Wydarzenia i komentarze, 25 lipca, 2011r.

Celowo nie zamieszczałem wczoraj żadnych nowych informacji. Komentarze wypełniły poprzedni artykuł, tak więc jest on całością – wyraźnie udokumentowanym zbiorem ważnych informacji o tym co się wydarzyło w Oslo. Próby odwrócenia uwagi przez agenturę się nie udały – materiał dotarł do dziesiątków, o ile nie setek tysięcy ludzi i na pewno już nie zginie. Chodziło mi o to by nie dać mediom kryminalnym szansy na wytworzenie mitu prawicowego Chrześcijanina jako ludobójcy, co zapewne było celem całej akcji.

Zamach w Norwegii odbył się dokładnie w rocznicę żydowskiego zamachu na King David Hotel w Jerozolimie!
Informacja o tej sensacyjnej zbieżności jest starannie unikana w poprawnych politycznie mediach. Dokładnie 65 lat temu skrajnie prawicowa syjonistyczna organizacja o charakterze terrorystycznym dokonała zamachu bombowym na hotel „King David” w Jerozolimie. Zabito wówczas 91 osób różnych narodowości, a 46 zostało rannych. W Oslo zginęło co najmniej 92 osoby, na samej wyspie oblicza się ilość ofiar na 85. Jest to dziwna zbieżność dat i ilości ofiar, co więcej wczoraj pisałem o tym, że 22 lipca 2011 roku było symboliczną datą dla ultramasonerii Illuminati, w której jak wiadomo syjoniści odgrywali i chyba odgrywają kluczową rolę (zob. np. http://secretjews.wordpress.com/2008/03/10/zionist-jewish-sabbatean-illuminati/).

W Polsce dojdzie do „ludobójstwa na wielką skalę”

wizjoner czy agent?

Zamach w Oslo to tylko zapowiedź tego co nas niedługo czeka w Europie, z Polską włącznie. Takie „proroctwa” wygłasza Alef Stern, autor książki „Pola Laska”, którą można zinterpretować jako wizję katastrofy w Smoleńsku wraz z jej wszystkimi konsekwencjami.
Stern rzekomo przewidział też to co się wydarzyło w Oslo, łącznie z ilością ofiar i 3 zabójcami. Faktycznie, są doniesienia, że zamachowiec nie działał sam, choć media kryminalne będą starać się to ukryć.
Stern „przewiduje”, że Europę czeka fala zamachów bombowych, z których najgorsze wydarzą się w Polsce przed wyborami. W efekcie zostanie wprowadzony stan wyjątkowy, co pozwoli na wybicie lub wygnanie opozycji. Atak ma iść głównie na PiS, który zagraża status quo rządzącej opcji. Jako  kozły ofiarne wykorzystani zostaną narodowcy w postaci grup paramilitarnych płk Wasiaka, gen Grudniewskiego i in.
Jak sądzi Stern, światowe elity dążą do wprowadzenia super-dyktaktury na całym świecie, podobnej do tych przewidzianych przez Orwella czy Huxleya, przy której komunizm czy faszyzm były błahostkami. Całość ludzkości ma zostać zaczipowana w celu kontroli totalnej.
Można mieć zastrzeżenia co do „wizji” Sterna jako objawień czy snów. Zbyt dokładne szczegóły odnośnie Oslo czy zamachu Smoleńskiego, wskazują na to, że może być on „insiderem” – osobą delegowaną do ujawnienia tych faktów. Illuminati mają bowiem zasadę jawności – wszystkie ich poczynania muszą być zapowiedziane. Tak było w przypadku wszystkich zamachów, które były przez nich przygotowane. W USA odbywa się to za pomocą mediów – telewizji i produkcji Hollywood. W Polsce widać wybrano media alternatywne. Do takich wniosków może skłonić swoboda działania Sterna i nagłośnienie całej sprawy. Niezależnie jednak od pobudek jego działania, należy na serio wziąć jego ostrzeżenia i się przygotować na najgorsze.

Webster Tarpley – w Oslo doszło do operacji fałszywej flagi
Jeden z najlepszych historyków i analityków politycznych w USA, dr W. Tarpley, opublikował długą analizę tego co się stało 22 lipca w Oslo.
Wg. Tarpleya, zamach był starannie przygotowaną prowokacją. Są też wyraźne motywy, są przesłanki by stwierdzić kto był autorem.

drugi zabójca?

Po pierwsze, zamachowiec nie działał sam – są na ten temat doniesienia prasy norweskiej, zeznania świadków. Na wyspie oprócz Andersa Behringa Breivika, grasował drugi zabójca, ciemnowłosy młody człowiek o urodzie nordyckiej. Zdjęcia tego człowieka ukazały się wczoraj na wielu stronach – dzisiaj już nie były dostępne. Według relacji świadków tragedii, miał on ciemne włosy, ok. 180 cm wzrostu, posługiwał się pistoletem, a na plecach nosił strzelbę, słyszano też strzały z dwóch różnych miejsc. Obecność drugiego zabójcy świadczy o konspiracji, która to jest najwyraźniej niewygodna kryminalnym mediom. Podobna sytuacja była w przypadku zabójstwa JFK i nnych strzelanin jak w Fort Hood w Teksasie, gdzie cała wina spadła na jednego szaleńca.
Po drugie,nieco wcześniej w tej samej okolicy Oslo, w której wybuchła rzekoma bomba, odbyły się ćwiczenia antyterrorystyczne, a w 2010 roku podczas ćwiczeń dokonywano nawet detonacji bomb. Podobne „ćwiczenia” miały miejsce także przed zamachem w Londynie. Wg Tarpleya, w czasie takich „ćwiczeń” można zainstalować bomby, które później są wykorzystane do faktycznego zamachu. Sprawcą zamachów w opinii historyka jest amerykański wywiad i NATO, które to mają dużą swobodę w Norwegii (w Polsce też). W listopadzie 2010 roku w telewizji norweskiej ujawniono siatkę informatorów amerykańskiego wywiadu w policji, kórzy mieli za zadanie inwigilację Norwegów przeciwnych polityce USA. Rekrutowano m.in. byłego szefa działu antyterrorystycznego policji norweskiej. Sieć amerykańskiego wywiadu ma nawet swoje oficjalne komórki w Norwegii, nazywają się one Surveillance Detection Unit (SDU) – jest to część systemu Security Incident Management Analysis System (SIMAS) – systemu szpiegowskiego działającego w amerykańskich ambasadach na terenie całego świata. Tarpley przypomina tu aferę Gladio, która została ujawniona przez włoski wywiad – w Europie dokonywano zamachów bombowych, a winę zrzucano na lewicę.
Konspiracja idzie dalej – zamach w Oslo może być pretekstem do obalenia rządu Norwegii. Wskazują na to ujawnione przez Wikileaks, który jest tworem CIA, dokumenty być może nawet sztucznie stworzone, aby zdyskredytować norweski rząd. Ma być on rzekomo nieudolny i niezdolny do zapewnienia bezpieczeństwa. Wikileaks był tu wspomagany przez zbliżony do wywiadu NATO London Daily Telegraph, który na niedługo przed zamachem donosił jak to Norwedzy nie chcą śledzić potencjalnych zamachowców z Al-Kaidy. NIewątpliwie cały atak pójdzie teraz na nieudolność rządu norweskiego – po to by go obalić.
Wg. Wesley Tarpley’a motywy zamachu są jednoznaczne:
celem zamachu były biura rządu norweskiego, który złożony jest głównie z przedstawicieli Labor Party. Do tej partii należeli tez młodzi ludzie, którzy zebrali się na wyspie. Polityka rządu norweskiego już od połowy lat 90-tych, kiedy prowadzono tam rozmowy palestyńsko-izraelskie, jest wyraźnie pro-arabska i pro-palestyńska, a jednocześnie coraz bardziej anty-izraelska.  Obecny rząd zamierzał uznać w najbliższym czasie Palestynę jako niezależne państwo. Norwegia, jako członek NATO uczestniczyła jednak w bombardowaniach Libii, przeznaczając 6 samolotów, które dokonały ok 10% nalotów. Po 3 miesiącach zredukowała ilość samolotów do 4, a teraz od 1 sierpnia chce się w ogóle wycofać z tej akcji. Za Norwergią podąża Holandia, której samoloty zaprzestały już akcji bombardowań. Decyzja tych państw grozi więc rozpadem koalicji, szczególnie wycofaniem mniejszych państw. Norewski premier Minister Stoltenberg, wprost oświadczył, że bombardowania nie rozwiążą kryzysu libijskiego, który może być zażegnany przez działania polityczne.
Tarpley uważa, że rząd norweski, aby ocaleć, musi ujawnić wszystkie kulisy tej afery.

Reklamy

207 responses to “Wydarzenia i komentarze, 25 lipca, 2011r.

 1. Crono 25 lipca 2011 o 7:41 am

  „Kardynał Dziwisz to mason!”
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ksiadz-sie-buntuje-kardynal-dziwisz-to-mason,1,4802026,wiadomosc.html

  • zenobiusz 25 lipca 2011 o 8:24 pm

   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/07/25/kazdy-czlowiek-ktory-twierdzi-ze-jest-mna-jest-klamca-poniewaz-ja-nigdy-nie-bede-sie-ukazywal-w-czlowieku/
   Wielu teraz będzie występować i twierdzić, że są Mną Jezusem Chrystusem Synem Boga. Tym biednym duszom chce to powiedzieć. Padnijcie na kolana i proście Boga Ojca by was ustrzegł od złego ducha. Który pragnie was zmylić wy z kolei nie tylko będziecie wprowadzać w błąd Moje dzieci, które oczekują Mojego powrotu na ziemie, lecz także będziecie zaostrzać kpinę wychwalaną przez ateistów. Nie tylko, że przynosicie wstyd Mojemu Imieniu, ale również niechcący odwracacie ludzi przeciwko ich wierze w Boga Ojca Wszechmocnego.

 2. nowy84 25 lipca 2011 o 8:30 am

  Po pierwsze:
  UFO: http://www.youtube.com/watch?v=fRC0y3QF8P4
  Disco voador em Embu http://www.youtube.com/watch?v=3RL-py4UZhE
  a po drugie: za tydzień Elenin powinien być widoczny na STEREO B!!

  • waryjat 25 lipca 2011 o 9:28 am

   O Elenin ja mam takie wyrobione zdanie, że to może być zwyczajne odwracanie uwagi ludzi którzy interesują się czymś więcej niż tylko:

   ile na wczorajszej imprezie było wódki,
   czy dodzie było widać sutki,
   czy premier dobrze piłkę kopał,
   jak naród brytysjki po stracie Emmy szlochał.

   Wcale bym się nie zdziwił jak NASA poinformuje nas, że STEREO B im się popsuło. To zrodzi oczywiście kolejne podejrzenia i u niektórych jeszcze większy strach. Oczywiście wcale nie twierdzę, że nic do nas nie leci, bo jednak zdjęcia planet w naszym układzie potwierdzają, że coś się dzieje. Ale czy te zdjęcia są też prawdziwe? …

   • nowy84 25 lipca 2011 o 9:36 am

    No niestety dopóki obiekt nie zbliży się do odległości gdzie będą mogli je zobaczyć amatorskie teleskopy to możemy niestety tylko polegać na zakłamanych danych z NASA czy ESA :/ Tak więc zostało nam czekać i obserwować niebo 🙂

   • sebecx 25 lipca 2011 o 2:16 pm

    wczoraj dawałem link do elenina? umieszczonego na banknocie 10 franków.. oraz analiz…

 3. mateo 25 lipca 2011 o 9:12 am

  NIE BOJE SIĘ WIEM, ŻE PRAWDA I MIŁOŚC ZWYCIĘŻY!!!!! NIGDY NIE WYRZEKNE SIĘ JEZUSA NAWET JAKBY MNIE MIELI ZABIĆ!!!

  • Rodriguez7 25 lipca 2011 o 12:16 pm

   Fire still burns 🙂

 4. iHe 25 lipca 2011 o 9:25 am

  To niestety bardzo prawdopodobny scenariusz.Planiści z PO zapewne mają najświeższe plany i prawdziwe sondaże,nie mogą sobie pozwolić na utratę władzy a co za tym idzie służb i policji.
  PO korzysta z anglosaskiego modelu sprawowania władzy więc szykuje się brudna kampania.Ciekawe czy wypiorą Polakom mózgi tak jak Wilson amerykanom gdy „przekonywał” ich do przystąpienia do ww1.Myśle,że pomimo insiderów w PiS mogą się obawiać ,że to nie wystarczy ,więc będzie jatka medialna a jak to nie pomoże to niestety czarny scenariusz.Nowa WRONa wyleci z oświeconego rządu.
  Ale nie są tacy dobrzy jak ich malujemy,coś do pośmiania się:
  http://pokolenie24.pl/2011/04/po-oszukane-doradca-nie-ma-nic-wspolnego-z-obama/
  ps.Może Ravi będzie szkolił policje jak LARDEm napylać terrorystów i wykrywać białych fundamentalistów chrześcijańskich ;).

 5. nowy84 25 lipca 2011 o 9:34 am

  Już zaczęło się nastraszanie polaków o możliwym szybkim „zamachu”
  http://www.tvn24.pl/-1,1711782,0,1,akcja-abw-i-cbs-w-zwiazku-z-norweskimi-zamachami,wiadomosc.html

  szykuję się chyba „gorący” sierpień na każdej płaszczyźnie :/

 6. FAKIR 25 lipca 2011 o 9:42 am

  Marku,
  Nie trzeba być obecnie agentem, albo prorokiem, żeby celnie przepowiadać przyszłość.
  Można skupić się wyłącznie na analizowaniu poszczególnych technik stosowanych przez „służby specjalne”.
  Przykład :

  PKT 1. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80625,8868277.html?i=0

  PKT 2. http://www.wiadomosci24.pl/artykul/zamach_bombowy_na_lotnisku_domodiedowo_wideo_178943.html

  PKT 3. http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/wielka-awaria-pradu-na-dworcu-centralnym,1,4629040,wiadomosc.html

  PKT 4. ??????????? za jakiś czas być może będzie dopisany.

  Chciałbym jeszcze odnieść się do przedziwnego lansowania w ostatnim czasie idiotycznych teorii w zakresie zagadnień dotyczących psychologii, a w szczególności wychowywania dzieci.
  Mamy m.in. do czynienia za nachalnym wręcz wciskaniem dzieciom czarno-białych grafik a la „VOODOO”, zawierających bardzo często „szatańskie jednookie demoniczne spojrzenie balora”.
  Przypominam, że Antymaterialny twierdzi, że gra idzie o dzieci i młodzież.
  Opisywał jakiś czas temu w języku angielskim, na jednym z tamtejszych blogów projekt maskotki i innych niebezpiecznych gadżetów dotyczących olimpiady Londyn 2012. Niestety już nie ma dostępnego tego tekstu.
  http://www.sport.pl/sport/1,65025,7908618,Londyn_2012__Jednooki_Wenlock_maskotka_igrzysk.html
  Antymaterialny pisał z WYKRZYKNIKAMI!!! żeby obronić jak najwięcej dzieci przed tymi zabawkami.
  Poprosiłem o podobny tekst po polsku i wkrótce mam nadzieję zamieszczę tutaj.

  Właśnie przed chwilą obejrzałem kawałek nieszczęsnego programu „Pytanie na śniadanie”.
  W studio siedziały dwie miłe Panie, które przyniosły wielkie czarno-białe pluszaki przedstawiające m.in Kukulcana, który jak zapewniały przysporzy dzieciom wiele radości podczas zasypiania. Dowiedzieliśmy się m.in. o nowej teorii, wedle której dziecko najlepiej się rozwija jeśli otaczane jest od najmłodszych lat czarno-białymi grafikami.
  Pani prowadząca zachwycała się oczywiście zabawkami i zachęcała rodziców do zakupów.

  • monitorpolski 25 lipca 2011 o 10:32 am

   Przygotowywanie dzieci do okrutnej przyszłości, w której większość z nich zginie. Czy nie sądzicie, że należy stworzyć mocny Ruch Obrony Młodego Ducha?

   • FAKIR 25 lipca 2011 o 10:53 am

    Pomysł bardzo dobry
    Ludzie najczęściej reagują jednak na tytuły naukowe.
    Trzeba byłoby odszukać polskiego odważnego psychologa, który zaryzykuje swoją karierę i nam w tym pomoże. Sądzę, że znajdą się tacy.
    W przeciwnym razie nasz głos będzie mało słyszalny wobec nagonki tzw psychologów na usługach mamony.
    Wskutek tej „pralki frani”, która jest serwowana przez ścierwomedia, większość ludzi w dalszym ciągu postrzega tego typu blogi jak „nawiedzonych spiskowców”.
    Podobną sytuację mamy przecież ze szczepieniami itd…

   • Kuba 25 lipca 2011 o 10:56 am

    Jesli bedziesz rozdawal srutowki Mossberg M590 w tym celu, bede pierwszy ;]

   • Stanisław 25 lipca 2011 o 11:12 am

    Dobra myśl Monitor, obrona przez złem, które zalewa nas z mediów musowego nakazu, tylko czy sprani przez te media rodzice będą mieli dość siły woli by poprzeć taką inicjatywę ?

    • monitorpolski 25 lipca 2011 o 11:37 am

     Jeśli zrozumieją zagrożenie to tak. To jest sprawa życia i śmierci. Niestety, boję się, że jest już za mało czasu, zginą miliardy zanim ludzie zrozumieją skąd idzie zagrożenie…

     • FAKIR 25 lipca 2011 o 12:25 pm

      Zgadzam się,

      Co nie znaczy że trzeba czekać z założonymi rękami, jak większość otumanionych ludzi.

 7. Pal48 25 lipca 2011 o 9:45 am

  Może coś w tym być, przed chwilą onet podał – „Rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski potwierdził, że polskie służby otrzymały prośbę od Norwegów, w ramach współpracy, o sprawdzenie informacji. – Dokonaliśmy pewnych ustaleń – mówił, nie chcąc wyjawiać szczegółów.

  Przyznał tylko, że w akcję były zaangażowane CBŚ, ABW i prokuratura. – Działaliśmy na zlecenie policji norweskiej – powiedział.

  Sokołowski dodał, że działano pod presją czasu.”

 8. Stanisław 25 lipca 2011 o 9:59 am

  Ciekawy tekst dałeś Waść Monitor, po jego przeczytaniu nasuwa się myśl że ten gość albo jest wizjonerem, albo faktycznie spełnia on rolę tego co zapowiada plany swoich mocodawców. W pierwszym przypadku należy zwrócić uwagę na wiadomości o „treningach grup antyterrorystycznych” – w jakich miastach będą się odbywać i dokładnych lokalizacjach ( dzielnice, obiekty użyteczności publicznej ) takie dane należy bezzwłocznie rozesłać dalej, mailem czy też SMS-ami do swoich znajomych i przyjaciół. W drugiej wersji gdy gość jest zwiastunem planów swoich mocodawców, należałoby się dokładniej przyjrzeć jego kontaktom w świecie polityki ( prześwietlić gościa od stóp do czubka głowy ) i dane opublikować by choć trochę zakłócić ich maszynę zagłady jaką dla nas stworzyli i od lat wkręcają ją na najwyższe obroty.

  • monitorpolski 25 lipca 2011 o 10:34 am

   Media o tych ćwiczeniach poinformują cię po fakcie. Natomiast można informować bezpośrednio mieszkańców, którzy natychmiast powinni zamieszczać to w internecie i drukować ulotki, rozdając je w kościele, na przystankach itd. Nasze życie jest naprawdę zagrożone, terroryści bowiem to nie Arabowie z jaskiń, a pewne służby mające w ręku potężny aparat przemocy.

   • 123 25 lipca 2011 o 12:47 pm

    Alef opisał ćwiczenia bombowe, które już miały miejsce w Polsce 😉

  • 999AQQ 25 lipca 2011 o 12:19 pm

   Mówi Wam to cuś?
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rozprawa-breivika-zamknieta-dla-mediow,1,4802526,wiadomosc.html

 9. FAKIR 25 lipca 2011 o 10:21 am

  Apel Antymaterialnego był publikowany na blogach WLKB

  Obrońcie dzieci przed tym świństwem
  http://dziendobrytvn.plejada.pl/28,44894,news,,1,,czarno-biale_zabawki_dla_dzieci,aktualnosci_detal.html

 10. Ania 25 lipca 2011 o 10:24 am

  A tu macie ciekawy kawałek, do skojarzenia z wydarzeniami w Norwegii.
  http://nowaatlantyda.com/#feature-7975

  • Aśka 25 lipca 2011 o 11:26 am

   Jaki artykuł masz na myśli, bo tam są tylko odnośniki do artykułów. Chcesz zabrać nam czas na poszukiwania?

   • Ania 25 lipca 2011 o 12:28 pm

    Mossad w Nowej Zelandii cz.2

 11. FAKIR 25 lipca 2011 o 10:43 am

  Temat zniewolenia umysłów dzieci i młodzieży jest bardzo rozległy.
  Zaangażowano ogromną ilość pieniędzy i co za tym idzie pseudonaukowców, którzy dwoją się i troją aby realizować szatański plan zniewolenia jak największej ilości dusz ludzkich na ziemi.
  Dla przykładu podam tylko kilka kolejnych śladów, gdyż ze względu na rozmiar tych działań trudno byłoby ogarnąć poprzez wpisy na blogach.

  PKT 1.
  http://www.comic-con.org/ ….szatańskie oko patrzy na Was i drwi..

  PKT 2.
  może serduszko zamiast loda dla ciebie dziecino????
  http://marvel.com/publishing/showcomic.htm?id=2 ….oczko patrzy ,,,,drwi i ryczy z radości….

  PKT 3.
  to działa!!!!……………
  jeszcze jak!!!!
  http://deser.pl/deser/51,111858,9998669.html?i=0

  http://www.koktajl24.pl/Lady-Gaga-video-Puke-Vomit-Exorcist-Interlude-Lady-Gaga-VIDEO

  http://www.se.pl/rozrywka/plotki/ma-sztuczne-krwawe-serce_138375.html

 12. Wojwit 25 lipca 2011 o 10:56 am

  @Kuba
  Parę dni temu prosiłeś mnie o rozszerzenie mojej opinii o „JKM”. Sam „JKM” napisał, a dziś na swoim blogu: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  twierdzi, że to była fałszywka, bardzo dziwaczną opinię o wydarzeniach w Norwegii. Mianowicie (co jeszcze wczoraj widziałem w sieci, a dzisiaj nie mogę odnaleźć), że dobrze się stało, iż pojawili się wreszcie chrześcijańscy fundamentaliści w Europie i dają „odpór” liberalnemu lewactwu i muzułmanom. Teraz zamieszcza u siebie, zapewne dla usprawiedliwienia, takie coś:
  „Janusz Korwin-Mikke dwoma zdaniami na temat tragedii w Norwegii zasygnalizował chęć przynależności do partii bydlaków. Janusz Korwin Mikke, kiedyś polityk i nawet poseł (choć przede wszystkim, od zawsze i po dziś dzień, mimo upływu lat oraz siwych włosów – zadowolony z siebie, radosny buc i głuptas) skomentował w internecie norweską tragedię: »Śmierć setki socjalistów w Norwegii to dramat. Aż boję się pomyśleć, jakbym to nazwał, gdyby napastnik strzelał do ludzi«. Dwa zdania, a jak głęboka myśl. Buc i głuptas zgłosił akces do partii bydlaków. Ale żeby aż tak otwarcie.” Żeby był jasne – to, co ujęte w cudzysłów – to wklejone z jego strony parę zdań, które on sam tam przytacza jako komentarz niejakiego Smoleńskiego z „gie.wu”. Niemniej sam widziałem ten wpis, którym zwodzi on myśl czytelnika na manowce w sprawie Norwegii a dziś zupełnie odwraca kota ogonem. To tylko tak „na bieżąco”, bo nie chce mi się teraz grzebać w sieci aby podpierając się cytatami udowadniać swoje zdanie o tym panu.

  • waryjat 25 lipca 2011 o 2:17 pm

   Pan tu przybył z czerskiej?

   • monitorpolski 26 lipca 2011 o 8:26 am

    Co ma czerska do kretyńskich wypowiedzi? Zaczynam podejrzewać, że JKM jest gejem, jak zamachowiec, stąd jego sympatie.

  • The Sign Painter 25 lipca 2011 o 4:46 pm

   Tak, to była fałszywka. Na forum kielbasachan przygotowano fałszywy print screen, z podrobionym wpisem. Smoleński się ośmieszył, powołując na takie źródła.

   • monitorpolski 26 lipca 2011 o 8:26 am

    To powinna być sprawa sądowa. Stawia to JKM w fatalnym świetle.

 13. Cupak 25 lipca 2011 o 11:03 am

  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-pomorskie-ewakuacja-w-sztumie-znaleziono-ladunek-wybuchowy,nId,351479

  • monitorpolski 25 lipca 2011 o 11:42 am

   Pewnie w walizce była … kupa.

 14. FAKIR 25 lipca 2011 o 11:09 am

  Antymaterialny wiele razy opowiadał mi o niezwykłych jego spotkaniach ze wspaniałym Andrzejem Łobaczewskim. Mieszkając w USA prowadzili często zacięte polemiki na różne tematy, ale zawsze zgadzali się w rdzeniu swoich poglądów.

  1. Światem rządzi ukryta grupa psychopatów / opętanych. Prawdziwy mocodawca na samym szczycie i najbliżej znajdujące się przy nim osoby, pozostają nieznani. (Antymaterialny twierdzi, że jest to najwyższa zła moc czyli Lucyfer, Kukulcan itd….
  Łobaczewski twierdził, że jest to szef psychopatów, wybierany przez najbliższy krąg wtajemniczonych psychopatów.
  2. Psychopaci dążą do absolutnej władzy nad światem, co będzie się wiązało ze wprowadzeniem początkowo ogólnoświatowego wysublimowanego totalitaryzmu, a w jego następstwie głównego totalitaryzmu siłowego, za pomocą różnych zdobyczy techniki.

  Tutaj wspaniały artykuł i każdy powinien przeczytać!
  http://pracownia4.wordpress.com/2011/07/12/in-memoriam-andrzej-m-lobaczewski/#more-3441

 15. Tomasz 25 lipca 2011 o 11:23 am

  No a jednak byl masonem.To juz oficjalne. To dla tych ,dla ktorych zdjecie w stroju masonskim bylo falszywka.

  http://www.tvn24.pl/-1,1711781,0,1,masoni-odcinaja-sie-od-sprawcy-masakry,wiadomosc.html

  • monitorpolski 25 lipca 2011 o 11:36 am

   Daily Mail opublikował to zdjęcie z wyjaśnieniem, że było ono na koncie Facebooka zabójcy. Lożowcy mogą się teraz odcinać, sami mają takie, a nie inne poglądy. Co z tą antyizraelską demonstracją na wyspie, wycofaniem się Norwegii z inwazji na Libię, akceptacją Palestyny, blokadą dla izraelskich firm? Przecież wiadomo kto rządzi lożami masońskimi i po co zostały stworzone. Nie potrzeba zdjęcia w fartuszku by zrozumieć kim jest ten typ.

 16. FAKIR 25 lipca 2011 o 11:23 am

  Sympozjum Comic-on international 2011

  „Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, … i oczy swe zamknęli, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli i nie byli zbawieni, bo stwardniało serce tego ludu”

 17. Tomasz 25 lipca 2011 o 11:29 am

  Wysylam jeszcze raz. To dla tych co twierdzili ,ze zdjecie w stroju masona bylo falszywka.

  http://www.tvn24.pl/-1,1711781,0,1,masoni-odcinaja-sie-od-sprawcy-masakry,wiadomosc.html

 18. abrams 25 lipca 2011 o 11:29 am

  to może by się trzeba zorganizować i pójść np do tych miejsc i zrobić pikietę np. „donek i bronek wiemy ze chcecie wysadzić to miejsce”

 19. gozdek 25 lipca 2011 o 11:44 am

  „Od komunikacji do manipulacji”-„Posiadanie wiedzy z zakresu komunikacji stwarza możliwości poznawania i rozumienia ludzkich zachowań, ale również otwiera drogę do manipulowania i sterowania przekonaniami oraz decyzjami innych ludzi.Z manipulacją mamy do czynienia nie tylko wtedy, gdy osiąga się swoje cele przez wprowadzenie w błąd uczestników działania, ale też kiedy tendencyjnie gloryfikuje się własną działalność i równocześnie w złym świetle stawia się motywy i osiągnięcia przeciwnika. Pozycja ta stanowi niezwykłe kompendium wiedzy.”
  Tu:
  i tu całość -jeden plik:
  najnowsze filmy

 20. FAKIR 25 lipca 2011 o 11:48 am

  Antymaterialny wciąż twierdzi, że u nas najprawdopodobniej obarczą winą „wyznawców” Natanka, czyli tzw „ekstremistów chrześcijańskich” i prawicowe partie.
  Zastanawia mnie bardzo duża zbieżność ze słowami Sterna.

  Polska odnoga szatańskiej pajęczyny otrzymała wytyczne:

  „Kościół polski musi być rozbity! Odradzająca prawica musi być zniszczona!”

  Antymaterialny twierdzi, że boją się najbardziej przymierza Polski z Węgrami i zmiany Konstytucji RP, po wygranych wyborach przez prawicę.
  Wielu polityków PIS krzyczało w mediach, że Polska pójdzie śladami Węgier.

  Sytuacja wydaje się być bez wyjścia, gdyż jeśli PIS i różne ugrupowania prawicowe dojdą do władzy, będziemy mieli i tak do czynienia z zamachami i ogromnymi niepokojami społecznymi, prowokowanymi przez New World Order. Marionetki NWO będą zagrzewać ponownie do obywatelskiego nieposłuszeństwa, akcji autonomicznych na Śląsku i Kaszubach, parady zboczeńców itd…

  • Wojwit 25 lipca 2011 o 5:31 pm

   List do Nuncjusza papieskiego w obronie x. dra Piotra Natanka. Podpisujcie!!
   http://www.piotrnatanek.pl/index.php?option=com_petitions&view=petition&id=16

 21. Pal48 25 lipca 2011 o 11:49 am

  Nawet oficjalne media informują, że zamachowiec strzelał do ludzi przez około godzinę. I co? Nikt o tym nie wiedział? przestały działać telefony? a może zabrakło np. śmigłowców, aby natychmiast interweniować? Ktoś „DUŻY” trzyma na tym łapę, a Wy piszecie o pikietach, czy jakimś tam organizowaniu się. Czas dojrzał.

 22. PokójWam 25 lipca 2011 o 12:21 pm

  Z tego filmu można lepiej zrozumieć przyczyny tego typów ataków, które będą się powtarzać wraz z nalewem imigrantów islamskich do krajów europejskich

  Świat się zmienia: http://www.youtube.com/watch?v=EKx3liTvtlE

  Bezpośredni link: http://zbawienie.com/wojna.htm

  P.S. Tak wyglądają ludzie rządzący światem

 23. FAKIR 25 lipca 2011 o 12:38 pm

  Nie mam złudzeń
  „Czas dojrzał”
  Włodarze świata mają większość ludzi za całkowitych debili i dlatego mogą tego typu informacje zamieszczać w mediach 🙂
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Polak-zatrzymany-ws-zamachu-w-Norwegii,wid,13626471,wiadomosc.html?ticaid=1cb95

  „Substancja ta stosowana jest przede wszystkim do konserwowania mięsa, może też posłużyć do stworzenia ładunku wybuchowego.”

  :):):)

  „Od wpływu ścierwomediów zachowaj nas Panie”

  • 999AQQ 25 lipca 2011 o 12:52 pm

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rozprawa-breivika-zamknieta-dla-mediow,1,4802526,wiadomosc.html

   http://wiadomosci.onet.pl/raporty/zamachy-w-norwegii/polak-jednak-nie-zostal-zatrzymany-ws-zamachow-w-n,1,4802603,wiadomosc.html

  • SEBECX 25 lipca 2011 o 7:45 pm

   …taaa …ja jadąc samochodem słyszałem w radyju jak policjant sugerował, że z cukru można zrobić bombę.. ech, mak Gajwer to i zapałki helikopter potrafił zrobić…

   • monitorpolski 26 lipca 2011 o 8:31 am

    Zabrać cukier, zlikwidować rolnictwo, odebrać dostęp do powietrza i wody… bo mogą to wykorzystać do produkcji bomby.

    • SEBECX 26 lipca 2011 o 9:39 am

     no i limitowanie nawozów… bo saletra amonowa „namoczona” paliwem też podobno wybuchnie….

     • jaro 26 lipca 2011 o 1:19 pm

      http://pl.wikipedia.org/wiki/ANFO
      taki jest skład.

 24. rabarbarek 25 lipca 2011 o 1:13 pm

  Sluchajcie , nie mam czasu nawet na przeczytanie dzisiejszych wpisow , ale musze wrzucic szybka wiadomosc. Jestem w szoku po wysluchaniu wiadomosci na CBC . Wlasnie podali , ze policja w Norwegii bada powiazania zamachowca z organizacjami prawicowymi w Wielkiej Brytanii i ….. Polsce. Czyzby chodzilo w tym szalenstwie o zlikwidowanie ruchow nacjonalistyczno – prawicowych w calej Europie? No i biora sie za Polske , . Po prostu szok.

  • Ewa Polska 25 lipca 2011 o 1:50 pm

   Rabarbarek, nie udawaj zaszokowania…..

   NWO ma swoich ludzi w KAZDYM panstwie ….. kiedys była to masoneria, ale teraz masoneria jest ZDESKREDYTOWANA, więc NWO załozy tajne organizacje pod innymi nazwami ….
   i dalej bedą działac…..

   A chetnych pseudo-naukowcow i zoldakow w wojsku nie brak na tajniakow i agentow….. w Polsce takze ich nie brakuje …..

   Dlatego nie wiem dlaczego, kiedy nazwałam zony takich tajniakow *spluwaczkami na męską sp* monitor zablokowal mnie ……. pewne sytuacje wymagają mocnych okreslen….

   • monitorpolski 25 lipca 2011 o 1:57 pm

    Bo tak mawiają feministki, a to jest wiadomo jaki ruch

    • Ewa Polska 25 lipca 2011 o 4:21 pm

     Monitor, to BARDZO nieuczciwe i niesprawiedliwe, aby wkładac wszystkie kobiety, ktore domagają się SZACUNKU i ROWNYCH PRAW dla kobiet do tego samego worka….

     W Polsce *feminizm* nagminnie myli się z feminizmem w USA (i zachodniej Europie) gdzie amerykanskie *feministki* paliły biustonosze, nosily męskie fryzury, domagaly sie praw do usuwania ciązy – i prawdę powiedziawszy nie reprezentowały kobiet ani jako rodzaju, ani jako grupy społecznej, a juz napewno nie jako Matki.

     Feminizm KLASYCZNY to taki, ktory domaga się dla kobiet pełnego szacunku i pełnych praw jako KOBIET – z szacunkiem dla roznic biologicznych i z szacunkiem dla PIĘKNA, ktore kobiety jako rodzaj wnoszą w zycie – jako matki, zony, lub osoby wolne.

     Nie rozumiem co w tym złego? Czy Monitor nie chciałby takich praw dla swoich corek, zony, siostr, matki? Jestem bardzo dumna z mego Ojca, ktory rozumiał te sprawy.

     W bardzo starych kulturach kobiety były traktowane jako kapłanki i jako boginie – w Indiach do dzisiaj.

     SWIADOME TEGO CO DZIEJE SIĘ W POLSCE I NA SWIECIE, ZDROWE MORALNIE I NIEZALEZNE FINANSOWO POLKI-PATRIOTKI SĄ NADZIEJĄ POLSKI!!!

     Skłodowska, Orzeszkowa, Konopnicka, Dąbrowska sa wspaniałymi modelami do nasladowania – mimo, ze zyły w trudnym czasie.

     Kobiety i tak mają trudniej w zyciu niz mezczyzni, gdyz jako Matki są odpowiedziane za wychowanie następnego pokolenia – bez wzgledu na połozenie ekonomiczne i bez wzgledu na to jakim okaze sie po slubie partner zyciowy…… na przyklad, partner po slubie moze okazac sie tajniakiem i zakamuflarzowanym agentem, albo innym oszustem, ktoremu najwygodniej, aby zona spędzała czas w kuchni i nie zadawała za duzo pytan ….. Pozycja zyciowa takiej kobiety spada do bycia *spluwaczką na męska sp……* Tylko rozwod jest rozwiązaniem, a to nie zawsze jest proste, gdy są juz dzieci, ktore trzeba wyzywic, wykarmic, i zapewnic wykształcenie….

     Mam kolezankę w USA, Polkę, ktorej mąz, rowniez Polak, ideał przedslubny i absolwent uniwersytetu katolickiego z tytułem doktora, w pewnym czasie oznajmił, ze chce zostac politykiem – wygadany facet, więc miał szanse – a jego platforma polityczna między innymi polegała na zlegalizowaniu marihuany i opodatkowaniu jej, bo to miało byc dobre dla podatnikow (podobnie Arnold Schwarzenegger byl za legalizacja marihuany w Kalifornii) …… jakos dzieci podatnikow i społeczenstwo jako całosc nie zostały wzięte w rachube ….. tak NWO pierze mozgi. Naturalnie, małzenstwo nie trwało długo – ale rozwod był MNIEJSZYM ZŁEM niz trwanie w małzenstwie. Kolezanka zdecydowala, ze NIE chce byc *spluwaczka na meska sp* dla oszusta i hanbic dobre imię Polski.

     SWIADOME TEGO CO DZIEJE SIĘ W POLSCE I NA SWIECIE, ZDROWE MORALNIE I NIEZALEZNE FINANSOWO POLKI-PATRIOTKI SĄ NADZIEJĄ POLSKI!!!

     Polacy, ktorzy nie rozumieją tych problemow – lub celowo nie chcą rozumiec – działają na szkodę Polski.

     • FAKIR 25 lipca 2011 o 6:29 pm

      Kobiety powinny wychowywać dzieci, a nie opłacać nianie, żeby w tym czasie robić jak im się wydaje oszałamiające kariery w biznesie i polityce.
      Ruch feministyczny zainicjowała fundacja Rockefellera i przewróciła świat do góry nogami. Nie jest to wiadomość wyssana z palca, ale fakt historyczny, który większości feministek i tak nic nie wyjaśni.
      Najbardziej szarmanckie traktowanie kobiet było przed II wojną światową. Dziadek opowiadał w jaki sposób traktowano wtedy kobiety.
      Przeżył 75 lat w szczęśliwym związku ze swoją żoną.
      Wtedy większość kobiet w Polsce nie pchało się w żadne ruchy feministyczne. Skupiało się na tych najważniejszych obowiązkach, które Bóg jedyny stawia przed nimi i wychowało kwiat polskiej inteligencji, który zamordowano w Katyniu. Był to najpiękniejszy okres w historii Polski. Nigdy wcześniej w historii Polska nie posiadała takiej ilości światłych, wspaniałych ludzi.
      Natomiast obecnie mamy do czynienia z masową produkcją kalekich intelektualnie ZOOMBIE, a nie światłych Polaków. 1/4 nie zdała matury, a będzie jeszcze gorzej. Wystarczy przyjrzeć się jak siadł intelekt i edukacja w USA. W Polsce zaczęto stosować te same Rockefellerowe metody.
      Temat jest złożony. Trzeba wiele lat zgłębiać zagadnienia związane z technikami zniewolenia ludzkości, aby codziennie wyłapywać nowe nonsensowne mody światowe, trendy i idiotyczne przepisy.

      • Ewa Polska 25 lipca 2011 o 9:49 pm

       Potwierdziłes moj punkt nie będąc nawet swiadomy tego.

       To czy kobieta jest *w domu* i wychowuje dzieci to sprawa umowna między męzem i zoną – i tylko wyłącznie między nimi.

       Nie moze to oznaczac bynajmniej, ze wszystkie kobiety mają byc w domu ograniczone tylko do wychowywania dzieci – piszę to jako kobieta, ktora *byla w domu* i zajmowała się wychowaniem dzieci, ale był to moj swiadomy wybor, ktory wynikał z sytuacji rodzinnej, a nie był narzucony przez społeczenstwo i politykow typu Janusz Korwin Mikke z braku inych opcji.

       Nadto jest duzo kobiet, ktore nie wychodzi za mąz, gdyz nie znalazły własciwego partnera – lepiej jest zostac starą panną niz wyjsc za kogos kto nie pasuje do pary albo za kogos z kim nie da się ułozyc normalnego, cywilizowanego zycia.

       Poza tym nie ustosunkowales sie do mego najwazniejszego punktu – najlepiej robic głupią minę do podłej gry.

       Kobiety muszą byc niezalezne ekonomicznie i swiadome politycznie, i to od kobiet będzie zalezało jak potoczą się losy swiata – rowna płaca za rowną pracę.

       • Ziemianin 26 lipca 2011 o 3:26 am

        Zarówno od kobiet jak i od mężczyzn będzie zależało jak potoczą się losy świata. Losy świata zależą od poziomu świadomości ludzi niezależnie od płci. Jakby wszyscy ludzie się przebudzili to sataniści nie mieli by prawa bytu na tej planecie…

       • baba wanda 26 lipca 2011 o 6:02 am

        Z ta „spluwaczka” to uraz jakis? Kompleks? Wspolczuje.
        Normalny facet nie poniza kobiety.
        Wiekszosc kobiet lubi seks. I mezczyzn.
        Dlaczego tak bardzo walczysz o pozycje kobiety „rownej”.

   • rabarbarek 25 lipca 2011 o 3:13 pm

    Ewa Polska , nie udaje zaszokowania, moje poranne zaszokowanie wzielo sie nie z faktu , ze w Polsce czy innych krajach istnieja takie czy inne organizacje , ale z faktu , ze tuz po przebudzeniu , pierwsza wiadomoscia , ktora przekazal mi srebrny ekran byla wiadomosc o poszukiwaniach powiazan tego tragicznego wydarzenia z organizacjami prawicowymi w Polsce. Musisz przyznac , ze moglo to szokowac , zwlaszcza po wielu wczorajszych wpisach na temat przyczyn zamachu.

    • Ewa Polska 25 lipca 2011 o 8:11 pm

     Satanisci są podli, ale inteligencji im nie brakuje.
     Jesli robią na diabła, to tak, aby winę mozna złozyc na kogos innego…. to nic nowego, metody stare jak swiat, pewno starsze od najstarszego zawodu swiata.

     Roznica między przeciętnymi ludzmi i satanistami jest jedna i głowna: przeciętni ludzie, a szczegolnie religijni ludzie cierpią na wyrzuty sumienia, a satanisci kazde swoje podłe osiągnięcie noszą jak medal na klapie.

     Dobrze byłoby, aby ci wszyscy filozofowie, w tym koscioła, ktorzy układają szumne i gorne nauki i tezy – dla przeciętnych ludzi – pamiętali o tym. Wszystkie duchowe nauki są bardzo wazne, ale nalezy pamiętac o obu stronach medalu i prawdach o zyciu i ludziach.

     • SEBECX 25 lipca 2011 o 9:45 pm

      ..o tak… .główna ich metoda, to manipulacja…. mistrzowie programowania na samozniszczenie człowieka… to jest ich afrodyzjak „doskonałe dzieło Boga z którego jest tak dumny, samo się niszczy i sprowadza na siebie Jego gniew” …zdajemy sobie tutaj sprawę, że niestety, ale niewielu już ludzi jest zdolnych spojrzeć krytycznie na swoje życie i dokonać odpowiednich korekt…

   • jaro 26 lipca 2011 o 1:23 pm

    urodziłaś się wskutek splunięcia… Współczuję. Monitor ma rację z tą blokadą. Ja szanuję kobiety z definicji, ale brzydzę się tobą. Przepraszam i źle mi z tym, ale to silniejsze ode mnie. Spluwaczko…

    • Ewa Polska 27 lipca 2011 o 4:54 am

     >>>Mam kolezankę w USA, Polkę, ktorej mąz, rowniez Polak, ideał przedslubny i absolwent uniwersytetu katolickiego z tytułem doktora, w pewnym czasie oznajmił, ze chce zostac politykiem – wygadany facet, więc miał szanse – a jego platforma polityczna między innymi polegała na zlegalizowaniu marihuany i opodatkowaniu jej, bo to miało byc dobre dla podatnikow (podobnie Arnold Schwarzenegger byl za legalizacja marihuany w Kalifornii) …… jakos dzieci podatnikow i społeczenstwo jako całosc nie zostały wzięte w rachube ….. tak NWO pierze mozgi. Naturalnie, małzenstwo nie trwało długo – ale rozwod był MNIEJSZYM ZŁEM niz trwanie w małzenstwie. Kolezanka zdecydowala, ze NIE chce byc *spluwaczka na meska sp* dla oszusta i hanbic dobre imię Polski. <<<

     @jaro,
     Naucz się czytac i nie fałszuj wypowiedzi, zakłamany hipokryto.

     Udajecie, ze tak bardzo chcecie tępic *satanizm* i udajecie, ze bronicie religię, ale jednoczesnie boicie sie nazwac sprawy po imieniu. DLACZEGO???

     Za kazdym SATANISTA, tajniakiem, oszustem politycznym stoi kobieta/zona, ktora – swiadomie lub nieswiadomie – jest wspołodpowiedzialna za czyny męza-satanisty. Dla mnie taka kobieta, ktora biernie – albo nawet swiadomie – toleruje taki *satanizm* u swego meza jest niczym innym jak *spluwaczką na meską sp* – przykład kobiety nie-spluwaczki u gory wpisu.

     Dlaczego więc boicie sie tak mocno tego okreslenia???
     Jesli jestescie naprawde UCZCIWI i SZLACHETNI, to przeciez nie musicie obawiac się, aby dotyczyło to WASZYCH ZON ………

 25. FAKIR 25 lipca 2011 o 1:18 pm

  Załatwią kilka spraw na raz…
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027459,title,Tragedia-z-Norwegii-moze-powtorzyc-sie-w-Polsce,wid,13626403,wiadomosc_video.html

  a rozjuszony otumaniony tłum będzie krzyczał :

  „Ukrzyżuj!!! Ukrzyżuj!!!! Ukrzyżuj tych blogerów bo sieją nienawiść!!!!! a wypuść Barabasza!!!”

  • mi461 25 lipca 2011 o 1:37 pm

   Fakir – czy wiesz ze ten link nie dziala? pusta strona WP, czy kazdy tak ma?

  • Rodriguez7 25 lipca 2011 o 6:42 pm

   ehhhhh załamka;/

 26. FAKIR 25 lipca 2011 o 1:28 pm

  a w jakiej to sesji zdjęciowej brał udział „zamachowiec” tuż przed zamachem??? :):)

  że widać go chyba w każdym przebraniu jakie sobie można wyobrazić

  tylko czekać aż pokażą zdjęcie Breivika w przebraniu Wilka z bajki o czerwonym kapturku 🙂

 27. Stanisław 25 lipca 2011 o 1:40 pm

  Przed chwilą na WP znalazłem taki oto wpis

  „Zamachowiec z Norwegii Anders Behring Breivik polecał w swoim manifeście kupowanie materiałów na bombę w Polsce. Wśród ponad 1500 stron manifestu Breivik pisze też m.in. o królu Janie III Sobieskim i zalicza Polskę do krajów rasy nordyckiej. Wśród ulubionych polskich partii Breivik wymienia m.in. Prawo i Sprawiedliwość, Samoobronę, Ligę Polskich Rodzin, Obóz Narodowo-Radykalny, Narodowe Odrodzenie Polski i Ligę Obrony Suwerenności.”

  Za chwilkę może się okazać że ten typ miał powiązania w wymienionymi organizacjami i to da pretekst Popapranej władzy do zrobienia czystki w naszym kraju.

  • monitorpolski 25 lipca 2011 o 2:27 pm

   Klasyka. „Każdy kryzys trzeba wykorzystać maksymalnie dla naszych celów” – Rahm Emanuel, czołowy mafiozo i mason Chicago (skądinąd ulubieniec Polonii, co świadczy o tym jak agenturalne są tamtejsze polskojęzyczne media). Oni mają gotowe takie „manifesty” by móc wrobić kogo się da w przypadku takich jak ta akcji. W WTC wsadzili ludzi do budynków i zakazali wychodzenia na zewnątrz, dzięki czemu zginęło wielu niewygodnych świadków. Na Arabów też mieli Koran i zarządzenia zostawione nieopatrznie w samochodach. Znacie motto Mossadu?

   • rabarbarek 25 lipca 2011 o 3:01 pm

    Deception????

    A to jedna z kart Iluminatow . W TV co minute powtarzaja ” mass murder” .

    http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/mass-murder

    • Demolay666 25 lipca 2011 o 3:08 pm

     Kart z tej gr zawsze mnie powalaja 🙂 Ta bezwzgledna celnosc i zartobliw cynizm autora! 🙂

   • Demolay666 25 lipca 2011 o 3:05 pm

    Mam intuicje, ze ktos kto sie tak nazywa ‚RA EL’ jeszcze niezle zamiesza.
    Obserwujmy tego pana.

    • rabarbarek 25 lipca 2011 o 3:18 pm

     O ile pamietam , zrezygnowal z pozycji doradcy Obamy . Teraz doradza innym. Czyzby zarzadzanie Chicago dawalo wieksze mozliwosci??? I kto go tam wsadzil???

     • Demolay666 25 lipca 2011 o 5:53 pm

      Obama tez dzialal aktywnie w Chicago. Chicago to dobra katapulta do dalszej kariery.

 28. FAKIR 25 lipca 2011 o 1:45 pm

  Jedno muszę przyznać.
  Nasi oprawcy mają talent 🙂
  Wypasać tyle owiec i prowadzić je prosto do rzeźni, nie wzbudzając podejrzeń u większości z nich, należy uznać za ich wielki sukces.
  Przechodzą już powoli z etapu wypasania owiec za pomocą „elektrycznego pastucha” w etap prowadzenia stada do rzeźni za pomocą „kopniaków”, szczucia psami pasterskimi, i okładania kijami.

  • monitorpolski 25 lipca 2011 o 2:24 pm

   Chciałbym żeby można się było z tego śmiać. Po reakcji moich niektórych, kształcących na się na relacjach GieWu i Tefałenie kolegów widzę czarną plamę zamiast naszego dumnego narodu.

   • Crono 25 lipca 2011 o 4:45 pm

    NIestety, ale dokładnie to jest.. Ja obserwuję to u kolegów i rodziny.. Nawet gdy podaję im informacje z wiarygodnymi źródłami, uważają mnie za idiotę, rodzina uważa, że za dużo się pierdół naczytałem.. Miłe to nie jest, ale cóż, plus jest taki, że jak przyjdzie co do czego, skojarzą, że juz im o tym mówiłem.. Szkoda tylko, że najprawdopodobniej będzie już za późno na refleksje..

    • ekonomiczny hitman 25 lipca 2011 o 6:35 pm

     Naoglądałeś się filmów i naczytałeś się za dużo albo jesteś chory – standardowa odpowiedź. Bronią się ludzie przed zburzeniem ich dotychczasowego życia i przed uczuciem że zostali wszyscy wyrolowani, tak bardzo wierzą w to co im wmawiano od dziecka. Ignorancja jest wszechobecna…

    • SEBECX 25 lipca 2011 o 8:15 pm

     ..ja „uwielbiam” ironiczne uśmieszki… cóż, jedzmy gówno miliony much nie mogą się mylić !!!..

 29. Konarski 25 lipca 2011 o 1:47 pm

  Czytajcie czym pluje żydowska gazeta: 🙂
  Z tych ugrupowań może się wywodzić przyszły „zamachowiec”, którego służby albo naszczują i pojudzą albo wykorzystując techniki kontroli umysłu wykorzystają jakiegoś „nieboraka” albo po prostu kogoś wrobią w „zamach” i podrzucą fanty z odciskami palców, itp. Potem medialna machina kłamstwa ruszy na pełnych obrotach … i w ten sposób spec służby zrobią wroga publicznego do „ukamieniowania” organizując „zamach”.
  Służby są w stanie to zrobić.

  Sklep z chemikaliami, Jan III Sobieski, Samooobrona, LPR… Breivik o Polsce

  „Norweg wymienia również polskie „prawicowe nacjonalistyczne ugrupowania” podając odnośniki do ich stron internetowych. Zalicza do nich Samoobronę RP, Ligę Polskich Rodzin, Narodowe Odrodzenie Polski, Ligę Obrony Suwerenności, Prawo i Sprawiedliwość.”
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10004487,Sklep_z_chemikaliami__Jan_III_Sobieski__Samooobrona_.html

  • Demolay666 25 lipca 2011 o 3:06 pm

   No, ale Czeslaw Milosz tez tam jest :)))

   • monitorpolski 26 lipca 2011 o 8:47 am

    dobre

  • jaro 26 lipca 2011 o 1:28 pm

   Ten Jan III Sobieski nie daje mi spokoju. A jeśli to o wódkę chodzi i z rozpędu UNY zamkną nam wszystkie Polmosy?????????

 30. monitorpolski 25 lipca 2011 o 2:22 pm

  Nie rozumiem, co mamy „odszczekiwać”? Na czym polegało nasze „szczekanie”? Nie potrafisz po polsku czytać? Otwórz podany link i zacznij analizować, kto „szczeka” manipulancie słowny.

  • monitorpolski 26 lipca 2011 o 8:49 am

   Ok. To zmienia postać rzeczy. Stern nie ma nic do tego bloga. Trzeba być precyzyjnym.
   Szczerze, sądzę, że Stern jest insiderem – stąd te „brednie”. Ale mam nadzieję, że im nie wyjdzie, a takie publikacje idą na zastraszenie.

 31. n1kt 25 lipca 2011 o 2:24 pm

  rabarbarek – OŁ JEA : ) moze sie cala cholota zacznie oswiecac jak sie cos stanie inside Poland 🙂
  nowy84 – to wyglada jak kolo rowerowe z diodami + na srodku piasty jedna pulsacyjna – dla mnie kolejny fake
  co z fukushima bo ucichlo ?

  • rabarbarek 25 lipca 2011 o 3:34 pm

   Najnowsze video z Fukushimy . Blogerzy zadaja pytania co oznaczaja te swiatla , pozary ktore widac tuz kolo elektrowni.

   video http://www.youtube.com/watch?v=ruUX5ywOQrU&feature=player_embedded

 32. ArO 25 lipca 2011 o 2:34 pm

  Wrzucam na wszelki wypadek ponieważ sprawa zaczyna być poważna.
  http://www.pssurvival.com/
  Na stronce jest umieszczone Compendium wiedzy (paczki) jak przetrwać w trudnych czasach czyli jak zabraknie nam prądu lub wody pitnej i innych rzeczy do przeżycia. Niestety język angielski.

  • monitorpolski 26 lipca 2011 o 8:51 am

   Ściągnąłem to. W sumie zajmuje 6 płytek DVD – potężne kompendium wiedzy.

 33. pola 25 lipca 2011 o 2:58 pm

  Breivik 47 razy wymienia Polskę w manifeście http://tiny.pl/h5x9x

  • monitorpolski 26 lipca 2011 o 8:51 am

   … który w 95% jest skopiowane z manifestu Unabombera – Kaczyńskiego

 34. pola 25 lipca 2011 o 3:17 pm

  Komorowski i Bondaryk w aferze marszałkowej http://niezalezna.pl/13649-komorowski-i-bondaryk-w-aferze-marszalkowej

 35. Tomasz 25 lipca 2011 o 4:00 pm

  No i sie zaczyna inwigilacja……

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/zamachy-w-norwegii/alarm-w-portugalii-po-zamachach-w-norwegii,1,4802511,wiadomosc.html

 36. menemeneteqeluparsin 25 lipca 2011 o 4:15 pm

  Policja norweska właśnie podaje, że ofiar było mniej niż wcześniej podano. Idzie zgłupieć, naprawdę…rozumiem, że można pomylić się w drugą stronę ale po trzech dniach podawać, że zginęło mniej osób – tzn, że ktoś nie umie liczyć, że miało zginąć więcej a potem okazało sie, że udało się przeżyć…..mimo najszczerszych chęci….kupy się to wszystko nie trzyma strasznie… Rozumiem, że norweska policja to obiektywnie najgorsza policja w Europie? bez sprzętu, zero koordynacji, nieumiejętność liczenia …. albo ludzie są już tak ogłupieni, że łykną wszystko….

 37. rabarbarek 25 lipca 2011 o 5:02 pm

  Faktycznie podaja mniejsza liczbe ofiar. Jedne media 80 , inne 87 . Mial byc szum , szok . Ani slowa na temat dlaczego zamachowiec wystapil w mundurze policyjnym, w jaki sposob przedostal sie z centrum Oslo na wyspe , czy bomby w Oslo zdetonowal bedac na wyspie , czy bedac w miescie. Ani slowa na temat szesciu osob zatrzymanych wkrotce po zamachach i juz wypuszczonych , kim byly. [ pamietacie 9/11 i grupe , ktora cieszyla sie po atakach] ? Setki pytan , ale jak narazie poza totalnymi dezinformacjami nikt nie prowadzi sensownej dyskusji i nie analizuje zamachu.

  Za to mamy juz pierwsze reakcje na najwyzszych szczeblach. Zaprzyjazniony z naszymi przywodcami , przywodca poteznego choc malutkiego panstwa , wlasnie odwolal wizyte w naszym kraju. Jako oficjalna przyczyne podaje sie protesty w kraju . Ludzie buntuja sie przeciwko podwyzkom kosztow utrzymania. No coz , kazdy pretekst jest dobry. A moze ten pan wie o czyms o czym my nie wiemy i po prostu zostal ostrzezony , zeby nie ruszal d… . Nie jest to dobry znak a tlumaczenie pokretne.
  Wczoraj ten sam pan wyrazil przekonanie , ze USA nia zaglosuje we wrzesniu za utworzeniem niezaleznego panstwa palestynskiego. Ale to wszystko smierdzi.

  http://www.haaretz.com/news/national/netanyahu-cancels-poland-visit-as-housing-protests-take-israel-by-storm-1.375185

  • rabarbarek 25 lipca 2011 o 6:18 pm

   Po raz kolejny spadla liczba ofiar. Teraz podano liczbe 76. I pozornie nie ma to znaczenia czy zginelo 10 osob mniej czy wiecej , ale tylko pozornie. Te wszystkie bledne informacje , klamstwa , brak informacji [ bo nie tylko o blednych mozemy mowic , nawet twarz przestepcy zaslonili , kiedy wiezli go do sadu, zebysmy nie zobaczyli kogos innego niz tego goscia ze zdjecia??? Taka ochrona przestepcy , masowego zbrodniarza??? ]

   Zaginal tez policjant ochroniarz , ktory mial czuwac nad bezpieczenstwem dzieciakow. Mial tam tez przebywac jako ochroniarz jakis potomek rodziny krolewskiej. Alez to wszystko przypomina
   9/11, zamach na nasz samolot w Katyniu i inne podobne do dzisiaj niewyjasnione zamachy i ataki. Nikt nic nie wie , brak ochrony, brak zabezpieczen , rozmywanie tematu .

   Gdzie sie podzial b. policjant ?
   http://en.rian.ru/world/20110724/165368453.html

   • monitorpolski 25 lipca 2011 o 6:47 pm

    Może ma się okazać, że ostatecznie było to 91 – 17? Czy wiecie skąd to wziąłem?

    • rabarbarek 25 lipca 2011 o 10:31 pm

     Szkoda lemingu [ nizaleznie od tego czy jestes jeden czy jest was kilku , raz piszesz ” ja” a innym razem ” my”], ze nie widzisz obrzydliwosci zamachu i obrzydliwosci w relacjach oficjalnych mediow . Doskonale wiesz , ze pewne grupy bardzo lubia ” zabawy” liczbowe i do tego odniosl sie Monitor. Nie jest to ani smieszne , ani obrzydliwe. Obrzydliwe jest to , ze smierc niewinnych mlodych ludzi , po raz kolejny wykorzystano w globalnych rozgrywkach , z ktorymi my nie mamy nic wspolnego.

     A jesli juz koniecznie chcesz gdzies protestowac to podam Ci niezwykle ciekawa strone , na ktora mozesz wyslac swoje niezadowolenie , no chyba , ze uwazasz , ze tam mowia cala prawde.

     Poniewaz byly prosby o tlumaczenia stron angielskojezycznych , kilka slow co jest na stronie. Jest to prawdopodobnie strona jakiegos rabina , ktory przewiduje wydarzenia na wrzesien tego roku. Napisal o tym , ze w Izraelu i okolicach wybuchnie wojna , jakiej Izrael jeszcze nie widzial. Wszystko jest juz wlasciwie przygotowane. Syria i Iran tylko czekaja aby zaatakowac Izrael i dlatego Izrael powinien zaatakowac pierwszy aby miec przewage nad wrogiem.
     Dalej mowi o tym , ze generalowie , w wielu mediach przyznaja , ze ofiar bedzie bardzo duzo , ale rabin wierzy , ze Bog narodu wybranego nie opusci.
     Strefa Gazy tez uzbrojona , poniewaz Muslim Brotherhood , ktora to organizacja za sprawa wiosennej rewolucji w Egipcie znajduje sie u wladzy, systematycznie wysyla Palestynczykom bron.
     Hezbollah w Libanie uzbrojony po zeby [ oczywiscie przez Iran i Syrie] tylko czeka na to , zeby zaatakowac Izrael. To co moze sie wydarzyc w najblizszym czasie nie wyglada dobrze. Niezaleznie od tego kto pierwszy nacisnie spust lub odpali bombe [ nuklearna] , po obu stronach zginie mnostwo osob. Do tej pory udawalo sie ominac ten konflikt , teraz wydaje sie to niemozliwe i musi dojsc do konfrontacji , w ktorej zgina nie tylko mieszkancy Bliskiego Wschodu…

     Co sie stanie we wrzesniu???

     http://thegoldenreport.com/reports/338-what-will-september-bring

     • monitorpolski 26 lipca 2011 o 8:59 am

      Żydzi są tak samo naiwni jak my. Nawet gorzej, gdyż sądzą, że ich „serpent” pożre wszystkich gojów, a jego głowa połączy się z ogonem w Jerozolimie i wtedy zapanuje żydowski pokój. Skąd to wziąłem? Odsyłam do znakomitego badacza Illuminati, Texe Marrsa u Jeffa Rense: http://www.youtube.com/watch?v=yU0sIUtroQM Jest już nowsza rozmowa, jeszcze ciekawsza, choć nie umieszczone jej jeszcze na YouTube.
      Ale cokolwiek by się nie działo – Izrael przeznaczony jest na zagładę – elity lubują się w „holocaustach”. Czy Żydzi jeszcze nie otworzyli oczu?!!

 38. ArO 25 lipca 2011 o 5:30 pm

  Gwałtowne starcia studentów z policją
  CHILE. W Chile 16 lipca doszło do gwałtownych demonstracji, okupacji i starć z policją. Wszystko to część strajku prowadzonego przez chilijskich studentów, którzy domagają się zmian konstytucyjnych na rzecz bezpłatnej edukacji publicznej. Protestom towarzyszy silny powstańczy płomień, podsycany przez zamaskowaną młodzież, tzw. “encapuchadxs”, domagającą się całkowitego zniszczenia establishmentu.
  W czwartek, 14 lipca, na wezwanie do strajku generalnego dla edukacji, chilijscy studenci odpowiedzieli licznymi demonstracjami w różnych regionach kraju. Potężna demonstracja miała miejsce w Santiago, wszystko bez zezwolenia lokalnych władz.
  Pierwsze starcia wybuchły 16 lipca około 12:30. Zakapturzeni i uzbrojeni w kamienie, kije, bomby z farbą oraz ładunki zapalające demonstranci zaatakowali policję. Niszczono znaki drogowe, sygnalizację. Policja odpowiedziała armatkami wodnymi i gazem łzawiącym.
  Na kilka godzin zablokowany został ruch samochodowy w głównej dzielnicy miasta, Alamedzie. Przed Uniwersytetem Santiago de Chile wzniesiono barykady, wybuchły starcia.
  Z upływem czasu, zamieszki rozprzestrzeniły się na inne dzielnice. Butelkami z benzyną zaatakowano ambasadę Brazylii, w której schroniło się kilku policjantów. Atakowano także banki, a na wysokości ul. Republici wybito wszystkie szyby w biurze należącym do Armii.
  Starcia miały miejsce również w Valparaiso. Protestujący wznieśli barykady, podpalono i splądrowano stację gazową Copec.
  W wyniku starć poważnie poparzonych zostało dwóch policjantów. Jeden z nich ma obrażenia nóg, tułowia i klatki piersiowej. W skali całego kraju rannych zostało 35 policjantów.
  Po demonstracjach, policja zatrzymała 176 osób. Głównie za nieposłuszeństwo. Do tej pory zwolniono wszystkich, poza 18 osobami. Najwięcej zatrzymanych było w Santiago (88), Valparaiso (45) i Concepcion (16). Jeden z zatrzymanych, 20-letni student antropologi, został oskarżony o zaatakowanie dwóch policjantów, zaraz po tym jak został przez nich sfotografowany.

  Źródło oryginalne: actforfreedomnow.wordpress.com
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/gwaltowne-starcia-studentow-z-policja/

 39. navajo88 25 lipca 2011 o 5:36 pm

  Monitor zwróć uwagę na ten artykół
  http://marucha.wordpress.com/2011/07/25/co-mi-nie-gra-w-norweskiej-tragedii/
  i owiem ci że wzupełności się zgadzam z autorem tego artkółu
  J.M.H

  • monitorpolski 25 lipca 2011 o 6:05 pm

   Wszystkie zastrzeżenia mają swoje podstawy navajo88. Neo-goebbelsowska propaganda, z którą mamy do czynienia uderza w tych nie myślących logicznie, których niestety jest najwięcej. Społeczeństwo zostało dodatkowo ugłupione telewizją i filmami. To jest rezultat wieloletniego treningu do przyjmowania każdej głupoty, byleby była tylko w ładnej oprawie dziennika telewizyjnego czy też druku gazetowego.

 40. ArO 25 lipca 2011 o 5:36 pm

  Różne informacyjne linki
  http://fajne.wolnemedia.net/

 41. bgedf 25 lipca 2011 o 5:39 pm

  Nie Wesley Tarpley a WEBSTER Griffin Tarpley. Później nie ma się co dziwić, że mało kto traktuje informacje poważnie skoro nawet nazwisko jest z błędem powtarzane przez kopiuj-wklej tak jakby gość w ogóle nie był znany.

  • monitorpolski 25 lipca 2011 o 6:01 pm

   Dobra, masz rację. Jak masz czas, to może zrobisz jakieś tłumaczonko, zamiast marnować go na krytykę?

   • bgedf 25 lipca 2011 o 7:02 pm

    Wybacz Marku ale od czasu grypy666 mam swój blog któremu poświęcam czas i robię to samo co Ty 🙂 informuję o prawdzie i alternatywie i pewnie dlatego jestem czuły na błędy do których później ktoś może (słusznie) się przyczepić. U nas nie mogą mieć miejsca błędy i niedopatrzenia jak w mendiach jeśli chce się być wiarygodnym. Pozdrawiam! 🙂

    • monitorpolski 26 lipca 2011 o 9:03 am

     Może i masz rację. Ale nie da się o wszystko zadbać przy takiej ilości napływającej informacji.

 42. ArO 25 lipca 2011 o 6:16 pm

  Świecące kurczaki GMO z genem od meduzy dla mas w Polsce

 43. Piotr 25 lipca 2011 o 6:35 pm

  http://blogersek.nowyekran.pl/post/21660,jaka-przyszlosc-czeka-polske
  Warto oglądnąć obie części…

 44. BettyMegami 25 lipca 2011 o 6:43 pm

  Podejrzewam możliwość zaminowania (!) dworca Warszawa Centralna podczas „awarii zasilania” kilka miesięcy temu. Przypominam o ty, że była wtedy całkowita ewakuacja dworca na kilka godzin łącznie z halą pod hasłem „panujących ciemności” – szczególnie w hali 😉 Inna sprawa, ochrona dworca jest obecnie niezwykle wyczulona na każdego, kto wyciągnie obiektyw na dworcu.

  • monitorpolski 25 lipca 2011 o 6:44 pm

   Cholera, masz rację! Plus te remonty – można było wszystko zamurować…

 45. Ditka 25 lipca 2011 o 6:51 pm

  Rzadko tu się udzielam a właściwie wcale, natomiast odwiedzam tego bloga kilka jak nie kilkanaście razy dziennie (dziękuję Wam) Mam malutką prośbę dla wklejających linki: moglibyście więcej z tłumaczeniem na pl? Niestety nie jestem biegła w angielskim. Wielki szacunek dla Ciebie Monitor bo robisz kawał dobrej roboty. Przykre jest niestety to, że tak niewielu ludzi chce się otworzyć na to co już widać gołym okiem i już przestałam co niektórych „nawracać”:( Acha, dzisiaj odebrałam z poczty orgonit, może to przypadek ale gdy wracałam do domu (a pogoda tu od ponad tygodnia doprowadza mnie do myśli suicydalnych) przez 10 min zaświeciło słoneczko:) – pozdrawiam tu Zenobiusza:) No to tyle chciałam napisać. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i ślę wiele serdeczności

  • zenobiusz 25 lipca 2011 o 7:35 pm

   🙂
   http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/25/odebralam-z-poczty-orgonit/

  • Aśka 25 lipca 2011 o 11:09 pm

   Gdzie kupiłąś, jeśli mozna wiedzieć? Jakie źródła są pewne?

   • Ditka 26 lipca 2011 o 7:11 pm

    kupiłam na stronie Green Harmony

 46. zenobiusz 25 lipca 2011 o 7:19 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/25/po-norwegiinic-juz-nie-bedzie-takie-samo-nie-lekajcie-sie/
  Warto o tym wiedzieć.

 47. waryjat 25 lipca 2011 o 7:33 pm

  O ks.Natanku w reżimowej TV http://www.tvn24.pl/28377,1711830,0,1,a-on-swoje,fakty_wiadomosc.html

 48. Pingback: Odebrałam z poczty orgonit. « Zenobiusz-Samotny wilk

 49. Pingback: Odebrałam z poczty orgonit. « Zenobiusz-Samotny wilk

 50. jowram 25 lipca 2011 o 7:34 pm

  A my zbieramy się w Warszawie 6 października 2011, o godzinie 11.00, na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej, po stronie Dworca Warszawa – Śródmieście. Pochodem udamy się do Pałacu Prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu, aby wręczyć Prezydentowi żądanie przeprowadzenia referendum narodowego w sprawie wprowadzenia JOW w wyborach do Sejmu. Upomnimy się w ten sposób o żądanie obywateli Rzeczypospolitej wyartykułowane poprzez zebranie ponad 750 tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendum w 2005 roku, a którego Sejm do tej pory nie zgodził się nawet wysłuchać.

  VI Marsz o Jednomandatowe Okręgi Wyborcze 6 października 2011 Warszawa, Plac Defilad – Plac Zamkowy Uwaga! Zmiana terminu: Prezydent RP ogłosił, że ustali datę wyborów parlamentarnych na
  niedzielę, 9 października. W tej sytuacji poprzednio ustalona data Marszu wypada na okres ciszy wyborczej. W związku z tym Zarząd Stowarzyszenia podjął uchwałę o przesunięciu Marszu na czwartek, 6 października 2011.

  Coś jest na rzeczy boją się JOW?

 51. zmieszany 25 lipca 2011 o 7:38 pm

  Czy ktos mnie oswieci,czego w koncu mozna sie spodziewac w listopadzie:uderzenie komety czy atak ufo???

  • navajo88 25 lipca 2011 o 8:17 pm

   niczego się nie spodziewaj ,’ZMIESZANY” jak uderzy to nawet się tego nie spodziewasz i nie kometa tylko soć całkiem innego ,jeszcze nie ten czas ,ale spoko doczekasz się i będziesz jeszcze żałował że się urodziłeś !!!,pozdrawiam J.M.H

 52. junixy 25 lipca 2011 o 7:48 pm

  Ja także dodam, idąc za Ditką, że czytam i odwiedzam tego bloga regularnie, ba, stał się on moim głównym medium informacyjnym, także proszę o podawanie informacji w języku polskim, albo w miarę możliwości krótkiego ich streszczania, będzie nam wszystkim łatwiej …
  Orgonity, a właściwie 2 orgonitki na razie posiadam, jeśli to ucieszy Zenobiusza :-))) i korzystam z tej wiedzy.
  Pozdrawiam!

  • zenobiusz 25 lipca 2011 o 8:10 pm

   🙂 🙂 🙂

   • SEBECX 25 lipca 2011 o 8:34 pm

    …ale Ci się chłopie interes rozkręcił… 🙂
    …ja na promocyji ostatnio 4 szt. dokupiłem… hehehe… i zastanawiam się nad lokum dla nich… 🙂

    • zenobiusz 25 lipca 2011 o 9:41 pm

     🙂

 53. pio9a 25 lipca 2011 o 7:51 pm


 54. Pingback: Zamach w Norwegii – info wojna? « Kefir 2010 – blog bez cenzury

 55. morfeusz 25 lipca 2011 o 8:46 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1711781,0,1,masoni-odcinaja-sie-od-sprawcy-masakry,wiadomosc.html

 56. mgrabas 25 lipca 2011 o 8:51 pm

  teksty w stylu: „W Polsce dojdzie do ludobójstwa na wielką skalę” – to albo przykład tzw. samospełniających się przepowiedni, nie mających racjonalnego uzasadnienia poza wiarą w nie osób, które w nie uwierzyły i które oczekują, że tak właśnie się stanie,
  albo to wyraz wiedzy lub nawet woli ze strony tych, którzycelowo rozpowszechniają właśnie takie opinie i którym zależy na tym, by w to uwierzono i poddano się „nieuchronności” tego scenariusza
  bardzo przestrzegam przed takim czarnowidztwem i zachęcam do samodzielnego myślenia

  • FAKIR 25 lipca 2011 o 10:22 pm

   Mają bardzo racjonalne wytłumaczenie…
   gdyż światem rządzą psychopaci
   Proponuję żebyś zapoznał się z badaniami tego Pana
   http://pracownia4.wordpress.com/2011/07/12/in-memoriam-andrzej-m-lobaczewski/#more-3441

   • peryskop 25 lipca 2011 o 11:38 pm

    @Fakir, dobrze że ten link przeciągnąłeś od Gajowego, bo to są bardzo aktualne badania.
    Znamienne że swej pracy o psychopatach u władzy nie mógł opublikować ani w kraju ani w USA.

    linki do nowszej wersji filmiku ENG
    Political Ponerology (UPDATED version) http://www.youtube.com/watch?v=33P-GBoRZlI&NR=1

    ZBIG: Psychopath Extraordinaire and Puppetmaster-General http://www.youtube.com/watch?v=lzRSzYZg22M&NR=1

 57. abrams 25 lipca 2011 o 10:13 pm

  http://www.epoznan.pl/news-news-26529-Alarmy_bombowe_w_centrach_handlowych_glupie_zarty

  (film) w poznaniu ewakuowano jeszcze hotel Novotel i PFC to biurowce zaraz obok całkiem duże

  • rabarbarek 25 lipca 2011 o 11:29 pm

   W USA tez . Ewakuowano biura , sale gimnastyczne , itd.

   http://www.huffingtonpost.com/2011/07/25/americans-for-tax-reform-norquist-bomb-threat_n_908793.html

 58. zenobiusz 25 lipca 2011 o 10:18 pm

  24 July, 2011 at 04:18 (04:18 AM) UTC.Co ciekawe wstrząsu ,który wywołał komunikat ,nie ma w wykazie,nie ma też żadnych wstrząsów o sile 3.0 o których w nim mowa,są za to jakby luki.Czyżby uspokajano ciekawskich,niezbyt starannie???
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/25/earthquake-in-canary-islands-esp-on-sunday-24-july-2011-at-0418-0418-am-utc/

  • FAKIR 25 lipca 2011 o 10:25 pm

   3.0
   To normalne w tym rejonie świata.

   • zenobiusz 25 lipca 2011 o 10:41 pm

    W jakim rejpnie,czemu się nie umieszcza w powszechnie dostępnych danych.Wiem ,z antymaterialnym moczyłaś stopy na Hierra,i gwarantujesz że co chwila był wstrząs 3,0

    • FAKIR 25 lipca 2011 o 10:57 pm

     Otóż tego rodzaju wstrząsy były notowane wiele razy wcześniej.
     Wystarczy sięgnąć do archiwizowanych danych zamiast bić pianę.
     W 2006 roku 300 wstrząsów, w 2007 450 wstrząsów w ciągu kilku dni na El Hierro.
     Gdyby obudziło się nagle w krótkim odstępie czasu kilka uśpionych wulkanów na Karaibach, wtedy sądzę byłoby nieciekawie, gdyż świadczyłoby o znacznym przemieszczaniu się płyt.

     • FAKIR 25 lipca 2011 o 10:59 pm

      Dopóki spokój jest na Karaibach można spać spokojnie

      • FAKIR 25 lipca 2011 o 11:09 pm

       Dziwi mnie Twoja postawa Zenobiuszu.
       Uważasz się za Osobę wierzącą i praktykującą.
       Coraz częściej obrażasz innych piszących.
       Jeśli poruszane są istotne kwestie, wtedy wjeżdżasz z orgonitem, albo jakimiś trzęsieniami ziemi, nachalnie reklamując swojego bloga.
       Dziwi mnie również podejście Marka do całokształtu Twojej twórczości na tym blogu.
       Ostatnio stojąc w korku w miejscowości Dębe Wielkie ludzie z jakiejś sekty rozdawali malutkie orgonity wraz z karteczkami modlitwy kierowcy. Moja siostra powiedziała, że widziała tych typów kiedyś również w pociągach relacji Terespol – Wwa. Wtedy zostawiali piramidki i modlitwy na stoliczkach do jedzenia w przedziałach na W-wie wschodniej, gdyż pociągi pośpieszne stoją zawsze kilkanaście minut przed odjazdem na centralną.

       • zenobiusz 25 lipca 2011 o 11:54 pm

        „Ostatnio stojąc w korku w miejscowości Dębe Wielkie ludzie z jakiejś sekty rozdawali ”
        W ramach obrażania ludzi,mam pytanie,Jak ty zdałeś maturę,z taką polszczyzną ???

       • zenobiusz 26 lipca 2011 o 12:06 am

        Parafrazując Fakiriuszu,”będąc młodą lekarką ,przychodzi do mnię pacjent”
        Obraziłem już skutecznie Katerionę404,Tolbuta,Hallusa,AOO, lolę,blogera na M,(tu anty spam)
        tak dokładnie,że ich skargi słychać na licznych blogach.Sugerowałem już,załóż swojego bloga,i przenieś się tam wraz z tłumem,jak mniemam,czytelników,którzy spijają prawdę,z twoich strof.

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 12:24 am

         A zresztą:
         galluss pisze:
         Lipiec 24, 2011 o 9:26 pm
         powiem tak:
         http://radtrap.wordpress.com/2011/07/24/alef-stern-w-polsce-planowany-jest-zamach-%E2%80%9Eterrorystyczny%E2%80%9D-i-stan-wojenny/#comment-998

         jezeli takowe zamachy zostaną przeprowadzone to srodowisko anty NWO zostanie o to oskarżone, czyli nasze blogi internetowe, które podobno nawołują do nienawiści

         już marek Podlecki czyli agent ABW, ktory ma blog monitorpolski sie o to postara wlacznie z zenobiuszem i miziaforum,, jak rowniez ruch anty nwo poznan, ktoremu przewodzi funkcjonariusz policji
         ========================================
         monitorpolski: dzięki Zeno za tę info. Co za sk…syn. Czułem gnoja jak mi proponował współprowadzenie bloga i rozmowy na skype.

      • zenobiusz 26 lipca 2011 o 11:19 am

       Powiadasz Fakir@:
       „Zenobiuszu
       Ilu ludzi już wyratowałeś do tej pory przed kataklizmami???
       Napisz konkretnie o Twoich alertach, które się sprawdziły.
       Piszesz, że chcesz ratować jak największą ilość ludzi.
       Sądzisz, że w związku z informacjami przekazywanymi przez Ciebie mieszkańcy Kanarów masowo porzucą swoje domy oraz pracę i ruszą w świat???
       Chyba nie znasz za bardzo ich mentalności.”

       To się nazywa udawanie głupa.Po pierwsze,udajesz że nie wiesz że może pójść mega tsunami ,zabijające miliony ludzi w Stanach, Kanadzie,GB,i na wybrzeżach Hiszpanii ,Portugalii i Norwegii.Na Hierro,są Polacy,właśnie się zwijają do domu.Mam z nimi kontakt.
       Zabawa z antymaterialnym,trwa już ponad 5 lat,ale widzę że dobiega kresu.

       • tyqwa 26 lipca 2011 o 12:09 pm

        ,,Zenobiusz ,przedstawiasz się jako zatroskany o los innych ludzi ,wieszcząc mega tsunami , a zobacz w Afryce wschodniej susza ,która prawdopodobnie uśmierci setki tysięcy ludzi . Kiedyś u siebie na blogu wklejałeś jakąś mapkę z działkami w Afryce , powiedz dlaczego te działka ,a jak pamiętam jest ich tam ponoć bardzo dużo , nie spowodują wyczekanego deszczu ,czyżby jednak były po prostu nie skuteczne ?
        Znasz angielski ,więc może uświadom wschodnią Afrykę jak wywołać deszcz ,możesz w czasie teraźniejszym ratować ludzi ,a nie w bliżej nieokreślonym czasie ,przed bliżej nieokreślonym niebezpieczeństwem .

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 12:26 pm

         Nie ma to jak praca zespołowa nieprawdaż Fakirska tykwo ?
         Jakbyś czytał mój blog,to wiedział byś że działka były w Afryce Południowej,i aresztowanie wojowników orgonu spowodowało nadmierne opady.Uświadom o tym waszych mocodawców,niech wezmą się za instalowanie działek we Wschodniej Afryce ,bo tam ich nie ma .Macie większe środki oddziaływania,tylko woli nie ma.Ruch wojowników orgonu spowodował ,że susze przestały nękać Afrykę Południową,lecz ich akcje zamiany wież telefonii komOrkowej z emiterów kontroli umysłu,na emitery pozytywnego orgonu doprowadził do ich aresztowań.Ponieważ zakładam,że mogli cie ściągnąć sms em,z broku pobanowanych kumpli i nie znasz jednak tematu ,masz dowiedz się więcej,nie zawadzi.

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 12:29 pm

         Teraz już wiesz że wysługujesz się ludobójcom.Nie ma alibi.
         Sam się prosiłeś.

     • zenobiusz 25 lipca 2011 o 11:52 pm

      Poproszę o linka,to po pierwsze.Inaczej oceniam sytuacje.Nie napisałeś dzisiaj nic na temat wpisu w zasadzie,zwracając uwagę na jedną z tysiąca form atakowania społeczeństwa.czarno białe zabawki.
      Jeżeli w rejonie który zagraża wywołaniem mega tsunami ,zaczynają się tego typu wstrząsy i dane są ukrywane nawet przed miejscową ludnością ,a na powszechnie dostępnych serwerach pomija się je milczeniem całkowitym,odnotowując np.1,9 w Polsce,to bagatelizowanie tego wydaje mi się co najmniej dziwne.Twoja relacja o sekciarzach rozdających orgonity,poparta autorytetem siostry,jest znacząca.Kiedyś zdaje się powoływałeś się na babcię.Ciekaw jestem co masz jeszcze w zanadrzu.
      Podpowiem ci.
      Przed wojną kot zagryzł księdza,bo wziął orgonit ,położony na gardle ,dla ulżenia bólowi tegoż, za mysz.Stąd morał:
      ,Masz orgonit,wygoń kota.
      Opowiadała mi to siostra, babci mojego wujka,a potwierdził ponadmaterialny,
      starszy,bo przedwojenny,brat antymaterialnego.
      I to by było na tyle. 🙂

      • zenobiusz 26 lipca 2011 o 7:54 am

       http://www.avcan.org/?m=Noticias
       Ponieważ nasz Fakir,zajęty jest łykaniem ognia, ja podam linka.Niedawno nawet wstrząs 1,2 pojedynczy,był wydarzeniem,z uwagą odnotowywanym.Tymczasem kilkaset wstrząsów, w tym wiele przekraczających 2,0 doczekało się jedynie uspokajającego komunikatu rządowego,bez podania szczegółów.Ciekawe,że każda treść pojawiająca się na moim blogu,mogąca ,potencjalnie pomóc uratować czyjeś życie jest przez Fakira ,w przerwach pomiędzy drzemkami na materacu nabijanym gwoździami,ośmieszana.

       • tyqwa 26 lipca 2011 o 8:28 am

        Przestań Zenobiusz siać panikę . Fakir ci rzeczowo wyjaśnił ,że trzęsień o tak małej sile jest multum i jest to normalne ,a ty nie mając innych argumentów zaraz się czepiasz ,to pisowni to nika .

        • monitorpolski 26 lipca 2011 o 8:47 am

         Ale to nie jest prawda. To nie są „rzeczowe” informacje, a dezinformacja. Zrób mały research zanim zaczniesz coś takiego pisać. Obserwuje się kilkukrotny wzrost ilości trzęsień, szczególnie tych małych. Te z kolei mogą zwiastować wielkie trzęsienie, więc Zenobiusz słusznie czyni, że zwraca na to uwagę. Jest jeszcze coś takiego jak HAARP, który powoduje rezonans jonosfery, może go skupić w dowolnym miejscu planety. Takimi uderzeniami ciśnienia atmosferycznego można wywołać wyzwolenie się dużego napięcia na styku płatów i masz BUM – tsunami. Tak mogło być i w Japonii, HAARP aż do momentu trzęsienia siał na częstotliwości 1,8Hz. Przypuszcza się jednak, że tam wykorzystano bombę termojądrową, która spowodowała przesunięcie płatów. Na pewno nie było to zwykłe trzęsienie, bowiem w elektrowni wysadzono obudowy reaktorów jeszcze przed uderzeniem tsunami.

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 9:10 am

         Ja podałem linka do materiału z którego wynika ,że obaj bezczelnie kłamiecie,tam szykuje się do eksplozji,wulkan nieczynny od 20.000 lat.Popatrz sobie na „normalną sytuacje”

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 9:13 am

         Zenobiusz regularnie mnie wygania nie ze swojego bloga.
         Bardzo nieeleganckie postępowanie jak na osobę bardzo wierzącą.
         Moje teksty do nie dawna były moderowane / wstrzymywane przez Marka.
         Obecnie mogę pisać bardziej swobodnie, co mnie bardzo cieszy. Wydaje mi się, że Marek przekonuje się powoli i przekona wkrótce całkowicie.
         Pisałem wielokrotnie przykładowo o Natanku, że jego powiązania z norweskimi osobistościami zakładającymi internetowe rozgłośnie w Polsce, są podejrzane.
         Ile już było osób, które przyciągnęły do siebie ogromną ilość „wyznawców”, często wykazując się zażartą walką ze złem ,a potem wydały całą swoją działalność na pastwę ośmieszenia wprawiając wielu swoich „wyznawców” w wielkie zakłopotanie????
         Natanek ostatnio ogłosił, że korzysta z „telefonu do nieba” i sądzę, że to dopiero początek tego kabaretu.
         Polecam demaskatora tych przekrętów, które mają za cel rozbicie Kościoła w Polsce
         http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=4562
         http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=4572
         http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=4566

         • monitorpolski 26 lipca 2011 o 9:43 am

          Marek się nie tyle nawraca, co szanuje wypowiedzi Fakira. Już ci pisałem, że nie akceptuję ataków na Watykan, które nic nie dają tylko zamęt. Krytyka poszczególnych kapłanów jest czymś zupełnie innym. Zresztą ks Natanek robi to samo – posłuchaj jaką miłością darzy Papieża. Co do ks Isakowicza – Zaleskiego, cenię jego działalność, choć nie rozumiem dlaczego będąc Ormianinem nie pisze całej prawdy o ludobójstwie Ormian? Być może nie wie kim byli Donmeh? http://www.jewishracism.com/JewishGenocide.htm

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 9:27 am

         Antymaterialny dał mi wiele wskazówek na temat osób po dobrej stronie i złej.
         Wszystko, powtarzam WSZYSTKO! co mi przekazał ma teraz potwierdzenie w rzeczywistości.
         Wystarczy czytać wypowiedzi poszczególnych osób i mieć otwarty umysł.
         Intuicja wtedy sama podpowiada.
         Dranie, byłe UBectwo i ich agenci zagnieżdżeni w Kościele chcą ośmieszyć, podzielić i zniszczyć Kościół w Polsce.
         Isakowicz wiele razy powtarzał, że jeśli nie ujawni się bardzo groźnej siatki agenturalnej, wtedy dojdzie do rozłamu w Kościele i zostanie on od środka zniszczony

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 9:39 am

         Zenobiuszu,.

         Jeśli wybuchnie ten wulkan to co???
         Jeśli nie wybuchnie to co????

         W jakim celu w ogóle o tym pisać?????
         Przecież szkoda miejsca na blogu.
         Tego typu informacje nic nie wnoszą do dyskusji poza sianiem strachu.
         Proszę prześledź swoje wpisy z przed jakiegoś czasu.
         Ileż to już miało nieszczęść spotkać ziemię Twoim zdaniem i jakoś wciąż żyjemy i „walczymy”.

         Twoim zdaniem co mamy robić w związku z nadchodzącym wybuchem????
         Szukać jaskiń??? Jechać w góry czy obgryzać ze strachu pazury???

         Przecież gdyby Twoja wiara we wieszczone przez siebie wielkie kataklizmy była chociaż tak wielka jak ziarnko gorczycy, wtedy nie klepał byś codziennie spokojnie w klawiaturkę, ale sposobił się do przetrwania opisywanych przez siebie kataklizmów.
         ==========================================
         monitorpolski: A co, mało to ludzi zamieszkuje Wschodnie Wybrzeże USA? Nie rozumiem w ogóle twoich zastrzeżeń. Zenobiusz odkrywa manipulację danymi i ich ukrywanie i ma o tym nie informować?!

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 9:45 am

         Przykład zasiewania strachu

         Alert na Zenobiusz blog 21 sierpień 2010
         wytłuszczony:
         „Wobec poniższych danych,uważam,że nie ma w tej chwili ważniejszej sprawy.Wszystkie blogi, powinny zadać jednym głosem, pytanie rządzącym,co o tym wiedzą,co zamierzają robić,w interesie nas wszystkich.Politycy lekceważący ten problem,i ośmieszający go, powinni odejść.Powinien powstać Rząd kryzysowy,który podejmie działania wyprzedzające.Wszystkie rządy wydają pieniądze jak oszalałe,w sposób zdaniem wielu ekonomistów,absurdalny.Jakby wiedzieli, i jedynie grali na czas,byśmy my nie wiedzieli.Dość milczenia o Nibiru.!!!Dość,kpin.!!!!!!”

         Czy nie widzicie pewnej prawidłowości, że podąża się od jednego zastraszania do następnego????
         Mam nadzieję, że jest to związane ze zwykłą fobią, a nie z celową działalnością

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 9:46 am

         Zwracam szczególnie uwagę na powtarzające się zwroty:

         „Powinien powstać Rząd kryzysowy”

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 10:01 am

         Fakir@,daremny twój trud. W czasach grypy666 było was dwóch Mizia, powołujący się na kolegę wiceministra spraw wewnętrznych Ukrainy, i w tle ty, z tajemniczym antymaterialnym.Mizia obnażył się już dokładnie. Pora na ciebie. Oczywiście, nie jest istotne czy przyczyną jest Nibiru.
         Moja wiedza ,też ewoluuje. Początkowo dałem się nabrać na Nibiru, ale teraz wiem, że to tylko przygrywka do wejścia na scenę „dobrych kosmitów”. Nie ona jest przyczyną anomalii.Jedno jest pewne – nadchodzą niewyobrażalne kataklizmy. Nieprzygotowani ludzie zginą.Wiedza wyprzedzająca pozwoli wielu przetrwać. Nie jest przypadkiem, że wysłanie posta o sytuacji na Wyspach Kanaryjskich spowodowało zbanowanie mnie na blogu Polshift ning, niejakich zetas.Oni nie działają by ratować ludzi.Oni czekają na miliardy ofiar by powitać Zetas, „kosmicznych zbawców”. Ty o tym świetnie wiesz, bo grasz w tej samej drużynie.

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 10:07 am

         Fakir@powiadasz:
         „Pisałem wielokrotnie przykładowo o Natanku, że jego powiązania z norweskimi osobistościami zakładającymi internetowe rozgłośnie w Polsce, są podejrzane.
         Ile już było osób, które przyciągnęły do siebie ogromną ilość „wyznawców”, często wykazując się zażartą walką ze złem , a potem wydały całą swoją działalność na pastwę ośmieszenia wprawiając wielu swoich „wyznawców” w wielkie zakłopotanie????”
         Tak pisałeś, i to przed zamachami w Oslo, nie podając żadnych dowodów. Pisałeś, że masoni z Norwegii finansują dwie telewizje internetowe, bez żadnych dowodów że i tę Ks.Natanka. Jest to obrzydliwe. Zaatakowałeś Ks.Natanka jeszcze przed czasem,niejako wyszedłeś przed szereg iluminackiej propagandy, mającej uzasadnić ciosy wymierzone w Kościół Katolicki w Polsce.Dla mnie jesteś jednoznaczny. Mam nadzieję , że nie tylko ja to widzę.

         • monitorpolski 26 lipca 2011 o 10:12 am

          Wygląda mi to na dowód, że Fakir ma jakieś źródło informacji w masonerii!

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 10:12 am

         No dobra,
         W takim razie trzeba sobie podać ręce.
         Moim zdaniem i tak nasze drogi się zejdą w słusznej sprawie, bo wkrótce nie będzie innego wyjścia.
         Z tzw Mizią nic nie mam wspólnego. Czytałem kilkakrotnie Jego wpisy na blogu.
         Każdy wpis, który zionie nienawiścią jest podszyty diabłem, więc dałem sobie spokój z zaglądaniem na tamten blog, gdyż zdążyłem się zorientować, że większość tematów jest nakręcaniem spirali nienawiści i podziałów.

         • monitorpolski 26 lipca 2011 o 10:25 am

          FAKIR, ważne jest byś podał źródło informacji, że ks Natanek był finansowany przez jakichś „Norwegów”. Być może trafiłeś na kaczkę, która ma powiązania z zabójcami.

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 10:18 am

         Cytat z Biblii:

         „Jezus, wiedząc, że ludzie mają zamiar Go pochwycić i ustanowić królem, oddalił się i udał….”

         i tego będę się trzymał
         Kto nie rozumie przesłania to trudno

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 10:24 am

         Zważywszy twój bezprzykładny atak na Ks.Natanka,i ośmieszanie,i torpedowanie ratowania jak największej liczby ludzi,na pewno nie jest nam razem ,po drodze.
         Piszesz Fakir@
         „Przecież gdyby Twoja wiara we wieszczone przez siebie wielkie kataklizmy była chociaż tak wielka jak ziarnko gorczycy, wtedy nie klepał byś codziennie spokojnie w klawiaturkę, ale sposobił się do przetrwania opisywanych przez siebie kataklizmów.”
         To pokazuje twoją mentalność,najdobitniej.

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 10:27 am

         Obj. 20:4-5
         4. I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego i nie przyjęli znamienia na czoło i na rękę swoją. Ci ożyli i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat.
         5. Inni umarli nie ożyli, aż się dopełniło tysiąc lat. To jest pierwsze zmartwychwstanie.
         (BW)
         http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=2767&sid=8fbcc5cbb84f49c3ab4ce403bb91412c

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 10:52 am

         Zenobiuszu
         Ilu ludzi już wyratowałeś do tej pory przed kataklizmami???
         Napisz konkretnie o Twoich alertach, które się sprawdziły.
         Piszesz, że chcesz ratować jak największą ilość ludzi.
         Sądzisz, że w związku z informacjami przekazywanymi przez Ciebie mieszkańcy Kanarów masowo porzucą swoje domy oraz pracę i ruszą w świat???
         Chyba nie znasz za bardzo ich mentalności.
         W niektórych rejonach świata wielkie kataklizmy to normalka. Polacy nie są do tego przyzwyczajeni i dlatego błędnie sądzą, że inni mają pełne portki ze względu na wybuchy wulkanów czy trzęsienia ziemi.

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 10:56 am

         W sprawie Natanka to jest wyłącznie Twoja opinia, że dokonuję ataku.
         Moim zdaniem nie dokonuję ataku, ale zadaję konkretne pytania, dotyczące Jego działalności, która budzi obawy, że doprowadzi do rozłamu w Kościele, który tak bardzo (jak wynika z Twoich wypowiedzi) zaciekle bronisz.

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 11:04 am

         W sprawie różnych „inscenizacji” szykowanych przez NWO oczywiście się zgadzam i sam wielokrotnie o tym pisałem.

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 11:21 am

         Jeszcze raz,choć zaczyna mi byś szkoda na ciebie czasu.

         Powiadasz Fakir@:
         „Zenobiuszu
         Ilu ludzi już wyratowałeś do tej pory przed kataklizmami???
         Napisz konkretnie o Twoich alertach, które się sprawdziły.
         Piszesz, że chcesz ratować jak największą ilość ludzi.
         Sądzisz, że w związku z informacjami przekazywanymi przez Ciebie mieszkańcy Kanarów masowo porzucą swoje domy oraz pracę i ruszą w świat???
         Chyba nie znasz za bardzo ich mentalności.”

         To się nazywa udawanie głupa.Po pierwsze,udajesz że nie wiesz że może pójść mega tsunami ,zabijające miliony ludzi w Stanach, Kanadzie,GB,i na wybrzeżach Hiszpanii ,Portugalii i Norwegii.Na Hierro,są Polacy,właśnie się zwijają do domu.Mam z nimi kontakt.
         Zabawa z antymaterialnym,trwa już ponad 5 lat,ale widzę że dobiega kresu

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 11:44 am

         http://laspuntas.myipcamera.com:1024/img/main.cgi?next_file=main.htm

         Tu na żywo można zobaczyć, wpływ wstrząsów na kamęrę na La Hierro.

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 12:28 pm

         masło maślane
         Wygląda właśnie na to, że Ty coś wiesz, a ja nie, na temat najbliższych kataklizmów.
         Gdyż Ty o nich wciąż piszesz, a nie ja.
         Napisz konkretnie kiedy ten wstrząs będzie
         Każdy może przecież pisać, że coś wybuchnie, nie podając konkretnego, ściśle określonego czasu.
         Mogę napisać, że wybuchnie przykładowo Wezuwiusz i doprowadzi do zagłady okolice Neapolu i na pewno kiedyś się sprawdzi moja przepowiednia.

         Więc kiedy?? Napisz chociaż miesiąc i rok

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 12:33 pm

         O trzęsieniu na El Hierro pisałeś już w marcu i kwietniu tego roku.
         Dzięki Bogu mamy koniec lipca, więc proszę napisz coś bardziej konkretnego poza fobią

        • FAKIR 26 lipca 2011 o 12:40 pm

         po za tym wytykasz mi, że powołuję się na swój wzrok i słuch oraz słowa rodzonej siostry pisząc o zauważonej sekcie i orgonitach, gdy natomiast Ty powołujesz się na jakiś tam Polaków uciekających z El Hierro, z którymi masz kontakt i oczywiście uważasz, że jest wszystko OK

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 12:42 pm

         Nie raz pisałem,Polacy przy komputerach są inteligentni,ich wrogowie ,to trzeci sort,niezależnie od tego jak wysokiego są o sobie mniemania.Ja rozumie, że wieloletnie epatowanie tajemniczym antymaterialnym ,trochę może spowodować „palmę”.Niemniej sam pisałeś że na większości blogów masz bana.Nie dziwota to.Ostatni twój wpis to nie tylko szczyt bezczelności,ale i głupoty.Ciekawe czemu nie podajesz linka z dowodem na norweskie kontakty Ks.Natanka.,gdzieś ci się pewnie zagubił.Już niebawem ,wszyscy będziemy zbierać owoce własnych uczynków,jeszcze masz trochę czasu.Nie zmarnuj go.

        • zenobiusz 26 lipca 2011 o 12:53 pm

         Dla dopełnienia obrazu 2006 r ,wasze proroctwa,ja się w proroctwa nie zwykłem bawić.
         O TYM PISAŁ ANTYMATERIALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
         ~Kaśka 23 lip 06, 09:57

         Dlaczego zamykacie wątek jak ktoś o tym przypomni??????????
         Antymaterialny pisał:
         1. Wielka łodz zatonie na morzu czerwonym i wielu ludzi zginie – sprawdziło się
         2. Izrael zaatakuje Liban – sprawdziło się
         3. Będzie powtórka tsunami w Indonezji – sprawdziło się
         4. Będą wielkie upały i susza latem w całej Europie (napisał to pod komentarzami ,które dotyczyły artykułu na początku roku gdzie Fakt pisał że lato bedzie zimne a zima bedzie trzymać do końca maja!)- sprawdziło się
         5. USA zbombardują Iran – zobaczymy
         6. Wielkie tsunami w Chinach – zobaczymy

         Wszystkie te zdarzenia miały się wydarzyć w 2006 roku…poczekamy i zobaczymy.
         Coś jest w tym dziwnego bo Anty pisał o tym już w styczniu tego roku. Pozdr
         http://wiadomosci.onet.pl/waszym_zdaniem/forum/forum.html?forumhash=MSwxNSwxMSwyMTY3NjQ3Niw2MDUwMDc4OCwyMzcxNzMyLDAsZm9ydW0wMDEuanM=
         Myślę że pora na emeryturę,spraliście się już. 🙂

 59. peryskop 25 lipca 2011 o 10:36 pm

  Czy ktoś wie co sie stało z przyznaniem się do zamachu przez Globalnych Pomocników Dżihadu?
  Przecież ktoś to musiał mediom podać i dlaczego teraz gdy ABB się przyznał – nikt nie ściga autora tamtej plotki? Czy zmienili scenariusz na przeciwny, czy może „fundamentalista chrześcijański” okazał się szybszy? Albo nie dał się zastrzelić?

  I druga wiadomość: podobno przy opatrywaniu postrzelonych na Utoja lekarze stwierdzili rozległe rany wewnętrzne chrakterystyczne dla pocisków typu dum-dum. Skąd ABB kupił takie naboje?

  http://hosted.ap.org/dynamic/stories/E/EU_NORWAY_EXPLOSION?SITE=AP&SECTION=HOME&TEMPLATE=DEFAULT&CTIME=2011-07-24-13-06-29

  …Dr. Colin Poole, head of surgery at Ringriket Hospital in Honefoss northwest of Oslo, told The Associated Press the gunman used special bullets designed to disintegrate inside the body and cause maximum internal damage. Poole said surgeons treating 16 gunshot victims have recovered no full bullets.

  „These bullets more or less exploded inside the body,” Poole said. „It’s caused us all kinds of extra problems in dealing with the wounds they cause, with very strange trajectories.”

  Ballistics experts say the so-called dum-dum bullets also are lighter in weight and can be fired with greater accuracy over varying distances…

  • Demolay666 26 lipca 2011 o 6:16 am

   na pewno na jakims prawicowym blogu ;—-)

 60. peryskop 25 lipca 2011 o 10:46 pm

  Cześć Fakir!
  Brawo, bo widzę że byłeś u Maruchy i przyniosłeś link do b. aktualnych badań Andrzeja M. Łobaczewskiego. Tak trzeba działać – szybciej niż policja w atakowanych krajach….

  A tu o Kasperze Ilaugu, który ratował dzieciaki, gdy policja szykowała się do akcji.
  http://wiadomosci.onet.pl/cnn/na-ratunek-dzieciom-cichy-bohater-z-utoyi,1,4801442,wiadomosc.html

  • FAKIR 26 lipca 2011 o 9:01 am

   Link zauważyłem na blogu Urbasia, a nie u Maruchy.
   Nie widziałem wcześniej tego artykułu i uważam, że jest świetny.
   Otrzymałem kiedyś kilka zbiorów Pana Łobaczewskiego. Uważam teraz, że był jednym z najlepszych naukowców na świecie.
   Początkowo było mi trudno pojąć sens jego badań, ale po kilku latach domyśliłem się, dlaczego ich opublikowanie jest wielkim zagrożeniem dla NWO.

 61. ama12 25 lipca 2011 o 11:16 pm

  http://naparkiecie.pl/ftopic12022.html może ktoś już to podawał, jeśli tak to nie zaszkodzi przypomnieć

 62. rabarbarek 26 lipca 2011 o 1:45 am

  Dezinformacji ciag dalszy. Polacy aresztowani w zwiazku z zamachami w Norwegii. Z artykulu wcale nie wynika , ze Polacy zostali aresztowani, ale nic nie zaszkodzi jesli sie troche falszywek pusci w swiat.Jedna pani twierdzi , ze aresztowano 7 Polakow , inna temu zaprzecza. Jeszcze pare szczegolow i okaze sie , ze zamachowiec Breivik naprawde nazywa sie Borowik i byl adoptowany przez Norwegow , ale swietnie zna j. polski . A materialy wybuchowe wcisneli mu na sile Polacy , ktorzy prowadzili sklep internetowy . Sklep znany byl z tego , ze zaopatrywal w saletre wszystkie organizacje t…..e na swiecie . I tam znajdowal sie mozg operacji… Tak mozna dluuuugoooo. A jeszcze ktos obliczyl , ze sila wybuchu w Oslo byla tak duza, ze nie daloby rady zapakowac do samochodu takiej ilosci materialow wybuchowych , ktore spowodowalyby takie zniszczenia. . Ten ktos to nie byle kto , ale przedstawiciele komisji antywypadkowej , ktorzy ogladali miejsce po wybuchu.

  A tu o aresztowanych Polakach. Ciekawe na ilu blogach mozna juz znalezc ta informacje , ile serwisow informacyjnych ja poda?

  http://wakeupfromyourslumber.com/news/poles-arrested-connection-attack-norway

 63. rabarbarek 26 lipca 2011 o 2:53 am

  Tak, jeszcze nie wiadomo czego dowiemy sie w trakcie procesu sadowego. Przynaleznosc do Al-Kaidy wcale nie oznacza burki na [kobieta]i brody do kolan . Od kilku lat poszukiwani byli ” europejsko” wygladajacy , ludzie , ktorzy dzieki swojemu wygladowi mogliby przeniknac do organizacji rzadowych wrogich krajow. Blondyni z niebieskimi oczami [ a z zielonymi to juz szczyt marzen] mieli olbrzymia szanse na zostanie czlonkiem ” Malej Toalety” .

  Artykul z 2008 roku.

  http://www.thetrumpet.com/?q=4998.3272.0.0

  • SEBECX 26 lipca 2011 o 10:28 am

   ..no, to teraz, to trzeba będzie, uważać nie tylko, na ciężarne oraz gromadki dzieci bawiące się piłką… ale i blondynów… no i niech się jeszcze okaże, że Polska zostanie wylęgarnią terrorystów… tak więc, po to zapewne wprowadzają możliwość strzelania do dzieci i kobiet bez ostrzeżenia… a wydawało się to przed wydarzeniami w Oslo dziwne… to wszystko jest starannie zaplanowane, ale sprzyja im jakaś siła…..

 64. rabarbarek 26 lipca 2011 o 3:08 am

  Departament Zdrowia i Srodowiska Kansas,- w srode w jednym z miast przeprowadzono specjalne cwiczenia na wypadek skazenia antraksem. W szkole dzieci dostaly koperty z tym srodkiem i zajely sie nimi specjalne sluzby ratownicze. Byla to tylko symulacja ataku …

  http://www.gctelegram.com/news/Anthrax-Simulation-7-21-11

 65. Annah. 26 lipca 2011 o 7:34 am

  Dezinformacyjny demontaż
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110726&typ=my&id=my05.txt

 66. wacpan 26 lipca 2011 o 9:07 am

  Must See, firey red … http://www.youtube.com/watch?v=G8U_ZQXGnX8

 67. wacpan 26 lipca 2011 o 9:13 am

  Seen on the Sun http://www.youtube.com/watch?v=QAhlf8Q95Uk

 68. Kolastr 26 lipca 2011 o 9:55 am

  Warto zapoznać się z tym tematem : Zamach w Norwegii Kolejnym Inside Job’em

  http://tnij.com/zamachwn

 69. pl21 26 lipca 2011 o 9:59 am

  http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/mass-murder

  22 lipca jest 203 dniem w kalendarzu gregoriańskim.
  23 – odwrotność 32 – jak zwykle używane w tajnych stowarzyszeniach.
  – tyle miał lat Andres Breivik.
  no i jeszcze tytuł – Mass Murder – pięknie

  Andres Breivik (Chrześcijański ateista w TV info ? – dziwne.) = [Mason]

 70. gozdek 26 lipca 2011 o 1:04 pm

  Rzućcie okiem na to : http://www.goroadachi.com/etemenanki/lucifers_destiny.htm
  przy okazji jak ktoś może to tłumaczenie mile widziane :):):)

 71. ekonomiczny hitman 26 lipca 2011 o 1:06 pm

  Odnośnie Natanka i Norwegii w tym „reportażu” jakiś koleś w czapce, sąsiad ze wsi wypowiadając się wspomina o Norwegii w 9:45, norweska telewizja internetowa http://www.youtube.com/watch?v=PHAsIkrooEU

  • monitorpolski 26 lipca 2011 o 1:26 pm

   No to już wiadomo skąd Antymaterialny ma informacje. Z Tefałenu!!! Ale rzetelne źródło…

  • zenobiusz 26 lipca 2011 o 1:28 pm

   Fakir@ pisał o finansowaniu przez masonów norweskich telewizji Natanka.Nie widzisz różnicy.Poza wszystkim,to element tej samej kampanii.

 72. mezalians 26 lipca 2011 o 10:29 pm

  Jestem nowa na tym forum.
  Mam nadzieje, ze przeszlam pozytywnie logowanie, rejestracje..
  Czasami nie przechodze tych prob i wtedy dowidzenia demokracjo, bo logowanie i rejestracja mnie zatrzymuje.
  Widze, ze moj pierwszy komentarz dalej oczekuje na moderacje.
  Czy ktos pamieta na czym polegala demokracja w czasach jej narodzin?
  Czy ci, ktorzy mowili musieli podawac nicki, adresy…?
  Nie, nie musieli.
  Z historii, a nawet z Biblii wiemy, ze apostol Pawel mowil do filozofow jak rowny z rownym (byc moze wtedy byla demokracja?)

  • mezalians 26 lipca 2011 o 10:53 pm

   Nie czytalam wszystkich wpisow, wiec byc moze pisze, co ktos juz napisal.
   Jesli tak, to znaczy, ze myslimy podobnie.
   ***
   Mieszkam w Norwegi od wielu lat. Znam norwegow, ich media….
   To co sie wydarzylo w Norwegii jest bez watpienia „operacja falszywa flaga”.
   Nie pamietam kto powiedzial, ale ktos to powiedzial, ze: „jesli cos wydarza, to jest to bez watpienia zaplanowane”.
   Wiemy, ze swiadkowie mowili o wiecej niz jednym terroryscie-kryminaliscie!
   Ale media, politycy, policja sa tak zadowoleni z tego, ze „zlapali” jednego=jedynego, ze teraz „wbijaja” to teraz przez prase i TV do glowy ludziom.
   I niektorzy juz w ten sukces policji wierza..
   Ja…?
   Ja znam historie.
   Nie jestem „spiaca owca”, ja sie „obudzilam” dawno temu, pewnie podobnie jak wielu piszacych na tym forum

 73. mezalians 26 lipca 2011 o 10:58 pm

  Jesli ktos z was zna norweski to powinien poczytac: http://www.riksavisen.no/
  http://www.dissident-net.info
  Tego jest duzo, ale jesli macie malo czasu przeczytajcie przynajmniej: http://www.nyhetsspeilet.no/2011/07/angrepet-pa-nasjonens-sjel/

  • mezalians 26 lipca 2011 o 11:09 pm

   Mysle, ze powinnam sie przedstawic.
   Jestem chrzescijanka bezposredniai i biblijna. Innymi slowy wierze w Boga, ktory do nas mowi Slowem=Biblia i wierze, ze zadna organizacja religijna=twor czlowieka, nie jest posrednikiem!
   Jesli ktos kiedykodykolwiek czytal Biblie wie o czym mowie, a jesli ktos nie czytak Slowa Boga, to powinien zaczac, bo nie mozna wierzyc w Boga, ktorego sie nie zna.

 74. mezalians 26 lipca 2011 o 11:32 pm

  Widze moje bledy ortograficzne, ale wierze, ze sa mimo wszystko zrozumiale. Postaram sie pisac wolniej.
  Wracajac do tego co wydarzylo sie w Oslo.

  „Zlapano” (wlasciwie Breivik im sie od razu poddal) jednego „lunatyka”, (chociaz wiemy, ze bylo ich wiecej i z definicji wiemy, ze jesli jest wiecej niz jeden=konspiracja).

  Ludzie my mamy wlasciwie wszyskie fakty przed nami.
  My wcale nie spekulujemy, my opieramy sie na faktach:
  1. bylo wiecej niz jeden=konspiracja
  2. media wspoldzialaja z terrorystami „zapominajac”, ze bylo wiecej niz jeden i podajac nam wersje, ze to samotny lunatyk.
  3. politycy z Norwegii i prawie calego swiata sa zadowoleni, ze zlapano tylko jednego
  4. Sprawa odbywa sie za zamknietymi drzwiami.
  5. Partia Pracy (AP) namawiala by ludzie, ktorzy chcieli oodac hold poleglym przynosili czerwone roze=logo AP).

  Czy ci z AP byli autorami tego terroru? nie wiem i nie bede spekulowala, ale wiem, ze wykorzystuja to do granic mozliwosci (zrywa na wymioty!!!)

 75. mezalians 26 lipca 2011 o 11:49 pm

  Jesli moje komentarze nie zostana opublikowane, to mala strata, bo znaczy, ze wyladowalam tam, gdzie ceni sie „zewnetrzny wyglad kubka”.
  Ja o to nie dbam.
  Ja wierze w Boga=Ojca (kazdy kto tytuluje papieza ojcem powtarza za szatanem), dlatego media mowia caly czas: ojciec swiety, ojciec swiety…, A PRZECIEZ ON ANI OJCIEC, ANI SWIETY!!!

  Szlaktowanie, ktore odbylo sie w Oslo jest wynikiem bezmyslnosci (grzech, bo Bog dal nam mozg by myslec) ludzi (ktorzy uwazaja sie za chrzescijan, lecz nie sa, bo wierza w szatanskie media i szatanska religie).

  • mezalians 27 lipca 2011 o 12:10 am

   Wszystkie moje komentarze sa markowane: „Twój komentarz oczekuje na moderację.”
   Mam uczciwe pytanie: jaka moderacje?
   Co znaczy slowo moderacja?
   Czy to znaczy to samo co cenzura?

   ——-
   Za czasow Jezusa „faryzeusze i uczeni w pismie” byli „modereatorami”, oni „moderowali” zupelnie inaczej niz teraz, ale moderowli i co z tego wyszlo?
   —–
   Czy Stasi, KGB, FBI, MOSSAD.., to moderatorzy, czy cos zupelnie innego?
   Moderatorze nie obrazaj sie, to sa pytania i jesli wiesz na czym polega twoja rola powinienes z checia odpowiedziec.
   Zapraszam.
   Ja osobiscie nie widze roznicy miedzy KGB, a moderatorem, ale moze taka roznica istnieje?
   Jesli taka roznica istnieje to wtedy moderator nie wymaze moich wpisow, lecz odpowie i uswiadomi mnie na czym polega jego rola (bo On ma wtedy role pozytywna), jesli nie odpowie, to wtedy wiem.

 76. Michał z Radomia 27 lipca 2011 o 12:28 am

  Olaf Lubaszenko się zdekonspirował jako mason, zajadły wróg chrześcijan. Już widzę Ryszarda C.

 77. mezalians 27 lipca 2011 o 12:34 am

  Czy Platon przeszedlby przez moderatorow dzisiaj?
  Ja na prawde nie wiem, ale zalaczam link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Platon
  czytamy tam, ze:”Zaciekle zwalczany przez jednych, broniony przez innych…”
  Zastanowmy sie na chwilke, hmmm…, „Zaciekle zwalczany…”?
  Czy gdybys ty moderatorze „zaciekle zwalczal” mysl Platona dzisiaj, czy moglaby ta mysl „ujrzec swiatlo dzienne” nie mowiac juz o tym, ze przetrwala tysiace lat?
  Zastanow sie nat twoja rola, pomysl i odpowiedz.
  Ty mnie „moderujesz”(cokolwiek to slowo znaczy), a ja ciebie (nie moderuje) i zapraszam do uczestnictwa w dialogu ludzkosci.
  (Ja nie insynuuje, ze mnie zwalczasz, bo tego ne robisz!!! Ja nie pisze klamstw. Ty moderujesz i ja nie mam pojecia na czym polega twoje moderowanie, ale przeciez na czyms polega.)
  Platon podjalby dialog.
  Co ty zrobisz modeatorze?

 78. mezalians 27 lipca 2011 o 1:20 am

  To co stalo sie w Norwegii 22.07.2011 jest nastepnym krokiem do NWO=szatanski system.
  Jako chrzescijanka (chrzescijanizm=bezposrednie znanie Slowo Boga, a Jezus jest Slowem Boga-apokalipsa 19:13) namawiam wszystkich do studiownia Slowa Boga nie tylko po polsku, ale w oryginale, bo dzisiaj jak nigdy przedtem mozemy:http://www.blueletterbible.org/Bible.cfm?b=Jhn&c=20&v=1&t=KJV#top
  Co tam pisze?
  Tam pisze, ze kobiety przyszly wczesnym rankiem
  w Sabbaton=sabat=siodmy dzien tygodnia.
  Tlumacze tlumacza sabbaton jako pierwszy dzien tygodnia,chociaz pierwszy dzien tygodnia po grecku=protos emera.
  Sprawdzcie dokladnie wszystkie wersy Biblii, a dowiecie sie nie tylko wiele o Bogu, ale o NWOszatanie, ktory zagarnal wszystkie zorganizowane religie.