Wiadomości w skrócie, 6 LIPCA 2011r.

Uwaga: Oceny artykułów są chwilowo wyłączone – WordPress ma prawdopodobnie lukę, przez którą można zmieniać te oceny do woli. Poniższy wpis w ciągu pierwszych 2 minut uzyskał 60 ocen, co jest niemożliwe, bowiem tyle osób nie wchodzi jeszcze na ten blog. Oceny zostaną włączone w momencie gdy WordPress poradzi sobie z tą luką.

Czy tacy "artyści" jak Nieznalska wiedzą co robią?

Sataniści zaczynają dominować w Polsce (komentarz)
Jak wiadomo z publikacji i wypowiedzi samych zainteresowanych (Henry Kissinger, Bill Gates, książę Filip czy ich mentorzy jak Bertrand Russell), międzynarodowa mafia satanistyczna ma na celu depopulację ludności świata – mówi się o redukcji nawet o 92%. Jednym z pierwszych celów satanistycznych Illuminati jest zniszczenie państw narodowych. Atak idzie głównie na państwa, w których silne są te tradycje, religia – szczególnie katolicka oraz rodzina. Polska, z uwagi na swoje tradycje powstańcze i wolnościowe jest jednym z głównych celów. Poprzez media, ale także przejęcie ośrodków kulturalnych miesza się z błotem wartości patriotyczne, pamięć o historii i osiągnięcia kulturalne (przykład z pseudo-dziełami  artystycznymi kpiącymi z Chrześcijaństwa). Atak widać też na patriotyczne strony i blogi – w postaci agentury satanistycznej, najczęściej ukrywającej się pod płaszczykami patriotów, obrońców demokracji i wolności słowa. Niestety, niedoświadczona młodzież daje się nabierać na te działania, które nie są niczym innym jak dobrze sponsorowanymi operacjami psy-op – atakami agenturalnymi na psychikę, wykorzystującymi zjawiska psychologiczne.
Za operacje psy-op można by uznać ataki w postaci tzw. parad anty-homofobicznych czy anty-rasistowskich. Ostatnim przykładem psy-op jest w mojej opinii majowe przedstawienie w Teatrze Słowackiego w Krakowie – sztuka wyreżyserowana przez Wojciecha Kościelniaka oparta na powieści Władysława Reymonta „Ziemia Obiecana”.
No bo jakże wytłumaczyć antypolskie zwroty rodzaju „polskie bydło”?
Henryk Pająk słusznie kiedyś napisał, że Polska przypomina „osobę z zawiązanymi rękami, której wróg otwarcie pluje w twarz” (parafrazuję) i chyba miał rację. Coraz bardziej pluje się nam w twarz – by zbadać na ile silny jest jeszcze wewnętrzny opór Polaków przed ostateczną zagładą, którą się planuje wobec naszego narodu.
Zobaczymy czy wobec autorów sztuki zostaną wyciągnięte konsekwencje karne – jeśli nie, to będzie znaczyło, że faktycznie jesteśmy już Palestyńczykami we własnym kraju.
zob: http://pionek.nowyekran.pl/post/19786,skandal-w-teatrze-slowackiego-w-krakowie

Sąd rozpoczął przesłuchania w.s. świadectwa urodzenia Baracka Obamy
Na podst. The Post & Email

Sfalszowany certyfikat Obamy

Na początku przesłuchiwana będzie Loretta J. Fuddy, dyrektor Departamentu Zdrowia na Hawajach w sprawie pochodzenia i daty utworzenia dokumentu, który przedstawił Prezydent USA jako świadectwo urodzenia.  Fuddy ma czas do 8 sierpnia na przygotowanie dokumentów.
Jak niedawno informowaliśmy, na stronie Białego Domu zamieszczono pełny odpis ze świadectwa Prezydenta USA Baracka Obamy w formacie pdf, w którym było kilkanaście tzw. warstw – każda z nich zawierała różne elementy dokumentu: formularz, daty, podpisy itd. Świadczy to o tym, że dokument została sfałszowany w Adobe Illustrator – potwierdzają to najlepsi eksperci. Jak na razie wszystkiepozwy sądowe w tej sprawie zostały odrzucone, jednak Amerykanie nie popuszczają – świadczą o tym przesłuchania jakie odbędą się w sprawie certyfikatu na Hawajach.
Jeśli okaże się, że świadectwo urodzenia Prezydenta jest fałszywe, to może dojść do pociągnięcia go do odpowiedzialności karnej i usunięcia z fotelu Prezydenta USA. Pociągnie to za sobą unieważnienie wszystkich umów i zarządzeń, które podpisano za jego kadencji.

Tarczyca  u 45% dzieci w mieście Fukushima była narażona na promieniotwórczość

To grozi japońskim dzieciom

na podst. ENE News
Badania przeprowadzone jeszcze w marcu u dzieci z Fukushimy wykazały śladowe ilości skażenia radioaktywnego tarczyc. Prawdopodobnie chodzi o isotop jodu-131, którego okres połowiczego rozpadu wynosi 8 dni, tak więc badania mogły nie wykazać pełnego skażenia – były przeprowadzane pod koniec marca, a katastrofa nastąpiła 11 marca. U jednego z 1-rocznych dzieci skażenie wynosiło 0,1 mikrosiwerta na godzinę, co jest równowartością 50 milisiwertów na rok. Małe dzieci są najbardziej narażone na raka tarczycy – w Czarnobylu większość przypadków tego rodzaju raka wystąpiła właśnie u dzieci ze skażonych regionów. Dlatego też tak ważne jak najszybsze wypełnienie tarczycy zwykłym jodem – by nie przyjmowała izotopu.

Rosja wysyła wojska do Arktyki w celu „ochrony własnych interesów”
Na podst. Mail Online
Minister Obrony Rosji Anatolij Serdjukow oświadczył, że do Murmańska zostaną wysłane dwie brygady, w tym jednostki specjalne w celu ochrony interesów Rosji w tym bogatym w złoża ropy naftowej regionie. Do terenów arktycznych pretensje roszczą także USA, Kanada, Dania i Norwegia. Przypuszcza się, że region arktyczny może zawierać 1/4 światowych złóż ropy naftowej i gazu ziemnego. Rzecznik Ministerstwa Obrony Rosji oświadczył, że żołnierze będą wyposażeni w sprzęt od walki w trudnych arktycznych warunkach. Ma to służyć „ustabilizowaniu” sytuacji, bowiem Kanada i USA podjęły podobne czynności. W międzyczasie Rosja i Norwegia dogadały się co do większości spornych terenów na Morzy Barentsa, z wyjątkiem podwodnych gór pod Biegunem Północnym.
Brytyjski ekspert od spraw konfliktów światowych, uważa że spór odnośnie Arktyki może się przerodzić w III wojnę światową, gdyż sprawa dostępu do źródełe nergii jest kluczową dla cywilizacji.

Reklamy