Wydarzenia i komentarze, 12 lipca 2011r

Stan wyjątkowy w małym mieście zapowiedzią tego co się będzie działo w USA?

Jennifer Jones wyprowadzana z urzędu miasta

To, że władze federalne USA obawiają się rozwoju wydarzeń w Quartzsite, świadczą zamykane strony, które zbyt odważnie piszą na ten temat. Afera dość typowa – lokalna mafia policyjno – sądowniczo – administracyjna, uzurpująca sobie prawa do wszystkiego w tym 3,600 mieście. Jedna odważna kobieta, której nie można było zatkać gęby i sprawa się rypła na cały kraj. A trzeba pamiętać, że mieszkańcy Arizony są uzbrojeni po zęby.
Jennifer Jones, 45 letnia kobieta po swoich perypetiach z biznesem tresowania piesków, poszła na całego – założyła gazetę „The Desert  Freedom Press” (Wolność słowa na pustyni) i zaczęła walczyć z terroryzującą miasto mafią. Udało się doprowadzić do wybrania uczciwego burmistrza, który podczas zebrania rady miasta poruszył również sprawę korupcji. Jones skorzystała z prawa głosu i zaczęła obnażać fakty – wszystko to nagrywało 25 kamer zainstalowanych wcześniej dla zastraszenia oponentów mafii. Tym razem jednak kamery zadziałały na niekorzyść szajki w radzie miasta – szef policji, którego lokalne media przedstawiają jako zbawcę na skalę Jezusa Chrystusa (!), wbrew woli burmistrza brutalnie wyprowadził dziennikarkę z sali, wykręcając jej rękę.
Pewnie by się na tym skończyło gdyby nie odwaga kobiety – od razu poinformowała o zajściu niezależne media w USA, w tym Alexa Jonesa, który w piątek przeprowadził z nią godzinną rozmowę  – program odbiera codziennie kilkanaście milionów ludzi na całym świecie. Szokujące fakty, które przedstawiła Jones jak żywo przypominają sytuację, która ma miejsce w wielu miastach Polski. Amerykanie jednak nie mają takiej cierpliwości i nie boją się jak Polacy – wobec szajki posypały się groźby. No i rada zwołała w niedzielę tajne obrady i wprowadziła stan wyjątkowy.
Jak się rozwinie sytuacja zobaczymy, można przypuścić jednak, że tym razem zbirom nie ujdzie na sucho  Co więcej, zadyma może się rozlać na cały kraj – taka jest moc niezależnych mediów internetowych.

Prezydent Obama i nielegalny handel bronią z Meksykiem

Prokurator Generalny może polecieć

Ta sprawa wyszła niedawno. Jak wiadomo, w Meksyku toczy się od dłuższego czasu regularna wojna rządu z mafią narkotykową. Uzbrojeni meksykańscy dealerzy narkotyków terroryzują Amerykanów mieszkających w pobliżu granicy, jest wiele ofiar. W Meksyku są to dziesiątki tysięcy…W Meksyku nastąpił wyciek z więzienia – media otrzymały wypowiedzi dealera z gangu Los Zetas, zwanego „El Mamito” (pełne nazwisko Jesus Enrique Rejon Aguilar), który oświadczył, że broń pochodzi od członków amerykańskiego gangu Gulf Cartel, którzy kupują broń w USA i sprzedają meksykańskim gangsterom. Co gorsza, sprzedającymi jest amerykański rząd!
Sprawę rozdmuchano, bowiem celem tej akcji administracji Obamy było ewidentnie zlikwidowanie drugiej poprawki do Konstytucji, tj. prawa do posiadania broni.
Prowadzone są obecnie przesłuchania, z których wynika, że Obama dał zielone światło agencji Alcohol Tobacco & Firearms (d.s. Alkoholu, Tytoniu i Broni) by zachęciła właścicieli sklepów z bronią do sprzedaży karabinów amerykańskim przemytnikom. Trick miał polegać na tym, że te karabiny miały służyć do zabijania przygranicznych Amerykanów. To z kolei byłoby pretekstem do zablokowania sprzedaży broni w USA. Ta akcja ma nawet swoją nazwę: Fast and Furious.
Afera powinna być powodem do natychmiastowego zawieszenia Prezydenta w swoich funkcjach, jednak układ jest tak mocny, że prawdopodobnie do tego nie dojdzie. Odpowiedzą jednak ludzie, którzy są równie, a może i nawet bardziej szkodliwi, jak Prokurator Generalny Eric Holder, który doskonale wiedział o operacji Operation Fast and Furious.
Powszechnie uważa się, że administracja Obamy, który nie powinien być nawet prezydentem, gdyż nie urodził się w USA, dąży do spacyfikowania kraju za pomocą wojska, służb TSA, Homeland Security i prywatnych najemników. Sytuacja podobna do tej w 1917 w Rosji, z tą właśnie różnicą, że w USA jest ponad 200 mln sztuk broni w prywatnych rękach.

Reklamy

189 responses to “Wydarzenia i komentarze, 12 lipca 2011r

 1. ArO 12 lipca 2011 o 10:26 am

  Matka drugi raz ukarana grzywną za odmowę szczepienia dziecka O_o
  http://tiny.pl/hfbt5

 2. Grafik 12 lipca 2011 o 10:43 am

  Kiedy to się zacznie? Rozpad, a potem globalny system?

  • Demolay 13 lipca 2011 o 11:03 pm

   juz sie zaczelo …

   http://www.youtube.com/watch?v=JPRDUgUFsyk&feature=related Dimitri Khazelov!

   ! jesli ktos nie widzial (ja nie) oni to naprawde zrobili 9/11 was an inside job. wiecej dowodow nie potrzebuje.
   sprawdzcie sami.
   to powinnno byc podwieszone na pierwszej stronie kazdego wolnego bloga.

 3. nowy84 12 lipca 2011 o 10:49 am

  Koniec bombardowań Libii??!! Czyżby „nasze” zwycięstwo czy tylko przerwa i wkroczenie wojsk lądowych:

  http://english.pravda.ru/world/africa/11-07-2011/118452-libya_victory-0/

 4. pola 12 lipca 2011 o 10:50 am

  CIA zorganizowała fałszywy program szczepień,do czego się jeszcze posuną? http://tiny.pl/hfbrc

 5. pola 12 lipca 2011 o 10:57 am

  Ciekawa analiza Roberta Gwiazdowskiego http://tiny.pl/hfbrf

 6. Stanisław 12 lipca 2011 o 10:58 am

  Ciekawe jak potoczy się dalej ta sprawa, w miarę możliwości proszę Monitor dawaj informacje na bieżąco, bo na nasze media musowego nakazu nie ma co liczyć.

 7. ArO 12 lipca 2011 o 11:35 am

  Koktajl chemiczny w szklance mleka
  Jak podaje „Daily Mail” w szklance mleka może znajdować się koktajl składający się z 20 leków przeciwbólowych, antybiotyków i hormonów wzrostu – wykazali naukowcy.

  Wykorzystując bardzo dokładny test badacze wykryli obecność wielu substancji chemicznych stosowanych w leczeniu chorób u zwierząt i ludzi w próbkach koziego, krowiego i kobiecego mleka.

  Dawki wykrytych leków nie były na tyle duże, by powodować negatywny wpływ na osoby spożywające mleko, ale wyniki wskazują, że produkowane przez człowieka chemikalia są obecne w naszym łańcuchu pokarmowym – poinformowała Daily Mail. Największe ilości leków wykryto w mleku krowim.

  Naukowcy uważają, że niektóre leki i stymulatory wzrostu dostały się do mleka przez paszę lub zostały podane zwierzętom bezpośrednio.

  Hiszpańsko-marokański zespół przeanalizował 20 próbek mleka krowiego zakupionego w Hiszpanii i Maroku, a także próbki z mleka koziego i mleka ludzkiego.

  Badania opublikowane na łamach Journal of Agricultural and Food Chemistry, wykazały, że mleko krowie zawiera śladowe ilości leków przeciwzapalnych, kwas niflumowy, mefenamowy i ketoprofen – substancje powszechnie stosowane jako leki przeciwbólowe u zwierząt i ludzi.

  Ponadto w badanych próbkach wykryto hormon płciowy o nazwie estradiol, który zalicza się do estrogenów. Hormon wykryto w trzech milionowych części grama na każdy litr mleka. Z kolei dawka kwasu niflumowego występowała w stężeniu mniejszym niż jedna milionowa część grama na litr mleka.

  Badania wykryły również kwas niflumowy kwasu w kozim mleku. Z kolei mleku ludzkim wykryto śladowe ilości środków przeciwbólowych ibuprofenu i naproksenu, a także triclosan.

  Naukowcy z Uniwersytet de Jaen w Hiszpanii, pod kierownictwem dr Evaristo Ballesteros mają nadzieję, że ta metoda pomoże skutecznie wykrywać obecności tego rodzaju zanieczyszczeń w mleku, ale także w innych produktach.

  „Laboratorium kontroli jakości żywności może wykorzystać nowe narzędzie do wykrywania leków przed ich wejściem do naszego łańcucha pokarmowego. Spowodowałoby to zwiększenie wiedzy konsumentów i dałoby to im pewność, że żywność, którą spożywają jest zdrowa i wolna od toksycznych pozostałości” – powiedział dr Evaristo Ballesteros.

  Naukowcy twierdzą, że ich nowy 30-minutowy test jest najbardziej wrażliwym testem ze wszystkich dostępnych na rynku. Jeżeli wyniki są prawdziwe w odniesieniu do mleka hiszpańskiego czy pochodzącego z Maroka, mogą być również prawdziwe w odniesieniu do mleka wyprodukowanego w Wielkiej Brytanii i Europie.

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/koktail-substancji-chemicznych-w-szklance-mleka/

  Ciekawe co my mamy w naszym krajowym jedzeniu?

  • Megi 12 lipca 2011 o 12:56 pm

   Zastanawiam się jaki jest cel publikowania takich informacji jako „odkrycia Ameryki spod kapelusza”. Dopiero teraz pobrali próbki i odkryli to, co jest wiadomym od lat? Bajki – tylko nie wiem dla kogo. U nas mamy niestety to samo. Dlatego w programie „Pij mleko będziesz wielki” chodzi chyba jedynie o hormony wzrostu. To żart oczywiście (chociaż nie do końca bo coraz więcej dzieci ma gigantyzm, dziewczynki w wieku 12 lat mają powyżej 170 cm wzrostu i stopę nr 41), bo sprawa jest bardzo poważna. Mleko jest dobre dla cieląt a nie dla ludzi. W pewnych okolicznościach mleko może leczyć, jednak do naprawdę zdrowego mleka prosto od krowy żywionej naturalnie, mało kto ma dostęp.

   • FAKIR 12 lipca 2011 o 1:15 pm

    Naturalnym odruchem każdej matki-ssaka jest „odstawianie potomstwa od cyca” w ściśle określonym czasie.
    Zdecydowana większość matek ssaków reaguje agresją, gdy potomstwo mimo wyraźnych sygnałów sprzeciwu garnie się w dalszym ciągu do matczynego cyca.

    Jak wiadomo natura została stworzona idealnie przez Boga.
    Każda ludzka ingerencja „poprawiająca naturę” powoduje chaos i zniszczenie

    • Megi 12 lipca 2011 o 1:37 pm

     Tylko żeby była jasność, karmienie piersią dzieci przez ich matki kobiety jest wymyślone przez Boga. Jeśli więc w tym mleku znajdują się jakieś szkodliwe substancje spożyte przez matkę mimo woli, to i tak nie ma i nie będzie lepszego sposobu na karmienie dziecka przez pierwsze pół roku. Szkodliwe jest mleko krowie.

 8. Alarm ! 12 lipca 2011 o 11:47 am

  Jestem starym zapalonym grzybiarzem . W lasach pojawiły się pierwsze grzyby i tu niemiła niespodzianka . W tym roku do lasu zabrałem licznik Geigera ,żeby sprawdzić czy był w Polsce opad radioaktywny .Niestety wszystkie zebrane grzyby ,a zbierałem już na Mazowszu i Pomorzu ,Bory Tucholskie przekraczały normy promieniowania 1000 krotnie !
  Nie muszę tłumaczyć co to oznacza i przestrzegam przed konsumpcją .

  • mi461 12 lipca 2011 o 1:26 pm

   TA INFORMACJE POWINNO SIE DAWAC NA 1 STRONY WSZEDZIE !!!!

   Dobrze by bylo zrobic zdiecie tego „odkrycia” i umiescic na 1 stronach wiadomosci.

   Monitor, jak mozna jeszcze ostrzec ludzi?

   • zenobiusz 12 lipca 2011 o 2:02 pm

    Sama treść posta wygląda na sianie paniki.
    Jeżeli autor przyśle coś poza zapewnieniami,trzeba będzie sprawę zweryfikować.
    Zbieranie grzybów w początkach lipca na terenach o których pisze,jest co najmniej dziwne.
    Pisałaś że masz nadzieję ,że uda mi się wyjaśnić zarzuty niejakiego Miziaforum.
    Jak widzisz blog działa, i wrócił do pierwszej dziesiątki w rankingach WordPressa.
    Tu dodatkowy raport o który wystąpiłem.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/12/pomowienia-miziaforumna-krotkich-nozkach/

  • Lutek 12 lipca 2011 o 3:50 pm

   http://www.ian.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=50%3Aradioaktywne-grzybki-na-mazurach&catid=17%3Azagroenia-dla-zdrowia&Itemid=3

   To też Fukushima?

   • zenobiusz 13 lipca 2011 o 10:30 am

    Lutek@ ,ja wiem,że panikę trzeba czymś podbudować ale chybiłeś.Ja otwieram linki,nie tylko czytam tytuł.Tu nagłówek twojego newsa.

    poniedziałek, 22 marca 2010 13:27 | Wpisany przez Administrator |
    Sanepid ostrzega przed radioaktywnymi grzybami
    „pepe
    2003-08-12
    źródło: miasta.gazeta.pl

    Podgrzybki z mazurskich lasów mają wysoką, przekraczającą dopuszczalne normy, zawartość promieniotwórczego cezu – ostrzega sanepid. Największe stężenie tego pierwiastka wykryto w runie leśnym zbieranym w okolicach Wielbarka”
    Nie sądzisz ,że nieco przesadziłeś ???

  • bez kropki 12 lipca 2011 o 7:27 pm

   A o borówkach (zwnaych też jagodami) coś wiadomo? Proszę je też tym geigerem zbadać i dać znać! Albo tu, albo na Nowy Ekran do jakka na jego poście „Dziwne maszty – słupy” lub do mnie. Chodzi o to, że w przeciwieństwie do grzybów borówki są jedzone przez dzieci (czyli osoby z grupy maksymalnego ryzyka radiologicznego!) W dodatku z borówek robi się przetwory I LEKI!
   To bardzo ważne!

  • Dominik 12 lipca 2011 o 8:38 pm

   To może wskaż dokładną lokalizację, gdzie licznik zanotował takie stężenie i niech ktoś z innym licznikiem to zweryfikuje. Co dwa liczniki to nie jeden 😛

 9. zeebii 12 lipca 2011 o 12:12 pm

  Sory, ale trudno mi w to uwierzyć. Ci którzy rządzą jak ognia boją się wolności ludzkiej. Gdyby stworzyli system opierający się na dobrowolnych umowach zawieranych pomiędzy ludźmi bez ich udziału i dobrowolnej wymianie towarów i usług -wtedy stali by się nie potrzebni.
  Kontrola i niedobór to sens ich istnienia.

 10. zeebii 12 lipca 2011 o 12:15 pm

  Tak się bowiem składa że oni są nam nie potrzebni -a ich praca „zbędna”. Zbędna to delikatnie powiedziane.

  • Pal48 12 lipca 2011 o 1:02 pm

   Po odrzuceniu utopii i radykalizmu w Twoim rozumowaniu pozostaje czysta prawda, a moim zdaniem „święta prawda”. Oni są nam nie potrzebni, ale Onych jest dużo, a jeszcze więcej tych,
   którzy biegają na ich postronkach za przysłowiowym „psim groszem” w imię własnego wygodnictwa i chorego „JA”. Już dawno twierdziłem, że Onych należałoby zostawić samym sobie, ale w jakim stopniu jest to wykonalne, chyba nie muszę już Ci wyjaśniać.

   • SEBECX 13 lipca 2011 o 7:22 am

    .. ja tutaj nie widzę nigdzie utopii…

 11. Ola 12 lipca 2011 o 1:09 pm

  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/07/obserwowanie-dryfujacej-gospodarki.html Prawdziwy swiat finansow i naszej przyszlosci

 12. Talbot 12 lipca 2011 o 1:55 pm

  Europejski kryzys zadłużenia – omówiony w niecałe 3 minuty.

  Kod Czasu

 13. Talbot 12 lipca 2011 o 2:17 pm

  Amerykańskie elity przenoszą się na księżyc…

 14. navajo88 12 lipca 2011 o 2:41 pm

  Spokojnie ,byli żołnierze z grupy navajo czuwają !!!!

 15. pola 12 lipca 2011 o 3:03 pm

  Kto się wstydzi swojego nazwiska i dlaczego? http://tiny.pl/hfbwz

  • zeebii 13 lipca 2011 o 7:19 pm

   @Pola.
   Tak to właśnie wygląda. Jakiś czas temu profesor Staniszkis mówiła że „wszystko” w Polsce kręci się kółku kilku tysięcy ludzi. Są to w większości rodziny przedwojennych działaczy komunistycznej parti polski i okolic. I lewica, i centrum i prawica. Nie twierdzę wcale że są źli -ale to dosyć specyficzne.

 16. adio 12 lipca 2011 o 3:13 pm

  Alarm !
  jakieś zdjęcia , film potwierdzające to co wyżej napisałeś ?

  • mi461 12 lipca 2011 o 3:28 pm

   popieram, bo to trzeba naglosnic jezeli jest prawda, ale trzeba DOWODU

   • FAKIR 12 lipca 2011 o 6:37 pm

    Czytałem na blogu Urbasia, że to jakiś troll, który celowo rozpowszechnia tego typu dezinformację. Podobno został zbanowany na „konservacie”

 17. ArO 12 lipca 2011 o 3:14 pm

  Na cmentarzu nie mogą używać słowa „Bóg”. Ma „obraźliwe znaczenie” O_o

  Dyrekcja jednej z największych w USA nekropolii, Narodowego Cmentarza w Houston, swoim pracownikom zakazała używania zwrotów „Bóg” i „Jezus”. Rzekomo mają „obraźliwe znaczenie”.
  Dyrektorka nekropolii (desygnowana na to stanowisko przez samego Baracka Obamę) od jakiegoś czasu prowadzi cenzorską politykę przeciw „aktom osobistej ekspresji religijności”. Kombatanci, którzy działają na rzecz nekropolii donoszą, że zamknięto kaplicę cmentarną, usunięto krzyż oraz Pismo Święte, a dawne miejsce modlitwy zostanie przekształcone w „miejsce spotkań”.
  Wolontariusze z kół kombatanckich i patriotycznych muszą przedkładać administracji nekropolii swoje mowy pogrzebowe oraz teksty modlitw do akceptacji. Ponadto zostali pouczeni, że jeśli nadal chcą pełnić swoje funkcje, mają usunąć z publicznych wystąpień słowa „Bóg” i „Jezus”.
  Weterani rozpoczęli protest przeciwko zarządowi houstońskiego cmentarza. Domagają się, by uświęcona ziemia, miejsce pochówku 70 000 tysięcy osób (w tym wielu zasłużonych dla USA patriotów) mogła wciąż pełnić swoją pierwotną rolę – miejsca, w którym smutek koją słowa modlitwy, a słowo „Bóg” oznaczało nadzieję zbawienia.
  Akcję wysyłania protestów przeciwko skandalicznemu zarządzeniu Arleen Ocasio amerykańskie Stowarzyszenie Obrony Tradycji, Rodziny i Własności (TFP).
  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/na_cmentarzu_nie_moga_uzywac_slowa_bog._ma_obrazliwe_znaczenie__14257
  satanizm działa?!

  • zenobiusz 12 lipca 2011 o 3:28 pm

   Nie masz chyba wątpliwości.???
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/10/pomozcie-kto-moze-houston-national-cemetery-bans-the-use-of-god-and-jesus-%E2%80%93-urgent-protest-needed/
   Protest można od kilku dni podpisać i na moim blogu.

  • zenobiusz 12 lipca 2011 o 3:33 pm

   O podpisywanie protestu na mojej stronie prosi:

   Robert E. Ritchie
   America Needs Fatima
   http://www.ANF.org

   • Ewa Polska 13 lipca 2011 o 12:47 am

    America Needs Fatima

    @zenobiusz,
    Gdzie jest wola tam jest sposob.
    Portugalczycy sa podobno mistrzami od takich *cudow*
    Polacy, tez nie sa daleko z tylu w produkcji Faustynek – az wybuchnie im to w twarz kiedys.

    • zenobiusz 13 lipca 2011 o 10:33 am

     Rozumiem,że twoim zdaniem Ameryka potrzebuje pogłębienia rewolucji feministycznej,a nie Fatimy.
     Serdecznie współczuję.

     • Ewa Polska 14 lipca 2011 o 5:57 am

      Rozumiem, ze twoim zdaniem historia Polski zaczęła się w X wieku.
      Rowniez serdecznie wspołczuję – i ubolewam.

     • Ewa Polska 14 lipca 2011 o 6:07 am

      Ciekawe, ze zenobiusza nie razi ani nie gorszy *produkcja i fabrykowanie cudow* – jak Fatima, Lourdes, lub Medjugorje, ojciec Pio …..
      Czyzby popierał takowe religijne oszustwa i zakłamanie???

 18. sevensea 12 lipca 2011 o 4:27 pm

  Czytam ten blog od jakiegoś czasu. Gratulacje dla autora. Dobra robota. Założyłem swój i na pewno nie dorównuje monitorowi ale zawsze to coś i być może więcej ludzi dowie się o różnych rzeczach o których nie mają szansy dowiedzieć się z TVP I TVN. Pozdrawiam i zapraszam.

  adres bloga
  http://terris.blox.pl/html

 19. dr 12 lipca 2011 o 4:57 pm

 20. Ola 12 lipca 2011 o 6:07 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/07/08/to-nie-co2-zmienia-klimat-a-klimat-decyduje-o-ilosci-co2/

  • ALFA 12 lipca 2011 o 7:10 pm

   Dlaczego ludzkość i biosfera potrzebuje więcej dwutlenku węgla.
   Tekst nie jest o Polsce, lecz o Polsce w świecie. O tym, jak lobby bogatych cwaniaków robi nam wodę z mózgu i każe sobie za to jeszcze słono płacić. Jeśli spodziewacie się czegoś ekstra o naszym ukochanym przywódcy, to pod koniec artykułu pojawi się zawód. Nie będzie ani słowa więcej o małpach z polskiego cyrku, czyli nie dowiecie się, kto kogo właśnie wyciąga z bagna lub wciska do brei.
   Nie potrafię jednak rozstrzygnąć jednej fundamentalnej kwestii: czy nasz dzielny wodzirej korowodu polityków rządzących Polską reprezentuje interes lobby bogatych cwaniaków, czy obywateli kraju, w którym został Premierem? Sami to rozstrzygnijcie. Cały artykuł poświęcę jednemu z najokrutniejszych kłamstw. Kłamstwu klimatycznemu.
   http://pozamatriks.nowyekran.pl/post/4926,poza-matriks-dlaczego-ludzkosc-i-biosfera-potrzebuje-wiecej-dwutlenku-wegla

 21. Ola 12 lipca 2011 o 6:17 pm

  Pedofilia w elitach wladzy – 2 artukly
  http://www.sovereignindependent.com/?p=23074
  http://www.sovereignindependent.com/?p=23066

 22. ziarnko prawdy 12 lipca 2011 o 6:24 pm

  Smiertelne pigulki niemieckiego koncernu.Co na to minister Kopacz ?
  http://tomaszandrzej.nowyekran.pl/post/20446,smiertelne-pigulki-niemieckiego-koncernu-co-na-to-minister-kopacz

  • zenobiusz 12 lipca 2011 o 10:01 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/12/nasaleczy-kosmonautowsrebrem-koloidalnym-nam-sie-go-odmowi/
   Warto i o srebro koloidalne zapytać,podobno będzie tylko do wyczerpania zapasu w hurtowniach,a potem pozostanie jedynie chałupnictwo i konspiracja.

 23. ArO 12 lipca 2011 o 6:59 pm

  Śmiertelna susza w Afryce foto 😦
  http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/smiertelna-susza-w-afryce/zdjecie/duze,1485552,1,268

  • karlos33 12 lipca 2011 o 9:16 pm

   Przepraszam że tak się wyrażę ale jak widać media mają w dup.e to co tam się dzieje ,zero informacji ważne jest to co dzieje się w polityce i mówi się o drożejącym franku.
   Przy takiej tragedii Europa powinna odrazu reagować, wysłać pomoc humanitarną, leki, zapasy żywności i co najważniejsze wody.
   Ale co tam ładują pieniądze dalej w rakiety ,pociski i bawią się w wojenkę w Libii, normalnie szok. Co w Afryce rzeczywiście się dzieje nie pokażą na zdjęciach bo jest cenzura, pokażą tylko takie zdjęcia co by nie wywołać w ludziach odruchu pomocy, a jest susza trochę schudli ludzie bo za dużo jedzenia nie ma i tyle, najważniejsze że żyją, a prawda jest całkiem inna.

   • adio 13 lipca 2011 o 1:43 am

    karlos33
    jest 2:42 zaraz wschód słońca , możesz mi powiedzieć albo ktokolwiek co to za gwiazda tak wali po oczach ? nie da się jej nie zauważyć jakiś pomysł w necie i w stelarium jej nie ma :/

 24. Jarząbek 12 lipca 2011 o 8:05 pm

  http://www.orgoniseafrica.com/
  Jak widać przydałoby się również w Północnej części Afryki.
  Zrobiłem dzisiaj 8 orgonitów towerbusterów i już się nie mogę doczekać aż podłoże je pod te ogromne wieże telekomunikacyjne w okolicy 🙂

  • zenobiusz 12 lipca 2011 o 9:43 pm

   Brawo,obyś miał jak najwięcej naśladowców. 🙂

   • zenobiusz 13 lipca 2011 o 12:17 am

    Pamiętaj o podstawowej zasadzie.Orgon nie istnieje,jest fanaberią i sztuczką komercyjną ,ale orgonity są ładne i chcesz upiekszyć otoczenie.Nic w tym nielegalnego,tylko operatorzy smogu będą nerwowi.Telekomunikacja działać będzie normalnie.Zamieszczę niedługo, filmiki na samotnym wilku.com, o dziwnych samolotach i helikopterach nad domami producentów orgonitów.Krążą trochę bezradnie,ale to temat nie na dziś.Nie zdążyłem 🙂
    Powiedz wieżom,”naści piesku kiełbaski” jak Kmicic ,do szwedzkiej kolubryny 🙂
    Pozdrawiam.

  • Aśka 13 lipca 2011 o 7:16 pm

   Skąd można wziąć komponenty do zrobienia orgonitów?

 25. n1kt 12 lipca 2011 o 8:14 pm

  do ALARM ! nie pisz takich bzdur – mam drogi licznik Geigera Mullera (dodatkowo ma opcje specjalna do badania jedzienia i plynow do picia) badam nim co jakis czas i nic takiego nie zaobserwowalem a licznik mam skalibrowany poprawnie.

  • znudzony 12 lipca 2011 o 8:59 pm

   Chrzani pewno,zeby nie zbierac,bo sam wiecej ususzy i na handel heya.

  • mi461 12 lipca 2011 o 11:09 pm

   DOBRZE ze piszesz o tym, szkoda ze nie bezposrednio pod odpowiedzia ALARMA, zeby od razu zrobic „odzew”
   Ja sie tez wystraszylam. Niedawno byl art na temat grzybow z Rumunii wiec drszcz mi przeszedl nie na zarty.
   Sa jednak ludzie i ludziska.
   Dzieki za informacje i sprostowanie.

   • zenobiusz 13 lipca 2011 o 12:07 am

    Pisałem zaraz pod alarmem@ ale utknąłem w moderacji.Najlepszy dowód ,że to złośliwy troll siewca paniki,że więcej się nie odezwał.

   • Jarząbek 13 lipca 2011 o 12:07 am

    Jest to celowa zagrywka, nie podoba im się, że ludzie mają kontakt z naturą. Chodzą do lasu, zbierają grzyby za które nikomu nie płacą, mając tym samym naturalne, zdrowe pożywienie . Dlatego demonizują grzyby bo człowiek jest tym co je a bydło ma jeść chemię żeby zbytnio nie myślało tylko posłusznie dawało mleko.

    • wwwejcen 13 lipca 2011 o 2:05 pm

     Dokładnie to samo nasuwa mi się na myśl gdy słyszę mediaoszołomów którzy demonizują grzyby i dary lasu.
     Jesteś tym co jesz.

 26. RKO 12 lipca 2011 o 8:30 pm

  Znaleziono 3 chuliganów których szuka rząd po meczu w Bydgoszczy.

 27. ArO 12 lipca 2011 o 10:05 pm

  Tusk stawia na antykatolicyzm
  Platforma Obywatelska dąży do całkowitej kontroli życia publicznego, przyznając sobie status absolutnego suwerena. Instytucja taka jak Kościół katolicki, który wypowiada się właśnie w sprawach publicznych, a nawet wprost politycznych, uznawana jest za niedopuszczalną konkurencję, którą należy strofować, ograniczać, a gdy trzeba, to i zwalczać.

  Partia władzy, jaką jest Platforma Obywatelska, należy do Europejskiej Partii Ludowej, która również jest partią władzy, tyle że na poziomie Unii Europejskiej. Europejska Partia Ludowa (EPL) powstała w roku 1976 w ramach Międzynarodówki Chrześcijańsko-Demokratycznej. Słowo „międzynarodówka” ma znany nam wydźwięk, tyle że nawiązujący do komunizmu (międzynarodówka komunistyczna). Zwróćmy też uwagę, że EPL posiada swoją oficjalną deklarację ideologiczną, określoną mianem Manifestu wyborczego (2009). To również jest wymowne, bo przecież najbardziej znany jest Manifest komunistyczny napisany przez Karola Marksa w Brukseli. Czyżby EPL miała być pozytywną przeciwwagą komunizmu? Odpowiedzią chrześcijańską, tak jak to sugeruje nazwa tej nowej międzynarodówki? Byłoby to bardzo interesujące, ale czy prawdziwe?

  Gdy zaglądamy do manifestu EPL, uderza nas, jak bardzo jest on ubogi ideowo. Kilka hasełek typu: „tworzenie nowych miejsc pracy”, „kontynuowanie reform”, promowanie zielonej technologii, elastyczny wymiar pracy dla rodziców. Nie ma ani jednego słowa o chrześcijaństwie, o wartościach chrześcijańskich, o dziedzictwie chrześcijańskim, nie mówiąc już o Panu Bogu. Po prostu nic, jakby chrześcijaństwo, Kościół katolicki, ludzie wierzący nie istnieli. Wynika stąd, że chrześcijańska geneza tej megapartii rozpłynęła się, a jeśli w jej skład nadal wchodzą różne partie chadeckie, czyli chrześcijańscy demokraci, to chyba tylko po to, żeby mieć udział w partii władzy. (…)
  http://www.piotrjaroszynski.pl/felietony-wywiady/tusk-stawia-na-antykatolicyzm.html

 28. FAKIR 12 lipca 2011 o 10:20 pm

  DLA PRZYPOMNIENIA

 29. 999AQQ 12 lipca 2011 o 10:56 pm

  Myślałam, że demokracja jest a komentarze giną….w cenzurce wolności słowa.
  Oto sylwetka przyszłego premiera podobno ponad podziałami i koligacjami…
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7768533,_Prezydent__wbrew_powszechnej_opinii__byl_czlowiekiem.html

 30. Demolay 12 lipca 2011 o 11:40 pm

  Pewnie juz wszyscy widzieli i znaja, bo to z Lutego 2010. ja wtedy jeszcze nie wiedzialem jak cudownie skomplikowany jest nasz swiat

  http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,7519001,Amerykanscy_masoni.html

  • Ewa Polska 13 lipca 2011 o 1:51 am

   Podobno słowa i muzykę do polskiego hymnu napisali masoni. <<<
   *****************************

   I to jest namacalne SWIADECTWO na egoizm i przyziemnosc masonow.

   Bądzmy szczerzy, hymn polski nie jest szczytem mysli ludzkiej ani filozoficznej.
   Hymn polski jest płytkim panegirykiem na czesc Dąbrowskiego i Napoleona ….. tego samego Napoleona, ktory był pazernym, wykalkulowanym rozbojnikiem Europy, tak samo jak caryca Katarzyna czy Bismark, czy Hitler czy F.D. Roosevelt ….. tego samego Napoleona, ktory Polskę nazwał Księstwem Warszawskim, juz nie nawet Księstwem Polskim, ale tylko Warszawskim ……czyz to nie smutne …..

   Oto zwierciadło masonerii w Polsce.

   Polsce potrzebny jest nowy Hymn, ktory buduje i dodaje skrzydeł, ktory opiewa wartosci i cnoty ponadczasowe, a nie wysławia oszusta – dwu chciwych sławy masonow: Dąbrowskiego i Napoleona.

   Masoneria i postęp to sprzecznosc.

  • FAKIR 13 lipca 2011 o 9:15 am

   „Świat jest prosty, a zarazem skomplikowany.”

   Mało kto wie, że tzw. „Świątynia Opatrzności Bożej” jest tworem masońskim.
   Według projektu będzie zawierała symbolikę masońską wymieszaną z chrześcijańską.
   Przykładowo świątynię zwieńczy anioł, w którego będzie wkomponowane „wszystkowidzące oko”
   Widoczny będzie również cyrkiel i węgielnica

   • SEBECX 13 lipca 2011 o 9:47 am

    .. no co Ty? ..nie mylisz się? ..naprawdę? ..o rety! .. a któż to nadzoruje budowę?

   • Aśka 13 lipca 2011 o 8:19 pm

    http://wiadomosci.onet.pl/blogi/azraelkubacki.blog.onet.pl,279882975,blog.html
    Masońska Świątyna, czyli folwark kardynała Glempa
    Azrael – azraelkubacki.blog.onet.pl – 2008-01-04 14:55:00

   • eminem 13 lipca 2011 o 9:49 pm

    O tym że masoneria buduje sobie świątynię opatrzności Bożej pisał również Henryk Pająk w książce „On i Oni”…… W linku wizualizacja świątyni (Ważne pierwsze 4 sekundy) http://www.youtube.com/watch?v=3EUeaPOpk7U

 31. Bromba 12 lipca 2011 o 11:57 pm

  Wg czerwcowego sondażu 81% Izraelczyków chce wejścia do UE.
  http://stooq.pl/n/?f=485638&c=0&p=0

 32. freenata 13 lipca 2011 o 1:09 am

  Poniższe nagranie jest apelem o pomoc ludzi z prefektury Fukushima. Mężczyzna ma na imię Nakate i jest przedstawicielem Związku zajmującego się ochroną dzieci. Twierdzi, że zostali kompletnie sami, bez pomocy od rządu. Apelują o pomoc do międzynarodowych organizacji. Zastanawiają się czy będą mogli kiedykolwiek zamieszkać znowu u siebie. Najbardziej martwią się o dzieci, które mimo słonecznych dni, chodzą w okrywających strojach i maskach, świadome tego, że mogą chorować w przyszłości. Jest to smutna i niewybaczalna sytuacja. Pani prosi, aby przekazać te informacje całemu światu. Nie wiadomo jaki będzie ich stan zdrowia za 10-20 lat, jaki będzie stan zdrowia ich dzieci. Mówi: „Boimy się, że świat będzie w przyszłości okropny, jeżeli nie wstaniemy teraz, aby chronić życie naszych dzieci.” Proszą o to, aby rozpowszechniać ich apel.

  • zeebii 13 lipca 2011 o 8:50 am

   Czy nie wystarczy że z chęci „pomagania” bogatszej grecji „beke” mają z nas całe włochy i połowa europy?
   Może skończmyz tym dziwacznym obyczajem w którym biedniejsi pomagają bogatszym. Przecież to świat stojący na głowie

   • SEBECX 13 lipca 2011 o 9:52 am

    ..otóż to zeebii, otóż to… pod tym linkiem są ryje tzw. zaradnych życiowo i ich pensyje http://www.tvn24.pl/-1,1710400,0,1,szef-kina-wzial-najwiecej-ponad-szesc-milionow-zl,wiadomosc.html ….niech uny pomogo….

    • freenata 13 lipca 2011 o 10:23 am

     Nie rozumiem jak możecie być tak cyniczni. Pamiętajmy, że u nas też ma być nie jedna elektrownia atomowa, ustawa już przegłosowana. A gdyby to spotkało nasze dzieci?

     • zeebii 13 lipca 2011 o 10:46 am

      @Frenata
      Nie jestem cyniczny
      -po prostu japończycy są dużo bogatsi od polaków,mają też bardziej rozwiniętą technologię [europa jest 20 lat za nimi] i w związku z tym mają o wiele większe możliwości samopomcy.
      A z chęci pomagania grekom przez Tuska włoskie gazety mają straszną beke. Podchwytują to także inne zachodnie media.
      -to nie żart.

      • zeebii 13 lipca 2011 o 10:48 am

       Tak przy okazji: oczekiwanie od biedaków aby pomagali bogatszym od siebie -jest …trochę niemoralne.

      • freenata 13 lipca 2011 o 9:39 pm

       Zainteresowałam się tym jak nas opisują włosi w podanym przez ciebie kontekście i nic nie znalazłam. Podaj proszę jakiś link, bo mam ochotę pośmiać się z nimi.

       • zeebii 13 lipca 2011 o 11:13 pm

        Sory, nie zapisałem linków i teraz nie moge znależć
        ale coś jest tu:
        Deklaracjami pomocy bogatszym krajom Unii Europejskiej (składanymi przez przedstawicieli polskiego rządu) nasz kraj zaskoczył całą Europę. Szczególnie zadziwiliśmy rywalizujących z Hiszpanami o miano kolejnego unijnego bankruta – Włochów. W reportażu pt. „Polska cudu, bogata, optymistyczna i sexy” dziennik „La Stampa” naigrawa się z naszego kraju.

        „O polskim cudzie, który przyczyni się do nadania autorytetu prezydencji kraju spoza strefy euro, ale zmagającej się z kryzysem euro, świadczy to, że Tusk poprosił wraz z przewodnictwem w UE także o miejsce w grupie państw euro, by obserwować jej prace” – czytamy we włoskiej gazecie.

        Złośliwe aluzje do obiecywanego Polakom „cudu gospodarczego” świadczą, że Włochów pomimo fatalnej sytuacji finansów ich własnego kraju ciągle nie opuszcza poczucie humoru. Zagranicznych dziennikarzy bawią żarty na temat bogatej Polski. Wygłaszają je, udając powagę. Zupełnie jakby nie zdawali sobie sprawy z faktu, że „bogaci” Polacy zarabiają mniej nawet od „biednych” Greków…
        http://prawica.net/blog/26465
        Tekst pochodzi z N.D.

      • Grafik 14 lipca 2011 o 7:54 am

       Jakich biedaków o czym ty mówisz?
       W zależności od tego ile masz lat pamiętasz jak żyło się w latach 1989-1994?
       Mówisz tak jak byśmy klepali biede niewiadomo jaką prawda jest taka że przyzwyczailiśmy się do „Dobrobytu” nowe TV, samochody, 4 pary bucików – to nazywacie bogactwem? Technologie Japońce mają, ale napisano „Rząd nie chce pomóc Japończykom z pod Fukuszimy” Ty mając dzieci do kogo byś się zwrócił o pomoc w sytuacji w której Twój rząd miał by Cie w poważaniu w sumie to i teraz ma nas w poważaniu, ale nie jesteśmy w aż tak dramatycznej sytuacji.

     • mi461 13 lipca 2011 o 11:59 am

      Po tych wszystkich wypadkach nie mozna PROTESTOWAC? przeciez w ludzie jest sila NIKT JUZ NIE CHCE energii atomowej, to FALSZ ze jest bezpieczna i sa DOWODY na to. Ratujmy sie przed tym syfem.

      • mi461 13 lipca 2011 o 7:58 pm

       to bylo do FREENATA za wpis o 10:23 (bo sie wymieszalo wszystko)

   • freenata 13 lipca 2011 o 10:20 am

    Przecież tym ludziom nie chodzi o pieniądze, tylko o ewakuację, bo tam gdzie ich „osadzono” promieniowanie jest solidne! 30microSv/h w powietrzu i 50microSv/h przy powierzchni ziemi to nie żarty.

    • zeebii 13 lipca 2011 o 10:52 am

     Freenata
     Proponowali im rosjanie że mogą się do nich przesiedlić. Myślę że z otwartymi rękami przyjeli by ich też na Tajwanie, w Honkongu, Singapurze i paru innych miejscach.
     Swoją drogą patrząc na zbrodnie wojenne jakich dopuścili się japończycy w czasie 2giej wojny -sąsiedzi mogą się ich bać.

     • freenata 13 lipca 2011 o 11:02 am

      Właśnie chodzi o to, że te propozycje były kierowane do rządu. Cenzura?

      • zeebii 13 lipca 2011 o 6:50 pm

       @Freenata.
       Kiedyś potafili polacy wyjeżdzać do brazyli albo USA całymi wioskami -złożonymi wyłącznie z analfabetów. Nie znali też języka kraju do którego przybywali.
       Nie sądze aby japończycy tak nisko upali żeby bez pomocy rządu nie byli w stanie niczego zrobić.

       Myślę że ten problem jest w dużej mierze naszym problemem i autora filniku

    • SEBECX 13 lipca 2011 o 11:30 am

     ..ja ich opłakiwałem do połowy kwietnia ..i nie jest to cynizm.. a może trzeba ich doinformować, ze ci co wyprodukowali reaktory oraz ich rząd nie robią nic, bo prawdopodobnie liczą na zatonięcie części Japonii… a z ewakuacją to pieniądze na nią też są potrzebne oraz chętni do wzięcia napromieniowanego luda… znasz takich?..

 33. alexirin 13 lipca 2011 o 8:35 am

  A trzeba pamiętać, że mieszkańcy Arizony są uzbrojeni po zęby.
  no tak globalistom tylko o to chodzi podleją benzyny i ogień sam wybuchnie ludzie sami się pozabijają i dokonają depopulacji

 34. FAKIR 13 lipca 2011 o 9:24 am

  Jestem bardzo zasmucony wiedząc jak bardzo KK w Polsce został zinfiltrowany przez różne tajne stowarzyszenia.
  Niektóre pomysły po prostu nie mieszczą się w głowie.
  Gdyby teraz Jezus zobaczył co oni wyprawiają to by się z pewnością rozpłakał, albo wziął bat i przegonił szubrawców
  http://centrumopatrznosci.pl/Panteon/aleja-darczyncow-w-panteonie.html

  • FAKIR 13 lipca 2011 o 9:25 am

   Można w ratach
   :):):):):)

  • zenobiusz 13 lipca 2011 o 10:38 am

   Czy to twoja nowa specjalność ,szukanie żdżbła w oku bliźniego ???

   • zenobiusz 13 lipca 2011 o 10:43 am

    „Nazwiska osób wspierających finansowo budowę Centrum Opatrzności Bożej mogą zostać wyryte na specjalnych tablicach i umieszczone w Alei Ofiarodawców, która otacza Panteon Wielkich Polaków.

    W budowie sanktuarium, które oddaje hołd Bożej Opatrzności uczestniczą wszyscy wierni. Aleja Zasłużonych Darczyńców, w otoczeniu panteonu, prezentuje tablice – kamienie, które świadczą o naszej wierze i bezustannej miłości do Opatrzności Bożej. Staną się one najtrwalszą pamiątką po naszym życiu na tym świecie. Najbardziej zasłużeni Mecenasi mogą zostać uhonorowani przez umieszczenie tablic pamiątkowych obrazujących ich wkład w tworzenie Wotum Narodu. Nazwiska Darczyńców zostaną umieszczone na tablicach Alei Darczyńców.”
    Możesz wyjaśnić ,co widzisz w tym złego ??To cytat ze strony którą przytoczyłeś,z szyderczym komentarzem.

    • FAKIR 13 lipca 2011 o 10:53 am

     Jezus to dobrze wyjaśnił:

     „Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.”

     „Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę.”

     „Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa,aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ”

     „Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. „

 35. FAKIR 13 lipca 2011 o 9:26 am

  „Pamiętajcie! Oni już odebrali swoją nagrodę”

  tak mówił Jezus

 36. ArO 13 lipca 2011 o 9:26 am

  brud się sprząta nawet jak ktoś pluje w twarz, oprawcę stawia się do normalności przynajmniej w teorii
  Bosak pozwie Monikę Richardson?
  http://niezalezna.pl/13040-bosak-pozwie-monike-richardson

 37. FAKIR 13 lipca 2011 o 9:31 am

  „Strzeżcie się by Was kto nie zwiódł”
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Oko_opatrzno%C5%9Bci

  • SEBECX 13 lipca 2011 o 10:07 am

   …..jes łi ken…

   • Rodriguez7 13 lipca 2011 o 12:18 pm

    fenk ju sejtyn…

    • SEBECX 13 lipca 2011 o 12:50 pm

     dokładnie..

  • zenobiusz 13 lipca 2011 o 10:51 am

   http://ezodar.pl/index.php?/topic/894-oko-opatrznosci/
   W Polsce Oko Opatrzności głęboko wrosło w świadomość odbiorców jako symbol boskości.

   W Pszczynie przy ul. Ratuszowej znajduje się Kamienica pod Okiem Opatrzności, która swoje miano zyskała od umieszczonego na fasadzie właśnie Oka Opatrzności. Motyw ten znajduje się również w fasadach polskokatolickiej świątyni św. Kazimierza w Poznaniu oraz Kościele św. Jana Jerozolimskiego w Poznaniu ołtarzu wielkim w Kościele parafialnym św. Wojciecha w Jeleśni a także w kościele Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej i kościele Marcina Lutra w tym samym mieście.

   Oko opatrzności widnieje na herbie i fladze Radzymina. Historia herbu sięga początków XVIII wieku, gdy miasto zostało zagrożone przez zarazę morową. Po jej wygaśnięciu mieszkańcy uwierzyli, że w tych trudnych dniach Oko Opatrzności Bożej czuwało nad miastem, co wyraziło się dość łagodnymi skutkami epidemii. Oficjalnie herb Radzymina został zatwierdzony 3 października 1936.[1]”

   • FAKIR 13 lipca 2011 o 10:56 am

    Oko nie jest symbolem chrześcijańskim.
    Zostało zaprzęgnięte przez Roberta Moraya i innych masonów do symboliki chrześcijańskiej około 1640 roku.
    Zupełne pomieszanie z poplątaniem.

    • zenobiusz 13 lipca 2011 o 11:06 am

     „Jestem bardzo zasmucony wiedząc jak bardzo KK w Polsce został zinfiltrowany przez różne tajne stowarzyszenia.
     Niektóre pomysły po prostu nie mieszczą się w głowie.
     Gdyby teraz Jezus zobaczył co oni wyprawiają to by się z pewnością rozpłakał, albo wziął bat i przegonił szubrawców”
     Natomiast takie opluwanie ludzi Kościoła,poprzez wredne uogólnienia jakie stosujesz,jest kwintesencją chrześcijańskiej postawy.

     • zenobiusz 13 lipca 2011 o 11:36 am

      „Oko Opatrzności w chrześcijaństwie znaczy zupełnie co innego niż piramida. Symbolem Trójcy Świętej jest OKO W TRÓJKĄCIE, a illuminati OKO W PIRAMIDZIE. Illuminati plagiatują znaki chrześcijańskie, aby celowo zmylić ludzi.”

      http://antyilluminati.blog.onet.pl/Symbole-i-znaki-illuminati,2,ID414094104,n
      I właśnie włączyłeś się w taka akcję.

      • FAKIR 13 lipca 2011 o 11:43 am

       Oczywiście każdy może sobie teraz wyobrażać cokolwiek chce.
       Ważne kto wprowadził taki symbol do chrześcijaństwa.
       Z pewnością nie był to Jezus Chrystus,.
       Człowiekiem tym był mason Robert Moray, jak już wspominałem.
       Używał tego oka jako symbol jednej ze swoich pieczęci. Inną jego pieczęcią był pentagram, a jeszcze inną gwiazda dawida.

       • FAKIR 13 lipca 2011 o 11:49 am

        Co do Illuminatów …
        Mój „nauczyciel” wspominał, że ich celem jest „przygotowanie” świata pod rządy antychrysta.
        Symbol „lądującego na piramidzie oka”, jest symbolem nadejścia antychrysta. Wtedy piramida zostanie ukończona kiedy antychryst „wyląduje / pojawi się na ziemi”.
        Jedną z teorii jest przybycie antychrysta vel UFO.

        • FAKIR 13 lipca 2011 o 11:53 am

         Z tego właśnie powodu maksymalnie mieszają ludziom w głowach.
         Chrześcijanin nie jest już praktycznie w stanie odróżnić dobra od zła.
         Zamiast „zamknąć się w swojej izdebce” i modlić do Boga, praktykuje jakieś „czarne msze” do Bożej opatrzności, odprawiane w podejrzanych, przesiąkniętych różną symboliką świątyniach, często wybudowanych za pieniądze korporacji, które nie mają nic wspólnego z wartościami chrześcijańskimi i codziennie niszą wolności godność Polaków i innych narodów,.

       • zenobiusz 13 lipca 2011 o 12:09 pm

        Jezus Chrystus nie wprowadził także symbolu krzyża,ciekawe,kiedy obwieścisz ,że właśnie uprzytomnił Ci to twój „nauczyciel”

        • FAKIR 13 lipca 2011 o 12:48 pm

         Nauczyciel przypominał ważne słowa.
         Warto się nad nimi zastanowić.

         Był sobie człowiek, który wynalazł sztukę rozpalania ognia. Wziął więc swoje narzędzia i powędrował do pewnego plemienia żyjącego na północy, gdzie było bardzo zimno, dotkliwie zimno. Nauczył tamtejszych ludzi, jak rozpalać ogień Ludzie byli bardzo tym zainteresowani. Pokazał im, jak można wykorzystać ogień – do gotowania, ogrzewania itp. Byli tak wdzięczni, że nauczyli się sztuki krzesania ognia. Nim jednak zdołali swą wdzięczność wyrazić, mężczyzna zniknął Nie zależało mu ani na wdzięczności, ani na uznaniu. Zależało mu na tym, by im się lepiej wiodło. Następnie powędrował do innego szczepu, gdzie znowu zademonstrował wartość swego wynalazku. Tu także ludzie wykazali spore zainteresowanie, trochę zbyt duże, by mogło ujść uwadze kapłanów, którzy spostrzegli, że człowiek ten przyciąga wielkie tłumy, a oni tracą na popularności. Postanowili więc pozbyć się przybysza. Otruli go, ukrzyżowali – możecie ująć to, jak chcecie. Obawiali się jednak, że ludzie mogliby zwrócić się przeciwko nim, byli więc bardzo rozważni, a nawet podstępni. Wiecie, co zrobili? Umieścili portret tego człowieka na głównym ołtarzu świątyni. Narzędzia do krzesania ognia położono obok, a ludziom nakazano oddawać część portretowi i narzędziom do krzesania ognia, zaś oni czynili tak przez wieki. Trwał kult, ale nie było ognia.

        • zenobiusz 13 lipca 2011 o 12:54 pm

         No to już więcej wiemy o twoim „nauczycielu”.Powinniście założyć specjalny blog i głosić wyłącznie jego nauki.
         To ciekawe,że sam dajesz cudzysłów przy tym określeniu.

        • lucek 13 lipca 2011 o 2:04 pm

         I dlatego własnie krzyż jest bluznierstwem.

         „…i nie będziesz czynił symboli…” Jezus Chrystus.

         ps: sory za moje trzy grosze, już uciekam, dywagujcie sobie dalej.

        • FAKIR 13 lipca 2011 o 3:29 pm

         Krzyż Chrystusowy sam w sobie nie jest żadnym bluźnierstwem.
         Przypomina on o tym, że ktoś oddał za nas życie,.
         „Nie ma nic piękniejszego, niż ktoś życie swoje oddaje za bliźniego swego”
         Jeśli ktoś modli się do krzyża, zamiast do swojego Boga to jest bluźnierstwo.

         Mysz nie stanie się święta tylko dlatego, że mieszka w kościele

        • lucek 13 lipca 2011 o 4:52 pm

         Jezus nie powiedział ” nie będziesz czynił symboli… no chyba ze by mnie ukrzyzowali, to wtedy tak”.
         Trochę konsekwencji, najpierw powolujesz się na doslowne słowa Chrystusa, a zaraz potem bawisz w dowolne interpretacje. Jezus się z nami w kalambury nie bawił, mówił wprost, w sposób dla każdego zrozumiały i nie pozostawiajacy żadnych furtek interpretacyjnych.

         Ps: a poza tym, dobrze gadasz.

     • FAKIR 13 lipca 2011 o 11:37 am

      Nie za bardzo rozumiem, w którym miejscu opluwam Kościół???
      Przecież tego typu oddawanie czci napiętnował sam Jezus.
      Oko opatrzności nie ma nic wspólnego z naukami Jezusa.
      Zostało zaprzęgnięte do chrześcijaństwa jak i inne „dewocjonalia” i nawiedzone być może przez samego szatana.
      Jestem wierny naukom Jezusa, ale nie jestem „wyznawcą” KK.
      Niektórzy są do tego stopnia „odmóżdżeni”, że ich wiara nie przypomina w ogóle tego o czym nauczał Jezus, ale jakiegoś kultu opartego na mieszanej symbolice różnych wierzeń i ideologii.
      Jestem za tym aby wychowywać dzieci w oparciu o słowa Jezusa i tylko tego się trzymać, ale nie jestem za tym, żeby mieszać dzieciom i młodzieży w głowie poprzez uprawianie jakiś podejrzanych kultów opatrznościowych.
      Jeśli będziemy obojętni i nie będziemy napiętnować tego rodzaju praktyk, wtedy wartości chrześcijańskie szybciej się rozlecą niż możemy przypuszczać.
      Przykładem niech będzie USA i wymieszanie masonerii z wartościami chrześcijańskimi poprzez „ojców założycieli”

      • zenobiusz 13 lipca 2011 o 12:13 pm

       Właściciel tego bloga wielokrotnie apelował,o nie atakowanie Kościoła Katolickiego.Wasza akcja ,prowadzona z uporem,dowodzi,że macie ostro nakazane czynić to wszelkimi sposobami.Wiem że macie swoje blogi,ale nie nasza to wina ,że odwiedza je tak nieliczna grupka ,podobnych wam w poglądach,a pozostali po jednej wizycie i zobaczeniu o co wam chodzi ,już nie wracają.

       • FAKIR 13 lipca 2011 o 12:45 pm

        Racz wykazać w którym miejscu atakuję KK.
        Wręcz przeciwnie. Ja nie atakuję ale upominam, a to jest wielka różnica.
        Jeśli przekazuję nieprawdę, wtedy proszę mnie skarcić.
        Gdy brak argumentów, wtedy najlepiej siać dezinformację.

        Jedną z metod na zniszczenie wartości chrześcijańskich i KK jest właśnie wplątywanie jak największej ilości mętnych ideologii i symboli. W wyniku czego dzieci i młodzież zatraca drogowskaz jakim jest Jezus. Należy się zastanowić czy tzw „wojownicy orgonu” i inne tego typu akcje nie mają przypadkiem właśnie takich intencji.

        Jezus nie walczył orgonem, ani srebrem koloidalnym. Nie wywieszał na murach imion i nazwisk darczyńców. Konkretnie wskazywał w jaki sposób osiągnąć Królestwo Niebieskie.
        Złe moce stają na drodze ludziom, aby byli jego uczniami.

        • zenobiusz 13 lipca 2011 o 1:32 pm

         ” nie atakuję ale upominam”
         Większej pychy,jeszcze nie widziałem w internecie.
         Fakir@ upomina Kościół Katolicki.Ejże,nie przez pychę aby
         upadł” nauczyciel” twojego „nauczyciela” ???????

        • FAKIR 13 lipca 2011 o 3:21 pm

         Trudno być mi sędzią we własnej sprawie.
         Możemy sobie tak polemizować kilka dni i nocy.
         Każdy ma prawo do krytyki.
         Pychą można również na przykład nazwać krytykowanie swojego prezydenta,.
         Nie jeden chciałby zamknąć usta wszelkiej krytyce,.
         Przeglądając Twoje wypowiedzi Zenobiuszu i fascynacje orgonitem, nazywając ludzi „wojownikami orgonitu” zastanawiam się kto jest Twoim nauczycielem.

        • zenobiusz 13 lipca 2011 o 4:38 pm

         I dochodzimy do sedna,jak nie atak na Kościół,to atak na teorię orgonu.Jak cichy syk węża.
         Jesteś kolejnym „tajemniczym Don Pedro” ,który uważa czytelników za idiotów,uznając ich milczenie za poparcie swoich wywodów.Sam się dziwie że pisze polemiki z Twoim bełkotem.,ale wobec wyjazdu Marka który nie ma dostępu do komputera,czuję się niejako w obowiązku,zareagować.
         „Myszu harcują,jak kota nie czują.”
         Pozdrów Prezydenta Obamę,i „Panów” Rockefellera i Sorosa.Z nimi, też jesteś na Pan.

        • zenobiusz 13 lipca 2011 o 4:57 pm

         Wojownik orgonu,a nie orgonitu jak w swoim zadufaniu piszesz nie doczytawszy jak zwykle,to odpowiednik pojecia etheric warrior,przyjętego za ruchem Dona Crofta.Tłumaczenie na eteryczny wojownik, w języku polskim było by śmieszne.Widzę że brakuje ci amunicji.Podpowiem ci coś,.Już parę razy pisałeś o tchórzach, nie ujawniających tożsamości i zapowiadałeś ujawnienie łaskawe swojej,przed ciemnym motłochem,by docenił,kto to czyni zaszczyt przemawiając ex katedra,i łaskawie sypiąc okruchy „wiedzy prawdziwej”

      • pola 13 lipca 2011 o 2:24 pm

       Fakir czy to nie ty jesteś przyjacielem antymaterialnego lub nim samym ,nie żebym miała coś przeciwko temu ale tak mi nim zalatujesz.

       • FAKIR 13 lipca 2011 o 3:13 pm

        Przyjacielem to za dużo powiedziane 🙂
        Chociaż chciałbym
        Na razie jestem na Pan i to mi wystarcza

     • Megi 13 lipca 2011 o 11:42 am

      Jednak jeśli chodzi o te tablice upamiętniające darczyńców, to ja się zgadzam z Fakirem. cyt.: Jezus to dobrze wyjaśnił:

      „Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.”

      „Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę.”

      „Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa,aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ”

      „Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. „

      • zenobiusz 13 lipca 2011 o 12:50 pm

       To należało by i usunąć tabliczki z Wawelu,upamiętniające darczyńców jego odbudowy.Czy wy nie odróżniacie jałmużny,od darowizny na zbożny cel??Już widzę jak niebawem,zacznie się kolejna kampania,jaki to skandal że państwo dorzuca się do budowy,a dzieci są głodne.Typowa taktyka.Tabliczki upamiętniające darczyńców,jest bardzo nie w smak,bo obrazuje ilu Polaków budowę wspiera.

       • FAKIR 13 lipca 2011 o 1:47 pm

        Jezus nie odróżniał i ja się z tym zgadzam.
        Dlatego się brzydzę „Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy”
        Nie brzydzi mnie cel, ale cała komercyjna otoczka.
        Domyślam się dlaczego Jezus nauczał, aby darczyńcy nie byli eksponowani.
        Przecież i sam szatan może być w ten sposób reklamowany jako sponsor.
        Brzydzi mnie to wszystko. Zakłamanie sięga już odległych galaktyk.

        Jakie to ma skutki dla społeczeństwa????
        Przykład???

        Czy sądzicie, że w Kościele na mszy usłyszycie krytykę lichwy??? Czy sądzicie, że jakikolwiek pleban, biskup, czy papież wyjaśni Wam w jaki sposób jesteście okradani i niszczeni???
        Czy jakikolwiek biskup w obecnych czasach weźmie do ręki bat i zrobi to co zrobił Jezus????
        Kościół zawsze kupczył z korporacjami. Korporacje i bankowcy są sponsorami inwestycji wykonywanych przez Kościół, więc chyba logiczne, że im jest to na rękę i przenigdy nie usłyszycie nic w Kościele przeciw bankowej mafii.

        Między innymi dlatego brzydzę się niektórymi faktami związanymi z Kościołem. Nie chodzę do Kościoła, ale nie przestrzegam jednocześnie przed tymi, którzy chcieliby zabronić i krzyże zdejmować . Moja Żona chodzi co niedzielę.

        AMEN

        • FAKIR 13 lipca 2011 o 1:50 pm

         bardzo ciekawe…hmmm
         właśnie zauważyłem, że ktoś wstawił „nie” przed słowem przestrzegam.
         przejrzę swoje wszystkie komentarze.

        • zenobiusz 13 lipca 2011 o 5:03 pm

         „Domyślam się dlaczego Jezus nauczał, aby darczyńcy nie byli eksponowani.
         Przecież i sam szatan może być w ten sposób reklamowany jako sponsor.
         Brzydzi mnie to wszystko. Zakłamanie sięga już odległych galaktyk”
         Tak zakłamanie ,iście galaktyczne.Idąc za poglądami,które bezczelnie wkładasz w usta Jezusa,należało by stwierdzić,że wszelki kościół nie od niego pochodzi,a ludzie powinni wstydliwie modlić się w komórkach.
         Każde polskie dziecko wie do czego odnosiły się wyrwane z kontekstu słowa Jezusa,a nasz „światły”wielce gość jakoś nie.

        • zenobiusz 13 lipca 2011 o 5:16 pm

         „bardzo ciekawe…hmmm
         właśnie zauważyłem, że ktoś wstawił „nie” przed słowem przestrzegam.
         przejrzę swoje wszystkie komentarze.”
         Typowa zagrywka,stosowana przez trolli,ktoś zmienił moją wypowiedź.Marka od wczoraj nie ma przy komputerze,i świetnie o tym wiadomo,jak się nie odzywa.Piękna okazja ,by zrobić kupę ,podrywającą do niego zaufanie.Już wczoraj było „fakirskie”pytanie,gdzie mooje posty.Nie przybyło nic z moderacji,tych postów po prostu nie było.

        • rabarbarek 13 lipca 2011 o 9:27 pm

         Fakir , uwazalam , ze jestes madrzejszym facetem. Sorry , ale dzisiaj nie moge Cie czytac. Nie wiem czy taki metlik zrobili Ci w Glowie Twoi „nauczyciele” czy szatan krazy kolo Ciebie , zeby Ci namieszac w glowie [ jak wiesz on nie pojdzie do tych , ktorzy juz do niego naleza]. Czepiasz sie tabliczek , symboli, w koncu samych ksiezy. A ja pytam Cie , kiedy byles ostatnio w kosciele i slyszales co Ksieza mowili? w Kosciolach , do ktorych ja chodze , Ksieza nie mowia , ale krzycza glosno o tym co sie dzieje na swiecie , o tym skad zlo przychodzi i kto jest temu winien. Twoje informacje to kompletna dezinformacja i tak pisac moga tylko Ci , ktorzy
         do Kosciola nie chodza . Czy Twoja zona nie przekazuje Ci tresci , ktore slyszy w Kosciele, czy nie chcesz sluchac? Do Kanady przyjezdzaja tez Ksieza z Polski , glosza kazania i bardzo czesto mozemy dowiedziec sie od nich , o tym co sie dzieje w Polsce. A nie slyszales przypadkiem jak wiele osob zarzuca Kaplanom , ze ” politykuja”? A wiec mowi Ksiadz o tym co sie dzieje .. „zle” , nie mowi … tez ” zle”. Dochodzi do tak absurdalnej sytuacji , ze cokolwiek Ksieza zrobia czy powiedza , zawsze bedzie zle. A dlaczego tak malo slychac o tym co Kosciol robi wspanialego ?

         Twoje dywagacje o wielkich korporacjach i politykach ‚pracujacych” dla Kosciola to tez jakies Twoje wymysly. Moze gdzies tam znajdzie sie jakis sponsor wspierajacy budowe czy przedsiewziecia poszczegolnych parafii , ale w wiekszosci to parafianie loza datki na budowy kosciolow i dzialalnosc organizacji koscielnych. Wiem cos o tym , bo w bogatej Kanadzie
         budowalismy Kosciol . Msze odprawialy sie w wynajetej sali w szkole przez 12 lat. W tym czasie zbieralismy pieniadze na budowe. Ci , ktorzy zarabiaja duze pieniadze wylozyli na budowe duze fundusze [i wcale nie bede miala im za zle jesli „zawisna ” na tabliczkach]
         Ci , ktorzy zarabiaja mniej , dawali tyle ile mogli , i robili to z wlasnej nieprzymuszonej woli , aby wreszcie powstalo miejsce , gdzie mozemy zebrac sie , aby wyslawiac Boga.
         Jednym moze wystarczy „cicha izdebka” a ja na spotkanie z Bogiem wole isc do Kosciola [co nie przeszkadza mi spotykac sie z Nim wszedzie gdzie sie znajde] . Kiedy Kosciol wreszcie stanal , wiele osob , mlodych i starszych , mialo w oczach lzy.
         Co Ty wogole wiesz o Ksiezach „pracujacych ” w parafiach, co wiesz o tych , ktorzy musza na wlasnych nogach przemierzac setki kilometrow , zeby dotrzec do tych , ktorzy z niecierpliwoscia czekaja na Chrystusa ? W deszczu , spiekocie , bez samochodow , z torba lekarstw , jedzenia przychodza do wiosek , zeby dac mieszkancom wiosek nie tylko mozliwosc spotkania z Bogiem zywym , ale jeszcze porozmawiac z nimi , podac lekarstwa , wspomoc finansowo, dac srodki czystosci , ktore dla wielu sa rarytasem. Czy widziales to kiedys na wlasne oczy? Bo ja tak. Czasami spotykalam polskich ksiezy , ktorzy sluzyli parafianom w odleglych rejonach swiata. I ludzie , kiedy dowiadywali sie , ze jestesmy Polakami , podchodzili do nas , zeby wyrazic swoj zachwyt nad praca tych ksiezy. Czy widziales jak budowali w dzunglach szkoly , zeby biedne dzieci mogly nauczyc sie czytac i pisac?
         Czy widziales jak Ksieza rozdawali dary, ktore dostali z zewnatrz i radosc setek dzieci , ktore stojac cierpliwie , nie przepychajac sie i nie klocac , czekaly na prezenty , ktorych nigdy nie kupiliby im rodzice? I chociaz te prezenty nie sa ani sensem zycia ani czyms najpotrzebniejszym w zyciu , to nie zapominajmy , ze dzieci w kazdym zakatku swiata sa tylko dziecmi i ciesza sie , ze ktos chce je czyms obdarowac. Ksieza w wielu krajach sa nie tylko ksiezmi , ale takze lekarzami , psychologami, nauczycielami itd. Tych krajow biednych jest wiecej na swiecie niz bogatych i dostatnich [co nie znaczy , ze ludzie tam zyjacy sa glupsi od tych bogatych , oni czesto sa madrzejsi i lepsi od bogaczy] Czy widziales jak tysiace ludzi , nie patrzac na niewygody , probuja dotrzec do Kosciola , na msze , ktore czesto odprawiane sa bez Ksiedza , a kiedy pojawia sie w okolicy panuje swieto , poniewaz wtedy wierni moga przyjac Komunie Sw. ? Ja to widzialam , a nawet wiecej , bylam , choc na krotko czescia tych spolecznosci i nie potrzebuje ” nauczyciela” , zeby macil mi w glowie. Latwo jest cos podeptac gorzej wyprostowac.
         Moja rada dla Ciebie , jedz na Madagaskar, Jamajke , Kenii , Salwadoru, Gwatemalii czy innych biednych krajow i zobacz w jakich warunkach pracuja Ksieza , zobacz jak Im ” korporacje ” pomagaja , i nie powtarzaj niesprawdzonych informacji. Kiedy patrzylam na warunki pracy wielu Ksiezy , myslalam sobie , ze nikt normalny nie chcialby zyc w takich warunkach. I wtedy przychodzila mi do glowy mysl , ze to Bog Ich tam poslal .Duch Swiety dziala i nie pozwoli unicestwic dziela Bozego. Amen. Pozdrawiam.

        • FAKIR 13 lipca 2011 o 9:59 pm

         Rabarbarku
         Wiem co piszę i dokładnie zdaję sobie sprawę w jaki sposób niektórzy mogą to odbierać.
         Jeśli uważacie, że pomysł „upamiętniania sponsorów” w zależności od tego ile wpłacili kasiory na świątynię jest OK, to trudno,. Ja zostaję przy tym, że to okropność i tyle.
         Brat cioteczny mojej Żony przebywa na Syberii i tam założył parafię. Raz w roku przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy w mieście w którym mieszkam na rozwój Jego parafii. Czasami opowiadał, że lata samolotem, aby udzielić sakramentów, ze względu na odległości. Opowiadał o różnych trudach jego powołania.
         Byłem w Afryce i wiem w jakich warunkach przebywają misjonarze.
         Moim zdaniem ich tam nie powinno być! Powinni zostawić Afrykanerów w spokoju. Więcej robią zamieszania niż dobrego i w związku z tym Afrykanie robią się kalekami, bo nie potrafią radzić sobie z trudnościami życia codziennego w Afryce. Wpisują się w to również akcje szczepionkowe i inne przeprowadzane przez wielkie korporacje w porozumieniu z różnymi instytucjami kościelno-masońskimi. Rotary Club i inne pierdoły.
         Wojciech Cejrowski najlepiej opowiada na te tematy,.
         Zostawcie ich w spokoju!!!
         Ciekawe jakbyście się czuli gdyby hordy muzułmanów robiły misje w Polsce.
         Każdy ujada na Żydów, że wprowadzają swoje zwyczaje nawet w Belwederze, ale już gdy chrześcijańscy misjonarze nakłaniają do chrztu to jest wtedy OK.
         Świat jak pisałem jest skomplikowanym tworem
         Ważne żeby potrafić mimo wszystko sięgnąć wyżej z rozumem niż „pospolite utarte ględzenie”

       • Megi 13 lipca 2011 o 2:10 pm

        Zenobiusz, wybacz, ale nie zgodzę się z Tobą. Na stronie jest napisane, że do tabliczki mają prawo darczyńcy, którzy ofiarują powyżej 2000 zł i jeszcze w ciągu 30 dni zażyczą sobie uwiecznienia na tabliczce. Czyli nie chodzi o pokazanie ilości Polaków wspierających budowę. Większość darczyńców nie ma szans zaistnienia bo ofiarują mniej. Gdyby nie ten warunek to mógłbyś mieć rację. Ta dywagacja jest czysto teoretyczna, bo mnie akurat nie interesuje czy ktoś chce tam zawisnąć czy nie. Ja nie miałabym takiego życzenia. I nie rażą mnie ani tabliczki na Wawelu ani w innych miejscach. Niech każdy robi co uważa za słuszne.

        • Megi 13 lipca 2011 o 2:22 pm

         I jeszcze dodam, iż dla mnie jest jasne, że raczej nie ma miejsca na uwiecznienie wszystkich. Jednak, jak widać, tak przyjęte kryterium dało powód do krytyki.

        • zenobiusz 13 lipca 2011 o 5:06 pm

         Czy chciała byś milionów tabliczek,chodzi o symbol, a nie aptekarskie adnotowanie każdej złotówki.Nie chodzi o zaistnienie wszystkich darczyńców na tabliczkach,a zapewniam Cię, że jest mnóstwo tych,którzy nie wystąpili o upamiętnienie.Jak się chce psa uderzyć, to się kij znajdzie,tak właśnie działa Fakir.@

        • zenobiusz 13 lipca 2011 o 5:21 pm

         Megi@,pisałem już kij zawsze się znajdzie.Były już ataki,że dzwony biją zbyt głośno,wieże są za wysokie i ich cień powoduje wilgoć w mieszkaniu.a nawet cień krzyża na żwirowisku padał na ziemie gdzie ginęli wybrani,co było profanacją,i trzeba było krzyż usuwać.Nie mówi Ci to nic ???

        • Megi 13 lipca 2011 o 5:34 pm

         Zgoda Zenobiusz, mam tylko nadzieję, że mnie dobrze zrozumiałeś i nie łączysz broń Boże z tymi wypowiedziami Fakira. Nawet nie czytałam dokładnie jego wywodów. Ja po prostu mam inne zdanie na temat honorowania w jakikolwiek sposób darczyńców. I wolałabym tam nie widzieć żadnych tabliczek. Mówisz, że to symbol? Może i tak, ale pozwól, ze zostanę przy swoim zdaniu. Ja nigdy nie oczekuję niczego w zamian jeśli coś daję. To wszystko jest naprawdę nie istotne. Ciągnę ten temat bo zależy mi na tym żeby nie zostać źle zrozumianą. Ja w przeciwieństwie do Fakira chodzę do kościoła, modlę się i bardzo mi z tym dobrze.

     • SEBECX 13 lipca 2011 o 11:53 am

      ..myślę, że Fakir nie uogólnia tylko zwraca uwagę… ..ale czy Opatrzność Boska spojrzy łaskawiej z powodu świątyni… „KAMIEŃ PODNIESIESZ I JA TAM BĘDĘ”…

    • Lamacz Matryc 13 lipca 2011 o 12:38 pm

     Oko jest symbolem oswiecenia duchowego,siudmego poziomu czakry a inaczej wniebowstapenia.Odnosi sie tez do swiadomosci chrystusowej (oswiecenia)W wielu kulturach dalekiego wschodu i chrzescijanskich jest to oko rybie lub golebie .
     Jesli znajde czas to moge napisac referat na ten temat.Blizej mi w tym wypadku do Zenobiusza

     • Lamacz Matryc 13 lipca 2011 o 1:00 pm

      W mojej ocenie Bog jest wszedzie i jest wszystkim.Zgadzam sie ze kosciol katolicki i wszystkie religie zostaly przeobrazone i duchowosc w nich zostala znieksztalcana na potrzeby kontroli i nie pozwolenia jednostka na osiagniecie stanu Swiadomosci Chrystusowej.Wszystkie drogi prowadza do Boga Ojca.Znajdziesz go w kosciele Katolickim,znajdziesz go w meczecie,znajdziesz go w dzungli,znajdziesz go na wojnie,znajdziesz go w kazdym bycie czulym i w kazdej zewnetrznosci.Zmierza ku nam zloty wiek w ktorym uswiadomimy sobie ze Bog jest w nas,jest czescia nas ze my zyjemy w jego umysle.Jezus powiedzial ze Ojciec zyje we mnie a ja zyje w ojcu,ja i ojciec jedno jestesmy!!!Gdy to sobie swiat uswiadomi to skonczy sie zewnetrzna symbolika i spor,czyja religia jest wlasciwa.Pojmiemy ze jestesmy jednoscia i przestaniemy ulegac podzialom.Zlota Era juz tu jest!!!Dzielac cos na dobre lub nie dobre,ograniczasz Boga a on jest nieograniczony On jest Wszystknoscia

      • zenobiusz 13 lipca 2011 o 1:34 pm

       Nie głosisz ty aby,że jesteś Bogiem??

     • SEBECX 13 lipca 2011 o 1:19 pm

      ..od razu przypomniała mi się swastyka… mało kto wie, że to symbol szczęścia, a okultyści ją odwrócili dla swoich celów..

     • FAKIR 13 lipca 2011 o 2:57 pm

      Pomieszanie z poplątaniem….czakry, oświecenie, wniebowstąpienie, świadomość chrystusowa, oko rybie,oko gołębie,,,,

      Człowieku!
      Odlatujesz!

      • FAKIR 13 lipca 2011 o 3:04 pm

       Przestrzega Bóg, przed tym poplątaniem słowami:
       „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną”
       Piękne słowa i należy odpowiednio zrozumieć ich znaczenie.

       Oczywiście nie znaczy to, że należy prześladować innych, że są gorsi, bezbożni itd…

       Co one mogą znaczyć??

       Należy zgłębiać wiarę, w której się wyrosło, chronić ją i nie wplątywać się w inne, bo człowiek się zatraca.

       Większość jednak zamiast się trzymać pięknych wartości chrześcijańskich dalej szuka nie wiadomo czego….czakry, czary mary, itd.
       Po co to wszystko???????????

       • Baleburg 13 lipca 2011 o 9:25 pm

        Większość jednak zamiast trzymać piękne wartości religii słowiańskiej i judaizmu dalej szuka nie wiadomo czego.. ameny, Ciala, piekła

        Po co to wszystko?

        • okupant 13 lipca 2011 o 10:07 pm

         bla bla bla bla macie ludziska sumienie to tym sie poslugujcie a nie religia chcecie Boga macie Go na wyciagniecie reki w otaczajacym nas swiecie,chcecie sie modlic to w chacie sam na sam w ciszy…bla bla bla

  • Demolay 13 lipca 2011 o 8:17 pm

   Sliczne 😉

 38. Talbot 13 lipca 2011 o 9:48 am

  Adres do polonica.net

  http://web.archive.org/web/20080618203429/http://www.polonica.net/

 39. ArO 13 lipca 2011 o 9:50 am

  w dzisiejszych czasach to nawet trucizna musi być oszukana O_o
  McDonald’s i inni – reklama a rzeczywistość.
  http://www.boredpanda.com/fast-food-ads-vs-reality/

 40. ziarnko prawdy 13 lipca 2011 o 10:56 am

  Izrael w UE ?Żydzi nalegaja.
  http://sfora.pl/Izrael-w-UE-Zydzi-nalegaja-a34031

  • lucek 13 lipca 2011 o 2:24 pm

   Nigdy nie byłem asem z geografii ale był bym przysiagl ze izrael w Europie nie leży… No chyba ze nie tylko księgi ale i atlasy pod ich dyktando zostały przepisane.

 41. ArO 13 lipca 2011 o 11:13 am

  chyba zapadnie się system finansowy?
  W sierpniu USA stracą zdolność zadłużania
  STANY ZJEDNOCZONE. Demokraci i Republikanie nie mogą dojść do porozumienia w sprawie warunków podwyższenia limitu długu państwa, który osiągnął już ustawowo dozwolony pułap 14,3 bln dol. Bez tej ustawy 2 sierpnia skarb państwa straci zdolność pożyczania pieniędzy.

  „Nie będę rozpatrywał propozycji wprowadzenia tymczasowych rozwiązań tego problemu na okres 30, 60, 90 czy 180 dni. Teraz jest właściwy moment na rozwiązanie tego problemu. Jeśli nie teraz, to kiedy?” – przekonywał amerykański prezydent.

  Obama po raz kolejny przekonywał, że brak szybkiego porozumienia w tej sprawie może grozić kolejną recesją i pogorszyć warunki życia Amerykanów, którzy ciągle zmagają się ze skutkami ostatniego kryzysu.

  Prezydent przyznał, że nie zgodzi się na projekt redukcji deficytu budżetowego o 4 bln dol. w ciągu 10 lat bez jednoczesnej podwyżki podatków. Zapewnił, że zniesienie ulg podatkowych dotyczyć będzie tylko najzamożniejszych Amerykanów, których roczne zarobki przekraczają 250 tysięcy dolarów, i wejdą w życie dopiero w 2013 roku albo później.

  Republikanie opowiadają się za planem redukcji deficytu o 2 bln dol. głównie dzięki ograniczeniu wydatków na świadczenia socjalne i bez podnoszenia podatków. Ich przywódca w Izbie Reprezentantów John Boehner w poniedziałek ponownie stwierdził, że likwidacja ulg podatkowych nie jest opcją w negocjacjach.

  „Amerykanie nie zaakceptują, a Izba Reprezentantów nie uchwali ustawy, która będzie podnosić podatki dla osób tworzących miejsca pracy” – stwierdził Boehner. Obwiniał także Obamę i Demokratów za brak elastyczności w prowadzonych rozmowach.

  Obama zasygnalizował w poniedziałek, że jest gotowy na pewne ustępstwa w sprawie oszczędności w wydatkach na rządowe programy socjalne (Medicare i Social Security), jakich domagają się Republikanie, pomimo sprzeciwu Demokratów. „Jestem gotowy stawić czoła poważnej krytyce ze strony mojej partii, by dojść do porozumienia” – stwierdził prezydent. Amerykańskie media spekulują, że Barack Obama zaoferował podniesienie z 65 do 67 lat progu wieku dla osób kwalifikujących się do rządowego programu ubezpieczeń medycznych Medicare.

  Demokraci od samego początku zapewniali, że nie zaakceptują żadnych cięć wydatków na rządowe programy socjalne, gdyż dotknęłyby one grupy społeczne najbardziej potrzebujące pomocy. W zamian domagają się podwyżek podatków od najzamożniejszych Amerykanów i korporacji.

  http://wolnemedia.net/gospodarka/w-sierpniu-usa-straca-zdolnosc-pozyczania-pieniedzy/

  • ALFA 13 lipca 2011 o 2:43 pm

   Prezydent Obama grozi wstrzymaniem świadczeń emerytalnych
   Prezydent Barack Obama ostrzegł we wtorek, że w przypadku braku osiągnięcia porozumienia z Republikanami w ciągu najbliższych tygodni w sprawie redukcji zadłużenia, nie może zapewnić Amerykanom wypłat zasiłków emerytalnych z Ubezpieczeń Społecznych.

   „Nie mogę zagwarantować, że czeki zostaną wysłane 3 sierpnia jeśli nie rozwiążemy tego problemu. Po prostu w kasie nie będzie na to pieniędzy” – tłumaczył prezydent w wywiadzie dla telewizji CBS, który ma być emitowany we wtorek wieczorem.

   W Białym Domu zostały wznowione we wtorek po południu negocjacje czołowych republikańskich i demokratycznych członków Kongresu z Obamą. Według źródeł w Partii Demokratycznej, zostali oni poproszeni o przedstawienie pomysłów, jak zlikwidować dzielącą obydwie strony różnicę w wysokości 600 miliardów dolarów dotyczącą negocjowanego zmniejszenia wydatków oraz dalszych oszczędności. Uważa się, że jest to niezbędne do zawarcia ugody.

   Jak zaakcentował Obama w rozmowie z CBS, chodzi nie tylko o wypłatę świadczeń emerytalnych z funduszu Ubezpieczeń Społecznych, ale także pieniądze dla weteranów oraz zasiłki dla inwalidów.

   Negocjatorzy zastanawiają się, przypomina telewizja CNN, jak uzyskać oszczędności sięgające czterech bilionów dolarów w ciągu 10-12 lat. Republikanie zażądali, aby rząd przedstawił plan znaczącej redukcji wydatków w zamian za ustępstwa co do zwiększenia dopuszczalnego pułapu
   zadłużenia, który wynosi obecnie 14,3 biliona dolarów.
   http://www.wykop.pl/ramka/810489/prezydent-obama-grozi-wstrzymaniem-swiadczen-emerytalnych/

   • rabarbarek 14 lipca 2011 o 2:12 am

    Z tymi cieciami to nie jest dokladnie tak jak podaja media. Awantura nie dotyczy tylko oszczednosci i redukcji zadluzenia , a podwyzszenia poprzeczki zadluzenia. Obama chce aby zatwierdzony zostal plan z nowym , wyzszym mozliwym zadluzeniem sie Ameryki w bankach. [pewnie znowu Federal Reserve ] Kongresmeni , niektorzy, nie chca sie na to zgodzic , bo oznacza to dalsze pograzanie sie USA w dlugach nie do splacenia. No i podwyzszenie podatkow bogatym tez im sie nie podoba. Obama straszy brakiem pieniedzy na zasilki , bo wie , ze to zrobi wrazenie na Amerykanach i latwiej przelkna fakt podwyzszenia zadluzenia wiedzac , ze dostana swoje zasilki. Tak naprawde chodzi o nowe pieniadze na wojny , zbrojenia i inne tajne projekty o ktorych nie mamy pojecia.
    A nizej video ukazujace nowa lokalizacje Federal Reserve . Posiadlosc ukryta wsrod lasow , teren olbrzymi . W komentarzach pod video ktos napisal , ze byc moze tam ukryte jest zloto , ktore zniknelo z Fort Knox .
    Ron Paul zapowiedzial , ze nie bedzie juz walczyl o pozycje kongresmena a skupi sie na walce o fotel prezydencki. Nie wiem , czy „wielcy” dopuszcza go do tego fotela , ale wiem , ze jesli nie to USA straci jednego z niewielu porzadnych kongresmenow.

    • mi461 14 lipca 2011 o 3:52 am

     Czy sadzisz ze w tej sytuacji ktokolwiek jest w stanie wyprowadzic usa z tego bagna?
     Nie wiem czy jest taki cudotworca zeby z pustego potrafil nalac.
     A ameryka nie tylko swieci pustkami, ale ma dlug jak powiedizlas – nie do spolacenia.
     Jestem przerazona tym co sie tam dzieje a i w krotce tu nas przygniota tak, ze nie bedzie jak oddychac.
     Pozdrawiam

    • mi461 14 lipca 2011 o 4:10 am

     widzialas to? …. http://ca.finance.yahoo.com/news/Why-Canadians-care-U-S-cbc-1275567638.html?x=0

 42. Lamacz Matryc 13 lipca 2011 o 12:24 pm

  Zapoznajcie sie z tym.

  https://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/dzieje/slowianie-pochodza-znad-dunaju-i-wisly/czy-praslowianie-to-to-samo-co-praindoeuropejczycy/

  https://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/dzieje/slowianie-pochodza-znad-dunaju-i-wisly/slowianie-%E2%80%93-najbardziej-tajemniczy-zyjacy-lud-ziemi-%E2%80%93-jeszcze-o-pochodzeniu/

  Jestesmy poteznym narodem!!!!!!!

 43. kosiardeyablos 13 lipca 2011 o 12:44 pm

  Ot ciekawostka – pejsiate nieprzebierają w środkach : http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/szczecin/ukarana-grzywna-nie-chciala-zaszczepic-dziecka,1,4788495,region-wiadomosc.html
  pozdro z Polic i okolic………….(z braku środków finansowych, na razie nie rozrzucam ulotek i nie maluje murów. przypominają mi się czasy gdy w stanie wojennym krędą zwinięta ze szkolly malowaliśmy napisy „precz .z …..” i znak polski walczącej.) Salute Wam wszystkim!!!

 44. MamOczy 13 lipca 2011 o 12:48 pm

  http://www.sport.pl/euro2012/1,109077,9939395,Reprezentacja_Polski_moze_byc_zmuszona_do_noszenia.html

  Monitor bym Cię prosił o poruszenie tej sprawy jak byś znalazł chwilkę , dzięki .

  I polecam jeszcze raz forum:
  http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=47796&st=0&sk=t&sd=a&start=6920

 45. Konarski 13 lipca 2011 o 1:00 pm

  Wielkie zapadlisko pochłania okolice miasteczka w Teksasie

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/wielkie-zapadlisko-pochlania-okolice-miasteczka-w-teksasie

  • FAKIR 13 lipca 2011 o 2:38 pm

   Zawsze się śmieję z tego zwrotu: „Naukowcy nie wiedzą co może być przyczyną”

   a ja wiem,…powódź i rozmiękczenie gleby

   • FAKIR 13 lipca 2011 o 2:45 pm

    Jeszcze dodam, że po każdej powodzi w tym miejscu rozpadlina się powiększa i mnie to nie dziwi.
    Akurat ten przypadek jest znany od kilku lat,.
    Niektóre ujęcia w przedstawionym filmiku są z przed kilku lat.

 46. Ola 13 lipca 2011 o 1:27 pm

  http://www.bibliotecapleyades.net/tierra_hueca/esp_tierra_hueca_13.htm
  Brytyiski sekret wony na Antarktyce

 47. Ola 13 lipca 2011 o 1:29 pm

  http://cyberspaceorbit.com/nazibasex.htm
  http://www.stevequayle.com/High.Jump/021216.Antarctic.lake.secr.html

 48. ArO 13 lipca 2011 o 2:07 pm

  Dorotka ma coś z głową O_o
  http://www.pudelek.pl/artykul/33693/doda_zabija_tancerza_na_oczach_dzieci_foto/

  • Rodriguez7 13 lipca 2011 o 2:23 pm

   KIedyś lubiłem Behemotha. Ale człowiek był młody i głupi xD

  • FAKIR 13 lipca 2011 o 3:09 pm

   Wszyscy idą za pewnym trendem o którym mówił Majkel

   Rodowicz też odbiło.
   Starają się naśladować LadyGaga
   na szczęście jeszcze nieudolnie.

 49. theaspartam 13 lipca 2011 o 3:25 pm

  Dorotka zawsze miała coś z głową a teraz promuje satanizm jak lady gaga, bycie w centrum uwagi za wszelką cenę! Pokarz co masz wszystko na sprzedasz…

 50. luna 13 lipca 2011 o 4:19 pm

  Może ktoś jest w temacie (karlos33 ?) i mógłby powiedzieć jak się ma sprawa zmiany nachylenia osi ziemi ? Czy coś nowego wiadomo w tym temacie ? Jestem bardzo ciekawa jak ,,to” teraz wygląda. Przypominam o słońcu, które wzeszło 2 dni wcześniej nad Grenlandią i trzęsieniu ziemi w Japonii, które skróciło dobę i spowodowało odchylenie osi ziemi (przesunęło główną japońską wyspę Honsiu o 2,4 metra).

  • stary-stach 13 lipca 2011 o 5:43 pm

   oś ziemi cały czas się zmienia (ruchy precesyjne) a podawana wartość to średnia W sumie nie ma to większego znaczenia – zima bądź lato trochę dłuższe to wszystko

  • karlos33 13 lipca 2011 o 8:33 pm

   W tej chwili jakaś radykalna zmiana osi nam nie grozi chyba że jakieś ufoki nam ukradną księżyc,lub jakaś planeta gigant przemknie obok nas, natomiast trzęsienia ziemi te większe jak widać jakiś malutki wpływ mają na zmianę.
   Teraz raczej martwiłbym się tym co będzie dziać się z pogodą w najbliższych 3 miesiącach, zauważalny jest trend wzrostu temperatur letnich z roku na rok to wygląda jak by ziemia się coraz bardziej ogrzewała, można to porównać do takiego garnka ciśnieniowego jak temperatura wzrośnie za bardzo to zawór bezpieczeństwa wybija i wypuszcza parę.
   (prawdopodobnie temperatury w niektórych rejonach śmiało przekroczą 50 stopni w cieniu a długotrwale mogą przekraczać ponad 40 stopni)
   Tak samo dzieje się z ziemią i stąd mamy zwiększoną aktywność wulkaniczną, poprostu planeta sama się broni , emitując coraz większe ilości pyłu do stratosfery który powoduje odbijanie promieni słonecznych spowrotem w przestrzeń kosmiczną. Skutkiem jest obniżenie temperatury, narazie lokalnie bo nic z większych wulkanów jeszcze nie wybuchło ale wkrótce się to może zmienić.
   Przykładem może być Chilijski wulkan Puyehue który jak widać doprowadził do gwałtownego spadku temperatury w Ameryce Południowej.
   Ja w tej chwili obserwuje co się dzieje na Islandii bo jak widać dwa groźne wulkany Hekla i Katla zaniedługo mogą sparaliżować loty samolotów w europie, jak i wywołać lokalnie chaos w gospodarce.
   W tej chwili lodowiec (200 do 700 metrów grubości ) znajdujący się na kraterze (krater wielkości 10km !) wulkanu Katli ulega topieniu co powoduje spływ wody i powódź , tak więc świadczy to o tym że lawa podchodzi do góry i w każdej chwili może dojść do erupcji.
   No troszkę się rozpisałem ale chce przekazać swoje przemyślenia.

   • rabarbarek 14 lipca 2011 o 12:21 am

    Karlos a co to jest? Widziales to wczesniej ?

    http://www.msnbc.msn.com/id/21134540/vp/43690593#43690593

 51. Ola 13 lipca 2011 o 5:11 pm


  Dr Rath – kartel farmaceutyczny

 52. stary-stach 13 lipca 2011 o 5:35 pm

  Idea świątyni opatrzności wiąże się z „konstytucją majową ” i tym dziełem masońskim oraz masońską „insurekcją kościuszkowską” ten obiekt to nie miała być świątynia opatrzności Bożej tylko świątynia opatrzności (masońskiego oka) To że KK to dzieło szatana firmuje to dobrze O KK nie świadczy i tyle w temacie.

  • FAKIR 13 lipca 2011 o 10:04 pm

   Dokładnie o to chodzi
   Opatrzność Boża została „wymyślona” przez masonerię.
   Świątyni nie ukończono ze względu na I wojnę światową, potem nie ukończono ze względu na II wojnę światową,. Bardzo możliwe, że nie ukończą jej przez III.

   • ama12 13 lipca 2011 o 10:54 pm

    Mój ś.p.dziadek, który był człowiekiem bardzo religijnym i na kościół nie dał złego słowa powiedzieć zauważył, że zawsze jak zaczyna się coś robić przy Świątyni Opatrzności to bardzo złe rzeczy się wydarzają i nieszczęścia – czy nie wystarczy wielka świątynia w Licheniu?
    A ja się zastanawiam co bardziej zbliża nas do Boga – okazałe świątynie czy może raczej na nasze czyste serca i życie na codzień wg nauk Jezusa. Generalnie do mnie bardziej przemawiają małe kościólki, w których naprawdę czuć bliskość Boga. Właśnie w takim „miejscu na końcu świata” pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, że podchodząc do komunii z dzieckiem na rękach – ksiądz zrobił synkowi znak krzyża na czółku. Czekaliśmy na swoją kolej a on po prostu podszedł do nas.

    • FAKIR 13 lipca 2011 o 11:33 pm

     Twój Dziadek był bardzo mądrym człowiekiem.

 53. Bartek 13 lipca 2011 o 5:36 pm

  http://195.94.205.211/trwam Polecam bardzo ciekawe rozmowy niedokonczone o prezydencji p. Komorowskiego

 54. ALFA 13 lipca 2011 o 5:40 pm

  WALL STREET I BOLSZEWICKA REWOLUCJA
  POSŁUCHAJCIE KTO BRAŁ UDZIAŁ TO DAJE DUŻO DO MYŚLENIA

  TU PO POLSKU TRZECI FILM
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=16283

 55. Bartek 13 lipca 2011 o 8:26 pm

  http://socioecohistory.wordpress.com/2011/07/13/bombshell-saudi-and-u-s-governments-protected-hijackers/

 56. Ola 13 lipca 2011 o 8:31 pm

  http://socioecohistory.wordpress.com/2011/07/13/bilderberg-2011-agenda-global-economic-collapse-world-war-leading-to-new-world-order-new-financial-monetary-system/

 57. freenata 13 lipca 2011 o 10:00 pm

 58. Pingback: Bełcot letniego wieczoru + kilka ważnych info « Kefir 2010 – blog bez cenzury

 59. Rodriguez7 13 lipca 2011 o 10:09 pm

  Patrzcie, zero chowania się… WTF???!!??!?!

  http://wyborcza.pl/duzy_kadr/56,97904,9940199,Medal_Honoru.html

 60. rabarbarek 13 lipca 2011 o 10:18 pm

  Nie da sie ukryc , ze mamy do czynienia z najwiekszym , zdalnie sterowanym kryzysem finansowym w historii ludzkosci. Globalny ekonomiczny upadek ma na celu stworzenie niewolniczego systemu , w ktorym „nadludzie” [ juz to kiedys przerabialismy] beda rzadzili poddanymi , ktorzy bez slowa sprzeciwu wykonywac beda zadania wyznaczone przez nich. Wszystkie kraje atakowane przez Trojke powinny natychmiast isc w slady Islandii [ czy kiedys Argentyny] wywalic na zbity pysk zlodziei , zamknac banki , ktore przyczynily sie do finansowej katastrofy, oglosic anulowanie dlugow i zaczac od poczatku. Czas jest teraz powiedziec ” DOSC” spekulacjom, machlojom, loterii finansowej. Dosc zatruwania gospodarek swiatowych i pozyczek nie ratujacych ale niszczacych te gospodarki. Wlochy , Hiszpania , Japonia , USA, Francja , dzisiaj Irlandia , to kraje gdzie wala sie obecnie systemy finansowe. Nikt nie ma takich pieniedzy , zeby te wielkie gospodarki „uratowac” . Tego kryzysu nie da sie zatrzymac , zadnymi pakietami pomocy , wiec czas najwyzszy aby wszyscy przekupieni politycy usuneli sie od rzadow albo przejrzeli na oczy i zobaczyli do czego zmierza obecna , zakulisowa polityka ” wielkich” .
  Wczoraj na kanadyjskim kanale tv , panowie eksperci krzyczeli , ze jesli ktoras z wielkich gospodarek swiatowych jak wloska lub francuska , padnie to czeka nas finansowy Armagedon. Oto do czego doprowadzili wyksztalceni przeciez , bankierzy, przy milczacym poparciu tysiecy politykow na swiecie. Jak stado baranow , dali sie przekupic obietnicami finansowymi i dostatnim zyciem, i sprzedali cale narody ,i dorobek pokolen.Ani jeden bankier nie poszedl do wiezienia a powinni sie tam znalezs wszyscy , ktorzy brali udzial w procederze oszustwa na skale swiatowa.
  W piatek spotkanie ministrow finansow , po tym spotkaniu dopiero zobaczymy co sie bedzie dzialo.
  Dzisiaj zaatakowano Irlandie [ a pamietacie jak panowie UE jezdzili , do Irlandii , grozac jej i proszac , zeby wstapila do UE , i po co jej to bylo]

  http://www.news.com.au/business/breaking-news/irelands-financial-crisis-deepens-as-bonds-cut-to-junk-status/story-e6frfkur-1226093534110?from=public_rss

 61. FAKIR 13 lipca 2011 o 10:34 pm

  Czekałem z utęsknieniem na wieści od Antymaterialnego w sprawie „Świątyni Opatrzności”
  Tak…….. teraz już mogę Wam zdradzić z kim mam kontakt, bo jedna z inteligentnych osób się domyśliła.
  Mam nadzieję, że zdołam Wam przekazać chociaż trochę istotnych informacji zanim ten Wspaniały Człowiek od nas odejdzie.

  Oto odpowiedź:

  Panie ….
  Pisałem już Panu wielokrotnie, że Kościół w Polsce praktycznie nie istnieje. Został zniszczony w czasie II wojny światowej oraz w okresie komunizmu.
  Mamy obecnie do czynienia z agonią resztek tych środowisk w polskim Kościele, które są bliskie ideałom płynącym z Ewangelii.
  Pisałem Panu, że Kościół został skutecznie zinfiltrowany przez różnej maści tajne stowarzyszenia. Agentura we władzach polskiego Kościoła jest rozwinięta do granic możliwości. Należy zadać pytanie, nie kto jest agentem, ale kto nim nie jest.
  Nie piszę tutaj przecież o agentach konkretnego państwa, a raczej ideologii związanej szczególnie z różnej maści zakonami, obrzędami, głównie o charakterze masońskim.
  W sprawie tzw świątyni opatrzności mogę tyle napisać ciekawego, że prezesem zarządu fundacji jest bardzo ciekawa postać Ks. Paweł Bekus, który założył swój zakon rycerzy Jana Pawła II. Część obrzędów przyjęli od różokrzyżowców oraz rycerzy maltańskich. Taki sobie misz-masz. Najbardziej bolesne jest to, że oni się już z tym nie kryją i w swoim motto podają, że będą się wzorować na krzyżowcach.
  Nie muszę już chyba więcej pisać i tłumaczyć, że mamy do czynienia z postępującą gangreną.

 62. FAKIR 13 lipca 2011 o 10:36 pm

  już znalazłem
  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.185872584790124.44513.171962636181119

 63. FAKIR 13 lipca 2011 o 10:48 pm

  W dniu Świętego Benedykta 11.07.11 swoje 38. urodziny obchodzi Zacny Brat Krzysztof Wąsowski, czołowy współzałożyciel Zakonu Rycerzy Jana Pawła II, były współprzewodniczacy Komisji Majątkowej, doktor prawa, adwokat, pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego.
  Wszystkiego najlepszego i bożego błogosławieństwa oraz wsparcia modlitewnego na co dzień
  Módlmy się za Zacnego Brata Krzysztofa słowami Litania do Św. Krzysztofa, aby Jego Patron zawsze go wspierał i czuwał, a za Jego pośrednictwem wyjednywał wszelkie łaski u Boga:

  Kyrie, elejson, Chryste, elejson, Kyrie, elejson,
  Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas,

  Chryste naprawdę wreszcie usłysz Polaków, bo nie będzie co zbierać.
  Czy wstąpił już Duch Twój???
  Odnowił oblicze???
  Czy jeszcze mamy czekać???

 64. FAKIR 13 lipca 2011 o 10:57 pm

  🙂

  http://www.facebook.com/pages/Zakon-Rycerzy-Jana-Paw%C5%82a-II-Knights-of-John-Paul-II/171962636181119

  Niech mnie ktoś uszczypnie

  • sebecx 13 lipca 2011 o 11:40 pm

   szczyp !!!

 65. FAKIR 14 lipca 2011 o 12:06 am

  Sprawdziłem. Ks. Bekus rzeczywiście przewija się w różnych „ciekawych” interesach, ale podają tylko, że jest kapelanem rycerzy.
  Przewijają się również inne, często te same osoby.

 66. tony 14 lipca 2011 o 1:25 am

  ale bajzel…komu wierzyc?

 67. tony 14 lipca 2011 o 1:27 am

  pierwszy wzut na googlach…diecezja i wyborcza…oj fakir moze masz racje….