Globalne pasożyty chcą cały świat dla siebie

Elity nawet nie ukrywają tego co mają w planie odnośnie reszty ludności świata. Ustanowiono np. prywatny „bank węglowy” (czy raczej „dwutlenkowęglowy”), który będzie pobierał podatki za oddychanie od każdego człowieka. (…) Elity otwarcie zaczynają mówić, że reszta ludności świata nie jest im do niczego potrzebna, zostanie zastąpiona przez komputery i roboty – dlatego należy się pozbyć tego „śmiecia”…

„Globalne pasożyty chcą cały świat dla siebie” – jest to dokładne tłumaczenie tytułu nagrania na YouTube, które umieścił dzisiaj w nocy Alex Jones. Ciekawe, że licznik w tym momencie wskazuje 301 wejść, a samych ocen jest prawie 400, to mówi coś o manipulacjach YouTube – podobny problem i ja obserwowałem w przypadku moich nagrań na kanale monitorpolski.

Ale do rzeczy. W czasie swoich wieloletnich badań, Alex dokładnie poznał elity, które rządzą naszą planetą. W krótkim nagraniu wideo nie sposób streścić okropnej prawdy o tych ludziach. Najważniejsze jest jednak byśmy zaczęli się interesować planowaną przez nich redukcją populacji, eugeniką, darwinizmem i Nowym Porządkiem Świata.

jeden ze światowych potworów

Elity nawet nie ukrywają tego co mają w planie odnośnie reszty ludności świata. Ustanowiono np. prywatny „bank węglowy” (czy raczej „dwutlenkowęglowy”), który będzie pobierał podatki za oddychanie od każdego człowieka.
Zaangażowani są w to m.in. Al Gore i George Soros czy David Cameron. Sami siebie oczywiście wyłączają z nakładanych na ludzkość ograniczeń, włączając oczywiście ich biznesy. Już teraz np. General Electric jest wyłączony wszelkich podatków za emisję CO2 – wchodzą w to elektrownie węglowe, które dostarczają 50% energii w USA.
Na czele tej pasożytniczej grupy stoją wg. Alexa rodzina Rotszyldów i Królowa brytyjska. Ta ostatnia ma np. prawo rozwiązywać parlamenty w Kanadzie czy Australii, co nawet niedawno wykorzystała. Własnością Królowej są takie korporacje jak BP (British Petroleum), Shell (wspólnie z kuzynką Beatrix). Wielkość jej majątku jest tajemnicą państwową. Oficjalnie posiada ona ponad 100 pałaców rodzinnych. Np. w Buckingham Palace jest 775 komnat! Same nieruchomości są warte więcej niż 10 mld dolarów. Rodzina królewska posiada też 5 pociągów, którymi się chwali w internecie,w tym pancerne – wszystko to z pieniędzy podatników!
Perfidia tych ludzi nie ma ograniczeń, w zimie, która była najzimniejszą od 1650 roku zablokowano wielu starym ludziom dostęp do gazu, podczas gdy te pałace były ogrzewane właśnie z pieniędzy pochodzących z finansów publicznych.
To oni właśnie forsują programy „uzdatniania” wody fluorkiem sodu czy izotopami radioaktywnymi, które redukują reproduktywność oraz zwiększają zachorowalność na raka. W Teksasie wykryto np. spore ilości uranu w wodzie pitnej.
Al Gore, czy książę Filip uważają, że nie mamy prawa brać ciepłych kąpieli, podczas gdy sami mają niezliczone pałace z basenami z gorącą wodą. W nagraniu Alex pokazuje wnętrza jednego z pałaców Al Gore’a, który znajduje się na wybrzeżu, wbrew obawom o rzekomym podnoszeniu się poziomu morza na skutek „globalnego ocieplenia”.
To także z ich inicjatywy idzie atak na wielodzietność, założyciel CNN Ted Turner uważa np. że powinno się zabronić posiadania więcej niż jednego dziecka, podczas gdy sam ma pięcioro. Już dzisiaj na zachodzie współczynnik reproduktywności wynosi 1,5, tak więc nie może być obawy o wzrost populacji. (w Polsce współczynnik ten wynosi 1,2).  Celem są wysoko rozwinięte społeczeństwa, bowiem tylko z ich strony może istnieć zagrożenie dla panowania obecnych elit. Aby to osiągnąć atak idzie na rodzinę, zabieranie czasu matce, by nie miała kiedy wychowywać dzieci.
Brytyjscy politycy są pod wyraźnym wpływem Rotszyldów, którzy otwarcie nawołują do ograniczenia w emisji CO2.
Wymysłem tej samej grupy ludzi jest też promowanie roślin genetycznie modyfikowanych (GMO), które są tak zmienione by ograniczyć reproduktywność ssaków. Eksperymenty pokazują, że po trzech pokoleniach, które żywią się tego typu żywnością reproduktywność zanika do zera! Już teraz na Zachodzie ilość plemników w spermie u mężczyzn spadła o 87%, a zachorowalność na raka wzrosła dwukrotnie w ciągu ostatnich 10 lat.
Elity otwarcie zaczynają mówić, że reszta ludności świata nie jest im do niczego potrzebna, zostanie zastąpiona przez komputery i roboty – dlatego należy się pozbyć tego „śmiecia”.
To jest właśnie istota zmian, które obserwujemy, „transformacji” do świata postindustrialnego.
Alex nawołuje do tego byśmy się obudzili i zaczęli wszystkich wokół informować o tym co się naprawdę dzieje.

polecany materiał:

Reklamy

132 responses to “Globalne pasożyty chcą cały świat dla siebie

 1. ramires 20 lipca 2011 o 6:34 am

  Dużo mówi się tu o UK. Więc warto tu dodać: kwota wolna od podatku to około 30000 Pln., Zus dla prowadzących działalność ok. 50 Pln. mc., ubranka dla dzieci tańsze ok. 30-50%., benefity ect, ect. Gdyby te „ZBRODNICZE” uregulowania przenieść na grunt Pl. Ech, szkoda gadać !

  Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 8:53 am

   Na dworach u królów i książąt też było wesoło

   Polubienie

   • ramires 20 lipca 2011 o 4:37 pm

    Tutaj napisałem o zwykłych ludziach którzy żyją i pracują w UK. A co do dworów to nasi wybrańcy narodu bawią się nie gorzej za pieniądze nas wszystkich tylko że nic nie dają w zamian oprócz prymitywnego schow, lud mają w 4 literach ! Szkoda że tego nie widzisz , lub może nie chcesz widzieć ?

    Polubienie

    • monitorpolski 20 lipca 2011 o 7:18 pm

     Toż Anglia jest całym dworem, o czym ja piszę. W USA też było wesoło – do momentu. Miałem szczęście tam mieszkać przez 18 lat i wiem kiedy się to skończyło.
     Anglia, szczególnie Londyn, jest laboratorium testowym NWO, kilka milionów kamer na ulicach, face recognition, AI bada zachowanie się ludzi, itd.
     Przyjrzyj się Anglikom jacy do Polski przyjeżdżają – takiego śmiecia nie znajdziesz w żadnym kraju ex-komuny. Nazywasz to rajem? Jeszcze ich zaszczepić jakimś gównem i się będą nawzajem zjadać jak zabraknie papu. Przecież o to chodzi.

     Polubienie

     • FAKIR 20 lipca 2011 o 7:23 pm

      Odwiedziłem wiele wiele krajów na świecie i stanowczo mogę powiedzieć, że WLKB to istna tragedia, dno, całkowity upadek moralny.
      Nie pamiętam żebym widział gdziekolwiek większe zdziczenie jak w Manczesterze, Londynie czy Liverpoolu.
      Aktualnie z kiboli (tych najgorszych), bandytów i różnych degeneratów tworzone są specjalne oddziały wojskowe. Znaleźli właśnie taki sposób na rozwiązanie tego problemu. Mięso poleci do Iranu, Syrii albo Pakistanu.

      Polubienie

 2. Annah. 20 lipca 2011 o 6:36 am

  Nie żyje były dziennikarz „News of the World”, który wykrył aferę podsłuchową

  Amnezja Murdocha
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110720&typ=sw&id=sw05.txt

  Polubienie

 3. Annah. 20 lipca 2011 o 7:29 am

  „Uważam Rze” udało się zaistnieć na rynku prasowym i zdobyć około 140 tys. czytelników, wyprzedzając tym samym dotychczasowych liderów – „Politykę”, a także „Newsweek” i „Wprost”.

  Tropiciele prawicowego odchylenia
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110720&typ=po&id=po19.txt

  Polubienie

  • Annah. 20 lipca 2011 o 12:14 pm

   Chyba warto tu zaglądać, a lisy… niech sobie dalej tropią ale wizerunku już raczej sobie nie poprawią
   http://uwazamrze.pl/

   Polubienie

 4. mocniejszy 20 lipca 2011 o 7:40 am

  Widzę, że pod tym tekstem można komentować, a pod tekstem o Libii nadal nie… dziwne… Co prawda, właściciel bloga może wyłączać komentowanie pod poszczególnymi artykułami, ale nic o tym chyba nie pisał… Wczoraj wchodząc z IP polskiego i jankeskiego nie było możliwości komentowania tekstu o Libii, a jak wszedłem z IP izraelskiego – na chwilę się pojawiła i znikła akurat jak zacząłem opisywać to w komentarzu pod innym tekstem. Czy to był tylko przypadek? Arcyzabawny jak na przypadek… A może to działa cenzura w związku z wojną w Libii?

  Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 8:55 am

   Ograniczenie na komentowanie ustawione jest na 2 dni. Gdy było więcej zaczęły się pojawiać jakieś linki do pornoli.

   Polubienie

  • zenobiusz 20 lipca 2011 o 10:14 pm

   Wczoraj wchodząc z IP polskiego i jankeskiego nie było możliwości komentowania tekstu o Libii, a jak wszedłem z IP izraelskiego.no ciekawe żeby bloger musiał wchodzić z programiku zmieniającego IP.Trzeba było wybrać strefę czasową gdzie nie skończyła się jeszcze doba .

   Polubienie

 5. mocniejszy 20 lipca 2011 o 7:44 am

  A do tematu:

  Jednak globaliści robią chyba za dużo rzeczy na raz, za dużo wojen i kombinacji finansowych, a efektem jest osłabienie USA do tego stopnia, że wypada z eksploracji kosmosu:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/07/19/upadek-usa-widziany-z-kosmosu/

  No chyba, że rozbicie USA jest częścią planu globalistów, tak jak było nią rozbicie CCCP. To jest dość realistyczne, bo NWO nie potrzebuje może zbyt silnych struktur państwowych zaburzających centralne sterowanie przy pomocy sieci organizacji międzynarodowych.

  Polubienie

  • Ania 20 lipca 2011 o 9:22 am

   No widzisz, sam doszedłes do konstruktywnych wniosków, dlaczego USA muszą być zniszczone i to w pierwszej kolejności.

   Polubienie

 6. czytelnik 20 lipca 2011 o 8:18 am

  A narod spi , jak pisal Henryk Pajak,zreszta jak sie obudzi to i tak nic nie zadziala ,bo wszystko i wszystkich ma w du.ie.

  Polubienie

  • SEBECX 20 lipca 2011 o 11:29 am

   bardzo trafna uwaga…..

   Polubienie

 7. nowy84 20 lipca 2011 o 8:39 am

  Jest może gdzieś EndGame w całości w jednym pliku?? bo nie chce mi się ściągać 15 plików

  Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 8:57 am

   http://video.google.com/videoplay?docid=-5739634563260751371
   ściągniesz np RealPlayerem

   Polubienie

   • nowy84 20 lipca 2011 o 9:06 am

    podziękował 🙂

    Polubienie

    • Stanisław 20 lipca 2011 o 1:07 pm

     Możesz też użyć programu any-video-converter , ma opcje ściągania bez konwersji, w wersji takiej jaka jest na video google

     Polubienie

 8. Michał 20 lipca 2011 o 9:04 am

  „Ciekawe, że licznik w tym momencie wskazuje 301 wejść, a samych ocen jest prawie 400, to mówi coś o manipulacjach YouTube” – no nie zdzierżę człowieku. Wszędzie węszysz spisek, trochę rozsądku – taki zastój liczników na YT nie jest niczym nowym, odświeżają się, co jakiś czas w przeciwieństwie do ocen -.-.

  Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 10:11 am

   Oczywiście, że są manipulacje licznikiem. Licznik stoi przez dzień, dwa, a nawet dłużej – jest to znana sprawa, nawet Alex Jones o tym mówił.
   A do ciebie mam propozycję – zaoszczędź swoich nerwów i tu nie wchodź.

   Polubienie

   • fiu fiu 20 lipca 2011 o 9:48 pm

    Przykre jest, że każdego z odmiennym zdaniem nie węszącego wszędzie spisku, traktuje się takimi słowami……. ” zaoszczędź swoich nerwów i tu nie wchodź”
    Co to ma być jakaś sekta ???
    Domagasz się wolności słowa Monitor a sam ją zabierasz.\ Gdzie tu logika ???

    Polubienie

    • zenobiusz 20 lipca 2011 o 10:18 pm

     .fiu tiu@,czy w ramach wolności słowa, zapraszasz spod budki z piwem ,takich co chcą se pogadać,do siebie do domu ???

     Polubienie

     • fiu fiu 20 lipca 2011 o 11:05 pm

      zenobiusz 20 Lipiec 2011 o 10:18 pm

      .fiu tiu@,czy w ramach wolności słowa, zapraszasz spod budki z piwem ,takich co chcą se pogadać,do siebie do domu ???

      Problemy Alkoholowe zenożulusz da się leczyć nie załamuj się 🙂
      Cztery cysterny gnały trzysta kilometrów wyjechały o siódmej a miały dojechać na siódmą dziesięć gdzie jest haczyk ???

      Polubienie

 9. ArO 20 lipca 2011 o 9:44 am

  Myślę jak przeżycie te materiały to dojdziecie do wniosku że Ziemią nie rządzą ludzie
  http://davidicke.pl/index.php/filmy/34-david-icke.html

  http://davidicke.pl/index.php/artykuly/35-redmuluc/75-goddes.html

  Kanał
  http://www.youtube.com/user/Pocholo986
  oglądając filmy skupcie się na twarzy a zwłaszcza na oczach

  Polubienie

  • rabarbarek 20 lipca 2011 o 5:14 pm

   „Skupcie sie na twarzy a zwlaszcza na oczach. ” Dobre. Czesto to robie ogladajac wywiady, oredzia do narodu, dyskusje przedwyborcze , spotkania przywodcow i ich okolicznosciowe przemowienia , itd Wyglad twarzy powie wiecej niz samo przemowienie.

   Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 7:25 pm

   Nie jest to temat na krótką dyskusję, ale ja sądzę że rządzą ludzie, ale tak zdeformowani przez wymianę genów w swojej małej grupie, że można ich nazwać potworami.
   Przez pewien czas w Nowym Jorku mieszkałem z odszczepieńcem Illuminati, przyjąłem go z litości, był bezdomnym artystą, niesamowicie zdolnym i wszechstronnym. Nie będę podawał nazwiska, osoba znana. Miał (ma, nadal się miewa dobrze) jedną słabość – do alkoholu. No i miał w d… rzeczy materialne. Pochodził z rodziny żydowskiej arystokracji, jego b. żona – sama czołówka Illuminati z Anglii. I trochę mi naopowiadał… Nie wiem, może są jeszcze gdzieś wyżej jakieś gady, ale z tego co wiem to ci ludzie są na tyle inni, że można ich nazwać „Obcymi”.
   Tak, piją krew. Tak, jedzą mięso ludzkie. Tak, składają ofiary z ludzi.

   Polubienie

   • iHe 21 lipca 2011 o 12:21 am

    Swoją drogą ostatnio ostro lansuje się w usralu i okolicach wampiry..Seriale,sagi,nastoletnie wampiry etc..
    Ludzie,reptile czy demony jeden kit,organizacja ta sama..Ciekawy art. o praktykach iluminackich:
    http://www.vismaya-maitreya.pl/miecz_prawdy_ludzie_i_ich_energie_cz2.html
    „Dzień 29 kwietnia – uchodzi za dzień satanistycznego święta, które odbywa się między 26 kwietnia i 1 maja, powiązane jest z seksualnym obrządkiem ofiar kobiet, w wieku od 1 – 25 lat życia. Noc Walpurgi, Roodmas dzień jest 30 kwietnia i składa się w tym dniu ofiary ze zwierząt lub ludzi. „Beltane Eve” (wigilia Beltana – Beli, Belenus („lśniący”), jest rytuałem płodności. Satanistyczny weekend zaznaczony jest królewskim ślubem, ucztą dla bestii, która odbywa się co 28 lat z udziałem przywódców Iluminatów z całego świata. Jest to wyrafinowany poziom uroczystości.

    Biorąc pod uwagę, że nasi przywódcy są praktykującymi satanistami, to nie przypadek, że królewski ślub odbył się w satanistyczne święto. Patrząc na te wydarzenia muszą być brane pod uwagę konotacje satanistyczne. Iluminaci nie żenią się z miłości i radości tworzenia rodziny. Czczą brudne bóstwa i umyślnie czynią zło. „

    Polubienie

 10. Lamacz Matryc 20 lipca 2011 o 10:59 am

  Wiele rzeczy okaze sie innymi jak obecnie myslimy ze sa.Wiem ze „Oni” sa rzeczysistoscia,wiem ze kontroluja „Zewnetrznosc”,wiem ze uformowali ja tylko przez „Wewnetrznosc” ,przez ukierunkowanie i utrzymanie naszych mysli i emocji na torze jakim chcieli (strach,pozadanie,chciwosc,swiadomosc tylko zewnetrznosci itp).Wiem ze Wewnetrznosc jest ziarnem Zewnetrznosci,a Zewnetrznosc jest owocem wewnetrznosci,dla tego dzis wywyzszam (dobro,milosc,braterstwo,jednosc i wszystko co szlachetne i sprawiedliwe)Dzis Ja rzadze swoim wewnetrznym swiatem.Dzis kieruje swoje mysli ku zwyciestwu!!!Nie boje sie „Ich”,bo to „Oni”boja sie takich jak JA!!!

  Tylko tak mozecie i ich pokonacie!

  Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 7:27 pm

   Oni mają kilka tysięcy lat doświadczenia w manipulowaniu ludźmi. Stąd ich perfidia i bezwzględność. Ale nie są nieomylni!

   Polubienie

 11. Lamacz Matryc 20 lipca 2011 o 11:30 am

  Tak na rozladowanie emocji

  Polubienie

  • Annah. 20 lipca 2011 o 11:59 am

   Che, to na drugą nóżkę dla równowagi 😉
   http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Janusz_Palikot

   Polubienie

 12. fiu fiu 20 lipca 2011 o 11:41 am

  zobaczcie co się dzieje w chinach !!!!!!!

  Polubienie

  • Rodriguez7 20 lipca 2011 o 12:35 pm

   s z e r z e j p l s 🙂

   Polubienie

  • waryjat 20 lipca 2011 o 3:27 pm

   Chodzi o powódź i kilka milionów ewakuowanych?

   Polubienie

 13. artur7137 20 lipca 2011 o 12:58 pm

  Smutne jest to, że wszędzie widzisz spisek… Liczniki oglądnięć na YouTubie nie są aktualizowane na bieżąco. Dodaj sobie film i wchodź na niego i zobaczysz, że licznik aktualizuje się parę razy na dzień a oceny na bieżąco.

  Polubienie

 14. mi461 20 lipca 2011 o 12:59 pm

  U Zena jest artykul na temat CERNA co Wy sadzicie na ten temat?? czemu i komu on wlasciwie sluzy? Temat rownie godny uwagi. http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/20/tak-naglea-skad-sie-to-bierze-cern-%e2%80%98gags%e2%80%99-physicists-about-role-of-cosmic-rays-in-climate-change-posted-on-july-20-2011-by-the-extinction-protocol-july-20-2011-%e2%80%93-denmark/

  Polubienie

  • Talbot 20 lipca 2011 o 3:18 pm

   Zenobiusz niech tłumaczy to, co umieszcza na swoim blogu – na język polski. Patriota powinien o to dbać. „Polacy nie gęsi, swój język mają.”

   Polubienie

   • zenobiusz 20 lipca 2011 o 7:47 pm

    Jesteś szkodliwym nieinteligentnym trollem,nie pierwszy lecisz tym argumentem ,świetnie wiedząc że sam prowadzę blog,i fizycznie nie jest to możliwe.Ale cóż tak macie w instrukcji,a wyżej instrukcji nie podskoczysz.

    Polubienie

 15. Ola 20 lipca 2011 o 1:41 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=riXnz0PKVSE Alex Jones pokazuje tylko część prawdy ktora jest mu wygodna
  =================================================================
  monitorpolski: albo taką część, za którą jutro go jeszcze nie odstrzelą…

  Polubienie

 16. Ola 20 lipca 2011 o 1:59 pm

  http://www.elishevadpw.com/2011/02/16/john-perkins-how-big-multinational-corporations-hire-the-cia-and-nsa-to-kill-people-and-nations/ Jak korporacje miedzynarodowe zatrudniaja ludzi CIA i NSA do zabijania ludzi i panstw

  Polubienie

 17. ziarnko prawdy 20 lipca 2011 o 2:59 pm

  Pod tym linkiem licznik pokazywal 52 wejscia,a godzinie 11 wejsc.
  Jak to wytlumaczyc?

  Polubienie

 18. Ola 20 lipca 2011 o 3:11 pm

  http://fides-et-ratio.pl/index.php/2011/07/elzbieta-barys-apokalipsa-ekonomiczna-xxi-wieku/

  Polubienie

 19. Ola 20 lipca 2011 o 3:16 pm

  http://www.polishclub.org/2011/07/19/tomasz-gabis-euro-na-zakrecie-2/

  Polubienie

 20. Talbot 20 lipca 2011 o 3:40 pm

  Mam dwa pytania do Monitora:
  1. Dlaczego, wszystkie moje wpisy oczekują na moderację? Przeważnie jest tak, że po moderacji ukazują się dopiero w poprzednim temacie.

  2. Zamieściłem e-mail, który napisał do mnie mój znajomy, dotyczący agentury na blogach i forach. Nagle zrobiła się afera na Nowym Ekranie http://lukas.nowyekran.pl/post/20864,agenci-na-nowym-ekranie
  Bloger „Hrabia Ups-Gafa” pisze:
  „Dzięki uprzejmości kolegi – komentatora NE, dotarłem do ciekawego artykułu, z którym chciałbym Państwa zapoznać.”
  Kto jest tym „kolegą”?
  Niejaki Zenobiusz, który zabrał się za snucie intryg, pomiędzy blogerami Nowego Ekranu.
  Zenobiusz jest zwykłym szmalcownikiem.

  Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 7:39 pm

   Wiem kim jest Zenobiusz, zaręczam wszystkim że nie jest żadnym „szmalcownikiem”. Takie epitety powinny cię Talbot kwalifikować na „wieczną banicję” na tym blogu, może jestem zbyt wyrozumiały, ale to może dlatego że wiem iż prawda się sama obroni, a ludzie mają dość oleju w głowach żeby odróżnić kto jest „szmalcownikiem”, a kto nie.
   Ten artykuł dotyczący agentury na blogach jest tylko częściowo słuszny – na pewno agentura działa, ale nie co do wszystkich blogów które tam ktoś sprytnie umieścił.
   Proponuję wszystkim kierować się tylko i wyłącznie zawartością bloga i trafnością wpisów. Nie oceniajmy nikogo po tym co o nim mówią, ale po tym co robią i jakie są skutki ich działalności.
   Dziwi mnie też atak na Maruchę, bez żadnych, absolutnie żadnych argumentów na jego agenturalność.
   Zauważcie, że staram się w ogóle nie oceniać innych, właśnie dlatego – że to czytelnicy sami powinni oceniać wartość blogów. O tym, które blogi są najbardziej poważane mówią statystyki:
   Marucha, Królowa Pokoju, Monitorpolski i Zenobiusz!

   Polubienie

  • zenobiusz 20 lipca 2011 o 7:51 pm

   Talbot jesteś kompletną kanalią.Swietnie wiesz ,skąd Hrabia miał ten twój wpis bo na jego blogu pisałeś.Nic cie nie tłumaczy.

   Polubienie

  • Hrabia Ups-Gafa 20 lipca 2011 o 8:57 pm

   Dlaczego rozpowszechniasz kłamstwa? To nie Zenobiusz poinformował mnie o kłamstwach na twoim blogu. Czytałeś moje komentarze pod postem Zenobiusza? Przez nieuwagę skierowałem na Niego złość, zamiast na ciebie. Widzę, że dezinformacja to twoja specjalność.

   PS. Zmień kolegę (tego od maila), bo przez niego ośmieszasz się.

   Polubienie

 21. sentintel 20 lipca 2011 o 3:43 pm

  „To także z ich inicjatywy idzie atak na wielodzietność, założyciel CNN Ted Turner uważa np. że powinno się zabronić posiadania więcej niż jednego dziecka, podczas gdy sam ma pięcioro.”

  Artykuł o tym

  Ted Turner wzywa do wdrożenia polityki jednego dziecka na całym świecie.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/ted_turner_wzywa_do,p778733156

  „Aby to osiągnąć atak idzie na rodzinę, zabieranie czasu matce, by nie miała kiedy wychowywać dzieci.”

  Artykuł o feminźmie

  Dawno, dawno temu, gdy CIA zaczęła promować feminizm…
  http://radtrap.wordpress.com/2011/06/30/dawno-dawno-temu-gdy-cia-zaczela-promowac-feminizm/#more-1632

  Polubienie

  • SEBECX 20 lipca 2011 o 3:52 pm

   … a na pohybel skur….. ….ja zacząłem wczoraj „pracę” nad drugim dzieckiem…

   Polubienie

   • rabarbarek 20 lipca 2011 o 11:08 pm

    Brawo!!!

    Polubienie

 22. Ewa Polska 20 lipca 2011 o 3:46 pm

  Czy to się Polakom podoba czy nie, Anglicy lubią, ze krolowa reprezentuje ich kraj – i to z przepychem. To swiadczy o bogactwie i prestizu kraju. Tak samo pałace i zamki swiadczą o historii panstwa. Majątek krolowej jest widziany przez Anglikow nie tyle jako własnosc *prywatna* krolowej – mino, ze tak jest – co wizytowka Anglii w oczach swiata.

  Fakt jest taki, ze Elzunia II jest kochana przez większosc swoich poddanych.

  Prawdę powiedziawszy, Polsce takze przydałby sie krol….. moze zrobiłby porządek z tym całym szubrawstwem ….. DOBRY KROL, bo zły to pasozyt na ciele społeczenstwa …. albo taki co zaprzedaje kraj za seks, jak mason Augustynek Poniatowski – a przy tym rozbity sejm i tragedia na stulecia.

  Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 7:43 pm

   Świadczy też o stopniu udurnienia tego społeczeństwa. I niech nikt nie podaje mi za wzór Anglii, kraju najgorszych łotrów i psychopatów – tych „brit-ish” royalty, o której świetnie niedawno mówił Webster Tarpley. Nie mają nic wspólnego z Anglikami, raczej z 13 plemieniem barbarzyńców….

   Polubienie

 23. xyz 20 lipca 2011 o 3:55 pm

  monitorpolski, wiem, że tego nie umieścisz, ale jesteś idiotą i z każdym dniem coraz bardziej się kompromitujesz. youtube nie aktualizuje licznika przy każdym wejściu, tylko po jakimś czasie. to pokazuje, jak manipulujesz ludźmi i starasz się ustawić ich tak, aby wierzyli w bzdury, które tutaj wypisujesz. ba, skoro ten youtube jest takim złem, to czemu nie wykupisz serwera i nie zaczniesz umieszczać swoich filmów właśnie na nim ? wtedy miałbyś pewność, że nikt niczym nie manipuluje, ale z drugiej strony byłoby ci to nie na rękę, bo jedna tania sensacja mniej = mniej lemingów na twoim blogu. nie wiem, kto wierzy w idiotyzmy, które tutaj wypisujesz, ale muszą to być skończeni idioci. ja pytam, gdzie przypomnienie i rozwinięcie tematów, które już miały miejsce ? co z tą wysadzaną tamą, o której tak trąbiłeś przy okazji wielu wpisów ? co z autem na wodę, co również wieściłeś na swoim blogu ? co z dziesiątkami innych wydarzeń, które miały mieć miejsce, a nie miały ? przecież to wszystko pokazuje, jak niekompetentną osobą jesteś. dla mnie nie różnisz się niczym od, powiedzmy, brukowca fakt, który również szuka taniej, często nieprawdziwej sensacji. żałosne.

  Polubienie

  • waryjat 20 lipca 2011 o 4:07 pm

   Popatrz komentarz się pojawił. Po to masz mózg, by wszędzie mieć uszy i oczy otwarte. Nie ma co łykać wszystkiego. Ja również nie wierzę tu w jakiś spisek YT, bo to się nazywa cachowanie.

   Licznik wbrew pozorom jest ważny, bo filmy popularne wędrują na główną stronę i ludzie mają okazje je zobaczyć. Żeby być pewnym tego czy YT przy tym nie kombinuje trzeba by było zrobić eksperyment i wrzucić w jednym czasie dwa różne filmiki. Jeden typowo pojeb$ny z dodą i drugi z treścią no i mieć tego 1000-ca ludzia na całym świecie, by na nie weszli na filmiki w miarę o jednym czasie.

   Polubienie

  • Fajny ten blog 20 lipca 2011 o 5:43 pm

   Liczniki YT są blokowane, mówi o tym nawet Max Keiser z RT na swoim blogu:
   http://maxkeiser.com/2011/07/16/propaganda-youtube/

   Samochód na wodę również istnieje. Gotowy zestaw kosztuje 5500$. Wystarcza aby prądem z akumulatora zasilać baterię HHO, która zasili nawet silnik V8!
   http://futureenergyconceptsinc.com/E_Store.html

   Polecam też ogólną instrukcję skonstruowania takiej baterii:
   http://www.panaceauniversity.org/Ravi%20Cell.pdf

   Polecam też stronę Vancouver Gadgeteers – grupy naukowych zapaleńców ,którzy oprócz rozpracowania działania baterii HHO, mają duże postępy w lekarstwie na raka.
   http://vancouver-gadgeteers.blogspot.com/

   Po za tym monitor odwala kupę niezłej roboty tłumacząc i interpretując. Sporo okazuje się sensacją, ale może to dzięki temu, że tacy ludzie na całym świecie jak Monitor poświęcają się swojej pasji i ukazują oblicze NWO- wielu tragediom udało się zapobiec. Być może dzięki ich pracy. Nie pomyślałeś o tym xyz? To jest pytanie retoryczne – nie oczekuje odpowiedzi – bo niczego oprócz opluwania nie dostanę.

   Polubienie

   • monitorpolski 20 lipca 2011 o 7:51 pm

    Dzięki „Fajny ten blog” – lepiej nie mógłbym odpisać. Oczywiście, że będą ataki na mnie i na dobrych komentujących, którzy odwalają co najmniej taką robotę jak ja o ile nie większą (np. Rabarbarek).
    O tamie wspomniałem, w kontekście chyba jakiegoś artykułu bądź audycji, nie są to żadne „moje wymysły” – czepianie się takich rzeczy świadczy tylko o jakiejś niechęci, o ile nie nienawiści do mnie. Nie rozumiem skąd ten jad? Sprawa elektrowni w Nebrasce wcale nie jest jasna, nie ma żadnego dostępu do informacji co tam się dzieje.

    Polubienie

    • rabarbarek 20 lipca 2011 o 8:26 pm

     Fajny ten blog napisal o samochodach , to ja dodam wiadomosc o powodzi w USA i tamie. Prawdopodobnie pisalam juz o tym , ale nie jestem pewna , czy podawalam link. Sprawa tamy wyszla nie od Monitora ani nawet nie z blogow amerykanskich , a ze strony US Army Corps of Engeneers , gdzie zaczeto pisac o tym , ze idzie tak duza fala , ze tamy nie wytrzymaja. Koniec , kropka. Jednostka wojskowa podana wyzej, jest obecnie oskarzona o celowe i swiadome dzialanie w celu spowodowania wielkiej powodzi.O ile sie nie myle sprawa znalazla sie w sadzie , ale wiadomo jakie sa szanse ” malutkich”. Artykul nizej wprost oskarza Corps o
     celowe szkodliwe dzialanie pomimo wielu i-maili wysylanych wczesniej do decydentow w sprawie wczesniejszego spuszczenia wiekszych ilosci wody . Pisali o tym specjalisci zajmujacy sie sprawami wodnymi. Juz kilka miesiecy wczesniej wiedzieli , ze przyjdzie wielka woda i zaleje
     miasta , wsie i pola. Nikt jednak ich nie sluchal . Ich glos zostal zignorowany i doszlo do wielkiej katastrofy , ktora , jak wiele innych, przemilczano. Komentarze mowia same za siebie i nie czepiajmy sie Monitora , bo jeszcze troche a On bedzie odpowiedzialny za cale zlo na swiecie.

     http://www.americanthinker.com/2011/06/the_purposeful_flooding_of_americas_heartland.html

     Polubienie

     • rabarbarek 20 lipca 2011 o 8:28 pm

      A tu e-maile o ktorych mowa w artykule.

      http://www.capjournal.com/articles/2011/06/14/news/doc4df6d00c78f8c907147522.txt

      Polubienie

    • fiu fiu 20 lipca 2011 o 10:23 pm

     Czy ktoś mi może wytłumaczyć co robicie takiego wartościowego po za dzieleniem się sensacją nie zawsze prawdziwą ???
     Jest tyle spraw w Polsce na które można by wpłynąć gdybyście od nich nie odciągali uwagi….
     Działanie polega na działaniu a gadanie na gadaniu te dwa słowa to nie to samo…. 😦 😦

     Polubienie

  • Lutek 20 lipca 2011 o 9:44 pm

   A kim ty jesteś, żeby pisać w taki sposób do autora bloga? Pan Marek poświęca sporo wysiłku na jego utrzymanie. Na informowanie o szczepionkach, bagnie sądowniczym i innych mniej lub bardziej prawdopodobnych zagrożeniach. Masz pretensje że nie każda hipoteza się spełnia? Twój osąd jest gruba przesadą.

   Polubienie

   • monitorpolski 20 lipca 2011 o 11:18 pm

    Dzięki za słowa poparcia Lutek, wiem że większość zdaje sobie sprawę z wagi sytuacji. Ci ludzie szkalujący nas to albo agentura „globalistów” albo ci, którzy jeszcze nic nie wiedzą – a takich jest bardzo dużo! Dla nich szokiem są tego typu informacje, pierwszą reakcją jest więc oburzenie i irytacja. Ale potem przyjdzie przebudzenie i wszystko będzie dla nich jasne.

    Polubienie

  • zenobiusz 20 lipca 2011 o 10:23 pm

   „xyz 20 Lipiec 2011 o 3:55 pm
   monitorpolski, wiem, że tego nie umieścisz,
   ale jestem idiotą i z każdym dniem coraz bardziej się kompromituję.”
   Nic dodać nic ująć.

   Polubienie

 24. Ola 20 lipca 2011 o 4:05 pm

  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=25&pid=3255

  Polubienie

 25. Ola 20 lipca 2011 o 4:16 pm

  http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/pms.htm
  Sprawdz jak to sie ma do obecnej rzeczywistosci

  Polubienie

 26. hendrix 20 lipca 2011 o 4:29 pm

  xyz masz rację blog monitor polski zaczyna zchodzić poniżej krytyki ,a szkoda ,kiedyś jak ludzie wklejali linki to pod linkami atarali się wyjaśnić dany temat ,a i dyskusja też czasami bywała bardzo borąca ,a teaz !!!!!! KICHA ! .
  Nie gniewaj się monitor ,ale to prawda !!!!
  J.M.H

  Polubienie

  • Wojtek 20 lipca 2011 o 5:52 pm

   Prawda! Twój komentarz mi uświadomił że nie ma nikogo z przed kilku miesięcy z tych co mieli coś ciekawego do powiedzenia. Większość dostała bana bo zbyt niezależnie myślała reszta sama sobie odpuściła. Został Zenek ze swoimi działkami i chyba nikt więcej. Naprawdę szkoda.
   Pozdrowienia dla Marka cenzora, może się obudzi.

   Polubienie

   • Wojtek 20 lipca 2011 o 6:04 pm

    Zmiany jakie wpłynęły na niekorzyść tego bloga to
    1. moderacja przypominająca czasy komuny, która zabija całą przyjemność dyskusji,
    2. banowanie każdego kto ma coś mądrego do przekazania a niekoniecznie zgodnego z naukami pewnej instytucji…
    3. usunięcie oceny postów tzw. łapek,
    4. czasami śmieszne i wręcz nudne tematy (ale to zdarzało się też wcześniej).

    Polubienie

    • monitorpolski 20 lipca 2011 o 8:03 pm

     Cha, cha. A piszcie sobie, piszcie. Ilość czytelników nie spadła, ja tylko mam mniej czasu.

     Polubienie

   • zenobiusz 20 lipca 2011 o 6:40 pm

    Jesteście, jak goście którzy robią kupę do doniczki,gdy nie ma gospodarza.Ci ciekawi dyskutanci to wy sami pod innymi nickami,z nieodżałowanej pamięci zbanowanych IP..

    Polubienie

    • FAKIR 20 lipca 2011 o 7:08 pm

     Tak mi się wydaje, że nie wszyscy „robią kupę”.
     Masoneria działa w ten sposób, że nie dopuszcza w swoich szeregach polemiki, Trzeba się podporządkować mistrzom, albo wypad.

     Ja będę się upierał i przytoczę kolejny raz słowa:

     „Każdy kto unika polemiki jest bandytą”

     Prawda jest w stanie się obronić, mimo wszystko

     Polubienie

    • Wojtek 20 lipca 2011 o 8:55 pm

     Niestety Zenek po tobie widać że orgonity nie mają korzystnego wpływu na człowieka. Miałem sobie kupić kryształek na próbę ale raczej zrezygnuje. Nie chce stać się zgorzkniałym starcem widzącym za każdym rogu szpiegów.

     Polubienie

     • zenobiusz 20 lipca 2011 o 10:27 pm

      Za szpiegami to ja tęsknię,i ucieszył bym się gdyby taki wychynął, spośród takich jak ty przygłupów.

      Polubienie

      • Samozwaniec 21 lipca 2011 o 2:30 am

       Uzyj mocy orgonitu! Napewno ktoregos ujrzysz …

       Polubienie

    • fiu fiu 20 lipca 2011 o 10:50 pm

     zenobiusz 20 Lipiec 2011 o 6:40 pm

     Jesteście, jak goście którzy robią kupę do doniczki,gdy nie ma gospodarza.Ci ciekawi dyskutanci to wy sami pod innymi nickami,z nieodżałowanej pamięci zbanowanych IP..

     nie Drogi zzzzzenobiucośtam porównywanie nas do kota robiącego do doniczki nie świadczy dobrze o twoim stanie umysłowym. Być może w twoich okolicach to doskonały nawóz i wielowiekowa tradycja, a ty jesteś wytrawnym fetyszem……….k.. Może nawet próbujesz być zabawny.
     ALE!!!!!
     Czy ty myślisz że my nie myślimy ???

     Polubienie

 27. Ola 20 lipca 2011 o 4:51 pm

  „A moze p. Marek to sklonowany Alex Jones?”
  http://www.gazetapolska.pl/6472-zomo-tuska

  Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 8:06 pm

   Może… Chciałby być jak Alex, nie mogę wyjść z podziwu dla tego gościa.
   A co do Gazety Polskiej, znam wiele osób z redakcji, niektórych szanuję jak mało kogo wśród dziennikarzy, ale znam też kilka spraw, które nie są takie fajne. Łysiak też o tym pisał, w tym samym momencie gdy odezwałem się na temat tego pana…Czyli nie tylko ja to widzę

   Polubienie

 28. Totuś 20 lipca 2011 o 5:07 pm

  Uważam, że warto zobaczyć Stworzenie i zagłada świata w prehistorycznych czasach.

  Polubienie

 29. Ola 20 lipca 2011 o 5:09 pm

  http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/20759,michalkiewicz-izraelski-slon-a-sprawa-polska

  Polubienie

 30. Totuś 20 lipca 2011 o 5:12 pm

  A gdzie link? http://www.youtube.com/watch?v=O8HOtofs87M

  Polubienie

 31. Ola 20 lipca 2011 o 5:32 pm

  Ta strona pokazuje prawde o naszej rzeczywistosci
  http://www.thenewalexandrialibrary.com/newworldorder.html

  Polubienie

 32. PokójWam 20 lipca 2011 o 6:06 pm

  @xyz to prawda monitor często zajmuje się bzdurami jednak czasami można przeczytać coś ciekawego mimo że często ulega dezinformacji polecam zbawienie.com ostatnio przeczytałem że orgonity mogą prowadzić ku opętaniu

  Polubienie

  • zenobiusz 20 lipca 2011 o 7:21 pm

   Autorom zbawienie .com,już to ponownie nie grozi.Pan Rotschild nie wydaje pieniędzy na darmo,są już opętani nienawiścią do Kościoła Katolickiego.A to że zwalczają orgonity dowodzi czego Pan Rotschild się obawia.Ludzi uwolnionych z kontroli umysłu..

   Polubienie

   • FAKIR 20 lipca 2011 o 7:37 pm

    Antymaterialny pisał, że Rotschild już dawno zarządza prawie całą kasą Watykanu i Episkopatu Polski.
    Mógłbym to rozwinąć i podać dowody.
    Co z tego jak się rozpiszę, a Marek nie puści, bo pewien jest, że ma absolutną rację i sądzi, że ukrywanie diabła w Kościele sprawi, że na tym polski Kościół zyska.
    Zupełnie bez sensu

    Polubienie

    • monitorpolski 20 lipca 2011 o 7:58 pm

     Co ma utrzymywanie „kasy Watykanu” do Papieża? A za co został sprzątnięty Jan Paweł I, jak nie za to, że zaczął sprawdzać rachunki bankowe?
     Rotszyldzi mają wszystkich w żelaznym uścisku, stosują kilka sprawdzonych metod, jak szantaż czy zabójstwa. Już o tym pisałem, ale co byś zrobił gdyby ktoś szantażował cię, że jak się nie zgodzisz na prowadzenie twojego banku to wysadzi np. kilka dużych miast, lub spryska je wirusem eboli?
     Co byś zrobił gdyby ktoś wziął twoją córkę i powiedział, że jeśli nie zrobisz to i owo, to ją zamęczy na śmierć torturami?

     Polubienie

     • zagrypiona 21 lipca 2011 o 8:25 am

      Przepraszam ze sie wtrace… Ale jesli przyjdzie do mnie ktos i powie – wez idz oklam/okradnij/zabij kogos tam, bo jak nie to ci zabiej matk/meza/zone/dzieci… To mam ulec draniowi? Mnie zawsze uczono by przeciwstawiac sie zlu a nie do niego dolaczac… Raczej bym zaryzykowala i sprobowala gnojowi namieszac. Od takiej uleglosci przeciw zlemu niedaleka droga do przejscia na ciemna strone mocy. Przyzwyczajenie staje sie druga natura…

      Czy w Watykanie Jan Pawel I byl sam jedne kogo machlojki interesowaly? Wszyscy inni byli tak zastraszeni ze nie byli w stanie mu pomoc? Dlatego zginal bo cala reszta byla juz zmanipulowana i zastraszona… Prosze nie traktowac tego jako atak na KK, tylko tak to po prostu wyglada na podstawie tego co Pan napisal. Prawi ludzie wewnatrz KK czy w Watykanie powinni cos z tym zrobic, a nie brnac w bagno szantazu. Bo inaczej zle sie to wszystko skonczy.

      Polubienie

    • Wojtek 20 lipca 2011 o 8:59 pm

     Fakir a co to za Antymaterialny? Piszesz o nim ciągle jak o mesjaszu więc może przybliżysz nam postać?

     Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 8:10 pm

   Pewnie, że będą pisać. Jak by prowadziły ku opętaniu to zapewne mielibyśmy je zamiast Prosacu czy aspartamu na każdym stole i co druga reklama by je promowała.

   Polubienie

   • FAKIR 20 lipca 2011 o 8:53 pm

    Marek
    Widzę, że dorabiają kolejne ramiona do gwiazdy o której napisałem w poprzednim poście.
    Nie zwróciłem uwagi, bo wygląda teraz, że zdjęcie, które zgrałem zostało chyba zaktualizowane. Zdjęcia które widziałem wcześniej na projekcie były z gwiazdą Dawida.
    Nie wiem co to będzie finalnie, może okultystyczny symbol Słońca, taki który jest m.in. w Urzędzie Komunikacji, zrobiony zaraz po wojnie na zlecenie żydo-komuny
    http://imageshack.us/photo/my-images/155/47040499.jpg/

    Coś podobnego jest na sklepieniu świątyni opatrzności

    Polubienie

    • zenobiusz 20 lipca 2011 o 10:35 pm

     Gwiazdę Betlejemską, też trzeba wyrzucić bo jest masońska,a już trzej królowie,ciekawe co też oni na prawdę przekazali,na pewno tajne masońskie księgo,by uczuć dzieciątko magi,tak przecież pisze w niejednej zakazanej księdze ,studiowanej przez was z antymaterialnym, w jakże licznych krajach,które odwiedzaliście ,oj odwiedzaliście,i odwiedzali byście dalej,ale kasę przejął Rotchild,a jak wiadomo bez kasy, to nawet Salomon z pełnego nie wyleje,bo mu będzie szkoda,i wypije.

     Polubienie

 33. ArO 20 lipca 2011 o 6:46 pm

  Zaobrączkowana ludzkość
  Ludzkości co prawda nie udało się jeszcze wyruszyć do odległych galaktyk, ani zasiedlić dna oceanów. Udało nam się jednak stworzyć system globalnej komunikacji, a przy tym potężny system inwigilacji i kontroli.
  Uciekinier ledwo łapie oddech, wbiega w wąską, cuchnącą uliczkę. Na jej końcu widzi stare metalowe drzwi. Pcha z całej siły, aż zardzewiała kłódka w końcu puszcza. Jest w starym magazynie, gdzie w końcu ma wrażenie, że jest bezpieczny. Udało mu się zgubić pościg i ma czas, by złapać oddech i zebrać myśli. Czuje swędzenie na lewym przedramieniu. Sięga po leżący obok kawałek szkła, zaciska zęby i zaczyna ciąć skórę. Po chwili wyciąga z ciała niewielki przedmiot wielkości ziarenka ryżu. Rzuca nim o ziemię i przydeptuje. W tym samym momencie przez zabrudzone ściany uderza go oślepiający blask z reflektorów. Do budynku wbiegają „ONI”. To już koniec.
  Podobna scena wyglądać może jak żywcem wyjęta z filmów lub książek science-fiction, jednak rzeczywistość doścignęła wyobraźnię pisarzy. Ludzkości co prawda nie udało się jeszcze wyruszyć do odległych galaktyk, ani zasiedlić dna oceanów. Udało nam się jednak stworzyć system globalnej komunikacji, a przy tym potężny system inwigilacji i kontroli.

  To dla waszego dobra…
  Uśmiechnięci ludzie reprezentując rządy lub znaczące firmy przekonują, jakim dobrodziejstwem jest wszczepienie sobie pod skórę niewielkiego czipa, który sprawi, że zawsze będzie można odczytać grupę krwi, poziom cukru oraz wszystkie dane medyczne konkretnej osoby. Takie czipy mogą niesamowicie uprościć życie także w bardziej prozaicznych aspektach. Niepotrzebne staną się klucze do drzwi, karty kredytowe z kodem PIN, w końcu dowody osobiste. Wszystko to dzięki technologii RFID (Radio-frequency identification) – systemowi kontroli opierającemu się na wykorzystaniu fal radiowych, za pomocą których możliwy jest odczyt i zapis danych.
  Dobrodziejstwo tego niewinnego z pozoru rozwiązania zakwitnie w pełni już za rok. Tak zapowiadają swój pomysł organizatorzy igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012, gdzie dzięki zastosowaniu technologii RFID, wejście na imprezy będzie możliwe w niezwykle prosty sposób: za pośrednictwem potwierdzeń otrzymywanych bezpośrednio na telefony komórkowe. Dzięki nim możliwe będą również rozliczenia bezgotówkowe za świadczone usługi czy zakupione produkty.
  Kolejny, już tylko mały krok, to masowe wprowadzenie czipów pod skórę. Nad takim rozwiązaniem trwają obecnie intensywne badania. Do tej pory o wiele prostsze w swojej budowie i zakresie możliwości czipy były od lat masowo wszczepiane zwierzętom. Oczywiście dla racjonalnej ochrony. Dzięki nim łatwo odnaleźć zagubionego pupila czy utrudnić jego kradzież. Prawda jest jednak taka, że zwierzęta służą jedynie dla przetestowania zastosowań czipów do kontroli ludzi i ich zachowań.

  Wiedzą o nas wszystko
  Rosnąca kontrola wszystkich możliwych sfer życia obywateli postępuje nie tylko w Europie czy Ameryce. Singapur od lat przedstawiany jest jako kraj, w którym w parze z imponującym wzrostem gospodarczym idzie również silny wpływ na społeczeństwo. To właśnie Singapur jest pierwszym państwem na świecie, w którym wprowadzono system monitorowania psów za pomocą czipów wszczepianych pod skórę zwierząt. Kilka lat temu przyjęto również prawo pozornie nie mające niczego wspólnego z kontrolowaniem obywateli.
  Wprowadzono specjalny system podatkowy, który opodatkowuje obywateli Singapuru na 100 dolarów za każde rozpoczęte 24 godziny w kasynie. Docelowo ów podatek miał nie tyle poprawić finanse państwa, co przede wszystkim przeciwdziałać uzależnieniom od hazardu i uniemożliwić dostęp do kasyn dla nieletnich. Jak rozwiązano problem monitorowania tego, kto i jak długo przebywa w kasynie? Po prostu, w Singapurze od kilku lat zgromadzone są bazy danych zawierające odciski palców wszystkich obywateli. Aby nie tracić czasu i nie tworzyć niepotrzebnych kolejek przy wejściu do kasyn, znajdują się tam specjalne bramki umożliwiające identyfikację odwiedzających. Na tym zresztą nie koniec, gdyż w salach porozstawiane są również nowoczesne kamery, które automatycznie rozpoznają kształty i umożliwiają identyfikację twarzy.
  Całkiem niedawno jednak Rubikon został przekroczony. Czipy zastosowano wobec ludzi. Dwóm pracownikom firmy „Citywatchers” zostały wszczepione pierwsze prototypy oparte na technologii RFID. Jako powód podane zostały względy bezpieczeństwa. Dzięki czipom stała się niepotrzebna identyfikacja za pomocą hasła czy odcisków palców, wystarczy podejść do skanera.
  Firma ta przez wiele lat zajmowała się realizowaniem kontraktów rządowych na monitorowanie ulic, a teraz jako pierwsza wprowadza podobne rozwiązania związane z czipami. Zdobyte doświadczenie z pewnością wcześniej czy później zaprocentuje, zwłaszcza, że istnieje wyraźny popyt ze strony instytucji publicznych. Czy monitorowanie ulic nie wiąże się z zakładaniem sieci przekaźników koniecznych do kontrolowania wszczepionych nadajników?

  Wymiana paszportów to dopiero początek
  W chwili obecnej Stany Zjednoczone wymusiły na innych krajach zmianę paszportów na rzekomo bardziej bezpieczne – biometryczne. Czy od tego czasu społeczeństwa zaczęły czuć się bezpieczniej? Czy zagrożenie atakami terrorystycznymi zmalało? Wręcz przeciwnie, atmosfera strachu jeszcze się pogłębiła, a nakręcają ją obecnie zapowiadane akty zemsty po zabiciu Osamy bin Ladena. Stanowią one znakomity straszak, otwierający bramę do dawno zaprogramowanych działań. Paradoksalnie, zapowiadane lekarstwo to nic innego, jak faktyczne podłączenie do urządzeń monitorujących.
  Jakie są kolejne kroki? Władze niemieckie od 2010 roku wprowadziły dowody osobiste dla swoich obywateli zawierające czipy RFID, ponieważ zaś trendy z reguły wyznaczają najwięksi i najbogatsi, możemy się spodziewać, że już wkrótce podobne rozwiązania zostaną wprowadzone w kolejnych krajach.
  Nie dziwią już czipy w banknotach. Dzięki nim nie tylko widać obrót gotówką, ale jakże łatwo bez wysiłku wetknąć obserwowanemu obiektowi malutkiego detektywa. Żeby było jeszcze mniej optymistycznie, scena, która została opisana na samym początku nie będzie możliwa z prostego względu. Czipy, które umieszczane są w ciałach ludzi są o wiele trudniejsze do usunięcia. Do tego operacja sprawia ogromny ból.

  Opowieści dla naiwnych
  Inwigilowany obiekt będzie skazany na to, by pozostawić go w swoim ciele albo szukać metody zagłuszenia nadajnika, co również ma nie być takie proste. Jedyną nadzieją pozostaje fakt, że póki co przynajmniej według oficjalnych oświadczeń, czipy RFID mają niewielki zasięg, a czas ich działania nie przekracza 10-15 lat. Nie emitują one wystarczająco silnych sygnałów, by sprawić, że daną osobę można by było śledzić bez przerwy, przez całą dobę. Jednak te oświadczenia przypominają opowieści dla naiwnych.
  Jednak nawet jeśli technologia nie nadąża za aspiracjami polityków, zawsze będzie można połączyć ze sobą do tej pory odrębne technologie. Wspomniane niemieckie karty identyfikacyjne mają w przyszłości mieć możliwość łączenia się z telefonami komórkowymi wyposażonymi w podobną technologię. Dziwnym trafem podobne rozwiązania już ponad 4 lata temu zaproponował Samsung, wkrótce można więc liczyć na szybki postęp w rozwoju RFID.
  Już za niedługo standardem będzie wszczepianie nadajnika GPS, który sprawi, że na pewno się nie zgubimy. Choćbyśmy nawet tego chcieli. Powoli i konsekwentnie rezygnować będziemy z kolejnych aspektów naszej swobody z obawy przed tym, by nie zrobić sobie krzywdy, by być bezpiecznymi.

  Co nam pozostanie?
  Niewiele, ponieważ dzisiaj czipy są wciąż bardzo drogimi „zabawkami”, które – nie ukrywajmy tego – robią dużo dobrego. Podobnie jednak jak wiele innych wynalazków, gdy dostaną się w niepowołane ręce, mogą stać się zalążkiem wielkiej tragedii. W pewnym momencie może pojawić się stary dylemat: co ważniejsze – wolność czy bezpieczeństwo? Wówczas na myśl przychodzą słowa, które wypowiedział już ponad 200 lat temu Benjamin Franklin:

  „Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność”.
  http://interia360.pl/artykul/zaobraczkowana-ludzkosc,46882

  Polubienie

  • FAKIR 20 lipca 2011 o 6:59 pm

   Dodałbym jeszcze o Singapurze kilka ciekawostek.
   Wspaniałe, niezwykłe miejsce pod względem zabudowy i czystości.
   Najbardziej zapamiętałem ZOO. Brak słów.
   Co do inwigilacji to jest tam istna tragedia pod tym względem. Niestety większość tamtejszych obywateli ma do tego stopnia wyprane mózgi, przez soje i inne badziewia z Chin, że nie ma dużego sprzeciwu.
   Nie tak dawno rząd zakupił dla wszystkich żołnierzy najnowsze IPADy APPLE.
   Przypominam po raz kolejny to co pisał Antymaterialny, że firma APPLE będzie wiodącą w zakresie wdrażania płatności zbliżeniowych i innych rozwiązań inwigilujących obywateli.

   Polubienie

   • FAKIR 20 lipca 2011 o 7:29 pm

    Jeszcze dodam, bo może nie wszyscy wiedzą, że dzieciaki w Singapurze od tego roku będą uczyły się na IPADach zamiast z książek.
    Postęp nie jest sam w sobie czymś złym. Jest to oczywiste.
    Jednak widać wyraźnie, że ostatnio nie chodzi już o dobro społeczne, ale głównie wywieranie wpływu szczególnie na dzieci i młodzież oraz inwigilację wszystkich.

    Polubienie

  • Wojwit 20 lipca 2011 o 7:07 pm

   Dobry artykuł. Ale gdzie dziś czipy „robią wiele dobrego” nam, ludziom?

   Polubienie

  • Ewa Polska 21 lipca 2011 o 3:34 am

   Nie wiem czy Monitor tak bardzo lubi czytac moje komentarze czy az tak bardzo mnie nie lubi, ze wszystkie moje komentarze trafiaja do moderacji…..

   Polubienie

   • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:38 am

    Tak, bo są świńskie

    Polubienie

    • Wojwit 21 lipca 2011 o 3:57 pm

     Czy moje też, Panie Monitor? Tak Pan współdziała z autorami bloga „dzieckoNMP”, że już kilka razy nie opublikował Pan tu mojego wpisu na temat uczciwości i wybitnej prawości tych ludzi, posuwając się nawet do usunięcia bieżącego artykułu z wpisanymi już trzema komentarzami. NAPISAŁEM PRAWDĘ… Tak się jej boicie?

     Polubienie

     • Wojwit 21 lipca 2011 o 4:14 pm

      Nie na temat, ale nie posiadam się z oburzenia! Nawypisywać na kogoś i nie dać mu możliwości odpowiedz., szansy na obronę. Tak gospodarz strony: (…) rozumie słowo prawda i uczciwość. Oto treść mojego wpisu, który próbowałem zamieścić na jego stronie w odpowiedzi na przytyki i kalumnie wystosowane także pod moim adresem:
      ====================================================================
      monitorpolski: wojwit, pisałem już wcześniej, że nie będę stawał między młotem a kowadłem. Nie znam waszej dyskusji, a są naprawdę ważniejsze sprawy. Pisz jak się bronić, co mamy robić, jak walczyć z satanistami?

      Polubienie

  • Aśka 21 lipca 2011 o 9:42 am

   ArO napisał: Prawda jest jednak taka, że zwierzęta służą jedynie dla przetestowania zastosowań czipów do kontroli ludzi i ich zachowań.
   ____
   http://www.bociany.ittv.pl/aplet/
   Mobilna transmisja z gniazda bocianów w Przygodzicach realizowana jest pod specjalnym patronatem Pani Vivian Reding, Komisarz Parlamentu Europejskiego ds. Społeczeństwa Informacyjnego i Mediów
   oraz Pani Anny Streżyńskiej, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej
   Transmisja realizowana jest kamerą CCD Progressive Scan IP na platformie strumieniowej Grupy iTTv®

   Polubienie

 34. ArO 20 lipca 2011 o 7:01 pm

  trochę złej pogody w Polsce :/
  http://www.sfora.pl/Nawalnice-niszcza-Polske-Lodz-pod-woda-g34257-70826

  Polubienie

  • FAKIR 20 lipca 2011 o 7:19 pm

   Nawałnice zawsze były i będą.
   Cyklicznie powtarzają się okresy w których jest ich więcej.
   Duży wpływa ma na pewno oddziaływanie Słońca oraz miejsce Ziemi w kosmosie w danym okresie czasu

   Polubienie

  • zenobiusz 20 lipca 2011 o 7:27 pm

   LDZ44 2 godziny temu
   Ja szedłem samym centrum i oprócz huków,grzmotów i silniejszego opadu przez 10 min. niczego więcej nie było.
   To jeden z komentarzy,warto je poczytać.Mieszkańcy miasta dość licznie, obśmiali katastroficzny tytuł wpisu i filmik.Ot zatkane studzienki na skutek indolencji służb miejskich,jak w wielu miastach od dziesięcioleci.

   Polubienie

   • FAKIR 20 lipca 2011 o 7:32 pm

    Zgadzam się.
    „Woda na młyn”
    Katastroficzne tytuły pojawiają się coraz częściej.

    Polubienie

 35. wacpan 20 lipca 2011 o 7:31 pm

  Polubienie

 36. ArO 20 lipca 2011 o 7:38 pm

  Trochę o tzw. ciemnej sile
  Kim jest Baphomet?
  http://radtrap.wordpress.com/2011/07/19/kim-jest-baphomet/

  Polubienie

 37. Srodowy 20 lipca 2011 o 8:37 pm

  Onet pisze na temat ks.Natanka a jak pisze to widac ze nie pasi unym http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zbuntowany-ksiadz-abp-zycinski-wyje-w-piekle-nie-j,1,4798396,wiadomosc.html

  Polubienie

  • waryjat 20 lipca 2011 o 11:59 pm

   Do jutra pewnie cenzorzy poprzycinają fragmenty które nadadzą się w TV. Zobaczcie jak długo cenzura to trawiła by pojawiło się w mediach ITI!

   Polubienie

  • rabarbarek 21 lipca 2011 o 12:51 am

   Ks. Natanek chyba wie o czym mowi , a ze uzywa mocnych slow , to chyba po to , zeby poruszyc nasze sumienia i obudzic nas do dzialania. Nie jest to na reke ani rzadowym przekaziorom ani czesci Kosciola. Mam jeden z lepszych numerow Michala , jest w nim i o Monsanto , i o pieniadzach i o masonerii w KK . Artykul jest glownie o KK w USA , ale duza czesc o tym skad sie wziela masoneria w KK i jakie sa jej cele wzgledem KK . Warto przeczytac [ artykuly po polsku , o masonerii strona 14] Wiele pogladow zawartych w artykule odpowiada temu co przekazal ks. Natanek.

   http://www.michaeljournal.org/juvdm/pdf/2010/Michael-polish-2010-03_04_march_april.pdf

   Polubienie

   • rabarbarek 21 lipca 2011 o 5:23 am

    Masoni sami o sobie i o tym w co moga wierzyc. Strona ” zrodlowa” podaje , ze kto nalezy do KK lub innego kosciola , masonem nigdy nie bedzie [ no chyba ze ma za zadanie infiltracje tegoz kosciola] , bo mason to czlowiek , ktory nie uznaje religii a ma za zadanie budowanie wiary. [ przy okazji dla nas wszystkich???] Jakiej wiary ? Ano w blizej nie okreslona Nadprzyrodzona Istote [po masonsku z duzej litery] , ktora jest w nas i dookola nas , a kosciol do tego niepotrzebny. Czy cos Wam to przypomina ? Niektore wpisy na blogu brzmialy identycznie i mysle , ze czesc z nich byla wynikiem niewiedzy , skad sie te tresci wziely.
    Co jeszcze ciekawego w deklaracji masonskiej na temat wiary? Wszystkie religie wrzucone do jednego worka, o tolerancji i demokracji , o tym , ze trzeba sluchac rozumu i serca . Jakie to sprytne i oglupiajace i jak duzo osob daje sie na to zlapac. No coz , ci na gorze sa dobrymi psychologami i wiedza co nalezy zrobic aby przebic sie za swoja ideologia do tlumow .
    Koledzy po fachu , nizszych stopni sami dojda do zrozumienia znaczenia istoty
    nadprzyrodzonej w zyciu kazdego z nich , motloch trzeba zmusic albo przez infiltracje albo przez indoktrynacje.
    Jesli komus nie chce sie czytac calosci , ostatnie paragrafy wystarcza , zeby przekonac sie o niebezpieczenstwach , ktore wynikaja z przyjecia masonskiego punktu widzenia na tematy wiary , kosciola i ” boga” .

    Polubienie

    • rabarbarek 21 lipca 2011 o 5:26 am

     Link do tresci

     http://www.freemasons-freemasonry.com/freemasonry-supreme-being.html

     Polubienie

    • zenobiusz 21 lipca 2011 o 8:28 am

     „Niektore wpisy na blogu brzmialy identycznie i mysle , ze czesc z nich byla wynikiem niewiedzy , skad sie te tresci wziely.”
     Pozwolę sobie zgłosić zdanie odrębne.
     Misjonarski wręcz zapał,z jakim wciąż od nowa,niektórzy wklejają ,
     takie właśnie poglądy,mimo próśb o zaniechanie tego typu propagandy,
     wskazuje na pełną świadomość,znaczenia i celu.

     Polubienie

 38. monitorpolski 20 lipca 2011 o 8:53 pm

  Fakir, nie wpuszczam twojego komentarza o Dziwiszu, itd. Nie sądzę, że ma to jakąś wagę w świetle tego co się dzieje. To ty nie zauważasz, że giną miliony ludzi, w planie kolejne, może i miliardy, w tym my. KK nie ma w Chinach, nie ma w Indiach, nie ma wreszcie w krajach arabskich. czy nie zauważyłeś, że tam gdzie jest KK nadal jest jeszcze najlepiej?!
  Można wymyślać wszystko by kogoś zdyskredytować, tak jak się przypisuje Zeno pisanie paszkwilów na Nowym Ekranie. Można nawet spreparować dowody. Mądrzy ludzie patrzą się na skutki działania, a skutki działania KK są jednoznaczne – w miarę jednolite społeczeństwa, szacunek dla rodziny, małe ilości aborcji itd. To, że zaczyna to wszystko szwankować i u nas jest wynikiem totalnego ataku sił zła. Ten atak jest skierowany w pierwszym rzędzie na KK! Szukając problemu w JPII, Watykanie, jezuitach stajesz się ich żołnierzem.
  A co księdza, o którym piszesz w takich ciepłych słowach – czy wiesz kto jest jego prawą ręką w IPN, Instytucie Gaucka itd? Czy wiesz kto tę osobę wstawił do Instytutu Gaucka? Sam Geremek! A kto rozrabiał Ukrainę wspólnie z Kwasem kilka lat temu?! To wszystko przerabialiśmy. O tej osobie napisał w swojej książce Kazimierz Świtoń – sprawa jest więc znana od lat, jak z Bolkiem. Dałem ci już dość dużo wskazówek.

  Polubienie

  • FAKIR 20 lipca 2011 o 9:06 pm

   Marku,
   „Najlepiej” jest w Europie z tego względu, że Watykan jest ewidentnie częścią NWO
   Pomyśl o tym
   Ciężko było mi to przełknąć.
   Z Watykanem będzie tak:
   „Murzyn zrobił swoje, murzyn musi odejść, albo ewoluować do ideologii NWO”
   Antymaterialny twierdzi, że JP2 wiedział co robi i zrobił co mógł najlepszego dla Polski i świata. Był znienawidzony w Watykanie przez wiele środowisk. Tylko w Polsce panuje przeświadczenie, że wszyscy kochali JP2.
   Tylko głupek jest w stanie sądzić, że JP2 nie wiedział co się dzieje dookoła niego i kto jest agentem.
   Wiedział dokładnie…..Dlatego kluczowe są notatki o których pisałem, że miały być spalone.

   Polubienie

   • monitorpolski 20 lipca 2011 o 9:32 pm

    No i co z tego? Nawet jeśli w tym jest mała część prawdy?
    Ludzie się nadal modlą, nadal stosują do 10 przykazań, nadal księża w ich parafiach spełniają w miarę dobrze swoją rolę. Tam gdzie jest gorzej, jak u mnie w parafii, gdzie matkę Boską przedstawiono roznegliżowaną, ludzie zaczynają chodzić na msze do innych kościołów. I tak następuje samowyleczenie. KK jest znakomicie funkcjonującą instytucją – i to wkurza globalistów, bo nie mogą go rozbić. Nawet jakby opanowali Watykan, to co? Przecież jest Konstytucja, która potrafi temu zaradzić.

    Polubienie

   • ekonomiczny hitman 21 lipca 2011 o 3:12 am

    „Tylko prawda czyni człowieka, narody, społeczeństwa naprawdę wolnymi”
    JP 2
    To przekaz dla nas ale nie każdy go zrozumiał.

    Polubienie

    • SEBECX 21 lipca 2011 o 9:22 am

     ..dokładnie, a reszta to folklor…..

     Polubienie

  • FAKIR 20 lipca 2011 o 9:13 pm

   Marku,
   Na pewno nie będę milczał w sprawie gangreny, która zżera Polski Kościół.
   Mamy przecież już REZYDENTA zamiast PREZYDENTA
   Gdy ludzie będą milczeć wtedy zapakują cały episkopat agentami.
   Są jeszcze wspaniali ludzie w KK i oni wszyscy nie mogą spać przez to, że wiedzą gdzie leży problem.
   Jednym z nich jest Ks. Zalewski, któremu obrzydliwie założono knebel na usta.
   Knebel na usta Bolek założył również Kaczyńskim i Walentynowicz, a jak to się skończyło wszyscy wiemy.
   ==================================================================
   monitorpolski: tak to wygląda tylko na zewnątrz. Nie mogę pisać szczegółów.

   Polubienie

   • zenobiusz 20 lipca 2011 o 9:27 pm

    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/14/a-gdyby-takwokol-sejmu/#comments
    Tym się zajmij,a nie jałowymi dywagacjami.antymaterialny też może,chociaż zrobicie coś wreszcie pożytecznego.

    Polubienie

   • zenobiusz 20 lipca 2011 o 9:57 pm

    „Na pewno nie będę milczał w sprawie gangreny, która zżera Polski Kościół.”
    To załóżcie bloga z antymaterialnym,to nie takie trudne,a raczej zajmijcie się tym co w linku poniżej,bo niedługo obaj możecie być niematerialni.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/20/wszystko-juz-bylo-history%E2%80%99s-lost-lesson-ancient-nuclear-war-among-indus-valley-civilizations-reexamined/

    Polubienie

  • rabarbarek 20 lipca 2011 o 9:17 pm

   Jestem baba , ale lubie pilke nozna i nic na to nie poradze. Szczegolnie poludniowo – amerykanska. Mam teraz frajde , bo sa mistrzostwa kontynentu Copa America. Jesli ktos przed przypadek oglada , to zwroccie uwage na to , ze przed kazdym meczem sedziowie i zawodnicy zegnaja sie . Czesto robia znak krzyza w trakcie meczu. A pamietacie co sie dzialo w Europie , kiedy Boruc zegnal sie przed i po meczu? Wielkie oburzenie i nawet zwracano mu uwage zeby tego nie robil. W Ameryce Poludniowej jakos nikomu krzyz jeszcze nie przeszkadza , i pomimo wiekszej niz w Europie biedy , potrafia usmiechnac sie , podac zyczliwa dlon i nie wstydza sie wiary . Wiecej , pokazuja calemu swiatu , w Co wierza i KK trzyma sie tam wciaz bardzo mocno.

   Polubienie

   • monitorpolski 20 lipca 2011 o 9:24 pm

    Dzięki Rabarbarek, właśnie o to mi chodzi. KK jest tak mocny, że kilku wstawionych agentów mu nie zaszkodzi.

    Polubienie

 39. rabarbarek 20 lipca 2011 o 8:59 pm

  6 lodzi podwodnych z Niemiec do Izraela. Zaplaca za to podatnicy niemieccy. Jak napisal jeden z blogerow , wiemy juz dlaczego Angela Merkel z kilkoma biznesmenami brala udzial w spotkaniu Bilderberga [ plus kilka wczesniejszych zdarzen z udzialem tej pani , tez nieprzypadkowych , i chodzi jak w zegarku] . Ciekawe czy Niemcy wiedza , ze moga pasc ofiarami tzw opcji Samsona z udzialem tychze lodzi, ktore zdolne sa do przenoszenia ladunkow nuklearnych.? Jesli kazde panstwo na swiecie moze , moga i oni . Ale o tym cisza!!!

  http://alethonews.wordpress.com/2011/07/17/german-government-to-subsidize-sale-of-sixth-submarine-for-israel/

  Polubienie

 40. Lutek 20 lipca 2011 o 10:17 pm

  Co do blokowania liczników, dodałbym do tego całkowitą blokadę piosenki wyborczej, która kompromituje głównych kandydatów na prezydenta w 2010 roku:

  Wrzucona 16 czerwca, a wybory odbyły się 20.
  18 czerwca film miał 40 tys. wyświetleń i do końca wyborów tak już zostało, nie można go już było zobaczyć na stronie głównej.
  Wszystko widać na wykresie pod filmem.
  Brak wyświetleń na stronie głównej, zero totalne.
  komuś przeszkadzała ta piosenka i nie dopuścił by stała się popularna.

  Polubienie

  • monitorpolski 20 lipca 2011 o 11:14 pm

   Sądzę, że można im zapłacić za blokowanie liczników, albo całe YouTube od początku do końca jest w rękach międzynarodowej agentury (skłaniałbym się do tego drugiego)

   Polubienie

   • rabarbarek 20 lipca 2011 o 11:59 pm

    Alex Jones blokowanie licznikow. Warto zobaczyc ilosc wyswietlen – ta sama liczba dla nowych filmow i sprzed 3 tygodni. Video : Alex o manipulacjach. Warto na to zwrocic uwage , a nie od razu negowac cala sprawe. Byc moze jest to alarm przedwczesny a moze cos jest jednak na rzeczy.

    http://www.youtube.com/user/SurviveTheCollapse#p/u/13/wKvlQeZFHv4

    Polubienie

   • zenobiusz 21 lipca 2011 o 12:06 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/20/7182011-monsoonal-flow-meets-a-monster-low-expect-several-severe-outbreaks/

    Polubienie

 41. Lutek 20 lipca 2011 o 10:19 pm

  youtube.com/watch?v=o6dIZUFQBhg

  Polubienie

 42. Ola 20 lipca 2011 o 11:04 pm

  http://www.blogpress.pl/node/9186
  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=113006

  Polubienie

 43. Pingback: DEMO | Lesvosnews.net

 44. prod 21 lipca 2011 o 9:27 am

  Jakże zdziwienie wczoraj moje było kiedy w żydo-masoński TVN-nie zobaczyłem w programie UWAGA pierwszy z trzech odcinków reportażu o GMO. Prosto w twarz mówią o tym że nie ma żadnego oznakowania odnośnie produktów z soją i kukurydzą genetycznie modyfikowaną, zaś próbek w ciągu roku na GMO w żywności wykonuje się 100 (sic!). Kolejny szok że w telewizji mainstreamowej przekazali newsa który mówił że myszy w 3 pokoleniu żywione GMO stają się bezpłodne…. Nawiązując do depopulacji GMO to piękna droga do tego planu. I Polscy rolnicy nie muszą mieć żadnych uchwalonych ustaw bo sami sieją GMO i nie muszą tego nigdzie zgłaszać (sic!!) Dziś kolejne 2 części reportażu także może ludzie się trochę przebudzą. Ogólnie plus dla TVN-u. Link do reportażu http://uwaga.tvn.pl/49549,news,,jedzenie_z_obcym_genem,reportaz.html

  Polubienie

 45. Rodriguez7 21 lipca 2011 o 9:33 am

  Nie wiem dokładnie jak jest z tymi licznikami na yt ale nawet jeżeli ktoś się myli każdy ma prawo do błędu. Trzeba sprawdzać wszystkie anomalie w swojej rzeczywistości i alarmować o nich by inni mogli to weryfikować i sprawdzać. Ja naprawdę nie rozumiem dlaczego wrzucacie WŁAŚCICIELOWI bloga że robi go wdg SWOICH zasad. Szczerze jak 1 raz tu wszedłem dziękowałem Bogu że tutaj mogę się tylu rzeczy dowiedzieć, że są ludzie krwi polskiej którzy wiedzą ocb i że nie jestem sam w tej schizie a tu jeszcze innym wrzucacie… No ludzie zastanówcie się… Jeżeli chodzi z mojej strony o „ale” nie podobało mi się zachowanie monitora wobec fakira albo zena (sory już nie pamiętam a szukać nie będę) gdy za bardzo „moherował” tj za dużo kościoła itp. Trzeba mówić o wszystkim. Kościół ma słabe strony i mocne – ogólnie polecam google: błędy doktryny kościoła rzymsko-katolickiego. Chrystus i biblia jedyną drogą^^ A wracając do bloga, panie Marku (bo tak chyba się Pan nazywa Monitorze?^^) proszę olać tych co skandują że coś się zepsuło itp. Jak dla mnie i kilku moich znajomych co czytają bomba blog i niesamowite źródło informacji. Niech będzie Pan błogosławiony.

  Polubienie