Wiadomości w skrócie, 5 LIPCA 2011r

Komentator RT: Republikanie są satanistami
http://www.youtube.com/watch?v=C0giVL4j8mQ

znak Bahometa

Niecodzienny komentarz można było usłyszeć z ust komentatora Russia Today 28 czerwca. Zwrócił uwagę na to, że logo Partii Republikańskiej w USA zawiera 3 pięcioramienne gwiazdy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak amerykańska flaga też je zawiera i każda z tych gwiazd może symbolizować człowieka, jednak w 2000 roku gdy Bush doszedł do władzy gwiazdy w logo partii przekręcono – teraz symbolizują one satnistyczne bóstwo Bahometa – kozę!
Nie jest to wcale takie śmieszne, bowiem w USA w 2000 roku faktycznie sataniści przejęli w 100% władzę, co wcale się nie skończyło z wyborem Obamy na prezydenta. Ciekawe jest to, że temat ten poruszony został przez rosyjską stację. Jak wiadomo, rewolucja bolszewicka i terror jaki panował w Rosji sowieckiej był właśnie  dziełem tychże samych satanistów….

Izraelski rabin Yitzhak Shapira zaleca zabijanie nie-Żydów
http://islamist.com/p360779-chosen-rabbi-says-torah-demands-killing.cfm
W swojej nowej książce Shapira apeluje do zabijania nie-Żydów w tym noworodków w celu ratowania Izraela. Podobne zalecenia ten izraelski „myśliciel” dawał już w swoich poprzednich publikacjach – chodziło o zabijanie Palestyńczyków w Gazie. Shapira nie robi tego bezkarnie – w zeszłym roku został aresztowany za nawoływanie do morderstw. Zalecał użycie Palestyńczyków, także osób cywilnych, jako żywe tarcze dla wojsk izraelskich. Podejrzewa się go też m.in. o zorganizowanie ataku rakietowego na palestyńską wioskę w 2008 roku. Shapira uważa, że wszelkie sposoby są dozwolone przez Torę jeśli ma się do czynienia z twardą wojną.

Japońscy emeryci są gotowi ratować Japonię kosztem własnego życia
http://www.cbsnews.com/stories/2011/07/04/earlyshow/main20076634.shtml
Jest to dowód na patriotyzm i poświęcenie Japończyków, którzy są gotowi poświęcić życie dla ratowania Japonii i młodszych pokoleń. Niedawno utworzona grupa „Korpus Weteranów z Doświadczeniem”, składająca się z profesjonalistów na emeryturze, ma zamiar zastąpić młodych ludzi w elektrowni Fukushima przy szczególnie ryzykownych misjach. Nie muszą to być koniecznie misje kamikadze – starsze osoby są mniej wrażliwe na promieniowanie. Jak na razie jest 400 wolontariuszy, jednak spodziewa się, że niedługo będą ich tysiące. Wśród nich są też ofiary raka, mają niewiele do stracenia, a nie ma innej możliwości – ktoś musi tam pracować.
Ta wspaniała postawa Japończyków świadczy o sile tego narodu. Niestety, rząd japoński, podobnie jak w wielu krajach świata opanowany został przez ludzi skorumpowanych i niegodnych tego narodu.

Radioaktywny cez w wodzie pitnej w Tokio
http://www.myweathertech.com/2011/07/04/cesium-137-found-in-tokyo-drinking-water/
Pamiętamy jeszcze niedawno jak Bejamin Fulford udowadniał jaką bzdurą jest skażenie radioaktywne w Japonii ostentacyjnie pijąc wodę z tokijskiego kranu. To się już skończyło – Japończycy powinni pić raczej dowożoną cysternami wodę, bowiem ta z kranu jest już skażona izotopem cezu-137. Poziom skażenia wynosi 0.14 bekerela na litr, jest nieco poniżej dozwolonej wartości, jednak te „normy” wcale nie muszą być bezpieczne. Woda była skażona już wcześniej, w kwietniu, sytuacja się poprawiła – więc i tym razem można mieć nadzieję, że to nastąpi. Należy jednak pamiętać, że radioaktywne izotopy kumulują się w organizmach – każda nowa dawka oznacza zwiększenie ryzyka zachorowania na raka i mutacji.

Libertarianie nawołują do aresztowań agentów TSA przez szeryfów
http://www.domasjefferson.com/news/libertarians-call-for-arrest-of-tsa-agents
Akcja obmacywania obywateli amerykańskich na lotniskach nie ma nic wspólnego z zapobieganiem terroryzmowi. Chodzi o przyzwyczajenie obywateli do tego iż można naruszać ich prywatność i że Konstytucja USA przestała obowiązywać. Wg. Alexa Jonesa i nie tylko, dalekosiężnym planem jest masowe i przymusowe szczepienie ludności w celu depopulacji. Akcja szczepień w 2009 roku się nie powiodła, m.in. dlatego, że nie można było szczepić na siłę – gwarantowała to Konstytucja USA. Tym razem sataniści uwarunkowują ludzi na możliwość bezpośredniego kontaktu agentów systemu z ciałem.
Widząc co się dzieje Amerykanie ostro reagują na intruzję agentów TSA (bezpieka na lotniskach – ale nie tylko – w planie są kontrole na dworcach w sklepach) w przesteń osobistą obywateli. Partia Libertariańska na Florydzie zaapelowała wprost do szeryfów by w sytuacji gdy agent obmacuje obywatela po prostu należy go aresztować. „Jest to wyraźne naruszenie 4 poprawki do Konstytucji USA” apeluje w swoim otwartym liście do szeryfów. Należy tu dodać, że nie wykonanie aresztowania osoby naruszającej Konstytucję przez szeryfa może poskutkować pozwem cywilnym wobec niego.
Jest to mocny cios w postępujący terror sterowany przez „rząd światowy”, a zmierzający do eksterminacji większości ludności świata. Nie udało się wprowadzić oficjalnego zakazu macania w Teksasie, więc teraz Amerykanie postępują znacznie ostrzej – opierając się na Konstytucji, która jest nadrzędna wobec ustaw władz federalnych czy stanowych.
Nie ma wątpliwości, że Ameryka stoi najmocniej na drodze satanistów w zdominowaniu świata i zniszczeniu naszej cywilizacji.

Reklamy