

 4. Michał 1 lipca 2011 o 1:27 pm

  A tak swoją drogą sam bym pojechał na taka demonstracje: dzień wolny od pracy płatny, imprezka na placu Piłsudskiego, koncercik, przemarsz, wyżerka ze związkowej kasy, a powrót – pewnie wóda się lała jak na zakładowych wyjazdach na grzyby.
  BOSKIE ŻYCIE ZWIĄZKOWCA!!!

  Aha. I nie jestem żadnym agentem – tylko szarym człowiekiem którego też wku…wia rzeczywistość, ale nie szuka winy swoich problemów w innych, tylko ciężko po 16 godzin zapitala na swoim na chleb.

  Polubienie

  • mars 1 lipca 2011 o 1:51 pm

   A powinieneś 8 godz.

   Czy dlatego wylewasz swą żółć na innych?

   Polubienie

  • Inocenty 1 lipca 2011 o 2:13 pm

   Na siebie pracujesz góra dwie godziny , reszta to na mafię bankowo-państwową. Radzę się przespać a może to zrozumiesz.

   Polubienie

   • kefir2010 1 lipca 2011 o 11:33 pm

    w rzeczy samej. ta hydra opanowała cały świat, i gdyby nie kolejne miliardowe transze do Grecji, to Ateny byłyby już wolne. podobnie Hiszpania

    Polubienie

  • Pelagia 1 lipca 2011 o 2:20 pm

   @Michał – a czy pan Roman Kluska był leniem, czy ciężko pracował ?? jak nie wiesz, kto to jest i co z panem Kluska wyrabiano, to poczytaj w internecie na pewno coś niecos pozostało. powiem w skórcie – zrobiono z Niego przestępcę i ogołocono.
   Ale kazdy ocenia innych wg siebie

   Polubienie

   • Michał 1 lipca 2011 o 2:31 pm

    Nie twierdzę, że pan Kluska był leniem. Ale jego urządzili szarzy urzędnicy (często chciwi i zazdrośni jak wielu związkowców), być może na tym forum piszą również im podobni.

    W jednym się z Wami zgadzam. Świat opanowała chciwość (wszyscy jesteśmy po trochu chciwi). I to z chciwością trzeba walczyć, ale zacząć trzeba od siebie. A wydaje mi się że Wy tego nie dostrzegacie.

    Polubienie

    • sebecxs 1 lipca 2011 o 2:46 pm

     …dokładnie Michał …. winni banksterzy przed sądem powiedzą „NIE TRZA BYŁO BRAĆ” i co??? ..może nie będą mieli racji… a, że propagandę zabawkarsko-rozrywkową wymyślili to już co innego… jak się pokazuje winnego palcem to TRZY są skierowane w stronę pokazującego…. ludzie powtarzam – nie ma żadnego rozwoju, jest mizerny postęp techniczny dla mas…. ale za to jest przeogromny kryzys wartości – nie być – ale mieć …
     ..i tyle…

     Polubienie

    • Bezzębna Babcia 1 lipca 2011 o 5:21 pm

     Paweł, apostoł nie z ludzkiego ustanowienia czy zlecenia, lecz z ustanowienia Jezusa Chrystusa i Boga Ojca, który Go wskrzesił z martwych, i wszyscy bracia, którzy są przy mnie – do Kościołów Galacji: Łaska wam i pokój od Boga, Ojca naszego, i od Pana Jezusa Chrystusa, który wydał samego siebie za nasze grzechy, aby wyrwać nas z obecnego złego świata, zgodnie z wolą Boga i Ojca naszego.

     Polubienie

   • 44 1 lipca 2011 o 5:14 pm

    Pan Roman Kluska nie był leniem. Wręcz przeciwnie. Ciężko pracował głową, jak tu zarobić dodatkowo na zwrocie VAT-u. Udało mu się, co nie spodobało się władzy (skarbowej). Pomimo prawomocnego wyroku sądu i oczyszczenia pana Kluski, dla mnie był kombinatorem kluczącym pomiędzy dziurawymi jak sito przepisami skarbowymi. Wiedział na co się pisze i czym to grozi, więc nie róbmy z niego świętego męczennika.

    Polubienie

    • sebecxs 1 lipca 2011 o 8:15 pm

     … ja dodam – i się pan Kluska przeliczył…. a może nie chciał się dzielić….

     Polubienie

  • millena461 1 lipca 2011 o 2:21 pm

   jak masz takie podejscie- to GRATUKUJE ( przez takie myslenie mozna isc tylko w jednym kierunku „na dno”)
   Mysli inaczej bo czeka cie obudzenie sie z raczka w n….

   Polubienie

   • millena461 1 lipca 2011 o 3:21 pm

    do Michala za te zwiazkowe podsumowania. o 1:27 PM

    Polubienie

  • Aśka 1 lipca 2011 o 2:46 pm

   Michał 1 Lipiec 2011 o 1:27 pm
   (…)
   Aha. I nie jestem żadnym agentem – tylko szarym człowiekiem którego też wku…wia rzeczywistość, ale nie szuka winy swoich problemów w innych, tylko ciężko po 16 godzin zapitala na swoim na chleb.
   ______
   No to zapitalaj. Wiem, wiem, nie masz czasu na myślenie. Ale jakbyś przypadkowo stanął na momencik to zadaj sobie chociaż dwa pytania. Pierwsze – ile krajów jest takich, w których, żeby żyć trzeba zapitalać ciężko 16 godzin. I drugie – co się ze mną będzie działo, jak zdrowie wysiądzie (a wysiądzie od 16 godzinnego codziennego zapitalania)

   Polubienie

  • pola 1 lipca 2011 o 3:05 pm

   Ci którzy byli na tej demonstracji nie pojechali za twoje ani moje pieniądze ,czy słyszałeś o czymś takim jak składka ,z tych pieniędzy są organizowane wszelkie tego typu wyjazdy .A że w śród związkowców są wszelkiej maści sprzedawczyki to już wpływ mają tylko ludzie którzy ich wybierają a jak wiadomo to można każdego przekonać do swoich racji w różny sposób .To nie ci ludzie są przyczyną to co się dzieje z naszą gospodarką .JESTEŚMY OKRADANI na różne sposoby ,wezmy na przykład taki filmik na tą naszą prezydencję ,3300zł tyle kosztuje sekunda tego filmu .Można dużo przytaczać przykładów .Z tego jasno wynika że Polska nie ma gospodarza,czy ty jako osoba prowadząca swoją firmę wyprzedajesz maszyny które są podstawą twojej firmy .A w naszym kraju sprzedaje się wszystko nie patrząc na naszą przyszłość.Jeśli masz swoją firmę to dziwię że tak to odebrałeś.

   Polubienie

 5. Dominik 1 lipca 2011 o 2:04 pm

  Mam siostrę w Irlandii, wczoraj dzwoniła i ma aktualne wieści na temat sytuacji w tym kraju. Otóż ludzie masowo zostawiają domy, samochody (bankom) i emigrują w poszukiwaniu pracy do Nowej Zelandii i Australii, ponieważ panuje przekonanie, że tam tylko jest jeszcze praca.. Sytuacja jest tragiczna – trochę lepiej jest w Irlandii Północnej, jednak pół roku temu, kiedy któryś kierowca nie miał ichniego OC to był karany, dzisiaj nikt już tego nie sprawdza, ponieważ tej polisy praktycznie nikt nie wykupuje! Przyjezdni siedzą głównie na zasiłkach, brakuje kasy dla Irlandczyków, stąd zapowiadane są masowe kontrole tego stanu rzeczy. Jest naprawę źle. Podobno w USA sytuacja jest równie dramatyczna….

  Taka sytuacja wywołuje podejrzenia, że ktoś może wykreować jakieś wydarzenie, które skieruje uwagę ludzi z ich sytuacji ekonomicznej na „coś” znacznie poważniejszego…

  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

  • Inocenty 1 lipca 2011 o 2:21 pm

   To dziwne. Miesiąc temu byłem na wyspach u kolegi. Nic takiego nie widziałem. Kolega jeżdzi tirem , ciągle ma robotę. W centum miasta sporo ludzi, bary nie świecą pustkami. Tak jest w okolicach Londynu. Nie wypowiadam się tu o Irlandii bo może jest jak mówisz.

   Polubienie

   • monitorpolski 1 lipca 2011 o 7:43 pm

    Londyn, jak Nowy Jork jest napędzany przez tę sitwę. Nie można porównywać ich do reszty kraju

    Polubienie

  • Michał 1 lipca 2011 o 2:25 pm

   Nawiązując do wypowiedzi Dominika.

   W Europie panuje przekonanie o braku pracy – u nas związkowcy – wybawcy żądają podniesienia płacy minimalnej, więcej pieniędzy od państwa.
   A skąd do cholery to brać.
   Pracuję na swoim, zatrudniam ludzi. Ale ceny na rynku są tak zdołowane (konkurencja, Chiny) że pensje dla ludzi sięgają już 50% obrotu firmy. A gdzie zusy, podatki i inne. Z czego dać wyższą pensje? Jeżeli podwyższą minimalną to przybędzie 6 -ciu bezrobotnych, bo ja już ich nie utrzymam.

   Polubienie

   • Dominik 1 lipca 2011 o 2:36 pm

    @Michał – mam podobne problemy a i patrzyłem kiedyś na związki zawodowe tak, jak Ty (piszę szczerze). Kiedy poczytałem niezależne strony (jak ta) oraz porównałem te teorie z rzeczywistością po prostu się zmieniłem… Solidarność wygląda na bardzo świadomy związek – przebyli długa drogę. A pracodawców i pracowników (oraz rożne grupy społeczne) po prostu ktoś chce skłócić, o czym mówi stara zasada „dziel i rządź”. Mogę się mylić jednak wystarczy spojrzeć na dwie polski: PO i PIS….

    Polubienie

   • zenobiusz 1 lipca 2011 o 2:36 pm

    Bo problem nie tkwi w wysokości płac,tylko w ukrytych podatkach .Obniżenie ceny paliw,zamiast ZUSu osobiste konta „awaryjne”,przegonienie pośredników.i zaczyna być zdrowo.

    Polubienie

    • Michał 1 lipca 2011 o 2:41 pm

     Tylko że z podatków w Polsce żyje 50 % społeczeństwa. Z podatków są też inwestycje sektora publicznego. Z czego ich sfinansujesz? Przecież związkowcy – wybawcy żądają zwiększenia pomocy państwa? A gwarantuje że jak zmniejszą się inwestycje publiczne to stanie cała gospodarka. I znowu będzie na tego złego Tuska.

     Polubienie

     • zenobiusz 1 lipca 2011 o 2:46 pm

      Droga od podatku do wydatku,jest za długa i obłożona absurdalnymi przepisami.W sumie cały system prawa zaczyna traktować obywatela jak potencjalnego przestępce,przy braku odpowiedzialności decydentów.Wystarczy wprowadzić odpowiedzialność za decyzje,przy autentycznej kontroli społecznej.Obserwuje komunikację miejską.Każdy taksówkarz zarządzał by tym lepiej od bandy urzędników.

      Polubienie

      • Michał 1 lipca 2011 o 2:56 pm

       I tu się z Tobą zgodzę.
       tylko łatwo stwierdzić a trudniej wprowadzić zmiany w życie.
       Zauważcie, że obecny premier Grecji doszedł do władzy w październiku 2009 roku uruchamiając pakiet stymulacyjny dla gospodarki, zwiększył pensje niezależnie od wzrostu wydajności. I co? Teraz stał się wrogiem publicznym, bo realizacja tych obietnic doprowadziła do krachu.
       Więc może trzeba dziękować Tuskowi że nie zrealizował wszystkich swoich obietnic 🙂

       Polubienie

     • Ania 1 lipca 2011 o 3:22 pm

      To trzeba coś zrobić, żeby przestali żyć z podatków. Nie mówię o rencistach, tylko o sferze budżetowej rozdętej do niespotykanych rozmiarów. Ci maja wszystko. Stałe często wysokie lub bardzo wysokie pensje, emerytury tez będą mieli nieliche. A ludzie którzy pracują ledwo wiążą koniec z końcem. Trzeba drastycznie ograniczyć żyjących z budżetu. Tylko bałagan robią. Zostawić tylko tych nieprodukcyjnych, co świadczą jakieś usługi dla społeczeństwa ( lekarze, nauczyciele, pocztowcy restauratorzy itp .) Reszta na bruk, niech szukają swojego miejsca, aby ich praca była pożyteczna dla innych.

      Polubienie

      • Aśka 1 lipca 2011 o 6:47 pm

       To trzeba coś zrobić, żeby przestali żyć z podatków. Nie mówię o rencistach, tylko o sferze budżetowej rozdętej do niespotykanych rozmiarów. Ci maja wszystko. Stałe często wysokie lub bardzo wysokie pensje, emerytury tez będą mieli nieliche.
       ____
       Trzynaste pensje, wycieczki zagraniczne, premie, szkolenia ekskluzywne, itp. o czymś zapomniałam?

       Polubienie

       • zenobiusz 1 lipca 2011 o 7:43 pm

        O tak zwanym „blacie” wymaganym od wszystkich którzy chcą dostać w terminie decyzję,lub wygrać przetarg.Swoją drogą sama koncepcja „przetargów” jest genialnym rozwiązaniem korupcjogennym. 🙂

        Polubienie

     • monitorpolski 1 lipca 2011 o 7:48 pm

      Liczyłeś ile jest tych podatków? Sam płacisz ZUS, podatek, wszelkie akcyzy, VAT w towarze, inflację (to też podatek i to spory!) – razem ok 70% dochodów. Czy sądzisz, że wszystkie pieniądze idą do sektora publicznego? Absolutnie nie.
      W USA praca wg. Konstytucji nie była opodatkowana do lat 40-tych, przy okazji wojny wprowadzono podatek i tak zostało, zresztą formalnie podatek nie jest obowiązkowy. Konstytucja wyraźnie mówi, że praca nie jest opodatkowywalna. I jakoś kraj się kręcił i to nieźle.
      Okazuje się, że wystarczy tylko podatek w postaci VAT w cenie artykułu i podatki od działalności firm, by państwo mogło świetnie funkcjonować. Kasa tak naprawdę idzie do kieszeni bankierów za lichwę (czyt. na wojny, budowę schronów, baz kosmicznych, bron wszelkiego rodzaju itd).

      Polubienie

    • zenobiusz 1 lipca 2011 o 2:41 pm

     Zauważcie,nikt nie próbuje nowych rozwiązań,choćby w jednej gminie, czy województwie.
     Wciąż dyskusja trwa, wokół socjalistycznych wynalazków,mnożących kastę urzędasów i obciążenia dla firm i zwykłych zjadaczy chleba.Kupowałem kalarepkę.W sklepiku osiedlowym 1,50 na targowisku 1 zł,ile dostaje producent?,pewnie nawet nie 50 gr.Wystarczy uzdrowić „kalarepkę”

     Polubienie

     • sebecxs 1 lipca 2011 o 2:51 pm

      …no właśnie Zeno… – tylko do tego trza przeprowadzić depopulacje – pośrednicy, urzędnicy, ubezpieczyciele, prawnicy, policja, wojsko….. wystarczy aby każdy miał broń i bronił się sam….. hehehe…. i sam kalarepkę sobie hodował….

      Polubienie

      • Michał 1 lipca 2011 o 2:57 pm

       NO no, Zenobiusz promotorem NWO

       Polubienie

     • Dominik 1 lipca 2011 o 2:56 pm

      Nie chciałbym wyjść na komunistę, ponieważ nim nie jestem… Problem tkwi w całym naszym systemie; nie wiem, czy wiecie ale na idealnym, konkurencyjnym rynku zysk spada do 0 („zera”), to oznacza, że wszyscy otrzymują dokładnie tyle, ile wydaja – nikt nie jest w stanie niczego sobie odłożyć… Zyski powstają tam, gdzie istnieje nierównowaga; pieniądz się nie dzieli więc aby ktoś zarobił, inny – nie ma tutaj siły – musi stracić, Zwróćcie proszę uwagę na fakt, że zaawansowane społeczeństwa, mające nadwyżkę eksportu nad importem, żyją kosztem społeczeństw biednych. gdzie obywatele głodują.. Oczywiście w praktyce istnieją różne teorie wymiany międzynarodowej, jednak zasada pozostaje stała. Problemem jest więc ten nieszczęsny wolny rynek, gdzie kluczowym czynnikiem wyboru jest cena a nie inne, ważniejsze czynniki (jak np zdrowie czy też bezpieczeństwo – rozważcie proszę energetykę atomową). W Polsce również 40% zatrudnionych to urzędnicy – faktycznie, taka armię ktoś musi utrzymać… Podatki więc rosną, jak również rosną tzw podatki pośrednie; jak kary wszelakie, opłaty skarbowe, itd.. To temat rzeka.. Na wypadek Państwa sceptycyzmu wobec mojej wypowiedzi dodam, że jestem ekonomistą z wykształcenia… Pozdrawiam.

      Polubienie

      • sebecxs 1 lipca 2011 o 3:04 pm

       …. nie przejmuj się… to wszystko, cały ten kapitalizm zaplanowali komuniści aby pokazac ludziom po raz wtóry, że co jakiś czas trza ubić trochę luda, bo ciasno z miejscem w piramidzie, a tym z dołu, że im zachce się i tak na górę…. a tam miejsce zajęte…. po to latają po necie filmiki „przebudzające” z zajtgojstwem…. barter, firmy państwowe istniejące dlatego, że są bardzo potrzebne a nie dla zysku … itd….

       Polubienie

       • monitorpolski 1 lipca 2011 o 11:20 pm

        Wszelkie -izmy są tworem sztucznym, po coś zaplanowanym. Jestem zwolennikiem wolnego rynku, który się sam reguluje, z pewnymi zastrzeżeniami. Powinny być ustalone granice bogactwa, bowiem jeśli ich nie ma to tworzą się super-mafie. Ograniczenie majątku prywatnego do np.100 mln dolarów nie spowodowałoby biedy u milionerów, natomiast nie byłoby miliarderów, którzy są ponad prawem. Nie byłoby również mafijnych grup etnicznych, bowiem za mało mieliby pieniędzy na rozbijanie państw. Pozostają korporacje – te też powinny być ograniczone. Na pewno nie powinno być firm globalnych.

        Polubienie

    • millena461 1 lipca 2011 o 3:38 pm

     To prawda.
     Ktos tu kiedys wyliczyl ile odciagaja kasy na ZUS a ile taki emeryt pozniej dostanie.
     Obliczyli ze z potracanych skladek nawet nie zdazy sie polowy otrzymac. ZUS buduje budynki – gmachy za miliony (ma za co) rzadza pieniedzmi ludzi a przy wyplacie renty daja jalmuzne, za to pluskwy rzadowe dostana tysiace, (zarabiaja rocznie miliony jak p.Mig…i )jaka to sprawiedliwosc?

     Polubienie

     • AQQ 1 lipca 2011 o 3:53 pm

      Policzmy jak nas oszukują w ZUS na przykładzie przeciętnego Polaka mężczyzny,
      ~Cyc z cyrku PO

      10 cze, 07:34

      ubezpieczonego w ZUS:
      Dane GUS na rok 2010 :
      Średnia krajowa brutto: 3225
      % zarobków przeznaczanych na PRZYMUSOWĄ składkę emerytalną: 19,5%
      Średnia wieku, w której rozpoczyna pracę zawodową: 22 lata
      Ustawowy wiek przejścia na emeryturę: 65 lat
      Przeciętna liczba lat trwania życia: 72 lata
      Przeciętna emerytura brutto w systemie pozarolniczym: 1643

      A teraz względnie proste obliczenia:
      1)Pieniądze, jakie wpłaci do ZUS ten mężczyzna w ciągu pracy zawodowej:
      3225 x 19,5% x 12 x (65-22) = 324 500 złotych
      2) Pieniądze, jakie otrzyma od ZUS w postaci emerytury (również brutto!!):
      1643 x 12 x (72?65) = 138 012 złotych
      Ilość pieniędzy, które ?odłożył? pod PRZYMUSEM, ale nigdy ich nie dostanie:
      324 500 ? 138 0 12 = 186 488 złotych

      Źródło:
      http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PUBL_f_polska_w_liczbach_2011.p df)

      Polubienie

      • ramires 1 lipca 2011 o 6:12 pm

       Zus niszczycielem drobnej przedsiębiorczości ! Z punktu widzenia normalnego państwa. Czy lepiej wypłacać zasiłki czy lepiej by obywatele sobie radzili sami i jeszcze przy okazji płacili podatki {vat} we wszystkim. NWO to właśnie ZUS i to w najbardziej bezczelnej postaci !!!!! Kiedy koniec tego bandyty !

       Polubienie

      • millena461 1 lipca 2011 o 6:13 pm

       WLASNIE TO mialam na mysli – TE WYLICZENIA – skandal i paranoja a mowia ze niema kto placic skladek na przyszle rety.CZYJE? chyba ich, maja bogate pensje i z czego odkladac niepowinni dostawac rent w ogole!!! zyc z tego co maja na kontach ! burzuje rzadowe.
       Ahhh szkoda slow.

       Polubienie

      • ama12 1 lipca 2011 o 7:44 pm

       ZUS jako przeciętną długość życia dla mężczyzny przyjmuje 81 lat – wujek ostatnio przechodził na eme i tak mu policzyli….

       Polubienie

   • sebecxs 1 lipca 2011 o 2:49 pm

    ..a dlaczego oni się nie zatrudnią sami????….

    Polubienie

   • Aśka 1 lipca 2011 o 5:01 pm

    Michał 1 Lipiec 2011 o 2:25 pm
    W Europie panuje przekonanie o braku pracy – u nas związkowcy – wybawcy żądają podniesienia płacy minimalnej, więcej pieniędzy od państwa.
    A skąd do cholery to brać.
    ____
    A u nas ani pracy, ani płacy. Nie wiem dokładnie ale ok. 12-15 % pracy nie ma, a ok. 30 -40 % tyra za minimum z którego nie można się utrzymać. A tym samym do pracy przychodzą niezregenerowani po dniu poprzednim, tj.zmęczeni, zatroskani o swój los, myślą o niezapłaconych rachunkach, odwiedzinach listonosza, czy komornika, o niewykupionej recepcie, itp, itd. Takich chcesz mieć pracowników? Lepiej od razu zwijaj biznes. Ci pracownicy nawet nie mają pieniędzy, żeby kupić wytwór Twojej pracy. Inni też nie mają, bo takich pracodawców, którzy patrzą tylko na swój koniec nosa (płacąc minimum ustawowe i zwalniając przy pierwszej chorobie) i to patrzą w sposób krótkowzroczny, jest wielu. Biznes się więc nie kręci. Solidarność protestowała również w Twoim imieniu, Michale.

    Polubienie

   • Ewa Polska 1 lipca 2011 o 5:46 pm

    >>>ceny na rynku są tak zdołowane (konkurencja, Chiny) <<<

    W tym sedno problemu – rząd polski (Buzek? moze inny) zamknąl rynek zbytu dla Polakow w Rosji (ubrania, itp) ….. ale otworzyl rynek dla Azjatow w Polsce.
    Rozumiem (do pewnego stopnia) zamkniecie rynku z Rosja, ale jednoczesnie wpuszczanie Azjatow na polski rynek swiadczy o krotkowzrocznosci albo zlych intencjach.

    Tylko rząd, ktory celowo i swiadomie NIE troszczy sie o swoj wlasny narod robi takie posuniecia. Zwykle lizusostwo wobec USA, a jestem pewna, ze USA nie rządaly od Polski tego. Politycy polscy to zwykle prostytutki, i to prostytutki sprzedajace sie za mala stawke – niedlugo pozwola sie sodomowac, jak tak dalej pojdzie.

    Polubienie

 6. mocniejszy 1 lipca 2011 o 2:28 pm

  Czarna lista posłów głosujących za odrzuceniem obywatelskiego projektu ustawy antyaborcyjnej,
  szara lista posłów, którzy nie poparli obywatelskiego projektu ustawy
  (wstrzymali się lub nie glosowali):

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/07/01/wyniki-glosowania-sejmowego-nad-obywatelskim-projektem-antyaborcyjnym

  Polubienie

  • Megi 1 lipca 2011 o 2:48 pm

   Dziękuję za te informacje i trzymanie ręki na pulsie!

   Polubienie

 7. Annah. 1 lipca 2011 o 2:47 pm

  Proponuję stworzyć poselską „aleję gwiazd” i uwiecznić nazwiska posłów którzy przyłożyli głosu do mordowania młodych Polaków – „aby ludzie nie zapomnieli, kamienie krzyczeć będą”

  Polubienie

  • Megi 1 lipca 2011 o 2:55 pm

   Tę listę koniecznie powinno zobaczyć te 48% Polaków z ostatnich sondaży

   Polubienie

 8. PokójWam 1 lipca 2011 o 3:03 pm

  Myślisz, że te demonstracje coś zmienią? Sądzisz że w 89r. naprawdę odzyskaliśmy wolność? Ci zwykli ludzie co tam protestowali są zwyczajnie manipulowani przez przewodniczących w tym związku (z kolei oni są także marionetkami)
  http://zbawienie.com/blok_wschodni.htm
  Dariusz Kwiecień: http://www.youtube.com/watch?v=1z0vycyVufs

  Polubienie

  • FAKIR 1 lipca 2011 o 5:10 pm

   Wspaniały człowiek ten Dariusz Kwiecień.
   Słuchałem kilka razy i mówił o istotnych sprawach.
   Jeśli ktoś widzi inną metodę niż masowe demonstracje i obywatelski sprzeciw niech napisze, bo ja nie widzę obecnie żadnej innej metody, aby wymknąć się bankierskiej sitwie i czipowaniu, które zbliża się wielkimi krokami.

   Polubienie

  • Ania 1 lipca 2011 o 5:43 pm

   To co radzisz ? Spokojnie dreptać jak barany do rzeźni, w przekonaniu, że moze być jeszcze gorzej ?

   Polubienie

   • PokójWam 1 lipca 2011 o 6:29 pm

    Hmmm szczerze? Tak, bo nic nie zdziałamy. Jedynie będziemy mieli wybór w czasach końca. Jeśli oddamy pokłon Bestii zginiemy z rąk Boga i stracimy szansę na zbawienie. Lecz oddając pokłon Bogu zostaniemy zgładzeni przez Lucyfera natomiast będziemy mieli życie wieczne. Nic na to nie poradzimy proroctwa biblijne muszą się wypełnić, Zresztą do ostatecznego NWO i tak nigdy nie dojdzie, prawda będzie powalona na ziemię a wielu chrześcijan będzie prześladowanych.

    Nigdy nie dojdzie do NWO!

    Kłamstwa satanistów są zwykle wielowarstwowe i dopiero przedarcie się przez owe powłoki kłamstw można zobaczyć dużą część prawdy. Najprawdopodobniej wszelkie plany NWO są także wielowarstwowymi kłamstwami, które ukrywają przed nami rzeczywiste plany Rzymu.

    Wielu uważa, że pewien symbolizm będący wystawiony na widok publiczny jest słabością i dlatego wiemy tak wiele o NWO.

    Najprawdopodobniej plany NWO są doskonałą woalką, która podnieca oraz zwodzi wielu poszukiwaczy prawdy. Rzeczywiste plany, z pewnością oparte na wielu planach NWO są nadal otoczone ścisła tajemnicą i niewielu dotarło do centrum, którego strzeże się najbardziej.

    Co jest także pewne – detaliczne plany walki szatana z Bogiem są znane jedynie szatanowi i zwodząc nawet swoich najwierniejszych swych sług pogardza nimi, ukrywając przed nimi najważniejsze detale.

    Z powodu nieposłuszeństwa wielu władców i ich współpracowników, do NWO nigdy nie dojdzie! Jest także wielce prawdopodobne, że NWO to jedynie owa woalka, osłaniająca rzeczywisty cel – zniszczenie największej ilości ludzi oraz odebranie im szansy na zbawienie.

    Biblijne proroctwa NWO nie zapowiadają.

    Zamiast NWO Słowo Boże zapowiadają króla-uzurpatora, wysłannika samego szatana, posiadającego od niego wielką moc, za pomocą której poczyni on wielkie nieszczęścia na ziemi nawet powalając na krótki okres Prawdę i świętych Boga na ziemię. Ów Człowiek Bezprawia zniszczy trzech innych króli!

    Daniela 7:(8) Gdy uważnie przypatrywałem się rogom, zaczął wyrastać między nimi inny, mały róg, i trzy spośród poprzednich rogów zostały wyrwane. Na tym rogu były oczy jakby oczy ludzkie i usta, które mówiły zuchwałe słowa.

    Fakt wyrwania trzech rogów, czyli pozbawienia władzy trzech innych władców jest wyraźnym dowodem na to, że pośród władców świata nigdy nie będzie jedności i zgody! Władzę obejmie siłą i zbrodnią ostatni król. Trudno to nazwać zwycięstwem globalizacji.

    Daniela 8:(25) I stosownie do swej wnikliwości sprawi też, że zwodnicze działanie w jego ręce się powiedzie. I w sercu swoim będzie się bardzo pysznił, a w okresie wolnym od troski doprowadzi wielu do zguby. (26)I powstanie przeciwko Księciu książąt, ale zostanie złamany bez udziału ręki.

    Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. (Mt 10,17-22)

    Polubienie

    • monitorpolski 1 lipca 2011 o 8:07 pm

     Kolejna dezinformacja. Nie będzie żadnego końca świata, nic się samo nie realizuje. To co było w Boblii nie dotyczy naszych czasów. Mafia satanistów realizuje „spełnienie się” tzw. proroctw, spośród których wiele z nich to też jest fabrykacja. Te plany mają wiele stuleci, zmieniają się ale generealnie chodzi o wymordowanie większości ludności świata przez satanistów zwanych „goyim” (bydło ludzkie). Realizacja „końca czasów” to projekt Blue-Beam i temu podobne. Chodzi im o to by ludzie stracili wiarę w możliwość walki z tym co jest „nieuniknione”. I PokójWam albo o tym nie wie, albo udaje. Ale wielu z nas już wie i widzi te plany jak na dłoni. NIE UDA SIĘ WAM

     Polubienie

     • luna 1 lipca 2011 o 9:28 pm

      Monitor, z całym szacunkiem, ale czy uważasz, że to sataniści wymyślili ,,historie” mówiące, że Jezus powtórnie przyjdzie na ziemię by położyć kres panowaniu szatana ? Jakich czasów według ciebie dotyczą proroctwa i przepowiednie ? Czy termin ,,koniec czasów” nie oznacza całkowitego i ostatecznego pokonania szatana i uwolnienia ziemi z pod jego panowania ?

      Powoli zaczynam się gubić w tym co piszesz……….

      Polubienie

      • sebecxs 1 lipca 2011 o 10:00 pm

       … ostatnio był film do hologramów na „świętych” obrazkach…. ja słyszałem jak religia TV coraz częściej mówią, że to wszystko dookoła nas to „hologram” ….
       ..no i dzisiaj w TVN widziałem jak się pojawił hologram rozmówcy Durczoka….

       Polubienie

      • monitorpolski 1 lipca 2011 o 11:26 pm

       Przyjrzyj się temu co się dzieje – wszędzie widać rękę ludzką. Jeśli te czasy kiedyś nadejdą to na pewno nie w takich warunkach. Drugim oszustwem Rotszyldów jest tzw. „rapture” wpisany w sposób sztuczny do Biblii przez Scofielda. Przypadek? Mają coś i dla nas i dla Protestantów. Osłabić wiarę przeciwnika w możliwości zwycięstwa!
       Jeśli wierzysz w te bujdy na resorach o „końcu czasów” to od razu idź się powieś.
       Wykorzystują jeszcze rzekomy mit Majów o 2012, który może dotyczyć tylko przebiegunowania lub jakiegoś innego zdarzenia astronomicznego.

       Polubienie

 9. tamara 1 lipca 2011 o 4:57 pm

  czy ktos pamieta ten wpis o globalnym bojkocie? mialo zaczlac sie dzisiaj…niemam facebooka wiec niewiem co sie dzieje,czy jest jakies poparcie tego manifestu?.ja bojkotuje wszystko oprocz mojego komputera….mam nadzieje,ze nie jestem sama.
  MOL 22 Czerwiec 2011 o 12:25 pm
  GLOBAL STRIKE! 1.07-8.07 2011
  There IS a way we can collectively fight back against environmentally destructive multinational corporations. A coordinated global general strike and boycott, combined with personal preparedness, in sufficient numbers, can cause a great deal of economic disruption. The best tactic? Non-participation. A multi pronged strategy will be most effective:

  1. BOYCOTT: All corporate products, beginning with Coke, McDonalds, ADM, and Monsanto. Reduce to eliminate your consumption of gasoline. You can start this now. Lawsuits: The more of their resources are devoted to circular legal action, which is expensive, the more is taken out of their budget without producing anything. File lawsuits of every kind (class action, environmental damage, labor rights).

  2. STRIKE: The first week of July 2011. Take your vacation time, sick leave, organize your union to strike at this time. Spend time with family at home! The main thing is: DON’T BUY ANYTHING FOR ONE WEEK. Continue as long as possible, buy the gasoline you will need for a week at least.

  3. PREPARE: Learn what wild foods are available to you, identify them, and eat them. Start a garden, organize within your community to become as food self sufficient as possible. Store durable food a little at a time so you have a large supply by July. Plan many crops that will begin to bear by the first week of July.

  A permanent boycott will cause price disruption and stock deflation. A coordinated strike will cause specific timed disruption of currency movement (ie it’s not coming out of your pocket, and you are not causing any more to be moved or produced), and preparedness to become independent permanently from key industries (industrial agriculture).

  The only way to level the playing field with ‘the powers that be’ is to take their money and make it valueless. Complete abundance causes a market economy to crash! When you have everything you need, what do you need money for? THEY HAVE AS MUCH POWER AS WE BELIEVE IN THEIR MONEY.

  Together we can take one more step to bringing the machine to it’s knees! Grow your own food! Stop giving them money!
  http://www.facebook.com/event.php?eid=179992995376083

  Polubienie

 10. FAKIR 1 lipca 2011 o 5:11 pm

  Michałowi odpowiem „Skąd brać kasę”
  Jak to skąd???
  Do ciężkiej cholery od tych co nakradli!!!! Od fałszerzy pieniędzy!!!! Od banków!!!!!

  Polubienie

 11. FAKIR 1 lipca 2011 o 5:14 pm

  Jeśli ktoś nie zna zasad emisji pieniędzy wiecznie będzie pitolił dyrdymały o ZUSach KRUsach i emeryturach. Żadna metoda nigdy nie będzie skuteczna w systemie w którym podaż pieniądza zwiększa się poprzez zadłużanie!!!! Żaden rząd nie zdoła unieść odsetek składanych!!!! Zrozumcie to wreszcie, a jeśli nie jesteście w stanie tego pojąć to lepiej nic nie pisać, żeby się nie ośmieszać

  Polubienie

  • ramires 1 lipca 2011 o 6:22 pm

   Zudłżanie a u kogo ? Kto jest tym super wójkiem i pożycza. Kto ma monopol na drukowanie lub nowocześnie wklepanie w system cyfr ? Jak jesteś taki kolo to pewnie znasz odpowiedz. A taki śmierdzący ZUS to tylko narzędzie. Jak byś kiedyś miał z tym gó….m styczność to byś wiedział.

   Polubienie

   • jaro 2 lipca 2011 o 11:00 am

    Zadłużanie w MFW. Pożycza MFW. Monopol na drukowanie i klepanie cyfr ma Beny Bernanki z FED jako główny udziałowiec MFW z prawem VETA. To jest odpowiedź na twoje pytania @ramires. Reszta twojej wypowiedzi nie zasługuje na odpowiedź.
    Podstawa globalnego monetaryzmu dla laika to „Money as debt”.
    Pozdrawiam

    Polubienie

 12. 44 1 lipca 2011 o 5:16 pm

  Ludzie „Solidarności” już byli przy władzy – i co z tego wyszło?

  Polubienie

  • monitorpolski 1 lipca 2011 o 11:29 pm

   Ci sami? A masz innych, lepszych? W Polsce 99% ludzi nie kojarzy w ogóle co się dzieje. Ci, którzy wiedzą wchodzą na ten i podobne blogi – jest ich może 50 tysięcy?

   Polubienie

 13. FAKIR 1 lipca 2011 o 5:20 pm

  Ludzie Solidarności zostali zamordowani m.in. w Smoleńsku. Nigdy nie byli przy władzy.
  Przy władzy byli i są agenci i różne podstawiane szuje bez względu na przynależność partyjną.
  Porozumienie Centrum Kaczyńskich była jedyną partią w której nie wykryto agentury. Sądzę, że nawet w tej partii tkwiło wielu śpiochów, ale nie ma co polemizować. Porozumienie Centrum było nadzieją Polski w tamtym czasie. Zostało zaszczekane przez Bolka i jego ferajnę na usługach obcych wywiadów
  Cała masa prawdziwych Solidaruchów jest ich na emigracji m.in w Kanadzie i USA.

  Polubienie

 14. FAKIR 1 lipca 2011 o 5:23 pm

  Jedyną bardzo dużą wadą jaką widziałem zawsze u Kaczorów jest idiotyczne podlizywanie się włodarzom USA i beznadziejna wiara w ich dobroczynność.
  Szlak mnie trafiał gdy widziałem Św.P.Lecha gdy przepychał się z Tuskiem by lepiej wypaść na zdjęciu z Panią Rice.

  Polubienie

  • monitorpolski 1 lipca 2011 o 11:32 pm

   Typowe dla Polaków niedoinformowanie i mit USA. Jak się mówi, że Homeland Security to odpowiednik SS czy Gestapo i że działa na zasadach opracowanych przez komunistów Jewgeni Primakova (KGB) i Marcusa Wolffa (Stasi) zaproszonych w tym celu do USA, to się pukają w czoło.

   Polubienie

 15. FAKIR 1 lipca 2011 o 5:26 pm

  Jedyną nadzieją jaką widzę obecnie dla Polski są ugrupowania Republikańskie, związane z UPR, Tomaszem Urbasiem itd…Jeśli nie zmienimy zasad emisji pieniędzy natychmiast, wtedy już możemy wypinać dupska do „partii miłości” , Oni będą wiedzieć jak wykorzystać taką pozycję

  Polubienie

  • Konarski 1 lipca 2011 o 5:50 pm

   Tylko emisja pieniądza na zasadach UMOWY SPOŁECZNEJ – KREDYTU SPOŁECZNEGO.
   To właśnie umowy społecznej najbardziej boją się lichwiarze i masoni – bo gdyby została wprowadzona w życie – oni straciliby sens istnienia.
   Stali by się nikim i niczym.
   Oni najbardziej boją się teorii UMOWY SPOŁECZNEJ. Swego czasu zdenerwowany Wiktor Orban wskutek ujadania masońskich mediów na zachodzie powiedział „Wiem także co to umowa społeczna!”.
   Szczekanie znacznie ucichło.

   Polubienie

  • exe 1 lipca 2011 o 6:07 pm

   UPR jest sterowane przez to samo masońskie gówno, które steruje kolaborantami z po-pis-sld.
   Ocknij się człowieku ! i nie ogłupiaj innych….

   Polubienie

   • FAKIR 1 lipca 2011 o 6:11 pm

    Dlaczego tak twierdzisz???
    Po czynach ich poznacie
    Tak się składa, że właśnie te ugrupowania jako nieliczne otwarcie mówią o konieczności zmiany sposobu emisji pieniądza.
    Swoje twierdzenia należy poprzeć jakimkolwiek sensownym wywodem a nie jedynie beknięciem.

    Polubienie

    • Megi 1 lipca 2011 o 7:01 pm

     Jeśli zmieniłeś zdanie i teraz już uważasz, że „Swoje twierdzenia należy poprzeć jakimkolwiek sensownym wywodem a nie jedynie beknięciem.” to ja ponowię swoje pytanie o te węgierskie wina… dlaczego jest to Twoim zdaniem atak psychologiczny na Węgry? Nie tylko ja chciałabym się dowiedzieć – to ciekawe, naprawdę. Spodziewam się jakiegokolwiek sensownego wywodu. Temat jak najbardziej aktualny bo rozpoczęła się ta promocja. Tak dla przypomnienia https://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/28/wydarzenia-i-komentarze-29-czerwca-2011r/#comment-23042

     Polubienie

     • FAKIR 1 lipca 2011 o 7:29 pm

      Podaj maila i powiedz swoim zwierzchnikom żeby odblokowali mi skrzynki mailowe, wtedy z pewnością się rozwinę.

      Polubienie

      • zeebii 1 lipca 2011 o 10:31 pm

       @Fakir
       Możesz założyć nowe konta e’mail. Używając do tego sekretnego protokołu i TORa -tak aby ominąc podglądanie ewentualnych pośredników jeśli tacy obserwują twoją pocztę, a mogą. I oczywiście szyfrować, szyfrować, szyfrować. Pocztę też.
       http://rudy.mif.pg.gda.pl/~bogdro/szyfry.htm

       Polubienie

       • zeebii 1 lipca 2011 o 10:34 pm

        Jest jeszcze co takiego http://www.anonimowy-email.pl/
        Aha. Pocztę i informację można także przekazywać w ukrytych obrazkach i plikach graficznych -ale o tym wiedzą chyba wszyscy.

        Polubienie

    • sebecxs 1 lipca 2011 o 8:47 pm

     …wszystkie informacje przepływające przez kable internetowe są zbierane i przetwarzane… specjalne programy obrabiają ten „materiał” … …najlepsza manipulacja to taka żeby człowiek myślał, że sam tak myśli …. i tyle…

     Polubienie

  • monitorpolski 1 lipca 2011 o 11:35 pm

   Tak, kredyt społeczny to byłoby wybawienie… Jak jednak wzmocnić ruch Urbasia? Kto z czytających te teksty był w stanie znaleźć trochę czasu i zrobić kompilację dobrych tekstów, wydrukować je w 100 szt (lub więcej) i rozdać ludziom na przystanku czy w sklepie?
   Tu jest problem – każdy liczy na tego drugiego…

   Polubienie

   • AQQ 1 lipca 2011 o 11:46 pm

    Ruch Urbasia hehe!!!!!
    Bzdury na kiju. Zwyczajne pierdoły w stylu Balcerowicza o dzietności itp pierdoły w dodatku spotkania zrealizowane w biurze partnera niemieckiej fundacji Konrada Adenauera………..

    Polubienie

 16. Ania 1 lipca 2011 o 5:56 pm

  http://galacticchannelings.com/polski/nesara.html
  A może tak trzeba to zrobić ?

  Polubienie

  • zenobiusz 1 lipca 2011 o 8:15 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/01/wielkie-zwiedzenie-juz-blisko/
   Oni nie dopuszczą do tego,świadomie niszczą gospodarkę by tego cukierka ofiarować razem z przylotem „kosmitów”.Tak właśnie NWO będzie chciałok upić ludzi.

   Polubienie

   • FAKIR 1 lipca 2011 o 9:31 pm

    Właśnie, właśnie. Jeszcze ludzie nie są gotowi, ale spece od NWO pracują nad motłochem, żeby się zaślinił na widok statków kosmicznych. W tym celu rozpowszechniają idiotyczne książki i filmy o Majach, Nibiru i New Age, chanellingach, objawieniach innych pierdołach dla potłuczonych.
    Dokładnie tak!
    Zdecydowałem, że będę używał takiego języka, bo słodkie ględzenie słabo przemawia do cymbałów.

    Polubienie

    • sebecxs 1 lipca 2011 o 10:09 pm

     … FAKIRKU jak to dobrze ze znasz prawdę i się z nami dzielisz… dziękuję Ci wieszczu… jeszcze poinformuj nas „O ILE KSIĄG JEST ZUBOŻONA BIBLIA, PRZEZ KOGO I W JAKIM CELU”…. dziękuję….

     Polubienie

    • monitorpolski 1 lipca 2011 o 11:38 pm

     Fakir, te rzeczy są, może i Nibiru przelatywało, ale wykorzystuje się legendy w celu stworzenia odpowiedniego klimatu do realizacji Blue-Beam i innych „projektów” – to na zasadzie przekonania społeczeństwa o boskiej sile, która stoi za NWO. Gra z ludzką psychiką, niekonieczne możliwa do wygrania przez nas z tak małym zasięgiem

     Polubienie

     • sebecx 2 lipca 2011 o 7:38 am

      …widziałem w TVN jak Durczok rozmawiał z rzekomym hologramem… nie było mnie w studio więc nie mogłem pomacać… ale pokazywali to….

      Polubienie

 17. rabarbarek 1 lipca 2011 o 7:52 pm

  Oficjalna strona Los Alamos podala wczoraj , ze pozar przemiescil sie do rejonu 49. Oczywiscie uspokajali , ze nie pala sie zadne sklady nuklearne. Strona , ktora podaje nizej , a zajmujaca sie „dzialalnoscia” w Los Alamos od dawna twierdzi cos przeciwnego. Chodzi o to , ze w tamtym rejonie skazenie samej ziemi jest bardzo duze , poniewaz w latach 60-70 prowadzone byly tam podziemne wybuchy . Jak widac z informacji pod mapa , mamy tam resztki plutonu, uranu i innych swinstw.Wedlug miejscowej informacji teren ten nie nadaje sie do uzytku ze wzgledu na skazenie jeszcze wiele , wiele lat. Jesli pali sie tylko ziemia to prawdopodobnie czasteczki skazenia przedostaja sie do atmosfery. Wejdzcie na glowna strone i tam sa dokladne informacje. Jak napisano w glownym artykule , po raz kolejny pierwsza umiera prawda , ktorej jak na lekarstwo w MSM. Ogladajac i czytajac te strony , doszlam do wniosku , ze , aby podtruc spoleczenstwo amerykanskie wcale niepotrzebna jest do tego Fukushima , w zupelnosci wystarczy Los Alamos , a przeciez takich miejsc jest wiecej.

  http://www.lasg.org/waste/mdab24.htm

  Polubienie

  • rabarbarek 1 lipca 2011 o 9:41 pm

   Strona Departamentu Zdrowia w USA. Skazenie wewnetrzne a medycyna. Strona pochodzi z 2006 roku. Slusznie zwrocono tam uwage na fakt , ze skazenie skazeniu nierowne. Moze pochodzic z wdychania skazonego powietrza , poprzez rane na skorze lub spozycia skazonego jedzenia . W kazdym wypadku ‚ leczenie” trzeba ukierunkowac pod katem rodzaju skazenia organizmu. Warto przyjrzec sie temu co Departament Zdrowia proponuje w takim wypadku. My mamy duzo sposobow naturalnych , ale byc moze zaistnieje potrzeba uzycia radykalniejszych sposobow pozbycia sie ” niechcianej trucizny” i wtedy warto miec na uwadze to co stosowac beda nasi ” zwierzchnicy” , bo nie wierze , ze ich to ominie jak beda nas podtruwali.

   http://www.fda.gov/downloads/Drugs/GuidanceComplianceRegulatoryInformation/Guidances/ucm071944.pdf

   Polubienie

 18. freenata 1 lipca 2011 o 8:20 pm

  German Soldiers http://www.youtube.com/watch?v=jdLFOIBIVP0

  Polubienie

  • ramires 1 lipca 2011 o 9:15 pm

   Wrogi i nieodpowiedzialny atak na naszych umiłowanych przywódców ! Cały naród stanowczo odcina się od tego typu prowokacji. Jesteśmy zwarci i jednomyślni jak nigdy. POparcie dla naszej partii osiągnelo już 102% i ciągle rośnie z szybkością światla. Trzeżwy i nie zmanipulowany naród nie ulegnie tak prymitywnej prowokacji. Jest pewne przy jesiennych wyborach nasz wynik przekroczy 120%. Naród jest odpowiedzialny i zjednoczony z naszymi umiłowanymi przywódcami. Ta prowokacja to woda na młyn sił które są wrogie naszej ojczyżnie……..
   no i takmożna by dalej , a co myślą inni ?

   Polubienie

 19. noni 1 lipca 2011 o 9:00 pm

  Patrzeć na niebo z milionami gwiazd i galaktyk jak Nasza i stwierdzić że kosmici nie istnieją to trzeba mieć dopiero wielkie ego.Jedni usilnie wierzą w obce cywilizacje
  a drudzy usilnie nie dopuszczają do Siebie tej informacji.

  Z mojego punktu widzenia jeśli grupa braci z kosmosu chce Nam pomóc ogólnie mówiąc obalić NWO i ludzi za tym stojących to logiczne jest że Ci sami źli ludzie od NWO będą robić z tych kosmitów wrogów całej ludzkości.

  Co jest bardziej popularne dla mas? Kosmici którzy przylatują i zmieniają świat gospodarkę pomagają ludziom itd>> Czy wizja że przylecą i dokonają inwazji to wrogowie trzeba ich zabić, niebezpieczeństwo itd.

  Panowie i Panie kosmici są celowo przedstawiani jako wrogowie bo czas ich przybycia jest bliski 🙂

  Tak myślę Sobie właśnie.

  Polubienie

  • monitorpolski 1 lipca 2011 o 10:06 pm

   UFO, kosmici… Chciałbym żeby byli, ale nie za bardzo mi się coś zdaje, że to są przychylne nam siły… Liczmy na siebie, naszą siłę i siłę ducha.

   Polubienie

   • ALFA 1 lipca 2011 o 11:09 pm

    CIEKAWE TO JEST ALE CZY PRAWDA?????????
    WOJNA NA MARSIE cywilizacja Szaraków zwraca się o pomoc do ludzi z Ziemi.
    Wg. odtajnionych przez Jeremiego informacji i tajnego jak dotąd raportu (zdj. pow.) wynika, że to wcale nie obcy są bardziej zaawansowani technologicznie od nas, to nie oni nas porywają, to nie oni są nad nami górą, to nie oni szykują sie do ujawnienia ludzkości w roku 2012, tylko… to NASA juz od ponad 20stu lat odwodzi i atakuje obcych na Marsie, a także na ksieżycu Jowisza – Europa. W odtajnionych aktach są zawarte tysiące raportow z przebiegu dzialań militarnych na Marsie, obcy zostali zaatakowani kilkakrotnie przez flotę USA i przejeto ich bazy na Marsie. Jak łatwo się domyslić wszystkie jawne zdjęcia Marsa są sfalszowane. Najciekawsze jednak rzeczą jest fakt, że obcych znaleziono za pośrednictwem sondy Voyager wysłanej w latach siedemdziesiątych w poszukiwaniu życia we wszechświecie! Nasa odebrała sygnal od szaraków na początku lat osiemdziesiątch, przez ponad 10 lat szykowała się do wyprawy i ataku na bazy obcych. Natomiast obserwacje ufo na naszej planecie, to nic innego jak dezinformacja rządu USA, który w jak najskuteczniejszy spósob odwracał uwage od tego jaka faktycznie jest prawda. Wciskano nam bajki i legendy o groźnych i panujących nad nami obcych, którzy nas porywaja, wszczepiają implanty. A latające spodki to tak naprawdę rządowe zabawki, którymi NASA zaatakowała obcych, ktore są poprostu testowane na naszym niebie, a my bierzemy je za pojazdy kosmitów. I obcy nigdy nie posiadali pojazdów antygrawitacyjnych, to wszystko nasze ludzkie wynalazki! A szaraki zamieszkujące Marsa oraz inna rasa zamieszkująca księżyc Europa, są na niższym stopni technologicznym i nie posiadają kosmicznych pojazdów latających! czyli jest zupełnie na odwrót niż wszyscy myśleliśmy. Przez wszystkie lata byliśmy umiejętnie oszukiwani przez USA, ukrywali oni swoje barbarzyńskie „krucjaty” w kosmosie. Kolejna sprawa – kregi w zbożu! Okazało się, że to nic innego jak wołanie obcych o pomoc! w nadziei ze istnieją jeszcze dobrzy ludzie na ziemi i zrozumieją ich przekaz i pomogą.
    http://tvń24.pl/wojnanamarsie.html

    Polubienie

    • Ania 1 lipca 2011 o 11:38 pm

     ALFA, moze bys się już przespał ?

     Polubienie

    • monitorpolski 1 lipca 2011 o 11:41 pm

     Takie coś by wyszło. Kolejny zwód, tylko nie wiem jeszcze po co?

     Polubienie

    • monitorpolski 2 lipca 2011 o 3:27 am

     Kolejna ściema. Kręgi są robione za pomocą zdalnie sterowanych urządzeń opierających się na tej samej technologii co rzekome UFO – prawdopodobnie napędzie elektromagnetycznym. Urządzenia te uwidocznione zostały na zdjęciach jako jasne plamy przesuwające się zgodnie z odpowiednim wzorem na ziemią.
     Należy mieć na uwadze to, że globaliści są technologicznie o wiele bardziej zaawansowani, wiele technologii jest ukrywanych przed społeczeństwem. I nie ma tu żadnych „obcych”, a odpowiednicy kapłanów w starożytnym Egipcie, którzy chcą „cudami” przekonać masy do nadchodzącego końca świata i do tego, że mamy do czynienia z czymś nadnaturalnym. Tym razem sytuacja jest poważniejsza, bowiem chodzi o wymordowanie nas wszystkich.

     Polubienie

 20. Ola 1 lipca 2011 o 9:27 pm

  USA ostatnia faza przed WWIII http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2011/07/wwiii-will-come-to-america-as.html

  Polubienie

  • FAKIR 1 lipca 2011 o 9:35 pm

   Bardzo dobry przekaz. Dokładnie o to chodzi i celne wytypowanie antychrysta.

   Polubienie

 21. ArO 1 lipca 2011 o 9:38 pm

  Miliony ofiar GMO – GENETYCZNIE MODYFIKOWANEJ ŻYWNOŚCI!!!
  http://tvń24.pl/truciznagmo.html
  artykuł do zbadania

  Polubienie

 22. FAKIR 1 lipca 2011 o 9:40 pm

  Mógłbym Wam napisać wiele w tym temacie. Nadchodzi czas, że wszystko będzie dla Was coraz bardziej wyraziste, czym bliżej końca. Miałem szczęście spotkać dwie niesamowite osoby w moim życiu. Obydwie opowiedziały mi takie rzeczy już w 1997-1999 roku, że uznałem ich za psycholi. Od 2002 roku zacząłem coraz bardziej się rozwijać na tematy NWO. Kolejne spotkania z tymi osobami utwierdzały mnie w coraz większym przekonaniu w jaki wielkim szambie się znajdujemy.
  Krok po kroku coraz więcej rozumiałem w jaki sposób zostaniemy całkowicie zniewoleni.

  Polubienie

 23. FAKIR 1 lipca 2011 o 9:57 pm

  Marek ja się z Tobą zgadzam, że trzeba się starać i z tym walczyć.
  Właśnie to jest największa „tajemnica”
  Wszystko jest jednak już przesądzone.
  Człowiek, który przekazał mi ogromną wiedzę, twierdził, że światem rządzą ludzie „opętani”, którzy nazwali siebie „oświeconymi”. Kierowani są przez szatana do realizacji apokaliptycznych planów.
  Wygrają z ludźmi i wiarą w Boga na ziemi, a potem przed zniszczeniem Ziemi zgładzi ich Chrystus i zabierze do swojego Królestwa tych, którzy się nie ugięli i dobrze wypełnili zadanie.
  Wiele świętych ksiąg na ziemi przekazuje, że apokalipsę zrealizują natchnieni ludzie, których wybrał sam Bóg.

  Polubienie

 24. Ola 1 lipca 2011 o 10:02 pm

  http://niezalezna.pl/12288-kupiec-w-polityce
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/system_sie_domyka_14088
  http://www.goniec.net/teksty.html#teksty

  Polubienie

  • FAKIR 1 lipca 2011 o 10:07 pm

   Oczywiste jest, że to zwykłe sprzedajne skurv,,,,,ny i tak należy pisać.
   Pisał bym o nich bardziej dosadnie, ale szkoda zaśmiecać bloga.

   Polubienie

 25. FAKIR 1 lipca 2011 o 10:05 pm

  Więc ogólnie należy rozumieć wydarzenia apokaliptyczne jako maturę, czyli swego rodzaju „egzamin dojrzałości”.
  Wielu głupków będzie się podniecać latającymi spodkami i innymi pierdołami. Nieliczni wyśmieją te żenujące spektakle.
  Zauważmy, że już dzisiaj podniecają się cymbały jakąś tam prezynadęcją UE, zupełnie jak stado małp gdy wrzucić im banana do klatki w ZOO.
  Nie widzę różnicy. Część z tych oszołomów jeszcze się nawróci. Jedni przez pusty i głodny bebzon, inni zrozumieją sens życia dopiero podczas rozlewu krwi i wojny.
  Większość nigdy się nie ocknie.
  144 tysiące dusz będzie ocalonych….strasznie mało

  Polubienie

  • Ania 1 lipca 2011 o 10:22 pm

   144 tysiące spośród najlepszych synów Izraela , dokładniej.

   Polubienie

   • zeebii 1 lipca 2011 o 10:56 pm

    @Ania
    Ale tylko po matce, czy też i po ojcu?

    Polubienie

    • Ania 1 lipca 2011 o 11:31 pm

     Może konwertytów też, ale w oryginale jest o synach z domu Izraela.

     Polubienie

     • zeebii 2 lipca 2011 o 12:11 am

      To pewno po ojcu i po matce.
      Dzięki.

      Polubienie

 26. FAKIR 1 lipca 2011 o 10:15 pm

  Jeszcze dodam na koniec, że ja nie neguję tzw. zjawiska UFO jako takiego.
  Neguję nachalną „reklamę” w tym zakresie czynioną przez system NWO.
  Ogromna kasa jest na ten cel przeznaczana co roku.
  Promują nową religię New Age, całkowite pomylenie z poplątaniem.
  Promują wciąż nowe końce świata, żeby namącić młodym ludziom w głowach i zasiać strach.
  Bardzo możliwe, że używają różnych technologii aby zmieniać lub przyspieszyć zmiany klimatu na ziemi, bo przecież czym gorzej dla społeczeństwa, tym lepiej dla nich.

  Polubienie

 27. FAKIR 1 lipca 2011 o 10:18 pm

  Ostatnio zauważyłem rzecz bardzo niepokojącą a związaną z czipowaniem.
  Rozwinę tą sprawę już wkrótce.
  Bardzo możliwe, że dużo ludzi już posiada nanoczipy w swoim ciele.
  Mogły się tam dostać poprzez chemtrials, szczepionki lub żywność GMO.

  Polubienie

  • AQQ 1 lipca 2011 o 11:06 pm

   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/jadalne_radio,p231433711
   ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
   za 3h może pojawi się ten link..m.in .nanoczipy w żywności.
   Wszystko jest podane, na tacy tylko nie wszyscy chcą się dowiedzieć…

   „Mówi się, ze każda prawda przechodzi przez trzy etapy. Pierwszy etap to zaprzeczenie, drugi to agresywny protest, a trzeci to powszechna akceptacja jako coś oczywistego.

   Polubienie

 28. zenobiusz 1 lipca 2011 o 10:41 pm

  144 tysiące dusz będzie ocalonych….strasznie mało
  I tu się mylisz.
  Tak twierdzą” świadkowie jehowy”,ale to ich problem.są filozofowie którzy poważnie zastanawiają się czy piekło nie okaże się puste,a w sumie pożyjemy,i po życiu ,zobaczymy 🙂

  Polubienie

 29. Ola 1 lipca 2011 o 11:10 pm

  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/southamerica/peru/8607437/Giant-statue-of-Jesus-Christ-opened-in-Peru.html

  Polubienie

 30. trebor 2 lipca 2011 o 12:01 am

  Marcel Messing-Worden Wij Wakker(Czy sie przebudzimy)1cz.
  Marcel Messing, autor ksiazki „Worden Wij Wakker”, która została wydana
  w Holandii, mówi otwarcie o władzy i siłach, które odgrywaja główna role na scenie i poza kulisami wydarzen swiatowych, powraca tez do ich zródła. Zdaniem autora,temat, dotyczacy ukrytego planu działania sił i tym samym ich wzmagajacego sie panowania nad swiatem, jest na tyle wazny, ze kazdy z nas powinien o tym wiedziec i przejrzec te gre. W planie tym ważną rolę odgrywaja technologia i różnorodne mechanizmy kontroli.

  http://www.kodczasu.pl/viewtopic.php?p=37298

  Polubienie

 31. trebor 2 lipca 2011 o 12:03 am

  Marcel Messing-Worden Wij Wakker(Czy sie przebudzimy)2cz.

  Polubienie

 32. trebor 2 lipca 2011 o 12:04 am

  Marcel Messing-Worden Wij Wakker(Czy sie przebudzimy)3cz.

  Polubienie

  • AQQ 2 lipca 2011 o 12:11 am

   @Trebor!
   To znam od dawna, coś Nowego dawaj!
   Ludzie się niecierpiwią, blogi znikają…nie ma co czytać!
   Świnie – nie są hodowane na rzeż…to tylko teorie spiskowe…..tak mówią……

   Polubienie

   • trebor 2 lipca 2011 o 6:47 am

    Ten jest wazny ze wzgledu na watek duchowy … ale niebawem beda inne.

    Polubienie

 33. nowy84 2 lipca 2011 o 12:25 am

  Nie wiem jak dużo osób zagląda na forum GLP (http://www.godlikeproductions.com/) bo zaczyna się tam robić coś niedobrego tzn. Smutni Panowie w czarnych garniturach „odwiedzili” Trinity … a gość ostatnimi dniami udostępniał transmisje LIVE choćby z obserwacji księżyca czy słońca i chyba jak widać komuś to się nie spodobało :/

  Polubienie

  • monitorpolski 2 lipca 2011 o 3:28 am

   Ostatnio rzadziej wchodziłem. Ciekawe!

   Polubienie

 34. trebor 2 lipca 2011 o 6:55 am

  Marcel Messing-Worden Wij Wakker(Czy sie przebudzimy)4cz.

  Polubienie

 35. trebor 2 lipca 2011 o 7:03 am

  5 cz.

  Polubienie

 36. Misjonarz 2 lipca 2011 o 7:23 am

  Monitor ciekawi mnie skąd ty masz taką wiedzę??? Być może kręgi są robione za pomocą zdalnie sterowanych urządzeń ale czy aby na pewno wszystkie???? Irytują mnie ludzie, którzy piszą jakby znali prawdę objawioną a tak naprawdę gówno wiedzą. Więc jeszcze raz pytam skąd ta pewność??????????

  Polubienie

 37. trebor 2 lipca 2011 o 9:15 am

  6 cz.

  Polubienie

 38. MOL 2 lipca 2011 o 10:33 am

  Wystąpienie Janusza Zagórskiego na temat powstającego ruchu społecznego pod nazwą „Dosyć”, które odbyło się podczas Harmonii Kosmosu w 2011 roku w Masywie Ślęży. Więcej informacji wkrótce na http://www.januszzagorski.pl .

  Polubienie