Czy Obama jest klonem faraona?

Konspiracja może iść nawet dalej – żona Prezydenta, Michelle, jest podobna do matki Echnatona, królowej Tiye. Co więcej, Echnaton miał dwie córki razem z królową Nefretete, które są niezwykle podobne do córek Obamy, Malii i Sashy!
=================================================================
Nie mam wątpliwości, że poniższy artykulik ściągnie znów na blog atak satanistycznej agentury. Ale czy dlatego powinniśmy unikać szukania prawdy o ludziach, którzy rządzą światem? Do dzisiaj sprawa pochodzenia Adolfa Hitlera owiana jest mgłą tajemnicy, a przecież efektem polityki kierowanej przez tego okultystę i satanistę była śmierć dziesiątków milionów ludzi.
Sądzę, że polityka prezydenta USA, człowieka który się przedstawia jako Barack Hussein Obama, jest podobna do wypromowanego przez tych samych ludzi Fuhrera III Rzeszy – spójrzmy chociażby na to co się dzieje w Libii czy Iraku. Nie zwracanie uwagi na satanistyczne zabarwienie światowych elit jest równoznaczne z założeniem opaski na oczy.
Nie sugerujcie się odwracającymi uwagę komentarzami, spójrzcie prawdzie w oczy, chociaż może być przerażająca: światem rządzą nadal ludzie pokroju kapłanów egipskich!
Znającym angielski polecam film „Obama, Akhenaten & the Temple of Solomon” (linki na końcu artykułu). Może to być wyjaśnienie podobieństwa bez konieczności klonowania.

podobieństwo jest szokujące

Mała dyskusja wynikła w poprzednim wpisie na temat podobieństwa prezydenta USA Baracka Obamy do pomników faraona Echnatona. Chwila poszukiwań w internecie i znalazłem dość ciekawe materiały na ten temat, podobieństwo jest faktycznie uderzające!
Konspiracja może iść nawet dalej – żona Prezydenta, Michelle, jest podobna do matki Echnatona, królowej Tiye. Co więcej, Echnaton miał dwie córki razem z królową Nefretete, które są niezwykle podobne do córek Obamy, Malii i Sashy!  Jak wiadomo Echnaton wprowadził monoteizm, czcił boga Słońca, Atona, który mógł być odpowiednikiem Lucyfera w starożytnym Egipcie.
Mumifikacja w Egipcie była tak daleko zaawansowana, że możliwe było zachowanie DNA mumifikowanej osoby, zatem wcale nie musi być w sferze science-fiction, sklonowanie faraona czy jego rodziny. Nawet współczesna nauka ponoć nie potrafi tak zmumifikować danej osoby by nie doszło do rozkładu.  Można się jednak domyślać, że technologia wojskowa wybiega daleko poza to, o czym jesteśmy informowani – najlepszym przykładem jest istnienie niewidzialnego bombowca Stealth już w latach 70-tych. Podobnie może być z klonowaniem, w tajnych laboratoriach mogło dojść do sklonowania faraona i jego rodziny.
Stąd też zresztą mogły wyniknąć problemy z certyfikatem urodzenia prezydenta i brakiem jego podobieństwa do rzekomego ojca Obamy seniora. Już na pewno wiadomo, że oboje rodziców Obamy było agentami CIA, zatem czyż nie mogli dostać rozkazu „spłodzenia” przyszłego Faraona Stanów Zjednoczonych?
Niedawno pisałem o podejrzeniach w stosunku do kanclerza NiIemiec, Angeli Merkel, o tym że może być sztucznie spłodzoną córką Adolfa Hitlera. Podobieństwo faktycznie istnieje. Nie wykluczałbym i takiej możliwości, wiedząc kto obecnie rządzi światem i jakie ci ludzie mogą mieć pomysły. Czyż nie jest dziwne świętowanie elit światowych przed posągiem Sowy w Bohemian Grove i składanie ofiar z kukły (oby tylko!) człowieka?! To nie są rzeczy wymyślone, tak jak realnie morduje się rytualnie tysiące ludzi w tym noworodki jako ofiary. Polecam publikacje Teda Gundersona, byłego szefa dużego działu FBI w Los Angeles.
Jeśli tacy ludzie są u steru władzy, to co ich jeszcze ogranicza w chorych pomysłach? Zobaczcie zresztą poniższe porównania:

Reklamy

100 responses to “Czy Obama jest klonem faraona?

 1. Lamacz Matryc 18 lipca 2011 o 2:11 pm

  Jesli nawet to prawda to co nam to daje?Czy to zmienia nasze polozenie w jakim teraz jestesmy?To takie szukanie sensacji, ktora w niczym nam nie pomoze.W mojej opinii to to szkoda czasu i energii na rozkminianianie tego.Wystarcza mi fakt ze jest marionetka ,ktora dziala na niekorzysc ludzkosci i zyciu.

  • zeebii 18 lipca 2011 o 4:53 pm

   Sprawa wydaje się wątpliwa. A to ze względu na teorie mówiące o niepewności ojcostwa pana Obama. I dosyć swobodny styl życia
   jaki prowadzić miała w młodości jego matka -podejrzenie o udział w rozbieranych sesjach fotograficznych pani Stanley Ann Dunham oraz filamach porno z jej udziałem [ uwaga: link raczej dla dorosłych 18+ http://eart.cba.pl/oba.html ] Następnie młodość kokainowa Obamy. Cennego klona nie puszczali by tak samopas.
   Kolejną kwestią jest to że na tym poziomie rozwoju technologi klony nie żyją zbyt długo. Nie cieszą się też dobrym zdrowiem.

   • zeebii 18 lipca 2011 o 4:58 pm

    Acha. No i te listy do swojego kochanka w których miała pisać że Obama to facet z sąsiedztwa który dał tylko nazwisko jej dziecku.
    Niejasności zresztą jest więcej. Dwa lata temu czytałem że S.A.D. wywodzi się ze starej latynowskiej rodziny z domieszką żydowskiej krwi, a ostatnio zrobili z niej irlandkę.

  • kefir2010 18 lipca 2011 o 11:56 pm

   przecież ten temat (artykuł Marka) to totalny kosmos.. ludzie, zajmijmy się czymś poważnym, np tym, że na polskich dzieciach są testowane nielegalnie nowe, groźne szczepionki:

   http://kefir2010.wordpress.com/niebezpieczne-szczepionki-testowane-na-polskich-dzieciach/

   Poszukajmy dziennikarza śledczego, który by zajął się tym tematem, zamiast rozprawiać o klonowaniu Obamy!!!

  • hjk 19 lipca 2011 o 2:35 am

   @’może być sztucznie spłodzoną córką Adolfa Hitlera.’
   Nie musiała, bo podobno Hitler jeszcze długo żył po wojnie i miał się dobrze…
   Niedawno to jakoś wyszło oficjalnie…

 2. Grafik 18 lipca 2011 o 2:15 pm

  Kurde to w końcu Bin-Laden czy Faraon 😀

  Swoją drogą jak sądzicie dlaczego Frank tak drożeje? Grają na jego umocnienie by go potem udupić? czy możne ludzie panicznie kupują Franka jako jedyną w miarę pewną walutę jak i złoto przed krachem który już niebawem?

  • gość 18 lipca 2011 o 3:57 pm

   Ja nie widzę żadnego podobieństwa.

   Frank idzie w górę bo strefa Euro chyli się ku końcowi. Kolejne kraje europejskie ogłaszają swoje problemy. Do tego sypie się Ameryka w której także kryzys związany z zadłużeniem wisi na włosku a jest właściwie nieunikniony.
   Ponieważ jak wiadomo Szwajcaria jest ostoją banków i innych ciekawych instytucji finansowych oraz sporo ludzi ma tak ulokowane depozyty (do tego jest neutralna), jest na chwilę obecną najbezpieczniejszym miejscem do lokowania kapitału. Ludzie kupują franka bo jest niskie ryzyko związane z próbą wykolejenia (się) tej waluty.

   Jak wiadomo banki i „banksterzy” zarabiają nie na wzrostach ale na spadkach. Dlatego tutaj niekoniecznie jest to działanie stricte zamierzone a raczej „normalna” reakcja rynku. Choć być możliwe że jest to w jakimś stopniu częścią „planu”. Np. teraz generowana jest bańka którą później przekłują. Zniszczenie dolara i później franka oznaczało by konieczność rewolucji w finansach.

   • SEBECX 18 lipca 2011 o 4:52 pm

    i jak temu możemy zaradzić?

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 6:05 pm

   To drugie. I to jest dopiero początek. Obama powiedział, że rząd USA ma kasę do 3 sierpnia.
   Widzę, że zaczyna się spełniać to co mówił Ben Fulford – polecam dokładne przesłuchanie i przejrzenie jego publikacji. To są rozgrywki na wysokim szczeblu.

   • rabarbarek 18 lipca 2011 o 6:29 pm

    Noooo! Wczoraj na CNN powiedzial ktorys z politykow [ nie pamietam ktory] , ze pan Murdoch nie zauwazyl , ze czasy sie zmienily. To jakby wiatr zawial , z innej strony tylko niektorzy nawet na wysokich stolkach , gubia sie w jego kierunku i dlatego ich zwiewa. A kasa sie znajdzie , tylko panowie musza sie troche potargowac, jak na bazarze. Dlugi amerykanskie sa i tak nie do splacenia , wiec dwa biliony ,czy tryliony nie robia zadnej roznicy. Dogadaja sie jak przyjdzie na to pora.

  • rabarbarek 18 lipca 2011 o 6:33 pm

   Barry Soetoro znany tez jako Barak Obama http://www.youtube.com/watch?v=svH9t5JlyiE

  • doper 20 lipca 2011 o 12:01 pm

   krachem niebawem ? a skąd to wiesz ? i co znaczy niebawem ? ile to czasu ?

 3. adio 18 lipca 2011 o 2:16 pm

  zostało nam tak mało czasu a wy poruszacie takie żałosne tematy …

  • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 3:03 pm

   Jakie żałosne, co żałosne???!? Przecież domniemany faraonizm Obamy to jeden z najbardziej palacych problemów na obecna chwile.

   A tak serio to po jaki ch… mieli by klonowac faraona i wpychac go na najpotezniejsza pozycje jaka w dzisiejszych czasach może zając człowiek, skoro jak chyba wszyscy wiemy Obama prędzej czy pózniej zostanie rzucony ludowi na „pozarcie”, a to bardzo nie faraonski los.

   • SEBECX 18 lipca 2011 o 3:36 pm

    ..ktoś tu dawał ostatnio linka do tego http://publicdisorder.wordpress.com/2010/11/22/najbardziej-przemilczane-w-mediach-hipotezy-niezaleznych-historykow/ ..poczytaj sobie …

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 6:08 pm

   To może być bardzo ważne, mamy bowiem do czynienia z sektą religijną satanistów babilońskich, o ile nie egipskich. Ci ludzie kierują się okultyzmem i ujawnienie ich tajemnic może oznaczać dla nich rezygnację z realizacji diabolicznych planów. Być może już wielokrotnie nie doszło do tragedii gdyż plany zostały wyprzedzone publikacjami, jak np. to trzęsienie ziemi w Rzymie. Sądzę, że oni liczą się tylko ze „znakami”, a ujawnienie tego że Obama jest klonem może być dla nich niebezpiecznym znakiem.

   • sebecx 18 lipca 2011 o 9:04 pm

    ..jeżeli faktycznie tak myślisz, to w tym temacie zgadzamy się w 100%… od dawna mam takie odczucie… po prostu jeśli zignorujemy lub nie zauważymy, a oni nam to pokazali „w pewnym sensie” oczywiście… mogą dostawać zielone światło na wykonanie tego i co gorsza nie grozi im kara, bo mogą twierdzić, że się zgodziliśmy…. i rościć sobie do nas prawa……podobnie jak w reklamie podprogowej… to jest wszystko tak bardzo zakręcone, tak wielowątkowe … tak szatańsko sprytne, że poleganie na samym rozumie, którym obdarzył człowieka „szatan” jest zgubne…. dusza pochodzi z oceanu Boga i jest jego częścią …. za tą prawdę ukrzyżowali Jezusa… ..cały czas, cały czas chodzi o nasze dusze… ……było dłużej ale postanowiłem skrócić…

   • Demolay 18 lipca 2011 o 9:18 pm

    Dzisiaj opracowalem ten temat. Wybaczcie, ze po angielsku.
    Tak niesmiertelnosc jest mozliwa i mozna wracac wielokrotnie.
    Na przykladzie Francisa Bacona.
    Drogi Monitorze, jesli za dlugie to przepraszam. Nie mam zadnej strony ani bloga, zeby to tam wrzucic.
    respekt

    BACON

    In his Secret Destiny of America, Manly Hall, Bacon’s most understanding modern scholar, refers to the appearance in America, prior to the signing of the Declaration of Independence in 1776, of a mysterious Rosicrucian philosopher, a strict vegetarian who ate only foods that grew above the ground, who was a friend and teacher of Franklin and Washington and who seemed to have played an important role in the founding of the new republic. Why most historians failed to mention him is a puzzle, for that he existed is a certainty. He was known as the „Professor,” Comte de St. Germain.

    BN
    Franciszek Bacon
    Novum Organum // Instauratio magna

    “If a man will begin with certainties,
    He shall end in doubts.
    But if he shall be content to begin with doubts
    He shall end in certainties.” ~Francis Bacon

    „Tis in my memory locked
    And you yourself shall keep the key of it.” ~Shakespeare

    This tradition continued through history, including the following: Robert Burton wrote as Democritus Junior, Sir Walter Scott anonymously, Rev. C. L. Dodgson as Lewis Carroll, Jean Francois Marie Arouet as Voltaire, Samuel Langhorne Clemens as Mark Twain. Again, Jean-Baptiste Poquelin wrote under the pseudonym of Moliere, Richard Harris Barham as Thomas Ingoldsby, Amandine Lucile Dudevant as George Sand. The three Bronte sisters, James Bridie and George Eliot used noms de plume . Books even have been written on the subject, such as The Bibliographical History of Anonyms and Pseudonyms , by A. Taylor and F. J. Mosher (1951). Voltaire is reported to have used 137 and Benjamin Franklin 57 pseudonyms.
    + PESSOA

    Francis Bacon (1561-1626), firstborn of two unclaimed children of Elizabeth I and Sir Robert Dudley, Earl of Leichester, is the true author of Shakespeare’s works. His true political identity is revealed in them through cyphers he learned from his mentor, Magus and the first 007 Secret Agent Dr. John Dee, who solidified the Rosicrucians in England. The Reformation was a Rosicrucian project. The Rosicrucians used poetry, art and theater to wage war on the Vatican.

    SECRET SOCIETIES: The Tudor scion if not prince, Francis founded British Freemasonry in 1584, so ancient wisdom would be passed down, forevermore. Jilted out of his material kingdom, he sought his place among the immortals, as Father of the Scientific Method. Indisputably, he was the chief figure of the English Renaissance in both science and literature. He was the Godfather of The Enlightenment, the democratization of illumination. Secret Societies could not flourish under Catholicism, but for Protestants provided an intellectual circle beyond royal influence. Freemasonry was able to take hold in the New World – New Atlantis – as Revolution then a Republican form of government.

    Many prominent figures in Elizabeth’s court are represented in a scene set in the gardens of Hampton Court, the Queen’s summer palace. Apart from the Queen and Sir Walter, onlookers include Dr. John Dee, the Queen’s astrologer; John Bull, the court organist; Elizabeth Throckmorton; Sir Christopher Hatton; Sir Francis Walsingham; William Cecil, Lord Burghley; Robert Dudley, Earl of Leicester; Henry Carey, Baron Hunsdon; Sir Francis Drake; Sir Humphrey Gilbert; and Francis Bacon as a youth.

    STATE SERVICE: Bacon was a global visionary — the prime mover of the Virginia Company [Chesapeake Bay and Roanoke Island], the guiding spirit of colonization. He probably edited the King James Bible.

    He became a practising lawyer in 1582, and was appointed Queen Elizabeth’s Counsellor in 1591. He was knighted in 1603, made Solicitor General in 1607, Attorney General in 1613, and Lord High Chancellor in 1618, occupying the highest public post next to the throne itself. He received the titles of Baron Verulam in 1618 and Viscount St Albans in 1621. The man who would be king achieved the next-best thing.
    BLOOD ROYAL

    The Queen’s wedding (1561) and offspring (1561, Essex 1566) were State Secrets, hinting at foul play in the removal of Dudley’s wife. These children, politically inconvenient truths, were often not in her Virgin Queen favor.

    There was anextraordinary likeness between Francis Bacon and the Queen.

    Francis became King of the „World of the Mind,” emphasizing empiricism and induction, while his philosophy was infused with magic and the occult. Both art and literature were used to convey covert meanings. Bacon was the Master Mason, firmly seated between the Pillars of Solomon as his throne, theoretically commanding both nature and mankind, through Wisdom, Strength and Beauty.

    Bacon had many secrets to conceal, including his penchant for his own sex, despite the fact he had fallen head over heels at 16 for the daughter of Catherine de Medici — Marguerite de Valois at the French Court (1576-1579). „Shakespeare” was in love and may have remained tragically so his whole life when his mother refused to let him marry a divorced Catholic

    In 1593, while attending Gray’s Inn Law School and suffering from economic difficulties, Bacon was granted Twickenham Park, by the Queen, a villa on 87 acres, opposite the Queen’s Tudor Palace at Richmond. From her window the Queen was able to watch any improvements Bacon made upon the property and at the same time be in close proximity to Francis so she could keep her eye on her son and his activities. He formed an intentional writers community, perhaps the greatest literary achievement the world has ever seen! He was the spearhead of his Lodge of „good pens” and Masons. They wrote and practiced dramatic rituals of initiation. He used his circle of writers to create public opinion, initiating a legacy of psychological warfare and public psychodrama by secret secret societies that is embodied in the mind controlling and cultural effects of media today.

    DEEP COVER: Sir Francis Walsingham organised a secret service, which at one time employed 53 agents on the Continent. One of his most accomplished assistants was Anthony Bacon–the brother of Francis–but the best of his cryptanalysts was Thomas Phelippes, a widely-travelled educated man, who was capable of solving ciphers in five languages. Walsingham opened a secret cipher school in London and all of his agents (including Francis) had to take a course in cryptography before they were entrusted with service abroad.

    DECODING : The Rosicrucians claim Francis was a reincarnation of brilliant alchemist, Franciscan monk Roger Bacon (1214-1294).Many magic spells and alchemical formulae were simply a scholar’s code, meant to protect scientific secrets. Both championed the experimental method.Dee was a noted astrologer and mathematician. He, like Pythagoras and Bacon, believed, thateverything in heaven and earth had a number assigned to it. He thought that if you could determine the number, mathematically or cabalistically, you could control events. He also believed that the position of the stars affected life on earth.

    John Dee’s library

    CIPHERS: Francis Bacon adopted all of Roger Bacon’s, Dante’s and Dee’s methods of secret writing: ciphers, numbers, anagrams, printing errors, special type setting, gematria, hieroglyphics, allegorical pictures, emblematic head and tailpieces, watermarks, etc

    ELIZABETHAN ESPIONAGE: John Dee, the model for Faust and Prospero, was the most accomplished astrologer in Europe and confidante of Queen Elizabeth I. He used his ability to cast holoscopes as entre to all the great houses, kings and nobles of Europe. He was functioning as an intelligence agent. He was a spy for the British crown, insinuating himself into these various courtly scenes and then writing back to Elizabeth in cyphers that had previously only been used for magical purposes.

    ‚sub rosa.’ Synonymous with secrecy, it means strict confidentiality and a security classification equivalent to Top Secret

    the rose was the symbol of silence, as among the ancients it was originally derived from the pagan tradition that the God of Love made the first rose, which he presented to the God of Silence

    here is also a connection between Bacon and the Rose-Cross of the Rosicrucians. Among the members of the ancient Society appear these initials, ” Fra. F.B.; M.P.A.; ” which, plainly stated, stand for Francis Bacon, Magister, Pictor, Architectus.
    Patrz Zakon Maltanski.

    Roger Bacon [no relation], visionary John Dee and the gnostic Cathars are connected through the still-undeciphered Voynich Manuscript

    TEATR
    In THEY KNEW THE UNKNOWN (1971), parapsychologist Martin Ebon gives a good review of magic and witchcraft in the Shakespearean plays

    THE TEMPEST, where the protagonist Prospero is known to be based on Magus John Dee who claimed the „power of man’s will over over inanimate matter,” dramatizing that matter is only an illusion. Prospero succeeds in controlling man and the elements because „he represents mind–the ultimatly on which the universe is based.”

    Richard III reflects „the dark, malign force of the supernatural in the history play,” while A Midsummer Night’s Dream offers the light, genial acceptance of those forces in a comedy. Only villains or misguided men attempt to ignore the supernatural at their peril, such as Edmund in King Lear, Iago in Othello, and Cassius in Julius Caesar.

    The language of the Occult is a hidden language. Bacon hid his dangerous political truth in cyphers learned from his mentors, Magus John Dee and Sir Francis Walsingham the Spymaster. For the illiterate he used the common visual code of graphic symbols and emblems. The love of his life, Marguerite, is concealed in The Sonnets, and his wit, family history, political and social commentary in the Plays. The Tempest is a portrait of his mentor, Dr. Dee.

    „Wiedza i potęga ludzka to jedno i to samo”. W „Nowej Atlantydzie” możemy przeczytać jak Bacon wyobraża sobie „zreformowane” w ten sposób państwo, w którym rządy sprawują filozofowie i naukowcy różnych dziedzin. Celem rządów jest odkrywanie jak największej ilości wynalazków mających służyć szczęśliwej społeczności. Mieszkańcy wyspy są więc szczęśliwi, wykształceni i… sprzedają światło. Światło postępu rzecz jasna. Utopijna wyspa Bacona rozwija się dzięki wymianie osiągnięć naukowych z resztą świata. Takiej wizji nie powstydziliby się zapewne inni teoretycy państwa pokroju Platona czy Arystotelesa…


    Early clue about the „Star pointed pyramid” below:

    WHat neede my Shakespeare for his honour’d bones,
    The labour of an Age, in piled stones
    Or that his hallow’d Reliques should be hid
    Vnder a starre-ypointing Pyramid?
    Deare Sonne of Memory, great Heire of Fame,
    What needst thou such dull witnesse of thy Name?
    Thou in our wonder and astonishment
    Hast built thy selfe a lasting Monument:
    For whil’st to th’shame of slow-endevouring Art
    Thy easie numbers flow, and that each part,
    Hath from the leaves of thy unvalued Booke,
    Those Delphicke Lines with deepe Impression tooke
    Then thou our fancy of her selfe bereaving,
    Dost make us Marble with too much conceiving,
    And so Sepulcher’d in such pompe dost lie
    That Kings for such a Tombe would wish to die.
    Milton: On Shakespeare (1632)

    The True Mathematical Relationship of
    Shakespeare’s 154 Sonnets
    to the 14 Tiered Pyramid
    and 365 Days

    BACON CD
    Some occultists believe that Francis Bacon continued his mastership in another life as Comte de St. Germaine. The Count was an international spy, ringleader of secret societies, enlightened visionary and proponent of U.S. freedom, urging on the Founding Fathers in their faltering moments. He carried much of Bacon’s agenda and political philosophy forward in a rapidly changing world, ratifying the magical current of Roger Bacon, John Dee, Sir Francis Bacon, and himself.

    Francis Bacon made it appear that he died on Easter Sunday, April 9, 1626, and that he even attended his own „funeral” in disguise. He then supposedly traveled secretly to Transylvania (now part of Romania) to the Rakoczy Mansion, where he is said to have continued preparations for his physical Ascension. Since Francis Bacon was sighted in the area at various times over the following decades, the local people concluded that he must be a member of the Rakoczy family (possibly related to to Prince Ferenc Rakoczy II of Transylvania). Finally on May 1, 1684 he is believed to have attained his physical Ascension. Not wanting to leave humanity in the „physical octave” without his direct visible assistance, he asked the Karmic Board for a special Dispensation to allow him to function in a physical tangible body among embodied mankind for a limited time period — even though he was already an Ascended Master. He was granted his request at the direct intercession of the Goddess of Liberty, and reappeared as „Le Comte de Saint Germain”, the „Wonderman of Europe” in the 18th and 19th centuries, or so the story goes.


    It is claimed that during this period in the 18th and 19th centuries:

    he developed the reputation of being an outstanding alchemist, scholar, linguist, musician, artist and diplomat;
    he worked behind the scenes to try to establish a United States of Europe;
    his powers included bilocation, appearing at court and then dissolving his form at will, removing flaws from diamonds and other precious stones, and precipitating an elixir that prevented aging.
    he was ambidextrous and could compose simultaneously a letter with one hand and poetry with the other, or two identical pieces of writing with each hand
    he visited Marie Antoinette and her intimate friend, Madame d’Adhémar, who later wrote the story of his abilities as an Adept, and that he had warned of the coming debacle and death of the king and queen.
    he worked behind the scenes with George Washington and Benjamin Franklin to establish the United States of America.

    Francis Bacon’s fondest hope was the creation of a Utopia across the Atlantic, the realization of his „New Atlantis” in the form of a society of free men, governed by sages and scientists, in which his Freemasonic and Rosicrucian principles would govern the social, political and economic life of the new nation. It was for this reason as Lord Chancellor, he took such an active interest in the colonization of America, and why he sent his son to Virginia as one of the early colonists.

    It was in America that the Rosicrucian-Freemasonic vision manifested over a few centuries. The writings of Thomas Jefferson and Thomas Paine led to revolutionary activities of many Rosicrucian-Freemasonic followers, including George Washington and Benjamin Franklin. Bacon and St. Germaine had both hoped to create a new nation dedicated to esoteric political philosophy.

    BACON CD CZYLI SAINT – GERMAIN
    ‚St. Germain has been described as the greatest of European adepts. His prodigious knowledge of history and philosophy was often commented on in his day. In a letter to Frederick II, Voltaire described St. Germain as „the man who never dies.”

    Hall (Manly Palmer) Collection of Alchemical Manuscripts, 1500-1825
    Finding aid prepared by Trevor Bond.

    Szyfr Bacona
    Mr. Edward C. Getsinger, „…an
    eminent authority on ancient alphabets and languages, who is now
    engaged in the decoding of the primitive ciphers in the Book of
    Genesis.” If anyone has further knowledge of this Mr. Getsinger and
    his work, it would be appreciated. This is the first mention of his
    name I have come across.

    Here are Getsinger’s notes (in part) regarding the La Tres Sainte
    Trinosophie:

    „In order to decipher ancient writings of a religious or
    philosophic nature, it is first necessary to discover the code or
    method of concealment used by the scribe. In all my twenty years of
    experience as a reader of archaic writings I have never encountered
    such ingenious codes and methods of concealment as are found in
    this manuscript. In only a few instances are complete phrases
    written in the same alphabet; usually two or three forms of writing
    are employed, with letters written upside down, reversed, or with
    the text written backwards. Vowels are often omitted, and at times
    several letters are missing with merely dots to indicate their
    number. Every combination of hieroglyphics seemed hopeless at the
    beginning, yet, after hours of alphabetic dissection, one familiar
    word would appear. This gave a clue as to the language used, and
    established a place where word combinations might begin, and then a
    sentence would gradually unfold.”

    hmmm …. ?
    „The various texts are written in Chaldean Hebrew, Ionic Greek,
    Arabic, Syriac, cuneiform, Greek hieroglyphics, and ideographs. The
    keynote throughout this material is that of the approach of the age
    when the Leg of the Grand Man and the Waterman of the Zodiac [Orion
    & Aquarius?
    -AA] shall meet in conjunction at the equinox and end a grand
    400,000 year cycle. This points to a culmination of eons, as
    mentioned in the Apocalypse: „Behold! I make a new heaven and a new
    earth”, meaning a series of new cycles and a new humanity.”

    The authenticity of the triangular book may be corroborated by allusions
    to it from the works of Blavatsky

    I jeszcze troche astrologii
    ‚ Considered in this manner we find that there are two sets of three pairs of signs, namely, Cancer and Capricorn, Gemini and Sagittarius, Taurus and Scorpio. In these three pairs of signs we may read the history of human evolution and religion, in the early, the middle and the latter third of the Atlantean Epoch. In the other three pairs of signs: Aries and Libra, Pisces and Virgo, Aquarius and Leo, we find the key to man’s development during the [present] Aryan Epoch. This is also divisible into three distinct periodsi namely: the Aryan Age from Moses to Christ, which comes under Aries-Libra; the Piscean Age which takes in the last two thousand years under Pisces-Virgo, Catholicism; and the two thousand years which are ahead of us, called the Aquarian Age, where the signs Aquarius and Leo will be illuminated and vivified. by the solar precession, for the upliftment of the Son of Man (Aquarius), by the Christ within, the Lion of Judah (Leo), to the estate of Superman.’
    Moreover, each of the foregoing ages have had their teachers. Osiris, and Mithras were worshiped in Egypt and Persia while the Sun was going through Taurus, the sign of the Bull

    there are spirals within spirals and recapitulation takes place in the epochs and races, so that we may know what is the general destiny by looking at the Sun Is passage through these signs and therewith taking this import and symbolism into consideration. It may also be said that the further we advance the smaller do the spirals become, the shorter the time in which a given improvement is made, because of the proficiency we attained in former ages, and therefore. it is extremely probable that the present is the last lap; that the coming Aquarian Age is the final preparatory school day which will fit us for the new age, the Sixth (Gallilean) Epoch, and that that will begin when the Sun by precession enyters Capricorn.

    Important Transits for 2011 –

    Since 2008, we’ve been in a highly transformational time. The last two years were dominated by an on-going opposition between Saturn (Sobek) and Uranus (Wadjet), which ended last summer in a powerful t-square also involving Pluto (Osiris) and Jupiter (Horus), Venus – Isis

    Podsumowanie:
    All deaths are also births and, just as with a new-born baby, it is impossible to know the character and personality of the new being that has been born.

    t is worth noting that on July 9, Uranus will turn retrograde within a degree and a half of a square to Pluto. Wadjet, the cobra kundalini goddess of shattering change squares off to Osiris, the lord of death, rebirth and regeneration. These two stay within two degrees of one another through mid-September. This will provide a taste of the hugely transformative events to come. The first exact square between Uranus and Pluto takes place in June 2012; the two of them remain in a dance with one another through March, 2015.

    Mercury Retrograde. Mercury turns retrograde three times in 2011, for approximately three weeks at a time. Mercury is the planet of communication and governs transportation and communication systems. Mercury retrograde periods are times when we need to collectively retreat – to take stock of that which needs to be re-thought or re-done since the last Mercury retrograde period. It is difficult to move forward in the way society expects and wants. Transportation and communication systems sometimes literally break down during Mercury retrograde periods, forcing upon us a collective respite from forward motion.

    Mercury is the Egyptian god Thoth,
    the sacred scribe, who assists us in receiving downloads from divine source. Mercury retrograde periods are excellent times to open to our inner guidance – to re-think, re-process, re-do, and release our preconceptions of how things are to be.

    – July 23 – Sun enters Leo –

    The authenticity of the triangular book may be corroborated by allusions
    to it from the works of Blavatsky

    “When it enters, in a few years, the sign of Aquarius, psychologists will have extra work to do, and the psychic idiosyncrasies of humanity will enter into a great change.” – H.P. Blavatsky”

    „There are symptoms of psychic changes that always appear at the end of one Platonic Month(Astrological Age) and at the beginning of another” – Carl Jung
    „Forms are the symbols of formless divine principles; symbolism is the language of nature.”- Manly P. Hall
    „Every visible object, every abstract thought, every emotional reaction is but the symbol of an eternal principle.””-Manly P. Hall

    Bacon udowodnil, ze mozna wracac.
    Warto tez w tej sprawie poczytac Jorge Luisa Borgesa.

    • doper 20 lipca 2011 o 12:42 pm

     ja akurat angielskiego nie znam , znam inny język ,bo potrzebuję go do pracy..Angielskiego nawet nie maiłem w szkole , bo miałem niemiecki…Zatem uważam ,że bez sensu jest wstawiać takie coś w języku , który jest zapewne dla większości z nas trudny…Nie mam zamiaru tłumaczyć tego sobie sam , nie znając gramatyki , zasad i ogólnie języka..Zatem jeśli znasz język i zależy Tobie na tym , alby więcej ludzi zrozumiało co chciałęś pokazać , to zrób tłumaczenie a nie wklejasz bez sensu i bez wysiłku z różnych blogów..Bo to można znaleźć na obcych blogach. Jeśli nie chce Ci się tłumaczyć to nie wklejaj. Ja jestem Polakiem i chciałbym rozumieć to co czytam , chciałbym czytać po polsku..I nie mówcie mi tylko ” to ucz się języka” Mam 30 lat , prace , która zabiera mi sporo czasu i rodzinę, i nie mam czasu uczyć się angielskiego ,bo uczę się cały czase innego języka i to tez pochłania mi sporo czasu…

     Nie chciałęm się czepiać tylko logicznie wyjaśnić o co chodzi
     Pozdrawiam Was wszystkich !

   • mat 19 lipca 2011 o 12:46 pm

    monitorze miło,że w końcu napisałeś, że oni mają swoje korzenie w babilonie i egipcie. Cofaj się jeszcze bardziej w tył, a zobaczysz więcej…

 4. ArO 18 lipca 2011 o 3:06 pm

  Jasnowidz Krzysztof Jackowski coś o Unii

 5. mgrabas 18 lipca 2011 o 3:20 pm

  ten artykuł o Obamie jako klonie farauna to podpucha by było oczy rozmawiać czy Monitor na poważnie tak myśli? bo już nie wiem czy traktować poważnie ten blog czy go sobie odpuścić…

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 6:09 pm

   POWAŻNIE. J.w.

   • Demolay 18 lipca 2011 o 9:22 pm

    To, ze cos wydaje sie wystawac poza paradygmat, wcale nie znaczy, ze jest glupie.
    Niesmiertelnosc istnieje i operujac sprawnie kabala i pitagorejskimi cyframi (zreszta to chyba to samo? 🙂 mozna stwarzac co sie chce. Jakkolwiek brzmi to niewiarygodnie. jesli, ktos dotknal tematu innego niesmiertelnego Aleistera Crowleya, wie o czym mowi Monitor.

 6. gracjusz 18 lipca 2011 o 3:28 pm

  W muzeum Egiptu w Monachium malunki na mumiach przedstawiają wizerunki kobiety z błękitnymi oczami ! Rysy raczej … europejskie, no może z nutą egipską. Nie było żadnych obampopodobnych.

  Co jest grane, monitorze. Po co ta fałszywka.

  Niedawno słyszałem od talmudystki, że Jezus Chrystus ma dna Abrahama !! :-))))))))))))))))

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 6:10 pm

   Nie ja jestem autorem tych porównań. Spójrz na pomniki. Ja nie mam wątpliwości, że jest podobieństwo. Większe niż do własnego ojca!

 7. gracjusz 18 lipca 2011 o 3:32 pm

  zapominałem dodać, iż ostatnio zamalowuje się niebieski oczy na brązowe, podobnie przyciemnia się kolor skóry na twarzach.
  Takie wizerunki można zobaczyć tylko w starych albumach. Te nowoczesne to retusz ( kłamstwo / mistyfikacja )

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 7:25 pm

   Nie sądzę. Kamień to kamień, kształtu nie zmienia.

 8. radtrap 18 lipca 2011 o 3:34 pm

  HAHAHAHHAHAHAHHAHAA

 9. Totuś 18 lipca 2011 o 3:44 pm

  Ja wiem jedno. W żyłach Obamy płynie polska krew. Jego dziadek czy pradziadek z Afryce zjadł polskiego misjonarza. 🙂

  • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 7:56 pm

   Hehehehe 😀

 10. SEBECX 18 lipca 2011 o 3:45 pm

  wszystkim, którzy się śmieją z takiej możliwości i uważają, że to niemożliwe polecam http://www.youtube.com/watch?v=PUDAkvsZxcw ..gość ma mnóstwo informacji i próbuje je połączyć jest też i tym właśnie…. brzmi nieprawdopodobnie??????????? ….dla mnie jako leczącego się homeopatią, nieprawdopodobnie wyglądają recepty od doktorów zwłaszcza dla dzieci…. to niemożliwe, aby kazali łykać całe to gówno, gdy można wyleczyć się kuleczkami „z cukru” jak twierdzą przeciwnicy…. niemożliwe a prawdziwe !!!! …posłuchajcie tego co pod linkiem….

 11. theaspartam 18 lipca 2011 o 3:46 pm

  http://www.youtube.com/user/TheAspartam?feature=mhsn

 12. gracjusz 18 lipca 2011 o 4:06 pm

  Niesamowicie poruszające kazanie ks dr P. Natanka z 17 lipca

  http://gloria.tv/?media=176256

  • gracjusz 18 lipca 2011 o 4:12 pm

   Proszę spojrzeć na statystyki oglądalności – raptem minęło 24 godziny !

   14.170 Polska
   818 Stany Zjednoczone Ameryki
   389 Niemcy
   294 Kanada
   155 Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii
   140 Australia
   107 Francja
   44 Chiny
   39 Szwecja
   32 Niderlandy
   31 Indie
   29 Austria
   28 Norwegia
   22 Stolica Apostolska (Watykan)
   17 Irlandia
   14 Belgia
   13 Szwajcaria
   11 Hiszpania
   10 Litwa
   10 Rosja
   8 Brazylia
   7 Włochy
   7 Pakistan
   6 Łotwa
   5 Węgry
   5 Indonezja
   5 Nigeria
   5 Filipiny
   4 Meksyk
   4 Serbia
   3 Republika Czeska
   3 Dania
   3 Egipt
   3 Etiopia
   3 Japonia
   3 Sri Lanka
   3 Sudan
   3 Ukraina
   2 Armenia
   2 Bangladesz
   2 Algieria
   2 Ekwador
   2 Finlandia
   2 Grecja
   2 Myanmar
   2 Malezja
   2 Tadżykistan
   2 Wenezuela
   2 Jemen
   1 Zjednoczone Emiraty Arabskie
   1 Argentyna
   1 Azerbejdżan
   1 Wybrzeże Kości Słoniowej
   1 Chile
   1 Kuba
   1 Cypr
   1 Fidżi
   1 Izrael
   1 Islandia
   1 Jamajka
   1 Kenia
   1 Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna
   1 Republika Korei
   1 Kazachstan
   1 Maroko
   1 Mali
   1 Malta
   1 Mozambik
   1 Palestyna
   1 Słowacja
   1 Tajlandia
   1 Tajwan
   1 Uganda
   1 Uzbekistan
   1 Afryka Południowa
   1 Zambia
   1 Zimbabwe

   • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 7:47 pm

    Gracjusz aka Zenobiusz jak mniemam. 😉

    • rabarbarek 19 lipca 2011 o 12:47 am

     Raczej Pio , ktory zniknal z bloga. I chwala im za to , ze czuwaja nad tresciami , ktore moglibysmy ominac w natloku zdarzen swiatowych. Pierwsza byla Sara 10 , wczoraj chyba. Przeciez to o nas , o Polsce i Polakach. A niedawno ktos mowil , ze w KK nie uslyszymy o tym co sie dzieje z Polska . Uslyszymy , tylko trzeba wiedziec gdzie ucho przylozyc.

     • ostatni rozsądny? 19 lipca 2011 o 1:10 pm

      Żeby każdy ksiądz taki rozgarniety i szczery był to bym w kościele co dzień siedział, ale niestety Natanek to ewenement na skale kraju jeśli nie kontynentu.
      Zreszta mówi prawdę prosto w oczy i co…? ano nic… słuchają go tylko tacy jak my (obudzeni) reszta myśli ze rozum postradal. Nie napawa to bynajmniej optymizmem, bo skoro ludzie księdzu w kościele nie wierzą to jaka jest szansa ze uwierzą nam…?

     • Gracjusz 19 lipca 2011 o 1:14 pm

      Szanowni Państwo,
      jestem jednoosobowym Gracjuszem.

      rabarbarek – dzięki za wyjątkowy i roztropny dar wnioskowania – Przeciez to o nas , o Polsce i Polakach.

      Rzeczywiście, Ks. Piotr dosłownie odarł nas Polaków z „łachmanów” . Co z tym zrobimy, w co się obleczemy?

      Myślę, że w podświadomości, większość ludzi, nie tylko nas Polaków, czuje, że ten nasz żywot skrojony przez psycholi jest po prostu podły i nie do przyjęcia.

      Świst Piotrowego bata, prawdziwie ojcowskiego ( pamiętam takiego bata z młodości i tak myślę teraz, że szkoda, że nie było drugiego razu ) spadł na nasze grzbiety w ostatnim możliwym czasie.

   • obserwator 18 lipca 2011 o 11:53 pm

    20 księżyc
    1500 Mars
    50 000 Andromeda

 13. po_prostu 18 lipca 2011 o 4:11 pm

  😦 z zaciekawieniem czytam ten blog, ale ciekawsze rzeczy znajduję ostatnio częściej w komentarzach niż w artykułach… a jest tyle kwestii naprawdę ważnych, które mogłyby zostać tu poruszone…

  • Demolay 18 lipca 2011 o 9:25 pm

   Dobrze, ze wokol zebrala sie taka ekipa, ktora daje tak wazne komentarze. Komentarze na Monitorze to najlepsze zrodlo informacji!
   Brawa dla wszystkich komentujacych i dla Monitora za caloksztalt.
   Codziennie ranno: owsianka + owoc i Monitor!

   • Rodriguez7 19 lipca 2011 o 9:14 am

    sałatka* 🙂

  • zenobiusz 18 lipca 2011 o 9:33 pm

   ostatni rozsądny?po_prostu @Spokojny.

   • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 10:15 pm

    zimno

 14. Ewa Polska 18 lipca 2011 o 4:28 pm

  Monitor,

  Widze TYLKO podobienstwo do matki Obamy i dziadka Obamy (ojca matki) …. kropla w krople …

  http://www.google.com/search?q=photos+of+mother+and+grandparents+of+Barack+Obama&hl=en&rlz=1T4ADBF_enUS313US313&biw=1280&bih=610&site=webhp&prmd=ivnso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=YVAkTtHQLfGv0AGby_yvAw&sqi=2&ved=0CCQQsAQ

  • sebecx 18 lipca 2011 o 9:13 pm

   hehehe ..zwłaszcza karnacja rażąco podobna…

  • ALFA 18 lipca 2011 o 10:23 pm


   ALE TO JEST ZDJĘCIE PODROBIONE SPÓJRZ NA DŁOŃ NA RAMIENIU I RAMIĘ DZIADKA BYŁO BY PODNIESIONE OPIERAJĄC RĘKĘ NA RAMIENIU.

   • Ewa Polska 19 lipca 2011 o 12:31 am

    Zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi. Nie widzę problemu z ręką 😉

 15. Ola 18 lipca 2011 o 4:35 pm

  The Arrival full length series, p.1: http://www.youtube.com/watch?v=T7eX_D8bOGE&feature=BFa&list=PLBFA60B6EDE103F4F&index=1

 16. Ola 18 lipca 2011 o 4:45 pm

  strona publicdisorder.wordpres… wymyslona przez AGENTOW dla oglupiania ludzi Nigdy nie bylo tych historii, wymyslone jak planeta Nibru, X itp
  NASA senior scientist speaks about Elenin: http://www.youtube.com/watch?v=jUd3s5sZOhI&feature=player_detailpage

  • SEBECX 18 lipca 2011 o 5:01 pm

   długo czkał z tym oświadczeniem, aż posiwiał…. ja czytam wszystko co mnie zainteresuje… a nie we wszystko wierzę …ale informacje, do których docieram staram się przekazywać dalej bez względu na to czy uważam je za prawdę czy nie… ..dzisiaj gdyby mogli to zaprzeczyli by i istnieniu Mikołaja Tesli i jego technologii… bardzo wiele wiedzy się ukrywa, a jak wycieknie to się ośmiesza…. ..co tu wiele gadać…

 17. Ola 18 lipca 2011 o 4:54 pm

  Zacznijmy pisac o sprawach Polski i jak wyzwolic sie z OKUPACij i osadzic zdrajcow. Czy na wyjasnienie katastrofy smolenskiej bedziemy czekac nastepne 70 lat, czy stac bedzie Ciebie na lekarza jak zachorujesz. Zblizaja sie wybory popierajmy ludzi ktorzy sa z nami PiS nie PO ktore wiemy co reprezentuje i do czego dazy nie wspomne o PSL czy SLD. Tylko nasz wspolny wysilek moze pomoc nam zyc w lepszym swiecie. A Agenci sa na wszystkich blogach i szukaja temetow zastepczych jak osmieszanie wiary, UFO, Planety itp. bo boja sie ze narod obudzi sie i powie dosyc.

 18. ArO 18 lipca 2011 o 4:57 pm

  Polacy masowo wracają z USA do kraju
  Ameryka nie jest już rajem.
  Polacy znaleźli się w ścisłej czołówce obywateli Europy, którzy uzyskują obywatelstwo USA. Pod tym względem wyprzedzają nas tylko Brytyjczycy. Jednak coraz więcej Polaków wraca do ojczyzny, Ameryka przestała być już dla nich atrakcyjna – informuje stooq.com.
  W ubiegłym roku amerykańskie obywatelstwo uzyskało 8038 Polaków. Wyprzedzają nas nieznacznie jedynie Brytyjczycy – obywatelstwo USA dostało 8401 z nich.
  Na trzecim miejscu znaleźli się Ukraińcy – obywatelstwo otrzymało 7345 z nich. Na kolejnych miejscach uplasowali się Albańczycy, Rumuni, Niemcy, Bułgarzy, Francuzi, Włosi i Białorusini.

  Jednak, jak wynika z najnowszych danych, liczba naturalizowanych Polaków spada ostatnio. W 2008 roku obywatelstwo otrzymało 14237 Polaków, w 2009 – 10604.

  Coraz więcej naszych rodaków decyduje się na powrót do Polski. Według danych LOT-u w latach 2008-2010 sprzedał on ok. 60 tys. biletów w jedną stronę – do Polski.

  http://www.sfora.pl/Polacy-masowo-wracaja-z-USA-do-kraju-a34187

  • Hamerykanczyk 19 lipca 2011 o 2:26 am

   Oj baranku bozy malutki, czytajac takie strony nic sie nie dowiesz. Spada odesetek ludzi ktorzy podchodza po obywatelstwo amerykanskie TYLKO dlatego ze zmienily sie przepisy. Obecnie musisz znac bardzo dobrze jezyk zeby zdac egzamin na obywatelstwo czego 80% polaka ( przyjezdnym ) tutaj mieszkajacym brakuje!!. Kolejna sprawa jest ze od 7 lat polacy nie moga przystepowac do loterii zielonych kart, i miedzy innymi kuleje emigracja do USA bo jedyny sposob zeby tutaj sie dostac to sposnroing przez najblizsza rodzine ( matka / ojciec / rodzenstwo ) co zreszta trwa 5-10 lat albo slub. WIec skoncz biadolic glupoty jak nigdy tutaj nie byles i nie znasz realiow. Co do ameryki ” malo atrakcyjnej ” to trzeba byc naprwade ograniczonym porownujac Polske do USA, ceny tutaj sa o 20-40% ( szczegolnie benzyna ) tansze niz w Polsce a Ci ” slabo ” zarabiajacy maja 400$ na tydzien!!! Wiec wlacz kalkulator i skoncz siac dezinformacje.

   • Hamerykanczyk 19 lipca 2011 o 2:29 am

    Kolejna sprawa sa zwiekszone dzialania urzedu imigracyjnego, ktory to od kiedy Obama rzadzi wyjatkowo zwiekszyl swoja wydajnosc ( 500 tys. deportacji na rok !!! ), Warto tez wspomniec ze srednio co drugi polak w USA jest tutaj nie legalnie, wiec nie musze tlumaczyc co sie stanie z taka osoba ktora zostanie zlapana nawet na glupiej policyjnej kontroli i odrazu odeslana do imigration gdzie dostaje wyrok expressowy oraz bielt do polski w 1 strone w przeciagu paru dni. To tyle z realiow hameryki.

 19. Ola 18 lipca 2011 o 5:02 pm

  http://www.progressiveradionetwork.com/storage/listen.html sluchaj teraz Gary Null

 20. Ola 18 lipca 2011 o 5:13 pm

  Sebecx. Nie wiem czy wiesz ze Scientists czlonkowie sa w rekach NWO dopoki sa mlodzi nic nie moga powiedziec czy wiesz ze srednio co 3 miesiace za prawde jest mordowany 1 scientist, dopiero na emeryturze niektorzy ktorzy maja odwage przekazuja prawde. Oni to pokazali swiatu wiele klamstw.
  Nalog: Nowy ekran i monitor polski to ostatnio strony ktore musze odwiedzic codziennie bo zal mi Polakow ktorzy sa znowu oszukiwani przez Agentow. Niektore w jezyku angielskim odwiedzam rowniez codziennie jak pacierz az jestem sama nie zadowolona ze to juz zaczyna byc nalogiem .

  • sebecx 18 lipca 2011 o 9:23 pm

   ..wiem Ola wiem… i zapętlamy się też w kłamstwach … i zaczynamy sobie tłumaczyć pewne sprawy… równie dobrze skoro są w rękach NWO mogli im wyprać mózgi na stare latka… ..powiem tak .. zastanawiając się nad cywilizacją białego człowieka można dojść do wniosku, że została stworzona na kłamstwie… ..nie będę rozwijał dalej…

   • Ewa Polska 19 lipca 2011 o 12:48 am

    >>>zastanawiając się nad cywilizacją białego człowieka można dojść do wniosku, że została stworzona na kłamstwie…<<<

    @sebecx,
    ….. na kłamstwie … i na wyzysku drugiego białego człowieka.

    Republikanie w USA mowią to bardzo bezposrednio: kapitalizm polega na zebraniu jak największego dochodu/zysku za jak najmniejszą cenę. Demokraci myslą tak samo, ale ubierają to w inne słowa.

    Gdzie tu miejsce na uduchowienie???
    Co to jest uduchowienie???

    Granie religijnych to tylko listek figowy dla elektoratu.
    Przy czym, tak naprawdę, elektorat nie jest im potrzebny, bo wybory i tak są falszowane elektronicznie.

    • Rodriguez7 19 lipca 2011 o 9:23 am

     a co racja to racja…

 21. Ola 18 lipca 2011 o 5:20 pm

  http://www.veteranstoday.com/2011/07/17/911-and-israel-alan-sabroskys-shocking-press-tv-interview/

 22. BettyMegami 18 lipca 2011 o 6:25 pm

  Możliwe że Obama jest inkarnacją tamtego faraona…

 23. galaszek 18 lipca 2011 o 6:31 pm

  A jo tak patrza i patrza na tego Obambambo i cosik mi takoj wydaje ,co un nabardzi to podobny do starego Kornackiego a ta jego żenka to nabardzi-do stary Przeżdziecki.

 24. Bogdan Goczyński 18 lipca 2011 o 6:39 pm

  What a pile of bullshit all this business with Obama’s Kenyan birthplace!

  • ostatni rozsądny? 19 lipca 2011 o 9:13 am

   Może jak by po polskiemu zaczol gadać to by go polskie sady lepiej rozumieli. A jak nie to wyginac za ocean, tam po takiemu dziwnemu gadajom…

   Ps:tez mam słownik ale jakoś oh ah z siebie nie robię.

 25. zeebii 18 lipca 2011 o 6:41 pm

  Blogerzy przeciw cenzurze. Kto chce może podpisać
  http://blogerzystopcenzurze.wordpress.com/

 26. rabarbarek 18 lipca 2011 o 6:53 pm

  W Afryce susza jakiej nie bylo od 60 lat . Zeby zdobyc odrobine pozywienia lub picie trzeba w upale przebyc dziesiatki kilometrow. Z Somalii do Kenii ucieka tysiace Somalijczykow. Jesli w najblizszym czasie [ dni raczej niz tygodni] nie zostanie dostarczona pomoc ludzie wymra jak muchy. [ czyzbysmy byli swiadkami realizacji planu depopulacji naszej planety??]

  Co robi w tym wypadku USA? Ano nasz „klon faraon” wyslal do Somalii to czego ci ludzie najbardziej teraz potrzebuja , czyli ….. drony i bombarduje tych , ktorzy wystepuja przeciwko pro amerykanskiemu rzadowi w Mogadiszu. Czytalam , ze ruszyla produkcja nowych dronow [ od cholery [ przepraszam] technologia] i byc moze trafia sie okazja , zeby je wyprobowac ? Tak wyglada polityka zmian BO .
  http://abcnews.go.com/International/somalia-drought-largest-humanitarian-crises-decades/story?id=14088488

  • rabarbarek 18 lipca 2011 o 6:55 pm

   A tu o dronach zamiast wody.

   http://www.thenewamerican.com/world-mainmenu-26/africa-mainmenu-27/8215-us-begins-drone-strikes-in-somalia

   • sebecx 18 lipca 2011 o 9:29 pm

    …to niech jeszcze Bill Gates „z miłości” cudowne szczepionki im wyśle, żeby im się po nich jeść i pić nie chciało…. i problem rozwiązany… taka flagowa akcja humanitarna w jego stylu…

    • rabarbarek 19 lipca 2011 o 12:52 am

     Wlasnie niedawno oglosil , ze przeznacza miliony , z wlasnej kieszeni[ dowcipnis] , na szczepienia dla Afryki , zeby biedne dzieci przestaly chorowac . Co za troska !!!!

 27. noni 18 lipca 2011 o 7:02 pm

  Komorowski jest podobny do Stalina z wyglądu według Mnie czy to może oznaczać że jest klonem albo coś 🙂 sprawdźcie sami przecież podobni są.

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 7:27 pm

   Nie aż tak. W filmiku masz pokazanych kilka porównań, moim zdaniem to nie jest przypadkowe. Może być ta sama linia genealogiczna, ale przecież Obama nie jest z Egiptu!
   A Prez. Komorowski, o ile nam wiadomo jest Chazarem jak Stalin, więc podobieństwo może być.

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 8:33 pm

   Nie jest podobny, sorry Winnetou

 28. for4B 18 lipca 2011 o 7:26 pm

  SCREEN pochodzi z książki ” Pradzieje religi w Polsce „, Włodzimierz Szafrański, wydawnictwo ISKRY, Warszawa 1979. Wpływy pogańskiego satanizmu na terenach dzisiejszej polski wywodzą się z wielkich początków … bradziej niż się to komu kolwiek wydaje na dzień dzisiejszy. Symbole okultystyczne czyli swastyka + bóstwa (babilońskie) egipskie na które Bóg zesłał 10 plag o czym Pismo Święte dokładnie nas informuje..

  ZOBACZCIE TO CO W POLSCE WYKOPALI:

  Plagi Egipskie – hebr.: מכות מצרים, Makot Micrajim), plagi biblijne lub dziesięć plag (עשר המכות, Eser Ha-Makot) – dziesięć klęsk wymierzonych Egiptowi przez Boga Jahwe, opisanych w biblijnej Księdze Wyjścia, w rozdziałach 7 – 12. Miały one przekonać faraona, aby zgodził się na opuszczenie Egiptu przez Izraelitów. Kolejność plag według Biblii:
  (Wj 7:14-25) przemiana Nilu i całej wody w Egipcie w krew (‚dam’)
  (Wj 7:26-8:11) żaby (w innych wersjach przypuszcza się iż to były gady) (‚cfardea’)
  (Wj 8:12-15) komary (‚kinim’)
  (Wj 8:16-28) muchy (‚arow’)
  (Wj 9:1-7) pomór bydła (‚dewer’)
  (Wj 9:8-12) wrzody (‚szchin’)
  (Wj 9:13-35) grad (‚barad’)
  (Wj 10:1-20) szarańcza (‚arbe’)
  (Wj 10:21-29) ciemność (‚choszech’)
  (Wj 11:1-12:36) śmierć pierworodnych (‚makat bechorot’)

  … TEN SATANIZM JEST JUŻ W POLSCE OD DAWNA I PRZENIKNĄŁ DO POLSKICH KULTUR MASONSKO-HAZARSKICH

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 8:26 pm

   Otóż to, dzięki za link

 29. ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 7:40 pm

  Myślałem myślałem i wymyslilem… Obama wcale nie jest klonem faraona lecz faraonem we własnej osobie i ma nie 50 a 14.644 lata. How you about that? Hu?

  • Demolay 18 lipca 2011 o 9:29 pm

   Poczytaj o Franciszku Baconie i Hrabim Saint-Germain…

   • ostatni rozsądny? 18 lipca 2011 o 10:39 pm

    Z całym szacunkiem @Demolay ,ale życie wieczne to jest jedynie w Bogu i żadne beconowe dyrdymały nie przekonają mnie ze jest inaczej.

    • Demolay 19 lipca 2011 o 6:42 am

     Bog zna zloty podzial odcinka. Bacon tez. 🙂 Egipcjanie (i inne wczesniejsze ludy) tez musialy posiadac te wiedze, bo bjawia sie ona wszedzie.
     Pitagoras tez to kumal. Czemu wiec Bog mialby zignorowac matematyke?

  • monitorpolski 18 lipca 2011 o 9:56 pm

   Jak napisałem w artykule, niekoniecznie musi być klonem by był podobny – wystarczy, że jest z tej samej linii, np. po matce. Przypadkowe podobieństwo jest tu mało prawdopodobne.

 30. ArO 18 lipca 2011 o 8:29 pm

  u mnie Harrpem chyba działają, w jednym miejscu są pofałdowane chmury na niebie, w tamtym miejscu są transformatory wysokiego napięcia, deszcz pada ale raz mocno raz słabo
  http://imageshack.us/photo/my-images/64/harrp.jpg/

  • ArO 18 lipca 2011 o 9:53 pm

   negatyw http://imageshack.us/photo/my-images/29/harrpn.jpg/

 31. Talbot 18 lipca 2011 o 8:48 pm

  Znowu muszę pochwalić Monitora, za artykuł. Wiele razy pisałem, że świat jest inaczej skonstruowany, niż to sobie wyobrażamy. Żyjemy w „wirtualnym” świecie…w „przedszkolu”, które ma nas przygotować (po śmierci) do życia w innym wymiarze. Wiem, że wielu tego nie przyjmie do wiadomości. Jesteśmy niezniszczalną (Boską) energią. Bóg jest jeden…religii są tysiące.

  • sebecx 18 lipca 2011 o 9:40 pm

   …ja przyjmuję Talbot… ..ale z tym wirtualnym, to wielu źle to rozumie.. …a co z koncepcją anioła stróża, że tak zapytam? …wiem, że mój interweniował w mojej sprawie u mnie samego kilkakrotnie….

  • Baleburg 18 lipca 2011 o 11:10 pm

   Jasne, akurat TWÓJ Bóg jest ten prawdziwy. Każdy tak uważa – czy muzułmanin czy hinduista. Proszę tego nie odbierać jako swego rodzaju nagonkę, po prostu ten blog mogą czytać również osoby innej wiary, a głoszenie takich komentarzy jest trochę, albo niestosowne, albo ignoranckie. Jeżeli monitorowi nie podoba się fakt, że piszę takie komentarze to proszę wielki napis na stronie głównej – „Chrześcijański blog, innowierców nie tolerujemy”

 32. Totuś 18 lipca 2011 o 9:14 pm

  Ja natomiast Ola, regularnie czytam 4 witryna, a mianowicie
  1. Monitorpolski.pl
  2. http://www.prisonplanet.pl/
  3. http://bankowaokupacja.blogspot.com/
  4. http://www.bibula.com/

  P.S. Mam problemy z e-mailem, będę go zmieniał.

  • zenobiusz 18 lipca 2011 o 9:44 pm

   Chip zapisujący wspomnienia pozwala na ich transfer do drugiego mózgu.
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/chip_zapisujacy,p443518703
   Totus@ a wiążesz wiadomości z tych witryn,czy tak sobie czytasz dla czytania.?
   Powiąż tezy z linka,z tym o czym pisze Marek,zrozumiesz czemu tylu ośmieszaczy się pojawiło.

   • monitorpolski 18 lipca 2011 o 9:51 pm

    Nie sądzę żeby czip mógł zastąpić pamięć człowieka, która funkcjonuje zapewne wielowymiarowo. A co z duszą? Czyżby nie miała pamięci? Co z pamięcią wielopokoleniową, co z drugim (może jest ich więcej) zgłębionym kodem w DNA?
    Sądzę, że jeśli taka namiastka powstanie to ta maszyna – człowiek nie będzie miał świadomości w takim sensie jak my. Choć na pewno staruchy – Kissingery, Rockefellery, Brzezinskie marzą o wiecznym życiu… Idą jednak w złą stronę – wieczne życie to gatunek.

 33. Wojtek 18 lipca 2011 o 9:40 pm

  No tos sie Monitor popisal znowu. Jak ktos napisal powyzej, ten blog zyje dzieki komentarza. Ale chwala Ci za to ze go prowadzisz.

 34. Ola 18 lipca 2011 o 11:11 pm

  Polecam Panom http://wemustknow.net/2010/07/clones-synthetics-organic-robotoids-and-doubles/
  http://alienscientist.com/conspiracy.html
  http://wemustknow.net/2010/09/death-threats-by-u-s-black-ops/
  Na tych stronach jest wszystko trzeba tylko popracowac i mozna czytac w jezyku polski

 35. Ola 18 lipca 2011 o 11:16 pm

  http://wemustknow.net/2010/08/secretly-forced-brain-implants-pt-iii-ex-ss-fbi-contractor-defends-targets/

 36. zenobiusz 18 lipca 2011 o 11:46 pm

  http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/18/jak-zniszczyc-chipa-instrukcja/
  Może to poprawi wielu nastrój.

 37. Ola 19 lipca 2011 o 1:28 am

  http://wemustknow.net/2010/07/clones-synthetics-organic-robotoids-and-doubles/

 38. Ola 19 lipca 2011 o 1:48 am

  A czy Polskie media nie sa w rekach Murdocha. Warto sie ta afera zainteresowac http://www.veteranstoday.com/2011/07/18/breaking-murdoch-whistelblower-found-dead/

 39. theaspartam 19 lipca 2011 o 3:58 am

  Kastrują chłopców gdy odmawiają współpracy http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/kastruja-chlopcow-gdy-odmawiaja-wspolpracy/

 40. theaspartam 19 lipca 2011 o 7:55 am

  Moon przebiegunowanie ziemi 19 lipiec Warszawa http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/photos/album?albumid=11923308

 41. theaspartam 19 lipca 2011 o 9:03 am

  Globalny terrorysta made in USA http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/photos/album?albumid=11497059

 42. mocniejszy 19 lipca 2011 o 1:19 pm

  Skoro o USA mowa:

  Upadek USA widziany z kosmosu:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/07/19/upadek-usa-widziany-z-kosmosu/

 43. mocniejszy 19 lipca 2011 o 4:28 pm

  Dziwna sprawa pojawiła się z komentowaniem na niniejszym blogu. Jak wchodzi się do artykułów ze strony głównej bloga – nie ma okienek do komentowania. Jak się wchodzi z niektórych starych linków – wtedy są. Mogę umieścić komentarz tutaj, ale w tekście o Libii nie, w innych też nie. Problem pojawił się niedawno. Sprawdziłem, że blokada komentowania jest w Polsce, USA.

  UWAGA!!!

  „A w Izraelu blokady na komentowanie nie ma!!!” – po napisaniu tego zdania i wejściu ponownie na stronę z izraelskiego IP blokada pojawiła się.
  :))
  Poczytny ten Pana blog.