Islandia modelem odnowy dla Europy. Czy grozi jej atak „fałszywej flagi”?

Nie ugięto się naciskom i szantażom takich instytucji globalistycznych jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy. W Islandii społeczeństwo w drodze referendum zadecydowało o losie kraju. W przewadze 60-40% zdecydowano o tym, że krach banków Kaupthing, Landsbanki oraz Glitnir nie będzie finansowany z kieszeni podatników. Co więcej, winnych całej aferze bankierów aresztowano! (…)

Pozamykać bankierów, unieważnić długi

Ten mały kraj nie boi się międzynarodowych gangsterów

O tym nie usłyszysz w mediach kryminalnych.
Po niemal 3 latach od implozji ekonomicznej Islandii, sytuacja tego kraju wraca do normy. Reykjavik jest miastem, w którym życiem tętnią centra sklepowe, a restauracje są pełne klientów – co świadczy o tym, że Islandczycy nie mają pustych kieszeni.
Kryzys spłaty zadłużenia doświadczył ten kraj w 2008 roku. Poradzono sobie z nim w zupełnie inny sposób niż w np. Grecji – zamiast pakietów „pomocy” w postaci tzw. „bail-out”, które de facto wciągają kraje w jeszcze większe zadłużenie, Islandia po prostu pozamykała banki. Nie było zresztą innego wyjścia – zadłużenie było tak duże, że nie można było sobie z nim poradzić w inny sposób, jak tylko blokując dalsze pożyczki. Ogłoszono bankructwo, co spowodowało unieważnienie wszelkich długów zagranicznych, w tym 8 miliardów dolarów na kontach w Wielkiej Brytanii i Holandii. Hasłem stało się „Bankructwo drogą do wyzdrowienia”.
Dla prezydenta Islandii, Olafura Ragnara Grimssona statystyki ekonomiczne są najlepszym dowodem na to, że ta taktyka działa. Rozwój jest szybszy niż w innych krajach Europy, a deficyt sektora publicznego niższy. Bezrobocie spada, a Islandia właśnie wypuściła 1 miliard dolarów na rynki międzynarodowe z atrakcyjnymi odsetkami…
W Islandii odbywa się szereg procesów założonych bankierom o tzw. „insider trading” – nielegalne spekulacje giełdowe oparte na dostępie do wewnętrznych informacji. Jako pierwszego w kwietniu skazano na dwa lata bankiera Baldura Gudlaugssona, który był również sekretarzem w Ministerstwie Finansów.

z foteli prezesów wprost do pierdla

Jak to wszystko było możliwe?
Nie ugięto się naciskom i szantażom takich instytucji globalistycznych jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy. W Islandii społeczeństwo w drodze referendum zadecydowało o losie kraju. W przewadze 60-40% zdecydowano o tym, że krach banków Kaupthing, Landsbanki oraz Glitnir nie będzie finansowany z kieszeni podatników. Co więcej, winnych całej aferze bankierów aresztowano! W marcu w Londynie przyskrzyniono Sigurdura Einarssona, byłego prezesa Kaupthing, podobny los spotkał szefa banku Landsbanki Ivara Gundjonsona oraz innych pryncypałów.
Islandia jest niewątpliwie modelem w jaki sposób można sobie poradzić ze sztucznie wytworzonym przez banksterów kryzysem. Pozamykać ich!

materiały:

Islandia, kolejnym celem Izraela po Norwergii?
Na pods.: „Is Iceland on Israeli radar after Norway?” (Czy Islandia jest na radarze Izraela po Norwegii?)
http://rehmat1.wordpress.com/2011/07/28/is-iceland-on-israeli-radar-after-norway/

Słowa tego człowieka źle wróżą Islandii. Foto: tundratabloids.com

18 lipca w izraelskim dzienniku YNet, w artykule ‘Islandia przeciw Izraelowi’. Dr. Manfred Gerstenfeld wyraził się, że Islandczycy nie różnią się wcale w swoich antyizraelskich poglądach od Norwegów. Gerstenfeld jest Prezesem „Fellows at the Jerusalem Center for Public Affairs”, nie jest więc zwykłym dziennikarzem. Uznał, że Islandia jest krajem antysemickim i aroganckim wobec Izraela.

Faktycznie, Minister Spraw Zagranicznych Islandii, Össur Skarphéðinsson, niedawno odwiedził Gazę i potwierdził poparcie Islandii w ONZ dla niezależnego państwa palestyńskiego. Skarphéðinsson wyraźnie zlekceważył Izrael podczas tej podróży, odwiedzając poza Gazą tylko Jordanię i Egipt.
Jak pamiętamy,  Birgitta Jonsdottir, była pierwszą parlamentarzystą jakiegokolwiek kraju, który odwiedził osoby biorące udział w sabotowanej przez Izrael Flotylli II. Głosy sprzeciwu wobec polityki Izraela ze strony Islandczyków można było też usłyszeć w ONZ, a na listy z Izraela w tej sprawie Össur Skarphéðinsson nawet nie zareagował.
W 2009 roku w Genewie Islandczycy pozostali na sali jako nieliczni z Europejczyków, podczas gdy przemawiał prezydent Iranu Ahmadinejad. Podczas ataku na Gazę, parlament Islandii potępił Izrael, sugerowano nawet zerwanie więzi dyplomatycznych, co więcej nie wpuszczono na teren Islandii wysłanej do krajów europejskich izraelską minister Yuli Tamir.

Islandia historycznie jest uprzedzona do Żydów, już w XVII wieku w jednym z hymnów potępiono ich 50 razy za „perfidię, fałsz, podłość i złośliwość”. Była też azylem dla zbrodniarzy wojennych – nie dopuszczono do procesu Evalda Miksona, który rzekomo mordował Żydów w rodzimej Estonii. Synowie Miksona grali później w reprezentacji Islandii w piiłkę nożną. Prezydent Olafur Grimsson miał czelność nawet porównać Miksona do izraelskich morderców lidera Hamasu Abbasa Musawiego.
W 2005 roku nadano obywatelstwo uciekającemu przed zemstą syjonistów byłemu mistrzowi szachowemu Bobby Fisherowi, który choć pochodzenia żydowskiego, był wielkim krytykiem Żydów, ich religii i polityki.

Tyle Gerstenfeld, którego można by chyba nazwać izraelskim Michnikiem, bowiem jest naprawdę wpływowy. Zasądzenie bankierów może mieć jednak faktycznie swoje „antysemickie” podłoże. Aresztowani Robert i Vincent Tchenguiz z banku Kaupthing są obywatelami Izraela. Ich ojciec, Victor Tchenguiz, był irańskim Żydem, nadwornym jubilerem Szacha Rezy Pahlawi. Vincent w pewnym czasie romansował z Izraelką Dorrit Moussaieff, obecną żoną prezydenta Islandii Ólafura Ragnara Grímssona!

Żona Prezydenta jest z Izraela. Foto: http://www.9uy.info

Na temat związków zabójcy z Oslo Andersa Behringa Breivika pisaliśmy już wiele. Są podejrzenia, że jego akcja miała być karą dla Norwegii wymierzoną przez Izrael za „antysemityzm” i pro-palestyńską politykę. Jeśli powyższe podejrzenia są prawdziwe, to możemy mieć do czynienia niedługo z atakiem „fałszywej flagi” na Islandię – tak wnioskuje autor artykułu „Is Iceland on Israeli radar after Norway?”
Kończy on kilkoma stwierdzeniami znanego dziennikarza i byłego agenta amerykańskiej NSA, Wayne Madsena, podaję w skrócie:

 • Mossad jest autorem ataków „fałszywej flagi”, które mają na celu zmianę percepcji oraz ukaranie przeciwników polityki Izraela
 • Udział izraelskiego wywiadu jest wyraźnie widoczny w zamachach 9-11 w NY, 3-22 w Madrycie, 7-7 w Londynie i 7-22 w Norwegii
 • Mimo, że media, które są pod wpływem Izraela ostrzegają przed terroryzmem islamskim, jest oczywiste, że główne zagrożenie idzie ze strony Izraela, który nie ucieknie się przed morderstwem niewinnych ludzi by osiągnąć swoje polityczne cele
Reklamy

77 responses to “Islandia modelem odnowy dla Europy. Czy grozi jej atak „fałszywej flagi”?

 1. jantar 3 sierpnia 2011 o 11:31 am

  Bardzo mnie cieszy ,że Islandia przeciera szlak ,ale brakuje mi w artykule szczegółów .
  Np. w jaki sposób funkcjonuje tam system bankowy —czy kredyty dalej są tworzone ,pompowane z niczego —-z 1000 euro banksterzy ,kreują 10 000 euro kredytu .
  Jaka jest waluta w Islandii ? Czy są w unii europejskiej ?

  Polubienie

  • monitorpolski 3 sierpnia 2011 o 12:06 pm

   Czekam na komentarze na ten temat. To jest tylko skrót tłumaczenia artykułu z kilkoma moimi wnioskami

   Polubienie

   • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 1:55 pm

    ..to jak? … majstrujemy tą ulotkę?… a właściwie, ulotki…

    Polubienie

    • Grafik 3 sierpnia 2011 o 2:15 pm

     Jestem grafikiem 🙂 jaką ulotkę 😀
     http://www.konar1987.digart.pl

     Polubienie

     • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 2:45 pm

      W poprzednim wpisie pojawiła się idea, aby zrobić taką akcję informacyjną, za pomocą ulotek… no i trzeba by coś wspólnie wydumać.. ja proponowałem na rozruszanie coś takiego:

      Frank – to dopiero początek !!! Ty też jesteś celem !!! Pójdziesz boso !!!

      …w radyju grają piosenkę „pójdę boso” to od razu wywoła takie hasło pozytywną reakcję, czyli chęć zobaczenia co tam w trawie … no i można by dać przykładowo jakieś linki:

      http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/byly_analityk_goldman,p1658326430

      http://www.prisonplanet.pl/polityka/gerald_celente_trendy_2011,

      ..uważam też, że jeśli miała by to być w miarę skuteczna „kampania” to informacje muszą być dawkowane i rozpocząć trzeba od ekonomii…

      …potem dopiero np. za kilka dni GMO i Geo-inżynieria chemtrails
      ..NWO itd….

      ..pojawił się też głos aby dodać szczepionki…

      .mnie się wydaje, że mogłoby to być coś czarno-białego (aby każdy mógł druknąć) i może wyglądało jak bilet na koncert, gdzie jest zawsze taka część do oderwania zapisana w poprzek… hasło i linki w części głównej, a w tej poprzecznej np.: Od Ciebie też zależy, czy przeżyjemy… to tylko taki przykład…

      ..i tak na przykład, można by co kilka dni inny temat podkładać na przystankach/ rozdawać/ rozrzucać/ wkładać do skrzynek pocztowych/ za wycieraczki aut/ na wycieraczki po drzwi/ itp…

      co o tym myślicie?

      Polubienie

      • monitorpolski 3 sierpnia 2011 o 3:50 pm

       Musi być krótkie i zrozumiałe. Frank – to jest dobre, ludzie widzą co się dzieje. Można zdjęcie z Weimar Republic gdy za wóz pieniędzy był bochenek chleba.
       Inne hasłą, które mi wpadły do głowy:
       – „Smoleńsk to dopiero początek”
       – Czy wiesz, że witaminy mogą być nielegalne?!
       – GMO to śmierć
       – Za dużo ludzi na świecie? Niech się bankierzy depopulują!
       – Po co nam elektrownie atomowe, energia geotermiczna to uniezależnienie kraju!
       – Niepolskie media – do piachu!
       – Majątek narodowy dla Polaków!
       – Isandia wzorem dla Polski – posadzić bankierów, unieważnić nie nasze długi!
       itd.

       Polubienie

       • mat 3 sierpnia 2011 o 4:48 pm

        ja nie widze problemu w rozdawaniu tych ulotek tylko ja o tym trąbie już od roku trzeba się spieszyć. ulotki mogą też dotyczyć dowodów z chipami!!!

        Polubienie

        • ArO 3 sierpnia 2011 o 5:21 pm

         można też przyklejać papierem samoprzylepny z hasłami w takich miejscach gdzie najwięcej jest ludzi.
         Trzeba teraz dotrzeć bezpośrednio do masy bo robi się lekko tragicznie!

         Polubienie

       • ArO 3 sierpnia 2011 o 5:24 pm

        była akcja „Wlepka” może coś da się podobnego zrobić
        http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_akcja_wlepka_przeciwko_chemtrails.html

        Polubienie

        • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 7:22 pm

         właśnie coś takiego ..

         Polubienie

      • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 4:10 pm

       ..to zadziałajmy.. trzeba, by tylko formę i ilość linków ustalić, aby ktokolwiek chciał to zabrać do domu i sprawdzić…

       Polubienie

       • Ditka 3 sierpnia 2011 o 5:08 pm

        chętnię wydrukuję takie ulotki i mogę poroznosić po swoim mieście:) o ile nie macie nic przeciwko

        Polubienie

        • Ditka 3 sierpnia 2011 o 5:12 pm

         Kurde. Miało być skseruję gdy już coś będzie

         Polubienie

        • zeebii 3 sierpnia 2011 o 8:55 pm

         @Ditka
         Osobiście odradzam [roznoszenia i rozdawania ulotek ] efekt niewielki, a możliwe konsekwencje niestety znaczne. Jeśli już, to zajmij się bliżej jakąś dziedziną np. orgonitami, bezpeczeństwem i anonimowością w sieci, lub jakimś innym ważnym zagadnieniem i propaguj we własnym środowisku albo w sieci.
         Plakaty w dozwolonych miejscach, wlepki, -ulotki w pasujących do kontekstu miejscach, ale rozdawane przypadkowym ludziom na ulicy raczej nie. Zresztą każdą wiedzę trzeba „kroplować”

         Polubienie

      • rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 9:26 pm

       Pamietam jak jakis czas temu w calej okolicy widzialam ulotki pozostawione przez kogos kto reklamowal naturalny produkt. Po prostu porozkladal w widocznych miejscach ulotki i ludzie brali po jednej sztuce. Pewnie czesc trafila do kosza , ale czesc do kieszeni. To jest prosty i niezly sposob. Pamietam , ze lezaly nawet na oknie w kawiarence , w ktorej wszyscy rano pija kawe.

       Polubienie

      • mi461 4 sierpnia 2011 o 3:40 am

       MACIE RACJE – to jest ostatnia szansa, narod musi poznac prawde i zagrozenia.
       Proste komunikaty !! + informacje i (linki) > gdzie mozna doweidziec sie wiecej na ten temat.
       Ludzie nie lubia duzych ULOTEK – wiec trzeba podac tak informacje zeby chcieli poczytac wiecej na ten temat
       Ja dzialam przez mlodziez i prosze Was robcie to samo bo nawet mlodzi ludzie ktorzy bagatelizowali niektore tematy, po prawidlowym podaniu….. chca szukac i szukaja dalej i glebiej
       Bronmy nasze rodziny i dzieci naszych dzieci przed zlem i manipulacja.
       Pozdrawiam

       Polubienie

       • Szymek 4 sierpnia 2011 o 7:04 am

        Treść ulotki musi przyciągnąć, zachęcić do przeczytania i uwierzenia w to co jest napisane – jeżeli napiszemy np. „Smoleńsk to dopiero początek” -w obecnej sytuacji, gdzie panuje atmosfera ‚przesytu’ bitwy politycznej nad tym tematem, odbiorca może potraktować taką ulotkę jako kolejne ‚dzieło’ polityków i jeżeli nawet przeczyta może się nawet na poważnie nad tym nie zastanowić.
        Myślę że na początek jakieś 3 główne tematy wraz z linkami by się przydały i trzeba określić jaki ma być ‚target’ tych ulotek – do jakiej grupy chcemy trafić – i pod tym kątem musimy zacząć pisać odpowiednim ‚językiem’ żeby jak najlepiej trafić do odbiorcy – (moim zdaniem do ludzi 20-40 lat)

        Polubienie

    • zeebii 3 sierpnia 2011 o 6:17 pm

     @Sebecx
     „ich jest oprogramowanie”
     sory. wczoraj byłem zajęty a dziś nie chce mi się szukać Ich jest, ale nie całe. NA przykład GNU trzyma się dzielnie, oprócz tego jest też BSD do domowego użytku, dzecinnie łatwe w instalacji i proste w użytkowaniu http://eart.cba.pl/BSD.html No i są Linuxy.
     Masa ludzi walczy od połowy lat osiemdziesiątych o wolny internet i niezależne oprogramowanie, i prawo do anonimości w sieci.
     Głowa do góry!

     Polubienie

     • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 7:32 pm

      …wiem @zeebii … ja zaczynałem od Poldka i WindowMakera większość pod konsolą… dziś jest alternatywa już dla całkowitych newbie… miałem czekać na coś takiego jak jest teraz, ale Mały Miękki tak mnie wk.ur.wiał od zawsze, że się przełamałem i zacząłem pod konsolą poznawać lina… dziś już niewiele pamiętam z komend, bo jadę na Ubuntu odkąd powstał… ludzie zaczynają Open Office używać… pomijam graczy..

      Polubienie

      • zeebii 3 sierpnia 2011 o 8:44 pm

       @Sebecx
       Trochę w temacie: http://wolnemedia.net/swiat-komputerow/nie-mozna-uniknac-sledzenia/
       „W ubiegłym roku pojawiła się jednak technologia „evercookie”, która łączy HTTP, Flash, Silverlight i HTML5 oraz korzysta z bardzo egzotycznych sposobów przechowywania tych danych, np. w plikach PNG, historii czy znacznikach ETags.

       Teraz badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley natrafili na firmę KISSmetrics, która oferuje równie skomplikowane cookie jako usługę. To jeden z wielu komercyjnych serwisów, które korzystają z technologii praktycznie uniemożliwiającej uniknięcie śledzenia. Wykorzystuje ona cookie HTTP i Flash, technologię localStorage, IE userData ora ETags.”

       -Kto wie czy nie wrócimy do starych przeglądarek typu Lynx.

       Polubienie

   • rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 3:53 pm

    Islandia zrobila to czego nie potrafia zrobic inne kraje. Ale zeby powiedziec ” Nie” bankierom i jednoczesnie zlodziejom , trzeba miec odwage , zeby przeciwstawic sie zlodziejstwu , za ktore beda placily kolejne pokolenia. Przyklad Islandii pokazuje jak wazne sa wybory i wybranie rzadu , ktory bedzie murem stal za ludzmi i dobro kraju postawi ponad interesy szubrawcow , ktorzy jedne kraje atakuja militarnie inne finansowo. Wychodzi na jedno , i w obu przypadkach narody traca swoja niezaleznosc i staja sie niewolnikami poddanymi niewidzianym wladcom. To samo co zrobila Islandia nie potrafia zrobic inne zadluzone kraje. Przy czym nie tylko o dlugi wynikajace z pozyczek tu chodzi , ogromna czesc dlugow to splaty inwestorow , ktorzy inwestowali w rozne ” akcje” bankow w Islandii , Irlandii , Grecji , Hiszpanii i wielu innych krajow. Inwestorzy ci to nie Kowalski , ktory uciulal troche pieniedzy w poduszcze i zaniosl na gielde , zeby miec z tego profit. Ci iwestorzy to wielkie korporacje , banki , ktore
    sa w rekach wplywowych ludzi [ ktorzy musza zarobic a nie stracic], i miliarderzy , ktorzy chca powiekszyc swoj majatek kosztem milionow zwyklych obywateli , ktorzy wkrotce nie beda mieli
    pieniedzy na chleb pod koniec miesiaca.

    Islandia , naciskana glownie przez Anglie [ wiadomo w czyich rekach sa wielkie banki w Anglii] , wiedzac , ze nie bedzie w stanie splacic inwestorow powiedziala jedna sluszna prawde , o ktorej zadne inne panstwo nawet sie nie zajaknie a brzmialo to tak ” Kazda inwestycja jest ryzykiem , swiat pograzony jest w kryzysie i nie my go wywolalismy . Banki odpowiedzialne sa za ten kryzys , a nie narod islandzki i dlatego placic za nic nie bedziemy”

    A teraz dla przykladu wezmy inny kraj . Irlandia . Irlandia dlugo walczyla o swoja niezaleznosc , jeszcze niedawno pracy tam nie brakowalo , o kryzysie bylo cicho. I nagle po przegranym referendum przez narod, [pamietamy walke „europejczykow ” o Irlandie] , przyszedl kryzys o jakim nikomu sie nie snilo. Co sie dzieje z Irlandia ? Otoz wladze Irlandii zgodzily sie na splaty pozyczek i inwestorow . A „dlugi” te przewyzszaja calkowity dochod Irlandii. Dzieci , ktore rodza sie w tej chwili juz sa zadluzone po uszy. W Irlandii inwestowaly glownie banki Francji i Niemiec , ale kiedy w zeszlym roku [bo wtedy zaczal sie wielki szum] zainteresowani pytali w ministerstwie finansow o liste inwestorow , ktorych Irlandia ma splacac , przedstawiciele ministerstwa twierdzili , ze taka lista nie istnieje i a nawet gdyby istniala to nie jest do publicznej wiadomosci. Tak zachowuje sie rzad narodowy? Sluzy interesom bankierow a wlasny narod ma w nosie?
    Irlandia to tylko przyklad . Obawiam sie , ze uslyszymy wkrotce o wielu krajach , ktore sa na krawedzi upadku i powtarzam te dlugi do splacenia to misterna robota kilku poteznych glow , ktore opracowaly juz dawno temu , plan pozbawienia narody niepodleglosci i wzglednego dostatku. To czego jestesmy swiadkami to niszczenie panstw , okradanie ich , likwidowanie klasy sredniej . Rzady pracuja dla bankierow nie interesujac sie przyszloscia tych , ktorzy powolali je aby chronili narodowych interesow.
    Podejrzewam , ze za jakis czas wybuchnie afera frankiem szwajcarskim. Jest on w tej chwili najsilniejsza waluta . Kto moze inwestuje we franki , a kiedy uzbiera sie odpowiednia liczba tych inwestycji , wybuchnie kolejny kryzys , ktory zatrzesie systemem bankowym.
    Nie na prozno w mediach odmienia sie franka we wszystkich mozliwych przypadkach 50
    razy dziennie.

    Warto przyjrzec sie dlugom Polski i sprawdzic co splacamy i komu???

    A tu pytanie do przedstawiciela Irlandzkiego ministerstwa finansow o liste inwestorow . Lista ta zostala w koncu zdobyta , ale nie droga rzadowa.

    http://www.kildarestreet.com/wrans/?id=2010-05-18.985.0&s=brian+lenihan+anglo+bond+holders#g987.0.r

    Polubienie

    • rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 4:02 pm

     A tu o tym co zrobil rzad Irlandii. Angielso- Irlandzki bank nie byl bankiem panstwowym ale usluzny bankierom , rzad Irlandii przejal go , biorac na siebie czyli na caly narod , odpowiedzialnosc za jego dlugi. Skutkiem tego jest to , ze teraz narod bedzie splacal zlodziejskie dlugi. To sie po prostu nie miesci w glowie.
     Jest tam tez lista instytucji , ktore beda okradaly Irlandie.

     http://order-order.com/2010/10/15/anglo-irish-bondholders-should-take-the-lossesis-the-ecb-forcing-ireland-to-protect-german-investments/

     Polubienie

  • ekonomiczny hitman 3 sierpnia 2011 o 2:44 pm

   Warto obejrzeć film inside job. Fragment na początku jest o Islandii ale nie pamiętam czy było coś o obecnym systemie wiem, ze na pewno o szfindlu. Ogólnie jest o ostatnim wielkim kryzysie, Wall Street i o schemacie na jakim się to odbywa.

   Szwindel: Anatomia Kryzysu / Inside Job (2010) PL:http://www.youtube.com/watch?v=HEZL9iZf1ho

   Polubienie

 2. Grafik 3 sierpnia 2011 o 11:43 am

  Coś pięknego…

  Polubienie

 3. Konarski 3 sierpnia 2011 o 11:59 am

  Przegnać precz lichwiarzy, Sorosów, Rotshildów, spekulantów i ich sługusów wsadzić do paki.
  Słuszne.
  Gdyby tak w Polsce nowy, przyszły rząd stwierdził, że Naród nie będzie spłacał żadnej lichwie kredytów i odsetek zaciągniętych poprzez skorumpowanych POlityków POokrągłostołowych…

  Marzenie.
  Wypiąć się na banksterów i tyle.
  Niech spłacają skorumpowani przez lichwę politycy i członkowie partii (wszystko udokumentowane kto jakie decyzje podjął i kiedy w zakresie zadłużenia wbrew woli i interesom Narodu) swym własnym majątkiem, a jak im nie wystarczy zaspokoić lichwiarzy to niech sprzedają nerki czy wątróbki swych dzieci i wnuków.

  Od narodu niech się odpir…lą.

  LUDZIE MIELIBY MNIEJSZE PODATKI bo nie musieliby ze swej krwawicy spłacać zadłużenia spowodowanego przez sprzedajne POlityczne marionetki jedzące z ręki światowej lichwie przez ostatnie 20 lat.

  Skorumpowani POlitycy niech płacą lichwiarzom swym majątkiem i nerkami swych dzieci i wnuków choćby POprzez mafię kosowską, którą tak POpierają, a która ostro działa w interesie handlu organami, narkotykami, żywym towarem itp.

  Naród powinien się wypiąć na to.

  Polubienie

  • jantar 3 sierpnia 2011 o 10:41 pm

   Najpierw w Polsce musiała by zaistnieć Demokracja Bezpośrednia ,aby Naród mógł realnie decydować sam za siebie . Islandczycy piszą od nowa konstytucję i żądają wprowadzenia Demokracji Bezpośredniej właśnie .,i chyba wprowadzili ,nawet wyczytałem ,że nie należy do unii europejskiej

   http://demokracjabezposrednia.pl/node/1021

   Polubienie

 4. Stanisław 3 sierpnia 2011 o 12:35 pm

  Ciekawy tekst zamieściłeś Waść Monitor – faktycznie w mediach musowego nakazu takich informacji nie uświadczysz, Być może masz rację – za taką postawę Izrael może zaatakować to państwo po przez swoich agentów. Mam tylko nadzieję że Islandczycy mają dość dobry wywiad i kontrwywiad i dadzą radę zneutralizować te przygotowania i opublikują materiały z dochodzenia, a winnych publicznie osądzą i rozliczą w taki sposób, by na przyszłość wrogowie dwa razy pomyśleli zanim zaatakują ten kraj.

  Polubienie

  • Konarski 3 sierpnia 2011 o 12:40 pm

   Islandczycy to maleńki naród – ok 300 tys., więc dadzą im „spokój” w pewnym sensie i machną ręką, może kiedyś się zemszczą.
   Tymczasem mają inne narody do wydymania i wydojenia.
   I doją i dymają. A pomaga im skorumpowana klasa polityczna rządząca w rozmaitych krajach.

   Polubienie

   • Ania 3 sierpnia 2011 o 1:42 pm

    Na razie tak wyglada…… ale cos mi się zdaje, że jednak coś im zrobią. Nie mogą zostawić takiej sprawy bezkarnie. Chyba że są pewni rządów w innych bankrutujących krajach.

    Polubienie

 5. SEBECX 3 sierpnia 2011 o 1:03 pm

  …Islandia wyspa… duże tsunami + wulkany …

  Polubienie

 6. ostatni rozsądny? 3 sierpnia 2011 o 1:06 pm

  Nie związane z tematem wiec z góry przepraszam.
  …ale tak se własnie siedzę, czytam, chrupie chipsy i… oniemialem jak spojzalem na etykiete w celu dowiedzenia się co tak właściwie jem. Głownie dwa słowa przykuly moja uwagę… zreszta sami zobaczcie.

  Broken: Pringles Ingredients

  Polubienie

  • monitorpolski 3 sierpnia 2011 o 1:40 pm

   zgodne z Codex Alimentarius… weź wyrzuć to świństwo.

   Polubienie

  • Ania 3 sierpnia 2011 o 4:15 pm

   To jeszcze nie takie złe. A poza tym, czarne litery na niebieskim i całkiem duża trzcionka.
   Jak będziesz w sklepie, to obejrzyj etykiety ze słodyczami albo napojami. Często malusieńkie literki np pomarańczowe na żółtym tle. Bez lupy nie da rady przeczytać. No i w 10 językach, aby było natłoczone jedno prawie na drugim, jakby była taka potrzeba dla produktu zrobionego i sprzedawanego na ogół na terenie Polski.

   Polubienie

 7. SEBECX 3 sierpnia 2011 o 1:15 pm

  …no cóż Codex Alimentarius.. częściowo jest stosowany już od dawna, a właściwie to są to wszechobecne dodatki chemiczne do żywności… oraz zamiana naturalnych witamin na sztuczne…
  ..dzięki temu i szczepieniom uzyskają takie społeczeństwo jakiego potrzebują…

  Polubienie

 8. ostatni rozsądny? 3 sierpnia 2011 o 1:43 pm

  Dlaczego i po co to wszystko to ja wiem, poprostu nie spodziewałem się tego tak szybko zobaczyć napisanego czarno na… zielonym na opakowaniu moich ulubionych chipsow.

  Ps: masz jakaś fixacje wielokropkowa?

  Polubienie

  • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 3:55 pm

   …za moich czasów w podstawówce pani do ruskiego linijką lała… i tak mi się zrobiło… 🙂 🙂 🙂

   …kropki to „czas” na złapanie oddechu 🙂 …
   … i Tobie też w jednym wywodzie się przycięła.

   Polubienie

 9. mirek 3 sierpnia 2011 o 3:49 pm

  a co powieta na takie cuś:
  http://www.larouchepac.com/node/18967

  Polubienie

  • SEBECX 3 sierpnia 2011 o 4:01 pm

   … no cóż, jakby mógł nie poprzeć skoro „jes łi ken” od tyłu wychodzi „fenk ju sejten”..
   zobacz to: http://www.youtube.com/watch?v=AJPoWGqlZl4

   Polubienie

  • rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 4:37 pm

   W przeciwienstwie do Rona Paula , ktory jako kandydat na prezydenta , musi zachowac pewien umiar w wypowiedaniu ocen na temat sytuacji w USA , La Rouche nie ma nic do stracenia . Jest niesamowity i warto zwrocic uwage na to , ze jego wpisy to nie dlugie analizy sytuacji , a krotkie informacje , ktore maja dotrzec do jak najwiekszej liczby Amerykanow. On apeluje , alarmuje , ostrzega , bo zdaje sobie sprawe z tego gdzie zmierza Ameryka i caly swiat.

   Na BBC , w tej chwili, Berlusconi na zywo o kryzysie wloskiego systemu gospodarczego i Unii Europejskiej. Pewnie zaraz uslyszymy , ze tym razem Wlosi zaplaca za kryzys.

   Polubienie

  • monitorpolski 4 sierpnia 2011 o 4:25 am

   Zagłosowali za odłożeniem wojny domowej na nieco później. Gorzej z tym Komitetem 13-tu, to jest ich WRON.

   Polubienie

 10. rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 4:23 pm

  A jak myslicie , dlaczego robia cyrk i pokazowke w Egipcie? Patrzcie zaciagneli tego biednego Mubaraka , do niedawna najlepszego przyjaciela USA i Izraela [ blokowal skutecznie przejscia do Strefy Gazy ] do sali sadowej . Pozwolili mu [ i calej rodzinie] uzbierac niezla sumke kilkuset miliardow dolarow , a teraz w koszuli szpitalnej pokazuja go swiatu , ponizonego , odartego z ludzkiej godnosci. I co ciekawe , przed szanownym sadem odpowiadac bedzie nie za okradanie spoleczenstwa , nie za wspolprace z obcymi wywiadami , tylko za akcje , przeciwko tym , ktorzy wystapili przeciwko rzadowi z nadania obcych wywiadow. [ przypomina to aresztowanie Husajna z Iraku , ktorego niby wyciagano z jakichs dolow wykopanych w ziemi , zarosnietego jak jaskiniowiec]

  Czyzby widok Mubaraka w poscieli szpitalnej mial na celu pokazanie innym przywodcom swiatowym , ze nie warto sie przeciwstawiac planom wielkich , bo nikt nie jest bezpieczny , a przyjazn miedzy przywodcami to tylko fikcja. Nikt nie ma immunitetu nietykalnosci. Kazdego dosiegnie ” niewidzialna reka”.

  Polubienie

  • monitorpolski 3 sierpnia 2011 o 8:38 pm

   Esencja zła – to co się obecnie dzieje. To jest dno i dnem się skończy, cały ten holocaust to małe piwko było. Wczoraj oficjalnie USA stała się dyktaturą – pod rządem „Komitetu 13-tu”. Pełna symbolika zachowana, teraz zacznie się. Najpierw grabież broni. Wcześniej jeszcze musi być jakiś „zamach”, najlepiej mocny, może jądrówka w 10 rocznicę 911 – potem pociągi śmierci, obozy FEMA, likwidacja ludzi mikrofalami, łapówki, dożynanie watah, zagładzanie całych miast na śmierć, obozy FEMA, obce wojska, czarno to widzę…

   Polubienie

   • rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 9:49 pm

    Arab Spring in Tel Aviv . Na wzor rewolucji arabskich , Zydzi wyszli na ulice. Protesty byly tak duze [ nie wiem czy jeszcze trwaja] , ze Bibi wystraszony , ze jego tez wysadza ze stolka , obiecal poprawe sytuacji w kraju. A dlaczego pisze o tym pod Monitorem i jego pesymistyczna wizja swiata? Otoz podobno w Izraelu istnieja sily , ktore dostrzegly , ze nie tylko Arabowie , czy narody Afryki skazane sa na zez, ale takze Zydzi. Nikt nie bedzie liczyl sie nimi , kiedy dojdzie do koncowej rozgrywki. Byc moze te protesty maja na celu odsuniecie od wladzy obecnej ekipy , ktora jak zadna inna podaza droga wywolania wojny swiatowej. Syria , Libia , Liban, Iran , Strefa Gazy…..

    Protesty przechodza bez wiekszego echa , poniewaz tego nie ma w scenariuszu obecnych wydarzen.
    Warto przeczytac i obejrzec video.

    http://www.veteranstoday.com/2011/08/02/israel-july-14th-movement-arab-spring-in-tel-aviv/

    Polubienie

 11. Losco 3 sierpnia 2011 o 4:34 pm

  co z tego skoro w Polsce jest ciągłą bieda! kurde nawet jak sąsiad nie będzie miał co jeść to nic nikomu nie powie bo prędzej umrze z głodu bo wstyd cos powiedzec bo to bo tamto. Jestem studentem AWF . Nie widze przyszłości w tym kraju. totalne bagno. nic sie nie zmieni!!! niech szlak trafi ten rząd i to co zrobił z nami i naszym życiem i wy jeszcze chcecie głosowac na kogoś?? proponuje zrobić drugi „RZYM” w tym kraju, rozpierniczyć wszystkie urzędy, banki, skoro ja i wy nie macie pracy to niech i oni stracą prace. zróbmy grecje do groma!!! niech zacznie sie coś dziać bo ta stagnacja nas zabije. Islandia podnosi sie, ludzie mają kase a tu jak nie było pieniędzy tak dalej nie ma. spalić ten kraj a rządy niech przejmie inne państwo!! tyle w temacie skoro polski rząd jest nieudolny. psy i koty bywają mądrzejsze od nich. „jak długo będziecie kochać złudzenia i szukać fałszywych bogów” ?

  Polubienie

  • rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 5:20 pm

   Losco , przemawia przez Ciebie zlosc i rozgoryczenie . Gluche i slepe rzady. Gluche i slepe media. Trzeba cos zmienic , pora na to . Przyszlosc Polski zalezy od Polakow. Od ludzi mlodych , takich jak Ty. Najlatwiej jest machnac reka i nic nie robic. To nie za nas maja cos robic , ale to my musimy dzialac. Jestesmy cos winni Polsce i tym , ktorzy walczyli o jej niepodleglosc i wierzyli , ze Polska wroci na mapy swiata. To co proponujesz to dokladnie to o co chodzi elitom i to wcale nie polskim [ bo nasze elity to tylko podnozki ]. Moja przyjaciolka w Polsce zdaje sobie sprawe z tego , ze wielkich dziel dokonac nie moze, wiec robi rzeczy malutkie , ale kropla drazy skale. Kiedy widzi biednych zawsze kupuje im cos do jedzenia , kiedy widzi inwalide na wozku , podwozi go do domu ,kiedy trzeba sasiada zaprowadzic do lekarza , idzie z nim. . Niektorzy patrza na nia jakby sie z choinki urwala , ale ona nie przejmuje sie tym co mysla inni. Gdyby kazdy zrobil cos dobrego tylko raz dziennie , mielibysmy miliony dobrych uczynkow dziennie i zycie byloby latwiejsze. A rzady? Powiedziec Dosc.Bedzie okazja , skorzystaj z szansy. Zawsze warto probowac. I nie dajmy sobie wmawiac , ze jestesmy biedni bo glupi. Sa tacy ktorzy tak twierdza , wiec trzeba im udowodnic , ze prawda jest zupelnie inna.

   Polubienie

   • navajo88 3 sierpnia 2011 o 8:40 pm

    rabarbarek ,albo jesteś naiwny ,albo nie rozumiesz sytuacji jaka wytworzyła się w tym kraju zwanym Polska !!!.
    Pamiętaj że pokolenie z lat 50 i 60 oraz 70 powoli się wykrusza ! a pozostali to są ludzie którzy urodzili się w latach 90 tych i to oni powinni decydować o obliczu Polski to jest pokolenie z czasów przemian społecznych ,a także kulturowych ! i dla nich liczy się tylko kasa dobra płaca fura i komóra z wielkimi bajerami !!!! to się dla nich liczy dzisiaj !!!! , a patrjotyzm to dawno już umarł .Dzisiaj liczy się wygodne życie ,a nie walka o Polskę i taka jest prawda !!!!!
    J.M.H

    Polubienie

    • rabarbarek 3 sierpnia 2011 o 9:12 pm

     navajo,przestan prosze, moze jestem troche naiwna , ale nic w tym zlego. Wiara w to , ze mlodzi sie obudza [ a wielu starszych tez] daje nadzieje na to , ze plany psychopatow nie powioda sie. Nic na to nie poradze , ze dla mnie nadzieja umiera ostatnia. . Sytuacja , o ktorej piszesz wytworzyla sie nie tylko w Polsce , ale w kazdym jako takim dostatnim kraju. Pracowano nad mlodymi bardzo intensywnie, robiono z nich obywateli swiata ,bezideowcow dbajacych o wlasne cztery litery i przyjemnosci. Nie kazdy jednak moze miec dobra prace , a powiem wiecej tej dobrej pracy czy jakiejkolwiek pracy niedlugo nie bedzie takze za granica. Pamietaj , ze kiedy nadchodza ciezkie czasy narody budza sie . Mlodzi dzisiaj to taki spiacy wulkan , jak sie obudzi to wybuchnie [ popatrz jak rzady boja sie kiboli, mlodych zolnierzy powracajacych z piekla wojen, organizacji narodowych, takze tych mlodziezowych]
     Wygodne zycie tez sie konczy. Popatrz na protesty w Hiszpanii i Grecji . W tych krajach prawie polowa mlodych ludzi nie ma zadnej pracy. Widziales ich z flagami narodowymi ? Oni tez mysleli , ze dobrobyt bedzie trwal wiecznie , a tu ci sami , ktorzy niedawno mlodym mowili ” baw sie,
     kupuj, rob co chcesz” , odcieli ich od pracy i kasy i kaza zaciskac pasa. Nie jestem pesymistka i wierze , ze cos sie zmieni. Na lepsze.
     Jak zwykle pozdrowienia zza oceanu.

     Polubienie

     • navajo88 3 sierpnia 2011 o 11:28 pm

      hahaha dzięki rabarbarek

      Polubienie

    • iHe 3 sierpnia 2011 o 9:17 pm

     Z agendą21 nikt nie może liczyć na wygodne życie he he(z wyjątkiem najwyższej kasty).Szykuje się eko-orwello-eugeno komunizm.Puki co raczkujący i udający socjalizm(yyy kapitalizm z ludzką twarzą;).
     Więc neo bogaccy niebawem będziecie nawróceni jak nie staniecie po właściwej stronie barykady.Osobiście nie mam nic przeciwko bogactwu o ile nie jest ono przyczyną cudzego nieszczęścia.
     NWO dokręci śrubkę i jak zwykle doda,że to dla naszego dobra..Jest malutka szansa,że „ecoNWO tak samo upadnie jak inne nazistowskie/totalitarne reżimy i to jeszcze przed naszą śmiercią:(

     Polubienie

    • sebecx 3 sierpnia 2011 o 9:53 pm

     Losco, właśnie oto chodziło w przebudzeniu !!! …aby młodzi studenci zaczęli dymić… jak zawsze zresztą… wszystkie Zajtgajsty są głównie do was studentów kierowane… powiem Ci, że elity wiedziały o tym, że pewne zmiany spowodują przebudzanie się ludzi… i od razu mają swoje rozwiązanie …. jak rozmawiam z różnymi ludźmi to niektórzy mówią, że jest potrzebna depopulacja… rozumiesz to ? ..i są to starsi od Ciebie… kogo mogą chcieć „depopulować”?… jak myślisz? … studenci też to powtarzają, że potrzeba depopulacji… …na pocieszenie Ci napiszę, że rokefeler „przewiduje” w swoich trendach, iż pod koniec 2012 roku przychodzi nareszcie pandemia, na którą świat nie mógł się już doczekać !…

     Polubienie

 12. Ania 3 sierpnia 2011 o 5:25 pm

  A tu znalazłam genialnie prosty wykład z ekonomii społecznej.
  http://wolnemedia.net/gospodarka/skad-sie-bierze-bezrobocie/

  Polubienie

 13. Święty 3 sierpnia 2011 o 5:28 pm

  dobry artykul, pozytwny, wiecej takich Panie Marku

  Polubienie

 14. ArO 3 sierpnia 2011 o 5:35 pm

  Oburzenie na Białorusi po wywiadzie Sikorskiego. „On jest w wirtualnej rzeczywistości”
  MSZ Białorusi nazwało „egzotyczną” wypowiedź szefa MSZ Polski Radosława Sikorskiego, który w wywiadzie dla „Financial Timesa” wezwał prezydenta Aleksandra Łukaszenkę do pokojowego przekazania władzy. Rzecznik MSZ Białorusi Andrej Sawinych nie szczędzi ironii: – Polski minister przebywa w jakiejś rzeczywistości równoległej, wirtualnej. Wypowiedzi pana Sikorskiego już dawno wywołują bardziej uśmiech, niż zaniepokojenie – cytuje jego słowa białoruska agencja BiełTA.
  – Lepiej by było, gdyby Łukaszenka nie brał przykładu z Mubaraka, czy Kadafiego, lecz z Wojciecha Jaruzelskiego – powiedział szef polskiej dyplomacji w wywiadzie, którego omówienie ukazało się w brytyjskim dzienniku.
  Sikorski w wywiadzie przyznał, że UE postąpiła słusznie, nie wykluczając Białorusi z Partnerstwa Wschodniego, pomimo zduszenia przez Łukaszenkę opozycji po kwestionowanych przez nią wyborach prezydenckich z grudnia zeszłego roku. Jak zaznaczył, UE jest przekonana, że na Partnerstwie Wschodnim „skorzystają sami Białorusini”.
  Szef MSZ podkreślił, że Polska chce wykorzystać swoje przewodnictwo w Radzie UE do wzmocnienia relacji ze wschodnimi sąsiadami i ożywienia procesu rozszerzenia Wspólnoty.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Oburzenie-na-Bialorusi-po-wywiadzie-Sikorskiego-On-jest-w-wirtualnej-rzeczywistosci,wid,13655922,wiadomosc.html?ticaid=1cc72&_ticrsn=5

  Sikorki to takie małe ptaszki 😀

  Polubienie

 15. Grafik 3 sierpnia 2011 o 5:54 pm

  Apropo wcześniejszej rozmowy na temat ulotek ehehehe. Takie coś zrobiłem w dziesięć minut 😛
  Bo lece po kumpla na pociąg. Oto LINK

  Pozdrawiam

  Polubienie

 16. Grafik 3 sierpnia 2011 o 5:56 pm

  sory coś zlinkiem http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-08/97e49c8c/pierdy.jpg.html

  Polubienie

  • Jurek 3 sierpnia 2011 o 8:31 pm

   grafik, co Ty reklamujesz ? ku..m.

   Jedwabne, przemowy u batorego – Polacy to WYKLUCZENI !!!, odznaczenia za umacnianie judaizmu w PL, menora w pałacu, szlafrok i mycka – ubiór prezydenta, podpisanie likwidacji Polski.

   Panie Monitorze, i Pan to toleruje ?????

   Polubienie

   • monitorpolski 3 sierpnia 2011 o 8:56 pm

    PiS albo śmierć – już o tym pisałem. Nie ma wyjścia po głosowaniu w.s. GMO. Masz jakieś inne? Trzeba obalić zabójczą dla Polaków ustawę – to mi wygląda na czyszczenie Polski z Polaków. Tylko PiS się przeciwstawił, a „jarmułki” itede to są oczywiste chwyty. Putina też pokazują w jarmułce, nie widziałeś, Saddama nie mogli, ale chętnie pewnie by chcieli. Dlaczego nie pokazują w jarmułce tym, którzy im naprawdę służą? Myśl.

    Polubienie

    • sebecx 3 sierpnia 2011 o 11:29 pm

     Monitor – wysłałem Ci mejla z bardzo prostym pomysłem na ulotkę…

     Polubienie

  • logged 3 sierpnia 2011 o 9:10 pm

   slabiutkie nawet bardzo, jak z agencji reklamowej na wsi… ale w sumie na poziomie Polakow, niestety 😦

   Polubienie

 17. KingOvNothing 3 sierpnia 2011 o 6:46 pm

  W małym irlandzkim mieście panuje deszczowa pogoda.
  Ulice są opustoszałe.
  Nastały złe czasy.
  Ludzie maja długi, ale żyją na wysokiej stopie.
  Przy tak niefortunnej pogodzie bogaty niemiecki turysta szukał noclegu.
  Zatrzymał auto przed małym hotelem, w tym irlandzkim mieście.
  Wszedł do środka.
  Zagadnął właściciela hotelu, czy może sobie obejrzeć pokoje, bo chciałby jedną noc przenocować.
  Położył na ladę 100 euro kaucji.
  Właściciel hotelu dał mu więc klucze do pokoi.
  Kiedy tylko turysta zniknął na schodach hotelarz wziął te 100 euro
  i pobiegł szybko do rzeźnika, aby zapłacić swoje długi.
  Rzeźnik wziął te 100 euro i skoczył do hodowcy zapłacić za dostawy.
  Hodowca wziął te 100 euro i poleciał zapłacić swoje długi u rolnika.
  Rolnik wziął 100 euro i poszedł do knajpy uregulować swoje należności.
  Barman przesunął banknot do siedzącej przy ladzie prostytutce,
  która na kredyt leczyła go z impotencji 😉
  Prostytutka zaniosła 100 euro do hotelu, aby zapłacić za wynajem pokoju .
  Hotelarz położył 100 euro z powrotem na ladzie.
  W tym momencie akurat turysta schodził po schodach.
  Żaden z tych pokoi mi nie odpowiada – powiedział – wziął swoje 100 euro i opuścił miasteczko.

  Nikt nic nie produkował.
  Nikt nic nie zarabiał.
  Wszyscy uczestnicy pozbyli się swoich długów i patrzą z wielkim optymizmem w przyszłość.

  Tak funkcjonuje UNIJNA POMOC FINANSOWA.

  Polubienie

  • Shemo 3 sierpnia 2011 o 8:29 pm

   czytałem to dziś na wp.pl ;]

   Polubienie

  • sheeple 3 sierpnia 2011 o 8:35 pm

   Tą anegdotę już słyszałem w nieco innej formie ale przyznam, że nie dostrzegłem analogii do „pomocy unijnej” – ale rzeczywiście coś w tym jest … Wykop od kilku miesięcy dziwi się, że unia dała ok. 700 tyś zł na projekt budowy strony swiatkotow.pl 🙂

   Polubienie

  • iwanezp 3 sierpnia 2011 o 11:18 pm

   No co wy przecież to jest głupie ponieważ Hotelarz traci w tym momencie 100 euro które mu się należą od prostytutki na rzecz kaucji ale wy naiwni a ten kto to napisał jest głupi.

   Polubienie

   • ekonomiczny hitman 4 sierpnia 2011 o 11:11 pm

    A ty „mądry”, hotelarz nic nie stracił bo oddał swoje 100 euro długu tyle że nie z pieniędzy od prostytutki bezpośrednio!

    Polubienie

 18. theaspartam 3 sierpnia 2011 o 7:09 pm

  Uniwersalna prawda-Myśl za Siebie, Kwestionuj Autorytet!!! http://www.youtube.com/watch?v=ed73QD25ueI

  Polubienie

 19. Shemo 3 sierpnia 2011 o 8:28 pm

  Lubię Islandię 🙂

  Polubienie

 20. kaci 3 sierpnia 2011 o 9:16 pm

  Bardzo mało kto wie w Polsce, że Polska od pewnego już czasu spełnia WSZYSTKIE, ONZ-owskie kryteria kraju TRZECIEGO ŚWIATA, oprócz jednego – szkolnictwo w Polsce jest bezpłatne. Tylko ten jeden, niespełniony warunek utrzymuje Polskę poza kategorią krajów trzeciego świata i tylko z tego powodu nie może zostać uruchomiony program pomocy humanitarnej ONZ dla mieszkańców Polski. Ta informacja jest skrzętnie utajniana przed społeczeństwem przez rządzących, nie tylko przez obecną ekipę. Jest to również powodem odmownego traktowania ciągłych aspiracji państwowych uczelni do wprowadzenia odpłatnego szkolnictwa wyższego w Polsce. Państwowe uczelnie nie mają szans na przeforsowanie swego widzi mi się, bo to wtrąciłoby już Polskę do ekipy trzeciego świata na równi z Somalią, czy Sudanem, a na to polscy super premierzy nie pozwolą. Więc, ubodzy Polacy nie macie wyjścia, musicie zdychać w tym swoim kraiku trzeciego świata, który szpanuje na europejskich salonach ostrogami europejskiego giganta gospodarczego. Oczywiście ostrogami na bosych stopach.

  Polubienie

  • logged 3 sierpnia 2011 o 9:40 pm

   Skad to wiesz? jakis link do tych kryteriow?

   Polubienie

 21. karlos33 3 sierpnia 2011 o 9:44 pm

  Co do Islandii właśnie pojawiły się silne wstrząsy w pobliżu wulkanu Reykjaneshryggur
  http://en.vedur.is/earthquakes-and-volcanism/earthquakes/reykjanesridge/

  Polubienie

 22. Warszawiak 3 sierpnia 2011 o 9:54 pm

  Nie mogę patrzeć jak co po niektórzy zamiast stworzyć ulotkę, o niej tylko dyskutują.
  A najbardziej mnie rozbawił koleś reklamujący się jako grafik ! Ha ha ha !
  Bardzo śmieszne !

  Proszę, ulotka z linkami forów, wielu blogów i stron:
  duża:
  http://www.voila.pl/088/zr79l/index.php?get=1&f=1
  2 mniejsze do pocięcia:
  http://www.voila.pl/090/a8bwa/index.php?get=1&f=1

  Drukować, kopiować i rozdawać !

  Polubienie

 23. iHe 3 sierpnia 2011 o 9:55 pm

  W USA będzie raczej bez niespodzianki:
  „..Kiedy zamknie się banki i wprowadzi stan wyjątkowy, wprowadzi się ograniczenia na kwoty, czas i częstotliwość pobierania gotówki. Jak ostrzegaliśmy wcześniej, będzie bardzo ważne by mieć gotówkę. Nawet jeśli rządy zdewaluują swoją walutę, nastąpi to w etapach. Jeśli chodzi o nas, w Instytucie Badania Trendów nie będziemy trzymać metali szlachetnych w bankowych sejfach..

  ..Wyobraźmy sobie przez minutkę, jak będzie wyglądać Ameryka, kiedy w całym kraju wprowadzi się godzinę policyjną, zawiesi się swobody obywatelskie (łącznie z konfiskatą broni), załamie się dolar, ograniczy się korzystanie z kart kredytowych, i ograniczy się zakupy żywności i paliwa.

  Już są prezydenckie akty wykonawcze, działają Fusion Centres i obozy FEMA, oraz 20 000 żołnierzy przeszkolonych w reagowaniu na załamanie ekonomiczne i niepokoje społeczne, gotowych do natychmiastowego wykorzystania ..”

  U nas pewnie będzie PO staremu wronka bronka.
  http://wolnemedia.net/gospodarka/wprowadzi-sie-ekonomiczny-stan-wyjatkowy/

  Polubienie

  • rabarbarek 4 sierpnia 2011 o 2:21 am

   Podoba mi sie wypowiedz jednego z ekspertow finansowych na temat ostatnich wydarzen w Kongresie USA i osiagniecia porozumienia w sprawie podwyzszenia limitu dlugu . Powiedzial on, , ze obecne zabiegi finansowe rzadu tak pomoga gospodarce USA jak spluniecie do oceanu. W domysle , wody od tego nie przybedzie .

   http://www.foxnews.com/politics/2011/08/02/debt-ceiling-budget-experts-see-deal-as-spit-in-ocean/

   Polubienie

 24. miki 3 sierpnia 2011 o 10:41 pm

  Do całej dyskusji warto dodać ważną informację, Islandczycy wprowadzili u siebie system demokracji bezpośrednie, dzięki czemu obywatele mają REALNY wpływ na losy swego kraju poprzez regularne referenda.
  Polecam kliknąć na poniższy link i zasięgnąć informacji, wystarczy kilka minut żeby zorientować się w najważniejszych kwestiach:

  http://demokracjabezposrednia.pl/FAQ_DB

  Głosowanie na tą czy na tamtą partię niczego nie zmieni, jak nie zmieniło przez ostatnie 20 lat. Znów wybrańcy narodu będą Cię dymać 4 lata a Ty nie będziesz mógł absolutnie nic na to poradzić.

  Polubienie

 25. zemanspa 3 sierpnia 2011 o 10:44 pm

  Co do młodego pokolenia to się jeszcze zadziwisz.
  Może i jest sporo lemmingów i owieczek do strzyżenia,ale dużo część z tych pozytecznych idiotów ma jakąś tam wiedze kto tym wszystkim kręci,gdyż wśród młodziezy coraz otwarciej mówi sie o teoriach spiskowych i mnie osobiście żaden znajomy przy którym o tym rozmawiałem nie nazwał świrem,prędzej samemu zaczął interesować sie tematem. Internet i strony tego typu znacząco się do tego przyczyniły.Spójrz na komentarze na WP czy sforze sprzed 2-3 lat,i porównaj je z obecnymi i powtórz jeszcze raz że „dla nich liczy się tylko kasa dobra płaca fura i komóra z wielkimi bajerami „.A ty za młodu nie marzyłeś o junaku,mieć radiu radmora i altusach?Teraz poprostu zmieniły się możliwości Rozróżnij proszę marzenia i próby ich realizacji od uczucia patriotyzmu.Niestety nie zmienimy tego,że my słowianie jesteśmy bujającymi w obłokach lekkoduchami nie przejmujemy się przyszłością,dopiero gdy jesteśmy w czarnej dupie budzimy się ze zdwojoną siłą.Taki to już los romantyków

  Polubienie

 26. rabarbarek 4 sierpnia 2011 o 1:51 am

  Czy widzieliscie Fukushime? Odkryto dwa miejsca w bance wentylacyjnej , z ktorych wydobywa sie radiacja , ktora moze zabic osoby przebywajace w poblizu w ciagu 10 sekund. [ 10 000 milisiwertow] . Sprawdzane jest napromieniowanie produktow zywnosciowych. Jest zle . Okazuje sie , ze radiacja mogla byc zatrzymana , ograniczona duzo wczesniej . Wyglada na to , ze jakas dziwna niemoc ogarnela wszystkich politykow i specjalistow . Az nie chce mi sie wierzyc , ze bylo to [ i jest nadal] dzialanie i niemoc celowa. Wiecej w relacji nizej.

  http://www.msnbc.msn.com/id/43982727/ns/world_news-asia_pacific/

  Polubienie

 27. kola 4 sierpnia 2011 o 6:51 am

  ode mnie tak na szybko ulotka z frankiem;)
  hasło „nie ma to jak ” wymyśliłem tez na szybko ale powinno pasować i do GMO i do chemtrails i pewnie do wszystkiego innego
  a wymyśliłem sobie to tak
  „nie ma to jak GMO” no i ze 3-4 skutki napisać związane GMO i tak samo „nie ma to jak chemtrails” itd 😉
  i tu ta ulotka na szybko http://img84.imageshack.us/img84/4153/projektulotkimonitor1.jpg
  jak coś nie tak, poprawić coś, zmienić to piszcie śmiało ja mam czas i chęci:)

  Polubienie

 28. Pingback: Co z wyborami 2011 roku? Jak rozpierdolić sejm? « Kefir 2010 – blog bez cenzury