Męczeństwo ks. Piotra Natanka

Uwaga: Ksiądz Natanek nie przyjmuje suspensy od kardynała Dziwisza, wypowiada mu NIEPOSŁUSZEŃSTWO za współpracę z masonerią
Gloria TV    http://www.piotrnatanek.pl/

„Pozwólcie, że dziś powiem mocniejsze słowa. Jestem świadom co mi za to grozi, ale nie mogę sobie pozwolić na to, aby Święty Kościół Katolicki na moich oczach był wybity. NAJPIERW MUSZĄ MNIE ZABIĆ. Nie pozwolę na to, aby Matka nasza ojczysta, Polska, była tak poniżana, tak upokarzana.”    Kanały z nagraniami ks. Piotra Natanka:

UWAGA: W niedawnym czasie na pierwszy z tych kanałów dokonano włamania i usunięto nagrania z ks. Natankiem – te najważniejsze – o masonerii, odcinki 7 oraz 8 – Rekolekcje w Kutnie. Zostały one ponownie umieszczone, ale zaleca się je ściągać do własnego archiwum i dystrybucję na DVD. Najlepiej zainstaluj RealPlayer – zawiera wtyczkę do Firefoxa do ściągania filmików z YouTube. Inną wtyczką jest Best Video Downloader.

Następca bł. ks. J. Popiełuszki?

Ksiądz dr Piotr Natanek został dziś zawieszony w czynnościach kapłańskich przez kardynała Stanisława Dziwisza. Wcześniej, setki tysięcy internautów wysłuchało kazania patriotycznego, drugiego z cyklu „Katechezy czasów ostatecznych” – na miarę bł. ks. Jerzego Popiełuszki, które wygłosił 17 lipca. Kazanie to na pewno przejdzie do historii, miejmy nadzieję, że jako przełomowe w obudzeniu ducha narodu w przededniu jego możliwej anihilacji. Treści te nie powinny spowodować jednak zawieszenia księdza w czynnościach, można przypuścić, że przyczyną była ostra krytyka Krakowskiej Kurii:

„Pozwólcie, że dziś powiem mocniejsze słowa. Jestem świadom co mi za to grozi, ale nie mogę sobie pozwolić na to, aby Święty Kościół Katolicki na moich oczach był wybity. NAJPIERW MUSZĄ MNIE ZABIĆ. Nie pozwolę na to, aby Matka nasza ojczysta, Polska, była tak poniżana, tak upokarzana.”

Ksiądz Natanek odczytał Orędzie Matki Bożej z 16 lipca do Polski i Polaków. Komentował to swoimi słowami:

„Na naszej polskiej ziemi szerzy się zuchwalstwo świadomych arcypasterzy, kapłanów owiec katolików, którzy wiedzą, że jedyny ratunek jest w Bogu, a oni wszyscy wołają dzisiaj na głos, na ziemi polskiej: Nie tego ale Barabasza! Nie uwolnię Jezusa, ale Barabasza. Dlatego dla mieszkańców Przysuchy, łódzkiego, Opoczna, gdzie dwa dni temu przeszła niesamowita trąba, kilka tysięcy domów zniszczonych, dachy powyrywane. Mam ofertę – piszcie do Kurii Krakowskiej o odszkodowanie. (…) Przestrzegam wam, że Bóg będzie zuchwalców karał! Że przyjdzie pomsta z nieba! A oni mówią te śmieszności – niech wyciągają kasę i płacą. Pisać o odszkodowania do Kurii Krakowskiej, bo albo wybiorą Boga, albo dadzą wam kasę. Premier obiecuje kasę, Bruksela obiecuje kasę, dlaczego Kuria Krakowska ma wam nie dać kasy?”.

Ks. Natanek nie ograniczył się do czystej krytyki niektórych kapłanów, poszedł znacznie dalej. Posądził ich o współpracę z masonerią, której jak wiadomo głównym celem jest zniszczenie Kościoła Katolickiego!

„Oni wszyscy mogą wrócić, ale oni mówią, że są niewinni! Należy do masonerii i on mówi, że jest niewinny. Współpracował z esbecją, NKWD, z wszystkimi możliwymi siłami, dziś jest ubrany w największe purpury i on mówi, że jest niewinny! My się mamy nawracać kiedy mówimy o oczyszczeniu sumień? „.

Ksiądz w swoim kazaniu idzie dalej. Okazuje się, że to nie Polacy rządzą naszym krajem, że to nie Polacy zarządzają nawet Kościołem w Polsce:

„Dziś nie Polacy decydują o Polsce. Po drugiej wojnie światowej w pakiecie miłości i uścisku proletariackiego Stalin dał nam 100,000 Chazarów, tzw. Żydów z państwa żydowskiego na Krymie. To nie są Żydzi, to są Mongołowie dani na ziemię polską w darze, o których mówi Apokalipsa ‚Posyłam ci ludzi z Synagogi Szatana!’
 To nie są Żydzi! I dziś oni nami rządzą! Dziś weszli do Kościoła, wszystko schazarowali!
To są ostatnie godziny oddechu narodu polskiego. To kazanie proszę kopiować, przekazywać z rąk do rąk. Każdemu kazać, niech posłucha w jakim kraju żyje!

Ksiądz nawiązał też do satanistycznej polityki globalnej, o które dużo piszemy na tym blogu:

„Moi drodzy, w Stanach Zjednoczonych jaki jest wrzątek, jaki jest ferment społeczny. Wczoraj czytam – Amerykanie ogłosili, że pieniędzy budżetowych wystarczy im do 2-go sierpnia. Czy wiecie, że na dniach może być bankructwo USA? Oficjalnie ogłosili, nie mają pieniędzy na renty, Obama, nie mają pieniędzy na szpitale, nie mają na nic. Czujecie co jest przygotowane?!”

No to dla satanistów ks. dr Piotr Natanek będzie ciężkim orzechem do zgryzienia… Najwyraźniej jest inspirowany przez Ducha Świętego.

Oto nagranie z 17 lipca w całości – wysoka jakość:

Reklamy

97 responses to “Męczeństwo ks. Piotra Natanka

 1. Wojtek 22 lipca 2011 o 6:03 pm

  Zwrócę tylko uwagę że slowo „męczeństwo” w tym przypadku to lekka manipulacja. A swoją drogą jak ktoś decyduje się na kapłaństwo w kościele to powinien przestrzegać jego zasad, a jak nie to… może sobie założyc własny.

  • monitorpolski 22 lipca 2011 o 6:14 pm

   Spodziewałem się takich zarzutów. Suspensa dla kapłana za głoszenie słów prawdy to ciężka kara. A na tym pewnie się nie skończy. Ks Piotr Natanek wyraźnie powiedział: NAJPIERW MUSZĄ MNIE ZABIĆ.

   • Wojtek 22 lipca 2011 o 6:24 pm

    „Głoszenie prawdy” według ks.Natanka a nie kościoła. Prawda kościoła jest supełnie inna i nie chcę dyskutować o tym czy słuszna. W każdym razie jeśli ks Natanek się nie zgadza z poglądami współczesnego kościoła powinien z niego wystąpić i służyć ludziom w inny sposób. Do sprawowania kapłaństwa nie są potrebne mury kościoła ani pozwolenie intytucji. To samo dotyczy wszystkich katolików którzy plują na swój kościół. Wystarczy z niego wystapić i podążać za pasterzem którego prawda im się podoba.

    • monitorpolski 22 lipca 2011 o 6:41 pm

     W którym momencie ksiądz nie zgadza się z poglądami „współczesnego” kościoła. Co to znaczy „współczesny” kościół. Są przykazania Boże i kościelne. W Kościele nie ma miejsca na „poglądy”. Albo wierzysz w Boga i Jezusa Chrystusa – Zbawiciela, albo nie. To nie ks Natanek powinien wystąpić z Kościoła, ale satanistyczni agenci. I to właśnie ksiądz jako duszpasterz, który ma głosić prawdę, ma prawo na to zwracać uwagę.

     • Wojtek 22 lipca 2011 o 6:52 pm

      Wybacz ale kościół to jeden wielki „pogląd” i z przykazaniami bożymi ma niewiele wspólnego. Kościół to instytucja i tak jak ty na swoim blogu nie tolerujesz pewnych poglądów ponieważ blog jest twoim małym królestwem tak samo kościół który ma swoje zasady „zbanował” dzisiaj Natanka.

      • monitorpolski 22 lipca 2011 o 7:22 pm

       Owszem instytucja, ale obdarzona przez Boga. Wierzę, że się obroni przed atakami.
       A co do agentury satanistycznej – mam tolerować tych, którzy z chęcią wyrwali by mi serce? Musiałbym być idiotą.

       • Demolay666 22 lipca 2011 o 8:42 pm

        Przeciez oni chca ‚dobrze’ 🙂

    • megi 22 lipca 2011 o 7:29 pm

     popieram

    • marek 22 lipca 2011 o 8:11 pm

     co za bzdury,
     jedno zdanie z innym sie nie zgadza,
     brak podstawowej logiki,
     prosze nie pisac takich banialuk

   • Konarski 22 lipca 2011 o 6:32 pm

    Wielu Świętych podzieliło ten los, zabito ich, wielu Świętych suspensowano i wyganiano – skazywano na wygnanie i banicję.
    A prawda zawsze wychodziła na jaw.

    • Annah. 22 lipca 2011 o 6:46 pm

     Tutaj jeden tylko przykład – Ojciec Pio przez prawie dwa lata miał zakaz sprawowania Mszy świętej z udziałem wiernych
     http://www.katolicki.net/publikacje/glos_ojca_pio/przenosiny_ktorych_nie_bylo.html

  • rochadziug 22 lipca 2011 o 8:36 pm

   Ot- co. Taki np. Benedykt XVI wydał dokument uwalniający mszę po łacinie- a nasi biskupi mnożyli trudności w jej powrocie. To my jestesmy w Kościele Rzymsko- Katolickim, czy z przeproszeniem, jakimś swojsko- katolickim?? Przykłady NIEPOSŁUSZEŃSTWA W KWESTII NAJWAŻNIEJSZEJ, JAKĄ JEST LITURGIA, SĄ AŻ NADTO JASKRAWE I GORSZĄCE.

  • :) 22 lipca 2011 o 11:34 pm

   Dokładnie tak. Każdego kapłana to posłuszeństwo obowiązuje. Reszta w sumieniach przełożonych.
   S. Faustyna powiedziała że szatan może przywdziać nawet szatę pokory, ale szaty posłuszeństwa nie założy nigdy. Ks. Natanek porównuje się do o. Pio. Więc czemu nie naśladuje jego posłuszeństwa Kościołowi? Prawda obroni się sama, jeśli to prawda 🙂 Męczeństwo? Litości…

   • SEBECX 23 lipca 2011 o 7:21 am

    zastanów się też nad faktem, po co w ogóle istnieje hierarchia kościelna….

 2. zenobiusz 22 lipca 2011 o 6:04 pm

  W sprawie sankcji wobec ks. Natanka kard. Dziwisz wydał specjalny komunikat. Publikujemy jego pełną treść:

  Zwracam się do Was, drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie, z trudną, ale równocześnie ważną wiadomością. Jako biskup Kościoła Krakowskiego, w poczuciu odpowiedzialności za Jego jedność, jak też za prawdę i wiarygodność przekazywanej w nim Ewangelii Jezusa Chrystusa, zmuszony byłem podjąć zasadnicze decyzje wobec kapłana naszej archidiecezji ks. dr. hab. Piotra Natanka i ukarać go suspensą, zgodnie z przepisem Kodeksu Prawa Kanonicznego (kan. 1371, 2º). Oznacza to, że ks. P. Natanek nie może sprawować żadnych czynności kapłańskich ani wykonywać władzy rządzenia.

  Decyzja ta została podjęta po zignorowaniu przez ks. P. Natanka kanonicznych upomnień i dekretów dyscyplinarnych, niewywiązaniu się ze złożonych deklaracji respektowania ich postanowień, jak też wskutek odrzucenia przezeń propozycji rozmów z przełożonymi, do których był wielokrotnie wzywany. Każdy kapłan w dniu święceń przyrzeka cześć i posłuszeństwo swemu biskupowi oraz jego następcom. Ksiądz Natanek temu przyrzeczeniu się sprzeniewierzył.

  Podstawą niniejszej decyzji jest ostentacyjnie okazywane przez ks. Piotra Natanka nieposłuszeństwo, polegające na uporczywym głoszeniu przezeń niezgodnych z nauką Kościoła poglądów dotyczących królowania Jezusa Chrystusa, opartych na prywatnych objawieniach oraz inspirowanych obcymi nauce Kościoła doktrynami sekt eschatologicznych. Ksiądz Piotr Natanek przeinacza w ten sposób nie tylko ugruntowaną naukę o skuteczności zbawienia w Kościele, ale nadto swoje specyficzne głoszenie kultu Matki Bożej, aniołów i świętych miesza z magicznie pojmowaną wiarą, co prowadzi do ośmieszania wyznania Kościoła. W swoim przekazie, rozpowszechnianym przez media elektroniczne, publicznie podważa autorytet biskupów i kapłanów, pomawiając ich o niewiarę i współdziałanie z wrogami Kościoła. W odpowiedzi na krytyczne uwagi swoich pasterzy i współbraci kapłanów podejmuje próby tworzenia własnych struktur, do których włącza pozyskanych zwolenników, odwodząc ich tym samym od wspólnoty Kościoła powszechnego i narażając na wielkie szkody duchowe i moralne. Swoją samowolę okazał w czerwcu br., kiedy to dopuścił się nieważnego asystowania przy zawarciu małżeństwa mimo braku uprawnień wymaganych przez prawo kościelne.

  Zwracam się także do tych, którzy związali się z ks. Piotrem Natankiem. Niech pomogą mu powrócić do jedności z Kościołem i zgody ze swoim biskupem. Jeśli zaś będą nadal podzielali jego obecne przekonania, staną się współodpowiedzialni za powstające w Kościele zamieszanie i wynikłe stąd szkody w Jego wspólnocie.

  Drodzy Bracia i Siostry! Decyzja, którą zgodnie z moją apostolską odpowiedzialnością musiałem podjąć, sprawia tak mnie, jak i całej wspólnocie Kościoła Krakowskiego prawdziwy ojcowski ból. Równocześnie jednak słowa te piszę z nadzieją, że ks. Piotr Natanek, po pozytywnym przyjęciu tej decyzji, powróci do pełnienia owocnej i gorliwej posługi we wspólnocie Kościoła katolickiego. Kara suspensy ma nakłonić winnego do poprawy. Jeśli ksiądz podporządkuje się wydanym poleceniom, podejmie drogę pokuty i naprawy wyrządzonego zła, może prosić o zwolnienie z kary.

  Proszę także o nieustanną modlitwę o jedność, zgodę i wierność wszystkich pasterzy i wiernych w Kościele za przyczyną Maryi – Matki Kościoła, naszych świętych patronów, a szczególnie przez orędownictwo bł. Jana Pawła II.

  Kraków, dnia 20 lipca 2011 r.

  Stanisław kard. Dziwisz
  Arcybiskup Metropolita Krakowski

  http://gosc.pl/doc/907768.Ks-Natanek-suspendowany

  • zenobiusz 22 lipca 2011 o 8:17 pm

   SŁOWA PANA JEZUSA DO MIECZYSŁAWY KORDAS

   http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/22/synagoga-rzymsko-katolicka/#comment-25877

   Panie Jezu – pytają Ciebie, czy mówiłeś do Rozalii o Intronizacji SERCA, czy OSOBY ?

   Pan Jezus:

   „Ja mówiłem do Rozalii tylko o królowaniu w Polsce jako OSOBY. Co to jest Intronizacja? Jest to wprowadzenie na tron kogoś.Ja nie mówiłem – INTRONIZACJA.

   JA MÓWIŁEM O NAŁOŻENIU KORONY KRÓLEWSKIEJ NA MOJĄ NAJŚWIĘTSZĄ GŁOWĘ.
   W ówczesnym czasie nie znane było słowo „intronizacja”. To człowiek wymyślił , napisał i jest tylko problem z tym. Ja do Rozalii mówiłem prostym i zrozumiałym językiem. Tak samo i do ciebie Mieczysławo mówię prostym, polskim językiem:

   UKORONUJCIE MNIE NA KRÓLA POLSKI, CO ZNACZY – NAŁÓŻCIE NA MOJĄ NAJŚWIĘTSZĄ GŁOWĘ KORONĘ TAKĄ SAMĄ, JAKĄ MA MOJA MATKA – KRÓLOWA WASZA ORAZ KAŻDY KRÓL ZIEMSKI.

   To wy – ludzie używacie niezrozumiałych słów a potem uczeni w piśmie dołożą swoje niedorzeczne rozważanie i „ubiorą” je po swojemu w niezrozumiały język. Czy widzieliście kiedyś u kogoś intronizację czegoś? I Ja nie widziałem. Więcej Mnie nie obrażajcie kłamstwami ani Mojej Rozalii nie posądzajcie o kłamstwa.

   KTOKOLWIEK MÓWI DO ŚWIATA O INTRONIZACJI SERCA JEST PRZECIWKO MNIE” – może teraz zrozumiecie?
   Jezus – Bóg i Król z woli Bożej”.

 3. zenobiusz 22 lipca 2011 o 6:05 pm

  Już mamy pozamiatane Intronizacji Jezusa na Króla nie będzie. Ze strony kurii krakowsiej
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/22/synagoga-rzymsko-katolicka/#comment-25877
  Generalny postulator też się tym zajął, ale z uwagi na fałszywe rozumienie Rozalii ten proces szybko się nie potoczy.

  O. Kubik: najistotniejszy w przesłaniu Rozalii Celakówny to postulat odnowy moralnej narodu

  Najistotniejszy w przesłaniu Rozalii Celakówny jest postulat odnowy moralnej narodu – powiedział ks. Władysław Kubik, wicepostulator procesu beatyfikacyjnego tej zmarłej w czasie II wojny światowej krakowskiej mistyczki. Jezuita w rozmowie z KAI przypomniał, że w swoich objawieniach odczytała ona polecenie intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, co dziś jest interpretowane przez pewne grupy wiernych kontestujących urząd nauczycielski Kościoła w sposób opaczny i błędny.

  Jedną z tych grup przewodzi ks. Piotr Natanek, który niedawno stracił prawo nauczania na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie. O. Kubik wyjaśnia, na czym polega błędna interpretacja pism Rozalii Celakówny:

  Odnowa moralna narodu miała być podstawą, żeby władze kościelne i państwowe poddały się pod panowanie Chrystusa Króla w jego Najświętszym Sercu jako symbolu miłości Boga. Tylko jeden raz, i jest to opublikowane w książce – zbiorze „Wyznania z przeżyć wewnętrznych” – Rozalia użyła słowa, że należy ogłosić Chrystusa Królem, ale uściśliła – poprzez intronizację Najświętszego Serca Jezusa. Wydaje się, że grupy „alternatywne”, pozakościelne, przywiązały się do tego słowa, uczyniły skrót – ich członkowie żądają żeby ogłosić Chrystusa Królem, co mają zrobić wspólnie władze polityczne i kościelne.

  Spuścizna piśmiennicza po Rozalii Celakównie jest bardzo skromna – zostały po niej listy do spowiedników i krótkie notatki, pisane na ich polecenia. W tych krótkich notatkach krakowska mistyczka opisuje swoje życie wewnętrzne z Chrystusem, mistyczny kontakt z Nim.

  Natomiast wątek intronizacji pojawia się tuż przed wybuchem II wojny światowej. W tej sprawie, za pośrednikiem duchownych, został wysłany list do kard. Augusta Hlonda. Na skutek wybuchu II wojny światowej list do księdza kardynała nie dotarł. Jednak Rozalia Celakówna rozumiała intronizację nie w sensie politycznym. To nie było jej ideą, ona adorowała Jezusa w ujęciu „Ecce homo”, ubogiego i słabego. Ona żyła rzeczywistością królowania Chrystusa wśród nas i wzywała żeby tę rzeczywistość królowania Chrystusa uznać, żeby ją w życiu przyjąć poprzez życie w łasce uświęcającej, a licząc się z ludzką słabością, wzywała do korzystania z sakramentów świętych, zwłaszcza pokuty i Eucharystii. Ona sama w sposób heroiczny praktykowała miłość bliźniego, cześć, uwielbienie dla Najświętszego Sakramentu, jej stosunek do Matki Bożej, do św. Józefa był bardzo głęboki, nacechowany ogromną wiarą i miłością. Ubolewała nad tym, że ludzie zapominają o Jezusie Chrystusie, który jest jedynym naszym Panem, jedynym naszym Królem. Ale mówiąc o tym zawsze nawiązywała do Jego Serca jako do symbolu tej miłości.

  Nigdy nie wnikałem w sposób myślenia grup pozostających poza Kościołem, bo jeśli ci ludzi, którzy ich gromadzą, odmówili posłuszeństwa swoim przełożonym – ks. Piotr Natanek księdzu kardynałowi Dziwiszowi, a ks. Tadeusz Kiersztyn wystąpił z Zakonu Jezuitów w 1998 r. i do dziś nie poddał się pod posłuszeństwo żadnemu biskupowi – ogłaszanie przez nich Chrystusa Królem Polski brzmi dziwnie. W liście do Hebrajczyków (Hbr 5,8) czytamy o Jezusie Chrystusie „chociaż był Synem, nauczył się posłuszeństwa przez to, co wycierpiał”. A tu nie ma posłuszeństwa Kościołowi, tylko próba wykonania wyimaginowanych poleceń wbrew hierarchii. Nieposłuszeństwo zawsze jest jałowe. Nigdy nie przynosi owoców. Gdziekolwiek mamy do czynienia ze świętością, mamy też do czynienia z heroicznie trudnym wprost posłuszeństwem, ale gdy ono jest, świadczy, że dana osoba pozostaje na prawdziwej drodze.

  Proces beatyfikacyjny Rozalii Celakówny na szczeblu diecezjalnym został zakończony w 2007 r. i dokumenty przekazano do Rzymu. Ksiądz kardynał powierzył prowadzenie procesu prowincji południowej ojców jezuitów w Polsce, ojciec generał Towarzystwa Jezusowego przyjął to polecenie. Generalny postulator też się tym zajął, ale z uwagi na fałszywe rozumienie Rozalii ten proces szybko się nie potoczy. Mam zamiar napisać krótką książkę o Rozalii żeby ukazać tę wielką postać w całej jej prawdzie.

  Źródło KAI:

  http://www.diecezja.pl/pl/wydarzenia/2582-o-kubik-najistotniejszy-w-przesaniu-rozalii-celakowny-to-postulat-odnowy-moralnej-narodu-najistotniejszy-w-przesaniu-rozalii-celakowny-jest-postulat-odnowy-moralnej-narodu-powiedzia-ks-wadysaw-kubik-wicepostulator-procesu-beatyfikacyjnego-tej-

 4. Ola 22 lipca 2011 o 6:10 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/22/synagoga-rzymsko-katolicka/

  • FAKIR 22 lipca 2011 o 6:29 pm

   Pisałem o tym co wiem na temat Dziwisza i Nycza oraz roli Natanka, ale Marek nie chciał tego puścić. Jak mawiają bracia Kaczyńscy : „Oliwa zawsze na wierzch wypływa”…dlatego sobie poczekam aż się wypełni to co napisałem. Zaczątki już widać, a pisałem o tym całkiem nie tak dawno.

   Z kolei Norwegia to najbardziej masoński kraj na świecie. Specjalnie został odizolowany od UE, podobnie jak Szwajcaria. Obydwa kraje mają do wypełnienia pewną misję w budowaniu NWO.
   Nigdzie indziej nie zobaczycie tylu budynków z napisem jak wół nad wejściem : „Tylko dla masonów!”
   A propos ….budynku, w którym wybuchła bomba. Prawie na przeciwko znajduje się właśnie taki budynek z opisem : „Tylko dla masonów”

   • FAKIR 22 lipca 2011 o 6:49 pm

    Jaka jest rola Norwegii???
    http://www.jpost.com/DiplomacyAndPolitics/Article.aspx?id=229906

    Kogo tym razem obarczą winą za zamachy??? Jak myślicie???
    Ciekaw jestem kto zlecił narysowanie Mahometa w norweskiej prasie
    Nie trudno się domyślić.

    • zenobiusz 22 lipca 2011 o 6:58 pm

     „Jak mawiają bracia Kaczyńscy : „Oliwa zawsze na wierzch wypływa”
     Powiadasz nasz przewodniku światły.
     Nie przegapiłeś czegoś,aby.???

     • FAKIR 22 lipca 2011 o 7:04 pm

      Nie jestem w stanie Ci pomóc Zenobiuszu.

      • zenobiusz 22 lipca 2011 o 7:57 pm

       Ja tobie też Fakiriuszu,skoro nie zauważyłeś że jeden z braci nie żyje,czyżbyś przegapił,czy kpisz w żywe oczy.

       • SEBECX 22 lipca 2011 o 10:39 pm

        to już zwyczajne czepialstwo…

        • zenobiusz 22 lipca 2011 o 11:35 pm

         Kiedyś to się nazywało,odpowiedzialność za słowa.

    • Konarski 22 lipca 2011 o 9:40 pm

     Już oskarżają rzekomych islamistów (plan Pike III wojen), choć nikogo nie złapali.
     Być może „znajdą” w jakimś zaparkowanym aucie koran , spreparowany przez służby paszport, jakiś plan budynku czy coś w tym rodzaju.

   • FAKIR 22 lipca 2011 o 7:04 pm

    Będę Wam „dozował” wiadomości co do interesów tzw. „episkopatu Polski”,,,,celowo episkopat z małej litery…
    Nie będę wymieniał wszystkich spółek…matek, córek, banków itd
    Pierwszy z brzegu przykład
    http://www.poczta-polska.pl/O_Firmie/GrupaPP/Pocztylion.html

    Przecież jest jasne, że jeśli siedzą głęboko w tym „układzie” i spijają śmietankę, wtedy nie na rękę im teksty antybankowe.

    Natanek jest pierwszym, który odważył się wystąpić konkretnie w Kościele przeciw bankom

    • monitorpolski 22 lipca 2011 o 7:53 pm

     Nie bój, Kościół się obroni przed satanistami. Zostaw go tylko samemu sobie.

   • Konarski 22 lipca 2011 o 9:34 pm

    „Oliwa zawsze na wierzch wypływa”…dlatego sobie poczekam aż się wypełni to co napisałem. Zaczątki już widać, a pisałem o tym całkiem nie tak dawno.

    Fakir – niedługo w Polsce będzie powódź a potem wojna – obcy wejdą tak jak ostatnio w 1939r – ze wschodu i zachodu.
    Nie chcą słyszeć o intronizacji to będą mieli krew i łzy swych dzieci i wnuków.
    Wszystko do kolejnego rozbioru faktycznie przygotowane, nawet sprzedawczyki zlikwidowali armię w Polsce aby obcym poszło szybko i sprawnie.
    Wasza armia mieści się na pełnowymiarowym, szkolnym boisku łącznie z bieżnią wokół.
    Jakieś wątpliwości?

    Przeżyć ma coś ok 8 milionów z ogonkiem i oni po tym piekle na kolanach błagać będą o intronizację. Będą inni biskupi, większość duchowieństwa i świeckich odejdzie do krainy wiecznych łowów. Zostanie zaledwie 8 milionów z obecnych 38 – podobno to i tak bardzo dużo w porównaniu do innych narodów.

    Więcej:
    http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/
    http://www.otoczyniewszystkonowe.pl/

    • Konarski 22 lipca 2011 o 10:22 pm

     Nie chcą słyszeć o intronizacji Chrystusa to będą w zamian mieli co innego.
     Coś przerażającego, i czy im się podoba czy nie będą musieli słuchać strzałów i huków.
     A na końcu intronizacja i tak dojdzie do skutku.
     Tylko za jaką cenę.
     Mieli szansę.

    • SEBECX 22 lipca 2011 o 10:24 pm

     Ostatnio pisałeś o głosach w głowie… nic się nie przejmuj… coś się dzieje z ludźmi na większą skalę jeśli chodzi o odbiór „nie standardowy”… miałem też coś dziwnego… może to wszystko psy opy? i to przez internet?… wydaje się, że coraz więcej ludzi zaczyna słyszeć jakby pisk w głowie…..

 5. Aśka 22 lipca 2011 o 7:01 pm

  Wojtek 22 Lipiec 2011 o 6:03 pm powiedział:
  Zwrócę tylko uwagę że slowo „męczeństwo” w tym przypadku to lekka manipulacja. A swoją drogą jak ktoś decyduje się na kapłaństwo w kościele to powinien przestrzegać jego zasad, a jak nie to… może sobie założyc własny.
  ___
  W tym rzecz, że to hierarchowie Kościoła nie przestrzegają zasad wiary! Ks. Natanek w homiliach wykłada prawdę, a hierarchowie obstają i bronią kłamstw i tych, którzy oszukują, krzywdząc w ten sposób ludzi.

 6. Annah. 22 lipca 2011 o 7:09 pm

  Na łonetach pozdejmowali informację o decyzji Dziwisza, choć mój mąż ją tam wcześniej czytał. Czyżby zbyt wielu było zainteresowane kazaniem ks. Piotra?

 7. elap 22 lipca 2011 o 7:09 pm

  ks.Natanek za dużo wie co się dzieje w Krakowie .Boją się żę w przypływie emocji palnie to oczym już każdy po cichu wie .o ks.Pieronku ,ks.Nyczu i innych.Wróciłam właśnie z Mszy Św. modliłam się za ks.Natanka i za ks.Dziwisza chociaż ks. Dziwisz ma :”mądrych” doradców (np.ks.Pieronek).

  • Wojwit 22 lipca 2011 o 7:31 pm

   Dziwisz ma kasę i koneksje (pewnie też i masońskie) a ks. dr Piotr Natanek słuszność. Jeszcze się zdziwisz, kardynale Dziwisz, gdy staniesz przed Bogiem a On cię zapyta: coś uczynił dla każdego z tych Moich najmniejszych, dla narodu, wśród którego przyszło ci żyć? Ilu zgorszyłeś? Ilu przez ciebie odeszło od Kościoła? Czy kogokolwiek nawróciłeś? Co zrobiłeś dla własnej kariery a co dla Mojego Kościoła, dla Mojego ludu?

   • zenobiusz 22 lipca 2011 o 8:03 pm

    „Od tragicznej śmierci (1079) krakowskiego biskupa Stanisława Szczepanowskiego żaden król o tym imieniu nie utrzyma się na tronie do końca kadencji i nie zostanie pochowany na Wawelu. Ta prawda, zwana klątwą Stanisława, znana była szeroko w Europie, osobliwie Piastom, Jagiellonom i Wazom – i żaden z nich nie dał dziecku na chrzcie imienia Stanisław. Tragiczne losy zmuszonych do abdykacji królów Stanisława Leszczyńskiego i Stanisława Augusta Poniatowskiego oraz ich trumien tylko potwierdziły starą prawdę, że nie wolno igrać z losem (obaj monarchowie sami poniekąd dodatkowo prowokowali ów los, koronując się – jako jedyni z polskich królów – w Warszawie).

    Tysiącletnia klątwa rozciąga się również na stolec biskupi: od roku 1079 żaden biskup Stanisław nie ubrał na głowę infuły krakowskiej. Gdy starał się o nią biskup płocki Stanisław Łubieński, usłyszał od króla Zygmunta III: „Po świętym Staisławie żaden Stanisław na katedrze krakowskiej zasiąść nie może”. Bliższe motywy królewskiej opinii nie są znane. 30 marca 1700 roku mianowano biskupem krakowskim biskupa kujawskiego Stanisława Dąbskiego; nie zdążył on jednak objąć kanonicznie nowego biskupstwa, gdyż 15 grudnia tegoż roku zmarł. Tak szybki zgon pozbawił go również prawa do pochówku w wawelskiej katedrze; spoczął w jezuickim kościele Świętych Piotra i Pawła. Klątwa rozciąga się również na prezydentów miasta. Od ustanowienia tej funkcji w 1791 roku przez Sejm Wielki, do roku 2003 Krakowem rządziło prezydentów i przewodniczących prezydium Rady Narodowej. Imię Stanisław nosił jedynie zasiadający w magistracie w latach 1810-1815 Stanisław Kostka Zarzecki, zmuszony do abdykacji po ustanowieniu Krakowa Wolnym Miastem, w którym władzę sprawował Senat. We wrześniu 1939 roku, po ucieczce prezydenta Bolesława Czuchajowskiego obowiązki jego pełnił, rozstrzelany później przez Niemców, wiceprezydent Stanisław Klimecki. Innych Stanisławów-prezydentów w dziejach Krakowa, zgodnie z klątwą, brak.. (…)”
    Dzisiaj mamy w Krakowie arcybiskupa Stanisława a Prezydent Polski wraca do kraju w trumnie. Czy wypadek pod Smoleńskiem i ostatni powrót Prezydenta L.Kaczyńskiego, to może być efekt klątwy Św. Stanisława?
    http://lapidesclamabunt.salon24.pl/311797,klatwa-sw-stanislawa

    • Konarski 22 lipca 2011 o 10:11 pm

     Stanisław Leszczyński – podwójna elekcja – wygnanie i śmierć na obczyźnie.
     Stanisław August Poniatowski – rozbiory i likwidacja państwa – śmierć na obczyźnie
     Stanisław Wojciechowski – prezydent RP obalony przez zamach majowy – śmierć na obczyźnie
     Stanisław Mikołajczyk z PSL (przyjechał z Londynu vicepremier rządu PKWN – w 1947 uciekł za granicę – zmarł na obczyźnie

     Stanisław Tymiński nie przeszedł
     ale w zamian macie na krakowskim biskupstwie Stanisława Dziwisza.

     To chyba niedobrze.

   • monitorpolski 23 lipca 2011 o 5:58 am

    Bedzie „WYŁ” z piekła jak Życiński

  • monitorpolski 22 lipca 2011 o 7:54 pm

   ks. Natanek już zwyciężył. Teraz dopiero się zacznie.

   • rabarbarek 22 lipca 2011 o 9:27 pm

    To juz drugi ” moj” ksiadz w ostatnim czasie. Pierwszy jest Amerykaninem , kazania mial podobne do Ks. Natanka i bez litosci obnazal system swiatowy , prowadzacy do stworzenia NWO. Nie wystepowal przeciwko Biskupom , ale Iluminatom zalazl za skore i musieli znalezc na niego sposob , bo na Jego msze i spotkania z Nim przychodzily tlumy. Napisze o Nim w wolnej chwili . W kazdym razie po 20 latach wystapil ze stanu duchownego , poniewaz inaczej nie moglby dowiesc swojej niewinnosci. Uczynil to za rada biskupa , ktory stal za Nim murem w trudnym czasie. Taraz Ks. Natanek, po wysluchaniu ostatniego kazania przez moment pomyslalam o tym , ze dla pewnych kregow to kazanie jest nie do strawienia [ i wcale nie musi to byc Kard. Dziwisz , ale ktos bardziej wplywowy] Nie myslalam jednak , ze tak szybko zamkna Mu buzie. Zyjemy w smutnych czasach . Nie wiadomo skad przyjdzie atak i o co w tym wszystkim chodzi.
    Czy ktos wie co na to O. Rydzyk i inni ksieza? Wrzuccie jak bedziecie mieli jakies wiadomosci.

 8. BettyMegami 22 lipca 2011 o 7:27 pm

  Wy tu sobie o Natanku a globalna elita znowu szopkę z zamachami odstawia…

 9. ziarnko prawdy 22 lipca 2011 o 7:31 pm

  Dlaczego klika globalistow zaatakowala Oslo ?

 10. ziarnko prawdy 22 lipca 2011 o 7:39 pm

  Dla przypomnienia.Zamordowany premier Szwecji !!!
  http://wikipedia.org/wiki/Olof_Palme

 11. nowy84 22 lipca 2011 o 7:44 pm

  http://biznes.interia.pl/podatki/news/uderzenie-nowym-podatkiem-bedzie-dla-polakow-bardzo-dotkliwe,1671059

  kolejny podatek…jak tu się tu nie „pochlastać” ?? :/

  • monitorpolski 22 lipca 2011 o 7:55 pm

   Własne źródła energii, czas najwyższy. Kolektory ciepła, ogniwa fotowoltaiczne…

   • SEBECX 22 lipca 2011 o 10:14 pm

    …to co proponujesz, to tylko chwilowy półśrodek na ucieczkę przed podatkiem, bo jak się skończą możliwości CO2, to będzie się bulić od powierzchni kolektora, ogniwa, wiatraka itd… ten obłęd nigdy się nie skończy, jeśli nie wyzwolimy się spod ich faszystowskich wpływów!!!!!! …a jak mają ludzie w blokach sobie to zamontować? zwłaszcza mieszkający od północy?..

 12. ArO 22 lipca 2011 o 7:59 pm

  Masoneria jest wszędzie, teraz to już zaczęli działać na pełnych obrotach. Oni wiedzą co się szykuje na tej planecie. Robią wszystko aby ludzi wyprowadzić z równowagi
  http://www.sfora.pl/Muzeum-punktu-G-Szokujaca-wystawa-g34290 O_o

  • SEBECX 23 lipca 2011 o 7:29 am

   nic nadzwyczajnego… ale obama (choć tutaj jednego ma hehe) i putin i cała symbolika wokół nich zastanawiająca i bardzo wiele mówiąca … naprawdę, to nie jest ot taka „twórczość”…

 13. Rodriguez7 22 lipca 2011 o 8:17 pm

  Dobra ludzie ogar, co jest z tym Oslo?

  • rabarbarek 22 lipca 2011 o 9:11 pm

   Nie zapominajmy o ataku w Indiach 10 dni temu. Zginelo ponad 20 osob, 141 rannych. Oskarzono [ tak jak myslalam, organizacje z Pakistanu, juz od jakiegos czasu probuje sie sklocic Indie z Pakistanem. Obydwa kraje maja bomby atomowe]

   Teraz oskarza sie muzulmanow a policja twierdzi , ze aresztowala bialego blondyna , ale nie wiedza jeszcze czy to Norweg i czy wogole mial cos wspolnego z atakiem. Mamy jednak wyrazny sygnal , ze to „AlKaida” poniewaz to oni wlasnie dokonuja kilku atakow w tym samym
   czasie. Ktos napisal dzisiaj , ze NWO przyspiesza z akcjami. [ArO] Aresztowania czolowych Iluminatow swiadcza o tym[ Murdoch, Khan} , ze walka na gorze toczy sie o cos bardzo waznego , ataki terrorystyczne to kolejne proby zastraszenia spoleczenstw , ktore same beda
   zadaly wzmocnienia bezpieczenstwa narodowego przez rzady.

   Pan Obama nie wydaje sie specjalnie poruszony wiadomosciami z Oslo. Pewnie jutro uslyszymy jak to trzeba wprowadzic nowe taktyki antyterrorystyczne.

   http://www.bloomberg.com/news/2011-07-13/three-bomb-blasts-hit-mumbai-city.html

   • iHe 22 lipca 2011 o 10:08 pm

    Na pewno siedział w przedszkolu i czytał do góry nogami poradnik jak nauczyć sie gry w golfa w weekend..Jak jak kocham tą melodie posra.ych merdiów:terrroryzm,terroryzm,alkaida i tak w kółko z marsowymi twarzami domagającymi się ukarania winnych i zaostrzenia kontroli.
    I zawsze ci sami spece od terroryzmu Dziewulski i Nałęcz..

   • monitorpolski 22 lipca 2011 o 10:51 pm

    Odsyłam do Fulforda… Nie mam już siły na tłumaczenia, może ktoś z was by to zrobił?
    Fulford już dawno sugerował, że jest poważna rozgrywka, mamy duże szanse na zwycięstwo (jednak) ale trzeba tak działać by ograniczyć straty w ludziach – życie ludzkie jest najważniejsze.

    • rabarbarek 23 lipca 2011 o 2:21 am

     Zaraz zajrze do Fulforda , choc brak mi do niego zaufania. Ale postaram sie znalezc to co mowil o walce na gorze.

     Teraz kilka nowych wiadomosci , ktore dostepne sa jeszcze na stronach internetowych , ale nie wiadomo jak dlugo. Czytajac rozne ” historyczne” wiadomosci dochodze do wniosku , ze gdybysmy mieli te wiadomosci wczesniej , to atak na Oslo nie bylby taka niespodzianka . Norwegia bardzo ostro krytykowala wiadomo , ktore panstwo. Niedawno panstwo to[ a scislej dwie firmy , ktore bardzo chcialy sie tam dostac , ale zamiast udzialow zobaczyly srodkowy palec] zostalo odrzucone z wielkiego norweskiego funduszu emerytalnego.

     Norwegia krytykowala budowanie nielegalnych osiedli , popierala pokojowe sasiedztwo krajow w rejonie BW, krytykowala na forum ONZ u wiadome panstwo.

     Zobaczcie artykul . Takich afrontow nie zapomina sie a czara goryczy zaczela sie przepelniac .
     Dla mnie z kazdym dniem staje sie coraz pewniejsze , ze tym co sie dzieje kieruja jakies sily na samym szczycie drabiny. Mam tez powazne podejrzenia , ze Murdoch wylapal swoimi
     kanalami , wiadomosci , ktore pod zadnym pozorem nie byly przeznaczone ani dla niego , ani
     dla szerszej publicznosci. Wiadomosci mogly byc tak szokujace , ze nawet on nie mogl tego strawic i zagrozil , ze uzyje swojego medialnego imperium do powstrzymania szalencow
     Moga to byc wiadomosci o rozpetaniu wielkiej wojny na Bliskim Wschodzie [ zobaczcie co sie tam dzieje , choc o tym cisza, dzisiaj potezne wybuchy w Libii, zamachy bombowe na policje
     syryjska , potezne demonstracje w Egipcie ] a moze cos gorszego.

     http://www.haaretz.com/print-edition/business/norway-government-run-pension-fund-drops-africa-israel-group-shares-1.309874

    • rabarbarek 23 lipca 2011 o 5:45 am

     Tu jest video Fulforda. Jest bardzo krotkie , poniewaz jest to tylko fragment wiekszej calosci. Mowi w nim o tym , ze sily Iluminatow przegraja , ze obecnie straja sie zdobyc nad nami wladze poprzez zaszczepienie w nas strachu [ Norwegia ???] , sa bardzo niebezpieczni , bo widza , ze przegrywaja walke , koncza sie pieniadze a ich plany sa coraz bardziej widoczne. W czesciach poprzednich mowil o tym , ze do organizacji , ktorej przewodniczy naleza Chiny, kraje Ameryki Poludniowej , Rosja … Organizacja jest na tyle bogata , ze moze rzucic wyzwanie Iluminatom.

     Wierzyc, nie wierzyc , posluchac warto. Zgadza sie z cala pewnoscia jedno, widzimy , ze szalency nie przebieraja w srodkach i po trupach niewinnych ludzi , nie wylaczajac dzieci , realizuja swoje szatanskie pomysly. Wlasnie podali , ze w Norwegii na obozie , gdzie wybuchla strzelanina , jest juz 80 ofiar. Godzine temu podawali liczbe 3-4 osob. Skad sie w ciagu jednej wieczornej godziny wzielo 80??? Oslo wyglada jakby przeszla tam burza z wyladowaniami atomowymi , zgineli ludzie . Taka orgia satanistyczna urzadzona w swieto , kiedy ludzie mieli wykorzystac wolne od pracy dni na wypoczynek i relaks. Oby Fulford mial racje , ze to przedsmiertne drgania konajacego [ dlatego wscieklego] zwierzecia. Niestety na wielu stronach , czytelnicy obawiaja sie , ze jesli nie jest on swiadomym dezinformatorem , to moze po prostu dostawac z gory bledne informacje i przekazywac je jako prawde [ nieswiadomie ] Zobaczymy. Czas pokaze.

 14. zenobiusz 22 lipca 2011 o 8:54 pm

  Rekolekcje w Kutnie, cz. 7: http://www.youtube.com/watch?v=wCxrisfXKtc

 15. ziarnko prawdy 22 lipca 2011 o 8:59 pm

  Mocne slowa o rzeczywistosci w Polsce(na wzor Tuwima)
  http://palnick.nowyekran.pl/post/20919,calujcie-mnie-w-dupe-wersja-2011

  • SEBECX 22 lipca 2011 o 10:33 pm

   ..piękne to jest…

 16. zenobiusz 22 lipca 2011 o 9:01 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/22/jest-gorzej-niz-myslicie/
  Jest gorzej niż myślicie.

  Posted by Dzieckonmp w dniu 22/07/2011

  Ponieważ mam kanał na You Tube gdzie mam trochę umieszczonych kazań ks. Piotra więc zalogowałem się dziś na swój kanał a tam maile z żądaniem usunięcia wszystkich kazań ks. Piotra.

  Ja usuwać nie będę ale nie wiem czy jacyś najemnicy mnie nie pobiją.
  Naprawdę wstyd mi jest za mój Kościół który chwyta się takich metod działania. Jak ja będę mógł dzieciom opowiadać dobrze o naszym kościele?

  Po zalogowaniu sie zacząłem sprawdzać czy wszystko jest. I przeżyłem szok. Ktoś wykasował mi kilka kazań ks. Piotra. np. Rekolekcje w Kutnie nie ma części 7 i 8

  To sa bandyckie metody działania nawet nie podobne do Judaszowych.

 17. FAKIR 22 lipca 2011 o 9:01 pm

  Dziwisz napisał, że Natanek wygłasza kazania sprzeczne z nauką KK.
  Czy nie uważacie, że należy w tak poważnej sprawie wskazać konkretnie w którym miejscu???
  Wygląda to tak jakby w państwie totalitarnym skazywano publicznie obywatela na wygnanie, bez konkretnego przedstawienia jakich dopuścił się występków, udowodnienia winy ponad wszelką wątpliwość i prawa do obrony.
  Ja się tego spodziewałem. Spodziewam się również dalszych posunięć, być może secesji o której pisał Antymaterialny. Spodziewam się również wojny domowej na Śląsku, wskutek ruchów autonomii Śląska.

  • Konarski 23 lipca 2011 o 12:53 am

   Nigdzie nie ma kłamstwa.
   Mówił otwarcie (ks. Natanek) na tematy niewygodne, których inni nie odważyli się powiedzieć publicznie.

   Nic poza tym

 18. zenobiusz 22 lipca 2011 o 9:02 pm

  Rekolekcje Kutnie, cz. 8: http://www.youtube.com/watch?v=Lt-rX2f4-N8

  • FAKIR 22 lipca 2011 o 9:14 pm

   Bardzo ważne słowa padają w powyższym wykładzie,.

 19. Ania 22 lipca 2011 o 9:03 pm

  Uwaga ! Wreszcie można zrobić coś dobrego konkretnie !
  http://astromaria.wordpress.com/2011/07/22/protest-pod-budynkiem-senatu-w-warszawie-na-wiejskiej/

  • Annah. 22 lipca 2011 o 9:48 pm

   Powiadomcie ludzi, niech przyjdą całymi rodzinami, przesyłajcie info mailem wraz z materiałami, filmem itd,

 20. ziarnko prawdy 22 lipca 2011 o 9:20 pm

  Kard.Dziwisz ?
  http://gloria.tv/?media=178226

 21. FAKIR 22 lipca 2011 o 10:12 pm

  Czy wiesz kto był inicjatorem i napisał Harryego Pottera???
  Czy wiesz kto napisał podobną książkę dużo wcześniej tylko dla dorosłych???
  Jeśli zdobędziesz te informacje (w wikipedii natrafisz tylko na ślad) , wtedy wróć i będziemy polemizować.
  Pisałem wcześniej, że byłem świadkiem wypędzania złego ducha i nie było to zachwycające widowisko.
  Niektóre wypowiedzi Natanka są kontrowersyjne i szokujące dla większości społeczeństwa, ale na pewno nie są kompromitujące.

  • SEBECX 22 lipca 2011 o 10:37 pm

   @FAKIR pisz i nic się nie przejmuj…

  • monitorpolski 22 lipca 2011 o 10:54 pm

   Analizowałem to – ksiądz Natanek jest natchniony przez Ducha Świętego, to nie są zwykłe słowa, dlatego tak wzburzyły satanistów. Tacy jak ks. Natanek zdarzają się raz na pokolenie. Obyśmy go nie utracili!

   • czytelnik 23 lipca 2011 o 7:05 am

    Zastanowcie sie nad sprytnem „UN-ych” oraz tym czy ks.Natanek nie spelnia podobnej roli jaka wczesniej zagral Wlesa !
    Potem spokojnie podyskutujcie nad tym co dopiero z tego wyniknie za kilka miesiecy.

    POLAK NIE GLUPI ale KAZDE FARYZEJSTWO KUPI !!!

    W zwiazku z tym ,ze moje IP jest na indeksie wszystkich portali ,to wiadomosc te sle dla samego zacnego Gospodarza/Wlasciciela portalu czyli „Monitora”.
    Przemysl i TY komu sluzysz.

  • zenobiusz 22 lipca 2011 o 10:57 pm

   Nie wiem czy wiesz Wojtek@ że Polska ta przaśna ,już intronizowała Jezusa Chrystusa w Świebodzinie ,ustami jednego z Kardynałów wiernych Bogu.Teraz w sumie ,chodzi o resztę: ,ateistów liberałów wyznawców mamony,którzy mają to szczęście, że urodzili się Polakami.Jeżeli Rząd i Episkopat,dokonają uroczystej intronizacji,obietnica dotyczyć będzie ich także,dla zasług Polonia semper Fidelis,nie szczezną marnie w mękach, jak wiele narodów które obrażają Boga.

   • Wojtek 22 lipca 2011 o 11:03 pm

    Ooo, to mamy następny naród wybrany!!! Przypomnę Ci że w przeszłości „ufundowano” Chrystusowi tabliczkę z napisem Król Żydowski. Ludzie wróćcie do korzeni, do Biblii!!!

   • ramires 23 lipca 2011 o 6:19 am

    Proszę mnie oświecić ! O co chodzi w tej intonizacji Chrystusa i do czego to jest potrzebne. Bo nie bardzo rozumiem całe zamieszanie. Jezus urodził się w stajence , wspierał ubogich , nie uległ pokusie szatana gdy oferował mu wszystkie królestwa na ziemi. O co cały hałas ? Tymczasem nasuwa mi się pytanie: Czy wyniosłe kościoły ociekające złotem i marmurami to są miejsa gdzie Jezus pragnie być i królować ?

 22. FAKIR 22 lipca 2011 o 10:16 pm

  Zastanawiam się czy Dziwisz nie jest czasem szantażowany podobnie jak Bolek…

  Sądzę, że mogło przyjść polecenie „ze świeckiej góry”….Natychmiast uciszyć!!!!!…..z podaniem konsekwencji grożących Polsce, jeśli szybkie uciszenie nie dojdzie do skutku.

  • monitorpolski 22 lipca 2011 o 10:57 pm

   Tak, z Centrali 2349 km od Krakowa

   • SEBECX 23 lipca 2011 o 7:57 am

    mnie dziś rano też przyszło do głowy, że to może być „operacja”, a Natanek został wykorzystany.. taka nawet bardzo prosta manipulacja ludem ..wszystko mogło być już dawno ukartowane.. a Natankowi „wierni” mogli mejle z linkami o NWO wysyłać…haarp itp…. naczytał się stron o NWO, ze dwa filmy Icka oglądną… i gotowe…a predyspozycje ma, bo jak ktoś prawi, że tatuaż to szatan…. hehe …..idealny kandydat ….. …obym się mylił….

    • monitorpolski 23 lipca 2011 o 9:41 am

     Nie, ks Natanek nie był manipulowany, przecież on wygarnął prawdę – to co kapłan powinien robić. To infiltratorzy w Kurii będą cierpieć za niszczenie prawdy. Jeszcze raz powtórzę – ks. Natanek już wygrał, teraz jego kazanie poznają miliony!

 23. wacpan 22 lipca 2011 o 10:26 pm

  http://konflikty.wp.pl/galeria.html?gid=13622733&title=Ranni-ludzie-dym-zniszczenia-zdjecia-z-Oslo& wtf???????

 24. Wojtek 22 lipca 2011 o 10:33 pm

  Ty Konarski to masz beret nieźle uszkodzony. Chrystus zostanie koronowany za cenę życia 30mln ludzi?
  Tylko chory umysł mohera może coś takiego wymyślić.

  • cox 23 lipca 2011 o 9:07 am

   Jeżeli ludzie nie będą chcieli aby ich Królem był Chrystus, to Jego miejsce zajmie szatan! Innej możliwości
   niema! A wiadomo, czegoten ,,jegomość” chce- naszej śmierci! Więc jak się Polacy obudzą to naprawdę zostanie nas 8 milionów!

 25. freenata 22 lipca 2011 o 11:23 pm

  Policja w Oslo miała ćwiczenia 48 godzin przed wybuchem! http://www.infowars.com/oslo-police-conducted-bombing-exercise-days-before-terrorist-blast/ Data: 22/7/11

 26. zenobiusz 22 lipca 2011 o 11:36 pm

 27. zenobiusz 22 lipca 2011 o 11:38 pm

  „Przypomnę Ci że w przeszłości „ufundowano” Chrystusowi tabliczkę z napisem Król Żydowski”
  Widzę że nie znasz tej sprawy ze źródła a tylko ze słyszenia.Poczytaj faktycznie Ewangelie.

  • Wojtek 22 lipca 2011 o 11:41 pm

   Gdy Go ukrzyżowali, rozdzielili między siebie Jego szaty, rzucając o nie losy. 36 I siedząc, tam Go pilnowali. 37 A nad głową Jego umieścili napis z podaniem Jego winy: «To jest Jezus, Król Żydowski»

   Mt 26:35

   • zenobiusz 22 lipca 2011 o 11:45 pm

    Z polecenia Piłata,ku oburzeniu tłumów. doczytaj,a nie pakuj co ci wyszukiwarka podpowie ,Ewangelie nie Googla.pisałem.

    • Wojtek 22 lipca 2011 o 11:53 pm

     Co nie zmienia faktu.
     Oto jaki pogląd miał sam zainteresowany na koronowanie go.
     15 Gdy więc Jezus poznał, że mieli przyjść i porwać Go, aby Go obwołać królem, sam usunął się znów na górę. Jana 6:15

 28. Stanisław 23 lipca 2011 o 5:36 am

  Tacy księża jak Natanek są niewygodni dla wiadomych kręgów władz cywilnych i kościelnych. Należy modlić się do Boga Wszechmogącego by miał nad nim swoją pieczę, by siły zła kolejny raz nie odniosły zwycięstwa. .

 29. rabarbarek 23 lipca 2011 o 5:57 am

  Jutro w Senacie USA walka o pieniadze. Zobaczymy co ” faraon” osiagnal swoimi nawolywaniami. Zobaczymy na ile przekupni sa Senatorowie i czy potrafia miec swoje zdanie?

  http://www.lcaction.org/2652/offer.asp?Ref_ID=5756

 30. tomo 23 lipca 2011 o 6:16 am

  WIKIPEDIA: 26 stycznia 2007 dziennik „Głos Wielkopolski” w artykule Milczenie kardynała Dziwisza[2], zarzucił kardynałowi niepowiadamianie Jana Pawła II o skandalach seksualnych w Kościele katolickim. Chodziło o sprawę molestowania seminarzystów przez arcybiskupa poznańskiego Juliusza Paetza i molestowanie członków Legionu Chrystusa przez jego założyciela Marciala Maciela Degollado.

  22 lutego 2007 jedna z najpoczytniejszych gazet włoskich „La Stampa” w artykule Księża pedofile-sekret don Stanislao[3], także zarzuciła mu niepowiadamianie Jana Pawła II o skandalach seksualnych w Kościele. Broniący kardynała zarzucili włoskiemu dziennikowi plagiat polskiego artykułu. „Głos Wielkopolski” zaprzeczył, by doszło do plagiatu[4].

  A tak bawi się Ksiądz Boniecki z Tygodnika Powszechengo, wystrój iscie masoński, żadnego symbolu religijnego! od kiedy to kapłani biora udział w benefisach? To o takich ksieżach mówi ksiądz Natanek. http://www.youtube.com/watch?v=VYY-RouhdIU

 31. navajo88 23 lipca 2011 o 6:48 am

  monitorwstawiam link !
  http://www.wykop.pl/link/821265/indianin-navajo-poprosil-nasa-o-zabranie-jego-wiadomosci-na-ksiezyc-anegdota/
  hahahahahahahaha

 32. ArO 23 lipca 2011 o 8:33 am

  Yes We Can od tyłu O_o

 33. Tomasz 23 lipca 2011 o 8:33 am

  Oczywiscie ten portal,chodzi o sfore przoduje we wszystkim. Nigdzie indziej nie podano ,czy to na polskich stronach czy zagranicznych na temat jego wiary ,a tylko to ,ze ma powiazania ze skrajna prawica. Zreszta nie wiadomo jeszcze do konca ,kto za tym wszystkim stoi. Ale coz sfora lubi sensacje przy okazji robiac nagonke na chrzescijan.Za chwile bedzie tytul jacy to chrzescijanie sa zli a masoni nas ochronia. Dla mnie to dziwne,ze mogl to zrobic jeden i ten sam czlowiek. A i oczywiscie premiera nie bylo wtedy w biurze. Nie wiem co myslec ,choc daleko mi do snucia teorii spiskowych

  http://www.sfora.pl/Chrzescijanski-konserwatysta-zabil-87-osob-glownie-dzieci-a34318

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 9:43 am

   A jak sądzisz, o co w tym wszystkim chodziło, jak nie zainicjowanie „białej, chrześcijańskiej Al-Kaidy” w Europie?

 34. Ania 23 lipca 2011 o 8:43 am

  DO Zenobiusza !
  Zenobiusz, ty się ciesz, że ksiądz Natanek o twoich chembusterach nie słyszał, bo byś został propagatorem satanizmu, jak nic.

  • mat 23 lipca 2011 o 9:08 am

   •Czy możesz powiedzieć o konkretnych wydarzeniach w przyszłości, czy z twojego punktu widzenia to jest jeszcze nie napisane?
   •To niekoniecznie konkretne wydarzenia, bo to raczej ogólne wrażenie – ilekroć myślę o tym, czy sięgam do tego, widzę bardzo różny świat od teraźniejszego, widzę ludzi bardziej połączonych z naturą, rozumiejący mądrość w niej zawartą, ona nigdy cię nie okłamie, nigdy – przyroda – nie ma tu dążenia, aby przejąć moc, nie ma pragnienia, aby cokolwiek takiego zrobić, tylko daje w obfitości; i odkryjemy siebie przez to, to będzie samo piękno – nie ma tam śmierci, mroku, czy strachu – niczego takiego, przywołaj to i zapytaj siebie – dlaczego? Dlaczego ty to masz, czy to jest w tobie, czy to zewnętrzny wpływ?
   •Czy jest coś, co chciałabyś powiedzieć ludziom, spędziliśmy tu razem prawie godzinę, chcielibyśmy to podsumować? Czy jest coś, co chciałabyś powiedzieć ludziom, czego jeszcze nie powiedziałaś?Bądź świadomy, co projektujesz na zewnątrz, do świata; stale bądź świadomy swoich myśli, bądź łagodniejszy, życzliwszy dla siebie. Jestem tu, dzielę się tymi informacjami, o dzieciach Crystal i indygo – ale gdzie one są – jesteśmy tutaj, teraz, twoje dzieci wiedzą o tym wszystkim, ja też je inspiruję, jestem prawie jak pionier, pozwalam aby wszystkie dzieci wystąpiły, mówiły, dzieliły się informacjami. Tu chodzi nie tylko o dzieci – dzieci, a także o wewnętrzne dziecko każdego. Pojawia się równowaga pomiędzy boskim pierwiastkiem męskim i boskim pierwiastkiem żeńskim, męska energia rządziła tą planetą przez jakiś czas, teraz kobieca energia zaczyna nabierać znów swojej mocy, ale nikt nie był tak poniżany, jak wewnętrzne dziecko i teraz jest jego czas. W biblii wspomniano: tylko ten, co ma serce dziecka, może wstąpić do królestwa, i że dziecko będzie prowadzić – mój wniosek z tego jest taki: dziecko jest jak słońce, często mówimy, dzieci, nasze słoneczka – gdy połączymy kobiece i męskie w nas, gdy będzie w nas pokój, gdy nastąpi to połączenie, wtedy narodzi się wewnętrzne dziecko i przyniesie jasne światło naszemu wnętrzu, że – gdy widzę gwiazdy to odbicie nas, my też jesteśmy światłem w ciemności, gdy te światła się nawzajem poznają, gdy zejdziemy się razem, to będzie jak wielkie jasne światło, jak słońce, jeśli lubisz terminologię religijną – powrót boskiego słońca. Chciałabym też podzielić się moim widzeniem Iluminati, wszelkich innych sił, które powodują wiele niezgody, wystarczy zrozumieć, że ludzkość jest uwarunkowana, żeby myśleć, że jest jak kawałki węgla pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą, a ciśnienie i temperatura mogą być postrzegani jako Iluminati, czy cokolwiek, co powoduje tą niezgodę. Co dzieje się z kawałkiem węgla pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą – staje się diamentem – oni robią nam przysługę, pomagają nabrać znów naszej mocy. Głównym uzasadnieniem jest to, że tu ma miejsce alchemia, jeżeli ludzkość to morze możliwości, to aby wzrastać – potrzebuje wiele nawozu – rzuconego na nią gnoju. Chcę też powiedzieć o Iluminatach, widzę ich jako chłopca w szkole średniej – są bardzo niepewni, bardziej boją się nas, niż my ich. Widzę ich jak czarnoksiężnika z Oz z wielkiego imperium, ale gdy dochodzisz do istoty sprawy jest to stary, słaby człowiek.

   I tyle w temacie….

  • sprawdzam 23 lipca 2011 o 9:42 am

   He he 🙂 ot to to 🙂
   Zenobiusz masz nowe wyzwanie ,napisz do księdza Natanka i uświadom go .
   Tylko zdaj nam relacje z jego odpowiedzi 🙂

   • monitorpolski 23 lipca 2011 o 9:44 am

    Dość nabijania się z poważnych spraw. Blokuję dalsze komentarze w tym artykule