Pamięci Wielkiego Polaka, Andrzeja Leppera.

Ten wpis dedykuję ś.p. Andrzejowi Lepperowi, który był jednym z nielicznych polityków – prawdziwych patriotów polskich. W przeciętności jaka obecnie dominuje, Lepper wyróżniał się odwagą, zdecydowaniem i mądrością – nie był to człowiek, który by odszedł po prostu wieszając się. 

Muszę się Wam przyznać, że po powrocie z USA w 2006 roku byłem bardzo przybity sytuacją w jakiej znalazła się moja druga Ojczyzna. Niestety, po 5 latach te same objawy społecznego raka  nazwie NWO (New World Order) widać już wyraźnie w Polsce. Na zebraniach pewnego klubu dyskusyjnego, na który wówczas uczęszczałem, a który okazał się kontrolowany przez agenturę, wyraziłem obawy, że „oni” są gotowi na wszystko, łącznie z wymordowaniem polskiego rządu. Miałem na myśli rząd PiS, który był wtedy nadzieją dla Polaków. Wyraziłem też opinię, że jeśli dopuścimy do budowy „tarczy antyrakietowej” to będziemy mieć do czynienia z bezkarnie grasującymi brygadami śmierci.

Nie poczuwam się do miana proroka, nie mogę tego co wówczas mówiłem udokumentować – być może na internecie są gdzieś moje wpisy pod pseudonimem Benjamin Freedman. Po prostu analizowałem sytuację, wizja tarczy wydawała się bardzo odległa i nierealna, natomiast realne było niebezpieczeństwo wpuszczenia do naszego kraju grup, które byłyby całkowicie bezkarne, nie podlegające polskiemu prawu. Dziś sądzę, że tak jest, że w Polsce grasują obce, być może polskojęzyczne grupy, które są przygotowane na likwidację polskich patriotów!
Możemy się jednak na to przygotować – starać się przebywać z innymi osobami, jak najrzadziej włączać telefon komórkowy, porozumiewać się o ile to możliwe tylko w kontaktach bezpośrednich.  Instalować kamery gdzie się da – dziwię się, że Samoobrona nie miała kamer na każdym rogu budynku! (a może miała?!)

Gdyby Andrzej Lepper zdawał sobie sprawę z czym mamy do czynienia to nigdy nie zdecydowałby się na pozostanie samemu w biurze. Niestety, stało się, można mieć tylko nadzieję, że to co się stało będzie ostrzeżeniem dla innych.
Jestem przekonany, że taki sposób odebrania mu życia miał na celu symboliczne zeszmacenie tych wartości jakie reprezentował lider Samoobrony, były wicepremier. Można się domyśleć kto to zrobił i dlaczego, obserwując chociażby scenę polityczną, komentarze medialne oraz rzeczywistość.
W antypolskich sądach skazuje się polskich poetów i dziennikarzy, natomiast uniewinnia ludzi szargających godnością Polski i naszej religii. W niepolskich antypolskich więzieniach zabija z premedytacją ludzi, którzy za dużo wiedzą, natomiast dekoruje zwyrodnialców i zwykłych gangsterów. W antyludzkich szpitalach odmawia się pomocy umierającym, zabija dla kilku srebrników, a w Sejmie w międzyczasie grupa samobójców – ludobójców przegłosowuje ustawę wprowadzającą do Polski śmiercionośne nasiona.

Takiej Polski nie chciał Andrzej Lepper, zdawał sobie sprawę z tego, że mamy do czynienia z ludobójstwem na skalę dotąd niespotykaną i wiedział skąd to wychodzi. Lepper był niewygodny, nie udało się bowiem do końca w kryminalnych mediach go zniszczyć. Po porażkach bandyckich rządów z jakimi mieliśmy do czynienia, jego racja stawała się oczywista, społeczeństwo się zradykalizowało i jest gotowe głosować na patriotyzm i niepodległość – wartości, które reprezentował Andrzej Lepper.

Zwróćcie uwagę na końcówkę nagrania Telewizji Narodowej:
KRZYZ NA SMIERC ANDRZEJA LEPPERA 05-08-2011 DZIWNE RUSZTOWANIE NA TYLACH GMACHU http://www.youtube.com/watch?v=KEtr_FMvIwE. Po co było rusztowanie zbudowane naprędce na tyłach gmachu?!
RUSZTOWANIE NA ALEJACH JEROZOLIMSKICH 30 JESZCZE STOI 06-08-2011 DESZCZ ZMYWA SLADY: http://www.youtube.com/watch?v=mfM5Lz09Vbg

Poniżej przytaczam kilka wczorajszych komentarzy, które zasłużyły na uwiecznienie; będę też zamieszczał ciekawe publikacje i linki do materiałów wideo nt. Wielkiego Polaka, Andrzeja Leppera.

UWAGA: W tym wpisie będą akceptowane tylko komentarze dotyczące Andrzeja Leppera. Niedługo opublikuję nowy artykuł – tam będzie miejsce na inne.

Grafik 6 Sierpień 2011 o 8:30 am
To był na prawdę wielki człowiek, który nie bał się mówić. Nie bał się przetłumaczyć prostym ludziom jak się ich oszukuje i kłamie w żywe oczy…on chciał coś zmienić…szkoda że nie wiedział że jest tak wielu takich ludzi jak my. Którzy chcą wejść na barykadę i rzucić pierwszy kamień…

Bromba 5 Sierpień 2011 o 9:05 pm
A.Lepper w 2001r. otrzymał medal imienia Alberta Schweitzera
http://www.awionline.org/ht/d/Contents/contenttype_id/14/pid/211/order/date/direction/desc

Ditka 5 Sierpień 2011 o 6:15 pm
Jakąś godzinę temu był wywiad w TVP z jakimś gościem ale niestety nie zdążyłam i nie pamiętam jak się nazywał. Mówił o tym, że Andrzej Lepper był osobą bardzo waleczną i ambitną i ostrzegał (w moim odczuciu) żeby politycy za bardzo się nie wychylali. Tak to mniej więcej brzmiało. Szukałam tego na oficjalnej ich stronie ale na razie nie mogę znaleźć

Konarski 5 Sierpień 2011 o 8:50 pm
Za bardzo śmierdzi trupami scena polityczna w Polsce.
Lepper musiał zginąć, w dodatku przed wyborami, gdzie Samoobrona z 6-7% mogłaby zmienić układ sił politycznych. I dziś spłonęła wieża i dach Kościoła Chrystusa Króla w Warszawie.

Stanisław 5 Sierpień 2011 o 5:45 pm
Widać był bardzo niewygodny dla POpapranych politycznie, jednak jak już zaczynają zabierać się za jednostki, to należy się spodziewać że nie był ostatnim niewygodnym, na kogo teraz padnie ? czy ostatni rozsądni jacy jeszcze zostaną, będą musieli być stale pilnowani, by nie zdarzyła się im taka „niespodzianka” jak już sp Lepperowi ……

ArO 5 Sierpień 2011 o 7:41 pm
W ciągu ostatniego roku uwidoczniło się wiele spraw:

  1. Umierają ludzie z jednej strefy politycznej (liderzy, osoby znane, na ogół przeciwni NWO). Śmierć omija ludzi z koalicji rządzącej.
  2. Władza zatwierdza nowe prawa tworzące państwo policyjne i totalitarne – krok po kroczku (strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży bez ostrzeżenia, nowe uprawnienia dla tzw. „stróżów prawa”, legalizacja nowych broni do rozpędzania tłumów, instalacja w całym kraju nowych syren alarmowych, które mogą być wykorzystywane do rozpędzania tłumu bo potrafią niszczyć bębenki słuchowe).
  3. Aresztowania i naloty policji na osoby krytykujące władze (jak np. na twórcę satyrycznej strony Anty-Komor, na Bogdana Goczyńskiego).
  4. Działania wymierzone w środowiska, które mogą skonsolidować się i mają moc aktywnego sprzeciwienia się władzy (np. kibice, nacjonaliści).
  5. Ogromne przyspieszenie zadłużenia Polski.
  6. Zatwierdzanie ustaw zgodnych z oczekiwaniami międzynarodowych korporacji od GMO (ustawa nasienna), farmaceutyków (Codex Alimentarius, delegalizacja ziół), gazu łupkowego (chcą stworzyć specustawę, która ułatwi eksploatację złóż gazu i rozwiąże problem z prawem ekologicznym i górniczym).
  7. Prywatyzacja resztek majątku narodowego, który przynosi budżetowi państwa dochody (firm niedochodowych nie sprzedajemy, tylko dochodowe). Itd., itp.

Kto ma oczy ten widzi co się wyprawia. To nie wygląda na zbieg okoliczności, lecz świadome działanie, krok po kroku, według planu. A TVN-owcy, Polsatowcy i TVP-owcy smacznie śpią w hipnotycznym transie telenowel, tok showów i propagandy sukcesu Donalda Tuska.
komentarz z http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/andrzej-lepper-nie-zyje/

iHe 5 Sierpień 2011 o 5:59 pm
http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-14424247
Ciekawe nie wiedzą gdzie jest Polska a Leppera znają.. Wiadomość od NWO dla wykluczonych nie tylko w Polsce : morda w kubeł:[ A o fuckushmike jakoś nie pamiętają..
Niebawem nasza dzielna pro kur.a tura umorzy śledztwo jak to w przypadku innego samobóstwa
To pewnie z tej samej serii:
http://wiadomosci.onet.pl/2100815,11,tajemnicza_smierc_dyrektora_kancelarii_premiera,item.html
http://piersi-blondynki.blog.onet.pl/Samobojstwo-dyrektora-generaln,2,ID396702635,n
W Polin jeszcze nigdy tak często nie ginęli byli ministrowie,świadkowie koronni,politycy.
Znowu też mamy dzienikarzy wariatów. Ktoś w tym kRaju ma na rękach krew..

gozdek 5 Sierpień 2011 o 7:03 pm
„skazani na egzekucje” „Po 1989 roku w Polsce miala miejsce cala seria dziwnych zgonow wysokich urzednikow panstwowych. Czy zgineli przypadkowo czy tez zostali zamordowani bo byli zagrozeniem dla interesow pewnych grup wplywow badz stanowili niebezpieczenstwo dla interesow obcych agentur w Polsce ? ”
cały film: http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=932906778
7 0dcinków: http://www.youtube.com/watch?v=zQKLKY0Wpmk

Jony 6 Sierpień 2011 o 9:47 am
Samobójstwo doradcy Leppera, miesiąc temu
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/samobojstwo-doradcy-leppera-miesiac-temu,1,4814519,wiadomosc.html

iHe 5 Sierpień 2011 o 9:42 pm
http://marucha.wordpress.com/2011/08/05/doradca-leppera-wieslaw-podgorski-tez-popelnil-samobojstwo/

ekonomiczny hitman 6 Sierpień 2011 o 1:41 am
W samym filmie wyżej można zauważyć, że mówił prawdę. Wtedy gdy rządził ja nie rozumiałem o co chodzi i wszystkie te afery, wybuchowość działała na nie korzyść ale już wtedy zauważyłem, ze mówił rozsądnie i mówił prawdę (przynajmniej tak to wyglądało). Dzisiaj wiem czemu go tak atakowali a teraz jestem przekonany, że wiedział coś i miał plany, wiele razy mówił że się nie boi itd. w TV ktos co z nim rozmawiał jakoś dzien lub 2 temu mówił, że szykował się do wyborów i chciał z nim o tym pogadać. On mógł jeszcze coś zmienić w naszej polityce a teraz zostało tylko PO PiS, bali się go oj bali…
2 znalezione linki:
http://www.news.portalisko.pl/news/view/7333/bogdan_gasinski_zatrzymany
http://www.rp.pl/artykul/697917-Smierc-Wieslawa-Podgorskiego–wspolpracownika-Leppera.html

rabarbarek 5 Sierpień 2011 o 10:59 pm
Artykuly na temat smierci Andrzeja Leppera pojawily sie w gazetach na calym swiecie , sa ich dziesiatki. Moze to takie delikatne ostrzezenie. W artykule Telegrafu mozemy przeczytac , ze jeszcze wczoraj nic nie zapowiadalo tragedii , a p. Andrzej rozmawial z kolegami z klubu na temat przyszlosci partii i przyszlosci Polski. Teraz zacznie sie dochodzenie , ktore bedzie mialo podobny przebieg jak w przypadku katastrofy smolenskiej. Kiedys AL powiedzial , ze najbardziej brzydzi sie klamstwami mediow . Komu beda sluzyc w tym przypadku , wkrotce sie dowiemy. Ciekawe czy znajdzie sie choc jeden uczciwy dziennikarz , polityk , , sedzia , policjant , ktoremu zalezec bedzie odkryciu prawdy? Czy znowu blogosfera zajmie sie dochodzeniem??
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/8685015/Polish-former-deputy-prime-minister-commits-suicide.html (…)
blog z Anglii + komentarze. A ja nie moge sobie znalezc miejsca . Trudno w to co sie dzieje uwierzyc.
http://londynek.net/wiadomosci/en/article?jdnews_id=11017&cat_id=39 (…)
Sprawdzilam kilkadziesiat stron internetowych. Jest na nich ten sam komunikat w sprawie smierci A. Leppera . Wyszedl on z polskiej agencji i poszedl w swiat. Przedstawiono Go jako populiste , zboczenca , czlowieka niezrownowazonego , ktory wysypywal ziarno na tory kolejowe. Wyglada jakby ktos przygotowal ten komunikat wczesniej i zdrowo sie przy tym napracowal , zeby przedstawic polskiego polityka w jak najgorszym swietle. Tak z pewnoscia nie powinny wygladac komunikaty po smierci znanych politykow. W tym wypadku jak sie wydaje komus zalezalo na przedstawieniu Go w jak najgorszym swietle. Po prostu wstyd. Ale wstyd czuja tylko porzadni ludzie.

rabarbarek 5 Sierpień 2011 o 10:34 pm
(…)  polecam goraco ksiazke pani Marii Wiernikowskiej pt. „Zwariowalam” . Kiedys rzucilam cytatem z tej ksiazki , ktora kiedy ja kupilam , wydawala mi sie glupia i nawet zalowalam , ze ja kupilam. Dzisiaj nie zaluje. Tam macie odpowiedz na pytanie co sie stalo. Polecam specjalnie strone 180 od gory. Ale i w innych miejscach , dosc jest informacji , zeby zrozumiec „samobojstwo ” pana Andrzeja. I zeby nie miec takich watpliwosci jak” ostatni rozsadny?”
Materiały o Andrzeju Lepperze:
Reklamy