Linki, e-maile i komentarze, 8 lipca 2011r

Z ostatniej chwili: blog Zenobiusza został przywrócony. Co świadczy o rzetelności właściciela WordPressa, który odpowiednio reaguje na reklamacje.
================================================================
Jak wielu z was zauważyło, blog Zenobiusza został zamknięty. Powodem jest podobno złamanie umowy. WordPress nie dał żadnego ostrzeżenia, co świadczy, że jest to robota wrogiej agentury.

Zarówno Zenobiusz jak i mój blog jesteśmy celem zorganizowanej siatki agentów, co do których chyba większość czytelników nie ma wątpliwości. Rzeczy, o których piszemy czy też które tłumaczymy, nie są szeroko znane Polakom, a satanistom, którzy chcą nas wszystkich zlikwidować i co realizują (GMO, chemtraile, szczepienia, fluor, aspartam,HAARP, niszczenie opieki zdrowotnej itd) takie publikacje nie są na rękę.
Zalecam zatem kopiowanie wszystkich materiałów Zenobiusza z sieci – dostępne są kopie wszystkich artykułów, do których linki można łatwo znaleźć (jak np. >tutaj). Zresztą mam nadzieję, że sami tego poszukacie i zamieścicie w komentarzach.
Powodem, dla którego zamknięto blog Zenobiusza mógł być rzekomy handel orgonitem, o który go posądzano. W publikacjach nie ma nigdzie śladu jakiejkolwiek sprzedaży – zapewne donosy do WordPressa są naciągane i wyssane z palca. Orgonitu, którym się jdo tej pory za bardzo nie interesowałem wygląda więc na zagrożenie dla NWO – dlatego powinniśmy wszyscy zacząć to dokładniej badać i publikować na ten temat. Zachęcam do zakładania blogów o orgonicie i zagrożeniach ze strony NWO!
I jeszcze jedno – zamknięcie blogu Zenobiusza potwierdza, że zarówno on ani ja nie jesteśmy żadną agenturą, bowiem agentura nie pozwoliłaby sobie na odebrania tak ważnej broni jak jeden z popularniejszych blogów na WordPressie.

Kilka ciekawych maili, które jak sądzę mogą być interesujące dla szerszej grupy odbiorców.

Katastrofa w Japonii była aktem wojennym. Elektrownia została zniszczona poprzez wybuch tzw SKRZYNEK DIMONA lub dimony.

(z e-maila opartego na artykule)

Japonia skladala oferte Iranowi ws. wzbogacania uranu. Linki do tej wiadomości podawane w różnych krajach:

po 4 miesiącach pojawiły się w Japonii skrzynki dimony z bardzo dziwnymi kamerami (kamery bezpieczeństwa) – to właśnie w nich ukryte były bomby. Zainstalowała je Firma MAGNA BSP, która miała umowę na umieszczenie zabezpieczeń ARAVA (arava to region wokol DIMONA (y).
Kamery te ważyły ponad 1000kg i wyglądały też jak bomby (link poniżej):

Zdjęcia wybuchu Fukushimy i dla porównania zdjęcia z wybuchu podczas testów:

REAKTOR 3 kompletnie „zmieciony” ( info w prasie o temperaturze , ciśnieniu, skażeniu itp. to byly absolutne kłamstwa)

reaktor 4 to budynek nr 7 zniszczony podczas eksplozji.

W poniższym linku jest rozmowa w audycji radiowej ( sama tego nie słuchałam )

Nie  było też trzesienia ziemi w takiej skali jak podawano. Ponizej link do ORGINALNEJ MAPY SEJSMICZNEJ (jako dymiacy pistolet na dowód zbrodni):

sceny z biura, które wszyscy oglądaliśmy to też podstawka.

Arnie Gundersen – człowiek mediów – jego opowieści miały pasować do kłamstw podawanych w mediach. Osoba w ogóle nieznana w świecie techników nuklearnych.

ISTNIEJE PRAWDOPODOBIENSTWO, ze jeśli świat NIE POZNA PRAWDY O FUKUSHIMIE to BĘDZIEMY MIELI POWTÓRKĘ, ale w innym miejscu.

link do całego artykułu:

Ubóstwo w Polsce (List mieszkańca Polski do kolegi w USA)

Jeśli chodzi o smutne spostrzeżenia dotyczące stanu ubóstwa w Polsce (podsyłam raport GUSu):
wiem i zdaję sobie z tego sprawę …. ja najemnik, który ma pieniądze dopóki jest zdrowy i silny i może zarabiać, ale czujący oddech biedy na plecach …
Napiszę Ci ile wydałem pieniędzy gdy ostatnio byłem w domu prawie 5 miesięcy : otóż o ile przed galopującymi podwyżkami maksymalnie się to zamykało gdzieś około 800-900 usd to teraz tak 1300-1500 usd (miesięcznie), zima była droga bo gazu dużo poszło, a i drożał systematycznie co jakies 1,5 miesiąca. A żeby zarobić na czysto w Polsce 1500 usd to … nawet nie kończę.
Nie wskoczyłem do klasy posiadaczy gdy był czas mętnej wody lat 90-tych kiedy to potworzyły się ( nie wiadomo skąd ) bajeczne fortuny…
Chociaż ja mam swoją metafizyczną teorię na ten temat : otóż całe to opluwanie osiągnięć komuny, że niby nic po sobie nie zostawiła, miało na celu pokazanie społeczeństwu, że niczego nie było … a właśnie, że było i to co było zniknęło, rozpłynęło się w niejasnych okolicznościach, a były to potężne prosperujące zakłady… z jednej strony zniknęły, a z drugiej powstały w przeciągu kilku zaledwie lat magnackie fortuny..nastąpił ukierunkowany, sterowany przepływ tego dobra społecznego, na które pracowali nasi rodzice (nie piszę o zdrodniach i wypaczeniach politycznych bo te są i teraz).
Powstające fortuny wymagały i wymagają zamocowań w obecnym świecie politycznym: a więc tworzy się prawo pod tych posiadaczy, tworzy się partie polityczne ich wspierające, tworzy się mity jak to ze zwykłego sprzedawcy można dojść majątku pracą i jeszcze raz pracą, i w końcu tworzy się grupy je chroniące, stojące na pograniczu prawa, a więc powiązani policjanci, politycy, urzędnicy. Tak to powstaje państwo ludzi bogatych …biedni są na marginesie bo według tworzonych mitów nie dają sobie rady we współczesnym świecie, są niezaradni i to jest ich wina, że tacy się urodzili – obecnego państwa to nie obchodzi, bo przecież nie będzie za taki balast płaciło … trzeba być młodym, silnym, zaradnym… takie są mity, a rzeczywistość jest taka, że bez poplecznictwa tych wyżej ustawionych możesz co najwyżej mieć jakiś sklepik i walczyć o przetrwanie z rosnącymi podatkami.
Nowy ustrój potrzebował i potrzebuje ikon : i te są skrzętnie i pieczołowicie przez media wychwalane, np. dzielny waleczny Wałęsa, mądry Mazowiecki , i inne dzielne solidaruchy siedzący u stołka władzy już ponad 20 lat, co najwyżej zmieniający stanowiska…..
Zmieniać tylko nazwy można to wszystko odnieść do lat 80-tych kiedy to niezadowolenie społeczne sterowane przez obecnych posiadaczy wymiotło starą komunę: była potężna warstwa ludzi nie mająca nic do stracenia, a mogąca (jak im się wydawało) tylko zyskać … ten sam proces zachodzi powoli teraz w Polsce, zachodzi powoli bo nie ma już jednej potężnej klasy robotniczej liczącej miliony … ale proces zachodzi nieodwracalnie .. (…)
Bieda zawsze generowała przemoc, zbrodnie, anarchie – jak później te ruchy były opanowywane przez inne sily nimi sterujące, to już kolejna sprawa…
Tyle wypocin…zawsze polecam tym z którymi rozmawiam o średniej krajowej aby pojechali na rubieże południowo-wschodniej Polski gdzie jeżdżę nad Solinę i zapytali się jakie tam są zarobki…i tam na wytypowanej grupie 1015 ludzi ocenili średnią krajową…nie przeszłoby to cenzury..
Pozdrawiam Janusz m.

Reklamy