Wiadomości w skrócie, 6 LIPCA 2011r.

Uwaga: Oceny artykułów są chwilowo wyłączone – WordPress ma prawdopodobnie lukę, przez którą można zmieniać te oceny do woli. Poniższy wpis w ciągu pierwszych 2 minut uzyskał 60 ocen, co jest niemożliwe, bowiem tyle osób nie wchodzi jeszcze na ten blog. Oceny zostaną włączone w momencie gdy WordPress poradzi sobie z tą luką.

Czy tacy "artyści" jak Nieznalska wiedzą co robią?

Sataniści zaczynają dominować w Polsce (komentarz)
Jak wiadomo z publikacji i wypowiedzi samych zainteresowanych (Henry Kissinger, Bill Gates, książę Filip czy ich mentorzy jak Bertrand Russell), międzynarodowa mafia satanistyczna ma na celu depopulację ludności świata – mówi się o redukcji nawet o 92%. Jednym z pierwszych celów satanistycznych Illuminati jest zniszczenie państw narodowych. Atak idzie głównie na państwa, w których silne są te tradycje, religia – szczególnie katolicka oraz rodzina. Polska, z uwagi na swoje tradycje powstańcze i wolnościowe jest jednym z głównych celów. Poprzez media, ale także przejęcie ośrodków kulturalnych miesza się z błotem wartości patriotyczne, pamięć o historii i osiągnięcia kulturalne (przykład z pseudo-dziełami  artystycznymi kpiącymi z Chrześcijaństwa). Atak widać też na patriotyczne strony i blogi – w postaci agentury satanistycznej, najczęściej ukrywającej się pod płaszczykami patriotów, obrońców demokracji i wolności słowa. Niestety, niedoświadczona młodzież daje się nabierać na te działania, które nie są niczym innym jak dobrze sponsorowanymi operacjami psy-op – atakami agenturalnymi na psychikę, wykorzystującymi zjawiska psychologiczne.
Za operacje psy-op można by uznać ataki w postaci tzw. parad anty-homofobicznych czy anty-rasistowskich. Ostatnim przykładem psy-op jest w mojej opinii majowe przedstawienie w Teatrze Słowackiego w Krakowie – sztuka wyreżyserowana przez Wojciecha Kościelniaka oparta na powieści Władysława Reymonta „Ziemia Obiecana”.
No bo jakże wytłumaczyć antypolskie zwroty rodzaju „polskie bydło”?
Henryk Pająk słusznie kiedyś napisał, że Polska przypomina „osobę z zawiązanymi rękami, której wróg otwarcie pluje w twarz” (parafrazuję) i chyba miał rację. Coraz bardziej pluje się nam w twarz – by zbadać na ile silny jest jeszcze wewnętrzny opór Polaków przed ostateczną zagładą, którą się planuje wobec naszego narodu.
Zobaczymy czy wobec autorów sztuki zostaną wyciągnięte konsekwencje karne – jeśli nie, to będzie znaczyło, że faktycznie jesteśmy już Palestyńczykami we własnym kraju.
zob: http://pionek.nowyekran.pl/post/19786,skandal-w-teatrze-slowackiego-w-krakowie

Sąd rozpoczął przesłuchania w.s. świadectwa urodzenia Baracka Obamy
Na podst. The Post & Email

Sfalszowany certyfikat Obamy

Na początku przesłuchiwana będzie Loretta J. Fuddy, dyrektor Departamentu Zdrowia na Hawajach w sprawie pochodzenia i daty utworzenia dokumentu, który przedstawił Prezydent USA jako świadectwo urodzenia.  Fuddy ma czas do 8 sierpnia na przygotowanie dokumentów.
Jak niedawno informowaliśmy, na stronie Białego Domu zamieszczono pełny odpis ze świadectwa Prezydenta USA Baracka Obamy w formacie pdf, w którym było kilkanaście tzw. warstw – każda z nich zawierała różne elementy dokumentu: formularz, daty, podpisy itd. Świadczy to o tym, że dokument została sfałszowany w Adobe Illustrator – potwierdzają to najlepsi eksperci. Jak na razie wszystkiepozwy sądowe w tej sprawie zostały odrzucone, jednak Amerykanie nie popuszczają – świadczą o tym przesłuchania jakie odbędą się w sprawie certyfikatu na Hawajach.
Jeśli okaże się, że świadectwo urodzenia Prezydenta jest fałszywe, to może dojść do pociągnięcia go do odpowiedzialności karnej i usunięcia z fotelu Prezydenta USA. Pociągnie to za sobą unieważnienie wszystkich umów i zarządzeń, które podpisano za jego kadencji.

Tarczyca  u 45% dzieci w mieście Fukushima była narażona na promieniotwórczość

To grozi japońskim dzieciom

na podst. ENE News
Badania przeprowadzone jeszcze w marcu u dzieci z Fukushimy wykazały śladowe ilości skażenia radioaktywnego tarczyc. Prawdopodobnie chodzi o isotop jodu-131, którego okres połowiczego rozpadu wynosi 8 dni, tak więc badania mogły nie wykazać pełnego skażenia – były przeprowadzane pod koniec marca, a katastrofa nastąpiła 11 marca. U jednego z 1-rocznych dzieci skażenie wynosiło 0,1 mikrosiwerta na godzinę, co jest równowartością 50 milisiwertów na rok. Małe dzieci są najbardziej narażone na raka tarczycy – w Czarnobylu większość przypadków tego rodzaju raka wystąpiła właśnie u dzieci ze skażonych regionów. Dlatego też tak ważne jak najszybsze wypełnienie tarczycy zwykłym jodem – by nie przyjmowała izotopu.

Rosja wysyła wojska do Arktyki w celu „ochrony własnych interesów”
Na podst. Mail Online
Minister Obrony Rosji Anatolij Serdjukow oświadczył, że do Murmańska zostaną wysłane dwie brygady, w tym jednostki specjalne w celu ochrony interesów Rosji w tym bogatym w złoża ropy naftowej regionie. Do terenów arktycznych pretensje roszczą także USA, Kanada, Dania i Norwegia. Przypuszcza się, że region arktyczny może zawierać 1/4 światowych złóż ropy naftowej i gazu ziemnego. Rzecznik Ministerstwa Obrony Rosji oświadczył, że żołnierze będą wyposażeni w sprzęt od walki w trudnych arktycznych warunkach. Ma to służyć „ustabilizowaniu” sytuacji, bowiem Kanada i USA podjęły podobne czynności. W międzyczasie Rosja i Norwegia dogadały się co do większości spornych terenów na Morzy Barentsa, z wyjątkiem podwodnych gór pod Biegunem Północnym.
Brytyjski ekspert od spraw konfliktów światowych, uważa że spór odnośnie Arktyki może się przerodzić w III wojnę światową, gdyż sprawa dostępu do źródełe nergii jest kluczową dla cywilizacji.

Reklamy

136 responses to “Wiadomości w skrócie, 6 LIPCA 2011r.

 1. Ola 6 lipca 2011 o 12:25 pm

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/ Nasza przyszlosc wg PROTOKOLOW MEDRCOW SYJONU

  Polubienie

 2. Pingback: Sataniści zaczynają dominować w Polsce « Zenobiusz's Blog

 3. Radosław 6 lipca 2011 o 12:59 pm

  Wystarczy wyczyścić cache przeglądarki i można ponownie oceniać….

  Polubienie

  • atgrefnht 6 lipca 2011 o 5:09 pm

   Rozwiń proszę, o co ci chodzi ???

   Polubienie

  • atgrefnht 6 lipca 2011 o 5:20 pm

   Rozwiń proszę, o co ci chodzi ??? ……….

   Polubienie

  • monitorpolski 6 lipca 2011 o 9:01 pm

   Ile razy zdążysz wyczyścić przeglądarkę na minutę?

   Polubienie

   • BettyMegami 7 lipca 2011 o 6:59 am

    Pisząc prosty program można i kilka tysięcy w ciągu minuty.

    Polubienie

 4. millena461 6 lipca 2011 o 1:30 pm

  Niemcy sprzedali i wyslali 200 czolgow Leopard 2A7 do Saudii Arabskiej, wg wiadomosci RT Niemcy chca ratowac walute euro, czy napewno? artykul:
  http://rt.com/news/tank-deal-germany-saudi/

  Polubienie

  • es-pe-jot 6 lipca 2011 o 9:00 pm

   Koleżanka miała na myśli chyba Arabię Saudyjską… ale jaki blog taki poziom czytelnika 😉

   Polubienie

   • monitorpolski 6 lipca 2011 o 9:02 pm

    Ten blog odwiedza wielu uświadomionych Polaków z USA i innych krajów. Arabia Saudyjska to „Saudi Arabia” po angielsku: http://en.wikipedia.org/wiki/Saudi_Arabia
    Taki twój komentarz jaki twój poziom…

    Polubienie

    • zenobiusz 7 lipca 2011 o 9:41 am

     🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

     Polubienie

 5. ArO 6 lipca 2011 o 1:44 pm

  Zielona Piękność / La Belle Verte polskie napisy
  Zabawna opowieść o przebudzeniu, na które tak wielu czeka! Ta historia tak naprawdę przedstawia nas samych i nasze podświadome dążenie do harmonii z naturą.
  Ta historia daje również mądrość i wiedzę, którą możemy z powodzeniem wykorzystać w śnie zwanym życiem.

  Cz. 1 http://youtu.be/ITDussjOTis
  Cz. 2 http://youtu.be/OrAf2rN2UO0
  Cz. 3 http://youtu.be/Yd6Vcn-pjcY
  Cz. 4 http://youtu.be/CEVkvoo8Ouo
  Cz. 5 http://youtu.be/z0BoAc7AWFo
  Cz. 6 http://youtu.be/A01GoYS7uQU

  Polubienie

 6. Ola 6 lipca 2011 o 1:54 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=jKfdL0WHm7c&feature=player_profilepage zdrajca polski siedzi dumny

  Polubienie

 7. rico 6 lipca 2011 o 2:02 pm

  uny mieszaja w Poznaniu http://www.epoznan.pl/news-news-26136-Pamietacie_Minaret_przy_Estkowskiego

  Polubienie

 8. rabarbarek 6 lipca 2011 o 2:16 pm

  Zle sie dzieje w USA. I akurat teraz nie mam na mysli wielkiej polityki, nalotow na Libie czy upadku dolara. Sprowokowal mnie wpis Monitora o satanistach. Juz sama nie wiem jak ta grupe , ktora niszczy dotychczasowy porzadek wartosci moralnych , i po prostu ludzkich, funkcjonujacych na bazie przykazan Boskich. niszczy. Jest to grupa potezna , silna , majaca wplywy we wszystkich srodowiskach, poczawszy od swiata kultury , poprzez koscioly i sadownictwo. Ostatnie decyzje sadow amerykanskich sa tak bulwersujace , ze Amerykanie przecieraja oczy ze zdumienia , i nie wierza , ze to jeszcze instytucje prawa a nie bezprawia. Wiele ostatnich werdyktow to nic innego jak jawne prowokacje satanistyczno – NWOowskie. Nie bede pisala o przyznaniu pelnych praw gejom w Nowym Jorku , choc miliony ludzi domagaly sie utrzymania dotychczasowych przepisow. Ale jak sie okazalo kilku panow w togach , nie zwazajac na nic , ot tak po prostu stwierdza ” od dzisiaj pani z pania i pan z panem sa rowni malzenstwom mesko-damskim , i dokladaja do tego kotla rozpusty transwetystow i innej masci dziwolagow , przy okrzykach poparcia prezydenta USA ktory krzyz kaze zaslaniac w szkolach katolickich podczas swoich prelekcji . Widac scisla wspolprace instytucji panstwowych w celu zniszczenia morale narodu.

  Dzisiaj doszla bezprecedensowa decyzja sadu o uniewinnieniu dziewczyny , ktora zamordowala swoje 2 letnie dziecko. Zrobiono z procesu telewizyjny show. Wszystkie stacje pokazywaly relacje po kilka godzin dziennie , [ani slowa o elektrowniach , powodziach itd] . Czulam , ze cos z tego wyniknie , poniewaz takich przypadkow w Ameryce sa setki i nie robi sie z tego afery tv poniewaz zabrakloby kanalow. Tym razem jednak show mial na celu pokazanie narodowi , ze mordowac dzieci mozna i uniknac za to odpowiedzialnosci tez mozna . Istnie satanistyczna zagrywka satanistyczna. W tekscie jest video , na ktorym widac oburzenie Amerykanow. Podobno strony internetowe pekaja w szwach od komentarzy.
  A tak swoja droga to zalatwiono [ przy okazji tego show] kilka spraw jednoczesnie. Odwrocono uwage od wzniejszych spraw wewnetrzych i swiatowych i pokazano , ze prawo ustalac bedzie kilku panow w zaleznosci od swoich pogladow .

  http://abcnews.go.com/Health/casey-anthony-verdict-outrage-spills-online/story?id=14002257

  Polubienie

  • navajo88 6 lipca 2011 o 2:35 pm

   rabarbarek mylisz się !!!! to nie satanizm ,a zmiana obyczajów !!! i to wszystko zaczeło się od czasów zakończenia wojny w Vietnamie !!!! w 1975r !!!!!.
   Ameryka to zawsze był dziwny kraj i miał swoje dziwactwa w prawie i w obyczajach ,co stan to inne prawo i nie zapominaj rabarbrek że wy wszyscy biali jesteście tam w tej Ameryce najężdcami ,bo dzisiaj prawowici właściele Ameryki to siedzą i wegetują w rezerwatach dla indian ! .I taka jest prawda o ameryce ,dzisiaj ameryka to jest zlepek ludnosci z calego świata i to wypaczonego świata !
   J.M.H

   Polubienie

   • SEBECX 6 lipca 2011 o 3:06 pm

    ..dobrze prawisz navajo88 … INDIANIE to prawowici właściciele ziemi… a co do winy satanistow… w każdym momencie życia to MY wybieramy jak postąpimy… jeszcze…

    …wszystko zaczyna się od drobnych kłamstewek itp., aby następnie spowszednieć i umożliwić zaistnienie następnych drobnych lub większych itd. itd. itd. powstaje potężna „machina” o właściwościach samonapędzalnych i przyciągających … poczucie winy i pogarda do samego siebie „nie pozwala” się wyzwolić, więc brnie się coraz dalej i dalej…. skoro już się stoi po pas w gównie to czemu by nie zacząć w nim pływać?.. i tak już przesrane..:) … człowiek wymyśla różne „odpusty” grzechu mające za zadanie niestety tylko chwilowo znieczulić…
    …to nic innego jak mechanizm uzależnienia od „ZŁA”……
    …każdy wie co to groteska … a tutaj działa podobna zasada: i straszno i śmieszno…
    ..dlatego mało kto rozumie ŻE GRY w których zabija się są złe, z tego powodu, iż zabija się podczas „rozrywki” … chodzi tutaj o nastawienie psychiki człowieka – rozerwę się trochę i se zagram…. to taka podprogówka jak reklamy alkoholu lub tytoniu – sex – lub „szczęście”… wystarczy uśmiech do drinka lub fajki i przekaz oczywisty – szczęście, radość…
    …sataniści to doskonale wiedzą… to mistrzowie manipulacji… niszczą dzieło Boga rękami jego boskich dzieci… a mają plan, aby samego Boga uwikłać w zniszczenie swoich dzieci….
    ..pobudka… PRAWDA NAS WYZWOLI

    Polubienie

    • FAKIR 6 lipca 2011 o 3:44 pm

     Z całym szacunkiem, ale pragnę donieść, że Indianie posiadali dużo bardziej restrykcyjne prawa dotyczące morale, niż „Ojcowie Założyciele USA”

     Polubienie

    • FAKIR 6 lipca 2011 o 3:58 pm

     http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,4947926.html

     Ja nie uczęszczam do Kościoła, ale moja żona mówi, że straszny tłok

     Polubienie

   • rabarbarek 6 lipca 2011 o 3:46 pm

    Navajo zgadzam sie z Toba . Masz racje jesli chodzi o Indian . Bardzo ich szanuje [ choc to juz nie ci sami Indianie znani z historii] . Znam wielu . Niestety zarowno w USA jak i w Kanadzie przegoniono ich do rezerwatow i tam zamknieto ich razem z ich przeszloscia i historia. Kiedy ktos w Kanadzie mowi mi , ze nie jestem Kanadyjka , pytam czy on /ona jest Kanadyjka[ czyli Indianka /Indianinem].
    Chodzi mi jednak o dzisiejsze oddzialywanie USA na swiat . Kiedys byla konstytucja ojcow zalozycieli, pomoc Europie po wojnie , mozliwosc „dorobienia” sie , Boze wartosci u podstaw panstwa, a teraz idzie stad obluda , klamstwo, przemoc , zboczenia, . Mozna to nazwac zmiana obyczajow , tylko , ze ktos stoi za ta zmiana, ktos pociaga sznureczkami , zeby Ameryka stala sie bankrutem, z bezwolnym spoleczenstwem , utopionym w zgnilizmie , ktorym mozna bedzie manipulowac do woli.

    Teraz pisze z doskoku , pozniej postaram sie wrzucic wiecej na ten temat .

    Polubienie

    • navajo88 6 lipca 2011 o 4:48 pm

     rabarbarek i ja się z tobą zgadzam ,ale sama przyznasz że rok 1975 to jest rok przełomowy dla ameryki i wraz ze mianą obyczajów i zachowań ten kraj zaczyna staczać się po równi pochyłej i to bardzo szybko .Pamiętaj że przd rokiem 1975 byly lata że młodzi amerykanie wierzyli w przyszłość ameryki i świata ,była wspaniała muzyka włącznie z Jimim Hendrixem i jego rewolucyjnym podejściem do rocka ,a szczegulnie jego koncert na festiwalu w woodctock i brawurowe wykonanie chymnu Star Spanger ‚s Banner oszołomiło wszystkich łączne ze mną ,ale to wszystko zaczeło się zmieniać na gorsze ,nie wiem czy pamiętasz ,ale na festiwalu w woodctock zgineła tylko jedna osoba i to za sprawą nabycia narkotyku z niewiadomego żródła ,a w roku 1971 na koncercie Rolingstonsów w LA ,Kaliforni zgineło już kilka osób , a całkowity upadek tak zwanych obyczajów to zaczoł się w 1975 i trwa do dzisiaj ,nie stety .
     Pozdrawiam J.M.H

     Polubienie

     • monitorpolski 6 lipca 2011 o 5:04 pm

      Zgadzam się z tym, do połowy lat 70-tych muzyka się rozwijała, miała klasyczne podstawy. Potem zaczęto ją niszczyć, oznaczało to że sataniści przejęli inicjatywę. Po zabójstwie Kennedy’ego zajęło im kilkanaście lat by przejąć wszystkie ważniejsze funkcje w państwie, łącznie z kulturą i kreowaniem mody. Teraz trend idzie w drugą stronę – społeczeństwo się budzi, czego wyrazem jest coraz lepsza muzyka. Obyśmy zdążyli…

      Polubienie

  • monitorpolski 6 lipca 2011 o 9:08 pm

   We wczorajszym programie Alexa Jonesa Jeffrey Steinberg od LaRouche’a poruszył temat paneli śmierci, które niedługo będą wprowadzane we wszystkich krajach zachodnich. W USA już praktycznie obowiązują, u nas na razie funkcjonuje to w postaci kolejek do lekarzy – na zabiegi czeka się po pół roku i więcej, nie masz pieniędzy – umierasz.
   Ale Steinberg (który jest Żydem, świadczy to o tym, że nie można za wszystko winić Żydów) pociesza, że opozycja wobec depopulacji jest coraz mocniejsza i że już niedługo sytuacja zacznie się odwracać.

   Polubienie

 9. Rodriguez7 6 lipca 2011 o 2:38 pm

  „Ludzie nie wiedzą kim są, ich życie to praca dom, tak tydzień tydzień rok w rok – non stop”
  Ostry ujawnia tu stan rzeczy który nie pozwoli ludziom zrozumieć „dlaczego” póki się nie zatrzymają na chwilę i sami zapytają a przecież jest wszystko dziś – wystarczy zapytać i pomyśleć a odpowiedź się dostanie. Wiecie Lucyfer działa tak iż nie ma mocy nam czegoś rozkazywać przynajmniej na wstępnym stadium do całkowitego opętania czyli ok 90% populacji ale ma ogromną mądrość by zwodzić nas bo przecież koniec końców to nie on wybiera za nas tylko my sami. A ludzie wybrali ignorancję i niestety zapłacą tu na ziemi za to wszyscy. Bo oni nas uwiedli naszym bogiem – pieniędzmi. I teraz szykują nam piekło. I chociaż czuję że jeszcze jest sporo czasudo pkt 0 to mimo wszystko boję się. Czasami chciałbym żeby to już się zaczęło bo czekanie i udawanie że wszystko ok po prostu mnie apatyzuje do świata

  Polubienie

  • SEBECX 6 lipca 2011 o 4:15 pm

   mądrze prawisz człowieku… bardzo mądrze…

   Polubienie

 10. PokójWam 6 lipca 2011 o 2:52 pm

  Nie tylko katolicką chcą zniszczyć ale wszystkie i wprowadzić Lucyferianizm

  http://proroctwa.com/kogo-wielbi-watykan.htm

  Polubienie

  • Chomik 6 lipca 2011 o 8:18 pm

   Dlaczego Watykan zasponsorował największy teleskop świata i nazwał go Lucyfer ?

   http://en.wikipedia.org/wiki/Vatican_Advanced_Technology_Telescope

   http://www.wiadomosci24.pl/artykul/watykan_mowi_o_e_t_4913.html

   http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=6996

   http://zbawienie.com/szatanska-propaganda.htm

   Polubienie

   • monitorpolski 6 lipca 2011 o 8:30 pm

    Widzę, że atak satanistów, którzy się przylepili do tego bloga jak pijawki nie ustaje.
    Po stronach, które podajesz jako rzetelne źródła z kim mamy do czynienia. Ci co nienawidzą katolików… Wszystkie fakty są tak przekręcane żeby udowodnić, że Watykan to Lucyfer.
    A co do poruszonego problemu – dlaczego teleskop nazwano „Lucyfer”? Chodzi zapewne o nawiązanie do obiektu kosmicznego, który w czasach biblijnych nawiedził Ziemię (Wormwood). W ten sposób Watykan próbuje nas ostrzec, że faktycznie coś sięzbliża do Ziemi, i że nie jest to nic dobrego. „Some believe it is for the purpose to monitor a warning presented in the Bible. It is named „Wormwood” coming from the New Testament book of Revelation”
    http://www.truthwinds.com/siterun_data/space/space_exploration/news.php?q=1272129358
    Czy sądzicie, że ktoś by tak otwarcie przyznawał się, że jest rządzony przez szatana?

    Polubienie

    • SEBECX 6 lipca 2011 o 9:02 pm

     …tak, tak…. od razu sataniści…. ciesz się Monitor, że masz wielo-wyznaniowych czytelników… to chyba raczej powód do dumy…

     Polubienie

    • Chomik 7 lipca 2011 o 1:03 am

     Tak Watykan jest bardzo mądrą instytucją nazywając nowy teleskop imieniem Lucyfer.

     Na pewno to spowoduje, że ludzie, którzy właśnie myslą, że Watykan to siedlisko zła na świecie przestaną w to wierzyć ;). Dzięki takim poczynaniom Watykan sam sobie podcina gardło więc nie bredź monitor tylko zrozum, że Watykan to nierządnica z Biblii.

     To tak jakbym był właścicielem firmy Coca Cola a swój nowy produkt nazwał Pepsi Cola.

     Polubienie

     • monitorpolski 7 lipca 2011 o 8:07 am

      Kompletna bzdura – byłeś w Watykanie? Widziałeś co tam mają? Gdzie są te potężne komputery, które kontrolują świat, wylęgarnie armii zła?
      Trzeba być kompletnym idiotą by wierzyć w to, że Watykan jest siedliskiem zła. Zastanów się – jakie państwo ma takie możliwości? Przed kim chylą głowy prawie wszyscy przywódcy świata? Gdzie mają schronienie najgorsi terroryści, gdy już nie mogą uciec przed odpowiedzialnością karną w innych państwach? Kto kontrolwał akcjami terrorystycznymi, które doprowadzają świat do NWO?
      A to, ze ja nazwałem swój pierwszy blog grypa666 oznacza, że jestem diabłem?!

      Polubienie

   • ALFA 6 lipca 2011 o 8:43 pm

    A dlaczego w Brukseli wielki komputer i nazywa się BESTIA??????

    Polubienie

    • ALFA 6 lipca 2011 o 8:45 pm

     I dlaczego mój komentarz oczekuje na moderację???????

     Polubienie

    • monitorpolski 6 lipca 2011 o 9:00 pm

     A co ma Bruksela do Watykanu? Przecież większość antychrześcijańskich posunięć w Europie idzie z Brukseli.

     Polubienie

 11. luna 6 lipca 2011 o 3:08 pm

  To się dzieje w Polsce.
  Zbiorowe wystąpienie z Kościoła
  Być może jest to pierwsze w Polsce zbiorowe wystąpienie z Kościoła katolickiego, które nie stosuje się do procedur apostazji. Kilkanaście osób związanych z wrocławskim środowiskiem kulturalnym na imprezie „Rity Baum”, z okazji ukazania się najnowszego numeru tego pisma, dokonało aktu symbolicznej apostazji.
  reszta tutaj : http://religia.onet.pl/publicystyka,6/zbiorowe-wystapienie-z-kosciola,392.html

  Polubienie

  • FAKIR 6 lipca 2011 o 3:59 pm

   http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,4947926.html
   Ja nie uczęszczam do Kościoła, ale moja żona mówi, że straszny tłok.

   Polubienie

   • FAKIR 6 lipca 2011 o 4:05 pm

    Zapewniam Was, że duża część Polaków, która nie chodzi do Kościoła również będzie bronić wartości przekazywanych od rodziców.
    Nie jest tak jak przekazują zakłamane media, wykonując jakieś zabawne sondaże, mające udowodnić, że Polacy odchodzą od wiary.
    Polacy w ogromnych ilościach emigrują. Czy ktoś bierze to pod uwagę??
    Kilkanaście lat temu, tzw. pierwszym rzutem, w ciągu zaledwie 2 lat wyjechało 90% moich znajomych.

    Polubienie

    • monitorpolski 6 lipca 2011 o 9:09 pm

     Będą wracać. No, chyba że są w Norwegii czy w Szwajcarii. Wielu moich znajomych z Europy Zachodniej już wróciło.

     Polubienie

  • rabarbarek 6 lipca 2011 o 10:42 pm

   Im wiecej takich „katolikow ” odejdzie z KK , tym lepiej. Niestety czesc zostanie , bo takie dostala zadania i wykonuje je sumiennie. Nie ilosc a jakosc jest najwazniejsza, reszty dopelni Duch Swiety.

   Polubienie

 12. Piotr 6 lipca 2011 o 3:36 pm

  Panie Marku, czy mógłby pan usunąć to wstrętne zdjęcie „artystki”… będę wdzięczny. Pozostawiając je, tylko ją pan promuje. Czuje się zniesmaczony, obrzydzony, i serce mnie boli, że w taki sposób można obrażać, nie tylko Jezusa, ale również Jego Matkę

  Polubienie

  • monitorpolski 6 lipca 2011 o 4:32 pm

   już zamazane…

   Polubienie

   • Piotr 6 lipca 2011 o 4:45 pm

    Dziękuję i pozdrawiam

    Polubienie

    • Pelagia 7 lipca 2011 o 7:20 am

     szanowny Panie Marku – ja proponuję zastosować metodę starożytnych: – wymazywali wszelkie informacje o swoich wrogach. Myślę, że warto usunąć spod zdjęcia nazwisko artystki, nie warto zołzy reklamować 🙂

     Polubienie

 13. zeebii 6 lipca 2011 o 3:44 pm

  No bo jakże wytłumaczyć antypolskie zwroty rodzaju „polskie bydło”?

  Ale podateczki od „bydła” na teatry ciągną że ho! I żrą bezwstydnie za ich pieniądze..
  Z drugiej strony trochę im niestety trzeba przyznać racji -bo jak nazwać człowieka który opłaca diziałajcych na jego szkodę?
  No bo jak nazwać czlowieka wspierającego tych którzy działają przeciw niemu? Do końca normalny chyba nie jest.

  Polubienie

  • monitorpolski 6 lipca 2011 o 4:33 pm

   Może przydałby się im bojkocik?

   Polubienie

   • zeebii 6 lipca 2011 o 4:54 pm

    Świetny pomysł.
    Dobrze było by aby artyści na państwowych posadach, ale i nauczyciele, policjanci, itd. pamiętali że pracują dla tych którzy im płacą. Czyli dla podatników.

    A nie tylko „dawaj kasę i spadaj”.

    Polubienie

   • SEBECX 6 lipca 2011 o 4:57 pm

    …za dużo jest jeszcze strachliwych, którzy myślą, że coś mają… oprócz siebie i dzieci…

    Polubienie

  • Taka prawda 6 lipca 2011 o 6:11 pm

   Nagrać drania i podać do sądu. I ciągać jak Chołde z paragrafów o lzenie Konstytucji, Narodu, nawoływanie do rasizmu, deprawowanie młodzieży poblicznym uzywaniem sło wulgarnych etc. A jak nie idzie to zawsze jak za okupacji przed teatrem plakat z planszą, że tylko „obiekt tylko dla świń i sprzedawczyków. Polakom wstęp wzbroniony.”

   Zresztą to i tak nic w porównaniu z tym co to bydło wyprawiało na kresach w mieścinach w których miało tzw większość lub opieke partyjnych bojówek. Są pozachowywane wspomnienia jak „wybrańcy” rodem hitler-jungen szukali po ulicach zaczepki bo jak twierdzili „dzień bez skatowania Polaka to dzień bezbożnie spełniony”. A po zmianie państwowosci już z gwiazdami czy gapami latali po domach mordować, rabować i gwałcić bo tak im wiara nakazywała. Wraca co było i to większymi krokami niż widać po tabloidach.

   Polubienie

 14. Ola 6 lipca 2011 o 3:52 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=jKfdL0WHm7c&feature=player_profilepage Wystarczy przesledzic ile zla wyrzadzil dla Polakow i Polski p. TUSK

  Polubienie

 15. Ola 6 lipca 2011 o 3:55 pm

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/ Plany dla swiata wg protokolow Syjonskich

  Polubienie

 16. Ola 6 lipca 2011 o 4:11 pm

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/ nie wiem dlaczego jest to tutaj zablokowane. Czy robie cos nie prawidlowo ale polecam wejsc na strone http://www.aferyprawa.eu i wpisac PROTOKOLY OBRAD MEDRCOW SYJONU
  Najbardziej strzerzone by swiat sie nie dowiedzial prawdy Wiadomo w czyich rekach jest internet,google itp dlatego jest trudno a bedzie o wiele trudniej poznac prawde kto i jakie plany ma dla swiata szczegolnie USa i Europy.

  Polubienie

 17. Ola 6 lipca 2011 o 4:12 pm

  http://www.aferyprawa.eu wpisz PROTOKOLY OBRAD MEDRCOW SYJONU

  Polubienie

  • FAKIR 6 lipca 2011 o 4:15 pm

   Oj tak
   Jedna z najbardziej pouczających lektur.
   Posiadam polskie oryginalne wydanie z 1936 roku
   Tutaj ktoś wrzucił wątek
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=11382

   Polubienie

   • FAKIR 6 lipca 2011 o 5:56 pm

    Przy okazji ostrzegam, aby nie szukać jakiejkolwiek winy w „zwykłych” Żydach,.
    Ten naród przeszedł wiele razy ogromne katusze.
    Nie tędy droga.
    Światem rządzą opętani psychopaci na usługach szatana, a oni nie uznają żadnej religii, nawet ateizmu.
    Czerpią moc z nienawiści między ludźmi,.
    Książka jest bardzo pouczająca, gdyż ukazuje skuteczne mechanizmy zniewalania ludzkości
    Moim zdaniem nie należy wszystkiego traktować dosłownie

    Polubienie

   • zenobiusz 6 lipca 2011 o 8:08 pm

    Miałem w rękach egzemplarz po polsku,wydany w 1898 r.Nie podam w jakiej bibliotece,by nie „zaginął”.Jest to dowód na to że nie jest to „fałszywka:” Ochrany,jak to zaczęto twierdzić po obaleniu wydaniem z 1938 r,tezy że to goebelsowska,robota.Nieszczęsny Św.Mikołaj II,ostatni z Romanowych,miał nieszczęście ,uznać że to prawda,i natychmiast miał 1905 r,a finalnie przypłacił to męczeństwem i zagładą rodu.

    Polubienie

    • FAKIR 6 lipca 2011 o 8:21 pm

     Oczywiście, że plan jest autentyczny,.
     Taki plan mógł napisać jedynie szatan

     Polubienie

    • monitorpolski 6 lipca 2011 o 9:11 pm

     Sprawa „Protokołów” trafiła do sądu w latach 20-tych, nie pamiętam czy to było w Anglii czy w Szwajcarii. Protokoły uznano za autentyczne i że są zagrożeniem dla cywilizacji. Warto by ten wyrok znaleźć.

     Polubienie

 18. karlos33 6 lipca 2011 o 4:16 pm

  W każdej chwili może dojść do erupcji wulkanu Hekla

  http://losyziemi.pl/islandia-wulkan-hekla-szykuje-sie-do-erupcji/

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/woalert_read.php?edis=VA-20110706-31429-ISL

  Tymczasem coś zaczyna dziać się przy Islandii na Atlantyku, prawdopodobnie jakiś podwodny wulkan daje o sobie znać, ponieważ pojawiło się mnóstwo wstrząsów

  http://en.vedur.is/earthquakes-and-volcanism/earthquakes/reykjanesridge/

  Polubienie

  • FAKIR 6 lipca 2011 o 5:27 pm

   i co z tego?

   Polubienie

   • rabarbarek 6 lipca 2011 o 6:26 pm

    Fakir , Karlos specjalizuje sie w ” wulkanach” juz od dawna. Co nie znaczy , ze nie interesuje sie polityka. Zobacz Jego nicka . Zszokowany tak jak my. A przyrode tez warto obserwowac , wiec po prostu wypelnia luke. Pozdrowienia dla obu Panow.

    Polubienie

    • FAKIR 6 lipca 2011 o 7:47 pm

     Kataklizmy zawsze były i będą w przyszłości.
     Niektóre z pewnością były i będą powodowane sztucznie.
     Moim zdaniem trzeba się coraz bardziej skupiać na tym co możemy aktualnie zrobić,.
     Zauważyłem, że Marek wykonuje dużo roboty związanej z naszą zasraną codziennością i tak właśnie trzeba postępować i się wspierać.
     Nagłaśnianie wybuchów wulkanów w niczym nam nie pomoże, a nawet przeszkodzi.
     Co z tego, że będziemy miętolić o jakiś tam wulkanach, jak tymczasem wspaniałych ludzi wsadzają do psychiatryka,.
     Zawsze próbowali czymś nas zająć, byle byśmy nie dotykali spraw, które ich najbardziej rozbolą.
     Z pewnością nie rozboli ich biadolenie o kataklizmach.

     Polubienie

     • zenobiusz 6 lipca 2011 o 8:17 pm

      Fakir@ ,widzę że nie czytasz mojego bloga.O kataklizmach trzeba alarmować,bo to one, mają być narzędziem depopulacji,i to niebawem.Z premedytacją,i pełną radością ,produkuje się niesprawiedliwości,wołające o pomstę do nieba,i z nimi trzeba walczyć na bieżąco.Nie wolno jednak tracić z oczy procesów nadrzędnych,dla ukrycia których i odwrócenia uwagi ludzi ię je prokuruje.Pamiętaj że nie wszyscy są chrześcijanami,i moc modlitwy da im ochronę.Są miliardy niechrześcijan,którym grozi hekatomba.Nie alarmowanie o tym,to niemal współsprawstwo ich zagłady.Przemyśl to.

      Polubienie

     • karlos33 6 lipca 2011 o 8:19 pm

      Powiem tak, im każdy kataklizm jest na rękę ,a my co możemy zrobić to jedynie informować o tym co się dzieje,i tak polityka swoją drogą a natura swoją ale wszystko ma swoje granice, i tak np. Grecja ,oni już tą granice przekroczyli a w tej chwili wbili sobie tym kredytem ostatni gwoźdź do trumny, to samo czeka Portugalię – szkoda mi tych ludzi, na pewno nic dobrego z tego nie będzie.
      A teraz co do przyrody, ona rządzi się swoimi warunkami i oczywiście można w nią w jakimś stopniu ingerować ale wyniku tej ingerencji nie można z góry przewidzieć, nie ma tak jak w równaniu matematycznym podstawiamy x i otrzymujemy wynik y, trzeba uwzględnić jeszcze jakieś współczynniki.
      I tak np. żeby zniszczyć USA nie potrzeba nic specjalnego wystarczy zdetonować bombkę w Yellowstone i nikt się nie domyśli, ludzie będą uciekać do obozów FEMA bo tam bezpiecznie, będą myśleć że ich kraj im pomoże a tam dokona się zagłady ludzi paląc ich w krematorium.
      W europie znowu jak jest za spokojnie to trzeba wywołać jakiś konflikt i tak za niedługo może to dotyczyć Iranu i Izraela, i tak np. Libia ma stanowić przyczółek do ataku na Iran i może jeszcze jakiś kraj,zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać w najbliższych miesiącach.
      Każdy kataklizm dla tych co chcą zawładnąć światem jest jak AS z rękawa , tak więc trzeba być przygotowanym na jeszcze większe nieszczęścia np. takie jak w Japonii.

      Polubienie

      • monitorpolski 6 lipca 2011 o 9:12 pm

       Dzięki karlos33 – zamieszczę info w następnym wpisie.

       Polubienie

       • karlos33 6 lipca 2011 o 11:27 pm

        A co do tego Yellowstone co wyżej pisałem – to pojawiały się informacje na temat konwojów wojskowych które przewoziły materiały wybuchowe w nieznane miejsca, chyba rabarbarek o tym pisała ,były nawet nagrania wrzucone na youtube, właśnie wtedy doszedłem do takiej myśli że mogą coś zdetonować np. pomóc w eksplozji wulkanu.
        To taka moja mała myśl 🙂

        Polubienie

        • najjasniejszaPanienka... 7 lipca 2011 o 9:25 am

         …e tam, nikt by tego dynamitem nie wysadzal.

         Polubienie

  • Taka prawda 6 lipca 2011 o 5:58 pm

   Angole i Holendrzy znaczy angielska i holenderska sitwa lichwiarzy odgrażała się, żę Islandczycy popamietają iż nie chcieli im oddać zdefraudowanych przez ichni prywatny bank szmalu. Znając z Fukushimy ich pobożność i cynizm nie jest wykluczone, że dzielne NATOwskie łodzie podwodne minują teren wokoło Islandii by „na apokaliptyczne trzęsienie zmeinii” zmieść ich przykładnie z tego świata. I by kolejny g0ojland się juiż nie odważył „nie oddawać lichwiarzom co lichwiarskie” znaczy po ichniemu Boskie.

   Polubienie

   • rabarbarek 6 lipca 2011 o 6:31 pm

    Tez sie obawiam , ze ci panowie nie zapomna Islandii „jej arogancji” w stosunku do IMF. Tym bardziej , ze Islandia jest przykladem dla wolnego swiata , ze jednak mozna przeciwstawic sie potedze zachlannych bankierow.

    Polubienie

    • Konarski 6 lipca 2011 o 6:39 pm

     Przede wszystkim jest krajem o małej liczbie ludności i gdy położyli „lage” na lichwiarzy ci machnęli ręką bo „szum” mógłby więcej im zaszkodzić …
     Ale krajom takim jak Grecja, Portugalia, Hiszpania czy Polska nie odpuszczą.

     Paragwaj w Ameryce Południowej też był niemiłosiernie zadłużony u lichwiarzy dzięki swym skorumpowanym politykom, którzy siedzieli w kieszeniach lichwiarzy i za łapówki przelewane na zagraniczne konta celowo zadłużali kraj.
     Tak zadłużyli i na takich zasadach i warunkach, że Paragwajczycy musieli oddawać ponad 50% dochodów na spłatę samych odsetek.
     Przyszli po rozum do głowy , zmienili klasę polityczną i ogłosili, że nie będą nic spłacać lichwiarzom – niech spłacają swymi majątkami i pracą skorumpowani eks politycy, którzy do tego doprowadzili.

     Oleli bankstersów ciepłym moczem i do dziś dnia niczego im nie spłacają.
     A jednak można. 🙂

     Polubienie

 19. rabarbarek 6 lipca 2011 o 4:59 pm

  Pani Lagarde rozpoczela dzisiaj sprawowanie finkcji szefa IMF. Od czego rozpoczela ? od zainkasowania podwyzki zarobkow . Co za ironia , kiedy Grekom juz obnizono zarobki o 20% , IMF stwierdzil , ze tej pani nalezy sie podwyzka w zwiazku z wyzszymi kosztami utrzymania . To jakby splunac w twarz tych , ktorzy padli ofiara zlodziejskiego systemu bankowego i teraz musza zaciskac pasa do granic trudnych do wyobrazenia. I przeciez nie tylko w Grecji , ale w wielu innych krajach. Co za bezczelnosc w twierdzeniu , ze pani Lagard pol miliona nie wystarczy na zycie , kiedy miliony musza utrzymac swoje rodziny za grosze , ktore otrzymuja za ciezka prace. Niedawno bankierzy przyznali sobie podwyzki za kradziez swiatowego kapitalu [ precedens w historii swiata] ,teraz kolejna „gruba ryba” , ktorej brakuje na utrzymanie.
  Wiele stron wylaczylo mozliwosc komentowania tego jakze waznego wydarzenia , jakim jest zajecie jednego z najwazniejszych stolkow „swiatowej polityki i ekonomii” . Chyba po to , zeby nie psuc „milego wrazenia” jakie przebija z ekranow tv , kiedy patrzy sie na usmiechnieta twarz ….
  wstawcie sobie epitet jaki chcecie.

  http://roarmag.org/2011/07/lagarde-imf-chief-salary-wage/

  Polubienie

  • rabarbarek 6 lipca 2011 o 5:15 pm

   I uwaga. Zaczela sie kampania przeciwko Portugalii. Obnizono jej pozycje w rankingu zadluzenia i retoryka jest taka sama jak w przypadku Grecji.

   Polubienie

   • millena461 6 lipca 2011 o 5:44 pm

    jedno slowo wystarczy SQ….two i tyle. Dlatego, boje sie o losy Poski kiedy wejdzie do strefy euro, poprostu mam ciarki.. bo nasi „panowie” zyskaja ale narod straci „big time”

    Polubienie

    • FAKIR 6 lipca 2011 o 6:09 pm

     Spokojnie….Polska nie wejdzie do strefy EUR…do tego czasu Unia się rozpadnie wyraźnie na dwie części.
     Będą wielkie rewolucje, również na tle etnicznym.
     W Niemczech widywałem już ceny w sklepach podawane w markach niemieckich.
     Będzie hasło „ratuj się kto może”

     Polubienie

     • millena461 6 lipca 2011 o 6:19 pm

      FAKIE – OBYS mial RACJE.

      Polubienie

      • millena461 6 lipca 2011 o 6:36 pm

       haha mialo byc FAKIR sorry fakir 😉

       Polubienie

     • Konarski 6 lipca 2011 o 6:29 pm

      Ostatecznie UE może rozpaść się na 3 lub 4 części:

      1- Niemcy, Francja, 3 krale Beneluxu – Belgia, Holandia i Luxemburg – tzw. „twarde jądro” UE, po upadku strefy Euro prawdopodobnie stworzą własną i nową walutę lub będą dalej mieli Euro jeśli bankruci z grupy PIGS + Italia wrócą do walut narodowych

      2- Strefa wydymanych i wydojonych z majątku narodowego bankrutów z niemożliwym długiem do spłacenia – kraje PIGS – Portugalia, Irlandia, Grecja, Hiszpania, no i dołączą do nich Włochy,Malta….

      3- Kraje skandynawskie – Dania, Szwecja, Finlandia, stworzą własny związek, do którego być może dołączy Norwegia.

      4- Kraje Europy środkowo – wschodniej z dawnego bloku sowieckiego, w tym Polska – wydymane i wydojone ze sprzedanym przez skorumpowanych polityków za ułamek wartości majątkiem narodowym, zadłużone po uszy…

      WIELKA BRYTANIA w mojej ocenie ostatecznie zaciśnie więzy z USA i Kanadą.

      Polubienie

 20. FAKIR 6 lipca 2011 o 6:13 pm

  Przecież wiecznie nie można przelewać kasy z jednego kraju do drugiego itd…
  W końcu wszystkie pieniądze poprzez podatki trafiają do banków.
  Teraz z powodu braku pieniędzy w obiegu większość krajów będzie wyprzedawała majątek.
  Będą ogromne zamieszki z tego powodu.
  Cały szwindel jest jak narkomania i skończy żywot jak większość narkomanów.

  Polubienie

 21. Talbot 6 lipca 2011 o 6:15 pm

  Nigel Farage vs Donald Tusk – parę słów prawdy

  Polubienie

 22. nazwa 6 lipca 2011 o 6:44 pm

  I znowu muszę skomentować „akt obamy” (a fu!) – zarzuty musimy stawiać cholernie uważnie, żeby nie wpaść na minę co podważy wiarygodność w innych sprawach. Otóż: Plik PDF ze skanem NIE JEST SFAŁSZOWANY. I nie ma to NIC WSPÓLNEGO z jakimś tam OCR-em, jak to tłumaczono. To co widzicie jako masę obiektów to efekt kompresji typu DJVU. Nie jest to natywny plik.djvu tylko jego metoda kompresji (albo efekt użycia konwertera DJVU-to-PDF, są takie)! Jak kto nie wierzy to proszę sprawdzić w wikipedii (polskiej też) jest dobry opis. W skrócie algorytm rozbija skan na osobne elementy i warstwy koloru kompresując je potem każdą z osobna. To pozwala zachowując czytelność uzyskać pliki dużo mniejsze niż JPG. BTW w plikach .djvu jest zapisana w tzw internecie masa zeskanowanych czasopism, np. stare Bajtki albo Amigowce. I proszę bez „obelg”, wystarczy pogoglać troszkę samemu.

  Polubienie

  • millena461 6 lipca 2011 o 7:11 pm

   wielu specow badalo ten dokument i jedna jest opinia „ciekawa ta twoja teoria, jestes jedynym zaglem na wodzie” http://www.youtube.com/watch?v=Grd8LgHrNr8&feature=related moze zglosisz swoje uwagi do A.Jonsa potrzebuja innych opinii.

   Polubienie

   • zenobiusz 6 lipca 2011 o 8:33 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/02/patrzcie-na-recewaszym-idolom-hypocrite-alex-jones-censors-youtube-comments/
    nazwa@ ma racje.Jones to wasz kolejny idol,macie ich kupę ,podsuwanych jak na zawołanie.To kolejne odwracanie uwagi ,jutro jest 07.07.2011.Miał być jakiś kataklizm z HAARP, złowrogim,w roli głównej.Nie wyciągacie wniosków z rozmaitych Fulfordów.Bawią się wami jak dziećmi.Przepraszam za ostre słów ,ale ja już tak mam ,że pewne rzeczy po prostu wiem,i nie zamierzam tłumaczyć się z tego faktu.Wołam jak na puszczy,i już z lekka mi ręce opadają.Potrzebuję góra, 200 ludzi zdeterminowanych, do działań w pełni legalnych, w swoim terenie,i jak Bóg na niebie ,znajdę ich, nawet w takiej pułapce jak internet.Jak okaże się, że to fałszywa nadzieja ,mam już,i plan awaryjny.Można stworzyć mobilne zestawy busterów ukrytych w TiRach i rozesłać po Polsce.Zacznijcie myśleć, eliminując wszystko, co może być odwracaniem uwagi,i dojdziecie do wniosku,że mam rację.

    Polubienie

    • millena461 6 lipca 2011 o 9:40 pm

     @ZENOBIUSZ- A Jons nie jest moim idolem, szczerze? malo ogladam jego filmy. TEN AKURAT widzialam i innych ktore pokazuja jak jest zrobiony dokument.
     Ale Jons prosil zeby podac mu informacje jezeli ktos j odktyl cos innego, dlatego podalam akurat jego a nie inny dowod.
     Ja nie jestem z tych wierzacych w „dobrze gadane” przekazy.Mam swoje podejscie.To tyle.

     Polubienie

     • millena461 6 lipca 2011 o 9:43 pm

      dodam ze na slowo Fulford mam wyjatkowa czkawke od dawna.
      Pozdrawiam 🙂

      Polubienie

      • rabarbarek 6 lipca 2011 o 9:59 pm

       Ja tez , choc mozemy sie mylic lub mylic czesciowo.

       Polubienie

       • millena461 6 lipca 2011 o 10:04 pm

        on jest „to good to be true”

        Polubienie

     • zenobiusz 7 lipca 2011 o 12:06 am

      millena461@Nie miałem na myśli ciebie a przede wszystkim Marka,który nie może jakoś przejrzeć w niektórych kwestiach.Twój zdrowy rozsądek znam i doceniam
      Pozdrawiam.

      Polubienie

  • monitorpolski 6 lipca 2011 o 7:14 pm

   Okej, niech sobie będzie Dejavu (DJVU). To jednak nie tłumaczy różnic w wielkości i rozłożeniu czcionek. Przez zastosowanie DJVU próbowano to pewnie ukryć – by mieć tłumaczenie.
   Polecam:


   Eksperci uważają, że certyfikat zawiera 50 warstw!!!


   To nie jest DJVU, który zawiera zazwyczaj tylko kilka warstw by zmniejszyć wielkość pliku
   Jeszcze jednak rzecz: certyfikat zawiera błędy w numeracji oraz w określeniu Murzyna, którym był jego ojciec jako „Afrykanina”. W tych czasach Murzyna nazywało się „Negro”.

   Polubienie

   • SEBECX 6 lipca 2011 o 7:31 pm

    … dokładnie .. i tak się składa PRZYPADKIEM, że różnice występują w „newralgicznych” miejscach… ach te przypadki.. zbiegi okoliczności…

    Polubienie

   • nazwa 6 lipca 2011 o 8:02 pm

    Rozdział na multum obiektów mógł być spowodowany tym, że program skanera usiłował odczytać tekst żeby dokument mógł być przeszukiwany po treści. Fakt – to mógł być efekt ocr-a który dostawał szajby na widok tych bazgrołów. (Wystarczy się pobawić jakimś ocrem to często widać taką szatkownicę.) Dlaczego stworzyli taki „wyrafinowany” plik? Może właśnie dlatego żeby odciągnąć uwagę wrogów, a perspektywicznie ich skompromitować. Dlaczego nie NEGRO? I TO jest problem przesłonięty niby-fałszerstwem I O TO CHODZIŁO! (Jeśli to był by odpis to sprawa jasna: tak jak w Polsce kiedy ktoś się urodził w ’55 to teraz mu nie piszą w papierach:urodzony w Stalinogrodzie tylko w Katowicach). Ale tu widzimy „signature of parent”. Ten akt nie jest fałszowany komputerowo – on jest cały „lewy”, nielegalnie wystawiony na prawdziwym blankiecie i antydatowany – legalny dokument poświadczający nieprawdę, a nie jakieś nieudolne ilustratorowe „fałszerstwo”. A Oni muszą mieć namacalny papier i go mają.

    Polubienie

    • zenobiusz 6 lipca 2011 o 8:37 pm

     nazwa@,przyjmij wyrazy szacunku,za miażdżącą logikę wywodu.Oczywiście ,masz rację co do joty.Pocieszające jest znalezienie takiego głosu,na” targowisku spiskowej próżności”.
     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • SEBECX 6 lipca 2011 o 9:26 pm

     ..no i trzeba przyznać jeszcze, że tylko DEBIL skanuje OCR-em dokument nie mając zamiaru go edytować, a potem konwertuje i umieszcza w PDF. ….Jpeg i pozamiatane. ….wniosek się nasuwa, że zostało to celowo wykonane….

     Polubienie

   • nazwa 6 lipca 2011 o 8:18 pm

    tło ma w pliku 115dpi, główny moduł tekstu 239dpi, tak pokazuje Acrobat Professional (nie Reader!) – typowy zabieg „spakuj tło zachowaj kreskę”

    Polubienie

 23. rabarbarek 6 lipca 2011 o 6:46 pm

  Phoenix w Arizonie. Dust Storm. Niby normalne zjawisko , gdy sie buduje miasto na pustyni. A jednak troche strasznie jak sie to oglada , i chyba jeszcze straszniej jak sie oglada na zywo. Ciekawe komentarze pod video.

  Warto zobaczyc.

  Polubienie

 24. rabarbarek 6 lipca 2011 o 7:02 pm

  Nie stwierdzono zadnych zaklocen sejsmicznych , a wieza [ 39 pieter] trzesla sie co najmniej 10 minut. Przyczyny nieznane , pelna ewakuacja , trzy dni inspekcji i zadnych wnioskow.

  http://news.blogs.cnn.com/2011/07/05/korean-office-tower-evacuated-after-mysterious-shaking/?hpt=hp_t2

  Polubienie

  • karlos33 6 lipca 2011 o 7:45 pm

   Może to tak jak taki komin
   http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcREVRg6l3iG_5IGjWag_vBIhi9rSqWhnXMHv1TXpZFXqneyRLvS&t=1
   który w warunkach wietrznych się kołysze, jak by ktoś wszedł na samą górę to by był zdziwiony jaki odchył ma taki komin a z poziomu ziemi tego człowiek nie zaobserwuje.

   Polubienie

   • FAKIR 6 lipca 2011 o 7:50 pm

    Bujacie w obłokach razem z tymi kominami
    Niestety ja nie mogę się powstrzymać i również się czasami podłączam pod jałowe dyskusje.
    Może ktoś ma jakiś pomysł co zrobić, żeby takich ludzi jak ta „artystka” wsadzać regularnie do pierdla???

    Polubienie

    • FAKIR 6 lipca 2011 o 7:53 pm

     Ja mam pewien skuteczny pomysł
     Najlepiej stworzyć grupę społeczną, która zgłasza pozwy zbiorowe i robi rozgłos w mediach.
     Czy Wy jesteście w ogóle zdolni zrzucić wygodną maskę anonimowości i coś wreszcie zrobić zamiast pisać o trzęsieniach ziemi???
     Ja jestem do tego zdolny.

     Polubienie

     • FAKIR 6 lipca 2011 o 7:59 pm

      Przecież bez sensu jest wchodzić głównie na tego typu fora, wyłącznie po to żeby zapełnić swoją próżność, co w slangu można określić „jarać się czymś”
      Właśnie ,właśnie….czy to nie jest bezwładne kopiuj- wklej i jaranie się na ślepo informacjami przekazywanymi często z nieznanych źródeł??

      a to trzęsienie ziemi, a to wulkan, a to Indonezja zatonęła.

      Mój „nauczyciel” przestrzegał przed takim podejściem do tematu.

      Polubienie

      • FAKIR 6 lipca 2011 o 8:01 pm

       Właśnie i tutaj potwierdzą się słowa z Protokołów Mędrców Syjonu, że tych naprawdę odważnych i zdolnych jest w społeczeństwie jedynie garstka.
       Reszta nic nie robi, udaje że coś robi, czeka aż inni zrobią.

       Marek, wielkie słowa uznania dla Ciebie za Twoją niezwykłą odwagę!!!

       Polubienie

       • FAKIR 6 lipca 2011 o 8:06 pm

        bo pitolić anonimowo w internecie o wulkanach nawet „dziecko neostrady” potrafi, ale biegać po sądach, ryzykować swoje zdrowie i najbliższej rodziny potrafiłoby z całym szacunkiem pewnie 1 na 100 osób tutaj piszących.

        Z tego powodu właśnie wszystko co ma się wypełnić to się wypełni.
        Pewien pisarz powiedział po II wojnie św. mądre słowa:
        „Rozróżniam dwie zbrodnie II wojny światowej. Jedną jest zbrodnia hitlerowców, a drugą bezczynność społeczeństwa w momencie gdy dochodził do władzy. Jedną i drugą należy postawić na równi”

        Polubienie

        • FAKIR 6 lipca 2011 o 8:12 pm

         Czy Wy macie jakiekolwiek pomysły, żeby zmienić coś na lepsze???
         Jeśli uważacie, że wklejanie info ze świata o kolejnych wybuchach wulkanów spowoduje naszą wygraną ze zniewoleniem, to gratuluję pomysłowości.

         Już widzę jak bankierzy robią w spodnie ze strachu

         Polubienie

        • najjasniejszaPanienka 7 lipca 2011 o 12:24 pm

         A co ty taki do przodu jesteś? pochwal się co ty zes zrobilyl by zmienić świat na lepsze.

         Polubienie

 25. FAKIR 6 lipca 2011 o 8:17 pm

  Trzeba wreszcie coś zrobić.
  Założyć stowarzyszenie (póki jeszcze jest możliwość) i działać, a nie wygodnie klepać w te klawiaturki sącząc herbatkę w zaciszu domowym.
  Trzeba pomagać Markowi i trzymać się rzeczywistości, żeby za bardzo nie „odjeżdżać w odległe galaktyki”, bo jak powiedział Jaro za kilka lat nie będzie co zbierać.

  Polubienie

  • nazwa 6 lipca 2011 o 8:31 pm

   Nic nie można zrobić. Oni mają wszystkie atuty w ręku. Sądy, media, władzę… Teraz wezmą WSZYSTKO, zaczipują nas(?) na amen, tak jak napisano, to wszystko musi się stać. A co można zrobić teraz, ale tak naprawdę? po pierwsze wychować dzieci i przekazać im wszystko co najlepsze. A po 2 bez przerwy prosić Boga, aby GDY PRZYJDZIE CZAS dał nam rycerzy którzy pobiją dzieci diabła. Kiedy? może za 20 lat? Hehehe… piękna data taki na przykład 2029, dlaczego nie?

   Polubienie

   • zenobiusz 6 lipca 2011 o 9:14 pm

    Nie ma tyle czasu,nie miej złudzeń.A zrobić można.Nie stowarzyszenia,oni to wszystko mają przećwiczone,i wpisane w scenariusze zniewolenia.Jedyna rzecz, jakiej się boją to orgon.Wystarczy,by osoby przychodzące na rozprawę miały w kieszeniach orgonity.Taka kondensacja orgonu,powoduje zupełnie inne działanie wręcz, mózgu sędziego.Gdyby jeszcze w pobliżu była grupa modlitewna,nawiązująca kontakt z Aniołem stróżem Sędziego,efekt byłby natychmiastowy.Bóg dał nam narzędzia do walki,Wystarczy po nie sięgnąć.Nie wymaga to struktur,przemocy,łamanie prawa.Ot mała guerilla,w jakże komfortowych warunkach.Trzeba jednak zacząć od oczyszczenia z DOR własnej przestrzeni.Potem ją rozszerzać.Rok temu nawalił mi samochód na dnie doliny w której mieszkam.Pomoc w zepchnięciu go na pobocze,uzyskałem po trzech godzinach,i wysłuchałem wielu cierpkich słów ,typu takim rzęchem,to lepiej nie wyjeżdżać.Wczoraj sytuacja powtórzyła się,z tym, że orgon przenika od jakiegoś czasu moją dolinę.Pomoc była od razu,z uśmiechem,życzliwością.Tak to działa.

    Polubienie

    • tamara 6 lipca 2011 o 9:58 pm

     brawo zenobiusz.bez uszczypliwosci chce powiedziec,ze orgony tez zmienily ciebie.zenobiusz teraz a z przed dwoch miesiecy to niebo a ziemia….. 🙂
     a tez biore sie za orgonit -ki;zbieram materialy

     Polubienie

     • zenobiusz 6 lipca 2011 o 10:17 pm

      🙂
      Te sam zenobiusz,ale faktem jest że poza cong jade,nie miałem u siebie orgonitów.Kupiłem na allegro, za 35 zł i 15 zł.do postawienia w domu.Niesłychana zmiana.Byłem przedtem jak obsługa wyrzutni rakiet balistycznych,która jest atakowana przez muchy,i nie ma packi 🙂
      Pozdrawiam.

      Polubienie

  • rabarbarek 6 lipca 2011 o 9:46 pm

   Fakir , ale Cie wzielo i wulkanom sie oberwalo. Blog jest o wszystkim i dobrze . Oby klotni nie bylo , a wiadomosci kazdy sobie wybierze sam . Czy Ty myslisz , ze tak latwo zniszczyc swiat , czy nie widzisz z jaka furia atakuje NWO? A dlaczego ? , bo plany biora w leb , bo juz w 2000 roku dzielo mialo byc ukonczone a tu klops. Opoznienie i ciagle przeszkody. Zlo dookola widac , ale dobra jest wiecej , tylko siedzi cicho i robi swoje, a zlo krzyczy i dlatego jest bardziej widoczne. Mysle , pare lat takiej polityki i to bankierzy nie beda mieli co zbierac i zabierac. Zyjemy w ciekawych a jednoczesnie trudnych czasach . I musza tez byc tacy , ktorzy

   klepia w klawiaturki , zeby inni mogli dowiedziec sie tego czego nie znajda w msm. Jesli masz jakies propozycje to mow lub wysylaj e.maile. Ja jestem wszedzie tam gdzie uwazam , ze byc powinnam. Mam tez swoja” prywatna dzialke „, o ktora dbam i ktorej dogladam [ tylko warzywa na niej nie rosna , bo nie o kawalku ziemii mowie] . Mysle , ze takich jest wiecej.
   Ogladalam ciekawe videa [ niestety zgubilam je w gaszczu internetowym] . Wiec w skrocie i z pamieci napisze kilka slow na ten temat.

   Mowa byla o Grecji i o tym , ze Grecja to poczatek. Oni [ bankierzy plus zgraja NWO] maja grozniejsze plany. Chca widziec cale narody na kolanach , chca zebysmy byli slepi i glusi, chca zebysmy stali sie poslusznymi robotami. Rozpoczela sie walka i jej wynik nie jest przesadzony pomimo tego , ze oni maja pieniadze i srodki przemocy. Ale my mamy ducha , ktorego im brak i dlatego nigdy nie staniemy sie numerami, bez twarzy . Juz w 1971 roku Kissinger powiedzial , ze Grecje trudno bedzie ujarzmic , poniewaz to uparty i twardy narod wiec trzeba zaatakowac jego korzenie. Minelo ponad 40 lat od tej wypowiedzi i narod grecki trwa i ani mysli poddawac sie . [ po to wlasnie zwalono im na glowe tabuny emigrantow z krajow muzulmanskich i wpedzono w dlugi] To co sie dzieje to atak na Grecje a wkrotce na inne kraje Europy, i branie zakladnikow w rozgrywkach NWO. O ile mozna zakladnikiem zrobic przekupny rzad , to juz z narodem tak latwo nie pojdzie. Mysle , ze podobne zdanie przedstawiciele NWO maja na temat katolickiej Polski[ dlatego probuja walczyc z wiara i religia na rozne sposoby] Polacy kloca sia , maja rozne zdania , ale wiem , ze gdyby chcieli nam zabrac wolnosc , stanelibysmy murem w jej obronie . [ mowie o Polakach przez duze P]
   Osobiscie mam lepsze i gorsze dni . Boli mnie gdy widze , ze przez tych zwyrodnialcow gina niewinni ludzie , niszczona jest natura , Bog spychany do kata a ciezko pracujacy ludzie nie maja na chleb dla dzieci. Ale gdzies tam w glebi duszy czuje , ze to sie skonczy inaczej niz karty iluminatow przewiduja . Mialo byc o wulkanach i nie wyszlo .
   video o Grecji. http://www.youtube.com/watch?v=_qUl_MQxGdY&feature=channel_video_title

   Polubienie

   • tamara 6 lipca 2011 o 10:22 pm

    rowniez fakt (ktory porownywany jest do cudu)przywrocenia granic panstwowych (wprowadzenia kontroli granicznej) przez Danie wprawil nwo w furie….w malych miastach w hiszpanii powraca do obiegu narodowa waluta……

    Polubienie

   • karlos33 6 lipca 2011 o 11:22 pm

    No tak wulkanom się oberwało i teraz nie będą wybuchać 🙂

    rabarbarek mam pytanie odnośnie elektrowni atomowych w USA czy jest jakaś poprawa ?
    i jeszcze te pożary w Los Alamos czy to się tam dalej pali?

    Polubienie

    • rabarbarek 7 lipca 2011 o 12:12 am

     Karlos odpowiedz do Ciebie wpadla nizej niz bylo w planach. Mysle , ze znajdziesz.

     Polubienie

  • Lutek 6 lipca 2011 o 11:23 pm

   Powstał ruch „Dosyć” zorganizowany przez Janusza Zagórskiego. Było o tym kilka razy w komentarzach, przez kilka dni. Coś pasującego do twoich oczekiwań. Przyłącz się i dopiero namawiaj innych.

   Ale zanim będzie to na prawdę poważny ruch, a nie będzie, co stwierdził sam Zagórski, głosuj na Nową Prawicę. Głosujcie i wy. Ryzykujecie jedynie to, co media nazwały „zmarnowanym głosem” ale jednocześnie zwiększacie szanse na uzyskanie przedstawicielstwa w polskim sejmie na miarę tak często dzisiaj linkowanego Farage’a.

   A tu akurat, niedawno, bo 4 lipca, lider Nowej Prawicy
   wezwał publicznie jakieś organa sprawiedliwości EUSSR o których dotąd nie słyszałem
   do ruszenia dupska i wszczęcia śledztwa ws. afery szczepionkowej:

   Polubienie

   • Lutek 6 lipca 2011 o 11:25 pm

    Jeszcze tylko bezpośredni link, jak się uda: http://www.youtube.com/watch?v=-QpoCMFhzJA

    Polubienie

 26. karlos33 6 lipca 2011 o 8:22 pm

  Durze trzęsienie ziemi na Pacyfiku 7,8 , zagrożona falą tsunami Nowa Zelandia i wszystkie małe wyspy np. Fidżi ,Tonga
  http://quakes.globalincidentmap.com/

  Polubienie

  • karlos33 6 lipca 2011 o 8:31 pm

   Australii też się może oberwać tsunami

   Polubienie

  • karlos33 6 lipca 2011 o 8:42 pm

   Dokładnie były dwa wstrząsy jeden 7,8 na głębokości 48km i drugi 6,7 na głębokości tylko 2 km !
   Z tak płytkich wstrząsów tsunami mamy pewne, już powinni robić ewakuację z nadbrzeży Australii ,Nowej Zelandii i wszystkich wysepek.

   Polubienie

   • mee 6 lipca 2011 o 11:02 pm

    no i? spocilem sie heh, dalej musze isc do pracy i funkcjonowac normalnie i?

    Polubienie

 27. karlos33 6 lipca 2011 o 8:52 pm

  Właśnie została ogłoszona informacja o tsunami
  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/woalert_read.php?edis=TS-20110706-31441-NZL
  Pierwszy pomiar 0,68 metra

  Polubienie

  • SEBECX 6 lipca 2011 o 9:05 pm

   Zobaczcie na wszystkie sejsmografy co sie dzieje !!!!!!!!!…….
   http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml

   Polubienie

   • zenobiusz 6 lipca 2011 o 10:04 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/06/poglebienie-sejsmicznego-napiecia-plyt-tektonicznych-na-calym-swiecie/
    E tam ,to tylko źli chłopcy bawią się HAARP,złowrogim.Szeryf to im zabierze i znowu będzie cacy 🙂 🙂 🙂

    Polubienie

 28. zenobiusz 6 lipca 2011 o 9:03 pm

  Fakir@ rozpisałeś się trochę,widzę i zaczynasz mnie lekko dziwić.Po pierwsze,Ty też, dalej jesteś anonimowy,nie mówiąc już o tajemniczym „nauczycielu’Nie sądzisz że to najbliższe otoczenie ludzi obrażanych, krzywdzonych powinno reagować.?Czemu tak się rzadko się dzieje.Nie szukasz na to odpowiedzi ??Smog elektromagnetyczny,i przekazy podprogowe ,ot co.Marek,był blisko Chołdy,i zachował się jak powinien ,każdy przyzwoity człowiek,na jego miejscu,nie ma co wychwalać go, pod niebiosa.Gdzie było jednak otoczenie Dr.Ratajczaka,gdy był perfidnie niszczony,linczowany, krok po kroku,aż po śmierć.Oczywiście jest nowy temat,zamordowały go obce służby.Bzdura.On psychicznie nie wytrzymał.Był już martwy wtedy,gdy ktoś , być może „pomagał” mu,odejść.Mógł to być,i tak najpewniej było,towarzysz, w opróżnianiu ostatnich kielichów goryczy.Podlegamy,ustawicznie bombardowaniu smogiem elektronicznym,przekazami podprogowymi,a na to nakłada się nacisk psychotroniczny,najczęściej o podłożu demonicznym.Ty Fakir@ zdajesz się to rozumieć,i nagle,gonisz w piętkę.?

  Polubienie

 29. SEBECX 6 lipca 2011 o 9:08 pm

  http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml

  Polubienie

 30. Ola 6 lipca 2011 o 9:25 pm

  http://195.94.205.211/rm sluchaj

  Polubienie

 31. Ola 6 lipca 2011 o 9:47 pm

  Polubienie

 32. krasnal 6 lipca 2011 o 9:52 pm

  Patrze i oczom nie wierzę. Kalendarz cofnął się na tym blogu o jeden miesiąc.

  Polubienie

  • millena461 6 lipca 2011 o 10:24 pm

   MONITOR czytales? masz zly miesiac wpisany… mamy LIPIEC nie czerwiec ;)))
   spostrzegawczy jestes 😉

   Polubienie

 33. Ola 6 lipca 2011 o 11:17 pm

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=12248#p30106 Nadchodzi koloejna narodowa katastrofa

  Polubienie

  • millena461 6 lipca 2011 o 11:56 pm

   wniosek nasuwa sie sam, Polska zostala rozgrabiona

   Polubienie

 34. Rodriguez7 7 lipca 2011 o 12:06 am

  Apeluję do Was jako jeden z Was.
  Ziomki, bracia, dudsy towarzysze whatever. Widzę że nieraz frustracja i złość wywołana nie przez nikogo innego jak czy raczej nic innego jak agenturę „oświeconych” światłem sami-wiecie-kogo jest wylewana na innych. Czepiamy się słów, wycinamy z kontekstu i koniecznie dopowiadamy 3 grosze żeby pokazać swoje bałwochwalstwo. Przecież Lucjanowi o to chodzi!! Podziały, podziały, podziały. Nikt nie jest idealny i forma w jakiej operujemy czasami aż nazbyt pokazuje słabość w przekazywaniu swojego view. 3majmy się razem i wspierajmy chociaż tutaj bo tych co wiedzą ocb jest garstka a my wśród nich. Chociaż tutaj się nie dzielmy i pamiętajmy że każdy z nas ma praktycznie te same pragnienia na temat funkcjonowania naszego świata.

  Polubienie

 35. rabarbarek 7 lipca 2011 o 12:09 am

  Karlos , jesli o powodz pytasz to woda dalej leci i zalewa . Powinienes pamietac co powiedzial „nasz Prezydent” , ze woda sie zbiera , stanowi zagrozenie i potem splynie do morza. Jak patrze na sytuacje powodziowa w USA to mam wrazenie , ze oficjele tamtejsi pobierali nauki u naszego „prezia”. Sytuacji nikt nie kontroluje a decyzje Corps of engineers , odpowiedzialnych za opanowanie sytuacji sa co najmniej dziwne. Glosno mowi sie juz o celowym sabotazu. W niektorych rejonach sytuacja nieznacznie poprawia sie , ale zagrozenie ma trwac az do konca sierpnia. Dam Ci strone , bardzo ciekawa na temat zagrozenia nuklearnego. Pogrzeb na niej . Duzo ciekawych rzeczy , ktorych nie znajdziesz w artykulach. Profesjonalna.

  http://www.nuclearcrimes.org/index.php

  Polubienie

 36. millena461 7 lipca 2011 o 12:52 am

  RABARBAREK nie masz nic z Los Alamos co sie tam dzieje teraz? Ja rowniez szukam wiadomosci i NIC.
  Ostatnio donoszono ze wiatr zmienil kierunek, ale tak jak pisalas cale widomosci byly pochloniete Casey Anthony. Nie ma sprawiedliwosci taka sama sytuacja jak z OJ. Simson.
  Mialam w planie zaprosic dziecko z Polski, ale boje sie panicznie sytuacji w N America.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • rabarbarek 7 lipca 2011 o 1:27 am

   Milena , nic sie nie boj, Wuj Sam czuwa , zeby nam sie nic nie stalo. Sytuacja pozarowa jest [ mam nadzieje] opanowana. Wiesz co by sie dzialo , gdyby pozar przedostal sie do bardzo niebezpiecznych terenow. Nikt tak naprawde nie wie co oni tam produkuja i nad czym pracuja.
   Podejrzewam , ze nawet Wuj nie zdazylby do schronu , gdyby pozar zajal magazyny z ?????.
   Tu masz opis sytuacji ze zrodla. Cale towarzystwo wraca do pracy.

   http://www.lanl.gov/news/media_coverage.php

   Polubienie

   • millena461 7 lipca 2011 o 1:32 am

    dzieki 🙂

    Polubienie

   • millena461 7 lipca 2011 o 2:03 am

    jeszcze jedno- amerykanie sa oburzeni brakiem wiadomosci o Los Alamos i FT.CALHOUN jest , jak mowia >MEDIA BLACKOUT. Z tego wynika ze wiadomosci sa filtrowane nawet na takim blogu jak http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1553663/pg1

    Polubienie

 37. millena461 7 lipca 2011 o 1:44 am

  TSA ostrzega przed implantami bomb ktore nie moga byc wykryte
  na lotniskach… http://video.godlikeproductions.com/video/DHS_Head_Chertoff_Got_350_Million_Dollar_Contract_Advising_Govt_X-Ray_Scanners_Would_Solve_Problems?id=4550540f20c09d67c9a

  Polubienie

 38. theaspartam 7 lipca 2011 o 1:46 am

  7.8 i 7.6 Tsunami i trzęsienia ziemi w Nowej Zelandii – Kometa uderza w Słońce-6lipiec 2011 http://www.youtube.com/watch?v=TomJDgiBnGQ

  Polubienie