Wiadomości w skrócie 4 lipca 2011r.

Już kilka razy podkreślałem, że to nie jest antykatolicki, antychrześcijański blog, i że nie będzie tu opluwania naszej religii. Nie dziwcie się, że pewne osoby dostają bana, bowiem nie mogę pozwolić żeby podcinano nam konary na naszym własnym drzewie. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób daje się nabierać na „winnego wszystkiego Watykanowi” czy „purpuratom” i przy okazji im się oberwie, ale może da im to coś do myślenia i zaczną się głębiej interesować powiązaniami światowej masonerii.

Tajemniczy wielki okrągły obiekt na dnie Bałtyku
http://www.realufos.net/2011/07/ciant-circle-discovered-on-baltic.html
Grupa szwedzkich poszukiwaczy skarbów odkryła na dnie Bałtyku, pomiędzy Szwecją a Finlandią, na głębokości 87 metrów dziwny obiekt o regularnym okrągłym kształcie. Średnica dysku wynosi około 60 metrów. Odkrywcy uważają, że jest on z kamienia, betonu lub ze stali. Za obiektem widać 300 metrowy ślad wyryty w podłożu.
Grupa o nazwie „Eksplorerzy Oceanów” zajmuje się głównie poszukiwaniem starego alkoholu na zatopionych statkach, który można sprzedać za miliony dolarów.

Bardzo wysokie skażenie w Japonii, a życie toczy się normalnie

Radioaktywa sałata ląduje wprost na japońskie stoły...

http://www.youtube.com/watch?v=aY5cvod4Tiw
Greenpeace przeprowadziło badania radioaktywności w okolicach elektrowni Fukushima, w odległości 60 km poziom przekracza kilkaset razy dozwoloną wartość, mimo to nie dokonuje się ewakuacji – życie toczy się normalnie. W Czarnobylu ewakuacji dokonywano przy wielokrotnie mniejszym skażeniu. Władze Japonii ukrywają prawdę przed ludnością.
Jeszcze poważniejszym problemem będzie skażona żywność z tegorocznych zbiorów i połowów, która pojawi się już niedługo na japońskich stołach.
Należy mieć na uwadze, że Greenpeace ma na celu zlikwidowanie elektrowni atomowych, nie podając jednak rozsądnej alternatywy. Warto pamiętać, kto finansuję tę organizację.

Setki nalotów bombowych na Libię – Obama twierdzi, że to nie jest wojna
Mail Online

Pełne hipokryzji są wypowiedzi Prezydenta USA, że USA nie toczy wojny z Libią, świadczą o bardzo niedobrym kierunku, w którym zmierza rząd tego kraju. Mimo, że NATO przejęło kontrolę nad operacją w Libii, amerykańskie samoloty nadal dokonują nalotów na obiekty libijskie – po pozorem rekonesansów i obserwacji. Odbywa się to rzekomo pod nadzorem NATO, dlatego też Obama uważa, że nie jest to sprawa USA.
To co się dzieje w Libii dobitnie świadczy o tym, że USA nie jest już suwerennym krajem i że cały świat szybko jest wciągany w otchłań tyranii rządu światowego NWO.

Gówniarze protestują na Białorusi, w Grecji – wszyscy obywatele
Wystarczy porównać zdjęcia zamieszczone w poniższych linkach jak wygląda „opozycja” na Białorusi, a jak w Grecji. U naszego wschodniego sąsiada protesty są ewidentnie prowokowane przez siły zewnętrzne, jak zwykle w takich przypadkach wykorzystywani są ci najmłodsi, którzy nie mają zielonego pojęcia o polityce i życiu.
Grecja natomiast stoi na krawędzi bankructwa, stania się narodem niewolników, i obywatele doskonale zdają sobie z tego sprawę. Najemnicy totalitarnego rządu Grecji tłumiący zamieszki są bezwględnymi oprawcami. Stąd desperacja ludności. Zdjęcia mówią więcej niż słowo. >Białoruś   >Grecja1   >Grecja2

Strzelanie do „terrorystów” – w Polsce realizowane są rozkazy rządu światowego

Agenci Mossadu przyznający się do udziału w 911 (kliknij)

Wiadomo, że w Polsce nie ma terrorystów. Jednak „nasza” władza przewiduje, że mogą być i wprowadza utratotalitarne przepisy jakby żywcem wzięte z nazistowskich Niemiec czy sowieckiej Rosji. Jak podała Gazeta Prawna, a niezależne media to odpowiednio skomentowały, MSWiA wydało ustawę, która zezwala na użycie broni palnej i chemicznej w przypadku tzw. „ataku terrorystycznego”.  Nie jest już wymagane oddanie strzału ostrzegawczego. Zauważmy, że jest to tak sprytnie sformułowane, że nie wiadomo co ma oznaczać ów „terroryzm”. De facto pierdnięcie w kinie może być zinterpretowane jako zamach z użyciem broni chemicznej.
Nie mam wątpliwości, że te przepisy wynikają z ustaleń ponadnarodowych, być może jest to wstęp do zamordyzmu, o którym zadecydowano podczas obrad Bilderberga. Zauważmy, że już od dłuższego czasu odbywa się standaryzacja wyposażenia i ubioru służb porządkowych – policję coraz trudniej jest odróżnić od Straży Miejskiej czy ochroniarzy.
Nie ma żadnych podstaw by wprowadzać takie przepisy, jak nie ma podstaw by zakazywać używania samochodów gdyż … są wypadki. Zamachy terrorystyczne, jak wiadomo, i są na to dowody, są w większości realizowane przez globalistyczne służby – tak było w przypadku zamachu na WTC czy tragedii w Londynie. Jest to celowe działanie mające na celu właśnie spacyfikowanie wolnych społeczeństw – głównie Ameryki i Europy, celem ostatecznym jest eksterminacja większości ludzkości świata, zgodnie z Agendą 21.

Reklamy

154 responses to “Wiadomości w skrócie 4 lipca 2011r.

 1. Demolay 4 lipca 2011 o 8:48 am

  Czytam Monitor od kilku tygodni. Bardzo dziekuje Naczelnemu’ i wszystkim ktorzy uczestnicza w dyskusjach, wklejaja linki itd.

  Duzo waznych informacji i inspiracji do wlasnych poszukiwan.

  Bardzo dziekuje!

  PS. nick i e-mail jest wybrany swiadomie, aby ignoranci mogli sie bac 😉
  A przy okazji – czy odwiedzaliscie strone http://www.arsregia.pl ? Oficjalny kwartalnik polskiej masoneriii. Duzo swietnych tekstow z samego zrodla.

  Polubienie

 2. wozap81 4 lipca 2011 o 8:49 am

  Świetna robota, dobrze że jest ktoś kto pilnuje i publikuje takie informacje.

  Polubienie

  • monitorpolski 4 lipca 2011 o 3:51 pm

   Dzięki, takie słowa podbudowują!!!

   Polubienie

   • Demolay 4 lipca 2011 o 7:19 pm

    To ja bardzo dziekuje!
    ‚Watpie wiec mysle, mysle wiec jestem’

    Dziekuje za szanse na to.
    Pozdrawiam wszystkich, ktorzy watpia, mysla i szukaja.
    Swiat jest cudowny i pelen tajemnic. Czlowiek ma wielka moc.
    Zlo nigdy nie wygra! 🙂
    Uklony dla Wszystkich. (no i najnizsze dla Naczelnego Monitora!)

    Polubienie

 3. Annah. 4 lipca 2011 o 8:49 am

  Wszyscy Jesteśmy Wariatami – miłego ogladania

  http://vod.gazetapolska.pl/248-wszyscy-jestesmy-wariatami

  za Dzieckiem NMP
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/03/zniknieci-czasy-ostateczne/#comment-23473

  Polubienie

  • monitorpolski 4 lipca 2011 o 3:54 pm

   Zauważcie, że jest to kontrolowana opozycją. Dlaczego nie ma ani słowa o prawdziwych zleceniodawcach zmian totalitarnych w Polsce. Putin? Toż on sam ma tyle problemów z Miedviediewem, że miał by czas zajmować się polskimi sądami?

   Polubienie

   • SEBECX 4 lipca 2011 o 9:49 pm

    ..dziękuję za odbanowanie… to świadczy o twojej Wielkości Monitor..

    Polubienie

 4. felicyta 4 lipca 2011 o 9:03 am

  Swietny film, dedykowany wielu na tym blogu, ale czy ktos oprocz TREBORA go zna lub zechce obejrzec, gdy najczesciej wypowiedzi na t.t. sa typu: „wiem, ze dzwonia tylko nie wiem w ktorym kosciele” („Komorowski gdzies poleci…”).

  Ocean Energii – Wywiad z Mooji (4/5) – Bóg czy Spagetti? http://www.youtube.com/watch?v=gk_UZzfTGSQ

  Polubienie

 5. wozap81 4 lipca 2011 o 9:07 am

  Tak sobie myślę że o MONSANTO by się przydały jakieś informacje bo dawno o nich nie słyszałem. Przydało by się dowiedzieć co oni tam teraz knują. Kiedyś na Canal+ puścili o nich film dokumentalny(normalnie z lektorem) to normalnie w szoku byłem że w komercyjnej telewizji pokazali prawdę o tej korporacji – nagrałem to i mam na dvd.

  Polubienie

  • marek 4 lipca 2011 o 9:17 am

   wozap81 myślę, że wszyscy prosimy o wrzucenie na jakiś serwer, ewentualnie podanie tytułu. Może gdzieś jest już w sieci z lektorem. To znacznie ułatwia oglądanie ludziom starszym, czy tylko ze znajomością rosyjskiego 🙂

   Polubienie

   • wozap81 4 lipca 2011 o 9:33 am

    Tytuł: „Świat według Monsanto”. Może jest już w sieci z lektorem, a jak nie to bym wrzucił na jakiś rapidshare czy coś.

    Polubienie

    • marek 4 lipca 2011 o 10:19 am

     Nie „Świat według Monsanto” jest również na necie w wersji z lektorem PL. Myślałem że chodzi o coś innego.

     Polubienie

     • ALFA 4 lipca 2011 o 11:10 am

      Świat Według M-o-n-s-a-n-t-o 01/11 http://www.youtube.com/watch?v=ePhDyDbbO-M

      Polubienie

      • Lechu 4 lipca 2011 o 7:57 pm

       Dobra Dobra ALE DAJCIE WERSJE Z LEKTOREM ! ZA DUŻO JEST TEKSTU W TYM FILMIE WIEC WOZAP81 WIELKA PROŚBA BYŚ WRZUCIŁ TEN FILM Z LEKTOREM NP NA MEGAUPLOAD ALBO INNY SERWER DO SCIAGNIECIA …

       Polubienie

       • wozap81 5 lipca 2011 o 8:57 am

        Postaram się to zrobić w weekend.

        Polubienie

        • wozap81 5 lipca 2011 o 9:12 am

         Zrobiłem plik torrent, w weekend udostępnię.

         Polubienie

  • Megi 4 lipca 2011 o 9:23 am

   Monsanto sami odczujemy na własnej skórze już niedługo po tym zdradzieckim głosowaniu posłów nad ustawą o nasiennictwie. Wiele osób walczyło o to, żeby Polska była wolna od GMO i zostaliśmy zlekceważeni. To nie zdrowie i życie Polaków się liczy ale właśnie interesy korporacji. W tym filmie, o którym mówisz, jest informacja, że nie ma już normalnej kukurydzy. Nawet w regionach świata teoretycznie wolnych od GMO jest ona skażona ponieważ nikt nie jest w stanie uchronić się przed rozchodzeniem w naturalnym środowisku tych genów. Podaję stronę Monsanto, na której chwalą się uprawami GMO rzepaku w Polsce http://www.monsanto.pl/nasiona/dekalb__o_marce/

   Polubienie

   • Annah. 4 lipca 2011 o 9:34 am

    wgryzłam się nieco w monkukurydzę i cóż się ukazało – cała paleta nasion monwarzyw ?! a jeszcze dalej nazwiska i kontakty do przedstawicieli Monsanto. Może warto im postawić kilka pytań ?
    http://www.monsanto.pl/nasiona/nasiona_warzyw_gruntowych/

    Polubienie

   • Megi 4 lipca 2011 o 10:09 am

    Zwrócę jeszcze Waszą uwagę na fakt, że w zdecydowanej większości produktów, które kupujemy, jest stosowana soja, która jest wyłącznie GMO (skrobia modyfikowana). Poza tym sama soja jest produktem nieprzyswajalnym przez człowieka (jedynie fermentowana przez klika lat). Zrobili z niej paszę dla ludzkiego bydła, którą dodają prawie do wszystkiego. Zwracajcie uwagę na etykiety dopóki jeszcze te informacje są podawane. To nie żarty. A najlepiej nie kupować żadnych gotowych produktów. Lepiej zjeść marchewkę czy nawet kawałek mięsa ugotować powoli, zaczynając od zimnej wody (wypłukują się hormony i antybiotyki) bez żadnych weget czy innych gotowych przypraw, w których zawsze jest benzoesan sodu- niedzielny rosołek odpada. Nie jestem fanatyczką zdrowego żywienia ale te zasady o których piszę w dużym stopniu ograniczą dostęp do waszych organizmów tego świństwa.

    Polubienie

    • Pojechany... 4 lipca 2011 o 1:08 pm

     …a co do tematu „zdrowej żywności” to dodam jeszcze od siebie, ze nie uswiadczycie już w sklepie normalnego mięsa, wszystko co pochodzi z przemysłowego uboju „nasaczane” jest bialkiem z… no zgadnijcie z czego… tak tak, zgadliscie …z modyfikowanej gen soji. oczywiście odbywa się to zgodnie z unijnym prawem i jest robione dla naszego dobra(sic!) ,co by miesko było bardziej pozywne. NiE mam teraz pod ręka linka do strony skąd wzielem te info, postaram się odkopac i wkleic, mogę was jedynie zapewnić ze jest to prawda i w połączeniu z hormonami i antybiotykami takie miesko jest w najlepszym wypadku „nie zdrowe”.
     A teraz życzę wam wszystkim smacznego obiadku… 😉

     Polubienie

     • Inocenty 4 lipca 2011 o 2:16 pm

      To smutne, ale 100 racji. Jeszcze tylko u małych rolników mozna kupić coś normalnego. Te kurczaczki z marketu bez smaku jak papier który przed spozyciem należy przyprawić. A potem cały dzień wzdęta wątroba.

      Polubienie

   • Slawek 5 lipca 2011 o 1:39 am

    Jest na to jedna RADA :

    MIEC WLASNE NASIONA i Z NICH KORZYSTAC !

    Polubienie

 6. Lamacz Matryc 4 lipca 2011 o 9:29 am

  Nie martwcie sie,wszystko przybiera wlasciwego tepa i obrotu.

  Polubienie

  • sebecxs 4 lipca 2011 o 9:38 am

   ..coś więcej? …po czym wnioskujesz?..

   Polubienie

   • Lamacz Matryc 4 lipca 2011 o 10:05 am

    Grecka armia przyłącza się do protestujących broniąc Konstytucji i suwerenności. Wiecej na
    http://prawda.xlx.pl/
    wahadlo dochodzi do swojego szczytowego polozenia i wlasnie zaczyna nabierac sily do drogi powrotnej.

    Polubienie

 7. sebecxs 4 lipca 2011 o 9:59 am

  … pewnie znów zostanie to uznane za atak na rzekomy „filar cywilizacji” … ale co tam…

  …w świetle wyżej wymienionych informacji nachodzi mnie refleksja, gdzie są panowie chodzący w czarnych i purpurowych sukniach, żyjący z danin jak i konkordatowych zasiłków budżetowych ???.. powinni chyba już chodzić po ulicach i informować ludność o okrutnych zamiarach władzy – piewcy miłości PAŃSKIEJ…. coś jest nie tak…

  Polubienie

  • Megi 4 lipca 2011 o 10:23 am

   Ja zgadzam się z Tobą, ale co powiedzą inni? Przecież tendencja jest taka, żeby Kościół nie wtrącał się do polityki. I nie mówię to o ostatnich popisach pana Niesiołowskiego, ale o zdaniu przeciętnego Kowalskiego – popytaj sąsiadów. Pocieszające jest to, że jest wśród księży tendencja do „wtrącania się” – spokojnie. Przytoczę choćby Ojca Rydzyka, ks. Natanka, biskupa Wiesława Meringa. Podam też przykład charyzmatycznego kardynała Sina, który poprowadził Filipińczyków do obalenia dyktatora Marcosa http://www.zdrowaśka.pl/manila-1986-dyktatora-zwyciezyla-moc-modlitwy/

   Polubienie

   • zenobiusz 4 lipca 2011 o 10:38 am

    Megi@Dziękuję za tego linka,to sa fakty przemilczane,a jakże ważne.Dałem u siebie na stronie.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

  • zenobiusz 4 lipca 2011 o 10:27 am

   Czy ty musisz przy każdej okazji sączyć jad przeciw chrześcijanom,czy tm razem przeszkadzają ci prawosławni,Niemcy w czasie wojny zamordowali dość kapłanów prawosławnej Grecji byś ich opluwał.

   Polubienie

   • sebecxs 4 lipca 2011 o 10:54 am

    Zenobiusz … nie da się już dłużej wciskać ludziom ciemnoty… a jak widać, co chwilę ktoś chce dla siebie coś ugrać… nigdy nie sączyłem jadu przeciwko chrześcijanom – pokaż dowód … mnie interesuje BEZWZGLĘDNA prawda… zrozum to wreszcie… i nie przyklejaj mi przypadkiem łaty New Age.. albo czegokolwiek innego… doskonale wiesz, co to baza danych… a jak w bazie mało danych, to się na nich tylko operuje… i wychodzi skromnie… niedługo wszyscy zaczną rozumieć o co chodzi… teraz mamy kilku praczy mózgów… a chcą nam zafundować jednego głównego pracza… każdego można zindoktrynować w dowolny sposób tylko trzeba wiedzieć jak, a najlepiej przekazywać tylko tyle informacji ile służy naszej sprawie… dowody + fałszywki…. i jak najwcześniej zacząć…

    Polubienie

   • zenobiusz 4 lipca 2011 o 3:18 pm

    Jak widzę jesteś wielonickowcem,robiącym za tłum ludzi,dobre,chyba że zaraziłeś się od sebacx@

    Polubienie

    • FAKIR 4 lipca 2011 o 4:04 pm

     Kto jest wielonickowcem??

     Polubienie

     • zenobiusz 4 lipca 2011 o 4:35 pm

      Pojechany@, zarażony od sebacx@ wielokropkami.Widzę że wyfrunął oknem 🙂

      Polubienie

  • pola 4 lipca 2011 o 10:54 am

   Możesz nie zgadzać się w wielu kwestiach z panami w czarnych sukienkach ale to ci sukienkowi wspierają moralnie wielu ludzi w małych miasteczkach ,wioskach a także w dużych aglomeracjach,chociaż wśród nich znajdą się osoby nie zawsze z dobrymi intencjami ale każdy z nich jest tylko człowiekiem ze swoimi słabościami .A ty czy masz dobre intencje że drwisz z innych sam pewnie nie wiele dając z siebie .Dlaczego to ty nie przejmiesz roli nic nie robiących w tej kwestii sukienkowych i nie zaczniesz uświadamiać ludzi o zagrożeniach jakie czyhają na ludzi .Kto wzbrania tobie wyjść na ulice i głosić wszystkim o zagrożeniach jakie szykuje nam elita.Najpierw zadaj sobie pytanie co ty możesz zrobić dla innych zanim zaczniesz pytać co inni zrobili dla ciebie ,bardzo często stawiam sobie takie pytanie zanim zacznę kogoś krytykować.

   Polubienie

 8. pola 4 lipca 2011 o 10:19 am

  Oglądałam ten program o którym mówi @ wozap81 i to nie dawno ,jestem przerażona jak mało ludzi wie na temat tej organizacji i jak długie ma ręce .Rolnicy którzy nie protestują przeciwko GMO nie wiedzą jaki bat na siebie kręcą.Ilu z was podpisało petycję przeciw GMO? http://alert-box.org/

  Polubienie

  • Megi 4 lipca 2011 o 10:25 am

   Jaki bat? Możesz to rozwinąć?

   Polubienie

   • wozap81 4 lipca 2011 o 10:40 am

    Monsanto prowadzi działania zmierzające do przejęcia całej żywności na planecie. Jako rolnik nie będziesz miał już swojego ziarna. Starają się kontrolować co po kupieniu przez rolnika ich ziarna się z nim dzieje(z tym ziarnem), tak jakby po kupieniu od nich „towaru” on wcale nie jest twój – w tym filmie „Świat według Monsanto” jest pokazany cały proceder -nie chcę teraz przytaczać konkretniej bo dawno go oglądałem, musiałbym go odpalić później i spojrzeć.

    Polubienie

  • Megi 4 lipca 2011 o 10:32 am

   Przepraszam, zrozumiałam, że jesteś przeciwko walce z GMO, żeby chronić swoją skórę. Źle przeczytałam.

   Polubienie

  • zenobiusz 4 lipca 2011 o 10:33 am

   Wielu podpisało,u mnie na blogu był ten temat parę razy,ale obawiam się że niebawem pozostanie nam to:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/02/13409/
   Może ,to zmusi rolników do myślenia,i przyda się jak zaczną się poważne problemy.

   Polubienie

   • Inocenty 4 lipca 2011 o 2:27 pm

    Znam wielu rolników i zapewniam cie ze nie mają czasu na takie myślenie. Tutaj mają wybór albo przetrwać na warunkach koncernu lub sie likwidować.

    Polubienie

    • zenobiusz 4 lipca 2011 o 3:15 pm

     Powrót do samowystarczalności i wysyłania nadwyżek na lokalny rynek, i do rodzin i znajomych,jest w Polsce wielce prawdopodobny.Nie udało się zniszczyć rodzinnych gospodarstw,a zapewniam cię że rolnicy nie potrzebują specjalnie czasu ,żeby myśleć.Musisz znać pechowo tzw producentów żywności,a nie rolników.

     Polubienie

 9. Lamacz Matryc 4 lipca 2011 o 10:28 am

  http://vod.gazetapolska.pl/145-rzady-tuska-%E2%80%93-mafia-korupcja-manipulacja

  Polubienie

 10. FAKIR 4 lipca 2011 o 10:33 am

  Jak nas psychologicznie przygotowują do inscenizacji, którą urządzą za kilka lat, a może nawet szybciej
  Tajemnicza grupa http://www.exyzt.org/
  Proszę zwrócić uwagę na nazwy kolejnych wystaw, które organizują 🙂

  Polubienie

  • FAKIR 4 lipca 2011 o 10:34 am

   Sama grupa nie jest tak bardzo tajemnicza jak jej „sponsorzy”

   Polubienie

   • FAKIR 4 lipca 2011 o 10:36 am

    Marku …Sądzę, że to dobry temat na kolejny Twój wpis.
    Tak jak i poprzedni, który podawałem o aplikacji Iphone do skanowania ciała.

    Polubienie

    • zenobiusz 4 lipca 2011 o 10:43 am

     zepraszamy, nasze blog WordPress została zhakowana
     WE’LL sortowania tak szybko jak to możliwe
     W międzyczasie proszę używać różnych link po lewej stronie, aby osiągnąć USA
     EXYZT ZBIOROWE
     To po wejściu na link,znaczy nie tylko my walczymy 🙂

     Polubienie

     • zenobiusz 4 lipca 2011 o 10:46 am

      Trafiony,zatopiony,a jak to cieszy,ktoś zrobił kawał dobrej roboty,sponsorzy z USA,jak większość tego ufobadziewia w języku polskim.

      Polubienie

      • FAKIR 4 lipca 2011 o 10:55 am

       🙂

       Polubienie

       • FAKIR 4 lipca 2011 o 11:56 am

        Tusk jest silnie przestraszony. Czy również to zauważyliście? Sądzę że padnie na zawał.
        Nie wykluczam, że grozili mu śmiercią jeśli się wyłamie.
        Czy nie sądzicie, że zawsze był cholerny bałagan w Polsce, ale teraz mamy do czynienia z całkowitym załamaniem struktur….To jest jak GANGRENA PAŃTWOWA!
        Mój znajomy określił go jako „naiwnego marzyciela”.
        Wielu ludzi z różnych środowisk mówiło o nim w dobrych słowach. Twierdzili, że to „równy chłop”, ale za bardzo naiwny i łatwy do wysterowania.
        Niektórzy z tzw „rządzących” ,a może i większość to „pożyteczni idioci”, których wykorzystują siły ciemności.

        Polubienie

       • FAKIR 4 lipca 2011 o 2:05 pm

        Kolega wkleił film „Maskarada z UFO” na ich konto Facebook.
        Widać, że działają błyskawicznie na bieżąco, bo po kilkudziesięciu sekundach najnowszy wątek, w którym zamieszczony został filmik został usunięty.
        Potwierdzać to może dodatkowo ostrzeżenia zawarte w tym filmiku.

        Polubienie

        • FAKIR 4 lipca 2011 o 2:08 pm

         Jest to wszystko ciężko chore…Jedyna nadzieja w tych słowach:

         „Nie dajcie się zniewalać!Nie dajcie się zniewolić,
         Nie dajcie się zniewolić pseudowartościami,półprawdami,
         urokiem miraży,od których później będziecie się odwracać z rozczarowaniem, poranieni
         a może nawet z zakłamanym życiem. Jan Paweł II wizyta Poznań 3 czerwca1997r.

         Polubienie

        • FAKIR 4 lipca 2011 o 2:10 pm

         Jest to wszystko ciężko chore…Jedyna nadzieja w tych słowach:

         mała poprawka…:)

         „Nie dajcie się zniewalać!Nie dajcie się zniewolić,
         Nie dajcie się zniewolić pseudowartościami,półprawdami,
         urokiem miraży,od których później będziecie się odwracać z rozczarowaniem, poranieni
         a może nawet ze złamanym życiem. Jan Paweł II wizyta Poznań 3 czerwca1997r.

         Polubienie

        • Annah. 5 lipca 2011 o 8:29 am

         Można wysyłać ludziom prywatnie. U każdego w poczcie jest kilka nazwisk, a temat filmu przecież bardzo zajmujący, bo demaskatorski. Także nie powinno być oporów z jego przyjęciem, wręcz przeciwnie.

         Polubienie

        • Annah. 5 lipca 2011 o 8:31 am

         To do wpisu Fakira o wykasowaniu „Maskarady z ufo” z Facebooka

         Polubienie

 11. nowy84 4 lipca 2011 o 10:45 am

  to zdjęcie z Bałtyku to nic innego jak miejsce spoczynku Hana Solo :p

  Polubienie

  • Pojechany... 4 lipca 2011 o 11:02 am

   …hehehe dokladnie

   Polubienie

   • Ania 4 lipca 2011 o 11:55 am

    No tak, śmichy chichy ale to kółko tam jest.

    Polubienie

    • Pojechany... 4 lipca 2011 o 1:17 pm

     … Było, jest i będzie… na długo po tym jak nas nwo załatwi. Jest wiec sens zawracac se tym dupę…?

     Polubienie

     • Ania 4 lipca 2011 o 1:35 pm

      Według twojej logiki, to niczym nie ma sensu zawracać sobie…głowy.

      Polubienie

      • Pojechany... 4 lipca 2011 o 2:22 pm

       …oj nie generalizoj, jest wiele spraw wartych czy wręcz wymagających doglebnego zbadania, ale kamien na dnie Bałtyku raczej do tych rzeczy nie należy. zwłaszcza ze w tym samym czasie kiedy my se tu gawedzimy dziesiątki tys ludzi na świecie umarlo z głodu,chorób,wojen i innych rzeczy którym można by było zapobiec poswiecajac nim odpowiednio dużo uwagi… powiec wiec sama, co tu jest naprawdę ważne?

       Polubienie

  • SEBECX 4 lipca 2011 o 9:52 pm

   … no no… a tajemniczy nauczyciel Fakira to chyba Yoda…

   Polubienie

 12. ArO 4 lipca 2011 o 10:55 am

  U mnie w mieście żydzi odzyskują stracone mienie http://pulsmiasta.tv/2027/3-blaszki-za-dziury-i-kaluze-to-skandal/

  Niedługo to za przejście po ulicy trzeba będzie płacić

  Dajcie sygnał jak jest w innych miastach i miasteczkach a także na wsiach.

  Polubienie

 13. wozap81 4 lipca 2011 o 11:09 am

  Nie wiem czy znacie: http://www.textfiles.com/anarchy/
  Dużo fajnych tekstów między innymi: „CIA Assassination Manual”
  Widziałem tam też teksty wyjaśniające metody działania grup antyterrorystycznych itp.

  Polubienie

 14. mocniejszy 4 lipca 2011 o 12:16 pm

  Dobrze wiedzieć, co się dzieje w świecie, ale trzeba też interesować się własnym krajem i działać dla polepszenia sytuacji społecznej:
  !
  !
  !
  Czarna lista posłów głosujących za odrzuceniem obywatelskiego projektu ustawy, szara lista posłów, którzy nie poparli obywatelskiego projektu ustawy, linki do sejmowych materiałów z głosowań w dniu 1 lipca 2011 w sprawie aborcji:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/07/01/wyniki-glosowania-sejmowego-nad-obywatelskim-projektem-antyaborcyjnym

  Obywatelu, wyszukaj, jak zagłosowali posłowie z Twojej diecezji. Jeśli ktoś z nich nie poparł zakazu aborcji – a podaje się za katolika – powiadom biskupa.

  Polubienie

  • Ania 4 lipca 2011 o 2:09 pm

   Zwykle temat aborcji był odgrzewany wtedy, gdy miał coś zasłonić przed oczami społeczeństwa. Ciekawe co osłania teraz, moze zatwierdzenie GMO ? Zobaczymy. A swoją droga współczuje tym, którzy uwielbiaja ” robić ” za cudze sumienie.

   Polubienie

   • FAKIR 4 lipca 2011 o 2:13 pm

    Oczywiście ludzie wyspecjalizowali się w zabijaniu nie swoich dzieci.
    Za tym stoi szatan.

    Zapewniam Was, że jeśli decydowałyby kobiety, które poddał się w przeszłości aborcji, wtedy ustawa antyaborcyjna byłaby tak ostra, że za usunięcie płodu groziłoby dożywocie.

    Polubienie

    • zeebii 4 lipca 2011 o 8:05 pm

     @Fakir
     Sugerujesz że kobiety poddające się zabiegowi aborcji zabijają nie swoje dzieci? To skąd się one wzięły w ich brzuchach -zostały podrzucone przez obcych gdy one spały w nocy?
     To że wyskrobane dzieci mogą nie być -statystycznie częściej- dziećmi mężów, partnerów kobiet, to się zgodzę. Szczególnie kiedy kobiety spędzają w pracy z obcymi mężczyznami więcej czasu niż z własnymi mężami w domach. Cóż, ale sami tego chcieliśmy.

     Polubienie

 15. Ania 4 lipca 2011 o 2:16 pm

  Fakir: Jesteś właśnie taką kobietą ?

  Polubienie

  • FAKIR 4 lipca 2011 o 3:13 pm

   Nie jestem kobietą.
   Znam za to wiele kobiet, które mają złamane życie przez aborcję.
   Nie znam takiej która byłaby zadowolona z powodu usunięcia ciąży.
   Zazwyczaj kończy się to ciężkim załamaniem psychicznym

   Polubienie

   • Ania 4 lipca 2011 o 4:14 pm

    A skąd je znasz ?

    Polubienie

    • FAKIR 4 lipca 2011 o 4:19 pm

     Jest to związane z pracą mojej Żony. Jest psychologiem, nauczycielem. Pracowała już w kilku miejscach, m.in. więzieniu, poradniach dla uzależnionych, dla kobiet „z problemami”,

     Polubienie

     • FAKIR 4 lipca 2011 o 4:22 pm

      Żebyśmy się dobrze zrozumieli
      Personaliów nie znam, ale nasłuchałem się tyle opowieści, że czasami łza się zakręci w oku,.

      Polubienie

      • Ania 4 lipca 2011 o 7:02 pm

       Mam nadzieję, że swoimi pytaniami nie zmusiłam cię do gwałtownego ” ożenku „.

       Polubienie

   • zeebii 4 lipca 2011 o 8:11 pm

    No ale chyba większość kobiet zabija swoje dzieci dobrowolnie?
    O co więc im chodzi? Chciały czegoś, a jak już to uzyskały to chcą czegoś innego?
    Mam nadzieje że te gabinety psychologów i kliniki aborcyjne nie są opłacane z pieniędzy podatnika -tego przysłowiowego „leminga” który tylko potulnie nachyla kark, zacina zęby i charuje bez słowa dalej na swoich panów i ich fantazyjne zabawy?

    Polubienie

 16. Ola 4 lipca 2011 o 2:54 pm

  ‚POLSKA NIE RZADZA POLACY’
  http://www.polishclub.org/2011/07/04/miroslaw-kokoszkiewicz-polska-nie-rzadza-polacy-geotermia-polska-czy-uzaleznienie-od-energii-zagranicznej/

  Polubienie

  • navajo88 4 lipca 2011 o 4:34 pm

   Ola też mi odkrycie !!!! hahahahaha ,ja o tym wiem od dawna hahahahaha

   Polubienie

   • zeebii 4 lipca 2011 o 8:15 pm

    @Navajo
    Ola od wielu lat mieszka za granicą.

    Polubienie

 17. FAKIR 4 lipca 2011 o 3:16 pm

  Stało się coś niesamowitego 🙂
  Ufoki wrzucili ponownie filmik na facebook.
  „Pozdrawiam was ciule”
  Jestem teraz pewien, że ten blog jest inwigilowany LIVE 🙂

  Polubienie

  • zenobiusz 4 lipca 2011 o 4:31 pm

   A jak żesz.Mamy stałych”cichych wielbicieli”

   Polubienie

 18. ALFA 4 lipca 2011 o 3:20 pm

  Nigel Farage o Kamińskim, Von Rompuyu, Kinnock, Schulzu i Cohn Bendicie http://www.youtube.com/watch?v=u6cTKGDhH5o

  Polubienie

 19. Ola 4 lipca 2011 o 4:03 pm

  http://alterkino.org/naukowcy-pod-obstrzalem-pulapki-inzynierii-genetycznej
  PRAWDA O GMO Bardzo ciekawe dowody na depopulacje poprzez GMO

  Polubienie

 20. Sully 4 lipca 2011 o 4:39 pm

  Jeśli mogę coś powiedzieć w sprawie aborcji, w końcu jestem kobietą. Dla mnie to oczywiste, jesteśmy dorosłymi ludźmi i idąc z facetem do łóżka bez zabezpieczenia powinnyśmy wiedzieć czym to się może skończyć.
  Inaczej ma się sprawa przy gwałcie, chociaz jest tylu ludzi którzy chcą mieć dzieci….można urodzić i oddać dziecko. Zgadzam się z FAKIREM, wiele kobiet żałuje tego co zrobiło.
  Ja jestem przeciwniczką aborcji, ale dopuściłabym indywidualne przypadki m.in. wspomniamy przezemnie gwałt lub ciężka choroba genetyczna…wiem że tutaj moga się zdarzać nadużycia..ale kurcze każdy ma woje sumienie.

  Polubienie

  • Dominik 4 lipca 2011 o 6:45 pm

   „Inaczej ma się sprawa przy gwałcie, chociaz jest tylu ludzi którzy chcą mieć dzieci….można urodzić i oddać dziecko” – zakładając że matka nie umrze przy porodzie, a takie przypadki się zdarzają.
   O prawie do aborcji powinna decydować matka, względnie matka razem z ojcem. W żadnym wypadku państwo lub kościół bo to dobrze nie wróży jak jakikolwiek system decyduje za człowieka co jest dla niego dobre a co złe.

   Polubienie

   • zenobiusz 4 lipca 2011 o 7:00 pm

    ” W żadnym wypadku państwo lub kościół bo to dobrze nie wróży jak jakikolwiek system decyduje za człowieka co jest dla niego dobre a co złe.”
    Tak róbta co chceta,im młodziej tym lepiej.

    Polubienie

    • zeebii 4 lipca 2011 o 8:42 pm

     „Tak róbta co chceta,im młodziej tym lepiej”
     @Zenobiusz
     Teraz młodzi w przedziale wiekowym 20-40 lat -szczególnie w krajach katolickich takich jak Polska lub Włochy- stosują głównie środki antykoncepcyjnie i aborcji jest o wiele mniej niż w poprzedniej komunie.

     Tak przy okazji „róbta co chceta” nie jest pomysłem młodzieży -to że nie zawsze rodzicom lub nauczycielom „się chce” zaproponować im inny bardziej wartościowy styl życia to nie jest do końca winą mlodzieży.

     Polubienie

     • zenobiusz 4 lipca 2011 o 9:15 pm

      Wiem,ale właśnie dla tego państwo i Kościół ad tysiąca lat wymagało stosowania się do pewnych reguł,co bardzo nie podoba się widzę Dominikowi,ai innym popularyzatorom takiej filozofii życia..

      Polubienie

      • Dominik 5 lipca 2011 o 2:42 am

       A czemu ma mi się podobać, że ktoś lub coś (system) wymaga ode mnie stosowania się do prawa, którego sam nie przestrzega? Chcesz by dalej było tak, że jakiś system ma od ludzi przez następne 1000 lat wymagać stosowania się do wyznaczonych przez siebie reguł – tylko dlatego że tak „było jest i będzie”?

       Przez wiele lat dzięki zasadom wpajanym przez budowniczych wspomnianego przez Ciebie kościoła kobiety były gnębione i traktowane jako „gorsza kategoria”. I czy to znaczy że dalej ma tak być? Ponieważ masz sporo czasu, to zapewne czytasz różne informacje z netu i pewnie wiesz, że różnice w traktowaniu kobiet i mężczyzn są bardzo widoczne. Popatrz sobie jak kościół wybiórczo traktuje kobiety i mężczyzn – pomimo 2000 lat dalej to mężczyzna jest tym ‚lepszym’, który może sprawować ofiarę mszy. I jak rozumiem, takie są zasady, więc dalej tak ma być?

       To taka mentalność niewolnika – był przez lata zniewolony, to przez dalsze lata już się ma przyzwyczaić, bo przecież taka tradycja? Po co wobec tego człowiek posiada rozum i możliwość rozwoju? Po to aby uczyć się jak lepiej liczyć pieniążki czy uczyć się nowych słówek? A może obsługi nowych funkcji na ulubionym portalu społecznościowym?

       Dlaczego nie może być tak, by ludzie sami wiedzieli gdzie są granice, bez „pomocy” państwa, kościoła, i innych korporacji? Żeby ludzie uczyli się sami współpracować, a nie z pomocą protez oferowanych przez państwo w postaci kulawego prawa? To jest możliwe – tylko ograniczeni właściciele wspomnianych korporacji nie chcą o tym słyszeć, bo te zmiany zwiastują ich rychły koniec – a na pewno koniec ich władzy. Im bardziej zbliżać się będzie ich koniec, tym bardziej będą próbować utrzymać własny porządek i bezprawnie narzucone i egzekwowane zasady.

       Polubienie

       • Sully 5 lipca 2011 o 12:59 pm

        Umrzeć przy porodzie można w każdym wieku. Zgadzam się ani państwo ani kościół nie powinny interować w nasze życie. Ale skoro jako wolna jednostka decyduje się na życie w pewnym społeczeństwie i państwie to muszę zdawac sobie sprawę że żądzą nim jakies prawa, za których nie przestrzeganie grożą kary. To z punktu widzenia prawa.
        Piszesz, że kiedyś ludzie sami wiedzieli gdzie sa granice….więc moim zdaniem teraz tego poprostu nie wiedzą…bo zabijanie dzieci to przekroczenie granic i prawnych i moralnych.

        Polubienie

    • SEBECX 4 lipca 2011 o 9:02 pm

     ..nie ma ci kto przylać…

     Polubienie

     • zenobiusz 4 lipca 2011 o 9:29 pm

      Zaprawdę,ideał sięgnął…swojego poziomu.Ale czemu na odchodnym,nick capslockami ?Mizia czy to ty,przebóg,nie poznałem,

      Polubienie

      • SEBECX 4 lipca 2011 o 9:45 pm

       ideał

       Polubienie

      • SEBECX 4 lipca 2011 o 9:47 pm

       i chodzi o lanie intelektualne, żeby była jasność…

       Polubienie

  • felicyta 4 lipca 2011 o 8:58 pm

   „Dla mnie to oczywiste, jesteśmy dorosłymi ludźmi i idąc z facetem do łóżka bez zabezpieczenia powinnyśmy wiedzieć czym to się może skończyć.”

   – a zabezpieczenie faceta to co, oni sa „swiete krowy”?

   Polubienie

   • Sully 5 lipca 2011 o 1:01 pm

    Oczywiście felicyta, facet też powinien się zabezpieczać, nawet bardziej bo dzięki prezerwatywie jesteśmy bardziej chornieni przed różnymi chorobami nie tylko ciążą. I nei rozumiem Twojego oburzenia, dla mnie to logiczne, że kobieta powinna sama dodatkowo zadbać o siebie, bo to potem kobieta ma problem i nie wie co robić, a facet może to olać , no względnie będzie płacił albo i nie alimenty.

    Polubienie

  • rabarbarek 4 lipca 2011 o 11:07 pm

   Fakir i inni pro-life maja racje. Kosciol ma racje broniac zycia. Dominik napisal matka i ojciec maja prawo decydowac o zyciu swojego dziecka. A ja sie pytam jaki to ojciec i jaka matka , ktorzy decyduja sie zabic swoje dziecko?
   Kazde dziecko ma prawo do zycia i nie nam decydowac o tym , ktore dopuscimy na ten padol ziemski , a ktorego pozbedziemy sie jak niepotrzebnego balastu.
   Liberalna polityka Zachodu doprowadzila do tragedii. Europa wyludnia sie . Mlodzi gonia za przyjemnoscia bez odpowiedzialnosci. Otrzezwienie przychodzi pozniej , zazwyczaj po fakcie usuniecia ciazy. I wtedy zaczyna sie tragedia i wyrzuty sumienia nie daja spac po nocach , czesto do konca zycia.
   Jak wynika z artykulu nizej , po raz kolejny sily przeciwko aborcji i proaborcyjne podejmuja walke . Jest to nic wiecej jak walka dobra ze zlem , walka o zycie milionow , ktorym odmawia sie prawa do zycia . Panowie politycy spotykajacy sie z przywodca Chin za kazdym razem krytykuja go za pogwalcanie praw czlowieka i przetrzymywanie roznych przeciwnikow politycznych w wiezieniach, krzyczac jakie to nieludzkie. Ci sami panowie nawet slowem nie przypomna o tym , ze Chiny to za sprawa agend ONZtu[ czytaj NWO] wielka klinika aborcyjna , w ktorej zabija sie dzieci nienarodzone jak kurczaki fermowe. [ przepraszam za porownanie]
   Juz teraz milony mezczyzn nie maja zon , bo ich potencjalne zony zostaly przymusowo zgladzone. Tak sa skutki ingerencji ludzkiej w prawa Boze i prawa natury.

   Sully! Napisalas , ze dopuscilabys do aborcji dziecka poczetego w wyniku gwaltu. Tak , to wielki dylemat , ale nawet to dziecko ma prawo do zycia. W artykule nizej jest wypowiedz doroslej dzisiaj kobiety, ktora opisuje , jak w 1971 ruku zostala zgwalcona w wieku 15 lat. Ciaze usunela , a dzisiaj teskni za tym dzieckiem , ktorego nie miala szansy poznac. Walczy tez o zycie innych nienarodzonych dzieci , aby przyszle matki nie popelnialy jej bledow.

   http://www.ucobserver.org/justice/2010/11/abortion/

   Polubienie

   • 999AQQ 4 lipca 2011 o 11:51 pm

    Za dużo w nie – żondzie rządów!
    Sprawa aborcji jest sprawą sumienia i nikt nie powinien się wpier..ać ani nakazywać co kto robi.
    To jest kolejny przejaw totalitaryzmu! i…kiełbaa wyborcza i… zapchaj dziura programowana!!!

    Polubienie

   • Dominik 5 lipca 2011 o 3:15 am

    Gdyby odnieść się do mojego komentarza o możliwym ryzyku ciąży, to byłaby odpowiedź na pytanie rabarbarka(i?). Kobieta nie jest własnością kościoła. Więc to nie kościół powinien decydować co kobieta ma robić. Co najwyżej kościół powinien kobiecie zasugerować rozwiązanie, które będzie dla niej (wg kościelnych zasad) najlepsze. Czy to nie ironia, że kościół, a w szczególności sami faceci (no przecież ksieża w końcu nimi są :P) mają decydować o losach kobiet?
    Czy ja pisze o tym, iż skoro kobieta ma prawo decydować, to może sobie swoje dzieci zabijać na lewo i prawo? Tylko dlatego że może, bo prawo jej tego nie zakazuje?

    Nie popadajmy w skrajności. To że na świecie są osoby, które cenią sobie rozrywkowy styl życia i dają d… na lewo i prawo, albo „produkują dzieci taśmowo”, nie znaczy, aby przez te osobniki miała cierpieć cała społeczność. Tylko dlatego, że ktoś sobie ubzdurał prawo do zapewnienia „państwowego szczęścia” każdej jednostce i w ramach ograniczania „szkodliwej działalności” tych mniej rozgarniętych, traktować ich na równi z tymi myślącymi.

    Stawianie mądrych osób na równi z tymi bezmyślnymi obraża te myślące. Tak samo jak obraża wprowadzanie restrykcyjnych praw, w których system rości sobie prawo decydowania we wszystkim za nas. Albo traktowania każdego obywatela jako potencjalnego oszusta czy terrorysty. Może lepiej zamiast wprowadzania kolejnych dzielących społeczeństwo akcji (chociażby wspomniane walki odnośnie aborcji) zacząć lepiej edukować i traktować ludzi jako wspólnotę a nie jako stado bezmyślnych baranów?

    Polubienie

    • Sully 5 lipca 2011 o 1:05 pm

     Dominik, kościół nigdy nei poprze aborcji, bo to jest morderstwo, proste i nei ma co z kościołem o tym dyskutować. Sa jasne i proste zasady, nikt nie każe Ci byc katolikiem jest tyle innychwyznań, zawsze też mozna byc ateistą. Możesz być również katolikiem i olać to co mysli kościół.

     Polubienie

     • Dominik 5 lipca 2011 o 3:41 pm

      A czy ja pisałem aby kościół aborcję poparł? Wręcz przeciwnie, powinien trzymać się swojej wersji, zresztą napisałem – „kościół powinien sugerować kobiecie rozwiązanie – a nie zmuszać ją do tylko do jednej opcji wygodnej KRK „. Wtrącanie się kościoła w ustawodawstwo to jest przesada, tak samo jak przesadą jest lobbowanie pewnych korporacji (monstanto) za GMO w sejmie.

      Polubienie

   • Sully 5 lipca 2011 o 1:09 pm

    Mało tego rabarbarek dopuściłabym tez aborcję dziecka u którego wykryto zniekształcenia i poważne wady genetyczne. To sa skomplikowane i delikatne sprawy, każdy taki przypadek trzeba by „badać” jednostkowo, nie da się uogólnić tej skomplikowanej kwestii. Trudne tematy, ale jak ktoś powiedział nei powinno się nimi zajmowac przed wyborami i to lewicy mam za złe…że olewa temat a jak sa wybory to wielce wyzwoleni popieraja homoseksualistów i aborcje.

    Polubienie

    • Dominik 5 lipca 2011 o 3:48 pm

     SLD jest wręcz znane ze swoich akcji w tym zakresie. Ale tak robi praktycznie każda partia o wielu lat – kiełbasa wyborcza masom przecież smakuje? 😛

     Faktem jest że to wszystko i tak na pokaz, aby odwrócić uwagę ludzi i dodatkowo ich podzielić. Tak naprawdę nie ma na kogo głosować.

     Polubienie

    • rabarbarek 5 lipca 2011 o 4:24 pm

     Temat powraca nie tylko w Polsce , ale wszedzie tam gdzie zagrozone sa interesy ” przemyslu smierci” lub jak zwolennicy aborcji nazywaja aborcje ” planowanym rodzicielstwie” . To planowane zabijanie to miliardy dolarow i miliony pokaleczonych fizycznie i psychicznie kobiet. Na szczescie Polska jest jednym z niewielu krajow gdzie przepisy sa restrykcyjne [ miedzy innymi dzieki postawie KK] Szkoda , ze za przepisami nie idzie odpowiednia pomoc panstwa dla rodzin z dziecmi. W Rosji juz sie obudzono i podobno rodziny dostaja duza pomoc od panstwa. Dzisiaj przeczytalam wiadomosc , ze w Anglii dopuszczono, zeby kliniki aborcyjne reklamowaly swoje uslugi w mediach a mlodziutkie dziewczyny nie musza miec pozwolenia rodzicow lub partnera , aby poddac sie procedurze . Wychodzi na to , ze aby kupic paczke papierosow dziewczyna musi miec ukonczone 19 lat , ale zeby zabic swoje dziecko wiek nie gra roli. Aby checi i pieniadze miala , reszte zalatwi odpowiednia instytucja i to w krajach , ktore ze wzgledu na starzenie sie spoleczenstw , zwiekszaja emigracje .

     Dobry artykul . Aborcja jak wyrwanie zeba.

     http://www.ncregister.com/blog/abortion-is-just-like-getting-a-tooth-pulled

     Polubienie

 21. pauja 4 lipca 2011 o 5:01 pm

  …wrucil Marek z roboty i się zaczęły pozadki. Bany rozdane, posty pokasowane… tak trzymać.

  Polubienie

 22. FAKIR 4 lipca 2011 o 5:11 pm

  Zenobiuszu
  Widzę, że jesteś Osobą „uduchowioną”, więc zrozumiesz z pewnością, a ja Ciebie naprowadzę na masońskie / szatańskie, wielkie dzieło budowane w Polsce, które realizuje się głównie poprzez różnego rodzaju fundacje. Dzieło to ma na celu „opętanie” młodzieży i dzieci. Część z „artystów” zamieszanych w tego rodzaju przedsięwzięcia już jest opętana przez demony, a inna część bardzo zagubiona we współczesnym świecie.
  Ze względu na pewne środowiskowe i genetyczne uwarunkowania m.in. Polacy są bardzo niebezpieczni dla realizacji szatańskich planów zniewolenia świata.
  W związku z tym demony opracowały specjalny plan, aby zniewolić umysły młodych Polaków.
  Podążaj drogą fundacji
  http://vlepvnet.bzzz.net/
  http://massmix.bzzz.net/
  Wystawa dla dzieci http://massmix.bzzz.net/10-07-zacheta.html
  Są to grafiki zaczerpnięte m.in. z Voodoo….dużo podróżuję po świecie, więc od razu wydały mi się znajome.

  Za chwilę o opętanych artystach zaangażowanych w projekty

  Polubienie

  • FAKIR 4 lipca 2011 o 5:23 pm

   Cytat:
   „Lądowanie UFO otworzy specjalnie na tę okazję przygotowany mixtape dj z paryskiego kosmosu DJ TOFFEE [członek kolektywu EXYZT]. O 21 live performace EXYZT potem audiosferę będą ładować nasi lokalne dejoty: Mrufigone, Dj Z Kosmosu a.k.a. Bufo, Bogusz Bilewski jr i inni. Czeka nas muzyka kosmiczna, ambientowe drgania, kosmiczne sample i dźwięki PODPROGOWE. UFObit!

   Należy dodać, że przygrywać będzie zespół FONETYKA, zainspirowany postacią opętanego przez demony Rafała Wojaczka.

   cdn

   Polubienie

   • FAKIR 4 lipca 2011 o 5:29 pm

    Artyści zaangażowani w szatańskie projekty


    http://goro.bzzz.net/

    cdn

    Polubienie

    • FAKIR 4 lipca 2011 o 5:32 pm

     I najbardziej niebezpieczni

     Nr. 3 na liście
     http://www.flickr.com/photos/roagraffiti/

     Pozostałych mam otrzymać wkrótce…

     Polubienie

     • FAKIR 4 lipca 2011 o 6:01 pm

      Fundacje zaangażowane są w przedziwne, odrażające projekty dla dzieci.
      Jedną z nich jest m.in. tworzenie potworów / hybryd w warszawskim ZOO.

      Polubienie

   • for4B 4 lipca 2011 o 8:22 pm

    Ciekawe że DJ TOFFEE zmixował głos Baracka Obamy w tym secie [klipie] ___ … jeden rząd światowy … „bla bla sra sra …” yes we can ….

    Dlatego zobaczcie jak piorą mózgi młodym ludziom w klubach Techno __ w polsce też się to dzieje ____

    Byłem DJ ale to zlałęm bo wiem o co chodzić ___ w klubach [ tak jak kiedyś na koncertach hevy metalowych] jest dzisiaj intemplowany podprogowy satanizm+ homosexualizm …

    Są pewne grupy ludzi którzy to sponsorują ___ ten biznes nie zarabia w sposób że ludzie kupują bilety i scena techno na tym zarabia ___ to coś to zjawisko klubowe sponsorują bardzo zamożni ludzie ____ to jest wielka sieć ___ niema cie o tyum pojęcia ___ ALE KAZDĄ DROGĄ W NECIE JEST CORAZ WIENCEJ PUBLIKACJI NA TEN TEMAT . CLUBING=UKRYTE ZŁO ___ ZOBACZCIE JAKIEJ TREŚCI SĄ PROJEKCJE NA TELEBIMACH .. NO NAPEWNI NIE POZYTYWNE LUB NA PLAKATACH WYWIESZONYCH W MIASTACH ZWIASTUJĄCE JAKĄŚ „666IMPREZE”

    Typowy plakat z okulistycznymi symbolami

    … i cały news
    Jedna z wielu satanistycznych grup działających w polsce:

    http://www.myspace.com/losthighwayclub / Lost Highway Club / Krakow – ul. Brzozowa 8 / Hell & Heaven

    Poziomy na jakich te „grupy” pracują to manipulacja psychiczna,ich dzialaniem może być rozbicie rodziny,lub rozbicie „więzów” np. twojej ukochanej osoby…Innym poziomem ich dzialania jest symbolika i ostnio sie nasila,staje się bardzo wyraźna np.reklama TV=dziwne postacie stworki zielone o demonicznym wyglondzie,loga firm instytucji/produktów sprzywczych (sieć sklepów LEWIATAN),teksty podprogowe videoklipow/produkcji o chrakterze zachecającym do prostytucji/przemocy/narkotyki/inne poziomy…,FEMINZM czyli menszczyza jest spychany do „rowu” kto to propaguje ? COSMOPOLITAN/WYSKOKIE OBCASY/INNE GAZETY „SZMATŁAWCE LUMINIARZY”,popularne imprezy TECHNO przez obrazy telebimy są emitowane sekwencje obrazów z teściami demonicznego pochodzenia np.trupie czaszki/porno/słowa napisy zwiazane z „negacją/negatywizmem -cała sekwecja obrazów podprogowych „leci” w szybkich sekwencjach np 60 FPS lub wiecej -obraz jest zsynchronizowanych z muzyką jednostajnym bitem-nastepuje synchronizacja półkul mózgowych/oraz synchronizacja uderzeń serca przedsiąkowego komorowego-…I KTOŚ ZACZYNA TAŃCZYĆ TWOIM CIAŁEM -TY NIE TAŃCZYSZ JUŻ SWOIM CIAŁEM A STAJESZ SIĘ MARIONETKĄ w rekach adwesarza.Więc jest tu opisana namiastka tego co jest a czego niewiemy… i NIEMAMY O TYM ZIELEONEGO POJECIA – jest to manipulacja wielopoziomowa….Tak każda muzyka jakoś na nas oddziaływuje, np. muzyka puszcza w supermarketach ma niską pulsacje, zbliżoną do bicia serca ok. 60uderzeń na minutę. Wtedy zwalniamy i „widzimy” więcej produktów. Z tego co mi wiadomo techno jeżeli posiada jakiś wyznaczony rytm, potrafi podświadomie dostarczyć mózgowi obrazy, tutaj chodzi o projekcje + wzmocnienie transmisji neuronowej przez srodki farmakologiczne jakim może byc „speed”

    Polubienie

    • FAKIR 4 lipca 2011 o 8:56 pm

     Dokładnie tak jest jak piszesz.
     Dzieje się tak na całym świecie

     Polubienie

    • ArO 4 lipca 2011 o 9:29 pm

     Polubienie

  • zenobiusz 4 lipca 2011 o 6:06 pm

   Znam to jak zły szeląg ,dziękuję za linki ,postaram się dać to na stronie.
   Pozdrawiam.

   Polubienie

 23. adio 4 lipca 2011 o 5:29 pm

  Chcecie to zobaczcie nie to nie

  http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?16101-Proof-that-Comet-Elenin-doesn-t-exists–We-have-Nibiru-instead-&highlight=elenin

  http://spaceobs.org/en/2011/04/21/is-there-a-relationship-between-the-conjunctions-of-comet-elenin-and-earthquakes-on-earth/#more-1682

  Polubienie

 24. FAKIR 4 lipca 2011 o 5:43 pm

  Nr. 2 Jeden z najgroźniejszych
  http://www.peterfuss.com/indexpf1.html

  Stosuje wysublimowane, pokrętne metody.
  Psychologicznie nazwać można coś w rodzaju dobry-zły wujek.
  Wznieca nienawiść

  Polubienie

 25. FAKIR 4 lipca 2011 o 5:44 pm

  Nie wiem dlaczego niektóre moje komentarze lądują w „przypadkowych miejscach”

  Polubienie

 26. FAKIR 4 lipca 2011 o 5:50 pm

  Marku,
  Czy to Ty przestawiasz komentarze???

  Polubienie

  • monitorpolski 4 lipca 2011 o 7:06 pm

   Nie ma takiej możliwości

   Polubienie

 27. Ola 4 lipca 2011 o 5:50 pm

  http://presscore.ca/2011/?p=3076 Drugie najwieksze oszustwo swiata.
  Polecam ksiazke; THE CURE FOR ALL CANCERS autor Hulga Regehr Clark (stare wydanie)

  Polubienie

 28. adio 4 lipca 2011 o 5:58 pm

  Poznajecie tych ludzi ? hmmm http://www.youtube.com/watch?v=lsfsLmeEIXs

  Polubienie

 29. dr 4 lipca 2011 o 6:51 pm

  z calym szacunkiem, ale katolicyzm nie ma nic wspolnego z chrzescijanstwem

  Polubienie

  • Cupak 4 lipca 2011 o 7:33 pm

   żeby poznać czym jest katolicyzm trzeba poznać jego historię, kto nie chce znać historii ten się nigdy nie dowie czym jest twór zwany katolicyzmem. A fakty są porażające. A tu ciekawy film o historii KRK. Kto nie chce wierzyć faktom ten nigdy nie pozna prawdy !!!

   Polubienie

   • Annah. 4 lipca 2011 o 7:59 pm

    A co innego protestant może powiedzieć, by usprawiedliwić odszczepienie?
    To tak jak ktoś ma problem z którymś przykazań – widzi wszystkich księży jako gorszych od siebie, a Papieża jako przynajmniej ojca chrzestnego mafii NWO. Czyż to nie jest zabawne?

    Polubienie

   • monitorpolski 4 lipca 2011 o 8:04 pm

    Kolejny. Masz może kilka miesięcy życia, szczęście będziesz miał jak to będzie 3 lata – walnie cię albo na super wirus, albo dostaniesz szczepioną, albo może jeszcze inaczej. Zapewniam cię, że to nie żaden ksiądz ani „jezuita” stoi za tym draństwem co się odbywa.

    Polubienie

    • dr 4 lipca 2011 o 8:14 pm

     3 lata życia? daj już spokój

     Polubienie

    • felicyta 4 lipca 2011 o 8:48 pm

     „Zapewniam cię, że to nie żaden ksiądz ani „jezuita” stoi za tym draństwem co się odbywa.”

     -ale nie robia nic, zeby sie przeciwstawic lub zapobiec choc maja mozliwosci i srodki, wiec wg nauk Jezusa sa tak samo winni wszystkiemu zlu na swiecie

     Polubienie

  • Annah. 4 lipca 2011 o 8:07 pm

   Czy to ma być test dla Monitora ile doktorkowi da powisieć na stronie ze swoim wisielczym żartem ?

   Polubienie

 30. Ola 4 lipca 2011 o 7:17 pm

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/94-pozyteczni-idioci-chca-gmo.html

  Polubienie

 31. FAKIR 4 lipca 2011 o 7:51 pm

  Cóż za symbolika?
  Przecież nie można pomijać symboli masońskich na tablicy upamiętniającej „opętanego wieszcza”
  http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Wojaczek-tablica.JPG&filetimestamp=20070924144908

  Polubienie

 32. Lechu 4 lipca 2011 o 7:54 pm

  Monitor jestes Katolikiem ok. Wytłumacz mi jednak czemu w kościołach mamy symbolike masońską ? Widziałem na filmikach na youtube, widziałem tez ostatnio w dużym kościele w Łodzi , oko nad krzyżem. Czyli co masoneria już przeniknęła do kościoła katolickiego tak bardzo, że umieszcza swoją symbolike ?

  Albo dlaczego Bóg nakazał czcić sobota a Kościół zamienił dzień święty na niedzielę ?

  Jak widzisz nie atakuję Kościoła tylko zadaje pytania i oczekuje sensownych odpowiedzi…

  Polubienie

  • monitorpolski 4 lipca 2011 o 8:01 pm

   I co ci taka dyskusja daje? Niedługo pierdzielniesz w kalendarz wcale nie z rąk katolików i będziesz się zastanaiwał dlaczego ktoś pieeprznął taki a nie inny witraż? Obudź się!

   Polubienie

   • Lechu 4 lipca 2011 o 8:20 pm

    Do katolików nic nie mam , jednak uważam , że katolicy są strasznie oszukiwani .

    Za wszystko kośiół chce kasy ! Nie dość, że 13 mln dostają dziennie od Polaków to jeszcze im mało i chcą za wszystko: chrzciny ! msze, śluby itd itd.

    Właśnie monitor czas byś się obudził bo jak pierdzielniesz w kalendarz to Bóg nie będzie zadowolony z twojej ignorancji za życia , żeś oddawał cześć słońcu a nie jemu, żeś czcził niedziele zamiast soboty !

    Tyle w tym temacie.

    sorki niżej się wpisało a miała to być odpowiedź dla Ciebie monitor.
    Jednak i tak robisz super robote jednakże powinieneś zbadać czym jest kościół
    wiem, że jeśli od małego byłes wychowany w rodzinie katolickiej to ciężko ci w to uwierzyć ale przez takie zachowanie zachowujesz się jak zwykli ludzie, którzy nie wierzą w NWO !

    Więc lepiej zmień nastawienie i zamiast zatykać uszy wsłuchaj się w argumenty i poczytaj , posprawdzaj , pooglądaj materiały o KRK.

    Polubienie

    • monitorpolski 4 lipca 2011 o 8:29 pm

     Nie masz żadnych argumentów poza setkami filmików i opluwań produkowanych nie wiadomo za jakie pieniądze. Przyjrzyj się skąd idzie zło, kto morduje, kto finansuje mordy, kto debatuje nad mordami. W St Moritz nie było żadnego księdza, może jakiś przebieraniec, tam też są, ale to nie reguła. Po prostu to się nie trzyma kupy, a atak jaki idzie na Kościół jest dobrze finansowany. Za co przyjeżdżają ci młodzi lalusie – „protestanci” i po co? By rozbijać naszą jedność, byśmy się wspólnie nie modlili i nie stanowili monolitu! Zobacz co zrobili z Francją Arabami, z Niemcami protestantyzmem i Turkami, co próbują robić z Włoch i Hiszpanią i im się na szczęście nie udaje. Polska jest ostoją, oni wiedzą, że przez Polskę mogą przegrać – a ty im w tym pomagasz! Walisz sam w siebie mocnymi strzałami, prosto w pierś!
     Te filmiki wymazuję, bo to jest gówno nie warte oglądania.

     Polubienie

     • Dominik 5 lipca 2011 o 3:48 am

      Tak najprawdopodobniej obydwaj po części macie rację.

      Z jednej strony dużo informacji o wpływach i pochodzeniu kościoła, tego się nie da tak łatwo ukryć. Nie można powiedzieć jednoznacznie że kościół jest tylko zły. Ale jednocześnie nie można powiedzieć, kościół jest tylko dobry. Mamy odcienie szarości. Wiara w pewnym stopniu integruje ludzi (nawet jak chodzą w weekend czy święta do kościoła), więc mając w sobie oparcie trudniej staną się celem ewentualnego ataku. W przypadku kościoła jest tak, że pewne podstawowe zasady są takimi unikalnymi prawdami – przestrzeganie ich (dobrowolne) sprawia, że człowiek rozwija się pozytywnie. Dając ludziom np. w zastępstwie kościoła jakąś inną wiarę, np. coś w rodzaju konsumpcjonizmu sprawiamy że pozbędą się resztek pewnych wpojonych od podstaw zasad.
      I tak myślę, że stąd bierze się apel Monitora o nie opluwanie własnej wiary.

      Lechu, zgadzam się z Tobą, że katolicy są oszukiwani (choć nie każdy ksiądz jest zły – wiadomo), i im wyżej tym łatwiej oszukiwać tych co są niżej. Kościół ma swoich lobbystów i tego się również nie da ukryć. Kupowanie gruntów za bezcen – możnaby wymieniać i wymieniać. Jest tego sporo. Aczkolwiek to jest blog MonitorPolski, a nie Monitor Kościelny 🙂

      Polubienie

  • dr 4 lipca 2011 o 8:11 pm

   na to nie da sie sensownie odpowiedzieć 🙂

   Polubienie

  • FAKIR 4 lipca 2011 o 8:26 pm

   Symbolika była przejmowana często od różnych podbijanych przez Chrześcijan ludów.
   Przykładowo monstrancja watykańska to jest celtycki krzyż.
   Symbolika jest bardzo ważna. Z pewnością Watykan był i jest infiltrowany przez szatańskie stowarzyszenia. Dziwiłbym się gdyby było inaczej.

   Przecież i Policja jest infiltrowana przez mafię i często gęsto z mafią współpracuje.
   Trzeba z tym walczyć i nagłaśniać przekręty, ale nie wmówisz mi, że Policja jest zbędna.
   Tak samo nie jest zbędny KK bo stoi na straży prawa.
   Zważ te słowa.

   Polubienie

 33. FAKIR 4 lipca 2011 o 8:01 pm

  Tutaj znalazłem zapowiedź filmu o którym wspominałem, że miałem okazję widzieć realizację niektórych ujęć na planie.
  Najbardziej niesamowita historia jaką można usłyszeć na miejscu od „szamanów”.
  Jak wspominałem Majowie mieli swojego „nauczyciela”, który nauczał ich miłości bliźniego.
  Ze względu na olbrzymie zaangażowanie wielkich korporacji medialnych w sposób bezczelny wykrzywiono i zmieniono całą historię przekazywaną przez Majów.
  Majowie po pewnym czasie zlekceważyli polecenia swoich „mędrców” przekazujących słowa „Księcia Pokoju” i zaczęli czcić wymyślone bóstwa.
  Skąd my to znamy??? Złote cielce i palenie ludzi, a szczególnie dzieci w ogniu. Wyrywanie serc….

  „Wy jesteście dziećmi diabła” powiedział Jezus. http://www.youtube.com/watch?v=ww1LuYd_nG0
  Przepadł bez wieści, łącznie z wytwórnią.
  Zastanawia mnie jeden fakt, że wytwórnia z tego co pamiętam na pewno nie nazywała się Xibalba.

  Wkrótce więcej informacji.
  Mam nadzieję, że wkrótce wszelcy szczekacze zamilkną

  Polubienie

  • FAKIR 4 lipca 2011 o 8:15 pm

   Mam problem z przekazywaniem informacji.
   Łeb mnie boli jak cholera. Czasami tracę kontrolę i mam zawroty głowy.
   Wierzcie mi, że staje się to wszystko ogromnym ciężarem.
   Próbowałem już różnych technik, które będą ograniczały okropne bóle gdy siedzę przed komputerem.
   Oni mają technikę, która zniszczy zdrowie takim ludziom jak my. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, podobnie jak mój „nauczyciel”
   Mam nadzieję, że chociaż trochę dusz ocalę. Nie ma nic piękniejszego.

   „Jeśli dusza człowieka znajduje się blisko absolutnej miłości, a człowiek zwalczy i wypędzi złe moce, Wtedy czyha na duszę potężniejszy demon i zdarzyć się może, że wejdzie, wtedy ostatnie występki stają się gorsze niż pierwsze. Dusza przepadnie w ciemności, więc czuwajcie”
   Pakal Votan

   Skąd my to znamy. Czy Jezus nie prawił podobnie?

   Polubienie

   • zenobiusz 4 lipca 2011 o 8:23 pm

    Fakir@ orgonit.Powinien pomagać.Na pewno pomaga. 🙂

    Polubienie

    • SEBECX 4 lipca 2011 o 9:54 pm

     pomaga…

     Polubienie

   • millena461 4 lipca 2011 o 9:14 pm

    @Fakir to przeciazony organizm, mialam to samo. Balam sie juz co bedzie dalej ze mna.
    Nidobor jakiegos mineramu mikroelementu czy witaminy robi swoje spustoszenie .
    ja poczytalam troszke i znalazlam Szwajcarski supplement 100% natural. BIO-STRATH original.
    Po 7 dniach zaczelam zyc na nowo.
    Wrocila pamiec koncentracja (to wlasnie na takie stany jest i uzupelnia braki vitamin, i reszty w organizmie.
    W Polsce to macie bo sprawdzalam. POLSKA – http://www.bio-strath.pl/
    http://www.avogel.ca/en/shop/health_food/biostrath_elixir.php
    Pozdrawiam i zycze zdrowka

    Polubienie

    • millena461 4 lipca 2011 o 10:37 pm

     mnie URATOWALO ZYCIE, oslabienie po zlamaniu reki i ponad 30 przeswietleniach (co tydzien 3) zrobily swoje, . Pamietajcie ze zyjemy w innych czasach praca, stres, i zatrucia powietrza wyjalawiaja organizm.

     Polubienie

   • Imelda 4 lipca 2011 o 9:33 pm

    FAKIR,
    coś podobnego przydrzyło się autorom Globalnej świadomości :
    http://www.globalnaswiadomosc.com/dlaczegomilczelismy.htm
    Prawdopodobnie jest to elektroniczna kontrola umysłu.
    Takich ludzi kontrolowanych elektronicznie jest niestety coraz więcej w Polsce.

    Polubienie

    • Imelda 4 lipca 2011 o 10:00 pm

     FAKIR,
     życzę Ci z całego serca,żeby to nie była kontrola elektroniczna.
     Wypróbuj najpierw,to co Ci poleca @ millena461 i @zenobiusz (orgonit)
     i daj znać po jakimś czasie, czy Ci pomogło.
     Pozdrawiam

     Polubienie

   • ArO 4 lipca 2011 o 9:46 pm

    na osłabienie organizmu proponuje po prostu przespać się, nawet w biały dzień 🙂

    Polubienie

    • ALFA 4 lipca 2011 o 10:30 pm

     Nawet wpić 100 pieprzycie trzy po trzy .Potrzebne witaminy mikroelementy i aminokwasy.
     Duże dawki witC .Naturalne jedzonko mleko ,jaja swojskie kurki -mięso.Jaja leczą miażdżycę ale nie używać tłuszczu i cukru .JAJKO UGOTOWANE NA MIĘKKO.Jaja mają dużo aminokwasów i mikroelementów.Nie bójcie się cholesterolu bo mają znikome ilości.A cholesterol każdy ma zapisany w swoich genach.A leki na cholesterol powodują RAKA.Nie dajcie się ogłupić tym w białych kitlach .Bo oni nas trują a nie leczą.Oni sami nie wiedzą ile mamy mieć cholesterolu w organizmie.Cholesterol jest nam potrzebny. Zacznijmy sami szukać i sami się leczmy.Np;Chemioterapia. Chemioterapia jest kontrolowanym podtruwaniem pacjenta opartym na założeniu, że szybko rosnące komórki nowotworowe są bardziej wrażliwe na truciznę niż komórki normalne. Wiele spośród środków chemioterapeutycznych, choć nie wszystkie, powoduje wyjątkowo nieprzyjemne skutki uboczne. Radioterapia działa w podobny sposób. Obszar zmieniony nowotworowo jest napromieniowywany. Teoretycznie nowotwór jest bardziej wrażliwy na promieniowanie niż otaczająca go zdrowa tkanka, ale ta terapia także powoduje silne efekty uboczne.Np;idziesz do lekarza i mówi jesteś chory na to i na to a on bierze kajet szuka leku na twoją chorobę.Przepisuje ci receptę .Tak konowały leczą.A tak weż popatrz w internecie i lecz się sam naturalnie.I nie licz na konowałów.Wszystkie choroby to brak witamin -aminokwasów i mikroelementów.

     Polubienie

    • millena461 4 lipca 2011 o 10:39 pm

     NO TAK DODAJ JESZCZE ZE „NIE SAM” wyciagnie cie jak widmo przez okno 🙂

     Polubienie

 34. Lechu 4 lipca 2011 o 8:16 pm

  Do katolików nic nie mam , jednak uważam , że katolicy są strasznie oszukiwani .

  Za wszystko kośiół chce kasy ! Nie dość, że 13 mln dostają dziennie od Polaków to jeszcze im mało i chcą za wszystko: chrzciny ! msze, śluby itd itd.

  Właśnie monitor czas byś się obudził bo jak pierdzielniesz w kalendarz to Bóg nie będzie zadowolony z twojej ignorancji za życia , żeś oddawał cześć słońcu a nie jemu, żeś czcził niedziele zamiast soboty !

  Tyle w tym temacie.

  Polubienie

  • FAKIR 4 lipca 2011 o 8:31 pm

   Wszystko zależy od tego w jaki sposób media przekazują informacje.
   Jeśli przekazywałyby w sposób wyważony, sprawiedliwy i mówiły równocześnie o dobrej robocie, którą wykonywał i wykonuje KK, wtedy ogólny odbiór działalności KK w Polsce byłby znacznie bardziej pozytywny.
   Obecnie mamy do czynienia z bezczelną nagonką. Tego typu nagonkę stosowano na L.Kaczyńskiego i przypominam, że media się do tego przyznawały i biły w pierś po Jego tragicznej śmierci.
   W żargonie służb specjalnym nazywa się taki zabieg m.in. „złożoną równoległością”
   Istnieją również inne nazwy tej manipulacji.

   Polubienie

  • zenobiusz 4 lipca 2011 o 8:41 pm

   Lechu@ czcij sobotę,My czcimy Boga w Trójcy Jedynego.
   Możesz też czcić, prawdomówność miziaforum,z którego tu omyłkowo wpadłeś.
   Pozwolisz że nie odprowadzę do drzwi.Do miziachlewu,trzecie drzwi na prawo.
   I więcej nie błądź. 🙂

   Polubienie

 35. sentintel 4 lipca 2011 o 8:29 pm

  RIPPLE EFFECTS: http://www.youtube.com/watch?v=bccPeFWZHc4

  Polubienie

 36. tamara 4 lipca 2011 o 8:35 pm

  jesli kogos interesuje sytuacja w FORT CALHOUN….SZOKUJACE wiado
  Fukishima =20x Czernobyl-i: FORT CALHOUN = 20xFukishima
  http://blog.alexanderhiggins.com/2011/06/28/fort-calhoun-nuclear-plant-underwater-references-10-mile-radius-evacuation-order-scrubbed-internet-news-sites-32161/

  Polubienie

 37. FAKIR 4 lipca 2011 o 8:50 pm

  Jeszcze miałem wspomnieć o niepokojących inscenizacjach, które organizują niektóre fundacje, jak ta finansowana z Francji. Ludzie postradali rozumy.
  Czy takie tworzenie przez dzieci hybryd jest normalne? Zdjęcie przedstawia prawie dokładnie taką hybrydę, którą tworzyli naziści na Śląsku w czasie II wojny światowej.
  http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/5,34862,9867679,Dziwna_krzyzowka_w_ZOO__Zobacz_Pragozwierza___ZDJECIA_.html?i=4

  Polubienie

  • FAKIR 4 lipca 2011 o 9:01 pm

   Niestety nie wszystkie moje wpisy widać na blogu

   Polubienie

 38. Annah. 5 lipca 2011 o 7:15 am

  Ktoś zarzucał Kościołowi symbolikę masońską, proszę poczytać w aneksie I – 158 skąd się to czasem jeszcze spotyka.

  Polubienie