UFO zdemaskowane jako twór niemieckich inżynierów, choć nie do końca…

(…) ukazane są zdjęcia wielkiego Statku-Matki o średnicy 10 mil i wysokości 17 mil, należącego do rasy ludzkiej z Plejad, zrobione w pobliżu Jowisza. Autor twierdzi, że był na pokładzie tego statku przez 3 dni i podróżował po całej Galaktyce (…)

Pierwsze UFO nie mogły lądować bez specjalnych platform

Autora poniższego nagrania jeszcze nie udało mi się zidentyfikować, jednak jest na tyle ciekawe, że go zamieszczam. Ukazuje różne typy UFO produkowane od czasów wojny w m.in. na Antarktydzie, Brazylii i w USA. Znane jako „tajna broń Hitlera” (Hitler’s secret weapon), nie mogły być jednak użyte, bowiem pole wytwarzane wokół nich nie pozwalało nawet na spuszczenie bomb. Podobnie „spotkania trzeciego stopnia” – bezpośrednie kontakty z Obcymi są sprytnie zaaranżowanymi teatrzykami dla pospólstwa. Okazuje się, że Niemcy przejęli technologię UFO z technik lewitacji w Indiach – stworzyli oni pojazd, który miał rzekomo podróżować w czasie, jednak okazało się, że zamiast tej podróży statek zaczął lewitować.

Druga połowa to już totalne science – fiction. Pokazane zdjęcia z rzekomej podróży po Układzie Słonecznym w 1976 roku – zbliżenia Marsa, jak i sztuczny satelita, stworzony na Ziemi, orbitujący wokół tej planety. Drugi sztuczny satelita ma nawet amerykańską flagę. Na Marsie ponoć żyli ludzie w liczbie ok. 40 milionów, lecz zniszczyła ich katastrofa 186,000 lat temu. Są jednak wyraźne pozostałości po tej cywilizacji.
Zdjęcia Marsa to dopiero rozgrzewka – dalej ukazane są zdjęcia wielkiego Statku-Matki o średnicy 10 mil i wysokości 17 mil, należącego do rasy ludzkiej z Plejad, zrobione w pobliżu Jowisza. Autor twierdzi, że był na pokładzie tego statku przez 3 dni i podróżował po całej Galaktyce. Niejaki Billy, który jest też podróżował, zrobił serię zdjęć, w tym dinozaurów, pterodaktyla i archaicznego ptaka – w czasie podróży w przeszłość Ziemi.

Dinozaur na żywo?

Jako ostatnie pokazane jest zdjęcie rośliny, która ma wyrośniętą … głowę owada – tak ponoć stworzyła się gromada stawonogów. Tłumaczy przy tym powstawanie nowych form życia jako ewolucję „energii duchowej” – następuje to w 7 etapach, a my należymy do ostatniego.
Miał też okazję podróży w czasie do 1976 by uwiecznić na zdjęciach połączenie się statków Sojuza i Apollo.  Zdjęcia są bardzo szczegółowe i wyraźnie wykonane z pewnej odległości. Najdziwniejsze jednak są zdjęcia z okresu tworzenia się globu ziemskiego, gdy wokół niego krążyły dwa księżyce, nie mające nic wspólnego z obecnym, który jest ponoć satelitą Ziemi tylko od 5 milionów lat.
Na końcu materiału są wyraźne zdjęcia satelitarne tajnych baz na Antarktydzie…
Oczywiście, może to być kolejne oszustwo, prezenter mówi bardzo pewnie i bez wahań, co świadczy o wyuczonym tekście. Zdjęcia mogą być animacjami komputerowymi, bardzo dziwne jest to, że wideo jest dość kiepskiej jakości, jakby przegrane z taśmy VHS. Zachodzi pytanie – po co ktoś by sobie zadawał tyle trudu i tworzył takie bajki?

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=dPv0-eioqbY

Reklamy