Linki, e-maile i komentarze, 8 lipca 2011r

Z ostatniej chwili: blog Zenobiusza został przywrócony. Co świadczy o rzetelności właściciela WordPressa, który odpowiednio reaguje na reklamacje.
================================================================
Jak wielu z was zauważyło, blog Zenobiusza został zamknięty. Powodem jest podobno złamanie umowy. WordPress nie dał żadnego ostrzeżenia, co świadczy, że jest to robota wrogiej agentury.

Zarówno Zenobiusz jak i mój blog jesteśmy celem zorganizowanej siatki agentów, co do których chyba większość czytelników nie ma wątpliwości. Rzeczy, o których piszemy czy też które tłumaczymy, nie są szeroko znane Polakom, a satanistom, którzy chcą nas wszystkich zlikwidować i co realizują (GMO, chemtraile, szczepienia, fluor, aspartam,HAARP, niszczenie opieki zdrowotnej itd) takie publikacje nie są na rękę.
Zalecam zatem kopiowanie wszystkich materiałów Zenobiusza z sieci – dostępne są kopie wszystkich artykułów, do których linki można łatwo znaleźć (jak np. >tutaj). Zresztą mam nadzieję, że sami tego poszukacie i zamieścicie w komentarzach.
Powodem, dla którego zamknięto blog Zenobiusza mógł być rzekomy handel orgonitem, o który go posądzano. W publikacjach nie ma nigdzie śladu jakiejkolwiek sprzedaży – zapewne donosy do WordPressa są naciągane i wyssane z palca. Orgonitu, którym się jdo tej pory za bardzo nie interesowałem wygląda więc na zagrożenie dla NWO – dlatego powinniśmy wszyscy zacząć to dokładniej badać i publikować na ten temat. Zachęcam do zakładania blogów o orgonicie i zagrożeniach ze strony NWO!
I jeszcze jedno – zamknięcie blogu Zenobiusza potwierdza, że zarówno on ani ja nie jesteśmy żadną agenturą, bowiem agentura nie pozwoliłaby sobie na odebrania tak ważnej broni jak jeden z popularniejszych blogów na WordPressie.

Kilka ciekawych maili, które jak sądzę mogą być interesujące dla szerszej grupy odbiorców.

Katastrofa w Japonii była aktem wojennym. Elektrownia została zniszczona poprzez wybuch tzw SKRZYNEK DIMONA lub dimony.

(z e-maila opartego na artykule)

Japonia skladala oferte Iranowi ws. wzbogacania uranu. Linki do tej wiadomości podawane w różnych krajach:

po 4 miesiącach pojawiły się w Japonii skrzynki dimony z bardzo dziwnymi kamerami (kamery bezpieczeństwa) – to właśnie w nich ukryte były bomby. Zainstalowała je Firma MAGNA BSP, która miała umowę na umieszczenie zabezpieczeń ARAVA (arava to region wokol DIMONA (y).
Kamery te ważyły ponad 1000kg i wyglądały też jak bomby (link poniżej):

Zdjęcia wybuchu Fukushimy i dla porównania zdjęcia z wybuchu podczas testów:

REAKTOR 3 kompletnie „zmieciony” ( info w prasie o temperaturze , ciśnieniu, skażeniu itp. to byly absolutne kłamstwa)

reaktor 4 to budynek nr 7 zniszczony podczas eksplozji.

W poniższym linku jest rozmowa w audycji radiowej ( sama tego nie słuchałam )

Nie  było też trzesienia ziemi w takiej skali jak podawano. Ponizej link do ORGINALNEJ MAPY SEJSMICZNEJ (jako dymiacy pistolet na dowód zbrodni):

sceny z biura, które wszyscy oglądaliśmy to też podstawka.

Arnie Gundersen – człowiek mediów – jego opowieści miały pasować do kłamstw podawanych w mediach. Osoba w ogóle nieznana w świecie techników nuklearnych.

ISTNIEJE PRAWDOPODOBIENSTWO, ze jeśli świat NIE POZNA PRAWDY O FUKUSHIMIE to BĘDZIEMY MIELI POWTÓRKĘ, ale w innym miejscu.

link do całego artykułu:

Ubóstwo w Polsce (List mieszkańca Polski do kolegi w USA)

Jeśli chodzi o smutne spostrzeżenia dotyczące stanu ubóstwa w Polsce (podsyłam raport GUSu):
wiem i zdaję sobie z tego sprawę …. ja najemnik, który ma pieniądze dopóki jest zdrowy i silny i może zarabiać, ale czujący oddech biedy na plecach …
Napiszę Ci ile wydałem pieniędzy gdy ostatnio byłem w domu prawie 5 miesięcy : otóż o ile przed galopującymi podwyżkami maksymalnie się to zamykało gdzieś około 800-900 usd to teraz tak 1300-1500 usd (miesięcznie), zima była droga bo gazu dużo poszło, a i drożał systematycznie co jakies 1,5 miesiąca. A żeby zarobić na czysto w Polsce 1500 usd to … nawet nie kończę.
Nie wskoczyłem do klasy posiadaczy gdy był czas mętnej wody lat 90-tych kiedy to potworzyły się ( nie wiadomo skąd ) bajeczne fortuny…
Chociaż ja mam swoją metafizyczną teorię na ten temat : otóż całe to opluwanie osiągnięć komuny, że niby nic po sobie nie zostawiła, miało na celu pokazanie społeczeństwu, że niczego nie było … a właśnie, że było i to co było zniknęło, rozpłynęło się w niejasnych okolicznościach, a były to potężne prosperujące zakłady… z jednej strony zniknęły, a z drugiej powstały w przeciągu kilku zaledwie lat magnackie fortuny..nastąpił ukierunkowany, sterowany przepływ tego dobra społecznego, na które pracowali nasi rodzice (nie piszę o zdrodniach i wypaczeniach politycznych bo te są i teraz).
Powstające fortuny wymagały i wymagają zamocowań w obecnym świecie politycznym: a więc tworzy się prawo pod tych posiadaczy, tworzy się partie polityczne ich wspierające, tworzy się mity jak to ze zwykłego sprzedawcy można dojść majątku pracą i jeszcze raz pracą, i w końcu tworzy się grupy je chroniące, stojące na pograniczu prawa, a więc powiązani policjanci, politycy, urzędnicy. Tak to powstaje państwo ludzi bogatych …biedni są na marginesie bo według tworzonych mitów nie dają sobie rady we współczesnym świecie, są niezaradni i to jest ich wina, że tacy się urodzili – obecnego państwa to nie obchodzi, bo przecież nie będzie za taki balast płaciło … trzeba być młodym, silnym, zaradnym… takie są mity, a rzeczywistość jest taka, że bez poplecznictwa tych wyżej ustawionych możesz co najwyżej mieć jakiś sklepik i walczyć o przetrwanie z rosnącymi podatkami.
Nowy ustrój potrzebował i potrzebuje ikon : i te są skrzętnie i pieczołowicie przez media wychwalane, np. dzielny waleczny Wałęsa, mądry Mazowiecki , i inne dzielne solidaruchy siedzący u stołka władzy już ponad 20 lat, co najwyżej zmieniający stanowiska…..
Zmieniać tylko nazwy można to wszystko odnieść do lat 80-tych kiedy to niezadowolenie społeczne sterowane przez obecnych posiadaczy wymiotło starą komunę: była potężna warstwa ludzi nie mająca nic do stracenia, a mogąca (jak im się wydawało) tylko zyskać … ten sam proces zachodzi powoli teraz w Polsce, zachodzi powoli bo nie ma już jednej potężnej klasy robotniczej liczącej miliony … ale proces zachodzi nieodwracalnie .. (…)
Bieda zawsze generowała przemoc, zbrodnie, anarchie – jak później te ruchy były opanowywane przez inne sily nimi sterujące, to już kolejna sprawa…
Tyle wypocin…zawsze polecam tym z którymi rozmawiam o średniej krajowej aby pojechali na rubieże południowo-wschodniej Polski gdzie jeżdżę nad Solinę i zapytali się jakie tam są zarobki…i tam na wytypowanej grupie 1015 ludzi ocenili średnią krajową…nie przeszłoby to cenzury..
Pozdrawiam Janusz m.

Reklamy

131 responses to “Linki, e-maile i komentarze, 8 lipca 2011r

 1. freenata 8 lipca 2011 o 12:00 am

  Gunderson nieznany? Trochę naciągane – New York Times z 1995: http://www.nytimes.com/1995/02/12/nyregion/paying-the-price-for-blowing-the-whistle.html
  Reszty nie kwestionuję, bo brak czasu na analizę 🙂 Cenzura Fukushimy jest niezaprzeczalnym faktem. Pozdrawiam patriotów

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:23 am

   Moim zdaniem Gundersen nie ma z tym nic wspólnego. On wykonuje świetną robotę wykazując nieudolność (być może celową) TEPCO i władz Japonii.

   • kefir2010 8 lipca 2011 o 5:34 pm

    Marku co o tym sądzisz? z indexów leków znikają coraz to inne informacje o działaniach niepożądanych. szerzej opisałem to tutaj:

    http://kefir2010.wordpress.com/2011/07/07/znikajace-informacje-medyczne/

    Jestem ciekaw Twojego zdania, bo Ty jako bojownik anty – big pharma – z dużym doświadczeniem, na pewno nieco inaczej na to spojrzysz. pozdrawiam

 2. mi461 8 lipca 2011 o 12:52 am

  Takie podejrzenia wlasnie miala RABARBAREK i pisala na ten temat.Zwracala uwage ze jest niemozliwe zeby trzesienie mialo stopien 9.Analizowala filmiki i pisala ze cos jest zaklamane.
  Jak zawsze miala racje.

  • Taka prawda 8 lipca 2011 o 3:19 am

   Z trzesieniem i tsunami ma racje. Ponieważ nikt po ogłoszeniu alarmu nie uciekał w panice jego wysokość nie mogła byc taka jaka faktycznie uderzyła w ląd. Teraz pozostaje pytanie skąd „operatorzy TV” filmujacy atak tsunami mieli cynk, że BEDZIE TAK KATASTROFICZNIE WYSOKIE? SKORO ZAPOWIEDZ wygenerowana automatycznie na podstawie odczytu aparatury sejsmicznej była, że będzie do 1 m. Mają jakiegoś Jackowskiego w biurze? Wiedzieli o hetakombie i zamiast ostrzec prowincje woleli leciec filmować zalewanych rodaków? Paranoja albo jewropejsko-gestapowski cynizm wiedząc o katastrofie nie zrobić nic by uratować choć cześć z tych kilkudziesięciu tysiecy topielców. Masakra ;/

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:29 am

   Rabarbarek Rabarbarkiem, ale o tym się już dość długo mówi, więc trudno to pominąć. O bombach zaraz po katastrofie mówił Fulford, analiza tsunami też wskazuje na to, że była to fala kierunkowa, która uderzyła głównie w tę część wyspy gdzie jest elektrownia.
   Gundersen wspomniał też o bardzo niepokojącej rzeczy – obudowy reaktorów zostały zniszczone jeszcze przed uderzeniem tsunami, a samo trzęsienie nie mogło ich zniszczyć, gdyż jego wielkość w tym miejscu gdzie była elektrownia była góra 6,2 w skali Richtera. Na takie trzęsienie elektrownia była konstrukcyjnie odporna. Tak więc jedynym wnioskiem jest to, że dokonano eksplozji.

 3. adio 8 lipca 2011 o 12:59 am

  a co z tsunami …. hmmmm ? sztuczne hehehehe

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:30 am

   Fulford mówił o bombie – zobacz na falę, są zdjęcia. Tsunami wywołało szkody głównie w Japonii, nie jest to dziwne?

   • rabarbarek 8 lipca 2011 o 6:27 am

    To wlasnie bylo najdziwniejsze od samego poczatku. Po trzesieniu domy staly nienaruszone , ludzi na ulicach nie bylo , a jak wiadomo przy sredniej wielkosci trzesienia wychodzi[ wybiega ] sie na ulice . Tutaj dopiero ostrzezenie przed fala wygnalo ludzi z domow i sa filmy na ktorych widac jak uciekaja pod gore.

    Analiza zdjec z roznych zrodel potwierdza , ze ani trzesienie , ani tsunami nie moglo sobie tak wybiorczo zniszczyc reaktorow podczas gdy budynki obok staly cale , nienaruszone. Ktos tu cos zle zaplanowal . Podobnie jak z wiezami 9\11 w Nowym Jorku.

    • mi461 8 lipca 2011 o 1:11 pm

     Wlasnie Ty od poczatki kwestionowalas to, pamietam.
     Powiem szczerze ze mialam jeszcze nadzieje ze moze jednak sie mylimy, moze byla jakas ingerencja z zewnatrz ale nie AZ TAKA>
     Boze w jakich czasach przyszlo nam zyc? Dlaczego dzieje sie tyle zla ?
     Snilo mi sie wlasnie i uporczywie powracalo ze jakis moj blog jest nieczynny i sen okazal sie prawda. 😦 Zenon jest czasem nieznosny i podejrzliwy, teraz widze ze mial duzo racji.
     Wierze ze Zeno wyjasni wszystko.
     Pozdrawiam i prosze Was jezeli chcemy trzymac BLOG MARKA nie prowokujcie „tematow” ktore okaza sie podstawa do jego zamkniecia.

     • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:12 pm

      Zeno ma drugi blog, SamotnyWilk, do którego link jest na marginesie pod „Blogi i strony internetowe”
      Ma też i trzeci: http://samotnywilk2011.wordpress.com/

 4. Konarski 8 lipca 2011 o 1:25 am

  Zapominacie, że „firma ochroniarska” w elektrowni w Fukushimie była z Izraela. tia…

 5. Taka prawda 8 lipca 2011 o 2:57 am

  Ta, to dlatego po katastrofie przez dwa dni pojawiało się info o pracach nad odzyskaniem dostepu do obserwacji reaktorów z kamer izraelskiej „firmy terrorystycznej”. Hmm. Kto z zarządu firmy TEPCO czy z rządu Japonii im pozwolił na instalację tak wielkogabarytowych kamer. I niech nikt nie mówi, iż ichni japoński kontrwywiad nie powinien ich sprawdzić przed wniesieniem tych kamer i montażem na teren elektrowni atomowej. Toc to czystej wody zamach wiekszy organizacyjnie niż 9/11. Rząd Japoński, służby Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zarząd TEPCO, dyrektor i ochrona Fukushimy – ludzi zamieszanych w ten akt bezmyślengo terrory, w ten kolejny holokaust Japończyków można liczyć w dziesiątkach. Głupota, ślepa wiara w rozkazy czy judaszowskie wiarołomstwo? Brr.

  Aż strach mysleć jak są zinfiltrowane inne elektrownie atomowe skoro cała UE trzęsie porami przez bankierami równo.

 6. Taka prawda 8 lipca 2011 o 3:02 am

  W ramach promocji „pseudo-celebrytów” trwa nachalne wciskanie tuskówny, co się człek nie obejrzy jej facjata. Aż strach otwierac lodówkę.

 7. Taka prawda 8 lipca 2011 o 3:09 am

  Zaczęła się nachalna promocja nowej waluty BTC:

  http://waluty.wp.pl/kat,1026989,title,Zapomnij-o-dolarze-i-euro-Teraz-liczyc-bedzie-sie-BTC,wid,13573164,wiadomosc.html

  Ciekawe kiedy wrócimy do zbieractwa muszelek jako srodka płatniczego.

  • zeebii 8 lipca 2011 o 11:05 am

   @TAka prawda
   Sory, post nie wskoczył mi tam gdzie trzeba -jest tu: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/07/07/linki-e-maile-i-komentarze-8-lipca-2011r/#comment-24468

  • SEBECX 8 lipca 2011 o 2:19 pm

   …ja się zastanawiam jak taką walutą zapłacić mojemu sąsiadowi na wsi za konia… jest to natywny „aborygen”, łapy jak bochny, interneta ni ma, telewizji prawie nie używa…
   ..zapraszam ….. popatrzę…. 🙂

   • Kuba 8 lipca 2011 o 3:45 pm

    ja tez chce :]

 8. Ola 8 lipca 2011 o 3:12 am

  Google zamknelo ponad 11 milionow stron internetowych. Szok moje najciekawsze strony pokazujace prawde zniknely- tyle prawdziwych, tajemniczych informacji, filmow dokumentalnych, niektorych nawet nie zdazylam obejrzec zablokowano. A to dopiero poczatek bedzie jeszcze gorzej, za rok dwa bedzie tak samo jak w mediach publicznych . Pelna cenzura i pelne oglupianie ludzi. https://rt.com/usa/news/google-11-million-cocc/

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:36 am

   To może być początkiem końca google. Wystarczy, że wejdzie ktoś na rynek z wyszukiwarką nie blokującą tych stron. A może istniejące już to mają w sobie? Altavista, Yahoo, Bing?

   • zeebii 8 lipca 2011 o 10:59 am

    ze swojej strony poleciłbym Blekko http://blekko.com, Privyo, DuckDuckgo, IXQUICK one wszystkie są na dodatek oparte na https -czyli krótko mówiąc są bezpieczniejsze. Są także scroogle

    • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:15 pm

     zeebii – jak jesteś w tym mocny to podeślij kilka dobrych linków, wsadzę na margines w „jak się bronić” czy coś w tym stylu. Niech będą na stałe dostępne.

     • zeebii 8 lipca 2011 o 6:44 pm

      @Monitor
      Za wartościową wyszukiwarkę uchodzi ixquick. https://ixquick.com/pol/ Zajmuje wysokie miejsce w rankingach anonimowości, i oferuje także -co ważne język polski- Oczywiście używa https
      Niezłą wyszukiwarką jest też duckduckgo https://duckduckgo.com/

  • najciemniejszaSranienka... 8 lipca 2011 o 9:31 am

   i tu niestety masz racje. za rok dwa juz nikt sie prawdy nie dowie. bedzie tylo jedna oficjalna wersja a jak sie z nia nie zgodzisz i bedziesz o tym glosno mowic to zostaniesz uznana/y za wariata i terroryste i jako taki/a potraktowany/a. czyli bedzie to co sie zaczyna juz teraz ,x10…

  • zeebii 8 lipca 2011 o 10:54 am

   @Ola nie wiem czy Google mają moc zamykania stron internetowych
   Przypomnę że jest cała masa wyszukiwarek w tym opartch na protolik https -a więc lepszych http://eart.cba.pl/wyszukiwarkiproxy.html

   • zenobiusz 8 lipca 2011 o 1:01 pm

    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/08/blog-zenobusza-nie-istnieje-kopiujcie-materialy-o-orgoniepoki-nie-zniknie-i-samotny-wilk/
    Strony z mojego bloga zenobiusz traktujace o zastosowaniu cloudbusteró do zwalczania chmur radioaktywnych,i orgonitów w wiekszości zniknęły,nie mają kopii,reszta też pewnie niebawem zniknie.

  • ekonomiczny hitman 9 lipca 2011 o 6:07 pm

   Te domeny zostały zbanowane za spamowanie, wirusy i za nic więcej a reszcie oberwało się przypadkiem. Na wszystkich darmowych domenach jest najwięcej spamu i wszelkiego syfu bo to nic nie kosztuje. Domeny co.cc i ich blokada w indeksie nie ma więc nic wspólnego z cenzurą tylko ze spamowaniem i atakami z tych stron. Google regularnie czyści takie strony. Na co.cc było tego miliony więc się wkurzyli i zafiltrowali wszystkie domeny. To normalna czynność u nich ale czasem obrywają też te dobre – i tutaj można się już doszukiwać ich interesów. Strony, które łamią regulamin google są tak karane każdego dnia czasem tylko jest jakaś masowa akcja jak ta. To była kwestia czasu.

 9. mi461 8 lipca 2011 o 5:06 am

  Na forum godlikeproduktions tez pisali ze jest „medialne blockout” – no to nas zablokowaly UNE

 10. rabarbarek 8 lipca 2011 o 6:44 am

  Ostrzezenie dla weteranow i Amerykanow posiadajacych bron w USA. Weterani traktowani sa jak wrogowie , po pierwsze maja bron i wiedze jak sie nia skutecznie poslugiwac , po drugie znaja prawde o wojnach ” w obronie demokracji” i stanowia zagrozenie dla rzadu USA .
  W Arizonie pod pretekstem podejrzenia o zabojstwo , obstawiono ciezkimi pojazdami wojskowymi dom pewnego weterana.Czlonkowie Oddzialu specjalnego wpadly do jego domu i nie namyslajac sie dlugo , oddaly w kierunku weterana kilkadziesiat strzalow, zabijajac go na miejscu. Jak wynika z tresci art. , nikt nawet nie zadal sobie trudu , aby go aresztowac. Wykonano egzekucje w stylu mafii i nikt za to nie odpowiada. Autor sugeruje , ze urzadzono pokazowke dla innych , zeby siedzieli cicho , bo jak nie to ….

  Obok artykulu mozna kliknac w tytuly i zobaczyc jakie pojazdy przyjechaly pod dom weterana . Nie wyglada to na probe aresztowania [ do tego wystarczy policja]

  http://www.examiner.com/crime-prevention-in-tucson/veterans-beware

  • SEBECX 8 lipca 2011 o 9:48 am

   …no nieźle … drużyna A czy co?

   • SEBECX 8 lipca 2011 o 9:56 am

    ..ale to jest to o czym pisałem wcześniej…. serial A TEAM zaszczepił w ludziach pozytywne nastawienie do tego typu pojazdów …policja i to w „przesympatycznej” otoczce walczącej ze złem … i tyle … ludzie tak to działa…. tak samo jak transformers …pozytywne nastawienie do cyborgów ( w przyszłości naszych oprawców ).. tak to działa… poprzez powiązanie EMOCJI dany obraz zostawia „ROWY” w umyśle… czy jest gdzieś dno tej króliczej nory???…

    • Megi 8 lipca 2011 o 10:24 am

     Może tu znajdziesz odpowiedź? http://www.globalnaswiadomosc.com/dominikkroliczanora.htm

 11. rabarbarek 8 lipca 2011 o 7:34 am

  840 kilometrow kwadratowych – objal wyciek ropy na morzu Bohai w Chinach. Chinczycy obwiniaja o wypadek czy raczej „wypadek” firme amerykanska. Amerykanie nie przyznaja sie do winy. Ciekawe jest jednak to , ze juz w zeszlym roku mowiono o tym wycieku na zasadzie co by bylo gdyby cos takiego sie stalo. A jak wiadomo Chinczycy winnych skazuja na smierc [ np. skazone mleko] i moga nie miec obiekcji , aby skazac obcokrajowca .

  Cos dziwnie te rury amerykanskich firm pekaja jedna po drugiej. Coraz wieksze polacie oceanow , morz i rzek sa zatruwane przez wycieki ropy. Obecny wyciek w Yellowstone River , wedlug szacunkow specjalistow, calkowicie zniszczy zycie nie tylko ryb ale takze ptakow , ktorych jest tam mnostwo.

  Pamietam jak kilka lat temu czytalam , chyba w Newsweeku, o tym , ze na dnie oceanow znajduja sie wielkie zasoby zlota . Sa tak duze , ze starczyloby go dla kazdego mieszkanca planety. Czyzby
  zatrucie oceanow mialo z tym cos wspolnego. Tych psychopatow stac na wszystko. Jesli Fort Knox
  jest pusty to trzeba skarbiec uzupelnic .

  http://www.guardian.co.uk/environment/blog/2011/jul/07/china-oil-spill-cover-up-bohai-sea?CMP=twt_fd

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:19 pm

   Wojnę mamy od 9-11-2001, teraz jest tylko jej eskalacja. Jest to nowa forma wojny, ale żeby doszło do planowanej depopulacji, nie będzie można uniknąć bomb czy obozów śmierci. Wszystko idzie w tym kierunku, chyba że jest jakaś siła mogąca to powstrzymać, coś w rodzaju 6 milionów ninja, o których mówił Fulford…

 12. rabarbarek 8 lipca 2011 o 7:37 am

  Kolejny wyciek.840 kilometrow kwadratowych – objal wyciek ropy na morzu Bohai w Chinach. Chinczycy obwiniaja o wypadek czy raczej „wypadek” firme amerykanska. Amerykanie nie przyznaja sie do winy. Ciekawe jest jednak to , ze juz w zeszlym roku mowiono o tym wycieku na zasadzie co by bylo gdyby cos takiego sie stalo. A jak wiadomo Chinczycy winnych skazuja na smierc [ np. skazone mleko] i moga nie miec obiekcji , aby skazac obcokrajowca .

  Cos dziwnie te rury amerykanskich firm pekaja jedna po drugiej. Coraz wieksze polacie oceanow , morz i rzek sa zatruwane przez wycieki ropy. Obecny wyciek w Yellowstone River , wedlug szacunkow specjalistow, calkowicie zniszczy zycie nie tylko ryb ale takze ptakow , ktorych jest tam mnostwo.

  Pamietam jak kilka lat temu czytalam , chyba w Newsweeku, o tym , ze na dnie oceanow znajduja sie wielkie zasoby zlota . Sa tak duze , ze starczyloby go dla kazdego mieszkanca planety. Czyzby
  zatrucie oceanow mialo z tym cos wspolnego. Tych psychopatow stac na wszystko. Jesli Fort Knox
  jest pusty to trzeba skarbiec uzupelnic .

  http://www.guardian.co.uk/environment/blog/2011/jul/07/china-oil-spill-cover-up-bohai-sea?CMP=twt_fd

 13. zenobiusz 8 lipca 2011 o 7:47 am

  Tej treści komunikat znalazłem na swoim blogu zenobiusz’s blog.

  Blog w sumie,przestał istnieć

  http://zenobiusz.wordpress.com

  Stali czytelnicy wiedzą, że tego typu pogróżki padały pod moim wdresem.

  WordPress,nie informował mnie o żadnych zastrzeżeniach, po prostu zostałem

  wyłączony.Kopiujcie materiały o orgonie dostępne na tej stronie,póki i ona nie

  zniknie.Pozdrawiam wojowników orgonu..Mimo że, zdaje się w sieci podłość

  też tyumfuje, ich dni są policzone,ale dowiedli

  • zenobiusz 8 lipca 2011 o 7:49 am

   http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/08/blog-zenobusza-nie-istnieje-kopiujcie-materialy-o-orgoniepoki-nie-zniknie-i-samotny-wilk/
   Ciekawe kiedy zniknie blog samotny wilk,ciekawe że nastąpiło to w sumie bez uprzedzenia.

   • Agat 8 lipca 2011 o 8:59 am

    A blog Mkiziaka nie znika …
    ciekawe – ha, ha 🙂

    • wisznu 8 lipca 2011 o 11:20 am

     bo to juz powszechnie wiadomo że kim on jest

    • mi461 8 lipca 2011 o 1:44 pm

     to nie jest na miejscu komentarz.Pamietaj prawda zawsze zwycieza.

     • mi461 8 lipca 2011 o 1:46 pm

      to bylo do Agat.
      wyglada ze go to cieszy wiadomo kto z kim przystaje……

   • zeebii 8 lipca 2011 o 12:34 pm

    Jest bardzo prawdopodobne że zniknie szybko -jeśli już znikł pierwszy. Jakie może by rozwiązanie. Najłatwiej założyć darmową stronę -na temat darmowgo hostingu trochę info tu: http://art-jop.blog.onet.pl/Wiadomosci-z-pola-bitwy,2,ID423427969,n I tam spróbować przenieść bloga. Z tego co pamiętam cba.pl i 110mb mają w ramach opragramowania wordpressa, a cba także drupala i joomle. Cba jest hostowany w holandii a 110mb w kanadzie -czyli tam gdzie jurysdykcja polska nie sięga..
    Co między innymi oferuje nam darmowy hosting na cba.pl: darmowe konto WWW w domenach cba.pl, c0.pl lub y0.pl

    * baze danych MySQL bez limitu wielkości!
    * nieograniczony transfer miesięczny;
    * aż 1 GB miejsca na stronę!;

    Oczywiście możesz także wykupić domenę w cba lub w innym miejscu i trzymać ją na cba.pl -to znaczy przenieść. Konto na cba można założyć w pięc minut! Aha i nazwa nie nic wspólnego z agencją CBA -powstała wcześniej.
    Innym rozwizaniem może być próba znalezienia znalezienia darmowego portalu blogowego np. w panamie albo w indii

   • zeebii 8 lipca 2011 o 12:49 pm

    Najprostsze jednak jest jest pisanie stron w htmlu. Zapomniałem dodać że tego co pamietam cba.pl ma reklamy, a 110mb chyba nie.

   • mi461 8 lipca 2011 o 1:42 pm

    Zenon mam nadzieje ze to wyjasnisz.
    Pozdrawiam

  • ArO 8 lipca 2011 o 9:46 am

   proponowałbym zrobić lustro blogu czyli strony w pakiecie z indeksem startowym a potem umieścić ją na jakimś filehoście. Programy darmowy HTTrack Website Copier http://www.httrack.com/page/2/en/index.html, opis http://www.dobreprogramy.pl/HTTrack-Website-Copier,Program,Windows,13043.html lub Teleport Pro płatny http://www.dobreprogramy.pl/HTTrack-Website-Copier,Program,Windows,13043.html
   To co się stało jest można rodzajem nauczki z przykładu newworldorder.com.pl a teraz bloga zenobiusza. Róbcie kopie zabezpieczające aby później nie płakać jak coś się stanie ze stroną;)

  • człek 8 lipca 2011 o 2:25 pm

   co Ty Waćpan wkręcasz? Blog przecież działa… Chwilowo być może stanął, co może zdarzyć się KAŻDEJ stronie internetowej, a Wy już węszycie spisek.. śmiech na sali, panowie i panie..

   • zenobiusz 8 lipca 2011 o 2:49 pm

    człek @ stanąć to może ..zepsuty autobus.Zaprzeczasz oczywistościom.

  • myślący 8 lipca 2011 o 3:53 pm

   Ta twoja talmudyczna przewrotność … promotorze żyda Reicha , ogłupiającego dla kasy naiwnych .

   Ten twój żyd Reich ,do spółki z żydowskim przemysłem filmowym już od początku straszył kosmitami i UFO , a ty sługusie głupoty i otępiania ludzi robisz to dalej .

   Osobiście te brednie mam głęboko gdzieś ,po za tym ,że celowo podpinacie takie tematy ,aby ośmieszyć i zdewaluować prawdziwe spiski . Taka jest rola bredni o orgonie ,kosmitach ,działkach i walce z co tam sobie wymyślisz .

   Żydzi byli i są mistrzami wymyślania pseudonaukowych teorii na każdym polu , a po cichu we własnym gronie śmieją się ,jak to Goi łatwo na wszystkim oszukać ,
   fałszywym papierowym pieniądzem , lichwą , pseudo sztuką , pseudo psychologią ,psychiatrią , pseudo terapią różnej maści .

   Reich na samym początku , szukał klientów reklamując swoje urządzonka na poprawę potencji , a był ,,prześladowany” w USA za przynależność do komunistów ,a nie swoje bajeczki dla naiwnych .

   Ale w dzisiejszych czasach ,jego fantazje doskonale pasują do ogłupiania Goi ,jako jedna z wielu możliwości i sposobności .

   • zenobiusz 8 lipca 2011 o 7:46 pm

    Spokojny powiedział/a

    8 Lipiec 2011 @ 09:31 e
    Ta twoja talmudyczna przewrotność … promotorze żyda Reicha , ogłupiającego dla kasy naiwnych .

    Ten twój żyd Reich ,do spółki z żydowskim przemysłem filmowym już od początku straszył kosmitami i UFO , a ty sługusie głupoty i otępiania ludzi robisz to dalej .

    Osobiście te brednie mam głęboko gdzieś ,po za tym ,że celowo podpinacie takie tematy ,aby ośmieszyć i zdewaluować prawdziwe spiski . Taka jest rola bredni o orgonie ,kosmitach ,działkach i walce z co tam sobie wymyślisz .
    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/08/blog-zenobusza-nie-istnieje-kopiujcie-materialy-o-orgoniepoki-nie-zniknie-i-samotny-wilk/
    Panie Spokojny ależ „pan” aktywny.Co tak „pana” nakręciło,toż to dwugłos „obużonych,ostrożnych obywateli.Na pewno macie racje.Jest jedno ale Orgonity bronią się same.Działają.Czekam jak odkryjecie ,że Don Croft,to ludożerca. 🙂 :). 🙂

  • ArO 8 lipca 2011 o 11:03 pm

   w sumie, to mimo problemów trzeba umieć nie wyprowadzić się z równowagi 😀

 14. wozap81 8 lipca 2011 o 7:51 am

  Siema, we wcześniejszych wpisach na tym blogu byli ludzie co chcieli film „Świat według Monsanto”, mam go na dvd nagrany z Canal+. Więc wchodzić do mnie na blog albo tutaj macie:
  https://rapidshare.com/files/1687183226/Swiat_wedlog_Monsanto.torrent

 15. wozap81 8 lipca 2011 o 7:52 am

  Ten film jest oczywiście z lektorem.

 16. wozap81 8 lipca 2011 o 8:11 am

  Jeszcze na fileserve.com wrzucam go.

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:23 pm

   Super wozap81! Jakbyś mógł wrzucić torrenta w DivX to by miał 800Mb, a nie 4Gb – szybciej by się go ściągało. Mogę podać stały link na blogu.

   • wozap81 8 lipca 2011 o 3:49 pm

    W porządku, spróbuję go przerobić.

    • wozap81 8 lipca 2011 o 4:55 pm

     Narazie przerwałem udostępnianie bo faktycznie za długo to trwa. Przerabiam go teraz na avi. Jutro udostępnię.

 17. felicyta 8 lipca 2011 o 8:28 am

  Wybitny, fascynujacy, madry film (wiele czesci) jak zyc, co jesc, jak sie leczyc, czym sie myc…lektura obowiazkowa, nie pozalujecie. Pozdro.

  Warsztaty Viktorii Boutenko musisz to obejrzeć część 1 – surowa dieta

 18. OlO 8 lipca 2011 o 8:54 am

  Polska szkoła — poprawny politycznie ciemnogród (no good :/)
  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/Z/ZS/niedziela201127-pszkola.html

 19. ArO 8 lipca 2011 o 9:17 am

  Religia, która nawraca siłą (powracamy do średniowiecza czy celowy informacyjny zamęt?)
  http://wolnemedia.net/wierzenia/religia-ktora-nawraca-sila/

  • SEBECX 8 lipca 2011 o 2:22 pm

   Dzięki za film Zielona Piękność….

 20. ArO 8 lipca 2011 o 9:52 am

  Doda zaśpiewa w kościele?! O_o (coś tu śmierdzi)
  http://pomponik.pl/news/doda-zaspiewa-w-kosciele,1665446

 21. stary-stach 8 lipca 2011 o 10:06 am

  sprawa nie jest tak skomplikowana jak się wydaje walkę można wygrać ale trzeba zacząć od zrobienia chaosu wśród unych. Czas jest sprzyjający gdyż „mądrości etapu” często się zmieniają. Zawiadowcy tacy jak szechter i spółka kontaktują się z mocodawcami nie częściej niż raz na 2-3 miesiące. Więc skąd różne „głosy cadyka” mają wiedzieć co akurat myślą? Sprawa jest prosta – mają zawiadowcę „PAP”. Trzeba by jakoś upublicznić agenta sterującego tym burdelem. I zrobić bojkot nie lokalnych tub a głównej. Tam na pewno jest główny zawiadowca na kraj

 22. stary-stach 8 lipca 2011 o 10:08 am

  trzeba sie do tego zabrać nim bedzie za późno. Musimy obmyślić jak to zrobić prosze o wpisanie pomysłów

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:27 pm

   Ja już podałem swoją receptę. Dodajcie do tego bojkot wszystkiego co nie nasze i już będzie łatwiej. Można by pomyśleć też o barterze jako formie płatności, problem w tym, że prole w mieście nic nie produkują co by można zjeść czy w co by się można ubrać – te podstawowe rzeczy.

   • stary-stach 8 lipca 2011 o 5:34 pm

    trzeba wyśledzić pośrednika tu jest dużo ludzi ktoś może wiedzieć nawet trol może się nawrócić, albo zastosować numer Agcy – powiedzieć prawdę w słowotoku kłamstw 9udając wariata ) człowiek rozumny prawdę znajdzie

 23. Rafał 8 lipca 2011 o 10:12 am

  Blog zenobiusza zamknięty- zawsze się zastanawiałem dlaczego takie blogi nie są tworzone na swojej domenie i własnym hostingu? To nie są ,aż takie olbrzymie koszty: hosting- 50 zł rocznie, domena- około 10zł w pierwszym roku, odnowienie też około 50-60zł. Instalacja wordpressa to kwestia kilku minut, a resztę robi się tak samo jak tutaj: instalacja wtyczek, koszulek itd.
  Póki ten blog jeszcze nie jest zamknięty, to można już teraz utworzyć jego odpowiednik na swojej domenie i zbierać spokojnie linki. Pozostawiam sprawę pod rozwagę, zamiast być skazanym na łaskę lub niełaskę wordpressa..

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:28 pm

   Jak człowiek nie ma za co zjeść to nie myśli o opłacie za hosting. Tyle ci mogę powiedzieć.

   • Rafał 8 lipca 2011 o 6:01 pm

    Może zbiórka? Po złotówce od osoby..
    A na swoim hostingu można zamieścić jakąś reklamę np. sklepu ze zdrową żywnością i przez rok spokojnie 100zł się uzbiera na hosting i przedłużenie domeny..

 24. xxx 8 lipca 2011 o 10:13 am

  Monitorpolski, paranoja postępuje ? Żaden normalny, trzeźwo myślący człowiek, nie traktuje twojego bloga poważnie, bo zamieszczasz tutaj kłamstwa, plotki i inne niesprawdzone informacje. Gdybyś był tak niewygodny, jak to przedstawiasz, to tej strony już dawno by nie było, a ty bałbyś się wyjść z domu czy kogokolwiek do niego wpuścić. Moim zdaniem albo próbujesz nakręcić tym ludzi, żeby częściej odwiedzali to miejsce, albo jesteś chory psychicznie i naprawdę uważasz, że jest tak, jak to opisujesz. Tak czy siak, współczuję.

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:29 pm

   Dzięki agenciku, poradzę sobie.

 25. newloveorder 8 lipca 2011 o 10:29 am

  Zenobiusz kup sobie domenę załóż normalną stronę a nie jedziecie na darmowych WordPress.

  Przecież Cię stać.

 26. Annah. 8 lipca 2011 o 10:31 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/06/ludzie-nie-wiedza-czym-jest-ich-dusza-odpowiedz-jest-prosta-2/
  Poczytajcie również komentarze, jest w nich również wypowiedź Ziobro w Parlamencie E, w którym zwraca się do siedzącego na trybunie Tuska.

 27. FAKIR 8 lipca 2011 o 10:46 am

  Zamieszczam info, które otrzymałem od najbardziej zaufanej Osoby, którą dane mi było poznać.
  Nie mogłem się doczekać do poniedziałku, bo sprawa nie dawała mi spokoju.
  Pytanie
  „Panie….X co Pan sądzi o temacie tzw. orgonitu? Czy zna Pan poglądy Pana Wilhelma Reicha???

  Odpowiedź:

  Tak znany mi temat:) Łapią na to ludzi szczególnie w USA, Kanadzie i Afryce.
  Wilhelm Reich był uczniem Freuda, napisał kilkanaście książek, w których zawarł wiele cennych jak i zwodniczych myśli.
  Był propagatorem zmiany sposobu patrzenia na rodzinę. Ja mam inne poglądy na te sprawy. Bardziej zbliżone do wartości chrześcijańskich. Uważam, że jeśli zastosowalibyśmy sugestie Reicha, wtedy mieli byśmy do czynienia z całkowitą destrukcją moralną społeczeństwa.
  Jego życie i twórczość można podzielić na dwa etapy. Pierwszy to głównie psychologia, a drugi już na terenie USA eksperymenty fizyko-chemiczne, właśnie wspomniany orgon.
  FBI skonfiskowało jego prace i urządzenia, ze względu na zagrożenie dla państwa.
  Sądzę, że chodziło o możliwości wywoływania deszczu na dużym obszarze. Później z sukcesami stosowali ten eksperyment Amerykanie podczas wojny w Wietnamie.
  Niech Pan to zostawi:) Szkoda czasu
  Lepiej czytać codziennie Ewangelię i słowa Jezusa niż różnych „mącicieli”

  • Megi 8 lipca 2011 o 11:11 am

   I co Pan zrobi po tej wypowiedzi autorytetu?

  • Annah. 8 lipca 2011 o 11:17 am

   Fakir, rozumiem Twój niepokój, orgon jest nowością dla nas wszystkich, ale poglądy Raicha na temat rodziny nie były jak dotąd nigdzie lansowane i nie wcale muszą łączyć się z popełnionymi przezeń wynalazkami. Może warto by poszperać i zgłębić ten temat. Wykorzystanie energii orgonu w oczyszczaniu ze smogu EM jest godne BADAŃ i doświadczań użytkowników, gdyż obecnie żyjemy w mocno skażonym energetycznie srodowisku, ale wszelkie próby o których czytam mentalnego projektowania kamieni i przypisania mocy takim kryształom sprawia iż wielu ludzi nawet nie chce się podchodzić do tematu a co dopiero badać, bo śmierdzi ezoteryką. Ja skupiłabym się na czysto fizykalnych efektach tzn czy dochodzi do wyzerowania pola EM i to w różnych zakresach częstotliwości w środowisku wysyconym orgonem , co jest przecież do sprawdzenia.

   • SEBECX 8 lipca 2011 o 11:53 am

    .. dlaczego napisałaś „śmierdzi ezoteryką”? ..

    • Annah. 8 lipca 2011 o 3:13 pm

     Sebecx, dla mnie ezoteryka śmierdzi, bo czynności ezoteryczne wliczając wróżenie, talizmany, mentalnie zaprojektowane kryształy i przesadny akcent na symbolikę, tutaj można znacznie więcej praktyk i bożków wymieniać, są w kolizji z pierwszym przykazaniem ” Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną”.

     • luna 8 lipca 2011 o 5:31 pm

      Medaliki z wizerunkiem Jezusa czy Matki Boskiej itp gadżety to też talizmany……..

      • Annah. 8 lipca 2011 o 6:13 pm

       Zależy dla kogo, ja moich ukochanych noszę przy sobie w sercu i na zdjęciu w portfelu

   • luna 8 lipca 2011 o 5:26 pm

    Orgon wcale nie jest taki nowy, nawet w Polsce. Lata temu był taki program w TV, nazywał się ,,Sonda”. Pamiętam, jak autorzy w którejś części programu mówili o orgonie, bardzo dokładnie i ze szczegółami, pokazali też działo orgonowe (było wielkie), które służyło głównie do rozpędzania chmur. O innych zastosowaniach nie wspomnieli……..

  • SEBECX 8 lipca 2011 o 11:42 am

   … FAKIR ..jest coś takiego jak masturbacja… zapytaj tego swojego nauczyciela, czy się ślepnie od tego …czy może włosy między palcami rosną?…

   • FAKIR 8 lipca 2011 o 11:52 am

    Nie muszę się pytać.
    Mi nie wyrosły, a czy Wam rosną?? 🙂

    • Charbela 8 lipca 2011 o 12:44 pm

     @ FAKIR

     Proszę skontaktuj się ze mną na maila przez Marka Monitorpolski.
     Pozdrawiam 🙂

  • zenobiusz 8 lipca 2011 o 1:10 pm

   W świetle okoliczności towarzyszących likwidacji bloga zenobiusza,zaczynam coraz bardziej widzieć jak ktoś boi się orgonitu.Reicha próbowano dyskredytować na rozmaite sposoby,no ale cóż ,jeśli tajemnicza postać tak Ci Fakir@ zaleca,posłuchaj goTrzymaj się z daleka od orgonitów,bo zniszczą ci światopogląd. :).Dalej miewaj tajemnicze bóle głowy,ale nie przejmuj się to na pewno HAARP,złowrogi,i szeryf w końcu go wyłączy.

   • Talbot 8 lipca 2011 o 2:29 pm

    Zenobiusz – Fakir podszedł Ciebie jak małe dziecko. Niby jesteś byłym „agentem” a dałeś się wpuścić w maliny 🙂

    • SEBECX 8 lipca 2011 o 2:44 pm

     … ja wiem, że on wie, … on wie, że ja wiem …. ja wiem, że on wie, że ja wiem, że on wie….
     … podejrzewać można wszystkich…. mnie pewnie Monitor podejrzewa, że satanista jestem i z KK walczę… a można powiedzieć też, że to jest niby zamknięcie bloga Zena i komentarz …”że My nie agenci” to zwykła „false flag”… co by uwiarygodnić… przecież się nie znamy… skąd można wiedzieć???..

    • zenobiusz 8 lipca 2011 o 2:46 pm

     Talbot@ nie pogrążaj się do reszty.Myśl.Mój blog nie zniknie jak nwo.com bez śladu,i znaku życia od blogera.Zastanów się nad sobą,a Fakira@ zostaw z jego myślami.

     • Talbot 8 lipca 2011 o 3:25 pm

      Teraz już jestem pewien…pozostało w Tobie skrzywienie zawodowe. Idź do psychologa, bo to jest męczące. Zajmij się lepiej szukaniem prawdziwych agentów, zamiast walczyć z wyimaginowanym wrogiem. Odczep się od nwo.com. Sam zapytaj Admina tej strony, dlaczego ją zamknął.

   • SEBECX 8 lipca 2011 o 2:36 pm

    …przecież ten orgonit to są bzdury… wióry zalane plastikiem i jakieś kamienie w środku.. a Zenobiusz jest właścicielem wszystkich orgonitów sprzedawanych na świecie … to on je produkuje i wkłada do nich czipy … tak nas czipuje i ma płacone od łebka jak wspominał Mizia…
    …. ludzie myślcie, myślcie i jeszcze raz myślcie… przecież Zenobiusz przede wszystkim NAMAWIA do SAMODZIELNEJ produkcji i testowania !!!! …
    ..mówiłem, że Cię lubię Zeno… ..pomimo różnic KK…..

    • zenobiusz 8 lipca 2011 o 2:43 pm

     Ciesze się,bo to rzadki dowód, że można różnić się pięknie.
     Zaczynam podejrzewać, że niewłaściwie Cie oceniłem,wybacz.to internet.
     W osobistym kontakcie nigdy nie robię takich błędów. 🙂

     • SEBECX 8 lipca 2011 o 2:49 pm

      … ja tylko szukam Prawdy… i wiem, że czasem mogę zniszczyć coś wartościowego…
      … coś mi uświadomiliście…. Ty i Monitor…

  • Taka prawda 8 lipca 2011 o 1:37 pm

   Człowiek samodzielnie bez orgo-przedłużek dostrajając się do atmosfery potrafi dokonywac takich samych cudów. Tylko teraz w zasmogowanym otoczeniu strasznie trudno się i przebić i dostroić.

   Cuda mamy w sobie ale teraz lepiej odrestaurować średniowiecze, odkurzyc Inkwizycje i wymordowac budzące się czarownice niż skończyć z okupacją Ziemii. Lepiej dla rzadzacych bo zachowają swoje próżniacze stołki. A przecież o to a nie o ratowanie planety w tym całym ekobiznesie najbardziej chodzi.

  • baba wanda 8 lipca 2011 o 3:17 pm

   @FAKIR
   Pojawiles sie nagle, odrazu otaczajac sie woalka tajemniczosci i probujac przepowiadac pewne wydarzenia na podstawie info. od innej tajemniczej osoby „niematerialny” ( kojarzy mi sie to z innym naglym pojawieniem sie pewnej postaci latem 2009-niektorzy beda wiedziec o kim mowa, bo na kilku blogach slowo to powoduje wpadanie do spamu 🙂 ). Robisz jakis taki taki dziwny „ruch” wokol swojej osoby -sztuczny?-te implanty, przekazy itd.
   Probujesz przekabacic wiekszosc do swoich przekonan, powolujac sie na zaufane (i znowu tajemnicze osoby). Pewien czlonek mojej rodziny ma podobne podejscie-„robcie co chcecie, ale ma BYC ZROBIONE jak ja chce”.
   Moja babska intuicja cos weszy 🙂 . Nic na to nie poradze 🙂 .

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:30 pm

   Fakir, nie ośmieszaj się. ZAKATRUPILI GOŚCIA BO BYŁ GROŹNY!

  • zenobiusz 8 lipca 2011 o 5:04 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/08/zenobiusz-znow-nadaje-prowokacja-spalila-na-panewce/
   Wystarczył jeden telefon amerykańskiego czytelnika,i intryga agentury NWO spaliła na panewce.Jeszcze uczciwi ludzie górą.Budujcie chembustery,róbcie orgonity !!!!!!!!!!
   🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 28. zeebii 8 lipca 2011 o 10:47 am

  E waluty i cyber waluta nie są czymś nowym. Idea „e” i cyber waluty rozwinęła się pod koniec lat osiemdziesiątych na Zachodnim Wybrzeżu USA, a jej celem było stworzenie waluty która jest poza kontrolom fedu, rządów i banków centralnych. http://art-jop.blog.onet.pl/Bitcoinomika,2,ID427954272,n
  Nie jest też ani jedyną ani pierwszą teo typu walutą, a z bardziej znanych można wymienić np.Pecunix, eCache, i inne e-goldy.

  Oczywiście wraz z rozwojej popularności będą chcieli przejąć nad nią kontrolę ci co rządzą. Nie jest to jednak nic nowego. Tak robią ze wszystkim -bo łatwiej jest przekierować to co jest niż tworzyć coś nowego.

 29. Lamacz Matryc 8 lipca 2011 o 11:36 am

  Komorowski śpi na mszy: http://www.youtube.com/watch?v=0OleyBJ_EIw
  Dobre polecam

 30. Lamacz Matryc 8 lipca 2011 o 11:37 am

  Nigel Farage o Unii: http://www.youtube.com/watch?v=Cc_sy0IbXIM

 31. Ola 8 lipca 2011 o 1:21 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/07/google-blacklists-millions-of-websites/ Google zamknelo miliony websites ktore byly na czarnej liscie

  • ArO 8 lipca 2011 o 1:40 pm

   google będzie miało ciepło

  • monitorpolski 8 lipca 2011 o 3:32 pm

   To znaczy, że strony istnieją, tyle że google je cenzuruje! Google to nie jest internet, nie może zamykać nie swoich stron.

 32. FAKIR 8 lipca 2011 o 1:27 pm

  a ja polecam…..
  od deski do deski
  http://4wladza.nowyekran.pl/post/17836,xxi-tydzien-ekonomiczny-na-kul

 33. mi461 8 lipca 2011 o 1:39 pm

  Wczesniej podawalam zrodlo o bombach w ciele czlowieka, tu jest artykul po polsku i zdiecie jak to wyglada.
  http://losyziemi.pl/terroryzm-na-swiecie-bomby-w-brzuchach-piersiach-i-posladkach-niewidoczne-dla-skanerow/

  • nowy84 8 lipca 2011 o 2:28 pm

   kolejny pomysł na zastraszenie ludzi stworzony do jeszcze większych kontroli i powiększenia wachlarza możliwości działań służb porządkowych :/ i to wszystko pod banderą CIA itp.

 34. Horus777 8 lipca 2011 o 3:09 pm

  Energia orgonu jest oficjalnie uznawana za cos czego nie ma . Dziwne jest to że ” krasnale ” bardzo agresywnie reaguja na coś czemu zaprzeczają . A co do sprzedazy to spokojnie możecie orgonity kupic w sklepie greenharmony.pl ….

 35. stary-stach 8 lipca 2011 o 3:37 pm

  RADA NADZORCZA PAP:
  Sebastian Bogusławski
  Beata Chłodzińska
  Krzysztof Hofman
  Paweł Kaczmarek
  Anna Rajzer 100% sprawdzalności
  Michał Stolarek
  Wojciech Szeląg
  ZARZĄD PAP:

  – Jerzy Paciorkowski – Prezes Zarządu,
  – Zbigniew Krzysztyniak – Członek Zarządu, 100% sprawdzalności
  – Lidia Sobańska – Członek Zarządu

  nie mówiąc o radzie programowej PAP: – 100 sprawdzalności pochodzenia można sprawdzić nawet na unych oficjalnej stronie szczególnie ciekawa kapituła nagrody „kapuścińskiego”samo doborowe towarzystwo ani jednego Polaka

  Anna Borkowska – Przewodnicząca Rady Programowej PAP SA bd (brak danych weryfikowalnych)
  Zbigniew Bajka
  Ryszard Bójko bd
  Piotr Gabryel
  Grzegorz Gauden
  Łukasz Lipiński bd
  Tadeusz Woźniak bd
  Andrzej Żak bd
  Łukasz Kardas
  osoby szczególnie zasłużone dla unych kolo tego PAPu sie kręcące to:
  Ada Kostrz-Kostecka
  Mirosław Harasim być może przechrzta zielonoświątkowa
  Krzysztof Andracki
  Roman Ostrowski-
  Lidia Żebrowska
  Jerzy Domański – rosenstand?
  Witold grzybowski
  Witold Laskowski
  to dane oficjalne ale czy w tym gronie może być główny cadyk?

 36. stary-stach 8 lipca 2011 o 3:43 pm

  jeśli tak to trzeba szukać w nazwiskach głównych:
  Grzybowski, Laskowski,Ostrowski, Krzysztyniak, Paciorkowski. Trzebaby było sprawdzić jak naprawdę się nazywają.To nie łatwe Choć może i tam być (jeden) kilku oficerów prowadzących co wydaje bardziej prawdopodobne.

 37. Andre 8 lipca 2011 o 3:50 pm

  Będą zamykać. Powód zawsze się znajdzie. Dzisiaj zamknięto na YouTube kanał użytkownika prawdaxlxpl. Wszystko przez ten film o Hitlerze.

  Poniżej informacja podawana przez YouTube:
  Konto YouTube prawdaxlxpl zostało usunięte z powodu wielu powiadomień o naruszeniu praw autorskich przesłanych przez osoby trzecie wnoszące roszczenia, w tym:

  * CollapseMovie
  * CollapseMovie
  * CollapseMovie

  Dołącz do największej na świecie społeczności fanów wideo!

 38. stary-stach 8 lipca 2011 o 3:51 pm

  tą bandę trzeba rozgonić ale przede wszystkim głównego mocodawcę -pośrednika na Polskę

 39. BIA 8 lipca 2011 o 3:59 pm

  Chłopaki mówie wam jakie miałem spotkanie z satanistami to materiał na książke którą pisze 666 to ciekawa organizaja jak cię nie może ugryźć to chce byś do niej przystał Ja stwierdziłem że najważniejszy jest święty spokój ale nie wybrałem drogi tego spokoju podarowanego z ich strony a było to tak poczytajcie sobie jak wam się chce
  ================================================================
  monitorpolski: BIA – tekst zająłby kilka stron, więc go wyciąłem. Może go podasz w odcinkach?

 40. Ola 8 lipca 2011 o 4:17 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/07/kawalek-prawdy-o-terazniejszej-polsce/

 41. Ola 8 lipca 2011 o 4:38 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/08/ostatnia-szansa-cezary-zbikowski/
  http://socioecohistory.wordpress.com/2011/07/08/lindsey-williams-oil-price-dollar-collapse-middle-east-crisis-5-july-2011-update/

 42. Talbot 8 lipca 2011 o 5:00 pm

  Co myślą Chińczycy o Europie

 43. Talbot 8 lipca 2011 o 5:10 pm

  Śledząc wszelkie informacje na temat komety Elenin natrafiłem na bardzo ciekawy wpis jednego z internautów na stronie zmianynaziemi.pl. Oto on:
  Witam wszystkich, od marca interesuje się Kometą C/2010 X1 Elenin. Staram się zachować zdrowy rozsądek i daleki jestem od sensacyjnych teorii łączących tą kometę z Nibiru.Chciałem jednak poruszyć dwie kwestie. Po pierwsze czy zamknięcie forum dyskusyjnego NASA to przypadek?

  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/07/07/czy-nasa-ukrywa-prawde-o-elenin/

  • SEBECX 8 lipca 2011 o 7:28 pm

   …ja to wiem tylko, że jak przeliczyć to au to wychodzi 69069.XXXXX czyli ok 70 tys km..

   • Taka prawda 9 lipca 2011 o 1:11 am

    Ciekawe czy w tych obliczeniach uwzgledniono efekt od grawitacji. Ona jak wiadomo bedzie ściągac oba ciała zmniejszajać odległość miniecią. Jesli Elenin to czerwone czy brazowe cuć to może byc powtórka z historii Ziemi. I drugi Księżyc na orbicie.

 44. zenobiusz 8 lipca 2011 o 7:02 pm

  zenobiusz.wordpress.com nie jest już dostępna.
  Ten blog został zarchiwizowany lub zawiesić na naruszenie naszych Warunków korzystania z usługi .
  przypadku pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z pomocy WordPress.com .
  http://zenobiusz.wordpress.com/
  Trwa widać jakaś rozgrywka.

 45. karlos33 8 lipca 2011 o 7:11 pm

  Co powiecie na to ? błąd czy coś innego ?
  http://quakes.globalincidentmap.com/map_detail.php?id=121260

  • rabarbarek 8 lipca 2011 o 7:34 pm

   Jak widac wiecej osob to zauwazylo. Ciekawe , bo o trzesieniu – 0, 3 jeszcze nie informowano. A kula do tego przyczepiona jakby co najmniej 9, 9 bylo. Zarty nie na miejscu , wiec moze pomylka. Ostatnie , miedzy Ottawa Quebekiem czulam [ w zeszlym roku] a teraz nic wiec moze dopiero bedzie , ale sejsmografy juz wiedza i pospieszyly sie z informacja.

   video http://www.youtube.com/watch?v=ZEdmepIQInE

   • Taka prawda 9 lipca 2011 o 1:15 am

    Może to 10.3 miało być i formatowanie obcięło poczatek bo nie przewidzieli takich silnych?

 46. rabarbarek 8 lipca 2011 o 7:42 pm

  The Telegraph o Area 51. Pracownicy walcza o zycie. Jak pisza sami padli ofiara eksperymentow. The Telagraph probuje wyjasnic co sie tam dzieje.

  http://www.telegraph.co.uk/science/8579490/Area-51-the-plane-truth.html

  • Taka prawda 9 lipca 2011 o 1:18 am

   Czyżby stali sie przekąską dla obcych? A podobno sataniści swoimi magicznymi znakami sa wstanie kontrolować demony? Czyzby znowu komuś się demo z wersją stable powaliło?

 47. karlos33 8 lipca 2011 o 7:54 pm

  Straszą wulkanem Hekla że lada moment wybuchnie a bardziej prawdopodobne jest że to Katla
  ,poniżej podaje aktualne wstrząsy w pobliżu wulkanu, nie są one jeszcze zweryfikowane tak więc mamy czysty obraz tego co rejestrują sejsmografy

  http://hraun.vedur.is/ja/englishweb/myrjokull.html

 48. karlos33 8 lipca 2011 o 8:11 pm

  A teraz coś o ostrzeżeniu, a przyjdzie ono z nieba – kometa
  Trzeba przeczytać to co jest zawarte na stronce

  http://www.smwa.org/Polish/HST/HST_17/HST_17_The_Warning_POLISH.htm

  Ja tylko napisze w skrócie, Maryja podała datę uderzenia komety a zawarta ona jest w tym zdaniu
  „Jacinta 1972”
  Ponadto, 5 lutego, 1994 roku Matka Boża poleciła Weronice dodać 9 i 7 na zdjęciu, czyli równa się 16

  I teraz tak , „Forum dyskusyjne NASA (buzzroom) znajdujące się pod adresem http://buzzroom.nasa.gov zostało zamknięte w marcu 2011, po tym jak jeden z naukowców zamieścił komentarz w którym napisał, że Kometa C/2010 X1 Elenin przejdzie znacznie bliżej Ziemi niż jest to pierwotnie podawano (pierwotnie szacowano odległość 0.24 AU czyli ok.34 mln 700 tys km).
  Oto wpis naukowca, po którym to wpisie strona forum NASA została zamknięta:

  „przekalkulowałem jeszcze raz i wychodzi mi, że będzie to 0.0004617 jednostki astronomicznej, a nie 024, będzie to 16 października o godzinie 21:42″.

  Strona do dziś pozostaje zamknięta… ”

  I teraz tak 9 i 7 to 16 czyli 16 dzień
  tak samo można dodać 1 i 9 to mamy 10 , miesiąc Październik
  kolejne to 7 i 2 to 9 może chodzi o 9 na zegarku wieczorem czyli 21 godzina
  a rok to liczba znaków czyli 11, a może tak no liczba wyrazów czyli 2 a między nimi przerwa to zero 0 wyjdzie 2011

  to taka moja mała interpretacja ostrzeżenia Matki Bożej z informacja mi o komecie Elenin

  Jak ktoś wpadnie na inną interpretacje to proszę pisać 🙂

  • karlos33 8 lipca 2011 o 8:19 pm

   Jeszcze raz napisze żeby jaśniej było

   Dwa wyrazy -2 , pomiędzy nimi przerwa – 0 , jedenaście znaków – 11
   rok 2011
   1 +9 = 10 miesiąc -Październik
   9+7 =16 dzień
   7+2 = 9 godzina na zegarku wieczorem czyli 21

   suma sumarum – uderzenie komety nastąpi 16 Października 2011 roku o godzinie 21
   czyli chodzi o kometę Elenin 🙂

   • rabarbarek 8 lipca 2011 o 9:12 pm

    Karlos , a ta usmiechnieta buzia to wyraz Twojej radosci z powodu zobaczenia komety czy cieszysz sie moze ze nareszcie rozsypiemy sie w pyl? A ja slyszalam , ze miedzy wrzesniem i pazdziernikiem maja sie rozpoczac kolejne rozdania kart w swiatowej polityce. Mowilo sie o goracym lecie ale prawdopodobnie jesien bedzie najgoretsza od lat. Wydarzenia maja objac Europe , Bliski Wschod i Ameryke. Nad Obama [ i nie tylko nim] zbieraja sie ciemne chmury , traci poparcie , gospodarka =ruina, narod buntuje sie [ narazie sennie i powoli] , Izrael naciska na zaatakowanie Iranu [ musi tylko dokonczyc budowe tarczy antyrakietowej] , w Libii plany biora w leb wiec trzeba wyslac wojska ladowe [ byc moze juz za dwa tygodnie] itd, itd . Ciekawie tez brzmi doniesienie , ze w Meksyku operuje Hezbollah i stamtad chce zaatakowac USA [ juz nie AlKaida, glowny winowajca dotychczasowych atakow na swiecie]. Tego jeszcze nie bylo , ale jak widac wyobraznia rezyserow NWO potrafi podsunac im najdziwniejsze pomysly.
    Tak , ze czy kometa czy zawierucha polityczna , na jedno wyjdzie . Dobrze nie bedzie.

    http://atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shrugs/2011/07/law-enforcement-finally-admits-hezballah-is-operating-in-mexico.html

    • karlos33 8 lipca 2011 o 9:36 pm

     No właśnie to dotyczy ostrzeżenia nie kary ,ludzie mają się zmienić i to ma być znak, każdy ma zobaczyć swoje grzechy i ma się poprawić, lecz gdy ludzie pójdą dalej tą drogą którą podążają przyjdzie kara, tak jak to było z potopem.Trzeba poczytać co na tej stronce jest o objawieniach o przesłaniach
     http://www.smwa.org/Polish/HST/HST_17/HST_17_The_Warning_POLISH.htm
     A ta buźka uśmiechnięta to z jednej strony że znalazłem jakiś temat który powiązałem z innym a z drugiej dlatego że jeśli ma się to wkrótce wydarzyć to może świat się zmieni na lepsze, gorzej jak nie 😦

 49. Aśka 8 lipca 2011 o 10:54 pm

  Polska posiada ok. 9 mln ha lasów które potrzebują rocznie do swojego wzrostu ponad 3,2 mld ton CO2. Brakuje do pełnego wzrostu naszych lasów co najmniej 300 mln ton a nawet 500 mln ton tego życiodajnego gazu
  _____
  To tylko fragment z listu polskich naukowców przeciwko wprowadzeniu pakietu klimatycznego zamieszczonego: http://marucha.wordpress.com/2011/07/08/to-nie-co2-zmienia-klimat-a-klimat-decyduje-o-ilosci-co2/
  zatytułowanego:
  To nie CO2 zmienia klimat a klimat decyduje o ilości CO2.

 50. mgrabas 9 lipca 2011 o 8:30 am

  oto do czego doszedłem zgłębiając temat energii orgonu

  1. nikt dotąd nie zademonstrował na na rzetelnie nagranym filmie skutecznego usunięcia chmury, a tym bardziej smugi chemicznej, natomiast już udowodniono bezspornie, że odpowiednio skonstruowanym działem orgonowym można utworzyć chmurę deszczową i sprowadzić deszcz, dlatego wojsko zainteresowało się wykorzystaniem tej energii w celu użycia jej jako broni czyli przeciw człowiekowi

  2. nie udowodniono dotąd, że zbudowane amatorskimi metodami chembustery w ogóle działają, ani że są nieszkodliwe dla człowieka
  udowodniono natomiast, że energia ta może działać korzystnie na organizmy żywe w poprawnie zbudowanych akumulatorach orgonu, ale może też być szkodliwa jeśli np. do pomieszczenia akumulatora orgonu dostaną się cząstki radioaktywne

  3. energia orgonu jest sprawą nie do końca zbadaną, niektórzy usiłują wykorzystywać ten temat jako okazję do reklamowania siebie, inni do propagowania ezoteryzmu, jeszcze inni do zarabiania kasy – większość osób zaangażowana jest w budowanie tych urządzeń ze szlachetnych motywów, ale mniejszość kieruje się nieuczciwością i swoimi ukrytymi celami
  po czym odróżnić jednych od drugich? po ich reakcji: ci pierwsi uczciwie przyznają się do swojej niewiedzy i będą starali się pomóc okazując swoją życzliwość zainteresowanym tematem, drudzy będą udawać wszechwiedzących ekspertów i reagować agresywnie, atakować, poniżać i rozbijać rzeczowe dyskusje na ten temat

  • zenobiusz 9 lipca 2011 o 8:55 am

   Przeciwnicy popularyzacji orgonu nie przewidzieli ,że założę drugi blog,i skopiuje na nim materiały o orgonie.Ich bezsilny skowyt,można obserwować w komentarzach.Pierwszy komentarz, to próba zastosowania sztuczki,dzięki której mogli zrobić skrina komentarza zawierającego link do allegro ,nadesłanego przez zatroskanego blogera Mgrabasa.Tak doprowadzili do zamknięcia Zenobiusz’s blog.Tym razem nie przeszło. Blog jakiś czas podziała,a nim coś znowu wypichcą, powstanie strona internetowa ,poświęcona orgonowi.Pozdrawiam wszystkich wojowników orgonu. !!!
   http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/08/blog-zenobusza-nie-istnieje-kopiujcie-materialy-o-orgoniepoki-nie-zniknie-i-samotny-wilk/#comment-151