Wiadomości w skrócie, 5 LIPCA 2011r

Komentator RT: Republikanie są satanistami
http://www.youtube.com/watch?v=C0giVL4j8mQ

znak Bahometa

Niecodzienny komentarz można było usłyszeć z ust komentatora Russia Today 28 czerwca. Zwrócił uwagę na to, że logo Partii Republikańskiej w USA zawiera 3 pięcioramienne gwiazdy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak amerykańska flaga też je zawiera i każda z tych gwiazd może symbolizować człowieka, jednak w 2000 roku gdy Bush doszedł do władzy gwiazdy w logo partii przekręcono – teraz symbolizują one satnistyczne bóstwo Bahometa – kozę!
Nie jest to wcale takie śmieszne, bowiem w USA w 2000 roku faktycznie sataniści przejęli w 100% władzę, co wcale się nie skończyło z wyborem Obamy na prezydenta. Ciekawe jest to, że temat ten poruszony został przez rosyjską stację. Jak wiadomo, rewolucja bolszewicka i terror jaki panował w Rosji sowieckiej był właśnie  dziełem tychże samych satanistów….

Izraelski rabin Yitzhak Shapira zaleca zabijanie nie-Żydów
http://islamist.com/p360779-chosen-rabbi-says-torah-demands-killing.cfm
W swojej nowej książce Shapira apeluje do zabijania nie-Żydów w tym noworodków w celu ratowania Izraela. Podobne zalecenia ten izraelski „myśliciel” dawał już w swoich poprzednich publikacjach – chodziło o zabijanie Palestyńczyków w Gazie. Shapira nie robi tego bezkarnie – w zeszłym roku został aresztowany za nawoływanie do morderstw. Zalecał użycie Palestyńczyków, także osób cywilnych, jako żywe tarcze dla wojsk izraelskich. Podejrzewa się go też m.in. o zorganizowanie ataku rakietowego na palestyńską wioskę w 2008 roku. Shapira uważa, że wszelkie sposoby są dozwolone przez Torę jeśli ma się do czynienia z twardą wojną.

Japońscy emeryci są gotowi ratować Japonię kosztem własnego życia
http://www.cbsnews.com/stories/2011/07/04/earlyshow/main20076634.shtml
Jest to dowód na patriotyzm i poświęcenie Japończyków, którzy są gotowi poświęcić życie dla ratowania Japonii i młodszych pokoleń. Niedawno utworzona grupa „Korpus Weteranów z Doświadczeniem”, składająca się z profesjonalistów na emeryturze, ma zamiar zastąpić młodych ludzi w elektrowni Fukushima przy szczególnie ryzykownych misjach. Nie muszą to być koniecznie misje kamikadze – starsze osoby są mniej wrażliwe na promieniowanie. Jak na razie jest 400 wolontariuszy, jednak spodziewa się, że niedługo będą ich tysiące. Wśród nich są też ofiary raka, mają niewiele do stracenia, a nie ma innej możliwości – ktoś musi tam pracować.
Ta wspaniała postawa Japończyków świadczy o sile tego narodu. Niestety, rząd japoński, podobnie jak w wielu krajach świata opanowany został przez ludzi skorumpowanych i niegodnych tego narodu.

Radioaktywny cez w wodzie pitnej w Tokio
http://www.myweathertech.com/2011/07/04/cesium-137-found-in-tokyo-drinking-water/
Pamiętamy jeszcze niedawno jak Bejamin Fulford udowadniał jaką bzdurą jest skażenie radioaktywne w Japonii ostentacyjnie pijąc wodę z tokijskiego kranu. To się już skończyło – Japończycy powinni pić raczej dowożoną cysternami wodę, bowiem ta z kranu jest już skażona izotopem cezu-137. Poziom skażenia wynosi 0.14 bekerela na litr, jest nieco poniżej dozwolonej wartości, jednak te „normy” wcale nie muszą być bezpieczne. Woda była skażona już wcześniej, w kwietniu, sytuacja się poprawiła – więc i tym razem można mieć nadzieję, że to nastąpi. Należy jednak pamiętać, że radioaktywne izotopy kumulują się w organizmach – każda nowa dawka oznacza zwiększenie ryzyka zachorowania na raka i mutacji.

Libertarianie nawołują do aresztowań agentów TSA przez szeryfów
http://www.domasjefferson.com/news/libertarians-call-for-arrest-of-tsa-agents
Akcja obmacywania obywateli amerykańskich na lotniskach nie ma nic wspólnego z zapobieganiem terroryzmowi. Chodzi o przyzwyczajenie obywateli do tego iż można naruszać ich prywatność i że Konstytucja USA przestała obowiązywać. Wg. Alexa Jonesa i nie tylko, dalekosiężnym planem jest masowe i przymusowe szczepienie ludności w celu depopulacji. Akcja szczepień w 2009 roku się nie powiodła, m.in. dlatego, że nie można było szczepić na siłę – gwarantowała to Konstytucja USA. Tym razem sataniści uwarunkowują ludzi na możliwość bezpośredniego kontaktu agentów systemu z ciałem.
Widząc co się dzieje Amerykanie ostro reagują na intruzję agentów TSA (bezpieka na lotniskach – ale nie tylko – w planie są kontrole na dworcach w sklepach) w przesteń osobistą obywateli. Partia Libertariańska na Florydzie zaapelowała wprost do szeryfów by w sytuacji gdy agent obmacuje obywatela po prostu należy go aresztować. „Jest to wyraźne naruszenie 4 poprawki do Konstytucji USA” apeluje w swoim otwartym liście do szeryfów. Należy tu dodać, że nie wykonanie aresztowania osoby naruszającej Konstytucję przez szeryfa może poskutkować pozwem cywilnym wobec niego.
Jest to mocny cios w postępujący terror sterowany przez „rząd światowy”, a zmierzający do eksterminacji większości ludności świata. Nie udało się wprowadzić oficjalnego zakazu macania w Teksasie, więc teraz Amerykanie postępują znacznie ostrzej – opierając się na Konstytucji, która jest nadrzędna wobec ustaw władz federalnych czy stanowych.
Nie ma wątpliwości, że Ameryka stoi najmocniej na drodze satanistów w zdominowaniu świata i zniszczeniu naszej cywilizacji.

Reklamy

104 responses to “Wiadomości w skrócie, 5 LIPCA 2011r

 1. FAKIR 5 lipca 2011 o 9:59 am

  Ja dowiedziałem się dawno temu, że pentagram powstał na podstawie obserwacji Wenus.
  „Nauczyciele” Majów nakazali obserwować tą gwiazdę, aby na tej podstawie wiedzieć wcześniej o mających nadejść nieszczęściach.
  Majowie z sukcesem przewidywali wielkie wydarzenia na podstawie ustawienia i jasności planety Wenus
  Aktualnie planeta Wenus staje się coraz jaśniejsza.

  • Talbot 5 lipca 2011 o 7:27 pm

   Masz Fakir rację.

  • SEBECX 6 lipca 2011 o 9:58 am

   NIGEL FARAGE „JEDZIE PO TUSKU”….
   http://www.tvn24.pl/0,1709538,0,1,dlaczego-pan-udaje–ze-ue-jest-fantastyczna,wiadomosc.html

 2. ArO 5 lipca 2011 o 10:01 am

  Lekka uwaga
  Wykład Mikołaja Rozbickiego

  • FAKIR 5 lipca 2011 o 10:05 am

   Dobry przekaz
   Warto posłuchać.

 3. wozap81 5 lipca 2011 o 10:04 am

  „Liertarianie nawołują do aresztowań agentów TSA przez szeryfów” – najgorsze jest to że znajdują się jełopy które za służbowe przywileje i emerytury godzą się wykonywać wolę tych złych ludzi. Czy ten agent TSA nie wie że łamie prawo? a jeżeli wie to czemu się na to godzi???. Ja bym powiedział że nie będę robił takich rzeczy i odszedłbym ze służby.

 4. Annah. 5 lipca 2011 o 12:35 pm

  Tak świadomość jest bardzo ważna, ale świat można przenienić MODLITWĄ, są naukowe dowody : fizyka kwantowa, struktura wody M. Emoto i mnóstwo doświadczeń osobistych

  • Ewa Polska 5 lipca 2011 o 2:46 pm

   >>>ale świat można przenienić MODLITWĄ, są naukowe dowody<<<
   @Annah,

   Powiedz to ludziom, ktorzy stracili pracę i zyją w skrajnej nędzy – bez nadzieji znalezienia następnej pracy.
   Zapytaj ich co bardziej cisnie się im na ich usta: modlitwa czy przeklenstwo?

   Stare przysłowie ludowe ma rację: rzadko zdarza się, aby syty (przy korycie lub u pełnego złobu) zrozumiał głodnego. Annah chce głodnych, zle wynagradzanych ludzi karmic modlitwą…..

   Sedno w tym, aby to co ludzie wypracują pozostawalo LOKALNIE, aby ludzie mogli bogacic się ze swojej pracy, a nie tuczone koty w wielkich korporacjach.

   A odnosnie de-populacji, mysle, ze wysoka swiadomosc społeczna jest bardzo wazna. Bądzmy szczerzy, większosc ludzi jesli ma trochę więcej pieniędzy to produkują DZIECI.
   Dzieci są błogoslawienstwem i największym szczęsciem, ale ZIEMIA robi się mała, a surowcow nie koniecznie będzie przybywac.

   Podsumowanie: Ludzie muszą domagac sie, aby owoce ich pracy zostawały w miejscu ich zamieszkania i minimalnych podatkow, ale musza tez byc SWIADOMI realiow zycia. Nalezy zacząc edukowac mądrych politykow i dyplomatow i uswiadamiac społeczenstwo.

   Inaczej przejmą nas Mormoni i Zydzi – bo ci dzieci mają wszystkie: tyle ile wyda natura. Oto parodia zycia.

   Annah, modlmy się. To był celowy sarkazm.

   • Rodriguez7 5 lipca 2011 o 3:59 pm

    Jak widzę to jest w miarę świadomy blog więc gadka o przeludnieniu – każdy wie że to „ich” farsa także myślę że to nie miejsce na takie . A pieniądz musi upaść. Inaczej z tego szamba nie wyjdziemy. Ja w ogóle myślę że wszystko się musi wypełnić i żadna modlitwa w tym nie pomoże. Ale pomoże nam samym; zmienić się oraz ma moc odpuszczenia nam i naszym krewnym grzechu wieloletniej ignorancji. Kurde nie czarujmy się; każdy z ludzi na ogarze w pewnym momencie przeżył szok gdy dowiedział się jak świat jest naprawdę poukładany. Każdy się do tego przyczynił. Teraz będziemy zbierać tego żniwa. I jak ktoś mówi że teraz jest źle, to radzę obczaić jakiś mocny sznur i dogodne drzewo na wieszaczkę, bo to co się nam szykuje będzie prawdziwym „złem”.

   • sara10 5 lipca 2011 o 4:01 pm

    Ewa Polska – Dlaczego rodzenie dzieci nazwywasz PRODUKCJĄ?! Wy feministki macie zdrowo nas…e w głowie! Siebie zrównujecie do roslin okopowych i tę samą wykładnią próbujecie nazywać innych. Powiem tak: wasze srodowisko to grupa biednych, tendencyjnie potraktowanych kobiet przez mężczyzn. Przez was przemawia TYLKO frustracja. Jest jednak na nią sposób: MODLITWA. Ją jednak także sprowadziłaś do jakiś bezsensownych teoryjek (biedny, bez pracy nie może się modlić, bo po co?). Gdy jednak otrząśniesz się z niechęci do Boga, zauważysz wówczas, że nieszczęścia, które trafią ludzi nie są zasługą Stwórcy, a samych nieszczęśników. Obrażanie się zaś na Stworzyciela tylko tych problemów przysporzy. Niewyobrażalnym bezsensem jest odrzucanie MIŁOŚCI a zwracanie się ku złu. Przemyśl to!

    • Crono 5 lipca 2011 o 6:02 pm

     „że nieszczęścia, które trafią ludzi nie są zasługą Stwórcy, a samych nieszczęśników.”

     że co proszę? z resztą posta mniej-więcej się zgadzam, ale co do tej frazy, to za przeproszeniem nie pier**l. jakieś prawa karmiczne, czy co? nie wiem gdzie się wychowywałaś i jakie życie prowadzisz, ale mnie się krew w żyłach gotuje jak coś takiego czytam.. nieziemsko denerwuje mnie generalizowanie problemów. wnioskuję, że nie narzekasz na życie zawodowe, spróbuj jednak wczuć się w rolę osób, które całe życie były pobożne, aż nagle tracą wszystko (przykładowo źródło utrzymania). myślisz, że wtedy jest im w głowie modlitwa? nie, wtedy myślą co zrobić, żeby za coś nakarmić siebie i dzieci, opłacić rachunki. nie życzę Ci, zebyś znalazła się kiedyś w takiej sytuacji.

     • sara10 6 lipca 2011 o 1:25 pm

      Ewa Polska – Twojego postu nie będę komentować. Wybacz, nie przywykłam do rozmów z ludźmi, którzy posługują się językiem kloacznym.

      Crono – popełniasz w rozumowaniu błąd metodologiczny. Ale po kolei: masz rację w jednym – nie zawsze nieszczęścia są z przyczyny nieszczęśnika. Czasami splot wydarzeń sprawia, że nie ma on na nie wpływu. Wiem jednak jedno: modlitwa (szczera rozmowa z Bogiem) może wszystkie problemy odsunąć. Czasami nawet te, które wydają się po ludzku niemożliwe. Opowiem ci pewną historię. Otóż pewną kobietę skazano za defraudacje do więzienia. Rzecz w tym, że ona ich się nie dopuściła. Pewne dowody sfałszowano a inne wskazywały na nią poszlakowo. Trafiła do celi. Współwięźniarkami były recydywistki. Kobieta nie załamała się. Zaczęła odmawiać Różaniec. Współwięźniarki śmiały się z niej. Mówiły: po co przebierasz tymi paciorkami. I tak ci nic nie pomoże. Ta trwała w przekonaniu, że los się do nij uśmiechnie. Tak się stało. Całkowicie oczyszczona z zarzutów, po tygodniu wyszła z więzienia. Jak się później okazało, „przypadek” sprawił, że odzyskała wolność.
      Przemyśl, modlitwa i wiara góry przenoszą. Trzeba tylko chcieć ze Stwórcą porozmawiać, opowiedzieć o własnych kłopotach, poprosić o pomoc. I tylko tyle.
      Serdecznie pozdrawiam.a

      • Ewa Polska 6 lipca 2011 o 5:58 pm

       A ja znam kobiete nad ktorą znecał sie mąz – psychicznie – tez odmawiała rozance…
       Ona umarła, a mąz dalej zyje.

       Znałam tez chłopaka – dobry i grzeczny, religijny – uderzył w niego pijany kierowca duzą ciezarowką. Zginął na miejscu.

    • Ewa Polska 6 lipca 2011 o 3:53 am

     @sara10,
     Musisz byc tępą zydowicą albo jakas nieudolną babą, ktora mysli, ze jedynym powołaniem kobiet jest rodzenie dzieci.

     Tak się składa, ze byłam w domu az dzieci poszly do szkoły sredniej, wiec twoje prymitywne ujadanie specjalnie mnie nie boli. Ale jesli feminizm oznacza, ze kobieta szanuje siebie jako CZŁOWIEKA to jestem DUMNA z faktu, ze jestem swiadomą feministką….. a nie głupia spluwaczką na meską spermę jak ty. TO TY JESTES ROSLINĄ, prymitywusko!

     A na dodatek jestes ZAKLAMANA i PERFIDNA jak tylko spluwaczki na meską spermę potrafią byc zakłamane i perfidne!

     Na tym blogu jest cały czas mowa o WYZYSKU EKONOMICZNYM i o ZAKŁAMANIU W POLITYCE, a ty kazesz wykorzystywanym ekonomicznie ludziom *modlic się* – więcej jestes na tyle BEZSZCZELNA, ze twierdzisz, „że nieszczęścia, które trafiają ludzi nie są zasługą Stwórcy, a samych nieszczęśników”……..

     To wręcz zenujące, ze mozna pomiescic w sobie az tyle bezszczelnosci i zakłamania!
     Kaz ludziom czołgac się na kolanach poł kilometra – jak w Fatimie – albo zakaz jadania mięsa w czasie postu, aby mieli czas rozmyslac o swojej grzesznosci i nicosci.

     P.S. Jesli *sara10* jest mezczyzną, to jego zona zdecydowanie jest spluwaczką na męską spermę ….. bo zadna wartosciowa KOBIETA, ktora szanuje siebie nie byłaby w małzenstwie z kims tak zakłamanym i fałszywym.

     Satanisci są wsrod nas – i ci są najbardziej niebezpieczni.

     • millena461 6 lipca 2011 o 4:14 am

      @ Ewa Polska
      „głupia spluwaczką na meską spermę „( koniec cytatu) >bardzo wyrafinowane okreslenie WSTYD KOBIETO mowic tak o drugiej kobiecie.
      Gdzie ty sie wychowalas? bo sadzac po slownictwie chyba „na ulicy”
      ZENADA dorosla baba wychowala dzieci???(pewnie tak samo jak ona jest wychowana)

      • Ewa Polska 6 lipca 2011 o 6:28 pm

       @ millena461
       Spluwaczki na męską spermę to okreslenie na *kobiety* ktore są *zonami* dla oszustow i zdrajcow politycznych dla pieniędzy i wygodnego zycia.

       Nie rozumiem dlaczego to okreslenie tak mocno zabolało – kazdy POLAK ktory ma na sercu przyszłosc Polski powinien rozumiec, ze tego typu kobiety są niebezpieczne dla Polski.
       Czyzby zbyt blisko domu?

       Sara10 zaczęła pierwsza zarzucajac mi FEMINIZM 1) nie znajac ani mnie ani moich poglądow na zycie 2) tak jakby bycie feminiską bylo czyms upokorzającym i z gory przekreslałlo kobietę. Prawdziwe feministki domagają się SZACUNKU dla WSZYSTKICH KOBIET jako LUDZI. Co w tym takiego awangardowego, ze kazda kobieta chce byc traktowana jak CZŁOWIEK???

       Kazdą cywilizację i kulturę poznaje się między innymi po tym w jaki sposob traktowane są kobiety.

     • Rodriguez7 6 lipca 2011 o 8:51 am

      Weź odejdź z tego blogu żmijowe nasienie!!!
      „Satanisci są wsrod nas – i ci są najbardziej niebezpieczni”
      A ty jesteś jednym z nich… Jak można tak do kogoś pisać… Ludzie olejcie ją.

     • jaro 6 lipca 2011 o 1:03 pm

      Powiedz to swoim dzieciom, że są spermowymi splunięciami w twoją macicę.

      • Ewa Polska 6 lipca 2011 o 6:13 pm

       Moje dzieci zostały poczęte z wielkiej miłosci. Moj mąz nie jest sługusem politycznym, ani tajniakiem, ani pseudo-naukowcem, ktory robi doswiadczenia i experymenty na ludziach, czy innym zołdakiem wojskowym – moje dzieci nie mają powodu wstydzic sie za swoich rodzicow.

       Spluwaczki na męską spermę to okreslenie na *kobiety* ktore sa *zonami* dla oszustow i zdrajcow politycznych dla pieniędzy i wygodnego zycia.

       Nie rozumiem dlaczego to okreslenie tak mocno zabolało – kazdy POLAK ktory ma na sercu przyszłosc Polski powinien rozumiec, ze tego typu kobiety są niebezpieczne dla Polski.
       Czyzby zbyt blisko domu?

       • millena461 6 lipca 2011 o 6:31 pm

        nie odwracaj kota ogonem nie nie PRZEKRECAJ kobieto, to co napisalas jest jednoznaczne ze wg ciebie dzieci sa produktem ubocznym po spluwaniu do… niedokoncze bo mi wstyd!!!
        Czyli twoje sa cacy z milosci a wszystkie inne to – produkt uboczny ?

        Ty mowisz o modlitwie? pomodl sie za siebie!!
        To jest obraz dewotki co odmawia modlitwe a zabija slowem blizniego swego.
        Ciekawe co by powiedzialy twoje dzici widzac taki komentarz?
        nie wstyd ci?

        • Ewa Polska 6 lipca 2011 o 6:39 pm

         Naucz sie czytac dobrze – mylisz wpisy, a na dodatek mieszasz w swojej glowie wpisy od roznych autorow. Z kim duskusja?

      • Ewa Polska 6 lipca 2011 o 7:03 pm

       Myslę, ze powinno robic się te dystynkcje: dla mnie takie osoby jak krol Stanislaw August Poniatowski, ktory zaprzedal Polskę w niewolę za seks z niemczycą carycą Katarzyną II czy Hitler , Stalin, i inna zgraja są dla mnie *spermowymi splunięciami w macicę* – lepiej byłoby gdyby byli NIGDY nie urodzili się.

       • Ewa Polska 6 lipca 2011 o 7:04 pm

        @jaro
        Myslę, ze powinno robic się te dystynkcje: dla mnie takie osoby jak krol Stanislaw August Poniatowski, ktory zaprzedal Polskę w niewolę za seks z niemczycą carycą Katarzyną II czy Hitler , Stalin, i inna zgraja są dla mnie *spermowymi splunięciami w macicę* – lepiej byłoby gdyby byli NIGDY nie urodzili się.

    • Ewa Polska 6 lipca 2011 o 6:43 pm

     @sara10,
     Musisz byc tępą zydowicą albo jakas nieudolną babą, ktora mysli, ze jedynym powołaniem kobiet jest rodzenie dzieci.

     Tak się składa, ze byłam w domu az dzieci poszly do szkoły sredniej, wiec twoje prymitywne ujadanie specjalnie mnie nie boli. Ale jesli feminizm oznacza, ze kobieta szanuje siebie jako CZŁOWIEKA to jestem DUMNA z faktu, ze jestem swiadomą feministką….. a nie głupia spluwaczką na meską spermę jak ty. TO TY JESTES ROSLINĄ, prymitywusko!

     A na dodatek jestes ZAKLAMANA i PERFIDNA jak tylko spluwaczki na meską spermę potrafią byc zakłamane i perfidne!

     Na tym blogu jest cały czas mowa o WYZYSKU EKONOMICZNYM i o ZAKŁAMANIU W POLITYCE, a ty kazesz wykorzystywanym ekonomicznie ludziom *modlic się* – więcej jestes na tyle BEZSZCZELNA, ze twierdzisz, „że nieszczęścia, które trafiają ludzi nie są zasługą Stwórcy, a samych nieszczęśników”……..

     To wręcz zenujące, ze mozna pomiescic w sobie az tyle bezszczelnosci i zakłamania!
     Kaz ludziom czołgac się na kolanach poł kilometra – jak w Fatimie – albo zakaz jadania mięsa w czasie postu, aby mieli czas rozmyslac o swojej grzesznosci i nicosci.

     P.S. Jesli *sara10* jest mezczyzną, to jego zona zdecydowanie jest spluwaczką na męską spermę ….. bo zadna wartosciowa KOBIETA, ktora szanuje siebie nie byłaby w małzenstwie z kims tak zakłamanym i fałszywym.

     Satanisci są wsrod nas – i ci są najbardziej niebezpieczni.

   • zeebii 5 lipca 2011 o 6:36 pm

    @Ewa Polska
    „Powiedz to ludziom którzy stracili pracę”

    Tak się składa że modlitwa jest za darmo i może dużo pomóc. Z darmo jest też zdobywanie wiedzy [ nie każdej] oraz uprawianie szuk walki i ćwiczenia fizyczne http://art-jop.blog.onet.pl/Wiedza-jest-dla-biednych,2,ID425933262,n
    Od przekleństw nic biednemu nie przybędzie, nie musi też syty rozumieć biednego bo po co to biednemu -Biedny powinien być praktyczny jeśli chce osiągnąć sukces i poprawić swoje życie. I szukać nowych rozwiązań. Tyle z mojego doświadczenia bezrobotnego

    • Ewa Polska 6 lipca 2011 o 4:09 am

     Tak się składa że modlitwa jest za darmo i może dużo pomóc.

     @zeebii
     Za darmo jest tez yoga, gimnastyka, serdeczny usmiech.

   • Annah. 6 lipca 2011 o 4:19 am

    Ewo, nie pojmuję nawet co w wypowiedzi Sary mogło wywołać taką furię. Czy ze mną też coś nie tak?

    • SEBECX 6 lipca 2011 o 1:50 pm

     kto zrozumie trolla???

    • Ewa Polska 6 lipca 2011 o 6:35 pm

     Sara10 napisala:
     Wy feministki macie zdrowo nas…e w głowie! Siebie zrównujecie do roslin okopowych i tę samą wykładnią próbujecie nazywać innych. Powiem tak: wasze srodowisko to grupa biednych, tendencyjnie potraktowanych kobiet przez mężczyzn. Przez was przemawia TYLKO frustracja. Jest jednak na nią sposób: MODLITWA. Ją jednak także sprowadziłaś do jakiś bezsensownych teoryjek (biedny, bez pracy nie może się modlić, bo po co?). Gdy jednak otrząśniesz się z niechęci do Boga, zauważysz wówczas, że nieszczęścia, które trafią ludzi nie są zasługą Stwórcy, a samych nieszczęśników. Obrażanie się zaś na Stworzyciela tylko tych problemów przysporzy. Niewyobrażalnym bezsensem jest odrzucanie MIŁOŚCI a zwracanie się ku złu. Przemyśl to!

 5. Stanisław 5 lipca 2011 o 12:39 pm

  Monitor, dziękuję za te informacje, szczególnie o wywodach rabina Yitzhak Shapira , warto by tę informację dalej rozpowszechnić razem ze źródłem .

  • Taka prawda 6 lipca 2011 o 2:40 am

   Ze dwa dni temu na mainsteamie był artykuł, że jakichś zydów zawinęła policja w izraelu za nawoływanie do masowych morderstw gojów. Moze nawet tego „przemiłego, oddanego rozwiazywaniu trudnych zagadnień współżycia społecznego, pana”.

 6. Talbot 5 lipca 2011 o 1:36 pm

  Charlie Veith, zadeklarowany anarchista, współtwórca The Love Police, poeta i performer, poniekąd ikona alternatywy, zmienił zdanie na temat zamachów 11 września 2001 i po latach życia w przekonaniu, że „9/11 was an inside job” zadeklarował, że uznaje oficjalną rządową wersję za prawdziwą.

  „Zdarzenie błahe na pozór, nie warte aż poematu”, jak pisał niegdyś Tuwim, aczkolwiek przyciąga uwagę wszystkich zauroczonych prostotą pomysłu realizowanego pod szyldem The Love Police.
  Przyciąga uwagę i wzbudza emocje, co widać na większości anglojęzycznych forów.

  Więcej: http://tiny.pl/hf8ns

  • SEBECX 5 lipca 2011 o 1:58 pm

   …czyżby dostał wygodne miejsce w bunkrze ?…

  • Dominik 5 lipca 2011 o 2:02 pm

   Czym samym dołączył do Bernatowicza, który na łamach własnej fundacji również powiela bzdury o prawdziwości rządowej wersji. Cóż, Charlie był rozpoznawalny, zaczynał bruździć co poniektórym więc zapewne dostał ultimatum, niewykluczone że zrobili mu jakieś małe pranie mózgu…

   Szkoda, ale i tak dobrą robotę robił wcześniej, więc może się jeszcze wyłamie.

  • Dominik73 5 lipca 2011 o 3:00 pm

   Sporadycznie tutaj zabieram głos lecz uważnie śledzę tego bloga. Wiem, że Pan Marek uważa UFO za mistyfikację i celowy „argument” agentów NWO przemawiającym za wprowadzeniem rządu światowego… Otóż – w przeciwieństwie do reszty – zupełnie się z Panem Markiem nie zgadzam, mam również sporo własnej wiedzy oraz doświadczenia… Jestem sympatykiem prac Jana Pająka, streszczenie jego poglądów (i przy okazji moich znajduje się tutaj: http://www.globalnaswiadomosc.com/dominikkroliczanora.htm ). Nie twierdzę, że są to „ostateczne prawdy objawione”, jednak cała moja wiedza dokumentuje poprawność prezentowanych tez (tym niemniej cały czas uczę się nowych rzeczy,w czym pomaga mi ten blog). Nawiązując do tych teorii, chciałbym zwrócić Państwa uwagę na 2 nieznane możliwości w związku z Charliem.. Obie zapewne będą bardzo krytykowane, jednak sprawa wcale nie jest taka oczywista: 1.Charlie poznał prawdę o zamach 911 czyli, istnieje bardzo prawdopodobna opcja – że budynki WTC zostały odparowane przez UFO (szokujące i „wariackie” wnioski, prawda?), tym samym Charlie dołączył do osób, które zdają sobie sprawę, że ujawnienie publiczne tego faktu przyśpieszy planowane zniszczenie ludzkości przez naszych „dobrych braci” (prawdziwe, nie symulowane). 2. to już nie jest Charlie… w czym również maczali palce UFOnauci… To nie byłby jedyny przypadek takiej zamiany niewygodnych osób… Zamieszczam tego posta, ponieważ nie wiemy jaka jest prawda i warto, obserwując Charliego zdawać sobie sprawę nawet z tak pozornie niedorzecznych możliwości… Pozdrawiam i dziękuję Panu Markowi za zamieszczanie tak ważnych informacji – sporo z tego wynoszę (mimo pewnych różnic w postrzeganiu świata)

  • zenobiusz 5 lipca 2011 o 3:13 pm

   Być może,od początku był po drugiej stronie,działanie uprzedzające.Ktoś mógł zacząć coś na wzór Policji Miłości poza kontrolą.Tak to działa.Zaskarbił sobie sympatię tysięcy ludzi,i teraz zmienił nagle zdanie w istotnej kwestii.Wielu jego miłośników,będzie co najmniej zdezorientowanych.Nawiasem mówiąc ,brodozarost to też jego nowa cecha,czyżby znak rozpoznawczy??? .Może wykonał po prostu zadanie.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/02/3-7-2011-wiadomosc-jedna-ale-bardzo-przygnebiajaca/

   • rabarbarek 5 lipca 2011 o 4:35 pm

    Niestety , przykre to ale prawdziwe. Widzialam na wlasne oczy . Obejrzyjcie niektore videa z G- 20 w Toronto. Jego aresztowanie i zachowanie. Widocznie uznano , ze zabawa sie skonczyla.

   • zenobiusz 5 lipca 2011 o 9:12 pm

    Kto może wiedzieć więcej niż ja o podwójnej agenturze ?

    • atlanta 5 lipca 2011 o 11:31 pm

     Może po prostu poddano go hipnozie lub mk ultra wyprano mózg i wgrano nowy program dotyczacy 911. Mieli na to szanse , co chwila go aresztowali…

 7. zenobiusz 5 lipca 2011 o 1:48 pm

  http://samotnywilk2011.wordpress.com/
  Zainteresowanych energią orgonu zapraszam,na nowy blog,który będzie poświęcony wyłącznie temu zagadnieniu.

  • Annah. 5 lipca 2011 o 4:49 pm

   Zapytam na tym blogu Zeno, może będziesz wiedział co to za minerał.
   Moje dzieci od pewnego czasu przynoszą dużo krystalicznych kamyków, mniejszych i większych o nieregularnych ostrych krawędziach, ale nie do tego stopnia by kaleczyły jak szkło. Wykopują je z miejsca gdzie kiedyś wydobywano glinę, jest to spory obszar- sama glina, ale skrobią tylko na urwisku. Czy to mogą być kryształy?

   • zenobiusz 5 lipca 2011 o 5:29 pm

    To może być krzemień.Zrób zdjęcie,kryształy też nie wykluczone.
    Pozdrawiam,poszukiwaczy skarbów „)

    • zenobiusz 5 lipca 2011 o 5:33 pm

     http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/o-tym-nie-bedzie-w-tvn-orgon-ratuje-wegry/
     Wszyscy pytają mnie czy to działa.Węgrzy wobec tragedii skarżenia chemicznego,nie pytali a przyjęli pomoc wojowników orgonu.Efekty są zdumiewające.Szczegóły,u samotnego wilka 🙂

     • Konarski 5 lipca 2011 o 6:10 pm

      Chodzi o tą tragedię ekologiczną z ub. roku? – gdy wyciekła skażona maź z jakichś zakładów?

     • Talbot 5 lipca 2011 o 6:15 pm

      Często dokuczam Zenobiuszowi… Wiem jedno – Boska Energia istnieje. Nie ma to nic wspólnego z New Age. Nie ma to nic wspólnego z religiami….

      • zenobiusz 5 lipca 2011 o 9:31 pm

       Jesteś opętany .Istnieje tylko energia orgonu ,a imię jego czterdzieści i cztery .
       Demony New Age można wypędzić tylko poprzez egzorcyzmy . Napisz do mnie na maila ,to się umówimy ,ja mam dużą praktykę .

       • zenobiusz 5 lipca 2011 o 10:02 pm

        Kolejnych występów tresowanej małpy zwanej miziostrupem nie będę komentował.Wyczuł ,że Marka nie mam i z nowego IP podrabia moje wpisy,Niech się pobawi.,cóż mu pozostało.

        • zenobiusz 5 lipca 2011 o 10:31 pm

         Żeby życie miało smaczek ,raz dziewczyna ,raz chłopaczek . Po niektórych lekach mam w głowie światy równoległe .
         Jestem wysłannikiem Anunnaków .

        • zenobiusz 5 lipca 2011 o 10:51 pm

         http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/wieze-telefonii-komorkowejzamienione-w-emitery-zdrowego-orgonu-taktak-to-dziala/
         Tobie też to pomoże,nawet jak nie będziesz chciał.,strupku 🙂

        • Konarski 5 lipca 2011 o 10:53 pm

         Ale rób stronę z orgonem.
         I wklejaj treść – część ściągnąłem.
         Powiem szczerze, że „pobawię” sie w to.
         Sam zbuduję takie działko orgonowe i to nie jedno ale kilka lub kilkanaście albo i ze 30 i pobawię się tymi klockami – porobię próby i doświadczenia, a potem wyciągnę wnioski. Przynajmniej się postaram i spróbuję.
         Odpowiednie miedziane rurki o właściwych wymiarach i trochę innych „wymogów” i zobaczę sam. Właściwie to już „rozglądałem” się za rurkami.

         Mam taki „kaprys”. Moja sprawa, cóż.
         A ty Zenobiusz zamieszczaj na tej stronie i nie patrz co kto plecie.

       • Konarski 5 lipca 2011 o 11:11 pm

        Ten „mizia” to swoją drogą jakiś dekiel z manią prześladowczą czy innym psychiatrycznym schorzeniem.

        • zenobiusz 6 lipca 2011 o 12:18 am

         Crews fighting New Mexico wildfires now fear floods
         Posted on July 5, 2011 by The Extinction Protocol
         July 5, 2011 – SANTA FE, New Mexico (Reuters) – As firefighters made progress saving Indian pueblo lands on the north end of New Mexico’s largest wildfire, officials worried on Monday about a possible second punch from Mother Nature — flash floods. The fast-burning Las Conchas fire exploded on the scene a week ago, triggering the temporary evacuation of the Los Alamos nuclear laboratory. It has since charred more than 123,500 acres, the biggest torching of the state’s lands in history. But forecasters say seasonal rains are finally showing up across the tinder-dry Southwest, moving toward New Mexico. “We’ve gone straight from fire danger to flood danger, so it’s one thing after another,” said a frustrated Jason Lott, superintendent of the Bandelier National Monument, a revered ancestral home of New Mexico’s pueblo Indian natives. Lott said more than 50 percent of the park, which consists of a total of 33,750 acres, has already been scorched by the Las Conchas blaze, although the visitor’s center, historic lodge and the ancient Tyounyi Pueblo ruins have been spared. Those same structures, however, may now be threatened by flash floods expected with the state’s monsoon season. “It could be tomorrow, or in a couple weeks,” Lott said. The risk to flooding has been aggravated by the raging wildfire which has burned off trees, ground-hugging grasses and vegetation, raising concerns that any run-off will barrel down canyons unchecked, causing creeks to burst their banks. Crews at Bandelier began working on Monday to clear stream beds, removing logs and other debris creating a clearer path so waters cannot back up and flood historic sites and buildings. Many buildings will be sandbagged and hopefully sealed from the waters, Lott said. -Yahoo News

         contribution Warren

         Posted in Earth Changes, Earth Watch, Extreme Weather Event | Leave a comment
         More rain, less snow leads to faster Arctic ice melt
         Posted on July 5, 2011 by The Extinction Protocol

         July 5, 2011 – ARCTIC CIRCLE – Rising air temperatures in the Arctic region have led to an increase in rainfall and a decrease in snowfall, making the sea ice more susceptible to melting, a new study has revealed. The research was presented today by Dr James Screen from the University of Melbourne at the XXV International Union of Geodesy and Geophysics General Assembly in Melbourne. The Arctic region is warming more rapidly than anywhere else on Earth. Dr. Screen of the University’s School of Earth Sciences, who led the research, said due to warming temperatures, on more days of the year and in more parts of the polar region, temperatures are becoming too warm for protective snow to form. “As a result of this temperature shift, we estimate that there has been a 40 percent decrease in summer snowfall over the last 20 years.” The reductions in snowfall in the summer months (when there is still typically significant snow in Arctic regions) have knock-on effects for the sea ice – the ice floating on top of the Arctic Ocean,” he said. “Snow is highly reflective and bounces up to 85 percent of the incoming sunlight back into space. Snow on top of ice effectively acts as a sunscreen protecting the ice from the power of the sun rays.” “As the snow cover has decreased, more sea ice has become exposed to the sunlight, increasing the melting of the ice. Measurements show that the sea ice has been getting thinner and less extensive,” he said. The study was conducted with Professor Ian Simmonds of the University’s School of Earth Sciences was published in the prestigious international journal Climate Dynamics. –Physics.org

         London & New York underwater in 100 years: Low-lying coastal areas where one in ten people lives will be hit hardest if greenhouse gas emissions are not cut dramatically, say US scientists. The oceans surrounding Greenland and Antarctica could warm by up to 2C and 0.6C respectively over the century, research based on 19 climate models revealed. ‘This means both Greenland and Antarctica are probably going to melt faster than the scientific community previously thought,’ said author Prof Jonathan Overpeck. ‘This paper adds to the evidence that we could have sea level rise by the end of this century about 1m and a good deal more in succeeding centuries.’ Such a rise could devastate some coastal areas, forcing cities such as London, New York and Shanghai to spend billions of pounds on flood defenses. -Metro.UK

         Posted in Climate unraveling, Earth Changes, Earth Watch, Extreme Weather Event | 3 Comments
         Tons of mysterious smelly seaweed blanket beaches in Sierra Leone
         Posted on July 5, 2011 by The Extinction Protocol

         July 5, 2011 – SIERRA LEONE – Massive piles of seaweed have washed ashore along Sierra Leone’s coastline, covering the white sand and raising fears for tourism and the fishing industry, officials said Monday. “People should stay away until we determine through lab tests whether the weeds are toxic and harmful to human beings. We are now turning people away from the area,” warned Momodu Bah of the country’s Environmental Protection Agency. About 15 miles (24 kilometres) of beach is affected. Residents and hotel owners along the 4km-long Lumley Beach in the west of Freetown said they were startled by the appearance of the thick brown seaweed which started washing up early Sunday and by late Monday stretched across the beach, covering every inch of sand. Bah said scientists from the Institute of Marine Biology and Oceanography had taken samples for laboratory tests. “We are now working to identify the source and whether it is as a result of a seismic survey for oil and gas exploration as Sierra Leone is within the West African Maritime eco-region and shares a border with Liberia where drilling for oil is also going on,” he said. “Another likely cause could be dredging being undertaken by mining companies or dumping of trash by international shipping vessels but we don’t have sure answers for now.” Bah raised concerns for marine life, including turtles who breed in the area. The National Tourist Board’s planning and production development manager, Umaru Woodie, said “clearing the beach is an herculean task” and hotel guests were complaining about the smell. Fisherman Tommy Koroma added: “The magnitude of the weeds is alarming … We have not ventured out to sea as our nets are clogged up.” –Terra Daily

         Posted in Acquatic Ecosystem crash, Earth Changes, Earth Watch, Food chain unraveling, Mass animal deaths | 1 Comment
         27 killed in landslides after days of torrential rains in the Philippines
         Posted on July 5, 2011 by The Extinction Protocol

         July 5, 2011 – PHILIPPINES – Manila: Twenty seven were killed, including 20 missing, in five landslide incidents following days of rains in Bukidnon, southern Philippines, a disaster official said. Seven people were killed in the new landslide incidents in Valencia City in Bukidnon on Tuesday morning, said Undersecretary Benito Ramos, head of the National Disaster Risk Reduction and Management Council (NDRRMC). The victims included two children who were buried in Malayanan village, said Ramos, adding that 10 people were reported missing in the said incident. In all the landslide incidents, the number of missing people could not yet be determined, said Ramos, adding that 20 were officially declared missing. “Those who were buried were in their homes, the rest were aboard motorcycles with extended seat that were toppled by mud, while on the road,” said Ramos, adding that Valencia City was isolated from the main Davao del Norte where an estimated 30 people died from flashfloods last week. “The landslide in Valencia City buried parts of the highway. No one pass through the highway. Residents and rescuers used pump-boats to cross Polangui River to reach neighboring San Fernando,” said Carmelito Lupo, director of the regional Office of the Civil Defense. “There were sketchy reports that a landslide has buried another village in Bukidnon,” said Lupo. Rescue operations ended in the afternoon due to bad weather. –Gulf News

         Posted in Earth Changes, Earth Watch, Extreme Weather Event, High-risk potential hazard zone, Landslide & geological deformation | 1 Comment
         Town pond in East Hampton Village turns florescent green
         Posted on July 5, 2011 by The Extinction Protocol

         July 5, 2011 – NEW YORK – Town Pond in the heart of East Hampton Village has turned a bright green. What caused the change in color remains a “phenomenon,” according to Mayor Paul Rickenbach, Jr. He said he noticed a change in color last Friday and on Saturday, when the color of the pond turned fluorescent; he reached out to officials for answers. Larry Penny, the East Hampton Town Director of Natural Resources, was asked to take a water sample earlier in the week. The New York State Department of Environmental Conservation was also called, but officials there told the mayor they would not be responding over the holiday weekend as it was not an urgent matter. On Saturday, passersby on foot and in cars gawked at the pond’s color. A group of teenagers were sure it was a prank. “My best guess is that it was an act of nature,” Rickenbach said. “I’ve seen it happen before and it was determined it was a natural act,” he said, adding that it may have something to do with the temperature gradients changing. Reached at home on Saturday, Penny said he hadn’t seen the Town Pond’s bright green hue yet, but would assume the discoloration is an algal bloom, or a rapid increase in the accumulation of algae in the pond. He said it’s generally not harmful. Meanwhile, the pond is a natural habitat for waterfowl, including swans and their cygnets. The mayor is not concerned for their well-being, as he said he believes they know best when to stay away from something that might be harmful. –East Hampton Patch

         contribution David

         Posted in Acquatic Ecosystem crash, Earth Changes, Earth Watch, Environmental Threat | 3 Comments
         Australian couple sickened by rare parasitic worms
         Posted on July 5, 2011 by The Extinction Protocol
         July 5, 2011 – AUSTRALIA – A VICTORIAN couple endured a health nightmare after tiny worms with teeth began eating through their bodies. It is the first time humans have been infected by the parasite in Australia. It is believed the couple became ill after eating a fish they caught on a WA camping holiday. Alfred hospital infectious disease physician Andrew Fuller said that when the couple ate the fish, believed to be a black bream, they also ingested the gnathostomiasis larvae. “The worms are 1-3mm long and have got these sharp little teeth and they can go anywhere they like in the body,” Dr Fuller said. The worm works its way around the human body until it dies or is killed by the immune system. “They move under the skin and cause itchy lumps that can make you feel sick – and it can be very hard to diagnose.” The infected couple suffered muscle pain, fevers, vomiting and their skin began to look like orange peel. They were given antibiotics and have recovered. The worms can stay in a human for 15 years, leaving people chronically ill. They can make their way into the brain, other organs and the spinal cord. “They eat your tissues,” Dr Fuller said. He had treated 28 people with the condition, who all contracted it overseas. Neither of the latest patients had been overseas. Dr Fuller sent samples of their blood to Bangkok. The fish was caught in the Calder River, north of Derby, and the incident was reported in The Australian Medical Journal. –Herald Sun

         contribution by Gen

        • zenobiusz 6 lipca 2011 o 12:26 am

         http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/wieze-telefonii-komorkowejzamienione-w-emitery-zdrowego-orgonu-taktak-to-dziala/
         Ta kobyła poniżej to wypadek,przy pracy,mam nadzieje że Marek nie śpi i usunie.Konarski @ dziękuje,wiadomość o powstawaniu nowych działek niezmiernie mnie cieszy.Sam zamierzam podjąć „zabawę” pewną ilością sprzętu.Ważne jest to,że przy pomocy kilku niedrogich orgonitów ,można wieże telefonii komórkowej, zmienić w emitery pozytywnego orgonu,zamiast fal mających za zadanie sterowanie nastrojami ludzi,co najmniej.A zespół miziaforum,cóż,ma po prostu zlecenie,torpedować takie inicjatywy,ot co.

    • Annah. 5 lipca 2011 o 7:28 pm

     To nie krzemień, też mam zgromadzoną mała kolekcję. Nasz kryształek wydaje się łatwiejszy do odłupania, ma niektóre powierzchnie całkiem płaskie, a przy tym jest niemal bezbarwny i przezroczysty. Z wrzuceniem zdjęcia mogę mieć kłopot, już kiedyś próbowałam i

     • jaro 6 lipca 2011 o 1:37 pm

      To może być mika.

  • zenobiusz 5 lipca 2011 o 8:28 pm

   Zamierzam dalej z premedytacją ogłupiać naiwnych i odciągać ich uwagę od realnych problemów . Dobrze mi płacą , a tu reklama darmowa.

   • zenobiusz 5 lipca 2011 o 8:46 pm

    Oczywiście to znowu miziastrup ,obgryzający paznokcie, podrabia mojego avatara. ,chyba poproszę Marka żeby mnie zbanował,to popsuje mu zabawę.Cóż stwór się nudzi. 🙂

    • zenobiusz 5 lipca 2011 o 9:05 pm

     Założyłem nowego bloga i szukam jeleni do ogłupienia . Mam płacone od łebka .

  • zenobiusz 5 lipca 2011 o 9:21 pm

   Głosy w mojej głowie objawiły mi najnowsze wizje ,ale o tym napiszę na kolejnym nowym blogu o tematyce wizji i objawień ,które mam intensywnie od 2 lat .

 8. Ola 5 lipca 2011 o 1:53 pm

  http://www.michaeljournal.org/Rzadswiatowy.htm
  http://wirtualnapolonia.com/2011/07/05/jezeli-bedzie-nas-wielu/

 9. Ola 5 lipca 2011 o 1:57 pm

  http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1976:mafia-polityczna&catid=86:mafia-polityczna&Itemid=63

 10. luna 5 lipca 2011 o 2:45 pm

  Zaskakująca decyzja Unii Afrykańskiej ws. Libii

  Unia Afrykańska poinformowała, że jej członkowie nie będą stosować się do nakazu aresztowania wydanego przez Międzynarodowy Trybunał Karny dla przywódcy Libii Muammara Kaddafiego. Przedstawiciele Unii argumentują, że nakaz ten stwarza zagrożenie dla wysiłków zmierzających do wynegocjowania pokoju w Libii, która od kilku miesięcy niszczona jest przez wojnę domową.

  http://wiadomosci.onet.pl/cnn/zaskakujaca-decyzja-unii-afrykanskiej-ws-libii,1,4780405,wiadomosc.html

 11. FAKIR 5 lipca 2011 o 3:43 pm

  Świeże wiadomości
  Warto przyjrzeć się działalności tej korporacji
  http://www.goldbachgroup.com/footer-1/corporate-information

  Tworzy reklamy i oprawy graficzne dla większości największych korporacji na świecie.
  W Polsce tworzy m.in. dla TVN
  Właśnie ta korporacja jest odpowiedzialna za wprowadzanie na rynek medialny najnowszych trendów reklamy podprogowej, marketingu manipulacji i różnych najnowocześniejszych technik wywierania wpływu na ludzi.
  Zrzesza różnych „nawiedzonych” artystów.
  Wprowadza elementy wywodzące się m.in. z technik
  http://pl.wikipedia.org/wiki/SDECE

 12. FAKIR 5 lipca 2011 o 3:56 pm

  Jeśli będziecie podążać śladami takich korporacji dojdziecie do wniosku w jaki sposób jest to wszystko powiązane i jak bardzo się zazębia.
  Osoby zaangażowane w idiotyczne projekty powtarzają się w prawie każdej powiązanej organizacji.
  Na samej górze za sznurki marionetek pociąga sam szatan.

  Pięknie odnawiają stare budynki ….nieprawdaż???
  http://lipowa.org/murale.html

  Nieźle demony już im zryły mózgi

 13. FAKIR 5 lipca 2011 o 4:03 pm

  Tego rodzaju grafiki to stara masońsko-szatańska szkoła.
  Wystarczy przeczytać kilka książek masońskich z przed 1980 roku, zawierających grafiki, a ujrzymy jak daleko wszystko zaszło w naszej codzienności.
  Przebywając w Haiti miałem okazję poznać religię Voodoo
  Pisałem już uprzednio, że religia ta opiera się na wprowadzaniu wierzących w stan opętania za pomocą odpowiednich dźwięków emitowanych z określoną częstotliwością oraz odpowiednich kolorowych grafik.
  Do dzisiaj można spotkać na Hispanioli identyczne rysunki, jakie powstają obecnie w wielu miejscach świata, w tym masowo w Wwie

  szatan właśnie rechocze….

 14. FAKIR 5 lipca 2011 o 4:06 pm

  Kolejne planowane akcje przez „opętanych”

 15. FAKIR 5 lipca 2011 o 4:08 pm

  Warto zwrócić uwagę na logo Warszawa 2016 z jakim innym logo się kojarzy 🙂
  Nie będę pytał która korporacja / instytucja zatwierdzała

 16. FAKIR 5 lipca 2011 o 4:10 pm

  Wszędzie oczywiście jest wyborcza…..a jakże!

  Tutaj też nie mogło jej zabraknąć
  http://wyborcza.pl/narkopolacy/0,0.html

  Ciekaw jestem czy to nie podchodzi pod paragraf lżenia z narodu polskiego

  Zastanówmy się co by się stało gdyby powstała strona NarkoNiemcy, albo NarkoŻydzi

 17. rabarbarek 5 lipca 2011 o 4:44 pm

  W miescie polozonym 60 kilometrow od elektrowni w Fukushimie stwierdzono wysokie skazenie cezem. Dzieci bawia sie na powietrzu i nikt z decydentow nie ostrzegl mieszkancow o skazeniu. Jak widac zabawa w kotka i myszke trwa w Japonii w najlepsze i 15 tysiacami dolarow zamyka sie buzie 160 tys, rodzin , ktore opuscily rejony Fukushimy. Rejon zamkniety to w dalszym ciagu 20 mil , a jak widac powinien byc przesyniety znacznie dalej.

  http://www.terradaily.com/reports/Japan_groups_alarmed_by_radioactive_soil_999.html

 18. ALFA 5 lipca 2011 o 7:08 pm

  TO KONIECZNIE OBEJRZYJCIE
  Mafia medyczna – szczepienia z Dr Ghis 1z6

  • 999AQQ 5 lipca 2011 o 8:22 pm

   Ten film powinien każdy obejrzeć!
   Tak właśnie działają korporacje, tworzy się ministerstwa np. d/s zdrowia potem zatrudnia się całą masę swoich ziomów* i wysysa wszelką kasę podatnika-oczywiście o leczeniu nie ma mowy!!!.
   Takie ministerstwa są na usługach* tzw. lobbystów pobierających kasę od korporacji np. farmaceutycznych i proponuje się piękne hasła dla ludzi typu . od chwili poczęcia…. usg,szczepienia,rtg!!! Nie ma to nic wspólnego z leczeniem tylko z wszczęciem Biznesu-choroby BO na tym jest Interes!!!

   • Megi 6 lipca 2011 o 7:10 am

    Nie dawno byłam przerażona tym jak szybko teraz podejmuje się decyzje o podaniu chemii. U znajomej wykryto przypadkiem mały guzek, zupełnie niezłośliwy, więc na czekać? Potrzebna jest natychmiast chemia. Ludzie zaczynają dostrzegać alternatywne metody leczenia nawet ciężkich przypadków raka, więc trzeba się spieszyć. Czytałam, że szpital do staje naprawdę ogromne pieniądze za każdego pacjenta poddanego „chemioterapii” (co za wstrętne, perfidne określenie)

    • dziadek 6 lipca 2011 o 7:39 am

     CHEMICZNA SMIERC ATAKUJE JUZ WSZEDZIE !

    • Megi 6 lipca 2011 o 9:42 am

     Po tym komentarzu chyba Bóg skierował mnie na stronę, na której poniższe video, na potwierdzenie w praktyce tego o czym mówię. Zobaczcie http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/07/05/w-90-dni-pokonalem-raka/

     • zenobiusz 6 lipca 2011 o 10:18 am

      Nowe choroby są rzeczywiście większy problem teraz. Pół miliona niewyjaśnionych zgonów rocznie od początku istnienia programu chemtrail w 1999 roku i bardzo dużych kolumn nekrolog w lokalnej prasie od tego czasu są dowodem. Własne nietypowe letargu i trwałe „grypy” w ostatnich latach jest kolejnym dowodem, jeśli mieszkasz w Ameryce Północnej, Europie, Korei, Japonii, Chinach, na Bliskim Wschodzie, Indie / Pakistan, Australia / NZ, lub obszar miejski w południowo Ameryce. Ten niewiarygodnie ogromne, auspicjami ONZ biologicznych programu walki zwolniła tylko Afryki, Ameryki Środkowej i Azji Południowo-Wschodniej.
      http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/06/zapperdopoki-mamy-elektrycznosc/

  • SEBECX 5 lipca 2011 o 9:01 pm

   dobry film…

   • SEBECX 5 lipca 2011 o 9:22 pm

    …hehehe i co ciekawe 1 część obejrzało ponad 1020 a ostatnią zaledwie 15… a ostatnia najlepsza…

 19. Talbot 5 lipca 2011 o 7:46 pm

  W zeszłym tygodniu, w Kornwalii, doszło do tsunami, dodatkowo ludziom elektryzowały się włosy na głowie. To nie żart, to naprawdę się stało. Na szczęście nie było żadnych obrażeń lub szkód spowodowanych tymi zjawiskami.

  W porównaniu do innych znanych tsunami było ono bardzo małe, ale ekspertów zadziwia, co
  mogło być jego przyczyną.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-kornwalii-doszlo-malego-tsunami-zadziwiajacego-efektu-elektrostatycznego

  Albo naukowcy są idiotami, albo….
  Świat jest „elektryczny”. To nie jest prawda, że istnieje grawitacja. Planety są naładowane ładunkami elektrostatycznymi i to trzyma je w rynsztunku.

  • tamara 5 lipca 2011 o 9:18 pm

   to napewno byl kolejny experyment bronia do modyfikacji pogody,ktorej HAARP jest czescia.bron ta ma byc w 2025 roku oficjalna bronia strategiczna w US aerospace forces.
   http://www.fas.org/spp/military/docops/usaf/2025/v3c15/v3c15-1.htm
   70 % udzialow w tym przedsiewzieciu maja ROTHSCHILD-owie. to wszystko to sie teraz dzieje to doswiadczenia majace udoskonalic te bron. to co dzieje sie na MISSOURI to zorganizowany terroryzm.od 2005 roku „produkowano” snieg w northern Rocky Mountains http://www.nytimes.com/2011/05/22/us/22snow.html?_r=1&_r-1 to wszystko teraz topnieje.efekt znacie.to wszystko ma doprowadzic do calkowitej dezstrukcji USA……( oczywiscie przykrywka sa przepowiednie bibljine)
   a to zjawisko z elektryzowaniem sie wlosow moze wyjasni ten fragment po ang.(to dosc specyficzny jezyk, niezbyt latwo do dokladnego przetlumacznia;
   „The Brain Research Institute of the University of California is investigating the effect of weak oscillating fields on human behaviour. The field strengths in these experiments are of the order of a few hundredths of a volt per centimetre. Subjects show small but measurable degradation in performance when exposed to oscillating fields for periods of up to fifteen minutes.

   The field strengths in these experiments are still much stronger, by a factor of about 1,000, than the observed natural oscillations in the Earth-ionosphere cavity. However, as previously noted, the intensity of the natural fluctuations could bc increased substantially and in principle could be maintained for a long time, as tropical thunder storms are always available for manipulation. The proper geographical location of the source of lightning, coupled with accurately-timed, artificially-excited strokes, could lead to a pattern of oscillations that produced relatively high power levels over certain regions of the Earth and substantially lower levels over other regions. In this way, one could develop a system that would seriously impair brain performance in very large populations in selected regions over an extended period. „

  • zeebii 6 lipca 2011 o 12:03 am

   A to mnie Talbot zaskoczyłeś -bo mnie włosy elektryzują się codziennie.
   Nie muszę nawet do Kornwalii jechać.

   • Wizzgaa 6 lipca 2011 o 10:35 am

    Zeebi : spróbuj czesać włosy grzebieniem z kości , szyldkretu ew. drewna . Ćwiczę to od dwoch lat i moje włosy generalnie czuja się znacznie lepiej. Wyczytałam gdzieś ,że grzebienie z tworzyw szkodzą i włosom i skórze poprzez m.in. elektryzowanie.

 20. Czesio 5 lipca 2011 o 7:54 pm

  Kolego z tymi muralami grubo przesadzasz moim skromnym zdaniem. To wypowiedź artystyczna i zabawa z pogranicza komiksu, nie widzę tam nic zdrożnego. A może o czymś nie wiem?

  A propo Veitcha to może po prostu chce zwrócić uwagę na sprawę 9/11 w jeszcze inny sposób? Ciekawe jak wielu ludzi w Ameryce w ogóle wie co jest grane, czy są jacyś co nie słyszeli jak sprawa 9/11 śmierdzi?

  p.s. a co to za szatański wzór dostałem jako avatarek? 😉

  • SEBECX 6 lipca 2011 o 9:01 am

   …ten wzór mózg Ci wypierze i będziesz chciał jeść tylko płatki na wodzie… hehehe…

 21. Talbot 5 lipca 2011 o 8:16 pm

  My Ludzie – Ziemianie – jesteśmy w ewolucyjnym żłobku. Mamy przyspawane tyłki do Ziemi. Prawa fizyczne w naszej Galaktyce, nie pozwolą nam na odbywanie pozagalaktycznych podróży. Jesteśmy „uziemieni”. Po śmierci, nasza dusza(energia) zostaje uwolniona z okowów sił elektrostatycznych i przenosi się do innego wymiaru, gdzie te siły nie oddziaływują.

  • SEBECX 6 lipca 2011 o 9:05 am

   … chyba, że posiadasz technologię uniemożliwienia lub przechwycenia „ciała energoinformacyjnego” z wymienionych okowów… i do „arki przymierza” taką duszyczkę… ot taki większy „ghostbusters”…

   • SEBECX 6 lipca 2011 o 9:09 am

    … i mamy takie specyficzne „free energy”…

   • Talbot 6 lipca 2011 o 10:33 am

    To nie jest żadna technologia. Tak jest skonstruowana nasza galaktyka. W naszej galaktyce obowiązują zasady świata elektrycznego. W tym świecie obowiązuje prawo ładunku elektrostatycznego. Grawitacja jest bzdurą. Grawitacja nie istnieje…Pomiędzy planetami w naszym Układzie Słonecznym oddziaływują siły elektrostatyczne, które utrzymują planety w określonym rynsztunku. Człowiek jest przyciągany przez te siły w kierunku ziemi, ponieważ ma inny ładunek niż ziemia. Stąd wrażenie „grawitacji”.

 22. Talbot 5 lipca 2011 o 8:26 pm

  Rosyjskie służby specjalne odkryły podobno, że Dominique Strauss-Kahn dotarł do raportu CIA, z którego wynikało, że złoto znajdujące się w Forcie Knox jest bezwartościową podróbką. Czy aresztowano go, by świat nie dowiedział się, że „król jest nagi”?

  http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/gdzie-jest-zloto-z-fort-knox,1,4451231,artykul.html

  • Ania 5 lipca 2011 o 9:35 pm

   To ciekawe, co się z tym złotem stało. Tyle go tam powinno byc, że w kieszeni raczej nikt nie wyniósł. Czyżby rzeczywiście złoto było z całej Ziemi dla kogoś zbierane ? Zresztą nasze polskie złoto tez gdzieś przepadło . Jakieś 2 lata temu gdzieś wyczytałam, że ktoś je od nas …. pożyczył !?

   • SEBECX 5 lipca 2011 o 10:16 pm

    … a może ktoś potrzebuje też złota na „klamoty” do świątyni… tudzież cegły złote jak da radę…

    • Konarski 5 lipca 2011 o 10:29 pm

     To prawda, że w świątyni było dużo złota – mnóstwo – nie dużo – ściany wykładane złotem i kotary pokryte złotem.
     2 tys. lat temu po rozgromieniu żydów Rzymianie początkowo nie chcieli burzyć II świątyni ani jej niszczyć – uważali ją za architektoniczny cud starożytnego świata.
     Ale w świątyni „wybuchł straszny pożar” aż złoto znajdujące się na ścianach i kotarach stopiło się i wpłynęło między kamienne bloki , z których świątynia została zbudowana.
     Wydano więc rozkaz rozebrania świątynii kamień po kamieniu by wydobyć stopione złoto.

  • millena461 6 lipca 2011 o 12:30 am

   niema wiekszych problemow tylko zajmowac sie „zlotem z Fort Knox ? a niech ich diabli wezma, nich sie nim wypchaja.

   • Konarski 6 lipca 2011 o 12:54 am

    W każdym razie złota tego nie przejęły jakieś zielone ufoludki a pewna nacja.
    Obecnie USA (i nie tylko bo i Polska też) jest ich „żywicielem” – dawcą.
    Każdy pasożyt ma swego żywiciela – dawcę, na którym pasożytuje – to jasne.

 23. Konarski 5 lipca 2011 o 10:03 pm

  „Czyżby rzeczywiście złoto było z całej Ziemi dla kogoś zbierane ?”

  ]Ano „starsi i mądrzejsi” jak to pisze Michalkiewicz tworząc ten lichwiarski system cichcem zbierają złoto. W tajemnicy przed głupimi gojami rzecz jasna.
  A poza tym to n9ic w przyrodzie nie ginie – co najwyżej zmienia właściciela jak mówią starzy księgowi.
  A te bajki o zielonych ufoludkach i ich pazerności i zapotrzebowaniu na złoto to dla durnowatych gojów.
  W każdym razie złota w Forcie Knox już nie ma i nie wyparowało ani nie rozpłynęło się w powietrzu.
  „Starsi i mądrzejsi” zadbali o to by znalazło się w ich rękach.
  Taki geszeft i szwindel :_)
  Jaki sam jak kradzież złota w Egipcie kilka tys. lat temu – a potem się ukrywali złodzieje na pustyniach przez 40 lat – aż nowe pokolenia Egipcjan zapomną o ukradzionym złocie i „zbastują”.

 24. atlanta 5 lipca 2011 o 11:15 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=lgxQao_JNGU Oburzony Amerykanin w sprawie elektrowni atomowych

  • millena461 6 lipca 2011 o 12:26 am

   DOBRE… chociaz raz uslyszalam slowa prostego amerykanina ktory uwierzyl w niebezpieczenstwo plutonu i potrafi glosno powiedziec co mysli o calej polityce.

 25. Pelagia 6 lipca 2011 o 8:39 am

  Fakir- bardzo Cie proszę, napisz, jak wyglada w mikroskopie syf, kt. wyciągnąłes z ciała. nie ważne, czy mi psychika siądzie po tym, co przeczytam. Przypomniałam sobie, że rok temu coś takiego wydłubywałam sobie z nogi. Byłam zdziwiona, że po oderwaniu „strupka” nie poleciała krew.. Wczoraj coś dziwnego zrobiło mi rumień na nodze – ogromny ból – ale to nie mógł byc kleszcz, bo nie było jego odwłoku, bąbel bardzo wąski ale jednocześnie bardzo wypukły.

  • zenobiusz 6 lipca 2011 o 10:23 am

   Końskie muchy i komary zaczęły ,też roznosić boreliozę,

   • Pelagia 6 lipca 2011 o 10:30 am

    @Zenobiusz – dzięki za odpowiedź. Faktycznie tak mogło być, komar i mucha dziabną i uciekają, kleszcze zostają , wiem jak wyglada upasiony kleszcz, przyczepiały się do psa. Ten rumien potwornie boli, nigdy czegoś takiego nie miałam po ukąszeniu przez komara ani innego potwora. Może to coś było zarażone boreliozą albo jakims nowym, nie rozpoznanym paskudztwem ??

 26. Rodriguez7 6 lipca 2011 o 9:01 am

  FAKIR bądź błogosławiony

 27. FAKIR 6 lipca 2011 o 9:34 am

  Marku,
  Zastanawiałem się nad tym dlaczego wybuchł nagły atak na Republikanów w USA.
  Dlaczego nagle różne międzynarodowe media „osaczają” Republikanów.
  Dzisiaj otrzymałem jak zwykle celny ślad:

  „Ron Paul ma wielką szansę na wygraną w najbliższych wyborach prezydenckich.
  Czym bliżej wyborów, jeśli Ron Paul się nie wycofa z kandydowania, wtedy będziemy mieli do czynienia z ogromną nagonką na Republikanów. Będzie to wszystko przybierać coraz bardziej chory obraz. Kanał RT jest zakamuflowaną tubą ludzi stojących za Obamą. Wiem ,że może się wydać niedorzeczne, ale tak jest z pewnością”

 28. ArO 6 lipca 2011 o 10:01 am

  Tuska jak nie zje…e naród to ktoś z zewnątrz to zrobi 🙂
  przykład
  http://www.tvn24.pl/0,1709538,0,1,dlaczego-pan-udaje–ze-ue-jest-fantastyczna,wiadomosc.html

 29. ArO 6 lipca 2011 o 10:14 am

  Zbrodnie wojenne NATO przeciwko Libii (atak bronią uranową w cywili)
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/zbrodnie-wojenne-nato-przeciwko-libii/

 30. SEBECX 6 lipca 2011 o 10:20 am

  Allen Carr – Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie…
  ..jeżeli zagląda tutaj ktoś kto pali i chce się pozbyć tego nałogu, to polecam tę książkę… można ściągnąć za free z netu… albo kupić… niesamowita skuteczność… …niestety Allena nie ma już wśród żywych, ale gdyby był zapewne szedł by także w pierwszym szeregu walcząc z każdym kłamstwem… ten facet „odkrył” w jaki sposób zostajemy uwikłani podstępem w tę nikotynową pułapkę, a następnie OBNAŻYŁ w każdym calu.. …z osobistego doświadczenia powiem, że książka ta jest jak…. „pierwsza miłość”…