Wydarzenia i komentarze, 2 sierpnia 2011r.

Zatrzymanie „Starucha”

1 sierpnia 2011. Tak policja uczciła  67 rocznicę masakry na Polakach.

Bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=sKTR7UgKB6s
Nazizm w Polsce się rozwija. Jak nie będziemy reagować to czekają nas komory gazowe.

Dość kłamstw o Powstaniu Warszawskim
Ogłupionym przez kryminalne media Polakom, można tylko polecić książkę wydaną z okazji 65 -lecia Powstania – „Kulisy Katastrofy Powstania Warszawskiego”. Jest to opracowanie w pełni profesjonalne, zrealizowane z inicjatywy grupy byłych Żołnierzy Armii Krajowej, Powstańców Warszawskich, którzy młodszym pokoleniom chcieli przekazać jaka była prawda o genezie Powstania je jego prawdziwym celu – likwidacji polskich elit i środowisk narodowych przed przejęciem Polski przez sowietów. Autorzy strony internetowej, która prowadzi dystrybucję książki http://www.powstanie.pl/ piszą m.in.:
„Naszym dążeniem jest, aby w każdym mieście była ulica lub plac Powstańców Warszawy lub aleja Armii Krajowej, ale aby z tych miast zniknęły ulice imienia Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Chruściela czy Pełczyńskiego. Bo ci megalomani zdolni do szafowania życiem żołnierzy i ludności cywilnej nie zasługują na cześć i nie mogą być wzorcami do naśladowania, a stawianie im pomników świadczy o aberracji myślowej.”
Warto mieć tę książkę w formie trwałej, informacje o tym gdzie ją można dostać są >tutaj.

500 osób dołączyło się do bojkotu Izraela w Australii

stan wojenny w centrum Melbourne

1 lipca 120 członków Koalicja Przeciwko Izraelskiemu Apartheidowi (Coalition Against Israeli Apartheid) w Melbourne przeprowadziło pokojowy bojkot w centrum miasta. Zostali oni brutalnie zaatakowani przez policję, 19 osób aresztowano i skazano na niebotyczne kary 30,000 dolarów. Bojkot dotyczył dwóch izraelskich firm Jericho and Max Brenner Chocolate, które sponsorują ludobójstwo na Palestyńczykach. Firma kosmetyczna Jericho korzysta z minerałów z Morza Martwego, podczas gdy Palestyńczykom odmawia się dostępu do tego jeziora. Natomiast Max Brenner należy do Strauss Group, która sponsoruje armię izraelską. Wcześniejsze akcje Koalicji nie były pacyfikowane przez policję – widać więc wyraźną radykalizację władz Australii, jeśli chodzi o politykę proizraelską.
Antyhumanitarna akcja policji z 1 lipca przyniosła jednak skutek odmienny do oczekiwanego. 30 lipca odbył się kolejny protest, w którym wzięło udział już 500 demonstrantów! Przemaszerowali oni pomiędzy placówkami Max Brennera skandując antyizraelskie okrzyki. Podobna akcja odbyła się też w Brisbane.
Zakaz bojkotu w Australii jest wyraźnym naruszeniem prawa do wyrażania poglądów. Australia, jak wiele innych krajów pogrąża się w systemie totalitarnym, a celem jest ewidentnie wielka ogólnoświatowa tyrania o umownej nazwie NWO.

zob. materiały wideo:

Zmarł Ted Gunderson

Ted Gunderson 2011

Nie żyje jeden z najaktywniejszych bojowników przeciwko Illuminatom. Walczył do końca. Zmarł w wieku 82 lat na raka. W latach 60-tych i 70-tych był szefem FBI w Dallas, Memphis i Los Angeles. Po przejściu na emeryturę otworzył firmę detektywistyczną w Santa Monica w Kalifornii. Przeprowadził szereg dochodzeń w związku z porwaniami dzieci i rytualnych mordów dokonywanych przez satanistów. Podjął się pierwszych dochodzeń z myślą, że szybko obali zarzutu i że satanizm jest fikcją. Wyniki dochodzenia dowiodły jednak, że w USA co roku mordowanych jest w celach rytualnych tysiące dzieci! Porywane są one z domów opieki,czy też dobrowolnie oddawane przez rodziny umoczone w satanizm.
W 1995 roku Gunderson powiedział, że „miliony dzieci było zamordowanych w celach rytualnych” i że „w USA jest 2 miliony satanistów”.
Jego największym osiągnięciem było ujawnienie w latach 80-tych afery w tzw. Boys Town w Nebrasce, gdzie z jednego z największych domów opieki nad dziećmi porywano je w nocy i wożono helikopterami do Waszyngtonu, gdzie w Białym Domu dokonywano orgii seksualnych z ich udziałem. Film na ten temat zrealizowała Discovery Channel – „Conspiracy ofthe Silence”. Oryginalna kopia zginęła na godzinę przed emisją, natomiast ocalała się robocza, która jest dostępna w internecie.
Nie jest wykluczone, że Gunderson został zlikwidowany. Było na niego wiele zamachów, jednak dzięki doświadczeniu udawało się mu z każdego wyjść z życiem. Mimo choroby, Gunderson był w świetnej formie – jeszcze na początku tego roku publikował na temat zagrożenia ze strony tzw. „chemtrails” – oprysków chemicznych, które m.in. powodują wymieranie zwierząt na całym świecie. Postać Teda Gundersona jest dowodem na to, że w amerykańskich służbach pracują też patrioci i ludzie obdarzeni wysokim morale.
Cześć jego pamięci.

Reklamy

124 responses to “Wydarzenia i komentarze, 2 sierpnia 2011r.

 1. Extazed 2 sierpnia 2011 o 10:24 am

  Co do kwestii Powstania Warszawskiego zgadzam się co to pobudek jego rozpoczęcia. A mówiąc więcej, cała II Wojna Światowa miała na celu wymordowanie elit poszczególnych krajów i naszykowanie gruntu do powstania nowych organizacji międzynarodowych pod pretekstem fałszywego niesienia pokoju i rozwoju gospodarki. Kto wie czy NWO już nie obowiązuje. Po co mają rządzić małą grupką ludzi będących przy życiu (plan depopulacji) skoro można manipulować tak wielką liczbą ludzi, większa dla nich hmm zabawa? Powracając do tematu PW. Co by nie mówić, nalezy oddać wielki szacunek ludziom uczestniczącym w powstaniu, gdyż byli to patrioci najwyższej klasy.

  Polubienie

  • Szymek 2 sierpnia 2011 o 12:06 pm

   Minister MSWiA Sikorski bodajże dodał na Twiterze linka do tej strony – http://www.powstanie.pl/ – wczoraj nagłośnili to w tv

   Polubienie

   • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 12:11 pm

    W jakim kontekście? Możesz to wkleić?

    Polubienie

    • SEBECX 2 sierpnia 2011 o 3:02 pm

     tak to komentują .. http://www.tvn24.pl/-1,1712678,0,1,sikorski-sprawil-prezydentowi-nieprzyjemny-moment,wiadomosc.html

     Polubienie

     • monitorpolski 3 sierpnia 2011 o 9:15 am

      Ciekawe… Z prywatnych źródeł wiem, że Sikorski jest poniekąd patriotą. To, że jest sterowany przez amerykańską sitwę, nie ulega wątpliwości – wszak pracował dla syjonistycznego American Enterprise Institute przez lata, i to bezpośrednio dla ludobójcy Podhoretza, który widzi rozwiązanie problemu arabskiego w bombach atomowych. Ale widać, że zachowuje rozsądek w aspekcie polskich tragedii narodowych. Powstanie Warszawskie było dla Polski porównywalne od Katynia.

      Polubienie

      • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 9:53 am

       ..może „demon” lub „pasożyt energoinformacyjny” go opuścił i przejrzał na własne oczy… dziwne rzeczy się ostatnio dzieją….
       ..ja po cichu wierzę, że są w naszym sejmie ludzie, którzy czekają na właściwy moment…. a teraz grają w tę grę w którą muszą grać, bo wiedzą o co chodzi… i dlatego się nie ujawniają…

       Polubienie

 2. Kuba 2 sierpnia 2011 o 10:27 am

  Pelczynskiego…. ? Ktory to Pelczynski? Ten co siedzi w UK i udaje, ze wszystko jest OK ?

  Polubienie

 3. ArO 2 sierpnia 2011 o 10:47 am

  Nagrody rzeczowe dla urzędników http://lewica.pl/im/24939.jpg
  WARSZAWA. Prezydent warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zdecydowała, że warszawscy urzędnicy będą mogli otrzymywać nagrody rzeczowe takie jak bony, laptopy, telefony komórkowe czy zegarki.
  Nagroda będzie mogła zostać przyznana „w szczególnie uzasadnionych przypadkach” i za zgodą wyróżnionego urzędnika. Taki zapis znalazł się w podpisanym przez prezydent Warszawy rozporządzeniu.
  Przygotowując budżet warszawski ratusz zarezerwował na przyszły rok 49 mln zł na różnorodne premie dla urzędników. Średnio jest to po 1600 zł na etat.
  Najwięcej, bo po ok. 17 tys. zł zarezerwowano dla wiceprezydentów, skarbnika i sekretarza miasta.
  http://lewica.pl/?id=24939

  Polubienie

 4. wacpan 2 sierpnia 2011 o 11:15 am

  http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,staruch-zatrzymany-pod-kopcem-powstania,252277.html

  Polubienie

  • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 11:39 am

   Nowa, polska opozycja się tylko wzmacnia. Tamci działają sztampowo – to doprowadzi do ich upadku.

   Polubienie

   • kefir2010 2 sierpnia 2011 o 1:39 pm

    jestem tego samego zdania. elity w Polsce i na świecie mają nóż na gardle i nie mogą się dogadać. ostatnie dogadanie się między różnymi odłamami masonerii w Polsce była kwestia wyborów prezydenckich – dogadali się (PiS i PO), że wygra Komorowski. teraz trwa otwarta wojna.

    ciekawostka z mojego bloga:
    Proszę spojrzeć oczami prawdziwego terr.orysty. Gdybym nim był, to zorganizowałbym zamachy podczas Tour de Pologne. I również proszę spojrzeć, ale teraz na mapę Warszawy. Ile było okrążeń? Jakie to są tereny i do kogo należą? Prosta logika mówi, że jeśli w przeciągu trzech miesięcy zostaną zaatakowane niektóre (tak, niektóre, nie ruszą przecież tych, które należą do prywatnego biznesu) budynki w Warszawie, to natychmiast pójdą one na konto Służb Specjalnych (SS).

    ~Jasin, 2011-08-02 13:09

    http://astral-projection.blog.onet.pl/4685138,432377117,1,200,200,89241070,432504075,forum.html

    Polubienie

    • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 2:03 pm

     Metro jest najlepszym celem. Wówczas wejdzie to co w USA – kontrole na ulicach, oddziały antyterrorystyczne na dworcach – wielkie przygotowanie do masowych szczepień. Budynki to da im odpowiednia ustawa. Zamach ma spowodować natychmiastowe poparcie społeczeństwa, sprawdzona taktyka. Sądzę, że zamach wykonają „nacjonaliści białoruscy” – to im też jest na rękę by wplątać Polskę w wojnę z Białorusią, a w dalszym terminie z Rosją. Zamach może być także przyczyną zawieszenia działalności partii politycznych… „Opozycja” białoruska, a tak naprawdę globalistyczna agentura na wzór góry „Solidarności” (tej drugiej) już robi z Białorusi wylęgarnię terrorystyczną podając, że Brevik był szkolony na Białorusi.

     Polubienie

     • SEBECX 2 sierpnia 2011 o 2:13 pm

      ..no dobra Monitor… jak my się kiedyś odnajdziemy, gdyby faktycznie zaistniał burdel w naszym Kraju?…

      Polubienie

      • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 2:30 pm

       Nie będzie żadnej łączności. Myśl, myślcie – jak to zrobić jak najszybciej by mieć ze sobą kontakt. Poczta kontrolowana, pełna cenzura. Co się robiło w stanie wojennym?
       Sądzę, że najlepsze jest tworzeni lokalnych grup niesubordynacji społecznej – nie czekaj na jutro, idź do sąsiada, wydrukuj kilka kluczowych artykułów…
       Coś chyba napiszę na ten temat, to faktycznie bardzo ważne.

       Polubienie

       • Rodriguez7 2 sierpnia 2011 o 6:52 pm

        Proszę coś wymyślić ja się na to pisze jak coś, a i sam też myśle. Kurcze narazie możemy tylko kilka wariantów roważać ale póki nie będziemy pewni jak kontrola będzie zachodzić to nie mamy co wysnuwać jakiś poważniejszych wniosków. Ale fakt przyznam się, że już o tym sporo wcześniej myślałem razem z kumplem:)

        Polubienie

        • ramires 2 sierpnia 2011 o 9:51 pm

         Czadowa dysputa ! Wierzycie że elita od tak sobie odda koryto. Popatrzcie Egipt , Syria…. Czym się skończy? Pomyślcie! Tyle że zastępcy staną się głównymi i na odwrót.

         Polubienie

       • Szymek 3 sierpnia 2011 o 5:49 am

        Coś w temacie ‚uświadamiania’ reszty społeczeństwa która nawet nie słyszała o NWO, GMO (Monsanto), itp itd… i nie może spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy niż daje im na talerzu TV… Może jakiś ogólnopolski wzór ulotek (które wrzucalibyśmy sąsiadom do skrzynek – nie każdy ma maila, a bezpośredni kontakt z informacją myślę że byłby bardziej efektywny). Tylko potrzeba jeszcze stworzyć zawartość takiej ulotki -> najważniejsze wątki (z adresami internetowymi) podane przystępnie, tak żeby zainteresować ‚obdarowanego’ żeby jej nie wyrzucił od razu tylko przeczytał. Co wy na to?

        Polubienie

        • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 9:10 am

         popieram, coś bardziej rozbudowanego niż wlepki chemtrails… ale bez przesady…. na dzień dzisiejszy można oprzeć na franku, bo jest to temat na który ludzie chętnie dyskutują… np.
         Frank – to dopiero początek !!! Ty też jesteś celem !!! Pójdziesz boso !!!

         …w radyju grają piosenkę „pójdę boso” to od razu wywoła takie hasło pozytywną reakcję, czyli chęć zobaczenia co tam w trawie … ja mam sugestię aby dać linki:
         http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/byly_analityk_goldman,p1658326430

         http://www.prisonplanet.pl/polityka/gerald_celente_trendy_2011,

         ..uważam też, że jeśli miała by to być w miarę skuteczna „kampania” to informacje muszą być dawkowane i rozpocząć trzeba od ekonomii…

         …potem dopiero np. za kilka dni GMO i Geo-inżynieria chemtrails
         ..NWO itd….
         co myślicie…?

         Polubienie

        • ama12 3 sierpnia 2011 o 9:37 am

         dodałabym coś o szczepionkach..

         Polubienie

        • Szymek 3 sierpnia 2011 o 9:49 am

         Postawmy się na chwilę w roli nieświadomych niczego ludzi i pomyślmy w co bylibyśmy byli gotowi ‚uwierzyć’ czytając o tym na takiego typu ulotkach – zróbmy średniej długości listę (żeby nie ‚zanudzić’ odbiorcy ogromem informacji) najważniejszych rzeczy z ich perspektywy.

         PS. żeby nie wyjeżdżać od razu np. z Reptalianami – bo od razu wyrzuca taką ulotkę

         Polubienie

        • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 9:58 am

         …panie Marku ..proszę nam stworzyć osobny wątek do dyskusji nad zawartością ulotki… 🙂

         Polubienie

        • Szymek 3 sierpnia 2011 o 9:38 pm

         ktoś jeszcze zainteresowany tym tematem? czy tylko ja z kolegą SEBECX?
         PS. Co stało się z rządem PO, który w bardzo dobrym stylu nie przyjął (chyba jako jedyny w okolicy) ‚szczepionek’ na tą ‚straszna’ grypę, przeciwstawiając się tym samym planom ludzi którzy chcą nas zniewolić ?!

         Polubienie

       • Wizzgaa 3 sierpnia 2011 o 10:00 am

        Już kiedyś zwracałam ci uwagę Monitor ,że ” grupy niesubordynacji społecznej ” to NAZWA NIEPOTRZEBNIE PROWOKACYJNA . Przedstawiasz propozycję tej nazwy już po raz drugi . Można przecież wysilić pomysłowość i nazwać to ” grupami współdziałania społecznego ” lub „zespołami inicjatyw spolecznych ” > naprawczych i tysiąc innych . Samo słowo niesubordynacja byłoby pejoratywnie odbierane i interpretowane U NAS i W ŚWIECIE. A po co to ? Czy nie lepiej żeby już sama nazwa budziła skojarzenia pozytywne i odruchy solidarystyczne ? To nie jest drobiazg wbrew pozorom.

        Polubienie

        • Szymek 3 sierpnia 2011 o 10:13 am

         zgadzam się z Tobą w zupełności. Do ‚grupy niesubordynacji społecznej’ ludzie będą bardziej bali się przyłączać niż do np ‚grupy współdziałania społecznego’

         Polubienie

 5. SEBECX 2 sierpnia 2011 o 12:10 pm

  ..jakiś czas temu w Lubelskim Towarzystwie Naukowym, można było posłuchać na konferencji na ten temat…

  Polubienie

 6. bia 2 sierpnia 2011 o 12:21 pm

  Powstanie było świętą sprawą i taką musi pozostać w pamięci narodu A tu jest akt oskarżenia zdrajców

  Rozkaz nr 19 do żołnierzy Armii Krajowej:„
  Pięć lat minęło od dnia, gdy Polska, wysłuchawszy zachęty Rządu brytyjskiego i otrzymawszy jego gwarancje, stanęła do samotnej walki z potęgą niemiecką. (…) Od miesiąca bojownicy Armii Krajowej pospołu z ludem Warszawy krwawią się samotnie na barykadach ulicznych w nieubłaganych zapasach z olbrzymią przewagą przeciwnika. Samotność kampanii wrześniowej i samotność obecnej bitwy o Warszawę są to dwie rzeczy zgoła odmienne. Lud Warszawy, pozostawiony samym sobie i opuszczony na froncie wspólnego boju z Niemcami – oto tragiczna i potworna zagadka, której my, Polacy, odcyfrować nie umiemy na tle technicznej potęgi Sprzymierzonych u schyłku piątego roku wojny. Nie umiemy dlatego, gdyż nie straciliśmy jeszcze wiary, że światem rządzą prawa moralne. Nie umiemy, bo uwierzyć nie jesteśmy w stanie, że oportunizm ludzki w obliczu siły fizycznej mógłby posunąć się tak daleko, aby patrzeć obojętnie na agonię stolicy tego kraju, którego żołnierze tyle innych stolic własną piersią osłonili. Nie umiemy i dlatego, że nie wierzymy, by polityka, oderwana od zasad moralnych, inne słowa aniżeli złowieszcze Mane, Tekel, Fares sama sobie na kartach historii wypisać zdołała. (…) Brak pomocy dla Warszawy tłumaczyć nam pragną rzeczoznawcy racjami natury technicznej. ‚Wysuwane są argumenty strat i zysków. Skoro jednak obliczać trzeba, to przypomnieć musimy, że lotnicy polscy w bitwie powietrznej o Londyn ponieśli ponad 40% strat, 15% samolotów i załóg zginęło podczas próby dopomożenia Warszawie. Strata 27 maszyn nad Warszawą, poniesiona w ciągu miesiąca, jest niczym dla lotnictwa Sprzymierzonych, które posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy samolotów wszelkiego rodzaju i typu. (…) Jeśli ludność stolicy dla braku pomocy zginąć by musiała pod gruzami swych domów, jeśli by przez bierność, obojętność czy zimne wyrachowania wydana została na rzeź masową – wówczas sumienie świata obciążone będzie grzechem krzywdy straszliwej i w dziejach niebywałej. Są wyrzuty sumienia, które zabijają. Bohaterskiego Wodza Dowódcę oskarża się o to, że nie przewidział nagłego zatrzymania ofensywy sowieckiej u bram Warszawy. Nie żadne inne trybunały, jeno trybunał historii osądzi tę sprawę. O wyrok jesteśmy spokojni. (…) My tutaj czynimy dalsze wysiłki, aby uruchomić pomoc dla Was. Otrzymujemy wciąż jeszcze obietnice i przypuszczenia. Wierzymy w nie i ufamy, że wiara ta nie będzie odebrana Polskim Siłom Zbrojnym.

  Mane Tekel Fares już jest wypisane zdrajcy już niedługo zapłacą za swe czyny Sam Bóg nadejdzie by osądzić zdrajców Widziałem się z nim poprzez jego potęgę tam u Niego w szeregch stoją nasi bohaterowie gotowi by przyjść nam z pomocą gdy znów nadejdzie czas kiedy słowa prawdy pieczętowane bedą krwią

  Polubienie

  • kazek 2 sierpnia 2011 o 12:40 pm

   Ku Pamięci!
   Do obejrzenia w ciszy i spokoju: Bitwa o Warszawę http://www.youtube.com/watch?v=TVEprM5WM38

   Polubienie

 7. SEBECX 2 sierpnia 2011 o 1:01 pm

  @Zenobiusz, jaka pogoda na wakacjach?

  Polubienie

  • Wizzgaa 3 sierpnia 2011 o 10:20 am

   Zenobiusz był ostatnio na wakacjach 23-lata temu . Ale nad jego chatką pogoda dzisiaj ładna .

   Polubienie

 8. SEBECX 2 sierpnia 2011 o 2:09 pm

  ..trochę nie na temat… pamiętam jak ktoś pisał o kredycie na auto i podejściu pani z banku do tegoż problemu… ja miałem również zastanawiającą sytuację w banku, gdzie nalegałem na franki ( jak dzisiaj o tym myślę)… sporo spraw miałem związanych z wcześniejszym kredytem w CHF, które obsługiwał ten przedstawiciel … po zamknięciu wcześniejszego kredytu, zdecydowałem się na kolejny (ok. 1,5 roku temu) i chciałem we Franach… przeróżne zabiegi stosował ten pan ( a miał powód do wdzięczności ) abym odstąpił od myśli o frankach… ja mu wyjeżdżałem z analizami historii kursów oraz bilansem zysków, aż w końcu powiedział, że on mi tego kredytu w CHF nie udzieli…. a jak chcę CHF, to żebym poszedł do okienka obok do koleżanki… ostatecznie mu zaufałem… i doradzał jeszcze, nawet całkiem atrakcyjne ubezpieczenie od utraty pracy, oczywiście mówiłem mu, że to naciąganie i żerowanie na strachu itd….. on się uśmiechał i ciągle powtarzał, że innej opcji niż złotówki w moim przypadku nie rozpatrujemy….. ….no i cały czas odczucie, aby mu zaufać…

  http://www.tvn24.pl/-1,1712653,0,1,frank-bije-kolejny-rekord,wiadomosc.html

  … ciekawe, co może jeszcze wiedzieć ten pan….

  Polubienie

  • pola 2 sierpnia 2011 o 3:12 pm

   To bardzo pózno zorientowałeś się co do kryzysu,wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na to już w 2008 r.Poczyniłam pewne przygotowania ale i to nie uchroniło mnie od niektórych niespodzianek a w banku wiedza tyle co im powiedzą ci na samej górze mają taki przykaz i postępują według tego ,popatrz na aferę z opcjami walutowymi jak banki wy…li klientów nawet Pawlakowi się dostało a przecież jest na górze i powinien wiedzieć co się może święcić.Doradzał ci ubezpieczenie kredytu dlatego że mają podpisane umowy z firmami ubezpieczeniowymi i od każdej podpisanej umowy pracownik ma premię. Wcale nie jest powiedziane że to ubezpieczenie ciebie ochroni przed niespłaceniem kredytu,wiesz jak ludzie muszą się szarpać żeby uznali im takie ubezpieczenie,szkoda gadać.

   Polubienie

   • SEBECX 2 sierpnia 2011 o 3:59 pm

    …nie wiesz o jakim kredycie i jakiej kwocie mowa… a także , jaki powód mógł mieć ten pan, by tak postąpić… a to kluczowe spawy…

    Polubienie

    • egzekutor 2 sierpnia 2011 o 4:19 pm

     Nie moge ci odpisać bo trafiłem na mur moderacyjny.
     Ciekawe gdzie jest pani rabarbarek i pan guru zenobiusz wielki

     Polubienie

     • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 7:52 pm

      Każdy zasługuje na wakacje…

      Polubienie

     • rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 5:14 am

      egzekutor , dziekuje za troske o mnie . Staram sie wiecej czytac niz pisac, zeby byc na biezaco z wiadomosciami na blogu. Chcialabym pisac wiecej , ale Monitor zgadl , ze wybieram sie na wakacje i to juz niedlugo . I powiem szczerze , ze juz nie moge sie doczekac , a gdzie lece ? zgadnij. Mam troche ciekawych materialow , mysle , ze przed wyjazdem zdaze je wrzucic. Pozdrowienia.

      Polubienie

      • mi461 3 sierpnia 2011 o 1:59 pm

       niech zgadne…Polska – bo jest najpiekniejsza… 🙂
       Tez czekalam na Twoj wpis. Ja z kolei mam wizyte z Polski i wpadam tu tylko poczytac.
       Przyjemnej podrozy rabarbarek i niezapomnianych wrazen.

       Polubienie

       • rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 4:50 pm

        Dzieki Milena. Pozdrawiam Twojego goscia, widzisz , ze niepotrzebnie denerwowalas sie . Pewnie , ze nie znamy dnia ani godziny , ale nie wolno nam ulegac strachom , ktore nam serwuja elity. Oni chca zebysmy sie bali , bo strach paralizuje zdrowe myslenie i dzialanie. Zycze milych wakacji.

        Polubienie

 9. grawitacja44 2 sierpnia 2011 o 2:44 pm

  Zapraszam na http://globalizacja.mixxt.pl/

  Polubienie

 10. kefir2010 2 sierpnia 2011 o 2:45 pm

  co z Zenobiuszem? ma wakacje? ja właśnie miałem jechać.

  @Marek – co do nadchodzących wyborów – przedstawiłem koncepcję SABOTAŻU wyborów tutaj:

  http://kefir2010.wordpress.com/2011/04/21/sabotaz-wyborow-2011-juz-nie-bojkot/

  zaś Piotr opublikował inną koncepcję na swoim blogu grypa – totalnego bojkotu. co sądzisz o założeniu takiej akcji na facebooku opisanej w linku powyżej? lub czegoś w tym stylu

  ————————-

  ciekawi mnie sprawa Bogdana Klicha – czy będzie kontynuował ujawnianie niewygodnych faktów o Smo.leńsku po dzisiejszej dymisji? obawiam się o jego życie, i to, że może zostać załatwiony na cacy tak, jak Eugeniusz Wróbel. pozdro

  Polubienie

  • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 3:05 pm

   Poczytam. Nie wiem, są mądrzejsi, pewnie przygotowani. My jesteśmy na wierzchu – eksponowani, ale są ludzie, którzy nas czytają anonimowo – i to oni będą poszukiwani. Nas pewnie też sprzątną, ale to nie my stanowimy zagrożenie. Robimy to bowiem widzimy, że i tak będzie po nas jeśli nic nie będziemy robić, nieprawdaż?
   Co do Klicha – lepiej żeby poszedł na emeryturę i sobie darował dalszą zabawę w politykę, jest beznadziejny. Ale dużo wie, może jest na tyle mądry że się zabezpieczył?

   Polubienie

   • kefir2010 2 sierpnia 2011 o 3:17 pm

    Ba – Klich może jest beznadziejny w polityce, w końcu to peowiak. Jednak myślę, że „za dużo” wie i może mieć np wypadek samochodowy z tirem. „uni” są bezwzględni i profesjonalnie się zabezpieczają – tego im odmówić nie można.

    czy nas sprzątną? ja wiem, że mogę zginąć za to, co piszę. jednak było warto. pamiętam moje wojny z administracją onetu, by wpuszczali moje teksty o Smoleńsku do takiego „okienka” przeznaczonego dla blogerów. to były czasy..
    Wy też walczyliście z hasbarą, Piotr musiał zablokować komentarze nawet.

    jak Klich mógł się zabezpieczyć? Uni mordują nawet swoich, przykład – Lech Kaczyński.

    może zainteresowałbyś się tematem nowych, groźniejszych niż te stare, szczepionek, testowanych na polskich dzieciach? trwa to od maja, dostawałem liczne maile od swoich „informatorów” o coraz większej liczbie NOP’ ów. podobnie, tylko na większą skalę, prof. Majewska

    Polubienie

    • sara10 2 sierpnia 2011 o 10:05 pm

     Kefir, bojkot wyborów to najgorsza rzecz, jaką możesz proponować Polakom. Zapewne chodzi ci o to, by kolejne cztery lata rządziło PełO? Jak inaczej odczytać należy twoje pomysły? To po pierwsze, po drugie – dlaczego mówisz, że śp. Kaczyński należał do „swoich” czyli PO? Możesz tę myśl rozwinąć?
     Zaczynam zastanawiać się, czy nie jesteś klasycznym KRETEM!

     Polubienie

     • monitorpolski 3 sierpnia 2011 o 9:25 am

      Nie, kefir2010 pokazał we właściwym momencie, że nie jest kretem. Każdy ma prawo do własnego zdania, zauważ ile jest dezinformacji w necie – potrafi to wyprowadzić na błędną ścieżkę każdego. Do pewnego momentu myślałem podobnie do kefira2010, tym momentem był zamach. To nie jest likwidowanie „swojego”, oni nie likwidują swoich, bowiem szybko by się rozpadli. W przypadku gdy ma zniknąć ktoś z ich ludzi, robią „wypadek” czy też „atak serca” i gość znika jako trup, zmienia trochę twarz i po zabawie. Albo trafia do „więzienia” i siedzi w ośrodku wypoczynkowym. Tych ludzi faktycznie sprzątnięto i spowodowało to chyba poważne zmiany w PiS. Stąd ich zdecydowane głosowanie przeciwko GMO.

      Polubienie

  • Ania 2 sierpnia 2011 o 4:46 pm

   Jak już pójdziesz do lokalu wyborczego i podpiszesz się na liście to im wystarczy. Głosów ważnych będzie ile im trzeba, bo się dołoży tyle ile jest podpisów. A te nieważne za rok-dwa może ktoś znajdzie na wysypisku albo w czyimś bagażniku.
   Ostatnio to nawet im sie tych dodatkowych, wymienionych na odpowiednie kart do głosowania nie chciało spalić w jakimś letnim domku w kominku.
   Tacy są pewni.
   Nie łudź się, że kogoś z nich obchodzi, co ja czy ty o nich myślimy.
   Taki gest to najwyżej jest dla ciebie ważny, bo już wiesz, że nie jesteś baranem.

   Polubienie

   • iHe 2 sierpnia 2011 o 10:24 pm

    Mi się wydaje ,że Ania ma racje,jedyna skuteczna metoda to odprawa posłów greckich za pomocą opony wyborczej..Kurtuazja nie wchodzi w rachubę w walce z pasożytami.
    Obawiam się,że zwycięstwo PiS to tylko trochę gorszy wariant dla NWO.Tylko trochę niestety.
    No ,ale mogę się mylić w końcu ludzie się jednak budzą, a klęski żywiołowe coraz większe.Geoenginering też coraz bardziej wkurzający i osłabiający na każdym polu.
    Dodatkowo wydaje mi się ,że planiści NWO nawet obstawiają zwycięstwo PiS i już mają plan.
    Pewnie będą nas chcieli skonfliktować na maksa z Rosją .Dodatkowo okaże się ,że nowy szont jest po uszy w gwnie i na pasku banksterów i MFW.
    Zanim PiS wyczyści telavivzje jad się będzie sączył nieprzerwanie ,zupełnie odwrotnie niż podczas martwej ciszy za PO.
    Rosja ostatnio otwarcie krytykuje USA.Przyjaciele Rosji to Syria,Libia,Iran.
    Neutralna Rosja to zwycięska Rosja.Więc trzeba coś zrobić,żeby za bardzo neutralna nie była.
    Mam nadzieje,że PiS nie da się swoim insiderom syjonistycznym skierować na tak oczywisty kurs dla każdego w Polsce i Izraelu.
    W zamach smoleński byli uwikłani ludzie z Polski,Nato i Rosji.Jednak nie możemy dać głowy jaka frakcja z Rosji była odpowiedzialna za współprace.
    No i jakie są te frakcje.Nie mówiąc już o tym co za to dostali .Znając Ruskich to mają bardzo mętne akwarium.
    Zresztą oni są tak samo cyniczni jak panowie z operacji Gladio czy Iran contras.
    Ja bym się trzymał opcji banda czworga,aż PiS nie udowodni,że już nie gra z syjonistami w tej samej drużynie.
    Warto by było przemyśleć jak NWO postanowi wykorzystać zwycięstwo PISu.
    Dla mnie nie ulega wątpliwości ,że PiS nadal jest nafaszerowany wtyczkami,które go będą sabotować na każdym kroku.Masoneria narodowa,grupa windsor,PiS ma lejce nie słabsze od PO.
    PiS się często sam podkłada jak Korwin.Niby chcą ,a nie mogą jakoś.
    Jeżeli ma się coś zmienić to już teraz powinniśmy to wymóc na PiSie i głośno o tym mówić inaczej syjonistyczna zaraza nas rozegra jak zwykle.
    Musimy się domagać oczyszczenia tej partii i jasnego stanowiska w kwesti GMO,Globalizacji,Zadłużenia,Orwella,NWO,chipów,depopulacyjnych kampanii,bojkotu Izraela,fałszywej wojny z terroryzmem,co2 tax,banksterki.
    Językiem jasnym i czytelnym.Jesteście z nami czy tylko udajecie.
    Ja się obawiam,że niestety udają:(
    Poza tym jak PIS odziedziczy GWNO po PO to wina spadnie na PiS i tefałen odzyska rezon i głos gruby i nieczysty.
    Jedyne co się może bać PO to,że zanim się PO pozbiera PiS już ich dawno pozamyka i pokasuje majątki.Ale jakby na tą okoliczność od rana do wieczora powtarzają :
    Jak PiS dojedzie do władzy..(ojojojjoj..strach się bać)
    Posiekanie kogoś na kawałeczki i rozrzucenie PO jeziorze nie wchodzi w rachubę,chociaż wróble z merdiów ćwierkają.

    Polubienie

  • mgrabas 2 sierpnia 2011 o 9:56 pm

   „co sądzisz o założeniu takiej akcji na facebooku”
   gdyby ludzie wiedzieli w czyich rękach jest facebook i jak bardzo szczegółową posiada o nich wiedzę, trzymaliby się od niego jak najdalej!

   Polubienie

   • SEBECX 2 sierpnia 2011 o 10:18 pm

    … no właśnie… i używamy ich internetu oraz ich oprogramowania …

    Polubienie

    • monitorpolski 3 sierpnia 2011 o 9:26 am

     a jak ci zablokują w najważniejszym momencie?

     Polubienie

    • Szymek 3 sierpnia 2011 o 9:27 pm

     przecież nie stworzymy drugiego internetu.. dlatego musimy się poruszać w tym ich ‚systemie’ na wszystkich płaszczyznach.

     Polubienie

 11. pola 2 sierpnia 2011 o 2:53 pm

  @Hamerykanczyk,podważam twoje twierdzenie że Tusk nie jest pej,satym ,tu się możesz grubo mylić.Do nie dawna też tak sądziłam i nie wiedziałam gdzie w tym wszystkim jest pies pogrzebany.A tu w komentarzach… List otwarty do niemco żyda Donalda Tuska i agenta WSI – Rosji Bronisława Szczynukowicza vel Komorowskiego p.Rezydenta ponoć III RP czyli PRL – Bis rosyjsko niemieckiego kondominium. http://tiny.pl/h599n

  Polubienie

  • kefir2010 2 sierpnia 2011 o 3:06 pm

   nie ma żadnego szwabsko – ruskiego kondominium! Jest za to judeocentryzm i kilka(naście) klanów rodzinnych (Rotszyldowie, Rockefelerrowie), którzy chcą stworzyć jedno totalitarne państwo światowe na wzór Korei północnej. Szwabsko – Ruskie kondominium to paranoiczny wymysł PiSogłowego Kalksteina!

   Polubienie

   • pola 2 sierpnia 2011 o 3:29 pm

    Możesz się tobie nie podobać to co pisza inni ale jest jak jest tylko ciemny lud dowiaduje się na końcu,a ja nie lubie byc robiona w konia,przez kogo kolwiek taka zemnie nie do …….Polka.

    Polubienie

   • Annah. 2 sierpnia 2011 o 8:03 pm

    „Szwabsko – Ruskie kondominium to paranoiczny wymysł PiSogłowego Kalksteina!

    Po prostu zna historię, pytanie tylko który to już raz zatacza koło. Ale POlak i po szkodzie głupi

    i daruj sobie te wyzwiska Kaczyńskiego
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/28/jaroslaw-kaczynski-genealogia/

    Polubienie

    • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 8:07 pm

     Annah, lądujesz cały czas w moderacji – PiS jest słowem zastrzeżonym, nie chciałem w ogóle dyskusji na te tematy…

     Polubienie

     • Annah. 2 sierpnia 2011 o 8:18 pm

      Nie mam właściwie nic do moderacji, ale skoro dajesz wypowiadać się nienawistnikom i opluwaczom to udziel też możliwości odpowiedzieć na zarzuty, albo tnij wszystkich równo

      Polubienie

      • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 8:25 pm

       Nie jestem w stanie tego kontrolować w 100%. Poza tym wszystko jest względne.

       Polubienie

  • Ramon 2 sierpnia 2011 o 5:09 pm

   Następny z fobią żydowską 🙂
   Uważaj i lepiej zbadaj swoje DNA:) jeśli uważasz że jesteś taki czyścioszek genetyczny i z krwi i kości potomek Chrobrego 🙂
   Znam takiego koleżkę osobiście, który dopiero podczas ożenku w kancelarii kościelnej odkrył swoje korzenie żydowskie przez przypadek, a wcześniej bił pianę na forach o Kaczyńskim Żydzie i innych politykach itd. :):)
   Miał przynajmniej odwagę się przyznać i w końcu się z tego wszystkiego śmiał.

   Przykładowo czy Ci Żydzie też są be???
   Amerykański Żyd aresztowany w Jerozolimie http://www.youtube.com/watch?v=p7dJaWZsySo
   he most harmful place for Jews is in Israel http://www.youtube.com/watch?v=kh2mdPbYnZI
   Jews United Against Zionism: http://www.youtube.com/watch?v=X4VK9JgsiEo

   Ogarnij się człowieku!!!

   Przed II wojną światową i w czasie jej trwania syjoniści wydali na śmierć tysiące niewinnych Żydów, Polaków i innych narodów.

   Czy sądzisz, że wszyscy Żydzi to oszołomy????

   Zło nie zna koloru skóry, ani wyznania. Rusz tyłek w świat i się przekonaj

   Żydzi żyli w przyjaźni z Polakami, Palestyńczykami i innymi narodami. Przyczynili się wielokrotnie do rozwoju wielu państw.

   Syjoniści są problemem, bo to chora ideologia. Dzieci diabła. Spadkobiercy saduceuszy i faryzeuszy

   Polubienie

   • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 7:51 pm

    Żydzi są tak samo ofiarami jak pozostałe narody. Izraelczycy nawet nie zdają sobie sprawy, że są manipulowani przez ich satanistycznych „braci” i że prowadzi to do kolejnej zagłady. Ludzie Stalina też mordowali swoich katów.
    Dobrze, że pozostali prawdziwi Żydzi jak ci na linkach powyżej. Tacy właśnie trafiali do obozów koncentracyjnych.

    Polubienie

 12. trebor 2 sierpnia 2011 o 3:06 pm

  Wiarygodne argumenty gadzich przypadków PL(4-22): http://www.youtube.com/watch?v=2NIqfha19ho

  Polubienie

  • kefir2010 2 sierpnia 2011 o 3:37 pm

   reptilianie? nie łykam tego. UFO to jedna z największych zmyłek – gdyby było inaczej, nie byłoby tylu filmów o UFO w holyłód. itp itd. wyszukiwanie „gadzich oczu” polityków tylko ośmiesza bojowników z NWO.

   Polubienie

   • Ania 2 sierpnia 2011 o 6:16 pm

    Reptilianie ? Film mówi o embriogenezie i pokazuje, jak w rozwoju osobniczym ( ontogenezie) powtarzane są w skrócie etapy filogenezy., czyli rozwoju rodowego. To materiał ze szkoły średniej. Interpretacja to już co innego. Podkreśla, ze mieliśmy gadzich przodków. Zależy jak patrzeć. Na etapie gastruli to mośna powiedzieć, że mieliśmy przodków wśród jamochłonów.
    Rzeczywiście, tzw paleocranium uważane jest za tzw gadzią część mózgu i to od dawna, zanim powstała teoria o Reptilianach. Chodzi o wygląd tej części mózgu, po prostu gady mają tylko tę część, a neocranium, tzn półkule mózgowe dopiero zaczynają się u nich wyodrębniać ( kto ciekawy niech sprawdzi sobie w anatomii rozwojowej).
    Nie ma się co religijnie oburzać.
    Nasze ciała są z Ziemi i podlegały i podlegają ziemskim zasadom.
    Z poglądu o ulepieniu człowieka z gliny od razu takiego jakim jest raczej bym już zrezygnowała, no chyba ze komuś religia nie pozwala.
    A co do dziwnego, dwukrotnego przyspieszenia w ewolucji Homo sapiens , to nikt się z oficjalnego nurtu antropologów nie wypowiada, bo nikt nie wie co powiedzieć, jest to niezrozumiałe.
    Co do rozwoju społecznego też nie. W oficjalnej antropologii cywilizacja Sumeru pojawiła się znikąd, od razu z architekturą, muzyką matematyką, astronomią, medycyną itd.
    Podczas gdy wokół ludzie nadal żyli w jaskiniach lub ziemiankach przykrytych gałęziami, lepili Gliniane garnki w różnym stylu i zdobili je we wzorki, aby archeolodzy mogli je jakoś ponazywać Np kultura ceramiki wstęgowe, albo sznurowej czy innej .
    Dziwne, no nie ?

    Polubienie

   • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 7:54 pm

    Ja nie zabieram zdania. Widziałem i dotykałem ciekawą skamielinę, nie był to ptak, duża głowa, ogon… Bardzo mały, widać pisklę. Ale głowa jak u człowieka, albo i większa.

    Polubienie

    • Ania 2 sierpnia 2011 o 8:08 pm

     A bo nie wiadomo, czy te gady mezozoiczne w końcu jakoś nie wyewoluowały, w końcu jest to gromada starsza niż ssaki i miała kilkaset milionów dłuższy czas na ewolucję. Ale to wtedy, gdzie one są. Te, które znamy z obecnego środowiska ziemskiego ( żółwie, krokodyle i węże)
     nie są inteligentne ( według naszych, ludzkich standardów).
     Nie wiem, co widziałeś, ale niektóre gady miały wielkie głowy, tylko ze mózg był proporcjonalnie malutki do rozmiarów ” twarzoczaszki” i reszty ciała.

     Polubienie

     • Ania 2 sierpnia 2011 o 10:23 pm

      Ups, jaszczurki mi uciekły …

      Polubienie

   • redhead 3 sierpnia 2011 o 3:39 am

    promowany jako istniejący szatan ma więcej niż 2 oblicza … i to jakoś nie jest dyskutowane jako śmieszne

    Polubienie

   • mat 3 sierpnia 2011 o 7:34 am

    I co ty kefirze możesz wiedzieć??? Taki mądry jesteś???Rozumy pozjadałeś???
    Nie ma Gadów??? Jakież to będzie Twoje zaskoczenie w niedalekiej przyszłości.
    Gady tutaj są i jest ich mnóstwo. Dodam,że nie wszystkie smoki są złe i chcą zabijać i pasożytować.

    Polubienie

  • felicyta 2 sierpnia 2011 o 9:18 pm

   @TREBOR,
   -dzieki za tlumaczenie.
   Fajnie, ze zalozyles bloga. Ciekawy. Pozdro.

   Polubienie

   • baba wanda 3 sierpnia 2011 o 9:24 pm

    @Felicyta
    Mozesz podac linka do tego bloga?

    Polubienie

  • Annah. 3 sierpnia 2011 o 7:39 am

   reptylianie?? Według mnie chodzi o przyzwyczajenie ludzi że są równi i równiejsi a w efekcie finalnym nie jest ważny człowiek jako taki bez względu na kolor skóry i inne cechy, ale chore rasistowskie idee sankcjonujące prawnie poniżanie, ograbianie i mordowanie .To jest skrajnie antyhumanitarne i antychrześcijańskie a rozsiewanie tego typu bredni, powinno być karalne w normalnym społeczeństwie gdzie człowiek jest istotą najważniejszą, ale widzę ze cofamy się do epoki kamienia łupanego i walki o byt i do tego poziomu próbują nas doprowadzić bezbożni ‚panowie’ tej ziemi – najpierw zbudować ‚naukowe’ podwaliny, a potem pozwolić się wzajemnie wymordować, czy tego właśnie chcemy?

   Polubienie

   • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 10:06 am

    ..jako, że często z Tobą dyskutuję nie omieszkam tym razem się zgodzić… cofamy się !!! ..cofamy się i to do wielkiej śmierdzącej dupy, w której wiadomo co jest… również wielkie…

    Polubienie

    • Annah. 3 sierpnia 2011 o 12:51 pm

     Cieszę się że to dostrzegasz, ja jestem tylko ciekawa jak usprawiedliwią bombardowania i ścinanie głów w następnych bogatych w złoża krajach, bo kiedy zobaczyłam wybijanie ‚jaszczurowatych’ Irakijczyków, nie mam złudzeń że to wielka ściema służąca li tylko grabieży.

     Polubienie

   • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 10:14 am

    ..a co reptilian, to wnioski są różne… nie koniecznie muszą to być, podwaliny pod rasizm… oglądałaś wywiad Credo Mutwy z D.Ickiem?… w każdej opowieści na pewno jest część prawdy… reptiliuchy najechały naszą piękną szczęśliwą planetę i zaczęły nas dzielić między sobą… a tak w ogóle, to jest to tylko jeden rodzaj „demona” czy jak kto woli upadłego anioła… @bia dobrze pisze.. one mogą przyjmować dowolną formę..

    Polubienie

  • felicyta 3 sierpnia 2011 o 7:50 pm

   @trebor
   -polecam rosyjskiego mistyka Trehlebova
   np.
   Trehlebov Kali Yuga: http://www.youtube.com/watch?v=z_j0DjQAQNE&NR=1

   Polubienie

 13. Ramon 2 sierpnia 2011 o 3:42 pm

  Kult złotego cielca

  http://imageshack.us/photo/my-images/217/95790445f1f671dbf3c0f1e.jpg/

  http://imageshack.us/photo/my-images/814/goldencalf.jpg/

  Polubienie

  • ArO 2 sierpnia 2011 o 9:14 pm

   Słynny byk na Wall Street – Nowy Jork

   współczesny złoty cielec

   Polubienie

 14. bia 2 sierpnia 2011 o 3:57 pm

  Z tymi oczami to ciekawa historia jest coś w tym jest Możemy założyć że NWO służy Szatanowi upadłemu Aniołowi ale nie możemy zanegować takiej teorii że Szatan to obca cywilizacja sprowadzająca ludzkośc na swej planecie za sprawą zdrajców do roli niewolników Szatana może jemu też służą obcy

  Polubienie

  • kefir2010 2 sierpnia 2011 o 4:21 pm

   no co Ty nie powiesz? siejesz dezinformację i tyle. „obcy” i UFO to jeden z fundamentów lucyferiańskiej religii „new age”, negującej m.in. moralność.

   Polubienie

 15. bia 2 sierpnia 2011 o 4:07 pm

  Możemy też zrzucić całą odpowiedzialnośc na Żydów którzy są Synagoga Szatana i rządzą światem czyniąc z gojów niewolników Rasa panów żydowskich zwalczająca białą rasę poprzez politykę multikulturalności Jednocześnie stosująca w stosunku co do swej rasy zasady genetycznego apartheidu A może Żydzi są tylko agentami tak przedstawiał ich Bismarck Zdemolują Polskę do tego stopnia by spokojnie bez wystrzału Niemcy mogły odzyskać utracone jej kosztem ziemie zachodnie i północne Zawsze jest ktoś trzeci w politycznej grze Stalin dał nam ziemie zachodnie odbierając kresy abyśmy zawsze stali przy Rosji która była gwarantem naszej granicy zachodniej Żydzi jednak z premierem Mazowieckim na czele zdradzili Polskę już w Krzyżowej Zydzi to agenci Moskwy i Berlina szykujący podwaliny pod kolejny rozbiór Polska za ich sprawą stała się Meksykiem Europy I już jawią się nam symptomy bałkanizacji Polski za sprawą separatystów śląskich

  Polubienie

 16. egzekutor 2 sierpnia 2011 o 4:13 pm

  Dokładnie, niekture idee są specjalnie ośmieszane, jak by ktoś po raz pierwszy sie zapoznawał
  z tematem nwo i by usłyszał o reptylach to by powiedział że jesteśmy chorzy umysłowo co
  niestety po części bylo by prawdą

  Polubienie

  • SEBECX 2 sierpnia 2011 o 8:26 pm

   🙂 🙂

   Polubienie

 17. egzekutor 2 sierpnia 2011 o 4:14 pm

  Dużo zależy też od przynależności partyjnej

  Polubienie

 18. bia 2 sierpnia 2011 o 4:38 pm

  Nie jestem Lucyferianinem ani new agedzowcem jestem chrześcijaninem ochrzczonym w KRK nie lubie Synagogi Szatana ona też za mną nie przepada Wiem że jest Szatan i wiem że jest Bóg i wiem tyle że szatan może zrobić tylko tyle na ile pozwoli mu Bóg Przeczytaj sobie księgę rodzaju i księgę Henocha tam jest coś o obcych jako o aniołach i o skażeniu naszej rasy obcym DNA

  A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. 2 Synowie Boga1, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.
  3 Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat2». 4 A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.

  Tak to wygląda w Biblii

  A tak u Henocha

  Grzech aniołów
  6.
  1 Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki.
  2 Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: „Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci”.
  3 Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: „Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech”.
  4 Wszyscy odpowiadając mu rzekli: „Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku”.
  5 Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami.
  6 Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami.
  7 Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(…), Turiel, Jomiel, Araziel.
  8 Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi.

  7.
  l Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.
  2 Zaszły one w ciążę i zrodziły wielkich gigantów. Ich wysokość wynosiła trzy tysiące łokci.
  3 Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać.
  4 Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć.
  5 I grzeszyli przeciw ptakom, zwierzętom, gadom i rybom. Pożerali mięso jedni drugich i pili zeń krew. 6 Wtedy ziemia poskarżyła się na nieprawych.

  8.
  1 Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał im metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki [rodzaj] kolorowych barwników. I świat uległ zmianie.
  2 Nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute.
  3 Amezarak wyuczył zaklinaczy i nacinaczy korzeni, Armaros [nauczył] odklinania, Barakiel [ wychował] astrologów, Kokabiel złowieszczów, Tamiel wyuczył astrologów, Asradel nauczył dróg księżyca.

  Anioł jako postać ponad wymiarowa może przyjać formę jaką zechce może być statkiem kosmicznym i jego pasażerem równocześnie odpowiedź jesyt w ludzkim DNA
  4 Ludzie ginąc wołali, a głos ich doszedł do nieba.

  Polubienie

 19. ArO 2 sierpnia 2011 o 6:01 pm

  Brytyjczycy – odsuńmy od władzy bankierskie elity i baronów medialnych

  Alexander Higgins 1.8.2011, tłumaczenie-skrót Ola Gordon
  W. Brytanię ogarnął ruch mający na celu odebranie władzy małej grupie bankierskiej elity i baronów medialnych, których “prywatne interesy zbankrutowały i skorumpowały sferę publiczną”.
  Podczas gdy takie myślenie tutaj, w Ameryce, nazywa się teorią spiskową, z powodu prania mózgu mas przez korporacyjne media, Brytania obudziła się na prawdę.
  Dzięki serii skandali, które pokazały masom prawdę, teraz stało się powszechną wiedzą, że masy są prowadzone przez nieliczne elity.
  Naród ogarnął ruch społeczny, popierany przez rządzące partie polityczne, pozbawienia władzy tych elit, które doprowadziły państwo do ruiny.
  Nicholas Watt – 31.7.2011
  Szef nowej bezpartyjnej grupy, pisarz i wykładowca Philip Pullman, mówi, że Brytanią rządzą “dzikie” elity, których członkowie odpowiadają za serię kryzysów – od podsłuchów telefonicznych do kłótni o bonusy dla bankierów.
  W tym celu zostanie wybrana grupa przypadkowych 1000-osób tworzących “jury społeczne”. Wezwanie do jego utworzenia podpisało 56 akademików, pisarze, związkowcy i politycy z Partii Pracy, Lib-Dem i Partii Zielonych.
  Zdaniem grupy, “politycy, bankierzy i potentaci medialni… mają wspólną kulturę, w której dobrem jest chciwość, każdy ma swoją kolej w korycie, i prywatny interes ma pierwszeństwo przed dobrem publicznym”.
  Zostanie przeprowadzona reforma w kwestii banków i polityki. Jury zajmie się zbadaniem następujących spraw:
  – własność mediów
  – rola sektora finansowego w kryzysie
  – elekcja do Parlamentu i ich odpowiedzialność
  – policja i interes publiczny
  – jak stosować test “dobra publicznego” w brytyjskiej polityce i gospodarce.
  Oryginalne źródło
  http://blog.alexanderhiggins.com/2011/08/01/guardian-uk-swept-movement-remove-elite-bankers-media-barrons-power-46791/
  Tłumaczenie
  http://piotrbein.wordpress.com/2011/08/02/pieprzyc-kompleks-jot-i-ich-waszyngton/

  Może coś z tego będzie…

  Polubienie

 20. pio9a 2 sierpnia 2011 o 6:27 pm

  Polubienie

 21. bia 2 sierpnia 2011 o 6:32 pm

  Co wy mi Natanka pokazujecie ja znam się z nim osobiście Zaraz pobiegłem do niego po spowiedź bo tam rodzi się Polska aż za mną wrota i futa jego pustelni wyleciały taki był odwet Synagoi Szatana mogli tylko wywalić drzwi na tyle im pozwolił Bóg

  Polubienie

 22. Radas 2 sierpnia 2011 o 6:34 pm

  ZATRZYMANIE STARUCHA: http://www.wykop.pl/link/832231/policyjna-napasc-w-trakcie-uroczystosci-powstanczych-dla-ludzi-o-mocnych-nerwach/ Obejrzyjcie film i pomóżcie wykopać! Tytuł mówi sam za siebie.
  Panie Marku, proszę o pomoc w reklamie.
  TU MACIE NA YOUTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=sKTR7UgKB6s

  Polubienie

  • kazek 3 sierpnia 2011 o 1:08 pm

   „Biała Chusta”

   Polubienie

 23. Leon 2 sierpnia 2011 o 8:44 pm

  TEGO JUŻ ZA WIELE!!!!!!!!!
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/widziales-anarchiste-zglos-to-na-policje,1,4810576,wiadomosc.html

  Zbieram chyba manatki i lecę do kumpla na Kostarykę. Wprawdzie nie ma kraju na świecie nie wplątanego w macki ośmiornicy, ale kumpel twierdzi, że żyje sobie na znośnym poziomie i ma wszystko w czterech literach. Kiedyś walczył dla ludzi i prowadził wiele spraw dla biednych za przysłowiowy grosz. Potem stwierdził, że nie warto się poświęcać dla innych ludzi i wyleciał z żoną na Karaiby. Spłodzili tam już dwójkę dzieci i są szczęśliwi.
  Stwierdził, że nie ma takiej siły i mocy jak Jezus, żeby nosić krzyż za obcych typów, którzy potem będą krzyczeć ukrzyżuj! zamiast nagrody

  Polubienie

  • monitorpolski 2 sierpnia 2011 o 9:42 pm

   Ktoś tu pisał, że Anglia to raj?… Nie byłem tam, a wiem, że to jest laboratorium eksperymentalne dla globalnych nazistów.

   Polubienie

   • ramires 2 sierpnia 2011 o 10:09 pm

    UK to nie raj ! Ale w porównaniu z tym co jest w PL to bez słów! Popytaj drobnych przedsiębiorców to się dowiesz . Banksterzy wpędzili w dług 700 tyś polskich rodzin. Zaraz padnie hasło po co brali?! Odp. Skoro prywatna instytucja o nazwie państwo w formie podatku zabrała im 80% zarobku, to z łaskawie pozostawionych nie byli w stanie zapewnić sobie luksusu w postaci 50 m. kw. własnej chaty. Tłumaczenie proste bez bzdetnych linków i odnośników.Oczywiście jestem otwarty na dalszą dysputę. Może jakieś linki do filmików że nie mam racji będą mile widziane !

    Polubienie

    • Rodriguez7 2 sierpnia 2011 o 10:29 pm

     Ale co tu dyskutować jak przedstawiasz fakty. Machina napędza myślenie „brania” bo ludzie nigdy by nie wpadli że komuś zależy na tym żeby im było źle.

     Polubienie

    • rozdarty 3 sierpnia 2011 o 10:27 am

     Ja nie muszę się nikogo pytać bo tu w większości mieszkam:)
     Anglia to tragedia. Całkowite dno i upodlenie. Upadek moralny. Ten kraj się niestety rozleci moim zdaniem wskutek zdziczenia. Jest przykładowo dzielnica w Londynie, do której organizowane są wycieczki z całego świata aby oglądać młodych opętanych typów. Zapomniałem teraz nazwę tej dzielnicy, ale można odszukać w necie. Kumpel tam pracuje w sklepie spożywczym. Młodzież całkiem porypało. Najmodniejsze jest tam teraz przyprawianie sobie rogów. Nie wiem na czym to polega, ale widziałem takie duże stadko jak szło ulicą. Wszyscy mieli kolczyki wciśnięte na twarzy gdzie tylko można i rosły im rogi na czole.
     W jakiś sposób te rogi rosną pod skórą nie wiem.
     W sklepie w którym pracuje kumpel jest zatrudnionych dwóch potężnych Nigeryjczyków jako ochrona. Kiedyś złapali takiego jednego z rogami jak kradł. Na drugi dzień przybiegła cała zgraja i powybijali szyby w sklepie.
     Wiadomo, że wolałbym pracować i żyć w ukochanej Polsce przy swoich rodzicach i dawnych znajomych, ale nie mogłem po szkole znaleźć żadnej pracy poza wiszącymi na stałe w PUP za 1000zł /m-c. Teraz robię w wykończeniach domów. Odkładam miesięcznie około 2500zł na konto w Polsce.

     Anglia to DNO!
     Przy pierwszej nadarzającej się okazji i możliwości pracy w swoim wyuczonym zawodzie wracam na stałe do Lublina.

     Polubienie

     • rozdarty 3 sierpnia 2011 o 10:35 am

      Jeszcze dodam, że Londyn regularnie zdobywa tytuł najbardziej syfiastego miasta w Europie według forumowiczów TripAdvisor.

      Polubienie

     • luna 3 sierpnia 2011 o 12:24 pm

      Potwierdzam, Anglia to dno ! Kto był i widział to wie, a kto się chce przekonać na własnej skórze to niech jedzie i zobaczy sam.
      Narzekamy w Polsce na służbę zdrowia, ale gwarantuję, że po zetknięciu z angielską szybko zmienia się zdanie. To samo jeśli chodzi o biurokrację, w Polsce to pikuś w porównaniu z niekompetencją angielskich urzędników. To smutne, ale dopiero jak wyjechałam, to doceniłam swój kraj…….ech szkoda słów.
      @rozdarty, życzę ci jak najszybszego opuszczenia tego syfu i powrotu do kraju. Mój mąż po ponad sześciu latach właśnie wrócił do polski, rzucił wszystko i przyjechał, tak miał dość tego ,,angielskiego raju”. Tak jak ty miał dobrą pracę i niezłe zarobki, ale pieniądze to nie wszystko……Większość polaków jakich poznałam na wyspach też myśli o powrocie, a tylko nieliczni udają, że jest im tam dobrze, a Anglia to cudowny kraj.

      Polubienie

 24. Watcher 2 sierpnia 2011 o 8:59 pm

  Po oglądnięciu filmu jestem zdruzgotany. Zachowanie policji na filmie to pełna kompromitacja, czy oni nie wiedzą, że oni są dla społeczeństwa służbą – mają służyć społeczeństwu a nie na odwrót. To wygląda jak aparat utrzymania za wszelką cenę władzy w Grecji… tam tylko społeczeństwo jakby światlejsze było i wychodzi ich więcej na ulice. Byłem pod wrażeniem broni jaką grecy używają przeciw policji – zgrabne proce – jakież muszą być skuteczne, koktajle, pałki itp. Strajk to chyba przeżytek i wygląda na to: kto kogo przeczeka (u nas zawsze władza przeczekała :P, albo naobiecuje cuda, wszak obiecać polityka nic nie kosztuje, a spełnić nie mógł bo 1000 powodów znajdzie np. pielęgniarki).
  Kolejny wątek to media które takiego filmu nigdy nie pokażą – po co oni są?

  Polubienie

  • Wojox 2 sierpnia 2011 o 9:48 pm

   Jedno jest pewne na 100 % Ci ludzie policjanci, to nasi sąsiedzi, znajomi itd. To ludzie z otoczenia. Zawsze wychodzą do pracy i gnają do swojego ula. Tam ich indokrynują jakie to dzis bedzie ciężkie zadanie do wykonania, bo źli ludzie, kibole itd…
   W Grecji zapewne ludzie zaczynają od blokad pojedyńczych mrówek, zanim dotrą do ula…

   Polubienie

 25. ARTUR 2 sierpnia 2011 o 9:15 pm

  Myślę że część problemów można by rozwiązać gdybyśmy wiedzieli gdzie z WTC wywieziono Arkę Przymierza .Dawała ona USA siłę militarną i ekonomiczną .Ostatni raz ,można podejrzewać ,wyruszyła w morską podróż na lotniskowcu z silną eskortą do Iraku by wspomóc wojska amerykańskie które nie mogły się przez 3 tygodnie ruszyć z głównej autostrady i groziła im zagłada .

  Polubienie

  • Ania 2 sierpnia 2011 o 10:22 pm

   Że co ? Skąd to wiesz ?

   Polubienie

   • ARTUR 3 sierpnia 2011 o 11:00 am

    Analiza sytuacji i wiadomości. Jeżeli wiadomości podały że na pomoc armii płynie jeden lotniskowiec i wiele eskorty to wiozą bomby atomowe lub Arkę ,bo tylko te dwie rzeczy mogły im pomóc.

    Polubienie

 26. ArO 2 sierpnia 2011 o 9:45 pm

  Jakie są najlepsze bajki?
  Obietnice wyborcze

  Polubienie

 27. ArO 2 sierpnia 2011 o 9:55 pm

  Staniemy się państwem cyborgów

  Polubienie

  • mat 2 sierpnia 2011 o 11:30 pm

   o pan mason !!!Mikke to Polskie nazwisko???

   Polubienie

   • Rodriguez7 3 sierpnia 2011 o 8:07 am

    Te możeta rzucać, że żyd czy tam agent bo tego nie macie jak udowodnić ale nie mason. Miał kiedyś Mikke problem z nimi bo za dużo im nawrzucał xD

    Polubienie

 28. Wojox 2 sierpnia 2011 o 10:03 pm

  Monitor naświetlaj koniecznie sprawę CHEMTRAILS. To jest temat nr. 1.
  Ziemia jest ogrzewana przez Słońce, my emitujemy poteżne ilości ciepła (CO2 nas nie obchodzi tylko samo ciepło) a Ci kryminaliści zakładają Ziemi KOŻUCH z aluminium i innego świństwa. Nic dziwnego że w strefie miedzy zwrotnikowej nasza planeta pęka w szwach i prawie wszystkie wulkany parskają w niebo.
  KOŻUCH z chemtrails zatrzymuje gorąco poniżej chmur, zaczyna się gotować, w jednym miejscu są kolosalne susze w innym nieograniczone opady.
  Zauważyłem już że samoloty opryskowe nie muszą się ukrywać, pryskają ponad „chmurami”.
  Odeszłem trochę od tematu, bo gapię się w niebo i mnie trafia….

  Polubienie

  • Wojox 2 sierpnia 2011 o 10:05 pm

   Zapomniałem o linku :
   http://losyziemi.pl/
   http://zmianynaziemi.pl/

   Polubienie

   • iHe 2 sierpnia 2011 o 10:38 pm

    Mnie właśnie też trafia,że to tajemnica poliszynela a banda 4 zgrywa Greka..
    Chyba,że nasi greccy posłowie PO Smoleńsku mają kisiel w majtach.
    Podpiszą ,zagłosują o co tylko NWO ich POprosi..Nie dla popisu oczywiście.
    Nikt nie chce dokonać żywota na wiejskiej gdyby jakiś „polski Brevik” z mosadu udał narodowca, kibica po szkoleniu w legii cudzoziemskiej i błogosławieństwie z radia..
    A reszta frajerów tylko wykonuje rozkazy bo nielegalne jest ich nie wykonywanie.
    Pocieszające jest ,że syfią też na dachy swoich rodzin i własnych dzieci.
    Na pewno wierzą,że robią coś wspaniałego dla ludzkości.Skoro tak czemu nic o tym nie wiemy?

    Polubienie

   • Annah. 3 sierpnia 2011 o 7:20 am

    czy o to właśnie chodzi? za parę lat może nie być żadnej żywności nawet skażonej GMO z powodu nagłej śmierci roślin jaką obserwują niektórzy wielkopowierzchniowi farmerzy
    http://losyziemi.pl/nagla-smiertelna-choroba-roslin-spowodowana-uprawami-zmodyfikowanymi-genetycznie/

    Polubienie

  • rob 3 sierpnia 2011 o 5:21 am

   dobrze gadasz Wojox, podbijaj bo to jest bardzo istotne i właśnie od tego się głównie odwraca temat produkując inne ciekawe „wydzieranki”
   …chcesz kontrolować to wszystko – kontroluj żywność bo ona przestanie za jakiś czas rosnąć w tym syfie,,, i co?.. do doktora monopolisty po receptę!!!? ;( pozdrawiam

   Polubienie

 29. Hippo 2 sierpnia 2011 o 10:13 pm

  Starucha bez powodu nie zatrzymali, podają że ktoś wniósł oskarżenie na niego i grozi mu 12lat, no ale tego nie podacie bo lepiej napisać że żyjemy w nazistowskim kraju, jest podejrzanym ale to nie znaczy że od razu go wsadzą za kraty…

  Polubienie

  • OLAF 3 sierpnia 2011 o 10:08 am

   he he
   To ja Ci opowiem jak było z moimi 3 kolegami kilka lat temu
   Pewna dziewczyna (17lat) chciała się na nich zemścić i złożyła po jednej z dyskotek na Policji gwałt.
   Do kumpli jeszcze tego samego dnia po powrocie z dyskoteki wjechała Policja i zostali aresztowani na 3 miesiące!!!!!!
   Przesiedzieli 2 miesiące w pierdlu. Jednego mało nie zgwałcili współwięźniowie!!!
   Na szczęście jeden ze współwięźniów mieszkał kiedyś w tym samym bloku i stanął w obronie kolegi z dawnych lat.
   Oczywiście laska wszystko sobie obmyśliła, ale po około 50 dniach Policjanci wykryli oszustwo.
   Zwolnili ich z więzienia i tamci nawet nie usłyszeli słowa przepraszam!!!!!!!
   Kilka lat starają się o odszkodowania!!!!!!!!!
   Założyli cywilny proces tej dziewczynie i wlecze się do dzisiaj!!!!!!

   I jak to skomentujesz??? Tak skonstruowane jest polskie prawo i nie tylko polskie, że najpierw
   wsadzają do ciupy, a potem sprawę wyjaśniają.
   Podobnie działa prawo komornicze. Najpierw płać a potem w razie niesłuszności egzekucji staraj się o zwrot…ech

   Polubienie

 30. Święty 2 sierpnia 2011 o 10:26 pm

  Nie w temacie, ale prosze sciagac film, jeszcze dostepny na http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RHGq5CPx5fc film dr. Davida Duke’a o syjonistycznej masakrze w Norwegii jest usuwany z internetu przez cenzurę

  Polubienie

  • rabarbarek 2 sierpnia 2011 o 11:16 pm

   A tu ostrzezenie wypowiedziane ustami bylego prezydenta USA , ktory za chwile prawdy zaplacil zyciem. Jest to najslynniejsze Jego przemowienie , ktore warto przypomniec w swietle tego co sie dzieje dookola nas. Kogo jak kogo ale prezydenta Kennedyego trudno bylo nazwac oszolomem lub zwolennikiem spiskowych teorii. On wstepujac na urzad prezydencki , poznal prawde o zakulisowych grach Iluminatow , ktorzy ukryci w roznych organizacjach
   tworza jedyna sluszna wizje swiata , ktora przewraca swiat do gory nogami.

   Polubienie

  • Stanisław 3 sierpnia 2011 o 7:12 am

   Dziękuję za link, właśnie go ściągam do archiwum

   Polubienie

 31. nowy84 2 sierpnia 2011 o 11:42 pm

  Szwecja, mecz ligowy; jest 11 minuta na trybunie ktoś odpala petardę a sędzia…kończy mecz!!!! po czym na stadionie pojawia się ochrona i policja :/

  Czyżby Szwedzi nie przejęli się Brevikiem i trzeba ich straszyć inaczej?? czy po prostu sędzia narobił w spodnie i powinien teraz zamiatać ulice

  Polubienie

 32. rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 6:04 am

  Ciekawy wykaz bankow w USA , ktore padaja i przejmowane sa przez wieksze banki lub likwidowane. Jest ich tak duzo , ze nawet nie mialam ochoty ich policzyc. W USA zamykaja banki , sklepy bankrutuja , Chiny wystawily wczoraj na ebay USA , ludzie traca prace, zasilkow niedlugo nie wystarczy dla wszystkich potrzebujacych, kongres wyrazil zgode na podwyzszenie limitu zadluzenia , wiec nowe i pachnace farba drukarska , dolary amerykanskie ujrza wkrotce swiatlo dzienne . Coraz wiecej wiadomosci , ze czesc armii amerykanskiej popiera Rona Paula. [to moze byc ciekawe ; zeby obejrzec video na ten temat trzeba podac swoje dane , podobno zawiera materialy dla doroslych !!!!]

  http://www.fdic.gov/bank/individual/failed/banklist.html

  Polubienie

 33. ArO 3 sierpnia 2011 o 8:17 am

  WILHELM REICH – ODKRYWCA ORGONU
  Agenci federalni działali z zapałem mścicieli, kiedy otrzymali polecenie zniszczenia owoców pracy naukowca Wilhelma Reicha w jego laboratorium w Maine. W sądowym orzeczeniu z 1956 roku stwierdzono, że materiały użyte do budowy przypominającego wyglądem skrzynkę „akumulatora orgonowego” da się uratować, z wyjątkiem płyt celotexu, które agenci roztrzaskali na kawałki. Nowojorscy współpracownicy Reicha, dr Michael Silvert i dr Yictor Sobey, zostali zmuszeni do zebrania całej literatury znajdującej się w archiwum Instytutu Orgonu i załadowania jej do wielkiej ciężarówki, która pojechała stamtąd prosto do spalarni na Dolnym Manhattanie, gdzie wszystkie papiery spalono zgodnie z poleceniem Urzędu ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration; w skrócie FDA).
  Amerykański Związek Swobód Obywatelskich przystąpił do działania, gdy było już za późno. W wydanym przez siebie oświadczeniu dla prasy stwierdził, że nakaz sądu stanowił pogwałcenie wolności słowa, ponieważ zaledwie jedna spośród spalonych książek mogła być uznana za materiał promujący bądź wyjaśniający zasady działania kontrowersyjnego akumulatora orgonowego. (Orgon to nazwa nadana przez Reicha życiowej sile, która przenika i otacza wszystkie żywe organizmy, nie wyłączając Ziemi).
  W oświadczeniu tym można było przeczytać między innymi: „Kiedy agencja rządu wykorzystuje tak wątpliwe preteksty do tłumienia wiedzy, bez względu na to, jak bardzo jest ona ekscentryczna czy niepopularna, stanowi to poważne zagrożenie dla wolności prasy oraz zasad wolnej myśli, na jakich opiera się nasz demokratyczny ustrój”. (…)
  http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_wilhelm_reich_-_odkrywca_orgonu.html

  Polubienie

  • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 10:40 am

   …przecież, gdyby były to bzdury, to by Reicha olali niech się ośmiesza i sam pogrąża …. ehh…
   tutaj o konopiach i ich PRZEMYSŁOWYM zastosowaniu: http://hyperreal.info/node/1663#axzz1PliBfWru

   ..orgon plus konopie i … gud baj rokefueller…

   Polubienie

   • Ania 3 sierpnia 2011 o 11:25 am

    Nie tylko. Jeszcze Tesla, silnik magnetyczny, struktury porowate i wiele, wiele innych rzeczy.
    Tego ma w naszym sztucznie wykreowanym świecie nie być. Ma być nadużywana , zatruta Ziemia, zmarnowana żywność, trujące leki, przemoc, niesprawiedliwość, nierówność i wszechobecne CIERPIENIE ludzi i zwierząt.
    Dowiemy się, dlaczego tak jest, jak dowiemy się komu potrzebny jest ten ogrom cierpienia.
    To odkrycie może wielu zaskoczyć, jak przypuszczam, bo wielu wierzy w naprawczą i uszlachetniającą funkcję cierpienia.
    Czuję, że to jest klucz do całej wiedzy o sytuacji na Ziemi.

    Polubienie

 34. Annah. 3 sierpnia 2011 o 9:15 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/03/oredzie-matki-bozej-z-2-sierpnia-2011-r-przekazane-przez-mirjane/

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/03/utoya-polska/

  Polubienie

 35. wacpan 3 sierpnia 2011 o 10:25 am

  http://vod.gazetapolska.pl/330-zatrzymanie-starucha YouTube oczywiscie daje rade,tutaj alternatywa dla tych co nie widzieli

  Polubienie

 36. człek 3 sierpnia 2011 o 10:35 am

  A ja polecam od siebie książkę dr M. Newtona – Wędrówka Dusz (zresztą całą sagę). czytał już ktoś?
  http://www.paranormalne.pl/topic/23743-newton-m-wedrowka-dusz/

  Polubienie

  • baba wanda 3 sierpnia 2011 o 9:42 pm

   Wszystkie czesci 🙂
   Tez polecam

   Polubienie

 37. SEBECX 3 sierpnia 2011 o 10:46 am

  HAARP bardzo aktywny ostatnio: http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

  Polubienie

  • Bird2-1 3 sierpnia 2011 o 11:49 am

   Spokojnie. Nic sie nie stanie.

   Polubienie