Wiadomości w skrócie, 3 lipca 2011r


Nibiru czy kolejne oszustwo?
Jedno z najciekawszych nagrań jakie się pojawiły w internecie. Można twierdzić, że jest to Wenus,  jednak jasność obiektu jest raczej zbyt wielka. Jeśli w pobliżu Słońca jest wielkie ciało niebieskie, to wszelkie wojny mogą być odciąganiem uwagi od tego zjawiska.
Druga opcja – jest to oszustwo, rzekome Nibiru / Elenin jest odwróceniem uwagi od wprowadzania dyktatury „rządu światowego”. Jednak w mediach kryminalnych nic się nie mówi ani o Nibiru, ani nawet o rzekomej komecie Elenin, która ma nadejść lada dzień…
Jest jeszcze trzecia opcja – rzadkie zjawisko atmosferyczne – refrakcja optyczna, podobna do efektu fata-morgany, która tworzy się podczas lokalnego zagęszczenia atmosfery, zob: http://articlechase.com/China-Two-Suns-Video-Cannot-Be-Explained-By-Science.php Tu jednak miraż byłby zbyt mały. Może jednak to jest Wenus?…

Wielkie Czarne Sześciany wokół Słońca – ukrywanie gigantycznych UFO czy psy-op?
http://recognizereality.com/ufos-aliens/giant-black-cube-near-the-sun-as-seen-on-sohonasa-photographs

Od dłuższego czasu wokół Słońca pojawiają się dziwne gigantyczne obiekty. Czy są to kule plazmy czy inne zjawisko fizyczne, nie wiadomo. Mogą to być też kreacje komputerowe, celowo puszczane by potwierdzić tezę o rychłej inwazji Obcych. Od niedawna NASA przyjęła nową taktykę – ukrywania rzekomych obiektów, po prostu wycinając piksele. Pojawiły się Wielkie Czarne Sześciany. Są to wycięte piksele ze zdjęć Słońca – czy mają za zadanie ukrycie jakichś wielkich obiektów? Sądzę, że jest to operacja psy-op, ma nas przekonać, że w pobliżu Słońca faktycznie coś się dzieje, o czym nie powinniśmy wiedzieć. Można zadać pytanie – dlaczego NASA nie stosuje metody ukrywania tych obiektów za pomocą animacji komputerowej, która by w miejscach pojawienia się „obiektów” symulowała powierzchnię Słońca lub jego koronę? Byłoby to praktycznie nie do wykrycia, jednak nie – NASA chce żebyśmy wiedzieli, że coś niby jest ukrywane. Psy-op – śmierdząca sprawa.

Eksplozja we francuskiej elektrowni atomowej du Tricastin
http://www.geekpassiononline.com/2011/07/france-explosion-a-la-centrale-nucleaire-de-tricastin.html
W sobotę w elektrowni zlokalizowanej w dolinie Renu, w pobliżu historycznego Tricastin nastąpiła eksplozja, w wyniku której zaczął się wydobywać czarny gęsty dym. W akcji gaszenia ognia uczestniczyło wiele jednostek strażackich. Pożar udało się ugasić. Na razie nie ma żadnych informacji o przyczynach eksplozji.

Tajemnicza modernizacja syren alarmowych w całej Polsce
http://www.bibula.com/?p=39972
Autor, „Stary Wiarus” słusznie zwraca uwagę na możliwe zastosowanie syren do rozpraszania tłumów. Jednak wystarczą dobre zatyczki do uszu i cała inwestycje idzie na marne. Syreny, które są jednocześnie głośnikami mogą pełnić funkcję alarmową – polski rząd może mieć informacje o nadchodzących wydarzeniach, w razie których niezbędne będzie szybkie poinformowanie przechodniów o schronach.  Niepokojące niedawne ostrzeżenia szefa NASA o nadchodzącym niebezpieczeństwie każe się zastanowić czy przypadkiem i nas to nie dotyczy. Jeśli nadchodzi ono z przestrzeni kosmicznej w postaci flary słonecznej, bądź obcego ciała niebieskiego to możemy mieć wytłumaczenie funkcji tych syren. Moim zdaniem w przypadku zamieszek o wiele skuteczniejsze byłyby głośniki kierunkowe instalowane na samochodach.

Polscy posłowie zdradzili społeczeństwo akceptując nasiona GMO
Posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie
Atak na ludność świata następuje ze wszystkich stron. Jednym z elementów depopulacji jest tzw. żywność genetycznie modyfikowana (GMO). W piątek Sejm przegłosował ustawę o nasiennictwie, która spowoduje, że w ciągu kilku lat w Polsce nie będzie już zdrowej żywności. Akceptacja ustawy potwierdza, że zamiast posłów mamy imbecyli. Głosując na nich głosujemy za depopulacją.  zobacz też: >konferencja w.s. GMO – reportaż

Prezydent Barack Obama agentem KGB?
http://www.thecomingattack.com/russian-official-obama-is-a-communist-kgb-agent
Amerykański fizyk i specjalista od sieci komputerowych, Tom Fife, ujawnił, że podczas swojej wizyty w Rosji, zanim świat nie znał jeszcze przyszłego czarnoskórego prezydenta USA, dowiedział się od wysoko postawionych biznesmenów rosyjskich z komunistycznym rodowodem, że KGB zaplanowało umieszczenie na fotelu prezydenta swojego agenta. Według danych przekazanych przez biznesmenów miał być on synem białej kobiety i Murzyna. KGB planowało go najpierw umieścić w legislaturze chicagowskiej, by potem mianować na Prezydenta. Oboje rodziców Obamy pracowało już dla KGB gdy urodził się przyszły prezydent – Obama Sr zwerbował przyszłą żonę podczas lekcji rosyjskiego. Ich syn od małego był przygotowywany na przejęcie fotela Prezydenta. Dziwne, że dopiero teraz takie sprawy wychodzą….

Reklamy