Wiadomości w skrócie, 21 lipca 2011r

Były oficer CIA: Izrael zaatakuje Iran we wrześniu

Robert Baer, były oficer CIA działający na Bliskim Wschodzie, a obecnie analityk pisujący m.in., dla Time.com, Vanity Fair, Wall Street Journal czy Washington Post, q programie KPFK w Los Angeles, ostrzegł, że izraelski premier Benjamin Netanyahu w najbliższym czasie szykuje się do wojny z Iranem. Baer opiera się na swoich źródłach w Izraelu. Do tej pory dowództwo armii amerykańskiej było przeciwne agresji na Iran, podobne zdanie prezentował Sekretarz Stanu Robert Gates, który niedawno przeszedł na emeryturę, a zastąpił go dotychczasowy szef CIA Leon Panetta. Są już doniesienia z Pentagonu, że USA godzi się na wojnę, co więcej, przygotowuje się do niej. W momencie gdy Izrael uderzy na Iran, na pewno dojdzie do konfliktu Iranu z USA. Konflikt może się rozszerzyć szybko na inne kraje, szczególnie Chiny, które mają duże inwestycje w Afryce Północnej. Już atak na Libię spowodował wycofanie przez Chiny 30,000 robotników pracujących w państwowych zakładach petrochemicznych w tym kraju.

Akcja orgonitowa wokół Sejmu?
Zenobiusz-Samotny Wilk„( http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/14/a-gdyby-takwokol-sejmu ) sugeruje żeby usunąć złe moce działające w Sejmie za pomocą akcji orgonitowej. Te kryształowe odpromienniki są umieszczane w kluczowych miejscach globu – nie tak dawno widzieliśmy akcję na wieży Eiffla, tym razem orgonauci z Hollywood neutralizują wieże mikrofalowe i chemtraile za pomocą kryształów z Arkansas, które w odpowiedni sposób zatopiono w żywicy. Wystarczy rozrzucić kilkanaście orgonitów wokół wież i sprawa załatwiona! Akcja została nazwana „Gifting Hollywood” (Obdarowując Hollywood). Nasza polska akcja orgonitowa może się więc nazywać „Gifting Sejm„. Orgonity przede wszystkim oczyszczają niebo ze smug chemicznych, ale także podnoszą poziom energii życiowej…

zob. też:

Opera w Sydney celem ataku bombowego Al-Kaidy?

Australijczycy są przerażeni ostatnim wydaniem internetowego magazynu „Inspire” wydawanego od niedawna przez rzekomą „Al-Kaidę na Półwyspie Arabskim”. Pojawiło się w nim zdjęcie budynku opery w Sydney jako potencjalnego celu ataku terrorystycznego. Znalazło się ono w sekcji „edukacyjnej”, w której po angielsku omawiane są metody domowego wytwarzania bomb oraz obsługi broni automatycznej. Australijscy eksperci od terroryzmu uważają, że nie musi to oznaczać rychłego ataku na Australię, lecz działalność zmierzającą do zwiększenia zainteresowania publikacjami Inspire. Prokurator Generalny Australii, Robert McClelland nie zdecydował się podnieść stopnia zagrożenia terroryzmem w Australii, jednak zwrócił się do instytucji rządowej zajmującej się mediami o blokadę dostępu do strony na terenie Australii. Jemeńska „Al-Kaida na Półwyspie Arabskim” jest częścią Al Kaidy, a jej bojownicy twierdzą, że byli pod rozkazami Osamy bin Ladena.
Jak niedawno w programie Alexa Jonesa ujawnił czołowy agenty wywiadu amerykańskiego, Steve Pieczenik, Osama bin Laden był Żydem jemeńskim, wytrenowanym i kontrolowanym przez CIA i Mossad. Wiele dowodów wskazuje na to, że sama Al-Kaida jest podległa wywiadom zachodnim. Wskazuje na to chociażby akcja rebeliancka w Libii, gdzie wśród opozycji wobec Kadafiego dominują właśnie oddziały Al-Kaidy.
================================================================
Uwaga odnośnie poniższej dyskusji w komentarzach:

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego dyskusja ciągle schodzi na „najgorsze zło” jakim rzekomo jest Kościół Katolicki?
Jedynym wytłumaczeniem jest to, że robią to dobrze opłacane grupy dezinformacyjne, które chcą skierować całą nienawiść na Watykan, religię katolicką i w rezultacie rozbić naszą jedność, a nawet zniszczyć naszą wiarę. Najoczywistszym argumentem przemawiającym za wartością Kościoła Katolickiego jest to, że kraje katolickie są do tej pory najmniej zainfekowane przez satanistyczną perwersję i zdziczenie. I nie ma tu znaczenia czy w Kościele są agenci czy też nie – skutkiem działania jest solidarność społeczna i komunikacja między ludźmi, nie mówiąc o łaskach bożych które na takie społeczeństwa spływają. Argumenty typu: „msza katolicka jest okultyzmem” , „to Kościół jest winny całemu złu” itp. uważam za wrogi atak na Polaków.

Reklamy

146 responses to “Wiadomości w skrócie, 21 lipca 2011r

 1. mat 21 lipca 2011 o 10:12 am

  Spokojnie nie będzie wojen twórzcie pokój i myślcie o pokoju i dobru teraz myśli się materializują bardzo szybko.

 2. The Sign Painter 21 lipca 2011 o 10:18 am

  http://www.tvn24.pl/-1,1711344,0,1,tvn24pl-zamyka-przedwyborcza-sonde,wiadomosc.html

  Ot, tvn’owska rzeczywistość. 😉

  • pola 21 lipca 2011 o 10:39 am

   Pod tym artykułem tvn.24,serwis forum czasowo nie czynny,pewnie takie komentarze poszły że musieli je zablokować .

  • monitorpolski 21 lipca 2011 o 11:10 am

   Nie wydaje mi się, że to sprawa „skryptów”. Po prostu nie ma już kto głosować na masońskie partie! Pytanie, czy ta „Nowa” jest „mason-free”?

   • SEBECX 21 lipca 2011 o 11:13 am

    „mason-free” …. wolne żarty…

   • The Sign Painter 21 lipca 2011 o 11:26 am

    Nowa Prawica i masoneria? Oczywiście, że nie. Chyba, że ktoś wierzy w to, że JKM jest tak naprawdę żydem, który nazywa się Ozjasz Goldberg i chce rozbić polską prawicę… Osobiście twierdzę, że nie ma dowodów na takowy przypadek, taki wpis był o ile pamiętam na stronie polonica.net, lecz to za mało, a snuć domysły można. Poza tym, jeśli ktoś zauważył to do pewnego momentu wzrost głosów był normalny, wtedy też KNP miało te 49%, a później w ciągu 20 minut nagle wzrosło o 30tys. głosów! Bardzo możliwe, że reżymowa stacja chciała ośmieszyć prawicę, dodając jeszcze głosy KPEiR i Partii Kobiet, które jak wiadomo mają zerowe poparcie, a nagle słupki im urosły do 15%. Takie małe imho, oczywiście mogę się mylić.

    • Wojwit 21 lipca 2011 o 3:31 pm

     Nie musisz wierzyć, że on się tak nazywa naprawdę… Nikt ci nie karze. Dojrzyj tylko jaki z niego rasowy chucpiarz i jaką do tej pory rolę spełniał w polityce.

     • Kuba 21 lipca 2011 o 4:06 pm

      Rozwin temat…

 3. pola 21 lipca 2011 o 11:25 am

  Polska dziki kraj i druga Białoruś http://niepoprawni.pl/blog/152/miro-mial-racje-iii-rp-dziki-kraj

  • Grafik 21 lipca 2011 o 12:15 pm

   Akurat Białoguś jest tu złym przykładem, bojkotujesz to czego nie znasz Bucu.

   • zenobiusz 21 lipca 2011 o 1:01 pm

    Może warto otworzyć link i przeczytać zamiast bluzgać na osobę wklejającą nick,trollowy „prawdziwku” 🙂
    Poniżej cytat z polecanego artykułu.
    „Otóż ostatnio w osłupienie wprawiają mnie relacje, głównie TVN24, TVP i Gazety Wyborczej
    dotyczące sytuacji na Białorusi oraz komentarze na ten temat, tak zwanych autorytetów i ludzi władzy.

    To rozdzieranie szat z powodu zatrzymania jakiegoś telewizyjnego operatora, śledzenie z ręką na pulsie procesu współpracującego z Czerską, aresztowanego dziennikarza Andrzeja Poczobuta i ciągłe wylewanie strumienia łez nad biednymi Białorusinami, którym Łukaszenko zabrania swobodnego wyrażania swoich poglądów.”

   • pola 21 lipca 2011 o 1:02 pm

    To jak przedstawiają nasze media Białoruś to nie jest moim wymysłem,trochę ogłady a rozsądek wróci na miejsce.

    • Kamil 21 lipca 2011 o 2:04 pm

     Trochę więcej pisania swoich opinii, z w miarę dobrą składnią a będzie po kłopocie ze zrozumieniem przekazu twoich postów 🙂 Wkleicie link i klapa. Gdyby każdy miał czytać wszystkie linki które wstawiacie bez słowa opisu to bym 8 godzin które siedzę w robocie spędził na tym by szukać tych ciekawych i istotnych 🙂
     Jak uraziłem to przepraszam sądziłem że to typowy bucowaty Onetowski troll 🙂

 4. ArO 21 lipca 2011 o 11:30 am

  NOWA ZELANDIA. Magazyn „Forbes” donosi, że trzęsienie ziemi jakie nawiedziło nowozelandzką miejscowość Christchurch spowodowało wykrycie w mieście obcej siatki szpiegowskiej.

  W trzęsieniu ziemi w Christchurch zginęło ogółem 181 osób w tym trzech obywateli Izraela. Przy jednym z nich znaleziono portfel z co najmniej pięcioma różnymi paszportami. Aby zapobiec zamieszaniu tuż po katastrofie miasto otoczono kordonem wojska. Wkrótce nowozelandzka armia zatrzymała izraelską grupę ratunkową, która nieoczekiwanie pojawiła się w mieście. Izraelscy ratownicy nie mieli żadnej autoryzacji od rządu nowozelandzkiego na przeprowadzenie takich działań. Kiedy „ratowników” zatrzymano, do akcji wszedł izraelski premier Benjamin Netanjahu, który aż cztery razy telefonicznie rozmawiał ze swoim nowozelandzkim odpowiednikiem – Johnem Key – rozmawiając z nim na ten temat. Tuż po tym trzech izraelskich ratowników udało się na lotnisko w Auckland i niezwłocznie opuściło kraj.

  Premier Nowej Zelandii odmówił komentarza na ten temat uznając, że jest to kwestia bezpieczeństwa narodowego.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/mossad-w-nowej-zelandii/

  Chciałbym żeby i u Nas w kraju jawnie wyszła prawda o ludziach którzy pracują dla agentury, ale tych z góry 🙂

 5. michal34524 21 lipca 2011 o 11:35 am

  coś o wirusie Stuxnet

 6. pola 21 lipca 2011 o 11:36 am

  Dla kogo sa uchwalane przepisy prawne i kto na tym korzysta.Jak zwykły obywatel może bronić się przed durnym prawem które faworyzuje pewne grupy . http://tiny.pl/h5hh9

 7. Kurohige 21 lipca 2011 o 11:41 am

  I właśnie przez, między innymi, takie artykuły kręci się na allegro „orgonowy” interes :]. Dla mnie osobiście naukowy pseudo bełkot przedstawiony w tym http://www.youtube.com/watch?v=BhOyp8l67IQ filmiku to bzdura. Neutralizacja wież mikrofalowych…Ciekawe czy anteny w routerach też muszą być neutralizowane…

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 12:51 pm

   No proszę dwa w jednym ,Komercja i śmieszność stoi za energią orgonu naszego gościa o nicku porażonym przez Fukushima.Szkoda że nie miał orgonitu,może zaczął by myśleć. 🙂
   http://samotnywilk2011.wordpress.com/orgona-zwiekszenie-plonow/

  • monitorpolski 21 lipca 2011 o 7:49 pm

   Tum masz link do tego jak to działa: http://www.youtube.com/watch?v=gHqo01z_KJM

   • Kurohige 21 lipca 2011 o 8:06 pm

    Do tego się nie mogę odnieść bo po prostu to nie moja dziedzina a w tym filmiku widzę głównie budowę jakiegoś chembustera. Poprzednia moja wypowiedź odnosiła się do części neutralizacji tzw. „death towers” jak to autor raczył ładnie określić. Jestem elektronikiem z wykształcenia i dla mnie to co było tam przedstawione to jakaś papka, która z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. No, ale każdy wierzy w to co wierzyć chce :]

    @zenobiusz
    Uwierz mi, że z moim myśleniem nie ma żadnego problemu. Po prostu nie biorę niczego na wiarę bo ktoś zrobił ładny filmik z nastrajową muzyką :).
    „o nicku porażonym przez Fukushima”
    Heh…nawet nie wiem jak do tego się odnieść.

    • zenobiusz 21 lipca 2011 o 8:24 pm

     Po prostu zrób orgonit i przetestuj jego działanie,na moim blogu są materiały,nawet dla elektroników wątpiących w smog elektromagnetyczny,co najmniej.Nie sposób wykluczyć, że niebawem pod innym nickiem,objawisz się jako lekarz.

 8. SEBECX 21 lipca 2011 o 11:58 am

  ..sam też możesz zalewać wióry i „kamienie” plastikiem i handlować na allegro… … ..naukowy pseudo bełkot to wszystko co nas otacza i nie pochodzi bezpośrednio z natury…. amen…

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 1:42 pm

   .naukowy pseudo bełkot to wszystko co nas otacza i nie pochodzi bezpośrednio z natury…http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/21/i-kto-to-mowilze-nie-ma-smokow-sea-monster-found-on-the-beach-of-aberdeen-uk/

   • sprawdzam 21 lipca 2011 o 2:13 pm

    Jest też bełkot nie pseudonaukowy ,który większą część czasu tu uprawiasz ,do znudzenia i całkowitego odstraszenia czytelników .

    • zenobiusz 21 lipca 2011 o 8:26 pm

     Ja tu jestem Spokojny@ ,po to żeby tacy jak ty zarobili na pensje.O czytelników się nie martw.

 9. mz 21 lipca 2011 o 12:07 pm

  STOP GMO w Polsce.
  http://dontgiveupthefight.cba.pl/ulotka_off.pdf

  • SEBECX 21 lipca 2011 o 1:23 pm

   wczoraj w uwaga tvn był o gmo 1 odcinek a dziś ma być drugi..

   • Annah. 21 lipca 2011 o 8:26 pm

    Jeszcze nie widziałam, ale ta wiadomość bardzo mnie ucieszyła. Jakieś trzy tygodnie temu pod filmem nt konferencji o gmo naszego Marka, napisałam że warto tym tematem zainteresować zespół „Uwaga” …. wygląda na to że wyartykułowane marzenia mają szansę się zmaterializować 😉

    • Annah. 21 lipca 2011 o 8:35 pm

     http://uwaga.tvn.pl/reportaze.html
     chyba jeszcze nie można oglądać, ale opis zachęcający

 10. ekonomiczny hitman 21 lipca 2011 o 1:02 pm

  …..Gdy wielkie ptaki nie dotykając ziemi zadadzą cios Persji (od 1935r Iran )…szykuj się mądra i głupia panno na przyjście Księcia Pokoju….(Izajasz Ke.24.2)

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 1:28 pm

   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/07/15/wazny-tekstprawda-o-ufodla-czytajacych-nie-tylko-naglowki/
   Otóż to.

  • dr 21 lipca 2011 o 8:12 pm

   tak, na pewno cały świat pójdzie w podziwie za jakim arabem… dajcie spokój

 11. Ola 21 lipca 2011 o 1:49 pm

  WALCZ PRZECIWKO SYSTEMOWI http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=j_9T1SPJXRI

 12. Ola 21 lipca 2011 o 2:01 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=85gjD48Rrpk HAARP pracuje jak przed japonskim trzesieniem ziemi. Przygotuj sie w najblizszych kilku tygodniach na wielkiego trzesienia ziemi

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 2:28 pm

   .Wasza wiara w HAARP złowrogi jest rozczulająca.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/20/7172011-prepare-now-puerto-rico-gulf-and-atlantic-states-plate-slippage-soon/

   • ArO 21 lipca 2011 o 2:31 pm

    Program Earthquake 3D
    http://download.cnet.com/Earthquake-3D/3000-2054_4-10897988.html

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 2:32 pm

   Wypada wysłuchać filmiku i poczytać komentarze .Pan już nie mówi o HAARP,tylko do was jeszcze upadek tego mitu nie dotarł,HAARP tylko rejestruje zaburzenia pola a nie wywołuje.Wywołuje być może kontrolę umysłu,dla tego zwala się na niego wszystkie kataklizmy,by odwrócić uwagę.

   • Hamerykanczyk 21 lipca 2011 o 4:17 pm

    Mylisz sie i to bardzo, wystaczy poczytac o pracach i wynalazkach Nicola Tesli, ktore to FBI zagarnelo po jego tajemniczej smierci w nowo jorksim hotelu. W XIX w juz mial ” opatentowany ” wynalazek do manipulowania pogoda i wprowadzaniem w rezonans roznych ogromnych budolwi ktore mogl z latwoscia zburzyc przez rezonans o jednostajnej amplitudzie.

    • zenobiusz 21 lipca 2011 o 5:37 pm

     Co nie znaczy że to właśnie HAARP.Ja tylko zwracam uwagę że wasz piewca HAARP,coś o nim milczy,a uprzedza o trzęsieniach ziemi.To że rebe Levi zrobił w Pradze Golema i homunkulusy,też jest opisane w wielu księgach,nie znaczy to że alchemicy masowo je od tamtego czasu produkują.

  • monitorpolski 21 lipca 2011 o 7:59 pm

   Ciekawe, bo ja HAARP jestem w stanie wyczuć. Wy pewnie też, ale nie wiecie jak. Połóżcie się wygodnie, przyłóżcie górne zęby do dolnych (jeśli jeszcze macie), tak żeby lekko się stykały. Organizm potrafi wyczuć HAARP lekkim drżeniem. Jeśli zęby o siebie uderzają to będzie to wyczuwalne lub nawet słyszalne. W skrajnym przypadku można usłyszeć dźwięk jakby odległej koparki, przytłumiając ucho np. poduszką. Pisałem na ten temat sądząc, że to jest atak infradźwiękowy, ale teraz wiem, że to był tzw. „woodpecker” (dzięcioł) – dźwięk HAARP-a. Ruscy mieli w latach 80-tych swojego HAARP-a, który się właśnie nazywał woodpecker i wydawał taki dźwięk. Nie są to moje zwidy, gdyż są relacje od ludzi, którzy słyszą odległą koparkę, także moi znajomi to słyszeli. Sądzę, że na skutek tego obniżono natężenie lub używa się innego przebiegu częstotliwości (sinusoidalny nie powoduje takich mocnych efektów jak prostokątny). Czy jest to dowód na to, że zanosi się na trzęsienie? Niekoniecznie – już kilka razy mieliśmy takie fałszywe alarmy. HAARP może być wykorzystywany do prześwietlania Ziemi – np. mogą lokalizować podziemne bunkry w Iranie czy Libii.

   • zenobiusz 21 lipca 2011 o 8:29 pm

    Tak ale to może być inny zakres działania niż produkowanie kataklizmów.Bardziej złowrogi i cichy.
    http://www.psywarriormatrix.com/about5749.html

    Are you sure your thoughts are really yours?

    • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:38 pm

     Nie, jestem pewien, że to HAARP – zbiega się to z aktywnością widoczną na wykresach

    • SEBECX 21 lipca 2011 o 9:07 pm

     ..to ciekawe… mój znajomy, kiedyś wsiadł nawalony jak wór do samochodu.. nie pamiętał, że wyjechał na ulicę.. … gdy rozmawiałem z nim o tym zdarzeniu jakiś czas po ….mówił, że gdy jechał, to pojawił się taki przebłysk(cytuję) ” ledwo widząc na oczy doszedł do wniosku, że jest tak nawalony, że ledwo widzi na oczy i nie może kierować…. i w tym momencie usłyszał w głowie głos… DOŚĆ TYCH WYGŁUPÓW… ”
     …. i postanowił wrócić do domu… oczywiście nic więcej nie pamiętał…. …ale co do tego głosu nie był tak do końca pewien, czy to jego własny wewnętrzny głos podświadomości… określał to tak: niby moje własne stwierdzenie, ale jakby z zewnątrz głowy….. moja własna myśl, ale jak gdyby podyktowana przez kogoś stojącego nade mną… …tak, jakby sam sobie nakazał, ale… nie do końca ……

   • SEBECX 21 lipca 2011 o 8:33 pm

    …no i chyba za pasiaste chmurki też odpowiada…

   • Konarski 21 lipca 2011 o 11:02 pm

    Jakiś czas temu pisaliście w komentarzach, że wielu z was conajmniej3 doby nie mogło spać bo „coś, jakieś jakby radio czy głosy” grały wam w głowach – konkretnie w uchu środkowym.
    Niektórzy wiedzą o czym mówię.
    Są tacy, którzy wiedzą.
    Ja sam też dobrze wiem co to jest… 14 stycznia tego roku (to był piątek po południu) też we mnie czymś „uderzyli”.
    Wiele tygodni wcześniej byłem aktywny na rozmaitych portalach i stronach o określonej tematyce – polskich i zagranicznych.
    U mnie skończyło się w poniedziałek w wieczór – myślałem, że umrę ze zmęczenia.
    W moim przypadku było coś jeszcze – w tym stanie „rodyjka w uchu środkowym” – radyjka odbiornika słyszałem myśli osób znajdujących się w pobliżu – członków rodziny, obcych ludzi idąc ulicą.
    Nie chcę więcej o tym gadać.
    Jestem zdrowy psychicznie, narkotyków nie znam, alkoholu nie piję, czasem raz czy dwa razy dziennie (po posiłku – obiedzie, kolacji) zapalę papierosa.
    Przez ponad 3 doby nie mogłem zasnąć bo…
    …słyszałem nawet myśli i głosy moich sąsiadów oddalonych w domu o kilkadziesiąt metrów, ich kłótnie, dąsy, takie tam codzienne gadki.
    „Najciekawiej” to było w niedzielę w czasie sumy w mojej parafii gdy był wystawiony Święty Sakrament.
    Ale na tym koniec. Nie zamierzam słuchać inwektyw w brzmieniu „czubek” itp…
    Darujcie sobie.
    Dodam tylko, że gdy to „coś” się zaczęło odsłuchiwałem kazania ks. Natanka i w międzyczasie ostro uczestniczyłem w forach anty NWO i masonerii – także angielskojęzycznych.
    To „coś” zamilkło samo dopiero późnym wieczorem w poniedziałek – po 3 dobach. Dopiero mogłem zasnąć.

 13. ArO 21 lipca 2011 o 2:29 pm

  Ludobójstwo społeczeństwa Polskiego pod pryzmatem żywności!
  Zwiększane limity w ustawach dotyczących bakterii, czyli legalne trucie obywateli. Normy w wodzie mineralnej nawet o 200% są większe niż dopuszczalna norma wód wodociągów miejskich, tzn. że w kranie mając liczmy 100 bakterii w butelce z wodą mineralną może ich być aż 300! Po za tym woda wydobywana ze sfer minerałów z pozostałości epoko dinozaurów w ogóle nie powinna być pita przez ludzi. Woda mineralna dzięki ciężkim pierwiastką ukryta w jaskiniach może być przyczyną szybkiego stażenia się oraz śmierci w młodym wieku. Drobnoustroje jakie zawiera woda mineralna w rejonach górskich gdzie jest zimno, mogą być groźne w rejonach gdzie klimat jest cieplejszy. Ponadto czy wiesz, że normy w jogurcie przekraczają normy dzienne i w szczególności owe jogurty trafiają do rąk dzieci? Wedle prawa legalna jest sprzedaż jogurtów, które przekraczają normy dzienne ale powinien być na nich napis, że owy jogurt należy spożyć w ciągu min. 3 dni w 3 porcjach, a nie wszystko za jednym razem. Niestety ten dodatek informacyjny już nie jest dodawany, a firma która to sprzedaje w świetle prawa jest bezkarna! Ministerstwo zdrowia robi wszystko, aby ludzie czekali na werdykt dotyczący jaka im choroba dolega, tak aby owe stadium choroby niestety było już gwoździem do tzw. trumny. Kto nie wierzy, jak prosto można w dzisiejszym świecie zobaczyć depopulację i skazywanie ludzi na męki to wystarczy iść do sklepu gdzie nie ma nic zdrowego, a w efekcie dalszego poszukiwania iść do szpitala i zobaczyć jak na badania czeka się latami! W prywatyzacji także widzimy totalne zło, a przede wszystkim to, że jak sprywatyzowany zostanie zakład to oczywiście, że owy przetarg wygra zagraniczny obywatel innego kraju bo jest bogaty niż typowy polak. Wielu starało się o wygranie przetargów w Polsce, to niestety banki nie chciały im dać kredytów! W tym przypadku widzimy kolejny legalny sposób na rozbiór Polski.
  http://tvń24.pl/normy.html

  • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:02 pm

   Depopulacja, w której świadomie uczestniczą urzędnicy państwowi. Czas na założenie bazy danych na temat tych osób w celu późniejszego ich rozliczenia za ludobójstwo przed Trybunałem Międzynarodowym (Norymberga 2) który powstanie po upadku NWO (nie mam wątpliwości, że tak się stanie). Tłumaczenie, że „takie było prawo” nie będzie miało znaczenia. Hitlerowcy się podobnie tłumaczyli.

 14. ArO 21 lipca 2011 o 2:56 pm

  „Wolność słowa będzie teraz w Polsce ograniczana”
  Za słowa m.in., że redaktorzy „Gazety Wyborczej” nienawidzą Polski i chrześcijaństwa jako „duchowi spadkobiercy Komunistycznej Partii Polski” Jarosław Marek Rymkiewicz ma przeprosić wydawcę „GW” i wpłacić 5 tys. zł na cel społeczny. Tak orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie. Poeta zapowiedział apelację.
  Sąd nakazał pozwanemu przeprosiny w „Gazecie Polskiej”, wpłatę 5 tys. zł zadośćuczynienia na ośrodek dla ociemniałych w Laskach (Agora żądała 10 tys. zł) i zwrot Agorze 1,2 tys. zł kosztów sprawy. Wyrok jest nieprawomocny i przysługuje od niego apelacja.

  Sąd uznał, że doszło do bezprawnego i zawinionego naruszenia dóbr osobistych „GW” i jej wydawcy. Rymkiewicz ma teraz przeprosić w „GP” za „nieprawdziwe i obraźliwe wypowiedzi”, które „nie miały oparcia w faktach”.
  – Pozwany powinien wiedzieć, że za słowa mogą być konsekwencje – mówiła sędzia Małgorzata Sobkowicz-Suwińska.(…)

  Więcej
  http://www.tvn24.pl/12690,1711403,0,1,wolnosc-slowa-bedzie-teraz-w-polsce-ograniczana,wiadomosc.html

  • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:04 pm

   Sam się wpakował, albo chce być męczennikiem… A takich nam faktycznie potrzeba!
   Bo przecież wyrok można było przewidzieć w nie mającym nic wspólnego z normalnym prawem polskim wymiarem sprawiedliwości.

  • Annah. 21 lipca 2011 o 8:09 pm

   Mt10
   17 Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować. 18 Nawet przed namiestników i królów będą was wodzić z mego powodu, na świadectwo im i poganom. 19 Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić. W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić, 20 gdyż nie wy będziecie mówili, lecz Duch Ojca waszego będzie mówił przez was. 21 Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. 22 Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 23 Gdy was prześladować będą w tym mieście, uciekajcie do innego. Zaprawdę, powiadam wam: Nie zdążycie obejść miast Izraela, nim przyjdzie Syn Człowieczy.

 15. Ola 21 lipca 2011 o 3:08 pm

  Rozumiem ze zeby blog istnial musi przynosic dochody ale zeby podwazac prawde a siac glupote to takie blogi predzej czy pozniej znikna bezpowrotnie
  Jeszcze raz pokazuje dowody stron rzadowych o HAARP
  http://www.dutchsinse.com/blog/?p=660

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 3:19 pm

   Czy możesz,po pierwsze wyjaśnić o jakie dochody chodzi,a po drugie odsyłasz mnie do Pana
   Dtschisine,który już nie mówi o HAARP,wieszcząc trzęsienia ziemi.Kiedy do was dotrze, że tego nie da się wyłączyć,to jest naturalny proces na który ludzie nie mają wpływu,bo do niego chyba to już dotarło.

   • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:26 pm

    Proces jest może naturalny, ale można mu pomóc, np. poprzez podłożenie bomby termojądrowej w strategicznym miejscu czy też spowodowanie rezonansu jonosfery, który to może zadziałać jak marsz wojska przez most. Rezonans jest tak potężnym zjawiskiem, że może spowodować uwolnienie się naprężenia na styku dwóch płatów. Wszystko jest logiczne.
    Zresztą jeśli chodzi o Fukushimę, są dowody na to, że był to sabotaż. Trzęsienie ziemi miało rzekomo 9.0 ale w odległości 30 km od brzegu, w miejscu gdzie jest elektrownia było góra 6.2 – nie mogło spowodować popękania obudów reaktorów. Pęknięcia nastąpiły przed uderzeniem tsunami, mówił o tym nawet Ganderson, więc co je spowodowało?
    Można to krótko podsumować powiedzonkiem Rahma Emanuela – „wszystkie kryzysy musimy tak wykorzystać by nam służyły” (parafrazuję).

    • zenobiusz 21 lipca 2011 o 8:32 pm

     Napisz może do Pana Dutschisine i spytaj czemu milczy o Twojej ulubionej zabawce.??

 16. Ola 21 lipca 2011 o 3:20 pm

  http://www.thedailybell.com/2709/Youre-Not-Rich-Because-Youre-a-Loser
  Nie jestes bogaty bo jestes glupi (w przenosni)

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 3:25 pm

   Rozumiem,że twoje wklejanie linków,przynosi dochody,i jesteś bogata ,bo nie jesteś głupia.Nie przychodzi ci do głowy ,że ktoś prowadzi blog nie dla zarobku ??
   Skąd ja znam tą mentalność,chyba z Brooklynu.(w przenośni) ???
   Jeśli pomyliłem rejon,niech mnie ktoś poprawi.

   • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:27 pm

    Nie masz racji, blog przynosi zarobki – całe 1 Euro dziennie (drugie tyle dla WordPressa).

 17. Ola 21 lipca 2011 o 3:26 pm

  Bo nikt kto ma troche godnosci nie bedzie w kolko powtarzal jeden temat jak robi to PAn Zenobiusz. to tylko strata dla tego bloga Cos co jest recepta na wszystkie problemy jest KLAMSTWEM.

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 3:27 pm

   Coś nam polszczyzna szwankuje.??

  • SEBECX 21 lipca 2011 o 3:36 pm

   receptą na wszystko jest PRAWDA…

  • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:29 pm

   Kto mówi, że „na wszystko”. Jakbym tak sądził to nie publikowałbym nic tylko recepty jak zrobić orgonity. Uważam, że jeśli coś jest w naszym zasięgu finansowym, łatwe w konstrukcji i działa, to dlaczego by tego nie wykorzystywać? na razie mamy proce, jak Dawid, a tu nam spada działo prosto z nieba!

 18. Ola 21 lipca 2011 o 3:32 pm

  Na bogactwo duchowe i materialne nie narzekam, nie wazne gdzie kto mieszka wazne co soba reprezentuje. Na pewno kazdy chociaz troche myslacy czlowiek nie bedzie zajmowal sie ORGONITE i szukal kazdej prawdy u zrodla. Na pewno nie upadne tak nisko jak PAN

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 3:36 pm

   A ty was boli olu@ posługująca się i męskimi imionami.
   Współczuję.Radzę na moim blogu śledzić wstrząsy, na Wyspach Kanaryjskich,bo tsunami które stamtąd wyjdzie spłucze was dokładnie.
   To jedyne co mogę dla was zrobic .
   Nikt was nie uprzedzi.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/20/wyspy-kanaryjskiedalsze-wstrzasy-terremotos-de-los-ultimos-10-dias-en-las-islas-canarias-de-magnitud-igual-o-superior-a-1-5-o-sentidos/

 19. zenobiusz 21 lipca 2011 o 3:32 pm

  2663 wizyty na tym blogu z Brooklynu.Patrz mapka.Ile płacą od posta ???
  Dzielnica nowojorskiego Brooklynu, stanowi jednorodne, homogeniczne skupisko chasydzkich wyznawców judaizmu, ortodoksyjnych Żydów, …
  Nie dziwi mnie więc,że energia orgonu, mogący być naszą szansą, jest tak stamtąd kolejny raz atakowana.

 20. Ola 21 lipca 2011 o 3:40 pm

  Mysle ze moje wpisy sa przekazem w jakim swiecie zyjemy a Pana wpisy W KOLKO JEDEN TEMAT ktory ma sie ZERO do naszej rzeczywistosci i nic nowego do tego blogu nie wnosi wrecz podwaza wiarygodnosc tematow na tym blogu.

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 3:44 pm

   Proszę więc powtórzyć informacje o tym jak oszustwa w stanie Oregon,przypisała Pani/Pan,wojownikom orgonu,mi zarzucając popularyzację oszukańczej piramidki.
   Coś nie znalazł się artykuł, o aresztowaniach za orgon ,jako oszukiwanie ludzi w UK. ??

  • monitorpolski 21 lipca 2011 o 4:16 pm

   Olu, przejrzyj dobrze te materiały, bo coś mi się zdaje, że jesteś w tym zakresie nieco z tyłu… http://www.youtube.com/watch?v=8uxWD-D0Qng

   • rabarbarek 21 lipca 2011 o 5:49 pm

    Monitorze , jak rozumiem Oli wcale nie chodzilo o orgony tylko o HAARP. O tym pisala i na tym sie skupila. Ja rowniez uwazam , ze HAARP jest grozna bronia nawet jesli w zalozeniach pierwotnych miala pomoc ludzkosci. Opis patentu z roku 1987 jest wystarczajacym dowodem na to , ze caly projekt nie jest projektem pokojowym. Ktos kto sie choc troche zna temat , moze sobie sam wyciagnac wnioski po przeczytaniu tego opisu. Dla nieznajacych jezyka napisze tylko , ze wedlug opisu glownym zadaniem HAARPa jest manipulacja ionosfera i magnetosfera. Mozna tez bez problemu wywolac zmiany pogody , a takze zdetonowac potezna bron nuklearna , bez jej uzycia[ co to oznacza? skutek taki sam , ale bez uzycia bomby , ciekawe] Jest tam dokladny opis dzialania anten , i miejsca na Alasce , dlaczego wlasnie to miejsce zostalo wybrane .Jest tez wiadomosc o tym , ze poczatkowo Stany wspolpracowaly z Rosja . Od czasu opatentowania projektu minelo wiele lat . Technika poszla naprzod , powstaly nowe laboratoria wojskowe , ktore opracowywuja nowe , grozniejsze technologie. Nie ma sie co ludzic , ze bron konwencjonalna to wszystko na co stac inzynierow
    wojskowych i ze w laboratoriach wojskowych rozwijane sa projekty , sluzace ludzkosci. Kiedy czytam o niektorych z nich wlos sie jezy na glowie. Kazdy , kogo temat interesuje powinien przeczytac opis patentu , tekst wbrew pozorom wcale nie jest trudny do zrozumienia , a dzieki miemu mozemy wiele zrozumiec. Kazdy sam wyciagnie sobie wnioski o technologii , ktora zrewolucjonizowala metody manipulacji jonosfera . [ dwa nazwiska na ktore warto zwrocic uwage to Estlund i Tesla]

    http://crashrecovery.org/haarp/US-Patent-No-4.686.605.pdf

    • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:33 pm

     Z Zeno nt HAARP mamy całe dyskusje. Ja sądzę, że HAARP jest jedną z najważniejszych współczesnych broni masowego rażenia. Każdy ma prawo do własnego zdania, nie ma na razie bezsprzecznych dowodów, że to HAARP spowodował to i owo, zatem nie mam 100% argumentów. Natomiast co do orgonitów i dział orgonowych – są nagrania na YouTube jak to działa. No i sam widziałem taką akcję w Warszawie jak w godzinę rozgoniło ciężkie chmury.

    • zenobiusz 21 lipca 2011 o 8:35 pm

     Polecam również opisy łodzi podwodnych ,u Leonarda Da Vinci.

 21. Ola 21 lipca 2011 o 3:51 pm

  Na temat ORGONITE nie bede pisac bo ten temat dla glupkow.

  • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:33 pm

   Podobnie mówił jeden „naukowiec” w XIX wieku, że maszyna cięższa od powietrza nie może latać…

 22. Ola 21 lipca 2011 o 3:56 pm

  Znam te metody prawde probuje sie osmieszac na rozne sposoby bo jest niewygodna osobom ktore sieja klamstwo. Nie dajmy sie zwariowac i podzielic.

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 4:04 pm

   Nazwała mnie osoba publicznie popularyzatorem oszustwa,teraz wyzywa od głupków.Tak mamy siedzieć grzecznie przy komputerach i konsumować sensacyjki produkowane ,na taki właśnie użytek,nie próbując się bronić w realu.Jedyne co to możemy zrobić jakąś rewoltę uliczną by dać się spacyfikować.To oczywiste.
   Nie widzę odpowiedzi, na pytanie ,ile płacą od wklejonego linka ???

   • monitorpolski 21 lipca 2011 o 4:21 pm

    Nie rozumiem – jeśli jest jakaś metoda na tych drani, to dlaczego jej nie spróbować?
    Za duży atak idzie na orgonity, dlatego sądzę że coś w tym musi być. Zresztą widziałem na własne oczy w Warszawie akcję rozganiania chmur, którą zarządził Zenobiusz – mam to nawet nagrane. W ciągu godziny niebo było czyste.

    • Wizzgaa 21 lipca 2011 o 4:45 pm

     Napisałabym raczej : ” Akcję rozganiania chmur , do której Zenobiusz zachęcił / ew. przekonał / grupę ludzi „. Myślę – Monitor ,że takie sformułowanie byłoby bliższe prawdy.

     • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:34 pm

      Na jego blogu było „zarządzenie” – tak w przenośni…

 23. Ola 21 lipca 2011 o 3:59 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/21/o-czym-marza-kobiety/

 24. ArO 21 lipca 2011 o 4:02 pm

  Ktoś robi specjalny dym
  Doda: „W Polsce jest ZA DUŻO BURAKÓW!”
  http://www.pudelek.pl/artykul/33801/doda_w_polsce_jest_za_duzo_burakow/

  Ewa Farna: „Naprawdę nie polecam jeździć do Polski!”
  http://www.pudelek.pl/artykul/33867/ewa_farna_naprawde_nie_polecam_jezdzic_do_polski/

  Jak łatwo wyprowadzić polaków z równowagi, spójrzcie na ilość komentarzy głownie to piszą dzieci

  • iHe 21 lipca 2011 o 4:24 pm

   Super komentarze:)lucyferianom mówimy dziękujemy:D.A ile jest chętnych,żeby jej kupić bilet w 1 strone:)Nowy hit DoDy 1 way ticket..Ale biorąc pod uwagę,że jest męczenniczkom nowej? religii i „misjonarką” w 1 osobie nie dziwota,że w ojczyźnie nie poznaliśmy się na jej Geniuszu.
   DioDa get fuck.Merdialna pompka coś się nie sprawdziła w brainwashu.Oj masony coś słabo działacie..

 25. sentintel 21 lipca 2011 o 4:38 pm

  „Były oficer CIA: Izrael zaatakuje Iran we wrześniu”

  A USA Libię w październiku:
  Inwazja lądowa w Libii w październiku.
  Aaron Dykes, Infowars.com
  USA
  2011-06-17
  Polityka
  Infowars.com otrzymał niepokojące informacje od wojskowych stacjonujących w Fort Hood w Teksasie potwierdzające plany rozpoczęcia pełnej inwazji lądowej w Libii i rozmieszczenie wojsk do października. Przekazano również, że dodatkowe jednostki specjalne z 1st Calvary Division (dywizja pancerna) są kierowane do Libii w lipcu, a III Korpus (III Corps) ma dotrzeć pod koniec października lub początku listopada. Początkowe liczby szacowane są na 12.000 aktywnych sił i 15.000 wsparcia, w sumie prawie 30.000 żołnierzy.

  Informacja ta została potwierdzona przez liczne telefony i e-maile od innych członków personelu wojskowego, niektóre wskazujące na duże rozmieszczenia wojsk już we wrześniu. Wśród tych źródeł jest brytyjski oficer SAS potwierdzający, że US Army Rangers są już w Libii. Informacje różnią się w szczegółach, ale ogólny kierunek zdarzeń jest jasny, że będziemy mieli tej jesieni pełną wojnę jeśli Kadafi nie będzie chciał oddać władzy.

  Jeden z dzwoniących do Alex Jones Show nazywający siebie „specjalista H” pracujący przy kostnicy pod USCENTCOM powiedział, że są już pierwsze amerykańskie ofiary wewnątrz Libii. Potwierdził, że co najmniej 2 żołnierzy i 3 cywilów zginęło od ran postrzałowych.

  Ekspert ds geopolityki dr Webster Tarpley powiedział w Alex Jones Show, że wojna w Libii jest planowana, a liczba jednoczesnych wojen prowadzonych przez USA osiągnęła obecnie 5- w Iraku, Afganistanie, Pakistanie, Libii i Jemenie. Potencjał rozprzestrzeniania się konfliktów regionalnych może również wywołać III wojnę światową. Scenariusz, ten może się rozwijać ekspandując do takich krajów jak Syria, Liban, Iran i Arabia Saudyjska.

  Ze swej strony prezydent Obama nie odpowiedział domagającemu się odpowiedzi Kongresowi. Bez akceptacji Kongresu Prezydent nie może kontynuować działań wojskowych trwających dłużej niż 60 dni, co jest określone w ramach uprawnień o działaniach wojennych (ang. war powers act.). Obama najpierw twierdził, że wojna skończy się za parę dni, a następnie nazwał ją „kinetyczną akcją”, a nie wojną. Ponadto, Obama uzasadnia zaangażowanie sił USA na mocy mandatu ONZ, pomijając opinie Kongresu na ten temat. Teraz, dzięki znacznej zbieżności w raportach, można stwierdzić jasny kierunek jaki obrał Obama wspierając szerszą wojnę i długoterminowe zaangażowanie w Libii.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/inwazja_ladowa_w_libii_w,p300822515

  • hendrix 21 lipca 2011 o 5:30 pm

   Kompletne bzdury !!!! co to za tajemnica jak wszyscy o tym wiedzą ? co ????.
   Ludziska opamiętajcie sie !!!!
   Żadna tam wojna tyko udeżenie przyjdzie z kosmosu ,a dokładniej z wnętrza naszej galaktyki ! i tyle w tym temacie !!!!
   J.M.H

   • monitorpolski 21 lipca 2011 o 8:37 pm

    Oni już się przestali przejmować tym czy wiemy czy też nie – muszą rozpętać III wojnę światową, bo alternatywą są dla nich szubienice lub latarnie. Miejmy nadzieję, że opozycja w USA – w Kongresie czy też inne państwa, nie pozwolą na realizację tego chorego scenariusza.

  • rabarbarek 21 lipca 2011 o 7:40 pm

   Atak na Libie [ inne kraje pewnie tez] przygotowany byl juz w zeszlym roku. Przez przypadek natknelam sie na sprawozdanie ONZu ze spotkania z organizacja libijska ” walczaca ” o prawa czlowieka. Spotkanie bylo przygotowane bardzo dokladnie , pytania dla organizacji przygotowalo kilka panstw, , zorganizowano tzw trojke czyli trzy panstwa prowadzace rozmowy z organizacja. Po raz kolejny mozemy zauwazyc , ze dzisiaj w polityce nic nie dzieje sie przypadkiem . Plany zatwierdza sie w zaciszu salonow , potem organizuje sie medialna nagonke a dopiero na koniec dochodzi do wybuchu [ wojny , rewolucji, rozruchow, …]
   Ciekawa jestem czy dowiemy sie prawdy na temat Murdocha [ czym podpadl elitom , ze spotkal go taki los , choc wcale go nie zaluje . I pomyslec , ze takie medialne kanalie decyduja wespol z rzadzacymi o losach swiata , urabiajac opinie spoleczna wedlug swojego planu]

   http://www.informationclearinghouse.info/A-HRC-16-15.pdf

  • Grafik 21 lipca 2011 o 9:21 pm

   Przecież oni zablokują chińczykom dostęp do ropy w afryce i na bliskim wschodzie a Chińczyki nigdy się na to nie zgodzą…oj szykuje się duże kuku…

 26. Ola 21 lipca 2011 o 4:41 pm

  Panie Marku pozwoli Pan ze zostawie to bez komentarza.

 27. Ola 21 lipca 2011 o 4:46 pm

  http://www.businessinsider.com/wall-street-is-preparing-for-a-doomsday-scenario-debt-cash-treasuries-2011-7

 28. sentintel 21 lipca 2011 o 4:47 pm

  „Opera w Sydney celem ataku bombowego Al-Kaidy?” http://www.youtube.com/watch?v=4CTccC2pDwg

 29. wacpan 21 lipca 2011 o 4:53 pm

  The Illuminati Secret Space Vol.1 – Conquest of Space (1/11) (napisy pl) : http://www.youtube.com/watch?v=vcdp2zKFVN0&feature=related

  • monitorpolski 21 lipca 2011 o 5:28 pm

   Dzięki wacpan za ten link!

   • wacpan 21 lipca 2011 o 7:23 pm

    link linkiem ale wydaje mi sie ze ICKE nie jest wiarygodna osoba….

 30. Ola 21 lipca 2011 o 4:54 pm

  http://bobchapman.blogspot.com/2011/07/bob-chapman-jeff-crouere-july-20-2011.html
  http://theinternationalforecaster.com/International_Forecaster_Weekly/Deficits_And_Stimulus_Only_Delay_The_Inevitable_Collapse
  Czy jestes przygotowany na upadek bankow i strate swoich oszczednosci

 31. Ola 21 lipca 2011 o 5:08 pm

  http://www.todaysviews.com/2010/08/15/haarp-weather-weapon-is-responsible-for-climate-change/ Wiadomosci prawdziwe potwierdzone.

 32. PokójWam 21 lipca 2011 o 5:20 pm

  1. Nigdzie nie ma wzmianki w biblii o orgonitach a to oznacza że ta rzecz nie może bronią przed satanistami 2. Zawsze gdy trzeba wydać pieniądze na taką „broń” są to kłamstwa 3. Czytam ten blog tylko dlatego że obowiązkiem każdego chrześcijanina jest obserwowanie wydarzeń światowych a jedyną rzecz jaką możemy zrobić jest miłowanie bliźnich szczególnie naszych nieprzyjaciół np. politycy

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 5:28 pm

   Już Ci pisałem ,że nie ma też wzmianki o komputerze którym się posługujesz elektryczności ,karabinach maszynowych i samochodach.Powiedz żeby wam napisali nową ściągę bo te argumenty są śmieszne.

   • Rodriguez7 21 lipca 2011 o 6:42 pm

    TAK TAK TAK ZEN OWNISZ GO HAHAH XDDD

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 5:32 pm

   Przypomnij sobie to ,jak dopadnie cie Alzheimer,to nic że rodak.
   Dzięki tanie i skuteczne urządzenia Dennis zapper everyman, moja matka znajomych, którzy zdiagnozowano Alzheimera cztery lata temu, jest teraz wyleczyć. Była wyraźnie terminalu i miał być umieszczony w domu i pozostawiona na śmierć. Rodzina miała na protokół mineralnej wody o lepszej jakości i żywności ekologicznej. Potem przyszedł wraz z zapper iw ciągu tygodnia była wyleczona z uzbrojonej mykoplazmy, które powoduje chorobę. Jej mózg nie zagoi, a ona jest teraz w stanie wyrazić jej myśli przez ten organ ponownie. Więc oto Dennis za pomoc, aby zapisać innego duchowego podmiotu, który był uwięziony w rozpadają się, fleshsuit niefunkcjonalne. Muszę podziękować podmiot, który jest Dennis tworzenia wielkich urządzeń, jest tak dobry i hojny i są dostępne do rozmowy, kiedy potrzebujesz pomocy lub pytanie nie ważne jak podstawowej lub podstawowego może się wydawać, że „doświadczony”
   gifters. Podoba mi się to Dennis nie zamknięcie wielu plakatów, którzy są naprawdę poza podstawy, ale pozwala innym plakaty zrobić. przeczytałem krótki rodzaju bio Dennis z Don na swojej stronie. Dennis ma umiejętności i odwagę, jak również dawki pokory. Ma duże, że może uczyć innych, jeśli są one rzeczywiście otwarte. Zanim zacząłem robić orgonite studiowałem jego filmów, które uważam za wielki zasób. Powinny być one droppped z samolotów na całym świecie. Much Love John
   http://www.warriormatrix.com/about4403.html

 33. Ola 21 lipca 2011 o 5:21 pm

  http://zbigniewkuzmiuk.nowyekran.pl/post/21214,dekoniunktura-na-gieldzie-a-rzad-tuska-dalej-wyprzedaje-majatek

 34. FAKIR 21 lipca 2011 o 5:23 pm

  Marku
  Czy nie myślałeś żeby otworzyć dodatkowo forum???
  Wtedy można pogrupować tematy i dyskutować.
  Jestem pewien, że byłoby to o wiele bardziej czytelne i pożyteczne.
  Moim zdaniem brak jest w Polsce konkretnego, „ogólnego” forum.
  „Nowy Ekran” to strzał w 10-tkę.
  Chciałem kiedyś otworzyć coś takiego, ale z braku czasu oraz częste podróże.. nie wyszło.

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 5:41 pm

   No Fakir@ pisałem ci załóż forum i wszystkich sekciarzy zaproś do siebie . 🙂

   • Rodriguez7 21 lipca 2011 o 6:44 pm

    Tak tak popieram !!!

   • sprawdzam 21 lipca 2011 o 7:38 pm

    Nie wiem dlaczego ,ale jeden komentarz nie przeszedł ,drugi przeszedł ,więc spróbuję jeszcze raz .
    zenobiusz ,jakim prawem i zwyczajem nazywasz ludzi o odmiennym zdaniu niż ty sekciarzami ?
    Czy dyskusja toczy się u ciebie na forum ,czy czy u monitora ,a ty jesteś tu też tylko gościem ?
    Czy nie uważasz ,że przekraczasz kolejny raz netykietę ?
    Czy nie dostrzegasz ,że sam zachowujesz się jak typowy ,,sekciarz” ?

    Proszę o odpowiedzi na te pytania ,bo w dalszej kolejności chcę cię zapytać o ,,orgonit” ,który reklamujesz .

    • zenobiusz 21 lipca 2011 o 8:18 pm

     SprawdzamSpokojny@,ty nie jesteś sekciarzem,tylko agentem,a wyznawcy UFO to sekciarze, dla jasności,żebyś się nie podszywał, pod to zacne grono.

 35. monitorpolski 21 lipca 2011 o 5:24 pm

  Dla wątpiących w możliwości orgonitów – przykład wzmocnionego działa orgonowego:

  • Rodriguez7 21 lipca 2011 o 6:46 pm

   Ale muza fatalna xD hehe

  • sheeple 21 lipca 2011 o 10:15 pm

   Zamiast „akcji orgonitowej” wokół Sejmu – proponuję połączenie sił w codziennym apelu jasnogórskim w intencji naszej Ojczyzny.

 36. PokójWam 21 lipca 2011 o 5:51 pm

  Zenobiusz Twój argument właśnie jest śmieszny bo komputer z elektrycznością nie jest nam potrzebny do zbawienia. Jest werset mówiący o internecie jako źródło poznania prawdy w czasach bliskich końca. Wszystkie najważniejsze dla nas kwestie są opisane dokładnie w biblii tak więc te rzeczy nie są dla nas niezbędne

 37. luna 21 lipca 2011 o 6:00 pm

  Ktoś wczoraj pisało sianiu paniki, że deszcz ledwo pokropił (Zenobiusz?). Ciekawe, czy dziś powtórzylibyście to tym ludziom, którzy zostali poszkodowani…….

  Tragiczny bilans wczorajszych nawałnic. Strach na Dolnym Śląsku
  Ponad 500 uszkodzonych budynków, ponad tysiąc powalonych drzew, zerwane linie energetyczne, zalane ulice, samochody i piwnice – to efekt nawałnic, które w środę przeszły nad Polską. Jedna osoba zginęła, 10 zostało rannych. Synoptycy nadal ostrzegają przed burzami, które najbardziej intensywne będą w Polsce centralnej, północnej i wschodniej. W Bogatyni, gdzie stan alarmowy osiągnęła Miedzianka, Witka i Nysa Łużycka, rzeki na razie nie zalewają domów, ale mieszkańcy doświadczeni przez powódź przed rokiem już się boją.

  Najnowszy bilans wczorajszych burz

  W miejscowości Kołodziąż (Mazowsze) fragment zerwanego dachu przygniótł młodą kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła.

  10 kolejnych osób zostało rannych – najwięcej, bo sześć, w woj. warmińsko-mazurskim. Dwie kolejne zostały poszkodowane w woj. łódzkim, jedna w Warszawie. Z kolei w Białej Podlaskiej na 8-letniego chłopca przewrócił się znak przystanku autobusowego.

  Jak poinformował po południu rzecznik komendanta głównego PSP Paweł Frątczak, w sumie nawałnice uszkodziły ponad 500 domów. Najwięcej na Mazowszu – 59 mieszkalnych i 51 gospodarczych i w Wielkopolsce – 73 mieszkalne i 27 gospodarczych. Dużo zniszczeń jest też w woj. łódzkim – tam uszkodzonych zostało 56 budynków i lubelskim – 65……..
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tragiczny-bilans-wczorajszych-nawalnic-strach-na-d,1,4799304,wiadomosc.html

  U mnie tez przechodzą w ostatnich dniach potężne burze, w okolicznych miejscowościach pozrywało ludziom dachy z domów, o zalaniach już nie wspomnę…….ale co tam, grunt to kupić orgonita. Jak mamy w Polsce tyle ( widziałam kiedyś mapkę) dział i o takim zasięgu, to coś słabo chyba one działają.
  A co do pozytywnej energii to można z niej korzystać za darmo i nic nie trzeba kupować. Są tzw. ,,miejsca mocy”, które są znane od tysiącleci. ,,Miejsca mocy” to inaczej punkty energetyczne Ziemi, które swoimi subtelnymi wibracjami potrafią uleczyć chory organizm. Dzisiaj po licznych badaniach i to nie tylko radiestetów, ale wszelkiej maści naukowców wiemy, że miejsca mocy połączone są ze sobą liniami geomantycznymi zwanymi „ley lines”. Liniami tymi płynie potężna energia a co najdziwniejsze człowiek od dawien dawna potrafił je wykorzystać dla własnych celów. Dzisiaj już niestety nieco zapomniane a ludzie, którzy zajmują się badaniem ich niezwykłych właściwości i bezsprzecznego, pozytywnego wpływu na człowieka są wyśmiewani.

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 6:08 pm

   To zjawiska pogodowe typowe dla naszego klimatu a nie anomalie jakie są udziałem wielu państw.Nie ma więc podstaw do siania paniki.

   • FAKIR 21 lipca 2011 o 6:31 pm

    Zgadzam się
    Kiedyś były tego typu zjawiska w Polsce, okresowo nawet w większym nasileniu niż obecnie.
    Dziadek mi opowiadał, że przed II wojną było ich najwięcej. W okresie od 1930 do 1940 roku przeżył osobiście kilkanaście z nich.
    Opowiadał co się działo w dniu składania Piłsudskiego na Wawelu.
    Całkowita masakra. Kilka trąb powietrznych szalało jedna obok drugiej. Ogromne nawałnice, które nawet zatrzymały na jakiś czas kondukt z Piłsudskim. Trąby powietrzne wyrywały z korzeniami i unosiły stare dęby. Opowiadał, że zebrani ludzie myśleli, że to koniec świata.
    Najsilniejsze odnotowane i zbadane do tej pory tornado w Polsce wystąpiło właśnie we wspomnianym okresie czasu

    • luna 21 lipca 2011 o 8:42 pm

     Z Wawelem i pogrzebem Piłsudskiego jest związana pewna opowieść, czy prawdziwa nie wiem. Podobno w dniu pogrzebu marszałka wywołano (lub nastąpiło, jak kto woli) obudzenie ,,wielkiego talizmanu wawelskiego” Podobno, jak mówi opowieść kiedy do Krakowa ciągnął kondukt odprowadzający zwłoki marszałka, wydarzeniu temu towarzyszyły trąby powietrzne i nawałnice o sile wcześniej w kraju nad Wisłą nienotowanej. Szlak konduktu wyznaczały wyrwane z korzeniami drzewa, słupy telegraficzne oraz maszty z flagami narodowymi. Siły Zła podejmowały trzykrotne próby przeszkodzenia całemu przedsięwzięciu, zostały jednak zwyciężone i trumna spoczęła na Wawelu. To tak w skrócie, i jeszcze taka ciekawostka, podobno jesteśmy ,,strażnikami” (Polacy) potężnego źródła mocy, które to może być tą ,,iskrą”, która wyjdzie z polski i zmieni świat na lepsze……

     • FAKIR 21 lipca 2011 o 8:55 pm

      eeee tam
      o tym nie słyszałem 🙂
      ale Antymaterialny fajnie ujmował tego typu opowieści:
      „Każdy może sobie coś dopowiedzieć do historii, na swój sposób, w zależności od fobii, którą wyznaje”.
      Bardziej zastanawiam się nad tym, dlaczego 10 lat przed II wojną było naznaczone straszliwymi wichurami w Polsce.
      Warto ten temat zbadać na spokojnie pod kątem aktywności Słońca i innych czynników wpływających na pogodę.

 38. zenobiusz 21 lipca 2011 o 6:02 pm

  Zapomniałeś dodać że ty też jesteś opisany jako proprok końca czasów i ostatni sprawiedliwy,cóż za skromność.

  • Rodriguez7 21 lipca 2011 o 6:50 pm

   own xD

 39. Ola 21 lipca 2011 o 6:08 pm

 40. iwanezp 21 lipca 2011 o 6:13 pm

  Patrzcie na to http://www.itanimulli.com przeczytajcie od tyłu i zobaczcie dokąd ta strona prowadzi.

  • FAKIR 21 lipca 2011 o 6:37 pm

   Co ma z tego wynikać 🙂
   Przecież każdy może dowolną stronę w odpowiedni sposób przekierować

  • wacpan 21 lipca 2011 o 7:32 pm

   ciekawe…

 41. PokójWam 21 lipca 2011 o 6:21 pm

  zenobiusz sam mnie tak nazwałeś a ty zamiast np. głosić ewangelię to reklamujesz orgonity i inne głupoty zastanów się co jest dla Ciebie ważne i o co walczysz Pozdrawiam

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 6:36 pm

   Powiedziano nam idźcie i czyńcie ziemię sobie poddaną ,ty zaś zwalczasz nałogowo Kościół który tą ewangelie głosi.

 42. Ola 21 lipca 2011 o 6:35 pm

  http://krzysztofjaw.blogspot.com/2011/07/kim-jestesmy-jak-zyjemy-i-dokad.html

 43. Ola 21 lipca 2011 o 7:08 pm

  http://video.google.com/videoplay?docid=2804238542173218531&emb=1&hl=en ANiolowie nie bawia sie HAARP

 44. sprawdzam 21 lipca 2011 o 7:17 pm

  Żaden atak nie idzie na żadne orgonity i związane z nimi mity ,tylko każdy rozsądny człowiek ,chce dowodów ich działania , a ty monitor widzę ,że nawet nie dopuszczasz do głosu wątpiących w te wynalazki ,a mam kilka rzeczowych pytań do zenobiusza .

  Jestem bardzo zawiedziony tak jednostronnie dopuszczaną racją .

  • zenobiusz 21 lipca 2011 o 7:28 pm

   Każdy rozsądny sam się przekonuje,a ty swój wątek pod innymi nickami ciągniesz do znudzenia.Pytania do mnie ,na moich blogach,ale coś czuję że nie wejdziesz bo nie pamiętasz które IP masz u mnie zbanowane a które nie,Panie wybrzydzaczu.

   • sprawdzam 21 lipca 2011 o 8:28 pm

    Czy ty potrafisz prowadzić dyskusję bez insynuacji i pomówień w stronę dyskutanta ?
    Po ilości linków ,które tu na blogu umieszczasz do siebie ,wręcz nadgorliwie nawołujesz do odwiedzin u siebie .
    Dziękuję ,poczytałem co tam zamieszczasz ,ale darowałem sobie dyskusję tam z tobą .
    Ale tu odpowiedz mi na pytanie , czy Chrystus był tak ograniczony ,że nic w swoich naukach nie przekazał o ,,pozytywnej mocy orgonu ” ?
    Czy nie uważasz ,że wpadłeś w pułapkę umysłu i to ty sam nadajesz ,,orgonitom” magiczną moc sprawczą ? -tak zakładasz ,że jest –
    Cała to- promocja i reklama- orgonitu ,przypomina mi swojego czasu ,promocję ,,Magi Kahunów” ,wisiorków mocy , gestów mocy i innych ,,rewelacji” .

    • zenobiusz 21 lipca 2011 o 8:45 pm

     Wskaż mi gdzie mowa w ewangeliach o kanalizacji,ciepłej wodzie z kranu, czy ekspresie do kawy.Fakt że tu piszesz po wielokrotnych kompromitacjach ,wskazuje jak bardzo temat orgonu nie w smak waszym szefomi ,że robicie bokami kadrowo,

     • FAKIR 21 lipca 2011 o 9:01 pm

      Zenobiusz,
      Uważaj, bo widzę, że tracisz cierpliwość, albo jakie licho Cię bierze. Wcześniej się tak nie wypowiadałeś jak ostatnio.
      Musisz być czujny. Jeśli Ciebie trafi jaki demon, to będzie trudno z tego się wygrzebać.
      Czym lepsza dusza, tym silniejszy czart się w pobliżu kręci.

     • sprawdzam 21 lipca 2011 o 9:14 pm

      Nie interesuje mnie co ty tam sobie w głowie na mój temat układasz po 3 postach , choć widzę że swoimi insynuacjami obdzielasz hojnie bardzo wielu na tym blogu .
      Mogę zrozumieć ,jeżeli masz jakąś nerwicę natręctw lub inną chorobę ,ale weź pod uwagę ,że jest to bardzo męczące dla wszystkich i nie wynika z tego żadna konstruktywna dyskusja .
      Ale ,jeżeli jest to twój poziom kultury ,lub ,gorzej ,celowe rozwalanie dyskusji spamowaniem i trollowaniem ,to wybacz pomyliłeś adresata .

      To ,że wrzeszczysz i stosujesz uniki oraz brednie o jakichś szefach , sam dajesz o sobie bardzo marne świadectwo .

    • zenobiusz 21 lipca 2011 o 9:16 pm

     http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/21/aresztowania-za-orgonityktore-sa-wymyslem/
     Poddam ci pomysł .zacznij kampanie, żeby aresztować za te niecne orgonity,bo tak się dzieje tam ,gdzie ludzie walczą zamiast nabawiać się choroby konferencyjnej,przy komputerze.
     (dla ułatwienia,boś mało lotny ,dodam że chodzi o płaskodupie vulgaris )

     • sprawdzam 21 lipca 2011 o 10:00 pm

      Ty naprawdę myślisz ,że jesteś taki ,,lotny” ? Ile lat masz dostęp do internetu ? 2 lata ?
      zgadłem ? no więc ,poczytaj ignorancie ….
      Wychwalasz pod niebiosa jakieś działka co to ,, rozganiają chmury ” ,promujesz jakieś orgonitki -piramidki , i niby to działa .tak ?
      No to powiedz mi przemądrzałku ,czemu deszczu nie zatrzymałeś ,suszy nie skróciłeś ,a każesz innym wierzyć w realne działanie tych ,,ciekawostek ”
      Ile to już miałeś okazji się wykazać przez te 2 lata ?
      a tu powódź była ,susze ,huragany ….
      Zdaje się ,że tobie to wszystko działa ,tylko efektów nie jesteś w stanie potwierdzić i udowodnić ,cóż to bardzo musi cię frustrować ,a swą żółć wywalasz na tym blogu .

      Daruj sobie resztę inwektyw i zaczepek ,chyba ,że bardzo chcesz innym udowodnić swoją śmieszność .
      ,,Bujać to my ,a nie nas ”
      Robisz wielką szkodę temu blogowi ,niestety właściciel tego nie widzi .

      • luna 21 lipca 2011 o 10:10 pm

       Zenobiusz tak już ma 😉 teraz ma fazę na orgonity, poprzednio ciągle, przez wiele miesięcy pisał : …a Nibiru coraz bliżej 🙂

       • zenobiusz 21 lipca 2011 o 10:22 pm

        Tak Luna ,tylko że Libiru jeśli istnieje,w co wątpię i wielokroć to uzasadniałem na blogu nie zatrzymamy.Natomiast możemy zmienić wiele rzeczy w naszym życiu,i w losach naszej Ojczyzny,właśnie testując,zawczasu możliwości jakie dają zastosowania energii orgonu.
        A swoją drogą dowodzisz że mój blog znasz tylko z instrukcji opluwania.Poczytaj sobie choć,teraz materiał sprzed ponad roku.
        http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/16/886/
        Tu masz fragment”
        Dzięki cichej pracy tysięcy ludzi,zainspirowanych przez informacje podawane na blogach, zajmujących się chemtrails,wojnami pogodowymi i podającymi informacje o Cloudbusterach i Chembusterach,Polska,dotkliwie .odczuwająca skutki powodzi,może być dumna ze swych dzieci.Polska, po cichu pokryła się, siecią działek orgonowych,dzięki którym prawdziwy kataklizm, nie nastąpił.Polacy okazali rozsądek i przemyślność,wojowników.Bez nagłaśniania,bez zbędnych struktur i fanfar wygrali bitwę z NWO.Budujcie następne,to nie koniec zmagań.

        • luna 21 lipca 2011 o 11:09 pm

         Zenobiusz, twój blog znam bo go czytałam, więc nie mów, że wątpisz w istnienie Nibiru, bo to właśnie Ty starałeś się przekonać wszystkich że Nibiru istnieje i nadlatuje. Wklejałeś durnowate, filmiki z YT i zdjęcia z rzekomo widoczną planetą i użerałeś się z każdym, kto śmiał negować przedstawione przez ciebie ,,dowody”. To nawet zabawne, że największy orędownik Nibiru, teraz zaprzecza sam sobie 🙂 myślę, że jest tu jeszcze parę osób, które wtedy czytały twojego bloga i pamiętają jak było…………

         Nie będę wypowiadać się na temat orgonu, choć nie jest to temat dla mnie nowy, to kwestia jego skuteczności jest bardzo dyskusyjna. Lata temu temat był omawiany dość szeroko w programie ,,Sonda”. Stosowanie ,,osobistych” orgonite jest dla mnie tak samo skuteczne jak noszenie pierścienia atlantów na przykład. Gdzieś czytałam, że kot chętnie siadał przy orgonicie i powiem jedno, nie jest to dobry znak. Od dawna znana jest metoda na określenie tak zwanych dobrych i złych miejsc w domu bez pomocy różdżkarz, wystarczy wpuścić do domu psa i kota. W miejscu w którym położy się pies na pewno jest dobra, pozytywna energia, natomiast miejsce które ,,ulubi” sobie kot omijaj szerokim łukiem, bo koty przyciąga negatywna energia. To taka mądrość ludowa i zaręczam, że prawdziwa, kto ma zwierzęta w domu ten wie o czy mówię.

      • zenobiusz 21 lipca 2011 o 10:13 pm

       No to powiedz mi przemądrzałku ,czemu deszczu nie zatrzymałeś ,suszy nie skróciłeś ,a każesz innym wierzyć w realne działanie tych ,,ciekawostek ”
       Ten fragment,wskazuje ,że nie wiesz nic o działaniu chembusterów i orgonitów, a raczej tak udajesz.reszta nie nadaje się do skomentowania.Wykazałeś ,że odwalasz byle jak robotę,obawiam się że premii nie będzie.Wszyscy zainteresowani powstrzymaniem przez zmasowaną akcję polskich bustrowców frontu mającego powtórzyć ,zeczłoroczną powódż,czy zatrzymania skażonej chmury nad Bałtykiem,już tym materiały znają ,a o skuteczności działka jest nawet film na tej stronie,wklejony przez autora bloga.
       Panie wielonickowcu.

       • sprawdzam 21 lipca 2011 o 10:48 pm

        Tak ,tak …. i wklej jeszcze mapkę jak to w Afryce skutecznie walczą z suszą i głodem ,
        a z nieba pada im manna , na podwórkach biegają szczęśliwe i najedzone dzieci .

        Twoja sprawa ośmieszaj się dalej , tylko po co robisz to kosztem tego bloga ?
        Szkoda mi czasu na ciebie ,wykazujesz się ignorancją i fanatyzmem .
        Panie wielofunkcjonalny .

 45. wacpan 21 lipca 2011 o 7:52 pm

 46. Wojwit 21 lipca 2011 o 8:06 pm

  Wspaniała analiza. warto przeczytać wszystkie części.

  Marek S powiedział/a

  2011-07-21 (czwartek) @ 17:24:08
  SKOWYT PSA POETY

  Czesc I: Chaos

  Nadchodzi apokaliptyczny szescio-milenijny sztorm kiedy to pelzajacy wezowi przywodcy Nataniachu, Barack i Peres planuja krytyczne wydarzenie pod falszywa flaga ktore to potrzebuja aby zmusic Ameryke do zaatakowania Iranu, tak jak to zrobili z Afganistanem i Irakiem.

  Iran nie ma programu rozwoju broni nuklearnej (pomimo ze jego przywodcy mowia ze ma), Izrael ma i Izrael nie pozwala zadnym inspektorom przejrzec swoich instytucji nuklearnych. Izrael nie jest sygnotariuszem paktu o nie rozprzeszczenianiu broni nuklearnej kiedy to wszyscy inni wydaja sie nim byc. W miedzyczasie Izrael cwiczy sobie codziennie ludobojstwo na rdzennej ludnosci ktora to zamknieto do gett na ktore to napadaja morderczy osadnicy zydowscy i ktora to im sluzy do praktykowania strzelania.

  „Straszydlo” nagle wszedzie sie pojawia. Martwy Bin Laden przemawia, porusza sie ksiezycowym chodem jak Baron Samedi lub Egipska mumia. Ayman al-Zawahri transmituje z „nieznajomego” miejsca jako niezindentyfikowany Mossad lub CIA agent i nieistniejaca Al Kaida maszeruje poprzez lancuchy gorskie, poprzez morza i oceany, a nawet po niebie kiedy to udoskonala swoj niedoscigniony system komunikacyjny, ktory to ma kazdy w ich nieistniejacej organizacji aby to byc w ciaglym kontakcie z wszystkimi innymi nieistniejacymi towarzyszami…

  Całość tu (6 części):
  http://marucha.wordpress.com/2011/07/19/niesamowity-wyczyn-polaka-potraktowano-mnie-jak-szalonego-zebraka/#comment-103838

 47. Wojwit 21 lipca 2011 o 8:41 pm

  Walczmy o Polskę publikowaniem prawdy, choćby i przykrej …
  Mój komentarz w całości i bez ingerencji cenzury ukazał się bez problemów tu (jako siódmy z kolei):

  http://marucha.wordpress.com/2011/07/20/kara-smierci-u-sasiada-polski-strzal-w-tyl-glowy/

  I tu:

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/18/info-18-07-2011/

 48. FAKIR 21 lipca 2011 o 8:44 pm

  Sytuacja jest o wiele bardziej złożona.
  Niestety Twoja wypowiedź trąca „atakiem” na KK, niż rzeczową polemiką.
  Dowodów nie ma żadnych, że KK ogólnie działa w złej sprawie
  Jest wiele filmów i artykułów, które można interpretować w różny sposób.
  Wiele razy wytykam błędy i podejrzane interesy w Kościele, ale przecież nie można negować KK jako całości. Jak w każdej dużej instytucji znajdują się czarne owce i trzeba je usuwać jak najszybciej nim narobią szkody.
  Pisałem już, że to tragiczny w skutkach nonsens, aby toczyć pianę z pyska bez opamiętania niczym Palikot.

 49. Aśka 21 lipca 2011 o 8:56 pm

  http://www.bibula.com/?p=41014
  Państwo Wielkiego Brata nad Wisłą
  Aktualizacja: 2011-07-21 8:50 am

  Polskie państwo coraz chętniej ingeruje w naszą prywatność. Nie chodzi bynajmniej o parę tysięcy założonych podsłuchów. Państwo inwigiluje hurtowo, całe grupy.

  Zmierzamy w kierunku społeczeństwa nadzoru (surveillance society). Kanadyjski socjolog David Lyon definiuje że jest to takie społeczeństwo w którym każdy członek jest inwigilowany a jego zachowanie jest analizowane przez państwo. Jeszcze nie spełniamy wszystkich warunków z definicji. Czas jednak najwyższy podjąć dyskusję już teraz, gdy wiele sygnałów świadczy o rosnącej ingerencji państwa w życie prywatne.

  Rzeczypospolita Polska zapewnia obywateli w Konstytucji, że “władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym.”

  Przepis art 51 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej ogranicza pozyskiwanie informacji o obywatelach do przypadków niezbędnych i uznawanych w demokratycznym państwie. Tak więc władze nie mogą sobie ustalać dowolnie zasobu informacji, jakie pragną uzyskać od obywateli.

  Tyle w teorii. Zadajmy jednak sobie parę pytań.
  […]
  Liczne ewidencje (których naliczyłem od niechcenia 25, nie wykluczając kolejnych), listy, kilkadziesiąt rejestrów państwowych (ponad 60), niezliczona liczba baz danych i programów w których przetwarzane są nasze dane osobowe.

  Niedawno uwagę społeczną przykuły dwie ustawy, wprowadzające kolejne rozbudowane bazy danych; System Informacji Medycznej (SIM) i System Informacji Oświatowej. Już te dwie megabazy powinny uruchomić dzwonek alarmowy w obywatelach. MSWiA pracuje obecnie nad projektem pl.ID – polska ID karta. Według ministerstwa zakłada on “gromadzenie danych o osobach fizycznych i dokumentach w trzech rejestrach publicznych: PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności); CRASC (Centralny Rejestr Aktów Stanu Cywilnego – zostanie zbudowany w latach 2012-2013); RDO (Rejestr Dowodów Osobistych).“

  To jednak nie koniec. Apetyt naszego państwa jest znacznie większy. Obecnie w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów trwają prace nad systemem ISKIP – Inteligentny System Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów.
  Nazwa zarówno instytutu jak i projektu nie jest porywająca. Jednak sam system ISKIP wzbudza już teraz zainteresowanie Policji, Straży Granicznej, Służby Celnej, CBŚ, ABW. Szef tej ostatniej instytucji w marcu 2010 z uwagą słuchał o ISKIP na seminarium zorganizowanym przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
  Jakie możliwości daje ISKIP? System inteligentnie odczytuje numery rejestracyjne a na dodatek rozpoznaje kolor samochodu i jego markę. Wyobraźmy sobie, że organy ścigania szukają czarnego mercedesa o numerach rejestracyjnych WAWA123. Kamery przeczesują wszystkie samochody przejeżdżające przed nimi, kiedy rozpoznają szukany samochód informują o jego położeniu odpowiednią służbę. Tak oczywiście można znaleźć złodzieja samochodów ale też i inwigilować przemieszczanie się niewygodnych dla władzy osób.

  Niedawno Naczelna Rada Adwokacka w swoim raporcie bez cienia przesady zadawała pytanie czy to możliwe, że Polak jest najbardziej inwigilowanym obywatelem Unii Europejskiej? Polskie służby sięgają bez żadnej kontroli do do naszych billingów. Według danych Komisji Europejskiej polskie służby pobrały 1,3 mln razy(sic!) dane klientów od operatorów telekomunikacyjnych. Sama liczba zawraca uwagę. Jakież to wielkie zagrożenia grożą naszemu bezpieczeństwu narodowemu, że służby masowo szpiegują obywateli? Ponad milion zapytań świadczy o regularnym i masowych śledzeniu całych grup społecznych.
  […]
  Jednak słusznie zauważył Jan Paweł II, że “Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm“
  […]
  Simon Davies z Privacy International zwraca uwagę, że to czy “społeczeństwo inwigilowane” stanie się rzeczywistością zależy przede wszystkim od czynników prawnych, politycznych i społecznych. Dlatego tak ważne jest funkcjonowanie organizacji zwanych w angielszczyźnie watchdogs , a więc takich których zadaniem jest kontrolowanie rządu.
  […]
  Czas zacząć o tym rozmawiać, inaczej zaczniemy niezauważalnie przekraczać kolejne granice by obudzić się w świecie w którym nie będzie już prywatności.
  ______
  Marku, krócej niestety nie mogłam. Problem narasta, a ludzie siedzą cicho. Wielu pewnie nie wie, ile tych rejestrów jest i na co one pozwalają. Ale są tacy, którzy wiedzą i o rejestrach, i o przekrętach, i o samowolce sędziów … i niestety przyzwalają na to. Bo skoro trudno w Polsce zorganizować masowe protesty niezadowolenia mające świadczyć o tym, że się z tymi sprawami nie zgadzamy, to znaczy, że dajemy przyzwolenie dla takich działań. Do czego ta bierność doprowadzi, skoro postępuje to tak szybko?

 50. Wojox 21 lipca 2011 o 9:55 pm

  Zadano pytanie :
  Możecie mi wytłumaczyć dlaczego dyskusja ciągle schodzi na „najgorsze zło” jakim rzekomo jest Kościół Katolicki?

  Nie wypowiadałem się w temacie KK, ale krótko opiszę. KK to trzon biblijnego Babilonu Wielkiego, siedzi nad wieloma wodami (narodami) i uprawia „prostytucję” sakralną z Królami Ziemi od 1700 lat. KK nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem i wiarą. Cały czas zabijał proroków i ludzi czytających Biblie. Wywołuje wojny do dzisiaj. Bóg zostawił go na sam koniec, władcy dostaną dręczącą myśl i spełnią wolę Boga unicestwiając to uzurpatorstwo …

  Większość Polaków to Katolicy, ale tylko z naklejki. Wszyscy moi katoliccy znajomi żyja już jak ostatni poganie, słowo grzech nie istnieje dla nich.
  Więc Panie Marku jest Pan chyba ostatnim dinozaurem który wierzy w czystość KK. Proszę zapoznać się z historią KK, nawet ostatnie stulecie wystarczy żeby powiedzieć że KK ma ręce splamione krwią, święcenie broni po obu stronach frontu wystarczy za dowód i zachęcanie żołnierzy do nienawiści .. To chyba nie są nauki Jezusa… Bo dezinformacja raczej płynie z innej strony…

  Myslę ze Pan nie usunie postu…Napisałem tylko prawdę…

  • Rodriguez7 21 lipca 2011 o 10:11 pm

   racja brat

  • monitorpolski 21 lipca 2011 o 11:03 pm

   Wcale nie „racja”. Nienawiść do KK jest prowokowana przez satanistów, którzy się podają za różnych innowierców: żydów, muzułmanów, buddystów. Mówiąc o Kościele Katolickim mam na myśli chrześcijaństwo, owszem nie neguję dobrej roli prawosławia i niektórych odłamów, ale też zauważmy że protestantyzm był głównie dziełem tych samych ludzi, którzy teraz mącą!
   Nie przekonają mnie żadne teorie, że Watykan to i tamto – skutkiem katolicyzmu jest cała nasza cywilizacja z szanowaniem 10 przykazań i miłości bliźniego. Argumenty o Inkwizycji możecie też sobie wsadzić do kosza, bowiem wiadomo kto tę inkwizycję wprowadzał. Sytuacja podobna do imigracją Arabów do Europy Zachodniej…
   Mamy do czynienia ze stały zjawiskiem niszczenia KK – jeśli Watykan byłby u steru to nigdy by nie było takiej nagonki.
   Jeszcze raz apeluję – przyjrzyjcie się kto steruje wojnami, komu się kłania prezydent najpotężniejszego kraju na świecie.
   Wojox, a ty piszesz kłamstwa niczym nie udokumentowane, żadna z wojen nie była wywołana przez Watykan, nawet za krucjatami stały tajne stowarzyszenia, które obecnie można porównać z syjonizmem. Radzę ci udaj się na Pielgrzymkę, pomódl na Jasnej Górze, może zrozumiesz o co chodzi z KK i wiarą.
   Tu niewiele ma do rzeczy kto wykonuje posługę, patrz na efekt ostateczny. Które kraje są najbardziej atakowane, które się opierają destrukcji moralnej, które są w stanie poradzić z szybką odbudową społeczeństwa.
   Temat KK uważam za zamknięty, to jest odwracanie uwagi.

 51. ArO 21 lipca 2011 o 10:01 pm

  tak to prawda
  http://z1.demoty.pl/aa31597b298fd73bc02e69e68983c662cecd2105/kapitalizm

 52. ArO 21 lipca 2011 o 10:18 pm

  nasi politycy
  http://z1.demoty.pl/2625109145101fa6e7bd1eb718985b553bbccd31/nasi-politycy-sa-jak-rzeka

 53. Neo 21 lipca 2011 o 11:12 pm

  Celem NWO jest wykreowanie antychrysta-człowieka, w celu stworzenia jednej światowej religii – światowego Kościoła, który dopiero on będzie ostatecznym antychrystem – bestią z otchłani. Rzekomy antychryst będzie wywodzić się z Bliskiego Wschodu, stworzy imperium (oczywiście tylko dlatego, że mu na to pozwoli masoński świat zachodu), po czym wywoła III wojnę światową. Po inwazji na Rzym i zamordowaniu ostatniego papieża Kościół Katolicki praktycznie przestanie istnieć, ale po ostatecznym zwycięstwie zachodu i wytępieniu Islamu (co też będzie jednym z głównych celów tej wojny) odrodzi się już jako Światowy Kościół, którego nastanie poprzedzą rzekome cuda – największy najprawdopodobniej na koniec wojny podczas 3 dni ciemności, tzw. Cud Krzyża. Jakiś czas po wojnie zapanuje także wszechobecny dobrobyt i tzw. „złoty wiek” lub „era pokoju” (można przeczytać o tym w rzekomych objawionych np. Matki Boskiej itp. z ostatnich lat), i to właśnie podczas tego okresu najwięcej ludzi zostanie zwiedzionych.

  Pozdrawiam prawdziwych chrześcijan. Nie dajcie się zwieść