Atak Illuminati na Norwegię

Rozsyłajcie ten artykuł gdzie się da. Należy powstrzymać antyludzką propagandę w kryminalnych mediach, które uzurpują sobie prawo do władzy nad naszymi umysłami. Tu jest odnośnik: http://wp.me/pXVoU-2ka

Fakty podane poniżej na podstawie linków mogą zostać podważone, czekam na wyjaśnienia i jestem gotów je zamieścić. Jak na razie wnioski są jednoznaczne – masakra w Norwegii nie była dziełem „białych ekstremistów prawicowych” lecz satanistycznych agentów nienawidzących cywilizacji łacińskiej opartej na Nowym Testamencie.

syjonistyczny mason dostał amoku? zdj. Daily Mail, infowars.com

W sposób skandaliczny wczorajsze tragiczne wydarzenia w Norwegii są komentowane w kryminalnych mediach. Wystarczy włożyć niewiele wysiłku by dotrzeć w internecie do szczegółowych informacji o tym wydarzeniu. Po pierwsze, starannie omija się fakt, że Anders Behring Breivik, którego podejrzewa się o przeprowadzenie obu akcji, jest masonem. W syjo-mediach powtarza się w kółko, że ma poglądy nacjonalistyczne i skrajnie prawicowe, jakby to miało oznaczać, że każdy prawicowiec od tej pory jest potencjalnym ludobójcą. Fakty są jednak nieco inne – oto kilka danych z linkami na temat tej tragedii i człowieka, który rzekomo był jedynym sprawcą:

 • Data 22.07.11 – symboliczna dla Illuminati.

Możliwość ataku terrorystycznego w tym dniu została przewidziana przynajmniej przez jedną osobę. Na YouTube adam3176 21 lipca przewidział, że następnego dnia musi się coś wydarzyć (http://www.youtube.com/watch?v=eVwG3Lv8m1I).
„Jest kilka dat, których się obawiam. Jedną z nich jest jutro (22.07!), czy może się coś wydarzyć – nie wiem, ale to są daty okultystyczne, a jutro jest 7-22-2011, a 7 + 2 + 2 = 11, może zbyt wielki nacisk kładę na 11-tki, ale właśnie ważne są 9-tki i 11-tki (…) tak było w przypadku strzelaniny 8-01-2011 (strzelanina w Tucson), 8+1=9 – wtedy rzekomo postrzelono w głowę Gabrielle Gifford, a potem cudownie tydzień później już była w stanie latać samolotem. Mam dowody na to, że ta strzelanina była oszustwem, a zdjęcia zrobione w Photoshopie (…) Na mojej stronie jest cała masa podobnych dat (http://www.goroadachi.com/etemenanki/lucifers_destiny.htm)”.
Mowa tu jeszcze o innych datach, jak 1 i 3 sierpnia, ale na razie zajmijmy się wydarzeniami w Norwegii.

 • Ćwiczenia antyterrorystyczne w Oslo na 2 dni przed zamachem.

Jak pisze Paul Joseph Watson (http://www.infowars.com/oslo-police-conducted-bombing-exercise-days-before-terrorist-blast/)
„Jest to kolejny przykład tego, że niemalże każdemu wielkiemu zamachowi terrorystycznemu towarzyszą wcześniejsze ćwiczenia o podobnym scenariuszu. Policja w Oslo przeprowadzała ćwiczenia w pobliżu budynku Opery na 48 godzin przed tym jak nastąpił wybuch terrorystyczny w budynku rządowym w norweskiej stolicy.  (…) Policja antyterrorystyczna detonowała ładunki w centrum treningowym, dwieście metrów od Opery, zapominając poinformować o tym społeczeństwo”.
W artykule są zamieszczone nagrania wideo z tego wydarzenia – czy ktoś z was widział je w naszej telewizji?
„…efektem tych ćwiczeń będzie to, że władze będą mogły ukryć jakikolwiek dowód na udział w zamachu, co się właśnie działo po zamachach 7-7 (Londyn) i 9-11 (WTC)”.
W obu przypadkach tych wielkich zamachów były prowadzone ćwiczenia antyterrorystyczne o dokładnie takim samym profilu jak zamachy.

 • Zamachowiec Anders Behring Breivik jest masonem i ultra-syjonistą

Na stronie http://www.nationell.nu znajdują się szokujące informacje na temat zamachowca (http://www.nationell.nu/2011/07/23/extra-sionistisk-frimurare-gripen-for-terrordadet-i-oslo/). Opieram się na >tłumaczeniu na angielski w google:
– jest on aktywnym syjonistą i blogerem o nastawieniu antymuzułmańskim
– prowadzi ekstremistyczny blog syjonistyczny Fjordman gdzie pisze m.in., że „Europa zginęła w Auschwitz”. Pisze też w nacjonalistycznym Realisten.se, jego publikacje mają charakter antymuzułmański, wzoruje się na Żydach – Winstonie Churchillu, Franzu Kafce oraz niemieckim partyzancie antynazistowskim działającym na terenie Norwegii, Max Manusie.
– jest masonem, członkiem loży „Søilene”.
– W dniu stworzenia swojej strony na Facebooku, 17 lipca napisał na Twitterze „jeden człowiek z wiarą jest równoważny 100,000 tych, którzy mają tylko interesy”.

 • Norwegia poparła niezależne państwo palestyńskie

Na pods. http://www.jpost.com/DiplomacyAndPolitics/Article.aspx?id=229906
Norwegia, gdzie w 1993 roku doszło do rozmów izraelsko-palestyńskich, oficjalnie oświadczyła, że „całkowicie zgodne z prawem” jest przez Palestyńczyków staranie się o uznanie ich suwerennego państwa w ONZ. Na konferencji prasowej, która odbyła się 18 lipca, norweski Minister Spraw Zagranicznych Jonas Gahr Stoere w obecności palestyńskiego prezydenta Mahmoud Abbasa oświadczył, że w najbliższych tygodniach rozważony zostanie dokładnie proponowany przez Palestyńczyków tekst. Norwescy dyplomaci uważają, że rezolucja może ominąć kontrolowaną przez USA Radę Bezpieczeństwa i znaleźć się na Zgromadzeniu Głównym. Tego typu decyzje rządu norweskiego na pewno nie były na rękę pro-syjonistycznemu zamachowcowi. Ale to nie wszystko…

 • Norwescy socjaliści mogą chcieć zbombardować Izrael

Na pods: http://europenews.dk/en/node/41655. O tym na pewno nie dowiemy się z mediów kryminalnych. Radykalne posunięcia Norwegów nie ograniczają się do krytyki Izraela. Lewicowa Sosialistisk Venstreparti pod przewodnictwem Kristin Halvorsen, planowała głosowanie za akcją militarną przeciwko Izraelowi, w przypadku gdy ten zaatakuje Hamas w Gazie. Głosowanie miałoby nastąpić podczas corocznej konwencji. Socjaliści są zbulwersowani bombardowaniami Libii, aby to wyrównać proponują bombardowanie Izraela. Partia była za bombardowaniem Serbii przez NATO w 1999 roku, co spowodowało to, że Norwegia stała się obiektem dochodzenia w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości.
Kristin Halvorsen, obecna Minister Edukacji, podczas gdy była Ministrem Finansów Norwegii, demonstrowała przeciwko Izraelowi wołając „zabić Żydów”.
Obecnie w Norwegii rozpatrywane są też inne rodzaje restrykcji wobec Izraela – naciski dyplomatyczne, ograniczenie w sprzedaży broni, itd.
Wczorajszy zamachowiec, zapewne w reakcji na radykalną, antysyjonistyczną postawę norweskich polityków, pisał na swoim >blogu:
„Czy nie byłoby dobrze, teraz gdy wycofano izraelskie wojska pokojowe z Gazy, skierować je do Norwegii? Benjamin Netanyahu mógłby wysłać wysłanników by stworzyć granicę i przeznaczyć południową Szwecję dla Muzułmanów” (!)
To tylko mały przykład jego radykalnych, syjonistycznych poglądów, o których się nie dowiemy z kontrolowanej przez syjonistów prasy.

 • Na wyspie Utoya odbyła się pro-palestyńska, anty-izraelska manifestacja

Minister Jonas Gahr Store i Eskil Pedersen

W czwartek, który był drugim dniem zlotu na wyspie Utoya, gdzie doszło do masakry młodych Norwegów, wyspę odwiedził Minister Spraw Zagranicznych Norwegii, Jonas Gahr Store. Został przywitany przez grupę demonstrantów z hasłami nawołującymi do bojkotu Izraela, do zakończenia okupacji Palestyny i zburzenia niesławnego muru rasizmu dzielącego Izrael na część palestyńską i żydowską. Store’a przywitał lider Ligi Młodych Robotników (AUF) Eskil Pedersen. Spotkanie relacjonowała telewizja publiczna Norwegian Broadcasting Corporation. Reporter Sidsel Wold,  Kirsten Belck-Olsen z Norwegian People’s Aid, dyskutowali z ministrem sprawę impasu w rozmowach pomiędzy Izraele, a Palestyńczykami. Zażądano od rządu norweskiego uznania państwa palestyńskiego. Do masakry doszło nazajutrz…

 • Kampania przeciwko „białym terrorystom” rozpoczęta

po co podkreślenia, że zamachowiec był "blondynem"?

Wszędzie w kryminalnych mediach podkreśla się, że zamachowiec był blondynem, Chrześcijaninem i nacjonalistą. O dziwo, dzień wcześniej w USA Departament of Homeland Security opublikował nowe >nagranie wideo na temat zagrożenia terroryzmem ze strony białych, niebieskookich zamachowców, wywodzących się z klasy średniej. Propaganda nie ustępująca nazistowskiej i sowieckiej ukazuje dotąd nie mających nic wspólnego z terroryzmem białych ludzi jako główne zagrożenie bezpieczeństwa USA. W nagraniu społeczeństwo amerykańskie ukazane jest jako wielokulturowe – złożone głównie z przedstawicieli innych ras niż biała, choć ci ostatni nadal stanowią większość. Dobry Murzyn, policjant, jest na tropie złoczyńcy – niebieskookiego białego mężczyzny lub też niebieskookiej białej kobiety, którzy notorycznie łamią prawo, robią zdjęcia obiektów kamerą i przygotowują zamachy. Wszystko to w nawiązaniu do terroryzmu islamskiego!  Słowo „jihad” i białe twarze z niebieskimi oczami mają uwarunkować ludzi na zło dominujące u białych ludzi.
Alex Jones ostrzegał już dawno, że działania rządu amerykańskiego, który wcale nie działa w interesie narodu, pójdą właśnie w tym kierunku – zlikwidowania głównego zagrożenia dla satanistów – klasy średniej, zdominowanej przez białych wykształconych ludzi. Wizerunki białego zamachowca z Oklahomy, Timothy McVeigha (który jak wiadomo działał na zlecenie różnych agencji), są już wyeksploatowane, zatem akcja w Norwegii może się stać świetną okazją do wprowadzenia nagonki na nacjonalistów i działaczy prawicowych.  Jak niepopularna jest propaganda DHS, pokazują np. oceny nagrania na YouTube.

inne materiały:

Reklamy

261 responses to “Atak Illuminati na Norwegię

 1. GallAnonim 23 lipca 2011 o 12:30 pm

  http://ciekawostki.wykop.pl/link/821577/zdjecie-z-wyspy-utoya/ proszę to zerknąć

 2. rabarbarek 23 lipca 2011 o 12:32 pm

  Widzicie do jakich bredni moga sie posunac ? Sprawca dzialal sam !!!!!! w obu zamachach i byl fundamentalnym chrzescijaninem !!!!! Tak juz krzycza glowy w tv i inne media

  http://www.foxnews.com/world/2011/07/22/explosion-damages-buildings-in-norwegian-capital/

  • SEBECX 24 lipca 2011 o 12:26 pm

   Albert Pike..

 3. Grafik 23 lipca 2011 o 12:41 pm

  To co mamy powód do kolejnego starcia militarnego?

 4. Stanisław 23 lipca 2011 o 12:57 pm

  Mam nadzieję że informacja jaką Monitor podałeś rozejdzie się dalej, im więcej ludzi dowie się kto był faktycznym sprawcą , tym lepiej. Media musowego nakazu są pod kontrolą , więc na nich nie ma co liczyć, Jeszcze raz dziękuję za temat , już go rozsyłam dalej

 5. gozdek 23 lipca 2011 o 1:01 pm

  W sumie po przeczytaniu relacji w „poprawnych ” mediach muszę powiedzieć że nie jest to dla mnie zaskoczeniem. SPODZIEWAŁEM SIĘ CZEGOŚ PODOBNEGO. Teraz będzie społeczne w walce z nacjonalistami, narodowcami, kibicami itd.

 6. gozdek 23 lipca 2011 o 1:01 pm

  Teraz będzie społeczne poparcie w walce z nacjonalistami, narodowcami, kibicami itd.

 7. Annah. 23 lipca 2011 o 1:09 pm

  Słowa norweskiego ministra spraw zagranicznych przed atakiem ( tł. google)

  Jonas Gahr Store: – okupacja musi się skończyć, ściana musi być rozebrany, a musi się teraz
  21. lipca 2011 r. w. 17:42

  Podczas drugiego dnia pracy League obóz młodzieżowy lato w Utøya dostał Partii Pracy młodych kandydatek wizyty ministra spraw zagranicznych Jonas Gahr Store.

  Wraz z Norwegian Broadcasting Corporation korespondent Sidsel Wold i pomocy norweskim Ludowej Kirsten Belck-Olsen, omówił minister spraw zagranicznych z impasu między Izraelem a Autonomią Palestyńską.

  Jako minister spraw zagranicznych przybyli Utøya spotkał się z wnioskiem z AUF, że Norwegia musi uznać państwo palestyńskie.

  – Palestyńczycy muszą mieć własne państwo, okupacja musi się skończyć, ściana musi być rozebrany, a teraz musi się zdarzyć, powiedział, że minister spraw zagranicznych na okrzyki publiczności.

  AUF-liderów: – Jens musi być trudniejsze od „Anbusd-Erna”
  Poleć Facebook277

  .

  – Norwegia jest gotowa uznać

  Wcześniej w tym tygodniu, kiedy palestyński prezydent Mahmud Abbas wizytę w Norwegii, powiedział minister na TV 2 kanał informacyjny, że Norwegia jest gotowa uznać państwo palestyńskie. Ten powtórzył podczas debaty na temat Utøya.

  BLISKI WSCHÓD debaty: minister spraw zagranicznych wzięło udział w debacie na temat Utøya z NRK Sidsel Wold i pomocy norweskim Ludowej Kirsten Belck-Olsen. (Reuters)

  – Jesteśmy gotowi do uznania państwa palestyńskiego. Czekam rzeczywistej rozdzielczości Palestyńczyków tekst będzie promować Zgromadzenia Ogólnego ONZ we wrześniu, powiedział minister.

  Jesienią oczekuje się, że Palestyński prezydent Mahmud Abbas doprowadzi sprawę do ONZ. W przypadku, gdy poprosi o członkostwo w ONZ i uznanie państwa palestyńskiego w granicach przed wojny w 1967 r., z East Jerozolimą jako stolicą.

  Przeczytaj także: – Norwegia jest gotowa uznać państwo palestyńskie

  AUF będzie bojkotu

  Środa powiedział AUF liderem Eskil Pedersen, że AUF chcesz jednostronne embargo gospodarcze Izraela z norweskiego stronie.

  – Pracy Młodzieży będzie miała więcej działacz polityki na Bliskim Wschodzie i musimy uznać Palestyny. NOK NOK, teraz musimy się procesu pokojowego na nowy tor, powiedział Pedersen.

  Minister spraw zagranicznych przyznał, że sytuacja jest nie do utrzymania, ale uważa, że ​​bojkot jest złym narzędziem.

  – Bojkot będzie przejście od dialogu do monologu. Trudno jest otworzyć drzwi dnia będziemy rozmawiać z Izraelem, powiedział minister.

 8. zenit 23 lipca 2011 o 1:19 pm

  Fajnie jakby na wykop.pl zainteresowali się o masońskim pochodzeniu zamachowca. Przekazałem tą informację i że facet to syjonista i została bez echa. Ludzie się wolą ekscytować wiadomościami z tvn itd że to prawicowy ekstremista chrześcijański i nic więcej nie chcą słyszeć. Zbyt łatwo jest ludzi zmanipulować, dlatego nic się prędko nie zmieni na lepsze tak jakbyśmy sobie tego życzyli.

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 1:31 pm

   Wyciągnij wnioski, kto to prowadzi.

 9. nowy84 23 lipca 2011 o 1:27 pm

  Nie wiem czemu ale mam wrażenie że to początek kampanii militarnej przeciwko Iranowi…w końcu się okaże że „blondas” był szkolony w Iranie i będzie trzeba wysłać tam wojska które będą musieli bronić USA i Europe przed „terroryzmem” :/

 10. monitorpolski 23 lipca 2011 o 1:28 pm

  HAŃBA!!!

  • Johaupt 23 lipca 2011 o 8:22 pm

   Więcej o UFO w Norwegii: http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=6929&st=120#entry87380
   To jawny okultystyczny spisek masońsko-iluminacki.

 11. nowy84 23 lipca 2011 o 1:44 pm

  http://endgametime.wordpress.com/comet-elenin-let-their-be-light/

  Elenin i jego wpływ na Ziemie i chyba dowód na to że wszechświat jest elektryczny, oraz wyjaśnienie w jakim celu budowane są na skalę masową bunkry na całym globie!!

  • dinkblog 24 lipca 2011 o 8:15 am

   a gdzie te bunkry są budowane? jest jakiś np. w Warszawie lub Poznaniu? – chyba musi być. Bo nie sądzę, żebyś zmyślał(a)

  • Kurohige 24 lipca 2011 o 7:38 pm

   I znowu ta kometa…a myślałem, że już nie ma osób wierzących w te bzdury. Koleś piszący ten artykuł wymyślił sobie teorię i później próbuje ją udowodnić nie mając przy tym pojęcia co to jest prąd elektryczny i fala EM. Naprawdę nie warto czytać podobnych wypocin.

   Linkowałem już do tej stronki, ale zrobię to jeszcze raz:
   http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=Dybol.Elenin1 😉

   • SEBECX 24 lipca 2011 o 8:27 pm

    poczytaj tutaj http://www.paranormalne.pl/topic/14751-czy-nibiru-nadciaga/page__st__1284 ..i obejrzyj banknot..

    • Kurohige 25 lipca 2011 o 6:49 am

     No ale co mnie obchodzi jakiś banknot? Nie wyjaśnia on w żaden sposób, że kometa Elenin będzie miała jakikolwiek wpływ na Ziemię. Więc wole wierzyć doktorkowi z UAMu.
     O Nibiru nawet nie chcę słyszeć po tym jak ludki na forum paranormalne podniecali się zachądzym Wenus. Ba, nawet był zamieszczony filmik gdzie ktoś uznał za Nibirę tzw. lens flare…

     • sebecxs 25 lipca 2011 o 7:52 am

      .. miej rację i błądź dalej…

 12. xy 23 lipca 2011 o 1:57 pm

  Alex Jones http://www.youtube.com/watch?v=qrNwl5MUriE

 13. ostatni rozsądny? 23 lipca 2011 o 2:01 pm

  Ja tak czytam te wasze komentarze od rana i zauważam jedno. Poziomem fanatyzmu dorownujecie (niektórzy) temu zamachowcowi. Wielka wrzawa ze atak na chrześcijan, ze spisek, masoneria, mosaderia i Bog jeden raczy wiedzieć co jeszcze. Nie zrozumcie mnie zle, sam jako chrzescijanin czuje się dotknięty ta propaganda z której lada dzień wyniknie ze odpowiedzialny za to co się stało jest Jezus Chrystus we własnej osobie… ale po co ten jad, po co ta nienawiść, czym ze się roznicie od tych co szczekaja na chrześcijan? jak by w tv powiedzieli ze to nie chrzescijanin ale zyd dokonał tych zamachów to byście się posikali z podniety, zaraz by się zaroilo od głosów „wyszło szydlo z worka…” , „a ja od dawna mówiłem ze zydzi to zaraza…” itp. Ale w związku z tym ze powiedzieli chrzescijanin to już wielkie halo… spisek i agentura. Trochę sprawiedliwości, wśród chrześcijan tez się idioci niestety zdazaja.

  • Annah. 23 lipca 2011 o 2:10 pm

   Dlaczego zatem wroga nr jeden Kościoła namaszcza się na chrześcijanina, informacje o zamachowcu i potencjalnych motywach można znaleźć bez problemu w necie jak widać z tematu wiodącego.
   Czekam niecierpliwie na sprostowanie w światowych serwisach. 🙂

   • monitorpolski 23 lipca 2011 o 2:16 pm

    Nie doczekasz się, tak daleko posunięta jest kryminalna hipokryzja. Należy propagować bojkot nie mediów, ale sponsorów tychże mediów!

    • Annah. 23 lipca 2011 o 3:15 pm

     A jakże, tyle że Rozsądnemu ostatnio zaszwankowało myślenie

     • ostatni rozsądny? 23 lipca 2011 o 3:31 pm

      Pozyjemy ,zobaczymy…

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 2:20 pm

   Chwileczkę, bo coś tu nie rozumiem. Czy mamy ze spokojem ducha przyglądać się kolejnym krokom dominacji, które wg. publikacji tychże ludzi, prowadzą do naszego unicestwienia?!
   Ciekawe czy też tak oponujesz wrzawie jaką Żydzi robią gdy ktoś próbuje podważyć ilość ofiar podczas Holocaustu? Jeśli dokonywane jet ludobójstwo w biały dzień i wiemy kto i dlaczego to robi to należy WRZESZCZEĆ!

   • ostatni rozsądny? 23 lipca 2011 o 2:30 pm

    Wrzeszczec owszem, ale ja tu widzę nieodparta chęć ukamienowania karzdego kto śmiał powiedzieć słowo ” chrzescijanin” w kontekście omawianych wydarzeń. Ja tam osobiście nie wykluczam ze istotnie debil ten był chrzescijaninem i skrajnym prawicowcem, co nie tłumaczy oczywiście wielkości i intensywnosci nagonki jaka obserwujemy , ale… ale na te zagadnienie odpowiedziałem pokrotce poniżej.

    • monitorpolski 23 lipca 2011 o 3:36 pm

     NIE ZABIJAJ. Nie był Chrześcijaninem, nie rozumiesz?!

     • Baleburg 23 lipca 2011 o 4:00 pm

      Nie zabijaj to punkt w Hebrajskim Dekalogu z Tory, na której właśnie opiera się też wiara judaistyczna…

      • monitorpolski 23 lipca 2011 o 4:05 pm

       Z tą różnicą, że oni to stosują tylko do swoich…

       • nosam 23 lipca 2011 o 6:04 pm

        ‚nie kradnij, nie cudzołóż…. mam rozumiec, ze kazdy, kto lamie te zakazy nie jest chrzescijaninem? to pokaz mi jednego….

        • monitorpolski 23 lipca 2011 o 8:26 pm

         Dekalog w Starym Testamencie dotyczy tylko Żydów, goje to zwierzęta, chyba nie mogę się jaśniej wyrazić.

    • Tomi 24 lipca 2011 o 10:06 pm

     jesteś idiotą

 14. eeetam 23 lipca 2011 o 2:07 pm

  Proste wnioski:

  1. Widać wyraźnnie , że ważniejsze zamachy ostatniej dekady przesuwają się z zachodu na wschód. WTC, Madryt, Londyn, teraz Norwegia.. Za każdym razem powodują one zwiększenie totalitarnej kontroli pod pretekstem bezpieczeństwa owieczek i ku ich rozumnemu bekaniu aprobaty (no przecież jakżeby inaczej – musi byś besssspiecznieeee…).

  2. Krąg potencjalnych podejrzanych na których trzeba uważać wzrasta, poprzez zasianie w mediach jednogłośnym gadaniem obrazów pokroju karnacji araba, czy teraz niebieskookiego aryjczyka. Sam się często łapię na tym, że jak do komunikacji wchodzi student z bliskiego wschodu z plecakiem jakoś podświadomie włącza się w umyśle alarm bombowy. Teraz chyba starają się z naszymi umysłami zrobić podobnie tylko krąg podejrzanych się rozrasta.

  3. Ćwieczenia antyterrorystyczne w dużym mieście, ale bez rozgłosu + kombinacja dat dających pewne liczby w kolejnych dniach = zamach za parę dni. Chyba trzeba zacząć tu alerty robić, jak ktoś coś wie o takich zbiegach okoliczności.

  4. Media gadaja przez jeden dzień bez ładu i składu, po czym ustalają wersję właściwą i obwiniaja jednego… Już wszystko wiadomo, śledztwa nie był, ale jest winny, wiadomo jakie ma poglądy, jak wygląda i ogólnie z gówna zrobił bomby i biega po stolicy z pilotem i wysadza.

  A CO WAżNE!!! PROWADZIł BLOG WIęC UWAGA NA BLOGERóW!!!

  5. … więcej kontroli, więcej ograniczeń, więcej podejrzanych. Mniej wolości… Aż do następnego razu kiedy GO TO 5.

  • eeetam 23 lipca 2011 o 2:17 pm

   PS.

   No popatrzcie sami na nagłówki z czerwonego onetu:
   „Zamachowiec nie był sam? Policja zatrzymała mężczyznę z nożem”

   Wniosek jest prosty co teraz się stane w eurokołchozie:

   – Nosisz przy sobie nóż?
   – Podejrzany jesteś już..

   Noszenie noży pachie mi jakimś ustawowym zakazem, ja na szczęście mam naostrzoną siekierę na kołku (a i kołek niczego sobie 🙂

  • ostatni rozsądny? 23 lipca 2011 o 2:21 pm

   Przekombinowane to trochę moim zdaniem.
   Pozatym jest jeszcze jeden aspekt którego oni wydają się nie dostrzegać. Oglupianie owieczek wszechobecna chemia sprawia również ze owieczki przestają odczowac strach, a strach to ich jedyny bat na nas.
   Co do zaś nagonki na chrześcijan to nie jest tak ze wszystkie media swiata są umoczobe i kłamią nas świadomie ile wlezie. Było pewno tak ze ktoś zarzucił hasło a reszta je poprostu podlapala nie sprawdzając czy ma to cokolwiek wspólnego z prawda. Za pare dni emocje opadna i zacznie się prostowanie podanych w ferworze informacji.

   • monitorpolski 23 lipca 2011 o 8:28 pm

    Byłem w samym środku tych „mediów”. Jest to armia, w której dziennikarze są jak żołnierze wykonujący rozkazy. Nie wykona to wylatuje.

 15. Tomasz 23 lipca 2011 o 2:15 pm

  Jeszcze jeden link

  http://www.economicvoice.com/anders-behring-breivik-and-thomas-hamilton-freemason-link/50021955#axzz1SvwKvumR

  • Tomasz 23 lipca 2011 o 2:18 pm

   Juz sie troche roznioslo i dobrze!
   http://www.infowars.com/norway-killer-anders-behring-breivik-was-a-freemason/

 16. Darek 23 lipca 2011 o 2:20 pm

  Ten opis najbardziej pasuje do kogos z kosciola zielonswiatkowego , oni ciagle uwazaja ze izrael jest narodem wybranym i popierali bardzo Busha w wojnie w Iraku , bo uwazaja , ze Bog go prowadzil do walki z innowiercami.Ta religia bardzo silnie jest powiazana z illuminatami czyli nie zdziwie sie jak niedlugo dowiemy sie , ze jest skrajnym wyznawca Born Again .Czy z tego wynika , ze rzad Norwegii jest przeciwny illuminatom ?

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 8:29 pm

   Nie tylko zielonoświątkowcy tak uważają, 40 mln syjonistycznych „chrześcijan” w USA też.

 17. mgrabas 23 lipca 2011 o 2:21 pm

  nie wiem jaki był cel tych zamachów i kto za tym stał
  wiem natomiast komu jest nie na rękę gdy cywile mają broń i gdy nie są bezbronni
  wiem też, komu jest bardzo nie na rękę, że Palestyna jest popierana, a Izrael krytykowany

 18. Ola 23 lipca 2011 o 2:27 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=hyi7_pKEXV8 Patrz na zewnatrz

 19. freenata 23 lipca 2011 o 2:29 pm

  Fukushima nadal truje. 17 lipca był mały wybuch w reaktorze nr 1. Teraz wydobywa się dym z reaktora nr4. Można zobaczyć nagrania TEPCO http://tashiwater.wordpress.com/
  Media nadal milczą 😦

 20. Ola 23 lipca 2011 o 2:30 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=1qCiVSPCDfw&feature=feedu Kolejne trzesienie ziemi w Japonii

 21. Ola 23 lipca 2011 o 2:32 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/23/dziesiec-przykazan-na-obecne-czasy/

  • Ania 23 lipca 2011 o 2:44 pm

   Super ! Sama bym się pod tym obiema rekami podpisała !
   Dodać by można jeszcze jedno przykazanie : Ćwicz UWAŻNOŚĆ, żebyś mógł polegać na WŁASNYM słuchu , wzroku i osądzie rzeczy. Inaczej będzie tobą manipulował każdy, kto tylko będzie chciał !

 22. Ola 23 lipca 2011 o 3:05 pm

  http://olgacomscandal.wordpress.com/2011/06/23/the-olgacom-scandal-explained-the-connection-of-new-world-order-china-chemtrails-big-business/
  OLCACOM NWO EMPIRE w POLSCE.

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 3:31 pm

   To chyba jest ściema, rozważaliśmy to. Uważaj na takie linki.

  • Andre 23 lipca 2011 o 6:26 pm

   Olgacom skandal?
   Tak, tak, to ściema. Warto jednak teraz dojść do tego, kto i w jakim celu tę bajkę wymyślił. Poniżej kilka dowodów na to, że nie jest to prawdziwa historia, chociaż oczywiście zawiera pewne elementy, które są prawdziwe.
   http://metabunk.org/threads/196-Debunked-Olgacom-Scandal-Alenka-Wacek-and-Chemtrails

   • monitorpolski 23 lipca 2011 o 8:31 pm

    Ale to ciągną dalej, Dziwne, że Ola to wkleiła w tym ważnym momencie. Potem dała inne linki, które już zbanowałem bo całkiem odwracają uwagę, jak ten o rzekomej agenturze na blogach, łącznie ze mną. Teraz pluje na mnie i Zeno gdzie się da – wyszło szydło z wora.

 23. Kstof 23 lipca 2011 o 3:26 pm

  DOKLADNIE TAK Byl blondynem ! I zaznaczaja to !

  Czarnoskorzy dominuja w przestepstwach w EU w USA i nigdy nie podaja ich koloru skóry ! Dlaczego ? Bo jest wojna przeciwko bialej rasie.

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/66-europa-umiera-wojna-przeciwko-bialej-rasie.html

  • shadowhunter22 23 lipca 2011 o 3:33 pm

   Wszyscy jesteśmy jedną rasą, a dokładniej jesteśmy jednym ze wszystkim co jest.

 24. shadowhunter22 23 lipca 2011 o 3:30 pm

  Normalnie niesamowite, ale Izrael, jest narodem chorym, wystarczy szerzej zapoznać się z tym co się tak na prawdę w nim dzieje, a co do białej niby rasy, o niebieskich oczach i blond włosach, które mają różne odcienie, są zamachowcami, to nie taka nowość, ilu takich o niebieskich oczach jest agresywnych, niebezpiecznych, itd, bo to chrześcijanie, albo ateiści.

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 8:32 pm

   Ja sam się czuję tym urażony, ponieważ jestem (ciemnym i łysawym) blondynem, ale z niebieskimi oczami. Czy ma to znaczyć, że jestem terrorystą?

   • SEBECX 24 lipca 2011 o 9:12 am

    ..ja też jestem blondynem, ale jasnym i kudłatym… a tutaj freski w Bank of America… oprócz blondyna jest czarne słońce!!!!!! … http://www.paranormalne.pl/tutorials/article/16-analiza-freskow-z-bank-of-america/

   • shadowhunter22 24 lipca 2011 o 1:58 pm

    Ja też mam ciemne blond włosy, oraz niebiesko szare, żółtawe oczy, co sprawia czasem, że kolor oczu wygląda na zielony.
    Nie każdy jest zły, nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ludzie naprawdę otwórzcie swoje umysły, oraz serca.

 25. wacpan 23 lipca 2011 o 3:33 pm

  http://www.traditio.pl/ksiazki/004%20masoni/masoni.htm

 26. ArO 23 lipca 2011 o 3:41 pm

  Wiadomości bez cenzury. 22.07. KOPP VERLAG ONLINE http://www.youtube.com/watch?v=KW28TJIRCjA
  Info na wyrywki
  WOJNA W LIBII: NATO SIĘ „KOŃCZY”

  Dzień dobry państwu.

  Wojna w Libii może już niedługo zostać zakończona.

  W międzyczasie Norwegia chce się całkowicie wycofać.
  Również Holendrzy nie chcą już więcej
  przeprowadzać ataków bombowych w Libii

  Mówi o tym amerykański dziennikarz Webster Tarpley

  Również włoski premier Berlusconi mówi że udział
  Włoch w bombardowaniu Libii było godnym pożałowania błędem.

  W USA jest potrzebnych zaledwie 15 dodatkowych głosów
  aby Izba Reprezentantów zabroniła prowadzenia dalszej
  wojny USA przeciwko Libii.

  Parlament USA zabronił szkoleń i dostarczania broni dla
  rebeliantów w Libii.

  Wielu parlamentarzystów USA jest zdania iż rebelianci nie są
  bojownikami o wolność, lecz terrorystami.

  Również NATO w całości nie chce już wspomagać rebeliantów,
  o czym piszą szwajcarskie dzienniki.

  Francja prowadzi obecnie rozmowy z Trypolisem i w międzyczasie
  wycofano żądanie ustąpienia Kadaffiego.

  Również międzynarodowy list gończy stracił na znaczeniu jako groźba.

  Wg. Tarpleya „wszystkie siły muszą być mobilne do tego aby zakończyły się walki”
  i „libijskie społeczeństwo stoi niezłomnie za szefem swojego rządu Kadaffim”.

  Tarpley ostro skrytykował międzynarodowych komentatorów wojennych w Libii.
  Nie zostały poruszone w nich wątek zapędów Zachodu do przejęcia nowego
  systemu nawadniania oraz bogatych złóż ropy.

  Te tematy pozostają prawie w ogóle nieporuszane a zamiast tego zachodnie media
  skupiły się wyłącznie na przeciwniku (Kadaffi).

  REBELIANCI PROSZĄ HISZPANÓW O PIENIĄDZE

  Przywódca libijskich rebeliantów Mahmud Dschibril chce
  wciąż uzyskać dostęp do zamrożonych kont bankowych Kadaffiego.
  Dschibril poprosił wczoraj Hiszpanię o finansową pomoc.

  W czasie spotkania w Madrycie minister Gimenez powiedział iż
  „jego rząd sprawdzi wszystkie opcje” aby zamrożone pieniądze
  i nieruchomości Kadaffiego w Hiszpanii przeznaczyć jako
  zabezpieczenie pożyczki dla „libijskiego rządu przejściowego”.

  Wg Ministra Finansów Tabuni(?)
  mowa jest tu o wielu miliardach Euro

  Wojna w Libii kosztowała dotychczas ten kraj około
  50 miliardów USD – jak powiedział libijski minister planowania
  Salitani(?) brytyjskiemu BBC.

  Większość gospodarczych szkód powstała wskutek załamania
  eksportu gazu i ropy naftowej. Libia jest najważniejszym
  eksporterem ropy na kontynencie afrykańskim.

  Statystyki Międzynarodowego Funduszu Walutowego IMF podają
  iż gospodarka libijska w ostatnim roku zrobiła znaczący
  postęp. Cały produkt narodowy Libii wzrósł o 10%

  Od marca samoloty USA, Wlk Brytani, Francji i Kanady
  bombardują Libię pod przewodnictwem NATO. Wiele centrów
  przemysłowych i fabryk zostało zbombardowanych.

  Zginęło przy tym tysiące ludzi,
  wśród nich wiele kobiet i dzieci.

  IRAN OSTRZEGA USA i IZRAEL

  Prezydent Iranu Ahmadinedschad ostrzegł USA i Izrael
  na wypadek ewentualnego ich ataku na Iran.
  Wezwał on państwa Środkowego i Dalekiego Wschodu
  do lojalnego trzymania się razem.
  W czasie przemówienia w Teheranie powiedział iż Iran
  NIGDY nie chciał podbić żadnego państwa ani też
  wykorzystać słabości żadnego z państw. Zwracając uwagę
  na sąsiednie państwa poradził im „trzymanie się razem”
  ze swoimi ludami i powiedział że utrzymywanie przyjaźni
  z hegemonicznymi siłami nie przyniesie im żadnych korzyści

  Powiedział również że jeśli USA i IZRAEL wystąpią przeciw
  społeczeństwu Iranu to to społeczeństwo zniszczy cały
  front kolonializmu. Wyraził nadzieję że państwa regionu
  posłuchają na jego rady i rozwiążą istniejące problemy.

  FED NASTAWIA SIĘ NA PLAJTĘ USA

  Planowane są działania na wypadek bankructwa USA.
  FED spodziewa się porozumienia między Obamą a Parlamentem USA
  lecz myśli się o tym co zrobić na wypadek możliwego bankructwa
  na początku sierpnia. Chodzi o realizowanie czeków dla pracowników
  państwowych/publicznych jak i beneficjentów pomocy społecznej.
  Jeśli nie będzie takiego porozumienia do 2 sierpnia to
  USA staną się niewypłacalne (bankructwo USA)

  SAN FRANCISCO: SĄDY SPLAJTOWAŁY

  Sądy w tym mieście utraciły swoja wydolność. Przyczyną jest brak pieniędzy.
  Zostało ograniczone funkcjonowanie m.in Sądów Cywilnych. I tak zostały
  zamknięte biura jak i 25 sal sądowych z 63 istniejących /…/
  Systemowi sądowniczemu grozi kolaps.

  EURO EKSPERT: UNIA WALUTOWA ZAWIODŁA

  Jeden z wybitnych ekspertów od gospodarki, Wilhelm Hankel określił
  unię walutową iż zawiodła. Wg niego każdy parasol ochronny (plan ratunkowy)
  powiększy istniejący kryzys i uczyni sytuację jeszcze gorszą
  w poszczególnych krajach EU.
  Kraje które są dłużnikami tracą demokrację, ponieważ stoją pod władzą EU
  i kuratelą z Brukseli. Natomiast obywatele państw pomagających są wyzyskiwani/…/.

  ODWRÓT: BUŁGARIA NIE CHCE JEDNAK EURO

  Bułgarski minister Jankow powiedział że Bułgaria na razie
  nie rozpocznie zapowiedzianych na jesień 2011 rozmów
  w sprawie wejścia do unii monetarnej. Bułgaria chce poczekać
  na wyklarowanie sytuacji w eurolandzie.

  SPRZEDAWCY ZŁOTA: REZERWY KOŃCZĄ SIĘ

  W firmach sprzedających złoto pojawia się coraz więcej
  ochroniarzy. Mają oni zapobiegać między innymi w przepychankach
  kłótniach w kolejkach po złoto. Kupujący czekają w kolejce
  godzinę i dłużej. Panuje nerwowa atmosfera i nerwowość.
  Grupa kupujących składa się najczęściej z dobrze sytuowanej
  klienteli która lokuje w złocie swoje oszczędności.
  Złoto się kończy, sklepy „lecą na końcówkach” sztabek i monet.

  W bankach i bankomatach natomiast kończą się banknoty o wysokich nominałach.
  często zdarza się że kwoty kilkuset euro wypłacane są w banknotach
  5 i 10 euro.

  O tym że kończą się duże nominały i że coś się szykuje mówią nawet w mainstreamie!

  http://davidicke.pl/forum/wiadomo-ci-bez-cenzury-22-07-kopp-verlag-online-t7732.html

 27. Pingback: Atak Illuminati na Norwegię (via Monitorpolski's Blog) « Gyvenimo kritika

 28. antynwo 23 lipca 2011 o 3:45 pm

  Już jest! ebook
  Mikołaj Rozbicki (STOP nwo Poznan)

  Mikołaj Rozbicki – nwo – Wszystko rozgrywa się w naszych umysłach.

  Link:

  http://bitshare.com/?f=4hzwfm72

  Czytajcie, ciekawa wielowątkowa analiza naszej rzeczywistości i jej absurdów na których komuś bardzo zależy…

 29. sprawdzam 23 lipca 2011 o 3:51 pm

  Zdjęcie jest sfałszowane .
  Znaleźć je można pod adresem

  Po kliknięciu na właściwości obrazka wyskakuje informacja :
  Orientacja obrazka: 1
  Data i czas modyfikacji pliku: 2011:07:22 17:45:48
  Oprogramowanie: Adobe Photoshop CS3 Windows

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 4:04 pm

   To co z tego, że jest Photoshop CS3 Windows? Ja też swoje zdjęcia często obrabiam w Photoshopie – zmniejszam rozmiar, poprawiam kolory, naprawiam dystorsję itd.
   Zdjęcie pochodzi ze strony terrorysty na Facebooku – sam go tam wstawił, dlatego reprodukują je teraz w gazetach jak Daily Mail. Nic nie pomoże tłumaczenie, że „jest sfałszowane” – on jest syjonistycznym masonem i jest to potwierdzone. Dlaczego „polskie” media milczą na ten temat?

   • sprawdzam 23 lipca 2011 o 4:22 pm

    A możesz podać adres na to zdjęcie na Faceboku , ciekaw jestem ,co tam jest we właściwościach zdjęcia .
    Adres z którego ja sprawdzałem http://2.bp.blogspot.com/ co ciekawe nie istnieje
    404. That’s an error.

    The requested URL / was not found on this server. That’s all we know.

    Trochę dziwne ,czyż nie ?

    • monitorpolski 23 lipca 2011 o 4:30 pm

     Pewnie już mu konto wymazali. Ty naprawdę starasz się o premię. Weź do sądu Alexa Jonesa i Daily Mail za podawanie fałszywych informacji:
     http://www.infowars.com/norway-killer-anders-behring-breivik-was-a-freemason/

     • Tomasz 23 lipca 2011 o 4:45 pm

      Konta chyba juz nie znajdziesz. Jest tylko mnostwo grup jego antyfanow

     • mi461 23 lipca 2011 o 6:13 pm

      RACJA Monitor – to podawali w dziennikasch ze usunieto go z FB -ka,

     • sprawdzam 23 lipca 2011 o 9:40 pm

      A ty co monitor ,w zenobiusza się bawisz ? o jakiej premii ironizujesz ?
      Moim zdaniem zdjęcie jest fałszywe ,a cała sprawa wysoce podejrzana .
      Ostatni wpis tego gościa jest z datą Wednesday, December 21, 2005
      http://fjordman.blogspot.com/

      co oczywiste tego zdjęcia w stroju też nie ma .
      Ja nie łykam ,każdej informacji jak młody pelikan ,w odróżnieniu do wielu .

      • monitorpolski 23 lipca 2011 o 9:57 pm

       Zdjęcie było publikowane na dużych portalach, to zresztą niczego nie zmienia – jest masonem i basta. Mason – ludobójca, do tego syjonista. Przecież oni wszystko zrobią żeby to się nie rozeszło. Loże masońskie powinny być roziązane, w tym ta najgorsza B’nai Brith. Tajne spotkania wpływowych ludzi, w tym polityków, to jest konspiracja.

       • Nelson_M 24 lipca 2011 o 11:03 am

        A jeśli sfotografuję się w mundurze ułana, to będę ułanem? Albo w zbroi – rycerzem?
        Myśl, monitorpolski. Myśl.
        Na razie dałeś się zmanipulować.

        • monitorpolski 24 lipca 2011 o 11:16 am

         Nic się nie dałem. To są tłumaczenia. Był masonem, nie uda się wam tego już wymazać.

    • ibi 23 lipca 2011 o 8:30 pm

     http://www.solidprinciples.com/blog/wp-content/uploads/2011/07/Anders-Behring-Breivik-FACEBOOK.pdf

  • Tomasz 23 lipca 2011 o 4:21 pm

   Wlasnie wszedlem i kliknalem na to zdjecie i pokazuje -modified 16:17:17 czasu angielskiego z dzisiejsza data,wiec jak to jest panie sprawdzam?

   • sprawdzam 23 lipca 2011 o 4:32 pm

    Wrócę do tego wieczorem ,teraz mam jeszcze trochę pracy .

    • sprawdzam 23 lipca 2011 o 8:40 pm

     Pod tym adresem dostępne jest zdjęcie jego strony z Facebook ,ale nie widzę tam zdjęcia w stroju ,,masona ”

     Mam prośbę ,czy zna ktoś adres strony gdzie pojawiło się to zdjęcie po raz pierwszy ?

     • SEBECX 24 lipca 2011 o 9:13 am

      tutaj freski w Bank of America… oprócz blondyna jest czarne słońce!!!!!! … http://www.paranormalne.pl/tutorials/article/16-analiza-freskow-z-bank-of-america/

 30. sprawdzam 23 lipca 2011 o 3:54 pm

  Monitor ,ja w poprzednim artykule nikogo nie wyśmiewałem , tak na marginesie .

  • mi461 23 lipca 2011 o 6:15 pm

   nie sprawdzaj podaja wszystkie dzienniki zeby nie szukac go na FB bo jest U S A U N I E T Y, wyluzuj 😉

 31. Ola 23 lipca 2011 o 4:06 pm

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/07/23/co-sie-naprawde-dzieje-na-polskich-blogach/
  Poznaj prawde i nie daj sie oglupiac

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 8:41 pm

   Ola, masz bana za puszczanie tych draństw, szczególnie teraz gdy mamy taki kryzys. Takie rzeczy robią tylko agenci dla odwracania uwagi. Ja założyłem grypa666 pod wpływem Jane Burgermeister i czuję się obrażony takimi bezpodstawnymi publikacjami. Za swoje pieniądze pracuję przez ponad 2 lata aby obudzić Polaków (zresztą z pozytywnym skutkiem), były w tym kosztowne wyjazdy, co potwierdzi wiele osób, w tym Piotr Bein, który również powinien się poczuć obrażony, gdyż to on m.in. zaproponował skonsolidowanie pracy blogów na „Wykluczonych”, a sam prowadzi grypa666 i Blog Piotra Beina – też prawie za friko.
   Takie rzeczy się puszcza żeby rozbić w miarę dobrze działającą platformę medialną, ty widzę czekałaś na właściwy moment, żeby przy okazji rozbić nasz ruch.

 32. Ola 23 lipca 2011 o 4:13 pm

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/07/23/co-sie-naprawde-dzieje-na-polskich-blogach/
  Jesli tego nie przeczytasz i nie zrozumiesz nigdy nie poznasz prawdy

 33. zenobiusz 23 lipca 2011 o 4:43 pm

  Wytłuszczone wstrząsy powinny być wykazywane na ,mapie, a nie ma ani jednego Siła wstrząsów zwiększa się ,wygląda to na ruchy magmy pod wyspami Kanaryjskimi,być może nękana nimi wyspa to wulkan,szykujący się do erupcji.Dziwne jest milczenie europejskiego ośrodka sejsmologicznego,i oszukiwanie miejscowej ludności komunikatem o 20 wstrząsach i uspokajaniu się sytuacji.Na wyspie mieszka kilka tysięcy ludzi,pytanie ile jest tam turystów.Dotychczas Hjero, słynęła jako siedlisko dyskretnych rezydencji,elit,nie lubiących rozgłosu.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/22/trzesienia-ziemiktorych-nie-ma-w-miedzynarodowych-danych/

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 8:37 pm

   Będziemy mieć chyba GORĄCY SIERPIEŃ.

   • Wojwit 23 lipca 2011 o 10:39 pm

    Czy pamięta ktoś z Państwa przepowiednie bodajże Leszka Weresa, słynnego swego czasu astrologa, że III wojna wybuchnie w roku i miesiącu, w której to dacie będą trzy ósemki… Pisał też, że pogoda (nie tylko w przenośni) będzie właśnie wtedy wyjątkowo upalna, co ma być dodatkową wskazówką… U nas chłodno i mokro ale na południu Europy (Chorwacja) i w Ameryce Północnej rekordy ciepła.

 34. Aron 23 lipca 2011 o 4:50 pm

  Ilu ludzi .. tyle i teorii, każdy ma swoją wersję … chrześcijanin, żyd, nacjonalista, mason .. i t d … a dla czego w pierwszej kolejności nie zobaczą jakim był człowiekiem… co konkretnie spowodowało na taki krok, przecież człowiek nie tylko pozabijał ludzie a również i sobie zniszczył życie … a to że wkradł się w chrześcijaństwo, żyd, masoństwo i t d … i w ogóle … Może ma ten człowiek zaburzenie psychiczne, może warto zasięgnąć opinię lekarskiej najpierw??? O CO TUTAJ TAK NAPRAWDĘ CHODZI???? POLITYKA POLITYKĄ, ALE DLA CZEGO MIAŁO ZGINĄĆ TYLU NIEWINNYCH LUDZIE ??? CZEMU MA SŁUŻYĆ TEN CAŁY ZAISTNIAŁY INCYDENT????

  • Konarski 23 lipca 2011 o 5:17 pm

   Pokłosiem będzie :
   – ograniczenie praw obywateli
   – większa inwigilacja obywateli w Europie
   – cios dla układu schengen i kontrola, a potem zamknięcie granic – nawet w mainstreamie tego nie ukrywają: „Kolejną ofiarą tych zamachów będzie Schengen”
   http://wiadomosci.onet.pl/raporty/zamachy-w-norwegii/kolejna-ofiara-tych-zamachow-bedzie-schengen,1,4801224,wiadomosc.html

  • Wojwit 23 lipca 2011 o 10:42 pm

   Jak to za co? Byli winni, bo są gojami, którzy jeszcze na dodatek ośmielili się być przeciw „rózdze żelaznej”. Poczytaj co nieco…

 35. Ewa 23 lipca 2011 o 5:18 pm

  Zadłużenie USA http://crisisboom.com/2011/07/23/a-visualization-of-the-us-debt/

 36. ziarnko prawdy 23 lipca 2011 o 5:27 pm

  Wayne Madsen o zamachu w Oslo-to robota Mossaddu !!!
  http://www.infonurt3.com/

  • Aron 23 lipca 2011 o 6:58 pm

   NIC MĄDREGO O TYM NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ ….
   Pojęcia nie maja o czym w ogóle piszą …. Żyjemy w Kraju demokratycznym, ale wcale nie znaczy to że można takie bzdury wypisywać i podburzać ludzie jednych przeciwko drugim … zakłócenie spokoju publicznego To już JEST KARALNE …
   Chory blog nawiedzonych ludzie ….

   • Wojwit 23 lipca 2011 o 10:48 pm

    My, Aronku? Ja żyję w Polsce, a ty gdzie, że widzisz inny świat za oknem i za „okienkiem” odbiornika TV? No tak. Masz rację – dostrzegać zło to już „prawdziwe giewałt”. A jeszcze ośmielać się o tym pisać…

 37. ArO 23 lipca 2011 o 6:00 pm

  Info do filmu
  Większość ludzi, którzy nazywają się chrześcijanami, wspiera królestwo diabła na tej ziemi.

  Ktoś w kilku procentach podobny do Natanka

  • Neo 23 lipca 2011 o 6:19 pm

   ten gość na tym filmie, sam wygląda jak diabeł

  • Ania 23 lipca 2011 o 9:23 pm

   Następny piaskowy dziadek… Jedyny sprawiedliwy w Sodomie.

 38. Andre 23 lipca 2011 o 6:07 pm

  Kolejny blog na WordPressie zamknięty. Zbyt odważnie pisali o Izraelu, USA i NWO. Kto nie zdążył poczytać, niech poszuka w internetowych archiwach.
  http://pakalert.wordpress.com/

  Z dniem 1 sierpnia Norwegia ma się wycofać z prowadzonych w Libii operacji NATO. Komuś pewnie takie decyzje się nie podobają. Norwegia nie jest członkiem Unii Europejskiej, więc nie dotyczą jej dyrektywy Parlamentu Europejskiego.

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 8:55 pm

   Pakalert to wywiad pakistański, dziwisz się, że „Amerykanie” zamykają gębę narodom, przeciwko którym mają zamiar prowadzić wojnę. USA to już nie jest ten sam kraj, co nawet 5 lat temu, gdy tam mieszkałem… Jeśli przywódcy tego kraju boją się już słowa to ich koniec jest bliski.

 39. Waldemar 23 lipca 2011 o 6:32 pm

  Ciekawie zebrane materialy.
  Czy mozecie mi odpowiedziec na pytanie co takiego poza tajnoscia zgromadzen jest w masonerii??

  zgodnie z definicja mamy: „międzynarodowy ruch mający na celu duchowe doskonalenie jednostki i braterstwo ludzi różnych religii, narodowości i poglądów.”

  Tak wiec jesli by sie tej trzymac (a innej nie znalazlem) to jednak glownym powodem bedzie nienawisc tego pana do rzadzacych przychylnych Palestynie, oraz nieprzychylnych Izraelowi.
  Tak wiec jednak tragedia wydaje sie byc kwestia ideologiczna.

  Nie mam nic wpolnego z masoneria a definicje wygrzebalem w necie to mnie temat zainteresowal jako iz to temat widmo kazdy mowi o „nich” a nikt nic nie wie.

  • Aśka 23 lipca 2011 o 9:51 pm

   @ Waldemar 23 Lipiec 2011 o 6:32 pm
   To szukaj dalej w necie. Tam znajdziesz wiele interesujących artykułów. A tutaj nie zamulaj.

 40. Pingback: Atak Illuminati na Norwegię « Dziennik gajowego Maruchy

 41. zenobiusz 23 lipca 2011 o 6:40 pm

  Ola powiedział/a

  23/07/2011 @ 6:46 pm 02 Rate This
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/07/23/co-sie-naprawde-dzieje-na-polskich-blogach/ Poniewarz tego artykulu nie moge zamiescic na monitor polski bo pokazuje kto jest kto wiec robie to tutaj i prosze o przekazywanie prawdy o blogach dalej bo to jest bardzo istotne by znac blogi z klamstwami i prawda
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/23/dziesiec-przykazan-na-obecne-czasy/#comment-26122

  Artykuł napisany przez Vismaya po skrytykowaniu jej, za propagandę Chrystusa Kosmicznego,i popularyzację New Age, za ataki na Kościół, wraz z zespołem współpracujących „osób”, a następnie zbanowanej u mnie i u Marka, rozklejany jest przez Ola @ na wielu blogach, przy pełnej świadomości perfidii tego tekstu. Ole@ pisze także jako Kamil@, Oskar@, Robert@ -z jednego IP na Brooklynie, często ledwo posługując się językiem polskim. Specjalność: masowe wklejanie linków nie na temat wpisów głównych, a dla odwrócenia uwagi.

  • zenobiusz 24 lipca 2011 o 7:47 pm

   Ola kontynuuje.
   Monitor Polski, Zenobiusz – blogi prowadzone na zydowskiej smyczy by nie obudzic Polakow do walki o Polske a oglupiac tematami zastepczymi i straszyc UFO itp. Mysle ze okolo 80 % blogow jest w rekach tych samych ludzi i ciagle tworza nowe. Udaja ze sprawa wiary jest im bliska umieszczaja kazania ksiedza Natanka ale przypomnijmy ze p Walesa tez nosil znaczek Najswietszej Maryji Panny w klapie marynarki a Polske niszczyl Tak to dziala.Tylko organizujac marsze ( nawet kilkanascie osob), w centrach miast i miasteczek Polski z transparentami pokazujacymi co robi rzad – konkretne osoby, partie mozemy obudzic Polakow do walki o Polske. Nie jest to moje zdanie ale sluchajac wolnych, zagranicznych mediow zwrocilam uwage ze oni twierdza ze tylko w ten sposob mozna kraj ocalic. I modlmy sie za POlske.
   http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=113059 Warcholy to my?
   http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/07/23/co-sie-naprawde-dzieje-na-polskich-blogach/#comment-3432
   Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości. ??

   • zenobiusz 24 lipca 2011 o 8:53 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/24/w-polsce-planowany-jest-zamach-%E2%80%9Eterrorystyczny%E2%80%9D-i-stan-wojenny/
    Warto,śledzić.Alef Stern ,pono zaginiony odnalazł się i wieszczy.

 42. Pingback: Wielce prawdopodobne wyjaśnienie zamachów w Oslo « WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 43. Wojox 23 lipca 2011 o 7:12 pm

  Cała dyskusja pomija ważne aspekty.
  NORWEGIA… to schrony gotowe na „wydarzenie geo-fizyczne” (przebiegunowanie) które trwa od przynajmniej 2008 roku. Były incydenty niby z rakietami „Buława”…..
  Sądzę że w owych schronach znajdują się „Gwiazdy które spadają z nieba” (ludzie znani i sławni).
  Myślę że cały lot z katastrofy Smoleńska też tam się kisi od ponad roku…
  A Ziemia robi swoje zobaczcie tu : http://losyziemi.pl/ oraz tu http://zmianynaziemi.pl/
  Jak Słońce zacznie wstawać z zachodu to 90 % ludzi tego nie zauważy…
  Pozdrawiam…

  • Wojox 23 lipca 2011 o 7:16 pm

   Zapomniałem dodać że ten kraj ma także system HAARPo pochodny. Domniemana izolacja od USA i Rosji jest tylko pozorna. Podejrzewam że Norwegia dużo technologii zassała od faszystowskich Niemiec. Że wspomnę tylko o ciężkiej wodzie…Myślę że ten kraj to taka cicha przystań z niespodziankami w tle…

 44. Aron 23 lipca 2011 o 7:23 pm

  LUDZIE … NIE TWÓRZMY TEORII SPISKOWEJ TAM GDZIE JEJ NIEMA I NIGDY NIE BYŁO …. TROCHĘ ZDROWEGO ROZSĄDKU Z ZIMNA KRWIĄ .. BEZ EMOCJI … NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ I PRZEOCZYĆ NAJWAŻNIEJSZEGO CO TAK NAPRAWDĘ SIĘ DZIEJE

  • Wojox 23 lipca 2011 o 8:12 pm

   Co Ty masz jakiś problem z Capslokiem ??
   Teorie spiskowe to prawda a cała reszta to ułuda życia….

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 9:03 pm

   Aron, ty pewnie jesteś z tych co się zaczynają budzić. Weź na uspokojenie, cała nowożytna „cywilizacja” to konspiracja i wychodzi to w czasie takich okazji jak wczorajsza, 9-11, czy w czasie przymusowych szczepień, gdy ludzie nagle otwierają oczy z zapytaniem „jak to jest możliwe?!”. Niestety, niemal wszystko co widzisz w tv to ściema na potęgę. Prawda jest straszna – jesteś przeznaczony do piachu, ja też, i niemal wszyscy to czytający. Boli cię ostatnio głowa, nie martw się, to tylko zwiększony poziom promieniowania, o którym cię nie informują. Nic ci się nie stanie przez najbliższe 10 lat, oczywiście jeśli się szybko przeniesiesz z półkuli północnej na południową… Ale jeśli masz małe dzieci to jest duża szansa, że twoje wnuki będą przygłupami, bądź też mutantami. Najlepiej jakby się w ogóle już nie narodziły.

   • Wojwit 23 lipca 2011 o 10:53 pm

    @Monitor
    Daj spokój. Zostaw trolla. Popatrz na jego polszczyznę, Naprawdę nie widzisz skąd on jest?

    • SEBECX 24 lipca 2011 o 1:04 pm

     a może to katrina 404?

  • rabarbarek 23 lipca 2011 o 11:03 pm

   A co tak naprawde sie dzieje?

   • SEBECX 24 lipca 2011 o 9:15 am

    tutaj freski w Bank of America… oprócz blondyna jest czarne słońce!!!!!! … http://www.paranormalne.pl/tutorials/article/16-analiza-freskow-z-bank-of-america/

 45. zagrypiona 23 lipca 2011 o 7:57 pm

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2017851/Norway-attacks-gunman-Anders-Behring-Breivik-right-wing-extremist-hated-Muslims.html

  Tutaj pisza ze on sie uwazal za chrzescijanina i konserwatyste. A nie ze nimi byl. Zasadnicza roznica. Tak media manipuluja informacja… Udzielal sie na stronach antymuzulmanskich i proizraelskich. A jeszcze wczoraj byli stuprocentowo pewni ze to alciada.

  Swoja droga, piekny twarzowy fartuszek…

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 8:00 pm

   Wpuszczam cię zagrypiona, choć nie tak dawno na mnie plułaś na innych blogach…

   • zagrypiona 24 lipca 2011 o 7:40 am

    Dzięki. Ja tez wpuszczam u siebie wpisy ludzi, którzy na mnie pluli i od agentów ostatniego sortu, albo od głupków niewyrobionych wyzywali, jeśli mają coś ciekawego do dorzucenia w temacie. Największy grzesznik ma szansę nawrócenia. 😉

 46. ArO 23 lipca 2011 o 8:11 pm

  w soboty i czwartki leci audycja na http://radiobc.pl/ od 21:00 +/- 23:00

 47. rabarbarek 23 lipca 2011 o 8:11 pm

  Bardzo dobry blog . Czesto tam zagladalam. Byli odwazni . Jeszcze dwa dni temu dawalam do niego link.

  Na chwile zmienie temat , ale warto zwrocic uwage na to co wyprawiaja ludzia B. Gatesa w Afryce. Rozpoczely sie tam przymusowe szczepienia , oczywiscie darmowe . Wszystkie dzieci maja byc zaszczepione bez wzgledu na to czy rodzice wyrazaja na to zgode czy nie. Za ” opozycje” wobec szczepien mozna wyladowac w wiezieniu. [ opsany przypadek rodzica , skazanego na 2 lata za odmowe szczepien] . Celem Gatesa jest zaszczepienie kazdego dziecka na swiecie. Jakim prawem pan od komputerow decyduje o szczepieniach dzieci?

  W artykule opisana jest wstrzasajaca sytuacja , kiedy dzieci wraz z rodzicami uciekly poza granice Malawi , zeby uniknac szczepien. Po dlugiej nieobecnosci wrocily i niestety zostaly sila doprowadzone do punktu szczepien . Doprowadzono je przy pomocy policji uzbrojonej w karabiny. Gdyby chcialy uciekac zastrzelonoby je bez litosci. Taki swiat nam szykuja . Afryka jest poligonem doswiadczalnym . Co sie dzieje w innych krajach , widzimy.

  http://www.malawivoice.com/latest-news/131-children-vaccinated-at-gunpoint-in-nsanje/

  • Wojox 23 lipca 2011 o 8:18 pm

   No Bill Gates przesadził, widać jak bardzo siedzi w kieszeni Bestii. Zapewne jego sukces też był manipulowany. Nie zdziwię się jak jego Windows 7 ktoś zaemuluje na Amidze 500 lub Atari XL 800 z powodzeniem….
   Ale jedno się nasuwa, oszust wszechczasów decyduje o śmierci dzieci ??? To nie jest czasem nawiedzony zły człowiek ??

   • rabarbarek 23 lipca 2011 o 8:41 pm

    Strona Billa i jego zony . Videa promujace szczepionki , opis dzilalnosci panstwa Gates . „Zly czlowiek ” to bardzo kulturalne i delikatne okreslenie pana BG .

    Video , Szczepionki ratuja zycie

    http://www.gatesfoundation.org/annual-letter/2011/Pages/vaccines-save-lives-animation.aspx

    • SEBECX 23 lipca 2011 o 10:44 pm

     ..co tak grzecznie?… to faszysta i jebany skurwysyn !!!

     • SEBECX 24 lipca 2011 o 12:22 am

      przepraszam za tą „łacinę” ale tego czegoś inaczej nie wypadało mi nazwać…

      • rabarbarek 24 lipca 2011 o 2:14 am

       Obiecuje , ze to ostatni wpis na temat Billa , ale musze to wrzucic. SEBECX , wciaz za grzecznie. CNN , a wiec jak najbardziej posluszna ” zarzadcom planety” stacja telewizyjna nadala wywiad pana Gupty [ lekarza wysylanego w rejony katastrof , ktory czesto wystepuje w programach tv , zdajac na biezaco relacje z wydarzen , ktore maja tam miejsce] z Gatesem. Ta rozmowa to klasyczny przyklad oglupiania spoleczenstwa, zawierajaca prawde miedzy wyrazami[ nie zdaniami] . Czytajac ten tekst czulam , ze cos jest nie tak z angielskim tego pana [ bo ze z moim moze byc roznie to normalne , przeciez to nie moj 1szy jezyk] , ale , ze pan G. tez ma problemy, no tego sie nie spodziewalam. Potem doszlam do wniosku , ze pan G. nie ma problemow , a mowil jakimis sobie znanymi szyframi , ktore zauwazyli tez blogerzy w komentarzach.
       Chyba po pierwszym pytaniu , pan G. [ zwroccie na to uwage] mowi , ze dzieki szczepionkom
       zmniejszy sie umieralnosc niemowlat , a sekunde pozniej , w tym samym zdaniu mowi , ze
       dzieki szczepionkom zostanie zahamowany przyrost naturalny ludnosci na swiecie. Aby to osiagnac pan G. potrzebuje tylko 5-6 szczepionek wiecej i plan depopulacji Afryki bedzie gotowy. Takich bredni jest wiecej.
       Np, fragment o ludnosci Afganistanu i Iraku, gdzie mowa o akcjach szczepionkowych w miejscach gdzie panuje bieda i brakuje zywnosci. Jest to fragment dziwny, szczepionki nie dopuszcza do rozruchow. To sprawa bezpieczenstwa narodowego , i szczepionki pomoga glodnemu, bezdomnemu, spoleczenstwu siedziec cicho i nie protestowac. Czyzby mowa byla o czipach lub jakims innym swinstwie podanym w szczepionkach?

       Z ironia opowiada jak latwo zebrac grupe do szczepien w Afryce. Najpierw przychodzi grupa kobiet , potem te zaszczepione kobiety wylapuja w okolicy swoje dzieci , a na koniec przychodza ciekawscy i ich tez sie bierze pod igle. [ jeszcze komus sie za to placi , taka lapowka w buszu]

       Te wypowiedzi sa niesamowite , calkowicie obnazaja prawdziwe oblicze tego szarlatana . W komentarzach awantury zwolennika G[ nazywanego trolem] i reszta ktora jest oburzona bezczelnoscia pana od szczepionek.

       http://edition.cnn.com/2011/HEALTH/02/03/gupta.gates.vaccines.world.health/

       • Irol 24 lipca 2011 o 11:15 am

        No cóż, słynny ‚geniusz komputerowy’ Gates jest synem Bankstera. I cała jego wspaniałą ‚karierę’ można miedzy baśnie włożyć.

       • Wojox 24 lipca 2011 o 2:16 pm

        Nasuwa się jedno, skoro dzisiejsza połkóla płn. ma się nie nadawac, moze szykuja sobie miejsce przeprowadzki. Tylko lokatorów trzeba eksmitowac na tamten świat.
        Ale gdyby się zmieniły bieguny magnetyczne to cały syf zawedruję na drugą stronę i zacznie skażac Afrykę, Australię i Amerykę płd.
        Więc cos nie pasi, raczej chcą tepic ludzi….

        • SEBECX 24 lipca 2011 o 2:33 pm

         ..pośród ukrytych technologii znajduje się zapewne też i metoda neutralizacji promieniowania… przecież jeśli Wszechświat jest elektryczny to raczej nie będzie to magia…

        • zenobiusz 24 lipca 2011 o 8:55 pm

         Orgonit.Przecież wiesz .Nuke buster.

 48. Kuba 23 lipca 2011 o 8:43 pm

  No to co…. Raz ” zamach” raz ” pandemia”? ;)))
  Obstawiamy?? :))

 49. Święty 23 lipca 2011 o 8:54 pm

  sprawca „prowadził ogień przez półtorej godziny, a potem dał się bez oporu aresztować” byc moze to zrobic ktos inny? a co jesli dzialal w psychozie? nikt normalny ne strzela do ludzi, nawet jesli ma skrajne poglady. Nie chce mi sie wierzyc w te historyjke, media chca abysmy przyjeli do wiadomosci, i wiezryli w to co nam podaja. Zdrowy rozsadek podpowiada brak logiki.

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 9:10 pm

   Penie, że tak! Koleś to ofiara kontroli umysłu, nikt trzeźwy nie strzelałby do dzieci. Nawet jeśli nasączony był jadem nienawiści. Spójrz jak działa hipnoza, tak właśnie ludzi programują.

   • Święty 23 lipca 2011 o 9:33 pm

    to wlasnie napisalem

  • rabarbarek 23 lipca 2011 o 9:29 pm

   Swiety , myslalam o tym , czy temu bialemu masonowi, czlonkowi klubu strzeleckiego, ekstremiscie o pogladach nazistowskich [ przewodniczacy partii prawicowej powiedzial , ze jak z nim rozmawial to jakby z Hitlerem dyskusje prowadzil] , farmerowi , posiadaczowi organicznej farmy, nacjonaliscie o pogladach konserwatywno-chrzescijanskich, , nie podsypano jakiegos wynalazku farmaceutycznego , albo czy nie wyprobowano na nim jakiejs nowoczesnej techniki manipulacji [ albo mu czipa wszczepiono albo czyms oglupiony nie wiedzial co robi] Sytuacja
   podobna jest do zamachu w Oklahomie , chyba 1995 rok, gdzie rowniez dzialal samotny
   strzelec , zabijajac kilkaset osob , w tym duzo dzieci . Skazany na kare smierci , dzieki
   wymiarowi sprawiedliwosci i w tym wypadku szybkiej akcji zakladu karnego, szybko przeniosl sie na tamten swiat i nigdy swiat nie uslyszal kto stal za tym zamachem i co go sklonilo do tak
   strasznego czynu.

   • Święty 23 lipca 2011 o 9:39 pm

    Calkiem prwadopodobne, ze w przyszlosci ‚oni’ moga produkowac ludzi i wykorzystywac dowolnie do swoich celow. Mozliwe takze,ze wczorajsze zdarzenie bylo pewnym cwiczeniem lub testem do kolejnych dzialan.

   • monitorpolski 23 lipca 2011 o 10:00 pm

    rabarbarek, ludzie którzy widzieli McVeigha po „śmierci” mówili, że oddychał. Oni nikogo ze swoich nie zabijają, tego Ken Lay’a z Enrona też widziano żywego, nieco zmienionego, ponoć Hussein też miał sfingowaną śmierć – pamiętacie ten rzekomy filmik z komórki jak go powieszono? Kto by wpuścił na egzekucję kogokolwiek z komórką i pozwalał to nagrywać? Jedna wielka ściema. Jedyne co można być pewnym, to że zabili Milosevica, bo ten na pewno nie grałby z nimi. Cześć jego pamięci. Wielki człowiek.

    • rabarbarek 23 lipca 2011 o 10:05 pm

     To tez biore pod uwage. Cokolwiek wiec ze „sprawcami” rytualnych mordow robia , nie uslyszymy juz od nich ani slowa.

 50. ziarnko prawdy 23 lipca 2011 o 9:25 pm

  Dzisiejsze kazanie ks.Natanka !!!
  http://gloria.tv/?media=178534

  • Ania 23 lipca 2011 o 10:35 pm

   Długo nie pofika episkopatowi.
   Jankowskiego też usadzili szybko.
   To proste : pozbawia probostwa i odetna od kasy i tyle.

  • rabarbarek 23 lipca 2011 o 10:59 pm

   Skonczylam sluchac ks. Natanka i zaczelam pisac , ze mozna zauwazyc smutek na jego twarzy. W tym momencie zadzwonil telefon i jakas mila starsza pani ucieszyla sie , ze mnie zastala. Nie przypominala mi pani nikogo znajomego , ale kiedy zapytala czy zastanawiam sie po co zyje , zrobilam sie czujna. Potem bylo cos o koncu czasow , a kiedy zapytalam o cel tej rozmowy ,stwierdzila , ze chce mnie pocieszyc. Prawdopodobnie byla Swiadkiem Jehowy , ale tego juz sie nie dowiedzialam , poniewaz podziekowalam za rozmowe.

   Jest to o tyle dziwne , ze Swiadkow Jehowy zazwyczaj widzialam na ulicy lub pod domem ,
   nigdy nie dzwonili. Nie jestem przesadna , ale poczulam sie dziwnie , kiedy odebralam ten
   telefon w pare sekund po wysluchaniu kazania – przekazu Ks Natanka , ktory przestrzega
   przed zlem, szatanem , i falszem. Mozna to nazwac zbiegiem okolicznosci , ktory na chwile przyspiesza krazenie krwi.

   • Grazka 24 lipca 2011 o 12:35 am

    A moze to byl znak dla ciebie , aby zaczac bardziej interesowac sie Biblia i szukac w niej pomocy, moze wlasnie Bog zobaczyl cos w twym sercu i posluzyl sie ta kobieta aby do ciebie zadzwonila?Moze nastepnym razem posluchasz do konca co chciala powiedziec ?Bo nawet nie masz pewnosci kto do ciebie dzwonil , tylko sama wyciagnelas wniosek ze to S.J. Dlaczego?A moze to ktos z kosciola katolickiego , albo inne wyznanie chrzescijanskie?

   • ama12 24 lipca 2011 o 1:10 am

    Faktycznie dziwny zbieg okoliczności…. Moje krążenie tez nieźle by przyspieszyło…

   • Ania 24 lipca 2011 o 8:45 am

    Wstep rozmowy typowy dla Świadków Jehowy .

   • SEBECX 24 lipca 2011 o 10:33 am

    wszystko jedno kto do Ciebie dzwonił.. nie ma zbiegów okoliczności… to ateistyczna gadka…

 51. Święty 23 lipca 2011 o 10:11 pm

  Nic chyba nie ‚przebije’ zbrodni dokonywanych przez banderowcow na Wolyniu, gdzie ofiarami byly czesto kobiety i dzieci. Brak dokladnych danych zbrodni,poniewaz palono cale wsie. Wpiszcie na youtube ‚Wolyn 1943’, jest tam kilka ciekawych dokumentow. Jesli ktos mysli,ze to mnie nie dotyczy, to sie grubo myli. Akcje UPA to jeden z procesow ‚usuwania’ narodu Polskiego. Po wojnie nastapily przesiedlenia kresowian na tereny ‚odzyskane’..,

  • Michał 24 lipca 2011 o 10:00 am

   Ja cię przebije .To Polacy jako pierwsi utworzyli obozy koncentracyjne. Jakoś żaden z was nie pamięta o Berezie Kartuskiej…!

   • TZJ 24 lipca 2011 o 12:08 pm

    A Burów angole to w sanatoriach trzymali?

 52. rabarbarek 23 lipca 2011 o 10:12 pm

  Izrael zaproponowal Norwegii pomoc. Pomoc w czym do ch…y[ przepraszam]. Norwegia jednak pieknie podziekowala. Doniosla o tym szwedzka strona podajac rowniez do wiadomosci , ze rzadz Izraela nadeslal kondolencje. Czy to takie wazne , ze trzeba calemu swiatu oglaszac , ze wlasnie to panstwo nadeslalo ubolewanie z powodu tragedii? A co setkami innych rzadow na swiecie i milionami zwyklych ludzi , blogerow , widzow tv , czytelnikow , ktorzy lacza sie w bolu z Norwegami i rodzinami dzieci , ktore zginely w tak bezsensowny sposob ???

  http://www.swedishwire.com/nordic/10735-israel-offers-norway-condolences-after-attacks-

  • Święty 23 lipca 2011 o 10:35 pm

   Maybe condolences may contain some kind of message subject?

   • rabarbarek 23 lipca 2011 o 10:44 pm

    Czyli oferta nie do odrzucenia???

  • Ania 23 lipca 2011 o 10:48 pm

   No byłoby im wygodnie, jeśli to oni, to łatwo byłoby zatrzeć ślady. Jak w Nowej Zelandii, też tak chcieli zrobic, ale Izraelskich ratowników odesłano na lotnisko.

 53. Tomasz 23 lipca 2011 o 10:35 pm

  Troche nie zwiazane z tematem, ale obiecuje Monitor jak bede tylko mial czas to bede wrzucal linki z ang niezaleznych mediow..Tu masz liste http://www.indymedia.org.uk/

  • Tomasz 23 lipca 2011 o 10:39 pm

   jeszcze jeden link
   http://www.mediauk.com/tags/free

 54. Ola 23 lipca 2011 o 10:43 pm

  Pomimo ze chce sie mnie osmieszyc i zastraszyc – pogrozki telefoniczne ktore nigdy przedtem nie mialy miejsca dopoki nie zaczelam pisac komentarzy na tym blogu o klamstwach Orgonite i przebiegunowieniu ziemi, polecam moje wyjasnienie w komentarzach na http://www.wiernipolsce.wordpress.com. – co sie naprawde dzieje na polskich blogach. Bo kto jest agentem a kto nie kazdy musi osadzic sam.

 55. Aśka 23 lipca 2011 o 11:05 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/07/23/wayne-madsen-o-zamachu-w-oslo-to-robota-mossadu/
  „Norwegia miała zamiar głosować za uznaniem państwa palestyńskiego w Zgromadzeniu Ogólnym Organizacji Narodów Zjednoczonych i terrorystyczny atak Mossadu miał symboliczną wymowę. Negocjacje, które doprowadziły do międzynarodowego porozumienia w sprawie przyszłości Palestyny znane są jako „Porozumienia z Oslo” – twierdzi dziennikarz śledczy, były oficer wywiadu marynarki amerykańskiej [US Navy Intelligence], Wayne Madsen.

  Według http://www.washingtonsblog.com/2011/07/terrorist-bomb-attack-in-oslo-norway.html Norwegia jest bardzo nieprawdopodobnym celem ataku terrorystów muzułmańskich:
  * Norwegia popiera uznanie państwa palestyńskiego:
  http://af.reuters.com/article/worldNews/idAFTRE76H4G520110718
  * Norwegia wykluczyła izraelskie inwestycje. Jak donosił ubiegłego roku Haaretz, liczący 450-miliardów euro norweski fundusz przemysłu wydobycia ropy nie zezwolił dwóm izraelskim firmom na udział w inwestycjach ze względów etycznych, co zostało publicznie ogłoszone przez norweskiego ministra finansów.
  * Senator Lieberman oskarżył Norwegię o propagowanie antysemityzmu.
  * Norwegia ogłosiła zamiar wycofania się z wojny w Libii.
  * Letni obóz [na wyspie] gdzie miała miejsce strzelanina był poprzedniego dnia miejscem pro-palestyńskiej imprezy.

  Wszystkie powyższe fakty zupełnie nie pasują do profilu państwa, które mogło by być celem muzułmańskich terrorystów.
  Dlatego wielu obserwatorów twierdzi, iż terrorystyczne zamachy w Norwegii to kolejna operacja fałszywej flagi.

  Saman Mohammadi
  http://disquietreservations.blogspot.com

  Niezadługo przekonamy się, czy władzom Norwegii starczy odwagi na wskazanie palcem sprawców zamachu – admin.

  • rabarbarek 23 lipca 2011 o 11:31 pm

   Artykul z gazety norweskiej o tym , jak w czasie cwiczen o ktorych napisalo kilka osob , umieszczano bomby [ nie wiem czy prawdziwe czy atrapy , ale cos mi sie wydaje , ze prawdziwe] i zapomniano o tym poinformowac mieszkancow. Czyzby kilka z nich zostawili???

   Podobna sytuacja miala miejsce w USA , tyle ze bez ofiar.

   A to co zostalo z artykulu. Sprobujcie przejsc do oryginalu, artykul wycofano, choc oficjalnie podaja , ze strona niedostepna. Jeszcze niedawno dostepna byla , ktos jednak kazal ja usunac.

   http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=no&tl=en&u=http%3A%2F%2Fmobil.aftenposten.no%2Farticle.htm%3FarticleId%3D3569108

 56. Ola 23 lipca 2011 o 11:17 pm

  Jesli pan nie pozwoli mi umiescic mego OSTATNIEGO komentarza u siebie W KTORYM POKAZUJE PRAWDE JAK SIE MNIE CHCE ZNISZCZYC , wiec zrobie to na innych blogach by ludzie poznali prawde jak sie za prawde zostaje agentem i zastrasza sie pogrozkami telefonicznymi. I bede umieszczac blog z http://www.wiernipolsce.wordpress.com CO SIE NAPRAWDE DZIEJE NA POLSKICH BLOGACH BO JEST TO ODBICIEM MOJEJ SYTUACJI I W MIARE MOICH MOZLIWOSCI BEDE TO ROBIC BY LUDZIE NIE DALI SIE OGLUPIAC I ZASTRASZAC.

  • monitorpolski 23 lipca 2011 o 11:32 pm

   Kobieto (jeśli jesteś kobietą) – wcale mnie twoje strachy nie przejmują. A co się niby dzieje na polskich blogach?! Prawda się dzieje – i to was przeraża?
   Normalni ludzie tak nie reagują na słowa prawdy, które padają na tym i innym blogu, a nikogo nie powinien dziwić atak na ten blog, który obok Maruchy ma najwięcej wejść na WordPressie – choć i tak o wiele za mało. Gdyby ludzie wyczuwali jakąś agenturę to dawno by przestali wchodzić.
   Symptomatyczna jest ta dzika reakcja dzisiaj, gdy dałem ostry artykuł na temat tej ofiary kontroli umysłu… Daje to dużo do myślenia.

   • zenobiusz 23 lipca 2011 o 11:42 pm

    Ola @ już wkleiła link do oszczerczego artykułu Vismaya
    ,u Maruchy,Królowej Pokoju, na Wirtualnej Polsce
    ,u Kefira2o11,iu Mizi.
    Nie poprawi to, jej znajomości języka polskiego,
    ale, jeśli ma płacone od posta,może nadrobi straty,
    spowodowane uniemożliwieniem jej (im) zaśmiecania tego ,i moich blogów.
    Ban to jednak dobra rzecz.
    A swoją drogą iście talmudyczna mściwość
    .Telefony z pogróżkami zaś są paradne.
    Over.

 57. ARTUR 23 lipca 2011 o 11:33 pm

  Przyczyną ataku na Norwegię było doprowadzenie Europy do udziału w wojnie z Iranem .Niestety zamachowiec się poddal a ktoś nieświadomy nie zabił go a przecież w jego miejsce miało być podłożone ciało araba .Wszystkie media już od pierwszych chwil wiedziały że zamachowiec ma wschodnie rysy twarzy a na antenach wywiadów udzielali wcześniej zaproszeni arabiści i gdyby nie tragedia byłoby to całkiem śmieszne.Poza tym nawet arabowie wiedzą że w piątek po południu w biurach nie będzie urzędników i to była zmyłka tak jak WTC gdzie nie zginął żaden prezes pomimo iż mają biura na najwyższych piętrach i przed otwarciem giełdy są tam zawsze .Sataniści nie są nieomylni ,też popełniają błędy.

 58. Pingback: Straszny atak na Norwegię « Zygfryd Gdeczyk

 59. rabarbarek 24 lipca 2011 o 3:42 am

  Jest kilka hipotez na temat przyczyn ataku na Norwegie [ bo tak mozemy nazwac akcje , ktora zostala przeprowadzona w tym kraju] Moze ich byc kilka i wszystkie moga byc prawdziwe . Po prostu za dwoma zamachami zalatwiono kilka spraw.

  1. Przygotowanie podstaw do likwidacji ruchow prawicowych i nacjonalistycznych w Europie.

  2. Zastraszenie spoleczenstw nie tylko w Norwegii ale na calym swiecie { nie znacie dnia ani godziny , kiedy ” wrog zaatakuje]

  3. Likwidacja pozwolen na bron.

  4. Zastraszenie rzadow , jak to powiedziano ostatnio opozycji w Grecji , ” jesli nie posluchacie to…”

  5. Sklocenie muzulmanow z chrzescijanami [ zobaczcie Manifest zamachowca ]

  6. Odwet za propalestynskie poparcie dla utworzenia wolnej Palestyny

  7. Przestroga dla innych panstw , zeby uznanie Palestyny odlozyly na blizej nieokreslony czas.

  Z Arturem nie zgadzam sie w niektorych punktach. Owszem ma racje , ze podawano , ze to ALkaida, ze kaukaskie rysy twarzy itd. Byc moze mieli na mysli zupelnie kogos innego. Wydaje mi sie , ze sytuacja bardziej przypomina 9/11 , kiedy to Bush czytal dzieciom ksiazeczki [ jak to ktos pisal ‚do gory nogami”] , zaden samolot sil powietrznych US nie wystartowal z pomoca , bo nie byl gotowy do akcji [ sily powietrzna USA zaspaly?] , z budynkow zamiast natychmiast wygonic na ulice
  wszystkich , ktorzy tam przebywali , zawracano ich , zeby nie mogli wyjsc i oglaszano komunikaty , ze wszyscy maja pozostac na miejscu , co okazalo sie potem gwozdziem do ich trumny.
  A co bylo teraz? PM nie bylo w budynku, samotny ” policjant” pojechal [ polecial , poplynal???] na wyspe pelna dzieciakow, zaczal strzelac . Policja i sluzby bezpieczenstwa zostaly o tym poinformowane szybko , ale dotarcie na wyspe zajelo im … 1, 5 godziny . Slownie godzine i pol. Komus zalezalo na tym , zeby zginelo jak najwiecej dzieci , zeby zdarzenie mialo spektakularny wymiar [ jak w 9/11] . Znowu samoloty , helikoptery byly nieprzygotowane. Policja zajeta w Oslo nie miala czasu na zajecie sie sprawami dziejacymi sie wlasnie tam. Morderca dostal duzo czasu na rozprawienie sie z dzieciarnia.
  No i jeszcze cos co zupelnie nie ma sensu. Manifest , ktory mozecie zobaczyc nizej , zieje nienawiscia do kolorowych emigrantow , ataki przeprowadzone zostaly na ludnosc norweska , na dzieci norweskie i na instytucje norweskie. Tak wiec dosc tych bzdur , ludzie nie sa idiotami za jakich ich sie uwaza. Po pierwszym szoku zaczna zadawac pytania.

  http://thelede.blogs.nytimes.com/2011/07/23/scouring-the-web-for-clues-to-a-suspected-attackers-motives/?smid=tw-thelede&seid=auto

 60. Parek 24 lipca 2011 o 4:59 am

  ZOBACZCIE TO !!!

  POLICJA ZABRAŁA TYM MAŁOLATOM JEDYNY ŚRODEK UCIECZKI Z WYSPY JAKIM SĄ ŁODZIE NIBY W RAMACH ANTYTERORYSTYCZNYCH !!!

  Oto co mówi jeden chłopak:

  http://www.onet.tv/myslalem-ze-to-zart,10019664,1,klip.html

  Jeśli nie zadziała to kliknijcie 3 film z tej strony

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/zamachy-w-norwegii/slowa-mordercy-moje-dzialania-byly-potworne-ale-ni,1,4801581,wiadomosc.html

 61. Parek 24 lipca 2011 o 5:03 am

  Monitor proszę dokleić ten komentarz do mojego ostatniego 🙂

  Zabierając łodzie młodzieży zwiększyli tym samym ilość ofiar !!!

  Dali wręcz możliwość strzelania do tych ludzi by było więcej ofiar ! Kto zarządził zarekwirowanie łodzi ? Szefo z policji – pewnie mason , który dostał rozkaz z góry.

  Widać , że za tym zamachem stoi elita satanistów.

 62. noni 24 lipca 2011 o 7:27 am

  Dlaczego Monitor skoro tak mu zależy na wolności słowa dla każdego człowieka w każdej sprawie blokuje nie wygodne komentarze na blogu i zakazuje mówić źle o niby korzeniach polskich czyli kościele katolickim. Korzenie polaków to słowanianie a nie żaden KK który jest został siłą poprzez mordowanie i paleni narzucony Polsce. Nazwali Nas poganami bo nie przyjęliśmy absolutnej władzy papieża i jego sekty. Dlaczego tego nie mówicie? Takie jest moje zdanie i możecie dalej trwać przy Swoim. Ja zawsze będę uważał że religia katolicka i watykan to okupanci naszej Polskiej ojczyzny.

  • Irol 24 lipca 2011 o 11:21 am

   Bo to jest Jego blog i jak się nie podoba to fora ze dwora. Jak sobie założysz własny to bedziesz pozwalał na wpieprzanie się do nie swoich zabawek.

   • SEBECX 24 lipca 2011 o 1:11 pm

    …w ten oto sposób zbudujemy nową lepszą Polskę.. jak ktoś zabłądzi na „moje” osiedle to w ryj… i „krosem”..

 63. gozdek 24 lipca 2011 o 8:57 am

  Ta właśnie, chyba nam wszystkim uciekły z uwagi pewne „drobne szczegóły”.
  -na wyspie był zlot jakiejś partyjnej młodzieżówki, był ktoś z rządu, może nie premier , ale zawsze,
  -wyspa miała chyba 1km. obwodu , było na niej 700 osób,
  -odbywała sie tam tzw. impreza masowa,
  -akcja trwała ok. 1.5h.

  W jakim to kraju robi się zlot „młodych wilków” głównej partii politycznej w ogromnej liczbie i nie zabezpiecza się terenu odpowiednimi służbami, Policją, BOR-em, czy choćby paroma ochroniarzami z flintami.
  700osób to sporo narodu, do wywołania burdy (sorry za porównanie) nie jest potrzebny psychopata, wystarczy browar czy trawka i tak to nikt nie pomyślał choćby o 5 ochroniarzach.

  • SEBECX 24 lipca 2011 o 11:27 pm

   ..jaka trawkę masz na myśli.. bo chyba nie myślisz, że przy pomocy marihuany uda ci się wywołać burdę… chciałbym to zobaczyć ….

 64. Pingback: Czego media nie mówią o zamachach w Norwegii « Loża bez tajemnic

 65. mocniejszy 24 lipca 2011 o 9:34 am

  Znalazłem wśród komentarzy na WP, nie wiem czy tego nie wyrzucą, więc podaję:

  „Cytat ze strony mordercy: „Nie jesteśmy w sytuacji w której możemy swobodnie wybierać partnerów. Musimy więc zrobić wszystko w celu wpłynięcia na innych â�kulturowych konserwatystówâ�, aby przyjęli naszą antyrasistowską, pro-homoseksualną i pro-izraelską linię. Kiedy to się uda, możemy przejść na wyższy poziom.” To jest chrześcijański fundamentalista? Pogięło was do reszty?!”

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,opage,3,title,Zamachowiec-z-Norwegii-przemowil,wid,13624308,wiadomosc.html#opOpinie

  Źródła niestety komentujący o pseudonimie „vlccc” nie podał. Jeśli cytat wklejony przez niego jest autentyczny, to jest to arcyciekawe uzupełnienie profilu zamachowca.

 66. stary-stach 24 lipca 2011 o 9:40 am

  nie wiem dlaczego ludzie tutaj uznają że przedstawiony im pionek jest sprawcą „strzelaniny” i na dodatek korzystają z propagandy to twierdząc zadziwiająca głupota

  • Irol 24 lipca 2011 o 11:23 am

   Tam była minimum drużyna 3-4 wyszkolonych ‚cyngli’. Jeden łaps nie miałby wystarczającej ilości pocisków na 2 godzinną rozpierduchę.

 67. stary-stach 24 lipca 2011 o 9:41 am

  wrobili kogoś tak jak w Krakowie znaleźli „bombera”

 68. stary-stach 24 lipca 2011 o 9:42 am

  Główny zamachowiec w Norwegi to premier Norwegi i mosad. media tuszują a na tym blogu powiela się tuszowanie łapiąc podstawiane wątki

  • iHe 24 lipca 2011 o 10:16 am

   Przyszedł sobie gościu do domu a tam już z Fedexu cała dostawa do wysadzenia połowy Krakowa.A za chwile puk puk:) kto tam?Dobrzy ludzie ze wsi.. http://www.youtube.com/watch?v=-wIRCbLJCKg
   Eagle Eye Trailer
   Du bist terrorist!
   Skala kłamstw i manipuilacji w NWO merdiach dopuszcza każda możliwość.
   O aparacie postpaństwowym nie wspominając.

 69. mat 24 lipca 2011 o 10:12 am

  Nie wstyd wam tak współpracować z bestią???

 70. ArO 24 lipca 2011 o 10:27 am

  O_o
  Jak bronić się przed niewolnictwem fundowanym nam przez krajową i światową elitę?
  1. Unikaj brania kredytów, zminimalizuj kontakty z bankami i wszelkimi instytucjami finansowymi
  2. Nie kupuj niepotrzebnych rzeczy, szczególnie nadmiernej ilości ubrań, drogich samochodów, sprzętu RTV i AGD…Ogranicz do minimum konsumpcję indywidualną, szczególnie tą niepotrzebną jak kino, knajpy, używki…
  3. Oszczędzaj i inwestuj biorąc pod uwagą swoją wiedzę na temat tego, co nas może czekać. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczaj na naukę czerpaną z niezależnych źródeł, utrzymanie zdrowia i sprawności fizycznej, działalność altersystemową
  4. Ogranicz do minimum ilość czasu, który marnujesz na rozrywkę. Przestań całkowicie oglądać TV.
  5. Włóż maksimum czasu i energii w walkę z uciskiem działając na niezależnych forach internetowych czy bezpośrednich dyskusjach
  6. Zorganizuj swoich znajomych, rodzinę, współpracowników, osiedle, gminę. Stwórz organizację samoinformacyjną i samopomocową
  7. Nie bój się mówienia prawdy i jej publicznego ujawniania
  8. Uczestnicz czynnie w demaskowaniu wszelkiej obłudy i kłamstwa, oraz broń się przed nakładaniem coraz większych podatków i obowiązków kosztem coraz mniejszych praw obywatelskich, oferowanych przez państwo
  9. Nie wierz nigdy politykom. Miej ograniczone zaufanie do ludzi jak i wszystkich organizacji. Wszelkie informacje sprawdzaj w kilku niezależnych źródłach.
  10. Nie oglądaj się, aż inni coś zaczną. BĄDŹ ODWAŻNY I DZIAŁAJ !

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/23/dziesiec-przykazan-na-obecne-czasy/

 71. stary-stach 24 lipca 2011 o 10:38 am

  nie z tematem ale ważne NIE CHODZI O PROPAGANDĘ PAP TYLKO ZŁAPANIE GŁÓWNEGO ZDRAJCY PRZEKAŹNIKA Z LONDYNU (BO NIEJEST TO SZECHTER TUSK DUKACZEWSKI KACZYŃSKI SMOLAR SIKORSKI GRAŚ BONDARYK CZY INNI ZE ŚWIECZNIKA )TO KTOŚ Z TAMTEGO KRĘGU PROSZE O POMOC:

  tu siedzi główny agent ale nie wiem gdzie

  ZARZĄD PAP:
  (…)
  ci ludzie kierują największą pralnią mózgów w Polsce a ponadto wśród nich ktoś jest z dyspozytury biderbergu na Polskę pytanie który?
  pomniejszych członków nie umieściłem. Ważne aby odszukać ich prawdziwe nazwiska i nagłośnić ich przestępczą działalność
  ===============================================================
  monitorpolski: usunąłem nazwiska. Zasada jest taka, że jeśli zauważę coś co może być przestępstwem to powinienem to skorygować. Osądzanie osób z podanymi nazwiskami o to, że są zdrajcami może być przestępstwem.

  • Wojwit 24 lipca 2011 o 5:38 pm

   Ale można podać link… umywając ręce ale czyniąc zadość żądaniu prawdy i sprawiedliwości.

   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/22/jurij-szewczuk-prawda-na-prawde/#comments

 72. Łukasz 24 lipca 2011 o 10:41 am

  abstrahując od tematu, czy widział ktoś z Was poprzedniej nocy (między godziną 24, a 1) na niebie trzy wyraźnie świecące białe światła poruszające się w linii poziomej w szybkim tempie?

 73. subzero 24 lipca 2011 o 10:57 am

  FED po audycie… a tu taka cisza?

  • kiper 24 lipca 2011 o 12:00 pm

   może linka do audytu FED można prosić

   • subzero 24 lipca 2011 o 1:39 pm

    http://sanders.senate.gov/newsroom/news/?id=9e2a4ea8-6e73-4be2-a753-62060dcbb3c3
    http://sanders.senate.gov/imo/media/doc/GAO%20Fed%20Investigation.pdf

    Rano wyguglalem link z wiadomosci24 bodajze o tym, ale podejrzewam, ze poza finansowymi portalami raczej bez echa ten news przejdzie, bo przeciez tragedia z Norwegii…ladnie to przykryli chlopaki.

 74. ARTUR 24 lipca 2011 o 12:02 pm

  Teraz następuje w Norwegii sytuacja jak po zamachu na JPII ,każda instytucja będzie chciała odsunąć od siebie odpowiedzialność za współpracę z NWO natomiast zamachowiec będzie jak Ali Agca opowiadał niestworzone rzeczy bo mu wolno jako oskarżonemu kłamać i zmieniać zeznania ,chociaż nie wróżę mu długiego życia .

  • Ania 24 lipca 2011 o 12:56 pm

   Ja też nie. Zyje tyle ile trzeba aby narobić zamętu w informacjach.

 75. pio9a 24 lipca 2011 o 12:05 pm

 76. sevensea 24 lipca 2011 o 12:08 pm

  http://www.wykop.pl/ramka/822463/korwin-mikke-o-breiviku-skasowana-notka/

 77. sevensea 24 lipca 2011 o 12:09 pm

  sama prawda http://www.wykop.pl/ramka/822463/korwin-mikke-o-breiviku-skasowana-notka/

  • SEBECX 24 lipca 2011 o 1:55 pm

   ..no i Mykke tylko potwierdził to co wyłuszczył dawno temu Albert Pike…

   • waryjat 24 lipca 2011 o 3:50 pm

    Tylko, że to nie tekst Korwina. A kolegów z tego http://kielbasachan.host22.com/b/res/5075.html To taka kolejna manipulacja w stylu reżimu. A co rzeczywiście myśli o sprawie warto sobie wskoczyć na bloga.

    • SEBECX 24 lipca 2011 o 5:29 pm

     ..co myśli nie wiemy… wiemy co pisze..

 78. wojpa 24 lipca 2011 o 12:16 pm

  Trwa wojna finansowa USA kontra Europa.
  Okazuje się ,że Norwegia dzień wcześniej poparła pomoc dla Grecji swoimi nadwyżkami finansowymi, co zniszczyło mizerny plan zniszczenia EURO jako waluty przez USA.
  Mało tego Norwegia nie chce podporządkować swojego EISCAT Amerykanom i Izraelowi.
  Posiadają oni straszliwą broń,która jako jedyna na świecie przeszkadza USA i może konkurować z HAARP lub go uinicestwić. Patrz http://www.youtube.com/watch?v=EK8q8e-KJTc
  Postanowiono zrobić z Norwegii gniazdo terroryzmu chrześcijańskiego wykorzystując PROJEKT HARP( nie mylić z HAARP) do pokierowania 32 letnim Norwegiem, a dokładniej jego mózgiem.
  Teraz rozpoczęła się nowa era era jednoosobowego terroryzmu.
  Już nie tylko muzułmanie ale także chrześcijanie bedą mogi być aresztowani pod byle pretekstem jako potencjalny terrorysta.

  • monitorpolski 24 lipca 2011 o 1:34 pm

   Ciekawe… Słyszałem HAARP przez kilka dni, dzisiaj też w nocy mocno chodził.

   • Ania 24 lipca 2011 o 1:54 pm

    Chodzi codziennie. Popatrz na cienkie, rozmyte chmurki na dość dużym pułapie ( dołem czasem idą normalne cumulusy) poukładane w równoległe, delikatne żeberka jedno obok drugiego , jak drobne zmarszczki na wodzie, gdy wieje lekki wietrzyk. Na drugi dzień wieje albo leje, albo jedno i drugie.
    Wieczorem trudno zasnąć, rano ciężka głowa. A dodatkowo, ( to całkiem nowa obserwacja ) na ulicach jakby więcej stłuczek jak Haarp chodzi. Ludzie bardziej nerwowi i rozkojarzeni.

    • Ania 24 lipca 2011 o 2:10 pm

     Czy uwaga o oczekiwaniu na moderację, to ostrzeżenie ?

    • SEBECX 24 lipca 2011 o 2:20 pm

     dokładnie tak jest… spróbuj orgonitu.. a Twoje dolegliwości powinny ustąpić.. tylko daj sobie tydzień na synchronizację…

     • ostatni rozsądny? 24 lipca 2011 o 3:06 pm

      Wy z tymi orgonitami to na serio?
      Prubowal tego kto już?
      Pomogło?

      Co się z tym robi? żuje się to czy się lyka w całości…?

      • SEBECX 24 lipca 2011 o 5:31 pm

       niektórzy w odbycie noszą podobno… ..a co się ze słownikiem stało?

       • ostatni rozsądny? 24 lipca 2011 o 9:51 pm

        eeee to ja nie chce.
        A z jakim slownikiem?

    • ArO 24 lipca 2011 o 2:29 pm

     dzisiaj wstałem z dużym bólem głowy, nieciekawe doświadczenie

    • ARTUR 24 lipca 2011 o 7:57 pm

     A do bunkra pod Olkuszem w Małopolsce podłączono w tym tygodniu 3 niezależne od siebie żródła zasilania w energię .

 79. subzero 24 lipca 2011 o 1:36 pm

  Halo? Napisze jeszcze raz: byl audyt w FEDzie. Wyszlo, ze np. Citigroup dostalo 2,5bln (polskie liczenie, 2,5tryliona w USA).
  Co ciekawe z Inter Alpha Group kase dostal tylko Royal Bank of Scotland.

  • ss 24 lipca 2011 o 2:20 pm

   te newsy jak widzisznikogo tu nie obchodza

  • Hamerykanczyk 24 lipca 2011 o 3:44 pm

   Ludzie nauczcie sie wkoncu ze slowo bilion to po angielsku znaczy miliard !!! A trylion to trylion…

   • subzero 24 lipca 2011 o 6:17 pm

    Tak? A to ciekawe. http://pl.wikipedia.org/wiki/Nazwy_du%C5%BCych_liczb

    • Kurohige 24 lipca 2011 o 8:00 pm

     To akurat nie ma odniesienia do Amerykańców http://oxforddictionaries.com/page/howmanybillion

     • subzero 25 lipca 2011 o 5:30 am

      Co Ty mi tu wklejasz? Co mnie GB interesuje? Ja mowie o Polsce i USA.

      • Kurohige 25 lipca 2011 o 6:42 am

       Przeczytaj dokładnie to co wkleiłem, ok?

       „while in American English it has always equated to a thousand million (i.e. 1,000,000,000)”

       czyli w USA bilion znaczy miliard…

  • ramires 24 lipca 2011 o 8:51 pm

   Obchodzą ! I to bardzo ! Są tacy !. I wiedzą że szybciej załatwi nas ekonomia niż inna zgraja razem wzięta ! Blog polskojęzyczny. Kiedy tu było jakieś złe słowo na „ukochaną władzę” w Pl a o „zusie” nie wspomnę ! Wszystko w Pl super ! Zło i sataniści to gdzie indziej………….. !Pozdrawiam !

 80. Grazka 24 lipca 2011 o 2:04 pm

  Wojpa !
  Fajny tekst , juz go poslalam dalej .Ja tez uwazam , ze jest to kolejny krok do zniszczenia wszystkich religii i to jest swietnym pretekstem , ze religie rowniez chrzescijanskie sa niebezpieczne.W koncu z pomoca ONZ maja zniszczyc wszystkie religie i ograbic je z ich bogactwa nagromadzonego przez wieki.A ten zamach to dobry poczatek .

 81. Ania 24 lipca 2011 o 2:18 pm

  No, no ! Spójrzcie na to ! Tak się do nas wezmą !
  http://www.sekretyameryki.com/?p=6500

 82. Sully 24 lipca 2011 o 2:46 pm

  A u mnie w kosciele dzisiaj ksiądz nawet nie pisnął o tragedii, że nie wspomne o pomodelniu sie za tych biednych ludzi……szkoda

 83. hod 24 lipca 2011 o 2:55 pm

  Wszystko jest możliwe.
  Tylko uważam, że nacisk na informacje jest źle rozłożony. Człowiek, który dokonał zamachu (i inni, którzy mogli mu pomagać) jest psychicznie chorym zjebem, nieważne, czy jest chrześcijaninem, Żydem, masonem czy wyznawcą Latającego Boga Spagettii. Jedyny sens doszukiwania się powiązań z jakimikolwiek grupami interesów polega na znalezieniu jemu podobnych, pociągnięcie ich do odpowiedzialności i zapobieganiu takim wydarzeniom w przyszłości. Brak szacunku dla ludzkiego życia nie jest przypisany do żadnej religii, narodowości czy koloru oczu.
  A co do ścisłości informacji w mediach: większość ludzi nie rozpoznałaby prawdy, nawet gdyby kopnęła ich osobiście w tyłek. Większość ludzi nie widzi powiązań, a nawet jeśli tak to i tak nie mają co z tą prawdą zrobić. A największa większość ludzi 🙂 i tak ma to wszystko gdzieś.
  Więc nie skupiałabym się tak na teoriach spiskowych…(Choć, że zarzucę Rubiconem: NOT EVERY CONSPIRACY IS A THEORY)
  tylko, że na miłość Boską ZGINĘLI LUDZIE!

  Dla jakiegoś świra (albo większej ilości świrów) nienawiść, abstrakcyjne cele polityczne czy jakiekolwiek zaważyły na życiu ludzi, wielu ludzi. Więc może nie bawmy w więcej nienawiści i więcej abstrakcyjnych teorii politycznych, bo to się źle kończy.

  Pozdrawiam wszystkich szukających alternatywnych źródeł informacji!

  • monitorpolski 24 lipca 2011 o 4:51 pm

   To dlaczego po 911 nam tak tłukli w łeb, że winni są Arabowie i zaraz potem zaatakowano Irak i Afganistan. Nie pleć głupot, tu chodzi o ludobójstwo na białej rasie. Chcą nas wszystkich wybić, muszą mieć punkt zaczepienia.

   • hod 24 lipca 2011 o 5:13 pm

    Masz rację, dla mnie też chodzi tu o ludobójstwo!
    Tylko gdzieś mam rasy i kraje.
    Szanuję ludzi dociekliwych i szukających często niewygodnej prawdy – szczególnie jeśli mogą pociągnąć do odpowiedzialności ludzi, którzy maczają w ludobójstwie palce.
    To, że tak zwaną opinię publiczną można o przysłowiowy kant dupy rozbić, wiem nie od dawna. Znam się na paru rzeczach i jak słyszę co o nich mówią w mediach, to mnie skręca.
    Ale ani Ty ani ja nie wiemy na 100% co się stało w 9/11 ani co i dlaczego stało się w Norwegii.
    Rozumiem podejrzliwość i sceptycyzm wobec mediów i polityków.
    Fajnie by było, gdyby do wyznawanych przez siebie teorii dodać także szczyptę sceptycyzmu.
    Bo łatwo jest miotać podejrzenia i nienawiść a trudno zrozumieć o co serio chodzi.

    • monitorpolski 24 lipca 2011 o 7:18 pm

     Jak to nie wiemy? Wiemy,.wszystko jest jak na dłoni. Dominacja nad światem, sprowokowanie wojen pomiędzy Arabami i Chrześcijanami, żebyśmy się nawzajem „zdepopulowali”. Jest jasne kto zrobił 911 i kolejne zamachy, teraz pytanie czy i ten jest dziełem tej prawdziwej „Al-Kaidy”? Sądzę, że tak. Gorzej, sądzę, że dla Polski to też będzie miało znaczenie kluczowe. Mogą być kolejne, bowiem ludzie już doznali pierwszego szoku, że biały człowiek i to jeden jest w stanie wywołać takie szkody. Będą teraz nagonki na samotnych „ekstremistów” w tym blogowiczów. Sądzę, że tak się stanie – inaczej nie poradzą sobie z niezależnym przepływem informacji. Nie mieli pretekstu, teraz mają. A ludzie są niedoinformowani, uwierzą w to. Będzie można każdego zdrutować na zasadzie – to jest „ekstremista”. Mamy do czynienia z wielką psy-op.

 84. Kruk 24 lipca 2011 o 3:20 pm

  Kiedy dzieje się gruba rzecz, szum informacyjny rzadko przedstawia rzeczywistego sprawcę. Dopiero kiedy mając dość kompleksowy obraz sytuacji widzimy kto miał w tym interes, można dostrzec kto najprawdopodobniej za tym stoi. Tak było z zamachami 11.09.2001 i wieloma innymi.
  Mnie osobiście najbardziej dziwi jak cywilowi bez szkolenia służb specjalnych udało się zabić ponad 90 osób w pół godziny. Jestem przekonany że zabijali specjaliści od zabijania, a nie jakiś oszołom z partii prawicowej. Jeżeli służby specjalne maczały w tym palce, to z jakiego kraju, kto mógł mieć motyw i bezczelność i brak skrupułów? Ano jest taki kraj.
  Kilka faktów:
  1. Na wyspie Utoya przeprowadzano meeting pod hasłem uznania niepodległości Palestyny.
  2. Minister spraw zagranicznych Norwegii wizytował zlot na wyspie przed zamachem. http://theintelhub.com/2011/07/23/breaking-camp-in-norway-where-shooting-occurred-had-just-concluded-pro-palestinian-rally-the-day-before/. Z relacji wynika, że Norwegia przygotowuje na wrzesień projekt rezolucji ONZ w sprawie uznania Państwa Palestyńskiego.
  3. Norweskie fundusze naftowe wycofują się z jointventures z izraelskimi firmami z powodu ich zaangażowania w działalność związaną z ograniczaniem kontaktów ze światem Autonomii Palestyńskiej. http://www.jpost.com/Headlines/Article.aspx?id=185712

 85. Stanisław 24 lipca 2011 o 4:25 pm

  U nas we Włocławku wspomniał, ale najciekawsze było przed chwilką w mediach musowego nakazu, w systemowej szczekaczce tj. Teleexpress-ie spiker podał wiadomość że zamachowiec był … chrześcijańskim fundamentalistą.

  • monitorpolski 24 lipca 2011 o 4:49 pm

   Sami widzicie z jakim ku…stwem mamy do czynienia. A moją rodzinę dzisiaj cały dzień straszą głuchymi telefonami…

   • Stanisław 24 lipca 2011 o 5:45 pm

    Być może chcą Cię nastraszyć, dać do zrozumienia że mają oko na blog i to co piszesz. Nie wiem ja teraz, ale ładnych kilka lat wstecz, gdy pracowałem w telekomunikacji, mieliśmy sposób na takich cwaniaczków co dręczyli telefonami. O ile pamięć mnie nie zawodzi, urządzenie to nazywało się przystawką wywołań złośliwych. Wystarczyło że po odebraniu takiego głuchego telefonu osoba zdążyła wykręcić 0 lub inną umówioną cyfrę ze swojego aparatu, dręczyciel był przechwytywany, nawet jak odłożył słuchawkę. .

    • iHe 24 lipca 2011 o 7:07 pm

     Oni walą ze skypa 717 ulubiony kierunkowy..Zorro kiedyś pisał jak pismaki z gwna dręczyli blogerke telefonicznie.Albo trafiła wam się nowa forma wyłudzania oddzwaniasz a tam sextelefon.Też nękają głuchymi.

     • navajo88 24 lipca 2011 o 7:51 pm

      iHe ze skaypa !!!!!! chłopie w skaypie to mozna tak sobie ustawić prywatnośc że nie ma możliwości nenkania ,wystarczy że odłączysz mikrofom i po rozmowach !!! i ustawiasz tylko tych co do kturych jesteś pewien w 100% ! i koniec !!!! .Ja od samego początku uzywam skaypa i do dzisiaj mam śwęty spokój ,skayp ma tyle opcji do zabezpieczenia swej prywatności że hej ! i między innym skayp jest zabroniony w wielu państwach jak rosja,chiny s części usa i w europie ,tak że spoko jak się che i ma chwilę czasu na zabezpieczenie skaypa to wtedy to wszystko działa jak ta lala
      J.M.H

    • monitorpolski 24 lipca 2011 o 7:10 pm

     Dzięki, jak to się będzie powtarzać poinformuję policję, choć nie sądzę by to coś dało. Już miałem taką akcję kilka razy – kilkanaście głuchych telefonów dziennie.

  • SEBECX 24 lipca 2011 o 5:36 pm

   hahahahaha hahahahaha hahahahaha hahahahaha hahahhaha hahahahaha

   • SEBECX 24 lipca 2011 o 5:42 pm

    i teraz chrześcijanie będą chcieli zaprotestować przeciwko takiemu traktowaniu i to się obróci tez dzięki mediom przeciwko przeciwko… a znając mentalność i bezradność wobec tego skur…a dojdzie do ręko-czynów co dodatkowo medialnie uatrakcyjni na cały świat „chrześcijański fundamentalizm”…

    • SEBECX 24 lipca 2011 o 5:44 pm

     …i jak się uda to zostaną jako oddziały użyci kibice …

  • SEBECX 24 lipca 2011 o 6:03 pm

   ….a na tvn 24 podają, że zamachowiec groził papieżowi… ….http://www.tvn24.pl/-1,1711723,0,1,sprawca-masakry-grozil-papiezowi,wiadomosc.html
   (cyt.) ….W rozpowszechnionej przez agencję ANSA analizie przesłania, która w poniedziałek ukaże się w katolickim dzienniku internetowym „La bussola quotidiana”, Introvigne napisał: „Breivik, daleki od bycia fundamentalistą chrześcijańskim i ochrzczony w norweskim Kościele luterańskim, określił się jako ‚kulturowy chrześcijanin’, dla którego odwoływanie się do chrześcijańskiego dziedzictwa służy instrumentalnie jako narzędzie antyislamskie”.

   Analizując poglądy sprawcy masakry włoski ekspert, który jest znawcą nowych ruchów religijnych, podkreślił, że Kościoły chrześcijańskie nie są gotowe walczyć z islamem. „Dlatego Breivik zaproponował nawet zwołanie wielkiego europejskiego kongresu chrześcijańskiego, z którego narodziłby się jednolity, antyislamski europejski kościół” – stwierdził Introvigne.

   …kto to na tym blogu wieszczył, że zacznie się „jazda” w połowie lipca?…

 86. SEBECX 24 lipca 2011 o 5:50 pm

  FAKIR@ napisz coś….

 87. SEBECX 24 lipca 2011 o 5:52 pm

  Monitor zbanowałeś F.A.K.i.r.a ?

  • monitorpolski 24 lipca 2011 o 7:09 pm

   Powiedzmy, stwierdziłem, że nieco przesadza z atakiem na KK. Pisałem wyraźnie, że nie na tym blogu. Może pisać, ale go moderuję. Nie znam ludzi – podam przykład – był taki jeden, co był „specjalistą? od Illuminatów i ich symboliki, walił równo w Żydów, prosiłem go żeby sobie dał spokój, nie dawał. W końcu się wyłączył, sądzę że nadaje z innego IP i pod innym nickiem. Wczoraj napisał pod swoim, wylądowało w spamie. A co napisał? Że sfałszowałem zdjęcie tego masona. Wcześniej inny koleś pisał to samo – próbowali naprawić szkodę, to jest masoneria! Ale to nie opublikowałem zdjęcie, a Daily Mail i Alex Jones! Więc trafili w pudło.

 88. jowram 24 lipca 2011 o 6:14 pm

  Ćwiczenia (anty-) terrorystyczne przed wielkimi atakami – NAUKA dla NAS

  Ćwiczenia (anty-) terrorystyczne przed wielkimi atakami – NAUKA dla NAS

  Mirosław Dakowski

  Jeśli w Twoim mieście wywąchasz, że „właśnie zaczynają się ćwiczenia anty-terrorystyczne” – nie wychodź z domu, wstrzymaj podróże rodziny i znajomych. Na parę dni. Przeczekać.

  I.

  A) Są setki jednoznacznych dowodów, że przed atakami 9/11 (czyli 11 września 2001 r.) na trzy wieżowce w NY oraz na Pentagon, przez parę dni wojska lądowe, lotnictwo i służby specjalne (FBI oraz CIA – i inne) prowadziły „manewry” symulujące ataki terrorystyczne, również z udziałem porwanych samolotów pasażerskich. Wielu oficerów, kontrolerów lotów i wysoko postawionych policjantów uznało doniesienia o porwaniu paru samolotów za część tych manewrów. Można o tym przeczytać i ocenić dowody w wielu poważnych publikacjach amerykańskich, a po polsku np. w książce Sławomira Kozaka „Operacja dwie wieże” (Oficyna Aurora) .

  B) Przed atakami na metro w Londynie (7/7, czyli 7 lipca 2005) w Wielkiej Brytanii, a szczególnie w Londynie, przeprowadzono ćwiczenia z udziałem policji i wojska w dziedzinie „opanowywania paniki po wybuchach w metrze”.

  W obu przypadkach tych wielkich zamachów były prowadzone ćwiczenia antyterrorystyczne o dokładnie takim samym profilu jak zamachy.

  C) zamach w Madrycie 11 marca 2004 roku też był poprzedzony „ćwiczeniami anty-terrorystycznymi”.

  D) W Rosji, krwawe ataki w metro w Moskwie (6 lutego 2004) były poprzedzone „ćwiczeniami” służb.

  Wszystkie poniższe ataki miały miejsce we wrześniu 1999 r. Zamach w Bujnaksku, w Moskwie Pieczatnikach, w Moskwie przy ulicy Kaszyrskoje Szosse, w Wołgodońsku są jednoznacznie wiązane ze „służbami” – FSB.

  Nieudany zamach w Riazaniu: milicja dokonała ewakuacji mieszkańców i przeprowadzono badanie substancji, która znajdowała się w workach. Stwierdzono obecność materiału wybuchowego. FSB (z Moskwy) stwierdziła, że były to ćwiczenia.

  E) Dwa dni przed zamachem w Oslo i na wyspie Utøya stolica Norwegii była miejscem „ćwiczeń anty-terrorystycznych” , por. Ćwiczenia antyterrorystyczne w Oslo na 2 dni przed zamachem . Policja i „służby” brały w nich udział. Na wyspie Utøya, mimo pojawiania się w czasie tego zlotu premiera, ministrów i tp. – nie było żadnego policjanta. Ewidentny drugi morderca (wg. świadków) jest w mediach przemilczany.

  II.

  A oto komentarz „naszego” urzędnika od bezpieczeństwa do ostatnich wydarzeń : [http://www.rp.pl/artykul/15,691984-Stanislaw-Koziej–Polska-powinna-wyciagnac-wnioski.html ]

  Zdaniem szefa BBN Stanisława Kozieja, Polska powinna wyciągnąć wnioski z tragicznych wydarzeń w Norwegii, by doskonalić własny system bezpieczeństwa antyterrorystycznego.

  Nie wykluczył też, że za piątkowymi zamachami stoi „jeden sfrustrowany człowiek”.

  Koziej podkreślił równocześnie, że jego zdaniem wydarzeń norweskich nie można bezpośrednio przekładać na bezpieczeństwo w Polsce. – Tym bardziej, że wiele wskazuje na to, iż ten atak nie był atakiem międzynarodowych terrorystów, że raczej był to atak jakichś miejscowych ekstremistów, o miejscowym lokalnym znaczeniu – powiedział.

  – Zresztą ABW, która jest odpowiedzialna za monitorowanie zagrożeń terrorystycznych stwierdza, że nie ma żadnych informacji, które świadczyłyby o wzroście zagrożenia – dodał.

  =======================================

  Mój komentarz:

  Ad II: Szef BBN Stanisław Koziej jest opłacany z naszych pieniędzy. BBN też. Ewidentnie nie bierze pod uwagę implikacji i wniosków dla Polski wynikających z powyższych krwawych zbrodni. Są chyba tylko dwie możliwości: albo jest skrajnie nieinteligentny i działa, wraz ze swoimi podwładnymi, nieprofesjonalnie – albo jest „umoczony” w podobne operacje i plany. W tym drugim wypadku musiałby być też pewny bezkarności.

  Swoje przeświadczenia panowie, szczególnie emeryci, wygłaszają u cioci Fruzi na imieninach. A jeśli ktoś „nie ma żadnych informacji”, to milczy – i informacje zbiera. Za to im płacimy.

  Może są inne wnioski? Proszę o komentarze, chętnie z BBN-u, bo sprawa pilna i ważna.

  Ad I: Jeśli w Twoim mieście wywąchasz, że „właśnie zaczynają się ćwiczenia anty-terrorystyczne” – nie wychodź z domu, wstrzymaj podróże rodziny i znajomych. Na parę dni. Przeczekać.

  • monitorpolski 24 lipca 2011 o 7:07 pm

   Problem w tym, że o ćwiczeniach się mówi już po fakcie. BBN miało na swojej stronie niedawno ponoć jakieś ciekawe informacje – coś o stanie wyjątkowym?

 89. gozdek 24 lipca 2011 o 7:37 pm

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/21679,w-polsce-planowany-jest-zamach-terrorystyczny-i-stan-wojenny

  „W programie – Bez Cenzury – Alef Stern mówi o tym, jak doszło do zamachu w Norwegii, swoich przepowiedniach w tej sprawie i przyszłości Polski oraz terminach planowanych zamachów. Z pisarzem rozmawiają Fiatowiec i Bloger Sek.

  Grupa Fiatowca: Rozmawialiśmy w piątek 22 lipca zaraz po zamachach w Oslo. Powiedziałeś wtedy, że narracja po zamachu będzie taka, że to Al-Kaida, lub masoneria zwerbowała białych ludzi, by nie wzbudzać podejrzeń. Twierdziłeś, że pojawi się wątek masonerii w sprawie, który będzie fałszywym tropem. Co więcej, podałeś też przybliżoną liczbę ofiar, kiedy nikt jeszcze nie wiedział, ile osób zginęło na wyspie. Od razu też powiedziałeś mi, że zamachowców było trzech. Skąd to wiedziałeś?
  (…)
  Co nas czeka w najbliższej przyszłości?

  – Zamachy w Polsce.

  Wiesz kiedy?

  – Tak.

  To powiedz kiedy? Podaj daty, może to pozwoli udaremnić plany złych ludzi.

  – W październiku, choć obawiam się, że możemy tym samym je przyspieszyć. Albo przełożyć. Tylko przełożyć.

  Możesz dokładnie określić miejsce i daty?

  – Te zamachy już są zaplanowane, u nas też odbywają się ćwiczenia, a nawet serie fałszywych alarmów, by ludzi przyzwyczaić, że nic się nie stanie.

  O czym Ty znowu mówisz?

  – O fali alarmów bombowych w Polsce od 17 lipca do 22 lipca tego roku. Wrocław Sądy, Kraków Zakopiańska, Poznań Stary Browar, Gdańsk Galeria Bałtycka, Lublin Cuprum Arena, Opole Savia, Łódź CH Ptak, Zielona Góra Focus Mall, Warszawa siedziba SLD.
  (…)”

  • monitorpolski 24 lipca 2011 o 7:58 pm

   Niestety, ale ten gość pracuje chyba dla Illuminati. Już zostało powiedziane, więc się ziści.

   • zenobiusz 24 lipca 2011 o 9:00 pm

    Kraczesz.Nie ziści się.
    Nie z Polakami takie numery.
    Przypomnijcie sobie mobilizację po śmierci Prezydenta.
    A i naszych służb nie doceniają,a oni muszą być nieźle wkurzeni.

    • monitorpolski 24 lipca 2011 o 9:06 pm

     Miejmy nadzieję, że takie publikacje ludzi obudzą. Moim zdaniem jednak chodzi o realizację „etyki” Illuminatów – wszystko musi być przepowiedziane. To się może wiązać z naturą rzeczywistości, że tylko to istnieje co jest obserwowalne. Jeśli już się słowo rzekło to można to zrealizować. Oczywiście, że od nas wiele zależy, ale czy mamy ludzi, którzy rozumieją CO SIĘ DZIEJE?
     Stern mówi wprost „Nadchodzą czasy totalitarnej kontroli – gorszej niż nazizm, czy niż komunizm. Przy tym, co jest szykowane te systemy to była igraszka. Orwell i Huxley opisywali to, co nas czeka, ale też nikt do końca nie brał tego na poważnie”.
     Teraz też nikt tego nie weźmie na poważnie, mimo, że są gotowe obozy do koncentracji ludności w przypadku akcji przymusowych szczepień – stadiony z podwójnym ogrodzeniem czy galerie przydworcowe, bardzo mocne budynki, które można odpowiednio przystosować. Itp, itd – jest wiele znaków wskazujących na nadchodzący zamordyzm, jak to, że ci ludzie nie mają już żadnych ograniczeń.

    • zenobiusz 24 lipca 2011 o 9:12 pm

     Czas grał na naszą korzyść ,a oni się spieszą.Wśród was żyją setki tysięcy, mężczyzn przeszkolonych wojskowo ,dziesiątki tysięcy komandosów byłej1 dyw . powietrzno desantowej i innych jednostek,którzy przy pomocy długopisu,czy plastikowego widelca są w stanie zdobyc broń na wrogu,Nie zapominajcie o żołnierzach i oficerach „Grom”: jednej z najlepszych jednostek na świecie.Mamy do tego w czynnej służbie tysiące żołnierzy i oficerów z doświadczeniem bojowym z prawdziwych pól walki.Nikt nie zaryzykuje ,

     • monitorpolski 24 lipca 2011 o 9:17 pm

      Oni nic nie wiedzą Zenobiusz… Ja mam dostęp do tych ludzi, śmieją się, choć już nie ze wszystkiego.

      • zenobiusz 24 lipca 2011 o 9:47 pm

       Jak przyjdzie działać ,będą wiedzieli wszystko,

      • Konarski 24 lipca 2011 o 10:19 pm

       Część będzie jadła z ręki „starszych i mądrzejszych” i zaakceptują ich warunki.

     • navajo88 24 lipca 2011 o 10:05 pm

      Jak zawsze mylisz się zeno !!!!!, i pamiętaj jeżeli nadejdzie TEN!!!! czas to wtedy się zacznie ,,ale to jeszcze nie jest ten CZAS!!!!!!
      J.M.H

      • zenobiusz 25 lipca 2011 o 12:08 am

       Jak zawsze nie doczytałeś.navajo88.
       monitorpolski 24 Lipiec 2011 o 7:58 pm
       Niestety, ale ten gość pracuje chyba dla Illuminati. Już zostało powiedziane, więc się ziści.

       Odpowiedz
       zenobiusz 24 Lipiec 2011 o 9:00 pm
       Kraczesz.Nie ziści się.
       Nie z Polakami takie numery.

   • ramires 24 lipca 2011 o 9:08 pm

    Gdyby zabił jednego czy dwóch nikt by nie zwrócił na to uwagi. Takich mordów są setki. Ale kilkudziesięciu ? Media całego świata mają na ustach. TYLKO PO CO ????

   • SEBECX 24 lipca 2011 o 9:34 pm

    ..a Natanek wie o tym? …może by mu podesłać…

   • Konarski 24 lipca 2011 o 10:17 pm

    On jest jednym z nich – unych.

    • Wojwit 25 lipca 2011 o 11:28 am

     Kto? Ks. Natanek?

 90. ARTUR 24 lipca 2011 o 8:35 pm

  O tym że następny atak nastąpi w Polsce pisałem właśnie w komentarzu do tematu ” Udawaliśmy martwych by przeżyć ” zamieszczonego w Newsweek.pl 23.07.2011 o godzinie 22 .31 czasu Polskiego .

 91. nowy84 24 lipca 2011 o 9:27 pm

  Dzisiaj nad Sao Paulo ukazał się mieszkańcom miasta UFO podobny obiekt

 92. : D 24 lipca 2011 o 9:41 pm

  Jezu Chryste, Synu Boga żywego,
  zmiłuj się nade mną grzesznikiem.

 93. nowy84 24 lipca 2011 o 9:54 pm

  Khazaria to imperium wymazane z historii.
  W filmie przewija się wiele wątków dotyczących Syjonizmu. Oglądając ten film musimy pamiętać że Syjoniści to nie Żydzi tylko dawni Khazarowe – „Ludzie Węże” jak siebie nazywali, bardzo eufemistyczne określenie. 🙂
  Khazarowie pochodzą z prostej linii Sumeru skąd linie rodowe „wężowych ludzi” rozlały się po całym świecie siejąc terror i zamęt aż po dzień dzisiejszy. W filmie nie ma może zbyt wiele o historii, jednak stanowi on połączenie dzisiejszej sytuacji na świecie z realizacją założeń Syjonizmu zawartych w „Protokołach Mędrców Syjonu”

 94. Pingback: 22 VII: skoordynowane ataki fałszywej flagi? « Grypa666's Blog

 95. zenobiusz 24 lipca 2011 o 10:15 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/24/zamachy-w-norwegii-totalna-mistyfikacja/
  Ten temat śmierdzi z daleka

  Anders Behring Breivik nie istnieje w sieci. Urodzony w Internecie 12 godzin temu
  Czytal dalej -link.
  Prośba do wszystkich o rozpowszechnienie tych informacji

  Prośba do znających angielski, o przetłumaczenie i wrzucenie tych informacji na forum Godlike Productions

 96. radziak 24 lipca 2011 o 10:41 pm

  Wiecie co się stało z poznajprawde.prv.pl? Jakiś czas nie wchodziłem, teraz próbuję i przekierowuje na jakieś niewiadomo co.

 97. Kuba 24 lipca 2011 o 11:00 pm

  tak dla przypomnienia

  Stary dobry Wilus Bramka i jego przemyslenia :]

 98. rabarbarek 25 lipca 2011 o 2:38 am

  Premier Norwegii nalezy do grupy Bliderberga , bral udzial w spotkaniach tej grupy nawet wtedy gdy premierem jeszcze nie byl. Po namaszczeniu przez Iluminatow zostal premierem. I tak nieswiadome narody dokonuja wyborow , ktore potem okazuja sie byc przekretami wykorzystywanymi przeciwko nim. Zobaczcie liste uczestnikow Bilderberga z roku 2002. To duzo wyjasnia , tym bardziej , ze ostatnio odbywaly sie spotkania tej grupy. Jak wiemy po kazdym takim spotkaniu jestesmy swiadkami wydarzen , ktore wstrzasaja swiatem. Teraz nie moglo byc inaczej.

  http://www.bilderberg.org/2002.htm#07Jun02

 99. rabarbarek 25 lipca 2011 o 3:46 am

  Zobaczcie strone tytulowa gazety Sun , wydawana przez … Murdocha. Na stronie znajdujemy zakreslony tekst o tym , ze zamachu dokonala Al-Kaida. Nizej zdjecie z napisem , ze Norwegia ma swoj 9/11. Nie wiem co o tym myslicie , ale wydaje mi sie , ze jest to wyrazna aluzja do tego , kto dokonal zamachu. Miliony ludzi na swiecie wiedza dzisiaj , ze Maly Wychodek [ al-Kaida] to organizacja zalozona przez …. no z cala pewnoscia nie przez tych , ktorym przypisuje sie jej zalozenie,. Samo wspomnienie ataku na NY i porownanie do ataku na Oslo jest wymowne . Czyzby jednak pan Murdoch odmowil wspolpracy albo przeszedl do innego obozu?

 100. rabarbarek 25 lipca 2011 o 3:52 am

  Norwegia uzna Palestyne jesli rozmowy w tej sprawie zakoncza sie fiaskiem .

  http://www.icenews.is/index.php/2011/01/20/norway-to-recognise-palestine-if-peace-talks-fail/

 101. rabarbarek 25 lipca 2011 o 4:29 am

  Dobra strona. Kim naprawde byl zamachowiec.

  Dodatkowo czytalam dzisiaj artykul o tym , ze dzieci zeznaja , ze zamachowcow bylo co najmniej dwoch. Strzelali z dwoch stron , zeby mlodzi nie mieli drogi ucieczki. Opowiadaja , jak widzialy tego potwora sprawdzajacego czy dzieci nie zyja , jesli zyly , dobijal je. Tak nie zachowywal by sie czlowiek normalny . Dodatkowo musial wiedziec , ze ma duzo czasu na takie zachowania. Kiedy prawdziwa policja przybyla na miejsce dzieci prosily , zeby odlozyli bron . Baly sie , ze ci policjanci tez beda strzelac . Horror.

  Zobaczcie jak temat znika z czolowek tv . Czyzby sie bali , ze ludzie beda publicznie zadawac pytania , na ktore trudno bedzie znalezc odpowiedz?

  http://powerpointparadise.com/blog/2011/07/breivik-a-muslim-hating-freemason-zionist-serial-killer-not-a-christian-fundamentalist-shut-bbc/

  • katlin 25 lipca 2011 o 5:15 am

   Abstrahując od tego wydarzenia zwrócę uwagę na jedną rzecz.Jeśli mordercą jest np. 15 letnia osoba płci żeńskiej media podają „15 letnia DZIEWCZYNA zabiła…”.Jeśli zaś ofiarą jest jej równolatka media krzyczą”zamordowano 15 letnią DZIEWCZYNKĘ”.Rabarbarku Ty też próbujesz manipulować informacją?To była młodzież ,nie dzieci.[*]

 102. Polak Anonim 25 lipca 2011 o 6:32 am

  Alef Stern twierdzi, że zamach następny będzie w Polsce w październiku tego roku. Być może, że tak, w końcu jeśli broni masonów i odwraca kota ogonem w sprawie przynależności zamachowca z Norwegii do masonerii, to ma chyba jakieś źródło informacji … Może w sprawie polskiego zamachu mówić prawdę. Może też to być nieprawda podana przez niego albo dla niego specjalnie po to, by skompromitować go, po tym jak zyskał autorytet wtajemniczego książką „Pola Laska”.

  Dlatego obserwujmy uważnie wszystkie imprezy masowe w naszych miastach, te zapowiadane i te nagłe niezapowiadane, obserwujmy ćwiczenia służb. Jeśli gdzieś się odbędą, szybko informujmy o tym rodaków przez internet i znajomych, żeby w najbliższym czasie unikali tych miejsc, zwłaszcza imprez w tych miejscach, gdzie odbywały się ćwiczenia służb.

  Jeśli nie będzie zamachu w październiku, to prawdopodobnie planowany może być na Euro 2012 – wtedy czuby będą mogły wywołać największy rezon – i – UWAGA – przed mistrzostwami europy w piłce nożnej planowane są w Polsce wielkie ćwiczenia służb Polski i USA!!! Informacje o tym były powszechne tygodnie temu, ale je potem wyciszono – czyli masoński znak był…

  Zatem zachowajmy ciągłą czujność:
  ZWŁASZCZA:
  – w październiku 2011 i
  – w czasie Euro 2012.

  Nie wiem czy tych szaleńców da się powstrzymać od ataku w Polsce, ale można choć spróbować ograniczyć straty w ludziach.

 103. nuke 25 lipca 2011 o 7:31 am

  To to był dopiero przedsmak tego co ci szaleńcy zaczynają robić już 31 lipca 2011 zgotują kolejny horror strasznie ciężko tak patrzeć co oni wyprawiają i nic nie mogąc zrobić. (3rsemrofsnart)

 104. olaflubaszenko@gmail.com 25 lipca 2011 o 11:59 am

  Chrzcijańscy terroryści fundamentaliści stosują te same mordercze metody także w Indiach. Chrześcijaństwo kwitnie w Europie jak chwast i trzeba je wyrwać z korzeniami likwidując je w Polsce i zamykając precz Watykan