Wiadomości w skrócie, 29 lipca 2011r


Nie głosujemy na partie depopulacyjne!

taki efekt ma soja GMO na myszy w 2 pokoleniu. Trzeciego już nie będzie!

Czy chcesz głosować na ludzi, którzy bezmyślnie głosują na ustawę niszczącą totalnie polskie rolnictwo, rujnującą nasze zdrowie i potomstwo?
Udowodnione jest, że żywność GMO może stać się zabójstwem dla ssaków, całkowicie zniszczyć ich możliwości reprodukcyjne w ciągu 3 pokoleń! To podlega pod definicję ludobójstwa i ci, którzy za tym głosują absolutnie wpisują się w poczet ludobójców globalnych! Trudno powiedzieć, czy wynika to z niewiedzy czy z perfidii – nieważne – jeśli zostałeś wybrany posłem czy senatorem, to powinieneś zaznajomić się z możliwymi skutkami ustawy którą głosujesz!
„Ustawa o nasiennictwie w kształcie uchwalonym 1 lipca przez Sejm została zaakceptowana przez Senat bez poprawek. Projekt poparli senatorowie Platformy Obywatelskiej, przeciwni byli natomiast senatorowie Prawa i Sprawiedliwości. Przeciwko ustawie w całości wnioskowała senacka Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Według niej, niewystarczające i niejednoznaczne zapisy umożliwią rejestrację nasion genetycznie modyfikowanych, zatem faktycznie wprowadzą GMO do polskiego rolnictwa.” (wiecej: Senat poparł ustawę o GMO)
Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem dla nas w tej chwili jest uniknięcie masowego samobójstwa w postaci akceptacji GMO. Można tego uniknąć tylko poprzez głosowanie na partie, które się sprawdziły w Sejmie w tym zakresie. Głosujemy na PiS!
Masz inną opcję?

ŻĄDAJMY NATYCHMIASTOWEGO ZAKAZU UPRAW GMO (z e-maila)
Szanowni Państwo,

Czy udział w ludobójstwie dobije PSL? W środku "Pawlak"

Dzisiaj  pod  Senatem w godz.8.00-13:00 odbył się protest pt. „GMO TO NIE  TO!  STOP  GMO!”  Protestujący wyrazili niechęć i brak akceptacji faktu, że 1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali nową Ustawę o Nasiennictwie, która otwiera Polskę na uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz powoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion. Domagali się odrzucenia przez Senat nowej propozycji Ustawy o Nasiennictwie w jej obecnej formie oraz by Rząd RP NATYCHMIAST WPROWADZIŁ ZAKAZ UPRAW GMO wzorem innych krajów UE.
UWAGA WAŻNE! Właśnie przed chwilą dowiedzieliśmy się, że Marszałek Senatu przełożył debatę i głosowania nad Ustawą o Nasiennictwie na jutro (czwartek, 28 lipca). JEST TO  KOLEJNA  MANIPULACJA w okół  tej ustawy. Nie przeprowadzono konsultacji społecznych w tej kluczowej sprawie, dotyczącej każdego Polaka. Ignorowane są głosy tysięcy WYBORCÓW. Dodatkowo Rząd RP i większość mediów prowadzą akcję dezinformacji społeczeństwa, któremu wmawia się, że nowa ustawa nie pozwoli na uprawy GMO.

DZIAŁAĆ TRZEBA TERAZ I KAŻDY Z WAS MOŻE ZROBIĆ BARDZO DUŻO. Mobilizujcie też swoich znajomych…

Jedynie poprzez bombardowanie Senatorów żądaniami, aby odrzucili tę Ustawę o Nasiennictwie w obecnej formie możemy mieć nadzieję, że unikniemy katastrofy nieodwołalnego zakażenia naszego łańcucha pokarmowego przez GMO i odebrania przyszłym pokoleniom możności zdrowego, tradycyjnego jedzenia.
Organizujcie pokojowe pikiety – zbieramy się jutro o 9:00 pod Senatem, w małych grupach, bowiem nie ma już czasu aby zgłaszać protest. Informujcie media. Zadawajcie pytanie: CZYJ INTERES REPREZENTUJĄ ZWOLENNICY GMO?

PRZECIW GMO SĄ: IZBY ROLNICZE, KONWENT MARSZAŁKÓW, SEJMIKI WOJEWÓDZKIE, KOMITET OCHRONY PRZYRODY PAN, będący szeroką reprezentacją środowisk akademickich kraju, ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW i EUROPEJCZYKÓW. CZYJ INTERES REPREZENTUJĄ ZWOLENNICY GMO?
9 krajów Unii Europejskiej wprowadziło zakazy upraw GMO chroniąc swoje rolnictwo i swoich obywateli… a w Polsce ciągle znajdują się zwolennicy tej niebezpiecznej i niesprawdzonej technologii…CZYJ INTERES ONI REPREZENTUJĄ?

ŻĄDAJMY NATYCHMIASTOWEGO ZAKAZU UPRAW GMO.
ŻĄDAJMY ODRZUCENIA nowej propozycji Ustawy o Nasiennictwie w jej obecnej formie. CZAS NA DZIAŁANIE TERAZ!

Linki do materiałów źródłowych poniżej.

Serdecznie pozdrawiamy,
Jadwiga Łopata i Julian Rose
ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114
biuro@icppc.pl  http://www.icppc.pl    http://www.gmo.icppc.pl   http://www.eko-cel.pl
Przeczytaj – „Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych problemów”, autor: Julian Rose http://www.renesans21.pl
http://www.icppc.pl/antygmo/2005/03/dolnoslaska-izba-rolnicza/
http://www.icppc.pl/antygmo/2004/10/podkarpacka-izba-rolnicza/
http://www.icppc.pl/antygmo/2005/10/konwent-marszalkow/
http://www.icppc.pl/antygmo/strefy-wolne-od-gmo/wojewodztwa/
Oświadczenie Komitetu Ochrony Przyrody
http://alert-box.org/petycja/
http://www.youtube.com/watch?v=I6bUqbfOS1o

Kryminalny charakter ustawy o nasiennictwie?
(Z e-maila): Informujemy, że wczoraj 26 lipca 2011 zostało złożone do prokuratury ‚Obywatelskie żądanie wstrzymania głosowania w sprawie ustawy o nasiennictwie!’ Prosimy o poinformowanie o tym innych Senatorów.
We wniosku pisze m. in. ‚…Prawa i wolności obywatelskie to rodzaj praw przysługujących jednostce i upoważniających ją do domagania się od państwa podjęcia lub powstrzymania się od określonych działań…

..Konstytucja RP:

 • W związku z:
  Art. 68. 1. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.
 • W związku z art Art. 68.
  4. Władze publiczne są obowiązane do zwalczania chorób epidemicznych i zapobiegania negatywnym dla zdrowia skutkom degradacji środowiska.
 • art 74. 1. Władze publiczne prowadzą politykę zapewniającą bezpieczeństwo ekologiczne współczesnemu i przyszłym pokoleniom.
  Oraz 2. Władze publiczne wspierają działania obywateli na rzecz ochrony i poprawy stanu środowiska.

..mam pełne prawo żądać od organów władzy publicznej zagwarantowania mi moich praw wymienionych powyżej w trosce o dobro mojego kraju, mojej osoby, moich najbliższych. Czując się zagrożony o byt swojej rodziny, swój własny oraz o nasze wspólne zdrowie, ŻĄDAM poparcia zatrzymania głosowania.
..Na dzień dzisiejszy dokumentacja dostępna w internecie dosadnie pokazuje, że proces skażenia roślinnością modyfikowaną jest w granicy wielu pokoleń procesem NIEODWRACALNYM…

 • Art. 181 kodeksu karnego mówi:
  § 1 Kto powoduje zniszczenie w świecie roślinnym lub zwierzęcym w znacznych rozmiarach, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5…
 • Art. 23. k.c. Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

Każdy ma prawo do życia w bezpiecznym, nieskażonym środowisku.

 •  ..Art. 39. Konstytucji: Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

W WYPADKU WPROWADZENIA GMO DO ŚRODOWISKA nie da się zrobić kroku wstecz.

Oddanie kontroli nad rynkiem nasion uprawnych właścicielom patentów na odmiany modyfikowane stwarza bezpośrednie zagrożenie suwerenności żywieniowo-ekonomiczej Polski. Szczegóły: Maciej Kawiak, e-mail: maciej.kawiak@tlen.pl

Atak Serbów na wojska NATO

Płonący budynek sztucznie stworzonej granicy wewnątrz Serbii

Można się było spodziewać, że dzielny słowiański naród Serbów nie da się tak łatwo zdominować. NATO zostało zmuszone do wysłania posiłków na sztuczną granicę z Kosowem, gdzie w środę 27 lipca, grupa 50 zamaskowanych Serbów uzbrojonych w siekiery, pałki, rury i buldożer zaatakowała stację graniczną podpalając ją. Doszło też do wymiany ognia. Nikomu nic się nie stało, gdyż załodze kosowskiej udało się zbiec.
Konflikt stworzył się na skutek przejęcia przejść granicznych na północy Kosowa przez jednostki specjalne, których zadaniem jest blokada importu produktów z Serbii. Wcześniej Serbia nie uznała kosowskiego znaczka celnego, co w efekcie spowodowało blokadę importu produktów kosowskich.
We wtorek kosowski policjant został zabity strzałem w głowę. Na granicy doszło do potyczek Serbów z Kosowianami. Posiłki wysłane przez NATO mają zapobiec dalszemu rozwinięciu się konfliktu.
Kontrolowana przez USA i Izrael Rada Bezpieczeństwa ONZ zwołała specjalne posiedzenie w tej sprawie, które odbyło się zamkniętymi drzwiami, co potwierdza totalitarny charakter ONZ. Władze Serbii domagały się otwartości posiedzenia. Proeuropejski prezydent Serbii Boris Tadic uznał atak za wyczyn „chuligański”, jednak premier Kosowa Hashim Thaci uznał, że za incydentem stoi serbski rząd, który w jego opinii dąży do przejęcia północnego Kosowa.

Jak wiadomo, Serbia nie uznaje utworzonego w 2008 roku państwa Kosowa, które w większości zamieszkane jest przez Albańczyków. Historycznie Kosowo jest dla Serbów sercem ich kultury i tradycji. Serbowie uważają, że „bez Kosowa nie ma Serbii”, zatem na pewno konflikt nie zakończy się na przepychankach przygranicznych. Przez interwencję NATO, a wcześniejsze sztuczne migracje kryminalistów albańskich, Kosowo stało się centrum przemytu narkotyków do Europy.
Konflikt bałkański jest przykładem modus operandi satanistycznego NWO, który za wszelką cenę zmierza do zniszczenia państw narodowych. Tradycja, patriotyzm i umiłowanie własnego narodu są bowiem poważnymi przeszkodami w skuteczności funkcjonowania rządu światowego. Z tego względu kraje słowiańskie, na pewno będą celem satanistów – możemy się więc spodziewać wzrostu natężenia ataku na nasz kraj.

Strzeżcie się! Władza może do was strzelać już bez ostrzeżenia
„Od dziś Policja czy inne spec-służby mogą „walić” bez zbędnych zahamowań z broni ostrej zarówno do kobiet w tzw. widocznej ciąży jak i do małoletnich dzieci o innych nawet nie wspominając. Nie trzeba będzie już nawet tracić czasu na zwyczajowo rytualne okrzyki w rodzaju „stój bo strzelam !” vel „gleba!” – tak krzyczał pewien detektyw poseł z pamiętnej Samoobrony. Podobnym anachronizmem staje się również wymagany dotychczas strzał ostrzegawczy. Jak podał serwis BIBULA.COM mamy wreszcie oficjalne zatwierdzone rozporządzenie MSWiA a sygnalizowane wcześniej w tekście p.t. „Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych” plany zwiększenia uprawnień służb porządkowych wszelkiej maści (…)”

Nie łudźmy się, że są to jakieś wewnętrzne decyzje Tuska czy jego ministrów. MSWiA realizuje zalecenia tzw. rządu światowego”, niedemokratycznego tworu syjonistów masońskich, którzy uzurpują sobie prawo decydowania o losie wszystkich ludzi na naszym globie. Polska od ponad 20 lat jest pod kontrolą tej mafii, czego wynikiem jest m.in.:

 • totalne zubożenie społeczeństwa
 • utrata kontroli nad majątkiem narodowym objawiająca się tzw. prywatyzacją, czyli rabunkiem mienia
 • destrukcja systemu edukacji
 • przejęcie mediów przez międzynarodowe syndykaty kryminalne
 • systematyczne niszczenie religii
 • wprowadzanie depopulacyjnych środków depopulacyjnych jak żywność GMO, opryski chemiczne, szczepionki czy dodatki żywnościowe, depopulacyjne lecznictwo
 • antyludzki i kryminalny charakter wymiaru „sprawiedliwości”
 • uczestnictwo polskiej armii w bezprawnych ludobójczych wojnach

Teraz przyszedł czas na śrubę ostateczną, która potwierdzi totalitarny charakter rządów – zakazy publikacji, zgromadzeń i organizacji społecznych. Jest to oczywiście zapowiedź jeszcze większych działań o charakterze depopulacyjnym – takie obserwujemy w USA – bezprawne zabieranie mienia, blokada wypłat i emerytur, zakazy zatrudniania i swobodnego poruszania się dla opozycji politycznej, uliczne łapanki, masowe ludobójcze szczepienia, czipowanie itd. Aby to wprowadzić  potrzebne są odpowiednie zasady „prawne”. Legalizację ludobójstwa w taki sposób wprowadzały wszystkie totalitarne reżimy, począwszy od rewolucji bolszewickiej po nazistów czy współczesny amerykański system syjonistyczny. Wprowadzanie takich przepisów jest działalnością kryminalną – w normalnym kraju powinno być wszczęte dochodzenie, a winni ukarani próby zamachu wprowadzenia totalitaryzmu. Tu jednak działania są sterowane odgórnie i nie ma możliwości egzekucji normalnego prawa, nawet na arenie międzynarodowej. Pozostaje tylko organizowanie się społeczeństwa i bierny opór.

YouTube oficjalnie przyznaje się do manipulacji licznikami
Dzisiaj na stronie youTube ukazał się następujący komunikat:
„From July 11th to July 18th, YouTube viewcounts have not been consistently updating for many videos. Please be assured that any views not currently updated are still being recorded. We are working to resolve this issue, and you can see the latest updates here”
Świadczy to o ty, o czym już dawno informowaliśmy – że liczniki są wstrzymywane bądź manipulowane. YouTube tłumaczy się, że ilość wejść jest stale rejestrowana, mimo że dane nie są aktualizowane. A co z licznikami, które się nie zmieniały po kilka dni z rzędu?
YouTube zapewne reaguje na wrzawę, która się podniosła wobec domniemanych manipulacji. Nie można wykluczyć, że w związku z tym zostały podjęte czynności prawne wobec YouTube, co musiałoby spowodować czynności obronne w postaci komunikatów. Niezależnie od tego czy YouTube blokuje celowo liczniki, czy też nie – mamy dowód na to, że nasze obawy o to, że liczniki nie odzwierciedlają aktualnej ilości wejść okazały się prawdziwe. Jeszcze jeden prztyczek w nosy dezinformatorów…

Reklamy