Wolna dyskusja

Z uwagi na wyjazd służbowy, nie jestem w stanie dzisiaj nic nowego zamieścić. Ponieważ po wczorajszym wpisem jest już dużo komentarzy, proponuję wolną dyskusję.
Dla angielskojęzycznych ciekawy link n.t. Nibiru: http://www.scribd.com/fullscreen/60725711
Tekst ten wywołał lawinę komentarzy na forum http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1574871/pg1
Tłumaczy on w sposób „naukowy” to co się dzieje Ziemią, planetami i Słońcem, zakłada, że w Układzie Słonecznym znalazł się intruz w postaci ciemnej gwiazdy o masie kilkakrotnie większej od Jowisza. Przygotowanie tego opracowania zajęło komuś sporo czasu i widać, że nie jest to twór laika. Jedno założenie mnie niepokoi – że grawitacja nie istnieje i że za oddziaływania między ciałami odpowiedzialny jest głównie magnetyzm. Tłumaczenie istnienia siły ciężkości na Ziemi ciśnieniem powietrza jest lekko mówiąc, naiwne. Dlatego sądzę, że może być to kolejna dezinformacja na temat tego co się dzieje z Ziemią.
Poprzedni artykuł, który zamieściłem na tym blogu jest podobny w charakterze – manipulatorski, choć częśc informacji może być prawdziwa. Bądźmy ostrożni – ktoś próbuje nami manipulować na wielką skalę!
Dla hiszpańskojęzycznych: http://starviewer.wordpress.com/2011/07/23/elenin-el-cluster-y-la-hora-de-la-verdad-desconcierto-en-la-nasa/

Reklamy

97 responses to “Wolna dyskusja

 1. freenata 28 lipca 2011 o 11:19 am

  http://tashiwater.wordpress.com/2011/07/28/gmo-w-polskiej-zywnosci-to-fakt-kupujesz-olej-kujawski
  Zdrowie a GMO: http://www.youtube.com/watch?v=WtwzSsrTbW0

  • SEBECX 28 lipca 2011 o 3:20 pm

   z jednej strony GMO, a z drugiej prywatyzacja wody…. http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/glowny_ekonomista_citi,p585217884

   • Virion 29 lipca 2011 o 9:40 am

    Nic dziwnego, że zaatakowano Libię. Program dostarczania wody dla całej Afryki Płn poważnie zagrażałby interesom czosnkożerców.

   • zenobiusz 29 lipca 2011 o 10:10 am

    A przed nami wybory.Czy pozwolimy znów się oszukać ???

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/29/juz-czasby-dosiasc-koni-polska-w-potrzebie-uczciwe-wybory/#respond

 2. ArO 28 lipca 2011 o 11:30 am

  Kręgi to chyba jakieś jaja

  • monitorpolski 28 lipca 2011 o 9:57 pm

   Komputerowo sterowane poduszkowce

   • Cupak 28 lipca 2011 o 10:23 pm

    czemu to jest w tak słabej jakości, możliwa przyczyna to , że to jest fotomontaż 🙂

    żeby nie być gołosłownym, co można zrobić znając się trochę na grafice.
    http://www.youtube.com/user/LZ129Hindenburg#p/a/u/2/w19oCvvPeUo

    • Grafik 29 lipca 2011 o 7:22 am

     Co z tego że można coś zrobić jak te fotomonaże są słabe 🙂

  • ozyrys 29 lipca 2011 o 9:08 am

   Zeta Reticuli i fajka pokoju???

 3. Rodriguez7 28 lipca 2011 o 11:50 am

  Już jakiś psor w szkole mówił mi kiedyś, że grawitacji nie ma, tylko magnetyzm także trzeba to sprawdzić dobrze bo to może być prawda. Co do reszty no cóż xD Nibiru? xD Będę jak szymon chyba mu; póki nie zobaczę to nie uwierzę.

  • Konarski 28 lipca 2011 o 4:45 pm

   Grawitacja istnieje (prawo powszechnego ciążenia) i magnetyzm istnieje (model elektryczny planety, układu słoneczego, galaktyki).
   Te obie siły istnieją obok siebie i cały czas oddziałuwują..

   • pedros.lol 28 lipca 2011 o 6:25 pm

    Fizycy próbują zdefiniować jedną, unitarną siłę, która stanowiłaby esencję innych oddziaływań, a tamte (magnetyzm, grawitacja) byłyby tylko jej różnymi przejawami. Twierdzenie więc, że nie ma grawitacji a jest magnetyzm jest bardzo dużym naciągnięciem faktów.

    • mmrc 29 lipca 2011 o 12:13 pm

     Odpowiedzią na zapotrzebowanie teorii „jednolitej teorii pola” jest 5 wymiar zawierający znane siły oddziaływania w sobie. Ciemna energia / materia, spoiwo. Podpowiem czym ono jest: „zgoda buduje, niezgoda rujnuje”. Gdyby atomy się „nienawidziły” niczego by nie uformowały i tu rację miał Kononowicz, że niczego nie będzie. 😉 🙂

   • monitorpolski 28 lipca 2011 o 9:59 pm

    Wypompuj powietrze z rury szklanej i zobacz czy przedmioty też spadają. Oczywiście, że tak – więc co do rzeczy ma ciśnienie powietrza? To jakaś bzdura. Poza tym publikacja jest arcy-ciekawa

    • tyqwa 28 lipca 2011 o 11:50 pm

     DAB

     • tyqwa 28 lipca 2011 o 11:51 pm

      DCD

   • hjk 29 lipca 2011 o 11:37 am

    grawitacja istnieje, tj fakt „ciążenia”, a naginaniem faktów jest, ze to „powszechne ciążenie”. Bo jak stwierdzić co jest powszechne, kiedy nie byliśmy dalej jak na orbicie ziemskiej? Moze powszechna w naszym ukł. słonecznym, co najwyżej 🙂
    Jednak to, ze przedmioty spadają czy ciążą to nie oznaczą, ze istnieje jakaś „hipotetyczna grawitacja”, bo NATURA tego oddziaływania tak naprawdę nie jest znana. Nie wiemy DLACZEGO np. dwa mniejsze czy większe kawałki materii się przyciągają, tylko stwierdzamy pewien fakt. Może to być i magnetyzm albo i elektryczność, zresztą te dwie siły się łączą… Ciekawe, ze do dziś tego nie wyjaśniono, ew. nie podano do publicznej wiadomości. Bo to, ze możemy liczyć i korzystac z tych oddziaływań, to nie znaczy, zesmy je wyjaśnili…

 4. Don't panic! 28 lipca 2011 o 11:53 am

  Nie przesadzajmy, nawet jeśli Nemesis, Nibiru-sryru faktycznie istnieje to i tak nie mamy szans na cokolwiek, można jak się da przetrwać, „elity” schowają się do podziemnych bunkrów co jest faktem (D.U.M.B) myśląc, że to im pomoże. Po co się tym zamęczać. Są rzeczy które w kosmosie się zdarzają i nie są to żadne cuda, wystarczy wiedzieć w jakim otoczeniu żyjemy a panika co nam pomoże – dosłownie nic. Lepiej się przyglądnijcie szykowanemu krachowi finansowemu świata. Zacznie się od usa a przetoczy przez strefę Euro a na końcu i nas dotknie rykoszetem.

 5. outofstep 28 lipca 2011 o 12:04 pm

  Do jednej z ostatnich audycji Alexa Jones’a zadzwonil sluchacz z pytaniem o jego powiazania z Izraelem http://theinfounderground.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=5900&start=0&sid=cd0c69c81829fc55e1d20255159cd72e podajac strone internetowa http://www.realzionistnews.com/ i artykul „The Jewish Murderers of Russian Revolution’.
  Jones oczywiscie od razu mu przerwal i zaczal swoje wywody.
  Ale jak przesledzimy wpisy na YT pod tym video http://www.youtube.com/watch?v=sJoR6usq_5Q to w jednym z nich czytamy ze warto zwrocic uwage na Jones’a doradce politycznego Webster Tarpley’a i jego zone Leah J Peltier w zwiazku z tym co stalo sie w Smolensku.

  • iHe 29 lipca 2011 o 10:54 am

   Za dużo nie powiedzieli,ale też nie nakłamali.Moim zdaniem porównanie Heidera do Kaczyńskiego jest trafne pod względem próby zachowania minimalnie suwerennej polityki od UE.
   Wiele wskazuje na to ,ze ta suwerenność to zupełna fikcja,a na pewno stała się fikcją po Smoleńsku.Operacje Gladio w Norwegi jasno pokazują,że nie będą tolerowane żadne odrębne głosy od oficjalnej syjonistycznej polityki.A czasem nawet jedni syjoniści zostaną podpuszczeni przez drugich ,żeby coś ugrać(uznanie Palestyny przez Norwegie).
   W końcu gambit to królewskie zagranie.
   Nie twierdze,że Kaczyński był antysyjonistą,ale jedno jest pewne bruździł planistom UE,Niemiec i Rosji i dało się to wyczytać w meerdiach,a jednocześnie balansując zniechęcał do siebie wielu Polaków balansując pomiędzy zaborcami i lobby .
   Ktoś w końcu stwierdził,że najlepiej jak Rosja,Us/Izrael,Niemcy,Uk i Francja zatroszczą się o Polskę bez pośredników, jasno dając do zrozumienia następcą tej polityki ,że to nie zabawa.Norwegia nie spodziewała się,że będzie musiała przerobić polską lekcje suwerenności w NWO.
   Ja tu widze współzależne bloki US/Izrael/British Commonwealth ,UE/Niemcy/Rosja ,Chiny/Iran/Pakistan?
   Polska jest w samym środku tej osi,rozrywana na 3 strony za pomocą masonerii/banków/korporacji/agencji/fundacji .
   Nasze położenie jest jak zawsze rozpaczliwe bo tak na prawdę zostaliśmy zmuszeni do grania w drużynie Rosyjsko/UE/Izraelskiej.
   Wydaje się,że w zbliżającym się konflikcie z Chinami i Iranem UE i Rosja początkowo zachowa neutralność.
   Jednak znając historie jedni bankierzy szybko wciągną drugich do wojny.
   Sytuacja w czasie wojen światowych z reguły jest dynamiczna i znane są sytuacje odwracania przymierzy etc.w zależności od postępów na froncie.
   http://demotywatory.pl/814987/SUWERENNOSC
   http://demotywatory.pl/2213390/Wszyscy-jestesmy-jak-palec-w-dupie

   Niestety wg doktryny NATO i WNP nieporozumienia na lini UE /Rosja kończą się wymazaniem kraju nadwiślańskiego z mapy przez strategów obu stron:(((
   Wiele wskazuje na to,że jesteśmy naturalnym spoiwem UE z Rosją czy nam się to podoba czy nie.Z tego co pamiętam dla Polski okno historii otwiera się raz na 123;( lata i to góra na XXlat.
   http://demotywatory.pl/231598/Polska
   Dlatego nie oszukujmy się ,że w kraju priwislańskim zaszła jakaś większa metamorfoza.Pewne rzeczy uległy poprawie,ale w kwestii pryncypiów mamy wielkiego brata a właściwie braci.Po prostu Księstwo Warszawskie trochę urosło i zdalna administracja bardziej wyrafinowana.
   Może jest szansa wyrwać się z tego NWO uścisku,ale jakby nie widać środków i woli politycznej.Dla nas zwykłych ludzi ww3 to nonsens,ale dla PRowców i szontofych terrorystów to tylko wyzwanie jak nam to wytłumaczyć zamachami i propagandą z odwiecznym dziel i rządź ,polityką małych kroków etc. -konieczność udziału w walce o lepsze jutro.Dziel biedą ,religią,płcią i rasą,ekologią a rządź stalą,pałką,kłamstwem i prawem.
   Musimy to powstrzymać.
   Przepraszam,że musiałem się tak rozpisać,aby skończyć myśl.
   http://demotywatory.pl/1396246/Tusk-

 6. ALFA 28 lipca 2011 o 12:46 pm

  Drodzy Obywatele Świata,

  Sądzę, że nadeszła chwila by wyjaśnić niektóre wątpliwości, które was nurtowały w ciągu ostatnich dziesięcioleci. I dobrze, że zdajecie sobie sprawę z niektórych prawd, by wiedzieć jak znaleźć się w Nowym Porządku, który zaczyna panować na Ziemi. Chcemy, żebyście byli w stanie w pełni zaangażować się w nasze nowe społeczeństwo. W końcu, gdy już to zrobicie, możecie tylko wygrać.
  Przede wszystkim, ważne byście pojęli nasze niektóre cele by móc ofiarnie współpracować.
  Nie waham się ostrzec was przed konsekwencjami w przypadku oporu : na tych, którzy będą się opierać, mamy nasze sposoby. Na tę chwilę chcę wam powiedzieć tylko jedno, bo jest już zbyt późno by owijać w bawełnę. Dni, w których mogliśmy być jeszcze zatrzymani należą już do przeszłości. Mamy pełną kontrolę nad Ziemią, nad światem finansów, środkami propagandy. Jednym słowem, żaden naród czy potęga nie mogą nas zwyciężyć. Mamy oczy wszędzie, na każdym poziomie struktur rządowych wszystkich krajów świata. Wiemy co się święci bo mamy oczy i uszy szeroko otwarte. Tajemnice państwowe nie są dla nas tajemnicami.
  http://spiritolibero.blog.interia.pl/?id=1870504

  • SEBECX 28 lipca 2011 o 2:46 pm

   .. dla mnie to napisał to jakiś dupek … taki gniociuch… władca finansów,mediów i świata używa sformułowania : owijać w bawełnę … cienizna…

  • mat 29 lipca 2011 o 7:54 am

   Wasze niedoczekanie dupki iluminackie!!! Nie będziemy tworzyć waszego nowego ładu!!!

 7. zenobiusz 28 lipca 2011 o 12:54 pm

  Jednym słowem, żaden naród czy potęga nie mogą nas zwyciężyć.
  Jak zwykle śladem pychy swego szefa,zapomnieli o Bogu.

  • tyqwa 28 lipca 2011 o 8:48 pm

   Dalej twardogłowy ,uważasz ,że BÓG się myli ???

 8. zenobiusz 28 lipca 2011 o 1:04 pm

  http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/28/tyko-srachmoze-inspirowac-takie-teksty-robcie-orgonitybudujcie-dziala-orgonowe/
  Tylko lęk i zaklinanie rzeczywistości,mogły być, u podstaw pisania takiego tekstu.
  ” na tych, którzy będą się opierać, mamy nasze sposoby. Na tę chwilę chcę wam powiedzieć tylko jedno, bo jest już zbyt późno by owijać w bawełnę. Dni, w których mogliśmy być jeszcze zatrzymani należą już do przeszłości. Mamy pełną kontrolę nad Ziemią, nad światem finansów, środkami propagandy. Jednym słowem, żaden naród czy potęga nie mogą nas zwyciężyć. Mamy oczy wszędzie, na każdym poziomie struktur rządowych wszystkich krajów świata. Wiemy co się święci bo mamy oczy i uszy szeroko otwarte. Tajemnice państwowe nie są dla nas tajemnicami.”

  • hjk 29 lipca 2011 o 9:12 pm

   trochę racji w tym jest ale dużo też propagandy i nadrabiania krzykiem… Stworzyli system kontroli, dominacji i manipulacji ale ona sam sie teraz wali i duzo ludzi to dostrzega..A gorzej dla nich, jak wiekszosć zacznie dostzregac i dlatego tak sie maskują…

 9. rambo8 28 lipca 2011 o 1:12 pm

  Chyba dalej mam bana ?

  • tyqwa 28 lipca 2011 o 8:50 pm

   oszołom ,oddam ci moje konto 🙂

 10. volv 28 lipca 2011 o 1:15 pm

  do alfa
  jestem jednym z tysięcy wirusów na całej planecie, który zburzy wasz misterny plan w sposób na który nigdy nie wpadniecie. My was po prostu pokochamy a wy nie będziecie w stanie tego znieść, Bóg jest miłością….

  • ALFA 28 lipca 2011 o 8:34 pm

   @volv
   dałem Drodzy Obywatele Świata,

   „Sądzę, że nadeszła chwila by wyjaśnić niektóre wątpliwości, które was nurtowały w ciągu ostatnich dziesięcioleci. I dobrze, że zdajecie sobie sprawę z niektórych prawd, by wiedzieć jak znaleźć się w Nowym Porządku, który zaczyna panować na Ziemi.'”
   Tak wszyscy piszecie jakby to był mój artykuł .Ale moi kochani Polacy czas się budzić a zwłaszcza ćpuny,dupcyki i ci co żyją od 1 do 1 .Tak wam mózgi wyprano ,że żyjecie w innym świecie, i żrecie co wam te parszywe hipermarkety dadzą i podatków nie płacą.Nic nie widzicie co się w naszym kraju dzieje.Fakt dzieci nam zabierają po to ,żeby je wychować na ich stronę .Nie dbacie o swoją godność po prostu poniżacie się. Serce się kraje ,że tak się dzieje i o swoje nie walczycie i nie dbacie .Nasi dziadkowie w grobie się przewracają,że tak daliśmy się otumanić tym nie Polakom. Czas podnieść dzielnie głowę i powiedzieć ,że jesteśmy u siebie.A im won z naszego kraju. Oni nie są dla nas ,by nas gnoić. My jesteśmy ludżmi a nie gnojem.Przestańcie im kasę naganiać won z bankami won z marketami won z ich nasionami ICH MODYFIKOWANYMI ,won z ich lekami które was TRUJĄ ,a nie leczą otwórzcie OCZY.

 11. dsad 28 lipca 2011 o 1:45 pm

  nibiru to fakt.. czytam o tym od 9 miesięcy i w ciągu tego czasu wiele laików potwierdza wiedze o nibiru.. poza tym ta strona tylko potwierdza wnioski jakie wyciagnelismy na godlikeproduction o wpływie planet i słońca na ziemię..

 12. peryskop 28 lipca 2011 o 1:57 pm

  @ALFA
  Chyba tylko przez niedopatrzenie nie poinformowałeś nas, że nosy też macie szeroko otwarte.
  Natomiast całość nieźle sklecona – czuje się zbiorową „mądrość umysłu”. Ale premii nie będzie.
  Bo wasz probllem w tym, że jak słusznie zauważył red. Rafał Ziemkiewicz w telewizorni:
  „Polacy nie sa do za..bania!”

  • zenobiusz 28 lipca 2011 o 2:11 pm

   Myślę że Alfa@ chciał tylko zwrócić, uwagę naszą na ten tekst,
   „Polacy nie sa do za..bania!”
   W tym tkwi sedno.Musieli by zniszczyć i zaorać to miejsce które zwiemy Polska, na parę metrów, skazić je chemicznie i radioaktywnie,a i tak nie byli by pewni czy w miejscu,gdzie wyrównali by Giewont,nie powstaną hufce śpiących rycerzy. 🙂

   • Ania 28 lipca 2011 o 5:09 pm

    Nie o leki tu chodzi. Raczej o otrzymanie ” idealnego żołnierza ” albo i nowego, „idealnego robotnika”, co to zje byle co, jest silny i posłuszny. Swego czasu mówiło sie o krzyzówce człowieka z yeti w Zwiazku Radzieckim. Otrzymano płodne, zdolne do życia potomstwo. Co się z tym projektem stało, nie wiem.

    • Don't panic! 28 lipca 2011 o 5:13 pm

     Idealnego żołnierza robocopa możesz zobaczyć na YT, wypowiada się uczestnik takiego projektu „produkcji superżołnierzy” made in usa oczywiście. YT: Duncan O’Finioan.

    • Ania 28 lipca 2011 o 6:48 pm

     Coś mi komentarz w dziwnym miejscu wskoczył, miał dotyczyć hybrydowych zarodków.

   • Rodriguez7 28 lipca 2011 o 6:13 pm

    Zen nie wiem ile masz lat ale chybaś starszawy 🙂

    Mam 22 i powiem jedno – moi rówieśnicy i ogólnie ludki do 30 o młodszych ode mnie nie wspominając – całkowita absolutna bezprecedensowa maniakalna hiper kastracja umysłów. 0 swojego zdania, 0 pojęcia tylko napić, zaruchać, zaćpać od 1 do 1. I się kręci. Proszę wybaczyć ale te pokolenie już jest przegrane. Też czuję ducha ale on jest na wymarciu. I nie jestem pesymistą tylko realistą:)

    • Don't panic! 28 lipca 2011 o 6:23 pm

     A słyszałeś o oddzieleniu ziarna od plew? 🙂 nigdy nie jest tak, że jest tylko ziarno albo tylko plewy choć w obecnych czasach dobrego ziarna jest mniej ale jest. Co się martwisz o plewy, też będą mieli w wieczności czas na refleksję 😉 a my idźmy do przodu nie oglądając się na maruderów.
     Przeczytaj w książce Helsinga – „Ręce precz od tej książki” jakie zdanie ma „elita” o tych o których piszesz…

     • SEBECX 28 lipca 2011 o 8:48 pm

      … tak mi się coś przypomina, że w wielu przepowiedniach pojawia się fragment, w którym jest mowa , że każdy otrzyma coś w rodzaju oświetlenia sumienia i będzie to doznanie, które nie pozostawi mu żadnych wątpliwości co do tego, kto i w jakim celu je spowodował…. motyw ten pojawia się nie tylko w przepowiedniach związanych ze społecznością kościelną ale także u Indian nie zchrystjanizowanych …

    • zenobiusz 28 lipca 2011 o 6:34 pm

     Rodrigez &@
     Nie mylisz się
     .Lecz,obserwuję jednak młodzież i nie jestem takim jak Ty pesymistą.Szukaj innych środowisk,idź z pielgrzymką młodzieżową do Częstochowy,,pojedź do rzechyni,wstąp do bractwa rycerskiego.Na wierzchu, zawsze pływa szumowina.Musisz zstąpić do głębi.

    • Annah. 28 lipca 2011 o 7:36 pm

     „Proszę wybaczyć ale te pokolenie już jest przegrane”
     Nie wiem czy żyjący chwilą rówieśnicy ucieszą się z tego, ale na każdego przychodzi chwila prawdy o sobie samym, jednak czy z tego skorzystają – okaże się za jakiś czas. Mam nadzieję, że wielu z nich uda się uratować, może chociaż na wieczność kiedy pospłacają rachunki stawiając czoła przeróżnym doświadczeniom, utracie zdrowia, dobrej opinii, zapomnieniu przez najbliższych… Cierpienia są czasem najlepszym terapeutą, choć osobiście każdemu życzę opanowania, kiedy ma jeszcze resztki rozumu.

     • Ditka 28 lipca 2011 o 7:52 pm

      Tak poczytałam dyskusję na temat młodzieży i muszę dodać, że nie wszystko stracone. Moim zdaniem wszystko zależy od wychowania w domu. Tak się składa, że mam nastoletniego syna „kibola” (na pierwszy mecz sama go zaprowadziłam hehe), wychowywałam go i nadal to czynię w duchu patriotyzmu, miłości do Boga, Ojczyzny, Rodziny i Bezbronnych Zwierząt. Jak na razie wychodzi mi to bardzo dobrze (przynajmniej tak myślę „po owocach”) Jest normalnym chłopakiem, wierzy w Boga ale nie lata do kościoła a przede wszystkim jest otwarty na wiedzę a nie na to co mu zapodają media. Tyle chciałam napisać na ten temat i wierzę, że nie on jeden jest jeszcze normalny

      • Rodriguez7 28 lipca 2011 o 9:17 pm

       „Też czuję ducha” Wiem że są ludzie którzy jeszcze idą ścieżką prawdy i Boga i ogarniają się oraz starają się ogarnąć bliskich. Wiem że oni są tylko ilu ich jest? Ja jestem na tej ścieżce pół roku ba nawet nie i już mnie mają za wariata ! xD Potraciłem masę znajomych i wiele „względów” świata ale co z tego skoro robi to 1:100. Lucyfer musi stracić fundament na którym stoi ten świat czyli prawo tego świata na rzecz prawa Chrystusowego. Bardzo popieram w tym Natanka. I czy stoją za nim jakieś organizacje czy nie prawo Chrystusowe było by najlepsze. A co do ścieżki; wybieram nie po to żeby zmienić świat tylko żeby przygotować się na to co czeka tych co są „against”. Hallelujah

       • Ditka 28 lipca 2011 o 9:58 pm

        Rodriguez7
        Myślę tak jak Ty. Też jestem czubkiem wg niektórych ale wiesz co mnie tak strasznie trzyma w pozytywnym myśleniu? Miłość do Chrystusa, tego nikt mi nie odbierze. Mogą mówić, że mi odbiło itd. ale ja wiem swoje

        • Ditka 28 lipca 2011 o 10:08 pm

         A tak przy okazji. Nie wiem czy ktoś wcześniej to dodał (znaczy link) ale dodaję (plusowe wyświetlenia mówią same za siebie)

     • ALFA 28 lipca 2011 o 9:14 pm

      @Annah.

      „Proszę wybaczyć ale te pokolenie już jest przegrane”
      I tu masz rację młodzież ma wyprane mózgi.Oni nic nie widzą ,że coś się złego dzieje.A ci przebierańcy z Solidarności poczekali na nowe pokolenie co nic nie rozumie co się dzieje.Ale to też wina rodziców,że nic nie przekazują. Ja sam pamiętam lata 70 na wybrzeżu.Byłoby co pisać. Młodym się było i wiele przeżyło.Nam też WOLNA EUROPA i śp. Jeziorański prał mózgi.

   • hjk 29 lipca 2011 o 9:18 pm

    to nic i tak nie da – są jeszcze Polacy na emigracji i mogą wrócić :-))
    kazdy kij ma dwa końce :-))
    próbowali barak obozowy zrobić za komuny – nie wyszło, to teraz próbują rozgonić na 4 wiatry – miejmy nadzieję, ze też nie wyjdzie…

 13. SEBECX 28 lipca 2011 o 3:17 pm

  Naukowcom w brytyjskich laboratoriach udało się stworzyć ponad 150 ludzko-zwierzęcych hybrydowych zarodków. Hybrydy zostały stworzone w tajemnicy w ciągu ostatnich trzech lat przez naukowców szukających lekarstw na wiele chorób. Ta informacja pojawiła się tylko dzień po tym jak komisja naukowa ostrzegła naukowców przed koszmarem realizacji scenariusza „Planety małp”, w którym prace nad krzyżówkami ludzi i zwierząt idą zbyt daleko.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/150_ludzko_zwierzecych,p1192681576

  • Neo 28 lipca 2011 o 4:50 pm

   To jest właśnie nierząd uprawiany przez królów ziemi

 14. navajo88 28 lipca 2011 o 4:23 pm

  na poprawę waszych chumorów!

 15. Kamil 28 lipca 2011 o 4:24 pm

  Co wy gadacie nie będzie zadnej zaglady.
  Ugrupowania siejace dezinformacje-mam ich poprostu dosyc.Woda na mlyn , zeby siac panike to moze lepiej by bylo zajac sie wazniejszymi sprawami na rzecz najblizszych a nie tam panoszyc jakies panikarskie teorie na temat „planowanych trzesien„ itp.Sam juz sie na to nabralem.Nie warto ufac nie sprawdzonym informacjom.Szkoda waszych nerwow

  pozdrowienia

  • Baleburg 28 lipca 2011 o 7:51 pm

   Oh nie! To agent mason!

  • SEBECX 28 lipca 2011 o 10:50 pm

   oczywiście, że będzie … ludzie samochody, motocykle posprzedawali …. arki pobudowali… pontony nadmuchane po szopach w pogotowiu trzymają… konserw i innych prowiantów piwnice całe, a Ty myślisz, że Bóg patrząc na ten wysiłek mrowia, by uniknąć płukanki zrezygnuje z planów… wiesz jaka to krzywda dla ludzi by była… 🙂 🙂 🙂 :)…

   • Rodriguez7 29 lipca 2011 o 8:14 am

    xDD

 16. pola 28 lipca 2011 o 5:08 pm

  @navajo88 mój humor poprawi to jak lichwa w naszym kraju będzie karana tak jak w krajach Islamskich.

  • Ania 28 lipca 2011 o 5:14 pm

   No ciekawe, kto miałby uchwalić takie prawo.

  • navajo88 28 lipca 2011 o 5:48 pm

   pola hahahaha jakie prawo !!!!! ,ale nie martw się to wszystko wkrótce się zmieni ,cierpliwości pola !!!! OKI?

 17. navajo88 28 lipca 2011 o 5:53 pm

  a tutaj informacja że w roku 2020 zostanie zatopiona stacja kosmiczna,a dla tego że już nie beńdzie potrzebna hahahahahaha, kosmita by się uśmiał !
  http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/nauka/miedzynarodowa-stacja-kosmiczna-zostanie-zatopiona,4806033,0,fotoreportaz-maly.html

 18. wacpan 28 lipca 2011 o 6:07 pm

  http://konflikty.wp.pl/title,Polski-zolnierz-zginal-w-Afganistanie,wid,13638588,wiadomosc.html?ticaid=1cbe2 miesko armatnie

 19. bia 28 lipca 2011 o 7:22 pm

  Manipuluje tylko jeden twór a jest nim Synagoga Szatana Kosmos zostawmy samemu sobie jakoś sobie z nami poradzi Jest jescze tylko pystanie czy niby to co widzimy na Ziemi w postaci bagna polityki i niszczenia kościoła nie jest sprawką Obcych bo jestem na 75 procent pewny że ich widziałem nie w ich ciała ale w ciałach ludzkich mieli tylko jeden feler nie posiadali źrenic ich źrenice były cale czarne i może to jest sam szatan nie wiem ale gra jest ciekawa a to że nic się wokół nie dzieje jest tylko upewnieniem że naprawde dzieje się dość dużo

 20. Wojox 28 lipca 2011 o 7:32 pm

  Navajo88, stacja będzie szybciej zniszczona. Już powoli wszyscy kapitulują z ekspansją poza ziemię.
  Co do grawitacji i magnetyzmu, siły są zależne od siebie. Przy czym obstawiam na większe znaczenie sił elektrycznych. Einstein zapodał że Nibiru by rozerwała Ziemię na strzępy…Art. dostępny na : http://nowaatlantyda.com/2011/07/28/ziemia-pekla-w-santa-maria-huejoculco/
  Tylko trzeba sobie tam poszukać.
  Dzisiejsze powstawanie Sinkhole’s poświadcza że jednak coś mocno prze na nas…

  • navajo88 28 lipca 2011 o 7:38 pm

   Wojox masz rację ! i dlatego mawiam dopiero to co ma nadejść to nadejdzie ,ale kiedy to nikt tego nie wie i obawiam się że ta chwila jest znacznie bliżej niż nam się wydaje ,,obym się mylił !!!! i nie ważne czy to beńdzie Nibru czy jak ją zwą czy też Eleni zmiany zaczynają powoli acz nieubłagalnie przyspieszać !!!! i my ludzie mie mamy na to najmniejszego wpływu !!!! i tak to wygląda na dzień dzisiejszy ,więc cieszmy się życiem puki jeszcze mamy okazję ,bo potem mogą nadejść takie czasy że ludzie zaczną żałować że wogule się urodzili .
   Pozdrawiam J.M.H

   • baba wanda 29 lipca 2011 o 1:10 am

    Jak sie czyta ksiazki w stylu „Zycie po zyciu” to wszyscy mowia, ze po drugiej stronie jest piekniej. Nie dziwne wiec, ze ludzie beda zalowali, ze sie urodzili. Bo tam byloby lepiej 🙂

    • baba wanda 29 lipca 2011 o 1:14 am

     Mialam jeszcze dodac, ze nie powinnismy sie obawiac czasow ostatecznych i smierci.
     Wiekszosc Polakow to katolicy, praktykujacy, czytajacy biblie.
     Wierzycie chyba biblii, ze po drugiej stronie czeka Was zycie wieczne? 🙂

     • hjk 29 lipca 2011 o 9:37 pm

      pod warunkiem, ze sie żyje dobrze i jest w stanie łaski 🙂

    • Rodriguez7 29 lipca 2011 o 8:25 am

     Czytałem i new agem zalatauje…

     • SEBECX 29 lipca 2011 o 9:15 am

      🙂 🙂 🙂 🙂

   • hjk 29 lipca 2011 o 9:30 pm

    Z kosmicznych rzeczy, to jedyne co wiemy, ze jest realne, bo się juz zdarzało w mniejszej i wiekszej skali, to rozbłyski na słońcu. I jakby przyszedł podobny do tego z 1859 to mamy reset cywilizacji… A jakieś planety czy komety przy tym to drobiazgi… Kometa czy planeta przyleci i odleci 🙂

 21. zenobiusz 28 lipca 2011 o 7:32 pm

  Oto pytanie:
  zadał je oset@ na moim blogu.

  Co dzieje się z substancjami rozpylonymi z samolotów gdy znajdą się w zasięgu działania działka orogonowego.
  Zachodzi jakaś transmutacja pierwiastków, anihilacja, czy coś podobnego?
  A może jednak opadają na ziemię i dalej trują? A sataniści z kos..r nostry śmieją się z tej idei.
  Odpowiedź zamieść również na stronach monitora, bo tam częściej zaglądam
  ——————————————————————————————————-
  Przechodzą transformację do formy nieszkodliwej.Pisze o tym chyba Don Croft.
  Poszukaj na blogu, są o tym materiały.
  Jak nie dasz rady,w wolnej chwili poszukam.
  Pozdrawiam.

 22. Annah. 28 lipca 2011 o 7:48 pm

  Monitor, linki dla angielsko i hiszpańskojęzycznych przekierowują mnie do mojej własnej poczty, jakieś hakerskie sztuczki?

 23. wacpan 28 lipca 2011 o 9:08 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=4nnBh645te4&feature=player_embedded#at=50 bez komentarza

 24. karlos33 28 lipca 2011 o 9:15 pm

  Ktoś się postarał z opisem przybycia NIBIRU do naszego układu słonecznego,a więc w skrócie co z tego artykułu wynika to to że kometa Elenin wyprzedza nibiru o około rok czasu, sama kometa może być śmieciem powstałym po kolizji nibiru z jakimś ciałem i w ten sposób mamy nową kometę, ale teraz pytanie czy to tylko jedna kometa czy nie podążają jeszcze inne odłamki w naszą stronę?
  Z analizy najnowszych zdjęć wynika że tych obiektów jest kilka o czym już np. Nasa nie wspomina.
  Teraz sięgając do Nostradamusa do którego nie wszyscy są przekonani :), napisze tyle że przepowiedział on dwie katastrofy kosmiczne, pierwszą jest upadek siódmej skały, meteoru a drugą katastrofą kosmiczną będzie właśnie przelot w pobliżu ziemi obcej planety intruza, oczywiście chodzi o nibiru. Tak więc wszyscy będą wpatrzeni w kometę Elenin a za nią lub obok niej lecą inne śmieci mniejsze, i tak zwana siódma skała ma uderzyć w ziemię.
  Teraz dokładnie za rok czasu ma pojawić się obok ziemi Nibiru co pokrywa się z kalendarzem Majów, mają nastąpić 3 dni ciemności i możliwe przechylenie osi ziemi w wyniku czego Polska ma znaleźć się w miejscu bliżej równika (np. wizje Ojca Klimuszki).
  A jeszcze dodam że zanim nastąpi upadek tej siódmej skały ma wybuchnąć III wojna światowa, przyczyną prawdopodobnie olbrzymi kryzys ogólnoświatowy.

  • tyqwa 28 lipca 2011 o 9:24 pm

   Czynty w to wierzysz ? WE . je ..bali cię z prawda2 info , a ty padalcu dalej swoje .

   a żerby jaśniej , z urbasia ,,,hu,,,,jca tyż .

   • tyqwa 28 lipca 2011 o 9:30 pm

    Kedy karlos oddasz kasę pożyczoną ? em se m pytam ?

    • zenobiusz 28 lipca 2011 o 10:43 pm

     Ty..qwa@,nie pij już !!!
     Wiem,że masz powody,
     ale na służbie??
     Wstyd

     • tyqwa 28 lipca 2011 o 11:55 pm

      durniu ,
      Zenobiusz opowiem ci anegdotę:
      Rzecz się dzieje w klasie. Pani pyta – dzieci co mamy z gęsi. – Rękę podnosi Zenuś; z gęsi mamy tuste przepani. Dobrze Zenuś, ale co jeszcze mamy z gęsi. Tuste przepani. No dobrze zenuś, a powiedz na czym śpisz. Na poduszeczce przepani. Dobrze ąnusiu A co jest w poduszeczce zenusiu – pierze przepani. No widzisz Zenuś, co więc jeszcze mamy z gęsi. Zenuś odpowiead – tuste przepani.

      znamy go w internecie ……

     • tyqwa 29 lipca 2011 o 1:39 am

      Uważasz się za bystszacha , no to wyjaśnij nam tu . Kim jest Piter Gabriel ???

      • Rodriguez7 29 lipca 2011 o 8:16 am

       wiesz tykwa xD

       sry ale przej***ną masz robotę ^^

   • karlos33 28 lipca 2011 o 9:35 pm

    przełom września i października będzie ostrzeżeniem nawet dla takiego inteligenta jak ty

    • tyqwa 28 lipca 2011 o 11:57 pm

     hej , co się boisz / / // ?/? sępisz kasę dalej ?

    • tyqwa 29 lipca 2011 o 1:29 am

     weź , bo się poleję ,ze szczęścia i śmiechu . ROZPUCHA .

    • eatUalive 29 lipca 2011 o 2:30 am

     Karlos33 Navajo88
     Śledze wasze wpisy od pewnego czasu dostrzegłem to że jesteś „WIELKIMI” zwolennikami Palnety x…. mówiliście o nibiru elenin komuś ze znajomych , rodzinny ? Jak zareagowali ?
     pozdrawiam

   • baba wanda 29 lipca 2011 o 1:31 am

    Jakos mi M zasmierdzialo

 25. ArO 28 lipca 2011 o 9:20 pm

  Haker Gary McKinnon ujawnia prawdę o UFO

  • Tajemniczy Pan 29 lipca 2011 o 7:52 am

   część 2

 26. Wojox 28 lipca 2011 o 9:43 pm

  Co do gościa Haker Gary McKinnon który ujawnia prawdę o UFO, nasuwa mi się jedno. Penetrował kompy bez haseł i zabezpieczeń. Wygląda to tak jakby agencje miały setki takich bezwartościowych kompów z różnymi bzdurami. I pozwalają na penetrację owych plików bo im zależy aby aura tajemniczości wisiała wokół tych spraw. Tak to wyłapuję. Prawdziwe dane są na komputerach które w żaden sposób nie są połoczone ze światową śiecią.. Prędzej mają własną wyizolowaną śieć na systemach które są wogóle niezgodne na platforach sprzętowo – programowych z ogólnodostępnymi. Wyobrażacie sobie aby te agencje do tajnych spraw używały Windowsów.. ?? Porażka…

  • SEBECX 28 lipca 2011 o 10:45 pm

   hehehehe… dokładnie…

   • hjk 29 lipca 2011 o 9:54 pm

    no nie bardzo, bo po pierwsze taki głupi to on nie był, zeby przeszukiwac kompy z windowsem :-).
    A po drugie penetrował moze juz w tej sieci specjalnej, chodzace na okrągło i analizujące dane, góry danych…,
    Bo jak to sobie wyobrażacie – np. komp do przetwarzania danych z satelity szpiegowskiego jest właczany o 8mej jak jakiś biurokrata przyjdzie do pracy i wpisze hasło??? A po 15 idzie do domu i się wylogowuje??? Bez żartów… 🙂

 27. X 28 lipca 2011 o 10:01 pm

  Maskarada z UFO: http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w

 28. trebor 28 lipca 2011 o 10:22 pm

  Klaus Dona-The Hidden History of the Human Race PL (1-5) http://www.youtube.com/watch?v=lCgmvXd5es4
  całość:http://www.youtube.com/watch?v=lCgmvXd5es4&list=PL31CABBEB359774C4

 29. Minato 28 lipca 2011 o 10:26 pm

  To raczej pół prawda , polecam film :
  Maskarada z UFO: http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w

 30. theaspartam 29 lipca 2011 o 7:50 am

  RELIGIA – Wypaczenie Prawdy Uniwersalnej 1-5 http://www.youtube.com/watch?v=tZGS_tTYkWQ

 31. 999AQQ 29 lipca 2011 o 10:08 am

  Zejdzcie na Ziemię!
  http://www.kciuk.pl/Siilnik-magnetyczno-sloneczny-a61557

  • hjk 29 lipca 2011 o 9:57 pm

   co ta zabawka robi? Przeciez to zwykłe baterie słoneczne zamienione w wirnik – po co takie udziwnienie? Lepiej rozstawić wszystkie te baterie i podłaczyć do zwykłego silnika, bedzie wieksza sprawność..

 32. Ania 29 lipca 2011 o 12:11 pm

  Zgadzam się . Nie ma dobrych kosmitów. Widocznie jest zasadą ogólnie przyjętą, że silniejsi żyją na koszt słabszych. Reszta to technika pasożytowania.

 33. outofstep 29 lipca 2011 o 6:15 pm

  Nie dziala u mnie ta strona http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/ .
  A jak u Was?