Wiadomości w skrócie 4 lipca 2011r.

Już kilka razy podkreślałem, że to nie jest antykatolicki, antychrześcijański blog, i że nie będzie tu opluwania naszej religii. Nie dziwcie się, że pewne osoby dostają bana, bowiem nie mogę pozwolić żeby podcinano nam konary na naszym własnym drzewie. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób daje się nabierać na „winnego wszystkiego Watykanowi” czy „purpuratom” i przy okazji im się oberwie, ale może da im to coś do myślenia i zaczną się głębiej interesować powiązaniami światowej masonerii.

Tajemniczy wielki okrągły obiekt na dnie Bałtyku
http://www.realufos.net/2011/07/ciant-circle-discovered-on-baltic.html
Grupa szwedzkich poszukiwaczy skarbów odkryła na dnie Bałtyku, pomiędzy Szwecją a Finlandią, na głębokości 87 metrów dziwny obiekt o regularnym okrągłym kształcie. Średnica dysku wynosi około 60 metrów. Odkrywcy uważają, że jest on z kamienia, betonu lub ze stali. Za obiektem widać 300 metrowy ślad wyryty w podłożu.
Grupa o nazwie „Eksplorerzy Oceanów” zajmuje się głównie poszukiwaniem starego alkoholu na zatopionych statkach, który można sprzedać za miliony dolarów.

Bardzo wysokie skażenie w Japonii, a życie toczy się normalnie

Radioaktywa sałata ląduje wprost na japońskie stoły...

http://www.youtube.com/watch?v=aY5cvod4Tiw
Greenpeace przeprowadziło badania radioaktywności w okolicach elektrowni Fukushima, w odległości 60 km poziom przekracza kilkaset razy dozwoloną wartość, mimo to nie dokonuje się ewakuacji – życie toczy się normalnie. W Czarnobylu ewakuacji dokonywano przy wielokrotnie mniejszym skażeniu. Władze Japonii ukrywają prawdę przed ludnością.
Jeszcze poważniejszym problemem będzie skażona żywność z tegorocznych zbiorów i połowów, która pojawi się już niedługo na japońskich stołach.
Należy mieć na uwadze, że Greenpeace ma na celu zlikwidowanie elektrowni atomowych, nie podając jednak rozsądnej alternatywy. Warto pamiętać, kto finansuję tę organizację.

Setki nalotów bombowych na Libię – Obama twierdzi, że to nie jest wojna
Mail Online

Pełne hipokryzji są wypowiedzi Prezydenta USA, że USA nie toczy wojny z Libią, świadczą o bardzo niedobrym kierunku, w którym zmierza rząd tego kraju. Mimo, że NATO przejęło kontrolę nad operacją w Libii, amerykańskie samoloty nadal dokonują nalotów na obiekty libijskie – po pozorem rekonesansów i obserwacji. Odbywa się to rzekomo pod nadzorem NATO, dlatego też Obama uważa, że nie jest to sprawa USA.
To co się dzieje w Libii dobitnie świadczy o tym, że USA nie jest już suwerennym krajem i że cały świat szybko jest wciągany w otchłań tyranii rządu światowego NWO.

Gówniarze protestują na Białorusi, w Grecji – wszyscy obywatele
Wystarczy porównać zdjęcia zamieszczone w poniższych linkach jak wygląda „opozycja” na Białorusi, a jak w Grecji. U naszego wschodniego sąsiada protesty są ewidentnie prowokowane przez siły zewnętrzne, jak zwykle w takich przypadkach wykorzystywani są ci najmłodsi, którzy nie mają zielonego pojęcia o polityce i życiu.
Grecja natomiast stoi na krawędzi bankructwa, stania się narodem niewolników, i obywatele doskonale zdają sobie z tego sprawę. Najemnicy totalitarnego rządu Grecji tłumiący zamieszki są bezwględnymi oprawcami. Stąd desperacja ludności. Zdjęcia mówią więcej niż słowo. >Białoruś   >Grecja1   >Grecja2

Strzelanie do „terrorystów” – w Polsce realizowane są rozkazy rządu światowego

Agenci Mossadu przyznający się do udziału w 911 (kliknij)

Wiadomo, że w Polsce nie ma terrorystów. Jednak „nasza” władza przewiduje, że mogą być i wprowadza utratotalitarne przepisy jakby żywcem wzięte z nazistowskich Niemiec czy sowieckiej Rosji. Jak podała Gazeta Prawna, a niezależne media to odpowiednio skomentowały, MSWiA wydało ustawę, która zezwala na użycie broni palnej i chemicznej w przypadku tzw. „ataku terrorystycznego”.  Nie jest już wymagane oddanie strzału ostrzegawczego. Zauważmy, że jest to tak sprytnie sformułowane, że nie wiadomo co ma oznaczać ów „terroryzm”. De facto pierdnięcie w kinie może być zinterpretowane jako zamach z użyciem broni chemicznej.
Nie mam wątpliwości, że te przepisy wynikają z ustaleń ponadnarodowych, być może jest to wstęp do zamordyzmu, o którym zadecydowano podczas obrad Bilderberga. Zauważmy, że już od dłuższego czasu odbywa się standaryzacja wyposażenia i ubioru służb porządkowych – policję coraz trudniej jest odróżnić od Straży Miejskiej czy ochroniarzy.
Nie ma żadnych podstaw by wprowadzać takie przepisy, jak nie ma podstaw by zakazywać używania samochodów gdyż … są wypadki. Zamachy terrorystyczne, jak wiadomo, i są na to dowody, są w większości realizowane przez globalistyczne służby – tak było w przypadku zamachu na WTC czy tragedii w Londynie. Jest to celowe działanie mające na celu właśnie spacyfikowanie wolnych społeczeństw – głównie Ameryki i Europy, celem ostatecznym jest eksterminacja większości ludzkości świata, zgodnie z Agendą 21.

Reklamy