Wolna dyskusja

Z uwagi na wyjazd służbowy, nie jestem w stanie dzisiaj nic nowego zamieścić. Ponieważ po wczorajszym wpisem jest już dużo komentarzy, proponuję wolną dyskusję.
Dla angielskojęzycznych ciekawy link n.t. Nibiru: http://www.scribd.com/fullscreen/60725711
Tekst ten wywołał lawinę komentarzy na forum http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1574871/pg1
Tłumaczy on w sposób „naukowy” to co się dzieje Ziemią, planetami i Słońcem, zakłada, że w Układzie Słonecznym znalazł się intruz w postaci ciemnej gwiazdy o masie kilkakrotnie większej od Jowisza. Przygotowanie tego opracowania zajęło komuś sporo czasu i widać, że nie jest to twór laika. Jedno założenie mnie niepokoi – że grawitacja nie istnieje i że za oddziaływania między ciałami odpowiedzialny jest głównie magnetyzm. Tłumaczenie istnienia siły ciężkości na Ziemi ciśnieniem powietrza jest lekko mówiąc, naiwne. Dlatego sądzę, że może być to kolejna dezinformacja na temat tego co się dzieje z Ziemią.
Poprzedni artykuł, który zamieściłem na tym blogu jest podobny w charakterze – manipulatorski, choć częśc informacji może być prawdziwa. Bądźmy ostrożni – ktoś próbuje nami manipulować na wielką skalę!
Dla hiszpańskojęzycznych: http://starviewer.wordpress.com/2011/07/23/elenin-el-cluster-y-la-hora-de-la-verdad-desconcierto-en-la-nasa/

Reklamy