Zamknięto znanego dziennikarza i blogera Bogdana Goczyńskiego

Został on wczoraj aresztowany przed swoim domem w Nadarzynie k. Warszawy (…) nadarzyńska policja wyciągnęła go z samochodu, którym podjeżdżał pod dom. Goczyńskiego przetransportowano do Aresztu Śledczego na Służewcu. Nie znane są jeszcze szczegóły – dlaczego go aresztowano, wiadomo tylko, że sędzia w Pruszkowie nakazał 6-miesięczne pozbawienie wolności (…)

Bogdan Goczyński

„Wielokrotnie twierdziłem, że polski wymiar sprawiedliwości jest organizacją przestępczą, w dodatku z bardzo konkretnie określonymi celami. Ostatnio poszedłem dalej i pokazałem, że odnosi się to do całego państwa polskiego

Takimi słowami rozpoczął swój ostatni artykuł Bogdan Goczyński, dziennikarz Afer Prawa i znany bloger www.bgoczynski.wordpress.com i http://bogdangoczynski.nowyekran.pl/.
Został on wczoraj aresztowany przed swoim domem w Nadarzynie k. Warszawy. Według informacji przekazanych przez jego brata, nadarzyńska policja wyciągnęła go z samochodu, którym podjeżdżał pod dom. Goczyńskiego przetransportowano do Aresztu Śledczego na Służewcu. Nie znane są jeszcze szczegóły – dlaczego go aresztowano, wiadomo tylko, że sędzia w Pruszkowie nakazał 6-miesięczne pozbawienie wolności. Czy był jakiś wyrok i w jakiej sprawie, też nie wiadomo.
Goczyński, który z zawodu jest inżynierem, przez wiele lat mieszkał w Australii, osiągnął sukces zawodowy w dziedzinie telekomunikacji. Przyjechał do Polski gdzie poznał swoją przyszłą żonę i postanowił ułożyć swoje nowe życie w starej ojczyźnie. Niestety, system stworzony po roku 1990 okazał się zgubny dla Goczyńskiego, jak dla wielu mężczyzn w tym kraju. Rodzina szybko się rozpadła, w czym niewątpliwie pomocne były tzw. „sądy rodzinne” – de facto aparat do rozbijania rodzin. Problemy z systemem prawnym w Polsce spowodowały, że Goczyński zmienił zawód i stał się dziennikarzem niezależnym. Dzięki oszczędnościom udało mu się prowadzić działalność publicystyczną, w której ujawniał kulisy „kryminalnego” systemu jakim stał się wymiar sprawiedliwości w Polsce.
Goczyński od lat starał się o kontakt z zabranymi mu przez sąd córkami, niestety bez skutku – raz został nawet dotkliwie pobity. Córek nie widział od lat,  jedynie z daleka. Twierdził, że oddałby wszystko by być znów z nimi.

Waldemar Kalinowski z Przymierza Rodzin Pomorza uważa, że zamknięcie Goczyńskiego jest kontynuacją tragedii tego człowieka – znakomitego dziennikarza i inżyniera – wynalazcy.
„Nieważne co wymyślili, Goczyński siedzie niewinnie!” – mówi Kalinowski, który ma sam podobne przejścia z wymiarem „sprawiedliwości”.
Powinni go natychmiast wypuścić!!! Oni na każdego potrafią coś wynaleźć, żeby się człowieka pozbyć!”.

Faktycznie, w Polsce są tysiące mężczyzn, którym rozbito rodziny poprzez czynności „prawne” – wygląda to na zorganizowaną działalność mającą na celu rozbijanie rodzin i przejmowanie dzieci przez rodziny zastępcze.
Goczyński wystąpił w kilku reportażach, do których linki są poniżej. Jego wypowiedzi należą do najbardziej krytycznych i ostrych wobec nieludzkiego systemu, który się rozwija w Polsce.
Niedawno informowaliśmy o utajnieniu przez Trybunał Konstytucyjny rozpatrzenia skargi złożonej przez Goczyńskiego w sprawie niekonstytucyjności sądów karnych. Czyżby aresztowanie miało coś wspólnego z ostrymi sowami pod adresem sędziów Trybunału? Jeśli tak, to potwierdzałoby to zarzuty Goczyńskiego, że mamy do czynienia z systemem kryminalnym, a nie państwem prawa.
najgorsze jest to, że Bogdan Goczyński ma poważne problemy zdrowotne – jest w stanie utrzymać się w pozycji stojącej tylko przez kilkanaście minut – winne temu są zaburzenia tarczycy, które ma od lat.
Wszyscy znajomi Bogdana Goczyńskiego łącznie ze mną, bardzo obawiają się o jego zdrowie, a nawet życie. Obawiamy się o to, że zostanie on poddany „badaniom” psychiatrycznym, jakie stosowano w stalinizmie w celu wykończenia opozycji politycznej. Zaczyna być to coraz powszechniejsze w Polsce, która szybkim krokiem zdąża w kierunku państwa totalitarnego.

ŻĄDAMY WYPUSZCZENIA GOCZYŃSKIEGO!
PAMIĘTAJCIE, NAZIŚCI TEŻ DZIAŁALI ZGODNIE Z „PRAWEM”.

Goczyński mówi o tym, że był „celem polowań” smutnych panów:

Reklamy

68 responses to “Zamknięto znanego dziennikarza i blogera Bogdana Goczyńskiego

 1. Grafik 29 lipca 2011 o 9:22 pm

  Szkoda że ten jakże mądry człowiek nie został w Australii tam przynajmniej dalej był by Cenionym Naukowcem, a tu? Wolność słowa i do więzienia…

  Polubienie

  • Rodriguez7 29 lipca 2011 o 9:25 pm

   Tam też tak będzie… Ba… Wszędzie tak kur** będzie;/

   Polubienie

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 9:26 pm

   Radziliśmy mu sprzedaż domu i powrót do Australii, on liczył na to, że zobaczy jeszcze córki.

   Polubienie

   • Stanisław 30 lipca 2011 o 7:40 am

    Być może trzeba będzie przeprowadzić akcję tak jak w przypadku Tadeusza Chołdy

    Polubienie

    • monitorpolski 30 lipca 2011 o 8:54 am

     Musimy poznać przyczyny dlaczego go zamknięto.

     Polubienie

 2. ArO 29 lipca 2011 o 10:15 pm

  Udowodnione kłamstwa
  https://zbrodniarze.com/udowodnione_klamstwa

  Polubienie

 3. Wojox 29 lipca 2011 o 10:40 pm

  Najgorsze jest jedno,, my tu będziemy tylko gryzmolić, a to i tak niczego nie zmieni. I takich ludzi zapewne juz siedzi tysiące w pace.
  Wiem jedno, wielki ucisk nadejdzie, bo to zapowiada Słowo Boże Biblia. Więc wypada chyba tylko czekać na rozwój wypadków i się nie wychylać. System Diabła zrobi i tak swoje, to musi się stać.
  A tylko szkoda ludzi takich jak wymieniony….

  Polubienie

  • monitorpolski 29 lipca 2011 o 10:53 pm

   Nie masz racji. Takie „gryzmolenie” (na wielu blogach i stronach) uwolniło niedawno Tadeusza Chołdę, którego nawet UNIEWINNIONO. Nie zdajesz sobie sprawy z potęgi słowa.

   Polubienie

   • Wojox 29 lipca 2011 o 11:25 pm

    Mam racje, bo tylko o paru osobach wiecie i o nich się pisze. A 99 % innych siedzi nieuczciwie osądzonych i nikt im nie pomoże, bo to zwykłe szare myszki w systemie. A system rozprawia się tylko z ludźmi którzy są wyjatkowo niewygodni. Po czasie zapewne Pan Chołda i inni wycofują się ze swojej działalności bo dostali wycisk i odpowiednie zapowiedzi na przyszłość.
    My jedynie piszemy i nie możemy znieść tego dziadostwa, jesteśmy tym rozgoryczeni ale nasze działanie tak naprawdę ma niewielki wpływ na to co się dzieje. To jak zatrzymywanie pociągu przy pomocy pajęczyny.
    Zobacz ile się mówiło i pisało o GMO ? Nawet TVN zapodał w UWADZE o tym i co ? Zrobili swoje i nasze dzieci bedą jeść trucizny…Nic tego nie zmieni, zobaczymy jak Węgry sobie poradzą jak ich trochę podHAARPują…..

    Polubienie

    • 999AQQ 29 lipca 2011 o 11:48 pm

     http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/lotewscy-wyborcy-rozwiazali-sejm/

     Ręce opadają, w referendum rozwiązali sejm po to by we wrześniu wybrać sejm z tych samych…
     Pomyślmy o naszym podwórku w najbliższych wyborach*….

     Polubienie

    • zagrypiona 30 lipca 2011 o 8:14 am

     No to może zamiast jak to mówisz ‚gryzmolenia’ trzeba sięgnąć po jakieś bardziej konkretne środki do obrony przed złem. ‚Gryzmolenie’ to taki wentyl bezpieczeństwa. Oni o tym wiedza dlatego pozwalają. Bo my jak popiszemy to już się nam wydaje ze podjęliśmy jakaś walkę, a tu… No ale do konkretnej obrony to potrzeba zgranego społeczeństwa tymczasem ludzi których cokolwiek obchodzi jest garstka, wtedy rzeczywiście pozostaje ‚gryzmolenie’.

     Polubienie

     • margo0307 30 lipca 2011 o 8:30 am

      Nie uważam by była nas garstka, ludzie czytają i póki co się nie odzywają.
      Ale rzeczywiście może nadszedł już czas by zacząć działać ??!!!

      Polubienie

    • monitorpolski 30 lipca 2011 o 8:56 am

     Tak, tu się zgadza – w polskich więzieniach są tysiące ludzi bezzasadnie skazanych. Ale dlatego siedzą, że nie potrafimy się zjednoczyć. Brakuje między nami komunikacji. Jeśli to się naprawi, to wyciągniemy ich wszystkich.

     Polubienie

 4. waryjat 29 lipca 2011 o 10:49 pm

  Jeszcze do poprzedniego tematu. Proszę wykopywać http://www.wykop.pl/ramka/828623/gmo-glosami-senatorow-po-psl-sld-przyjeto-haniebna-ustawe-o/

  Polubienie

 5. zenobiusz 29 lipca 2011 o 11:27 pm

  AKCJA POPARCIA DLA UWIĘZIONEGO BOGDANA GOCZYŃSKIEGO:
  Klikajcie na gwiazdki w artykule poniżej – pokażmy nasze poparcie dla niezależnego dziennikarza. Niczym nie ryzykujesz:
  http://bgoczynski.wordpress.com/2011/07/17/trybunal-konstytucyjny-w-sluzbie-szwindlerow/
  9 słownie dziewięć kliknięć.
  Dziękuję wam rodacy.
  Razem uratujemy Polskę.

  Polubienie

  • zenobiusz 30 lipca 2011 o 12:49 am

   Teraz jest 18 gwiazdek.w tym negatywne.
   Mapka w każdej minucie pokazuje ponad 40 wejść na blog.
   I tak to wygląda,solidarna akcja.

   Polubienie

   • ama12 30 lipca 2011 o 1:32 am

    Odzew taki sam jak na prośbę o podpisy pod petycją w sprawie szczepień. Tak to jest jak kogoś temat nie dotyczy bezpośrednio….

    Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 8:57 am

   W tej chwili są 92 gwiazdki, wygląda na to, że jedna osoba na 10 klika. 10% to i tak nieźle!

   Polubienie

   • zenobiusz 30 lipca 2011 o 10:15 am

    560 gwiazdek !!

    Polubienie

    • SEBECX 30 lipca 2011 o 10:27 am

     570

     Polubienie

     • SEBECX 30 lipca 2011 o 10:28 am

      po ok. 15 minutach..

      Polubienie

 6. W.Właźliński 29 lipca 2011 o 11:28 pm

  Skandale prawne trwają. Wszystko to w imię prawa, sprawiedliwości, demokracji, przestrzegania praw obywatelskich, demokratycznej konstytucji, walki z terroryzmem, ksenofobią, walki z antysemityzmem. Co powinno być w códzysłowiu już dosyć dawno nie chcemy wiedzieć. Zdarza się że znajdzie się czasem ktoś kto zauwży jedynie błąd ortograficzny i to jeśli program word processor pokaże mu to.
  Cenzura nie jest potrzebna. Ten proces prowadzi do samocenzury. Kto jeszcze nie cenzuruje sam siebie i nie dobiera odpowiednio słów i nie formułuje bardzo ostrożnie zdań jest w więzieniu albo w zakładzie psychiatrycznym, – wariat jeśli śmie powiedzieć coś krytycznego głośno na temat tak ptężnego aparatu jakim są instytucje rządowe.
  W ogromie zła można coś znaleźć pozytywnego. Język polski jest dość bogaty.

  Tresura społeczeństw trwa od bardzo dawna tyle że w miarę upływu czasu stosowana jest z coraz bajdziej widocznym tupetem. Przetestowano to na murzynach. Przynajmniej znający angielski mogą zapoznać się z metodami a zaobserwować je niemal na codzień w historii co najmniej dziesięcioleci.
  http://www.homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/historia/HodowlaNiewolnikow.html

  Polubienie

 7. ziarnko prawdy 29 lipca 2011 o 11:51 pm

  http://tvg9.nowyekran.pl/post/22216,bogdan-gorczynski-kolejny-wiezien-polityczny

  Polubienie

 8. ziarnko prawdy 29 lipca 2011 o 11:58 pm

  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/22212,bloger-i-dziennikarz-bogdan-gorczynski-aresztowany

  Polubienie

 9. SEBECX 30 lipca 2011 o 12:01 am

  …no to się zaczyna na poważnie.. mam nadzieję, że nikt z rodziny pana Bogdana nie „robi” w nawozach, bo teraz to gorący temat i nie wiadomo jak mogło by to wpłynąć na dalsze losy …eh ..ciekawe komu przeszkadza wolność słowa najbardziej … dzisiaj czytałem na tvn24, kolejną wypowiedź Sikorskiego.. jego celem jest chyba wprowadzenie cenzury, bo Tusk już chciał uwalniać internet i zadymę wywołał, a Sikorski od ekstremistów wyzywa ludzi, którzy krytykują władzę… ale najbardziej bolą go niebezpieczne stwierdzenia i bzdury, że Polską nie rządzą Polacy… ciekawe dlaczego? … hehehe.. czyżby źle się u nas czuł?…
  http://www.tvn24.pl/12691,1712241,0,1,sikorski-o-wezwaniu-do-zamachu-na-premiera,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12691,1712057,0,1,w-polsce-nie-brak-ludzi-myslacych-jak-breivik,wiadomosc.html

  Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 9:14 am

   Będą publikacje zza granicy. Zwolenników totalitaryzmu w polskim rządzie należy usunąć!!!

   Polubienie

 10. Pingback: Autor artykułu “Trybunał Konstytucyjny w służbie szwindlerów” bloger i dziennikarz Bogdan Goczyński aresztowany

 11. mira69 30 lipca 2011 o 5:30 am

  politycy zapomnieli.że są od tego,by służyć swojemu narodowi ,dbać o każdego człowieka,a zwłaszcza o najsłabszych ! są od tego jak d… od sr…. ! jak ktoś się do tego nie nadaje, to won z Sejmu! A co mamy? urzędasy jedynie co robią to wymyślają idiotyczne przepisy i utrudniają nam życie oraz rozkradają publiczne pieniądze .cały naród to widzi ! Wstyd być dzisiaj politykiem ! z kim nie rozmawiam .to każdy mówi, że polityk to złodziej . brak mądrych ludzi,którzy poprowadziliby nasz Naród ,bo nie kandydują. Dlatego nie idę do wyborów,wszyscy moi znajomi też,bo nie ma sensu. I tak będą sfałszowane…..

  Polubienie

  • zenobiusz 30 lipca 2011 o 7:22 am

   Jesteś prowokatorką.Mam nadzieję że zostaniesz zbanowana.

   Polubienie

   • ama12 30 lipca 2011 o 8:50 am

    Przecież jeszcze niedawno Ty i Monitor sami mówiliście, że najlepszym rozwiązaniem jest bojkot wyborów lub oddanie nieważnego głosu

    Polubienie

    • zenobiusz 30 lipca 2011 o 8:53 am

     Nie czytasz mojego bloga,przy każdych wyborach pisałem ,że należy głosować na PiS,a bojkot ,czy głosowanie na plankton polityczny,to w rzeczywistości głosowanie na PO.

     Polubienie

    • monitorpolski 30 lipca 2011 o 9:08 am

     Być może coś publikowałem, nie swojego autorstwa – nie przypominam sobie żebym publicznie popierał bojkot. Owszem, zastanawiałem się czy ma sens, ale przecież bojkot oznacza oddanie pałeczki tej samej ekipie co jest obecnie, a ta się przecież nie sprawdziła.

     Polubienie

     • ama12 30 lipca 2011 o 9:58 am

      Dla jasności ja za bojkotem nie jestem, bo oznaczałby dokładnie to o czym pisze Zenobiusz. Takie zachowanie przyniosłoby oczekiwany skutek tylko w przypadku większości a przyznaję, że nie pamiętam jak to jest z frekwencją a ważnością wyborów.

      Polubienie

  • pola 30 lipca 2011 o 8:39 am

   mira69 zgadzam się z tobą prawie we wszystkim ale żeby nie iść na wybory to jest błąd,jak zwykle zmobilizuje się elektorat partyjny i rodzinka wybiorą tych co zawsze i dla tego mamy te same gęby w Sejmie i Senacie.

   Polubienie

   • Annah. 30 lipca 2011 o 8:44 am

    Ot i goła prawda o bojkocie wyborów

    Polubienie

 12. Pingback: Zamknięto znanego dziennikarza i blogera Bogdana Goczyńskiego « Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 13. Krystyna 30 lipca 2011 o 6:58 am

  Gdzie wpisywac swoje poparcie?

  Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 9:10 am

   Na pewno coś wymyślimy. Na razie klikaj na gwiazdkach przy jego ostatnim artykule

   Polubienie

 14. Pingback: Zamknięto znanego dziennikarza i blogera Bogdana Goczyńskiego « Dziennik gajowego Maruchy

 15. Pingback: 22 VII: skoordynowane ataki fałszywej flagi? « Grypa666's Blog

 16. theaspartam 30 lipca 2011 o 7:44 am

  M-Class rozbłysk słoneczny – M9.3 -29.07.2011 – Możliwe prekursor trzęsienia ziemi http://www.youtube.com/watch?v=i2ZsncVrYTU

  Polubienie

 17. red.nacz.Z. Raczkowski 30 lipca 2011 o 8:01 am

  Bogdan walczył o kontakt ze swoimi córkami, walczył z bezprawiem. Ta walka bardzo stresowała go, ostatnio miał problemy zdrowotne… Czy przetrzyma areszt, czy go tam wykończą? Na pewno będziemy go odwiedzać.

  Polubienie

 18. zenobiusz 30 lipca 2011 o 8:05 am

  Bahdan Klich podał się do dymisji.Cóż za klasę wykazał nasz minister.Czy Premier ,przyjmie,tą wstrząsającą dymisję. Czekajmy w napięciu.

  Polubienie

  • ama12 30 lipca 2011 o 8:52 am

   Już przecież przyjął

   Polubienie

   • ama12 30 lipca 2011 o 8:53 am

    I to wczoraj

    Polubienie

   • zenobiusz 30 lipca 2011 o 8:56 am

    I tak to jest ,ty nie czytasz mojego bloga,ja nie oglądam telewizji i nie słucham radia 🙂
    A mówili coś może o Trybunale Stanu dla J.E.Ministra ???

    Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 9:12 am

   ORP „Klich” zatopiony

   Polubienie

 19. wacpan 30 lipca 2011 o 8:59 am

  Jan Pietrzak: Dosyć powodzi! nawalnic! katastrof! i Tuska! Jan Pietrzak felieton http://www.youtube.com/watch?v=mgRYskbUWoE

  Polubienie

 20. SEBECX 30 lipca 2011 o 9:32 am

  ..odnośnie Elenin.. http://zmianynaziemi.pl/wideo/nowe-zdjecia-komety-elenin-zaskakuja-nasa
  szczerze powiem, nie rozumiem ludzi atakujących koncept istnienia Elenina.. a zwłaszcza tych, którzy nie maja możliwoci weryfikacji własnymi instrumentami… ..ehh..

  Polubienie

 21. 137-sekund-blackout 30 lipca 2011 o 9:35 am

  Operacja MASON rozpoczeła się w marcu a dokładnie 11 a skończy się w listopadzie (March, August, September, October, November) 4 sierpnia proszę się spodziewać gwałtownego załamania giełd jeszcze gorszego niż w 2008
  ================================================
  monitorpolski: podkreśliłem ten wpis. Ciekawe!

  Polubienie

  • SEBECX 30 lipca 2011 o 9:58 am

   ..nareszcie… podobno kiedyś spekulantów wieszano.. i wcale mi nie szkoda „graczy” giełdowych..

   Polubienie

 22. ostatni rozsądny? 30 lipca 2011 o 10:15 am

  Kampania wyborcza w pełni widzę. To ze po to kretacze, złodzieje i sprzedawczyki to wiemy wszyscy, ale jak tak sięgne pamięcią do rządów pis to tez nie są to najbarwniejsze wspomnienia. Już to wszystko przerabialismy, jedyny ratunek to „meteoryt” na wiejskiej i wszystko od nowa, tylko tym razem z Polakami dla Polaków…

  Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 12:11 pm

   „Meteoryt” będzie jak nie pójdziesz do głosowania. Każda zmiana będzie na lepsze.

   Polubienie

 23. zenobiusz 30 lipca 2011 o 10:20 am

  ostatni rozsądny?@
  sięgne pamięcią do rządów pis to tez nie są to najbarwniejsze wspomnienia.
  Jak masz lepszą koncepcje ,to nas oświeć.

  Polubienie

 24. Ania 30 lipca 2011 o 10:42 am

  Wiem, że nie na temat, ale ciekawe.
  http://wolnemedia.net/ekologia/masowy-pozew-przeciwko-monsanto/

  Polubienie

 25. ARTUR 30 lipca 2011 o 10:47 am

  Umieściłem informację w Newsweek.pl. w dziale społecznym ,w temacie o ustawkach gazetowych .Na razie komentarza nie zlikwidowano więc jest dobrze ,nikt też się nie wciął aby zmienić temat.

  Polubienie

 26. SEBECX 30 lipca 2011 o 10:47 am

  …nie na temat, jako ciekawostka… wczoraj z moją małą oglądałem Epokę Lodowcową I … i w 52:15 min… gdy zwierzaki uciekają, pod nogami topi im się lodowa pokrywa wulkanu, a nad nimi na niebie jest wir, a dokładnie nad tym wulkanem !!! …wcześniej 43:43 min. jest jeszcze „implementacja” ufo w zmarzlinie, a dzieciak macha do statku składając rękę w 3 palce…

  Polubienie

 27. Ania 30 lipca 2011 o 11:07 am

  I jeszcze to, dla zwolenników średniowiecza.
  http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/a-mury-rosna-2/

  Polubienie

 28. Ania 30 lipca 2011 o 11:45 am

  A tu, na samym początku artykułu informacja wręcz szokująca. Jeśli byłaby prawdziwa, to….
  http://www.sekretyameryki.com/?p=6530

  Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 11:48 am

   Też o tym słyszałem, ale nie chce mi się wierzyć, żeby byli takimi idiotami. Może to być dezinformacyjna ściema – czy są konkretne dowody?

   Polubienie

   • Ania 30 lipca 2011 o 12:44 pm

    Nie wiem.

    Polubienie

 29. Pingback: Okno

 30. ostatni rozsądny? 30 lipca 2011 o 12:13 pm

  zenobiusz@
  jedyna koncepcja dla Polski zawarta jest w dwóch ostatnich wersach mojego wpisu, smutne to równie co i prawdziwe niestety. Od 20 lat sprzedają nas wszyscy bez wyjątku, nadchodzace wybory to dylemat, wybrać k***e czy złodzieja. Życzę dużo mądrości przy wybieraniu…

  Polubienie

 31. Marek Skupin 30 lipca 2011 o 12:42 pm

  Dzis jeszcze nie jest za pozno-podejmijmy walke-gdyz jutro mozemy byc juz niewolnikami ! ! !

  Polubienie

 32. Rafał ze Szczecinka 30 lipca 2011 o 10:58 pm

  Aresztowanie Bogdana Goczyńskiego jest tylko potwierdzeniem jego słusznych stwierdzeń – „polski wymiar sprawiedliwości jest organizacją przestępczą, z bardzo konkretnie określonymi celami i odnosi się to do całego państwa polskiego”. Nie sposób przecież polemizować z jego słusznym stanowiskiem jeżeli uwzględni się wszystkie rozproszone po całym kraju skrawki dowodowe i ułoży w jedną logiczną całość. Ja również wieloma takimi dysponuję. http://www.aferyprawa.eu/Adwokatura/BEZPODSTAWNY-AKT-OSKARZENIA-AUTORSTWA-ADWOKATA-CEZAREGO-SKRZYPCZAKA-Z-WALCZA http://www.youtube.com/watch?v=wBkItO5vZhc . Trzeba wszelkimi możliwymi sposobami bronić Bogdana Goczyńskiego przed kolejnym bezprawiem PO-lskiego „wymiaru sprawiedliwości”. Poprę każda inicjatywę zmierzającą do uwolnienia tego zasłużonego dla Kraju człowieka i dziennikarza, który miał odwagę nazwać rzeczy po imieniu.

  Polubienie

 33. znana 31 lipca 2011 o 8:01 am

  Czy nikt nie widzi,ze to klamca nad klamcami,smiac mi sie chce jak on widzi rzeczywistosc,prawda jest tylko jedna i napewno nie widzi jej ten dziennikarz od siedmniu bolesci

  Polubienie