THIERRY MEYSSAN: Libia będzie walczyć z satanistami do ostatniej kropli krwi

Legendarny francuski dziennikarz i działacz polityczny Thierry Meyssan niedawno pojawił się w Trypolisie, by wystąpić w programie telewizyjnym „Wołanie o patriotyzm”, który prowadzi były wróg Kadafiego, a obecnie w obliczu zagrożenia suwerenności ojczyzny, wielki sprzymierzeniec, Yousif Shakeer. Studio znajduje się w podziemiach hotelu Raixos, gdzie są również siedziby międzynarodowych mediów – dlatego nie ma obawy o zbombardowanie budynku. Meyssan, który miał wystąpić w telewizji 27 czerwca jest znienawidzony przez satanistów, gdyż to on pierwszy udowodnił, że zamach na World Trade Center 11 września nie był dziełem Arabów, a szajki międzynarodowych gangsterów.
Niewiele brakowało, a nie doszłoby do emisji programu – NATO zbombardowało stację retransmisji, jednak inżynierom libijskim udało się naprędce zmontować nową, co opóźniło emisję programu tylko o pół godziny. Bombardowanie instalacji cywilnej jest kolejną zbrodnią międzynarodową, ale widać, że sataniści idą już na całego, wiedząc, że cały świat zaczyna orientować się o ich intencjach – depopulacji, czystkach rasowych i totalitarnej kontroli pozostałych przy życiu. Już 4 lata temy Meyssana uznano za zagrożenie dla „bezpieczeństwa narodowego” i próbowano go kilka razy zgładzić.
Czego mogli obawiać się sataniści ze strony Meyssana? Otóż najbardziej groźne dla „Nowego Porządku Światowego” są dowody na ludobójczą działalność ludzi przedstawianych przez media jako nieskazitelnych. Meyssan doskonale rozpracował struktury tej satanistycznej konspiracji, która zdążyła podstępem ogarnąć większość globu.
Kraje takie jak Libia czy Białoruś są nielicznymi, w których sataniści nie mogą wprowadzać swoich diabolicznych ludobójczych planów rodzaju żywności genetycznie modyfikowanej, trucia chemikaliami zawartymi w żywności, wodzie i powietrzu, utrudniani dostępu do witamin, odżywek i ziół (Codex Alimentarius), niszczenia rodzin (sądy rodzinne, opieka zastępcza), zniewalania zadłużaniem, „prywatyzacji” własności całego narodu itd.
Wystąpienie Meyssana, który dysponuje nieprzeciętną wiedzą na ten temat było na pewno mobilizujące dla narodu libijskiego, który staje obecnie przed wielką próbą obrony humanizmu i cywilizacji, która w swoim centrum ma dobro człowieka, a nie jego zagładę, cywilizacji, którą Jan Paweł II nazywał Cywilizacją Życia.

Reklamy

82 responses to “THIERRY MEYSSAN: Libia będzie walczyć z satanistami do ostatniej kropli krwi

 1. ArO 9 lipca 2011 o 8:58 pm

  Brzeziński: zamieszki uderzą w Amerykę.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/brzeziski_zamieszki,p1928723202
  czyżby kontrolerzy czuli duży piec?

  • tamara 10 lipca 2011 o 12:01 am

   brzezinski to potwor…..jemu wlasnie chodzi o to ,aby w koncu zaczely sie rozruchy i niepokoj spoleczny…pytam sie gdzie jest PIECZeNIKI (czy jak mu tam bylo) z pelnym magazynkiem napewno moglby wiele zdzialac?…na nikogo niemozna liczyc,tylko samenu wyciagac „maczugi”

 2. monitorpolski 9 lipca 2011 o 9:08 pm

  Nie wiem co się dzieje z nagraniem. Niby się jeszcze przetwarza, ale podejrzanie długo…
  Na wszelki wypadek umieszczę go też w DailyMotion

  • gregor 9 lipca 2011 o 9:37 pm

   W czym się Pan Marek Głogoczowski doktoryzował ?

   • monitorpolski 9 lipca 2011 o 9:47 pm

    O ile wiem, zrobił doktorat na tłumaczeniu Meyssana. Po co ci ta informacja?

 3. grawitacja44 9 lipca 2011 o 9:11 pm

  Symbolika Voodoo-Reptaliańska „via” kryminalne oficjalne oświadczenie firmy „Bielmar” ukazujące eugeniczny proceder redukcji populacji ludności:
  http://www.bielmar.pl/index.php?GRUPA=2&ID=166

  „Unia Europejska zgodnie z Dyrektywą 2001/18/EC przyjęła do obrotu odmiany rzepaku genetycznie modyfikowanego.

  lub

  Nasiona wyprodukowane przez firmę Monsanto:

  – nasiona GT73 do wykorzystania w produkcji pasz i do celów przemysłowych

  Nasiona wyprodukowane przez firmę Bayer CropScience:

  – nasiona Ms8, Rf3 do wykorzystania w produkcji pasz i w procesach technologicznych

  – nasiona Falcon GS40/90pHoe6/Ac import i uprawy

  – nasiona Liberator pHoe6/Ac import i uprawy

  – nasiona Linia T45 do wykorzystania w produkcji pasz i innych procesach technologicznych

  Wprowadzenie odmian roślin genetycznie modyfikowanych miało na celu zwiększenie plonów, zmniejszenie zużycia herbicydów, obiecywano rozwiązanie problemu głodu na świecie. Tymczasem dotychczasowe doświadczenia przeczą założeniom.

  Rzepak łatwo krzyżuje się z innymi roślinami z rodziny krzyżowych, na polach gdzie uprawiany był rzepak modyfikowany pojawiają się chwasty tzw. superchwasty, które są uciążliwe lub niemożliwe do zwalczenia. Rzepak łatwo się rozprzestrzenia, pyłki rzepaku mogą być przenoszone na odległość 26 km. Zgoda na import całych nasion rzepaku GMO (dopiero na miejscu nasiona mają być mielone) tylko do celów paszowych oraz do celów przemysłowych spowoduje rozprzestrzenianie się nasion na drodze ich transportu. Ponadto trwają badania nad wpływem roślin genetycznie modyfikowanych na zdrowie ludzi i zwierząt. Pierwsze doniesienia mówią o różnych anomaliach w funkcjonowaniu organizmów: podwyższenie liczby białych krwinek, wzrost poziomu cukru, zaburzenia w pracy nerek i wątroby.

  W obronie przed dopuszczeniem do obrotu roślin GMO podejmowane są różne działania oddolne. Są to np. indywidualne i zbiorowe apele do Ministerstwa Rolnictwa o wprowadzenie zakazu importu do Polski rzepaku GT73. Samorządy terytorialne podejmują uchwały, w których ogłaszają swoje obszary strefami wolnymi od organizmów modyfikowanych genetycznie. Zgodnie jednak z interpretacją Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi uchwały te wyrażają jedynie stanowisko samorządów w sprawie GMO. Nie można przypisać tym aktom charakteru aktów prawa miejscowego.

  Rolnik sam podejmie decyzję, co wysieje na swoim polu, ale musi się liczyć z tym, że zebranego plonu nie sprzeda.

  Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. zastrzegły sobie prawo do rozwiązania umowy z dostawcą rzepaku, w przypadku pojawienia się w jego dostawach roślin genetycznie modyfikowanych. „

 4. ArO 9 lipca 2011 o 9:21 pm

  Julian Rose i Jadwiga Łopata o zagrożeniach wobec polskiego rolnictwa


  Jak sami nie docenimy swojej własnej ziemi na której się urodziliśmy i wychowaliśmy, to zrobi ktoś to z innego kraju a wtedy będzie nam bardzo głupio!

  • ramires 9 lipca 2011 o 9:40 pm

   Rozmowa o czymś czego prawie już nie ma. Gdzie oni byli na początku lat 90 tych kiedy rozwalano ronictwo ? W tym czasie Gabriel Janowski wysypywał na tory odpady zbożowe importowane z UE oczywiście za grosze by załatwic rolników. Co fajne wysypał kilkadziesiąt wagonów , w sądzie akt oskarżenia opiewał na 16. Na resztę chyba nie mieli papierów. Następnie dla gościa podano jakiegoś „głupiego jasia” że się zbłażnił. Szpece od tego wiedzą jak to zrobić. I temat ucichł.

   • Taka prawda 10 lipca 2011 o 12:24 am

    „Jasia” dostał jak w Sejmie była debata nad „prywatyzacją cukrowni”. Jankowski był przeciw i miał wygłosić powody tego PRZECIW. Ale zamiast przemówienia polszewia nafaszerowała go psychotropami a potem wysmiewała się z jego „pajacyków” bo nie był wstanie samodzielnie chodzić.

 5. ramires 9 lipca 2011 o 9:23 pm

  Nie byłem w Libii i nie znam realii tego kraju. Ci co byli twierdzą że Kadafii wyciągnął ich ze średniowiecza. Jedno jest bezsporne to co tam wyprawia tzw. NATO to zwykłe i bezczelne ludobójstwo. Jestem wrogiem przemocy. Jeśli jednak Libijczycy wezmą odwet będzie to uzasadnione. Szkoda tych co zginą bo jak zwykle pewnie bedą to niewinni zwykli ludzie , ci co za tym stoją jak zwykle wyjdą bez szwanku i bardziej nabitymi kabzami.

 6. monitorpolski 9 lipca 2011 o 9:37 pm

  Nie wiem dlaczego, ale film nie chodzi bezpośrednio na YouTube. Natomiast pojawia się na kanale:
  http://www.youtube.com/user/monitorpolski?ob=5

  • Taka prawda 10 lipca 2011 o 12:19 am

   Ale da sie YouTube Downloaderem sciagnać spod adresu z czołowki. I wydaje sie być OK.

 7. galluss 9 lipca 2011 o 10:06 pm

  no Podlecki muszę ciebie pochwalić, bo dałeś pierwszy raz od dłuższego czasu jakąś porządną informacje

 8. SEBECX 9 lipca 2011 o 10:13 pm

  DO Rodriguez7 … trzymam kciuki z tym jaraniem fajek… nie zakładam, że zwątpisz… ale gdyby z jakiegos powodu nie powiodło się to chłopie przeczytaj se knige: Allen Carr – Prosta Metoda Jak Rzucić Palenie… enjoy..

  • SEBECX 9 lipca 2011 o 10:23 pm

   …aaaaaa ..i uważaj na orgonity, bo wszystkie robi Zeno pod osłoną nocy w piwnicy… i czipy do nich wkłada … kupując orgonit – budujesz „……..”. 🙂 … a tak na pohybel Kizi „….”.

   • Rodriguez7 10 lipca 2011 o 1:16 pm

    hehe wielkie thx narazie się 3mam. Ojcze nasz bardzo pomaga^^ A ogronit to w czasie się ogarnie narazie zbieram info i mamone 🙂 Thx za wsparcie jeszcze raz:)

 9. grouwkirdoo 9 lipca 2011 o 10:24 pm

  Już wzięli się za Białoruś:
  http://waluty.onet.pl/bielorusskije-nowosti-inflacja-bije-rekordy,18529,4787359,1,news-detal

 10. tamara 9 lipca 2011 o 11:47 pm

  MORDERCY I PSYCHOPACI LAPY PRECZ OD LIBII
  kazdy powinnien rozklejac takie haslo…..ja drukuje artykuly z internetu „prawda o Libii” i rozdaje je ,rozsylam maile….ludzie to komletni bezmozgowcy, obojetni na wszystko….szlak mnie trafia jak pomysle co sie dzieje……mozecie sie smiac ,ale pale nowenne za Libie i modle sie za nich….chyba wezme sie za cos wiekszgo

  • rabarbarek 10 lipca 2011 o 4:08 am

   tamara nie Ty jedna jestes wkurzona. Niszczenie to ich specjalnosc. Bogaty kraj niosacy pomoc innym , biedniejszym , z wlasnymi bankami i opieka socjalna dla rodzin, z wielkimi zasobami wody , ropy i gazu walczy o swoja niepodleglosc , ktora w brutalny sposob probuje mu sie odebrac. . Kiedy pokazywali miasta libijskie przed bombardowaniami , mozna bylo zauwazyc czyste , zadbane ulice , duzo kobiet bez ” masek” na twarzach , duzo emigrantow dla , ktorych zawsze byla praca. A teraz ? Ruina , caly kraj obroca w perzyne tak jak Irak, i potem zostawia . Zbuduja kilka baz wojskowych , zainstaluja swoj rzad , przejma banki i bogactwa. To tyle . To czesc ich planu , bo nie tylko o Libie chodzi. Niedlugo przekonamy sie o tym naocznie , jak przy aprobacie uleglych rzadow i milczeniu tlumow dokona sie kolejny akt przedstawienia pt. Kto nie z nami , ten zginie marnie.
   Wiele osob nie ma pojecia o co chodzi w tych Bliskowschodnich zagrywkach i twierdzi bezmyslnie , ze to dla dobra mieszkancow tych krajow. Propaganda robi swoje.

   • SEBECX 10 lipca 2011 o 4:14 pm

    …taka jest właśnie smutna prawda…

  • Demolay 10 lipca 2011 o 1:16 pm

   ALL YOU NEED TO KNOW ABOUT LIBYA AND SRADAFFI
   , 2 de Maio de 2011 às 10:33
   + watch the photos here —-> Christopher Bollyn http://www.bollyn.com/the-revolt-in-libya-sarah-in-tripoli

   The United Nations Human Rights Council was scheduled to vote on a Human Rights Report in late April. “No less than 46 delegation­s to the Human Rights Council made positive comments”
   “The report said that the Ghaddafi government protected “not only political rights, but also economic, educational, social and cultural rights,” and praised it for the nation’s treatment of religious minorities, and the “human rights training” received by security forces.”

   UNHRC “report that affirmed and praised Libya and Ghaddafi for HUMAN RIGHTS RECORD”
   http://www2.ohchr.org/english/bodies/hrcouncil/16session/reports.htm
   Scroll down to “A/HRC/16/15″

   Libya has the highest Human Development Index in all of Africa
   http://hdr.undp.org/en/data/map/

   “Rebels” establish oil company and PRIVITIZE the state owned bank, 2 days after UN invasion approved. Smart guys, huh?
   http://www.bloomberg.com/news/2011-03-21/libyan-rebel-council-sets-up-oil-company-to-replace-qaddafi-s.html

   “Libyans rebel against higher oil payouts to Libyans” -Whether this was a ploy is speculitive, but given the subsidies in all aspects of Libyan life it is only logical that if Gaddafi could pull this off, he would.
   http://www.cablegatesearch.net/cable.php?id=09TRIPOLI186

   Libyan banking and subsidies
   http://www.atimes.com/atimes/Middle_East/MD14Ak02.html

   Folding Libya into the New World Order
   http://www.marketoracle.co.uk/Article27208.html

   Cluster bombs – “To use these bombs, the evidence would remain for days and weeks, and we know the international community is coming en masse to our country soon. So we can’t do this, we can’t do anything that would incriminate us even if we were criminals” “I challenge them to prove it”
   http://www.bbc.co.uk/news/world-africa-13102328

   On Gaddafi attacking civilians, Gates and Mullen: “We’ve seen no confirmation whatsoever”
   http://www.defense.gov/transcripts/transcript.aspx?transcriptid=4777

   On the threats
   “We will have no mercy on them” — but by “them,” he plainly was referring to armed rebels (“traitors”) who stand and fight, not all the city’s inhabitants. “We have left the way open to them,” he said. “Escape. Let those who escape go forever.” He pledged that “whoever hands over his weapons, stays at home without any weapons, whatever he did previously, he will be pardoned, protected.”
   http://www.chicagotribune.com/news/columnists/ct-oped-0403-chapman-20110403,0,4286197.column

   On the “bloodbath”
   “Misurata’s population is roughly 400,000. In nearly two months of war, only 257 people — including combatants — have died there. Of the 949 wounded, only 22 — less than 3 percent — are women. If Khadafy were indiscriminately targeting civilians, women would comprise about half the casualties.”
   http://articles.boston.com/2011-04-14/bostonglobe/29418371_1_rebel-stronghold-civilians-rebel-positions
   All mainstream and official sources. Truth hidden in plain sight.

   Remember the protests in Iran a while ago? Congress aproved $400 million dollars the year before, to be used to “destabilize the country’s religious leadership” – “The Finding was focussed on undermining Iran’s nuclear ambitions and trying to undermine the government through regime change” while “a National Intelligence Estimate, released in December, that concluded that Iran had halted its work on nuclear weapons in 2003″
   http://www.newyorker.com/reporting/2008/07/07/080707fa_fact_hersh

   More on the US “promoting democracy” abroad
   http://www.nytimes.com/2011/04/15/world/15aid.html?_r=1&pagewanted=1

   Libyan Rebels Fighting the Globalists’ War
   http://landdestroyer.blogspot.com/2011/04/libyan-rebels-fighting-globalists-war.html

   Theatrical Review: The Libyan Rape Victim Street Theater
   http://willyloman.wordpress.com/2011/03/26/theatrical-review-the-libyan-rape-victim-street-theater/

   Libya’s Great Man-Made River Project
   http://twelfthbough.blogspot.com/2011/03/virtually-unknown-in-west-libyas-water.html

 11. tamara 9 lipca 2011 o 11:55 pm

  MELDUJE,ze moj komentarz zniknal

 12. tamara 9 lipca 2011 o 11:55 pm

  ok …pojawil sie 🙂

 13. Ola 10 lipca 2011 o 12:09 am

  http://www.strategic-culture.org/news/2011/07/08/nato-drang-nach-osten-thrust-to-the-east.html

 14. Ola 10 lipca 2011 o 12:18 am


  Debtocracy Film o sytuacji w Grecji

 15. Ola 10 lipca 2011 o 12:51 am


  To jest film dokumentalny do strony http://www.wemustknow.net

 16. Ola 10 lipca 2011 o 12:57 am

  To wiaze sie z wywiadem na stronie http://www.infowars.com
  Porywanie dzieci. PRZESTROGA DLA RODZICOW PILNUJCIE PROSZE SWOJE DZIECI BO PORYWAJA ICH DLA SKLONOWANIA,POBRANIA DNA LUB DO ZABAW NWO. WIELE JEST NA TO DOWODOW.

  • Ewa Polska 10 lipca 2011 o 2:22 am

   Czy wy jestescie tacy naiwni, nieswiadomi, czy celowo kłamiecie, aby odwrocic uwagę od tej prawdziwej prawdy???

   *Oni* wcale nie muszą dzieci porywac, aby przeprowadzac swoje doswiadczenia …. to byłoby zbyt jawne i ryzykowne.

   *Oni* są w stanie *zaczipowac* niemowlaki zaraz po urodzeniu wszczepiając pchełki elektroniczne w tkankę tłuszczową pod skorą w najbardziej strategiczne miejsca: przy uszach, pod sercem, w genitalia, w kolana – bez wiedzy i zgody RODZICOW!!! Mogą to zrobic, gdy dziecko jest w złobku lub w przedszkolu. Mogą to zrobic podczas operacji, gdy pacjent jest uspiony.

   Dlaczego nie mogę oprzec sięe mysli, ze częsc z was pracuje przy budowaniu takiego piekła na ziemi – przy cichej zgodzie waszych spluwaczek na meską spermę???

   Nie udawajcie *swiętych* bo od niektorych z was CUCHNIE zakłamaniem na odległosc.

   • Lamacz Matryc 10 lipca 2011 o 8:29 am

    Czuje w Tobie Ewo Polska ziarno zlosci i nienawisci ?Pamietaj ze taka postawa prowadzi do ciemnej strony mocy.

    • Ewa Polska 10 lipca 2011 o 2:35 pm

     Dlaczego od razu zlosc i nienawisc?

     Datego, ze mam cywilna odwage mowic prawde???
     Dtego, ze uswiadamiam ludzi wobec grozacych niebezpieczenstw???
     Dlaczego nie podoba ci sie to???

   • zeebii 10 lipca 2011 o 12:15 pm

    @Ewa Polska
    Większość ludzi nie lubi mieć problemów i ponosić odpowiedzialności za swoje wybory i czyny. Dominującum uczuciem jest u nich -tak jak u zwierząt- strach. Robią to co robi większość i tyle. I trudno mieć do nich o to pretensję, po prostu tacy są. Gorzej kiedy chcą narzucić swoją wizję społeczeństwa innym i pojawia się przymus. Na przykład przymus szczepień, przymus przedszkolny, przymus szkolny, itd.

    Szczegołnie dotyczy to tak „przetransformowanych” społeczeństw jak polskie.

  • Demolay 10 lipca 2011 o 1:19 pm

   Oficjalna strona produktu-

   http://www.masonichip.org/

   To nie jest teoria konspiracyjna.

 17. rabarbarek 10 lipca 2011 o 3:49 am

  W radiu podano , ze Japonie nawiedzilo kolejne trzesienie ziemii. Sila trzesienia byla 7,9 natomiast po sprawdzeniu mapy USGS okazalo sie , ze bylo slabsze , bo ” tylko” 7. Kto wiec mowi prawde , bo roznica jest duza. Ewakuowano pracownikow Fukushimy. Czy sa jakies szkody ? narazie nie wiadomo.

 18. Ola 10 lipca 2011 o 5:32 am

  TO SPECIALNIE DLA NIEDOWIARKA: EWA POLSKA prosze wysluchac i nie wprowadzac nas w blad. Bo nie pamietam dokladnie co ile minut ginie w USA jedne dziecko (ZAGINIONE) teraz oprocz dzieci porywaja szczegolnie w Europie zdrowe ladne kobiety i mezczyzn bo musi byc biala rasa z Europy. Poniewaz teraz nie ma wolnych mediow wiec prawdy nalezy szukac gdzie indziej.

  to wywiad w ktorym jest poruszana miedzy innymi sprawa porywania dzieci

  • Ewa Polska 10 lipca 2011 o 6:24 am

   Nie odwracaj kota ogonem – trzeba byc skonczonym idiotą albo miec robaki w mozgu, aby myslec, ze armia amerykanska porywa DZIECI, aby zaspokoic popęt seksualny swoich zołnierzy….. pedofili ….. a ten temat jest poruszany w tym video powyzej przez pionka elit NWO, Chapmana – przypuszczalnie po to, aby osmieszac wojsko i wojskowych.

   Nawet jesli te dzieci są porywane przez *wojsko* to nie przez przeciętnych wojskowych, ale poprzez specjalne TAJNE oddziały w wojsku – niewykluczone, ze z rozkazu NSA i NWO – w celach doswiadczalnych.

   Ale moj punkt jest inny. Chciałam podkreslic, ze w tej chwili technologia jest tak wysoko rozwinieta, ze nie musza nawet porywac dzieci fizycznie – moga zachipowac niemowlaki zaraz po urodzeniu i drogą radiową prowadzic doswiadczenia jak na szczurach albo myszach w laboratorium – albo TORTUROWAC mniej pokornych.

   Nie rob głupiej miny do podłej gry, niedowiarku – i nie odwracaj kota ogonem.

   • Demolay 10 lipca 2011 o 1:22 pm

    Oficjalna strona produktu-

    http://www.masonichip.org/

    To nie jest teoria konspiracyjna.

    Sorry, ze dwa razy, ale pod tym postem bardziej pasuje.
    Pozdrawiam wszystkich watpiacych i myslacych!
    To w nas jest sila. ‚Ten, ktory wydaje rozkazy jest niewolnikiem’ 🙂

 19. Stanisław 10 lipca 2011 o 7:40 am

  Dziękuję za materiał o Libii jaki Monitor wkleiłeś na portale, rozesłałem już linki do znajomych, niech porównają go z tym co media musowego nakazu serwują nam każdego dnia.

 20. wkurzona 10 lipca 2011 o 7:56 am

  Dosc bezsensownemu bestialskiemu mordowaniu ludzi ,kobiet,dzieci ,starcow w LIBII !!!
  Stop bezprawiu ,mordom,przemocy,zafauszowanym mediom!!!

 21. PokójWam 10 lipca 2011 o 8:27 am

  Otrzymałem ostatnio wiele linków i znalazłem wiele nowych materiałów.

  http://www.youtube.com/watch?v=6rte3aLMY38 film propagandowy o alienach, którzy zawsze byli na naszej planecie [EN]

  http://www.youtube.com/watch?v=-w50HPd17iQ z tego samego źródła film ukazujący nam wielka pomyłkę. Podobno Majowie mieli na myśli rok 2011!

  Ten film, po polsku jest szczególnie interesujący.
  Watykan kontroluje USA – ambasada i kwestia aborcji / UE i Polska – dogmat o globalnym ociepleniu


  Widać ewidentnie pewne polityczne starcia pomiędzy rzeczywistym królem świata, Benedyktem XVI a USA. Papież dwukrotnie nie zaakceptował ambasadora do Watykanu. Ambasador jest nominowany przez samego prezydenta USA, Obamę.

  Kilka linków po angielsku na potwierdzenie. PS. Jednym z kandydatów była pani Caroline Kennedy.

  Jest to kolejny dowód na to, kto jest rzeczywistym władcą świata!

  Bachmann zobowiązuje się do zakazu „wszelkiej formy pornografii” – artykuł ukazujący jednego kandydata(tkę) na prezydenta USA. Reprezentuje ona chrześcijańska grupę pro rodzinną.

  Tutaj jest link do filmu – wywiadu z napisami polskimi – Cradle of Filth (Kolebka plugastwa) – http://www.youtube.com/watch?v=OEG9Uwk1O4Y

  Wikipedia po polsku – http://pl.wikipedia.org/wiki/Cradle_of_Filth. W wywiadzie tym ‚muzyk’ twierdzi, że nikomu nie robią krzywdy. Niektóre tytuły ich płyt. A Pungent and Sexual Miasma, Invoking the Unclean, Orgiastic Pleasures Foul, The Black Goddess Rises. (Ostra seksualna atmosfera, Wywoływanie Nieczystego. Orgialne niemądre przyjemności. Powstanie bogini.)

  Ludzie ci uważają, wraz z naszymi mediami, że taki materiał jest doskonały dla młodzieży nastoletniej. Trudno o większy brud siany w młodych umysłach.

  Podobny gust prezentuje nam Kuba Wojewódzki w tym wywiadzie z Nergalem. http://www.youtube.com/watch?v=WlKbqEdXwHU

  Wprost trudno jest sobie wyobrazić zezwierzęcenie całej trójki, która z zachwytem wyraża się o ‚tfórczości’ Nergala. Zwyrodnienie mas mediów chyba nie może juz pójść dalej. A może nas jeszcze czymś zaskoczą!?

  Może pierdzenie do rytmu, jako wyraz wyrafinowanego i wrażliwego na unikalny odór, który inspiruje do dalszych eksperymentów muzycznych. Chyba zwariowałem. A jak rzeczywiście zaczną tak śpiewać!? 🙂

  Ciekawa witryna – http://poznajprawde.xtreemhost.com/

  Bardzo ciekawy artykuł o szatańskim symbolizmie NASA. http://radtrap.wordpress.com/2011/07/04/10-najbardziej-zlowieszczych-emblematow-tajne-misje-usa/#more-1657

  źródło http://proroctwa.com/czarne-chmury.htm

  • Demolay 10 lipca 2011 o 1:25 pm

   Tak, te odznaki -oryginalnie na stronie – vigiliantcitizen.com
   to dosc wstrzasajacy dowod na myslenie cyrklowcow.
   Przypominam, ze -jeden z zalozyciely NASA- Jack Parsons byl bardzo wiernym uczniem Aleistera Crowleya ( o ktorym mozna myslec co sie chce, ale ktorego warto czytac dla jego stylu i wiedzy).

   • zenobiusz 10 lipca 2011 o 2:50 pm

    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/10/orgonbustery-a-ufo-co-szykuje-sie-w-polskiej-zagrodzie/
    NASA i Hollywood ,coś pichcą po cichu pod Krakowem.Co wy na to ??

  • monitorpolski 10 lipca 2011 o 3:19 pm

   Widzę, że atak na Watykan idzie do przodu.
   NIE ŻYCZĘ SOBIE TEGO NA MOIM BLOGU, BOWIEM JEST TO DEZINFORMACJA.

   Sponsoring leci pewnie z tych samych źródeł co Pelpsa? http://www.youtube.com/watch?v=L1zyTE3JOPs

 22. zygi 10 lipca 2011 o 9:01 am

  nie bardzo wiedziałem gdzie to dać więc daje to tu, co Unia wymyśliła w dziedzinie sportu http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/07/09/nie-bedzie-orzelka-na-koszulce-reprezentacji-polski/

 23. zygi 10 lipca 2011 o 9:18 am

  nie bardzo wiedziałem gdzie to dać, więc daje to tu, http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/07/09/nie-bedzie-orzelka-na-koszulce-reprezentacji-polski/

 24. n1kt 10 lipca 2011 o 10:18 am

  Co wy sie tak tego r-fird’a boicie ? taki chip nawet gdy by byl wam czy dzieciom wtykniety nie swiadomie to i tak nie jest on w stanie zmienic waszej woli. Jak mi sie zachce pojechac 300km/h scigaczem to to zrobie, jak nie bedzie mi sie chcialo nic robic to nie bede nic robic, jak cos bede chcial ukrasc to ukradne, jak mi sie wszystko znudzic to sie wysadze. Chip nie bedzie mial tu nic do rzeczy. W tej chwili macie przy sobie telefony komorkowe, karty kredytowe i do tego wprowadzaja nowe dowody z r-fird’em. Oni juz dawno wszystkich kontroluja jak chca i nic nie mozecie na to poradzic. Nie stety bez polania krwi sie nie obejdzie zeby zniszczyc ten ogolnoswiatowy system kontroli ludzi. Nie zgadzam sie z niczym co wprowadza nasz i inne rzady bo to wszystko jest wymyslone przez skrzywione chore zlodziejskie umysly.

  • Ewa Polska 10 lipca 2011 o 3:05 pm

   Rzad juz moze kontrolowac poczte elektroniczna lub wejsc do prywatnego komputera z ich komputera znajac IP komputera.

   Zmienisz – kwiatku – zdanie kiedy wlacza ci owe CZIPY droga radiowa:

   1) i bedziesz mial zludzenie, ze masz raka ….. a jesli wlacza ci kilka takich chipow jednoczesnie, np. na plecach w okolicach watroby i na czasce bedziesz PRZEKONANY, ze masz raka. Ze strachu pojdziesz do lekarza, a szpital juz odpowiednia dawka promieniowania zrobi reszte …. Wieczne odpoczywanie racz dac mu Panie ……

   2) kiedy beda pompowac ci przez glosniki w uszach przewrotne informacje albo SCIEKI kulturowe …. i bedziesz musial tego sluchac

   3) kiedy odbiora ci prawo do snu i odpoczynku BUDZAC kilkakrotnie w nocy poprzez wysylanie elektromagnetycznych impulsow i nie pozwalajac zasnac – zmienisz zdanie kiedy stracisz prace z wyczerpania ….

   4) kiedy zaaktywuja odpowiedni chip pod sercem TWOJEJ ZONY dokladnie wtedy kiedy bedzie kochac sie w lozku i ona dastanie gwaltownego skurczu serca i bedzie jej zdawalo sie, ze ma atak serca …. skurcz natychmiast przejdzie….. ona nie bedzie wiedziec co sie stalo, a ty staniesz sie podejrzliwy ….. zegnaj piekna milosci malzenska ….

   5) kiedy twoje DZIECI zaczna zachowywac sie nienoralnie i agresywnie pod wplywem chipow i zamkna je w wariatkowie jako psycholi ALBO – jeszcze gorzej – zaczna PRAC MOZG twoim dzieciom bez twojej wiedzy….

   6) kiedy wlacza owe chipy na lechtaczce twojej CORKI (albo zony) i ta zacznie niezdrowo szukac okazji do seksu, albo znosic taki NIEZDROWY stan ciaglego podniecenia …..

   7) albo utna glowe twojej zonie i ta zacznie myslec, ze przyjemnosci seksualne sa CIEZKIM GRZECHEM i powoli zaczniesz zyc zyciem mnicha …..

   8) mozliwosci sa nieograniczone …….

   To jest tylko przestroga bo to juz jest mozliwe i jest PRAKTYKOWANE na LUDZIACH – tylko nie wiadomo na jaka skale…..

   Nazisci i hitlerowcy to *swieci* wobec tego co moze przyjsc – jesli nie zreformuje sie systemu i nie zacznie mowic OTWARCIE PRAWDY.

   • Ewa Polska 10 lipca 2011 o 3:09 pm

    Owe *sloneczko* NIE zostalo dane przeze mnie….

    Dalam tam numer *osiem* po numerze 7, a *komputer* zamienil na 8 *usmiech*….

    • Ewa Polska 10 lipca 2011 o 7:20 pm

     Monitor najwyrazniej CENZURUJE wpisy – wolnosc mysli i slowa na tym blogu nie istnieje.

     Dalam wpis odnosnie pracy sluzb bezpieczenstwa w Polsce – w zwiazku ze zmiana numeru OSIEM na rozesmiane sloneczko, co zupelnie nie pasowalo do mego wpisu – ale ow wpis zostal usuniety przez Monitora.

     Wpis brzmial mniej wiecej nastepujaco:
     ” Wlos jezy sie na glowie. Najwyrazniej sluzby bezpieczenstwa pracuja w Polsce – zoldactwa w wojsku nie brakuje … za cichym wsparciem ich spluwaczek na meska sperme”

     Nadal stoje za moim pierwotnym wpisem.
     Monitor, nie badz tchorzem!

 25. mat 10 lipca 2011 o 10:29 am

  Jak Paweł 2 stał na czele zbrodniczej sekty i organizacji mafijnej jaką jest kościół katolicki. Nie jest on i żadnym autorytetem. JP2 nawoływał do NWO i sam był wielkim zwolennikiem NWo. Uzurpator, kłamca, anty polak wojtyła zrobił z Polski ciemnogród i sprzedał ten kraj satanistą ponieważsam był satanistą i nie ma z Jezusem ani z chrześcijańtwem nic wspólnego!!!!
  Nie dawajcie sobie mydlić oczu!!! Największym złem w pierwszej kolejności jest rzymski katolicyzm i to trzeba zwalczać z całą siła.

  • tamara 10 lipca 2011 o 10:48 am

   poczekaj no ty;;;niech tylko Monotor sie przebudzi 🙂

  • mi461 10 lipca 2011 o 11:38 am

   co swiezba dostales na jezyku ? swoje opinie schowaj dl lamusa ! a od JP2 WONT !!!

  • grawitacja44 10 lipca 2011 o 12:07 pm

   Dokładnie to tutaj pisze:

   JP2 wzywa do nowego porządku świata __ (hydra o wielu głowach) __ no ale bóg istnieje ale nie tak jak go ludzie w sutannach kreują czyli jakieś piekło – a może to z tym pieklem chodzi o podziemnych miastach reptylianskich wiecie czarne projekty amyrykanskie podziemnie bazy i symbolika zwiazana z z czarnymi projektami

  • pola 10 lipca 2011 o 12:53 pm

   Twój wpis świadczy o tym jakim pustym workiem kości jesteś.

  • rabarbarek 10 lipca 2011 o 2:14 pm

   Co za misterna robota niszczenia KK, ktory jest w tej chwili jedyna sila walki ze zlem . [ nawet niektore chrzescijanskie koscioly zmieniaja front a zwlaszcza tzw progresywni baptysci] Kosciol stoi na strazy odwiecznych ludzkich wartosci wiec trzeba Mu dokopac , zeby przypadkiem nie zniweczyl planow NWO.
   Wlasnie Arcybiskup Nowego Jorku , na swojej stronie , wystapil ostro przeciwko uznaniu w NJ malzenstw gejowskich a do tego ostrzegl , ze rozpoczyna sie walka z silami , ktore probuja zniszczyc podstawy czlowieczenstwa. Niestety czy sie to komus podoba czy nie, to Kosciol stoi na strazy ludzkich praw , danych przez Boga.[ pomimo przypadkow grzechow w Kosciele, tysiace ksiezy na swiecie daje swiadectwo czym jest wiara i dlaczego warto walczyc ]
   Nie dziwie sie , ze JPII budzi nawet po smierci furie , przeciez to On przyciagnal do KK miliony nowych wiernych , ktorzy zanim poznali dzieki Niemu Boga, nigdy wczesniej w Kosciele nie byli.

   http://blog.archny.org/?p=1349

  • zenobiusz 10 lipca 2011 o 2:52 pm

   Jak zauważyłem wczoraj,czciciele sabatu dali spokój ze względów religijnych.Dzię sobie widzę folgują.

  • SEBECX 10 lipca 2011 o 4:27 pm

   … no ja bana dostałem za łagodniejsze stwierdzenie…. a teraz nawet nacisków nie widać…
   …hmmmm…

 26. theaspartam 10 lipca 2011 o 10:32 am

  Jezu Chryste, Synu Boga żywego,
  zmiłuj się nade mną grzesznikiem.

 27. tamara 10 lipca 2011 o 10:42 am

  udalo mi sie w koncu znalesc opracownie na temat manipulacji ukladem nerwowym poprzez monitory pc ,tv (rezonas,pulsacja itp)
  http://www.wanttoknow.info/050331behaviormodificationtv
  pozniej wam powiem jak sprawdzic grubosc migajacych paskow na monitorze ?

 28. ArO 10 lipca 2011 o 10:44 am

  rozpadający się świat na wesoło 😀 http://www.youtube.com/watch?v=sUlIpq7nKvY

  • lucek 11 lipca 2011 o 9:17 am

   dobre dobre

 29. ArO 10 lipca 2011 o 11:40 am

  Silne trzęsienie ziemi w Japonii. Uderzyło tsunami
  http://www.sfora.pl/Silne-trzesienie-ziemi-w-Japonii-Uderzylo-tsunami-a33947

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/read/index.php?pageid=seism_read&rid=203970

 30. wozap81 10 lipca 2011 o 12:06 pm

  Al-kaida wydaje czasopismo, udało mi się kilka zdobyć:

  Lato 2010: http://www.fileserve.com/file/RpN3w2M
  Fall 2010(to chyba będzie październik 2010): http://www.fileserve.com/file/3zq5Rxa
  Listopad 2010: http://www.fileserve.com/file/RPU2A97
  Styczeń 2011: http://www.fileserve.com/file/hzmspSN
  Marzec 2011: http://www.fileserve.com/file/UKshkpp

 31. ArO 10 lipca 2011 o 1:00 pm

  Oczko horusa

  http://muzyka.interia.pl/pop/news/egzekucja-seksownej-brytyjki-w-surrealistycznym-klipie,1665572,50
  Coraz więcej kabały 😦

 32. Ola 10 lipca 2011 o 1:03 pm

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/arabska_wiosna,p1480240270

 33. osoba prywatna 10 lipca 2011 o 1:23 pm

  Male porównanie: na jakiej stopie życiowej zyja obywatele Libii pod rzadami dyktatora Kadafiego i obywatele Polski pod rzadami demokratycznymi. Link ponizej:

  http://katolicki.net/forum/printview.php?t=3959&start=0&sid=0741e03c5b8d398ac5897915810c69f1

 34. Ola 10 lipca 2011 o 2:15 pm

  Moze jeszcze nie widzialas piekla, ale kiedy zniszcza kosciol,, a nastapi to bardzo szybko wtedy zobaczysz diabla gorszego niz mozna sobie wyobrazic.
  Nasza przszlosc: Kosciol bedzie zniszczony doszczetnie, na calym swiecie zapanuje totalitaryzm, a diabel o ktorym nawet nie masz wyobrazenia zawladnie calym swiatem, a ludzie ktorzy niszcza kosciol i mysla ze sa Bogami pomagaja diablu. Gdy myslisz ze aborcja jest dobra, ze kosciol to ciemnogrod i ANtychrystus, ze GMO jest zdrowe, ze wojny przniosa pokoj, ze bron nuklearna jest konieczna, ze pornografia jest art itd
  Kiedy twierdzisz ze diabel jest Bogie a Bog diablem, ze ciemnosc jest swiatlem, a swiatlo jest ciemnoscia, ze slodkie jest gorzkie a gorzkie jest slodkie…
  to moze jestes glucha i slepa.
  Duzo ludzi dzisiaj zyjacych spali sie w piekle na zawsze, wlaczajac Ciebie a moze i mnie To do tych ktorzy walcza z kosciolem i prawda.

  • for4B 10 lipca 2011 o 4:04 pm

   W Bibli piszą (apokalipsa Jana) : Upadnie wielka metropolia Babilon Wielki czyli ogolnoświatowe imperium religi fałszywej (… bez urazy ludziska), a potem będą wołać „POKÓJ I BEZPIECZĘŃSTWO” (… w sumie już wołają-ludzie chcą pokoju _ może to to żeby utworzyli rząd NWO), wtedy przyjdzie na niech nagła zagłada ( … na ILLUMINATÓW i na tych co są za NWO), worok Jezus wykona i nastanie 1000 letnie królestwo..

   PODOBA WAM SIĘ LUDZISKA TA HISTORYJKA ?

   Skomentuje to tak (…matrix)
   „To znaczy zapnij pasy, Dorotko, i pożegnaj się z Kansas.=
   It means buckle your seatbelt, Dorothy, ’cause Kansas is going bye – bye.” (ang.)

   • zenobiusz 11 lipca 2011 o 2:01 am

    Nie słyszał nigdy że lucyferianie swoje opadłe stworzenie czczą jak Boga i za takiego uznają ??? To jest fałszywa religia która upadnie.A Kościoła, bramy piekielne nie przemogą.Proste i zrozumiałe Jak to zrozumie,może być za późno.

  • Rodriguez7 10 lipca 2011 o 6:16 pm

   Święte słowa – wszystko poodwracane; czysta lucyferjańska doktryna. Przypomniała mi się oświecona ruhanna i jej disturbia – „It’s like the darkness is the light”

   • zenobiusz 11 lipca 2011 o 2:03 am

    http://edition.cnn.com/2011/SHOWBIZ/Music/07/09/rihanna.concert.fire/index.html
    Rihanna już otarła się o to za czym tęskni.

  • Ewa Polska 10 lipca 2011 o 7:38 pm

   >>>Gdy myslisz ze aborcja jest dobra, ze kosciol to ciemnogrod i ANtychrystus, ze GMO jest zdrowe, ze wojny przniosa pokoj, ze bron nuklearna jest konieczna, ze pornografia jest art itd
   Kiedy twierdzisz ze diabel jest Bogie a Bog diablem, ze ciemnosc jest swiatlem, a swiatlo jest ciemnoscia, ze slodkie jest gorzkie a gorzkie jest slodkie…
   to moze jestes glucha i slepa.
   Duzo ludzi dzisiaj zyjacych spali sie w piekle na zawsze, wlaczajac Ciebie a moze i mnie To do tych ktorzy walcza z kosciolem i prawda.<<<

   @Ola,

   DRAMATYCZNIE nawrzucalas skrajnych frazesow bez zadnej logiki – slawa sa tanie, a klawiatura komputera przyjmie wszystko …..

   Czy nie przyszlo ci na mysl, ze tylko nieliczne JEDNOSTKI tak patrza na zycie???
   Wiekszosc ludzi stara sie patrzec normalnie na zycie, a przynajmniej w wyposrodkowany sposob.
   Naturalnie *wysrodkowane* idee wcale nie musza byc madre i zdrowe, ale napewno sa daleko od skrajnosci, ktore ty tutaj wystukalas.

   • zenobiusz 11 lipca 2011 o 2:05 am

    ewaPolska@ nie jesteś czasem klonem niejakiej Sono,bo masz jej słownictwo i poglądy.

    • Ewa Polska 11 lipca 2011 o 1:12 pm

     Nie, zapewniam, ze jestem moja wlasna osoba.

     Sono, o ile pamietam, nie uznaje posoborowych papiezy ….. a ja nie uznaje zadnych papiezy …. uwazam, ze Slowianie powinni wrocic do swoich pierwotnych Oaz Duchowych, ktore pieknie funkcjonowaly zanim nastapil zabor rzymsko-niemiecki w X wieku.

     Jerzy Hoffman jest typowym niemcem, ktory nie rozumie kultury slowianskiej – i polskiej – i w filmie „Stara Basn” wyrzadzil kulturze slowianskiej wiecej zla niz dobra ….. tance NAGO wokol ogniska w noc swietojanska ….. na wzor rzymski ….. tam tez uprawiano orgie …..

     1) nie ma zadnych dokumentow ani dowodow, ktore potwierdzalyby takowe nagie tance,
     2) typowe polskie czerwce sa zbyt zimne, aby dalo tanczyc sie nago w czerwcu lub lipcu lub sierpniu

     Co nastepne?
     Ze Slowianie (i Polacy) palili narkotyki, praktykowali homoseksualizm ……
     W jezyku angielskim juz narkortyk crack cocaine brzmi jak *Krak* i jest w skrocie nazywane *krak* …. mimo, ze kultura slowianska jest BARDZO czysta jesli chodzi o te sprawy ….

     Oto jak dzialaja *bogowie*.
     Za iles stuleci nagle odkryja, ze istnieja dowody, ze na terenach Polski …..

 35. Ola 10 lipca 2011 o 2:24 pm

  Kiedy myslisz ze Boga nalezy zniszczyc, ze papiez to Antychrystus, ze jedzenie GMO da Ci zdrowie, ze powietrze i woda jest taka sama jak kiedys, ze swiat ktory widzisz jest prawdziwy, ze srodki przekazu mowia prawde, ze lekarz leczy, ze sady wydaja sprawiedliwe wyroki, ze przyszlosc bedzie taka jak teraz to jestes SLEPCEM http://www.wiara.us http://www.dzieckoNMP.wordpress.com

 36. Ola 10 lipca 2011 o 2:52 pm

  javascript:GoToLibrary(68)
  http://www.worldtocome.org

 37. Ola 10 lipca 2011 o 3:44 pm

  At White House Rally: http://www.youtube.com/watch?v=Z2fuKaE69xg
  Sobotnia demonstracja przed Bialym Domem przeciwko wojnie w Libii

 38. Ola 10 lipca 2011 o 4:11 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2011/07/10/australijski-adept-opisuje-satanistyczna-siec-oplatajaca-swiat/

 39. wozap81 10 lipca 2011 o 4:13 pm

  Koleżanka przysłąła mi e-mail z informacją:
  „1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.”
  W wiadomości jest też link do okręgów wyborczych senatorów:
  http://www.senat.gov.pl/k7/senat/alf/list-woj.htm

  Podpisałem petycję i napisałem do dwóch senatorów z mojego okręgu.
  Co jeszcze mogę zrobić??

  • rabarbarek 10 lipca 2011 o 10:05 pm

   Kupic gospodarstwo rolne, zgromadzic nasiona [ czesc zamrozic] i czekac cierpliwie jak sie cala gospodarka swiatowa rozpadnie . Wtedy i Monsanto umrze smiercia naturalna . Dzisiejsze doniesienia na temat finansow USA i reakcji IMF na to co sie z olbrzymem na glinianych nogach dzieje , pozwalaja miec nadzieje , ze ich koniec moze byc blizej niz nam sie wydaje.

 40. Ola 10 lipca 2011 o 4:38 pm

  http://alexirin.wordpress.com/2011/07/10/czy-mamy-szanse-w-starciu-z-nwo/
  Moja przygoda zaczela sie od wystapienia wiele lat temu p. R. Sikorskiego w BBC i zrozumialam ze on i jego zona sa ludzmi NWO i pracuja by zniszczyc Polske. Nie wspomne artykuly, wywiady i spotkania po katastrofie smolenskiej – sledzilam dokladnie prase zydowska i amerykanska i nie moglam uwierzyc w to co ten czlowiek soba reprezentuje.

 41. ArO 10 lipca 2011 o 5:13 pm

  apokalypsa?

  • Ania 10 lipca 2011 o 6:49 pm

   Nie, to tylko ” polimerowe chmury ” Ale te istotnie jakieś nieprawdopodobne.