Wydarzenia i komentarze, 2 sierpnia 2011r.

Zatrzymanie „Starucha”

1 sierpnia 2011. Tak policja uczciła  67 rocznicę masakry na Polakach.

Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=sKTR7UgKB6s
Nazizm w Polsce się rozwija. Jak nie będziemy reagować to czekają nas komory gazowe.

Dość kłamstw o Powstaniu Warszawskim
Ogłupionym przez kryminalne media Polakom, można tylko polecić książkę wydaną z okazji 65 -lecia Powstania – „Kulisy Katastrofy Powstania Warszawskiego”. Jest to opracowanie w pełni profesjonalne, zrealizowane z inicjatywy grupy byłych Żołnierzy Armii Krajowej, Powstańców Warszawskich, którzy młodszym pokoleniom chcieli przekazać jaka była prawda o genezie Powstania je jego prawdziwym celu – likwidacji polskich elit i środowisk narodowych przed przejęciem Polski przez sowietów. Autorzy strony internetowej, która prowadzi dystrybucję książki http://www.powstanie.pl/ piszą m.in.:
„Naszym dążeniem jest, aby w każdym mieście była ulica lub plac Powstańców Warszawy lub aleja Armii Krajowej, ale aby z tych miast zniknęły ulice imienia Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Chruściela czy Pełczyńskiego. Bo ci megalomani zdolni do szafowania życiem żołnierzy i ludności cywilnej nie zasługują na cześć i nie mogą być wzorcami do naśladowania, a stawianie im pomników świadczy o aberracji myślowej.”
Warto mieć tę książkę w formie trwałej, informacje o tym gdzie ją można dostać są >tutaj.

500 osób dołączyło się do bojkotu Izraela w Australii

stan wojenny w centrum Melbourne

1 lipca 120 członków Koalicja Przeciwko Izraelskiemu Apartheidowi (Coalition Against Israeli Apartheid) w Melbourne przeprowadziło pokojowy bojkot w centrum miasta. Zostali oni brutalnie zaatakowani przez policję, 19 osób aresztowano i skazano na niebotyczne kary 30,000 dolarów. Bojkot dotyczył dwóch izraelskich firm Jericho and Max Brenner Chocolate, które sponsorują ludobójstwo na Palestyńczykach. Firma kosmetyczna Jericho korzysta z minerałów z Morza Martwego, podczas gdy Palestyńczykom odmawia się dostępu do tego jeziora. Natomiast Max Brenner należy do Strauss Group, która sponsoruje armię izraelską. Wcześniejsze akcje Koalicji nie były pacyfikowane przez policję – widać więc wyraźną radykalizację władz Australii, jeśli chodzi o politykę proizraelską.
Antyhumanitarna akcja policji z 1 lipca przyniosła jednak skutek odmienny do oczekiwanego. 30 lipca odbył się kolejny protest, w którym wzięło udział już 500 demonstrantów! Przemaszerowali oni pomiędzy placówkami Max Brennera skandując antyizraelskie okrzyki. Podobna akcja odbyła się też w Brisbane.
Zakaz bojkotu w Australii jest wyraźnym naruszeniem prawa do wyrażania poglądów. Australia, jak wiele innych krajów pogrąża się w systemie totalitarnym, a celem jest ewidentnie wielka ogólnoświatowa tyrania o umownej nazwie NWO.

zob. materiały wideo:

Zmarł Ted Gunderson

Ted Gunderson 2011

Nie żyje jeden z najaktywniejszych bojowników przeciwko Illuminatom. Walczył do końca. Zmarł w wieku 82 lat na raka. W latach 60-tych i 70-tych był szefem FBI w Dallas, Memphis i Los Angeles. Po przejściu na emeryturę otworzył firmę detektywistyczną w Santa Monica w Kalifornii. Przeprowadził szereg dochodzeń w związku z porwaniami dzieci i rytualnych mordów dokonywanych przez satanistów. Podjął się pierwszych dochodzeń z myślą, że szybko obali zarzutu i że satanizm jest fikcją. Wyniki dochodzenia dowiodły jednak, że w USA co roku mordowanych jest w celach rytualnych tysiące dzieci! Porywane są one z domów opieki,czy też dobrowolnie oddawane przez rodziny umoczone w satanizm.
W 1995 roku Gunderson powiedział, że „miliony dzieci było zamordowanych w celach rytualnych” i że „w USA jest 2 miliony satanistów”.
Jego największym osiągnięciem było ujawnienie w latach 80-tych afery w tzw. Boys Town w Nebrasce, gdzie z jednego z największych domów opieki nad dziećmi porywano je w nocy i wożono helikopterami do Waszyngtonu, gdzie w Białym Domu dokonywano orgii seksualnych z ich udziałem. Film na ten temat zrealizowała Discovery Channel – „Conspiracy ofthe Silence”. Oryginalna kopia zginęła na godzinę przed emisją, natomiast ocalała się robocza, która jest dostępna w internecie.
Nie jest wykluczone, że Gunderson został zlikwidowany. Było na niego wiele zamachów, jednak dzięki doświadczeniu udawało się mu z każdego wyjść z życiem. Mimo choroby, Gunderson był w świetnej formie – jeszcze na początku tego roku publikował na temat zagrożenia ze strony tzw. „chemtrails” – oprysków chemicznych, które m.in. powodują wymieranie zwierząt na całym świecie. Postać Teda Gundersona jest dowodem na to, że w amerykańskich służbach pracują też patrioci i ludzie obdarzeni wysokim morale.
Cześć jego pamięci.

Reklamy