Wiadomości w skrócie, 21 lipca 2011r

Były oficer CIA: Izrael zaatakuje Iran we wrześniu

Robert Baer, były oficer CIA działający na Bliskim Wschodzie, a obecnie analityk pisujący m.in., dla Time.com, Vanity Fair, Wall Street Journal czy Washington Post, q programie KPFK w Los Angeles, ostrzegł, że izraelski premier Benjamin Netanyahu w najbliższym czasie szykuje się do wojny z Iranem. Baer opiera się na swoich źródłach w Izraelu. Do tej pory dowództwo armii amerykańskiej było przeciwne agresji na Iran, podobne zdanie prezentował Sekretarz Stanu Robert Gates, który niedawno przeszedł na emeryturę, a zastąpił go dotychczasowy szef CIA Leon Panetta. Są już doniesienia z Pentagonu, że USA godzi się na wojnę, co więcej, przygotowuje się do niej. W momencie gdy Izrael uderzy na Iran, na pewno dojdzie do konfliktu Iranu z USA. Konflikt może się rozszerzyć szybko na inne kraje, szczególnie Chiny, które mają duże inwestycje w Afryce Północnej. Już atak na Libię spowodował wycofanie przez Chiny 30,000 robotników pracujących w państwowych zakładach petrochemicznych w tym kraju.

Akcja orgonitowa wokół Sejmu?
Zenobiusz-Samotny Wilk„( http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/14/a-gdyby-takwokol-sejmu ) sugeruje żeby usunąć złe moce działające w Sejmie za pomocą akcji orgonitowej. Te kryształowe odpromienniki są umieszczane w kluczowych miejscach globu – nie tak dawno widzieliśmy akcję na wieży Eiffla, tym razem orgonauci z Hollywood neutralizują wieże mikrofalowe i chemtraile za pomocą kryształów z Arkansas, które w odpowiedni sposób zatopiono w żywicy. Wystarczy rozrzucić kilkanaście orgonitów wokół wież i sprawa załatwiona! Akcja została nazwana „Gifting Hollywood” (Obdarowując Hollywood). Nasza polska akcja orgonitowa może się więc nazywać „Gifting Sejm„. Orgonity przede wszystkim oczyszczają niebo ze smug chemicznych, ale także podnoszą poziom energii życiowej…

zob. też:

Opera w Sydney celem ataku bombowego Al-Kaidy?

Australijczycy są przerażeni ostatnim wydaniem internetowego magazynu „Inspire” wydawanego od niedawna przez rzekomą „Al-Kaidę na Półwyspie Arabskim”. Pojawiło się w nim zdjęcie budynku opery w Sydney jako potencjalnego celu ataku terrorystycznego. Znalazło się ono w sekcji „edukacyjnej”, w której po angielsku omawiane są metody domowego wytwarzania bomb oraz obsługi broni automatycznej. Australijscy eksperci od terroryzmu uważają, że nie musi to oznaczać rychłego ataku na Australię, lecz działalność zmierzającą do zwiększenia zainteresowania publikacjami Inspire. Prokurator Generalny Australii, Robert McClelland nie zdecydował się podnieść stopnia zagrożenia terroryzmem w Australii, jednak zwrócił się do instytucji rządowej zajmującej się mediami o blokadę dostępu do strony na terenie Australii. Jemeńska „Al-Kaida na Półwyspie Arabskim” jest częścią Al Kaidy, a jej bojownicy twierdzą, że byli pod rozkazami Osamy bin Ladena.
Jak niedawno w programie Alexa Jonesa ujawnił czołowy agenty wywiadu amerykańskiego, Steve Pieczenik, Osama bin Laden był Żydem jemeńskim, wytrenowanym i kontrolowanym przez CIA i Mossad. Wiele dowodów wskazuje na to, że sama Al-Kaida jest podległa wywiadom zachodnim. Wskazuje na to chociażby akcja rebeliancka w Libii, gdzie wśród opozycji wobec Kadafiego dominują właśnie oddziały Al-Kaidy.
================================================================
Uwaga odnośnie poniższej dyskusji w komentarzach:

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego dyskusja ciągle schodzi na „najgorsze zło” jakim rzekomo jest Kościół Katolicki?
Jedynym wytłumaczeniem jest to, że robią to dobrze opłacane grupy dezinformacyjne, które chcą skierować całą nienawiść na Watykan, religię katolicką i w rezultacie rozbić naszą jedność, a nawet zniszczyć naszą wiarę. Najoczywistszym argumentem przemawiającym za wartością Kościoła Katolickiego jest to, że kraje katolickie są do tej pory najmniej zainfekowane przez satanistyczną perwersję i zdziczenie. I nie ma tu znaczenia czy w Kościele są agenci czy też nie – skutkiem działania jest solidarność społeczna i komunikacja między ludźmi, nie mówiąc o łaskach bożych które na takie społeczeństwa spływają. Argumenty typu: „msza katolicka jest okultyzmem” , „to Kościół jest winny całemu złu” itp. uważam za wrogi atak na Polaków.

Reklamy