Zachciało się Polakom sprawiedliwości? TK: Aj, za dużo chcecie!

Goczyński długo czekał na odpowiedź, 11 miesięcy – główki chyba nieźle pracowały by dać taką odpowiedź, do której trudno by się przyczepić. I wymyśliły – rozpatrzenie skargi zostało utajnione!!! …
Kolejna negatywna odpowiedź Trybunału Konstytucyjnego na skargę Bogdana Goczyńskiego

na pods: Trybunał Konstytucyjny w służbie szwindlerów

Goczyński myślał, że Polska może być krajem praworządnym

Minęło prawie rok od złożenia przez Bogdana Goczyńskiego skargi do Trybunału Konstytucyjnego na niezgodność z Konstytucją RP polskich sądów karnych. Powstał na ten temat reportaż 11 Minut:
SĄDY KARNE NIEKONSTYTUCYJNE? ŁAWY PRZYSIĘGŁYCH W POLSCE?
Niestety, TK uznał skargę za bezzasadną, mimo że była dobrze udokumentowana i miała swoje podstawy przede wszystkim w nawiązaniu do reguł jakim powinno się kierować państwo demokratyczne jakim rzekomo jest Polska.

Niezależny dziennikarz i bloger, Bogdan Goczyński sam był przez polskie „prawo” skrzywdzony – zabrano mu dwójkę dzieci, mimo znakomitego statusu materialnego, zawodowego i rodzinnego – aby oddalić zarzuty poddał się nawet badaniom wariograficznym, które potwierdziły jego prawdomówność, w przeciwieństwie do żony, która się takim badaniom nie chciała poddać. Sąd jednak argumentów na korzyść ojca w Polsce zazwyczaj nie uznaje. Goczyński, który przez lata mieszkał i pracował w normalnym kraju jakim jest Australia, mocno się sparzył po powrocie do ojczyzny, która po zmianach okrągłostołowych stała się demokracją dla wybranych.

Nie dziwi mnie odpowiedź Trybunału Konstytucyjnego – potwierdza tylko, że w Polsce bez całkowitej wymiany aparatu sądowniczo-prokuratorskiego nie może być mowy o demokracji i sprawiedliwości. Tę tezę potwierdzają zresztą osoby zajmujące się bezprawiem w III RP, takie jak Jerzy Jachnik, prezes Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu.
Goczyńskiemu zachciało się sądów na wzór Australii, Ameryki czy Anglii, a to za dużo dla kliki rządzącej Polską, bowiem wybiłoby im z ręki najważniejszą broń w walce z opozycją – system represyjny jakim stał się polski wymiar sprawiedliwości.

Goczyński długo czekał na odpowiedź, 11 miesięcy – główki chyba nieźle pracowały by dać taką odpowiedź, do której trudno by się przyczepić. I wymyśliły – rozpatrzenie skargi zostało utajnione!!! Jak w najgorszych stalinowskich czasach, sprawy kluczowe dla państwa i obywateli odbywają się niejawnie!

Sądzę, że sprawę należy nagłośnić na arenie międzynarodowej, szczególnie w tym momencie, gdy Polska prezydentuje Unii Europejskiej. Utajnianie spraw, niszczenie niewygodnych obywateli niesprawiedliwymi wyrokami sądowymi i szpitalami psychiatrycznymi, jawne okradanie z wykorzystaniem układów w sądach i prokuraturze to tylko wierzchołek lodowy w łajnie jakim stał się polski wymiar sprawiedliwości. Tak nie może być – jeśli obywatele nie zaczną na to ostro reagować, to skończyć się to może obozami koncentracyjnymi, bowiem niewiele się to już różni od faszyzmu.

Aby szerzej poznać problem, z którym zetknął się Bogdan Goczyński, odsyłam do artykułu na jego blogu, gdzie autor podaje linki do innych, ważnych publikacji:

Jeśli sądzisz, że problem nie dotyczy ciebie, to jesteś w błędzie. Z takim wymiarem „sprawiedliwości” jakim jest obecnie Polska, możesz sięstać w każdej chwili upatrzonym przez mafię łupem – możesz stracić pracę, dom, zdrowie, a nawet wolność. I takie sytuacje są niestety coraz częstsze, tylko że „Polak mądry po szkodzie”.

Reklamy

126 responses to “Zachciało się Polakom sprawiedliwości? TK: Aj, za dużo chcecie!

 1. FAKIR 19 lipca 2011 o 9:16 am

  Poruszyliście ważną kwestię w sprawie Obamy.
  Mógłbym rozwinąć temat i napisać o tym więcej, ale niestety, z wiadomych względów nie mogę tego zrobić

  Polubienie

  • Rodriguez7 19 lipca 2011 o 10:42 am

   Ta, też o tym słyszałem już jakiś czas temu. Z perspektywy freemana to ma ręce i nogi.. Tylko pamiętać trzeba że freeman to syn masona. A ty Fakir masz jakieś ciekawe fakty?

   Polubienie

   • FAKIR 19 lipca 2011 o 11:33 am

    Tak oczywiście słyszałem.
    W sprawie DNA możemy tylko snuć domysły.
    Warto natomiast zastanowić się nad przesłaniem z wielu świętych ksiąg, które mówią, że w czasach ostatecznych siły dobra będą prowadziły zajadłą walkę z siłami zła.
    Po stronie sił dobra wystąpi Mesjasz, który nadejdzie z wielką siłą niczym błyskawice.
    Po stronie zła wystąpi „wskrzeszona bestia”, która już była wcześniej na Ziemi.
    Wzmianki o bestii, która „była, a nie ma jej, a ma przybyć” znajdują się w wielu księgach, podaniach ludowych i legendach.

    Mamy do czynienia z wielką szatańską pajęczyną oplatającą świat.
    Antymaterialny kiedyś pisał, że trop w sprawie Obamy wiedzie do fundacji World Wildlife Fund.
    Fundacja ta jest przykrywką do podejrzanych badań DNA i różnych dziwacznych projektów pod przykrywką „działań pro ekologicznych”.
    Oficjalnie media podają, że na pomysł wpadł wpływowy mason Sir Julian Huxley. Jak wiadomo jest to całkowita bzdura. Fundację utworzyły tajne stowarzyszenia. Rodzina Huxley to zażarci propagatorzy teorii ewolucji. Prowadzili liczne badania biologiczne, w tym DNA. Fundacja propaguje na całym świecie Darwinizm.
    Na pierwszego prezesa tej fundacji wsadzili Księcia Holandii Bernharda. Jak już wiadomo SS-mana, mordercę i bohatera licznych afer, który pracował m.in. dla IG FARBEN w czasach II wojny światowej. Nadzorował doświadczenia na ludziach. Po wojnie zainicjował wraz z Józefem Ratingerem Unię Europejską na pierwszej konferencji Bildenberg.

    Cały ten syf mnie przerasta nie od dzisiaj.
    Teraz mam coraz mniej czasu na śledztwa.
    Korzystając z tych wiadomości napotkacie z pewnością wiele pajęczych nitek.

    Polubienie

  • FAKIR 19 lipca 2011 o 11:10 am

   „A Bestia, która była i nie ma jej,
   ona jest ósmym,
   a jest spośród siedmiu
   i zdąża na zagładę. ”

   W czasach apokaliptycznych siły demoniczne będą odtwarzały jedną z upadłych cywilizacji.
   Właśnie z tym mamy do czynienia.
   Całe NWO opiera się na starożytnych wierzeniach odrzucających istnienie jedynego Boga Stwórcy.

   Polubienie

  • Imelda 19 lipca 2011 o 11:45 am

   FAKIR
   Postaraj sie i napisz ! 😉

   Polubienie

  • FAKIR 19 lipca 2011 o 11:54 am

   Jeszcze napisał mi Antymaterialny, że dużą rolę we wskrzeszeniu królestwa szatana na ziemi odgrywa właśnie masoński ród Huxley.
   Jedynym, który się wyłamywał i polemizował wśród najbliższych (czasami uważany za czarną owcę w rodzinie) był Aldous Huxley, który napisał m.in. wspaniałą książkę „Nowy wspaniały Świat”, która jest wiele lepsza od 1984 Orwella i jeszcze celniej opisuje New World Order.
   Aldous pisał w swoich książkach m.in. o hybrydach, które będą usługiwać tzw „rasie panów”
   Thomas Henry Huxley dziadek Aldousa był członkiem elitarnego Royal Society, które jak wiemy było kluczowym propagatorem darwinizmu i róznego rodzaju innych szatańskich, oszołomskich teorii. Był znakomitym biologiem. Jak wiemy już wtedy szatan werbował do swoich instytucji najzdolniejszych ludzi. Teraz już jest z górki.

   Polubienie

   • Wojtek 19 lipca 2011 o 5:12 pm

    FAKIR czytam od jakiegoś czasu twoje wpisy i chociaż nie zgadzam się z tobą we wszystkim to podoba mi się co piszesz. Jako że sam nie mam czasu pogłębiać tematu a chętnie dowiedziałbym się coś więcej mam prośbę. Napisz coś więcej, jak nie możesz na tym blogu to może piszesz gdzieś indziej? Swoją drogą to Marek zamienia się w cenzora. No cóż jego blog jego warunki.

    Polubienie

   • monitorpolski 19 lipca 2011 o 6:44 pm

    No właśnie, na tym się należy skupić, a nie na jakichś „jezuitach”.

    Polubienie

  • FAKIR 19 lipca 2011 o 12:04 pm

   Mam problem z pisaniem, gdyż komentarze ukazują się z opóźnieniem.
   Mam nadzieję, że wszystkie już się wkrótce ukarzą, bo warto ten temat dokładnie zbadać.
   Sami zobaczycie, że odkryjecie mnóstwo szatańskich nitek, które oplatają świat, jeśli podążycie ścieżką o której piszę.
   Oni od wielu wielu lat prowadzą badania genetyczne pod przykrywką różnych pożytecznych fundacji.
   Nelson Mandela mówiąc wielokrotnie o fundacji World Wildlife Fund ,domagał się natychmiastowego usunięcia tej jak twierdził : „Podejrzanej faszystowskiej instytucji z ziemi południowej Afryki! , która jest m.in. sponsorem machiny apartheidu!”

   W jaki sposób miała nie być faszystowska jeśli jej prezesem został SS-man???

   Polubienie

   • monitorpolski 19 lipca 2011 o 1:48 pm

    Fakir, lądujesz w moderacji, bo ja tu nie chcę rozrabiania podwalin naszej cywilizacji – czy to świadomych, czy też nie. Dałeś się wmanewrować, spójrz na to kto mąci najbardziej. Tych pomniejszych cwaniaczków zostawmy im samym, będą cierpieć za swoje grzechy.

    Polubienie

    • FAKIR 19 lipca 2011 o 3:30 pm

     Nie wiem o co Tobie chodzi Marku
     Albo piszemy PRAWDĘ bez względu na okoliczności, osoby i instytucje powiązane, albo piszemy wyłącznie to co wygodne dla konkretnych osób i określonego poglądu na świat.
     Przecież w dobie internetu można dużo rzeczy zweryfikować.
     Moderacja z Twojej strony zaczęła się od tego gdy napisałem o świątyni opatrzności.
     Jeśli piszę nie prawdę to należy zawsze polemizować i przedstawić swoje argumenty, a nie usuwać wypowiedzi, albo moderować.
     Jezus również atakował Kościół i był największym rewolucjonistą w tej kwestii. Obalił większość nauk, które głosili ówcześni uczeni w piśmie. W końcu właśnie za to został zabity.
     Idąc Twoim tokiem rozumowania Jezusa powinni już zabić w wieku 12 lat oskarżając o burzenie podwalin cywilizacji.
     Z całym szacunkiem Marek, ale nie tędy droga.
     Zawsze pisałem, że najważniejszy jest Jezus Chrystus i prawdziwy Kościół Chrystusa, a nie jakieś wygłupy.
     Polski Kościół trzeba ratować i wzmacniać. Z pewnością tego typu inwestycje jak masońska świątynia opatrzności nie przysporzy nowych wiernych.
     Takie jest moje zdanie i fajnie gdy można je swobodnie wypowiedzieć.
     Trzeba pracować u podstaw i napiętnować złe rzeczy dziejące się w Kościele.
     Na szczęście są jeszcze biskupi, którzy nie boją się mówić prawdy i również byli zdecydowanie przeciwni wznowieniu tej budowy. Chcieli przeznaczyć pieniądze na edukację dzieci i młodzieży.

     Polubienie

     • monitorpolski 19 lipca 2011 o 6:46 pm

      „Jezus atakował Kościół” – no widzisz jak to wszystko jest poprzewracane?
      Kościół Katolicki był efektem nauki Chrystusa, a nie celem ataku. Zresztą dajmy temu spokój, ja nie chcę tutaj takich dyskusji. Trzeba się zastanowić co można legalnie zrobić by powstrzymać satanistów. Na nielegalne sposoby to ja się nie piszę, z wiadomych powodów.

      Polubienie

      • FAKIR 19 lipca 2011 o 7:39 pm

       Marku
       Wyjątkowo dużo robisz….legalnie

       Moim zdaniem trzeba myśleć o przyszłości i zrzeszać się w jakieś grupy, gdyż jestem tego pewien, że wkrótce „odetną” internet. Une nie mogą oczywiście tego zrobić całkowicie, ale znajdą sposób na likwidację takich blogów jak Twój.

       I co wtedy zrobimy????

       Antymaterialny pisał : „My sadzimy zboże, Oni sadzą las”

       Znaczy to, że ciągle myślą o przyszłości i planują działania na 10 – 20 i więcej lat do przodu.

       My natomiast nie mamy żadnej strategii poza poza wymianą informacji w internecie.
       Jeśli tego zabraknie będziemy udupie….

       Polubienie

     • zenobiusz 19 lipca 2011 o 7:32 pm

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/19/matka-boza-oznajmia-swoja-wole-wobec-polski/
      To z pewnością do Ciebie trafi.

      Polubienie

      • FAKIR 19 lipca 2011 o 7:50 pm

       z całym szacunkiem, ale ja nie wierzę w takie objawienia

       Polubienie

     • zenobiusz 20 lipca 2011 o 10:39 am

      „Jezus również atakował Kościół ”
      Czyżbyś widział się na równej z Nim płaszczyźnie ?
      Było w Polsce takie powiedzenie”Co wolno Wojewodzie,to nie tobie smrodzie.”
      Jak ulał pasuje.

      Polubienie

      • The Sign Painter 20 lipca 2011 o 12:34 pm

       Zenobiuszu, przecież to było stwierdzenie faktu przez FAKIRA. Doszukujecie się podwójnego wydźwięku tam, gdzie go nie ma. 🙂

       Polubienie

    • ALFA 20 lipca 2011 o 9:12 am

     monitorpolski

     Jestem Polakiem, który chce normalnej demokratycznej Ojczyzny. Poszanowania prawa i wolności słowa.
     TO MASZ NAPISANE U SIEBIE TO CZEMU NIE DAJESZ TEJ WOLNOŚCI SŁOWA
     TO ZNACZY WOLNOŚĆ SŁOWA SIĘ KOŃCZY JAK WSZĘDZIE,A Fakir świetne wstawia linki’.

     Polubienie

  • FAKIR 19 lipca 2011 o 12:13 pm

   Jeszcze zapomniałem dodać, że kolejnymi prezesami tej fundacji zostali następni arystokraci / faszysta, o bardzo podejrzanych koneksjach
   Filip, książę Edynburga – Wielokrotnie oskarżany przez wojskowych brytyjskich o zdradę.
   John H Loudon – przyjaciel Rockefellera i z jego nominacji został m.in. prezydentem Manhattan Bank,

   Polubienie

  • SEBECX 19 lipca 2011 o 12:56 pm

   Napisz..

   Polubienie

  • rabarbarek 19 lipca 2011 o 5:11 pm

   Do niewiadomych zwiazanych z ” faraonem” mozna tez zaliczyc jego pobyt na Columbia University. Okazuje sie , ze na 400 osob , ktore byly studentami w czasie , kiedy Obama podobno byl studentem tej uczelni i wyglaszal gorace mowy, ani jedna z nich go nie pamieta. Nie ma go tez na zadnych zdjeciach, listach itd. Czyzby stworzono na uzytek prezydentury calkiem nowy zyciorys , kogos kto nie jest tym za kogo sie podaje?

   http://superstore.wnd.com/the-no-more-red-ink-campaign

   Polubienie

   • monitorpolski 19 lipca 2011 o 6:47 pm

    Voila! To jest robot!!!

    Polubienie

    • FAKIR 19 lipca 2011 o 8:16 pm

     Obama to typ z pod ciemnej gwiazdy. Nie może być co do tego wątpliwości.
     Pomijając ciekawostki związane ze wskrzeszeniem bestii….to całkowicie zindoktrynowany cyborg.
     Żona Antymaterialnego (bardzo uduchowiona osoba) miała ciekawy sen jak Hitler bawił się z małym Obamą… wymiękłem gdy to usłyszałem

     Polubienie

 2. zenobiusz 19 lipca 2011 o 9:28 am

  „Niosący światło” nadchodzi.
  Rozejrzyj się w mroku.

  Polubienie

  • zenobiusz 19 lipca 2011 o 9:29 am

   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/

   Polubienie

   • theaspartam 19 lipca 2011 o 11:01 am

    Egzorcyzmy to ściema by zasiać w umyśle strach a tylko strach nas ogranicza w działaniu przeciwko złym ludzią mamy taki popier…ny świat okrucieństwa człowieka przeciwko człowiekowi to szukamy jeszcze w sobie demonów i egzorcyzmów! Wszyscy jesteśmy opętani wpierdalając mięso dla przyjemności składając w ofierze zwierzęta które nie są nam potrzebne do przeżycia żerujemy na nich jak illuminati na ludziach, zwierzęta jak i ludzie mają te same prawo żyć na ziemi a my je hodujemy dla mięsa w barbarzyńskich warunkach faszerując hormonami wzrostu, to jest prawdziwe opętanie zła i nie trzeba egzorcysty z krzyżem by to za uwarzyć obudźcie się panie zenobiusz, nie kupujcie mięsa miejcie szacunek do żywych istot na tej ziemi tego nauczał by prawdziwy Jezus a nie tych bzdur kościoła że zwierzęta nie mają duszy, świecą jajka a kura ląduje w rosole następne święta karpik i nikt nie widzi w tym nic złego to jest prawdziwe opętanie Wake Up Bedni ci którzy wzięli autorytet za prawdę zamiast prawde za autorytet! http://www.youtube.com/watch?v=45CuoJElh2I

    Polubienie

    • monitorpolski 19 lipca 2011 o 1:50 pm

     Chyba nie miałeś do czynienia ze sferą pozamaterialną, skoro tak mówisz. Z mięsem bym się zgodził, ale do pewnego stopnia – co z rybami, co z kurczakami? A skąd wiesz, że rośliny też nie odczuwają jakoś bólu?

     Polubienie

     • Grafik 19 lipca 2011 o 2:31 pm

      Kapusta ma nerwy i odczuwa ból

      Polubienie

      • ostatni rozsądny? 19 lipca 2011 o 4:24 pm

       A szpinak lubi jak się go za uchem drapie… Dali byście spokój.

       Polubienie

     • Wizzgaa 19 lipca 2011 o 3:56 pm

      Był kiedyś film w TV o badaniu reakcji roślin spodziewających się agesji > ataku w sensie zerwania, zniszczenia , ze strony człowieka . Jakieś subtelne czujniki rejestrowały odruch COFANIA SIĘ tych roslin przed dotknięciem . I nie chodziło tu o gatunek mimozy tylko o rośliny w ogóle. To a propo,s tego ,czy zieleninę można zżerać bezkarniej niż zwierzęta.

      Polubienie

      • SEBECX 19 lipca 2011 o 4:12 pm

       ..taki „prymitywny” lud jak Indianie (rzecz jasna nie wszyscy) dziękowali roślinom i zwierzętom oraz prosili o wybaczenie tych właśnie swoich braci mniejszych…. ale to „prymitywy” ….benzyny nie potrzebowali, prądu, przemysłu chemicznego, samochodów itd… zacofanie straszne …ziołami się leczyli… żywność ekologiczną mieli….. prymitywy straszne nawet dla przyjemności zwierząt nie zabijali….

       Polubienie

       • Hamerykanczyk 20 lipca 2011 o 4:29 am

        Tutaj w USA nazywa sie ich ” Amiszami „, zyja wedlug dawnych tradycji i nie korzystaja z dobr dzisiejszego swiata. Od czasu do czasu sprzedadza cos ze swojej fermy zeby kupic ubrania itd itp, a tak to zyja po ” staremu „.

        Polubienie

    • MANIUŚ 19 lipca 2011 o 4:10 pm

     Biedny to ty jesteś skoro takie głupoty opowiadasz o egzorcyzmach. Przyjedż do Częstochowy na egzorcyzm, a ujrzysz na własne oczy działanie szatana. Przy okazji uwierzysz w Boga.Wspominasz o Jezusie ale zapomniałeś że on również uwalniał ludzi od demonów. Zadne stworzenie, poza człowiekiem nie ma duszy. Nic ci na to nie poradzę że dla ciebie Bóg nie istnieje, wierz w kozę!

     Polubienie

     • SEBECX 19 lipca 2011 o 4:16 pm

      ..brawooooooo……… ….goje według Żydów talmudystów, to też zwierzęta …i to głupie…… nie mają duszy….. dlatego można ich bezkarnie zabijać…. a gojówki to k.urwy … nie będę ciągną tematu dalej …

      Polubienie

      • zenobiusz 19 lipca 2011 o 6:24 pm

       http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/07/19/wszystko-co-chcialbys-wiedziec-o-demonach/
       SEBCX@,na prawdę nie wiesz co jest ważne,toniesz w powierzchownej demagogii.
       Może jeszcze przejrzysz.???

       Polubienie

       • SEBECX 19 lipca 2011 o 6:33 pm

        PRAWDA jest najważniejsza Zenobiusz … a powierzchowna demagogia, to także grzech pierworodny…

        Polubienie

        • SEBECX 19 lipca 2011 o 6:49 pm

         ..nie mogę znaleźć w tej chwili filmu… ale oglądałem taki film z monitoringu w którym samochód pieprzną faceta na ulicy, a inne auta go omijały i jechały dalej…. pomijając, że sprawca uciekł, a niektórzy stawali przy krawężniku na chwile i szli dalej… a ranny leżał…. dopiero po pewnym czasie, podbiegł przechodzień…. dalej w filmie było jak delfiny nie pozwoliły rekinom zaatakować ludzi, otaczając ich swoimi ciałami…. było jak pies wbiegł na autostradę ryzykując życiem, aby zciągnąć drugiego rannego psa… było jak stado rogacizny postanowiło odbić „małe” porwane przez lwy i ruszyło na nie.. i odbiły…. a co było na początku filmu…. ludzie udawali, że nic się nie stało, gdy ich bliźni leżał na ulicy….. po co tu pianę bić dalej…. można powiedzieć, że to instynkt…bo przecież zwierzęta nie maja duszy i suki na wsiach nie wyją po nocach jak im rolnicy potomstwo topią… a w talmudzie jak wół stoi, że Bóg stworzył gojów do służby narodowi wybranemu…..

         Polubienie

        • baba wanda 20 lipca 2011 o 2:18 pm

         Racja. Ludzie uwazaja sie za wybranych i takich madrych, oswieconych, a nie maja wspolczucia dla innych stworzen (oczywiscie nie wszyscy ludzie sa tacy).
         Do Boga niektorzy to by po trupach poszli…
         A jestem ciekawa jak by ich Bog przywital?

         Polubienie

     • FAKIR 19 lipca 2011 o 7:48 pm

      Jeszcze raz napiszę, że byłem świadkiem wypędzania demonów.
      Nie poprzez święconą wodę i skomplikowane rytuały, ale poprzez modlitwy o uwolnienie i wypowiadanie dla mnie niezrozumiałych zdań po łacinie.
      Antymaterialny wypędził demony z mojego kolegi, który był klientem w jednej z czołowych firm w Polsce, w której pracowałem przed 10 laty.
      Człowiek ten (znany strongman z pierwszych stron gazet) wraz z innymi strongmanami robił wiele rzeczy, które go brzydziły i nie mógł sobie z tym poradzić. Nie będę pisał jakie bo to podchodzi pod kryminał
      Oczywiście zostałem wyśmiany, gdy zaproponowałem kontakt z Antymaterialnym, którego obsługiwałem.
      Mięśniak zwymiotował na koniec i się rozpłakał.
      Taki z niego kozak.
      Teraz ma 2 córki i jest przykładnym ojcem

      Polubienie

     • baba wanda 20 lipca 2011 o 2:15 pm

      Co Ty tak naprawde wiesz o duszy Manius? Ha?

      Polubienie

 3. Bogdan Goczyński 19 lipca 2011 o 10:34 am

  Sprawa nie jest definitywnie przesądzona. Na razie było to decyzja w rozpoznaniu wstępnym, która podlega zaskarżeniu, a zażalenie zostało złożone. Warto zapoznać się z całością mojego artykułu w linku http://bgoczynski.wordpress.com/2011/07/17/trybunal-konstytucyjny-w-sluzbie-szwindlerow/
  .Nie mam jednak złudzeń, że była to jednoosobowa decyzja sędziego Hermelińskiego z TK. Zachowanie się TK pokazuje jak ważna jest dla nich kontrola instrumentu terroru, jakim jest wymiar sprawiedliwości. Sprawa jest do ruszenia jednak potrzebne jest duże poparcie społeczne. Jak zmienić system sądownictwa, pokazane jest między innymi w moimi artykule i innych na moim blogu. Gdyby takich skarg było więcej, system musiałby zostać zmieniony.
  ===================================================================
  monitorpolski: podkreślenie ostatniego zdania jest moje

  Polubienie

  • zenobiusz 19 lipca 2011 o 11:17 am

   Link Pana Bogdana ,połączył się z kropką i słowem nie i prowadzi na stronę,błąd 404.Dopiero kliknięcie na bocznej kolumnie tytułu,otwiera artykuł.

   Polubienie

   • monitorpolski 19 lipca 2011 o 1:51 pm

    Poprawione. A może Zeno masz blokadę na Goczynskiego? Sprawdz, wyczyść ciasteczka

    Polubienie

 4. zenobiusz 19 lipca 2011 o 11:14 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/19/blogktory-wszyscy-powinni-czytac/
  Jeżeli chcecie żyć w normalnej wolnej Polsce,czytajcie ten blog,i linkujcie go na wszystkie możliwe strony(zen)

  Trybunał Konstytucyjny w służbie szwindlerów

  Polubienie

  • SEBECX 19 lipca 2011 o 11:28 am

   Zenobiusz to chyba raczej nie Ty…

   Polubienie

   • zenobiusz 19 lipca 2011 o 11:50 am

    SEBAX@,ty po prostu nie czytujesz mnie,i nie odróżniasz spraw ważnych,od podsuwanych ciekawostek.

    Polubienie

    • SEBECX 19 lipca 2011 o 12:47 pm

     szanowny Zenobiuszu …odróżniam ważne sprawy doskonale… ale czy muszę się nimi zajmować?…. i mówiłem o nich dawno temu jak jeszcze nie było Internetu pod każdą strzechą… ludzie się zachodzili ze śmiechu.. a dzisiaj … podobno się przebudzają, czy może raczej większość czuje zbliżający się bat na dupę… i utratę majątków… bo tak grabili do siebie, że nie widzieli co się dzieje z boku… …sprawa jest bardzo prosta…

     Polubienie

 5. ArturtheKing 19 lipca 2011 o 11:28 am

  Kolejny przykład na to co wyczynia w Polsce władza i policja

  http://www.tvn24.pl/1,251,8,88867553,222710194,11429748,0,forum.html

  Polubienie

 6. zenobiusz 19 lipca 2011 o 11:49 am

  Polacy,wracajcie do Ojczyzny !!!!BÓG -MIŁOŚĆ, ale i SPRAWIEDLIWOŚĆ,wiara rodzi się ze słuchania.Wszyscy Polacy powinni tego wysłuchać.Powinno iść na wszystkie blogi.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/19/bog-milosc-ale-i-sprawiedliwosc/#comments

  Zobaczcie,ile ataków usunięto,by uniknąć bluźnierstw.!!!

  Polubienie

  • ostatni rozsądny? 19 lipca 2011 o 12:53 pm

   Bóg- ok(Polska kraj chrześcijan…)
   Miłość- ok(wszyscy wiedza ze polskie dziewczyny najpiękniejsze wiec i zakochac się nie trudno…)
   Ale Sprawiedliwosc?!?!?!?!? Czys ty zbaranial do reszty?!?! Gdzieś ty w Polsce sprawiedliwość widział i kiedy to było ostatnio????

   Polubienie

   • zenobiusz 19 lipca 2011 o 2:42 pm

    BÓG=SPRAWIEDLIWOŚĆ
    Nie dość że nie wysłuchałeś kazania,to nie przeczytałeś posta który komentujesz.

    Polubienie

    • ostatni rozsądny? 19 lipca 2011 o 3:03 pm

     Bóg=sprawiedliwość… Jakiez to pięknie gornolotne. Szkoda tylko ze nijak się ma do codzienności w jakiej żyjemy. Niestety sciskanie rozanca nas nie nakarmi, nie odzieje i nie ochroni przed okupantami w rękach których się nasz kraj znalazł i ich niecnymi planami…
     …a szkoda.
     Nie uzywaj słowa „sprawiedliwość” w tym samym zdaniu co „Polska” bo wszyscy którzy twardo stapaja po ziemi wiedza ze jedno z drugim niema nic wspólnego.

     Polubienie

     • zenobiusz 19 lipca 2011 o 3:10 pm

      Zacietrzewienie zaślepia,to widać.Nie użyłem słowa Polska.To co piszesz to tzw.komunały.
      A sprawiedliwości bożej zaznamy wszyscy,już niebawem.

      Polubienie

     • ostatni rozsądny? 19 lipca 2011 o 3:13 pm

      ah i zapomniałem…
      Kazania wysluchalem, a i owszem. Co do artykułu to fakt nie czytałem i raczej nie przeczytam bo zostałem ostrzezony ze na Twój blog bez mocherowego bereta nie wposzczaja. Ja takowego niemam wiec się nawet nie pcham.

      Polubienie

      • rabarbarek 19 lipca 2011 o 4:48 pm

       Wysluchalam wczoraj kazania . Wrazenie przytlaczajace . Dobrze , ze Nervosol mialam pod reka , bo bez niego ze spania nici.

       Polubienie

       • FAKIR 19 lipca 2011 o 7:56 pm

        Ja nie mogę się przekonać do tego Natanka.
        Antymaterialny napisał mi, że ten ksiądz korzysta z norweskiej masońskiej rozgłośni.
        Czy ktoś to w ogóle sprawdzi????? Zawsze prawie wszystkie informacje, które otrzymywałem się potwierdzały!
        Tego typu informacja może być kluczowa dla zrozumienia idei, która przyświeca masońskiej agenturze, czyli proklamowaniu przez Dziwisza oficjalnej secesji w polskim Kościele.

        TAK TWIERDZI ANTYMATERIALNY!!!!

        Polubienie

        • Annah. 20 lipca 2011 o 7:08 am

         a któż to jest? ja nie znam osobiście ani nawet z imienia i nazwiska…

         Polubienie

        • Annah. 20 lipca 2011 o 7:15 am

         Aha, pamiętam jedną jego wypowiedź gdzie bagatelizował wpływ wybuchów na słońcu i nie łączył raczej ze zjawiskami tektonicznymi na ziemi. Czyżby??

         Polubienie

 7. ostatni rozsądny? 19 lipca 2011 o 1:01 pm

  Post mi wcielo, widział go kto?

  Polubienie

  • zenobiusz 19 lipca 2011 o 6:05 pm

   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/07/19/wszystko-co-chcialbys-wiedziec-o-demonach/
   Nim zakończysz poszukiwania,posłuchaj tego,może ci się przydać.

   Polubienie

 8. theaspartam 19 lipca 2011 o 1:10 pm

  Policja zabiła w kolejce miejskiej 19-latka uciekał bo nie miał biletu!!! http://www.youtube.com/watch?v=hOoYC0n45KA info- http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/policja-zabila-w-kolejce-miejskiej-19-latka/

  Polubienie

 9. Ola 19 lipca 2011 o 1:22 pm


  Kim jest Murdoch

  Polubienie

 10. Lamacz Matryc 19 lipca 2011 o 1:45 pm

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/policja-zabila-w-kolejce-miejskiej-19-latka/

  Polubienie

 11. mi461 19 lipca 2011 o 2:09 pm

  nie pamietam czy ktos pisal na temat PEPSI – co do niej dodaja – nawoluje sie do
  BOYCOTT PEPSI
  http://www.lifenews.com/2011/07/15/company-using-aborted-fetal-cells-in-flavors-shields-partners/

  Polubienie

  • pola 19 lipca 2011 o 3:29 pm

   To ma coś wspólnego z martwymi embrionami że są wykorzystywane do poprawienia smaku pepsi,ale dokładnie nie pamiętam ,w każdy razie ja tego świństwa nie piję i nie pozwalam moim bliskim.

   Polubienie

  • rabarbarek 19 lipca 2011 o 4:43 pm

   Milena pisalam o tym , a jak chcesz wiecej na ten temat to znajdz o laserach . Najnowszy wynalazek to lasery , ktore maja byc wykorzystywane w niektorych zabiegach i tez wykorzystuje sie tam zywe komorki. Nie mam tego pod reka . Moze znajde. Widzicie ile zastosowan maja niedonoszone dzieci, i jak tu walczyc o zycie nienarodzonych , kiedy szalency nawet z zywych komorek potrafia zrobic biznes, Co za czasy.

   Polubienie

   • SEBECX 19 lipca 2011 o 4:51 pm

    …a tutaj dalsze plany? tych szaleńców…. i ich rozegrane oraz rozgrywane karty…. http://www.harmonica.pl/swiadomosc_artykuly41.htm …a jest też na tej stronie film o orgonie – broni pokojowej…..

    Polubienie

 12. theaspartam 19 lipca 2011 o 2:51 pm

  Panie monitorpolski-miałem do czynienia ze strefą pozamaterialna typu OOBE i podobną świadome sny a właściwie świat w którym obowiązują inne prawa fizyki, siła umysłu człowieka jest tak ogromna i zmienna że trzeba ją opanować by być świadomym w swoim śnie (innym wymiarze), ciało śpi a umysł jest świadomy działa także podświadomość która kreuje nasze leki i pragnienia te życzy są naturalna częścią każdego człowieka podczas snu ale wszechwiedzący kościół na ten temat nic nie wie wręcz przeciwnie, dla kościoła, grzechem jest wszystko, co może odciągnąć od niego ludzi nazwał by to okultyzmem a w średniowieczu spaliłby by mnie za to na stosie ale mniejsza o to. Co do ryb i kurczaczków to też istota żywa nie pokarm dla ludzi jeśli żyjemy w matrixsie to bierzemy zły przykład z jego natury każdy ponad każdym prawo dżungli (silniejszego) ,zwierzęta potrafią być bardziej ludzkie niż ludzie w dzisiejszych czasach pogoni za pieniądzem przykład- http://www.youtube.com/watch?v=At1fWVR6BY0 a jeśli chodzi o roślinki to nie spojrzą w oczy człowiekowi pokazując swoje cierpienie ,jeśli nawet by cierpiały to nie mamy szans dowiedzieć się co czują i myślą więc nie byli byśmy świadomi i odpowiedzialni za nasze czyny, ale co do zwierząt patrząc na to co wam mówi intuicja Jezusa zbrodnia ,bestialstwo czy pyszne mięsko widząc ten film? http://www.youtube.com/watch?v=i4AshblOq8g

  Polubienie

  • Wojwit 19 lipca 2011 o 6:57 pm

   W takim razie mamy żywić się powietrzem czy raczej „praną”? Przypomnę: w powietrzu są miliardy bakcyli. Może one też czują? A „prana” to takie hinduskie wierzenie zaczerpnięte przez new age – a nie coś co istnieje niezaprzeczalnie. Więc theaspartam ponawiam pytanie: co jeść?

   Polubienie

   • SEBECX 20 lipca 2011 o 9:10 am

    ..jedz co chcesz i ponoś konsekwencje własnej karmy… twoja wiara nie odpowiada na to pytanie? ..czy pozwala jeść zwierzęta twierdząc, że nie mają duszy? ..i nie do końca się z tym zgadzasz?… …człowiek jako drapieżnik bez „aparatury” służącej zabijaniu mizernie wypada w starciu ze świniakiem… krową… czy baranem….. nie ma kłów, dzioba ani pazurów… natura, a są też tacy którzy mówią Bóg-Natura poukładał(a) wszystko doskonale… wystarczy wsłuchać się w siebie…

    Polubienie

    • zagrypiona 20 lipca 2011 o 9:42 am

     Czlowiek zamiast dzioba i pazurow ma mozg i wymysla sobie narzedzia. Tak zostal stworzony przez Boga.

     Oj niektorym bardzo zalezy zeby gojkow zaglodzic. Stad te wegetarianizmy (najleij zrec pasze GMO, najzdrowsza dla wegetarian podobno) i inne pierdoly. Oczywiscie hodowla powinna byc ucywilizowana i redukcja chemii podawanej zwierzetom powinna obowiazywac. Ale napewno lekarstwem na to nie jest namawianie ludzi do odrzucania pokarmow itd. No nie tedy droga doprawdy.

     Polubienie

     • SEBECX 20 lipca 2011 o 11:04 am

      ksant@ niżej pięknie to wyraził…. Hitler traktował ludzi „tylko” tak, ja ludzie traktują zwierzęta. to dzięki mózgowi zapewne wpadł na taki pomysł…..

      Polubienie

      • zagrypiona 20 lipca 2011 o 12:37 pm

       To proponuje zakazac uzywania mozgow bo przeciez moga zostac zle wykorzystane. Proponuje aby dzieciom narodzonym podawac wiecej szczepionek trujacych aby byly odmozdzone zawczasu… Boze widzisz i nie grzmisz.

       Co do hitlera… to on tego nie wymyslil sam, ani ich nie traktowal jak powiadasz. Proponuje doczytac skad sie wzielo cale to zlo, kto finansowal i wykonywal. To sa ci sami ludzie ktorzy teraz szczepia na potege i truja innych. Ktorzy wmawiaja ludziom bzdety o cierpiacej marchwi. Niedlugo normalne jedzenie bedzie zastapione trujacymi chemio suplementami bo przeciez nie mozna krzywdzic roslin i zwierzat. A sami w swoich koncernach znecaja sie nad zwierzetami hodowlanymi.

       PS. Zywienie sie miesem nie jest jednoznaczne ze zlym traktowaniem zwierzat, to tak nawiasem mowiac. Utyskiwania na temat cierpienia zwierzat hodowlanych powinny byc kierowane do producentow, do wielkich koncernow a nie do konsumentow z namawianiem ich do zaprzestania jedzenia miesa bo cos tam. Czlowiek potrzebuje bialek pochodzenia zwierzecego w swojej diecie i nie zmieni tego NIC. Natomiast traktowanie zwierzat przez hodowcow mozna zmienic – tak jak napisalam ucywilizowac hodowle, sprawic by byla humanitarna.

       Polubienie

       • SEBECX 20 lipca 2011 o 3:08 pm

        … zaraz zaraz… dlaczego Bóg miałby grzmieć… Księga Rodzaju, rozdział 1, wersy 29-31:
        I rzekł Bóg: „Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem. A dla wszelkiego zwierzęcia polnego i dla wszelkiego ptactwa w powietrzu, i dla wszystkiego, co się porusza po ziemi i ma w sobie pierwiastek życia, będzie pokarmem wszelka trawa zielona”. I stało się tak. A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre”…. i dalej rozdział drugi: Ulepiwszy z gleby wszelkie zwierzęta lądowe i wszelkie ptaki powietrzne, Pan Bóg przyprowadził je do mężczyzny, aby przekonać się, jaką on da im nazwę. Każde jednak zwierzę, które określił mężczyzna, otrzymało nazwę „istota żywa”.. …no to jakiego Boga masz na myśli????? …ze ma zagrzmieć…. a, że człowiek z raju został wygoniony… to teraz popełnia i spłaca karmę i potrzebuje zbawiciela…..

        Polubienie

        • zagrypiona 20 lipca 2011 o 5:48 pm

         to o bozym grzmieniu odnosilo sie do tej Twej wypowiedzi: „Hitler traktował ludzi „tylko” tak, ja ludzie traktują zwierzęta. to dzięki mózgowi zapewne wpadł na taki pomysł….” wiec nie rozumiem po co ten caly elaborat z cytatami z Biblii.

         PS. Skoro Bog nakazal zwierzetom i bydlu zrec trawe to dlaczego tygrys lew i orzel zra mieso? Czyzby lew tygrys i inne miesozerne tez byly taaak zle jak czlowiek? Bezsensowna dyskusja i Twe argumenty co do zla plynacego od czlowieka z samego faktu ze zjada mieso nie trzyma sie kupy. A Biblia to taka ksiazka gdzie wiele rzeczy jest metaforycznie przekazane i nie jako prawda naukowa itd. Stosowanie cytatow tak jak to zrobiles to manipulacja.

         PS. Ja tam nie wiem czemu wegetarianie sa tacy agresywni. Skoro miesa nie jedza powinni byc przykladem spokoju i milosci blizniego. Tymczasem za kazdym razem wywolania podobnego tematu zaczynaja atak na zjadaczy miesa. Tragedia po prostu. To jest ta tolerancja wasza?

         Polubienie

        • SEBECX 20 lipca 2011 o 6:23 pm

         nie ośmieszaj się… proszę…

         Polubienie

    • zenobiusz 20 lipca 2011 o 2:09 pm

     Ideologia oszalałych ekoterorystów,brzmi podobnie.Leży u podstaw planu depopulacji.
     Ludzi jest za diżo i jeszcze szkodzą zwierzątkom i roślinkom.Należy ich wyeliminować,a zostawić jedynie „świadomą część”

     Polubienie

   • ksant 20 lipca 2011 o 12:58 pm

    @Wojwit (i zagrypiona – chorujacą na wieczną grypę…)
    Nie wiesz co jeść – zjedz swojego psa!

    Dopóki wasze ciała będą grobami zamordowanych zwierząt – nic sie nie zmieni.
    Twarz Cywilizacji: http://www.youtube.com/watch?v-lt662Hl-2gs

    Polubienie

    • zagrypiona 20 lipca 2011 o 1:45 pm

     Ksant, jak sie nie ma argumentu albo czegos ciekawego do powiedzenia to sie czepia nika, jakiez typowe… Chyba skads cie znam z jakiejs dyskusji nt spozywania miesa. Sie nie nauczylas jeszcze nic od tamtego czasu i ciagle trabisz to samo.

     Za psa dziekuje. Sama mam kota ale nie przekonuje go do marchewki (ktora mu szkodzi) daje mu miesko – a jakze. Ale spoko wpuszcze go tu na forum moze da sie przekonac twojej propagandzie. Trza rozpoczac szeroko zakrojona akcje karmienia psow i kotow warzywami – toz to dopiero bedzie humanitarne. Bo inaczej beda grobowcami pomordowanych zwierzat.

     Bez odbioru.

     Polubienie

    • ksant 20 lipca 2011 o 1:54 pm

     5 powodow by zjesc swojego psa
     htt://youtu.be/h_AH8JvkdWY

     Mysli człowiek zadowolony,
     że on nie rzeznik okrwawiony,
     lecz że bywa mięsa zwolenikiem,
     ponosi winę wraz z rzeżnikiem.

     Poznaj swoje mieso!

     Polubienie

  • ksant 19 lipca 2011 o 9:35 pm

   Zobacz do czego zdolny jest człowiek.
   http://www.filmy-dokumentalne.pl/ziemianie-earthlings.html
   Hitler traktował ludzi „tylko” tak, ja ludzie traktują zwierzęta.
   The Farmazony – otwórz oczy

   Polubienie

 13. Ola 19 lipca 2011 o 2:53 pm

  http://wzzw.wordpress.com/2011/07/19/zomo-wraca/

  Polubienie

 14. ArO 19 lipca 2011 o 3:10 pm

  Zakazany rozdział wiedzy dla ludzi
  PHIL SCHNEIDER – PODZIEMNE BAZY I UKRYWANA WIEDZA
  http://www.ukrytesprawy.org/Phil%20Schneider.html

  Polubienie

  • felicyta 19 lipca 2011 o 10:50 pm

   @ArO 19 Lipiec 2011 o 3:10 pm.

   -dzieki za PHIL SCHNEIDER – PODZIEMNE BAZY I UKRYWANA WIEDZA
   Pozdro.

   Polubienie

 15. Ola 19 lipca 2011 o 3:46 pm

  http://rt.com/news/murdoch-media-power-politicans/
  Kiedy padnie to imperium zla i w Polsce beda inne media

  Polubienie

 16. Ola 19 lipca 2011 o 4:08 pm

  http://www.msnbc.msn.com/id/21134540/vp/43806694#43806694?from=en-us_msnhp&GT1=43001 ogladaj na zywo przesluchanie Murdocha i jego syna

  Polubienie

 17. SEBECX 19 lipca 2011 o 5:01 pm

  w okolicach lublina …wczoraj padał u mnie grad wielkości od 20 do 50 groszy… nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie towarzyszący temu dźwięk…. ponieważ właśnie wyjeżdżałem do pracy i musiałem otworzyć i zamknąć bramę… dźwięk przypominał jakby huczący samolot …coś jak wycie i dudnienie…. dziwne…

  Polubienie

  • rabarbarek 19 lipca 2011 o 5:38 pm

   Czasami siedzac w domu slysze to samo. Slysza to tez osoby bedace w domu. Czasami mamy wrazenie , ze caly dom sie trzesie i za chwile cisza i spokoj. [ biorac pod uwage , ze dziela nas tysiace kilometrow , jest to dziwne. Moze jednak nic to nie znaczy… ]

   Polubienie

   • mi461 20 lipca 2011 o 1:48 am

    Te same odglosy slysza mieszkancy zachodniej czesci Ontario)okolice London) mimo licznych interwencji sprawy do chwili obecnej nie wyjasniono.
    Tutaj gdzie mieszkam niema takich odglosow – a jestem wyczulona na dzwiek.

    Polubienie

    • ostatni rozsądny? 20 lipca 2011 o 8:31 am

     A ja dziś w nocy słyszałem takie jakby CHRRRRRAP CHRRRRRAP CHRRRRRRAP… nie wiem co to było ale bardzo się zlaklem. 😉

     Polubienie

 18. Ola 19 lipca 2011 o 5:39 pm

  Czy widzieliscie jak podczas przesluchania Murdoch i jego syna kobieta rzucila tortem prosto w twarz Murdoch senior Przesluchanie to byla farsa.

  Polubienie

 19. Ola 19 lipca 2011 o 5:45 pm

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2011/07/tim-alexander-rupert-murdoch-is-mossad.html

  Polubienie

  • rabarbarek 19 lipca 2011 o 11:47 pm

   Czlowiek , ktory mial odwage wystapic przeciwko Imperium Murdocha a wczoraj odnalezony w apartamencie , oczywiscie niezywy, od dawna obawial sie ,ze ktos go dopadnie i zabije. Jego przyjaciel opowiedzial wstrzasajaca historie i najgorsze jest to , ze to nie pierwsza tego rodzaju smierc. Zwroccie uwage na to , ze nie zyje czlowiek od ktorego wszystko sie zaczelo i cisza na temat jego smierci. Zginely osoby , ktore mowily o katastrofie BP, o nielegalnej inwazji na Irak , teraz afera Murdocha pochlonela kolejna ofiare walczaca o prawde i sprawiedliwosc.
   Oczywiscie wszyscy gina w niewyjasnionych okolicznosciach i najczesciej popelniaja samobojstwa. Niewygodni swiadkowie usuwaja sie w cien, [ pomaga im w tym taka wspolczesna niewidzialna reka]
   Przeczytajcie i zobaczcie zdjecia.

   http://www.dailymail.co.uk/news/article-2016132/Sean-Hoare-dead-News-World-phone-hacking-whistleblower-feared-life.html

   Polubienie

 20. Aśka 19 lipca 2011 o 5:48 pm

  http://biznes.onet.pl/ke-proponuje-nowe-zasady-korzystania-z-tachografow,18571,4797294,1,news-detal
  KE proponuje nowe zasady korzystania z tachografów
  16:55 PAP 19.07.2011
  [fragmenty]
  KE proponuje wprowadzenie na rynek tachografów zgranych z satelitami nawigacyjnymi i zastąpienie kart do tachografów zawodowym prawem jazdy kierowcy.

  Zaznaczył, że nowe tachografy będą też w stanie łączyć się z kontrolerami w czasie drogi. „Pozwoli to na lepsze ukierunkowanie kontroli

  Wystarczy maleńka modyfikacja i +chip+ w prawie jazdy będzie mógł zarejestrować takie same informacje, które do tej pory rejestruje karta do tachografów”

  Propozycje KE mają na celu – zdaniem jednego z unijnych ekspertów – ograniczenie możliwości oszustw popełnianych przez kierowców przy użyciu tachografów oraz wprowadzenie uproszczeń administracyjnych.

  Pakiet musi być jeszcze przyjęty przez Parlament i państwa UE. Ponieważ propozycja KE zdaje sie nie wzbudzać w tej chwili kontrowersji [!!!!!!!!!] , może to nastąpić już w przyszłym roku.

  ___________
  A jak się przyjmie, ludzie się oswoją, to wprowadzą takie chipy we wszystkich prawach jazdy i będą w każdej chwili wiedzieli skąd, dokąd podróżujesz.

  Polubienie

 21. rabarbarek 19 lipca 2011 o 5:48 pm

  Amerykanie na lekach psychotropowych . Kiedys lekami tymi leczono choroby psychiczne , dzisiaj leki te przepisywane sa nawet wtedy gdy pacjent prosi o leki na zgage. Amerykanie wydaja na nie miliardy dolarow rocznie , lekarze zmuszani sa do przepisywania ich pacjentom na zupelnie niegrozne choroby, a kompanie zarabiaja [ kosztem zdrowia milionow ludzi] krocie. Przepisuje sie te trucizny doroslym , starszym i dzieciom . To proba stworzenia spoleczenstwa niemyslacego , uzaleznionego od ” dragow” , ktore nie bedzie sprzeciwialo sie wladzy.
  Szokujace dane w artykule.

  http://english.aljazeera.net/indepth/opinion/2011/07/20117313948379987.html

  Polubienie

  • mi461 20 lipca 2011 o 1:54 am

   Tu sie nie leczy ludzi, jedynie podaje SRODKI PRZECIWBOLOWE !!!
   Duzo ludzi narzeka na medycyne w Polsce, ale uwierzcie jest jeszcze gorzej wlasnie w Ameryce Kanadzie, a to co ogladacie na filmach to BAJKI !!
   N

   Polubienie

 22. Ola 19 lipca 2011 o 6:10 pm

  Przepraszam to facet rzucil nie kobieta Widzialam jak kobieta trzymala papierowy talerz.

  Polubienie

  • SEBECX 19 lipca 2011 o 6:24 pm

   ..WHO zaleca szczepmy się przeciwko odrze… hehehe … http://losyziemi.pl/powraca-wirus-odry-who-zaleca-szczepienia-od-stycznia-do-maja-bylo-12-tysiecy-zachorowan/#more-5394 ..ciekawe personalia posiada zmartwiona pani WHO na region Europa … Zsuzsanna Jakab…

   Polubienie

 23. Ola 19 lipca 2011 o 8:18 pm


  Tutaj jest pokazane jak mozna wierzyc temu Panu

  Polubienie

  • Rodriguez7 19 lipca 2011 o 10:23 pm

   Empatia to rzecz nabyta.
   Uważam że jest szczery zwłaszcza że są na yt filmiki jak nawija o syjonie i o izraelu gdzie nie mówi o żydach ale o ludziach „którzy się za żydów podają” – znajome? – a te 21 sek tutaj to trochę mało żeby rzucać osąd zwłaszcza, że chciałbym usłyszeć całą audycję. Czuję że komuś się podoba to gdzie jest i co robi, dlatego nie ma większych problemów ze swoją działalnością. Co do Icke też uważam że jest szczery tylko w czasie drogi przebudzenia baaardzo się zagubił, channeling itp to go uczyniło przesadnie mówiąc oczywiście – czymś w rodzaju gnostyka new age. To też się komuś podoba. Mi osobiście Icke podpadł jak powiedział że jest reinkarnacją Jezusa. Przesada xD. Ogólnie proszę pamiętać, że to właśnie ci ludzie odegrali ogromną rolę w budzeniu ludzi. Dostarczyli naprawdę wiele faktów i zasługują na namiastkę szacunku mimo niejasności co do ich intencji. Gdyby nie Jones moja matka do dziś by nie ogarniała ocb w tym novus ordo seclorum. Hallelujah bracia i siostry

   Polubienie

 24. FAKIR 19 lipca 2011 o 8:30 pm

  W sprawie Natanka
  http://www.gadu-gadu.pl/ksiadz-rzucil-klatwe-na-tvn24

  Jednak Antymaterialny miał rację.
  Podawał nawet dwa nazwiska masonów norweskich zaangażowanych w rozwój telewizji internetowych w Polsce.
  Twierdzi, że rolą Natanka jest skompromitowanie polskiego Kościoła i jego rozbicie.
  Najbardziej jest nagłaśniany w TVN i Polsacie więc sami oceńcie
  Powstało już setki skeczy wykonywanych przez kabarety na temat jego kazań.
  Jego kazania odnoszą odwrotny skutek i będą przyczyną tego, że wszelkie starania wspaniałych ludzi o budowanie cywilizacji opartej na miłości i zgodzie ,,,,idą na marne.

  Polubienie

  • zenobiusz 20 lipca 2011 o 10:28 am

   http://wyborcza.pl/1,75478,9704141,Ks__Natanek_rzucil_klatwe_na_TVN_24__Badzcie_przekleci_.html
   To jest prawdziwe źródło,paszkwilu,który przywołujesz.Rozumiem więc, że tajemniczy antymaterialny,to Michnik we własnej osobie.Nazwisk masonów jakoś nie znalazłem,a piszesz
   „Jednak Antymaterialny miał rację.
   Podawał nawet dwa nazwiska masonów norweskich zaangażowanych w rozwój telewizji internetowych w Polsce.”
   To w sumie pomówienie,bo telewizji internetowych jest wiele ,a ty przypinasz ich Ks.Natankowi.
   Oj,ktoś się boi księdza Natanka,oj boi 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

   • FAKIR 20 lipca 2011 o 12:06 pm

    Nie wiem czy ktokolwiek się boi Natanka.
    Ten człowiek mimo, że mówi o ważnych sprawach, wywołuje odruch politowania.
    Jego pomysły są rodem ze średniowiecza.
    Mówi o odcinaniu głów, o jakiś krucjatach
    Lepiej się obudźcie
    Może spiszemy zakład???
    Ja sądzę, że dojdzie do secesji wskutek działania Natanka

    Polubienie

  • zenobiusz 20 lipca 2011 o 10:36 am

   „Twierdzi, że rolą Natanka jest skompromitowanie polskiego Kościoła i jego rozbicie.”
   Prawda jest taka,że jak psy na padlinę,na działalność księdza Natanka,rzuciły się różne indywidua,widzące szansę w rozbiciu Kościoła.Nie jest przypadkiem że jeden z blogów ,dotąd brutalnie atakujących Kościół ,nagle promuje Ks.Natanka,a bloger pisze że, Natanek głosi to co on,więc chyba czyta jego blog.Nie muszę dodawać ,że to blog cytujący najczęściej Urbana,Wyborczą,i Fakty i Mity.A tu proszę ,i nasz Fakir@ gra w tej orkiestrze.
   Najbardziej ,zapewne,przeszkadza idea Intronizacji Chrystusa Króla Polski.

   Polubienie

 25. Aśka 19 lipca 2011 o 10:29 pm

  Na południu burza jakby ktoś strzelał z armat, albo jakby wybuchały kolejno zbiorniki z paliwem i dawały dźwięk tej samej głośności. Jak żyję takiej nie słyszałam. Jeszcze jest daleko na szczęście, bo mimo że słyszalna jest z daleka, to i tak budzi grozę. W dzień i wieczorem mnóstwo chemtraili. Niebo wyglądało diabolicznie. Pod wieczór niebo od strony południowej było jak na filmach science fiction. Takie dziwne, jakby sztuczne obłoki nachodzące jeden na drugi. Trudno to opisać.

  Polubienie

  • Cupak 19 lipca 2011 o 10:31 pm

   To nie jest nawet intro do wydarzeń, które nas czekają.

   Polubienie

 26. theaspartam 19 lipca 2011 o 10:32 pm

  Panie Zenobiusz w jaki sposób MATKA BOŻA OZNAJMIA SWOJĄ WOLĘ WOBEC POLSKI że znalazła się na twoim blogu?!:-)

  Polubienie

  • zenobiusz 20 lipca 2011 o 9:17 am

   „-miałem do czynienia ze strefą pozamaterialna”
   Szczegóły w linku na stronie. 🙂

   Polubienie

 27. ArO 19 lipca 2011 o 10:40 pm

  Ks. Piotr Natanek rzeczywiste to hardcorowiec jedzie równo bo efektach systemu
  http://www.gloria.tv/?media=176256
  zobaczymy ilu pęknie tak jak on
  podziwiam tego człowieka

  Polubienie

  • SEBECX 19 lipca 2011 o 11:54 pm

   ..może On zapoczątkuje iskrę…?…

   Polubienie

   • SEBECX 19 lipca 2011 o 11:55 pm

    ..a na.pier.dala równo …

    Polubienie

 28. Ola 19 lipca 2011 o 10:48 pm

  http://niezalezna.pl/13455-zomo-wraca

  Polubienie

  • Demola666 20 lipca 2011 o 8:03 am

   http://www.indect-project.eu/front-page

   Huxley i Orwell znali przyszlosc. Niespodzianka? Franciszek Bacon zyje.

   Polubienie

 29. Demola666 20 lipca 2011 o 8:06 am


  Jest nawet ladny filmik reklamowy. No i mamy nowa ustawe o policji.

  Polubienie

 30. Demola666 20 lipca 2011 o 8:07 am

  ‚W europejskich planach INDECT to jedynie wierzchołek góry lodowej. Projekt jest „tylko” jednym z 45 „security research”, jakie organizowane są w ramach 7-go Programu Ramowego, na które UE przeznaczy w latach 2007-2013, bagatela, 1,4 miliarda Euro.

  Do tej grupy należy na przykład ADABTS czyli „Automatyczne wykrywanie anormalnych zachowań i zagrożeń w zatłoczonych miejscach”, który ma m.in. analizować ton ludzkiego głosu i mowę ciała czy HUMABIO poświęcony identyfikacji biometrycznej.

  Niektórzy twierdzą, że tego typu systemy miałyby służyć mało znanemu oddziałowi EU’s Joint Situation Centre (w skrócie SitCen), który jest uważany za zaczątek europejskich tajnych służb.

  Jeszcze inny wątek wskazują badacze z organizacji StateWatch, którzy w obszernym raporcie „NeoConOpticon” analizują europejską politykę „security research” pod kątem jej ewidentnych powiązań z biznesem.’

  Polubienie

 31. Konarski 20 lipca 2011 o 3:07 pm

  Dużo się dzieje w ostatnim miesiącu. Odnoszę wrażenie, że coraz więcej jest tych zjawisk z miesiąca na miesiąc. Jakby coś przyspieszało.

  Gigantyczne pęknięcie ziemi na przedmieściach Mexico City

  Sinkhole na 40 stóp głębokości na środku mieszkania pod łóżkiem w Gwatemali
  http://news.blogs.cnn.com/2011/07/20/deep-sinkhole-opens-under-womans-bed/?hpt=hp_t2
  W Gwatemali w maju ub. roku sinkhole na 100 stóp głębokości.
  http://edition.cnn.com/2010/WORLD/americas/06/01/guatemala.sinkhole/index.html
  Człowiek może pójść spać i się nie obudzi bo cały dom się zapadnie. 😦

  Druga burza piaskowa nad Phoenix 18 lipca

  Sinkhole wessał dom w Mexyku
  http://www.eluniversal.com.mx/notas/779392.html

  Pęknięcia ziemi w Mexyku i Panamie
  http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/land-crack-damage-in-mexico

  Sinkoles Wietnam
  http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/viet-nam-sinkhole-in-hue

  Gigantyczny sinkhole w Manitoba , Kanada
  http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/another-giant-sinkhole-in

  Sinkhole w Texasie

  W Michigan wypiętrza się ziemia i pęka

  Polubienie

 32. Demola666 20 lipca 2011 o 4:35 pm

  http://libertarianizm.net/thread-1305-page-2.html

  RE: System powszechnej inwigilacji INDECT
  sztuczna inteligencja z ki krakowskiej agh działa już całkiem nieźle, dopiero teraz mi sie to ułożyło w związku z tematem o indect, od tamtego roku na moim lokalnym forum śmiga taki bot… forumobot.

  to był jego pierwszy post:
  Cytat:
  Dzień dobry,
  Jestem Forumobot 😀
  Forumobot to najnowsze rozwiązanie informatyczne, stworzone przez specjalistów z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, pozwalające obsługiwać fora internetowe. Forumobot potrafi czytać posty innych użytkowników, zapamiętywać je, a później pisać za nich posty w oparciu o charakterystykę indywidualnego stylu danego użytkownika. Forumobot to rozwiązanie idealne na rozwijających się dopiero lub zamierających już forach. Badania pokazały, że zastosowanie Forumobota, podnosi aktywność na forum nawet o 40%.

  Pozdrawiam i życzę miłych dyskusji 😀

  Polubienie

  • Demolay666 20 lipca 2011 o 4:44 pm

   http://www.humabio-eu.org/

   HUMABIO is a EC co-funded „Specific Targeted Research Project” (STREP) where new types of biometrics are combined with state of the art sensorial technologies in order to enhance security in a wide spectrum of applications like transportation safety and continuous authentication in safety critical environments like laboratories, airports or other buildings.

   Polubienie

 33. Demolay666 20 lipca 2011 o 4:54 pm

  moze w ogole, Drogi Monitorze, warto zrobic o tym ogolniejsza note? Nikt, chyba, jeszcze precyzyjnie tego nie podsumowal?

  http://www.hideproject.org/references/fp7_projects.html

  Polubienie

 34. Demolay666 20 lipca 2011 o 4:56 pm

  no i fajnie, ze oficjalnie nazywa sie to HIDE (!)

  HIDE – Homeland Security, Biometric Identification & Personal Detection Ethics (!)

  UE I LOVE U :—————)

  Polubienie

 35. Demolay666 20 lipca 2011 o 5:14 pm

  http://en.wikipedia.org/wiki/SitCen

  Joint Situation Centre
  From Wikipedia, the free encyclopedia
  (Redirected from SitCen)
  The Joint Situation Centre (JSC or SitCen) is an intelligence body of the European Union (EU). It is part of the European External Action Service (EEAS) and is under the authority of the EU’s High Representative. The head of SitCen is Patrice Bergamini.
  czyli

  Centrum Sytuacyjne (ang. Situation Center, SITCEN) lub Komórka Kryzysowa – departament działający w ramach Komórki Politycznej podlegającej Wysokiemu Przedstawicielowi Unii Europejskiej ds. WPZiB. Centrum powstało, wraz z nadrzędną Komórką Polityczną na mocy decyzji Rady UE 22 stycznia 2001 roku.

  Staff amounts to a hundred people, based in Brussels in the Justus Lipsius building and in the Cortenberg, where the European Union Military Staff is located[

  The Justus Lipsius building is a building in Brussels (Belgium) that has been the headquarters of the Council of the European Union since 1995. Unlike the European Parliament, visiting is restricted. However meetings are now broadcast on the internet and tours are possible on the annual open day.

  http://euro-med.dk/billeder/billedermuslimske-20bobbies.jpg 🙂

  Polubienie

 36. Demolay666 20 lipca 2011 o 7:45 pm

  http://www.searise.eu/web/doku.php?id=demos

  warto obejrzec jak to dziala. wkrotce NADkomputer bedzie mial oko na caly swiat. a moze po powrocie promu Atlantis juz ma?

  Naprawde warto zobaczyc jak to dziala.

  Polubienie

 37. Demolay666 20 lipca 2011 o 7:49 pm

  Kazdy czlowiek ma swoje obramowanie. KAzdy policzony i zmierzony i sprawdzony np. w bazie CO2 czy wykupil tyle tlenu ile dzis zuzyl itd. Niezly real! Raport mniejszosci to juz nie jest s-f i sa na to wyrazne dowody. Wiem, ze byly tez pewnie wczesniej, ale dopiero na tej stronie http://www.searise.eu/web/doku.php?id=demos zobaczylem na wlasne oczy.

  Polubienie

 38. Demolay666 20 lipca 2011 o 8:04 pm

  Kawa na lawe http://www.hideproject.org/downloads/references/eur22765en.pdf oficjalne wystapienie. A New World …

  Polubienie

 39. Demolay666 20 lipca 2011 o 8:05 pm

  1.1. A new world
  While standing from a distance observing
  people go around, hurrying to their work and
  going about their everyday tasks, at home or going
  out, one may think that nothing has changed over
  the years; and yet it has. Our lives, we have become increasingly ‘digital’, communicating with
  our clients, family and friends remotely via new
  sophisticated devices, shopping ‘on-line’, taking
  notes on our smart pocket PDAs. If we look
  closely, most of the people around use a product
  of digital technology, be it an ‘old’ mobile phone
  or a cutting-edge technology gadget (…)

  Polubienie

 40. Demolay666 20 lipca 2011 o 8:15 pm

  2. A new concept for a new world: DIGITAL TERRITORIES (…)
  3.3. Online family life

  ‚D1gital Territ0ries’
  Towards the protection of public and private space in a
  digital and Ambient Intelligence environment
  Authors: Barbara Daskala and Ioannis Maghiros

  4.3.2. DT in action II – the future: RFID implants……………………………………………………… 3

  to jest oficjalne pismo z oficjalnej konferencji UE. bez spiskow 🙂 REAL

  RFID technologies are already used in a wide
  variety of applications, from inventory management to transportation, aviation, healthcare, security and access control, animal tracking, and
  payment systems. Several other developments will
  imply a dramatic increase in RFID’s deployment.
  For instance, consumer goods distribution will be
  facilitated by embedded tags, ‘Ì-chips’ developed
  by Hitachi are designed to be embedded into photocopier paper to enable automatic document
  tracking, RFID tags will be embedded in automobile tires, and RFIDs can be embedded into product labels by special ‘printers’ developed by Zebra
  Technologies’

  Also RFIDs of very small size with no chemicals and with or without power supply can be used
  as bio-implants. For instance, VeriChip ™, a subdermal RFID in the size of a grain of rice, is implanted into the fatty tissue below the triceps.
  Other devices use the human body (skin) as radio
  signal transmitters.

  Polubienie