Wielka demonstracja poparcia dla Kaddafiego

Warto obejrzeć:
filmiki nt orgonitu – obrony przed m.in. smugami chemicznymi i anomaliami pogodowymi oraz kontroli nad naszymi umysłami. Zenobiusz zgromadził je w jednym artykule:

http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/02/z-tym-walcza-wojownicy-orgonu/

„Represjonowany” naród Libii wyraża poparcie dla dyktatora
Wczoraj odbyła wielka demonstracja poparcia dla rzekomego dyktatora Libii Muammara al Kaddafiego. W mediach jest całkowita blokada informacji na ten temat – blokowany jest również Google.
Jak się okazuje, jednym z niewielu źródeł informacji na ten temat jest blog dr Piotra Beina.

Była to największa demonstracja jaka kiedykolwiek odbyła się w Libii. Naród libijski w olbrzymiej większości popiera Kaddafiego, który zrobił dla tego kraju więcej niż jakikolwiek inny człowiek. Libia za Kaddafiego stała się najdogodniejszym do życia krajem, Kaddafi zrealizował największy projekt w historii Afryki – sztuczne nawodnienie północnej części kraju wodą znajdującą się pod Saharą. 2 miliony ton wody dziennie pobrane z 270 potężnych studzien w południowo-wschodniej części kraju jest transportowane przez 4000 km rurociągów na północ kraju. Libia stała się dzięki temu prężnym, szybko rozwijającym krajem. Kaddafi, w trakcie otwierania pierwszej części projektu w 1991 roku już wtedy oświadczył, że globaliści będą robić wszystko by poniżyć znaczenie tego projektu.

Kryminalne media ukrywają też fakt, że w ONZ opracowano raport na temat poszanowania praw człowieka w Lbii. W raporcie przedstawiono osiągnięcia „reżimu” Kaddafiego w dziedzinach edukacji, opieki nad dziećmi, kultury, wolności słowa, opieki zdrowotnej (darmowa), tolerancji religijnej, warunków ekonomicznych itd.
Raport, a także inne opinie na temat warunków życia w Libii, czynią z Kaddafiego wielkiego bohatera Afryki, człowieka, który potrafił zmienić spory skrawek lądu, jakim jest w Libia w raj.

Tymczasem globaliści wykonujący rozkazy tajnego „rządu światowego” dokonują nalotów, mordują ludność cywilną, zabijają bezkarnie synów Kaddafiego i planują inwazję lądową.
W Nowym Porządku Świata (NWO) nie może bowiem być mowy o tym by istniały niezależne kraje, by ludzie żyli godnie, by mogli się rozwijać i być niezależni. Satanistyczny NWO ma na celu dominację, a w ostateczności eliminację większości ludności świata – a takie kraje jak Libia czy Białoruś, stoją na drodze realizacji tych diabolicznych planów.

Demonstracja poparcia dla Kaddafiego, która miała miejsce wczoraj w Trypolisie, świadczy o tym, że większość ludności kraju będzie broniła suwerenności z pełnym poświęceniem. Już w marcu rozdano ludności cywilnej 1 milion sztuk broni palnej, obecnie rozdaje się drugi milion. Czy, jeśli Kaddafi byłby tyranem, to ludność cywilna nie użyła by tej broni na obalenie go?

Siły przeciwne Kaddafiemu reprezentują interesy globalistów. Rebelianci w Benghazi, pierwsze co zrobili to powołali nowy bank centralny! Skąd ten pośpiech? Międzynarodowy Trybunał Karny wystawił nakaz aresztowania Kaddafiego i jego syna oraz szefa wywiadu libijskiego za zbrodnie przeciwko ludności, gdy tymczasem bezkarnie bombardowane są libijskie domy, zabijane dzieci, a to przecież dopiero początek krwawej inwazji na Libię.

Laureat Pokojowiej Nagrody Nobla, Prezydent USA Barack Obama, będzie odpowiadał przed sądem za wojnę wypowiedzianą innemu państwu bez zgody Kongresu – sprawa została założona przez 10 uczciwych kongresmenów amerykańskich z różnych partii. Obama tłumaczy się, że po pierwsze to nie jest wojna, a po drugie, że nie musi się pytać o zgodę Kongresu, gdyż wykonuje rozkazy ONZ – czym przyznaje, że USA nie jest już państwem suwerennym i podlega jakiemuś nieokreślonemu „rządowi światowemu” reprezentowanemu przez ONZ.

Można liczyć na to, że łamiący Konstytucję USA Prezydent zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Większą jednak nadzieję budzi to, że naród libijski oprze się agresji satanistycznych sił NWO, które chcą z pełną mocą zaatakować ten kraj i zniszczyć osiągnięcia Kaddafiego, podobnie jak zrujnowano wysoko rozwinięty Irak czy byłą Jugosławię.  Libia ma większe możliwości militarne od Iraku, mimo, że ma 4 razy mniej ludności.

trzęsienie, o którym nie wolno mówić

Istnieją uzasadnione przypuszczenia, że Kaddafi dysponuje bronią atomową.
Niedawne trzęsienie ziemi 8.4 w Libii, które odnotowały sejsmografy, m.in. w Rumunii, które następnie szybko wymazano z rejestrów, wskazuje na potężny wstrząs jaki nastąpił na terenie tego kraju. Przypuszcza się, że mogła to być demonstracja siły ze strony Kaddafiego, który pod pustynią detonował potężną bombę termonuklearną aby ostrzec satanistów przed pomysłem inwazji na ten kraj.
Największa bomba termojądrowa, radziecka tzw. „Bomba Cara”, miała 50 Megaton i jej podziemny wybuch spowodował właśnie trzęsienie ziemi o mocy 8.4 w skali Richtera.
Pamiętajmy, że Rosja przez wiele lat była i chyba nadal jest sojusznikiem Libii. Nie jest więc wykluczone, że Libia została przez Rosję uzbrojona arsenałem nuklearnym.
NWO może więc nadziać się na niezłą „minę”.

Materiały:

=======================================================================
JAK NATO PRZY POMOCY BOMB UCZY LIBIJCZYKÓW KOCHAĆ ZACHODNIĄ DEMOKRACJĘ
Dr Marek Głogoczowski (nadesłane e-mailem)

Trudno. Choć niektórzy z odbiorców poniższego emaila „dla spokoju ducha” pewnych sygnałów nadchodzących z cyberprzestrzeni nie chcą dostrzegać, to jednak trzeba starć się ich uczyć patrzenia na świat, nawet metodami dla nich niezbyt wygodnymi. Niewątpliwie jest to sposób o wiele bardziej humanitarny, w porównaniu z METODAMI NATO, KTÓRE PRZY POMOCY BOMB UCZY LIBIJCZYKÓW KOCHAĆ ZACHODNIĄ DEMOKRACJĘ i jej „bombową” wolność wypowiedzi….
MG

Skalę, piątkowej 1 lipcowej demonstracji zwolenników Kadafiego w Trypolisie, w której wzięło udział aż ponoć milion mieszkańców tej metropolii liczącej 2,5 miliona, wskazują poniższe filmy. Na angielskiej stronie zajawka krótkiego reportażu filmowego informuje „Protest w Trypolisie” nie podając, że to jest nie tylko protest przeciw bombardowaniom NATO, ale także wiec poparcia dla Kadafiego.

Zajawka szerszego reportażu z tej demonstracji donosi „Kadafi ostrzega (że jego) siły mogą uderzyć w Europę”, co jest celowym niedomówieniem tak zwanych „żydomendiów Zachodu”.

a oto moje tłumaczenie ze strony http://www.km.ru w sobotę 2 lipca 2011:
Światowe środki masowego przekazu ocenzurowały przemówienie Kadafiego przypisując mu pogróżki pod adresem Europy. Przywódca Libii nie zamierza atakować Europy. Światowe środki masowego przekazu podkreśliły słowa Muammara Kadafiego, według których lider Jamahurdyii, zamierza bombardować Europę. W sobotę 2 lipca szereg międzynarodowych mediów opublikował cytat z przemówienia Kadafiego, w którym on stwierdził, że wojna w Libii może przenieść się na kraje zachodnie. Jednak dziennikarze przedstawili tylko pierwszą część wypowiedzi przywódcy tego północnoafrykańskiego kraju.
„Wasze bomby nikogo nie nastraszyły, wojna w istocie jest zakończona. Wy możecie, w rzeczy samej, atakować nasze domy, a my możemy zrobić to samo w Europie, która jest całkiem blisko nas. Ale my nigdy nie będziemy tego robić, w czym my odróżniamy się od was.”
Tak w istocie brzmiały słowa Kadafiego i tak to zostało zarejestrowane przez libijską telewizję. Wystąpienie Muammara zadźwięczało na tle wielotysięcznej manifestacji w Trypolisie, na której ludzie wzywali by zakończyć wojnę domową i domagali się opuszczenia terytorium kraju przez Pakt Północnoatlantycki. Kadafi podkreślił, że antyzachodnie nastroje istnieją nie tylko na terytorium podległym jego kontroli, ale także w miastach opanowanych przez powstańców. „Miliony Libijczyków w miastach zdobytych przez buntowników nienawidzą ich i gotowe są powstać, nawet bez broni. Te miliony będą zwycięzcami w wojnie. Nikt więcej. A wrogom przyjdzie prosić o wybaczenie u narodu i na zawsze opuścić kraj” stwierdził lider Jamahurdyii.

Reklamy

156 responses to “Wielka demonstracja poparcia dla Kaddafiego

 1. PokójWam 2 lipca 2011 o 7:07 am

  http://www.tvn24.pl/12691,1709025,0,1,kaddafi-grozi-atakami-w-europie,wiadomosc.html

  Jakieś strzępki informacji jednak dotarły do polskich mediów. Sądzicie, że Kaddafi naprawdę zaatakuje Europę czy to tylko takie strachy na lachy? Bo w takim razie październik może być gorący

  Polubienie

  • sebecx 2 lipca 2011 o 8:07 am

   ..a skąd można to wiedzieć… ..liczę tylko na to, że jak zaatakuje to nie na oślep… tylko tych s.kur.wieli co potrzeba… chociaż już nie wiadomo kogo winić… czy tylko jelity?.. czy nas wszystkich, bo mają nasze „ciche” przyzwolenie… wynikające podobno z naszej niemocy…. nie wiem… taki styl życia został wypromowany i przyjęty przez większość ludzi…. bardzo często mi tak odpowiadają w dyskusjach: większość tak chce… cóż, czyżby mieli rację ci, którzy twierdzą, że nie wszyscy mają duszę i sumienie?.. ten „ogień” w oczach…. http://www.youtube.com/watch?v=Kfwv2g65BRM

   Polubienie

   • marek 2 lipca 2011 o 9:59 am

    A skąd możemy widzieć że to w ogóle Gaddafi coś wystrzelił? Przecież teraz wybuch atomówki gdziekolwiek w Europie i mamy w TV oczywistego winnego. To Saddam Hus… ujć pomyłka tamten ukrył broń tak że do tej pory nie można jej odnaleźć. I co zrobi Europa w przypadku ataku?… Ja liczę tylko na uczciwych ludzi w służbach. Jest ich nie wielu, a jak są, to ich zaraz nie ma.

    Polubienie

  • Pojechany... 2 lipca 2011 o 9:31 am

   …taaa z cala pewnoscia KADAFII zaatakuje europe. lap orgonit i wlaz do szafy klepac zdrowaski jak goru kaze. a tak serio to wyspijcie sie czasem to trzezwiej myslec bedziecie ,a nie od siodmej juz sensacji po blogach szukacie.

   Polubienie

   • zenobiusz 2 lipca 2011 o 10:38 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/02/orgonitczemu-tego-nie-badac/
    Ależ was boli ten orgonit,i modlitwa. 🙂
    Jak tam z zapotrzebowaniem na polską czcionkę?
    Ach ta biurokracja.
    Cóż nikt nie jest bez wad. 🙂

    Polubienie

    • zenobiusz 2 lipca 2011 o 10:40 am

     Pisanie zaś o mnie per guru,dowodzi,że jesteś w jednym „dyszlu” z miziostworami. 🙂

     Polubienie

     • Pojechany... 2 lipca 2011 o 10:52 am

      1. Mało boli, również swedzi nie ziemsko.
      2. Skąd pomysł ze to o tobie…?

      Polubienie

  • mee 2 lipca 2011 o 10:43 am

   NO i? Goraco to jest dzisiaj,jest piekna letnia pogoda,na poczatek ide pograc w tenisa,a Wy sie tu poćcie dalej i traćcie czas i tak guzik zdziałacie,co bedzie to bedzie nara!!!

   Polubienie

   • zenobiusz 2 lipca 2011 o 10:58 am

    Widać po tym ,żeś gość z dalekiego kraju 🙂

    Polubienie

    • marek 2 lipca 2011 o 11:03 am

     zeno jak przeszkadza Ci polska czcionka, a raczej jej brak, to mi przeszkadza spacja przed przecinkiem. 🙂

     Polubienie

     • zenobiusz 2 lipca 2011 o 11:23 am

      Dziękuję ,za głęboką refleksję ,na poruszany temat.

      Polubienie

    • 44 2 lipca 2011 o 11:48 am

     Temat dobry jak każdy inny ostatnio. Potrenuj Zenobiusz pisanie po polsku, spacji używaj po przecinku, a przecinka tak ze trzy razy rzadziej. Ciebie drażnią „miziowcy”, mnie drażni styl twojego pisania – efekt na nasze organizmy taki sam.

     Polubienie

     • zenobiusz 2 lipca 2011 o 12:14 pm

      Obawiam się , że, w szkole podstawowej ,miałeś problemy na klasówkach ,właśnie z interpunkcją 🙂
      Swoją drogą fajny z was zespolik 🙂

      Polubienie

      • zenobiusz 2 lipca 2011 o 12:18 pm

       Na szczęście,nie wszyscy w Polsce,są fachowcami,od bicie piany.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/02/obudz-sie-czlowiekupolski-wojownik-orgonu-na-youtube/

       Polubienie

  • millena461 2 lipca 2011 o 12:33 pm

   taka prawda jak z Irakiem – zeby byl pretekst …

   Polubienie

  • zeebii 2 lipca 2011 o 9:33 pm

   Nie ma się czego obawiać -jeżeli Kaddafi udeży w europę to prwdopodobnie we francję i włochy.
   No chyba że weźmiemy udział w koalicji

   Polubienie

 2. Annah. 2 lipca 2011 o 9:07 am

  Trehlebov może być świadomym dezinformatorem, popatrz na całą otoczkę : ubiór, broda, otoczenie (z innych filmów), popatrz na twarz i OCZY i zauważ jaki jest przekaz który się narzuca z jego wywodu, mianowicie „Są LUDZIE i podludzie”, a resztę sobie sam dośpiewaj, bo historia jest nieodległa.

  Polubienie

  • Ania 2 lipca 2011 o 2:19 pm

   Nie, to tylko kolejny świr z przerośniętym Ego. Ale niektóre koncepcje ciekawe. Zreszta problem Ego jest typowy dla wszystkich przywódców religijnych.

   Polubienie

   • sebecx 2 lipca 2011 o 2:53 pm

    Ania …on też doradza kobietom jak skutecznie rządzić (manipulować) facetem…. to taka „stara szkoła”… prawdziwe lekcje ludzi ziemi….

    Polubienie

    • millena461 2 lipca 2011 o 2:58 pm

     @sebecx, a kto facetom doradza jak manilpulowac kobietami? 😉 z kad biora te swoje „pomysly na zycie” ?

     Polubienie

     • sebecx 2 lipca 2011 o 3:19 pm

      … kochane kobiety…. wszystkie… hehe..

      Polubienie

      • Wizzgaa 2 lipca 2011 o 3:45 pm

       Niesymetryczni dla lwów !

       Polubienie

     • trebor 2 lipca 2011 o 3:26 pm

      Ucz sie millena od Trehlebova to w domu stary nie bedzie nawet wiedzial,ze masz nad nim absolutna wladze 🙂

      Polubienie

      • millena461 2 lipca 2011 o 7:35 pm

       no musze sie zapisac na lekcje he he 😉 oj dobre by to bylo dooobre…

       Polubienie

       • Annah. 2 lipca 2011 o 7:43 pm

        Wiesz Milleno to nie jest takie straszne, musimy tylko udawać że jesteśmy głupsze i o wszystko pytać małża, jak w czeskim filmie 🙂

        Polubienie

 3. trebor 2 lipca 2011 o 9:17 am

  Marcel Messing-Worden Wij Wakker(Czy sie przebudzimy) PL (7-9)

  Polubienie

 4. ArO 2 lipca 2011 o 9:22 am

  Prawdziwy Świat w Libii

  Polubienie

  • marek 2 lipca 2011 o 10:06 am

   1:46 piękny masoński uścisk dłoni.

   Polubienie

 5. Pojechany... 2 lipca 2011 o 9:26 am

  …jaka blokada informacji??? wczoraj na sky news co pol godziny o tej libijskiej demonstracji trabili. to ze wam w waszej obstawionej krzyzami polsce nikt nic nie mowi to nie znaczy ze caly swiat jest taki zacofany. zreszta to moze lepiej ze wam nie mowia o niczym waznym ,przeciez i tak byscie nie wiedzieli co z ta informacja zrobic….

  Polubienie

  • monitorpolski 2 lipca 2011 o 10:31 am

   W momencie gdy pisałem artykuł na google nie było w ogóle informacji o demonstracji. Jako pierwszy pojawiał się blog Piotra Beina. Widziałeś coś gdzieś na temat demonstracji w „polskich” mediach z CNN włącznie?

   Polubienie

   • Pojechany... 2 lipca 2011 o 11:23 am

    …co to, kto to „polskie media”…?
    ja myślałem ze są jedynie „media dla Polaków” co się zreszta wczoraj potwierdzilo…

    Polubienie

 6. noni 2 lipca 2011 o 9:40 am

  Trehlebov nie dzieli ludzi na ludzi i pod ludzi, Dzieli ludzi na prawdziwych ludzi i kosmitów z galaktycznej szajki którzy mają inne dna i tylko udają Nas. To są właśnie wszystkie rody królewskie, Bushowie Rockfellerowie i inne gady w ludzkiej skórze.
  Oczywiście nikt nie musi wierzyć w teorie że sama góra piramidy NWO to nie są ludzkie istoty ale popatrzcie na ich plany…. Nawet najbardziej okrutni ludzie nie mają takich pomysłów niszczenia własnej rasy jak Oni.

  Wniosek?? Oni nie zabijają swoich tylko rasę ludzką którą zresztą nie są więc co im szkodzi wybić kilka miliardów ludzi-karaluchów? Oczywiście pracują dla nich też prawdziwi ludzie i to oni się nazywają illuminaci bo znają prawdę i kupieni bajkami od ciemnych myślą że pomagają im realizować wielki wspaniały plan w którym mają swoje miejsce. Tak to wygląda prawda boli.

  Illuminaci i inne zakony i reszta to ludzie a jeszcze wyżej to kosmici Szaraki a nad Nimi Reptylianie 🙂 Trehlebov nazywa ich stwarami

  Jakby ich nie nazywać demony, reptylianie itd. to nie są ludzie i najwyższa pora ich stąd wygonić. Albo ziemia będzie wyglądać jak mars.

  Polubienie

  • sebecx 2 lipca 2011 o 12:17 pm

   … no właśnie, ale niektórzy opierają się tylko na wąskim wycinku informacji i jedynej słusznej interpretacji NARZUCONEJ PRAWDY nie tak strasznie dawno…..

   Polubienie

  • Taka prawda 2 lipca 2011 o 3:52 pm

   „Jakby ich nie nazywać demony, reptylianie itd. to nie są ludzie i najwyższa pora ich stąd wygonić. Albo ziemia będzie wyglądać jak mars” – raczej jak to co lata za Marsem. Znaczy kiedys latało bo teraz tylko gruzowisko zostało.

   Polubienie

 7. MANIUŚ 2 lipca 2011 o 9:56 am

  Wcale się nie zdziwię,, jak parę zachodnich miast wyleci w powietrze..W końcu ktoś nie wytrzyma i puszczą mu nerwy. Satanistom o to tak naprawdę chodzi, dlatego cały czas prowokują.

  Polubienie

 8. trebor 2 lipca 2011 o 10:06 am

  Marcel Messing-Worden Wij Wakker(Czy sie przebudzimy) PL (8-9)


  i ostatnia cz.9:http://www.youtube.com/watch?v=K4w4UIiPKAY

  Polubienie

  • trebor 2 lipca 2011 o 10:11 am

   Ciekawy artykul Marcela Messinga SZÓSTY STOPIEŃ ZAGROŻENIA:
   Grypa pod kontrolą
   Wymanipulowany wirus i spisek
   Świadomość
   Afery w przemyśle farmaceutycznym
   Niepokojące oświadczenia
   Nanocząstki i nano-czipy
   Co się dzieje?
   http://www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M101&s=M106&ss=P820&l=PL

   Polubienie

   • felicyta 2 lipca 2011 o 9:09 pm

    @trebor 2 Lipiec 2011,Ciekawy artykul Marcela Messinga SZÓSTY STOPIEŃ ZAGROŻENIA:

    _dzieki, pozdro.

    Polubienie

 9. zenobiusz 2 lipca 2011 o 10:22 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/02/z-tym-walcza-wojownicy-orgonu/
  Jest konieczne ograniczenie smogu elektromagnetycznego i oprysków,inaczej żadna akcja nie bedzie skuteczna ,poza wyrzynaniem się wzajemnym.

  Polubienie

 10. ArO 2 lipca 2011 o 10:36 am

  Harmonia Kosmosu 2011 – Dariusz Kwiecień, sztuka przetrwania_1

  Polubienie

 11. trebor 2 lipca 2011 o 11:12 am

  Cos dla pokrzepienia:

  Polubienie

  • FAKIR 2 lipca 2011 o 11:26 am

   Marku!
   Proszę Cię usuwaj tego typu wrzuty jak idiotyczne filmiki New Age. Przykład powyżej.

   Dzisiaj pragnę zwrócić uwagę w jaki sposób ścierwomedia otumaniają tłumy.
   a mianowicie….

   Tak zwani „rewolucjoniści” przed „rewolucją” dokonali pewnych uzgodnień z Międzynarodowym Funduszem Walutowym.
   Okazało się w ostatnim czasie, że MFW został po prostu „wydymany”.
   Spodziewam się, że wśród bankierów zawrzało i nie jeden dostał wysypki na taką wieść

   PKT 1
   http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/339328,egipt-otrzyma-3-mld-dolarow-kredytu-od-mfw.html

   PKT2
   http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/526201,egipt_nie_potrzebuje_pomocy_mfw_i_banku_swiatowego.html

   aż tu nagle !
   PKT3
   http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nowy-trop-w-sprawie-smiercionosnej-bakterii,1,4779530,wiadomosc.html

   SPRZEDAJNE PSEUDODZIENNIKARSTWO NA USŁUGACH BANKIERÓW BĘDZIE SIĘ SMAŻYĆ W PIEKLE….TO JEST PEWNE

   Polubienie

   • monitorpolski 2 lipca 2011 o 11:53 am

    I tak już zacząłem blokować pewne ataki, choć jestem zwolennikiem totalnej wolności słowa. Jednak widzę, że na atak idą spore pieniądze gdyż blog cały czas idzie w rankingach w górę. Zaznaczyłem więc wcześniej, że w miarę możliwości będę blokował ewidentne ataki na podstawę współczesnej cywilizacji – Kościół Katolicki z Watykanem i inne niesatanistyczne religie (czy satanizm można nazwać w ogóle religią?)

    Polubienie

    • Konarski 2 lipca 2011 o 12:32 pm

     Satanizm to religia masonerii – obłąkańców ze światowych elit, którzy spotykają się w rozmaitych miejscach i odprawują swe kulty ku czci Bafemota, Lucyfera i innych… np. Bohemian Grove – nawet Angela Merkel biegała nago wokół pomnika sowy – kilka lat temu były filmiki w necie (ktoś z zewnątrz się przedostał, zaczaił i nagrał ich orgie), wszystkie zniknęły.
     Lucyferianizm, cywilizacja i kultura śmierci to ich religia.

     Polubienie

 12. nowy84 2 lipca 2011 o 11:56 am

  Tu macie filmik z wczoraj z Libii:

  Polubienie

  • nowy84 2 lipca 2011 o 11:57 am

   dobra sorry nie zauważyłem że już jest pod artykułem ten link

   Polubienie

  • ALFA 2 lipca 2011 o 1:00 pm

   Dziękujemy Marku za wsparcie Libijczyków od Polski.Jak również dziękujemy Jerzemu Ulickiemu.

   Polubienie

 13. Annah. 2 lipca 2011 o 12:10 pm

  „Marku!
  Proszę Cię usuwaj tego typu wrzuty jak idiotyczne filmiki New Age. ”
  Masz racje Fakir, mają bez liku swoich tubek

  Polubienie

  • FAKIR 2 lipca 2011 o 12:16 pm

   To jest bardzo skuteczna metoda odciągania ludzi, zwłaszcza młodych niedoświadczonych, od najważniejszych problemów. Młody człowiek rzuca się wtedy w wir plejad, galaktyk i zupełnie traci kontakt z rzeczywistością. Bardzo polecam wykłady Williama Coopera na ten temat.
   On również przyznawał wielokrotnie, że dał się na ten chwyt złapać. Dopóki nie odkrył i nie zrozumiał, że to NWO produkuje tego rodzaju nowe „sekty” aby zasiać zamęt i odciągnąć ludzi od wartości chrześcijańskich.

   Polubienie

   • sebecx 2 lipca 2011 o 12:24 pm

    ..w którym roku przyjęła Polska chrzest przez kogo od kogo i dla czego?????

    Polubienie

    • FAKIR 2 lipca 2011 o 12:36 pm

     Widzisz,
     To jest największy błąd, że zdecydowana większość ludzi skupia się nie na wartościach chrześcijańskich, a na jakimś pitoleniu o obrzędach i jara się non stop sensacjami.
     Pisałem wielokrotnie, że nie jest do końca jasna dla mnie rola Kard. Wyszyńskiego, czy nawet JPII . . Z pewnością Watykan jest skutecznie infiltrowany przez masonów i inne stowarzyszenia. Dlatego często przyjmuje zastanawiający tok postępowania.
     Można te sprawy roztrząsać, ale warto pamiętać przede wszystkim o słowach Jezusa.
     Zdecydowana większość młodych ludzi jest do tego stopnia zagubiona, że nie dostrzega tego iż NWO steruje ich na wroga jakim jest KK. ….To jest droga do zagłady.

     Polubienie

     • zenobiusz 2 lipca 2011 o 5:17 pm

      „Pisałem wielokrotnie, że nie jest do końca jasna dla mnie rola Kard. Wyszyńskiego, czy nawet JPII . . Z pewnością Watykan jest skutecznie infiltrowany przez masonów i inne stowarzyszenia. Dlatego często przyjmuje zastanawiający tok postępowania.”
      Zapoznaj się z tym:
      Ważne,by zrozumieć kto atakuje Kościół.Watykan a Iliminati.Musisz to zobaczyć.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/02/13400/

      Polubienie

  • sebecx 2 lipca 2011 o 1:11 pm

   …wygodne to określenie New Age tak jak i „teorie spiskowe”…

   Polubienie

  • trebor 2 lipca 2011 o 7:26 pm

   Kolejna inkwizytorka? I ty sie masz za chrzescijankę? Wszystkich ktorzy maja odmienne zdanie na stos … mam nadzieję,ze to tylko chwilowa niedyspozycja a nie maniakalne zaslepienie?

   Polubienie

 14. FAKIR 2 lipca 2011 o 12:22 pm

  Człowiek, który był moim „nauczycielem” krok po kroku wyjaśnił mi większość zagadnień związanych z NWO. W tym celu podróżowałem nawet kilka razy do Meksyku. Niesamowite było potem dla mnie, w jaki sposób można globalnie aż tak bardzo załgać i zniekształcić historię, że cały świat podnieca się kalendarzem Majów i rokiem 2012. Co na miejscu okazało się bardzo śmieszne.
  To co odkryłem przyprawiło mnie o dreszcze. Okazało się, że ten wspaniały człowiek nie był jakimś dziwakiem, ale posiadał ogromną wiedzę z wielu dziedzin życia.

  Polubienie

  • sebecx 2 lipca 2011 o 12:50 pm

   … no to się podziel tą wiedzą…. czekam … kto i w jakim celu zniekształca naszą historię od 966 roku…a właściwie i wcześniej……. cyt. „Kościół głosił bowiem, że władza księcia pochodzi od Boga i każde wystąpienie przeciwko władzy uznawano za grzech.”… więc co ty tu przeciwko władzy NWO działasz…. chcesz mieć grzech… to że, pan masz problemy z logiką to nie znaczy, że inni mają takie same…. no pochwal się co to za enigmatyczny nauczyciel…

   Polubienie

  • trebor 2 lipca 2011 o 1:48 pm

   Przylaczam sie – pochwal sie swoja wiedza,przedstaw racjonalne dowody przeciw Marcelowi Messingowi i Sitchinowi?Smieszne wydaje mi sie twoje negowanie wszystkiego co nie ci niepasu i twojej zgraji ograniczonych zwolennikow.Kto ma racje to sie okaze.Do tej pory masz waski(ograniczony) pryzmat przedstawiania zagadnien.Rusz troche glowa i sie wysil intelektualnie bo narazie sprawiasz wrazenie „inkwizytora”.Dac ci wladze to nietrzeba NWO aby zniszczyc cokolwiek.I na koniec na tym blogu juz bylo stowarzyszenie cenzury i (jak widzialem)blog zaczynal gasnac.Bo to jest tak fakirze ,ze jesli zabroniz komus wolnosci slowa to nie masz szans na rozwoj czego kolwiek.Z tym czym walczysz sam to wprowadzasz … zaiste powiadam ci gonisz za”swoim ogonem”.
   amen

   Polubienie

   • FAKIR 2 lipca 2011 o 1:57 pm

    Już odpowiedziałem, ale jeszcze się nie ukazało.
    Wiedzą mogę się „pochwalić”
    Nie posiadam zgrai zwolenników.
    Głową ruszam dość często.
    Cenzurze jestem przeciwny, ale nie jestem przeciwny usuwaniu filmików, które mają za zadanie rozbijać sensowną dyskusję.
    Co byłoby gdyby każdy zamiast coś napisać sensownego wrzucał tylko filmiki?
    Zapęd we wklejaniu filmików jest tak wielki, że niektóre osoby nawet nie dostrzegają, że były już wklejane kilka postów wyżej.
    Sytuacja taka powoduje, że mało kto czyta, mało kto tworzy, a większość kopiuje linki i wkleja gdzie popadnie

    Polubienie

    • trebor 2 lipca 2011 o 2:32 pm

     Wywiad z Marcelm Messingiem jest kwintesencja wiedzy ktora ja posiadam.Nie sile sie na lepsze podsumowanie jego naukowych badan nad tym zagadnieniem bo on podaje ,ze kozystal z ponad 400 opracowan naukowych.A co do cenzury to przytocze twoje slowa-„Marku! Proszę Cię usuwaj tego typu wrzuty jak idiotyczne filmiki New Age. Przykład powyżej.”(chodzilo o moj film). … bez komentarza.

     Polubienie

   • felicyta 2 lipca 2011 o 9:23 pm

    @trebor 2 Lipiec 2011 ,Bo to jest tak fakirze ,ze jesli zabroniz komus wolnosci slowa to nie masz szans na rozwoj czego kolwiek.Z tym czym walczysz sam to wprowadzasz … zaiste powiadam ci gonisz za”swoim ogonem”.
    amen

    -podzielam Twoje madre wypowiedzi, pozdro.

    Polubienie

 15. Konarski 2 lipca 2011 o 12:27 pm

  Masoneria i lichwiarze – bankstersi chcą okraść naród libijski z ich bogactw.

  Trochę suchych liczb i faktów:
  „Jaki są znane fakty i liczby o Libii i jej przywódcy?

  * PKB per capita = $14,192
  * każda rodzina otrzymuje rocznie pomoc = $1,000
  * bezrobotny otrzymuje $730 miesięcznie
  * miesięczna pensja pielęgniarki w szpitalu = $1,000
  * każdy noworodek = jednorazowo $7,000
  * po zawarciu małżeństwa każda para = $64,000 na zakup mieszkania
  * na założenie własnej działalności jednorazowo = $20,000
  * zakaz wysokich podatków i ceł
  * darmowe edukacja i opieka zdrowotna
  * edukacja i staż za granicą opłacane przez państwo
  * sieci sklepów dla dużych rodzin z symbolicznymi cenami na podstawowe art. spożywcze
  * surowe kary za sprzedaż przeterminowanych produktów, w niektórych przypadkach areszt
  * liczne apteki z darmowymi lekami
  * podrabianie leków uważane za groźne przestępstwo
  * nie ma opłat za czynsz
  * nie ma opłat za energię elektryczną
  * zakaz sprzedaży i używania alkoholu, prawo ?prohibicji?
  * pożyczki na zakup samochodu i mieszkania bez odsetek
  * zakaz usług w zakresie nieruchomości
  * osoba kupująca auto, do 50% ceny płaci państwo, w przypadku milicji = 65%
  * paliwo tańsze od wody: 1l. paliwa = $0.14. Zysk ze sprzedaży ropy wydawany dla dobra społeczeństwa i podnoszenie standardu życia
  * Kadafi zgromadził ponad 143 t złota. Planował wprowadzić strefę bezdolarową i używać złoty dinar, zamiast waluty w rachunkach z innymi państwami”

  Polubienie

  • millena461 2 lipca 2011 o 12:44 pm

   TO CIEKAWY WYKAZ, masz jakis link do tego – zrodlo?
   Dzieki

   Polubienie

  • marek 2 lipca 2011 o 3:28 pm

   * bezrobotny otrzymuje $730 miesięcznie
   * miesięczna pensja pielęgniarki w szpitalu = $1,000
   Toż to gorsze niż komuna!

   Polubienie

  • Taka prawda 2 lipca 2011 o 3:59 pm

   „* zakaz sprzedaży i używania alkoholu, prawo ?prohibicji?” – religia zabrania. W niektórych zakaz picia jes wpisany w „dekalog”.

   Polubienie

 16. FAKIR 2 lipca 2011 o 12:29 pm

  Czy zdajecie sobie sprawę, że Majowie mieli swojego „Jezusa Chrystusa”?
  Nazwali go Królem Królów, Panem Panów, Cudownie Zrodzonym, Dzieckiem Bogów
  Człowiek ten przekazywał bardzo zbliżone wytyczne do Jezusa z Nazaretu.
  Mówił o miłości bliźniego. Mówił, że dobre dusze trafią do raju.
  Został cudownie poczęty z dziewicy i ówcześni władcy chcieli do zgładzić.

  Polubienie

  • sebecx 2 lipca 2011 o 12:52 pm

   … no..no.. i co dalej… purpuraci to podłapali?

   Polubienie

   • FAKIR 2 lipca 2011 o 1:14 pm

    znowu paskudne beknięcie i nic więcej…..

    Purpuraci wiedzieli o tym wszystkim i dokładnie skatalogowali.
    Największe zbiory dotyczące cywilizacji Azteków i Majów znajdują się w bibliotece watykańskiej, które dane mi było oglądać jeszcze przed przeniesieniem. Znajduje się tam m.in.Kodeks Borgia, w skład którego wchodzą inne kodeksy. Widziałem również kroniki, które pisali Dominikanie dotyczące tych cywilizacji. Wszystko co można tam zobaczyć przyprawia o zawrót głowy.
    Miałem szczęście być w Coba na planie filmowym wielkiej produkcji dotyczącej „majańskiego Jezusa”, ale film został udupiony, a wytwórcom grożono nawet śmiercią! Ślad zaginął. Nie wiem czy ten film wejdzie kiedykolwiek na ekrany. Wątpię. Jeśli się ukaże to na pewno ze zmienionym scenariuszem

    Polubienie

    • luna 2 lipca 2011 o 3:05 pm

     Co znaczy ,,przeglądałem” ? Mam rozumieć, że obrazki ?, czy może czytałeś wszystko w oryginalnych językach. Widzieć, a przeczytać i zrozumieć, to nie to samo. Niektórzy widzieli UFO (ja też), czy to oznacza wiedzę na ten temat? nie sądzę. Majom akurat, wiarę przywiezioną przez Cortesa narzucono siłą i przymusem, a to raczej mało pochlebne, jakkolwiek byś tego teraz nie nazywał, pisząc o ,,Jezusie Majańskim”.
     Każde krytyczne słowo na temat KK odbierasz jako atak, widzisz wady w innych religiach, ale Katolicka (czyt. Watykan) jest bez wad, tylko czy rzeczywiście ?

     Polubienie

   • FAKIR 2 lipca 2011 o 1:40 pm

    Odpowiedziałem, ale się nie ukazało.
    Pewnie w moderacji

    Polubienie

  • luna 2 lipca 2011 o 4:16 pm

   Fakir, ktoś cię nieźle wpuścił w maliny, widać niewiele wiesz o Majach.
   Starożytni Majowie wierzyli w dwunastu wielkich bogów i sporo mniejszych – złych i dobrych. Bogiem głównym był Kukulcan, Wielki Pierzasty Wąż znany w Meksyku jako Quetzalcoatl, bóg wiatru, którego pióra symbolizują zmarszczki na wodzie spowodowane wiatrem, tchnienie samego życia i związek nieba z ziemią. Kukulcan według szeroko rozpowszechnionych legend był „jasnym bogiem”, który nauczał swój lud sztuki pisania.
   Religia Majów była typowo politeistyczna. Posiadali oprócz głównych bogów -stwórców także bogów kukurydzy, jaguara, deszczu itd. – Majowie wierzyli, że ludzkość stworzona została z krwi bogów, z tego względu obowiązkiem ludzi jest ofiarować bogom krew, możliwie często i wiele, czy to własną, czy też cudzą. Oprócz wydzierania serc na żywca z piersi ofiar, Majowie praktykowali samookaleczanie się – przez przedziurawiony język przeciągali ciernie, obdzierali członki, itp. W utoczonej tymi sposobami krwi maczali szmaty lub papier, który następnie spalali, widząc w unoszącym się dymie krwawą ofiarę składaną bogom.

   Polubienie

   • Ewa Polska 2 lipca 2011 o 6:48 pm

    >>>Majowie wierzyli, że ludzkość stworzona została z krwi bogów, z tego względu obowiązkiem ludzi jest ofiarować bogom krew, możliwie często i wiele, czy to własną, czy też cudzą. Oprócz wydzierania serc na żywca z piersi ofiar<<<

    @luna
    ?????????????????????
    Ilu DIABŁOW ty masz pod skorą???
    I co probujesz wybielac … albo raczej mącic???
    Takie krwawe, okrutne, na wskros podłe *religie* chcesz nazywac RELIGIĄ???

    RELIGIA ze swojej definicji ma reprezentowac to co najpiekniejsze w człowieku, ma pomagac budowac zdrowe i sprawiedliwe spoleczenstwa, ma popychac ludzkosc ku gorze w dobrym kierunku. Jesli jakakolwiek religia nie czyni tego, to MIJA SIE z celem, przestaje byc Religią, a staje sie zwykłym narzędziem przemocy jednego człowieka nad innym czlowiekiem, najczęsciej bezbronnym.

    Majowie ofiarowali DZIEWICE – rzenskie i meskie – na *ofiare bogom* Wiadomo, ze na zywo wydzierali SERCE tym ofiarom – tyle wiadomo z wykopalisk. W rzeczywistosci, za kulisami mogli znęcac się nad swoimi ofiarami w bardziej okrutny sposob: gwałty, tortury, co podsunęła chora wyobraznia i rządza przemocy.

    Zdrowy rozsądek mowi, ze na takie *ofiarowanie* nie wysyła sie swoich i posłusznych lub uzytecznych sługusow. Naznaczano na nie najprawdopodobniej tych najbardziej niezaleznych, dumnych, ktorzy nie chcieli byc slepym narzędziem w rękach kacyka/kapłana, takich ktorzy byc moze nie chcieli wstępowac w wymuszone małzenstwa – stad wydzieranie serc na zywo……

    Ale to swiadczy BARDZO duzo o tych tak zwanych *bogach* i innych pseudo-naukowcach. Ciekawe, ze ow *Bog* zarządał juz od Abrahama złozenia swojego syna w ofierze. A wczesniej obrzezał (=pozbawił meskosci) i narzucil *koszerna* kuchnie. Takze Jezusa ow *Bog* złozył w ofierze, aby dac sie przebłagac ludzkosci – teorie mozna mnozyc według inteligencji, wewnetrznej mądrosci, doswiadczen zyciowych, itp.

    Podsumowanie: bogowie (czytaj pseudo-naukowcy, ktorzy grali rolę *bogow* przez całe tysiąclecia) są przewrotni i podstępni, jak węze, ktore lubią czczic, stąd kochają ich tylko kobiety ich pokroju, tak samo przewrotne i podstępne jak oni. Prawdziwe KOBIETY nigdy nie weszłyby w związek z takimi sępami za samą ich brzydotę charakteru i wykrzywiony intelekt. Więcej, prawdziwe KOBIETY nie weszłyby w związek z ICH SŁUGUSAMI za samą brzydotę ich charakteru, bo nie chciałyby byc spluwaczkami na męska spermę dla łotrow. Dlatego w wielu kulturach kobiety zamyka sie w przysłowiowej kuchni, aby nie znały sie na polityce.

    Czesto jedyne co owym *bogom* zostało to mscic się, często w okrutny sposob – np. wydzierając serca dziewicom. Oto regilia Majow. I nie tylko. Takze wielu innych religii.

    Polubienie

    • Ewa Polska 2 lipca 2011 o 8:06 pm

     Widze, ze Monitor – prawy i rozwazny – BARDZO boi sie moich wpisow, bo zawsze znajdują się w *moderacji* ostatnio.

     Gdzie wolnosc mysli i słowa, Monitor?
     Czy na tym blogu, owszem, mozna pisac, ale pod warunkiem, ze utrzymuje się pewną przyjętą, cenzurowaną linię?

     Polubienie

    • luna 2 lipca 2011 o 10:07 pm

     @Ewa Polska, kompletnie mnie nie zrozumiałaś. To co napisałam o Majach było odpowiedzią dla @Fakira, który twierdził, że – cytuję :
     ,,Czy zdajecie sobie sprawę, że Majowie mieli swojego „Jezusa Chrystusa”?
     Nazwali go Królem Królów, Panem Panów, Cudownie Zrodzonym, Dzieckiem Bogów
     Człowiek ten przekazywał bardzo zbliżone wytyczne do Jezusa z Nazaretu.
     Mówił o miłości bliźniego. Mówił, że dobre dusze trafią do raju.
     Został cudownie poczęty z dziewicy i ówcześni władcy chcieli do zgładzić.”
     To co napisał uważam za kompletną bzdurę, bo Majowie bali się swoich krwiożerczych bogów i żaden z nich ( a było ich wielu ) nie był podobny do Jezusa. To jakaś herezja wyssana z palca, no chyba żeby założyć, że wyrywali ludziom serca z miłości do nich.
     Tak przy okazji, Majowie składali w ofierze nie tylko dziewice, ale także najlepszych wojowników, a nawet dzieci.
     Nie wiem co masz na myśli z tym wybielaniem i mąceniem, a co do religii Majów, to nie ja ją wymyśliłam, a jedynie z grubsza opisałam o co w niej chodzi. Żeby Fakir sobie nie myślał, że może wciskać komuś ciemnotę o wspaniałych, kochających bliźnich Majach.

     Polubienie

     • Ewa Polska 2 lipca 2011 o 10:34 pm

      Luna,
      Przepraszam za nieporozumienie – nie czytalam twego wczesniejszego wpisu. 🙂
      Ciesze sie, ze mamy podobne spojrzenie na *religie* Majow.

      Polubienie

      • luna 2 lipca 2011 o 10:55 pm

       Ewa, bez urazy 🙂
       Jakby ktoś chciał przeczytać o ofiarach składanych przez Majów, to może zajrzeć tutaj :
       http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/bog-deszczu-zada-ofiary

       Od razu zaznaczam, że lepiej tego nie robić przed snem………. istny koszmar po prostu.

       Polubienie

   • zenobiusz 2 lipca 2011 o 8:23 pm

    A potem przyszli wstrętni Katolicy,i wybili im z głowy te piękne kulty,ach jaka szkoda . 🙂

    Polubienie

    • Ewa Polska 2 lipca 2011 o 10:07 pm

     A komunia?
     Spozywanie *ciala i krwi*???
     Moj ksiadz katecheta mowil, ze kazdy kto nie odbiera komuni w doslowny sposob podlega ekskomunikacji….

     Jesli malym dzieciom powie sie, ze jest to prawdziwe cialo ludzkie i prawdziwa krew ludzka to dostaja torsjii i obrzydzenia – a przyslowie mowi, ze dzieci niewinne, wiedza lepiej od doroslych.

     Kanibalizm???
     Chichot historii czy drwina *bogow*???

     Polubienie

 17. FAKIR 2 lipca 2011 o 12:43 pm

  Uważajcie bo dzień w którym NWO przedstawi własnych „wybawicieli” jest bliski.

  Polubienie

  • trebor 2 lipca 2011 o 3:30 pm

   Obawiam sie ,ze bedziesz na czele pochodu.

   Polubienie

 18. Misjonarz 2 lipca 2011 o 1:20 pm

  FAKIR 2 Lipiec 2011 o 12:16 pm

  To jest bardzo skuteczna metoda odciągania ludzi, zwłaszcza młodych niedoświadczonych, od najważniejszych problemów. Młody człowiek rzuca się wtedy w wir plejad, galaktyk i zupełnie traci kontakt z rzeczywistością. Bardzo polecam wykłady Williama Coopera na ten temat.
  On również przyznawał wielokrotnie, że dał się na ten chwyt złapać. Dopóki nie odkrył i nie zrozumiał, że to NWO produkuje tego rodzaju nowe „sekty” aby zasiać zamęt i odciągnąć ludzi od wartości chrześcijańskich.

  Bardzo skuteczną metodą odciągania ludzi, zwłaszcza młodych niedoświadczonych, od najważniejszych problemów m.in. są ludzie tacy jak ty, którym wystarczy, że coś podchodzi pod newage to od razu wrzucają to do jednego wielkiego wora nie zastanawiając się czy to prawda. Tak jak to było i jeszcze zapewne występuje z tzw.”teoriami spiskowymi”. Moim zdaniem każdy ma swoją ścieżkę zrozumienia którą idzie i bynajmniej nie powinno się kasować czy cenzurować różnego rodzaju informacji bo to, że dla ciebie są one nieistotne nie znaczy że dla innych jest tak samo. Co do Williama Coopera na którego się tak powołujesz sam powtarzał, że „czytaj wszystko nie wierz w nic aż sam tego nie doświadczysz”, a przede wszystkim czytaj teksty swojego wroga, czyli jeżeli uważasz, że ten filmik to propaganda NWO to tym bardziej powinni go oglądać nowicjusze. Po drugie nie można traktować Williama Coopera jako wyroczni, bo to był tylko człowiek i też mógł wszystkiego nie pojmować, a że miał dużą wiedzę na temat fizycznej rzeczywistości jaka go otaczała nie znaczy, że w sferze duchowej było tak samo, jeżeli ci się kiedykolwiek uda doświadczyć oobe (czyt. podróży astralnej) to może zrozumiesz o co mi chodzi. I ostatnie skąd wiesz, że to wszystko w co wierzysz jest prawdą???? biorąc pod uwagę, że przeszedłeś przez ogromny, niewyobrażalny system wierzeń, uwarunkować, indoktrynacji skąd wiesz, że te wszystkie myśli które przelewasz na elektroniczny papier to są twoje jedyne, twórcze, niepowtarzalne myśli, których Ci nie mógł nikt narzucić??? naucz się odrzucać na daną chwilę wszystkie uwarunkowania z przeszłości a minie strach w przyszłości i prawda sama się ujawni, gdyż jest w tobie i tylko w tobie. Pozdrawiam

  Polubienie

  • FAKIR 2 lipca 2011 o 1:34 pm

   Z pewnością wszystkie ruchy New Age należy wyrzucić do kosza.
   Piszę tak dlatego, że wiem jakie źródełko je napędza. Jest to źródełko niosące zatrutą wodę.
   Źródełko bije w samym sercu NWO. Ludzie tym sterujący zarabiają krocie, na różnych seansach, wykładach o ufokach, metodach silvy, chanellingach i innych pierdołach dla lemingów.
   Każdy orze jak może.

   Polubienie

   • Ania 2 lipca 2011 o 2:40 pm

    A brałeś udział w kursach metody Silwy, czy tez uważasz ze to ” demony ” ?

    Polubienie

    • FAKIR 2 lipca 2011 o 3:07 pm

     Przypinanie łaty to skuteczna metoda manipulacji. Trzymajmy się faktów. Nie napisałem nigdzie, że metoda silvy to jakieś demony. Napisałem wyraźnie że metoda silvy to łojenie kasy z lemingów. Nie brałem udziału, ale wiem kto za tym stoi.

     Polubienie

 19. Ola 2 lipca 2011 o 1:45 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/07/webster-tarpley-from-tripoli-million-man-march-dares-obama-nato-to-invade-alex-jones-tv-22/
  Webster Tarpley z Tripoli

  Polubienie

  • FAKIR 2 lipca 2011 o 2:00 pm

   Webster zazwyczaj celnie przepowiada przyszłość na podstawie analizy strategicznej. Pisał dobre książki strategiczne i biografie.

   Polubienie

 20. Misjonarz 2 lipca 2011 o 1:58 pm

  Z tego co mi się wydaje wszystkie ruchy religijne zostały stworzone na prawidłowych podstawach po to aby przyciągnąć jak największą grupę zwolenników by później zmanipulować ich dla potrzeb własnych, być może tak też poczyniono z newage. Fizyka kwantowa udowadnia niektóre z głównych założeń tegoż ruchu wiec coś w tym może być. Zresztą za czasów Kopernika wielu było FAKIRÓW, którzy twierdzili, że ziemia jest płaska więc o czym my tu rozmawiamy;) Pozdrawiam

  Polubienie

  • FAKIR 2 lipca 2011 o 2:01 pm

   Nigdzie nie napisałem, że ziemia jest płaska. Napisałem, że są osoby na tym świecie, które usilnie pracują, żeby namącić i spłaszczyć maksymalnie mózgi motłochowi.

   Polubienie

   • mee 2 lipca 2011 o 2:29 pm

    czyli takim,co lykaja ufo i wierza w mikolaja.

    Polubienie

 21. FAKIR 2 lipca 2011 o 2:08 pm

  Napisałem również, że nie odrzucam tzw. zjawiska UFO.
  Biorę pod uwagę możliwość, że tzw „Bogowie”, nasi stwórcy mogą być „przybyszami” z innych planet. Dużo na to wskazuje.
  Jednak należy pewne rzeczy rozgraniczać.
  Sensowną polemikę od natarczywej nagonki na KK i lansowaniu jakiś pierdół, z powodu których młodzi ludzie zamieniają się w ZOOMBIE i gotowi są nawet poprzeć i iść za takim człowiekiem jak Palikot.
  To się nie mieści we łbie

  Polubienie

  • Ewa Polska 2 lipca 2011 o 10:11 pm

   >>>Biorę pod uwagę możliwość, że tzw „Bogowie”, nasi stwórcy mogą być „przybyszami” z innych planet. Dużo na to wskazuje.<<<

   @FAKIR

   Czy chcesz podzielic sie dowodami na to?
   Bo ja nie widze zadnych.

   Polubienie

 22. Misjonarz 2 lipca 2011 o 2:25 pm

  „Cenzurze jestem przeciwny, ale nie jestem przeciwny usuwaniu filmików, które mają za zadanie rozbijać sensowną dyskusję.”

  Śmiem twierdzić, że to nie filmik rozbił odbywającą się dyskusję tylko wielce czcigodny pan FAKIR swoim niepowtarzalnym wręcz oszałamiającym komentarzem co do którego musiałem się ustosunkować.

  Polubienie

  • FAKIR 2 lipca 2011 o 2:34 pm

   Komentarz należy dobrze zrozumieć.
   Ciężko byłoby wyjaśnić co ma wspólnego filmik New Age z tematem dotyczącym Kaddafiego.
   Zobaczcie tylko co się dzieje powyżej. Nie sposób prowadzić żadnej dyskusji i mnie również się to niestety udzieliło.
   Zamiast trzymać się tematu, większość osób (w tym również ja) czepia się chaotycznie różnych zagadnień, zamieniając dyskusję w bełkot.
   Bez sensu.

   Polubienie

   • sebecx 2 lipca 2011 o 2:45 pm

    …chcesz pomóc Kaddafiemu … to leć do Libii.. on Ci zapłaci za walkę z NATO… sam chciałeś aby usunąć film którego pewnie nie obejrzałeś… bo akurat w nim nic nie było o NEW AGE… wysnułeś z tego filmu teorię spiskową…. kiedy zrozumiesz, że skupianie się na tylko jednej słusznej prawdzie może być błędem…… „prawd” jest tyle ilu jest ludzi… a właściwie to Annah zaczęła a Ty się podkleiłeś…. a teraz sam zostałeś…

    Polubienie

    • FAKIR 2 lipca 2011 o 3:03 pm

     „teoria spiskowa” …uwielbiacie to słowo…prawda???

     Polubienie

     • FAKIR 2 lipca 2011 o 3:15 pm

      Bardzo chciałem żeby usunąć ten film, bo nic nie wnosi dobrego.
      Manipuluje młodym ludziom w czaszkach i potem tracą kontakt z rzeczywistością.
      Nie dawno były wykłady jegomościa w Czechach. Wejściówka 40EUR i się chwalił jaki to jest sławny bo wszystkie sprzedane. SIC!
      Normalnie dramat jakiś,.

      Polubienie

    • zenobiusz 2 lipca 2011 o 3:18 pm

     „prawd” jest tyle ilu jest ludzi…”
     I to właśnie jedno z podstawowych twierdzeń New Age,a filmik był jednym z jego ochłapów,już tak egzotycznym,że aż wartym pokazywania ,jako szkoleniowe curiosum.Tak pierze się mózgi młodym Rosjanom

     Polubienie

     • sebecx 2 lipca 2011 o 3:38 pm

      …Zenobiusz, kto jak kto ale ty doskonale wiesz o tym …. a może nie?… i zawodowo wyrywasz z kontekstu?… a może nie miałeś babci bo jesteś klonem?….. …..szanowny panie to akurat stwierdzenie mojej babci (jak sugerujesz piewczyni NEW AGE) które pamiętam z dzieciństwa i która prowadzała mnie do kościoła…. moim kolegom babcie też formułowały podobne stwierdzenia…. więc co … wszystkie satanistki NEW AGE…
      ..

      Polubienie

      • zenobiusz 2 lipca 2011 o 3:54 pm

       Zaczynasz, podpierać się coraz poważniejszymi autorytetami,zauważ.

       Polubienie

       • sebecx 2 lipca 2011 o 4:35 pm

        lubię Cię Zenobiusz….

        Polubienie

 23. mee 2 lipca 2011 o 2:26 pm

  http://www.thecomingattack.com/russian-official-obama-is-a-communist-kgb-agent/ To moze byc ciekawe:)

  Polubienie

  • sebecx 2 lipca 2011 o 3:02 pm

   ..hehe…

   Polubienie

  • FAKIR 2 lipca 2011 o 3:10 pm

   Coraz bliżej bliżej.
   Jest agentem pewnej chorej ideologii, która nie zna granic.
   Kto stworzył tą ideologię??
   Polecam wiersz p.t. „Marsz masonów”

   Polubienie

 24. millena461 2 lipca 2011 o 2:26 pm

  Najnowsze doniesienia z LOS ALAMOS z dnia 1.07.11 FILM pokazuje tez w jaki sposob skladowany jest PLUTON w labolatorium – http://www.youtube.com/watch?v=FxzZ9zs8yF8&feature=mfu_in_order&list=UL

  Polubienie

 25. Ola 2 lipca 2011 o 2:35 pm

  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Ile-moze-zarobic-europosel-czyli-jak-Bruksela-zakupuje-sobie-europoslow-na-korporacyjne-zapotrzebowania

  Polubienie

 26. sebecx 2 lipca 2011 o 2:36 pm

  ..no właśnie.. i rzekomo przeglądałeś ICH biblioteki przed przeniesieniem (gdzie?).. to właśnie ONI… było tam coś na temat kultu Maryjnego?.. a może króciutka wzmianka o heretyku Giordano Bruno?… …wszystko jedno… to biblioteki tych, którzy jak już się nie udaje ukryć prawdy to się kajają publicznie i mówią … „nie byliśmy dość czujni”… k.u.r.w.a !!!! ..ludzie byli ale ONI nie… hehehe … stara metoda… a lud wybaczy, bo stoi na pozycji przepraszającego grzesznika…. tak ma łeb sprany…..

  Polubienie

  • Ania 2 lipca 2011 o 2:49 pm

   Ściemnia. Watykańska biblioteka to twierdza. NIKT nie może niczego ot tak sobie przeglądać. Na pozwolenie obejrzenia 1 ( słownie ; jednego) dokumentu czeka się parę miesięcy, a odmowy są częste. Nie mówiąc o tym, że trzeba mieć uzasadnienie celu tego wglądu i rekomendację np. promotora pracy doktorskiej .

   Polubienie

   • FAKIR 2 lipca 2011 o 3:01 pm

    Nie żadna ściema. Była wystawa ogólnodostępna przez długi czas. Przeniesiono zbiory do schronu jak by ktoś nie wiedział

    Polubienie

  • FAKIR 2 lipca 2011 o 3:02 pm

   Ty powinieneś mieć nick nie SEBEXC, ale SBECX

   Polubienie

   • sebecx 2 lipca 2011 o 3:07 pm

    zmieniam nicka … spodobał mi się …. naprawdę…

    Polubienie

    • FAKIR 2 lipca 2011 o 3:12 pm

     Przejrzałem Twoje wypowiedzi.
     Nie masz za wiele do powiedzenia. Puszczasz tylko brzydkie bąki na tym forum….

     he he,,,,ha ha,,,,używanie zwrotu teorie spiskowe… i inne w tym stylu,,,

     Polubienie

     • sebecx 2 lipca 2011 o 3:46 pm

      ..tak to się kończy ja się nie ma argumentów, co?… no kopnij !!! ….ulżyj sobie… i do szkoły… a w bibliotece czytać, a nie tylko przeglądać…

      Polubienie

      • FAKIR 2 lipca 2011 o 4:34 pm

       Tak to prawda nie mam żadnych argumentów. David Icke ma ich tysiące, podobnie jak wiele tysięcy na koncie

       Polubienie

       • sebecx 2 lipca 2011 o 5:07 pm

        … no zapewne mniej ma On argumentów niż biblioteka na którą się powołałeś… a do banku Watykańskiego też mu daleko… i ani razu nie powołałem się na Icka…
        a to co to?:http://www.youtube.com/watch?v=i8FQEiyoK_4 wynika z tego że powinniśmy chcieć NWO… czy może są dwa NWO dobry i zły…

        Polubienie

        • Annah. 2 lipca 2011 o 6:19 pm

         „NWO… czy może są dwa NWO dobry i zły…”
         Coś koło tego, szatan może przybierać nawet wygląd anioła światłości, przemawia słodko i kusząco i roztacza zawsze ułudne perspektywy, podbiera od lat przez swych wyznawców symbolikę chrześcijańską i nadaje nowe znaczenie, ciekawe co będzie następne: rybka?
         Określenie NWO też mogło zostać przejęte z wypowiedzi Ojca Świętego – parę lat minęło, Papież ma jeszcze młody i silny głos. Kiedy słuchamy jego nauk czy encyklik to na pewno nie opisuje Nowego Porządku w sposób jaki sugerujesz, zwykłe czepianie się słówek …

         Polubienie

        • Baleburg 2 lipca 2011 o 7:23 pm

         O, i bez urazy, ale to typowy katolik – wszystko jest złe, wszystko jest szatańskie, a o biskupie Rzymu mówi tytułem boskim „Ojciec Święty” Tylko tak dalej

         Polubienie

       • Annah. 2 lipca 2011 o 7:30 pm

        „Tylko tak dalej”
        Co tak dalej, masz coś do typowych katolików? dla mnie jest to co najmniej wyróżnienie, możesz nawet przypiąć mi berecik, bo słucham toruńskiej rozgłośni i kocham ojca dyrektora 🙂

        Polubienie

 27. Ola 2 lipca 2011 o 2:40 pm

  http://www.polishclub.org/2011/07/02/jadwiga-chmielowska-glos-polonii-ws-polski
  Polska PRAWDA

  Polubienie

 28. ALFA 2 lipca 2011 o 2:52 pm

  NIE NA TEMAT NIE WIEM JAK TAKICH OSŁÓW NAZWAĆ CIEKAWE ILE KASY ZA TO WZIĘLI
  WYBORY NIE DŁUGO MAM NADZIEJĘ ŻE NIE WYGRAJĄ O ILE NIE SFAŁSZUJĄ.
  TERAZ TO WIDAĆ ,ŻE RZĄDZĄ NAMI NIE POLACY .
  1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.
  Przerażająca jest niewiedza i dwulicowość polityków, którzy zupełnie zignorowali głos swoich wyborców, bowiem Polacy, podobnie jak mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej, nie chcą GMO.

  Przerażający jest brak odpowiedzialności posłów, którzy głosowali za tą ustawą; brak odpowiedzialności za wyborców, za Polskę, za swoje rodziny i przyszłe pokolenia.
  Fakty, które wskazują na poważne zagrożenia GMO dla zdrowia, środowiska, tradycyjnego i ekologicznego rolnictwa (które stanowi 80% polskiego rolnictwa), są tak jasne, proste i jednoznaczne, że trudno im zaprzeczać i trudno je ignorować.
  Rząd RP i posłowie, którzy głosowali za nową propozycją ustawy o nasiennictwie, pokazali Polakom po raz kolejny, że ważniejsze są dla nich interesy ponadnarodowych korporacji niż własne społeczeństwo, w tym wyborcy, którzy oddali na nich swoje głosy. Mamy nadzieję, że w nadchodzących wyborach dostaną oni czerwone kartki od wyborców.
  Prosimy o nagłośnienie naszego stanowiska oraz APELU DO RZĄDU I POLITYKÓW http://alert-box.org w sprawie odrzucenia projektu nowej ustawy o nasiennictwie, pod którym od KILKU DNI zbierane są podpisy.

  Polubienie

  • sebecx 2 lipca 2011 o 3:14 pm

   ..podpisałem… ale „u mnie” na wsi rolnicy się śmieją jak im o tym mówię.. po prostu nie wierzą w to… i nie dociera do nich, że jak się „przesieje” od sąsiada to mogą go oskarżyć o kradzież materiału siewnego…. nie wierzą…..

   Polubienie

  • trebor 2 lipca 2011 o 3:40 pm

   😦 to jest bardzo smutne (staniemy sie mutantami) … jesli moge doradzic to zbierajcie nasiona starych odmian warzyw,zboz i ziol.”Pasze” na ciezkie czasy, jak zapasy ryzu,miodu,sucharow … jeszcze jakies propozycje?

   Polubienie

   • sebecx 2 lipca 2011 o 3:59 pm

    …ale i ja też dla nich żaden autorytet…. miastowy…. wsi mu się zachciało i będzie staremu rolnikowi-cwaniakowi z internetu bzdury opowiadał…. gdyby z ambony ..no to by uwierzyli…

    Polubienie

    • millena461 2 lipca 2011 o 7:51 pm

     no fajnie dyskutujecie, nareszcie mozna poczytac …. 😉 dajcie sobie po razie i bedzie „pokoj” 😉
     temu domowi ha ha….super 🙂

     Polubienie

   • Ania 2 lipca 2011 o 6:53 pm

    Jest we Francji i nie tylko, sporo takich gospodarstw, które rozmnażają stare odmiany roślin uprawnych i rozsyłają bez opłaty, jeśli się je rozmnoży i poda dalej. Jak znajdę link do tego filmu to wkleję. Także pocieszające jest, że są na świecie ludzie, którzy rozumieją problem i pracują nad utrzymaniem różnorodności gatunkowej upraw. A każdy może coś jednak zrobić we własnym zakresie w tej sprawie. Ja mam odmianę pomidorów, jeszcze po mamie, które przesiewam od kilkunastu lat , aby mieć choćby nasiona na przyszły rok ( a zwykle mam i sporo owoców do zjedzenia ). Szukam starej odmiany ogórków, które dają płodne nasiona. Nowe odmiany maja gen sterylizujący, więc nasiona zebrane są bezpłodne. Muszę trochę pojeździć po mazowieckich wsiach, to może znajdę. Każdy, kto ma choćby niewielką działkę przy domu może coś zrobić, choćby posadzić kilka ziół ( szałwia, melisa, mięta itp ) są łatwe w uprawie, często wieloletnie i łatwo zebrać nasiona. Tak moi drodzy, polecam wam pracę jak w pozytywizmie…

    Polubienie

    • zenobiusz 2 lipca 2011 o 7:53 pm

     Ja jestem tego samego zdania.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/02/13409/

     Polubienie

 29. Ola 2 lipca 2011 o 3:05 pm

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/nieuniknione_bankructwo,p1891199916

  http://globalpublicsquare.blogs.cnn.com/2011/07/01/greece-and-portugal-are-sitting-on-tons-of-gold/

  Polubienie

 30. Ola 2 lipca 2011 o 3:14 pm

  POLSKA W POTRZEBIE – PIERWSZE W POLSCE A MOZE I W SWIECE DOLACZ I WALCZ O SWOJA PRZESZLOSC
  http://telewizja.nowyekran.pl/post/19481,polska-w-potrzebie-narodziny-ruchu-spolecznego-video

  Polubienie

 31. Ola 2 lipca 2011 o 3:17 pm

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/nieuniknione_bankructwo,p1891199916

  Polubienie

 32. ziarnko prawdy 2 lipca 2011 o 3:34 pm

  Obecny gen.POlicji Andrzej Matejuk uwiklany w afery !!!
  Komendant glowny gen.Andrzej Matejuk kupil ziemie polozona kilka kilometrow od Wroclawia placac(UWAGA), 1,6 zl. za metr kwadratowy,gdzie standardowa cena na taka ziemie wynosi
  130 zl. za metr kwadratowy.
  „Matecznik korupcji.Schetyna,policja i ABW.
  http://krolafer.salon24.pl/

  Polubienie

 33. Wilk 2 lipca 2011 o 3:46 pm

  Jesli Buszyk nie poniosl odpowiedzialnosc karnej (ani z reszta zadnej innej) za napasc na Irak i zamordowanie jego przywodcy, co spowodowalo smierc ponad 800 000 ludzi i gehenne setek tysiecy innych (choroby, glod, uchodzctwo), to trudno sie spowdziewac, ze ktos osmieli sie wyciagnac konsekwencje w stosunku do Obamy. Krytyka jego osoby to parszywe gierki republikanow, starajacych sie wykorzystac kazda okazje do „dokopania” demokratom. I choc absolutnie nie popieram wtargniecia St.Zj. A do Libii, to jednak patrze z dystansem na ostatnie ataki na Obame.

  Polubienie

 34. Wilk 2 lipca 2011 o 3:48 pm

  Cos sie koment nie ukazuje…

  Polubienie

 35. ArO 2 lipca 2011 o 3:58 pm

  Grecka policja używa kamieni, granatów i gazu
  GRECJA. W greckich niezależnych mediach pojawia się coraz więcej zdjęć i nagrań, na których zarejestrowano skandaliczne zachowania policji wobec demonstrantów w czasie ostatniego 48-godzinnego strajku generalnego w Grecji i przemoc stosowaną przez służby prewencji na skalę niespotykaną w innych krajach Europy. Na jednym z filmów zamieszczonych na serwisie YouTube widać, jak dowódca oddziałów MAT nakazuje swoim podwładnym obrzucanie demonstrantów kamieniami i kawałkami marmuru. (…) Zdjęcia i filmy pod linkiem
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/grecka-policyja-uzywa-kamieni-granatow-i-gazu/

  Polubienie

 36. Ola 2 lipca 2011 o 4:12 pm

  Polubienie

 37. Ola 2 lipca 2011 o 5:06 pm

  Wybieram sie na pierwsze wakacje do Polski po ponad 10 letnim pobycie za granica I RADOSC I OBAWA CZY POLSKA BEDZIE TA KTORA PAMIETAM Z OSTATNICH LAT A MOZE PIEKNIEJSZA CHOCIAZ W KRYZYSIE I U PROGU BANKRUCTWA

  Polubienie

  • millena461 2 lipca 2011 o 7:54 pm

   Ola…nigdy nie jest tak zle, zeby nie mogly byc gorzej. Pozdrow … te pagorki zielone ….itd 😉 szczesliwej podrozy.

   Polubienie

 38. ziarnko prawdy 2 lipca 2011 o 5:36 pm

  Co sie stalo 1 lipca ws. GMO ?
  PSL+PO= GMO
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/02/co-sie-stalo-1-lipca-ws-gmo-w-polsce/

  Polubienie

  • 999AQQ 2 lipca 2011 o 9:30 pm

   “Aby zrozumieć, jak ważna jest dla każdego Polaka ta ustawa, nalezy wiedzieć iż:
   – Agencja Rolna dopłaca 100zł/ha przy korzystaniu z kwalifikowanego materiału siewnego
   – prawo zabrania (sic!) wymiany materiału siewnego pomiędzy rolnikami
   – wysiew ziarna zakupionego od innego rolnika lub otrzymanych od sąsiada zagrożony jest w UE karą, a ponadto rolnik taki może być zmuszony do zapłaty odszkodowania dla hodowcy ziarna kwalifikowanego”…..

   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5874

   Minie ze 3h jak się admini namyślą czy to przepuścic!

   Jest super!!!! mamy internet ale nie mamy możliwości przekazu….

   Polubienie

 39. Annah. 2 lipca 2011 o 7:04 pm

  W Parlamencie Europejskim miało dojść do zmiany prawa w tym kierunku by każdy kraj członkowski mógł sam zdecydować czy chce na swoim terytorium GMO…,
  Co obiecywał minister środowiska, posłuchajcie od 39:10
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26168

  Polubienie

 40. Annah. 2 lipca 2011 o 7:17 pm

  Piękni ludzie z prawdą na ustach
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/02/jak-pokonac-totalitaryzm-w-polsce/#comment-23332

  Polubienie

 41. n1kt 2 lipca 2011 o 7:47 pm

  EHHH K|_|RWA SAMO SEDNO W FILMIE !!!
  http://www.youtube.com/watch?v=Ytm55JPTut0&feature=related ogladaj od 0:54

  Polubienie

 42. n1kt 2 lipca 2011 o 8:04 pm

  The question is: when in poland? od 4:19 http://www.youtube.com/watch?v=NRCjbdeNVyo&feature=related
  Solidarnosc wyszli wyplakali sie i nic z tego nie ma, a TV pokazala oczywiscie wersje Lite : P
  Na tym blogu powinni kasowac wszystko co zwiazane z Bogiem, UFO, Orgonitami i innymi CHORYMI wymyslami bo tu chodzi tylko o zachlannosc, pazernosc, kase i rope nic wiecej.

  Polubienie

  • zenobiusz 2 lipca 2011 o 8:07 pm

   Jak Ci obeschnie piana,to napisz jeszcze raz o co Ci chodzi,bo zaplułeś się do tego stopnia,że jesteś mniej zrozumiały.,niż nikt.

   Polubienie

 43. n1kt 2 lipca 2011 o 8:15 pm

  Dobra z innej beczki bo caly czas mi to w glowie siedzi. Czemu te sqrwysyny nie przejmuja sie tak bardzo tymi wyciekami-explozjami elektrowni atomowych przeciez ich to tez dotyczy – tak samo musza oddychac powietrzem z plutonem i radioaktywnym cezem czy strontem i itp. swinstwem.
  No musza jak wszyscy jesc i pic zasyfione produkty. Caly czas mam wrazenie ze maja jakis sposob na leczenie sie z rakotworczych komorek lub odpromieniowania sie przy pomocy jakis nie dostepnych nie znanych sposobow nano robotow czy tajnych lekow.

  Polubienie

  • zenobiusz 2 lipca 2011 o 8:31 pm

   Oni mają coś w rodzaju orgonitów,które chronią przed skutkami chemtraili i skażeń ich i ich rodziny,i są przekonani że to wiedza tajemna.Stąd takie ataki na próby popularyzacji orgonu.

   Polubienie

 44. n1kt 2 lipca 2011 o 8:20 pm

  Zenobiusz dla mnie raz na ruski rok cos tam z sensem napiszesz ale ogolnie to robisz spory zament bzdetami kradnacymi ludziom czas i zniechecajacymi do dalszej aktywnosci w sledzeniu wazniejszych spraw – przestalem czytac twoje dyrdymaly bo sie to qpy nie trzyma : [

  Polubienie

  • zenobiusz 2 lipca 2011 o 8:38 pm

   Rozumiem,że powyżej napisałeś o tych ważnych sprawach.Nano roboty,i tajne leki, a to wymaga olbrzymiej kasy.maluczcy,nie macie szans ,porzućcie wszelką nadzieję.A ja zajmuję się „bzdetami kradnacymi ludziom czas i zniechecajacymi do dalszej aktywnosci .”
   Wszystko jasne.Orgonit jest tani,więc na pewno nie działa.Widzisz Polacy są inteligentni.
   Budujcie orgonity,samo to hasło, działa jak płachta na byka,na autorów postów,którzy dziwnym trafem,nie mają polskiej czcionki 🙂

   Polubienie

  • zenobiusz 2 lipca 2011 o 8:47 pm

   „raz na ruski rok cos tam z sensem napiszesz”
   Przy okazji nie odrobiłeś lekcji.Wszyscy czytający mój blog wiedzą,że popularyzuje materiału,których autorem jest kto inny,dodając najwyżej w jednym zdaniu,swój pogląd na sprawę.Obowiązująca wersja ,opluwania mojego bloga,więc brzmi „przekleja bez ładu i składu,kompletne brednie”
   Musisz się bardziej postarać nikt@.

   Polubienie

 45. Talbot 2 lipca 2011 o 8:58 pm

  Co Watykan wie o UFO?

  Wiemy dziś, że Watykan posiada tajny radioteleskop, znajdujący się w otoczeniu porzuconych instalacji przemysłowych do przetwarzania ropy naftowej na Alasce. Watykańscy astronomowie wykryli między innymi obecność dziesiątej planety, która zmierza w kierunku naszego Układu Słonecznego. Zrobili też sporo zdjęć… kosmitów.

  http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/co-watykan-wie-o-ufo,1,4778521,artykul.html

  Polubienie

  • zenobiusz 2 lipca 2011 o 9:53 pm

   Mówi to co dnia we wszystkich świątyniach,tylko trzeba umieć słuchać.

   Polubienie

 46. ArO 2 lipca 2011 o 9:39 pm

  Z miłości do mego narodu – wywiad z Davidem Duke!

  Kanał
  http://www.youtube.com/user/DavidDukePL

  Polubienie

 47. 123 2 lipca 2011 o 10:32 pm

  Macierewicz czerpie swoją wiedzę z książek Alefa Sterna
  http://blogersek.nowyekran.pl/post/19312,macierewicz-oparl-swoj-raport-na-ksiazkach-alefa-sterna

  Polubienie

  • Konarski 3 lipca 2011 o 12:42 am

   „strona niedostępna” ???????

   Polubienie

 48. ArO 2 lipca 2011 o 11:00 pm

  Lekka Uwaga
  Janusz Zagórski o ruchu społecznym „DOSYĆ”
  Cz. 1 http://youtu.be/Eud4fiNfRIs
  Cz. 2 http://youtu.be/OEcaR5tmHeE

  Polubienie

 49. lila 2 lipca 2011 o 11:00 pm

  popieram kadafiego, zachowuje się jak przystało na męża stanu, dzielnie broni tego o co starał się tyle lat

  Polubienie