UFO zdemaskowane jako twór niemieckich inżynierów, choć nie do końca…

(…) ukazane są zdjęcia wielkiego Statku-Matki o średnicy 10 mil i wysokości 17 mil, należącego do rasy ludzkiej z Plejad, zrobione w pobliżu Jowisza. Autor twierdzi, że był na pokładzie tego statku przez 3 dni i podróżował po całej Galaktyce (…)

Pierwsze UFO nie mogły lądować bez specjalnych platform

Autora poniższego nagrania jeszcze nie udało mi się zidentyfikować, jednak jest na tyle ciekawe, że go zamieszczam. Ukazuje różne typy UFO produkowane od czasów wojny w m.in. na Antarktydzie, Brazylii i w USA. Znane jako „tajna broń Hitlera” (Hitler’s secret weapon), nie mogły być jednak użyte, bowiem pole wytwarzane wokół nich nie pozwalało nawet na spuszczenie bomb. Podobnie „spotkania trzeciego stopnia” – bezpośrednie kontakty z Obcymi są sprytnie zaaranżowanymi teatrzykami dla pospólstwa. Okazuje się, że Niemcy przejęli technologię UFO z technik lewitacji w Indiach – stworzyli oni pojazd, który miał rzekomo podróżować w czasie, jednak okazało się, że zamiast tej podróży statek zaczął lewitować.

Druga połowa to już totalne science – fiction. Pokazane zdjęcia z rzekomej podróży po Układzie Słonecznym w 1976 roku – zbliżenia Marsa, jak i sztuczny satelita, stworzony na Ziemi, orbitujący wokół tej planety. Drugi sztuczny satelita ma nawet amerykańską flagę. Na Marsie ponoć żyli ludzie w liczbie ok. 40 milionów, lecz zniszczyła ich katastrofa 186,000 lat temu. Są jednak wyraźne pozostałości po tej cywilizacji.
Zdjęcia Marsa to dopiero rozgrzewka – dalej ukazane są zdjęcia wielkiego Statku-Matki o średnicy 10 mil i wysokości 17 mil, należącego do rasy ludzkiej z Plejad, zrobione w pobliżu Jowisza. Autor twierdzi, że był na pokładzie tego statku przez 3 dni i podróżował po całej Galaktyce. Niejaki Billy, który jest też podróżował, zrobił serię zdjęć, w tym dinozaurów, pterodaktyla i archaicznego ptaka – w czasie podróży w przeszłość Ziemi.

Dinozaur na żywo?

Jako ostatnie pokazane jest zdjęcie rośliny, która ma wyrośniętą … głowę owada – tak ponoć stworzyła się gromada stawonogów. Tłumaczy przy tym powstawanie nowych form życia jako ewolucję „energii duchowej” – następuje to w 7 etapach, a my należymy do ostatniego.
Miał też okazję podróży w czasie do 1976 by uwiecznić na zdjęciach połączenie się statków Sojuza i Apollo.  Zdjęcia są bardzo szczegółowe i wyraźnie wykonane z pewnej odległości. Najdziwniejsze jednak są zdjęcia z okresu tworzenia się globu ziemskiego, gdy wokół niego krążyły dwa księżyce, nie mające nic wspólnego z obecnym, który jest ponoć satelitą Ziemi tylko od 5 milionów lat.
Na końcu materiału są wyraźne zdjęcia satelitarne tajnych baz na Antarktydzie…
Oczywiście, może to być kolejne oszustwo, prezenter mówi bardzo pewnie i bez wahań, co świadczy o wyuczonym tekście. Zdjęcia mogą być animacjami komputerowymi, bardzo dziwne jest to, że wideo jest dość kiepskiej jakości, jakby przegrane z taśmy VHS. Zachodzi pytanie – po co ktoś by sobie zadawał tyle trudu i tworzył takie bajki?

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=dPv0-eioqbY

Reklamy

70 responses to “UFO zdemaskowane jako twór niemieckich inżynierów, choć nie do końca…

 1. ArO 30 lipca 2011 o 4:23 pm

  pod linkiem jest więcej bajek
  http://www.ukrytesprawy.org/Rzekome%20fotki%20obcych.html

  Polubienie

  • wierzmy Ewangelii 30 lipca 2011 o 7:29 pm

   PRZECZYTAJCIE – cele demonicznego UFO i kosmitów – kiedy w przyszłości PAN JEZUS bedzie powracal na ziemie tzw antychryst i rzady oraz media mu podległe powiedza ludziom ze to zli kosmici atakuja ziemie i trzeba z nimi walczyc : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=131

   ….
   ” I widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka; (14) a są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego ” OBJAWIENIE JANA 16:13-14

   ” I widziałem zwierzę i królów ziemi, i wojska ich, zebrane, by stoczyć bój z tym, który siedział na koniu (PAN JEZUS ) , oraz z jego wojskiem ” OBJAWIENIE JANA 19:19

   Polubienie

 2. emorris 30 lipca 2011 o 4:35 pm

  Nie można cofnąć się w czasie.
  Gdyby można było cofnąć się w czasie to możnaby też podróżować do przodu w czasie.
  Uwierzyłbym w podróż ponad prędkość światła, ale nie podróż w czasie.

  Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 4:56 pm

   Jestem tego samego zdania. Chyba że mamy do czynienia z wszechświatami równoległymi, wtedy nie można by już powrócić do tego, z którego się wyszło. Po prostu taka podróż w czasie wytwarza nowe rozgałęzienie.

   Polubienie

  • ministerq 30 lipca 2011 o 10:21 pm

   Technicznie rzecz biorąc my cały czas podróżujemy w czasie do przodu.

   Polubienie

  • ekonomiczny hitman 31 lipca 2011 o 6:23 am

   TAK, faktycznie istnieje powszechnie dostępny dowód na możliwość cofania czasu do tyłu. Każdy czytelnik może ten dowód oglądnąć na własne oczy i to w zwykłym świetle dziennym. Aby go zobaczyć, wystarczy znaleźć jakiś wirujący obiekt który rozpędza się od zera do szybkości około 1800 migotań na minutę, oraz który ma na sobie jakieś szprychy, otwory, nierówności, kreski, itp., jakich coraz szybsze migotanie jesteśmy w stanie śledzić wzrokowo (np. kolo roweru).
   Otóż jeśli uważnie przyglądniemy się takiemu zwolna rozpędzającemu się wirującemu obiektowi, wówczas zobaczymy coś dziwnego z jego kierunkiem obrotów. Mianowicie, początkowo nasze oczy wyraźnie odnotują w którym kierunku on wiruje. W pewnym jednak momencie owego rozpędzania oczy nam powiedzą że wirowanie tego obektu najpierw się zatrzymało, a potem zwolna obiekt zaczął wirować w odwrotnym do rzeczywistego kierunku.

   http://www.totalizm.pl/timevehicle_pl.htm

   Polubienie

  • Grafik 31 lipca 2011 o 9:41 am

   Przy predkosci wiekszej od swiatła możesz wyprzedzić czas, więc taka podróż jest możliwa, ale potrzbowało by to niemiłosiernej ilości energii.

   Polubienie

   • emorris 31 lipca 2011 o 11:12 am

    Przy prędkości większej od prędkości światła nie mogę wyprzedzić czasu.
    Mogę jedynie zobaczyć obraz jaki był w przeszłości.
    Przy dużych odległościach musiałbym mieć duży teleskop, żeby zobaczyć np. to co działo się w odległości np. jednego roku świetlnego.
    W przypadku ludzkiego wzroku będę widział to co widać na niebie – jasne punkciki.
    Lecąc z prędkością światła w kierunku oddalonym o rok świetlny widziałbym na początku obraz sprzed roku, ale obraz zmieniałby się dwa razy szybciej i po roku lecenia w tym kierunku widziałbym aktualny stan.
    Podsumowując w ciągu roku lecenia zobaczyłbym dwa lata, tylko że oglądałbym obraz przyspieszony dwuktrotnie.
    Ciekawie przedstawiałaby się sytuacja, gdybym mógł latać z prędkością cztery razy szybszą od prędkości światła lub większą.
    Wtedy mógłbym przewidywać nadchodzące katastrofy w kosmosie i ewentualnie kogoś powiadomić.
    Czasu jednak nie da się wyprzedzić.

    Polubienie

 3. przemek 30 lipca 2011 o 4:39 pm

  Z tego co można wyczytać z wielu książek, tzw. „przekazów channelingowych” mało prawdopodobne jest by ludzie podróżowali statkami w dodatku z Plejad, chyba że miliony lat temu zaraz po stworzeniu tego gatunku przez federację różnych energii o wysokich częstotliwościach (miłości) i za ich pośrednictwem. Jest w tym mnóstwo dezinformacji. Można przypuszczać że człowiek pochodzi między innymi z Plejad (ciężko wytłumaczyć i zrozumieć to w pojęciu 3-ej gęstości). Wg. przekazów kasjopejan i plejadian człowiek został stworzony na ich podobieństwo. W Biblii też znajdziemy podobny cytat poza tym że stworzyła nas inteligentna energia z 6-tej gęstości kosmicznej, która nie posiada fizycznego ciała. Ciało możliwe jest do projekcji max. do 4 gęstości. W 4 gęstości rzekomo jest rasa, która przejęła kontrolę nad Ziemią dawno temu (z uwagi na to że Ziemia była projektem wolnej woli i międzygalaktycznym centrum wymiany informacji), zmodyfikowała ludzkie DNA z 12 do 2 helis. Wielu nazywa ich reptilianami, lub nazwą ich przodków Anunnaki. Mniej świadomi mówią po prostu demon lub szatan, z uwagi na ich kolor ciała który mogą mieć ale nie muszą. Jak mówią bardzo ciepło Plejadianie oni ukazują się nam ale tylko w świadomości (światła, olśnienia), nie pod postacią cielesną. Wszelkiego rodzaju projekcje UFO, szaraków itp. to wytwór człowieka poprzez narzędzia holograficzne. A jeśli już ukazują nam się żywe i prawdziwe postacie z 4 gęstości to nie jest dobry znak ponieważ ich wibracje są niskie. Żywią się energią strachu który im wysyłamy. My jesteśmy ponoć ich pokarmem (czyt. niedosłownie – fizyka tradycyjna i kwantowa dają odpowiedzi logiczne, oczywiście tradycyjna trochę mniej logiczne 🙂 ). W Biblii ten temat też jest poruszony i odrobinę zamazany dla dezinformacji. Chodzi tutaj o fałszywego proroka. Zatem wszystko co nam się ukazuje od strony hologramów czy też prawdziwych maszyn i postaci nie jest pozytywne i wierzyć w słowa „fałszywego mesjasza” to kontynuowanie zaniżania świadomości. Nie muszę chyba przedstawiać Davida Icke’a, który jako kolejny już z wielu poprzedników odkrywa informacje jak od pokoleń rodów Illuminati -ludzie o potężnej wiedzy i wtajemniczeniu współpracują z rasą gadzią w celu zastraszania populacji ludzkiej dla ich karmy. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że rasa (ostatecznych stwórców) – gadów nie stworzyła na nowo człowieka tylko go zmodyfikowała by jej służył i czasy te się kończą ponieważ kod DNA (molekuła DMT) to informacja kodowana światłem (świadomością), która jak w przypadku skóry która się odnawia i regeneruje, robi to samo teraz z ludzkim DNA. W mainstreamowych mediach internetowych niedawno wyczytałem że u chłopczyka genetycznie chorego odkryto w pełni funkcjonalną 3 nić DNA. Kiedyś genetycy mówili na to odpadowe DNA??? WTF?? Czy w ludzkim ciele jest jakaś część która za nic nie odpowiada? To jest właśnie dezinformacja. Ziemia i jej kurtyna elektromagnetyczna przechodzi w 4-gęstość (era wodnika/zbadaj temat piramid i jedynego symbolu w komnacie króla), z którą cywilizacje gadzie nie mogą sobie poradzić. Kurtyna osłabia częstotliwości, które utrzymują człowieka w nieświadomości. Z powodu naturalnego procesu (pomocy plejadiańskiej) osłabienia elektromagnetycznego osłabiona zostaje kurtyna dzięki czemu włókna kodowane światłem odradzają się w ludzkich ciałach i DNA regeneruje z powrotem swoją pierwotną strukturę dlatego powstają nowe jego helisy.
  Wiedza i temat związany z:

  Barbara Marciniak – ebook – „Zwiastuni Świtu”; ‚Ziemia Zwiastunów Świtu”; „Świetlana Rodzina”; „Ścieżka Mocy” [chanellingi z plejadianami – tak w w. skrócie 🙂 ]
  Nassim Haramein – YT – „Przekroczyć Horyzont Zdarzeń” [nowoczesna fizyka i obalanie stałych oraz praw wziętych z niczego]
  David Wilcock – YT – „2012: Event Horizon” [co ukazują piramidy/znaki na polach]
  Laura Night Jadczyk – http://www.quantumfuture.net/pl [chanellingi z kasjopeanami/fizyka kwantowa – wyjaśnienia gęstości, pracy energii jako całości ciała i duszy oraz wszechświata, itp.]
  Forum i wszystkie materiały filmowe z: http://www.davidicke.pl
  oraz wiele wiele innych 🙂

  Nie reagujcie negatywnie. Kochajcie siebie, innych a nawet wroga. Największą bronią człowieka jest wysoka wibracja częstotliwości – miłość i pozytywne myślenie.
  Proste ćwiczenie – uśmiechaj się zawsze i wszędzie. Taki banalny hormon – serotonina wytwarzany automatycznie kiedy się uśmiechasz i napędza cię do pozytywnego działania…
  Kiedy jesteś zły, boisz się? Wykonaj pracę – pomyśl – zastanów się czy coś ci to da i czy da to coś komuś, czy może odbierze? Największa marnotrawienie energii to odbierać sobie i jednocześnie innym
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 10:57 pm

   Bądźcie ostrożni z tą manipulacją genami przez „obcych” czy też „reptylianów”. Takie rzeczy prowadzą do ostrego rasizmu, jak to np. że Murzyni byli stworzeni do pracy w kopalniach.
   Na razie nie ma żadnych dowodów na manipulację naszymi genami, ta trzecia gałąź może być efektem Czarnobyla – było tyle mutacji, że strach.
   Historie o stworzeniu człowieka przez „obcych” mogą służyć nowemu rasizmowi, w którym rasa biała, czyli my, będzie podległa rasie „panów”, „bogów”, chyba wiecie kogo mam na myśli…

   Polubienie

   • przemek 30 lipca 2011 o 11:54 pm

    🙂 ciekawe porównanie z murzynami. Brak spektrum wiedzy. Podałem źródła. Bez nich ciężko logicznie myśleć. Człowiek został stworzony przez Boga, nie przez obcych. Bóg – energia z Plejad ktora osiągneła 7 gęstość. W takim sensie. Poczytajcie o tym bo warto. Jak wam nie siądzie to zawsze wykorzystacie to do obrony 🙂 Wciskanie kitów o ewolucji człowieka to też porażka. Teoria Darwina spaliła na panewkach. Nie rozumiem też jak miłość moze być nowym rasizmem. Marku czytam Twój blog od miesiecy z zachwytem a ty takie dziwadła piszesz teraz że aż mi się wierzyć nie chce.

    Polubienie

 4. ArO 30 lipca 2011 o 4:58 pm

  Szokujące słowa Sikorskiego: w Polsce jest wielu Breivików
  W Polsce nie brak ludzi myślących tak jak Anders Behring Breivik, który strzelał do rodaków, by obalić rząd, ponieważ uważa, że jest on pozbawiony prawnego i politycznego tytułu do rządzenia – powiedział szef polskiego MSZ Radosław Sikorski.
  – W Polsce też mamy środowiska, które uważają, że demokratycznie wybrany prezydent czy rząd to zdrajcy, którzy naprawdę nie reprezentują Polski i Polaków. To są bardzo niebezpieczne emocje i ich podsycanie może prowadzić do takich nieobliczalnych skutków – przestrzegł na spotkaniu z dziennikarzami.
  Sikorski zauważył, że z takimi poglądami stara się walczyć we własnym zakresie. Przypomniał swoje zawiadomienie o przestępstwie, które złożył w prokuraturze, dotyczące niektórych portali. – Mowa nienawiści w internecie, pisanie karygodnych bzdur, takich jak „Żydzi do gazu” czy innych tego typu treści nawołujących do przemocy w internecie, uzmysławiają na przykładzie norweskim, jak blisko może być od słów do czynów – zaznaczył.

  – Internet to kloaka, w której różni frustraci wylewają swoją żółć. Zniesławiania, nawoływania do nienawiści, do przemocy nie są objęte immunitetem prawnym. Prawo obowiązuje w internecie tak samo jak gdzie indziej – dodał.

  Według niego winni wpisów nadużywających wolności słowa muszą brać odpowiedzialność za to, co piszą, tak samo, jak właściciele mediów, którzy rozprowadzają ich wpisy. Sikorski uważa, że internet wymaga regulacji tak samo jak inne media.

  Zamach w Norwegii skomplikował – jego zdaniem – wstępne rządowe prace nad projektem ustawy o usługach internetowych, ponieważ na nieprzejrzyste uregulowania prawne nałożył się dodatkowy element bezpieczeństwa publicznego.

  Minister liczy, że sprawa, którą wytoczył portalom, umożliwi sądowi rozstrzygnięcie, która ustawa reguluje działalność forów internetowych: czy jest to ustawa o usługach internetowych (hostingu internetowym), czy też prawo prasowe.

  Sikorski zapewnił, że w sprawie piątkowych ataków w Norwegii polskie służby od pierwszych chwil współpracują ze służbami innych państw.

  – W sprawie zamachowca w Norwegii są niestety wątki polskie, zarówno ideologiczne – terrorysta z aprobatą wyrażał się o niektórych partiach politycznych w Polsce – jak też niestety również wątki logistyczne. Atak pokazuje, jak bardzo potrzebna jest paneuropejska współpraca wymiany danych o podejrzanych transakcjach – wskazał.

  W Londynie minister Sikorski spotkał się z szefem brytyjskiego MSZ Williamem Hague’em w ramach regularnych konsultacji polsko-brytyjskich.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szokujace-slowa-Sikorskiego-w-Polsce-jest-wielu-Breivikow,wid,13635389,wiadomosc.html?ticaid=1cc11&_ticrsn=3

  Jeżeli info jest prawdziwe, to z logiki ministra wynika że zagrożony jest też ten blog i podobne mu.

  Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 6:08 pm

   Oczywiście, że jesteśmy zagrożeni, bowiem krytykujemy jedynie słuszną grupę władców. Sikorski nic nie mówi o zagrożeniu ze strony masonerii, do której pewnie sam należy. Jeśli tak jest to oni, a nie my – obywatele miłujący Polskę, są zagrożeniem. To jest czysta manipulacja, pewnie starannie przemyślana – żeby odciągnąć uwagę od tego kim był zamachowiec i z jakich pobudek działał. I nadal nic się nie mówi, że to była grupa… To przecież zmienia całkowicie postać rzeczy, że to nie jest jeden szaleniec, a przygotowana akcja. Do tego jeszcze dochodzi pośpiesznie przygotowana strona Facebooka, itd.
   Jeśli Sikorski sądzi, że sobie poradzi zamykaniem ludzi, jak Goczyńskiego to się grubo myli – sam sobie szykuje upadek. Założę się, że ci ludzie zrobią wszystko by nie dopuścić do demokratycznych wyborów w Polsce. ONI JUŻ SĄ SPALENI, dlatego sięgają do totalitarnych metod.
   A Polaków to tylko zradykalizuje i dopiero wtedy będą mieć problem.

   Polubienie

   • ArO 30 lipca 2011 o 6:15 pm

    oni próbują zaorać pole plonów razem z chwastami i plewami, ciekawe czy mają już włączone narzędzia i czy mają pojęcie czym to grozi i dla nich?

    Polubienie

    • monitorpolski 30 lipca 2011 o 8:40 pm

     Mają NATO, zawsze mogą ogłosić, że Polskę przejmuje biała Al-Kaida, nie żartuję

     Polubienie

 5. ziarnko prawdy 30 lipca 2011 o 5:02 pm

  Nowa Szwabia !!!!
  http://www.greendevils.pl/hyperborea/nowa_szwabia/1_nowa_szwabia.html

  Polubienie

  • dialog 31 lipca 2011 o 6:55 am

   Pytanie dlaczego mamy tyle zla w swiecie.W polsce bo ludzie zwykli tzn.(spoleczenstwo)daje sie teroryzowac duchowo mentalnie i fizycznie .Przez ludzi grupy ludzi ktorzy sa swietnie zorganizowani tzw.(partie,media,telewizja,policja ba nawet duchowni.)Pomyslmy zacznijmy myslec logicznie Poco to wszystko ;wojny, rewolucje, morderstwa, kryzysy itp.A poco chca nas
   wszystkich zachipowac (RFID)wlasnie tak bedzie czlowiecze ..Bo sie boisz wolisz zyc w klamstwie (caly czas jestesmy bajerowani).Logiki troche a wszystko ci sie rozjasni dookola.
   Pomysl wladza chce nas zachipowac nas wolnych obywateli co to znaczy ;(to jest teror z strony wladzy na glupim obywatelu).OBUDZ SIE CZLOWIECZE MOW ..PRAWDE…NIE BADZ SIE DO K………..NEDZY……OBUDZ SIE CZLOWIECZE..NIE BADZ SIE

   Polubienie

   • monitorpolski 31 lipca 2011 o 9:36 am

    Nie, zło jest wynikiem ekstremalnego rasizmu pewnej grupy ludzi, którzy uzurpują sobie prawo do bycia bogami na tej planecie. Niemal wszystkie wojny miały i mają tę przyczynę. Kryminalne media mają za zadanie ukrycie tej gorzkiej prawdy za wszelką cenę.

    Polubienie

 6. vvv 30 lipca 2011 o 5:28 pm

  poczytaj cieciu o niewidzialnej okupacji ziemi przez cywilizacje ktora ma 500 milionow lat monografie profesora jana pajaka ktory wymyslil magnokraft i nie gadaj takich glopot na poziomie dziecka z piaskownicy

  Polubienie

  • ministerq 30 lipca 2011 o 10:28 pm

   Nie ma to jak podpierać się autorytetem człowieka który zaleca wykrywanie kosmitów (UFOli) za pomocą pilota od TV, i oskarża ludzi o konszachty z UFOlami tylko dlatego, że godzina na serwerze z którego wysyłano wiadomości była przestawiona w przód, co stanowiło niezbity dowód na to, że owe wiadomości pochodzą z przyszłości.

   Polubienie

   • Dominik73 31 lipca 2011 o 7:19 am

    Jan Pająk jest człowiekiem zaszczutym – może się mylić w zakresie domniemanych ufonautów w jego otoczeniu. Taka sytuacja wcale mnie nie dziwi – na jego miejscu zachowywałbym się podobnie – nie umniejsza to wartości jego odkryć. Samo rozumowanie profesora jest szokująco prawidłowe- „jak zwykle” zachęcam do przeczytania tekstu przybliżającego te niesamowite odkrycia (i „jak zwykle” zapewne niewielu zdobędzie się na przeczytanie „takich głupot” – wszak tak się o podobnych tezach wypowiadają „autorytety”).
    podaję link: http://www.globalnaswiadomosc.com/dominikkroliczanora.htm
    Dodam tylko, że prezentowana teza doskonale uzasadnia istnienie wszelakich spisków, masonów, satanistów i tym podobnych grup, „przy okazji” odkrywa czym jest szatan (lub diabły) i o co chodzi w tej „depopulacji”…
    To bardzo ważne odkrycia – szkoda, że są pomijane nawet na stronach demaskatorskich, takich jak ta – wszyscy jedziemy na „jednym wózku” i warto znać takie hipotezy – mamy wspólne cele i mimo pozornie odmiennych poglądów na świat i genezę zła – wiele nas łączy… Osobiście wierzę, że na pewnym etapie rozwoju te różnice po prostu się zacierają a sama znajomość prawdy – choć ważna – nie jest już tak bardzo istotna…
    Pozdrawiam serdecznie.

    Polubienie

 7. vvv 30 lipca 2011 o 5:33 pm

  ludzka technika powoli zaczyna wykrywac ufoli i dlatego chca doprowadzic do zniszczenia naszego swiata zeby rozpoczac wszystko od poczatku czyli bez zadnego problemu okupowac biednych ziemian

  Polubienie

 8. vvv 30 lipca 2011 o 5:34 pm

  http://totalizm.pl/pajak_jan.htm

  Polubienie

 9. ojtamojtam 30 lipca 2011 o 5:42 pm

  to jest pokaz zdjec z kolekcji Billego Mayera. du de risercz:) pozdrawiam

  Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 6:12 pm

   Ok, dzięki, widziałem z nim wywiad – Szwajcar? Spreparowany za dużą kasę film, który ma wyglądać jakby był z lat 70-tych, czyli ściema. Pytam jeszcze raz – w jakim celu?!!!

   Polubienie

   • ojtamojtam 30 lipca 2011 o 8:17 pm

    wiesz co to jest film autentyczny z przed ilus lat najprawdopodoniej nagrywany wlasnie na vhs. to byla jakas konferencja na ktorej prezentowano zdjecia, filmy i material audio nagrywany przez meiera( pamietam bo ogladalem prawie caly ze 2-3 lata temu) sam filmik jest autentyczny natomiast tytul na youtube to jakas sciema i zakladam ze albo sam gosciu co wrzucil to na tjuba nie wiedzial co to albo to celowa dezinformacja albo kawal .

    Polubienie

    • ojtamojtam 30 lipca 2011 o 8:21 pm

     co oczywiscie nie znaczy ze material prezentowany jest autentyczny. meierowi udowodniono wiele sciem (wiele jesze nie ) ale generalnie imho on jest jedną wielką sciemą. juz sama opcja ze ci jego rzekomi plejadanie uwazaja ze na ziemi jest za duzo ludzi i trzeba zredukowac liczbe ludnosci… ale jak cos polecam jego historie. wiele rzeczy ktore przewidzial (tzn zostaly mu przezkazane) sie sprawdzilo.

     Polubienie

    • monitorpolski 30 lipca 2011 o 8:42 pm

     Chodzi mi o inny film, nakręcony w Szwajcarii, autko jedzie po górskich drogach, świetnie podrobione lata 70-te, czy może nawet wcześniej. Dlaczego takie filmy dopiero teraz „wychodzą”? Bo ich wcześniej nie było!
     Powiem więcej, będziemy mieć do czynienia z żywymi ufoludkami – są już chimery genetyczne, od dawna to przerabiają żeby nas przekonać, że jest inwazja.

     Polubienie

     • ojtamojtam 30 lipca 2011 o 9:40 pm

      jezeli chodzi ci o to

      to przeciez stary dokument krecony w tych latach na ktore wyglada. nie jest podrobiony. nie przesadzaj ze takie filmy teraz wychodza. gosciu jest znany od kiludziesieciu lat, jego sprawa jest przerabiana miliard razy. co do lipnej inwazji sie zagadzam coraz wiecej badziewa wyplywa i byc moze cos jest szykowane ale o billym meierze filmy kreca od kilkudziesieciu lat, ma cala farme na ktorej mieszka ze swoimi zwolennikami co wali jakas sektą opór . trzeba niestsety (albo i stety) odzielac dezinforamcje od zabawy i dzolkow. jak np na tjubie jest mnostwo filmikow ufo w ksztalcie piramidy. to jest sciema w ktora duzo osob wierzy.
      np dzisiaj sie kazdy jara jakimis pixelami na zdjeciach slonca nasa rozpisujac sie jakie to statki kosmiczne a wiekszosc nie odroznia soho od stereo albo rozblysku od cme. fajnie ze coraz wiecej ludzi sie intersuje tymi tematami, ze zaczyna dostrzegac jak rozne agencje manipuluja i zatajają fakty ale wiedza nie boli i trzeba unikac kwiatkow typu : wow zrobilem zdjecie nibiru. nikt jej nie widzial nawet ja dopiero na zdjeciu wyszlo ale to napewno nie flara obiektywu bo przeciez nibiru jest napewno prawdziwa bo w internecie pisali przeciez a nasa klamie:(
      chlonmy jak najwiecej wiedzy bo czesto przez jej brak nie jestesmy traktowani powaznie a raczej jak banda oszolomow i paranoikow czekajacych na koneic swiata w 2012:(
      imho lipna inwazja jest planowana co ma sens w swietle dostepnych faktow i informacji do ktorych rowniez zalicza sie cala opcja z meierem ale ona ciagnei sie jak pisalem od wielu wielu lat i materialy te nie sa sytlizowane na lata 70 , sa krecone w tamtym okresie

      Polubienie

      • monitorpolski 30 lipca 2011 o 10:01 pm

       Mówię ci, że jest podrobiony. Takie sensacje nie ukazują się z opóźnieniem 20 lat. Ja przynajmniej do niedawna o tym nie słyszałem. Przygotowują się na projekt Blue – Beam, nie widzisz?!
       Żona nawet mówi, że to ściema: http://www.youtube.com/watch?v=arMKT0r9cL8

       Polubienie

       • ojtamojtam 30 lipca 2011 o 10:19 pm

        zobacz date dodania -> 2007. oczywiscie ze widze ze przygotowuja. ale na podstawie masy innych materialow. chodzi mi tylko o to ze ten dokument jest prawdziwy natomiast rzeczy w nim przedstawione sa totolana sciema jak i caly meier i wszsytko co on robi. cala jego postac jest jedna z form przygotowania ludzi na depopulacje i fakt istnienia inncyh cywilizacji i od razu zaprogramowania nas na atak z kosmosu. ale ja jego postac i nie tylko ja znam od wielu wielu lat wtedy kiedy jeszcze cala koncepcja lipnej inwazji nie byla tak popularna jak teraz. jeszcze kilka lat temu ci co interesowlai sie tematem ufo byli uwazani za pokreconych a co dopiero gdy niektorzy mowili o przygotowywaniu sztucznej inwazji – to juz bylo przegiecie. masz racje coraz wiecej materialow wyplywa w celu zaprogramowania nas i byc moze przypominanie tych starych jest czescia planu (pewnie jest) ale chodzi mi tylko o to ze tak meier sciema. ale filmy prawdziwe 😀 tyle ze o sciemie 😀
        zreszta to i tak nieistotne lipa czy nie lipa. obaj wiemy ocb wniosek jest ten sam . chcialem Ci tyko w pierwszym poscie potwierdzic ze ten material to sciema i ze nie ma wogole sensu tracic czasu na tego goscia

        Polubienie

        • monitorpolski 30 lipca 2011 o 11:02 pm

         ok, to się zgadzamy, Ja tylko wrażenie, że powstaje wiele dokumentów, które mają uchodzić za stare, żeby podeprzeć tezy o inwazji. Widziałem kilka takich rzeczy, które wydały mi się podejrzane – sztucznie postarzone. Takie filmiki są nagrywane na starych VHS-ach i wsadzane na youtube.

         Polubienie

       • Grafik 31 lipca 2011 o 10:04 am

        Nie będzie żadnego blue beam

        Polubienie

 10. ojtamojtam 30 lipca 2011 o 5:44 pm

  billy meier soreczka:)

  Polubienie

 11. 3stopień 30 lipca 2011 o 5:45 pm

  Czasami też doświadczam lewitacji .

  Polubienie

 12. Papaj 30 lipca 2011 o 5:50 pm

  JA SIĘ POD TYM PODPISUJĘ!!!!
  w necie krąży wiadomość

  Cytat z jednego z otrzymanych maili od Antymaterialnego:

  „Panie…, w sprawie Jarosława Kaczyńskiego mogę napisać wiele, ale napiszę krótko, że jest Osobą za którą warto stać i odważnie wspierać, co prawdopodobnie przyjdzie mi uczynić w nadchodzącym czasie zamordyzmu i likwidacji niewygodnych jednostek. Ten Człowiek jest ostatnią nadzieją Polaków. Istnieje oczywiście wiele wspaniałych środowisk prawicowych, które często przedstawiają górnolotne wizje, ale niemożliwe niestety do zrealizowania, przy obecnym skomplikowanym układzie międzynarodowym.”

  a dlaczego tak napisał??? Sądzę, że m.in. dlatego……

  http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/polowanie-na-kaczynskich,732092

  Polubienie

  • JanIIISobieski 30 lipca 2011 o 5:56 pm

   Mam chyba skopiowany ten artykuł z Gazety Polskiej, jak i wiele innych z gazet. Na ich podstawie będę pisał pracę magisterską.
   Sądzę, że warto byłoby aby Monitor w osobnym artykule przypomniał otumanionej gawiedzi jak bardzo Kaczyńscy byli szkalowani.

   Polubienie

  • zenobiusz 30 lipca 2011 o 7:30 pm

   Bo antymaterialny jest za,ale….

   Polubienie

 13. Minato 30 lipca 2011 o 6:03 pm

  Ta… 4-ta gęstość, channelingi, era wodnika i nasi „kosmiczni bracia”, stamtąd jest już tylko droga w jednym kierunku…
  Eh dlaczego niektórzy ludzie szukają prawdy tam gdzie nie trzeba ?
  Kiedy prawda jest tak blisko, na wyciągnięcie ręki, a tak mało ludzi ją znajduje… http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w

  Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 8:44 pm

   Wsadzę to do któregoś z artykułów, by się łatwiej wyszukiwało.

   Polubienie

 14. 3stopień 30 lipca 2011 o 6:08 pm

  To co , mówicie ,że mam ufoć w ufo ,czy nie ufoć ?

  Polubienie

 15. ArO 30 lipca 2011 o 6:26 pm

  Morrissey o masakrze w Norwegii: „GORSZE RZECZY DZIEJĄ SIĘ W KFC!”
  http://www.pudelek.pl/artykul/34049/morrissey_o_masakrze_w_norwegii_gorsze_rzeczy_dzieja_sie_w_kfc/

  „Wszyscy żyjemy w świecie morderców, co pokazują ataki w Norwegii.”

  Polubienie

  • ksant 30 lipca 2011 o 9:39 pm

   Music video from Morrissey of The Smiths

   Meet is murder http://youtu.be/jcScI3aMjdU

   Polubienie

   • monitorpolski 30 lipca 2011 o 10:11 pm

    Problem jest w tym, że pewna dieta, zwana optymalną, przyczynia się do znacznego podwyższenia IQ, o czym elity nie chcą żebyśmy wiedzieli. Szczególnie duża ilość cholesterolu jest korzystna (jajcówa z 6 żółtek na słoninie na śniadanie, bez chleba)

    Polubienie

    • Ania 30 lipca 2011 o 10:48 pm

     Podaj źródło.

     Polubienie

    • Kuba 31 lipca 2011 o 2:03 pm

     Z kad to info? 🙂

     Polubienie

    • outofstep 31 lipca 2011 o 11:40 pm

     Zgadzam sie.Sprawdzone.Sol kamienna z woda rano na pusty zoladek.

     Polubienie

    • ksant 1 sierpnia 2011 o 12:45 pm

     Dieta Kwaśniewskiego jest bardzo niebezpieczna i dla wielu osób skutki stosowania tej diety okazały się tragiczne (nagłe zgony).
     Diete optymalną nieświadomie stosują Eskimosi czy Masajowie, którzy odżywiaja sie głównie mięsem i mlekiem zmieszanym z krwią. W obu przypadkach przeciętna długość życia wynosi tylko 35 lat.
     Lech Wałęsa postawił na dietę optymalną, i co – jajco!
     Dieta tzw. optymalna opiera sie na dziwnych założeniach… Kwaśniewski twierdzi, że do każdego organizmu ludzkiego trzeba dobrać odpowiednio określoną tkankę zwierzęcą, uwzgledniając jej rodzaj i budowę. Czli gdy mamy chory żołądek, zjadamy żołądki zwierząt, gdy choruje wątroba lub nerki – także zjadamy ich zwierzęce odpowiedniki; chore serce – serce zwierząt, chory mózg…
     Proste – budujemy swoje ciała z ciał zwierząt…

     Polubienie

 16. BirD2 30 lipca 2011 o 6:43 pm

  „UFO z technik lewitacji w Indiach – stworzyli oni pojazd, który miał rzekomo podróżować w czasie, jednak okazało się, że zamiast tej podróży statek zaczął lewitować.”

  Ludzie. Litości. Nawet gdyby to i co z tego. Mówicie ze grozi nam depopulacja, czyli nie inaczej niż klęska. To może dowiemy sie jak sie podróżuje w czasie i wyślemy do przeszłości naszego Terminatora by zabił Bankierów za czasów Lincolna.

  „ludzka technika powoli zaczyna wykrywac ufoli i dlatego chca doprowadzic do zniszczenia naszego swiata zeby rozpoczac wszystko od poczatku czyli bez zadnego problemu okupowac biednych ziemian”
  Oni to już robią..

  Co do tych siedmiu dni?. To w tym czasie nic sie nie stanie. Ba za 30 dni też nic. Tu i ówdzie popada, ktoś zginie w wypadku i tyle. Nie jestem jasnowidzem ale jak 95% poprzednich waszych teorii sie nie sprawdziło to ta też nie ^.-

  To co , mówicie ,że mam ufoć w ufo ,czy nie ufoć ?
  Ufej sobie w co chcesz. Czy są czy ich nie ma. Coś jest, ale co?

  Polubienie

  • 3stopień 30 lipca 2011 o 7:06 pm

   Jak się nalewituję ,to w prawie wszystko ufom .

   Polubienie

  • monitorpolski 30 lipca 2011 o 10:12 pm

   Toż to nawet nie jest moje zdanie – tylko streściłem ten klip wideo, dla odmiany coś innego niż polityka… choć nie do końca.

   Polubienie

 17. zenobiusz 30 lipca 2011 o 7:22 pm

  Trybunał Konstytucyjny w służbie szwindlerów
  by Bogdan Goczyński on 17 Lipiec 2011
  762 Votes
  Wejść wiele tysięcy.
  znaczy że piszemy dla durniów i agentów.
  Patriotów pozdrawiam.

  Polubienie

 18. ARTUR 30 lipca 2011 o 8:04 pm

  Aby zrozumieć całą sytuację należy przejrzeć informacje o projekcie PEGASUS ,jest tam też o zalaniu wschodniego wybrzeża USA przez ocean ,a przecież to wyszło dopiero teraz.

  Polubienie

  • Cupak 30 lipca 2011 o 9:09 pm

   ciekawy tekst piosenki-

   „when the levee brakes and manhattan sinks
   there won’t be water fit to drink”

   Polubienie

 19. ziarnko prawdy 30 lipca 2011 o 11:16 pm

  @vvv
  lajzo , nie mysl,ze cie nie kopne w dupe.Bardzo szybko pokaze ci draniu ,miejsce pod ryjem.

  Polubienie

 20. ArO 30 lipca 2011 o 11:17 pm

  Homegrown Revolution – Ścieżka do Wolności
  Dwa krótkie filmiki przedstawiające pewną amerykańską rodzinę, która w proteście przeciwko genetycznie modyfikowanej i chemicznej żywności zalewającej rynek spożywczy zamieniła swój malutki miejski dom z kawałkiem trawnika w prawdziwą organiczną farmę produkującą rocznie prawie 3 tony zdrowego jedzenia. Państwo Dervaes w swojej posiadłości o powierzchni 20 na 40 metrów spożytkowali każdy centymetr kwadratowy ogrodu, zainwestowali też w ogniwa fotowoltaiczne i inne urządzenia zmniejszające zużycie energii, dzięki czemu niemal całkowicie uniezależnili się od świata zewnętrznego.

  „W naszym społeczeństwie samodzielna uprawa żywności stała się jednym z najbardziej radykalnych działań.
  Jest to jedyny skuteczny sposób na protest, który obali potęgi korporacyjne.
  Podczas pracy w harmonii z naturą, robimy rzecz najbardziej konieczną by zmienić świat…
  …zmieniamy samych siebie!”
  Cz. 1 http://youtu.be/JmwZEq6RL3Y
  Cz. 2 http://youtu.be/tZf9hjNNElI

  Polubienie

  • monitorpolski 31 lipca 2011 o 3:22 am

   Można tak robić pod warunkiem, że nie ma blokady prawnej zakazującej upraw przydomowych. A takie są już wprowadzane – zobaczysz, w PL też to nastąpi. Intencją bowiem jest ludobójstwo, zatem jak na Ukrainie w latach 30-tych, muszą zamknąć wszelkie możliwości alternatywnego żywienia. Nie łudź się, że to jest luka, którą można podążać. Jedyną formą obrony jest poinformowanie jak największej ilości ludzi o tym co jest planowane – wówczas opór przybierze frontalny charakter, nic nie będą mogli zrobić.

   Polubienie

 21. ArO 30 lipca 2011 o 11:37 pm

  Orędzie satanisty.
  Sądzę, że nadeszła chwila by wyjaśnić niektóre wątpliwości, które was nurtowały w ciągu ostatnich dziesięcioleci. I dobrze, że zdajecie sobie sprawę z niektórych prawd, by wiedzieć jak znaleźć się w Nowym Porządku, który zaczyna panować na Ziemi.
  Więcej tekstu http://www….
  ================================================
  monitorpolski: nie powielaj informacji o charakterze destrukcyjnym dla naszej woli.

  Polubienie

  • enter100 31 lipca 2011 o 11:23 am

   Otwarty list najwyzszego rabina do gojow

   Sataniści myślą tak : „KLAMSTWO: TAK NAPRAWDE NIE MACIE POJECIA OTYM CO SI DZIEJE WOKOL WAS…Do tej pory produkowalismy leki dla ludzi chorych. Teraz na skale globalna sprzdajemy leki dla ludzi zdrowych, które nazywamy szczepionkami pandemicznymi.Nie mozecie zaciagnac nas przed sad bo nas nie widzicie.A za pieniadze z podatków indoktrynujemy wasze dzieci. Poprzez Internet mozemy dowiedziec sie co myslicie i co mówicie. „

   Polubienie

 22. thomas 30 lipca 2011 o 11:53 pm

  monografie prof jana pajaka tam dowiecie sie tak na prawde czym jest ufo

  Polubienie

  • 3stopień 31 lipca 2011 o 11:11 am

   Jakie kadzidełko proponujesz zapalić do tej lektury ?

   Polubienie

 23. ama12 31 lipca 2011 o 12:13 am

  http://wolnemedia.net/prawo/sejm-za-zmianami-w-kodeksie-karnym/ coraz „lepiej”

  Polubienie

 24. ama12 31 lipca 2011 o 12:30 am

  http://wolnemedia.net/nauka/erdstalle-czyli-%E2%80%9Epodziemne-labirynty%E2%80%9D-pod-europa/ ……..

  Polubienie

 25. Sas 31 lipca 2011 o 8:39 am

  Link do strony z przekazami Billa Meiera: http://www.eraintegracji.pl.tl/

  Polubienie

 26. navajo88 31 lipca 2011 o 10:19 am

  Szympans,Mały Tygrys i muzułmanie hahahaha: http://www.youtube.com/watch?v=WhmvFs0qEJ4

  Polubienie

 27. galaszek 31 lipca 2011 o 10:29 am

  Jaaa!!! To je swinto prawdo z tem Matko-Statkom!!! Jo tyz tamoj byłem trzy dnia i zjedziuł-em caluskie wszechswijot. Ida spać bom takoj zmencuny tym lataniem ze ledwo żyja. Dobranocki!!!

  Polubienie

 28. thomas 31 lipca 2011 o 2:14 pm

  kadzidelko wszechswiatowego intelektu

  Polubienie

 29. Katon Najmłodszy 31 lipca 2011 o 6:05 pm

  Katastrofa Powstania Warszawskiego

  Ciągle pozostaje niezwykle trudnym dotarcie do świadomości społecznej, że Powstanie Warszawskie posiadało dwa aspekty. Z jednej strony niebywałego bohaterstwa Powstańców i poświecenia ludności cywilnej – z drugiej strony kompromitującego braku wyobraźni politycznej, nieodpowiedzialności i ignorancji zawodowej pomysłodawców Powstania – bo nie można ich nazywać dowódcami. http://katonisliwka.wordpress.com/

  Polubienie

 30. outofstep 1 sierpnia 2011 o 12:01 am

  Moga to byc i bajki.Ale musimy pamietac ze mowiac o podrozach pozaziemskich nie bierzemy pod uwage tego co dzieje sie z nami po zarzyciu grzybow halucynogenych,pejotlu czy ayahuascy ,Nasz umysl podrozuje wtedy do innych wymiarow czerpiac wiedze z tamtych swiatow jak rowniez stajac sie niesmiertelnym.Wiele osob ktore obecnie badaja temat wskazuje na takie zaleznosci.Szczegolnie widac to w produkcjach Hollywoodzkich.Wydaje nam sie ze to bajki ale jak zaczniemy to wszystko glebiej analizowac to staje sie to tak klarowne ze az przeraza.Wiedza tych ludzi siega poza nasza percepcje.
  Kolejna sprawa jest to co mowi byly pilot John Lear.

  Polubienie

 31. bia 1 sierpnia 2011 o 10:52 am

  Obcy tu są krótki opis metr piędziesiąt wzrostu karnacja ciemna jak hindusi i czarne oczy pozbawine tęczówki źrenice takich widziałem za to że ich widziałem trafiłem do psychuszki system się nie zmienił zmieniły się się tylko czasy

  Polubienie