KL Warschau prawdziwą przyczyną Powstania Warszawskiego

KL Warshau na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=WYiSaYHxCFs
Zanim wybuchło powstanie ludność Warszawy była masowo mordowana. Szczególnie inteligencja. Powstało po to takie coś jak KL Warschau (…) Niemcy i Rosjanie przed wkroczeniem do Polski mieli dokładne listy osób, do mordowania w pierwszej kolejności. Te spisy uzgadniali między sobą.  

Poniższa publikacja pochodzi z mojej poczty elektronicznej. Jest to reakcja na wpis jaki zamieściłem 2 sierpnia na temat książki o Powstaniu Warszawskim, „Kulisy Katastrofy Powstania Warszawskiego”. Wpis nosił tytuł „Dość kłamstw o Powstaniu Warszawskim„. Był on wynikiem narastającego oburzenia, jakie odczuwam analizując najnowszą historię Polski. Być może jednak nie miałem racji – poniższe argumenty można uznać za istotne, jeśli da się je zweryfikować. Wynikałoby z nich, że to co się dzieje wokół historii Powstania Warszawskiego może być kolejną manipulacją mającą na celu ukrycie jeszcze gorszej prawdy niż tragedia tego wydarzenia.

Treść e-maila została nieco zmieniona do publikacji. Nazwiska zostały nieco zmienione z uwagi na totalitarne prawo w Polsce, które nie zezwala na pisanie prawdy o „wybranych”. ————————————————————————————————————————————————

„Dość kłamstw o Powstaniu Warszawskim. Ogłupionym przez kryminalne media Polakom, można tylko polecić książkę wydaną z okazji 65 -lecia Powstania …”(cytat z monitorpolski.wordpress.com z 2 sierpnia)

Białą linią zakreślono granice KL Warshau

To jest wielka manipulacja. Taka sama jak rola pani „Prostynos” czy Lejby Kohne w strajkach gdańskich. Zanim wybuchło powstanie ludność Warszawy była masowo mordowana. Szczególnie inteligencja. Powstało po to takie coś jak KL Warschau. Niemcy mieli w planie wymordowanie całej ludności Warszawy przed przybyciem Rosjan. Powstanie temu zapobiegło.

Informacje o istnieniu KL Warschau były skrzętnie utajniane po wojnie aż do czasów końca PRL. Było by dalej tajemnicą gdyby nie to że Niemcy w trakcie inwentaryzacji obozów koncentracyjnych z czasów wojny zwrócili się do Polski z prośbą o udostępnienie danych z tego obozu.
Polska nie chciała się przyznać do tego że taki obóz w ogóle istniał. Dlaczego? Ponieważ ten obóz istniał dalej. Po wojnie nie został zlikwidowany. Zmienili się tylko zarządzający – z Niemców na Rosjan.
I w tym obozie mordowano dalej przez długie lata po nastaniu nowej rosyjskiej niepodległości po 1945 roku polskich patriotów i inteligencję. Można to znaleźć m.in. w publikacjach prof. Nowaka oraz na google hasło „KL Warschau”. Tutaj jest uzupełnienie obrazu sytuacji którą opisuję
http://kl-warschau.blogspot.com/2011/05/pan-doktor-jan-zaryn-pusci-baka-w.html

Chodzi o to żeby obarczyć Polaków winą za zabijanie ludzi. Rosjanie i Niemcy chcieli tylko dobrze, tylko wstrętni Polacy im to uniemożliwili. Tak jak w Jedwabnym Niemcy chcieli ratować Żydów, tylko wstrętni Polacy im w tym przeszkodzili. To wpisuje się w ciąg zdarzeń dokładnie zsynchronizowanych, aby Polacy wstydzili się tego że są Polakami, np. takich jak to, że dowódca Westerplatte był umysłowo chory i dlatego nie chciał się poddać. Terroryzował swoich żołnierzy którzy nie chcieli walczyć.

Wszystkie działania są dokładnie zaplanowane. Niemcy i Rosjanie przed wkroczeniem do Polski mieli dokładne listy osób, do mordowania w pierwszej kolejności. Te spisy uzgadniali między sobą. I tak na listach rosyjskich były osoby biorące udział w powstaniach śląskich, a na listach niemieckich weterani wojny ze Związkiem Radzieckim z 1920.
Listy te są stale uaktualniane do dzisiaj
. Patrz np. zbieranie, przez Rosjan, danych o rodzinach ofiar katastrofy – morderstwa w Smoleńsku, przesłuchiwania uczestników wycieczek do Smoleńska po katastrofie, itd.

Przykład znany mi osobiście: Rok 1980, rodzina wyjeżdża na stałe do Niemiec, sprzedają dom, likwidują wszystko i otrzymują w Niemczech mieszkanie i pracę. Nagle zmiana. Okazuje się że nie mogą mieszkać w Niemczech, ponieważ ich przodkowie brali udział w Powstaniu Śląskim. Następuje deportacja do Polski,  gdzie już nie mają nic. Zostają bez niczego.

Za czasów prezydentury Sztolcmana, kiedy aktualna była sprawa Jedwabnego, pewien muzyk odbierał nagrodę w Izraelu. Była tam jakaś uroczystość na której przemawiał Sztolcman. Muzyk wrócił wzburzony, opowiadał jak Sztolcman mówił do obecnych tam Polaków – cytat z pamięci: „Jedwabne to dopiero początek. Mamy więcej takich spraw nad którymi pracujemy. Jeszcze się zdziwicie jak się dowiecie co robili Polacy w czasie wojny” http://kl-warschau.blogspot.com/2011/05/pan-doktor-jan-zaryn-pusci-baka-w.html

I tu muszę zrobić małą dygresję, otóż będąc i w Polsce i w USA, od 76 roku w Waszyngtonie, a obecnie Chicago, zaobserwowałam, że od jakiegoś czasu Polonię odwiedzają jacyś podejrzani często „emisariusze” uwiarygodniający się przed Polonią swoimi badaniami i to nie byle nad kim, ale nad samymi „ubekami”.

Wytropiłam już paru takich. Jaki jest ich schemat działania?
Serwują nam przedawnioną lipę, ale nigdy nie ważą się mówić o prawdziwych decydentach, natomiast bardzo szczodrze i rozlegle rozwodzą się na temat nie żyjących, szczególnie etnicznych Polaków, nawet dawnych, lubianych i szanowanych liderów Polonii, byłych akowców lub też patriotów polskich znanych ze swoich prawicowych, czy też konserwatywnych przekonań. Ci właśnie starzy, patriotyczni Polacy najczęściej w oparciu o najnowsze odkrycia owych podejrzanych „mesjaszy”, prezentowani są jako współpracownicy bezpieki.
Ale nigdy nie usłyszymy od nich, ani o Bermanie, ani o Bierucie, ani o Lunie Brystygierowej, ani o bratanku Bermana Marku B., ani o Cyrankiewiczu, Różańskim, czy też Światle.

Nigdy nie wiedziałam, że dr. Żaryn badał „ubeków” – zawsze myślałam, że był to „badacz chrześcijaństwa”, a tu tymczasem i on zaczyna chałturzyć o „ubekach”, pewnie niewiele o nich wiedząc jeśli sam… [cenzura, M.P.].  Na dodatek reprezentuje jeszcze patriotyczne stowarzyszenie „Polska jest najważniejsza”.

Czy ci, którzy obmyślają tę propagandę myślą, że Polacy są takimi głupcami, „dziećmi Disneylandu”? Przecież pan, panie Żaryn, w odpowiedzi na pytanie testowe, na temat KL-Warschau udowodnił, iż reprezentuje pan wrogą Polsce rację stanu. Wsparł pan swoim wstępem książkę, która powstała na zamówienie niemieckie i jest wyrazem wdzięczności Żydów roszczeniowców za czterokrotnie wypłacane (jak twierdzą eksperci) kompensacje tytułem Holokaustu.
W tym momencie interes żydowskich rozczeniowców, póki co zbiega się z interesem niemieckim: „tam, gdzie cierpieli Polacy, to właśnie nie cierpieli”, „a tam gdzie ginęli to właśnie nie ginęli, bo ginęli w masowych zagładach tylko Żydzi i cierpieli tylko Żydzi”. Jednym słowem to i dr. Żaryn załapał się na holokaustowy biznes – wstyd.
http://kl-warschau.blogspot.com/2011/05/pan-doktor-jan-zaryn-pusci-baka-w.html
Pozdrawiam, G. PS.

Przecież to stara metoda siania fermentu – żołnierze dobrzy dowódcy źli. Nie słuchaj swoich dowódców bo zginiesz. Najlepiej zabij swojego dowódcę i sam wszystkim kieruj. Zabij Pana będziesz miał lepiej to już rewolucja francuska. Zabij właściciela fabryki to rewolucja rosyjska, ale zawsze oddziel naród od przywódców – inteligencji – i ją zlikwiduj, to wtedy z narodem możesz zrobić co zechcesz.
=================================================================
monitorpolski: Za treść odpowiada autor, którego danych nie upubliczniam. Mam jednak zastrzeżenie co do określenia „Rosjanie” jeśli chodzi o oprawców Polski. Od kilku lat gromadzę nagrania osób, które przeszły gehennę zesłań – na Syberię, do Kazachstanu, itp. Cały czas słyszę, że Rosjanie byli takimi samymi ofiarami jak Polacy! Co ciekawe, podobnie mówi się o Żydach. Nazywajmy więc poprawnie te bestie, które mordowały Polaków, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Białorusinów, itd, sowietami.

Reklamy

45 responses to “KL Warschau prawdziwą przyczyną Powstania Warszawskiego

 1. ramires 4 sierpnia 2011 o 9:12 pm

  Manipulacja prawdą jest non stop. Znalazłem na necie ciekawą wypowiedż na temat wojny Polsko- Krzyżackiej 1410. Gość zadaje pytania:
  Jeżeli to Krzyżacy napadli na Polskę to dlaczego bitwa rozegrała się na terenie Zakonu a nie np. na Mazowszu.
  Stosunki Polsko -Krzyżackie układały się poprawnie, więc co się stało?
  Symbolika 2 mieczy. Kto w Średniowieczu pierwszy wysyłał emisariuszy, ten kto chciał wojny czy pokoju. Inna symbolika, zetrą się 2 strony i popłynie krew Chrześcijańska.
  W tamtych czasach czasach ocenia się że po stronie Państwa zakonnego walczyło od 15 do 20 rycerzy z ziem Polskich.
  Wydaję mi się że po prostu Jagiełło bał się rozrostu potęgi sąsiada.

  Powstanie Warszawskie:
  Żal tych młodych ludzi którzy oddali swe życie , w sporej części kwiat naszej Inteligencji ,
  no i smutne pytanie
  czy było warto i czy ktoś celowo wysłał Ich na prawie pewną śmierć ?!

  • Cupakk 5 sierpnia 2011 o 7:19 am

   @Ramiers najpierw poznaj dobrze historie potem dokonuj nad nią osądu, ale i tak nikt nie może tego zrobić bo Historia i Bóg same osądzają. Historia pokazała, że bez tej bitwy dziś nie byłoby może suwerennej Polski.

 2. PijePiwo 4 sierpnia 2011 o 9:37 pm

  To może w to uwierzył Sikorski i stąd te słowa, za które media go zlinczowały… tak tylko pomyślałem…

 3. ArO 4 sierpnia 2011 o 9:48 pm

  no to wreszcie jak to było? O_o
  każdy pisze, myśli, śpiewa i mówi co innego, czytelnik głupieje! 😦

  • baba wanda 5 sierpnia 2011 o 5:38 am

   Czytelnik ma czytac, myslec i WYCIAGAC WNIOSKI samodzielnie 🙂

 4. freenata 4 sierpnia 2011 o 9:51 pm

  to ciekawa, moim zdaniem, wypowiedz z innego bloga poszerzająca perspektywę. Jak chcecie to zobaczcie. Pozdrawiam Patriotów. http://rafzen.wordpress.com/2011/07/31/kaganat-od-stalina/

 5. ArO 4 sierpnia 2011 o 10:11 pm


  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/07/prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej/

 6. mariusz-uk 4 sierpnia 2011 o 11:13 pm

  z innej beczki. Wlasnie uslyszalem w radiu Mercia, Birmingham, ze wczoraj w nocy prowadzaca jedna z audycji, wraz z synem, oraz masa innych ludzi widzialo, poruszajace sie gwiazdy na niebie, oraz cos czarnego na tle nocnego nieba i te gwiazdy poruszaly sie wokol tego ksztaltu, mowiono cos o ufo. Zna ktos jakies szczegoly? Pozdrawiam. Mariusz-Uk

 7. ARTUR 4 sierpnia 2011 o 11:31 pm

  Większość obiektów UFO to statki ziemskie .Stare promy zastąpiły orbitery o nośności 20 t towaru startujące i lądujące na lotnisku z silnikami jonowymi lub starszymi hipersonicznymi .Aktualnie do obsługi bazy marsjańskiej wykorzystuje się załogowe statki o napędzie grawitacyjnym na bazie rtęci .

  • obi van kenobi 5 sierpnia 2011 o 12:35 am

   …. bo paragraf 102 prawa galaktycznego zabrania na razie używać prędkości nadświetlnej z ziemi na marsa…

  • peryskop 5 sierpnia 2011 o 12:09 pm

   Czy baza rtęci nie pomyliła ci się z balastem w U-botach?
   A kto obsługuje załogowe bazy na Jupiterze?
   Arturku, czy mailujesz z wakacji?

 8. mariusz-uk 5 sierpnia 2011 o 12:40 am

  uaktualnienie.
  Wczoraj nad niemcami pojawilo sie cos niezidentyfikowanego, dokladnie w ten sam dzien i czas co 20 lat temu, ludzie wczoraj to cos widzieli jak latalo i oswietlalo ziemie jakby reflektorem szperaczem, armia i kontrola lotow jednoglosnie stwierdzily, ze nic nie bylo.
  Na dnie baltyku lezy cos idealnie kuliste, nieziemskie. Jak plotka glosi operacja p
  odniesienia
  jest zbyt droga. Podaje za radiem Mercia, uk. Pozdrawiam

  • monitorpolski 5 sierpnia 2011 o 9:18 am

   Sądzę, że będziemy niedługo mieli nieziemski pokaz. Project Blue-Beam, szukajcie po tym. Od lat, konkretnie od 1917 (project Orion) przygotowywana jest „inwazja UFO”, na którą Ziemia przygotuje się poprzez powołanie „Rządu Światowego”, oczywiście niedemokratycznego. Testy były już w roku 1938 gdy w radio wyemitowano interpretację „Wojny Światów” Orsona Wellesa. Nastąpiła panika w całym USA, więc elyty zdecydowały, że jest to dobry sposób.

   • nowy84 5 sierpnia 2011 o 9:32 am

    A się wszyscy zdziwicie jak nie będzie żadnego BlueBeam tylko faktycznie „oni” nam się ukażą 🙂

    • nicpoń 5 sierpnia 2011 o 10:18 am

     Jaka szkoda że większość inteligencji wymordowano w Katyniu.
     Niepowetowana strata dla narodu

     nowy84 czy Ty w ogóle czytasz to co piszesz? 🙂

     Przecież wiele projektów Rockefeller Foundation zawiera właśnie elementy zmierzające do zorganizowania sfingowanej inwazji UFO. O tym się mówi i pisze na całym świecie.
     W ciągu ostatnich 10 lat zagęścili ruchy w zakresie promowania satanizmu i okultyzmu.
     Moim zdaniem zmaterializują się demony pod postacią przybyszów z innych planet.
     Jest wiele dowodów na to, że tworzone są hybrydy.
     Obecnie mamy powtórkę prawie dokładnie tego co było krótko przed II wojną światową.

     • nicpoń 5 sierpnia 2011 o 10:20 am

      Będzie płacz i zgrzytanie zębów a potem wielka wojna światowa, rzeź i przylot „kosmitów”.
      Będzie czipowanie, mordowanie przeciwników , a szczególnie Chrześcijan itd….

      • nicpoń 5 sierpnia 2011 o 10:23 am

       Aktualnie czyszczą przedpole pod panowanie antychrysta. Budowany jest zwarty satanistyczny system zniewolenia ludzkości. Widać to wszystko jak na dłoni.

       • nicpoń 5 sierpnia 2011 o 10:31 am

        Wystarczy przyjrzeć się w jaki sposób w ostatnim czasie działa Policja na całym świecie, a szczególnie w Polsce i Grecji. Są pewni siebie i w ogóle nie liczą się z ludźmi.
        Całkowicie zindoktrynowane osobniki. Zastanawiam się czy nie są na prochach jak kiedyś rozdawano przed akcjami dla ZOMO.
        Przykładowo chamskie pokazowe aresztowanie Starucha przypominało czystki, które wykonywało za komuny ZOMO, albo władza w Chinach.
        Kumpel opowiadał, że kazali się rozebrać, wkładali mu jaja w szufladę i przytrzaskiwali na komendzie Policji.
        Więc ja się pytam co to jest????
        Macie pomysł w jaki sposób to udowodnić, jeśli stoi zgraja bezmózgów i się nabija a Ty jesteś sam w pomieszczeniu????
        Facet zawsze będzie się wstydził coś takiego zgłaszać i une o tym wiedzą

    • Ania 5 sierpnia 2011 o 12:37 pm

     A wiesz co ? To chyba nie ma znaczenia, ” nasi czy obcy ” co, jeśli to jest jedno i to samo ?

 9. Warszawiak 5 sierpnia 2011 o 3:10 am

  Komentarz odnośnie KL Warschau:
  http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,116,13547364.html#all

 10. Kaszku 5 sierpnia 2011 o 6:20 am

  Iluminaci i satanistyczna symbolika w przemyśle rozrywkowym

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/117-illuminati-kontroluja-przemysl-rozrywkowy.html

 11. Annah. 5 sierpnia 2011 o 6:36 am

  O Powstaniu Warszawskim z ust profesora Kieżuna, uczestnika, członka oddziału Harnaś

  Jak daleko w głąb Europy zaszłaby Armia Czerwona, gdyby nie powstrzymało jej Powstanie Warszawskie? Polacy zapłacili za to ogromną cenę w postaci zniszczenia przez Niemców warszawskiej Armii Krajowej i centralnego ośrodka niezależnej politycznej, patriotycznej działalności w Polsce
  TO BYŁ BÓJ O CYWILIZACJĘ ŁACIŃSKĄ

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110805&typ=my&id=my03.txt

  • monitorpolski 5 sierpnia 2011 o 9:23 am

   A co uczestnik Powstania ma mówić? Że na darmo tyle ludzi straciło życie?
   W jaki sposób Powstanie cokolwiek powstrzymało? To były decyzje Illuminati i o tym nie usłyszysz w Naszym Dzienniku. Czy Kieżun wspomniał coś o KL Warshau?

 12. ArO 5 sierpnia 2011 o 8:14 am

  GASLAND – KRAINA GAZU ŁUPKOWEGO: http://www.youtube.com/watch?v=I3L4YJo5TPk

  myślę że trzeba zająć się tematem na poważnie, bo od głupich decyzji polityków zależeć będzie życie nasze i naszych dzieci

  • monitorpolski 5 sierpnia 2011 o 9:24 am

   Głupie decyzja masz na co dzień. To nie są głupie decyzje tylko wyrafinowana perfidia. Ludobójstwo. Podobnie z GMO.

   • ArO 5 sierpnia 2011 o 9:58 am

    to co zrobić? tylko się wyhuśtać?

 13. Grafik 5 sierpnia 2011 o 8:17 am

  Kochani zobaczcie co dzieje się na Giełdach…

  • ama12 5 sierpnia 2011 o 8:32 am

   Oj leci wszystko na łeb….. Inwestorom to ja teraz nie zazdroszcze

 14. anna 5 sierpnia 2011 o 9:37 am

  Monitor ma rację.Przeczytajcie:
  http://powstanie.pl/pdf/Ksiazka_KULISY_KATASTROFY_POWSTANIA_WARSZAWSKIEGO.pdf

 15. ArO 5 sierpnia 2011 o 10:07 am

  SOMALIA UMIERA
  Ponad 2000 osób umiera każdego dnia w Somalii z powodu głodu na oczach całego świata. Przewiduje się, ze jeszcze 11 milionów ludzi umrze w najbliższym czasie z tego powodu w Somalii, jeśli świat natychmiast temu nie przeciwdziała!
  Somalia rozpaczliwie woła na pomoc światowych przywódców, wszystkich którzy mogą zakończyć głód. Już tylko kilka kluczowych krajów mogą zatrzymać tragedię w Somalii.
  Głód spowodowała susza ale także międzynarodowa dyplomacja, jednak my ludzie możemy położyć temu kres naciskając na nasz system rządów.
  Głód jest kontrolowany przez Al-Szabaad – islamski reżim, który jest powiązany z grupami terrorystycznymi i innymi lokalnymi przywódcami. Społeczność międzynarodowa może zakończyć głód w Somalii, może doprowadzić do porozumienia z Al-Shebaad i zdobyć pożywienie dla cierpiącej ludności.
  Rząd somalijski został zniszczony w roku 2006 przez inwazję która była wspierana przez USA w celu obalenia eksternizmu islandzkiego, ale ta taktyka dała odwrotny skutek. Od tego czasu radykalne grupy takie jak Al-Shabaad brutalnie przejmują większość Somalii. Rządzi tam polityka izolacji, inwazji i jest ciśnienie na wojnę z terroryzmem a tysiące Somalijczyków umiera każdego dnia.
  Już występują pęknięcia w tej strukturze ucisku, potrzeba jeszcze odważnej światowej dyplomacji i zaangażowania aby pomóc tysiącom rodzin.
  Apelujemy do miłosierdzia ludzi i pilnie szukamy ratunku dla Somalijczyków nie tylko w rozwiązaniu ich problemów żywnościowych ale i w dostępie do opieki zdrowotnej.
  Naród Somalijski oczekuje z nadzieją i determinacją pomocy od świata, a naszym ludzkim obowiązkiem jest, aby coś z tym zrobić.
  My ludzie dobrej woli jeśli już wiemy, to jest to już naszym świętym obowiązkiem nakarmić głodnych i napoić spragnionych. Nie wolno nam myśleć, że to nie nasz naród, nie nasza religia, że nie da się z tym nic zrobić, kto przyjmuje taką postawę jest współuczestnikiem w wyrządzaniu zła innemu człowiekowi. Największe zło to tolerować krzywdę, w tym miejscu nie powinno być bierności lecz rozumne ludzkie działanie.
  http://www.vismaya-maitreya.pl/modlitwy_somalia_umiera.html

  Tam trupy wywożą tirami!!!

 16. Lech 5 sierpnia 2011 o 10:09 am

  Człowieku wypisujesz brednie, po to żeby usprawiedliwić jedną z największych rzeźi w imię mrzonek politycznych chłopaków, którzy uciekli do Londynu. Co ósmy powstaniec był uzbrojony przewaznie w butelke benzyny. Rozpoczęli powstanie w miescie pełnym cywilów narażając ich na śmierć. Oto słowa Gen. Okulickiego, które pokazują ,że dowództwo doskonale zdawało sobie sprawę z tego co napisalem-„Musimy zdobyć się na wielki zbrojny czyn. Podejmiemy w sercu Polski walkę z taką mocą, by wstrząsnęła opinią świata. Krew będzie się lała potokami, a mury będą się walić w gruzy. Będzie to krzyk protestu, że sowieci zagarniają Polskę. I taka walka sprawi, że opinia świata wymusi na rządach przekreślenie decyzji teherańskiej, a Rzeczpospolita ocaleje”
  A teraz scenariusz since-fiction. Powstanie się udało, oczywiście Warszawa w gruzach i wiekszość cywilów nie zyje. Wkraczają Rosjanie i co? Mówią „Gratulujemy i prosimy o pozwolenie przemarszu na BerliN? Przecież Polska już im przypadła przy podziale europy z aliantami, mysliecie, żeby zrezygnowali? A co by było gdyby powstanie nie wybuchło? Warszawa nie zostałaby obrócona w ruinę i nie zginęłoby 180 tysięcy cywilów!!!!! Oczywiście Ak-owcy musieliby uciekać, albo na zachód, albo do lasu i tyle w temacie. Wiecie jaki jest wasz problem? Okreslone sympatie polityczne przesłaniają wam obiektywny obraz i pewnych faktów absolutnie nie przyjmujecie do wiadomości. , tak samo jak w przypdku katastrofy smoleńskiej, a wystarczy wpisać sobie w google „incydent gruziński” i macie pełny obraz zachowań naszych elit!

 17. Mariusz 5 sierpnia 2011 o 10:40 am

  Pali się kościół pod wezwaniem Chrystusa Króla na Targówku, przy ul. Tykocińskiej – poinformował Albert Sępień z zespołu prasowego warszawskiej straży pożarnej. Wieży, od której rozpoczął się pożar, nie udało się uratować – runęła na ziemię. Kłęby dymu nad stolicą widać z kilku kilometrów.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Grozny-pozar-kosciola-w-Warszawie-runela-wieza,wid,13661767,wiadomosc.html

 18. PokójWam 5 sierpnia 2011 o 10:54 am

  Straszne co się dzieje w Afryce obecnie, postaram się przesłać jakieś pieniądze ale i w Europie mają zrobić podobnie. Niedługo powstanie u nas prawdziwy kryzys a ten co teraz był to tylko przedsmak tego co nas czeka

  Monitor napisz co o tym myślisz i jeżeli to są kłamstwa to jakie masz kontrargumenty
  http://radtrap.wordpress.com/2011/08/04/kiedy-narodzil-sie-jezus-chrystus/
  http://radtrap.wordpress.com/2011/08/01/jezuici-powoli-ujawniaja-swoja-kontrole-nad-finansami-europy/

  Poświęćmy obecny czas który nam został do III WŚ na dobre uczynki, obserwowanie wydarzeń światowych pod względem Biblii i karmy się nią czyli czytajmy codziennie

  • Annah. 5 sierpnia 2011 o 11:25 am

   A mogę iść na Mszę Świetą ? tam jest czytane Słowo Boże i można przyjąć Jezusa, a w pierwsze Piątki miesiąca, jak dziś, warto jeszcze zahaczyć o konfesjonał 🙂 natomiast w Pierwsze Soboty Maryja w Fatimie prosi o wynagrodzenie za grzeszników, myślę że nie trzeba daleko ich szukać…
   „Bóg chce wprowadzić na świecie cześć Mego Niepokalanego Serca. Tym, którzy przyjmą to nabożeństwo, obiecuję zbawienie. Dusze te będą przez Boga kochane jak kwiaty, postawione przeze Mnie dla ozdoby Jego tronu. Jeśli się zrobi, to co wam powiem, wielu zostanie uratowanych przed piekłem i nastanie pokój na świecie… Jeżeli nie, bezbożna propaganda rozszerzy swe błędne nauki po świecie wywołując wojny i prześladowanie Kościoła. Dobrzy będą męczeni, a Ojciec Święty będzie musiał znieść wiele cierpień. Różne narody zginą. Na koniec Moje Niepokalane Serce zatriumfuje”.

   http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&id=2203

   • Baleburg 5 sierpnia 2011 o 2:23 pm

    A myślisz, że rzekome objawienie z obrazem „Jezu, ufam Tobie” w którym podobno Jezus kazał CZCIĆ taki obraz też było naprawdę boskie? Przecież drugie przykazanie, nie dość, że zabrania malować lub rzeźbić takich rzeczy to jeszcze ich czcić..

    • Annah. 5 sierpnia 2011 o 4:07 pm

     No i właśnie przez takich jak ty bildenergów żądania Maryi nie spełni potrzebna do tego grupa, szkoda gadać

   • Ania 5 sierpnia 2011 o 3:59 pm

    Annah. A może lepiej zgromadzić troche jedzenia dla rodziny w tym czasie, albo z nia troche pobyć ?!

    • Annah. 5 sierpnia 2011 o 4:17 pm

     Jak uważasz, każdy sobie sam ustala priorytety i rozporządza czasem, podpowiem tylko z moich doświadczeń, że połowa sukcesu leży w sferze wolicjonalnej a druga planowaniu.

 19. peryskop 5 sierpnia 2011 o 11:00 am

  Somalia umiera…
  Ponieważ i w Somali i w ocenach Powstania Warszawskiego przewijają się dylematy dot. jawnych i zakulisowych działań super-potęg, lub ich zaniedbań – wraca kwestia „gigantów” i ich roli we współczesnym świecie. Dlatego nawiążę do wczorajszego wątku na Monitorze:

  FAKIR 4 Sierpień 2011 o 1:35 pm napisał:
  Nie ta dawno pisałem, że zamieszczam swój ostatni wpis na Monitor Polski.
  Jednak dzisiaj nie mogę się powstrzymać, gdyż ten temat badałem kilka lat na podstawie maili otrzymywanych od Antymaterialnego. Fascynacja cywilizacją Majów zagnała mnie do Ameryki Środkowej, gdzie miałem przyjemność badać ten temat na miejscu. Poznałem fascynujących ludzi. W większości zgadza się co napisał ZENEC powyżej. Zajmowałem się badaniem tajemniczej cywilizacji tzw Tolteków, którzy przypłynęli olbrzymimi łodziami i podbili Amerykę Środkową. Majowie nie mieli żadnej wiedzy, bo prowadzili szczęśliwy, bogobojny tryb życia. Okrutne obrzędy przejęli od Tolteków, którzy ich podbili. Toltekowie byli ludem okrutnym. Część z nich mierzyła około 3 m wzrostu. Składali ofiary z noworodków, dziewic i wyrywali serca ku czci swoim bogom. Pierwsze ich budowle o charakterze „religijnym” gdzie składali ofiary, były często otaczane przez olbrzymie posągi tzw atlantów, mierzące często około 5 metrów. W środku znajdował się ołtarz na którym oprawiano ofiary.

  „…olbrzymie posągi tzw atlantów, mierzące często około 5 metrów…”

  Czy tu nie jest właściwy klucz do wyjaśnienia zagadki „gigantów”?
  Stawiano gigantyczne posągi i tak przecież czynimy do dziś!
  Kogo chcemy wywyższyć, tego WYOLBRZYMIAMY. Osobną ale ważną klasę takich gigantycznych postaci we wszystkich kulturach stanowią posągi władców, zdobywców, imperatorów i innych satrapów, którzy zazwyczaj nie odznaczali się wielkim wzrostem, ale wielką władzą, wielkim okrucieństwem – a dziś dodalibyśmy – wielką wizją i wielką misją.

  A więc branie dosłowne, że najeźdźcy byli „GIGANTAMI” wydaje się być mitem. Historia przodków przekazywana była z pokolenia na pokolenie za pomocą legend, baśni i pieśni, a z czasem także zwojów jak te z Qumaran – gdzie zresztą zidentyfikowano też fragmenty przekazów od Henocha. Zatem zapiski w Księdze Rodzaju, Księdze Henocha i zachowane relikty z epoki Majów mogą być skutkiem tych procesów, gdy tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie wzmacniała emocje poprzez nadawanie postaciom pra-najeźdźców cech nadludzkich, wręcz demonicznych. Było to uzasadnione psychologicznie, bo kto chciałby rozpamiętywać o klęskach własnych przodków – chyba że pokonali ich „giganci”! Więc z pokolenia na pokolenie stopniowo ci najeźdźcy – lepiej uzbrojeni i wytrenowani, do tego sprytniejsi i wyzbyci sentymentów, a więc w konsekwencji SKUTECZNIEJSI – rośli i rośli w przekazach słownych, aż dorośli do wymiaru „gigantów”.

  Dziękuję za ślad do okrutnych gigantycznych Tolteków i ich atlantyckiego pochodzenia, którzy …byli ludem okrutnym, przypłynęli olbrzymimi łodziami i podbili prowadzących bogobojny tryb życia. Składali ofiary z noworodków, dziewic i wyrywali serca ku czci swoim bogom. Ich budowle o charakterze „religijnym” gdzie składali ofiary, były często otaczane przez olbrzymie posągi tzw atlantów, mierzące często około 5 metrów. W środku znajdował się ołtarz na którym oprawiano ofiary…

  Czy aż tak wiele się zmieniło w dzisiejszych inwazjach „gigantów” poza nazewnictwem, szczegółami technicznymi, uzasadnieniem politycznym, rytuałami oraz oprawą medialną?

 20. peryskop 5 sierpnia 2011 o 11:18 am

  I jeszcze taki szczegół:

  Fakir wczoraj o „gigantach” atlantyckich napisał: „…Część z nich mierzyła około 3 m wzrostu…”

  Poprzyczepiam się do słów, choć nie lubią tego opowiadacze dyrdymałków.

  3 metry według wzorca z Serves pod Paryżem? Jaka część? 1-2 procent populacji? Czyli tyle co współczesnych „koszykarzy”? A może dla wzbudzenia postrachu Toltekowie na czele swojej bandy mieli wysokich chłopców jak Chińczyk Zhao Liang czy Turek Sultan Kosen, mierzący dziś po 2,5 metra? Czy tamci „giganci” też musieli chodzić o kulach jak ich współcześni odpowiednicy? Raczej tak jeśli mieli jeszcze po pół metra wzrostu więcej!

  Nie tylko proporcje anatomiczne człowieka zmieniają się w miarę wzrostu, ale także funkcję organów wewnętrznych muszą być odpowiednio dopasowane m.in. do WZROSTU. Dlatego też jest pewna optymalna wysokość dorosłego osobnika, żeby mógł właściwie funkcjonować. Dlatego osoby szczególnie wysokie mają szczególne kłopoty zdrowotne. A to jest jedna z przyczyn naturalnego stabilizowania się wysokości istot ludzkich na „rozsądnym” poziomie.

  Odkrycia archeologiczne pokazywane na filmikach są zapewne różne. Np prawdziwe szczątki ludzkich z patologiami lub osobników ze ślepych ścieżek ewolucji prastarych ras, które wyginęły np. z powodu dysfunkcji przysadki skutkującej nadwyżką hormonu wzrostu. Są też zachowane szczątki rozmaitych eksperymentów i rytuałów – np. zdeformowane czaszki poprzez stosowanie odpowiednich technik od pierwszych dni życia. Lecz nie brak też falsyfikatów i podmieniania szczątków, czasami przez zwykłą pomyłkę, ale często dla sławy i pieniędzy. Więc do tych rewelacji należy podchodzić z dystansem.

  Przychylam się do oceny @Navajo88, że trudno wierzyć w biblijnych gigantów. Ale tylko w znaczeniu dosłownym. I te wątpliwości nie oznaczają, że prastare opisy miałyby być dla nas bezsensowne i nie użyteczne. Wręcz przeciwnie, bo ze starych źródeł można czerpać wiedzę o nas samych oraz wiedzę potrzebną do zrozumienia współczesnych zjawisk. Mam nadzieję, że nie tylko @Fakir to potwierdzi.

  Każdy kto poznał trochę świata zapewne dostrzegł, że w USA wszystko jest większe niż gdzie indziej, zwłaszcza w naszej części Europy. Bo „giganci” w typie Billa Gatesa i jemu podobni żyją przecież współcześnie, wyznają gigantomanię i dokonują swych gigantycznych „dzieł”!

 21. gozdek 5 sierpnia 2011 o 11:57 am

  „Skazani na egzekucję , tajemnicze zgony”
  http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=932906778
  Po 1989 roku w Polsce miała miejsce cala seria dziwnych zgonów wysokich urzędników państwowych. Czy zgineli przypadkowo czy tez zostali zamordowani bo byli zagrożeniem dla interesów pewnych grup wpływów bądż stanowili niebezpieczenstwo dla interesów obcych agentur w Polsce ?

  najnowsze filmy

 22. Annah. 5 sierpnia 2011 o 12:11 pm

  Wczorajsza wizyta w Radio Maryja księdza Jacka Balemby spod Krzyża na Warszawskim Przedmieściu
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26858

  • Annah. 5 sierpnia 2011 o 12:12 pm

   * Krakowskim, sory

 23. mlotnanwo 5 sierpnia 2011 o 12:14 pm

  http://www.radio5.com.pl/index.php?id=1&ia=33188&k_info=#kom

 24. Annah. 5 sierpnia 2011 o 12:22 pm

  Ursula Herberg z Niemiec w Medziugorju, w roku 2009 wyzdrowiała z raka trzustki. „Mam pięćdziesiąt dwa lata, jestem mężatką, mam ośmioro dzieci, z których dwoje jest w niebie. Trzy córki są już mężatkami i jestem dumną babcią siedmiorga wnucząt. Chce wam opowiedzieć co zrobił dla mnie Bóg.”
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/05/chcialam-tylko-wypelnic-boza-wole/#comment-27628