Wydarzenia i komentarze, 9 lipca 2011r

Blogowi przestępcy próbują zniszczyć dyskusje na blogach

To nie są już żarty – podrabianie avatarów, podszywanie się pod inne osoby z wykorzystaniem e-maili, oszczerstwa wobec właścicieli blogów, groźby internetowe, włamania na serwer, podsłuchy – działa tu cała szajka dezinformacyjna z dużą pulą podobnych numerów IP.
Zenobiusz przeanalizował system działania tych agentów, ja to zweryfikowałem. Zazwyczaj jeśli widzę wpis ze znajomym avatarem i mailem, a treścią odbiegającą od poprzednich wpisów autora (dużo jest takich podróbek w przypadku samego Zenobiusza), usuwam je. Przykłady:

zenobiusz
zenobiusz.wordpress.com/
Wysłany 06.07.2011 o 11:26 am | W odpowiedzi na zenobiusz.

Jeszcze nie tak dawno ,głosiłem u siebie na blogu ,że nie ma oprysków chemicznych z samolotów ,takie miałem wytyczne ,ale teraz mam inne cele więc aby ,szerzyć nową wiarę w orgon jestem w stanie kłamać i zmieniać zdanie ile wlezie . Kasa nie śmierdzi. A że ,mam bogatą wyobraźnię ,ps. to przez psychotropy , to wcisnę każdy kit .

wizzgaa

W zwiazku z tym ,że zeno mnie zbanował zadam to pytanie tu i tobie marku też , jak długo macie zamiar ludziom robić wodę z … ???

Więcej takich przykładów podaje Zenobiusz: Uwaga !!!!!Konkurs !!!!!Kim jest Spokojny@ ?????
Oczywiście, że przestępstwem jest podawanie się za kogo innego, pod warunkiem że nie jest to osoba anonimowa. Fałszywe wpisy mogą bowiem stanowić zagrożenie dla np. właściciela bloga – jak ja czy Zenobiusz (w moim przypadku w ostatnim czasie takich wpisów nie było, przynajmniej ja o tym nie wiem). Zenobiusz porównuje numery IP tych anonimowych szkodników – okazuje się, że wszystkie (spokojny, przespokojny, bucek, anonymouse, poziom zenobiusza, dla rabarbarek, prawda, inkwizytor, itd) zaczynają się na 193.200.150…
Nie jest to na pewno robota żartownisia, bowiem efektem tej działalności jest zdyskredytowanie wpisów osób, które do tej pory miały renomę. Poza tym niszczy wartość merytoryczną blogów – i chyba o to chodzi. Z prawdą nie można inaczej walczyć jak podstępem i fałszem.

765 kg zubożonego uranu spłonęło do atmosfery 11 marca

http://blog.alexanderhiggins.com/2011/07/08/765-kg-uranium-burned-march-11-oil-refinery-fire-japan-quake-33771/
Dopiero 4 miesiące po katastrofie ujawniono, że podczas pożaru rafinerii Cosmo Oil w mieście Ichihara jaki wybuchł na wskutek trzęsienia ziemi i tsunami, spłonęły także zbiorniki z zubożonym uranem należące do Chisso Petrochemical. Koncentracja DU (depleted uranium), który jest wykorzystywany jako katalizator do produkcji gazu, wynosiła 0.3%. Po pożarze w mieście krążyły plotki by „uważać na deszcz”, gdyż będzie zawierać „szkodliwe substancje”. Plotkę zdementowano. Jak się okazuje nie była bezpodstawna i niekoniecznie dotyczyła pożaru rafinerii.
Dopiero 30 czerwca podczas zebrań Rady Prefektury Chiba ujawniono, że pożar zbiornika z płynnym gazem w rafinerii spowodował spalenie się dachu pomieszczenia z DU.  Jak się jednak okazuje, Chisso Petrochemical nie sąsiaduje z rafinerią, dzieli je bowiem inna rafineria Maruzen Oil. Chisso Petrochemical, która miała na swoim terenie DU jest słynna z tego, że spowodowała zatrucie rtęcią w Minamata Bay w Kyushu w latach 60-tych.

To nie pomyłka! Trzęsienie 10,3 w Kanadzie!

Uaktualnienie: Okazuje się, że informacja o głębokości, na której nastąpiło rzekome trzęsienie, została poprawiona. Na początku podano 0, po czym zmieniono na 178 km. Świadczy to o tym, że nie jest to błąd, ale potwierdzone dane. Ciekawe jest też to, że nie pojawiają się żadne oficjalne informacje na temat tego trzęsienia. Ciekawa jest dyskusja na youtube: http://www.youtube.com/all_comments?v=ZEdmepIQInE.

Wielkość trzęsienia zanotowanego przez sejsmografy rządowej agencji amerykańskiej USGS http://quakes.globalincidentmap.com/ wynosi 10,3 w skali Richtera. Nastąpiło ono ok. 23 godziny temu (jest północ 8/9 lipca). Nie jest to błąd, bowiem powinien być wykasowany bardzo szybko – nie ulega wątpliwości, że USGS jest bombardowany telefonami i mailami z prośbą o wyjaśnienia. Zpodanych danych wynika, że nastąpiło ono bardzo głęboko – 178 km pod powierzchnią ziemi. Nikt nawet nie odczuł przesunięcia skorupy!
Najrozsądniejsze wytłumaczenie tego fenomenu jest chyba na stronie http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/huge-anomaly-registered-on
„Recall 15” uważa, że nastąpiło przemieszczenie 3D, które sejsmografy pracujące w koordynatach y (horyzontalna) i z (wertykalna) nie pokazują jako przemieszczenie skorupy, a błąd.
Wielkość 10,3 oznacza błąd „poza skalą”. Nikt nie odczuł trzęsienia, bowiem przemieszczenie nastąpiło wszędzie równocześnie. „Recall 15” sądzi jednak, że nastąpi rozdwojenie rzeki Saint Lawrence River.
Trzęsienie na pewno nastąpiło, zarejestrowane zostało na Earthquakes Canada Website jako -0.3.
Miejsce, gdzie ono nastąpiło jest aktywne sejsmicznie i nazywa się Charlevoix lub Charlevoix-Kamouraska Seismic Zone. Strefa ta uważana jest za niebezpieczną.

Reklamy

61 responses to “Wydarzenia i komentarze, 9 lipca 2011r

 1. wszyscy słyszeli nikt nie widział 8 lipca 2011 o 11:19 pm

  Polecał bym jednak ,wgłębienie się w źródło treści tej ,,informacji” po co robić po raz kolejny z siebie ,,oszołoma”

  Idziemy o zakład ,że to dezinfo ?

  • monitorpolski 9 lipca 2011 o 8:41 am

   To zadzwoń do USGS i im to powiedz, nie mnie. Nikt tego jeszcze nie sprostował.

   • eminem 9 lipca 2011 o 10:09 pm

    Twój blog jest dobry, ale zaczynasz się ośmieszać……. Monitor dajesz się po raz kolejny zrobić w maliny. Zenobiusz zamknął swój blog i zrobił z siebie męczennika……….. Wyciągnij wnioski z lekcji………………….

 2. tamara 8 lipca 2011 o 11:41 pm

  przepraszam ale niemam juz dzis sily tlumaczyc
  WARNING | STRONG (~M6+) EARTHQUAKES STATUS MESSAGE | 8 July

  very long alignment Elenin-Earth-Neptune (05-11 July) started to form weakly around May 8. It was poorly resolving from onset, of its own and due to interposes by May/June alignments. This interval continues the demonstrated 26 May-05 June and 22-30 June resonance magnifications, so the same regions are likelier to get affected again.
  w tych dniach status ma przejsc z M6 na M8 ( BARDZO silne trzesienia)……….ale czy to naturalne trzesienia???

 3. mi461 9 lipca 2011 o 12:54 am

  Nastepny reaktor „is liking” RALEIGH — North Carolina State University says a small leak in its nuclear research reactor is>>> not a public health threat. Gdzies to juz slyszelismy ze wyciek nie zagraza zdrowiu publicznemu.
  Jezeli kazda elektrownia na swiecie bedzie miala takie porblemy, to faktycznie opinia ze elektrownie nuklearne sa BEZPIECZNE – jest najwiekszym oszustwem swiata.

  http://abclocal.go.com/wtvd/story?section=news/local&id=8236927

 4. mi461 9 lipca 2011 o 1:04 am

  Kiedys czytalam na ZETA( prawdopodobnie u Zenobiusza) ze nastapi rozdwojenie rzeki Saint Lawrence River i woda przedrze sie przez Jezioro Ontario, Erie, New Madrit az do Zatoki Meksykanskiej rozdzielajac Ameryke na 2 czesci.
  Marku obys sie mylil, bo jestem „po drodze” tej rzeki 😦

  • rabarbarek 9 lipca 2011 o 3:28 am

   Strona kanadyjska z trzesieniami. Ta sama wiadomosc , – 0,3. Dziwnie to wyglada . Myslalam , ze to pomylka , ale cos sie dzieje. Jak to mozliwe , ze nikt niczego nie czul. Sprawdzcie glebokosc Trzesienie nie bylo az tak gleboko , jak poczatkowo podano.

   http://earthquakescanada.nrcan.gc.ca/recent/maps-cartes/index-eng.php?tpl_region=canada

 5. rabarbarek 9 lipca 2011 o 2:28 am

  Dzisiaj rzeczywiscie trudno wyczuc , ktora katastrofa jest wynikiem naturalnych procesow ziemi , a ktora jest podkrecona za pomoca nowoczesnej technologii , ktora istnieje i ma sie coraz lepiej. Nie ma lepszej metody na sprawdzenie jej dzialania jak wyprobowac w realu jej dzialania. Nawarstwienie ” naturalnych” katastrof i dziwnych wypadkow jest przeogromne i musi budzic zdziwienie. Nagle wybuchaja wulkany , jeden po drugim, trzesienia ziemi o niespotykanej sile, tornada , ktore sieja zniszczenia dotad niespotykane , powodzie , z ktorymi nikt nie moze sobie poradzic, ptaki spadajace z nieba jak deszcz, pekajace rurociagi i wypadki platform , gdzie wydobywa sie rope. A wszystkie one powoduja zniszczenia ekologiczne niemozliwe do naprawienia w ciagu kilku lat , zatrucie srodowiska na setki lat, i niszczenie zrodel pozywienia , ktorego podobno brakuje na swiecie. [ zalane pola , zatrute oceany , rzeki, ]. To wyglada na swiatowa epidemie , powiem wiecej , na kontrolowana epidemie.
  Z Izraela doniesiono o najwiekszej dotychczas katastrofie ekologicznej , gdzie ponad milion litrow paliwa lotniczego przedostalo sie z peknietego rurociagu do gruntow . Podobno wielki rezerwat przyrody zamienil sie w grobowiec przyrodniczy. Wczoraj psalam o Chinach i wlasciwie nie ma dnia , zeby cos nowego nie wyciekalo, nie wybuchalo, nie trzeslo, nie zalewalo , nie zatruwalo .
  A tak na marginesie , to Libia wpuscila komisje do zbadania ziemii po bombardowaniach NATOwskich i oczywiscie okazalo sie , ze po raz kolejny, milujace wolnosc mieszkancow calego globu armie, uzywaly w nalotach bron uranowa. Jest to kolejna zbrodnia na cywilach , w obronie , ktorych podobno wystapili. Kolejny kraj , gdzie kobiety nie beda mogly miec dzieci lub beda rodzily kalekie dzieci. Moze to taki ” nowoczesny sposob antykoncepcji” , skoro inne zawiodly.

  A tu o wycieku w Izraelu.

  http://www.ynetnews.com/Ext/Comp/ArticleLayout/CdaArticlePrintPreview/1,2506,L-4092220,00.html

  • rabarbarek 9 lipca 2011 o 2:53 am

   Malo tez mowi sie o wybuchu wulkanu w Eritrei, a sytuacja nie ulega poprawie od ponad miesiaca . Mieszkancy Etiopii i Eritrei nie maja wody i pozywienia. Pomoc z zewnnatrz jest niewystarczajaca i mamy gotowa depopulacje z przyczyn naturalnych. Wystapilo tam tez dosc silne trzesienie ziemii.

   http://www.irishweatheronline.com/news/earthquakesvolcanos/nabro-eruption-leaves-thousands-without-critical-supplies/25242.html

 6. Ola 9 lipca 2011 o 3:58 am

  http://www.kawther.info/wpr/2011/07/08/israelis-control-the-europeans-airports-boarding-video Israel kontroluje Europejskie lotniska.

 7. Ola 9 lipca 2011 o 4:22 am

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TzEEgtOFFlM Co znaczy AGENDA 21

 8. baba wanda 9 lipca 2011 o 5:09 am

  @Monitor
  Czyli twierdzisz, ze jak jest napisane -0.3 to znaczy 10.3? Powtarzasz za osoba na podanej przez siebie stronie, czy jestes pewny tego co piszesz?

 9. ArO 9 lipca 2011 o 7:59 am

  dziwne na innych stronach cisza
  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
  http://geofon.gfz-potsdam.de/geofon/seismon/globmon.html
  w programie EQuake3D
  http://imageshack.us/photo/my-images/839/23430752.jpg/ 2.6 M
  gorzej wygląda Nowa Zelandia i Japonia
  http://imageshack.us/photo/my-images/228/20417034.jpg/
  wszędzie inne dane :/

 10. nowy84 9 lipca 2011 o 8:23 am

  To jest chyba najlepsze wytłumaczenie dlaczego pokazało magnitude ujemną(ze forum GLP):

  „there has never been a 10.0 earthquake in usgs history I would guess that there instruments are not designed to announce a 10.0 eq”

 11. zenobiusz 9 lipca 2011 o 8:35 am

  Proceder dokumentowany we wpisie jest zjawiskiem wielce szkodliwym.Ludzie z pełnym zaufaniem piszą na blogach,nie spodziewając się że na portalach i blogach o których nie wiedzą nawet,zaczną się pojawiać wpisy z ich avatarem i nickiem,wulgarne lub znamionujące poglądy całkowicie im obce.Jest to prosta droga do zabicia wszelkiej dyskusji w internecie.Zjawisko to jest szczególnie niebezpieczne gdy dopuszcza się tego procederu bloger ,lub moderator forum,mający dostęp do adresów poczty piszących.Wiadomo że duet Miziaforum- Bazarhandel,uprawia ten proceder.Spokojny to jednak kto inny.Sądzę że zwłaszcza autorzy blogów i właściciele forów powinni być zainteresowani ukróceniem tego procederu.
  http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/09/uwaga-konkurs-kim-jest-spokojny/#comments

 12. nowy84 9 lipca 2011 o 8:48 am

  http://www.rp.pl/artykul/685109-Unijna-flaga-zamiast-orla-na-piersiach-polskich-pilkarzy-.html

  To już nawet nóż nie chce się otworzyć w kieszeni bo już dawno to zrobił :/

  • ArO 9 lipca 2011 o 9:19 am

   Unia musi się rozpaść
   Hasło:
   „Unia Jest Rozwiązana!”

 13. Siux 9 lipca 2011 o 8:50 am

  ZOBACZCIE !!! ROBIĄ LUDZIOM WODĘ Z MÓZGU

  Ulewy i śnieżyce przez smugi lotnicze

  http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109001,ulewy-i-sniezyce-przez-smugi-lotnicze

  • SEBECX 9 lipca 2011 o 9:16 am

   …dokładnie …coś czuje, że przyspieszy promocja „ratujmy ziemię”… jest to racja, ale przede wszystkim musimy ratować siebie… rokefuel wiedział o wzroście świadomości akurat teraz i chce podsunąć swoje rozwiązanie…. zdaję ja sobie sprawę jak to zabrzmi ale: ..chodzenie boso, surowe jedzonko … no i orgonit nie zaszkodzi.. i człowiek zacznie rozumieć co jest nie tak z jego życiem !!! …niestety nie wszyscy tego zaznają…. wiem, że są tutaj tacy którzy wiedzą o co chodzi….

   • zenobiusz 9 lipca 2011 o 9:45 am

    Masz rację.Mam nadzieję,że uda się uświadomić wielu,a reszta będzie finalnie chodzić boso ale bez ochrony orgonitów,więc najczęściej z osłabienia będzie to przemieszczanie się na czworakach..Naturalne procesy zaburzenia naszego biosystemu,tak atmosferyczne jak i tektoniczne,przyspieszają.Więcej na temat całego mechanizmu,tutaj:
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/09/to-nas-czekao-tymod-miesiecy-uprzedzam/

    • Rodriguez7 9 lipca 2011 o 10:02 am

     Popieram sebe i zena, chodzenie boso w miarę nie przerabiane jedzenie, gimnastyka rano wieczór i biblia to pomoże wyzwolić. Ja osobiście teraz kończę paczkę fajek i nie ruszam już. Trzeba się wziąć do roboty no i orgonit ogarnąć – zresztą kobieta moja też mi nadaje o tym ogronie. Zapewne kupie bo sam raczej nie sklepie ale mam nadzieje że nie trafie na szmelc. Thx Bogu że są ludzie tacy jak Wy. Naprawdę niech wam świeci cały czas. Hallelujah!!!

     • Rodriguez7 9 lipca 2011 o 10:25 am

      A i jeszcze mam pytanie na temat orgonitu, czy NOSZENIE jako jakiś wisiorek czy coś tego typu będzie miało jakieś efekty na mnie jako istotę fizyczną?

      ps sory za post pod postem

      • zenobiusz 9 lipca 2011 o 10:36 am

       http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/06/ochrona-osobistajak-wykonac/
       Tu masz wszystko.Pozdrawiam.

       • zenobiusz 9 lipca 2011 o 10:39 am

        Zakup.W Googlu wpisz orgonit cena.Polskie są dobre.Nie było żadnych sygnałów o wypuszczaniu atrap,co dzieje się na zachodzie.

        • nowy84 9 lipca 2011 o 11:26 am

         ja tam znam dwie strony gdzie można kupić orgonit jedna to polska a druga…czeska tylko że jak czeski nie rozumieć 🙂
         Tylko nie wiem czy wolno tak szastać linkami do tych stron choć to nie problem znaleźć

      • Ewa Polska 10 lipca 2011 o 5:25 am

       >>>ps sory za post pod postem<<<

       @ Rodriguez7,
       Chciałes napisac: wpis za wpisem…..

       Denerwuje mnie (i innych) to nagminne zasmiecanie pięknego jezyka polskiego kulawą angielszczyzna.

       To samo dotyczyczy *maili* Czy poczta elektroniczna nie brzmi lepiej i po polsku???

       Prawdziwi Polacy troszczą się o czystosc języka polskiego, gdyz język to skarb narodowy. Kazdy narod zyje tak długo jak długo zyje jego język.

 14. stary-stach 9 lipca 2011 o 9:46 am

  Jerzy Paciorkowski – prawdziwe nazwisko…………….?
  Zbigniew Krzysztyniak – prawdziwe nazwisko…………….?
  Mirosław Harasim – prawdziwe nazwisko…………….?
  Krzysztof Andracki – prawdziwe nazwisko…………….?
  Roman Ostrowski – prawdziwe nazwisko…………….?
  Witold grzybowski – prawdziwe nazwisko…………….?
  Witold Laskowski – prawdziwe nazwisko…………….?

 15. nowy84 9 lipca 2011 o 9:53 am

  Tabela witamin i mikroelementów zawartych w wybranych warzywach i owocach w latach 1985-2002

  http://halbot.haluze.sk/image/20518

  Strach pomyśleć co jest teraz :/

  • Kuba 9 lipca 2011 o 12:50 pm

   http://www.vemmaUK.com
   proponuje sie dozywiac ;]

   • On 9 lipca 2011 o 2:39 pm

    … zarobkowicz

    • Kuba 10 lipca 2011 o 2:46 pm

     tak myslisz?
     jak bedziesz mial problemy zdrowotne, proponuje wybrac sie do przychodni i poprosic o tableteczki…. albo szczepionke. Jak bedziesz miala nowotwor, najlepszym wyjsciem jest wyiecie i potraktowanie syfem a jak dopadnie Cie parkinson to wal sobie w leb, bo doktorki Ci nie pomoga.
     Spoko… od jutra zaczne „reklamowac” chemie. 100 razy zdrowsza i potrzebniejsza i skuteczniejsza w dzialaniu.
     Pamietaj, ze jest cos takiego jak medycyna komorkowa, ktora zostala wymazana ze szkol grube lata temu przez otluszczonych bankierow. To co polecilem pietro wyzej mozna kupic z MLM. Czy uwazasz ze to jakis problem?
     Przykro mi, nie znam niczego lepszego na rynku. Jesli cos znajdziesz , prosze podeslij link, bede Ci bardzo wdzieczny!

     Ps. Niestety nie moge reklamowac tego produktu jako lekarstwa, co nie znaczy ze tak nie dziala w zwiekszonych dawkach. A ze kosztuje XY? No i co? Mieszkamy w Jewropie, a produkt jest z USA. Pomysl ile jest VAtu, Akcyz, pierdolonych podatkow, koszt transportu, etc

     Widzisz… mam taki defekt: LECZE LUDZI I NIE POBIERAM ZA TO PIENIEDZY. Uzywam ok 20 roznych produktow pochodzenia naturalnego. Kazdy z nich dziala, kazdy z nich kosztuje pieniadze. JAk myslisz, na ilu produktach zarabiam, ile z produktow uzywam codziennie abyb byc zdrowym, ile pieniedzy w siebie dziennie wlewam a ile pogryze po to aby byc zdrowym i abym mogl pelnym witaminy C cieplym moczem obszczac przychodnie zdrowia kazdego dnia? Hmmmm…. ?

 16. stary-stach 9 lipca 2011 o 10:17 am

  kto za nimi stoi i jak się nazywają na prawdę? To część środkowa tej mafii. Powyżej będzie (będą) oficer WSI ale na początek trzeba dojść do prawdziwych nazwisk.

 17. Keras 9 lipca 2011 o 10:38 am

  Słuchajcie , coś ciekawego się przydarzyło mojej koleżance w Szwecji. Otóż jakiś chłopak szwed, usłyszał , że rozmawia po polsku ze swoim kolegom. Podszedł i zaczął krzyczeć po angielsku. Z tego bełkotu koleżanka zrozumiała : „to przez was polaczki , wszystko runie, zaraziliście komputery , NSA się dowie ” dla mnie wygląda to na jakiegoś schizofrenika 🙂 niestety nie zrozumiała , go dobrze , więc nic nie mogę powiedzieć. Na pewno był chory , bo tak się zachowywać normalny człowiek nie powinien. Wymachiwał rękoma , chodził w kółko jak jakiś obłąkany 🙂 Ale ciekawi mnie jedynie to , że o polakach mówił , komputerach , NSA …To jest dziwne 🙂 skąd by mu przyszło takie coś do głowy…Wybuchł , kiedy usłyszał polski język , jak go poznał ? nie wiem 🙂

 18. shad0w69 9 lipca 2011 o 11:14 am

  http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/kontrowersyjny-pomysl-polacy-nie-beda-mogli-grac-z,1,4787301,wiadomosc.html

  ehh

 19. pola 9 lipca 2011 o 11:19 am

  Wczoraj zarejestrowałam się na fejsiatego zbuka ,hahahaha nie uwierzycie kogo tam znalazłam hahaha,zenobiusz też się zarejestruj będziesz miał z kim pogadać.

  • zenobiusz 9 lipca 2011 o 12:14 pm

   Nie ma mnie tam” któś” zarejestrował się jako ja,czekam na efekty.

   • zenobiusz 9 lipca 2011 o 12:24 pm

    Wszedłem na to konto,nie ma nic wspólnego ze mną.Fałszywka po mojej interwencji została usunięta.Jak mawia przysłowie „niejednemu psu Burek”

 20. wozap81 9 lipca 2011 o 11:48 am

  Cześć. Wczoraj udostępniłem przez torrent film „Świat według Monsanto”, przepraszam wszystkich którzy chcieli go pobrać ale 4.33Gb to było jednak za dużo na moje łącze, musiałem wyłączyć tego torrenta. Skonwertowałem ten film do formatu avi i teraz ma 1.54Gb, wrzuciłem go na Fileserve.com oraz udostępniam torrent – film jest z polskim lektorem.

  Monitor proponowałeś że jak go skonwertuję to dasz stały link na swoim blogu, no to jak chcesz to wrzucaj:
  Fileserve.com:
  PART_1: http://www.fileserve.com/file/yazUEam
  PART_2: http://www.fileserve.com/file/N3YrGQN
  PART_3: http://www.fileserve.com/file/aQCcXUc
  PART_4: http://www.fileserve.com/file/PsvRcFH

  TORRENT: http://www.fileserve.com/file/FeqtAmK

  • monitorpolski 9 lipca 2011 o 1:20 pm

   Super! Bo zacząłem go ściągać i było niestety bardzo wolno. Możesz to zostawić – jak będzie więcej rozsyłających to prędzej pójdzie. Ale z tą kompresją 1,54GB jakość powinna być b. dobra!

   • wozap81 9 lipca 2011 o 2:40 pm

    Jakość pogorszona względem DVD ale i tak jest bardzo dobrze.

  • ArO 9 lipca 2011 o 8:01 pm

   The World According to Monsanto (2008) DVDRip PL 596 MB polskie napisy wkomponowane


   http://www.fileserve.com/file/NwzmPWe/Swiat.wedlug.Monsanto.DVDRip.XviD.720×400.SubPL.avi

   • wozap81 9 lipca 2011 o 9:02 pm

    Ale ja mam z polskim lektorem, nagrane z canal+.

 21. nowy84 9 lipca 2011 o 12:07 pm

  Anonymous ostatnią deską ratunku w drodze do wolności w internecie i nie tylko??

 22. Olo_kru 9 lipca 2011 o 12:51 pm

  Odnośnie artykułu o unii na koszulkach sportowców. Jest tam tez wspomniane, ze instytucje które dostały kasę z unii musza wieszać flagę albo robić broszury. Każdy przedsiębiorca który dostał coś od unii zna to. Nawet jak się dostanie kilka tysięcy PLN dofinansowania, to w warunkach jest promocja unii na stronie www oraz na dokumentach firmowych. To są fakty, rzeczywistość dnia dzisiejszego w Polsce.

 23. bodek 9 lipca 2011 o 12:52 pm

  moze nie na czasie, ale pewnie nie wszyscy to czytali:

  http://top1-1.com/izaak-stoltzman/

 24. stary-stach 9 lipca 2011 o 2:12 pm

  obejrzyjcie sobie filmik z przesłuchania pana J.Rymkiewicza Wniosek jest taki że gdyby wszystkie sprawy (sądowe) były jawne to uni przegraliby wszystko i poszli z torbami z powodu swojej głupoty.

 25. stary-stach 9 lipca 2011 o 2:12 pm

  ponawiam też apel o rozszyfrowanie w/w nazwisk

 26. Ola 9 lipca 2011 o 3:25 pm

  https://zbrodniarze.com/swiat_wedlug_monsanto#swiat_wedlug_monsanto

 27. Talbot 9 lipca 2011 o 4:16 pm

  Apokaliptyczny artykuł….

  Światowy dług jest niespłacalny, w szczególności dług Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i państw strefy euro. Jedynym wyjściem jest kolaps. Uratowanie systemu jest niemożliwe. To tylko kwestia czasu i katalizatora. Może nim być Grecja.

  Bob Chapman

  http://www.bibula.com/?p=40291

 28. zenobiusz 9 lipca 2011 o 4:33 pm

  Mało coś ruchu na blogu,a i na innych.Zastanawialiście się dla czego.Sobota .!!!Oto jest odpowiedź.Czciciele soboty, wyznań tak nowych,jak i starożytnych,w szabat ,grzeszyliby ciężko pisząc na blogach.A że ,mamy czytelników z różnych stref czasowych,ta następna szarada jest równie pasjonująca ,przy możliwości korzystania z blogowych mapek,jak ustalanie kim jest Spokojny@. 🙂

 29. Talbot 9 lipca 2011 o 5:19 pm

  To samo widziałem podczas lotu samolotem….

  „Świadkowie, jak powiedział, zgłosili obserwację „Dużego obiektu w kształcie cygara wysoko nad bazą rakietową”.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/incydent-ufo-zdezaktywowal-czesc-amerykanskich-rakiet-balistycznych

 30. Ola 9 lipca 2011 o 5:55 pm

  Prosba do p. MARKA. Gdyby chociaz w skrocie mogl Pan wyjasnic temat tego artykulu w jezyku polskim. Nie mam czasu na czytanie calosci, ale mysle ze to otwiera wiele niewyjasnionych spraw miedzy innymi te kanadyjskie trzesienie ziemi, kto i jak nas oklamuja, czym sie posluguja i do czego daza.
  http://wemustknow.net/2011/06/whistleblower-wwiii-a-war-between-hostile-ets-and-humanity-has-started-continue-reading-on-examiner-com-whistleblower-wwiii-a-war-between-hostile-ets-and-humanity-has-started/

  • monitorpolski 9 lipca 2011 o 5:58 pm

   A ja mam prośbę do czytelników znających angielski, żeby pomogli. Robię teraz napisy do wideo Thierry Myessana, który przebywa w Trypolisie. Bardzo ważne informacje o Libii.

   • rabarbarek 9 lipca 2011 o 6:45 pm

    Nie moge teraz , poniewaz znikam do Toronto. [salsa festival , czasem trzeba sie rozerwac ] , ale wieczorem spojrze na tekst.

    • mi461 9 lipca 2011 o 8:01 pm

     ho ho ja tez tam bede 🙂 jak Cie rozpoznac;)

     • rabarbarek 10 lipca 2011 o 4:19 am

      Milena , za pozno . Ale nic straconego. Latem imprez w Toronto nie brakuje. Rzad dba , zeby narod bawil sie i za duzo nie myslal.Akurat ta impreza podoba mi sie . Dobra muzyka, jedzenia i tlumy „hiszpanczykow” z pozytywnym nastawieniem do swiata. A tak swoja droga czy zwrocilas uwage na wielu mlodych ludzi plci obojga , ktorzy nosili na szyi krzyzyki z Jezusem? Jednak Amerykanie Poludniowi nie daja sobe tak latwo odebrac wiary. I to jest budujace.

  • rabarbarek 10 lipca 2011 o 4:28 am

   Ola , na tej stronie jest automatyczne tlumaczenie na polski , wiec wrzuce je. Nie jest zle przetlumaczone wiec niech tak zostanie. Nie zgadzam sie ze wszystkim , ale czesc warta jest przemyslenia.
   http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwemustknow.net%2F2011%2F06%2Fwhistleblower-wwiii-a-war-between-hostile-ets-and-humanity-has-started-continue-reading-on-examiner-com-whistleblower-wwiii-a-war-between-hostile-ets-and-humanity-has-started%2F

 31. rabarbarek 9 lipca 2011 o 6:42 pm

  Izrael i Grecja przeprowadzaja wspolne manewry lotnictwa. Przyjazn miedzy tymi krajami zakwitla szczegolnie mocno po klopotach finansowych Grecji. Warto zwrocic uwage na fakt , ze po zeszlorocznym ataku Izraela na flotylle turecka , ktora plynela do Strefy Gazy , Turcja obrazila sie na Izrael i zerwala z nim kontakty. Wojna dyplomatyczna trwala dosc dlugo . Jednak zarowno Grecja jak i Turcja sa waznymi punktami strategicznymi w atakach na kraje Bliskiego Wschodu i Pln. Afryki ,wiec Izrael pogodzil sie z Turcja i zaprzyjaznil z Grecja. Turcja zapomniala dawne krzywdy i ponownie pozwala korzystac ze swoich lotnisk wojskom NATO , a Grecja cwiczy z przyjaciolmi loty bojowe , bo byc moze w ustnych ustaleniach bail-outow byl udzial Grecji w atakach na Libie i inne kraje. Zobaczcie ciekawe zdjecia. Narazie nie widac buntu w armii greckiej , a wrecz przeciwnie , poddanstwo i uleglosc. Miejmy nadzieje , ze sa w armii greckiej elementy patriotyczne i wkrotce sie o tym dowiemy.

  http://www.terminalx.org/2011/07/israel-air-force-and-hellenic-air-force.html#axzz1RcjFIx2L

  • navajo88 9 lipca 2011 o 7:30 pm

   akurat się dowiesz rabarbarek hahahahahaha,obejrzyj sobie ten filmik jak armia chinska świczy swoich żołnierzy

 32. theaspartam 9 lipca 2011 o 11:11 pm

  Globalna Refleksja http://www.youtube.com/watch?v=9zlzaoaePtg

 33. Pingback: Blogowi przestępcy próbują zniszczyć dyskusje na blogach « Dziennik gajowego Maruchy