Mamy 6 dni…

Zamach w Oslo odwróceniem uwagi od nadchodzącej zagłady?

Podejrzewam, że ewentualną przyczyną ataku w Oslo jest odwrócenie uwagi od wielkiej zagłady, którą szykują psychopaci poprzez aktywację wulkanów STRATEGICZNYCH i wykorzystanie bajki o ELENIN i jej wpływie na aktywność sejsmiczną na ziemi. Oni naprawdę rozpoczęli ostrą grę…na ich stronie www, którą prowadzi niby wibitny sejsmolog, olbrzymie cyfry informują, że do wzmożonej aktwności sejsmicznej zostało 6 DNI, po czym będziemy mieli status M8 co oznacza, że trzęsienia mogą mieć siłę ponad 9 w skali Richtera (http://sites.google.com/site/omerbashich/ – ostrzegam!!! to jest ich strona).
Co jest pewne? Europa jest ich siedzibą ; oni chcą wszystko zniszczyć oprócz infrastrukury, więc PRAWIE wszystko (skutki trzęsienia i tsunami) pójdzie na USA (po lewej wymowne fotki).

Svali o New World Order

Svali to pseudonim kobiety, która była programistą umysłu i pracowała dla Illuminatów. Svali była szefem działu dei lluminati San Diego i miała pod sobą 30 trenerów.
Oto co mowila Svali w 2000 roku:
Na chaosie i ruinach starego porządku świata, powstanie New World Order z bazą wojskową w Rosji i  Europie jako centrum politycznym.
Niemcy, Francja i Wielka Brytania to trzy kraje uważane przez elity jako najważniejsze na świecie. Potem Rosji i Chiny, a następnie Stany Zjednoczone (na szóstym miejscu). Rosja jest uważana za ważniejszą, ponieważ przez lata „służyła” lepiej Iluminatom, niż USA. Kiedy nastąpi kryzys i zaczną sie wielkie zmiany, wielu amerykańskich przywódców przeniesie się do Europy. Rosja po kryzysie będzie bazą wojskową  Illuminatów, bo ich dowódcy uważani sa za najlepszych i najbardziej zdyscyplinowanych na świecie.Wszyscy wojskowi przywódcy i trenerzy Iluminatow byli szkoleni w Rosji. W New World Order, Rosja będzie ważniejsza niż Ameryka.

„Światowa Rada Najwyższa” już istnieje jako prototyp dla rządu światowego ,ktory zostanie powołany w okresie chaosu …..(podejrzewam,ze chodzi tu o Council on Foreign Relations, CFR).
ONZ została powołana, aby wprowadzenie  jednej światowej wspólnoty odbylo sie bez przeszkód . Największą barierą, która musi zostać usunięta to nacjonalizm, czyli duma z twego kraju. Dlatego też media przez wiele lat prowadzą pranie mózgów ludów świata po to aby każdy był za zniesieniem granic. (np. UE), a w rezultacie wszystkie nacjonalistyczne uczucia muszą zostać zniszczone. ONZ robi tylko prace przygotowawcze. Po zainstalowaniu New World Order, ONZ straci ważność.

Oni nienawidzą Izraela, i czekaja na okazję, aby całkowicie zniszczyć ten kraj. Podczas kolejnego przejmowania władzy ONZ zaprezentuje (jedną z wielu) mylącą”gałązkę oliwną”, mianowicie, że przejęcie władzy ma zapobiec  wielkiej wojnie na Bliskim Wschodzie.
Masoneria,FBI, CIA, naziści, mormoni i Świadkowie Jehowy to twory Illuminatow.

Ku przestrodze – nie będzie żadnej apokalipsy!

Pogłoski o apokalipsę w 2012 r. są rozpowszechniane przez ludzi w celu zarabiania pieniędzy !!!!
Zarówno teksty o spodziewanym Końcu Świata jak i filmiki video o tej tematyce to stek bzdur i kompletne poplątanie pojęć, strzępów informacji naukowych i niekompetentnych komentarzy dziennikarskich.
Kometa ELENIN nie jest zagrozeniem dla ZIEMI I nie towarzyszy jej UFO! Wyznaczona (7 czerwca 2011) dość dokładnie, na bazie ponad 1900 obserwacji, orbita komety ma następujące parametry:

  • odległość peryhelium (minimalna odległość od Słońca): 0.482426 AU ( AU to jednostka astronomiczna, równa ok. 150 milionów kilometrów),
  • data przejścia peryhelium (największego zbliżenia do Słońca): 10 września 2011,
  • data największego zbliżenia do Ziemi: 16 października 2011,
  • najmniejsza odległość od Ziemi to 0.233853 AU, czyli ponad 35 milionów kilometrów (prawie 100 razy dalej niż Księżyc przy masie ok. 100 tysięcy razy mniejszej od Księżyca)!

Kometa Elenin ma najprawdopodobniej masę poniżej jednej milionowej masy Ziemi, jej oddziaływanie na naszą planetę jest więc praktycznie żadne.
Na pytanie o ewentualny wpływ komety Elenin na Ziemię jeden z największych światowych ekspertów od dynamiki komet odpowiedział: „Mój samochód silniej oddziałuje na ziemskie pływy oceaniczne niż kometa Elenin kiedykolwiek zdoła”.

Z kosmosu nic nam nie zagraża

W Internecie aż huczy od teorii o „sztucznie sterowanej” komecie  J J , to są bzdury.

  • Nie ma żadnej planety, która będzie w stanie zagrozić naszej planecie  w 2012 roku.
  • Zbieżność toru Ziemi, Słońca i Galaktyki z super masywną czarną dziurą jest niemożliwe.
  • Jest pewnie, że nie zagrażają nam żadne przelatujące asteriody przez następne kilkadziesiąt lat.
  • Nie będzie odwrócenia biegunów geomagnetycznych w 2012 roku. Bieguny magnetyczne nie zajmują stałych miejsc na powierzchni Ziemi, lecz poruszają się (ze zmienną prędkością) i działo się tak zawsze od chwili, kiedy zaczęto ich położenie mierzyć.
  • Kalendarz Majów nie był tak dokładny, jak niektórzy twierdzą.
  • Wbrew twierdzeniom, Mayowie nie przepowiedzieli żadnej apokalipsy w 2012 r.

każdy kto twierdzi, że jest inaczej jest  dezinformatorem i sieje panikę i  ma za to płacone – nie dajcie się wciagnąć na strony www, youtube itp. mówiące o tych bzdurach. WYMAŻCIE Z SOBIE Z PAMIĘCI TE WSZYSTKIE HISTORIE!!!!
Zagrożenia trzeba szukać na Ziemi. Haarp jest w rękach psychopatów. Wszystkie powyższe wymyślone historie mają za zadanie maskować to co dzieje sie na Ziemi. W kosmosie,wszystko ma swoje określone miejsce i jak na razie żaden Illuminat nie jest w stanie tego zmienić.
http://www.2012hoax.org/start
======================================================
monitorpolski:  Powyższy materiał dostałem mailem. Nie znam osoby, która mi to wysłała, zamieszczam go z uwagi na to, że zawiera ciekawe tezy, które – jeśli są prawdziwe, mogą się stać niedługo istotną częścią naszego życia na tej planecie. Tekst został nieco zmieniony, bez ingerencji w treść, za którą nie odpowiadam.
Nie można wykluczyć, że tekst był wysłany do mnie w celu dezinformacji. Być może jest to część wojny psychologicznej toczonej od kilkunastu lat z narodami świata. Nie podoba mi się to, że nie udokumentowano większości tez.  Zamieściłem go gdyż niedługo będzie można go zweryfikować.

Reklamy