Mamy 6 dni…

Zamach w Oslo odwróceniem uwagi od nadchodzącej zagłady?

Podejrzewam, że ewentualną przyczyną ataku w Oslo jest odwrócenie uwagi od wielkiej zagłady, którą szykują psychopaci poprzez aktywację wulkanów STRATEGICZNYCH i wykorzystanie bajki o ELENIN i jej wpływie na aktywność sejsmiczną na ziemi. Oni naprawdę rozpoczęli ostrą grę…na ich stronie www, którą prowadzi niby wibitny sejsmolog, olbrzymie cyfry informują, że do wzmożonej aktwności sejsmicznej zostało 6 DNI, po czym będziemy mieli status M8 co oznacza, że trzęsienia mogą mieć siłę ponad 9 w skali Richtera (http://sites.google.com/site/omerbashich/ – ostrzegam!!! to jest ich strona).
Co jest pewne? Europa jest ich siedzibą ; oni chcą wszystko zniszczyć oprócz infrastrukury, więc PRAWIE wszystko (skutki trzęsienia i tsunami) pójdzie na USA (po lewej wymowne fotki).

Svali o New World Order

Svali to pseudonim kobiety, która była programistą umysłu i pracowała dla Illuminatów. Svali była szefem działu dei lluminati San Diego i miała pod sobą 30 trenerów.
Oto co mowila Svali w 2000 roku:
Na chaosie i ruinach starego porządku świata, powstanie New World Order z bazą wojskową w Rosji i  Europie jako centrum politycznym.
Niemcy, Francja i Wielka Brytania to trzy kraje uważane przez elity jako najważniejsze na świecie. Potem Rosji i Chiny, a następnie Stany Zjednoczone (na szóstym miejscu). Rosja jest uważana za ważniejszą, ponieważ przez lata „służyła” lepiej Iluminatom, niż USA. Kiedy nastąpi kryzys i zaczną sie wielkie zmiany, wielu amerykańskich przywódców przeniesie się do Europy. Rosja po kryzysie będzie bazą wojskową  Illuminatów, bo ich dowódcy uważani sa za najlepszych i najbardziej zdyscyplinowanych na świecie.Wszyscy wojskowi przywódcy i trenerzy Iluminatow byli szkoleni w Rosji. W New World Order, Rosja będzie ważniejsza niż Ameryka.

„Światowa Rada Najwyższa” już istnieje jako prototyp dla rządu światowego ,ktory zostanie powołany w okresie chaosu …..(podejrzewam,ze chodzi tu o Council on Foreign Relations, CFR).
ONZ została powołana, aby wprowadzenie  jednej światowej wspólnoty odbylo sie bez przeszkód . Największą barierą, która musi zostać usunięta to nacjonalizm, czyli duma z twego kraju. Dlatego też media przez wiele lat prowadzą pranie mózgów ludów świata po to aby każdy był za zniesieniem granic. (np. UE), a w rezultacie wszystkie nacjonalistyczne uczucia muszą zostać zniszczone. ONZ robi tylko prace przygotowawcze. Po zainstalowaniu New World Order, ONZ straci ważność.

Oni nienawidzą Izraela, i czekaja na okazję, aby całkowicie zniszczyć ten kraj. Podczas kolejnego przejmowania władzy ONZ zaprezentuje (jedną z wielu) mylącą”gałązkę oliwną”, mianowicie, że przejęcie władzy ma zapobiec  wielkiej wojnie na Bliskim Wschodzie.
Masoneria,FBI, CIA, naziści, mormoni i Świadkowie Jehowy to twory Illuminatow.

Ku przestrodze – nie będzie żadnej apokalipsy!

Pogłoski o apokalipsę w 2012 r. są rozpowszechniane przez ludzi w celu zarabiania pieniędzy !!!!
Zarówno teksty o spodziewanym Końcu Świata jak i filmiki video o tej tematyce to stek bzdur i kompletne poplątanie pojęć, strzępów informacji naukowych i niekompetentnych komentarzy dziennikarskich.
Kometa ELENIN nie jest zagrozeniem dla ZIEMI I nie towarzyszy jej UFO! Wyznaczona (7 czerwca 2011) dość dokładnie, na bazie ponad 1900 obserwacji, orbita komety ma następujące parametry:

 • odległość peryhelium (minimalna odległość od Słońca): 0.482426 AU ( AU to jednostka astronomiczna, równa ok. 150 milionów kilometrów),
 • data przejścia peryhelium (największego zbliżenia do Słońca): 10 września 2011,
 • data największego zbliżenia do Ziemi: 16 października 2011,
 • najmniejsza odległość od Ziemi to 0.233853 AU, czyli ponad 35 milionów kilometrów (prawie 100 razy dalej niż Księżyc przy masie ok. 100 tysięcy razy mniejszej od Księżyca)!

Kometa Elenin ma najprawdopodobniej masę poniżej jednej milionowej masy Ziemi, jej oddziaływanie na naszą planetę jest więc praktycznie żadne.
Na pytanie o ewentualny wpływ komety Elenin na Ziemię jeden z największych światowych ekspertów od dynamiki komet odpowiedział: „Mój samochód silniej oddziałuje na ziemskie pływy oceaniczne niż kometa Elenin kiedykolwiek zdoła”.

Z kosmosu nic nam nie zagraża

W Internecie aż huczy od teorii o „sztucznie sterowanej” komecie  J J , to są bzdury.

– Nie ma żadnej planety, która będzie w stanie zagrozić naszej planecie  w 2012 roku.
– Zbieżność toru Ziemi, Słońca i Galaktyki z super masywną czarną dziurą jest niemożliwe.
– Jest pewnie, że nie zagrażają nam żadne przelatujące asteriody przez następne kilkadziesiąt lat.
– Nie będzie odwrócenia biegunów geomagnetycznych w 2012 roku. Bieguny magnetyczne nie zajmują stałych miejsc na powierzchni Ziemi, lecz poruszają się (ze zmienną prędkością) i działo się tak zawsze od chwili, kiedy zaczęto ich położenie mierzyć.
– Kalendarz Majów nie był tak dokładny, jak niektórzy twierdzą.
– Wbrew twierdzeniom, Mayowie nie przepowiedzieli żadnej apokalipsy w 2012 r.

każdy kto twierdzi, że jest inaczej jest  dezinformatorem i sieje panikę i  ma za to płacone – nie dajcie się wciagnąć na strony www, youtube itp. mówiące o tych bzdurach. WYMAŻCIE Z SOBIE Z PAMIĘCI TE WSZYSTKIE HISTORIE!!!!
Zagrożenia trzeba szukać na Ziemi. Haarp jest w rękach psychopatów. Wszystkie powyższe wymyślone historie mają za zadanie maskować to co dzieje sie na Ziemi. W kosmosie,wszystko ma swoje określone miejsce i jak na razie żaden Illuminat nie jest w stanie tego zmienić.
http://www.2012hoax.org/start
======================================================
monitorpolski:  Powyższy materiał dostałem mailem. Nie znam osoby, która mi to wysłała, zamieszczam go z uwagi na to, że zawiera ciekawe tezy, które – jeśli są prawdziwe, mogą się stać niedługo istotną częścią naszego życia na tej planecie. Tekst został nieco zmieniony, bez ingerencji w treść, za którą nie odpowiadam.
Nie można wykluczyć, że tekst był wysłany do mnie w celu dezinformacji. Być może jest to część wojny psychologicznej toczonej od kilkunastu lat z narodami świata. Nie podoba mi się to, że nie udokumentowano większości tez.  Zamieściłem go gdyż niedługo będzie można go zweryfikować.

Reklamy

153 responses to “Mamy 6 dni…

 1. peryskop 27 lipca 2011 o 5:34 am

  Też czuję, że to podstawka. W stylu „Svali”, która mam wrażenie jest nadajnicą illuminacką.
  I nawet Zeno dostrzegł, że zagrożenia kosmiczne są bajkami dla naiwnych dorosłych!
  Katastrofy będą jak zawsze bywały, tyle że wzmocnione technologiami haarpologicznymi.

  Co nam najbardziej zagraża?
  Psychopatyczne kliki, które dorwały się do władzy i pieniędzy. Oraz pandemia ignorancji.

  W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak dokształt.

  Dobrą robotę odwalasz, Monitor!!!

  • SEBECX 27 lipca 2011 o 9:26 am

   Jeśli chodzi o NWO …takie wnioski jak prawi Svali, to może i mój kot wysnuć… co do Elenin itp. to trudno się tutaj odnieść, bo nie mam czasu ani możliwości sprzętowych weryfikacji… możemy jedynie wymieniać się info, które nam opublikowano… a Elenin znajduje się na banknocie: http://www.paranormalne.pl/topic/14751-czy-nibiru-nadciaga/page__st__1285 …pojawiało się też info o zamknięciu jednej ze stron, bo ktoś zajmujący się tematem przeliczył najmniejszą odległość Elenina od Ziemi i wyszło po przeliczeniu au na km : 69069,XXXX …po przecinku nie pamiętam…. a data tego zbliżenia to podobno 16 października… a co do kalendarza majów to o ile dobrze zanotowałem to ten „koniec” przypada w tym roku : http://www.youtube.com/watch?v=8MZRbaLV1BI …w którejś z części jest o tym mowa… ..to wszystko to są informacje czy prawdziwe czy nie zobaczymy …warto jednak się nimi dzielić, a czy ktoś w to wierzy czy nie to już inna sprawa….

   • nowy84 27 lipca 2011 o 12:59 pm

    a przypomnę jeszcze że Elenin ma być 31 Lipca widoczna na satelicie STEREO B, i wtedy się jasno okaże czym Elenin (nie)jest

  • SEBECX 27 lipca 2011 o 7:39 pm

   nie na temat ale za to na początku… proszę jaką to myśl wygenerował musk sikorskiego http://www.tvn24.pl/-1,1712057,0,1,w-polsce-nie-brak-ludzi-myslacych-jak-breivik,wiadomosc.html …mieliśmy rację, że będą chcieli to false flag Oslo wykorzystać maksymalnie….

 2. kefir2010 27 lipca 2011 o 6:54 am

  oczywiście, że to fałszywka, element info wojny. prawdziwe zagrożenia to zagrożenia ze strony politycznych psychopatów, oligarchii, toksyczne szczepionki, chemoślady (morgellony) i zmiana położenia biegunów geograficznych i magnetycznych.
  strona 2012 hoax to typowa strona naszych przeciwników – pseudo racjonalistów. nie wiem dlaczego do niej linkujesz, Marek.

  • sevensea 27 lipca 2011 o 7:37 am

   W tekście jest link do licznika gdzie niby podają ze jest tylko 6 dni

   „6 days until end of the 1st term in increased M8+ seismic activity due to the comet Elenin”

   a później pisze w liście, że kometa Elenin nam wcale nie zagraża. Kupy się nie trzyma, no chyba, że ja czegoś nie kumam.

  • monitorpolski 27 lipca 2011 o 8:30 am

   A dlaczego nie mam tego zamieścić – od tego mamy głowy by pomyśleć po co takie informacje się puszcza. Mnie jedno nie przekonuje – sprawa Izraela. Jak może być znienawidzone państwo, które jest ich tworem? Izrael to prywatne państwo Rotszyldów.

   • SEBECX 27 lipca 2011 o 8:53 am

    no bo tak postanowiono, Albert Pike plan III WŚ… Izrael przecież może być jednym z ich królików doświadczalnych…

   • Adam 27 lipca 2011 o 10:46 am

    To państwo jest jak kij włożony w mrowisko, ma na celu destabilizacje i od początku to realizuje, zginie gdy będzie zapotrzebowanie na „pokój” nwo.

    • PokójWam 27 lipca 2011 o 5:33 pm

     Syjon jest wzgórzem świątynnym w Jerozolimie, na którym w I-szej Świątyni, za czasów sędziów oraz króli Dawida i Salomona mieszkał sam Bóg.

     Ruch syjonistyczny jest ruchem mającym na celu oswobodzenie Syjonu. Nie oznacza to miłości do Izraela czy Żydów ale chodzi tylko i wyłącznie o owo wzgórze. Żydzi są oszukiwani w celach Syjonistów i także są oni skazani na zagładę.

     Obecnie większość Żydów ortodoksyjnych zdaje sobie sprawę z tego, że zostali oni wmanewrowani w ów konflikt przez Syjonistów i wielu z nich zdaje sobie sprawę z tego, że jest to śmiertelna pułapka.

     http://zbawienie.com/swiatynia1.htm
     http://zbawienie.com/izrael.htm

   • navajo88 27 lipca 2011 o 2:04 pm

    Monitor nic nam nie zagraża z kosmosu ??????? hahahahahahaha,ale mie ubawiliście chłopaki !!!! hahahahahahahaha
    Ale spokojnie panowie ! jeszcze się doczekamy i to wkrótce !!!! i wszyscy się zdziwimy ,a naszemu zdziwieniu nie beńdzie końca . Co do jednego to macie rację kosmitów nie ma !!! ,ale reszta to jak najbardziej jest i to bardzo realne zagrożenie i zapamiętajcie sobie panie i panowie ,były już trzy wielkie wymierania na ziemi to i będzie następne wielkie wymieranie ,tylko że tym razem to my staniemy się tym celem ewolucji !!!! i choć byście nie wiem co gadali i nie wiem jak starali się zaklinać rzeczywistość to rzeczywistości i tak nie zmienimy .
    Wiem słowo człowiek brzmi pięknie , ale nikt i nic nie dało nam gwaranci że beńdziemy wiecznie egzystowali na tej planecie ,MY TYLKO JESTEŚMY DZIERŻAWCAMI TEJ PLANETY !!!!!! TYLKO DZIERŻAWCAMI PANIE I PANOWIE .., i może właśnie zaczyna nadchodzić czas wypowiedzenia dzierżawy ?????? .
    J.M.H

    • mirek 27 lipca 2011 o 4:30 pm

     Dobrze że tym razem prorokują że po mojej wypłacie, to jeszcze zdąrzę sie napić,
     bo jak przed to mnie trochę denerwowało.

 3. Pablo 27 lipca 2011 o 7:00 am

  1,,Świadkowie Jehowy to twory Illuminatow,,–KŁAMSTWO
  2,,ONZ została powołana, aby wprowadzenie jednej światowej wspólnoty odbylo sie bez przeszkód,,-KŁAMSTWO.
  to niektóre kłamstwa wydobyte z tego materiału. a co do trzęsień ziemi (jedyna myśl jak mi się nasuwa to Haarp)to wojsko amerykańskie ma władzę nad haarpem.

  • Rodriguez7 27 lipca 2011 o 11:29 am

   Nie wiem jak jest z Jehowymi ale to że ONZ powstało jako struktura pod rząd światowy to NIE MAM NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOŚCI!!

   • ciociababcia 27 lipca 2011 o 3:23 pm

    Pozwolę sobie poprzeć Rodriguez7, ONZ już dawno przestało pełnić rolę zgodną z założeniami. Oglądałam film dokumentalny w tvp- info – nie regują na żadne skargi i prośby Narodów, które zgłaszają się do nich o pomoc . A ponadto:

    ONZ: Wielka technologiczna transformacja
    plan zagłady
    http://www.prisonplanet.pl/polityka/onz_wielka_technologiczna,p28864759

  • ddd 27 lipca 2011 o 11:16 pm

   założycielem ŚJ był podobno masson , więc tak do końca nie musi to być kłamstwo..Wystarczy zobaczyć jak ma pomnik 🙂

 4. Grafik 27 lipca 2011 o 7:25 am

  Bla Bla Bla, bardziej bał bym się ludzi niż wulkanów. Artykuł ciekawy nie powiem, ale w moim mniemaniu przesadzony jak większość naszych spisków i wielkich wydarzeń które mają nastąpić a nie następują 🙂

 5. Stanisław 27 lipca 2011 o 7:32 am

  Dożyjemy, zobaczymy. Jeżeli jest to ściema, to powinno się informować o niej innych by sami po przeczytaniu mogli wyciągnąć wnioski.

 6. Fifi 27 lipca 2011 o 7:38 am

  Nie jest dziwnym zbiegiem okoliczności że za 6 dni wypada 2 sierpnia czyli dzień w którym USA mogą ogłosić bankructwo? Może chodzi i „trzęsienie ziemi” gospodarcze…i to naprawde silne

  • iHe 27 lipca 2011 o 9:32 am

   Hi,hi właśnie chciałem to napisać o tym upadku $.Ja bym obstawiał,że zgodnie ze starą faraońską zasadą budujemy ścieme wobec czegoś prawdziwego.Więc stawiałby na wzmożoną aktywność słońca.Katastrofa finansowa jest efektem i ucieczką do przodu od długu przez agresywne wdrażanie NWO za pomocą paktów klimatycznych,działalność MFW i działań osłonowych(czyli ściema,propaganda,korupcja ,zastraszenie dla wspólnego dobra)
   Po opryskach w EU spadły dramatycznie średnie temperatury.Są momenty ,że w całej EU mamy ten sam klimat brytyjski.Wiele państw zgodziło się na ten program nie mając pojęcia o
   ewolucji Ligi Narodów=>ONZ=>NWO.Co do nienawiści iluminatów do Izraela serdecznie się uśmiałem.Z tego co gdzieś oglądałem Jerozolima jest szykowana na stolice NWO/ziemi.Tam jest też plan odbudowy świątyni ze złotym cielcem.
   MOSAD i Mi6 nie pozwolą zrobić krzywdy swoim babilońskim ziomalą.
   Ostatnio Brevik został rozgłoszony jako :i tu pojawia się nowy NWO termin: „fundamentalista chrześcijański” ,który szybko okazuje się syjonistycznym masońskim fanatykiem.
   Tyle w temacie nienawiści do Izraela.A tyle zachodu podczas ww2,odwracania kota ogonem tylko po to,żeby teraz oddać Molochowi?Na ofiarę jest cała masa innych chętnych.
   Co do świadków jehowy nie zależy mi na udowadnianiu za wszelką cenę,że są powiązani z masonerią ,ale gdzieś tam widziałem ich cmentarze ,siedziby i filmiki na ten temat.
   A tu nawet sami chyba zaczynają się tym martwić:
   http://www.brooklyn.org.pl/subliminalne.htm

   • Fifi 27 lipca 2011 o 10:13 am

    Strona którą podałeś nie jest oficjalną stroną internetową Świadków Jehowy
    Oni sami zachowuą neutralność polityczną, a za jedyną słuszną władzę uznają Królestwo Boże, zresztą teraz odbywaj się kongresy pod chasłem „niech przyjdzie królestwo Boże”
    a to oficjalna strona http://www.watchtower.org

    • ddd 27 lipca 2011 o 11:25 pm

     oficjalnie to ŚJ uważają ale królestwo w brooklinie:) Fajnie jest zachowywać neutralność polityczną a z drugiej strony czerpać pełnymi garściami z polityki systemu 🙂 dziwna ta neutralność 🙂

 7. 137-sekund-blackout 27 lipca 2011 o 7:41 am

  31 lipca 2011 jak już wspominałem dojdzie do kolejnego ataku jeżeli nie będzie to atak na Chicago to pewnie obraz zniszczeń wywołany przez trzęsienia jakie widzieliśmy w transormers 3 w filmie aż bije po oczach liczba 317 największa liczba jest w hangarze na ścianie.

  • SEBECX 27 lipca 2011 o 8:57 am

   ciekawe…na 24 lipca miał być gotowy w usa samolot mogący spędzić kilkanaście dni w powietrzu… linka nie posiadam…

   • nowy84 27 lipca 2011 o 1:01 pm

    O samolocie o którym piszesz to wiem tyle ze on jest w gotowości non stop, dwóch pilotów mieszka zaraz obok lotniska i w razie sygnału mają 5 minut na start!!
    Jak znajdę link to wrzucę

 8. Annah. 27 lipca 2011 o 7:49 am

  „…Proszę wszystkie Moje dzieci by spędziły miesiąc sierpień na codziennej modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji dusz ludzi, którzy nie przeżyją „Ostrzeżenia”. Wymagam również jednego dnia postu w tygodniu, codziennego udziału we Mszy Świętej i przyjmowania Najświętszej Eucharystii…”
  całość orędzia:
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/27/sierpien-2011-miesiacem-ratunku-dla-dusz/#comment-26770

  • kefir2010 27 lipca 2011 o 7:53 am

   dlaczego w tych orędziach Bóg jest okrutny i stale czegoś wymaga? pytam, bo mnie to ciekawi.

   • lilu 27 lipca 2011 o 8:06 am

    ja pójdę krok dalej.
    ta Pani co ma wizje, twierdzi że dostała je 9 listopada 2010 (tak jest na stronie)
    9.11 czyli 9+1+1=11 iluminacka data!
    i wszystko jasne…

    • pola 27 lipca 2011 o 11:17 am

     Ostatnio znalazłam taką informację. Weź ostatnie dwie cyfry roku, w którym urodziliście się, dodaj Twój wiek w tym roku i wynik będzie wynosił 111 dla każdego!!! I CO PAŃSTWO NA TO????
     A po za tym policja i inne służby (np. CBA) będą miały możliwość szerokiego stosowania środków powodujących dysfunkcję niektórych zmysłów, o właściwościach obezwładniających, łzawiących, ogłuszających. http://tiny.pl/h5m3b

     • jerkey 27 lipca 2011 o 6:25 pm

      Oczywiście, że wyjdzie zawsze 111, w końcu mamy 2011 rok. Powiem ci nawet, że jak w przyszłym roku będzie to zawsze 112. 😉

    • jax 28 lipca 2011 o 7:14 pm

     9+1+1=11+2+0+1+0=14=1+4=4
     co niby jest jasne ? Kabalistyczne farmazony i tyle

   • Annah. 27 lipca 2011 o 8:15 am

    Nie gniewaj się ale chyba powinieneś wrócić do podstaw katechizmu.
    Z czego wynosisz że Bóg jest okrutny? Czy wymagający rodzice są również dla dzieci okrutni?

    Tutaj więcej orędzi pozwalających zrozumieć skąd bierze się zło na świecie i do jakich może doprowadzić konsekwencji. Zresztą chyba każdy mógłby się odwołać do przykładów z własnego życia w skali mikro.
    http://dzieckonmp.files.wordpress.com/2011/07/orc499dzia-zapowiadajc485ce-ostrzec5bcenie.pdf

    • kefir2010 27 lipca 2011 o 8:20 am

     a te miliony dusz które nie przeżyją „Ostrzeżenia”? wiem, że może niepotrzebnie drążę temat, ale moje wypowiedzi nie są napastliwe ani pro new age.

     • Annah. 27 lipca 2011 o 8:59 am

      Orędzia są od osoby prywatnej, nie musimy dawać im wiary.
      Zauważ, iż zawsze w orędziach Maryjnych, Chrystusa uznanych przez Kościół są stawiane warunki by zminimalizować straty w ludziach czy obronić grzeszników przed wieczną karą. Historia objawień Fatimskich pokazała, że ostrzeżenia były prawdziwe.

      „…Jeśli wystarczająco dużo osób podejmie się tego, co nazywam „Miesiącem ocalenia dusz”, to miliony dusz na świecie zostaną zbawione. Zróbcie to dla Mnie dzieci, a staniecie się częścią Mojego Cudownego Królestwa. Wasze dusze w chwili śmierci dołączą do Mnie w Raju. To jest Moje szczególnie uroczyste przyrzeczenie.
      Kocham was dzieci. Teraz idź i twórzcie najpotężniejszą armię na świecie. Armię Miłości. Armię Zbawienia…”
      http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/27/sierpien-2011-miesiacem-ratunku-dla-dusz/

      Ładny tekst fragmentami z Ewangelii o Bożym Miłosierdziu „Bóg nie chce śmierci grzesznika, ale by się nawrócił i żył (por. Ez 18,23)”
      http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/milosierdzie.htm

      • baba wanda 27 lipca 2011 o 12:29 pm

       Stawianie warunkow w takich objawieniach daje pole do manipulacji – jezeli cos zapowiadanego nastapi, to znaczy ze „nie dosc osob sie modlilo”. A jak nie nastapi – mozna powiedziec, ze „wymodlilismy to”. 🙂

       • mgrabas 28 lipca 2011 o 11:28 am

        do @Annah.28 Lipiec 2011 o 7:30 am
        i tu właśnie dochodzimy do manipulacji tekstem Biblii
        naprawdę to nie Piotr jest Skałą lecz jedynie Chrystus
        właśnie dlatego warto zapoznać się z greckim źródłem tekstu, a nie polegać tylko na tendencyjnych „tłumaczeniach”

     • SEBECX 27 lipca 2011 o 9:02 am

      ..bo to może ten litościwy Bóg, co do trzeciego pokolenia każe..

      • baba wanda 27 lipca 2011 o 12:31 pm

       He,he, dobre 🙂
       A na powaznie – nigdy, ale to przenigdy moje poczucie sprawiedliwosci nie pogodzi sie z teoria Boga msciwego.
       Nawet do pierwszego tylko pokolenia 🙂

       • SEBECX 27 lipca 2011 o 3:44 pm

        zobacz sobie to, chyba, że znasz .. http://www.youtube.com/watch?v=iYhbkDX4fCo

        • baba wanda 27 lipca 2011 o 9:39 pm

         Ciekawie facet mowi, ale nic, z czego nie zdawalabym sobie sprawy do tej pory – Bog JEST, religie oglupiaja.
         Moim zdaniem do kontaktu z Bogiem posrednikow nie trzeba, bo nawet nie wiadomo, czy sami sie z Nim kontaktuja 🙂 .
         Taki kawal mi sie przypomnial, co prawda jest o znanym aktorze, ale moze sie tez kojarzyc z nieuduchowionym ksiedzem:
         Rozmowa dwoch ludzi:
         -Znasz tego aktora?
         -Tak znam, bywamy u siebie.
         -Powaznie, bywacie?
         -Tak bywamy, ja u siebie i on u siebie. 🙂

        • Annah. 27 lipca 2011 o 11:25 pm

         Tjja, zatomizować kościół, najlepiej niech każdy będzie jak kościół – wyzwolić z jedności, na modne nanocząstki, a wtedy załatwią nas bez jednego strzału. Czy o to Wam chodzi, bo myślę że panu z jeftube zdecydowanie !

        • mgrabas 28 lipca 2011 o 6:07 am

         do @Annah (27 Lipiec 2011 o 11:25 pm)
         gdy każdy będzie się trzymać nie tego czy innego koscioła, a jedynie Chrystusa, to nie tylko nikt go nie złamie, ale i nie będzie manipulować

        • Annah. 28 lipca 2011 o 6:55 am

         Mgrabas, mylisz się ! Jezus pragnie jedności dla wyznawców, ich zespolenia.
         Jedno z największych pragnień naszego Zbawiciela: „(…) aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał. I także chwałę, którą Mi dałeś, przekazałem im, aby stanowili jedno, tak jak My jedno stanowimy. Ja w nich, a Ty we Mnie! Oby się tak zespolili w jedno, aby świat poznał, żeś Ty Mnie posłał i żeś Ty ich umiłował tak, jak Mnie umiłowałeś” (J 17, 21-23).

         „gdy każdy będzie się trzymać nie tego czy innego koscioła, a jedynie Chrystusa, to nie tylko nikt go nie złamie, ale i nie będzie manipulować”
         Nie tędy droga, w odosobnieniu możesz się modlić, ale życie pokazuje że owce bez pasterza błądzą. Być może jest to droga dla niektórych ludzi, pustelników, ale na pewno nie dla całych społeczności.

         http://www.milujciesie.org.pl/nr/temat_numeru/aby_wszyscy_stanowili_jedno.html

        • mgrabas 28 lipca 2011 o 7:11 am

         do @Annah.28 Lipiec 2011 o 6:55 am
         społeczność to mamy mieć z każdym bliźnim,
         a nie tylko z tym czy innym kościołem
         to my wszyscy mamy być Kościołem – wszyscy, którzy przyjaźnimy się z Chrystusem – takiego Kościoła pragnie Jezus,
         a nie instytucjonalnego

       • Annah. 28 lipca 2011 o 7:31 am

        odpowiedź wkleiła się wyżej

        • Annah. 28 lipca 2011 o 7:38 am

         …jak Marek pozwoli

        • mgrabas 28 lipca 2011 o 7:45 am

         to nie etykietka, ani nie miejsce ma być istotne, ale postawa
         wobec innych ludzi i wobec życia – chrześcijanie mają być dla bliźnich dobrzy jak Chrystus
         wszystko co jest w swym charakterze inne od tego, inne pochodzi od władcy rego świata…

        • ALFA 28 lipca 2011 o 8:50 pm

         Tak jeszcze chciałem ,przypomnieć zabronić dzieciom spowiedzi.Bo to wypytywanie się dzieci co robią rodzice z kim się spotykają o czym rozmawiają ,a ja w latach 60 powiedziałem ,że gówno to księdza obchodzi co się w domu mówi i kto przychodzi.To jest wyciąganie od dzieci ,a dzieci jak dzieci bojąc się ,że nie dostanie rozgrzeszenia mówi wszystko.Bóg jest wszędzie i nie trzeba się spowiadać przed księżmi syjonistami.To trzeba przerwać i nasze dzieci szkolić co wolno powiedzieć .Uczmy się od nich wyczulmy nasze dzieci , nasze dzieci są mądrzejsze jak te od wybranych.

    • ddd 27 lipca 2011 o 11:33 pm

     dobre drzewo poznaje się po dobrych owocach ..Czy owoce KK są dobre ? Jakoś niepotrafię zauważyć…Za wszystko chcą kasę , jest jeden ksiądz (nie chcę miejsca ani nazwiska podawać), który za wszystko chce kasę.. Jest tak bezczelny, że głowa mała .. A takich cwaniaczków jest więcej ! Więc po co tu reklamujesz te bałwochwalcze metody modlenia się ?
     „Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca swego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ”
     Tobie napiszę : Otwórz Biblie a zamknij katechizm , a może w końcu przejrzysz …

  • mat 27 lipca 2011 o 8:24 am

   Jezu Chryste, Synu Boga żywego,
   zmiłuj się nade mną grzesznikiem.

 9. monitorpolski 27 lipca 2011 o 8:28 am

  APA, umiesz czytać? To nie jest mój tekst – nie mam takiej wiedzy by przewidzieć jakieś tsunami. Może inni ją mają, dlatego to wpuściłem. Do was należy decyzja czy to ma sens. A może osoba, która to napisała się odezwie?

 10. Ania 27 lipca 2011 o 8:28 am

  Nasi też gotują się na finał. http://wolnemedia.net/prawo/zatwierdzono-zwiekszenie-uprawnien-sluzb-porzadkowych/

 11. tyqwa 27 lipca 2011 o 8:36 am

  Dzisiaj jestem już pewien ,ten blog to taki wordpressowy Onet .
  Absurdy , promowanie plastikowych świecidełek ,nachalna reklama zenobiusza ,gościa ,który niewątpliwie ma coś z głową ,cenzura i banowanie oraz wymaganie jednomyślności poglądów przeplatane raz na jakiś czas prawdziwą wiadomością .
  Sprawdzone metody manipulacji . Tylko spraw dotyczących Polski ,jak na lekarstwo .
  Zbliżają się wybory ,ale czy to monitora interesuje ? Jak widać ,chyba nie .
  Nie oszukujmy się ,jaki poziom właściciela taki i poziom bloga oraz tematów .

  • Virion 27 lipca 2011 o 8:56 am

   @tyqwa
   Wracaj do swojego grajdoła RP i nie przeszkadzaj ludziom, którzy otaczający ich świat widzą z wyższego piętra.

   • tyqwa 27 lipca 2011 o 11:44 am

    ,, Umieść 5 szympansów w jednym pokoju. Zawieś banana przy suficie i
    ustaw drabinę tak by umożliwiała dotarcie do banana. Zainstaluj
    system, który będzie wlewał lodowatą wodę w całym pomieszczeniu, gdy
    tylko któryś z szympansów zacznie wspinać się po drabinie.
    Szympansy szybko nauczą się, że nie należy wdrapywać się na drabinę.
    Po jakimś czasie wyłącz system „zlewania lodowata wodą”
    Teraz zastąp jednego z szympansów nowym. Ten ostatni wejdzie po
    drabinie i nie wiedząc czemu dostanie wp..ierdol od pozostałych.
    Następnie zastąp jeszcze jednego ze starych szympansów nowym. Ten
    też dostanie wp..ierdol i to szympans nr. 6 (ten, który był przed nim
    wprowadzony) będzie bił najmocniej.
    Kontynuuj wymianę starych szympansów na nowych, aż będą sami nowi.
    Zauważysz, że żaden z nich nie będzie się starał wchodzić na
    drabinę, jeżeli trafi się jeden, który o tym choćby pomyśli, to na
    pewno dostanie wp..ierdol od pozostałych. Najgorsze jest to, że żaden
    z nich nie wie dlaczego.
    Tak właśnie wykuwa się kultura korporacyjna firmy. Teraz, gdy znany
    jest mechanizm procesu, zrozumiałym jest dlaczego przyśpiesza się
    wymianę „dinozaurów” na młodych, dynamicznych, dlaczego nie
    dostajesz bananów i dlaczego wielu twoich współpracowników chętnie
    ci przykopie. „

    • 137-sekund-blackout 27 lipca 2011 o 8:00 pm

     Świetne porównanie nieźle się przy tym uśmiałem. THX

    • jax 28 lipca 2011 o 7:29 pm

     Genialne porównanie
     Ta małpia przypowieść korporacyjna doskonale pasuje do tego co się stało z Kowalskim.Przy jakiejkolwiek próbie pokazania , że medialne mądrości życiowe i telewizyjne „prawdy wiary” to fikcja zaczyna się nieuzasadniony szał. Jesteś w pozycji szympansa na drugim stopniu drabiny. Gdy dorzucisz słowo o chrześcijaństwie , syjonizmie lub Smoleńsku wszystko staje się jasne stoisz na 5 stopniu / lecisz raczej z 5-go stopnia drabiny a małpy wyrywają z ciebie ostatnie kłaki.

     „Tylko Prawda nas wyzwoli”

  • Rodriguez7 27 lipca 2011 o 11:38 am

   Idź stąd xD

 12. zenobiusz 27 lipca 2011 o 8:46 am

  To kolejny post niejakiego APA Augustyna Puryta z Jacksonville na Florydzie siejącego jedynie zamieszanie.Dziwię się że znów się ukazują jego wypociny.

  • tyqwa 27 lipca 2011 o 9:41 am

   Po to monitor usunął ocenianie postów ,żeby niezorientowani nie zobaczyli negatywne ocenianie twoich rojeń ,bo np .60 ocen negatywnych dało by nawet temu ,kto pierwszy raz tu zagląda dużo do myślenia .
   Monitor cię promuje ,jest więc tak samo je..b….nięty jak ty ,albo obaj jesteście age…ntami dezinfo za kasę .

   • zenobiusz 27 lipca 2011 o 10:05 am

    Widzę Ty..qwa@
    że lubisz klikać w paluszki zamiast myśleć.Ale faktycznie nagłe pojawianie się 60 negatywnych ocen było jawnym sygnałem że agentom wpływu coś bardzo wchodzi między zęby 🙂

    • eminem 27 lipca 2011 o 3:53 pm

     @zanobiuszu poglądy jakie reprezentujesz są biegunowo odległe od prawdy @tyqwa ma rację bo nie dość że mieszasz ludziom w głowach, dezinformujesz to jeszcze na popularności Marka się lansujesz. Twoich komentarzy nie da się czytać są śmieszne………….Jeżeli potrafisz to wyciągnij wnioski i się ogarnij……

     • zenobiusz 27 lipca 2011 o 11:34 pm

      Sęk w tym że ty..qwa@ nie wyraził żadnych poglądów.Podobnie jak ty.
      „poglądy jakie reprezentujesz są biegunowo odległe od prawdy”
      Rozumiem jednak,że posiadłeś Prawdę.
      Winszuję.

   • 44 28 lipca 2011 o 7:36 am

    Ocenianie jest dla debili – zaczerpnięte prosto z ich debilnych portali. Nigdy na to nie zwracałem uwagi – dla mnie istotna jest treść. Nawet nie zauważyłem momentu usunięcia ocen, więc nie wiem o co ten raban. A co do Zenobiusza, to jest jak jest, ale jest postęp. Jego współpracy z Markiem nie zmienisz. Tym bardziej poglądów. Nie wiem jak pozostali, ale ja lubię znać zdanie innych ludzi, choćby nie wiem jak odmienne od mojego. To zmusza do myślenia.

 13. zenobiusz 27 lipca 2011 o 8:49 am

  Ty.. qwa@ daj już spokój.
  Wiemy że orgonity wielce niepokoją waszych mocodawców
  ,i niezależnie od wszystkiego,należy to zagadnienie zgłębiać
  .Niemniej,dziękuję za stałe zwracanie uwagi,jak ruch orgonu,
  jest NWO nienawistny

  • tyqwa 27 lipca 2011 o 9:21 am

   To co z tą suszą w Afryce ? Gdzie ta skuteczność działek ,ludzie już umierają tam z głodu a ty mieszasz ludziom w głowach , daruj sobie odzywanie do mnie kret…..ynie .

   • zenobiusz 27 lipca 2011 o 9:51 am

    Odpowiedziałem ci już na ten bzdurny zarzut,ale kolega piszący pod tym nickiem widzę nie przekazał,wraz z dyżurem szczegółów.

    zenobiusz 26 Lipiec 2011 o 12:26 pm
    Nie ma to jak praca zespołowa nieprawdaż Fakirska tykwo ?
    Jakbyś czytał mój blog,to wiedział byś że działka były w Afryce Południowej,i aresztowanie wojowników orgonu spowodowało nadmierne opady.Uświadom o tym waszych mocodawców,niech wezmą się za instalowanie działek we Wschodniej Afryce ,bo tam ich nie ma .Macie większe środki oddziaływania,tylko woli nie ma.Ruch wojowników orgonu spowodował ,że susze przestały nękać Afrykę Południową,lecz ich akcje zamiany wież telefonii komOrkowej z emiterów kontroli umysłu,na emitery pozytywnego orgonu doprowadził do ich aresztowań.Ponieważ zakładam,że mogli cie ściągnąć sms em,z broku pobanowanych kumpli i nie znasz jednak tematu ,masz dowiedz się więcej,nie zawadzi.

    zenobiusz 26 Lipiec 2011 o 12:29 pm
    Teraz już wiesz że wysługujesz się ludobójcom.Nie ma alibi.
    Sam się prosiłeś.

    • zenobiusz 27 lipca 2011 o 10:57 am

     No i następny dysponent nicku Ty..qwa@ zaczął ,
     jak mniemam ,prowadzić „pracę myślową”
     Oby, z pożytkiem dla siebie i najbliższych.

     • tyqwa 27 lipca 2011 o 12:00 pm

      Twoja żona z córką i zięciem wyrabiają na akord w piwnicy ,,cudowne plastikowe orgonity ” a ty ślęczysz w internecie prowadząc handel i reklamę .
      Wszystko w temacie .
      Zgrywaj dalej mocnego w gębie . Wymundrzaj się dalej ,tylko znieś rodzince czasem wody do picia ,bo ci interes z głodu padnie .

      • zenobiusz 27 lipca 2011 o 12:14 pm

       ty..qwa@
       Widzę ,że jesteś przypadkiem,beznadziejnym.
       Przykro mi.Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać,
       pozbawia go rozumu.Jesteś,tego ilustracją.

       • tyqwa 27 lipca 2011 o 8:12 pm

        Miejże litość ,rodzinka o kolację w kaloryfery wali ,aż na drugim końcu ulicy słychać .
        Na Chińczyków cię nie stać , to zatrudnij Ukraińców ,a nie siódme poty z bliskich wyciskasz . A , chyba ,że nagrzeszyli i pokutę poprzez akord wyrabiają .

        • zenobiusz 27 lipca 2011 o 9:07 pm

         I nie widzisz ,że strzelasz sobie w stopę,??
         Coraz więcej ludzi ,ma osobiste orgonity,a i działka są budowane.
         Nie sposób nie przecenić, wkładu w to,takich właśnie ,nieudolnych,
         zwalczaczy.Ty.,qwa@,będziesz współautorem sukcesu
         ruchu ,wojowników orgonu,chcąc,nie chcąc. 🙂

        • mi461 28 lipca 2011 o 1:46 am

         TYQWA ….. jaki masz nik taki jestes miej troche honoru a nie udowadniaj ze jestes wlasnie …..taqwa slusznie mowi zeno strzelasz w stope …i nie tylko w stope ale i w glowe !!!
         wiecej ambicji i godnosci ok?

   • rob 28 lipca 2011 o 1:01 am

    bardzo możliwe że działa to na przekaźniki jakieś tam antenowe,, i może w ogrodzie,, lecz trudno powiedziec,, >>znajomy położył sobie kilka kostek 3x3x2cm w ogródku przy jednym z krzaków z pomidorami , wszyskto było w porządku>>> ale gdy je usuną tydzień temu (za tydzień będą zbiory) to „krzak” i kilka sąsiednich roślin niestety wyglądają słabiej o 40% od pozostałych. Prawdopodobnie nie powinien usuwać tych kostek a wszystko bylo by normalnie…. dziwne,, co ty nato Zenobiusz ?? rownie prawdopodobne jest to iż te klocki są podróbkami bez krysztalków w srodku 😦

    • rob 28 lipca 2011 o 1:09 am

     tylko nie pisz mi .. „…tak to napewno podróbki !!” czy sam robiłeś jakieś takie experymenty ? … uśmiałem się, jak mi pokazał te wynalazki m-c temu,, ale coś dziwnego w tym jest,hmmm

    • zenobiusz 28 lipca 2011 o 9:34 am

     Być może usunięcie czynnika powstrzymującego szkodliwy wpływ na rośliny zwielokrotniło negatywny efekt..Ja proponuję mały tani orgonit od producenta po prostu przeciąć piłą na pół i sprawdzić co zawiera.Dla tego apeluję o osobiste wykonywanie orgonitów i działek,by uniknąć czynnika niepewności.Niemniej,sądzę że wykonane przez”krajowców są dobra,
     Pozdrawiam.

     • SEBECX 28 lipca 2011 o 11:31 am

      ..może niektóre rośliny nie lubią jak im się „polepsza”.. być może też najlepszy efekt można osiągnąć stosując orgonit od momentu kiełkowania, ale ja na razie nie mam ochoty na rzeżuchę… ale tez trzeba by ocenić na jakim etapie była wegetacja, bo to może mieć bardzo duże znaczenie.. np spróbuj przesadzić krzak pomidora z zawiązkami owoców o średnicy ok 2cm … myślisz, że urosną?…

 14. ArO 27 lipca 2011 o 8:59 am

  9 lipca odbyło się spotkanie mieszkańców Fukushimy z przedstawicielami japońskiego rządu z Tokio. Przebieg tego spotkania niestety mrozi krew w żyłach i świadczy strasznie o urzędnikach, którzy decydują o losach tysięcy ludzi w swoim kraju.
  Tak więc mieszkańcy Fukushimy nie otrzymali odpowiedzi na swoje pytania. Nie dowiedzieli się, czemu są stosowane dwa różne standardy traktowania ludzi – gdzie inaczej się traktuje ludzi z Fukushimy, a inaczej ludzi z innych japońskich prowincji. Na prośbę o ewakuację usłyszeli: „każdy może się ewakuować na własne ryzyko… rząd uważa, że wszyscy mieszkańcy są w bezpiecznym otoczeniu…”. Mówiąc krótko: pozostawiono ich samych sobie.
  Pod presją pytań urzędnicy opuszczają salę. Odmawiają też wzięcia do analizy przyniesionej próbki moczu jednego z dzieci z Fukushimy, twierdząc, że nie jest to w ich kompetencjach…

  Bardzo smutne. Wesprzyj ich intencją wsparcia…
  Japanese government killing its own people in Fukushima

  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=951:japonia-wulkany-tsunami-i-co-dalej-o-ziemi&catid=44:swoje&Itemid=125

 15. zenobiusz 27 lipca 2011 o 9:08 am

  „Podejrzewam, że ewentualną przyczyną ataku w Oslo jest odwrócenie uwagi od wielkiej zagłady, którą szykują psychopaci poprzez aktywację wulkanów STRATEGICZNYCH i wykorzystanie bajki o ELENIN i jej wpływie na aktywność sejsmiczną na ziemi. Oni naprawdę rozpoczęli ostrą grę…na ich stronie www, którą prowadzi niby wibitny sejsmolog, olbrzymie cyfry informują, że do wzmożonej aktwności sejsmicznej zostało 6 DNI, po czym będziemy mieli status M8 co oznacza, że trzęsienia mogą mieć siłę ponad 9 w skali Richtera (http://sites.google.com/site/omerbashich/ – ostrzegam!!! to jest ich strona).
  Co jest pewne? Europa jest ich siedzibą ; oni chcą wszystko zniszczyć oprócz infrastrukury, więc PRAWIE wszystko (skutki trzęsienia i tsunami) pójdzie na USA (po lewej wymowne fotki).”
  Uważam że tylko ten tekst należy analizować.Reszta to „literatura”.Faktycznie Oslo i inne podobne zamachy strzelców „szaleńców” w USA służą odwracaniu uwagi.Nie jest jednak prawdą owe 6 dni,i sprawcza rola „mrocznych elit”.Oni tylko mają lepsze możliwości prognozowania i wiedzą, że te naturalne kataklizmy nastąpią.Chcą podtrzymywać ,wrażenie własnej wszechmocy,i sparaliżować ludzi strachem, a jedynie kolejnym fałszywym alarmem ,wywołać zobojętnienie na takie, długofalowe prognozy ,które powinny spowodować,
  przygotowanie społeczeństw na nieuniknione.

  • zenobiusz 27 lipca 2011 o 9:18 am

   Oczywiście informacje o Elenin i Nibiru to planowa kampania dezinformacyjna,mająca przygotować ludzi zaskoczonych kataklizmami ,do przyjęcia pomocy”kosmicznych braci” i jednej religii,ogłaszanej ,przez „kosmicznego Chrystusa”który pojawi się wraz z UFO,z misją zapewnienia „pokoju i bezpieczeństwa”za którego brak ,obciąży się przede wszystkim Kościół Katolicki i niektóre inne denominacje chrześcijańskie zachowujące sukcesje apostolską.
   Kampania ideologiczna w tym kierunku trwa ,od dawna,a ostatnio nasiliła się.

   • ramires 27 lipca 2011 o 9:52 am

    A ja sobie myślę tak. To wszystko łącznie to może tylko odwrócenie uwagi od tego że zaraz podatki na ukochany system osiągną 100% naszych zarobków. Aby popisać sobie na forum trzeba będzie wziąść kredyt z banku na prąd. Smutne , że tego zagrożenia nikt nie widzi , a jest chyba ono najbardziej realne i destrukcyjne.

    • zenobiusz 27 lipca 2011 o 9:57 am

     ramires@
     ” To wszystko łącznie to może tylko odwrócenie uwagi od tego że zaraz podatki na ukochany system osiągną 100% naszych zarobków”
     Skoro by się o tym dowiedzieć ,musisz to przeczytać na blogu,to daj sobie spokój z czytaniem czegokolwiek.

     • ramires 27 lipca 2011 o 5:33 pm

      Chyba kogoś lub coś dotknąłem swoją opinią. Obserwuję to na Twoim blogu. Wszystko przejdzie, byle nie złe słowo na „Państwo”. Jesteś na ich utrzymaniu ? ” tzn. na naszym z naszych podatków ” , tylko to wyjaśnia rozsierdzenie moją wypowiedzią. I z całym szacunkiem: na co komu blog jeśli nikt na niego nie zaglądnie, nawet jeśli we wszystkim nie popiera autora. Pozdrawiam !

      • zenobiusz 27 lipca 2011 o 11:38 pm

       ramirezie@ widocznie bywasz na moim blogu per procura,i relacje są niepełne.
       Takie czasy.Kiedyś trzeba było czytać lektury ,od deski,do deski,a teraz,wszechobecne bryki.
       Widać jak to się mści.

     • ramires 27 lipca 2011 o 5:42 pm

      Panie Zenobiuszu chyba kogoś lub coś dotknąłem swoją opinią. Obserwuję to na Twoim blogu. Wszystko przejdzie, byle nie złe słowo na „Państwo”. Jesteś na ich utrzymaniu ? ” tzn. na naszym, z naszych podatków ” , tylko to wyjaśnia rozsierdzenie moją wypowiedzią. I z całym szacunkiem: na co komu blog jeśli nikt na niego nie zaglądnie, nawet jeśli we wszystkim popiera autora. Bliższa ciału koszula niż sukmana. Szybciej wykończą nas banksterzy z podległymi marionetkowymi władzami niż wólkany i tornada razem wzięte. Pozdrawiam !

      • zenobiusz 28 lipca 2011 o 9:43 am

       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/26/odzyskac-polske-czy-istnieje-prosta-droga/
       Łżesz jako sobaka.Jest ponad 120 materiałów na temat odzyskania Polski.Nie czytasz mojego bloga,a jedynie plujesz.
       Nie pozdrawiam.

   • Tajemniczy Pan 27 lipca 2011 o 10:40 am

    List św. Pawła Apostoła do Kolosan (Kol)

    List ten zaliczany jest do listów więziennych Pa­wła Apostoła. Ze względu na różnice w słownic­twie i koncepcji teologicznej w stosunku do po­przednich listów Apostoła, jak również podo­bieństwa z Ef, niektórzy nowsi komentatorzy przypisują autorstwo Kol któremuś z uczniów Pa­wła. Różnice te jednak łatwo wyjaśnić chociażby późniejszym terminem napisania listu, zredago­wanego jako reakcja Apostoła na wiadomości o Kościele w Kolosach. Przyniósł je Epafras, zało­życiel gminy w Kolosach (1,7), przebywający w czasie redakcji listu wraz z Pawłem w więzieniu (Flm 23). Podobnie jak w Flm 24 wspomina Pa­weł w Kol 4,10-12 o dalszych czterech współpra­cownikach, co świadczyłoby o równoczesnym po­wstaniu Flm i Kol i wysłaniu ich do Kolosów, gdzie mieszkał Filemon. Tak można wytłuma­czyć kontakt Pawła z wiernymi tego miasta. Trudność sprawia wyjaśnienie kosmicznej chry­stologii, rozwiniętej w liście. W poprzednich li­stach Apostoła można najwyżej mówić o począt­kach tego rodzaju chrystologii (np. 1 Kor 8,6; Flp 2,6-11). W obu wymienionych tekstach Paweł oparł się na starszych sformułowaniach, np. na pieśni na cześć Chrystusa, Pana wszechświata (Kol 1,15-18), które mogły wpłynąć na ukształtowanie całego listu. Autorstwa listu trudno odmó­wić Pawłowi Apostołowi. Myśl o kosmicznym prymacie Chrystusa we wszechświecie Paweł roz­winął szerzej, mówiąc o prymacie Chrystusa w Kościele i zbawieniu (1,15-20). Chrystus, Syn Boży, panuje nad światem, nad kosmosem, jest głową Kościoła i zbawicielem wszelkiego stwo­rzenia. Chrześcijanin posiada w Nim autentyczne poznanie przez wiarę i nadzieję (1,21-27). Chry­stus uwalnia wierzącego od fałszywej mądrości tego świata, od błędnego kultu i przestrzegania niczym nie uzasadnionych norm (2,3-23). Zasad­niczym obowiązkiem chrześcijanina jest prowa­dzenie nowego życia z Chrystusem, opartego na miłości, pokoju i dziękczynnej modlitwie. Zaakcentowanie powszechnej władzy Chrystusa z jed­nej, a ostrzeżenie przed kultem potęg kosmicz­nych z drugiej strony, świadczy o tym, że gminie w Kolosach groziło niebezpieczeństwo herezji. W dalszej, parenetycznej części listu Paweł upo­mina wiernych, aby skutecznie realizowali obo­wiązki wypływające z przyjęcia chrztu. Należy więc naśladować Chrystusa, zwalczając wady i grzeszne pożądania, odrzucając „starego czło­wieka” (3,5-9). Ochrzczony winien stać się „no­wym człowiekiem” (3,10-12). Podobnie jak w Ef Apostoł daje upomnienia poszczególnym człon­kom rodziny kreśląc ich wzajemne obowiązki (3,18-4,1). Sposób przedstawienia stosunków ro­dzinnych w Kol i Ef skłania do przyjęcia czasu re­dakcji Kol w okresie wcześniejszym od Ef.

    http://adoratio.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1127:list-w-pawa-apostoa-do-kolosan-kol-&catid=64:l&Itemid=106

  • SEBECX 27 lipca 2011 o 9:31 am

   ..dokładnie Zenobiusz …a mnie się zdaje dodatkowo, że Japonia pójdzie pod wodę, bo w przeciwnym razie priorytetem było by „zabetonować” smroda w Fukuszimie…

   • zenobiusz 27 lipca 2011 o 10:09 am

    Badania,i eksperymenty w zakresie prekognicji,były prowadzone równolegle, do kontroli umysłu,więc oni mogą wiedzieć ,że los Japonii jest przesądzony,masz rację.

 16. mgrabas 27 lipca 2011 o 9:10 am

  ktoś bardzo dobrze nazwał mas media środkami masowego odwracania uwagi!
  mieliśmy znielubić Chiny, bo ponoć trują chemtrailami Polaków, mieliśmy znielubić Norwegię, a nawet Grecję i Libię, a teraz mamy znielubić Rosję
  jeśli miałbym czytać jakiekolwiek teksty wrzucane do mas mediów, to czytałbym je dokładnie odwrotnie, np. ten tekst: „Europa jest ich siedzibą (…), więc PRAWIE wszystko (skutki trzęsienia i tsunami) pójdzie na USA”
  scenariusze Brzezińskiego (by Rosję i Chiny zwrócić przeciw sobie nawzajem) i Agendy 21 (by zniszczyć kraje trzeciego świata i Europę) realizowane są konsekwentnie, a uwaga świata odwracana jest od… no właśnie!
  od czego nasza uwaga jest odwracana?
  petycja za uznaniem Palestyny jako państwa w ciągu 4 dni osiągnęła już ponad 500000 głosów z całego świat!
  kto chce poprzeć tę petycję solidarności z Palestyńczykami nękanymi już przez 40 lat przez Izrael, może to teraz zrobić – na stronie: http://www.avaaz.org/en/independence_for_palestine_eu/

 17. Ramaza 27 lipca 2011 o 9:11 am

  Jedynym „zagrożeniem” z kosmosu dla świata i rządzących nim elit, jest powracający Chrystus i ekipa Królestwa Bożego.
  Stąd propaganda o UFO i inwazji złych obcych, w filmach serialach itp. którą piorą nam mózgi od lat.
  Prawdziwym celem NWO jest zjednoczenie wszystkich do ostatecznej bitwy Armageddonu z powracającym Chrystusem, którego weźmiemy za inwazje UFO.

  • zenobiusz 27 lipca 2011 o 9:39 am

   Ramza@,
   ja wiem że wyznawcy” ufoków” ,których nieznajomość Biblii ,jest porażająca ,ochoczo,wspierają lucyferian,aż po absurd Boga,którego lądowanie można utrudnić,czy uniemożliwić..Chrystus jest przy Tobie, od chwili Twojego poczęcia.Stoi u drzwi Twojego serca,i kołacze,ale ty jesteś na razie głuchy.Masz jeszcze szansę.
   Nie doradzę ci,byś zaczął samodzielnie myśleć,bo nie tędy droga w takim przypadku.
   Zacznij się po prostu szczerze modlić o światło Ducha Świętego.
   To dla Ciebie droga ostatniej szansy.

   • człek 27 lipca 2011 o 11:14 am

    Jedyny Prawdogłoszący się znalazł… Skąd wiesz, że dla Ramzyy to droga ostatniej szansy? Masz kryształową kulę czy jak? Tak bardzo jesteś zaślepiony własną wiarą, że negujesz wszystko inne? A czy nie przyszło Ci do głowy, że poza tym co wyznajesz może istnieć coś jeszcze? Czasami naprawdę warto wyjść z własnego tyłka i rozejrzeć się dookoła.. Tyle, że niewielu ludzi to potrafi.. Jak w porównaniu ze swoją wiarą (której notabene nie atakuje – sam biorę dla siebie wiele z jej aspektów, wierzę także w Boga) wytłumaczysz chociażby fenomen oobe, którego osobiście doświadczam ja oraz wiele innych osób? Jak wytłumaczysz regresję do poprzednich wcieleń, a także w życie między tymi wcieleniami? Czy tacy ludzie jak Robert Monroe, Bruce Moen czy Michael Newton są dla Ciebie wariatami, którzy postradali zmysły? Mam nadzieję, że odpowiesz mi na ten post, o ile przejedzie on szanowną moderację.
    Tak czy owak – pozdrawiam serdecznie, bo jak bardzo nasycony jadem ten komentarz mógłby się wydawać – zwyczajnie chcę poznać Twój punkt widzenia Szanowny Panie Z. Zresztą, każdy ma prawo do nieograniczonej ilości błędów w drodze ku poszukiwaniu jednej, jedynej Prawdy 🙂

    • zenobiusz 27 lipca 2011 o 12:10 pm

     Temat,abstrahując od zjadliwości ,obszerny.
     Nie chcemy chyba odwracać uwagi od dyskusji nad dzisiejszym wpisem.
     Zapraszam na mój blog :
     http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com
     To właściwsze miejsce na taki wątek.
     Pozdrawiam.

     • człek 27 lipca 2011 o 1:43 pm

      choć co prawda nie uważam, by jeden dodatkowy wpis zbaczający lekko od tematu przewodniego odwracał uwagę całości,to jednak mógłbyś ustosunkować się na mojego maila: fotehon@o2.pl . Dzięki serdeczne i pozdrawiam wszystkich

     • zenobiusz 27 lipca 2011 o 7:07 pm

      Jak na razie człek@,nie podjął zaproszenia.

   • mat 27 lipca 2011 o 11:46 am

    Zenobiusz co ty nie powiesz:))))) Internet to dzieło szatana więc wszyscy jesteście w jego mackach!!!

    • zenobiusz 27 lipca 2011 o 12:01 pm

     mat@ zdecyduj się czy jesteś mat@ czy man@ bo pod takim nickiem plułeś na moim blogu.Aktualnie mam w koszu trzy wykwity twojego intelektu. 🙂

  • zenobiusz 27 lipca 2011 o 7:05 pm

   Ramaza@,
   Nie jesteś szam,ale otrząśnij się z tego,zobacz kto ci to robi
   —————————————————-
   .Moja kochana Weroniko, jest czas, aby każdy człowiek na Ziemi codziennie o 9:30 rano łączył
   się z Dawidem Icke. „Budząc Świat”- światowe połączenie umysłów i serc, wysyłając miłość i pokój do pola energii zbiorowej wspomoże usunięcie korupcyjnej władzy.

   Ty, moja kochana, znajdujesz się w świętym miejscu. Jest moment, aby to wykorzystać. Powiedzieliśmy Tobie w sesji seansu, że Dawid będzie przewodzić w drodze z ciemności do światła co spowoduje, że zakwitniecie w Istoty Światła jakimi w rzeczywistości jesteście. W świecie miłości bezduszny nie będzie mógł funkcjonować. Będąc otoczony miłością nie potrafi zachować swojej postawy.

   Skorumpowani nie odstąpią łatwo od swojej władzy. Bądźcie przygotowani na fałszywe, wyreżyserowane wydarzenia takie jak Projekt Blue Beam (Projekt Promienia Niebieskiego) polegające na rzutowaniu holograficznych obrazów Chrystusa albo Marii Panny, itp, by wywołać strach w celu utrzymania kontroli. Pamiętajcie, że oni mogą zrobić wszystko co zechcą w stosunku do nie mających podejrzeń ludzi, tłumacząc, że spełniają się dawne przepowiednie.

   Nie dajcie się oszukać tym kłamstwom! Fanatycy religijni będą trzymać się ich kurczowo by zwiększyć swoją kontrolę nad ludzkim życiem.
   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/07/27/sekta-wyznawcow-ufow-natarciu-na-polska-mlodziez/

 18. ArO 27 lipca 2011 o 10:04 am

  Nowe narzędzie do tłumaczenia tekstów
  http://itranslate4.eu/

 19. bia 27 lipca 2011 o 10:49 am

  Bez przesady mogą zrobić tylko tyle na ile pozwoli im Bóg Widziałem jak to działa Bóg ma swój plan i czego nie zrobi Szatan i jego poplecznicy jest to tylko dzieło Boga Bo Bóg przenika wszystko a Szatan wszystko z wyjątkiem Boga Nie ma co sie bać satanistów oni tak naprawde są gonieni przez to co zrobili bo każdego ściga to co zrobił

 20. sentintel 27 lipca 2011 o 10:53 am

  Alan Watt & Alex Jones – Oslo: http://www.youtube.com/watch?v=v-a3Wa1pWuU

 21. pl21 27 lipca 2011 o 11:05 am

  polecam kanał youtube – attacktheheretick
  (wiele ciekawych filmików)

 22. ojtamojtam 27 lipca 2011 o 11:14 am

  zapoznajcie sie z teoria elektrycznych komet ( a przy okazji elektrycznego kosmosu) bo komety sa tak male ze ich wplyw grawitacyjny na cokolwiek jest nieistotny

  polecam spoko linka ktory przystepnie to wyjasnia
  http://endgametime.wordpress.com/comet-elenin-let-their-be-light/

  a to jest kometa z 2003 roku, ktora ewidentnie potwiedza teorie elektryczna

  http://www.bibliotecapleyades.net/hercolobus/esp_hercolobus_5.htm
  http://www.bibliotecapleyades.net/comet_neat/esp_cometneat04.htm

  http://www.bibliotecapleyades.net/esp_cometneat.htm

  • SEBECX 27 lipca 2011 o 1:27 pm

   ..ja to nie wiem jak to jest z tymi kometami …ale: jeżeli nie ma grawitacji, a jest pole wytwarzane przez prąd i to pole utrzymuje planety w pewnej równowadze… (pewnie na zasadzie ładunków) tak więc istnieje pewien układ sił..(celowo nie piszę w równowadze). i jeśli wprowadza się coś do tego układu sił, to na pewno nie pozostanie on w stanie nie zmienionym… …. p.s. znam prawnika, który potrafi skazać i jednocześnie uniewinnić tą samą osobę za to samo wykroczenie…

 23. Wiedzący 27 lipca 2011 o 11:15 am

  http://ireport.cnn.com/docs/DOC-640370

  Ciekawe info na CNN/ Bariera informacyjna odnośnie Elenin opada?

  • SEBECX 27 lipca 2011 o 1:58 pm

   dzięki za linka…

 24. Nicram 27 lipca 2011 o 11:47 am

  Ktoś rozpowszechnia w internecie bardzo niebezpieczne moim zdaniem „objawienie” pochodzące rzekomo od Boga Ojca. Zainteresowało mnie ono, ponieważ pozornie daje odpowiedź na pytanie, które mnie samego też wcześniej męczyło:

  „Żywy Płomieniu, zastanawiasz się często, jak ma się piąte Boże przykazanie – nie zabijaj, do nakazu, jaki wydałem Żydom, gdy wchodzili do Ziemi Obiecanej, do Kanaan. Nakazałem wówczas, aby Żydzi wybili wszystkich mieszkańców miasta nie oszczędzając kobiet i dzieci. Musisz zrozumieć, że najważniejszym Bożym Przymiotem jest Miłość oraz jej odcienie i odmiany. Następnym przymiotem jest Boża Sprawiedliwość, która wynika i koreluje zawsze z Bożą Miłością.

  Lud, który przebywał w Kanaan w czasie gdy Żydzi wchodzili do tego miejsca, pochodził od Kaina i jego potomków, którym był także Cham. Kananejczycy dopuszczali się czynienia zła najwyższego typu, którym, był grzech przeciw Duchowi Świętemu. Zło to było wynikiem ich świadomego, dobrowolnego wyboru demona wraz ze wszystkim, co taki wybór ze sobą niósł. Lud ten w całości oddany był otwartemu kultowi demonów oraz wszystkiemu, co ten wybór ze sobą niósł. Kultowi temu oddawały się nawet kobiety i dzieci.
  Boża Sprawiedliwość nakazała bezwzględnie, aby ci zostali pozbawieni życia jak najszybciej. Nie mogłem w tym czasie użyć ognia z Nieba, aby wygubić ten lud, bo ucierpiałoby wraz z nimi wielu niewinnych z najbliższej okolicy, potrzebnych do wykonania określonych zadań w późniejszym czasie.

  Człowiek może zabić drugiego człowieka tylko wtedy, gdy zło wynikające z przekroczenia piątego przykazania Bożego – nie zabijaj, będzie złem koniecznym, wynikającym z wyraźnego nakazu Bożego, uzasadnionego nakazem wydanym przez Bożą Sprawiedliwość. Gdyby Żydzi nie wykonali tego rozkazu, zostaliby policzeni pomiędzy winowajców i odpowiedzieliby oni sami za nieposłuszeństwo Woli i Nakazowi Bożemu.”

  Całość tekstu na stronie: http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/2011.htm

  Teraz wystarczy, żeby ktoś inny odebrał inne „objawienie” polecające mu ukarać śmiercią jakichś ludzi zgodnie z „Wolą i Nakazem Bożym” – i już może z czystym sumieniem zabijać! Jest to bardzo sprytna metoda manipulacji i programowania ludzkich umysłów. Nie trudno domyśleć się, kto się za tym kryje.

  • zenobiusz 27 lipca 2011 o 12:26 pm

   Dobrze że zwracasz na to uwagę.Wśród rzeczywistych objawień ,coraz więcej jest tych fałszywych.Pisałem o” żywym płomieniu” ,obszernie ,nie ja jeden.Ten tekst,jest idealnie zbieżny z ideologią niejakich zetas „kosmitów” ,twierdzących, że tylko co szósty człowiek ma w pełni wartościową duszę.To piękna przygrywka ,pod ideologię depopulacji,Nie wartościowi, muszą odejść,i to sic! z bożej,w tym przypadku woli.Brakuje już tylko Chrystusa wysiadającego z UFO,i głoszącego że kościoły o sukcesji apostolskiej ,wypaczyły Jego nauki,a ich wyznawcy zasłużyli na zagładę.W to miejsce zaś powstanie jedna religia,nowego wspaniałego świata. 🙂

   • jerkey 27 lipca 2011 o 7:30 pm

    Zenobiusz musisz się zdecydować – zresztą nie tylko Ty, ale wszyscy – albo uznajesz istnienie Boga i Chrystusa, albo nie. Chodzi mi o to, że jeśli poważnie traktuje się ich obecność to należy przyjąć założenie, że Oni wiedzą bardzo dobrze co się dzieje, a także mogą mieć (a w moim przekonaniu mają na pewno) plan rozwiązania sytuacji. Mało tego – z powyższego wynika jeszcze jeden prosty wniosek – obecność Szatana/Lucyfera/demonów traktujemy także poważnie – tym samym dochodzimy do wniosku, że tak naprawdę mamy dwie sensowne koncepcje wyjaśnienia bieżących spraw:
    1) Sprawa rozgrywa się nie tylko na poziomie ludzi, ale przede wszystkim na poziomie Boga vs Lucyfera i wszelkie działania na ziemi są pochodną tego.
    2) Olewamy Boga jako kogoś nieistniejącego lub niemającego (z różnych powodów) wpływu na wydarzenia na ziemi – a zatem to tylko ludzie decydują o tym co się stanie.

    Którą wersję wybierasz? Jeśli wybierasz 1. to twoje orgonity, jak i zabiegi o ustanowienie lepszego świata i tak nie mają większego znaczenia.Jeśli wybierasz 2. to wszelkie koncepcje ochrony przed NWO są ważne. Wersję pośrednią (Bóg potrzebuje pomocy ludzi w ostatecznej walce ze złem) możemy z definicji Boga Wszechmocnego uznać za bezsensowną. Niestety powszechną postawą jest to, że wierzy się w Boga, ale Bogu już się nie wierzy.

    Jak przeczytasz ew. Mateusza 24, 25 rozdział, księgę Objawienia to z niego wynika, że Bóg ma plan działania, wie co się stanie i jakie będzie zakończenie sprawy. Jezus sam mówił, że ponownie powróci, że ludziom będzie dany znak itd., itp. nic w tym zatem dziwnego, że Lucyferianskie NWO chce uprzedzić te wydarzenia i je zdyskredytować w oczach ludzi mówiąc np. o powrocie fałszywego Chrystusa, albo o wybawieniu od problemów dzięki kosmicznej technologii.

    Czy kościół katolicki, czy jakikolwiek inny jest prawdziwy – to tę ocenę pozostaw samemu Bogu. Fakt sprawowaniu sukcesji o niczym nie świadczy, ponieważ Żydzi w I wieku n.e. także w taki sposób argumentowali prawdziwość swej wiary. Natomiast Ty dzisiaj uważasz całkowicie inaczej.

    • SEBECX 27 lipca 2011 o 10:22 pm

     3) na ziemi dusze są w szkole, a głównym belfrem wykładającym jest szatan/lucyfer… http://www.youtube.com/watch?v=RmmprsIphVs

     • jerkey 28 lipca 2011 o 1:07 pm

      New age’owa propaganda o reinkarnujących duszach zdobywające kolejne doświadczenia. W moim przekonaniu bajeczka karząca myśleć, że zawsze ma się kolejny raz na zmianę i kolejny i kolejny. Jest zaprzeczeniem biblijnej idei odpowiedzialności za swój jedyny najważniejszy dar – życie. Stąd prosto idziemy do wniosku, że materialny świat zawsze będzie zły, bo zawsze będą „uczące się dusze” szukające „nirwany”. Ale wtedy po co plany depopulacji ziemi, skoro przed nami cały wszechświat, plany powstania imperium wiecznie kontrolującego zła itd. ?
      Ekstra wysiłki podejmuje się wtedy, gdy jest to ważne z jakiegoś powodu. Jaki powód mamy teraz?
      Astral – czymkolwiek jest – obecnie jest opanowany przez demony, tak samo jak nasz materialny świat. Potwierdza to księga Objawienia w 12:7-13 i tej wypowiedzi wierzę. Nic dziwnego, że w astralu kreują te poglądy. Robią to z ogromną łatwością, ponieważ dla nich jest to „natywny” świat pracy. popatrzcie krytycznie na opis spotkania Monroe z ojcem. Jak chciał ponownie się z nim spotkać to powiedzieli żeby spadał. Dlaczego kochający ojciec tak dziwnie się zachowywał w ogóle w czasie spotkania? Dlaczego odmówiono mu kolejnego spotkania? Skąd te dziwne ograniczenia dotyczące możliwości spotkań? Bo to nie był jego ojciec. Podobnie jak te wszystkie jego rzekome wcielenia. Naiwnością jest dla mnie wiara, że wszystko to co widzi się w astralu jest prawdą.

      • SEBECX 28 lipca 2011 o 3:04 pm

       …trochę dziwnie wygląda nazywanie mistycyzmu new age … nie sądzisz?…

    • zenobiusz 27 lipca 2011 o 11:01 pm

     Fakir@ nie wstyd ci ???

    • pola 28 lipca 2011 o 9:30 am

     Bóg nie może nam nakazać co mamy robić,sami musimy wybrać którą ścieżką podążymy.Dał nam Dekalog według którego ludzie mają się kierować a zsyłając nam Pana Jezusa starał się otworzyć nasze serca i umysły abyśmy mądrzej z miłością podchodzili do drugiego człowieka. Jak mamy wybrać między tym co jest złe i dobre nie zaznając co to takiego jest.Dlatego nie obarczajmy wszystkim Pana Boga ponieważ ziarno od plew musi być oddzielone,a jak to się ma dokonać jeśli nie przez wolną wolę która została nam dana w dniu narodzin.Niektórzy mają pretensje że gdzie jest Bóg że nie powstrzyma tego zła które się dokonuje ale czy to On steruje naszą wolą .Jeśli sami nie będziemy na tyle silni i mądrzy aby chociaż starać się podążyć drogą którą nam wskazał Pan Jezus to nic nam nie da że chodzimy do kościoła i modlimy jak dalej będziemy czynić zło.Nasza przemiana musi nastąpić w nas samych i zadecydować co wybieramy.

  • zenobiusz 27 lipca 2011 o 12:31 pm

   Proponuję to nagłośnić ,bo to nie przelewki.
   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/07/27/ktos-rozpowszechnia-w-internecie-bardzo-niebezpieczne-%E2%80%9Eobjawienie%E2%80%9D-pochodzace-rzekomo-od-boga-ojca/

   • tyqwa 27 lipca 2011 o 3:31 pm

    Objawienia od samego Boga ,Chrystusa ,Maryi, a ty ich ,,znafca i weryfikator ” ???. To w psychiatrii pewnie ma swoją nazwę medyczną . Ciekawe co to za Bóg ,który zamiast bezpośrednio działać ,wysługuje się ludźmi ,ostrzega ,straszy ,powinien jeszcze linie kabaretową prowadzić . Oj to rzeczywiście nie przelewki .

    • Baleburg 27 lipca 2011 o 7:19 pm

     I miłosiernie każe do trzeciego pokolenia, chciałeś dodać.

    • zenobiusz 27 lipca 2011 o 7:23 pm

     Widać z twojej ty..qwa@ wypowiedzi,że nie kliknąłeś w linka.
     Masz parszywą robotę,tylko współczuć.

 25. BettyMegami 27 lipca 2011 o 11:52 am

  Kolejne zrodlo potwierdzajace moje domysly o planowanym wysadzeniu Centralnego: http://wolnemedia.net/ezoteryka/w-polsce-planowany-jest-zamach-%E2%80%9Eterrorystyczny%E2%80%9D-i-stan-wojenny/ Mysle, ze jest planowane zawalenie calej plyty nad dworcem na stojace pociagi (jest sporo artukolow o tragicznym stanie plyty i przy remoncie nie sa prowadzone jakiekolwiek prace majace zabezpieczenie jej – w celu zwalenia winy na zly stan)!

  • monitorpolski 27 lipca 2011 o 12:22 pm

   Weźcie pod uwagę aspekty praktyczne ewentualnego zamachu. Dworzec był niedawno remontowany, jest łakomym kąskiem dla „prywatyzatorów”, którzy wywodzą się z tej samej linii co terroryści światowi. Czy będą sobie niszczyć coś co miałoby dużą wartość?
   WTC był nafaszerowany azbestem, którego praktycznie nie można było usunąć, przez to i inne czynniki miał obniżoną wartość. Poza tym Silverstein pół roku wcześniej ubezpieczył obie wieże. Tu nie mamy takich opcji, zatem sądzę, że Dworzec nie jest optymalnym celem z punktu widzenia globalistów. Pomyślcie co mogłoby spowodować najostrzejszą reakcję rządu polskiego – aby oficjalnie ogłosić zamordyzm? To musiałoby mieć związek z atakiem na obecną władzę sądzę.

   • iHe 27 lipca 2011 o 2:37 pm

    A więc pozostaje pałac cooltury:)Komuchy ze wsi znają tam wszystkie tajne ścieżki i korytarze,idealne środowisko do zaminowania konstrukcji i zawalenia jej jakąś nafaszerowaną saletrą paralotnią z 2 karabinami maszynowymi marki sten i silnik z trabanta.Poza tym zapowiedzieli już ,że go wyburzą w rozmowach kontrolowanych;)No i co za nauczka dla Polaczków za wątpienie w wtc..
    Ooo nawet mam pomysł: fundamentaliści prawicowi zdetonowali symbol przemian ustrojowych w Polsce,wydając tym samym wojnę całej demo kratycznej pro euro pejs kiej większości w tym ohydnym akcie niszczenia symbolu Warszawy..
    Nie znam Warszawy,ale słyszałem ,że 1 stadion abefu już z bomby rozbroiło.Była zamontowana już na etapie wczesnych prac budowlanych..

 26. Pingback: Ktoś rozpowszechnia w internecie bardzo niebezpieczne „objawienie” pochodzące rzekomo od Boga Ojca « Zenobiusz ,ostrzega.!!!

 27. ojtamojtam 27 lipca 2011 o 12:57 pm

  Norway False Flag Attack – Oslo, Explosion, Fake Footage

  • ALFA 27 lipca 2011 o 2:35 pm

   Premier Norwegii „błagał” Putin Zatrzymanie Massacre zaplanowane przez „elity”
   Zaskakujące Federalnej Służby Bezpieczeństwa ( FSB ) sprawozdanie z 22 masakra lipca w Norwegii, że dwa dni przed tego katastrofalnego ataku premier Norwegii Jens Stoltenberg [zdjęcie w prawym górnym rogu z Putinem] umieszczony „pilne” wezwanie do Putina „żebranie” Rosji lider na celu zatrzymanie zdarzenia, które zostawili prawie 100 niewinnych cywilów.
   http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.eutimes.net/2011/07/norway-premier-begged-putin-to-stop-massacre-planned-by-elites/&usg=ALkJrhhlyXwAJxKeZYLyLuEfvWOdYTtlOA

   • zmieszany 27 lipca 2011 o 5:50 pm

    człowieku po polsku proszę,a nie morsem!

 28. anty-n.w-o 27 lipca 2011 o 1:18 pm

  Już jest! ebook

  Mikołaj Rozbicki (STOP nwo Poznan)

  Mikołaj Rozbicki – nwo – Wszystko rozgrywa się w naszych umysłach.

  Link:

  http://bitshare.com/?f=4hzwfm72

  Czytajcie, ciekawa wielowątkowa analiza naszej rzeczywistości i jej absurdów na których komuś bardzo zależy…

 29. sevensea 27 lipca 2011 o 1:51 pm

  ja bym tak szybko krzyżyka na Izraelu nie kładł. Izrael ma broń atomową, ma świetną siatkę szpiegowską, doskonale wyszkolonych komandosów, a także ma wielu przyjaciół w najwyższych kręgach świata. Ma też ogromne ilości gotówki i złota. Izrael jest w stanie przeciwstawić się ewentualnemu zagrożeniu i przygotowuje się do tego od początku czyli od czasu jego powstania. W Izraelu zawsze żyło się na skraju wojny. Izrael po II WŚ przecież już walczył w kilku wojnach. I je wygrał.
  Być może ktoś już przesądził los Izraela ale być może także się pomyli. Jak to się rozwinie już niedługo zobaczymy. Prawdopodobnie we wrześniu, gdy Izrael zaatakuje Iran i ich instalacje nuklearne, albo odpowie na atak Iranu, któremu służby specjalne Izraela mordują naukowców i któremu kończy się „cierpliwość” do „sąsiada”.

 30. peryskop 27 lipca 2011 o 2:16 pm

  Zamiast tracić czas na bzdury o eleninach warto przeczytać artykuły obnażające propagandową obróbkę mediów, ze wskazówkami jak powinniśmy postępować w obecnej sytuacji:

  26.07.2011 O niedocenianych zaletach ksenofobii i szowinizmu
  http://bobolowisko.blogspot.com/2011/07/o-niedocenianych-zaletach-ksenofobii-i.html

  27.07.2011 Skowyt Psa Poety (1)
  http://marucha.wordpress.com/2011/07/27/skowyt-psa-poety-1/#more-14334

 31. sevensea 27 lipca 2011 o 4:23 pm

  Jestem ciekawy ile amunicji znaleziono przy Breviku w momencie aresztowania przez policje.

 32. Totuś 27 lipca 2011 o 4:44 pm

  Zenobiusz opowiem ci anegdotę:
  Rzecz się dzieje w klasie. Pani pyta – dzieci co mamy z gęsi. – Rękę podnosi Zenuś; z gęsi mamy tuste przepani. Dobrze Zenuś, ale co jeszcze mamy z gęsi. Tuste przepani. No dobrze zenuś, a powiedz na czym śpisz. Na poduszeczce przepani. Dobrze ąnusiu A co jest w poduszeczce zenusiu – pierze przepani. No widzisz Zenuś, co więc jeszcze mamy z gęsi. Zenuś odpowiead – tuste przepani.

  • zenobiusz 27 lipca 2011 o 7:20 pm

   Totuś@
   Zarżnąłeś dowcip.
   Tam było jeszcze pytanie co mu momy z gynsi Totuś, A tuste,no a co mosz pod gową jak śpisz,Totuś,Zygówek,dobrze Toruś na nim co,Jasiek.Dobrze Totuś a w jaśku co momy Totuś,Wancki,Pani Psor.
   I tak zostało Totuś .Wancki posiskosz,jakby ci na Śląsku powiedzieli.

   • zmieszany 28 lipca 2011 o 10:15 am

    Wy oboje jestescie jeb….ci!

 33. pio9a 27 lipca 2011 o 5:07 pm

 34. wacpan 27 lipca 2011 o 7:13 pm

 35. ziarnko prawdy 27 lipca 2011 o 9:52 pm

  Zatwierdzono zwiekszenie uprawnien sluzb porzadkowych.
  http://autonom.pl/index.php/news/informacje/1267-zatwierdzono-zwiekszenie-uprawnien-sluzb-porzadkowych

 36. ama12 27 lipca 2011 o 11:32 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szokujace-slowa-Sikorskiego-w-Polsce-jest-wielu-Breivikow,wid,13635389,wiadomosc.html no,no

  • SEBECX 27 lipca 2011 o 11:39 pm

   strasznie pewnie ten pan się czuje w Naszej Polsce…

  • Annah. 28 lipca 2011 o 6:15 am

   Niech się pan Sikorski tak za Rodaków nie kaje, dostatecznie szokująco brzmi „dorżnąć watahę” – jak dotąd nikomu nie udało się go przebić.

   • zenobiusz 28 lipca 2011 o 9:03 am

    Ily ludzi związanych z PiS w ciągu ostatnich 10 lat straciło życie w niejasnych okolicznościach,a jak to się miało z innymi ugrupowaniami.Zrób sobie listę,jeśli jesteś wzrokowcem ,,i będziesz miał odpowiedź na pytanie czy PiS to frankiści,czy żydzi ,czy antypolacy.Jeśli dalej będziesz tak uważał, odpowiedz na pytanie, dla czego giną,i kto stoi za ich śmiercią.

 37. theaspartam 28 lipca 2011 o 12:10 am

  Michael Jackson-(NWO-prison version)They don’t care about -NapisyPL http://www.youtube.com/user/TheAspartam?feature=mhee

 38. Annah. 28 lipca 2011 o 7:47 am

  Post 17, Zbyszko: „Jak aresztuje się blogerów?”
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/07/27/w-grzechynii-bez-zmian/

 39. ostatni rozsądny? 28 lipca 2011 o 8:13 am

  Jesli mógł bym coś powiedzieć… to to ściema jest poprostu. Zreszta gdyby to była prawda to w naszej obecnej sytuacji swietowanie było by jak najbardziej na miejscu.

 40. Minato 28 lipca 2011 o 9:07 am

  Taa… 6 dni po których znowu nic wielkiego się nie wydarzy.
  Ile już było takich dat ? mam już dość tego czekania :/
  Może to zabrzmieć szalenie, ale ja chcę wojny,katastrofy, prześladowań itd
  Bo to wszystko jeszcze bardziej zbliża nas do czasów ostatecznych i powtórnego przyjścia Jezusa Chrystusa

  • Rodriguez7 28 lipca 2011 o 12:38 pm

   Po części rozumiem i po części popieram. Tylko cały czas jest też myśl ” a może oni właśnie tego chcą…”

 41. Wykalaczka 28 lipca 2011 o 10:45 am

  Książka reklamowana w jednym z radio:
  SŁODKIE LATO
  Mari Jungstedt

  Wyjątkowo upalne lato sprawiło, że na Gotlandię ściągają tłumy turystów. Ogromnym szokiem dla letników odpoczywających na jednym z campingów jest morderstwo dokonane z nietypowej broni na jednym z gości. Ofiarą jest najzwyklejszy z pozoru obywatel i drobny przedsiębiorca Peter Bovide. Śledztwo prowadzone przez komisarza Knutasa i jego zastępcę Karin Jacobsson przebiega wielotorowo i wymaga międzynarodowej współpracy.
  Z biegiem czasu okazuje się bowiem, że ofiara była uwikłana w nielegalne formy zatrudniania pracowników zagranicznych oraz być może w równie niezgodny z prawem handel alkoholem. Dochodzenie jest niezwykle trudne i początkowo niezbyt owocne. Analiza różnych wątków każdorazowo doprowadza bowiem policjantów na ślepy tor. Kolejnym wstrząsem dla śledczych staje się drugie morderstwo, popełnione kilka tygodni później przez najwyraźniej tego samego sprawcę.

  Pozorny brak motywów działania mordercy jak też powiązań pomiędzy obiema ofiarami, stanowi wyjątkowo trudny orzech do zgryzienia. Zaskakujące zwroty akcji ukazują, jak wskutek kilku zbiegów okoliczności pewne tragiczne zdarzenia sprzed wielu lat zaważyły na losach ludzi, których przypadek znowu ze sobą zetknął.

  „…tak ciekawa, że czytając ją aż po prostu gryziesz paznokcie,naprawdę przykuwa uwagę!”
  Göteborg Posten

 42. Rex 28 lipca 2011 o 11:16 am

  A co wy na to ???? http://www.sekretyameryki.com/?p=6507

 43. O Rzesz 28 lipca 2011 o 4:46 pm

  Witam Wszystkich.
  Z nastrojów panujących wszędzie tam gdzie zaglądam (YT, tu, Blog Zenobiusza, dziennik gajowego Maruchy, protest księdza Natanka) wynika że w świecie i u nas wrze. To widzi każdy kto chce widzieć prawdziwą rzeczywistość (a nie ma nas znowu tak wielu!).
  Trudno mówić o uspokajaniu kiedy w Norwegii sataniści realizują swoje cele i już od dawna psują ludzi na świecie i u nas:

  Pojawiają się jednak ewidentne bzdury czy fałszywki i przeinaczenia.
  O ile karty iluminatów są faktem (dla niepoinformowanych,jeśli bywają tu tacy. Pokazano tam już w 1995 roku co się stanie z WTC i co zaplanowano światu na później)

  to dywagacje wokół orbity „dziwnego ciała niebieskiego na banknocie trochę mnie rozśmieszyły. Nie mam oczywiście pewności i za Chiny nie wiem czemu zaznaczono tam tą orbitę ale wygląda mi to na trajektorię ruchu komety Halley’a.
  Brak tam natomiast orbit Urana i Neptuna czy Plutona
  To tyle celem ew. wyjaśnienia czy poinformowania o potencjalnej interpretacji „zagadkowego” wizerunku.
  Oczywiście to ja się mogę mylić. Ocenę pozostawiam Wam.

 44. Katon Najmłodszy 28 lipca 2011 o 5:16 pm

  Polityka wśród wariatów i bandytów

  Wnioski nasuwają się same. Matematyka nie kłamie. W aresztach i więzieniach Platforma Obywatelska jest zdecydowanym liderem, nikt nie jest w stanie zagrozić jej pozycji, osiąga rezultaty jak za najlepszych czasów w PRL przewodniczka narodu: PZPR – 90% poparcie. Natomiast w zakładach psychiatrycznych obie partie idą łeb w łeb. Widać z tego jasno, że wśród wariatów panuje dywersyfikacja polityczna; bandyci wykazują się zaś niezłomnym przywiązaniem do liberalnego fundamentalizmu… http://katonisliwka.wordpress.com/