Wiadomości w skrócie, 29 lipca 2011r


Nie głosujemy na partie depopulacyjne!

taki efekt ma soja GMO na myszy w 2 pokoleniu. Trzeciego już nie będzie!

Czy chcesz głosować na ludzi, którzy bezmyślnie głosują na ustawę niszczącą totalnie polskie rolnictwo, rujnującą nasze zdrowie i potomstwo?
Udowodnione jest, że żywność GMO może stać się zabójstwem dla ssaków, całkowicie zniszczyć ich możliwości reprodukcyjne w ciągu 3 pokoleń! To podlega pod definicję ludobójstwa i ci, którzy za tym głosują absolutnie wpisują się w poczet ludobójców globalnych! Trudno powiedzieć, czy wynika to z niewiedzy czy z perfidii – nieważne – jeśli zostałeś wybrany posłem czy senatorem, to powinieneś zaznajomić się z możliwymi skutkami ustawy którą głosujesz!
„Ustawa o nasiennictwie w kształcie uchwalonym 1 lipca przez Sejm została zaakceptowana przez Senat bez poprawek. Projekt poparli senatorowie Platformy Obywatelskiej, przeciwni byli natomiast senatorowie Prawa i Sprawiedliwości. Przeciwko ustawie w całości wnioskowała senacka Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Według niej, niewystarczające i niejednoznaczne zapisy umożliwią rejestrację nasion genetycznie modyfikowanych, zatem faktycznie wprowadzą GMO do polskiego rolnictwa.” (wiecej: Senat poparł ustawę o GMO)
Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem dla nas w tej chwili jest uniknięcie masowego samobójstwa w postaci akceptacji GMO. Można tego uniknąć tylko poprzez głosowanie na partie, które się sprawdziły w Sejmie w tym zakresie. Głosujemy na PiS!
Masz inną opcję?

ŻĄDAJMY NATYCHMIASTOWEGO ZAKAZU UPRAW GMO (z e-maila)
Szanowni Państwo,

Czy udział w ludobójstwie dobije PSL? W środku "Pawlak"

Dzisiaj  pod  Senatem w godz.8.00-13:00 odbył się protest pt. „GMO TO NIE  TO!  STOP  GMO!”  Protestujący wyrazili niechęć i brak akceptacji faktu, że 1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali nową Ustawę o Nasiennictwie, która otwiera Polskę na uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz powoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion. Domagali się odrzucenia przez Senat nowej propozycji Ustawy o Nasiennictwie w jej obecnej formie oraz by Rząd RP NATYCHMIAST WPROWADZIŁ ZAKAZ UPRAW GMO wzorem innych krajów UE.
UWAGA WAŻNE! Właśnie przed chwilą dowiedzieliśmy się, że Marszałek Senatu przełożył debatę i głosowania nad Ustawą o Nasiennictwie na jutro (czwartek, 28 lipca). JEST TO  KOLEJNA  MANIPULACJA w okół  tej ustawy. Nie przeprowadzono konsultacji społecznych w tej kluczowej sprawie, dotyczącej każdego Polaka. Ignorowane są głosy tysięcy WYBORCÓW. Dodatkowo Rząd RP i większość mediów prowadzą akcję dezinformacji społeczeństwa, któremu wmawia się, że nowa ustawa nie pozwoli na uprawy GMO.

DZIAŁAĆ TRZEBA TERAZ I KAŻDY Z WAS MOŻE ZROBIĆ BARDZO DUŻO. Mobilizujcie też swoich znajomych…

Jedynie poprzez bombardowanie Senatorów żądaniami, aby odrzucili tę Ustawę o Nasiennictwie w obecnej formie możemy mieć nadzieję, że unikniemy katastrofy nieodwołalnego zakażenia naszego łańcucha pokarmowego przez GMO i odebrania przyszłym pokoleniom możności zdrowego, tradycyjnego jedzenia.
Organizujcie pokojowe pikiety – zbieramy się jutro o 9:00 pod Senatem, w małych grupach, bowiem nie ma już czasu aby zgłaszać protest. Informujcie media. Zadawajcie pytanie: CZYJ INTERES REPREZENTUJĄ ZWOLENNICY GMO?

PRZECIW GMO SĄ: IZBY ROLNICZE, KONWENT MARSZAŁKÓW, SEJMIKI WOJEWÓDZKIE, KOMITET OCHRONY PRZYRODY PAN, będący szeroką reprezentacją środowisk akademickich kraju, ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW i EUROPEJCZYKÓW. CZYJ INTERES REPREZENTUJĄ ZWOLENNICY GMO?
9 krajów Unii Europejskiej wprowadziło zakazy upraw GMO chroniąc swoje rolnictwo i swoich obywateli… a w Polsce ciągle znajdują się zwolennicy tej niebezpiecznej i niesprawdzonej technologii…CZYJ INTERES ONI REPREZENTUJĄ?

ŻĄDAJMY NATYCHMIASTOWEGO ZAKAZU UPRAW GMO.
ŻĄDAJMY ODRZUCENIA nowej propozycji Ustawy o Nasiennictwie w jej obecnej formie. CZAS NA DZIAŁANIE TERAZ!

Linki do materiałów źródłowych poniżej.

Serdecznie pozdrawiamy,
Jadwiga Łopata i Julian Rose
ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114
biuro@icppc.pl  www.icppc.pl    www.gmo.icppc.pl   www.eko-cel.pl
Przeczytaj – „Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych problemów”, autor: Julian Rose www.renesans21.pl
http://www.icppc.pl/antygmo/2005/03/dolnoslaska-izba-rolnicza/
http://www.icppc.pl/antygmo/2004/10/podkarpacka-izba-rolnicza/
http://www.icppc.pl/antygmo/2005/10/konwent-marszalkow/
http://www.icppc.pl/antygmo/strefy-wolne-od-gmo/wojewodztwa/
Oświadczenie Komitetu Ochrony Przyrody
http://alert-box.org/petycja/
http://www.youtube.com/watch?v=I6bUqbfOS1o

Kryminalny charakter ustawy o nasiennictwie?
(Z e-maila): Informujemy, że wczoraj 26 lipca 2011 zostało złożone do prokuratury ‚Obywatelskie żądanie wstrzymania głosowania w sprawie ustawy o nasiennictwie!’ Prosimy o poinformowanie o tym innych Senatorów.
We wniosku pisze m. in. ‚…Prawa i wolności obywatelskie to rodzaj praw przysługujących jednostce i upoważniających ją do domagania się od państwa podjęcia lub powstrzymania się od określonych działań…

..Konstytucja RP:

 • W związku z:
  Art. 68. 1. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.
 • W związku z art Art. 68.
  4. Władze publiczne są obowiązane do zwalczania chorób epidemicznych i zapobiegania negatywnym dla zdrowia skutkom degradacji środowiska.
 • art 74. 1. Władze publiczne prowadzą politykę zapewniającą bezpieczeństwo ekologiczne współczesnemu i przyszłym pokoleniom.
  Oraz 2. Władze publiczne wspierają działania obywateli na rzecz ochrony i poprawy stanu środowiska.

..mam pełne prawo żądać od organów władzy publicznej zagwarantowania mi moich praw wymienionych powyżej w trosce o dobro mojego kraju, mojej osoby, moich najbliższych. Czując się zagrożony o byt swojej rodziny, swój własny oraz o nasze wspólne zdrowie, ŻĄDAM poparcia zatrzymania głosowania.
..Na dzień dzisiejszy dokumentacja dostępna w internecie dosadnie pokazuje, że proces skażenia roślinnością modyfikowaną jest w granicy wielu pokoleń procesem NIEODWRACALNYM…

 • Art. 181 kodeksu karnego mówi:
  § 1 Kto powoduje zniszczenie w świecie roślinnym lub zwierzęcym w znacznych rozmiarach, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5…
 • Art. 23. k.c. Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

Każdy ma prawo do życia w bezpiecznym, nieskażonym środowisku.

 •  ..Art. 39. Konstytucji: Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

W WYPADKU WPROWADZENIA GMO DO ŚRODOWISKA nie da się zrobić kroku wstecz.

Oddanie kontroli nad rynkiem nasion uprawnych właścicielom patentów na odmiany modyfikowane stwarza bezpośrednie zagrożenie suwerenności żywieniowo-ekonomiczej Polski. Szczegóły: Maciej Kawiak, e-mail: maciej.kawiak@tlen.pl

Atak Serbów na wojska NATO

Płonący budynek sztucznie stworzonej granicy wewnątrz Serbii

Można się było spodziewać, że dzielny słowiański naród Serbów nie da się tak łatwo zdominować. NATO zostało zmuszone do wysłania posiłków na sztuczną granicę z Kosowem, gdzie w środę 27 lipca, grupa 50 zamaskowanych Serbów uzbrojonych w siekiery, pałki, rury i buldożer zaatakowała stację graniczną podpalając ją. Doszło też do wymiany ognia. Nikomu nic się nie stało, gdyż załodze kosowskiej udało się zbiec.
Konflikt stworzył się na skutek przejęcia przejść granicznych na północy Kosowa przez jednostki specjalne, których zadaniem jest blokada importu produktów z Serbii. Wcześniej Serbia nie uznała kosowskiego znaczka celnego, co w efekcie spowodowało blokadę importu produktów kosowskich.
We wtorek kosowski policjant został zabity strzałem w głowę. Na granicy doszło do potyczek Serbów z Kosowianami. Posiłki wysłane przez NATO mają zapobiec dalszemu rozwinięciu się konfliktu.
Kontrolowana przez USA i Izrael Rada Bezpieczeństwa ONZ zwołała specjalne posiedzenie w tej sprawie, które odbyło się zamkniętymi drzwiami, co potwierdza totalitarny charakter ONZ. Władze Serbii domagały się otwartości posiedzenia. Proeuropejski prezydent Serbii Boris Tadic uznał atak za wyczyn „chuligański”, jednak premier Kosowa Hashim Thaci uznał, że za incydentem stoi serbski rząd, który w jego opinii dąży do przejęcia północnego Kosowa.

Jak wiadomo, Serbia nie uznaje utworzonego w 2008 roku państwa Kosowa, które w większości zamieszkane jest przez Albańczyków. Historycznie Kosowo jest dla Serbów sercem ich kultury i tradycji. Serbowie uważają, że „bez Kosowa nie ma Serbii”, zatem na pewno konflikt nie zakończy się na przepychankach przygranicznych. Przez interwencję NATO, a wcześniejsze sztuczne migracje kryminalistów albańskich, Kosowo stało się centrum przemytu narkotyków do Europy.
Konflikt bałkański jest przykładem modus operandi satanistycznego NWO, który za wszelką cenę zmierza do zniszczenia państw narodowych. Tradycja, patriotyzm i umiłowanie własnego narodu są bowiem poważnymi przeszkodami w skuteczności funkcjonowania rządu światowego. Z tego względu kraje słowiańskie, na pewno będą celem satanistów – możemy się więc spodziewać wzrostu natężenia ataku na nasz kraj.

Strzeżcie się! Władza może do was strzelać już bez ostrzeżenia
„Od dziś Policja czy inne spec-służby mogą „walić” bez zbędnych zahamowań z broni ostrej zarówno do kobiet w tzw. widocznej ciąży jak i do małoletnich dzieci o innych nawet nie wspominając. Nie trzeba będzie już nawet tracić czasu na zwyczajowo rytualne okrzyki w rodzaju „stój bo strzelam !” vel „gleba!” – tak krzyczał pewien detektyw poseł z pamiętnej Samoobrony. Podobnym anachronizmem staje się również wymagany dotychczas strzał ostrzegawczy. Jak podał serwis BIBULA.COM mamy wreszcie oficjalne zatwierdzone rozporządzenie MSWiA a sygnalizowane wcześniej w tekście p.t. „Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych” plany zwiększenia uprawnień służb porządkowych wszelkiej maści (…)”

Nie łudźmy się, że są to jakieś wewnętrzne decyzje Tuska czy jego ministrów. MSWiA realizuje zalecenia tzw. rządu światowego”, niedemokratycznego tworu syjonistów masońskich, którzy uzurpują sobie prawo decydowania o losie wszystkich ludzi na naszym globie. Polska od ponad 20 lat jest pod kontrolą tej mafii, czego wynikiem jest m.in.:

– totalne zubożenie społeczeństwa
– utrata kontroli nad majątkiem narodowym objawiająca się tzw. prywatyzacją, czyli rabunkiem mienia
– destrukcja systemu edukacji
– przejęcie mediów przez międzynarodowe syndykaty kryminalne
– systematyczne niszczenie religii
– wprowadzanie depopulacyjnych środków depopulacyjnych jak żywność GMO, opryski chemiczne, szczepionki czy dodatki żywnościowe, depopulacyjne lecznictwo
– antyludzki i kryminalny charakter wymiaru „sprawiedliwości”
– uczestnictwo polskiej armii w bezprawnych ludobójczych wojnach

Teraz przyszedł czas na śrubę ostateczną, która potwierdzi totalitarny charakter rządów – zakazy publikacji, zgromadzeń i organizacji społecznych. Jest to oczywiście zapowiedź jeszcze większych działań o charakterze depopulacyjnym – takie obserwujemy w USA – bezprawne zabieranie mienia, blokada wypłat i emerytur, zakazy zatrudniania i swobodnego poruszania się dla opozycji politycznej, uliczne łapanki, masowe ludobójcze szczepienia, czipowanie itd. Aby to wprowadzić  potrzebne są odpowiednie zasady „prawne”. Legalizację ludobójstwa w taki sposób wprowadzały wszystkie totalitarne reżimy, począwszy od rewolucji bolszewickiej po nazistów czy współczesny amerykański system syjonistyczny. Wprowadzanie takich przepisów jest działalnością kryminalną – w normalnym kraju powinno być wszczęte dochodzenie, a winni ukarani próby zamachu wprowadzenia totalitaryzmu. Tu jednak działania są sterowane odgórnie i nie ma możliwości egzekucji normalnego prawa, nawet na arenie międzynarodowej. Pozostaje tylko organizowanie się społeczeństwa i bierny opór.

YouTube oficjalnie przyznaje się do manipulacji licznikami
Dzisiaj na stronie youTube ukazał się następujący komunikat:
„From July 11th to July 18th, YouTube viewcounts have not been consistently updating for many videos. Please be assured that any views not currently updated are still being recorded. We are working to resolve this issue, and you can see the latest updates here”
Świadczy to o ty, o czym już dawno informowaliśmy – że liczniki są wstrzymywane bądź manipulowane. YouTube tłumaczy się, że ilość wejść jest stale rejestrowana, mimo że dane nie są aktualizowane. A co z licznikami, które się nie zmieniały po kilka dni z rzędu?
YouTube zapewne reaguje na wrzawę, która się podniosła wobec domniemanych manipulacji. Nie można wykluczyć, że w związku z tym zostały podjęte czynności prawne wobec YouTube, co musiałoby spowodować czynności obronne w postaci komunikatów. Niezależnie od tego czy YouTube blokuje celowo liczniki, czy też nie – mamy dowód na to, że nasze obawy o to, że liczniki nie odzwierciedlają aktualnej ilości wejść okazały się prawdziwe. Jeszcze jeden prztyczek w nosy dezinformatorów…

Reklamy

186 responses to “Wiadomości w skrócie, 29 lipca 2011r

 1. Kuba 29 lipca 2011 o 10:49 am

  Jak juz kiedys wspominalem, powywieszalbym zdrajcow na palacu kultury. Najlepiej w niedziele w porach obiadowych ;] Zaleznie od tego, czyja pileczke odbijaja, wieszalbym na wschod, zachod, polnnoc i poludnie :]

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 11:46 am

   Na takie działania tylko czekają. Wieszać można tylko po uprzednim procesie karnym i wyroku. Polskie prawodawstwo nie przewiduje kary śmierci.

   • Kuba 29 lipca 2011 o 1:55 pm

    http://nowaprawica.org.pl/

    hmmm… ?
    Czy gryzie w oczy ? ;]

    • Ania 29 lipca 2011 o 4:43 pm

     A jakże, tyle że od tysięcy lat to przesada. Gatunki hodowlane powstały drogą selekcji, co nie ma nic wspólnego z obecnymi metodami modyfikacji genetycznych. Temat szeroki, musisz sam go zgłębić zaczynając być może od podstaw genetyki Mendla.
     Nasze podstawowe zboża ” na chleb” , czyli pszenica i żyto to tetraploidy . Nie wiem na pewno, czy wszystkie odmiany żyta. Pszenica na 100 %. Ta wymiana starych gatunków ( diploidów, czyli normalnych ) na nowe ( tetraploidy) odbyła się w latach 70 i 80 XX w. Nie wiem czy zauważyłeś, że od tamtej pory mamy epidemię chorób metabolicznych, np otyłość, cukrzyca, a także alergie, które przecież maja źródło w przewodzie pokarmowym i całą paletę innych.
     Wiele znanych mi osób samodzielną walkę o zdrowie rozpoczynało od eliminacji z diety pszenicy i pasteryzowanego mleka. I mają efekty, wracają do zdrowia po różnych perypetiach zdrowotnych.
     Czyli juz wiadomo, ze to nie jest dla nas dobre.
     A z tymi genetycznie modyfikowanymi obecnie, to na razie są doświadczenia na zwierzętach. Te niezależne od korporacji wyraźnie pokazują, że kukurydza i soja GMO powoduja zwyrodnienie przewodu pokarmowego i ograniczaja rozrodczość i przeżywalność potomstwa ( to na szczurach, które słyną z tego, ze sa naprawdę wszystkożerne)
     Te badania, które zlecaja korporacje ( z tym kto ma prawo badać wpływ organizmów GMO na zwierzęta to oddzielny skandal) oczywiście wykazują , że zywność i pasza GMO jest tak samo dobra, jak tradycyjna. Ale to temat rzeka.

     • monitorpolski 29 lipca 2011 o 4:52 pm

      I nie możesz nawet zbadać nasion GMO bo będziesz na pewno skazany w procesie, który ci założą firmy – że naruszyłeś ich patent badając nasiona.

     • Ania 29 lipca 2011 o 5:04 pm

      Znowu mój komentarz pokazał sie nie pod tym postem, co trzeba. Mało byc jako odpowiedź dla Nowy o GMO

     • Robert Śmietana 30 lipca 2011 o 12:51 pm

      Bardzo mądrze napisane.

   • Kuba 29 lipca 2011 o 1:57 pm

    A gdyby zmienic prawodawstwo?
    PiS tego nie zrobi… ;]

    • SEBECX 29 lipca 2011 o 3:59 pm

     ja tam nie głosuje na żadną partie bo nie ma na kogo… PiS ratyfikował traktat lizboński , a powinno być referendum…. tyle w temacie….

     • zenobiusz 29 lipca 2011 o 7:38 pm

      To się kiedyś tak mówiło.
      „Na złość Mamie, odmrożę sobie uszy ” 🙂 🙂 🙂

      • SEBECX 29 lipca 2011 o 8:31 pm

       ..nie na złość mamie, tylko zgodnie z sumieniem.. oddam nieważny … to dlatego, że pozwalamy na takie odstępstwa… przecież Lizbona to ODDANIE SUWERENNOŚCI …

       • zenobiusz 29 lipca 2011 o 8:52 pm

        Jednym słowem,zagłosujesz na PO,bo tylko taki będzie skutek,
        Trzeba głosować zgodnie ze wskazaniami sumienia i rozumu
        ,na prawdę to mogą być wybory ,ostatniej szansy.

       • Lutek 29 lipca 2011 o 10:27 pm

        Ależ sa partie, które twierdza zupełnie tak samo:

        http://www.youtube.com/watch?v=TCkZvLqD_vs

        PIS i PO w ogóle nie dyskutowały tego w takich kategoriach.
        To są zdrajcy na których nie wolno głosować.
        Jeśli nie chcesz oddać głosu na nową prawicę – głosuj na kazdą inną partię spoza bandy czworga, które niszcza nasz kraj. Wtedy naprawdę pokazesz im środkowy palec, niską frekwencją nikt się nie przejmie.

        • Wojwit 30 lipca 2011 o 11:03 am

         Podpisuję się, Lutek, pod Twoją opinią. Nie głosować na „bandę czworga”. Chyba że ktoś lubi jak się partie „pięknie różnią”, jak powiedział geremek czy mazowiecki…

        • zenobiusz 30 lipca 2011 o 11:52 am

         O ,posiłki przybyły !!!!

    • zenobiusz 30 lipca 2011 o 1:58 pm

     Kuba@
     „A gdyby zmienic prawodawstwo”
     piS to zrobi ,bo tak deklaruje,
     i tak w Semie działa ??????

   • wojox 29 lipca 2011 o 7:41 pm

    Wieszać za fraki, a tłum oblewa gnojówka, rzuca dzbukami i zgniłymi pomidorami i innym ścierwem…

    • zenobiusz 30 lipca 2011 o 2:00 pm

     Się Wojox@ się.
     To ,zawsze możesz .
     Innych nie podpuszczaj.

 2. mat 29 lipca 2011 o 11:03 am

  Tylko miłość nas uratuje pokochajmy ich i samych siebie. Ich szlag trafii!!!!

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 4:53 pm

   mat, skąd u ciebie taka zmiana?! Czyżby modlitwy pomogły?

 3. hmm 29 lipca 2011 o 11:04 am

  Senat poparł ustawę o GMO

  Senat poparł ustawę o GMO Ustawa o nasiennictwie w kształcie uchwalonym 1 lipca przez Sejm została zaakceptowana przez Senat bez poprawek. Projekt poparli senatorowie Platformy Obywatelskiej, przeciwni byli natomiast senatorowie Prawa i Sprawiedliwości.

  http://tvp.info/informacje/biznes/senat-poparl-ustawe-o-gmo/4986450

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 11:45 am

   Wniosek: GŁOSUJMY NA PiS. Tak jak kiedyś byłem zwolennikiem bojkotu, to teraz sądzę, że najlepsza opcja dla nas jest w PiS. Bojkot da to, że wygrają partie depopulacyjne.

   • iHe 29 lipca 2011 o 12:10 pm

    Ja obstawiam,że nie będzie kampanii:(,po co owcom dawać jakąś szanse.Z tego art.wynika,że stara gwardia masońska chce podobnie zagrać jak z ww1.Oczywiście bardzo chciałbym się mylić.
    Zadyma na Bałkanach,no a potem z górki Iran,Turcja,Pakistan,Afryka Pn i Arabia, Kaukaz,Egipt,Tajwan,Korea,Japonia,Europa wschodnia,może nawet Chiny?Hmm może jednak nie..W końcu to teatrzyk z martwymi aktorami 3 planu.W międzyczasie terroryści wyłączą internet i system bankowy.Jak licznik trupów osiągnie właściwy poziom wpadną na pomysł pokój za jawne NWO.Kto by nie przyjął..
    Głodni ludzie będą wcinać zatrutą wode i żarło gmo z pocałowaniem ręki.
    Kostki domina ustawione,ołowiane żołnierzyki na planszy,a żetony wydane.
    Akcja..Jeszcze tylko brakuje egipskich ciemności i można zaczynać.
    Brakuje też Islamofobii i krucjat z EU,tu może być problem,bo EU, aż tak chyba głupie nie jest jak by banksterzy chcieli.
    Co nie zmienia faktu,że wystarczająco głupie,zinfiltrowane i zastraszone,żeby plan się udał tak czy siak.
    Wracając do wyborów ,do tego czasu może być tak gorąco,że żaden PR nie pomoże,więc PO co ryzykować stanowiska wypróbowanych przyjaciół nowego porządku światowego.

    • monitorpolski 29 lipca 2011 o 4:56 pm

     Nie sądzisz, że to co się stanie też od nas zależy? W USA udało się wiele rzeczy przyblokować, właśnie m.in. niezależnymi mediami. Gdyby nie to, na pewno byłaby powtórka WTC.
     Ludzie muszą wiedzieć skąd idzie zagrożenie i kto jest się gotów posunąć do zamachu.

   • eeetam 29 lipca 2011 o 12:25 pm

    To nic nie da… Wszystkie duże partie w Polsce są teatrem politycznym. Jeżeli gdzieś zapadła decyzja , że GMO będzie w Polsce to będzie… (tak jak było z podpisaniem traktatu lisbońskiego … podpisali? Podpisali…) Ja zawsze głosuję na Korwina , wprawdzie nie sprzeciwia się GMO, ale ma moim zdaniem rozsądne do tego podejście: GMO tak , ale jak będize alternetywa i każdy produkt zawiera informację, że jest w nim coś z GMO. W takiej sutuacji to klient zdecyduje , czy chce tańsze GMO , czy droższą naturę… Wiem, że możecie mieć do tego „ale” , al ale… lepsze to niż bezproduktywne dyskusje. W sprzeciw PiS w trakcie posiadania realnej władzy nie wieżę.

    • SEBECX 29 lipca 2011 o 4:06 pm

     Mykke od dawien dawna mówi co masonerka robi, jak i jakie chce wprowadzić rozwiązania…. ostatecznie Król …tak jak w Protokołach…

    • monitorpolski 29 lipca 2011 o 4:56 pm

     A co z Węgrami? Postawili się i niszczą wszystkie uprawy GMO. Uwierz w siebie!

    • Wojwit 30 lipca 2011 o 11:14 am

     Rośliny GMO zanieczyszczają swoimi pyłkami ze zmodyfikowanymi genami każdą normalną (czyli nie modyfikowaną genetycznie) roślinę tego samego gatunku rosnącą w promieniu circa 5 km od siebie. Po kilku latach NIE MA roślin „czystych”. TU JEST NIEBEZPIECZEŃSTWO przyjęcia tych upraw! Ze zwierzętami jest o tyle bezpieczniej, że zapłodnienie nie jest niejako „samoistne”… Dlatego oznaczenia to nie jest droga do celu, bo po kilku latach naprawdę nie będą potrzebne… ABSOLUTNY ZAKAZ GMO!!

   • ama12 29 lipca 2011 o 12:34 pm

    Szczerze mówiąc ciekawa byłam jak zagłosują, bo kilka dni temu nieźle krzyczeli że są przeciwni GMO. I teraz – albo to chwyt wyborczy albo faktycznie jest ziarnko nadziei.

    • zenobiusz 30 lipca 2011 o 2:03 pm

     No i głosowali przeciw.Zadławienie Ci Ama12@ nie grozi ??????

   • SEBECX 29 lipca 2011 o 4:02 pm

    … może być też tak, że będzie BUM np. na Głównym w Warszawie, jak to ostatnio spekulowaliśmy i wybory pójdą się je….

   • monitorpolski 29 lipca 2011 o 4:57 pm

    Lemingu, skąd to niby wiesz? Mylisz się, byłem i jestem zwolennikiem partii narodowych. Ustrojem, który popieram jest Republika konstytucyjna jak kiedyś USA lub demokracja bezpośrednia jaką do dzisiaj jest Szwajcaria. Zobacz na moje publikacje wideo.

   • ramires 29 lipca 2011 o 9:15 pm

    „Zmęczony człowiek wraca po pracy prawie 2 zmiany”. Mój kolega spłaca kredyt na mieszkanie. O dziwo po 3 latach spłacania ma jeszcze o 70 tyś Pln. więcej do spłacenia niż wziął. Rozkłada się na na kanapie, włącza tv i co….? Ukochany premier wstawia się za osobami co wzięły kredyt, własną piersią broni „wałów powodziowych” jedyna słuszna linia obroni kredytobiorców jak i powodzian. ” towarzysze pomożecie ?”. Ja już znam odpowiedż. I raczej się nie pomylę !

    • monitorpolski 29 lipca 2011 o 10:13 pm

     Nie warto być idiotą. Tylko idioci brali kredyty. Za bezmózgowie się płaci. I potem ci mówią – „co ty wiesz, w Tefałenie mówili…”

   • 999AQQ 30 lipca 2011 o 12:10 am

    Pamięć coś szwankuje, czyżby niektórzy zapomnieli, do kogo miłością pałał i co zapalał w pałacu Lech K.?

    • Wojwit 30 lipca 2011 o 11:18 am

     I z kim na pawimentach tegoż pałacu zabawy „na okoliczność” palenia świeczek wyczyniał.

    • zenobiusz 30 lipca 2011 o 2:05 pm

     W waszych skryptach,jak opluwać,owszem.

 4. Annah. 29 lipca 2011 o 11:09 am

  Gdy zły duch zaczyna ogarniać świat, gdy nawet modlitwa zdaje się już nieskuteczna, trzeba nam przypomnieć sobie słowa Jezusa: „Ten rodzaj duchów wypędza się tylko modlitwą i postem” (Mt 17,21). W takich chwilach nasze modły zanoszone do Boga muszą zostać oczyszczone przez wielką pokutę. A wówczas to, co niemożliwe u ludzi, okazuje się rzeczą łatwą u Boga.

  Pokutna modlitwa sprawia cuda. Jeśli modlą się i pokutują poszczególni ludzie, cuda wkraczają w ich osobiste życie. Gdy modli się i pokutuje cały naród, cuda zaczynają się dziać w wymiarze społecznym, gospodarczym, a nawet politycznym!Wielka modlitwa połączona z wielką pokutą rodzi wielkie cuda. Dowodów na tę biblijną prawdę nie musimy szukać daleko. Wystarczy spojrzeć w stronę Austrii, gdzie w 1955 r. historia odnotowała wielki cud różańcowy.

  http://toczytaelita.nowyekran.pl/post/21841,cud-rozancowy-w-austrii

  źródło: http://www.pielgrzymka.konin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=159:cud-roacowy-w-austrii&catid=37:wiadectwo&Itemid=61

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 11:44 am

   Nie wszyscy są gotowi na modły i pokutę. Ci, którzy są powinni to robić. Ale gwoli przypomnienia, Indianie też się modlili gdy ich mordowano, nie zapobiegło to niemal całkowitej ich anihilacji. Jeśli można coś zrobić by się temu przeciwstawić, to róbmy to! Najbardziej oczywiste jest to by informować ludzi o zagrożeniu. Są konkrety – totalitarne przepisy są wprowadzane w celu legalizacji planowanych działań kryminalnych, znamy to z historii. Co Hitler robił zanim zaczął mordować w obozach?

   • człek 29 lipca 2011 o 1:16 pm

    Zawiesili Ci konto, bo pewnie miałeś nieprawidłowe kliki z tego samego numeru IP. Napisz do Google, by podali powód zablokowania konta. Ewentualnie zajrzyj w pole Diagnostyka Witryny na swoim koncie AdSense. Chociaż z drugiej strony, w czasach nagromadzenia się wielkiej ilości teorii spiskowch, można by rzec, że w pełni świadomie zdecydowałeś się usunięcie boksa reklamowego, zastępując środek przychodów z reklam innym sposobem dochodu.
    I wyjaśnij proszę dlaczego „Zablokowanie AdSense wróży zamknięcie tego bloga”? Utrzymanie strony na darmowym hostingu wordpressa coś Cię kosztuje? Czy może jest to chwyt wystosowany po to, by przestraszyć i tak już biedne owieczki i wyciągnąć od nich kasę z konta? Ale ja tylko tak gdybam…w końcu jest to trendy w dobie teorii spiskowych 😉

    • monitorpolski 29 lipca 2011 o 1:40 pm

     człek, widzę że masz zadanie do wykonania. No bo czy sądzisz, że po wielomiesięcznym okresie kiedy AdSense hulało na moim blogu i przynosiło także dochody WordPressowi, zamknięto by mi to bez ostrzeżenia?! Czy sądzisz, że nie znam zasad działania AdSense? Widziałeś gdzieś na moim blogu żebym nawoływał do klikania?!
     Te „teorie spiskowe”, o których piszesz są poparte niepodważalnymi dowodami, więc jedynym wnioskiem który się może nasunąć jest to, że na Worpressa były naciski w.s. usunięcia bloku reklam. Nie sądzę jednak, żeby WordPress miał coś do tego.
     Po tym co się dzieje w USA mam prawo wnioskować, że zamkną bloga z powodów, których w świetle nowego „prawa” nawet nie muszą ujawniać.
     Nie mam zamiaru do nikogo pisać, liczę na datki większe od gównianego AdSense, który zamieszcza też reklamy firm o charakterze ludobójczym.

     • człek 29 lipca 2011 o 2:08 pm

      Dziwne, bo ja także mam stronki na Wordpessie i reklamy AdSense postawione na nich hulają aż miło. I nie twierdzę,że nawoływałeś do klikania 🙂 Poza tym sam WordPress nie dostaje kasy od Googla za to, że Ty umieszczasz reklamy na tym cms’ie. Hmmm…jakie naciski na WordPressa? Pierwsze o tym słyszę.. Rzuć jakiegoś linka.. A czy owe datki przeznaczasz na pewno na dobre cele? Skąd mam wiedzieć na co idą moje pieniądze, które mógłbym Ci przelać? Bo na pewno nie an rozwijanie darmowego skądinad bloga…
      I najlepsze na koniec. Nie mam żadnego zadania do wykonania.. bo niby jakie? spisek przeciwko Tobie? Państwu? Światu? Give me a break 😉

      • zenobiusz 29 lipca 2011 o 3:03 pm

       „Dziwne, bo ja także mam stronki na Wordpessie

       Wielcem ciekaw co to za stronki,skoro tak wstydliwie je ukrywasz,
       pozostają domniemania.Nie każdy pieniądz,nie śmierdzi,więc nie,
       do ciebie była,jak sądzę ta prośba..

       • monitorpolski 29 lipca 2011 o 5:00 pm

        dzięki Zeno, pozostawię tego człeka bez odpowiedzi, bo jasne jest, że tu wchodzi tylko po to by namieszać.

        • człek 29 lipca 2011 o 5:16 pm

         Widzę, że zebrało się już tutaj małe kółko wzajemnej adoracji 😀 Fajnie mieć dobrych znajomych przynajmniej w sieci, skoro w realnym świecie co drugi to jakiś agent bądź inny „niezrzeszony”… A jeśli chodzi o moje stronki na WP to jest to albo moje zaplecze pozycjonerskie albo witryny robione z myślą o AdSense. A jeśli już o domniemaniach mowa to ja powątpiewam czy jesteś Polakiem, skoro nawet nie wiesz gdzie się stawia przecinki, tylko walisz nimi na oślep – tak, do Ciebie te słowa, mości panie Zenobiuszu…
         Wg mnie Monitor, kwestia jałmużny znacznie obniża Twą wiarygodność. A szkoda, bo jest to bardzo ciekawy blog, z masą newsów (jednych bardziej prawdopodobnych, innych mniej) dotyczących naszego obecnego świata oraz wielu ponad przeciętnie dobrych oraz trafnych komentarzy pisanych przez czytelników. Tylko po co ta komercjalizacja? Czy zamierzasz także w niedługim czasie wprowadzić płatną rejestrację? Bo wydaje mi się, że właśnie w takim kierunku to zmierza…

         • monitorpolski 29 lipca 2011 o 5:22 pm

          jałmużnę to ty zbierasz na blogach do zarabiania. Tu się wali prawdę i zapewniam wszystkich, że pieniądze które wpłyną na konto zostaną dobrze wykorzystane. Jeśli ktoś ma wątpliwości to mogę odesłać do kilku osób, którym pomogłem w trudnych chwilach…

        • zenobiusz 29 lipca 2011 o 6:23 pm

         A jeśli już o domniemaniach mowa to ja powątpiewam czy jesteś Polakiem, skoro nawet nie wiesz gdzie się stawia przecinki, tylko walisz nimi na oślep – tak, do Ciebie te słowa, mości panie Zenobiuszu…
         Widzę ,że już tylko to wam zostało.Krwawy ubek,oszust, handlarz orgonitami,
         rozsyłacz pornolinków, sekciarz,wszystko się zużyło,jeszcze te przecinki.
         Ach ,ta straszna interpunkcja
         .Jest jeszcze jeden argument.
         On za dobrze zna język polski,
         na pewno jest Żydem 🙂

     • Stanisław 29 lipca 2011 o 2:56 pm

      Monitor – jeżeli będziesz miał kłopoty z ze swoją stroną, zawsze możesz liczyć na pomoc tych z nas co mają własne strony czy też blogi. Zdaję sobie sprawę że nasza działalność jest niczym w porównaniu do wordpress , ale gdy nadchodzą ciężkie czasy, należy sobie wzajemnie pomagać stając do walki ze złem jakie toczy naszą rzeczywistość.

     • Wojwit 30 lipca 2011 o 11:22 am

      @Monitor
      Kiedy pojawiły się te reklamy, prosiłeś żeby w nie klikać, bo prowadzenie bloga kosztuje…

      • monitorpolski 30 lipca 2011 o 11:49 am

       Gdzie prosiłem, możesz mi podać link? Kłamiesz jak z nut!!!! Wójwit, dla kogo ty pracujesz?

      • monitorpolski 30 lipca 2011 o 11:50 am

       Jak nie podasz konkretnego linku to masz banana.

       • zenobiusz 30 lipca 2011 o 2:08 pm

        No i coś nie ma linku.
        A taka ugruntowana na blogach” osobistość’
        O tempora,o mores.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        • Wojwit 30 lipca 2011 o 4:09 pm

         Poza tym staram się nie kłamać tak w życiu jak i w sieci. Nie pracuję dla żadnych służb. Dzięki temu stać mnie na luksus pisania tego, co myślę…

       • Wojwit 30 lipca 2011 o 4:03 pm

        Miałem wyjątkowe kłopoty w przeszukiwaniu historii bloga. Dwa razy zamuliło mi na amen kompa. Znalazłem tyle, ale jestem pewny, że prosiłeś o klikanie w reklamy i była wstawka, że nawet nie musimy ich oglądać, wystarczy klikać. Natomiast nie twierdziłem nigdy, że w swoim prywatnym interesie :”Posted by monitorpolski w dniu19 Marzec 2011
        [wybaczcie reklamy na tym blogu. Zainstalowałem nową wtyczkę Ad Sense dla WordPressa – jeśli to może pomóc w publikacji niechcianych tematów, to czemu nie?]
        monitorpolski 8 Maj 2011 o 7:57 pm
        Nie jestem szantażowany, tylko mój szef. A to spowoduje, że za miesiąc też będę bez pracy, zaraz jak jego wywalą, choć na szczęście mam parę fuch w zanadrzu. Ale atak jest i będzie. Ta banda nie znosi wolności słowa. A ja się wychowałem w USA i będę tę wolność eksploatował aż mi starczy sił.
        monitorpolski 8 Maj 2011 o 8:00 pm
        Marzę o minibusie-stacji telewizyjnej, robilibyśmy np. transmisje z Grecji na żywo…
        monitorpolski 9 Maj 2011 o 9:03 am
        ramires, ty serio czy ci dali zadanie? Kasa niepotrzebna do prowadzenia bloga. Kasa potrzebna na życie – właśnie ta banda robi wszystko żeby mi dopływ tej kasy odciąć, a przy okazji kilku innym ludziom. Wyjechałeś jak ci agenci w czasie walki ze szczepieniami. Masz jakiś cel w zadawaniu tego typu pytań?”
        A co do tego frajera, to tutaj ukazujesz się jako manipulator. Czemu? Ano nie była to odpowiedź dla mnie, ale tobie pasowało tak się pod nią podpisać. Należy walczyć fair. To taka staroświecka zasada – niestety coraz bardziej odchodząca w niepamięć. A co do mnie – tego wyjątkowego szuję, jakim okazał się być Zenobiusz, broniłem, kiedy w komentarzach na „Stop Syjonizmowi” postawiono mu zarzut agenturalności. Dziś bym tego już nie zrobił. Piszę z serca i nie mam podłych intencji, ale widzę co jesteście w stanie zrobić dla poparcia PiS. Żeby było jasne – NIE JEST TO OPCJA DO PRZYJĘCIA DLA POLSKI I POLAKÓW jeżeli chcemy mieć jakąkolwiek przyszłość oprócz NWO. Czemu parlamentarzyści tej partii głosowali w pewnych przypadkach w pełnej zgodzie z PO, SLD etc.? Jakich? Proszę poszukać. To były głosowania najistotniejsze dla przyszłości Polski…

        • monitorpolski 30 lipca 2011 o 4:06 pm

         Nigdy nie prosiłem o klikanie! Znam zasady AdSense – pewnie tacy jak ty spowodowali mi zamknięcie AdSense swoimi kłamstwami. Chodzi o zasadę, nie o pieniądze bo dochody były żadne, 1 Euro dziennie.

        • Wojwit 30 lipca 2011 o 4:35 pm

         Gdybym ja miał taką moc sprawczą… Moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej. Wychowywałeś się, jak sam pisałeś, w Stanach. Tam ludzie mają podobno zdrowe podejście do pieniędzy? Zauważ, że nigdzie nie zarzuciłem ci interesowności i prywaty a ty atakujesz mnie jakbyś bronił takich właśnie pozycji. Ja po prostu nie mam zamiaru ci dokopać. To nie świat me(r)diów w których pracowałeś… Poza tym nie walczysz czysto, o czym sam dobrze wiesz, bo nie zarzuciłem ci nic złego. Nie ważysz słów, kierujesz się nagłymi emocjami nawet nie rozważywszy, czy aby na pewno jest to konieczne i potrzebne. A to ważne, bo postawa admina rzutuje bezpośrednio na poziom bloga. Ty zaś insynuując komuś zło, możesz się grubo pomylić. I właśnie się pomyliłeś opluskwiając niewinnego zarzutami o agenturalność… Jeżeli nikt ze stałych blogowiczów nie zapamiętał tego, że prosiłeś o klikanie w reklamy (dla dobra tych, dla których miały być przeznaczone z tego tytułu fundusze) jestem gotów cię przeprosić, mimo że raczej mnie pamięć nie myli. Ale cóż, nie jestem nieomylny… Natomiast ty bądź łaskaw przeprosić mnie za swoje insynuacje (jeżeli nie jesteś takim pseudochrześcijaninem i nędznym człowiekiem, jakim okazał się być admin Królowej Pokoju, który pousuwał 3/4 wpisów z dyskusji, bo nie miał cywilnej odwagi napisać małego słówka „przepraszam”).

        • zenobiusz 30 lipca 2011 o 5:22 pm

         Wojwit@
         Jednym słowem,skłamałeś.
         Nie ma linka ,jest wielosłowie zamiast.
         Tak was szkolą.
         Złapią cię za rękę,udawaj ,że to nie twoja ręka.

    • Rodriguez7 29 lipca 2011 o 4:39 pm

     Weź idź stąd frajerze

     • monitorpolski 29 lipca 2011 o 5:01 pm

      Dzięki, z ust mi to wyjąłeś

 5. Stanisław 29 lipca 2011 o 11:17 am

  Myślę że takich zdrajców należy zapoznać z życiem większości, czyli dać im te 1200 zł ( max ), niech za nie utrzymają swoje rodziny, wille i samochody ( plus kochanki i kochanków ). Kazać im płacić za wizyty i leki, ciekawe co by powiedzieli …. a na upiększanie pałacu kultury zawsze czas się znajdzie.

 6. Stanisław 29 lipca 2011 o 11:20 am

  Co do uprawnień organów tak zwanych porządkowych – widać szykują się na rozprawę z narodem, przepisy dają takie by ich wykonawcy ( naćpani funkcjonariusze ) byli pewni że robią to zgodnie z prawem.

  • ama12 29 lipca 2011 o 12:14 pm

   Nie będą mogli odmówić wykonania rozkazu pod pozorem bezprawności. A po tym wszystkim sumienie czyste – działał jak prawo nakazuje, żadnych procesów. Czegoś się jednak ustawodawcy nauczyli po latach 70tych i 80tych.
   Dla mnie tez dziwnie śmierdzi to nagłe zwiększenie uprawnień przy zaostrzeniu wytycznych w przypadku ogłoszenia stanu wojennego/wyjątkowego (było już przytaczane u Monitora)

   • Wojwit 30 lipca 2011 o 11:28 am

    Ale mogą żądać przed wykonaniem poleceń rozkazu na piśmie. Tak zrobił dowódca jednostki pancernej na Wybrzeżu w 1970r. Tak zrobił… Może uratował tym ileś istnień ludzkich… Musieli go zdjąć i znaleźć kogoś na tyle szujowatego i podłego, kto dla kariery poprowadzi wojsko na tłum bezbronnych ludzi.

 7. Pingback: Nie głosujemy na partie depopulacyjne! « Zenobiusz's Blog

 8. Pingback: Nie głosujemy na partie depopulacyjne! « Zenobiusz's Blog

 9. black 29 lipca 2011 o 12:44 pm

 10. black 29 lipca 2011 o 12:49 pm

  Hemp Gru – Obudź się Jr. Stress http://www.youtube.com/watch?v=Pv3DWbF2-Ho

 11. theaspartam 29 lipca 2011 o 12:53 pm

  To że zagłosujemy na PIS nic nie zmieni obydwie partie to szarańcza illuminati czy wycofanie z polskiego rynku dopalaczy przez premiera Tuska czyni go wiarygodnym i prawym autorytetem?Dlaczego jest taka zacięta wojna między Pis a Po partii które maja wielu zwolenników dzięki atakom wzajemnym na siebie i wiecznym obwinianiem skandal nad skandalem dziś jest winny Pis jutro Po i tak kręci się spirala nienawiści odwracając uwagę skandalami pomówieniami faktami w telewizji która manipuluje naszym postrzeganiem rzeczywistości a w rzeczywistości wprowadzają etap po etapie przygotowania do New Word Order kiedy to za uwarzymy jak nas wywiozą do obozów FEMA?

  • zenobiusz 29 lipca 2011 o 3:45 pm

   „obydwie partie to szarańcza illuminati”
   Śmiało proszę wskazać te właściwą,bez” krempacji” ???

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 5:09 pm

   theaspartam, masz dobre wpisy, ale tu się chyba mylisz. W PiS jest wielu patriotów, których chyba coraz mniej jest w innych partiach. Zgodzę się, że tam też jest infekcja satanistyczna, na co zresztą mam potwierdzenie w prywatnej wypowiedzi pewnych posłów, jednak obóz patriotyczny dominuje. Podpisanie traktatu było przesądzone, jestem pewien że Kaczyński dostał ultimatum, że jak nie podpisze to coś wysadzą lub też zrobią mu coś z córką. Szantaż i terror to główna broń syjonistów. Nie ma na razie innej opcji – sądzę, że należy stawiać na PiS, każda inna opcja to krok w tył. Czy uda ci się spowodować, że partia JKM wygra? Nie.
   Ale ci co mają głosować na JKM i nie dadzą się przekonać do PiS, niech głosują – im będzie od niego więcej ludzi tym lepiej.

   • Wojwit 30 lipca 2011 o 10:15 pm

    Bo on z tych samych…

 12. black 29 lipca 2011 o 12:59 pm

  Nas & Damian Marley – Patience-pl napisy http://www.youtube.com/watch?v=DNakr9PQYE0

 13. Annah. 29 lipca 2011 o 1:02 pm

  ZDROWIE A GMO: http://www.youtube.com/watch?v=AWrw0AbuOrE

  Wykonałam po filmie telefon do zakładów kruszwickich i rozmawiałam z kilkoma osobami na temat nasion, tzn czy prawdą jest że skupują również rzepak genetycznie modyfikowany i od rzeczniczki Kruszwicy usłyszałam zapewnienie że jest to manipulacja(!?). Film powyższy jest im znany i już występowali z protestem przeciw telewizji niszczącej wizerunek ich zakładu. Inna rozmówczyni twierdziła iż, właściciel pola zmodyfikowanego rzepaku występujący w filmie jest im nieznany i jego nazwisko nie figuruje na liście osób od których skupują surowiec.
  Możecie sobie sprawdzić we własnym zakresie pytając osoby zarządzające Kruszwicą, jakich odmian rzepaku używają w oleju jadalnym. Pani rzecznik jest gotowa wysłać maila ze szczegółowymi informacjami na ten temat.

  Uważam, że sprawę trzeba wyjaśnić do końca gdyż prawda nie leży po środku, ale jest po jednej ze stron a odpowiedź finalna jest tu bardo ważna, bo jeśli producenci mówią prawdę może chodzić o zamach na kolejny polski zakład.

  • Annah. 29 lipca 2011 o 1:25 pm

   W pierwszym punkcie – odpowiedź na zarzuty z filmu
   http://www.ztkruszwica.pl/pl/centrum-prasowe/prezentacje/

  • Ania 29 lipca 2011 o 1:34 pm

   Mądra uwaga ! Może tak być.

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 1:35 pm

   Oczywiście, że trzeba wyjaśnić. Jeśli była jakaś akcja prawna wobec telewizji to dlaczego nie pokazała od razu pozwu sądowego?

   • Annah. 29 lipca 2011 o 2:55 pm

    „dlaczego nie pokazała od razu pozwu sądowego?’
    Też mnie to zastanawia, z drugiej strony wykazują gotowość okazania dokumentacji iż odmiany użyte w produkcji są polskich odmian.

    • luna 29 lipca 2011 o 5:06 pm

     Kruszwica kłamie. Ten film oglądałam już dawno temu ( może nawet w zeszłym roku) i jeżeli występowali z protestem, to dlaczego nie ma żadnych skutków tego protestu ? dlaczego nie poszli z tym do sądu ? Uważam, że skoro film jest w dalszym ciągu emitowany przez telewizję, to Kruszwica nie zrobiła nic w celu ratowania swojego ,,dobrego” wizerunku, a dalej idąc można śmiało założyć, że film pokazuje prawdę.

     • Annah. 29 lipca 2011 o 6:21 pm

      W takim razie należałoby rozważyć pozew przeciw Kruszwicy w związku z łamaniem Konstytucji,
      vide: kryminalny charakter ustawy o nasiennictwie, dzisiejszy temat główny.
      Jednak wolałabym się upewnić czy w istocie kłamią.

      • wojox 29 lipca 2011 o 8:08 pm

       „”W takim razie należałoby rozważyć pozew przeciw Kruszwicy w związku z łamaniem Konstytucji,
       vide: kryminalny charakter ustawy o nasiennictwie, dzisiejszy temat główny.
       Jednak wolałabym się upewnić czy w istocie kłamią.””

       Czy ktos się takim pozwem w ogóle przejmie ? Nawet jakby się milion Polaków podpisalo, poleży to w Prokuraturze z roczek. Tam dostaną cynk aby urwać łeb hydrze i po wysiłkach papierowych. Nie jestem skłonny podać żadnego innego wyjścia, tylko jedno mi się nasuwa : jacyś partyzanci-robinhood’s powinni puszczać z dymem plantacje GMO… sTRATA PRZEMAWIA DO KAŻDEGO. Ale to tylko retoryka, nikogo nie namawiam do czynienia szkód bo to karalne..

 14. Olo_kru 29 lipca 2011 o 1:07 pm

  Czy posłowie PiS nie poparli ustawy o nasiennictwie?
  Nie glosujemy na PiS!
  =================================================
  monitorpolski: za Annah:
  http://bezznieczulenia.nowyekran.pl/post/21959,kto-glosowal-za-gmo
  http://bezznieczulenia.nowyekran.pl/post/21959,kto-glosowal-za-gmo
  http://bezznieczulenia.nowyekran.pl/post/21959,kto-glosowal-za-gmo
  Cały PiS głosował przeciwko GMO!!!

  • Annah. 29 lipca 2011 o 1:12 pm

   kto głosował za kontrowersyjną ustawą o nasiennictwie?
   http://bezznieczulenia.nowyekran.pl/post/21959,kto-glosowal-za-gmo

   • monitorpolski 29 lipca 2011 o 5:12 pm

    Dzięki Annah. Załatwiasz ich takimi linkami. Olo_kru – GŁOSUJEMY ZA PIS!!!!
    Tam jest pełny opór wobec ludobójstwa za pomocą GMO!

  • Annah. 29 lipca 2011 o 1:17 pm

   Wszyscy posłowie PiS głosowali przeciwko GMO!

   • SEBECX 29 lipca 2011 o 4:12 pm

    to co z tego.. mają takiego specjalistę, który powiada „ciemny lud to kupi” …

    • Annah. 29 lipca 2011 o 5:40 pm

     a masz jakąś alternatywę?

    • zenobiusz 29 lipca 2011 o 6:05 pm

     Też to w pralni słyszałem 🙂

  • zenobiusz 29 lipca 2011 o 3:49 pm

   Dla tego że nie poparli nie głosować ,czyba ,weszło ci dodatkowe czy i nie .
   Chciałeś wszak napisać.
   „Posłowie PiS ,nie poparli ustawy o nasiennictwie.
   Głosujemy na PiS !!!”

 15. Stanisław 29 lipca 2011 o 1:12 pm

  Dziękuję Monitor za podanie konta, a wracając do GMO i głosowania w senacie i sejmie – warto z imienia i nazwiska wymienić tych zdrajców. Niech ludzie wiedzą kto zacz.

 16. Ania 29 lipca 2011 o 2:46 pm

  Wrzucam ten link, bo sporo mówi o przyczynach trudności gospodarczych i metodach ich naprawy.
  Wiele osób o tym pewnie już słyszało, a ci co nie, niech przeczytaja. Ta wiedza jest łatwo weryfikowalna.
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2009/11/12/argentynski-cud-ekonomiczny/

 17. nowy84 29 lipca 2011 o 3:12 pm

  Fakty i mity o gmo:

  link znalazłem na Wykop.pl

 18. theaspartam 29 lipca 2011 o 4:29 pm

  Katastrofa Smoleńska- Próba symulacji ILS Automat http://www.youtube.com/watch?v=zNEJ7xs5s6o Male objasnienie dwoch mieszanych zagadnien dotyczacych: AUTOMATU Automat ciagu-automatyczne utrzymanie obrotow silnika samolotu -predkosci majace na celu zachowanie predkosci przy podejsciu samolotu do ladowania, by np nie upadl bezwladnie lecac za wolno. „uchod”-AUTOMATYCZNE ODEJSCIE (z podejscia) -przycisk powodujący automatyczne odejscie samolotu po przez :zwiekszenie obrotow silnika,regulacje klap -nastepuje odejscie Z podrecznika obslugi Tu-154 – ktory dokladnie referuje iz przycisk ?uchod” jest stosowany skutecznie takze wtedy, kiedy nie ma ILS. Wtedy tez wyprowadza samolot automatycznie, bez innych dzialan pilota. Jest to dzialanie nieporownanie szybsze i skuteczniejsze niz sterowanie reczne mysle, ze warto by jednak zapytac pilotow co oznacza zargonowe „odchodzimy w automacie”, by uniknac ewentualnych watpliwości. Niestety, w przeciwienstwie do symulacji, kapitan przerwal ladowanie na wysokosci 60 metrow. Poza tym, nalezy caly czas przypominac, dlaczego samolot w odleglosci ponad jednego kilometra od pasa startowego znalazl sie ponizej wysokosci progu pasa ? Czesto w mediach padaja stwierdzenia w rodzaju: „piloci zeszli ponizej 100 metrow”, a to przeciez nie piloci, tylko autopilot tak falszywie pokierowal samolotem. Samolot przez 7 sekund (pomiedzy pierwszym, a drugim odczytem nawigatora 100 metrow) obniza sie o okolo 40 metrow (wzgledem poziomu pasa), czyli okolo 6 m/s. Nastepnie, kapitan podaje komende odchodzimy, ale samolot jest wtedy tylko 60 metrow nad poziomem lotniska i opada z predkoscia 6 m/s (jest to nad najnizszym punktem jaru). Rownoczesnie, teren zaczyna sie wznosic okolo 5m/s. Samolot, zgodnie ze znana instrukcja, opadal jeszcze kilkadziesiat metrow, minelo kolejne 9 sekund, ale wtedy teren juz podniosl sie na tyle, ze samolot zaczal kosic drzewa. Co bylo dalej, dlaczego samolot ulegl takim zniszczeniom? Brutalna prawda jest taka, ze jednak piloci zbyt pozno rozpoczeli manewr odchodzenia na drugi krag. Dali sie wciagnac w pulapke, ktora zastawil na nich blednie dzialajacy autopilot (przeciez pilot ustawil kurs ladowania) oraz kontrolerzy ze Smolenska kturych to nagranie blednego sprowadzania zniknelo w rosyjskiej prokuraturze! To wszystko nie trzyma sie kupy totalna dezinformacja prawda nigdy nie ujrzy swiatla dziennego bo jest o wiele bardziej szokujaca niz moze sobie wyobrazic zwykly Kowalski, Tupolew tak naprawde wyladowal bezpiecznie na lotnisku co bylo dalej?Moze lepiej o tym nie pisac ujme to tak False Flag!

 19. wacpan 29 lipca 2011 o 5:09 pm

  WAŻNE: Minela dwudziesta 27.07.2011 3/3 http://www.youtube.com/watch?v=PCnMnvhzSc8

 20. wwwejcen 29 lipca 2011 o 5:10 pm

  „Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem dla nas w tej chwili jest uniknięcie masowego samobójstwa w postaci akceptacji GMO. Można tego uniknąć tylko poprzez głosowanie na partie, które się sprawdziły w Sejmie w tym zakresie. Głosujemy na PiS!?”
  To Wy już nie pamiętacie że PiS chciało prywatyzować działki z których nadal wielu ludzi czerpie zdrową żywność oraz ma możliwość rekreacji? A PSL wtedy stało po drugiej stronie barykady. Czy nie rozumiecie że to tylko wymiana sztandarów!? Jedyną opcją jest nie głosować w ogóle, zakładać komuny, organizować się w niezależne oraz samowystarczalne społeczności współpracujące z innymi.
  Rząd to ta sama hydra cały czas tylko zmieniająca kolory i maski, obudźcie się w końcu że oni nie są dla nas tylko my dla nich. To tylko teatr, który ma na celu odwracanie uwagi i robienie zamętu, a zmiana personelu to tylko dla publiczki, cel do którego dążą jest ten sam.
  Jeżeli zrozumiecie, że tylko my sami jesteśmy odpowiedzialni za ten stan, zrozumiecie że wybory należy zbojkotować, poprzez nie głosowanie, zakreślenie karty wyborczej, czy w inny sposób zignorowanie „obywatelskiego obowiązku”, bądźcie jak Ghandi, stańcie wobec tego systemu „demokratycznego głosowania” biernie mówiąc przez to nie.

  • zenobiusz 29 lipca 2011 o 6:01 pm

   Otrząśnij się.Chciało prywatyzować poprzez przekazanie ich na własność hipoteczną dotychczasowym dysponentom,by zlikwidować postkomunistyczną czapę związku działkowców.
   Napisz może że chciało też likwidacji pozwoleń na budowę ,co twoim zdaniem znaczy zakazać budowy.

  • sara10 29 lipca 2011 o 8:14 pm

   wwwejcen
   Nie wytrzymałam, musze odpowiedzieć. Napisałeś:
   „nie pamiętacie że PiS chciało prywatyzować działki z których nadal wielu ludzi czerpie zdrową żywność”
   To prawda, poza jednym – PiS chciało UWŁASZCZYĆ dziłkowców (czytaj) oddać im na własność. Mieli zapłacić 10% wartości działki. Od tej kwoty miały byc odjęte sumy zasadzonych wszystkich krzewów, drzew, itd. Słowem, działkowcy byliby WŁAŚCICIELAMI (z wpisem notarialnym) bardzo (nieraz) atrakcyjnych działek. Niestety, komuchy (czapa, która zabiera haracze od działkowców)to zablokowali tę ustawę razem z PO. Jedno jeszcze dodam: większość działkowców to stalinowscy komuniści. Oni własności nie chcą! Mam działkę, wiem co mówię!

   • Wojwit 30 lipca 2011 o 11:37 am

    Możliwe,że masz rację, ale czy o wprowadzeniu podatku katastralnego do 3% wartości nieruchomości rocznie słyszałeś? Czy aby to nie jest głównym powodem oporów ludzi przy przejmowaniu nieruchomości na własność? A swoją drogą: komuna się uwłaszczyła na naszym. Myślisz, że towarzysze mieli opory przed braniem cudzego?

    • wwwejcen 30 lipca 2011 o 12:19 pm

     Prywatyzacja, uwłaszczenie… różne słowa ale to samo znaczenie. Przy korycie się napchają, a społeczeństwo zubożeje, a przecież miało być tak pięknie.
     To co nie pamiętacie (oj aluminium w chemtrails chyba działa 😉 ) co się stało z cukrowniami, stoczniam, PGRami? Po Polskie lasy też już ręka się wyciągała, o działki podobnież.

 21. monitorpolski 29 lipca 2011 o 5:15 pm

  Sam się załatwiłeś tym mailem do WordPressa. Teraz zamiast 1 Euro będę miał 10 dziennie.

 22. theaspartam 29 lipca 2011 o 5:42 pm

  wwwejcen dobrze powiedziane!:-)Jestem za a nawet ZA!

 23. theaspartam 29 lipca 2011 o 6:10 pm

  A co jest złego w związku działkowców? Mam działkę place grosze mam w centrum warszawy prąd woda można mieszkać cały rok.

  • zenobiusz 29 lipca 2011 o 7:48 pm

   A nie wolisz żeby to była Twoja prywatna właśność,wolisz spółdzielnie działkowców,
   z możliwością w każdej chwili jakiejś uchwały zerządu ,na którą nie masz wpływu.???
   Chyba że jesteś w zarządzie Związku,a to przepraszam.
   Blat będzie na pewno,w takiej sytuacji. 🙂

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 10:43 pm

   otóż to, ustawa była zbyt korzystna dla Polaków, dlatego obrócono kota ogonem – jaki ten PiS zły!

   • Wojwit 30 lipca 2011 o 11:39 am

    @Monitor
    Odpowiedź jest jedna – przyszły KATASTER – i wszystkie korzyści zamieniają się w sznur…

    • zenobiusz 30 lipca 2011 o 11:58 am

     O ,posiłki przybyły !!!!Przyszły,jeśli uda się wam utrzymać przy władzy PO ,poprzez plucie na PiS

 24. Ania 29 lipca 2011 o 6:29 pm

  Prawo zmienia Sejm. A posłowie zależni są od lidera własnej partii, ponieważ mandat poselski w Polsce jest mandatem wolnym, co oznacza, że poseł nie liczy sie zupełnie ze zdaniem swoich wyborców. Zmiana ordynacji wyborczej to też Sejm, i ta sama zasada.
  Dlatego w Polsce NIC NIE DA SIĘ ZMIENIĆ POPRZEZ ZMIANE PRAWA, BO CI, CO ZMIENIAJĄ PRAWO NIE SĄ ZAINTERESOWANI GRUNTOWNYMI ZMIANAMI.
  Wazne zmiany w cywilizowanych krajach rozsądza się poprzez referendum. Ale u nas nikt do tego nie dopuści. A poza tym, stopień zidiocenia społeczeństwa jest już tak duży, że nie wiem jaki byłby wynik w sprawieGMO ( sorry, ale taka prawda ).

  Jest jakiś problem z dodawaniem komentarzy. Albo gina, albo wskakuja gdzie chcą.

 25. Ditka 29 lipca 2011 o 6:56 pm

  ciekawą rozmowę znalazłam o GMO
  [audio src="http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2011/07/2011.07.26.akt02.mp3" /]

 26. mira69 29 lipca 2011 o 6:57 pm

  żyję już trochę na tej Ziemi,przeżyłam wiele wyborów ,i powiedziałam wszystkim,że już NIGDY!!! Mam w dupie wszystkich polskich polityków!Zawsze kłamali,kłamią,i będą kłamać! a kto raz jeszcze się daje nabierać na kiełbasę wyborczą jest idiotą! wszyscy moi znajomi nie idą,bo nie ma na kogo głosować.same miernoty.

  • zmieszany 29 lipca 2011 o 7:47 pm

   Brawo!Brawo!Brawo!Zgadzam się i w całości popieram!!!

   • zenobiusz 29 lipca 2011 o 7:51 pm

    Wiem,jesteś zmieszany@,bo przez te wybory,znowu musicie trollować,a ty wolisz jodlowanie.

  • Wojwit 30 lipca 2011 o 11:42 am

   Tylko nie pisz polskich polityków a polityków w Polsce. Bo polskimi politykami to une nie są…

   • zenobiusz 30 lipca 2011 o 12:00 pm

    O ,posiłki przybyły !!!!
    Nie jesteś też trochę zmieszany pisząc takie ,bzdury ???

 27. Ditka 29 lipca 2011 o 7:17 pm

  hmm, mówiąc językiem poprzedniczki to jak będę mięć w dupie wszystko, to pewnego dnia moja dupa zaświeci na zielono jak będę w nocy szła do kibla i nie będę już potrzebować żarówki

 28. mira69 29 lipca 2011 o 7:42 pm

  Szanowna Ditko ! Nie mam pojęcia w jakim kolorze będzie świecić twoja niewypowiedziana, ale jeśli chcesz tym pajacom dalej wierzyć ,to Twoja sprawa ! Gdy już będziesz w moim wieku,stwierdzisz ,żeś dała się zrobić w ……W tym kraju człowieka się doi i okrada ! Obudź się Kochana !Wszyscy u tego żłoba już byli i co? poczytaj trochę na internecie niezliczonych skarg polskich Obywateli ! I zadaj sobie pytanie,komu politycy służą…

  • zenobiusz 29 lipca 2011 o 7:54 pm

   mir69@ Ponad stu z jednej z tych partii a mianowicie z PiS,zamordowano od Św.Pamięci Falzmana zaczynając,a ty plujesz na ich groby,bo Ci za to płacą.

   • frajer 30 lipca 2011 o 12:21 am

    Tobie placa za faktorstwo PiS- dzielcom ?

    • zenobiusz 30 lipca 2011 o 12:01 pm

     Faktycznie ,nie tylko frajer ale i gadzinaś.

 29. mira69 29 lipca 2011 o 7:49 pm

  GMO to zbrodnia na Ludziach!!!

 30. mira69 29 lipca 2011 o 7:57 pm

  Ania,szacunek! Dokładnie tak jest! pionki płaszczą się przed liderem! Gdzie jest HONOR i przyzwoitość? politycy to sprzedali za kasę!

 31. Ditka 29 lipca 2011 o 7:57 pm

  Mira69 a czy ja gdzieś napisałam że GMO jest dobre? bo tak to zrozumiałam z Twojej wypowiedzi do mnie. Nie twierdzę tak ale uważam, że w chwili obecnej należy cokolwiek zrobić żeby się ustrzec od tego syfu. Z dwojga złego wolę zagłosować na PIS niż PO. Czas pokaże co z tego będzie, na pewno nie przyłożę się do tego żeby rabin Tuske tu nadal rządził

 32. mira69 29 lipca 2011 o 8:13 pm

  Drogi Zenobiuszu, naucz się czytać ze zrozumieniem !Byli politycy wspaniali,ale ich zabito dawno! zauważyłam,że jesteś prowokatorem i szukasz zaczepki. Mnie taka dziecinada nie interesuje.Nigdy mi nikt nie płacił za coś takiego. Mam swoje zdanie i mam do tego prawo! Nie będę odpowiadać na durne wymysły.Jestem Polką z dziada pradziada ,ale jest mi wstyd,że rządzą nami sprzedajne łotry!

  • zenobiusz 29 lipca 2011 o 8:20 pm

   Mir^@
   Jakoś dziwnie się składa ,że nagle zjawiasz się na tym blogu,gdy zaczyna być dyskusja o poparciu dla PiS.Krew jeszcze dobrze nie wyschła,a ty masz czelność wypisywać takie kalumnie.zresztą zjawiliście się małym zespolikiem.

   • Ania 29 lipca 2011 o 8:49 pm

    No nie, Zenobiusz. Robisz już to któryś raz. Jak ktoś ma inne poglądy niż ty, to zaczynasz gadkę o agentach.
    Może należałoby odpowiedzieć, ze każdy sądzi innych według siebie ?

 33. Ditka 29 lipca 2011 o 8:19 pm

  Wiecie co? zaczynamy sobie skakać do gardła jak politycy. Jest weekend, nie wiem jak Wy ale ja chcę się odprężyć, pośmiejmy się, wklejam link

 34. hendrix 29 lipca 2011 o 8:29 pm

  A tutaj masie o zawirowaniach pogodowych w Azji i otym jak chińczycy dostają bzika na tle elektroniki

 35. mira69 29 lipca 2011 o 8:30 pm

  Pytam !!? gdzie wzajemna pomoc,gdzie prawdziwa przyjaźń, troska o Człowieka ,o zwierzęta,gdzie jest altruizm, dbanie o słabszych ? Gdzie jest nasze Człowieczeństwo? Pamiętacie jeszcze ….człowiek jest tyle wart,ile może dać siebie innym….Polacy odnajdźmy w sobie solidarność,ale tą prawdziwą,opartą o szacunek do siebie i drugiego Człowieka ! To możliwe,bo zawsze w wielkich chwilach potrafiliśmy dać z siebie wszystko!

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 10:47 pm

   kocham pieski, ale chyba je też zjemy jak będzie głód…

   • Wojwit 30 lipca 2011 o 11:46 am

    W Warszawie w 1939 i w czasie Powstania Warszawskiego ich mięsko „chodziło” jako „baranina”. Wszystko już było…

 36. sara10 29 lipca 2011 o 8:33 pm

  Ciężkie działa toczone od 6 lat przez media przeciwko PiSowi zrobiły swoje. Wielu ludzi dało się niewyobrażalnie ogłupić. Dawka hipnotyczna trwa: adin, dwa, tri…, PiS jest winien, PiS ma, PiS zabrał, PiS oszukał, PiS ukradł, PiS zabił, czetyry, piat… nienawidzisz Kaczora, dorżnąć watahę, oni rozsiewają nienawiść, szesc, siem… nie głosuj na nich…, itd. Codziennie to sączenie w TVN i przybudówkach, Wyborczej i innych skundlonych pisemkach urbanowych swoje robi. Ludzie głosujący niegdyś na PO, dzisiaj oszukani przez swoich ulubieńców, nienawiść do PiSu zachowali. Czasami nie bardzo wiedzą dlaczego (działania podprogowe?) nienaidzą i już. Najbardziej ubawia mnie fakt, kiedy to gość jeden z drugim mówi, że on mediom nie daje się ogłupiać, on swoje wie. Po czym, powtarza kropka w kropkę głupoty TVNowców i innych z góry Synaj. Nie wie bidula, że ci wynajęci fachmani dostają baaaardzo dużą kasę za to, by on myślał, że sam myśli.
  W obecnej chwili, nie ma partii godniejszej niż PiS.

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 10:49 pm

   sara10, mimo tej nagonki PiS jest w przewadze. Ludzie mają dość obłudy, pamiętają próby reform, które odbywały się za PiS, poza tym było wtedy jeszcze o wiele lepiej. Sądzę, że jeśli by doszło do sprawiedliwych wyborów to PiS wygrywa w cuglach. Choć daleko PiS-owi do ideału, to jednak byłby to lepszy kierunek niż bojkot – pozostawienie obecnej ekipy.

 37. mocniejszy 29 lipca 2011 o 8:38 pm

  Głosować na mniejsze zło (PiS)? Zło to zło, mniejsze czy większe. A popierać trzeba dobro. Czy poprę mniejszego czy większego diabła – będę współwinny. Jak zagłosuję na PO – będę współwinnych ich zbrodni, jak na SLD, PSL – tak samo, a jak zagłosuję na PiS – też. Jak ktoś ma świadomość, że partia jest zbrodnicza, tyle że mniej zbrodnicza od innych – to popierając ją, popiera mniej zbrodni, ale jednak popiera zbrodnie. PiS popiera zbrodniczy bandytyzm Izraela i USA. Nie pamiętacie już ich mów wojennych? Jak ich poprę, będę winny ich polityki wojennej. PiS zatrzymał za swoich rządów naprawę ochrony prawa ludzi nienarodzonych do życia. Od tego czasu zabito ich w Polsce za zgodą państwowych władz – tysiące. Ostatnio PiS zagłosował dobrze, ale jeszcze prawa nie naprawiono, a zmarnowana okazja spowodowała tysiące zabójstw, których nie da się cofnąć. Dobrze, że PiS zmienił zdanie, ale czy mam na nich głosować? PiS popiera budowę elektrowni atomowych, wydobycie gazu łupkowego, które zatruje źródła wody (padniemy od tego szybciej niż od GMO), budowę spalarni śmieci komunalnych. Ja to zwalczam, a teraz miałbym poprzeć zwolenników tego. PiS popiera też UE, podległość Polski.

  Ludzie piszą o bojkocie wyborów, o obcości między rządzącymi a rządzonymi, o rządach mniejszości narodowej w Polsce, która szarogęsi się co najmniej od czasu zamachu majowego piłsudczyków. A jak już wybory blisko, to jest jakieś wycofywanie się z bojkotu, to zaczyna się histeria, że jednak musimy jako obywatele kogoś poprzeć… Nic nie musimy. Ci co tak niby widzą zło PiS, ale jednak namawiają do poparcia go, bo mniej złe – niech lepiej pomyślą jak założyć inną partię, na prawdę polską. Bo po co to gadanie od kadencji do kadencji, jak potem i tak się głosuje na oligarchię.

  Zbojkotujmy, ale po swojemu. Idźmy, weźmy te kartki wyborcze, pięknie skreślmy wszystkich i napiszmy tam, gdzie będzie wolne miejsce, co myślimy o tych cwaniakach. Napiszmy, że żądamy wpisania do Konstytucji referendów obowiązkowych, że sami chcemy decydować o Polsce i nie zgadzamy się na oddawanie władzy obywatelskiej posłom czy senatorom.

  Trzeba powiedzieć nie i nie podpisywać się pod farsą wyborczą, gdzie obywatel nie może kandydować bez poparcia jednej z najważniejszych partii. Gdzie głosując na kandydatów partyjnych podpisujesz cyrograf oddający im władzę nad całym krajem do następnych wyborów.

  Nie chcę swojej obywatelskiej władzy oddawać parlamentowi. Żądam uznania mojego prawa do współdecydowania o Polsce w referendach!

  • Ania 29 lipca 2011 o 9:44 pm

   No fajnie, tylko ze demokracja bezpośrednia ( jak w Atenach) jest chyba już niemożliwa. Ale referendum w ważnych sprawach, to też element demokracji bezpośredniej. Raczej powinniśmy walczyć ( choć nie mam zielonego pojęcia jak ) o okręgi jednomandatowe i imperatywny mandat poselski. Chodzi o to, ze jak poseł przestanie reprezentować interesy swojego okręgu, to obywatele okręgu go odwołują. Tylko trzeba pamiętać, że to oznacza koniec gwiazdorstwa liderów partyjnych. Posłowie nie zależą od nich, tylko od wyborców.
   Inaczej ciągle będziemy skazani na walkę partii o władzę, co jest w zasadzie walką ich przywódców o wysokie stanowiska. Czyli politycy walczą o swoje, a o kraj i obywateli NIKT się nie troszczy. Dopóki tego nie zmienimy, to ten cyrk będzie trwał nadal.

   • Wojwit 30 lipca 2011 o 11:51 am

    W Szwajcarii jakoś demokracja bezpośrednia jest możliwa.

  • luna 29 lipca 2011 o 10:10 pm

   @mocniejszy dzięki za to co napisałeś, dokładnie myślę tak samo.
   Zgadzam się całkowicie i popieram – Nic o nas bez nas.

   • monitorpolski 29 lipca 2011 o 10:50 pm

    A ja nie. Bo opcja mocniejszego to śmierć może nawet milionów Polaków. Nie rozumiesz o co idzie gra?!

    • Annah. 30 lipca 2011 o 6:32 am

     Co daje unieważnienie karty do głosowania, chyba osobistą satysfakcję z wylania tego co leży na sercu, ale jest działaniem emocjonalnym i pozbawionym rozsądku, przecież przeczyta to tylko członek komisji któremu przyjdzie kartę policzyć, a znając realia i pośpiech podczas liczenia głosów może nawet nie do końca.
     Każdy kto nawołuje do bojkotu wyborów z przyczyn braku pasującego mu w pełni kandydata zachowuje się nieodpowiedzialnie i robi krecią robotę próbując przekonać o swej słuszności innych. Na prawdę trudno mi wyobrazić sobie że jest to działanie na szkodę państwa nieświadome, jednak jeśli czasem tak jest to ubolewam nad jego logiką.

    • wwwejcen 30 lipca 2011 o 12:15 pm

     Ale ja już nie chcę grać w tą ich grę, w której nigdy nie wygrasz, wyjściem jest powiedzieć nie i samo zdechnie z głodu

  • Wojtek 30 lipca 2011 o 7:39 am

   @mocny szacunek za tan wpis. Nie szanuję ludzi którzy zmieniają zdanie z „nieznanych” powodów i nakaniają do tego innych.

  • zenobiusz 30 lipca 2011 o 12:05 pm

   Tą propagandę anty PiS prowadzisz od chwili założenia bloga.Myślisz że nikt tego nie widzi.??

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 12:24 pm

   mocniejszy, też tak myślałem. Ale wiesz co mnie przekonało do zmiany zdania? Frontalny atak na PiS i zamach smoleński. Sądzę, że w PiS jest o wiele więcej patriotów i ludzi myślących niż w PO, SLD czy innych partiach, zatem jest większa szansa na poprawę sytuacji Polski. Czy sądzisz, że LK wraz ze świtą został zlikwidowany ot tak, dla zabawy? Przyjrzyj się jak wygląda sytuacja Polski po zamachu, co się dzieje z majątkiem narodowym, wymiarem sprawiedliwości, obroną kraju, lecznictwem, edukacją – wszystko jest niszczone, gorzej niż pod zaborami. To jest odpowiedź na to kim są ludzie, którzy nami rządzą. Bojkot oznacza ich dalsze rządzenie, a PiS ma realne szanse na przejęcie sterów – żadna inna partia nie ma takich możliwości. Tworzenie nowy bytów, to rozbijanie środowisk patriotycznych. Owszem, PiS to kolejna mafia, bowiem „Partie to mafie”, ale nie tak niebezpieczna jak pozostałe z wielkiej trójki. Nawet PSL pokazał zęby głosując za eksterminacją narodu polskiego w postaci akceptacji GMO!
   O dziwo SLD było przeciwne, choć tu był to ruch polityczny – i tak nie miałoby to większego znaczenia w przypadku głosowania „za” przez PO. Ale wszyscy bez wyjątku posłowie i senatorowie PiS byli przeciwni ludobójstwu, a to jest najważniejsze! Faktycznie chcieli uratować nasze zdrowie i życie. Prze 2 lata zmądrzeli o katastrofę smoleńską i nie sądzę by teraz byli za np. przymusowymi masowymi szczepieniami. Oczywiście, mogę się mylić, może to był pokerowskie zagranie polityczne. Ale czy mam jakiś inny wybór? Bojkot oznacza naszą śmierć, zrozum to „mocniejszy”. ŚMIERĆ NASZEGO NARODU. I nie masz żadnych argumentów.

  • sara10 30 lipca 2011 o 7:08 pm

   A toś mnie rozbawił do łez – zbojkotujmy wybory! Ty jestes klasycznym przykładem człowieka, któremu media zrobiły krzywdę. Najpierw uwierzyłeś wszystkim cudakom, potem łykałes jak witaminy głupotki dziennikarskie, teraz namawiasz do bojkotu wyborów. Jasne, tylko głupoty pogratulować. A wiesz dlaczego? A no dlatego, że chcesz walkowerem oddac PO kolejne 4 lata rządzenia. Wiesz doskonale (głupi nie jesteś), że bojkotować nie będą zwolennicy SLD, PO, PSL. Wystarczy, że 1 % z nich zagłosuje, a cudaki spokojnie przejmą władzę. W Polsce nie ma ograniczeń frekwencji elektorów. Na pewno to także wiesz. Namawiasz zatem do zniszczenia Polski.
   Pozdrawiam serdecznie Anię, Zenobiusz, Monitora i innych SAMODZIELNIE myslących ludzi. jest nas wielu. Zło w Polsce pokonamy!!

 38. mira69 29 lipca 2011 o 8:43 pm

  Zenobiuszu,dalej nic nie kumasz! Nie agituję za nikim,bo brzydzę się polityką w dzisiejszych czasach,nikomu już nie wierzę .A odezwałam się,bo tak mi się podoba ,a jestem tu nowa.Czy ty tak wszystkich obrażasz? widzę ,że naprawdę nie warto z Tobą rozmawiać,bo Ty nic nie rozumiesz,tylko mieszasz!

  • zenobiusz 29 lipca 2011 o 9:07 pm

   Mamy za duże doświadczenie ,by się na was nabrać ,

   • Mat 29 lipca 2011 o 9:12 pm

    Zenon ma doświadczenie i widze, że bardzo zryty beret:)))

   • ramires 29 lipca 2011 o 9:33 pm

    Znam ludzi z PIS. Po zaatakowaniu Samoobrony przez agenturę w 2007 roku byli pewni że zwyciężą w wyborach do sejmu i co ? Nic ! Wnioski gdzie ? Bez złośliwości. Powtórka z rozrywki ? Niestety pracuję wśród ludzi i na to się zanosi. Szkoda.

    • 999AQQ 29 lipca 2011 o 11:05 pm

     „Jak rozpoznawać agentów?
     Przede wszystkim są zawsze ze sobą zgodni i solidarni względem siebie! Nawet największe gafy kolegi po fachu zbywane są milczeniem i kolega jest nadal gorliwie wspierany, bez względu na wagę bzdury, którą napisał. Przeciętny człowiek, nawet z nikłym wykształceniem będzie myślał, będzie miał wątpliwości, będzie zadawał pytania, będzie dociekał, kwestionował, domagał się dodatkowych wyjaśnień, będzie sam sprawdzał i będzie porównywał jedne opinie ekspertów z opiniami z opiniami przeciwnymi. Jest to normalne zjawisko dla każdego, kto szuka prawdy. Agent, na wszelkie informacje osłabiające czy obnażające wspierany przez niego system zawsze powie – NIE oraz wyśmieje. Jest on zawsze aktywny w tematach mogącym szkodzić interesom Globalistów. Agent nie ma wątpliwości że wszystko, co napisano jest błędne, nawet, jeżeli tego nie przeczytał! Agenci nawet nie dopuszczają możliwości, że może istnieć alternatywna odpowiedź, wyjaśnienie czy też można mieć rzeczywiście jakieś poważne wątpliwość. Dla agenta wszystko jest jasne i wyraźne i nikt nie powinien mieć co do tego żadnych wątpliwości. Agent uważa wszystkich z nim się nie zgadzających za idiotów. Agent wykazuje bezkondycyjne oddanie ideologii Globalistów. Innymi słowy – agent to BETON! Najczęstszą strategią jest natychmiastowa riposta na forum, negująca wiadomość czy opinię forumowicza bez jakichkolwiek podstaw, czy dowodów w postaci linka, zazwyczaj na żenująco niskim poziomie. Najczęściej odpowiedź pojawia się w ciągu kilku minut a nawet sekund od umieszczonego materiału.
     Drugorzędnym celem takiego postu jest spam – odsuwanie ofensywnego materiału na dalszy plan, aby czytelnikowi uniemożliwić dostęp do szkodliwej globalistom informacji. Jeżeli czytelnik nie zna owych zasad, więc nie przeczyta owego materiału. W takim przypadku straty propagandzistów są minimalne. Po za tym trudno się szuka czegokolwiek w na wielu stronach przeładowanych głównie spamerstwem agentów.
     Inne taktyki: Przede wszystkim unika się detalicznej dyskusji w temacie, ośmiesza źródło oraz autora, podważając w ten sposób wiarygodność podanych informacji. Co bardziej ‚inteligentni’ agenci (takich jest niewielu!) wyszukują pozorne błędy, przejęzyczenia czy też przypadki nieświadomego wykorzystania materiałów podanych przez witryny dezinformacyjne. Wyrywa się pozorne błędy z kontekstu i szykanuje tego, który to napisał. Nawet w przypadku podania rzetelnej informacji ze źródła pro rządowego, jak np. BBC czy CNN, (jeżeli źródła te posuną się do przekazania prawdy) agenci także ośmieszą takie źródła, aby w ten sposób skutecznie zakrywać przestępstwa oraz manipulacje władz.
     Agenci dezinformacji unikają fachowej dokumentacji. ”
     itd. z Aferyprawa
     Pozdrawiam banujących oraz przede wszystkim myślących- mocniejszy, mira69, theaspartam, mat /ban-ban!?/

 39. theaspartam 29 lipca 2011 o 9:10 pm

  Jest coś takiego w Warszawie jak podatek od gruntów na którym stoi posiadłość własnościowa opłaty są o wiele większe niż w związku działkowców gdyby przeszły na własność działkowców nie było by ich stać na opłaty działki zmieniły by się w biurowce bo każdy by sprzedał pod budowę panie zenobiusz

  • zenobiusz 29 lipca 2011 o 9:22 pm

   Rozumiem,ale były by to decyzje właścicieli,a poza tym Polska nie kończy się w Warszawie
   panie teajakoośtam@.

   • wwwejcen 30 lipca 2011 o 12:21 pm

    Lasy też chcieli sprywatyzować, bo przecież w Niemczech i Norwegii brakowało mebli i surowca na papier…

 40. pio9a 29 lipca 2011 o 9:12 pm

 41. mocniejszy 29 lipca 2011 o 9:20 pm

  Widzę, że mój komentarz czeka na moderację, a komentarze innych przeszły… Znaczy się, że krytyka PiS jest tutaj już tabu. Wolno tylko chwalić, a niezadowolonym wstęp surowo wzbroniony… I po co to udawanie antysystemowości, jak popiera się partię systemową?

  • frajer 30 lipca 2011 o 1:08 am

   Mocniejszy !
   Czy ty jeszcze nie wiesz w jaka paszcze sie pchasz ???

 42. mocniejszy 29 lipca 2011 o 9:21 pm

  O już przyjęty, czyli jednak tabu nie ma… to dobrze.

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 10:51 pm

   Jest tabu, ale dla antypolskich i antykatolickich chamów

 43. Olo_kru 29 lipca 2011 o 9:33 pm

  Przepraszam, nie sprawdziłem kto głosował za gmo. Tak czy owak jestem przeciwnikiem bandy 4 i dlatego powtórzę: nie glosujemy na PiS.
  Dotąd myślałem ze monitorpolski tez jest przeciwnikiem okraglostolowej kliki, chyba jednak się myliłem. Pisze z podróży z komórki i mam kulawy internet.
  Hasło: Glosujemy na PiS! to agitacja.
  Tak jak wcześniej napisano: mniejsze zło to dalej zło.

 44. theaspartam 29 lipca 2011 o 9:42 pm

  Decyzje właściciela?dać się okradać podatkiem od gruntów czy być zmuszonym sprzedać działkę? Działkowcy dziękują za takie prawo własności i prawo decyzji!!! Polska nie kończy się w Warszawie i podatki od gruntów też nie panie zenobiusz!Naprawdę dostajesz furii jak ktoś ma inne zdanie od ciebie kieruje tobą ego a nie rozsadek i tego ci życzę:-) PS. Zrobiłem twoje słynne orgonity nie widzę żadnego wpływu a patrząc po tobie i twoim charakterze (ego) nie wiele dają:-)

 45. mira69 29 lipca 2011 o 10:08 pm

  idę spać! na dobranoc powiem Wam, że bardzo było mi miło z Wami .I mam wrażenie,że Monitor oddał swoją stronę Zenobiuszowi .Ten jegomość czycha wszędzie! Mam nadzieję , że nie wlezie do moich snów (brrrrrrr!) ani nie będzie rano w mojej lodówce !pozdrawiam serdecznie Wszystkich !

 46. luna 29 lipca 2011 o 10:20 pm

  Nie na temat, ale…..
  Eksperci ostrzegają. Możliwa wielka erupcja Etny

  Wszystko wskazuje na to, że wulkan Etna na Sycylii przygotowuje się do wielkiej erupcji – uważają eksperci z włoskiego Instytutu Geofizyki i Wulkanologii. Do takiego wniosku specjaliści doszli w piątek obserwując wzmożoną aktywność wulkanu.

  Nad Etną unosi się ogromna chmura dymu, a na wszystkie okoliczne miejscowości spada deszcz popiołów. Zasypane są nimi ulice i dachy domów. W miasteczkach Fornazzo, Milo, Zafferana i Giarre pyłu tego leży tak dużo, że wprowadzono zakaz ruchu pojazdów dwukołowych.

  Sytuacji nie określa się jednak jako groźnej. Informacje mają na celu przygotowanie miejscowej ludności do kolejnego niespokojnego okresu pod wulkanem.

  Na razie, jak podkreślają włoskie media, w oczekiwaniu na spodziewaną erupcję wulkanu mieszkańcy jego okolic zamiatają ulice, by były przejezdne.
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/eksperci-ostrzegaja-mozliwa-wielka-erupcja-etny,1,4808269,wiadomosc.html

 47. Annah. 30 lipca 2011 o 6:10 am

  http://astromaria.wordpress.com/2011/07/23/potraficie-kojarzyc-i-samodzielnie-wyciagac-wnioski/

  • mocniejszy 30 lipca 2011 o 8:23 am

   U tej Pani to mam bana za racjonalizm…
   😀
   Ona ostrzega przed manipulacjami innych
   (zresztą trafnie),
   ale sama bajki sprzedaje o astrologii.
   Jest spora grupa podobnych jej internautów.
   Na przykład jeden taki z Australii
   ciekawie krytykuje chrześcijaństwo,
   a przy tym wciska wierzenia o reinkarnacji
   i Absolucie (osobowo-nieosobowym?),
   w który/Którego należy się wtopić
   po przerwaniu cyklu kolejnych wcieleń.
   Ot, taka walka wierzeń, krytykują domysły innych,
   a własne pokazują, jakby były
   udowodnione i sprawdzone w laboratoriach.

   • SEBECX 30 lipca 2011 o 11:13 am

    racjonalizm to też religia… a wiesz co to kabała… to, że nie mamy zmysłów aby zobaczyć tego czego nie widać, nie znaczy, że tego nie ma… …napisałeś, że P.L. krytykuje chrześcijaństwo, a wciska wierzenia o reinkarnacji – tym samym obnażyłeś iż nie obejrzałeś całokształtu prac i wyciągnąłeś wniosek … a szkoda… zarówno chrześcijaństwo jak i racjonalizm, to bardzo młode religie…

    • mocniejszy 30 lipca 2011 o 12:12 pm

     Wygląda na to, że piszemy o inaczej rozumianym racjonalizmie. Nie jestem wyznawcą dogmatów antyreligijnych „światopoglądu naukowego” ani wyznawcą „racjonalizmu” jako wiary w „postęp” i rozum. Miałem na myśli rozumność, zdrowy rozsądek – czyli odróżnianie wiedzy od wiary. Gdy ktoś przedstawia swoją wiarę jako wiedzę – w błąd wprowadza i albo sam jest w tym błędzie, albo ściemnia świadomie. Jeśli ktoś szerzy jakąś wiarę, jeśli zwalcza jedną wiarę w imię innej – niechże uczciwie to przyzna, zamiast kręcić, że inne wiary to wiary, a jego wiara to niby nie wiara.
     Odróżnianie wiedzy od wiary jest jedną z podstaw samodzielnego myślenia. I dlatego takie zamieszanie jest wokół tego w świecie, ponieważ podstawowym oszustwem różnych religii jest przedstawianie wierzeń jako pewników.

     „…napisałeś, że P.L. krytykuje chrześcijaństwo, a wciska wierzenia o reinkarnacji – tym samym obnażyłeś iż nie obejrzałeś całokształtu prac i wyciągnąłeś wniosek …”

     Piotr Listkiewicz – bo o nim mowa – szerzy wierzenia o reinkarnacji, a wierzenia o reinkarnacji są wierzeniami. Ponadto propaguje związaną z częścią wierzeń reinkarnacyjnych i panteizmem teorię boskiego „Absolutu”. Nie wiem, czy postrzega „Absolut” osobowo czy nie, ale tak czy siak to są wierzenia.

   • zenobiusz 30 lipca 2011 o 12:36 pm

    Ty zaś sprzedajesz z premedytacją,perfidie,nowy wynalazek
    .Filosemityzm Kaczyńskich się zużył,więc jesteś prekursorem,
    robienia z niego zwolennika aborcji.
    Jak myślisz ,
    dla czego tak mało ludzi wchodzi na twój reklamowany blog
    ,mimo Orła Białego i tramtakatolicyzmu ??
    Bo Polacy to inteligentny naród. 🙂

    • mocniejszy 30 lipca 2011 o 1:38 pm

     „Zenobiuszu” nie kłam tyle, bo nos ci urośnie i będziesz musiał zmienić ksywkę na „Pinokio”. Kto zna mój blog i wypowiedzi, wie jak jest, a tym którzy nie znają, wyjaśniam:
     1. Niczego nie sprzedaję, nie ma reklam na moim blogu ani próśb o datki.
     2. Mój blog nie jest reklamowany, wręcz przeciwnie – WordPress go blokuje na głównej stronie.
     3. „Tramtakatolicyzm”? A cóż o takiego? Na moim blogu nie propaguję żadnych wierzeń, sprawy opisuję na podstawie wiedzy, nie dogmatów.
     4. Masz nadzieję „Zenobiuszu”, że mam mało odwiedzin na blogu? Płonna ona. Mam sporo. Oceniasz zainteresowanie moim blogiem po ilości komentarzy? Nie jest ich mało, a przecież otwarcie głoszę, że nie puszczam wszystkich.
     5. Bracia Kaczyńscy byli prożydowscy, a Jarosław chyba nadal jest. Czy potraktowano go jako zużytego? Wątpię, ciągle gra swoją rolę.
     6. Każdy może sprawdzić, że Kaczyńscy zablokowali w czasie rządów PiS naprawę systemu prawnej ochrony życia. I każdy może sprawdzić, ile zabito za zgodą państwa dzieci od tego czasu. Teraz PiS próbuje to naprawić. Nie wiem, co Jarosław Kaczyński myśli o aborcji, ale wiem, co o niej publicznie mówił.
     (http://mocniejszy.wordpress.com/2011/04/14/straznicy-zbrodniczego-kompromisu-aborcyjnego)

     Gospodarzu bloga! Jak to jest, że kłamliwe insynuacje „Zenobiusz” puszczasz, a moje wypowiedzi przytrzymujesz? Mogę zrozumieć, że dla dobra PiS cenzurujesz, bo wybrałeś mniejsze zło, ale tolerowanie kłamstw i obelg rzucanych przez Zenobiusza to gruba przesada.
     .

     • zenobiusz 30 lipca 2011 o 2:26 pm

      ” Niczego nie sprzedaję, nie ma reklam na moim blogu ani próśb o datki.”
      Tak pisać może tylko stara prostytutka,jaką jesteś,w obawie,że klient nie zapłaci.Tyle karesów i zero zysku.Przestań się ośmieszać.napisałem,nie raz ,dla takich,jak ty.Polacy to inteligentny naród !!!!!!Premii nie będzie,.A może i fuchę stracisz. 🙂

      • zenobiusz 30 lipca 2011 o 2:43 pm

       Szczegóły.:
       http://zenobiusz.wordpress.com/

      • mocniejszy 30 lipca 2011 o 6:28 pm

       Uuuuu. Za wyzwiska odpowiesz. Szkoda mi czasu na ciąganie trolla po sądach. Ale WordPress mam nadzieję, że nie będzie tolerował czegoś takiego. Gospodarz bloga też nie powinien tolerować takich antyspołecznych zachowań, wzywam go do rychłego usunięcia obelg i uniemożliwienia „Zenobiuszowi” dalszego swobodnego obrażania dyskutantów. Masz Gospodarzu możliwość takiego ustawienia komentarzy, by te od „Zenobiusza” też przechodziły moderację. Jeśli nie zareagujesz Gospodarzu, uznam, że jesteś współwinny lżenia mnie na Twoim blogu.

     • zenobiusz 30 lipca 2011 o 2:49 pm

      Dla nie zorientowanych,blog w śzwecji,jak parę innych antypolskich,słusznie olany.,praz Polaków
      http://www.alexa.com/siteinfo/mocniejszy.wordpress.com#
      ,.mocniejszy.wordpress.com
      Mocniejszy.wordpress.com

      Is this your site? Run an Alexa Site Audit.

      Statistics Summary for mocniejszy.wordpress.com
      Mocniejszy.wordpress.com is ranked #2,736,938 in the world according to the three-month Alexa traffic rankings, and it has attained a traffic rank of 20,586 among users in Sweden, where roughly 68% of its audience is located. The time spent in a typical visit to it is approximately two minutes, with two minutes spent on each pageview. The site’s visitors view an average of 1.1 unique pages per day. Mocniejszy.wordpress.com is relatively popular among users in the city of Solna (where it is ranked #473).

      Show Less

      Alexa Traffic Rank Reputation
      2,736,938
      Global Rank
      20,586
      Rank in SE
      10
      Sites Linking In

      • zenobiusz 30 lipca 2011 o 2:53 pm

       Solna,to służby,więc radze się,pakować,
       Ach znowu ten nadmiar przecinków.:)

       • Annah. 30 lipca 2011 o 3:47 pm

        Masz rację Zeno, Znamię zawsze jednakie – IRRACJONALIZM najczęściej w jednej tylko kluczowej kwestii, przy IQ w normie albo powyżej. Nawet nie trzeba sprawdzać skąd nadają.

      • mocniejszy 30 lipca 2011 o 6:51 pm

       Bezczelna manipulacja. Pierwszy raz widzę ten ranking, nie wiem dlaczego umieszczony jest w szwedzkim rankingu, ale jasne jest, że ktoś musiał napracować się, żeby wciskać kit, że blog jest w Szwecji. Widocznie poruszam wyjątkowo ważne sprawy, skoro ktoś steruje akcją przeciw mojemu blogowi. Radzę wejść na niego, poczytać i przekonać się, jaki jest.

       • zenobiusz 30 lipca 2011 o 7:59 pm

        To dziwne@ Solna monitoruje ten blog Maruchę, Wirtualna Polskę,a ciebie złośliwie.Widzisz,jak cię cenią.Nie powiedzieli nawet,uważają ze kaska wystarczy.

        • mocniejszy 30 lipca 2011 o 9:15 pm

         Dziwne jest i niewiarygodne, że mój blog umieszczono w rankingu stron odwiedzanych przez Szwedów (a nie Polaków), wątpię, by znajomość języka polskiego była między Skandynawami powszechna. Ta Solna to miasto w Szwecji, w którym jakoby mój blog cieszy się szczególną popularnością. A to ciekawe. W sumie zabawna sprawa, żeby zmanipulować jakiś ranking tak, by wyglądało na to, że blog mój jest szwedzki, bo kto w taką bujdę na resorach uwierzy? Można by gdybać, że może szwedzka Polonia umiłowała mój blog, ale to też naciągane. Zresztą o Szwecji nic raczej nie pisałem. A jeszcze ta paranoiczna teza o tym, że jestem szwedzkim agentem (hehe), można pęknąć ze śmiechu. Chociaż z drugiej strony może nie taka paranoiczna…, krytykowałem Moskali, Niemców, Izrael, USA, czyli zostaje Szwecja, której może nie krytykowałem jakoś ostro. A może komuś pomyliła się Szwecja ze Szwajcarią, którą zachwalałem. I tak przez pomyłkę, zamiast ogłosić mnie agentem szwajcarskim – ogłoszono szwedzkim…
         😀

 48. werto 30 lipca 2011 o 10:22 am

  Każdego z nas dotykają przeróżne choroby. Nieraz wydaje się że jesteśmy zdrowi jak koń by kilka lat
  później okazało się, że nosimy w sobie jakiś nowotwór. W ostatnim czasie pokazała się nowa metoda wykrywania raka.
  Na tej stronie: http://tojefura.com możemy wszystkiego się dowiedzieć. Ja już sprawdziłam i mam pewność.

  • Annah. 30 lipca 2011 o 11:04 am

   Test ciążowy również może być pomocny w wykryciu raka, wykazuje gonadotropinę kosmówkową – HCG.
   Jest ona wydzielana również przez niektóre nowotwory złośliwe.

  • UWAGA 31 lipca 2011 o 3:37 am

   UWAGA: To jest popularny ostatnio schemat: zadać dużo pytań, a potem zażądać wysłania sms na numer premium (ponad 30zł brutto) by uzyskać wynik !

 49. Annah. 30 lipca 2011 o 11:33 am

  Zwróćcie uwagę na końcówkę, gdzie jest mowa o zagranicznych firmach ochroniarskich i czy można im ufać. W metrze londyńskim podobnie zresztą jak w Fukiszimie była to firma izraelska…

 50. wwwejcen 30 lipca 2011 o 12:27 pm

  monitorpolski sam się określił. Na to wygląda że Twoja strona jest nie warta mojego czasu, bojkotuję Cię tak jak wybory, bo nie masz nic do wniesienia do mojego życia tylko, swoje propagandowe hasła, nie będę tu wchodził i nabijał Ci wejść.
  Wykasowany z zakładek.

  • zenobiusz 30 lipca 2011 o 12:38 pm

   uuujajcen@ masz całe mnóstwo blogów,kryptoantypolskich,do wyboru i koloru
   pora byś tam wrócił..

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 12:59 pm

   Bye, bye

 51. Katon Najmłodszy 30 lipca 2011 o 1:19 pm

  Metalowy hymn polskich pro-liferów

  a ja Ci odpowiem, że opuszczam przyłbicę

  i ostatnią swą kopią uderzę w ten świat

  bo jeśli głupotą jest obrona życia

  będę głupcem do ostatniego dnia

  Nowy album tożsamościowej i patriotycznej grupy Irydion – „44!” http://katonisliwka.wordpress.com/

  • zenobiusz 30 lipca 2011 o 1:46 pm

   Witam ,najmłodszego przedstawiciela,nowej koncepcji
   .Też ,bloger,też przez normalnych Polaków omijany.
   Nowa koncepcja.Kaczyński kat nienarodzonych.
   Jak wam się patrzy w lustro przy goleni ???
   No chyba ,że się rytualnie,nie golicie.
   A to przepraszam.

 52. zenobiusz 30 lipca 2011 o 1:50 pm

  I tak , nam wyłożyły się dwa super „polskie „blogi Mocniejszy i Katon Młodszy.Szkoda ,
  ale to nic. Śpiący rycerze pod Giewontem ,czekają na swój czas.I tak.

 53. mocniejszy 30 lipca 2011 o 7:06 pm

  Mądrzy ludzie nie kierują się tym, co jest oplute, a co nie. Potrafią czytać i samodzielnie wyciągać wnioski. Też potrafię czytać i znam z relacji różnych blogerów „metodę zenobiusza”. Nie jest oryginalna, a tylko ordynarna. Nie wiem czy jest tylko trollem karmiącym się konfliktem, czy raczej tym, o co pomawia innych. Niewiele mnie to obchodzi. Jego słowa są na widoku, można go ocenić i tych na których pluje też można ocenić na podstawi ich słów.

 54. mocniejszy 31 lipca 2011 o 7:38 am

  Widzę, że właściciel monitorpolski.wordpress.com nie usunął lżenia mnie w komentarzu „Zenobiusza” 30 Lipiec 2011 o 2:26 pm, a komentarze inne zatwierdzał, więc nie ma wymówki, że nic nie wie, bo na blogu nie był. pobłażanie lżeniu świadczy jak najgorzej o właścicielu. Poczytałem co nieco na blogach i wiem, że lżyciel „Zenobiusz” jest znajomym właściciela tego blogu. Jak to mówią, kruk krukowi oka nie wykole, a ręka rękę myje. Ciekawa z was parka. Jeden niby ugrzeczniony, drugi przeciwnie, a jednak ten pierwszy pozwala drugiemu na wszystko na swoim blogu. Pomysłowa metoda, ale wcale nie odkrywcza.

  • monitorpolski 31 lipca 2011 o 9:33 am

   Jesteś dla mnie ZEREM Anonimie.