Wydarzenia i komentarze, 15 lipca 2011r

Apple zapłacił Koreańczykowi karę za śledzenie go za pomocą i-phone’a
http://english.yonhapnews.co.kr/national/2011/07/14/82/0302000000AEN20110714001400315F.HTML
Pod koniec czerwca 36 letni południowo-koreański prawnik Kim Hyung-suk, otrzymał równowartość $946.5 kompensacji od firmy Apple za naruszenie jego prywatności przez smartphone produkcji tej firmy. Kim założył  sprawę Apple’owi 26 kwietnia. W skardze wykazał, że firma naraziła go na psychologiczny stres oraz naruszyła jego prawa konstytucyjne poprzez funkcję w telefonie, która śledzi położenie użytkownika. Apple nawet nie starał się dyskutować – sprawa jest bowiem ewidentna. Wypłacił Kim-owi żądane 1 milion wonów aby zapewne uciszyć aferę.
Na tym jednak się zapewne nie skończy, 29 innych Koreańczyków już założyło wspólną sprawę firmie z podobną argumentacją.
Podstawą do zakładania tego typu spraw było odkrycie przez dwóch programistów komputerowych, że system operacyjny i-phone’a notuje dokładne koordynaty położenia urządzenia oraz czas.
Tego typu działanie firmy narusza prawdopodobnie prawo innych krajów, także Polski – tornado spraw sądowych się dopiero rozpoczyna!
Można przypuścić, że NWO się tu jednak odsłoni tworząc nowe prawa zakazujące zasądzania firmy – podobnie jak zrobiono w przypadku producentów szczepionek, których nie wolno zasądzać o szkody wyrządzane przez ich produkty.

Putin: Amerykanie są chuliganami
http://en.rian.ru/russia/20110711/165137466.html
Rosyjski Premier, Władimir Putin określił Amerykanów jako „chuliganów” za to, że radzą sobie z problemami finansowymi poprzez dodrukowywanie nowych milardów dolarów i wpuszczanie ich na rynek. Było to podczas spotkania z ekspertami ekonomicznymi w Rosyjskiej Akademii Nauk.
„Dzięki Bogu, lub może raczej na nieszczęście, my nie odpowiadamy za drukowanie walut rezerwowych. Oni całkowicie zapomnieli o swoich zobowiązaniach” .
Komentarze te nastąpiły po tym jak Rezerwa Federalna zakupiła papiery skarbowe wartości 600 miliardów dolarów, co ma być drugim etapem tzw. programu QE (quantitative easing, zob: http://www.trystero.pl/archives/2568). W pierwszym etapie suma ta była o połowę mniejsza.

Określenie Amerykanów przez Putina jest niedokładne, bowiem Amerykanie od dawna już nie drukują własnych pieniędzy – robi to Rezerwa Federalna (Federal Reserve, FED), która jak wiadomo jest prywatną instytucją zajmującą się drukowaniem dolarów i wynajmowaniem ich na procent rządowi USA. Przejęła ona tę czynność od rządu USA podstępnie w w grudniu 1913, wykorzystując nieobecność większości kongresmenów obchodzących Boże Narodzenie. Od tamtej pory zaczął się systematyczny upadek dolara. FED składa się z tzw. banksterów – mafijnej grupy bankierów międzynarodowych, którzy z Ameryką mają tyle wspólnego co przybyłe na statkach handlowych szczury.
Ciekawe jak określi „Amerykanów” Putin gdy zacznie być realizowany program QE3?

Izrael przygotowuje ustawę zakazującą bojkotów
http://weeklyintercept.blogspot.com/2011/07/israel-prepares-to-pass-law-banning.html
Prawo zakazujące bojkotów przygotowywane jest w Knesecie. Jeśli przejdzie, a jest to bardzo prawdopodobne, to każda osoba lub organizacja, która nawołuje do bojkotu akademickiego, konsumenckiego czy kulturalnego będzie mogła być zasądzona o odszkodowanie. Dowód na wyrządzoną szkodę nie będzie wymagany.
Ma to na celu zabezpieczenie firm i osób działających na terenach nielegalnie okupowanych przez Izrael od 1967 roku. Zablokuje to również współpracę rządu z firmami aprobującymi bojkoty.
Doradca prawny Knesetu, Eyal Yinon, oświadczył, że pewne elementy proponowanej ustawy naruszają wolność do wyrażania opinii politycznych. Wśród oponentów są izraelscy intelektualiści na czele ze znanym autorem Amosem Oz, który określił proponowaną ustawę „najgorszym antydemokratycznym prawem w Knesecie”. Dyrektor Stowarzyszenia do Obrony Praw Obywatelskich, Hagai El-Ad (taki izraelski Jerzy Jachnik), twierdzi, że ustawa jest wyrazem szeregu antydemokratycznych zmian, jakie dokonują się obecnie w prawodawstwie izraelskim, a które systematycznie naruszają demokratyczne podwaliny tego państwa.
Palestyński negocjator Saeb Erekat oświadczył, że ustawa będzie karać wszystkich, którzy uznają nielegalność izraelskich osiedli na terenach okupowanych w Palestynie.
Ustawa została przygotowana przez partię Likud, a zaproponował ją Ze’ev Elkin, który motywował jej konieczność tym, że „skoro Izrael radzi sobie z bojkotami produktów tego kraju przez kraje arabskie, a nie potrafi tego wyegzekwować u siebie, to nie ma moralnego prawa żądać tego od innych”.
„Mam nadzieję, że legislatorzy zrozumieją, że jest to wojna syjonizmu z nową lewicą” dodał Ze’ev Elkin.

Jest to typowe rozumowanie syjonistów, które widzimy również w Polsce – oponenci zła nazywani są „nową lewicą” – jest to dokładnie to samo co się działo w nazistowskich Niemczech, gdy opozycja polityczna była najpierw określana jako „komuniści”, a czym się to skończyło to wiemy.
Systemy totalitarne muszą podobnie ewoluować, gdyż ich głównym wrogiem jest wolność słowa i poglądów politycznych, a nie można z nimi sobie inaczej poradzić jak poprzez zakazy i nakazy.
To co się dzieje w Izraelu jest złym znakiem dla świata, w szczególności dla Europy – w przededniu przyjęcia tego państwa do Unii Europejskiej, gdzie prawa izraelskie mogą stać się obowiązujące dla całej Unii, a nieprzestrzegający ich ścigani Europejskim Nakazem Aresztowania i ekstradycji do Izraela pod byle pozorem.

Protesty przed Bohemian Grove
Na dwa dni przed orgią jaka się co roku odbywa w tym kalifornijskim „klubie” zajmującym 2700 akrów, przy drodze widać już protestujących ludzi. W środę było ok. 45 osób, ale dzisiaj może ich być znacznie więcej. Zebrali się oni po anonimowym apelu na YouTube.
Ta impreza, głównie dla homoseksualistów zajmujących wysokie pozycje w rządzie, biznesie i organizacjach międzynarodowych, ściągnie w tym roku 2400 członków klubu oraz ich gości.
W Bohemian Grove dzieją się bardzo dziwne rzeczy – poza orgiami seksualnymi, najdziwniejsza jest kulminacyjna „msza” (Cremation of Care), podczas której pali się symboliczną kukłę ludzką. Zostało to nagrane kilka lat temu przez Alexa Jonesa, przy czym nie wiadomo do końca czy palono kukłę czy też człowieka. Msza symbolizuje składanie ofiary, odbywa się na ołtarzu, którym jest wielki pomnik sowy.
Mówi się, że uczestnicy orgii w Bohemian Grove są tymi, którzy naprawdę rządzą światem, wchodzą oni w skład rządu światowego i to od ich decyzji najwięcej zależy. Niekoniecznie musi tak być – większość z nich zapewne można szantażować kompromitującymi zdjęciami.
W ciągu dwóch tygodni mogą oni jednak być dokładnie instruowani co do dalszych działań na rzecz mafii Rockefellerów oraz bankierów z Rezerwy Federalnej, którzy są stałymi uczestnikami tych „imprez”.
Protest dotyczy głównie legalności i tajności tego spotkania – tajne rozmowy pomiędzy oficjelami różnych państw są oczywiście niezgodne z prawem. Nikt do tej pory nie egzekwował prawa wobec tych super-wpływowych uczestników, dlatego też organizatorzy protestu uważają, że czas jest temu skończyć. W Bohemian Grove powstają bowiem najbardziej diaboliczne programy, jak np. Manhattan Project, który zaowocował bombą atomową. Symbolem pokojowego protestu ma być maska „Anonimowego”

Reklamy

124 responses to “Wydarzenia i komentarze, 15 lipca 2011r

 1. Gentleman 15 lipca 2011 o 12:50 am

  Czyżby projekt bluebeam wkraczał w decydującą faze?
  http://www.fakt.pl/Namierzono-kosmitow-teleskopami-z-USA-Szykuja-inwazje-,artykuly,109122,1.html 😉

  • ramires 15 lipca 2011 o 8:35 am

   Tutaj jedno pytanie ? Czy owe statki będą wyłącznie grafiką czy też są autentyczne. Cel w obu przypadkach chyba będzie podobny…….?!

   • wisznu 15 lipca 2011 o 11:52 am

    chyba ktoś sobie zrobił żart tym artykułem z tego co wiem program SETI został wyłaczony już. A zresztą to fakt pisze,to jest sie czego bać

    • Gentleman 15 lipca 2011 o 2:52 pm

     Ten artykuł jest z amerykańskiego tygodnika”Weekly World News” natomiast „Fakt” tylko to skopiował i przetłumaczył 😉

    • Gentleman 15 lipca 2011 o 3:02 pm

     http://weeklyworldnews.com/headlines/26535/alien-spaceships-to-attack-earth-in-2011/

    • ramires 15 lipca 2011 o 9:38 pm

     Bardzo krótka piłka. Kto jest wiarygodny: Fakt , Gazeta Wyborcza , TVN , Polsat , Agora , ect, ect…. Sam jestem ciekaw ! Ma ktoś jakieś propozycje ?!

     • iHe 16 lipca 2011 o 12:34 am

      Murdoch został oficjalnie zdementowany,ciekawe..robią czystki we własnych szeregach czy co?:D .Jeszcze trochę i znajdą jakiegoś nowego kozła ofiarnego skoro prolowski beton mięknie na temat prawdy o wtc.Ciekawe kiedy bush i spółka będą się musieli głąb oko zaszyć w ameryce pd..?Na szczęście daleko do krzaków nie mają.
      Prędzej czy później trzeba będzie kogoś rzucić ludowi na pożarcie..Wiarygodność korporacyjnych mediów/rządowych/mainstreemowych to oksymoron.
      Podobnie jak z ekspertami i analitykami.Sspece od propagandy ładnie nazwali się public relations i zamieniają gwno w złoto.Kiedyś zostaną rozliczeni.

  • baba wanda 15 lipca 2011 o 2:26 pm

   „Według Malleya, w sierpniu rząd USA zacznie przygotowywać swoich obywateli na wojnę z kosmitami, gdyż najazd ma zostać odparty – uzupełnia Malley.”
   Moze zaczna zbierac pieniazki na „zwiekszona obrone”? 🙂
   Ciekawe czy datki beda dobrowolne, czy zabierane z wyplaty jak alimenty 🙂

   • Wojwit 15 lipca 2011 o 6:17 pm

    A czemu nie z podwyższonego VAT-u, jak do tej pory?

   • mi461 15 lipca 2011 o 7:13 pm

    baba wanda >>mam pytanko, pamietasz dyskusje o wmontowanych kamerkach w monitory kompa i TV? niepamietasz kto o tym pisal? bardzo mi zalezy na tych wiadomosciach.
    Jak sobie przypomnisz daj znac ok?
    pozdrawiam

    • baba wanda 15 lipca 2011 o 11:41 pm

     Chyba Talbot albo Trebor, tak mi sie jakos kojarzy.
     Sama chcialam poszukac video, na ktorym jest o wymontowywaniu kamerek z cable box (zagonilabym meza zeby sprawdzil nasza 🙂 ), ale ciagle brak czasu, zeby przejrzec zasoby youtube

    • baba wanda 16 lipca 2011 o 2:36 am

     mi461
     Chyba Trebor albo Talbot, tak mi sie jakos kojarzy.
     Sama chce znalezc video o wymontowywaniu kamerek z cable box, ale ciagle brakuje czasu. Chcialam, zeby maz sprawdzila nasz box, tak z ciekawosci 🙂

     Monitor
     Cos nie tak z komentarzami. Po kliknieciu na „opublikuj komentarz” one gdzies gina. Pomijajac juz moderacje, w miedzyczsie ukazaly sie komenty innych.
     Chyba, ze mam bana?

   • zenobiusz 16 lipca 2011 o 12:41 am

    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/15/wielkie-zwiedzenieszczegoly/
    Tu znajdziesz wiele.
    Pozdrawiam.

  • monitorpolski 15 lipca 2011 o 9:20 pm

   Alex Jones niedawno wspomniał, że zdalnie sterowane asteroidy były już w latach 80-tych. Jest to bardzo groźna broń, bowiem może uderzyć w dowolny punkt globu z prędkościami kosmicznymi i spowodować tyle szkód co bomba atomowa.
   Najpierw szukajmy logicznego wytłumaczenia, a dopiero potem sięgajmy do UFO…

   • Aśka 16 lipca 2011 o 8:48 am

    Ten art. nie jest już dostępny, więc podaję w całości.
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3691592.html
    USA: Musimy mieć wolną rękę w kosmosie
    PAP 2006-10-18, ostatnia aktualizacja 2006-10-18 20:19

    Prezydent USA George Bush podpisał dokument o polityce dotyczącej przestrzeni kosmicznej, w którym odrzuca się ewentualne porozumienia rozbrojeniowe, które mogłyby krępować swobodę manewru USA w kosmosie – podał środowy „Washington Post”.

    Dokument – o którym poinformowano Kongres i rządy niektórych państw, m.in. Rosji, ale nie opinię publiczną w USA – stwierdza również, że Stany Zjednoczone mają prawo ograniczyć dostęp do przestrzeni kosmicznej wszystkim, którzy są „wrogo nastawieni wobec interesów Ameryki”.

    W dokumencie akceptuje się obowiązujące już porozumienia międzynarodowe, ale stwierdza się zarazem, iż „Stany Zjednoczone będą się przeciwstawiały tworzeniu nowych reżimów prawnych i innych restrykcji zmierzających do uniemożliwienia lub ograniczenia dostępu USA do kosmosu, albo uniemożliwiających jego wykorzystanie”.

    Jako jeden z nielicznych krajów, USA są przeciwne podjęciu rozmów, które mają doprowadzić do zakazu rozmieszczania broni w kosmosie.

    W ONZ rząd amerykański zwykle wstrzymywał się od głosu, gdy dochodziło do głosowania na ten temat, a w październiku ub.r. jako jedyne państwo głosował przeciwko. 160 państw głosowało za.

    Już w 2004 r. administracja Busha ogłosiła inny dokument, tzw. Counterspace Operations Doctrine (w przybliżeniu: Doktryna Operacji Obronnych w Kosmosie) – który sugerował zamiar większego wykorzystania przestrzeni kosmicznej do celów wojskowych. Zapowiadał on wzmocnienie obrony amerykańskich satelitów na orbicie okołoziemskiej.

    Przedstawiciele administracji podkreślają jednak, że nie planuje się obecnie rozmieszczenia broni w kosmosie.

 2. Gentleman 15 lipca 2011 o 1:31 am

  Czyżby satanisci nazywający siebie oświeconymi zabawili się i przesłali do nas wiadomość: „Lecimy do was w trzech statkach”??? http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/krag-w-zbozu-pojawil-sie-w-poblizu-stonehenge
  Wydaje mi się że poprzez filmy „Dzień niepodległości” oraz „Bitwa o Los Angeles” chyba też już to zrobili 😉 Zastanawiam się nad tym czy tę inwazje planują przed planowaną 3wś czy po a może w trakcie a może ta inzwazja będzie zamiast 3wś? A może oni chcą tę inwazje połączyć z uderzeniem jakiegoś obcego ciała niebieskiego które cyklicznie powraca i powoduje ogromne kataklizmy na naszej planecie??? Skoro mocarstwa ukończyly już mnóstwo podziemnych kolosalnych schronów przed 2011 to chyba coś jest na rzeczy…No ale zobaczymy czy wogóle dojdzie do realizacji planów satanistów których głównym celem jest zrobienie z ludzi totalnych niewolników

  • monitorpolski 15 lipca 2011 o 5:00 am

   Kręgi nie są robotą żadnego „UFO”, zauważcie, że nie było żadnych kręgów w przeszłości – są robione za pomocą sterowanych za pomocą komputera pojazdów wykorzystujących napęd, który się przed nami ukrywa, być może mikrofalowy. Może są to nawet szczególnego rodzaju poduszkowce – ciągiem powietrza mogą położyć zboże lub trawę. Jest to kolejny dowód na spisek i sposób działania Iluminatów – manipulacje umysłami. Dlatego przejawów ich działania należy szukać także w akcjach dezinformacyjnych w internecie – odwracania uwagi od spraw ważnych i kierowania jej na błędne tory.

   • PokójWam 15 lipca 2011 o 7:07 am

    http://proroctwa.com/kregi-zbozowe.htm

    • zenobiusz 15 lipca 2011 o 8:41 am

     Znakomity materiał ,godny polecenia,wszystkim UFO maniakom.

     • PokójWam 15 lipca 2011 o 11:45 am

      http://zbawienie.com/ufo.htm

      Ten jest bardziej obszerny mówiący o tym że UFO i kosmici to po prostu demony

      • ramires 15 lipca 2011 o 9:24 pm

       Odp. PokójWam. Czyli innych inteligentnych istot nie ma ? Nie mówię tu o demonach. Tylko ziemia i złe duchy? Tutaj rozegra się bitwa o wszystko ? Aż się boję…!

     • mi461 16 lipca 2011 o 4:42 am

      a co bedzie jak faktycznie zawitaja u nas? 😉

   • Ania 15 lipca 2011 o 9:37 am

    Były, były. Na średniowiecznych rycinach są kręgi i pokazany diabeł, co je robi.
    Tak mi przyszło do głowy, że te kręgi mają to samo przeznaczenie co rysunki na pustyni Atacama. Widać je z powietrza, czyli są to znaki nawigacyjne. Pytanie tylko dla kogo ?

    • zeebii 15 lipca 2011 o 10:09 am

     Ciekawostka.
     Piorun uderzył w wieże na Jasnej Górze, i zegar zatrzymał się na 10.29. Co to może oznaczać?
     http://www.fakt.pl/Piorun-uderzyl-w-wieze-jasnogorska-Zatrzymal-zegar-o-,artykuly,109129,1.html

     • nowy84 15 lipca 2011 o 11:13 am

      że zegar się popsuł o 10.29 po uderzeniu pioruna??

      • marek 15 lipca 2011 o 12:19 pm

       🙂 najprostsze rozwiązania czasami wydają się najlepsze. Gdyby to było w Juesej to komuś do głowy by przyszła myśl, że będzie kataklizm w październiku i czas podpiąć pod tą datę jakieś wynajdywane teorie jasnowidzów.

       • zeebii 15 lipca 2011 o 2:45 pm

        Właśnie!

     • Dominik 15 lipca 2011 o 5:21 pm

      Wiemy kiedy uderzył piorun i gdzie i możemy kogoś wysłać w podróż w czasie 😛


      a tak na poważnie – czemu to ma coś oznaczać? już tyle było „trefnych” numerologicznych wymysłów….

   • felicyta 15 lipca 2011 o 2:42 pm

    @monitorpolski 15 Lipiec 2011 o 5:00 am , Kręgi nie są robotą żadnego „UFO”

    -mylisz sie w tym wzgledzie Marku. Jest mase info w sieci na temat kregow zbozowych w przeszloscii jak i teraz. Dowod chociazby w tym filmie -malowidla naskalne sprzed tysiecy lat ukazujace obcych, ich statki i kregi zbozowe…
    The Illuminati Secret Space Vol.2 – Alien Invasion (8/13) (napisy pl)

    • monitorpolski 15 lipca 2011 o 9:15 pm

     To, że kiedyś w przeszłości notowano podobne figury, może świadczyć o tym, że siły zła, które to obecnie robią wykorzystują tę informację i te wzory naskalne, byśmy nie mieli żadnej wątpliwości, że istniały one zawsze. Ja już trochę żyję i nie pamiętam NIC na temat figur z lat 70-tych na ten temat. Pojawiły się one dopiero gdy były już dostępne zaawansowane komputery. Nie mówi ci to coś? Poza tym są nagrania nocne białych obiektów latających nad zbożem, wyraźnie posuwających się zaprogramowanym ruchem. Może to jakaś plazma zdalnie sterowana zmiennym polem magnetycznym, może to poduszkowiec? Są technologie, które jeszcze nie zostały ujawnione światu.
     Ja też na początku sądziłem, że figury są dziełem jakichś „ufoków”, ale te kształty które obserwujemy są już tak naciągane, że brakuje tylko myszki Miki i kaczora Donalda.

     • felicyta 16 lipca 2011 o 6:06 pm

      @monitorpolski 15 Lipiec 2011 o 9:15 pm, To, że kiedyś w przeszłości notowano podobne figury…
      -na takie „argumenty” brak argumentow…
      To tez jest wg Ciebie bajka?

      Odpowiedź na Wiadomość z Arecibo (napisy PL)

      • monitorpolski 16 lipca 2011 o 9:12 pm

       To wcale nie dowodzi, że ufoki są autorami figur zbożowych. Żaden dowód, nil.

   • Gentleman 15 lipca 2011 o 2:46 pm

    Ale ja przecież wiem że to nie jest robota UFO;-) Przecież napisałem wcześniej że ten krąg to być może jest znak utworzony przez satanistów zwących siebie illuminatami, przed możliwą pozorowaną inwazją „UFO” (bluebeam) którą mają w planach…..Jednakże nie wykluczam opcji że sataniści mogą mieć ścisłe kontakty z obcymi cywilizacjami(Nie odrzucam tezy Davida Icke’a aczkolwiek podchodzę do niej z dystansem)

   • zenobiusz 16 lipca 2011 o 10:48 am

    Na prawdę warto zobaczyć,fakty nie do podważenia.
    http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/07/15/kregi-zbozowedla-ufo-maniakowzacznijcie-myslecnim-bedzie-dla-was-za-pozno/
    Wygląda na to, że owe obrazki są wyraźnie z tej ziemi, nie są niczym ciekawym a zwłaszcza niczym nie znanym. Nie ma się więc czym podniecać! Nic nie wskazuje w ich treści na gości z kosmosu jako autorów. Wszystko wskazuje na czystą New Age, globalistyczną NWO ohydną i jak zawsze kłamliwą propagandę.

    Nie wiemy tylko jak oni to robią, ale wiemy mniej więcej kto, w jakim celu i z czyjego rozkazu!

    Chyba, że masoneria już zawładnęła całym wszechświatem i nawet UFO jest im posłuszne. Ale, że UFO to szatan i demony, więc trudno w tej kwestii widzieć jakiekolwiek inne opcje.

  • rabarbarek 15 lipca 2011 o 6:36 am

   5 miejsc od ktorych trzeba trzymac sie z daleka . Niezle video , choc ja dopisalabym do tych miejsc co najmniej drugie 5.

  • baba wanda 15 lipca 2011 o 2:42 pm

   Totalnych niewolnikow albo totalnych idiotow 🙂
   Cokolwiek by sie nie dzialo pamietajmy, ze nasze ciala to tymczasowe „opakowania”, a nasze dusze sa niesmiertelne. Po drugiej stronie podobniez jest lepiej 🙂
   Moja piosenka na „dni koncowe” 🙂 , niestety nigdzie nie znalazlam video, tylko rekst

   Jak światło powoli zamienia się w cień
   Jak myśli znikają we śnie
   Jak cisza rozdarta przez dźwięk
   Jak ogień zgaszony przez deszcz

   Nie chwytaj niczego i leć
   Nic nie zostaje jak jest
   Co było znikneło we mgle
   Co będzie zaskoczy nas wiem

   Gdy zniknie ten świat a gwiazdy zapłoną
   I nas już nie będzie
   Dlaczego więc miałbym się bać
   Żyjmy bo życie jest w nas

   Gdzie życie tam rodzi sie śmierć
   Gdzie wiara tam rodzi sie grzech
   Nie płacze bo wolność jest w nas
   W chwili niesionej przez czas

   Nie chwytaj niczego i leć
   Nic nie zostaje jak jest
   Co było znikneło we mgle
   Co będzie zaskoczy nas wiem

   Gdy zniknie ten świat a gwiazdy zapłoną
   I nas już nie będzie
   Dlaczego więc miałbym się bać
   Żyjmy bo życie jest w nas

 3. Kamil 15 lipca 2011 o 1:38 am

  http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/20657,izraelski-mossad-przejal-lotnisko-okecie

 4. Kamil 15 lipca 2011 o 1:39 am

  Przepraszam to Ola

 5. Ola 15 lipca 2011 o 2:51 am

  http://www.activistpost.com/2011/07/worlds-largest-human-experiment-part.html

 6. Ola 15 lipca 2011 o 3:09 am

  http://www.sovereignindependent.com/?p=23263

 7. rabarbarek 15 lipca 2011 o 6:47 am

  Nungent w Washington Post do politykow- biurokratow …” Macie prawo pozostac glupkami”

  Ale dalej zaznacza , ” Tylko , ze my mamy juz tego dosc. W czasie najblizszych wyborow przekonacie sie o tym. ”

  http://www.washingtontimes.com/news/2011/jul/13/you-have-the-right-to-remain-stupid/

 8. SEBECX 15 lipca 2011 o 8:08 am

  korek biblijny http://www.tvn24.pl/-1,1710656,0,1,korek-biblijnych-rozmiarow,wiadomosc.html ..niby kolejne wypociny tefałenu ale ciekawy dobór słów w tekście… zauważyłem, że ostatnio implementują tego typu „biblijne” nastawienie apokalipsosugerujące… ..a tak sobie działa haarp http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

 9. Talbot 15 lipca 2011 o 9:53 am

  Nie od dziś obserwujemy niesamowite formacje jakie powstają w polskim zbożu. Ale te geometryczne figury pojawiają się nie tylko w Polsce. Przez dosyć długi czas sądzono, iż kręgi zbożowe powstają czy też są formowane w nocy, dopiero stosunkowo niedawno zarejestrowano ich powstawanie za dnia.

  Pierwsze tego typu znaki odnotowano już w 1543 r. a później w 1678 r. w Anglii na polu Herfordshire. Zachowano jeszcze rycinę, która przedstawia diabła niejako wycinającego znak w zbożu. Stąd przyjęto potem nazwy: diabelskie kręgi, pędzący szatan itp. Także zaczęto obarczać winą za tworzenie dziwnych wzorów krasnali, stąd spotkać się możemy z określeniem krasnalskie kręgi. W XX w. wzrasta liczba obserwacji i doniesień o kręgach zbożowych z całego świata, m.in. Kanady, Australii, Wielkiej Brytanii. Do dzisiaj nie znaleziono powszechnie akceptowanego wyjaśnienia przyczyn ich powstawania. Świat nauki nie za bardzo kwapi się aby poważnie potraktować doniesienia o wzorach w zbożu, czemu sprzyjają coraz częstsze imitacje kręgów jak np. w Anglii, mające na celu ośmieszenie ludzi poważnie zajmujących się próbami ich racjonalnego wytłumaczenia.

  http://www.npn.org.pl/?p=236

  • monitorpolski 15 lipca 2011 o 4:14 pm

   Ja się stosuję do brzytwy Ockhama – najpierw szukam wyjaśnienia racjonalnego, dopiero potem sięgam do duchów, UFO itd.
   Niedawno widziałem film dokumentalny „z lat 50-tych” o gościu, który był nawiedzany przez UFO i „przewidywał” przyszłość bo mu ufoki „mówiły”. Po dłuższych poszukiwaniach okazało się, że był to tzw. hoax – niedawno przygotowany fals, w jakimś nieokreślonym celu.

   • Talbot 15 lipca 2011 o 7:14 pm

    Monitor – mieszkam w mieście i nigdy nie widziałem kręgów w zbożu. Widziałem dziwny pojazd, który nie miał prawa tak się zachowywać – nie obowiązywały go prawa akademickiej fizyki. Czy to był pojazd stworzony przez naszą cywilizację…czy obcą…nie potrafię tego ocenić.

    • monitorpolski 15 lipca 2011 o 9:12 pm

     Wynalazek Łągiewki pewnie dawno jest już wykorzystywany przez wojsko i agencje. Widziałeś jak się zachowują pojazdy z np. hamulcem Łągiewki? Jakby nie obowiązywały go prawa akademickiej fizyki!

     • Talbot 15 lipca 2011 o 9:58 pm

      Jasne, że znam wynalazek Łągiewki – takie rzeczy mnie zawsze interesowały.
      Problem polega na tym, że ja inaczej postrzegam świat… Takie „wynalazki” Łągiewki mnie śmieszą. Nie chcę być nieskromnym, ale (chyba) czuję się bardziej przebudzony niż Ola, która wałkuje w kółko temat satanistów. Dziewczyna ma na tym punkcie idea fix.

      • Talbot 15 lipca 2011 o 10:02 pm

       Prawidłowo : idee fixe. Za bardzo spolszczyłem.

      • Demolay 16 lipca 2011 o 8:13 am

       Bardziej przebudzony chyba nie ocenia kto jest mniej a kto bardziej przebudzony tylko nieustannie idzie swoja droga, bo wie, ze i tak wszyscy jestesmy polaczeni (w Bogu lub/i fizyce kwantowej 🙂

       Czy tym wpisem przypadkiem sam nie dokonalem takiej oceny?
       Ups! 😉
       Pozdrawiam!

       • Talbot 16 lipca 2011 o 8:44 am

        Czuję się „przebudzony”, bo nie jestem zamknięty w dogmatach religijnych.

   • Ania 15 lipca 2011 o 7:33 pm

    Brzytwa Ockhmana ma to do siebie, że pozostawia najprostsze wytłumaczenia. Zgodnie z tym trzmiel nie powinien latać, a śmigło nie powinno działać. A jedno i drugie istnieje i działa.

    • monitorpolski 15 lipca 2011 o 9:08 pm

     Okej, w przypadku trzmiela masz rację. Ale tu też działa brzytwa Ockhama – nie można gp wytłumaczyć w prosty, mechaniczny sposób, więc się szuka innego. Z figurami można znaleźć wytłumaczenie, są nawet nagrania „światełek” latających nad zbożem w sposób jakby sterowany komputerowo.
     To, że kiedyś w przeszłości notowano podobne figury, może świadczyć o tym, że siły zła, które to obecnie robią wykorzystują tę informację byśmy nie mieli żadnej wątpliwości, że istniały one zawsze. Ja już trochę żyję i nie pamiętam NIC na temat figur z lat 70-tych na ten temat. Figury pojawiły się w momencie gdy były już dostępne zaawansowane komputery. Nie mówi wam to coś?

     • Ania 16 lipca 2011 o 1:46 pm

      Z tym trzmielem to się nadal szuka, bo zgodnie z prawami aerodynamiki jego skromniutkie skrzydełka mają sporo za małą siłę nośną aby unieść jego korpulentne ciałko w powietrze.
      Na komputerach za bardzo się nie znam, ale dla mnie jest nie do pomyślenia taka technologia, która by pozwoliła wygenerować ” komputerowo” światełko zdolne przygnieść kukurydzę np na obszarze kilkudziesięciu metrów i to w wymyślny wzorek . A co do lat 70-tych, to z tego co mówi moja mama, to wiele rzeczy istniało poza świadomością społeczną. Nie słyszało się o homeopatii, tarocie, bioenergoterapii, choć te sprawy gdzieś tam funkcjonowały. Po prostu uwaga była skierowana ku innym zagadnieniom. Ale swoją drogą jest też jakaś przyczyna takiej zmiany w świadomości na przestrzeni 50 lat. Być może gwałtowny rozwój przekaźników informacji ma tu decydujące znaczenie. Kto by tam w połowie XX w. usłyszał o jakimś rysunku na polu w Australii ? A teraz Świat jest jak ktoś zauważył ; globalną wioską, to i ciekawostki szybko się rozchodzą.

 10. Ola 15 lipca 2011 o 12:05 pm

  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/kto_zaprasza_do_polski_gmo__14341

 11. ArO 15 lipca 2011 o 12:29 pm

  Podświadome symbole 9/11 w czytance dla dzieci

  A ty masz świadomość czego uczy się twoje dziecko w szkole?

  • SEBECX 15 lipca 2011 o 1:02 pm

   …no to i ja się przyłączę … 911 w terminatorze 2 http://www.youtube.com/watch?v=i0PMVlpxOus …simpsonowie 911 http://www.youtube.com/watch?v=PKkEq0n6gPY&feature=related …komiks x-men z 1984r http://www.youtube.com/watch?v=-D58LDbpp8k&feature=related …może to są ostrzeżenia?, które w jakiś sposób, ktoś mogący „podróżować”, zostawił dla nas ..a nie programowanie… ..projekty…montauk, pegasus,..czy serial sliders.. ..i ten c.holerny zderzacz hadronów…

   • Lamacz Matryc 16 lipca 2011 o 7:24 am

    911 tez jest ukazany w filmie Matrix w pierwszej czesci z 1999 roku.Gdy Agenci wyciagaja teczke Neo.Mozna zatrzymac w tym momencie film,gdy teczka jest otwarta.

 12. Jarząbek 15 lipca 2011 o 1:26 pm

  Zenobiusz, widziałeś wysyp orgonitów na Allegro?:)

  • zenobiusz 15 lipca 2011 o 1:56 pm

   Faktycznie,nowa oferta,orgonity osobiste.Cieszy że jest następny wytwórca.Dobra wiadomość.

   • marek 15 lipca 2011 o 5:56 pm

    2 dni temu zakupiłem jakiś wisiorek z drutem w środku i jakąś piramidkę. Na razie jedyny efekt to taki, że ojciec ma zakłócenia w TV 🙂 Pewnie jak znajdę więcej czasu to może zbiorę się za chembustera, ale czy jest taki który zakłóci sygnał telewizyjny wszystkim w okolicy?

    • zenobiusz 15 lipca 2011 o 7:20 pm

     Nie wiem co kupiłeś,
     ale orgonity nie zakłócają fal radiowych i telewizyjnych.
     Może pora kupić Ojcu,
     nowy telewizor???

     • marek 15 lipca 2011 o 9:44 pm

      Nie! Nowy telewizor w życiu, teraz to chociaż puszczę kilka ciekawych filmów z komputera. Jutro spróbuje wywalić ten wulkanik do ogrodu. Jak obraz się poprawi to od poniedziałku zabieram się do budowy większego urządzenia.

      Kupiłem coś takiego: Odpromiennik orgonitowy „WULKAN ZŁOTO”

      Właściwości i cechy charakterystyczne:
      – posiada zdolność do powstrzymywania i absorbowania promieniowania elekromagnetycznego
      – wytwarza ogólny wagatoniczny stan emanujący na cały organizm człowieka (stan poczucia pełnego
      spokoju z równoczesnym odczuciem pełni energii)
      – zwiększa poziom energetyczny organizmu, podwyższa aktywność oraz żywotność
      – zapewnia dobry i spokojny sen
      – wzmacnia pole energetyczne człowieka, oczyszcza i „wznosi” na wyższy poziom (u osób ze słabszą
      energią – przyspieszają zmiany, poprzez otwarcie kanałów)
      – harmonizuje energię otoczenia
      – sprzyja Miłości (może ułatwić przyciągnięcie bratniej duszy, drugiej połówki, rozwija miłość
      romantyczną oraz poprawia stosunki i pogłębia miłości w relacjach partnerskich już istniejących)
      – ułatwia na WYBACZANIE i akceptację
      – Emanuje Boską Energią Miłości, wysyła też emanacje uczciwości i prawdy…

      • SEBECX 15 lipca 2011 o 10:07 pm

       …napisz później czy w okresie dostrajania po ok. tydzień .. nie miałeś wrażenia jakby złe „emocje” próbowały atakować w najmniej spodziewanych sytuacjach…

       • zenobiusz 15 lipca 2011 o 10:22 pm

        Napisz o tym,bo to ciekawy aspekt,trudno żebym ja wciąż pisał 🙂

        • SEBECX 15 lipca 2011 o 11:26 pm

         ok… podpuściłeś mnie :)… użyję określenia „złe”, aby było bardziej uniwersalnie :)…
         …orgonit sobie kupiłem z myślą sprawdzenia i sceptycznym podejściem… dawno temu, choć to pojęcie względne 🙂 uporałem się w życiu z wszelkimi nałogami … dodatkowo staram się jeść normalne jedzenie i być bliżej natury… po prostu wiocha na bosaka… cały czas zakładam również możliwość samo-manipulacji poprzez oczywiste grzebanie w necie za przeróżnymi informacjami… ..tyle wstępu….oddziaływanie jest subtelne – taka dopasowana koszula w sam raz… …faktycznie przed kompem mogę przebywać dużo, bez specjalnych turbulencji… przeważnie mam włączony cały dzień, a zaglądam z doskoku, ale bywa raz na tydzień i ponad 10 godzin w monitor bez przerwy… .i czuję się dobrze… w okresie dostrajania się zauważyłem anomalia w życiu codziennym… dodam, że żona też otrzymała osobistego orgonita… ….oprócz pozytywnych aspektów, których nie wymienię, aby nie sugerować pewnych odczuć, doszedłem do wniosku, że „złe” atakuje w momentach najmniej spodziewanych … są to sytuacje, które nigdy nie powinny wyzwolić tyle złych emocji… tutaj też powstrzymam się od szczegółów… z orgonitem tzw. „porwania emocjonalne” są praktycznie nieefektywne.. … oczywiście może ono zaistnieć, ale wraz ze świadomością co się dzieje.. dosyć ciekawe odczucie, kiedy człowiek w trakcie „wybuchu” jest w stanie się z tego śmiać… … po okresie przejściowym jest spokojnie… (cały czas piszę o własnym postrzeganiu)… ale „złe” nie śpi… …ostatnio coś z dietą mi się porobiło, bo owoce mi posmakowały, a mięso jakoś nie za bardzo… śmierdzi i kołkiem staje… …tyle na początek… może to tzw. efekt placebo, ale mam to gdzieś…. …w razie czego, żona na psychiatrii pracuje, to miękką kuszetkę mi załatwi…. 🙂 🙂 🙂 …. p.s. ja swój odpromiennik trzymam w ogrodzie…

        • SEBECX 15 lipca 2011 o 11:27 pm

         @ marek ..ja ma odpromiennik wulkan diament i osobistego harmony..

        • zenobiusz 16 lipca 2011 o 12:36 am

         Dziękuję.Mam podobne doświadczenia ,ale nie będę się rozpisywał.
         http://www.die-friedenskrieger.de/psychoterror.html#bluebeam
         Poczytaj to i wszystko będzie dla Ciebie jasne.Obszerne fragmenty są ma
         na moich blogach.Od tego odwraca się naszą uwagę,a można z tym walczyć.
         Uważaj na kontakty z bliskimi ,nie mającymi ochrony.Poprzez nich ,będą próby ataku.Irracjonalne zachowania i pomysły.Zresztą widzę, że sam rozpoznasz.
         Dobrze, że zacząłeś testować,może z czasem dołączysz do walczących, o całą swoją społeczność.
         Pozdrawiam.

    • monitorpolski 15 lipca 2011 o 9:09 pm

     Może odkłócają komórkę i ona sieje?

    • SEBECX 15 lipca 2011 o 9:45 pm

     …co prawda pasowałoby u Zenobiusza na samotnym ale napiszę tutaj.. … działa to to na pewno, tylko zapewne każdy może mieć inne „odczucia”… ..u mnie np. groch „jaś duży” zbladł jak mu piramidkę podstawiłem na 2 dni… ale np marchewka lubi orgonita… …jak nosiłem ją w kieszeni na spacerach z „małą” to po pół godzinie spać mi się chciało… … mam też osobisty, ale dostrajał się dłużej niż pisał producent…. zdecydowanie trwało to kilka dni… …nie będę więcej przynudzać o swoich odczuciach… z pewnością percepcja zależy od stylu prowadzenia się… …i dla atakujących też mam coś… …skoro to tylko „oszukane wióry” w plastiku, a na niektórych działają, to wypada się tylko cieszyć, że człowiek posiada taką moc…. i to boli… ..homeopatię też atakują… odpowiedź ta sama…

     • Jarząbek 16 lipca 2011 o 9:45 am

      No to zakupuję w takim razie osobisty bo moja piramidka za bardzo się w kieszeni nie zmieści. Sam nie zrobię bo nie umiem nic poza towerbusterami, one nie wymagają większej znajomości tematu;) Na Allegro jak Zenobiusz wspomniał, pojawiły się osobiste wraz z woreczkami i powiem szczerze tyle tego, że nie wiem, który wybrać.

     • Ania 16 lipca 2011 o 3:15 pm

      Coś mi sie te wasze orgonity-piranidki kojarza z……. amuletami ochronnymi sporządzanymi przez szamanów od tysiącleci. No, ale to tylko moje skojarzenie.

 13. Ola 15 lipca 2011 o 1:36 pm

  http://www.polishclub.org/2011/07/14/aleksander-scios-strategia-wyborcza-czy-imperatyw-moralny/ Mysle ze zadne komentarze tutaj nie sa potrzebne

 14. ArO 15 lipca 2011 o 6:43 pm

  trochę humoru 🙂
  Prezenterka ucisza publiczność

  Anglik mówiący po polsku
  http://youtu.be/osTmPDio1AI x)

 15. easyman 15 lipca 2011 o 7:06 pm

  A tak komuna broni swoich banków i korporacji co nas rabują…

  Police Brutality: Athens 29 June 2011 http://www.youtube.com/watch?v=-2j67t7dHwc

  No cóż prawdziwy twardziel z tego pana w masce pogratulować pewnie jest z siebie dumny jako najemnik w mundurze i ‚obrońca społeczeństwa’ tia spoko…
  Jak napisał jeden z komentujących zaraz pod spodem -ale nie niego ‚manly man’ czyli ironicznie uwypukla jego ‚prawdziwego męstwo’…
  Chyba musimy jednak zrewidować swoje poglądy na temat policji…jak mają zamiar bronić złodziei i swoich panów do końca to niech sie lepiej zastanowią bo ludzie w końcu naprawdę przestaną uciekać i ciekawe co wtedy…

  No cóż jak jeszcze nie wie ktos jakie sa tego przyczyny to tutaj mamy chocby ogólne przedstawienie dręczących ten system problemów. Jeden z analityków ostatnio wypowiadających sie przeciw działalności Wall Street m.in. ładnie to ujął w jednym z wywiadów o czym tez zabawnie opowiadaja ci panowie z alternatywnych mediów.

  Otóż przytoczył on pewien wymowny fakt na temat amerykanśkiego społeczenstwa, mianowicie…

  Od 1980 roku najbogatsze 5% procent społeczenstwa amerykańskiego zgromadziło więcej bogactwa (suma ponad 40 bilionów dolarów) niż cała ludzka cywilizacja razem wzięta przed 1980….pomyślmy o tym chwile hmmm…
  I to jest w samej Ameryce tylko więc łatwo sobie uzmysłowić skale piramidy finansowej i przekretu w jakich przyszło nam żyć.

  Tu macie cały klip z tym fragmentem i rozmową panów na ten temat:
  Shocking facts: http://www.youtube.com/watch?v=S49UIeDLqC0

  Rząd Grecki kupiony jakis czas temu przez bankierów z Goldman Sachs i IMF itp. gdzie ma swoje długi bierze teraz kolejna jeszcze większą pożyczkę by spłacić…poprzednia mniejszą pozyczkę. Oczywiście z wysokim procentem…to sie nazywa spirala z ktorej nigdy sie nie wyjdzie bo za pare miesiecy bedzie potrzebna kolejna pozyczka bo procent do spłacenia tego długu stworzonego z powietrza po prostu fizycznie nie istnieje… tak własnie sie dzieje gdy piramida finansowa zajdzie za daleko. Jest to tzw. ‚ponzi scheme’. Normalnie ludzie idą za to do więzienia podczas gdy nasz własny system finansowy ba cała gospodarka światowa prawie opiera sie właśnie na takiej lichwie.

  Rządy nie wiedzieć czemu zamiast tworzyć własne pieniądze pozyczają je z banków na procent i zgodnie z zasadami ‚fractional reserve banking’ itp. my ze swojej pracy i podatków i faktu ‚bycia konsumentami’ musimy je poźniej spłacać. A że drukowane sa tylko te pieniadze które sie pożycza a nie ten procent to łatwo sie domyślić że po prostu ten procent nie istneje i zeby go później pokryć trzeba…pożyczyć znowu i dodrukować więcej papierków bez wartości…

  I tak m.in. działa Wall Street ktore jest armią finansistów którzy nic nie produkują kompletne zero, a wręcz przeciwnie przez ich polityke miliony ludzi są puszczane teraz z torbami, musimy teraz ich ‚bail outować’ czyli pokrywac nawet ‚ich’ długi oprócz ‚swoich’, a wszystko to z naszych pieniedzy i pracy. Oni nie robią nic tylko transferują pieniadze z miejsca na miejsce powiększając depresję z każdym dniem. I gromadzą pieniądze z całego świata dla siebie i swoich panów od takich ludzi jak my.

  To jest głowne oszustwo chyba i powinno byc ważne dla wszystkich, bo bedzie dotyczyć wszystkich nawet jak jeszcze nie dotyczy bo nie masz wielkiego kredytu na dom. Nawet jak odloży sie 11 września i inne oszustwa na bok, to większość z nich i tak wynika własnie z tego głownego, czyli z naszej ‚fałszywej ekonomi’. Współczesna ‚arystokracja’ grabi nas w biały dzień, pytanie czy i kiedy w końcu cos z tym zrobimy zanim obudzimy sie bezdomni…. No cóż niektórzy juz zaczeli bez nas Jezyk

  p.s. i nie mówcie potem że tez mi sie chciało pisać tyle bo w tych tematach szczegolnie mi sie chce żeby nie powiedziec że zawsze Mruga

  • kazek 15 lipca 2011 o 7:28 pm

   Easyman – w temacie:

   http://www.polishclub.org/2011/07/13/roman-kafel-jak-banksterzy-zawlaszczyli-swiat-i-cos-wiecej/

  • Demolay 16 lipca 2011 o 8:25 am

   Warto tez zauwazyc, ze grecki premier Papa…. ma obywatelstwo… amerykanskie 🙂 Stad tez sle pozdrowienia dla Radka-Zdradka, GB Rostowskiego i wszystkich innych agentow dzialajacych otwarcie i bez sciemy.

 16. pola 15 lipca 2011 o 7:53 pm

  Gwiazdowski o bankructwie. http://tiny.pl/hfz74

 17. SEBECX 15 lipca 2011 o 9:12 pm

  ..koreańczyka śledził ajfon, a ja dostałem na mejla takie udogodnienie dzisiaj http://localizer.mobi/ …hehe..

 18. Talbot 15 lipca 2011 o 10:54 pm

  Ciemne luki w atmosferze Słońca, tak zwane „dziury koronalne”, charakteryzują się wypływaniem silnych strumieni wiatru słonecznego. Zaobserwowana ostatnio dziura emituje strumień cząstek skierowany w stronę Ziemi.

  Szacowany czas przybycia pierwszej fali to 19 lipca. Dziś rano, teleskopy na pokładzie należącego do NASA Solar Dynamics Observatory fotografowały zjawisko w UV. Dziury koronalne są to miejsca, gdzie pola magnetyczne atmosfery słonecznej otwierają się i pozwalają gazom na ucieczkę.
  Ciemne luki w atmosferze Słońca, tak zwane „dziury koronalne”, charakteryzują się wypływaniem silnych strumieni wiatru słonecznego. Zaobserwowana ostatnio dziura emituje strumień cząstek skierowany w stronę Ziemi.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziura-koronalna-emituje-strumien-wiatru-slonecznego-skierowany-w-strone-ziemi

  ————————–
  Energia protonów z emisji takiej dziury koronalnej…zmienia nasze DNA. Wyrośnie nam trzecia helisa?

  • WladymiR 16 lipca 2011 o 12:02 pm

   „Energia protonów z emisji takiej dziury koronalnej…zmienia nasze DNA. Wyrośnie nam trzecia helisa?” …albo trzeci cycek 😉

  • SEBECX 16 lipca 2011 o 5:52 pm

   …jeśli już to nie każdemu…

 19. ama12 15 lipca 2011 o 10:57 pm

  http://wolnemedia.net/polityka/cesarz-powinien-paradowac-nagi/ rząd chce ograniczyć dostęp do informacji publicznej

 20. ama12 15 lipca 2011 o 11:00 pm

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/netanjahu-przekupuje-rumunie-i-bulgarie/ bez komentarza

 21. rabarbarek 16 lipca 2011 o 3:34 am

  Dziwne video. NASA przestrzega i wlasciwie nie wiadomo przed czym. Najpierw czlowiek mowi o przygotowaniach do nateralnej katastrofy , ktora moze wydarzyc sie na Zachodzie , na Wschodzie lub w okolicach Wielkich Jezior. Potem wspomina 9/11 , a to wydarzenie naturalna katastrofa z pewnoscia nie bylo. Takich ostrzezen nie puszcza sie od tak sobie. Mamy byc przygotowani , aby ochronic nasze rodziny a nawet domowe zwierzatka , mamy uzgodnic plany komunikacji w razie gdybysmy zostali oddzieleni od czlonkow rodziny , mamy byc w gotowosci. Slowa ” Badz przygotowany” brzmia troche zlowieszczo , jakby pan cos wiedzial , ale nie moze lub nie chce powiedziec, Posluchajcie , nie brzmi to ani jak komunikat , ani jak ostrzezenie , raczej jak informacja podana nie wiadomo komu i po co , bez szczegolow trudno poczynic jakiekolwiek przygotowania . Przeciez jesli bedzie to jakis naturalny lub ” naturalny”??? kataklizm to jak ” pizdnie i gwizdnie” to zostanie z nas tylko mokra plama. Sluchajac pana jedno jest pewne , nie mowi o kryzysie i upadku finansowym .

  • mi461 16 lipca 2011 o 4:29 am

   hmmm …faktycznie, Komentarze pod filmem na UT
   1 wypowiedz
   „Also, I have my doubts that man is from NASA”
   2
   „According to the official NASA website, this guy works for NASA, and they have this same exact video on their site. In fact, if you read the video description (above) then you will see that I provided the link. Why would NASA say that he works for them if he doesn’t? ”
   No chyba znow nie zasne.
   Ale dalas temat do rozmyslan.
   Fakir napewno odpowie 😉 ON WIE WSZYSTKO

   • FAKIR 16 lipca 2011 o 11:17 am

    Pewnie, że odpowiem

    1. Istnieje szatański plan zniewolenia jak największej ilości dusz ziemskich
    2. Plan ten jest skomplikowany i trwa od wielu lat, a kulminacją będzie sfingowana inwazja UFO.
    3. „Królowie ziemscy” wezmą władzę na krótko wraz z bestią. Co już się dzieje, a będzie jeszcze gorzej po tym jak „przybędzie szefostwo”
    4. „Biada ziemi i biada morzu, bo zstąpił do was diabeł (UFO), pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu” . ( Mało czasu bo zbliża się Mesjasz i zbliżają się kataklizmy wskutek czego Ziemia ulegnie zniszczeniu )

    Podsumowując:
    Nie daj się wpuścić w maliny!!! ….bo
    „Będą czynić wielkie cuda i znaki. Tak wielkie że nawet ogień z nieba będą sprowadzać na oczach ludzi”

    Religie będą prześladowane jak nigdy przedtem. Szczególnie Chrześcijanie będą wydawani na śmierć.

    Słudzy szatana będą prowadzić Chrześcijan do synagog i innych budynków.
    Będą zadawać podstawowe jedno pytanie:

    „Czy wyrzekasz się Jezusa Chrystusa???
    NIE !
    Łup w łeb siekierą

    „Kto się mnie nie wyrzeknie, Tego i ja się nie wyrzeknę przed moim Ojcem w niebie”
    Jezus Chrystus

    TAJEMNICA

  • mi461 16 lipca 2011 o 12:40 pm

   oj rabarbarek ciezka noc mialam po tym filmie, moja malolata przylatuje z kraju i mamy do NY jechac z wycieczka i teraz sie boje, czy to dobry pomysl 😦
   NASA nigdy nie robila tego 😦 , cos tu nie gra.

 22. Ola 16 lipca 2011 o 3:59 am

 23. rabarbarek 16 lipca 2011 o 4:20 am

  USA uznaly w pospiechu ” rzad rebelski” w Libii. Rebelianci dostana pieniadze zamrozone w bankach zachodnich . Kolejne zlodziejstwo bankow , poniewaz te pieniadze to nie prywatne akcje Kaddafiego , ale inwestycje legalnego banku libijskiego , czyli wlasnosc narodu , ktory w ogromnej liczbie opowiada sie za prawowitym , legalnie wybranym przywodca rzadu [ i rzadem] . Ale demokracja demokracji nierowna. To , ze narod libijski popiera swojego przywodce nie jest wazne dla ” osi dobra” , i trzeba go przegonic , aby nie stal na drodze budowy nowego ladu swiatowego.
  Kiedy w Grecji caly narod wystapil przeciwko swojemu przywodcy, ” os dobra” pogrozila palcem narodowi , ktory chce obalic swojego premiera , ktory przeszkoda w budowie nowego ladu nie jest.

  A tak swoja droga to jakos nie wyobrazam sobie , zeby Obama , Sarkozy , czy Papandreu rozdali swoim narodom bron [ tak jak zrobil to Kadaffi , ponad milion sztuk karabinow] bez obawy , ze pierwsza kulka nie poleci w przeciwna , niz zaplanowano, strone.

  http://www.mathaba.net/news/?x=627456

 24. mi461 16 lipca 2011 o 4:31 am

  co sie dzieje ze stronka? nie wchodza w ogole komentarze.
  Moze ten wejdzie.

 25. mi461 16 lipca 2011 o 4:40 am

  znowu w Japonii SNIEG ? moze ten czlowiek z NASA ma racje?
  http://tropic.ssec.wisc.edu/real-time/mosaic/movies/moswirbbmjava.html

  • SEBECX 16 lipca 2011 o 12:46 pm

   …cóż ..wszystko się może zdarzyć… gdy krupnik pełen warzyw… hehehe… czytałem kiedyś wypowiedzi @wojoxa na zmianach na ziemi.. lawa podchodzi pod skorupę, aby ta mogła się na niej „pośliznąć” …stąd wybuchają wulkany…. …..jeżeli ktoś faktycznie zauważył, że słońce wschodzi lub zachodzi w innym miejscu niż zazwyczaj, to by już oznaczało pewne przemieszczenia skorupy… ale wciąż czekamy na to kulminacyjne… przełamanie…

   • mi461 16 lipca 2011 o 5:13 pm

    SEBEX – Juz tyle teorii i domyslow jest podpartych „niby” naukowo,ale nikt nie ma pojecia co faktycznie jest, jakie zmiany zachodza. Bo zachodza i niema co do tego watpliwosci.
    Niwatpliwie ma wplyw wyciek ropy w Zatoce Meksykanskiej, ale czy tylko?

    Gdzie wojox piesze teraz? lubialam go czytac 🙂
    pozdrawiam

   • karlos33 16 lipca 2011 o 8:36 pm

    Pisałem tu na blogu ostatnio przyrównując ziemię do garnka ciśnieniowego , że jak temperatura zbytnio wzrośnie wybija zawór bezpieczeństwa żeby garnka nie rozerwało to tak samo jest teraz z ziemią , coraz bardziej się ogrzewa a poprzez wulkany wypuszcza nadmiar ciśnienia jednocześnie przy pomocy pyłu odcinając dopływ światła i obniżając temperaturę.
    Jest to taka naturalna ochrona naszej planety 🙂 , narazie małe wulkany puszczają bąki ale wkrótce przyjdzie czas na coś większego bardziej destrukcyjnego, a gdzie i kiedy to można się domyślać.
    A czy poślizg skorupy jest możliwy, napewno tak ale do tego jest potrzebny inny czynnik jeszcze , np w postaci przelatującego większego obiektu obok naszej planety, a może i nawet naszego słońca.
    A teraz jeszcze 2 sierpnia USA zostaną bankrutem co oznacza że państwo nie będzie miało pieniędzy na emerytury i na opiekę medyczną co może poskutkować zamieszkami a nawet może rozpocząć wojnę domową.
    A teraz walne czymś od Nostradamusa 🙂 otóż jak wybuchnie w USA wojna domowa to po 3 miesiącach ma się rozpocząć III wojna światowa , to tak pisze jak ktoś o tym nie wie 🙂
    Teraz jeszcze po co amerykanie wycofują żołnierzy z Afganistanu, dlaczego ? otóż tak jak w filmie Deep Impact prawdopodobnie z powodu zbliżającej katastrofy ściągają żołnierzy do zabezpieczenia wszelkich dóbr w USA.
    Jak coś jeszcze mi przyjdzie na myśl to postaram się pisać w innych postach.

    • karlos33 16 lipca 2011 o 9:13 pm

     dodam jeszcze
     „Nadejdą czasy cudów, kiedy nauka poczyni wielkie odkrycia w dziedzinie tego, co niematerialne. Będziemy świadkami nadzwyczajnych odkryć archeologicznych, które zasadniczo zmienią wiedzę o świecie starożytnym. Całe ukryte złoto wyjdzie na powierzchnię, opuszczając wody. Tak postanowiono z góry.”

     Teraz zobaczcie ile skarbów jest odkrywanych w tym roku, np. ostatni z dzisiaj
     http://losyziemi.pl/na-dnie-baltyku-odnaleziono-wrak-sredniowiecznego-okretu-prawdopodobnie-wyladowany-kosztownosciami/
     i tak co kilka dni coś odkrywają, nawet Atlantydę 🙂

 26. ArO 16 lipca 2011 o 10:19 am

  Przekrój: MY, POLACY ZABÓJCY ŻYDÓW 😦
  http://piotrbein.wordpress.com/2011/07/15/przekroj-my-polacy-zabojcy-zydow/

  • SEBECX 16 lipca 2011 o 12:46 pm

   … szczucie jest coraz większe….

 27. stary-stach 16 lipca 2011 o 10:43 am

  nie powołujcie sie na „PAP” to jest wieksze „GWNO” przekracza nawet SZECHTERIADE

 28. ArO 16 lipca 2011 o 10:56 am

  Lekka uwaga może kiedyś, jakość, komuś pomoże.
  NIENAWIŚĆ Co to jest nienawiść – skąd się bierze i jakie są jej skutki.

 29. PokójWam 16 lipca 2011 o 11:22 am

  Aktualna sytuacja gospodarcza na świecie:

  http://gwiazdowski.blogbank.pl/2011/07/15/co-sie-stanie/

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110712&typ=sw&id=sw11.txt

 30. Ania 16 lipca 2011 o 3:24 pm

  A tu macie jeszcze trochę o medycynie mafijnej, czyli mafii medycznej, czy w końcu wszystko jedno jak to draństwo nazwać.
  http://astromaria.wordpress.com/2011/07/11/mafia-medyczna-szczepienia-z-dr-ghis/

 31. Ola 16 lipca 2011 o 4:22 pm

  http://www.richplanet.net/detail.php?dbindex=216
  Bardzo ciekawy wywiad o klamstwach UFO i mutacji zwierzat

 32. LL 16 lipca 2011 o 4:37 pm

  Bogaci coraz bogatsi, biedni coraz biedniejsi
  Dwa lata temu najbogatsze 10 proc. społeczeństwa miało dochody 3,96 razy wyższe niż najuboższe 10 procent. W tym roku ta różnica wynosi 4,19 razy. Takie wnioski płyną z zaprezentowanej wczoraj najnowszej Diagnozy Społecznej 2011. Badanie przeprowadzono na 26 tys. Polaków pod kierownictwem socjologa profesora Janusza Czapińskiego.W badaniach widać też spadek zamożności najuboższej grupy Polaków. Po uwzględnieniu inflacji średni dochód na osobę w najmniej zamożnych rodzinach zmalał z 638 do 620 zł.

  Coraz bardziej stabilizuje się podział społeczny według dochodów. Ponad 60 proc. Polaków, którzy w 2009 roku pozostawali w jednej piątej najbiedniejszej części społeczeństwa, w tym roku wciąż są w tej grupie. Podobnie aż blisko 70 proc. należących do jednej piątej najlepiej zarabiających utrzymało swój wysoki status. Czyli nie tylko coraz trudniej jest wydostać się z grupy najbiedniejszych, ale i trudniej awansować do tej najzamożniejszej.

  http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/bogaci-coraz-bogatsi-biedni-coraz-biedniejsi/

 33. ArO 16 lipca 2011 o 4:42 pm

  Plan globalnej eksterminacji ujawniony
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=17276

 34. Ola 16 lipca 2011 o 4:52 pm

 35. Ola 16 lipca 2011 o 6:10 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2011/07/16/amerykanow-agituje-sie-by-przyjeli-antychrysta/

  • zenobiusz 16 lipca 2011 o 7:07 pm

   A propos orgonu, nie doczekałem się odpowiedzi.
   zenobiusz 15 Lipiec 2011 o 1:51 pm
   http://www.google.pl/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=orgon+scam
   To ciekawe bo wyszukiwarka informuje mnie tylko o oszustwach w Oregonie,nic na temat orgonu,czy małe przeoczenie ?
   Może mamy inne wyszukiwarki???.
   Jeśli tak to prosiłbym o linki na moim blogu.

 36. ziarnko prawdy 16 lipca 2011 o 6:56 pm

  Chyba marnie placa prezydentowi Komorowskiemu,jak jego polowica tak sobie dorabia !!!
  http://kurdebele.blox.pl/html/1310721,262146,169,170.html?34,1

 37. Ola 16 lipca 2011 o 7:19 pm


  http://www.youtube.com/watch?v=aU4iDThXhq0&feature=player_embeddeTo sa dwa filmy pokazujace do czego zmierza swiat

 38. ArO 16 lipca 2011 o 7:45 pm

  Pomóż uwolnić Youcefa Nadarkhaniego
  29 czerwca 2011 r. sąd apelacyjny w mieście Kom (Iran) podtrzymał wyrok śmierci na pastora Youcefa Nadarkhaniego. Według jego prawników wyrok może być wykonany w każdej chwili, chyba że wyprze się wiary w Jezusa.

  Youcef Nadarkhani ma 33 lata i pochodzi z miasta Reszt, znajdującego się w irańskiej prowincji Gilan. Przez ostatnie dziesięć lat był pastorem w sieci kościołów domowych. W grudniu 2006 r, spędził dwa tygodnie w areszcie pod zarzutem apostazji (porzucenia islamu) i prowadzenia działalności ewangelizacyjnej. Jest żonaty i ma dwóch synów w wieku ośmiu i sześciu lat.

  12 października 2009 r. aresztowano go, kiedy zaprotestował przeciw decyzji władz, nakazującej objęcie nauczaniem islamu wszystkich uczniów w szkołach, także tych z rodzin chrześcijańskich. Jakkolwiek pierwotnym powodem jego aresztowania był fakt, że ośmielił powołać się na swe prawa w zakresie wolności religijnej, to wkrótce ponownie oskarżono go o apostazję i ewangelizowanie muzułmanów.

  Władze używały różnych metod, by zmusić pastora Nadarkhaniego do ponownego przyjęcia islamu. Przetrzymywano go, między innymi, w izolatce i podawano mu jakieś leki, by można go było uznać za obłąkanego. Kiedy te metody zawiodły, w czerwcu 2010 r. aresztowana została jego żona, Fatima Pasindedih. Władze zagroziły, że zabiorą im dzieci i umieszczą w muzułmańskiej rodzinie. Ponieważ Youcef nie ugiął się pod presją i nie wrócił do islamu, Fatimę postawiono przed sądem, bez możliwości skorzystania z pomocy adwokata, i skazano na karę dożywotniego więzienia. Wynajęty później prawnik złożył odwołanie od wyroku, wskutek czego wyrok został uchylony, a Fatimę wypuszczono na wolność. (…)

  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/pomoz_uwolnic_youcefa_nadarkhaniego_14355

 39. Ola 16 lipca 2011 o 7:54 pm

  Wiadomosc dla p. Zenobiusza – wczoraj stralam sie przekazac informacje ale temat byl zamkniety. Przepraszam ale Pan ma racje , czytajac w zaciszu domowym o orgonite widze same pozytywy. Poniewaz bardzo duzo lat czytam forum na stronie http://curezone.com/forums/fm.asp?i=1784583 i wierze w ich poruszane sposoby leczenia wileu chorob, tam tez jest Orgonite effects? gifting scam? przeczytalam tytul i tylko zostal mi w pamieci scam wiec nie czytajac artykulu bylam pewna ze posadzaja o scam ale jak wrocilam do tego wczoraj to scam ten jest darem w przenosnij A tak samo jak Pan nie moge dojsc gdzie byl artykul o aresztowaniach w Wielkiej Brytanij za sprzedaz Orgonite Pamietam ze do tego dotarlam z jakis komentarzy zaluje ze nie wzielam w Ulubione. Jesli odszukam to napewno Panu wysle. Tylko nie rozumiem jesli to nie jest Pana biznes to po co Pan ciagle o tym pisze, do czego to sluzy czy do poprawy zdrowia Polakow, czy do zapobieganiu kataklizmom w Polsce a moze jeszcze cos o czym nie wiem. Kiedys o tym przeczytam z prawdziwych zrodel jesli tylko bede miala na to czas i ochote. Najwazniesza prace jaka wspolnie powinnismy wykonac to pokazywac co naprawde dzieje sie w Polsce i swiecie i kto jakimi metodami probuje nas oszukiwac, nie dajmy sie zastraszyc. Ma Pan racje ze za duzo tematow poruszam naraz ale wszystkie wydaja mi sie wazne. Bede starala sie wiecej pisac w komentarzach innych blogow. Zaluje tylko ze komentarze Polakow bija rekordy chamstwa i ublizania innym. Jestem pewna ze nie blogerzy ale platni agencji pisza te CHAMSTWA (przepraszam za takie okreslenie) ale po prostu brak mi slow . W ten sposop chca obnizyc range kazdego blogu ktory jest im nie wygodny.

 40. zenobiusz 16 lipca 2011 o 8:42 pm

  Ola@
  „czy do poprawy zdrowia Polakow, czy do zapobieganiu kataklizmom w Polsce a moze jeszcze cos o czym nie wiem”
  Dokładnie o to chodzi.Przede wszystkim o przeciwdziałanie kontroli umysłu,smogowi elektromagnetycznemu,poprzez które uzyskuje się bierność lub irracjonalne zachowania ludzi.Poprawa plonów,stanu zdrowia ludzi i biosfery jest równie ważna.Nie musi Pani szukać.
  ” przeczytam z prawdziwych zrodel”
  Liczne ,zapewniam że prawdziwe , dostępne źródła, są u mnie na blogu ,nawet doświadczenie z Izraela.Nie musi więc Pani szukać,wystarczy czytać mój blog.

  • zenobiusz 16 lipca 2011 o 8:57 pm

   „Tylko nie rozumiem jesli to nie jest Pana biznes to po co Pan ciagle o tym pisze,”
   Nie zna Pani innych motywacji,popularyzowania zwalczanej przez NWO wiedzy ,niż biznes.???
   Tu i tak pewien postęp,bo ostatnio sugerowała Pani,że popieram oszustów,przy czym nie może Pani znaleźć jednego tylko artykułu,wobec mnóstwa świadectw i wyników badań na moim blogu.Przydało by się takie ,zapomniane przez wielu,polskie słowo:
   Przepraszam.

   • zenobiusz 16 lipca 2011 o 9:20 pm

    Może to ten artykuł którego nie udało się znaleźć 🙂

 41. mocniejszy 16 lipca 2011 o 8:46 pm

  Chcecie wiedzieć jaką „demokrację przyszłości” szykuje nam oligarchia i jak wzmocni w niej swoje wpływy? Przeczytajcie uważnie:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/07/16/oszustwo-demokracji-elektronicznej/

 42. wacpan 16 lipca 2011 o 8:46 pm

 43. Ola 16 lipca 2011 o 9:15 pm

  PRZEPRASZAM PANA ZENOBIUSZA. Jesli to przeciwdziala kontroli umyslu, smogowi elektromagnetycznemu to po zapoznaniu sie dokladnie i zbudowaniu orgonite wyprobuje to na sobie jesli bede uwazala ze jest godne uwagi. Bo wiekszosc czasu spedzam przy komputerze a pole magnetyczne i elektryczne sa bardzo szkodliwe dla zdrowia. Na pewno napisze tutaj o moich doswiadczeniach z orgonite jesli to sprawdze. Na Pana strone jakos nie wiem dlaczego staralam sie nie wchodzic ale skoro Pan ma informacje ktore beda mnie interesowaly to to zrobie. Pozdrawiam i jeszcze raz PRZEPRASZAM p. ZENOBIUSZA

 44. Ola 16 lipca 2011 o 9:19 pm


  To powinam byla umiescic na wczorajszej stronie ale nie mialam czasu. Robie to teraz i prosze o przetlumaczenie przez kogos na jezyk polski bo naprawde warto

 45. Ola 16 lipca 2011 o 9:42 pm

  Bardzo czesto w bibliotekach sa organizowane spotkania z ciekawymi ludzmi ktorzy maja ciekawe infromacje do przekazania. Po katastrofie smolenskiej byl wywiad w radiu 3 godzinny o zamachach terrorystycznych i katastrofach samolotowych z emerytowanym agentem Mosad. Potem bylo spotkanie z nim w biblotece. Oczywiscie poszlam by zadac pytanie na temat katastrofy smolenskiej co On sadzi bo tlumaczyl ze ze zdjecia moze stwierdzic czy to byl zamach czy nie. To co mowil w 100 procentach wskazywalo ze to byl zamach, oczywiscie nie odnosil sie do katastrofy smolenskiej. Poszlam na spotkanie, z kopiami zdjec sciagnietych z internetu i gazet na temet katastrofy smolenskiej. Ale pytania zadac nie moglam bo zabraklo czasu. Oczywiscie na pytania nie wygodne podstawia sie swoich ludzi i niby to publicznosc zadaje pytania. Bylam zawiedziona ale wychodzac uslyszalam polski jeezyk i nawiazalam rozmowe z Polakiem ktory tez zamieszczal komentarze na tej samej stronie internetowej na ktorej ja pisalam swoje komentarze na temat katastrofy smolenskiej i z niektorymi jego pogladami sie nie zgadzalam A zeby bylo smieszniej to mieszka w tej samej dzielnicy w ktorej ja mieszkam. Wiec jesli bedzie temat orgonite to napewno ja tez tam pojde. Musze w biblotece zasugerowac menadzerowi ten temat bo nigdy nie byl poruszany. OLA Dosyc bo chybsa znowu musze zmienic nick. Cztery godziny przy komputerze przydal by mi sie Orgonite prawda Panie ZEnobiusz.

 46. Megi 16 lipca 2011 o 9:51 pm

  „Państwa członkowskie nie mogą wykorzystywać funduszy europejskich w celu finansowania inicjatyw antyaborcyjnych. Ta kampania jest sprzeczna z wartościami europejskimi.” Węgry muszą się teraz tłumaczyć ze sfinansowania takiej kampanii z funduszy unijnych i musiały ją przerwać. Unia jest zadowolona. Bez komentarza… http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=8988

 47. jowram 16 lipca 2011 o 10:00 pm

  Ojciec Przedwieczny powstrzyma Nowy Porządek Świata przed ostatecznym prześladowaniem Jego dzieci.

  Posted by Dzieckonmp w dniu 16/07/2011

  Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymała wizjonerka z Europy, który otrzymuje przesłania od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu władzy antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat. To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować. Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga. Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.

  Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

  Orędzie nr.136 z serii Ostrzeżenie.

  Piątek, 8 Lipca 2011 r., 15,30
  Moja ukochana córko, zdaję sobie sprawę, że ta praca bardzo cię męczy i potrzebujesz tygodniowego odpoczynku, ale wysłuchaj co mam do powiedzenia. Moje dzieci powinny się obudzić i zobaczyć niepokoje na świecie gdzie kryzysy finansowe są bardzo liczne. Powiedz im, że chociaż chciwość ludzi była częściową przyczyną pogłębiających się długów, to kryzys bankowy został celowo zaplanowany przez Jedną Światową Grupę. Wielu uśmiechnie się po przeczytaniu tej wiadomości i ją zakwestionuje, nie wiedzą oni jednak, że jeśli nie wstaniecie i nie będziecie bronić swoich praw, to będziecie zmuszani do przyjęcia znamienia bestii aby uzyskać dostęp do własnych pieniędzy.
  Wprowadzenie nowej światowej waluty przez niewierzących.
  Społeczność niewierzących jest zdeterminowana aby wprowadzić nową globalną walutę, która zapewni im kontrolę. Jeżeli tak się stanie, to spróbują odmówić wam żywności. Jeżeli nie przyjmiecie do wiadomości tego faktu teraz, to pozostaniecie bezbronni pod kontrolą masońskiej Światowej Grupy Zła. Przygotujcie się w tym momencie Moje dzieci, zanim nastąpi Ostrzeżenie. Aby zatrzymać niewolników szatana i antychrysta nie wystarczy nawrócenie milionów, również części ich zwolenników, podczas Oświecenia sumień. Ze względu na kontrolę Światowej Grupy nad waszymi pieniędzmi trudno będzie wam bronić prawa do własności, żywności i zdrowia. Będą kontrolować te trzy sfery, jeśli nie wyrazicie już teraz głośno swojego oporu. Powstrzymajcie waszych przywódców, zanim zrobią kolejny krok. Nie pozwalajcie aby was tyranizowali. Jeśli wiecie o tych podłych planach w ich głowach, to ostrzegajcie innych.
  Zaplanujcie już teraz zapasy nasion i żywności.
  Róbcie zapasy artykułów spożywczych, kupujcie nasiona, które pomogą wam utrzymać się przy życiu. Zaopatrzcie się w srebrne lub złote monety aby móc nabyć niezbędne rzeczy. Co najważniejsze: znajdźcie miejsca, gdzie można będzie spotykać się w grupie, aby sprawować Najświętszą Ofiarę Mszy Św. ponieważ kościoły będą spalone.
  Słudzy szatana mnożą się jak tysiące mrówek .
  Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii. Módlcie się, módlcie się aby zapewnić waszym domom błogosławieństwo i ochronę przed armią, która próbuje do nich przeniknąć i uprowadzić was ze sobą. Słudzy szatana są jak mrówki, mnożą się przez tysiące z godziny na godzinę. Moje dzieci musicie się modlić aby zapobiec i zwalczyć serie zbrodni zaplanowane przez Nowy Światowy Rząd, który rwie się aby przejąć nad wami kontrolę. Zróbcie zapasy poświęconych świec aby móc utrzymać światło. Planujcie już teraz aby nie stać się ich niewolnikami.
  Kupcie kuchenki na butle gazowe, koce, suszone pożywienie i konserwy, tabletki do oczyszczania wody, świece oraz obrazy religijne dla siebie i waszych rodzin abyście mogli przetrwać wielką karę, która nastąpi po ostrzeżeniu. Modlitwy już osłabiły siłę oddziaływania wielkiej kary, ale wy, Moje dzieci, w każdej chwili musi mieć się na baczności. Przez to, że wykażecie się roztropnością podczas przygotowania, będziecie w stanie przetrwać wielkie bombardowanie, które zostało zaplanowane i będzie gorsze niż to, co Żydom przygotowano za rządów sługi szatana Hitlera. Weźcie sobie do serca to ostrzeżenie, zaoszczędzicie sobie wówczas buntu i szoku, który planuje dla was ten Nowy Światowy Rząd.
  Do tych, którzy związani są z Nową Grupą, mówię: Słuchajcie mnie teraz. Nawróćcie się. Weźcie pod uwagę Ostrzeżenie, ponieważ również dla was oferowana jest szansa, aby odwrócić się od szatana i ognia piekielnego.
  Rada dla Moich wyświęconych sług.
  Moi wyświęceni słudzy nie spuszczajcie swego wzroku ze Mnie, módlcie się do Ducha Świętego aby pomógł wam zachować czujność i rozpoznać fałszywego proroka, kiedy wyjdzie spośród was. Podczas prześladowań twórzcie i prowadźcie grupy aby moje dzieci mogły przyjmować Najświętszą Eucharystię.
  Ręka Mojego Ojca jest gotowa spaść z wielką siłą na przywódców banków, wschodnich i zachodnich mocarstw, którzy planują przejąć kontrolę nad wszystkimi. Mój Ojciec Przedwieczny zniszczy wszystkie ich działania aby zapobiec prześladowaniom Jego dzieci. On nie pozwoli na to. Pamiętajcie Moje dzieci, że Bóg Ojciec Przedwieczny chce ochronić was wszystkie. Jego cierpliwość się skończyła. Do ostatniej chwili czeka aby przyjść do Niego i prosić o przebaczenie, jednakże teraz zadziała z wielką mocą aby powstrzymać okrutne reżimy zadające ból reszcie Jego stworzenia. Uczyni to, ze względu na miłość do Swoich dzieci. Dla tych którzy mówią, że Bóg Ojciec nie może okazać gniewu, ponieważ kocha wszystkie Swoje dzieci. Zrozumcie, że jest słusznie zagniewany ze względu na niesprawiedliwość jaka spotyka Jego umiłowaną Rodzinę. On ponownie zjednoczy wszystkie swoje dzieci aby nareszcie mogły żyć w pokoju przez całą wieczność.
  Dzieci, nie przegapcie znaków, które są wokół was- ilość wojen, brak pieniędzy, brak jedzenia, brak opieki zdrowotnej- trzeba przyznać, że jest to dzieło szatana. Nie pochodzi to z ręki Boga Ojca Przedwiecznego. On już dłużej nie może akceptować takiego stanu rzeczy. Bądźcie wdzięczni za Jego obecność i działanie. Bóg Ojciec nie dopuści aby Jego stworzenie zostało zniszczone.
  Wasz ukochany Jezus, Odkupiciel i Zbawiciel całej ludzkości

  Tłumaczyła:mróweczka

 48. zenobiusz 16 lipca 2011 o 10:11 pm

  …@paradne to co piszesz.Ty sobie wyobrażasz że Pan Jezus ma latać jako UFO,a ludzie proch marny pod Jego sandałami ,będą z nim walczyć?.Dawno się tak nie ubawiłem.
  No tak zbawieni com.Wszedłęm na linka a tam objawienie:
  „Ten skrót został usunięty przez administratora serwisu lub nigdy nie istniał.”
  I tak to jest,z waszym nauczaniem,obrońcy demonów. 🙂

  • zenobiusz 16 lipca 2011 o 10:15 pm

   Po odrzuceniu tnij org.link prowadzi do strony z linkiem w którym czytamy:

   „Poselstwa komunikowane przez istoty z zaświatów oraz ich próby przepowiadania przyszłych wydarzeń, nie różnią się od omylnej ‚wiedzy’ okultystycznej. Nie ma bowiem różnicy czy ktoś posługuje się deską do wywoływania duchów, kartami do Tarota, psychometrią, czytaniem z dłoni, analizą kształtu czaszki, seansem spirytystycznym, pismem automatycznym, odczytywaniem aury, kryształową kulą czy horoskopem. Poselstwo jest wciąż takie samo, z czego wynika, że za każdym razem pochodzi z tego samego źródła, które Biblia potępia, nazywając je spirytyzmem.
   Dla każdego kto zetknął się z okultyzmem, Jezus Chrystus jest jedyną drogą ucieczki od śmiertelnych konsekwencji tych praktyk. Imię Chrystusa jest jedynym, które może skutecznie wyrzucić lub odeprzeć demony oraz ich ataki. Przykładem dla nas może być postawa ludzi nawróconych na chrześcijaństwo w czasach apostolskich, którzy przedtem parali się okultyzmem. Kiedy uwierzyli w Chrystusa, przynieśli swe księgi i parafernalia, aby je spalić (Dz.19:18-19).
   Osoby, które utrzymywały społeczność z istotami pozaziemskimi, ale powierzyły swe życie Chrystusowi, odżegnując się od praktyk okultystycznych, zostają uwolnione od demonicznych ataków. ‚Kosmiczni bracia’ jakoś nie kontaktują się z prawdziwymi wyznawcami Chrystusa.”(16)’
   Trzykropek@,czy ty czytasz teksty do których podajesz linki „)