Wydarzenia i komentarze, 5 sierpnia 2011r

Frank to dopiero początek – ulotka SEBECX-a
Ulotka zaprojektowana przez jednego z czytelników bloga i aktywnego komentatora z nickiem SEBECX. Podaję link :
http://dl.dropbox.com/u/2346872/Frank%20to%20dopiero%20poczatek-ulotka.gif
Umieściłem 4 kopie na jednej stronie do druku formatu A4, żeby było wam łatwiej.

Andrzej Lepper nie żyje.
Przyznam się, że Andrzej Lepper był moim kandydatem na Prezydenta. Głosowałem na niego, mimo, że miał małe szanse. Zrobiłem to dlatego, że wiedziałem iż był Polakiem i patriotą. Dzisiaj mam potwierdzenie tego w sposobie w jakim go załatwiono.

Polsat podał, że się „powiesił”. Andrzej Lepper nie był z tych co się wieszają, tak jak samoloty nie są z tych co „spadają”. Wszyscy wiemy, że Andrzej Lepper był człowiekiem z charakterem.

Cześć jego pamięci!

Oto rozmowa gen. Jana Grudniewskiego z Andrzejem Lepperem, która odbyła się w maju 2010 roku podczas kampanii prezydenckiej:

Zwróćcie uwagę na to, że licznik się nie rusza, cały czas stoi na 711. I nie mówcie, że mam paranoję, skoro YouTube sam się przyznaje, że w wielu przypadkach liczniki są uaktualniane. Nie podaje powodu, przecież uaktualnienie licznika to jest drobiazg.

zob. też:

Panika na giełdach, dzisiaj może być „czarny piątek”

Na Wall Street największe spadki od grudnia 2008 roku – spadek Dow Jones o ponad 500 punktów (3,31%), zniwelowało to cały zysk dotąd uzyskany w 2001r. Japoński Nikkei 225 spadło 3 procent, w Hong Kongu Hang Seng spadł o 4%.  Na razie jest to 9-ty najgorszy dzień w historii Dow Jones, jednak jeszcze daleko mu do 22% spadku z 1987 roku. W Australii inwestorzy stracili ponad 50 miliardów dolarów, ASX 200 index spadł o 4%.  Jak widać, podniesienie pułapu długu publicznego o 238 mld $, który przekroczył 100% PKB (dotąd pułap wynosił nieco mniej niż PKB, 14,3 bln $), wcale nie uspokoiło inwestorów, wręcz przeciwnie. Problemem bowiem jest sytuacja ekonomiczna USA, która mimo podniesienia pułapu nie sprzyja inwestorom. Mimo zapewnień Wall Street, że ekonomia w USA się poprawi w drugiej połowie tego roku, doniesienia wykazały zupełnie inną sytuację – wzrost ekonomiczny jest najniższy od czasu Wielkiej Recesji.

Inwestorzy więc czekają, banki starają się przekonać ich do inwestowania w najdziwniejsze sposoby, np. New York Mellon ma zamiar wprowadzić opłaty za duże depozyty gotówkowe. Rekordowe ceny kruszców potwierdzają, że inwestorzy próbują przeczekać ten kryzys.

Na warszawskiej giełdzie WIG też spadł

W Europie sytuacja jest jeszcze gorsza. Na londyńskiej giełdzie inwestorzy stracili wczoraj prawie 50 miliardów funtów, w ciągu tygodnia – 262 miliardy!  Tu do problemów w USA dochodzą jeszcze walące się ekonomie Włoch i Hiszpanii. Po Grecji i Irlandii, ewentualna pomoc tak dużym krajom może spowodować zawalenie się ekonomii całej Unii Europejskiej.

Wall Street Journal spodziewa się chyba ciekawej sytuacji na dzisiejszej giełdzie – utworzono w tym celu blog o nazwie MarketMeat, na którym będą na bieżąco dodawane informacje o tym co się dzieje na rynku.

Komentarze na największym amerykańskim forum dyskusyjnym Godlikeproductions.com nie są optymistyczne, wiele osób zgadza się z opinią, że to może być początek dawno zapowiadanego „końca świata”.

Włosi rzucili się na banki by wyciągać depozyty!

Na różnych stronach internetowych pojawiła się plotka, że Włosi masowo zaczęli wyciągać depozyty z banków. Przyczyną może być naprędce szykowany bail-out w stosunku do Włoch, podobnie jak to się stało z Grecją i Irlandią.  To, że sytuacja jest poważna świadczy fakt, że w trybie pilnym spotkanie  Sarkozy’ego, Merkel i Zapatero – właśnie na temat sytuacji rynkowej.

Jeśli plotka na temat masowego wyciągania depozytów we Włoszech okaże się prawdziwa, może to oznaczać koniec Euro. Taka sytuacja byłaby praktycznie nie do zatamowania, nawet przez Europejski Bank Centralny. Uniemożliwienie transferów oznaczałoby dla klientów banków niewypłacalność banków, a to spowodowałoby jeszcze większą panikę.

Należy nadmienić, że informacja wyszła na Twitterze od Larry Kudlowa komentatora  CNBC, Kudlow ujawnił, że „ktoś puścił plotkę na ten temat”, nie podając szczegółów –  tak więc ktoś może mieć w tym niecny cel. Wygląda na to, że wojna pomiędzy euro i dolarem dopiero się rozgrzewa.

Plotka została puszczona wczoraj, jak na razie nie ma jej potwierdzenia.

Nie bierz udziału w szwindlach na portalach społecznościowych!

Jak podaje portal www.demotywatory.pl, użytkownicy na Facebooku są „towarem”, którym się później handluje np. na Allegro! Demotywatory radzą w takiej sytuacji nie klikać na takich linkach, ale po prostu zgłosić spam. Czyżby kolejną ściema by wyciągnąć na naszej głupocie jak najwięcej kasy?

Wikary.pl umieszcza podstępne skrypty na swojej stronie prowadzące do Facebooka!

Z komentarza ArO: Chciałem podzielić się sposobem w jakim niektóre serwisy pozyskują fanów na facebooku. Mowa tutaj jest o jednym z popularnych serwisów ze śmiesznymi obrazkami o nazwie Wikary – dostępny pod adresem Wikary.pl. Przed sekundą wszedłem na serwis i po kliknięciu w jakiekolwiek miejsce na stronie (obojętnie jakie) stałem się natychmiastowo fanem na facebooku – zupełnie nieświadomie. Po głębszych oględzinach okazuje się, że w kodzie znajduje się tajemniczy wpis o nazwie fanscript.

Zbulwersowany sytuacją zapytałem na tamtejszym wallu jakim cudem stałem się fanem serwisu skoro nigdy nie klikałem na przycisk lubię to. Mój wpis został usunięty jeszcze w tej samej minucie.  Prowadząc dalej moje śledztwo natrafiłem na interesującą aukcję na allegro: http://allegro.pl/facebook-skrypt-zdobywania-fanow-100-skuteczny-i1628614635.html

Sposób działania jest wyjaśniony na aukcji. Facebook po zorientowaniu się usunie nie tylko fanpage, ale i zablokuję domenę na jakiekolwiek widgety (typu share/like). Myślę, że będzie to przestroga dla innych, którzy już wpadli lub wpadną na takie „genialne pomysły”.

To jest nagminne np klinie twój znajomy na przycisk lubię to i automatycznie rozsiewa się po użytkownikach.

Reklamy

174 responses to “Wydarzenia i komentarze, 5 sierpnia 2011r

 1. Cupakk 5 sierpnia 2011 o 12:07 pm

  Być może wszystko przypieczętowane będzie deszczem meteorów z ogona Elenin, już tej jesieni.

  • dialog 5 sierpnia 2011 o 11:16 pm

   Smierc Smierc Smierc tym ktorzy jego powi esili te huje z NWO. PROSTE
   A agenci sa w Polsce i hasaja jak nic A polska ciemnota spi…PO,SLD,PSL DO ODSTRZALU

  • navajo88 5 sierpnia 2011 o 11:57 pm

   Cupakk to jeszcze nie ten czas !!!! ,ale spoko nadejdzie i to tak że naszemu zdziwieniu nie beńdzie końca !!!!
   J.M.H

 2. Grafik 5 sierpnia 2011 o 12:16 pm

  W końcu, coś co nas dotyczy bezpośrednio.
  A nie tam kosmici, giganci etc.
  Zaczął się wielki krach, na jesień będziemy piszczeć z bidy…Słowa Jackowskiego się sprawdzają…

 3. wojox 5 sierpnia 2011 o 12:58 pm

  No NASA dostanie na 3 minuty wszystkie nadajniki w USA aby OŚWIECIĆ LUDZI.
  Zapewne 9.11.2011 powiedzą w orędziu że ważni spadają do bunkrów a Wy się martwcie o siebie -Good Luck !!!

  • rabarbarek 5 sierpnia 2011 o 1:16 pm

   Dobrze wytlumaczone zjawisko Blue Beam . Proby twaja juz od dawna . W Afryce [wybrzeze Kosci Sloniowej] ukazala sie na niebie Matka Boska . Bylo to w kwietniu tego roku . W tym czasie trwaly w tym kraju zamieszki , ludzie gineli na ulicach , nie bylo co jesc. Miejsce ” cudu” wybrane zostalo wiec z pelna premedytacja [ a jeszcze dodatkowo mialo tam miejsce wydarzenie religijne zwiazane przeniesieniem posagu Matki Boskiej na inne miejsce, na co wiele osob nie wyrazalo zgody]
   Co ciekawe ostatnio na internecie ukazalo sie nowe video z tego wydarzenia , ale zmieniona jest klarownosc obrazu. Na tym video nizej obraz jest jeszcze zamazany , niewyrazny ,
   natomiast to nowe jest juz czyste jak lza.
   W ostatnim czasie coraz czesciej widzimy te cuda [Rosja, Wietnam , WKS, Egipt itd] , to przygrywka do tego najwazniejszego. http://www.youtube.com/watch?v=tKrZyRqmWG4&feature=related

   • Mariusz 5 sierpnia 2011 o 1:20 pm

    Naukowcy z NASA są przekonani, że na południowej półkuli Marsa jest woda, w której mogą występować żywe organizmy. To, że na Marsie jest lód odkryto już kilka lat temu, ale teraz okazuje się, że jest też woda w stanie płynnym. (WP)

    http://wiadomosci.wp.tv/i,Niezwykle-odkrycie-NASA,mid,850064,index.html

    • peryskop 5 sierpnia 2011 o 3:03 pm

     Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie dostrzega, że dla dystrakcji naszej uwagi przy spadkach na giełdach informacje pojawiają się jak … lód na Marsie a nawet woda na jego południowej stronie?

     Wodę leją już nieziemską!

     • baba wanda 5 sierpnia 2011 o 4:01 pm

      @peryskop
      ” W dekoderach kablówkowych montują mikrofony i kamerki”
      Masz moze linka do video, jak sie wymontowuje cos takiego z kablowki. Kiedys to ogladalam, ale nie moge do tego trafic teraz.

      • peryskop 5 sierpnia 2011 o 6:53 pm

       baba wanda
       nie znam jak w dekoderach kablówkowych wymontować mikrofony i kamerki
       mozna spróbować przysłonić, bo wylutowanie zapewne prześle alarm do centrali
       i jest ingerowaniem w ich „układ”.
       info o tych wynalazkach czytalem na wiosnę w Sekrety Ameryki

       • grawitacja44 5 sierpnia 2011 o 9:16 pm

        …Biblie poczytaj człowieku anie babawanda

        • baba wanda 6 sierpnia 2011 o 1:28 am

         Czy grawitujace czworki nie odrozniaja wandy od wangi? 🙂

    • nowecant 5 sierpnia 2011 o 3:21 pm

     Wiadomość podana na wp czy innymi portalu, zaczynająca się od „Naukowcy z NASA są przekonani, że…” u mnie ląduje w śmietniku.

   • Ania 5 sierpnia 2011 o 3:40 pm

    No ja was przepraszam…….. Blue beam jest faktem !
    Spróbowali na Afrykanach, że może bardziej zabobonni.
    To i u nas tylko patrzeć !

 4. gość 5 sierpnia 2011 o 1:08 pm

  Pytanie na ile spadki na giełdzie są spowodowane „koniunkcja” a na ile próbą wykolejenia dolara.
  Moim zdaniem ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna, gdyż wygląda na to że odłożenie niewypłacalności stanów (bo tylko tak można o tym mówić) nie przyniesie żadnego skutku.
  Nie zdziwiłbym się gdyby za owymi spadkami stały instytucje np. chińskie czy rosyjskie które ostatnio bardzo mocno skrytykowały działalność stanów (m.in. Putin który nazwał USA pasożytem współczesnej światowej gospodarki).

  • rabarbarek 5 sierpnia 2011 o 2:59 pm

   Na to pytanie moglibysmy sobie odpowiedziec gdybysmy wiedzieli kto wycofuje pieniadze z gieldy. Oczywiscie chodzi w tym przypadku o wielkie podmioty gospodarcze, a nie o ciulaczy , ktorzy rzucili sie do wycofywania pieniedzy z gield . Niestety sa to zagrywki na skale swiatowa i zaden kraj nie obroni sie przed bankierami. Mamy do czynienia z jawnym atakiem finansowym na nasze oszczednosci , bo przeciez ci wielcy juz dawno zainwestowali w zloto [ prawdziwe] i ziemie w Ameryce Poludniowej .
   Widzieliscie wczoraj solenizanta Obame , ktory obchodzil 50te urodziny? Na zmartwionego nie wygladal , wprost przeciwnie , usmiech od ucha do ucha nie schodzil mu z twarzy. I on i inni doskonale wiedza o co w tym wszystkim chodzi i swiatnie sie bawia. Rozwalaja stary porzadek i tworza nowy . Upadnie i dolar i Euro ale zanim to nastapi wydoja gospodarki z resztek majatkow. Zwroccie uwaga , ze leca rowno wszystkie gieldy , a to oznacza , ze nie ma gdzie i w co inwestowac.
   Od kilku dni np. Grecy masowo wycofuja pieniadze nie tylko z gieldy ale tez z bankow. Jest swietny artykul na ten temat , [ nizej] Opisano w nim sytuacje w Grecji i to jak pod kosciolami ustawiane sa kuchnie dla biednych i przychodza tam Grecy , ktorzy do niedawna nie potrzebowali zadnej pomocy. Banki oblegane przez zwyklych obywateli , nie nadazaja z wyplatami. Opisany jest przypadek Greka , ktory pieniadze wyjete z banku , wlozyl w torbe plastikowa i schowal w garazu. Niestety torba pachniala jedzeniem i pieniadze znalazly sie w brzuchu myszy. Panika siega zenitu Juz dzisiaj inwestorzy potracili miliardy , zwlaszcza ci , ktorzy inwestowali w akcje dlugoterminowe wysokiego ryzyka. Czas pokaze o co w tym wszystkim chodzi.

   http://www.guardian.co.uk/world/2011/aug/01/greece-panic-changehttp://www.guardian.co.uk/world/2011/aug/01/greece-panic-change

  • sebecx 5 sierpnia 2011 o 10:48 pm

   nie mam dzisiaj w ogóle czasu napisać, bo musiałem popracować … udało mi się w Lublinie rozdać po pracy tylko 35 ulotek ale dobre i to… @gość bardzo spokojnie i delikatnie napisałeś… powiem tak: USA pokazało wszystkim inny krajom na świecie, że ich, czyli USA zasady gry nie dotyczą…. my tutaj wiemy czyja to „sprężyna” i do czego to zmierza, ale ludzie nie… przyspiesza Qe3 http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/trend_trak_baza,p17364528 … przyspiesza hiper inflaaaaaaaaaacja… !!!!

 5. navajo88 5 sierpnia 2011 o 1:22 pm

  Święte słowa panowie szlachta!!!!!!! rynki zaczynaja powoli acz nie ubłagalnie się walić ipodejżewam że za tym wszystkim stoją amerykanie !!! . Po prostu chcą wywalić kompletnie dolara na śmietnik Histori ,a przy okazji pokazać chinolom że amerykanie nie dadzą się taj łatwo wyjajać jak myśleli chńczycy ,krótko mówiąc zbliżają się bardzo ciekawe czasy !!!!!!! ,ale to nie koniec bo nadejdą jeszcze ciekawsze i znacznie grożniejsze czasy .
  Mam nie odparte przeczucie że ,,,, a zresztą nie bendę o tym pisał ,kazy ma oczy i własny rozum i każdy powinien zauważyć ten nadchodzący bardzo grożny moment w naszym życiu ,życiu wszystkich ludzi !!!
  J.M.H

  • rabarbarek 5 sierpnia 2011 o 3:04 pm

   Navajo , od dawna juz jestes bardzo tajemniczy. Odslon rabek tajemnicy. Kazdy widzi … ale nie kazdy patrzy w te sama strone. Czekam na dokonczenie zdania „Mam nie odparte przeczucie , ze…?????? Nie dodam Twojego ha, ha, ha , bo chyba nie bedzie to smieszne dokonczenie.

   Pozdrawiam jak zwykle

   • navajo88 6 sierpnia 2011 o 12:12 am

    Dzięki rabarbarek ! , a co do tej mojej tajemniczości to nie ma nic w tym tajemniczego !!!! ,bo po co mam pisać że to wszystko się zaczeło walić kiedyś padały cywilizacje a dzisiaj archeolodzy starają się wyjaśniać te upadki przez zmianę klimatu i tym podobne ,ale to nie prawda to wszystko jest wina nas ludzi !!! i tylko włącznie ludzi ,bo wy jako gatunek zamieszkujący ziemię zatraciliśmy własne poczucie wartości i nie przemawia tu prze zemnie jakaś religia ,bo po prostu ja jestem nie wierzący i potrafię dodać 2+2 .
    Wszyscy podlegamy ewolucji i widać że nadchodzi czas żeby ludzie zrobili miejsce dla następnej generacji życia na ziemi to jest tak oczywiste że aż proste !!!!! ale nie wszyscy muszą w to wierzyć bo i po co ! co to da ludiom ???? odpowiadam NIC!!!!!!
    Widzisz rabarbarek i tu właśnie tkwi ta cała moja tajemniczość ,nie pretenduję sobie prawa do bycia wizjoneren czy bycia innym prorokiem ,ja staram się patrzeć na świat realnie i co najważniesze patrzeć w rzeżwy sposób i tyle kochany i szacowny rabarbarku
    Pozdrawiam J.M.H

 6. Jurek 5 sierpnia 2011 o 1:32 pm

  e tam , dołnowaty dzons ma do poziomu 800 jeszcze sporo lotu.
  Przy poziomie 800 -w latach 70-tych- giełda odzwierciedlała rzeczywistą wartość inwestycji i w miarę zrównoważoną wielkość pieniądza na rynku.
  Ta cała gówniana góra ponad ten poziom ( 800 ) aż do wysokości ok 10 tys teraz, to lewy pieniądz rodzący jeszcze lewszy pieniądz. Niech to g. pochłonie tego mamona.

  • monitorpolski 5 sierpnia 2011 o 3:27 pm

   Dow Jones dzisiaj rośnie. Panika jest chyba opanowana.

   • peryskop 5 sierpnia 2011 o 6:57 pm

    rychłemu nieboszczykowi lubi się poprawiać…

 7. Bird1-2 5 sierpnia 2011 o 1:37 pm

  @Grafik
  W końcu co nie. Ludzie będą umierać, strach, biega i głód, cierpienie. Rewolty, zamieszki, wojny domowe. W końcu ludzie będziecie mieli to co chcieliście.

  W końcu sie dzieje!. Niech każdy to powie. SIE DZIEJE!

  • Lamacz Matryc 5 sierpnia 2011 o 2:58 pm

   Niech sie dzieje!!!!

   • Grafik 5 sierpnia 2011 o 5:30 pm

    Niech się dzieje! 🙂

 8. ostatni rozsądny? 5 sierpnia 2011 o 2:27 pm

  Nie uda im się zalamac światowej gospodarki. Nawet jeśli padnie dolar, co z reszta jest kwestia czasu, bo leżąca i kwiczaca, gospodarka usanska nie przetrzyma kolejnego kryzysu… To reszta swiata mimo wielkich kłopotów i bankructw poszczególnych krajów, wyjdzie z tego cało, a niektórym państwom wyjdzie to wszystko nawet na dobre. Tym naszym wrogom chyba się grunt zaczyna palić pod nogami bo chwytają się sposobów wręcz idiotycznych, bo jak inaczej nazwać sytuacje w której kreują kryzys, który najbardziej dotknie ich najważniejsze „narzędzie” czyli usa. Sami sobie gola strzelają. Świat sobie doskonale bez usa poradzi.

  • peryskop 5 sierpnia 2011 o 2:58 pm

   ostatni rozsądny napisał: …chwytają się sposobów wręcz idiotycznych, bo jak inaczej nazwać sytuacje w której kreują kryzys, który najbardziej dotknie ich najważniejsze „narzędzie” czyli usa.

   Tu można znaleźć wyjaśnienie tego paradoksu – i wielu innych!
   http://marucha.wordpress.com/2011/08/04/skowyt-psa-poety-5

   Także w poprzednich odcinkach oraz w dyskusji.

   Warto poświęcić czas żeby się dowiedzieć na jakim świecie właściwie żyjemy.

  • nowecant 5 sierpnia 2011 o 3:16 pm

   „Oni” mają już tą gospodarkę, a teraz będą chcieli ją sztucznie załamać, żeby ludzie z biedy i strachu im uwierzyli. Dadzą Ci kromkę chleba jak będziesz wielbił Szatana, a potem i tak Cię zabiją.

   • sebecx 6 sierpnia 2011 o 6:16 am

    dokładnie… przecież to jest Ich gospodarka… bawią się ludźmi, a ludzie myślą, że mogą się wdrapać na szczyt piramidy, a tam miejsca zajęte…

 9. ArO 5 sierpnia 2011 o 2:53 pm

  Witam,
  chciałem podzielić się sposobem w jakim niektóre serwisy pozyskują fanów na facebooku. Mowa tutaj jest o jednym z popularnych serwisów ze śmiesznymi obrazkami o nazwie Wikary – dostępny pod adresem Wikary.pl.
  Przed sekundą wszedłem na serwis i po kliknięciu w jakiekolwiek miejsce na stronie (obojętnie jakie) stałem się natychmiastowo fanem na facebooku – zupełnie nieświadomie.
  Po głębszych oględzinach okazuje się, że w kodzie znajduje się tajemniczy wpis o nazwie fanscript.
  Zbulwersowany sytuacją zapytałem na tamtejszym wallu jakim cudem stałem się fanem serwisu skoro nigdy nie klikałem na przycisk lubię to. Mój wpis został usunięty jeszcze w tej samej minucie.
  Prowadząc dalej moje śledztwo natrafiłem na interesującą aukcję na allegro: http://allegro.pl/facebook-skrypt-zdobywania-fanow-100-skuteczny-i1628614635.html
  Sposób działania jest wyjaśniony na aukcji.
  Facebook po zorientowaniu się usunie nie tylko fanpage, ale i zablokuję domenę na jakiekolwiek widgety (typu share/like). Myślę, że będzie to przestroga dla innych, którzy już wpadli lub wpadną na takie „genialne pomysły”.
  Źródło http://pokazywarka.pl/fed243-3/
  Komentarze
  http://www.wykop.pl/link/755427/facebook-hack-w-jaki-sposob-polskie-serwisy-pozyskuja-nieswiadomie-fanow-na-fb/

  To jest nagminne np klinie twój znajomy na przycisk lubię to i automatycznie rozsiewa się po użytkownikach.

  • monitorpolski 5 sierpnia 2011 o 3:29 pm

   Wsadzam to na górę!

   • ArO 5 sierpnia 2011 o 3:44 pm

    mistrzu literówka nie „skryty” tylko skrypty

 10. Lamacz Matryc 5 sierpnia 2011 o 3:09 pm

  Upadek USA jest planowany i celowy,wiec nie sadze ze szczelaja sobie gola,a raczej wszystko idzie zgodnie z planem.

  • sebecx 6 sierpnia 2011 o 7:59 am

   ..no pewnie.. cel nadrzędny jest realizowany, a reszta to folklor mający na celu wszystko uatrakcyjnić… kur.w.a mać nie mogę zrozumieć ludzi, grających w kapitalistyczną grę, którzy uważają, że są mądrzejsi od tych co drukują pieniądze… więcej powiem, większość ludzi jest przekonana, ze oni im tego nie zrobią, bo przecież – uwaga !! cytuję – ” mają z nas kasę” …. ludzie nie kumają, że oni te pieniądze drukują więc mogą sobie wydrukować ich dowolną ilość… pieniądz jest narzędziem kontroli umysłów, a zwłaszcza kredyt, bo kredytobiorca myśli, że coś ma……

   • sebecx 6 sierpnia 2011 o 8:00 am

    …oczywiście są też zdrowe mechanizmy i kredyty ale to obecnie margines… a tutaj zajmujemy się banksterką .. 🙂

 11. ArO 5 sierpnia 2011 o 3:15 pm

  Coś o Nibiru, Elenin, oczywiście jak to nie dezinfo http://www.youtube.com/watch?v=uaAeDV8EzEc

 12. rabarbarek 5 sierpnia 2011 o 3:15 pm

  Zobaczcie jak sie chlopaki ciesza , ze wszystko pada. Gospodarki sypia sie w proch , bomby leca gdzie trzeba , spanikowane narody nie wiedza w ktora strone patrzec , biedni umieraja z glodu czyli , ze wszystko idzie zgodnie z planem . Poklepmy sie po plecach i wypijmy kielicha za zdrowie wielkiego wykonawcy[ bo architekci siedza gdzies cicho i w skupieniu rysuja nowe plany] zmian , ktory niedawno razem z tlumami niczego nie podejrzewajacych Amerykanow , krzyczal „WE want change!”
  http://photos.denverpost.com/mediacenter/2011/08/photos-birthday-celebration-for-president-obama-in-chicago/#2

 13. miki 5 sierpnia 2011 o 3:32 pm

  parafrazując słowa Obawy:
  „jes dej ken!”

  • miki 5 sierpnia 2011 o 3:35 pm

   *Obamy of kors

   • Inka 6 sierpnia 2011 o 12:49 pm

    Ciekawe przejęzyczenie, freudowskie chyba trochę 🙂

 14. Ania 5 sierpnia 2011 o 3:46 pm

  No, to chłopaki, przygotujcie się…..
  http://wolnemedia.net/polityka/6-nowych-rodzajow-broni-do-tlumienia-protestow/

  Tyle, że u nas, dopóki ZUS wypłaca świadczenia, to protestów nie będzie.

 15. Ania 5 sierpnia 2011 o 3:55 pm

  No i jeszcze … idzie nowe.
  http://grawitacja44.wordpress.com/2011/08/03/dzien-w-ktorym-dolar-sie-skonczy/

 16. luna 5 sierpnia 2011 o 4:32 pm

  Kontrowersyjny ksiądz pokazał nową flagę Polski

  Suspendowany ksiądz Piotr Natanek zaprezentował podczas jednej ze swych homilii propozycję nowej polskiej flagi – donosi „Dziennik Polski”.

  Podczas jednej ze swych homilii wygłoszonej w pustelni w Grzechynii, ksiądz Piotr Natanek zaprezentował propozycję nowej flagę Polski. Została ona zaprojektowana osobiście przez duszpasterza.

  Projekt księdza Natanka od obecnej flagi różni się tym, że zamiast czerwieni jest na niej kolor amarantowy (kolor różowoczerwony z odcieniem fioletu). Według kontrowersyjnego duszpasterza „czerwony źle się kojarzy”. W środkowej części jest tarcza złotego koloru, na której widnieje serce Jezusa z czterema promieniami. Obecni na mszy nagrodzili nowy pomysł ks. Natanka rzęsistymi brawami – czytamy w „Dzienniku Polskim”………
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/kontrowersyjny-ksiadz-pokazal-nowa-flage-polski,1,4814042,region-wiadomosc.html
  —————————————————–
  Obawiam się, że Natankowi już całkiem odbiło, flaga Polski mu się nie podoba………….

  • monitorpolski 5 sierpnia 2011 o 5:58 pm

   Bowiem ks. Natanek wie, że w 1926 dano nam masońskiego orła!

   • luna 5 sierpnia 2011 o 6:48 pm

    Monitor, a co ma wspólnego ze sobą wizerunek orła i kolory flagi narodowej ?
    Barwy flagi złożone z dwóch poziomych pasów: białego oraz czerwonego są odwzorowaniem kolorystyki godła państwowego, który stanowi orzeł biały na czerwonym polu. Zgodnie z zasadami heraldyki pas górny reprezentuje białego orła, a dolny czerwone pole tarczy herbowej[2]. Kolory te według symboliki używanej w heraldyce mają następujące znaczenie:

    Koloru białego używa się w heraldyce jako reprezentację srebra. Oznacza on także wodę, a w zakresie wartości duchowych czystość i niepokalanie.
    Kolor czerwony jest symbolem ognia, a z cnót oznacza odwagę i waleczność[2].

    Orła Białego w herbie mamy od ok. 1000 roku i od tego czasu przeszedł on wiele zmian, ale zawsze był to orzeł ( do nastania władz komunistycznych zawsze w koronie ) na czerwonym tle, a nie jakieś amaranty i złote tarcze z sercami, choćby i nawet z wizerunkiem Jezusa. Nie jesteśmy państwem kościelnym, żeby na fladze narodowej umieszczać wizerunek Jezusa czy Maryi albo innych symboli religijnych, a ponadto mamy swój własny Herb i Barwy Narodowe od wieków, z dumą noszone przez naszych przodków na zbrojach i sztandarach ( oni pewnie nie słyszeli o masonach).
    Na pierwszych flagach i sztandarach reprezentujących Królestwo Polskie widniał biały orzeł w koronie na czerwonym tle. Jan Długosz opisując przygotowania do bitwy pod Grunwaldem pisze o „chorągwi wielkiej, na której wyszyty był misternie orzeł biały z rozciągnionemi skrzydły, dziobem rozwartym i z koroną na głowie, jako herb i godło całego Królestwa Polskiego”.

    Tu można poczytać i zobaczyć jak wyglądał nasz polski Orzeł Biały od najstarszych czasów :
    http://akromer.republika.pl/orzel.html

  • peryskop 5 sierpnia 2011 o 11:37 pm

   przemilcza się, że to nie jest pomysł ks. Natanka, ale flaga Polski wedlug św. Faustyny

   http://gloria.tv/?media=176364

   zwróćcie uwagę na ocenzurowany „Dzienniczek”

   • peryskop 5 sierpnia 2011 o 11:44 pm

    @luna napisała: http://akromer.republika.pl/orzel.html
    ale na tym linku calkowita cisza o masonskich gwiazdkach

    O dodanych Orłowi Białemu masońskich gwiazdkach jest np. tu

    http://marekkajdas.nowyekran.pl/post/9450,zwiazek-podhalan-proponuje-aby-w-godle-polski-znalazl-sie-krzyz-news-z-rzepy

    Tam także o usuniętych jeszcze przez władze sanacyjne dwóch zwrotkach z polskiego hymnu narodowego.

 17. GalAnonim 5 sierpnia 2011 o 4:40 pm

  137-sekund-blackout 30 Lipiec 2011 o 9:35 am

  Operacja MASON rozpoczeła się w marcu a dokładnie 11 a skończy się w listopadzie (March, August, September, October, November) 4 sierpnia proszę się spodziewać gwałtownego załamania giełd jeszcze gorszego niż w 2008
  ================================================
  monitorpolski: podkreśliłem ten wpis. Ciekawe!

  • miki 6 sierpnia 2011 o 2:56 pm

   To prawda, bardzo ciekawy układ liter, nie rzuca się w oczy i dla wielu podpada pod wiadome teorie (jak zwykle…) ale kto ma oczy ten widzi. Dzięki za wychwycenie. Już niedługo będziemy mogli sie przekonać czy na finał przypadnie nam jesienny „festyn kosmiczny” (komety, koniunkcje planet, pamiętne oświadczenie szefa NASA do pracowników, no i nie zapominajmy o równej rocznicy WTC a także ciekawych datach z ich ulubionymi cyferkami). Czuję w kościach że czeka nas moc atrakcji….

 18. Broke 5 sierpnia 2011 o 4:54 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1713065,0,1,minister–wicepremier–rolnik,wiadomosc.html

 19. wacpan 5 sierpnia 2011 o 4:54 pm

  zobaczcie na chorogiew przedwyborcza!!!!!!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Miliony-Polakow-zostaly-oszukane,wid,13662082,komentarz.html?ticaid=1cca1&_ticrsn=5

 20. Stanisław 5 sierpnia 2011 o 5:00 pm

  Przed chwilką na WP podano informację że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo …. trochę to dziwne …

  • luna 5 sierpnia 2011 o 5:13 pm

   Ja też w to nie wierzę……. szok normalnie. Pewnie coś niewygodnego wiedział. Szkoda człowieka, był jednym z nielicznych, któremu moim zdaniem zależało na Polsce i Polakach. Nie bał się mówić prawdy nawet za cenę ośmieszania i kpin. Właśnie ostatnio się zastanawiałam, czy na niego ( samoobronę ) nie glosować. A tu proszę ktoś go ,,sprzątnął” bo w samobójstwo nigdy nie uwierzę……

  • rabarbarek 5 sierpnia 2011 o 5:47 pm

   Brzmi to jak ponury zart prima aprilisowy. Choc nie przepadalam za Nim , to trzeba przyznac , ze niektore Jego wystapienia byly odwazne . Podejrzewano , ze byl czlowiekiem sluzb , i wykonywal zadania , ktore mu zlacano. Jednak ja zawsze mialam jakies obiekcje wobec takich ocen. Wielokrotnie mowil glosno rzeczy , ktorych inni bali sie powiedziec nawet szeptem. Bardzo trudno bedzie uwierzyc w jego nagla smierc a jeszcze trudniej w samobojstwo. Tacy ludzie po prostu nie sa w stanie targnac sie na swoje zycie , chyba ze z czyjas pomoca.
   Juz Mu nic nie pomoze poza goraca modlitwa .

   • sono 5 sierpnia 2011 o 5:58 pm

    to pewnie jak z tym zartem z poeta Majakowskim
    „Majakowski popelnil samobojstwo. Taaaaak, a Jego ostatnie slowa brzmialy :
    „Tawariszczi , nie strielajtie”.

   • luxjacek 5 sierpnia 2011 o 7:49 pm

    luna i rabarbarek,powiedzieliście to wszystko o czym ja myślę.

 21. wacpan 5 sierpnia 2011 o 5:02 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Andrzej-Lepper-popelnil-samobojstwo,wid,13664721,pozegnanie.html

  • jantar 5 sierpnia 2011 o 5:41 pm

   Nie wierzę w samobójstwo Leppera . Musiał mieć naprawdę mocno kompromitujące materiały i być może chciał je ujawnić w kampanii wyborczej .
   Doczekaliśmy się w Polsce zamordyzmu politycznego .

 22. wacpan 5 sierpnia 2011 o 5:08 pm


 23. ostatni rozsądny? 5 sierpnia 2011 o 5:11 pm

  …a ja wam mówię ze nie czas jeszcze na żałobę. Owieczki nie są jeszcze dość oglupione żeby zdychac z głodu bo oni se tak chcą, nawet jeśli 99% owieczek niema pojęcia o ich istnieniu to jeść się chce nawet slepym. Na krachu gospodarki najwiecej stracą ci co najwiecej maja, czyli własnie oni. I ja wiem ze im na pieniądzach nie zależy, ale pieniądze to ich jedyna przewaga nad nami, wiec… zreszta sami pomyślcie.

  edit//…
  I ja naprawdę zdaje sobie sprawę ze rzucenie usa na kolana to cześć ich planu i to cześć nieodzowna. Ameryka musi nie mieć czasu ani środków żeby mieszać się w problemy innych części swiata żeby mogli spokojnie te problemy stwarzać(a bedą je stwarzać i to na potęgę). Ja jednak wciąż uważam ze jest to trochę z ich strony nie rozsądne.

 24. ArO 5 sierpnia 2011 o 5:15 pm

  Z tym samobójstwem to trochę nienormalne, na logikę to każdy człowiek chce żyć nawet ten w agonii depresji czy śmiertelnej chorobie, tu musiał ktoś zadziałać bo Andrzej coś wiedział, śmierć nigdy nie dzieje się bez prawdziwej przyczyny.
  Coś mi się zdaje zabrali się za jednostki.

  • monitorpolski 5 sierpnia 2011 o 5:18 pm

   Masz jakieś wątpliwości? Już krążyła plotka, ze go sprzątną.

   • Stanisław 5 sierpnia 2011 o 5:45 pm

    Widać był bardzo niewygodny dla POpapranych politycznie, jednak jak już zaczynają zabierać się za jednostki, to należy się spodziewać że nie był ostatnim niewygodnym, na kogo teraz padnie ? czy ostatni rozsądni jacy jeszcze zostaną, będą musieli być stale pilnowani, by nie zdarzyła się im taka „niespodzianka” jak już sp Lepperowi ……

    • luna 5 sierpnia 2011 o 9:07 pm

     Czy aby tylko PO ? Czyżbyś zapomniał, że Lepper miał być świadkiem w aferze gruntowej ? Teraz Kaczyński ma czyste rączki, świadka nie ma……

 25. ostatni rozsądny? 5 sierpnia 2011 o 5:20 pm

  A i jeszcze jedno dodam.
  Jeśli przesadza z tym kryzysem to im się tyle Islandii na świecie nagle zrobi ze się sami nie odnajda w balaganie jaki zrobili. Mówiąc Islandii msm na myśli kraje które powiedzą „sorki, kasujemy dług publiczny bo i tak niemamy z czego oddać. Jak chcecie to się obrazajcie i zrywajcie stosunki dyplomatyczne, nasz naród jest dla nad ważniejszy niż wasze odsetki”.

 26. ArO 5 sierpnia 2011 o 5:23 pm

  • rabarbarek 5 sierpnia 2011 o 7:18 pm

   W ksiazce Lista Leppera , Lepper napisal…s. 18 [po opublikowaniu tego wlasnie przemowienia]

   ” Gdy skonczylem , rzeczywiscie bylo cicho jak makiem zasial. Ale wkrotce miala sie zaczac wrzawa , glownie medialna. Politycy niemal wszystkich opcji oskarzali mnie o kazdy mozliwy niecny czyn, jak gdyby chcieli przekrzyczec wlasne sumienia. W atakach wscieklosci nie ustawali zwlaszcza przedstawiciele SLD i Platformy, poruszeni podanymi przeze mnie informacjami na temat ich partyjnych towarzyszy…”

   Na stronie 34 napisal,

   ” Na Leppera mozna wrzeszczec , obrzucac go blotem i obelgami . Lepper jest chamem i mozna mu przypisywac cechy wszystkich zwyrodnialcow tego swiata. Hitlera , Mussoliniego, Goebbelsa, Miloszewicza . Na Leppera rzucily sie elity polityczne i ich media – jak sfora wscieklych psow. Elity nienawidza racji prostego czlowieka , jego godnosci , pogardzaja jego zyciem bez nadziei.
   Ale Lepper nie jest sam . Takich Lepperow sa dzisiaj juz setki tysiecy , miliony .”

   Skad my znamy te metody walki z przeciwnikiem politycznym ?

   • Grafik 6 sierpnia 2011 o 8:30 am

    To był na prawdę wielki człowiek, który nie bał się mówić. Nie bał się przetłumaczyć prostym ludziom jak się ich oszukuje i kłamie w żywe oczy…on chciał coś zmienić…szkoda że nie wiedział że jest tak wielu takich ludzi jak my. Którzy chcą wejść na barykadę i rzucić pierwszy kamień…

 27. iHe 5 sierpnia 2011 o 5:59 pm

  http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-14424247
  Ciekawe nie wiedzą gdzie jest Polska a Leppera znają..
  Wiadomość od NWO dla wykluczonych nie tylko w Polsce :
  morda w kubeł:[
  A o fuckushmike jakoś nie pamiętają..
  Niebawem nasza dzielna pro kur.a tura umorzy śledztwo jak to w przypadku innego samobóstwa
  To pewnie z tej samej serii:
  http://wiadomosci.onet.pl/2100815,11,tajemnicza_smierc_dyrektora_kancelarii_premiera,item.html
  http://piersi-blondynki.blog.onet.pl/Samobojstwo-dyrektora-generaln,2,ID396702635,n
  W Polin jeszcze nigdy tak często nie ginęli byli ministrowie,świadkowie koronni,politycy.
  Znowu też mamy dzienikarzy wariatów.
  Ktoś w tym kRaju ma na rękach krew..

  • monitorpolski 6 sierpnia 2011 o 4:06 am

   brygady śmierci Mosadu, nie wiesz?

 28. sono 5 sierpnia 2011 o 6:01 pm

  Nato szykuje sie powoli do ataku na Syrie, a potem moze na Iran.
  http://www.infowars.com/russian-envoy-nato-is-planning-attacks-on-syria-iran/

 29. sono 5 sierpnia 2011 o 6:04 pm

  12 znakow wskazujacych, ze jestesmy zdalnie sterowani an utworzenie NWO.
  http://www.infowars.com/twelve-triggers-driving-mankind-towards-world-government/

 30. Ditka 5 sierpnia 2011 o 6:15 pm

  Jakąś godzinę temu był wywiad w TVP z jakimś gościem ale niestety nie zdążyłam i nie pamiętam jak się nazywał. Mówił o tym, że Andrzej Lepper był osobą bardzo waleczną i ambitną i ostrzegał (w moim odczuciu) żeby politycy za bardzo się nie wychylali. Tak to mniej więcej brzmiało. Szukałam tego na oficjalnej ich stronie ale na razie nie mogę znaleźć

 31. Ditka 5 sierpnia 2011 o 6:22 pm

  tzn. ten gość ostrzegał – dla ścisłości

 32. ostatni rozsądny? 5 sierpnia 2011 o 6:30 pm

  Jedrek nie żyje????! No świat się istotnie kończy.

 33. Warszawiak 5 sierpnia 2011 o 6:43 pm

  Ja nie wierzę w kłamstwo o Jego śmierci.

  Został zamordowany przez Mosad albo CiA !!

  Ludzie z charakterem nie wieszają się tak po prostu w siedzibie swojej partii…

 34. oficer WP 5 sierpnia 2011 o 6:57 pm

  BOJ TO BEDZIE OSTATNI !!!

 35. gozdek 5 sierpnia 2011 o 7:03 pm

  „skazani na egzekucje”
  „Po 1989 roku w Polsce miala miejsce cala seria dziwnych zgonow wysokich urzednikow panstwowych. Czy zgineli przypadkowo czy tez zostali zamordowani bo byli zagrozeniem dla interesow pewnych grup wplywow badz stanowili niebezpieczenstwo dla interesow obcych agentur w Polsce ? ”
  cały film: http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=932906778
  7 0dcinków: http://www.youtube.com/watch?v=zQKLKY0Wpmk

  najnowsze filmy

 36. wacpan 5 sierpnia 2011 o 7:06 pm

  http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/22936,sluzby-po-zbyly-sie-leppera

  • monitorpolski 6 sierpnia 2011 o 4:09 am

   Ten artykuł to skandal. Naprawdę się należy zastanowić komu ma służyć ten portal. Przecież Lepper swoimi wystąpieniami udowodnił, ze nie jest żadnym „śpiochem”. Tylko matoł może w to uwierzyć.

 37. Ania 5 sierpnia 2011 o 7:12 pm

  Jak się zastanowić, to był chyba jedyny człowiek zdolny stanąć na czele buntu….

 38. ostatni rozsądny? 5 sierpnia 2011 o 7:23 pm

  No i oczywiście wszyscy na hurrra krzyczą: zamach, morderstwo, spisek, uciszanie… a niech mi kto powie PO CO??? Po co go teraz uciszac skoro on już od dawna głownie śmiech wywołuje? Kiedy nie zależnie co i komu by nie powiedział to i tak nikt go serio by nie wziol. Kiedy nie stanowił absolutnie żadnego(politycznego) zagrożenia dla tych przy korycie. Po co się pytam??? W imię zasad??? Ludzie myślcie trochę.,.
  I żeby zaraz nie było, ja wcale nie uważam ze się powiesił, bardzo trudno mi to sobie wyobrazić żeby(kto jak kto ale…) Jedrek się targnol na życie. Ja poprostu doszukiwal bym się powodów jego śmierci gdzie indziej niż w polityce.

  • czytelnik 5 sierpnia 2011 o 9:59 pm

   GNOJU ZEJDZ MI Z OCZU !
   ANDRZEJ LEPPER Z NIEBA POKIERUJE WALKA O POLSKE i NIKT MU W TYM JUZ NIE PRZESZKODZI !!!

   • ostatni rozsądny? 6 sierpnia 2011 o 1:49 am

    NerwoSol NerwoSol i jeszcze raz NerwoSol…
    choć i ze specjalista nie zaszkodzilo by się skonsultować.

  • rabarbarek 5 sierpnia 2011 o 10:34 pm

   Ostatni rozsadny , dobrze , ze masz ten znak zapytania w nicku , bo gdyby nie on pomyslalabym , ze naprawde tak myslisz o sobie.

   Ale do rzeczy. I Tobie i wszystkim czytelnikom polecam goraco ksiazke pani Marii Wiernikowskiej pt. Zwariowalam . Kiedys rzucilam cytatem z tej ksiazki , ktora kiedy ja kupilam , wydawala mi sie glupia i nawet zalowalam , ze ja kupilam. Dzisiaj nie zaluje. Tam macie odpowiedz na pytanie co sie stalo. Polecam specjalnie strone 180 od gory. Ale i w innych miejscach , dosc jest informacji , zeby zrozumiec „samobojstwo ” pana Andrzeja. I zeby nie miec takich watpliwosci jak” ostatni rozsadny?”

   • ostatni rozsądny? 6 sierpnia 2011 o 1:56 am

    Skoro ty taka rozsądna jesteś i oczytana i wogule… To powiedz mi kto i czemu Jedrka schował?

    • rabarbarek 6 sierpnia 2011 o 3:01 am

     Ostatni rozsadny , dalam Ci dobra wskazowke. Mysle , ze mozesz zadac sobie troche trudu i znalezc ksiazke. I nie obrazaj sie , bo wszyscy jestesmy pod tym samym dachem , a leje coraz bardziej. Moje pierwsze zdanie bylo raczej zartem niz zlosliwa uwaga. Jestesmy tu po to , zeby dyskutowac i kazdy ma prawo do wlasnego zdania , ktore w kazdej chwili mozemy zmienic . Wszystko zalezy od argumentow , faktow , wydarzen .

  • ekonomiczny hitman 6 sierpnia 2011 o 1:41 am

   W samym filmie wyżej można zauważyć, że mówił prawdę. Wtedy gdy rządził ja nie rozumiałem o co chodzi i wszystkie te afery, wybuchowość działała na nie korzyść ale już wtedy zauważyłem, ze mówił rozsądnie i mówił prawdę (przynajmniej tak to wyglądało). Dzisiaj wiem czemu go tak atakowali a teraz jestem przekonany, że wiedział coś i miał plany, wiele razy mówił że się nie boi itd. w TV ktos co z nim rozmawiał jakoś dzien lub 2 temu mówił, że szykował się do wyborów i chciał z nim o tym pogadać. On mógł jeszcze coś zmienić w naszej polityce a teraz zostało tylko PO PiS, bali się go oj bali…

   2 znalezione linki:
   http://www.news.portalisko.pl/news/view/7333/bogdan_gasinski_zatrzymany
   http://www.rp.pl/artykul/697917-Smierc-Wieslawa-Podgorskiego–wspolpracownika-Leppera.html

  • monitorpolski 6 sierpnia 2011 o 4:16 am

   Lepper był jednym z nielicznych polityków z kręgosłupem. Twoja opinia o Lepperze świadczy o tym, że za dużo oglądasz tefałenów i innych gadzideł. NIe znam rozsądnie myślącego człowieka, u którego Andrzej Lepper „wywoływał śmiech”. Takie twierdzenia są celowo rozpowszechniane, żeby zniszczyć niebezpiecznych przeciwników politycznych. Czas pokazał, że Andrzej Lepper miał rację i wiele osób z tych, które przedtem zwątpiły – waśnie przez pralnię umysłową czynioną przez agenturalne media, teraz zaczęło się znów z sympatią patrzeć w jego stronę. Odbudowana Samoobrona może być poważnym problemem w Polsce dla globalistów. Bez Leppera nie będzie komu jej prowadzić. Trzeba mieć jednak nadzieję, że znajdzie się jakiś młody, odważny polityk, który go zastąpi – już dziś należy go szukać.

   • rabarbarek 6 sierpnia 2011 o 4:24 am

    Monitorze , tego wlasnie obawiam sie . A . Lepper byl moze kontrowersyjny , ale byl jedyny w swoim rodzaju i nie mial nastepcy. Kolejny polityk na jego miejscu moze byc podstawiony przez … aby zawladnac partia. Kon Trojanski…w wyborach.

   • oficer WP 6 sierpnia 2011 o 6:53 am

    Tak,to racja ,ze teraz SO zyska na popularnosci i faktycznie na czele winien stanac mlody,madry i
    bystry czlowiek SAMOOBRONY,wtedy ta partia ma szanse zmiesc wszelkie „kaczory i tuski” na swej drodze
    do ZWYCIESTWA POLAKOW !

  • ramires 6 sierpnia 2011 o 6:20 am

   W tej wypowiedzi faktycznie nie jesteś ostatnim rozsądnym. Kryminalne media go wyśmiewały a skoro złapałeś ten haczyk znaczy skutecznie ! Pytanie kto następny do odstrzału? Boję się że to może być Korwin Mikke , niewygodny dla tej samej sitwy !

 39. ArO 5 sierpnia 2011 o 7:25 pm

  wszyscy wszystko wiedzą, ale nikt nic nie wie

 40. ostatni rozsądny? 5 sierpnia 2011 o 7:27 pm

  Oho, post wcielo. Pewno się po spamie wałęsa.

  • rabarbarek 5 sierpnia 2011 o 7:30 pm

   Moj tez , znajda sie.

 41. wojox 5 sierpnia 2011 o 7:38 pm

  Księga Daniela podaje że kamień uderzy w nogi posągu, które to są Anglo-Ameryka. A wy ciągle szukacie przyczyn w tajnych ziemskich organizacjach…

 42. freenata 5 sierpnia 2011 o 7:39 pm

  Nie wiem , czy to znacie? Interesujące wystąpienie Andrzeja . Warto obejrzeć jeszcze raz http://www.youtube.com/watch?v=hgm3_BLDMuY

  • rabarbarek 5 sierpnia 2011 o 7:50 pm

   To byl rok 2002, czyli ten kiedy sp.AL byl bardzo aktywny w Sejmie i za granica. Jestem ciekawa czy ostatnio wypowiadal sie na temat sytuacji w Polsce i co sie z nim dzialo? Napiszcie pare slow .

 43. ArO 5 sierpnia 2011 o 7:41 pm

  W ciągu ostatniego roku uwidoczniło się wiele spraw:

  1. Umierają ludzie z jednej strefy politycznej (liderzy, osoby znane, na ogół przeciwni NWO). Śmierć omija ludzi z koalicji rządzącej.

  2. Władza zatwierdza nowe prawa tworzące państwo policyjne i totalitarne – krok po kroczku (strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży bez ostrzeżenia, nowe uprawnienia dla tzw. „stróżów prawa”, legalizacja nowych broni do rozpędzania tłumów, instalacja w całym kraju nowych syren alarmowych, które mogą być wykorzystywane do rozpędzania tłumu bo potrafią niszczyć bębenki słuchowe).

  3. Aresztowania i naloty policji na osoby krytykujące władze (jak np. na twórcę satyrycznej strony Anty-Komor, na Bogdana Goczyńskiego).

  4. Działania wymierzone w środowiska, które mogą skonsolidować się i mają moc aktywnego sprzeciwienia się władzy (np. kibice, nacjonaliści).

  5. Ogromne przyspieszenie zadłużenia Polski.

  6. Zatwierdzanie ustaw zgodnych z oczekiwaniami międzynarodowych korporacji od GMO (ustawa nasienna), farmaceutyków (Codex Alimentarius, delegalizacja ziół), gazu łupkowego (chcą stworzyć specustawę, która ułatwi eksploatację złóż gazu i rozwiąże problem z prawem ekologicznym i górniczym).

  7. Prywatyzacja resztek majątku narodowego, który przynosi budżetowi państwa dochody (firm niedochodowych nie sprzedajemy, tylko dochodowe). Itd., itp.

  Kto ma oczy ten widzi co się wyprawia. To nie wygląda na zbieg okoliczności, lecz świadome działanie, krok po kroku, według planu. A TVN-owcy, Polsatowcy i TVP-owcy smacznie śpią w hipnotycznym transie telenowel, tok showów i propagandy sukcesu Donalda Tuska.

  komentarz z http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/andrzej-lepper-nie-zyje/

  • iHe 5 sierpnia 2011 o 8:53 pm

   Czyli niebawem dołączymy do stowarzyszenia bankrutów,zwanego dla niepoznaki New World Order – świata wizjonerów finansowych którzy uratują nas przed skutkami kryzysu,globalnym ociepleniem,przeludnieniem,niedoborami wody,żywności,lekarstw i nie demokratycznym reżimami.
   Aaa zapomniałbym uratują nas też przed fundamentalistami religijnymi i terroryzmem.
   Do tego potrzebny jest veri chip – niedroga rewolucja w bankowości i każdej dziedzinie życia obywateli nowego świata..
   Koniec problemów z inflacją,obligacjami,spekulantami.My najwięksi spekulanci zapewnimy wam sprawiedliwy system podziału dóbr..
   Demokratycznie was wybraliśmy wykupując wasze aktywa i passywa czy wierzytelności.
   Demokratyczni politycy różnych opcjii rozumieli anachroniczność obecnego systemy dlatego udzielili nam entuzjastycznego poparcia przy wprowadzeniu tej idei w życie.
   Demokratyczne służby specjalne przy współpracy z policją udzieliły nam nieocenionego poparcia zawsze mając na względzie bezpieczeństwo i praworządność .
   Dziękujemy ekspertom,mediom,środowiskom opiniotwórczym,uczelnią,za wkład i pomoc wprowadzenia ludzkości na nowe szeroki tory.
   http://demotywatory.pl/1549992/Madrosc-z-torow
   Tym razem nie będzie potrzebny odcisk kciuka na referendum.

   Mikroczipy – kto przyjmie „znamię bestii”?

   Kilka lat temu hollywoodzki reżyser i autor filmów dokumentalnych, Aaron Russo, powiedział w wywiadzie radiowym, jak to zwrócił się do niego Nick Rockefeller i poprosił go o wstąpienie w szeregi członków Rady Stosunków Zagranicznych (CFR). Russo nie był zainteresowany, ale zapytał Rockefellera: „O co w tym wszystkim chodzi? Macie wszystkie pieniądze na świecie, jakich potrzebujecie, macie całą władzę, jakiej potrzebujecie, więc o co chodzi, jaki jest ostateczny cel?” Rockefeller przyznał, że ostatecznym celem jest zaczipowanie wszystkich ludzi, kontrola całego społeczeństwa – kontrola świata przez bankierów i ludzi elity.

   Wiecej: http://www.eioba.pl/a/2clt/mikroczipy-kto-przyjmie-znamie-bestii#ixzz1UBb02idA

  • ekonomiczny hitman 6 sierpnia 2011 o 1:48 am

   To się nadaje na ulotkę…

 44. ArO 5 sierpnia 2011 o 7:43 pm

  Krwawe zamachy Donalda T.
  Kiedy ten szkodnik znajdzie się w więzieniu?

  Kiedy aresztowanie Donalda T.?
  Zamach w 1992 roku miękki, salonowy…
  Zamach w 2008 roku na generalicję w Mirosławcu
  Zamach w 2010 hard z pomocą obcego mocarstwa 96 zabitych

  Tajemnicza śmierć szyfranta Zielonki
  Tajemnicze samobójstwo Michniewicza po przylocie TU154 101
  Tajemnicze morderstwo E. Wróbla
  Wiele tajemniczych smierci osób które zetknęły się z informacjami o Smoleńskim zamachu
  Brak zdjęć z wylotu
  Brak czegokowiek, wszystko się psuje, monitoringi giną, nie mamy nic
  Nie mamy dowodów, wraku, skrzynek…

  Czego jeszcze potrzebujesz Narodzie, by go pozbawić władzy i wsadzić do więzienia?
  Delegalizacja platformy obywatelskiej!
  Nie mamy przemysłu, sił zbrojnych, nie mamy już nic…
  Potrzebne jest Podziemne Państwo które rozliczy wszystkich zdrajców…
  http://kindow.nowyekran.pl/post/22912,krwawe-zamachy-donalda-t

  • monitorpolski 6 sierpnia 2011 o 4:19 am

   Chłopie, Kaczor Donald jest tu tylko figurantem. Wykorzystali go, bo mają haki na tego byłego złodzieja kieszonkowego. Nie wiem zresztą czy na byłego, może nawyki pozostały…

 45. Krzysztof Wiśniewski 5 sierpnia 2011 o 7:52 pm

  Wrócę do sprawy kryzysu finansowego. Czy ktoś z Was próbował kiedykolwiek kawałkiem kija (dźwigni) rozszczepić próżnię? Pewnie nikt takim idiotą nie jest. Prawie, cały forex i 90% giełdy to operacje na wspomagane dźwignią operacje na instrumentach pochodnych. To wbrew rozumowi. Tak nie można. To jest prawdziwe źródło kłopotu moim zdaniem.

 46. mocniejszy 5 sierpnia 2011 o 8:04 pm

  Kto widział, czyja ręka zacisnęła sznur na szyi Andrzeja Leppera?

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/08/05/tajemnicza-smierc-andrzeja-leppera

 47. ArO 5 sierpnia 2011 o 8:11 pm

  Głos nowego pokolenia
  Manifest
  Media głównego nurtu przekonują by alternatywnej wizji rzeczywistości przypiąć etykietkę „sekciarstwa” lub „wariactwa”. Do tej pory media, tworząc nam obraz rzeczywistości, wykorzystywały naszą nadzieję o dostatnim życiu i szczęśliwej przyszłości. Przez manipulacje stworzono nam miraż normalności, gdzie:
  Złe jest moje ciało, bo jest ograniczone i chore, zła jest rodzina, bo stwarza problemy, źli są ludzie dookoła, bo są fałszywi, zła jest praca, bo ogranicza człowieka, złe jest życie, bo nie daje radości, a dobre są masowe media, bo zapewniają odpoczynek i zróżnicowanie emocjonalne, dobre są pieniądze, bo zaspokajają potrzeby narzucane przez media.
  Nie pozwolono Nam cieszyć się konkretnymi aspektami życia takimi jak: praca, zabawa, radość, śmiech, towarzystwo, przyjemności zmysłowe i umysłowe, a ukierunkowano Nas na ciągłe poszukiwanie pewności, aprobaty, uznania i szczęścia. Piętno socjotechnik zaczyna być coraz mocniej odczuwalne, przez co ludzie powracają powoli lecz konsekwentnie do fundamentów swojego człowieczeństwa. Dostrzegają, że musi istnieć jakiś lepszy sposób na życie niż uzależnianie się od sztucznej normalności, toteż zaczynają od nowa poszukiwać prawd dotyczących samego siebie, celu i sensu życia.
  Kim jestem? Za kogo się uważam? Po co żyję? Są to podstawowe pytania, które towarzyszyły ludzkości od zarania dziejów. Jako że My – ludzie współcześni, jesteśmy tacy sami jak nasi przodkowie, to powinniśmy według swojego wewnętrznego ducha, sumienia próbować odpowiedzieć na te pytania. Niestety, z następujących powodów: braku czasu, obowiązków życia codziennego, czy też czysto materialnych; naszych żądz konsumpcyjnych, nie potrafimy na chwilę zatrzymać się i porozmyślać. Na dodatek wszechobecne reklamy każą Nam koncentrować się tylko na tym, co namacalne, wpychając Nas w materialne koryto. Wiary współczesne, stwierdzając, że prawdziwe życie wolne ideowo zaczyna się po zakończeniu życia doczesnego, mają także niebagatelny wpływ na Naszą percepcję.
  Zatem ja, zwykły człowiek, w końcu mówię stop. Nie chcę obudzić się za późno. Nie chcę czekać na lepszy byt po życiu. Z prostej matematyki i wewnętrznego sumienia stwierdzam: nie warto żyć złudną nadzieją jutra. Chcę w końcu rozpiąć skrzydła, by poczuć wiatr wiejący zgodnie z moją naturą, a nie przeciwko mnie samemu. Odnaleźć przyjemność w rzeczach małych, a nie w sztucznym, narzuconym odgórnie, mirażu świata.
  Jak to uczynić, gdy nie wiem, czego chcę? Nie potrafię nawet sam się określić? Czyżbym sam się zagubił w monotonii i pogoni za statusem, tytułem, renomą i lepszym jutrem? Czy zgubiła mnie moja ignorancja? Nie dość, że nie rozumiem sam siebie, to odrzucam całą wiedzę, którą chcą mi przekazać ludzie podobni do mnie samego. Może powinienem tak, jak moi pradziadowie znaleźć czas, by usiąść w bezchmurną noc przy ognisku i zastanowić się, co taka mała jednostka znaczy w tym wielkim świecie.
  Jeśli w ówczesnej pogoni nie potrafisz znaleźć chwili czasu na wytchnienie, zastanowienie się nad swoim losem, to przynajmniej zrozum jedno – system, w którym żyjesz, już Cię zniewolił. On to stworzył Twój sztuczny obraz świata, który nosisz w sercu i głowie. Zrozum, sam dla siebie musisz być wartością nadrzędną, bo to TY tworzysz swój świat. Dzięki swojemu materialnemu bytowi, którym jest Twoje ciało, istniejesz tu i teraz, a przez wykorzystanie zmysłów, możesz interpretować rzeczywistość tak jak tego chcesz. Twoje ciało nie zostało stworzone tylko do służenia innym, ale w szczególności Tobie samemu. System, w którym żyjesz, już tak mocno Cię pochłonął, że zatraciłeś swoje człowieczeństwo. Dla osób narzucających doktrynę masz być ciemną masą, robocikiem – masz służyć, a w razie wojny być użytym jako narzędzie walczące o dobro ludzi tworzących Twoją zamkniętą, sztuczną rzeczywistość.
  Jesteś wolny, bo możesz kupić co zechcesz. Przez takie stwierdzenie wolność została ograniczona do zaspokajania potrzeb. Odczucie szczęścia złączone zostało z posiadaniem, natomiast wolność duchowa przez wyuczone emocje stała się już dawno zniewolona, a niczym nieskrępowane myślenie jest ciągle wyśmiewane.
  Piszę do Ciebie, byś się zatrzymał i spojrzał krytycznie na siebie, na ludzi dookoła. Zobacz ich smutne twarze, ich nieobecny wzrok. Spójrz na nich, skup się na chwilę. Dostrzegasz, że są to ludzie, których tak naprawdę nie ma – są bezosobowi. Oni niby coś słyszą, lecz nie słuchają, gdzieś patrzą, ale nic nie widzą. Oni śpią w swoim małym, tylko dla nich realnym świecie. Przyjmują to, co jest im dane, za najlepszą formę życia. Oni ciągle wewnętrznie czegoś chcą, potrzebują, ale nawet sami nie potrafią określić, czego dokładnie oczekują od siebie i otoczenia. Życie stało się dla nich wielkim spektaklem emocjonalnym wywoływanym przez media, a brak tych doznań powoduje wewnętrzne znużenie i brak zainteresowania życiem. Przez poszukiwanie jedynie sztucznego szczęścia przestali oni być świadomi swojej osoby. Oni nie żyją tak, bo lubią, ale z powodu ciągłej presji, strachu przed stratą i nadziei o lepszym jutrze. Apeluję do Ciebie drogi czytelniku byś się obudził z tej sztucznej rzeczywistości. Przecież nie tak miał wyglądać XXI wiek.
  Zrozum, że Twój byt materialny, którym jest Twoje doskonałe ciało, odbiera rzeczywistość przez zmysły, jednak to wszystko przechodzi najpierw przez filtr Twojej podświadomości, przez Twojego ducha, Twoją własną sekretarkę. Ona decyduje na tle emocjonalnym za Ciebie o tym co jest ważne, a co nie. WAŻNY JEST CZŁOWIEK. Tylko Ty masz ze sobą, swoim umysłem i ciałem najlepszy kontakt i tylko Ty możesz wiedzieć, co jest dla ciebie dobre. (…)
  http://www.eioba.pl/a/36tf/glos-nowego-pokolenia

 48. wacpan 5 sierpnia 2011 o 8:22 pm

  • nowecant 5 sierpnia 2011 o 9:19 pm

   Byłem zawsze uprzedzony do niego z racji jego członkostwa w PZPR, ale z tego przemówienia i innych, których nie obejrzałem za jego życia wynika że był patriotą i należy mu się szacunek.

  • oficer WP 6 sierpnia 2011 o 7:14 am

   POLACY !
   LARUM GRAJA !!!

 49. Czyja ręka? 5 sierpnia 2011 o 8:39 pm

  Kto widział, czyja ręka zacisnęła sznur na szyi Andrzeja Leppera?

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/08/05/tajemnicza-smierc-andrzeja-leppera/

 50. karlos33 5 sierpnia 2011 o 8:40 pm

  A jednak CME z ostatnich rozbłysków słonecznych dociera do ziemi ,właśnie w tej chwili nasza tarcza ochronna, magnetosfera ledwo zipie , będzie gorzej jak padnie.
  A co to oznacza dla nas otóż to że wkrótce mogą wystąpić silne wstrząsy powyżej 7 lub zwiększy się aktywność wulkaniczna.

  • nowy84 5 sierpnia 2011 o 8:51 pm

   Wystarczyło niecałe 15min. i jest rzeźnia!!
   http://www2.nict.go.jp/y/y223/simulation/realtime/

   • karlos33 5 sierpnia 2011 o 8:56 pm

    To dopiero się zaczęło a jest nieciekawie, i teraz pytanie jak magnetosfera wytrzymie max tej flary słonecznej

    • nowy84 5 sierpnia 2011 o 9:12 pm

     nawet wykresy nie wydalają heh

    • Cupak 5 sierpnia 2011 o 9:12 pm

     jakiś ekspert z NOAA mówił, że 3 wybuchy ze słońca, nałożyły się, pierwszy najmniejszy, drugi 2 x większy i trzeci jeszcze większy.

     • karlos33 5 sierpnia 2011 o 9:20 pm

      Z tego co ja wiem to dwie flary plazmy się miały zbić razem, pierwsza flara poszła z prędkością około 900km/s a natomiast druga chyba 2 dni później ale z prędkością 1950km/s i poprostu ta druga doganiała tą pierwszą. Plazma dopiero zaczęła docierać ale nie wiadomo czy to nie dociera z tej pierwszej flary narazie a po pewnym czasie dopiero dobije ta druga flara i nastąpi maximum, tedy magnetosfera może nie wytrzymać.
      Flary zawierają dużo ładunków elektrycznych,protonów i jak dotrą w takiej ilości do ziemi to zacznie się najpierw indukować bardzo wysokie napięcie w liniach przesyłowych co doprowadzi do awarii transformatorów i innego osprzętu sieci elektrycznej. Czyli nastąpi tzw. Black-out.

      • czytelnik 5 sierpnia 2011 o 11:48 pm

       Skad piszesz ,z Tworek ?
       Przywal lbem w prawy filar ,to na chwile ochloniesz !

       • monitorpolski 6 sierpnia 2011 o 4:25 am

        Poczekajmy, zobaczymy kto jest z Tworek.

    • luna 5 sierpnia 2011 o 9:17 pm

     Podobno aktywność geomagnetyczna osiągnie poziom Kp7 w skali od 0 do 9, takie są przynajmniej oficjalne dane. Rozbłysk miał siłę M9,3

 51. 4x4 5 sierpnia 2011 o 8:45 pm

  Śledztwo prokuratura wszczyna dopiero w poniedziałek, a już podają jego wynik?

  http://www.tinyurl.pl?19FkwLls

 52. Konarski 5 sierpnia 2011 o 8:50 pm

  Za bardzo śmierdzi trupami scena polityczna w Polsce.
  Lepper musiał zginąć, w dodatku przed wyborami, gdzie Samoobrona z 6-7% mogłaby zmienić układ sił politycznych.

  I dziś spłonęła wieża i dach Kościoła Chrystusa Króla w Warszawie.

 53. grzeczny 5 sierpnia 2011 o 8:59 pm

  Czy sznur na szyi dowodzi samobójstwa
  http://www.tinyurl.pl?19FkwLls

  • monitorpolski 5 sierpnia 2011 o 9:33 pm

   Tak jak czy rozbicie samolotu na szczątki dowodzi nieumyślnego wypadku?…

   • iHe 5 sierpnia 2011 o 9:42 pm

    http://marucha.wordpress.com/2011/08/05/doradca-leppera-wieslaw-podgorski-tez-popelnil-samobojstwo/

    • monitorpolski 6 sierpnia 2011 o 4:26 am

     Po tym chłop powinien był się ewakuować na jakiś czas do Czech

 54. Konarski 5 sierpnia 2011 o 9:04 pm

  Dzisiejsze kazanie ks. Natanka. 5 sierpnia 2011
  http://gloria.tv/?media=182290

  • Konarski 5 sierpnia 2011 o 9:20 pm

   Kilka miesięcy temu ks. Natanek „prorokował” przeciw Warszawie jak ongiś Jeremiasz przeciw Jerozolimie.
   Dziś mówi o tym spalonym kościele Chrystusa Króla jako znaku – mówi, że jeśli ludzie nie przyjmą intronizacji jeszcze w tym roku to Warszawa będzie zrównana z ziemią.

   Przed II wojną Stefan Ossowiecki powiedział, że „widzi Polskę wielką, większą niż obecnie, ale za jaką cenę, Jezus Maria za jaką cenę. Warszawa będzie dwa razy zrównana z ziemią”…

   Warszawa już raz została zrównana w 1944r. Przedwojenna Polska była większa terytorialnie niż obecnie.

   Było też objawienie w warszawskich Siekierkach w 1943r. – wyśmiano to i nie posłuchano – rok później Warszawa płaciła straszną cenę.

 55. Bromba 5 sierpnia 2011 o 9:05 pm

  A.Lepper w 2001r. otrzymał medal imienia Alberta Schweitzera
  http://www.awionline.org/ht/d/Contents/contenttype_id/14/pid/211/order/date/direction/desc

 56. luna 5 sierpnia 2011 o 9:11 pm

  Monitor nie wiem co się dzieje, ale wszystkie moje komentarze trafiają do kosza, dziś już dwa……
  Nie wydaje mi się abym pisała jakieś kontrowersyjne teksty, więc możesz wyjaśnić o co chodzi ?

  • monitorpolski 5 sierpnia 2011 o 9:32 pm

   Nie wiem dlaczego trafiasz do spamu. Widać wordpress cię „nie lubi”. Jak nie jestem przy kompie to nie mogę przekierować komentarzy do „zatwierdzonych”, ot co.

   • luna 5 sierpnia 2011 o 9:55 pm

    Dzięki za odpowiedź. Całe szczęście, że to tylko wordpress mnie ,,nie lubi”, ufff bo już myślałam , że ty. W takim razie następnym razem będę czekać cierpliwie, aż mnie ze spamu uratujesz 🙂

 57. kruk 5 sierpnia 2011 o 9:33 pm

  „W sprawie śmierci polityka prawdopodobnie w poniedziałek zostanie wszczęte śledztwo i będzie zlecona sekcja zwłok – powiedział Dariusz Ślepokura z warszawskiej prokuratury okręgowej”. -Czyżby w soboty i niedziele policja i prokuratura nie pracowała? -Może potrzebny jest czas, aby dobrze zatrzeć ślady? Lekarz nie stwierdził dokładnej godziny zgonu,niedouczony czy tchurzliwy? http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/andrzej-lepper-nie-zyje-popelnil-samobojstwo,1,4814363,wiadomosc.html

  • czytelnik 5 sierpnia 2011 o 11:54 pm

   Wejdzcie na strone :
   http://www.samoobrona.pl
   Tam poczytacie ,ze Andrzej Lepper zmarl w godzinach rannych w swym mieszkaniu w Warszawie .
   Jeszcze taka uwaga:
   dlugo po poludniu na w/w stronie nic nie bylo jeszcze o smierci Andrzeja Leppera,mimo,ze wszystkie oficjalne media o tym donosily.
   Rozumiecie cos z tego ?
   Czy aby to nie sami „swoi” go zamordowali ???

   • monitorpolski 6 sierpnia 2011 o 4:29 am

    Nie sądzę, być może Lepper miał kontrolę nad stroną. Ten facet naprawdę myślał.

   • Lutek 6 sierpnia 2011 o 8:21 am

    http://www.samoobrona.org.pl/pages/02.Partia/00.Aktualnosci/288.html

    Serwer podaje datę ostatniej modyfikacji pliku thml:

    Last-Modified: Fri, 05 Aug 2011 23:55:30 GMT

    zdjęcie:

    Last-Modified: Fri, 05 Aug 2011 22:21:37 GMT

    Z tego wynika, że ktoś wcześniej grzebał przy zdjęciu, a potem przy tekście.
    Może to głupi żartowniś haker?
    A może środowisko Samoobrony nie wierzy lub nie może się pogodzić z tym że się powiesił?

 58. ARTUR 5 sierpnia 2011 o 10:49 pm

  Lepper był człowiekiem honoru gdyż chronił rodzinę .Ci którzy dużo wiedzą mają dwa wyjścia – samobójstwo albo śmierć rodziny.

 59. rabarbarek 5 sierpnia 2011 o 10:59 pm

  Artykuly na temat smierci Andrzeja Leppera pojawily sie w gazetach na calym swiecie , sa ich dziesiatki. Moze to takie delikatne ostrzezenie. W artykule Telegrafu mozemy przeczytac , ze jeszcze wczoraj nic nie zapowiadalo tragedii , a p. Andrzej rozmawial z kolegami z klubu na temat przyszlosci partii i przyszlosci Polski.

  Teraz zacznie sie dochodzenie , ktore bedzie mialo podobny przebieg jak w przypadku katastrofy smolenskiej. Kiedys AL powiedzial , ze najbardziej brzydzi sie klamstwami mediow . Komu beda sluzyc w tym przypadku , wkrotce sie dowiemy. Ciekawe czy znajdzie sie choc jeden uczciwy dziennikarz , polityk , , sedzia , policjant , ktoremu zalezec bedzie odkryciu prawdy? Czy znowu blogosfera zajmie sie dochodzeniem??

  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/8685015/Polish-former-deputy-prime-minister-commits-suicide.html

  • rabarbarek 6 sierpnia 2011 o 4:29 am

   blog z Anglii + komentarze.

   A ja nie moge sobie znalezc miejsca . Trudno w to co sie dzieje uwierzyc.

   http://londynek.net/wiadomosci/en/article?jdnews_id=11017&cat_id=39

 60. ARTUR 5 sierpnia 2011 o 11:00 pm

  Mam pytanie za 100 punktów .Nie widzę nigdzie trzęsienia ziemi zarejestrowanego na wykresie Uniwersytetu Utah ok. godziny 20.00 czasu UTC .Przypuszczalna siła wg. wykresu to pomiędzy 7-8 stopni .

  • monitorpolski 6 sierpnia 2011 o 4:30 am

   Podałbyś link, byłoby łatwiej szukać. Jak masz coś takiego to od razu szukasz w twitterze.

 61. 999AQQ 5 sierpnia 2011 o 11:08 pm

  O Lepperze mówi K.Jackowski.
  http://www.youtube.com/user/NautilusFundacja

  • ekonomiczny hitman 6 sierpnia 2011 o 9:03 pm

   Tutaj też nieco więcej nawet:http://www.youtube.com/watch?v=gtzgI0bBkf8

 62. Pingback: Norwegia – żydowska twarz zamachowca + extra dodatek o kryminalnej III RP « Kefir 2010 – blog bez cenzury

 63. sulik 5 sierpnia 2011 o 11:38 pm

  Zrobiłem mały wywiad. Pan Leper pochodzi z Darłowa (w środowisku lokalnym b.porządna rodzina), praktykujący katolik, często widywany kościele w dni powszednie, modlący się.
  Osoby gorliwie wierzące nigdy nie popełniają samobójstwa, statystyka. Zapytajcie się np. psychiatry.

  • rabarbarek 6 sierpnia 2011 o 4:56 am

   Zgadza sie. Sprawdzilam kilkadziesiat stron internetowych. Jest na nich ten sam komunikat w sprawie smierci A. Leppera . Wyszedl on z polskiej agencji i poszedl w swiat. Przedstawiono Go jako populiste , zboczenca , czlowieka niezrownowazonego , ktory wysypywal ziarno na tory kolejowe. Wyglada jakby ktos przygotowal ten komunikat wczesniej i zdrowo sie przy tym napracowal , zeby przedstawic polskiego polityka w jak najgorszym swietle. Tak z pewnoscia nie powinny wygladac komunikaty po smierci znanych politykow. W tym wypadku jak sie wydaje komus zalezalo na przedstawieniu Go w jak najgorszym swietle. Po prostu wstyd. Ale wstyd czuja tylko porzadni ludzie.

  • Annah. 6 sierpnia 2011 o 5:05 am

   „Osoby gorliwie wierzące nigdy nie popełniają samobójstwa, statystyka”

   To prawda, nawet nie znając niezłomności charakteru Leppera, to w tym przedziale wiekowym tego się raczej nie robi, ale nie można wykluczyć, że był pod wpływem jakiś substancji psychogennych, czy fal wpływających na świadomość.


   05 sierpnia 2011, godziny wieczorne.
   11min:17s filmu
   „Jesteśmy przed siedziba Samoobrony, w ktorej znaleziono martwego Andrzeja Leppera, bylego marszalka sejmu, micepremiera rzadu i ministra rolnictwa. Ustawiamy tam Krzyz, a potem jestesmy zaalarmowani przez Adama Czeczetkowicza informacja, ze na tylach domu, akurat na wysokosci okien Samooborny ktos ustawil podejrzane rusztowanie. Dziwna rzecz. Na tyłach gmachu Jerozolimskie 30, w którym Andrzej Lepper zakończył życie rzeczywiście stoi rusztowanie. Sięga ponad dach. Ale odnawiana jest jedynie dolna część elewacji do drugiego piętra. Rusztowanie stoi akurat tam, gdzie siedziba Samoobrony. Pewna pani, która tam pracuje powiedziała, że rusztowanie stoi od jakichś trzech tygodni. Dlaczego jest takie wysokie? Czy po tym rusztowaniu ktoś mógł zejść z dachu do biura Leppera i zrobić mu krzywdę, a potem nieniepokojony wejść z powrotem na dach i niezauważony odejść?

 64. Michał Archanioł 5 sierpnia 2011 o 11:42 pm

  ***Czy obce mocarstwo dysponujące zaawansowaną technologią kontrolowania pogody wywołuje klęski żywiołowe w Polsce (np. obfite deszcze i burze w celu wywołania powodzi)? Jeżeli tak, to w jakim celu?
  Odpowiedzi może być wiele, i mogą być bardzo zaskakujące, ciekawe które są tylko słusznymi powodami i w czym to komu pomaga? (Należy pamiętać też, że zbliżają się wybory, i wszystkie działania tajnych służb dysponujących zaawansowaną technologią mogą mieć z tym związek. Nie powinno natomiast dochodzić do żadnych zakulisowych manipulacji przedwyborczych i wyborczych.)

  [URL=http://www.filesonic.com/file/1605397184/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach!_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_[1].jpg]http://www.filesonic.com/file/1605397184/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach?_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_[1].jpg[/URL]
  [URL=http://www.filesonic.com/file/1605397194/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach!_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_[2].jpg]http://www.filesonic.com/file/1605397194/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach?_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_[2].jpg[/URL]
  [URL=http://www.filesonic.com/file/1605397204/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach!_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_[3].jpg]http://www.filesonic.com/file/1605397204/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach?_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_[3].jpg[/URL]
  [URL=http://www.filesonic.com/file/1605397214/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach!_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_[4].jpg]http://www.filesonic.com/file/1605397214/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach?_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_[4].jpg[/URL]
  [URL=http://www.filesonic.com/file/1605397224/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach!_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_[5].jpg]http://www.filesonic.com/file/1605397224/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach?_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_[5].jpg[/URL]

  • Michał Archanioł 5 sierpnia 2011 o 11:54 pm

   http://www.filesonic.com/file/1605397184/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach!_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_%5B1%5D.jpg
   http://www.filesonic.com/file/1605397194/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach!_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_%5B2%5D.jpg
   http://www.filesonic.com/file/1605397204/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach!_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_%5B3%5D.jpg
   http://www.filesonic.com/file/1605397214/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach!_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_%5B4%5D.jpg
   http://www.filesonic.com/file/1605397224/HAARP_na_polskich_radarach_-_co_sekundę_regularne_promienie_w_innych_miejscach!_(Wiadomości_-_28.07.2011,_19_30)_%5B5%5D.jpg

   • Michał Archanioł 6 sierpnia 2011 o 12:08 am

  • ArO 6 sierpnia 2011 o 9:04 am

   jasne że tak, dzisiaj zaczęli pryskać na niebie

   • luna 6 sierpnia 2011 o 10:12 am

    No właśnie, u mnie dziś niebo całe zaspreyowane, ktoś kiedyś pisał, że to może być związane z ochroną ziemi. Ten syf może rozpylają żeby odbijał promieniowanie ? Trzeba by prześledzić, kiedy pryskają i czy to się zbiega z flarami słonecznymi.
    Dawno u mnie nie pryskali, a dziś na niebie wisi gruba mleczna warstwa tego syfu i tak mi przyszło do głowy, że to może ma ziemię chronić, a to że nas truje to ,,tylko” skutek uboczny, sama nie wiem……
    Ktoś może zwrócił uwagę czy pryskają kiedy wzrasta aktywność słońca ?

    • ekonomiczny hitman 6 sierpnia 2011 o 9:13 pm

     Są filmy i artykuły o tym, że ma to chronić przed globalnym ociepleniem i promieniowaniem z kosmosu, jest plan geoinżynierii który obejmuje spryskiwanie ziemii w celu ochrony przed promieniowaniem itd. co jak co jest to logiczne rozumowanie tyle tylko, że w tym co na nas spada jest aluminium oraz inne szkodliwe substancje.

     Ostatnio sobie pomyślałem że „ochrona przed tym promieniowaniem” mogłaby im posłużyć w innym celu niż globalne ocieplenie czy nawet celowe trucie nas. Wiadomo, że może do nas dotrzeć takie promieniowanie, że siądzie nam elektronika, wykasuje twarde dyski itp. a to promieniowanie może im przeszkadzać w kontroli społeczeństwa bo te wszystkie chipy, kamery to przecież elektronika jest. W książce jednej przeczytałem, że czipy mogą siąść od promieniowania, że się nimi nie przejmować za bardzo bo słońce może to łatwo uszkodzić. Jak cały system będzie na elektronice oparty to przecież muszą jakoś to ubezpieczać.

 65. Gentleman 5 sierpnia 2011 o 11:48 pm

 66. jeszcze_niegotowy 6 sierpnia 2011 o 12:19 am

  W tej ulotce lepiej by bylo umiescic skrocony link, szczegolnie ze obecny trudno przepisac, a w nawiasie podac, do jakiej strony prowadzi, np:

  http://goo.gl/QdzS4
  ( skrót do http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/byly_analityk_goldman,p1658326430 )

  • monitorpolski 6 sierpnia 2011 o 4:32 am

   Masz rację, poprawię to. Ale pomyślimy o nowych ulotkach.

   • ama12 6 sierpnia 2011 o 9:04 am

    Apropos nowych ulotek… Dziś rano dostałam takiego oto maila:

    Apel do polaków – ogólnopolska akcja:
    „OCALIĆ POLSKIE NASIONA”
    Szanowni Państwo
    Jak wiecie, Sejm i Senat przegłosowały ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion. Ustawa jest teraz u Prezydenta RP, który ma 21 dni na podjęcie decyzji.
    Stworzyliśmy wspólnie piękne logo oraz znak w postaci plakatu, baneru, pocztówki, naklejki z hasłem „OCALIĆ POLSKIE NASIONA”. To jest DZIEJOWE ZADANIE DLA WSZYSTKICH POLAKÓW! Prosimy o poparcie dla tej akcji i przyłączenie się poprzez podjęcie prostych, ale konkretnych działań:
    Wydrukuj i powieś plakat, naklejkę, baner!
    1) Wydrukowanie plakatu, baneru, naklejki i rozwieszenie ich bądź naklejenie na domach, samochodach, w sklepach, zakładach pracy i innych publicznych, dozwolonych miejscach. Można też umieścić je na polach, które są przy drogach, lub wrzucić do skrzynek pocztowych. Chodzi o to, aby wiadomość o konieczności ocalenia polskich nasion była wszędzie widoczna. Aby każdy się zatrzymał i zastanowił, na jakim zakręcie dziejowym jesteśmy.
    Więcej plakatów do ściągnięcia tutaj:
    http://alert-box.org/do-pobrania/
    LINK do logo i znaku w postaci plakatu, baneru, pocztówki, naklejki z hasłem „OCALIĆ POLSKIE NASIONA” także tutaj:
    http://www.icppc.pl/antygmo/2011/08/plakaty/
    Naklejki (drukuj i do dzieła!):
    Wyślij pocztówkę do prezydenta!
    2) Wydrukowanie pocztówki i dopisanie kilku zdań od siebie, swoich danych osobowych, i wysłanie ich do Prezydenta.
    3) Nagłaśnianie powyższej akcji wśród znajomych, nieznajomych i mediów.
    Pocztówki – wydrukuj i wyślij!
    Pocztówki do ściągnięcia tutaj:
    http://alert-box.org/do-pobrania/
    PO OSIĄGNIĘCIU MASY KRYTYCZNEJ ZWYCIĘŻYMY!
    Tak było np. we Francji, Niemczech i innych krajach (już 9 w Unii Europejskiej), w których wprowadzono zakazy upraw GMO.
    Pamiętajmy – nasiona są początkiem wszystkiego, bez nich nie będzie żywności, nie będzie życia. GMO i przejęte przez korporacje nasiona są i będą jeszcze bardziej w przyszłości narzędziem zniewolenia człowieka i narodów. Na całym świecie już 67% wszystkich nasion jest w rękach tylko 10 korporacji. Nasiona GMO są narzędziem kontroli całego łańcucha żywnościowego przez korporacje i powiązanych z nimi polityków.

    ODBIERZMY i OCALMY POLSKIE NASIONA dla nas i przyszłych pokoleń. Ktoś napisał: ‚…Ludzie są jak mrówki…niech każdy zrobi jeden gest, jedną rzecz, niech spełni jedną myśl…bez agresji, bez nienawiści, bez zabijania… Suma wszystkich czynów pozwoli odnieść nam zwycięstwo…’ A WIĘC DZIAŁAJMY TERAZ!

    Z poważaniem,

    Alert-Box.org oraz:
    Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel)
    Sir Julian Rose, prezes
    ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside,
    Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi

  • sebecx 6 sierpnia 2011 o 10:10 pm

   ..musisz częściej się udzielać…. bardzo dobry pomysł, bardzo … i większe by mogło być…

 67. rabarbarek 6 sierpnia 2011 o 3:28 am

  Dobijanie USA. Przerwano program na CNN , zeby poinformowac widzow , ze dzisiaj firmy zajmujace sie ocena sytuacji kredytowej poszczegolnych panstw [ credit rating] obnizyly wiarygodnosc finansowa potegi swiatowej z AAA do AA+. Co to oznacza? Brak kredytow, spadek dolara , utrata miejsc pracy itd. Stalo sie to czego Amerykanie , ktorzy uwazaja swoj kraj za potege swiatowa, nie spodziewali sie. Juz od dawna kompanie zajmujace sie takimi ocenami grozily Ameryce obnizeniem progu wiarygodnosci , ale spece od finansow twierdzily , ze zadna kompania nie odwazy sie ruszyc USA , bo razem z Ameryka , runa gospodarki innych krajow. Jutro gielda zamknieta , ale podejrzewam , ze od poniedzialku rano zacznie sie masowa wyprzedaz akcji amerykanskich firm i nastapi zachwianie na gieldach swiatowych. Bedzie gorzej niz w czwartek.

  Znalazlam firme , ktora dokonala oceny wiarygodnosci kredytowej USA. Jest tam wytlumaczenie decyzji i prognozy na przyszlosc. Niestety same negatywy.

  http://www.standardandpoors.com/servlet/BlobServer?blobheadername3=MDT-Type&blobcol=urldata&blobtable=MungoBlobs&blobheadervalue2=inline%3B+filename%3DUS_Downgraded_AA%2B.pdf&blobheadername2=Content-Disposition&blobheadervalue1=application%2Fpdf&blobkey=id&blobheadername1=content-type&blobwhere=1243942957443&blobheadervalue3=UTF-8

  • rabarbarek 6 sierpnia 2011 o 4:07 am

   Chinska agencja obnizyla wczoraj rating Polsce. Jednak dlugoterminowa prognoza pozostala niezmieniona.

   http://www.cncworld.tv/news/v_show/17115_Poland_rating_downgraded.shtml

  • monitorpolski 6 sierpnia 2011 o 4:36 am

   Pierwsze były Chiny, które obniżyły współczynnik wiarygodności, To wystarczyło. A na obniżeniu do AA+ się chyba nie skończy. Czy będzie wysprzedaż akcji – niekoniecznie. Wszyscy już dawno wiedzieli o tym co się dzieje z Ameryką, to jest tylko dopięcie formalne.
   Pamiętaj, że USA nadal jest czołową potęgą militarną, nikt nie może im zagrozić, a to jest pewne zabezpieczenie.

   • Grafik 6 sierpnia 2011 o 8:05 am

    3 Rzeszy też nikt nie mógł zagrozić…i co?

    • kazek 6 sierpnia 2011 o 11:32 am

     Właśnie z USA jest to:
     „American Freedom”
     http://demotywatory.pl/982

    • sebecx 6 sierpnia 2011 o 10:12 pm

     Albert Pike plan III wojen…

   • kazek 6 sierpnia 2011 o 9:12 am

    Obywatele Supermocarstwa dzisiaj:

    http://www.dailymail.co.uk/news/article-2021173/Americas-city-broken-dreams-50-jobless-destitute-people-set-forest-community-New-Yorks-doorstep.html

    Ręce same opadają!

 68. Bird1-2 6 sierpnia 2011 o 8:14 am

  a co to może znaczyć?
  http://www.swpc.noaa.gov/rt_plots/kp_3d.html

 69. ArO 6 sierpnia 2011 o 9:00 am

  Symulacja magnetosfery z wczorajszego dnia od 0:33 prawdziwy horror

 70. mlot na nwo 6 sierpnia 2011 o 9:45 am

  Poległ w walce z nwo.Ale tłuszcza jest głupia i wierzy wersji tefałenu.

  • Bird1-2 6 sierpnia 2011 o 11:09 am

   Poległ w walce?. Młot’em to zostałeś kolego uderzony i to chyba za mocno.

   • Annah. 6 sierpnia 2011 o 3:33 pm

    Ooooo! to kolega zna kulisy sprawy, w telewizorze powiedzieli?

 71. Jony 6 sierpnia 2011 o 9:47 am

  Samobójstwo doradcy Leppera, miesiąc temu
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/samobojstwo-doradcy-leppera-miesiac-temu,1,4814519,wiadomosc.html