Hinduski przedstawiciel Monsanto dotkliwie pobity

Grupa adwokacka broniąca praw chłopów Vidarbha Janandolan Samiti przekonała władze stanowe o konieczności przeprowadzenia zaawansowanego dochodzenia w sprawach 10,000 samobójstw chłopów w zachodnim Vidarbha, które miały miejsce od czerwca 2005 roku, kiedy to wprowadzono w tym regionie nasiona bawełny GMO …
==================================================================

Skutkiem decyzji z 2005 roku o przyjęciu do upraw roślin genetycznie modyfikowanych w Indiach, były liczne samobójstwa wielu hinduskich chłopów. Chodzi głównie o bawełnę GMO, na której nasiona ma monopol niesławna firma Monsanto. Efektem wprowadzenia tych nasion jest kryzys agrarny w stanie Maharashtra.
Aby uprawiać, chłopi muszą zakupić 11 450 gramowych paczek nasion na każdy hektar. Tak przynajmniej powinno być w teorii, jednak jak się okazuje, w dużym procencie ziarna nie kiełkują, nawet po drugim zasianiu. Podobne problemy zaczynają występować też w innych częściach Indii.
Grupa adwokacka broniąca praw chłopów Vidarbha Janandolan Samiti przekonała władze stanowe o konieczności przeprowadzenia zaawansowanego dochodzenia w sprawach 10,000 samobójstw chłopów w zachodnim Vidarbha, które miały miejsce od czerwca 2005 roku, kiedy to wprowadzono w tym regionie nasiona bawełny GMO, tzw. „Bt”.
Rząd hinduski i władze stanowe wpompowały 100 miliardów rupii (10 tys crore) w pomoc dla chłopów, jednakże nie zażegnano kryzysu, który wg. grupy adwokackiej może się znacznie pogorszyć, jeśli natychmiast nie nastąpi kolejna akcja.
Kryzys nastąpił w momencie gdy na początku czerwca cały zapas nasion bawełny Bt, zamówiony przez dealerów z Maharashtra, został sprzedany sąsiedniej Andhra.
Mimo, że władze stanowe zażądały odpowiednich działań od przedstawicieli Monsanto, nie było żadnej reakcji, aż do trzeciego tygodnia czerwca, gdy nagle na rynku pojawiły się duże ilości nasion bawełny Bt.
Okazało się, że pochodzą one z jednego miejsca – domu Nerendry Indurkara w małej miejscowości Munjala. Wypuszczono go nie robiąc nawet przesłuchania.
Monsanto zaprzeczyło, że nie ma nic wspólnego z tym dystrybutorem. Przedstawiciel firmy odwiedził nawet Munjala, gdzie chłopi zmusili go by obejrzeć zasiane pole, które nie przynosi plonów. Gdy ten stwierdził, że nie widzi problemów, chłopi dotkliwie go pobili, a nikt z lokalnych władz nie przyszedł nawet mu na pomoc.
Tego typu nasiona zostały zasiane na 4 milionach hektarów regionu Marathwada w stanie Maharashtra. W związku z tym grupa adwokacka żąda od władz stanowych przeprowadzenia dochodzenia kryminalnego przeciwko Monsanto.

Jak wiadomo Monsanto była producentem tzw. „agent orange”, trucizny, która miała za zadanie zniszczenie całej roślinności w wietnamskiej dżungli, gdzie ukrywali się partyzanci. Na skutek jej stosowania Wietnamczycy i amerykańscy weterani cierpią do dzisiaj, co gorzej, trucizna spowodowała raka i mutacje genetyczne, które przeniosły się na kolejne pokolenia.
Jak widać, Monsanto specjalizuje się w działaniu, które i dzisiaj przynosi śmierć tysięcy ludzi.
==============================================================
Posłowie PO i PSL głosują za depopulacją!
Na pods. http://www.neurokultura.pl/dzialaj/1058-posowie-po-i-psl-przegosowali-now-ustaw-o-nasiennictwie.html
Śmierć być może grozi i polskim chłopom, nie mówiąc o skutkach dla całej ludności naszego kraju, bowiem 1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali w Sejmie nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera drogę roślinom genetycznie modyfikowanym (GMO) i ograniczy dostęp do ziaren naturalnych. Polskie organizacje społeczne próbują zapobiec wprowadzeniu tej ludobójczej ustawy, jednak będzie to trudne w momencie gdy satanistyczny, jak na razie tajny, prywatny rząd światowy za pomocą olbrzymich środków finansowych zrabowanych ludzkości z użyciem lichwy bankowej robi wszystko by zrealizować depopulację – wg. niektorych źródeł eksterminację 92% ludzkości.
==============================================================
Węgrzy niszczą uprawy kukurydzy GMO
na pods. https://foodfreedom.wordpress.com/2011/07/16/hungary-destroys-all-gmo-maize-fields/
Tymczasem nasi węgierscy bracia, traktują poważnie zagrożenie jakie niesie żywność genetycznie modyfikowana. 400 hektarów zasianych kukurydzą GMO zostało już zniszczonych. Nastąpiło to we właściwym momencie, zanim morderczy pyłek z nowych roślin mógł zakazić sąsiednie pola. W marcu tego roku wprowadzono nową ustawę, która nakazuje sprawdzenie nasion czy są genetycznie modyfikowane zanim wdroży się je na rynek.
Jak wykazało dochodzenie, producentami zakazanych na Węgrzech nasion GMO są amerykańskie firmy Pioneer i Monsanto. Z uwagi na wolny rynek w Europie, nie będzie dochodzenia w jaki sposób nasiona znalazły się na Węgrzech, jednak dokładnie sprawdzi się dystrybutorów. Jak donosi radio węgierskie, nasiona mogą być rozprowadzane przez dwie wielkie największe międzynarodowe, a co się z tym wiąże, tysiące hektarów może być już skażonych.
Na aferze z nasionami GMO najbardziej stratni będą węgierscy chłopi, bowiem za późno poinformowano ich o tym, że GMO na Węgrzech jest zakazane. Ponowne zasianie jest w tym roku już niemożliwe.

Humanitarne podejście rządu węgierskiego do sprawy GMO, w przeciwieństwie do ludobójczej polityki posłów PO i PSL, dowodzi, że w Budapeszcie ster rządów przejęli ludzie przeciwni depopulacji i satanistycznemu rządowi światowemu, w związku z czym można się spodziewać ostrych akcji międzynarodowych zmierzających do obalenia rządu Viktora Orbána.

Na temat szkodliwości żywności genetycznie modyfikowanej nie brakuje informacji na stronach niezależnych, nawet po polsku, zob. np:

Reklamy

75 responses to “Hinduski przedstawiciel Monsanto dotkliwie pobity

 1. ayoko77 17 lipca 2011 o 6:21 pm

  Węgrzy mają jajca, to nie pierwszy raz jak stają okoniem unii i korporacjom. Przynajmniej oni mają oczy i widzą co się dzieje.

  • Megi 17 lipca 2011 o 10:24 pm

   Przypomnę jeszcze o ich kampanii na rzecz ratowania życia poczętego. Kolejna odsłona unijnej depopulacji: „Państwa członkowskie nie mogą wykorzystywać funduszy europejskich w celu finansowania inicjatyw antyaborcyjnych. Ta kampania jest sprzeczna z wartościami europejskimi.” Węgrzy muszą się teraz tłumaczyć ze sfinansowania takiej kampanii z funduszy unijnych. http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=8988

 2. sara10 17 lipca 2011 o 6:25 pm

  Koniecznie posłuchajcie dzisiejszego kazania ks. Natanika!!! Jest niezwykle mocne! Mówi m. in. o trąbach powietrznych, biskupie Życimskim…..
  http://gloria.tv/?media=176256

  • monitorpolski 17 lipca 2011 o 9:01 pm

   Właśnie skończyłem słuchać. Znakomite, celne. Przesyłajcie ten link!

   • SEBECX 17 lipca 2011 o 9:18 pm

    ..nie dostanie bana? ..wspomniał o purpuratach i sb..?

    • monitorpolski 18 lipca 2011 o 7:42 am

     Nie, bo nie jest to atak na Kościół jako taki, ale na pewnych agentów w Kościele.

  • Stanisław 18 lipca 2011 o 1:57 pm

   dziękuję za link, roześlę go znajomym

 3. ArO 17 lipca 2011 o 6:37 pm

  Hiszpania na dnie. Ten kraj to murowany bankrut
  Bezrobocie bije wszelkie rekordy.

  Chociaż jeszcze kilkanaście lat temu Hiszpania była stawiana Polsce za wzór do naśladowania, to dziś ledwo wiąże koniec z końcem. Ekonomiści z Forum Obywatelskiego Rozwoju podkreślają, że w latach 2008-2009 gospodarka Hiszpanii skurczyła się o 5 proc. PKB, a stopa bezrobocia wzrosła z 9 do ponad 20 procent.

  Dziś już dwukrotnie przewyższa średnią w strefie euro, a co najgorsze, bez pracy jest grubo ponad 45 proc. młodych osób. Co się stało? Specjaliści mówią, że jedną z przyczyn wysokiego wzrostu bezrobocia był trwały wstrząs w postaci pęknięcia bańki cenowej na rynku nieruchomości.

  W latach 2002-2007 realne ceny mieszkań w Hiszpanii wzrosły o ponad 60 proc., dwukrotnie więcej niż np. w Stanach Zjednoczonych. Z kolei w latach 2008-2010 spadły o 15 procent. Skutkiem załamania była redukcja zatrudnienia w budownictwie aż o 45 proc., czyli o ponad milion osób.

  Do spadku zatrudnienia przyczyniło się także silne spowolnienie przemysłu, wynikające z jego niskiej konkurencyjności.

  W latach 2005-2007 w hiszpańskim przetwórstwie przemysłowym jednostkowe koszty pracy wzrosły o blisko 10 proc., co po Grecji było najwyższym wzrostem wśród wszystkich krajów strefy euro. Dla porównania, w analogicznym okresie jednostkowe koszty pracy w Niemczech spadły o 4 proc., a w Irlandii o 11 proc.

  Eksperci wytykają Hiszpanom, że do silnego wzrostu bezrobocia przyczyniła się także niska elastyczność płac w tamtejszej gospodarce.

  Czy Madrytowi uda się uniknąć bankructwa? Większość ekonomistów wątpi. Mówi się raczej o przedłużaniu agonii. Wysokie bezrobocie zmusiło jednak rząd do rozpoczęcia reform rynku pracy.

  W zeszłym roku parlament przyjął pakiet reform, w wyniku których m.in. zwiększono możliwość odstępowania przez przedsiębiorstwa od zbiorowych układów płacowych, ustalanych na szczeblu branżowym lub regionalnym oraz rozszerzono i doprecyzowano warunki, w których przedsiębiorstwo może zwolnić pracownika z przyczyn ekonomicznych.

  http://www.hotmoney.pl/
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/07/17/hiszpania-na-dnie-ten-kraj-to-murowany-bankrut/

 4. ArO 17 lipca 2011 o 6:55 pm

  o 20:00 czasu polskiego w każdą niedzielę jest audycja pana Janusza Zagórskiego
  http://januszzagorski.pl/
  lub
  http://niezaleznatelewizja.pl/

 5. jowram 17 lipca 2011 o 7:21 pm

  Przesłanie Michała Falzmanna

  Jerzy Przystawa

  Przeszło, minęło całe pokolenie, kto jeszcze wie, kim był Falzmann i w ogóle o co chodzi? Czy warto wracać do tych przebrzmiałych spraw i czy mają one jakieś odniesienie do dzisiejszej rzeczywistości?

  Nazwisko Michała Falzmanna wiąże się na ogół z tajemniczą sprawą FOZZ, a co ten akronim oznacza na próżno by pytać dzisiejszych studentów elitarnych uczelni. Sam Falzmann, prowadzący, na początku 1991 roku, kontrolę FOZZ z ramienia Najwyższej Izby Kontroli, miał pełną świadomość, że FOZZ jest istotnym, ale jednak tylko fragmentem większej całości. Notatka służbowa dla Naczelnika Izby Skarbowej, sporządzona przez niego jesienią 1989, jak w łupince orzecha, ujmuje istotę sprawy.

  Donosił w niej, że PHZ „Universal”, największa w owym czasie firma zajmująca się handlem zagranicznym, udzieliła kredytu w wysokości 5 milionów dolarów nieznanej nikomu firmie „Altex”, założonej bez grosza, na dalekich Wyspach Dziewiczych, którą zarządzał jednoosobowo niejaki Krzysztof P., pracownik „Universalu”. Gwarantem kredytu okazał się być FOZZ. Celem miał być zakup nowoczesnej włoskiej linii produkcyjnej do produkcji włókna sztucznego, które to włókno produkować miała jakaś inna firma w dalekim Szczecinie, nazwę pomińmy. A potem zespoły biegłych kontrolerów Izby Skarbowej zgromadziły stosy dokumentów, a z tych dokumentów wynikało na pewno tylko tyle, że żadna linia produkcyjna nie została kupiona, a firmy, które pośredniczyły w tej operacji gdzieś się pozapadały. Na tej podstawie Falzmann sugerował Naczelnikowi Izby Skarbowej, że w całej tej sprawie nie chodziło nigdy o żadną linię produkcyjną, tylko o spekulację finansową i wytransferowanie z Polski grubych pieniędzy. I nie chodziło tu o głupie 5 milionów dolarów, tylko o znacznie większe kwoty, a dodatkowo Falzmann podejrzewał, że kontrola, którą mu zlecono była tylko pewnym testem sprawności polskich służb kontroli finansowej: czy są one kompetentne i czy są w stanie wykrywać spekulacyjne przekręty finansowe na dużą skalę.

  Michał Falzmann okazał się człowiekiem kompetentnym, sprawnym i gotowym do odpowiedniego działania. Wobec tego został od razu usunięty z pracy w Izbie Skarbowej, a jak nam w swoich notatkach podał, stało się tak na podstawie polecenia zastępcy Leszka Balcerowicza, wiceministra Finansów, głównego negocjatora polskiego zadłużenia, przewodniczącego Rady Nadzorczej FOZZ, przypadkowo również pułkownika WSI. Jakoś tak się ułożyło, że dyrektorem generalnym FOZZ był inny wysoki oficer WSI, a szef „Universalu”, potem pierwszej polskiej spółki giełdowej, zaprzysięgał się na procesie, jaki wytoczył autorom ksiązki Via bank i FOZZ, że nic nigdy z żadnymi służbami specjalnymi nie miał, a nawet mieć nie mógł, bo w KC jakikolwiek kontakt ze służbami specjalnymi był surowo zabroniony. Dzisiaj, naturalnie, akronim KC nikomu nic nie mówi, nawet prowadząca sprawę sędzia Sądu Okręgowego nie wiedziała o co chodzi. Zmuszony do wynurzeń Dariusz Przywieczerski wyjaśnił wtedy, że chodzi o Komitet Centralny PZPR, gdzie wcześniej pracował. W dalszej fazie procesu wyjaśniło się także, że nie mówił do końca prawdy, bo Instytut Pamięci Narodowej wykrył, że jednak miał, a nawet podał sądowi jego służbowy pseudonim i zaszeregowanie.

  Wspomniany w notatce Krzysztof P. też okazał się być nie od macochy. Przypadkiem jego zięciem był inny polski Przywieczerski, szef innego wielkiego przedsiębiorstwa handlu zagranicznego, a kiedy udało się dziennikarzom wytropić jego telefon, to trop prowadził wprost do Ambasady Związku Sowieckiego w Warszawie. Po latach jego nazwisko pojawiało się tu i tam, zawsze przy okazji jakichś nieważnych setek milionów dolarów, które raptem gdzieś przepadały, niczym pieniądze FOZZ-u, a gdzie by się miały podziać, tego służby prokuratorskie ustalić nie były w stanie, wobec czego śledztwa kończyły się niczym.

  Kontrola, jaką prowadził Falzmann w Izbie Skarbowej zakończyła się wyrzuceniem go z pracy, co powinien był traktować jako ostatnią poważną przestrogę Opatrzności, bo już kontrola FOZZ, jaką nieopatrznie zlecono mu w NIK, zakończyła się jego śmiercią, po zaledwie trzech miesiącach dochodzenia, w dniu 18 lipca 1991.

  Nazwisko Dariusza Przywieczerskiego, który przez 14 lat trzymał nas pod sądem, jeszcze nie jeden raz wypłynie, bo to postać szczególnie zasłużona. Kiedyś był ogłaszany herosem biznesu i transformacji ustrojowej, wymieniany bez przerwy na czołówce rankingu najbogatszych Polaków. Chwalił się publicznie, że wszystkie partie polityczne zwracały się do niego o pomoc materialną, a on pomagał tyle ile mógł. Jedyną partią, jaka od niego pomocy nie chciała był Sojusz Lewicy Demokratycznej i chyba tylko z tego powodu w jego pałacu w Głodowie balowali prawie wszyscy eseldowscy twórcy III RP, z Aleksandrem Kwaśniewskim, Józefem Oleksym, Leszkiem Millerem na czele. Potem, na procesie karnym FOZZ, okazało się, że to bidula, skromny emerycina, mieszkający w mieszkaniu o powierzchni zaledwie przekraczającym 40 metrów kwadratowych, na utrzymaniu żony – zawodowej tłumaczki, którego nawet nie bardzo stać na adwokata. Dzisiaj, kiedy przepadł bez wieści, a ścigają go po świecie sądowe listy gończe, nadal figuruje w Krajowym Rejestrze Sądowym we władzach ponad 50 firm. W tych spółkach pojawia się także i nazwisko jego żony – tłumaczki.

  Wielkim zaskoczeniem dla wielu prostodusznych Polaków było pojawienie się na liście tej politycznej dobroczynności Przywieczerskiego osoby Jacka Kuronia. Pośrednikiem w tym zbożnym dziele była niejaka Anna Turska, w owym czasie dziennikarka „Gazety Wyborczej” i przyjaciółka Wielkiego Jacka. Może ten sympatyczny sponsoring polityczny przeszedłby niezauważony, gdyby Pani Anna nie wykpiwała w „GW” ludzi zajmujących się aferą FOZZ, a osobliwie śledczych i prokuratorów, którzy przez lata molestowali ten Fundusz. Zeznając przed sądem zaprzeczyła ona jakimś specjalnym związkom z Dariuszem Przywieczerskim – ot, po prostu Jacek poprosił ją, żeby po drodze wstąpiła do kasy – ale potem się okazało, że zbyt skromnie oceniła swoje koligacje, bo w wywiadzie prasowym wyznała nieoczekiwanie, że Przywieczerski to dla niej osoba bardzo bliska, tyle co szwagier. Co nie dziwi, ponieważ Przywieczerski założył razem z nią spółkę „Ad Novum” (a więc ku nowym, pięknym czasom!), która to spółka wydawała pamiętną „Trybunę” (już nie „Ludu”), a w drodze ewolucji Anna Turska dostała od szwagra tę firmę na własność i objęła funkcję redaktora naczelnego. Co chyba „Trybunie” najlepiej na zdrowie nie wyszło, skoro do dzisiaj ślad po niej zaginął. Ale nazwisko szwagierki i przyjaciółki nadal, bez kłopotu, znaleźć można wśród zarządzających i właścicieli ok. 40 różnych spółek opisanych w KRS.

  Przywieczerski, Pochrzęst, Turska, Kuroń, Sawicki to wszystko rybki, większe i mniejsze, pływające w brudnej wodzie transformacji ustrojowej, a co służyło im za karmę, to wyjaśnił w swoim śledztwie Michał Tadeusz Falzmann. Były to rozliczne umowy kredytowe, gdzie różni Żemkowie i Przywieczerscy udzielali kredytów różnym Pochrzęstom, a ci spekulowali uzyskanymi pieniędzmi, korzystając z dobrodziejstw polityki finansowej Leszka Balcerowicza. Albowiem zniesienie prawa parytetu stóp procentowych poprzez zamrożenie kursu dolara na dziesiątki miesięcy, umożliwiało zysk bez ryzyka, wielokrotnie przewyższający kwoty udzielonych kredytów. W tej mętnej wodzie powstały rozliczne rekiny finansjery i imperatorowie III RP. Wielu z nich, po 20 latach, już gdzieś odeszło, jak i sam Przywieczerski, pochowali się za plecami dzieci, wnuków, szwagrów i szwagierek. Brudna woda jednak nie oczyściła się specjalnie i nadal wielu wędkarzy może w niej łowić złote rybki.

  Śmierć Michała Falzmanna i procesy toczące się po jego śmierci, ciężarówki akt śledczych i kompanie prokuratorów i sędziów, dowodnie pokazały, że w konstrukcji ustrojowej III RP tkwi zasadniczy błąd, który oczyszczenie tej wody uniemożliwia. Nad grobem Michała Falzmanna powstał Ruch Obywatelski, który wskazuje, jak tego oczyszczenia trzeba dokonać: konieczna jest reforma systemu wyborczego do Sejmu i wprowadzenie na wzór brytyjski jednomandatowych okręgów wyborczych. I to jest nasze zobowiązanie wobec tego niezwykłego człowieka, który 20 lat temu poległ w służbie publicznej.

  następn

 6. ArO 17 lipca 2011 o 7:47 pm

  Illuminaci w przemyśle muzycznym

  • ArO 17 lipca 2011 o 9:08 pm

   linka podajcie dalej

   • nowy84 17 lipca 2011 o 9:36 pm

    można to jakoś nagrać na twardziela?? bez rejestracji w vimeo??

    • ekonomiczny hitman 18 lipca 2011 o 4:53 am

     Firefox i dodatek:
     https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-downloadhelper/

    • monitorpolski 18 lipca 2011 o 7:44 am

     Zainstaluj RealPlayer – będziesz mógł w prosty sposób zachowywać niemal wszystko na swoim dysku

  • wolny 18 lipca 2011 o 10:36 am

   Serdeczne DZIEKI !
   Kazdy ojciec,kazda matka winni ogladnac to video a potem ……. .

   Potem ,to juz tylko zbieranie „nagrod” od wlasnych dzieci i wnukow !

   Mam nadzieje,ze ten post chyba wlasciciel strony dopusci do publicznego widoku,bo wszystkie inne moje kasuje,jezeli nie on to diabel lub jego sludzy na tym serwerze..

 7. Ola 17 lipca 2011 o 8:03 pm

  http://www.dutchsinse.com/blog/?p=660 To dla p. Hamerikan i niedowiarkow. HAARP jest uzywany do zmiany pogody i nie tylko. Sluzy do wywolania i zatrzymania: trzesien ziemi, wulkanow, susze, pozary, sniezyce, upaly, powodzie, mrozy, tornada itp. A wybuch wulkanu ktory spowodowal nieobecnosc na pogrzebie naszego sp. Prezydenta L. Kaczynskiego wielu glow panstw, to byla glosna sprawa ze stal za tym pracownik p. Buzka Polak pracujacy w Departamencie Lotnitwa w UE zapomnialam jego nazwisko, posluzyl sie badaniem komputerowym udawadniajc ze loty w tym czasie beda zagrozone. To bylo wszystko fikcja by zatrzymac loty samolotow i glowy panstw nie mogly przybyc na pogrzeb. Straty okolo 2 bilinow dolarow dla lotnictwa. Nawet pisali ze zwrocono sie do UE o zwrocenie poniesionych strat. Potem juz tego nie sledzilam i nie wiem czym sie to skonczylo. Jak drogocenny bedzie gaz lupkowy to juz teraz ekonomisci mowia ze to bedzie zyla zlota. Dlatego tak sprzedaja Polskie perelki.

  • rabarbarek 18 lipca 2011 o 3:00 am

   HAARP od samego poczatku uwazany byl za bardzo niebezpieczna ” zabawe” z jonosfera. Parlament Europejski prosil o dokladne wytlumaczenie badan prowadzonych za pomoca urzadzen HAARPa, nigdy nie doczekal sie wyjasnien. Australia i Nowa Zelandia wyslaly na Alaske swoich przedstawicieli , wielu amerykanskich naukowcow [ takze tych pracujacych w przemysle zbrojeniowym] prosilo o zaprzestanie eksperymentow z HAARPem, na Alasce zginelo kilku [ byc moze wiecej] wojskowych i pilotow w niewyjasnionych do dzis okolicznosciach. [ czyzby za duzo widzieli i wiedzieli] . Kiedy zginal ziec Teda Stevensa [ senatora amerykanskiego] i zaczeto mowic , ze to byl zamach za pomoca urzadzen z Gakony na Alasce, senator postanowil zbadac sprawe osobiscie. Z dokumentacja na temat HAARPa i wysoko postawionymi przyjaciolmi udal sie na Alaske. Niestety nie dolecial , poniewaz zginal w wypadku samolotu [ malego] , ktorym lecial.[2010 rok] Nastapilo to 2 tygodnie po wypadku , w ktorym zgineli wojskowi. Trzeba przypomniec , ze T. Stevens byl zwolennikiem HAARPa , jednak pozniej , kiedy fakty dotyczace doswiadczen z jonosfera zaczely budzic powazne obawy , stal sie goracym przeciwnikiem , tej tajnej i bardzo niebezpiecznej broni.

   Bardzo ciekawa strona . Jak to sie zaczelo, czym grozi i dlaczego Gakona powinna byc natychmiast zamknieta a eksperymenty przerwane. Najgorsze jest to , ze dzisiaj nie mozemy juz mowic o eksperymentach a zorganizowanych akcjach przeciwko ludzkosci.

   http://www.alaska-info.de/a-z/haarp/alaska_haarp6.html

   • rabarbarek 18 lipca 2011 o 3:18 am

    A tu wiadomosc z Kanady . Placimy podatki , pracujemy , splacamy pozyczki na domy , samochody, wysylamy dzieci na wakacje, zalatwiamy sobie wakacje , zyjemy zwyklymi , codziennymi sprawami , nie majac pojecia ze za naszymi plecami dzieja sie rzeczy , ktorych nie jestesmy sobie w stanie wyobrazic. Kaze nam sie akceptowac stwierdzenia ” wszystko jest dobrze” i nie wolno nam zadawac zbednych pytan . A ciekawe co sadza o tym Japonczycy , zwlaszcza ci , ktorzy zdaja sobie sprawe z tego co moglo byc przyczyna trzesienia ziemii i tsunami , ktore calkowicie zmienilo ich dotychczasowe zycie . Rzady milcza na temat HAARPa i tym podobnych eksperymentow pogodowych , a naukowcy , i zwykli obywatele zadaja pytania
    i dochodza do wnioskow , ze mamy do czynienia z bronia byc moze grozniejsza niz bron atomowa. Wiecej w artkule.

    http://www.sovereignindependent.com/?p=16628

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 7:49 am

   Dobrze, że dutchsinse zgromadził tyle informacji na jednej stronie. HAARP faktycznie jest niebezpiecznym projektem, wywiady robią wszystko by zminimalizować jego znaczenie, choć nie mogą zablokować tych informacji, gdyż dopiero wtedy zaczęłoby to budzić niepokój. Zatem lepiej twierdzić, że jest to projekt „cywilny” i że antenki w sumie są niegroźne.
   Nie można jednak wszystkiego wrzucać do worka z HAARP-em, bowiem gdy go nie było to też były trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, tornada czy katastrofy samolotowe. Jest bardzo trudne stwierdzenie co ma jaką przyczynę.

 8. mc 17 lipca 2011 o 8:18 pm

  http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109058,poranek-ze-smugami-lotniczymi-nad-polska

 9. theaspartam 17 lipca 2011 o 8:32 pm

  Plan izraelskiego ataku na Iran już jest gotowy. Trwa odliczanie dni
  Nowa wojna wisi na włosku. Izrael już jest gotowy do uderzenia na irańskie instalacje nuklearne. Teheran grozi Zachodowi odwetem za śmierć liderów Straży Rewolucji. Pytanie nie czy, ale kiedy nastąpi atak, pisze z Jerozolimy Jakub Mielnik
  http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/175760,plan-izraelskiego-ataku-na-iran-juz-jest-gotowy-trwa,id,t.html
  ==========================================================
  monitorpolski: Skróciłem treść – nie prościej podać link z małą zajawką?

 10. pola 17 lipca 2011 o 9:12 pm

  Dziś przejeżdżałam przez Zuławy,Warmię i Mazury,niebo było poprzecinane smugami.

  • ama12 17 lipca 2011 o 11:28 pm

   Nad Poznaniem była prawdziwa koronka ze smug

  • Inocenty 18 lipca 2011 o 2:52 pm

   Nad Olsztynem wczoraj istnna szchownica. Niebo szare od smóg. Chyba trzeba budowac chembuster.

 11. theaspartam 17 lipca 2011 o 9:32 pm

  Pierwszy raz widzę smugi chemiczne w nocy na gołym niebie nad Warszawa coś im się spieszy z rozpylaniem!

  • SEBECX 18 lipca 2011 o 8:52 am

   ..to norma ..czynne 24h… 365dni …

 12. nowy84 17 lipca 2011 o 9:32 pm

  co do smug to okolice Katowic dziś cały dzień w smugach, nawet teraz w tle księżyca widać smugi :/

  a teraz moje dzisiejsze obserwacje można powiedzieć last minute bo działy się jakieś 15-20 minut temu: właśnie wracam z pracy i już tak mam że często obserwuje niebo i nagle widzę lecący samolot(widoczne tylko migające czerwone i białe światło) i nic się niezwykłego nie dzieje do momentu w którym przelatywał w „pobliżu” niby zwykłych dwóch gwiazd gdzie nagle jedna z nich „zamigotała” kilka razy po chwili druga zrobiła to samo i znikła a ten pierwszy NOL „leciał” chwilę za samolotem po czym nagle straciłem go z widoku a samolot dalej kierował się w własnym kierunku…
  Dziwne to wszystko było i nie wiem co to mogło być :/

  • Ania 18 lipca 2011 o 8:15 am

   Coraz bardziej odnoszę wrażenie, ze te opryski i pojawiające się zachmurzenie na drugi dzień po opryskach ( zawsze, bez wyjątku jak pryskają bardzo, to na drugi dzień jest pochmurno w najlepszym razie, a nawałnica w najgorszym ) ma coś na niebie zasłonić. Szczególnie zawzięci są na Słońce nad zachodem. A co jeszcze trzeba zasłonić – nie wiem.

   • Grafik 18 lipca 2011 o 9:04 am

    Rozpylają na zachodzie, bo mamy wiatry zachodnie, i to co rozpylają się przemieszcza z wiatrem by pokryło większe połacie terenu.

   • SEBECX 18 lipca 2011 o 9:05 am

    ..różnie to ludzie interpretują… naprawdę.. nie wiem czy dobrze pamiętam, podobno jakiś naukowiec z nasa po ponownym przeliczeniu „odkrył”, że Elenin przeleci bliżej Ziemi, bo 69069, i coś tam po przecinku km.. a to może oznaczać pożegnanie się z atmosferą.. która podobno już jest i tak dziurawa jak ser z powodu haarp …. trzeba zauważyć, że Słońce w ostatnich kilku latach mocniej „piecze”, a jak napylą chemtraili, to jest trochę łagodniej… jednocześnie oprócz „zdrowotnego” mixu przeróżnych substancji odcina się dostęp od różnych inny energii….

 13. Ola 17 lipca 2011 o 10:06 pm

  Wysluchalam kazanie Ks Natanka Przypomina mi kazania Sw P Blogoslawionego Ksiedza Popieluszki Tamte czasy jeszcze dawaly nadzieje dzisiejsze tej nadzieij nie daja szczegolnie dla mlodych
  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/07/problemy-gospodarcze-wciaz-nie.html

 14. trancentury 17 lipca 2011 o 10:19 pm

  meta opryski dziś i wczoraj w lodzi. normalnie szachownica na niebie.. po kilkunastu minutowym spacerze w gardle gryzie ;(

 15. Ola 17 lipca 2011 o 10:29 pm

  http://pracownia4.wordpress.com/2011/07/14/zrodlem-zagrozenia-terrorystycznego-jest-brytyjski-rzad-mowi-glowny-analityk-wywiadu/

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 7:57 am

   Oczywiście. Większość rządów państw to są agentury satanistyczne. Szczególnie ten brytyjski.

 16. Ola 17 lipca 2011 o 11:02 pm

  http://januszwojciechowski.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=20&Itemid=42

 17. nowy84 17 lipca 2011 o 11:44 pm

  Promowanie homoseksualizmu ciąg dalszy :p
  http://wyborcza.pl/1,75248,9957823,Geje_i_lesbijki_w_podrecznikach.html?bo=1

 18. rabarbarek 18 lipca 2011 o 3:39 am

  Contagion , nowy film , ktorym zostaniemy „obdarowani” przez Hollywod. Ogladajac to zrobilo mi niedodrze. Perfidia , Ci ludzie nie maja zadnych hamulcow . Czyzby to byla zapowiedz tego co ma nastapic np. kiedy dojdzie do wojny z Iranem ???
  Monitorze celowo zostawiam video a nie link , bo to trzeba zobaczyc.

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 8:01 am

   Oczywiście, że nie mają hamulców – David Icke o tym mówił, pewnie dobrze ich zna, sądząc po tym co wyrabiał niedawno w Watykanie… Wystarczy sobie przypomnieć historię z niewolnicami Rotszyldów, z których jedna się wydostała – niemal zagłodzone na śmierć, zmasakrowane,trzymane jak zwierzęta. Nikt za to nie odpowiedział, setki, a może tysiące zamordowanych kobiet w samym centrum cywilizacyjnym – we Francji.

 19. rabarbarek 18 lipca 2011 o 3:49 am

  Juz nie tylko akt urodzenia falszywy ale Social Security Number tez. Jesli to wszystko prawda to USA nie ma od dwoch lat prezydenta , legalnego w swietle prawa i Konstytucji. Kto wiec rzadzi?

  video http://www.youtube.com/watch?v=9m6PPL9yVyE

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 8:02 am

   Klon Tutenchamona. Nie żartuję!

   • SEBECX 18 lipca 2011 o 9:24 am

    ..daj jakiegoś linka jak masz …przecież normalnie spostrzegawczy człowiek widzi, że obomba nie murzyn tylko bardziej egipski z „urody”… pamiętam przemówienie jes łi ken… niektórzy grają je od tyłu..

    • monitorpolski 18 lipca 2011 o 10:39 am

     Słyszałem o tym w jakiejś audycji, można znaleźć w google, choć może nie Tutenchamona, a ojca monoteizmu Echnatona! Nawet New York Times pisał, że można wyodrębnić niezniszczony DNA z mumii.
     http://www.unexplained-mysteries.com/forum/index.php?showtopic=159650

     • SEBECX 18 lipca 2011 o 11:24 am

      … ciekawe jeszcze co zginęło z muzeum w Egipcie podczas „przebudzenia”….

   • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 11:31 am

    Był już Ż***em, antychrystem, mesjaszem(zwłaszcza podczas kampani wyborczej), a teraz został klonem faraona. Wziol by się w końcu zdecydował…
    Ja się nie dziwie ze Ameryka na skraju bankructwa i wojny domowej, chłop tyle funkcji musi naraz pełnić , ze na kierowanie państwem już mu poprostu czasu nie starcza.

    • mi461 18 lipca 2011 o 12:54 pm

     ostatni rozsadny ????????? czy ……?
     ogarnij sie koles

     • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 1:06 pm

      Mogła byś się trochę bardziej określić? Bo nie za bardzo wiem do czego pijesz. To ze ty wierzysz w każda głupotę jaka wyczytasz to nie znaczy, ze każdy jest takim głabem.
      A teraz spadaj dyskutować z kimś na twoim kanalno/piwnicznym poziomie i nie zawracaj mi wiecej d***y.

      • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 1:30 pm

       edit\\

       Przepraszam „mi” poniosło mnie trochę. Podqrwil mnie ktoś, a ja się na tobie wyladowalem. Posc proszę powyższy wpis w niepamięć. Chdzilo mi jedynie o to, ze nie wierze we wszystko co wyczytam/uslysze/zobaczę, a zawierzam raczej zdrowemu rozsadkowi co i tobie zalecam czynić.

       • mi461 18 lipca 2011 o 3:42 pm

        jezeli przejrzysz film nowy na tema SIN ktory podala nam rabarbarek na (pewno znasz ang.)http://www.youtube.com/watch?v=9m6PPL9yVyE przekonasz sie jak bardzo ludzie sa rozgoryczeni.ON SAM SOBIE WINIEN, w jego przeszlosci jest wiecej pytan niz odpowiedzi.
        Narod Amerykanski ma dosc i wyszukuje dowodow .

        Czy sie dziwisz ze tak jest?
        Tramp dobrze mowil (choc niezbyt lubie tego pawipiorka)
        pozdrawiam

   • mi461 18 lipca 2011 o 1:05 pm

    a wiesz Marek ze faktycznie jego „geba” jest jakas inna ? ciagle myslala, kogo mi przypomina
    cholera wie co to za klon

    • ekonomiczny hitman 18 lipca 2011 o 11:16 pm

     Może tutaj:

 20. Ola 18 lipca 2011 o 4:46 am

  http://www.veteranstoday.com/2011/07/17/911-and-israel-alan-sabroskys-shocking-press-tv-interview/ Przemysl jak to sie ma do sytuacji w Polsce i katastrofy smolenskiej

 21. Ola 18 lipca 2011 o 5:01 am

  http://www.zerohedge.com/users/tyler-durden Bardzo ciekawy artykul o negocjacjach ktore trwaja w zwiazku z ataku na Iran w September. Prosze tez przeczytac komentarze bo nawet to wiele mowi
  Israel’s Dimona Nuclear Weapons Factory In 3D http://www.youtube.com/watch?v=bbjgDERSuiI

 22. wacpan 18 lipca 2011 o 9:09 am

  TUSK – Chcemy Euro!!! http://www.youtube.com/watch?v=P7eo4p7D47s

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 10:31 am

   Lecą na chama żeby zniszczyć Polskę, która mimo lichwy, ataku z zewnątrz GMO, chemtrailsami, szczepionkami, teraz CO2 jakoś się jeszcze trzyma dzięki wrodzonej pracowitości naszego narodu. Można mieć wątpliwości co do intencji Herr Tuska?

   • mi461 18 lipca 2011 o 1:01 pm

    to nie mozna zrobic teraz SZUM, NAGLASNIAC OSTRZEGAC zeby do tego nie dopuscic??? robmy cos na litosc Boska bo nam Ojczyzne zrujnuja.
    Robmy petycje niewiem uswiadamiajmy zadajmy referendum ! CZY NIE MA SPOSOBU zeby to odsunac na plan dalszy?

 23. for4B 18 lipca 2011 o 10:26 am

  CARLOS CASTENDA 12 AUDIOBOOKÓW : http://tinyurl.com/68jm9y8

  Carlos Castaneda (ur. 25 grudnia 1925[1]w Cajamarca, Perú, zm. 27 kwietnia 1998) – antropolog amerykański, autor serii kontrowersyjnych książek opisujących jego naukę szamanizmu (starożytna toltecka magia) wśród Indian z Meksyku.

  W 1960 miał on spotkać szamana z plemienia Yaqui o imieniu don Juan Matus. Jego doświadczenia z don Juanem rzekomo stały się inspiracją do napisania książek, z których jest znany[potrzebne źródło]. Twierdził, że odziedziczył po don Juanie pozycję naguala, przywódcy grupy widzących. Terminu nagual używał również jako określenia tego co jest niepoznawalne, nieznane i niemożliwe do poznania; twierdził, że dla jego grupy widzących don Juan był w pewnym sensie połączeniem z niepoznawalnym. Zwrot nagual jest używany przez antropologów jako określenie szamana czy czarownika, który jest zdolny do zmiany kształtów lub przybrania formy zwierzęcej, a także do określenia formy w jaką szaman może się przekształcić.

  Prace Castanedy zawierają opisy paranormalnych lub magicznych doświadczeń, kilkunastu technik psychologicznych, tolteckich rytuałów magicznych, szamanizmu oraz doświadczeń z psychoaktywnymi narkotykami (np. pejotl). Prace Carlosa Castanedy zostały sprzedane w 8 milionach egzemplarzy, przetłumaczono je na 17 języków, w tym polski.

 24. nowy84 18 lipca 2011 o 10:44 am

  przeglądam forum GLP i znalazłem taką ciekawostkę:
  http://www.parra.catholic.org.au/news—events/latest-news/latest-news.aspx/bishops-to-visit-rome-on-ad-limina-spiritual-pilgrimage.aspx

  Co jest tam interesujące?? ano to że artykuł jest z 2010 roku i pisze o przyjeździe biskupów do Rzymu „and it will take place from 10-22 October 2011” czyli w czasie kiedy „władza” ma uciekać do schronów

  • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 11:10 am

   Bluznisz! Biskupi by nigdy swoich owieczek nie zostawili, szli by ginac razem z trzudka lub za trzudke, jak to ma sluge Borzego przystało…

   • Konarski 18 lipca 2011 o 11:27 am

    Obyś się nie zdziwił.
    Przed rozbiorami biskupi za łapówki obcych zdradzili Polskę – powieszono ich na rynku warszawskim 1794r. gdy dogasała insurekcja Kościuszkowska.

    Gdy wybuchła II wojna biskup Hlond uciekł na zachód zostawiając owieczki na pastwę losu.
    Cóż to za pasterz?

    Gdy nad Polskę nadejdą czarne chmury (widać je na horyzoncie przez nielicznych, reszta jest ślepa i otumaniona) to znów uciekną „pasterze” pozostawiając naród na pastwę losu.
    Wspomnicie moje słowa.

    • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 11:38 am

     No nie gadaj. Takie rzeczy?!?!? Cholera, a ja tyle lat w zaklamaniu.

     • mi461 18 lipca 2011 o 1:07 pm

      ha ha ha NO NO 😉

    • gracjusz 18 lipca 2011 o 11:56 am

     masz pretensje do niedoszłej ofiary że się uratowała ?

     Zarzuty do Hlonda mają osoby bolszewickiej proweniencji i z powodu wypier… piłsudskiego z Nekropolii Wawelskiej do przedsionka. Bp. Hlond chciał go wypier… całkiem z Wawelu. ale bolszewia nie zezwoliła.

     Tak samo bolszewia napuściła kilkuset lewicowych bandziorów na Hlonda, gdy Ten wyraził sprzeciw i nie dał zgody na złożenie piłsudasa na Wawelu.

 25. SEBECX 18 lipca 2011 o 11:41 am

  ..my tu gadu gadu, a złoto i srebro drożeje http://www.money.pl/gielda/surowce/

  • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 11:51 am

   Nie dziwota przecie… Jak świat długi i szeroki, wszyscy wiedza ze reptilianie lubią sobie ludzkie dziecię złotem zagryzc. A ze apetyty maja wręcz kosmiczne, to i złota braknac zaczyna.

 26. ALFA 18 lipca 2011 o 12:46 pm

  Otwarty list najwyższego rabina do gojów
  KLAMSTWO: TAK NAPRAWDE NIE MACIE POJECIA OTYM CO SIE DZIEJE WKOL WAS…Do tej pory produkowalismy leki dla ludzi chorych. Teraz na skale globalna sprzdajemy leki dla ludzi zdrowych, które nazywamy szczepionkami pandemicznymi.Nie mozecie zaciagnac nas przed sad bo nas nie widzicie.A za pieniadze z podatków indoktrynujemy wasze dzieci. Poprzez Internet mozemy dowiedziec sie co myslicie i co mówicie.

  • dalmat 18 lipca 2011 o 1:17 pm

   Tylko jednego nie mogą zmienić, tożsamości. Źle się żyje mając świadomość śmierdzącego pasożyta.

  • Drejo 18 lipca 2011 o 6:13 pm

   Tylko,że wy światem nie rządzicie,i wiele waszych niecnych planów wzięło w łeb,o czym niejednokrotnie przekonaliście się.

 27. Ola 18 lipca 2011 o 1:30 pm

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jx_Zc-SRuEw PO – Polityczna obluda

 28. mi461 18 lipca 2011 o 3:36 pm

  OK 🙂
  jezeli przejrzysz film nowy na tema SIN ktory podala nam rabarbarek na (pewno znasz ang.)http://www.youtube.com/watch?v=9m6PPL9yVyE przekonasz sie jak bardzo ludzie sa rozgoryczeni.ON SAM SOBIE WINIEN, w jego przeszlosci jest wiecej pytan niz odpowiedzi.
  Narod Amerykanski ma dosc i wyszukuje dowodow .
  Czy sie dziwisz ze tak jest?
  Tramp dobrze mowil (choc niezbyt lubie tego pawipiorka)
  pozdrawiam

  • mi461 18 lipca 2011 o 3:38 pm

   @OSTATNI ROZSADNY sorry zle wszedl komentarz

 29. rabarbarek 18 lipca 2011 o 4:41 pm

  Nie wiem czy ktos podawal wiadomosc o ataku Anonimowych na Monsanto. Wykradli oni dane pracownikow firmy i podali do publicznej wiadomosci dane [ adresy , telefony] 2,500 pracownikow. Maja w planach ataki na kolejne korporacje jak skoncza z Monsanto.

  http://nakedsecurity.sophos.com/2011/07/13/anonymous-attacks-agri-giant-monsanto-leaking-information-on-2500-employees/

  • roby 18 lipca 2011 o 8:01 pm

   ..moze i wykradli ale danych nie ma

 30. Sylwia 18 lipca 2011 o 11:39 pm

  Co się tyczy GMO, to dziś w TV był bardzo „ciekawy” reportaż. Zachwalali, kłamali na ten temat, aż mdliło. Ale goje wszystko łykną…

 31. Pingback: Hinduski przedstawiciel Monsanto dotkliwie pobity « Dziennik gajowego Maruchy