Nowe fakty na temat konspiracyjnego zamachu w Oslo

Wcześniejsze artykuły nt. antynorweskiej kospiracji:

Informacji poniższych do pewnego momentu nie było w źródłach anglojęzycznych. Podał je na swoim blogu Alexander Higgins:

 • W Oslo podłożono bomby pod co najmniej dwoma, a nie jednym budynkiem rządowym

Dagbladet podał, że celem były budynki Ministerstwa Ropy Naftowej i Energii (MOE). Najbardziej ucierpiał budynek R4 ministerstwa. Smith-Isaksen w Aftenposten.no uważa, że bomba musiała być umieszczona niedaleko biur. Zniszczenia dotknęły także budynku, w którym jest biuro Premiera oraz budynku, w którym mieści się NTB – norweska agencja prasowa. Tu podejrzewa się bombę w samochodzie. Ewakuowano większą część centrum Oslo. W trakcie akcji ratowniczej obawiano się wybuchu jeszcze dwóch bomb. Nie ujawniono czy w końcu je zlokalizowano i zneutralizowano.

to nie wygląda na wybuch z poziomu ulicy

Jak widać na nagraniu wideo z telewizji niemieckiej* (uwaga: nagranie w telewizji niemieckiej zostało prawdopodobnie sfabrykowane! – zob. uzupełnienie poniżej artykułu), jedna z bomb wybuchła na dachu! (http://www.liveleak.com/view?i=203_1311384438). Użycie wielu bomb detonowanych z dużą precyzją przypomina zamachy Al-Kaidy, choć ta, jeśli jest faktycznie arabska, nie miała żadnego motywu w dokonywaniu takich akcji w Norewegii.
Mimo oczywistych dowodów, że zamachu dokonali syjonistyczni fundamentaliści, kryminalne media wciąż próbują na siłę wrobić chrześcijan oraz muzułmanów.

 • Brytyjski „The Sun” Rupperta Murdocha w ostatniej chwili wycofał nakład z okładką „Zamach Al-Kaidy”

Ekspert CIA d.s. antyterroryzmu oświadczył, że Al-Kaida już przyznała się do zamachu! Mimo oczywistego kłamstwa, kryminalne media uparcie to powtarzały. Pod naciskiem musiały jednak ustąpić i usunąć ten fałsz. Alexander Higgins na swoim blogu zamieszcza wycofaną okładkę „The Sun”.

Jak podaje Gajowy Marucha, prowadzący kanał pierwszy telewizji rosyjskiej Maksim Szewczenko ujawnił, że:

 • Andreas Breivik jest Żydem po matce.
 • Krótko przed zamachem kontaktował się ze służbami specjalnymi w Izraelu

Oczywiście spotkało się to z ostrymi protestami środowisk żydowskich. Natomiast prasa norweska i brytyjska podaje, że:

 • Breivik był członkiem Loży Masońskiej Św. Olafa o stopniu 7 z 11. „Ryt Szwedzki” stosuje nadzwyczajną tajność i przyjmuje wyłącznie żydów-chrześcijan.

Natomiast Mikhail Resjetnikov, lider partii opozycyjnej na Białorusi, twierdzi, że:

 • Breivik był kilka razy z wizytą na Białorusi, gdzie przeszedł trening terrorystyczny

Jest to oczywista próba wrobienia w poważny konflikt międzynarodowy rządu Łukaszenki.  Resjetnikov powołuje się tylko na anonimowe źródła w służbach ochronnych na Białorusi. Jedynym konkretnym dowodem na związek Breivika z tym krajem jest tylko oświadczenie w jego manifeście, że był tam od 3 do 11 marca 2005 roku by badać efekty katastrofy w Czarnobylu. Twierdzenia Resjetnikova Świadczą o naturze białoruskiej opozycji.
24 lipca irlandzka BreakingNews podała, że:

 • Norweska policja aresztowała kolejne 6 osób w związku z zamachami 22 lipca w Oslo.

Kryminalne media wciąż jednak ukrywają, że zamachowiec nie był sam. Rosyjskie Novosti na podstawie norweskiej gazety VG zamieściły zeznania ocalałych z masakry młodych ludzi. Okazuje się, że:

 • Strzały dochodziły z dwóch różnych części wyspy. Alexander Stavdal jest przekonany, że było dwóch zamachowców.
 • Anonimowa 16 latka zauważyła, że zamachowcy się bardzo spieszyli, jednak dobijali jeszcze żyjące ofiary.

Wygląda na to, że zamachowcy mieli plan zabicia pewnej ilości ludzi w tym dniu. Pasowałoby to do hipotezy uczczenia masakry w hotelu King David w Jerozolimie, w której zabito 74 osoby pochodzenia nie-żydowskiego. Wiadomo już, że Breivik był skrajnym syjonistą, a nie „prawicowym chrześcijaninem”, jak podają kryminalne media. Zatem nie można tu wykluczyć kabalistycznej magii liczb, której ulegli zamachowcy. Nie jest to jednak dowód na udział władz Izraela w zamachu.

ten młody człowiek miał nóż, dlatego go aresztowano

Są też doniesienia o aresztowaniu drugiego zamachowcy, który znalazł się razem z dziennikarzami przed hotelem – centrum koordynacyjnym.

 • Aresztowano młodego Norwega z nożem. Prawdopodobnie nie jest on drugim zabójcą.

Informację tę podała norweska telewizja TV2. Jak podała później BBC, aresztowano go gdyż posiadał nóż. Jest on podobnie jak ofiary, członkiem Partii Pracy. Jednak sam fakt, że policja poszukuje wspólników Breivika świadczy o tym, że domniemana jest konspiracja.

Przedstawiciel nowozelandzkiego ministerstwa Spraw Zagranicznych oświadczył, że:

 • Brakuje obywatela Nowej Zelandii, który był na wyspie Utoeya podczas mordu

Nowozelandczyk miał także obywatelstwo norweskie. Nasuwa się tu niedawna głośna afera z udziałem agentów Mossadu którzy kradli paszporty nowozelandczyków. Wyszło to przypadkowo podczas trzęsienia ziemi w Christchurch. Jedna z ofiar, Izraelczyk, został znaleziony z nie swoim paszportem. Powiązaniea agentów Mossadu z szaleńczym mordem w Oslo jest na razie tylko czystą spekulacją.

Na podstawie:

===============================================================
* Odnośnie bomby „na dachu” – theaspartam odkrył, że:
Nie było żadnego wybuchu od bomby na dachu w Oslo http://www.youtube.com/watch?v=B-QetRjaAM4 następny film obala widziane ufo w czasie ataku rzekome ufo okazuje się latarnią wiszącą między blokami http://www.youtube.com/watch?v=Q5CeYKeB5m0. Jest to kolejny dowód na kryminalny udział mediów w dezinformacji! Jeśli fabrykuje się takie dowody jak wybuch na dachu, to czemu mają służyć tego typu publikacje?!

Reklamy