Linki, e-maile i komentarze, 26 lipca 2011r

 • Zamach w Norwegii, bitwą w wojnie pomiędzy USA i Europą?

wojpa 24 Lipiec 2011 o 12:16 pm
Trwa wojna finansowa USA kontra Europa. Okazuje się ,że Norwegia dzień wcześniej poparła pomoc dla Grecji swoimi nadwyżkami finansowymi, co zniszczyło mizerny plan zniszczenia EURO jako waluty przez USA. Mało tego Norwegia nie chce podporządkować swojego EISCAT Amerykanom i Izraelowi. Posiadają oni straszliwą broń,która jako jedyna na świecie przeszkadza USA i może konkurować z HAARP lub go uinicestwić. Patrz http://www.youtube.com/watch?v=EK8q8e-KJTc
Postanowiono zrobić z Norwegii gniazdo terroryzmu chrześcijańskiego wykorzystując PROJEKT HARP (nie mylić z HAARP) do pokierowania 32 letnim Norwegiem, a dokładniej jego mózgiem. Teraz rozpoczęła się nowa era era jednoosobowego terroryzmu. Już nie tylko muzułmanie ale także chrześcijanie bedą mogi być aresztowani pod byle pretekstem jako potencjalny terrorysta.

 • Czy pójdzie atak na prawicowe ugrupowania w Polsce?

Konarski 25 Lipiec 2011 o 1:47 pm
Czytajcie czym pluje ż…ska gazeta:  Z tych ugrupowań może się wywodzić przyszły „zamachowiec”, którego służby albo naszczują i pojudzą albo wykorzystując techniki kontroli umysłu wykorzystają jakiegoś „nieboraka” albo po prostu kogoś wrobią w „zamach” i podrzucą fanty z odciskami palców, itp. Potem medialna machina kłamstwa ruszy na pełnych obrotach … i w ten sposób spec służby zrobią wroga publicznego do „ukamieniowania” organizując „zamach”. Służby są w stanie to zrobić.
Sklep z chemikaliami, Jan III Sobieski, Samooobrona, LPR… Breivik o Polsce  „Norweg wymienia również polskie „prawicowe nacjonalistyczne ugrupowania” podając odnośniki do ich stron internetowych. Zalicza do nich Samoobronę RP, Ligę Polskich Rodzin, Narodowe Odrodzenie Polski, Ligę Obrony Suwerenności, Prawo i Sprawiedliwość.”
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10004487,Sklep_z_chemikaliami__Jan_III_Sobieski__Samooobrona_.html

 • Dworzec Centralny zagrożony?

BettyMegami 25 Lipiec 2011 o 6:43 pm
Podejrzewam możliwość zaminowania (!) dworca Warszawa Centralna podczas „awarii zasilania” kilka miesięcy temu. Przypominam o tym, że była wtedy całkowita ewakuacja dworca na kilka godzin łącznie z halą pod hasłem „panujących ciemności” – szczególnie w hali.  Inna sprawa, ochrona dworca jest obecnie niezwykle wyczulona na każdego, kto wyciągnie obiektyw na dworcu.

 • Obserwujmy uważnie wszystkie imprezy masowe w naszych miastach

Polak Anonim 25 Lipiec 2011 o 6:32 am
Alef Stern twierdzi, że zamach następny będzie w Polsce w październiku tego roku. Być może, że tak, w końcu jeśli broni masonów i odwraca kota ogonem w sprawie przynależności zamachowca z Norwegii do masonerii, to ma chyba jakieś źródło informacji … Może w sprawie polskiego zamachu mówić prawdę. Może też to być nieprawda podana przez niego albo dla niego specjalnie po to, by skompromitować go, po tym jak zyskał autorytet wtajemniczego książką „Pola Laska”.
Dlatego obserwujmy uważnie wszystkie imprezy masowe w naszych miastach, te zapowiadane i te nagłe niezapowiadane, obserwujmy ćwiczenia służb. Jeśli gdzieś się odbędą, szybko informujmy o tym rodaków przez internet i znajomych, żeby w najbliższym czasie unikali tych miejsc, zwłaszcza imprez w tych miejscach, gdzie odbywały się ćwiczenia służb.
Jeśli nie będzie zamachu w październiku, to prawdopodobnie planowany może być na Euro 2012 – wtedy czuby będą mogły wywołać największy rezon – i – UWAGA – przed mistrzostwami europy w piłce nożnej planowane są w Polsce wielkie ćwiczenia służb Polski i USA!!! Informacje o tym były powszechne tygodnie temu, ale je potem wyciszono – czyli masoński znak był… Zatem zachowajmy ciągłą czujność, ZWŁASZCZA:

 • w październiku 2011 i
 • w czasie Euro 2012

Nie wiem czy tych szaleńców da się powstrzymać od ataku w Polsce, ale można choć spróbować ograniczyć straty w ludziach.

 • KULE DUM-DUM użyte przez zamachowców!

peryskop 25 Lipiec 2011 o 10:36 pm
Czy ktoś wie co sie stało z przyznaniem się do zamachu przez Globalnych Pomocników Dżihadu? Przecież ktoś to musiał mediom podać i dlaczego teraz gdy ABB się przyznał – nikt nie ściga autora tamtej plotki? Czy zmienili scenariusz na przeciwny, czy może „fundamentalista chrześcijański” okazał się szybszy? Albo nie dał się zastrzelić?
I druga wiadomość: podobno przy opatrywaniu postrzelonych na Utoja lekarze stwierdzili rozległe rany wewnętrzne chrakterystyczne dla pocisków typu dum-dum. Skąd ABB kupił takie naboje?
http://hosted.ap.org/dynamic/stories/E/EU_NORWAY_EXPLOSION?SITE=AP&SECTION=HOME&TEMPLATE=DEFAULT&CTIME=2011-07-24-13-06-29

…Dr. Colin Poole, head of surgery at Ringriket Hospital in Honefoss northwest of Oslo, told The Associated Press the gunman used special bullets designed to disintegrate inside the body and cause maximum internal damage. Poole said surgeons treating 16 gunshot victims have recovered no full bullets. „These bullets more or less exploded inside the body,” Poole said. „It’s caused us all kinds of extra problems in dealing with the wounds they cause, with very strange trajectories.” Ballistics experts say the so-called dum-dum bullets also are lighter in weight and can be fired with greater accuracy over varying distances…
————
komentarz monitorpolski: Są doniesienia, że kule Dum-Dum są używane przez Israeli Defense Force (IDF). Niekoniecznie jednak musi to oznaczać, że zamachowiec miał powiązania z Izraelem. A może ktoś chciał, żeby wysuwać takie wnioski?

 • A co z Al-Kaidą, którą podejrzewano o zamach?

rabarbarek 25 Lipiec 2011 o 3:46 am

Zobaczcie strone tytulowa gazety Sun , wydawana przez … Murdocha. Na stronie znajdujemy zakreslony tekst o tym , ze zamachu dokonala Al-Kaida. Nizej zdjecie z napisem , ze Norwegia ma swoj 9/11. Nie wiem co o tym myslicie , ale wydaje mi sie , ze jest to wyrazna aluzja do tego , kto dokonal zamachu. Miliony ludzi na swiecie wiedza dzisiaj , ze Maly Wychodek [ al-Kaida] to organizacja zalozona przez …. no z cala pewnoscia nie przez tych , ktorym przypisuje sie jej zalozenie,. Samo wspomnienie ataku na NY i porownanie do ataku na Oslo jest wymowne . Czyzby jednak pan Murdoch odmowil wspolpracy albo przeszedl do innego obozu?

http://api.ning.com/files/X07BG0ujSeEBW9ZYzzc7pssv-XELfTdPnxas0haQjkm3QEhfYDBvDab0xx0j2vvsQJaDuveO-okrlD06WkHRGLLFTPOAEfvU/911n.jpg

 • Dezinformacja na temat powiązań Polaków z zabójcą

rabarbarek 26 Lipiec 2011 o 1:45 am
Dezinformacji ciag dalszy. Polacy aresztowani w zwiazku z zamachami w Norwegii. Z artykulu wcale nie wynika , ze Polacy zostali aresztowani, ale nic nie zaszkodzi jesli sie troche falszywek pusci w swiat.Jedna pani twierdzi , ze aresztowano 7 Polakow , inna temu zaprzecza. Jeszcze pare szczegolow i okaze sie , ze zamachowiec Breivik naprawde nazywa sie Borowik i byl adoptowany przez Norwegow , ale swietnie zna j. polski . A materialy wybuchowe wcisneli mu na sile Polacy , ktorzy prowadzili sklep internetowy . Sklep znany byl z tego , ze zaopatrywal w saletre wszystkie organizacje t…..e na swiecie . I tam znajdowal sie mozg operacji… Tak mozna dłuuuugoooo. A jeszcze ktos obliczyl , ze sila wybuchu w Oslo byla tak duza, ze nie daloby rady zapakowac do samochodu takiej ilosci materialow wybuchowych , ktore spowodowalyby takie zniszczenia. . Ten ktos to nie byle kto , ale przedstawiciele komisji antywypadkowej , ktorzy ogladali miejsce po wybuchu.
A tu o aresztowanych Polakach. Ciekawe na ilu blogach mozna juz znalezc ta informacje , ile serwisow informacyjnych ja poda?
http://wakeupfromyourslumber.com/news/poles-arrested-connection-attack-norway

 • Zabójca jeszcze niedawno nie istniał w ogóle w sieci!

zenobiusz 24 Lipiec 2011 o 10:15 pm
http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/24/zamachy-w-norwegii-totalna-mistyfikacja/
Ten temat śmierdzi z daleka. Anders Behring Breivik nie istnieje w sieci. Urodzony w Internecie 12 godzin temu…Prośba do wszystkich o rozpowszechnienie tych informacji. Prośba do znających angielski, o przetłumaczenie i wrzucenie tych informacji na forum Godlike Productions

 • Dziesięć przykazań na najbliższe czasy

ArO 24 Lipiec 2011 o 10:27 am

Jak bronić się przed niewolnictwem fundowanym nam przez krajową i światową elitę?

 1. Unikaj brania kredytów, zminimalizuj kontakty z bankami i wszelkimi instytucjami finansowymi
 2. Nie kupuj niepotrzebnych rzeczy, szczególnie nadmiernej ilości ubrań, drogich samochodów, sprzętu RTV i AGD…Ogranicz do minimum konsumpcję indywidualną, szczególnie tą niepotrzebną jak kino, knajpy, używki…
 3. Oszczędzaj i inwestuj biorąc pod uwagą swoją wiedzę na temat tego, co nas może czekać. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczaj na naukę czerpaną z niezależnych źródeł, utrzymanie zdrowia i sprawności fizycznej, działalność altersystemową
 4. Ogranicz do minimum ilość czasu, który marnujesz na rozrywkę. Przestań całkowicie oglądać TV.
 5. Włóż maksimum czasu i energii w walkę z uciskiem działając na niezależnych forach internetowych czy bezpośrednich dyskusjach
 6. Zorganizuj swoich znajomych, rodzinę, współpracowników, osiedle, gminę. Stwórz organizację samoinformacyjną i samopomocową
 7. Nie bój się mówienia prawdy i jej publicznego ujawniania
 8. Uczestnicz czynnie w demaskowaniu wszelkiej obłudy i kłamstwa, oraz broń się przed nakładaniem coraz większych podatków i obowiązków kosztem coraz mniejszych praw obywatelskich, oferowanych przez państwo
 9. Nie wierz nigdy politykom. Miej ograniczone zaufanie do ludzi jak i wszystkich organizacji. Wszelkie informacje sprawdzaj w kilku niezależnych źródłach.
 10. Nie oglądaj się, aż inni coś zaczną. BĄDŹ ODWAŻNY I DZIAŁAJ !
Reklamy