Wydarzenia i komentarze, 7 lipca 2011r

 

Czechy odmówiły USA w budowie stacji radarowych dla przyszłej wojny z Rosją

Plany budowy tarczy antyrakietowej dla Europy zmieniały się kilka razy. Pomysł zrodził się za administracji George’a Busha. Prezydent Obama w 2009 roku rzekomo zrezygnował z jej budowy, sprawa jednak wróciła jak bumerang, bowiem Rosja jest dla satanistycznego NWO trzecią, po USA i krajach arabskich główną przeszkodą w utworzeniu rządu światowego.

Oryginalna propozycja administracji Busha przewiduje 10 stacji przechwytujących w Polsce i stacje radarowe w Czechach. Rzekomo mają one być ochroną przed irańskimi pociskami dalekiego zasięgu, choć nikt nie podał rozsądnego motywu agresji irańskiej na Europę – dlaczego niby pociski skierowane na Europę Wschodnią miałyby przelatywać nad Polską. Najprostsza droga do ataku na Paryż, Londyn czy Berlin wiedzie wszak nad Morzem Śródziemnym…
Europa Wschodnia w ogóle nie ma powodu by się obawiać Iranu, oczywiście do momentu gdy marionetkowy rząd w Polsce nie podejmie decyzji o wysłaniu mięsa armatniego w postaci polskich żołnierzy na wojnę z krajami arabskimi.

Nowy plan przewiduje budowę naziemnych stacji przechwytywania pocisków SM-3, które są jeszcze w fazie konstrukcyjnej. Stacje te mają się znajdować w Polsce i Rumunii. Podobne stacje instaluje się także na statkach, tak że nie jest jeszcze powiedziane, że budowa ich w Polsce jest konieczna. Jednakże oficjalnie przewiduje się ukończenie konstrukcji do roku 2018.

Rosjanie zdają sobie sprawę, że stacje przechwytywania przygotowywane są do przyszłej wojny z tym krajem – zresztą lokalizacja baz NATO i amerykańskich wyraźnie wskazuje na to, że Rosja jest otaczana. Odwieczny wróg mafii Rotszyldów musi być zniszczony przez satanistyczny NWO w celu realizacji depopulacji i wprowadzenia tyranii światowej. Rosjanie, którzy utracili kilkadziesiąt milionów obywateli, głównie Słowian, z rąk barbarzyńskich oprawców, potrafili uwolnić się z jarzma komunizmu i oczyścić służby oraz rząd. Niestety, z wyborem Miediewiewa na fotel prezydenta horror wraca, jednak można się spodziewać, że i tym razem Słowianie sobie poradzą. Dlatego też stawiają sprawę budowy tarczy na końcu noża.

foto: fakty.interia.pl

Podczas niedawnych rozmów w Warszawie przedstawiciel Rosji kraju przy NATO Dmitrij Rogozin oświadczył, że albo Rosja będzie uczestniczyła w budowie tarczy, albo podejmie działania obronne w postaci budowy własnej struktury obronnej. Wystąpienie Rogozina było czymś w rodzaju ultimatum, bowiem powiedział on:
„Myślę, że takich dodatkowych przygód nie należy szukać. Trzeba sobie powiedzieć i przyznać, że zagrożenie z Bliskiego Wschodu to jest bajka, a tak naprawdę chodzi o zagrożenie ze strony Rosji. Ale bardzo byśmy nie chcieli wierzyć, że chodzi właśnie o to”
Wyraźnie po tym wystąpieniu Czechy wycofały się ze swojego udziału w projekcie, motywując to tym, że administracja Obamy bardzo zawęziła udział tego kraju redukując „100 milionową inwestycję do pokoju z komputerami za 2 miliony”. Czeski analityk Marko Papic uważa, że takie urządzenia wcale nie muszą być w Czechach, mogąbyć one równe dobrze zlokalizowane w Pentagonie.
Papic dodał jeszcze jedną ważną rzecz – że Czechy w przeciwieństwie do większości krajów byłego Układu Warszawskiego, nie widzą Rosji jako zagrożenia – są chronione bowiem pasmami wysokich gór i nie graniczą z nią.
„Amerykańscy” eksperci uważają, że decyzja Czech jest nieodpowiedzialna.
Stacje radarowe zainstalowane zostaną więc w Polsce co będzie dodatkowo narażać nasz kraj na atak nuklearny ze strony Rosji. A może właśnie o to chodzi?

Wielkie trzęsienie ziemi 7,6 niedaleko Nowej Zelandii

Nastąpiło ono na głębokości 48 km niedaleko wysp Kermadec na północny wschód od Nowej Zelandii. Na szczęście nie wyrządziło ono żadnych szkód, wyspy są bezludne z wyjątkiem załogi stacji badawczej na wyspie Raoul. Początkowo podano, że ma ono 7,8 w skali Richtera, jednak po analizie pomiarów zmniejszono tę wartość do 7,6. Dane o trzęsieniu nie są jednoznaczne – różne źródła podają np. inną głębokość – USGS najpierw podało, że nastąpiło ono na głębokości 1 km (!), następnie poprawiono na 20 km. Na forach dyskusyjnych rodzi to oczywiście przypuszczenia, że doszło do detonacji termojądrowej….
Trzęsienie o takiej sile mogło by z łatwością wywołać wielkie tsunami, jednak tym razem wystąpiła tylko 68 centymetrowa fala, która doszła jedynie do wyspy Raoul – alarm więc odwołano.
Trzęsienie nastąpiło na styku płatów tektonicznych pacyficznego i indo-australijskiego. Nie jest to koniec zagrożenia, następują bowiem wstrząsy wtórne o sile ponad 5 stopni w skali Richtera. Jedno z nich 6,5 nastąpiło na głębokości 160 km pod kalderą superwulkanu Taupo. Trzęsienia mogą oznaczać przechylanie się płatu, więc może dojść do kolejnych wielkich wstrząsów.
Serwery amerykańskiej agencji rządowej USGC pokazują wstrząsy w wszystkich regionach – jest to tzw. „wobble” czyli drżenie całej Ziemi – być może na skutek tego potężnego trzęsienia.

Reklamy

139 responses to “Wydarzenia i komentarze, 7 lipca 2011r

 1. zeebii 7 lipca 2011 o 10:16 am

  Czesi zachowują się w sposób racjonalny. Opinie Rogozina, lub USA nie są dla nich wiążące. Co szokujące dla nas kierują się osądem użyteczności. W Czechach jednak została przeprowadzona lustracja. No i nie było tej całej zbieraniny oblepionej wokół solidarności jak u nas. Im jest łatwiej.

  • zeebii 7 lipca 2011 o 10:29 am

   Tak przy okazji. Cały czas dostajemy pstryki w nos od czechów, słowaków, węgrów. Oni pokazują nam że można powiedzieć „nie”

   • FAKIR 7 lipca 2011 o 10:31 am

    Bo tam nie było Katynia.
    Ci, którzy mieliby powiedzieć NIE, lub przekazać wartości następnemu pokoleniu, zostali zamordowani w Katyniu.

    • luna 7 lipca 2011 o 3:09 pm

     @Fakir, czyżbyś miał sklerozę i nie pamiętasz już kto podpisał Traktat Lizboński ? To według ciebie było to powiedzenie ,,Nie” ? Weź się człowieku nie ośmieszaj.

     • SEBECX 7 lipca 2011 o 3:38 pm

      … bardzo celny strzał… po wczorajszym, chyba przyda się FAKIRowi lekcja pokory…

     • kefir2010 7 lipca 2011 o 8:20 pm

      dokładnie, precz z Kaczyzmem. traktat lessboński podpisał oczywiście prezydent Lech Kaczyński. a Fakir niech nie p.i.e.r.d.o.l.i bo niejeden stąd utrze mu nosa.

      mnie ostatnio martwi to, że znikają dane medyczne. są one usuwane nawet z serwisów sponsorowanych przez big pharma, jak Medycyna Praktyczna – index leków. link gdzie zawarłem przemyślenia:

    • zeebii 7 lipca 2011 o 5:53 pm

     @Fakir
     Na szczęscie nie wszyscy, choć faktycznie wielu zginęło w Katyniu, druga wojna, powstanie warszawskie, stan wojenny i transormacja też zrobiły swoje.

   • Stanisław 7 lipca 2011 o 2:18 pm

    W tych krajach widać liczą się ze społeczeństwem i jego opinią, natomiast „nasz” rząd wykonuje tylko wytyczne jakie dostaje od swoich prowadzących

 2. FAKIR 7 lipca 2011 o 10:29 am

  Marku,
  Sądzę, że się trochę mylisz w ocenie sytuacji.
  Rosja jest otaczana, ale z innego powodu, niż atak na jej terytorium przez NATO.
  Istnieje wielki plan, aby otoczyć Rosję i napuścić na ten kraj Chiny.
  Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do tego, w ciągu najbliższych 10 lat.
  Rosja wręcz skamle aby uczestniczyć w systemach obronnych budowanych przez NWOskie NATO.
  Jestem pewien, że Rosja będzie zwodzona celowo, aż do dnia inwazji wojsk chińskich na Syberię.
  Rosja nie jest w stanie samodzielnie odeprzeć ataku Chin

  • monitorpolski 7 lipca 2011 o 2:20 pm

   Jak wypuszczą Chodorkowskiego to będzie oznaczać całkowite przejęcie rządów przez satanistów w Rosji.

  • zenobiusz 7 lipca 2011 o 3:19 pm

   Piszę o tym od dawna.Zauralskie kolonie Rosji,wchodziły w skład imperium Dżyngis Chana,od którego wywodziła się chińska dynastia Yuan.Stąd Chińczycy,dla których historia Europy to mgnienie,a sama Europa to półwysep jak Kamczatka,uważają że wracają na swoje.Na razie robią to pokojowo,ale jeśli Rosja stawi opór,na co się zanosi,jej los będzie przesądzony,z NATO czy bez, to nieistotne.

   • Taka prawda 8 lipca 2011 o 1:44 am

    Raczej tymczasowo zostali podbici przez mongołów. Mongołowie to chazaria jesli już o spuściznach dziejowych mówimy.

  • Taka prawda 8 lipca 2011 o 1:40 am

   Ale jest w stanie sprawić, że po takim ataku nie bedzie ani Chin ani dowolnie położonej żydlandii na swiecie. Nawet jest w stanie sprawic iż nie będzie świata bo ma taki arsenał bomb termojądrowych. Chiny juz raz próbowały zaatakować ZSRR, teraz chyba jednak sa mądrzejsze i zamiast wojować z Rosją ją poprą bo po samobójczym ataku na Rosje zydlandia je wykończy jak wiele innych wasalnych państewek jak przestały być im pomocne w prowadzeniu geopolityki.

   To, że plan mówi „zniszczyc wszystko i wszystkich cudzymi rękami” nie oznacza, że ci do zgolenia mają z pieśnią na ustach w takt Miedzynarodówki wieszać się na okolicznych gałęziach. Zawsze mogą wcześniej powywieszać muzykantów. Zwłaszcza jak niemiłosiernie fałszują. A potem się zobaczy.

 3. zenobiusz 7 lipca 2011 o 10:30 am

  Blog http://samotnywilk2011.wordpress.com/ spędza sen z powiek naszym internetowym satanistom.Ich zleceniodawcy naprawdę są mocno zaniepokojeni. Jeszcze tego im brakowało do wszystkich problemów z krnąbnymi Polakami, którzy z uporem nie dają się wmanewrować w uliczną rewoltę.
  Mi_forum powiedział/a

  Lipiec 7, 2011 @ 08:43 e 00 Rate This
  Z SATYSFAKCJĄ STWIERDZAM , ZE BLOG – WOLF – nie będzie ujęty w rankingach wordpress – z tych samych przyczyn – HEJ!!! -POWIEDZIOŁ KWICOŁ DO PYZDRY

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/05/przypomnienieo-co-walczymymoj-piekny-orgonowy-swiat/

  • Tomasz 7 lipca 2011 o 3:08 pm

   Jeszcze jeden z atakow na durnym portalu.Oczywiscie pismaki wymyslily sobie tytul bijacy po oczach. Klikajac w link po angielsku ani slowa o kosciolach, chyba ze cos przeoczylem. Coz jaki portal takie tematy

   http://www.sfora.pl/Koscioly-znacznie-bardziej-toksyczne-niz-autostrady-a33861

   • Tomasz 7 lipca 2011 o 3:12 pm

    Znalazlem jest mala wzmianka w srodku artykulu, ale nasi musieli umiescic jako temat glowny

  • kefir2010 7 lipca 2011 o 8:27 pm

   to czy blog będzie ujęty w rankingu chyba zależy od pozycjonowania w google czy liczby wyświetleń (kliknięć). Jednak blogi Piotra Beina też nie są uwzględniane w rankingach, dziwne

 4. ArO 7 lipca 2011 o 10:38 am

  Skutki wojny w Libii

  • Kuba 7 lipca 2011 o 11:18 am

   ladne zdjecie…. nic tylko jechac na wakacje :] TANIO ;]

  • felicyta 7 lipca 2011 o 12:23 pm

   Stare metody depopulacji w nowym wydaniu.
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/05/zbrodnie-wojenne-nato-przeciwko-libii/#more-11416

  • monitorpolski 7 lipca 2011 o 2:23 pm

   Obama twierdzi, że to nie jest wojna…

 5. noni 7 lipca 2011 o 10:41 am

  W czechach są legalne wszystkie narkotyki i tak powinno być. Człowiek ma prawo się odurzać czym chce i kiedy chce to on decyduje o swoim życiu. Prawda jest taka że grzyby,marihuana , dmt i pochodne są środkami do poszerzenia świadomości przez co taki człowiek zaczyna widzieć w jakim matrixie żyje i jest poza kontrolą nwo.

 6. ArO 7 lipca 2011 o 10:49 am

  Nadchodzi kolejna narodowa katastrofa
  O polskiej gospodarce i finansach – Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK.
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=12248

  • monitorpolski 7 lipca 2011 o 2:38 pm

   Niestety, też to czarno widzę. Umocnione stadiony jako obozy koncentracyjne? Druty kolczaste do wewnątrz i po zabawie.

 7. Ania 7 lipca 2011 o 11:18 am

  Chyba sytuacja wchodzi w decydująca fazę. Nas tez nie minie.
  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/07/07/swiat-polityki-i-finansow-sie-sypie-na-naszych-oczach/

 8. Megi 7 lipca 2011 o 11:30 am

  Sprawy związane z wydobyciem gazu łupkowego natrafiają na różne formalne przeszkody. W związku z tym, dla przyspieszenia tematu, należy to załatwić specustawą, jak w przypadku atomu. http://www.rp.pl/artykul/684082-Gaz-lupkowy-wymaga-specustawy.html zanim się ludzie zaczną zastanawiać. O skutkach dla środowiska już tu rozmawialiśmy. Jak widać znowu się niczym nie przejmują jak w wypadku ustawy o nasiennictwie i otworzenia drogi dla GMO.

  • Ania 7 lipca 2011 o 11:36 am

   I to nas różni od Czech i Węgier.

  • rabarbarek 7 lipca 2011 o 1:36 pm

   Jak widac mafia bankierska ratuje sie jak moze. Na Bliskim Wschodzie za pomoca rewolucji i bomb dla nieposlusznych przejmuja ich narodowe bogactwa ,i banki . W Europie w cichej wojnie przejmuja cale kraje . Wlasnie dzisiaj Bank Europejski podniosl stopy procentowe od pozyczek [ chyba o 100%] . I robia to w momencie kiedy udzielono pozyczki Grecji i kolejne kraje czekaja w kolejce. Nie dosc , ze kraje te wyzbywaja sie dobr narodowych to jeszcze musza zlodziejom wiecej placic za bezwartosciowe papiery , ktora dostana.
   W czasie II Wojny Swiatowej , w Londynie, zginal w czasie bombardowania znany bankier Sir Stamp , ktory juz przed wojna powiedzial prawde na temat bankow i jest to prawda , ktora powinni sobie wziac do serc i rozumow wszyscy rzadzacy. Brzmialo to mniej wiecej tak: bankierzy rzadza swiatem ale zabrac im depozyty i nie pozwolic na kreowanie pieniedzy to pojda z torbami. Jesli chcemy byc niewolnikani i jeszcze za swoje niewolnictwo placic , to pozyczajmy u nich pieniadze.
   Caly cytat nizej. Nic dodac nic ujac.Wszystkie kraje [ jak Islandia] powinny im pokazac drzwi z drugiej strony i wtedy nawet bomby im nie pomoga. Wszystkie ograbione kraje powinny przestac splacac lichwe , w ktora zostaly wmanewrowane. Jeden kraj latwo przycisnac do muru ale 50 juz nie.

   http://quotes.liberty-tree.ca/quote_blog/Josiah.Stamp.Quote.69BB

 9. Ania 7 lipca 2011 o 11:50 am

  I jeszcze to jest interesujące :http://www.grawitacja44.org.pl/?q=node/253

  • ramires 7 lipca 2011 o 8:13 pm

   Dobry materiał. Jednak nijak ma się to do tego codziś widziałem pod supermarketem. Samochodów pełen parking, ludzie targają pełne kosze i wcale nie art. pierwszej potrzeby. Do punktu kredytowego kolejka, i dotego wszystkiego przygrywa miła muzyka. Zaraz padnie zdanie że to łgarstwo. Zapraszam pojechać i sprawdzić. Jeżeli napisałem brednie to natychmiast to odwołam.

 10. Ewa 7 lipca 2011 o 12:11 pm

  http://rumcajs.nowyekran.pl/post/18315,monsanto-a-agora

 11. felicyta 7 lipca 2011 o 12:33 pm

  Depopulacji c.d.
  „Szczepienia UNiCEFu przyczyną zachorowań na Hainego Medina.”

  Fragment

  „Rok po tym jak Pakistan stracił przychylność USA i UNICEFu, wirus polio (wirus wywołujący chorobę Heinego-Medina) sparaliżował dużą liczbę pakistańskiej młodzieży stawiając w wątpliwość dobre intencje tych, którzy walczą z polio. Co gorsza, większość nowych przypadków wystąpiło u dzieci już zaszczepionych. Czy USA próbuje walczyć w Pakistanie za pomocą skażonych szczepień?

  Dane medyczne wskazują, że szczepionka została zmieniona pod względem skuteczność w zwalczaniu choroby. W ubiegłym roku było 136 przypadków zakażenia młodzieży, a 107 z nich wystąpiło mimo przeprowadzenia szczepienia przeciw polio. Są to największe liczby od 2006 roku odnotowane przez Polio Global Eradication Initiative, pomimo ciężkich warunków w obszarach najbardziej dotkniętych tą chorobą w południowym Pendżabie i Federally Administered Tribal Area (FATA).

  Nawet bardziej spokojne prowincje poniosły szkody z tytułu szczepień. Jak donosi Pakistan Daily Times w pierwszych czterech miesiącach roku odnotowano 10 przypadków zachorowań na polio w prowincji Sindh. Artykuł opisuje każdy przypadek, podając imiona dzieci i liczbę szczepień, które otrzymały przed wystąpieniem choroby: „Mohammad Asif, mający 40 miesięcy, miał zaatakowane wszystkie kończyny… podawano mu cztery razy doustną szczepionkę przeciw polio (OPV) … trzy i pół roczna Ameera … dostała paraliżu ręki i nogi … Ameera była pierwszym potwierdzonym przypadkiem paraliżu związanego z zachorowaniem na polio w bieżącym roku.”(…)”
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/szczepienia_unicefu,p1472231055

 12. felicyta 7 lipca 2011 o 12:35 pm

  Bill Gates planuje zaszczepienie całego świata.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/bill_gates_planuje,p352715086

 13. Jarząbek 7 lipca 2011 o 12:50 pm

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=8941#more-8941

 14. FAKIR 7 lipca 2011 o 12:59 pm

  Marku
  Dlaczego usunąłeś moje komentarze?

  • monitorpolski 7 lipca 2011 o 2:41 pm

   ???
   Niektóre komentarze mogą wchodzić z opóźnieniem – nie jestem cały czas przy komputerze.

 15. zenobiusz 7 lipca 2011 o 1:07 pm

  Ciekawe ile między naszymi politykami jest wampirów energetycznych,ilu ich jest na blogach???

  http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/07/wampiry-energetyczne-istnieja/#comment-28
  Zajmę się i tym tematem,bo jest bliski kwestiom orgonu.

  • FAKIR 7 lipca 2011 o 1:18 pm

   Zenobiuszu,
   Ja jestem zawsze „otwarty na świat” jak to się mówi.
   Nie sądzisz, że jeśli wszystko byłoby takie proste i cudownym lekiem na zło byłby reklamowany przez Ciebie orgonit, wtedy przykładowo Jezus mógłby przekazać taką wiadomość w ewangelii i mielibyśmy lepszy świat??

   • zenobiusz 7 lipca 2011 o 1:32 pm

    Fakir@ nie zauważyłem by Jezus mówił o elektryczności,czy ciepłej wodzie z kranu.Nie za wiele wymagasz dosłowności od Jego nauczania ??”Czyńcie sobie ziemię poddaną,” mówi Pismo,i jest dla mnie jednoznaczne.Podobnie jest dla mnie jednoznaczne prześladowanie Reicha i jego kontynuatorów,a i w tej chwili wojowników orgonu.To jest Boża energia,a że w tym etapie historii blokowana ,to inna sprawa.Chińscy i tybetańscy mnisi wojownicy, używali jej ze znacznym powodzeniem 7200 i 3600 lat pne. w podobnej sytuacji jak zbliżająca się do nas,przeciw demonicznym bytom,które nam zamierzają przedstawić się jako „bogowie” jak to w przeszłości czynili,i ich ziemskim sługom,z którymi i my mamy do czynienia..Czemu my mamy być gorsi ???

    • FAKIR 7 lipca 2011 o 1:35 pm

     Ja nie kwestionuję zjawisk związanych z orgonitem.
     Jestem być może dobrym przykładem ataku ze strony złej energii.
     Należy podchodzić ze zdrowym dystansem, gdyż wiele osób może być po prostu „zawiedzionych”, spodziewając się cudownej poprawy ich samopoczucia i likwidacji różnych schorzeń.

     • FAKIR 7 lipca 2011 o 1:38 pm

      Majowie również byli „zafascynowani” kryształami i czerpali z nich energię.
      Temat jest z pewnością złożony i ciekawy.
      Przestrzegam jednak przed zbytniemu zawierzaniu w cudowne uzdrowienie tym sposobem

      • zenobiusz 7 lipca 2011 o 2:25 pm

       Nikt nie mówi o cudownych uzdrowieniach.Orgon przywraca właściwą strukturę molekularną wody i powietrza.To tak jakbyś wychodził z zadymionej knajpy na świeże powietrze.Gdzie jest zdrowiej ???

       • SEBECX 7 lipca 2011 o 3:45 pm

        Zenobiusz czy to TY???.. przeszczep miałeś jakiś czy co?…

        • zenobiusz 7 lipca 2011 o 4:33 pm

         Postawiłem orgonit w pokoju. 🙂 🙂 🙂

 16. FAKIR 7 lipca 2011 o 1:26 pm

  Sądzę, że należy podchodzić z dystansem do różnych „cudownych leków itp”.
  Historia nas uczy, że nigdy takich nie było i moim zdaniem nie będzie.
  Życie jest za bardzo złożonym tworem, żeby jeden cudowny przedmiot mógł zaważyć na naszej lepszej przyszłości.
  Przykładem może być mój brat cioteczny i jego fascynacja srebrem koloidalnym.
  Jak wiadomo srebro posiada właściwości dezynfekujące, ale przecież nonsensem jest uważanie, że przez jego regularne spożywanie będziemy w lepszej kondycji.
  Tak zwanych cudownych leków jest na świecie tysiące, jak nie setki tysięcy. Nie ma w tym nic groźnego, do czasu w którym osoby, które je użytkują nie zamieniają się w „wyznawców”
  Wtedy zaczynają przypominać groźne sekty

  • FAKIR 7 lipca 2011 o 1:29 pm

   Chciałbym kupić ten orgonit i wypróbować.
   Mam pewne wątpliwości czy mogę zaufać sprzedawcom na Allegro.
   Skąd mam wiedzieć czy nie sprzedają jakiegoś bubla?
   Gdzie można nabyć „sprawdzone”??

   • zenobiusz 7 lipca 2011 o 1:41 pm

    Sprawdzić możesz sam,a te które ja kupiłem na allegro, są znakomite,polskiej chałupniczej roboty.Ja wyczuwam energię,ty może też,ale najpewniejsza jest fotografia kirilianowska.Orgonity zaś, nie są lekiem a bronią,i to grożną.Gdy Wilhelm Reich przypadkowo się zorientował że, oddziaływują na „UFO” trafił błyskawicznie do więzienia,i po paru dniach „zmarł”,a „agenci”FBI ,z furią niszczyli jego notatki.Dodam , jeszcze nasycenie przez niego orgonem przestrzeni nad pustynią uniemożliwiło próbne eksplozje atomowe.Co proponujesz zrobić z taką wiedzą, ?Włożyć między bajki ??Włożono już między bajki wiedzę o naturze zła transcendentalnego,wiele to zachodu kosztowało, by diabła wysłać między bajki.

    • zenobiusz 7 lipca 2011 o 1:44 pm

     Utrata 15 zł dla stwierdzenia że orgonit jest wadliwy,chyba nie będzie dla Ciebie stratą nie do przebolenia?Warta jest chyba tej kwoty wiedza,że ktoś sprzedaje nieaktywne atrapy ??Na zachodzie się to zdarza,w ramach prób kompromitacji i osłabienia ruchu etheric warriors.

     • FAKIR 7 lipca 2011 o 2:00 pm

      Przekonałeś mnie i na pewno wypróbuję.
      Czytając Twoją wypowiedź powyżej rozbolała mnie tak głowa z prawej strony, że mało nie upadłem.
      Miałem już tak wcześniej podczas czytania niektórych wypowiedzi, m.in. Dariusza Ratajczaka.
      Czasami mam wrażenie, że wszystko dzieje się LIVE .
      Une z pewnością mają takie technologie, które się nie śnią przeciętnych ludziom

      • FAKIR 7 lipca 2011 o 2:03 pm

       Une mają już jakiś system i śledzą wszystko na bieżąco.
       W odpowiednim czasie system ten wysyła wiązkę jakiejś energii poprzez komputer, albo w inny sposób.
       Nie mam innego wytłumaczenia.
       Moja Żona nie udziela się tak na internecie jak ja i Ona może spędzać kilka godzin bez problemu przed komputerem, a ja nie mogę wytrzymać więcej niż godzinę, bo głowa mi pęka.
       Ja wchodzę i udzielam się na „specyficznych” stronach, które są dla unych zagrożeniem

       • FAKIR 7 lipca 2011 o 2:06 pm

        Zenobiuszu,
        Jakie kupić dokładnie?
        Nie mam za bardzo rozeznania
        Oczywiście nie wskazuj konkretnego linka, żebyś nie był posądzany o reklamę.
        Napisz tylko jaki kupić

        • ALFA 7 lipca 2011 o 7:44 pm

         Ja zamówiłem tu i masz spory wybór ,zobaczymy czy to działa są niedrogie.
         http://www.greenharmony.pl/odpromienniki_orgonit_promieniowanie.htm

       • zenobiusz 7 lipca 2011 o 2:13 pm

        Fakir@ to nie technologia,to ataki psychotroniczne ,o naturze demonicznej.To nie wymaga techniki.Wiem jaki przeszkody piętrzyły się przede mną na drodze do nawrócenia.
        Pamiętam taki moment,gdy protestancki pastor radził,dla sprawdzenia,dwa tygodnie pod rząd dzień po dniu przed snem odmawiać Ojcze Nasz.Parę miesięcy trwało, aż udało mi się to uzyskać.Powody dla których nie udawało się uzyskać tych dwóch tygodni,były czasem aż absurdalne.Przypomina mi się także relacja,autora jednej z wartościowszych pozycji na temat walki duchowej.Pisanie było,drogą przez mękę,demony dostawały furii,ba już po napisaniu jedno wydawnictwo splajtowało,a w drugim co rusz psuły się maszyny zecerskie.Tak to działa.

        • zenobiusz 7 lipca 2011 o 2:18 pm

         http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/jak-zaczac/
         Tu znajdziesz wszystko.
         Pozdrawiam.

       • Dominik 7 lipca 2011 o 11:34 pm

        Fakir, a sprawdzałeś, czy ten ból wynika tylko z czytania specyficznego tekstu z monitora/komputera, czy też np. występuje przy czytaniu wydrukowanego tekstu z niewygodnymi kwestiami?

        Jeśli zakładasz, że ktoś może chcieć Cię śledzić (tudzież obserwować) dorwij jakiś przyrząd do badania pola elektromagnetycznego (badanie smogu elektromagn.) wyłącz wszystkie sprzęty typu komórki w domu i sprawdź odczyty. Komórki lub urządzenia podsłuchowe podczas wysyłu danych odpromieniowują energię, który taki czujnik może wychwycić.

     • Max 7 lipca 2011 o 3:29 pm

      podaj sprzedawcę z allegro,jestem zainteresowany

      • zenobiusz 7 lipca 2011 o 6:19 pm

       Wchodzisz w na stronę główną allegro. w wyszukiwarkę wpisujesz orgonit,klikasz i wybierasz,jeśli są, bo zauważyłem że szybko znikają.Jest trochę materiałów do samodzielnej budowy,i do tego bym zachęcał.Pańskie oko konia tuczy,jak mawia przysłowie.

    • najjasniejszaPanienka 7 lipca 2011 o 2:13 pm

     A ty używasz? I co, jest jakaś poprawa? Dzieje się cokolwiek zauwazalnego, lepiej się czujesz czy coś? Innymi slowy, możesz potwierdzić pozytywne oddziaływanie orgonu na człowieka na podstawie własnych doświadczeń?

     • zenobiusz 7 lipca 2011 o 2:32 pm

      Już sam profanacyjny nick ,sprawia,że nie podejmę tematu.
      Wstydź się.

  • monitorpolski 7 lipca 2011 o 2:43 pm

   Nie jestem przekonany co do cudownych właściwości srebra koloidalnego. Owszem, we wczesnych etapach choroby może pomóc, ale gdy cię już weźmie to nie ma siły – trzeba to wyleżeć i zdać się na system obronny organizmu.

 17. Pingback: Czechy odmówiły USA w budowie stacji radarowych dla przyszłej wojny z Rosją « Dziennik gajowego Maruchy

 18. stary-stach 7 lipca 2011 o 1:47 pm

  pytanie czy na wszystkich mendiach propagandowych jest taka cenzura że nie da się nic umieścić w komentarzach? Bo przecież trzeba leczyć chorych a nie zdrowych? Mam wrażenie że moderacja przyspiesza geometrycznie

  • FAKIR 7 lipca 2011 o 1:57 pm

   Od dwóch lat przechodzą sami siebie w dziedzinie cenzury.
   Jestem zbanowany na wszystkich największych portalach

 19. FAKIR 7 lipca 2011 o 2:12 pm

  Zenobiuszu,
  Znalazłem wpis na chrześcijańskiej stronie, który mnie zaniepokoił

  Reich – guru rewolucji seksualnej

  Wielu freudystów wyjechało z Europy do USA, gdzie po II wojnie światowej zapoczątkowali modę na psychoanalizę wśród tamtejszych „wybrańców”: pisarzy, aktorów, intelektualistów. Najbardziej znanym z uczniów Freuda był Wilhelm Reich -zdeklarowany komunista, który już w latach 30. wymyślił określenie „rewolucja seksualna”. Według niego kolejnym etapem wyzwalania ludzkości z okowów starego porządku – po rewolucji francuskiej i bolszewickiej -powinna stać się rewolucja seksualna. Nic dziwnego, że Reich stal się jednym z głównych idoli studenckiej rewolty w 1968 roku.

  Twierdził on, że u podstaw każdego życia leży nieznana siła energetyczna, zwana orgonem, a jej potencjał zależy głównie od aktywności seksualnej człowieka. Uważał więc, że choroby takie jak rak, miażdżyca czy epilepsja są jedynie wynikiem naruszenia nieskrępowanego przepływu owej energii w organizmie. Dlatego warunkiem zdrowia każdej osoby jest seksualne doskonalenie się. W 1950 r. Reich ogłosił, że wynalazł specjalny akumulator, który przywraca równowagę orgonu w organizmie, dzięki czemu przestają istnieć choroby uznawane dotąd za nieuleczalne. Oznajmił też, że za pomocą orgonu może zmieniać pogodę i nawiązywać kontakty z UFO, zaś w książce pt. „Morderca Chrystusa” z 1953 r. napisał wprost, że orgon jest bogiem.

  Przedwczesna śmierć Reicha w 1957 r. spowodowała, że akumulatory orgonowe nie weszły do masowej produkcji. Nie znikli jednak zwolennicy jego teorii. Do dziś istnieją na świecie dziesiątki instytucji pielęgnujących dorobek Reicha; oprócz szeregu szkół, instytutów czy muzeów, regularnie wydawanych jest dziewięć dużych czasopism poświęconych jego naukom.

  Jednym z najbardziej brzemiennych w skutki osiągnięć Reicha było wprowadzenie do psychoterapii stosunków seksualnych ze swoimi pacjentkami. Neville Drury w swej książce „Psychologia transpersonalna” opisuje, jak twórca terapii Gestalt Fritz Perls podczas prowadzonych przez siebie warsztatów uwiódł, a następnie porzucił jedną z uczestniczek. Dziewczyna popełniła samobójstwo, co nie wywarło jednak na Perlsie większego wrażenia. W sumie nic w tym dziwnego, skoro terapia Gestalt powstawała pod silnym wpływem nauk Reicha.

  • FAKIR 7 lipca 2011 o 2:20 pm

   Teraz już mam mętlik w głowie.
   Istnieją dwie przyczyny dlaczego czytając niektóre wypowiedzi mam kłucie w głowie:

   1. Ktoś chce mnie chronić przed „fałszywymi prorokami”
   2. Ktoś chce mi uniemożliwić poznanie kolejnych informacji, które zbliżają mnie coraz bardziej do prawdy

   • FAKIR 7 lipca 2011 o 2:24 pm

    Reich pisał również w swoich książkach, że Jezus Chrystus nie był mesjaszem, ale „zwykłym nauczycielem”, który przekazywał ludziom prawdy znane od lat.

    • SEBECX 7 lipca 2011 o 4:11 pm

     Fakir …kup se ten orgonit i lecz się… lecz się chłopie… innym śmierdzące bąki zarzucasz…. ale ty sam też strasznie dużo pierdzisz…..

   • zeebii 7 lipca 2011 o 6:57 pm

    @Fakir
    „Teraz już mam mętlik w głowie”
    To zrób kilka pompek albo posiadów -możesz także pobiegać.

    Modlitwa też jest wskazana. Pomaga.

    • zeebii 7 lipca 2011 o 6:58 pm

     Sory, miało być przysiadów.
     I kup ten orgonit! Zamiast gadać to zrób to.

     • zenobiusz 7 lipca 2011 o 7:53 pm

      🙂 🙂 🙂

  • zenobiusz 7 lipca 2011 o 2:30 pm

   Już to przerabiałem na swoim blogu.Moge Ci dać linki do stron gdzie dowiesz się że ja jestem,guru sekty,krwawy ubek,szmul,oszust,łajdak zarabiający na ludzkiej naiwności,amator pornolinków, pedofil,były sbek,komuch,antysemita,wszystko niemal jednym tchem.W zwalczaniu idei orgonu ,nie przebiera się w środkach.Proponuję dalsze dywagacje o orgonie na moim blogu,dziwne mi to że jakoś wielu piszących o orgonie się tam nie kwapi.

   • ramires 7 lipca 2011 o 8:25 pm

    Właśnie zakupiłem orgonit na allegro i czekam na przesyłkę. O działaniu napiszę.

    • zenobiusz 7 lipca 2011 o 8:46 pm

     Brawo.Obyś miał naśladowców,jak najwięcej. 🙂

  • zenobiusz 7 lipca 2011 o 2:34 pm

   Przy takich cytatach ,bądź łaskaw dodać linka.

  • monitorpolski 7 lipca 2011 o 2:50 pm

   A ja polecam mowę żałobną przyjaciela Reicha Dr Elsworth F. Bakera:
   “Friends, we are here to say farewell, a last farewell, to Wilhelm Reich. Let us pause for a moment to appreciate the privilege, the incredible privilege, of having known him. Once in a thousand years, nay, once in two thousand years, such a man comes upon this earth to change the destiny of the human race. As with all great men, distortion, falsehood, and persecution followed him. He met them all, until organised conspiracy sent him to prison and then killed him. We have witnessed it all, ‘The Murder of Christ.’ What poor words can I say that can either add to or clarify what he has done? His work is finished. He has earned his peace and left a vast heritage for the peoples of this earth. We do not mourn for him, but for ourselves, at our great loss. Let us take up the responsibility of his work and follow in the oath he cleared for us. So be it.”
   Reich poznał wszystkie tajniki oszustwa na ludzkości przez tych ludzi, odkrył też metodę walki z nimi, co przypłacił życiem. Nieprzypadkowo Baker porównał go do Chrystusa.
   Reich został „ukrzyżowany” bezprawnym wyrokiem sądowym (za rozpowszechnianie swojego wynalazku – to co robi teraz Zenobiusz) i zamordowany w więzieniu.
   Sądzę, że jest to wyraźna wskazówka dla ciebie Fakir i dla innych.
   http://quantumpranx.wordpress.com/wilhelm-reich-a-biography/

   • zenobiusz 7 lipca 2011 o 3:06 pm

    Jeśli można to prosił bym o nie zamykanie filmiku.Pomięci wielkiego syna Ziemi Lwowskiej,Wilhelma Reicha.

    • zenobiusz 7 lipca 2011 o 3:11 pm

     Jego córka Ewa Reich,nie poddała się, i dzięki pomocy wspaniałych jej przyjaciół, i innych badaczy,jak nieoceniony Don Croft,ta wiedza jest nam dostępna.Nie zmarnujmy tego.Jesteśmy Mu coś winni.

     • FAKIR 7 lipca 2011 o 3:46 pm

      No nie wiem.
      Moja Żona właśnie wróciła z pracy.
      Jak wspominałem jest psychologiem.
      Właśnie mi powiedziała, że czytała wszystkie książki Freuda i Reicha.
      Powiedziała do mnie: „Zostaw to! .”..”ydowski bełkot mający na celu namieszać w głowie, zniszczyć rodzinę i inne wartości!”
      Wkrótce będę miał kilka książek..poczytam
      Jeszcze poczekam do najbliższego poniedziałku. Będę się widział na lotnisku z drugą najbardziej zaufaną osobą, którą poznałem w moim życiu.
      Zapytam przy okazji

      • SEBECX 7 lipca 2011 o 4:14 pm

       …przypominam, że Jezus też był żydem…

       • Konarski 7 lipca 2011 o 4:48 pm

        A inni omotani i podjudzeni przez sanhedryn krzyczeli przed Piłatem „Ukrzyżuj go – KREW JEGO NA NAS I NA NASZE SYNY”… 🙂

       • for4B 7 lipca 2011 o 6:56 pm

        … korekta __ Jezus był Judejczykiem [Judea] ,a Judejczycy nie byli dokońca żydami __

        Żydzi [ale nie wszyscy np. TALMUDYŚCI, (dosł. ‚chwalcy /Jahwe/’ lub ‚czciciele /Jahwe/’ z hebr. Jehudim, יהודים, jid. Jidn, ייִדן, ladino ג׳ודיוס Djudios) – naród semicki zamieszkujący w starożytności Palestynę (określany wtedy jako Hebrajczycy albo Izraelici),

        http://pl.wikipedia.org/wiki/Judea
        http://pl.wikipedia.org/wiki/Staro%C5%BCytny_Izrael

        • Ania 7 lipca 2011 o 8:43 pm

         Określenie Żyd, Żydzi pochodzi od słów Juda, Judejczyk – imienia jednego z 12. synów biblijnego patriarchy Jakuba oraz późniejszej nazwy jednego z 12. pokoleń Izraela. Plemiona Judy oraz Symeona zamieszkały w południowej części Palestyny, gdzie też znajdowała się Jerozolima, późniejsza stolica całego Izraela a następnie, po podziale państwa Salomona

       • Taka prawda 8 lipca 2011 o 2:11 am

        I tu się mylisz. Ten drugi był faktycznie żydem, ale nie prawdziwy na bazie powrotu którego podstawili światu swojego myślac, że dzięki takiemu oszustwu wywołaja ogólnozydowskie powstanie przeciwko Rzymianom i odbija Jerozolime. Sztuczka się nie udała. Ale poprzez późniejsze fałszerstwa z donacja Konstantyna swiat zyje w Chrystusowym zaklamaniu.

        Teraz na bazie „przepowiedzianego powrotu Buddy Majtrei” bedą próbowali wcisnąć światu swojego Antychrysta wmawiając lemingom iż ten ich uzurpator jest tamtym prawdziwym. Myslisz, iz czemu powoli objawia się tak samo „emanujących dziwną aurą” Jezusów podających sie za reinkarnację kogo się tylko da wymienić (polski Jezus czy Enki od projektu Cheops są jednym z wielu przykładów). Tak sataniści robią „wierzącym” siano z mózgu. Podstawiają swoje kłamstwa i zastraszaniem i nachalną propagandą każa wierzyć że to najszczersza prawda. Zyd Gebbels potwierdzi. W podobnym tonie zreszta się wypowiedział „nasz rodowity spec od moralności” „mówiąc plujcie plujcie, zawsze jakieś gówno się przyklei niszcząc reputacje”. Zasad myśle analizuje a nie ślepo wieże w autorytety w tych zakłamanych czasach powinan byc naczelnym mottem kazdego leminga. Inaczej po wyborach będziemy w radością budowali druga Sahare w Polsce. Kolejny Cudowny Swiat.

      • zenobiusz 7 lipca 2011 o 4:43 pm

       Satanista Freud,był pierwszym bezlitosnym wrogiem Reicha,a swoją drogą dziwni to byli Żydzi,uprawiający własnoręcznie skrawek podlwowskiej ziemi,jeśli rzecz jasna nie dorobiono Reichowi takiej rodziny,co nie wykluczone,zważywszy że w innych nacjach nie ma prawa być geniuszy..W źródłach są co najmniej dwie wersje na temat jego pochodzenia.Starsza mówi że był synem austryjackiego urzędnika,młodsza że żydowskiego rolnika.Niemniej,po owocach ich poznacie.Muszę przyznać że macie coraz mocniejsze autorytety,za sobą.Ktoś tu niedawno przywoływał swoją ŚP. Babcię,dziś autorytetem jest żona.
       A internet z całą zawartością tuż tuż 🙂

       • SEBECX 7 lipca 2011 o 5:03 pm

        oj tam, oj tam… przecież w internecie ludzie bzdury piszą 🙂 … na tvn słyszałem…

      • FAKIR 7 lipca 2011 o 5:08 pm

       Bzdura
       Jezus nie był Żydem 🙂

       • hendrix 7 lipca 2011 o 5:28 pm

        A judasz nie był sympatykiem Vietcongu,,,,,,,,,hahahahahaha

 20. FAKIR 7 lipca 2011 o 2:16 pm

  Reich – guru rewolucji seksualnej

  Wielu freudystów wyjechało z Europy do USA, gdzie po II wojnie światowej zapoczątkowali modę na psychoanalizę wśród tamtejszych „wybrańców”: pisarzy, aktorów, intelektualistów. Najbardziej znanym z uczniów Freuda był Wilhelm Reich -zdeklarowany komunista, który już w latach 30. wymyślił określenie „rewolucja seksualna”. Według niego kolejnym etapem wyzwalania ludzkości z okowów starego porządku – po rewolucji francuskiej i bolszewickiej -powinna stać się rewolucja seksualna. Nic dziwnego, że Reich stal się jednym z głównych idoli studenckiej rewolty w 1968 roku.

  Twierdził on, że u podstaw każdego życia leży nieznana siła energetyczna, zwana orgonem, a jej potencjał zależy głównie od aktywności seksualnej człowieka. Uważał więc, że choroby takie jak rak, miażdżyca czy epilepsja są jedynie wynikiem naruszenia nieskrępowanego przepływu owej energii w organizmie. Dlatego warunkiem zdrowia każdej osoby jest seksualne doskonalenie się. W 1950 r. Reich ogłosił, że wynalazł specjalny akumulator, który przywraca równowagę orgonu w organizmie, dzięki czemu przestają istnieć choroby uznawane dotąd za nieuleczalne. Oznajmił też, że za pomocą orgonu może zmieniać pogodę i nawiązywać kontakty z UFO, zaś w książce pt. „Morderca Chrystusa” z 1953 r. napisał wprost, że orgon jest bogiem.

  Przedwczesna śmierć Reicha w 1957 r. spowodowała, że akumulatory orgonowe nie weszły do masowej produkcji. Nie znikli jednak zwolennicy jego teorii. Do dziś istnieją na świecie dziesiątki instytucji pielęgnujących dorobek Reicha; oprócz szeregu szkół, instytutów czy muzeów, regularnie wydawanych jest dziewięć dużych czasopism poświęconych jego naukom.

  Jednym z najbardziej brzemiennych w skutki osiągnięć Reicha było wprowadzenie do psychoterapii stosunków seksualnych ze swoimi pacjentkami. Neville Drury w swej książce „Psychologia transpersonalna” opisuje, jak twórca terapii Gestalt Fritz Perls podczas prowadzonych przez siebie warsztatów uwiódł, a następnie porzucił jedną z uczestniczek. Dziewczyna popełniła samobójstwo, co nie wywarło jednak na Perlsie większego wrażenia. W sumie nic w tym dziwnego, skoro terapia Gestalt powstawała pod silnym wpływem nauk Reicha.

  • zenobiusz 7 lipca 2011 o 5:06 pm

   „Reich – guru rewolucji seksualnej”
   Enigmatycznie stwierdzasz,że zmarł w 1957 r,Po prostu został zamordowany,a ty widzę, dołączasz do tych którzy po śmierci,zaczęli go opluwać.Powodzenia.

   • FAKIR 7 lipca 2011 o 5:18 pm

    http://www.opoka.org.pl/biblioteka/I/IP/psychologia_jakor.html

  • zeebii 7 lipca 2011 o 7:03 pm

   @Fakir
   Seks nie jest zły.
   Z katolickiego punktu widzenia nawet nie jest grzechem.
   Zamiast wpółczesnych psychologów polecam Tomasza z Akwinu

   • Taka prawda 8 lipca 2011 o 2:25 am

    W dawnych kulturach poprzez zespolenie seksualne z partnerką (ale nie z jej odbytem) ludzie byli wstanie osiągnać zbawienie. Dziś ta funkcja kontaktu seksualnego zostałą wykorzeniona ze społeczeństwa a ostatnie bastiony oporu pod nazwa czarownic uprawiające ta sztuke z musu samodzielnie spalone na stosach. Obecnie w ramach rewolucji seksualnej całkowicie pomija się „duchowy” aspekt takiego zbliżenia. Teraz najwazniejsze jest szybko, jak świniaki i najlepiej w nie tam gdzie się powinno bo po bożemu nie jest jewropejsko. No i zmaksymalna brualnością by kobiety wiedziały kto jest stuprocentowym macho. Czułość, oddanie, kontrola prany by dojść wspólnie do 5 czakramu (3+ orgazm u partnerki) są juz prechistorycznymi ba nawet mitycznymi wspomnieniami po czyms wywłąszczonym z golowj kultury. Po czymś przekazanym gojom przez Boga.

    Orgonit, prana, czakramy – to wszystko znane jest od kilku tysiecy lat. Niestety w Europie najcześciej w wersji całkowicie zasmieconej ich kłamstwami. Bredniami „wybrańców szatana”.

 21. millena 7 lipca 2011 o 3:12 pm

  Odnosnie tematu skanowania i „obmacywania”pasazerow na lotniskach ciag dalszy.
  Teraz maja nowy pretekst .

  ‚US warning of airline plot to implant bombs in people” (ostrzezenie portow lotniczych odnosnie implantow bomb w ciele ludzkim)
  http://ca.news.yahoo.com/us-warning-airline-plot-implant-bombs-people-162151314.html

 22. vkali 7 lipca 2011 o 3:52 pm

  ..czesi jednak mają jaja, w przeciwieńswie do niedowartościowanych, nieugruntowanych i sprzedajnych polaczków..

  ..ciekawe czy ten post o kurewskiej naturze polaczków przejdzie…

 23. sono 7 lipca 2011 o 4:10 pm

  Forma Sony zmusza swych pracownikow do przejscia przez scannery po zakonczeniu pracy. Niby zeby sprawdzic czy czegos nie gwizdneli.
  http://www.infowars.com/exclusive-sony-forces-employees-to-submit-to-body-scanners/

 24. bielik 7 lipca 2011 o 4:32 pm

  Decybele jednak będą nową bronią policji?

  „….W przygotowywanej właśnie ustawie o środkach przymusu bezpośredniego mają znaleźć się zapisy, które prawdopodobnie pozwolą mundurowym wykorzystywać zakupione niedawno kontrowersyjne urządzenia LRAD – informuje TOK FM. Mogą one emitować w określonym kierunku głośny pisk, który ogłusza ludzi, a tym samym może być wykorzystywany np. do rozganiania nielegalnych demonstracji….
  …. Zapis o wprowadzeniu do katalogu środków przymusu urządzeń ogłuszających to jednak nie jedyna kwestia, która budzi zastrzeżenia Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. W założeniu bowiem projekt miał jedynie uporządkować listę środków przymusu i przenieść ją do aktów prawnych w randze ustawy. Do tej pory wyliczone one były w rozporządzeniach, co skrytykował Trybunał Konstytucyjny.

  Przy okazji jednak urzędnicy chcą rozszerzyć katalog dostępnych środków – będą mogły być nimi np. pojazdy służbowe, materiały wybuchowe i środki chemiczne. Dodatkowo zlikwidowany ma być m.in obowiązek oddawania przez mundurowych strzału ostrzegawczego. Zdaniem Fundacji nie wszystkie te zmiany są wystarczająco uzasadnione, dlatego organizacja przygotowuje właśnie swoje stanowisko wobec projektu w którym ma skrytykować część zapisów….”

 25. ArO 7 lipca 2011 o 4:33 pm

  Ciekawe ile państw jest w ten sposób oglądanych

 26. Ania 7 lipca 2011 o 4:37 pm

  Poczytajcie to. Grecy chyba znaleźli drogę wyjścia z matni zadłużenia i przejmowania krajów przez system. http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/07/07/grecka-armia-przylacza-sie-do-protestujacych-broniac-konstytucji-i-suwerennosci/

  • FAKIR 7 lipca 2011 o 5:12 pm

   Ludzie apeluję opamiętajcie się!
   Teraz widzicie w jaki sposób „obracane są” plotki w internecie
   Jest to kolejny dowód na „bezwładne”, zupełnie na oślep „jaranie się” kolejnymi sensacyjnymi wiadomościami.
   Osoby wklejające tego typu linki, nawet nie zadają sobie trudu, aby sprawdzić skąd może pochodzić tego typu info

   ech….

   • Ania 7 lipca 2011 o 5:49 pm

    Oj ! Pewnie od demonów ….

 27. ArO 7 lipca 2011 o 4:42 pm

  Patrząc na to http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=8538 można się zgorszyć, jak tak ma wyglądać rewolucja kościelna to ja dziękuję. W sumie nie dziwię się ze w kościele jest granica między mężczyzną a kobietą 😦

  • Ania 7 lipca 2011 o 5:04 pm

   Oj tam. A im się na pewno podobało !

   • FAKIR 7 lipca 2011 o 5:48 pm

    Wywalić tą podłą manipulację natychmiast!!!!!!!!
    Moi znajomi byli wtedy w Watykanie!!!!!!
    Ta grupa to http://www.pellegrinibrothers.com/ i nie ma nic wspólnego z ruchem gejowskim.
    Wszyscy modlili się potem w garniturkach i przystąpili do komunii!!!!

    Potwierdza to co piszę z uporem maniaka, żeby sprawdzać dokładnie źródło.

 28. Kuba 7 lipca 2011 o 4:44 pm

  Mam w domu kilka piramidek orgonitowych i wesolych krysztalow.
  Kwiatki doniczkowe rosna jak oszalale, kwiaty ciete zachowuja swiezosc dluzej,
  Spi sie duuuzo lepiej ;]

  • FAKIR 7 lipca 2011 o 5:17 pm

   Kolego
   Wkrótce będziesz musiał więc zakupić
   http://allegro.pl/wielka-maczeta-58-cm-black-noz-miecz-kosa-tasak-i1684018974.html
   żeby się odkopać z tej istnej dżungli, która wyrośnie w Twoim domu

   bez urazy…trzeba wrzucać trochę humoru 🙂
   popatrz wyżej dlaczego.
   Znajduje się tam dobry przykład w jaki sposób rozpowszechniane są „bezwładnie” informacje w necie.
   Wystarczy, że jakiś bloger palnie jakąś pierdołę i potem pół świata jest w stanie powtarzać.

 29. Konarski 7 lipca 2011 o 4:52 pm

  Obcy rządzący Polską mają nowe zabawki do tłumienia demonstracji durnowatych polskich krów dojnych – broń ogłuszająca.

  W przygotowywanej właśnie ustawie o środkach przymusu bezpośredniego mają znaleźć się zapisy, które prawdopodobnie pozwolą mundurowym wykorzystywać zakupione niedawno kontrowersyjne urządzenia LRAD – informuje TOK FM. Mogą one emitować w określonym kierunku głośny pisk, który ogłusza ludzi, a tym samym może być wykorzystywany np. do rozganiania nielegalnych demonstracji.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9906583,Decybele_jednak_beda_nowa_bronia_policji_.html

  • FAKIR 7 lipca 2011 o 5:06 pm

   Dobre sobie.
   Nie tak dawno wypowiadał się rzecznik Policji, że na pewno nie będą używane do tych celów 🙂

   • Konarski 7 lipca 2011 o 7:29 pm

    To był blef i propaganda aby odsunąć niechęć polaczków do obcych rządzących tym państwem.
    Rzeczywistość jest inna.

    PS – ostatnio dużo „propagandy sukcesu” jak za PRL w związku z przewodnictwem UE.

    A Grecja i tak zbankrutuje, a potem reszta z krajów PIGS – masoneria realizuje swe cele – zadłużyli te kraje i inne i ostatecznie do kryzysów i rewolucji – wszak NWO – wedle ich założeń ma się wyłonić z „chaosu”.
    Więc powodując kkryzysy i konflikty kładą fundamenty pod ten chaos.

 30. ArO 7 lipca 2011 o 5:20 pm

  Rodzice na celowniku. Bo nie chcą szczepić dzieci
  http://tiny.pl/hf62b

  • SEBECX 7 lipca 2011 o 5:44 pm

   K…a to się musi skończyć… ja proponuję zbierać wszystkie rodzaje informacji związane ze szkodliwością szczepień jak i filmy łącznie ze sławnym Billem G… a następnie przedstawić personalnie temu, kto wydaje nakaz szczepienia, ..jak nie podziała, to złożyć zawiadomienie do prokuratury o ………………..
   …tutaj czekam na propozycję…. „próbę zniszczenia zdrowia lub spowodowania trwałego uszczerbku na zdrowiu”….. a jak trzeba to i ministerstwo oskarżmy … koniec ku..a tego… skoro takie dobre te szczepienia to skąd tyle wątpliwości…. i jeszcze ten j….ty Bill….

   • ama12 7 lipca 2011 o 7:32 pm

    Lepiej bym tego nie ujęła. Jak przeczytałam komentarze pod artykułem, to krew mnie zalała Ciekawe dlaczego żaden mądrala w białym kitlu nie chce podpisać prostego oświadczenia, że bierze na siebie pełną odpowiedzialność prawną i finansową w przypadku załamania stanu zdrowia szczepionego dziecka kwalifikując go do takowego zabiegu. Dawałam to trzem lekarzom i żaden nie chciał podpisać. Wykręcali się ile wlezie – a szczepionki takie bezpieczne…

   • mi461 7 lipca 2011 o 9:22 pm

    popieram – to powinno zadzialac

 31. nowy84 7 lipca 2011 o 5:47 pm

  jak widać na kamerce z Daiichi znowu ma miejsce „nieistotna„ awaria…czegokolwiek co tam jeszcze się znajduje :/
  http://lucaswhitefieldhixson.com/lucaswebcamwatch.html

 32. nowy84 7 lipca 2011 o 5:52 pm

  http://imageshack.us/photo/my-images/13/7lipiec.jpg/

  tu fotka z kamerki ale na filmiku jednak lepiej można się zaznajomić z tym co się tam znowu dzieje :/

  • SEBECX 7 lipca 2011 o 9:54 pm

   …zdecydowanie na coś czekają… dlatego nic nie robią aby to zabetonować….

 33. Ewa 7 lipca 2011 o 6:11 pm

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9905923,Rodzice_na_celowniku__Bo_nie_chca_szczepic_dzieci.html

 34. BIA 7 lipca 2011 o 6:23 pm

  Atak na Rosję jest już przesądzony ale zostanie to zrobione tak by Europa nie walczyła przeciw Rosji NATO zachowa neutrealnośc w tej wojnie a jej cięzar spadnie na Chiny To one staną do otwartego konfliktu z Rosją A tarcza będzie chronić Europę i USA przed pociskami ktore zejdą z kursu Rosja posiada bowiem systemy Topol M Jak wszystkim zainteresowanym wiadomo pocisk ten rozdziela się na odpowiedniej wysokośc na kilka manualnie sterowanych głowic więc jeden pocisk może zniszczyć go skutecznie jedynie podczas tej fazy lotu w której pocisk jest jeszcze zintegrowany W historii wojen nie wiele razy okazło się że tarcza jest lepsza od miecza czy pocisku Pocisk zawsze ma przewagę bo jest agresywnt tarcza jest pasywna Rozój Chin przypomina to co zrobiono z Niemcami nim stały się III Rzeszą inwestycja w Chiny kilkunastu bilionów dolarow przez ostatnie trzydzieści lat przygotowuje je do otwartego konfliktu z Rosją jest też opcja że Rosja zniszczy caly świat kiedy zostanie zaatakowana i cywilizacja zejdzie pod ziemię do ogromnych kompleksów przygotowanych na taką ewentualność Ogromne poziemne mista czekają samowystarczalne kompleksy być może już czekają na przyjęcie kilkuset milionów wybrańców ktorzy mają zostać przy życiu po atomowej wojnie totalnej Amsterdam np schodzi pod ziemię holendrzy maja plan wybudowanie pod nim sześcio poziomowego miasta Troche to glupie może bo kiedy staną pompy Amsterdam zalewa woda Ale przy użyciu odpowiednich technologii mozna zmienić miasto podziemne równiez w podwodne Jedyny problem to zapewnienie odpowiednich technologii Problem żywności rozwiązują rozległe planatacje poziemne wszelkiego rodzaju roslin a energetyki elektrownie atomowe takie kompleksy istnieją napewno w Rosji i w USA także musza też istniec w Europie Schoanie ludzkości pod ziemię to piekny Szatanistyczny plan może do niego dojdzie a może nie wszystko gra się poprzez każdego z nas to my wybieramy granice naszej wolność bo nasze mysli są wolne zna je tylko Bóg i Szatan jesli ten pierwszy mu na to pozwoli Pozdrawiam wszystkich ktorzy walczą myślą bo to najpotęrz

 35. stary-stach 7 lipca 2011 o 6:27 pm

  wie ktoś który agent WSI trzyma władze nad PAP prosiłbym jeśli znacie o podanie obydwu nazwisk (prawdziwe i spolszczone)

 36. stary-stach 7 lipca 2011 o 6:28 pm

  to tam zaczyna się kłębek który trzeba piętnować i czy ten ktoś jest ponad dukaczewskim czy to jego podwładny?

 37. zeebii 7 lipca 2011 o 8:02 pm

  W polsce już nagrywają przechodniów?

  „Osiem nowoczesnych obrotowych kamer od 1 lipca monitoruje sytuację w centrum Mławy (północne Mazowsze). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ich dodatkowe wyposażenie – w głośniki i czułe mikrofony. Urządzenia będą mogły nie tylko nagrywać obraz, ale też rejestrować rozmowy spacerowiczów z odległości 15 – 20 metrów”

  http://cia.media.pl/monitoring_nagrywa_rozmowy_przechodniow

  • Ania 7 lipca 2011 o 8:33 pm

   W Mławie ? W takiej mieścinie ? To chyba dla zebrania doświadczenia, co z tego można mieć.

   • zeebii 7 lipca 2011 o 9:51 pm

    @Ania.
    Może testują system -zaczęłi w Mławie bo było im łatwiej.
    Potem powiedzą: no jak to! przecież w Mławie już jest i nic strasznego się nie dzieje.

 38. FAKIR 7 lipca 2011 o 8:10 pm

  Oj będzie się działo pod koniec roku.
  Przyszły rok 2012 to będzie istny horror w Polsce
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Oficer-polskiego-kontrwywiadu-powiesil-sie,wid,13577195,wiadomosc.html?ticaid=1c9ed

  • Taka prawda 8 lipca 2011 o 2:42 am

   Powiesiła albo mu pomogli, ważniejsze jest pytanie Kto tak usilnie infiltruje Wojskowe Służby Kryptograficzne. Przecież w naszym rzadzie wedle prasy jest tylu TW, że jakby chodziło o Ruskich to sami by przekazali. Chiny nas nie napadną bo mają nieco daleko a nasze kody niekoniecznie będą skuteczne przy rozkodywowaniu rozkazów Pacyficznej Floty USA. Więc który „sojusznik” miesza?

   Swoją droga ciekawe czy mu zrobili test na zawartość „pigułki gwałtu” (podobnych substancji) we krwii. Pewnie nie bo przecież lepiej zamieść problem pod dywan (samobójstwo) niż się przyznać iż rządowy ratlerek ABW jest bezzembna i pod jej nosem obcy wywiad działa w najlepsze. A może ma działać?

   W Rosji jeden oficer też próbował popełnić samobójstwo. Tez kontrwywiad. Ciekawa zbiezność.

 39. FAKIR 7 lipca 2011 o 8:35 pm

  Sataniści biorą się za Danię
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Potezna-burza-w-Kopenhadze-cenne-probki-zniszczone,wid,13577889,wiadomosc.html

  biorą się za Egipt
  http://tvp.info/informacje/swiat/nasiona-z-egiptu-zakazane-w-ue/4831021

  Dlaczego Dania to wszyscy wiemy, ale dlaczego Egipt???
  też powinno być jasne
  http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/526201,egipt_nie_potrzebuje_pomocy_mfw_i_banku_swiatowego.html

 40. karlos33 7 lipca 2011 o 8:55 pm

  Aktywność sejsmiczna wzrasta
  http://quakes.globalincidentmap.com/
  ostatni silny wstrząs w pobliżu Włoch

  • SEBECX 7 lipca 2011 o 9:23 pm

   …ja dodam wykres haarp 🙂 http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi
   ..za często nie zaglądam, ale taki wykres widzę drugi raz…

  • Talbot 7 lipca 2011 o 10:17 pm

   To trzęsienie było we Francji – 5.2 Richtera http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?smp=&lang=eng

 41. zenobiusz 7 lipca 2011 o 8:57 pm

  W Polsce nie będzie horroru,choć może być ciężko ale Rosja, ,USA GB Europa Zachodnia,tam będzie strasznie.

 42. monitorpolski 7 lipca 2011 o 9:11 pm

  Zobaczcie jak wygląda musztra paradna Wojska Polskiego:

 43. ArO 7 lipca 2011 o 10:04 pm

  propaganda UFO albo coś innego
  http://www.proroctwa.com/kregi-zbozowe.htm

 44. Kamil 7 lipca 2011 o 10:14 pm

  Powiem tak że mało komentarzy.Temat dojrzewa a ja myślę że wart uwagi bowiem , jesteśmy bardziej ograniczeni niż cała natura dziko żyjąca CHCĄ NIEKTÓRZU GINĄĆ ale to nie moja sprawa , nie obchodzi mnie ludzkość OBCHODZI MNIE CAŁE ŚRODOWISKO

  pozdro

 45. Talbot 7 lipca 2011 o 10:21 pm

  Zobaczcie co tam lata

  • mi461 7 lipca 2011 o 10:48 pm

   🙂 burze piaskowa prowadza jakies obiekty ?
   MONITOR moj nik jest skrocony to mi461 „llena” wycielam nie zatrzymuj moich wpisow 🙂 to nikt obcy „sami swoi”

 46. OlO 7 lipca 2011 o 10:28 pm

  Pentagram w kościele, katedra w Paryżu O_O

 47. o wyższości nonsensu nad brednią 7 lipca 2011 o 10:46 pm

  I TAK ,KOŃCZY SIĘ SWOBODA WYPOWIEDZI . KAŻDY PRETEKST DOBRY ,ABY MANIPULOWAĆ POPRZEZ CENZURĘ .
  Dawno tu nie zaglądałem ,zniechęcony przepychankami zenobiusza . I co me oczy widzą ? Blog Monitora stał się tubą reklamową kolejnego bloga zenobiusza i jego nachalnej propagandy ,,orgonu” .Dowodów na działanie brak ,ale promocja ,,cudeniek” pełną parą .
  Oczywiście za chwilę ,jeśli komentarz przejdzie ??? zostanę oszczekany agentem albo innym bytem .
  Poziom komentarzy żałośnie spada ,efekt będzie identyczny jaki na blogu zenobiusza ,czyli =kółko wzajemnej adoracji w liczbie kilku komentatorów .
  Czy o to ci chodziło Monitor ,zakładając tego bloga ? Zgaduję ,już spada oglądalność bloga ?

 48. Pingback: Czechy odmowily USA wsplpracy - wirtualne lepkie łapki

 49. bia 8 lipca 2011 o 4:08 pm

  Umarłem w imię demokracji,przewrotnej sztuki kreowania złudzeń
  Umarłem za wasz amerykański sen , koszmar z którego nie chcecie się obudzić
  Piasek pustyni łapczywie pił mą krew, i jak dżungla krył pamięć dla przyszłych pokoleń.
  Uwierzyłem kłamcą złowiony w ich sieć i płacz moje matki stał mi się nagrodą
  Umarłem byście wszyscy mogli mieć, to dzięki czemu was ku zagładzie wiodą
  Umarłem płonąłem ogniem żywym co topił hańby lody
  Nad ciałem mym złożonym w ciemnym mokry dole,ktoś jadowicie trupie przemówienie toczył
  Mówił coś o Bogu, honorze ,ojczyźnie, Te Deum śpiewanym w burdelu mniej by mnie zaskoczył

  Dedykuje wszystkim poległym Polakom w Iraku i Afganistanie